Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Minister Balicki reklamuje nasz blog w TVN

Posted by grypa666 w dniu 09/11/2009

Minister Balicki reklamuje nasz blog w TVN
Teraz My, 9.11.2009 minister Balicki cytuje fragment naszego blogu podając źródło:
Cytowane z pamięci: Prosimy wszystkich naszych czytelników do zorganizowania akcji poparcia dla Minister Ewy Kopacz. Jest to jedyna osoba w świecie, która zdecydowała się powiedzieć NIE neofaszystowskiemu rządowi światowemu w postaci kliki bankierów i ich pachołków. Precz z Nowym Porządkiem Świata!

I to był główny kontrargument min Balickiego przeciwko min Kopacz!

„Pani argumenty są dokadnie takie jak w tym blogu, a co Pani powie na to:

Brawo dla TVN, znakomity program, TVN jako pierwsza podała informacje o zakażonych próbkach Baxtera – TVN dotarł do Jane Burgermeister, ale i do czeskiego laboratorium, gdzie wykryto wirusa ptasiej grypy.

Piotr Bein i Jane Burgermeister mówili o tym 4 miesiące temu!

Symptomatyczne jest to, że Baxter odmówił udzielenia wypowiedzi TVN. Burgermeister ujawnia prawdę o powiazaniu koncernów farmaceutycznych z politykami.

Komentarzy 208 to “Minister Balicki reklamuje nasz blog w TVN”

 1. Man said

  Polecam kazdemu wlaczyc TVN! Powinnismy wszyscy poprzec Pania Kopacz bo Ona wie co jest w szczepionkach. Balicki powiedzial, ze sie zaszczepi ta szczepionka przed kamera hehe, ciekawe.

  • mg said

   Czekamy na szczepienie min. Balickiego na A/h1n1 numer byłby niezły jakby mu zaszkodziło. Na zdrowie. hihihi
   A program faktycznie dobry, poruszono wiele drażliwych kwestii. Oby tak dalej.

   • krzysiek said

    takie wstrzyknięcie na pokaz by nic nie wniosło, po pierwsze w tv nie widać składu płynu, po drugie „efekty” szczepień wielokrotnie wychodziły dopiero po latach

  • ALFA said

   Powinien od razu podwinąć rękaw i dać się zaszczepić
   BAŁ SIĘ ŻE DOSTANIE WSTRZĄSU PO SZCZEPIENIU!!! ha ha ha

  • Vebriq said

   Balicki wykorzystał słabość tego bloga-jego bełkot o”światowym rządzie”,o NWO itd.-to są-gdy idzie o szczepienia- rzeczy nie na temat,kompromitują ten blog,Balicki skompromitował się cytując to,ale daliście mu amunicję…po prostu nie piszcie o NWO i „neofaszystowskich rządach światowych”-z powrotem do faktów!Popieram idee tego bloga,ale to kwestia także taktyki,utopią was jako wariatów w waszych własnych oderwanych cytatach nie na temat,to przykre,że ludzie którzy robią dobrze i mają rację muszą tak ważyć i cedzić słowa gdy tamci mogą gadać co zechcą,ale JESTEŚMY BARDZIEJ ZALEŻNI OD NASZEGO WIZERUNKU MORALNEGO GDY MÓWIMY PRAWDĘ NIŻ WTEDY GDY KŁAMIEMY(prawo Vebriqa:))
   ===============================
   od p.b.: z mego doswiadczenia wszystko jedno jaka taktyke przyjac, uny chca zniszczyc glosiciela prawdy; dlatego juz dawno przyjalem taktyke pelnej prawdy

   • Vebriq said

    a może i racja-nie podaję mej opinii jako niemylnej
    Z tym ważeniem słów to była rada na serio,znany niemiecki propagandysta,niejaki Adolf Hitler napisał(chyba w „Mein Kampf”),że można świetnie skompromitować nawet ważną prawdę gdy się do niej domiesza zaledwie dwie lub trzy kompletnie bezwartościowe,nonsensowne myśli,ludzie trawią tekst jako całość i nie bawią się w oddzielanie prawdy od fałszu niestety…

   • Xagog said

    „od p.b.: z mego doswiadczenia wszystko jedno jaka taktyke przyjac, uny chca zniszczyc glosiciela prawdy; dlatego juz dawno przyjalem taktyke pelnej prawdy”

    „prudentes sicut serpentes, et simplices sicut columbae”-bądźcie mądrzy jak węże,a prości jak gołębie (Ew. wg Mat., 10, 16)

   • ~doinformowany said

    To, że piszemy na różne tematy, tylko utwierdza mnie w przekonaniu, iż jesteśmy na tyla sprawni aby określać nasze poczynania, jako pozbawione „klapek na oczach”.
    Gdybyśmy pisali, tylko i wyłącznie o świńskiej grypie – zapewne blog grypa666 nie była by znana.
    Tylko dlatego, że pod przewodnictwem P. Beina potrafimy wyszukiwać „cenne kąski” – czyni nas AWANGARDĄ.
    Nie bez kozery Minister Balicki powołuje się na naszego bloga.
    Wie zapewne, że posiadamy „mocne argumenty”, które posiadamy od załogantów z całego świata!
    Jeśli się temu przyjrzymy dokładniej, to zapewne wywnioskujemy, iż atak na Minister Kopacz, jest atakiem na blog666, atakiem na P. Beina, a w konsekwencji, na atak na nas samych – nie zapominając jeszcze o samych obserwujących ten blog.
    A to wszystko dla tego, że Pani Kopacz śmie mówić głośno, to samo, co my myślimy i o czym tak zaciekle piszemy.

    W JEDNOŚCI SIŁA!

    I pomyśleć, że jeszcze pod koniec wakacji niewiele było wiadomo o tym, co się tu dzieje!

    Cholera – trzeba będzie uważać, co się tu pisze, bo już ELYTA tu zagląda i patrzy na to, co tu się dzieje.
    Rany boskie – litości.

   • aaaaa said

    Ale rząd europejski powstał. Balicki jak mówi o szczepionce i zaleceniach powołuje się na rząd europejski, powołuje się na WHO, tak samo ta Brydak się na WHO powołuje że WHO ogłosiło pandemie czy się to komuś podoba czy nie. Słuchają ich jakby były jakimiś wyroczniami z którymi nie można się nie zgodzić. Ale nigdzie w mediach nie porusza się jak dla mnie bardzo ważnej kwestii a mianowicie w jaki sposób ocenia się skuteczność. Tylko się stwierdza ze jak powszechnie wiadomo itp. Nie ma konkretnych argumentów tylko lakoniczne wypowiedzi i zalecenia. Ale czym te zalecenia są podparte?? I Balicki i Kopacz tak samo nic nie robią ze szczepieniami obowiazkowymi noworodków, czy tym całym kalendarzem szczepień. A jakub Szulc z ministerstwa zdrowia zrobił karierę w bankowości, pracował dla banków a teraz zasiada w ministerstwie zdrowia i negocjuje z Żydami w Israelu kupując inne szczepionki i z Żydami z Israela współpracuje w kwestii Informatyzacji słózby zdrowia, tak jakby u nas w kraju nie było firm tworzących oprogramowanie koputerowe.

   • aaaaa said

    A Jerzy Jaśkowski mówi od ponad 10 lat, że nie ma żadnych podstaw naukowych czy medycznych do szczepień. I ta cała Kopacz czy inny minister zdrowia (co był w programie warto rozmawiać – szczepienie raka szyjki macicy HPV) rżną teraz wielkich znawców i wybawicieli w opresji a co robili cały czas do niedawna? Szczepili! Ja bym chciał żeby ich wszystkich mierzyć taką samą miarą jak teraz mierzy się Balickiego. Troche mnie teraz dziwi to wielki uznanie dla obecnej pani minister. Dowód na skuteczność jakichkolwiek szczepionek niech podadzą. Ale dowód wprost a nie dowód typu ze jak się szczepimy to niechorujemy. Bo ja się nieszczepie i raz choruje a raz nie choruje i tak samo jest z osobami ktore sie szczepią ze raz chorują a raz i nie. Tak jak Jaśkowski mówi że szczepienia nie mają żądnego znaczenia.

  • Xagog said

   „Balicki powiedzial, ze sie zaszczepi ta szczepionka przed kamera hehe, ciekawe.”
   Powiedział też że ma swój prywatny szpital…

   „“Pani argumenty są dokadnie takie jak w tym blogu, a co Pani powie na to:
   Prosimy wszystkich naszych czytelników do zorganizowania akcji poparcia dla Minister Ewy Kopacz. Jest to jedyna osoba w świecie, która zdecydowała się powiedzieć NIE neofaszystowskiemu rządowi światowemu w postaci kliki bankierów i ich pachołków. Precz z Nowym Porządkiem Świata!”

   To był jego główny argument i choć może waszym zdaniem głupi,to gwarantuję wam że wielu telewidzów parsknęło śmiechem w tym momencie.Zrozumcie że takie informacje trzeba ostrożnie dawkować.Właśnie Vaclava Klausa za to podziwiam-wie co się święci i mówił o tym wprost w kilku wywiadach,ale nie posługiwał się pojęciami typu „neofaszystowski rząd”.Tego typu stwierdzenia są nasiąknięte emocjami i nadmiernym entuzjazmem.Ja tylko mówię jak to wygląda z mojej perspektywy.Chcecie w końcu trafić do jak największej rzeczy ludzi,prawda?A wielu zniechęcacie.Poza tym kilka razy wszedłem tu,przeglądam komentarze w poszukiwaniu informacji,a tu kłótnia za kłótnią.No luuuudzie,nie możecie takich spraw między sobą załatwiać?Nikt nie jest idealny,sam aniołem nie jestem,ale panujcie trochę nad emocjami.To tyle.Pozdrawiam

   • Vebriq said

    utożsamiam się z tymi myślami Xagoga powyżej

   • Witold said

    To prawda, nawet jeśli są podstawy do używania takich ostrych określeń, to dla większości ludzi brzmi to jak bajdurzenie o inwazji UFO. Albo informujemy jak największą część społeczeństwa o konkretnych zagrożeniach, albo wyrażamy swoje emocje.

   • Aaaaaaaaaaa said

    A w programie ‚teraz my’ zadano Balickiemu pytanie skąd ta cała epidemia skoro raptem zachorowało 200 osób w Polsce na AH1N1 a za jego rządów chorowało kilka milionów czy tam tysięcy na grypę i nie było żadnej epidemii. To Balicki nie odpowiedział na to pytanie, zaczął coś ściemniał że rząd normalnie funkcjonuje w innych sferach i coś tam bla bla bla ze szczepienia są zalecanie tyle. A jak kurw…. jedna osoba zachoruje to tez bedzie glosił epidemie i zalecał szczepienia? Czyli podstawą do ogłoszenia epidemi jest to ze szczepionia są zalecane – no tak zrozumiałem:) Czyli żeby sprzedać i zarobic .
    ============================
    od p.b.: …i zaszkodzic

 2. woodpecker said

  Jestem przerażony betonowym umysłem Balickiego. Jakby unia dała mu papier że cyklon-B jest bezpieczny dla ludzi i pomaga np. utrzymywać czystośc w szpitalach, to on by go używal na ludziach.

  • Tomek said

   Dla mnie to nic dziwnego, on poprostu jest na usłgach kondernów farmaceutycznych i nie może nić innego powiedzieć…
   Chyba ze na siłe by go zaszczepili

   • Wojox said

    Balicki by na oczach widzów przyjął sól fizjologiczną i wykonałby wzorowy uśmiech…A reklama by poszła,, dla naiwnych…

   • ten adam said

    To nie prawda, że firmy farmaceutyczne nie zgodziły się na udział w programie, otóż zgodziły się tylko zapomniały powiedzieć, że ich rzecznik nazywa się Balicki Marek.

   • Ferdynand III Csarz Austro-Węgier said

    Hej, Tomek, dostałeś 7 ocen „*****”, ale ode mnie pałę; „*” 😉 ; Skąd wiesz, że były min. Balicki „po prostu jest na usługach koncernów farmaceutycznych”? Masz na to dowody, albo choćby poszlaki?
    Wybacz, nie jesteś szpakami karmiony, i przez takich dyskutantów jak Ty, jak Ten Adam i inni ten blog ma złą opinię u min. Balickiego, podejrzewam, że i u wieku osób, które są godne szacunku. Takie wypowiedzi noszą nazwę insynuacji, można po nich poznać motłoch, więc nie wypowiadaj się tak więcej. Jesteś chyba na tym blogu – bez swojej wiedzy – jednym z najcenniejszych pionków dla przeciwnej strony 😉 . Spójrz na stronę Jane Burgermeister, TheFluCase.com, zobacz, jak sobie ta dzielna kobieta poradziła ze spamem w komentarzach i nie wysyłaj go więcej.

  • Tomek said

   a co sie dzieje na ukrainie, w mediach cisza…

  • Kaczor Donald said

   Spójrzcie na jego wyraz twarzy – on sam nie wierzy w to, co mówi.

   Bez przerwy powołuje się na Światową Organizację Zdrowia… Światowa Organizacja Zdrowia to… Światowa Organizacja Zdrowia tamto… Jakby nie miał własnego mózgu.

   W 2005 roku podpisał umowę na zakup Tamiflu. Ktoś podejrzliwy powiedziałby, że wziął wtedy w ł… i teraz ściemnia, że szczepionki są dobre, bo niby co innego może zrobić.

   • grypa666 said

    Widziałem takie tresowane małpy co powtarzały wyćwiczone ruchy w cyrku. Widziałem też psy. To się nazywają odruchy Pawłowa…

   • lotnik said

    Szkoda że zabrakło to stwierdzenia że jak lekarze dostają gratyfikacje od firm za przepisywanie odpowiednich leków to dlaczego ktoś wyżej (władza, urzędnicy) nie dostają jeszcze większych pieniędzy za wprowadzenia leku do obrotu. A jeszcze wyżej są laboratoria badające szkodliwość leków które też są sponsorowane przez korporacje.

    Takie stwierdzenie dla ciemniaków było by najlepsze ale i tak nie jest źle. Rozumne osoby przynajmniej nie uwierzą w H1N1 i konieczność szczepień.

    A co jeżeli moja teoria o nagonieniu maksymalnej ilości ludzi na niezaszczepienie się a potem wypuszczenie wirusa który zgładzi większość niezaszczepionych będzie prawdziwa. Przeżyją prawdziwie owce wierzące światowemu rządowi, które przyjmą microchip bez żadnego ale.

   • Tomek said

    Kilka dni temu pisałem o tym samym tu na blogu, bo łatwiej zaszczepić miliony nie miliardy i te owco sobie później chodować…

   • Taka Tam... said

    a niech tam przezywaja i ‚zyja’ jako niewolnicy… kiedy oni beda zapieprzac po 12h my bedziemy juz w lepszym miejscu 🙂 jesli zasluzymy

    PS. niewiarygodne co to sie ostatnio z tvn-em dzieje… tydzien cudow…

   • Pelagia said

    Lotnik- jeśli Twoja teoria jest prawdziwa, to znaczy, że ci co przyjma szczepionkę i przeżyją, będą niewolnikami dla zbrodniarzy. ja nie mam ochoty dla bandytów pracować, wole umrzeć. z tamtego świata będe wpadac żeby dać im popalić

   • Vebriq said

    zgadzam się z Pelagią z tym zastrzeżeniem,że na tamtym świecie wybaczę i wstawię się u Boga za zbrodniarzami,nie lubię zemsty.

   • Pelagia said

    Vebriq – nie chodzi o zemstę tylko o zniszczenie planów zbrodniarzy, o pomoc bezbronnym ludziom i zwierzetom

 3. Tomek said

  Jest to w pewien sposób, narazie precedensowy program w publicznej TV.
  Naj bardziej zaskakujący jest rozdźwięk pomiędzty tym co jest w tym programie a tym co TVN i TVN24 mówi na codzień w swoich programach…

  Jestem bardzo ciekawy co będzie w drógiej części programu

 4. Jarecki said

  http://media.onet.pl/media/live/LIVE10,/200911/a64d19b0bd.wmv

  na zywo…

 5. ak said

  Program jest świetny, aż dziw bierze, że ta zdaniem niektórych masońska telewizja dopuściła taki materiał.

  • grypa666 said

   Zauważcie, że nedawno „zmarł” Wejchert. Szczepionki to naprawdę niebezpieczna sprawa…

   • Taka Tam... said

    przepraszam ze sie wtrace… ale jaki zwiazek ma jego smierc ze szczepionkami? wybaczcie mi moja niewiedze…

   • mizia said

    ALE JAK PODALI NA ZAKAŻENIE BAKTERYJNE -TVN SIĘ NAWRUCIŁ JESTEM W SZOKU TERAZ NIE PÓJDZIE IM JUZ ŁATWO .
    ALE JAKPISAŁEM OD JAKIEGOŚ CZASU WAŻNE JEST TERAZ TO CO DZIEJE SIE NA UKRAINIE -A JEST BARDZO ZLE KLUCZEM DO WSZYSTKIEGO JEST -PRZYCZYNA ZGONÓW- DLACZEGO DO TEJ PORY NIKT NIE WSKAZAŁ PRZYCZYNY I NIKT NIE NACISKA CO JEST PRZYCZYNĄ TYCH ZGONÓW.
    ps. 2 dni temu ktoś mi shakował kompa dopiero godzinę temu udało mi sie to pozamiatać – znam sie na tym nie zrobił tego byle amator……….. śladów prawie wogóle nie zostawił. PEWNIE TO PRZYPADEK.

   • mizia said

    NIECHCE NIKOGO STRASZYC ALE KTOŚ MOŻE NAM ZAFUNDOWAĆ NA POTWIERDZENIE ŻE RACJĘ MA BALICKI A NIE KOPACZ – NAGŁY GIGANTYCZNY WZROST ZACHOROWAŃ ——- UKRAINA JEST WAŻNA— IM SZYBCIEJ SIĘ UJAWNI PRZYCZYNĘ ZGONÓW TYM SZYBCIEJ EUROPA STANIE SIĘ BEZPIECZNA – JEST BARDZO MAŁO CZASU JAK WYWOŁAJĄ PANDEMIE PRZEMIESZANĄ Z PANIKĄ TO BEDZIE KONIEC….

   • mizia said

    A KARTY BEDĄ ROZDAWAC „BALICCY”

   • Brenda said

    Dzialaja wg zasady „jak nie kijem to go pala”- jesli chodzi o Ukraine i w ogole Europe. Rozne swinstwa nawrzucali, bo chyba ze swinska kiepsko im szlo.
    A tak w ogole zastanawiam sie jak to jest ze szpiegowaniem kompa… Ja dla odmiany nie znam sie na tym, ale cos slyszalam, ze jak sciagnie sie jakies dziadostwo w postaci programu szpiegujacego, to mozna miec zdalna rewizje.

   • mizia said

    NAJCZĘŚCIEJ PRZEZ POCZTE SIĘ TO ROBI A OSTATNIO MIAŁEM WIELE INFO NA MEILA Z RÓZNYCH KRAJÓW TERAZ POCZTY SA POLIKWIDOWANE WSZYSTKIE
    ZOSTAŁ MI TYLKO TEL ….. I..

   • eminem said

    „Microsoft potwierdza: „Tak, współpracowaliśmy z NSA (National Security Agency) – najbardziej tajną spośród wszystkich organizacji bezpieczeństwa narodowego w Stanach Zjednoczonych – podczas produkcji nowego systemu MS Vista”

    Die Welt, Niemcy
    by Lars Winckler

    A od siebie dodam,że taki dostęp mają począwszy od Winwows98, a ujawnili tylko Vistę daje do myślenia prawda

   • Wojwit said

    Pierwszy raz widzę ministra, który mówi ludzkim głosem… Ale zostawmy na boku dociekanie faktycznych przyczyn takiego prospołecznego zachowania ministra zdrowia, p. Ewy Kopacz. Może faktycznie kobieta ma resztki sumienia (u polityka to raczej rzadkie). Dobrze, że jej stanowisko i wyrażane przez nią opinie mogą nam, potencjalnym ofiarom szczepionek, wyjść na zdrowie.
    A co do TVN-u, a już szczególnie panów Sekielskiego i Morozowskiego – nie miałbym żadnych złudzeń. To zawodowcy. Wielokrotnie pokazali, że są w stanie bardzo profesjonalnie przedstawić w programie „na żywo” jeden punkt widzenia a zdyskredytować drugi – w zależnosci od aktualnej polityki stacji, dla której pracują – a więc zaleceń przełożonych.
    Pytanie: czemu nagle TVN stanęła w opozycji do NWO?
    Nie dziwcie się proszę brakowi entuzjazmu w mojej wypowiedzi, ale staram się obserwować scenę polityczną i co nieco wiem na temat rządzącej w Polsce „klasy politycznej”. Tak wysoko „ludzie sumienia” raczej nie trafiają. Być może p. minister boi się odpowiedzialności jaką mogłaby ponieść za skutki uboczne szczepionek?

   • ak said

    Ja się nie dziwię brakowi entuzjazmu. Też jestem pełen podejrzeń. Jeśli chodzi o strach przed odpowiedzialnością to nie sądzę. Przecież zawsze mogłaby powołać się na EMEA, WHO, itd. Chciałbym wierzyć, że Pani Ewa Kopacz ma na tyle siły (oraz że nie ma żadnego prywatnego interesu) by się temu przeciwstawić.
    Ale TVN naprawdę mnie zadziwiła. Czy to faktycznie może mieć jakiś związek z Panem Wejchertem?

   • Jaro said

    Tylko że produkcja (nie licząc przygotowań) takiego materiału trwa ze 2 tygodnie.

 6. W said

  Balicki chyba jest naćpany szczepionkami, że tak brzydko powiem…

  • ALFA said

   No to mieliśmy Ministra Zdrowia który się nie interesował co zwierają szczepionki Panie Ministrze Balicki twierdzi Pan ze ludzie się szczepią szczepionką na grypę sezonową a czy Pan wie ile ludzi choruje po niej jak widać nie interesował się Pan zdrowiem Polskich obywateli

   • alexy said

    Balicki to sprzedawczyk, napewno współpracuje mocno z „farmacją” więc i musi mówić tak jak oni chcą. widać to było jak ostro unikał odpowiadania na pytania wprost, używania pokrętnych odpowiedzi, odwracania kota ogonem, powolywania się „o dziwo” !!! na te same argumenty co wcześniej MO w Kropce nad i – podejście stadne, bo inni tak robią i to Niemcy Francuzi – więc wg tych „bałwanów” typu Balicki czy Olejnik – mądrzejszych narodów niż Polacy 😉

 7. Minister (nie wyśmiewajcie tytułu Monistrem?) – wspomniał o tym blogu to zaglądam…, Jakim cudem dostaliście zezwolenie do umieszczania takich tekstów jak tu w sieci – przez takie stronki właśnie, matki nie chcą brać na moim oddziale szczepionek z kalendarza…/ opamiętajcie się /

  • John Connor said

   Ojojoj … sprawdź najpierw co podajesz w tych szczepionkach dzieciom! Sama się opamiętaj!

  • grypa666 said

   Oglądasz program? To ty się opamietaj!

   • Tomek said

    A wiesz z kąd są te szczepionki – z Korei, A wiesz co zawieraja – rtęć!!!
    Ja mam 2 letniego synka i wiesz co to jest „krzyk mózgowy” – ja wiem bo mój syn to miał po szczepionce
    A wiesz co wywyołuje rtęć i chemia w szepionkach – uaktywnia autyzm – wiem bo 4 moich znajomych ma dzieci u któryc jest stwierdzony (i dziwnie sie sklada ze w tych 4 przypadakach zaczoł sie po szczpieniach)
    Poczytaj troche tego co pisze prof. Majewska na ten temat np tu:

    http://otworz-oczy.org/index.php/o-wplywie-szczepionek-prof-maria-majewska/

    A potem sie wypowiadaj krytycznie na jakis temat.

    Chyba ze tobie tez placa koncery farmaceutyczne, albo jest jak wielu lekarzy niedukiem (sory, ale mnie wkurzyles)

  • ALFA said

   I bardzo dobrze bo dzieci nieszczepione lepiej się chowają i nie chorują i nie mają skutków ubocznych po szczepieniach
   jeżeli jesteś lekarzem to bierzesz na siebie odpowiedzialność za te szczepionki z tym g….em,a zapoznałeś się chociaż raz z ich składem,rtęć,aluminium,fenol,chlorek benzenu,glikol

  • ALFA said

   Bardzo dobrze że powiedział o tym bloku i widać tą zazdrość jego że jest poparcie dla Pani Minister Ewy Kopacz
   i widzicie ile zamówił leku Tamiflu w 2005 roku że jeszcze jest w hurtowniach i ma skutki uboczne to już ten lek ważność kończy /5LAT/ ile pieniędzy będzie wyrzuconych w błoto z naszych podatków

   • Aga said

    EMEA zaleca przedłużenie terminu ważności Tamiflu

    Europejska Agencja ds. Leków (EMEA) zaleciła przedłużenie terminu ważności leku antywirusowego Tamiflu z pięciu do siedmiu lat.

    Oznacza to, że jeśli ktoś zaopatrzył się w Tamiflu w 2005 roku w związku z występującym wtedy zagrożeniem ptasią grypą, może obecnie wykorzystać ten lek, nawet jeśli upłynął mu właśnie termin ważności, gdyby miało się to okazać konieczne w związku z grypą A/H1N1.

    Eksperci EMEA rekomendują też, w razie pandemii grypy A/H1N1, podawanie Tamiflu dzieciom poniżej jednego roku życia oraz kobietom w ciąży i karmiącym matkom.

    Ausrtriacka agencja prasowa APA wskazuje, że rekomendacje EMEA w sprawie Tamiflu musi jeszcze zatwierdzić Komisja Europejska.

    Rekomendacja została zamieszczona na stronie internetowej EMEA (www.emea.europa.eu). (PAP)

   • ALFA said

    sekretarz stanu SYBILLUS chce dać zgodę na to aby składniki MF59 iSAO15 GlaxoSmithKline dodawać do szczepionek firmy Novartis
    MOŻE KTOŚ WYJAŚNIĆ CO TO ZA SKŁADNIKI

   • ALFA said

    @MIZIA obejrzyj to jeszcze raz film oni chcą w USA puścić grożnego wirusa ta szczepionka była robiona na UKRAINIE będzie zawierała śmiertelny gen który ma spowodować śmierć milionów Amerykanów to coś ma powiązanie chyba z tym co się dzieje na UKRAINIE

  • Vebriq said

   matki mają rację na twoim oddziale,mają PRAWO do wyboru a nie do przymusu,sugeruję ci pewną zmianę sposobu myślenia..nie wolno zmuszać matek ani nikogo do szczepień,a czy możesz te szczepienia-znając podawane tu fakty-reklamować z czystym sumieniem?To jest sworzeń wokół ,którego kręci się twój problem-ustosunkuj się najpierw do podanych tu oskarżeń Jane Burgermeister i odpowiedz sobie czy w zgodzie ze swoim sumieniem możesz jeszcze zalecać szczepienia komukolwiek?

  • Vebriq said

   „jakim cudem zezwolenie?”jesteśmy z urodzenia wolnymi ludźmi,wolno nam głosić własne opinie,nie podlegamy nikomu oprócz Boga, to teraz będą wydawać zezwolenia na myślenie? Może w formie legitymacji z pieczątką?

  • alexy said

   kalendarz taki czyinny wsadź se dziadu prowokatorze w 4 litery 🙂 jak tak lubisz szczepionki to walnij sobie nawet 10x dawkę :)))

   • Uwielbiam gdy okazuje się jak powszechny jest brak wiedzy z biologii na poziomie szkoły podstawowej z którą zapewne wiekszość tu miała problem:(.
    Przed chorobami wirusowymi skutecznie chronią TYLKO szczepionki, wyzwalaja reakcję immunologiczną prowadzącą do wytworzenia odpowiedzi na dany rodzaj chorobotwórczego wirusa. Inny sposób nabycia tej odpornosci to zachorowanie na daną chorobe wirusową. W wypadku swińskiej grypy jest tak, że szczepionki są, ale pani Kopacz, takiej szczepionki nie chce kupić. Bo firmy farmaceutyczne chcą sprzedać tylko ilości hurtowe i nikt im tego nie zabroni. Dodatkowo organizacja dystrybucji to marnowanie cennego czasu!

   • Pelagia said

    Pierwszy raz – a wiesz ty, że grypie można zapobiegac domowym sposobem ?? i domowym sposobem wyleczyć ?? nie wiesz, to już wiesz. można. a gruźlicy nie da się wyleczyc domowymi sposobami i bardzo trudna jest profilaktyka przeciwgruźlicza. dlaczego tym się farmakoncerny nie zajmą ?? Gdzie walka z gruźlicą, ja sie pytam ??

   • Vebriq said

    taaaa….oczywiście,szczepionki zawierające neurotoksyczne substancje typu thimerosalu bronią skutecznie przed wirusami,szczepionki, do których „w łańcuchu dostaw” nieznani sprawcy domieszali broń biologiczną…dopóki takie wpadki będą miały miejsce nie zaufam żadnym szczepieniom,to nie ma nic wspólnego ze szkołą podstawową.

  • ~doinformowany said

   Jesteś marionetką, który sądzi, że tutaj sami głupcy są.
   Zaszczep się sam i gówien nie wciskaj – zwłaszcza dzieciom.
   Krzywda im się nie stanie. Kiedyś szczepionek nie było i było normalnie.
   Jak chcesz z nami porozmawiać, to argumenty poproszę, jak nie -bananki.

  • Witold said

   Ludzie, to przecież ironia: „zezwolenie do umieszczania takich tekstów jak tu w sieci”. Czegoś takiego JESZCZE w tym kraju się nie wymaga. No a jeśli to naprawdę jakiś konował napisał, to kontrargument Balickiego o „neofaszystowskim rządzie” przestaje być taki dobry. Znaczyło by to, że lekarze chcą wprowadzenia ścisłej cenzury internetu.

 8. mario said

  BRAWO DLA PANI MINISTER !!!!!!!

  Czy autorzy strony mogliby zrobic liste poparcia dla PANI MINISTER?? WOW jest we wielkim szoku, nawet nie wiedzialem ze nasza MINISTER ma glowe na karku i walczy o nasze dobro !!!!!!!

  WOW!!! WKONCU KTOS W POLSKIM RZADZIE TROSZCZY SIE O POLAKOW!

  BRAWO PANI MINISTER!

 9. Jarecki said

  Najważniejsze że się coś w mediach ruszyło…

 10. Michal said

  Brawo dla Pani Minister,
  brawo dla TVN

 11. ja said

  BRAWO DLA TVNu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ten wasacz to jakby zahipnotyzowany…rece opadaja. nic sensownego nie powiedzial. ani jednego zdania. swietny mowca.hahahahhaahha

  • Michal said

   Może wypełnia powierzone zadanie?

   • ja said

    pewnie nie malo dostal, ale wasy mu sie trzesly i ciagle rzucal oczkiem na te strzykawke, przerazony. byl beznadziejny. nie wazne ile dostal i tak jest marionetka i zdrajca

 12. Man said

  Mysleliscie na zorganizowaniu spotkania z Pania Minister? A najlepiej spotkaniu cos ala to dzisiejsze „Teraz My” w TV? Piotr Bein & Ewa Kopacz vs Balicki, koncerny?

  • 11lahcim said

   moim zdaniem spieranie się i udowadnianie kto ma racje teraz nie ma sensu. Racja już została przyznana. Teraz należy iść za ciosem i rozliczać firmy produkujące leki, wystosowywać oskarżenia sądowe, kierować pozwy.
   Należy zmienić trochę taktykę walki ponieważ boisko już jest zupełnie inne.

  • Brenda said

   Mysle, ze nie mozna tego wymagac od Pani Minister Kopacz, bo:
   1.musi sie skupic na jednym: szczepionki,
   2.Grypa666 ma tematyke bardziej rozwinieta niz tylko szczepionki (spisek ludobojstwa),
   3.blog idzie na zywiol (postmannie i postwomenki emocjonalnie podchodza do sprawy, co oczywiscie nie dziwi, a niektore informacje splywaja niesprawdzone na czas), no i przez to jest malowiarygodny.
   I nic nie ujmuje Grypa666 tylko stwierdzam, ze ma charakter pt. „co w trawie piszczy”, czyli dowiesz sie tego czego nie zobaczysz w telewizji.
   4. Jesli Pani Minister wdalaby sie w dyspute na tematy poruszane na tym blogu to pewnie wyladowalaby w Tworkach i nastalby nam nowy Minister…
   Lepiej to wypluc!
   Niestety niektorym ludziom trzeba wszystko pomalu dawkowac takie info.

  • Brenda said

   O! Ledwo wrzucilam swoj post i Juz widze: Twoj komentarz czeka na moderacje! A wcale nie byl obrazliwy! Co jest?!

  • MadziA(Załamana) said

   heh .. z całym szacunkiem ale biorąc pod uwagę to jak Pani Minister zaareagowała po cytacie Balickiego (cytacie z tego bloga) .. to podejrzewam,że nie zgodziłaby się wziąć udziału ..

   • Brenda said

    Ja widzialam satysfakcje, ale w pore sie zreflektowala, bo mowie: ona musi byc wiarygodna dla przeciwnika i laika. Juz sam fakt, ze wsadzamy tu takie byki ortograficzne w euforze doniesien, ze mozna ksiazke o tym napisac 😀 Nie mowie o wszystkich, ale ja sama swieta nie jestem. 😉 Ona walczy z Partiami, Ukladami i nie moze brac jako orez nieformalna grupe blogowiczow i forumowiczow. My jestesmy tylko „pacjetnami” :/.

  • Brenda said

   Mysle, ze nie mozna tego wymagac od Pani Minister Kopacz, bo:
   1.musi sie skupic na jednym: szczepionki,
   2.blog ma tematyke bardziej rozwinieta niz tylko szczepionki (spisek ludobojstwa),
   3.blog idzie na zywiol (postmannie i postwomenki emocjonalnie podchodza do sprawy, co oczywiscie nie dziwi, a niektore informacje splywaja niesprawdzone na czas), no i przez to jest malowiarygodny.
   I nic nie ujmuje „grypa3x6” 😉 tylko stwierdzam, ze ma charakter pt. “co w trawie piszczy”, czyli dowiesz sie tego czego nie zobaczysz w telewizji.
   4. Jesli Pani Minister wdalaby sie w dyspute na tematy poruszane na tym blogu to pewnie wyladowalaby w Tworkach i nastalby nam nowy Minister…
   Lepiej to wypluc!
   Niestety niektorym ludziom trzeba wszystko pomalu dawkowac takie info.

 13. 11lahcim said

  wow, niesamowite że taki materiał puścili.
  Czuje się że jestem Polakiem:-) i mieszkam w tyk kraju mam nadzieje ze ta chwila potrwa długo.
  Ludzie tłumaczcie to na języki i informujcie społeczeństwo świata, jesteśmy „światłem” dla innych i nadzieją.

  • miki said

   to trzeba szybko przetłumaczyć żeby ludzie na świecie przestali się szczepić tą zarazą

  • Man said

   Gdzies w jakichs przepowiedniach bodajze Ks. Klimuszko bylo, ze z Polski pojdzie swiatelko na swiat. Moze ta cala akcja przeciwko szczepionkom to ma byc to swiatelko ktore wszystkich oswieci?

   • MadziA(Załamana) said

    do tej pory za to „światełko” uważałam Jana Pawła … i upadek komunizmu..
    ale kto powiedział,że tych światełek nie moze być więcej..

   • alexy said

    ehhh JPII też nieraz był manipulowany przez agentów NWO czego widać było jego postawe szczególnie po zamachach na jego życie

   • Brenda said

    Dokladnie tak pomyslalam w trakcie programu.
    Ale nie popadajmy w euforie tylko trzymajmy reke na pulsie. Moze przyjsc odwet.

   • Man said

    Odwet juz byl zaraz bodajze po wystapieniu Pani Minister w sejmie jak jakas Unijna Komisja sie odezwala, ale im sie nie udalo. Dobrze kojarze?

   • młody(nie)uczony said

    „Polska jest Chrystusem narodów” – Adam Mickiewicz

   • MadziA(Załamana) said

    Tuż przed swoją śmiercią ojciec Klimuszko powiedział swojemu przyjacielowi:

    „Kraj ten oczekuje lata świetności. Jest to obecnie szczęśliwe miejsce. Gdybym miał się drugi raz narodzić, chciałbym przyjść na świat tylko w Polsce. Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie”.

   • Magdalena said

    Jezeli chodzi o przepowiednie dotyczaca Polski, to trzeba dodac, ze O.Klimuszko mowil takze, iz Polska znajdzie sie pod woda na zachod od Wisly i kiedys bedzie tu taki klimat, ze za oknami beda rosly pomarancze.

    I rzeczywiscie z tym swiatelkiem, komuna, teraz szczepienia. Jestesmy upierdliwym narodem z punktu widzenia wladzy. Za duzo pytan i kwestionowania decyzji.
    T A K T R Z Y M A C !!!

   • Zet said

    Studenci zasymulowali co by było gdyby stopiły się lodowce na ziemi, poziom wód podniósłby się o ok 80m. Wtedy faktycznie cześć zachodnim ziem Polski znalazłaby się pod wodą. http://www.youtube.com/watch?v=X8pbifTKDpA

    A co może stopić lodowce na ziemi? 10 planeta naszego układu słonecznego tzw. Planeta X, która przylatuje tutaj co 3600 lat wywołując różne anomalie na Ziemi. W latach 70 i 80 ubiegłego wieku astronomowie obliczyli, że orbity Plutona i Neptuna są przez coś odchylane, hipotetyczne coś co musiałoby być o 4krotnie większej masie niż Ziemia, i spekulowali na temat istnienia 10 planety. Od 2008 roku astronomowie widzą „coś” co się zbliża do naszego układu. Jeżeli to ta legendarna planeta o wielkości Jowisza opisana już przez Sumerów, która przecina orbity planet naszego układu i „zawraca” pomiędzy Marsem a Jowiszem a następnie opuszcza nasz układ słoneczny, to zapowiadają się wielkie zmiany. Stąd te wszystkie obawy co do roku 2012, bo własnie wtedy ta planeta miałaby się znaleźć w centrum naszego układu. Indianie Hopi mówili o wielkiej czerwonej Kahinie, o drugim słońcu. Wiele innych przepowiedni napomina o tym. To dlatego budowane są bunkry na całym świecie o niewiadomym dla nas przeznaczeniu. „Elity i bakierzy”, pewnie dlatego też chcą się nachapać po raz ostatni, odwracając tym samym naszą uwagę od tego że Pan jest blisko, że przychodzi dzień sądu.

    Spójrzcie w niebo np przez Microsoft Telescope w kierunku 9h 47m 59s, 13 16′ 27″, nic nie widać gołym okiem? Przełączcie widok w tryb podczerwieni, IRIS lub 2MASS. To ogromna energia.

    Prawda nas wyzwoli.

 14. miki said

  teraz strach że nam podrzucą tą zarazę………..

  ……

 15. tmsz said

  Balicki jest jak zombie. Może mu jakiegoś czipa wszczepili?

  • Natan said

   Jeżeli ma się Wywiad z Wampirem to powinno się mieć przy sobie czosnek, nawet gdy ogląda się takie rzeczy….

 16. Smokie82 said

  wooooooow SZACUNEK dobrze by było przetłumaczyc to na angielski i puscic w świat

 17. MadziA(Załamana) said

  heh pokłóciłam się z własną matką ..

  pokazuje jej w programie patrz patrz to jest Jane B., ta o której mówie Ci od kilku tygodni którą nazywałaś wariatką ..

  patrz mówią o skażeniu z czech ..

  itd itp ..

  na co moja kochana mamusia .. : a weź sie odczep .. czy ja kiedyś mówiłam,że te szczepionki nie są podejrzane XD

  • Brenda said

   Ty sie ciesz, ze Balickiego nie masz w rodzinie 😀 Rodzice na ogol staja kontra dzieciom, co nie koniecznie oznacza, ze nie sluchaja. Moj maz tez pukal sie w glowe, ale juz mu przeszlo. 🙂

 18. od zawsze z wami said

  Balicki ty żenado! ile ci zaplacili za ogłupianie mas (nas) ? !

  • Ania said

   Nie mniej powinniśmy być mu wdzięczni… Taaaaaka reklama bloga… A może on to zrobił specjalnie…!?

   • Magdalena said

    Na dwa fronty? Czasem lis, czasem lew?

   • Vebriq said

    Czasem lis,czasem lew
    a najczęściej chorągiewka
    jaśnie pan Marek B.
    wynajęta marionetka..
    Czasem lew,czasem lis
    ręka przed strzykawką nie drży
    WHO zastąpi myśl
    lecz czy główka skwalen zdzierży?

 19. Baba.Jaga said

  Jestem wciąż w ciężkim szoku, że taki program miał miejsce! w mediach mainstreamowych! na żywo! Przecież większość tych informacji w mediach w innych krajach nie ma racji bytu! A tu proszę: i o Czechach wspomnieli, o blogu, no i o naszej kochanej Jane przede wszystkim! Jestem niezmiernie ciekawa jak sytuacja potoczy się dalej w najbliższych dniach. Może być (i pewnie będzie) gorąco. Ale to dobrze, bo wysoka temperatura pomaga pokonać wirusa 🙂

 20. Brenda said

  Ja widze, ze Pani Minster (sorry za porownianie, ale nie ma co owijac w bawelne) Baba kuta na cztery kopyta! 😀 I tak trzymac!
  Niech Ex-Minister idzie sie szczepic i gitary nie zawraca. Ja mysle, ze zostal zaproszony pro-forma ;).
  No i w koncu TVN zaczal gadac ludzkim glosem. Dobrze, ze siegnieto do klebka, czyli do BAXTERA i tych nieszczesnych badan w Czechach. No i zasiegnieto opini J.Bugermeister.
  Jak sie glabom trabilo to mysleli , ze to przelewki!
  Oj czuje , ze blog bedzie sie zawieszal nie tyle z kreciej roboty agentow, co nowych zainteresowanych i zaniepokojnych.
  Jak ktos nagrywal to dajcie koniecznie ten program, bo pewnie wiekszosc Polakow juz dawno spi.

 21. mg said

  Nie minister ani nie Monister ale raczej monster 🙂 tak nakręcony na szczepienia, jak nie wiadomo kto.

 22. Zbyszko said

  Każdy kto w tej sytuacji zachowuje się jak Balicki jest ZDRAJCĄ. Nie mamy szacunku do tego człowieka a co dopiero do lekarza, dla którego pacjent jest PRZEDMIOTEM,… ogledzin, obserwacji poszczepiennych… ile kasy wpłynęło na konto. Nie chciałbym być pacjentem w szpitalu Balickiego. BRAWO PANI MINISTER KOPACZ!!! Przywróciła Pani podmiotowość pacjenta.

  • ten adam said

   idąc tokiem rozumowania Balickiego należałoby zlikwidować wszystkie krajowe służby medyczne i ślepo łykać co powie WHLO (World H1N1 Lobby Organisation)

 23. Zbyszko said

  Ciekawe który rząd podpisał CODEX ALIMENTARY, który ma obowiązywać od przyszłego roku i spowodować osłabienie naszych organizmów i zwiększyć podatność na wszelkie choroby, nie tylko wirusowe. PROSIMY PANIĄ MINISTER O PRZYJRZENIE SIĘ TEJ SPRAWIE.

 24. kamyczek said

  /Chciałbym zobaczyć jak Balicki zaszczepia swoją całą rodzinkę, mogli by zostać „zwierzakami doświadczalnymi”. Balicki ma układzik i musi dmać w jedna trombę by nie stracić zysków. Tak jak nie popieram rządu Tuska tak dziękuje Pani Minister Kopacz za jej wysiłki i ochronę potencjalnych szaleńców by stosować coś co może doprowadzić do śmierci bądź nieuleczalnej choroby.Brałem sezonową szczepionkę ze 2 lata ale zrezygnowałem i nie żałuję. Jestem zdrowy i od 6 lat nie przechodzę żadnej gryp :)/nigdy nie wezmę tego świństwa/

 25. cavaderous said

  spójrzcie kogo my mamy w sejmie , senacie , urzędach , belwederze? spójrzcie tylko na te skorumpowane świnie liżące dupę mafiozom z UE USA WHO ONZ i innych …wyszkoleni pierdolą to samo w ten sam sposób od lat i ta polityczna poprawność i kultura w operowaniu językiem , aż mdło się robi od wazeliny smarującej dupy kolegom z NWO…

  monster baaalicki dla ciebie jeszcze raz żebyś zapamiętał i twoi wazeliniarze:

  precz z neofaszystowskim i postkomunistycznym nowym porządkiem świata!

 26. Damian said

  Nareszcie jakaś publiczna telewizja pokazałą co się naprawde dzieje. Trzymam kciuki za panią minister aby dociekała prawdy.

  • ten adam said

   jak dla mnie program TVN to wyrachowane działanie pod publiczkę. Po prostu zobaczyli co sie dzieje, że 70% ludzi w kraju nie chce się szczepić i czuje ściemę na odległość więc zagrali w nutę „obywatelską” i pseudośledczą z czteromiesięcznym opóźnieniem. Gdyby byli tacy do przodu to ten program byłby zaraz po ogłoszeniu wyssanej z palca pandemii świńskiej grypy.

 27. Angie-Poland said

  Balicki mnie załamał… Ten jego tępy wyraz twarzy… Nie dopuszczał Kopacz do głosu… WHO i WHO…bla bla bla i bla bla bla..Totalna hipnoza. On mi wygląda na ofiarę kontroli umysłu.. Miałam też wrażenie, że wrzucą reklamy, kiedy Pani Minister próbowała(!) się wypowiedzieć.
  Szok. TVN dotarł do Jane, Baxter’a…. A Panowie redaktorzy -good job!

 28. mg said

  Uprzejmie proszę o link do nagranego materiału „Teraz MY!” w dobrej a nie komórkowej jakości, może ktoś nagrał na nagrywarce dvd albo ze strumienia online byle nie gadający telewizor i szczekanie psa 😉
  sorry za wymagania ale chcę ten materiał pokazywać innym, jakość jest niezbędna.

 29. hannah said

  Jak to dobrze,że ten facet z pianą na pysku nie jest już ministrem zdrowia.
  Brawo Pani Minister i Chłopaki z TVN-u.Kiedy Pani Ewa Kopacz została ministrem powiedziała „Ewka jesteś tą babą która da radę” ja w to wierzę i modlę się o to aby Pan Bóg miał Ją w swojej opiece.

 30. ALFA said

  HURA ile mamy nowych na blogu grypa666 dobrze że reklamował ją były Minister

 31. Rambo said

  Czemu na końcu programu pokazali klepsydrę z Wejchertem? Przecież już dawno zmarł

  • ten adam said

   może taka dedykacja, bo co by nie mówić lekki szok jest, że w mainstreamie to poszło, a jego śmierć jest dość zagadkowa.

   • MadziA(Załamana) said

    Eh bezprzesady .. Wejchert od lat chorował na białaczkę ..

  • GoA said

   ake dzisiaj był pogrzeb – w tvn24 dzisiaj wszyscy byli w żałobie

 32. qwerty said

  nie róbcie z tej kobiety wybawcy ludzkości,
  wałęsa też przypadkiem przeskoczył przez mur,
  ona nie postawiła się dlatego ze wierzy w spiskową teorię dziejów,
  postawiła się, bo nie chce brać odpowiedzialnośći

  jednego zabrakło w tym programie – wystarczyło pokazać ulotkę ze składem szczepionki i powiedziec ludzikom jakie konsekwencje daje stosowanie rtęci w injekcjach, to nikt by sie nie zaszczepił już

  tak, czy owak tych dwóch dziennikarzy to chyba pierwsi, którzy postawile kawę na lawę, nie spotkałem się wczesniej, i im też należy się ukłon

  w mojej opini nasza minister obroniła stanowisko w dyskusji i stawiając się w roli zwykłego człowieka jej przyznał bym rację – mam nadzieję ze większość szaraczków też

  P.S pracuje w jednej z największych korporacji finansowych na świecie i dostęp do bloga
  został nam ZABLOKOWANY – ciekawe dlaczego?- to informacja dla miłośników NWO 🙂

  • Brenda said

   Cos mi sie zdaje, ze w czasie debaty w Sejmie wspoimnala o skwalenie i rteci, ale nie jestem pewna.

  • grypa666 said

   Prosze podać mailem w jakiej korporacji – zaskrażymy ja o łamanie prawa człowieka do dostępu do informacji

   • ~doinformowany said

    Kurcze, przydałby się nam jakiś dobry prawnik albo kilku. Zaczyna być wesoło.
    Niedługo możemy płakać.

  • Vebriq said

   nie pracuj dla korporacji,nawet prostytucja jest lepsza,oczywiście to zależy od konkretnej korporacji,ale ja strasznie ich nie lubię za pomiatanie ludźmi..

 33. my said

  swietny program

 34. Olga said

  Świetny program, Balicki na bank jest przekupiony przez kocnerny, miał strasznie głupawy wyraz twarzy i żadnych racjonalnych argumentów!!! Brawo dla naszej Minister przez duże M i dla TVN za ten program. Oby więcej takich programów, które uświadamiają społeczeństwo

 35. CzłowiekNauki said

  EWA KOPACZ NA PREZYDENTA!!!

 36. Ayel said

  Program super! Pani Mister świetna, a biedny Balicki siedzi w kieszeni producenta Tamiflu i jest zaślepiony wiarą w nieomylność WHO, Komisji Europejskiej, fachowość międzynarodowych koncernów farmaceutycznych ! szkoda mi jego pacjentów …
  Jeżeli czyta pan jeszcze tego bloga, to życzę panu rychłego Przebudzenia.

  Na jedno chciałbym zwrócić uwagę. Pani Mister Kopacz, wyraźnie powiedziała, że jeżeli firmy farmaceutyczne wezmą odpowiedzialność na szczepionkę to Ona podpisze umowę i kupi szczepionkę. Obawiam się, że nie uda jej się uchronić nas przez szczepionką, co najwyżej opóźnić jej wprowadzenie.
  Nie będzie miała wyjścia … Działania niepożądane w wyniku przyjęcia tej szczepionki, nawet już stwierdzone, nie uniemożliwiają wprowadzenia jej do leczenia, tak jak każdego innego leku…

  Obyśmy tylko zdrowi byli.

  • net23 said

   Spokojnie. Pani Minister Kopacz nie musi nic kupować. Wystarczy, że szczepionki będą dostępne w aptekach – taj jak było dotychczas. Problem jest w tym aby nie było przymusu szczepień całego społeczeństwa ale nam chyba to – na szczęście – nie grozi z powodu braku pieniędzy. Inna ważna sprawą jest to, że po raz pierwszy w mediach powiedziano o zagrożeniach związanych ze szczepieniami. Ten temat powinien być rozwijany na inne szczepienia – szczególnie małych dzieci które podlegają przymusowym szczepienom. O szkodliwości tych szczepień (wzrost autyzmu) nikt oficjalnie nie mówi..

  • grypa666 said

   Nie wezmą. Oni wiedzą co było w 1976 roku w USA.

 37. toms said

  Mnie się też wydaje że Polska w jakis sposób zaczęła przewodzić Europie , poprostu jest nas dużo mądrych i ostrożnych ludzi !!!! oprócz tego nie jest łatwo zrzucić zarazę na nas – w końcu w policji , służbach specjalnych i wojsku jest sporo PATRIOTÓW !!!!

 38. ALFA said

  UWAGA UWAGA TERAZ TRZEBA NA CISKAĆ NA REDAKTORÓW PROWADZĄCYCH PROGRAM „TERAZ MY” SPRAWĘ CODEX ALIMENTARIUS

  • mizia said

   TERAZ TO TRZEBA NACISKAĆ NA TO ZEBY WYJAŚNILI I POWIEDZIELI CO JEST PRZYCZYNA ZGONÓW NA UKRAINIE BO NIE JEST TO ŻADNA GRYPA – DZIWI MNIE ZE NIKT SIE NIE PYTA CO SIĘ DZIEJE U SASIADA – JESLI TO NIE ZOSTANIE WYJASNIONE I NAGŁOŚNIONE TO MOZESZ BYĆ PEWIEN ZE NIEBAWEM W POLSCE BEDZIE TO CO NA UKRAINIE A OGŁOSZA ZE PRZYCZYNA JEST A/H1N1 I RACJE MIAŁ BALICKI I KOPACZ MUSI ODEJŚĆ – JAK WYBUCHNIE PANIKA I SZTUCZNA PANDEMIA TO PRZEGRAMY W OSTATNIM RUCHU BEDZIE MAT I
   POWTARZAM CAŁA UWAGA NA UKRAINĘ .
   ps . OCZYWIŚCIE TO CO U NAS TERZ MUSI BYC PILNOWANE

   PAMIETAJCIE JESLI NAGLE STANIE SIE U NAS TO CO NA UKRAINIE RZADY I POLECENIA BEDĄ WYDAWAC TACY”BALICCY” I MOZECIE BYĆ PEWNI ZE PONOWNIE NIE ODDADZĄ INICJATYWY
   TO BEDZIE KONIEC NIE TYLKO DLA POLAKÓW.
   K.. NIECH KTOŚ ZACZNIE SIE DOMAGAĆ WYJASNIEŃ CO DZIEJE SIE TAM NA UKRAINIE GŁOŚNO I PÓBLICZNIE

   • Man said

    @Mizia

    Myslisz, ze Pani Kopacz nie wie co sie tak na prawde dzieje na Ukrainie? Mi sie wydaje, ze Ona moze wiedziec i moze wie, ze te szczepionki maja ludzi oslabic tylko, ze jesli by oglosila co tam sie dzieje to dopiero bylaby u nas i na swiecie jazda. Ja mysle, ze Oni wiedza tylko sa swiadomi ogloszenia tego. Nikomu to nie jest na reke. Ani nam ani nim, choc chyba masz racje ze lepiej byloby to oglosic. Przyklad Slowakow ktorzy zamykaja granice, Oni chyba wiedza..

 39. Jarecki said

  Dlaczego tvn zrobilo taki program? bo wiedzieli ze oglądalnośc bedzie wysoka.. i oczywiście temat jest na czasie…
  A co na czasie i kontrowersyjne to tylko w tvn.
  Także proponuje dystansik … (brawa bijmy kiedy bedzie po wszystkim ; )

  EWKA…. WIEM ZE SIE BOISZ ODPOWIEDZIALNOŚĆI..
  ALE KURCZE.. DZIALAJ TAK DALEJ .. POMORZE JEST Z TOBĄ 😉

 40. agata said

  Jezeli ta pozal sie Boze dziennikarka Olejniak chce sobie sprawdzi dzialnie szczepionki to niech se kupi i niech se sprawdza..na sobie. Moze i pare razy sprawdzac, mi to wisi. Nie dbam o tego glupiego babsztyla. Ale niech sie przygotuje do rozmowy z pania miniter Kopacz a nie tylko powtarza glupoty i klamstwa. Oj ja ja nie znosze tego babska.

 41. Głos66 said

  Witam wszystkich blogowiczów, a przede wszystkim lidera Piotra BEINA.
  Jest to mój pierwszy wpis, choć już od sierpnia przyglądam się uważnie poruszanym przez Was tematom.

  Postanowiłem coś dodać od siebie.

  Jane Burgermeister – to od niej wszystko się zaczęło. Potrafiła powiedzieć NIE – władcom tego świata. Położyła na szali swoją reputację, zdrowie, a może i życie. (powiecie – „szalona; oszołom”)

  Podobnie zdarzyło się 20 lat temu. Suwnicowa Walentynowicz zapoczątkowała coś, czego jeszcze w tedy nie rozumiała, a doprowadziło to do powstania ruchu wolnościowego o nazwie „Solidarność”. Była to Solidarność nie w nazwie, lecz żywa solidarność w sercu i duszy.

  I zdarzyło się, że znalazł się drugi „oszołom” – Piotr Bein, który może na początku nie wierzył w to co Jane Burgermeister mówiła, ale powoli zaczął przekonywać się do druzgocących dowodów jakie mu przedstawiała. Człowiek wykształcony, z doktoratem, z wypracowaną pozycją za granicą, pcha się w dziedzinę tak ośmieszaną i sponiewieraną przez media jak „Teorie Spiskowe” ?

  Można by zapytać: dlaczego ? po co ? w jakim celu ?

  Odpowiedź nasuwa się sama – bo jest niepokorny, bo „nie namaka jak gąbka” schematami i dogmatami karmionymi przez sprawujących kontrolę nad „ludźmi”. Bo wie, że „Teorie Spiskowe” przestają być tylko teoriami, gdy przeradzają się w rzeczywisty otaczający nas świat.

  Spisek na papierze jest tylko teorią, lecz gdy się go wdraża w życie, staje się rzeczywistością i zaczyna żyć swoim własnym życiem.

  Tak stało się i tym razem. Wszyscy wyszydzający „Teorie Spiskowe” mają całkowitą rację, i ja z nimi się zgadzam, razem z nimi się śmieję i naigrywam. Ale przestaje się śmiać widząc, jak teorie stają się rzeczywistością, a życie nasze uzależniane ma być od kaprysów możnowładców.

  Każda akcja tworzy reakcje, a każda przyczyna rodzi skutek. Dlatego blogi takie jak Ten, powstają jako uzasadniona równowaga tworzonego Nowego Porządku Świata.

  Każdy świat, każdą cywilizację tworzą MY i ONI – i z tym nie ma problemu, bo są albo „gorący” albo „zimni”. Problem jest z tymi, którzy nie wiedzą po której stronie mają stanąć, bo są „letni” i zachowują się jak „chorągiewki”. To oni są największymi zdrajcami i zmorą wszystkich, i NAS, i ICH.

  Gdyby nie Jane Burgermeister – nie było by Piotra Beina
  Gdyby nie Piotr Bein – nie było by tego bloga
  Gdyby nie było tego blogą – nie było by ani dyskusji na nim, ani spotkań przy roznoszeniu ulotek, ani zawiązanych przy tym przyjaźni a może i miłości.

  To dzięki nam, dzięki naszej determinacji, pani Minister Zdrowia Ewa Kopacz mogła z podniesioną głową, z pełnym naszym poparciem powiedzieć całą prawdę o szkodliwości szczepionek.
  To dzięki nam, mogła powiedzieć o niebezpieczeństwie płynącym z „macek” firm farmaceutycznych i o tym, że dla naszego Rządu najważniejsze jest polskie społeczeństwo, a nie europejska nowomoda kupowania szczepionek, bo tak wypada, jest modne, i tak trzeba.

  To dzięki byłemu Ministrowi Zdrowia panu Balickiemu, zareklamowany został ten blog z pełnym jego adresem internetowym i wzmiance o Nowym Porządku Świata.

  To dzięki wspaniałym dziennikarzom śledczym jak Jane Burgermeister, Andrzejowi Morozowskiemu i Tomaszowi Sekielskiemui programu“Teraz MY!” telewizji TVN, możemy być światełkiem w tunelu dla innych narodów Europy a nawet całego świata.

  Zawsze należy pamiętać, że to nasi dziadkowie tworzyli przeszłość, to my tworzymy teraźniejszość, a nasze dzieci będą tworzyć przyszłość – jeśli ta przyszłość będzie mogła jeszcze zaistnieć.

 42. hucuł said

  Kto ma link do calego programu?

  • fh said

   Teraz MY! 09.11.2009

   Grypa, szczepionki, koncerny farmaceutyczne.

   http://rapidshare.com/files/304712207/Bez_tytu__u.rar.html

   46 MB
   WMV
   jakość: dostateczna
   (rozjeżdża się dzwięk z video)

   • Leszek said

    Error

    This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector’s Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

    This limit is reached.

    To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector’s Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector’s Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

   • fh said

    woodpecker wstawił na nie premium i dlatego jest limit 10 pobrań.
    Poczekajcie na nowy link bo program został nagrany choć w dostatecznej jakości.
    To było na zasadzie kto pierwszy ten lepszy z tym, że dla 10 pierwszych szczęśliwów. Tak na szbko wstawił żeby ktoś inny przerzucił dalej i trzeba poczekać.

   • woodpecker said

    Wieczorem będzie 720/576/25fps w wyższej jakości na koncie preminum.

   • Leszek said

    Nie mozesz tego wrzucic na You Tube z podzialem na odcinki?
    Bylo by prościej i większy dostęp
    sorki za zawracanie glowy

   • fh said

    Mogę wrzucić jedynie na serva bez limitów ale trochę to niestety potrwa a na YT nie mam konta na razie, ktoś niech tam wrzuci potem albo też poczekajmy na lepszą wersję dla YT.

   • Leszek said

    Dzięki za info- Good Job !!!

   • fh said

    Teraz MY! – 09.11.2009
    grypa, szczpionki, koncerny farmaceutyczne
    goście:
    min. zdrowia Ewa Kopacz, były min. zdr. Marek Balicki

    link bez limitów pobrań!

    46 MB
    wmv
    jakość dobra, dźwięk trochę się rozjeżdża z video ale spokojnie da się ogladać.

    >>>>>

    http://www.przeklej.pl/plik/terazmy-grypa-szczepionka-koncernyfarm-09112009-wmv-00050j7v55a5

    <<<<<

  • Lekarz said

   http://wiadomosci.onet.pl/5678069,33,relacjetv.html
   (najpierw jest reklama, potem program Teraz My)

 43. Lucid said

  Jeśli zrobią program śledczy o Codex Alimentarius dla pieniędzy, oglądalności czy innych tanich powodów to i tak warto ich wspierać i ponaglać ku temu.

  Ja już piszę maila do TVN – a co 😉

 44. net23 said

  Problem szczepień to tylko jeden z ważnych tematów. Zgadzam się z Mizia, że koniecznie trzeba wyjaśnić co było przyczyna zgonów na Ukrainie. Innymi ważnymi tematami o których należy otwarcie mówić to:
  1. – wyjaśnienie bezpieczeństwa szczepień małych dzieci(znaczny wzrost autyzmu),
  2. – Codex Alimentarius,
  3. – uprawy i hodowla GMO,
  4. – ograniczeniu stosowania konserwantów w żywności
  5. – usunięcia aspartamu z żywności i leków
  6. – zbadanie i wyjaśnienie lotniczych oprysków – chemitrals.
  7. – zbadanie zgodności z konstytucja podpisanie dokumentu z WHO na mocy którego po ogłoszeniu pandemii zawieszane są prawa konstytucyjne obywateli.

  • Wojtekk said

   Oby tylko iść za ciosem, kuć żelazo póki jest gorące! Trzeba nam uniknąć – co wiele razy przechodziliśmy jako naród – nie wykorzystania sytuacji np.: Grunwald.
   Oczywistym jest że jesteśmy na oku wielkiego brata, stanęliśmy jako Dawid przeciw Goliatowi.

   • Ferdynand III Cesarz Austro-Węgier said

    Oczywiste jest coś przeciwnego; Że naprzeciw Dawida – małej grupy ludzi stanowiących elitę światową, a wyposażonej w wiedzę i wieloletnie, wypracowane plany, technologie o których mało komu się śni, zjednoczonej w swych celach (patrz np. spotkania grupy Bilderberg) – stanął Goliat, światowa biedota majątkowa i intelektualna, do której należysz. A którą planuje się zmniejszyć o parę miliardów. Między innymi przy pomocy szczepionek na rzekomą „pandemię”. Skłócona, gotowa rozszarpać się w swarach i w sporach, umiejętnie podsycanych. I dalej się to potoczy tak jak w przypowieści o Dawidzie i Goliacie, jeśli się nie zmieni sposób myślenia Twój i takich, jak Ty 😉 .
    =================================
    od p.b.: madry cesarz

   • Wojtekk said

    „A w oku brata drzazgę widzisz…”

  • Vebriq said

   W takim razie skontaktujmy się z matkami dzieci,które mają autyzm i popytajmy,które z tych dzieci były szczepione,kiedy i na co,to samo odnośnie ADHD,padaczki,sclerosis multiplex,dystrofie itp. zaburzenia neurologiczne

  • Vebriq said

   najważniejsze 7 i 1 jako pilne w czasie,pozostałe-planowe

 45. Były Naiwny said

  @NET23 POPIERAM! Trzeba temu nadac konkretna forme postulatu obwatelskiego.

 46. lusia said

  A co powiecie o tym, czy to nie ma związku z tym wszystkim? Co o tym myśleć?
  http://www.naturalnenielegalne.pl/

 47. Aśka said

  Baś się grypy czy szczepionki_Teraz My z TVN
  http://wiadomosci.onet.pl/5677932,33,1,1,relacjetv.html

 48. Robin said

  Fragment rozmowy z Teraz My! i materiał o skażonych szczepionkach wiszą na stronie głównej portalu tvn24.pl. Oby jak najwięcej o tym mówiono!

  http://www.tvn24.pl/-1,1627970,0,1,kopacz-o-szczepionkach-dlaczego-tak-nalegacie,wiadomosc.html
  http://www.tvn24.pl/-1,1627989,0,1,skazone-szczepionki-i-lobbing-koncernow,wiadomosc.html

 49. elcia said

  mamy juz na tvn24 Kopacz o szczepionkach: Dlaczego tak nalegacie? Marek Balicki atakuje Ewę Kopacz za niepodpisanie umowy na zakup szczepionki przeciw świńskiej grypie. Ona nie pozostaje mu dłużna. – Kiedy pan był ministrem, w 2003 roku była największa liczba zachorowań na grypę sezonową – 1,2 mln, a nie ogłaszał pan epidemii. Skąd teraz taka determinacja pana i pana kolegów – pytała minister zdrowia w programie „Teraz My!”. http://www.tvn24.pl/-1,1627970,0,1,kopacz-o-szczepionkach-dlaczego-tak-nalegacie,wiadomosc.html

 50. Brenda said

  A tak na marginesie to po mojemu jakakolwiek epidemia i tak jest nieunikniona. Chocby z tego wzgledu, ze jakos cicho co na Ukrainie grasuje. To, ze niby zaraza mija to tylko cisza przed burza. Przyjdzie druga fala i nie pomoga zamykane granice. A wtedy niestety Minister Kopacz dostanie po plecach, bo nie zaszczepila Polakow, choc owa szczepionka nie bedzie miala zadnego wplywu na przebieg epidemii.
  Ale jest okazja by zainteresowac spoleczenstwo o zagrozeniach jakie stanowia kartele farmaceutyczno-polityczne.

 51. Aśka said

  Balicki musi mieć zapłacone, bo wejścia, które ma Teraz My są urągające prawdzie. Oto jedno z nich (ale tych bzdur wygadywanych przez niego oraz odciągania uwagi od istotnych spraw było znacznie więcej):

  Kopacz zastanawia się, czemu nie ogłosił stanu pandemii w 2003 roku, kiedy zachorowania na grypę w Polsce wynosiły 1 200 000 osób. Na co balicki mówi, że dziś eksperci światowi z Europejskiego Centrum ds. prewencji chorób zakaźnych w Sztokholmie, Komisja Europejskiej i Światowej Organizacji zdrowia obawoia się, że wirus H1N1 może wywołać zachorowania 20-30 % populacji, czyli nie milion, tylko 10 – 8 milionów.

  Zwróćcie uwagę, że balicki, aby przekonać telewidzów, redaktorów i min. Kopacz do większej skali zjawiska obecnie, zestawia ze sobą wielkości zachorowalności w Polsce w roku 2003 z przewidywalną zachorowalnością na świecie w 2009 .

  _____
  A co z tą podpisaną przez balickiego umową na tamiflu w 2005 roku [na 15 (!!!) dni przed odejściem balickiego ze stanowiska Min. Zdrowia] ? Co z jego terminem ważności?

 52. Cham Wiejski said

  Balicki to ewidentnie opłacany przez firmy farmaceutyczne szczekacz.

 53. ZENON said

  Marek Balicki – polonofob, dywersant, komuch, libertyn, lewak, zwolennik liberalizacji prawa aborcyjnego, świnia Orwell’owska; Po 1989 był członkiem ultra lewicowego ROAD, później UD i UW; współzałożyciel Socjaldemokracji Polskiej w marcu 2004r.; W latach 1998-2001 był doradcą prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

  za: http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm

  … i wielu innych …

  • Wojtekk said

   zwolennik liberalizacji prawa aborcyjnego – smutne kto stoi u władzy, niespełniony morderca

   • hucuł said

    Nie jest wszak żadnym autorytetem – więc po co zabiera glos – a za podpisanie kontraktu na szczepionki kase MUSIAL DOSTAC.
    A potem, podejrzewam, wukonano na nim zabieg LOBOTOMI(tylko tak mogę wytlumaczyć jego zachowanie)
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Lobotomia

 54. MadziA(Załamana) said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,Szczepionki-przeciw-grypie-AH1N1-moga-byc-niebezpieczne,wid,11674081,wiadomosc.html

  Tytuł główny na WP z doktor Majewską!!!

  !!! 😀

 55. Franciszek said

  program o którym była mowa
  http://www.dailymotion.pl/video/xb3irf
  http://www.dailymotion.pl/video/xb3iqw

  Balicki musi mieć interes w popieraniu szczepionki

  • Ferdynand III Cesarz Austro-Węgier said

   Nie musi mieć interesu. Są ludzie, którzy co roku, wiele lat się szczepili na grypę sezonową nie mając w tym żadnego interesu, poza źle skierowaną troską o swe zdrowie, i dopiero trzeba ich przekonać argumentami, aby zmienili zdanie w odniesieniu do tej nowej grypy, rzekomo „pandemicznej”. Nie można insynuować innym działania w złej wierze, bo tak się zablokują i zatną w sobie, że się ich nigdy nie przekona. A tak, to może przeczyta jeden odsyłacz, inny, a w miarę napływających wieści może zmienić zdanie.

 56. Xagog said

  http://allseeingeye.blox.pl/2009/11/8220Teraz-MY8221-Ewa-Kopacz-i-Marek-BalickiTVN.html tutaj możecie ściągnąć wczorajszy „Teraz my”,znalazłem przed chwilą

 57. GoA said

  artykuł o grypie i szczepionkach na wp – rozmowa z Anną Dorotą Majewską http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,Szczepionki-przeciw-grypie-AH1N1-moga-byc-niebezpieczne,wid,11674081,wiadomosc.html

 58. nikt said

  Pan Balicki miał obłęd w oczach-dosłownie. Przeraził mnie ten człowiek, miałam wrażenie, że jeszcze moment a dojdzie z jego strony do rękoczynów. Nie pozwolił w sumie ani razu na dokończenie zdania minister Kopacz. Jednak mam wątpliwości co do prawdziwych intencji TVN. Nie chce mi się wierzyć, że to tak z „dobroci serca”, poczucie tożsamości narodowej czy inne szlachetne pobudki kierowały tymi, którzy wyemitowali ten program. Przychyliłabym się raczej ku opinii Ten Adam:

  „jak dla mnie program TVN to wyrachowane działanie pod publiczkę. Po prostu zobaczyli co sie dzieje, że 70% ludzi w kraju nie chce się szczepić i czuje ściemę na odległość więc zagrali w nutę “obywatelską” i pseudośledczą z czteromiesięcznym opóźnieniem. Gdyby byli tacy do przodu to ten program byłby zaraz po ogłoszeniu wyssanej z palca pandemii świńskiej grypy.”

  Ktoś tu się pytał co wspólnego ma zmarły nie dawno p. Wejchert ze szczepionkami. Otóż ze szczepionkami nic aczkolwiek z ludźmi, którzy zgotowali nam „ten” los i chcą zgotować jeszcze gorszy tym razem w skali globalnej- PODOBNO bardzo wiele……….. Podkreślam podobno. Być może to jego śmierć przyczyniła się do tego, że tak kontrowersyjny program i to w „takiej” telewizji został wyemitowany. Być może z chwilą śmierci „cenzora” pojawiła się szansa na otworzenie oczu Polakom, na przekazanie prawdy. Oby… A co do szczepionek zakupionych przez pana Balickiego w 2005 roku (przyp. Tamiflu)-wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: tamiflu zabija bądź tamiflu-niebezpieczna i wszystko stanie się jasne. Dla sceptyków informacje będą bardziej przekonywując bo szkodliwość tejże szczepionki została potwierdzona przez „mądre głowy”.

  • Wojtekk said

   Do momentu kiedy nie ma następcy Cenzora, mogą się ukazywać podobne audycje dlatego można właśnie ten moment wykorzystać!

 59. AlbercikAS said

  Brawo – to trzeba powtarzać i powielać –

  MIZIA wyżej powiedział –

  TERAZ TO TRZEBA NACISKAĆ NA TO ZEBY WYJAŚNILI I POWIEDZIELI CO JEST PRZYCZYNA ZGONÓW NA UKRAINIE BO NIE JEST TO ŻADNA GRYPA – DZIWI MNIE ZE NIKT SIE NIE PYTA CO SIĘ DZIEJE U SASIADA – JESLI TO NIE ZOSTANIE WYJASNIONE I NAGŁOŚNIONE TO MOZESZ BYĆ PEWIEN ZE NIEBAWEM W POLSCE BEDZIE TO CO NA UKRAINIE A OGŁOSZA ZE PRZYCZYNA JEST A/H1N1 I RACJE MIAŁ BALICKI I KOPACZ MUSI ODEJŚĆ – JAK WYBUCHNIE PANIKA I SZTUCZNA PANDEMIA TO PRZEGRAMY W OSTATNIM RUCHU BEDZIE MAT I
  POWTARZAM CAŁA UWAGA NA UKRAINĘ .
  ps . OCZYWIŚCIE TO CO U NAS TERZ MUSI BYC PILNOWANE

  PAMIETAJCIE JESLI NAGLE STANIE SIE U NAS TO CO NA UKRAINIE RZADY I POLECENIA BEDĄ WYDAWAC TACY”BALICCY” I MOZECIE BYĆ PEWNI ZE PONOWNIE NIE ODDADZĄ INICJATYWY
  TO BEDZIE KONIEC NIE TYLKO DLA POLAKÓW.
  K.. NIECH KTOŚ ZACZNIE SIE DOMAGAĆ WYJASNIEŃ CO DZIEJE SIE TAM NA UKRAINIE GŁOŚNO I PÓBLICZNIE

  Brawo i trzeba działać, a także nie omijać takich postów jak wyżej post 41 – Głos66 powiedział/a…..
  Oraz post 44 – net23 powiedział/a…..

 60. Krzysiek said

  Jeśli ktoś chce ściągnąć ten odcinek w dobrej jakości to ściągnąłem go z onetu i wrzuciłem na rapida:
  http://rapidshare.com/files/305171276/Multimedia.rm

  Typ: RealAudio / RealVideo
  Czas trwania: 00:39:41
  Wielkość pliku: 190MB (199683545 bytes)
  Rozdzielczość pliku: 400 x 240 pixeli
  Jakość obrazu: dobra
  Jakość dźwięku: bardzo dobra

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s