Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Nowości 5.11.2009

Posted by grypa666 w dniu 05/11/2009

KOMUNIKAT:

ŚWINSKA GRYPA – SZCZEPIĆ SIĘ CZY NIE

Spotkanie z twórcami blogu grypa666.wordpress.com

Także: Gość specjalny

Dnia 07-11.2009 w Lublinie przy ul Łabędziej 16 o godz.13

ZAPRASZAMY


==============================================================================

Uwaga:  PO 18:15 SUPERSTACJA BĘDZIE MÓWIĆ O NASZYM BLOGU
1. JA (ten pierwszy Ja) powiedział/a
Agencja Interfax-Ukraina (za gazeta.ua) 04.11.2009 g. 19.39

– Minister zdrowia Wasilij Kniazevicz prosi prokuratora o wszczęcia postępowania karnego przeciwko tym, którzy sprzeciwiali się sezonowych szczepieniom.
“Poprosiłem Medvedko o wszczęcie postępowania karnego przeciwko tym, którzy sprzeciwiali się kampanii szczepień ochronnych” – powiedział.
– Główny Lekarz Sanitarny Ukrainy Aleksander Bilovol uznał za odpowiednie przeprowadzanie szczepień ochronnych przeciwko grypie w regionach, gdzie nastąpił szczyt zachorowań.
Podkreślił również potrzebę szczepień kobiet ciężarnych.
Główny Lekarz Sanitarny powiedział również, że Ministerstwo Zdrowia nie wyklucza powiększenia obszaru kwarantanny na inne regiony Ukrainy.
-W przypadku epidemii obszar kwarantanny zostanie rozszerzony na kilka regionów – powiedział.
Bilovol dodał, że może to być Kijów, Połtawa, Odessa, Winnica (rejony).

Inne z ostatnich godzin:
– SBU (służba bezpieczeństwa) zajęło się osobami odpowiedzialnymi za sianie niepotwierdzonych plotek i paniki. Namierzyli 30-letniego gościa odpowiedzialnego za info o: leżących 170osobach w szpitalu, o pociągach niezatrzymujących się rzekomo w Tarnopolu, nocnej dezynfekcji z samolotów, o zmarłych studentach z Tarnopola i Lwowa i…(to najlepsze) O POLAKACH STARAJĄCYCH SIĘ ZAROBIĆ NA EPIDEMII NA UKRAINIE (jak widać jednak nie była to plotka)!
Najciekawsza jest podstawa prawna na podstawie której działa SBU: Zgodnie z dekretem prezydenta Ukrainy i decyzji Bezpieczeństwa Narodowego i Rady Obrony Ukrainy z 30 października 2009 “W sprawie pilnych działań w celu zapewnienia bezpieczeństwa narodowego podczas wybuchu pandemii grypy na Ukrainie przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy”
Sprawę gościa skierowano do sądu.
Kara grzywny może wynieść do 15-krotności minimalnych dochodów lub 1- miesięczne prace przymusowe z potrąceniem 20% wynagrodzenia.
– Serwis prasowy administracji Kijowa: Prezydent miasta Czernowiecki zwrócił się do premier Tymoszenko z prośbą o wprowadzenie kwarantanny w Kijowie w celu łatwiejszej lokalizacji ognisk choroby i walki z nią. Liczba chorych na grypę i niewydolność oddechową przekroczyła 26 tyś (4 listopada) a zmarła 1 osoba na H1N1.
Jak widać na Ukrainie jest już podstawa do zatrzymań wszelkich przeciwników szczepień a informacje o bieżącej sytuacji są puszczane jedynie z oficjalnej tuby. Czytaj: wprowadzono cenzurę pod rygorem karnym.
==============================================================================
2. Kto otrzymal list Prof. Majewskiej z lipca br.

From: Nexus
To: monitorpolski@yahoo.com
Sent: Wed, November 4, 2009 8:14:41 PM
Subject: Szczepionki nafaszerowane rtęcią…
Witam’ Uważam, że dokument w załączniku powinien zostać opublikowany z informacją, że osoby z listy poniżej otrzymały ten dokument w pełnej treści bezpośrednio od:

prof. dr Maria Dorota Majewska
Kierownik Katedry Marii Curie Komisji Europejskiej
Zakład Farmakologii i Fizjologii Układu Nerwowego
Instytut Psychiatrii i Neurologii
Sobieskiego 9, 02-957 Warszawa

link do pełnego dokumentu:

http://pl.myiooi.com/msg/545794/zdrowie_i_zycie_naszych_dzieci_szkodliwosc_duzej_liczby_szczepien.html


Dokument w całości otrzymali:
Minister Zdrowia dr Ewa Kopacz
Minister Edukacji – K. Hall
Główny Inspektor Sanitarny – dr med. A. Wojtyła
Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak
Przewodnicząca Rady naukowej IPiN – prof. A. Członkowska
Dyrektor IPiN – Prof. dr hab. D. Ryglewicz
Konsultant Krajowy w Dziedzinie Pediatrii – prof. A. Dobrzańska
Konsultant Krajowy w dziedzinie epidemiologii – prof. Andrzej Zieliński
Konsultant Krajowy w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży – prof.
Irena Namysłowska
Konsultant Wojewódzki w dziedzinie pediatrii – prof. A. Radzikowski
Red. Marek Nowicki – TVN

Pozdrawiam, Andrzej

=======================================

3. Mysli Grzegorza wysłany 05.11.2009 o 21:17
W tym artykule piszą, że ma być:   1) 3-ymiesięczny atak pandemii,   2) następnie 3-ymiesięczna przerwa,  3) i kolejny 3-ymiesięczny atak pandemii!

Innymi słowy: ten atak, jako pierwszy, jest czymś w rodzaju lekcji plenerowej, podczas której zespół odpowiedzialny za koordynację pandemii będzie zbierał informacje o tym:
– Jak się zachowują masy w zetknięciu z ich metodami socjotechnicznymi.
– Które elementy propagandy informacyjno-behawioralnej należy:
a) odjąć,  b) które dodać,  c) a które ulepszyć.

– Jak się nazywają i gdzie mieszkają najbardziej wrzaskliwi aktywiści, by do czasu wywołania drugiej fali mieć ich pod inwigilacyjną kontrolą, bądź – jak to było w przypadku zmarłych mikrobiologów – całkowicie “z głowy”.
– Które komórki społeczne będą skłonne do współpracy, a które do oporu.
– W których miejsach opór będzie najmniejszy, a w których największy.
Jest to działanie wykalkulowane w najdrobniejszych szczegółach i – patrząc po skali jego zastosowania – było konstruowane przez lata w oparciu o setki różnych modeli i komputerowo-cybernetycznych symulacji.
Nawet jeśli połowa ludzkości powie nie, to druga połowa ludzkości zostanie zaszczepiona (z pewnością dobrowolnie), a wtedy stworzy się w naszym społeczeństwie nowa burżuazja (czytaj: ludzie z czipami, które pozwalają zarabiać, gromadzić i wydawać pieniądze) oraz bezrobotna klasa niższa, która nie ma w skórze nano-czipa i – co za tym idzie – nie może brać udziału w jawnym i bezproblemowym życiu społecznym. Nie wiem czy ktoś to dostrzega, ale te przemiany będą fascynące i już na zawsze zmienią oblicze współczesnej struktury społecznej.
Człowiek z czipem stanie się synonimem komformisty, a człowiek bez czipa – nonkomformisty.
Jestem zdania, że ci pierwsi będą chcieli mieć wszepionego czipa tak czy siak (!), bo nie lubią stwarzać problemów w żadnym środowisku i są podatni na warunkowanie behawioralne w oparciu o system nagród (warunkowanie pozytywne) i kar (warunkowanie negatywne).
Bardzo w to wątpię, że w wieloletnim i zatwardziałym konformiście można zbudzić coś takiego jak wyższa świadomość i cały ten ruch anty-szczepieniowo-anty-czipowy skierowany jest tylko i wyłącznie do osób, które już w młodości miały skłonności do buntu przeciwko mechanicznej i taśmociagowej socjalizacji, gdzie każdy musi przeczytać tę samą książkę i odpowiedzieć na te same zrutynizowane, miałkie pytania. Wedłóg mnie połowa i tak będzie się opowiadać za zniewalającymi ich nano-czipami. Każdy masochista będzie chciał nanoczipa. Każdy auto-agresywistyczny neurotyk będzie chciał być zniewolony przez to badziewie. Nie uchronicie wszystkich! Podział jest czymś oczywistych! To, o co teraz walczą ludzie syntonicznie współbrzmiejący z tym forum, to zminimalizowanie odsetka ludzi, którzy – zsynchronizowani z czipami przynależności społecznej – będą (jak większość ludzi do tej pory! tylko teraz to nastąpi pod inną postacią) bezkrytycznie łożyć (swoją ciążką i pełną wyzysku pracą) na decyzyjno-kierowniczy establishment, który nam to wszystko zgotował.
Z poważaniem  Grzegorz (24)

Komentarzy 88 to “Nowości 5.11.2009”

 1. allseiingeye said

  Rozmawiałem telefonicznie z ludźmi z Białorusi z Mińska, żadnej epidemii tam nie ma.

  Rozmawiałem ze znajomym z USA z Chicago, nie ma przymusu szczepień, kto chce, są sprcjalne centra w których można się zaszczepić.

  Ludzie z którymi rozmawiałem to zwyczajni cywile, powtarzam to co usłyszałem. Pozdrawiam

  • Robi said

   Gdybyśmy wszyscy byli przepełnieni tradycyjnymi wartościami przekazywanymi przez rodziców i dziadków, wtedy nie dali byśmy się diabłu namówić do próżności, życia ponad stan itd.
   To główne źródła finansowania BESTII.

   Bestia mówi:

   -Chcesz nowy samochód? Chcesz nowy telewizor LCD? Może nowy dom? Przecież masz stary telewizor, stary samochód. Koledzy się będą śmiali. Jak ty się pokażesz na mieście. Mogę stworzyć dla ciebie całkiem nowe pieniądze. Będziesz mógł to wszystko posiąść.
   Wszystko to możesz posiąść…Tylko podpisz w tym miejscu. O tutaj właśnie.

   W ten sposób bazując na niskich pobódkach, pożądaniu, ogłupiając kolejne narody bestia „która jest okiem na szczycie piramidy” zmierza aby wypełniły się słowa pism.

   Może tych słów nie piszę ja Robi. Może sam Duch Święty, jak w pismach podane.
   Wiem, że rozumiecie te słowa.
   A, że je zrozumieliście, tedy nie miejcie wymówki, że nie wiedzieliście, gdy Pan wróci, a to nastąpi niebawem. Gdy rolnik widzi, że zboże żółknie i kłos się wypełnia, znak, że żniwa idą

   • allseiingeye said

    Mądrze piszesz ale nie podszywaj się pod Ducha Świętego…..

   • Robi said

    Gdyby nawet nie natchnął i nie pomagał w przekazie…Myślę, że nie miałby za złe w tym przypadku

   • allseiingeye said

    Nie posłucham nikogo kto podszywa się pod Boga, Mesjasza itd….. wierzą że niedługo przyjdzie, ale nie będzie on nawoływał na forum, ale sądził!!!

   • mm said

    Nie słuchaj, masz rację. Idź od razu do banku bierz kredyty na co tylko zechcesz, tylko podpisz ….. o tutaj.

   • barcode said

    Sen i odpoczynek, to naprawde wazne w przypadku problemow ze zdrowiem. Zwlaszcza mentalnym. Pozdrawiam ducha swietnego.

   • hjk said

    grzegorz ma jak nie 100%, to 99% racji…ktos tu trafil w 10tke…niestety. oczywiscie mozna sie spierac co do %-ow po 1 czy 2giej stronie, ale niestety tak by było…
    problem jednak w tym, ze to by podwazyło cały sens tych wszystkich akcji, gdyż chodzi w nich o ujarzmienie tych nonkonformistów i tym własnie czip jest „potrzebny”…
    tamci i bez czipa sie podporzadkujai zrobią to, co im sie każe albo jeszcze sami beda wypzedac mysli pana, jak to juz pokazala nieraz rzeczywistosc…
    z 2giej strony takie rozwiązanie powinno byc zastosowane w prypadku waznejszych problemów:
    np po jednej stronie wisły europejczycy z Niemcami, po 2giej ci, co chca byc suwerenni. po jednej zwolennicy Polski liberalnej, po 2iej solidarnej, itd. tylko ze wszelki socjalizm chce wszystkich uszczescliwic bez wyjątku a najbardziej tych, ktorzy sobie tego nie zyczą, co tez mamy w naszym przypadku: po co rzad sie do tego miesza? kto uwaza sie za slabego i chorowitego, niech si epojdzie i zaszczepi, mozna mu to nawet zrefundowac, kto zas uwaza, ze przetrzyma wszystko, powinien byc wolny od przymusu szczepien – takie jest rozsadne wyjscie, abstrahując od wszystkich smrodow zwiazanych z tymi szczepieniami. no ale jak to w socjalizmie nie moze byc normalnie, rzady who onz ue bedzie wszystkich uszczesliwiac – nie mozesz byc nieszczesliwy – masz byc szczesliwy, bo wszystko jest ok, rzad dba o twe bezpieczenstwo, media mowia prawde, firmy dzialaja dla twojego zdrowia, itd.

  • mizia said

   COŚ W TYM JEST „PRAWDY NAWET MEDIA POWAŻNE TO POTWIERDZAJA”http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/rosyjski-sposob-na-grype-czosnek-i-seks,1391690

  • nina said

   Ja rowniez jestem z Chicago, juz nieraz pisalam, ze tutaj spokojnie, do wielu miejsc szczepionki jeszcze niedotarly. Zadnej paniki, zainteresowanie z tego co widze male, dzieci przynosza karteczki ze szkoly, o szczepieniach za zgoda rodzicow(rowniez niewielkie zainteresowanie). Kilku polskich lekarzy, ktorych pytalam o szczepienia(„delikatnie”odciaga ludzi od takiej potrzeby).
   ===========================
   od p.b.: TROCHE INACZEJ BEDZIE GDY TRUP PADNIE GESTO JAK NA UKRAINIE

   • Ala said

    New Jersey – na razie cisza ,jedyna panika to w TV gdzie straszą pandemia i możliwością braku szczepionek .
    Co do szkoły , zapowiadają ze będą wprowadzać szczepienia oczywiście za pisemna zgoda rodzica .
    Szczepienia rozpoczęły się dla wszystkich chętnych w liceach ,pokazują kolosalne kolejki .
    Z przychodni szczepionki zostały wycofane . jednym słowem zero konkretów dużo szumu.

   • nina said

    Tego sie wlasnie obawiam:)

   • Beti said

    Ja mieszkam na przedmiesciach Chicago,u syna w szkole nic nie mowia na temat szczepien ani nie przynosi zadnych kartek na temat szczepien,natomiast corka znajomej mieszkaja w innym powiecie ,systematycznie dostarcza im kartki o szczepieniu.U corki mojej kuzynki pani caly czas ponaglala ja do zaszczepienia sie ,ze niby to dla jej dobra,wiec kuzynka powiedziala ,zeby pani sie sama zaszczepila a ona poczeka na efekt i pani sie uspokoila.Tak prawde powiedziawszy to tej pandemi tutaj nie widac i kiedy rozmawiam ze znajomymi oni tez jej nie widza.

   • kika said

    witam
    wiesci z Belgi, zadnej paniki
    zostaly porozsylane zaproszenia do nieobowiazkowych szczepien na grype AH1N1 kampania rusza 7 listopada
    potwierdzonych przypadkow H1N1 50.415 tys.!!!!
    zrodlo:
    http://www.influenza.be/ NEWS

    podejrzewam ,ze w polandi te 193 przypadki to kropla w morzu!

   • Magdalena said

    New York
    Byly karteczki ze szkoly, podpis rodzica oczywiscie potrzebny. Na osobnej karteczce wytlumaczenie zagrozenia i sugestia zaszczepienia. Pod spodem dopisek: potrzebni rodzice, ktorzy maja czas i ochote dzwonic do rodzicow innych uczniow z przypomnieniem o szczepieniach ( dodam od razu, ze napisano, iz nie ma byc agitacji tylko przypomnienie). Chyba nie bylo chetnych, bo nikt do mnie nie dzwonil. A w klasie syna tylko jedno dziecko mialo podpis rodzica i bylo zaszczepione „do nosa”.

  • Mars said

   Tak tak, wszystko jest O.K… skąd my to znamy ?… Wszystko jest pięknie i różowo… Wszyscy są szczęśliwi, zdrowi, nie ma żadnych wirusów i grypy, wszystko jest ok, telewizja puszcza wartościowe programy , wszyscy mają pracę, wszyscy mówią prawdę, wszyscy żyją godnie a rząd nas kocha i o nas dba…Normalnie mamy taki raj na Ziemi że aż dziw że jacyś ludzie się budzą…Po co budzić się z tak pięknego snu ???Tylko jakoś w w tej naszej rzeczywistości tego nie widać .
   Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle…?
   ================================
   od p.b.: nadajesz sie na czlowieka z tuba – komplement

   • mizia said

    OSTATNOO ZACZETO ODEMNIE WYMAGAĆ ABYM NIE SIAŁ PANIKI WIEC UJAWNIAM ŻE WSZYSTKO CO POWYŻEJ TO PRAWDA A JA SOBIE RAZEM Z INNYMI WSPÓLNIKAMI WYMYŚLIŁEM CAŁA TA STRASZNA HISTORIE.
    PS DODAM JESZCZE OD SIEBIE ZE JEST TAK ŚWIETNIE ŻE KOBIETY I MEZCZYŻNI NA CAŁYM SWIECIE -MAJA TYLKO DO SIKANIA- i jest tak świetnie że uch ….

 2. Kamil said

  Gratuluję, stronka pojawiła się w super stacji niestety z błędem.
  =============================
  od p.b.: bedzie kasa z pozwu o defamacje!

 3. allseiingeye said

  agata powiedział/a
  5 listopad 2009 @ 5:32 pm

  1 Votes

  Quantcast

  To nie to chodzi czy P.Kopacz ma u Ciebie plusa czy nie. Czas ja poprzec!! Publicznie, Otwarcie. Ona miala odwage publicznie sie przeciwstawic tej szczepionce smierci. A jest osoba o wiele bardziej publiczna niz ty, ja i wieksszosc ludzi na tym forum ukrytych za anonimowymi nazwami. To ze jest to szkodliwa szczpionka to kazy kto troche czyta juz wie. To ze wciskaja nam ja na sile to tez wiadomo. To ze mass media nas oklamuja w tej sprawie to tez juz wiadomo. Musiy otwarcie, publicznie zaprotestowac poki jeszcze mozna.

  P.S. Panie Piotrze nie wiem czy pan cenzoruje wszystkie wpisy czy tylko wybranych przez pana osob. Moje juz “czekaja na modernizacje” 2 dni. O co tu chodzi. Prosze o wyjasnienie.
  Odpowiedz

  P O P I E R A M !!!!!!! TRZEBA ZORGANIZOWAĆ MANIFESTACJĘ POPARCIA DLA KOPACZ I POWIADOMIĆ TV!!!!!! PROSZĘ O TEMAT, CHĘTNI NIECH SIĘ WPISUJĄ!!!!!!!!!!!!!!!
  =======================================
  od p.b.: wpis moze zawierac slowo na indexie robota

  • allseiingeye said

   Nigdy nie popierałem PO, ale trzeba poprzeć pewne działania! O to przecież walczymy!

   • ALFA said

    Tak wszyscy dyskutują na temat szczepionek przeciwko świńskiej grypie że pani minister Kopacz przeciwstawiła się niesprawdzonym szczepionkom ale dlaczego nie przeciwstawia się szczepionkom podawane dzieciom które zawierają rtęć czy to jest w porządku ile dzieci choruje autyzm,astma

   • AaBee Opiekun Jutra said

    Bo to niedobra kobieta jest
    Wystarczy ze wchodzi w skład tego rzadu
    Wystarczy ze ten rzad i wszystkie poprzednie od 89 r sprzedaja Polske
    Wystarczy ze kopia Polaków jak brudna szmate pluja w twarz i smiejac sie mowia ze deszcz pada

    MIZIA juz wam wczesniej napisał
    KASY IM BRAKŁO NA SZCZEPIONKI !!!!
    Dlatego tak sie wija i udaja jednoczesnie nawołujac do szczepienia sie na sezonowa grype

    NIE DAJMY SIE OTUMANIC !!!
    =================================
    od p.b.: tobie na pewno nie z takmi ‚dowodami’

   • mizia said

    no to ze poplska jest trupem finansowym na respiratorze pożyczek
    i balansuje na krawedzi katastrofy finansowej TO WIE KAZDY EKONOMISTA
    I TERAZ NIESTETY MUSI SKAKAĆ TAK JAK IM SKAKANKA KRĘCĄ
    A KASY I TAK NIEMA NA SZCZEPIONKI A CO DO NASTEPNEJ POŻYCZKI OD BANKSTERÓW PRZEPRASZAM ALE JAKBY TO DELIKATNIE POWIEDZIEC POLSKA UTRACIŁA KREDYT ZAUFANIA JAK I ZDOLNOSC KREDYTOWA
    ================================
    od p.b.: przez kopacz?

   • AaBee Opiekun Jutra said

    hmm….
    Tu nie trzeba dowodów
    to widac gołym okiem

    Wystarczy zdjac rózowe okularki by dostrzec szara prawde

    KTO JAK KTO ale jeden z załozycieli tego bloga powinien to wiedziec ,bo przeciez nie wrócił do Ojczyzny tylko po to zeby przez chwile poprowadzic temat szczepionek – mam nadzieje

    Same szczepienia to nie wszystko !!Ten kraj i tych ludzi Prawdziwych Polaków musi ktos uratowac – WYRWAC Z AMOKU zmienic ze stada owiec w stado wilków
    Jak to zrobic???
    😀
    Ktoś moze to wie.Tylko problem w tym kto.
    Jedno jest pewne – nie bedzie lekko
    ==========================================
    od p.b.:
    „KTO JAK KTO ale jeden z załozycieli tego bloga powinien to wiedziec ,bo przeciez nie wrócił do Ojczyzny tylko po to zeby przez chwile poprowadzic temat szczepionek – mam nadzieje”
    ma pewno nie ja, nie moge sie doczekac wyjazdu; a czy marek – nie wiem

   • Mery said

    Dokladnie. Oprocz wlasnego tylka musimy przede wszystkim chronic nasze dzieci!

  • Vebriq said

   jestem chętny jak najbardziej

  • miki said

   więc kiedy?

  • Michal said

   Jak chcesz to zorganizować?
   Ja bardzo chętnie poprę Ewę Kopacz

  • allseiingeye said

   PROSZĘ ADMINA O NOWY TOPIC!Trzeba przyszykować transparenty 😀

   • ~doinformowany said

    Prosimy admina o nowy wątek!!!
    Popieram.
    Jest okazja na poparcie Kopacz w słusznej sprawie.
    Musimy to przedyskutować i to pilnie.
    ========================================
    od p.b.: przedyskutujcie, tylko zdazcie przed nadejsciem zarazy

  • cavaderous said

   to jej obowiązek i żadna łaska, aby chronić społeczeństwo przed zagrożeniem…wiem , że dziś każdy ludzki odruch jest wręcz cudem ale więc poczekajmy do następnych wydarzeń , bo może się okazać , ze to tradycyjne mydlenie oczu…

   pozdro

   • Vebriq said

    wspominacie o śmierci pewnych mikrobiologów-podajcie ich nazwiska jeśli je znacie,dowiedzmy się czym się zajmowali-to może być istotne,może po tych nitkach dowiemy się co nam jeszcze zagraża,drugie-uhonorujmy wszystkie ofiary tej światowej mafii pseudofarmaceutycznej,jeśli zginęli w naszej sprawie to należy im się nasz hołd i uznanie.

 4. Stanisław said

  Witam – nie wiem czy już ktoś przytaczał ten tekst, ale pozwolę sobie wspomnieć o tym co dziś znalazłem na stronie http://www.bibula.com

  Pod tym linkiem

  http://www.bibula.com/?p=15397

  znajdą Państwo artykuł „Plany dot. świńskiej grypy istniały już w 1989 roku?”

  • allseiingeye said

   Dzięki, tak wiemy, ta informacja była już zamieszczana na tym blogu. Pozdrawiam

  • ~doinformowany said

   Dla tych, co jeszcze nie czytali tłumaczenia.

   “The Sun” już 1 sierpnia 1989 roku, zamieściła artykuł zatytułowany: “Wielki Brat nadchodzi”, w którym odsłania tajne plany rządowe, zakładające obowiązkowe szczepienia zarówno w USA, jak i w innych krajach, po to aby każdemu wszczepić microchip. Znamienne jest to, że już wtedy mówiono o wykorzystaniu w tym celu – no właśnie…świńskiej grypy!

   20 LAT KONSPIRACJI – SUPER!!!

   Napisane przez Joe FRICK.
   luźne tłumaczenie by ~doinformowany

   Big Brother NADCHODZI!

   Tajny plan oznakowania każdego mężczyzny, kobiety i dziecka.

   Kodowane mikroprocesory wszczepiane każdej osobie w kraju mają połączyć nas wszystkich do komputera głównego, który może śledzić każdego w dowolnym momencie, a plany do tego systemu są już w toku, czy tego chcemy czy nie!

   Tajny program, jest reklamowany jako serwis ochraniający ludzi przez wysokich urzędników rządowych, ale niektórzy wtajemniczeni, którzy są przeciwni mówią, że to tylko kolejny sposób na Big Brother – na kontrolowanie ludzi.

   Nadajniki

   “Agenci krajowego organu bezpieczeństwa wysokiego-szczebla – starają się przekonać jak największe kręgi w administracji Busha do rozpoczęcia projektu, w którym każdy mężczyzna, kobieta i dziecko będzie miał wszczepiony mały nadajnik.” – twierdzi Davis Milerand, krytyk rządowej interwencji, który głośno mówi, o wycieku informacji otrzymanych od wewnętrznych źródeł.

   “Próbują wmówić, że będzie to dobry sposób dla organów kontrolujących w celu szybkiego wyśledzenia osób zaginionych i dzieci, jak i przestępców i szpiegów.”

   Szczepienia

   “Ale z dzisiejszą zaskakującą technologią, wszystko można by umieścić w jednym małym mikrochipie, który będzie podłączony do rządowego komputera.”

   “Każda agencja rządowa będzie wiedziała, co każda osoba ma zrobić i co rzeczywiście robi w danej chwili.”

   Inne źródła podają, że małe nadajniki można bezboleśnie wstrzykiwać z małej broni w ludzi bez ich wiedzy, przy ogólnokrajowym programie szczepień.

   “Wszystkie rządy będą musiały to zrobić na coś w rodzaju szczepionki przeciwko ŚWIŃSKIEJ GRYPIE” – mówi Milerand.

   “Wyobraź sobie, gdyby powiedzieli, że jest to szczepionka przeciwko AIDS. Ludzie tłumnie domagali by się, zastrzyku.”

   “Nawet sami lekarze nie wiedzieli by tego, co właściwie wszczepiają. Mogli by wtedy wmawiać, że mikroczipy mają podłoże genetycznego implantu mającego przeprogramować ciało w walce z chorobami.”

   I dodaje: “Program będzie wymagać od wszystkich federalnych, stanowych i lokalnych pracowników rządowych – poddania się szczepieniom.”

   “Byłoby to tylko kwestią czasu zanim wszyscy zostaliby zaszczepieni mikrochipem – niewolnikiem rządu”.

  • Grzegorz24 said

   W tym artykule piszą, że ma być:

   1) 3-ymiesiączny atak pandemii,
   2) następnie 3-ymiesięczna przerwa,
   3) i kolejny 3-ymiesięczny atak pandemii!

   Innymi słowy: ten atak, jako pierwszy, jest czymś w rodzaju lekcji plenerowej, podczas której zespół odpowiedzialny za koordynację pandemii będzie zbierał informacje o tym:

   – Jak się zachowują masy w zetknięciu z ich metodami socjotechnicznymi.

   – Które elementy propagandy informacyjno-behawioralnej należy:
   a) odjąć,
   b) które dodać,
   c) a które ulepszyć.

   – Jak się nazywają i gdzie mieszkają najbardziej wrzaskliwi aktywiści, by do czasu wywołania drugiej fali mieć ich pod inwigilacyjną kontrolą, bądź – jak to było w przypadku zmarłych mikrobiologów – całkowicie „z głowy”.

   – Które komórki społeczne będą skłonne do współpracy, a które do oporu.

   – W których miejsach opór będzie najmniejszy, a w których największy.

   Jest to działanie wykalkulowane w najdrobniejszych szczegółach i – patrząc po skali jego zastosowania – było konstruowane przez lata w oparciu o setki różnych modeli i komputerowo-cybernetycznych symulacji.

   Nawet jeśli połowa ludzkości powie nie, to druga połowa ludzkości zostanie zaszczepiona (z pewnością dobrowolnie), a wtedy stworzy się w naszym społeczeństwie nowa burżuazja (czytaj: ludzie z czipami, które pozwalają zarabiać, gromadzić i wydawać pieniądze) oraz bezrobotna klasa niższa, która nie ma w skórze nano-czipa i – co za tym idzie – nie może brać udziału w jawnym i bezproblemowym życiu społecznym. Nie wiem czy ktoś to dostrzega, ale te przemiany będą fascynące i już na zawsze zmienią oblicze współczesnej struktury społecznej.

   Człowiek z czipem stanie się synonimem konformisty, a człowiek bez czipa – nonkonformisty.

   Jestem zdania, że ci pierwsi będą chcieli mieć wszepionego czipa tak czy siak (!), bo nie lubią stwarzać problemów w żadnym środowisku i są podatni na warunkowanie behawioralne w oparciu o system nagród (warunkowanie pozytywne) i kar (warunkowanie negatywne).

   Bardzo w to wątpię, że w wieloletnim i zatwardziałym konformiście można zbudzić coś takiego jak wyższa świadomość i cały ten ruch anty-szczepieniowo-anty-czipowy skierowany jest tylko i wyłącznie do osób, które już w młodości miały skłonności do buntu przeciwko mechanicznej i taśmociagowej socjalizacji, gdzie każdy musi przeczytać tę samą książkę i odpowiedzieć na te same zrutynizowane, miałkie pytania. Wedłóg mnie połowa i tak będzie się opowiadać za zniewalającymi ich nano-czipami. Każdy masochista będzie chciał nanoczipa. Każdy auto-agresywistyczny neurotyk będzie chciał być zniewolony przez to badziewie. Nie uchronicie wszystkich! Podział jest czymś oczywistych! To, o co teraz walczą ludzie syntonicznie współbrzmiejący z tym forum, to zminimalizowanie odsetka ludzi, którzy – zsynchronizowani z czipami przynależności społecznej – będą (jak większość ludzi do tej pory! tylko teraz to nastąpi pod inną postacią) bezkrytycznie łożyć (swoją ciążką i pełną wyzysku pracą) na decyzyjno-kierowniczy establishmen, który nam to wszystko zgotował.

   Z poważaniem

   Grzegorz (24)

   • Vebriq said

    Interesujące,że gdy założyłem nowe konto mailowe i wymieniałem maile o szczepieniach przy wylogowywaniu poinformowało mnie,że another user logował się na to samo konto co ja…:(
    Wcześniej nigdy tak nie miałem.
    Jestem zwolennikiem walki otwartej,podania nazwisk,telefonów itd.- jeżeli wszyscy damy się zastraszyć i będziemy jak te myszki pod miotłą to wybiorą nas po jednemu jak ryby z wiadra,dopiero w dużej grupie jesteśmy bezpieczni.Oczywiście jest ryzyko,być może aż do śmierci włącznie-w tej sprawie jednakowoż chyba warto to ryzyko ponieść.Ani pani Burgermeister ani pan Bein jak dotąd chyba(niech sprostują jakby co..)nie odnotowali zamachu na siebie-dzięki ujawnieniu nazwisk i obecności w mediach,rozgłosowi są obecnie nietykalni,jakby coś im się stało to my wszyscy bylibyśmy jak zaatakowane stado mrówek-pożarlibyśmy agresora.
    ==========================
    od p.b.: w ruchu dysydenckim wrec nakazuje sie jawnosc; jakis czas temu zolnierz usa ostrzegla, e cwica blokady drogowe na scypienia, obraczkowanie, kwarantanny – bodaje alex jones ubolewal ze nie ujawnila sie w pelni, ryzykujac zgladzeniem (moze nawet otrymalaby skryta ochrone od frakcji patriotycznej?); psychologowie mowia, ze uczciwi bez wzgledu na sytuacje ujawniaja sie i mowia od siebie a nie jak ‚satanisci’ podstepnie i okreznie (jak np. agenciury tutaj jak szewczyk dratewka) — bierz przyklad z Chrystusa

 5. pan Demik said

  W Niemczech zmarł 3-letni chłopczyk po podaniu szczepionki (‚)

 6. allseiingeye said

  co ty na żartach się nie znasz 🙂

  • Robi said

   Słychać będzie za rok może dwa wielkie rżenie bestii,,,już co niektórzy słyszą jej chichot.
   Nie potrzeba wielkich rozmyślań jaki koniec czeka kolejne narody.
   Dokładnie taki, jaki jest opisany w świętych pismach.
   Zniewolenie poprzez długi, panowanie bestii, potem przyjście (czy przylot wszystko jedno)
   Chrystusa (jaki by nie był,,,gruby ,chudy, rudy czy czarny)

   Tak bardzo mnie to boli, gdy zdaję sobie sprawę, że mam w tym mały udział.
   Mam nadzieję, że przez resztę życia uda mi się zapracować, żeby wymazać chociaż część win.

   • Robi said

    Moje życie zmieniło się podczas pogrzebu JPII.
    Wcześniej były tylko w głowie najpiękniejsze samochody, imprezy, najpiękniejsze kobiety, firma itd. Miałem wszystkiego co materialne ,że mógłbym obdzielić kilkadziesiąt rodzin.
    Zdałem sobie sprawę, że to jest wielkie gówno. Zupełnie nic nie warte łajno.
    Wszyscy mnie znają w światku w Wwie i okolicach.
    Teraz jestem ksiądz 🙂 Taką mi dali ksywę.
    Przyznam, że mi z tym dobrze.
    Gdy po tylu latach imprez przeczytałem Nowy Testament, rozpłakałem się, bo wszystko zrozumiałem.
    Czułem się jakbym czytał serię : „Poczytaj mi mamo”. Takie to było proste do zrozumienia.
    Każde słowo jak strzała przeszywało mój mózg. Każde rozumiałem jak 2+2.
    BO TO JEST TAKIE PROSTE.

   • Robi said

    Do Rzymu pojechaliśmy ot tak sobie. Dużo osób jechało ,bo Papież Polak itd.
    Zarezerwowaliśmy piękny apartament i pognaliśmy we czterech. Oczywiście umówiliśmy się z laskami (Polkami) które pracują jako modelki w Mediolanie. Po pogrzebie (o zgrozo!) miała być imprezka w Rzymie…..

    Żadnej imprezki nie było.

    Wszyscy płakali jak dzieciaki. A było ze mną dwóch świeżo po odsiadkach.

   • Robi said

    Kolega dostał takich konwulsji, że musieliśmy go uspokajać.
    O tym wyjeździe można napisać książkę.
    Od tamtego czasu jestem innym człowiekiem.
    Mam takie momenty, że napisze coś i wszyscy się dziwią jak ja prosty człowiek jestem w stanie na poczekaniu coś takiego wymyśleć.

   • Robi said

    Zupełnie zmieniłem zainteresowania.
    Jednak nie patrzę na nikogo z góry.
    Chciałbym dalej z każdym iść na przysłowiowe piwko, cieszyć się, bawić.
    Wcale nie trzeba się zadręczać żeby być dobrym człowiekiem.
    Wystarczy stać się człowiekiem

    Gorące Pozdrowienia

   • Fredek said

    Robi- dzięki za świadectwo

   • Zanobiusz said

    Tak działa Łaska ,która nie wszystkim jest dana.

   • allseiingeye said

    Gratuluję piękna postawa życiowa!

   • agata said

    Robi,

    Wspaniale swiadectwo. Tak trzymaj. Czasami nawet Ci ktorzy twierdza ze sa katolikami zapominaja ze powinnismy gromadzic nasze skarby w niebie, nie na ziemi.
    Papiez JPII calym swoim codziennym zycie swiadczyl o Bogu.
    „Nie lekajace sie.” Pamietacie te jego znamienne slowa. Potrzebujemy ich teraz. „Nie lekajcie sie”

   • Wędrowiec said

    Sorry Robi ale od jakiegoś czasu czytam twoje komentarze i tak się zastanawiam. Po co to piszesz ???? Fajnie widzisz znaki końca tego systemu może chcesz bardziej uświadomić ludzi że koniec jest tusz tusz… Piszesz coś o sobie. Jak tak bardzo ci zależy na ludziach to może załóż stronę pt. „PRAWDA WAS WYZWOLI”. Nie tylko ty Jesteś chrześcijaninem każdy ma inne poglądy w kwestiach religijnych. Osoby które szukają prawdy to na pewno ją znajdą [„Prosicie a będzie wam dane”]. Jezus sam mówił że gdyby nie była głoszona prawda to kamienie będą mówić do ludzi [tu chodzi o wykopaliska archeologiczne].

    Osobiście widzę że masz dobre chęci ale nie spamuj. Tu są tematy czepień itp.

    P.S. Nie chce żebyś źle mnie odebrał bo nie mam złych zamiarów względem Ciebie.

   • Robi said

    Na temat szczepień też się wypowiadałem.
    Masz rację. Jestem za bardzo wylewny momentami.
    Tworzyć stron nie zamierzam:)
    Stworzyłem coś innego

   • Lekarz said

    Robi,
    To dla Ciebie, przeczytaj:
    http://www.hospicjum.waw.pl/img_in/BIBLIOTEKA/jp2.pdf
    Ja też to silnie przeżyłem.

   • allseiingeye said

    Dobrze mówisz, nie wolno w to brnąć dalej

 7. kasia said

  Nagral ktos superstacje?

  • vs said

   Dołączam się do pytania Kasi czy ktoś nagrał relację z Superstacji na temat grypy i bloga?

   p.s.
   kto wybrał tak debilny skrypt jak wordpress??? najprostsze forum jest o niebo lepsze a shit tylko odstrasza od korzystania tak upierd… jest.
   ===========================================
   od p.b.: moglbys mi wylumaczyc jak milicjantowi? nie kapuje o co biega w p.s.

   • vs said

    Mam na myśli korzystanie z bloga a szczególnie z komentarzy, wieczne wcztywanie się, „rozjeżdżanie” etc.
    Spowodowało to, że przeglądam komentarze z irytacją a napisanie swoich zostawiam na sam koniec bo trzeba czekać wieczność na ich zapisanie.
    Czasem działa nieco lepiej.
    Struktura komentarzy jest taka, że trzeba zamiast przejść na sam koniec i przeglądać chronologicznie od końca to trzeba przewijać całość żeby zobaczyćczy ktoś czegos nie dodał do wcześniejszego wpisu.
    Masakra!

    Fajnie, że jesteście ale korzystanie z bloga to mordęga. Nie mógł to być jakiś inny blog skrypt, może w Polsce żeby dane „nie szły” aż przez Atlantyk?

    Już wcześniej czytałem narzekania na działanie skryptu. Jakoś trzeba się męczyć bo warto ale może da się to usprawnić.

    Zwykłe forum byłoby o niebo lepsze – dla samych komentarzy.

    Ja bym ta zrobił, wstawiajcie na blogu news a następnie link do konkretnego tematu dot. arytkułu – newsa i tam skierujcie dyskusję, będę dozgonnie tfu, tfu,(uuuupsss) 😉 wdzięczny 🙂

 8. europea said

  Witam,codziennie sledze z zainteresowaniem wasz blog,od czasu do czasu tesz cos pisze.Od pewnego czasu mam wrazenie ze ci tam na gurze zaciskaja nam pasek na szyi coraz ciasniej.Jak sie to wszystko zsumuje to jestesmy skazani na smierc,PRZEZ KONCERNY I BILDEBERGUW.A oto co dzis widzialem na telegazecie w niemczech–jakis zespul pilkarski cos na vs 1860–tak sie nazywa-pilkarze dostali rozkaz ze musza sie obowiazkowo zaszczepic–i co jeszcze ze kot w ameryce dostal sw-grype.wiadomosc 100 procent—znajoma byla na badaniach u lekarza i przy okazji dostala 2 porcje szczepionki–no to teraz mam okazje sie przekonac co sie bendzie dzialo z nia.ROBICIE DOBRA ROBOTE TAK TRZYMAC-

  • ALFA said

   TAK NA ŚWIŃSKĄ GRYPĘ CHORUJĄ TEŻ KOTY KTO MA NIECH NIE WYPUSZCZA Z DOMU
   ===========================
   od p.b.: popieram, niech zwierze spierniczeje, nawdycha sie domowego smrodu, na koncu dostanie wiruska od panci

  • cavaderous said

   klub to TSV 1860 Monachium ?
   wprowadzą wirusa do niemieckiej ligi…

   • allseiingeye said

    chipują tych co mają przetrwać….. przyszłych niewolników nwo

 9. boq said

  Coś w Polsce się „ruszyło”, są informacje o pierwszych zamykanych szkołach np. TVN Warszawa i komentarze tam również. Oczywiście nie jest to powód do żadnej paniki ale wzrost zachorowań widać.

 10. kasia said

  Bliski współpracownik minister zdrowia Ewy Kopacz jest związany z firmami z branży farmaceutycznej – podały „Wydarzenia” telewizji Polsat.
  http://wiadomosci.onet.pl/2073226,11,prawa_reka_minister_zdrowia_weszla_w_konflikt_interesow,item.html
  ================================
  od p.b.: fspulpracownikuf nie zafsze mozemy wybrac, pytanie czy kopacz jest na garnuszku big farmy

 11. aleksandra said

  Podane w dunskiej TV: Norwegia sie szczepi nieprzymusowo, lek na grype o nazwie Tamiflu mozna kupic w aptece bez recepty.
  =============================
  od p.b.: bo jest az tak beuzyteczny?

  • Grzegorz24 said

   To ja tego trochę nie rozumiem, bo jeśli w leku na grypę H1N1 ma się znajdować czip i kupi go anonimowy obywatel, który następnie anonimowo go sobie zaaplikuje w czterech ścianach swojego mieszkania, to jak niby „centralne biuro dowodzenia” zidentyfikuje dane osobowe tego człowieka? W jaki sposób numer seryjny czipa zsynchronizuje się z danymi osobowymi Piotra Kowalskiego, którego nazwisko nie jest przecież wyryte w żadnym miejscu jego wnętrzności?

   Chyba, że… po ulicach będą chodzić panowie ze skanerami i sprawdzać kto ma czipa, a kto nie… Gdy zauważą niezarejestrowany czip w ciele Piotra Kowalskiego, wskażą mu ręką drzwi do specjalnego pojazdu z aparaturą rejestrująca i cały proces zostanie prawnie usankcjonowany.

   • grypa666 said

    Zaden problem. Każdy czip ma unikalny numer, mozna go przypisać do np. nazwiska, odcików palców, zdjęcia rogówki…

   • Vebriq said

    a propos możliwości technologicznych:
    http://www.wprost.pl/ar/42614/Hakerzy-mozgu/?I=1062
    ==================================
    od p.b.: to dopiero beda sie przepychac ludziowce do czipow mozgowych, zeby zmadrzec!

   • nikt said

    Wyobraź sobie, że chip może mieć możliwość wysyłania sygnałów (tak jak „wyłapują” użytkowników nawigacji) i dajmy na to ten mikrochip aktywuje się w odpowiednich warunkach: (ciało człowieka) a co się z tym wiąże odpowiednia temperatura, wilgotność i inne bajery. Poza tym każdy produkt(szczepionka) ma kod kreskowy, który przy zakupie ekspedientka skanuje no a ludzie płacą kartą płatniczą nieprawdaż?? A już tym bardziej poza Polską 99% operacji płatniczych dokonywanych jest za pomocą karty. Posługują się nią i młode siksy i stare babcie (tylko u nas starsi ludzie są tak zacofani, że dla wielu obsługa bankomatu,komputer czy tv może być jakimś „czary mary” nie do przeskoczenia). Skąd to wiem, skąd moja pewność, że tak tam jest z płaceniem?? Jestem świadkiem na co dzień, na dzień dobry i na dobranoc. Już chyba jaśniej nie trzeba.
    ===================================
    od p.b.: spoko, do tego trzeba by bylo wprowadzic przymus placenia karta, a jak dotad mona zaplacic gotowka, czekiem – a dratewka reperacja butow

 12. kasia said

  http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,25876,wideo,,129152,czy_szczepionki_przeciw_swinskiej_grypie_powoduja_skutki_uboczne,aktualnosci_detal.html

 13. miki said

  apropos konta po lewej stronie, wpłaty na poczcie wymagają podania adresu odbiorcy
  ==========================
  od p.b.: no widzicie jacy jestesmy chytrzy

 14. Fredek said

  Robi dzięki za świadectwo.

 15. Tomek said

  właśnie oglądam TVN24, i mówią że w Szwecji wszyscy się szczepią na zalecenie żadu i nawet rozdaja ulotki po Polsku!
  kilka dni temu czytałem tu na blogu ze Szwedzi nie chca sie szczepic i szczepien nie bedzie

  czy TVN az tak kreci? , czy ktos tu podaje niesprawdzone wiadmosci!

  SZCZEPIONKOM NIE!
  CHWAŁA NASZYM POLITYKOM, KTORZY DZIS W SEJSMIE WYPOWIADALI SIE RACJONANIE O GRYPIE
  A Balickim powinna zainteresowac sie prokuratura, czemu tak nalega na szczepinki…

  Jestem w szoku tez jak media staraja sie zawszelka cene zdyskretytowac Minister Kopacz

  Wszystko sie okaze kto mowi prawde i czyje teorie sa prawdziwe

  Ja na wszelki wypadek kupiłem dzis tran, witamine C i D, oraz srebro oraz duzo CZOSNKU I CYTRYN
  =====================================
  od p.b.: uwazasz telewizornie pl za wiarygodniejsza niz zrodla szwedzkie

  • Tomek said

   z przykroscicią mówię że uważam ją za coraz mniej wiarygodną, a za to coraz bardziej za propagandową

 16. potwór z bagien said

  Jeżeli jeszcze nie było to proszę dać to na wierzch
  GIS utajnia wszystkie dane epidemiologiczne grypy w Polsce (wydaje mi się że niezgodnie z ustawą – może to jedynie w stanie wyjątkowym i wojennym).
  Powtórka z Ukrainy?
  http://www.tvn24.pl/-1,1627400,0,1,dane-o-ah1n1-tajne–bo-jest-chaos,wiadomosc.html

 17. kasia said

  A moze by tak ktos zrobil forum dotyczace ah1n1 gdzie moglibysmy planowac akcje? Bo tu w komentarzach raczej sie nie da.

 18. mizia said

  grypa grypą a tu -być może jakaś prowokacja

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/pilne-masakra-w-bazie-wojskowej-usa,1393075

  ciekawe kim okaża sie ci terroryści.
  ====================================
  od p.b.: obawiam sie ze jesli terrorysci typu zatrzymani podczas cwiczen bezpieki z wojskiem latem w usa pt. ‚terroryzm i scypionki’, to sie nie dowiemy; ‚sily cwiczebne’ napadly wtedy na grupe uzbrojonych patriotow

 19. SŁAWEK said

  Zaczyna się przeczytajcie
  http://wiadomosci.onet.pl/2073277,11,europejska_agencja_ds_lekow_uderza_w_polske,item.html

 20. mary said

  ten blogg jest pod kontrola mosadu albo ich koszernych pacholkow -haha-” nasze? sluzby specjalne- po IP was maja, to sie nie zdziwcie jak o 6 rano kolbami wam do drzwi zalomoca – za wasze „niepoprawne poglady” hahahah
  =========================================
  od p.b.: skad ty mary? bein i podlecki to mosad ..znaczy kgb …kurcze juz mi sie placze

 21. hjk said

  Grzegorz ma jak nie 100%, to 99% racji…ktos tu trafil w 10tke…niestety.
  Oczywiscie mozna sie spierac co do %-ow po 1 czy 2giej stronie, ale niestety tak by było…
  problem jednak w tym, ze to by podwazyło cały sens tych wszystkich akcji, gdyż chodzi w nich o ujarzmienie tych nonkonformistów i tym własnie czip jest „potrzebny”…
  tamci i bez czipa sie podporzadkujai zrobią to, co im sie każe albo jeszcze sami beda wypzedac mysli pana, jak to juz pokazala nieraz rzeczywistosc…
  z 2giej strony takie rozwiązanie powinno byc zastosowane w prypadku waznejszych problemów:
  np po jednej stronie wisły europejczycy z Niemcami, po 2giej ci, co chca byc suwerenni. po jednej zwolennicy Polski liberalnej, po 2iej solidarnej, itd. tylko ze wszelki socjalizm chce wszystkich uszczescliwic bez wyjątku a najbardziej tych, ktorzy sobie tego nie zyczą, co tez mamy w naszym przypadku: po co rzad sie do tego miesza? kto uwaza sie za slabego i chorowitego, niech si epojdzie i zaszczepi, mozna mu to nawet zrefundowac, kto zas uwaza, ze przetrzyma wszystko, powinien byc wolny od przymusu szczepien – takie jest rozsadne wyjscie, abstrahując od wszystkich smrodow zwiazanych z tymi szczepieniami. no ale jak to w socjalizmie nie moze byc normalnie, rzady who onz ue bedzie wszystkich uszczesliwiac – nie mozesz byc nieszczesliwy – masz byc szczesliwy, bo wszystko jest ok, rzad dba o twe bezpieczenstwo, media mowia prawde, firmy dzialaja dla twojego zdrowia, itd.

 22. Grzegorz24 said

  Światowa Organizacja Zdrowia i firma IBM w ogóle nie myślą! Skąd u nich ten pośpiech?
  Gdyby ekipy rządzące prowadzały te wszystkie zmiany związane z matematyzacją i komputeryzacją życia swoich obywateli – stopniowo! – to Ci wszyscy ludzie (a więc MY) w życiu by się nie połapali, że dzieje się coś złego z ich swobodami obywatelskimi. Przecież nie trzeba być specjalnie rezolutnym intelektualnie, by nie dojść metodą najprostszej dedukcji przyczynowo-skutkowej, że nie ma łatwiejszego sposobu na zaprowadzenie paniki w jakimś zbiorze (nawet najbardziej genialnych) istot ludzkich (czy nawet żywych, rozważając ten problem w ogólności), jak wprowadzenie do tego zbioru szybkiej i nagłej zmiany!
  U jednych ta zmiana wywoła psychozę strachu, bądź jakiś rodzaj paraliżu, skostnienia (mowa tu o ludziach starszych i duchowo zgangrenowanych), a u innych (mowa tu o ludziach młodych i otwartych na świat) wręcz odwrotnie! – da im kuksańca w nos, wyswobodzi z tendencyjnych sposób percepcji, do których przyzwyczaiła ich telewizja i inne, banalne środki masowego przekazu.
  Skutek tego będzie taki (oczywiście WHO nie wzięła tego pod uwagę), że „banalne życie społeczne”, które stworzyły nam nasze marne rządy, a które miało na celu (co również zostało zaprojektowane w laboratoriach inżynierii społecznej) wszechstronne ubezpłodnienie naszych psychik, intelektów i ciał, przestanie na nas oddziaływać w sposób stopniowy, a więc – nie wzbudzający naszych podejrzeń! – skutkiem czego dojdzie do masowej i bardzo intensywnej falii wyodrębniania się ludzi młodych bądź średniozaawansowanych wiekiem z dotychczasowych, celowo (!) skostniałych struktur społecznościowych (głównie kulturowych, a więc intelektualno-emocjonalnych). Innymi słowy: skutek tej całej parszywej inicjatywy ogólnoświatowej będzie odwrotny! Wąż – długi jak stąd do Władywostoku – sam! – pożre swój ogon.

  Ta nagła i tym samym nieprzemyślana (!) zmiana (bo jak pisał Melchior Wańkowicz w „Karafce la Fontaine’a” – „Pośpiech nakłania do łatwizny”) nie dość, że nie pozwoli otumanić masowej społeczności, by w swoim strachu i bezkrytycyźmie wydała się ślepo na zakamuflowany gwałt, to jeszcze doprowadzi do sytuacji, w której cała rzesza mądrych i bardzo kreatywnych ludzi, rozbudzona – nie czym innym, jak wyżej wspomnianą raptownością! – skieruje grot swojej aktywności w kierunku najwyższego szczytu piramidy, by go spiłować i trwale strącić w przepaść!

  Gdybym ja był na miejscu Światowej Organizacji Zdrowia i współpracującej z nią firmy IMB (boże uchroń mnie przed prostytucją) i chciał rzeczywiście zmienić ustrój społeczny na lepszy, to skierowałbym do ludzi zdroworozsądkowe argumenty w stylu:
  – Nanoczipy usprawnią – nasze wspólne! – życie,
  – Wyleczą – nas! – z kryminogennych popędów,
  – Zapewnią – nam wszystkim! – bezdyskusyjne bezpieczeństwo,
  – Staną na straży moralności,
  – Zmniejszą poziom stresu,
  – Wyrugują oszustwa,
  – Swoim oddziaływaniem elektromagnetycznym będą leczyły z nerwic!…

  Ale nie… Zamiast podjąć z ludzkością dojrzały i pełen otwartości dialog, to firma WHO (według wielu 😉 żeby nie było, że rzucam personalnie jakieś do-sądu-się-nadające oszczerstwa) postanowiła (w oparciu o książkę „Niebezpieczne związki”) pobawić się z nami w salonowe intrygi!
  Gdyby tego nie zrobiła… Gdyby weszła – z nami wszystkimi – w otwarty i pełen uczciwości dialog, nie byłoby tej całej afery ze szczepionkami. Ludzkość mogłaby się dobrowolnie, pod naporem niezbywalych logiczno-moralnościowych argumentów dać „zaobrączkować”. Ale takiego dialogu nie ma… I – patrząc na to, co się teraz dzieje – chyba już nie będzie.

  Reasumując – zarzuty mam dwa:
  1) Po pierwsze: GŁUPOTA – bo żadnych zmian nie wprowadza się tak szybko! A naturalnym odzewem części społeczeństwa jest bunt. Przecież dałoby się to wszystko wprowadzić stopniowo… Mało tego… To wszystko – było! – wprowadzane stopniowo, bez pośpiechu, szczebel po szczeblu:
  a) papierowe dowody osobiste
  b) papierowe dowody osobiste + czip

  I NAGLE STOP! DLACZEGO?
  Przecież kolejne fazy powinny być mniej więcej takie:

  c) dobrowolne czipowanie konkretnych społeczności (wybranych szkół, wybranych placówek, liczących się w społeczeństwie organizacji)
  d) następnie – ciągłe przekonywanie, podawanie do publicznej wiadomości korzystnych statystyk… Tworzenie mody… tendencji o charakterze kulturowym… Że to „nanoczipowanie” jest konsekwencją naszego rozwoju… Że musimy zachować się dojrzale i wybrać to, co jest najbardziej korzystne dla gibkiego rozwoju naszego pięknego, dwunożnego świata!!!
  Kropka. Dlaczego nie tak?… Skąd ta presja i pośpiech? Skąd ta łapczywość?!

  2) Po drugie: NIECNE INTENCJE… Bo gdyby ich nie było, to ludzie zasiadający w wymuskanych fotelach na samym cyplu piramidy społecznej nie stosowali by w stosunku do nas „salonowych intryg”. Chyba nie po to pobudowali nam uniwersytety i nie po to wykształcili w nich prawie wszystkich swoich obywateli (moje pokolenie już prawie w całości!), by teraz traktować nas jak niedorozwinięte i niezdolne do dojrzałej dyskusji dzieci.

  Z poważaniem
  Grzegorz (24)

  • Vebriq said

   Mylisz się-to jest powolny proces,oplatanie świata siecią supermarketów zaczęło się po drugiej wojnie światowej,kody kreskowe-w latach 70-tych,temat chipów wypłynął publicznie-w 90-tych,wielkie pranie mózgu trwa już 30-40lat dzięki telewizji i ogłupiającej prasie,to co się dzieje obecnie to zaledwie balony próbne przed wielkimi zmianami…celem nie jest żeby ludzie przestali myśleć tylko żeby ci myślący powyrzynali się nawzajem w jakiejś wielkiej wojnie chyba,po takiej wojnie reszta która przeżyje będzie zaszokowana,skołowana,zmęczona,złakniona bezpieczeństwa i pozbawiona-przez wojenną cenzurę-dostępu do aktualnych informacji,sam sobie wymyśl czym to pachnie.

 23. walduss said

  Chciałem nawiazać do wypowiedzi Grzegorza. To co pisze o 3 miesiecznych okresach pandemii dziwnie się składa z tym co jest w tym artykule.

  http://www.globalnaswiadomosc.com/planyszczepien1989.htm
  ===============================
  od p.b.: a czy on nie nawiazywal do tego?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s