Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Informacje z Ukrainy 31 października 2009

Posted by grypa666 w dniu 31/10/2009

Ponieważ dyskusja znów schodzi na temat tego co się dzieje na Ukrainie, rozpoczynamy nowy wątek na ten temat. Zostawimy go do dyskusji i uzupełnień na dzień dzisiejszy, mimo, że jest szereg nowych doniesień. Piotr Bein umiesci w międzyczasie w swoim blogu http://piotrbein.wordpress.com/2009/10/31/sprawozdanie-z…-26-28-10-2009/ sprawozdanie ze spotkan w tym tygodniu. Proszę o przysyłanie nam ważnych informacji na monitorpolski@yahoo.com
Coraz bardziej wygląda na to, że sporadyczne przypadki przeziebień i grypy (niekoniecznie świńskiej), a może i nawet sztucznie wywołane choroby, są podciągane przez media pod świńską grypę. by spowodować panikę i przygotować grunt pod szczepienia. Być może ma to też podtekst polityczny, pamiętajmy, że w przyszłym roku są wybory prezydenckie w tym kraju, a obecny prezydent ma tylko 3% poparcia.

Oto najnowsze doniesienia prasowe, w tym po angielsku (do przetłumaczenia)

1. Epidemia na Ukrainie: Choruje około 90 tys. osób, interia.pl
2. Ukraina: walka z grypą i plotkami gazeta.pl
3. SHOCK! Epidemic of pneumonic plague in Ukraine?
4. H1N1 Fatalities in Ukraine Generate Travel Restrictions
5. Ukraine Orders Mobile Military Hospitals  for H1N1 Caseload
6. WHO Team to Investigate Ukraine H1N1 Outbreaks
7. Ukraine Orders Mobile Military Hospitals  for H1N1 Caseload
8. “Plague epidemic” has reportedly killed 7 adults, with pneumonia claiming another 20  in the Ternopil region of Ukraine
9. ATYPICAL „PNEUMONIC PLAGUE” IS BEING SPREAD THROUGHOUT UKRAINE, NOBODY KNOWS HOW TO TREAT IT
10. Forum dyskusyjne (po angielsku)
11. Rosyjska armia ćwiczyła atak na Polskę, onet.pl
12. Janusz Korwin – Mikke : Cały 1 procent, Najwyższy Czas!, skan
13. Świńska grypa jest coraz bliżej granic Polski – typowa propaganda proszczepionkowa, przecież nawet władze Ukrainy twierdzą, że to nie wirus grypy jest tu winny.
14. Epidemia grypy na Ukrainie: 48 zmarłych, 150 tys. chorych, onet.pl
15. Zbawienna trucizna (DDT), Polityka
16. Meksyk czyści metro, tvn24
17. State of emergency to be imposed in Ukraine?, mignews.com.ua

Wybrane komentarze czytelnikow blogu i emaile (czas wg WordPressa):

 • Mizia, 2:11PM -WŁASNIE PRZED CHWILA BYŁA U BRATA (w Anglii,przyp. grypa666)  PRZEDSTAWICIELKA AGENCJI PRACY ZOSTAWIŁA KARTECZKĘ PO POLSKU ZE KTO SIĘ ZLE CZUJE NIEMA PRAWA PRZYCHODZIĆ DO PRACY PRZEZ 5 DNI -ULOTKI MA PO POLSKU ,SŁOWACKU,PORTUGALSKU,LITEWSKU,ROSYJSKU-(dziwne),ANGIELSKU. sprawa jest o tyle paranoiczna że np. LUDZIE ZATRUDNIENI NA KONTRAKTACH PRZEZ FABRYKE PRZEWAŻNIE ANGOLE -MOGĄ SOBIE BEZKARNIE NIEPRZYJŚĆ Z POWODU CHOROBY I NIC A IMIGRANCI ZATRUDNIENI SĄ PRZEZ AGENCJE JEŚLI KTOŚ NIE PRZYJDZIE TO -NIE MA PRACY DLA NIEGO NA ZAWSZE WIĘC WSZYSCY ZATRUDNIENI ZA POŚREDNICTWEM AGENCJI IDĄ DO PRACY DEKLARUJAC ZDROWIE – ROZWLEKĄ NA BANK TAK JAK NA UKRAINIE .ps. na ukrainie liczba chorych to ponad 200 000 a przyczyną SĄ 3 RÓŻNE WIRUSY ŻADEN Z NICH TO NIE A/H1N1 media są ocenzurowane – mundurowi- JAKIEKOLWIEK INFO MOZE WYJSĆ TYLKO JESLI JEST WSKAZANY JAKO WINNY EPIDEMII A/H1N1 TO OD ZNAJOMEGO Z UKRAINY. PS. SA PROBLEMY Z MAILAMI WYSŁANYMI z Ukrainy -WYPAROWUJĄ kontakt z nim mam przez komore. Jeszcze to: W DONIECKU JEST CHORYCH OKOO 10 TYSIĘCY LUDZI.
 • Mizia, 2:31PM : SPRAWDŻ MOJE WPISY Z WCZORAJ JA PISAŁEM ZE OKOŁO 100 000 CHORYCH -oni daja to dziś to znaczy ze mają MEDIA PRIKAZ PUBLIKOWAC DANE Z 24 GODZINNYM OPÓZNIENIEM – TAKA PROCEDURKA – (znana agenciurom ze szkoleń) JA PODAŁEM Z INFO OD UKRAINCA, ŻE W TEJ CHWILI JEST NA ZACHODNIEJ UKRAINIE OKOŁO 200 000 chorych + OKOŁO 10 000 W DONIECKU
 • Xagog, 8:20 pm Chłopak mojej znajomej ma bratową na Ukrainie.Dzisiaj z nią rozmawiali telefonicznie (zadzwonili specjalnie żeby się dowiedzieć co i jak) i ponoć powiedziała im że to tak tragicznie tam nie wygląda.Powiedzieli mi, że wszystko podciągają pod świńską grypę-wystarczy że ktoś jest przeziębiony lub coś go boli. Ja nie wiem co myśleć,bo wszystko co mamy to wiadomości z oficjalnych serwisów i niepotwierdzone informacje od pojedyńczych osób.Jeśli to propaganda to szybko wyjdzie na jaw,Ukraina to nie drugi koniec świata.Chyba że uszczelnią granice albo coś. Jedyna rzecz jaka mnie dziwi,o ile rzeczywiście zachorowania występują tam na taką skalę,to fakt że tak szybko to nastąpiło.Wirus przecież krąży po świecie od kilku miesięcy i nigdzie nie było zachorowań na taką skalę w tak krótkim czasie. Można to tłumaczyć pogodą,ale pogoda przecież też nie zmienia się z dnia na dzień.Tak czy siak też uważam za bardzo prawdopodobne,że cała afera z grypą ma służyć odwróceniu uwagi od czegoś. Grunt to nie wariować i odsunąć emocje na bok.

Komentarzy 211 to “Informacje z Ukrainy 31 października 2009”

 1. 44 said

  Mizia a to nie twojego brata mieli przymusowo szczepic w poniedziałek przypadkiem? Przynajmni tak napisałeś tydzień temu…że ma to robic agenda rządowa, pod przymusem itp pierdoły…No to pytam? Zaszczepiony czy może pisałeś pierdoły tylko przyznać ci się nie chce?

  • mizia said

   TEN POST PRZYTOCZONY PRZEZ GRYPA666 jest odpowiedzia na ten
   A TU MASZ ODPOWIEDŻ

   mizia powiedział/a
   31 październik 2009 @ 1:09 pm

   1 Votes

   Z PRZED 10 MINUT Z ANGLII A KONKRETNIE SOUTHAMPTON
   PISAŁEM O TYM TYDZIEŃ TEMU OTÓZ JEST TAK BYŁY OSOBY KTÓRE WZIEŁY SZCZEPIONKĘ DOBROWOLNIE -PRZYMUSU NIE BYŁO-
   W CZWARTEK WIEKSZOSC OSÓB PRACUJACYCH W CHALI POCZUŁA SIE ŻLE W PIATEK NIE BYŁO W PRACY 60% ZAŁOGI ŁACZNIE Z MOIM BRATEM W NOCY Z CZWARTKU NA PIATEK MIAŁ GORACZKĘ 40 STOPNI I BÓLE GARDŁA TERAZ MA 38 UTRZYMUJACE SIE ZA 2 GODZINY BEDZIE ZNOWODZWONIŁ
   A TO CO PISAŁEM TYDZIEŃ TEMU:

   z komentarzy na blogu:

   mizia powiedział/a 24 październik 2009 @ 6:34 pm e

   WŁASNIE PRZED CHWILA ROZMAWIAŁEM Z BRATEM KTÓRY JEST W ANGLII U.K. Od poniedziałku maja rozpocząć obowiazkowe szczepienia w zakładach pracy DOWIEDZIELI SIĘ O TYM DZISIAJ NA KONIEC PRACY szczepic bedą jacyś ludzie z zewnatrz (AGENDA RZADOWA) podobno w całym w (zakładach pracy )uk dzisiaj było to ogłaszane po zakończonej dniówce. Osoby nieobecne maja byc odwiedzane w domach t/j miejscu zamieszkania gdzie bedą dokonywane szczepienia.

   =====================================================

   mizia powiedział/a 24.10.2009 o 20:01

   i jaszcze to Z UK a konkretnie Southampton : o 19 zadzwoniłem do brata zapytac o szczegóły tej akcji szczeień i okazało sie ze przedchwila była przedstawicielka agencji posrednictwa pracy w celu pobrania opłaty tygodniowej za mieszkanie wiec brat zapytał tej polki co z tymi szczepieniami odpowiedziała ZE ONA NIEWIE ALE AGENCJA DOSTARCZY NAJPÓŻNIEJ DO PONIEDZIALKU RANO-PRZED PRACĄ- DOKUMENTY DLA SWOICH PRACOWNIKÓW W JEZYKACH POLSKIM,PORTUGALSKIM,LITEWSKIM,ŁOTEWSKIM,SŁOWACKIM I ANGIELSKIM GDZIE WSZYSTKO BEDZIE WYJAŚNIONE -i w poządku ALE ODEBRANIE TEJ ULOTKI-DOKUMENTU MA KAZDY POTWIERDZIĆ PODPISUJAC znam anglików jest to nienormalna sytuacja żeby tam jakieś info przekazywane przez agencje A NIE ZWIAZANE Z PRACĄ LUB PŁACĄ BYŁY PRZEKAZYWANE ZA POKWITOWANIEM .
   ps. SKAD ONI MAJA TAKIE ULOTKI GOTOWE DO ROZDANIA…

   NASTĘPNE INFO SZCZEPIENIA TE DOTYCZYĆ MAJA PODOBNO NARAZIE ZAKŁADY PRODUKUJĄCE MIĘSO – RZEŹNIE ,UBOJNIE.
   tak mówia im Anglicy – koledzy z pracy. ale jak bedzie nikt nie wie

   • 44 said

    No wiec właśnie. Tydzień temu napisałaś, że maja ich obowiązkowo szczepić…ma to robić agenda rządowa…czas pokazał, że pisałaś bzdury…Ja nawet nie otrzymałem informacji, że moge tą szczepionkę wziąć. Ani NHS ani „agenda rządowa”, ani w pracy, ani w przedszkolu, ani znajomi nic nie wiedza, ani anglicy, ani polacy, ai ci ktorzy robią w piekarniach, ani ci któryzu robią w fabrykach, na buowach, w rzezniach…wiec błagam daruj sobie pisanie bzdur. Ale ten blog przyjmuje przecież wszystko prawda?

   • Wojox said

    Niestety nie wszystko nie prawda. Robię z synami koło Preston. Moja firma dała formularze, w którym były dwie opcje. 1. Chcę się zaszczepić. 2. Nie wyrażam zgody.

    Wybrałem 2 opcję…

   • navajo88 said

    Swińska grypa to przyszcz ,cala akcja nie wypaliła pamiętajcie!!!! teraz bendą grali na STRACHU!!! ,a przed czym ???????? .
    Mam takie przeczucie że wkrótce ogłoszą zagrożenie z kosmosu !!!!!!! i to będzie właściwa akcja !!!! ,pamiętajcie . Rok 2012 już za dwa lata i miejcie oczy szeroko otwarte , a zagrożenia nie będzie ,ale cała akcja będzie przedstawiona tak sugestywnie ,ze chej ,zresztą sami się przekonamy .
    W USA 85 procent amerykanów wieży w ufo i to wystarczy . Mam nadzieję że się mylę i oby tak było ,bo jak nie to wtedy będzie bardzo tródno się obronić , PANIĘTAJCIE !!!!!!!

   • Natan said

    Nie muszą ogłaszać zagrożenia z kosmosu, nawet gdy całkiem pokojowo nastawione Ufole zlecą się na ziemię i wyjdą ze swoich spodków, tylko niewielu ludzi nie okaże strachu, większość będzie mykać jak króliki w panice tylko z powodu atawistycznego lęku przed nieznanym.

   • E. said

    O obowiązkowych szczepieniach nigdzie ani słowa.Ani w TV ani w radiu.Druga sprawa – „ps. SKAD ONI MAJA TAKIE ULOTKI GOTOWE DO ROZDANIA…” Przyjmij do wiadomości,że UK to nie Polska w której brak pieniędzy na cokolwiek.Pewnie cię to zdziwi ale każda wiadomość szeroko dystrybuowana w formie ulotek lub broszur jest dostępna w UK w językach wszysktich dużych mniejszości etnicznych.(Czyli Polaków,Litwinów,Portugalczyków,etc.)Zasugeruj bratu naukę angielskiego,nie będzie musiał wtedy a)tyrać w rzeźni b)pracować przez agencję i gnieździć się w mieszkaniu wynajmowanym od agencji pracy(!) i c)dzięki jego znajomości angielskiego ani on ani ty nie będziecie siali dezinformacji.

   • mizia said

    odpowiem tylko na jedno z tego co piszesz
    ON TAM PRACUJE BO Z ZAWODU JEST RZEŻNIKIEM I NIBY GDZIE MA PRACOWAĆ A JEZYK ZNA W STOPNIU WYSTARCZAJACYM BO 20 LAT MIESZKAŁ W AUSTRALII .
    A ZWRACAJAC UWAGĘ NA GODZINE O KTÓREJ WCHODZISZ NA BLOG TO RACZEJ WSKAZUJE ZE TO TY MUSISZ TYRAĆ GDZIEŚ W KNAJPIE NA ZMYWAKU W UK – BO TAK PÓZNO WRACASZ W SOBOTĘ DO DOMU

   • E. said

    Wróciłem z pokazu ogni sztucznych(Guy Fawkes day)a biorąc pod uwagę treść twoich postów i znając realia życia w Anglii wciąż powątpiewam w znajomość angielskiego u twojego brata.Mieszkanie 20 lat w anglojęzycznym kraju niczego nie dowodzi – vide polskie getta na Greenpoint,Jackowie(NY) i choćby Ealing w Londynie. PS1. CapsLock. PS2. Żadna praca nie hańbi.(Jednak cię rozczaruję,nie pracuję na zmywaku,jestem mało znaczącym urzędasem w Councilu)

   • E. said

    Edit – Jackowo to Chicago przeca.

  • mizia said

   PATRZ NA DATY I GODZINY wtedy jest sens

  • mizia said

   zachorowali i szczepieni i nie szczepieni PROBLEM JEST W TYM CO BYŁO ŻRÓDŁEM ZACHOROWANIA W TAK MAŁYM GRONIE OKOŁO 120 OSÓB.
   PS. dziwi nagłe pojawienie sie wielu zachorowań w jednym czasie

   • Magda said

    tak jak na Ukrainie

   • Magda said

    ale tam nie było przecież szczepień,i mówi się o wirusie kalifornijskim.
    Skoro to ten szm szczep A?H1N1 to czemu „kalifornijski” a nie meksykański czy świński?

   • ALFA said

    Dla tego że wyszedł z Kalifornii i poszedł sobie do Meksyku tak jest kolejność

   • marslim said

    http://www.baxterbiotherapeuti…..ntact.html

    Ukraine

    Baxter Ukraine
    29 Beresnyakovskaya st
    02098 Kiev
    Phone: +38 044 4962410

   • marslim said

    http://www.baxterbiotherapeutics.com/eu/eu_contact.html

   • Stiv said

    Ja przypuszczam intuicyjnie, ze CI OD DEPOPULACJI juz tak zdezorientuja na wszelkie sposoby, ze NIKT NIKOMU I NIC juz udowodnic nie bedzie mogl. Podejrzewam wieloskladnikowy czynnik (wiele odmian grypy) plus cos w rodzaju katalizatora moze. Od dawna wirolodzy obawiaja sie mutacji roznych gryp w morderce na jesieni.A co rozsiano/rozsieja i jak (np. CHEMTRAILSAMI lub przez „zlych agentow” w sprayach w tlumie) to sie nie dowiemy nigdy, jesli bedzie masowy pomor.Taki chaos dobilby nasza cywilizacje.Pandemia bylaby tylko ZAPALNIKIEM bomby chaosu w zaopatrzeniu w zywnosc, prad, gaz, wode, paniki itp. ONI maja na pewno „plan B, C, D” itd. i dopasowija sie do rozwoju sytuacji jak sam wirus… niestety czarno to widze…

   • Ripsonar said

    Czyżbyś trafnie przeczuła z tymi odmianami grypy + katalizatorem np Dzumą (oby jednak to nie była czarna śmierć…)
    Wszystko przybrało obrót szybkie mknącej kolejki linowej której zabrakło hamulców…

   • anita said

    W srodowisku ,ktore ja znam ,pewne niezbyt silnie wyrazone objawy uboczne mieli jedynie zaszczepieni i to nie wszyscy,a jedynie niektorzy.Nie zachorowal nikt z niezaszczepionych.Jedyne nieco powazniejsze powiklanie miala corka znajomej ,bedaca w ciazy.Szczepionka Glaxo.
    Ale nie mozna przeciez wierzyc opowiesciom agenta.Bo takie zarazenie wszystkich w okolicy tuz po szczepieniu, bardziej pasuje do Waszej tezy.Niestety to nie dziala na zasdzie pchly ,ktora skacze z jednego obiektu na drugi.

   • anita said

    A mnie w sezonie zimowym przy podlej pogodzie infekcja wcale nie dziwi.Wystarczy ,ze jeden zachoruje i zarazi paru.Ale nikt nie umarl,rozumiem?No to moze jeszcze nie tym razem.

   • hjk said

    no no, szczepieni tez zachorowali???
    ta szczepionka to widać, jakaś lipa na kółkach…
    nie uchroniła…

   • anita said

    @Hjk:niektorzy mieli objawy uboczne ,ktore opisalam w innym watku,nikt nie poszedl z tego powodu na zwolnienie, poza ta ciezarna,ktora miala powazniejsze problemy.Nikt nie zachorowal na grype, ani wsrod szczepionych ani z grupy nieszczepionych.Nie bylo przypadkow smiertelnych.Jedna osoba nie zostala zaszczepiona z powodu alergii na timerosal.To sa fakty bez histerii.

   • hjk said

    ale to bylo do Mizi i jego grupy 120 osob..))

  • mizia said

   A CO DO PIERDÓŁ ZOBACZ NA GODZINY PODAWANYCH MOICH WPISÓW
   NAWET SAM JUSZCZENKO STARA SIE POTWIERDZAĆ MOJE DANE- OCZYWIŚCIE JAK TYLKO ZOBACZY MÓJ NOWY WPIS NA BLOGU he he

   ttp://wiadomosci.onet.pl/2070088,12,epidemia_grypy_na_ukrainie_48_zmarlych__150_tys_chorych,item.html

   • anita said

    No widzisz mizia ,dowcip Ci sie uaktywnil:sa pewne plusy tego wszystkiego.Poza tym informacje sa O.K.Jedynie panika szkodzi.Przeciez ludzie pisali ,ze nabawili sie depresji.I wylacz caps ,bo ja np. nie mam klopotow ze wzrokiem.

   • mizia said

    ale ja mam i muszę widzieć co piszę bo …..

   • grypa666 said

    Juszczenko to mój wujek, stąd wiem co się dzieje na U.

   • mizia said

    DOBRE
    ps. jeśli to twój wój to załatw mi po znajomości żeby oddali mi ziemie i dom który tam zostawiła moja rodzina….

   • Stiv said

    Moja rodzina tez pod Lwowem stracila (to Nirwana, Czarna Dziura) ale teraz jak sie zacznie depopulacja… to i tak Ci co przezyja beda mieli po x nieruchomosci (makabra?) Wazne na TU I TERAZ aby przetrwac TO (nie tylko ostrzegac przed szczepieniem i nie dac sie szczepic) ale zapasy miec: swiece, konserwy, ryz, soki, woda, latarki, survival-wyposazenie itp… jak mysz pod miotla w bezpiecznym niepodpadajacym lokum aby „silniejsi” nie dobili. Raczej w kilka tygodni ludzie sie sami „zdepopuluja” o 90%…

   • anita said

    @grypa:no to na chorobach sie nie zna.To nas uspokoiles.Mozemy dalej zasiasc do biesiady.Samogon najlepszy srodek dezynfekujacy wewnetrznie.Zadna zaraza sie nie oprze.Niestety nie mam linku.Poza tym nie moge zdradzic zrodla tego tajemnego leku.Zarezerwowane jak napisala „A” tylko sluzb.

   • Stiv said

    Wlasnie sie nim „dezynfekuje” profilaktycznie 🙂 bo co w mej mocy od 2 lat zrobilem. Przetrwac pomoze tylko BOG jesli jest mi to pisane.Maski juz od 2 miechow mam w domu (4ta apteka dopiero miala)TRAN dzis kupilem… Witaminy C wykupione. Ale moga prad wylaczyc tez w pewnym „stadium”.Zalatwia od razu net, komorki, bankomaty, komunikacje itp. przyspieszajac depopulacje…

   • hjk said

    tylko cb radio na aku z samochodu pozostaje…

 2. gruz said

  spox,szczepienia może będą,może nie,wiecie co wam powiem?to z góry jest już zapisane,na chwilą obecną można przewidzieć najbliższe tygodnie w oparciu o obecne wydarzenia,na tym polega jasnowidzenie,nie wierzycie?to nie,ale coś za pewne jest na rzeczy,kiedyś może wam powiem coś więcej,.

 3. Antymaterialny@vp.pl said

  Antymaterialny przekazał, że na Ukrainie będą prawdopodobnie opryski DDT.
  Tylko kto wie tak naprawdę czym oni będą pryskać. Chociaż samo DDT już jest zastanawiające w działaniu. Było już stosowane podczas II wojny światowej i stosuje się masowo w Afryce.

  • hjk said

   W Afryce DDT stosuje sie przeciw Moskitom roznoszącym malarię. Jednak na necie znalazłem linki o ścisłej korelacji szczytu produkcji i stosowania DDT a epidemiami polio w latach 50 tych. Z czasem stosowanie DDT zostało zakazaNE z powodu m.in.kancero- i ogólne mutagennego działania…

   Jeśli sie stosuje dzis to moze by tłumaczyło wystepowanie w afryce epidemii polio dzis…

 4. mizia said

  http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/frontpage

  paradoksalnie tu moze paśc odpowiedż co wywołało EPIDEMIĘ NA UKRAINIE
  RADZĘ TO INFO MONITOROWAĆ MOZE TAK BYĆ ŻE POLACY JUŻ-SŁÓZBY- WIEDZĄ BO POCICHU SZUKAJA MIEJSC W SZPITALACH
  DO WIECZORA POWIEDZĄ ILE MAJĄ ŁÓZEK PRZYGOTOWANYCH NA ……narazie jest w polsce zabezpieczonych 2500 łózek

  • anita said

   Nie musza tego robic po cichu,robicie z tego konspiracje w stylu Jamesa Bonda.Jak za sciana jest faktycznie epidemia ,to obowiazkiem szpitali jest przygotowanie sie na wydarzenia.I nic nie trzeba szukac, tylko wypisuje sie mniej chorych do domu,odklada planowane zabiegi.I miejsca robia sie same.Zwieksza sie tez gotowosc personelu medycznego.Ale nie radze Wam mi wierzyc.Robcie swoje.Nie ufajcie nikomu.Sami agenci.Kryja sie za kazdym postem upps…krzakiem.Z agenciarskim pozdrowieniem.

   • grypa666 said

    Jest epidemia, tylko jaka? czy to jest na skutek szczepień? czy może rozpylono jakies świństwo. W spontaniczną naturalną „epidemię” trudno uwierzyć przy tym co się dzieje. Rozmawiałem z wirusologiem – dżuma może być wynikiem osłabionej odporności po ataku świńskiej grypy. Jeśli na wsiach jest brudno, są szczury, to łatwo o epidemię dżumy – tym bardziej jeśli ktoś w tym pomógł.

   • anita said

    @grypa:Narazie brak wstarczajacych danych,jest tylko gdybanie.Poczekamy ,zobaczymy.

   • mizia said

    pisałem już wczesniej na ukrainie grasują
    3 RÓŻNE WIRUSY GRYPY ŻADEN Z NICH NIE JEST WIRUSEM A/H1N1.
    PS. NIE NAPISZE JAKIE PODAM TO DOPIERO PO OFICJALNYM KOMUNIKACIE W MEDIACH LUB NA PARĘ MINUT PRZED niechcę byc narażony na głupawe komenty.

   • anita said

    Konia z rzedem temu co zidentyfikuje te rzekome wirusy.Poswiece na ten cel nawet moja ulubiona „Zubrowke”.Pisac kazdy moze ,jeden lepiej ,drugi gorzej,byle byc w centrum zainteresowania.W zyciu jako tajny agent nie zetknelam sie z 3 roznymi wirusami grasujacymi rownoczesnie.Coraz lepszy kabatret.

   • 44 said

    Przecież nic nie pisaliście o szczepieniach na Ukrainie…Bo ich nie było!!! Co tylko dowodzi bzdurności waszych teorii spiskowych. Acha: dzisiaj na TVN24 słyszałem wypowiedz jakiegos lekarza, osoby w każdym razie kompetentnej i na pytanie co ze szczepionkami w Polsce powiedział, ze najprawdopodobniej w tym roku nie uda się ich zorganizować i zakończyć procedury dopuszczające szczepionki do urzycia…co jest kolejnym dowodm na to, że te wszystkie bzdury o szczepionkac sami chyba wymyślacie…No bo jak to było? Rządy niby miały działać na zlecenie illuminatów, bidenbergów, WHO itd i wspólnie z w/w dążyć do przymusoych szczepień w celu depopulacji tak? no właśnie…Ten blog corz bardziej mi się podoba…jak wracam z roboty albo ktoś mnie wkurzy to se siadam i od razu mam lepszy humorek:)

   • anita said

    @44:I tak to nalezy traktowac.Z ogromnym dystansem.

   • Lekarz said

    Tu nie ma żadnej sprzeczności.
    1/ Na Ukrainie nie było szczepień.
    2/ Jak co roku ludzie chorują tam na grypę (to najlepsza forma nabycia odporności).
    3/ Umieralność jest niska, tzn. grypa przebiega łagodnie.
    4/ Jedyne novum: w tym roku media wywołały panikę.
    5/ Nie ma związku między grypą na Ukrainie a teoriami spiskowymi dotyczącymi szczepień.
    P.S. „urzycie” wygląda trochę dziwnie

   • ALFA said

    Na TVN to można posłuchać bajki i tak dalej trzymać bo ja słyszałam na innych programach że szczepionki w Polsce mają być w listopadzie a gdzie kupią to trudno powiedzieć bo już różne były przymiarki to co mówią lekarze to też bym nie wierzyła zależy kto z kim trzyma to jest moje zdanie ,ale trzeba ludzi ostrzegać pierwszym państwem gdzie szczepili była Szwecja i były komplikacje po szczepieniu i ofiary śmiertelne

   • Jerzy said

    @Lekarz
    Jest jeszcze jedno novum: W ubiegłym roku Ukrainę dotknął kryzys ekonomiczny, w stopniu większym jeszcze niż inne kraje.
    To może powodować osłabienie odporności ludzi w porównaniu z poprzednimi latami, gdy to notowano też przypadki grypy i wirusowego zapalenia płuc (ale przypadków tych było mniej). Te 3 inne szczepy, poza A/H1N1, o których informowano, to mogą być: A/H3 i typ B oraz wirus RSV (wirus dróg oddechowych). Wirusy te występowały od zawsze też w Polsce, jako powodujące sezonowe coroczne grypy i przeziębienia. Pod tym linkiem można znaleźć potwierdzenie tego:
    http://www.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/2009/G_09_06A.pdf
    Trzeba tam dokładnie poszukać, gdyż jest tam dużo tabel i zestawień.
    Innym waźnym czynnikiem, mogącym mieć wpływ na wysoką zachorowalność na Ukrainie jest opóźnienie sezonu grzewczego. Różne źródła informują, że grzać tam zaczynają dopiero od listopada. Poza tym „Ruskie” nie dbają tak o higienę i zdrowie jak choćby Niemcy, czy Holendrzy. Są też informacje – w mediach głównego nurtu, że brak tam respiratorów i innych środków, co czyni przebieg gryp i przeziębień jeszcze cięższym.

   • Lekarz said

    Jerzy,
    Rozumiem Twoje argumenty, ale ich nie podzielam.
    1/ Kryzys ekonomiczny nie musi powodować zaburzeń odporności. Np. w komunizmie był permanentny kryzys ekonomiczny, czy to wpływało na układ immunologiczny poddanych? Ludzie mają bardzo duże możliwości adaptacyjne do trudnych warunków. W takich właśnie warunkach ich odporność wzrasta, a w cieplarnianych maleje.
    2/ Wirusy mutują, a my żeby z nimi żyć musimy się adoptować. To właśnie nazywa się grypą. Normalny proces koegzystencji.
    3/ Skąd wiesz, że te akurat wirusy występowały od zawsze w Polsce? Polska istnieje dłużej niż wirusologia.
    4/ Pomyśl o Eskimosach. Oni mieli permanentne opóźnienie sezonu grzewczego, a na grypę masowo nie zapadali. Wręcz odwrotnie, dokąd nie zaczęli żywić się w MacDonaldzie, wogóle nie chorowali na tzw. choroby cywilizacyjne.
    5/ Przypuszczam, że Niemcy i Holendrzy lepiej się żywią i mniej piją mocnego alkoholu od Ukraińców. To może mieć istotne znaczenie dla ich odporności. Skoro jednak Ukraińcy jako pierwsi przechorują w tym roku te grypy, będą od Niemców i Holendrów za kilka dni bardziej odporni na te właśnie wirusy.
    6/ Liczba respiratorów nie wpływa na przebieg grypy.

   • Stiv said

    Szanowmy panie Dr. Bein,
    dzis 1.11. ok godz 3ciej funkcjonowala strona:
    http://www.lviv.ua/pl/category/476/page2.html
    ale ZERO info o grypie… nie dalo sie znalezc NIC gdzie mozna bylo cos
    wpisac…
    tez zaobserwowalem czasem niemozliwosc wpisania czegokolwiek na strone
    komentarzy na „grypa666…”
    COS jest podejrzane (agenci?)…
    Moze czas najwyzszy pomyslec o kontaktach alternatywnych zanim cenzura nam
    odlaczy calkiem net?? Bo odlacza wtedy.
    Jakas lista odwaznych z fizycznymi namiarami…
    Sa i tak wizje, ze wylacza prad (zwalajac w razie potrzeby na atak
    „terrorystow-hackerow” :)!!!, a wiec KAPA TOTAL i sredniowiecze.
    Wiemy jaki bedzie efekt dla ludzi ztechnicyzowanych. KOLAPS gorszy od wirusow
    i szczepien! licze sie z tym w kazdej chwili.
    kom: 515610770, http://www.monachijczyk.ovh.org , Katowice-Koszutka (agenci i tak mnie namierzyli juz ;)) Broniewskiego 3/9 , realny adres na czasy „sredniowiecza” 🙂
    Pozdrowienia w MATRIXie…
    NIECH NOC BEDZIE Z NAMI I W NAS!

   • Stiv said

    Przepraszam za blad w podpisie i moje chwilowe ZALAMANIE SYTUACJA…
    Nie mozemy przeciez IM do piet dorownac (tym Antychrystom co maja potege militarna, chemiczna i wszelka co rozpylaja ciagle wszedzie gdzie chca strategiczna „bronia” CHEMTRAILS i sa o wiele do przodu z ich piekielna taktyka. Pozostaje nam najsilniejsza wibracja w kosmosie: MILOSC i wsparcie JEZUSA CHRYSTUSA i BOGA w tej ostatecznej walce! „co siejesz to zbierasz”
    SMIERCI NIE MA! Dusza jest wieczna, dlatego nie mam obaw, przejdziemy do innego wymiaru, lepszego. Ale TU mamy tez swoje zadania dla Bliznich.
    NIECH MOC BEDZIE Z NAMI I W NAS!
    To haslo Fundacji Nautilus, ktorej od 2003 jestem zalogantem:
    http://www.nautilus.org.pl

   • hjk said

    Dziś w empiku przegladałem FAKT i GW, w którymś z tych mediow napisali, ze na ukrainie sa 4 wirusy grypy w tym h1n1. Ale czy to prawda (ze tak tam jest) to nie wiem…))

 5. A said

  A nie sądziecie że obserwujemy paln B? Plan ze szczepionkami nie wyszedł- ludzie się nie chcą szczepić więc zaczęło się opryskiwanie i pewnie też rozprzestrzenianie zarazy w inny sposób, pewnie jeszcze nie wiemy w jaki.
  Czy ktoś coś wie o dostępnosci szczepionek na świnską w Polsce? Znajomy chce sie zaszczepić -w sanepidzie powiedzieli że póki co szczepionka nie jest dostępna i będzie, ale tylko dla służb specjalnych.

  • Magda said

   ciekawe jaka będzie ta szczepionka-taka jak dla bundeswery czy jak dla reszty.

   • Stiv said

    Ide o zaklad, ze taka jaka odrzucila Bundeswehra tzn. z Adjuwantami, rtecia i zywym swinstwem, pewnie i nanoczipem… (jestesmy niby 2go planowym krajem…) ale KTO udowodni CZYM bylibysmy tu szczepieni??? A szczepionki ze „swinstwem” sie i tak nie zmarnuja… za lapowe wepchna je w krajach 3ciego Swiata (po uaktualnieniu daty waznosci)…

   • krzysiek said

    skwalen i rtęć (uogólniając – skwalen gorszy, rtęć do przeżycia przez dorosłego) to tylko niektóre ze składników, medialnym chwytem jest ich brak gdy pozostałe są zaprojektowane aby wywoływać osłabienie, raka, bezpłodnośc. a co z nieznanym nam działaniem synergistycznym(wzajemnie wzmacniającym) składników, co z zanieczyszczeniami nie wymienionymi w ulotce. co z podejściem do tych preparatów jak do broni binarnej (mowa o tym w np. dr bein part 4)?
    przecież to projektowali naukowcy z latami doświadczeń w programach wojskowych. nie można upraszczać: ze skwalenem – zła, bez skwalenu – dla elit

  • grypa666 said

   Jane Burgermeister cche wiedzieć czy osoby, które zachorowały na dziwną chorobe na Ukrainie były zaszczepione.

   • mizia said

    domysły Ukraińców zainteresownych tematem są takie ;
    CZY PRZYPADKIEM NIE BYŁO CZEGOS TAKIEGO JAK AKCJA W GRUDZIĄDZU tylko że umkneło to ich uwadze
    ale to moze tylko funkcjonować jako DOMYSŁ.

   • hjk said

    „Jane Burgermeister cche wiedzieć czy osoby, które zachorowały na dziwną chorobe na Ukrainie były zaszczepione.”
    To nic nie da, tzn. chyba nic sie z tego infa nie da wywnioskowac. Wiadomo, ze szczepienia ogólnie osłabiają odporność, przynajmniej chwilowo, co czyni ludzi podatnym na wszelkie infekcje… Włącznie z tą, na którą było szczepienie…

    A zaraza mogła być w szczepionkach, a mogła byc w powietrzu, wodzie, pokarmach…

    No chyba że się coś da wywnioskować, byłbym ciekaw…
    mozer na podstawie dodatkowych przesłanek…

  • anita said

   @A:niezly dowcip.Gdyby tak bylo naprawde jak mowisz to z pewnoscia by sie do tego nie przyznali, tylko raczej by powiedzieli,ze dostana przede wszystkim najbardziej potrzebujacy.To moja skromna agenciarska opinia.No tak, my tu tak gadu gadu ,a tu mi moze szczepienie przeleci kolo nosa.No to pa kochani to ja juz lece i podwijam rekawki na te szczepionki dla uprzywilejowanych.

   • A said

    NIe żartuję. Tak powiedzieli w sanepidzie a najciekawsze to to że ludzie naprawde chca sie szczepić. My tu w naszym małym gronie widzimy świat troche inaczej a jak widzę gdy tylko pojawią sie w Polsce szczepionki na świeńską to sporo osób się zaszczepi. Osoby z moijego otoczenia czekają na taką możliwość i moje ostrzeżenia nie skutkują. Ostatnio w przychodni pani mi powiedziała że strasznie duzo jest chętnych na zwykła grypę. Jak były darmowe szczepienia to drzwi się nie zamykały i wszystko co mieli to wyszczepili.

   • grypa666 said

    To jest prawda. Z wyjątkiem poinformowanych środowisk ludzie będą się chcieli szczepić. Dlatego tak ważny był wczorajszy artykuł w Rzczepospolitej.

   • anita said

    Zgadza sie ,bo ludzie wierza w zaczarowane slowo z telewizora.Zyli wiele lat we wzglednym dobrobycie ,wiec nie chca wierzyc ,ze nagle moze im ktos chciec zrobic kuku.Najlepsza byla moja babcia ,ktora wypluwala po cichu wszelkie leki ,ktore jej wciskali i mowila ,ze to trucizny,a ja jej wtedy nie wierzylam.Babcia swoja metoda dozyla prawie 100 lat ,wiedzac swoje.Tylko miod jej zawsze dowozilam.Dodam,ze poza tasiemcowymi serialami nie ogladala nic innego.A jak sie konczyl kolejny odcinek ,to kazala mi wylaczac telewizor,bo mowila ,ze reszta to glupoty.

   • Atena7777 said

    Anita, dwie moje prababcie, które pamiętam zmrły mając ponad 90 lat. Jedna z którą w początkowych moich latach mieszkałam, zmarła mając 95 lat, i mimo okresu wojny, brudu, głodu i co ważne braku leków i szczepionek chyba nigdy nie była u lekarza…………….tak mówiła mi babcia. W ostatnim roku jej życia coś zrobiło się jej na dużym palcu u nogi i jej tę nogę amputowali i wtedy pojawił się problem bo ze żwawej 95 latki robiącej wszystko sama stała się osobą kaleką i wymagającą opieki, babcia była po zawałach i nie bardzo była w stanie się nią zajmować i lekarze i pielęgniarki widzieli ten jej problem i …………………..rozwiązali go, osoba w pełni świadoma wszystkiego i zdrowa zasnęła babci na rękach………………wujek poszedł po pielęgniarkę, a ona szybko przybiegła i powiedziała……to już!? Wszystko było jasne………………….Miodu też dużo zużywamy……………..

   • Stiv said

    UMFRAGE NA N-TV (glosowanie) na temat „czy nalezy wprowadzic przymus szczepien na swinska grype?”: opor jednak jest duzy, swiadomosc rosnie, bo: 20 TAK, 80% NIE
    Zrodlo:
    http://www.n-tv.de/panorama/Impfmuedigkeit-wird-umschlagen-article571306.html

   • Wojox said

    Oddaję swoją za darmo. Jedno jest ciekawe. Hitler chciał tępić ludzi w obozach i krematoriach na siłę. A tu sami pójdą jak cielaki na rzeź. Ciekawe zjawisko. NIE SZKODA MI CIEMNIAKÓW…

   • hjk said

    Np. zydzi holenderscy byli przekonani, że przesiedlaja ich do Polski i tam bedą dalej uprawiać ziemię i zajmować się swymi zawodami w celu kolonizacji terenów…
    W Sobiborze jako „obozie przesiedleńczym” były przygotowane specjalne grupy i komitety powitalne, na wejsciu dawali wszystkim pokwitowania jak odbierali rzeczy do ‚przechowalni bagażu”, potem wszystkich zabierali do łaźni po wyczerpujacej podróży w normalnych pociągach, a nie wagonach bydlęcych, a za „łaźnią” z cyklonem B już czekały komanda…
    takie jest przesłanie F.Bialowitza z ksiazki o ucieczce z Sobiboru, jednego z nielicznych którzy przezyli do dzis…

   • hjk said

    u mnie w przychodni tez były kolejki i lakarz rodzinny naganiał, maja z tego jakies obrywy widac z tego…

    Ludzie maja tak wielką wiarę w szczepienia, ze nie zwazają na nic i nic ich nie obchodzi.

    Żeby mieli chociaz taka wiarę religijną…

   • hjk said

    @Anita
    tak sie przejęłaś nazwaniem cie agenciurą?
    Wczuwasz się w rolę całkiem, całkiem..)))
    Tylko żebyś naprawdę nie została…((

   • anita said

    @Hjk:milo ,ze sie odezwales.Z natury jestem mila i uprzejma,chyba ,ze mi ktos nadepnie na odcisk.
    Na tym blogu nazwano mnie:agentem ,dezinforatorem.agenciura,krytykowano ,ze nie zalaczam linkow nawet jak je zamieszczalam, straszono ,ze moje pisanie moze miec dla mnie SMIERTELNE konsekwencje(mizia vel monk).Nie musze sie wczuwac jak to napisales.Moge sobie z mizia pogadac ,kto ma lepsze wejscia .Nie ma to jak wiezy rodzine.I tyle w temacie.Dlugo zyje na swiecie i mam znajomkow z roznych srodowisk,dobrze sie nam pije wodke.Ten blog jest gorszy od najgorszej cenzury z jaka sie zetknelam,zyjac w czasach komuny i bedac „glownym cenzorem” w stylu paragrafu 22.Mizia tego nie zrozumie,ale moze sie troche podszkoli.Sluzby na tym zyskaja.Beda miec wyedukowanego pracownika za friko.

   • mizia said

    COŚ CHYBA Z GŁOWĄ NIE TAK
    ps. napisz lepiej co tam na wyspach.

   • Natanel said

    wiesz, Ty to jednak masz intuicję z tym agenciurą;)i tu zaśmiecili wpisy, muszę przewijać całe strony by coś sensownego znaleźć

  • mizia said

   już wczoraj polskie władze w celu przyśpieszenia produkcji wysłały pisma ponaglajace do firmy która ma dostarczyć szczepionkę do polski a jest to firma ZE SZWAJCARII O NAZWIE
   . . . . . .
   tak tak dobrze nazwę kojażysz.

  • ALFA said

   To uważajcie na jedzenie w MARKETACH bo tam różne świństwa pchają a nóż coś się jeszcze tam znajdzie „H1N1”

 6. kasia said

  http://wiadomosci.onet.pl/2070088,12,epidemia_grypy_na_ukrainie_48_zmarlych__150_tys_chorych,item.html

 7. Mery said

  We Wloszech to dopiero jaja sobie robia marionetki z ludu…
  Najpierw pokazuja prawie szarpiacych sie taksowkarzy w Neapolu, domagajacych sie szczepionki na swinska grype. Potem lewica z prawica wspolnie dogaduja sie (oj, jak ladnie…) ze to niesluszne ze sa w grupie szczesliwcow ktorzy jako pierwsi dostana „lek”; tak wiec swoje szczepionki oddaja na rzecz bardziej potrzebujacych (jaka to wzruszajaca historia…), a teraz pokazuja pilkarzy (bardziej zajetych moda niz pilka);chca szczepic i sportowcow.
  Ale cyrk w telewizji. Za niedlugo djdziemy do tego ze bedziemy sobie sliczne zestawy szczepionek darowac na prezenty urodzinowe (czekolada wyszla z mody).

  • Magda said

   najbliższa okazja na gwiazdkę- w/g zaleceń prof.Brydak zamiast lalki czy samochodzika -kup dziecku szczepionkę.
   Zawsze dobrze jest słuchać starszych i mądrzejszych a dzieci wprost uwielbiają szczepionki i na pewno nie będą mogły doczekać się następnej tym razem na grypę oślą.
   🙂

  • grypa666 said

   Trzeba zrobic podobny komediowy film i rzucić na YouTube. Najlepiej w stylu „Sami swoi”. Albo „Kononowicz szczepi chłopów w Białymstoku”

 8. Magda said

  Na Ukrainie działa internet-wie ktoś?
  Bo jeśli działa to może powinniśmy wysłać im info n/t naturalnych sposobów leczenia.
  W sytuacji gdy apteki mają puste,może powinni sięgnąć do swoich ogródków.

  • mizia said

   A CO ONI TAM MAJĄ W OGRÓDKACH PÓŻNĄ JESIENIĄ – jaja sobie robisz………….

   • Magda said

    Jaj to tam raczej nie będzie ,chyba ,że w kurniku.
    Ale może mają pigwowce-bardzo bogate źródło wit.C a zbiera się je do pierwszych przymrozków.

   • anita said

    @mizia:miastowi nie wiedza.To tylko my „agenci „wiemy takie rzeczy ,no nie?Ale na czosnek to jest wlasnie pora, zeby sadzic.W sam raz sie przyda na wszelkie plagi co nas moga napasc w przyszlym roku.

  • A said

   Mają tam takie „ludowe” sposoby leczenia o jakich wam sie nie sniło, ale obawiam sie ze w przypadku zaplanowanej eksterminacji nic nie zadziała. Juz nad tym pracowało dużo mózgów.

   • grypa666 said

    Jak np. głód. Przed wojną bolszewicy zamorzyli głodem na śmierć 7 mln Ukraińców…

   • tmsz said

    Kanibalizm wszedł im w geny tak, że nawet obecnie go praktują. Na jednym z serwisów są relacje ze zdjęciami.

   • anita said

    @tmsz:tu mnie zmroziles.Serio?Bo o tym wypadku lotniczym w Chile dawno temu to bylo glosno,ale o tym nie slyszalam.O glodzie ,owszem.Zachowam sie jak P.B.-podeslij linki.Nie lubie horrorow,ale lubie wiedziec.

 9. n said

  Alarm na Heathrow po serii tajemniczych zasłabnięć
  AFP

  Pogotowie ratunkowe zostało wezwane na lotnisko Heathrow, po tym gdy obsługa portu lotniczego została poinformowana o serii zasłabnięć pasażerów jednego z lotów – podało BBC.
  Londyńskie pogotowie ratunkowe zostało wezwane do udzielenia pomocy sześciu pasażerom lotu z Newark ze Stanów Zjednoczonych. Samolot wylądował na Heathrow o godzinie 06.50.

  Pracownicy pogotowia, którzy podjęli interwencję mieli na sobie specjalne skafandry ochronne, gdyż nie było wiadomo, co jest przyczyną zasłabnięć. Podejrzewano, że może być to terrorystyczny atak przy użyciu broni biologicznej lub chemicznej, na miejsce skierowano również specjalną jednostkę straży pożarnej w celu eliminacji ewentualnego źródła zatrucia.

  Rzecznik pogotowia powiedział, że na miejsce udało się sześć karetek pogotowia oraz trzy zespoły pierwszej pomocy na rowerach, które stacjonują na lotnisku.

  Do tej pory nie wiadomo co było przyczyną zasłabnięcia szóstki pasażerów.
  http://wiadomosci.onet.pl/2070062,28350,wiadomosceu.html

  • anita said

   @N-nie bierz tego do siebie ,ale niezle sie ubawilam tym zespolem pierwszej pomocy na rowerach.Oczami wyobrazni widzialam ich wjezdzajacych na tych rowerach prosto do samolotu.Hulajnogi w szpitalach dla personelu ,juz mi sie zdarzylo widziec ,ale rowerowej ekipy na lotnisku jeszcze nie.9 zespolow na 6 chorych.Daje do myslenia.

   • krzysiek said

    nie śmiej się – to są rowery bsl-3 z ujemnym ciśnieniem w kołach, ramy ze srebra koloidalnego;)

 10. n said

  Strach przed zarażeniem wirusem A/H1N1 panuje nie tylko na Ukrainie. Władze stolicy Meksyku w obawie przez rozprzestrzenianiem się tzw. świńskiej grypy postanowiły zdezynfekować metro.
  Meksykanie nie chcą powrotu epidemii wirusa H1N1, który zaatakował ich kilka miesięcy temu.

  Czyszczone są same perony metra, ale również osoby korzystające z podziemnej kolejki. Służby sanitarne rozdają pasażerom antybakteryjny płyn do mycia rąk, a Ukraina zamyka szkoły

  W całej Ukrainie zamknięte szkoły i kwarantanna w dziewięciu obwodach na… czytaj więcej »
  także ulotki informacyjne.Ukraina zamyka szkoły

  W całej Ukrainie zamknięte szkoły i kwarantanna w dziewięciu obwodach na… czytaj więcej »

  Oprócz metra podobną akcją objęto szkoły. Według ekspertów to właśnie dzieci mogą być jednymi z najbardziej narażonych grup na atak.

  Wirus atakuje świat

  Światowa epidemia zachorowań na grypę miała swój początek w kwietniu, właśnie w Meksyku. Zaatakował tam ponad 50 tysięcy osób, spowodował śmierć ponad 350. Na czas epidemii zamknięto szkoły, muzea, kina i biblioteki oraz zawieszono wszystkie zgromadzenia publiczne. Prowadzone są także masowe szczepienia przeciwko wirusowi.

  Wirus szybko przekroczył meksykańskie granice. Pierwsze alarmujące doniesienia zaczęły napływać ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Nowej Zelandii, w końcu z Europy.

  Liczba osób zmarłych na całym świecie z powodu grypy A/H1N1 sięgnęła 5,7 tysiąca. W ciągu ostatniego tygodnia odnotowano 700 nowych zgonów.

  http://www.tvn24.pl/12691,1626518,0,1,meksyk-czysci-metro,wiadomosc.html

  • Vebriq said

   hmmm a gdybym tak został w trybie szybkim producentem tego antybakteryjnego płynu do mycia rąk albo maseczek ochronnych?
   ale to tak jakby zostać płatnym szmuglerem ludzi na aryjską stronę muru:(

 11. malwa said

  ja myślę że z tą grypą to jest jakaś propaganda jeśli na hiszpankę zmarło kilka milionów ludzi to po co siać panikę z powodu kilkuset zgonów to mały odsetek który zawsze się może zdarzyć

  • grypa666 said

   Też prawda. Ilosć zgonów nie przekracza normy! Ale być może nie podaje nam się prawcziwych danych, to jest wojna biologiczno-informacyjna

   • mizia said

    od 2 dni pisze wam ze podaja w porywach 10 % prawdy
    na samym koncu w dole zamiesciłem info dla p.b on wie o czym mówię i to moze potwierdzić moja wiarygodność.

  • ALFA said

   Ja też tak myślę zajmujemy się grypą a w pewnym dniu obudzimy się i nic na kontach nie będzie bo banki padły ostatnio znowu w USA bardzo dużo banków zamknięto tu trzeba też to pilnować

 12. ALFA said

  http://www.tvp.info/informacje/swiat/ukraina-zniknely-pieniadze-na-walke-z-ah1n1

  zniknęły pieniądze na walkę H1N1

 13. kellrez said

  http://wiadomosci.onet.pl/2070091,11,epidemia_grypy_na_ukrainie_narasta_panika__polska_wlacza_sie_do_gry,item.html

 14. jowram said

  Stanisław Remuszko

  Szukam pracy 🙂

  Stanisław Remuszko, 37 lat w dziennikarstwie (ale umiem robić różne inne rzeczy). Nie mam wysokich wymagań, muszę dorobić do 496-złotowej renty, może być pół etatu. Ludzi życzliwych, rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem 🙂
  Życiorys: http://www.remuszko.pl/zycie
  Telefony: 0-22 641-7190, 0-504 830-131
  E-mail: remuszko@neostrada.pl

  Sprzedam mieszkanie

  Na warszawskim Ursynowie mieszkam samotnie w spółdzielczym trzypokojowym mieszkaniu lokatorskim (63,5 m), które wkrótce zostanie wykupione i stanie się mieszkaniem własnościowym. Będę wówczas formalnoprawnym właścicielem połowy tego M-4. W sierpniu 2009 mieszkanie to zostało urzędowo wycenione (tzw. operat) przez rzeczoznawcę od nieruchomości na pół miliona złotych. Połowa tej kwoty, to ćwierć miliona. Chętnie sprzedam notarialnie tę swoją część za sto tysięcy złotych plus dożywocie (mam 62 lata, jestem po trzech zawałach, udarze mózgu i bajpasach, choruję na miażdżycę, cukrzycę, nadciśnienie i zespół metaboliczny, mam rentę inwalidzką; nigdzie się nie spieszę, ale też nie sądzę, abym pożył dłużej niż parę lat).
  Gdybym był kupującym, to taką inwestycję widziałbym jako dobrą, długoterminową i absolutnie pewną (!) lokatę kapitału.
  Życiorys: http://www.remuszko.pl/zycie
  Telefony: 0-22 641-7190, 0-504 830-131
  E-mail: remuszko@neostrada.pl

 15. Bukajs said

  Czy jakaś grypa bardziej zjadliwa od sezonowej istnieje, czy nie, tego pewnie nie prędko się dowiemy. Ale pandemiczna propaganda siejąca strach to dobry pretekst, aby nakazać ludziom pozostanie w domach, pozamykać szkoły, zamknąć większe placówki handlowe, zakłady produkcyjne, itd.

  A wiecie czym to pachnie? Totalnym załamaniem gospodarczym całego systemu! Wiele ludzi i firm żyje na łańcuchy kredytu bankowego. Nie spłacasz, idziesz pod młotek. Wyobraźcie sobie, że na 14 dni gospodarka zostaje zamrożona. Kredyty trzeba spłacać, a tu przychodów ze sprzedaży nie ma, pensji nie ma (bo nie było was w pracy) i co?

  Po tym nastąpi „szturm na banki”. Ludzie zaczną wypłacać oszczędności aby przeżyć. Banki wtedy będą musiały się zamknąć i wstrzymać wypłatę depozytów (efekt rezerwy cząstkowej/frakcyjnej), a potem zbankrutują -> patrz Ameryka Południowa i inne przykłady.

  Dalej upada waluta PLN lub staje się bezwartościowym śmieciem. Dług zagraniczny narasta i wierzyciele z MFW i BŚ domagają się gotówki albo naszej krwi (tzn. resztek majątku państwowego).

  Głodni i wściekli ludzie wychodzą na ulicę, ale tam już stoi armia UN (nie tylko polscy żołnierze, bo Ci by nie strzelali do swoich tak chętnie).

  Mamy wprowadzony stan wojskowy, wchodzą odpowiednie dekrety i NWO.

  Gospodarka się załamuje, ale międzynarodowych banksterów trzeba spłacać, więc wchodzą drakońskie podatki. Wszyscy zostajemy zniewoleni bardziej niż sobie to możecie wyobrazić.

  • anita said

   @Bukajs:piekny scenariusz.Najgorsze ,ze najbardziej ze wszystkich prawdopodobny.Wreszcie ktos to zebral do kupy.Tez uwazam ,ze grypa to tylko odwrocenie uwagi .Ale to nie jest popularne na tym forum.No i przypieli mi latke agenta.Bo odwracam niby uwage od szczepien.Na moje „agenciarskie”oko to wlasnie grypa jest tematem zastepczym.

  • sdtv said

   Bo tak właśnie ma być: „ordo ab chao” czyli nowy porządek świata z chaosu, przecież sami to mówią, że na nadchodzący chaos tylko nwo „pomoże” – (sztuczny problem – reakcja- rozwiązanie).

  • hjk said

   stany są już bankrutem, trzeba zrobic zamieszanie na całym świecie, aby ukryc i bezboleśnie przeprowadzic jakiś masujacy plan…

   • anita said

    @Hjk:nie masz wiedzy politycznej,ale dobrze myslisz.To Stany rozdaja karty dla swiata,czy nam sie to podoba czy nie.Zaloze sie o moje ostatnie pol litra mojej ulubionej zubrowki.Samogon jest oficjalnie zakazany.I tyle w temacie.Bankructwo im nie przeszkadza.

   • mizia said

    i wszystko jasne ALKOCHOLIZM jest przyczyna twoich obsesji i urojen
    niemartw się TO PODOBNO ULECZALNE

 16. piorun said

  Naprawdę dziwię się jak ludzie łykają to co leci w TV. Przcież to śmierdzi na kilometr. Ciągle gadają że świńska grypa a po chwili, że praktycznie żadne informacje nie są pewne/potwierdzone. Ale jakoś nie przeszkadza im to mówić o epidemii mimo, że liczba zachorowań/zgonów jest względnie niska i na dodatek nie potwierdzona zarówno ilościowo jak i ‚jakościowo’. Jak to się mówi na onecie czy gdzieś tam: żal.pl

 17. angie- poland said

  Słyszałam dziś w Zet-ce, że jest zapotrzebowanie na szczepionkę dostępną w aptekach na receptę, ale firmy farmaceutyczne-producenci-mówią stanowcze NIE. Powód?-zbyt dużo zamówień rządowych-nie „wejdą na rynek”, nie ma mowy;)
  Analiza tej wypowiedzi w kontekście samej „tajemniczej szczepionki” wydaje się prosta jak konstrukcja cepa.

 18. A said

  A nie wiecie co dalej sie dzieje w usa? Czy nadal takie kolejki trwające dobę aby się zaszczepić?

  • nina said

   Mieszkam w USA w stanie illinois, jak narazie, wogole szczepionek jeszcze tutaj niema, o zadnych kolejkach tym bardziej nie slyszalam, musimy czekac na rozwoj wydarzen, zdania co do szczepionki sa podzielona. zasiegalam rady kilku polskich lekarzy, ktorzy mowia -lepiej sie nieszczepic, osobiscie lekarka mojego synka to murzynka, ta wrecz zacheca, powiedzialam jej ostatnio zeby sie sama szczepila, bo ja mojego dziecka napewno niezaszczepie. Totalna ciemnota, podalam jej strony z ktorych czerpie informacje, nawet nie spojrzala.

   • anita said

    @Nina:kazdy podejmuje decyzje sam,ale ja bym swojego dziecka nie zaszczepila.

   • grypa666 said

    Prosimy o trzymanie „ręki na pulsie” – informacje bezpośrednie są najpewniejsze.

  • Magdalena said

   W NY rodzice, ktorzy chcieli, aby w szkole zaszczepiono ich dziecko, musieli podpisac zgode. W klasie mojego syna tylko jedno dziecko zaszczepiono podczas lekcji( z relacji syna ). Jak bylo w innych klasach nie wiem.

 19. mizia said

  do P.B WCZORAJ PISAŁEM O TRANSPORCIE Z NIEMIEC PRZEZ SAMOLOT LUFTWAFE
  WCZORAJSZY POST:
  mizia powiedział/a
  30 październik 2009 @ 10:35 pm

  Rate This

  OTO CHODZI TOWAR JEST NA MIEJSCU POTWIERAZAJĄ OBSŁUGUJACY LOTNISKO sprawa jest narazie delikatna i nie do poblikacji chodzi o to ze pomoc miała być odpłatna a teraz sa jakieś dziwne kwasy w pare godzin to wyprostuja.
  ps. w opolu w szpitalu jest ukrainka w ciezkim stanie

  http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091030/POWIAT01/664293236
  ==============================
  od p.b.: miziaku, ty do wszystkich na swiecie masz nr telefonu?
  Odpowiedz

  TO SĄ TE KWASY WYLAZŁO JUŻ WCZORAJ O 21

  http://www.tvp.info/informacje/swiat/ukraina-zniknely-pieniadze-na-walke-z-ah1n1

  INFO O DOSTAWIE NIE BEDZIE PODANE OFICJALNIE DO CZASU ZAPŁATY
  A NA ZAPŁATĘ NIMCY CZEKAJĄ DO JUTRA JAK NIE BEDZIE TO SAMOLOT WRUCI Z TOWAREM DO NIEMIEC.

  • mizia said

   NIE MOGŁEM PISAĆ O TYM WCZORAJ BO JAKBY TO WYGLĄDAŁO ŻE JAKIŚ MIZIA WIE O AFERACH FINANSOWYCH DANEGO KRAJU O KTÓRYCH ŻĄD DANEGO KRAJU JESZCZE NIC NIEWIE.
   ps a pozatym blogowicze mnie by zjedli do czasu podania tej info przez media oficjalne

   • pisak said

    a wiesz chociaż ze masz problemy z ortografią ?

   • anita said

    @pisak:temat przegadany tu X razy.Krytykujacy faworytow ,sa tutaj zle widziani-dostaja latke agentow.Ja zostalam TW „Anita”, a numer 007 nadalam sobie sama ,bo zarzadzajacy tym blogiem dokonali karygodnego zaniedbania i mnie nie ponumerowali.Jeszcze mnie pomyla z innym agentem ,ktorzy sa tu widziani w kazdym” nieprawomyslnym „poscie.Ja jako dobrze wyszkolony „agent” w czasach kiedy pewne formy obowiazywaly ,zostalam starannie wyksztalcona w poprawnej pisowni(dla zmylki rzecz jasna).Nawet mialam lekcje kaligrafii,ale niestety w tych zlych ,wspolczesnych czasach-umiejetnosc rzadko przydatna.No i tez mam alergie na bledy ortograficzne-fatalna przypadlosc,prawie nie do wyleczenia.Nie znosze tez jak ktos slowo Polska ,albo Polak pisze z malej litery.No ,ale kazdy moze miec odchylki od normy po tylu latach pracy.

   • mizia said

    mam w d…e ortografię i inne konwenanse

   • anita said

    @mizia:nie myl konwenansow z brakami w wyksztalceniu.

   • anita said

    @mizia:nawiazujac do Twoich tajemniczych scisle tajnych kontaktow-ortografia nie byla scisle tajna dla nikogo.Poza tym to ja tu robie ponoc za „agenta”.Nie lubie konkurencji ,a namnozylo tu sie ich wedlug zarzadzajacych blogiem ,ze ho,ho.

   • pisak said

    moze przesadzilem, wiadomo ze ortografia jest wazna ale w obliczu pandemii (sztucznej czy prawdziwej) wazne sa fakty

    piszcie prawdę, nie robmy sensancji, nie straszmy, piszmy jak jest

    niech to beda info w 100% pewne i sprawdzone bo wielu ludzi ma watpliwosci co do postow

   • anita said

    @pisak:a co tu jest pewne? Wiekszosc inforamcji okazuje sie kolejnym straszeniem.Juz Ci ortografia mniej przeszkadza?Czy sie przestraszyles pogladow mizia ,ze ma w czterech literach Twoj ojczysty jezyk?Szybko zmieniasz poglady.

   • Pisak said

    a jaki mam wplyw na to? i tak kazdy bedzie pisal jak chce, a co jest pewne a co nie – nie wiem… jak wiekszosc z Was

   • monk said

    ty lepiej zmien zainteresowania i uwarzaj bo pisanie bardzo szkodzi zdrowiu a niektóre tematy sa ŚMIERTELNIE niebezpieczne dla grafomanów.

   • anita said

    @monk:Ty monk do kogo pijesz?Psuje Wam interes w zastraszaniu spoleczenstwa?No jaka szkoda.Przestalam sie bac dawno temu.Jak sie wierzy w zycie pozagrobowe, to reszta nie ma znaczenia.I naucz sie ortografii ,bo nadal mnie to razi.Jakos wyczuwam styl mizia.Przeciez „swoich „sie nie straszy ,no nie?Tez mam znajomkow tu i tam, wiec mnie nie strasz ,bo nie wiadomo kto jest wyzej w hierarchii.Wez pod uwage ,ze za granice wyjezdzalam wtedy kiedy Tobie sie to jeszcze snilo po nocach.A grafomanem jestes sam-naucz sie jezyka polskiego nieuku,zanim zaczniesz pouczac innych.

   • anita said

    @mizia:bede sie pastwic nad Toba.Stara zasada szpionow polega na tym ,ze jezyk wrogow nalezy znac.A jak Ty nie znasz nawet jezyka polskiego, to jaka Ty przedstawiasz wartosc dla sluzb.I jeszcze chcesz innych straszyc,nie rozsmieszaj mnie.Jak by tak na zimno zestawic Ciebie(mierny ,ale wierny)z osoba ,ktora moze byc bardziej uzyteczna z racji bieglej znajomosci wielu jezykow i paru innych talentow, ktora daloby sie przekonac do innych idei,to jak nyslisz kogo oni wybiora?Czy ty myslisz ,ze tam wyzej, same glaby siedza.UUU nieladnie tak myslec o zwierzchnikach.Ja mam o nich lepsze zdanie.

   • mizia said

    za pyskowanie ty tez masz w swoim kompie nagrodę ale taką z niespodzianką
    ps. tam na wyspach nielubia takich co takie zeczy jak ty maja na twardych dyskach A CHYBA JUŻ CI KOMPA ZKIPISZOWALI -tak coś czuje.
    uwazaj bo mozesz do polski nie doleciec bo cie wczesniej zaproszą do złozenia wyjaśnień – toż to kryminał tam u nich

   • Taka tam... said

    Anita ty sie lecz… innym mowisz zeby cie nie straszyli a sama straszysz jakimis swoimi znajomkami… wez sie opamietaj… dziecko indygo pozal sie boze… nie kazdy kto jest wk***iajacy od razu musi byc indygo. PS. radze… ulzyj sobie jakos w realnym zyciu, poznaj realnych ludzi… moze to poprawi twoj stan.

   • mizia said

    A TY SPADAJ DO ZAKONU
    w swoin czasie lepszych od ciebie ……..
    a na swojej poczcie masz już nagrode – czysć kompa moze to cos jeszcze da – tak sie konczy z klonowanym ip
    naucz sie jeszcze zamiatac po sobie che che

 20. Xagog said

  Chłopak mojej znajomej ma bratową na Ukrainie.Dzisiaj z nią rozmawiali telefonicznie (zadzwonili specjalnie żeby się dowiedzieć co i jak) i ponoć powiedziała im że to tak tragicznie tam nie wygląda.Powiedzieli mi,że wszystko podciągają pod świńską grypę-wystarczy że ktoś jest przeziębiony lub coś go boli.Ja nie wiem co myśleć,bo wszystko co mamy to wiadomości z oficjalnych serwisów i niepotwierdzone informacje od pojedyńczych osób.Jeśli to propaganda to szybko wyjdzie na jaw,Ukraina to nie drugi koniec świata.Chyba że uszczelnią granice albo coś.
  Jedyna rzecz jaka mnie dziwi,o ile rzeczywiście zachorowania występują tam na taką skalę,to fakt że tak szybko to nastąpiło.Wirus przecież krąży po świecie od kilku miesięcy i nigdzie nie było zachorowań na taką skalę w tak krótkim czasie.Można to tłumaczyć pogodą,ale pogoda przecież też nie zmienia się z dnia na dzień.Tak czy siak też uważam za bardzo prawdopodobne,że cała afera z grypą ma służyć odwróceniu uwagi od czegoś.Grunt to nie wariować i odsunąć emocje na bok.

 21. anita said

  Wiem ,ze nie na temat.Ale o tym tez nie mowia w TV ani w szkole.Czym my „agenci” zajmujemy sie w wolnych chwilach:

  Dlaczego nie mowi sie o innych cywilizacjach przed nami?Atlantydzi to juz oklepany temat.Zrobiono film o dinozaurach,ale o gigantach cicho sza.Bo to nie pasuje do oficjalnie obowiazujacej teorii ewolucji?Bo jak nowe odkrycia nie pasuja do teorii ewolucji ,to tym gorzej dla odkryc.To sie je utajnia,a odkrywcow osmiesza.Pelno na ten temat info w necie(archeologia).Bo a noz zagrozi to naszemu matriksowi. Bo oswieceni moga byc tylko niektorzy he ,he.
  Byc moze faktycznie zagraza nam jakas katastrofa ,podobna do tej ,ktora wymiotla poprzednie cywilizacje i czy ma w tym udzial Bog czy kosmici to mowiac jezykiem naszych wschodnich sasiadow-to mienia wsio rawno.Jak widac mam podstawy rosyjskiego-„agent” ani chybi.I dezinformator rzecz jasna.

  • Wędrowiec said

   Przecież to wiadome :D… Jeszcze dużo rzeczy nie wyszło na jaw…

   • anita said

    @wedrowiec:wiadome dla niektorych,chyba przeceniasz tzw.ogol spoleczenstwa.Jak bedziesz mial cos ciekawego to wrzuc link ,zeby mozna bylo poszerzyc swoja wiedze.Nikt z nas nie wie wszystkiego.Moze nie zdaza skasowac.

  • Zanobiusz said

   Wysłałem na podanego na górze strony maila zdjęcie skamieniałego młodego raptilianina z moich zbiorów,oczywiscie nie zdjęcie z moich zbiorów tylko mały skamieniały sk..wiel,pewnie praszczur naszych dzisiejszych ale ani nikt nie powiedział dziękuję,ani się zainteresował.Nikt nie chce nawet popatrzeć.Naukowcy i badacze nieznanego!!Ja badam zagadnienie od lat 80-tych.Ten dinoid jest z Chin prowincja Shan-Thung.Pozdrawiam.Zainteresowani niech piszą o zdjęcie na adres mailowy na górze strony bo coś mi się wydaje że nie trafi ono na tą stronę.

   • anita said

    @zanobiusz:to wyslij jakis link ,bo ja go nie widze ,a temat dla mnie ciekawy.Twoje zalinkowane metody leczenia(samouzdrawianie) wydrukowalam sobie jak tylko to przytoczyles,zeby przeczytac w spokojnej chwili.Zostawilam w pracy,wiec zapoznam sie z tym za jakis czas ,bo jutro lece na groby i wracam za pare dni.Zarzadzajacy blogiem odetchna z ulga ,beda mieli mniej postow do wywalenia.Tylko co bedzie jak im ogladalnosc spadnie?Skromna jestem ,nie?No ale chyba wszyscy lubia kabaret.
    Byl taki skecz Kobuszewskiego z Golasem i Michnikowskim-„Rozmowa z klientem”-Zapisz Jasiu w kajeciku”chamstwo nalezy zwalczac silom i godnosciom osobistom”,wezykiem,wezykiem,he ,he.

   • Taka tam... said

    anita a ty znowu spamujesz i gadasz nie na temat. ogarnij sie. przezywasz wczorajszy dzien i swoje zale wylewasz w co drugim poscie. prosze cie ogarnij sie i pisz NA TEMAT. ludzie przychodza tu szukac informacji a nie komentow kobiety z wewnetrznymi problemami. piszesz bzdury a potem sie dziwisz ze cie kasuja.

   • anita said

    @taka tam:Nie zauwazylam ,zeby sprostowania na glupoty tu wczesniej przytoczone zostaly tu zamieszczone,ani przeprosiny za obrazliwe epitety blogowych „ekspertow” ,wiec bede nadawac nadal ,czy Tobie sie to podoba czy nie.Juz mnie strasza smiertelnymi dla mnie skutkami(mizia vel monk).Glupote i odpornosc na wiedze nalezy zwalczac silom i godnosciom osobistom.
    Poczytaj posty mizi:tam sie duzo dowiesz jak sie straszy spoleczenstwo,moje mozesz ominac,nie obraze sie.

   • mizia said

    no właśnie i pewnie to ona sprowadziła tu swoich kolegów z AA

   • Zanobiusz said

    Nie da się podać linka do obiektu który leży u mnie na półce jedyne niewyrażne zdjęcie mają autorzy blogu.Mogę im umożliwić zdobienie dobrych zdjęć i scedować na nich prawa autorskie żeby mieli na ruchy ,ale na razie olali mnie tak jak BSM.Anita podaj maila to wyślę.

   • kosmita said

    BSM – jak to stosować u kogoś, kto ma uszkodzoną jedną półkulę mózgu (wyłączoną z użycia)- u kogo działa tylko druga półkula i przejęła funkcje półkuli uszkodzonej?

   • anita said

    Podaj mi e-maila do siebie ,moze byc swiezo zalozony.Napisze.
    Juz mnie mizia vel monk zaczela straszyc ,ze moje pisanie moze byc dla mnie SMIERTELNIE niebezpiecznie,bo jej wytknelam braki w wyksztalceniu.Trzeba sie najpierw bac smierci.Jak sie raz umarlo ,to nie mozna umrzec po raz drugi ,nie?.Poniewaz jako pracownik zakladu pogrzebowego(,he ,he) ze smiercia mam na codzien do czynienia ,wypijam widerko samogonu to i caly strach z czlowieka odchodzi.Pozdrawiam wszystkich AAA ,tylko po co to ludzie robia.Odbieraja sobie jedna z niewielu przyjemsnosci w zyciu.Ledwo czlowiek wytrzezwieje ,otworzy radio albo telewizje,a tu:Zabili,zgwalcili,zarazili,zbankrutowali.To ja juz wole ciagnac moj samogon.

   • Zanobiusz said

    Anito pisz na aspiditess@hotmail.com.Pozdrawiam.

 22. mizia said

  A WIECIE ŻE NA BIAŁORUSI WZROSŁA LICZBA ZACHOROWAŃ W TYM TYGODNIU O 20% I JEST TAM 60 000 CHORYCH NA GRYPĘ

  • anita said

   @mizia:milo ,ze informujesz straszeniem ,ale czy wiesz ,ze
   dlugotrwaly stres obniza odpornosc organizmu i jest zrodlem wielu chorob.Link znajdz sobie sama.Wiec w czyim interesie wlasciwie dzialasz?

  • hjk said

   podali to w dzienniku o 19.30

  • monk said

   uczciwie cie ostrzegam poraz ostatni wiecej nie będzie +

   • anita said

    Zrozumialam.

   • mizia said

    ja terz juz pisałem spadaj NAPRAWIAĆ SOBIE KOMPA DO RANA BEDZIE SZ MIAŁ ZAJĘCIE ps. niebaw sie programikami jeśli nie wiesz jak z nich kozystać partaczu.

  • Paweł Kruczyński said

   @Mizia – No co ty mówwwisz? 😉 Ochłoń trochę bo pracujesz, niczym cała kampania propagandowo-reklamowa

  • grypa666 said

   Jeśli nawet są chorzy, to niekoniecznie jest to świńska – przypuszczam że w małym procencie. mamy okres grypowy i w Polsce jest też dużo zachorowań. Jeśli media wykorzystują ten fakt do świńskiej propagandy to zanotujmy to sobie kto, kiedy i jak. Może się przydac jak zacznie się śledzwo kto to rozpętał.

 23. imieNNiczka said

  Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o świńskiej grypie – 04.11.2009 godz 00.20

 24. imieNNiczka said

  progran II

 25. dGPtJMySg4R2LnAt said

  Cała ta zabawa jest conamniej denerwująca, ale pokazuje też że powinnismy sie przygotowac do grypo manii. „Urzędnik + grypa = kłopoty” (hasło moje 😉

  Aby nie marnować energii mam pewien prosty pomysł. Jak wiadomo na wojnie pierwsza ginie prawda. Zobaczcie co dzieje sie na Ukrainie czy Meksyku. Panika na całego i … zero konkretów.

  Ale mamy internet. Zauważyliście jak badania opini się robi? Dzwoni się do 1000 osób i mówi się o milionach. Zróbmy i my tak samo.
  Dogadajmy się ze swoimi lekarzami pierwszego kontaktu. Z ludzmi w szpitalach. Weźmy od nich e-maile. I zapytajmy ich o ilość przypadków (oczywiście teraz weźmy e-maile, a pytajmy jak juz będzie panika). Będziemy mieli konkretne źródło informacji. Najlepiej jeśli to szpitalne źródło podawajcie nazwę szpitala lub miasto. Jeśli zwykły lekarz gminę. Jeśli ludzie zaczną to wysyłać to nie ma siły. Będziemy mieli REALNE dane.
  Pamiętajcie Prawda nas wyzwoli.

  • anita said

   @do kolegi z wieloma literami:jakbym byla lekarzem to w zyciu nie podalabym Ci linku do siebie-„scisle tajne”.Zachorowan nie ma, nawet w miejscach gdzie szczepia na ” swinke”.W koncu zostalam tu blogowym agentem TW „Anita” 007,zeby wiedziec takie rzeczy.

 26. Magda said

  W/g oficjalnych wiadomości epidemia powoli przenosi się na Białoruś,gdzie notuje się zwiększoną o 20-30% zachorowalność.
  Była jeszcze jedna ciekawostka: jakiś Ukrainiec mówił,że na Ukrainie nikt nie prowadzi OPRYSKÓW z wirusami.I,że on oficjalnie dementuje te informacje.
  Pewien klasyk mówił,że te zdementowane informacje są nakbardziej wiarygodne…

 27. Magda said

  W/g oficjalnych wiadomości epidemia powoli przenosi się na Białoruś,gdzie notuje się zwiększoną o 20-30% zachorowalność.
  Była jeszcze jedna ciekawostka: jakiś Ukrainiec mówił,że na Ukrainie nikt nie prowadzi OPRYSKÓW z wirusami.I,że on oficjalnie dementuje te informacje.
  Pewien klasyk mówił,że te zdementowane informacje są najbardziej wiarygodne…

 28. hjk said

  moje źródło z białorusi podaje, że tam na razie spokój…
  A wiec media (np. dtv o 19.30) zaczynaja siac panike…

  • monk said

   tak trzymac informacja musi miec potwierdzenie i wtedy jest wiarygodna np. dziennik tv polskiej telewizji
   tu banda wariatów słucha nawiedzonych typów którzy swoje rewelacje wysysają z palca
   komuna sie skonczyła i niema powodów do podwarzania wiarygodnosci choby tv polskiej
   dobra rada dla moderatora usuną wpisy wariatów typu „mizia’
   przez takich jak on głabów blog moze bardzo szybko zostac ZLIKWIDOWANY. przemysl to p.Marku.

   • mizia said

    nic nie napisze to już jest ponizej pasa.

   • Paweł Kruczyński said

    I w końcu Bóg mnie wysłuchał 😉 Dobranoc

   • grypa666 said

    Nie rozumiem dlaczego blog może być „zlikwidowany”? Nie wychodzimy poza prawo w żadnym punkcie. Mizia ma prawo mieć swoje informacje i opinie. Nie mamy żadnych mozliwości zweryfikowania jego informacji, jak i doniesień tvn. Najlepszy byłby własny zaufany korespondent na Ukrainie, ale ten nie odpowiada na maile. Cenzura?

   • potwór z bagien said

    Nawet taki własny korespondent byłby tylko w stanie przekazać stan nastrojów społecznych i kilka plotek, informacje nt. faktycznej ogólnej sytuacji są dostępne tylko dla kilku osób w systemie, mam wrażenie ,że tam nawet na szczycie nikt nie wie czy dochodzące informacje są aktualne , zweryfikowane , obiektywne , są one generowane i zbierane tylko przez ludzi , którzy nie są doskonali i subiektynie często dokładają własną wartość dodaną , zresztą system gromadzenia info medycznego jest chyba jeszcze gorszy od naszego (który jest niewydolny) więc informacje dochodzące czy oficjalnie czy nie są zagrożone wielkim poziomem błędu.
    A czy jeszcze ktoś próbuje grać nimi w walce politycznej to już zupełnie inny temat – tu każdy cios jest dozwolony.

  • hjk said

   choc moze tylko w jego okolicy spokoj, ale gdyby bylo cos powaznego, moze by dotarło info doń…

 29. malwa said

  jak już wyżej napisałam w dalszym ciągu uważam że komuś,jakiejś grupie,bardzo zależy na sianiu paniki w mediach jest to robione w jakimś celu? np.pokazuje się grupę kilku osób w maskach i od razu w ten sposób uzyskuje się efekt chaosu i zamieszania a ja do tego podchodzę z dystansem jak do filmu sensacyjnego i nic po za tym

  • Paweł Kruczyński said

   OK. Zgadzam się z Tobą jednak nie zmienia to faktu że media kształtują rzeczywistość. Czy zastanawiał się ktoś nad znaczeniem wyrażenia „program telewizyjny”? Dlaczego – program? Tak, bo stanowi on pewien wzór, algorytm działań socjotechnicznych, mających za zadanie odpowiednio zaprogramować społeczeństwo w jednym, ściśle określonym wcześniej celu.

 30. malwa said

  i wam też radzę mieć do tych wszystkich informacji w mediach mieć duży dystans dobranoc miłych i kolorowych snów życzę

 31. potwór z bagien said

  Nie wiem na ile wiarygodne to źródło ale na mapie na http://flutracker.rhizalabs.com/
  podają że na dzień dzisiejszy odnotowano 62 zgony i 42964 zachorowań (potwierdzonych/ niepotwierdzonych) , dane dla innych krajów w miarę trzymają się „kupy”.
  Jest tam trochę statystyk i forum.
  Zerknąć zawsze można – a czy można wierzyć to skomentujcie…

  • allseiingeye said

   Dobra stronka, fajna mapka 🙂

   • Paweł Kruczyński said

    Bym rzekł, że to gówniana stronka i równie merytoryczna mapka – ale to już, jak widać zależy od punktu widzenia. Brakuje tu przynajmniej informacji przydatnych do porównania skali „problemu” A/H1N1 chociażby, ze zwykłą grypą sezonową. Ta strona wystartowała jednocześnie z „pierwszą falą” medialnej flu-propagandy zanim WHO zmieniło definicję epidemii i podniosła flu-problem do stopnia 6-etgo. Ogólnie to całkiem tania reklama i jedno z głównych narzędzi flu-propagandy.

   • potwór z bagien said

    To w takim razie zaproponuj coś obiektywnego , porównanie z innymi szczepami grypy możesz sobie sam zestawić w każdym arkuszu kalkulacyjnym – oczywiście tylko z wiarygodnych źródeł – ale proszę o wskazanie wiarygodnego źródła informacji na przykład dla takiej Ukrainy,Białorusi zarówno dla A H1N1 jak i dla pozostałych typów…
    Zapewniam ,że WHO nie udostępnia pełnych informacji w takich sytuacjach, o ile są obiektywne bo każde lokalne ministerstwo zdrowia i spraw wewnętrznych może sobie odpowiednio naciągnąć wyniki – nie ma tu żadnego spawdzenia, audytów, dopóki WHO nie przyśle swoich „końcówek” ale wtedy już jest z reguły „pozamiatane”.

 32. potwór z bagien said

  Oczywiście chodziło mi o Ukrainę…

 33. allseiingeye said

  Nie przejmujcie się, idą mrozy, dziś jest -05’c, wybije wirusy, elitom znowu się nie uda, Bóg jest po naszej stronie. Pozdrawiam

  • Paweł Kruczyński said

   Prawdą jest, że niskie temperatury nie są korzystne dla wirusa grypy ale tak, czy inaczej, jest on podobno w stanie przeżyć przez jakiś czas nawet w temp. -80°C. Poza tą małą dygresją, ogólnie zgoda – im niższa temperatura poniżej zera, tym gorsze warunki do jego rozprzestrzeniania.

   Ja całą tą „epidemię” grypy na Ukrainie postrzegam raczej jako słabo zsynchronizowaną akcję propagandową, jednak pomimo to – nie wiadomo, do czego ten stan dezinformacji i medialnego szumu wokół całej tej sprawy – zostanie wykorzystany. I tu widzę właśnie główne zagrożenie.

 34. takasobie said

  dobry film – polecam

 35. mizia said

  a ja znalazłem na onecie w spisie info -o dżumie

  http://www.onet.pl/

  kontaktowałem się chwile temu ze znajomym z ukrainy i powiedział ze niektórzy lekaże mówią to dosć otwarcie ale jest embargo na informacje żeby nie wywołac paniki podobno RZąd wie o tym -zagrozeniu ze to dżuma . podobno to jakas odmiana atakujaca płuca
  BEDĘ TEMAT DRAŻYĆ DO BULU GDZIE SIE DA

  • mizia said

   SĄ ZATO DEMENTI Z NAJWYŻSZYCH SZCZEBLI

   Ukraińskie władze apelują do polityków i mediów o nierozpowszechnianie niepotwierdzonych informacji na temat sytuacji z zachorowaniami na grypę, które mogą doprowadzić do paniki społeczeństwa.
   „Mamy do czynienia z grypą specjalnej mutacji, nazywaną grypą kalifornijską (A/H1N1). Nie ma żadnej dżumy płucnej, nie ma żadnych innych egzotycznych chorób. Jest to po prostu grypa o skomplikowanym przebiegu”, – uspokajała premier Julia Tymoszenko. Zdaniem szefowej rządu wykorzystywanie sytuacji zdrowotnej w celach politycznych jest niedopuszczalne.

 36. potwór z bagien said

  Dżuma płucna to choroba wirusowa – podobno czarna dżuma w XIV wieku to była właśnie wirusowa wersja tej choroby – wskazuje na to czas kwarantanny jaki wtedy stosowano – zgodny z jej okresem wylęgania – tj. ok 30 dni , ale na Ukrainie okres wylęgania wygląda na krótszy, chyba że w laboratoriach zmutowano go w tym celu…
  Nie na darmo kopali w wiecznej zmarzlinie Finlandii w celu uzyskania wirusów z XIV w. z ciał ofiar .

  • mizia said

   PODOBNO TAK MI MÓWIŁ ZNAJOMY Z UKRAINY -W CZASIE SEKCJI TYCH ZMARŁYCH PŁUCA WYGLADAŁY JAK KRWAWA MIAZGA – PORÓWNAŁ TO DO DRZEMU Z CZERWONYCH POZECZEK – FU

   • potwór z bagien said

    Ale objawy somatyczne to za mało do diagnozy, fakty są takie, że próby leczenia antybiotykami (Gentamycyną,Penicylinami) nie dały pozytywnych rezultatów, więc raczej nie są to infekcje bakteryjne , choć można jeszcze podejrzewać ostrą sepsę – ale wtedy posiewy powinny dać jakąś odpowiedź – a z tego co słychać to nic z tego.
    Objawy etiologiczne są tu raczej podobne do wirusów takich jak Ebola, Marburg ale odpowiednio spreparowanych , z dłuższym czasem wylęgania, z mniejszą śmiertelnością aby zbyt szybko nie wygasić ogniska epidemii wskutek wyczerpania liczby żywicieli; grupa najbardziej podatnych – tj. młodych, zdrowych – wskazuje na wojskowe źródło wirusa (eliminacja wybiórcza wojsk i zdrowych zdolnych do oporu),
    działa to na zasadzie samobójczej odpowiedzi immunologicznej organizmu, nieproporcjonalnej do zagrożenia, szczerze to kolejny argument przeciw szczepieniom które niewiele mogą mieć wspólnego z tym typem wirusa.

 37. janek said

  Pamiętam, że chorowałem często w latach 90. „Odrabiałem” wojsko i przyjechała Pani, która podała mi „obowiązkową wojskową” szczepionkę. Mówiła, że to witaminy. Do dziś się nie dowiedziałem co to było za „świństwo” ale wiem jedno: przez 3 lata NA NIC NIE chorowałem nawet przeziębienie. Po roku 2000 zatrudniłem się w szpitalu i były darmowe szczepionki przeciw grypie. Do dziś dwa razy w roku choruję na zapalenie oskrzeli… to daje do myślenia

 38. hjk said

  http://wiadomosci.onet.pl/2070303,11,rzad_zaszczepi_grupy_ryzyka,item.html

 39. agata said

  Jezeli znacie w miare dobrze angielski idzcie na you tube i pod search wpiszcie „China 2009 pneumonic plague biological weapon”.
  Znajdziecie ok 9-10 min program nadawany w usa tv. W wielkim skrocie: jest tam m.in. wywiad z rosyjskim naukowcem ktory twiedrdzi ze Rosjanie wynalezli „an aerosol disbursed (chemtrails!!) bio weapon using the pneumonic plauge virus” Ten wirus (to jest jakas mutacja bacteri yersinia pestis nie jestem naukowcem nie pytajce mnie jak) jest b. zarazliwy, odporny na wiekszosc antybiotics. (very contagious, resistant to most antibiotics and deadly strain). Powoduje lungs hemorrhiaging.
  Lekarze na Ukrainie mowia ze to co powala ludzie to NIE JEST swinska grypa ale viral pneumonia lub cos podobnego. „Autopsy in some patients revealed that the lungs were SOAKED WITH BLOOD” the oblast chief specialist said. Pluca byly skapane we krwi. To nie wyglada na grype.

  • potwór z bagien said

   Mutacja bakterii nie może być wirusem ! Yersinia pestis to osławiona bakteria dżumy (tej klasycznej) , wirusa raczej nie dotyczą antybiotyki – trochę zamieszania w tej wiadomości.
   Jak wcześniej pisałem lekarz nie mający na codzień kontaktu z dżumą ani wirusami epidemicznymi jak Marburg , Ebola będą mieli problemy z diagnozowaniem na podstawie obserwacji i sekcji – muszą iść za tym szczegółowe b. labolatoryjne , a z tymi jest krucho na Ukrainie bo są koszmarnie drogie, komuś też zależy aby było totalne zamieszanie…

   • agata said

    Masz racje. Uzylam niepotrzebnie slowa wirus (taki byl w opisie ww. video,ktorego obejrzenie polecam.) Jest to zmutowana form bacterii Yersinia pestis ktora mozna rozprzestrzniac za pomoca opryskow (chemtrails). Jest on resistant na wiekszoc antybiotykow. Masz racje, wirusa nie da sie zwalczac za pomoca antybiotykow ,ale wirus mozespowodowac tzw secondary infection kiedy to oslabiony wirusem organizm jest bardzo podany na wszelkie zakazenia wtorne takze bakteryjne.

  • krzysiek said

   wspomniane „China 2009 Pneumonic Plague Biological Weapons” – link

 40. wlokiczyj said

  We wcześniejszym wpisie było wspomniane o nocnych opryskach na Ukrainie. Nie wiem czy to ma związek ale przed chwilą na niebie widziałem narysowaną siatkę przez samoloty… Niebo jest w dużej części zachmurzone ale przez prześwity widać ją wyraźnie, dolne chmury szybko się przemieszczają pokazując w przerwach między nimi co się dzieje wyżej. Smugi się rozmywają i tworzą coś podobnego do cirrusów. Co ciekawe widziałem też jeden samolot zostawiający normalną smugę. Województwo mazowieckie.

 41. koyot said

  ..dlaczego nikt do tej pory nie zajal sie powaznie tematem opryskow !? jak mozliwym jest aby po niebie lataly samoloty bez swiadomosci wladz lotniczych,wojska,rzadu itp i rozpylaly cos po niebie.przeciez ci co przy zlobie tez tym oddychaja ! nie wiem dlaczego ale mam wrazenie ze wczorajsza smierc jednego ze wspolwlascicieli telewizji tvn ma cos z tym wspolnego,zmarl na powazna infekcje bakteryjna.nie ma wsrod czytajacych kontrolerow ruchu lotniczego majacych codziennie przed oczami ekrany radarow gdzie wszystko widac,kto lata i co robi !?

  • hjk said

   ten zmagał sie od kilkunastu lat z białaczką i w końću coś go zmogło. Poza tym media to pionki w tym procesie i nikt się z nimi nie będzie liczył w ostatecznym rozrachunku na zasadzie „murzyn zrobił swoje, moze juz odejść”…

   A jelity mogą dostawać antidota na g…a rozpylane z samolotów

 42. agata said

  Temat chemtrails ang. (smug chemicznych po polsku) jest poruszany na internecie od lat. (idz na you tube wpisz chemtrails bedziesz mial tone informacji). Dlaczego nikt nie porusza? A jak myslisz? Dlaczego o tym sie nie mowi? Jak myslisz? Pomysl. Poszukaj informacji. Jest ich duzo. Wyciagniaj wnioski. Poukladaj fakty. To nie boli. Chociaz wnioski sa bardzo niepokojace. Ogladaliscie film „wladca pierscieni” „Lord od the ring”. Armia zla (Sauron’s army)ruszyla do ataku PO WIELOLETNICH przygotowaniach. Nadciaga. A my co? Jak zwykle. Klocimy sie, nidowierzamy, ignorujemy, olewamy, ironizujemy etc. Wkrotce zapuka do naszych drzwi. Bedzie za pozno. Z drugiej strony juz od dawna na swiecie dzialy sie rzeczy wolajace o pomste do nieba (miliony ninarodzonych zabijanych rocznie, glod i choroby niszczace cale rejony swiata, totalna obojetnosc niewielkiej, sytej czesci globu przejmujacej sie pierdulami i idiotyzmami. Duzo by o tym mowic. The time has come.

  • hjk said

   racja, ten system musi upaść czy to sam z siebie czy pod kierunkiem kogoś, ważne jest, aby potem odbudować cos nowego i lepszego, a nie jakieś chore NWO

 43. stan35 said

  Do mieszkańców Gdyni i zorientowanych w sytuacji jaka panuje w Szkole Podstawowej NR18 w Gdyni!
  Chodzi o potwierdzenie niesprawdzonej informacji o ataku grypy w tej szkole i zachorowaniach uczniów i nauczycieli liczone na kilkadziesiąt.

 44. agata said

  Z ostatnich angielsko jezycznych informacji wynika ze ok 1500-3000 ludzi juz zmarlo na Ukrainie. Nie wiem na ile to jest potwierdzone ale sa take dane. Ta nieznana choroba wyniszcza straszliwie pluca (temp w srodku pluc jest 55 stopni).

  • potwór z bagien said

   Podaj proszę nazwę źródła informacji.

   • agata said

    Nie moge wejsc na You tube teraz zeby uzyskac linki do tej wiadomosci. Robia jakes maintenace (czyzby cenzura??!!) i wejsce na yt jest czasowo zawieszone.
    Jak masz czas to wejdz na YT, wpisz ukraine, plauge cklikinj na najnowsze wiadomosci (today) i na pewno ja znajdziesz. Autor wideo przytacz zrodla informacji. Mam ndzieje ze to zawieszenie YT nie ma na celu eleminacje niepozadanych info. Who knows?!

  • hjk said

   55 st. to chyba niemozliwe, białka sie denaturują powyżej 41 st. C i zanikaja wszelkie funkcje zyciowe, czyli człowiek sie dusi

   • agata said

    Czlowiek moze przezyc temperature 42st a nawet lekko powyzej. Temp 55 byla w plucach osob ktore zmarly na Ukarainie na ta dziwna chorobe. Stwierdzona ja w czasie autopsji. Nie jestem lekarzem i przekazuje tylko te informacje. Fakt jest ze nie jest to swinska grypa, smiertelnosc i zarazliwosc tej „tajemniczej” choroby jest niesamowita. Fakt ze oficjalne media nie mowia za duzo o tym jest tez wymowny. A tak w ogole kto teraz wierzy oficjalnym mediom.

 45. agata said

  Przeczytalam ostatnio ze amerykanskie mainstream media nie podaja nic o tym co sie ostatnio dzieje na Ukrainie. Sprawdzilam ich websites(CNN, ABC, FOX news, NBC, MSNBC). To prawda. Glowne media W OGOLE nie wspominaja o tym co sie dzieje na Ukrainie. 0. Nada. Kto zna angielski moze sprawdzic. Zmowa milczenia czy odgorny zakaz. Armia Saurona ruszyla do ataku. A my co??

  • potwór z bagien said

   Bardzo ciekawe spostrzeżenie, zajrzałem nawet na CNN.com /hot topics/ swine flu i cisza nt. Ukrainy, oglądam serwis Euronews i tu też ani mru mru. Przecież powinno im zależeć na wzbudzeniu strachu i przekonaniu do szczepień…
   Nie wiem o co chodzi ?

 46. […] Informacje z Ukrainy 31 października 2009 Ponieważ dyskusja znów schodzi na temat tego co się dzieje na Ukrainie, rozpoczynamy nowy wątek na ten temat. […] […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s