Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Zgony w Szwecji i na Wegrzech

Posted by grypa666 w dniu 24/10/2009

Trzeci zgon z powodu szczepionki na “świńską grypę” w Szwecji,  theflucase.com, przełożył Jerzy, 24-X-2009

Szwedzka gazeta Aftonbladet podaje w artykule, że w wyniku badań uznano za prawdopodobne, iż trzeci zgon został spowodowany szczepionką na „świńską grypę”. Kobieta miała 74 lata i  zmarła 4 dni po otrzymaniu zastrzyku. Chorowała na serce i miała problemy z płucami, w związku z czym należała do tzw. „grupy ryzyka”, która ma otrzymać zastrzyk jako pierwsza w Szwecji.

Oryginalny artykuł:  http://www.aftonbladet.se/nyheter/article6007590.ab
————————————————————————————
Z Węgier donosi budapesztański Times, theflucase.com, przełożył Jerzy, 23-X-2009

Nowy sposób leczenia świńskej grypy związany z kontrowersją w sprawie szczepionki
Napisał Robert Hodgson, 20 Października 2009

Kobieta w wieku lat 64 zmarła ostatniego tygodnia w dwa dni po zastrzyknięciu szczepionki przeciwko nowej grypie szczepu A(H1N1) popularnie zwanej „świńską grypą”. Państwowa służba medyczna ÁNTSZ zarządziła autopsję, by ustalić, czy był związek pomiędzy szczepionką i zgonem pacjentki, która miała chroniczną, ale łagodną chorobę serca.

Nowy zgon

Ostatniego tygodnia Węgrzy ujrzeli czwarty zgon przypisywany infekcji A(H1N1). Mężczyzna w wieku lat 47, który zmarł w szpitalu został zainfekowany przez ten sam szczep wirusa, jak poinformował w ostatni czwartek dziennikarzy minister zdrowia Tamás Székely. Pacjent był leczony na zapalenie płuc.

Główny Inspektor Sanitarny Węgier, Ferenc Falus zwrócił się w ostatnią środę do parlamentarnej Komisji Zdrowia i ponaglił Węgrów, aby się zaszczepili tak szybko, jak to tylko możliwe. Falus zaszczepił się przed frontem dziennikarzy  próbując zniweczyć lęki wśród ludności, związane z bezpieczeństwem szczepionki. W poprzednim tygodniu wytwórca węgierskiej szczepionki przeciwko A(H1N1), Omninvest, zagroził, że zaskarży media za “sianie paniki” przez sugerowanie, że szczepionka może być nieefektywna lub niebezpieczna.

Możliwa epidemia zimowa

Tymczasem ÁNTSZ ostrzegło, że infekcja może osiągnąć rozmiary epidemii w początkach przyszłego roku w następstwie rozpoczęcia się zimowej pogody. Mniej niż 300 przypadków infekcji szczepem A(H1N1) potwierdzono na Węgrzech od momentu, gdy ten wirus został po raz pierwszy odkryty u ludzi. Jednak w przedostatnim tygodniu, u Węgrów zarejestrowano 16000 przypadków grypy i jest prawdopodobne, że duża ich część, jeśli nie większośc, jest spowodowana tym nowym typem wirusa.

Nowa węgierska szczepionka nie jest odpowiednia dla dzieci i kobiet w ciąży, mówi ekspert zdrowotny

Szczepionka przeciwko nowemu wirusowi grypy nie jest odpowiednia dla małych dzieci ani dla kobiet w ciąży, powiedział w niedzielę  wieczorem w programie TV2 członek Węgierskiego Kolegium ds. Chorób Zakaźnych (w oryginale: Infectology), Doradca Ministra Zdrowia.

Andras Szalka powiedział, że ciężarne kobiety powinny być zamiast tego leczone produktami antywirusowymi, których w kraju nie ma w wystarczającej ilości.

Ministerstwo Zdrowia odpowiedziało, że nie otrzymało jak dotąd orzecznia z Kolegium w tym względzie, ale dodało, że Główny Inspektor Sanitarny, Ferenc Falus zwołał posiedzenie Komitetu Pandemicznego na poniedziałek, i że te sprawy będą tam dyskutowane.

Czwarty pacjent zmarł na Węgrzech w czwartek, zgon ten związany jest z nowym wirusem grypy A/H1N1. Wirus ten wykryto w 283 przypadkach, odkąd pojawił się na Węgrzech w maju.

http://www.budapesttimes.hu/content/view/13267/219/

Komentarzy 67 to “Zgony w Szwecji i na Wegrzech”

 1. n said

  dzis rozmawialem ze znajoma ktora jest z budapesztu, jest grupa okolo 40-50%ktora chetnie wezmie szczepionke.

 2. grypa666 said

  Taktyka elit jest bardzo prosta. Pod pozorem czynienia dobra robić jak najwięcej zła. Główna bronią w jej wcielaniu są kontrolowane media. Szczepienia są doskonałym przykładem: cała kampania proszczepionkowa toczyła się od lat, nikt nie mówił o skutkach ubocznych. Ludzie maja wbite w głowy, że „nalezy się szczepić”, a najgorsze jest to, że tego zdania jest większość lekarzy. Zapytajcie się przeciętnego lekarza o przyczyny autyzmu czy badania nad skwalenem, a zobaczycie jak wygląda wbita wiedza. Ja sam przez lata brałem tzw. „betablokery” co odbijało się na moim śnie,energii, zatruwało mi organizm. Kilka miesięcy temu znajomy kardiolog (z prawdziwego zdarzenia, dlatego jest tępiony przez tvn, wyborcza itd) powiedział mi żebym przestał to brać i zacznę się czuć lepiej. Faktycznie! Czuje się znacznie lepiej i wcale nie mam nadciśnienia. Lekarz kilka lat temu przepisał mi tabletki na nadciśnienie gdyż miałem je lekko podwyższone. Ten idiota wpisał mnie przez to na listę dożywotnich nabywców dość drogich leków! A wszystko to dlatego, że ma mózg wyprany przez takie a nie inne podręczniki. Tak funkcjonuje ta „wiedza”, a o jej „zasadach” decyduja naprawdę psychopaci mający za nic zdrowie ludzi.

  • ~doinformowany said

   Naturalne metody zapobiegania grypie.

   Media aktualnie zgłaszają występowanie świńskiej grypy jako „nadzwyczajne”. Jednakże kontrowersje budzą skuteczność i bezpieczeństwo rządowo-zatwierdzanych szczepionek.

   Szczep H1N1 znany, jako rzekomo „szczególnie atakujący dzieci i młodzież” – uderza najmocniej. Starszym wmówi się, że ryzyko jest podobne. Zmarli najprawdopodobniej będą wykorzystani do potwierdzania „niby” incydentów, o niedoborach szczepionki w niektórych miejscach.

   Urzędnicy państwowi będą robić rundy w TV, w tym Minister Zdrowia i Opieki Społecznej. Pojawią się wszelakiej maści komentatorzy rozrywani przez media, a rozprawiających o tej ciężkiej chorobie w osobie Lidii B. Brydak, która będzie mówić, że szczepionka jest „bezpieczna” i „Bezbłędna w odpowiedzi immunologicznej”.

   W rzeczywistości sojusz pomiędzy rządem i dużymi firmami farmaceutycznymi, jest coraz bardziej jaskrawy i może to doprowadzić do populistycznej rewolty, takiej jaką można aktualnie śledzić za zachodnią granicą.

   Przykładem tego, jaką obsesje ma przemysł farmaceutyczny, jest różnica w cenach między lekami patentowymi oraz ich odpowiednikami generycznymi.

   Nic dziwnego, że wiele osób zwraca się do alternatywnych środków, w tym wzbogacających żywienie i do stosowania suplementów. Innym naturalnym środkiem zapobiegawczych na grypę i inne choroby, jest po prostu wypijanie dużych ilości czystej wody, najlepiej świeżej lub ze studni. Można też pić wodę, która została zjonizowana przez proces alkanizacji. Ostatnio na internetowych stronach Natural News opublikowano obszerne badania, które pokazują, jak wiele chorób, dla których lekarze przepisują drogie i niebezpieczne leki, są rzeczywiście spowodowane przez odwodnienie, w tym wielu chorób dotykających osoby starsze. Jednym ze skutków odwodnienia, jest pogorszenie ścian naczyń krwionośnych. W celu naprawy szkody, ciało produkuje więcej cholesterolu, dla układu naczyniowo-sercowego. Potem, gdy ten dodatkowy poziom cholesterolu pojawia się w wynikach badań krwi, lekarze przepisują silne leki, które mogą mieć negatywne skutki uboczne. Byłoby lepiej po prostu powiedzieć ludziom – pijcie więcej wody.

   Wreszcie narzucany jest ogromny nacisk na populacje do podejmowania szczepionki przeciwko H1N1. Lawinowo narastają ogromne kontrowersje wokół tego, czy szczepionki są bezpieczne w ogóle. Coraz więcej komentatorów, wiąże wzrost wykorzystywania szczepionek z zapadalnością na autyzm u dzieci i innych zaburzeń neurologicznych. Przypomnijmy sobie, jak świńska grypa przestraszyła ludzi w USA W 1976 r. Masowe szczepienia doprowadziły do przerwania szczepień wtedy, gdy spowodowały liczne zgony i wzrost zachorowań na syndrom Guillan-Barre.

   Ale jest jeszcze głębszy problem współczesnej medycyny, mianowicie to, że jest niemal całkowicie materialistyczna w jego założeniu i w podejściu.

   Pogląd współczesnej medycyny na choroby, wyrażany jest jako proces mechaniczny, powodowany przez „zarazki”, nierównowagę chemiczną lub genetyczną. Prowadzi to do założenia, że na każdą chorobę jest lekarstwo fizyczne – które wyeliminuje „naruszających mikroorganizmów”, przywracając równowagę chemiczną poprzez pigułki lub chirurgiczne wycięcie.

   Materialistyczne spojrzenie przejawia się nawet w praktyce psychiatrycznej. Jeśli osoba jest w depresji, ma zaburzenia, lęk lub jest po prostu nieszczęśliwa, to raczej nie bierze się pod uwagę możliwe przyczyny zastanego stanu, w tym szerszej perspektywy w jakiej się znalazła dana osoba (środowisko, dieta, nawyki, nałogi, lub system wartości). Wystarczy dać im anty-depresant lub nawet lek anty-psychotyczny. Nie szkodzi, że te leki mogą tylko tłumić objawy lub nawet obniżyć jego stan do – wegetatywnego. Z reguły, z zewnątrz wydaje się być „w lepszym stanie” lub powoduje mniej problemów!

   Ale w niektórych kręgach, zupełnie inny pogląd wychodzi na światło dzienne. Wiemy na przykład, o holistycznym podejściu do medycyny, która postrzega człowieka, jako – nie tylko „pakiet odruchów chemicznych”, ale pełnego człowieka zawierającego umysł, serce, ciało i ducha i wszystkie muszą pracować bardziej lub mniej dla harmonii oraz optymalnego zdrowia.

   Jakże często jest to wiedza naprawdę praktykowane przez ludzi dzień w dzień.

   Powstał cały nowy przemysł wyodrębniony z oficjalnych placówek ochrony zdrowia w tym takie jak: akupunktura, akupresura, reiki, hipnoza, masaże, i pracy ciała, w tym joga, tai-chi, qi-gong, etc. Wyrasta tam także nowa świadomość, że regularna praktyka modlitwy i kultu duchowego, także ma kojące korzyści dla osoby w tym, jego fizycznego ciała.

   Najgłębszą z tych holistycznych praktyk w rzeczywistości może być medytacja. Medytacja lub modlitwy kontemplacyjne, są centralnym elementem praktyk religijnych w obu głównych religiach – katolickiej i prawosławnej. Również medytacja jest centralną dyscypliną wszystkich linii buddyzmu.
   Jedno jest pewne: wieloletnia praktyka codziennej medytacji, wydaje się podnosić poziom energii w organizmie. Jeśli wycieka energia przez negatywne emocje, niepotrzebne napięcia fizyczne i stałe ubijanie umysłu – ciała będą cierpieć ogólny stan wyczerpania, który jest zobowiązany do uczynienia go bardziej podatnym na choroby. Niebagatelne znaczenie ma wpływ na człowieka – mediów, TV, gwałtownych i niepokojących filmów, gier wideo, itp.

   Te związane ze zdrowiem czynniki, które były zrozumiałe dla społeczeństw tradycyjnych od tysiącleci, zaczynają również być realizowane przez miliony zwykłych ludzi w każdej dziedzinie życia. W połączeniu z odżywczą dietą, ćwiczeniami fizycznymi, pozytywnymi relacjami i efektywną pracą, jak również w połączeniu z bogatym życiem wewnętrznym, z modlitwą i medytacją – daje to nam wiele korzyści. Nie mniej, wydaje się, że następuje wtedy wyraźna poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego oraz zwiększona odporność na zakażenia – takie jak „naprawde” świńska grypa.

   • Mery said

    Bardzo slusznie z ta woda- niewielu ludzi wie ze astma to… brak wody i soli w organizmie. Nawet najgorsza astme i rowniez inne alergie mozna wyleczyc pijac pare litrow wody (rowniez przed jedzeniem) i zazywajac sol- najlepiej niejodowana bo ta czesto jest fluoryzowana- ale naturalna- wystarczy brac troszke soli na koniuszek jezyka przed jedzeniem.
    (zrodlo: http://www.disinformazione.it)

  • jgn said

   Eksperyment Rosenhana i wszystko jasne!

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Rosenhana

   „Lekarze leczą jak umieją, jak nie umieją też leczą…”
   – oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego kotła ale niektórych bym z chęcią.

  • zyta said

   Ja rowniez biore betabloker Seloken95. Jak przestalam na 3 miesiace to skonczylo sie udarem. Co robic, zeby nie brac tego swinstwa a zeby cisnienie bylo w normie?

   • pyrek said

    Jedz surowe warzywa i owoce, nie przetworzoną żywność. Nie jedz cukru. Np. terapia Gersona Ci pomoże 🙂

  • Magdalena said

   @Grypa666
   To co zrobic przy wysokim cisnieniu (170/110 czasem 140/90)? Mnie lekarka namawia na leki. Mam straszne opory, ale naturalne metody jak ziola i czosnek nie daja rezultatu, wiec pewnie bede musiala zaczac z tymi aptecznymi. Moze twoj znajomy kardiolog ma jakos metode, o ktorej jeszcze nie slyszalam, jakis sposob. Jak Tobie sie udalo zbic cisnienie?

 3. Michal said

  Kolejka do szczepień

  http://wiadomosci.wp.pl/gid,11625483,title,Masowo-szczepia-sie-przeciw-swinskiej-grypie—zdjecia,galeria.html

  • Stanisław said

   Co do tych zdjęć z linku Michała – można zachowanie tych ludzi skomentować takim oto powiedzeniem – ” głupich nie należy siać, tylko się z nich śmiać, ponieważ oni sami rosną !”

 4. Asia said

  Ta cała teoria spisku jest chyba trochę naciągana. Wyszczepiło się bardzo dużo ludzi a są 3 zgony. Tak naprawdę nie jest potwierdzone że to po szczepieniach, umarły osoby strasze i przewlekle chore, poza tym nie wiadomo czy to prawda. Gdyby szczepionki były zakażone to mielibyśmy już w tej chwili falę masowych zgonów a póki co wszystko jest ok. Dziennikarze mają to do siebie że naciągają rzeczywistość a tak naprawdę ważny jest w tym wszytskim zdrowy rozsadek. Sądzę, ze nie nalezy się szczepić bo szczepionki nie są przebadane i ta cała pandemia to dziennikarska nagonka ale do planów masowej eksterminacji i zakazonych szczepionkach podchodze z dystansem.

  • Rumcajs said

   teraz nawet jak by były przebadane to trzeba sprawdzać kto badał i kto płacił za badanie….

   • Atena7777 said

    Ja bym nawet nie wziela gdyby mi gwarantowano, ze jest tam tylko sol fizjologiczna…………

  • Taka tam... said

   Asia ty ten tekst wklejasz na kazdym forum… 😉

   Co do zdrowego rozsadku… Kazdy decyduje sam za siebie i ma wybor, WOLNY WYBOR podkreslam co do tego czy szczepic sie czy nie. Zreszta, nikt nie potrafi statystycznie i naukowo udowodnic w jaki sposob szczepionki chronia przed grypa. Potrafisz to wyjasnic Asiu?

   A poza tym, jesli gazeta podaje ze te osoby szczepione byly leczone… I jesli tak naprawde bylo, to chyba ktos nie dochowal procedur. dotad wydawalo mi sie ze szczepi sie tylko osoby zdrowe a nie leczone w danym momencie na jakies tam schorzenia plucne itd… (wiadomo ze szczepienie to ingerencja w organizm, a gdy jest on oslabiony, to klient zazywajacy szczepionke moze ciezej ta ingerencje zniesc). Ktos po prostu zaryzykowal… I stalo sie.

   • Asia said

    Nie wklejam ma każdym forum, tylko na odnośniku (gdzie wydawało mi sie ze sie nie pojawiło) i tutaj, aby zachecić do dyskusji.
    Nie wątpię że z tymi szczepionkami coś jest nie tak. Na pewno cała pandemia jest bzdurą. To co dzieje sie na lotniskach – zaostrzenie kontroli durne procedury – to również jakieś nakręcanie opinii publicznej. Ten program w TVN – demagogia i naciąganie. NIe wątpliwie jest w tym jakiś klucz tyle że mówiono o masowych, przymusowych szczepieniach- póki co nic takiego się nie dzieje. Do szczepien nikt nigoko na siłę nie zmusza (no chyba że weźmiemy pod uwagę tą medialną minipulację). Wiele osób chce sie zaszczepić i szczepinek brak. To samo z tymi zgonami- póki co nie ma zgonów, które miały rzekomo wytrzebić połowę swiata.

  • Atena7777 said

   Asiu, to nie jest tak, że ludzie będą zaraz po szczepionce padać jak muchy bo „jeszcze” nie serwują nam w szczepionkach cyjanku, ale kto wie……………….
   Moje dziecko po szczepionce MMR (lub kumulacji także wcześniejszych) dopiero po 1,5 miesiącu dostało totalnego rozstroju organizmu i od tego czasu zaczęło co miesiąc chorować na zapalenia górnych dróg oddechowych czyli na spastyczne zapalenia oskrzeli czyli inaczej mówiąc zapalenie oskrzelików. Pani Brydak tak ostrzega, żeby szczepić dzieci na grypę bo powikłaniami są właśnie te zapalenia oskrzelików. Moje dziecko nie miało grypy, ale miało powikłania po szczepieniu właśnie w postaci tych stanów. Może powinni wymyślić „szczepionkę na powikłania poszczepienne”. I jak to jest Pani Brydak – jak mogą wystąpić powikłania bez wcześniejszej choroby???? Do 1 roku dziecko miałam zupełnie zdrowe, a potem zaczęła się jazda z zapaleniami oskrzelików, ale dzięki naturalnej metodzie synek dzięki Bogu z tego wyszedł………………….

   Jeżeli chodzi natomiast o testy kliniczne to ja w to zupełnie nie wierzę chociażby mieli daną szczepionkę badać nawet przez 10 lat!!! Każdy człowiek jest inny i inaczej reaguje na różne substancje, nie ma drugiego takiego samego „osobnika” każdy jest inny, nie tylko pod względem wyglądu zewnętrznego, ale i wewnętrznego i nie można wszystkich wrzucać do jednego worka w jakiejś klasyfikacji. To jest tak jak np. z alkoholem, jeden wypije pół litra i będzie w stanie jechać samochodem i po nim tego nie widać, a drugi po 2 kieliszkach będzie już pijany i to samo tyczy się szczepionek, jednemu nic nie będzie lub będzie miał lekkie objawy, a drugiemu spowoduje różne skutki uboczne, problemy neurologiczne, zniszczenie układu immunologicznego, stwardnienie rozsiane, cukrzyce itd., a niektóre z tych rzeczy nie muszą wystąpić od razu tylko po latach i wtedy nikt nie będzie już tego wiązał ze szczepieniem.
   Znowu odwołam się do alkoholu, ten który pije i nic mu nie ma nie oznacza, że po latach też tak będzie, z reguły będzie tak, że po latach ma się problemy ze zdrowiem niejednokrotnie finałem jest marskość wątroby i wiadomo co…………………… to samo tyczy się szczepionek, dzisiaj przyjęta pozornie okazuje się bezpieczna, ale w konsekwencji jest „cichym zabójcą” i degraduje nasz organizm powoli, do tego dochodzą kolejne szczepionki bo przecież co roku nawołują do szczepienia się na kolejną grypę do tego zachęcają do kolejnych „ważnych” szczepień typu szczepionka na WZW, na kleszcze, na tężca i tym samym systematycznie wstrzykujemy w siebie kolejne dawki trucizn jak wspomniany wyżaj alkohol, po latach zaczynają odzywać się choroby, później przechodzą w stan przewlekły a już na masową skalę dowiadujemy się po latach że mamy nowotwór, i w tym momencie zastanowi się taka osoba dlaczego to właśnie ją spotkało, pewnie nie………………..do tego dochodzą trucizny z pożywienia, z powietrza. W ten sposób nasze komórki są degradowane, na takim podłożu świetnie rozwijają się grzyby, pleśnie i żerują patogeny, na takich zaatakowanych komórkach rozwijają się polipy, cysty itd., które z czasem przekształcają się w guza. Pomyśli ktoś wtedy dlaczego tak się stało, że zachorował…………………..

   Czekanie na skutki poszczepienne w kolejnych dniach czy tygodniach jest więc WIELKIM ABSURDEM, a to że ktoś w krótkim czasie ich doświadczył oznacza nic innego jak wrażliwość na obce związki i stymulatory oraz zatrucie tymi związkami organizmu, organizm zaczyna wtedy mocno protestować!!! I oby nie okazało się, że tę walkę przegrał, co oznacza śmierć……………………

   Ciekawostka: Dr bakteriologii Bernice Eddy odkryła [w 1954 roku wraz z badaczką raka Sarah Stewart] szczególnego wirusa, którego nazwano początkowo SE polyoma. Odkryła go w skażonych szczepionkach przeciwko polio i wykonała zdjęcia kilkunastu małp, które przewróciły się i zmarły lub zostały sparaliżowane po ich podaniu im. Jej przełożony z Narodowych Instytutów Zdrowia skonfiskował te zdjęcia, po czym zdegradował ją i odebrał fundusze. Po 10 latach dochodzenia sprawiedliwości w roku 1972 stanęła przed członkami Kongresu Stanów Zjednoczonych i powiedziała: „Jeśli nadal będziecie pozwalać na obecność na rynku tych skażonych szczepionek, to gwarantuję wam, że w ciągu 20 następnych lat będziecie mieli taką epidemię raka, jakiej świat dotąd nie widział”. I to jest dokładnie to, co mamy dzisiaj.
   Więcej na: http://kasjo.net/szczepienia/strona7.html

   Jeżeli więc ktoś uważa, że jednak mimo tych ostrzeżeń nic się mu nie stanie to niech się zaszczepi!!! Tylko proszę, nie apelujcie później i nie zbierajcie pieniędzy na swoje kosztowne leczenie i nie wzbudzajcie w innych litości, że Was czy Wasze dzieci skrzywdził los. Ten los leży w Waszych rękach, trzeba najpierw pomyśleć, posłuchać rad innych a nie tylko trzymać się kurczowo lekarzy, profesorów i innych naukowców ze świstakmi papierka, na który niejednokrotnie się powołują jak pani doktor Maria Kotowska, która też często występuje w TV i która szczepionek broni jak lwica! http://www.youtube.com/watch?v=5oEKTWInzXA

   A tu trochę o skwalenie:
   SKWALEN jest polimerem organicznym z niektórymi determinantami antygenowymi, które mogą być wspólne z in-nymi polimerami organicznymi działającymi jako immunostymulatory. Był stosowany w eksperymentalnych szczepionkach od 1987 roku (Asa i inni, 2000) i w eksperymentalnych szczepionkach podawanych dużej ilości uczestników wojny w Zatoce. Obejmuje to też tych, którzy nie brali udziału w działaniach, ale otrzymali te same szczepionki. Działanie wspomagające niejonowego bloku kopolimera środków powierzchniowo czynnych zostało zademonstrowane, gdy podano je z dwuprocentową emulsją skwalenu w wodzie. Adjuwant ten spowodował jednak kaskadę reakcji zwanych „syndromem wojny w Zatoce”, które stwierdzono u żołnierzy biorących w niej udział. Symptomy, jakie u nich odkryto, obejmowały zapalenie stawów, bóle tkanki łącznej, powiększenie węzłów chłonnych, wysypki uczuleniowe, uczulenie na światło w postaci wysypki, wysypki w okolicy jarzmowej, chroniczne zmęczenie, chroniczne bóle głowy, nienormalną utratę włosów ciała, nie ulegające leczeniu ubytki skóry, owrzodzenia aftowe, zawroty głowy, osłabienie, utratę pamięci, napady, zmiany nastroju, problemy neuropsychiatryczne, uszkodzenia tarczycy, anemię, podwyższone OB, systemowy liszaj rumieniowaty, stwardnienie rozsiane, ALS (stwardnienie zanikowe boczne), zespół Raynauda, syndrom Sjórgena, chroniczną biegunkę, nocne pocenie i stany podgorączkowe. Ta długa lista reakcji wskazuje, jak wielkie szkody powodują szczepionki, szczególnie gdy ich działanie jest wspomagane przez bardzo silne „środki zwiększające reakcję immunologiczną”, takie jak skwalen i inne adjuwanty.
   Interesujące jest, że osoby zajmujące się szczepionkami z zasady uważają, że takie problemy są niewytłumaczalne i że występują po podaniu szczepionek przypadkowo.
   Ponieważ podanie większości szczepionek rzeczywistym (i potencjalnym) uczestnikom wojny w Zatoce jest dobrze udokumentowane (w rzeczywistości weterani oświadczają, że podano im o wiele więcej, niż odnotowano w ich aktach), przytoczona lista zaobserwowanych reakcji obciąża dodatkowo odpowiedzialnością szczepionki jako czynnik, który sowodował te problemy. W niniejszym artykule występują liczne odniesienia do badań na zwierzętach. Pragniemy podkreślić, że Nexus nie usprawiedliwia ani nie popiera tego rodzaju doświadczeń.”
   Źródło: http://kasjo.net/szczepienia/strona9.html

   Inne składniki używane w szczepionkach:
   ACETON – rozpuszczalnik używany w zmywaczu do paznokci
   ALUN – konserwant
   ALUMINIUM I OLEJE ŚRODKÓW WSPOMAGAJĄCYCH – powodują raka u myszy laboratoryjnej
   ALUMINIUM FOSFAT – używanej w dezodorantach, trucizna
   FORMALINA – znany rakotwórczy składnik przeważnie używany do balsamowania ciał
   FENOL ( kwas węglowy ) – śmiertelna trucizna
   THIMEROSAL ( o pochodzeniu rtęciowym ) – trujący ciężki metal, ciężko wydalany przez organizm

   • Asia said

    Atena- zbadaj dziecko na boreliozę (od kleszcza) i chlamydie pneumoniae (kropelkowo). Szcepionki mogą uaktywnić te bakterie jeśli np dziecko było ukąszone przez kleszcza (mogłas tego nie widziec bo nie zawsze jest rumień a kleszce sa malutkie) Ja nie jestem zwolennikiem szczepień, ale staram się wytonowac te informacje o spisku póki to sie nie potwierdzi.

   • Taka tam... said

    „poki to sie nie potwierdzi…”

    juz widze jak Brydak czy inni przyznaja ze sie mylili…

  • Jerzy said

   Są 3 zgony po zaszczepieniu się przeciw A/H1N1 – w Szwecji (bez tego zgonu na Węgrzech). Strona z danymi WHO na temat „swińskiej” grypy: http://www.flucount.org/ podaje dla Szwecji, że zmarły tam dotąd 2 osoby (na 1584 przypadki tej grypy on wiosny br.).

   Porównajmy: 3 zgony po zaszczepieniu się, tylko na jesieni 2009, z powodu powikłań poszczepiennych, versus 2 zgony ogółem od wiosny.

   Śledź dane dla innych krajów, które się wkrótce zaczną pojawiać, gdy się szczepienia rozkręcają.

   Ktoś Cię próbuje zaagitować, ktoś walczy o Ciebie i Twoją duszę 😉 .

 5. kasia said

  Zobaczcie co ona bredzi:

 6. Zenek said

  A szczep sie ile razy chcesz ale nie namawiaj do tego,a tym bardziej ,nie zachecaj i nie zmuszaj innych !

  Medytuj i modl sie po zaszczepieniu do usranej smierci ale nie aplikuj tego ludziom jak szczepionke !

  Nie napedzaj strachu innym gdy sie sam boisz i wprowadzasz ogolno swiatowa zadyme !

  Wszystkim niedouczonym profesorom smiej sie w glos i wyslij ich tam gdzie ich wyedukowali – dzisiaj profesury uzyskuje sie miedzy innymi nie za wiedze ale za sluzalstwo !!!

  Znasz siebie i swoj organiz daj mu to co trawi a nie to co masz po nim, sraczke i inne objawy do wymiotow wlacznie !

  Agitatorow i agentow gon od siebie bo to wszystkie szuje po podobnych szkolach .

  Lapiducjow unikaj ,to ludzie z wypranymi mozgami widzacymi tylko wlasne korzysci !

  O farmacji pamietaj,ze to „wiara rowna wytwarzajaca same gowna ” !!!

  Strzez sie dziennikarzy ,bo ci zapedza cie w kozi rog a za szmal wejda kazdemu w du.e !

  Pamietaj ,ze rzadow narodowych a nawet juz prezydentow nie ma – to pieski na swiatowej smyczy !!!

  Jezeli juz jestes wierzacym to odrzuc od siebie wszystkich posrednikow do Boga i to bez wyjatku a biskupow gon do Afryki na misje !

  Pamietaj na koniec,ze wiedza sasiedzi jak kto siedzi i obce pyski rozpoznawaj .

  PAMIETAJ ,ZE NA KAZDYM FORUM SA PODSTAWIENI „AKTORZY” W KAZDEJ DZIEDZINIE – ja do nich nie naleze i sluze ci powyzszymi ostrzezeniami bezinteresownie . Czasem tu zagladam ,widze i czytam co tu sie dzieje .

  Na koniec pytanie : Czy znacie przypadek,ze ktos z rzadzacych zmarl na grype w swiecie obojetnie pod jaka szerokoscia i dlugoscia geograficzna ???

 7. ALFA said

  http://wiadomosci.onet.pl/2065909,16,dlugotrwale_uzywanie_komorki_grozi_rakiem__who_nadzorowalo_badania,item.html
  i skąd dorośli i dzieci mają raka mózgu i wyprane mózgi kupujcie telefony komórkowe dzieciom

  • Aśka said

   Po tym wszystkim co WHO robi, nie wierzę w takie ostrzeżenia i ich troskę. Skłonna jestem raczej myśleć, że przygotowują sobie alibi do swoich eksperymentów na ludzkości.

  • zyta said

   Trzeba uzywac sluchawek na dlugim przewodzie.

 8. ja said

  Tak bardzo jestem wdzięczna Piotrowi Beinowi, że mnie oświecił. Będziesz w niebie miał Pałac, niech Cię Pan Bóg błogosławi i strzeże. Dziękuję Wam wszystkim, którzy w komentarzach dajecie dobre wskazówki, linki i ostrzegacie.

 9. jgn said

  Rzeczywiście ponad 70-letnia emerytka to poważna grupa ryzyka dla systemu bo trzeba wypłacać emeryturę a system finansowy się wali…
  Nie wszyscy ludzie w trudnych warunkach życiowych chcą mieć gromadkę na utrzymaniu, demografia się załamuje i nie będzie wymiany pokoleniowej ergo nie będzie komu pracować na aktualnych emerytów więc wprowadza się na różne możliwe sposoby eutanazję.

 10. ALFA said

  http://www.rynekzdrowia.pl/Farmacja/Suplement-diety-czy-lek-ostatnie-miesiace-na-decyzje-producenta,11629,6.html

  SUPLEMENT DIETY CZY LEK

 11. ALFA said

  ZOSTAŁO NAM MAŁO CZASU 01.01.2010 JUŻ TUŻ TUŻ

  • Jerzy said

   Jak będziesz bierny, to niewiele zostało czasu.

   Większość narodu polskiego składa się z biernych i bezmyślnych osób, które tylko rozsiewają jakieś apokaliptyczne nastroje i czekają aż się stanie z Nieba jakiś cud. Modlić się trzeba, ale działać trzeba też 😉

   • ALFA said

    Petycję o Codex Alimentarius i traktatu to już wysłałam w marcu a ty kiedy nie siedzę z załamanymi rękoma o pandemii już rozmawiałam w grudniu bo już wiedziałam o zagrożeniu a ty kiedy się dowiedziałeś zapewne parę dni temu

   • Jerzy said

    A to nie wiedziałem, przepraszam 🙂 .

 12. Aśka said

  Oglądałam dzisiaj w nocy film Aerosol Crimes (Aka Chemtrails) 1/10 PL
  david dicke

  Stwierdziłam, ze w części 6 są baaardzo ważne informacje i postanowiłam je spisać. Zamieszczono w niej wypowiedź dr. Gwen Scoot. Poniżej obszerne fragmenty. Przeczytajcie proszę.

  część 6 http://www.youtube.com/watch?v=K6lfCUW_Ryw&NR=1
  Dobrze być na taśmie rozmawiając z Tobą Clifford w tym temacie. Wcześniej nie mogłam pokazać twarzy, ani głosu, ponieważ podlegałam umowie kontraktowej. Nie jestem już związana tą umową i mogę tutaj być osobiście, a to dobre uczucie (…) Dzisiaj chcę pomówić o medycynie, co jest moją pasją i całym powodem , dla którego się w to mieszam, jest wola pomagania ludziom, by mogli pozostać tak zdrowi, jak mogą w tych warunkach. Chcę również powiedzieć coś, co jest bardzo ważne dla mojego serca, ze jestem głęboko patriotyczna. Naprawdę chciałam to powiedzieć, Nie sądziłam, że dożyję tego, że zobaczę takie czasy, jak wiesz, ostatnio otrzymaliśmy o tym informacje, które są krytyczne w znaczeniu zdrowia, więc najpierw zacznijmy od tego. Wtedy możemy się cofnąć wstecz i pomówić o zawartości tych oprysków i ich wpływie na ciało i być może o pewnych niwelujących to środkach. Odkryliśmy przez bardzo rozważnego lekarza badacza, że okazjonalnie to co widzimy w powietrzu to grzyb. Powodem dla którego jest to tak krytyczne jest to, że najwyraźniej ten grzyb dramatycznie upośledza system odpornościowy, poprzez konsumowanie tych składników odżywczych, których system odpornościowy używa by się naprawiać i odbudowywać (…) system staje się dramatycznie upośledzony i niezdolny do radzenia sobie z jakimkolwiek najeźdźcą i dlatego tak myślę widzimy o wiele więcej przeziębień i gryp (…) te rzeczy są jak epidemia, infekcje zatok, przeziębienia i grypy, to po lekkiej stronie, a po cięższej stronie jest o wiele więcej nowotworów i pewnych bardzo niszczących chorób związanych z ekstremalnie pośledzonym systemem odpornościowym. Częścią tego musi być ta grzybiczna inwazja, ponieważ ten grzyb zjada składniki odżywcze, których system odpornościowy używa by się odbudować, ludzie mówią: „Więc co robisz z grzybem?” Są pewne rzeczy, o których wiemy, że to bardzo dobre i naturalne leki dla grzybicznych infekcji, czosnek zabija grzyby w kontakcie Mchińskie grzybki Rashi, Mataki, szczególnie jako ekstrakt mają dużą skuteczność, kwas kaprylowy (C8 H16 O2)do kupienia w każdym sklepie. Wiele innych rzeczy i w końcu srebro koloidalne jest głównym grzybobójcą. Tak więc gdy ludzie patrzą na swe ciała i myślą dlaczego wciąż czują zmęczenie, (…) powiedziano nam teraz, że ta osoba patrzyła na krew wielu, wielu ludzi i niemal u wszystkich

  cd.
  Część7 http://www.youtube.com/watch?v=r2IxYgHQxtk&feature=related
  ten grzyb pojawia się w krwioobiegu. Więc jest to coś z czym możemy sobie poradzić, gdy staję się to czymś w płucach możemy zrobić inhalacje olejkami z drzewa herbacianego. Wiemy też, że mamy tam wiele cząstek metali ciężkich, co nie jest dobre dla ciała (…) są potencjalnie szkodliwe dla ciała, ale również mamy na to niwelujące leki.

  Jest w tym też Aluminium i wiemy, że aluminium niestety może przekroczyć barierę krew – mózg i wiemy, że badania łączą to z chorobami jak alzheimer, a nawet jeśli nie tak ekstremalnie, to z całą pewnością powodują straty pamięci krótkotrwałej, tak więc bariera krew-mózg nie rozpoznaje aluminium jako toksyny i przepuszcza je do mózgu, dobrą wiadomością jest to, że jeżeli masz wystarczającą ilość tzw. kwasów tłuszczowych, to mózg ma zdolność, by wziąć ten metal – aluminium i wyrzucić je z mózgu poprzez twoje włosy i myślę, że dlatego teraz tak wiele osób, które robią sobie analizy włosów widzi tak wysokie poziomy koncentracji aluminium w swych włosach, bo mozg robi swoje próbując wyrzucić tę toksynę. Czyli niezbędne kwasy tłuszczowe, np. olej lniany, olej z wieczornego pierwiosnka i ostatnio zwrócono mi uwagę, bardzo dobry jest kryl, olej z kryla, dość czysty rybi olej. (…)

  Wiemy też, że częścią mieszanki jest bar. Bar oprócz tego, że jest kancerogenny, wypłukuje właściwie cały potas z twojego ciała i widzimy, widzę u swoich klientów dużo osłabień mięśniowych, dużo palpitacji serca. Wszystko związane albo z utratą potasu, albo z o wiele za niskim poziomem potasu (…) więc musisz brać więcej potasu i powiedziałabym każdemu, kto mnie posłucha, odpowiedzialną rzeczą jest powiedzenie, że musicie się podzielić tym co zdecydujecie się zrobić z waszym lekarzem domowym, ponieważ jeżeli macie własne leki, może mieć jakieś przeciwwskazania, bo to są tylko ogólne wytyczne dla ludzi bez recept, bez diagnoz.

  W tej mieszance jest też tytan, znów z badań, to kolejny ciężki metal, i magnez i przez długi czas nie mogłam zrozumieć, dlaczego to mogłaby być zła rzecz, ponieważ zawsze zachęcamy ludzi, by przyjmowali więcej magnezu, jednakże mój brat, który jest fizykiem przypadkowo dał mi odpowiedź, której szukałam przez 2-3 lata, dlaczego widzimy tak wiele skrzepów krwi, grubych, kleistych płytek krwi, to teraz epidemia, ciągle jest w reklamach leków na krew.
  Kiedy pokazał mi, że kiedy połączysz jony aluminium z jonami magnezu, to zlepia krew, więc oba są w tej mieszance Mój osobisty wybór, to korzeń imbiru na krew. Biorę kapsułki z korzenia imbiru. Codziennie jest też zioło zwane inko biloba, to również rozrzedza krew. Ale jest ważne ostrzeżenie. Jeśli ktoś jest na lekach rozrzedzających krew, to nie może, to nie może dodawać któregokolwiek z tych remediów, ponieważ możesz mieć krew tak rozrzedzoną, że jeśli się skaleczysz, to krew nie skrzepnie.(…) ale dla innych, to dobre i naturalne rzeczy, w znaczeniu rozrzedzenia krwi. I wtedy, i mam to pytanie cały czas, ludzie pytają: „Co możemy zrobić, aby to zniwelować, bo jest to w każdym oddechu, który biorę?” I ludziom naprawdę trudno to zrozumieć, jest to coś, czego poprzednio nie mówiłam ludziom. Proszę nie jedzcie margaryny, nie pijcie wody z kranu, te rzeczy nie są dla was dobre. Nie mogę ludzi prosić, żeby nie oddychali, ale są rzeczy które możesz zrobić, aby ograniczyć ilość tego co wdychasz, jak dobrze wiesz, gdy jestem na zewnątrz noszę maskę, nie jest to wygodne, wygląda głupio, gapią się na mnie, ale muszę ci powiedzieć, że od czasu kiedy to robię , zauważyłam wielką poprawę w objawach, z którymi muszę sobie radzić (…) Jest też stara dobra substancja zwana glinką diatomaceous (glinka krzemowa), która ma unikalną zdolność wchłaniania metali ciężkich. Wiąże je w sobie i daje ciału możliwość pozbycia się ich prze twoje trzewia (w większości sklepów ze zdrową żywnością można ją znaleźć pod nazwą Bentonit. Musisz się upewnić, czy jest to glinka klasy żywnościowej. Ważne są też oleje omega 3, 6, 9. (…)
  Kolejną epidemią są infekcje zatok i ten spray koloidalnego srebra na płuca do nosa używam go i wielu moich przyjaciół go używa. Jest bardzo efektywny w oczyszczaniu tych infekcji zatokowych i jestem pewna, że wszystkie te infekcje powodują te cząstki. Nie wiem, czy wiesz, ale jeden z topowych specjalistów oddechowych w USA był niedawno w Usa Today Show i napisał książkę zatytułowaną, coś o kryzysie oddechowym w tym kraju i powiedział, myślę że to był CADY CORK, nie przypominam sobie kto prowadził wywiad, ale mówił, że śmiertelność z powodu chorób oddechowych skoczyła z 8-go miejsca 5 lat temu na niemal 3. Jest to wielki skok, to oznacza, że trzecią wiodąca przyczyną zgonów w tym kraju powoduje oddychanie i ktoś może się zastanawiać, co się mogło zdarzyć przez te 5 lat, by stworzyć ten swego rodzaju kryzys? To jedyne słowo, które mogę przytoczyć. (…) Każdy, kto ogląda ten dokument, powinien zatroszczyć się nie tylko o siebie, ale o każdego kogo kocha. To nie jest jak pluton egzekucyjny, gdzie każdy pada i musisz to oglądać w jednym czasie, to kumulatywne zatrucie, które zademonstruje się u różnych ludzi na różne sposoby, zależne od tego jak silny był u nich układ odpornościowy, jaka jest ich genetyka i od wielu innych czynników. Jest to coś co zademonstruje się na wiele różnych sposobów. Nie będziesz mieć, jak powiedziałam, plutonu egzekucyjnego, ale będziemy mieć z czasem więcej i więcej upośledzonych ludzi, więcej i więcej ludzi, którzy nie czują się dobrze, więcej i więcej młodszych ludzi (czego dosyć sporo teraz widzę) w latach 20, 30, 40z problemami, których nigdy nie widzieliśmy w tym przedziale wiekowym, albo przynajmniej widzieliśmy je rzadko. Kiedy to się zaczęło 5 -6 lat temu, 24 godziny, 7 dni w tygodniu (może trwa to od takiego czasu), ale to ciężkie rozpylanie 24 / 7 i przez te lata i na początku widziałam głównie kruchych starszych, ludzi i małe dzieci jak cierpią i opuszczają tę planetę, ale teraz schodzi to jakby chronologicznie, więc widzimy ludzi nastolatków, ludzi w latach 20, 30, 40, 50 z wieloma wyniszczającymi chorobami i wiem, ze w samym tylko Abuquerque 5-6 lat temu 6-8 % dzieci diagnozowanych było jako astmatyczne i dzisiaj, w tej chwili jest to70%. To wyniszczające i to są dzieci. Powiedziałabym każdemu, kto tego słucha, że pierwszą i najważniejszą rzeczą jaką możecie zrobić jest zacząć jeść wasze lekarstwa, pozbyć się „junk food”, pustego jedzenia, pakowanego, mikrofalowanego jedzenia i zacznijcie jeść, jeśli możecie całkowicie organiczne i czyste jedzeni. Jeśli nie możecie, to przynajmniej jedzcie dobre, całe i pełne jedzenie. Nie gotujcie go w mikrofali, to usuwa wszystkie dobre enzymy trawienne i składniki odżywcze, więc zacznijcie od swojej diety, ponieważ wasze ciała spotka zniewaga, jaka nie znana była w całej znanej ludzkiej historii jak sądzę i by pozostać zdrowym i zadbać o tych, których kochacie, musicie naprawdę zacząć zwracać uwagę na to co jecie i na wodę, którą pijecie. To pierwsza linia obrony. Zawsze zachęcam ludzi, by wzięli pod uwagę dobre i stare metody i programy brania suplementów, witamin i minerałów, ponieważ znów nasze ciała potrzebują każdej pomocy, jaką możemy im dać w tych czasach.

  c.d.
  Część 8 http://www.youtube.com/watch?v=rBeQYhjIck4&feature=related
  Wiesz Clifford to interesujące, że najczęściej zadawanym pytaniem przez tych, którzy są świadomi i wiedzą o tych aerozolowych operacjach , jest to czy rozmyślnie próbują nam zaszkodzić? I nie mogę na to odpowiedzieć, nie wiem, ale mogę powiedzieć to, czy wiedzą, że nas krzywdzą? Niewątpliwie to wiedzą do tej pory. Tak więc ktoś kto żyje w niegdyś wolnym i demokratycznym kraju może się zastanawiać, dlaczego ludzie, którym zaufaliśmy i powierzyliśmy nasze bezpieczeństwo, pozwalają by takie rzeczy trwały? Osobiście spędziłam nad tym wiele bezsennych nocy i nie mogę wymyślić żadnego prawdopodobnego powodu, dlaczego mógłbyś z jakiegokolwiek powodu krzywdzić tak wielu ludzi w tak dramatyczny sposób (patrzcie filmy Endgame i Phil Schneider). Więc powiedziałabym, że jeżeli jesteście tacy jak ja, kochacie ten kraj i jesteście głęboko patriotyczni, to skorzystajcie z przewagi, którą daje nam wolność w tym pięknym kraju i z Demokracji i sprawcie, że Wasz głos zostanie usłyszany. Zapytajcie o wytłumaczenie, poproście o dyskusję tak, że to my zdeterminujemy, czy to jest coś, czego chcemy w naszym kraju w powietrzu. Nie możemy tego po prostu ignorować. To samo nie zniknie. To po prostu samo nie zniknie. Chyba, że ludzie świadomości i sumienia zdecydują, by powstać z kanapy i coś zrobić. Mogą zdecydować czym to coś jest … ponieważ jeżeli tego nie zrobią, gdy obserwują ludzi wokół nich i nie spojrzą na własne zdrowie i nie zobaczą jego pogorszenia, w którymś momencie będą musieli się zastanawiać: „Ojej, dlaczego niczego nie zrobiłem? … kiedy mogłem”

  ZACZNIJCIE ZADAWAĆ PYTANIA GAZETOM, REPORTEROM TV, WOJSKU, URZĘDNIKOM, RZECZNIKOM WASZYCH PRAW

 13. takasobie said

 14. misiek214 said

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/usa-ogloszono-stan-zagrozenia,1387097

 15. mizia said

  TO JEST WAŻNE WAŻNE

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/usa-ogloszono-stan-zagrozenia,1387097

 16. lotnik said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Obama-wprowadza-stan-zagrozenia-w-USA,wid,11626175,wiadomosc.html?ticaid=18fb2 sprawdzcie to chyba sie zaczeło

 17. ALFA said

  http://foxmulder.blox.pl/2006/07/Morgellons-epidemia-z-Kosmosu.html
  http://www.eioba.pl/a84249/morgellonka_morgellons_syndrome_tajemnicza_choroba_brownea

  Nowa choroba Morgellons- tajemnicza zaraza epidemia kosmosu
  zapewne mało kto słyszał

  • Radekk said

   Kolejność poczynań administracji w USA przypomina poczynania podwładnych Hitlera:

   28 luty 1933
   Rząd wprowadza w życie Dekret nadzwyczajny o ochronie narody i państwa. Jednym krótkim paragrafem swobody obywatelskie gwarantowane w konstytucji weimarskiej – obejmujące wolność wypowiedzi, zrzeszania się i prasy, prywatność korespondencji i rozmów telefonicznych – zostały bezterminowo zawieszone.
   Inny krótki paragraf ograniczył autonomię landów na rzecz rządu Rzeszy, który uzyskał prawo interwencji w celu przywróceniu porządku. Z tego prawa skorzystano w szerokim zakresie w najbliższych dwóch tygodniach, zapewniając narodowym socjalistom kontrolę nad wszystkimi krajami Rzeszy. Naprędce sklecony dekret urósł do rangi karty konstytucyjnej Trzeciej Rzeszy.
   Przemoc i represje uzyskały szerokie poparcie. Dekret nadzwyczajny, który całkowicie zniósł wolności osobiste i stworzył podstawę pod dyktaturę, został przychylnie powitany przez niemieckie społeczeństwo, zmęczone ciągłymi walkami i burdami na ulicach.

   • Radekk said

    Proszę o wytłuszczenie, aby wszyscy zrozumieli do czego zmierza świat i w jakim gównie siedzimy po uszy!

   • Radekk said

    idziemy dalej 3 lipiec 1934…

    Ustawa o nadzwyczajnej obronie państwa.
    Działała wstecz, dzięki czemu Hitler mógł zalegalizować wszystkie morderstwa popełnione podczas „Nocy długich noży”.
    W jednym zwięzłym paragrafie ustawa stanowiła że: „środki powzięte 30 czerwca oraz 1 i 2 lipca dla stłumienia zdrady stanu i zdradzieckich ataków na państwo są, jako konieczne dla nadzwyczajnej obrony państwa, legalne”.
    ———-
    Kierownictwo Reichswehry składa wyrazy podziękowania za jego „przemyślaną i odważną akcję, która uchroniła naród niemiecki przed wojną domową. Kanclerz Rzeszy zadziałał jak mąż stanu i żołnierz w duchu, który wśród członków rządu Rzeszy i całego narodu niemieckiego woła o uznanie, lojalność i szacunek w tej trudnej godzinie”.
    ———-
    Depesza gratulacyjna od prezydenta Hindenburga: „(…) Uratował Pan naród niemiecki od wielkiego niebezpieczeństwa. Wrażam Panu za to swą głęboko odczuwaną wdzięczność oraz szczere uznanie”.

   • Radekk said

    24 wrzesień 1934 Hitler tworzy płatne brygady SS. Prywatną policję na wzór policji American Force

    Himmler otrzymuje zgodę od dowództwa Wehrmachtu na utworzenie jednostek dyspozycyjnych SS (Verfügungstruppe). Miały powstać trzy pułki SS, których celem miału być zapewnienie porządku wewnętrznego

   • Radekk said

    teraz mamy a propos nagrody nobla dla obamy….

    Sławne wystąpienie Hitlera w Reichstagu 21 maja 1935

    Hitler mówił:
    „Czegóż jeszcze mógłbym pragnąć oprócz spokoju i pokoju”.
    „Niemcy potrzebują pokoju i chcą pokoju”.

   • Radekk said

    30 styczeń 1937

    Hitler przemawia w Reichstagu:

    „Czas tak zwanych niespodzianek bezpowrotnie minął. Niemcy życzyły sobie od teraz lojalnie na partnerskich warunkach pracować z innymi narodami nad przezwyciężaniem problemów dotyczących Europy.

    Większość zwykłych Niemców, oczekiwała wtedy pokoju i prosperity. Hitler jak się wydawało spełniał ich marzenia. Odbudował autorytet rządu. Prawo i porządek zostały przywrócone. Niewielu martwiło się tym, że narusza się przy tym wolności obywatelskie. Znowu była praca, a gospodarka rozkwitała.

   • Radekk said

    „Historia nauczycielką życia”
    Przemówienie Hitlera z 1935 roku
    Od początku cywilizacji rządzą nami wciąż te same mechanizmy.
    Mądre narody korzystają z nauk przeszłości.
    Głupie narody, do których bez wątpienia można zaliczyć Polaków lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, dali sobie wmówić, że nagle polityką i gospodarką zaczynają rządzić jakieś nowe prawidła, tylko z tego powodu, że dostaliśmy w ręce nowe doskonałe narzędzie nazywające się komputerem.
    Jedną z najlepszych form nauki jest przybliżenie problemów naszych przodków.
    Rozpoczynamy więc cykl publikacji dotyczących okresu Drugiej
    Rzeczypospolitej.

    Zaczynamy od przedstawienia przemówienia Hitlera wygłoszonego w
    Reichstagu 21 maja 1935 roku, trzy dni po pogrzebie Marszałka Piłsudskiego.

    Czas wygłoszenie przemówienia jest nieprzypadkowy, ponieważ biorący udział w pogrzebie marszałka „premier Rzeszy” Goering, przebywając w Krakowie, spotkał się z najwyższymi przedstawicielami Państwa Polskiego, a po pogrzebie pojechał jeszcze do Warszawy na dodatkowe rozmowy z ministrem spraw zagranicznych Beckiem.

    W kontekście przemowy Hitlera, jak też z gestu oddania przez niego hołdu marszałkowi Piłsudskiemu nietrudno sobie wyobrazić, że przedmiotem rozmów była chęć wciągnięcia Polski do współpracy z nazistowskimi Niemcami.
    Niechaj ta pouczająca lektura pomoże Państwu zrozumieć, co się wokół nas dzieje.
    Wszystkie dokumenty pozostaną w oryginalnej pisowni i transkrypcji.

    Hitler wygłosił przemówienie, na wstępie którego zaznaczył, że mówić będzie o wszystkich sprawach interesujących świat i Niemcy zupełnie otwarcie, gdyż naród niemiecki ma prawo żądać od niego tej otwartości.
    Hitler dał na wstępie krytyczne ujęcie sytuacji gospodarczej Niemiec w okresie powojennym, podkreślając, że jeśli obecnie inne państwa. zmierzają coraz wyraźniej do autarchji, to Niemcy nie mogą temu przeszkodzić.

    W tym samym stopniu, w jakim zagranica zamykać będzie swe rynki dla
    Niemiec, będą one musiały przejść do samowystarczalności.

    „Rewolucja, jaka dokonała się w Niemczech w ostatnich dwóch latach, jest większą, niż przypuszcza zagranica.

    Duch mieszczańskiego hurapatrjotyzmu został wyrugowany z polityki
    niemieckiej, podobnie jak internacjonalizm marksistowski.
    Obecnie Niemcy występują za pokojem nie z poczucia własnej słabości, lecz kierując się zasadami narodowego socjalizmu o narodzie i państwie.

    ,,Nie chcemy wynaradawiać” !

    Ideologja narodowo-socjalistyczna odrzuca dogmatycznie wszelką asymilacją w stosunku do innych narodów. Tem samem zbija ona mieszczańską możliwość germanizacji.

    Narodowi socjaliści nie chcą odbierać obcym szczepom ich mowy
    lub kultury.
    Nie wydajemy rozkazów niemczenia imion nie niemieckich, przeciwnie, nie życzymy wprost sobie tego.
    Nasza ideologja widzi w każdej wojnie, której celem jest ujarzmienie obcego narodu proceder, który wcześniej czy później musi odbić się na
    zwycięzcy.

    Nie wierzymy zupełnie w to, by w Europie obecnej w okresie panowania zasady narodowościowej zahartowane w swem poczuciu narodowem

    ludy mogły być jeszcze wynarodowione.

    Ustrzegających przykładów dostarczyły nam w tym względzie ostatnie 150 lat.
    Z najgłębszych przekonań ideowych życzą sobie Niemcy
    narodowo-socjalistyczne pokoju.
    Żaden z projektów narodowo-socjalistycznych nie będzie ukończony przed 10 da 20 lat. Ideowe zadania wymagają conajmniej 50 lub 100 lat pracy.”

    „Moje oświadczenie ma większą wagę niż niejeden podpis”.

    Pod adresem Edena kanclerz zauważył w tem miejscu:
    „Jest czasem łatwiej położyć podpis pod umową, będąc wewnętrznie przekonanym, iż w decydującej chwili jeszcze będzie można coś zmienić, niż w obliczu całego narodu publicznie przyznać się do polityki, służącej pokojowi.

    Mógłbym położyć mój podpis pod pięciu traktatami, a jednak nie miałoby to tej wagi, co moje oświadczenie, złożone z okazji plebiscytu saarskiego pod adresem Francji.

    Jeśli jako wódz i pełnomocnik narodu niemieckiego składam wobec świata i narodu mego zapewnienie, że po załatwieniu kwestji Saary nie będziemy mieli już żadnych żądań terytorjalnych w stosunku do Francji, to stanowi to przyczynek do sprawy pokoju większy, niż niejeden podpis pod traktatem.

    „Sądzę, że to uroczste oświadczenie powinno zakończyć długotrwały spór między obu narodami. Ponieważ zaś po stronie francuskiej ograniczono się tylko do przyjęcia go do wiadomości, to i Niemcom nie pozostaje nic innego, jak również przyjąć tę odpowiedź do wiadomości. Jeżeli rząd niemiecki zapewnia, że nie pragnie nic innego, jak pokoju i oświadcza to, to albo oświadczenie takie posiada tę sami wartość co podpis pod paktem, albo ten podpis nie przedstawia większej wartości od uroczystego oświadczenia”.
    Następnie kanclerz przeszedł do

    zagadnienia paktów kolektywnych,

    oświadczając, iż pojęcie zbiorowej współpracy i bezpieczeństwa dopuszcza wiele interpretacyj.
    Z chwilą narzucenia narodowi niemieckiemu w Wersalu traktatu, we współpracę narodów uderzył cios śmiertelny.
    Kanclerz powołał się dalej na fakt, iż Niemcy spełnili wszystkie zobowiązania traktatowe, podczas gdy inni nie wykonali przyjętych zobowiązań rozbrojeniowych.

    W długim wywodzie kanclerz przytoczył szereg danych, z których wynikać ma, że mocarstwa nietylko nie rozbroiły się, ale przeciwnie – powiększyły i udoskonaliły swe zbrojenia.

    Jeśli od Niemiec żąda się planów konstruktywnych, to należy przypomnieć plan niemiecki o 300-tysięcznej armji. Gdyby go przyjęto, obeszłoby się , dziś bez niejednej troski.
    Mimo wszystko kanclerz zdecydował się raz jeszcze przedstawić w zarysie stanowisko Niemiec, kierując się poczuciem obowiązku, by wszystko uczynić dla przywrócenia bezpieczeństwa wewnętrznego i poczucia solidarności narodów.

    Jako odpowiedzialny wódz narodu niemieckiego kanclerz widział się
    zmuszonym wobec powstania nowych sojuszów wojskowych oraz wprowadzenia dwuletniej służby wojskowej we Francji, przywrócić równość praw Niemcom.
    Nie Niemcy naruszyły tem samem zobowiązania, lecz inne państwa, które je do tego zmusiły.

    Niemcy wezmą udział w zabezpieczeniu pokoju.

    Naród niemiecki nie zamierza nikomu zagrażać, zdecydowany jest jednak
    zapewnić sobie utrzymanie równouprawnienia. To równouprawnienie jest pierwszym warunkiem wszelkiej praktycznej i zbiorowej współpracy. Mając równe prawa.

    Niemcy nie zawahają się wziąć udziału we wszystkich pracach, służących pokojowi i dobrobytowi narodów.

    Kanclerz występuje następnie przeciw metodzie uzgadniania między pewnymi państwami programów i przedstawiania ich następnie trzecim państwom, jako dyktatu do przyjęcia.

    O ile idzie o Niemcy, to nie wezmą one udziału w żadnej konferencji, o ile nie będą uczestniczyły przedtem w ustalaniu jej programu.

    Nie znaczy to jednak, aby nie miały przystąpić do umów dlatego tylko,
    że nie uczestniczyły w ich przygotowaniu.
    Jest możliwem, że umowa taka zostanie potem uznana przez Niemcy za pożyteczną, a wówczas nie zawahają się one jej przyjąć.
    Rząd Rzeszy zastrzega sobie jednak we wszystkich sprawach prawo decydowania.
    Kanclerz uważa, że dla sprawy pokoju można więcej zdziałać, gdy nie
    stawia się alternatywy: wszystko albo nic, lecz wysuwa się propozycję możliwą do przyjęcia.
    Również kwestjonuje on posługiwanie się tezą o niepodzielności
    pokoju, jaka pretekstem dla stwarzania konstrukcyj, służących kolektywnym przygotowaniom do wojny.
    Ostrzeżeniem jest tu wojna światowa.
    „Nie sadzę – mówił kanclerz – aby Europa mogła przetrzymać podobną katastrofę bez straszliwych wstrząśnień.

    Może jednak ona nastąpić tem łatwiej, im bardziej zmniejszać się będzie dzięki sieci międzynarodowych zobowiązań możliwość zlokalizowania małych konfliktów, a równocześnie zwiększać niebezpieczeństwo wciągnięcia do wojny większej ilości państw. Co do Niemiec, niema tu wątpliwości, jak się zachowają”.
    Niemcy uroczyście przyjęły i zagwarantowały Francji granicę ustaloną w głosowaniu w Zagębiu Saary.

    „Pragniemy pogłębienia przyjaznych stosunków z Polską”
    Z Polską bez względu na przeszłość zawarły one umowy wykluczające zastosowanie przemocy, umowę, stanowiąca dalszy, więcej niż cenny przyczynek dla pokoju europejskiego.
    Tę umowę nie tylko ślepo wykonają, Lecz również żywią jedno pragnienie, aby była ona ciągle przedłużana i aby wynikające z niej przyjazne stosunki polsko-niemieckie pogłębiały się coraz bardziej.

  • Magdalena said

   @Alfa
   W jednym filmie na YT oskarza sie chemitrails o takie objawy, te klaczki itd.

 18. Michal said

  Prezydent USA Barack Obama podpisał proklamację, ogłaszającą stan zagrożenia z powodu grypy A/H1N1 – poinformował Biały Dom.

  Oznacza to, jak pisze agencja Associated Press, że przedstawiciele służb medycznych będą mogli omijać „pewne wymogi federalne”. AP nie podaje konkretów, natomiast pisze, że osobistości oficjalne przedstawiły to posunięcie jako „podobne do deklaracji przed uderzeniem huraganu”.

  http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/news/usa-stan-zagrozenia-z-powodu-grypy-ah1n1,1387097,6065

 19. Rumcajs said

  amerykanie powinni zwiewać pki jeszcze mają czas na to…..

  …..

  • ALFA said

   Ale gdzie jak będzie to wszędzie ale nie siejcie paniki

   • Atena7777 said

    Jak juz kiedys ktos pisal, kiedys przymusowo wywozili ludzi na Syberie, a teraz sami beda tam uciekac…………….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s