Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Stan wyjatkowy Obamy gwalci konstytucje – moze prowadzi do stanu wojennego

Posted by grypa666 w dniu 28/10/2009

Stan wyjatkowy Obamy gwalci konstytucje – moze prowadzi do stanu wojennego, Kurt Nimmo 26.10.2009, przeklad i skrot Piotr Bein
http://www.infowars.com/obamas-national-emergency-violates-the-constitution/

Drew Zahn w WorldNetDaily kwestionuje stwierdzenie przez Infowars, ze deklaracja stanu wyjatkowego przez Obame znaczy stan wojenny: „Artykul Kurta Nimmo na  Infowars posuwa obawy o krok dalej, zastanawiajac sie, czy deklaracja przez Bialy Dom uaktywnia niektore srodki Prawa o Zagrozeniach Kraju (National Emergencies Act, NEA)”, pisze Zahn. “Lecz nawet gdyby rzeczywiscie istnial spisek wymanipulowania straszaka wirusem H1N1 na dalekoidaca ekspansje wladzy federalnej, dzisiejszy „stan zagrozenia kraju” jest daleko od stanu wojennego”.

Tylko narod Amerykanski przez swych Kongresmenow moga deklarowac stan wyjatkowy. Zahn pisze ze prawa przyjete droga deklaracji stanu wyjatkowego jedynie toruja administracyjna droge dla zalatwiania platnosci ubzepieczenia zdrowia (Medicare) i ze cytowane w deklaracji Obamy zapisy NEA ograniczaja wladze administracji. Sekcja 301 tego prawa zabrania wladzy wykonawczej obejmowac jakakolwiek wladze wg National Emergencies Act, za wyjatkiem wladzy wymienionej w deklaracji stanu wyjatkowego, odnosnie ubezpieczen Medicare i Medicaid, rozporzadzen o prywatnosci (HIPAA) i in. biurokratycznych funkcji departamentu zdrowia i opieki spolecznej (HSS).

Infowars zauwazyl, ze „stan wyjatkowy” Obamy wyglada na probe zastraszenia ludzi do spedu na szczepienia. Jednak NEA jest sladowa wiekszego systemu zaplanowanego specjalnie do wdrozenia stanu wojennego. Art. 1, sekcja 9 NEA zezwala wladzy wykonawczej na zawieszenie prawa nietykalnosci osobistej (habeas corpus) i nadaje specjalne uprawnienia wladzy wykonawczej w czasie krajowego stanu zagrozenia, co zagraza wolnosciom osobistym Amerykanow, bez wzgledu na zapisy w sekcji 301. Zawieszenie habeas corpus kloci sie z Konstytucja USA, podobnie jak stan wyjatkowy bez zgody Kongresu. Konstytucja mowi: „Przywileju Habeas Corpus nie wolno zawiesic, poza przypadkami buntu lub inwazji, kiedy bezpieczenstwo publiczne moze tego wymagac”. Moznaby przekonywac, ze Obama powoluje sie na Konstytucje dla „bezpieczenstwa publicznego”, ale tylko do momentu zbadania faktow — „pandemia” H1N1 nie zagraza bezpieczenstwu wiekszosci Amerykanow. H1N1 jest daleko mniej smiertelna od grypy sezonowej. Kiedy ostatnim razem prezydent USA oglosil stan wyjatkowy z powodu grypy sezonowej?

Bez wzgledu na preteskt, stan wyjatkowy pozwala Obamie na kilka rzeczy. Wg specjalisty od rzadu federalnego w Uslugach Badawczych Kongresu (Congressional Research Service, CRS) Biblioteki Kongresowej, dra Harolda Relyea’a, “kiedy prezydent formalnie oglasza zagrozenie narodu, moze konfiskowac wlasnosc, organizowac i kontrolowac srodki produkcji, konfiskowac towar, wysylac sily wojskowe za granice, wprowadzic stan wojenny, przejac i kontrolowaac wszelki transport i komuniukacje, rozporzadzac dzialaniem przedsiewziec prywatnych, ograniczyc podroze i w rozmaity sposob kontrolowac zycie obywateli USA”. Jednak stan Obamy jest wtorny, bo USA jest w stanie zagrozenia od 14.09.2001. Bush rozszerzyl to „zagrozenie”  (z powody lipnego zagrozenia terrorem) 28.08.2008. […] 10.09.2009 Obama ponownie wprowadzil krajowy stan wyjatkowy. Jak odnotowalo Infowars.com na ub. koniec tygodnia, tylko zostaje ogloszone zagrozenie narodowe, prezydent ma pelna wladze zastapienia Kongresu i Konstytucji na mocy prawa Johna Warnera z 2007 roku, zatwierdzone przez Kongres i z moca prawna od 17.10.2006. Prawo Warnera rozszerza wladze prezydenta podczas zagrozen narodu, szczegolnie sekcja 1076.

Deklaracja zagrozenia kraju przez Obame — bez wzgledu na jej nacisk na biurokratyczne funkcje HHS i Medicare — to po prostu nastepny przyklad jak wladza wykonawcza dziala jako dyktatura. Deklaracje trzeba rozwazyc w szerszym kontekscie autorytarialnych praw i nakazow prezydenckich lamiacych tak litere jak i ducha prawa. Amerykanski Patriot Act pozwala na rewizje bez ostrzezenia, zbieranie informacji (medycznej, finansowej, a nawet bibliotecznej) bez pokazania prawdopodobnego powodu. […] Nakaz wykonawczy Executive Order 13438 pozwala prezydentowi  i sekretarzowi skarbu konfiskowac dobra „pewnych osob“, ktore oponuja inwazji i okupacji Iraku (pogwalcenie 1-szej, 4-tej i 5-tej Poprawki do Konstytucji USA).

Ww. prawo Warnera daje prezydentowi moc oglaszania stanu wojennego i objecia dowodztwa nad Gwardia Narodowa (National Guard) bez zatwierdeniq przez gubernatora. Wdrozony, prawo Warnera przekresliloby Konstytucje, Karte Praw Stanow Zjednoczonych Ameryki (Bill of Rights) i zakaz uzycia wojsk do spraw wewnetrznych USA (Posse Comitatus). Dyrektywy prezydenckie NSPD 51 i HSPD 20 dot. bezpieczenstwa panstwowego )National Security) i bepieczenstwa wewn. (Homeland Security) pozwalaja prezydentowi  oglaszac „zagrozenie narodowe” z jakiegokolwiek powodu bez zgody Kongresu. Dyrektywy doprowadzilyby do zawieszenia konstytucyjnego rzadu i militaryzacji sprawiedliwosci i egzekwowania prawa. NSPD 51 zastepuje NAE i prypuszczalny nadzor przez Kongres. Wdrozone dyrektywy przekreslaja Konstytucje.   Prawo o Uzyciu Wojska depcze habeas corpus i pozwala rzadowi zatrzymac kazdego (rowniez obywatela USA) deklarujac go walczacym po stronie wroga; pozwala torturowac i daje immunitet wojsku i wywiadowi, lecz gwalci 6-ta i 4-ta Poprawke do Konstytucji, art. 1 sekcje 9 klauzle 2 (o habeas corpus) Kosntytucji oraz Konwencje Genewska. Wreszcie, stare prawo FISA (Foreign Intelligence and Surveillance Act) pozwala administracji Obamy szpiegowac Amerykanow bez zgody sadu;  daje lipny i bezsensowny  proces sadowego przegladu, tajnych procedur i bewartosciowego raportowania Kongresowi.

„Zagrozenie narodowe” Obamy odpowiada na pandemie, ktora nie jest niczym innym niz nastepnym przykladem wladzy wykonawczej Bialego Domu zelowo lamiacej Konstytucje. Nie ma znaczenia, czy szczegoly tzw. deklaracji zagrozenia dotycza biurokratycznych dzialan rzadu. To jest pogwalcenie zasad, ktore ojcowie Stanow Zjednoczonych mieli na mysli, gdy zakladali nasza (obecnie skazana wlasciwie na smierc) republike konstytucyjna.

Jedynie Amerykanie moga oglosic zagrozenie narodu, poprzez swych Kongresmenow.

Komentarzy 126 do “Stan wyjatkowy Obamy gwalci konstytucje – moze prowadzi do stanu wojennego”

 1. gruz said

  niech spieprzają 😀
  cześć,przybyłem tutaj ponownie 🙂
  co tam z tymi szczepionkami?
  od 3 miesięcy o tym nawijacie hehe,no cóż powiem tak:nawet jeśli do czegoś takiego dojdzie to źle tak naprawdę wyjdą na tym tylko ci którzy doprowadzą do tych szczepień 😀

  • p said

   a toś prawdę rzekł – najlepsze jest to, że oni już wiedzą, że nie uda im się to tak łatwo jak planowali i teraz przeciągają, odwlekają – bo nie wiedzą co zrobić! 🙂

   • ALFA said

    Zobaczysz że wiedzą co zrobić zaszczepią parę osób szczepionką z ptasią grypą lub hiszpanką bo przy tym kombinowali i zaraza się rozniesie powtórzy się rok 1918

   • ALFA said

    lekarz mówi szczepionka na świńską grypę będzie przyczyną 60000 ofiar śmiertelnych
    w samej Francji

   • Jerzy said

    Strach ma wielkie oczy 😉 .
    Po mojemu, to nie jest to wcale takie łatwe.
    „Don’t worry, take action instead”.

   • mkecram said

    spokojnie myslisz, że oni sa tak głupi? To ma tak wyglądać, że my mamy myśleć inaczej, że im nie wychodzi itd. To wszystko jest ukartowane od A do Z z nawet małymi szczegółami. Nie wierze, że coś im nie pójdzie po ich myśli

  • bingo said

   Oprocz grypy sa dziesiatki innych niebezpiecznych rzeczy http://www.zbawienie.com/

  • allseiingeye said

   Nawet Eminem wie co jest grane

 2. rtr said

  Kiedyś Amerykanie po wojnie oglądali obozy w Niemczech a teraz będą je „zwiedzać” u siebie. Bilet w jedną stronę, gotowe fema camps już czekają, kto będzie i kiedy je zwiedzał? czy będzie jeszcze komu?

 3. rtr said

  Spokojnie z tym internetem, trwają prace nad całkowicie niezależnym medium informatycznym i nic im do tego. Z oczywistych względów nie podaję żadnych szczegółów ale będziemy ten system wdrażać nie wcześniej jak w II połowie 2010 r. System będzie miał potężne wsparcie tak więc spox 🙂

  • p said

   informuj informuj o postępach 🙂 jeden z lepszych pomysłów 🙂

  • iu said

   Zgadza się, nie jest to nowinka w światku teleinformatycznym (bo nie może coś powstać z dnia na dzień, musi być przygotowane, wyprodukowane, wdrożone, serwisowane)
   ale dla zwykłych ludzi jak najbardziej świeżutka sprawa.

   Już na samym początku wsparcie ponad 300 firm informatycznych.

   Przewiduję jednak już na sam początek infrastrukturalne problemy z punktami styku metropolitalnymi i tu jest jak na razie słaby punkt przyszłego systemu ale czego nie da się zrobić.

   Na koniec 2010 r. powinien być już gotowy hardware, to bardzo duży tort więc chętnych będzie wielu, już jest 🙂
   O szczegółach dopiero jak już wróbel będzie w ręku, na razie kanarek na dachu. Trzeba czekać…

   • Filipoza said

    Nie… normalnie nie mogę…
    Kontrolują 90% zasobów finansowych na świecie i w tym interesie nie mają swoich udziałów?
    Rozbrajające złudzenia…

   • hjk said

    jedyna mozliwość to napisac jakis programik ktory by łaczył w siec laptopy i jakies quasi stacje bazowe miedzy miastami i skupiskami ludzi, oprzec się na CB?
    Jak ma być skuteczne, musi byc niezależne i bazujące na tym co jest

   • hjk said

    aha i ew. wykorzystywał komórki niezaleznie od „oficjalnych” stacji bazowych…

 4. grypunia said

  Jak na razie w Polsce nie ma zadnych danych by byly obowiazkowe szczepienia. To wszystko raczej panika

  • ms said

   „Jak na razie w Polsce nie ma zadnych danych by byly obowiazkowe szczepienia. To wszystko raczej panika”

   Jeśli tak uważasz bardzo proszę w takim razie o Twą opinię po skrupulatnych przeczytaniu tych oto wszystkich dokumentów, zaznaczam iż samo „przejrzenie” pobierzne nie wystarczy. Dokumenty są pisane językiem urzędowym – przemycają jednak wiele informacji o tym czy będzie „obowiązek szczepień”… – można dowiedzieć się także wiele na temat funkcjonowania państwa przy alercie pandemicznym oraz o wszystkich zmianach i przygotowaniach które mają obecnie miejsce (ponieważ ogłoszono już pandemie stopnia 6). Ciekawostką którą można wyczytać jest także to iż z dokumentu z 2007 mówi się jasno iż „pandemia” jest „oczekiwana”.
   Zapraszam do przeczytania:

   * POLSKI PLAN PANDEMICZNY – Zadania realizowane w okresach alarmu pandemicznego i pandemicznym podziale na wykonawców
   ( http://www.scribd.com/doc/20757498/POLSKI-PLAN-PANDEMICZNY )

   * STRATEGIA ORGANIZACJI ORGANIZACJI OPIEKI MEDYCZNEJ PODCZAS PANDEMII GRYPY – 2007
   ( http://www.scribd.com/doc/20757910/STRATEGIA-ORGANIZACJI-ORGANIZACJI-OPIEKI-MEDYCZNEJ-PODCZAS-PANDEMII-GRYPY-2007 )

   * Wojewódzki Plan Działania na wypadek wystąpienia epidemii – KIELCE, MAJ 2009
   ( http://www.scribd.com/doc/20757652/Wojewodzki-Plan-Dzia%C5%82ania-na-wypadek-wyst%C4%85pienia-epidemii-KIELCE-MAJ-2009 )

   Kolejną ciekawą rzeczą jest to iż według obowiązującej ustawy o zwalczaniu chorób zakaźnych, przymusowej kwarantanie, izolacji (w niektórych przypadkach istnieje także możliwość trzymania potencjalnie chorego do 24h, z unieruchomieniem), podaniu leków czy szczepionek – może zostać poddany każdy u którego choćby istnieje podjerzenie choroby zakaźnej do których to świńska grypa jest zaliczana.

   A czym jest „sytucja kryzysowa”…?
   Oczywiście wspomnieć należy także, że Minister Sił Zbrojnych jest decyzyjny jeśli chodzi o:
   „plan użycia oddziałów i pododdziałów sił zbrojnych RP w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych”, a dokładnie chodzi o załącznik nr. 9 do tegoż planu.

 5. kasia said

  • MARS said

   Absolutna rewelacja!!! Nie ważne co ktoś myśli na temat takich akcji i tego filmiku . Nikt nie ma monopolu na PRAWDĘ. PRAWDA ma monopol sama na siebie!!! Chwała Bogu!!! Nie bójmy się prawdy 🙂

  • Zapsa said

   Polski odpowiednik:

   Super!

 6. Internut said

  Nikt nie zamknie internetu bo niby jak? Na klucz czy zamek blyskawiczny?

  Za to mozemy byc podgladani.

 7. Adam. said

  Zastanawiam się od pewnego czasu dlaczego jeszcze nie ma „propagandy” antyszczepionkowej na niezwykle popularnym serwisie demotywatory.pl ? Oglądalność mają ogromną, cenzury z tego co widzę na razie tam nie ma. A zrobienie jakiegoś inteligentnego demota zajmuje dużo mniej czasu i energii niż np. rozdawanie ulotek (co oczywiście też popieram, staram się tylko podać inne możliwości dotarcia do szerokiego grona odbiorców.). Może mi ktoś odpowiedzieć ?

  • Jerzy said

   A to dlatego nie ma, że jak tam byłeś, to tam takiego wątku nie otworzyłeś 😦 .

   Jest taka anegdota: Pobożny Żyd wyrzuca Panu Bogu codziennie przy porannej modlitwie, że tyle czasu a on nic nie wygrał na loterii i nadal jest biedny.

   Wreszcie pewnego dnia Niebiosa się rozwarły i Pan Bóg przemówił:

   „Mosze, daj mi szansę! Kup los!”

 8. Wojwit said

  Do autorów:

  A co się dziwią, że murzyn gwałci?
  Co to, w Stanach nie były, a?
  A że konstytucję?
  Cóz w tym dziwnego, w końcu słowo konstytucja jest rodzaju żeńskiego.
  Przynajmniej nie jest zboczeńcem.
  Jeden plus na tyle minusów…

 9. Wojwit said

  Aneks do tematu: Codex Alimentarius (piosenka na znaną meksykańska melodię, do której nasi dziadowie ułożyli już kiedyś, za niemiecko-sowieckiej pierwszej okupacji, tekst)

  1.Na dworze jest mrok,
  W pociągu jest tłok
  “Mumijna” to wszak normalka;
  Ona gruba jak wół
  Szpion obiął ją w pół
  Pod paltem ziołowa mieszanka…

  ref.: Bo mamy “mumię”
  i Codex Alimentarius
  Kto żre to co w sklepie
  Z dnia na dzień mu “lepiej”
  I w mózg mu okowy wrastają…

  2.Z kieszeni pac, pac
  Rumianek i szczaw
  Garść mięty i dwie wiechcie skrzypu
  Zza pzuchy lawenda
  Gdzieś krwawnik się szwenda
  Na przekór “mumijnym” bandytom.

  3.Gdy on się przekona,
  Co tam wiezie ona,
  To do ABW zaraz dzwoni;
  Kobitę wsadzają,
  Skąd ma to, pytają,
  Zielarstwo jest wszak zakazane!

  4.Zarobić, że chciała,
  Odsiadkę dostała
  Gdzieś w Stanach w obozie FEMA…
  Bo “mumia kochana”
  Ją “unym” wydała
  I niet niet już nie ma probliema…

  • ALFA said

   Bardzo dobre hymn codexu uczyć się wszyscy w tramwaju,autobusie śpiewać może dotrze do innych

  • Stanisław said

   Super przeróbka wojennej piosenki – wato ten tekst rozesłać do znajomych razem z ulotką na temat szkodliwości szczepień na tak zwaną świńską grypę.

 10. soband1 said

  nie jestem pewien ale stawiam hipoteze ze wprowadzenie stanu wyjatkowego nie jest bezposredni zwiazane z grypa vide dyskusyjna depopulacja(czego nie mozna do konca wykluczyc) ale raczej z tym ze przy panice grypy to wiadomo firmy farmaceutyczne zarobia miliardy ale wedlug mnie oze to byc plan mozliwosci interwencji i wsadzania ludzi do obozow w momencie prawdziwych niepokojow spolecznych ktore w ciagu 2-3 lat jak mniemam beda mialy miejsce w ameryce ktora jest juz bankrutem,a miejsc pracy bedzie caly czas ubywac i pojawi sie byc mze nawet hiperinflacja!!taka katastrofa w ameryce pociagnie za soba na pewno zachodni swiat a w dalszej konsekwencji caly glob co moze skonczyc sie konfliktem globalnym!pozdrawiam!

 11. Aśka said

  Zobaczcie jaka jest nasza moc! Przeanalizujcie jak zachował się pierwszy tłum gapiów i drugi tłum. Nie możemy się bać! Oni na tę agresję i gwałcenie naszych praw, mogą sobie pozwolić, tylko dlatego że się boimy.

 12. allseiingeye said

  Uwaga! Sławny aktor zmarł na świńską grypę!

 13. allseiingeye said

  http://e.smog.pl/s3111/4d15fc8b0002d9d44a2006d4

 14. ALFA said


  szkoda że nie ma napisów ale ten film jest z 2008 roku
  Wykład Dr.True Otta będącym ostrzeżeniem dotyczącego przekrętu z ptasią grypą, która celowo będzie rozprzestrzeniona przez szczepienia.Właśnie już wtedy ostrzegał Dr.True Otta spodziewał się grypy H1N1,a nie grypa H5N1.Miejmy nadzieję,że reszta z tych ostrzeżeń się nie spełni bo inaczej będzie przechlapane

  kto zna angielski posłucha i napisze o czym on jeszcze oszczegał

 15. ada said

  Ja mam pytanie odnośnie tego fragmentu:

  „Jak odnotowalo Infowars.com na ub. koniec tygodnia, tylko zostaje ogloszone zagrozenie narodowe, prezydent ma pelna wladze zastapienia Kongresu i Konstytucji na mocy prawa Johna Warnera z 2007 roku, zatwierdzone przez Kongres i z moca prawna od 17.10.2006.”

  Jeśli prawo Johna Warnera pochodzi z 2007r, to jak może mieć moc prawną od 17.10.2006r, czy prawo w Stanach działa wstecz ?

 16. A said

  Mozecie mi wyjaśnić jedną rzecz. Wyglada na to że jeśli ludzie nie zechac sie szczepić to i tak elity znajdą sposób aby rozpętać epidemię świńskiej grypy.
  Skoro jest teoria że szczepionki zawierają żywego wirusa to znaczy, że że osoby zaszczepione sa potencjalnym zagrożeniem bo zarażają innych?

  • ALFA said

   Dobrze kumasz tak zaszczepieni szczepionką która może zawierać żywe wirusy być może H5N1 lub hiszpanki będą zarażać takie moje spostrzeżenie

   • A said

    Czyli tak naprawdę opór mija sie z celem. Na chwilę obecną już zaszczepiona spora populacja ludzi będzie zaraząc. DOdatkowo przyłapano koncerny na próbie wywołania pandemii w inny sposób (np przewożenie wirusów pociągiem, gdzie został on rozprzestrzeniony czy zanieczyszczanie innych szczepionek-baxter) Tak naprawdę to zaledwie dwa ujawnione przypadki- ciekawe ile jest nieujawnionych, bo jeśli dwa razy im się nie udało to pewnie kilkanaście razy się udało. Hmmm co jeszcze wymyślą..

   • Taka tam... said

    opor nigdy nie mija sie z celem dopoki jestesmy zywi…

 17. kasia said

  Dr Marc Girard, specjalista w zakresie działań niepożądanych leków i ekspert medyczny na zlecenie francuskich sądów, powiedział w telewizji francuskiej, że szczepionka na świńską grypę może spowodować 60.000 zgonów we Francji, zwłaszcza wśród ludzi młodych, kobiet ciężarnych i dzieci . Powiedział też, że ludzie którzy promują szczepionki na świńską grypę robią tak dlatego, że mają oni powiązania z firmami farmaceutycznymi. Problem ze szczepionkami na świńską grypę jest taki, że nie są one tylko „źle opracowane”, ale są „nie opracowane”, powiedział, dodając, że są one przygotowywane w warunkach zagrożenia zdrowia publicznego.

 18. Magda said

  dla przypomnienia:
  http://www.globalnaswiadomosc.com/przepowiedniaznikad.htm

 19. Rafałł said

  Taka prośba:

  Utworzyłem temat na kafeterii – http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4262991 – odpisujcie na niego, by więcej osób się dowiedziało o planach elity!!

 20. n said

  NWO: Unia Azjatycka postanowiona 27-10-2009

  Stało się ! Liderzy Państw Azjatyckich spotkali się w Tajlandii aby przedyskutować tworzenie Unii Azjatyckiej, która miała by funkcjonować na wzór Unii Europejskiej i jednocześnie miała by się stać jednym z najważniejszych filarów, nadchodzącego już nieuchronnie rządu światowego.

  Postanowiono, iż cala konstrukcja Unii powinna w pełni funkcjonować najpóźniej do roku 2015.

  Premier Japonii – Yukio Hatoyama powiedział, iż głównym celem Unii Azjatyckiej powinno być przewodzenie gospodarcze i być może nawet polityczne w świecie. Wychodzenie świata zachodniego z recesji mogło by zostać użyte jako motor napędowy dla wzrostu znaczenia Azji w świecie, powiedział Yukio Hatoyama.

  Tych, co nie do końca znają pewne fakty, odsyłamy do naszych wcześniejszych artykułów, pt: „Teorie Spiskowe – za czy przeciw ?” oraz „Teorie Spiskowe 2 – argumenty i fakty”.

  Spotkanie liderów ASEAN (Unii Południowo-Azjatyckiej)z szefami innych państw azjatyckich odbyło się w Cha-Am Beach Resort, na Filipinach

  Jednym z ważnych założeń tego spotkania, było ustanowienie gigantycznej strefy wolnego handlu w całej Azji, która miała by stworzyć warunki jeszcze szybszego wzrostu gospodarczego Azji oraz stworzenia silnej konkurencji dla „starego świata”. W Unii mogły by się tez znaleźć takie państwa jak Nowa Zelandia i Australia. Odrębnie dyskutowano możliwość stworzenia specjalnego układu z USA, w którym kraj ten miał by poważne przywileje.
  Debata liderów azjatyckich w Cha-Am Beach Resort spotkała się z bardzo ostra reakcją demonstrantów. Z tego powodu na miejsce skierowano ponad 18 tysięcy policjantów i żołnierzy, a drugie 18 tysięcy trzyma się, rozlokowanych położonym niedaleko resortu Bangkoku, w ciągłym pogotowi.
  http://www.globalnaswiadomosc.com/azjaunia.htm

  źródło: news.bbc.co.uk

  • cavaderous said

   słowo „unia” kojarzyć się nam powinno z nieodpartym dążeniem do przeszłości…przeszłości opartej na tanim niewolnictwu , wojnie i biedzie oraz na utraty państwowości i kultury odmienności…zaprogramowany „robot” zwany człowiekiem będzie żył na zlecenie „rasy panów” korzystając z przywileju bycia „numerem fiskalnym”…kupowanie niewolnika lub sprzedawanie będzie uzależnione od stanu licznika na „kasie” w zależności od popytu lub podaży na dane „produkty”…wszystkie „numery fiskalne” mają stać się jednym takim samym ,by nie był tylko innym tj.różnym , gdyż niebezpieczeństwo „oświecenia” moze spowodować utrate „snu wiecznego” … niekończącego się koszmaru…

   pozdro

 21. Brenda said

  Mieszkam na prowincji Niemiec. Jest po 17-tej i pryskaja na beszczelnego! Slonce juz zachodzi, chmury troche sie rozeszly i widac na blekicie smugi, samoloty dosc na niskiej wysokosci jak rozpylaja. Bedac w domu ok. 16 uslyszalam jak samolot odrzutowy przelatuje nisko w okolicy. Teraz widac szeroki pas tuz nad moim domem. W nocy tez slychac jak samoloty nisko lataja i odrozniam to, bo mieszkam na odludziu, inne dzwieki tu nie dochodza w dzien i w nocy.

  • cavaderous said

   latają coraz niżej , ponieważ słonce na jesieni oraz w zimie schodzi niżej niż w lecie…poza tym też mam nad sobą rozpylanie…robione jest to już niemal codziennie…

 22. Piotrek said

  Niestety, nie dało rady. Przyjąłem tą szczepionkę. Zapytałem o skutki uboczne, to powiedziała mi, że zły nastrój jedynie haha Natomiast jak tylko wyszedłem z przychodni po prostu ciężko to opisać, ale ‚czuję prawą łydkę’. Znaczy, nie że mi drętwieje, tylko po prostu czuję że ją mam o tak mogę powiedzieć. Bardzo ciekawe, co w niej było.

  • elka said

   Piotrek, skąd jesteś, że dałeś się zaszczepić??

  • wojtek said

   ;((((

  • Jerzy said

   Na zwykłą grypę, sezonową, czy na „świńską”?

  • Brenda said

   No ,ale nie na swinska tylko na tezec, tak?

  • Vebriq said

   nie rozumiem cię-jesteś samobójcą?wariatem?

  • p said

   Ludzie! Weźcie przestańcie chłopaka atakować!
   Szczepienia przeciw tężcowi czy błonnicy to nie szczepionki na A/H1N1 !
   Spokojnie!

   Te preparaty mają trochę dłuższy okres testów, wiadomo żadne nie są dobre, ale niech na przyszłość już się nie daje szczepić i tyle.
   Bo w następnej kolejności już może być „felerna” szczepionka na świńską grypę i co wtedy…?

   Jeśli chcesz sprawdzić co w niej było, sprawdź jej nazwę, lub weź ulotkę – tam powinno pisać (oczywiście w necie znajdziejsz tlumaczenia z łaciny, o ile w niej będzie skład napisany)

 23. wojtek said

  czy może ktoś to skomentować?

  • Taka tam... said

   to srebro sie tak fajnie rownomiernie na skorze rozprowadza? cos podobnego… a jesli naprawde to jest spowodowane tym srebrem, to niezle musial sie tego nawpieprzac 😉

   niech CNN zapoda jakis dokument o aspartamie na przyklad albo innych swinstwach, a nie takie tam medialne kolorowe dokumenty o niebieskich ludziach.

  • Atena7777 said

   Agryria jest chorobą podobno nie groźną, która powoduje tylko zabarwienie skóry. Trudno się odnieść do tego przypadku bo przecież tysiące ludzi czy miliony stosują srebro koloidalne a przecież nie spotykamy takich smerfów na co dzień.
   Polecam stronę: http://www.vibronika.eu/ i wejść na link „Generator srebra koloidalnego” gdzie ten pan pod koniec swojego artykułu pisze tak: Mam nadzieję iż udało mi się podać informacje które pozwolą każdemu na podjęcie własnej decyzji co do ilości stosowanego koloidu. Ja w razie choroby / stosując zapper Becka piję najczęściej 1 do 1,5 szklanek koloidu o stężeniu ok. 5 ppm dziennie, w 3 – 5 dawkach. (waga ciała lekko średnia). Wypijam rocznie dziesiątki szklanek. Zmiany w zabarwieniu cery nie zaobserwowałem :).
   Warto poczytać również inne materiały z powyższej strony, o świńskiej grypie też pisze……………ten pan ma duże doświadczenia w stosowaniu srebra, zapperów, aktywnego tlenu itd.

  • p said

   No błagam was! Ja profilaktycznie biorę łyżkę, a przy zappingu ok. 1/2 szklanki – ten Pan pija tego duuuużooo, ale najwyraźniej kolor skóry mu nie bardzo przeszkadza – za to samopoczucie chyba ma dobre!

 24. Foili said

  Tak będziecie wyglądać jak będziecie korzystać z rad zamieszczonych przez pacjentów szpitali psychiatrycznych.

  Jeśli ktoś wierzy w to, że Obama, Miedwiediew i inni mają plan zabicia kilku miliardów osób to jest STUKNIĘTY!

  • elka said

   Przecież NIKT cię nie zmusza, żebyś w to wierzył.

  • iu said

   Za bardzo się nie wysiliłeś /aś. Powodzenia! w nowym kołchozie n.w.o ale beze mnie 🙂

  • cavaderous said

   a tak jak ty to wygląda tylko sapiens ignorantus pospolitus

  • kasia said

   Najlepiej sie zaszczep i na ta strone juz nie wchodz.

  • Vebriq said

   o planach panów Obamy,Miedwiediewa et consortes nic nie wiem,ale wiem o sobie,że jestem wrogiem przymusu i totalitaryzmu,to każe mi się sprzeciwiać pomysłom szczepienia ludzi nie testowanymi substancjami-i tyle
   teorie spisków nie mają tu nic do rzeczy-po prostu chcę bronić wolności

  • Zapsa said

   Dobrze że się określiłeś, twoje zdanie jest dla nas bezcenne. buahahahahaha

 25. ALFA said

  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9557

  przeglądajcie w linku jest ciężka prawda prawda o wojnie w Iraku
  o deformacjach wywołanych bronią uranową,o pedofilskich zachowaniach żołnierzy,mordowaniu bezbronnych ludzi o korupcji i o całym tym kurewskim kłamstwie

 26. Piotrek said

  Oj tam, nie panikujcie znowu, szczepionki przeciwko świńskiej grypie nigdy nie wezmę, to bank, ale przeciw tężcowi i błonnicy to nie jest nic strasznego, tyle już szczepionek miałem, jedna w tą czy w tą nie zrobi różnicy, tym bardziej że to było już ostatnie szczepienie w moim życiu. Koniec kropka. Mój ojciec nie wie o tej sprawie ze świńską gtrypą, ale spytałem się go co by zrobił gdyby była taka szczepionka, to odpowiedział mi że takiej szczepionki nie należy brać. Także swój rozum ma, i to najważniejsze. Starości i tak nie dożyję (więc żadna szczepionka nie zdąży się na mnie zemścić), bo będą już czipy przedtem (biblijny znak bestii) i koniec świata. A teraz takie pytanie skromne. Czy można jakoś ‚odczynić’ wszystkie szczepienia swojego życia?? 😛 Mimo wszystko trochę mi szkoda, bo nie wiem czy tam była rtęć, a nie zapytałem lekarki bo bałem się że uzna mnie za jakiegoś pomylonego :/ Bardzo ciężko żyć w takim stanie zawieszenia, gdzie nie wiadomo już w co wierzyć, a w co nie wierzyć.

  • wojtek said

   tak….

   to poczytaj

   http://szczepienia.prv.pl/strona8.html

   • Vebriq said

    to jest szataństwo! odczuwam potrzebę zrobienia czegoś przeciw temu

  • Taka tam... said

   sam panikujesz i sobie zaprzeczasz. dales sie zaszczepic to teraz musisz poniesc konsekwencje. 😦

   poki co jeszcze mamy wolny wybor. i taka jaka decyzje podejmiesz, takie konsekwencje przyjdzie ci poniesc. Pisales ze masz 18 lat a wiec wolno bylo tobie decydowac o tym czy ktos ci cos wstrzyknie czy nie (btw… pozwolic sobie cos wstrzyknac bez informacji o skladzie itd, bez zadawania pytan… no comments)… teraz to juz za pozno na refleksje, moze nastepnym razem podejmiesz inna decyzje. oby nie bylo za pozno. 😉

  • Adam said

   to co teraz robisz, to jest mechanizm psychologiczny, który polega na przekonywnaniu wszystkich dookoła i PRZEDE WSZYSTKIM SIEBIE, i to przekonywaniu na siłę, że fakt, że dałeś sobie wkuć igłę w tyłek czy ramię jak ubezwłasnowolniony pajacyk nie jest niczym złym, dało sie przeżyć itp. Robisz to tylko po to żeby poczuć się lepiej, bo zachowałeś się niezgodnie z samym sobą (odczuwasz dysonans- bo nie chciales sie zaszczepic) Zostałeś przymuszony, wymięlkeś, zachopwałeś się jak posłuszna owieczka. Cielak. I nie p****ol teraz takich tekstów „oj nie panikujcie znowu” bo nie kto inny wczoraj panikował, jak Ty.

   Mam Ci przypomnieć Twoje wczorajsze posty, pełne paniki?

   KIEDY ZDASZ SOBIE SPRAWĘ ZE JAK MASZ JUŻ 18 LAT TO NIE JESTEŚ SYNECZKIEM TATUSIA I MAMUSI TYLKO DOROSŁYM CZŁOWIEKIEM, ODPOWIEDZIALNYM ZA SWOJE ŻYCIE a MAMUSIA I TATUŚ NIE MAJĄ NIC DO TEGO? Tym bardziej żadna pielęgniarka czy inny przedstawiciel systemu.

   • Adam said

    z góry przepraszam za ostrość mojego komentarza- ale znam sprawę że tak powiem z „autopsji” i też miałem kiedyś podobnie, dlatego napisałem tak ostro. Jednak podniosłem się i nie popełniam takich błędów więcej. Nie daję sterować sobą innym ludziom. I tego wszystkim życzę. Tobie Piotrku również. To jest trudne, każdego dnia trzeba podejmować walkę. Walkę o niezależność.

  • zyta said

   Piotrek, a jakbys sie zaparl nogami o framuge drzwi, to myslisz, ze rodzice zatluklinby cie?
   Watpie, zeby zaciagneli cie powrozami czy czym do szczepienia.
   Chlopaku, jakie ty bedziesz mial zycie z tak slaba wola (i wygodnictwem -nie narazac sie nikomu)?

  • Zapsa said

   Ja tutaj wczoraj czy przedwczoraj czytałam spanikowane posty, i wiesz co? To Ty je napisałeś 🙂
   Określ się jakoś, bo widać, że jesteś bardzo zagubiony.

 27. Piotrek said

  No mówiłem przed szczepieniem ojcowi że są wykorzystywane te komórki dzieci z aborcji, ale mnie wyśmiał. Ja w ogóle przecieram oczy ze zdumienia na wiele tutaj informacji, bo to wszystko nie mieści mi się aż w głowie, no ale co zrobić 😦 Na samą myśl, że mogę mieć teraz w sobie jakieś komórki zabitego dziecka przechodzą mnie ciary. Nie no chyba się zaraz powieszę :/ ;( Dlaczego społeczeństwo nic nie wie, przecież to jest obrzydliwe co się wyprawia ;(

  • ALFA said

   Pokaż materiały co na pocztę ci wysłałam mam nadzieję że nie są ciemni co się dzieje niech czytają zainteresują się co się dzieje my wiemy ale widać twoich rodziców nic nie obchodzi obudzą się ale będzie za póżno jak zaczną chorować od tego co jedzą czym nas faszeruję jesz kurczaki to poszukaj czym karmią jaką paszę dostają,a może paróweczki też jedzą zrób im na kolację i powiedz smacznego

  • Atena7777 said

   To się chłopcze ciesz, że się tego wszystkiego dowiadujesz jak masz 18 lat bo ja dopiero otworzyłam oczy jak dziecko po szczepieniach zaczęło mi chorować, a miałam prawie 30 lat więc Ty już bardziej wyedukowany będziesz i będziesz mógł ochronić swoje przyszłe dziecko przed tym trującym koktajlem……………….ja w przeciwieństwie do mojego dziecka nie byłam szczepiona na większość chorób bo moja mama już wtedy zorientowała się jaki to jest syf, wspominała mi o tym kiedyś, ale ja jakoś sobie tego w głowie nie zakodowałam, bo przecież myślałam, że to jest dla dobra dzieci, ale się GRUBO POMYLIŁAM, teraz już inaczej patrzę na to wszystko……………………
   I Adam to nie jest tak, że Piotrek skończył 18 lat i że jest pełnoletnim człowiekiem i może decydować o swoim losie, fakt może zrobić co chce, ale warto słuchać i brać pod uwagę to co mówi MAMUSIA czy TATUŚ, gdybmy wtedy posłuchała swojej „doświadczonej” MAMY to życie mojego synka potoczyło by się inaczej……………………….oczywiście nie zawsze doświadczeni przez życie czyli starsi muszą mieć rację, ale warto wysłuchać a potem tę wiedzę zweryfikować bo w końcu żyjemy w dobie internetu, a potem dopiero samemu podjąć decyzję!
   A jeżeli chodzi o tą rtęć to musiałbyś poszukać jakiegoś homeopaty, który robi chelatację. Nie wiem dokładnie na czym to polega, ale takie zabiegi polegają na tym, że ta substancja podawana czy wstrzykiwana łączy się z tą rtęcią bądź innymi metalami i wyciąga je z organizmu.
   Można też na allegro kupić takie tabletki chalatujące: http://www.allegro.pl/item792717211_edta_oral_chelate_doustna_chelatacja_500mg_100.html
   Wcześniej były też te dostępne: http://www.allegro.pl/item748005871_oral_chelate_doustna_chelatacja_wys_0zl.html

 28. bell said

  Panie Piotrze Bein, Czy zagląda pan na blog http://www.urbas.blog.onet.pl ? Są tam rozpatrywane sprawy w o wiele szerszym kontekście.

 29. Mateo said

  Ludzie ja proponuje zacząć od jednego bardzo ważnego kroku.
  Poprostu z dnia na dzień wyłączcie telewizory, a ogólnie to się ich pozbądźcie. Zobaczymy jak władzy szczęki poopadają. Ja telewizora się pozbyłem 5 lat temu i jestem dużo zdrowszy. Tak wogóle to pokija komu to pudło. Przecież to jest właśnie ich maszynka do prania Wam mózgów. Kto jest na tyle odważny i ma silną wolę aby się pozbyć mediów??? Trzeba zacząć od zmian w swoim własnym otoczeniu. Więc na początek pozbywamy się Telewizora, zestawów satelitarnych i cyfrówki po co komu to???
  Przecież tam i tak jest zakłamanie i fałsz a jeszcze do tego działa na Was podprogowo. Chcecie pokazać władzy wała to pozbyć się gratów. Zacznijcie więcej czytać i chodzić na spacery po lesie, więcej rozmawiać z domownikami, więcej poświęcać czas dzieciom itp.

  Pozdrawiam

  • Jupik said

   Bez tv i radia jakieś 7-8 miesięcy – tylko necik – inny świat 🙂

  • Magda said

   Popieram,dodała bym jeszcze bojkot marketów,bo one właśnie wykańczają małe polskie firmy przy użyciu pieniędzy polskich klientów.

  • cavaderous said

   telewizor sam w sobie nie jest zły…zależy tylko jak jest wykorzystywany…można go wykorzystać również pozytywnie , bez prania sobie mózgu , a niektóre rzeczy można poznać , by wiedzieć jak ich unikać lub jak z nimi walczyć
   (tzw.rozpoznanie)…

   pozdro

   • p said

    ja mam TV, ale nie mam telewizji 😀 hehe! filmiki owszem – ale po co sieczką się karmić.

  • Brenda said

   Nie ogladam telewizorni od 2 lat i zyje zdrowiej. Wole na necie sama szukac informacji a nie siedziec biernie i lykac co podadza.

  • Pelagia said

   popieram, nie oglądam tv, tylko dvd, nie kupuje w marketach,tylko na polskich bazarach!!!

  • Zapsa said

   Ameryki nie odkryłeś raczej, ale dobrze, że poruszyłeś temat 🙂 JA jestem czarną owcą w rodzinie, bo każde święta spędzam w górach, z daleka od cywilizacji, a to dlatego, że moja rodzina preferuje święta przed telewizorem i za stołem pełnym tłustego żarcia. Ponieważ telewizor działa na mnie jak czerwona płachta na byka, uciekam od „rytułałów”. Nijak nie moga zrozumieć, że mnie wkurw bierze na samą myśl o tym.Cenię ludzi, którzy Święta przeżywają duchowo, spędzają czas z rodzinami,odwiedzają po to,żeby się soba nacieszyć.Ale gapienie się w tv? Rzygi.Wychowano mnie świętami rodzinnymi, nie telewizyjnymi, więc teraz teściowie mają ze mną problem 🙂
   W te Święta – Tatry Zachodnie.

 30. Mateo said

  Proponuje zacząć rewolucje od takich prostych rzeczy… Niby takie proste, a jaki potężny efekt przecież bez widzów te ich koncerny medialne poupadaja bo kto to będzie oglądał te bzdety!!!!! jak to padnie to i padną następne. Wszystko pójdzie jak w dominie. Jeśli ja i pewnie inne osoby mogą przestac gapić się w pudełka to każdy może czy to jakiś problem??? Następnie zbojktoujmy ta cała kolorową bzdurną prasę i mainstreamowe gazety. Wystarczy, że przestaniemy to kupować mniej papieru i śmieci. Następnie przestańmy kupować produkty okreslonych firm. Proste nie tak sie robi rewolucje.
  Nikt nas do niczego nie zmusi, a te koncerny poleca na łeb na szyje… Mamy prawo wyboru. Od dzisiaj nie oglądamy durnej telewizji.

 31. Mateo said

  Najśmieszniejsze jest to, że ludzie lecą jak muchy do lepu kupują za ciężka kasę najnowsze telewizorki LCD, plasma itp. Płacą kasę za satelitę i dekodery. Sami płacą grube pieniądze na to żeby ich robiono w buca czy to nie jest żenujące??? Zastanówicie sie nad sobą co wy wogóle wyczyniacie??? Sami placicie za ogłupianie siebie??? Na Boga jak Wam nie wstyd!!!!! Proponuje każdemu porządnie się zastanowić nad sobą jeśli wogóle ktoś ma ochotę coś zmieniać. Myślę, że najpierw trzeba zacząć od samego siebie i swojego podwórka.
  Niech się każdy zastanowi i zapyta sam siebie „Co ja kurde ze sobą zrobiłem dlaczego daje się tak robić w buca???”

 32. Foili said

  Mateo jest kolejny przykładem ogłupiana przez tą stronę.

  Ja mam propozycję popełnijcie zbiorowe samobójstwo i będzie spokój!

  • Mateo said

   Wiesz co Foli czyżbyś był jednym z tych co nakręcają ten cały przemysł i boisz się, że nadchodzi koniec??? A może głupio Ci pomyśleć nad swoją nawinościa i głupotą???

   Ogłupiony to ty jesteś albo przez tych, którym slużysz albo przez ten cały chory zakłamany świat. Twoje zderzenie z rzeczywistością będzie za jakiś czas dość bolesne.

  • Taka tam... said

   ty jestes oglupiony przez tvn i inne tego typu… idz sie zaszczep najlepiej. 😉 moze cie to uleczy.

   ps. jak drazni cie zawartosc tego bloga to wez po prostu kliknij w ten bialy krzyzyk na czerwonym tle w prawym gornym rogu przegladarki… no chyba ze ci placa za tego typu komenty to sorka, ale nie przykladasz sie do roboty 😉

  • Brenda said

   Pan pierwszy…

  • Atena7777 said

   Popieram, zacznij od siebie Foili a potem daj znać jak tam jest na drugim świecie…………….a św. Piotr może już czeka na takie łatwowierne owieczki………………więc nie zawracaj sobie nami głowy tylko idź się zaszczep jak władza każe, Alleluja i do przodu po igiełkę w ramię! Tylko nie stratuj innych baranów w tej kolejce po cudowny eliksir……………

  • Jack Ravenno said

   Go go go…

   Pokaż jak wygląda prawdziwa eutanazja – nie wypychaj innych ludzi przed siebie.

   taaa

  • Pelagia said

   a już myślałam, że agenci NWO, iluminatów i innych, sa mądrzejsi

 33. Bromba said

  Czy ktoś był wczoraj na seminarium w Warszawie ? Chodzi mi o to co działo się po drugim wykładzie dr Verkerka,ponieważ było już późno i niestety musiałam zmykać do domu.Jeśli tak ,to niech wyskrobie cosik o tym co działo się na zakończenie,please!

 34. p said

  28 października o godzienie 20:00 Kawiarnia Naukowa, Kraków (ul. Jakuba 29-31) odbędzie się projekcja filmów: „Jedzenie ma znaczenie” oraz „Niebezpieczny lek”. Wstęp podobno jest wolny 🙂 w Kawiarni Naukowej ostatnio dużo się dzieje, wiedziałam także plakaty dotyczące dyskusji na temat Codex Alimentarius, nie pamiętam jednak daty spotkania (chyba dziś)

  To dobry początek i przykład na to iż nasze dyskusję blogowe można przenosić także na real 🙂

 35. CoZaSyf said

  Oczywiscie, ze realnie nie ma pandemi, jednak zostala ogloszona oficjalnie w czerwcu tego roku i to niesie ze soba pewne konsekwencje. Otoz poczytajcie sobie, co oznacza ogloszenie pandemii poziom 6, zrozumiecie do czego Swiatowa Organizacja Zdrowia potrzebowala to oglosic! Ano do tego zeby miec wladze nad swiatem, tak, tak! 6 stopien pandemii oznacza, ze Organizacja przejmuje wladze nad silami militarnymi, policja i sluzbami medycznymi w kazdym kraju, ktory podpisal International Health Regulations z Organizacja, a jest tych krajow 194 – zupelnie jak w stanie wojelnnym, bo pandemia 6 poziom jest stanem wyjatkowym. Wobec tego co napisalam w czasie pandemii poziom 6 tracisz prawa obywatelskie, nie chroni Cie konstytucja Twojego kraju, a i rzad nie ma nic do gadania poza podporzadkowaniem sie nakazom organizacji. Dlatego nie mozna powiedziec “NIE”, zwlaszcza, ze gdy dojdzie do masowych i przymusowych szczepien nikt, naprawde nikt nie bedzie pytal czy chcecie sie zaszczepic. Dlatego trzeba uswiadamiac wszystkich co sie dzieje i gdy zajdzie potrzeba i ogromna liczba ludzi stawi opor, Organizacja nie bedzie w stanie nad tym panowac. Oczywiscie moze to doprowadzic do rewolucji, zamieszek czy nawet wojny, ale w koncu to chyba lepsze niz dac sie zniewolic czy zabic!
  Pozdrawiam i zycze wytrwalosci w budzeniu innych na swiecie, bo to jest teraz najwazniejsze. Sfery rzadzace baja sie swiadomych ludzi, swiadomosc to potega i trzeba ja rozwijac.

  • CoZaSyf said

   Obama/i194kraje/ podczas 6st.pandemii oddaje władze WHO.To było zaplanowane w najmniejszych szczegołach.

 36. zyta said

  @CoZaSyf ,
  madrze mowisz, popieram.

 37. zyta said

  Cos p.Bein nie komentuje komentarzy. Gdzie on jest?

 38. Foili said

  śmieszni jesteście:)

  Strzelacie hasła, a nikt nie potrafi pokazać mi dokumentu, który mówi, iż jak WHO ogłosi 6 stopień zagrożenia to przejmują władzę w tych 194 krajach.Po prostu żal.pl…

  PS.Już jest późno więc idźcie już spać bo rano do szkółki trzeba pójść…

  • Jack Ravenno said

   Nikt nie strzela – Ty strzelasz i sam jestes śmieszny
   Żal – tak szczyle rozmawiają…

   Sam se KUR2 kwity znajdź a nie znowu innym coś wytykasz.
   Co ? Nie chce się czytać, oj – nie umie się czytać ?
   -+-+-+
   Jak nie samobójstwo to szukanie czegoś tam.

   Leń jesteś – o małym rozumku. Puchatek przy Tobie to MISTRZ intelektu
   Włazisz i obrażasz – nie dziw się, że bedziesz miał pozamiatane.
   Nikt Ci tu nie nakazuje przesiadywać a tym bardziej czytać bądź pisać.

   P.S. Ta – to Ty masz pójść do szkółki. Przydałoby sie trochę ogłady.

  • Atena7777 said

   Takie informacje podawane były już wcześniej, trzeba czytać na bieżąco a nie od przypadku do przypadku…………..
   P.S. Foili, chyba że uniwersytet drugiej młodości miałeś na myśli…………………

  • p said

   „dokumentu, który mówi, iż jak WHO ogłosi 6 stopień zagrożenia” – haha chłopie 11 czerwca 2009, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) OrganizacjaNarodów Zjednoczonych (ONZ) zadeklarowała ogólnoświatowy “Szósty poziom Pandemii”, dostosowując prawo w taki sposób, że pozwala ono na przeniesienie kontroli nad armią, organami egzekucyjnymi oraz służbą zdrowia w ręce Światowej Organizacji Zdrowia oraz Organizacji Narodów Zjednoczonych.

   Papier podpisały tak jak piszesz 194 kraje -> http://1.bp.blogspot.com/_854vqyVqYDw/SsEyKpcnYDI/AAAAAAAAEMs/KIgE-TL9yKk/s1600-h/Afbeelding+3.png

   Jeśli masz problem z informacją – to jej poszukaj – odsyłam Cię do źródła:
   International Health Regulations 2005 – http://www.who.int/gb/ebwha/pdf_files/WHA58/WHA58_3-en.pdf

   – tekstu małym druczkiem do tego po angielskiemu jest sporo co, przypuszczalnie nawet nie otworzysz tego dokumenty aby samodzielnie sprawdzić :]

   Niestety prawda nie jest dla LENI!

  • CoZaSyf said

   Wpisz 6 stopien pandemii i masa zrodeł.m.in.-http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7840

  • yenne2222 said

   wiesz co Folii czytając twoje wypowiedzi, chce mi się śmiac…atakujesz poglądy innych na zasadzie bo mi sie coś nie podoba, więc ma byc po mojemu bo inaczej zaczne tupac nóżkami?? tak zachowuje się dziecko w podstawówce a nie dorosła osoba. Chcesz dyskutowac podawaj fakty a nie rzucaj tylko pustymi słowami…lac wode każdy umie, ale nie każdy potrafi podawac fakty i dane popierajace jego stanowisko….

   A co do ^ stopnia pandemii, to o tym i radio i TV i portale internetowe trąbiły…dziwne , że taka fanka mediów, a tą informacje przegapiłaś…

 39. […] Stan wyjatkowy Obamy gwalci konstytucje – moze prowadzi do stanu wojennego Stan wyjatkowy Obamy gwalci konstytucje – moze prowadzi do stanu wojennego, Kurt Nimmo 26.10.2009 ,tlum. i skrot […] […]

 40. p said

  Declaration of a National Emergency With Respect to the 2009 h1n1 Influenza Pandemic
  http://www.scribd.com/doc/21676342/Declaration-of-a-National-Emergency-With-Respect-to-the-2009-h1n1-Influenza-Pandemic

 41. Piotrek said

  Boże, skąd w Was tyle wrogości, ja nie mogę, myślałem że mogę się zwierzyć skoro mam wątpliwości na temat i tak wątpliwy, a naskakujecie na mnie, jakbym miał jutro zdechnąć od tej szczepionki. Muszę przyznać, że ja też za bardzo spanikowałem, w końcu to nie szczepionka przeciwko świńskiej grypie. Pamiętacie o NWO?? Wszyscy jesteśmy jednością przeciw złu, a nie może być tak, że naskakujemy na siebie. No w tym momencie wykazaliście się typową wrogością i negatywnym nastaweniem do drugiego człowieka, który miał problem odkąd usłyszał o tych wszystkich spiskach i chciał się poradzić :/ Cóż, ludzie się chyba nigdy nie zmienią, może czipy Was nauczą trochę współczucia i zrozumienia dla drugiego człowieka.

  • em said

   Trudno cokolwiek Ci poradzić. Myślę,że sprawa nie jest taka prosta.Piotrze, mam znajomych którzy bardzo głośno wypowiadali się w jednej sprawie, uwierz mi, że jak przyszedł moment konfrontacji, to z całej dużej grupy zostały nas tylko 3 osób. Staram zachować w stosunku do porad duży dystans ponieważ wiele czynników składa się na decyzję. Teraz jedno doświadczenie masz za sobą, więc będziesz już bardziej przygotowany na podjęcie kolejnych. I jeszcze jedno jak przejdziesz chociaż raz ten niewidzialny próg odwagi to każdy następny będzie łatwiejszy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s