Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Świńska Grypa, Tajemniczy Wirus Czy Szum Medialny: Co Się Dzieje Na Ukrainie?

Posted by grypa666 w dniu 03/11/2009

Świńska Grypa, Tajemniczy Wirus Czy Szum Medialny: Co Się Dzieje Na Ukrainie?
Steve Watson, Infowars.net, 2 Listopad, 2009
źródło: http://www.prisonplanet.com/swine-flu-mystery-virus-or-pure-hype-what-is-going-on-in-ukraine.html
przełożył: Łukasz Buczek

Każdy, kto na bieżąco śledzi serwisy informacyjne, zauważył kilka sprzecznych wersji wydarzeń dotyczących pandemii na Ukrainie. Kiedy największe serwisy donoszą, że jest to atak wirusa H1N1, alternatywne media mówią o nowym niezidentyfikowanym wirusie. Z kolei relacje mieszkańców Ukrainy mówią, że nie ma dowodów pandemii w ogóle.

W zeszłym tygodniu, jak podała agencja AFP, Ukraina potwierdziła pierwsze zgony wywołane H1N1 skłaniając premier Julię Tymoszenko do działań prewencyjnych, włączając zakaz publicznych zgromadzeń, restrykcje w poruszaniu się między regionami, wprowadzenie kwarantanny w dziewięciu prowincjach oraz zamknięcie szkół, kościołów i kin.

Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez kancelarię, Prezydent Wiktor Juszczenko prosił Stany Zjednoczone, Unię Europejską, NATO oraz kraje sąsiedzkie o leki oraz sprzęt do zwalczania rozprzestrzeniającego się wirusa. Inne doniesienia mówią, iż Julia Tymoszenko wystąpiła do Ministerstwa Obrony aby przygotowano mobilne szpitale, co wzbudziło obawy przed ustanowieniem „wojskowego stanu wyjątkowego“.

Jednak kilka dni temu agencja AFP podała, że Julia Tymoszenko próbowała zapobiec panice oświadczając, iż w ogóle nie ma pandemii świńskiej grypy a to jedynie głosy „histerycznych mediów” i politycznych populistów w przedwyborczych przepychankach. „Chciałabym podkreślić, że z sezonową epidemią grypy mamy do czynienia co roku”, powiedziała Tymoszenko na rządowym spotkaniu, na którym także obecni byli przdstawiciele koncernów farmaceutycznych i producentów sprzętu medycznego. Prozachodni rząd Ukrainy obarcza winą za paraliż kraju polityków opozycji.

Zespół ze Światowej Organizacji Zdrowia wizytujący Ukrainę także nie znalazł dowodów potwierdzających, że masowe zachorowania są szczególnie groźne. Obserwacje potwierdzone przez mieszkańców Lwowa – jednego z domniemanych zarodków epidemii, jasno mówią że nic niezwykłego się na Ukrainie nie dzieje.

Obserwatorzy sceny politycznej także twierdzą, że pandemia to tylko przedwyborcza gra. „Aktualnie politycy próbują swych politycznych sił, poszukują gorących wydażeń jakim jest teraz grypa. Panika jest okazją by coś dla siebie ugrać”, mówi Konstatin Bondarenko, dyrektor politycznego zespołu eksperckiego Gorhenin Institute.

Ukraińskie Ministerstwo Zdrowia ożekło, że 22 z 67 zgonów spowodowanych ostrą infekcją dróg oddechowych było wynikiem wirusa H1N1. W zestawieniu z 40 milionową populacją liczbę tą ciężko uznać za niepokojącą.

Inne doniesienia od naocznych świadków mówią o lekkim samolocie rozpylającym aerozol na Kijowem, co ich zdaniem związane jest wybuchem epidemii. Rządowa agencja antykryzysowa obaliła te „plotki”.

Tymczasem, media skupiły się na lawinie komentarzy płynących z „antykonspiracyjnych” serwisów internetowych cytujących ostrzeżenie wygłoszone w Sierpniu przez Josepha Moshe, utrzymującego że jest byłym mikrobiologiem Mossadu. O Moshe zrobiło się głośno kiedy po długiej obławie został aresztowany przez policję w Los Angeles (USA) pod zarzutem rzekomego stwarzania zagrożenia wobec Białego Domu. Na krótko po aresztowaniu internet obiegła informacja, że Moshe ostrzegał w radiowej audycji przed bronią biologiczną przygotowywaną w labolatoraich Baxtera na Ukrainie, która miała być rozpowrzechniona poprzez szczepionki wywołując plagę chorób.

Tożsamość Moshe jako mikrobiologa zdaje się być potwierdzona: http://www.biomedexperts.com/Profile.bme/78637/Moshe_Bar-Joseph.
Z kolei Baxter rzeczywiście ma swoje oddziały na Ukrainie: http://www.baxterbiotherapeutics.com/eu/eu_contact.html

Prawdziwość oświadczenia Moshego jest dyskusyjna, ale jest to nieprawdopodobny zbieg okoliczności, że wskazał właśnie Ukrainę jako ognisko wybuchu pandemii.

Komentarze 53 to “Świńska Grypa, Tajemniczy Wirus Czy Szum Medialny: Co Się Dzieje Na Ukrainie?”

 1. slawomir said

  Aktualnie trwa audycja radiowa w trójce o szczepionce z udziałem słuchaczy – proponowałbym Panu Bein o kontakt i przekazanie informacji

 2. bingo said

  Lucyferiański Nowy Porządek Swiata http://www.zbawienie.com/lnps.htm
  Nadzieja tylko w Ojcu Wszechmogącym i w naszym Panu i Zbawicielu Jezusie

  • asm said

   Bingo masz racje, nadzieja tylko w prawdzie, znaczy w Jedynym Bogu. Dlatego skoro mowa o wirze, nie mozna zapominac o modlitwie. Ludzkosc sie kiedys obudzi i zacznie mknac do Boga milionami. Oby nie bylo zapozno.

   ASM

 3. asm said

  Przypominam strone ze stanow zjednoczonych, poswiecona swine flu:
  http://specials.usatoday.com/h1n1+flu/
  Wkurzajace jest to, ze tyle sie reklamuje iz szczepionki to „super sprawa” oraz fakt iz nie jest to niczym groznym, skoro tyle dzieci sie szcepi. Pytanie grzmi: DLACZEGO NIE INFORMUJE SIE CIAGLE O WSZYSTKICH POWIKLANIACH I NIEBEZPIECZENSTWIE PRZYJECIA TAKIEJ SZCZEPINKI, skoro wiadomo iz kazdy lek ma wady, przeciwskazania.

  Jesli ktos ma dostep do ulotki dotyczaca takiej szczepionki o przeciwskazaniach prosze zrobic pdf i umiescic tu na blogu.

  ASM

 4. Shocked said

  Dobra, macie w końcu jakieś nowe wieści czy nie? Wczoraj tu ktoś puścił famę o ptasiej zmutowanej, miało dzisiaj być ujawnione, jak nie oficjalnie, to tu i co? I cisza. Marudzicie w górnolotnych słowach, a zero konkretów

  • hjk said

   ptasia to była w tym zakażonym materiale do szczepionek, co przypadkiem wykryli w czechach…może i gdzies wyprodukowali te zabójcze szczepionki… sam wirus trudno sie roznosił, bo był przystosowany znatury do nozdrzy ptakow majacych zazwyczaj ok. 40 st C, a u człowieka nos jest najzimniejszy w ciele (chyba) i wirus na wstepie ginął…
   ale jak go zmodyfikowali, to…

 5. ZKRWIIKOSCI said

  http://www.youtube.com/watch?v=lb45uBaj2Mc – mala ciekawostka

  i jeden z komentarzy: – troszke okrojony

  ” Rakieta to tańsza alternatywa chemtrails, które to codziennie bruszą wasze niebo. Trwa już proces zakrywania słońca, a to tylko próba czy lepiej robić to dużym strzałem, czy jak do tej pory samolotami. A to droga zabawa. Do atmosfery, bardzo wysoko trafiają mikrocząstki metali, aluminium i baru, stąd srebrzysty kolor. Niby przeciw ociepleniu klimatu. Ale prawda jest inna, próba zasłonięcia widoku na niebo. Czemu ? Słońce sprzyja zdrowiu, aktywuje witaminę D i inne czynne składniki w ciele ludzkim, a to niebezpieczne, bo szczepienia muszą zrobić swoje (depopulacja). „

 6. tajler said

  W radiowej trójce właśnie leci audycja o grypie.

 7. mizia said

  UKRAINA – LWÓW
  znajomy z którym miałem i nadal jeszcze mam kontakt (niewiem jak długo)
  DZISIAJ PARE MINUT PO GODZINIE 6 RANO MIAŁ WIZYTE MILICJANTA KTÓRY PRZYNIUSŁ MU WEZWANIE NA KOMISARIAT NA GODZINE 9,00
  POSZEDŁ TAM POD POKOJEM BYŁO 23 OSOBY TEZ WEZWANE W 2 POKOJACH PRZYJMOWANO BYLI TO LUDZIE PO CYWILNEMU – PRZEPROWADZILI Z MOIM ZNAJOMYM ROZMOWĘ -SUGERUJAC ZMIANE ZAINTERESOWAŃ Z TEMATU GRYPY NA COS INNEGO – „DELIKATNA BYŁA TA ROZMOWA NIC NA CHAMA NA WYCHODNYM POWIEDZIELI ŻE WOLELI BY ZEBY O TEJ ROZMOWIE Z NIKIM NIE ROZMAWIAŁ.po spisaniu wszystkich podstawowych danych zostali zwolnieni do domu.

  JAKIEŚ TO DZIWNE

  • Magda said

   wiele rzeczy jest dziwnych,jak już mówiłam właśnie to piorunujące tempo rozprzestrzeniania się zarazy jest mocno zastanawiające.Przypomnijcie sobie sytuację z Anglii lub z Niemiec-tam też były zachorowania,ale nie poszło tak jak na Ukrainie.Co jeszcze bardziej mnie zastanawia ,to fakt,że Ukraińcy nie przemieszczają się po świecie tak często jak np. Anglicy.
   W związku z tym można sądzić,że tak potężne źródło choroby nie mogło zostać zawleczone z zewnątrz.
   Dziś wiemy,że właśnie na Ukrainie w Kijowie mieści się siedziba znanej nam już firmy:
   Ukraine
   Baxter Ukraine

   29 Beresnyakovskaya st
   02098 Kiev.

   Może to być tylko zbieg okoliczności,co jednak nie zmienia faktu,że zadziwia mnie szybkość i skala rozprzestrzeniania się choroby.
   ==============================
   od p.b.: mogl kto inny przywiezc z zewnatrz i wypuscic z kontenera = bron biologiczna; w kazdym razie za pozno na demonstracje pod okami baxtera w kijowie

  • ZKRWIIKOSCI said

   Myslisz ze tez mozemy spodziewac sie tego typu wizyt w najblizszym czasie?

  • ZKRWIIKOSCI said

   Myslisz ze mozemy spodziewac sie tego typu wizyt w najblizszym czasie?

  • Max said

   W BBC wczoraj ani slowa o grypie, dodali skladniki i gotuja „zupe”. Jak wystrzeli super wirus, to zawiesza wszystkie prawa na kolku, na calym swiecie. wirus zdechnie po 0,5 roku, a stan prawny zostanie na lata, gonic kroliczka, gonic…

  • ZKRWIIKOSCI said

   Mizia czy myslisz ze rowniez mozemy spodziewac sie tego typu gosci w najblizszym czasie?

   • mizia said

    TERAZ MYSLE ŻE TO INFO O ZAWIESZENIU STRONY NIBY PRZEZ MSW to mogła byc jakas próba sadowania naszych reakcji -doswiadczenie agenta mi to podpowiada-
    PS. PANOWIE Z WHO Z KIJOWA „PODOBNO” MAJA JUŻ WIEDZĘ CO ZA WIRUS JEST PRZYCZYNA TEJ EPIDEMII
    ALE TO JEST NIE PEWNE INFO – i nie nadaje sie do rozmów na forum i zapewne przez telefon też
    SADZĄC PO PORANNYCH WIZYTACH U ZNAJOMEGO OSTRO WZIELI SIĘ ZA KONTROLĘ PRZEPŁYWU INFORMACJI

 8. lotnik said

  Słowacja zamknęła dwa przejścia graniczne z Ukrainą w obawie przed rozprzestrzenianiem się grypy A/H1N1

 9. jowram said

  Czy wczoraj wybuchła na Ukrainie „grypa 666” (w Rosji zwana celnie „grypą kalifornijską”) to nie jest przypadkiem „Koń trojański NATO” mający zapwenić kolejne zwycięstwo „pomarańczowych” w prezydenckich wyborach za 2,5 miesiąca?

  Rozwój sytuacji na (Zachodniej obecnie) Ukrainie pokrywa się bowiem dokładnie ze scenariuszem podanym we Francji już 4 miesiące temu na http://www.agoravox.fr/tribune-libre/article/grippe-a-un-cheval-de-troie-place-59708 i przytoczonym przeze mnie w artykule „Medyczne – i anty-medyczne – próby depopopulacji (w tym wypadku Zachodniej Ukrainy, przyszłego centrum „Nowego Pale”?) rozesłanym przeze mnie już miesiąc temu, 30 września.
  Cytuję za http://www.agoravox.fr :

  … (W USA) wystarczy zatem by Obama wprowadził w życie NSPD 51 / HSPD 20, by zadeklarować �stan wyjątkowy wynikły wskutek katastrofy� wprowadzić prawo wojenne � które zezwala prezydentowi użyć wojska i gwardii narodowej w wypadku �klęski żywiołowej, epidemii czy innego zagrożenia zdrowia publicznego�. Jeszcze gorzej, HR 645 (prawo z 22 stycznia 2009) daje prezydentowi możliwość otwarcia �narodowych ośrodków likwidacji zagrożeń� pod opieką wojska, by nadzorować organizację kwarantanny, przeprowadzać obowiązkowe szczepienia oraz kontrolę ludności. Uruchomienie tej armady spowoduje że całe załamanie się finansowe zostanie zepchnięte na dalszy plan i będzie traktowane jako sprawa marginalna (…)

  We Francji, naturalnie nikt nie mówi o militaryzacji. Jeszcze nie teraz. Ale już teraz dziennik �Le Figaro� odkrywa karty, dbając o jakość sztuki pisarskiej: �Plan narodowy (w wypadku zagrożenia epidemią – MG) wymaga wprowadzenia pracy na odległość, konferencji odbywanych za pomocą internetu [�] Poruszanie się indywidualne będzie ograniczone [�] Plan sugeruje nawet zachęcenie mieszkańców do poczynienia zapasów wody [�] Poczynania określane jako kolektywne zostaną zawieszone�. Kto powiedział, że nasze media oficjalne nie mają talentu ?
  Wraz z planem zwalczania zagrożenia sanitarnego, który ma wejść w życie na jesieni, trudno będzie naszym związkowcom ruszyć nawet małym palcem w momencie ogłoszenia tsunami wypowiedzeń pracy, które będzie miało miejsce w tym momencie, jeśli sytuacja nie ograniczy się tylko do tego. I kiedy ten Ť koń trojański ť zostanie ustawiony na swym miejscu, wystarczy powoli zaciskać imadło : od Ť ograniczenia indywidualnego poruszania się ť do godziny policyjnej jest tylko jeden krok. Nikt nie wątpi, że ta grypa, która tworzy okazję idealna dla rządu by zadekretował środki najbardziej nadzwyczajne, będzie trwać bardzo długo. (�)”
  ===================================
  od p.b.: jak na fotelowego nalukofca z mnostwem czasu na emeryturze, marka glogoczowskiego, to artykul slabiutki, szkoda tylko ze brakuje nazwanie beina anglosasem (ponizenie w tworczosci glogoczowskiego) i kretynskiego pomowienia burgermeister o agenciurstwo dla fbi!

  • mizia said

   KOPIA WPISU Z WCZORAJ

   mizia powiedział/a
   2 listopad 2009 @ 10:58 pm

   1 Votes

   SYTUACJA W EUROPIE – W KRAJACH W KTÓRYCH WYSTAPIŁY GWAŁTOWNE WZROSTY ZACHOROWAŃ – JEST UZALEZNIONA O D USTALENIA TYPU WIRUSA KTÓRY JEST ZA TA SYTUACJĘ ODPOWIEDZIALNY
   NARAZIE ZAMIAST PRAWDZIWEGO SPRAWCY PODAJE SIĘ A/H1N1 co dziwne WHO jest najprawdopodobniej zaskoczone cała sytuacją
   albo przynajmniej dobrze (udaje) –
   przyrost nowych przypadków w skali dobowej jest 2 krotnie szybszy niz sławetnej hiszpanki SYTUACJA UKRAINY STAŁA SIĘ CZYMŚ W RODZAJU KRÓLIKA DOSWIADCZALNEGO – Z TAD OBECNOSĆ EKIPY WHO W KIJOWIE OD NIEDZIELI
   “jesli tepo zachorowań utrzyma sie przez nastepne 3 doby zostanie wprowadzony stan wyjatkowy”- narazie podaja jako powód główny -troska o ciagłosc dostaw energii wody, itp,itd.

   ps. A W MIEDZY CZASIE ZWOŻĄ JAKIEŚ LEKI PODOBNO NIE SZCZEPIONKE TYLKO TAMIFLU.-AKURAT W TO NIKT NIE WIERZY
   ====================================
   od p.b.: mizia, znajomy biznesmen pilnie potrzebuje przewidywania nt. zamykania granic z polski na zachod, polnoc i poludnie

 10. Mr.ekoł said

  http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=700%3Amicrobiologist-alleges-baxter-qswine-fluq-vaccine-is-a-bioweapon&Itemid=64

  To ze strony Jane.NIESAMOWITE!Byłem sceptykiem, ale to w 100 PRAWDA!

  • Mr.ekoł said

   Ze strony RMF

   „Immunitet prawny” dla producentów szczepionek?
   We Francji wybuchła polityczna burza wokół „immunitetu prawnego”, który został zagwarantowany producentom szczepionek przeciwko świńskiej grypie przez rząd. Nadsekwańskie media ujawniły zaskakującą treść kontraktów podpisanych przez resort zdrowia.

   Najwięcej kontrowersji budzi zapis, że w razie komplikacji zdrowotnych, związanych z potencjalnymi skutkami ubocznymi szczepionek, nikt nie będzie mógł wytoczyć producentom procesu. Ci ostatni mają również prawo utajnić szczegóły dotyczące procesu opracowywania specyfików. Jeżeli więc okazałoby się po pewnym czasie, że szczepionki są groźne dla zdrowia, koncerny farmaceutyczne będą bezkarne. Tłumaczone jest to krótkim terminem przygotowania blisko stu milionów szczepionek zamówionych przez Francję. Opozycja żąda wyjaśnienia afery i protestuje przeciwko zakulisowym presjom lobbystów przemysłu farmaceutycznego.

   PS.To ja wczoraj podszyłem się pod grypę (nie włamując się, użyłem tylko jego nicka).Strasznie mi jest teraz głupio, ale teraz macie moje PEŁNE POPARCIE!
   Dałem się zmanipulować i poczułem taką chęć skompromitowania Was.Mam nadzieje, że mi wybaczycie:(

   • Magda said

    ja wybaczam
    a w temacie:właśnie dlatego szczepionki mają być dystrybuowane przez rząd a nie na rynku w aptekach.
    Odpowiedzialność wtedy spada na rząd a nie na firmę-dostawcę.

   • Jerzy said

    Łatwo wybaczasz… 😉

   • ZKRWIIKOSCI said

    A widzisz.Udalo sie pomyslec inaczej.Duzy plus dla Ciebie.
    Pomimo tego ze cisnienie mi skoczylo to jednak mysle ze twoje wczorajsze dzialanie bedzie mialo pozytywny oddzwiek.Pozdrawiam i witamy poza matrixem.

   • hjk said

    …poza matrixem…
    hehhe,
    tylko zeby nie było jak w zakończeniu „Kingsajzu”…

   • Łukasz Buczek said

    Myślę że wszyscy ci wybaczą gdy nakłonisz innych ludzi do czytania zawartości „grypy666”.

    Każdy odwiedzający tego bloga powinien zaprosić (skutecznie) choć jedną osobę jeszcze śpiącą.

    Niech pandemia wirusa zwanego „wolność” rozprzestrzeni się po całym kraju!!!!

 11. Mr.ekoł said

  To materiał „TEFAUŁENU” z udziałem pani Brydak oskarżającą o szarlatanizm Piotra Beina na mnie tak zadziałał:/Niewiem czy to nie był jakiś przekaz podprogowy „idź namieszać na blogu histeryków”.Teraz to cholera wszystko możliwe.

 12. Shocked said

  http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1574%3Aplague-pneumonia-diagnosed-in-ukraine-unconfirmed-reports&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=pl

 13. Wapniack said

  Szok po szczepieniach w DE,juz przeguglowany:

  http://translate.google.pl/translate?prev=hp&hl=pl&js=y&u=http%3A%2F%2Fwww.bild.de%2FBILD%2Fnews%2F2009%2F11%2F03%2Fschweinegrippe-impfschock-impfung%2Fduesseldorf.html&sl=de&tl=pl&history_state0=

  • Mr.ekoł said

   teraz to już na pewno nie dam się zaszczepić, a jeszcze wczoraj byłem pierwszym chętnym:/Uratowaliście mnie przed dobrowolnym byciem królikiem doświadczalnym.Teraz mogą tylko i wyłącznie siłą mnie zaszczepić.

 14. Wolne forum na temat grypy
  b232zzxrvisiqpib.onion
  Wcześniej trzeba zainstalować system anonimizujący tor.

  Jeśli boisz się, że władza zamknie źródła informacji zawsze możesz zajrzeć do nas. Zupełnie anonimowe forum dla każdego.

 15. Shocked said

  http://mignews.com.ua/en/categ386/articles/376396.html – zobaczcie końcówkę: A closed meeting has been held in Ivano-Frankivsk, at which participants agreed that epidemic of the so-called „pneumonic plague” is being spread throughout Ukraine. But the problem is its form is unknown, it is ATYPICAL nobody knows how to treat it. …

 16. Michal said

  Trochę o witaminie C

  Witamina C (askorbinian) jest silnym antyoksydantem ( inaczej – przeciwutleniaczem ). Oczyszcza komórki z wolnych rodników, działając poprzez dostarczanie elektronów neutralizujących duże ilości wolnych rodników czyli sprawców tych ciężkich i często śmiertelnych chorób.( a zwłaszcza z bioflawonoidami)
  Oczywistym przykładem tego mógłby być ostry gnilec ogólnoustrojowy, objawiający się gorączką krwotoczną. Okazuje się, że zręcznie ukrywa się fakt, iż nikt nie zaleca badań na poziom witaminy C we krwi u ciężko chorych pacjentów z krwotokami, gdyż to sugerowałoby leczenie witaminą C. Podczas każdej choroby infekcyjnej, w ogromnym stopniu rośnie zapotrzebowanie na podawanie większych ilości antyoksydantów ( m.in. witamina C z bioflawonoidami , witamina E, beta caroten, cynk, selen, koenzym Q10 ) Firmy farmaceutyczne nie mają widocznie interesu, aby lekarze skutecznie leczy tanimi suplementami witaminy C i antyoksydantami – woli się polecać często mniej skuteczne w leczeniu chemiczne leki farmakologiczne z całą gama skutków ubocznych, które przede wszystkim tłumią objawy i nie sięgają do przyczyny chorób…
  Organizmy naczelnych – małpiatek, małp, ludzi nie potrafią wytwarzać witaminy C z cukrów prostych, jak to czynią niemal wszystkie pozostałe kręgowce z wyjątkiem świnek morskich.

  Wiadomo, że biochemik Linus Pauling, dwukrotny laureat nagrody Nobla przyjmował ok. 18 tysięcy mg (tj.18 gram !!!) witaminy C dziennie przez ponad 30 lat. Wiemy już, że umarł w wieku 94 i to nie z powodu przedawkowania witaminy C.
  Zwróćmy uwagę, że pożywienie małp zawiera blisko 50 razy więcej interesującej nas substancji niż żywność człowieka (tj. blisko 3 gramy dziennie). O tym, że podawanie zwierzętom dużych ilości witaminy C jest niezbędne najlepiej wiedzą ludzie zajmujący się hodowlą małp do celów eksperymentalnych. Optymalną dawkę dla małp ustalili metodą prób i błędów. Ciekawe, że w stosunku do ludzi nie poczyniono jeszcze takich ustaleń.Jeszcze raz powtórzę Czy wiesz, że przeliczając na człowieka, u owczarka niemieckiego o masie ciała ok. 32 kg, dzienna produkcja wynosi ok. 25 gramów (25000 mg) witaminy C?

  A TERAZ UWAGA: Badania Amerykańskiego Narodowego Instytutu Onkologicznego wykazały, że dzienna dawka 5 gram witaminy C zwiększa produkcję limfocytów w organizmie, a dawka w granicach 10 g jest jeszcze skuteczniejsza. Witamina C wykazuje zbawienny wpływ na naszych małych sojuszników – limfocyty T.

  W odniesieniu do układu immunologicznego witamina C wspiera funkcjonowanie gruczołów nadnerczy w okresach natężonego wysiłku, stymuluje produkcję własnego interferonu niezwykle pomocnego podczas leczenia w chorobach nowotworowych, wzmacnia działanie przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne białych krwinek. Niedobór witaminy C powoduje spadek liczby limfocytów T, na których opiera się działanie układu immunologicznego.

  Większość przypadków wirusa Ebola i z Marburga, ptasiej grypy, i gorączki zachodniego Nilu jak wszystkich ostrych i zakażeń mogą być leczone lub zaleczone wielokrotnymi dawkami askorbinianu sodu (witamina C aplikowana dożylnie). Dzieje się tak, ponieważ wszystkie te choroby powodują objawy i zabijają z powodu ogromnej ilości wolnych rodników. Witamina C (akorbinian) jako silny antyoksydant oczyszcza komórki z wolnych rodników, działając poprzez dostarczanie elektronów neutralizujących duże ilości wolnych rodników powodujących te choroby.
  Mówiąc wprost, wszystkie te informacje muszą być chowane w tajemnicy czy też są specjalnie nie rozpowszechniane przed opinią publiczną, ponieważ mogłoby się stać oczywistym dla każdej myślącej osoby, że skoro witamina C może leczyć Ebole, Marburg, gorączkę zachodniego Nilu i ptasią grypę, to co w przypadku innych chorób zakaźnych i stanów zapalnych?
  A straciłby na tym przede wszystkim przemysł farmaceutyczny i ludzie z nim związani. Przemysł farmaceutyczny ściśle współpracuje z przemysłem naftowym i chemicznym.
  Jeżeli każdy wiedziałby jak używać dużych dawek witaminy C – askorbinianu doustnie i dożylnie, byłoby to finansową katastrofą dla przemysłu farmaceutycznego.
  Zasadniczym pytaniem jest, czy sekret witaminy C może być zachowany w tajemnicy teraz, kiedy Internet wykrzykuje prawdę cały czas. Telewizja, radio, magazyny, medyczne czasopisma, lekarze, farmaceuci, prawnicy, politycy, wydawcy naukowi mogą się na to zgodzić, będąc tym w ogromnym stopniu finansowo zainteresowani, ale Internet nie. Ten sekret witaminy C kosztuje tryliony dolarów i miliony istnień przez lata. A za to płacimy MY podatnicy do kieszeni PANÓW Z PRZEMYSŁU FARMACEUTYCZNEGO.

  O LECZENIU ——- RÓWNIEŻ GRYPY
  W latach 30-tych ubiegłego stulecia Dr.med. Frederik Klenner z uznaniem komentował lecznicze działanie witaminy C. O tym, że może zahamować rozwój chorób szczególnie wirusowych stanów zakaźnych u dzieci w przeciągu minut lub godzin od podania uderzeniowej dawki witaminy, przekonał się eksperymentując na własnej rodzinie. Jako jeden z pierwszych zauważył i opisał zjawisko spadku witaminy C we krwi osób cierpiących na choroby zakaźne. Ostrość niedoboru zależała od długości trwania choroby i nasilenia objawów. Wydawało mu się jasne, że wiele tego rodzaju przypadków jest bezpośrednim następstwem poważnego braku witaminy w C w organizmie, graniczącego z niedoborem powodującym szkorbut.
  Witamina C jest niezbędnym budulcem substancji międzykomórkowej, tworzącej wiązania włoskowatych naczyń krwionośnych. Łącza te mogą ulec osłabieniu, w wyniku, czego bakterie lub wirusy mogą przenikać do mózgu. Gdy stężenie witaminy C we krwi spada do poziomu 1 mg na litr, włoskowate naczynia krwionośne stają się szczególnie łamliwe.

  Dopiero 6 g witaminy C (najlepiej z bioflawonoidami) dziennie podawane na początku infekcji przeziębienia (dawka uderzeniowa do jedzenia) i 1 g (do jedzenia) w ciągu kolejnych dni utrzymywało fagocytozę na odpowiednim poziomie. Witamina C z bioflawonoidami powinna być zażywana w trakcie posiłków!!! choćby dlatego, że w PRZYRODZIE występuje tylko!!! w tym co nazywami naszym jedzeniem.

  Zażywający witaminę C odczuli zauważalna ulgę i zmniejszenie nasilania objawów. Niezwykle interesujący jest też fakt, że u pacjentów rozpoczynających kurację 6 g od razu pierwszego dnia choroby bardzo rzadko pojawiały się komplikacje w postaci wtórnych infekcji bakteryjnych. Podczas przeziębienia dr Clark (biochemik) poleca dla osób dorosłych podanie dawki uderzeniowej 6 do 10 gram witaminy C dla wspomożenia neutralizacji mykotoksyn. Zdaniem dr Clark, leukocyty nadal potrzebować będą ok. 5 godzin, aby odzyskać zdolności obronne. Chorym na infekcje wirusowe często podaje się profilaktycznie antybiotyki przeciw wtórnym infekcjom bakteryjnym, co znacznie osłabia ich własny układ obronny i również wymaga dodatkowego podania witaminy C oraz antyoksydantów. Dawka 250 mg witaminy C dziennie nie wystarcza, by podnieść stężenie witaminy C do poziomu zapewniającego właściwy przebieg fagocytozy

  W 1977 roku doktor J.Asfora przeprowadził jedno z najdoskonalszych do tej pory badań nad leczniczymi właściwościami witaminy C. W eksperymencie uczestniczyło stu trzydziestu trzech studentów medycyny, lekarzy i pacjentów miejscowego ośrodka zdrowia, którym podawano tysiąc miligramów witaminy C (porównywalne dawki do np. dwie tabletki C PLUS trzy razy dziennie lub 2 x
  po 1 tabl. C 500), albo placebo. Niektórzy rozpoczęli kurację już pierwszego dnia przeziębienia, a inni drugiego, jeszcze inni trzeciego. Zażywający witaminę C odczuli zauważalną ulgę w nasileniu objawów. Niezwykle interesujące jest też fakt, ze u pacjentów rozpoczynających kurację od razu pierwszego dnia choroby bardzo rzadko pojawiały się komplikację w postaci wtórnych infekcji bakteryjnych. Inaczej, niż u pacjentów nie biorących witamin lub rozpoczynających kurację drugiego lub trzeciego dnia choroby. Wśród pacjentów rozpoczynających kurację witaminą C pierwszego dnia choroby, tylko w trzynastu procentach przypadków zanotowano wtórne infekcję bakteryjne. W grupie pacjentów rozpoczynających kurację drugiego dnia ofiarą powikłań padło dwadzieścia procent badanych, analogiczny wynik wyniósł czterdzieści siedem procent w grupie rozpoczynających kurację trzeciego dnia. Wśród chorych zażywających placebo powikłania w postaci wtórnych infekcji bakteryjnych pojawiły się w trzydziestu dziewięciu procentach przypadków. Witamina C wpływa też bezpośrednio na przeciwciała, czyli białka utworzone w białych krwinkach typu B, których zadanie polega na rozpoznawaniu i niszczeniu określonych bakterii. U zdrowych studentów, którzy otrzymywali profilaktycznie dawkę 1 grama witaminy C przez okres 75 dni stwierdzono po zakończeniu podawania witaminy C znaczny wzrost liczby przeciwciał niezbędnych do walki z bakteriami i wirusami.

  W piśmie Journal of the American Medical Association sprawozdanie z badań potwierdzających wartość witaminy C w leczeniu schorzeń dziecięcych. Dziewięcioro dzieci chorych na koklusz leczono podając witaminę C. Dawka wynosiła początkowo 500 mg dziennie, zmniejszano ją stopniowo o sto miligramów dziennie aż do osiągnięcia dawki stu miligramów, którą utrzymywano aż do wyzdrowienia dziecka. Pacjenci otrzymujący witaminę C zdrowieli w ciągu piętnastu do dwudziestu pięciu dni, a dzieci otrzymujące szczepionkę zdrowiały po przeciętnie trzydziestu czterech dniach. Imponująco przedstawia się jeden aspekt tej kuracji: w przypadkach, gdy podawanie witaminy rozpoczęto w fazie kataralnej choroby, „udało się całkowicie uniknąć fazy spazmodycznej (wykrztuśnej)”.

  Witamina C łączy się z wirusem, bakterią lub substancją chemiczną, tworząc nowy związek, który musi zostać utleniony przez dalsze ilości witaminy C. I W TYM MIEJSCU WSPOMNE O ANTYWIRUSOWYM DZIAŁANIU SREBRA KOLOIDALNEGO Ag 100, które współdziałając z witaminą C dosłownie utlenia (spala) niszcząc wirusy w tym i wirusy jakiejkolwiek grypy. Pierwsza dawka 30ml do jedzenia, a następnie 10ml do jedzenia trzy razy dziennie nie dłużej niż jeden miesiąc po którym powinna nastąpić 10 dniowa przerwa. Dlatego leczenie witaminą C należy kontynuować przez dłuższy czas nawet po wystąpieniu pierwszych oznak polepszenia. W odniesieniu do układu immunologicznego witamina C wspiera funkcjonowanie gruczołów nadnerczy natężonego wysiłku, stymuluje produkcję interferonu, tym samym wzmacnia działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne białych krwinek. Niedobór witaminy C powoduje spadek liczby limfocytów T, na których opiera się działanie układu immunologicznego. A przecież tworzą one pierwszą linię obrony w walce z wirusami i bakteriami atakującymi nasz organizm.Witamina C działa stymulująco na układ odpornościowy, powodując wzrost poziomu silnego antyoksydantu glutationu, niezbędnego dla prawidłowego działania obronności organizmu.Wysoki poziom witaminy C w organizmie sprzyja tworzeniu maksymalnych zasobów glikogenu w wątrobie i wzmocnieniu jej czynności odtruwających.W okresie infekcji możesz bezpiecznie zwiększyć spożycie do 10 gramów dziennie. Ze zwiększeniem dawek wg. Dr R. Williams nie wiąże się zupełnie żadne niebezpieczeństwo toksykacji, szczególnie w przypadku krótkotrwałych kuracji. W prowadzonych badaniach nie stwierdzono żadnych zaburzeń nawet po dziennych dawkach rzędu 10 g podawanych w ciągu kilku lat. Brakuje też dowodów, które mogłyby potwierdzić związek między przyjmowaniem naturalnej witaminy C a powstawaniem kamicy układu moczowego, co może mieć miejsce w przypadku przyjmowania syntetycznej witaminy C i spożywania dużej ilości białek zwierzęcych oraz np. pasteryzowanego mleka — aby wyeliminować to zagrożenie należy uwzględnić w diecie warzywa i owoce, przyprawy czyli jeść czy też zażywać jednocześnie bioflawonoidy np. wyciąg z pestek grejfruta (np.citrosept), albo jeść owoc dzikiej róży, porzeczki czarnej, głogu, chrzan, bazylia, nać z pietruszki i innych jadalnych rośli zawierających bioflawonoidy acerola, camucamu, amalaki . Nie potwierdziły się także obawy, że witamina C sprzyja gromadzeniu w organizmie nadmiaru ilości żelaza.

  Głęboko wierzę, że witamina ta stanie w rzędzie najskuteczniejszych środków antybakteryjnych, antywirusowych i podnoszących sprawność układu odpornościowego.

  I JESZCZE RAZ POWTÓRZĘ Czy wiesz, że przeliczając na człowieka, u owczarka niemieckiego o masie ciała ok. 32 kg, dzienna produkcja wynosi ok. 25 gramów (25000 mg) witaminy C?

  Przepraszam może ktoś mi wytłumaczy dlaczego człowiekowi ma wystarczyć 60miligramów/dziennie witaminy C – małpa w ZOO żeby była zdrowa musi spożyć 3000miligramów na dzień, a pies (rasy owczarek niemiecki) żeby normalnie funkcjonował musi dziennie wyprodukować 25000miligramów w ciągu dnia. Chyba, chyba ktoś nas robi w …konia z tą witaminą C POWTÓRZMY człowiek 60mg, małpa 3000mg, a pies 25000mg.

  • Jose said

   No właśnie, a ja czytałem również opracowania zupełnie zaprzeczające temu co napisałeś w tym poście. Otóż w/g tychże, człowiek nie produkuje sam witaminy C bo jej nie potrzebuje do zwalczania wolnych rodników, a któryś tam rodzaj cholesterolu (który bierze udział w procesie ble ble ble… i działa tak na człowieka jak witamina C na małpę czy psa).
   Wiadomo, że naturalna wit. C ma bardzo pozytywne działanie na człowieka ( i tu bynajmniej ja nie neguję tego co napisałeś), natomiast chciałbym wiedzieć, jak to jest z tym cholesterolem?
   Może ktoś zna temat?

   ps. Od kilku dni eksperymentuję na sobie za pomocą wywaru z korzenia lukrecji (podane w którymś z postów) – właściwości odkrztuśne i muszę powiedzieć, że działa w 100%!

   • Michal said

    Co do lukrecji.
    Zawarta w niej Glicyryzyna w przypomina swoim działaniem kortyzon. A więc przeciwzapalnie, przeciw-histaminowo.
    Glicyryzyna nadającą jej specyficzny bardzo słodki smak.
    Działa moczopędnie, wykrztuśnie, likwiduje stany zapalne, stosuje się więc odwar przy przeziębieniach, chrypce, suchym kaszlu, jak i zaflegmieniu dróg oddechowych, reumatyzmie, przy kamicy moczowej, żółciowej, bólach nerek i wątroby o charakterze kolki, przy kolce jelitowej i zaparciu, po zakażeniu tężcowym i podobnych stanach zakaźnych oraz w chorobie Addisona.

    Przetworu z lukrecji należy stosować przez krótki okres czasu podobnie jak kortykosterydy.

    Słodka lukrecja jest niewskazana dla osób z nadciśnieniem tętniczym, ponieważ zatrzymuje wodę w ustroju i wypłukuje potas.

    Medycynie chińska pisze o lukrecji:

    harmonizuje ogrzewacz środkowy, uspokaja, neutralizuje toksyny, harmonizuje działanie różnych lekarstw;
    : lukrecja usuwa chorobotwórcze zimno i gorąco z wnętrza organizmu. Wzmacnia ścięgna i kości, jest wzmacniająca i odżywcza;
    : lukrecja wzmacnia ogrzewacz środkowy, uspokaja Chi, łagodzi pragnienie, pobudza krążenie w meridianach i naczyniach, wzmacnia energię i krew, neutralizuje toksyczność lekarstw;
    : lukrecja uspokaja umysł, wzmacnia przy zmęczeniach i podrażnieniach, łagodzi podrażnienia wzroku z kołataniem serca, lękami, osłabieniem pamięci.
    Wskazania: bóle i obrzęki gardła, wrzody żołądka i dwunastnicy, czyraki, owrzodzenie skóry, Neutralizuje Toksyczność Lekarstw i Produktów Spożywczych; zapalenie spojówek u noworodków.

   • Michal said

    Proszę uważnie posłuchać co na temat witaminy C mówi naukowiec dr. Niedźwiedzka.

    Medycyna Komórkowa część 2 (dr Rath dr Niedzwiecki) Szansa Naturalnej Kontroli Epidemii Chorób

  • dopamin said

   Witam,

   Jakiś czas temu oglądałem program na discovery: „Extreme survival” bodajże. Sytuacja: koleś jest sam na totalnym odludziu bez jedzenia, jakieś lasy itp… Mówił, że należy pić dużo herbaty z igieł sosny, ponieważ zawiera b. dużo witaminy C właśnie (która wzmacnia odporność), dużo więcej niż cytryna.
   Ciekawe, ktoś coś słyszał o piciu herbaty z sosnowych igieł 🙂 ?

   pozdr.

   • Wojwit said

    Tak broniono się przed szkorbutem na Sybirze. Nie był to (herbatka) jedyny sposób pobierania vit.C. z sosnowych igieł. Pamietaj, że wysoka temperatura (napar zakłada użycie wrzątku) niszczy (rozkłada)vit.C. Kartofle też mają dużo tej witaminy… I co z tego, skoro po ugotowaniu niewiele zostaje. Polecam raczej syrop z młodych wiosennych pędów (odrostów) sosny. Zerwać, wrzucić do słoja, zasypać cukrem. Syrop powstanie na zasadzie osmozy. Trzeba zabezpieczyć jednak przed fermentacją. Chyba że ktoś nie chce…

   • Michal said

    Zgadza się, igły sosny zawierają dużo witaminy C, parzenie nie częściowo niszczy , jednak zawarte w igłach inne substancje chronią witaminę C przed zniszczeniem. Zapewne syrop sporządzony z igieł zasypanych cukrem byłby bogatszy.

   • Atena7777 said

    Polecam również syropy ze świerku (z młodych pędów) i mlecza (mniszka lekarskiego) oczywiście robione samemu. Mój 3 latek pije je na okrągło, a szczególnie od jesieni do wiosny, latem robię przerwę żeby organizm się nie przyzwyczaił.

   • Łukasz Buczek said

    Rabarbar zawiera dużo więcej Wit. C niż cytryny. Nie warto więc kupować cytryn sprowadzanych z drugiego końca Europy, po co? Owoce powiedzmy z hiszpanii zrywa się gdy jeszcze są zielone. Dojżewają w drodze zaknięte w komorach wypełnionych gazem wywołującym sztuczne dojżewanie bez udziału słońca (?!?). Oczywiście nikt nie gwarantuje że nie są zmodyfikowane genetycznie. Przy transporcie tych imitacji owoców zurzywa się gigantyczne ilości paliw.

    Dzisiejsi ludzie mają niedobory wit. C w wyniku fatalnych nawyków żywieniowych. silnie przetworzone jedzenie (gotowane) jest pozbawione enzymów i części witamin. Kiedyś jedzono mięso zwierząt którez kolei żywiły się trawą a nie jak w dzisiejszych fermach paszą kukurydzianno sojową z antybiotykami (najczęściej zmodyfikowane genetycznie).

 17. Wojtekk said

  Przeprowadziłem małe śledztwo na temat laboratorium Baxter w Kijowie.
  Oto widok z google earth na laboratorium Baxter w Kijowie.
  Posiada bardzo dobrą jak na taką placówkę miejsce – blisko znajduje się rzeka, oraz rampy wyładowcze podobnie tory i stacja kolejowa a obok laboratorium duża przestrzeń na zmagazynowanie kontenerów. I do tego nowy most kolejowy dopiero co budowany wrzucam linki zdjęcia z google Earth.

  Laboratorium w przybliżeniu, adres 29 Beresnyakovskaya st. Zwróćcie też uwagę na białą „plamę” którą wskazałem strzałką.

  Rampy i dźwigi wyładowcze przy rzece Dniepr

  Niedawna budowa drugiego mostu

  Stacja kolejowa

  Całość

 18. Jose said

  „Tefałen” znowu ostro jedzie z propagandą.
  Niby są tam jakieś substancje szkodliwe w szczepionkach, przy okazji szczepionki nie mają wszystkich testów, ale to TYLKO nasze Ministerstwo Zdrowia ma z tym problem, bo inni się szczepią, a w szczególności Amerykanie. Czy są aż tak szaleni?

  Wychodzi na to, że jesteśmy ostro porypani, bo przejmujemy się jakimś tam skwalenem i rtęcią (ki za cholera, głupi podatnik i tak nie zrozumie tych pojęć) i nie chcemy jakiegoś bliżej nie przebadanego syfu. Patrzcie, Amerykanie chcą, nie mają oporów i powinniśmy brać z nich przykład.
  ==============================
  od p.b.: no przecie ze nie od ‚szwabow’ czy ‚zabojadow’ czy ‚angoli’ bo bysmy mieli ukraine

 19. nastepna do ocenzurowania said

  Do Pana Marka,
  pisze tutaj jako ze tam gdzie pisalam zostalo zablokowane,
  o wlasnie poziom jaki tu sie reprezentuje mowimy ?
  Powazny blok i taki nietakt ? P. Piotr kaze calowac sie w d….. i prosi o donacje …. to kpina czy co to ma byc:
  wysoki poziom godny lidera poowaznego blogu ??? Jakze mozna wam ufac ?
  Oj nieladnie Bracia Polacy!
  swiat na was patrzy i zaschwyca sie wami podobnie jak ja.
  =============================
  od p.b.: dla kazdego wg zaslug, jakos 20 tys. to nie ziebi; czy tobie napisalem zebys mnie w de?

  • nastepna do ocenzurowania said

   „dla kazdego wg zaslug”, to sie tyczy w obie strony.
   Ot i cala prawda,
   lider bloga grypas666, powazny pan ….
   czy wymaga specjalistycznego leczenia?
   Bo mam takie wrazenie po przeczytaniu panskich komentarzy?
   Odzywki gowniarza, huligana.
   Sorry, sam sobie Pan zapracowal na taka opinie.
   I robienie z kogos glupka nic tu nie pomoze.
   =============================
   od p.b.: wiec po co tu cierpisz – masochistka?

   • nastepna do ocenzurowania said

    z tego samego powodu z jakiego ty cierpisz za swinska grype.
    Przestan obrazac ludzi wybawicielu.
    Jednego ostrzegasz
    a innych kaleczysz, iscie to po bozemu.
    Wcales nie lepszy od tych od szczepionek.
    Inna tylko stosujesz metode, psychicznego mordu.

 20. potwór z bagien said

  Zamieszanie , które powstało w mediach służy tylko temu żeby sprzedać jak najwięcej szczepionki podstawowej na grypę „sezonową”, decyzja Kopaczowej miała też w tym pomóc , ale nawet gdybym był laikiem zdałbym sobie sprawę ,że skoro wirus grypy stale mutuje to dlaczego szczepionka na „sezonówkę” ma być bezpieczniejsza od tej na H1N1 , ten sam lub podobny okres karencji i zasięgu genotypowego. Pułapką są nowoczesne preparaty oparte na wirusach atenuowanych, czytaj wirusów genetycznie zmodyfikowanych, teoretycznie pozbawionych zjadliwości ale mających potencjalnie dawać lepsze rezultaty immunologiczne. Rtęć czy skwalen to małe piwo przy tym.
  Pisałem wcześniej o modulatorach genetycznych , które mogą być podawane całej populacji poprzez drogi oddechowe bez ich wiedzy np. w okresie pandemii sezonówki. Czy nie kojarzy się Wam to z najnowszym szczepieniem delta FLU wdychanym przez nos?
  jeszcze coś oficjal ale dającego do myślenia myślącym:
  http://www.dziennik.pl/swiat/article370437/Szczepionka_na_swinska_grype_zabijala_ludzi.html
  hej!

 21. Xagog said

  Ludzie,pomóżcie pisać komentarze bo mnie już szlag trafia jak widzę treśc niektórych.Potem inni to czytają i węszą spisek tam gdzie go akurat nie powinni węszyć.Trzeba bronić tego co Kopacz mówiła o szczepionkach.

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,902,102489404.html

  Odnoszę wrażenie że Kopacz jest pod ostrzałem

  http://www.dziennik.pl/polityka/article474207/Klotnia_u_Moniki_Olejnik_Kopacz_wsciekla.html

  Piszcie komentarze pod newsami,wyjaśniajcie ludziom,jeśli macie czas!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s