Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

W USA: wykorzystac dzieci — jak Brydak, ale nie Bein ani grypa666

Posted by grypa666 w dniu 25/10/2009

W USA: wykorzystac dzieci — jak Brydak, ale nie Bein ani grypa666, przelozyl-skrocil-wytluscil Piotr Bein 24.10.2009

Rzad USA wykorzystuje dziecieca TV do propagandy H1N1
http://www.prisonplanet.com/government-hijacks-kids-tv-to-propagandize-for-swine-flu-shots.html
Paul Joseph Watson 22.10.2009

Rzad federalny przyspieszyl  swa kampanie reklamowa wartosci 16 milionow dolarow celem prania mozgow i przymusic coraz bardziej podejrzewajacych Amerykanow do zaszczepienia sie na swinska grype, droga popularnego programu dla przedszkolakow, PBS Kids. Program finansuje czesciowo firma Boeing, tytan kompleksu wojskowego. W odcinku przeznaczonym na 26.10.2009, bohaterzy wykreowani przez komputer tancza i spiewaja o tym, ze szczepia sie na grype. Caly odcinek to propaganda szczepionkowa wykreowana wraz z departamentem zdrowia i opieki spolecznej USA (HHS). Wg notki prasowej, sekretarz HHS Kathleen Sebelius, sekretarz edukacji Arne Duncan oraz Lisa Henson, naczelna dyrektor wykonawcza firmy Jim Henson Company, beda ogladac propagandowy odcinek z dziecmi okregu Waszyngton w sali departamentu edukacji. Dzieci skieruje sie tez do strony internetowej bohatera serii, Sid the Science Kid, zeby graly w gry o tematyce szczepionek. […] Sibelius powiedziala: „Sid bedzie wspanialym, poslancem podczas gdy wciaz szukamy nowych, tworczych sposobow dotarcia do dzieci, doroslych i rodzin o tym, jak zachowac zdrowie podczas sezonu grypowego.”
Jak donosilo prisonplanet.com, rzad otwarcie szykuje w tym tygodniu propagande o planie opieki nad zdrowiem w fabuly programow glownych stacji TV. Odkrylismy tez osobny przyklad w serii fantastyki naukowej stacji ABC pt. FlashForward niemal wysublimowanego prania mozgow, w ktorym widzom zwodniczo i podstepnie mowi sie, by sie zaszczepili na grype.

——————————————————–
Rebelia w USA — Wiekszosc Amerykanow odmawia szczepien, 21-22.10.2009
http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/10/21/AR2009102103857.html
http://latimesblogs.latimes.com/washington/2009/10/h1n1-swine-flu-vaccine.html
http://abcnews.go.com/PollingUnit/SwineFlu/swine-flu-abc-news-washingt on-post-poll/story?id=8879819
Sondaz Washington Post/ABC News wykazal, ze 62% Amerykanow nie ma zamiaru wziac zastrzyku na H1N1 pomimo rosnacej pandemicznej histerii kreowanej przez media i rzad celem uzasadnienia programu szczepien niewyprobowana szczepionka, programu wartosci 2 miliardow dolarow. Gazeta Los Angeles, LA Times, raportowala: „Z pomoca otwartego pytania sondaz stwierdzil przewazajacy powod odmowy w tym roku, mimo ze rzad federalny ostrzega, a obawy o powadze choroby rosna — skutki uboczne i niedowierzanie bezpieczenstwu szczepionki, szczegolnie podejrzenia, ze nie zostala ona wystarczajaco wyprobowana. Inne powody: ogolna niewiedza i wiara w to, ze choroba jest chyba mniej powazna niz zagrozenie od samej szczepionki.”
ABC News przekazal wynik sondazu jako: „62% mowi, ze chyba sie nie zaszczepia”.

—————————————————————
Z igly widly: ponizej 0.000068% ludnosci globu zmarlo na H1N1, 23.10.2009 theflucase.com
http://www.volkskrant.nl/wetenschap/article1306874.ece/Griep-epidemie_ eist_nog_twee_levens
http://www.avert.org/worldstats.htm
Niejaki Francois z Quebec w Kanadzie obliczyl, ze jesli naprawde pandemia H1N1 zabila 4700 osob na swiecie, jak twierdzi WHO, smiertelnosc wynosi 0.000068% przy zaludnieniu 6 953 milionow.  Francois zauwaza, ze grypa sezonowa zabija ok. pol miloona osob rocznie, tj. ok. 100 razy wiecej niz H1N1.
Internauta na TheFluCase.com przytacza szacunki WHO i ONZ liczby ofiar HIV/AIDS na koniec 2007 roku: 2 milony zgonow, a to jest pradziwa pandemia. Liczba osob z HIV wzrosla z ok. 8 milionow w 1990 roku do 33 milionow obecnie i ciagle rosnie. 5382 osob, ktore podobno zmarly od grypy meksykanskiej to nie pandemia, nawet nie lekka epidemia.
Natomiast autor, który przypomniał tragiczne statystyki AIDS, zaleca srebro koloidalne przeciw mozliwej nano-mgle, która np. wystapiła dnia 22.10.2009  w miejscu jego zamieszkania: wkraplać srebro koloidalne do oczu i nosa oraz wdychać mgielke z tego srebra. Jest ono bardzo skuteczne w niszczeniu 450 rodzajow patogenow, w tym wirusa waglika, a NASA stosuje srebro kolidalne na miedzynarodowej stacji kosmicznej — przypomina internauta.

———————————————————————
Nowy Jork cofa wymog szczepien sluzby zdrowia
http://www.naturalnews.com/027313_New_York_health_care.html
Mike Adams, redaktor NaturalNews, 23.10.2009

Obwiniajac opoznienia dostaw szczepionek, komisarz od zdrowia publicznego stanu Nowy Jork, Richard Daines oznajmil, ze publiczna sluzba zdrowia nie musi sie juz szczepic na H1N1. Zwiazek pracownikow publicznych Public Employees Federation zaskarzyl rzad stanu o zniesienie obowiazku zaszczepienia sie sluzby zdrowia i sedzia stanowy przyznal grupie tymczasowy nakaz cofniecia obowiazku (http://www.naturalnews.com/027259_health_flu_vaccine_vaccines.html ). Sprawa sadowa wyznaczona na 30.10.2009 zdecyduje, czy tymczasowy nakaz cofniecia zostanie obalony. Departament zdrowia stanu Nowy Jork przysiagl walczyc z nakazem cofniecia obowiazku szczepien sluzby zdrowia wbrew woli pracownikow. Osobom, które odmówiły grozi utrata pracy lub podwyzek. Wg Richarda Dainesa (afiliacja?), decyzja cofniecia nie ma nic wspolnego z debata ws. szczepienia sluzby zdrowia, tylko z niedoborem sczepionek. Osrodek Kontroli Chorob (CDC) obiecal stanom 120 milionow dawek na H1N1 do konca pazdziernika, a przyjdzie tylko ok. 28 milionow  z powodu trudnosci produkcyjnych. „CDC przyznalo, ze Nowy Jork dostanie ok. 23% zapotrzebowania”, powiedzial CNN gubernator stanu, David Paterson. „Wiec musimy radzic sobie z ograniczonymi dostawami szczepionek naplywajacymi do nas.”

Prawdziwy powod cofniecia? Szansa wykorzystania niedoborow w dostawch na wyjscie z twarza z sytuacji Wielkiego Brata zmuszajacego do szczepien oraz unikniecie glosnych protestow publicznych planowanych przez pracownikow sluzby zdrowia, ktore doprowadzily do sprawy sadowej na 30 bm. Sluzbe zdrowia wyciszono i nie trzeba sie martwic, jak pokazac protesty w telewizji.

Ale mowiac prawde, rozumowanie wladz stanowych nie ma sensu, jesli naprawde wierza w szczepionki. Choc brakuje szczepionek na H1N1 w bm., CDC zapowiada dosc dawek dla kazdego chetnego, w listopadzie. Rzad mogl wiec podtrzymac obowiazek, tylko przesuwajac go na 15.12.2009. Wiec decyzja o cofnieciu nie ma nic wspolnego z niedoborem szczepionek, a wszystko wspolne z proba tyranskich idiotow wyjcia z twarza, kiedy wzmogly sie publiczne protesty. Odnotujmy to jako tymczasowe zwyciestwo sluzby zdrowia stanu Nowy Jork, zwyciestwo Narodu i zdrowego rozsadku nad tyrania panstwa policyjnego. Jest tylko jeden problem. Poniewaz sprawa nie idzie od razu do sadu, Nowy Jork moglby przywrocic wymog szczepien w kazdej chwili. Kiedy dotra szczepionki dla wszystkich, rzad moze odwolac decyzje i narzucic szczepienia w krotkim terminie. Sad nie wydal stalej decyzji, wiec rzad stanowy moze ponownie wprowadzic przymus lada chwila bez ostrzezenia.

Komentarzy 80 to “W USA: wykorzystac dzieci — jak Brydak, ale nie Bein ani grypa666”

 1. Atena7777 said

  OGŁOSZENIE!

  Prywatna Klinika Chorób Nabytych „Biały sęp” w Kaczym Stawie ogłasza rozpoczęcie akcji szczepień na A/H1N1. Szczepionki dla różnych grup docelowych zostały odpowiednio nazwane i pogrupowane celem lepszej organizacji pracy personelu medycznego jak i naszych pacjentów.
  Na szczepienia prosimy się zgłaszać z dokumentem tożsamości podając grupę do jakiej państwo należą.

  Dla państwa informacji podajemy grupę docelową oraz nazwę szczepionki w ramach A/H1N1:

  – grupa wysokiego ryzyka – „Bóg – Honor – Szczepionka”
  – dzieci od 6 miesiąca do 6 lat – „Mam swój świat”
  – dzieci od 7 – 18 lat – „Przymusowa nadpobudliwość”
  – dorośli od 19 – 50 lat – „Świadoma antykoncepcja”
  – dorośli od 51 – 65 lat – „Choroba moim przyjacielem”
  – osoby starsze od 66 lat – „Spokojna eutanazja”
  – kobiety w ciąży – „Żegnam Cię Aniołku”

  Jak podaje GOZ (Globalna Organizacja Zdrowia) szczepionki są skuteczne i bezpieczne: Szczepionki testowane były na 5.000 szczurów, 200 szczurów na 3 dzień zdechła, sekcja zwłok wykazała, że cierpiały na rozległe problemy kardiologiczne i zakończyły swój żywot śmiercią naturalną, kolejne 1000 osobników straciło kontakt z otoczeniem, wywołane zatruciem się nieodpowiednią karmą zawierającą metale ciężkie i podaną przez naszego początkującego stażystę, kolejnych 666 szczurów dostało silnych drgawek na skutek nagłej zmiany temperatury w pomieszczeniu. 150 szczurów zachorowało na grypę, jednak stwierdzono u nich wirus A/H7N3 wywołujący skręt kiszek. Te 2016 przypadków zostało wykluczonych z testów ze względu na nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Reszta szczurów jest ciągle pod obserwacją, jednak do tej pory nie stwierdzono u nich żadnych nieporządanych skutków ubocznych szczepionki. Z czystym sumieniem jako GOZ możemy powiedzieć, że szczepionka jest bezpieczna i nie powoduje skutków ubocznych. Dzięki tym testom odkryliśmy nowego wirusa A/H7N3 tzw. wirus amazoński, który jest bardziej agresywniejszy od tego z którym się teraz zmagamy. Trwają już prace nad szczepionką na nowego wirusa. Prosimy jednak wszystkich o zachowanie spokoju, obiecujemy, że dopóki wszyscy nie zaszczepią się na A/H1N1 wirus A/H7N3 nie wymknie się z naszego laboratorium. Nie możemy jednak obiecać czy wirus ten nie zakaził jakiejś partii szczepionek na świńską grypę. Wasze zdrowie jest celem naszej organizacji.

  Myślę, że słowa Johna Smitha z GOZ przekonały Was do przyjęcia tej ratującej nasze zdrowie i życie szczepionki. Szczepionki są bezpłatne więc za zaoszczędzone pieniądze możecie kupić swoim dzieciom lalkę Barbie lub samochodzik.
  Czekamy na Was i Wasze rodziny w pełnej gotowości. Prosimy jednak przed przybyciem telefonicznie zarezerwować szczepionkę bo nie posiadamy wystarczających zapasów dla wszystkich naszych pacjentów.
  W razie jakichkolwiek negatywnych reakcji na szczepionkę proszę o skontaktowanie się z naszą Kliniką, my wyślemu Państwu formularz do wypełnienia ze 150 pytaniami. Kompletnie wypełniony formularz prosimy wysłać na adres firmy NorvaBaxt na Biegun Północny. Firma otoczy państwa dalszą troskliwą opieką.

  Z poważaniem
  Dyrektor Kliniki Chorób Nabytych „Biały sęp”
  Maciej Strzykawka

 2. Aśka said

  tak to właśnie wygląda z tymi szczepionkami … gratuluje pomysłu 🙂

 3. hjk said

  http://www.naturalnews.com/027258_vaccines_flu_vaccine.html

  Ten questions about flu vaccines that doctors and health authorities refuse to answer

  10 pytań o szczepionce na grypę, na które lekarze i władze służby zdrowia odmawiają odpowiedzi.

 4. hjk said

  http://tnij.org/10flu

  Ten questions about flu vaccines that doctors and health authorities refuse to answer

  10 pytań o szczepionce na grypę, na które lekarze i władze służby zdrowia odmawiają odpowiedzi.

 5. hjk said

  New Study Demonstrates Significant Harm From Just ONE Mercury-Containing Vaccine

  http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/10/22/New-Study-Demonstrates-Significant-Harm-From-Just-ONE-Mercury-Containing-Vaccine.aspx

  nowe badania pokazuja znaczace szkody tylko od jednej szczepionki zawierajacej rtec

 6. hjk said

  Easy Ways To Prevent Swine
  And Other Flu

  proste srodki zapobiegawcze p. swinskiej i nnej grypie
  http://www.rense.com/general88/easy.htm

 7. gruz said

  heja,co tam u was,dawno mnie nie było na tym blogu,wpadłem na chwilę,szczepienia są i będą,ale i zmiany pozytywne faktem będą.
  pozdrawiam:
  gruz gruzolowy.

  • Antymaterialny said

   Witam Was ponownie.
   Wczoraj wróciłem z Meksyku. Zajrzałem ponownie na tą stronę i widzę szereg dezinformacji. Niestety Radek ma rację i dolar jest sukcesywnie wycofywany jako waluta światowa. Pisanie o pieniądzach w charakterze: „Chiny zrobią USA” to czy tamto jest dziecinadą. Kilka rodzin jest w posiadaniu (według szacunków moich i wyspecjalizowanych naukowców)60% światowych dóbr materialnych. Soros i jego partnerzy handlowi wykupili większość chińskich przedsiębiorstw. Chiny nie stały by się potęgą, gdyby nie były szykowane do konfrontacji. Podobnie było z Niemcami przed II wojną światową. Żaden kraj nie staje się tzw. „tygrysem” ot tak sobie. Wszyscy są zdani na łaskę „twórców pieniądza”. Strach pandemiczny jest wprowadzany aby przygotować wszelkie służby do zapanowania nad społeczeństwem. Doskonała okazacja do wprowadzenia dodatkowych dekretów odbierających kolejne prawa obywatelskie. Według mojej wiedzy plan wprowadzenia epidemii grypy nie był w założeniu próbą depopulacji.
   Działania w tym kierunku miały zmierzać do: odwrócenia uwagi, konsolidacji służb porządkowych, wprowadzenia odpowiednich dekretów. W wyniku takich działań przeciętny Amerykanin czy Europejczyk, po fakcie zda sobie sprawę, że trzyma rączki w nocniku.
   Napisałbym więcej, ale jestem zmęczony po podróży.
   Pozdrawiam

   • AaBee Opiekun Jutra said

    Bardzo trafnie to ująłeś
    Proszę Cię rozszerz temat jak już sobie odpoczniesz po podróży

    czyżby sytuacja się powtarzała? :C
    czyżby szykowała sie trzecia wojna?

   • grypa666 said

    Zgodze się z „antymaterialnym” w prawie każdym punkcie poza tym, że nie było planów depopulacji. Ci ludzie jak już cos planują to wybieraja taki plan, który może przynieść jak najwięcej korzystnych (z ich punktu widzenia) efektów. Tak wiec, jeśli chcesz spacyfikować społeczeństwo to musisz je osłabić. Nic lepszego niż „pandemia” – można w ten sposób każdego się pozbyć pod pozorem śmiertelnej choroby. Ograniczyć przyszłe pokolenie (mniejszy opór w przyszłości) poprzez atak na dzieci i kobiety ciężarne, zniszczyć służbe zdrowia, wojsko (które może się obrócić przeciw tym chorym planom). To jest wszystko bardzo logiczne, z ich bezdusznego punktu widzenia. Ten sposób jest jednak jednym z wielu.

   • cavaderous said

    z roku na rok Chińczycy zwiększają wydatki na obronność…gospodarka może znacznie się podnieść po wprowadzeniu zwiększenia produkcji w kierunku wojskowości , gospodarka pójdzie w górę i zmniejszy bezrobocie…tą samą taktykę wprowadzono za hitlera i przygotowała go do wojny….również ci sami „bandyci” sponsorowali ten plan , korzystając później na samej już wojnie i zwiększając zyski…

    pozdro

   • humk said

    > Antymaterialny, pisz więcej i częściej bo zdaje się, że wiesz coś więcej od przeciętniaków. Najlepiej załóż blog!

   • Xagog said

    „Według mojej wiedzy plan wprowadzenia epidemii grypy nie był w założeniu próbą depopulacji.
    Działania w tym kierunku miały zmierzać do: odwrócenia uwagi…”
    Tak czułem.Tym bardziej że depopulację można przeprowadzić na setki innych sposobów przy mniejszym nakładzie sił.Sugerujesz że w finalnej fazie może dojśc do III wojny?To scenariusz którego najbardziej się boję

   • Zapsa said

    Oczywiście że tak – co nie zmienia faktu, że przy okazji odwracania uwagi szczepionkami i tak można w nie zapodac nieco syfu i nieco „cofnąc” społeczeństwo skutkami ubocznymi, kazda okazja jest dobra, aby uformować sobie tępego sługę…

 8. cavaderous said

  zlikwidowanie poczucia własnej wartości spotęgowało poczucie bezradności oraz poczucie winy i jest to jeden z elementów „budowli” bandytów ponieważ człowiek świadomy swojej wartości nie da się kontrolować do końca, w sposób określany ustawami i przepisami – a więc odrodzenie tych uczuć w sobie może jedynie spowodować przemianę lub spowodować konkretne zmiany…

  pozdro

 9. elcia said

  mam cos ciekawego http://www.tvn24.pl/-1,1625542,0,1,w-usa-zbankrutowalo-ponad-100-bankow,wiadomosc.html

 10. kasia said

  Rzad USA wykorzystuje dziecieca TV do propagandy H1N1:

  • cavaderous said

   wkrada mi się tu na myśl określenie tego zjawiska jako „zbrodnia” i chyba wybaczycie mi te mocne określenie w stosunku do tych biednych dzieci , które za pomocą swoich „mądrych” rodziców pójdą jak baranki na rzeź…

   pozdro

  • humk said

   Niezła szopka, illuminati circus. Powinni na koniec tej bajeczki pokazać hektary masowych grobów i fema camps tak na otrzeźwienie…

  • Xagog said

   Jedyne wyjście to chyba bojkotować telewizję,do czego namawiam znajomych i w ogóle wszystkich.

 11. Zenek said

  Dziecinada,bo kto tu z powaznych ludzi dyskutuje ,zreszta kto w Polsce po pol wieku zycia umie poslugiwac sie komputerem ,tym bardziej,ze w szkole nie nauczyli go nawet pisac na maszynie !
  Wy mlodzieniaszki tak sie nie wysilajcie i nie dawajcie popisow swoich mozdzkow wyedukowanych przewaznie w bogatych rodzinach.
  To,ze grypa666 (te szostki tez cos znacza) „stworzyla” ten portal (chyba za swoje pieniadze) i pozwolila wam pisac, co tylko checie i jak umiecie ,nie znaczy,ze starszym od siebie zrobicie wode z mozgu.
  Ja Zenk obiezyswiat nie wrocilem z Meksyku ale wstalem i stanalem mocno na ziemi,ktora sie jeszcze kreci ,choc ponoc maja ja zatrzymac mozni tego swiata w 2012 roku .
  Doktor Piotr B. i dziennikarka Austriaczka robia odpowiednia robote ale chyba im nikt za to nie placi ,byc moze chca we dwoje uratowac ludzkosc na ziemi i nie dadza im przedwczesnie umrzec.
  Dlatego mam prosbe do was MLODZIENIASZKI abyscie przestali bajdurzyc i dawac tu popisy . Zbierzcie sie razem w druzyny (cos na wzor harcerski – harcerstwo w Polsce umarlo wraz z Kuroniem) w swoich srodowiskach,idzcie od domu do domu i tam informujcie ludzi a nie przez internet . Byc moze w polskich domach i mieszkaniach sa juz komputery ale zobaczcie kto sie nimi i jak posluguje. Napewno czynia to juz i przedszkolaki a szczegolnie zastaniecie ich na grach komputerowych ,bo tatusie i mamusie czuja wstret do komputera a tym bardziej do sieci net. Wola ogladac „tefalen” i tamto bajdurzenie ,komputer dla nich to taka zabawka dla dzieci – tak uwazaja.
  Tu wlasnie na tym forum oprocz informacji winno isc dzialanie w opisie co nalezy czynic i jak to faktycznie (taka dzialanosc – ulotki juz tu niektorzy opisuja) czynicie, da to wiekszy pozytek panie i panowie z „grypa666” – to moja rada Zenka obiezyswiata ,co to na niejeden portal zaglada.
  Jeszcze tylko prosba:
  Nie napedzajcie ludziom strachu tylko powiedzcie co robic aby szczepionka nie dostala sie do naszych organizmow – czyli jak zabierac szczepionki tym co je posiadaja,niszczyc,palic i wrzucac do szamba !
  Zas farmaceutow wyslac z pustymi torbami na ksiezyc !!!

  • grypa666 said

   Mądre słowa, czekamy na czyny. Proszę podać nam „sposób na szczepionke” bo go szukamy od 4 miesięcy. O ile zdążyliśmy sie zorientować to szczepionkę podskórną można usunąć dość łatwo, ale domięśniowej się nie da. Zajmowała się tym dr Rebecca Carley i jest w tym względzie absolutną pesymistką. Dlatego priorytetem jest niedopuszczenie do przymusowych szczepień, informowanie ludzi o szkodliwości szczepionki na „świńską grypę”. I to robimy. Inni zajmują się akcjami ulotkowymi – tak, tysiące ulotek jest rozdawanych w całej Polsce. Potrzebne jest większe opracowanie w formie mini-gazetki, ulotki bowiem nie wyjaśnią całego zagrożenia.
   Pomysł z „harcerstwem” jest znakomity! Ale bez Kuronia, proszę…

   • Zanobiusz said

    Na pewno na biologiczne świństwa pomoże BSM.Stosuję go od 30 lat i nie byłem u lekarza od tego czasu.Na Googlu-BSM samoleczenie.Działa niszcząc bakterie ,wirusy, normuje ciśnienie itd.Metale ciężkie podobno usuwają plastry kinotakara.W sytuacji załamania się opieki zdrowotnej BSM to jedyna szansa.Ponad 1 mln. ludzi w Polsce, podobno zna ten system i stosuje.Może ktoś jeszcze z blogowiczów ma w BSM doświadczenie i się wypowie.

   • kasia said

    Moglbys podac konkretne linki na temat tego BSM ?

   • Zanobiusz said

    Nie potrafię jestem matuzalemem który z trudem radzi sobie z komputerem.Liczę na blogowiczów.System opracował P.T. Uchnast w latach 70- tych ,potem książkę wydał niejaki Lewandowski znacznie okrajając podane przez Uchnasta dane.Uchnasta materiał ukazał sie w periodyku jak pamiętam tytułem Różczkarstwo.Ja zastosowałem BSM gdy moje dzieci w wieku 1 roczek i 3 latka zapadły na wirusowe zapalenie opon mózgowych.Po pierwszym zabiegu temp. z 41 spadła do 37,5 a potem ustąpiły objawy.Huśtawka temperatury utrzymywała sie jeszcze dwa dni gdy było 36,6 jeszcze tydzień robiłem BSM na wszelki wypadek. Syn sąsiadów którego oddali do szpitala,była to epidemia, po powrocie po dwóch tygodniach zmienił sie z bardzo dobrego ucznia na ledwo dostatecznego.Moje dzieci wyszły bez szwanku.

   • Zanobiusz said

    Piersza pozycja podawana przesz Googla.Kasiu podaj linka ,proszę.Może dać to na stronęmoreratorze ? Sądzę ża to ważne.Nic tak nie niszczy woli jak bezsilność.Ja wiem że znając BSM mogę się nie dać i uratowąc bliskich i potrzebujęcych pomocy.

   • Atena7777 said

    Popieram, znam tę metodę i sama stosowałam na sobie i na swoim synku, na prawdę efekty są wspaniałe, tylko co ważne trzeba zrezygnować ze stosowania wszelkich leków, picia alkoholu, herbaty i innych rzeczy działających leczniczo typu miody, gorczyca itd, ale trzeba być natomiast systematycznym w tej metodzie. Przeciwskazaniami są kobiety w ciąży, i także nie można stosować chyba pozycji V jeżeli ma się kamienie żółciowe bo może nastąpić wyrzut tych kamienii.
    Więcej na stronie: http://www.samoleczeniebsm.pl/

    Dla zainteresowanych wstawiam tę książkę: http://www.box.net/shared/86kj9ffs14

   • Zanobiusz said

    Następne pozycje na Googlu są też wartościowe .Grupa66 nie możecie tego nie rozpropagować.To polski wkład w walkę z zarazą.Trzeba by rozesłać w świat.Z własnego doświadczenia.Mały ptaszek latający po mieszkaniu,przyjaciel moich dzieci zaplątał sobie wokół palca nitkę ,która odcięła dopływ krwi.Efekt martwica i gangrena.Zorientowałem się gdy po prostu osiadł bezsilnie na dywanie.Usunięcie nitki tylko pogorszyło sytuację.Zrobiłem mu kciukiem na małym łebku BSM.Odzyskał siły i zaczął się w dłoni wiercić.Puściłem go ,pofrunął.Co jakiś czas go łapałem i robiłem BSM.Paluszek po 3 dniach strupieszał i odpadł na paliczku.Po prostu cofnęła sie gangrena, a organizm odrzucił martwe tkanki.Ptak żył jeszcze wiele lat.Znajomy weterynarz powiedział że to niemożliwe ,że opowiadam bajki.

   • Zanobiusz said

    Atena777 – dziękuję.To prawda co piszesz.Można zamiast dłoni stosować inną część ciała np główkę dziecka przyłożyć do własnego brzucha gdy zabieg jest w warunkach ekstremalnych..Biopole działa nie tylko w dłoniach.

   • ALFA said

    Możesz zamówić sobie książkę
    (012)684 44 36
    (012)422 60 89

   • Rumcajs said

    UNIWERSALNA METODA DO SAMOWYLECZENIA – Polish

   • Zanobiusz said

    Jedno jest pewne-skoro szukaliście antidotum na szczepionki.BSM skutecznie likwiduje infekcje wirusowe w tym grypę!!! Nie wymaga żadnych środków poza nami samymi!!!

   • Atena7777 said

    Rumcajs, ta podana przez Ciebie metoda nie jest BSMem a EFT, całkiem inną metodą, więcej o EFT tutaj: http://www.eft.do-nator.info/

  • cavaderous said

   jednego przekonujesz słowem , innego czynem , jeszcze innego strachem , innego informacją pisaną , innego informacją mówioną , ostatniego zaś pięścią lub bronią – sposób dowolny , wystarczy tylko poznać i dotrzeć do osobnika…

   pozdro

 12. piotrN said

  a czy takie państwa jak somalia i inne kraje 3 świata wykupiły już szczepionki na świńską grypę wie ktoś z was , skoro nie to czemu ich nie chcą zdepopulować tylko europejczyków i amerykanów , przecież oni to analfabeci co z nich będą mieli jeśli onni przeżyją , a nas wszystkich chcą uśmiercić ten plan o którym piszecie staje się dla mnie coraz głópszy , pomyślcie ludzie nad tym

  • cavaderous said

   tamtych zabija się głodem i ekonomią oraz chorobami , nie potrzeba szczepionek….a analfabeci mogą przeżyć , co przeważnie robią….

  • cavaderous said

   w takich państwach ludność niszczy się ekonomią , głodem oraz chorobami , szczepionki są zbędne – a analfabeci mają przeżyć , co przeważnie robią…

   pozdro

   • piotrN said

    no wybijają ich w ten sposub już bardzo długo i oni rodzą się jak kruliki więc w ten sposub jeszcze pożyją oni dłógo w może ciężkich warunkach ale jakoś się przystosują a nas szczepionką zabiją

  • Atena7777 said

   Takimi ludźmi niepisatymi i nie czytatymi łatwiej się kieruje i są dobrymi niewolnikami, którzy potrafią pracować nawet za kromkę chleba i garnuszek mleka, pracując tym samym na dalszy rozwój imperium garstki bogatych ludzi, tak było przed wojną, babcia mi opowiadała jak to pracowało się na polu u Pana za garnuszek mleka……………………….a z nami czytatymi i pisatymi nie idzie im tak łatwo jesteśmy dla nich zagrożeniem, potrafimy się postawić i walczyć o swoje………………..a takich z 3 świata mogą zdeptać jak takie karaluchy i jeszcze za to podziękują!

  • Antymaterialny said

   Z całym szacunkiem
   Czy byłeś kiedykolwiek w Afryce?
   Czy wyłącznie czerpiesz wiedzę o ludziach w Afryce z TVN?
   Bardzo mnie ciekawi takie podejście do tematu
   Patrzenie na kogokolwiek z góry jest bardzo podłe.

  • Jerzy said

   Przypuszczem, że Somalijczycy w 100% (a nie np. w 62%) dobrze wyczuwają naturę tych szczepionek i innych leków i nie kupią nawet spinacza biurowego od globalistycznych firm farmaceutycznych, nie uwierzą też w żadne słowo, w żadne zapewnienie o dobrotliwych intencjach zachodnich „dobroczyńców”.

   To i nie ma co wkładać pieniędzy w tak szeroko zakrojone akcje w państwach takich jak Somalia. Mają może lepsze sposoby na depopulację państw afrykańskich?

   Myślę, że i w Polsce taka 100% świadomość też nadejdzie. Ockną się i oprzytomnieją nawet największe Boże krówki.
   Pytanie tylko jak wiele czasu to zajmie.

   Jest to wyścig informacji z dezinformacją.

 13. kasia said

  Powstał nowy filmik Piotra Beina:
  Rozsylajcie link do znajomych!

  • Antymaterialny said

   Chciałbym Was Kochani przestrzec przed nagonką jaka może jeszcze zaistnieć w mediach ,a głównie TVN, onet, wp.
   Media te są sterowane przez służby specjalne i należą w 100% do służb specjalnych.
   Aby Wam ukazać skalę problemu proszę o zwrócenie uwagi na pewien fakt:

   Grupa onet została przejęta przez TVN. TVN posiada 100% pakiet onetu.
   Onet podpisał różne umowy dotyczące konsolidacji rynku usług medialnych w Polsce. Weźmy pod uwagę pierwszą z brzegu, 3-letnią strategiczną umowę z P4 – operatorem sieci PLAY, dotyczącą obustronnej współpracy w zakresie budowy i sprzedaży ekskluzywnego multimedialnego contentu mobilnego. Proszę o zwrócenie uwagi na hasła reklamowe jakie zaczęły stosować związane z TVN i onet firmy:

   Kampania
   „Nowy Porządek Play”
   Z pewnością ukażą się komentarze: „Oczywiście to zbieg okoliczności i spisek.”

   Ja stary wiarus odpowiem:
   „To nie jest zbieg okoliczności. Tak to jest spisek”

   Przykładowo stowarzyszenie nazwane Platforma Obywatelska założyły służby specjalne. Dokładnie Olechowski i Czempiński (za nimi kryją się potężniejsi, do których nigdy nie miałem dostępu). TVN jest kontrolowany przez specsłużby. Żadna, powtórzę to, żadna wiadomość niekorzystna dla interesów służb specjalnych nie prześliźnie się do Was.
   Działa to na zasadzie piramidy i segmentacji wiedzy. Dziennikarzy się przekupuje i pierze mózgi.

   Apeluję. Bądźcie odporni na ataki. Idziecie w dobrym kierunku! Nie dajcie się podzielić i skusić jak rewolucjoniści w przeszłości

   • Antymaterialny said

    Geneza przejęcia internetu przez specsłużby sięga akcji o kryptonimie „Kluska”, kiedy to usunięto Romana Kluskę z biznesu internetowego.
    Głównymi twórcami sieci internet w Polsce byli wspaniali i zaszczuci przez służby ludzie:

    1. Roman Kluska
    2. Stan Tymiński

    Obydwaj pisali niejednokrotnie i ostrzegali co czeka Polskę i Europę.

   • cavaderous said

    każde oficjalne media są sprzedane oraz kontrolowane
    …nie można by było kontrolować ludzi i wprowadzać ich na intelektualne bagno , gdyby nie miało by się w rękach tv lub radia…są to środki masowego przekazu (rozkazu) i służą w celach propagandowych oraz ośmieszania i kompromitowania jednostek świadomych… ich rola zawsze pozostaje taka sama…

    pozdro

   • Antymaterialny said

    Prace nad całkowitą inwigilacją internetu są bardzo zaawansowane.
    Zaawansowane są również prace w technologii RFID.
    Identyfikatory z czipami RFID miały być wprowadzone od 1 kwietnia 2009 w ruchu: USA a Kanadą, Meksykiem, Bermudami i niektórymi wyspami karaibskimi. Dzięki wielkim protestom sprawa się przeciąga. Właśnie m.in. tą sprawę badałem przez ubiegły tydzień w Meksyku i Belize.

   • Antymaterialny said

    I jeszcze jedno, aby ukazać jak bardzo w polskim rządzie, sejmie itd specsłużby realizują szatańskie plany kontroli i zniewolenia ludzkości. Otóż może nie wszyscy wiedzą, że przykładowo Szkocja odrzuciła plany wprowadzenia nowych dowodów ID. Inne kraje również się wahają. Polska będzie pionierem w tym zakresie. Polska stała się areną doświadczeń NWO. Będą testowane bransoletki, czy obroże dla więźniów, czipy RFID, GMO- nad którym wogóle nie ma w Polsce kontroli itd itd. Proszę nie patrzcie na Afrykę i inne kontynenty z góry. Trzeci świat jest bardzo blisko. Nie trzeba szukać go za oceanami.
    Na dzisiaj koniec.
    Pozdrowienia

   • mizia said

    A ja wiem kim jest antymaterialny z imienia i nazwiska ALE O TYM SZA dobrze prawi.

   • Xagog said

    Dużo z tego co piszesz pokrywa się z tym co ja jakoś czuję.Dla mnie cała współczesna cywilizacja (media,przemysł żywnościowy,farmaceutyczny,zbrojeniowy,polityka,technologie itd.) to mechanizm który ktoś projektował i wprawił w ruch.Ten ktoś poświęcił na to sporo środków i żyć innych ludzi.Wszystko jest jakoś powiązane ze sobą.
    Mizia nawet jeśli wiesz-po co się chwalisz?To skrajnie nierozsądne z Twojej strony.

   • zyta said

    Rzeczywiscie, Antymaterialny ma racje. Polska jest poletkiem doswiadczalnym dla NWO.
    To tu, w Polsce sa najbardziej przekupni ludzie na stanowiskach. Teraz pytanie kim sa ludzie na stanowiskach w Polsce? Wg zydowskiego pisarza Artura Sandauera „Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce – mówi Sandeuer – to żydowska głowa nałożona na polski tułów.
    Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.”

    Wiecej do odnalezienia na str.
    http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm

 14. cosac said

  Przepraszam, że ten komentarz nie będzie na temat, ale wejdźcie na ten link i przypatrzcie się mitrze papieża. Są na niej dwie gwiazdy Dawida:
  http://wiadomosci.onet.pl/2066268,12,slowa_publicysty_o_papiezu_wywolaly_burze,item.html

  Wg Wikipedii:

  Niektórzy przypuszczają, iż znak ten nie ma nic wspólnego z biblijnym królem Dawidem, chociaż jest znacznie starszy. Część badaczy uważa, że chodzi tu o gwiazdę Kijuna (Amosa 5:26), zwaną także gwiazdą Remfana (Dzieje Apostolskie 7:43). Obie nazwy są starożytnymi określeniami planety Saturn, której symbolem była prawdopodobnie sześcioramienna gwiazda. Werset z księgi Amosa sugeruje, iż Izraelici przejęli jej kult od Kananejczyków wraz z kultem Molocha. Dzisiejsza nazwa gwiazdy może wynikać z faktu, iż syn i następca króla Dawida, Salomon, pod koniec życia zwrócił się ku politeizmowi (1 Królewska 11:4-8) i być może wówczas kult gwiazdy Kijuna nabrał szczególnego znaczenia w starożytnym Izraelu.

  W magii heksagram znany jest pod tradycyjną nazwą pieczęci Salomona. Symbol ten sięga korzeniami aż po Daleki Wschód, gdzie znany był jako Wielka Yantra w tantryzmie hinduistycznym. Trójkąt skierowany wierzchołkiem do dołu symbolizował pradawną samicę, istniejącą przed początkiem świata. Wytworzyła ona w sobie nasienie, które wyrosło w ujawnioną męskość, reprezentowaną przez trójkąt skierowany wierzchołkiem ku górze. Heksagram symbolizuje połączenie tych dwóch pierwotnych sił. Żydowska kabała przejęła ten symbol z pełną świadomością jego charakteru płciowego, heksagram kabalistyczny pokazywał złączenie męskiego bóstwa z jego żeńską esencją Szekiną. Tym samym stosunek płciowy mężczyzny i kobiety stał się sakramentem. Na poziomie duchowym heksagram jest najwyższym symbolem zrównoważonej boskości.

  Heksagram pojawia się także w przedstawieniach hinduskiej mandali, jako wyobrażenie medytacji, oraz kamiennych rzeźbach z Ameryki Środkowej, niosąc za sobą tajemnicze przesłania. W alchemii heksagram symbolizuje męską/żeńską dwoistość ognia i wody, a także cztery żywioły. W magii łączony był z egzorcyzmami.

  Co o tym sądzicie?

  • Antymaterialny said

   Sadzimy, że należy skupić się na tym co nas bezpośrednio otacza, przykładowo szczepionkach, nowych dowodach osobistych itd. Na resztę przyjdzie czas rozmyślać. Jeśli nie skupicie się na tym o czym mówi Piotr Bein, to nie będzie komu w przyszłości rozmyślać. Zastosują takie prawo, że nie będziesz miał za dużo czasu na myślenie. Zamiast myśleć i klepać w klawiaturkę będziesz robił w jakimś kamieniołomie. Twoje dzieci jeśli je posiadasz będą wykorzystywane do różnych doświadczeń, w tym seksualnych. Pomyśl o tym. Na razie zostawcie szaraki w spokoju.

  • ALFA said

   Tadeusz Pieronek Mosze Michlis
   Józef Życiński Reiffstein
   Sławoj Głódż Izzak Nowin
   i tak było by wymieniać a jest ich bardzo dużo

 15. Gasienica said

  To co napisał w swych najnowszych spostrzeżeniach z Meksyku agent „Antymaterialny”, pisał już na początku lipca, na popularnym we Francji blogu „agoravpx.fr” inny „agent Rozumu”. Cytuję za swoim, skrytykowanym przez dra Jaskowiaka, artykułem „Medyczne i ‚antymedyczne’ metody depopulacji”:

  Mój kolega Come Carpentier de Gourdon z Francji, który przekazał mi – oceniając ja jako niepewną – zacytowaną powyżej hipotezę wyprodukowania „grypy hiszpańskiej” przez zainstalowane w Chinach laboratoria koncernu Rockefellera, przysłał mi wcześniej, opublikowany w Internecie już na początku sierpnia br., dość ciekawy tekst internetowy pod tytułem „Grypa A: Koń trojański przygotowany na załamanie ekonomiczne w jesieni?” (www.agoravox.fr/tribune-libre/article/grippe-a-un-cheval-de-troie-place-59708).

  Cytuję wyjątki z tego, dość dowcipnego tekstu przypominając że i na niedawnym, wrześniowym spotkaniu G20 w Pittsburgu, też zapowiedziano koniec ekonomicznej recesji, koniec kryzysu ostatnio w Polsce potwierdzony masowymi zwolnieniami pracowników zakładów Cegielskiego w Poznaniu:

  „Podczas gdy wszystkie wskaźniki ekonomiczne błyskają na czerwono i gdy syreny zapaści wyją tak głośno, że banki nie zwracają najmniejszej uwagi na zachowanie się przedsiębiorstw, preferując obowiązkową miękkość zachowania się rządów, nasze oficjalne źródła ogłaszają koniec recesji. Eksperci dali odpowiedź: jedyną rzeczą, która podtrzymuje giełdę, są masywne, całkowicie bezproduktywne zakupy, robione przez giganty takie jak Goldmann-Sachs. Te giganty nie robią nic innego jak wypuszczanie w obieg dodatkowych banknotów, względnie mnożenie kontraktów do tego stopnia podejrzanych, że Obama był zmuszony do zażądania od nich maksimum przejrzystości: „Autorytety nadzorujące działalność Wall Street zdecydowały, ze niektórzy najbardziej aktywni inwestorzy na rynku nie są naturalnie zobowiązani ujawniać detali dziesiątków tysięcy swych codziennych transakcji”. Chodzi tutaj o proste manipulacje giełdowe: „Od kilku miesięcy, wraz z ze zniknięciem Bear Sterns, Lehman, Merrill Lynch i Wachovia, wydaje się że połowa całości transakcji prowadzonych przez NYSE, le CBOT względnie NYMEX są wynikiem programów handlowych eksperta Goldman-Sachs”.

  Jeśli się jednak zapytamy, dlaczego trzeba zyskiwać na czasie tworząc nowy „balon finansowy” oczekując jesieni? Przecież lepiej upaść od razu, jaki jest interes w opóźnianiu tego co koniecznie musi się zdarzyć? Otóż interes polega na wyborze momentu! Dowiadujemy się bowiem, że szlachetni wojskowi są dobrze przygotowani by pomóc FEMA i władzom cywilnym w opanowaniu pandemii (która według autorytetów ŚOZ/WHO niechybnie się rozwinie w jesieni – MG). Oczywiście wraz ze „świętami bankowymi” (jest to okres 4 dni zamknięcia banków, wymuszony przez prezydenta Roosevelta, aby uniknąć masowych wpływów w banknotach, w wyniku którego tylko banki mające pokrycie mogły powtórnie zostać otworzone), „świętami” już zachwalanymi na stronie internetowej Federal Reserve, podkreślającej wartość tego typu „dni wolnych od pracy”, a także wraz z masywnymi likwidacjami miejsc pracy, które muszą nastąpić w wypadku załamania się finansowego, byłoby lepiej by ulice zapełniły się wojskowymi, wysłanymi tam wcześniej z przyczyny całkiem innej, przy czym ludność nic nie będzie podejrzewała – jest to przyczyna, dla której Obama mówi (na początku sierpnia br.) o końcu kryzysu ekonomicznego. I gdy, za tą samą cenę, można będzie wstrzyknąć ludności doświadczalne świństwa mające ją niby immunizować, a po prawdzie lekko podtruwać, czego zresztą motłoch będzie sobie życzył?

  Wszystko jest już na miejscu, brakuje tylko dyrektywy Prezydenta.

  Wystarczy zatem by Obama wprowadził w życie NSPD 51 / HSPD 20, by zadeklarować „stan wyjątkowy wynikły wskutek katastrofy” i wprowadzić prawo wojenne … które zezwala prezydentowi użyć wojska i gwardii narodowej w wypadku „klęski żywiołowej, epidemii czy innego zagrożenia zdrowia publicznego”. Jeszcze gorzej, HR 645 (prawo z 22 stycznia 2009) daje prezydentowi możliwość otwarcia „narodowych ośrodków likwidacji zagrożeń” pod opieką wojska, by nadzorować organizację kwarantanny, przeprowadzać obowiązkowe szczepienia oraz kontrolę ludności. Uruchomienie tej armady spowoduje że całe załamanie się finansowe zostanie zepchnięte na dalszy plan i będzie traktowane jako sprawa marginalna, zwłaszcza że niektóre stany już teraz zaczynają się zachowywać w sposób anarchiczny, jak Pensylwania (jej stolicą jest właśnie Pittsburgh, miejsce spotkania G-20 kilka dni temu – MG), gdzie już planuje się wprowadzenie stanu wojennego, jako że czas nagli.
  (…)
  Wraz z planem zwalczania zagrożenia sanitarnego, który ma wejść w życie na jesieni, trudno będzie naszym związkowcom ruszyć nawet małym palcem w momencie ogłoszenia tsunami wypowiedzeń pracy, które będzie miało miejsce w tym momencie – jeśli sytuacja nie ograniczy się tylko do tego. I kiedy ten « koń trojański » zostanie ustawiony na swym miejscu, wystarczy powoli zaciskać imadło : od « ograniczenia indywidualnego poruszania się » do godziny policyjnej jest tylko jeden krok. Nikt nie wątpi, że ta grypa, która tworzy idealną okazję dla rządu by zadekretował środki najbardziej nadzwyczajne, będzie trwać bardzo długo. (…)

  W powyższym, wartym sprawdzenia w ciągu najbliższych miesięcy programie widać dokładnie, do czego potrzebni są « agents provocateurs » podsycający niewiarę, bardziej czułych na sprawiedliwość społeczną warstw ludności, w skuteczność przygotowywanych przez rządy « G20 » szczepionek: jak rozgorączkowane « niedowiarki » spróbują zorganizować – zwłaszcza w najbardziej zagrożonych depresją Stanach Zjednoczonych – jakąś ruchawkę, to od razu staną się kandydatami do zapełnienia przygotowanych na ten cel „narodowych ośrodków likwidacji zagrożeń”. Tak jak w w Polsce w okresie „stanu wojennego” blisko trzydzieści lat temu, tak obecnie nikt na Zachodzie, a w szczególności w Stanach Zjednoczonych, nie ośmieli się przeciwstawić WŁADZY. Władzy jak to celnie napisała na wstępie swego raportu pani Jane Burgermeister „międzynarodowych bankierów kontrolujących Federalną Rezerwę (drukowania dolarów), a także ŚOZ/WHO, ONZ i NATO.”

  • cavaderous said

   ciekawa spostrzegawczość oraz łączenie ze sobą informacji…artykuł daje do myślenia …

   pozdro

 16. kasia said

  Pomozcie mi wybrac ktore ulotki rozwieszac w miescie bo chcemy zrobic mala akcje:
  http://www.swinskasprawa.pl/forum/topics/ulotki

 17. n said

  Witam,chcialbym podziekowac calej grupie grypa666 jak rowniez panu P.B,to ze sie nie zgadzam z niektorymi wypowiedziami na tym blogu nie oznacza ze nie popieram calej innicjatywy.Sam dzieki waszemu blogowi informuje ludzi w irlandii,niektorzy przyjmuja ta wiadomosc i dalej wnikaja a niektorzy bagatelizuja problem,udalo mi sie przemowic niektorym ludzia do rozumu tuz przed poddaniem sie szczepieniu,zrezygnowali z szepionki.Jedna osoba miala powiklania po grypowe ale dochodzi do zdrowia.Pozatym w irlandii irlandczycy powiedzmy ci bardziej inteligetni rowniez czytaja na temat Iluminatow i nowego porzadku swiata.Wzieliscie jeden aspekt pod uwage,nie wiem czy pamietacie ze kiedy kilka lat temu wybuchla wsrod zwierzad dzikich epidemia wscieklizny szczepionki byly rozpylane przez helikoptery i samoloty,czy nie uwazacie ze tym razem tez moze dojsc do takiej samej sytuacji,a moze to juz mialo miejsce,te cale smugi na niebie to moze wlascie szczepionki rozpylane,a te szczepionki przez igle to jedynie odwrucenie uwagi,

  • zyta said

   Wszystko jest mozliwe z tymi „wlasciwymi” szczepionkami rozsiewanymi z powietrza (chemtrails)…

   Wg Alexa Colliera szczepionka na ‚swine flu’ ma zniszczyć (zmienić) ludzkie DNA…

 18. n said

  osobiscie polecam wam ta metode leczenia,kozystalem z niej i mi pomogla,jest to metoda leczenia przez naturalne srodki soki itp,zakazana w USA,legalnie dzialajaca innych czesciach swiata

  • zyta said

   Taka Klinika dr-a Gersona dziala w Budapeszcie.

  • Atena7777 said

   Jest jedna, ogólna zasada dotycząca wszystkich możliwych badań naukowych nad skutecznością leków. Nie bada się czegoś, na czym można zarobić. A jeśli są jakiekolwiek przesłanki do tego, że lek którego nie da się opatentować jest skuteczny, twórcę zamyka się do więzienia.
   Niemożliwe? A jednak. Mały przykład, jeden z wielu – terapia Gersona. Zapytajcie swojego onkologa, powie wam, że to oszustwo, że naciąganie ludzi… aaaale – ktoś był bardzo nieostrożny i przeprowadził badania nad skutecznością tej terapii. Cóż za błąd, cóż za wpadka koncernów farmaceutycznych… Badanie niestety trzeba było opublikować, jest dostępne w MedLine

   http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9359807?ordinalpos=4&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_RVDocSum
   Dla nie znających angielskiego, przytaczam wyniki

   W przypadku pacjentów z 1 i 2 fazą choroby, przeżyło 100% (konwencjonalna medycyna daje 79%)
   W przypadku pacjentów z fazą trzecią przeżyło 70% (medycyna oficjalna leczy 41%)
   W przypadku fazy czwartej choroby (rozległe przerzuty) terapia Gersona uratowała 39% chorych, podczas gdy „normalni” lekarze leczą zaledwie 6% takich przypadków.

   Dodać należy, że badania przeprowadzano w USA, gdzie konwencjonalna medycyna jest O WIELE skuteczniejsza niż w Polsce.
   Więcej na: http://budwig.vegie.pl/leczenie_czerniaka.html
   A tu odnośnie kliniki na Węgrzech: http://www.igya.pl/z_ostatnich_dni/klinika_gersona_na_wegrzech_juz_dziala.html

   • Atena7777 said

    Aha, zapomniałam dodać że nie długo po opublikowaniu jego wspaniałej metody na raka i nie tylko zginął w niewyjaśnionych okolicznościach…………………

 19. ALFA said

  http://www.wykop.pl/link/251571/
  na wykopie wypowiedzi ludzi którzy mają wyprane mózgi (agenciki)

 20. Plan zaczyna się powoli rozsypywać, ciekawe co wymyślą następne, grunt to się nie poddawać

  • n said

   ja nie byl bym taki pewny,wzioles pod uwage ze te szczepionki sa rozsiewane przez samoloty,tak jak robiono to z walka z wscieklizna kilka lat temu,mam taka zasade :nie chwal dnia przed zachodem slonca
   i sa to madre slowa

  • mizia said

   JAK TO CO WOJNA W IRANIE to już pewne +/- 30 dni

   Wybitny specjalista od spraw Iranu, Wojciech Giełżyński, komentuje napiętą sytuację międzynarodową wokół tego kraju i ostrzega.

   W kwietniu w wywiadzie dla „Super Expressu” powiedział pan coś bardzo niepokojącego…

   Wojciech Giełżyński: – Powiedziałem, że grozi nam III wojna światowa.

   – I wojna światowa zaczęła się od zamachu terrorystycznego w Sarajewie – śmierć jednego człowieka stała się początkiem dla efektu domina, który w krwawym konflikcie pogrążył kraje i narody. II wojna światowa zaczęła się od napaści Niemiec i Związku Sowieckiego na Polskę…

   – A III wojna światowa zacznie się od izraelsko-amerykańskiej interwencji w Iranie.

   – Kiedy?

   – NA PRZYKŁAD DZISIAJ. Wystarczy jedna niemądra decyzja podjęta w Izraelu lub Stanach Zjednoczonych.

   – Zapomniał pan o Iranie.

   – To, że obecnie Iran poszerza swój potencjał rakietowy i snuje plany budowy bomby atomowej, nie powinno dziwić. I nie powinno budzić obaw. Czyni to nie po to, żeby atakować, lecz żeby samemu nie zostać zaatakowanym. Nic się w tym względzie nie zmieniło od mojej ostatniej wypowiedzi dla „Super Expressu”: irański reżim chciałby się czuć jak Korea Północna, która odkąd posiada broń atomową, nie słyszy już, że musi zostać zniszczona jako państwo.

   – Iran nienawidzi Izraela. Czy żydowskie państwo może spokojnie obserwować zbrojenia reżimu ajatollahów?

   – W interesie Izraela i Stanów Zjednoczonych jest trzymanie nerwów na wodzy i używanie dyplomacji. Zaatakowany Iran nie podda się, skala konfliktu doprowadzi do zniszczenia izraelskiej państwowości i bardzo ciężko osłabi potencjał Stanów Zjednoczonych, doprowadzając do klęski gorszej niż w Wietnamie.

   – Jeżeli irańskie instalacje rakietowe zostaną zbombardowane, to jakim cudem Iran zdoła zniszczyć Izrael i zachwiać amerykańską potęgą?

   – Realnym zagrożeniem dla Izraela jest finansowany przez Irańczyków Hezbollah, który działa z terenu sąsiadującego z Izraelem Libanu. Atak na Iran sprowokowałby tę organizację oraz działający w Strefie Gazy Hamas do bezpardonowej wojny. Natomiast amerykańska armia – angażując swoje siły na kolejnym froncie po Iraku i Afganistanie – nie zdoła pokonać tak dużego i ludnego przeciwnika bez olbrzymiej daniny krwi i gigantycznych nakładów finansowych. Dla porównania: Iran jest trzy i pół raza większy od Iraku i zamieszkuje go ponad dwa razy więcej ludzi.

   – I może właśnie ci ludzie, mający dość konserwatywnego reżimu, staną się sojusznikiem Amerykanów?

   – Gdy relacjonuje się wydarzenia z Iranu, najczęściej ukazywane są one z perspektywy uniwersytecko-inteligenckiego północnego Teheranu. To błąd, który fałszuje obraz tego kraju. Większość Irańczyków jest negatywnie nastawiona do Amerykanów. Zresztą nawet młodzież zafascynowana rock and rollem w wypadku napaści na swój kraj solidarnie stanie do walki. Wroga będzie widzieć nie tylko w Izraelu i w Stanach Zjednoczonych, lecz w całym Zachodzie. Dałoby to początek wojnie, jakiej świat jeszcze nie widział.

   Wojciech Giełżyński

   Specjalista od spraw Iranu, niezależny publicysta, wiceprezydent Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie

 21. pol said

  http://en.wikipedia.org/wiki/Blood_type

 22. ALFA said

  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9129
  Nowy system nadzoru UE ciekawe

 23. iwia said

  Dzisiejszej nocy w mojej miejscowości (w Płocku- poniekąd również strategiczny punkt na mapie Polski) wystąpiły dziwne wyładowania atmosferyczne pokrywające całe niebo. Błyskawice i grzmoty występowały jednocześnie z bardzo wysoką częstotliwością i trwały kilka minut po czym ustały. Dziwne jest to, że towarzyszył temu lekki jesienny deszczyk. A dzisiaj od rana obserwuję nasilającą się mgłę i co jest dziwne, że nie nad Wisłą, bo widać nawet zarys lasu na przeciwległym brzegu, ale ta gęsta mgła jakby zstępowała z góry i całkowicie przesłoniła niebo.

 24. Szczepienie a paracetamol said

  Szczepienie a paracetamol
  Zdaniem naukowców podawanie maluchom paracetamolu po szczepieniu w celu zapobieżenia gorączce
  może ograniczyć skuteczność zastrzyku.

  Czeskie doświadczenie przeprowadzone na 450 niemowlętach wykazało, iż paracetamol, który był podawany w ciągu 25 godzin od szczepienia, faktycznie obniżył gorączkę, ale także spowodował mniejszą reakcje organizmu na szczepionkę.

  Inny lekarz z Wielkiej Brytanii także zaleca, by nie stosować jakichkolwiek leków bez ważnej przyczyny.

  Kierownik powyższego badania, prof. Roman Prymula, stwierdził, że paracetamol był podawany profilaktycznie, by uspokoić obawy rodziców co do możliwości późniejszej gorączki u ich dziecka na skutek zastrzyku. Badanie jednak wykazuje, iż taka profilaktyka może przynieść więcej szkód niż pożytku.

  Dzieci, które uczestniczyły w badaniu, podzielono na dwie grupy. Pierwsza grupa po otrzymaniu szczepienia przeciwko pneumokokom, rotawirosom, tężcowi, grypie, błonicy, wirusowemu zapaleniu wątroby typu b czy polio otrzymywała dawkę paracetamolu co 6–8 godzin przez następne 24 godziny. Natomiast druga grupa nie otrzymała po szczepieniu żadnych środków przeciwbólowych.

  Wyniki pokazały, iż 42% dzieci, które otrzymały paracetamol, dostało gorączki w porównaniu do 66% dzieci, które nie otrzymały go po szczepieniu.

  Jeśli natomiast spojrzeć na to pod względem odpowiedzi organizmu na szczepionkę, to badacze wykryli mniejszy poziom przeciwciał u niemowląt, które otrzymały paracetamol, co sugeruje, iż odpowiedź immunologiczna nie jest tak dobra w przypadku zastosowania wspomnianego powyżej leku przeciwbólowego.

  Według naukowców paracetamol ingeruje w odpowiedzi komórek układu odpornościowego na szczepionkę.

  Podawanie dzieciom paracetamolu czy ibuprofenu przed i po szczepieniu nie powinno być zalecane, ponieważ ma niewielki efekt, a wstępne badania sugerują nawet, iż może być szkodliwe, stwierdził dr David Elliman, ekspert ds. szczepień dziecka z Great Ormond Street Hospital.

  http://medycyna24.pl/szczepienie-a-paracetamol

 25. […] Maciej Strzykawka 25.10.2009 (obecnie Sanepizd – Gęsi Staw, z awansu za sprawą prosor Brzydak) […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s