Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

z ostatniej chwili: Szwajcaria nie będzie szczepić ludności zgodnie z planem WHO!

Posted by grypa666 w dniu 30/10/2009

z ostatniej chwili: Szwajcaria nie będzie szczepić ludności zgodnie z planem WHO!

Jane Burgermeister telefonicznie poinformowała nas ze Szwajcarii, że na skutek nacisków społecznych w tym kraju, nie będą realizowane plany pandemiczne, które WHO narzuciła wszystkim krajom sygnatariuszom porozumienia z 2005 roku. Znaczy to, że nie będzie centrów szczepień, o których tak głośno było po wycieku dokumentów we Francji i w Anglii. Informacje te są na razie nieoficjalne, proszę nie traktować ich więc jako powodu do radości. Jak stwierdziła Jane Burgermeister, jeśli to jest prawda, to krok ten jest najmocniejszym dotąd ciosem wymierzonym w tzw. „New World Order”. Dziennikarka kilka tygodni temu wywołała burzę swoimi prelekcjami, na które przybyli m.in. oficerowie Armii Szwajcarskiej oraz działacze ugrupowań patriotycznych. Od tego czasu nacisk na rząd ze strony społeczeństwa stawał sie coraz mocniejszy, a efektem być moze jest zaniechanie planów pandemicznych. Czyżby Norymberga 2 była już blisko?
Uwaga: jesteśmy pierwszymi na świecie, którzy podali tę informację
==================================================
„Rzeczpospolita” dołącza do frontu walki przeciw NWO!

Na to wydarzenie czekaliśmy 4 miesiące. Najbardziej opiniotwórcza gazeta w Polsce, „Rzeczpospolita” opublikowała dzisiaj artykuł, który może się stać przyczynkiem do zaniechania akcji przymusowych szczepień  w Polsce.  W artykule „Grypy teoria spiskowa” autorka, Maja Narbutt rzetelnie powołuje się na opinię prof. Marii Doroty Majewskiej, która jest zdecydowanie przeciw szczepieniom. Idzie jednak dalej i wymienia zakazane do tej pory w nie tylko polskich mediach nazwisko (poza tygodnikiem NIE, który opublikował jakis czas temu znakomity artykuł „Świnie szczepią ludzi”) Jane Burgermeister. Autorka pisze też o wpadce Baxtera z zatrutym materiałem szczepionkowym, wypadkiem pociagu w Szwajcarii oraz o kontraktach rządowych firm farmaceutycznych. Czyli to, o czym informowalismy juz od miesięcy! Rzeczpospolita z nakładem ponad 200 tysięcy oraz setkami tysięcy wejść na portal będzie byc może momentem przełomowym w publikacjach w Polsce na drażliwy temat szkodliwości szczepionek. Już 3 miesiące temu dowiedzieliśmy się, że polskie służby uważają, że temat szczepionek jest niebezpieczny. Teraz staje się on tematem numer jeden, i bardzo dobrze, bo afera szczepionkowa jest dowodem na to jak daleko posunięta jest korupcja wśród elit światowych.
====================================================
kasowanie komentarzy: Owszem, zdarzyło się nam wykasować kilka komentarzy nie na temat. Trudno dokonać selekcji, ale jeśli jakiś komentarz zmienia tor dyskusji to traktujemy go jako dezinformacyjny, chyba się z nami zgodzicie? Najwięcej szumu wprowadzaja teraz komentarze o „wykasowywanu”, to nasz błąd, że w ogóle wdaliśmy się w tę dyskusję. Proszę więc na temat, ignorujemy nieistotne odwracające uwagę wpisy i wszystko będzie OK.
Zauważcie, że to kilka osób odwraca zawsze uwagę od danego tematu, a dzisiaj mamy rekord oglądalności, nie ma co sie więc dziwić, że to może nie pasować „konkurencji”!

Komentarzy 167 to “z ostatniej chwili: Szwajcaria nie będzie szczepić ludności zgodnie z planem WHO!”

 1. ALFA said

  http://www.naukowy.pl/w-ramach-badania-finansowanego-przez-ue-dowiedziono-ze-pandemiczna-swinska-grypa-infekuje-komorki-w-glebi-pluc-vt33816.htm

  pandemiczna świńska grypa infekuje komórki w głębi płuc
  ==========================
  od p.b.: no jak badania finansowane przez ue to mam nadzieje uwierzycie…

  • ALFA said

   http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=740
   http://www.polskajestkobieta.org/wp-content/uploads/2009/08/swinska-grypa-i-ludzka-grypa_pytania-i-odpowiedzi_0509-1.pdf
   świńska grypa i ludzka grypa-pytania i odpowiedzi

  • Michal said

   Panie Piotrze
   Pan usunął moje informacje o Argininie?
   Mam propozycję , a mianowicie proszę utworzyć osobny pokój w którym będziemy się wymieniali informacjami na temat witamin, mikroelementów itd. Osobiście z przyjemnością podzielę się z koleżankami i kolegami swoją wiedzą. Jestem biochemikiem i mam dostęp do wielu publikacji naukowych.
   ================================
   od p.b.: prosimy opracowac artykul jak sie bronic, opublikujemy jako glowny; blogowicze gubia sie w dziesiatkach czastkowych porad, czasem sprzecznych

   • anita said

    @Michal:Nie licz na to.Moze jest na tym blogu ktos zna sie na zakladaniu bloga lub forum,albo zajdzie ,jakies juz istniejace forum, gdzie bedzie mozna sie przeniesc gdzie nie bedzie nas nikt obrazal i nazywal durniami ,albo z rosyjska durakami,wiec bedzie mozna podyskutowac na interesujace sprawy w jezyku polskim bez tych dziwnych lamancow jezykowych,ktore uprawia P.B.
    O tej argininie czytalam juz wczesniej,gdzies w necie,chetnie poczytam cos wiecej.
    ===================================
    od p.b.: nie zapowiadajta, tylko sie wynosta

   • Michal said

    Napisz do mnie proszę na: zuzannau@interia.pl z chęcią podzielę się wiadomościami nie tylko o argininie ale o innych ciekawych substancjach. Przykładowo czy wiesz o tym że podanie dożylnie witaminy C w ilości 1000mg na dobę chorym na sepsę zmniejszyło śmiertelność o 60%?!!!!
    To jest opisane w periodykach naukowych. Jednak nie będę tutaj wysilał się i podawał informacji.Zaczynam być zniesmaczony faktem że bardziej zależy tutaj na promowaniu strony niż na darmowej pomocy. Nowości ze świata są bardzo ważne ale wiedza , która może pomóc przeciętnemu Kowalskiemu nie znającemu się na farmakologi czy biochemii powinna być równie ważna jeśli nie ważniejsza. Zorganizowałem spotkanie w Krakowie z okazji przyjazdu dr. Aleksandry Niedźwiedzkiej z koalicji dr Ratha. Było ogłoszenie na stronie. Czy ktoś się zainteresował o czym była mowa? Co ciekawego przekazała pani doktor? Cisza……. To o czymś świadczy.

   • anita said

    @michal.Probowalam wyslac e-maila,ale zglasza blad serwera.

   • Michal said

    ????????
    zuzannau@interia.pl
    gg 2940839

   • Michal said

    I jeszcze jedno: widzę że tu naprawdę chodzi o zawody: Uwaga: jesteśmy pierwszymi na świecie, którzy podali tę informację.
    Czy to jest priorytetowa informacja?
    Albo to: od p.b.: nie zapowiadajta, tylko sie wynosta

    Nie chce mi się wierzyć że to napisał pan Piotr!!!!
    =============================
    od p.b.; wlasnymi poobgryzanymi paluchami, drapiac sie po jajach;
    w mediach drogi michale liczy sie, kto podal info pierwszy; stad stemple z data, godzina (akurat u nas brak wiec slabi jestesmy zawodnicy); info przyszlo nie od jakiegos michala tylko od samej burgermeister z samej szwajcarii, gdzie ona sama zapoczatkowala, podobnie jak w niemczech, opor na wysokim skutecznym szczeblu, czego nalezaloby i polakom zyczyc ale z taka upierdliwoscia jak twoja, male na to szanse

   • Michal said

    Drogi Piotrze!
    Dlaczego mówisz: jakiś tam michał? Czy ja mówię: jakiś tam piotr? Nie! Nie obrażam Cię a Ty nawet imiona piszesz z małej litery. Z całym szacunkiem dla pani Burgermaister, za jej odwagę ale nie sądzę aby to był powód do gloryfikowania. Ani ja ani Burgermaister ani Ty nie jesteśmy bogami. Nieprawdaż? Dobrze powiedziałeś Piotrze: w mediach liczy się kto pierwszy czym potwierdziłeś mój zarzut że tu odbywają się wyścigi a kwestie najważniejsze dla przeciętnego Kowalskiego schodzą na drugi plan. Czy tak to powinno wyglądać? proponuję nie kłócić się. Oddajmy głos forumowiczom, niech oni się wypowiedzą. Obiecuję że ja osobiście uszanuję wolę większości. Może tak być?
    ==============================
    od p.b.: w normalnych mediach stempel czasu sluzy nie tyle do zbierania punktow co do dokumentacji, podobnie jak podanie autora, miejsca, agencji;
    z duzej litery pisze Bog, Slowo, Prawda, Chrystus – dla reszty, w tym beina szkoda obolalym paluchom dodatkowego uderzenia podobnie z kropkami i kapitalikiem na poczatku zdania; dyskusji na ten temat na pewno nie bedzie

   • Michal said

    Powtórzę za jednym z blogowiczów: razi mnie jak ktoś robi straszne błędy. Czuje się osobiście tym dotknięty,bo wydaje mi się ,ze jest to brak szacunku do rozmówcy.
    ===============================
    od p.b.: podobnie jak pomiatanie regulami ustalonymi przez moderatora;

   • Wojwit said

    „od p.b.; wlasnymi poobgryzanymi paluchami, drapiac sie po jajach”

    Panie bein, pańskie chamstwo jest porażajace dla każdego normalnego Polaka. Utożsamiam takie reakcje i słownictwo z typowym dla zażydzonych „służb”. Może rację mają ci pańscy krytycy, którzy sugerują, że ta strona powstała dla stworzenia bazy danych o niepokornych i z inspiracji walterowskiej tel-a-wizji (dla niezorientowanych – „tefałen”) czyli suma summarum bezpieki?

   • Michal said

    Dobrze, przekaże niezbędne informacje.

   • Filipoza said

    Panie Michale,

    To co robią na tym blogu jeżeli chodzi o treść to rzecz chwalebna.
    Natomiast jeżeli chodzi o styl to jest koszmar…
    Gdyby red. Burgermeister poczytała w oryginale „elokwentne” wyczyny pana Bein’a prawdopodobnie już nie robiłaby sobie z nim zdjęć choć dla dobra sprawy współpracowałaby.
    Już to kiedyś pisałem na pewnym forum, że ludzie pokroju tego pana są bardzo łatwym celem dla wszelkich służb gdyż łatwo nimi manipulować – prędzej mówią niż myślą, podpalają się szybko i skutecznie. Natomiast pan Bein za pomocą autorytetu red. Burgermeister chce się zwyczajnie w świecie uwiarygodnić – w tym miejscu będę spekulował ale to właśnie zdaje się łechtać jego ego.
    Powtarzam przy takiej okazji pewien cytat, który w dość przybliżony, moim zdaniem, sposób opisuje metody pana Beina:

    „…był zawsze delikatny i miękki, uprzejmy, a równocześnie cechowała go niezmierna ostrość, bezwzględność i brutalizm wobec przeciwników politycznych. Nigdy nie dopuszczał takiej możliwości, że mogą oni mieć bodaj minimalną słuszność, lub że sam może choć trochę nie mieć racji.
    „Sprzedawczyk… lokaj… pachołek… najmita, agent… Judasz kupiony za trzydzieści srebrników” – takimi słowami
    mówił często o swoich oponentach.
    W czasie sporów, nie starał się wcale oponentów przekonać.
    W ogóle się do nich nie zwracał; zwracał się jedynie do
    świadków sporu po to, aby swojego przeciwnika wyśmiać i skompromitować.
    Takimi świadkami mogło być zarówno kilku ludzi, jak i tysięczna masa…”

    Już wyjaśniam czyje są to słowa, otóż są to słowa Artura Grossmana o Leninie. (Andrzej Łobaczewski – “Ponerologia polityczna” s.73)
    Jak to mówią prawdziwa cnota krytyk się nie boi.
    Czy aby na pewno?
    =================================
    od p.b.: filipoza, genialne! bein = lenin!
    nowy na blogu? witamy! cefalka na zakladce ‚o nas’
    za bardzo studiowales lenina a za malo beina, bo chociazby z du-watch (nie wymagam juz zebys popatrzyl w powazne dyskusje tutaj na blogu, bo od jakiegos czasu ich brakuje ) widac jak ‚naduzywam’ zasady ‚shoot the messanger’;
    jane nie robilaby zdjec i dla innych powodow, ale to sa sprawy zbyt intymne zeby tu je dyskutowac;
    nawet gdyby jane wyparowala dzis, sprawa toczylaby sie dalej, pchana przez szalencow jak ja czy ona, hamowana przez gentlemanow w bialych rekawiczkach jak twoje;
    bei juz sie uwiarygodnil, bo nic co twierdzil na 1-ym filmiku z lipca br. nie okazalo sie bzdura;
    no to teraz opowiedz nam o sobie…

   • Michal said

    Cóż mogę powiedzieć?
    Smutne to , jeśli okazało by się że to prawda…

   • Filipoza said

    to jest kolejny test – nie wiem czemu ale moje posty nie są umieszczane…

   • Filipoza said

    OK – może teraz…

    „nowy na blogu?” Bynajmniej. Kilka postów tutaj ->
    https://grypa666.wordpress.com/2009/07/24/atak-na-usa-w-poniedzialek/
    Jak na ironię – broniłem tam w dwóch postach blog przed jak to Pan ich określa „prowokatorami”.
    Więcej, po wpisaniu w „gógla” takiej frazy do wyszukiwania ->
    filipoza site:grypa666.wordpress.com
    Generalnie w przeciwieństwie do Pana na pewno nie przepadam za chwaleniem się.
    O moich poglądach można dowiedzieć się więcej tutaj
    -> http://prawda2.info/search.php?search_author=filipoza
    Z okolic tego
    http://prawda2.info/viewtopic.php?p=120217&highlight=#120217
    postu dowie się Pan, że bronię tego co robicie ale krytykuję za metody – jak, z resztą, napisałem to wyżej.
    Cytatu o Leninie używam często tam gdzie ludzie nie potrafią dyskutować a zamiast tego zazwyczaj obrzucają innych wyzwiskami. Jest to ich główna metoda. Z doświadczenia wiem, że nie przynosi to dobrych efektów. Odkąd zadomowił się Pan na tym blogu przestałem go regularnie czytać i myślę, że nie jestem jedynym. Forma jaką się Pan posługuje jest odrzucająca – obrażanie innych, epitety, skróty myślowe godne dziennikarzy TVN-u.
    Przykładów podawać, myślę, że nie muszę – jaki jest koń każdy widzi. Jak uda znaleźć mi się więcej czasu to wynotuję.
    Idąc dalej w opisywaniu metod – przypomina mi Pan mojego ojca, który uważa, że posiadł monopol na poprawne widzenie rzeczywistości – każdy inny prezentujący swoje własne poglądy jest: agentem, prowokatorem, cymbałem, nieukiem, debilem itp. – generalnie kimś z kim nie warto rozmawiać ewentualnie należy go zniszczyć. Tutaj kończy się dyskusja (właściwie – nie może się nawet zacząć) a zaczyna się komunizm, faszyzm i tym podobne zamordyzmy.
    Nie chcę uogólniać ani obrażać całego starszego pokolenia ale jak spojrzymy na taki ciąg: Pani Brydak, Pan premier Kaczyński, Pani Senyszyn, Pan Bein – to niezależnie od tego jaką opcję prezentują, wspólną ich cechą jest brak poważnego traktowania dyskutantów. Są tak wsłuchani w samych siebie, są tak zajadli, że osobiście bałbym się takim ludziom przekazywać jakąkolwiek władzę. Co gorsza – nie rozumieją dlaczego ludzie się od nich odwracają, dlaczego, paradoksalnie, efekty są odwrotne od zamierzeń.
    Mam wrażenie, że jest to, w jakiejś mierze, nasza polska specjalność. Socjologowie nazywają to niskim kapitałem społecznym. Dalej to jest już tylko Rosja, Korea Północna, Chiny i tym podobne.
    Tak czy siak – wyrazy szacunku dla Pana, Panie Piotrze za podniesienie rękawicy – obstawiałem w jakichś 40%-ach, że Pan mój post skasuje.
    Pozdrawiam tymczasem,
    Filipoza

   • Filipoza said

    Hmmm… może teraz… na części czy jak?

    CZ. 1 z 2

    „nowy na blogu?” Bynajmniej. Kilka postów tutaj ->
    https://grypa666.wordpress.com/2009/07/24/atak-na-usa-w-poniedzialek/
    Jak na ironię – broniłem tam w dwóch postach blog przed jak to Pan ich określa „prowokatorami”.
    Więcej, po wpisaniu w „gógla” takiej frazy do wyszukiwania ->
    filipoza site:grypa666.wordpress.com
    Generalnie w przeciwieństwie do Pana na pewno nie przepadam za chwaleniem się.
    O moich poglądach można dowiedzieć się więcej tutaj
    -> http://prawda2.info/search.php?search_author=filipoza
    Z okolic tego
    http://prawda2.info/viewtopic.php?p=120217&highlight=#120217
    postu dowie się Pan, że bronię tego co robicie ale krytykuję za metody – jak, z resztą, napisałem to wyżej.
    … cdn… chyba 🙂

   • Filipoza said

    Przepraszam… ale coś jest nie tak z blogiem… nie wiem chyba serwery przeciążone czy jak? Proszę o skasowanie posta z 4:13pm

   • filipoza said

    „nowy na blogu?” Bynajmniej. Kilka postów tutaj -> https://grypa666.wordpress.com/2009/07/24/atak-na-usa-w-poniedzialek/
    Jak na ironię – broniłem tam w dwóch postach blog przed jak to Pan ich określa „prowokatorami”.
    Więcej, po wpisaniu w „gógla” takiej frazy do wyszukiwania ->
    filipoza site:grypa666.wordpress.com
    Generalnie w przeciwieństwie do Pana na pewno nie przepadam za chwaleniem się.
    O moich poglądach można dowiedzieć się więcej tutaj
    -> http://prawda2.info/search.php?search_author=filipoza
    Z okolic tego
    http://prawda2.info/viewtopic.php?p=120217&highlight=#120217
    postu dowie się Pan, że bronię tego co robicie ale krytykuję za metody – jak, z resztą, napisałem to wyżej.
    Cytatu o Leninie używam często tam gdzie ludzie nie potrafią dyskutować a zamiast tego zazwyczaj obrzucają innych wyzwiskami. Jest to ich główna metoda. Z doświadczenia wiem, że nie przynosi to dobrych efektów. Odkąd zadomowił się Pan na tym blogu przestałem go regularnie czytać i myślę, że nie jestem jedynym. Forma jaką się Pan posługuje jest odrzucająca – obrażanie innych, epitety, skróty myślowe godne dziennikarzy TVN-u.
    Przykładów podawać, myślę, że nie muszę – jaki jest koń każdy widzi. Jak uda znaleźć mi się więcej czasu to wynotuję.
    Idąc dalej w opisywaniu metod – przypomina mi Pan mojego ojca, który uważa, że posiadł monopol na poprawne widzenie rzeczywistości – każdy inny prezentujący swoje własne poglądy jest: agentem, prowokatorem, cymbałem, nieukiem, debilem itp., – generalnie kimś z kim nie warto rozmawiać ewentualnie należy go zniszczyć. Tutaj kończy się dyskusja (właściwie – nie może się nawet zacząć) a zaczyna się komunizm, faszyzm i tym podobne zamordyzmy.
    Nie chcę uogólniać ani obrażać całego starszego pokolenia ale jak spojrzymy na taki ciąg: Pani Brydak, Pan premier Kaczyński, Pani Senyszyn, Pan Bein – to niezależnie od tego jaką opcję prezentują, wspólną ich cechą jest brak poważnego traktowania dyskutantów. Są tak wsłuchani w samych siebie, są tak zajadli, że osobiście bałbym się takim ludziom przekazywać jakąkolwiek władzę. Co gorsza – nie rozumieją dlaczego ludzie się od nich odwracają, dlaczego, paradoksalnie, efekty są odwrotne od zamierzeń.
    Mam wrażenie, że jest to, w jakiejś mierze, nasza polska specjalność. Socjologowie nazywają to niskim kapitałem społecznym. Dalej to jest już tylko Rosja, Korea Północna, Chiny i tym podobne.
    Tak czy siak – wyrazy szacunku dla Pana, Panie Piotrze za podniesienie rękawicy – obstawiałem w jakichś 40%-ach, że Pan mój post skasuje.
    Pozdrawiam tymczasem,
    Filipoza

   • anita said

    @filipoza:bardzo zgrabnie to ujales.

 2. Gregor said

  Srebro koloidalne jest teraz w promocji w aptekach po 22,50 a było po 36
  ====================================
  od p.b.: przeterminowane?

  • ALFA said

   W aptekach jest słabe trzeba w ciągu dnia 5-6 łyżeczek a tam za 130 zł bierzesz 20 kropli na dzień i na jedno wyjdzie a ja w aptece kupiłam za 30 zł

   • Zapsa said

    Alfa co to znaczy że w aptekach słabsze srebro? Jest jakiś podział??
    ==============================
    od p.b.: rozne stezenia, np. 10 kropli na dawke zamiast lyzki

   • Magda said

    Nie wiem czy o tym mówi autor woisu,ale srebro koloidalne występuje w dwóch postaciach;
    1.do użytku zewnętrznego-np. przemywania ran;
    2.
    do użytku wewnętrznego jako suplement diety
    ===============================
    od p.b.: sprzedaje sie srebro w roznych stezeniach (kilka kropel zamiast lyzki na dawke), na czym nieuczciwi robia kase

 3. ALFA said

  Grypa 666 jesteś nie w porządku usunęłaś pytania i odpowiedzi z medycyny komórkowej Dr.M.Ratha nie ładnie
  http://www.polskajestkobieta.org/wp-content/uploads/2009/08/swinska-grypa-i-ludzka-grypa_pytania-i-odpowiedzi_0509-1.pdf
  ===============================
  od p.b.: mea culpa, myslalem ze w watku ukraina
  ===============================
  Od Marka P.: Dzięki za przyznanie się do winy, już myślałem że to UFO wycina…

  • krzysiek said

   i dlatego ten twój wpis miał możliwość się ukazać;)

   • grypa666 said

    Nic nie kasowałem o inwazji. W ogóle rzadko kasuje czy wsadzam do spamu, 3 dni nas nie było, a wiele komentarzy było pousuwanych. Ewidentnie komus to nie pasuje co robimy, ale siła i prawda jest po naszej stronie i zwyciężymy! Rotszyldzi się kończą i radzę ich zwolennikom zmiane kursu.
    ============================
    od p.b: odpoczalem po wyczerpujacych, stresujacych spotkaniach (wkrotce sprawozdanie) wiec kasuje ile sie da glupot nie na temat i zmylek

   • Radekk said

    Napisałem, że onet to kiedyś był optimusnet. Służby specjalne uprowadziły Romana Kluskę i zastraszały. Ośmieszały i zastraszały również Stana Tymińskiego. Musiał sprzedać optimusnet służbom specjalnym. Firma optimusnet zmieniła nazwę na onet. Onet to nic innego jak TVN. TVN posiada 100% udziałów w onet. Jesteśmy sterowani jak bydło w zagrodzie.

   • kurczak said

    proponowałbym może jakąś specjalną notkę nt. Antymaterialnego by wszyscy wiedzieli o co chodzi.
    w filmiku 5 lub 6 Piotr Bein głosił że chodzi o zdobycie dla sprawy mas. niestety byle licealista wyczuje że ten blog nie przyciągnie mas gdyż jest w nim zbyt wiele niejasnych pojęć. ogólny klimat i zachaczanie o tematy Iluminacko-Masońskie może raczej odstraszać, co stwierdzam z przykrością.

    Cieszy natomiast informacja ze Szwajcari.

  • grypa666 said

   Napisz w jednym komentarzu, a nie w pięciu, dzisiaj weszło już 20 tysiecy ludzi, trzeba się streszczać. kluczowy dzień walki z NWO, a ty o preparatach – damy ci szansę w osobnym temacie. Zobacz co się dzieje na portalu Rzeczpospolitej!

  • Michal said

   Nie tylko medycyna komórkowa. osobiście należę do koalicji dr Ratha. Trochę mnie dziwi że po seminarium w Krakowie które poprowadziła dr NIedzwiecka nie było żadnego zainteresowania tematem. A przecież była informacja na blogu o tym!!!!
   Pytam się dlaczego? Czyżby temat nie był wart, aby go tutaj umieścić? Podczas seminarium można było zapoznać się z bardzo ciekawymi wynikami naukowymi dotyczącymi również kontroli infekcji wirusowych, takich jak redukcja sztormu cytokinowego. Co jest ważniejsze, to że w Niemcy stawiają opór , czy garść bezcennych informacji dla zwykłego Kowalskiego?
   ================================
   od p.b.: napisz sprawozdanie to opublikujemy; wybacz, ale 48 godzin na dobe nie potrafimy pracowac, ani byc w 2 miejscach w tym samym czasie; czy to juz nie drugi raz domagasz sie czegos zamiast wziac dupe w troki i to zrobic?

 4. Radekk said

  Co każdy Polak przeczytać powinien:
  http://www.transduction.com/stanpdf/sorospol.pdf

  • Radekk said

   W tym wszystkim nie zgadza się według Antymaterialnego tylko to, że Sachs był odznaczony Orderem Orła Białego. Miał być odznaczony, ale w ostatniej chwili coś zmieniono.
   ===================================
   od p.b.: przecwiczylem to juz laaata temu dla czytelnikow info nurtu i wiru; jak sie to ma do artykulu czy celu bloga? jesli chcesz to dyskutowac zamiast szcepien, zrob swoj wlasny blog i tu nie smiec!

   • Radekk said

    Albo trwa zmasowany atak na tą stronę, albo moderatorzy stosują metody służb specjalnych.
    ===================================
    ;<) od p.b.: :<)

   • grypa666 said

    Takich rzeczy na pewno nie wykasowałbym. Zresztą w ogóle mało wykasowuje, jeśli juz to ewidentne odwracanie uwagi od tematu czy też rzoległe niewiele wnoszące epistoły. No i oczywiście treści obraźliwe.

   • Radekk said

    Czy fakt dotyczący genezy TVN i onet to także odwracanie uwagi? Może treść obraźliwa? Wypowiedź zawierała kilka zdań,.
    ============================
    od p.b.: osobiscie wolabym geneze struktur ktorym PODLEGAJA merdia

   • Radekk said

    Właśnie został wykasowany po raz trzeci. Czy wiadomość tą kasuje Piotr Bein?
    =========================
    od p.b.: przecie ci pisalem juz kilka razy ze ja — szkoda ze nie mozna banowac durakow

   • grypa666 said

    No, to już jest za dużo. Piotr nie siedzi specjalnie po to by wykasowywac twoje komentarze. Zastanawiam się czy nie bajerujesz z tym wykasowywaniem?
    ================================
    od p.b.: no przecie ze to rejwach – az cuchnie na odleglosc

   • Radekk said

    komuś wyraźnie jest nie na rękę sprawa przejęcia internetu przez TVN poprzez sprawę Romana Kluski i Stana Tymińskiego. Obserwujcie ten wpis czy nie zostanie skasowany i poszerzajcie wiedzę w zakresie przejęcia firmy optimusnet przez służby specjalne i potem zamiany nazwy optimusnet na onet. Onet to nic innego jak TVN.

   • Radekk said

    Z racji tego, że ten wpis jest regularnie usuwany na tej stronie proszę o wklejanie tej informacji. Roman Kluska i Stan Tymiński to dwóch patriotów, którzy byli pionierami rynku internetowego w Polsce. Roman Kluska został zastraszony i uprowadzony przez służby specjalne. Musiał oddać optimusnet służbom specjalnym za grosze. Stan Tymiński został zaszczuty i ośmieszony. Nazwę optimusnet zmieniono na onet.pl…TVN ma 100% udziału w onet…Jesteśmy sterowani jak bydło

   • Radekk said

    Piotr Bein niby tak szczuje na TVN, a moderatorzy tej strony, lub sam Piotr Bein regularnie usuwają komentarze dotyczące genezy powstania onet, TVN i sprawy przejęcia portali internetowych przez obce służby specjalne.
    ============================
    od p.b.: zalusz sfuj wlasny blog
    ============================
    od grypa666: Nie pamiętam żadnych komentarzy odnosnie założenia TVN, sam coś na takie tematy kiedys pisałem, jeszcze będąc w Nowym Jorku i mając dostęp do dokumentów Polsko – Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej i tajnych przelewów 50 mln dolarów na konta w Moskwie, ale żebys ty coś pisał, nie wiem…

   • grypa666 said

    Radekk, przestań odwracać uwagę od tematu wpisu. Jeśli nawet coś jest wykasowywane to nie twoje beztreściowe komentarze. Miałeś kilka dobrych, kontynuuj to!

   • anita said

    Zgadzam sie z Radkiem.Poniewaz mam dzisiaj wolne ,wiec spedzilam wiele godzin przy kompie i czytalam post Radka o optimusie w poprzednim watku.Na koncu swojego postu pytal,czy ktos to jeszcze pamieta?Nawet mu odpowiedzialam ,ze Ci co chca to pamietaja ,nawet prahistorie.Jesli tych postow nie ma ,to znaczy ,ze zostaly wykasowane.
    Radek nie odwraca uwagi ,on porusza kwestie wiarygodnosci tego blogu.P.B.sam napisal ,ze cial co mu podpadalo.O nadcisnieniu mozna oplatac do woli i chorych mamusiach leczonych tym i owym,ale pewne tematy sa tematem tabu.
    =====================================
    od p.b.: to sa populistyczne pomowienia; prosze o konkrety albo wynoszka — daje czas do 23-ciej; my tez potrzebujemy spac

   • anita said

    To niedlugo P.B.zostanie tu sam wraz z towarzystwem wzajemnej adoracji.Chcialabym sie dowiedziec koga P.B: uwaza za durniow .Durnia to P.B,sam z siebie zrobil upierajac sie przy tym pH i grupach krwi nazywajac to wojna informacyjna.Obrazanie ludzi to jakis nowy sposob na zycie?Nie podoba mi sie tez jezyk jakiego uzywa.Poczatkowo traktowalam to jako przekore,ale z czasem przestaje to byc zabawne.Mam wrazenie ,ze po latach pobytu w Kanadzie zapomnial juz poprawnej polszczyzny i tuszuje to takimi lamancami jezykowymi.
    Radek jakbys sie mial gdzies indziej przeniesc, to daj znac ,bo ja uwazam Twoje wpisy za interesujace,czasami tylko boleje nad tym ,ze antymaterialny tak rzadko daje o sobie znac.
    ten blog jest taki popularny dlatego ,ze my uczestnicy go rozreklamowalismy oraz dzieki temu ,ze wypowiadaja sie tu rozni ciekawi ludzie.A nie dlatego ,ze sieje sie tu panike i nagina fakty do swoich teorii.
    ========================================
    od p.b.: ‚towarzystwo wzajemnej adoracji” wynioslo 27 tys. na 30.10.2009 — adieu trojkacik anita-radekkk-antymaterialny

   • grypa666 said

    Noooo, nie mogę „my go rozreklamowaliśmy” A co jasnej, nasza praca się nie liczy? Wiesz ile Piotr poświęcił dni na tłumaczenia, opracowania, wyjazdy, prelekcje?! Nie wstyd ci to teraz mówić? Drobne wpadki moga się zdarzyć każdemu, szczególnie jeśli się jest pod obstrzałem agentury. Chyba sie z tym zgodzisz, że treści na blogu nie leżą ekipie komunistów globalnych? Więc proszę – odnoście się do tematu wpisu, nie reagujcie na prowokacje rodzaju „wymazują komentarze” bo to odwraca naszą uwagę. Zblizamy się do kluczowego momentu rozgrywki z prawdziwymi terrorystami i nie czas na tego typu dyskusje.

   • anita said

    Ja nie neguje Waszej pracy ,ale Wy nie negujcie naszego wkladu i tlumaczenia wszedzie tu tu i tam ,ze nie jestesmy umyslowo chorzy, piszac o szczepieniach i odsylajac do tej strony.Wymyslanie dyskutantom od durniow czy durakow jest sporym naduzyciem.
    ============================
    od p.b.: na pewno nie mniejszym od ignorowania wymagan redaktorow i celowego smiecenia, kiedy ogladalnosc bloga skoczyla 100%

   • Michal said

    Oj Panie Piotrze!!! Czy aby to nie przesada? Nie wiem skąd takie maniery u Pana? Jeżeli nawet ktoś „smieci” jak Pan to określa nie upoważnia Pana do ubliżania nikomu. Nikt nie kwestionuje Pana dorobku, jednak proszę nie zapominać że ten blog istnieje dzięki internautom! Bez nich nie było by go, nieprawdaż? Mam nadzieję Panie Piotrze że nie nazwie mnie Pan za chwile agentem? musiałby Pan takim epitetem nazwać również moją koleżankę Panią Profesor Dorotę Majewską a to było by już wielkim nietaktem.
    Proponuję nie drapać się jak Pan to ładnie ujął ” po jajach” tylko dać sobie chwilę refleksji. Pozdrawiam
    ===================================
    od p.b.: ‚przesada’ bylaby gdybym przesadzal, a ja po prostu usuwam, wiec moze ‚usuwada’?
    pisalem juz ze blog bylby lepszy bez upierdliwych internautow i agenciurow, bo nie trzeba by go bylo pilnowac i zaoszczedzony czas mozna byloby poswiecic info zamiast dezinfo — z tysiecy internautow dziennie tylko dziesiatki dyskutuja tutaj — pana wniosek jest wiec ani logiczny ani naukowy;
    wlasnie drapiac sie tam najlepiej reflektuje, czego i panu zycze

   • Michal said

    Cóż , będzie Pan zawiedziony. Mama mnie wychowała troszkę inaczej, dlatego nie skorzystam z Pana rady i nie będę się drapał…
    P.S.
    Czy informacja na temat argininy jest według Pana dezinformacją agenta? Zakładam że wie Pan czym jest arginina! Tu jest wiele osób , które szukają porady w zakresie zdrowia dlatego uważam że samo gadanie o tym że Chińczycy nie chcą się szczepić lub gdzieś tam jest bunt społeczny to nie wszystko. Ludzie potrzebują praktycznej informacji , które mogą się przydać w razie konieczności. Bo jeśli pewnego dnia wyłączą internet to na nic się zdadzą najprawdziwsze sensacje. Stąd moja sugestia u utworzeniu kanału gdzie zainteresowani forumowicze wymieniali by się informacjami związanymi z chorobami. Pan miałby mniej pracy i zyskał by Pan więcej sympatii.
    ============================
    od p.b.: uzaleznienie od mamy? nie wiem jak sie wydostac;
    jestesmy wdzieczni za info, ze powinnismy rozszerzyc temat ‚jak sie bronic’ przygotowany jako tag w pierwszych dniach bloga (19 wpisow do dzis, liczymy na sugerowane opracowanie od pana michala, tj. Michala)
    sympatii nie szukam tylko srodkow pomocy rodakom, ale jak wielokrotnie stwierdzili inni w polonii – zadanie beznadziejne; niemniej jednak grypa666 po kilku naleganiach z mej strony otworzyl na to osobne forum (gdzie sie podzialo, diabli wiedza; ludzie woleli wchodzic tu na pyskowki); a o moliwym zamknieciu internetu ostrzegamy od poczatku i namawiamy do wydruku szczegolnie tekstow z ‚jak sie bronic’;
    ‚sensacje’ – a to mila niespodzianka, nie wiedzialem, ze mamy takowe! chyba koledzy tlumaczyli czy opracowywali, bo ja sie zajmowalem doniesieniami prasowymi i tlumaczeniem artykulow;
    „dezinformacją agenta?” — niby skad mam wiedziec, skoro to nawet nie moje slowa?
    krotko: duzo pan napisal ale wodniscie – mam nadzieje, ze opracowanie pana nt jak sie bronic bedzie do rzeczy

   • Wojwit said

    @p.b.
    Jak ktoś myśli główką a nie głową – to może i reflektuje. Mam dla szanownego pana informację: jak się wymyje, to nie swędzi. A Michał, wierzę, preferuje mycie.

   • Michal said

    🙂

   • Brenda said

    No mnie tez cos nie pasuje. Nie pasowalo pare razy. :/ Niby dyskusja na powaznie, ale jakies „kwiatki” sie wsadza. Nie zawsze zgadzam sie z Anita lub Radkiem, ale zastanawia mnie rowniez fakt niezbyt konkretnego wytlumaczenia tego balaganu na blogu albo chociaz proby. Powiedzialabym, ze wrecz sprawa zostala zbagatelizowana. I wiecie co? Moze to jest wasz prywatny blog, wasze teorie i pewnie ciezka praca, ale nie zgadzam sie na to by ludzi, ktorzy zyja w Polsce i chca wiedziec na czym stoja, lekcewarzyc tonem i wyzywac od agentow. Tak naprawde wszyscy jestesmy jakimis agentami 😉 . Ja np. swojej rodziny. Jak mozna walczyc z niesprawiedliwoscia stosujac te same metody co przeciwnik? Napisal ktos cos kontra to niech sobie pisze. Przeciez wiecej odwiedza ta strone tych co sa przeciw tyranii.
    A najbardziej mnie wkurza ten ironiczny ton. No nie zawsze na miejscu.
    I wolalabym, zeby mi nie proponowano wyniesienia sie z tego blogu jak mi sie nie podoba, bo przez ostatnie tygodnie moja cala uwaga i zaufanie byly skierowane w Waszym kierunku. Mam nadzieje, ze nie obudze sie z reka w nocniku. Kazdy z nas zadaje pytania i rzada odpowiedzi. Chyba z tym zamiarem Grypa666 dziala?

    No to podpadlam smierdzaco, nie? 😉
    ==================================
    od p.b.: dzis ogladalnosc bloga skoczyla 100% co dla agenciurow jest sygnalem do wejscia i bruzdzenia, ale sprzataczka bein czeka na nich z miotla – pozwolcie, blagam ;<)

   • Michal said

    Podejście jest tą małą rzeczą, która robi dużą różnicę
    ==================================
    od p.b.: w kanadzie mowimy ‚attitude makes the diff’

   • Michal said

    jesteśmy na szczęście w Polsce:)
    =============================
    od p.b.: czy nieszczescie?

   • Michal said

    Nie na nieszczęście, lecz na szczęście jesteśmy w Polsce!
    Myślę że to lepsze niż Kanada czy ?

   • Michal said

    Anita! Uważaj bo zostaniesz agentem:)
    ================================
    od p.b.: juz dawno jest

   • anita said

    Oczywiscie ,ze mi przypieto latke agenta po tym jak wykazalam glupoty jakie sie tu glosi, jako dane naukowca-niesmiertelne pH a grupy krwi.Wole miec latke agenta niz ignoranta.Sprostowania nigdy sie nie doczekalam,jedynie tego ,ze te posty sa natychmiast usuwane.Zacieranie wlasnych wpadek?Bo przeciez obraz guru musi byc nienaganny.Poza niechlujstwem jezykowym,traktowanym jako swoisty folklor.

   • Czujny said

    Parę dni temu poruszyłem kwestię wiarygodności tego bloga. Niestety wciąż trwa pikowanie w dół, mimo, że sporo dzisiejszych informacji, głównie ukraińskich potwierdziło się. Dziś również mam nieco więcej czasu, niż zwykle i od samego rana bacznie obserwuję wszystkie wpisy. Wnioski: mnóstwo wyciętych i wiele ma w jakiś sposób poprzestawianą kolejność – szczególnie pod wcześniejszym niusem, gdzie liczba komentarzy przekroczyła 220.
    Panowie Grypa666 i dr Piotr Bein: szacunek za wielkie zaangażowanie, ale skupcie się może na tłumaczeniach i nowych tekstach, zamiast cenzurować ‚dziwnie niewygodne’ posty czytelników i wyzywać ich od ‚agentów dezinformacji’ (pewnie paru takich tu rzeczywiście jest 😉 ). Jeszcze do niedawna tak nie postępowaliście, a przynajmniej robiliście to w sposób nieco bardziej dyskretny…
    ================================================================
    od grypa666: Ja też mam problem z wsadzaniem komentarzy na właściwe miejsce, dlatego odpisuję tutaj. Być może jest to bug w oprogramowaniu wordpressa, nie wiem. Wiele wpisów nie wycinalismy, kilka rozwlekłych kogoś kto się podpisywał „n” – bezsensowne tłumaczenia z google. Na takie rzeczy szkoda miejsca, szczególnie że czytelnikom potrzeba konkretów. A co do „agenciaków” to można wyczuć KTO odwraca uwagę. Czy sadzisz, że mamy dać się robić w balona na własnym blogu? Wyborcza i inne marionetkowe media wycinają wszystkie komentarze osób z bazy danych „tych radykałów”. Zajmij się tym problemem!
    ================================
    od p.b.: nie zartuj, czujny; info-wojna nie polega tylko na rozpowszechnianiu bialej propagandy przeciw szarej i czarnej, lecz rowniez na czujnym tropieniu dezinformatorow kryjacych sie we wlasnych szeregach; gdybym chcial sluzyc li tylko za tlumacza, poszedlbym do roboty do biura tlumaczy; ‚pewnie paru rzeczywiscie’ swiadczy, ze nie masz pojecia o zagrozeniu, a to jest nasz nie twoj blog i nasza nie twoja walka, bo nie dolaczyles do nas np. zeby tlumaczyc lub zbierac fundusze

   • anita said

    XXXXXXXX
    ========================
    od p.b.: wykasowalem, bo powtarzasz, co jest w in. postach – ludzie umieja czytac

   • Brenda said

    Moje, w sumie nieistotne az tak odpowiedzi rowniez byly przetasowane. Zyta tez cos wie o tym. No i wpewnym momencie doszlo do nieporozumienia, ale okazalo sie , ze dobra wola mojej niedoszlej „przeciwniczki” wystarczyla do wyjasnienia sprawy. Cos ktos miesza. 😦
    ===================================
    od p.b.: nastepna teoria spiskowa

   • Radekk said

    Wątpie, że ktoś ingeruje w tą stronę. Antymaterialny prowadził monitoring tej strony od początku jej powstania. Mówił, że jest blisko rozwiązania zagadki powstania tej strony i upublicznienia tej wiadomości, jeśli zdąży.
    ================================
    od p.b.: ja i grypa666 nie mozemy doczekac sie ‚rozwiazania zagadki’
    ================================
    od grypa666: No i tu się ujawniasz Radekk

   • pyrek said

    Radekk nie znasz Antymaterialnego osobiście, zachowaj trzeźwą ocenę sytuacji. Mi się wydaje że tu na blogu już pisze podszywając się pod niego inna osoba. Sam pisałeś że przez jakiś czas on nie odpisywał na mejle. Ja sam spostrzegłem inny styl pisowni i inne usposobienie piszącego. Dodatkowo teraz te insynuacje… Skłaniam się ku tezie że to nie ten sam człowiek którego wklejałeś tu wypowiedzi.
    ===================================
    od p.b.: ludzie, opamietajcie sie! jak moglby nawet super-agent przewidziec przyszlosc, skoro zaszly takie drobiazgi jak data rozpoczecia szczepien, wylamanie sie narodow europy zach. i usa, a uny maja drzewo decyzyjne z wieloma galeziami na kazdy przewidywalny scenariusz? tylko Bog wie, a prorocy przez Niego — antymaterialny Prorokiem?

   • pyrek said

    Do Radkka komentarz nr 39
    ============================
    od p.b.: wskazujecie na nr, a jak przeskoczy po interwencji moderatora to lezycie?

   • Zapsa said

    Ewidentnie coś się dziś kaszani na blogu. Np. chcę napisać odpowiedź do czyjegoś wpisu, a mój komentarz pojawia się nie jako odpowiedź, a osobny wątek na samym dole.Jak jest jakiś wpis z odpowiedziami – i nagle zostanie wykasowany, odpowiedzi do niego pałetają się jako osobne wątki siejąc zamieszanie. Już raz tak było. Problemy techniczne, trzeba pisać po imieniu do siebie by nie było nieporozumień.
    ===================================================
    od grypa666: u mnie jest tak samo! A jestem moderatorem. Bug albo ktoś coś celowo zepsuł. Dlatego piszcie w komentarzu na początku do jakiego komentarza jest to odpowiedź („kopiuj – wklej”). Wyślę liścik z prośbą o naprawienie do tech support

   • Taka tam... said

    gdy kasuje sie jakis 1 post to wszystkie odpowiedzi na niego ida na dol komentarzy… nie siejcie paniki…
    ============================
    od p.b.: okazuje sie mozna nie byc durakiem

 5. cavaderous said

  KAPITALIZM TO KANIBALIZM I BANDYTYZM Rachunek za prąd, za wodę, za gaz, za miejsce parkingowe. Rachunek za telefon, za Internet, za chrzest, ślub i pogrzeb. Rata za mieszkanie, rata za samochód, podatek drogowy, podatek dochodowy, podatek od sprzedaży, podatek od darowizny, podatek od spadku i podatek od nieruchomości Płatna ubikacja, płatna komunikacja, płatne muzea, płatne autostrady, płatne parkingi, płatne stołówki. Opłata za posiadanie konta, opłata manipulacyjna, opłata RTV. Pożyczka od pożyczki w celu spłacenia poprzedniej pożyczki. I wreszcie następny kredyt. Kredyt na remont, kredyt na wakacje dla dzieci, kredyt na studia. Życie na kredyt.
  To nie koniec listy, to dopiero jej początek. Opłata goni opłatę, a podatek zjada to co zostaje. I na koniec dnia to pieniądz ma największe znaczenie. Dla systemu jesteś nikim, jeśli nie masz własnego wkładu. Kapitał to podstawa bytu. Liczy się to ile dziś zarobiłeś, ile zarobił szef i czy dasz radę zarobić jutro więcej? Jeśli nie przynosisz pieniędzy jesteś nieprzydatny, kiepski z Ciebie pracownik. Kapitalizm mówi Ci, że nie jesteś tym co jest w Tobie, ale jesteś tym co masz. W tym wszystkim chodzi o to jaki masz samochód, jaki metraż mieszkania, jaka lokalizacja? Centrum? A może zamknięte osiedle pod stolicą?
  Każdy poranek jest taki sam. Wstajesz wcześnie, żeby iść do pracy, bo praca czyni wolnym. W ciągu ośmiu lub więcej godzin robisz setki zupełnie niepotrzebnych rzeczy. Gdy nie masz nic do zrobienia, udajesz, że coś robisz. Wszak przecież nie chodzi o to, by robić coś ważnego, chodzi o to by zarabiać. I zarabiasz. Wieczorem, zmęczony wracasz do domu, zasypiasz na kanapie z laptopem na kolanach. A w weekend centrum handlowe, sklepy, przymierzanie, dopasowywanie i może jeszcze coś na Allegro. Pieniądze znikają z konta, strona PayPala jest przeciążona. Nie jesteś bowiem sam. Jest wielu takich jak Ty i ja. W końcu co można robić w weekend oprócz wydawania tego co zarobiłeś?
  Kapitalistyczna rodzina.
  Dziecko prędzej czy później ląduje w przedszkolu. Nie z powodu wyboru rodziców, ale z powodu tego, że brakuje pieniędzy. Było nie było własne mieszkanie będziesz spłacać kilka dekad. Do tego jeśli dorzucić auto, pieluchy, lekarza, rachunki, a potem podręczniki, ubrania, gadżety, komputery myślisz sobie, żeby temu sprostać przydałoby się dwoje pracujących tatusiów i dwie pracujące mamusie.
  A wieczory są za krótkie by tworzyć rodzinę. Dowiadujesz się, że dziecku wybił się pierwszy ząbek. Dowiadujesz się, że zaczęło chodzić, że zaczęło mówić. A Ciebie przy tym nie było. Nie przeoczyłeś tego z powodu pecha, nie było cię, bo nigdy cię nie ma. Żeby wyżywić swoją rodzinę nie możesz jednocześnie z nią przebywać. W pewnym momencie zasiadasz do wspólnego stołu prosto z Ikea i zdajesz sobie sprawę, że każde z was żyje osobno. Dni spędzacie oddzielnie w pracy, a weekendy mijają zbyt szybko. I tak, rozmawiacie, ale to nie jest już ten typ rozmowy, który był kiedyś. Jest za to przemęczenie, lista zakupów i spotkanie z ważnym klientem rano.
  I myślisz sobie, że przecież nie ma nic złego w robieniu kariery. Jeśli ktoś tego chce, wolna wola, panie dobrodzieju. Ale czy w kapitalizmie da się robić antykarierę? Czy kapitalizm daje nam możliwość innej drogi? Co z tymi, którzy nie chcą żyć by płacić podatki i odsetki? Co z tymi którzy zamiast dusznych biur wolą zacisze własnej rodziny?
  Co zrobi państwo, jeśli powiesz mu, że nie chcesz żyć jego życiem?
  Kapitalistyczny unhappy end.
  System, który skupia się na zysku i konsumpcji nigdy nie będzie działał na korzyść jednostki, rodziny czy szerzej społeczeństwa. Jeśli podstawą bytu systemu jest generowanie dochodów, a nie wartość życia, nie można tu liczyć na poszanowanie praw. Dopóki przychód będzie ważniejszy od człowieka, dopóty ludzkość będzie pogrążać się w obojętności. Nie ma tu miejsca na sentymenty czy na uczucia. Jeśli siła robocza jest tańsza w innym kraju, po prostu zwalniasz ludzi i przenosisz firmę. Jeśli lokator nie ma pieniędzy na podwyżkę czynszu, po prostu się go pozbywasz. Czysta kalkulacja kto da więcej lub kto będzie tańszy. W kapitalizmie nie ma miejsca na skrupuły, bo ten system to gra o to kto kogo pierwszy zje. Kapitalizm jest tym co masz, a nie tym kim jesteś….i żyjcie tak dalej….albo zmieńcie to…są was miliony…

  czas na zmiany…czas uświadomić społeczeństwa…czas na protest…czas na rewolucję…bez tego będziecie pisać jedynie na blogach i chełpić się komu dziś dopieprzyliście na necie , zamiast w czasie demonstracji lub rewolty…wykorzystajcie potencjał… za socjalizmem i kapitalizmem stoją ci sami bandyci – ten sam produkt , tylko w innym opakowaniu , jednym słowem DNO…nie ma na co czekać…pobudźcie się ludzie ze snu… ……świadomość….albo KONIEC….WYBÓR NALEŻY DO WAS…

  pozdro

  • Elemel said

   Doskonałe podsumowanie, dzięki cavaderous za ubranie w słowa tego, co kłębi się często w głowie, ale nie potrafi skrystalizować w postaci takiego prostego przekazu.

   • anita said

    Tez doszlam do podobnych wnioskow ,patrzac jak pracuje sie coraz dluzej i coraz wiecej.Podobaja mi sie te wystepy tych ludzi z megafonem-nie mam pamieci do nazwisk.Oni tez pracowali kiedys w korporacji ,ale potrafili sie wyzwolic.

  • Wojwit said

   Tylko B o ż a rewolucja. Tak!!!
   Zmiany i to dogłębne są konieczne, są niezbędne, są warte naszego trudu i poświęcenia. Ale prawdziwe i d o b r e – pochodzące z Bożego natchnienia a nie satanistycznych miazmatów NWO. Tylko pod znakiem Krzyża Świętego! Inaczej będzie to tylko „woda na młyn” antychrysta, bo będzie mógł przez swe sługi wprowadzić po zamęcie, chaosie, grabieżach i mordach, jakie wszak towarzyszyły każdej do tej pory rewolucyjnej ruchawce (za którymi zawsze stali przecież „ci, co trzeba”), swój porządek, śmiertelny porządek…

   P.S
   Gratuluję stylu!
   Masz ewidentny talent literacki.
   Świetnie się to czytało.

  • Mars said

   Świetny tekst 🙂 Rzeczowo i na temat !Gratuluje !!!

  • natura said

   chlopie nawypisywales jakie ty masz wydatki poradzilbym ci porzuc to wszystko i porob troche za jogina pojdz do lasu i zacznij medytowac nad swoia glupota i jaki ty naiwny Ostatnio rozmowe mialem z podobnym naiwnym jak tyZapytalem go z jakiei przyczyny sie tu znalazles w tym swiecie i dlaczego tak narzekasz Odpowiedzial mi ze my wszyscy mamy tu jakas misje do zrobienia A ja mu na to przeciesz ten swiat to piekne wiezienie Np to wszyscy w kiciu to nie kryminalisci tylko w wjezieniach siedza bo to ich misja To jest dla naiwnych i cieszko chorych na materializm Dlatego ta spekulacja i wjara w to doprowadzila ten swiat do takiei nedzy co jestesmy sami tego swiatkami Ten swiat to mozna porownac do poteznego basenu pelnego uryny czyli moczu i gowien Iwszyscy plywamy w tym na rozne style jakis doktor kraulem jakis rokefeler nurkuje za szmalem i buduje nowe swoje prywatne baseny jako charytatywne instytucje a chlopy czy robotniki czy szczory rodzaju luckiego czyli zydy plywaja na pieska stylem czy na zabke.I wszyscy w tym basenie szczochow i gowjen jeszcze doradzaja innym jak plywac aby sie nie zmeczyc a morze plywac stylem co bedziesz szczesliwy i bogaty Niektorzy nurkoja inni sie topia Ratujac takiego topielca wynosza go do gory ponat te gowna i doradzaia oddychai gleboko gleboko oddychai a przezyiesz Nierozumiejac ze nad tym wszystkim unosi sie chmora smrodu To wszystko my nazywamy ZYCIEM Przepraszam bardzo to jest krotka egzystencja i to sie nazywa szkola My musimy zaczac sie uczyc jak Pokochac BOGA Kochajac BOGA calym sercem inteligencja umyslem i calym soba czyli dusza To jest pierwsze przykazanie z nauk Jezusa My omijamy to pierwsze przykazanie i milujemy mamone czyli jestesmy chetni sluzyc kazdemu glupkowi Jak np Najglupsi w tym swiecie to sa Naibogatsi i pieniadze wszyscy prezydenci czyli tak zwani przywodcy i w nich Pokladamy cala wiare i zaufanie Bez milosci Do BOGA ktory jest Najpoteznieiszy i kocha nas miloscia Bez Warunkowa I my jak zaczniemy Kochac BOGA to bedziemy darzyc sie nawzajem miloscia i szacunkiem My wszyscy pochodzimy ze swiata duchowego I wszyscy jestesmy DUSZAMI czasteczkami pochodzacymi od SUPRYM GOD HEAD I naszym celem jest pokochac NASZEGO JEDYNEGO PRZYIACIELA JAKIM JEST BOG Bez tego pragnienia milosci do BOGA to doprowadzilismy ten swiat do takiego stanu zeczy Poprostu nasza egoistyczna dzialalnosc spowodowala ten stan rzeczy w jakim sie znaidujemy Mam wszelki szacunek do ludzi Filantropow ktorzy zeczywiscie pragna pomuc innym ale jest to bardzo trudne zadanie poniewasz ludzkosc nie posiada inteligencji duchowei i nie rozumieja nawet tei intencji pomocy tych ludzi Zyczewszystkiego dobrego pani Jane Burgermeister i Dr Piotrowi Bein i wielu innym osobom Polecam nie tylko panu panie Piotrze Bein ale wszystkim Przeczytanie wspanialei Ksiegi pod Tytulem ;BHAGAVAD-GITA TAKA JAKA JEST w tlumaczeniu na Polski jezyk i po angielsku W tym pismie jest opisana wielka woina POD KURUKSETRA 5 tysiecy lat temu Piec tysiecy lat temu zaczela sie Kali Juga naibardziei niebespieczny okres na tei planecie Kali Juga znaczy wszystko co jest prawda przyimojemy jako klamstwo a klamstwo akceptujemy jako prawde i to jest taki wiek Pelen chalosu oszukanstw klutni i nienawisci to wiek w ktorym zyiemy W kali Judze ludzie nie posadaja Inteligencji i to jest faktem Pozdrawjam wszystkich z szacunkiem dla ludzi filantropow ktorzy maja szczere checi pomuc innym narazajac wlasne zycie dlatego tesz potrzebojemy przyjac schronienie w BOGU i TYLKO W BOGU a nie w tych glupkach rokefelerach czy buszach czy obamach to sa tzwani przywudzcy z rodzaju demonof tchuzliwych Demon boi sie wlasnego pierniecia dlatego chce wszystko kontrolowac

 6. allseiingeye said

  Brytyjski minister zdrowia nazwał przeciwników szczepień ekstremistami:
  cztyajcie na http://www.infowars.com/england-chief-medical-officer-calls-h1n1-vaccine-resistors-extremists/
  =================================
  od p.b.: zapomniales ujac ‚brytyjski’ w cudzyslow

  • hjk said

   i tak dobrze ze nie terrorystami…a na drugim końcu extremy sa zwolennicy szczepien…

  • cavaderous said

   dla tego bandyty mogę być nawet terrorystą , on jest dla mnie nikim…zwykłą zużytą szmatą…

  • E. said

   „od p.b.: zapomniales ujac ‘brytyjski’ w cudzyslow” Sir Liam Donaldson,profesor nota bene,urodził się w Middlesbrough,więc poza byciem Brytyjczykiem jest także Anglikiem.

 7. Ja (ten Pierwszy Ja) said

  Radi:

  W poprzednim wątku o Ukr. też usunięto wpis przed chwilą. Teraz post 55 to 54 a 59 (także do Ciebie) to także któryś wcześniej. ktoś „szatkuje” posty, zmienia numerację, posty wrzucane są chaotycznie. TO NIE JEST KWESTIA DARMOWEJ WERSJI BLOGA. To się dzieje od nie tak dawna. Po raz kolejny poruszam kwestię, że być może nie tylko nasi moderatorzy mają wpływ na blog. Wcześnie także był już ten problem
  ================================
  od p.b.: grypa66 nie wie, jak to naprawic, a ja niegramotny we flakach bloga; wpisy od rzeczy pousuwalem na watku ukraina – z wielka przyjemnoscia

  • grypa666 said

   Nc nie widziałem. Na pewno jest ingerencja.

  • anita said

   @radek:Twoj pierwszy post o kasowaniu postow juz zniknal.
   W poprzednim watku zniknelo pare moich postow m.in ten a linkiem do Michalkiewicza.W swoim video Ze Switoniem P.B.sam wymienia Michalkiewicza.Wiec co tu jest grane?
   http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=969
   ============================
   od p.b.: genialna anito, jest grane to co obiecane: kasacja postow nie na temat (ukraina)

 8. ewa said

  I jeszcze inna sprawa, spotkalam sie na tym forum z pojeciem: „komentarze zablokowane”.

  Przepraszam, ale nie wiem co to znaczy. Istnieja rowniez takie jak: „wpis skasowany”.

  Dopiero od dwoch tygodni sprawdzam polskojezyczne fora i spotykam sie z dziwnymi okresleniami.

  Na tych forach na ktorych jestem (angielskojezyczne z wielu krajow) nie spotkalam takich okreslen.

  Te fora na ktorych jestem wyznaja wolnosc slowa!

  Te fora wyznaja zasade Voltaire’a: Moge nienawidziec tego co mowisz, ale bede bronic wlasnym zyciem twojego prawa do mowienia tego to co myslisz. (to moje tlumaczenie z pamieci z angielskiego, wiec na pewna sa drobne bledy).

  Czy na prawde polskojezyczne fora nie wyznaja wolnosci slowa?

  To po co istnieja?
  ===================================
  od p.b.: redaktorzy (pelne uprawnienia, lacznie z zamieszczaniem, edycja i usuwaniem glownych artykulow) i moderatorzy (tylko zarzadzanie komentarzami) maja do wyboru w traktowaniu postu:
  Odrzuć | Oznacz jako spam | Trash | Edytuj | Szybka Edycja | Odpowiedz
  ‚oznacz jako spam’ nie dziala (a szkoda), bo nachalni i tak pchaja sie drzwiami i oknami;
  inne pokazuja u postera rozne zawiadomienia – identycznie jest na wordpress we wsystkich jezykach, nie konfabuluj, ewo;
  jak chcesz wolnosci spamu, zaloz wlasny blog — u nas chodza sprzataczki, gdy nas na to stac;
  jesli znasz jezyki, zapraszamy do tlumaczenia-skrotow

 9. hjk said

  W SP18 w Gdyni szaleje bardzo zaraźliwa grypa. Atakuje …
  W SP18 w Gdyni szaleje bardzo zaraźliwa grypa. Atakuje nauczycieli i uczniów. Choroba postępuje błyskawicznie, dzieci są w czasie zajęć zwalniane z lekcji i oddawane pod opiekę rodziców. W dwóch klasach na grypę zapadło 30-50 % dzieci (w ciągu tygodnia).

  Występują powikłania, częstsze niż zazwyczaj. Z uwagi na miejsce rozprzestrzeniania się wirusa, epidemia jest lub będzie bardzo dynamiczna. Ale podstaw do paniki nie ma. Nawet jeżeli jest to A H1N1.

  Linku nie ma, bo dane znam z autopsji 🙂

  Tomasz Urbaś, 2009-10-30 18:14

 10. Radekk said

  Dla mnie Antymaterialny jest thebeściak. Oczarował mnie ten facet swoją mądrością. Po prostu otwiera oczy na manipulacje. Przyznam, że dałem się złapać.
  ===================================
  od p.b.: to ogolniki, a konkretnie?

 11. Mery said

  Bardzo prosze Grype666 o niekasowanie tego komentarza.
  Chce dokonczyc temat nadcisnienia, bo co niektorzy twierdza ze na ten temat idzie sie dowiedziec gdziekolwiek- a ja sie z tym nie zgadzam. Jest malo medycznych blogow, ktore mowia wprost o co naprawde chodzi.

  Leki syntetyczne na nacisnienie blokuja doplyw wapna do serca.Osoby spozywajace produkty mleczne czesto cierpia na brak magnezu, a bez magnezu wapn odklada sie w muskulach, stawach, nerkach (kamienie zolciowe)i tetnicach. W ten sposob powstaja choroby serca i naczyn krwionosnych zwanych NADCISNIENIEM.
  Aby rozwiazac ten problem wystarczy brac MAGNEZ w proporcji: 2dawki magnezu do 1dawki wapna.
  Tak wiec nadcisnienie nie jest niczym innym jak brak MAGNEZU.
  Jego brak powoduje rowniez:bole glowy,bezsennosc,depresje,kamienie nerkowe,bol kregoslupa,zle samopoczucie przed miesiaczka.
  Sprobujcie magnez, a zobaczycie.

  • grypa666 said

   Dzięki za te informacje. Sam mam nadciśnienie, przez lata brałem tabletki, które źle znosiłem, od kilku miesięcy ich nie biorę i czuję się o wiele lepiej. Nie mam też wielkiego problemu z nadcisnieniem, żadnych bóli głowy czy coś takiego. Ale magnez będę brał (Aspargin?)

   • anita said

    Moje posty o oslonowym leczeniu grypy antybiotykiem(jesli konczy sie zgonem tak jak na Ukrainie) i poradzeniu sie lekarza w tej kwestii zostaly wywalone,a wy tu o nadcisnieniu gadu gadu i magnezie,a jaki ma to zwiazek z blogiem? Takie posty nie sa usuwane.I nikt nie zada ekspertow ,czy to prawda z tym magnezem.Jaka logika tu obowiazuje?Bo posty o srebrze koloidalnym tez mialy sie niezle.Ale antybiotyk Wam przeszkadzal.
    ===========================
    od p.b.: wywalilem, bo nie podalas odnosnikow

   • Mery said

    Prosze zrodlo

    XXXXXX
    =========================
    od p.b.: skasowalem urle, bo mroza kompa

   • anita said

    @P.B:Do tego pH podalam Ci fachowy link ,ktory znalazlam przez google(nie ten z Wikipedii),ale udales ,ze go nie widzisz i sie uparles ,ze jakis dezinformator to naukowiec.Wiele osob z tego blogu potwierdzilo ,ze mialam racje,ale nie zauwazylam Twojego sprostowania tylko dalej ciagnales swoja wersje.Nie trzeba miec wiedzy na kazdy temat ,wystarczy tylko wiedziec gdzie szukac.A o tych antybiotykach -to odpowiedz masz na Ukrainie-gdzie sie pisze,ze chorzy sie zglosili zbyt pozno.Znaczy sie leczyli sie po domowemu ,a jak juz bylo za pozno -szli do lekarza.U nas antybiotyki sa na recepte,wiec chorzy i tak beda musieli sie udac do lekarza.
    ===============================
    od p.b.: mozliwe ze przeoczylem, albo nie uwazalem linka za wartosciowy — wklej ponownie

   • Filipoza said

    Anitko,

    Proponuję zapoznać się z pojęciem
    sztorm cytokinowy w połączeniu z grypą
    Ciekawostką jest to, że ostatnio można znaleźć w internecie informacje, że adiuwanty w szczepionkach oraz GMO potrafią wzmagać to negatywne zjawisko.

   • Mery said

    Ja biore i zwykly magnez w tabletkach z apteki; dzienna dawka to 600miligramow.
    Na naturalny magnez w zywnosci malo mozna liczyc-produkty przetworzone traca to co najcenniejsze.Nie wierze ze witaminy mineraly w tabletkach sa tak szkodliwe jak pisza.W takim razie dlaczego Codex chce je zlikwidowac skoro szkodza?Pasza i karma zwierzat jest wzbogacana witaminami,ziemia nawozem, tylko nas ludzi probuja przekonac ze dodatkowe witaminy szkodza.
    Najgorsze jest to ze lekarze szarlatany wiedza ze nadcisnienie to niewchloniety wapn przez brak magnezu, a kto Ci o tym wprost powie?

   • Wojwit said

    Nie można przyjmować jednocześnie wapnia i magnezu, bo wapń upośledza wchłanianie magnezu. Musi być między nimi około godzinny odstęp! Te wszystkie proponowane „dolovity” etc. są „psu na budę”. Co z tego, że mają tyle magnezu, skoro jest on nieprzyswajalny. Polecam naturalne źródła magnezu: czekoladę (kakao) i banany. A jak nie wierzycie, podam przykład: tak zwany kac, zwiazany z wypłukaniem magnezu i potasu przez etanol, nie wystąpi, jeżeli przed bibą będziemy spożywać to, co wyżej podałem. A jeżeli mamy ten „zespół objawów”, to pomaga czekolada (kakao) i sok pomidorowy… A spróbujcie uzyskać pomoc jedząc nawet kilka tabletek zawierających magnez.
    I jeszcze jedno – kawa znakomicie wypłukuje magnez. Więc kto pije kawę, ten ma często problemy związane z niedoborem magnezu.

   • Jaga said

    SlowMag jest bardzo dobry .Polecam.Wziąć wg tego co pisze na ulotce. Tzry tygodnie 6 tabletek i powtorzyc za 3 tygodnie.Kuracja dwa razy w roku.Zaopatrza tkanki w magnez na dlugo.Dobre tez przy arytmii.

   • krzysiek said

    niezły jest mleczan mg o nazwie maglek

  • hjk said

   ale jaki magnez? jakiś oraniczny, chelat (koloid),zwykłe sle w tabletkach ?

  • ewa said

   Mery, sprawa z nadcisneniem nie jest skomplikowana.
   Nadcisnienie, jak kazda inna choroba ma przyczyny.

   Moja mama mila nadcisnienie spowodowane zwapnieniem zyl, a na dodatek miala wade przedsinka, bo zastawka byla zawapniona.

   Co to znaczy zwapnienie zyl i nadcisnienie?

   Prosty przyklad: jesli maz ogrod i do nawadniasz wezem gumowym, to wiesz, ze jak jest goraca i waz jestv goracy i woda leci letnia, to trudno wywolac tobie palcem nadcisnienie (polowicznie zatykac wyplyw wody), bo ten waz gumowy sie rozciaga.
   Ale wyobrazmy sobie, ze ten waz gumowy jest zrobiony z gliny, wapnia…
   Wtedy nadcisnienie wody wywolamy nawet malym palcem.

   Tak wiec powodem nadcisnienia jest stan zyl u pacjentow.

   Jak moja mama miala nadcisienie i chdzila do lekarza, nadcisnienie nie mijalo, a ona czula sie coraz gorzej (statyny, ktore jej podano malo jej nie zabily!).

   Po wielu moich prosbach moja mama zmienila diete na:
   swierze owoce, warzywa, soki z nich,
   nie jedzenie miesa,
   nie picie mleka i jego produktow(pij mleko, a bedziesz kaleka),
   sporzywanie kielkow,
   lekkie cwiczenia,
   slonce pol godz. dziennie

   ALE NAJWAZNIEJSZE— SPORZYWANIE CZOSNKU– codziennie kilka zabkow dziennie, kilka razy dziennie.

   Dzisiaj po badaniach szpitalnych stwierdzono, ze mama NIE ma zawapnionych zyl i nadcisnienia.

   Szczerze polecam ta diete.

   • Mery said

    Zgadzam sie z Toba calkowicie. Dodam tylko ze jednak warto brac suplement magnezu, (a juz na pewno osoby cierpiace na nadcisnienie bo maja duze zlogi wapna w tetnicach)bo salata z supermarketu zanim zrobi duzo kilometrow zanim trafi na stol, warzywa nie dojrzewaja w sloncu itd…A nie kazdy ma ogrod lub pieniadze na jedzenie biologiczne.
    A stan zyl idzie poprawic leczac sie witamina c, ale to juz zupelnie inna bajka…

   • ALFA said

    @Anita wejdż na google medycyna komórkowa i wpisz jaka cię interesuje choroba i masz wszystko POLECAM!!! a teraz temat to GRYPA

   • Mery said

    Tak to prawda medycyna komorkowa duzo wyjasnia.Warto czytac

   • Zanobiusz said

    Alfa czy podany numer to Gadu Gadu.Pozdrawiam.

  • SŁAWEK said

   magnez bierze sie w stosunku do wapnia 1:2 Wapń powoduje lepsze wchłanianie magnezu ale na nadcisnienie najlepsza jest WITAMINA C oczywiscie ta naturalna a nie syntetyczna ktora powoduje duze skutki uboczne.Proponuje witamine C1000 firmy calivite

   • pyrek said

    Wapń upośledza wchłanianie magnezu tak jak i cynk. Należy je brać osobno!

   • Wojwit said

    Ca i Mg NALEŻY BRAĆ OSOBNO!!!

   • SŁAWEK said

    Konsekwencją niedoboru magnezu może być wzrost poziomu cholesterolu we krwi i większa podatność na zmiany miażdżycowe. Jeśli podać choremu 500 mg magnezu dziennie, to notuje się znaczną poprawę, a cholesterol spada do normy w ciągu około miesiąca. Pamiętać należy, aby magnez podawać zawsze z wapniem!!!.

  • zyta said

   @Mery, Ewa,
   dzieki serdeczne za wiedze na temat nadcisnienia. Od 3 dni ograniczam ten bezsensowny betabloker seloken95 (od razu nie mozna, bo podobno grozi zawal )i stosuje bardziej drastyczna diete. Magnezu zaczne brac wiecej i czosnku, jak mowicie.
   W ten sposob trucicielskie koncerny farmaceutyczne straca swoj zarobek, przypuszczam, nie tylko z mojego powodu, ale sporej ilosci osob, ktore tu wstapia i sie dowiedza tych rzeczy co ja.
   Wczesniej dowiedzialam sie juz ze strony dr-a Ratha o bezsensownosci brania Simwastatyny na podwyzszony cholesterol (sciema).

   Jak pisalam juz pod wczesniejszym artykulem, wg mnie Ukraine NWO wybralo na poletko doswiadczalne oprocz Polski (tak o Polsce mowil Antymaterialny).
   Warto przeczytac tez o przepowiedniach na temat 3 wojny sw.
   http://www.apokalipsy.fora.pl/przepowiednie,1/trzecia-wojna-swiatowa-nostradamus,4.html
   sporo rzeczy sie powtarza i to co mowil Antymaterialny tez.

  • Magdalena said

   @Mery
   Dziekuje(emy) za info o nadcisnieniu. Twoja postawa jest godna nasladowania, nie masz z tego zadnego zysku, a podajesz nam istotne info narazajac sie na skasowanie (co stalo sie z poprzednim wpisem). Oj, cieplej sie robi na sercu (ktore ostatnio ma wiecej roboty, z powodu nadcisnienia oczywiscie). Czy mozesz mi wyslac na maila karonap@gmail.com linka do tego magnezu? Dzieki.

   @Michal
   Jak masz jakies info tez prosze wyslij (medycyna komorkowa?).

   @Grypa
   @P.B.
   Przestancie prosze nasze posty tak wywalac. Moze czasem nie na temat, ale pomimo tego, mysle ze wazne. Nikt tu przeciez nie opisuje co mu dzis w tramwaju przydazylo. W konce chodzi o nasz zdrowie, o ktore Wy tez walczycie.

   @Grypa
   Kilka artykulow temu pytalam jak Ci sie udalo zbic cisnienie, ale oczywiscie skasowane.
   ================================
   od p.b.: oczywiscie ze skasowane, wg zapowiedzi; ktorej litery nie rozumiesz?

   • Michal said

    Posyłam info na karonap@gmail.com
    Pozdrawiam

   • Magdalena said

    Dzieki Michal.
    Pozdrowienia

   • Magdalena said

    @P.B.
    Litery sie pisze raczej, badz czyta. Wchodzimy tu, zeby podzielic sie informacjami i podyskutowac. Zachowujesz sie despotycznie. Dlaczego dzialasz na niekorzysc swoich zwolennikow? To sie jakby z celem mija, nie uwazasz?

  • Michal said

   Masz po części rację. Jednak to część prawdy. Chętnie udzielę informacji ale może nie tutaj, nie chcę „zaśmiecać panu Piotrowi jego bloga niepotrzebnymi informacjami.
   pisz : zuzannau@interia.pl GG 2940839
   ======================================
   od p.b.: jesli nt. ukrainy to moe byc…

 12. N said

  hmm poczekajcie jeszcze kilka dni to ludzie sami beda zadac szczepionek,strach wezmie gore nad rozsadkiem,nie zdziwil bym sie jak za kilka dni wprowadza wojska na ulice w ukrainie.europa ma szczescie bo pogoda nas ratuje,poczekajcie gdy przyjda pierwsze przymrozki czy tak nie beda chcieli ludzie szczepionek.lza w oku sie kreci.Niedlugo w polsce tez wybuchnie epidemia jak przyjda przymrozki.
  ==================================
  od p.b.: OBY przymrozki i sloneczko, a nie kapusniaczek, chlapa, zawierucha

  • hjk said

   z tego co zaobserwowałem w mym zyciu grypy zaczynaja sie chyba jednak zasadniczo w czasie odwilzy a nie mrozów…

   mrozy (zwlaszcza nagłe i nieoczekiwane) powoduja tylko przeziebienia, bo ludziska sa przyzwyczajeni do wyzszych temp.

   Ciekawa informacja od znajomego z Dubaju – tam grypy zaczynaja sie, jak wieje wiatr z pustyni…

  • Jerzy said

   Człowieku, weź trochę poluzuj. Twój post to jakieś:
   „Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
   Co to będzie, co to będzie”.
   Co będzie, to będzie 🙂 . Wiemy to na 100%.
   A jak będziesz siać taką panikę, takie „bum bum bum”, to ludzie będą biec, zdyszani, z obłędem w oku, aby się zaszczepiać trującą szczepionką na nieistniejącą epidemię 🙂 .

   Przeciwko takiemu panikowaniu dobre są cyfry, nawet jeśli trochę przesadzone, ze względu na sposób ich zbierania, jak w przypadku Anglii (UK), lub „niedosadzane”, jak w przypadku Ukrainy, też z powodu sposobu ich zbierania:

   Wejdź więc na stronę z danymi WHO na temat A/H1N1:
   http://www.flucount.org/ i u góry po lewej spójrz na dane dla Polski. Czy wiesz jak to po angielsku? Poland (robię aluzję do wklejania przez Ciebie ton tłumaczeń z Googla newsów z Ukrainy, jakbyś myślał, że wszyscy znają języki tak samo jak Ty). Zobaczysz dla Polski liczbę 166. Tyle zachorowało od kwietnia w Polsce, co nie znaczy, że tyle choruje w tej chwili, już wyzdrowieli. Żadnego zgonu. I ochłoń trochę ze swojej paniki. Tak samo w wątku Ukrainy, gdzie dostałeś jakiegoś amoku, spanikowany inaczej 😉 . Wkleiłeś tam jakieś wagony towarowe spamu, a były tam dwa sensowne zdania, które owszem, należało wkleić: że lekarze przypisali 1 zgon wirusowi A/H1N1 (później była mowa o 2 zgonach z tego powodu), a pozostałe 32 zgony przypisali wirusowemu zapaleniu płuc, które na Ukrainie było i w zeszłym roku o tej samej porze i spowodowało 33 zgony. W tym roku zgonów tych może być więcej. Czy słyszałeś o kryzysie ekonomicznym? Wiadomo, że dotknął on bardzo mocno Ukrainę. Ludzie przeżywają więc swoje lokalne, coroczne epidemie ciężej.

   Poczekajmy na cyfry, na nowiny z Ukrainy, zanim zaczniemy poddawać się emocjom. Może się okazać, że pojawią się zgony spowodowane wirusem A/H1N1, wtedy też warto będzie je porównać z innymi liczbami zgonów z tej tabeli, aby dojść do wniosku, że są z nimi porównywalne. A może się okazać, że to inny szczep, z tych. które bywają też zjadliwe dla ludzi z osłabionymi organizmami i których jest więcej (tzn. niekoniecznie musi być ten ptasi).

   • n said

    zauwazcie jaki zbieg okolicznosci,kilka dni temu pisaliscie na temat ze obama oglosil stan wyjadkowy i mogl sie okazac nie zgodny z konstytucja USA a 2 dni puzniej nagle wybucha epidemia.dziwne.dzis pytalem sie ukraincow i nie bylo przedtem zadnych informacji o zachorowalnosci na h1n1.ta epidemia wybuchla z dnia na dzien,dzis ukraina poprosila zachod o szczepionki i beda szczepic ludzi,chca tez wyprowadzic wojsko i policje na ulice.dzis rzad polski w trybie pilnym chce sciagnac szczepionki.

   • n said

    @Jerzy nie musze znac wszystkich jezykow swiata,te co znam mi calkowicie wystarczaja.twoja aluzja jest nie na miejscu,mowisz o kryzysie ekonomicznym hmm to akurat znam ,mam do czynienia z finansami nie od dzis :D,w kazdym razie szanse mamy 50 na 50,czy wezmie ktos szczepionke czy tez nie to szanse sa po polowie.jak nie wykonczy nas grypa to wykonczy nas szczepionka,co silniejsi jakos to przecierpia.wzioles pod uwage ze jak sie coraz glosniej mowilo o szczepionkach to nagle z dnia na dzien wybuchla epidemia na ukrainie.ktory kraj bedzie nastepny,moze moldawia?

   • n said

    @wlasnie ogloszono w bugarii ze wszystkie szkoly publiczne sa zamkniete.

 13. Wieslaw said

  ” “Rzeczpospolita” dołącza do frontu walki przeciw NWO! ” – w takim razie chyba tam się przeniesie te 20 tysięcy ludzi które tu wchodzą dziennie, z tego powodu że traszny bałagan tu panuje w tych komenatarzach.
  może chodzi poprostu o to że taki damrowy blog nie zapewnia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa?
  =====================================
  od p.b.: od poczatku prowadzimy polityke otwartych drzwi

 14. anita said

  @Radek:zgadzam sie ,ze tu dziala cenzura.W poprzednim watku zostala wycieta cala masa postow.
  =======================================
  od p.b.: o kurcze, zorientowalas sie, anita?
  tu nie cenzura tylko cos gorszego – gilotyna na durniow; kilka razy dalem znac, ze wycinam posty nie na temat

 15. ALFA said

  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9592
  Czy grypa na Ukrainie to nie „KOŃ TROJAŃSKI NATO? ”
  ==========================================
  od p.b.: a czy nie kon trojanski satanistow, jak islamizm na balkanach? retoryczne pytania, trzeba dowodow a nie nastepnych fantazji; fotelowy naluko-wiedz glogoczowski zacytowal dwa od dawna znane u nas kawalki i to ma byc dowod jego tezy na nato?

 16. ewa said

  Jak dzielimy swiat?
  Na zachlannych (przekupionych lekarzy, politykow, dziennkarzy…)
  i na nas (nieprzekupnych).

  Jak mowia uczciwi wirusolodzy: najbezpieczniejsza szczepionka, to zadna szczepinka!

  Nie wolno sie szczepic!!!

  Jesli ktos jeszcze nie wie dlaczego, powinien poczytac!
  Nie ma, nigdy nie bylo i nigdy nie bedzie bezpiecznej szczepionki.

  Trzeba poznac wirusologie, immunologie, fizjologie…, a wtedy to jest jasne jak slonce!

  Jesli zarazisz sie swinska NIE bierz aspiryny pod zadna postacia!
  Bierz czosnek kilka razy dziennie, ziola napotne i wiele sokow owocowych, warzywnych wycisnietych w domu, NIE gotowych (kupionych).
  Nie bierz cukru pod zadna postacia!!!
  Nie pij mleka, nie jedz miesa!
  Pij czysta wode!
  Bedziesz zdrowy bardzo szybko!
  Sprawdzilam.

 17. mizia said

  w polsce pojawiaja się ogniska to mam narazie potwierdzone a o 9 niemam narazie pewności to jest nie mam na co sie powołać w necie

  http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091030/POWIAT01/664293236

 18. Zapsa said

  Na dwójce ma być po północy program „Czy szczepionki są niebezpieczne?”, tylko nie pamiętam czy dziś, czy w inny dzień.

  W radiu dziś słyszałam, że w Warszawie powstaje bardzo ciekawe miejsce mające znaczenie kulturowe – mianowicie będzie ono na miejscu słynnej kawiarni „Nowy świat”, a jego nowa nazwa będzie brzmieć – uwaga – Nowy Wspaniały Świat.Patronem ma być czasopismo „Krytyka polityczna”.

  Ciekawe czy niedługo powstaną puby o nazwach New World Order.
  ============================================
  od grypa666: New World Burdel

  • Atena7777 said

   Ma cos byc 04.11 o 0.20 jakis nowy reportaz zrobiony przez BBC o swinskiej grypie
   ============================
   od p.b.: o takiej godzinie moze byc troche prawdy — na ktorej stacji?

 19. allseiingeye said

  Ode mnie: forum jest dla ludzi, gdzieś muszą się wyżalić, nie raz na forum pojawiają się bardzo istotne informacje, bardzo proszę o nie wprowadzanie cenzury, z którą walczę ja i chyba każdy z nas – jeszcze wolnych ludzi
  ================================
  od p.b.: cenzury tu nie bylo, tylko egekwowanie zapowiedzianych zasad jak trzymac sie tematu oraz wycinanie nachalnej dezinformacji i prowokacji

  • toja said

   Litości!!!! Wyżalajcie się na innych forach – jest ich tysiące. Tu potrzebujemy konkretnych informacji i wskazówek. Czytam ten blog od pewnego czasu i wk…a mnie to pierdu pierdu co niektórych blogowiczów. Czy tak trudno jest się dostosować do reguł? Ma być krótko/długo, ale NA TEMAT, bo przestaje mieć ochote na czytanie. (możecie mój wpis skasować, jeśli tak uznacie)

 20. hjk said

  z blogu T.Urbasia
  Antymaterialny pisał, że wszystko zacznie się od Ukrainy! …
  Antymaterialny pisał, że wszystko zacznie się od Ukrainy! Podobno już jest zaplanowane od kilku miesięcy, że wojsko ma wyjść na ulice na Ukrainie, a potem w Polsce!!!
  Ruskie mają wejść do Ukrainy pod jakimś pretekstem, a potem ma być nagonka na PolskęTAK PISAŁ ANTYMATERIALNY!!!! Ma być też jatka o flotę na Krymie.

  Ostatnie wiadomości od Antymaterialnego są takie, że spodziewane jest zalanie terenów Hiszpanii, Francji, Niemiec, Włoch, Grecji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, częściowo Norwegii, północnej Polski, Kaliningrad, częściowo Łotwy, Estonii.
  Pisał w mailu, że Polska, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja, Białoruś, te państwa mają znakomite położenie ze względu na spodziewany kataklizm. Stąd akcja tzw. szeczepień w krajach półkuli północnej, zwłaszcza w Europie

 21. grypa666 said

  Zero blokady. Jeśli artykuł ma więcej niż 2 dni to nie ma możliwości dodawania komentarzy – nie mamy technicznych możliwości mderowania takiej ilości komentarzy (jest już ich prawie 20 tys!)
  =============================
  od p.b.: zglos sie jeden z drugim do pomocy w moderowaniu, ale skad wiemy zes nie podstawiony?

 22. Antysemita said

  Radek o co chodzi z tą inwazją na Polske poprzedzającą ukraine czy Antymaterialny ma na wyśli że Rosjanie sprowokują wojne? jakim cudem przeciesz jesteśmy w NATO to zobowiązuje i do tego Polska jest częscią UE wiec co ten antymaterialny wypisuje. Jemu sie chyba Polska z Gruzją pomyliła.

 23. Magda said

  Mnie,natomiast interesuje,jakim cudem powstało ognisko „grypy” na Ukrainie.
  Gdyby sprawa dotyczyła Anglii bardzo zdziwiona bym nie była,ale Ukraina?
  Od kiedy Ukraińcy są mobilnym narodem? Przecież oni muszą mieć wizy,aby wyjechać .A tu takie potężne ognisko choroby i ta „lawinowo” rosnąca ilość zachorowań:
  początkowo-9000-12000,później 40000 a ostatnio 80000.
  Dlaczego wobec tego granica z Ukrainą jest wciąż otwarta?
  Swiją drogą świetny moment na wybuch epidemii-zwiększony ruch przedświąteczny jak ulał pasuje do planów,o których tu wcześniej pisaliśmy.

  • Wojwit said

   Ale my, Polacy, jesteśmy i właśnie teraz najwięcej nas jechać będzie na ziemie naszych dziadów – Kresy. Czyż to nie najodpowiedniejszy termin na pandemię na tych terenach?
   Dalej myślicie, że „une” wypuściły sznurki z rąk?
   Z „unymi” trzeba inaczej…

   • Magda said

    Do Wojwit:
    Termin,w którym te wiadomości do nas dotarły jest dla mnie dość wymowny.
    Skutkować to może zawleczeniem „grypy” do Polski na dość szeroką skalę.

  • krzysiek said

   ten cud znany jest również pod nazwą: atak bronią biologiczną (nośnik to szczepionki lub inny)

  • anita said

   @magda:moze byc powod ekonomiczny.Przedtem nie mieli kasy na szczepienia i leki,a teraz mimo ,ze ekonomicznie kraj ledwo zipie, moga sie znalezc.Albo zostana im pozyczone.Za cos.Moze byc tez cos innego w tle, o czym nie wiemy.

   • anita said

    @Magda:Nie wiemy ,ale mozemy sie domyslac.Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi zwykle o pieniadze.Albo o wladze.Stara prawda jak swiat i od tej pory nic sie nie zmienilo.
    =======================================
    od p.b: frazesy, anitko, jest duuuzo wiecej niz kasa i wladza, no ale skad ty masz wiedziec, jesli uaktywniasz sie tu kiedy nie trzeba?

   • Magda said

    Ukraina kasy to chyba za wiele nie ma ,ale może mieć coś,co akurat jest im potrzebne np.nieskażoną chemią ziemię.
    Z tego,co pamiętam Hitler wywoził ze wschodu całe wagony czarnoziemu.
    ==============================
    od p.b.: zgadza sie, rozmawialem z ukraincem, ktorego bodajze ojciec kopal ten czarnoziem do wagonow niemieckich

 24. Antysemita said

  Dobre wiadomości z tej Szwajcari mam powody wierzyć że żadnych przymusowych szczepien nie bedzie.
  ==============================
  od p.b.: zauwazmy, ze szwajacarzy zawsze cieszyli sie specjalnymi przywilejami w stos. do in. narodow; niektorzy mysla ze to dzieki skarbom ‚satanistow’ w tym alpejskim kraju; nie wyklucone wiec, ze i ze scypionkami bedzie podobnie: szwajcarom dobre, innym niedobre scypionki

 25. jowram said

  Wlasnie rozmawialem z kolegami, ktorzy zdobyl adres agencji, ktora miala organizowac powszechne szczepienia przeciwko grypie swinskiej w Nowym Jorku.
  Jakiez bylo ich zdziwienie kiedy weszli do srodka. Mysleli poczatkowo, ze znalezli sie w synagodze. Pelna sala pejsatych Zydow i mowiace po rosyjsku pracowniczki-Zydowki. Przy dzrzwiach zatrzymal ich jakis groznie wygladajacy “un” i zaczal ich wypytywac skad dostali ten adres. Na koniec stwierdzil, ze sprawa jest nieaktualna, bo szczepienia w NY odwolano.
  Jak widac i ta sfera amerykanskiego zycia znalazla sie w “dobrych” rekach.
  Mozemy spac spokojnie.

 26. Antysemita said

  Widze te Polskie wady narodowe -sprzeczki , kłutnie no ładnie przeczytaliście że nie ma zagrożenia dla życia i już wracacie do starych nawyków a skąd wiecie że jelity nie wymyślą czegoś nowego. Kłucie sie i dzielcie dalej o błache sprawy a iluminaci tylko na to czekają bo jak wy bedziecie zajeci sprzeczką oni pocichu usuną was z tego świata nawed sie nie spodziejecie.Nie dzielmy sie tylko połączmy siły. Jak by naród sie zjednoczył Polska by była wolna od szatanistów.
  ==================================
  od p.b.: narod jest zjednoczony, tylko agenciury ‚satanistow’ ciagle wprowadzaja sztuczne podzialy i konflikty, w polsce, wsrod polonii, niemal we wszystkich narodach swiata!

 27. allseiingeye said

  „od p.b.: przecwiczylem to juz laaata temu dla czytelnikow info nurtu i wiru; jak sie to ma do artykulu czy celu bloga? jesli chcesz to dyskutowac zamiast szcepien, zrob swoj wlasny blog i tu nie smiec!

  od p.b: odpoczalem po wyczerpujacych, stresujacych spotkaniach (wkrotce sprawozdanie) wiec kasuje ile sie da glupot nie na temat i zmyle”

  Ode mnie: forum jest dla ludzi, gdzieś muszą się wyżalić, nie raz na forum pojawiają się bardzo istotne informacje, bardzo proszę o nie wprowadzanie cenzury, z którą walczę ja i chyba każdy z nas – jeszcze wolnych ludzi

 28. Antysemita said

  To są polskie wady dziel i rządz. Panowe Piotr Bein i Grypa666 tyle sie starają a niektórzy nie potrafią uszanować i zaczynają sie sprzeczki o pierdoły. Jak pisałem wcześniej zagrożenie mija to nie którzy zaczynają być sobą czyli nasze polskie narodowe wady- gdzie dwóch polaków ta trzy partie polityczne. Tak nie może być bo jako Polacy zginiemy bo skuconych nas zniszczą. A to że jakieś tam posty znikają to pewnie mosad działa.
  ===============================
  od p.b.: nie mosad tylko sprzataczka – bein

  • anita said

   @antysemita:robisz niesamowita ilosc bledow ortograficznych ,nie daje sie tego czytac.Przejedz jakims korektorem z szacunku dla Polakow na tym blogu..I nie rob z innych idiotow.Do kasowania postow przyznal sie P.B.
   =============================
   od p.b.: nie przyznal, tylko dotrzymal obietnicy, a to duza roznica – quo vadis, anitko?

   • Taka tam... said

    a Ty Anitko nie robisz spacji i tez sie to kijowo czyta, poza tym spamujesz. udzielasz sie pod kazda niemal wypowiedzia czesto nie wnoszac nic nowego do dyskusji. ja jak nie mam nic do powiedzenia to zwyczajnie nie pisze.
    ================================
    od p.b.: poza moderatorem robia tak czesto agenciury

   • anita said

    @taka tam:dzis mialam wyjatkowo duzo czasu.A co do spacji:
    za wikipedia
    „Obecnie słowo to oznacza odstęp pomiędzy dwoma wyrazami pisanymi na komputerze lub na maszynie do pisania.”

    Nie zuwazylam,zeby mi sie gdzies zlewaly wyrazy .Chyba mialas na mysli akapit ,a nie spacje.Mam alergie na bledy ortograficzne nic na to nie poradze.
    Pisanie z malej litery po kropce, jak ty to robisz ,tez nie jest poprawna polszczyzna.
    I przeczytaj definicje spamu,bo chyba mnie z kims mylisz.

   • gggggg said

    Po kropce i przecinku stawiamy spację!!!

    Czyli powinnaś tak napisać (już nie uwzględniam polskich znaków ale śmieszne jest to, że krytykujesz, a ogonków unikasz – no dobra możesz korzystać z innego języku więc nie będę się czepiał):

    Nie zuwazylam, zeby mi sie gdzies zlewaly wyrazy .Chyba mialas na mysli akapit, a nie spacje. Mam alergie na bledy ortograficzne nic na to nie poradze.
    Pisanie z malej litery po kropce, jak ty to robisz, tez nie jest poprawna polszczyzna.
    I przeczytaj definicje spamu,bo chyba mnie z kims mylisz.

 29. Mars said

  No już się robi lekka paranoja z tymi zarzutami o usuwaniu postów i podważaniu wiarygodności . Blog ma służyć podawaniu informacji jak najbardziej prawdziwych . Jeśli ktoś tu sieje dezinformacje to faktycznie trzeba usuwać i tyle . Ludzie którzy prowadzą ten blog wykonują pewną pracę, nie po to żeby jakiś agenciura mógł tu obalać fakty i manipulować a przecież wiadomo że o to łatwo. Bardzo dobrze że posty nie na temat i dezinformacje są usuwane . Liczą się tylko prawdziwe informacje . Ja sam staram się informować ludzi na temat sytuacji ze świńska grypą i wielu moich znajomych odsyłam na adres tego bloga . I co ? Wejdzie ktoś potem , poczyta te dezinformacje i tu więcej nie zajrzy. Ludzie, szanujmy czyjąś pracę. Pan Piotr Bein I Jane wykonali kawał roboty. Może po drodze są potknięcia, ale prawdziwym celem jest walka o nasze zdrowie i wolność . Za chwile okaże się że te usuwanie wpisów to oczywiście temat zastępczy i kolejna „teoria spiskowa” . No bez przesady…
  ==================================
  od p.b.: nie w trybie przypuszczajacym, tylko tak wlasnie sie stalo (bo nagle ogladalnosc skoczyla o 100%) i sprzataczka zwlekla sie z lozka zamiatac blog, zamiast odpoczac po 4 dniach dosc meczacych podrozy na spotkania roznej jakosci – o czym wkrotce w sprawozdaniu

 30. ZKRWIIKOSCI said

  Kiedy wy w koncu zrozumiecie ze WSZYSCY jestesmy oderwani od matrixa i kazdemu jest z tym ciezko.Jesli pan Piotr ma prawo do bledow to ma je kazdy z nas.Trudne pytania? – oczywiscie – bez nich nie dojdziemy do prawdy.Inwektywy? – sa bardzo niemile widziane,szczegolnie takie i w ustach czlowieka,ktorego chce ciagle jeszcze uwazac za autorytet.Panie Piotrze rozumiem po czesci pana stan ducha i stres z ktorym nikt z nas sie nie rozstaje.Nie zawsze rozumiem reakcje.
  I jeszcze jedno – spedzilEm dwa ostatnie lata na poszukiwaniu prawdy.Przekonywalem tyle osob ile sie da.Mowilem o planach elit,chemtrailach itd.Okupilem to etykieta teoretyka spiskowego w idiotycznym tego slowa znaczeniu.Prowadzilem walke po swojemu na ile tylko sie dalo.Boli to ze Pan moze zwyzywac mnie od agentow,dupkow,bezmuzgow itd za to ze chociazby mam lekko odmienne zdanie co do wiary czy pewnych instytucji.To my ludzie wynosimy na szczyty pewne idee – rewolucji nie dokonuja jednostki.Jak by wygladal blog gdyby nas na nim nie bylo?Na poczatku szanowaliscie kazda nowa osobe.Przykro ze to sie zmienia.Panowie nie popadajcie prosze w samouwielbienie i nie zaczynajcie sie wywyzszac nad reszta.Nikt nie ma monopolu na racje i jedynie sluszne spojzenie na swiat.PRZYPOMINAM wam ze z takimi ludzmi a raczej ich pomyslami staramy sie tu WSPOLNIE walczyc.
  ======================================
  od p.b.: od altorytetu odzegnuje sie od poczatku, a wy nie rozumieta, ze mata przejac inicjatywe, zeby ci co zaczeli sprawe mogli wreszcie odpoczac;
  nie przypominam sobie bym cie oszacowal jak podajesz; jesli tak to pod inna ksywa i widocznie byla dobra przyczyna – mam lepsze zajecia niz wyzywac sie nad niewinnymi;
  gdyby was tu nie bylo, blog wygladalby znacznie lepiej, bo bysmy skupili sie na info zamiast walczyc z dezinfo od blogowiczow i ich upierdliwoscia;
  ale rozumiem twoj dylemat, gdy nie ma polskich forow, ktore rzetelnie, za frajer podalyby choc ulamek tego co tu mata za darmoche i rzadko kto podziekuje; jak to jest ze na ponad 60 milionow polakow bein i paru pomocnikow ma tlumaczyc teksty? pomalu zaczyna mnie to nudzic i jak tylko odnowie paszport, bedziecie wolni od wyzwisk i miotly beina

  • anita said

   @zkriwikosci:ladnie to ujales,sama bym lepiej nie ujela,ale zaraz zostaniesz nazwany agenciura ,lub ze odbiegasz od tematu no i ze psujesz statystyke blogu,ktorego ogladalnosc osiagnela wlasnie 100%.Reszta jest mniej wazna.Opinie innych wazne o tyle o ile podnosza ogladalnosc /poczytnosc bloga.Brak szacunku do rozmowcow.Skad my to znamy?
   ==================================
   od p.b.: dwa lyki matematyki: ogladalnosc zawsze osiaga 100% swej wartosci o polnocy, natomiast ostaniej polnocy wzrosla ok. 100%
   no wlasnie – skad wy to znacie (ostatnie zdanie)

  • ZKRWIIKOSCI said

   Nie uwazam ze powinienem po kimkolwiek przejmowac inicjatywe gdyz mnie akurat nikt nie oswiecil panie Piotrze.A jesli juz to niestety zaden z moich rodakow.Moze z wyjatkiem Brzezinskiego kiedy sluchalem jego wypowiedzi.Inicjatywe mam swoja wlasna i to od dawna.
   Nie zostalem do tej pory zwyzywany przez pana.Pisalem wiec tylko o mozliwosci bazujac na wielu pana wypowiedziach.
   Skupienie sie na info nie pociaga chyba za soba pana rozleglych wywodow religijnych.
   Ostatnich trzech linijek nie skomentuje.Pozwoli pan ze pozostane ponad tym.
   ===================================
   od p.b.: moze pan nawet pozostac pod tym – to tylko mozliwosc;
   ano nie pociaga, oczywiscie ze nie, jak widac z wiekszosci mych tekstow, czy tu czy gdzie indziej;
   wiec idz pan za brzezinskim w ciemnogrod nwo… ale nie nazywaj mnie pan wtedy rodakiem

   • ZKRWIIKOSCI said

    Nie okreslilem Brzezinskiego jako osoby pozytywnej panie Piotrze.Wrogowie tez nas moga czegos nauczyc.
    =============================
    od p.b.: przepraszam, nie zrozumialem; czego zbig nauczyl?

   • ZKRWIIKOSCI said

    Pomogl polaczyc puzzle panie Piotrze.Podobnie jak Obama,Kissinger i cala reszta.
    Prosze tylko o to by wzial pan pod uwage ze jesli nawet wiekszosc na blogu zgadza sie w kwestji zasadniczej to mamy prawo do wlasnego zdania na inne tematy, choc przyznam racje ze niektore nie powinny sie pojawiac.Panie Piotrze nie neguje absolutnie tego ze robi pan bardzo wiele martwie sie tylko ze ostatnia forma panskich wypowiedzi wiele osob moim zdaniem krzywdzi.Prosze rowniez wziac pod uwage ze pan mial troche wiecej czasu na ochloniecie i przemyslenia niz przecietny blogowicz – moze wiec czasami lepiej bylo by wybaczac ciut wiecej.
    =================================
    od p.b.: gdzie, kiedy, komu odmowilem ja czy grypa666 prawa do wlasnego zdania na blogu? ale gdy okazalo sie ono dezinformacja, prowokacja, zlamaniem zapowiedzianej reguly lub upierdliwoscia, bezwzglednie je odbieralem, zgodnie z przywilejem i obowiazkiem radaktora i moderatora

 31. Czujny said

  TEST BLOCKQUOTE CITE:

  Od lat widzę, jaką politykę uprawia szeroko rozumiane środowisko GW (to się fachowo nazywa ‚linią programową’), choć nie tylko ono.

  Chaos na blogu nie dzieje się bez przyczyny. Możliwe, że faktycznie mamy do czynienia z jakimś błędem WordPressa, albo nie poznaniem do końca jego możliwości. Uwaga, teraz testuję możliwości WordPressa, proszę Redakcję o wyrozumiałość i nie cięcie posta. Być może uda się naprostować parę rzeczy. I nie bójmy się korzystać ze znaczników XHTML!

  Np.: gdyby znaczniki xhtml nie miały swojego domknięcia to wyglądałyby tak: , a zatem domknięcie każdego znacznika jest potrzebne w postaci: (Wszystkie spacje usunąć! Między znacznikami treść!).

  Testy etykiet XHTML:

  TEST ABBR: Swine Flu

  TEST ACRONYM: Swine Flu

  TEST CITE: Swine Flu

  TEST CODE: Swine Flu

  TEST PRE:

  Swine Flu

  TEST EM: Swine Flu

  TEST Q CITE: Swine Flu

  TEST I (pismo pochyłe): Swine Flu

  TEST B (pismo pogrubione): Swine Flu

  TEST STRIKE (pismo przekreślone): Swine Flu

  TEST STRONG (pismo wzmocnione): Swine Flu

  TEST DEL DATETIME Swine Flu

 32. Atena7777 said

  Hallo! Może tak między waszymi sprzeczkami uda mi się coś napisać na temat!
  Byłam dzisiaj ze swoim 3-latkiem na zajęciach przygotowujących do przedszkola (w Niemczech) i pani prowadząca rozpoczęła taką dyskusję z nami mamami o szczepionkach na świńską grypę i powiedziała, że nie będzie się szczepiła bo szczepionki te są niebezpieczne itd. Inne mamy też mówiły, że nie zamierzają się szczepić, co mnie bardzo ucieszyło. Następnym razem wezmę im ten artykuł co pisze o nano-chipach w igłach, chyba jeszcze bardziej się zniechęcą i może będą także ostrzegać innych………………………
  =================================
  od p.b.: wiekszosc niemcow sprzeciwila sie szczepieniom – czy te kobiety to polki?

  • Atena7777 said

   Ludzie co tu się dzieje, czemu mój post wskoczył na 24 pozycję, a nie na 57!!!
   ===================================
   od p.b.: blogo-kabalistyka – 24 dzieli sie na 12 (1+2 =3), natomiast 57 na 19 (1+9 =10=1) > 3+1 =4, tj. czwarty poziom energii kosmicznej

  • Atena7777 said

   Niemki. Szwagier tej która prowadzi te spotkania jest Heilpraktikerem i z tego co się zorientowałam to ma sporą wiedzę na temat alternatywnej medycyny…………

   A mi wyszło tak: 57-24=33 3+3=6 czyli 6 stopień trzeźwości ziemskiej, a inaczej zagrożenie pandemią!!!
   =============================
   od p.b.: no wlasnie – punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia — rozumiemy sie;
   jesli heilpraktiker cos napisal o scypionkach, przetlumaczymy

 33. popand said

  Jestem stałym „obserwerem” tej strony i wielu o podobnej tematyce. Co postów w górę to dla mnie takie swary to jest typowa „polska szabelka”, nic merytorycznego.
  Po dwudniowej analizie chyba wszystkich informacji jakie mogłem zebrać w sprawie Ukrainy doszedłem do wniosku, że jest to sprytnie przemyślany plan.
  Przecież nic tak nie nakręci tej spirali paniki w poszukiwaniu cudownego antidotum na grypę jak „epidemia” w kraju, który o tym „cudownym gównie” nawet nie słyszał.
  Zaraz pójdą w ruch ich gadające głowy mówiące o prewencji, o planie, o pomocy???, o zagrożeniu, o ograniczaniu, o zakazach, o koniecznościach, o niemożliwościach……ciach….Tylko szczepionki!!!!
  Nieważne jakie, aby tylko były. Aby uspokoić zabiedzony lud ukraiński. Rząd czuwa.Rząd wie co robi.Zbliżają się wybory i ktoś musi pokrzyczeć, ktoś pojechać, obiecać, blada dupa.
  Zapalnik odpalił i moim skromnym intelektem mniemam, że nasz kraj jest następnym polem w szachownicy tej parszywej gry.

  ps. Nie wiem czy to warto wspomnieć ale obserwuję tzw „opryski nad moją miejscowością (Ostrołęka) od lipca. Wczoraj przez ok 1,5 godz. na niskim pułapie krążył samolot.Niżej były chmury dlatego nie wiem w jakim celu tak latał.
  Dzięki za ten blog

 34. kalgier said

  Uważam że blog ten jest własnością intelektualną osób które się nim zajmują i czuwają nad ogólnym tętnem pisanych treści, więc proszę nie uzurpować sobie prawa do mówienia właścicielom co ma być i jak ma być, to oni to ustalają i wkładają w to swój czas i wysiłek. Temat jest jasno ustalony i pisać należy rzeczowo a jeśłi ktoś ma zbędne rzeczy do powiedzenia niech milczy….ponoć to złoto. Co daje mówienie o witaminach, albo teraz ciągłe mówienie o podważaniu prawdziwości tego blogu czy szukaniu ‚agentów’ ? powoduje to tylko chaos w przejżystości tej strony i to że jest coraz mniej treści istotnych w pisanych tekstach…..i widać od razu że działają tu nie przychylne osoby siejące ferment. Mam nadzieję że jakość pisanych postów przez forumowiczów nie wpłynie negatywnie na determinację podawanych informacji, bo jest wielu którym wystarczy słuchać i działać we własny sposób. Uważam że dobrze kasujecie, pomyłki się również zdarzają, wytrwałości i spokoju duchażyczę Wam wśród jadowitych uwag którymi częstują was internauci. Pozdrawiam ekipę kasującą i redaktora 🙂

  Krzysztof Grams
  ================================
  od p.b.: od nas rowniez szacunek

 35. Czujny said

  Proszę przytoczyć mi dowolny mój cytat wskazujący na to, że żartuję.

  Pierwsza część: pełna zgoda.

  Druga część: ‘pewnie paru rzeczywiscie’ – zła interpretacja, tekst był lekko ironiczny, z przymrużeniem oka. Doskonale zdaję sobie sprawę i widzę, że ‚agenciury’ tu przebywają, jestem też mocno świadom zagrożenia.

  I dodatkowo odbijam piłeczkę: ‚nasz, nie twoj blog’ – strzał w stopę, Panie Piotrze. Nasz, czyli tak Twórców, jak Czytelników, więc także i mój. Blog Twórców bez Czytelników nie ma racji bytu. ‚nasza, nie twoja walka’ – drugi strzał w stopę, Panie Piotrze. To jest właśnie NASZA wspólna walka. Redaktorów i Czytelników. Bez Redaktorów nie ma bloga, a bez Czytelników blog jest kompletnie bezużyteczny. Trochę szacunku dla drugiej strony, Panie Piotrze.

  I trzeci strzał w stopę: czy fakt, że nie dołączyłem do Was jako kwestujący/tłumaczący wolontariusz automatycznie oznacza, że to nie jest moja walka..?

  Wyjaśniam: jestem po ‚dobrej stronie Mocy’, ale zaręczam Wam, że jeśli uznacie mnie, szarego, statystycznego czytelnika za ‚agenciurę’ to nie będzie to zwykły strzał w stopę. Stracicie kogoś, kogo wcześniej przekonaliście… Być może nie tylko mnie. [post zachowany na dysku w razie usunięcia]

  ================
  od p.b.: no to, to rozumiem – zachowany na dysku, liczy rany, a juz sie wykrwawilem …z obu stop

 36. Zapsa said

  Oj chyba dyskusja zboczyła na nieodpowiednie tory. Po co tracić energię na tego typu dyskusje, które zresztą i tak nie prowadzą do niczego. Myśle, że to jeden z czynników destrukcyjnych dla naszego działania i nie ma co się temu poświęcać, wróg tylko zaciera ręce.
  Powróćmy do ważnych tematów.

  3 XI (wtorek) w Gdańsku spotkanie n.t medycyny komórkowej,prowadzone przez Instytut dr Ratha, w CH MAnhattan, godz.18:00. Jeśli coś przekręciłam, proszę o sprostowanie.

 37. filipoza said

  Odpowiedź na:
  „od p.b.: filipoza, genialne! bein = lenin!

  no to teraz opowiedz nam o sobie…”

  „nowy na blogu?” Bynajmniej. Kilka postów tutaj ->
  https://grypa666.wordpress.com/2009/07/24/atak-na-usa-w-poniedzialek/
  Jak na ironię – broniłem tam w dwóch postach blog przed jak to Pan ich określa „prowokatorami”.
  Więcej, po wpisaniu w „gógla” takiej frazy do wyszukiwania ->
  filipoza site:grypa666.wordpress.com
  Generalnie w przeciwieństwie do Pana na pewno nie przepadam za chwaleniem się.
  O moich poglądach można dowiedzieć się więcej tutaj
  -> http://prawda2.info/search.php?search_author=filipoza
  Z okolic tego
  http://prawda2.info/viewtopic.php?p=120217&highlight=#120217
  postu dowie się Pan, że bronię tego co robicie ale krytykuję za metody – jak, z resztą, napisałem to wyżej.
  Cytatu o Leninie używam często tam gdzie ludzie nie potrafią dyskutować a zamiast tego zazwyczaj obrzucają innych wyzwiskami. Jest to ich główna metoda. Z doświadczenia wiem, że nie przynosi to dobrych efektów. Odkąd zadomowił się Pan na tym blogu przestałem go regularnie czytać i myślę, że nie jestem jedynym. Forma jaką się Pan posługuje jest odrzucająca – obrażanie innych, epitety, skróty myślowe godne dziennikarzy TVN-u.
  Przykładów podawać, myślę, że nie muszę – jaki jest koń każdy widzi. Jak uda znaleźć mi się więcej czasu to wynotuję.
  Idąc dalej w opisywaniu metod – przypomina mi Pan mojego ojca, który uważa, że posiadł monopol na poprawne widzenie rzeczywistości – każdy inny prezentujący swoje własne poglądy jest: agentem, prowokatorem, cymbałem, nieukiem, debilem itp. – generalnie kimś z kim nie warto rozmawiać ewentualnie należy go zniszczyć. Tutaj kończy się dyskusja (właściwie – nie może się nawet zacząć) a zaczyna się komunizm, faszyzm i tym podobne zamordyzmy.
  Nie chcę uogólniać ani obrażać całego starszego pokolenia ale jak spojrzymy na taki ciąg: Pani Brydak, Pan premier Kaczyński, Pani Senyszyn, Pan Bein – to niezależnie od tego jaką opcję prezentują, wspólną ich cechą jest brak poważnego traktowania dyskutantów. Są tak wsłuchani w samych siebie, są tak zajadli, że osobiście bałbym się takim ludziom przekazywać jakąkolwiek władzę. Co gorsza – nie rozumieją dlaczego ludzie się od nich odwracają, dlaczego, paradoksalnie, efekty są odwrotne od zamierzeń.
  Mam wrażenie, że jest to, w jakiejś mierze, nasza polska specjalność. Socjologowie nazywają to niskim kapitałem społecznym. Dalej to jest już tylko Rosja, Korea Północna, Chiny i tym podobne.
  Tak czy siak – wyrazy szacunku dla Pana, Panie Piotrze za podniesienie rękawicy – obstawiałem w jakichś 40%-ach, że Pan mój post skasuje.
  Pozdrawiam tymczasem,
  Filipoza

 38. filip0za said

  Odpowiedź na:
  „od p.b.: filipoza, genialne! bein = lenin!

  no to teraz opowiedz nam o sobie…”

  „nowy na blogu?” Bynajmniej. Kilka postów tutaj ->
  https://grypa666.wordpress.com/2009/07/24/atak-na-usa-w-poniedzialek/
  Jak na ironię – broniłem tam w dwóch postach blog przed jak to Pan ich określa „prowokatorami”.
  Więcej, po wpisaniu w „gógla” takiej frazy do wyszukiwania ->
  filipoza site:grypa666.wordpress.com
  Generalnie w przeciwieństwie do Pana na pewno nie przepadam za chwaleniem się.
  O moich poglądach można dowiedzieć się więcej tutaj
  -> http://prawda2.info/search.php?search_author=filipoza
  Z okolic tego
  http://prawda2.info/viewtopic.php?p=120217&highlight=#120217
  postu dowie się Pan, że bronię tego co robicie ale krytykuję za metody – jak, z resztą, napisałem to wyżej.
  Cytatu o Leninie używam często tam gdzie ludzie nie potrafią dyskutować a zamiast tego zazwyczaj obrzucają innych wyzwiskami. Jest to ich główna metoda. Z doświadczenia wiem, że nie przynosi to dobrych efektów. Odkąd zadomowił się Pan na tym blogu przestałem go regularnie czytać i myślę, że nie jestem jedynym. Forma jaką się Pan posługuje jest odrzucająca – obrażanie innych, epitety, skróty myślowe godne dziennikarzy TVN-u.
  Przykładów podawać, myślę, że nie muszę – jaki jest koń każdy widzi. Jak uda znaleźć mi się więcej czasu to wynotuję.
  Idąc dalej w opisywaniu metod – przypomina mi Pan mojego ojca, który uważa, że posiadł monopol na poprawne widzenie rzeczywistości – każdy inny prezentujący swoje własne poglądy jest: agentem, prowokatorem, cymbałem, nieukiem, debilem itp. – generalnie kimś z kim nie warto rozmawiać ewentualnie należy go zniszczyć. Tutaj kończy się dyskusja (właściwie – nie może się nawet zacząć) a zaczyna się komunizm, faszyzm i tym podobne zamordyzmy.
  Nie chcę uogólniać ani obrażać całego starszego pokolenia ale jak spojrzymy na taki ciąg: Pani Brydak, Pan premier Kaczyński, Pani Senyszyn, Pan Bein – to niezależnie od tego jaką opcję prezentują, wspólną ich cechą jest brak poważnego traktowania dyskutantów. Są tak wsłuchani w samych siebie, są tak zajadli, że osobiście bałbym się takim ludziom przekazywać jakąkolwiek władzę. Co gorsza – nie rozumieją dlaczego ludzie się od nich odwracają, dlaczego, paradoksalnie, efekty są odwrotne od zamierzeń.
  Mam wrażenie, że jest to, w jakiejś mierze, nasza polska specjalność. Socjologowie nazywają to niskim kapitałem społecznym. Dalej to jest już tylko Rosja, Korea Północna, Chiny i tym podobne.
  Tak czy siak – wyrazy szacunku dla Pana, Panie Piotrze za podniesienie rękawicy – obstawiałem w jakichś 40%-ach, że Pan mój post skasuje.
  Pozdrawiam tymczasem,
  Filipoza

 39. Filipoza said

  Jeszcze raz przepraszam wszystkich za powielone posty.
  Coś złego dzieje się z blogiem – pytanie tylko jaka jest natura tych problemów?
  Oby tylko techniczna 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s