Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wszystko jest w porządku! Świńska grypa to jest nowa Al-Kaida!

Posted by grypa666 w dniu 01/11/2009

Polacy się budzą!

Komentarzy 31 to “Wszystko jest w porządku! Świńska grypa to jest nowa Al-Kaida!”

 1. Mariusz said

  czyli nasz kochany rząd znów w ofensywie przeciw dzieciom i ciężarnym kobietom. Taki rząd to nierząd.

 2. Magda said

  „Trzecia Wojna Światowa musi mieć miejsce na bazie różnic, podsycanych przez agentów Illuminatis, pomiędzy Syjonistami i Światem Muzułmańskim.
  Wojna musi być tak zorganizowana, aby Syjoniści i Muzułmanie wyniszczyli się nawzajem. Podczas gdy inne narody, zostaną jeszcze raz podzielone tym tematem i będą zmuszone do walki aż do całkowitego fizycznego, moralnego, duchowego i ekonomicznego wyczerpania.
  My wtedy powinniśmy uwolnić nihilistów i ateistów i powinniśmy sprowokować przerażający socjalny kataklizm, który w całym swoim terrorze jasno ukaże narodom efekt absolutnego ateizmu, źródła bestialstwa i najbardziej krwawych zamieszek.
  Wówczas wszędzie, obywatele, zmuszeni do samoobrony przed światową mniejszością rewolucjonistów, wyniszczą tych niszczycieli cywilizacji a masy rozczarowane Chrześcijaństwem, których deistyczny duch, od tego momentu, pozostanie bez kompasu i jakiegokolwiek kierunku, pragnące ideału, lecz niewiedzące gdzie złożyć swoją adorację, otrzymają prawdziwe światło uniwersalnej Manifestacji doktryny Lucyfera, ostatecznie wystawionej na publiczny widok.
  Ta manifestacja będzie wynikiem generalnego reakcyjnego ruchu, który nastąpi po zniszczeniu Chrześcijaństwa i ateizmu, obydwu zwyciężonych i wyniszczonych w tym samym czasie.”- cytat z :Albert Pike (ur. 29 grudnia 1809 w Bostonie, zm. 2 kwietnia 1891 w Waszyngtonie) – amerykański poeta, dziennikarz, prawnik wojskowy i wolnomularz.

  Od czasu „terrorystycznego” ataku 11 września 2001r, wydarzenia światowe, w szczególności na Bliskim Wschodzie ukazują jasno, rosnącą niestabilność pomiędzy syjonistami i światem arabskim oraz muzułmańskim.

  Zgadza się to wszystko, co do joty i jest oczywiste, że te dwie siły wezmą się któregoś dnia za łby, wraz ze sprzymierzeńcami po każdej z tych stron.
  Ta Trzecia Wojna Światowa nadchodzi wielkimi krokami, a wydarzenia ostatnich lat ukazują, że nie stanie się to w dalekiej przyszłości.
  źródło:
  Plany na W.Światową #3 (część 5, ostatnia)
  Dodał: Cezary Zbikowski 2009-09-08 21:29

  Ale to przecież nieprawda,bo wszystko jest ok,a rząd nie pozwoli by żyło się gorzej

  • grypa666 said

   od p.b.: do magdy
   iliminaci sa narzedziem ‚syjonistow’ a ci ostatni nie dzialaja otwarcie, wiec na pewno wlasnorecznie nie wezma sie za lby z muzulmanami tylko napuszcza na nich np. chrzescijan; taktyka ta dziala od wiekow, wiec obie pozycje ktore przytaczasz jak i twoj wniosek sa tynfa warte; wygooglij np. „wolfgang eggert petition” i czytaj

   • Magda said

    To,co przytaczam,to nie moja hipoteza,tylko wizja Alberta Pike-wolonomularza
    Nie sądzę,aby syjoniści zrobili coś własnymi rękami,bo przez lata poprzednie do teraz wysługują się „pożytecznymi idiotami” różnej maści i załatwiaja swoje sprawy cudzymi łapami.
    Autor owej wizji nie żyje już ponad 100 lat, a przytoczyłam to dlatego,aby pokazać długofalowość planów.
    No ,ale to tylko „teorie spiskowe”, a my możemy spać spokojnie 🙂

  • grypa666 said

   Jednego co nie mogli przewidzieć, to rewolucja internetowa. Wniosek: jeśli są tacy mocni, to aby plany nie spaliły na panewce, muszą zamknać lub całkowicie kontrolować przekaz informacji przez internet.

   • Magda said

    Były już przecież podejmowane próby legislacyjne.Na razie to nie przeszło,ale w stanie „wyższej konieczności”- kto wie.Różne absurdalne rzeczy przechodzą.

   • h2ło said

    to nie wiesz Madziu, że przeszła ustawa „3 ostrzeżeń” 😦

    NWO się rozkręca…

   • Magda said

    Że się rozkręca to widać,słychać i czuć.
    W poprzednim wpisie miałam na myśli ustawodawstwo niemieckie monitorujące internet.

   • hjk said

    jak nie przewidzieli, jak to „oni” wpuścili internet masom (poczatkowo wosjko sie tym posługiwało, podobnie tel. komórkowa)) w celu wiekszego uzaleznienia (szczeg. młodziezy), szerzenia różnych perwersji, ogłupienia, manipulacji, zniszczenia czytelnictwa i myślenia, itd.

   • Magda said

    No wiesz, każdy kij ma dwa końce.

 3. Foili said

  Tak, Polacy budzą… nawet kilka osób wzięło ulotki:D:D:D:D

  • grypa666 said

   od p.b.: nie narzekajmy, ten tubiarz to bohater, powinni wziac z niego przyklad aktorzy we wszystkich miastach polski — zrobmy cos inaczej niz inni

 4. ALFA said

  http://www.presstv.ir/detail.aspx?id=110173&sectionid=3510212
  Iran zakupi 2 miliony dawek na świńską grypę a zaszczepię tylko 1 milion Min.Zdrowia informuje że ludzie chorując na grypę
  mają całkowite wyleczenie ,mała ilość potrzebuje korzystania ze szpitala w wyniku wystąpienia poważnych objawów takich jak problemy z oddychaniem,silne bóle kości i gorączka.55% z tych chorych to osoby młode to poniżej 24lat

 5. Były Naiwny said

  @Foili: A czy Ty sie obudziles/as?

  Byś wziął/ęła ulotkę?

  Ta kontynuacja stylu Charlie Veitch’a jest skuteczna też z tego względu, że nie daje podstaw do ostrej reakcji służb, bo nie na takie teksty zostały one zaprogramowane. A w konsekwencji wywołuje stopniowe zbliżanie ludzi postawionych przez los oraz władze po obu stronach nie widocznej jeszcze barykady. Ciekawe czy tego rodzaju happeningi pojawią się spontanicznie w innych miastach i miasteczkach?

  • Foili said

   Pewnie, zawsze biorę takie śmieci.Nawet byłem na spotkaniu z p. Burgermeister w Krakowie.Widziałem te tłumy młodocianych fanów TS, którzy nie rozumieją z czego robi się szczepionki, a biorą się za jakiś satanistów…

 6. Adam said

  jestem z Warszawy- obecnie na dlugi okres jestem poza nią. BRAWO ZA PODJĘCIE WALKI. !!!! 🙂 BRAWO! 🙂

  ewentualne uwagi które mogą być pomocne, dla organizatorów akcji:

  kamerzysta- 1.nie kręć w kółko kamerą- nic nie widać a jest efekt jakbyśmy jechali na karuzeli w wesołym miasteczku. 2. nie śmiej się- nic nie słychać co mówi chłopak z megafonem

  MÓWIĄCY- streść przekaz w mniejszą ilość słów- przechodnie łatwiej złapią zdanie proste niż zdania podrzędnie złożone na 4 linijki. 🙂

 7. Vetro said

  Dawno tu nie wychodziłem
  Zapytam: Chemtrails to prawda czy nie?

 8. Szewczyk Dratewka said

  Panie Bein, spodziewam, że się Pan odniesie do mojego komentarza względem ohydnego paszkwila którego Pan raczył zamieścić na swoim blogu: https://grypa666.wordpress.com/2009/10/31/burgermeister-w-polsce-26-28-pazdziernika-2009/
  ====================================
  od p.b.: napisalem riposte, ale zgubila sie na tym wspanialym kokpicie; na twoim miejscu nie nalegalbym; poza paroma naleznymi sprostowaniami do mego tekstu, twe zarzuty sa slabe; jutro powtorze riposte, ktora nie wiem jak znikla

  • grypa666 said

   Jeśli Pan chce to ja też wyrażę publicznie opinię co do manipulacji na temat pańskiego „komentarza”. Mamy świadków i nagrania, więc proszę dać sobie spokój z tym tematem. Jest wersja angielskojęzyczna artykułu – czy Pan chce żeby Jane zamieściła ją na swojej stronie? A jest gotowa, zapewniam Pana. Postąpiliście z nią jak gnoje.
   ==============================
   od p.b.: powiedzmy niegoscinnie

 9. Zapsa said

  Bardzo fajna akcja.

  Ponieważ mówienie ludziom wprost daje małe efekty, mówienie poprzez zaprzeczenie i ironię daje efekt odwrotny :)To tak jak z tym „NIE” na początku zdania: pracowników wszelakiego rodzaju call center i innych sprzedawców szkoli się, żeby nie używali słowa „nie” na początku zdania, bo wpływa to negatywnie na odbiorcę, wobec tego odmownie na pytania klientów musza odpowiadać na okrętkę. Koleś mówi: „nie zwracajcie na nas uwagi” i w tym momencie w główkach zapala się czerwone światełko > kto mi ma prawo mówic „nie”? własnie że zwrócę na niego uwagę <

  Mnie jakbym nie znała tematu zaintrygowałby taki koleś z megafonem. Super akcja.

 10. Renata said

  Podzielam zdanie Zapsy – super akcja. Ludzia są jak dzieci (przekorni )więc jak słyszą „nie rób …” to na pewno to zrobią.

  Super akcja, gratulacje dla twórców. Niedociągnięć jesteście świadomi – nastepne działania na pewno będą jeszcze lepsze.
  Nie wiem czy poza CD mieliście ulotki – to lepsze medium szczególnie dla starszych ludzi.
  Jeszcze raz BRAWO (również za odwagę).
  =========================
  od p.b.: dolaczam sie, potrzeba jednego takiego z tuba w kazdym miescie i miasteczku w polsce

 11. kasia said

  A tu nowy film Charliego o Policji Miłości, niedlugo planujemy takie akcje w Polsce:

 12. nieobojetny said

  Super sprawa , oby tak dalej , tylko przydała by się wam kamera bo ten telefon to nie zbyt dobry pomysł.
  Sam staram się dać coś od siebie, informuje wszystkich znajomych rozdaje ulotki itd.
  Zonie w pracy proponowali ostatnio darmowe szczepienia , w odpowiedzi na drugi dzień okleiła w pracy szafki ulotkami z grypy666.
  Ale nie ma to jak tego typu akcja, najlepiej działa.
  Pozdrawiam i życzę więcej takich pomysłów.

 13. krab said

  Marna podróba tego, co w Londynie od miesięcy prezentują panowie Charlie Veitch i Danny Shine.

 14. Poszukiwacz said

  Fajna inicjatywa. Niedawno oglądałem tę samą akcję w wydaniu angielskim (londyńskim), o którym już tu wspomniano. Miło popatrzeć że nasi rodacy postanowili zrobić polską wersję w naszej stolicy. Do wszystkich czepialskich, którym się nie podoba to czy tamto – jak jesteś jeden z drugim taki cwany i ci to nie pasuje to bierz megafon, won na ulice i zrób lepiej, a my pooceniamy, czy ta „marna podróba” coś sobą reprezentuje.

 15. AlbercikAS said

  Jes-Jes-Jes. To wspaniałe, super, genialnie, że nasi też idę w ich ślady, czyli tak jak chłopaki YoyTube Stopcenzurze.

  http://www.youtube.com/user/stopcenzurze#p/a/4/k1RXxHCThGE

  Oby takich jak Oni, w Polsce i na świecie, rozwinęło się jak najwięcej, a elita świata niema z nami szans.

  Bierzcie tuby w dłoń i do dzieła, w jedności siła……
  Ludzie zaczną w końcu główkować, co jest grane i o co w tym wszystkim chodzi.

 16. alexy said

  pomysł jak najbardziej ok :)) tylko powinni używać krótszych zdań, mówić hasłowo bo czasami zdania były przydługie no i przydałoby się bardziej urozmaicić repertuar 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s