Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wiadomości, 30.10.2009

Posted by grypa666 w dniu 31/10/2009

Mniej niz polowa Chinczykow, mniej niz 10 Szwajcarow, a Nowy Jork na calego… przełożyli Jerzy i Piotr Bein, 27-30.10.2009
Więcej niż połowa Chińczyków nie chce zastrzyku przeciw świńskiej grypie: sondaż
PEKIN, 26.10.2009 (AFP) – Wg sondażu w państwowych mediach 26.10.2009, ponad połowa Chińczyków nie planuje poddać się szczepieniu przeciwko świńskiej grypie, ponieważ nie są pewni bezpieczeństwa zastrzyku. Sondaż przeprowadziła gazeta “China Daily”, a popularny portal sohu.com podał nadto, że ponad 54% z 2000 respondentów sondażu powiedziało, że nie chcą szczepionki przeciw A(H1N1) – wielki odwrót, w porównaniu z okresem przed dwoma miesiącami, gdy 76% powiedziało, że chce.
„Szczepionka została tak szybko wypracowana i wprowadzona do użytku, że nie mogę akceptowac jej jakości i  spolegliwości” —  “China Daily” zacytowała wypowiedź  36-letniej respondentki Zhang Lin, ktora odmówiła zaszczepienia swego ośmioletniego syna. , Mające najliczniejszą na świecie populację 1,3 miliarda ludzi, Chiny zarządziły masową kampanię szczepień przeciwko A(H1N1) usiłując przeciwdziałać wielkim wybuchom epidemii, zwłaszcza w zimie, kiedy tutaj przypada sezon na zwykłą grypę. Ale tylko 30% ankietowanych przez “China Daily” wypowiedziało się definitywnie, że chcą otrzymać zastrzyk. Ok. 15% mówi, że podejmie decyzję opierając się na tym, co zrobią inni. Władze państwowe oznajmiły, że planują zaszczepić pod koniec roku przeciwko świńskiej grypie 5% populacji, czyli 65 milionów ludzi. Jak dotąd, 300 tys. ludzi zaszczepiło się. Ponad  33 tys. przypadków A(H1N1) stwierdzono do piątku, wg danych Ministerstwa Zdrowia, przy czym liczebność infekcji przyspieszyła wzrost w ostatnich tygodniach. Jak dotąd potwierdzono dwa zgony. Władze w Służbie Zdrowia powtarzały ostrzeżenie, że mają „ponure” zadanie przeciwdziałania wybuchom epidemii oraz  utrzymania na niskim poziomie liczby zgonów. „Dziesiątki milionów może być zainfekowanych,” powiedział gazecie “China Daily” Zeng Guang, główny epidemiolog w Chińskim Centrum Kontroli i Prewencji. WHO opublikowało ogółem około 5000 zgonów na świńską grypę do 18.10.2009.
———————————————————————-
Mniej niż 10 osób wzięło szczepionkę na świńską grypę pierwszego dnia w Salzburgu w Austrii, 28.10.2009 TheFluCase.com
Wg raportu państwowej austriackiej telewizji ORF, mniej niż 10 osób zaszczepiło się na świńską grypę w osrodku szczepieniowym w Salzburgu  w pierwszy dzień (27.10.2009), gdy szczepionki stały się dostępne: http://salzburg.orf.at/stories/399216/
Norbert Muss, lekarz naczelny regionalnego zrzeszenia ubezpieczeń zdrowotnych powiedział, że organizacja ta była przygotowana na natłok osób chcących się zaszczepić: ” sytuacja organizacji jest analogiczna do tego, jak gdyby zaprosić ludzi na przyjęcie i nie wiedzieć, czy naszykować 3 kanapki, czy 5,000. Aktualnie popyt na zaszczepienie u personelu medycznego nie jest nadmierny”. Powiązał on mały popyt na szczepionki z „pewnego rodzaju zmęczeniem sytuacją z jednej strony zaszczepiania się, a z drugiej dyskusją na temat szczepień.” W następnych dwóch tygodniach tylko lekarze, pielęgniarki i inni pracownicy służby zdrowia w Austrii mają zostać zaszczepieni przeciwko świńskiej grypie według państwowych planów, które przewidują, że pozostała populacja będzie się szczepiła począwszy od 9 listopada.
——————————————————————-
Z OSTATNIEJ CHWILI: Gubernator Nowego Jorku oglasza stan wyjatkowy, 30.10.2009
http://www.newsday.com/news/new-york/paterson-declares-swine-flu-emergency-in-ny-1.1557020
Gubernator David Paterson oglosil stan wyjatkowy, twierdzac, ze niedawny wzrost liczby przypadkow swinskiej grypy stworzyl „katastrofe” i niektore zapisy prawa stanowego trzeba ominac, zeby zaszczepic ludzi jak sie szybko da. Rozkaz wykonawczy stanu wyjatkowego oznacza, ze o wiele wiecej zawodowcow ze sluzby zdrowia, w tym dentysci, higienisci dentystyczni, podiatrzy farmaceuci, polozne i pomocnicy lekarscy, beda mieli pozwolenie dawac szczepionke na grypy swinska i sezonowa po jedynie krotkim szkoleniu.
Tymczasem w miescie Nowy Jork mniej niz polowa rodzicow dzieci szkol podstawowych dala pozwolenie na zaszczepienie swych pociech w szkole, co odzwierciedla jakas niepewnosc co do potrzeby szczepienia lub obawy o skutkach szczepionki.
http://www.nytimes.com/2009/10/29/nyregion/29vaccine.html?_r=1

Komentarze 132 to “Wiadomości, 30.10.2009”

 1. geriss said

  Nie macie żadnej wiedzy medycznej, a odradzacie ludziom szczepienia.Mam nadzieje, że nie spowodujecie tym epidemii na niewyobrażalną skalę.A jeśli (nie daj Boże) to się stanie to mam nadzieje, że dla Was będzie Norymberga II!
  =====================================
  od p.b.: profesor brydak? witamy! wiedzy nie mamy, ‚doradzamy’ publikujac zepchniete na bok przez merdia, teksty ekspertow niezaleznych od brydak; wyciagac wnioski z takich tekstow jakos sie nauczyliswa przez te latka, czego i tobie zyczym

  • Magda said

   Już to słyszałam na tvn.
   Pytam zatem:
   KTO weźmie odpowiedzialność za uboczne skutki szczepionek?

  • Zanobiusz said

   O nocna zmiana przyszła.Wiedzy medycznej ci tu dostatek.Jako nowy możesz połączyć przyjemne z pożytecznym.Przestudiuj zwłaszcza materiały Prof Majewskiej i oczywiście dowody dołączone do pozwu Jane Burgermeister.Po dyżurze podziel się tą wiedzą po cichu z rodziną, przyjaciółmi i oczywiście kolegami z innych wydziałow.Możesz też powiedzieć szefowi i znajomym dziennikarzom ale oni już chyba wiedzą.Taki przydział nocny to fart.Miłej owocnej nocy.

   • grypa666 said

    Dzięki Zanobiusz, oni nie mogą przeżyć tych 27 tys wejść wczoraj

   • Zanobiusz said

    A może poczytasz o tym BSM.Wyobraż sobie sytuację ,gdy nie ma lekarstw środków opatrunkowych,masz ukrywających sie ludzi którzy przytłumili chipy .BSM usuwa z organizmu implanty,leczy rany, normuje ciśnienie, zabija wirusy i bakterie,przywraca równowagę organizmu.To polskie odkrycie ,może cegiełka pod nowe społeczeństwo bez półbogów farmaceutów i chemolekarzy.Pozdrawiam .

   • miki said

    podrzucisz jakiegoś linka?

   • Atena7777 said

    Podawałam już info w innym temacie: http://www.samoleczeniebsm.pl/
    Książka do ściągnięcia: http://www.box.net/shared/86kj9ffs14

   • Atena7777 said

    Powiem szczerze, że chyba jakieś demoniczne siły działają w tym internecie, ja pliku o BSM nie usunęłam i faktycznie nie mam go w moim boxie, a do niedawna wszystko działało, ale wstawiłam go jeszcze raz: [usunięte z uwagi na łamanie prawa autoskiego, zgłoszone rzez autora ksiażki] (treść maila: Proszę usunąć post nr 31 na blogu w którym autorka namawia do ściągnięcia wstawionego przez siebie nielegalnego pliku z moją książką pt Samoleczenie metodą B.S.M.
    Autor książki Piotr Lewandowski )

   • Bisc said

    Witam,

    jestem raczej biernym czytelnikiem tego Bloga, jednakże nie w związku z pojawiającymi się pod każdym newsem informacjami o owym BSM postanowiłem też zabrać głos…

    Zapoznałem się z treścią książki o tej metodzie leczenia i chcę każdego przestrzec, by nie przyjmował wszystkiego bezkrytycznie. Zakrawa to o bioenergoterapię, która może przynieść tyleż szkody co pożytku i jest potępiana przez środowiska katolickie. Zainteresowanych drugą stroną medalu odsyłam do google: bioenergoterapia a kościół…

   • hjk said

    dokładnie, wszelkie nakładanie rąk w Kościele łączy się z wzywaniem Imienia Jezus i mocy Ducha św., i to Ich mocą odbywa się ew. uzdrawianie. A jakieś „anonimowe” czy abstrakcyjne „nakładanie” rąk jest czymś innym. Nie chcę tu twierdzić, że zaraz czymś demonicznym, ale nie nalezy tego łączyć, czy tym sie uwiarygadniać, jak czynią to niektóre strony informujące o BSM. Jeśli BSM jest terapią naturalną, to nie trzeba ja łączyć z wiarą rel., bo uzdrowienie z wiary na czym innym polega. Oczywiście nie łączyc „w teorii”…:-))), bo w praktyce dobrze jest się i pomodlić przy tym, jeśli juz ktoś zastosuje…)))

   • Vebriq said

    te wasze bsm-y to dla mnie totalna bzdura,widziałem kiedyś małą książęczkę o tej metodzie i z niej wyniosłem niemiłe wrażenie,że chodzi w tym o jakieś wierzenia zamiast o leczenie,wierzę tylko w empiryczną medycynę,”naturalnej” nie ufam a już na pewno nie „holistycznej”,raczej zgodzę się przyjąć śmierć niż skorzystam z bioenergoterapeuty,musiałbym chodzić po ścianach z bólu i tracić rozum chyba,żeby ulec takim rzeczom-tylko empiryczna,akademicka medycyna miała sens,ale nawet ona go straciła(czy to już…?)odkąd „wielki farmaceuta” korumpuje lekarzy przez swój system repów,płatnych wyjazdów,propagandy a teraz widzę,że i cenzury i pogróżek-jesteśmy więc całkowicie pozbawieni medycyny wyjąwszy pojedynczych uczciwych lekarzy,tych-dzięki Bogu-jest jeszcze bardzo wielu i chyba przeważają,ale z instytucjonalną medycyną nie wiążę wielkich nadziei dopóki sami nie zrobimy swojej „change”(bez Obamy tym razem)

   • Atena7777 said

    Ja niestety jestem taka, że lubię eksperymentować z różnymi metodami i się tego nie boję. Na własnej skórze doświadczyłam efektów tej metody i z całą pewnością mogę powiedzieć, że działa. Najbardziej zaskakującym dla mnie efektem było to, ze zaczęły się odbudowywać tkanki, powiem tak mając jakieś 10 lat z całą siłą wbiłam sobie w nogę nad kolanem ostry kant i powstała dziura w nodze, na tym miejscu narosła skóra, ale dotykając jej czuć było, że jest tam pusto, a ta „błona” była biała i odróżniała się od reszty ciała i nie było na niej cebulek włosowych. Tak trwało to przez prawie 20 lat, natrafiłam wtedy na BSM i z ciekawości zaczęłam to stosować, pierwszym efektem jaki zaobserwowałam była poprawa wzroku, mgła minęła, a ostrość poprawiała się minimalnie ale jednak i to właśnie od momentu stosowania BSMu zrezygnowałam z noszenia soczewek, po jakimś czasie zauważyłam że ta moja blizna na nodze zarosła, nie ma już tego pustego miejsca i połowa tej blizny zrobiła się różowa jak skóra i pojawiły się cebulki włosowe, jednak po paru miesiącach stosowania tej metody po prostu ją zaniechałam bo wymagała jednak sporo wolnego czasu i systematyczności, a czas mi na to nie pozwalał. Minęł już od tego czasu ponad rok a ten efekt dalszej poprawy się zatrzymał, czyli koniec zabiegów BSMem i koniec poprawy………………….. ale muszę się zmobilizować żeby do tego wrócić. Dziecko gdy miało wysoką temperaturę potrafiłam ją BSMem zbić i „wyleczyć” szereg innych drobnych rzeczy po drodze………………….
    Mam również kontakt z 2 różnych osób które też stosują tę metodę i są także zadowolone.

   • Zanobiusz said

    Do bisca -BSM nie ma nic wspólnego z bioenergoterapią.To wykorzystanie mechanizmu wbudowanego przez Stwórcę w nasze organizmy.Powiada Pismo: Choruje ktoś między wami niech idzie do starszych a oni wyłożą na niego ręce…Więc BSM stosowano w gminach chrzęściańskich w czasach Św.Pawła.Przeczytaj dokładnie materiały.To może robić każdy,nie tylko wybrani,obdarzeni itp.

   • Antymaterialny@vp.pl said

    informację ,którą podałem o ćwiczeniach inwazji na Polskę wordpress wrzucił na pkt22

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Antymaterialny przekazywał nam info około 3 tygodnie temu, że zalążkiem konfliktu w naszym rejonie będzie Ukraina. Następnie wplątana zostanie Polska. Równolegle będą prowadzone szczepienia i rozsiewanie wirusów grypy oraz bakterii. Pod pozorem walki z epidemią służby specjalne będą rozpylać w różnych miejscach substancje mające za zadanie wzmagać zachorowalność.

   • Bartłomiej said

    „Antymaterialny przekazywał nam info około 3 tygodnie temu, że zalążkiem konfliktu w naszym rejonie będzie Ukraina. Następnie wplątana zostanie Polska. Równolegle będą prowadzone szczepienia i rozsiewanie wirusów grypy oraz bakterii. Pod pozorem walki z epidemią służby specjalne będą rozpylać w różnych miejscach substancje mające za zadanie wzmagać zachorowalność.”

    Materialny Piotr Bein, osoby P.B. wspierające i osoby które On wspiera, od 4 miesięcy przekazuje takie info w Polsce i nagle się okazuje, że nie są stuknięci, tylko mają racje. Widocznie musi internetowym tłumokom Antymaterialny i jego sztab przekazać to samo info ( w okrojonej wersji puki co) żeby coś dotarło. Gratuluje bystrości umysłu i rad/porad które uratują teraz świat.

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Widać, że dużo wyniosłeś z lekcji nazywając innych internetowymi tłumkami.
    Pisaliśmy dużo wcześniej i ostrzegaliśmy dużo wcześniej niż pojawił się Piotr Bein w Polsce, co możesz sprawdzić w internecie.
    Powoływanie się na Chrystusa i jednoczesne nazywanie kogokolwiek tłumokiem stawia wielki znak zapytania.
    Jeśli ludzie którzy swoich braci nazywają tłumokami mają ratować świat i Polskę to gratuluję. Na pewno takie zwroty przysporzą zwolenników, którzy będą jeździć ciężarówkami po Polsce i zrzucać ulotki.

   • Bartłomiej said

    Jak czytam te komentarze, to mi się Stanisław Lem przypomina „Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.”

    P.S. Nie da się uratować nikogo, kto sam tego nie chce. Może za kilka miesięcy do tego też dojdziecie. Przemyśl to sobie dobrze, zanim znów popieprzy Ci się rzeczywistość i zaczniesz wszystko i wszystkich do jednego wora wrzucać.

   • grypa666 said

    „służby specjalne będą rozpylać w różnych miejscach substancje” – to by pasowało do samolotów rozpylajacych w nocy rzekomośrodki przeciw tyfusowi.

   • Taka tam... said

    nam? wam? czyli komu? gdzie mozna przeczytac te przekazy antymaterialnego? jakis link? serio, ciekawi mnie to, na przyszlosc chcialabym wiedziec zanim cos sie wydarzy a nie po fakcie…

   • Filipoza said

    Odpowiedź na:
    Antymaterialny@vp.pl powiedział/a
    31 październik 2009 @ 2:32 pm

    W kwestii formalnej:
    „Antymaterialny przekazywał nam info około 3 tygodnie temu, że zalążkiem konfliktu w naszym rejonie będzie Ukraina.”
    ???
    Sorry ale coś dziwnego dzieje się z tym blogiem.
    Kto to napisał? Antymaterialny?

    „Pod pozorem walki z epidemią służby specjalne będą rozpylać w różnych miejscach substancje mające za zadanie wzmagać zachorowalność.”

    NASZE – POLSKIE – SŁUŻBY SPECJALNE???

    Proszę o jakiś komentarz!
    To są rzeczy, które ciężko sobie wyobrazić.
    Mam kolegę, który ze służbami robi interesy – myślę, że wiedziałbym już coś o tym – tak jak było ze stoczniami – na 3-4 miesiące przed, miałem dokładne informacje jak zakończy się przetarg.

   • P.L. said

    Dla takich osób jest miejsce na rozpowszechniania B.S.M. w więzieniu do 3 lat. Proszę usunąć ten plik i więcej tego nie robić w przeciwnym razie zmuszony będę zgłosić przestępstwo na policji.
    Piotr Lewandowski autor książki

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Panie Piotrze,
    Apel od Antymaterialnego,
    żebyście Państwo panowali nad usuwaniem komentarzy. W związku z tym, że duża część komentarzy jest usuwana, bez podania chociaż krótkiej notki, niepotrzebnie wprowadzany jest zamęt i strona traci wiarygodność. Sytuacja ociera się o paranoje. Otrzymujemy wciąż nowe zapytania, prośby o wryfikację i zajęcie stanowiska w sprawie poglądów tutaj prezentowanych, skany, listy itp. Stronę uważamy za bardzo istotną i nie chcielibyśmy aby poprzez paranoiczne donosy temat został wyśmiany. Wskutek tych donosów zajmujemy się węszeniem zła tam gdzie go nie ma. Dodatkowo zajmując czas Antymaterialnemu. Kilka osób upomnieliśmy aby ochłonęły i nie siały dezinformacji na tej stronie, poprzez dodawanie swoich teorii do nauk i wiadomości otrzymywanych od Antymaterialnego. Myślę, że każdy sam poprzez czytanie i obserwacje rzeczywistości jest w stanie wyrobić sobie zdanie na każdy temat.
    Pozdrawiam
    ======================================================
    Tak, wczoraj musielismy zadziałać bo byla „akcja” na blogu. Do tego dochodzi bug WordPressa – od pewnego momentu komentarze nie są dopisywane w hierarchicznej kolejności tylko na końcu, co uniemożliwia dyskusję. Nie wiemy co z tym zrobić. Ale postaramy się nie usuwać komentarzy, ktore dotyczą świńskiej grypy, choć nawet odbiegają od tematu

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Dodam, że Antymaterialny, mimo szeregu dezinformacji, zmyłek, które napotyka na całym świecie, coraz bardziej skłania się do poglądu Pana Piotra Beina, że mamy do czynienia z zaplanowaną depopulacją na północ od równika, w szczególności Europy i Ameryki Pn. Problem jest z oszacowaniem, z dużym prawdopodobieństwem, prawdziwej przyczyny takich drastycznych posunięć.

   • Antymaterialny@vp.pl said

    I jeszcze jedna na koniec uwaga od Antymaterialnego, aby nie rzucać codzienności. Nie można rzucać się w wir wiadomości zupełnie bezkrytycznie i chłonąć wszystko co napotka się po drodze. Można wtedy wpędzić się w paranoje i depresje.

    Antymaterialny to dobrze nam tłumaczy:

    „Z człowiekiem, który zaczyna się budzić jest jak ze smokiem wawelskim,
    Czuje wewnątrz „pragnienie”, które nie daje mu spokoju, chłonie wiadomości jak smok wawelski wodę, która go zabiła”

    Nie chłońcie wiedzy jak smok wawelski

   • Bartłomiej said

    „Antymaterialny@vp.pl” te wpisy są jakąś śmieszną karykaturą. Chyba dzieciom z podstawówki się nudzi. Macie jeszcze jakieś dobre, życiowe rady?

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Rada jest taka żeby czytać, a następnie porównywać otrzymywane informacje z rzeczywistością

   • mizia said

    W ZWIAZKU Z POWYŻSZYM UDZIELAM DOBREJ I PRAKTYCZNEJ RADY ZAINWESTÓJ W ZIEMIE T/J PLAC NA CMENTARZU JEŚLI NIECHCESZ BYĆ POCHOWANY W ZBIOROWYM

   • Bartłomiej said

    „Dodam, że Antymaterialny, mimo szeregu dezinformacji, zmyłek, które napotyka na całym świecie, coraz bardziej skłania się do poglądu Pana Piotra Beina, że mamy do czynienia z zaplanowaną depopulacją na północ od równika, w szczególności Europy i Ameryki Pn. Problem jest z oszacowaniem, z dużym prawdopodobieństwem, prawdziwej przyczyny takich drastycznych posunięć.”

    No tak, rozgryźć te wszystkie sprawy to wymaga dużego intelektualnego wysiłku i sztabu popleczników do wypisywania z 10 ręki swoich przemyśleń, które zresztą są spóźnione o kilka miesięcy jak nie lat.

   • geriss said

    Profesor Majewska nie mówi o tym, że ktoś chce zabić nas szczepionką, po prostu jest uprzedzona to tego typu leczenia i ma do tego pełne prawo!

    A co do Jane Burgermeister i Piotra Beina to dla mnie nie są to autorytety medyczne.Ja szczepię się regularnie od 5 lat na grypę i nie choruje.Wcześniej co rok przechodziłem to cholerstwo.
    ================================
    od p.b.: bardzo cieszy, ze polapales sie iz dziennikarka i inzynier to nie autorytety medyczne; cekamy na twoj reportaz po zaszczepieniu sie; dwa dni temu spotkalismy ponad 80-letnia kobiete, medycke, ktora nigdy nie szczepila sie i nigdy nie chorowala — widac scypionki to jakies placebo dla niektorych; skoro o medycynie mowa, niedoktor bein pyta: masz naukowe dowody, ze scypionka na grype jest lepsza niz placebo?

   • Bartłomiej said

    Bullshit!

   • koyot said

    geriss,czy nie zauwazylas ze szczepienia ktore od lat przyjmujesz dzialaja glownie na twoja glowe…i tak trzymaj dalej !

   • allseiingeye said

    Po to jest to forum, żeby zwyczajni ludzie też się mogli wypowiedzieć, mam dosyć gadających głów z monopolem na wiedzę.

   • bell said

    grypo, ja sam wchodzę czasami z dziesięć razy dziennie

  • Atena7777 said

   Wiesz Geriss, może nie mam wiedzy medycznej i czysto teoretycznej i papierkowej, ale za to mam wiedzę praktyczną i doświadczenie w tym zakresie. Patrząc wstecz na okres kiedy moje dziecko poddawane zostawało szczepieniom mam wrażenie jakby mój synek był przedmiotem eksperymentów jak taka laleczka Woodoo i celem tego eksperymentu był strzał igły, ale w moje serce, czyli matki, która musi potem z tym krwawiącym sercem walczyć o powrót swojego dziecka do zdrowia.
   Więc człowieku lepiej nie praw morałów bo mi się normalnie mózg lasuje od tych głupot!!!
   ================================
   od p.b.: wierz swemu instynktowi, ateno

  • Vebriq said

   od kiedy to nie wolno dawać rad? może jeszcze myśleć zabronicie?
   Norymberga za sprzeciw wobec naruszania nietykalności cielesnej i (podobno) przymusu to jakaś nowość:)
   jeśli ktoś własnowolnie chce się szczepić to jego sprawa,ale jeśli ktoś próbuje mnie zmusić abym się zaszczepił to takie działanie traktuję jako akt wojny prowadzonej przeciwko mnie-zanim zaczniesz mówić o Norymberdze przeczytaj co zrobiła firma TRW automotive z Częstochowy-wysłała pracownikom pismo,iż ci którzy nie poddadzą się szczepieniom nie będą mieli wstępu na teren zakładu,jeśli teraz nic nie zrobimy,ci którzy chcą tylko spokojnie żyć w swoim- było nie było- kraju nie będą mieli prawa do użytkowania powietrza-nie walczymy przeciwko rozsądnemu dbaniu o swoje zdrowie tylko przeciwko przymusowemu dbaniu o cokolwiek pod cieniem represji za bycie wolnym i samodzielne wybieranie-przynajmniej taka jest moja postawa

  • eteryczna ziemia said

   Obszerny artykul dr Marii Doroty Majewskiej o szkodliwości szczepionek zostal zamieszczony w > Wegetarianskim Swiecie < w nr 10-11'09 /do nabycia w kiosku/

 2. Mery said

  Dosyc gadania,fajnie sie gaworzylo ale czas zrobic cos konkretnego.

  GRYPA666 PROSZE PODAC NUMER KONTA; mowiono juz o tym pare razy. Nie zachowujmy sie jak dziady i wspomozmy autorow tego bloga.
  Laski za bardzo nie robimy- chlopaki non stop pracuja nad blogiem, nad tlumaczeniami(a to pochlania duzo czasu!), filmami,itp, no i nad informowaniem nas i innych.

  Niech kazdy da tyle ile uwaza; jak juz pisalam kiedys skoro kiedys ksiedzu na tace sie dawalo za nic to tym bardziej mozemy dac na sprawe w ktora wierzymy.
  ==============================
  od p.b.: jutro w sprawozdaniu ze spotkan zobaczycie jak dziadujemy; niech kazdy odwiedzajacy da na miesiac zlotowke, nie bedzie problemu kasowego i bedziemy mogli zrobic znacznie wiecej; numer konta podobno grypa666 szykuje na nowy sajt zamiast bloga, bo tu podobno nie wolno zbierac kasy

  • miki said

   Chłopaki ciężko pracują i nie mają czasu podać tego numeru:)

   zasilę i ja chętnie swoją cegiełką

  • Paweł Kruczyński said

   Popieram. Kiedyś było coś wspomniane że będzie konto, itp. a tymczasem nic.
   Ludzi nie trzeba namawiać wystarczy wrzucić tylko numer konta – nic więcej. Kto zechce wspomoże – i myślę że nie wypadnie to źle!
   =================================
   od p.b.: m.in. po to powstala Cywilizacja Zycia, lecz procedury prawne przeciagnely sie juz o miesiace, wiec ja nie klade w to stowarzyszenie wiele nadzieji

  • Paweł Kruczyński said

   „numer konta podobno grypa666 szykuje na nowy sajt zamiast bloga, bo tu podobno nie wolno zbierac kasy”

   Przecież nikt nie mówi aby ZBIERAĆ KASĘ! 😉 Nie musicie nic pisać ani o nic prosić – ale chyba OPUBLIKOWAĆ PRYWATNY NR KONTA autorów bloga – chyba możecie ? A co już nie wolno? Czy jest na to jakiś przepis prawny ? 😉
   ============================
   od p.b.: podobno jest

   • mizia said

    KIEDYŚ O TYM JUZ PISAŁEM BO PADŁ TEMAT-” PARTIA-ZBIERANIE KASY” doprowadziło to wtedy do wojny słownej z udziałem mnie i P.B ja to robiłem wtedy poto żeby bloga nie utracili na poczatku działalności a że p.B autentycznie uwierzył że był to z mojej strony atak na blog -to tylko świadczy o moim kunszcie „agenciurskim” – CEL ZAMIERZONY OSIĄGNĘŁEM-
    temat spadł z bloga i był spokój nieskromnie powiem że dzieki mnie ten blog wtedy został.
    ps. WSZYSTKO MUSI BYĆ ZROBIONE ZGODNIE Z ICH PRAWEM- NIE DAJCIE ŻADNEGO POWODU DO ……..
    daję wam słowo „agenciury” że jesteście pilnie obserwowani – ale to normalne procedury wam poswięcają ciut wiecej uwagi z tego powody że temat tu poruszany jest w 1 piatce tematów ‚WAŻNYCH’

   • Vebriq said

    o tym nie wiedziałem,że nie można tworzyć grup zorganizowanych przez internet-jedno więcej absurdalne prawo do zniesienia
    niech ktoś kto się na tym zna napisze czy istnieją jakieś ograniczenia prawne regulujące działanie blogów-ja nie mam bladego pojęcia

   • mizia said

    OPROSTU TRZEBA ZROBIĆ TO PO KONSULTACJI Z CHOĆBY DOBRYM BUCHALTEREM – A MOZNA TO ZROBIĆ SZYBKO I ZGODNIE Z” ICNIM -POLSKIM PRAWEM”

   • grypa666 said

    Nie mogę zbierać na firmowe, a prywatnego nie mam. Założę w poniedziałek, poradzę się
    ksiegowego jak to formalnie rozwiązać (podatki) i zamieszczę. Faktycznie, nie mamy
    kasy na działalność – to wyszło podczas wyjazdów w tym tygodniu, gdy Jane z własnej
    kieszeni placiła w Warszawie…

  • Lekarz said

   Ja regularnie co miesiąc wpłacam na konto p. Stanisława MIchalkiewicza, który prowadzi swój blog http://www.michalkiewicz.pl/
   Nie ma z tym żadnego problemu, a obywatelski obowiązek zostaje spełniony.
   Może Pan Piotr mógłby zapytać p. Michalkiewicza michalkiewicz@michalkiewicz.pl o przepoisy z tym związane.

   • hjk said

    Co do wpłat na konto Michalkiewicza to sam on pisał w artykule na blogu, że chyba nie ma w tym problemu. Każdy moze sobie założyc własną stronę i zaapelować na niej o wpłaty na poodane tam konto. Co innego jest z tzw. „zbiórką publiczną”, kiedy robi sie to samo, ale publicznie nagłasnia i prosi o wpłaty, (bo taka jest m. nimi różnica, jak sie zdaje), to wtedy musi na to zezwolić mswia

  • bloff said

   Na początek może być i sam Paypal.

 3. Paweł Kruczyński said

  I jeszcze z innej beczki, co do usuwania wpisów.. Bo widzę, że się robi z tym straszny burdel. Macie tu hierarchiczny układ postów – i dobrze. Kiedy ktoś napisze jakąś głupotę pod którą podepnie się kilku komentatorów a następnie usunie się wpis nadrzędny – pozostałe, podrzędne wpisy lądują na dół bez ładu i składu. Wynik tego już znamy – niejasności, zarzuty, etc.

  Zamiast kasować cały wpis lepiej jest wyedytować jego treść usuwając zawartość a pozostawiając np.
  OCENZUROWANO: BO TO AGENT 😉
  ==================================
  od p.b.: ‚robi sie burdel’ bo taki jest agenciurski cel; zamiatanie z wyrzuceniem do kosza ma te zalete dla naszych normalnych blogowiczow, ze zwalnia cenna przestrzen i odciaza od skrolowania; bedziemy wiec kontynuowac te prostacka (sprzataczka) metode, chyba ze zglosicie sie do pomocy

  • cavaderous said

   w utrzymywaniu burdelu najlepszy jest alfons, który panuje nad dziwkami…trzeba by go znaleźć, aby pozamiatać tą wylęgarnię syfu…

   pozdro

  • grypa666 said

   Nie jest to proste, poza tym zrobił sie jakiś bug w oprogramowaniu Wrdpressa, że komentarze nie wchodziły hierarchicznie i ludzie przestali kumac o co w ogóle chodzi. Dzisaij zrobiłem „reset” z 4 stopniami hierarchii i na razie jest ok.

  • cavaderous said

   chyba mnie źle zrozumieliście bo chodziło mi o „alfonsów” czyli robiących tu bałagan i siejących zamieszanie i nawet psujących tą stronę…nie chodziło mi o ludzi , którzy ta stronę tworzą …

 4. allseiingeye said

  Kolejna smutna historia! Młoda kobieta dostała szczepionkę przeciwko grypie, zobaczcie co się stało:


  ===================================
  od p.b.: przecie to juz tu bylo z dziesiec razy od kilku tygodni…

  • nui said

   Dostała bo chciała, faktycznie smutne jak upośledza się ludzi z powodu zakłamania i żerowania na ich niewiedzy.

  • grypa666 said

   Można to wsadzac 10 razy i będze ok. Nie wszyscy to widzieli – jest to wyraźny dowód na trujący charakter szczepionek. To, że nie szkodzą każdemu nie świadczy że są nieszkodliwe. Alkohol też szkodzi bardziej Japończykom niż Rosjanom.

 5. Dominik said

  za stroną http://zbawienienews.blogspot.com/


  Dopiero wczoraj, podstępem Obama podpisał drakońskie prawa, które nie miały szansy na wygranie głosowania Kongresu przez ostatnie 10 lat. Z powodu znikomej szansy na przeforsowanie tego nieludzkiego aktu użyto podstępu i podkładając program prawa pod jeden z militarnych projektów, który został przez Kongress zaaprobowany, Prawo Nienawiści zostało podpisane przez Obamę odbierając całkowicie wolność słowa każdemu Amerykaninowi stawiając tym samym USA na identycznym poziomie wolności jaką posiadała sowiecka Rosja, czy nadal posiadają Chiny czy Korea Pólnocna.

  Oficjalne pro syjonistyczne media nie podają oczywiście RZECZYWISTYCH implikacji oraz RZECZYWISTYCH celów wprowadzenia takich drakońskich praw oraz przyczyn, dlaczego prawa takie zostały w końcu podpisane oraz dlaczego przez 10 lat Kongres USA nie był w stanie ich przegłosować, pomimo wielkiego nacisku ze strony najpotężniejszej żydowskiej organizacji ADL.

  Planowane ujawnienie dokumentów na temat UFO

  Według tego źródła – http://www.examiner.com/x-2383-Honolulu-Exopolitics-Examiner~y2009m10d21-Official-disclosure-of-extraterrestrial-life-is-imminent# prezydent Obama przygotowuje się do obwieszczenia informacji o istnieniu Aliens (Obcych).

  Artykuł ten (nie udaje sie go przetłumaczyć na Google Translator) twierdzi, że w lutym ubiegłego roku w dniach 12-14 lutego 2008 odbyła się w ONZ tajna konferencja, na której zadecydowano, że ujawni się wiele dokumentów na temat UFO, które dotychczas były sklasyfikowane jako dokumenty ścisle tajne.

  Łącząc te wszystkie detale nietrudno zauważyć, że scenariusz w kierunku NWO jest realizowany z żelazną konsekwencją.
  ===============================
  od p.b.: dla niewtajemniczonych: ufo, kosmici maja wraz z new age, ekumenizmem i wydarzeniami na ziemi jak wojny i pandemie przygotowac nas na spektakl iluminacko-satanistyczny pt. przyjscie mesjasza z kosmosu

  • navajo88 said

   To by się zgadzało ,wywołać strach i panikę oto cel żądzących ,a do tego celu najlepiej jest posłóżyć się OBCYMI!!!!!!. I ten fakt prawdopodobnie nastąpi tak gdzieś około 2012r

  • Brenda said

   No pislam juz o owych wiesciach od Dawida Wilcocka. Moze cos tam facet faktycznie wie. Zgadzam sie, ze moze to byc show na rzecz NWO. Teraz cos skrobne o powyzszym, ale prosze tego nie brac jako odbieganie od tematu lub proby agenciarskie. Poprostu zaobserwowalam pewne manipulacje ludzmi. Przez pare miesiecy obserwuje „przekazy od Plejadan” niejakiego Mike’go Quisney’a. Obiecuje sie tam „wniebowstapienie” ludzi, wkroczenie w piaty wymiar, ujawnienie sie obcych cywilizacji, ktore sa nam przyjazne i chca nam w tym przejsciu pomoc. Oczywiscie wymienia sie tu Obame jako jednego ze zbawcow (tylko jak ma sie do tego grypai stan wyjatkowy?) i jako sily ciemnosci Illuminatow.Niezle namieszane, nie?
   A co do tego show: obiecuje sie , ze bedzie bajkowo, udostepnia nam technologie, medycyne, odmlodzenie, zwyciestwo nad zlem i nastanie nowej Ziemi. Nawet bedziemy mieli mozliwosc podrozowania i osiedlania sie na innych planetach. Oczywiscie jak sie pojawia to beda fajerwerki i ogolna ekstaza. :/
   No i teraz gwozdz programu: ale, gdyby zdarzylo sie nam przy tym zejsc z tego swiata to mamy sie nie obawiac, bo to takie naturalne i zgodne z natura kosmosu.
   Czyli co? Przygotowuje nam ktos piekne zejscie z tego padolu i proponuje samowolne przejscie na tamty swiat?
   Wyglada mi to na manipulacje i probe podporzadkowania ludzi gdzie sie da i jak sie da.
   Ponizej podaje linka dla tchy co maja czas i chca sie rozerwac:
   http://www.treeofthegoldenlight.com/First_Contact/Channeled_Messages_by_Mike_Quinsey.htm

   • zyta said

    Tez mnie interesuje udzial obcych w zyciu na Ziemi i czytajac rozne rzeczy na ich temat dochodze do wniosku, ze strasznie kreca, bardziej niz ludzie wg Phila Schneidera.
    Czytajac „Ksiege Urantii” poczatkowo bylam sklonna wierzyc we wszystko co tam napisane, zwlaszcza, ze podaja wiedze, ktora dopiero po latach zostala odkryta (wiekszosc jeszcze nie odkryto, czy nie potwierdzono raczej). Ale mimo wszystko cos mi tam nie gra.
    Mysle, ze we wszysztkim moze byc ziarno prawdy i nie nalezy niczego lekcewazyc.

  • mizia said

   DO P.B – przedstawienie widzicie ale sedna i meritum nie widzicie – TO DLATEGO ZE JEST TAK JAK Z ILUZJONISTĄ
   ps. wszystko co powyze napisałeś jest PRAWDOPODOBNE jedynie nie urzywajcie słowa KOSMOS ,Z KOSMOSU -bo to zwyczajnie nieprawda na 100 % jesli ta sprawa ma być upóbliczniona w co osobiscie watpie to BEDZIECIE ZDZIWIENI JAK MOGLIŚCIE TEGO NIE WIDZIEĆ.
   — TA SPRAWA JEST UKRYTA NA WIDOKU- nieumiem tego lepiej wyjasnić bez ………… dla mnie

   • Brenda said

    Czyli mamy sami sie domyslac kolejne pol roku? Oczywiscie jak Bozia da. Daj zyc czlowieku! 3981720 Bez obawy z mojej strony. Jestem daaaleko.

   • mizia said

    powiem krótko NIEMA ZADNYCH OBCYCH Z KOSMOSU
    CO NIE WYKLUCZA ISTNIENIA OBCYCH i całej tej otoczki jako nie prawdziwych informacji
    prosze POMYŚL ZASTANÓW SIĘ SAM NA TO WPADNIESZ JEŚLI ZASTOSUJESZ -LOGICZNY TOK ROZUMOWANIA.

   • eteryczna ziemia said

    Kto pomoże ludziom – z ksiazki Wielkie przepowiednie losów ludzkosci Amadeusa Voldben’a: „My -czytamy w przekazach – wezwani jesteśmy, by natychmiast przygotować gigantyczną operację ratunkową, która w okreslonym momencie nadejdzie z zewnętrznej przestrzeni…………Wtedy własnie wkroczą do akcji latające talerze; będą miały miejsce ewakuacje na wielka skalę za pośrednictwem teletransportu na statkach kosmicznych Nastapia masowe lądowania, kiedy zostanie osiagnięty >punkt bez powrotu<………….Kiedy desperacja siegnie scczytu, my przybędziemy z przestrzeni w taki sposób, że wszyscy beda w stanie to zrozumieć: ludzie nas zobaczą, usłysza i będą mogli do nas dotrzeć…….. Będziemy działać jak błyskawica, w jednej sekundzie…..Ewakuujemy masowo ludzi zabierając ich do gigantycznych statków kosmicznych, zbudowanych specjalnie w tym celu……Osoby cierpiace, chorzy, ranni,a także kaleki, ludzie z wrodzonymi wadami…….będą uzdrowieni i stana się całkowicie zdrowi po wejsciu do statków kosmicznych………….Po ewakuacji Ziemia na chwilę wstrzyma swój bieg.Potem zawiruje, a następnie zadrzy: drżenie szybkie niczym błyskawica…..Wówczs dokona sie całkowita odmiana: tam, gdzie istniał lad, będzie morze, a gdzie może -lad. Powierzchnia Ziemi zostanie oczyszczona……Eteryczne ciało Ziemi, tj. atmosfera zostanie pozbawiona radioaktywności………

  • grypa666 said

   UFO, UFO, UFO. Mobilizacja Świata przed Inwazją! Powołanie rządu Światowego do obrony przed Inwazją! Czyż nie ma lepszego pretekstu do powołania globalnej dyktatury? To jest jeden z wielu alternatywnych planów. Te wszsytkie „crop circles” czy dziwne uszkodzenia ciał bydła w USA, relacje o Nibiru mają jeden cel. Może się myle, ale na logikę:
   odległości między gwiazdami są tak wielkie, że potrzeba niesłychanej ilości energii lub czasu by je przebyć. Najeźdźcy z Kosmosu musieliby mieć wielka przewagę technologiczną nad nami, więc nie byłoby dla nich problemem unicestwienie nas w kilka dni. Pomyślcie sobie co by to było gdyby jeden czołg pojawił się na polach jakiejs bitwy w Średniowieczu.

   • mizia said

    NIEMA NAJEŻDŻCÓW Z —KOSMOSU—
    ANI WOGÓLE NAJEŻCÓW -SĄ OBCY -GATUNEK i nie chodzi o zadne pierdoły z jaszczurkami i innymi dupersznytami
    A POZATYM DAJCIE JUŻ Z TYM SPOKÓJ TO JEST SPRAWA 3 RZĘDNA W TEJ CHWILI

   • Jack Ravenno said

    ok ok – tylko jedno wtrącenie

    (cytat)
    odległości między gwiazdami są tak wielkie, że potrzeba niesłychanej ilości energii lub czasu by je przebyć

    Eee… a wogóle gwiazdy jako takie istnieją? Czy może są to tylko obrazy? Raczej nie jesteśmy w stanie tego odróżnić 🙂 Czy nieboskłon to jest faktycznie prawdziwość najprawdziwsza, czy też wielki ekran albo inny hologram.

    TO TAK NA MARGINESIE

    pzdr

    P.S. Ufo i inne wymieniane powyżej to ściema 🙂

    To tak na marginesie

   • Vebriq said

    przecież to czyste absurdy,zwykła śmierć jest bardziej prawdopodobna
    nie ma inteligentnych kosmitów,jest natomiast pseudoreligia,która w nich wierzy i na nich zarabia
    a gdyby jednak byli to ja na to nic nie poradzę,więc po co o tym myśleć?myśl;myślmy o oporze wobec niebezpiecznych szczepień

 6. chrumkacz said

  Nie wydaje sie wam ze najprostszym argumentem przeciw szczepionce jest stwierdzenie ze jesli wirus na Ukrainie naprawde zmutowal,to szczepionka i tak jest juz przeciez nieaktualna? Tylko bardzo dziwne jest ze „mutacja” mialaby nastapic w kraju w ktorym chyba jeszcze tydzien temu bylo mniej zachorowan na swinska grype niz u nas. :/
  ============================
  od p.b.: zapominasz ze od 9/11 obowiazuja nowe prawa naturalne, np. stal topi sie ponizej punktu jej topnienia, niemiecka zdezaktualizowana scypionka + zmutowany h1n1 = leczenie

  • navajo88 said

   A zauważykiście że dzisiaj jużwszystko ucichło ,,,co hahahahaha

   • mizia said

    normalna procedura im gorzej tym ciszej
    ps. czy w kochanych mediach masz obszerne informacje na temat AFGANISTANU -CHOCBY TAKIE JAK NA POCZATKU WOJNY W IRAKU – NIE – pomysl wiec dlaczego
    na ukrainie sytuacja – TRAGEDIA EUROPA SRA W GACIE ALE MUSI TRZYMAC MORDKE W KUBLE.
    pisze to jako doswiadczony agenciura – do poniedziałku wszystko peknie

   • grypa666 said

    Na Ukranie jest źle. To zupełnie inny wirus.

   • anita said

    @grypa:a skad wiesz ,ze to wirus?Czy tylko tak piszesz ,zeby pisac.Poprosze o link,w ktorym sie mowi ,ze znalezli tego wirusa.Wtedy uwierze.Inaczej post zostanie wykasowany,he ,he.To Wasze metody zdaje sie.
    Widze ,ze zostala tu wykasowana cala mas postow krytycznych w stosunku do P.B.czyli zostana sami swoi.Powtorka z rozrywki.No,ale to Waszym zdaniem sami agenci byli,he,he.Trzeba dostrzec najpierw belke w oku swoim.Ale chyba za duzo wymagam.

  • Brenda said

   A ja nie kumam dlaczego sadzicie, ze producenci swinskiej sa tam malotworczy? Przeciez mogli stworzyc jeczcze grype konska, kacza, kozia, osla… Jak sie nie da wszczepic swinskiej to przeca mozna podrzucic inna, nie? jak jakies panstwo nie ma kasy na „sczepionki” to mozna zaaplikowac w inny sposob. No przeciez nie bede wam tlumaczyc jak krowie na rowie! ;)Kazda zaraza jest dobra ( 😦 ) jak sie chce osiagnac zamierzony cel: depopulacja. No i wcale bym sie nie zdziwila jakby ten nowy wirus Ruskie zasadzili. Oslabienie sasiada moze byc oplacalne…

   • grypa666 said

    W artykułach angielskojęzycznych mowi się o „pneumonic plague”, np: http://mignews.com.ua/en/categ386/articles/376396.html

   • anita said

    No wlasnie-pisza o zapaleniu pluc.A nie mowia nic o tym ,ze to wirus je wywolal,tak jak to sugerowales w poscie powyzej.Jest wyraznie napisane ,ze przyczyna tego zapalenia jest nieznana.Dobrze ,ze zalinkowales.

   • mizia said

    http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/frontpage

    paradoksalnie tu moze paśc odpowiedż co wywołało EPIDEMIĘ NA UKRAINIE
    RADZĘ TO INFO MONITOROWAĆ MOZE TAK BYĆ ŻE POLACY JUŻ-SŁÓZBY- WIEDZĄ BO POCICHU SZUKAJA MIEJSC W SZPITALACH
    DO WIECZORA POWIEDZĄ ILE MAJĄ ŁÓZEK PRZYGOTOWANYCH NA ……narazie jest w polsce zabezpieczonych 2500 łózek

 7. oko1 said

  Tez popieram aby wreszcie udostepnic numer konta na wplate dowolnej kwoty za dobra robote. Mozna by bylo zrobic cos podobnego jak ma Michalkiewicz http://www.michalkiewicz.pl/
  skoro pan Michalkiewicz moze miec konto to dlaczego ten blog i jego zalozyciele nie moga miec tez konta ?
  Bardzo pomocne byloby konto PayPal.

  pozdrawiam
  Alleluja i do przodu !!

 8. zyta said

  Pod tym linkiem:
  http://www.eioba.pl/a81038/influenza_grypa_hiszpanka_i_grypa_ptasia_leczenie_a_urok_propagandy
  znalazlam duzo wiedzy na temat roznych gryp jak m.in.objawow, powiklan i leczenia srodkami naturalnymi a takze info.:

  „Odporność Wirusa na Czynniki Fizyczne i Chemiczne

  Unieszkodliwienie (inaktywacja) wirusa ptasiej grypy może odbywać się:
  • w temperaturze 56° C przez 3 godziny; 60° C przez 30 min,
  • w środowisku kwaśnym,
  • przy użyciu utleniaczy,
  • przy użyciu siarczku sodu
  • przy użyciu środków dezynfekujących zawierających: formalinę i związki jodu,
  Wirus pozostaje żywotny długi okres w tkankach, kale, jak również w wodzie.”

  Naprawde duzo sie dowiedzialam (oprocz propagandy, trzeba troche uwazac), czego jeszcze nie wiedzialam. Polecam.

  Troche strach (przed skasowaniem) ale podam dla Mery: zyta.sz@gmx.at

  • grypa666 said

   Mamy do dyspozycji Flusimine, działa na wszystkie wirusy, z przeziebieniem włącznie. Polski producent czeka na decyzję z centrali w Szwajcarii, ale na pewno bedzie dostępna w Polsce. Przetestowalismy na sobie – po wzieciu 3 dawek w nocy byłem nazajutrz całkiem ZDROWY. Flusimine działa nawet zabezpieczając przed HIV-em, choć trzeba aplikowac neico inaczej (doodbytniczo).

   • anita said

    To ja poprosze linki do ekspertow,chyba,ze autorow blogu nie dotyczy?.Antybiotyki sa be,a flusimine dobre ,bo to znajomy grypy.

   • grypa666 said

    Do TW „Anita”: Nie „znajomy grypy”, tylko czytelnik blogu, sam sie zgłosił, rozmawialismy z nim, próbowaliśmy produkt. Sąd wiesz że znajomy, śledzisz nas?

   • anita said

    @grypa:jak kazdy dobry „agent” usiluje sie wykazac i zarobic na chleb.I wiem ,ze byl post ,na ktorym pisales ,ze to znajomy ,ale jak widze juz zostal wykasowany.Sam sie zdradziles drugim pytaniem.
    Radkowi tez probowales wmowic ,ze ma obsesje kasownia jego postow,tylko ,ze jego post tez czytalam i wiem ,ze zostal wykasowany.Nie wszyscy maja krotka pamiec.Ale teraz poszliscie dalej ,i kasujecie nawet wlasne ,bo okazalo sie ,ze robicie tu reklame jakichs lekow swoim znajomym.
    Bo wiesz wbrew temu co sie uwaza, to nie samych glupkow w moim zawodzie zatrudniaja.
    No to jak z tym linkiem od ekspertow bedzie?Bo inaczej wykasuje za zasmiecanie blogu he ,he.Jako „agent” mam przeciez mozliwosci ,nie?

 9. tmsz said

  Ukraina wycofała się z podanej wczoraj liczby ofiar. Z 11 zrobiło się 3. Ciekawe ile z tych trzech to SG.

  • Lekarz said

   Rozmawiałem wczoraj a moim kolegą anestezjologiem ze Lwowa, który pracuje w szpitalu dziecięcym. W jego szpialu nie było zgonów dzieci z powodu wirusowego zapalenia płuc. Szczyt zachorowań był o kilka dni wcześniej (początkowo nie nagłaśniano tych informacji). Powiedział, że u nich co roku jest okres wzmożonych zachorowań na grypę, ale tym razem media wywołały panikę (ludzie wykupili wiele produktów, np. maski chirurgiczne). On to wiąże z kampanią prezydencką.

   • grypa666 said

    „Lekarz”, To by się zgadzało – mój kuzyn był na Ukrainie zanim wybuchła „pandemia” w mediach, mówił że już od jakiegoś czasu wszyscy choruja.

   • Lekarz said

    Przeciwnie. Wszyscy nie chorują. Większość ludzi jest zdrowa. Zachorowalnośc i umieralność są wyolbrzymiane.

   • anita said

    @lekarz:nie licz ,ze Ci uwierza,bo Twoja informacja nie pasuje do panikarskiej atmosfery tego blogu.Im wiecej ludzi sie da nastraszyc tym lepiej.Konkuruja z glownymi mediami.Ja tam Twojej informacji wierze.A anestezjolodzy to wedlug mojej skromnej wiedzy najlepiej poinformowana grupa medyczna, poniewaz skupiaja wiedze ze wszystkich dziedzin szpitalnych.Bo jak trwoga ,to sie wola anestezjologa.Takie kawalki opowiadali moi znajomi u cioci na imienianach.Tak,tak,bo „agenci”tez ludzie znajomych maja.Trzeba przeciez wiedziac co w trawie piszczy,he,he.

   • hjk said

    @anita
    tak sie widze przejełas nazwaniem cie agentką, ze całkiem, całkiem się wczuwasz…)))
    Jeszcze naprawde zostaniesz..)))

  • zyta said

   Na temat tego „wyolbrzymiania” czy siania paniki -mozna rowniez w ten sposob powiedziec o wszelkich wojnach, Oswiecimiu, komorach gazowych i t.p.
   W koncu co to jest pare milionow ofiar np. II wojy swiatowej w porownaniu do reszty ludzkosci pare miliardow…, ktora przezyla.
   Wobec powyzszego czym my sobie w ogole zawracamy glowe?

 10. ALFA said

  http://www.haaretz.com/hasen/spages/1124783.html

  tu nas zajmują grypą a Liban raportuje szykowanej inwazji IZRAELA na swój kraj

  • grypa666 said

   Znow na Liban? Oni są walnieci z tym Wielkim Izraelem. Mogli sobie wziać Madagasar, nie chcieli – może by wezmiemy? Lepszy klimat niż w Polsce.

 11. krzysiek said

  Świetne zestawienie właściwości składników preparatów w artykule
  „CEL KAŻDEJ SZCZEPIONKI NA H1N1: IMMUNOTOKSYCZNOŚĆ, NEUROTOKSYCZNOŚĆ I STERYLIZACJA”
  http://www.infowars.com/the-goal-of-every-h1n1-swine-flu-vaccine-immunotoxicity-neurotoxicity-and-sterility/

  • Lekarz said

   Dzięki za ten artykuł. Rewelacja!
   Mam tylko jedno pytanie: czy na tej liście nie ma szczepionek firmy Baxter?

 12. Ejdam said

  Słuchjci, czy zauważyliście że, tak jak wczoraj wiadomości o Ukrainie były na wszystkich portalach jako wiadomość dnia, tak dzisiaj nie ma na ani jednym (oprócz anty-psychozowej rp), o co tu chodzi?

  • grypa666 said

   Są natomiast na stronach zachodnich. Lekkie opóźnienie? Może coś jeszcze wybuchnie na Ukrainie?
   Czekam na odpowiedź z Drohobycza – mam tam kontakt.

 13. Ewa z Niemiec said

  Hallo,ja pisze z Niemiec.Wczoraj moj tesc szczepil sie przeciwko nowej grypie.Ma 3 razy w tygodniu dializy i lekarze uznali,ze musi sie zaszczepic.Zaczynam sie obawiac o jego zycie.

 14. hjk said

  chodzilo o te z metodą BSM

 15. mizia said

  Z PRZED 10 MINUT Z ANGLII A KONKRETNIE SOUTHAMPTON
  PISAŁEM O TYM TYDZIEŃ TEMU OTÓZ JEST TAK BYŁY OSOBY KTÓRE WZIEŁY SZCZEPIONKĘ DOBROWOLNIE -PRZYMUSU NIE BYŁO-
  W CZWARTEK WIEKSZOSC OSÓB PRACUJACYCH W CHALI POCZUŁA SIE ŻLE W PIATEK NIE BYŁO W PRACY 60% ZAŁOGI ŁACZNIE Z MOIM BRATEM W NOCY Z CZWARTKU NA PIATEK MIAŁ GORACZKĘ 40 STOPNI I BÓLE GARDŁA TERAZ MA 38 UTRZYMUJACE SIE ZA 2 GODZINY BEDZIE ZNOWODZWONIŁ
  A TO CO PISAŁEM TYDZIEŃ TEMU:

  z komentarzy na blogu:

  mizia powiedział/a 24 październik 2009 @ 6:34 pm e

  WŁASNIE PRZED CHWILA ROZMAWIAŁEM Z BRATEM KTÓRY JEST W ANGLII U.K. Od poniedziałku maja rozpocząć obowiazkowe szczepienia w zakładach pracy DOWIEDZIELI SIĘ O TYM DZISIAJ NA KONIEC PRACY szczepic bedą jacyś ludzie z zewnatrz (AGENDA RZADOWA) podobno w całym w (zakładach pracy )uk dzisiaj było to ogłaszane po zakończonej dniówce. Osoby nieobecne maja byc odwiedzane w domach t/j miejscu zamieszkania gdzie bedą dokonywane szczepienia.

  =====================================================

  mizia powiedział/a 24.10.2009 o 20:01

  i jaszcze to Z UK a konkretnie Southampton : o 19 zadzwoniłem do brata zapytac o szczegóły tej akcji szczeień i okazało sie ze przedchwila była przedstawicielka agencji posrednictwa pracy w celu pobrania opłaty tygodniowej za mieszkanie wiec brat zapytał tej polki co z tymi szczepieniami odpowiedziała ZE ONA NIEWIE ALE AGENCJA DOSTARCZY NAJPÓŻNIEJ DO PONIEDZIALKU RANO-PRZED PRACĄ- DOKUMENTY DLA SWOICH PRACOWNIKÓW W JEZYKACH POLSKIM,PORTUGALSKIM,LITEWSKIM,ŁOTEWSKIM,SŁOWACKIM I ANGIELSKIM GDZIE WSZYSTKO BEDZIE WYJAŚNIONE -i w poządku ALE ODEBRANIE TEJ ULOTKI-DOKUMENTU MA KAZDY POTWIERDZIĆ PODPISUJAC znam anglików jest to nienormalna sytuacja żeby tam jakieś info przekazywane przez agencje A NIE ZWIAZANE Z PRACĄ LUB PŁACĄ BYŁY PRZEKAZYWANE ZA POKWITOWANIEM .
  ps. SKAD ONI MAJA TAKIE ULOTKI GOTOWE DO ROZDANIA…

  NASTĘPNE INFO SZCZEPIENIA TE DOTYCZYĆ MAJA PODOBNO NARAZIE ZAKŁADY PRODUKUJĄCE MIĘSO – RZEŹNIE ,UBOJNIE.
  tak mówia im Anglicy – koledzy z pracy. ale jak bedzie nikt nie wie

  • grypa666 said

   Nie mamy potwierdzenia z innych źródeł. Ale warto o tym napisac w osobnym wpisie – może się zgłoszą ludzie.

  • mizia said

   COŚ TEN CZWARTEK MI NIE PASUJE WSZĘDZIE OD CZWARTKU SIE ZACZYNA BAJZEL

   ATO Z POLSKI NIKT NIE PISZE DZIWNE

   http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/frontpage

   • Stiv said

    COS sie chyba szykuje (Stan Wojenny tez byl w niedziele rano) dzis juz melduja na tvn, ze Bialorus ma juz tez epidemie. Ani chybi rozwleka przej Swieto wszedzie… MYSLE TEZ ZE TO NIE PRZYPADEK, bo ich nie ma (raczej planowe dzialanie Iluminatow). Indexy ekonomiczne sa bardzo podejrzane od paru dni… KTOS chce odwrocic uwage, ze wszystko globalnie rozkradli i tylko iluzja w mediach wmawia nam „normalnosc”.Na TV-N niemieckiej bylo dzis glosowanie: „czy wprowadzic przymus szczepien?” 32% TAK, 68 NIE… ale bylo w trakcie, moze zmanipuluja wyniki?

  • mizia said

   WŁASNIE PRZED CHWILA BYŁA U BRATA PRZEDSTAWICIELKA AGENCJI PRACY ZOSTAWIŁA KARTECZKĘ PO POLSKU ZE KTO SIĘ ZLE CZUJE NIEMA PRAWA PRZYCHODZIĆ DO PRACY PRZEZ 5 DNI -ULOTKI MA PO POLSKU ,SŁOWACKU,PORTUGALSKU,LITEWSKU,ROSYJSKU-(dziwne),ANGIELSKU
   sprawa jest o tyle paranoiczna że np. LUDZIE ZATRUDNIENI NA KONTRAKTACH PRZEZ FABRYKE PRZEWAŻNIE ANGOLE -MOGĄ SOBIE BEZKARNIE NIEPRZYJŚĆ Z POWODU CHOROBY I NIC
   A IMIGRANCI ZATRUDNIENI SĄ PRZEZ AGENCJE JEŚLI KTOŚ NIE PRZYJDZIE TO -NIEMA PRACY DLA NIEGO NA ZAWSZE
   WIĘC WSZYSCY ZATRÓDNIENI ZA POŚREDNICTWEM AGENCJI IDĄ DO PRACY DEKLARUJAC ZDROWIE – ROZWLEKĄ NA BANK TAK JAK NA UKRAINIE
   .ps. na ukrainie liczba chorych to ponad 200 000 a przyczyną SĄ 3 RÓŻNE WIRUSY ŻADEN Z NICH TO NIE A/H1N1 media są ocenzurowane – mundurowi- JAKIEKOLWIEK INFO MOZE WYJSĆ TYLKO JESLI JEST WSKAZANY JAKO WINNY EPIDEMII A/H1N1
   TO OD ZNAJOMEGO Z UKRAINY.
   PS. SA PROBLEMY Z MAILAMI WYSŁANYMI z ukrainy -WYPAROWUJĄ kontakt z nim mam przez komore.
   jeszcze to W DONIECKU JEST CHORYCH OKOO 10 TYSIĘCY LUDZI.

   • grypa666 said

    Mizia, musimy miec potwierdzenie z innych źródeł. O tym, że na Ukrainie jest źle wiemy, ale czekamy na konkrety. Najlepiej jakby ktoś wysłał na zachód do jakiegoś uniwersytetu przesyłkę z krwia od chorych.

   • mizia said

    tu może być odpowiedż BO OFICJALNIE Z UKRAINY NIC NIE DOSTANIESZ a nasi nie maja interesu aby to ukrywać – czy to nie dziwne że otym niema w MEDIACH.

    http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/frontpage

  • ALFA said

   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9600

   JA SIĘ NIE SZCZEPIĘ!!!!

 16. kasia said

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/epidemia-na-ukrainie-choruje-okolo-90-tys-osob,1390503

  • mizia said

   SPRAWDŻ MOJE WPISY Z WCZORAJ JA PISAŁEM ZE OKOŁO 100 000 CORYCH -oni daja to dziś
   to znaczy ze mają MEDIA PRIKAZ PÓBLIKOWAC DANE Z 24 GODZINNYM OPÓZNIENIEM – TAKA PROCEDURKA – (znana agenciurom ze szkoleń)
   JA PODAŁEM Z INFO OD UKRAINCA ŻE W TEJ CHWILI JEST NA ZACHODNIEJ UKRAINIE OKOŁO 200 000 chorych + OKOŁO 10 000 W DONIECKU

 17. hjk said

  moment wybrali dobry – miliony ludzi rozjadą sie po rodzinach na Wszystkich Swietych i rozniosą zarazę…

 18. hjk said

  Takie małe political fiction, nie wiem, na ile prawdopodobne, co do ukrainy: czy bedzie powtorka moze byc z 17.09.39,
  pod pozorem paniki i chaosu wkroczenie bratniej czerwonej armii w celu ochrony czegoś tam, np gazociagu do europy. A do nas tez tylko ze z UE (niemiec)…

 19. hjk said

  Radio Maryja w wiad o 13tej. też powtarza, ze na Ukrainie jest H1N1, granica jest zabezpieczana, aby nie rozprzestrzeniac grypy…

  Ale IMHO juz jest za późno bo wiele ludzi wróciło w ostatnich dniach z Ukrainy

 20. kasia said

  Dzieci zaszczepione w szkole pomimo sprzeciwu rodziców
  Arkansas DHS zaszczepił 36 dzieci na świńską grypę pomimo sprzeciwu rodziców.
  V

 21. Aga Szczecin said

  Na Interii jest dzisiaj info o Ukrainie:
  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/epidemia-na-ukrainie-choruje-okolo-90-tys-osob,1390503

 22. mkecram said

  Plotki, fakty…a może to dżuma…

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7207532,Ukraina__walka_z_grypa_i_plotkami.html?skad=rss

 23. Antymaterialny@vp.pl said

  Proszę o to kolejne potwierdzenie informacji przez nas przekazywanych za pośrednictwem Antymaterialnego.

  http://wiadomosci.onet.pl/2070005,11,rosyjska_armia_cwiczyla_atak_na_polske,item.html

  • Lekarz said

   Ćwiczą chyba w niewłaściwym kierunku. Zgrożeni są od Wschodu (Chiny).

   • Antymaterialny@vp.pl said

    Według naszych informacji elity rotszyldowe zadecydowały już dawno, że Rosja pod pozorem pomocy swoim obywatelom ruszy na Ukrainę. Następnie Polska zostanie w jakiś sposób wplątana w konflikt z Rosją. Kaliningrad również będzie areną wojny

   • Lekarz said

    Ta wizja przypomina wyprawę kijowską Piłsudskiego w 1920 roku i smutne tego konsekwencje.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Wyprawa_kijowska_(1920)

 24. filipoza said

  Hmmm… coś się chyba psuje na blogu – nie można publikować „ad vocem”.
  Ciekawe dlaczego?

  Ten post jest odpowiedzią na:
  „od p.b.: filipoza, genialne! bein = lenin!

  no to teraz opowiedz nam o sobie…”

  „nowy na blogu?” Bynajmniej. Kilka postów tutaj ->
  https://grypa666.wordpress.com/2009/07/24/atak-na-usa-w-poniedzialek/
  Jak na ironię – broniłem tam w dwóch postach blog przed jak to Pan ich określa „prowokatorami”.
  Więcej, po wpisaniu w „gógla” takiej frazy do wyszukiwania ->
  filipoza site:grypa666.wordpress.com
  Generalnie w przeciwieństwie do Pana na pewno nie przepadam za chwaleniem się.
  O moich poglądach można dowiedzieć się więcej tutaj
  -> http://prawda2.info/search.php?search_author=filipoza
  Z okolic tego
  http://prawda2.info/viewtopic.php?p=120217&highlight=#120217
  postu dowie się Pan, że bronię tego co robicie ale krytykuję za metody – jak, z resztą, napisałem to wyżej.
  Cytatu o Leninie używam często tam gdzie ludzie nie potrafią dyskutować a zamiast tego zazwyczaj obrzucają innych wyzwiskami. Jest to ich główna metoda. Z doświadczenia wiem, że nie przynosi to dobrych efektów. Odkąd zadomowił się Pan na tym blogu przestałem go regularnie czytać i myślę, że nie jestem jedynym. Forma jaką się Pan posługuje jest odrzucająca – obrażanie innych, epitety, skróty myślowe godne dziennikarzy TVN-u.
  Przykładów podawać, myślę, że nie muszę – jaki jest koń każdy widzi. Jak uda znaleźć mi się więcej czasu to wynotuję.
  Idąc dalej w opisywaniu metod – przypomina mi Pan mojego ojca, który uważa, że posiadł monopol na poprawne widzenie rzeczywistości – każdy inny prezentujący swoje własne poglądy jest: agentem, prowokatorem, cymbałem, nieukiem, debilem itp. – generalnie kimś z kim nie warto rozmawiać ewentualnie należy go zniszczyć. Tutaj kończy się dyskusja (właściwie – nie może się nawet zacząć) a zaczyna się komunizm, faszyzm i tym podobne zamordyzmy.
  Nie chcę uogólniać ani obrażać całego starszego pokolenia ale jak spojrzymy na taki ciąg: Pani Brydak, Pan premier Kaczyński, Pani Senyszyn, Pan Bein – to niezależnie od tego jaką opcję prezentują, wspólną ich cechą jest brak poważnego traktowania dyskutantów. Są tak wsłuchani w samych siebie, są tak zajadli, że osobiście bałbym się takim ludziom przekazywać jakąkolwiek władzę. Co gorsza – nie rozumieją dlaczego ludzie się od nich odwracają, dlaczego, paradoksalnie, efekty są odwrotne od zamierzeń.
  Mam wrażenie, że jest to, w jakiejś mierze, nasza polska specjalność. Socjologowie nazywają to niskim kapitałem społecznym. Dalej to jest już tylko Rosja, Korea Północna, Chiny i tym podobne.
  Tak czy siak – wyrazy szacunku dla Pana, Panie Piotrze za podniesienie rękawicy – obstawiałem w jakichś 40%-ach, że Pan mój post skasuje.
  Pozdrawiam tymczasem,
  Filipoza

 25. filip0za said

  Hmmm… coś się chyba psuje na blogu – nie można publikować „ad vocem”.
  Ciekawe dlaczego?

  Ten post jest odpowiedzią na:
  „od p.b.: filipoza, genialne! bein = lenin!

  no to teraz opowiedz nam o sobie…”

  „nowy na blogu?” Bynajmniej. Kilka postów tutaj ->
  https://grypa666.wordpress.com/2009/07/24/atak-na-usa-w-poniedzialek/
  Jak na ironię – broniłem tam w dwóch postach blog przed jak to Pan ich określa „prowokatorami”.
  Więcej, po wpisaniu w „gógla” takiej frazy do wyszukiwania ->
  filipoza site:grypa666.wordpress.com
  Generalnie w przeciwieństwie do Pana na pewno nie przepadam za chwaleniem się.
  O moich poglądach można dowiedzieć się więcej tutaj
  -> http://prawda2.info/search.php?search_author=filipoza
  Z okolic tego
  http://prawda2.info/viewtopic.php?p=120217&highlight=#120217
  postu dowie się Pan, że bronię tego co robicie ale krytykuję za metody – jak, z resztą, napisałem to wyżej.
  Cytatu o Leninie używam często tam gdzie ludzie nie potrafią dyskutować a zamiast tego zazwyczaj obrzucają innych wyzwiskami. Jest to ich główna metoda. Z doświadczenia wiem, że nie przynosi to dobrych efektów. Odkąd zadomowił się Pan na tym blogu przestałem go regularnie czytać i myślę, że nie jestem jedynym. Forma jaką się Pan posługuje jest odrzucająca – obrażanie innych, epitety, skróty myślowe godne dziennikarzy TVN-u.
  Przykładów podawać, myślę, że nie muszę – jaki jest koń każdy widzi. Jak uda znaleźć mi się więcej czasu to wynotuję.
  Idąc dalej w opisywaniu metod – przypomina mi Pan mojego ojca, który uważa, że posiadł monopol na poprawne widzenie rzeczywistości – każdy inny prezentujący swoje własne poglądy jest: agentem, prowokatorem, cymbałem, nieukiem, debilem itp. – generalnie kimś z kim nie warto rozmawiać ewentualnie należy go zniszczyć. Tutaj kończy się dyskusja (właściwie – nie może się nawet zacząć) a zaczyna się komunizm, faszyzm i tym podobne zamordyzmy.
  Nie chcę uogólniać ani obrażać całego starszego pokolenia ale jak spojrzymy na taki ciąg: Pani Brydak, Pan premier Kaczyński, Pani Senyszyn, Pan Bein – to niezależnie od tego jaką opcję prezentują, wspólną ich cechą jest brak poważnego traktowania dyskutantów. Są tak wsłuchani w samych siebie, są tak zajadli, że osobiście bałbym się takim ludziom przekazywać jakąkolwiek władzę. Co gorsza – nie rozumieją dlaczego ludzie się od nich odwracają, dlaczego, paradoksalnie, efekty są odwrotne od zamierzeń.
  Mam wrażenie, że jest to, w jakiejś mierze, nasza polska specjalność. Socjologowie nazywają to niskim kapitałem społecznym. Dalej to jest już tylko Rosja, Korea Północna, Chiny i tym podobne.
  Tak czy siak – wyrazy szacunku dla Pana, Panie Piotrze za podniesienie rękawicy – obstawiałem w jakichś 40%-ach, że Pan mój post skasuje.
  Pozdrawiam tymczasem,
  Filipoza

 26. Antymaterialny@vp.pl said

  Widać, że dużo wyniosłeś z lekcji nazywając innych internetowymi tłumkami.
  Pisaliśmy dużo wcześniej i ostrzegaliśmy dużo wcześniej niż pojawił się Piotr Bein w Polsce, co możesz sprawdzić w internecie.
  Powoływanie się na Chrystusa i jednoczesne nazywanie kogokolwiek tłumokiem stawia wielki znak zapytania.
  Jeśli ludzie którzy swoich braci nazywają tłumokami mają ratować świat i Polskę to gratuluję. Na pewno takie zwroty przysporzą zwolenników, którzy będą jeździć ciężarówkami po Polsce i zrzucać ulotki.

  • anita said

   @Antymaterialny:ja awansowalam na TW „Anite” ,tylko mi numeru nie zdazyli przydzielic.Mnie sie podoba 007.Doszlo do tego ,ze kasuja nie tylko obce posty ,ale i swoje wlasne,w ktorym reklamuja nieznane blizej leki swoich znajomych bez zalinkowania.Potem mowia ,ze to nie znajomy, tylko blogowicz.I pytaja ,czy ich sledze.Czytac sie nauczylam jeszcze zanim poszlam do klasy podstawowej ,to wykorzystuje ta umiejetnosc z pozytkiem dla ludzkosci.Z pamiecia tez nie najgorzej.Jak wykasowali radkka ,to mu wmawiali,ze ma obsesje.Tylko ,ze ja ten post tez czytalam.No to tym gorzej dla mnie.Posty antymaterialnego przeczytalam do paru lat wstecz to co znalazlam,troche sie tego zebralo.Potwierdzam i byly to jedne z niewielu sensownych na onecie i nie tylko.Przeciez jako rasowy TW musze byc czujna i wylapywac wrogow ludu pracujacego,he,he.Serdecznie pozdrawiam i podzielam jedna z pasji.My „agenci” musimy sie trzymac razem,he,he
   Byl juz jeden taki co swiete obrazki w klapie nosil i tez chcial dobrze.A wyszlo jak zwykle.
   To tak jak ktos napisal ,ze jak slyszy ,ze rzad chce cos dla jego dobra zrobic ,to leci zakopywac zloto i gotowke do ogrodu.

   • Wojwit said

    @Anita
    Nie mogę wstawić swojej oceny Twoich wypowiedzi – ocenić gwiazdkami. System zliczający przekłamuje!

 27. Filipoza said

  Proszę o skasowanie moich postów z tego wątku.
  Szczerze mówiąc myślałem, że dostałem banika. (z ang. ban – przyp. filipoza 🙂 )

  Pozdrawiam,
  Filipoza

 28. Surfer said

  Filipoza, reklamowanie portalu „prawda” nie przysporzy pan Beinowi czytelnikow, zadaniem portalu prawda, prowadzonego przez pana rozowego bimiego i jemu podobnych, jest podawanie polprawd, odciaganie uwagi, szerzenie informacyjnej papki.
  To portal lewicy krtytykujacej syjonstyczna pseudo-prawice.
  Ze sprawami prawdy nie ma on nic wspolnego, a juz ze sprawami prawdy o Polsce absolutnie, poza ogolnie dostepnymi informacjami. To jeden z wielu protali na uslugach agentury.
  Przed umieszceniem linka na tej stronie do tych przebierancow, nalezaloby sprawdzic, kim sa ludzie prowadzacy forum „prawdy”, ale to juz nie moj problem.

  • Filipoza said

   Hmmm….
   Drogi Surfer,
   Oprócz epitetów niewiele można się od Ciebie dowiedzieć.
   Jako kontrprzykład na Twoje „łatki” podam twórczość Pana Ulickiego-Reka na owym forum.
   Nie było moją intencją promowanie forum „prawda” – nie odniosłem się ani razu z nazwy. Podałem jedynie odnośniki. Zazwyczaj nie używam pełnych linków. A tutaj dopiero uczę się korzystania z technicznych rozwiązań takich jak ukrywanie linków w sekcji href. Generalnie blogi „wordpress” są dosyć marnie przygotowane do pełnienia roli forum dyskusyjnego. Brakuje np. możliwości podglądu posta przed wysłaniem. A że ostatnio z wordpress’em coś jest nie tak, to chyba wszyscy widzą.
   Nawiązując do Twoich agenturalnych wywodów, ciekawi mnie czy ja również jestem „agenciakiem”?
   Przechodząc do sfery ogólnej.
   Moim zdaniem Twoje fobie wynikają z pewnej zastanej rzeczywistości gdzie media i dziennikarze zostali praktycznie zawłaszczeni przez „system korporacyjny”.
   Dociekliwi zadają sobie pytanie – dlaczego tak się stało?
   Dlaczego zaczynając od mediów ogólnopolskich kończąc na mediach lokalnych jest tak źle, że w większości, zeszmaceni dziennikarze pełnią funkcję lokajów tych, którzy więcej zapłacą? A płatnikiem jest ten kto ma kasę…
   Czy będą to rządzący, czy też służby specjalne, czy też Rockefeller ze swoją świtą, nie ma to znaczenia.
   Dopóki prosty człowiek nie jest w stanie obudzić się z demoralizującego matriksu, w którym żyje, gdzie każdą rzecz można kupić coraz taniej czy posiąść wręcz za darmo. Dopóki ten prosty człowiek nie zrozumie, że w jego interesie jest płacenie i utrzymywanie wolnej prasy i wolnych mediów a odwracanie się plecami od prostych, szybkich i tanich rozwiązań. Dopóty będzie musiał płacić słono za swoją wolność, często krwią niestety.
   Tak na prawdę, to co piszę wynika, zdaniem mym, wprost z chrześcijaństwa podczas gdy masom na całym prawie świecie udało się wmówić, że to już nie modne, niepotrzebne…
   Więc moje pytanie do Ciebie Surfer brzmi – czy są jakieś gazety, które w miarę regularnie kupujesz czy też dokonujesz jakiegoś finansowego wysiłku aby dbać o wolność w Polsce?

 29. Fidel said

  Polecam poniższy link do NYT Video (anglojęzyczna promocja szczepionek). Facet przyznaje, że będą ofiary śmiertelne ze względu na zaszczepienie się. Oceńcie sami:
  http://video.nytimes.com/video/2009/10/26/us/1247465376214/vaccine-shortfall.html?WT.mc_id=HL-D-I-NYT-MOD-MOD-M121-ROS-1009-HDR&WT.mc_ev=click

 30. Fidel said

  Polecam poniższy link do NYT Video (anglojęzyczna promocja szczepionek). Facet przyznaje, że będą ofiary śmiertelne ze względu na zaszczepienie się.
  Oceńcie sami:
  http://video.nytimes.com/video/2009/10/26/us/1247465376214/vaccine-shortfall.html?WT.mc_id=HL-D-I-NYT-MOD-MOD-M121-ROS-1009-HDR&WT.mc_ev=click

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s