Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Burgermeister w Polsce 26-28 października 2009

Posted by grypa666 w dniu 31/10/2009

Wizyta Jane Burgermeister w Polsce 26-28 października 2009 — Sprawozdanie ze spotkań

Piotr Bein 29.10.2009  (uzupelnienia Marek Podlecki 31.10.2009, sprostowania P. Bein 2.11.2009)

Wraz z Markiem Podleckim i Jane Burgermeister wziąłem udział w 3 spotkaniach zorganizowanych przez 3 rozmaite grupy. Wypłynęły nie tyle nowe tematy, co „ciekawe” aspekty organizacyjne, o czym na końcu, ku rozwadze Rodaków. Najbardziej udało się spotkanie w krakowskim teatrze Groteska.

w Teatrze Groteska

w Teatrze Groteska

Krakow 26.10.2099

Spotkanie zorganizowala Świnska Sprawa (www.swinskasprawa.pl) wraz z członkami stowarzyszenia Cywilizacja Życia, które czeka na rejestrację w sądzie. Jane Burgermeister po przyjeździe odpoczeła chwile w luksusowym hotelu w centrum Krakowa. Na piechotę poszliśmy do sali teatru Groteska. Od razu widać było klasę – świetna obsługa, z ochroną osobistą dla dziennikarki. Podczas pierwszej cześci Jane Burgermeister mówiła non-stop przez 45 minut. W przerwach były filmy – szlifów audiowizualnych dodał Marek Podlecki, który pod koniec czerwca br. zainicjowal antyszczepionkową kampanię, utworzył blog grypa666, nagrał chyba dotąd najlepszy na youtube filmik anglojęzyczny z Jane Burgermeister  i wykreował  nowy „autorytet” — Beina — dla douczonych Polaków. Było ok. 100 osob, wstęp 15 pln, pytania dość zaawansowane nt. „teorii spiskowych” i „satanistów”, lecz nieobecni bywalcy bloga grypa666 nic nie stracili (oczywiście poza bezpośrednim kontaktem z czarującą Jane). Tłumacz doskonale tlumaczył jednocześnie z wypowiedzią, oszczędzając czas, co było mankamentem w pozostałych spotkaniach; zasłuzył na każdy grosz swej gaży. Zabrakło czasu, by dać wszystkim szanse na zadanie pytania. Wynajem sali byl dość kosztowny, 1600 zł, jednak sala była z klasą i w centrum. Deficyt finansowy podreperowały nieco datki od sympatyków grypa666 oraz płytki dvd z autografami Burgermeister i Beina. Dziękujemy za wsparcie naszych partnerów ze Świnska Sprawa. Trzymajcie te płytki, będą warte miliony juz niedługo — jak bedzie hiperinflacja ;<)

Jane w rozmowie z czytelnikami naszego bloga

rozmowa z czytelnikami naszego bloga

Warszawa 27.10.2009

[sprostowania: organizator fnbg.com, a nie stopcodex; kwestia oplaty za sale czeka dowodu od organizatorow, na razie oparta na informacji uzyskanej w recepcji osrodka]

Seminarium w stolicy następnego dnia nt. Kodeksu Żywnościowego, szczepień, GMO itd. przyciągnęło ok. 300 osób, ktore chętnie zapłacily po 55 pln (wcześniej była zniżka 10 zł) za kilka godzin prelekcji, a wielu kupiło ponadto książki, płytki itp. Najdłużej przemawiał zaproszony z Holandii dr Robert Verkerk, młody ojciec 6 dzieci (oklaski), lekarz, niezależny badacz, działacz na rzecz leczenia alternatywnego, zdrowej żywnosci i prawa do zdrowia. Treści przekazane przez niego można znaleźć np. przez strony SwinskaSprawa.pl, NaturalNews i in. Prof. Majewska „była obecna” w formie projekcji 50-minutowego video wykładu nt. szczepionek i H1N1. Bywalcy naszego bloga widzieli to samo w artykule zamieszczonym w Angorze „Ja się nie szczepię”.

Dr Robert Verkerk miał dużo slajdów, ubarwił je nadmiarem słów, co wraz z kiepskim tlumaczeniem rozpraszało publikę, przemęczoną ambitnym programem od 17-tej do 1-szej w nocy. Kompetentny ekspert obywa sie bez slajdów — i takie było wystąpienie Jane Burgermeister. Tu też nasi blogowicze nic nie stracili, bo Jane mówila to, co już znamy z bloga. Udzieliła wywiadu TVN, na szczęście nie „Faktom”, ale „Uwadze”. Redaktor nie mógł nam jednak powiedzieć, kiedy nagranie ukaże się, bo „trzeba wpierw sprawdzic informacje.” Zobaczymy….

Na warszawskim seminarium najciekawszy był dla mnie temat przedstawiony przez lekarza, który wynalazł i praktykował, w dużej własnej klinice w Gliwicach, leczenie rozmaitych dolegliwości i chorób (łącznie z rakiem i AIDS) drogą  usprawniania komunikacji międzykomorkowej. Polskie władze zdrowia dały sie mu tak we znaki, że przekazał swój wynalazek i praktykę profesorom czeskim — pewnie pociągną to do czasu „samobójstwa” Klausa. Ten lekarzkandydował kiedyś na Prezydenta RP, gdyby go wybrano, Polska wyglądałaby zapewne dziś zdecydowanie lepiej.

Najbardziej podbudowało nas wystąpienie z sali dr medycyny naturalnej, prof. Wandy Brajczewskiej-Fischer, jednej z 10 najwybitniejszych specjalistów immunologii w Polsce. Doktor powiedziała, że szczepienia masowe to skandal. Najbardziej zdziwiło, nie tylko nas, wystąpienie z sali agitatora jakiejś nowotworzonej „Partii Zdrowia”. O dziwo, zapomniał zostawić arkusze rekrutacyjne i trzeba bylo go zawrócić. Nastepnie wyszedł, nie czekając na złożone podpisy. Temat powołania Partii Zdrowia rzuciliśmy kilka tygodni temu na naszym blogu – zaraz potem próbowano nas wrobić w prowokację. Nie możemy jednak zakładać złych intencji, byc może miał powody by zniknąć. Inny gość obrazil ww. lekarza od komunikacji międzykomórkowej, a w dyskusji zbagatelizowal kwestie „satanistów”… Ktoś jeszcze zadał nastepujace pytanie, czy raczej 5-minutowy wykład, (i to już po uzyskaniu odpowiedzi ode mnie prywatnie): >>Teoria zamachu na miliony przez szczepienia nie ma sensu. Jeśli zaszczepią najpierw wojsko i policję, to kto będzie „ich” bronił? Masowe szczepienia smiercionośną szczepionką zabiłyby wielu, więc reszta powstałaby przeciw „nim”, jest to więc nielogiczne. Celem może więc być wymordowanie tych myślących, którzy się nie zaszczepią…<<

W ripoście Jane z sarkazmem przytoczyła opinie ekspertów na temat toksycznej zawartości szczepionek, dodając, że być może kompanie zupełnie „przypadkowo” zakaziły szczepionki śmiercionosnymi składnikami, a tak naprawdę to chcą naszego dobra. Decyzja należy więc do nas… Może gdyby brac wejściowe 55 pln na grypa666, ludzie byliby lepiej zorientowani.

Prelekcja we wrocławskiej Akademii Medycznej

Jane Burgermeister na wrocławskiej AM

Wroclaw 28.10.2009

Spotkanie we Wroclawiu zorganizowała w ostatniej chwili dr Krystyna Brzecka wraz z miejscowymi działaczami powstającego stowarzyszenia Cywilizacja Życia, z głównym udziałem Krzysztofa. Inicjatywa wyszła „za pięć dwunasta”, zupełnie przypadkiem. Dr Brzecka to ujmująca, ponad 80-letnia osoba, której witalności i troski o świat i Polaków pozazdrościłby niejeden młodzik. „Nigdy się nie szczepiłam, nie choruję, a na świńską grypę też się nie zaszczepię… Grunt to prawidłowe odżywianie, pogoda ducha i zajęcie umysłu” — mówiła dr Brzecka w dyskusji i rozmowie. Ta sekretarz zarządu Polskiego Towarzystwa Promocji Zdrowia poruszyła sprężyny na wrocławskiej Akademii Medycznej, żeby przyciągnąć 200 akademikow i lekarzy na spotkanie z Burgermeister. W planie było zaznajomienie ich ze spiskiem H1N1 i pobudzenie do utworzenia frontu przeciw szczepieniom na H1N1 w Polsce, wzorem innych narodów Europy. Pomimo energicznych prób, w tym osobistych interwencji dr Brzeckiej na wydziałach i wśród młodszych kolegów akademickich oraz znajomych, na spotkanie przyszło tylko niewiele ponad 20 osób. Wstęp wolny, a Marek porozdawał resztę plytek dvd. Jane dała chyba jedną z najlepszych prezentacji, całość nagrywała TV Trwam.  Ciekawa idea wyszła w prywatnej rozmowie od pewnej kobiety: usiąść z Rockefellerami i Rotszyldami przy okrągłym stole, dowiedzieć się, czego oni od nas chcą i …negocjować! W odpowiedzi. dałem jej „Wolfgang Eggert Petition” do wygooglenia.

Po wrocławskim spotkaniu o 16-tej mieliśmy dołączyc do seminarium nt. Kodeksu Żywnościowego, kopii tego w Warszawie. Organizatorom zależało na ponownym wystąpieniu Jane we Wrocławiu; wcześniej zaoferowali transport Warszawa-Wrocław swymi autami, troszczyli się o bezpieczeństwo (dostaliśmy zapytanie, z kim się spotykamy oraz ofertę ‚sprawdzenia’ tych osób). Może czuli się zobowiazani faktem, że wiele osób w Warszawie przybyło z darmowego ogloszenia ich seminariów na naszym blogu? Pojechaliśmy jednak pociagiem, by nie ryzykować spóźnienia na spotkanie z medykami. Po doświadczeniach z dnia poprzedniego, wyczerpana Jane zdecydowała jednak jechać nocnym busem do Wiednia, spędzając ostatnią godzinkę z nami i Krzysztofem. Krzysztof, który finansował wszystkie wydatki organizacyjne (hotel, przejazdy z Warszawy i do Wiednia, taksówki) i zadbał nawet o drobiazgi, takie  jak posiłki dla gości i ochronę, ujawnił nam też, że tekst zaproszenia na spotkanie zredagował mu specjalista od marketingu za „jedyne” 250 zl. Zaciekawiony przeczytałem dzieło tego „specjalisty”; gdybym dostał takie zaproszenie, ziewnąłbym i wyrzucił do kosza. Czy dlatego przyszlo mało osób, mimo że Krzysztof z koleżanką przedreptali wydziały Akademii i szpitale miejskie? Tekst zredagowała osoba polecona przez organizatorów seminarium o Kodeksie.

Ku przestrodze

Martwi mnie to, że we wszystkich przypadkach organizatorzy przeciw pandemii wykładają pieniądze z własnych kieszeni, a przecież stowarzyszenie może nie powstać, więc pozostaną stratni. Jak dotąd datki od osób trzecich* (serdeczne dzięki!) nie przeważyły na plus, a jak rozumiem zadania i ambicje wskazują na rosnące wydatki. Ale na tym nie koniec. Okazuje się, że podczas gdy my tyramy i łożymy za wspólną sprawę, inni widzą tylko pieniądze. O ile wiem, Groteskę wynajęto na 4 godziny, skrócone wbrew umowie do niecałych 3, więc musieliśmy skończyć wcześniej niż chciałaby widownia. O ile wiem, wynajem sali w stolicy był za darmo, utarg ze wstępu i materiałow był OK (skoro organizatorzy liczyli kasę zamiast odwieźć nas na nocleg po północy), lecz Jane dostała honorarium, a właściwie zwrot kosztów na łączną sumę 300 (słownie trzysta) złotych. Nic straconego, można wpłacić więcej przez jej stronę internetową. Czy dr Verkerk dostał podobne honorarium, nocleg w pokoju 2-osobowym w akademiku?

Nie mogę spać, gdy ktoś chrapie, więc po paru godzinach snu zasiadłem do laptopa, lecz niestety, z akademika nie łapałem internetu. Wrocławski marketingowiec „zabrał” nam równowartość lepszego hotelu niż ten pokój dla mnie i Marka. Po co redagowałem więc treść tego ogłoszenia (robota na 5 minut)?

Jane skarżyła się nam, że chociaż reklamowano imprezę jej nazwiskiem, organizatorzy seminarium w stolicy trzy razy jej przerywali. Tego nie pamietam,  bo podczas jej wystąpienia nadrabiałem zaległości wynikłe z pożyczenia mojego laptopa Jane, po tym gdy się okazało, że połączenia internetowego nie było wbrew obietnicom organizatorów. Jane nigdy by nie przyjechała na 3 godziny przed prelekcją gdyby wiedziała, że nie ma tam ani internetu ani pobliskiej e-kafejki – podobnie jak my musi ona mieć stałe dojście by redagować na bieżąco. Odstąpiłem więc  Jane swój laptop, zaniedbując blog, za co przepraszam.

Inną rzeczą, która zdenerwowała Jane było to, że przez 8 godzin nikt się jej nie zapytał, czy nie jest głodna. Pytaliśmy o pizzerie w pobliżu, zbywano nas nieznajomością tych okolic. Czy tak się robi zapraszając gościa zza granicy?

Te przejawy ‚oszczędności’ polskich organizatorów i kontrahentów nie przyczyniają się do dobrej opinii o Polakach ani do pomyślnego rozwiązania „pandemii”. Zaległości nie nadrobiłem dnia następnego w zatłoczonym pociągu. Bateria laptopa zdechła po paru godzinach, a w gniazdku nie było prądu, mimo że doplacilem do 1-szej klasy, by nie stać na korytarzu i mieć gniazdko naprzeciw przedziału. Plik z napisanym artykułem straciłem. Próbowałem więc rozmowy pandemicznej ze współpodróżnymi. „Są różne opinie, kto wie co jest prawda?”, usłyszałem w odpowiedzi na moje „wypłynęło tyle dokumentow rządowych w różnych krajach, że nie ma wątpliwości”. To ona, a on: „jeśli Chiny produkują pośpiesznie szczepionki, a prezydent najpotężniejszego państwa, Obama, zakupił 15 milionów dawek, bo producenci szczepionek nienadążają i już zaszczepiło się 5 milionów Amerykanów…”  itd.  Postanowiłem przedrzemać resztę trasy. W Skarżysku ona wysiadła, pozostawiając męża w pociągu: „Tu kupię walizki na podróż do Indonezji, bo tu najtaniej. Już wszędzie byłam na świecie, to chyba ostatnia podróż.” Życzyłem jej przyjemnych wojaży, dodając że podróże kształcą.

* Serdecznie dziękujemy za pomoc finansową w organizacji prelekcji Rafałowi ze Szwajcarii i Tomkowi z Katowic. Jane też się dołożyła wciskając organizatorom spotkania w Krakowie na siłę 100 Euro… Inne osoby dały pomniejsze datki, a nawet dobrowolnie zapłaciły z nadmiarem za płytki dvd. Bruno użyczył laptopa. Wielkie dzięki wszystkim …organizatorom, uczestnikom, darującym!

OSTREZENIE: O 17:40 CZASU NIEBLOGOWEGO WCHODZI Z MIOTLA SPRZATACZKA BEIN

sprawozdanie ze sprzatania (a wcale nie musze):

= dowody bez dowodow na „jaszczurstwo”  – nalezaloby  porownac z ogolna ludnoscia; to moze byc efekt oswietlenia lub wystepuje normalnie u ludzi

= dywagacje nt. herbow rodowych odeslalem do odpowiednich blogow, za wyjatkiem tych dot. szlachtenego rodu beinow

= ukrocilem nieco zydojadztwo, zostawiajac kwiatki dla edukacji blogowiczow

Komentarze 253 do “Burgermeister w Polsce 26-28 października 2009”

 1. Antysemita said

  No popatrz ty sie gdy by spotkanie było z udziałem łojca Rydzyka to by ludze dawali minimum po 50 złotych koncząc na 200złotych. Widocznie Rydzyk jest bardziej popularniejszy. Od jakiejś tam Jane B. Jak to jest że środowiko mocherowych beretów żyda rydzyka jest bardziej z organizowane a Jane nawed nie miała co jeśc?

  • angie- poland said

   Popraw składnię, ortografię, interpunkcję i stopniowanie przymiotników, a być może Ci odpowiem;)
   P.S. Serio, tragicznie się to czyta.

   • Szewczyk Dratewka said

    Panie Bein, Po kolei: ( w nawiasach oryginalny cytat )

    (Zorganizowane przez StopCodex seminarium w stolicy)

    Spotkania w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu nie organizował StopCodex.pl lecz fnbg.org ( Kampania Natura Bez Granic ) czego był i jest Pan w pełni świadomy.

    (Bywalcy naszego bloga widzieli to samo w krotszej formie na filmiku i w artykule profesor Majewskiej w Angorze: http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1492)

    Ewidentną manipulacją i nieprawdą jest stwierdzenie, że wywiad z Prof Majewską można było zobaczyć przed imprezą 27.10.09 Wywiad pokazany na seminarium „Codex Alimentarius a nasze zdrowie 2” był pokazany po raz pierwszy i nie był nigdzie wcześniej w całości lub fragmentach publikowany.

    (wraz z.kiepskim tlumaczeniem rozpraszalo publike, przemeczona ambitnym programem od 17-tej do 1-szej w nocy)

    Tłumaczka Maria, dostała wielkie oklaski (dowody na taśmie video) po co więc te spekulacje i pomówienia ?

    (Kompetentny ekspert obywa sie bez slajdow — takie bylo wystapienie Burgermeister)

    Bycie ekspertem polega na posiadaniu dowodów i umiejętności ich wykazania, co też Dr Robert Verkerk uczynił i taki wybitny specjalista i naukowiec jak Pan powinien to rozumieć, dlaczego więc próbuje Pan oczerniać Dr.Verkerk-a zarzucając mu rzetelne przygotowanie i podejście do seminarium ? Pozostaje to niezrozumiałe.

    (Moze gdybysmy brali wejsciowe 55 pln na grypa666, ludzie byliby lepiej zorientowani)

    Może gdyby Pan poważnie podszedł do zagadnienia, to Pańskie spotkania były by w stanie przyciągnąć więcej osób i zbliżyć się frekwencją do imprezy fnbg.org Sugeruje by czas poświęcony na produkcje insynuacji poświęcił się Pan profesjonalnie temu co deklaruje bardziej niż zazdroszczeniu sukcesu innym, będzie to ze zdrowiem dla Pana jak i nas wszystkich jako społeczeństwa.

    (Po wroclawskim spotkaniu o 16-tej mielismy dolaczyc do kopii warszawskiego seminarium StopCodex)

    Seminaria organizowało fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic) Dlaczego świadomie pisze Pan nieprawdę ?

    (Moze czuli sie zobowizani faktem, ze wiele osob przybylo w Warszawie z darmowego ogloszenia ich seminariow na naszym blogu? )

    Tak, czuli się zobowiązani, zakładali współprace i wynikające z tego przyjazne relacje, dlatego tym większe zaskoczenie złośliwym i nieprawdziwym przedstawianiem przez Pana faktów oraz próbami oczerniania tych ludzi z powodu ich skuteczności w docieraniu do ludzi, oni uważają to za priorytet by informować możliwie duża ilość populacji więc czemu Pan z jednej strony deklaruje to samo z drugiej strony próbuje wykonywać tak obłudną krecią robotę przeciw swoim sojusznikom i sprzymierzeńcom w podobno wspólnej sprawie? Pańska postawa jako działacza społecznego zostawia wiele do życzenia i stawia wiele znaków zapytania do prawdziwych pobudek działania.

    (Czy dlatego przyszlo malo osob, mimo ze Krzysztof z kolezanka przedreptali wydzialy Akademii i szpitale miejskie?)

    Być może, gdyby w równym stopniu co oni, poświęcił Pan czas na organizacje i dotarcie do potencjalnie zainteresowanych również udałoby się Panu zebrać podobną ilość osób.

    (Ku przestrodze, Martwi mnie, ze we wszystkich przypadkach organizatorzy przeciw pandemii wykladaja z wlasnej kieszeni)

    Cieszy niezmiernie, że Pan to zauważa, szkoda że nie napisał pan tego na początku, zamiast tego co chwila wytyka Pan cene biletu 55 pln podczas gdy w przedsprzedaży było to 45, studenci i emeryci 30, osoby niepełnosprawne miały wstęp za darmo.

    (O ile wiem, wynajem sali w stolicy byl za darmo)

    Wynajem sali kosztował w samej tylko Warszawie kilka tysięcy złotych i fakt że była płatna był ogólnie znany, trudno zrozumieć dlaczego rozpowiada Pan świadomie nieprawdę.

    (utarg ze wstepu i materialow byl OK (skoro organizatorzy liczyli kase zamiast odwiezc nas na nocleg po polnocy)

    Po skończeniu seminarium by uniknąć dodatkowych kosztów sami złożyli ponad 350 krzeseł (sam w tym pomagałem), skłądali sprzęt nagłośnieniowy, kable etc. Został Pan poinformowany, że może Pan z nimi pojechać do hotelu, jednak muszą ukończyć prace porządkowe zanim opuszczą ośrodek. Nie skorzystał Pan, proszę zatem nie mieć pretensji i nie oczerniać z powodu swojej własnej decyzji.

    (lecz Jane dostala honorarium plus zwrot kosztow z Krakowa na laczna sume 300 (slownie trzysta) zlotych. Nic straconego, mozna wplacic na jej sajcie. Czy dr Verkerk dostal podobne honorarium, nocleg w pokoju 2-osobowym w akademiku?)

    Dr. Verkerk został wraz z Meleni Aldridge zakwaterowany w Hotelu Sobieski natomiast członkowie fnbg.org rzeczywiście ograniczyli się do bardziej „ekonomicznych” warunków noclegowych wychodząc z założenia że pieniądze są przede wszystkim wydawane na organizacje samej imprezy, kosztem wygód organizatorów. W przeciwnym razie cena biletu musiał by opiewać na znacznie wyższe sumy.

    (Jane skarzyla sie nam, ze mimo wykorzystania jej nazwiska na plakatach i w ogloszeniach seminarium w 3 miastach http://www.stopcodex.pl/2009/10/spotkanie-z-jane-burgermeister-w-polsce/ organizatorzy StopCodex w stolicy przerwali jej. )

    Pani Jane Burgermeister z chęcią skorzystała z zaproszenia by móc przemówić do osób które udało się zgromadzić organizatorom, możliwość wypowiedzi jaką jej dano została przez nią doceniona. Rzekome przerwanie jej które Pan insynuuje nie miało miejsca, została jedynie poinformowana że przekroczyła spodziewany czas wypowiedzi jednak, nikt jej mikrofonu nie zabrał, i przemawiała później do końca swojej wypowiedzi oraz uczestniczyła również w późniejszej dyskusji (dowody na taśmie video).

    (Nie wiem, bo podczas jej wystapienia nadrabialem zaleglosci wynikle z oddania Jane mego laptopa po tym, gdy sie okazalo, ze polaczenia internetowego nie bylo — wbrew obietnicom organizatorow i sciagnieciu Jane godzine przed rozpoczeciem seminarium. )

    Właściciele obiektu twierdzili że internet będzie obecny, fnbg.org nie mam wpływu na zaistniałe trudności i trudno zrozumieć dlaczego są one przez Pana tak chorobliwie eksponowane.

    (Te przejawy ‘oszczednosci’ przez polskich organizatorow i kontrahentow nie przyczyniaja sie do dobrej opinii o Polakach ani do pomyslnego rozwiazania “pandemii”. )

    Uwagi które Pan kieruje pod adresem organizatorów w pierwszej kolejności powinien rozważyć Pan sam w stosunku do siebie, swojej postawy i tego co Pan mówi i pisze. Organizatorzy starali się zapewnić nowoczesne sale z obsługą audio-wideo w centrum wszystkich 3 miast tak by osoby które przyjdą, mogły łatwo trafić oraz później się skupić na informacjach zamiast na niedostatkach, stąd właśnie muszą pobierać opłaty by mieć z czego wynająć tak duże obiekty jak ten w Warszawie, Wrocławiu czy Poznaniu, trudno zrozumieć czemu pisze Pan o oszczędnościach skoro oprawa którą przygotowali była rozbudowana i na europejskim poziomie. Czy pije Pan do warunków zakwaterowania w SGGW? Z tego co wiem to ich celem jest organizowanie seminariów a nie bankietów czy wystawnych kolacji dla członków lub osób wspierających. Nawet gdyby dysponowali takim budżetem to z pewnością przeznaczony by został na dofinansowanie biletów ( żeby nie musiały kosztować 45 czy 55 ale żeby było za darmo!) znacznie bardziej niż na wygody ich gości czy ich samych.

    Sądze że Pańska zajadła i obraźliwa postawa nie przyczynia się do dobrej opinii o Polakach ani do pomyślnego rozwiązania „pandemii”

    Jest mi niezmiernie mdło z powodu Pańskich insynuacji i pisania ewidentnej nieprawdy, nie wiem czy wynika to z niewiedzy czy ze złej woli, jednakże mimo wszystko dobrze było Pana poznać. Cykl seminariów „Codex Alimantarius a nasze zdrowie 2” okazał się wielkim sukcesem, udało się dotrzeć bezpośrednio do kilku setek osób i to w 3 wielkich miastach by zaznajomić ich z problemami i zagrożeniami wynikającymi z obecnego modelu jaki proponuje przemysł farmaceutyczny. Pan jako aktywista i naukowiec powinien się cieszyć z tego sukcesu ponieważ deklaruje Pan podobno te same wartości i cele, trudno zrozumieć zatem czemu ani razu nie podjął pan aspektu tego sukcesu, natomiast skupił się Pan na wypaczaniu mało istotnych aspektów i próbach podkopywania autorytetu organizatorów na który ciężko i z poświęceniem pracowali dla dobra rozwoju ich organizacji jak i społeczeństwa któremu chcą służyć.

    Nie jestem pewien czy zarząd kampanii będzie chciał mieć w ogóle po tym paszkwilu z Panem cokolwiek więcej wspólnego i czy w ogólę się odniosą do tych pomyj które Pan na nich bezpodstawnie wylał. Ja znam tych ludzi, wspieram ich i osobiście po rozmowie którą z Panem odbyłem wtedy w Warszawie ( gdy czekał Pan na odwiezienie do SGGW na nocleg ) odniosłem wrażenie że jest Pan osobą przejętą i oddaną całej sprawie, teraz widzę że jest Pan osobą szukającą rozgłosu, kimś kto na ludzkim nieszczęściu chce się wybić a gdy inni zamiast się „wybijać” i puszyć po prostu biorą się do roboty i udaje się im skrzyknąć ludzi do kupy to Panu głupio i żółć tylko Pan wylewasz a jedyne co potrafisz powiedzieć to to, że bilet kosztował 55 zł! Dla mnie, jest Pan żałosnym pozorantem. Wstyd Panie Bein – Wstyd !

   • angie- poland said

    Przepraszam, że się wtrącę, ale mam pytanie. Ty jesteś pewien, że obaj byliście na tej samej imprezie?…

    P.S. Są standardy i „standardy”…
    P.P.S.Wychodzę, bo chamstwa nie zniese!( Ad Przedostatnie zdanie)

   • Szewczyk Dratewka said

    Trudno było by mi się pomylić ;] Byłem na tej imprezie ( jak i na dwóch pozostałych Wrocław – Poznań) odpowiedzialny za nagranie. Jeśli ktoś tu pomylił imprezy to Bein, bo nawypisywał takich bzdur, że gdybym tam go nie widział to bym nie uwierzył że to on napisał, no chyba że mamy do czynienia z klonem produkcji Monsanto.

   • Michal said

    Szewczyk Dratewka – Podpisuję się obiema rękami pod opinią!!!
    Michał

   • Szewczyk Dratewka said

    Pod moją opinią ? Swoją drogą niech się wypowiedzą może ludzie którzy tam byli, co sądzą o imprezie którą zorganizowało fnbg.org Czy ich zdaniem „Codex Alimentarius a nasze zdrowie” nie jest czymś rewolucyjnym ( w dobrym tego słowa znaczeniu ) na skale Polski?
    =================================
    od p.b.: podaj jakiegos waszego bloga na te dyskusje? my juz przeciazeni i musimy obcinac objetosc

   • Szewczyk Dratewka said

    od p.b.: podaj jakiegos waszego bloga na te dyskusje? my juz przeciazeni i musimy obcinac objetosc

    „Waszego”? Jestem jeden i jedynie w swoim własnym imieniu stawiam te zarzuty, to że sympatyzuje z fnbg.org nie znaczy że jestem jednym z „nich”. Czy Państwo jesteście właścicielami serwera wordpress.com żeby móc mówić o „przeciążeniu waszych serwerów” ? Nie wydaje mi się, jest to jedynie próba ściągnięcia z tego forum niewygodnej dyskusji. Sugeruje Panu zaprzestać tych wymijających praktyczny i odpowiedzieć wprost na stawiane zarzuty w formie sprostowania – sprostowania pod oryginalnym artykułem, takiego sprostowania które oczyści grupę ludzi których powinien Pan wspierać bardziej niż oczerniać.

    Jeżeli dokona Pan stosownego sprostowania pod artykułem, może się Pan pan czuć wolny w celu usunięcia wszystkich moich nieprzychylnych wpisów, moim celem nie jest atakowanie Pańskiej osoby a jedynie dojście do sytuacji w której wycofane zostaną Pańskie ewidentnie nieprawdziwe sformowania w stosunku do grupy ludzi którą znam i choć nie bez krytycyzmu to popieram całym sercem i pracą.

    Czekam na Pańską reakcje.

   • Zapsa said

    Szewczyk: no faktycznie opis jest jednoznaczny i też byłam zszokowana.Niedociągnięcia w organizacji są na pewno możliwe, ale nigdy przenigdy nie uwierzę, że SALA W WAWIE BYŁA WYNAJĘTA ZA FREE OD 17 DO 1 W NOCY. I na pewno z przygotowaniem – przed i po -wygląda tak jak opisałeś, samodzielnie trzeba wszystko przygotować i po sobie posprzątać, a to zwykle trwa! Z wynajmowaniem sali sa niezłe jaja, zwykle administratorzy obiecują cuda internety na kiju, a nijak się to ma do rzeczywistości – i nad tym też się nie da nieraz zapanować, bo czas nagli.

    Co do wykładu to trudno oceniac komus kto nie był, jednak wydaje mi się, że wszyscy powinnićmy współpracować, kodeks jest równie albo nawet bardziej wazny niż szczepionki, i na pewno odwaliliście kawał dobrej roboty. Dzięki za to i oby tak dalej!
    =====================================
    od p.b.: mam nadzieje, ze nie — nie po trupach zaproszonych gosci; recepcja osrodka powiedziala mi, ze sala jest za friko; jane zostala poinformowana o istnieniu polaczenia internetu, kiedy organizatorzy mieli juz porozkladane swoje laptopy; jane mogla smialo przyjechac do ursynowa kilka godzin pozniej, skonczywszy robote w e-kafejce w srodmiesciu, skad ja sciagneli; organizatorzy skladali krzesla i zwijali kable podczas gdy my czekalismy nie wiadomo na co (marek im pomagal, ja i jane rozmawialismy z ludzmi) – dopiero po ponownej interwencji zadzwonili po taksowke; nie dostalismy ostrezenia ze nie bedzie zarcia ani go nam nie przyniesiono; jane wyjechala ze srodmiescia ok. 14-tej, do 1-szej w nocy byla bez posilku – ja bym rozniosl to miejsce i organizatorow na pyl, bo jakzem glodny, to nie podchodz, podobnie jak gdy mi przeszkadaja isc spac, a w koncu ktos chrapie– podobno wszystko zdrowe odruchy — nie bedzie mi tu jakas zgraja decydowac, kiedy nie mam sie odzywiac czy spac; wspolpracujta se, ja na glodniaka i zmordowany niepotrafie nawet z namilszymi; moze nieobecni tam powinni sie wylaczyc z tego watku?

   • Szewczyk Dratewka said

    „nie po trupach zaproszonych gości” – rzeczywiście widać po tej odpowiedzi Pańską postawę jak na dłoni, ważniejsze jest dla Pana nadymany argument „pewnych niedogodności” (z tego co wiem Jane nie wyjechała w trumnie tylko o własnych siłach) bardziej niż to że udało się zgromadzić w stolicy 3 razy tyle ludzi co Wam gdzieś tam, że przyjechał TVN któremu Jane mogła udzielić wywiadu (no rzeczywiście, wielką krzywdę jej wyrządzono w Warszawie)

    „recepcja ośrodka powiedziała mi…” a to zabawne z jaką ufnością podchodzi Pan do obcej recepcjonistki, która zielonego pojęcia nie ma o ustaleniach finansowych bo niby skąd by to miała wiedzieć. Sugeruje zatem udać się do recepcjoniski w firmie Baxter AG i zapytać jej „jak to właściwie jest z tymi Waszymi szczepionkami” a następnie szumnie poinformować na swoim blogu że „JAKO PIERWSI MAMY SZOKUJĄCEGO NEWS-A BAXTER AG PRZYZNAŁO ŻE NIC NIE WIE O ŻADNYM SPISKU” a pod spodem wielkimi literami dodać, że informacje uzyskaliście Państwo z wielce wiarygodnego źródła! Będzie to równie poważne jak wylewanie kubła pomyj na fnbg.org w oparci o słowo szatniarki/recepcjonistki co jedną ręką wydaje klucze do toalety a drugą gasi światło w kanciapie.

    „PONOWNA INTERWENCJA W SPRAWIE TAXI” no to rzeczywiście skandal, czy w Pańskiej gradacji przestępstw przeciwko ludzkości fnbg.org tym haniebnym zaniechaniem dogoniło konglomerat IG Farben czy też może go przebiło? Łowca głow farmaceutów, słynny tropiciel prawd ukrytych czekał półgodziny na TAXI – dramatyczne przeżycie! Te brednie są pokroju i ciężaru gatunkowego tzw. Afery Dorszowej pewnej POsłanki – szkoda słów!

    Czekam na Pańskie sprostowanie pod artykułem.
    =====================================
    od p.b. o godz 2:46, 2.11.2009: jesli masz wiecej, przyslij przez swego mecenasa, bo to ostatni raz, potem bedzie jeszcze tylko komentarz do twego tasiemca do ktorego riposte polknal kokpit:
    – to nie sa moje imaginacje tylko niezalezne acz spojne obserwacje trzech zaproszonych osob, ktore slyna z niezgadzania sie nawet z towarzyszami sprawy;
    – „lowca glow farmaceutow” ustosunkuje sie do waszego gnojkowstwa na theflucase, mam nadzieje lacznie z gnojkowstwem ‚adwokata’ dratewki;
    – twoja pogarde dla recepcjonistki nasi blogowicze przekaza tej kobiecie;
    – sprostowanie faktu oplaty za sale bedzie, jak juz pisalem, a ty nie raczyles znalezc — ale najpierw prosze o kopie umowy o wynajem, przedtem wzialem twe oswiadczenie za dobra monete, teraz nie wierze ci);

   • yenne2222 said

    WOW!!! CO TO ARMAGEDON??
    wYBACZ SZEWCZYKU ALE CHYBA W TEJ CAŁEJ SPRAWIE NIE CHODZI O TO BY ROZPĘTYWAC CORAZ WIĘKSZĄ BURZĘ.

    JEŚLI NAPRAWDE ZALEŻY CI NA WALCE O IDE DOKOŃCZ TĄ SPRAWE W PRYWATNYCH MAILACH.

    TAKA ATMOSFERA WPŁYWA NEGATYWNIE NA LUDZI.

    DWA WYBACZ ALE ARGUMENTUJĄC SWOJĄ POSTAWE NIE OBRAŻAJ INNYCH OSÓB(w oparci o słowo szatniarki/recepcjonistki co jedną ręką wydaje klucze do toalety a drugą gasi światło w kanciapie) TAKIE TEKSTY NIE SĄ NA POZIOMIE.

    TA OSTRA DYSKUSJA POWINNA SIĘ ZAKOŃCZYC , BO WYRZĄDZI W KOŃCU WIĘCEJ SZKODY NIŻ PORZYDKU

   • Szewczyk Dratewka said

    „NIE CHODZI O TO BY ROZPĘTYWAC CORAZ WIĘKSZĄ BURZĘ”

    Zgadzam się, jednak patrząc na to co nawpisywał Pan Bein i jak nie chce się wycofać z oczywistych nieprawd mam wrażenie że nie podziela on Twojego poglądu.

    „TAKA ATMOSFERA WPŁYWA NEGATYWNIE NA LUDZI”

    Jak najbardziej się z Tobą zgadzam, moje wzburzenie jest chyba najlepszym przykładem, nie sądze też by organizatorzy któzy mało co nie wyzionęli ducha z 3 dniowego przepracowania poczuli się szczęśliwi czytając te oszczerstwa. Dlatego mam nadzieje że mimo wszystko Pan Bein okaże się poważną osobą i zamieści sprostowanie swoich nieprawd, a następnie wykasuje moje posty gdyż wtedy stracą one racje bytu. Wynikają one jedynie z pokrętnej postawy Pana Bein-a znacznie bardziej niż z tego że nie mam co robić i mi się nudzi. Dokładnie rzecz biorąc, to cała ta sytuacja jest ostatnią rzeczą jakiej bym się spodziewał i chciał uczestniczyć, niestety jednak z powodu oszczerstw skierowanych na ludzi którym pomagam i z którymi się identyfikuje ine jestem w stanie przejść obok tego biernie.

    „NIE OBRAŻAJ INNYCH OSÓB”

    Wybacz, ale przy założeniu że nie jesteś ta Panią, jej córką czy siostrą, tudzież żadna z tych osób nigdy nie odwiedzi tego bloga to ten argument jest mocno abstrakcyjny, więc nie zbaczajmy na ślepe tory dyskusji.

    „DOKOŃCZ TĄ SPRAWE W PRYWATNYCH MAILACH”

    Pan Bein nie odpowiada, zamiast niego odpowiedzi dostałem odpowiedź Pana Marka, że cytuje:

    „Proszę mnie nie straszyć. Nie z takimi miałem do czynienia.”

    Póki co wstrzymam się z publikacja mojej odpowiedzi by nie Tworzyć niepotrzebnych wątków.

    Panie Bein – czekam na Pańskie sprostowanie.
    ======================================
    od p.b.: wiem ze czekasz dratewko i odpisalem pare juz razy dlaczego riposta (na pewno nie zdjecie artykulu, chociazby dla dowodu macicielstwa i arogancji beina) przyjdzie z opoznieniem; ostrzeglem tez przed dalszym zaangazowaniem;
    czy ty jestes specjalista od marketingu dla organizatorow seminariow? twoja pogarda dla osob ktore cie nie slysza jest godna potepienia; od paru godzin slecze tu zamiast spac, zeby ci odpisac, a ty wciskasz ze nie odpowiedzialem – idz pod swoje patetyczne wpisy i zobacz, slicznotko; inny moderator wyrzucilby cie na zbita twarzyczke

   • Szewczyk Dratewka said

    Nigdy nie było moim zamiarem atakować Pańskiej osoby, może mi Pan nie uwierzyć ale było całkiem odwrotnie. Jednak posunięcie którego Pan dokonał zburzyło moją wizję Pańskiej osoby jako człowieka bezpośredniego i szczerego. Fakt iż zamiast bezpośrednio się zwrócić do organizatorów w sprawie uwag, wolał Pan oczernić ich za plecami, oskarżając o rzeczy wręcz absurdalne i sączyć na nich żółć w swoim poście spowodował moją zdecydowaną reakcje.

    „(na pewno nie zdjecie artykulu, chociazby dla dowodu macicielstwa i arogancji beina)”

    Po co Pan z siebie robi męczennika na krzyżu? Jak już wcześniej wspominałem, jedyną rzeczą jaką od Pana oczekiwałem i nadal tak jest, to umieszczenie sprostowania pod oryginalnie zachowanym tekstem, nic więcej.

    „czy ty jestes specjalista od marketingu dla organizatorow seminariow?”

    Nie jestem specjalistą od marketingu i nie byłem odpowiedzialny za żaden etap planowania cyklu seminariów.

    „twoja pogarda dla osob ktore cie nie slysza jest godna potepienia”

    Dla pańskiej informacji pani uważam że recepcjonistka jest takim samym wartościowym podmiotem jak każdy człowiek ze mną włącznie, i nie stawiam się ponad nią. Moja wypowiedź dotyczyła oczywiście (jak widać nie dla wszystkich) jedynie kwestii zakresu jej kompetencji i wynikającej z tego (nie)wiedzy na którą Pan się powołał w swych oszczerstwach. Jeśli ktoś by miał ochotę powiedzieć że zielonego pojęcia nie mam o np. o księgowości to zamiast wołać o potępienie tego osobnika przyznam mu święta racje ponieważ rzeczywiście nie mam o tym pojęcia tak jak Pani recepcjonistka nie ma pojęcia o sprawie umowy finansowej między organizatorami a ośrodkiem wynajmującym sale, osoba która zwiedziła Kanadę, Austrię a teraz zamierza ratować Polskę powinna sobie z takich podstaw zdawać sprawę. Proszę zatem nie kombinować „wokół” znaczenia zdań które wypowiadam, osobie która chce stosować standardy kanadyjsko-austriacko-krakowskie nie przystojną takie machinacje.

    „od paru godzin slecze tu zamiast spac, zeby ci odpisac,”

    Ślęczy Pan na swoje własne życzenie, wystarczyło by napisać sprostowanie – to bardzo proste.

    „inny moderator wyrzucilby cie na zbita twarzyczke”

    W zależności od standardów jakie wyznaje admin takie kroki podejmuje, nie wiem jakie są standardy w krajach w jakich Pan przebywał, we Wrocławiu z którego piszę, obowiązuję standard taki że jeśli mamy problem z czyjąś postawą to w pierwszej kolejności udajemy się do osoby bezpośrednio za ten problem odpowiedzialnej, pan natomiast w pierwszej kolejności wylał publicznie zniewagi i pomyje z których na tyle trudno się Panu wycofać że woli Pan po nocach ślęczeć produkując kolejne absurdy i jeszcze ma Pan do mnie o to pretensje.

    „slicznotko”

    Dziękuje za komplement, czekam na Pańskie sprostowanie i dobranoc.
    ==================================
    od p.b.: dobra, daje ci benefit of my doubt co do recepcjonistki — prosze o kopie umowy o wynajem; standard jest taki na tym blogu: jesli odpisano blogowiczowi jaka akcja bedzie, kiedy i dlaczego nie teraz, a blogowicz w kolko macieju, to sie go kasuje; kto wyprodukowal absurdy, okaze sie jutro z riposty; niezmienianie tekstu o ile wiem nie jest dowodem meczennictwa, tylko prostego kregoslupa; marek pytal o pizzerie czy inne zrodlo jadla, dostal wzruszenie ramion; marek pytal o transport na nocleg, dostalismy godzinke dodatkowego czekania, moze wiecej gdybym swoim wdziekiem nie przymusil organizatora do dzialania, przypominajac do tego, ze nie mamy na taxi; dalismy grzecznie znac, ze jane musi pracowac na kompie, obiecano laptopa, nie dali, musiualem oddac swego; ktorej litery nie zrozumiales, milaczku?

   • Zapsa said

    Powinni powinni, wyłączam sie zatem z tego wątku, bo jest co najmniej niesmaczny.

    P.S. Człowiek jak głodny to doprawdy nie jest sobą.

   • angie- poland said

    Najmocniej przepraszam, mnie tam NIE było, a pozwolę sobie skomentować raz jeszcze!
    Dratewka- dla kogo ty ** pracujesz? Osoba prywatna (choćby nie wiem jak mocno wspierająca jakąkolwiek inicjatywę, do której de facto nie należy)nie wypruwałaby tu sobie flaków, powtarzając się po stokroć, odnosząc się „do wszystkiego i do niczego”!
    Skoro zaszło tak wielkie nieporozumienie, i tak bardzo podkopano czyjś autorytet, czy tez odebrano zasługi, zastępując je miażdżącą krytyką-niesłuszną!- to daj namiar tych „oszczerstw” ludziom, którzy byliby zainteresowani i niech pozywają!
    Jeśli jesteś tylko, jak twierdzisz, sympatykiem w/w grupy, to ja z tego miejsca, również czysto prywatnie:
    Twoje wypowiedzi są seksistowskie- ad „Pani recepcjonistka/szatniarka”
    Nawet nie będąc ta panią, mam ochotę dać Ci w mordę! (za słownictwo przepraszać nie będę, a moderator zna swoje możliwości)
    Mimo, że próbujesz się tłumaczyć, to pierwsze wpisy cię dyskwalifikują!
    Gdybym miała odwalać wolontariat dla dobra ludzkości, a organizatorzy przedsięwzięć zapomnieli by mnie dokarmić, najprawdopodobniej cisnęłabym nie jednym krzesłem po zakończeniu.
    Szarpiesz się okrutnie, jak ryba w sieci z poranionym pyskiem!
    Trzeba było maila wysłać- wszystko wytłumaczyć, podać argumenty, źródła etc. Aczkolwiek z pewnymi kwestiami trudno się nie zgodzić, więc i sprostowania nie oczekiwałabym w tym zakresie.
    Wstyd i hańba! Zadaj sobie pytanie-Kto dla Kogo coś tu robi?!(próbuje)………………
    Czekaj na poprawki! (looking forward btw)
    Tymczasem, Kończ Waść, wstydu oszczędź!
    Zwijaj papier i gaś światło, bo muchy lecą.

   • Szewczyk Dratewka said

    „prosze o kopie umowy o wynajem”

    Pan najwyraźniej nie wie z kim i o czym pisze, zatem Panu przypominam po raz enty iż nie reprezentuje oficjalnie fnbg.org ( pana upór w niedopuszczaniu tego faktu do głowy wynika ze złego stanu Pańskiego umysłu czy złej woli? ) Powyższą prośbę równie dobrze mógłby Pan skierować do woźnego w szatni lub pierwszej lepszej osoby na seminarium.

    Jeśli Pan oczekuje faktur od fnbg.org to powinien się Pan do nich o takie zwrócić, zakładam jednak że Panu wcale nie zależy na otrzymaniu powyższych a jedynie na odbijaniu piłeczki, co mnie nie dziwi.

    „ktorej litery nie zrozumiales, milaczku?”

    Litery ogólnie rozumiem natomiast niektóre słowa których Pan używa są w najlepszym przypadku infantylne w najgorszym po prostu mi nieznane, vide „milaczku”

    Generalnie nie rozumie faktu iż zamiast napisać sprostowanie co zajęło by Panu zapewne z kilkanaście minut (sprawa jest prosta) to Pan z uporem lepszej sprawy się od tego uchyla Twierdząc że są sprawy ważniejsze (co może być ważniejsze od zaufania które pan traci taką postawą?) i jednocześnie siedzi Pan do 3 nad ranem obmyślając jak tu odbić piłeczkę publikując kolejne niekonkretne sprostowania.

    Tu mi się przypomina historia opowiedziana przez Jane jak to koncern farmaceutyczny uchylał się od odpowiedzi na pytanie w sprawie zawartości szczepionki, zasłaniając się dokładnie takim samym wytłumaczeniem, następnie szczepionka została wycofana, Pan zdaje się czerpać z tych historii pełnymi garściami.

    Niezmiennie czekam na Pańskie sprostowanie.

   • Szewczyk Dratewka said

    „Dratewka- dla kogo ty ** pracujesz?”

    Jeżeli oczekuje Pani moich komentarzy radze zadawać pytania w sposób stosowny, chamstwo rzadko kiedy pomaga dojść do konsensusu.

    „Osoba prywatna (choćby nie wiem jak mocno wspierająca jakąkolwiek inicjatywę, do której de facto nie należy)nie wypruwałaby tu sobie flaków,”

    Pragnę Panią poinformować, iż sili się Pani na przenikliwość mojego nadaremnie – pozwalam sobie tak twierdzić na podstawie wniosków do jakich Pani doszła, rzeczywistość jest znacznie bardziej prozaiczna. Po 3 dniach seminariów granych na dwie kamery zebrało się tyle kaset video, iż obecnie siedzę i je zgrywam od rana do wieczora,a ponieważ jest to jakość VIDEO HD to moc obliczeniowa mojego komputera pozwala mi jedynie na słuchanie muzyki i przeglądanie internetu co też właśnie czynie.

    Co do pozwów to zapewne Pan Bein świetnie sobie zdawał z tego sprawę iż jakiekolwiek względem bloga są niemożliwe ( prawo polskie ) zatem Pan Bein może najbardziej nieprawdziwe rzeczy na blogu pisać i prawnie pozostaje bezkarny. Wszystkie jego / p.Marka rady że „jak się coś nie podoba to nas wezwijcie przed sąd” są za tym tym bardziej obłudne.

    „Twoje wypowiedzi są seksistowskie- ad “Pani recepcjonistka/szatniarka”

    Jeżeli uważasz, że zawód szatniarki/recepcjonistki jest seksistowski to się go nie podejmuj. Trudno mi powiedzieć, ale zakładam że Pani o której mowa (której powiedziałem dzień dobry i byłem dla niej grzeczny) wybrała ten zawód niezależnie od mojej osoby i w żaden sposób nie jestem w stanie odpowiadać za dokonaną przez nią decyzje. Sam fakt że podniosłem sprawę jej zawodu w dyskusji wynikał z delikatnie mówiąc niefrasobliwości Pana Beina i jego powoływania się na tą właśnie Panią jako rzetelne źródło informacji nt umów między ośrodkiem sportowym a fnbg.org

    Jak można było przypuszczać wątek ten został wypaczony i teraz używa się go w sposób obłudny i nieprawdziwy, sądząc po całości postawy Pana Bein-a nie powinno to dziwić i w sumie nie dziwi.

    „Trzeba było maila wysłać- wszystko wytłumaczyć, podać argumenty, źródła etc”

    Zgadza się, Pan Bein zanim wyprodukował tego paszkwila mógł napisać, zapytać się, mógł też na miejscu wyjaśnić sprawę, zamiast tego wolał pomówienia i insynuacje na forum publicznym, stąd też i moja publiczna reakcja.

    Niestety, zamiast się ustosunkować, to kręci, kombinuje, do 3 w nocy nie śpi jednak sprostować swych oszczerstw nie potrafi bądź nie chce.

    Wybaczy Pani, ale do pozostałej części Pani wypowiedzi się nie odniosę, nie zwykłem komentować śmieci płynących rynsztokiem.

   • angie- poland said

    Szewcu marny, cienko szyjesz i lichą dratwą.
    Żeby mnie obrazić, to musiałbyś się znacznie bardziej postarać. Wyłącz muzykę, siądź wygodnie i przeanalizuj swój pierwszy post do p Piotra. Jeżeli uważasz, że tak wygląda kulturalne zapytanie bądź prośba o sprostowanie, to moja -powyższa- wypowiedź powinna zostać zakwalifikowana jako modelowy wzór elegancji.
    Jeżeli uważasz, że powtarzanie tego samego, kilkakrotnie pod każdym wpisem na blogu, zwiększy Twoje szanse na ewentualną odpowiedź, bądź wywoła jakiś anty-Beinowy ruch (co, udowadniasz, jest Twoim zamiarem), to tylko świadczy o Twojej skrzywionej osobowości… Odpowiadasz na wszystko, siląc się na pseudo-kulturę, a wytykając rzekome niedostatki innych. Spauzuj facet, bo ze mną nie pograsz.
    Seksistowskie są Twoje kołtuńskie wypowiedzi, nie zawody, pędraku.
    Właź pod kamień, spod którego wypełzłeś- Sprostowanie p Beina wali po oczach 😉
    P.S. Jestem już na takim etapie w życiu, że w nosie mam opinie innych 😉

  • Paweł Kruczyński said

   Gdybyś w moim towarzystwie deklarował taką troskę o moje finanse i z taką „troską” prawił podobne kazania – to dostałbyś najzwyczajniej w mordę i by się na tym skończyło. Co ci do tego, na co ludzie wydają swoje, zarobione pieniądze i kogo nimi chcą wspomóc? Druga sprawa, tak jak wspomniała Angie – ortografia dzieciaku!

  • Bukajs said

   Dziecko ile ty masz lat? Uciekaj odrabiać zadanie z j. polskiego, bo nie da się czytać tego co smarujesz.

   I nie pomawiaj mąciwodo!

  • bingo said

   http://www.zbawienie.com/pms.htm

  • grypa666 said

   od p.b.: antysemitow i koltunow wymiatam

  • Pelagia said

   widzę, że wrogowie Polski zbiednieli, nie mają już nawet pieniędzy, żeby swoich agentów solidnie nauczyć j. polskiego. niezły ubaw, piszcie antysemito dalej, pośmiejemy się. A ja proponuję aby Polacy gdzies stanęli z czapka i zbierali dla zbiedniałych wrogów. ja mogę dac na licytacje swoje stare skarpetki, co to nawet pies nie chce ich juz gryźć

 2. bell said

  Czy ktoś już zrobił niezależną ekspertyzę tych sławnych szczepionek? Były by materialne dowody, a tak tylko domysły o depopulacji . Jeśli to prawda to trzeba to potwierdzić udokumentowanymi analizami

  • angie- poland said

   ŁO MATKO… new to this site?

  • p said

   @bell: przeczytaj składy wszystkich dostępnych szczepionek na A/H1N1 (na ulotkach do nich dołączonych) – następnie weź do ręki wykaz substancji uznanych przez UE za broń biologiczną i porównaj – już chyba bardziej „namacalnych” dowodów nie da się mieć…

   • Pewnie chodzi nie o adiuwanty tylko o dowody dotyczące szkodliwości wirusa w obecnej szczepionce. Teoretycznie trudno to udowodnić a praktycznie też może być ciężko, jeśli wirus zadziała z dużym opóźnieniem.

  • grypa666 said

   od p.b.: bell, analizy zrobily laboratoria, producenci wyszczegolniaja skladniki na ulotkach scypionek agaencje rzadowe na swych sajtach i w dokumentach, tylko ze gdybys ty chcial wziac i zbadac, to tylko dozylnie

 3. ZKRWIIKOSCI said

  Spotkanie w Krakowie bylo bardzo udane choc obecnosc 100 osob na spotkaniu z kims takim jak Jane nie napawa raczej optymizmem.
  Chcialbym podziekowac serdecznie organizatorom i powiedziec jedno : DOBRA ROBOTA
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieje ze takich spotkan bedzie wiecej.Wielkie brawa dla tlumacza, ktory faktycznie byl rewelacyjny.Mam nadzieje ze nastepne spotkanie odbedzie sie juz niedlugo.
  Pozdrawiam wszystkich uczestnikow a blogowiczow zachecam do oderwania sie czasami od komputera szczegolnie ze kontakt osobisty z ludzmi, ktorzy mysla podobnie jest nieoceniony.

  • angie- poland said

   Jestem już w transie, więc Ci odpowiem!
   Pan Piotr jest w połowie Żydem ze strony kuzynki brata ojca ciotecznej siostry brata szwagra, co to po nieudanym małżeństwie z przedstawicielką tybetańskiego ruchu oporu przed muszką owocówką, pojął za żonę wdowę po sąsiedzie kuzyna matki stryjecznego brata wnuka brata jeńca obozowego z wczesnych czasów holokaustu, którego matka wdała się w przelotny romans z żydowskim sprzedawcą antyków, a sof wiktoriańskich w w szczególności, któregoż to afektu miał że być owocem.
   Mam nadzieję, iż teraz masz już całkowitą jasność sytuacji.;)
   ========================================================
   zapomniałaś dodać, że jego bratanek od strony siostry wujka jego siostrzeńca matki jest Cyganem!
   ==========================
   od p.b.: hola, hola! tylko nie Cyganem – Romem! nie sof zadnych tylko siezlongow; nie z holkaustu tylko z Szoa — reszte potwierdzam swym slowem (cefalka w zakladce „O nas”)

   • angie- poland said

    sorry, to był post do Rebe poniżej :))))))))

   • ZKRWIIKOSCI said

    Angie troche nie tutaj 🙂

   • angie- poland said

    Dzięki, da się zauważyć 🙂 W transie gubię detale 😀

   • ZKRWIIKOSCI said

    przytrafia sie nawet najlepszym 🙂 – pozdrowionka

   • angie- poland said

    No ba! Nawet częściej niż często 😀
    Żenująca sprawa! 😀 Pozdrawiam również!
    P.S. Jak tam stan zapasów? (czosnek, srebro K i śpiryt-wedle sugestii p Piotra :D)

   • ZKRWIIKOSCI said

    poza spirytem zapasy zrobione 🙂

   • angie- poland said

    Ano to brak ci najważniejszego punktu z listy! Pędź do sklepu albo…pędź! 😀

   • grypa666 said

    od p.b.: a propos spirytu, znajomi byli na wycieczce zagranicznej, lokalne drobnoustroje im zaszkodzily w wodzie czy zarciu, bo nie zazywali czystej; a moze polak sie nie boi bo h1hn1 nieodporny na alkohol?

   • angie- poland said

    „…h1hn1 nieodporny na alkohol?”
    Gdyby działało, to ja bym mogła nawet zacząć pić! LOL

   • angie- poland said

    „zapomniałaś dodać, że jego bratanek od strony siostry wujka jego siostrzeńca matki jest Cyganem!”

    Baa, ale to by znacznie skomplikowało sprawę i kolega by nie ogarnął!

 4. Rebe said

  Nadszedł czas na trudne pytanie:
  Panie Piotrze, czy jest pan Żydem?
  ========================
  od p.b.: a kto pyta? jeslis rebe to wiesz, jesli nie to po co ci to?
  czas obrocic miotle kijem do natarcia i przepedzic agenciury

  • Zanobiusz said

   Otóż to.Nie ma to żadnego znaczenia.Rozmawiałem 20 lat temu z Żydówką, która jako dziecko przeżyła Auschwitz.Poruszaliśmy najbardziej mroczne wątki szerokiego tematu historii tego nieszczęsnego narodu.Zgodziła sie że pod przykrywką jej narodu ukrywa się złowroga sekta mrocznych sił która, kto wie czy nie więcej żydowskiej krwi przelała w historii,niż ktokolwiek inny.Są Żydzi którzy oddają życie za Prawdę jak inne narody.Pora by silne żydowskie lobby stanęło po stronie innych narodów.
   ============================
   od p.b.: te historie zydowskiej tragedii zterroryzowanych mas opisuje Izrael Szahak w ksiazce dostepnej po polsku; zydowskie elementy antysatanistyczne sa wsrod nas, ale zbyt wielu polakow ma klapy na oczach, nalozone przez …satanistow (np. nienawisc do ruskich, muzulmanow, antysemityzm…); postepoi Zydzi sa jeszcze bardziej kontrolowani, przesladowani niz goje – z wiadomych przyczyn – nie mozna dopuscic do tego, zeby czlonek wlasnej grupy krytykowal wlasne zboczone jelity, bo wtedy pada wiarygodnosc misternie od wiekow tkanego kobierca zniewolenia swiata

   • Zanobiusz said

    Ba ,było by dobrze gdyby Pan Piotr był Żydem.To wytrącało by kupę argumentów tzw unym.
    ==========================
    od p.b.: juz wytracilo, gdy ich agenciury wlazly tu z nalepka „antysemita” dla beina; poprawilem na „samonieniawidzoncysie” …ufff nie mata krutszyh sluf w tym waszym jenzyku?

   • grypa666 said

    Otóż to! Pod przykrywka walki z ‚antysemityzmem” kryminaliści znaleźli sobie alibi. Dlatego powinnismy sie jednoczyć z uczciwymi Żydami, gdyż niebezpieczeństwo jest takie samo dla nas jak i dla nich. Piotr blisko współpracował / współpracuje z publicystami żydowskimi, którzy ujawniaja ten satanistyczny podstęp (Henry Makov, prof. Michel Chossudovsky i in.). Ja sam mieszkałem i pracowałem na Manhattanie gdzie mieszkało wielu Żydów, codziennie przeprowadzłem rozmowy, nawet byłem z kilkoma zaprzyjaźniony. To oni mi uświadomili po raz pierwszy co się dzieje w USA, a było to na początku lat 90-tych. Słuchałem z niedowierzaniem o tym co to jest naprawdę FED i że podatki w USA są nielegalne…
    ===============================
    od p.b.: w info nurt i wir mielismy z kanady Marka Rysa i Henry Makowa, w ostatnich latach wspolpracuje z Michelem Chossudovskym (Kanada) , Bratem Nathanaelem (USA), Christopherem Bjerknesem (USA), Kaeren Parker (USA); moje referaty naukowe nt. satanistow i stosunkow polsko-zydowskich naszpikowane sa informacjami-skarbami, niedostepnymi od nie-Zydow, np. z witryny jewsnotzionists, od dysydentow izraelskich itd — guzik bysmy wiedzieli prawdy o zydach-draniach, gdyby nie ci ludzie

   • Paweł Kruczyński said

    Zagoda. Przypominam tylko, że Obama podpisał niedawno, bo 2009-10-29 – tzw. „Prawo nienawiści” Hate Bill (Hate Bill HR 254) sankcjonujące tego typu zagrywki.

 5. angie- poland said

  Wow, co za naród… Postawa roszczeniowa, kołtuństwo i totalna ignorancja… A gdzie ta słynna polska gościnność?!
  Panie Piotrze-ujmuje mnie pański styl pisarski 😉 🙂
  =========================
  od p.b.: do uslug

  • hjk said

   tak na marginesie technicznym, to w Polsce najlepiej łapać internet przez modem gsm…bo wifi (darmowe:-)chyba jeszcze nie wszedzie dochodzi…

   • angie- poland said

    Yyy, a że Pan niby do kogo ja się uprzejmie pytam? 😛

   • Paweł Kruczyński said

    Tak na marginesie – zgoda ale nie w pociągu 😉 Strumień danych przesyłanych przez protokoły GSM/GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA jest bardzo wrażliwy na ciągłe zmiany BTS i słaby zasięg

   • hjk said

    w pociagu tylko w okolicach wiekszych miast…

   • grypa666 said

    od p.b.: na trasie w-wa wroclaw jane pracowala z internetem przez wiekszosc czasu, za wyjatkiem paru ‚dziur’ przed i za poznaniem; proponuje podobnie do monitoringu chemtrailsow zrobic u nas na blogu inwentaryzacje pociagow bez gniazdek i dziur internetowych na trasach – bedzie zabawa na nastepne dwa miesiace i jakos przebidujemy te pandemie ;<)

   • grypa666 said

    od p.b.: w pociagu mialem laptopa z modemem do sieci plus; na stacjach i w terenie zabudowanym sciagalem co potrzeba z internetu, zeby czytac potem gdy nie ma sygnalu; utrata pliku dotyczyla tekstu, owocu wiekszej czesci pracy na klaptopie w pociagu; przyczyna: bateria zdechla, w gniazdku nie bylo pradu; poniewaz klaptop pozyczony, nie zauwazylem ze nie ma swiatelka zasilania; dwaj konduktorzy potwierdzili, ze w gniazdkach na korytarzach z reguly nie ma pradu, tak jak nie dzialaja regulatory ciepla w przedzialach, wiec mielismy laznie — fajnie sie podrozuje po polsce

 6. Antysemita said

  Pan Piotr Bein nie jest żydem po tym co widze na youtubie chodzi o to że nie ma rogów przeciwiestwie do ciebie rebe.
  Nie nosi mycki i nie bełkocze w idyż jak ty rebe pośród żmij plemienych.
  ======================
  od p.b.: to na filmikach widac, zem nieobrzezany? ;<)

  • angie- poland said

   Do moderatora! Ja tu coś brzydkiego napiszę, a Ty mój drogi feel free to remove it. Wybaczcie wszyscy proszę, ale:
   Odpier***cie się wreszcie od Żydów! I to było Do Wszystkich Bełkotów!
   ===========================
   od p.b.: popieram! zaraz wynajde te smieci, biore druga miotle, lizol i duze wiadro
   …………………………
   od sprzataczki 3 godzinki pozniej: zmiotlam na kupe, ale zlamala sie zmietka, wiec zostawiam dla edukacji koltunow

 7. Rebe said

  Zwykle okazywało się że najwięksi antysemici w historii tacy jak Hitler nienawidzili swoją żydowską krew.
  ===============================
  od p.b.: jeden z ojcow nowoczesnego syjonizmu (Hertz?) powiedzial n aprzelomie 19/20 wieku, ze wykorzystaja antysemityzm dla sprawy syjonizmu; w II wojnie swiatowej tak wlasnie sie stalo;
  a tak na marginesie jesli mozna by bylo uprzejmie Pana Rebe zapytac, to dlaczego pisalby nie na temat?

  • grypa666 said

   O, mylisz się. Oni się uważali za „prawdziwych Żydów” i stąd Holocaust.

  • anita said

   Dobrze prawisz Rebe.Mam znajomych i przyjaciol Zydow,ale oni sie nie wypieraja swoich korzeni.I za to ich cenie.Czlowiek sie urodzil, bez wybierania miejsca swoich urodzin i przynaleznosci narodowej.Ci ktorych znam sa porzadnymi ludzmi.Znamy sie od lat.

   • angie- poland said

    Czemu odnoszę wrażenie, że Żyd to „stan umysłu”…?

   • Paweł Kruczyński said

    Zapewne dlatego, że to prawda. Być Polakiem – to też stan umysłu, druga sprawa, że można być Polakiem i „polakiem” – ale to już dwie, zupełnie różne stany…
    =============================
    od p.b.: dla mnie najtrudniej byc czlowiekiem

   • anita said

    @Pawel Kruczynski:pelna racja.

   • anita said

    Ale nikt z tych ktorych znam ,nie zrobil mi krzywdy,zawsze sie rozumielismy.A jak doszlo do finansow ,to liczylismy sie jak Zyd z Zydem.Nikt nikogo nie rolowal.Ja tez jestem skrupulatna w finansach.Niektorych znam prawie 30 lat.Jestesmy prawie jak rodzina.Kazdy z nas zyje swoim zyciem ,ale sie lubimy i chetnie spotykamy.

   • Paweł Kruczyński said

    Jeśli jesteś skrupulatna w finansach to respect. Szanuję ludzi, którzy dbają o finanse bo znaczy to, że znają i doceniają wysiłek włożony w pracę. Niestety sam często z powodu pospiechu, nawet nie przeliczę wydawanej reszty – później takie sytuacje najczęściej przyprawiają mnie o podniesione ciśnienie :/ Ale chyba zeszliśmy z tematu 😉
    ===============================
    od p.b.: zdarzaja mi sie takze przypadki otrxymania za duzej reszty w banknotach; jesli licze, to oddaje, jesli nie to niechcacy kradne, ale nie wiem czy tak czy nie, wiec lepiej jednak zawsze liczyc

   • anita said

    @Pawel Kuczynski:To o czym piszesz to sa drobiazgi dnia codziennego i tez mam z tym taki sam problem.Za duzo spraw na glowie.
    Pozdrawiam

   • Magda said

    przykład żydowskiego humanitaryzmu i wielkoduszności:

    Palestyńczykom zamieszkałym w tzw. Strefie Gazy grozi katastrofa humanitarna. Izrael odmawia im dostępu do czystej wody. Blokada dostępu do wody w połączeniu z niewydolnym systemem wodociągowym na Zachodnim Brzegu, może pociągnąć za sobą dramatyczne w skutkach konsekwencje.

    Izraelskie wojsko częstokroć nie pozwala Palestyńczykom kopać studni, czy nawet zbierać deszczówki.

    W tym samym czasie żydowscy osadnicy mają zapewniony nieograniczony dostęp do wody, mogą więc mimo panującej suszy uprawiać pola. Dla porównania, do niektórych palestyńskich domów dociera jedynie około 20 litrów wody na dobę – do domów żydowskich osadników – 300 litrów.

    http://www.bibula.com/?p=15199

   • Magda said

    Niepewne pochodzenie Żydów – Iwo Cyprian Pogonowski
    http://www.bibula.com/?p=15268

   • Rebe said

    Było kilku sławnych Żydów w Polsce np.Kazimierz Bein – okulista. Byli też mniej sławni – komunistyczny komendant Krakowa tez chyba nazywał się Bein.
    ======================
    od p.b.: no widzicie, nawet pod danym nazwiskiem sa szuje i porzadni; czy kabe byl zydem nie wiem ale jesli to moj dziad stryjeczny (jak mowil moj Ojciec inz. Aleksander Bein), to zasluzyl sie najbardziej zwiezlymi tlumaczeniami polskich pisarzy (np. quo vadis) na esperanto; w pewnej chwili rzucil wszystko nikt nie wie dlaczego; ja chyba cos z tego odziedziczylem, bo mam ochote zrobic to ws. pandemii i dzialalnosci dla rodakow, tj. polakow;
    sw. pamieci moj ojciec opowiadal tez o dziadku czy pradziadku, nie pamietam, ktory siedzial w kiciu wsadzony przez cara za dzialalnosc rjewolucyjna, siedzial podobno obok rozy luksemburg, tlumaczyl kapital marksa stukaniem przez sciane — stad tez cos oddziedziczylem, bo lubie tlumaczyc, tylko nie marksa; za kare moj dziad utracil majatek pod lodzia;
    perspektywy czasu musze przyznac e car wiedzial co robi wsadzajac do ciupy socjalisow, z drugiej strony bylo to wtedy cos jak new age teraz – ekscytujace porywajace mlode umysly (ci sami satanisci zreszta stoja za obydwiema zmylkami);;
    jak pisalem na poczatku istnienia bloga agenciurom atakujacym mnie za rzekomy antysemityzm, znalazlem swe zydowskie pochodzenie na stronach genealogii zydowskiej z polski; niech kazdy wejdzie tam i sprawdzi swe nazwisko – chyba z polowa znajdzie swe pochodzenie zydowskie; dlatego jeszcze raz mowie: po czynach ich osadzaj, nie po kolorze piorek

   • angie- poland said

    Acha, no i nie zapomnij tego Bein’a, który za moment urwie Ci głowę powodując huragan, tak powieje!!!

   • anita said

    No Rebe,masz u mnie plus.
    Zgadzam sie z Toba,ze to nie o narodowosc chodzi, tylko o poziom wyksztalcenia i stosunek do innych.Mnie osobiscie poruszyla historia, gdzie ktos powiedzial ,ze w kazdej rodzinie zydowskiej , nawet najbiedniejszej starano sie wyksztalcic przynajmniej jedno dziecko.Tego mozna zyczyc wszystkim nacjom.
    Moje kontakty z Zydami ,zawsze byly przyjazne.Moja najlepsza przyjaciolka to Zydowka.I nic sie przez tyle lat nie zmienilo.Spotkania po latach naszej klasy tez organizuje nasza kolezanka Zydowka.I wszyscy ja bardzo lubimy.
    ============================
    od p.b.: dosc duzo sie wlocze po swiecie, najlepiej rozmawia sie z ‚niewyksztalciuchami’

   • angie- poland said

    A co to jest tożsamość?………….

   • angie- poland said

    Primo -to było pytanie retoryczne, Secundo – a jak moje pytanie ma się do Żydów?
    Tercjo – „lżenie” Żyda przez Nie-Żyda dla kasy to jest…? „Lżenie” Nie-Żyda przez Żyda to jest…?
    P.S. Pozostaw bez odpowiedzi.

 8. mizia said

  MAM PYTANIE NIE NA TEMAT przedchwilą to znalazłem na onecie

  Ludzie zaczynają mówić o dżumie
  Epidemia grypy na Ukrainie zabiła dotychczas 48 osób – oświadczył w sobotę we Lwowie prezydent Wiktor Juszczenko. Ukraińska premier Julia Tymoszenko zaapelowała jednocześnie do polityków i mediów o nierozpowszechnianie niepotwierdzonych informacji, które mogą wywołać panikę.
  Źródło

  Fakty TVN
  Ocena:
  Twój głos:
  ===============================
  od p.b.: prosze tylko na temat, tzn zydzi ;<)

  • mizia said

   w spisie wiadomości

   http://www.onet.pl/

   • Paweł Kruczyński said

    > mizia powiedział/a 1 listopad 2009 @ 12:04 am
    >
    > nic nie napisze to już jest ponizej pasa

    Znowu ty i jak zwykle z informacją z „pierwszej ręki” :/
    No nie rób z gęby cholewy!
    =============================
    od p.b.: prosimy o minimum kultury na blogu ;<)

   • mizia said

    CZŁOWIEKU TU SIE O CZYM INNYM PISZE A TY SOBIE ZROBIŁEŚ EMPIK
    NIEMASZ KOGO MOLESTOWAĆ SWOIMI WYPOWIEDZIAMI TO KUP SOBIE PSA I CHODŻ NA DŁUGIE ZDROWE SPACERY BO CZASU CI ZOSTAŁO BYĆMOZE NIEWIELE.
    a co do rewelacji to wolal byś niewiedzieć i ja tez.

   • mizia said

    SĄ JAKIEŚ DEMENTI ZE SZCZYTÓW WŁADZY

    Ukraińskie władze apelują do polityków i mediów o nierozpowszechnianie niepotwierdzonych informacji na temat sytuacji z zachorowaniami na grypę, które mogą doprowadzić do paniki społeczeństwa.
    „Mamy do czynienia z grypą specjalnej mutacji, nazywaną grypą kalifornijską (A/H1N1). Nie ma żadnej dżumy płucnej, nie ma żadnych innych egzotycznych chorób. Jest to po prostu grypa o skomplikowanym przebiegu”, – uspokajała premier Julia Tymoszenko. Zdaniem szefowej rządu wykorzystywanie sytuacji zdrowotnej w celach politycznych jest niedopuszczalne.

   • mizia said

    kontaktowałem się chwile temu ze znajomym z ukrainy i powiedział ze niektórzy lekaże mówią to dosć otwarcie ale jest embargo na informacje żeby nie wywołac paniki podobno RZąd wie o tym -zagrozeniu ze to dżuma . podobno to jakas odmiana atakujaca płuca
    BEDĘ TEMAT DRAŻYĆ DO BULU GDZIE SIE DA
    ==========================
    od p.b.: przypominam, ze pare miesiecy temu krazyl filmik podobno od naukpowcow z jakiegos laboratorium w usa, ze przygotowano kontenery z zarazami podobno na zach wybrzeze usa

   • mizia said

    z tego co ludzie mówia miedzy soba o tej zekomej dżumie:
    PONOĆ WOJSKOWI SA PRAWIE PEWNI ZE TO ATAK BRONIĄ BIOLOGICZNĄ
    jesli tak to ciekawe na kogo wskazą.

    JEST TAKI BURDEL INFORMACYJNY ŻE NIKT TAM JUŻ NIE JEST WIARYGODNY A LICZBA FAKTYCZNIE CHORYCH TO JUZ PONAD 350 000 I jak zwykle około południa to potwierdzą media zato códownie się kurczy liczba zgonów.
    od p.b.: wojsko i sluzby chyba maja dokladne info?

   • Paweł Kruczyński said

    Już nie meksykańska,
    też już nie jest „świńska”,
    – teraz jest „kalifornijska”! 😉

    To się nazywa mutacja! A tak na serio – dopiero teraz – Ukraina zwróciła uwagę na rzeczywiste źródło tej zarazy.
    =========================
    od p.b.: a co w kaliforni swin nie ma, nawet sa z meksyku

   • ALFA said

    Kalifornijska bo z tamtą wyszła i poszła do Meksyku

  • grypa666 said

   Być może – dżuma powodowana może być salmonellą, a ta atakuje przy obnizonym poziome odporności, np po świńskiej grypie. Więcej będę wiedział po dłuższej rozmowie z mikrobiologiem.

  • hjk said

   nie wiem jakie jest to twoje pytanie, ale bakterie dzumy sa na stanie broni biologicznej, wiec wszystko mozliwe… dzuma to chyba mocniejsza wersja ospy, zwana chyba czarną ospą?
   ============================
   od p.b.: o ile pamietam dzuma byla w repertuarze bio-LABORATORIOW ROSYJSKICH ODNAWIANYCH Z POMOCA ZACHODNIA (SZUKAJ NA TAGU ‚ROSJA’ U NAS NA BLOGU)

   • krzysiek said

    ospa czarna(prawdziwa) to choroba wirusowa, dżuma zaś to pałeczki. bakterie są w różnych miejscach np. pokazanym od 4-tej minuty reportażu:

    można przypuszczać, że gdyby np. taliban (swoją drogą założony przez brzezińskiego i cartera) robił obecnie coś poza odpieraniem us-israeli-okupantów i miał cokolwiek wspólnego z intencjami przypisywanymi mu przez propagandę, dawno użyłby materiałów jak te bakcyle kurzące się tak w tych lodówkach. jednak obecnie terroryści używają bardziej wyrafinowanych środków,czym zresztą chwalą się na swoich stronach:
    http://www.un.org/apps/news/story.asp?NewsID=32782&Cr=h1n1&Cr1=

  • zyta said

   Dżuma
   Dżuma, choroba zakaźna odzwierzęca, o wysokiej śmiertelności, wywołana przez pałeczkę dżumy. Źródło zakażenia stanowią dzikie gryzonie, głównie szczury. Przenosicielem zarazka jest pchła szczurza.

   Obecnie występuje prawie wyłącznie w krajach Azji (Indie, Indonezja, Pakistan) i Afryce, jednak jeszcze w XIX w. występowała również w Europie. Z uwagi na łatwe przenoszenie się drogami komunikacyjnymi, istnieje stała możliwość ponownego przywleczenia jej do Europy.

   Wyróżniamy dwie postacie tej choroby:

   1) Dżuma dymienicza zaczyna się nagle wśród dreszczy, wysokiej gorączki i silnych bólów głowy. Węzły limfatyczne karkowe, pachowe, pachwinowe po 2 dniach ulegają powiększeniu, stają się bolesne, potem ropieją i przebijają się na powierzchnię skóry. Przy pomyślnym przebiegu gorączka spada po 2-3 tygodniach.

   2) Dżuma płucna (- pneumonic plague) może powstać w przebiegu dymieniczej lub pojawić się pierwotnie po zakażeniu kropelkowym od chorego. Choroba ta zaczyna się wysoką gorączką, suchym kaszlem z towarzyszącą dusznością a potem krwiopluciem i sinicą. W przypadkach nieleczonych, o ciężkim przebiegu zejście śmiertelne następuje w przeciągu 2-5 dni, a najczęstszą przyczyną zgonu jest obrzęk płuc.

   Powikłaniem obu postaci może być posocznica. Leczenie tylko w szpitalu zakaźnym, a głównymi lekami są: streptomycyna z sulfonamidami. Profilaktyka: szczepienia ochronne, zwalczanie szczurów i pcheł, kwarantanna.

   http://portalwiedzy.onet.pl/15391,,,,dzuma,haslo.html
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Dżuma
   http://fakty.interia.pl/swiat/news/dzuma-plucna-w-chinach-zamkniete-miasto,1347252,2943
   http://www.rynekzdrowia.pl/Choroby-zakazne/Chiny-dzuma-plucna-atakuje,9403,22.html
   http://www.panoramainternetu.pl/articles/pap_inne/466490/Chiny-W-miescie-Ziketan-zmarla-trzecia-osoba-zarazona-dzuma-plucna.html

 9. n said

  Niebezpiecznie rośnie liczba zachorowań na Białorusi
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niebezpiecznie-rosnie-liczba-zachorowan-na-Bialorusi,wid,11647626,wiadomosc.html?ticaid=19060
  ================================================
  tu też: podajesz link i z głowy, nie zajmujesz miejsca innym na dyskusje!

  • hjk said

   info od mojego białoruskiego informatora z g.20.00- w jego okolicy jest spokój, nie ma zadnej epidemii…Moze i ktos tam gdzies choruje, ale jest normalnie…

 10. zyta said

  Dzieki serdeczne za ciekawe sprawozdanie ze spotkan. Oj, przykre, ze tak sie niekulturalnie zachowano w wielu przypadkach. Prosze przeprosic J.B. za tych Polakow. Nie wszyscy tacy sa na szczescie. Moze w przyszlosci bedzie lepiej bo mam nadzieje, ze J.B. przyjedzie jeszcze do Polski.
  Teraz to juz chyba nic nie stoi na przeszkodzie, zeby podac w koncu to konto, na ktore chetnie cos doloze, zeby wam wszystkim z J.B. wynagrodzic wasz trud.Pozdrawiam.

  • angie- poland said

   Mądrze prawisz Zyta. Z jednym wyjątkiem-na miejscu Jane wzięłabym czym prędzej nogi za pas i wykreśliła PL z listy zainteresowań!
   ===========================
   od p.b.: dzieki grypa666 jane tego nie zrobila i nie zrobi – przekonala sie i ceni nasza dzialalnosc

  • grypa666 said

   W przyszym tygodniu sprawe konta naprawię. A co do Jane – faktycznie ma klasę, że nie wyszla w trakcie jak jej ten dryblas wchodził i przeszkadzał. To miły facet, później z nim rozmawialiśmy, ale ktoś go wysłał by przerwał wypowiedź Jane. Czyżby się obawiali siły przekazu? Mam to wszystko nagrane nie omieszkam opublikować.

 11. Lekarz said

  Byłem na spotkaniu w Warszawie 27.10.09. Rzeczywiście organizacja nie była najlepsza. Brak tempa, za dużo przerw. Próbowałem interweniować, ale oganizatorzy nie reagowali. Wytrzymałem od godz. 17 do 22.
  Jestem bardzo wdzięczny za możliwość spotkania Jane Burgermeister i wysłuchania jej wykładu. Tłumaczka kilka razy się pomyliła. Raz przestała słuchać, gdy nagle podszedł do niej jeden z organizatorów i coś zaczął mówić (po prostu bezceremonialnie zakłócił jej pracę). Wtedy zupełnie się pogubiła. Jane musiała powtarzać kwestię.
  Dałem Jane bukiet róż i powiedziałem kilka ciepłych słów. To wspaniała, odważna kobieta. Tacy ludzie zmieniają świat. Podziwiam ją.
  Jest mi bardzo przykro, że została tak niegościnnie potraktowana przez orgnizatorów. Gdybym wiedział, że jest głodna zabrałbym ją na kolację.
  =========================
  od p.b.: podczas seminarium nie bardzo mozna bylo wyjsc, bo nie bylo scislego programu, organizatorzy jakby nie doliczyli czasu potrzebnego na tlumaczenia (do 1-ej w nocy zamiast do 22-iej) i nie mieli kontroli nad przebiegiem: marek i ja zapowiedielismy potrzebe wystapienia na 5-10 minut przed pojsciem na krotki spacer, oni powiedzili dobra, przychodzimy po kilku minutach – jest nastepny mowca i pozniej nie mielismy szansy wystapic z czym chcielismy

  • grypa666 said

   Później wspominała te róże z łzami w oczach. BARDZO DZIĘKUJEMY! Wiem KIM pan jest, tym więc bardziej dziękuję.

   • Lekarz said

    Próbowałem do niej napisać kila słów przez jej stronę następnego dnia, ale nie dostałem żadnego potwierdzenia czy dostała.
    Jeszcze raz dziękuję, że dzięki Wam mogłem ją poznać. Zrobiła na mnie wielkie wrażenie.
    Małe, zdeterminowane kobiety zmieniają ten świat (Irena Sendler, Matka Teresa, Anna Walentynowicz). Trzeba mieć wielką siłę wewnętrzną, żeby wyjść na arenę i złapać byka za rogi.
    ========================
    od p.b.: bez seksizmu prosze; tak one jak i oni walcza z dranstwem; w matriarchacie wiecej ona, w patriarchacie wiecej on

   • Lekarz said

    mały versus duży – to nie seksizm
    zdeterminowany versus niezdecydowany – to też nie seksizm
    Fakt, że Pan Bóg powołuje słabe kobiety do wielkich czynów – czy to seksizm?
    Tu nie chodzi o matriarchat lub patriarchat (hierarchiczny ustrój społeczny), ale fenomen jednostki przciwstawiającej się złu i zmieniającej historię. W naszej tradycji walką ze złem zajmowali się mężczyźni (rycerze). Dlatego takie postacie jak np. Joanna d’Arc budziły zawsze podziw.
    Czy teraz się rozumiemy?

   • Brenda said

    Widac, ze zamalo ludzi dziala w Grypa666. Jest tam jakas kobitka??? Co z tego, ze ulan ma piekna, blyszczaca szable jesli z glodu padnie? Bylo wynajac sale w podstawowce, a chocby i na wsi. Moze i za darmo by sie udalo. Przeca nie chodzilo o show tylko o komfort wspoldzialania ludzi zainteresowanych w tym z okazaniem szacunku gosciowi. Nastepnym razem bedzie lepiej. Jestem pewna! 😉
    =================================
    od p.b.: rzutkie kobitki by sie nam przydaly, co – marek?

  • angie- poland said

   I w tym punkcie obrad proszę o owację na stojąco.

  • zyta said

   Fajnie, ze wpadlecs na to, zeby dac kwiaty J.B. Szkoda, ze nie zaprosiles jej na kolacje. Nieraz decyzje trzeba podejmowac bardzo intuicyjnie.

   • angie- poland said

    Intuicja nic nie podpowiadała w danej chwili, a i burczenia w żołądku nie było słychać 😉

   • Lekarz said

    1/ Byłem z żoną.
    2/ Faceci nie mają intuicji (to cecha kobiet).
    3/ Sam byłem głodny i spragnony. Wyobraźcie sobie, że w automacie były tylko Coca-Cola i Fanta (ja tego nie biorę do ust). Nie było zwykłej wody.
    4/ Nie lubię się narzucać osobom, do których czuję duży respekt.

   • angie- poland said

    Punkt pierwszy zupełnie Cię wytłumaczył 😉

   • Lekarz said

    Dziękuję za empatię.

   • Xagog said

    Nieprawda,każdy człowiek ją ma.Mniej lub bardzie wyostrzoną.Moja spisuje się nie najgorzej.

   • Lekarz said

    Oczywiście masz rację. Napisałem to trochę prowokacyjnie i żartobliwie.
    intuicja = nieświadoma synteza doświadczeń
    http://www.wprost.pl/ar/76878/Kobieca-intuicja-mezczyzn/
    Jednak psychologowie dowiedli, że kobiety szybciej rejestrują tzw. mikrogesty, bo są uważniejszymi obserwatorami.
    Korwin-Mikke:
    „Ludzkość w wyniku setek tysięcy lat doświadczeń wypracowała podział zajęć na „męskie” i „kobiece”. Najogólniej: męskie są czynnosci wymagające dużej siły, myślenia abstrakcyjnego, wyjątkowe i niebezpieczne – a kobiece: powtarzalne, lekkie, wymagające myślenia opartego na intuicji i psychologii. Mężczyzna wynajduje zmywarkę do naczyń – a potem kobieta wkłada do niej naczynia i naciska guziki. I oboje są szczęśliwi.”
    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Czym-jest-kobieta,2,ID368068361,n
    Kobiety są od nas bardziej wrażliwe. Ta wrażliwość otwiera je na inne możliwości.
    Tutaj zastanawiamy się nad fenomenem Jane Burgermeister.
    Jej intuicja dziennikarza śledczego (można powiedzieć, że ma nos jak pies myśliwski, który łapie trop i nie odpuszcza, aż myśliwy trafi zwierzynę) jest godna zastanowienia. Jeżeli jednak porównamy jej rolę w historii ludzkości do ról odegranych przez inne małe wielkie kobiety (np. Irenę Sendler) to można zastanawiać się nad innym rodzajem intuicji – nie tym myśliwisko-śledczym, ale umiejętnością odczytania własnego powołania i odwagą w jego realizacji. Wiesz co mam na myśli?
    To chyba ma coś wspólnego z macierzyństwem, ale rozciąga się na znacznie większą populację.
    Chapeau bas!

    Click to access budujmy_cywilizacje_xv_2007.pdf

 12. Vebriq said

  nie poddawajcie się rozgoryczeniu z powodu braku pieniędzy na swoje życie i na tę działalność-ponawiam formułowane przez inne osoby prośby o podanie konta-dorzucę swoją cegiełkę
  chcę jakoś nagrodzić Jane Burgermeister-zdaje mi się,że widziałem konto na theflucase więc jej chyba też coś wpłacę,mam wypłatę w przyszłym tygodniu
  =============================
  od p.b.: na jej sajcie po prawej stronie jest info o datkach

  • grypa666 said

   Dzięki Vebriq za ofertę pomocy. Na pewno na początku przyszłego tygodnia podamy konto. Ja mogę prowadzic działalność medialną bo mam na to zarejestrowaną firmę, więc może zacznę to prowadzić jak należy.

 13. n said

  Świńska Grypa: Kampania strachu nabiera tempa 30-10-2009
  http://www.globalnaswiadomosc.com/pandemianabieratempa.htm
  ==================================================
  n, można to szybciej za pomocą linka, nie?

 14. n said

  Strony internetowe będą blokowane ? 30-10-2009
  http://www.globalnaswiadomosc.com/internetblokowany.htm
  ==============================================
  n, jesteś świetny: krótko i zwięźle! I to ważne informacje. Gratuluje!

  • hjk said

   dlatego trzeba miec jakies alternatywne środki komunikowania sie…
   tylko jakie i jak to obmyślec..?
   jakaś sieć CB radia czy coś? może jakiś fachowiec oceni mozliwosci czegos takiego

   • Vebriq said

    kupujcie gołębie pocztowe!:)

   • miki said

    oni zablokują tylko wybrane strony a nie cały net więc powinniśmy mieć możliwość wymiany kontaktami między sobą

    np. forum z rejestrowanymi userami wtedy jak zablokują jedno forum to robimy drugie kopiując tylko bazę danych i wysyłając mailing do wszystkich z listy to jest bardzo proste potrzebne darmowe forum oraz serwer za 50 zł plus domena za 0 Zł

    i takie coś mogą blokować nawet raz w tygodniu i nic nikt nie straci bo wgrania bazy na nowy serwer to 10 min roboty mailing to godzina i co tydzień możemy mieć inne forum a zawartość będzie taka sama zmieni się tylko domena którą będziecie widzieli w mailu

   • hjk said

    gorzej bedzie jak cały net padnie…trzasie przygotowac na najgorsze…

  • n said

   no baaa wiem ze jestem swietny 😀 przygotowuje sie na ciezkie czasy,ksiazki posciagane na SD,nasionka sa 😛
   ==========================
   od p.b.: to w obozach fema mozna czytac ksiazki? nie w guantanamo…

 15. MaTeUsz said

  Przyjechała Austriaczka i już wielka królowa ma własne wymagania.Ona nazywa się Mick Jagger lub David Beckham by jej katering oferować?Moja babcia też nie zaszczepiła się na polio i jest skutek od 50 lat leży w łóżku:/

  • grypa666 said

   Czy ty wiesz, że ona jest z królewskiej arystokratycznej rodziny? Stąd jej informacje, dlatego jej jeszcze nie usunęli. A nawet jeśli by nie była to gościnność tego wymaga.

   • n said

    grypa666 ja tez jestem z arystokratycznej rodziny i wcale sie tym nie obnosze 😛 i to z obu stron rodzinnych koniugacji 😀
    ===============================
    od p.b.: czy mamy jakich monarchow wspolcesnych na blogu? podreperowaliby kase

   • zyta said

    „bogami jestescie” w Biblii jest napisane o nas, co tam arystokracja…

   • zyta said

    @Zanobiusz,
    nie zaskoczyles ironii w moim koment.

   • Brenda said

    do P.B.: usmialam sie jak norka ;D

  • angie- poland said

   I to jest polska krew! Brawo! Ja tam bym jeszcze jej pinezek na krzesło podsypała! Katering?! A za co ja się pytam?! To już nie można było w Austrii kanapek na drogę przygotować?! A mama nie uczyła, że jak włożysz liść sałaty to wędlina nie zielenieje?! A nie trzeba było materaca do walizki zapakować?! Kartonów pod mostem dostatek, to by i gdzie przespać się miała! Niezaradna taka… Ehhhhhhh
   ==============================
   od p.b.: angie ma racje, tylko w ursynowie mostow nie ma az do wisly; ja glupi zapomnialem ze trzeba wziac namiot i spiwor, a nawet rower na przejazdy i dwa laptopy – jeden dla fajtlap z austrii

   • Paweł Kruczyński said

    Angie zaczynam być twoim fanem 😉 jednak mała poprawka, jeśli już – to jest to „polska” krew.

    I motto na pocieszenie:

    Odkąd mam internet –
    nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

    ~Stanisław Lem
    ==========================
    od p.b.: lem nie taki bystry, bo tyluz idiotow bylo przed internetem

   • angie- poland said

    A Ty Rebe zaczynasz mi grać na nerwach. Ja jestem eskimoską potomkinią Wikingów!
    =========================
    od p.b.: ty eskimosko wikingowa!

   • angie- poland said

    Wpisz się na listę, proszę! 😀
    Serio, generalnie tylko czytam, bo kiedy widzę ten gąszcz chwastów to zwyczajnie rezygnuję ze spaceru… A jak mnie „weźmie”, to nie mogę się powstrzymać… Dopaść, przegryźć szyję a krew.. wypluć… 😉

   • anita said

    @angie: a jaki argument jesli Rebe ma racje co do Lema?Popatrzylam na zdjecie i to jest jak najbardziej prawdopodobne.Czy nam sie to podoba czy nie, ten narod jest dobrze wyksztalcony.Ja osobiscie wole miec do czynienia z wyksztalconymi ludzmi ,bez wzgledu na nacje.
    ===============================
    od p.b.: rownie wazne jest, jak sie wykorzystuje wyksztalcenie – dla dobra ogolu czy dla sekciarskich, egoistycznych celow

   • angie- poland said

    @Anita
    A co się ma oszczep do mikrofalówki?
    Czytaj moje posty, a zrozumiesz o czym ja tutaj. A jak nie zrozumiesz… to nadal czytaj.

   • Paweł Kruczyński said

    @Anita: W tym przypadku nie ma znaczenia czy Lem był żydem czy nim nie był. Tak – to wykształcony człowiek i uznany futurysta ale chciałem tylko zwrócić uwagę na ogólną głupotę panującą w sieci a na głupotę – to i „wykształcenie” nie pomoże. Można być „wykształconym” jednak owe wykształcenie nie daje żadnej gwarancji Mądrości (celowo z dużej!). Niejednokrotnie to właśnie ludzie prości posiadają największą dawkę tej cnoty.
    =============================
    od p.b.: dzieki ci pawle; podkreslanie przynaleznosci do grupy jesli nie wiaze sie z czynami czlowieka jest szowinizmem, koltunstwem i bedzie wymiatane przez sprzataczke

  • ZKRWIIKOSCI said

   Mateuszu Jane walczy o ludzi i swiat z najpotezniejszym przeciwnikiem jakiego mozesz sobie wyobrazic.Porownaniem jej do osob ktore wymieniles osmieszasz sam siebie.Zdobadz troche wiedzy na ten temat a jestem pewien ze zmienisz zdanie i punkt widzenia.

  • Vebriq said

   Jagger czy Beckham mnie tyle obchodzą co zeszłowieczne śniegi a ona ma ważne informacje,drugie:czy byłbyś w stanie tak wystąpić z inicjatywą sprzeczną z mainstreamem,stracić pracę,nagłośnić ważną sprawę-jeżeli tak-chapeau bas!,jeżeli nie-nie krytykuj kogoś kto to faktycznie zrobił,to co robi pani Burgermeister czyni ją świętą i byłoby tak nawet gdyby się totalnie pomyliła-po prostu pewną wiedzę należy przekazać innym nawet gdy nie ma 100% pewności, w takim wypadku jak ten ważny interes społeczny wymaga aby nie trzymać tej wiedzy pod korcem,pani Burgermeister wykazała się swego rodzaju bohaterstwem.

  • Brenda said

   Jak do Ciebie goscie przyjezdzaja to z wlasnymi kanapkami?

 16. grypa666 said

  Nibiru Szmisiru, bzdura na odwrócenie uwagi!

  • ZKRWIIKOSCI said

   Jestem tego samego zdania.

  • angie- poland said

   A niech tam sobie będzie! Chętnie odwiedzę!

  • Jaga said

   A kto powiedział, że np. nikt nie znajdzie jakiejś formy mówiącej o tym , że na jakiejś planecie może za wiele lat istnieć życie. Bog stworzył ziemię, aby była zamieszkana. Napewno inne planety też były po to stworzone, gdyby miejsca na ziemi brakło. To bardzo odległy czas, bo żeby an ziemi brakło miejsca to potrzeba wiele tysięcy lat. Myślę, że w perspektywie BOG miał plan, ale póki co o tym nie wiemy. Jednak aby kolejna planeta mogła być miejscem do życia potrzeba wielu lat i stąd one są, żeby to miejsce się przygotowywało. Przecież chyba nikt nie wierzy w to , Ze Bog stworzył świat w siedem dni, to tylko zobrazowanie .
   Nubiru i reszta to po to aby odwrócić uwagę. Znamy program Haarp i inne,abyśmy mieli się czym zajać a twórcy NWO spokojnie bee robić swoje. Już nie raz podsyłałam link naszego uczonego pana Dybczyńskiego
   wart obejrzenia http://apollo.astro.amu.edu.pl/PAD/index.php?n=Dybol.2012Art1

   Uważam, że trzeba być bardzo ostrożnym w czytanie czy słuchaniu różnych informacji. Już zaczynają mówić ,że Biblia była źle tlumaczona. To powinno nam dać do myślenia, dlaczego nagle po tylu latach coś z BIblia nie tak. TRzeba zaufac Bogu i nie dać się zmanipulować. Wiem, że są osoby nie wierzące to oczywiście ich sprawa. Jednak wierzący powinni być ostrożni, jeśli im się będzie mówić, że np. pokazal się na niebie znak itd. to są jawne manipulacje a ludzie nieostrożni mogą sie dać zwieść.

   • zyta said

    Ja jestem wierzaca i wiem, ze z Bibli zostalo odrzucone conajmniej polowe ksiag a reszta zostala zmanipulowana. Nie przeszkadza mi to jednak w mojej wierze.

    Co do innych swiatow, to ojciec Pio tez sie o tym wypowiedzial:
    „Mieszkając niemal całe życie w San Giovanni Rotondo został Obywatelem Świata, interesując się nie tylko Światem, ale również i Wszechświatem. Był pewien, że życie istnieje nie tylko na Ziemi, ale w całym Wszechświecie a Człowiek jest zaledwie maleńką cząstką Uniwersum.
    W rozmowie tak mówił na ten temat:
    Pytanie: – Ojcze, słyszy się, że na innych planetach istnieją inne stworzone przez Boga istoty.

    Odpowiedź: – A jakże. Chciałbyś, aby ich nie było, aby wszechmoc Boga ograniczyła się wyłącznie do planety Ziemi? Czy chciałbyś, aby nie istniały inne istoty kochające Boga?

    – Pomyślałem – to rozmówca ojca Pio – że Ziemia jest niczym w porównaniu z gwiazdami i wszystkimi innymi planetami.

    Odpowiedź: – Tak! My, którzy wychodzimy z Ziemi, również jesteśmy niczym. Pan nie ograniczył z pewnością swej chwały do tej jednej, małej planety. Na innych znajdują się byty.

    Zdania te zaczerpnięte zostały z wydanej we Włoszech książki „Cosi’ parlo’ Padre Pio”(,.Tak mówi Ojciec Pio”), którą przygotował i opracował ksiądz Nello Castello, przypomina je zaś numer 2 periodyku „NONSIAMOSOLI”
    http://www.epokaserca.pl/index.php?/plain/nauczyciele_milosci__1/ojciec_pio

   • tajler said

    Cytując:

    „Wiem, że są osoby nie wierzące to oczywiście ich sprawa. Jednak wierzący powinni być ostrożni…”

    Z tego wychodzi, że fajnie być niewierzącym, bo nie trzeba być ostrożnym 😛
    A skoro tak, to niech wierzący przestaną wierzyć i tym samym rozwiązany zostanie odwieczny problem, „który znak na niebie/ścianie/skale” jest cudem/objawieniem… i po prostu traktują to jako „ciekawe zjawisko”.

    Skoro bóg stworzył ziemię oraz inne planety, aby na nich sobie różne istoty mieszkały, to skoro aż tak się „pofatygował”, to mógł od razu to tak zrobić żeby było miło, wiecie, bez wojen, głodu itp.

    Odnośnie artykułu p. Dybczyńskiego: tak samo ciekawe jak artykuły z drugiego bieguna tego tematu.
    Monopolu na prawdę nie ma nikt, pożyjemy, zobaczymy. Warto czytać i myśleć.
    ================================================
    od p.b.: przekonales mnie, juz sie stosuje do rady i przestaje wierzyc

  • angie- poland said

   Gryyyypa, Ty mi tu Beinem zalatujesz! :))))))))))))))))
   Ty łapać, ja się nie tłumaczyć, ja też pozdrawiać 😉 😀

 17. grypa666 said

  Po co przysyłasz te bzdury? Już dość dawno to analizowałem, to jest oszołomstwo. Są ciekawsze zdjęcia jak kawałek drewna na Marsie, w to bardziej uwierzę. A widziałeś dziwne struktury, które widać po wzmocnieniu kontrastu zdjęć Marsa? To też jest ciekawe, ale to powyższe jest złudzeniem optycznym.

 18. Bromba said

  Byłam na spotkaniu w Wawie i powiem,ze organizatorzy niezbyt się popisali.Rzeczywiście w pewnym momencie podczas wystąpienia Jane ktoś do niej podszedł,po czym za chwilę je zakończyła.Wykład Verkerka w dwóch częściach był nudnawy,ponieważ większość tych rzeczy zainteresowani wiedzą,a przecież to głównie oni byli tam obecni,wystarczyłby krótki wstęp zarysowujący sytuację i więcej info np o podejmowanych działaniach,rodzajach akcji sprzeciwu i to międzynarodowego itd i rzeczowa dyskusja.
  Akurat ja musiałam wyjść wcześniej tzn zaraz po 22,niestety.Szkoda też ,że nie zapewniono choćby zwykłej wody mineralnej,a w automacie dostępna była tylko cola.Jest mi bardzo przykro,że nie zapewniono wam żadnego posiłku itd.,w okolicy dosłownie kawałek dalej choćby przy Centrum Onkologii jest pizzeria,knajpka z chińszczyzną.Gdybyśmy wiedzieli to sami byśmy choć coś zamówili, serwują dania na telefon.Po prostu żenada 😦
  ===========================
  od p.b.: zwyczajem wloczykija rowerowego poszedlem przed seminarium do pobliskiego lidla i zaopatrzylem sie w nieco zarcia; uratowalem zycie markowi, ale rozbabranych torebek nie smialem oferowac jane; woda i keksy ryzowe byly z tylu dla organizatorow i mowocow; opchalem sie keksami i woda gazowana za wszystkie czasy i nie wiem dlaczego bylem glodny

  • Brenda said

   Moze nie zenada tylko brak srodkow i ludzi do zorganizowania? Bez tego to prawie warunki polowe (jak widac i w stolicy to mozliwe). Szkoda, ze nie zebrano wczesniej kase od chetnych do pomocy. No i bilety stanowczo zatanie. Zenada jest to, ze ludzie jeszcze psioczyli na to.

  • Brenda said

   A tak w ogole jakby ktos mial dobre checi to i z czapka by przeszedl przez te 100 osob. Wielka szkoda, ze mnie tam nie bylo, ale mam nadzueje, ze wkrotce udostepnicie nr konta.
   ==========================
   od p.b.: nie mozna zbierac od ludzi, ktorzy juz i tak zrobili wiecej niz inni przychodzac i nie zalujac 15 zl, a wielu kupilo plytki, niektorzy placac wiecej niz cena

  • Brenda said

   Jeszcze troche a wszedl by Pan w stan nirwany 😉

 19. ZKRWIIKOSCI said

  Nie obrazcie sie mieszkancy Warszawy ale widac gdzie jest prawdziwa stolica.
  Dodam ze nie jestem z Krakowa ani jego okolic.

 20. zyta said

  Jeszcze raz dla przypomnienia wklejam porady n.t. grypy (prosze wejsc na ta strone i przeczytac c.d., naprawde dobre rady, o ktorych nie wszyscy wiedza, pochodzace z natury)
  http://www.eioba.pl/a81038/influenza_grypa_hiszpanka_i_grypa_ptasia_leczenie_a_urok_propagandy
  IV. NATURALNE METODY
  PROFILAKTYKI I LECZENIA GRYPY
  Przez medycynę naturalną rozumiemy wykorzystanie do leczenia środków pochodzących z naszego środowiska naturalnego oraz metod czy zabiegów imitujących procesy występujące w przyrodzie. Medycyna naturalna, którą możemy zastosować w profilaktykę przeciw przeziębieniom i grypie obejmuje m.in. balneologię czyli leczenie kąpielami wodnymi, hydroterapię czyli leczenie zabiegami wodnymi, klimatoterapię czyli leczenie klimatyczne, fitoterapię czyli leczenie ziołami, leczenie dietetyczne, akupunkturę czyli leczenie przy pomocy nakłuwania specjalnymi igłami określonych miejsc ciała, akupresurę czyli uciskanie określonych miejsc ciała, a także chiroterapię czyli ucisk określonych miejsc ciała opuszkami palców i tym podobne metody. Istnieją od wieków naturalne i dobrze sprawdzone sposoby zwalczania przeziębienia oraz grypy, naturalne metody stosowane z dziada pradziada, tak profilaktycznie jak i leczniczo. Najbardziej znaną i stosowaną metodą wspomagającą leczenie jest spożywanie czosnku, mającego działanie silnie antybakteryjne. Często poleca się przygotowanie kanapki z czosnkiem i natką pietruszki, która jest bogata w witaminę C i neutralizuje przy okazji zapach po czosnku. Idąc tym śladem ważną rolę antybakteryjną ma sok z cebuli. Przygotowuje się go bezpośrednio przed wypiciem z miodem naturalnym. Podobne własnościjak czosnek ma również Echinacea (bławatek purpurowy), wykorzystywana do wyrobu kapsułek i dropsów o działaniu przeciwwirusowym. Polecane są również herbaty owocowe: lipowa i malinowa, które można pić profilaktycznie, gdy zbliża się sezon grypowy.

  Korzystne dla zdrowia są niskokaloryczne gotowane warzywa obfitujące we włóknik (marchewka, buraki, itp.), jak też zawarte w nich witaminy. Zimno czy chłód nie są bezpośrednią przyczyną zaziębienia, jednak osłabiają układ odpornościowy. Pozostawanie w cieple, kiedy jesteście zaziębieni lub chorujecie na grypę, umożliwia skoncentrowanie się układu immunologicznego na walce z chorobą. Pijcie ciepłe płyny bo rozrzedzają one wydzieliny błony śluzowej, co może zapobiec powstawaniu wtórnych infekcji bakteryjnych. Tradycyjnym lekarstwem na zapchany nos są gorące herbaty ziołowe z małą łyżeczką miodu lub gorąca herbata z miodem. Należy jednak pamiętać, że herbata zawiera kofeinę, której spożycie należy ograniczać podczas choroby. Pijcie tyle, aby wasz mocz był przezroczysty, a podczas zaziębienia lub grypy należy pić co najmniej osiem szklanek płynów dziennie. Najlepiej soków owocowych, naparu z ziół jak kwiatu rumianku, lipy, bzu czarnego, itp., czy zwykłej ciepłej wody. Jeśli wasz mocz jest wciąż koloru żółtawego, oznacza to, że nie wypiliście wystarczającej ilości płynów. Chroniąc się przed przeziębieniem, warto cukier zastąpić miodem lub sokiem malinowym. Należy jednak pamiętać, aby nie dodawać miodu do wrzącej wody, ponieważ traci wtedy swoje lecznicze właściwości. Profilaktycznie można łykać także mleczko pszczele w tabletkach. Przy przeziębieniach kojąco i leczniczo działa maść z kitu pszczelego. Można nią natrzeć gardło (szyję) i smarować dziurki nosa, jest także propolis w tabletkach.

  Przeciw Przeziębieniu: Przeciwzapalnie i przeciwbólowo działa kora wierzby. Świetny też jest przy tego typu dolegliwościach owoc dzikiej róży, zawiera dużo wit. C. Przeciwzapalnie działają również lawenda, lipa, kwiat i owoc czarnego bzu i oczywiście rumianek. Zioła te mogą też pomóc przy grypie.

  Przeciw Katarowi: Niestety, nie ma złotego środka, który natychmiast uwolni nas od niego. Jedyne, co możemy zrobić, to udrożnić drogi oddechowe i ułatwić sobie oddychanie. Polecamy inhalacje z sypkich ziółek z szyszek sosny, z szałwii, rumianku, mięty, macierzanki lub tymianku. Przy katarze zatokowym proponujemy inhalacje z nostrzyka, lawendy, kwiatu bzu czarnego i kwiatu wiązówki. Warto też sięgnąć po naturalne olejki aromatyzujące, np. rozmarynowy czy anyżowy.

  Przeciw Bólom Gardła: Pomocny może okazać się napar z korzenia prawoślazu, napar z szałwii lub ziela jeżówki purpurowej. Świetny też będzie kwiat dziewanny i malwy czarnej. W tego typu dolegliwościach dawniej sięgano też po liście babki lancetowatej. Przy chorych migdałkach zalecano stosowanie kurzyśladu, wierzby.

  Przeciw Kaszlom: Na suchy, męczący kaszel dobrze zrobi korzeń prawoślazu. Uporczywy mokry kaszel zwalczać możemy zielem tymianku albo owocem anyżu. Przy kaszlu pomogą też babka lancetowata i malwa czarna.

  Przeciw Gorączce: Do ziół przeciwgorączkowych zaliczamy: rumianek, bez czarny, lipę, wierzbę, bratki i brzozę.

  Przeciw Grypie: Kwiat lipy i czarnego bzu. Działają przeciwgrypowo, na bazie tych ziół tworzone są wszelkie jesienno-zimowe zestawy przeciwgrypowe. Dobrym środkiem napotnym jest lipa. Godne polecenia są też olejki: eukaliptusowy – przeciwbakteryjny, przeciwwirusowy, sosnowy – antyseptyczny, dobry przy anginie, grypie, zapaleniu zatok.

  W leczeniu grypy, jak też ostrych przeziębień połączonych z zapaleniem oskrzeli bardzo ważne są zdrowotnie napary lub ekstrakty wodne z takich ziół, jak:
  • Jeżówka wąskolistna (zwana też Echinacea), która pobudza krążenie i system odpornościowy,
  • Szałwia lekarska, poprawia krążenie i działa przeciwwirusowo,
  • Macierzanka, która rozrzedza wydzielinę śluzową w oskrzelach, co ułatwia odksztuszanie i łagodzi napady kaszlu,
  • Rumianek – obniża temperaturę, działa przeciwzapalnie,
  • Bez czarny – działa napotnie, łagodzi objawy grypy,
  • Babka lancetowata – chroni błony śluzowe, łagodzi odruch kaszlu, rozrzedza wydzielinę śluzową, hamuje rozwój bakterii i działa przeciwzapalnie.

  • Magda said

   Dodała bym jeszcze owoce pigwowca,z których można zrobić syrop-rówinież bogate źródło witaminy C.

  • Jaga said

   Dodam jeszcze, żeby plukać jame ustną i zalewać uszy na samym początku przeziebienia co kilka godzin wodą utlenioną. Sprawdziłam kilka dni na sobie i dzieciach działa. Katar mija szybko i gardło przestaje boleć. Można też plukać gardło wodą z solą i kilkoma kroplami jodyny – dobr przy anginie.

  • ALFA said

   @Zyta przy tej grypie nie wolno czarnego bzu,alkoholu,kawy,herbaty,nabiału,bananów,miodu i cukru pod każdą postacią nawet czekolady,algi,palić papierosów i echonacea,musztardy
   wolno-zielona herbata,dziurawiec,czosnek 2-3 ząbków dziennie.wit C 1000mg,w razie choroby co godzinę,witE i D,dużo warzyw,protein,cynk i selen,zdrowy tryb życia
   a dlaczego to szukajcie w poprzednich komentarzach

   • ALFA said

    zapomniałam dodać koci pazur i srebro koloidalne pić dużo zielonej herbaty
    @Zyta to co podajesz to może być przy zwykłej grypie i to też nie bardzo wszystkie składniki w m-c wrzesień i pażdziernik są podane komentarze szukajcie widać nie przeglądałaś poprzednich do roboty

  • zyta said

   Podalam adres do tej strony.Jest w niej o wiele wiecej pozytecznych info. Jakos nikt nic nie pisal o c.d. wklejam kawale, moze nie skasuja.
   „Napar z lipy – jest skutecznym środkiem w leczeniu grypy i przeziębienia. Poza właściwościami przeciwgorączkowymi, łagodzi katar oraz bóle głowy wywołane właśnie przeziębieniem. Wspomaga również usuwanie szkodliwych substancji z organizmu poprzez działanie napotne. W stanie ostrym zaparzyć ze 2 litry naparu, trzymać w termosie i popijać przez cały dzień co kilka minut małymi łyczkami. Można też parzyć w kolejnych szklankach, ale pamiętać, żeby napar naciągał pod przyjryciem minimum 20-30 minut. Najlepiej jak herbatka lipowa naciąga przez 3 godziny! Typowa recepta: 2 łyżeczki suszonych kwiatów lipy zalać wrzątkiem, parzyć pod przykryciem przez około 20-30 minut, przecedzić. Podawać dzieciom kilka razy dziennie gorący lub przy wysokiej gorączce letni napój. Można dodać do niej miód, sok z cytryny, sok malinowy. Lipa ma działanie napotne, wzmacnia odporność i łagodzi kaszel.

   Rumianek – jest najbardziej znanym zielem i poza lipą najczęściej stosowanym. Jest często zalecany przy przeziębieniu w postaci herbatki lub do inhalacji przy katarze. Cieszy się również uznaniem w stanach zapalnych i działa przeciwalergicznie. Rumianek po zaparzeniu należy przykryć spodeczkiem aby nie uwolnił się z niego olejek eteryczny. Możemy go kupić w saszetkach, lub w postaci sypkiej w każdym sklepie zielarskim lub uprawiać w ogródku, wysuszyć i pić.

   Mięta pieprzowa – obniża gorączkę w grypie i przeziębieniu, w medycynie chińskiej stosuje się ją w kaszlu i bólach głowy. Przy przeziębieniu należy dodać szczyptę mięty do herbaty, najlepiej jeszcze z czarnym bzem i krwawnikiem.

   Bez czarny – jagody czarnego bzu od wieków były wykorzystywane do produkcji wina, które podawano przy grypie i przeziębieniu. Szeroki wachlarz stosowania sprawia, że wykorzystuje się zarówno jego kwiaty, jagody, liście jak również korę. Napar z jagód obniża gorączkę, napar z liści stosuje się do płukania jamy ustnej i gardła. Ogólnie jest bardzo ważny we wszelkich dolegliwościach układu oddechowego. Poleca się pić 3x dziennie po szklance. Odwar z kwiatów bzu: 1 – 1,5 łyżki kwiatów zalać 1 szklanką zimnej wody i ogrzewać do wrzenia. Gotować łagodnie pod przykryciem 3 minuty. Odstawić na 15 minut i przecedzić. Pić 1/3 – 1/2 szklanki odwaru 2-3 razy dziennie między posiłkami jako środek moczopędny. Jako środek napotny i przeciwgorączkowy wypić wieczorem po posiłku szklankę odwaru z dodatkiem 1-2 łyżek syropu malinowego.

   Krwawnik pospolity – dzięki swym właściwościom napotnym działa szczególnie skutecznie przy grypie i przeziębieniu. Krwawnik tradycyjnie dodawano do karmy kurcząt i kur, ażeby nie chorowały! Dobrze zapobiega dolegliwościom typu grypa ptasia u kurcząt i kur dorosłych. Kogutom też pomaga.

   Tymianek – jest znany z możliwości wykrztuśnych i antybakteryjnych, jest częstym składnikiem syropów wykrztuśnych. Napar należy pić kilka razy dziennie, każdorazowo przygotowując na świeżo. Małą łyżeczkę ziół zalewamy pół szklanki wrzącej wody. Dobre 2 łyżeczki tymianku zalać wrzątkiem, parzyć pod przykryciem przez około 20-30 minut, przecedzić. Osłodzić miodem, dodanie cynamonu poprawia smak. Pić 3-4 razy dziennie. Ułatwia odkrztuszanie.

   Podbiał – Znany jest ze swych przeciwkaszlowych właściwości szczególnie liście. Napar z liści podbiału pije się 2-3 razy dziennie a sporządza z 1 łyżeczki do herbaty ziół i filiżanki letniej wody.

   Ziołowa Herbata przeciw Kaszlom

   Wziąć po jednej części kwiatów lipy, kwiatów czarnego bzu, babki lancetowatej i szałwii. Dwie łyżeczki mieszanki zalać szklanką wrzątku, parzyć pod przykryciem przez około 10 minut, przecedzić. Osłodzić miodem. Pić 3-4 razy dziennie po 1 filiżance (młodszym dzieciom podawać 3-4 razy dziennie po 1-2 łyżki).

   Mleko z Miodem i Czosnkiem

   Do gorącego mleka, takiego prosto od krowy dodać łyżkę stołową masła i miodu. Zamieszać i wrzucić rozgnieciony ząbek czosnku. Przecedzić przez sitko i wypić gorący napój. Łagodzi ból gardła. Mleko butelkowe, pasteryzowane nie będzie tu skuteczne, a jedynie mleko świeże, czyli z udoju prosto od krowy, podgrzane do wrzenia.

   Wzmacniający Aloes

   Liść aloesu umyć i obrać ze skórki czego nie powinno się robić metalowym nożem, wymieszać z miodem w stosunku 1:1. Przechowywać w lodówce, podawać 2-3 razy dziennie po łyżeczce przez 3 tygodnie. Po tygodniu przerwy kurację wzmacniająca odporność powtórzyć.

   Zanim Przeziębienie się Rozwinie

   Niektórzy zalecają specjalne zabiegi hydroterapeutyczne: kąpiel nóg w wodzie o wzrastającej temperaturze od 37 do 42°C, z dodatkiem sproszkowanej gorczycy. Kąpiel ta wywołuje przedłużone przekrwienie nóg z uczuciem ciepła i odprężenia. Chociaż mechanizm działania tego zabiegu nie jest wyjaśniony, zakłada się, że na drodze odruchowej dochodzi do przekrwienia twarzo-czaszki z następowymi wzmożonymi reakcjami obronnymi.

   Na Ból Gardła

   W bólach gardła, oprócz płukania i ssania tabletek odkażających, zaleca się inhalacje parowe – z samej wody, roztworami soli mineralnych, naparami niektórych roślin, np. kwiatu rumianku, co wyraźnie zwiększa efekt leczniczy. Można je robić w domu, używając naczynia (garnka) z gorącą wodą (60–80°C). Należy pochylić się nad naczyniem, przykryć głowę ręcznikiem i wdychać parę przez kilkanaście minut. Po zabiegu powinno się co najmniej kilkanaście minut przebywać w cieple, owinąć szyję szalikiem i nie wychodzić na dwór.

   Gorączka Pomaga w Leczeniu

   Najczęściej występuje stan podgorączkowy (temperatura nie przekracza 37,5°C) i to zwykle u dzieci. Według opinii specjalistów gorączka ma korzystny wpływ na przebieg zakażenia, w tym również na przeziębienie. Zwiększa ona aktywność i sprawność systemu oczyszczania rzęskowo-śluzowego, zwiększa wytwarzanie przeciwciał i aktywność fagocytów – komórek „pożerających” ciała obce i bakterie. Oczywiście zbyt wysoka lub długotrwała gorączka nie jest korzystna i powinna być zwalczana.

   Stawiaj Bańki

   Bardzo skutecznym środkiem w przewlekłym zapaleniu oskrzeli, oprócz oczywiście leków wykrztuśnych, są bańki. Upraszczając można powiedzieć, że rozróżniamy bańki zwykłe (szklane) i chińskie akupunkturowe (bezogniowe). Obydwa rodzaje powodują odruchowe przekrwienie narządów znajdujących się pod miejscem zastosowania bańki, unerwionych przez te same grupy nerwów. Ponadto bańki wiążą się zawsze z wybroczeniem podskórnym krwi, która wchłaniając się działa bodźcowo na układ odpornościowy (w podobny sposób działa również wstrzyknięta domięśniowo własna krew – nazywa się to autohemoterapia).

   Płucz Gardło

   Można wypróbować następujące metody: 1) Mała łyżeczka soli rozpuszczonej w ciepłej wodzie – cztery razy na dzień. 2) Duża łyżka wysuszonych liści malinowych, dwie filiżanki wrzącej wody, jedna mała łyżeczka miodu. Nasączyć liście we wrzącej wodzie przez 10 minut, odcedzić wodę i dodać do niej miodu. Po schłodzeniu do temperatury pokojowej płukać gardło. Płyn można przechowywać w lodówce przez trzy dni.

   Stosuj Inhalacje Lecznicze

   Do czterech filiżanek wrzącej wody dodajcie 3–4 krople olejku z eukaliptusa, sosny, rozmarynu lub tymianku. Nałóżcie sobie na głowę ręcznik i wdychajcie parę przez 10 minut. Powtarzajcie inhalacje 2–3 razy dziennie.

   Kąpiel Imbirowa

   Kąpiel przy początkowych objawach grypy: 1 litr zimnej wody i 2-3 łyżeczki imbiru ogrzewać, uważając, żeby nie doszło do zagotowania. Gdy płyn będzie żółty, wlać go do wanny z ciepłą wodą. Po kąpieli, trwającej od 5 do 15 minut, owinąć się w koc i położyć w łóżku.

   Kąpiel Tymiankowa

   Kąpiel tymiankowa jest wypróbowanym środkiem opanowania przeziębienia w początkowym stadium. Do przygotowania takiej kąpieli używa się bądź gotowego wyciągu tymiankowego, bądź sporządza się mocny napar z 2 filiżanek suszonego ziela i 2 l wody, pozostawiając napar pod przykryciem na 10 minut. Po przecedzeniu wlewa się do wanny i – dodając ciepłej wody – doprowadza do temperatury ciała. Po kąpieli nie należy się wycierać, lecz po włożeniu płaszcza kąpielowego lub owinięciu ręcznikiem pójść do łóżka i dobrze przykryć! Przez pół do jednej godziny trzeba leżeć spokojnie i pocić się. Jest to bardzo ważne! Bez odpoczynku kąpiel nie ma sensu. Ponieważ tymianek przyspiesza obieg krwi, można mieć trudności z zaśnięciem zaraz po kąpieli. Nie należy brać kąpieli częściej niż raz dziennie. Podczas kąpieli tymiankowej olejki eteryczne wchłaniane są przez wszystkie pory skóry. Jednocześnie lecznicze pary dostają się do zaognionych błon śluzowych nosa i gardła i działają tam przeciwbakteryjnie. Łagodą również ostry katar. Przy kaszlu i zapaleniu oskrzeli kąpiel działa odflegmiająco i rozkurczowo.

   Kąpiel Stóp przy Przeziębieniu

   Chcąc przywrócić dobre samopoczucie w chłodnej porze roku po przemoczeniu stóp, przemarznięciu i napadach przejmujących dreszczy, bierze się ciepłą kąpiel stóp z dodatkiem kwiatów lipy i bzu czarnego. Przygotowuje się mieszankę obu ziół w filiżance, zalewa wrzątkiem i pozostawia na 10 minut. Następnie wlewa się napar do miednicy i dopełnia gorącą wodą aż po łydki. Stopy wstawia się na 10-15 minut, potem lekko obsusza i wkłada ciepłe wełniane skarpety. Na podeszwach stóp znajdują się niezwykle wrażliwe punkty refleksyjne, które można stymulować masażami lub bodźcami cieplnymi. Są one energetycznie związane ze wszystkimi narządami ciała. Dlatego zioła zwiększające odporność użyte w kąpieli wpływają bardzo skutecznie – za pośrednictwem podeszew stóp – na cały organizm, często nawet silniej od wypitych ziółek. Najlepiej zresztą połączyć oba zabiegi i podczas kąpieli stóp wypić 2 filiżanki ziółek z kwiatów lipy i bzu czarnego z dodatkiem miodu.

   Akupresura

   Uciskaj punkty marma: JG11 – przy zgiętym ramieniu punkt leży przy zewnętrznym końcu bruzdy zgięcia łokciowego, JG4 – w połowie 2-giej kości śródręcza po stronie promieniowej, w najwyższym punkcie uwypuklenia, które tworzy się przy przywiedzionym kciuku do palca wskazującego, WŻ20 – poniżej kości potylicznej, w zagłębieniu pomiędzy mięśniem mostkowo-sutkowo-obojczykowym i czworobocznym, czyli we wgłębieniach po bokach górnej części szyi. JG to tak zwany meridian jelita grubego, a WŻ to meridain woreczka żółciowego. Uciskanie tych punktów, ich masowanie, rozcieranie jest ważne, gdyż w znacznym stopniu zapobiega śmierci i powikłaniom na wskutek infekcji i zapaleń.

   Witamina C i Biopierwiastki – Zwiększają Odporność

   Wiele osób zna już zalecenie zwiększenia spożycia witaminy C dla zwiększenia odporności na zakażenie wirusami przeziębienia i grypy. Istnieją udowodnione przesłanki pozwalające na stwierdzenie, że duże dawki tej witaminy mają korzystny wpływ na przebieg infekcji. Wykryto na przykład, że wiele osób przyjmujących witaminę C w dawce 500 – 1000 mg dziennie przechodzi przeziębienie łagodniej i szybciej powraca do zdrowia. Przypuszcza się, że witamina C (czyli kwas askorbinowy) zwiększa stężenie interferonu – substancji wytwarzanej przez nasz organizm dla ochrony komórek przed atakiem wirusów. Witaminę C zawiera wiele produktów spożywczych, takich jak owoce i soki cytrusowe. Rekordzistami są: owoce kiwi, czarna porzeczka, truskawka, oraz warzywa zielonolistne jak sałata, natka pietruszki, a także owoce egzotyczne, na przykład guawa czy acerola. Można także przyjmować suplementy (leki) zawierające witaminę C. Zwiększa odporność na grypę i przeziębienia także stosowanie witaminy i biopierwiastków. Wykryto, że osoby w starszym wieku przebywające w zakładach opiekuńczych rzadziej zapadały na infekcje, jeżeli otrzymywały zestaw suplementów składający się z 20mg cynku, 100 mcg selenu, 15 mg witaminy E i 6 mg beta-karotenu (prowitaminy A). Możliwe, że podawanie podobnego zestawu może ochronić duże grupy ludzi z osłabionym układem odpornościowym przed zachorowaniem. Działanie ochronne wykazują nie tylko witaminy i składniki mineralne. Najlepsza strategia wygrania bitwy z zimowymi infekcjami to spożywanie urozmaiconej diety zawierającej duże ilości owoców i warzyw oraz aktywny tryb życia bez zaniedbywania należącego się nam wypoczynku. A oto produkty spożywcze będące dobrym źródłem witaminy C, witaminy E, beta-karotenu, cynku i selenu:
   1. Witamina C: owoce cytrusowe, kiwi, czarna porzeczka, truskawka.
   2. Witamina E: orzechy laskowe i włoskie, ziarna słonecznika, olej słonecznikowy, kiełki pszenicy, owoce awokado.
   3. Beta-karoten: marchew, dynia, mango, morela, pomidory, warzywa zielonolistne
   O ile niektóre wyżej wymienione składniki pokarmowe mogą wspomagać system immunologiczny, to stres działa wręcz przeciwnie, nasilając ryzyko wystąpienia infekcji. Podobnie szkodzi brak snu, palenie tytoniu, nadużywanie alkoholu, narkotyki, itp. ”
   http://www.eioba.pl/a81038/influenza_grypa_hiszpanka_i_grypa_ptasia_leczenie_a_urok_propagandy

 21. ZKRWIIKOSCI said

 22. mizia said

  Lwów prosi o pomoc

  Jak mówi Andrij Moskalenko z miejskiej służby prasowej, miasto przekazało wszystkie swoje samochody służbom medycznym. Miejskie władze zwróciły się również do korporacji taksówkarzy, by przekazali po kilka aut na rzecz szpitali. Zdaniem Moskalenki, chorzy czekają na lekarza nawet po kilka godzin, a liczy się każda godzina. Jeszcze dziś mer Lwowa Andrij Sadowy ma zwrócić się do polskich i austriackich partnerów z prośbą o pomoc w dostarczeniu preparatów do leczenia świńskiej grypy. Z rezerwowego funduszu ministerstwa zdrowia wydzielono dla Lwowa sto takich leków, ale to za mało – przekonuje Moskalenko.

  Dużym problemem we Lwowie jest to, że w aptekach nie można kupić masek przeciwko grypie. Ale tu trzeba mieć pretensje do aptekarzy i najwyższych władz – mówi Moskalenko. Jak przekonuje, rząd obiecał, że ani masek, ani wszystkich potrzebnych leków nie zabraknie.

  Do pomocy w szpitalach zaangażowano lwowskich studentów z ostatniego roku medycyny, którzy pomagają przy chorych w domach i szpitalach. Władze Lwowa odwołały wszystkie imprezy o charakterze masowym, przez najbliższe trzy tygodnie nie będą odbywały się zajęcia w szkołach i na uczelniach wyższych. Służby epidemiologiczne zabezpieczają polsko-ukraińską granicę, by grypa nie rozprzestrzeniła się na terytorium Polski. We lwowskich szpitalach zakazano odwiedzin. Władze apelują do mieszkańców, by nie wychodzili z domów.
  =========================
  od p.b.: okazja na testowanie skutecznosci flusimine!

  • Foxtrot said

   Na pomniki morderców polskich dzieci mają to i na leki mają a jak nie to niech UNA UNSO i Svoboda pomoże

   • ALFA said

    @Foxtrot najgorszemu wrogowi żle się nie życzy trochę prawdy z historii ci nie zaszkodzi trzeba czytać i uświadamiać jaka była rzeczywista prawda i czemu do tego doszło kto maczał paluszki w tym wszystkim

 23. n said

  Alarm na Heathrow po serii tajemniczych zasłabnięć
  http://wiadomosci.onet.pl/2070062,28350,wiadomosceu.html

 24. n said

  Grypa niebezpieczna także na Białorusi

  Na Białorusi zanotowano wzrost zachorowań na ostre infekcje dróg oddechowych i grypę. W minionych dwóch tygodniach zachorowało ponad 65 tysięcy ludzi – o 20 procent więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego – podała białoruska agencja BiełaPAN.
  http://wiadomosci.onet.pl/2070180,12,grypa_niebezpieczna_takze_na_bialorusi,item.html

 25. ms said

  * maleńkie sprostowanie odnośnie sali w Krakowie – mieliśmy 4h, tak jak było ustalone
  – niestety na czas wynajmu liczył się także czas (1h) na przygotowanie, ustawienie kamer itd.

  Ze swojej strony chcę także podziękować wszystkim którzy uczestniczyli, pomagali i wspierali 🙂
  ale przed wszystkim podziękowania należą się Jane – to przemiła, otwarta osoba,
  mam wielką nadzieję, że będziemy mieli wszyscy jeszcze okazję spotkać się w przyszłości.

  Pozdrawiam
  ==============================
  od p.b.: grypa666, prosze o wyjasnienie, kto ma racje, ja nie mam zegarka; jesli michal ma racje, moje sprawozdania sa oszczercze

  • Potwierdzam. Teatr Groteska był wynajęty na 4 godziny, od 17tej do 21tej, spotkanie skończyło się o 21tej, więc nic nie zostało bynajmniej skrócone.
   ==============================
   od p.b.: grypa666, prosze o wyjasnienie, kto ma racje, ja nie mam zegarka; jesli michal ma racje, moje sprawozdania sa oszczercze

 26. n said

  Grypa szaleje na Białorusi
  http://www.tvn24.pl/12691,1626638,0,1,grypa-szaleje-na-bialorusi,wiadomosc.html

  • hjk said

   wczoraj o 20tej moj informator bialoruski donosił, ze u niego spokoj…moze sa jakies szczegolnie zakazone obszary…

 27. Paweł Kruczyński said

  Lwów: Msze na cmentarzach odwołane
  http://www.bibula.com/?p=15295

  Rosja ćwiczyła atak jądrowy na Polskę
  http://www.bibula.com/?p=15299

 28. n said

  Rosja: nowa grypa wypiera zwykłą

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7203847,Rosja__nowa_grypa_wypiera_zwykla.html

 29. n said

  Epidemia A/H1N1 w bułgarskim mieście. W jednej szkole 240 chorych dzieci

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7194343,Epidemia_A_H1N1_w_bulgarskim_miescie__W_jednej_szkole.html

 30. ZKRWIIKOSCI said

  http://www.novaform.pl/oferta.php – to tylko przyklad

  co Ty na to Grypa?
  chetnie sie doloze
  to tez forma aktywnego dzialania
  zarejestrowana dzialalnosc medialna mozesz chyba reklamowac wszedzie
  prosze wszystkich o opinie

 31. Atena7777 said

  Wykład Jane Bürgermeister w Volkshaus Zürich – 26.09.2009


  • Atena7777 said

   mimo tego, ze mieszkaja w Polsce to przeciez niektorzy tez znaja obce jezyki, a moze jest przez to okazja, ze ktos to przetlumaczy………..

   • zyta said

    @Atena7777 ,
    dzieki za film z J.B.po niemiecku.
    Mieszkam z dziecmi w Austri i im latwiej po niemiecku idzie. Pozatym maja moznosc pokazac to niemieckojezycznym partnerom i znajomym.
    Cos krotkowzroczny jestes allseiingeye.

 32. ms said

  nie w temacie słów parę…

  chemtrails ZAKRĘT 90* (przy końcu filmiku)

  małopolska – 2009

 33. A said

  A propos tych chemtrails: czy ci, którzy nas opryskują tez nie sa narażeni? Przecieć ini żyją na tym samym świecie i oddychają tym samym powietrzem.

  • Magda said

   dziś widziałam smugi po samolotach.Pryskają bez względu na to czy dzień powszedni czy święto,czy ciepło czy zimno.
   Jednak mróz nie służy rozprzestrzenianiu się wirusów.

  • Taka tam... said

   a skad wiesz kto siedzi za sterami? 😉 Poza tym, zapewne im dobrze placa wiec…

   • A said

    Daj spokój z tymi bajkami o nie-ludziach, rozmawiajmy powaznie. Ciekawe jak ci wszyscy Rokefelerowie i ich ziomki sobie poradzą z globalną trucizną. Grypa może dotkąć równiez ich a jeśli zmutują wirus że bedzie bardziej zajdliwy to również ryzykują- no chyba sie zaszczepią 🙂
    Zaś jeśli rozpylaja trucizny w powietrzu to już dla mnie niepojęte- oddychają tym samym , żyją w srodowisku, któe sami wyniszczą i z czego będą wóczas korzystać?
    Zatrute zwierzęta, wyniszczone gatunki, dziura ozonowa, zatrute źródła wody.
    Nie wiem jakim ono rozumem się posługują. Naprawde nie jestem w stanie pojać ich logiki chyba że jest cos wiecej…
    =============================
    od p.b.: ano jest, logiki nie pojmiesz bo odbiega zbyt daleko od naszej – wygooglij „wolfgang eggert petition”

   • Zanobiusz said

    A – to proste – nieludzką logiką.Zdziwisz się kiedyś jak ich zobaczysz.

   • Brenda said

    Zenobiusz oswiec mnie, daj jakiegos linka, bo dla mnie to cos nowego. Ktos mi tu rzucil taka opcje, pojelam aluzje, ale pierwszy raz spotykam sie z takim pogladem. Serio: daj cos, jakis kierunek. Tylko daruj sobie reptilian i innych kosmitow. Nie wiem czy przyjme to za pewnik, jednak ciekawosc mnie zzera. 😉 Pozdrawiam.

   • Zanobiusz said

    Brenda .Daj maila albo GG .Pozdrawiam.

   • allseiingeye said

    100% autentyczny film, zero edycji w jakimkolwiek programie, wiem bo sam jestem autorem…..

    a tutaj super piosenka, artyści też widzą co się dzieje:

    Proszę o pozostawienie oceny i komentarza na You Tube 🙂
    Pozdrawiam

   • allseiingeye said

   • allseiingeye said

    Tu zrobił ktoś z USA analizę moje filmu, świetna robota!

   • Brenda said

    @Zanobiusz: 3981720

   • Lekarz said

    Allseiingeye,
    Czy naprawdę uważasz, że Benedykt XVI ponosi odpowiedzialność za chemtrails?
    (film „Oni żyją my śpimy”)

   • Lekarz said

    Allseiingeye,
    Czy chcesz powiedzieć, że Kościół i Antykościół (masoneria) to jedno i to samo?
    Czy też uważasz, że tylko nawyższa hierarchia kościelna to masoni?

   • Lekarz said

    OK, ale czy to uzasadnia żeby rozpowszechniać film, w którym Benedykt XVI leci samolotem i dokonuje chemitrails?

   • zyta said

    @Zanobiusz ,
    prosze napisz tez do mnie. Uwazam, ze nie jestesmy ostatni w lancuchu pokarmowym i mam troche wiedzy na t.t. ale moze nie wiem tego co ty wiesz.
    zyta.sz@gmx.at

   • zyta said

    @Taka tam… powiedział/a
    1 listopad 2009 @ 10:43 am,

    we fimie „Nie rozmawiaj o pogodzie” powiedziano, ze panstwa maja podpisany uklad miedzy soba, ze opryskuja sobie nawzajem swoje ojczyzny nie bezposrednio swoje.

    Moze rzadzacy maja jakies odtrutki dla siebie na te „chemtrails”, bo wode i zywnosc napewno maja czysta nie jak my.

 34. A said

  Chyba nikt nie planuje nas okrążać

  • Robi said

   Może Bóg planuje nas „okrążać”?
   Może ktoś wymodlił taki stan rzeczy?
   Może przykładowo wyśmiewane mohery?

   Dajcie więcej miłości na tej stronie, zamiast przekomarzań, to i datki popłyną, jestem pewien i zgłębi serca i z kieszeni dla wspólnego dobra.

   Co do grypy na Ukrainie to proponuję rozumne podejście:
   150tys zachorowań
   50 ofiar śmiertelnych
   Czyli dane które świadczą o śmiertelności zbliżonej do zwykłej „sezonowej” grypy.

   Pozdrowienia!

  • allseiingeye said

   chyba planuje….. Panika i po szczepionki z czipem, Polacy mają przetrwać, przynajmniej ci w wieku produktywnym, jako zaczipowane roboty niewolnicy 🙂 ( to oczywiście tylko mój domysł, nie mam dowodów, ale wszystko układa się w logiczną całość)

   • Robi said

    Za daleko idziecie w Waszych rozważaniach.
    Śledziłem te Wasze rozważania i sondowałem.
    Zamiast iść daleko, w dodatku z zawiązanymi oczami, lepiej się cofnąć do prostych nauk płynących z Ewangelii.

   • A said

    Jeśli znasz biblię to wiesz, że czipy będą w 2 połowie wielkiego ucisku, czy li po 3,5 roku od objawienia sie antychrysta i ataku na Izrael. Czipowanie zarzadzi antychryst wiec póki co mozecie sie uspokoic.

   • allseiingeye said

    Z ewalgelii: każdy i duży i mały dostanie znamie bestii (bruksel electronical aconnting system terminal)bez którego nic nie kupi i nie sprzeda, ci co przyjmą znamie bestii będą spijać gniew z kielicha Boga i tu się okarze wytrwałość świętych:

    „I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

   • Robi said

    Nie o takie słowa mi chodziło w Ewangelii.
    Jest wiele ważniejszych słów i piękniejszych i za mało osób je przytacza.
    Gdyby więcej osób skupiało się na słowach, które mam na myśli, wtedy nie było by potrzeby roztrząsać wyżej wspomnianych.

   • allseiingeye said

    Daj cytat, nikt nie czyta w myślach 🙂 … jeszcze 🙂

   • Robi said

    „Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego”

 35. miki said

  może nam się upiecze tak jak podczas hiszpanki w 1918 roku Polska nie miała tej choroby:)
  ========================
  od p.b.: hiszpanka rozpanoszyla sie po rozpoczeciu szczepien wojsk; grecy sie nie szczepili i wyszli reka obronna

  • hjk said

   bo było szczepień na ospę po odzyskaniu niepodległosci, „bogate” kraje mogły sobie pozwolić na „luxus” szczepień, ergo na hiszpankę…

 36. allseiingeye said

  Dziś tak sadzą opryski z samolotów, pełno smug chemicznych od rana nad śląskiem, nie zdziwię się jak w ciągu tygodnia powstanie sytuacja podobna do tej na ukrainie. Ryży zarządzi kwarantanne i wszystkie wyprane głowy polecą się zachipować, ot co…..

  • gdyby said

   Granica Polski ze Słowacją (na południu) również od rana akcja opryskiwania.
   Ktoś miał tu rację pisząc, że dzisiaj rozpylą na nas to goofno.
   Czyli wniosek jeden. W tym tygodniu zachorowania również w Polsce.
   Po nas pewnie poleci cały zachód. A później władze naszego kraju będą żałować,
   że nie zamknęli granicy z Ukrainą, co tak na prawdę nie ma żadnego znaczenia.
   Bo to nie ludzie go sieją tylko samoloty.
   Jest gdzieś link do tego co można jeść a czego nie w sytuacji zachorowań ludzi?

   Pozdrawiam

   • hjk said

    tak naprawdę to nie wiadomo co sieją z tych samolotów, bo juz robią to od lat a epidemii nie ma, no chyba ze dotąd osłabiali odporność a teraz rozsieja bakcyle…na Wszystkich Świetych ludziska sie poprzemieszczaja po kraju, wiry sie ładnie rozprzestrzenią…

    No chyba ze poprosimy Wszystkich Świetych o wsparcie…)))
    pomyslmy o tym, bo ludzkie siły tu zawodzą z tym zmasowanym i zorganizowanym złem

  • grypa666 said

   I to jest problem! Wykorzystują moment gdy ludzie wychodzą NA ZEWWNĄTRZ na cmentarze. Zauważyłem, że smugi sa w okolicach dużych cmentarzy! Więc jeśli potrzebuja ludzi na zewnątrz żeby ich czymś nasycić to znaczy to, że wewnątrz jesteśmy w miarę bezpieczni. Pomyślmy o maskach, może należy już teraz zacząć w nich chodzic pod pozorem obawy przed „pandemia”. coś mi się wydaje, że rozpylane cząstki są na tyle duze, że nie wdzierają się do wnętrz.

   • zyta said

    Tu ciekawa info. o hiszpance:”GRYPIA HISZPANKA – PANDEMIA

    Pandemia grypy w latach 1918-1919 (hiszpanka) – pandemia, która miała miejsce w latach 1918-1919, znana pod potoczną nazwą „hiszpanka” była pandemią wywołaną przez wyjątkowo groźną odmianę podtypu H1N1 wirusa A grypy. Pochłonęła ona jak się ocenia od 50 do 100 mln ofiar śmiertelnych na całym świecie. Była to jedna z największych pandemii w historii ludzkości, w przebiegu której zachorowało ok. 500 mln ludzi, co stanowiło wówczas 1/3 ludzkości. Pandemia przetoczyła się w okresie 12 miesięcy w latach 1918-1919, w trzech osobnych falach, przez Europę, Azję, Afrykę i Amerykę Północną. Żadna część świata nie została oszczędzona, chociaż Australia, dzięki wprowadzeniu szczelnej blokady transportu morskiego ustrzegła się zawleczenia grypy aż do 1919 roku (kiedy nie była ona już tak zabójcza). Wiosną 1918 roku wystąpiła pierwsza fala pandemii. Była ona wysoce zakaźna, ale nie powodowała znacznej śmiertelności. Druga fala która rozpoczęła się we wrześniu 1918 roku odznaczała się niezwykle wysoką śmiertelnością, natomiast trzecia miała miejsce w 1919 r. Osoby, które przechorowały w pierwszym ataku epidemii, wykazywały odporność na zachorowanie w następnych falach zachorowań. W czasie pandemii poddawano w wątpliwość czy rzeczywiście zachorowania były spowodowane przez grypę. Pierwsza fala miała stosunkowo łagodny jak na grypę przebieg, natomiast druga fala miała niespotykaną do tej pory śmiertelność. Śmierć ofiar grypy hiszpanki była w większości powodowana przez wirusowe krwotoczne zapalenie płuc, które zabijało w ciągu kilku pierwszych dni zachorowania. W wypadkach kiedy pacjent przeżył pierwszą krytyczną fazę choroby, często przyczyną zgonu było bakteryjne zapalenie płuc. Śmiertelność grypy hiszpanki jest trudna do oceny, jednak na podstawie danych wojskowych, można ją ocenić na 5-10%. W zamkniętych społecznościach śmiertelność była jeszcze wyższa.
    Ryc. Wirus Grypy Hiszpanki – Rekonstrukcja
    Nietypową cechą tej pandemii był odwrócony profil wiekowy jej ofiar. Umierali przede wszystkim ludzie młodzi i w średnim wieku (20-40 lat), podczas gdy zwykle na grypę umierają dzieci, osoby starsze i z osłabioną odpornością. Tak jakby natura chciała ludzkość uchronić od nowej wojny zabierając jej młodzież. W relacjach z pandemii podkreślano, że ilość zgonów w młodszym wieku czterokrotnie przekraczała ilość zgonów w starszym wieku. W Szwajcarii lekarz stwierdził, że nie widział poważniejszego przebiegu zachorowania na hiszpankę u osób powyżej 50-tego roku życia. Uczeni z University of Wisconsin-Madison, badając zakażone wirusem hiszpanki makaki doszli do wniosku, że to nie sam wirus był bezpośrednio odpowiedzialny za wysoką śmiertelność wśród zarażonych. Kierujący badaniami Yoshihiro Kawaoka twierdzi, że małpy zabił ich własny układ odpornościowy. Okazało się, że atak układu odpornościowego na zakażone mikrobami płuca był tak silny, że zwyczajnie niszczył płuca. Wyjaśnia to dlaczego w odróżnieniu od normalnej grypy hiszpanka zabijała głównie młodych ludzi – to właśnie młode osoby mają najsilniej działający układ odpornościowy. Wiele infekcji z podobnymi, lecz lżejszymi, objawami zaobserwowano wiosną 1918 roku, z kaszlem, bólami głowy, utratą apetytu. Pierwszy przypadek został zanotowany w hrabstwie Haskell w stanie Kansas, w styczniu 1918 roku. Niewielka liczba mieszkańców hrabstwa Haskell została wcielona do wojska w Fort Riley w Kansas, gdzie dnia 4 marca 1918 kucharz Albert Gitchell zgłosił się do lekarza z temperaturą 39,5°C. Wkrótce dołączyli do niego kapral Lee Drake i sierżant Adolph Hurby. W ciągu dwóch dni u 522 mężczyzn w obozie zaobserwowano objawy infekcji. Podczas lata infekcja zaczęła charakteryzować się cięższym przebiegiem. W sierpniu 1918 roku pojawiła się bardziej zabójcza odmiana jednocześnie w trzech rejonach świata – w Breście we Francji, w Bostonie i w Freetown w Sierra Leone. Największe ogniska grypy występowały na froncie i w obozach, gdzie z łatwością choroba przenosiła się na ludność cywilną. Pomimo nawet najlepszej opieki medycznej 1/3 chorych umierała. Najnowsze badania nad genotypem i serotypem grypy Hiszpanki sugerują podobieństwo wirusa grypy panującego w 1918 roku z obecnie występującą ptasią grypą.”

    http://www.eioba.pl/a81038/influenza_grypa_hiszpanka_i_grypa_ptasia_leczenie_a_urok_propagandy

    takie tam spekulacje:

    „Śmierć ofiar grypy hiszpanki była w większości powodowana przez wirusowe krwotoczne zapalenie płuc, które zabijało w ciągu kilku pierwszych dni zachorowania.”-te objawy przypominaja te na Ukrainie.”

    „W sierpniu 1918 roku pojawiła się bardziej zabójcza odmiana jednocześnie w trzech rejonach świata – w Breście we Francji, w Bostonie i w Freetown w Sierra Leone.”- historia lubi sie powtarzac. na Ukrainie jest II rejon po Kaliforni, gdzie jest III, bo pewnie jest-Bialorus, Bulgaria?

    ” Wiosną 1918 roku wystąpiła pierwsza fala pandemii. Była ona wysoce zakaźna, ale nie powodowała znacznej śmiertelności. Druga fala która rozpoczęła się we wrześniu 1918 roku odznaczała się niezwykle wysoką śmiertelnością, natomiast trzecia miała miejsce w 1919 r”- w zwiazku z powtarzalnoscia historii- teraz mamy I czy druga fale (na Ukrainie)?

    Mnie to jak nic pasuje, ze i wtedy tak i teraz wirusa wyhodowano i zrzucono na ludzi w trzech roznych rejonach swiata. Po szczepionce, rzekomym leku, przypuszczam, moze byc dopiero spore „zniwo”, jak i wtedy.

    Czy obecny wirus (-y) tez jest przeznaczony dla wieku 20-40 lat?

    Ale, czy rzeczywiscie ten wirus to wirus grypy? Raczej umownie go sie tak nazywa.

 37. mizia said

  Z UKRAINY ;
  – około godziny 6 rano – dzisiaj wprowadzono całkowita blokadę na informacje.
  w kijowie jest jakaś ekipa z WHO przejeli podobno całkowitą kontrolę nad mediami sł. zdrowia i tp słuzb.- pełne dowodzenie
  W TAKIM RAZIE NIE BEDZIE JUŻ ŻADNYCH INFORMACJI BEZ CENZURY.
  radzę to sobie obejżeć
  ps. nie jest to wirus A/H1N1 ..

  • mizia said

   POLECAM OBEJZEĆ MOZE BEDZIE MNIEJ GŁUPICH KOMENTERZY
   Z MOJEJ STRONY JUZ KOMENTÓW NIE BEDZIE – NIEMA SENSU
   SAMI CZEKAJCIE CO WAM POWIEDZĄ – TO BEDZIE DLA WAS -NAJLEPSZE 10 dni -dla …………..

   • mizia said

    OCO TEN WRZASK PRZECIE O 13,30 PAN MINISTER – POLSKI- potwierdził w wiadomościach tvn to co napisałem
    ps. sprawdż sobie na stronie tv24
    no nie słowo w słowo ale cytuje ” agenda w sztokholmie ma najbardziej wiarygodne informacje z ukrainy i my z nich korzystamy”
    JAK MYSLISZ CO TO ZA TAJEMNICZA „AGENDA”która posredniczy w dystrybucji informacji

   • Mars said

    To są sprawdzone informacje ? Bo szukam na necie teraz i nic za bardzo rzetelnego nie widzie heh Bo jeśli tak to jestem w szoku…brak juz słów na to co się dzieje…:((((((((((

   • zyta said

    @mizia drogi,
    nie zwracaj uwagi na Foili, przeciez to nieuk albo dezinformator. Wiekszosc jest takich jak ty i ja, co chca wiedziec wszystko od A-Z, obojetne z jakich zrodel, bo wg rozumu danego nam od Stworcy, intuicji i nabywanej wiedzy odroznia „ziarno od plew”.
    Pozdrawiam.

  • mizia said

   obejżyjcie ten film zanim coś durnego ktoś napisze – PORÓWNAJ SCENARIUSZ Z FILMU DO INFORMACJI Z MEDIÓW – OD CZWARTKU DO DZIŚ- co już się wydażyło na ukrainie a co bedzie
   OBÓDŻCIE SIĘ JAJA SIE SKOŃCZYŁY

 38. […] Burgermeister w Polsce 26-28 października 2009 « Grypa666's Blog […]

 39. hjk said

  http://wiadomosci.onet.pl/2070303,11,rzad_zaszczepi_grupy_ryzyka,item.html

  • mizia said

   od 3 dni pisałem ze nie jest to zaden A/H1N1 tylko 3 inne wirusy grypy TERAZ MACIE POTWIERDZENIE Z TELEWIZORA .
   dlatego nie bedę zamieszczał zadnych informacji z wyprzedzeniem mediów BO NIEWARTO TAKIM -JAK WY -TELEWIZOR JEST BOGIEM I WYROCZNIĄ dlatego bedę teraz jak WY pisał po fakcie i sciagał jedynie słuszne linki.
   ps. MINISTER PRZYZNAŁ SIE DO PIECIU WIRUSÓW JA STAWIAŁEM TYLKO NA 3 – ale jeśli przyznał sie do 5 to niech wam powie chociaż nazwy 3 plis ministrze .
   ==============================
   od p.b.: miziu, olej tych ‚douczonych’ yntylygentuf, robisz dobra robote

   • Magda said

    Jeśli zmienisz zdanie ,to ja jestem zainteresowana wiadomościami-niekoniecznie z tv.

   • dja70 said

    MIZIA dawaj dalej swoje newsy. Nie przejmuj się negatywnymi komentarzami. Historia Cię osądzi. Teraz nie ma czasu na obrażanie się!
    Pozdrawiam.

  • hjk said

   Mizia teraz to juz przegiąłeś – dalem ten link tylko po to, zeby potwierdzić, ze u nas coś sie zaczyna dziać i sami o tym piszą w madiach mainstrimu, a ty stroisz fochy, gadasz bzdury, ze komuś tv jest bogiem. Z pewnościa dla kogos kto tu wchodzi JUZ NIE JEST, bo inaczej by tu nie wchodził, proste…

   Tak wiec wyluzj chłopie i pisz co masz ciekawego do napisania, i co najważniejsze, prawdziwego w miare mozności…

 40. kasia said

  zobaczcie jak onet manipuluje ludzmi:
  http://wiadomosci.onet.pl/2070285,12,zle_wiadomosci_z_ukrainy_ws_swinskiej_grypy,item.html
  Pisza ze zmarlo 53 osoby na grype a juz wszyscy beda myslec ze na swinska bo nie napisali ile naprawde zmarlo na swinska a ile na zwykla.

 41. Zbyszko said

  Wielka prośba do Moderatora: Bardzo proszę o natychmiastowe kasowanie wypowiedzi podłych szumowin, które niestety także zalęgły sie i na tym portalu. Ich głupawe wypowiedzi zajmują tylko miejsce, nie wprowadzają niczego nowego do tej bardzo ważnej sprawy i niepotrzebnie utudniaja dostęp do ważnych informacji. Jest więc to chyba zwykłe dywersyjne działanie, jakichś lewackich bojówek mające na celu zniechęcenie do odwiedzin portalu i obniżenie powagi poruszanych tu spraw. Wspomniane szumowiny pracują chyba w ten sposób na etacie, bo ich styl jest rozpoznawalny bo pochodzi z reżimowych portali jak Wp czy onet. moderatorzy tamtych portali stosujują własnie cenzurę chołubiącą te szumowiny a odcedzającą wartościowe wpisy.
  ===========================
  od sprzataczki: wiem, wiem, robie co moge, ale szumowiny protestuja, wciagajac niestety wielu nieagenciurow; grypa666 nie zawsze rozumie potrzebe edukacji i napomina mnie ze za duzo pisze, za duzo wyrzucam; musze wiec lawirowac z miotla

  • grypa666 said

   Komentarzy jest prawie 20,000. Nie jesteśmy w stanie siedzieć dzienń i noc wyszukując te „złe” i „dobre”. Człowiek ma to do siebie, że czasami może się pomylić, nie mieć racji, przegiąć. I wcale nie znaczy, że jest agentem / szumowiną. Jak znajdzemy ewidentny przypadek to wsadzamy do spamu, od jakiegos czasu jednak nie ma takich przypadków, albo manipulacja jest bardziej wyrafinowana. Starajcie się izolować sami tych ludzi, dając np 1 gwiazdkę. Po to daliśmy możliwość oceniania komentarzy.

 42. Mars said

  Z ukraińskiej strony artykuł

  http://obozrevatel.com/news/2009/11/1/330446.htm

  Ющенко подписал указ о борьбе с гриппом

  Za słabo znam ten język żeby pomoc . Może ktoś przetłumaczy 🙂

 43. JA (ten pierwszy Ja) said

  Myślę, że może mieć związek z obecną sytuacją. Zgon i zachorowania po szczepieniach na Ukrainie. Warto podrążyć temat bo to sprzed 2 tygodni niemal:

  http://forum.lviv.ua/index.php?topic=114.0

  Zbyszko: Nie pisz „lewackich bojówek”. Lewackie bojówki są ostatnią grupą, która będzie popierać szczepienia, NWO i cały ten syf.

  Co do wypowiedzi „ministra” o 5 szczepach – to jest po prostu karygodne. Wciskają ludziom kit o H1N1 jednocześnie zaprzeczając swoim słowom. Wydaje mi się, że „nasz” rząd baaardzo boi się obecnej sytuacji. Państwo jest kompletnie nieprzygotowane na jakąkolwiek epidemię i by zasłonić obecną sytuację przed wzrokiem ludzi zgrywa się na „bogatego wujka” rozdając leki i sprzęt dla swojego wielkiego sojusznika Ukrainy.

  Wszystko wskazuje na to, że na Ukrainie nie ma zagrożenia H1N1 (niewielki procent zarażeń) ale za to istnieje zagrożenie patogenem wiele poważniejszym. Stąd blokada informacji. Warto doczytać jakie akty prawne zostały dziś podpisane przez Juszczenkę. Zawieszono np. część praw własności (nieruchomości). Czyli najprawdopodobniej jednak WHO przejęła władzę w ukr. resorcie zdrowia. Zastanawia polska pomoc dla ukr. ukierunkowana na H1N1 co stoi w sprzeczności z informacjami ukr. MinZdr. Coś się kroi..

  • mizia said

   ZAPEWNIAM WAS ZE PRAWDA JEST PRZERAŻAJACA
   OBEJŻYJCIE FILM ZAMIESZCZONY PRZEZEMNIE TAM JEST ODPOWIEDŻ
   niemogę pisać wprost bo znowu ktoś posadzi mnie o panikarstwo i wysysanie info z palca.
   OD DZISIAJ W KIJOWIE SĄ:
   SPECE Z : NIEMCY- Z MARBURGA, WOJSKOWI Z PENTAGONU, EKIPA Z WHO
   TO PONIŻEJ JEST WYNIKIEM DORADZTWA POWYŻSZYCH LUDZI

   http://obozrevatel.com/news/2009/11/1/330446.htm

   • grypa666 said

    Podejrzewam, że Mizia ma rację. Musimy mieć wszystko na uwadze. Scenariusz ze straszna grypa jest na ręke „szczepionowcom”. Jeśli wystarczająco mocno postraszą ludzi to za dwa tygodnie mogą być i w Polsce masowe i przymusowe szczepienia!

  • hjk said

   czyzby atak broni biol. z Rosji w celu następnej inwazji?

 44. Vebriq said

  Wake up ladies and gentlemens!właśnie wysłałem obszerne maile informujące o oskarżeniach pani Jane Burgermeister do 33 losowo wybranych posłów na sejm-w dalszym czasie chcę wysłać do wszystkich,ale teraz idę na cmentarz,a wy co robicie? może zamiast urządzać sobie klub dyskusyjny zaczęlibyście kogoś informować?
  nie mam pojęcia czy posłowie zareagują,ale przynajmniej dowiemy się czegoś o ich postawie
  proponuję robić rzeczy podobne w swoim zakresie i oddaję szacunek tym,którzy robią
  a co z tą akcją ulotkarską w Krakowie pod cmentarzami-ktoś parę dni temu rzucił hasło i nic-ja byłem bardzo bliski samotnej realizacji,lecz w czasie gdy chciałem się zabrać za druk ulotek zawiesił mi się komputer i parę godzin go nie miałem,cóż-jak nie we wszystkich świętych to później,ale trzeba się za to zabrać-piszę to tutaj żeby ośmielić tych biernych,będziecie czekać aż was zaszczepią?do roboty!

  • kasia said

   Podaj tekst tego maila to tez powysylam.

   • Vebriq said

    ciężko wkleić,czy jesteś w stanie podać maila to ci wyślę,forma napisana jest męska-do posłanek trzeba zmienić na żeńską,możesz też napisać na vebriq@gmail.com
    lub
    cheswaw@gmail.com(lepiej)
    to ci go prześlę
    z pozdrowieniami:)

  • hjk said

   ja powysyłałem do kilku „prawicowych” posłów listy z linkami i wskazaniem na Europę, ze tam coś robią, a u nas nic, i zero odzewu, a juz gdzies to było w połowie zeszłego tyg.

 45. Adam said

  Na temat Chmentrail – To zdjęcie wyraźnie pokazuje chemtrail i zwykłą smugę kondensacyjną , zrobiłem to dzisiaj tutaj link . http://twojezdjecie.pl/plikine/11/8463f0ab1c176b2f332f9ec4cb30c56c.jpg

  http://twojezdjecie.pl/fotka_179442.html
  ========================
  od p.b.: czy dla naukowej dokumentacji nie potrzeba podac poziomu wysokosci obu smug?

  • cosac said

   Porównaj sobie pułap obu smug, a nie wklejaj propagandowych bzdur. Może niżej jest inne ciśnienie.

   • hjk said

    i pewnie napiszesz inna prędkość wiatru…))
    nie , tak prosto to niestety nie jest

   • Adam said

    http://twojezdjecie.pl/fotka_179472.html

    Tutaj jest Diagram pogody z Wrocławia jeżeli kolega Cosac wytłumaczy mi że jestem w błędzie to bardzo proszę .

   • ZKRWIIKOSCI said

    Cosak sledze temat dwa lata.Nie dziwie sie ze tak reagujesz.Moja pierwsza reakcja bylo stwierdzenie – bzdury i sianie paniki przez jakas bande idiotow,ktorym sie nudzi.Niestety mylilem sie bardzo.W miare jak wgryzalem sie w temat przeprowadzajac chlodna analize doszedlem do wniosku ze to zjawisko faktycznie istnieje.Przeanalizowalem dziesiatki watkow zwiazanych z tematem.Przeprowadzilem sporo rozmow z ludzmi zwiazanych z lotnictwem.Przeanalizowalem przepisy lotnicze.Liznalem sporo wiedzy na temat technologii HAARP,z ktora smugi sa bardzo powiazane.Dzis wiem ze to nie bzdura a fakt.Mam pewnosc choc moim poczatkowym zalozeniem bylo udowodnienie ze to nieprawda.Niestety jestesmy tak skonstruowani ze bronimy sie przed prawda i wolimy ja wysmiac jesli jest nie po naszej mysli.

 46. gosc said

  Antypolonizm i arogancja niektórych osób na tym portalu zaczyna wyjaśnić powody blokowania tematów o Polsce. Wasz filosemityzm też wiele mówi. Mamy dość fałszywego ekumenizmu, nie pouczajcie nas jak mamy żyć.

 47. angie- poland said

  „OSTREZENIE: O 17:40 CZASU NIEBLOGOWEGO WCHODI Z MIOTLA SPRZATACZKA BEIN”

  Ostre – zenie? czy też może Ostre Rżenie? Whodi- rozumieć, że to jakiś rosyjski dialekt.. hmmm, that’s a very cryptic message 😀

 48. Idioci said

  WSZYSCY JESTESCIE ZALOSNI ZAL MI WAS

 49. Szewczyk Dratewka said

  Panie Bein, Po kolei: ( w nawiasach oryginalny cytat )

  (Zorganizowane przez StopCodex seminarium w stolicy)

  Spotkania w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu nie organizował StopCodex.pl lecz fnbg.org ( Kampania Natura Bez Granic ) czego był i jest Pan w pełni świadomy.

  (Bywalcy naszego bloga widzieli to samo w krotszej formie na filmiku i w artykule profesor Majewskiej w Angorze: http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1492)

  Ewidentną manipulacją i nieprawdą jest stwierdzenie, że wywiad z Prof Majewską można było zobaczyć przed imprezą 27.10.09 Wywiad pokazany na seminarium “Codex Alimentarius a nasze zdrowie 2″ był pokazany po raz pierwszy i nie był nigdzie wcześniej w całości lub fragmentach publikowany.

  (wraz z.kiepskim tlumaczeniem rozpraszalo publike, przemeczona ambitnym programem od 17-tej do 1-szej w nocy)

  Tłumaczka Maria, dostała wielkie oklaski (dowody na taśmie video) po co więc te spekulacje i pomówienia ?

  (Kompetentny ekspert obywa sie bez slajdow — takie bylo wystapienie Burgermeister)

  Bycie ekspertem polega na posiadaniu dowodów i umiejętności ich wykazania, co też Dr Robert Verkerk uczynił i taki wybitny specjalista i naukowiec jak Pan powinien to rozumieć, dlaczego więc próbuje Pan oczerniać Dr.Verkerk-a zarzucając mu rzetelne przygotowanie i podejście do seminarium ? Pozostaje to niezrozumiałe.

  (Moze gdybysmy brali wejsciowe 55 pln na grypa666, ludzie byliby lepiej zorientowani)

  Może gdyby Pan poważnie podszedł do zagadnienia, to Pańskie spotkania były by w stanie przyciągnąć więcej osób i zbliżyć się frekwencją do imprezy fnbg.org Sugeruje by czas poświęcony na produkcje insynuacji poświęcił się Pan profesjonalnie temu co deklaruje bardziej niż zazdroszczeniu sukcesu innym, będzie to ze zdrowiem dla Pana jak i nas wszystkich jako społeczeństwa.

  (Po wroclawskim spotkaniu o 16-tej mielismy dolaczyc do kopii warszawskiego seminarium StopCodex)

  Seminaria organizowało fnbg.org (Kampania Natura Bez Granic) Dlaczego świadomie pisze Pan nieprawdę ?

  (Moze czuli sie zobowizani faktem, ze wiele osob przybylo w Warszawie z darmowego ogloszenia ich seminariow na naszym blogu? )

  Tak, czuli się zobowiązani, zakładali współprace i wynikające z tego przyjazne relacje, dlatego tym większe zaskoczenie złośliwym i nieprawdziwym przedstawianiem przez Pana faktów oraz próbami oczerniania tych ludzi z powodu ich skuteczności w docieraniu do ludzi, oni uważają to za priorytet by informować możliwie duża ilość populacji więc czemu Pan z jednej strony deklaruje to samo z drugiej strony próbuje wykonywać tak obłudną krecią robotę przeciw swoim sojusznikom i sprzymierzeńcom w podobno wspólnej sprawie? Pańska postawa jako działacza społecznego zostawia wiele do życzenia i stawia wiele znaków zapytania do prawdziwych pobudek działania.

  (Czy dlatego przyszlo malo osob, mimo ze Krzysztof z kolezanka przedreptali wydzialy Akademii i szpitale miejskie?)

  Być może, gdyby w równym stopniu co oni, poświęcił Pan czas na organizacje i dotarcie do potencjalnie zainteresowanych również udałoby się Panu zebrać podobną ilość osób.

  (Ku przestrodze, Martwi mnie, ze we wszystkich przypadkach organizatorzy przeciw pandemii wykladaja z wlasnej kieszeni)

  Cieszy niezmiernie, że Pan to zauważa, szkoda że nie napisał pan tego na początku, zamiast tego co chwila wytyka Pan cene biletu 55 pln podczas gdy w przedsprzedaży było to 45, studenci i emeryci 30, osoby niepełnosprawne miały wstęp za darmo.

  (O ile wiem, wynajem sali w stolicy byl za darmo)

  Wynajem sali kosztował w samej tylko Warszawie kilka tysięcy złotych i fakt że była płatna był ogólnie znany, trudno zrozumieć dlaczego rozpowiada Pan świadomie nieprawdę.

  (utarg ze wstepu i materialow byl OK (skoro organizatorzy liczyli kase zamiast odwiezc nas na nocleg po polnocy)

  Po skończeniu seminarium by uniknąć dodatkowych kosztów sami złożyli ponad 350 krzeseł (sam w tym pomagałem), skłądali sprzęt nagłośnieniowy, kable etc. Został Pan poinformowany, że może Pan z nimi pojechać do hotelu, jednak muszą ukończyć prace porządkowe zanim opuszczą ośrodek. Nie skorzystał Pan, proszę zatem nie mieć pretensji i nie oczerniać z powodu swojej własnej decyzji.

  (lecz Jane dostala honorarium plus zwrot kosztow z Krakowa na laczna sume 300 (slownie trzysta) zlotych. Nic straconego, mozna wplacic na jej sajcie. Czy dr Verkerk dostal podobne honorarium, nocleg w pokoju 2-osobowym w akademiku?)

  Dr. Verkerk został wraz z Meleni Aldridge zakwaterowany w Hotelu Sobieski natomiast członkowie fnbg.org rzeczywiście ograniczyli się do bardziej “ekonomicznych” warunków noclegowych wychodząc z założenia że pieniądze są przede wszystkim wydawane na organizacje samej imprezy, kosztem wygód organizatorów. W przeciwnym razie cena biletu musiał by opiewać na znacznie wyższe sumy.

  (Jane skarzyla sie nam, ze mimo wykorzystania jej nazwiska na plakatach i w ogloszeniach seminarium w 3 miastach http://www.stopcodex.pl/2009/10/spotkanie-z-jane-burgermeister-w-polsce/ organizatorzy StopCodex w stolicy przerwali jej. )

  Pani Jane Burgermeister z chęcią skorzystała z zaproszenia by móc przemówić do osób które udało się zgromadzić organizatorom, możliwość wypowiedzi jaką jej dano została przez nią doceniona. Rzekome przerwanie jej które Pan insynuuje nie miało miejsca, została jedynie poinformowana że przekroczyła spodziewany czas wypowiedzi jednak, nikt jej mikrofonu nie zabrał, i przemawiała później do końca swojej wypowiedzi oraz uczestniczyła również w późniejszej dyskusji (dowody na taśmie video).

  (Nie wiem, bo podczas jej wystapienia nadrabialem zaleglosci wynikle z oddania Jane mego laptopa po tym, gdy sie okazalo, ze polaczenia internetowego nie bylo — wbrew obietnicom organizatorow i sciagnieciu Jane godzine przed rozpoczeciem seminarium. )

  Właściciele obiektu twierdzili że internet będzie obecny, fnbg.org nie mam wpływu na zaistniałe trudności i trudno zrozumieć dlaczego są one przez Pana tak chorobliwie eksponowane.

  (Te przejawy ‘oszczednosci’ przez polskich organizatorow i kontrahentow nie przyczyniaja sie do dobrej opinii o Polakach ani do pomyslnego rozwiazania “pandemii”. )

  Uwagi które Pan kieruje pod adresem organizatorów w pierwszej kolejności powinien rozważyć Pan sam w stosunku do siebie, swojej postawy i tego co Pan mówi i pisze. Organizatorzy starali się zapewnić nowoczesne sale z obsługą audio-wideo w centrum wszystkich 3 miast tak by osoby które przyjdą, mogły łatwo trafić oraz później się skupić na informacjach zamiast na niedostatkach, stąd właśnie muszą pobierać opłaty by mieć z czego wynająć tak duże obiekty jak ten w Warszawie, Wrocławiu czy Poznaniu, trudno zrozumieć czemu pisze Pan o oszczędnościach skoro oprawa którą przygotowali była rozbudowana i na europejskim poziomie. Czy pije Pan do warunków zakwaterowania w SGGW? Z tego co wiem to ich celem jest organizowanie seminariów a nie bankietów czy wystawnych kolacji dla członków lub osób wspierających. Nawet gdyby dysponowali takim budżetem to z pewnością przeznaczony by został na dofinansowanie biletów ( żeby nie musiały kosztować 45 czy 55 ale żeby było za darmo!) znacznie bardziej niż na wygody ich gości czy ich samych.

  Sądze że Pańska zajadła i obraźliwa postawa nie przyczynia się do dobrej opinii o Polakach ani do pomyślnego rozwiązania “pandemii”

  Jest mi niezmiernie mdło z powodu Pańskich insynuacji i pisania ewidentnej nieprawdy, nie wiem czy wynika to z niewiedzy czy ze złej woli, jednakże mimo wszystko dobrze było Pana poznać. Cykl seminariów “Codex Alimantarius a nasze zdrowie 2″ okazał się wielkim sukcesem, udało się dotrzeć bezpośrednio do kilku setek osób i to w 3 wielkich miastach by zaznajomić ich z problemami i zagrożeniami wynikającymi z obecnego modelu jaki proponuje przemysł farmaceutyczny. Pan jako aktywista i naukowiec powinien się cieszyć z tego sukcesu ponieważ deklaruje Pan podobno te same wartości i cele, trudno zrozumieć zatem czemu ani razu nie podjął pan aspektu tego sukcesu, natomiast skupił się Pan na wypaczaniu mało istotnych aspektów i próbach podkopywania autorytetu organizatorów na który ciężko i z poświęceniem pracowali dla dobra rozwoju ich organizacji jak i społeczeństwa któremu chcą służyć.

  Nie jestem pewien czy zarząd kampanii będzie chciał mieć w ogóle po tym paszkwilu z Panem cokolwiek więcej wspólnego i czy w ogólę się odniosą do tych pomyj które Pan na nich bezpodstawnie wylał. Ja znam tych ludzi, wspieram ich i osobiście po rozmowie którą z Panem odbyłem wtedy w Warszawie ( gdy czekał Pan na odwiezienie do SGGW na nocleg ) odniosłem wrażenie że jest Pan osobą przejętą i oddaną całej sprawie, teraz widzę że jest Pan osobą szukającą rozgłosu, kimś kto na ludzkim nieszczęściu chce się wybić a gdy inni zamiast się “wybijać” i puszyć po prostu biorą się do roboty i udaje się im skrzyknąć ludzi do kupy to Panu głupio i żółć tylko Pan wylewasz a jedyne co potrafisz powiedzieć to to, że bilet kosztował 55 zł! Dla mnie, jest Pan żałosnym pozorantem. Wstyd Panie Bein – Wstyd !

 50. angie- poland said

  Do Mod’a!
  Zrób tu chłopie porządek, bo komenty nie wchodzą tam gdzie trza!
  Mój ostatni „zalatujący” był kierowany pod Nibiru Szmisiru!

  Do sprzątaczki!
  Proponuję zaopatrzyć się w super-niezawodny odkurzacz wodny! Jak nie wciągnie, to utopi! :)))))
  ====================================
  od sprzataczki: baaa, kasy ni ma

 51. yenne2222 said

  Wiecie co chciało by się powiedziec Boże ty widzisz i nie grzmisz…

  moje krótkie przemyślenie… jak mamy działac skoro nie umiemy stworzyc jednolitego frontu… różnorodnośc myśli tak, ale nie na zewnątrz.. takie szczucie się jedni na drugich tylko nas osłabia i raczej ośmiesza w oczach nazwijmy to wrogów..mamy byc działaczami czy krzykaczami… wszyscy powinnismy na zewnątrz mówic jednym głosem. Dwa nie pojmuje co ma pochodzenie do poglądów. Żyd czy szlachcic- nie ważne jeśli jest po naszej stronie…

 52. […] Kanal YouTube okazal sie pyskowką na blogu grypa666, a mikrofon — tworem Dratewki. W pierwszej wersji sprawozdania ze spotkan, pisalem (31.10.2009): Jane skarzyla sie nam, ze mimo wykorzystania jej nazwiska na plakatach i w ogloszeniach seminarium w 3 miastach organizatorzy StopCodex w stolicy przerwali jej. Wersja uzupelniona przez Marka Podleckiego, ze sprostowaniem Beina 2.11.2009 po obsesyjnych skargach Dratewki, tez niewymienia mikrofonu. […]

 53. […] https://grypa666.wordpress.com/2009/10/31/burgermeister-w-polsce-26-28-pazdziernika-2009/ […]

 54. […] Kanal YouTube okazal sie pyskowką na blogu grypa666, a mikrofon — tworem Dratewki. W pierwszej wersji sprawozdania ze spotkan, pisalem (31.10.2009): Jane skarzyla sie nam, ze mimo wykorzystania jej nazwiska na plakatach i w ogloszeniach seminarium w 3 miastach organizatorzy StopCodex w stolicy przerwali jej. Wersja uzupelniona przez Marka Podleckiego, ze sprostowaniem Beina 2.11.2009 po obsesyjnych skargach Dratewki, tez niewymienia mikrofonu. […]

 55. […] Aleś zainwestował w zabawki śletcze LOL —  czy nie prościej linkować tak: https://grypa666.wordpress.com/2009/10/31/burgermeister-w-polsce-26-28-pazdziernika-2009/#comment-20&#8230; Paranoja, że “żyd” Bein sprzątnie ci dowut? Tyś chory! Gdzie piszę, że wiem o […]

 56. […] Aleś zainwestował w zabawki śletcze LOL —  czy nie prościej linkować tak: https://grypa666.wordpress.com/2009/10/31/burgermeister-w-polsce-26-28-pazdziernika-2009/#comment-20&#8230; Paranoja, że “żyd” Bein sprzątnie ci dowut? Tyś chory! Gdzie piszę, że wiem o […]

 57. […] Aleś zainwestował w zabawki śletcze LOL —  czy nie prościej linkować tak: https://grypa666.wordpress.com/2009/10/31/burgermeister-w-polsce-26-28-pazdziernika-2009/#comment-20&#8230; Paranoja, że “żyd” Bein sprzątnie ci dowut? Tyś chory! Gdzie piszę, że wiem o […]

 58. […] Jane Burgermeister w rozmowa z czytelnikami bloga Grypa 666 w Warszawie 27.10.2009. Foto: grypa666.wordpress.com […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: