Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Obama ogłasza stan wyjątkowy — W UK szykują się — Dalsze zgony w Szwecji — Zamach na grupy krwi?

Posted by grypa666 w dniu 24/10/2009

Agencje Associated Press i BBC donosza, ze prezydent USA, Barack Obama oglosil stan wyjatkowy w USA z powodu swinskiej grypy. Bialy Dom oznajmil 24.10.2009, ze  Obama podpisal proklamacje, ktora zezwolilaby przedstawicielom zdrowia publicznego ominac niektore przepisy federalne. Przedstawiciele rzadu porownali to do deklaracji przed przybyciem huraganu. theflucase.com

=====================================================
z komentarzy na blogu:

mizia powiedział/a 24 październik 2009 @ 6:34 pm e

WŁASNIE PRZED CHWILA ROZMAWIAŁEM Z BRATEM KTÓRY JEST W ANGLII  U.K.  Od poniedziałku maja rozpocząć obowiazkowe szczepienia w zakładach pracy DOWIEDZIELI SIĘ O TYM DZISIAJ NA KONIEC PRACY szczepic bedą jacyś ludzie z zewnatrz (AGENDA RZADOWA) podobno w całym w (zakładach pracy )uk dzisiaj było to ogłaszane po zakończonej dniówce.  Osoby nieobecne maja byc odwiedzane w domach t/j miejscu zamieszkania gdzie bedą dokonywane szczepienia.

=====================================================

mizia powiedział/a 24.10.2009 o 20:01

i jaszcze to Z UK a konkretnie Southampton : o 19 zadzwoniłem do brata zapytac o szczegóły tej akcji szczeień i okazało sie ze przedchwila była przedstawicielka agencji posrednictwa pracy w celu pobrania opłaty tygodniowej za mieszkanie wiec brat zapytał tej polki co z tymi szczepieniami odpowiedziała ZE ONA NIEWIE ALE AGENCJA DOSTARCZY NAJPÓŻNIEJ DO PONIEDZIALKU RANO-PRZED PRACĄ- DOKUMENTY DLA SWOICH PRACOWNIKÓW W JEZYKACH POLSKIM,PORTUGALSKIM,LITEWSKIM,ŁOTEWSKIM,SŁOWACKIM I ANGIELSKIM GDZIE WSZYSTKO BEDZIE WYJAŚNIONE -i w poządku ALE ODEBRANIE TEJ ULOTKI-DOKUMENTU MA KAZDY POTWIERDZIĆ PODPISUJAC znam anglików jest to nienormalna sytuacja żeby tam jakieś info przekazywane przez agencje A NIE ZWIAZANE Z PRACĄ LUB PŁACĄ BYŁY PRZEKAZYWANE ZA POKWITOWANIEM .
ps. SKAD ONI MAJA TAKIE ULOTKI GOTOWE DO ROZDANIA…

NASTĘPNE INFO SZCZEPIENIA TE DOTYCZYĆ MAJA PODOBNO NARAZIE ZAKŁADY PRODUKUJĄCE MIĘSO – RZEŹNIE ,UBOJNIE.
tak mówia im Anglicy – koledzy z pracy. ale jak bedzie nikt nie wie

=====================================================

Czwarta osoba umarla w Szwecji od szczepionki na H1N1, theflucase.com

Wiadomosc o czwartej ofierze szczepionki w Szwecji sciaga uwage na fakt, ze szwedzka agencja produktow medycznych (MPA) nie zatrzymala programu szczepien pomimo lawiny raportow o powaznych skutkach ubocznych. MPA pozwolila rozpoczac kampanie szczepien na H1N1, mimo braku danych o bezpieczenstwie i skutecznosci szczepionek. Atestowano Pandremrix firmy GlaxoSmithKline z rtecia i skwalenem wg nowych, luznych przepisow UE  sformulowanych przez europejska agencje lekow EMEA na pandemie, przepisow nie wymagajacych danych odnosnie bezpieczenstwa i skutecznosci. EMEA dostaje 3/4 funduszy z firm farmaceutycznych.

=====================================================

Od: Jerzy 24.10.2009
Są 3 zgony po zaszczepieniu się przeciw A/H1N1 – w Szwecji (bez tego zgonu na Węgrzech). Strona z danymi WHO na temat „swińskiej” grypy: http://www.flucount.org/ podaje dla Szwecji, że zmarły tam dotąd 2 osoby (na 1584 przypadki tej grypy on wiosny br.). Porównajmy: 3 zgony po zaszczepieniu się, tylko na jesieni 2009, z powodu powikłań poszczepiennych, versus 2 zgony ogółem od wiosny.  Śledź dane dla innych krajów, które się wkrótce zaczną pojawiać, gdy się szczepienia rozkręcają. […] Jak będziesz bierny, to niewiele zostało czasu.
Większość narodu polskiego składa się z biernych i bezmyślnych osób, które tylko rozsiewają jakieś apokaliptyczne nastroje i czekają aż się stanie z Nieba jakiś cud. Modlić się trzeba, ale działać trzeba też 😉

=====================================================

Moze m.in. po to smugi chemiczne?

http://www.prisonplanet.com/further-deaths-linked-to-swine-flu-vaccine.html#
C.A. Bouthillier, analityk badawczy

Szczepionka zabije i okaleczy osoby z grupami krwi A, B i 0, ktore maja uszkodzone DNA/proteiny i oslabiony system immunologiczny z powodu niezrownowazonych poziomow pH. Grupa B jest kwasowa, A i 0 zasadowe, a AB ma neutralne pH 7.00 i normalne DNA oraz system immunologiczny. Na rok 2005,  pH krwi grup A i 0 wynioslo przecietnie 7.54, a dla B wieksza kwasowoc (nizsze pH). Wskaznikiem  pH  krwi (grupy A, B i 0) szczegolowo zarzadzano, przez metodyczne, celowe trucie az do obecnego, krytycznego poziomu, szczegolnie celujac w ten wlasnie punkt w czasie. Szczepionki zaplanowane dawno temu na wlasnie czas obecny, sformulowano na pchniecie pH krwi do poziomu ponad krytycznym, zeby zabijac i kaleczyc masy ludzi. Liczba z zatruta krwia szybko zbliza sie do 200 milionow. Wiecej: http://www.unveilingthem.com/PoisoningOfMankindCopperDeficiency.htm

Komentarzy 260 to “Obama ogłasza stan wyjątkowy — W UK szykują się — Dalsze zgony w Szwecji — Zamach na grupy krwi?”

 1. cosac said

  http://wiadomosci.onet.pl/2066130,12,usa_100_dzieci_zmarlo__to_juz_stan_zagrozenia,item.html

  • grypa666 said

   od p.b.: 100 dzieci, tylko od jakich gryp i jak to sie porownuje z danymi z przecietnego seonu grypowego? who i panstwa czlonkowskie falszuja dane „H1N1” wliczajac do zakazen inne grypy i przypadki grypopodobne

  • grypa666 said

   od p.b: radekk, jak nie przestaniesz sam, to ja ci pomoge „sprzatnac”; tu nie blog historii niemiec, a gdyby byl, to przemilczasz najwazniejsze: hutlerowcow wyniesli do wlady syjonisci, w wierchuszce, armii itd. bylo zatrzesienie niemieckich syjonistow zydowskich, a holocaust ( w tym szoa) zaplanowali i wykonali rekoma niemcow i slowian ci sami miedzynarodowi syjonisci, bankierzy i nazwijmy ich „satanisci” zeby nie narazac wlasciciela bloga; albo to dodasz, albo wylatuje cala twoja niedoucona seria — tu nie traba propagandy falszu „satanistow” – wejdz na JewsNotZionists i czytaj…

  • Anna said

   To są bzdury. Zwykłe szczepeinia w obawie przed masowymi zgonami.A Obama nie wprowadził stanu wyjątkowego, ale stan zagrożenia.

   • Jack Ravenno said

    zwykłe szczepienia ?
    żyje na świecie juz troche latek i po raz pierwszy się z tym zetknąłem.

    taaa… zwykłe szczepienia…

    Be*ze*de*uuuu*ryyy

    Przepraszam – jaja sobie robisz ?

   • Aśka said

    http://www.psz.pl/tekst-24464/USA-Swinska-grypa-stanem-wyjatkowym
    USA: Świńska grypa stanem wyjątkowym

    Magdalena Górnicka
    24.10.2009.
    Barack Obama ogłosił stan wyjątkowy z powodu epidemii świńskiej grypy.

    Podpisanie proklamacji stanu wyjątkowego (national emergency) pozwoli dostawcom usług medycznych – klinikom czy szpitalom – na traktowanie niektórych przepisów federalnych z większą elastycznością.

    Szefowa Departamentu Zdrowia, Kathleen Sebelius ogłosiła epidemię świńskiej grypy „zagrożeniem dla zdrowia publicznego”.

    Zgodnie z tymi dokumentami, Sebelius będzie mogła zadecydować o tym, które przepisy prawa federalnego można chwilowo zawiesić w celu lepszej i wydajniejszej walki z pandemią grypy H1N1.

    Barack Obama wprowadził stan wyjątkowy w związku z grypą już w piątek w nocy, jednak oficjalny komunikat trafił do mediów dopiero w sobotę.

    W liście do Kongresu prezydent uzasadnia swoją decyzję: „Nagły wzrost liczy zachorowań może doprowadzić do przeciążenia systemu opieki zdrowotnej. Dlatego niektóre federalne przepisy powinny zostać dostosowane do sytuacji i umożliwić możliwie szybkie niesienie pomocy medycznej w nagłych przypadkach”.

    Na podstawie: Associated Press

  • 44 said

   Nie san wyjątkowy a STAN ZAGROZENIA! Różnica jest nie tylko w słownictwie

   • zyta said

    Doczekasz sie i „wyjatkowego”. Oni to maja zaplanowane i pojda po trupach realizujac swoja szatanska wizje jak dotad to robili od setek lat.

   • ~doinformowany said

    Stan wyjątkowy, a stan zagrożenia niewiele się różni, to tylko kwestia semantyki!
    Program działania w obu wypadkach jest ten sam. Tylko ślepy i głuchy nie dostrzega związku.
    To jest stopniowanie tego samego – ciągłość.
    W tym wypadku stan zagrożenia to nic innego, jak wersja „soft”.
    Stan zagrożenia, JEST STANEM WYJĄTKOWYM!
    Stan nadzwyczajny, również jest stanem wyjątkowym, ale i stanem zagrożenia.
    =============================
    od p.b.: jako tlumacz przyjalem konwencje:
    state of emergency = stan wyjatkowy = stan zagrozenia
    martial law = stan wojenny

  • Pawel said

   Dodajcie ulotke o szczepieniach i adres tej strony do galeri zdjec na swojim profilu w Naszej klasie ja tak zrobilem i ludzie sie interesuja

 2. kasia said

  Obejrzyjcie jak nami manipulują politycy w tym Obama:

  Reszta czesci tutaj:
  http://www.youtube.com/user/prawdziwefilmy

 3. Jack Ravenno said

  No to mamy oficjalne otwarcie sezonu…

  • kasia said

   Za kilka dni pewnie UE ogłosi cos podobnego.

   • Jack Ravenno said

    zobaczymy… będzie źle ale zawsze jest jeszcze nadzieja.

   • Rumcajs said

    taaaa ci co szli do gazu, stojąc pod drzwiami łąźni też mówili aaaa jest jeszcze nadzieja….

   • Jack Ravenno said

    @Rumcajs – nie załapałeś 🙂

    to kwestia wiary – nie śmierci – być może w to nie wierzysz ale dla wielu ludzi śmierć nie istnieje dlatego to wszystko nie ma zbyt dużego znaczenia – a że bedzie wielki ucisk. Dla wielu to też nie nowina. Ja dosyć spokojnie obserwuję tę rzeczywistość.
    ==============
    od p.b.: tak trzymac

   • grypa666 said

    od p.b.: 12-15% srtaty wartosci dolara to male piwo, normalka w wymianie dolara kanadyjskiego na amerykanskiego w skali rocznej; nie siac paniki!
    zgadzam sie z oszacowaniem obamy, co do usa a polska-czechy nie do konca wiadomo co sie kreci – smierdzi mi przetasowaniem rosji na strone ‚satanistow’ – zobaczymy

   • Radekk said

    Panie Piotrze czy widział Pan wykres USD/CNY z ostatnich 5 lat???
    ==================
    od p.b.: nie, a o co chodzi?

   • Radekk said

    tutaj wystarczy nacisnąć MAX i pokaże się skala problemu
    http://stooq.com/q/?s=usdcny&c=mx&t=l&a=lg&b=0
    =========================
    od p.b.: tak zaplanowali banksterzy i satanisci – albo zawisna na latarniach w usa albo sie zmieni na gorsze

   • Vebriq said

    bardzo mocny język,nie kwestionuję konieczności walki z tym złem,ale tego sformułowania kiedyś użył Hitler,działajmy i módlmy się za zbrodniarzy-chrześcijańskie przysłowie mówi,że oprawcy świętych idą do nieba(dzięki ich modlitwom)

   • Radekk said

    Kolega Antymaterialnego Pan Czekajewski już dawno pisał, że dolar straci bardzo dużo i potem zostanie „sztucznie regulowany” tzn. utrzymywany dzięki dodruku przez FED. Przetrzymują upadek, tylko się zastanawiam „do czego”. Co jest w planach? Wielka wojna? Wprowadzenie nowej waluty?

   • 44 said

    Drukowanie zwieksza podaż pieniądza co powoduje utratę jego warości…Wiec utzrymywanie wartości dolara poprzez jego dodrukowywanie jest bzdura. Dodruk kasy doprowadził by do daleszej utraty wartości waluty. Tymczasem dolar w ciagu ostatnich 6 miesicy umocnił sie wzglęem euro. Wiec o co npisłeśt bdura…

   • To samo twierdzi wielu amerykańskich analityków od dłuższego czasu. Ale bankierom jeszcze się udaje utrzymać wartość dolara, nie jest to jednak tak optymistyczne jak podaje 44. Chwilowy rekordowy spadek wartości dolara kilkanaście miesięcy temu był zagrywką spekulacyjną, są na ten temat informacje. Teraz trzeba płacić 1.50$ za euro, to jest b. dużo. Są przypuszczenia, że aby przeciwdziałać pandemii w ogóle wycofa się dolary z obiegu zastępując wirtualnycm – nie wiem na ile jest to bzdura. W każdym razie taki stan zagrożenia jest pięknym wytłumaczeniem do mobilizacji przed dewaluacją dolara lub świętem bankowym. Jeśli dolar pójdzie na dno to faktycznie należy się modlić – zacznie się panika, głód nie mówiąc o tych feralnych szczepionkach. Po prostu Sodoma i Gomora.

   • 44 said

    I co ty Monitor napisałeś? Kursy walut się zmieniają, raz rosna raz maleją i to sa normalne rynkowe zachowania. Problemy jenej gospodarki powoduja utrate watorści waluty obowiązujacej w tej gospodarce itd. To są sprawy ktore każdy student poznaje na I roku ekonomi chłopie a ty cos ty wymodziłeś ale pewnie sam nie wiesz włascwie co! Na jakiej podstawie szacujesz że 1.5 dolara za 1 Euro to dużo? Wyobraż sobie że był wiecej ale było też mniej i to dawno temu. O spekulacjach lepiej sie nie wypowiadaj. Dolar, euro, frank szfajcarski traciły na wartości bardzo długo ale nie gwałtownie tylko topniowo. Dolra na świecie jest tyle, że aby zarządzac jego ceną, wachaniami kursów czyli spekulować po prostu potrzebne są takie pieniądze że ty nie potrafisz do tylu policzyc. Twój wpis jest dokładnie taki, jak wszystko tutaj: nic z tego nie wynika, same przypuszczenia i manipulacje, kompletny brak rzetelności i podstawowej wiedzy.

   • grypa666 said

    Posłuchaj lub poczytaj sobie Boba Chapmana, 74 lata, analityk od lat kilkudziesięciu, pracował w wywiadzie, więcej http://theinternationalforecaster.com Występuje często w RBN lub radio Liberty dr Stana Monteigha. Dolar jest już skończony.

   • ALFA said

    Ale Chin nie wezmą na swoją stronę Chiny jeszcze im tyłki przetrzepią za duży dług mają USA u nich

   • grypa666 said

    od p.b: nie jestem tak pewien, w dlugach ekspertem jest powiedzmy odwieczny procentobiorca, chyba ze stazem nie mniejszym niz chinska madrosc

   • 44 said

    USA sa w kieszeni Chińczyków. To fakt. I wałśnie dlatego chińczyki zrobią wszystko, żeby ameryce pomóc sie z tego wygrzebać! Dlaczego? Bo gdyby USA zbankrutowały to Chinczycy sa w kompletnej dupie! Mają tyle amerykanskich obligacji, że groźba nieodzyskania tych pieniedzy pociągnie ich za sobą do dna!

   • eminem said

    Radekk jak grasz na giełdzie to zobaczysz że dolar dostaje w d@#$ę od marca 2009 lub (2008,listopad). Zresztą oglądając Peter Schiff-a jego relacjie telewizyjne można wywnioskować że dolar będzie tracił na wartości 🙂

    P.S Jak ktoś ma dolary radzę pozbywać się dolar jest wart tyle co papier toaletowy

   • Jerzy said

    Co Ty, naiwny? 😉
    Kto tu trzyma dolary? Nie widać, co się dzieje od roku?

   • 44 said

    Czemu kłamiesz? Jaki masz w tym cel? Ostatnie pół roku dolar umocnił się np. w stosunku do euro o 10 centów…Wystarczy wejsć na odpowiednia strone. Teraz dolar kosztuje prawie 2.8 złotego…Pamiętam jak był po 1.90…Nie rozumiem jak można ludzmi tak manipulować!!!

   • eminem said

    @44 agencie dezinformacyjny !!! wejdź sobie na EUR/USD i zobaczysz o czym piszę zanim posądzisz kogoś o kłamstwo
    Woli wyjaśnienia 6 miesięcy temu za 1 Euro trzeba było zapłacić 1,30$ obecnie 1 Euro kosztuje 1,50 $ Dolar nie umocnił się tak jak piszesz o 10 centów lecz stracił na wartości 20 centów i to jest niezaprzeczalny fakt !!!

   • 44 said

    Czemu kłamiesz? ? Nie o 20 a o 10 centów…OK przyznaje to ja się pomyliłem…To euro umocniło sie o 10 cenów. Problem w tym, że wachania 5% to jest bzdura której analitycy nie odnotowują nawet…Wacania na poziomie 5% wywołują usmiech polityowania a nie realnę zachowania inwestorów. Wasza bzdura polega na tym, że kurs dolara w ciągu ostatnich 3 lat wachał sie od 1.90 – 3.30 zł/USD…w ciagu ostatnieo roku nie osiągnał wartości poniżej 2 złotych jaka to warość osiągnął w momencie swoich najgorszych notowań od zarania dziejów.

 4. Man said

  @[b]do redaktorow bloga[/b]

  Dlaczego kasujecie komentarze? Wczoraj dodalem linka na wp ze zdjeciami odnosnie szczepien w USA i dzis go nie ma.

 5. kasia said

  Co do tej wypowiedzi z UK to mam tam rodzine ale w pracy im nic nie mowili. Bede informowala jak cos sie dowiem.
  =========================
  od p.b.: moze bojowki ze strzykawkami nie dotarly tam jeszcze albo sa firmy bardziej sluzalcze, jak ta w czestochowie itp.

  • kasia said

   W rodzinie jest lekarz i nauczyciel wiec ich powinni na poczatku szczepic. Mam z nimi codziennie kontakt przez internet wiec bede informowala.

   • grypa666 said

    od p.b.: niekoniecznie wobec protestow sluzby zdrowia, moga np. skupic sie na wojsku, tez grupa priorytetowa; niemiecka bundeswehra zrobila genialne posuniecie wybijajace preciwnikowi bron z reki – dla calego narodu niemieckiego

  • Atena7777 said

   Moja szwagierka jest recepcjonistką w jednym z londyńskich szpitali, szczepiła się nie będzie, ale chyba i też nic nie słychać o masowych szczepieniach, jak będę coś wiedziała to dam znać.

  • em said

   Mieszkam w Cardiff i u mnie w pracy tez nic nie wspominano o szczepieniach. Jesli cos zacznie sie dziac to rowniez dam znac.

   • 44 said

    Ja jestem z Sheffield. Nie wiem nic o szcepieniach. NHS nie wspomina nawet o tym, że będą nas w przyszłości szczepić, moja córka chodzi do przedszkola i nie ma mowy o szczepieniach!!! W firmie nikt nic nie mówi! (że nie wspomnę o szczepieniach w firmach)!!!Mam koleżenake która pracuje w firmie produkującej Rcie dla Marcks and Spencer…przerabiją tam na jedzenie kurczaki, kaczki, indyki, pakuja przeerobioną szynke w bułki i różne inne klimaty.NIKT U NICH NIE SŁYSZAŁ O SZCZEPIENIACH!!! Mail s Southampnthon to bajki na resorach którewypadało by zweryfikować ale wam sie nie chces prawda? Kolejnym dowodem na to, że kolea z emigcji baji opowada jest to, że łazenie po domach po czynsz tygodniowy w SOBOTE jest bzdurą po prsty!!! W sobotę tutaj to sie odpoczywa!!! a nie wieczorami gania po kasę! Poza tym przedstawiiele agencji NIE BIEGAJA ZA PIENIEDZMI!!! To najemcy mają obowiązek kase dostarczyć w termini na konto i koniec!!!!

 6. Ryzy said

  Ja to chyba umre ze zmartwieniaaa… o ludzie co sie dzieje :((( Ja mam 15 lat i zapewne tez dostane to swinstwo :((( Resztki nadziei ze na wiosne bede zyl znikaja… ;(((
  ========================
  od p.b.: odmow scypionki! argumenty masz tu na blogu w nadmiarze; krzycz, kop, gryz jak cie beda chcieli zmusic; preczytaj „jak sie bronic” zeby chronic sie przed zarazkami .. wierz przy tym w Boga i pros o Jego pomoc, bo bronisz Jego stworzenie, tj. siebie i swoje zdrowie

  • Radekk said

   Wrzucaj linki do strony grypa666 na onet to zobaczysz jak cię namierzą. Tak jak mnie namierzyli i nic już tam nie wrzucę. Wstrętni manipulatorzy.
   =======================
   od p.b.: to jest b. dobry sygnal dla nas – walczymy w slusznej sprawie, jestesmy skuteczni

   • Radekk said

    Wrednie usuwają komentarze, które zawierają grypa666. Niby jakim prawem!!!!!???? Przecież mamy wolność 🙂 Tolerancję:) TFU TFU TFU rzygać mi się chce. Najgorsze jest to, że jak zwykle ci mamoniarze wyjdą cali z opresji. Zginą wspaniali ludzie i grzeczne dzieci. TFU na psa urok

   • kasia said

    Na onecie mozna wpisywac linki do grypa666 i ich nie usuwaja. Na wp tak samo, tylkop na interi usuwaja linki w komentarzach.

   • Radekk said

    Sam link jak wrzucisz to OK, ale oni z pewnością analizują co piszesz. Właśnie moja siostra bez problemu wrzuciła link. Mój brat również. Ja mam zablokowane IP. W pracy z Terespola mogę wrzucać co chcę i kiedy chcę

   • em said

    Wczoraj chciałam umieścić komentarz na stronie onet podając link grypa666 również mnie wyrzucało.

   • grypa666 said

    od p.b.: to moze byc pozostalosc zaprogramowana w antyspamie; napiscie do nich inna droga, cy chca dalej blokowac

   • eminem said

    RAdekk używaj proxy www 🙂

    Pozdrawiam

   • Zapsa said

    Radek, mnie też sablokowali przez dodawanie komentarzy i linków do tego bloga.A jak raz na 10 razy sie udało, komentarz pojawial sie np. na trzeciej stronie :/

   • No i xco ci mogą zrobić? Zaszczepić. Jeśli jednak onet namierza, to jest to dowód, że działa przeciwko obywatelom RP, jest więc organizacją zbrodniczą. Konstytucja zabrania takich działań prywatnycm organizacjom i osobom.

 7. mizia said

  i jaszcze to Z UK a konkretnie Southampton : o 19 zadzwoniłem do brata zapytac o szczegóły tej akcji szczeień i okazało sie ze przedchwila była przedstawicielka agencji posrednictwa pracy w celu pobrania opłaty tygodniowej za mieszkanie wiec brat zapytał tej polki co z tymi szczepieniami odpowiedziała ZE ONA NIEWIE ALE AGENCJA DOSTARCZY NAJPÓŻNIEJ DO PONIEDZIALKU RANO-PRZED PRACĄ- DOKUMENTY DLA SWOICH PRACOWNIKÓW W JEZYKACH POLSKIM,PORTUGALSKIM,LITEWSKIM,ŁOTEWSKIM,SŁOWACKIM I ANGIELSKIM GDZIE WSZYSTKO BEDZIE WYJAŚNIONE -i w poządku ALE ODEBRANIE TEJ ULOTKI-DOKUMENTU MA KAZDY POTWIERDZIĆ PODPISUJAC znam anglików jest to nienormalna sytuacja żeby tam jakieś info przekazywane przez agencje A NIE ZWIAZANE Z PRACĄ LUB PŁACĄ BYŁY PRZEKAZYWANE ZA POKWITOWANIEM .
  ps. SKAD ONI MAJA TAKIE ULOTKI GOTOWE DO ROZDANIA…

 8. Ryzy said

  Wiec towarzysze…umieramy? Mam 15 lat wiec chyba jestem w grupie ryzyka :/ Poddaje sie 😦

  • Vebriq said

   nie poddawaj się tylko zaopatrz się w broń,przygotuj sobie miejsce ewakuacji i twoim znajomym,nie po to urodziłeś się wolnym żebyś miał zezwalać na przymus

   • mizia said

    do ADMINA NATYCHMIAST POWYZSZY POST USUNAĆ BO BEDZIE PO BLOGU.
    ps.wkoncu jestem agenciura wiem co piszę

   • Ryzy said

    Do Vebriq: Nie bede zaopatrzal sie w zadna bron jest mi to nie potrzebne i tak szans nie mam a jakby bylo miejsce ewakuacji to nie balbym sie :/. Do Mizia: O moj post ci chodzi ? Jesli tak to po prostu na tym blogu jest wszystko pisane tak jakby nie bylo juz nadziei :/

   • mizia said

    O VEBRIG POST twój jest poprawny politycznie niebój nic TRZYMAJ PION

   • Brenda said

    Tu sa podawane ruchy wroga, ale nie ma nic o beznadzieji! jestesmy poinformowani i wiec glupot nam nie wcisna. 😉

   • Zapsa said

    Mizia widze że strasznie się przejęłaś tekstami o Twoje agenciarstwo 🙂 Nie bój nic, ja już zostałam tu nazwana lesbijką, agenciakiem, psem itd 🙂 Żyję 🙂 Trzymaj się

   • grypa666 said

    od p.b.: przegadalismy z mizia cala noc, wypilismy piwo, poopowiadalismy kawaly (tzn on gadal ja staralem sie zrozumiec) – i dobrze jest jak widzicie przeszedl na nasza strone :<)

    konia z rzedem temu, kto przescignal mnie w OFICJALNYCH oskarzeniach przez PRAWDZIWE agenciury (miedzynarodowe): kgb, chinski agent, agent milosewicia, sympatetyk arafata, wrog amerykanow, ruski agent, antysemita, pedofil, terrorysta, maciciel, nawolywacz do rozruchow, guru lewakow, niedouczony inteligent…

   • Brenda said

    Vebriq, cymbal jestes. Nieletniemu chcesz zaproponowac oddzial kamikadze? Wniosek jest jeden: nie roznisz sie od tych szumowin od szczepionki. Dzieci tez daja na stracenie.
    A Ty, Mlody nie boj sie, bo masz rece, nogi i gryzc pewnie potrafisz. 😉 A tak po za tym to jeszcze nie siedlismy na laurach i jak widzisz walka trwa. I wcale nie musi byc na noze.
    Strach pewnie Ci minie jak poszukasz jak sie bronic przed zainfekowaniem. Wyskrob troche grosza i kup Srebro Koloidalne. Jesli w Aptece nie ma to zamowia Ci. Poszukaj o wlasciwosciach na necie.

   • Vebriq said

    nie spodziewałem się,że wzmianka o broni wywoła takie palpitacje-nie zalecam agresji lecz obronę,broni używać do obrony w ostateczności tj wtedy gdy ciebie przemocą napadną,na razie nie wiem czy w ogóle w Polsce można coś takiego wprowadzić jak zawieszenie praw krajowych.odniosę się natomiast szerzej do tematyki teorii spiskowej-mnie nie obchodzi czy spisek istnieje czy jest wyssany z palca ani czy sprzedawca trefnych medykamentów jest Obamą czy świętym Mikołajem-ja sprzeciwiam się przymusowi,z zasady i po prostu,każdej ingerencji w moją i twoją nietykalność cielesną,do której używa się administracyjnych zaleceń,jestem przeciwko tzw.”szczepieniom obowiązkowym ” dzieci,przymusowej fluoryzacji zębów i straszeniu dorosłych wyrzuceniem z pracy jak się nie zaszczepią(jak to robi firma TRW w Częstochowie-napisałem im niezbyt miłego maila co o tym myślę i wy też napiszcie),jesteśmy wolnymi ludźmi a nie królikami doświadczalnymi i ja sprzeciwiam się temu,żeby jacyś kolesie których nigdy nie widziałem decydowali jakie substancje będą krążyć w moich żyłach,tylko tyle,w teorie spiskowe nie bardzo wierzę,new age’owe gadanie pana Icke drażni mnie i jest nie na temat,za dużo tu tematów na tym blogu,satanizm,NWO i nie wiadomo co jeszcze,a ja po prostu chcę być pewny,że żyję w wolnym kraju gdzie nikt nie będzie mi mówił jakie substancje mam przyjmować czy nie przyjmować-tylko tyle i aż tyle
    zwracam się do wszystkich żeby się organizowali w obronie wolności

   • Rumcajs said

    w wolnym kraju to się nawet nie urodziłeś….

   • Brenda said

    My to wszystko wiemy, ale powiedz mi na co 15-latkowi bron? Zeby go zastrzelili? MOze rozwali pieciu, ale szosty walnie z granata i tyle bedzie korzysci. Tryeba cyegos innego. No i madrego co by to wymyslil >*

   • Vebriq said

    sam decyduję o mojej wolności,jestem wolny z krajem czy bez kraju i mej wolności będę bronił takimi środkami jakie potrzeba nakaże

   • grypa666 said

    od p.b: tematow moze i jest nadmiar, ale zapewniam cie ze te ktore popieram sa zbadane naukowo jako zwiazane ze scypionkami — na pewno spisek, na pewno nie teorie tylko rzeczywistosc rozwijajaca sie przed naszymi oczyma — zapinij pasy, to dopiero poczatek; w zimie bedzie w polsce tropik

   • grypa666 said

    od p.b.: nawet jesli ktos wystapi zbrojnie, bedzie strzelal do braci, takze ofiary tych samych jelit

   • grypa666 said

    od p.b.: juz od dawna pisze: znajdz jak najwiekszy mlot i wybij se to ze lba — zryw zbrojny obroca preciw nam — jak myslisz dlaczego amerykanie nie chwycili jeszcze za bron a maja jej 100-200 mln sztuk

   • Vebriq said

    spokojnie-nie nawołuję do przemocy ani do żadnych zrywów(zdecydowanie nie!!!),mówię o obronie w sytuacji gdyby zaistniała czynna,fizyczna napaść na nas i nie wcześniej-tzn gdyby jacyś ludzie ze strony potencjalnych przeciwników zaczęli kogoś aresztować,fizycznie obezwładniać,doprowadzać i takie te,broń trzeba mieć nie aby używać lecz aby tamci mieli z tyłu głowy myśl: „aha-oni mają broń”,nie mam koniecznie na uwadze sytuacji polskiej bo tutaj mamy spokój i wierzę,że jeszcze tak będzie,ale w krajach anglosaskich może być mniej różowo,przepraszam za tworzenie zbyt wojowniczego nastroju,nie było to moim zamiarem,nie wspomnę więcej o broni bez naprawdę dobrego powodu,chyba o ekonomicznej-bojkotujmy produkty tych koncernów

   • grypa666 said

    od p.b.: a bojkotuj, bojkotuj… nawet juz ogrodka po codex alimentarius nie bedzies mogl miec

   • Masz na myśli oczywiście broń w postaci przygotowania psychologicznego? My tu o żadnej broni nie dyskutujemy. Bronią jest też kontakt z innymi ludźmi.

  • ALFA said

   @Ryzy/ NIE PANIKUJ I NIE RÓB PANIKI !!!!!!!!!!
   właśnie masz 15 lat bądż już dorosły bo chodzisz na panienki i udajesz dorosłego więc spoko

 9. Vebriq said

  a zatem wybuchła wojna!…
  to już…trudno,chcą wojny,będą ją mieli,musimy się silnie zorganizować,nic nadal nie wiadomo o działaniu stowarzyszenia poza tą stroną a chcę do niego formalnie przystąpić tylko jakoś nadal go nie ma?Dlaczego?Powinniśmy się policzyć,zorganizować politycznie,zbierać podpisy,wystąpić z inicjatywą ustawodawczą w sprawie wypowiedzenia umowy Polski z WHO i równocześnie nagłośnić tę sprawę zagrożenia na ulicach-ulotki tu i ówdzie chodzą,ale nie słyszałem o żadnej dużej manifestacji w Polsce,jest ona pilnie potrzebna,jako,że nic się nie rusza to zwracam się do podobnie myślących abyśmy ją zrobili
  ========================
  od p.b.: stowarzyszeniem zajmuje sie swinskasprawa, tam piszcie; rozumiem ze sa trudnosci formalne i personalne

  • ALFA said

   O jakiej ty wojnie mówisz jeszcze jest spoko !!! tylko spokój i dobre myślenie więć bierz się do roboty informuj roznoś ulotki wysyłaj na gg do znajomych i spokojnie będziemy się jednoczyć a na manifestację przyjdzie czas na razie informuj i roznoś ULOTKI

   • Vebriq said

    „wojna” to metafora obliczona na rozbudzenie ludzi,nie jestem zbyt szczęśliwym copywriterem i wymyślam chyba hasła,które jątrzą zamiast budzić,nie chciałem siać paniki tylko budzić do działania,dla mnie metaforycznie mówiąc aktem wojny jest każdy zamach na wolności osobiste ludzi na całym świecie-i to zwę wojną
    a sprawa jest grubego gatunku bo chodzi w tym przypadku o nietykalność cielesną(sic!)ludzi
    mnie na przykład nie wolno dotykać bez mej zgody:)
    a już na pewno nie strzykawką…

   • grypa666 said

    od p.b: masz racje, to jest wojna przeciw najintymniejszemu prawu czlowieka, danemu przez Boga i tylko Jemu decydowac o naszym ciele

   • Vebriq said

    jeszcze raz przepraszam za może zbyt mocne sformułowania-wojna,broń-to nie miało być nic w sensie nawoływania do gwałtownych ruchów a jedynie rozbudzenie do oporu środkami prawnymi,legalnymi,
    organizacyjnymi
    ,informacyjnymi

  • Vebriq said

   dziękuję-to pomocna uwaga:)

  • Wiedia said

   KOCHANI!

   Wołam o rozsądek! Starajmy się zrozumieć, że wszelkie hasła, myśli i słowa nienawiści kierowane w stronę NIEPRZYJACIÓŁ są dla nich wodą na młyn.

   ONI KARMIĄ SIĘ NASZĄ NIENAWIŚCIĄ -z niej tworzą największe zło na ziemi.

   Nie mogą stworzyć Wojny – póki ludźmi nie zawładnie wystarczający stopień nienawiść.

   Każdy kto w najmniejszym stopniu (np.przez słowo [np.na tym blogu],myśl, lub czyn ) poszerza skale tego jakże bliskiego nam uczucia przyczynia się do fatalnego skutku najokropniejszych planów CIEMNEJ WŁADZY.
   Wrzuca czarnego dukata do ich czarnego skarbca.

   Im nigdy, jak teraz, tak bardzo nie zależy na Naszym nienawidzeniu ich. A tym bardziej na hasłach WOJNY, zbrojenia itp. Tylko na to czekają i będą PROWOKOWAĆ.

   Naszą bronią jest zawsze UNIK a nie ATAK.

   Skrajne teorie spiskowe są także ich dziełem. Ujawniają informację o ciemnych praktykach po to by jedni ekscytowali się nim i powielali je a inni po prostu wyśmiewali jako niemożliwe.

   Informujmy ale nie tworzymy produktu z NWO, który służy NWO. Wierzmy, że istnieje też „GOOD NWO”. Zgodnie z prawem RÓWNOWAGI.

   Wierzmy i TWÓRZMY lepszy świat prze DOBRĄ MYŚL, MODLITWĘ, CZYN i SŁOWO!

 10. kasia said

  Obama oglosil w usa stan zagrozenia bezpieczenstwa narodowego z powodu swinskiej grypy.Otwiera to droge do legalnej kwarantanny jak i regionalnego jak i calkowitego stanu wyjatkowego , w zaleznosci od sytuacji .

  news.bbc.co.uk/2/hi/americas/8324070.stm

  http://www.foxnews.com/politics/2009/10/24/obama-declares-hn-flu-national-emergency/

  http://www.reuters.com/article/marketsNews/idUSN2413853120091024

  Stan wojenny i zagrożenia bezpieczeństwa narodowego —- pdf po angielsku

  http://www.fas.org/sgp/crs/natsec/98-505.pdf

  http://www.fas.org/sgp/crs/RS21024.pdf

  http://www.hhs.gov/disasters/discussion/planners/legalauthority.html#with

 11. Dziecko Światła said

  Nie poddawać się walczyć do końca !!!! Zloklizować drani globalistów tkzw jelity i przegnać na 4 wiatry.
  Najgorsze co można zrobić to sie bać…

 12. Vebriq said

  ale co z naszym zorganizowaniem się-czy mamy lokale i co robimy,zamierzam na spotkaniu z Jane Burgermeister formalnie zaproponować utworzenie partii czy czegoś takiego
  =======================
  od p.b.: trzeba myslec juz zupelnie inaczej – zbliza sie byc moze cos czego nigdy nie bylo w przeszlosci — patrz dopiski do artykulu glownego

  • mizia said

   Partia w polsce to zła struktura pozatym długo to trwa
   (załozenie)- ZAWSZE TO MÓWIŁEM.
   JESLI JUŻ TO STOWARZYSZENIE- to jest wmiare dobre ALE NIE JEDNO TYLKO TO MUSI BYĆ NP 16 W 16 WOJEWÓDZKICH MIASTACH I NP: NAZWA- WROCŁAW, NAZWA- SZCZECIN, NAZWA -WARSZAWA i td.
   OTRZYMUJEMY W SUMIE 16 NIEZALEŻNYCH STOWARZYSZEŃ SCIŚLE ZE SOBA WSPÓLPRACUJACYCH CO TO DAJE ano to że jak by chcieli zdelegalizować to musza kazde z osobna LIKWIDOWAC.
   NP załózmy że STOWAŻYSZENIE „NAZWA-WROCŁAW” ostro działa i chcą delegalizować to mogą tylko DELEGALIZOWAĆ STOWAZYSZENIE „NAZWA – WROCŁAW” a stowarzyszenia „NAZWA-SZCZECIN” itd. NADAL DZIAŁAJA ZGODNIE Z PRAWEM i wtedy członkowie zdelegalizowanego STOWAŻYSZENIA „NAZWA -WROCŁAW” staja sie sympatykami DZIAŁAJACEGO stoważyszenia „NAZWA – SZCZECIN” i jak spotka to samo SZCZECIN TO NASTEPNE I NASTEPNE

   • Tego samego zdania byłem od samego początku. Sieć niezależnych współpracujących organizacji, niekoniecznie muszą to być stowarzyszenia, przecież można się zwrócić już teraz o współpracę ze związkami zawodowymi. Ludzie pracy są najbardziej zagrożeni.

   • mizia said

    DOKŁADNIE TAK ja nie upieram sie przy stowarzyszeniu to taki przykład tylko
    ALE PARTIA DLA POLAKA TO ZŁE SKOJAZENIA NAWET DLAMNIE

   • mizia said

    SŁOWO PARTIA W POLSCE JEST SYNONIMEM WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO dla wiekszosci Polaków.
    najlepszym rozwiazaniem jest STOWARZYSZENIE a w odpowiednim czasie przekształcenie go
    W POLSCE PARTIA TO = PZPR,PO,PIS takie skojazenia generalnie WŁADZA PRZEKRETY PRZYWILEJE AFERY ITP I TD
    A STOWARZYSZENIE = OPOZYCJA DO WŁADZY ,ZMIANY,NOWI LUDZIE ITP I TD.
    WIELU LUDZI PRÓBOWAŁO TU DZIAŁAC i wszystko było ok dopuki nie padło słowo ZAŁÓZMY PARTIĘ
    SKUTEK JEST ZAWSZE TAKI JAK PIERDNIECIE PRZY WIGILIJNYM STOLE

 13. Vebriq said

  bierna postawa,poddawanie się,dobrowolne chylenie głowy pod nóż-co to w ogóle za filozofia?złu trzeba się sprzeciwić z nadzieją czy bez nadziei-to akurat obojętne,jeśli bez nadziei to przynajmniej zginiemy z tą satysfakcją iż byliśmy po jasnej stronie mocy,ale ja jestem tego zdania,że ludzkość może się obronić przed kartelami o ile zacznie działać,w wątek depopulacji i spisku nie wierzę-moim celem jest po prostu walka z przymusem i świństwem,nie pozwalam,żeby ktoś zarabiał na sprzedawaniu leków,które nie były porządnie testowane,jestem przeciwko szczepieniom wprowadzanym pod groźbą zwolnień z pracy czy kłopotów z prawem-wolny człowiek sam decyduje co jeść i jakie medykamenty przyjmować,mojej nietykalności cielesnej nikt nie naruszy dopóki mnie fizycznie nie obezwładni,to łatwe bo silny nie jestem,ale bez tego nic nie da się ze mną zrobić,wierzę,że jest wielu którzy myślą to samo a razem jesteśmy dość potężni aby się obronić-tylko zorganizujmy się

  • grypa666 said

   od p.b: zalozmy ze nasz sprzeciw globhalnie cofnie szczepienia; myslisz ze jelity aniechaja planu apokalipsy” wyggoglij ‚wolfgand eggert petition’;
   dlatego trzeba myslec Z WYPRZEDZENIEM, np. smugi chemiczne, codex alimentarius, wojna atomowa, bron binarna, pH krwi…

   • Vebriq said

    już kilka dni temu szukałem wolfgang Eggert Petition,ale nic nie znalazłem,może coś źle wpisałem
    kto stoi za finansowaniem i organizacją intelektualno-pomysłodawczą całego tego antyludzkiego bajzlu?właściwą rzeczą byłoby te osoby wymienić z nazwiska,przedstawić dowody działań i wytoczyć proces,to robi chyba Jane Burgermeister,ale czy to się posuwa-czy jej pozew doprowadził do aresztowania kogokolwiek,zbadania sprawy przez służby policyjne i specjalne?zdaje się,że możemy liczyć te służby raczej w poczet potencjalnych przeciwników a takim wypadku potrzebujemy znaleźć jakieś służby nieskorumpowane(wierzę,że w Polsce nie jest skrajnie źle pod tym względem) lub sami je utworzyć,,,czy w tych sprawach legalnych i formalnoprawnych mamy jakieś postępy?jeśli tak to prasa powinna być tego pełna,a jeśli nie to powinniśmy nie tylko informować ludzi ale i tworzyć ruch społeczny trwały i zorganizowany.
    możliwy scenariusz: ludzie-dzięki naszym ulotkom(rozniosłem trochę,teraz mi wyszły i muszę zdobyć/wydrukować nowe)odmówią szczepień,czas minie ,sprawa pójdzie w zapomnienie,nagle zostaniemy zaatakowani z zupełnie innej strony,nie możemy tak po prostu rozbić karteli bez wielkiej afery publicznej i procesu,więc będziemy musieli przeciwstawić kapitałowi karteli własny-mieć partię polityczną,mieć własne fabryki farmaceutyczne-uczciwe,odzyskać bankowość dla ludu przez jakieś oddolnie powstające spółdzielnie itd.dopiero-uważam-duży ruch społeczny,i to nie takich sezonowych buntowników,którzy raz nie wezmą szczepionki a potem zapomną-ale ludzi aktywnych,świadomych,twórczych(zwłaszcza ekonomicznie tzn,dobrych managerów)będzie mógł się przeciwstawić grupie może niewielkiej,ale ustawionej,mającej dużą kasę i latami budowane wpływy polityczno-medialno-społeczno-finansowe i może nawet militarne,takiej grupie trzeba przeciwstawić kontrgrupę silną,świadomą,o uczciwych celach-czy oprócz bieżącego informowania o szczepionkowym zagrożeniu powstaje taki ruch?jeśli nie-to zyskujemy na czasie,ale leczymy objawy zostawiając w ciele wirusa nadal…tak zgadzam się,pomyślmy w szerszej perspektywie niż doraźna ale i w doraźnej także

   • Aśka said

    „zdaje się,że możemy liczyć te służby raczej w poczet potencjalnych przeciwników a takim wypadku potrzebujemy znaleźć jakieś służby nieskorumpowane(wierzę,że w Polsce nie jest skrajnie źle pod tym względem)”

    odsyłam do http://www.aferyibezprawie.org to strona Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu; poczytasz, to zobaczysz jak w Polsce jest z różnorodnymi służbami

   • Są preparaty całkowicie usuwające wirusy! Myślisz że AIDS jest nieuleczalny? To dlaczego nikt znany nie umiera?

   • CoZaSyf said

    Co masz na mysli?

   • Piotr Bein said

    od p.b.: wolfgang eggert petition
    http://www.apocalypse-no.net/en/
    http://www.apocalypse-no.net/

   • Piotr Bein said

    od p.b.: ty Vebriq strasznie duzo gledzisz a googlic nie umiesz; masz tam nazwiska i zbrodnie, jak u burgermeister – kiedy skladasz zawiadmomienia o przestepstwie?

   • Vebriq said

    gdy będę miał coś więcej niż słowa jako dowody-a oby do tego nie doszło…,wtenczas gdy będą inne „twarde”dowody droga legalna chyba będzie już zamknięta…biorę udział w informowaniu ludzi o tej sprawie na własną rękę i na razie uważam,że na dzisiaj to najlepsze co można robić..ale sytuacja może się zmienić z dnia na dzień,poza tym mówiąc wprost-nie ufam wam do końca,jestem jednak po tej samej stronie i nagłaśniam tę sprawę bo każdy powinien wiedzieć o tym i sam decydować o swoim zachowaniu

 14. Maverick21 said

  Ludzie co z Wami?

  Wasze teorie nie trzymają się kupy, bo:

  a)zgony w Szwecji i na Węgrzech jako zgony od szczepień zakwalifikowały ichniejsze „FAKTY”
  b)Gdybym chciał zabić ludzi to dodałbym trutkę do pokarmu wielkich koncernów typu NESTLE czy Coca-Cola.
  c)Jaki jest interes w tym by zabić ludzi?Reszta będzie niewolnikami, ale każdy kiedyś umrze i nie wie co go po śmierci czeka.Jeśli ktoś sądzi, że taka armia ludzi będzie pracować by wytłuc większość populacji to jest w błędzie.Po co szefom koncernów władza jak i tak mają ją O G R O M N Ą?

  Więcej spokoju!

  • Radekk said

   To ja diabeł
   Podpisz dokumencik, no podpisz…Zapewniam piękny samochód, telewizor LCD, domek z ogrodem.
   Wszystko opłacę z pieniędzy których nie było….:)

   a licznik cyka
   http://tomaszmazur.eu/projekty/dlugpubliczny/demo.html

  • Rumcajs said

   ad:

   a) nie wiem
   b) dobre przykłady podałeś , kup te produkty i przebadaj a sam się zdziwisz….
   c) a dlaczego nie? mniej ludzi mniejszy kłopot, nie ma takiej konkurencji, można resztę zapędzić w niewolę…. – poumierają – fizycznie tak ale przed śmiercią mogą przenieść swój umysł do innego wcielenia (jest to trudne ale są tacy co to potrafią)

  • Vebriq said

   już wyżej mówiłem,że temat spisku mam gdzieś i nie wierzę za bardzo w to,jestem tu tylko dlatego,że jestem wolnościowcem i wrogiem przymusu-chcę się sprzeciwić temu,że kogoś zwolnią jak nie weźmie szczepionki,chcę być pewien,że mnie nikt nie aresztuje za to,że jestem wolny,teraz i za 20lat powiedzmy,o ile dożyjemy,świat skręca w stronę przymusu posiadania konta w banku,szczepień,stu tysięcy biometrycznych dokumentów itd a ja na to nie pozwalam i dlatego pyszczę w obronie wolności
   rodzice-korzystajcie z prawa do homeschoollingu i zabierajcie dzieci z reżimowych szkół

   • Rumcajs said

    musisz dużo czytać, dużo czytać a wtedy zrozumiesz…

   • mizia said

    CZYTAM I CZYTAM TE TWOJE …….. mam jedno pytanie skad piszesz z POLSKI CZY Z ZAGRANICY ODPOWIEDZ
    a wtedy mozemy pogadać

   • Vebriq said

    z Polski:)

  • grypa666 said

   od p.b.: a) te same media podaly o ponad 100 przypadkach ciezkich skutkow ubocznych u ZDROWYCH jak kobyly (bo uodpornionych z racji swego zawodu) pielegniarek – czubek gory lodowej wg obserwatorow;
   b) masz zaleglosci i to duuuze
   c) interes dla cie dziwny, bo nie tylko o interes chodzi lecz o ideologie i akurat firmy tu sa li tylko narzedziem; liderzy ideologow od lat gadaja o tym, maja to wpisane w swe ksiegi „swiete” skrupulatnie opracowywane od paru tysiecy lat – w czambul populistyczna propaganda o profitach farmac-przemyslu

  • Zapsa said

   Bracie pij codziennie DIETETYCZNĄ colę z aspartamem – a efekty zauważysz predko. Aspartam masz także w pastylkach dla dzieci, syropkach, sokach owocowych nie tylko dla dzieci ale przeważnie (bo przecie cukier taki zły), słodzikach, słodyczach, pastylkach typu Plusz zwykle rekomendowanych jako „Witamina C” lub „Magnez”, w każdym razie samo zdrowie..

   Glutaminian sodu masz we wszystkich produktach o „orientalnych” smakach (zupki chińskie to wierzcholek góry lodowej) tj. sosy w torebkach, w słoikach, chipsach, słonych chrupkach, orzeszkach solonych,zupach ekspresowych,także w mieszankach warzywnych na patelnię chińskich, przyprawach typu „przyprawa do zup wegeta” czy „do kurczaka”, trudno wymienic, weź pierwszy produkt z półki słony, a 80% trafności na glutaminian..

   Benzoesan sodu – środek konserwujący, zazwyczaj stosowany w wodach smakowych – w połączeniu z witaminą C może przejść w benzen i spowodować raka, a wierz mi, wody cytrynowe gazowane są na rynku, zauwazyłeś?

   Mnóstwo chemikaliów np. czyszczących maszyny czy zbiorniki w procesie masowej produkcji żywności -dostaje się do żarcia. Wiadomo,w małych ilościach, ale ile tego żarcia z tych maszyn dostarczamy organizmowi chocby w miesiącu?

   Zainteresuj się wodą z kranu – może cię zaskoczyć, zwłaszcza, jeśli i bez mikroskopu cuchnie chlorem na metry.

   Pleśń, wszechobecna Pani w naszym marketowym ekwipunku lodówkowym – jest przyczyną wielu upierdliwych dolegliwości – od przeziębienia począwszy, na problemami z wątrobą czy nerkami skończywszy.Dostarczając pleśń, dostarczamy pożywkę dla bakterii i pasożytow w naszym organiźmie…Zatem jedz chlebek foliowany, ułatwisz robotę panom od depopulacji.

   Jeśli chłopcze nie masz wiedzy, nie zabieraj głosu w kwestiach, których ona dotyczy. Zamiast tego poczytaj na temat żywności dzisiejszej, a potem zastanów sie nad swoim punktem nr 2. Reszta punktów nie ma sensu.

   • Piotr Bein said

    zaplesnione piwnice mieszkalne i in. pomieszczenia np. z kapiaca rura w scianie sa w kanadzie powodem powaznych chorob, trudno uleczalnych ‚normalna’ medycyna; znajomej corka na stancji studenckiej w ten sposb zachorowala kilka lat temu i choruje do dzis

  • Zupełnie nie rozumiesz problemu. Chodzi o posiadanie świata na własność, tak jak z przejmowaniem kamienic. Jarzysz? Truciznę można syzbko wykryć, nie zatrujesz pokarmem miliardów, a szczepionką z opóźnionym załonem można wybić ile się chce, pod warunkiem że sięwprowadzi przymus. I o tym mają też napisane od prawie 200 lat.

   • Piotr Bein said

    wziecie w posiadanie swiata, wybicie nie-satanistow i zostawienie troche na niewolnikow jest wpisane w ‚swiete ksiegi’ ‚satanistow’, pelno tego w ich wypowiedziach od dawna

 15. IndykStaropolski said

  Podawanie jako autorytetu Davida Icke’a to nie porozumienie:)

 16. IndykStaropolski said

  Sam kiedyś wierzyłem w to, że WTC był to spisek, jednak po przeanalizowaniu wielu zdjęć nagrań i opiniach profesorów na Politechnikach nie mam wątpliwości, że w Pentagon wbił się samolot, WTC7 mogło runąć, a WTC1 i WTC2 upadły naturalnie.

  Wam też przejdzie, bo żadnego spisku mającego na celu zabicie ludzkie populacji NIE MA!

  Tu Was zadziwię, jestem absolutnie przekonany, że koncerny mają większą władzę niż politycy, ale to już inna historia…

  • Rambo said

   Indyku Staropolski, też uważam, że nikt nie chce „zabić” ludzkiej populacji. Ale są ludzie, którzy marzą o jej sporej redukcji…

  • Vebriq said

   bynajmniej bracie Indyku staropolski,chyba obaj myślimy to samo,ja się sprzeciwiam nie urojonym spiskom tylko właśnie władzy karteli i koncernów nad ciałami Bogu ducha winnych ludzi,nie może być tak,że dwóch ludzi ginie bo zawaliła się wiata na przystanku autobusowym a władcy z tej przyczyny zabraniają budowania domów na całym świecie przez następne sto lat,tak jest z tą grypą świńską,to że ginie 2000 ludzi to nie jest dobry powód aby przymusowo szczepić 500 milionów innych ludzi za ich pieniądze,więcej zginie staruszków od powikłań czysto losowych(nawet nie od trucizny w szczepionkach tylko od tych powikłań ,które wg statystyk są zawsze przy masowej akcji)niż ludzi od samej grypy,ludzie myślcie!Ceterum censeo-organizujmy się!

  • Aśka said

   To widocznie masz sp0aczoną logikę 😦

   • grypa666 said

    od p.b.: logike? nie spaczona nawet… tylko zaprogramowana nw kursach na pewnej pustyni

  • Jack Ravenno said

   nic mnie nie zadziwi – masz specyficzny styl dowcipu – LOL

   Widzisz – a ja przez wiele lat wierzyłem, że to byli ludzie Alkaidy i po przeanalizowaniu wszystkich dostepnych mi materiałów i oparciu się na opiniach ekspertów doszedłem do wniosku, iż w Pentagon nie mógł się wbić tak duży samolot, WTC7 runął z niemałą pomocą specjalistów a WTC1 i WTC2 wbrew wszystkiemu upadły „naturalnie” na tyle na ile naturalnie upadają sobie potężne wieżowce.

   Qrczę – w 2009 roku się obudziłem…

  • ALFA said

   Ja też myślę że pieprzysz głupoty po przeanalizowaniu tyle filmów i ekspertów bo żaden samolot nie pieprznął w pentagon chyba że był z plastiku i się stopił ci co porwali niby, żyje im się bardzo dobrze w Arabii Saudyjskiej a WTC7 , WCT1 i WCT2 zostały wyburzone i ile odszkodowania wziął właściciel który ubezpieczył na miliony
   Indyk też myślał o niedzieli a w sobotę łeb mu ucięli a baba myśli i zawsze coś wymyśli

  • Jerzy said

   Wielce szanowny Indyku Staropolski, zapoznaj się najpierw z faktami – z wypowiedziami, niedyskrecjami ludzi związenych z New World Order, np. D. Rockefellera, Kissingera, Holdrena i wielu innych, które potwierdzają zamiary depopulacji, a potem wierz w to, albo i nie wierz. A Holgren poradzał, aby do wody pitnej dodawać jakiegoś środka powodującego sterylizację u kobiet. Twój brak wiary wynika z niedostatecznego poinformowania, albo z poinformowania przez merdia, które są własnością zagranicznych potentatów zainteresowanych depopulacją globalną. Masz tu na blogu wiele informacji w dziale „Dokumenty”, więc nie bądź taki rozkoszny, tylko sobie poczytaj 😉 .

  • Jaro said

   Szkopuł w tym, że:
   primo: Silverstein przyznał się w tv, że wysadzili WTC7
   secundo: BBC poinformowała live o zawaleniu WTC7 na 20 minut przed jego wysadzeniem… ;-ppp

   • Aśka said

    Dziennikarka mówi, że WTC 7 się zawalił, a przez okno za jej plecami widać, że jeszcze stoi i dopiero za chwilę go zburzą

  • grypa666 said

   od p.b.: no to mamy 9/11 – moj konik!!!
   oj zmykac bedziesz indyku na ferme …agenciurska?

   – stal stopila sie w temperarurze ponizej jej punktu topnienia po raz pierwszy w historii ludzkosci, no ale wiadomo idzie nowe wiec wsystko mozliwe, nawet nowe prawa fizyki;
   – po raz pierwszy od stworzenia swiata nie zadzialalo prawo akcja-reakcja i od fasady wtc nie odbil sie nawet kawalek kadluba czy skrzydla;
   – ogien byl jakis zarlocny, bo nie zostalo sladu po butach, tkance ludzkiej (no pewnie ze nie zadna nowa bron!);
   – obserwatorium sejsmologiczne pod nowym jorkiem zanotowalo sygnatury o sile ok. 2 richtera = podziemne wybuchy nuklearne w momemcie poczatku walenia sie kazdej z 3 wiez;
   – wieze zawalily sie z szybkoscia wolnego spadania, jakby nie trza bylo polamac kilkudziesieciu pieter (np. 50 x 0.1 sek = dodatkowe 5 sekund – gdzie one sie ulotnily?);
   – trajektorie szmelcu z ‚wolnowalacego sie budynku’ ida pod katem 45 stopni = mozliwe tylko dla wybuchu/wybuchow (strazacy i swiadkowie oczywiscie przeslyszeli sie z kanonanda wybuchow);
   – odkryty nano-termit wysypal sie oczywiscie bin ladenowi z kieszeni;
   – dziurka w pentagonie oczywiscie skurczyla sie po wtargnieciu samolotu (najprawdopodobniej zdalnie sterowany mysliwiec z pociskiem plazmowym lub pocisk cruise z taka glowica), a nagran z kilku kamer nie ma bo wyparowaly od wybuchu;
   – mosad nie papal w oprogramowaniu lotniczej reakcji przeciw-porwaniowej;
   – agentow mosadu nie przylapano na magazynowaniu, transporcie ladunkow wybuchowych a nastepnie obserwacji i radosci z dziela, wiec i nie bylo kogo zwolnic z aresztu do izraela;
   – w katastrofie lotniczej zaraz po wejsciu obamy zginela prywodczyni ruchu ‚rozpraw sie z wewnetrnymi zdrajcami’ w drodze na spotkanie z sedzia w tej sprawie )oraz dzialaczka human rights watch specjalizujaca sie w zmylce pt. ludobojstwo w rwandzie, gdzie zagraly do tance te same jelity co na balkanach, tylko z tysiacem razy wiecej ofiar;

   …itd. moglbym gawedzic godzinami, ale po co dalsze ‚teorie’ spiskowe ‚nie’ na temat?

  • Pomijając fakty, które analizowałem przez lata, poczytaj Coriere de la serra z 30 listopada 2007. Były prezydent Włoch Francesc Cossiga na pierwszej stronie wypowiedział się na temat zamachu na WTC: „Wszystkie agencje wywiadowcze wiedzą już, że zamachu dokonał Mossad we wpółpracy z czynnikami w CIA”. Cossiga dodam, był tym który uratował Europę i być może świat ujwaniając operację Gladio – rzekomych terrorystów arabskich podkładających bomby w sklepach w zach. Europie. Sprawa ucichła, a już wtedy myślano o zamordyzmie na bazie zagrożenia „terroryzmem”. Na zamach na WTC są twarde dowody w postaci np. śladów termitu czy sejsmogramów.

 17. ALFA said

  ONI nas budzą już parę lat ale do Polaków dochodzi to dopiero teraz i to ciężko ale trzeba jeszcze bardzo wielu potrząsnąć i to dobrze żeby się obudzili dużo jeszcze jest w głębokim śnie

  • grypa666 said

   od p.b.: zatkana oszustwem merdialnym energia oszukanych wybuchnie ze wzmozona sila …oj widac juz co sie szykuje w usa, nawet ucieczka do argentyny nie pomoze

 18. Jack Ravenno said

  nic mnie nie zadziwi – masz specyficzny styl dowcipu – LOL

 19. Vebriq said

  i przepraszam za napisanie „staropolski” z małej litery,to nie był zamierzony afront

 20. grypa666 said

  http://www.prisonplanet.com/further-deaths-linked-to-swine-flu-vaccine.html#

  blogger powiedzial cos, co warto sprawdzic: grupy krwi A, B i 0 namierzone przez pandemiarzy

  C.A. Bouthillier Says:
  October 24th, 2009 at 4:21 am

  The vaccine will kill and disable those with Blood Types A, B & O.

  These blood types have damaged DNA/proteins and weakened immune system due to unbalanced pH levels. Type B is acidic and types A/O are alkaline.

  Blood type AB has neutral 7.00 pH and has normal DNA and immune system.

  As of 2005, the blood pH of blood types A/O was set up to average pH of 7.54 and the blood type B was set up to a higher acidity level (lower pH). The blood pH (blood types A,B & O) has been carefully managed through methodical, intentional poisoning to reach the current life-critical levels specifically targeting this point in time. The vaccines, planned long ago for this period in time, are formulated to push the blood pH past the critical points, in order to kill and disable many.

  The number of the poisoned blood types is quickly approaching 200 million.

  For further explanation: http://www.unveilingthem.com/PoisoningOfMankindCopperDeficiency.htm

  C.A. Bouthillier
  Research Analyst

  • kasia said

   Trzeba to przetlumaczyc bo cos w tym jest.

   • grypa666 said

    od p.b: ale macie zaplon; ja tyram zeby przetlumaczyc wsadzam na gore, a wy tylko plotkujecie i plotkujecie…

  • mizia said

   Tak na marginesie TO JEST FAKT MEDYCZNY MOZNA TO SPRAWDZIĆ
   90% SEMITÓW MA GRUPE KRWI AB RH- i AB RH+
   A W RESZCIE POPULACJI LUDZKIEJ 0,9% MA GRUPĘ AB .
   no niewiem czy to wazne w kontekście w/w postu P.B.

   • Jack Ravenno said

    Teoria nieźle „pojechana”, jednakże coś w tym może być jako, że przesunięcie wartości odczynu może spowodować śmierć, np. tzw. kwasica metaboliczna bądź zasadwica. Z tego co pamiętam wystarczy nawet nieduże przesunięcie do wywołania stanu ciężkiej niewydolności organizmu.

    Optymalny zakres pH krwi dla większości procesów przemiany materii wynosi 7,35-7,45

   • grypa666 said

    od p.b.: bron wybiorcza etnicznie?

   • grypa666 said

    od p.b.: tzn te pH, a nie giewu

   • Anita said

    Jeszcze raz powtorze:ph 7,00 krwi w zadnym razie nie jest neutralne,oznacza ciezka kwasice wymagajaca intensywnej terapii ,z niezbyt duzymi szansami na przezycie.Neutralne we krwi to jest pH 7,35-7,45-dla wszystkich grup krwi.Ktos wpuscil w kanal prisonplanet.

   • mizia said

    SORY POPRAWKA OKOŁO 73 % SEMITÓW MA GR AB – dotyczy TYCH ROZSIANYCH PO SWIECIE I IZRAELA RAZEM WZIETYCH ALE TO I TAK PODEJZANIE DUZO…
    a te 90% to dane z pewnej zamknietej enklawy żydów zamieszkałych w UK.
    ============================
    od p.b.: no to pada teoria spisku satanistow – chazarzy to nie semici

   • Anita said

    Prawidlowe pH krwi to jak przytoczyl Jack jest 7,35-7,45- bez wzgledu na grupe krwi.Niezla ktos ma fantazje.Nie przytaczajcie tych dezinformacyjnych glupot.Osoba z pH 7,00 wymaga intensywnej terapii.A prisonplanet powinna najpierw sprawdzic autora ,zanim zalinkuje cos takiego.Pisac(podobnie jak spiewac) kazdy moze,jeden lepiej ,drugi gorzej.

   • Piotr Bein said

    anito, prisonplanet nie musi sprawdzac wpisow blogowiczow, to odpowiedzialnosc autora komentarza; podobnie u nas podajemy kto to napisal i on niech broni swej tezy przed waszymi kontr-argumentami

   • Anita said

    Poniewaz nie ma miejsca na komentarz pod postem P.B,wiec pisze tutaj.Faktycznie bylo to w komentarzach prison planet czyli winna jest grypa za przytacznie takich rzeczy bez sensu ,a nie prison planet.Zasugerowalam sie pierwszym linkiem.Rozne bzdury ludzie pisza w komentarzach ,i nie nalezy przytaczac wszystkiego bez zastanowienia.Wystarczy pogrzebac w necie i to niezbyt gleboko ,zeby sprawdzic pewne rzeczy.Tu jest bardziej szczegolowy link,ale juz wikipedia wystarczy.
    http://www.medycynaratunkowa.com.pl/intensywna-terapia/?zaburzenia-rownowagi-kwasowo-zasadowej,86

   • Były Naiwny said

    Gorzej – do Semitów należą także Arabowie
    ==============
    od p.b.: w jakim sensie gorzej, Naiwny? do arabow na saksy pchali sie polacy jeden przez drugiego; daj im propagandy nienawisci od „satanistow” i juz sie odkrecili o 180 stopni – pazerni obludnicy !!! — smiesz powiedziec to w oczy palestynczykowi, jemenczykowi czy saudyjczykowi?

 21. Ride or die said

  „IndykStaropolski” wzorowy koment, teraz nowocześni spiskowcy mają taki sposób że mówią coś w stylu że nie ma żadnego spisku a potem po części starają się z nami zgadzać, koncerny mają większą władzę niż politycy?? OK, ale kto ustanawia prawo? rząd, więc to dzięki rządowi mają taką władzę a nie inną, a z „to już inna historia” to sobie daruj bo to takie słowo klucz dzięki któremu starasz się wyjść z sytuacju bo nie masz już nic do powiedzenia żeby zobaczyć kim jesteś ;), a wszystko po to żeby ogłupiać tych którzy o tym nie wiedzą, albo o ile to możliwe budzić w nas wątpliwości =)

  peace & love

  • mars said

   Jeśli chodzi o wypowiedź „Indykastaropolskiego”, to trzeba przyznać że ma niezłe poczucie homoru i takich ludzi trzeba temperować i sprowadzać do parteru a nie z nimi dyskutować … Wyjaśnijmy raz a porządnie :
   – teorie spiskowe nie doprowadziły do sytacji z 11 września 2001 roku.
   – teorie spiskowe nie wywołaly świńskiej grypy.. itd itd. wymieniać dalej ???
   Te rzeczy zadziały się na prawdę, są rzeczywistością a nie teorią i nie bądźmy głupimi owieczkami którą ciągle powtarzają że to wszystko to przypadek… LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ !!!

  • grypa666 said

   od p.b.: ride or die, chyba ‚die’, bo nie wiesz, ze praw nie ustanawia rzad tylko parlament na zamowienie jelit?

 22. angie- poland said

  W USA panikują! Znajoma z PA mówi o jakimś poruszeniu w jej mieście, dotarły jakies wytyczne odnośnie szczepienia, ale cicho sza-nikt nic nie ogłasza oficjalnie. Pojawiła się jakaś ekipa wojskowa, ulokowana na peryferiach, ale tez nic nie wiedzą-widocznie chłopaki się zaszyli w okopach i żra konserwy. Mają tam jakis ruch antyszczepieniowy – znajde linka to zapodam-zapomniałam skopiowac z prędkości- na mapie US zaznaczają regiony „oświecone”, i jak na razie idzie dobrze, trochę białych punktów-„w niewiedzy”. Maile blokuja im serwery. Wspominają też coś o hakerach, blokują im strony, czyszczą z postowanych info etc. Na własne oczy doświadczyłam czegoś takiego-wchodze na polecaną przez kogoś stronę i co widzę? Ciemność! Nagle wyskakuje-R u sure u wanna do this? Potem błysnęła biała czacha, az mnie odrzuciło od komputera. Na koniec napis-watch out!

  • Zapsa said

   To chyba zły sen 😦

  • ALFA said

   http://www.infowars.com/obamas-h1n1-emergency-declaration-is-martial-law-unfolding/

   To styl Pinocheta masowe aresztowania dysydentów bez procesu,szturm na demonstrantów, mówi się o epidemii jako pretekst do stanu wojennego.Miliony ludzi odmawia szczepień być może to jest zastraszenie aby przyjmowali toksyczne szczepionki a jak nie to przymusowe szczepienia i internowania tych co odmawiają

   • grypa666 said

    od p.b.: mowimy o tym, jak burgermeister lecz z wlasnej wiedzy, od poczatku bloga i na filmikach

  • grypa666 said

   od p.b.: no to wiadomo kto to robi; a taka mapa oswiecenia polski to by byla cala biel?

   • angie- poland said

    Obawiam się, że w przerażającej większości byłaby to biel. Jestem już ekstremalnie zmęczona i sfrustrowana.
    Pisze książkę-LOL-mam nadzieję, że zdążę ja wydać;)
    chciałam powiedziec, iż jestem w kontakcie z ludźmi z całego globu -fora dyskusyjne wszelakiego rodzaju. Używam Tweeter’a -genialna sprawa- działa tez przez komórkę-już od dawna postuje linki do theflucase JB etc- a ludzie podają dalej. Strony netowe pojawiają sie jak grzyby po deszczu.
    Znajoma ze Szwecji twierdzi, że zna 2 śmiertelne przypadki- ale nie te same, które podano oficjalnie. Mega ciekawe!!! Pewien hollywodzki reżyser osobiście napisał mi w DM, że przemysł filmowy i muzyczny jest cenralnie kierowany przez Oświeconych. Słowa klucze-kontrola umysłu, CIA. No surprise here.

   • Piotr Bein said

    a propos dodatkowych zgonow w szwecji: albo media jeszcze nie podchwycily, albo ukryto, jak zachorowania, bo np. szwedzkie biuro nie zbiera jak wymaga jego statut, informacji o powiklaniach poszczepiennych – ach gdzie ta stara porzadna szwecja?!

 23. Rambo said

  Przecież Amerykanie „są najlepsi”, każdy w domu ma wszystko. Jakby coś się działo niech więc nagrywają kamerami i wrzucają na YouTube’a.

 24. Vebriq said

  nie wiem,co IndykStaropolski myśli mówiąc o władzy koncernów,ale ja uważam,że ich władza opiera się na kasie(dużej),aktywności(aktywni zawsze pobiją biernych),zorganizowaniu i informacji(mają mainstreamową prasę i tv po swojej stronie)-rządy?rządy zajmują się sejmowaniem,gadaniem w telewizji i uśmiechami do kamery podczas gdy pracodawcy kontrolują naszą wypłatę,nasze place budowy(oni budują za swoją kasę prywatnie,a nie rządy)nawet przedszkola naszych dzieci itd-to jest realna władza,to jest prawdziwe życie,business a nie administracja decyduje o wyglądzie naszych ulic choćby przez wystawianie billboardów,banki decydują o kredytach,koncerny o rozwoju całych miejscowości gdzie budują fabryki lub nie budują-to jest prawdziwe życie i władza a nie rządy…upadek rządu mnie nie zaboli,ale upadek mojego pracodawcy odczuję w formie braku wypłaty i głodu–its economy,stupid!

 25. PantaRei said

  Znalezione wsrod komentarzy pod artykulem na stronie Jane Burgermeister
  http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1357:president-barack-obama-has-declared-the-swine-flu-outbreak-a-national-emergency&catid=41:highlighted-news&Itemid=105&lang=en

  notka jest tutaj: http://www.lifeinthemixtalk.com/?p=4128

 26. bebea said

  Moze ktos przetlumaczy ten tekst?
  translator sporo przeklamuje

  http://www.infowars.com/obamas-h1n1-emergency-declaration-is-martial-law-unfolding/#

 27. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2066183,12,pierwsza_smiertelna_ofiara_grypy_a_h1n1,item.html
  PAP, JG/21:57 24.10.2009

  Pierwsza śmiertelna ofiara grypy A/H1N1
  W Turcji odnotowano pierwszą śmiertelną ofiarę grypy A/H1N1 – poinformował w sobotę tamtejszy resort zdrowia.
  Zmarła 29-letnia osoba (nie podano płci), a bezpośrednią przyczyną jej zgonu była ostra niewydolność oddechowa.

  Terapii przeciw nowej grypie poddawanych jest obecnie w Turcji ok. 960 osób.

 28. Aśka said

  Choć jedno światełko w tunelu, dzisiaj

  http://wiadomosci.onet.pl/2066113,12,piec_skrajnie_prawicowych_partii_europejskich_zawiazalo_sojusz,item.html

  Pięć skrajnie prawicowych partii europejskich zawiązało sojusz
  Pięć europejskich partii skrajnej prawicy, w tym francuski Front Narodowy (FN), zawiązało w sobotę w Budapeszcie sojusz, którego celem jest opozycja wobec Unii Europejskiej i sprzeciw wobec globalizacji – poinformowała partia Ruch na rzecz Lepszych Węgier.
  Nowe ugrupowanie nazwane Sojuszem Europejskich Ruchów Narodowych chce – jak zapisano w przyjętym pięciopunktowym programie – „chronić Europę przed imperializmem religijnym, politycznym, gospodarczym i finansowym”.

  Sojusz będzie opowiadać się za zastąpieniem UE przez konfederację suwerennych państw i zwiększeniem wsparcia dla rodzin, aby zahamować spadek ludności europejskiej.

  „Sojusz będzie oficjalnie zarejestrowany w Belgii lub w Strasburgu” – poinformował eurodeputowany Zoltan Balczo, wiceprzewodniczący Ruch na rzecz Lepszych Węgier.

  Oprócz tej partii i francuskiego FN, do Sojuszu wchodzi belgijski Front Narodowy, włoski Trójkolorowy Płomień i szwedzcy narodowi demokraci.

  „To ważny krok dla odrodzenia suwerennych narodów – powiedział lider szwedzkich narodowych demokratów Marc Abramsson. – Jest to walka o naszą własną kulturę i dziedzictwo”. Według niego „globaliści chcieliby mieć jeden świat, z jednym językiem i jedną kulturą. W ich interesie jest czerpanie pieniędzy ze sprzedaży takich samych produktów na całym świecie”.

  Trwają negocjacje z partiami narodowymi w innych krajach – Brytyjską Partią Narodową, austriackimi „Wolnościowymi” oraz formacjami w Hiszpanii i Portugalii – podał Ruch na rzecz Lepszych Węgier.

  Regularnie krytykowana za otwarcie antysemickie i antyromskie wypowiedzi ta węgierska formacja polityczna zebrała 14,7 proc. głosów w czerwcowych wyborach do Parlamentu Europejskiego (PE) i wprowadziła do PE trzech swoich przedstawicieli.

  • Jack Ravenno said

   no to akurat nie wygląda na światełko :-/

   • Święty said

    Ja jednak uważam, że to bardzo duże światełko, ten pogląd antyunijny to rewelacyjna sprawa, ja również jestem za przywróceniem suwerenności krajów pod względem walutowym i gospodarczym, ten pogański twór na miarę imperium rzymskiego nigdy nie powinien był powstać !

    satanistyczne pogańskie zło, przecież Ci którzy kierują tą machiną są na pewno sterowani kimś zza kulis, do tego trwają przygotowania do stworzenia unii północno amerykańskiej (już w 2005r była mowa a amero i połączeniu USA-Meksyk-Kanada) oraz w dalszych planach unii azjatyckiej, a tylko po to by potem te wszystkie unie połączyć w całość by stworzyć jeden rząd i najlepiej jakąś iście demoniczną religie która będzie trzymać w ryzach zniewolone społeczeństwo

    to co się dzieje to istny szał antychrysta, chaos na skalę światową ! a takie ruchy zaślepione chęcią niezależności terytorialno kulturowo gospodarczej, są w tym momencie „walki” bardzo na miejscu

   • A said

    Ale to wszystko musi sie stać aby objawił sie antychryst. Ten będzie się wywodził z cestarstwa rzymskiego, które za chwilę sie odrodzi- niech tylko zmusza prezydenta czech do podpisania tarktatu lizbońskiego. Nikt na to nie ma wpływu ale jedyne co mozecie zrobić to czytać biblię aby wiedzieć co się dzieje i co stać się musi. A najważnejsze -tylko Jezus Mesjasz ma moc was od tego ochronić- tych którzy tego chcą i Go o to poproszą.

   • Święty said

    Tak dokładnie zdaję sobie z tego sprawę i właśnie do tego dąży moja wypowiedź… a Wy ludzie to co oglądacie już dawno zostało spisane na kartach słowa Bożego

  • grypa666 said

   od p.b: a kto z polski sie pisze? cywiliacja zycia, partia zdrowia?

   • mizia said

    JUŻ RAZ PISAŁEM ZE SŁOWO PARTIA W POLSCE JEST SYNONIMEM WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO dla wiekszosci Polaków.
    najlepszym rozwiazaniem jest STOWARZYSZENIE a w odpowiednim czasie przekształcenie go
    W POLSCE PARTIA TO = PZPR,PO,PIS takie skojazenia generalnie WŁADZA PRZEKRETY PRZYWILEJE AFERY ITP I TD
    A STOWARZYSZENIE = OPOZYCJA DO WŁADZY ,ZMIANY,NOWI LUDZIE ITP I TD.
    WIELU LUDZI PRÓBOWAŁO TU DZIAŁAC i wszystko było ok dopuki nie padło słowo ZAŁÓZMY PARTIĘ
    SKUTEK JEST ZAWSZE TAKI JAK PIERDNIECIE PRZY WIGILIJNYM STOLE

   • mizia said

    A NAJLEPIEJ ZROBIĆ TO TAK

    ALE NIE JEDNO TYLKO TO MUSI BYĆ NP 16 W 16 WOJEWÓDZKICH MIASTACH I NP: NAZWA- WROCŁAW, NAZWA- SZCZECIN, NAZWA -WARSZAWA i td.
    OTRZYMUJEMY W SUMIE 16 NIEZALEŻNYCH STOWARZYSZEŃ SCIŚLE ZE SOBA WSPÓLPRACUJACYCH CO TO DAJE ano to że jak by chcieli zdelegalizować to musza kazde z osobna LIKWIDOWAC.
    NP załózmy że STOWAŻYSZENIE “NAZWA-WROCŁAW” ostro działa i chcą delegalizować to mogą tylko DELEGALIZOWAĆ STOWAZYSZENIE “NAZWA – WROCŁAW” a stowarzyszenia “NAZWA-SZCZECIN” itd. NADAL DZIAŁAJA ZGODNIE Z PRAWEM i wtedy członkowie zdelegalizowanego STOWAŻYSZENIA “NAZWA -WROCŁAW” staja sie sympatykami DZIAŁAJACEGO stoważyszenia “NAZWA – SZCZECIN” i jak spotka to samo SZCZECIN TO NASTEPNE I NASTEPNE

 29. IndykStaropolski said

  Przez takie wasze biadolenia dojdą faszyści do władzy i będziemy mieli;/

  • Vebriq said

   popieram,co mają partie skrajnie prawicowe do naszego tematu?

  • Święty said

   I to jest właśnie ta edukacja społeczna po przez mass media, sterowane jakimś dziwnym i zakrzywionym tworem…

   Jak ruch narodowy to od razu faszysta? Brawo gratuluje podejścia i racjonalnego wyjaśnienia sobie sprawy – teraz każdy kto bardziej przywiązuje swoje serce do Ojczyzny to faszysta

  • grypa666 said

   od p.b.: nikt nie dojdzie jesli ich ‚satanisci’ nie wylansuja…
   perfekcyjny skrypt! notuje twoj numer sluzbowy, wielki ptaku jadalny

  • mizia said

   WIESZ CO WKONCU I JA CI ODPISZE
   więc wiedz ze np. ja osobiście wolę u steru choćby i faszyste
   PONIEWAŻ DOTYCHCZASOWE RZADY SPRAWOWANE PRZEZ PEDERASTÓW,PEDOFILI,ZBOCZENCÓW JAK I ZWYCZAJNYCH ZŁODZIEJI
   LUB SEKTY I INNE NIEFORMALNE ZWIAZKI PARLAMENTERNOSALONOWE KTÓRE POPIERAJĄ POWYZEJ WYMIENIONA SZUMOWINE ZWANA ELYTA
   JUŻ MI BOKIEM WYSZŁY I MAM ICH POWYZEJ DZIURY W D..IE

 30. Mery said

  @Zyta @Magdalena
  Oprocz tradycyjnych metod zwalczania nadcisnienia (czosnek, glog,malo soli a duzo potasu w diecie,zazywanie suplementow zawierajacych kultury bakterii, duzo warzyw owocow, malo tluszczy , dieta 1300kalorii czy nawet utrata 10%wagi swego ciala- co wedlug niektorych juz znacznie pomaga)

  sprobujcie MAGNEZ.
  Magnez pomaga komorkom muskulow „rozluzniac sie”, rowniez tym sercowym. Brak magnezu zostal przypisany chorobom serca i naczyn krwionosnych, nieregularnemu biciu serca i palpitacjom. Dawka dzienna magnezu to 600miligramow; w czasie nasilonego stresu dawka ta powinna byc zwiekszona.
  Naturalne zrodla magnezu to: brokuly, szpinak, maczka owsiana, orzechy, tunczyk (rowniez w puszce), krewetki itd.
  Wykazano, ze magnez nie jest toksyczny i nie wykazuje niebezpieczenstw w uzyciu.
  Zrodlo: http://www.mednat.org

  Dziewczyny sprobujcie kupic jakis dobry suplement magnezu, moze cos pomoze…Powodzenia.
  Sorry ze nie na temat.

 31. cosac said

  Wielu Niemców gotowych jest zbojkotować rządowy program szczepień przeciwko świńskiej grypie. Nie ufają rządowi i nie wierzą w skuteczność szczepionek, tym bardziej że rząd i armia używają innych, być może skuteczniejszych.

  W poniedziałek ma się rozpocząć wielka akcja szczepienia obywateli RFN przeciwko świńskiej grypie. Rząd zamówił 50 mln szczepionek za miliard euro i zmobilizował wszystkie siły medyczne. Całej akcji grozi jednak katastrofa, bo jak wynika z niektórych sondaży, skorzystać ze szczepionki zamierza zaledwie kilkanaście procent obywateli.

  Akcję bojkotuje też część lekarzy w Berlinie. Rodzi się akcja obywatelskiego nieposłuszeństwa na niespotykaną do tej pory skalę. Media informują o wielkim chaosie, politycy starają się bronić kosztownego programu, lecz nikt ich już nie słucha. Mówi się o gigantycznym fiasku całej operacji.

  Lepsi i gorsi?

  Zaczęło się od informacji, że rząd zamówił dla pracowników administracji państwowej szczepionki Celvapan amerykańskiej firmy Baxter International. Natychmiast pojawiły się spekulacje, że są bardziej skuteczne niż szczepionki dla „ludu” – Pandremix firmy GlaxoSmithKline.

  „Superszczepionki dla pani kanclerz i jej ministrów” – komentował „Die Welt”. „Mamy do czynienia z jaskrawym przykładem dwuklasowej medycyny” – pisał „Bild”, czytany codziennie przez 10 milionów Niemców.

  Kanclerz u lekarza

  Zawrzało w całym kraju. Nie pomogły tłumaczenia minister zdrowia, że sama użyje Pandremiksu, a kanclerz Angela Merkel uda się do swego rejonowego lekarza, aby zaszczepić się tak jak zwykli obywatele. Nikt nie daje wiary wyjaśnieniom Bundeswehry, że od dawna współpracuje z inną firmą farmaceutyczną i jej szczepionka nie jest ani gorsza, ani lepsza od dwu pozostałych.

  Rządowi eksperci zaklinają się, że wszystkie szczepionki są równie skuteczne i tak samo niskie jest ryzyko komplikacji po ich przyjęciu. Mało kto ich jednak słucha. – Wielkie ryzyko dla ludu, mniejsze dla rządu – brzmi hasło cytowanej powszechnie przez media Biggi Bender, specjalistki opozycyjnych Zielonych ds. służby zdrowia.

  Pojawiło się też natychmiast pytanie, czy szczepienia przeciwko świńskiej grypie są w ogóle potrzebne, bo przebiega ona łagodnie. W Niemczech zachorowało dotychczas 23 tys. osób, ale zmarły zaledwie dwie. – Wirus ulega ciągłej mutacji i może być bardzo groźny – ostrzega jednak Ministerstwo Zdrowia. Nie brak prognoz ekspertów zapowiadających 30 tys. ofiar śmiertelnych tej zimy. – Czy nie steruje nimi lobby farmaceutyczne? – zastanawiają się media, sugerując, że to przemysł farmaceutyczny szerzy panikę, licząc na gigantyczne zyski ze sprzedaży szczepionek.

  W oglądanym przez kilka milionów widzów programie telewizji publicznej przedstawiono analizę kosztów firm farmaceutycznych. Wynika z niej, że produkcja leku pochłania jeden procent wszystkich wydatków. Na badania przeznaczane jest ok. 10 proc., a na zarządzanie przedsiębiorstwami idzie jedna czwarta. Tyle samo wynosi średni zysk. Za to na reklamę przeznacza się 40 proc. wszystkich kosztów. Dla wielu Niemców jest to koronny argument utwierdzający ich w przekonaniu, że mają do czynienia z oszustwem.

  Spółka z. o.o.

  Oszukani czują się lekarze, którym kasy chorych zamierzają refundować 5,5 euro za szczepienie jednego pacjenta, podczas gdy oni oceniają koszty na 7,5 euro. Co gorsza, firma GlaxoSmithKline nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za skutki użycia swoich szczepionek.

  Tym samym całe ryzyko spada na rząd federalny oraz rządy poszczególnych landów. Wygląda na to, że cała operacja została też źle zaplanowana. Jak informuje „Bild”, który sprawdził stan przygotowań do szczepień, w wielu miejscach obywatele będą mogli się zaszczepić dopiero w grudniu.

  Piotr Jendroszczyk z Berlina

  Źródło: http://www.rp.pl/artykul/28,382215_Kto_zarabia_na_grypie_.html

  • mizia said

   tego nie wiedziałem ze w poniedziałek zaczynaja w niemczech to W TAKIM RAZIE W UK JAK PISAŁEM TEZ COŚ KNUJA OD PONIEDZIAŁKU CIEKAWE CO SIE W TAKIM RAZIE STANIE W USA W PONIEDZIAŁEK

   • grypa666 said

    od p.b.: a w polsce nieciekawe?

   • mizia said

    W POLSCE NA CAŁE SZCZESCIE TYM RAZEM URATUJE NAS BAJZEL ADMINISTRACYJNY wiec zzyskamy na czasie niech się szczepia amerykańce, angole,niemcy ZANIM NASI DOMOROŚCLI SPISKOWCY ZASKOCZA I ZACZNĄ TO MINIE MAM NADZIEJE TYLE CZASU ŻE PRAWDZIWE DZIAŁANIE SZCZEPIONEK W ANGLII USA I NIEMCZECH BEDZIE JUŻ ZNANE 99% POLAKÓW I WTEDY NIECH KTOŚ TYLKO WSPOMNI O SZCZEPIENIACH albo niech tym ludziom „zdenerwowanym” ktoś PRZYPOMNI NAZWISKA POLSKICH NAGANIACZY NA SZCZEPIENIA NO …… ICH I …….

   • Piotr Bein said

    nie jestem rownie pewien; zauwazcie podobienstwo do usa – brak scypionek, nachalne zaganianie pod igle; w polsce aparat przemocy istnieje od II wojny swiatowej, wiec nie trzeba tych mecyji ktore probuje obama i rzady stanowe;
    tusk oglosi stan donalda, zaczna scypic wojsko, sluzby, nadejdzie wiecej scypionek (odrzuconych w niemczech, francji i szwecji?) – zascypia ciezarne i dzieci; zaczna padac trupy na ulicy, przyjdzie wiecej scypionek, tusk oglosi stan wojny z narodem, organa wysla sluzby i mundury wg planu pandemicznego PL II (tajny, tylko dla wierchuszki), przydadza sie oproznione wiezienia…
    jaki bajzel? z ktorym punktem se nie poradza? wg planu pandemicznego pl, dowodzi WHO a nie komitet pandemiczny pl – jesli bedzie za duzo bajzla, przyjda sily onz (te z hardin, usa?)

 32. ALFA said

  Na programie I jest film o pandemii popatrzcie ciekawe

  • ALFA said

   zapomniałam dopisać PRZYGOTOWUJĄ NAS DO PANDEMII I SZCZEPIEŃ

  • Atena7777 said

   O Patriote z Segalem chodzi………….kiedys tez lecial o podobnej tematyce pandemii „III wojna”

  • Atena7777 said

   Nasza rzeczywistość niestety różni się od filmu, im zrzucili zioła, a nam zioła zabronią a samoloty rozrzucą nam kolejną dawkę grzybów, pleśni i innych metali ciężkich………….żeby na bardziej skopać zdrowie.

 33. Aśka said

  NOWA UNIA ZA PASEM

  http://wiadomosci.onet.pl/2066063,12,szczyt_asean_pod_znakiem_birmy_i_korei_polnocnej,item.html

  Szczyt ASEAN pod znakiem Birmy i Korei Północnej
  […]
  (…) omawiano też ideę utworzenia w tej części świata regionalnej wspólnoty, wzorowanej na Unii Europejskiej. Nie podjęto jednak żadnych konkretnych decyzji.

  Szczyt będzie kontynuowany w niedzielę w rozszerzonym gronie – z udziałem przywódców Chin, Japonii, Korei Południowej, Indii, Australii i Nowej Zelandii.

 34. Święty said

  To istne dzieło Lucyfera, w planach od 2005 r jest utworzenie unii północno amerykańskiej -> USA-Meksyk-Kanada, trzy unie, trzy rządy a nie kilkadziesiąt tak jak w przypadku suwerennych państw… takim czymś łatwiej manipulować zza kulis a potem połączyć w całość, do tego stworzyć jakąś religie im bardziej demoniczna tym lepiej i wychodzi nam prawdziwy nowy porządek świata

  • Piotr Bein said

   od 2005 roku? zeby…
   sprobuj zaraz po II wojnie swiatowej – po to m.in. rockefeller dal czek na onz

 35. n said

  witam,czyli robia polowanie na jaka grupe krwi:A,B,0 czy AB

  • bebea said

   wyglada na to ze od wielu lat dzialanie niszczycielskie jest nakierowane na grupy krwi A, B, O. Grupa AB jest mniej narazona, jako bardziej dla nich ‚pierwotna’ czy jakos tak… chyba najbardziej zblizona do ich wlasnej czyli ‚blekitnej’, kiedys ten temat zglebialam, bo jakos niechcialo mi sie wierzyc, ze tylko teoretycznie istnieje pojecie tzw. blekitnej krwi; otoz taki fakt istnieje!!, krew w kolorze blekitnym ma wieksza zawartosc miedzi niz zelaza, jest charakterystyczna dla nietorych gatunkow np. mieczakow ze wzgledu na zawartosc hemocyjaniny – barwnika krwi, podobnego w budowie chemicznej do hemoglobiny, zamiast żelaza zawierającego miedź !!!)

   warto poczytac ten link w calosci
   http://www.unveilingthem.com/PoisoningOfMankindCopperDeficiency.htm

   mowa nie tylko o ww/ sprawach rowniez o modyfikacji DNA, zagrozeniach zwiaznych z GMO, promieniowniem mikrofalowym, urzadzeniami bezprzewodowymi oraz najwazniejsze SWIADOMYM (dokonywanym przez elity) pozbawawianiu ludzi obecnosci MIEDZI w organizmie.

   ILE JESZCZE MUSIMY SIE DOWIEDZIEĆ ? – ABY OBUDZIĆ SIĘ DO KOŃCA ???
   Ja juz prawie nie daje rady (a siedze w temacie od prawie 3 lat)

   PS. pozdrawiam Cie serdecznie „N” 🙂

   • mizia said

    A TY CHCIAŁ BYŚ W 3 LATA ZGŁEBIĆ COŚ CO KNUJĄ 200 LAT A MOZE WIĘCEJ..

   • Anita said

    @bebea:to o ph krwi w zaleznosci od grupy krwi jest jednym wielkim klamstwem ,w zwiazku z tym nie mam ochoty czytac ciagu dalszego.

   • Piotr Bein said

    myslalem ze blekitna krew jest u panow swiata, bebea;
    twoj wpis przeczy temu – najwazniejusze: czy ta teza o pH krwi jest prawdziwa?
    po co namierzac scypionka grupy krwi zamiast obywateli?
    przecie i wsrod jelit trafi sie a, b i 0

  • Piotr Bein said

   zara, zara, N
   sprawdziles czy ten gosc nie nawija o pH grup krwi?

 36. em said

  Wiecie co, znamy się wszyscy wirtualnie nie mamy ze sobą kontaktu osobistego więc nie mamy poczucia grupy i jedności. Myślę,że czas na wirtualne pogaduchy się skończył i pora zacząć jednoczyć się w sposób fizyczny poprzez nasze spotkania ze sobą. Tak abyśmy mieli poczucie jedności i siły. Mamy bardzo mało czasu albo inaczej nie mamy go już wcale, dlatego każdy dzień zwłoki jest dla nas wielką stratą. Ponieważ się nie znamy i nie wiemy na ile możemy na siebie liczyć dlatego takie spotkania byłby wskazane. Rzucam hasło, pomyślcie nad tym.

  • Święty said

   Pomysł zacny, teraz miejsce i czas??

   • em said

    Myślę,że na początku powinniśmy poznać i spotkać w jakimś miejscu tak aby jak najwięcej osób miała możliwość dobrego dojazdu. Gdzieś pośrodku kraju lub tam gdzie już działa najwięcej osób. Będzie można wtedy łatwiej i szybciej to wszystko zorganizować.

  • grypa666 said

   Konferencja Grypa666? Piszcie na mail monitorpolski@yahoo.com
   Ja się nie zobowiązuję do organizacji takiej imprezy.

  • Piotr Bein said

   pomyslelismy -patrz ogloszenia o spotkaniach w lewym gornym rogu strony glownej

 37. A said

  Czy tu sa kasowane komentarze czy mi sie zdaje???

 38. Aśka said

  Może trzeba by zastosować dietę uzależnioną od grupy krwi, żeby wyrównać PH na tyle ile można.

  http://kn.am.gdynia.pl/nkzc/kz/kz_kwas.html
  _____
  Są diety uzależnione od grup krwi, tylko zastanawiam się,czy żeby podnieść PH np dla grypy B, lub obniżyć dla grupy A i 0, należałoby stosować dietę zalecaną dla danej grupy, czy właśnie tę dla grupy przeciwnej.

  • Anita said

   @Aska:ta historia z ph zaleznym od grupy krwi jest zwykla sciema-pH 7.00 to ciezka ,zagrazajaca zyciu kwasica ,a nie neutralne pH.Zlitujcie sie i nie rozpowszechniajcie tych glupot.

 39. Dziecko Światła said

  Wiecie kim będzie antychryst????
  Zapamiętajcie moje słowa. Jeśli nic im sie nie pochrzani to Antychrystem będzie książe Wiliam następca tronu po królowej Elżbiecie!! Nie żaden Obama – Obama to pionek – Ten pionek tylko utoruje drogę Antychrystowi!!!

  Powodzenia
  ============================
  od p.b.: ksiaze william? no to mozemy isc spac spokojnie

  • Rumcajs said

   mają Szwarcenegera szykować na dyktatora świata….

   • Piotr Bein said

    rownie dobrze moglaby byc myszka miki: bedzie jak teraz: za ‚dyktatorem’ bedzie dyktujaca rada medrcow satanistow

  • zyta said

   Na
   http://www.globalnaswiadomosc.com/szatannaziemii.htm

   jest ciekawy art. o antychryscie „Czy Szatan jest już pośród nas ? Czy żyjemy w „Końcu Czasów” ? ”

   Watpie czy mozna spokojnie spac, chyba, ze to stwiedzenie to byla ironia.

   • Dziecko Światła said

    Oczywiście, że istnieje. Nie szukajcie wśród tych, których znacie z mediów popatrzcie na tych, którzy są w cieniu. Ci , którzy są bardzo znani to tylko kukiełki nie mające żadnego znaczenia.
    Obama to żadne antychryst to tylko pionek, który ma utorować drogę antychrystowi!!!!

   • mkecram said

    Koniec świata ma być poprzedzony zamordowaniem czarnej (całkowicie w całości) jałówki. Ponoć takowa już się urodziła kilka lat temu.

   • mkecram said

    Istnieje pogląd, że zapowiadany antychryst nie jest osobą, lecz instytucją lub systemem religijnym. Pogląd ten wywodzi się głównie z interpretacji, które, jak wiadomo, są tylko indywidualnym odbiorem i często odbiegają od rzeczywistości. Interpretować można wiersze, nie proroctwa, gdyż te mają charakter ostrzegawczy i muszą się wypełnić tak, jak zostały spisane. Reguła ta dotyczy wyłącznie proroctw biblijnych, gdyż prorocy świeccy nadużywają swoich zdolności i często zdarza się, że zapowiadają wydarzenia, które nigdy się nie urzeczywistnią.
    Z proroctw wynika, że antychryst będzie człowiekiem, i to człowiekiem, który swoimi zdolnościami przewyższać będzie przeciętnego mieszkańca ziemi.
    Wiele mówi się o zwodniczych i szkodliwych dla ludzkości działaniach antychrysta, jednakże niewiele mówi się o jego pochodzeniu. Jest to ważne, ponieważ z większym zainteresowaniem można będzie obserwować rejon świata, z którego wyjdzie antychryst. Już dziś rejon ten nabrzmiewa buntem, wojną oraz chęcią zemsty. Niepokojący jest również fakt eliminacji obcych religii, który przecież może przeobrazić się w wojnę religijną. Rejonem tym, szczególnie aktywnym w zbrojne konflikty i nienawiść religijną, jest bliski wschód m.in. Izrael, Irak itp. Być może w czasach pełnych gniewu między narodami pojawi się człowiek, który, jak wiadomo, na początku swojej działalności będzie się starał o pokój i pojednanie.

    W 1978 roku w Babilonie, z żydowskiej prostytutki, narodził się Antychryst. Żyje on jeszcze w ukryciu i ujawni się w swoim czasie. (W. Biernacki)

    Widzę urodzonego przez kobietę, żyjącą jak zakonnica. (Nostradamus)

    Ten się narodzi z jednej Żydówki w Babilonie i będzie znany po całym świecie. (Sybilla)

    Antychryst narodzi się z zakonnicy hebrajskiej, fałszywej dziewicy, która będzie miała łączność ze starym wężem, mistrzem nieczystości; jego ojcem będzie Biskup; rodząc się będzie pluł bluźnierstwa, będzie miał zęby; jednym słowem, będzie to diabeł wcielony; będzie wydawać straszliwe okrzyki, będzie czynił niezwykłe zjawiska, będzie się karmił tylko nieczystościami. Będzie miał braci, którzy, nie będąc wprawdzie jak on wcielonymi demonami, będą dziećmi złego; mając 12 lat, wyróżnią się swoimi dzielnymi zwycięstwami, które odniosą; wkrótce każdy z nich będzie na czele armii, wspomaganych przez legiony piekła. (La Salette)

    Wielu ludzi w niego uwierzy zwłaszcza Żydów […]. (W. Biernacki)

    Pochodzenie żydowskie z pewnością ułatwi antychrystowi pozyskanie zaufania wśród narodu izraelskiego. Być może przy jego pomocy zostanie odbudowana świątynia dla Żydów, która będzie kolejnym znakiem wypełniającym czasy ostateczne.

    Właśnie, a co z świątynią w Izraelu, która ma być zburzona i odbudowana?
    Co z Rzymem, który ma być zniszczony i zalany…

   • grypa666 said

    Cała teza z „antychrystem” to dezinformacja. Sataniści wykorzystują przepowiednie biblijne do swoich celów. Rzeczywistość jest tak manipulowana, żeby wyglądalo, że „tak być musi, bo jest w Biblii”. W ten sposób niwelowany jest opór. Podobnie załatwili Żydów ortodoksyjnych podczas II wojny -na zasadzie „ofiara w liczbie 6 milionow jest konieczna”. Zauważcie, że na siłę staraja się odbudować swoja świątynię. Żydzi z Neturei Karta słusznie protestują, że to wszystko jest oszustwem.

   • wazai said

    Już kiedyś cytowałem ” To ludzie ludziom zgotowali ten los” po kiego wam szatan dzieci indygo, ufo i cała ta reszta Ktoś tu powiedział że kilka rodzin ma 60% bogactwa-zobaczcie i jeszcze im mało.Motorem całego zła jest ludzka chciwość która osiągneła apogeum.Rozejrzyjcie się wokół Siebie-wszędzie wyścig szczurów,i więcej więcej,więcej bo sąsiad ma więcej, bo brat ma więcej Zatraciła się ludzkość w tej chciwości.

   • Piotr Bein said

    do wazai 25 październik 2009 @ 2:56 pm
    do kogo sie odnosisz ‚wy’? chyba jasne ze sa tu zarazeni przez new age itp zmylki grupy u wladzy oraz lepiej poinformowani, w tym niewyprani chrzescijanie;
    mylisz ‚dorabienie sie’ mas (zaprogramowane przez jelity, zeby ludziowce nie mieli czasu myslec i buntowac sie) z chciwoscia wziecia ‚calego swiata’ przez nazwijmy ich ‚satanistow’

   • CoZaSyf said

    Warto poczytac Protokoły medrców syjonu- http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/pms.htm a tu plany IIIwojny światowej- http://www.scribd.com/doc/19576562/Plany-3-wojny-swiatowej

   • Piotr Bein said

    dokladnie, patrz np.
    http://www.apocalypse-no.net/en/
    http://www.apocalypse-no.net/
    albo pros o moj referat naukowy (w jez. angielskim)

   • Piotr Bein said

    to do grypa666 25 październik 2009 @ 12:27 pm

   • Marcin13 said

    Dokładnie – punktem jakby finałowym ma być Antychryst, czyli fałszywy mesjasz, innychrystus / antychryst.

   • zyta said

    Nikomu nie chcialo sie chyba poczytac art. wiec daje kopie:

    „PUBLIKACJA 2-ga:
    Autorem niezwykle obszernej i szczegółowej publikacji na temat przyjścia Antychrysta, pt. „Bloodline” jest Clinton Ortiz, człowiek który poświęcił ponad 30 lat na badanie tematu „Końca Czasów” i przyjścia Antychrysta na ziemię. Jego pracę przejęli / podjęli też inni, a pomiędzy nimi Pani Dr.Joy Jeffries Pugh, która spopularyzowała ten temat na świecie, niezliczonymi publikacjami, wywiadami i materiałami video.

    Mamy tutaj do czynienia z niesamowicie obszernym materiałem i zajęło by nam wiele dni opisanie tego w tym artykule. Dlatego tych z bardziej wytrwałych, naszych czytelników, którzy znają język angielski, zachęcamy do przejrzenia chociażby materiałów Clintona Ortiza na stronie: http://www.grailcode.net/

    My, w niniejszym artykule ograniczymy się tylko do podania głównych faktów, wykazujących niezwykłość samej angielskiej rodziny królewskiej, jak i zdarzeń, dziejących się wokół niej w ciągu ostatnich lat.

    Członkowie królewskiej rodziny angielskiej uważają się za bezpośrednich potomków rodu Davida. Tej samej linii krwi, z której pochodził Jezus. Już ten fakt jest niezwykły, biorąc pod uwagę to, że według Biblii, Jezus był z tego samego rodu i ma do nas powrócić. Mogło by to sugerować, iż Mesjasz będzie się wywodził z tego właśnie rodu…

    Poniżej przedstawiamy drzewo genealogiczne rodu Windsorów:

    źródło: http://www.angelfire.com

    Problem jest w tym, że inne rodziny królewskie, powiązane ze Stuartami, mogą podobnie dochodzić swoich praw do tronu Anglii i mogą też udowodnić swoje pokrewieństwo z linią Dawidową.

    Dlatego tak ważne było małżeństwo księcia Karola z dziewicą z linii Merowingów: Dianą, pochodzącą z rodu Spencerów. Jeden z nich – krzyżowiec: Godfrey de Bouillon był ogłoszony królem Jerozolimy, w 1099 roku i fakt ten legitymizował Spencerom możliwość ubiegania się o tron Anglii. Małżeństwo to, jakby ostatecznie „zalegalizowało” prawo Elżbiety II i jej potomków do tronu Anglii i w przyszłości nawet do tronu Jerozolimy.

    Czy to już wszystko ? Otóż nie, to jest dopiero początek tej niezwykłej historii.

    Przypadek sprawił (albo i nie przypadek…), że kiedy w 1982 roku Diana była w trzecim miesiącu ciąży, z księciem Williamem, na rynku ukazała się bardzo szczegółowo udokumentowana książka, napisana przez Michaela Baigent i Richarda Leigh, – „Święty Gral, Święta Krew”. Książka ta stanowiła wiele lat później podstawę do napisania przez Dana Browna, znanego bestselleru – „Kod Leonarda Da Vinci”.

    W książce „Święty Gral, Święta Krew” autorzy wykazują, iż ostatni członkowie, prawie że całkowicie unicestwionego Zakonu Templariuszy, którzy w ukryciu składali hołd Bahometowi, uważanemu za samego Szatana, uciekli do Szkocji i założyli tam tajny zakon, który po dziś dzień funkcjonuje.

    Sugerują oni, że angielska rodzina królewska, wywodząca się ze szkockiej linii królewskiej – Stuartów, wciąż kontynuuje tradycje i wierzenia Zakonu Templariuszy, a wiec także wiarę w Bahometa. Jako potomkowie linii Dawidowej nie są oni wg. autorów chrześcijanami, lecz kabalistami, co jest całkiem normalne w tradycji żydowskiej. Angielski rod królewski był zresztą zawsze przeciwny uznaniu Jezusa, jako Mesjasza.

    W takiej sytuacji można by się spodziewać, iż jeśli już, to z tego rodu przyjdzie do nas nie Mesjasz, lecz właśnie Antychryst.

    Obaj ww. autorzy jak i Clinton Ortiz oraz wielu innych badaczy, są o tym niezachwianie przekonani. Idąc tym tropem odkryli oni wiele niepokojących faktów.

    Jest w pismach zapisane, kiedy i jak urodzi się Antychryst. Nie jest to na tyle dokładnie zapisane aby można to było z góry ustalić, lecz wystarczająco dobrze, aby to rozpoznać kiedy się już stanie. Wedle tych zapisków, Antychryst miał się także narodzić z rodu królewskiego, tuż po zaćmieniu słońca, w czasie kiedy słońce będzie najwyżej.

    Książę William urodził się 21 czerwca 1982 roku (słońce jest wtedy najwyżej), tuz po zaćmieniu słońca, spełniając tym samym wszystkie niezbędne warunki.

    Chcemy zwrócić tutaj wszystkim uwagę na to, ze w znanym filmie „Omen” fakty te były także wykorzystywane do uwiarygodnienia fabuły filmu. Znów „przypadek” sprawił, iż film ten ukazał się w zaraz po narodzeniu Williama, co autorzy książki i sam Ortiz uważają, było hołdem dla księcia Williama.

    Niektórzy mogli by tutaj powiedzieć, ze jest to już zbyt daleko posunięta teoria. Pragniemy zatem pokazać Wam na jednym przykładzie jak dziwne i bliskie są powiązania najbogatszych tego świata z rodzinami królewskimi i … Hollywoodem !

    Zdjęcie obok przedstawia głowę jednej z najbogatszych rodzin świata: Rothschildów – Jacoba Rothschilda, z Warrenem Buffetem , obok Bila Gatesa, najbogatszym człowiekiem świata oraz nikim innym jak … Arnoldem Schwarzeneggerem ! Co to ma wspólnego z rodzinami królewskimi ? Otóż Jacob Rothschild wżenił się w szkocki rod Sinclair – ten właśnie, który był opisywany w „Kodzie Leonarda Da Vinci”, a który to jest gałęzią królewskiej linii Dawidowej. Znów przypadek ? Czy nie za dużo jest tutaj przypadków ? Tym bardziej, ze zdjęcie to zostało zrobione w parku zamku Waddesdon Manor, w 2002 roku, który jest własnością, już teraz Lorda Rothschilda ! Nie wydaje się wcale dziwne, ze Schwarzenegger z takimi koneksjami, został rok później wybrany na gubernatora stanu Kalifornia i do teraz po re-elekcji ma się na tym stanowisku bardzo dobrze.

    Ale wróćmy do księcia Williama. Wyżej wspomniani autorzy uważają, iż nie jest też przypadkiem, ze dość symboliczny film „The Lion King” był wydany na cześć Williama i został dopuszczony do dystrybucji w tygodniu 12 urodzin Williama, ze słowami „since Samba just happens to sing, oh I can’t wait to be King” (od kiedy Samba śpiewa – oh nie mogę się doczekać kiedy będę królem), dokładnie w wieku kiedy Jezus przemawiał, jako 12-sto latek w Świątyni, w Jerozolimie.

    Książę William osiągnie wiek, w którym Jezus rozpoczął swoje nauczanie, czyli 30 lat, w 2012 roku !

    Według Biblii, apokryfów i wielu przepowiedni, wielu ludzi nie rozpozna Antychrysta, uważając go za prawdziwego Mesjasza.

    Dlaczego miało by się tak stać ? Co może tak bardzo zmylić ludzi ?

    Na te pytania odpowiada Clinton Ortiz:
    Antychryst będzie wyglądał jak Jezus.
    Udowodni on swoje Davidowe pochodzenie i być może udowodni w jakiś inny sposób, iż jest on Jezusem.
    Zasiądzie na tronie i będzie królem królów a inni władcy oddadzą mu pokłon.
    Będzie czynił cuda i będzie sprawiał wrażenie iż dąży do pokoju na świecie oraz pomocy najbardziej potrzebującym.
    Książę Karol i William
    na pogrzebie Diany

    W jaki sposób może się to udać Williamowi ?
    Kod genetyczny Williama będzie identyczny z tym, z Całunu Turyńskiego. Trzeba tutaj zaznaczyć, ze Diana przechodziła źle swoją pierwsza ciążę i już od jej początku była regularnie wożona do szpitala. Ortiz sugeruje, iż technika klonowania była już wtedy zaawansowaną technologią, ponieważ tak naprawdę to badania nad klonowaniem rozpoczęły się już prawie pół wieku wcześniej (Naziści) a Dolly była tylko pierwszym upublicznionym przypadkiem. Ortiz uważa, ze ciąża Diany była wynikiem klonowania, gdzie został dodany do jajeczka kod genetyczny z Całunu Turyńskiego, dzięki czemu spełniono warunek, iż ma on się narodzić z dziewicy. Interesujące jest też to, iż Książę Karol nigdy nie przestał romansować z Camillą Parker-Bowles, lecz najpierw musiał poślubić Dianę, z rodu Spencerów, po to aby doczekać się „odpowiedniego” potomka… Potem, według Ortiza, Diana była już niepotrzebna i po jej śmierci Karol mógł już poślubić swoją odwieczną miłość – Camillę, jednocześnie zrzekając się prawa do tronu, które automatycznie przeszło na… Williama. Ciekawe jest też to, ze Diana zginęła na 13 filarze tunelu, który jest dokładnie położony na miejscu dawnej świątyni, poświęconej niegdyś Bogini Dianie (!) – http://www.warbaby.com/PSYCHOPUSSY/diana.html
    Miejsce te nazywano w czasach starożytnych – Pont De l’Alma i było używane przez Królów z rodu Merowingów, 13 stuleci wcześniej, do składania ludzkich ofiar i do oddawania hołdu Bogini Dianie. Linia krwi Diany jest znana jako 13 linia Iluminatów. Templariusze zostali straceni jednego dnia – w piątek 13-go. Antychryst po raz pierwszy jest wymieniany w Apokalipsie Jana, w rozdziale 13-tym. Dużo tego prawda ? A jest dużo więcej…

    Twarz księcia Williama jest dzięki temu prawie że idealna kopią twarzy z Całunu Turyńskiego, który to dopiero co został oficjalnie uznany przez Watykan jako prawdziwy. Spójrzmy zatem na obie twarze i obejrzyjmy film poniżej, w którym zostały one porównane. Bardzo znamienne są słowa w tym filmie: nie ma lepszego sposobu na udawanie Mesjasza, jak włożenie na siebie jego własnej skóry… Był by to dosłownie Wilk w Owczej skórze.
    William będzie koronowany w 2012 roku i z jakichś powodów zacznie być najważniejszą postacią w świecie, a inni władcy mu się pokłonią. Wtedy też najprawdopodobniej usłyszymy niezwykłe opowieści o nim.
    Gdyby poniższe video się nie otwierało, oglądnijcie go na YouTube:

   • Piotr Bein said

    takie nawijanie a la ksiaze william jest propaganda satanistow przygotowujaca oglupionych ‚chrzescijan’ do przyjecia jako swego Mesjasza falszywki podstawionej przez satanistow

  • Dziecko Światła said

   Myślę, że nie doceniacie tego człowieka. To, że jest o nim cicho to tylko przemawia na jego korzyść. Analizowałem kiedyś jego osobę i już rok temu doszedłem do tego wniosku. Mało tego nie tylko ja tak myślę.
   To będzie ten, który pociągnie za sobą miliony, a oni za nim pójda jak ćmy. Tak się składa, że to on wywodzi się z królewskiego rodu, który ma największą władzę tutaj na ziemi. Niewiem czy wiecie ale kiedy w UK koronuje się królową czy króla to jest on koronowany jako król ponad wszystkimi ludźmi. Wiliam jest inni niż jego młodszy braciszek. Jest bardzo inteligentnym człowiekiem o ogromnej wiedzy bardzo dobrze wykształcony i wtajemniczony. Wiliam jest masonem 33 stopnia.
   Wiliam jest bardzo surowym i zimnym człowiekiem. Tak się wychowuje dzieci w tych rodzinach. Bez uczucia miłości i bez emaptii. Po to to robią gdyż przyszły władca ma rządzić, a nie rozczulać się. William jest znany ze swojego zamiłowania do przemocy i wszystkiego co jest z tym związane. Narazie jest o nim cicho ale to przemawia na jego korzyść. Kiedy zostanie koronowany na króla ludzie za nim pójdą.
   Dodam, że książe Wiliam urodził się w momencie przesilenia letniego i został na siłe wycięty z łona matki poto aby zdążyć dokładnie w ten czas. Przepowiednie mówia, że antychryst urodzi się w specyficznych warunkach astronomicznych, a to właśnie w przypadku jego się stało.
   Polecam troche poczytać na ten temat.
   Przyszłość zweryfikuje kto miał rację, oby jednak stało sie inaczej.

   • Anita said

    @dziecko swiatla:tez jestem tego zdania co Ty ,zreszta juz kiedys o tym pisalam na tym blogu ,ale przeszlo bez echa.Wiliam pochodzi z krolewskiego rodu i jako krol bedzie tez zwierzchnikiem kosciola(kaplan).Przyszedl wedlug zrodel w necie na swiat cesarskim cieciem w oznaczonym dniu.Pisze sie tez ,ze urodzil sie poprzez sztuczne zaplodnienie.Rodzina Windsorow wywodzi sie z rodu Davida, w necie jest drzewo genealogiczne.Malzenstwo z Diana bylo bardzo wazne,poniewaz wywodzi sie ona ponoc z rodu Merowingow.Ma zostac ogloszony krolem w wieku Chrystusowym (30 lat) w 2012 roku.Organizacja olimpiady w 2012 roku w Londynie jest z jakiegos powodu bardzo wazna.

   • Piotr Bein said

    po co zamordowali diane?

   • Marcin13 said

    > Piotr Bein: po co zamordowali diane?

    Gdy obejrzysz film/y Chrisa Everarda poznasz sporo faktów:
    – Diana została zamordowana rytualnie, w specjalnym do tego przygotowanym miejscu, na pewno nie przypadkowym!
    /?złożona w ofierze, bogini Diany?/

    – dokładnie samochód rozbił się w tunelu na 13 słupku!
    – w Paryżu, tak jak Paryż a szczególnie to miejsce gdzie zginęła jest poświęcone Dianie!
    – miejsce na jej śmierć było przygotowane, bo niby nad tunelem nawet mamy (nie pamiętam dobrze 🙂 jakiś monument, znicz czy coś dla bogini Diany
    – za nim umarła, KTOŚ dopilnował aby tam dokładnie „dokończyła żywota”, czekano 4h zanim wezwano pogotowie już gdy była martwa
    – po śmierci pochowali ją na jakiejś wysepce, 4 czarne łabędzie itd nic innego tylko atrybuty bogini Diany
    – Diana została wychowywana od urodzenia na żonę Karola, aby ich dziecko było JEDYNYM możliwym następcą tronu, potem jak zrobiła swoje, już nie była potrzebna.

    A zginęła bo pewnie nie za bardzo była „grzeczną” dziewczynką i nie chciała ich słuchać, może stwarzała same problemy. Faktem jest, że nie lubiła królowej i reszty. Nazywała ich gadami 😀

    Chris Everard – The Illuminati Vol 3 – Murdered By The Monarchs (2007)
    – są napisy PL + 30min-1h o Dianie fragmenty z Lady Die
    Chris Everard – Lady Die (2008)
    – brak napisów PL – całość 4h o zamordowaniu Diany
    http://prawda2.info/viewtopic.php?t=6651

 40. Rumcajs said

  mamy 25 października – kilka tygodni temu czytałem o tym że coś mają zrobić w tym dniu….

  nie wiem czy należy to wiązać z tym stanem wyjątkowym czy z nowym czymś innym o czym dowiemy się dzisiaj….

 41. Bromba said

  A co myślicie o tym http://www.free-energy.ws/ron-rockwell.html

 42. A said

  Polecam nie skupiać sie na przepowiedniach tylko na jedynym źródle prorockim -biblii. Tam znajdziecie odpowiedź jak można być ocalonym od tego co bedzie sie działo na ziemi. Kim będzie antychryst- nie wiadomo. Biblia mówi, że bedzie się wywodził z cestarstwa rzymskiego czyli ze zjednoczonej europy. Prawdopodobnie bedzie Żydem.
  Biblia tez mówi inną ważną rzecz. Aby antychryst mógł się objawić musi być zabrany z ziemi Kościół. Dlatego jeśli sie nawrócicie i staniecie sie częścią duchowego Koscioła Jezusa to on was zabierze- uchroni przed tym co ma nadejsć na swiat. Nie chodzi o przynależność do jakiejś tam wiary tylko o osobista relację z Bogiem. Bedzie tak:

  Potem nastąpi 7 lat rządów antychrysta tzw. wielki ucisk.

  • Dziecko Światła said

   Biblia ??? Człowieku nie bądź naiwny. Biblia przez tyle wieków została tysiące razy zmienana i wymyślano i dodawano do niej różne bajeczki. Masz dostęp do prawdziwej bibli??? Czy tej kupionej w przykościelnej księgarni??? Ufasz słowom spisanym przez jakiś 4 gości???
   Skąd wiesz czy to nie są manipulacje. Jakbyś niewiedział to angielska rodzina królewska ma jak najbardziej korzenie żydowskie. Rodzina Królewska w UK wierzy w to, że pochodzi z lini krwi DAVIDA. Więc masz kolejne potwierdzenie, że William ma żydowskie korzenie.

   Który dla ciebie to ten kościół Jezusowy??? Czy to ten Kościół Katolicki, który jest wilkiem w owczej skórze i nowotestamentowym Babilonem???

   • A said

    Bóg zadbał o to aby Jego Słowo pozostało niezmienione, wierzę że jest słowem natchnionym i owaszem jest spisana przez ludzi ale pod natchnieniem Boga. Biblia zmieniła moje życie i zmienia życie wielu. Biblia zapowiedziała narodziny, życie i śmierć męczeńską Jezusa i mimo wielu prób żadnemu z ludzi nie udało się tego podważyć. Jest tylko jedna osoba, która spełniła wszystkie zapisane w biblii proroctwa Jezus Chrystus.Jeżeli nawet książe Wiliam ma być antychrystem to jedno sie nie zgadza- antychryst bedzie rządził 7 lat wiec nie koniecznie musi zacząć rządy mając 30 jak Jezus. Poza tym nie ma znaczenia kto bedzie antychrystem- nie mamy na to wpływu i sama osoba nie ma istotnego znaczenia- bedzie to po prostu- człowiek- działający pod natchnieniem szatana. Ostatecznie skończy w jeziorze ognistym. Ja sie nie boje gdyż antychryst nie bedzie miał nade mną władzy. Wierzę w obietnice Bożą o tym, że JEzus zabierze swój kosciół zanim to sie zacznie. CO do kościoła katolickiego zgadzam sie że jest to wielka wszetecznica opisana w apokalipsie. Kościołem Chrystusowym nazywają sie ludzie którzy narodzili się na nowo i przyjeli smierć Jezusa jako zapłate za swoje grzechy. Dla mnie osobiście kosciołami biblijnymi są koscioły poreformacyjne czyli protestanckie, ale nie ma znaczenia kosciół jako instytucja ale osobista więź z Bogiem. Oczywiscie decyzja nalezy do Ciebie. Wiele filmów m.in o czasach ostatnich znajdziesz tu http://www.alberto.pl/darmo.php

   • Piotr Bein said

    w pochodzenie od dawida wierzy tez rodzinka rotszyldow – i co poprztykaja sie z rodzina krolewska kto ma byc mosziachem?

   • Piotr Bein said

    w Biblie wierzymy my chrzescijanie, a nie w bzdury jak twoje

   • Marcin13 said

    Piotr Bein: w pochodzenie od dawida wierzy tez rodzinka rotszyldow – i co poprztykaja sie z rodzina krolewska kto ma byc mosziachem?

    Zgadza się. Jest 13 linii krwi i wszyscy uważają się za Żydów, te rody wywodzą się z Babilonu, potem Imperium Rzymski aż do czasów dzisiejszych UK i USA.

    No i właśnie, gdyby nie Diana P.William mógłby być następcą tronu, a dzięki temu że Karol poślubił Dianę, P.William jest JEDYNYM możliwym następcą z tych 13 linii krwi/rodów i to widocznie akceptują wszystkie 13 (nie znam tych ich wewnętrznych zasad dla czego akurat ten ród a nie inny itd.).

    Chris Everard – The Illuminati Vol 3 – Murdered By The Monarchs (2007)
    – są napisy PL + 30min-1h o Dianie fragmenty z Lady Die
    Chris Everard – Lady Die (2008)
    – brak napisów PL – całość 4h o zamordowaniu Diany
    http://prawda2.info/viewtopic.php?t=6651

    Dziecko Światła:

    BEZ tych głupich tekstów, jak żeś dziecię światła to nim bądź!

    Z Biblią różnie było, jeśli mówimy o czasach ostatecznych ja najpierw patrze na
    Apokalipsa – Objawienie Świętego Jana Apostoła – Treść
    a potem na resztę.

    Rozdział 22
    (6) I rzekł mi: Te słowa wiarygodne są i prawdziwe, a Pan, Bóg duchów proroków, wysłał swojego anioła, by sługom swoim ukazać, co musi stać się niebawem. (7) A oto niebawem przyjdę. Błogosławiony, kto strzeże słów proroctwa tej księgi. (8) To właśnie ja, Jan, słyszę i widzę te rzeczy. A kiedym usłyszał i ujrzał, upadłem, by oddać pokłon przed stopami anioła, który mi je ukazał. (9) Na to rzekł do mnie: Bacz, byś tego nie czynił, bo jestem współsługą twoim i braci twoich, proroków, i tych, którzy strzegą słów tej księgi. Bogu samemu złóź pokłon! (10) Dalej powiedział do mnie: Nie kładź pieczęci na słowa proroctwa tej księgi, bo chwila jest bliska. (11) Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi, i plugawy niech się jeszcze splugawi, a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość, a święty niechaj się jeszcze uświęci.

    (12) Oto przyjdę niebawem, a moja zapłata jest ze Mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca. (13) Jam Alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniec. (14) Błogosławieni, którzy płuczą swe szaty, aby władza nad drzewem życia do nich należała i aby bramami wchodzili do Miasta. (15) Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje. (16) Ja, Jezus, posłałem mojego anioła, by wam zaświadczyć o tym, co dotyczy Kościołów. Jam jest Odrośl i Potomstwo Dawida, Gwiazda świecąca, poranna. (17) A Duch i Oblubienica mówią: Przyjdź! A kto słyszy, niech powie: Przyjdź! I kto odczuwa pragnienie, niech przyjdzie, kto chce, niech wody życia darmo zaczerpnie.

    !!!

    (18) Ja świadczę każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi: jeśliby ktoś do nich cokolwiek dołożył, Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze. (19) A jeśliby ktoś odjął co ze słów księgi tego proroctwa, to Bóg odejmie jego udział w drzewie życia i w Mieście Świętym – które są opisane w tej księdze. (20) Mówi Ten, który o tym świadczy: Zaiste, przyjdę niebawem. Amen. Przyjdź, Panie Jezu! (21) Łaska Pana Jezusa ze wszystkimi!

   • Marcin13 said

    Wyciąłem te 2 fragmenty o Dianie
    http://pokazywarka.pl/3vggzw/

 43. Dziecko Światła said

  Wszechświat jest potężny i nieskończony. Nieznane liczby gwiazd, planet, galaktyk, gromad, a my się przejmujemy jakimiś dupkami, którzy uzurpują sobie prawo do bycia naszymi bogami i władcami??? Czyż to nie jest żałosne i śmieszne, że ludzkośc się tak dała wycyckać??? Jest w nas moc całego wszechświata możemy tych szaleńców z dnia na dzień rozgonić na 4 wiatry tylko nie mamy pojęcia kim jesteśmy i uważamy, że my nic nie jesteśmy w stanie. W porównaniu do wszechświata jesteśmy tylko maluteńkim pyłeczkiem, małym okruszkiem. Ale pomimo tego nawet jako taki mały okruszek posiadamy cała moc wszechświata i możemy bardzo dużo:)

  • Anita said

   @dziecko swiatla:zgadzam sie ,ze jest to absolutnie zalosne .Wszystko zaczelo sie od prezydenta W.Willsona i jego podpisu pod utworzeniem FED.I to byl poczatek katastrofy.O spisku ostrzegal JFK.Bo plany tego spisku przeciwko ludzkosci powstaly ponad 200 lat temu.

  • Piotr Bein said

   gadasz jak new age, dac ci piwa!

 44. Libertariator said

  stan wyjątkowy… o ile wiem w USA to oznacza nieoficjalne przejęcie władzy przez FEMA.

 45. Anna said

  http://www.regnumchristi.com.pl/index.php?mod=artykul&nid=1232897303
  Obejrzyjcie rekolekcje k. Piotra Natanka a zrozumiecie znaki czasu.
  Nie bójmy się,Bóg ocali swą wierną RESZTĘ!Odmawiajmy codziennie RÓŻANIEC!
  Tylko modlitwa różańcowa zwiąże rozpętaną na ziemi moc szatańską.

  • Święty said

   Wiele osób modlących się do Marii uczono, że błogosławieństwa można zyskać dzięki wielokrotnemu powtarzaniu takich modlitw jak „Zdrowaś Mario”, „Ojcze nasz” i innych. Dla katolików „najbardziej rozpowszechnioną formą kultu maryjnego jest bez wątpienia różaniec” — czytamy w książce Symbols of Catholicism (Symbole katolicyzmu). Różaniec to modlitwa medytacyjna kierowana do Marii. Określenie to odnosi się również do sznura paciorków pomocnego w odliczaniu modlitw. „Pięć zestawów po dziesięć paciorków, oddzielonych pojedynczymi paciorkami”, wyjaśnia wspomniana publikacja, „to wezwanie do pięćdziesięciokrotnego odmówienia ‚Zdrowaś Mario’ i pięciokrotnego ‚Ojcze nasz’, a także pięciokrotnego ‚Chwała Ojcu’”.

   A teraz pytanie – Czy Bóg z uznaniem wysłuchuje żarliwego odmawiania różańca?

   W tym wypadku Jezus udzielił uczniom konkretnych wskazówek. „Modląc się, nie powtarzajcie wciąż tego samego jak ludzie z narodów”, powiedział, „gdyż oni mniemają, że zostaną wysłuchani dzięki używaniu wielu słów” (Mateusza 6:7). Jak więc widać, Jezus polecił uczniom unikać powtarzania tych samych formuł.

   Pozdrawiam serdecznie, nie wszystko złoto co się świeci

 46. Zenek said

  Mozemy ale niechcemy ,czy nam nie pozwalaja ?
  Wy wszyscy jestescie dziecmi …… i swiatla .
  jest tylko pewna roznica :
  Swiatlo Boga jest czysto biale ,zas swiatlo diabla czerwone i ogniste przypomijace kolor krwi !
  Skonczcie juz z ta wyczytana wszedzie roznorodna filozofia,bzdurami , paplaniem bla,bla,bla i bierzcie sie za ratowanie swiata i ludzkosci w realu a nie we fantazjowaniu !!!
  Starczy mlodzienczych popisow i wiedzy zaczerpnietych nie z doswiadczen zyciowych ale podsunietych wam w edukacji i wychowaniu przez „bogow i diablow” tego swiata bzdur wszelkiego rodzaju az po „swiete”.
  Starczy jalowej dyskusji marnowania czasu przed kompem .Zastanowcie sie skad brac jedzenie jak wam zamkna supermarkety i banki .

 47. n said

  sluchajcie te filmy o tych trumnach fet sciagneli z youtobe

 48. Andy said

  Ja mam pytanie? pani ktora rozmieszala c ala kampnie zawsze nosi okulary, a w jednym z ostatnich artykulow analizowlaw pan oczy jaiegos czlowieka, i wiedzial ze klamie, czy moge zobaczyc oczy tej pani

  • Vebriq said

   bez trudu-wpisz w google jej nazwisko i wyszukiwarka grafiki da ci natychmiast zdjęcie bez okularów

 49. ignorant said

  Każdy z nas chcę końca świata i dobrze że się coś dzieje w końcu, szkoda tylko że tak mało recenzji mi jeszcze zostało do napisania:)

 50. Maciej Pokora said

  @Mery powiedział/a

  …sprobujcie MAGNEZ.
  Magnez pomaga komorkom muskulow “rozluzniac sie”, rowniez tym sercowym. Brak magnezu zostal przypisany chorobom serca i naczyn krwionosnych, nieregularnemu biciu serca i palpitacjom. Dawka dzienna magnezu to 600miligramow; w czasie nasilonego stresu dawka ta powinna byc zwiekszona.
  Naturalne zrodla magnezu to: brokuly, szpinak, maczka owsiana, orzechy, tunczyk (rowniez w puszce), krewetki itd.
  Dziewczyny sprobujcie kupic jakis dobry suplement magnezu…

  Mery, a dlaczego radzisz „dobry suplement”?
  Zamiast zjadac brokuly, szpinak, maczke owsiana, orzechy, tunczyka (rowniez w puszce), albo krewetki jesli kogo stac?

  Przeciez ten mit – i nawyk – że suplement lepszy od produktów naturalnych jest zgubny, bo:
  1) i tak trzeba cos zjesc od czasu do czasu,
  2) unikasz ekstra wydatkow w aptece,
  3) a najwazniejsze – zazwyczaj naturalne nutrienty są lepiej przyswajalne przez organizm, niz ich suplementy – czesto syntetyczne, tylko „podobne do naturalnych”.

  Zdrowia zycze!

 51. Piotr Bein said

  #####################
  WAZNE I PILNE
  #####################
  mielismy tu zwatpienia w podana przedtem za blogowiczem (naukowiec) prisonplanet info nt. pH krwi a szczepienia https://grypa666.wordpress.com/2009/10/24/obama-oglasza-stan-wyjatkowy/
  nasi sceptycy powolali sie na wiki, a ja ogolnikow ostrzeglem przed stronniczoscia wiki na strategiczne tematy;

  sprawdzilem w wiki dobrze znany mi temat „zubozonego uranu”;
  WYNIK: KOMPLETNA SCIEMA W WIKI, wybiorcza info podana w celowo skrzywiony sposob:
  – nacisk na toksycznosc uranu, pominiecie jego destruktywnego dzialania radioaktywnego w komorce (promieniowanie alfa);
  – powolywanie sie na skompromitowany autorytet WHO i UNEP (na mocy przewrotnej umowy z IAEA, WHO nie ma prawa zajmowac sie aspektami nuklearnymi);
  – pominiecie prac niezaleznych (np. UMRC i LLRC) o donioslych cechach uranu militarnego (np. celowe zanieczyszczenie transuranowcami) wymienianych w literaturze fachowej establishmentu a nie przytoczonych przez wiki;
  – pominiecie prac niezaleznych nt. polowych badan skazenia uranem i skutkow na zdrowie!!!!

  ###################################
  PREWENCYJNIE OGLASZAM WIEC WOJNE INFORMACYJNA Z NASZEJ STRONY NT. „pH KRWI A SZCZEPIONKI”;
  PROSIMY NIEZALEZNYCH NAUKOWCOW W TEJ DZIEDINIE O ZAJECIE SIE TEMATEM
  ###################################

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s