Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Hipoteza Grzegorza

Posted by grypa666 w dniu 07/11/2009

Grzegorz24 — Wysłany 07.11.2009 o 14:21

Cytat z wypowiedzi Pani Minister: “…Chcę żeby ktokolwiek z Państwa znalazł na tej stronie [mowa o <> szczepionki] choć jeden objaw uboczny. Choć jeden! Wysypka, uczulenie – to się przy najbardziej bezpiecznym leku może zdarzyć. Nie ma! Jest pusto. Cudowny lek! A skoro taki cudowny, to dlaczego firma nie chce go wprowadzić na rynek biorąc odpowiedzialnośc za ten swój lek?”

Moje [Grzegorza] rozumowanie jest następujące:

Każdy lek posiada listę objawów ubocznych > Nowa szczepionka nie posiada listy objawów ubocznych > nowa szczepionka nie jest lekiem!

Chorobę leczy się przy użyciu leków > nowa szczepionka nie jest lekiem > nowa szczepionka nie jest wstanie wyleczyć żadnej choroby!

Czym jest więc nowa szczepionka, skoro nie ma właściwości leczniczych?
Trzy możliwości:

1) Placebo – bezpieczne dla zdrowia – cel: zarobić na nas.

2) Trucizna – szkodliwa dla zdrowia – cel: zniszczyć nasze zdrowie.

3) Nośnik czipa RFID – nieszkodliwy dla zdrowia – cel: zdobyć nad nami kontrolę.

4) Trucizna + nośnik czipa RFID – szkodliwe dla zdrowia – cel: zniszczyć nasze zdrowie i zdobyć nad nami kontrolę.

Oczywiście wszystko jest zbiorem hipotez. Nie można nikogo sądzić za snucie hipotez (żeby nie było).

Jest rzeczą bardzo ciekawą, że w przypadku, gdyby sprawdziła się opcja nr. 3 lub nr. 4, mielibyśmy do czynienia z rodzajem PŁYNNEJ DYSKIETKI, która zawiera w sobie komputerowy podzespół nanotechnologiczny. W tym sensie nasze ciała będą potraktowane jak ORGANICZNE OBUDOWY KOMPUTERA, do których wprowadzać się będzie kolejne NANO-PODZESPOŁY.
Z chwilą, w której to się stanie na masową skalę, człowiek – jako istota społeczna – stanie się URZĄDZENIEM i jak URZĄDZENIE będzie traktowany.

Ekipy rządzące otrzymają zapewne “immunitet mikroczipowy”, który zwolni ich z konieczności noszenia w sobie tego identyfikatora, co ZASADNICZO zmieni ich podejście do drugiego człowieka. Oni – w swoim mniemaniu – będą czystymi, organicznie niezanieczyszczonymi istotami, a my – w ich mniemaniu – spetryfikowanymi urządzeniami, którymi będzie można bezwiednie przesuwać po planszy szachowej, a więc uciskać, wyzyskiwać i z większą łatwością – skazywać na śmierć.
Z poważaniem — Grzegorz (24)

Komentarzy 108 to “Hipoteza Grzegorza”

 1. cavaderous said

  człowiek już od dawna jest tylko urządzeniem , narzędziem , numerkiem , kodem kreskowym systemu….doprowadzenie człowieka do upodlenia numerycznego jako materialnej rzeczy jest celem , do którego usilnie dążą twórcy systemu…
  jedyne co nam pozostało to dusza i rozum…ale czy wszystkim?

  pozdro

 2. R said

  Antymaterialny twierdził, że chodzi o coś „bardzo wielkiego” z tymi szczepionkami.
  Czytałem na innym blogu, że skłania się do tezy postawionej przez blog grypa666, że może chodzić o depopulację. Napisał, że jeśli nie chodzi o depopulację, to chodzi o coś dużo gorszego 🙂
  ===========================
  od p.b.: np. globalna biegunka? prosimy pisac konkrety, tu nie magiel

  • R said

   wydaje mi się, że może chodzić właśnie o wszczepienie jakiegoś syfu ,dzięki któremu będą mogli kontrolować zachowanie ludzi.

   • kasia said

    Zachipowanie ludzi to bedzie kolejny krok. Wymysla takie cos ze np ten chip wykrywa grype i ludzie zami sie zachipuja. Zobacz:

   • Vebriq said

    Jak jest możliwe,że ten Rockefeller to powiedział i nie zamieszkuje celi w więzieniu federalnym z chipami RFID w obu rękach i nogach?Ktoś ich w końcu pokona!Pokażmy im gdzie jest ich miejsce!

   • mizia said

    ANO TAK MOZLIWE -ŻE JAKBYS MIAŁ TYLE KASY I TAKIE PLECY JAK ON TO MÓGŁBYS BEZKARNIE W MIEJSCU PÓBLICZNYM KOPNAC W GENITALIA PREZYDENTAUSA I NIC nawet by to nie było uznane za nietakt….
    TAKI ŚWIAT…
    A TY JAK BYS UKRADŁ Z GŁODU BATONIKA TO PUJDZIESZ SIEDZIEĆ- taki przypadek był w legnicy 3 lata temu babcia dostało za ten batonik 4 miechy odsiadki nie w zawieszeniu…
    TAKI ŚWIAT….

 3. kasia said

  Grzegorz ma racje, jestem za punktem 2.
  Zreszta zobaczcie na to: Profesor Majewska o szczepionkach

 4. fefw said

  pan Piotrek chciałby zarobić na emeryturę, bo na uczelni za swoje „OSIĄGNIĘCIA” nie dostaje zbyt wiele.

 5. Mars said

  Bardzo słuszne hipotezy panie Grzegorzu 🙂 Mikrochipy to zło samo w sobie . Tu nawet nie ma czego bronić. Jeśli to już będzie w ludzkim organizmie to pozamiatane … Będzie można kontrolować wszystko i mieć wpływ na równowagę psychofizyczną człowieka . Jest się czego obawiać…Już za dwa lata w Polsce mają wejść dowody biometryczne z chipem . Oczywiście to tylko melanż, chodzi o to aby ludzi przyzwyczaić do nowej technologii i pozyskać zaufanie i akceptację . Prędzej czy później ludzkie owce same zaczną krzyczeć „me…me..dajcie nam chip..me…me… ” hmm…

  • R said

   Technologie, które stosują służby specjalne wyprzedzają o wiele lat to co możemy sobie wyobrazić.
   Przykładowo firmy typu Verichip przeprowadzały operacje z udziałem nanomaszyn na ludzkich organach już kilka lat temu. Można znaleźć nawet transmisję w youtube z takich operacji.
   Rozsądny człowiek zada pytanie: Jeśli do publicznej wiadomości podali stosowanie nanomaszyn podczas operacji to co do cholery jest obecnie ściśle tajnie??

   • R said

    Zdradzę pewien sekret:

    Trzeba sobie pomagać 🙂

    „Antymaterialny”, Robi i Czarek byli nie dawno w Szwajcarii i prowadzi śledztwo na temat technologii Artificial Bacterial Flagella.
    To jest być może odpowiedni trop Panie Piotrze.

    Więcej nie mogę napisać.
    Warto zapoznać czytelników bloga z tą technologią.
    ====================================
    od p.b.: przysylajcie materialy

   • R said

    technologia jest już przygotowana.
    Wystarczyłoby np. wstrzyknąć takiego nanowirusa.
    W odpowiednio dobranych chwilach może on podać odpowiednie substancje, dla odpowiednich grup narodowościowych

   • R said

    Może właśnie tego typu dziadostwo, które pływa w cieczach i może zdalnie sterowane wstrzykiwać płyny do cieczy, lub ciała , w którym się znajduje.
    Należy się spodziewać, że służby specjalne i wojsko mają bardziej zaawansowane sztuczne wiruski, niż są upubliczniane

   • R said

   • Aśka said

    Skrywane technologie
    http://newworldorder.com.pl/film.php?id=389

    Ale niestety film o skrywanych technologiach już też jest skryty

  • GoA said

   a myślisz, że w tej chwili nie można wpływać na równowagę psychofizyczna człowieka? Wystarczy wypuścić odpowiednie informacje do mediów – na przykład informacje o „światowej pandemii” 😉 Reklamy mówią nam czego pragniemy, filmy, które oglądamy pokazują nam jacy chcemy być – piękni, młodzi i bogaci oczywiście (to są jedyne wartości, które oglądamy w tv czy na bilbordach jako niosące szczęście) – zobacz jak to wszystko wpływa na naszą równowagę psychoficzną – czy naprawdę mamy jeszcze jakiś wybór jak chcemy żyć? Pokazują nam jak chcemy żyć. A błaganie o nanoczipy? Już teraz chcemy mieć karty bankomatowe czy kredytowe, telefony komórkowe a niektórzy nawet chcą mieć dokumenty biometryczne – wszystko dla tzw „ułatwienia życia”. Jesteśmy w każdym momencie do namierzenia, podsłuchania itd. Nie wiem czy naprawdę cokolwiek nas jeszcze dzieli od tego nanochipa. Mam bardzo przygnębiające wrażenie, że już jesteśmy ochipowani 😉

   • Grzegorz24 said

    Mylisz się.
    Człowiek autonomiczny mentalnie, którego CYBERNETYKA (nauka o sterowaniu) nazywa UKŁADEM SAMODZIELNYM, ma wokół siebie coś na wzór ściany komórkowej, przez którą – wedle swoich intencji – może przepuszczać INFORMACJE (ODśrodkowo bądź DOśrodkowo) – wszystko podlega jego niezawisłej i personalnej decyzji.

    Co z tego, że media?… Że kultura masowa?… Że bilboardy?… Twoje uszy to filtr, który podlega TOBIE. Twoje oczy to filtr, który podlega TOBIE. Kazdy aparat zmysłowy, który nosisz na swoim ciele, jest TWOJĄ własnością i tylko TY możesz regulować jego funkcjonowanie.

    Każdy z nas ma w sobie wrodzone zdolności do zachowań SAMOSTEROWNYCH i AUTOREGULACYJNYCH, które mogą nas dosłownie wyjąć i wyodrębnić mentalnie z dowolnej PRZESTRZENI INFORMACYJNEJ, która nas więzi i wywiera na nas deprawujący wpływ (impact).

    Niestety czip RFID – ulokowany w naszych ciałach – może to zmienić.

    Kto wie… może nawet zaczniesz słyszeć GŁOSY w swojej głowie, które podczas snu będą przebudowywały Twój światopogląd.
    Czip stanie się WEWNĘTRZNYM, INTERIONALNYM medium, które – teoretycznie – będzie mogło zastąpić radio, telewizje i Bóg jeden wie co jeszcze.

    Groźba wisi w powietrzu.

    Z poważaniem

    Grzegorz (24)

 6. mizia said

  MAM W TEJ CHWILI TROCHE WIECEJ CZASU I DOSZEDŁEM DO WNIOSKU ZE DUZA CZĘŚĆ CZYTAJACYCH TUTAJ NIEWIE TEGO ŻE:
  HISZPANKA = A/H1N1
  T/Z ŚWIŃSKA GRYPA = A/H1N1
  PS. DALSZE DYWAGACJE SĄ SPÓZNIONE TEN TYDZIEŃ PRZYNIESIE SZOKUJACE INFORMACJE O ILOŚCI ZMARŁYCH -DOBOWO – LEGALIZACJA -WYSTAWIANIE AKTÓW ZGONU TYM Z ZAMRAŻAREK ORAZ GWAŁTOWNY PRZYROST ZGONÓW BIERZACYCH
  STAN WYJATKOWY NAJPRAWDOPODOBNIE BEDZIE WPROWADZONY O 24 ,00 JUTRZEJSZEGO DNIA
  OCZYWISCIE DOTYCZY UKRAINY narazie….
  =============================
  od p.b.: o wystawianiu zgonow bez badania przyczyny w brytanii; patrz „Plan pandemiczny ZK”:
  „Duzy fragment dokumentu omawia zarzadzanie masowymi zgonami, w tym “nadmiarem zgonow wskutek pandemicznej grypy”, z wytycznymi zarzadzania metrykami zgonow i swiadectwami kremacji (s.46). Ministerstwo spraw wewnetrznych i ministerstwo sprawiedliwosci ZK sa odpowiedzialne za planowanie krajowych wytycznych na wypadek “nadmiernych zgonow”. S. 48 mowi o zmianach prawnych pozwalajacych lekarzom na wydawanie swiadectw zgonu na grype pandemiczna bez potrzeby ogledzin zwlok. Laczna dziennea liczbe zgonow wskutek pandemii notowac bedzie Biuro Rejestracji Ogolnej (Registry Office), bez zaznaczenia przyczytny smierci (s.49). Ciala wojskowych zmarlych za granica na “swinska grype” zostana przywiezione samolotem do ZK. S. 50 dyskutuje potrzebe kontenerow skladowych na zwloki. Krematoria powinny miec rezerwe wyszkolonego personelu na zwiekszone potrzeby podczas pandemii i masowych zgonow (s.). W takim przypadku “wysokiego zapotrzebowaniua” zapasowe krematorium ma byc zdolne pracowac 100 godzin. Rzad ma rozpatrzyc zawieszenie praw obywateli do wgladu w swiadectwa kremacyjne krewnych i do kwestionowania przyczyny smierci. Dokument spodziewa sie “spietrzenia” zgonow.”
  https://grypa666.wordpress.com/2009/09/29/nastepna-bitwa-wygrana/

  • załamana said

   skąd Ty masz te informacje .. od kilku dni nie mam ochoty żyć w momencie kiedy czytam te scenariusze
   =================================
   od p.b.: scenariusze wyplywaja z refleksji nad caloscia informacji (sprawdzonych) zamiesczanych na blogu od poczatku lipca — nowicjuszom niestety nie mamy czasu tlumaczyc, radze zaczac czytac zalegle artykuly zamiast np. ogladac telewizornie

   • mizia said

    wszystko może byc dobrze pod warunkiem ze nie dacie sobie cokolwiek wstrzykiwac ,unikac kontaktu z chorymi i wzmacniac organizm – ludzkość nie takie eksperymenty natury wytrzymała w przeszłosci i bez paniki ci co spanikuja tracą zdolnosc logicznego myslenia – spokojnie czekac i bacznie obserwować tok wydarzeń.
    ps. ofiarami tego caego zametu bedą najpierw ci co spanikowali i to jest zgodne z ICH załozeniem a nastepnie PADNA CI CO ZA TYM WSZYSTKIM STOJA BO PRZEKOMBINOWALI ..
    ====================================
    od p.b.: padna w jakim sensie, od czego?

   • załamana said

    łatwo mówić .. nie wyobrażam sobie tego.. mam przed sobą wizję pozamykanych szkół sklepów … nie mogę sobie pozwolić na brak pracy za dużo zobowiązań :((( nie mam środków na zrobienie zapasów ..masakra

    a swoją drogą .. czytałam relacje ludzi którzy mają na ukrainie znajomych .. twierdzą,że nie jest tak źle jak to jest przedstawiane ..

   • Natanel said

    Zrób co możesz, nie łam się, chociaż myśl pozytywnie.
    Nic nie jest do końca przesądzone, przyszłość ciągle obiektywizuje się, ciągle się tworzy, jest in statu nascendi, wszelkie proroctwa spełniają się o tyle, o ile ludzie im ulegają, i w nie wierzą, i… nie czynią nic, aby swoją sytuację zmienić. Wtedy dane proroctwo się spełnia tzw. siłą inercji.
    Ale wystarczy drobna zmiana, podjęcie jakiegokolwiek działania, by zmienić wszystko inne. Dlatego to co widział Jackowski, mogło być aktualne w jego tamtej wizji przyszłości, ale w tej już nie jest (efekt motyla). Istnieje wiele wersji przyszłości, nieskończenie wiele tego samego wariantu przyszłych wydarzeń. Jasnowidzowi przeważnie dane jest zobaczyć najgorszą z możliwych wersji i przed nią ostrzec ludzi, jeżeli ostrzeżenie zlekceważą i nic z tym nie zrobią, dopiero wtedy się sprawdza. Nietrafione przepowiednie nie świadczą o braku zdolności do widzenia przyszłości tylko o działaniach podjętych przez ludzi aby tą przyszłość sobie na lepsze zmienić.

   • grypa666 said

    Mamy bezpośrednie realcje z Ukrainy (Drohobycz, Lwów). Sytuacja jest normalna. Być może w innych regionach jest inaczej, choć sadzę, że tylko wirtualnie – w mediach.

   • mizia said

    „PADNĄ OD CZEGO ” jak by to powiedziec rzeby – oficjalnie nawet nasz minister potwierdzil w swoim czasie jakieś 5 dni temu w zeszla niedzielę ŻE NA UKRAINIE PRZYCZYNĄ ZACHOROWAŃ JEST CYTUJĘ ‚KONGLOMERAT 5 RÓŻNYCH SZCZEPÓW GRYPY AKTYWNYCH JEDNOCZEŚNIE”
    ŻADEN FACHOWIEC NIE POWIE ZE TO NORMALNE W NATURZE NAWET W TYM OSTATNIM FILMIE BBC POWIEDZIELI TO SAMO ZE TO NIE MOZLIWE.
    NA UKRAINIE SĄ TERZ LUDZIE FACHOWCY OD WIRUSÓW I OCZYWIŚCIE NIE OFICJALNIE MÓWIA ZE TO STAN NIENORMALNY Z TYMI 5 WIRUSAMI – MÓWIA TEZ ŻE SYTUACJA MOZE BYĆ TAKA -PRZYKŁADOWE „X,I Y” ORGANIZACJA X WYPUŚCIŁA 2 WIRUSY I MIELI COŚ DODAĆ W ZASTRZYKACH ABY BYŁ ZAMIERZONY EFEKT – ALE W TYM SAMYM CZASIE ORGANIZACJA Y DORZUCIŁA 3 SWOJE WIRUSY I „ZUPA ZACZEŁA SIE WARZYĆ Z 5 SKŁADNIKÓW ” o których wie organizacja Y a organizacja X NIE WIE CO IM Y DORZUCIŁ DO „ZUPY” I CO SIE UGOTUJE Z TEGO A KIPIEĆ ZACZEŁO I SIE ZESRALI CI Z ORGANIZACJI X
    ps. od słowa zupa zaczyna się przenosnia
    to dla….

   • mizia said

    ps . pod X I Y PODSTAWIĆ CO TAM KTO CHCE ………

   • mizia said

    I DO TEGO JESZCZE DOCHODZĄ DEBILE Z CHORYMI AMBICJAMI POLITYCZNYMI
    EEEEEE ……. NIC DOBREGO NIE BEDZIE Z TEGO.

   • grypa666 said

    5 wirusów mogło się pojawic tylko przez szczepienie. Nie jest możliwa masowa infekcja wirusowa przez np. rozpryskiwanie z samolotów. Bezpośrednie zarażenia odbwają się na odległościach nie wiekszych niż 5-6 metrów. Tak przynajmniej twierdzi znakomity lekarz wirusolog, z którym mieliśmy spotkanie wczoraj w Lublinie.
    Dlatego od samego początku ostrzegamy: „nie szczep się”

   • grypa666 said

    Ci drudzy padną od NORYMBERGA 2

   • Vebriq said

    nie załamuj się:)główna fala złego na Ukrainie(ta pierwsza) już przeszła(IMHO),mogą-w odstępie kilku tygodni zrobić drugą-gorszą,jeżeli są zdeterminowani,ale na razie ich wielki przekręt się nieszczególnie udaje,Juszczenko będzie może prowadził własną grę żeby zdyskontować zdarzenia na swoją polityczną korzyść,ale to nie Juszczenko pociąga za sznurki w tej pandemii,jeżeli polityczni idioci nie pociągną nas w dół to może plan WHO się posypie i na krótką chwilę inicjatywa strategiczna w tej wojnie szaleńców z ludzkością wróci do ludzkości,nie potrwa to długo,lecz jeśli dobrze wykorzystamy czas,mamy szansę wygrać lub zremisować tj. ocalić Polskę/nasz region przed ludobójstwem co najmniej na ten moment,ale to niestety nie będzie koniec problemu…:(
    więcej optymizmu i nadziei,jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy..a przecież żyjemy:)

   • załamana said

    z tego co pisze Mizia to nie jest tak,że najgorszę mineło a dopiero się zbliża ..

    boli mnie,że Mizia nie chce uchylić odrobine tajemnicy skąd te info :(((((((((((((((((((((((((
    ==============================
    od p.b.: na pewno nie z onetu, giewu, tv24 czy tvn — lepiej ci?

   • Man said

    Nie jest wazne skad ma takie a nie inne info ale na ile okaze sie prawdziwe. Nie panikuj.

   • załamana said

    wiem,że nie z publicznych mediów! śledze blog wystarczająco długo .. i nie nie jest mi lepiej ze świadomością,że zaczyna się pierdzielić życie, które zaczynało się układać..

   • Natan said

    Teraz to już musisz to usunąć, chorą swoją wizję tu opiszę.
    Wizja jest bardzo dołująca i nie opuszcza mnie od paru lat. Początkowo dzieliłem się nią przez internet z innymi, ale nikt tego nie traktował poważnie, raczej jak SF. To jest gorsze od szczepionek, szczepionki to tylko próba. Miałem parę lat temu wizję całkowitej zagłady ludzkości, po prostu ludzie jako gatunek przestali istnieć. I to za przyczyną swoich złych uczynków oraz braku jakiejkolwiek chęci do wewnętrznej przemiany. Ludzie jako gatunek przestali się rozwijać i unicestwili sami siebie za przyczyną swojej złej karmy. Zadziałało tu prawo przyczyny i skutku. Ich zła karma skamieniała (ich złe czyny, grzechy, itp.) i przybrała formę wielkiego kamiennego serca, podobnego do ich serc tu na Ziemi, ale nadlatującego z kosmosu. To kamienne serce ma swoją nazwę: Apophis. Nic nie zostało odpuszczone, jeżeli człowiek nie zmienił się przez to wewnętrznie, nawet grzechy mówione podczas spowiedzi wracają, jeżeli sam człowiek się przy tym nie zmienia, i nie ma w nim tej chęci przemiany, i nadal czyni to samo. API powraca i jest potężny. Na planie fizycznym przybrał postać asteroidy nadlatującej z kosmosu, która już niedługo może wejść w kolizję z Ziemią. Czy to aby nie apokaliptyczny sędzia ludzi nadlatujący z obłoków? Sedzia jak najbardziej obiektywny: „ludzki Chrystus”. Miłujący ludzi Jezus, który najgorsze zbrodnie ludziom przebaczył, nie mógłby być takim sedzią. Tym sędzią jesteśmy my sami. Api to część z nas, z ludzi, każdy coś od siebie dołożył do Apiego. I teraz to powraca. Jeżeli nie zrozumiemy sami siebie, nie dokonamy wewnętrznej przemiany, Api uderzy w Ziemię ponieważ siła przyciągania negatywnej karmy, przez ciągłe powtarzanie tego samego negatywnego schematu, przez każdego z ludzi, jest bardzo precyzyjna. Wystarczy tylko kilku sprawiedliwych, aby nieco opóźnić ten moment i to właśnie oni utrzymywali ten swiat, że jeszcze trwa. Ale czas już dojrzał do żniw. Api jest bardziej realny niż szczepionki. Szczepionki to tylko słabsza wersja z Apiego, właściwie to dana ludziom szansa, próba, jak sobie ze swoim własnym złem ludzie poradzą, czy nadal będą je wyrzucać na zewnątrz kosztem innych i „karmić” Apiego? Czy może zrozumieją sami siebie i dokonają wewnętrznej przemiany? Api to nie SF. Wystarczy wygoglować: Apophis 99942

   • Natanel said

    To przestań to czytać, ja tego nie czytam i nic mnie nie boli, a nawet nie interesuje;)

   • Natanel said

    głupi ludzie patrzą w przyszłe scenariusze, które im inni ludzie podsuwają i kreują, zamiast tworzyć własne
    ==================================
    od p.b.: madry ludie kreuja wlasne scenariusze na podstawie wiedzy i swiatopogladu, rozpatruja scenariusze innych, wbogacajac swa wiedze; glupi ludzie siedza na plocie i krytkuja beproduktywnie, wyzywaja innych od glupcow

   • mizia said

    OSOBIŚCIE UWAŻAM ZE LEPIEJ JEST WIEDZIEC CO SIĘ DZIEJE W OKÓŁ
    ps. kiedyś byli juz tacy co sami dobrowolnie – pod wpływem tych co nie chcieli wierzyc- szli sie wykapac a okazało się że nie było kapieli tylko inchalacje.
    KURIOZALNIE CI CO SIE INTERESOWALI TYM I OWYM UNIKNELI ‚INCHALACJI’
    BO WYKRECILI SIE JUZ NA ETAPIE PRZYGOTOWAN DOWYJAZDU DO TYCH KURORTÓW.

   • Natanhel said

    Masz rację, chodzi tylko o to by nie przesadzić (np. w sianiu paniki i czarnowidztwie). Był kiedyś przeprowadzany taki eksperyment; o tym samym czasie ludzie zmówili się przez internet i myśleli intensywnie nad jakąś sprawą, która miała dopiero wydarzyć się, co się stało potem? faktycznie jakieś ich przyrządy badawcze wykazały wpływ na tzw. horyzont zdarzeń, szczegółów nie pamiętam. O co chodzi? O to, że nie zdajecie sobie sprawy z siły waszych myśli, z możliwości waszych umysłów, z tego, ze sami kreujecie to, o czym rozmyślacie tak intensywnie, siła samosprawdzającej się przepowiedni? Rozumiem jedno ogólne ostrzeżenie, ale nakręcanie się tym bez przerwy dla mnie jest jak manipulacja. Nie ma dowodów na to, ze nie uczestniczy się w podobnym eksperymencie;) ale nie to jest najważniejsze, a to że wolę skupić się na teraźniejszości, po to jest.
    Już wiem, że jest źle i będzie jeszcze gorzej.

   • Natanel said

    Do pozostałych: i co wam to daje, że znacie jakieś fakty z parodniowym wyprzedzeniem? Tylko wpadacie w czarnowidztwo lub biernie czekacie na potwierdzenie. Wiedza w tym temacie powinna być użyteczna. Jeżeli nic z tym nie można zrobić tracicie tylko czas, swój najlepszy czas teraźniejszy. No, może co niektórzy, już się zabunkrowali wśród kilogramów curu i beczek kiszonej kapusty z maseczkami na twarzach, usiłując przetrwać fizycznie. Ktoś kiedyś powiedział; ” A kto będzie chciał zachować swoje życie straci je”, nie pamiętam dokładnie z której to religii, nie jestem religijny, może coś przekręciłem. Zadbajcie lepiej o swojego ducha, a nie ocalałe (na chwilę) tyłki.

   • załamana said

    Jezus to powiedział

   • grypa666 said

    Natanel ma rację. My tworzymy rzeczywistość – to jes ta tajemnica, którą starają się przed nami ukryć. Rzeczywistość jest niedookreślona, dopiero Obserwator ją określa. Mówi o tym mechanika kwantowa, a w szczególności zasada Heisenberga. Nie doceniamy siły właśnych myśli! Dlatego tak ważna jest modlitwa, wiara. Dlatego taki nacisk sataniści pokładają na zniszczenie innych religii.

   • Natan said

    Przeczytaj to i usuń, jak to herezje będą. Chciałem to wczoraj wstawić, ale po napisaniu posta momentalnie odcięło mnie od internetu, dopiero teraz mam dostęp (może przerwę konserwacyjną robią?)

    Mówię o duchu w sensie zachowań BHP. Jak długo można żyć wizją apokalipsy? Za jakiś czas nastąpi tzw. „zmęczenie materiału”, ludzie zobojętnieją na wszystko i zaczną kiwać się przed kompem w depresji (typ zombi), albo pójdą hulać (póki jeszcze żyją), a ci bardziej religijni zaczną uciekać w mistycyzm. Kto w takim razie będzie skutecznie działał w sprawie tych szczepionek? Jakieś niedobitki? Daleki jestem od bagatelizowania informacji. Również chcę wiedzieć. Mam taki typ wyobraźni, że nawet muszę wiedzieć jaka jest rzeczywistość naprawdę, ponieważ jestem w stanie wyobrazić sobie jeszcze gorsze rzeczy. Gdy byłem mały, jako kilkuletnie dziecko pętałem się pomiędzy sprawami dorosłych i wiedziałem co i oni, patrząc z boku na ich konflikty. Gdy coś się działo musiałem tam pójść i to sprawdzić, ponieważ w mojej wyobraźni urastało to do niebotycznych rozmiarów, wolałem konfrontację z najgorszą rzeczywistością niż niewiedzę. Ale rozumiem ludzi, którzy np. wycofują się, albo panikują, bo ich psychika tego nie wytrzymuje. Można by na to zaradzić czymś dla równowagi pozytywnym, jakimś pozytywnym działaniem mającym wpływ na ludzi. To może być np. zbiorowa modlitwa, albo afirmacja. Na przykład o ustalonej porze dnia czy nocy, czytający i prowadzący tego bloga mogliby się umówić na wspólną medytację jakiegoś pozytywnego tekstu przez np. 10-15 minut. To w ramach BHP ducha. Na ten czas odsunęliby wszystkie negatywne myśli i wizje złe przyszłości, a wyobrażali sobie wspólnie jakieś pozytywne rozwiązanie i modlili się o to. Lepiej jednak by nie było to nazwane modlitwą to może i ateiści się przyłączą i nie będzie wyglądało jak jakieś kółko oazowe;) Może ktoś mądry opracowałby taki tekst, dołączył do tego jakiś pokrzepiający obrazek? Chyba, że nikomu się nie chce i lepiej poświęcić ten czas na panikę. Ile tu jest postów nie wnoszących niczego nowego do info tylko dzielących się z innymi zwątpieniem czy paniką? Czy to coś zmieni? Nic to nie zmieni, a to właśnie można zmienić.

   • załamana said

    Panie Piotrze od sierpnia śledze . . . raz neguje .. raz wierze ..

    przypadek Mizi wydał mi się interesujący ..od choćby dziś podali,że liczba chorych zbliża się ku milionowi … tak jak Mizia mówił 72h opóźnienia w info ..
    =================================
    od p.b.: info jest jak sinusoida; dolki sklaniaja do krytycznego myslenia, gorki utwierdaja we wnioskach

   • grypa666 said

    Bloomberg podawał już półtora miesiąca temu, że w Nowym Jorku jest zarażonych milion ludzi. Było to na blogu. I co? g..wno.

  • ALFA said


   świnie szczepią ludzi jak będzie małe to powiększyć sobie proszę

   • grypa666 said

    Link do artykułu jest po prawej stronie na blogu już od kilku tygodni

  • ALFA said

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,WHO-na-swiecie-juz-ponad-6-tys-zgonow-na-nowa-grype,wid,11667433,wiadomosc.html?ticaid=19105

   WHO:6 TYSIĘCY ZGONÓW NA ŚWIECIE NA NOWĄ GRYPĘ

  • mizia said

   NAJNIEBEZPIECZNIEJSZE JEST TO ZE JEST GRUPA KTÓRA POWAZNIE PRÓBUJE UROBIĆ JUSZCZENKE ABY WPROWADZIC NA CZĘSCI WSCHODNIEJ UKRAINY STAN WOJENNY A NA ZACHODNIEJ TYLKO WYJATKOWY,
   POMYSŁ ŻEBY WYTŁUMACZYC TEN STAN ZECZY JEST TAKI ZEBY PODAC DO WIADOMOŚCI ZE WIRUS ZMUTOWAŁ I WZRASTAJĄCA ILOSĆ CHORYCH NA WSCHODNIEJ UKRAINIE BEDZIE 2 ALBO 3 KROTNIE WYŻSZA NIZ TA CO JEST NA ZACHODNIEJ UKRAINIE I SKUTKI BEDĄ BARDZO POWAZNE OD PIERWSZYCH DNI EPIDEMII NA WSCHODZIE, ALE ZECZ W TYM ZE PRZY OKAZJI KTOS CHCE POZAMIATAC OPOZYCJĘ A TO MOZE SIE SKONCZYĆ PRAKTYCZNIE WOJNĄ I TO NIE TYLKO DOMOWĄ TYM BARDZIEJ ZE KONKURENT JUSZCZENKI ZE WSCHODNIEJ UKRAINY O TYM WIE
   TYM ŚWIROM ODEBRAŁO ROZUM BO WSZYSTKO WSKAZUJE ZE TA ZARAZA JEST W STANIE W DOSŁOWNY SPOSÓB UNICESTWIC UKRAINE NO NIE WSĘSIE ZE WSZYSCY ZEMRĄ ALE -BANKRUCTWO GWARANTOWANE.
   =================================
   od p.b.: czy nie chodzi tez o ‚puszczenie’ zarazy na rosje?

 7. woodpecker said

  Ilu z tych, którzy nie chcą chipów, nosi ze sobą włączoną komórkę, albo używa kart płatniczych? Po co chipować takich delikwentów? Sami się otagowali. Nie mówię tym samym, że pozwolę się ochipować i jestem za tym.
  ==============================
  od p.b.: karta platnicza jest jednak wygodna, np. w podrozy; kiedy pokazalem mnichom, uciekali w poplochu

  • woodpecker said

   I to lubię 🙂 Poczucie humoru w obecnej sytuacji jest bardzo ważne.

  • grypa666 said

   Czipy to kolejne stadium. Komórkę można zostawić w domu, wyłączyć. Czipa nie. Komórka nie zabije (chyba, że się ją np. połknie), a czip może zabić jeśli ma zdalnie sterowany dystrybutor np. cyjanku – niedawno widziałem patent na taki „wynalazek” (rzekomo ma być stosowany w przypadku seryjnych morderców).

 8. Janosik said

  idżcie się pobawić a nie tak codziennie świńska grypa jak może być zabawa miłego wieczoru
  ==============================
  od p.b.: bawimy sie swietnie wpisami ludziowcow

 9. ALFA said

  http://wolnemedia.net/?p=18172

  wchodzą implanty chipów zlokalizowano w Indiach i na Florydzie

 10. Karki89 said

  A ja wysłałem maila do Pana Antymaterialnego i do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi, nawet nie zostało mi wyjaśnione dlaczego… Bywa, ale w czasie ostatnich świąt ku czci zmarłych udało mi się kolejną partię ulotek roznieść po blokach w mojej mieścinie … ale to się i tak nie umywa do ilu … 16 tys. ulotek w Krakowie? Ja niewyobrażam sobie takiej ilości, naprawdę mega pracę wykonaliście w grodzie Kraka 🙂
  No cóż a poza tym mam bardzo mało czasu na roznoszenie i jakoś mi to nieregularnie idze, ale jakoś daję radę;/
  Co do tych filmików z nanowitkami … cóż można powiedzieć, czego oni nie wymyślą by nas mieć w garści …
  Dlatego też chciałbym dostać odpowiedź dlaczego nie otrzymałem odpowiedzi na mojego maila, a sprawa dla mnie jest ważna.
  ==================================
  od p.b.: jesli mowa o mailu do nas, mamy ich dziesiatki, zabiera czas; jest nas dwoch, doba ma 24 godziny (niestety kilka godzin kradne wam na spanie i posilki, ale ograniczylem ruch na swiezym powietrzu do zera), mnostwo info do przyswojenia, tlumaczenia, opracowania, pilnowanie bloga, klopoty finansowe, uzeranie sie z agenciurami i upierdliwymi blogowiczami itd. — czekamy wciaz na gloszenia do pomocy i sugestie jak zwiekszyc wydajnosc – tylko nie scypionki prosze

  • grypa666 said

   Dzisiaj wieczorem będę odpowiadał na maile – teraz jestem na wyjeździe (Warszawa, Lublin), nie jestem w stanie długo posiedzieć na necie.

 11. KRIS said

  Czytam bloga od kilku dni i jestem bardzo zaniepokojony sytuacją. Mimo to chciałbym coś zrobić – panie Piotrze – jak mogę pomóc? Jestem z Łodzi.

  Mizia, z zaciekawieniem czytam twoje wpisy i odnoszę wrażenie, że masz dobrze opracowany plan „przetrwania”.
  Co radzisz: jak się przygotować, zabezpieczyć, jakie podjąć działania? Wiem, że czasu jest niewiele i że trzeba działać dosyć szybko.
  ===============================
  od p.b.: zorganizowac wiec ogolnomiejski na poparcie minister kopacz; wysylac masowo emaile z poparciem na jej adres – wzory tu jak i na moim blogu; skrzyknac elity patriotyczne na zebranie, zeby wystosowali grupowe poparcie dla kopacz; rozdawac ulotki, rozwieszac plakaty, wynajac samolot z banerem ‚grypa666.wordpress.com’; chodzic po miescie z tuba i mowic co trzeba; rozmawiac z rodzina i znajomymi, z wojskiem i policja; naprzykrzac sie poslom sejmu i parlamentu ue; organizowac spotkania edukacyjne w domu, w osrodkach, kinach, klubach, na uczelniach — kiedy przyjdzie zaraza, wszystko to bedzie zabronione jak na ukrainie

  • kasia said

   U nas raczej bedzie spokoj bo nie bedzie obowiazkowych szczepien wiec nie ma sie co martwic na zapas. Predzej ta grypa minie niz kupia szczepionki.
   ======================================
   od p.b.: nowicjuszka? niemcy, francuzi, anglicy oddadza niechciane swoje scypionki, przywioza samolotami na okecie, jak na ukraine; obowiazek (przymus) szczepien jest wpisany w IHR 2005 (WHO) jak i polska ustawe o chorobach zakaznych w przypadku stanu zagrozenia

  • mizia said

   na 100% nie jestem zwolennikiem róznego typu przepowiedni ale ta jedna 1 raz mnie zainteresowała :

   JEŚLI WKONCU PODADZĄ Z NAZWY PRZYCZYNĘ EPIDEMII NA UKRAINIE ,A PODADZĄ NA 100% BO JAK WYZEJ PISAŁEM -PRZEKOMBINOWALI- DO TEGO STOPNIA ZE TEN BAT ICH TEZ DOSIEGNIE , TO DOJDZIE DO TEGO CO MÓWI TEN FACET W TYM FILMIE

   • załamana said

    heh .. wizje Pana Jackowskiego od dawna się nie sprawdziły

   • Vebriq said

    nie mam dźwięku-niech ktoś to streści

   • hjk said

    cos sie wydarzy w 2giej polowie roku i trzeba bedzie uciekac…

   • Man said

    @Mizia

    Zdajesz sobie sprawe jaki bedzie efekt ujawnienia prawdy? Wszyscy beda uciekac jak najdalej od Ukrainy na Wschod i Zachod. Juz chyba nie musze mowic co sie stanie na samej Ukrainie. Kryzys to malo powiedziane. W ilu % masz sprawdzone, ze ten wirus to.. :/ mam nadzieje choc raz, ze co to do tego sie mylisz, ze to jest.. To by w sumie tlumaczylo czemu wirus dotyka mlodych ludzi 😐
    ==============================
    od p.b.: obawiam sie ze zaraza bedzie ‚gonic; uciekajacych na wszystkie strony swiata – wszak plan scypien jest globalny

 12. lekarka said

  Wspaniałe dzisiejsze spotkanie w Lublinie. Bardzo dziękuję organizatorom. Bardzo dużo dowiedziałam się od Pana Doktora. Cieszę się, że miałam okazję spotkać osobiście Pana Piotra Beina.
  ============================
  od p.b.: uwazam dzisiejsze jak i poprzednie spotkanie w lublinie za bardzo udane; az przyjemnie do was przyjezdzac — mlodsi i starsi, dzialacze i zagubieni, lekarze, nawet kilku blogowiczow — zatroskani o losy narodu, szukajacy odpowiedzi co zrobic — odpowiedz przyjdzie sama, zrobiliscie pierwszy krok

 13. ALFA said

  http://foxmulder.blox.pl/2009/08/Wojna-o-ktorej-sie-nie-mowi.html

  WOJNA O KTÓREJ SIĘ NIE MÓWI ARABIA SAUDYJSKA DOKONAŁA NALOTU
  NA TERYTORIUM JEMENU
  http://www.google.com/hostednews/ap/article/ALeqM5jEc1918oQcQTIuIkGV8Oh2zbU56QD9BPHNPO0

 14. Angie-Poland said

  http://www.cbsnews.com/stories/2009/11/06/health/main5556508.shtml?tag=cbsnewsLeadStoriesAreaMain;cbsnewsLeadStoriesSecondary
  http://www.cnn.com/2009/WORLD/meast/11/07/saudi.arabia.h1n1/index.html

 15. ~doinformowany said

  Myślę, że nie jest ważne samo chipowanie, które z reguły ma rzekomo usprawniać życie, ale sposób jego aplikowania.
  Dla mnie ważne jest aby przez fakt wszczepienia mikrochipa nie ucierpieli ludzie. Jeśli ludzie będą umierać po zaaplikowaniu tego urządzenia – to coś „nieteges”. A są już pogłoski, że będą wszczepiane w połączeniu ze szczepionką przeciw świńskiej grypie.
  Tu leży problem – sama idea chipów może nie być złowroga.

  Pytanie – co jest istotne, czy uchronienie przed powikłaniami szczepionki przeciwko grypie świńskiej, czy samo zachipowanie.
  W jednym, jak i w drugim przypadku skutek jest pożądany przez „onych”.
  Ale była by w tym dziwna niekonsekwencja, gdyż ludzie masowo umierają po zaszczepieniu – a tego właśnie by nie chcieli, gdyż chipowanie do czegoś służy!
  Więc po co się pytam szczepić, jeśli chcą mieć kontrole.
  Może być tak, że panika pandemiczna, która służyć może depopulacji, jest tylko pretekstem do kontroli za pomocą chipów.
  Albo jest zupełnie odwrotnie.

  • Vebriq said

   Mylisz się doinformowany straszliwie-idea chipa jest potworniejsza od stu holocaustów tak jak niewolnictwo jest gorsze od śmierci-ludzkie ciało nie jest miejscem,w które można wstawiać sterowniki a my nie jesteśmy robotami ani biomasą ani bydłem,chip może zawierać truciznę,uwolnią ją i zabiją cię gdy się im nie spodobasz,może zawierać narkotyk kontrolujący twój nastrój,może zawierać symbole lucyferiańskie i być apokaliptycznym znamieniem Bestii-noszenie tego powodowałoby utratę zbawienia,o ile się temu dobrowolnie poddałeś,chip zastąpi pieniądze gdy wejdzie- to zmiana społeczna największa od czasów gdy je wynaleziono-to jest niemożliwe bez rozlewu krwi…gdyby miały być chipy to uwierzę i w to,że będzie kilka miliardów trupów niezadługo.To jest przekleństwo pod wieloma względami,niektórych nie możemy teraz przewidzieć,będą cię namierzać w kiblu,w kościele,na ulicy,wszędzie…NIE DLA CHIPÓW!

   • ~doinformowany said

    I ty w to wszystko wierzysz?

    Zastanów się!
    ZAPEWNE WIESZ, CO TO JEST POSTĘP.
    Zatem wyobraź sobie, że wszystko dąży do doskonałości.
    Chipy to kolejny element układanki, jakim jest ewolucja.
    Był barter, były muszelki, było złoto/srebro, są banknoty, czeki, karty bankowe(niektóre już mają RFID) i czy tego chcemy czy nie pieniądze znikną – bo to wszystko po to aby ułatwić życie, a to czy to moralne/etyczne, to kwestia, którą aktualnie przerabiają tęgie głowy na całej kuli ziemskiej. Miejmy tylko nadzieje, że to wszystko nie wymknie się z pod kontroli i nie obróci się przeciwko nam! Panie drogi.
    To jest nowy temat, więc narósł wątpliwościami i dobrze, bo właśnie o to chodzi.
    Czas pokarze, czy to ty masz racje, czy może ja. Nie wiem, za to wiem, że temat nie jest taki lekki, gdyż lud nie jest taki ciemny, jak było do niedawna.
    Coraz więcej ludzi ma dostęp do wiedzy, do której jeszcze do niedawna nie mieli dostępu.
    Zwróć uwagę na postęp koputeryzacji, technologi, to wszystko, aż się prosi o zmiane. Jeszcze parę lat temu, tylko nieliczni mieli dostęp do kompa – dziś byle pierwszy z brzegu, jest tytanem internetu. Nie wspominam o innych udogodnieniach wspomnę tylko o telefonach, które posiadają mówiąc kolokwialnie wszyscy. Informacja przebiega, tak gwałtownie, że trudno za nią podążać.
    Deaktualizuje się niemal natychmiastowo – niestety.
    To informacja nas uczłowiecza i uczula na innych.
    Z bogiem Webriq.

   • Grzegorz24 said

    Właściwie to będzie dziwne uczucie mieć w sobie czipa spełniającego funkcję karty płatniczej. Wszystkie Twoje oszczędności będą W TOBIE. Byle złodziej ich z Ciebie nie wyciągnie (chyba, że będzie bardzo gorliwy ;)) Dodatkowo to będzie wpływać na Twoje dobre samopoczucie dużo bardziej niż pieniądze przechowywane na „kontach pozacielesnych”. Jeśli zostaniesz bankrutem, będziesz miał w sobie zero pieniędzy. W pewnym sensie będziesz pusty. A żona nie będzie Cię pytać – „kochanie, ile masz pieniędzy na końcie”, lecz – „kochanie, ile masz pieniędzy w lewym pośladku”. Człowiek stanie się środkiem płatniczym samym-w-sobie. Będzie miał w sobie duszę, myśli, uczucia… i czip RFID.

   • ~doinformowany said

    Webriq, a co powiesz o tym?

    Żywy monitor zbudowany z genetycznie zmodyfikowanych drożdży. Brzmi jak science-fiction?
    Wpisz w googla nazwisko
    Jerzy Szabłowski

    Ja w tym momencie zobaczę ewolucje tworzoną na naszych oczach, a ty co zobaczysz?
    Pewnie jakieś zagrożenie albo podstęp.

    Webriq open your mind!!!

   • ~doinformowany said

    Może to być dla ciebie trochę za skomplikowane, więc cię wyręczę.

    Kliknij w ten link.

    http://www.dziennik.pl/nauka/article476896/Polak_wymyslil_zywy_monitor_z_drozdzy.html

    I otwórz swoje trzecie oko.

   • mizia said

    MAM NAWET 2 TAKIE JAK W FILMIKU W DOMU sprytne urzadzonko

   • mizia said

    ps ten planik juz dawno gotowy był

   • mizia said

    http://www.alberto.pl/bruksela.php

   • Grzegorz24 said

    Nie powinniśmy nadawać ŚWIATOWEMU ESTABLISHMENTOWI animalistycznych wizerunków w stylu – WILK, BESTIA… etc., ponieważ on robi dokładnie to samo z nami (cegła w cegłe ta sama metoda!)

    Wszyscy jesteśmy ludźmi – nawet nasz wróg! (żadna BESTIA czy WILK – budowana naszych mózgów jest taka sama – nie ma między nami żadnej różnicy morfologicznej!).

    Nie mówiać juz o tym, że tego typu metoda (a więc depersonalizacja, zoomorfizacja, etc.) ma swój ukryty socjoteczniczny cel. Chodzi o to, by odebrać drugiemu człowiekowi jego ludzkie cechy i – co za tym idzie – pozbawić go jego ludzkich praw. W końcu łatwiej uderzyć przedmiot bądź zwierzę. A zabicie psa bądź kota nie jest nawet przestępstwem.
    Nasz wróg to człowiek. Kropa.

    Jedyna różnica między ŚWIATOWYM ESTABLISHMENTEM, a NAMI (ludźmi, którzy chcą z nim walczyć) jest taka, że on przesycony jest bez reszty MATERIĄ, która patologicznie zniekszałciła jego percepcję i tym samym skłoniła do zachowań niezgodnych z PONADCZASOWĄ i UNIWERSALNĄ etyką.

    Buddyzm mówi (nie jestem buddysta, ale każda społeczność ma zbiór całkiem poręcznych cytatów), że: „DRUGI CZŁOWIEK JEST TOBĄ”, a skoro wśród innych ludzi są również nasi WROGOWIE, to znaczy, że „DRUGI CZŁOWIEK – nawet jeśli jest Twoim WROGIEM! – wciąż POZOSTAJE TOBĄ!”.
    A SKORO JEST TOBĄ, TO JAK MOŻESZ PODCHODZIĆ DO NIEGO W ANIMALISTYCZNY BĄDŹ DEPERSONALNY SPOSÓB?

    Skrzywdziłbyś samego siebie?

    Reasumując:
    WALCZ Z WROGIEM TAK SAMO, JAK WALCZYSZ ZE SOBĄ.

    Z uszanowaniem
    Grzegorz (24)
    ===================================
    od p.b.: to samo jest w chrzescijanskiej maksymie ‚miluj blizniego swego jak siebie samego’; demonizacja serbow wyprala wiekszosci p[olakow, ze serbowie to zwierzeta, mordercy; podobnie z nagonka na muzulmanow za tzw. islamofaszyzm – termin wymyslony i lansowany przez ‚satanistow’ w okreslonych celach (uzasadnic ‚wojne z terrorem’, sklocic chrzescijan z muzulmanami i piec na tym ges…)

   • igi said

    …hmmm wiec co? wszyscy jestesmy trupy? jak nie damy sie zaczipowac to nas zabija a jak damy to bedziemy potepieni? swietna perspektywa…

    P.S: Nie wysmiewam ,nie neguje… mam oczy i uszy wiec widze i slysze co sie na swiecie dzieje i z przykroscia stwierdzam ze nie dzieje sie dobrze. Wierze jednak rownierz w to ze to my kreujemy rzeczywistosc wiec prosze wszystkich ludzi dobrej woli o POZYTYWNE MYSLENIE… jesli sie myle ,nie pomoze ale napewno terz nie zaszkodzi…

  • grypa666 said

   Kolego nie-doinformowany! Z momentem zaczipowania zniknie opozycja! Jest to najlepszy sposób wprowadzenia ogólnoświatowego niewolnictwa bez jakiejkolwiek opozycji. A to oznacza tyranię, akiej jeszcze nie było. Jeśli się przyglądniesz kim są ci ludzie, którzy do tego dążą to zrozumiesz zagrozenie. Im chodzi o jedno – najpierw zaczipować żeby móc kontrolowac, a potem systematycznie ludzi usuwac – poza swoją, wybraną rasą, a i z tej eliminować osobniki o „niekompatybilnej” osobowości. Insider – whistleblower, Aaron Russo, pięknie o tym mówił w wywiadzie udzielony Alexowi Jonesowi.

 16. Man said

  Piszecie na blogu, zeby zaopatrzyc sie w witamine C, a przede wszystkim D. Bylem z ciekawosci zapytac w jednej z aptek niedaleko mnie i witaminy D nie ma, a jesli juz jest to tylko w plynie? (samej) Witaminy C juz nie ma od ponad tygodnia i nie uzyskalem zadnego info kiedy bedzie. Najlepsze, ze niektore rzeczy potrafia zalatwiac w pare dni, a taka witamina C nadal niedostepna.. Ciekawe nie?

  • ~doinformowany said

   Witamina D, jest na recepte. Zamiast Vit C, zapodaj sobie kiszoną kapustę – skutek murowany+pierdy 🙂

  • mizia said

   A WIDZIAŁES PRZEDTEM ZANIM ZNIKŁY JAKIES KOLEJKI LUB SCENY DANTEJSKIE POD APTEKAMI -NIE- 3 DNI TEMU RZAD POLSKI-AGENDY- WYKUPIŁY Z HURTOWNIWSZYSTKIE ZAPASY I CAŁA PRODUKCJE BIERZACA U PRODUCENTÓW – MASECZEK OCHRONNYCH ,TO MOZEZ SPRAWDZIĆ W NECIE -JEŚLI MASECZKI ZDJELI TO I INNE ZECZY TERZ MOGLI PROSTE I PEWNE.

   • Man said

    No wlasnie nie widzialem.. To czym naturalnie jeszcze mozna sobie siebie podladowac witamina C?

   • załamana said

    „Witamina C znajduje się w świeżych owocach i warzywach. Doskonałym jej źródłem są zarówno owoce cytrusowe (cytryny, pomarańcze, grejpfruty), kiwi, melony, ananasy, jak i rodzime czarne oraz czerwone porzeczki, truskawki, jagody czarnego bzu, maliny, jeżyny. Jest jej dużo w brukselce, kapuście, kalafiorze, rzepie, cebuli, szpinaku, brokułach, groszku zielonym, kalarepie, szparagach. Znajduje się też w jabłkach, ziarnach soi, ziemniakach, pomidorach, karczochach.”

   • ~doinformowany said

    Pięknie 5 z + 🙂

   • mizia said

    A TU MASZ ODP KTO WYKUPOJE
    PS. TO NIE TWÓJ SASIAD CIE PODKUPIŁ.

    http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091105/REGION/689206374

  • załamana said

   już nie raz była informacja,że lepiej zaaplikować sobie dawke witaminy C w postaci naturalnej :))

   syntetyczna jest nieskuteczna

 17. załamana said

  http://wyborcza.pl/1,75476,3693397.html

  Artykuł z 2006 roku .. kolejny dowód na „jasnowidztwo” :/

  Jeśli już było to przepraszam .. ale tak sobie wpisuje pewne frazy w google ..

 18. mieki said

  Grzegorzu od hipotez:

  1. Co komu przeszkadza RFID w dowodzie osobistym? Dowód osobisty ma być tak skonstruowany aby go nie można było podrobić, RFID jest dodatkowym zabezpieczeniem. Może wogle zrezygnujmy z dowodów tożsamości i ewidencji ludności, bo to nie potrzebne.

  2. Dlaczego też mamy nie utrudniać zadania fałszerzą pieniędzy i nie montować RFID w banktonach? Zrozumcie, RFID to dodatkowe zabezpieczenie, żeby taki Sivy który kupił matryce nie mogł sobie w bloku w piwnicy rozpocząć produkcji banknotów. Jestem za tym aby montować.

  2. Na jakiej zasadzie miała by się odbywać kontrola zachowań ludzi przez chip? Można prosić jakiś link do specyfikacji producenta? Instrukcji obsługi albo coś?

  • CoZaSyf said

   gogluj haarp,bron geofizyczna.

   • mieki said

    Znalazłem to: http://www.haarp.alaska.edu/, ale tutaj nic nie ma o kontrolowaniu zachowań, chyba że jakaś podstrona, możesz wkleić url?

   • Bromba said

    http://www.alberto.pl/bruksela.php
    BEAST project,Lucid project,dr Carl Sanders

   • mieki said

    Znowu, jak ponizej, brak referencji do danych urządzenia które by miało kontrolować zachowania. Ja nie rozumiem jakie zagrożenie ma nieść dla mnie karta bankomatowa w formacie ID1 z mikroprocesorem(notabene bezpieczna – trudniejsza do skopiowania – niż ta z paskiem magnetycznym, ale to już temat na inną dyskusję). Znowu tylko katastroficzna wizja świata, nie poparta faktami tylko błędnymi informacjami kopiowanymi bezmyślnie z innych blogów.

  • Max said

   http://www.telegraph.co.uk/science/science-news/3886862/Sex-chip-being-developed-by-scientists.html
   http://techon.nikkeibp.co.jp/english/NEWS_EN/20070220/127959/
   http://www.konservat.cba.pl/artykuly/artyk011_1.htm
   http://wolnemedia.net/?p=18172
   i to sa stare modele.

   • mieki said

    Przeczytałeś co tam jest napisane?

    1. Telegraph:
    Zero konkretów. Komuś wszczepiono w mózg elektrostymulator, brak referencji do instytutu który przeprowadził badania, ani producenta urządzenia, elektrostymulacja synaps jest już znana od jakiegoś czasu (patrz: sprzedawane urzadzenia w tv markecie do cwiczenia miesni brzucha za pomoca impulsow elektromagnetycznych). Gdzie tu mowa o RFID? Mowa o układzie scalonym(ang. chip) – odrzucono.

    2. Techon: No i? Kolejny wynalazek RFID. Nie ma tu nic sprośnego ani strasznego. Ciekawe kto będzie bramki do odczytu informacji co 30 cm montował:) – „Maximum communication range is 300 mm.” – odrzucono

    3. konservat: Znów brak odsyłaczy do dokumentacji technicznej urządzenia, albo chociażby specyfikacji. Biblia ma tyle wspólnego z RFID, ze pewnie jest na niej nalepka z tagiem coby sobie jej nikt nie wyniósł z Empiku przed płaceniem. – odrzucono

    4. Wolne media: brak referencji do dokumentacji technicznej albo specyfikacji producenta, „Monitoring GPS”, jaki kanał zwrotny i w jakiej technologi: GSM/Irridium/APRS ? – odrzucono

    Ludzie opierajmy się na faktach a nie wątpliwej wiarygodności blogach. Osoba rozgarnięta która wie jak działa GPS, jest świadoma tego że by przesłać pozycje obiektu potrzebny jest kanał zwrotny, który wymaga zamontowania urządzenia telekomunikacyjnego (które musi mieć swój rozmiar oraz antene do transmisji danych) od tego urządzenia trzeba dane odebrać – jak? Stawiając bramki co 30cm? No bądźmy realistami proszę.

   • dunt said

    A nie zauważyeś przypadkiem kilkunastu tysięcy nadajników / przekaźników gsm? nic nie trzeba dostawiać bowiem wszystko już jest. A jak działają telefony satelitarne i pozycjonowanie gps? na korbkę???

    Ponadto są plany sponsorowanego przez państwa darmowego oplotu miast transmisją wifi, ciekawe po co, może dla naszego „dobra”? jak zwykle zresztą.

    W którymś skandynawskim państwie JUŻ są używane zdalne czytniki stanu licznika np. prądu, nikt nie przychodzi już odczytywać i zapisywać w notesiku, stan liczników jest zczytywany zdalnie.

    To wszystko jest już gotowe od dawna a TERAZ jest „tylko” wdrażane… ku uciesze gawiedzi, która będzie miała swoją kasę w doopie (dosłownie, jak chip RFID się przemieści) 🙂

    p.s.
    Powodzenia bo ja z tego bajzlu wysiadam…
    na bezpieczną pozycję ale czasem pooglądam Wasze skomputeryzowane zoo…

    Wielu Was ostrzegało już od dawna ale mieliście to w doopie teraz to MY mamy Was gdzieś…

    Teleturniej się kończy a zaczyna zupełnie nowy okres w Waszym „życiu”. Światowy big brother bez możliwości ucieczki.

    Pytanie:
    Jak zrobić więzienie z którego nie da się uciec?

    Odp.: Trzeba je zrobić wszędzie
    (i tak właśnie się TERAZ dzieje)

   • mieki said

    Dunt:

    1. BTSy gsmowe służą jak sama nazwa wskazuje do systemu GSM. Co ma wspólnego z RFID? Pokaż mi korelacje.

    2. Co rozumiesz przez pozycjonowanie GPS? Zobacz najpierw jak działa GPS (np. na wikipedi, albo na stronach PRODUCENTÓW urządzeń) a nie siejesz panike.

    3. Widziałeś ty kiedykolwiek telefon statelitarny? Np w systemie irridium? Widziałeś jego gabaryty? Widziałeś pobór mocy? Ciekawe jak chcesz to zamontować w dowodzie osobistym, ciele człowieka albo „o zgrozo” w banknotach.

    4. Co do Wifi dla miast to imho pomysl ciekawy ale uwazam ze są ważniejsze wydatki.

    5. Jak można mieć pieniądze w znaczniku RFID? Pieniądze są w banku. Jak uważasz że teraz masz pieniądze na karcie płatniczej – to tkwij dalej w błogiej nieświadomości 🙂

    m.

  • Grzegorz24 said

   MIEKI, ja nie mówię o pozacielesnych czipach RFID (karty bankomatowe, karty zdrowia, dowody osobiste), które notabene można zawinąć w folie aluminiową i mieć je z głowy. Ja mówię o czipach montowanych inwazyjnie w naszych ciałach, które 24-godziny na dobę będą oddziaływać elektromagnetycznie na nasze wnętrzności (organy i mózg), nawet podczas snu (przypominam, że jedna z wersji zakłada „instalowanie” czipa w czole). Zwolennicy powiedzą, że telefon komórkowy prawie wszyscy nosimy stale przy sobie (ja nie mam i nigdy nie miałem) i że generuje on promieniowanie dużo większe od dyskutowanego tu „nano-bibelocika”. Ale jest to argument podobny do tego, że skoro jedna noga stoi w bagnie, to dlaczego mamy się bronić przed włożeniem drugiej nogi do tego samego bagna.

   A co do oddziaływania psychologicznego, to – tak na prawdę – nikt nie będzie wiedział jakie – ukryte właściwości – ma ten czip. Organizm ludzki to twór elektryczno-magnetyczny i – teoretycznie – inne twory elektryczno-magnetyczne mogą wpływać na jego funkcjonowanie (np. sztucznie wywołana depresja, nerwica, albo myśli samobójcze), o podstawowym oddziaływaniu behawioralnym nie wspominając, gdzie czip będzie mógł – teoretycznie – pobudzać w naszych organizmach ośrodki przyjemności (wzmocnienie pozytywne) i bólu (wzmocnienie negatywne). Można to przedstawić na przykładzie: zrobisz coś po myśli ŚWIATOWEGO RZĄDU – w twoim ciele zostaną pobudzone ośrodki przyjemności (np. będzie to trwało przez cały tydzień, w różnych odstępach czasu), co podświadomie sprawi, że będziesz chciała częściej zadowalać SWÓJ RZĄD! Odwrotnie będzie się działo, gdy nasze czynności będą stały w opozycji do interesów ludzi zasiadających w „kokpicie”. Wówczas „elektroniczny bibelocik” zainstalowany w naszych czołach będzie rozbudzał w nas ośrodki dyskomfortu fizycznego – będziemy pdczuwać serię powtarzających się bóli, nudności, kolek.. et cetera… O możliwości wywołania choroby nie wspominając (fizycznej bądź psychicznej).

   Z poważaniem
   Grzegorz (24)
   =============================
   od p.b.: GRZEGORZ, MIANUJE CIE DYREKTOREM DEPARTAMENTU CZIPOW NA GRYPA666 (a jak wygram wybory to wiceprezydentem), PRZYGOTUJ JAKIS ARTYKULIK JAK CHCESZ

   • mieki said

    Grzegorzu:

    W porządku, tylko to nadal same ogólniki. Nie jesteś mi zapewnie w stanie podać gdzie mogę znaleźć dokumentację urządznia mającego rzekomo być zamontowanego inwazyjnie w ogranizmie. Dociekanie prawdy opiera się na faktach sprawdzonych u źródła a nie plotkach opartych w internecie. Prowadźmy merytoryczną dyskusję na podstawie dokumentacji/specyfikacji urządzeń technicznych, a nie ciemnogrodzie rodem z Konopielki. BTW, kiedyś ludzie na wsiach protestowali przeciwko elektryfikacji 😛

    Pozdrawiam i czekam na rzeczową dyskusję podpartą oficjalnymi dokumentami a nie przedrukami z blogów.

   • Grzegorz24 said

    Myślisz, że dokument mówiący o wszystkich NIEETYCZNYCH zastosowaniach czipa RFID krąży po WORLD WIDE WEB od tak sobie? 😉

    Gdybym był na „ich” miejscu – z samej przezorności! – nie przechowywałbym tych wszystkich dokumentacji w komputerze z dostępem do internetu.

    Połowa tego, co napisałem o czipach RFID, sformułowana została w oparciu o zdroworozsądkową, teoretyczną dedukcję.

    Światowy establishment stworzył już setki teoretycznych modeli i symulacji na temat przebiegu obecnej pandemii oraz naszej na nią reakcji, a my – jako osoby zagrożone ich napaścią! – powinniśmy czynić próby, by podobne symulacje tworzyć, wzbogacać i na bierząco modyfikować. Do tej pory nikt tego na tym forum nie zrobił, więc postanowiłem, że się tym zajmę. Przynajmniej tyle mogę zdziałać.

    Pozdrawiam
    Grzegorz (24)
    ====================================
    od p.b.: popieram cie, za duzo tu fotelowych dzialaczy i ogladaczy klubowych — uwaga: wyciagam miotle, idac chronologicznie wstecz (w kokpicie zaczynam zwykle od najnowszych wpisow)

   • mieki said

    Myślisz, że dokument mówiący o wszystkich NIEETYCZNYCH zastosowaniach czipa RFID krąży po WORLD WIDE WEB od tak sobie?
    Pomińmy zastosowanie (nożem można także kroić chleb, albo zabijać), chciałbym poznać specyfikację techniczna urządzenia o którym mówisz i zasadę jego działania, z czystej ciekawości bo jestem „techniczny”. A Ty mi tu mydlisz oczy o jakiś onych. Ja proszę tylko o potwierdzone informacje, których Ty niestety nie możesz podać.
    Gdybym był na “ich” miejscu – z samej przezorności! – nie przechowywałbym tych wszystkich dokumentacji w komputerze z dostępem do internetu.
    Jakich ich?
    Połowa tego, co napisałem o czipach RFID, sformułowana została w oparciu o zdroworozsądkową, teoretyczną dedukcję.
    Nie popartą ABSOLUTNIE ŻADNYM materiałem dowodowym, równie dobrze ja mogę sobie dywagować że kosmici czytają moje myśli(bo dlaczego mają nie czytać skoro mają technologię?) – dowodów brak, ale prawdopodobnie czytają. A może Ci oni to UFA z marsa ?:). To mam pytanie, jak Ci zdrowy rozsądek podpowiada? Na jakiej zasadzie miało by to działać od strony technicznej?

    Światowy establishment stworzył już setki teoretycznych modeli i symulacji na temat przebiegu obecnej pandemii oraz naszej na nią reakcji, a my – jako osoby zagrożone ich napaścią! – powinniśmy czynić próby, by podobne symulacje tworzyć, wzbogacać i na bierząco modyfikować.

    Model na wypadek pandemii jest tworzony i modyfikowany przez WHO na bieżąco, nie dotyczy wirusa świńskiej grypy czy jakiejkolwiek innej, tylko wszystkich możliwych chorób zakaźnych jest to zbiór procedur działania w takim przypadku, jeżeli masz jakiekolwiek pojęcie o zarządaniu kryzysowym to wiesz o co chodzi, jeżeli nie, polecam się dokształcić a nie wypisywać bzdury na sieci.

   • Grzegorz24 said

    MIEKI, nie stawiam się tu w roli dziennikarza, lecz w roli futorologa. Zbieram fakty jak ktoś w rodzaju wróżbity. Potem przychodzi do mnie wizja i próba wrażenia tej wizji w słowa. Przy czym nie ma tu żadnej magii – jestem racjonalistą. Od zawsze bezgranicznie wierzyłem w prawdomówność swoich myśli, ponieważ przychodzą do mnie same i są zaskakująco zgrabnie usystematyzowane. Byłbym głupcem gdybym przestał im wierzyć.

    Jeśli chcesz dostać fakty spod szyldu metodologii dziennikarskiej zwróć się proszę o pomoc do dziennikarzy.

    Z poważaniem
    Grzegorz (24)

 19. kobartek said

  Dla poszukujacych kolejnych zrodel informacji – nie wiem jaka jest wiarygodnosc ponizszego bloga z Ukrainy:

  Ukraine and World Pneumonic Plague Information
  ============================
  od p.b.: na pewno lepsza niz polskich merdiow, porownaj z http://www.youtube.com/watch?v=VjYgwEBBrtg&feature=player_embedded

 20. someone said

  Nie ma skutków ubocznych szczepionek bo nikt tego nie zdążył przetestować !! A jeśli nawet testowali to było ich tyyyyyle (skutków) albo taaaaaaakie, że nie mogli tego napisać bo nikt by tego nie kupił …. to moje zdanie
  =================================
  od p.b.: dr horowitz mowi ze w ‚testowaniu’ zamiast placebo jest ta sama scypionka, czyli statystycznie obie ‚grupy’ nie roznia sie sKutkami ubocznymi — wniosek: nie ma skutkow ubocznych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s