Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Treść zarzutów Jane Burgermeister w skrócie

Posted by grypa666 w dniu 09/11/2009

BurgermeisterPrzypominamy w skrócie treść zarzutów które wystosowała Jane Burgermeister wobec osób/instytucji zaangażowanych w rzekomo kryminalne działania ze szczepionkami (na podstawie Care2 ).
Całość zarzutów to ponad 100 stron zapisanych gęstym drukiem (!)

W momencie gdy do użycia ma wejść szczepionka na świńską grypę firmy Baxter, dziennikarka śledcza Jane Burgermeister ostrzega, że popełniane jest właśnie największe przestępstwo w historii świata. Na ręce FBI złożyła oskarżenie kryminalne wobec WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), ONZ oraz kilku najwyższych rangą urzędników państowowych i przedstawicieli biznesu. Oskarżenie dotyczy bioterroryzmu i próby dokonania ludobójstwa.

Wcześniej w kwietniu 2009 roku założyła w Austrii sprawy kryminalne firmom farmaceutycznym Baxter oraz Avir Green Hills Biotechnology dotyczące produkcji celowo skażonych szczepionek w celu uzyskania profitu w przypadku sztucznie wywołanej stworzonej w ten sposó pandemii.

Oto w skrócie zarzuty złożone do FBI.
Burgermeister przekazuje dowody na akty bioterroryzmu, które są niezgodne z prawem USA, dokonane przez grupę działającą w USA pod dyrekcją międzynarodowych bankierów, którzy także kontrolują tzw. Federal Reserve (FED) jak też WHO (Światową Organizację Zdrowia) ONZ i NATO. Celem tego bioterroryzmu w świetle oskarżeń Burgermeister jest wywołanie ludobójstwa ludności USA poprzez użycie wirusa stworzonego za pomocą inżynierii genetycznej w celu wywołania śmiertelnej choroby.
Grupa ta przejęła także wysokie pozycje rządowe w USA. Wśród oskarżonych znajdują się:  Barack Obama – Prezydent USA, David Nabarro –  Koordynator ONZ w.s. grypy, Margaret Chan – Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia, Kathleen Sibelius –  Sekretarz Departamentu Zdrowia, Janet Napolitano – Zekretarz Homeland Security (Bezpieczeństwa Państwowego), David de Rotschild – bankier, David Rockefeller – bankier, George Soros – bankier, Werner Faymann – Kanclerz  Austrii oraz Alois Stoger – Minister Zdrowia Austrii.

Grupa ta jest częścią międzynarodowego syndykatu kryminalnego, który opracował, wyprodukował, zgromadził i użył broń biologiczną w celu eliminacji ludności USA i innych krajów w celach zysku finansowego i korzyści politycznych.
W ostatniej fazie oskarżeni spiskowali realizując program użycia broni biologicznej za pomocą firm Baxter i Novartis, które wyprodukowały i rozprzestrzeniły śmiertelne zarazki, szczególnie wirusa “ptasiej grypy” i “świńskiej grypy” aby mieć pretekst do wprowadzenia przymusowych masowych szczepień, a w ten sposób mogłyby wprowadzić do organizmów szczepionych osób toksyczny czynnik biologiczny, który mógłby spowodować śmierć lub obrażenia ludności USA.  Taka działalność jest bezpośrednim pogwałceniem  porozumienia w.s. Broni Biologicznej i działalności antyterrorystycznej (Biological Weapons Anti-terrorism Act.)

Burgermeister załącza dowody na to, że Baxter AG, austriacki oddział firmy Baxter International, celowo wysłał 72 kilogramów żywego wirusa “ptasiej grypy. Wirus ten dostarczono przez WHO na początku 2009 roku do 16  laboratoriów w czterech krajach.  Ma być to dowodem, że kompanie farmaceutyczne jak i międzynarodowe agencje rządowe (international goverment agencies) aktywnie uczestniczą w przygotowaniu, produkcji i dystrybucji toksycznych czynników, które są sklasyfikowane jako najgroźniejsza broń biologiczna w celu wywołania pandemii i ludobójstwa.

W zarzutach, które Burgermeister złożyła w kwietniu 2009 r. znalazła się informacja, że laboratorium firmy Baxter w Austrii, które powinno być jednym z najbardziej bezpiecznych na świecie, nie zastosowało się do obowiazujących norm i pozwolono w nim wbrew wszelkim regulacjom na zmieszanie 72 kilogramów substancji zakwalifikowanej jako broń biologiczna z wirusem zwykłej ludzkiej grypy. Następnie tę toksyczną mieszankę wysłano z ośrodków w Orth w Donau.
W lutym 2009 r. pracownik firmy BioTest w Czechach wypróbował tę szczepionkę na zwierzętach laboratoryjnych (fretkach) i te zwierzęta zdechły. Po tym incydencie nie wszczęto żadnego śledztwa, zarówno ze strony WHO, Unii Europejskiej jak i austriackich służb zdrowia. Nie sprawdzono nic – składu wirusa i jego sekwencji genetycznych. Podczas konferencji w austriackim parlamencie 20 maja Minister Zdrowia  Alois Stoger ujawnił, że wypadek ten został szybko zbadany przez zwykłego weterynarza, a nie przez odpowiednie służby.

Burgermeister uważa, że uwolnienie wirusa było krokiem do wywołania pandemii i przez to umożliwiło WHO wprowadzenie 6 poziomu zagrożenia. Dziennikarka następnie cytuje wszelkie dekrety i prawa, które umożliwiają przejęcie w sytuacji takiej pandemii kontroli nad USA przez ONZ i WHO. Dodatkowo istnieją przepisy w świetle których szczepienia mają być obowiązkowe z uwagi na ogłoszenie pandemii.
Twierdzi, że cały biznes “świńskiej grypy” jest oparty na wielkim kłamstwie opartym na założeniu, że jest jakiś naturalny wirus, który nam zagraża. Dostarcza dowodów na to, że zarówno wirusy “ptasiej” jak i “świńskiej” grypy, były stworzone w laboratoriach finansowanych przez WHO i różne agencje rządowe. Wirus “świńskiej” grypy w szczególności jest hybrydą prawdziwej świńskiej grypy oraz ludzkiej i ptasiej – coś co może być stworzone tylko w sztuczny sposób.

Deklaracja pandemii “świńskiej grypy” przez WHO pomija podstawowe warunki. Po pierwsze WHO sama pomogła w wyprodukowaniu i rozprzestrzenieniu wirusa, zatem jest współodpowiedzialna za tę “pandemię”. Po drugie, objawy tej grypy jak i zwykłej grypy ludzkiej czy też przeziębienia są nierozróżnialne. “Świńska grypa” nie jest bardziej groźna od zwykłej.  Ilość incydentów jest bardzo niekonkretna i dotąd nie wiadomo ile naprawdę było przypadków “świńskiej grypy”. Nie będzie pandemii do momentu ogłoszenia masowych szczepień, które de facto spowodują, że grypa będzie naprawdę groźna – toksyczność szczepionek spowoduje masowe zgony. Wszystko to ma się odbyć pod pozorem ochrony zdrowia populacji.
Jako przykład Burgermeister podaje śmierć 21 bezdomnych w Polsce w lecie 2008 roku, na których testowano szczepionki.

Wg. dziennikarki te same firmy farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe, które wyprodukowały i rozprzestrzeniły toksyczny materiał mogący spowodować pandemię są na pozycji by otrzymać intratne kontrakty rządowe na kupno szczepionki. Kontrolowane media pomagają w tym publikując fałszywe informacje aby ludzie przyjmowali bez oporu niebezpieczną szczepionkę.

Amerykanie ucierpią w sposób nieodwracalny jeśli uda się zmusić ich siłą do przyjęcia tej niesprawdzonej szczepionki. Może to nastapić gdyż wcześniej wprowadzono przepisy umożliwiające rząd do zastosowania przymusu (Model State Emergency Health Powers Act, National Emergency Act, National Security Presidential Directive/NSPD 51, Homeland Security Presidential Directive/HSPD-20, and the International Partnership on Avian and Pandemic Influenza).

Osoby i instytucje, które występują w pozwie Jane Burgermeister, już od 2008 roku wprowadziły lub też przyspeiszyły wprowadzenie praw i przepisów, które umożliwią pozbawienie obywatelstwa USA, zabezpieczajacego konstytucyjnie możliwość odmowy szczepienia. Odmowa szczepienia przeciwko groźnemu wirusowi może być też uznana za przestępstwo, za które mogą być wymierzone ciężkie kary więzienia czy też obozy kwarantanny prowadzone przez agencję rządową FEMA, przy czym obywatele i ich rodziny nie będą nawet mogli żądać odszkodowania za ubytek zdrowia czy śmierć. Jest to oczywiście w sprzeczności z obowiązującym prawem oraz Konstytucją USA i Kartą Praw Stanów Zjednoczonych (Bill of Rights). Przygotowując takie przepisy oskarżeni przygotowali podstawy do egzekucji ludobójstwa.

Używając “świńskiej grypy” jako pretekst, poprzez przymusowe szczepienia oskarżeni zaplanowali zbrodnię masową ludności USA na wielką skalę. Przygotowali szeroką sieć obozów koncentracyjnych dozorowanych przez agencję FEMA z gotowymi grobami masowego pochówku. Przygotowane jest też przejęcie władzy w USA przez międzynarodowy syndykat kryminalny, który wykorzystuje ONZ i WHO w swojej zorganizowanej działalności przestępczej, która jest pogwałceniem prawa i stanowi zdradę państwową.

W następnej kolejności dziennikarka oskarża kompleks kompanii farmaceutycznych, który składa się z firm Baxter, Novartis i Sanofi Aventis, które za granicą opracowują m.in.  program produkcji broni biologicznej, a działalność ta jest finansowana przez w.w. syndykat kryminalny. Celem jest ludobójstwo, które ma zmniejszyć populację globu o 5 miliardów w ciągu najbliższych 10 lat. W planie jest też działalność terrorystyczna, której celem jest zmuszenie ludności do rezygnacji z ich praw oraz internowanie w obozach kwarantacyjnych dozorowanych przez FEMA. Posiadłości i majątek zabitych ludzi zostaną przejęte przez ten syndykat.

Poprzez eliminację populacji Płn. Ameryki międzynarodowa “elita” będzie miała dostęp do surowców naturalnych takich jak woda i pola naftowe. Poprzez przyłączenie USA w skład tzw. Unii Północnoamerykańskiej (North American Union) nastąpi unicestwienie tego kraju i jego konstytucji – w ten sposób syndykat będzie miał totalną kontrole nad Ameryką Północną.

Kompletne dossier jest 69 stronicowym dokumentem zawierającym dowody, które dziennikarka zamieściła na poparcie swoich oskarżeń. Oto niektóre z nich:

Dowody na to, że szczepionki są de facto bronią biologiczną – zgodnie z ich klasyfikacją przez agencje rządowe.
Dowody naukowe, że wirus “świńskiej grypy” został stworzony sztucznie na podstawie oryginalnego wirusa grypy z 1918 roku. Poparte są publikacjami specjalistów w tym raportem Dr Jeffrey’a Taubenbergera w “Science Magazine”.
Sekwencja genomu wirusa “świńskiej grypy”
Dowód na celowe skażenie “świńską grypą” w Meksyku.
Dowód na udział prezydenta USA Obamy w rozprzestrzenieniu się “świńskiej grypy” podczas jego wizyty w Meksyku, podczas której zmarło kilku oficjeli. Jednym z wniosków jest to, że prezydent nie został przebadany gdyż wcześniej był zaszczepiony odpowiednią szczepionką.
Dowody na to, że firma Baxter wspólnie z WHO wyprodukowały i rozprzestrzeniły wirusa w Austrii. Zacytowana jest wypowiedź przedstawiciela Baxtera, w której przyznał on, że przypadkowo dostarczony do Czech wirus H5N1 był wysłany z centrali WHO. Jest to obecnie przedmiotem osobnego dochodzenia w Austrii.
Dowód na to, że Baxter jest jednym z elementów tajnego programu produkcji broni biologicznej.
Dowód na to, że Baxter rozmyślnie toksycznie zanieczyścił szczepionkę.
Dowód na to, że firma Novartis używa szczepionek jako broni biologicznej.
Dowód na udział WHO w programie produkcji broni biologicznej.
Dowód na manipulację danymi przez WHO w celu podniesienia poziomu zagrożenia pandemią do 6. To z kolei ma doprowadzić do przejęcia kontroli nad Stanami Zjednoczonymi.
Dowód na to, że FDA (Food and Drug Administration) bierze udział w ukrywaniu programu produkcji broni biologicznej.
Dowód na udział kanadyjskiego Państwowego Laboratorium Mikrobiologicznego w programie produkcji broni biologicznej.
Dowód na udział naukowców z brytyjskiego NIBSC i CDC w opracowaniu wirusa “świńskiej grypy”.
Dowód na to, że epidemię “Hiszpanki” w roku 1918 spowodowało de facto powszechne użycie aspiryny, które to poprzez obniżenie temperatury pozwoliło na rozwój wirusa, który został dostarczony do organizmów ofiar właśnie poprzez szczepienia. Podobnie jak aspiryna działają obecnie Tamiflu i Relenza, przez co można się również spodziewać zwiększonej zachorowalności.
Dowody na manipulację prawem i przepisami, które zezwalają na bezkarne ludobójstwo.
Dowody na istnienie miedzynarodowego syndyatu kryminalnego, w tym tzw. “Illuminati” i “Bilderberg”.
Dowody na udział Illuminati i Bilderberd w produkcji i dystrybucji wirusa “świńskiej grypy”.
Dowód na to, że sprawa “uzbrojonego wirusa grypy” była omawiana podczas zebrania Bilderbergu w Atenach 14-17 maja 2009 roku, jako część planu ludobójstwa. Według jednego z uczestników, Kevina Trudeau ( zob. >artykuł ), uczestnicy Bilderbergu są genetycznie “lepsi” od reszty ludzkości.
Udział mediów, które trzymaja Amerykanów w całkowitej niewiedzy.

Jane Burgermeister ma podwójne obywatelstwo – austriackie i irlandzkie. Pisze dla Nature, the British Medical Journal i American Prospect.Do momentu wypowiedzenia była korespondentką Renewable Energy World. Tematami jej artykułów są zmiany klimatyczne, biotechnologia i ekologia.

Komentarzy 66 to “Treść zarzutów Jane Burgermeister w skrócie”

 1. andrzejek said

  niepotrzenie te filmy umieszczaliśnie na youtube, teraz przez was zablokowali go!

  • MarcinZ said

   W lutym 2009 r. pracownik firmy BioTest w Czechach wypróbował tę szczepionkę na zwierzętach laboratoryjnych (fretkach) i te zwierzęta zdechły.

   Podczas wizyty dziennikarza w czeskim laboratorium padlo zdanie, ze fretki zarazily sie wirusem ptasiej grypy i (z tego powodu) musieli je uspic.

  • 44 said

   No ja tam żuczki? poumieraliście juz cz jakos sie jednak trzymacie?

   • Pelagia said

    ci co nie wzięli szczepionki, czują się bardzo dobrze.

   • Brenda said

    Zaniewidzial? A? Musi miec na pismie , ze jeszcze dychamy?

   • eminem said

    Zwróćcie uwagę na tego typa „44” wcześniej podawał się jako rozważny… Pojawia się na blogu neguje wszystko co jest napisane, a ciekawe jest to że wszystkie dzisiejsze wpisy ma od godziny 1:10 w nocy dziwne prawda? Zastanawiam się czy spać nie może czy pracuje dla kogoś !!!
    ================================
    od p.b.: pracuje za granica, inna strefa czasu

   • 44 said

    PB a czemu nie zdementujesz przy okazji „informacji”, że wcześniej podawałem się za kogoś innego? Pracuję za granicą, to fakt, natomiast różnica czasu to tylko 1 godzina
    ===============================
    od p.b.: witam nocnego marka — twego nru nie sledzilem

   • katia said

    zyjemy zyjemy i zyc bedziemy bo szczepionki nie wezmiemy !!!!

 2. Damian said

  Jesli te zarzuty poparte dowodami zostaną odrzucone to juz nie uwierze w to ze mozemy cos zrobic aby przeszkodzic elitą.

  • Baba.Jaga said

   Jeśli masz na myśli odrzucenie przez jakieś instancje państwowe to nie przejmowałabym się tym zbytnio. Większość instytucji jest skorumpowana w mniejszym lub większym stopniu, więc ich przyjęcie lub odrzucenie zarzutów popartych dowodami nie będzie dla mnie miarą tego czy uda się przeszkodzić elitom czy też nie. Dla mnie miarą prawdziwą będzie to czy ludzie, społeczeństwa otworzą się na te zarzuty poparte dowodami – bo tylko zwykli ludzie mogą to szaleństwo (szczepionki i spółka) zatrzymać. I wiem, że nam się uda! 🙂

   Więc bądź dobrej myśli!
   Pozdrawiam 🙂

  • 44 said

   ja cie błagam chopie! Uwarzacie, że wszystko na około to agendy NWO i ty werzysz jeszcze, że sądy będa działać na wasza korzysć…no to znaczy, że głupi jesteś…albo po prostu brak ci konsekwencji

   • eminem said

    @ „44” czy może „rozważny” ehhh zmieniasz niki jak kameleon… Spisek to może był kilkaset lat temu teraz jest finisz i się z tym nie kryją…

  • Vebriq said

   zawsze możemy,stanowcze i gromkie NIE!!!!! dla szczepień!
   Jeśli środki prawne zawiodą pokażemy do kogo należą ulice tego kraju,trzeba będzie wówczas zorganizować rozproszoną sieć głódówek antyszczepieniowych w takiej liczbie aby poruszyć opinię publiczną…Gandhi używał z sukcesem głodówki jako broni moralnej,mamy słuszność,bronimy ludzkości przed trucizną,więc się nie bójmy,Bóg z nami,to raczej tamci knujący i trujący powinni się bać..odnośnie tych głódówek: niech każdy kto w przyszłości(w razie przymusu) rozważałby ten wariant na serio napisze to,może zamiast listów poparcia dla Kopacz powinniśmy wysyłać listy z pogróżką,że w razie wejścia masowych,przymusowych szczepień tyle a tyle tysięcy ludzi w takich a takich miastach rozpocznie strajk głodowy aż do odwołania szczepień?Zbrojne wystąpienia nie wchodzą w grę,ale strajk głodowy-tak.

 3. mizia said

  nie wierzę cód TVN NAWRUCIŁ SIĘ JESTEM W SZOKU -PROGRAM TERAZ MY.
  ps.2 dni temu ktoś shakował mi kompa I TO DOBRY FACHURA DZIWNE…

  • 44 said

   Mizia ponawiam pytanie po raz chyba 4-ty: czy brat twój, zamieszkujący w północno-wschodzniej Anglii został już przymusowo zaszczepiony przez agende rządową na Swain Flu? Czyli Świńska Gype?!!?? No chyba odpowiedź nie powinna ci sprawić wiekszego problemu co? Wiem wiem: pewnie nie został co stawia pd wiekim znakiem zapytania twoją wiarygodnośc. Mam natomiast dobra wiadomość dla Ciebie: odpowiedż zgodna z prawda jak najbardziej korzystnie podziała na twój wizerunek. OK tylko u ludzi którzy mają szacunek dla prawdy a nie dla bajdurzenia nic nie wartego no ale zawsze to coś prawda?:)

 4. elcia said

  wlasnie przeczytalam dla meza tresc zarzutow p. Burgermeister i moj maz stwierdzil ze jestem psychicznie chora – zalamka

  • mg said

   zmień męża z kanapowca na bardziej aktywnego 😉

   • elcia said

    wiesz ten typ tak ma on nie akceptuje zadnych teorii spiskowych

  • Damian said

   #Elcia

   Szczerze współczuje męża.

  • Atena7777 said

   Elcia, nie przejmuj się, ja słyszę taki sam tekst……………………więc my „inni” musimy trzymać się razem…………..

   • elcia said

    mam to gdzies co mysli moj maz , ale nigdy nie dam zaszczepic swoich dzieci , a on jak chce to prosze bardzo niech zglosi sie na ochotnika , w UK juz mamy szczepionki

   • 44 said

    no mamy i co z tego wynika? Zgodnie z informacjami jakie tu uzyskałem jakies paę miesiecy temu powinienem byc juz PRZYMUSOWO zaszczepiony na grype z racji pobytu w Anglii…i nic:) Ja nawet informacji z NHS nie dostałem, moje dziecko z przedszkola tez nic ciekawego nie przyniosło…poza zapalniem ucha…czy wg as zapalenie ucha to też sprawka NWO?

   • Atena7777 said

    Szczepionek,……… ale nie będę już tu po raz setny przytaczać przykładu okaleczonego systemu immunologicznego mojego dziecka, nie chce mi się po prostu wałkować ciągle tego samego tematu powikłań poszczepiennych. Oglądnij sobie ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=5DjKmh0a_GY , to ten ojciec nieszczepionych 3 dzieci wyjaśni Ci dlaczego on nie ma takich problemów jak inni m.in. z zapaleniem ucha……………….

   • grypa666 said

    A co to jest?:

    Witam

    Popieram naszą Polską Minister Zdrowia. Lecz niestety przebywam i pracuje juz od 4 lat w Irlandii wraz z żoną (w ciąży) i 2 letnim synem. Obawiam sie tego co czeka nas już za pare dni, tzn wezwań do GP- czyli lekarzy pierwszego kontaktu u których mamy swoje kartoteki. Proszę o pomoc. Czy na podstawie Irlandzkiego prawa z 1947 mamy prawo odmówić szczepienia jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej i czy powrót do kraju będzie najlepszym dialogiem z władzami lokalnymi-w razie przymusowych szepień:
    http://theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=598%3Airish-government-plans-mandatory-qswine-fluq-jab-or-jail&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=pl
    Czy istieje jakiś dokument w wersji ang. który mógłbym przedstawić lekarzowi w dniu stawiennictwa, sprzeciwiający sie szczepieniu na podstawie prawa.
    Licze na odpowiedz i jestem z wami.

    P.S. Wielu znajomych dołącza sie do mojej prośby.
    Pozdrawiam Sebasian.K

   • Lekarz said

    Grypa666,

    Re: obowiązkowe szczepienia Polaków w Irlandii

    Sprawa jest poważna. Trzeba im pomóc. Prześlij proszę tą skargę do Konsula RP w Dublinie dublin.consul@msz.gov.pl i do Pani Minister Ewy Kopacz.

    http://www.dublin.polemb.net/index.php?document=12
    Wydział Konsularny Ambasady RP

    4-8 Eden Quay
    Dublin 1

    tel. (+353-1) 871 80 20
    fax (+353-1) 872 77 92

    TELEFON ALARMOWY: 087 22 77 085 – wyłącznie do zgłaszania przypadków nadzwyczajnych (zgony, aresztowania, szpitale etc.)

    Konsulat uprzejmie wyjaśnia, iż telefon alarmowy NIE JEST telefonem informacyjnym ani nie służy do umawiania wizyt w naszym urzędzie. Pod w/w numerem NIE UDZIELA SIĘ standardowych informacji, które znajdują się na stronie internetowej placówki.

    Godziny przyjęć:
    Pon, Śr, Pt – 09.00 – 14.00
    Wt, Czw – 13.00 – 18.00

    UWAGA:
    Godziny przyjęć w dziale wizowym:
    Pon – nieczynne
    Wt, Czw – 14.00 – 17.00
    Śr, Pt – 09.00 – 12.00

    Linie telefoniczne: Pon, Śr, Pt – 13.30 – 16.30
    Wt, Czw – 10.00 – 13.00

    Adresy e-mail:

    Sekretariat – dublin.consul@msz.gov.pl

   • Atena7777 said

    Mnie też nie obchodzi co on głośno mówi, ale wiem, że w duchu przyznaje mi rację więc szczepił się także nie będzie, przynajmniej o to jestem spokojna……………….. i o moje dziecko…………..ja po prostu chcę go na bieżąco informować, ale on już nie może słuchać o temacie grypa……………..
    Jak zaczynałam „przygodę” z naturalnymi metodami to też była ta sama śpiewka, że jestem wariatką bo czytam te pierdoły w internecie itd. itp, …………………a dzisiaj się już bez tych pierduł obejść nie może, leków nie zażywa, a spróbowałabym mu coś schować i mu nie dać to byłaby istna wojna……………………….. więc nie zawsze to co mówią znaczy, że tak myślą, ich psychika jest czasami trudna do zrozumienia, oczywiście nie wszystkich to moje spostrzeżenie dotyczy!

  • mizia said

   TO STARA SOWIECKA METODA – GADA NIE TAK JAK CHCEMY -WARIAT- I DO CZUBKÓW ………..

   • Atena7777 said

    To jest po prostu metoda wytrącenia człowieka z równowagi i zdeptania jego racji, a im więcej chcesz przekazać istotnych informacji tym większym jesteś wariatem i zaczynają cię nawet postrzegać jak osobę nawiedzoną!

   • 44 said

    nie ma rady…musisz się rozwieśc…

   • logic said

    Przez takich kmiotów jak ty to się holokaust wydarzył !

  • Vebriq said

   zarzuty są zbyt szerokie:Obama,Margaret Chan,Stoger i nie wiadomo kto jeszcze-mogła się ograniczyć do Baxter AG i Novartisa…przytocz mężowi dowody na temat wpadki Baxtera w Orth am Donau-dla mnie to jest punkt archimedesowy tej sprawy,i przytocz mu plany pandemiczne dla świata-jacyś debile musieli ratyfikować plany zezwalające na oddanie suwerenności,na przymus-tych ludzi należy pociągnąć do odpowiedzialności karnej za zdradę stanu bo wyzbyli się suwerenności RP,do czego nie mieli upoważnienia narodu,nie mieli ani jego zgody ani nawet jego wiedzy…naród musi bronić swej suwerenności,w razie potrzeby karać taką zdradę,chciałbym znać nazwiska tobym publicznie ich napiętnował,to jest imho wybaczalne,ale najpierw muszą to odszczekać i wara im od władzy na zawsze.

   • Vebriq said

    do Sebastiana K z Irlandii-powrót do Polski,niekoniecznie na stałe,ale do przeminięcia tej histerii byłby rekomendowanym rozwiązaniem…

  • Brenda said

   Witam w klubie 😀 , ale co tam maz! Jak zamkne stolowke to mu od razu glupoty z glowy wietrzeja. 😉 Mojemu trulam od paru miesiecy, pukal sie w glowe, ale juz przestaje jak widzi w gazetach i telewizorni potwierdzenie tego co mowilam. teraz przyczail sie, zeby mnie zlapac na jakiejs wpadce i … szczerze mu tego zycze. I sobie.
   Jak na razie to jest 1: jaja dla mnie. 😉

 5. mg said

  Uprzejmie proszę o link do nagranego materiału „Teraz MY!” w dobrej a nie komórkowej jakości, może ktoś nagrał na nagrywarce dvd albo ze strumienia online byle nie gadający telewizor i szczekanie psa 😉
  sorry za wymagania ale chcę ten materiał pokazywać innym, dlatego jakość jest niezbędna.

 6. Justynka said

  Ja również poproszę o nagranie programu „Teraz My” z panią minister Ewą Kopacz. Mój meil: justynka1223@wp.pl. Z góry dziękuję. 🙂

 7. toms said

  Ta sytuacja jest zadziwiająca . ciekawe co dalej z tymi osobami ???

 8. antyleft said

  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread321952/pg36

  Nie wiedziałem, gdzie to zamieścić, ale muszę zdebunkować waszą teorię na temat „trumien” w Georgii. Ludzie zastanówcie się nad swoimi conspiracy theories a nie powołujcie się na głupoty. Przeczytajcie temat powyżej i zobaczcie jak przez 36 stron tematu uaktywniali się ludzie, którzy dopasowywali fakty do ówczesnej sytuacji polityczno-społecznej. Żeby było śmieszniej rozwiązanie sprawy pojawiło się już gdzieś po 13 stronach po bardzo wnikliwych prywatnych badaniach tego miejsca przez społeczeństwo mieszkające w pobliżu Madison. Śmiać się chce.

  Trochę powagi

  • grypa666 said

   Proszę dokładnie obejrzeć patent na przenośne krematoria. W ogóle nie ma dyskusji – to są KREMATORIA.

  • antyleft said

   Nie są to krematoria a po prostu tzw. „vaults” czyli krypty. Coś co służy do zabezpieczenia trumien. Nie roztrząsajcie sprawy bo owe krypty znajdują się tam już ponad 10 lat. Istnieją pewne teorie na temat ich wykorzystania, ale na Boga nie mieszajcie w to świńskiej grypy, rządów centralnych i innych takich teorii. Akurat ta kwestia niech was nie męczy.
   =====================================
   od p.b.: strasznie nas ‚przekonales’

 9. ZKRWIIKOSCI said

  moze komus chcialo by sie przetlumaczyc?
  film Alexa

 10. elcia said

  Ukraina: Ponad milion chorych , 174 OSOBY NIE ŻYJĄ, 52 TYS. W SZPITALACH . Liczba chorych na grypę na Ukrainie przekroczyła milion, a epidemia zabiła u naszych wschodnich sąsiadów 174 osoby – wynika z opublikowanego w poniedziałek wieczorem najnowszego raportu ukraińskiego ministerstwa zdrowia. Według stanu na 9 listopada na Ukrainie było dokładnie 1 031 597 chorych. Tylko w ciągu ostatniej doby przybyło ich 63 tys. W ciągu ostatniej doby zmarło też kolejnych 19 osób z powodu epidemii grypy i powikłań grypopochodnych. W sumie liczba ofiar epidemii sięgnęła 174.

  Najwięcej osób, aż siedemdziesiąt cztery, zmarło w obwodzie lwowskim. W iwano-frankowskim było 25 ofiar, a w tarnopolskim – 18.

  W całym kraju od początku epidemii, czyli 29 października, do szpitali trafiło 52 742 chorych. Tylko w ciągu ostatnich 24 godzin przyjęto kolejnych 3887.
  http://www.tvn24.pl/12691,1627988,0,1,ukraina-ponad-milion-chorych,wiadomosc.html

 11. elcia said

  Skażone szczepionki i lobbing koncernów
  DLACZEGO FIRMY FARMACEUTYCZNE NIE DAJĄ GWARANCJI? Jak bezpieczne są szczepionki na grypę? Jeden z koncernów farmaceutycznych wysłał niedawno do Czech materiał badawczy skażony wirusem ptasiej grypy. – Podjęliśmy wszystkie środki zaradcze – tłumaczy firma. Jednak to rządy państw mają brać na siebie odpowiedzialność za ewentualne skutki uboczne szczepionek.
  Sprawę szczepionek zbadali dziennikarze programu „Teraz My” w TVN. Na początku roku z fabryki Baxtera pod Wiedniem do kilku laboratoriów w Europie zostały rozesłane próbki zawierające szczep grypy. W sumie 72 kilogramy. Laboratoria miały z nich wyprodukować szczepionki na grypę sezonową.

  Jednak w czeskim ośrodku, w trakcie badań okazało się, że zwierzęta testowe zaczęły chorować na ptasią grypę. – Spodziewaliśmy się innego szczepu, musieliśmy je uśpić – mówi. „Firma Baxter natychmiast podjęła wszystkie niezbędne środki”

  W odpowiedzi na pytania „Teraz My” Baxter wystosował krótkie oświadczenie. Pisemnie, bo żaden z pracowników firmy nie chciał wypowiadać się przed kamerą.

  Czytamy w nim, że „w jednym z ośrodków badawczych testy laboratoryjne wykazały, że próbki wirusa dostarczone przez firmę Baxter były zanieczyszczone szczepem ptasiej grypy (…) Firma Baxter natychmiast podjęła wszystkie niezbędne środki stosownie do zaistniałej sytuacji oraz rozpoznała i wdrożyła działania korygujące i prewencyjne”.

  „Przypadek? Na 72 kilogramach?”

  Dochodzenie w tej sprawie prowadziła Austriacka Agencja Leków. Uznała, że doszło do błędu, ale nic nikomu nie mogło się stać, bo była to dopiero wczesna faza badań. Innego zdania jest austriacka dziennikarka Jane Burgermeister. Według niej, ze skażonego materiału mogły powstać gotowe szczepionki. – Nie ma mowy, żeby zmieszać wirusa z 72 kilogramami materiału badawczego przez przypadek. Złożyłam zawiadomienie do prokuratury – mówi reporterce programu. Jednak postępowanie zostało umorzone. Jak mogło dojść do takiej pomyłki i na ile procedury badawcze są bezpieczne? Koncerny na te pytania nie odpowiadają. Musi wystarczyć zapewnienie, że szczepionki – przynajmniej te na świńską grypę – są bezpieczne. I wielu państwom UE to wystarcza: w umowach na dostarczenie leku akceptują klauzulę, że odpowiedzialność za efekty uboczne będzie ponosiło państwo.

  Tu wyjątkiem jest Polska. Minister zdrowia Ewa Kopacz domaga się od producentów szczepionek mocniejszych gwarancji.

  Skuteczny lobbing koncernów?

  Dlaczego firmy zabezpieczają się w ten sposób, skoro szczepionki mają być bezpieczne? Coraz głośniej mówi się o lobbingu, jaki wywierają one na rządy i międzynarodowe organizacje. – Firmy farmaceutyczne są obecne jako obserwatorzy w radzie doradczej przy WHO. Wielu członków tej rady jest też powiązanych z koncernami. Europejska Agencja Medyczna, która zaakceptowała niesprawdzone szczepionki, jest w dwóch trzecich finansowana przez firmy farmaceutyczne – wyjaśnia Burgermeister.

  A Claudia Wild z wiedeńskiego Instytutu Ludwiga Boltzmanna dodaje, że WHO niedawno ustawiła nowe, dużo łatwiejsze do spełnienia kryteria do ustanowienia stanu pandemii. – Znalazłam stronę internetową Europejskiej Grupy Badawczej nad Grypą (ESWI), która jest instytucją lobbingową z siedzibą w Brukseli. Mieli sympozjum o przygotowaniu do pandemii grypy już w styczniu tego roku. Co takiego wiedzieli wtedy o świńskiej grypie? – pyta. ESWI na swojej stronie internetowej podaje, że jest doradcą WHO, a wśród jej sponsorów można znaleźć trzech producentów szczepionki na świńską grypę.

  Grupa o przygotowaniach do pandemii dyskutowała w styczniu. W kwietniu w Meksyku odkryto A/H1N1. A w czerwcu WHO ogłosiło pandemię. A na pandemii koncerny mogą zarobić miliardy.
  http://www.tvn24.pl/12690,1627989,0,1,skazone-szczepionki-i-lobbing-koncernow,wiadomosc.html

  • Vebriq said

   Nie wiedziałem(przeoczenie?),że pozew Jane umorzono…
   Bardzo ważne dla mnie: z tymi 72 kg broni miały być „szczepionki”na zwykłą sezonówkę?Moja mama,wbrew mym radom,zaszczepiła się na sezonówkę w tym roku:(
   to już nawet szczepionki na sezonówkę nie są ok?Myślałem,że trefne są tylko te na swine flu i bird flu?
   Baxter już nigdy nie będzie miał mojego zaufania.

 12. Bromba said

  Nie podniecajcie się zanadto,oczywiście postawa pani minister jest godna pochwały.Pozostaje jeszcze aspekt badań kanadyjskich,których wyniki pokazują,iż ludzie,którzy szczepią się przeciwko sezonowej grypie są przynajmniej dwukrotnie bardziej narażeni na zachorowanie na świńską grypę.A to co widzieliśmy, to jednak promocja tych właśnie szczepień jako bezpiecznych.Jeśli teraz zaszczepi się masa ludzi przeciwko „sezonówce”,to tak jak przewidują okres styczeń -marzec może być czasem największej zachorowalności na świńską grypę. Uderzyło mnie również to, co powiedziano o czwartej fazie badań,pan Balicki stwierdził,że przecież nie będą przeprowadzali eksperymentu na kobietach w ciąży i dzieciach?! A czym jest wobec tego podanie im takiej nieprzetestowanej szczepionki? Czyż nie eksperymentem i to perfidnym?

 13. elka said

  http://marucha.wordpress.com/2009/11/10/swiatowa-organizacja-zdrowia-kontynuuje-oszustwo/

 14. Libertarianin said

  A CO POWIECIE NA TO??.. OTÓŻ LATEM TEGO ROKU ZATRZYMANO W BRUTALNY SPOSÓB BYŁEGO MIKROBIOLOGA MOSSADU, KTÓRY PODOBNO UJAWNIŁ NA ANTENIE JEDNEJ Z AMERYKAŃSKICH STACJI RADIOWYCH ZAMIARY ŚWIATOWYCH ELIT. POLEGAĆ ONE MIAŁY NA CELOWYM ROZPĘTANIU EPIDEMII NA UKRAINIE, JESIENIĄ TEGO ROKU. ZARAZ PÓŹNIEJ GOŚCIA DOPADLI CI Z „SECRET SERVICE” POD ZARZUTEM.. UWAGA!.. „STWARZANIA ZAGROŻENIA DLA BIAŁEGO DOMU”!! (CZYT. DLA ŚWIATOWYCH ELIT). ZRESZTĄ SAMI SOBIE OBEJRZYJCIE WSZYSTKIE CZĘŚCI I ZOBACZCIE JAK WYGLĄDA „LIBERALNA DEMOKRACJA” WG. NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA:

  • tmsz said

   Bez znaczenia. Mogą zrobić co chcą, wtrącić kogoś do więzienia, pobić, zabić. Jeśli w tv nie będzie o tym mowy i to powtarzane przynajmniej przez tydzień po kilkadziesiąt razy dziennie to fakt nie istnieje.

 15. Zbyszko said

  Kevin Trudeau… bilioner… Grzech pychy, do niewiadomo której potęgi. Po co komu tak wielkie pieniądze??? Te i innych wielkie pieniądze GLOBALIZMU,- to kapitał ściągniety z regionalnych i lokalnych rynków całego świata. To ten kapitał który mógł tworzyć powszechny dobrobyt, został ściągnięty i pozostawił biedę, ciemnotę, problemy, tragedie, które niestety dodatkowo obiążają ten ich grzech pychy. Wielka szkoda, dla nas wszystkich jak tu jesteśmy, że oni jakoś wygodnie uciekają od tej świadomości tych nieprawdopodobnie wielkich obciążeń. Życzmy im wszystkim rychłego oswiecenia.

 16. Wojtekk said

  Brawo, brawo i wszystko byłoby ok, tylko zapomniałeś jeszcze powiązać z tym wielkim korporacyjnym interesem toksyczny skład szczepionek, o nanoczipach już nie wspomnę 🙂

 17. Vebriq said

  ładnie ubrałeś to w słowa-właśnie w coś takiego wierzyłem odnośnie „spisków”-mały kamień,duża lawina,trochę pogrzebanych,a potem spokój…
  nie podoba mi się jedynie te trochę pogrzebanych-chcę ich ratować

 18. Ktoś said

  Chrzani mnie to te globalistyczne gnojki chyba zapomniały, że prawda i światło zawsze zwyciężają w ostatecznej rozgrywce!!! Nie mogę sie doczekać aż te gnojki zostana wygnanni spowrotem tam skąd przyszli do najgłębszej odchłani!!!

 19. Wysocki said

  Popieram działania pani Minister Zdrowia Ewę Kopacz mające na celu dokładne zbadanie szczepionek przeciwko wirusowi A/H1N1 przed wpuszczeniem jej do urzycia.
  ps. ludzie obudźcie się w końcu i zacznijcie wzmacniać swój układ odpornościowy bez pomocy środków farmakologicznych. Z medycznego punktu widzenia szczepienia przeciwko grypie nie mają żadnego zastosowania, poza tym iż osłabiają nasz układ odpornościowy.

 20. […] przeciwko firmom farmaceutycznym, bankierom i politykom. Oto treść tych zarzutów w skrócie: https://grypa666.wordpress.com/2009/11/09/tresc-zarzutow-burgermeister-w-skrocie-2/ Sprawa oczywiście została umorzona, odsunieto od niej oficerów, którzy zaczęli rzetelnie ją […]

 21. […] przeciwko firmom farmaceutycznym, bankierom i politykom. Oto treść tych zarzutów w skrócie: https://grypa666.wordpress.com/2009/11/09/tresc-zarzutow-burgermeister-w-skrocie-2/ Sprawa oczywiście została umorzona, odsunięto od niej funkcjonariuszy, którzy zaczęli […]

 22. […] przeciwko firmom farmaceutycznym, bankierom i politykom. Oto treść tych zarzutów w skrócie: https://grypa666.wordpress.com/2009/11/09/tresc-zarzutow-burgermeister-w-skrocie-2/ Sprawa oczywiście została umorzona, odsunięto od niej funkcjonariuszy, którzy zaczęli […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s