Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

O szczepieniach i “dzieciach indigo”

Posted by grypa666 w dniu 22/10/2009

mariokosmos: where.is.here?
myśli z tyłu głowy: o szczepieniach i “dzieciach indigo”
Opublikowany w myśli z tyłu głowy przez mariokosmos w dniu 19 październik 2009
http://mariokosmos.wordpress.com/2009/10/19/o_szczepieniach_i_dzieciach_indigo/#respond

Dyskusje w wielu miejscach w sieci jeżą włos na głowie. Afery, przekręty, świńska grypa, szczepienia, hazard, polityka, kryzys, codex alimentarius, GMO, globalizacja, traktat lizboński, kara śmierci… – wszystko na raz w mocnym drinku.

Zastanawiało mnie dlaczego w sprawie szczepień wytypowano takie a nie inne grupy do szczepień. Grupy ryzyka są zawsze… ale dlaczego w przypadku szczepień na A/H1N1 szczepi się w pierwszej kolejności dzieci i kobiety w ciąży, szczepionkami które są kompletnie nieprzetestowane, których uboczne skutki nie są znane, a samych powodów do ich użycia także nie ma nawet najmniejszych…

Jak potwierdzono, skład niektórych pandemicznych szczepionek, według prawa kwalifikuje się do definicji broni biologicznej.

Dlaczego więc szczepienia?
Dlaczego w planach są szczepienia całych populacji.
Przymusowe, masowe. Dlaczego jeśli, przesłanek ku temu nie ma.
Do tej pory bowiem grypa ta przebiega łagodnie często nawet nie odróżniana od zwyczajnej. Natomiast szczepienia substancjami które zwierają większe ilości skwalenu niż użyty był w czasie wojny w zatoce perskiej, niesie wraz z sobą nie tylko pewne wręcz skutki uboczne.

Oczywiście poprzez stopniowe uwalnianie informacji z za granicy oraz interwencji choćby dziennikarki śledczej Jane Burgermeister czy w Polsce akcji popieranej przez znanego już w sieci dr inż. Piotra Beina, który to zajmuje się badaniem zbrodni masowych XX i XXIw. – społeczny sprzeciw przeciw niebezpiecznym szczepionkom, który powstaje na naszych oczach stale rośnie. Zainteresowanie problem przejawiają wszystkie grupy wiekowe, nie zależnie od poglądów politycznych czy religijnych.
Oczywiste staje się iż, świadomość i zrozumienie problemu przez ludzi – nie jest po myśli koncernom farmaceutycznym, które liczyły już w tamtym roku na wzrost obrotów o 500%…

Ale to jedynie jedna ze stron tej misternej układanki. Ponawiam w myślach pytania… dlaczego dzieci? dlaczego kobiety w ciąży?

Uderza to bowiem bezpośrednio w pokolenie ludzi którzy w przyszłości będą niestety musieli sprzątać po tym co będzie się działo za niedługo…

Co jeszcze?

Tak więc, według badań prowadzonych w USA i Rosji dzieci z syndromem AAD/ADHD cały czas przybywa. Leczy się je farmakologicznie przez podawanie psychostymulatorów czy antydepresantów, Ritalin to tylko jeden z wielu leków psychotropowych podawanych tym rzekomo chorym dziciom i młodzieży.

Wg badań instytyty Medycznego Johna Hopkinsa ilość młodzieży i dzieci zażywających regularnie takie leki wzrosła 600% w porównaniu do badań z lat 90, według innych badań Uniwersytetu w Yale ani jeden z tych leków nie przynosi ŻADNYCH EFEKTÓW. Leczenie farmakologiczne sprawia iż, dzieci te stają się posłuszne ale nie leczy ich…
Dlaczego? Może dlatego iż takiej choroby w ogóle NIE MA?!
Jak to nie ma? Przecież tyle mówi się o tej chorobie… Aaaa noooo właśnie! “Choroba zwana ADD/ADHD” może po prostu nie istnieje,
a farmakologiczne leczenie tych dzieci hamuje najprawdopodobniej rozwój cywilizacji

Dlaczego?

O dzisiejszych dzieciach i młodzieży dorośli mówią “my tacy nie byliśmy”, “my byliśmy inni” – i to faktycznie może być prawda…

Dzieci o których mowa to tak zwane DZIECI INDIGO (nazwa owszem zapożyczona od koloru aury tj. pola energetycznego które wszyscy posiadamy) Bardzo często zdarza się iż to dzieci z rozpoznanym przez lekarzy ADD/ADHD, ale ten kolor aury posiadają także osoby nawet bez najmniejszych podejrzeń zespołu nadpobudliwości psychoruchowej…

Młodzi ludzie których nie można do niczego zmusić siłą, nie chcące się podporządkować, nie akceptujący tradycji czy przepisów – nie chcący podporządkować się istniejącemu systemowi… Ale jednocześnie są to ludzie z wielkim poczuciem sprawiedliwości, miłości, dobra. Z wykształconą wewnętrzną intuicją, praktycznie zawsze wiedzą co jest dobre co złe, ale przed wszystkim – nie boją się – tj nie przyjmują strachu (dzisiejsze metody edukacyjne i wychowawcze nie skutkują przy wychowaniu takich dzieciaków, w dużej mierze nie spełniają one wymagań tych dzieci).

To filozofowie, z głębokimi przemyśleniami o sensie życia, o celu człowieka, o kosmosie i o Bogu…Reagują chorobliwie na kłamstwo. Są buntownikami w dobrym tego słowa znaczeniu – walczą o swoje i są jednostkami obdarzonymi najczęściej tzn “darami”, u jednych jest to telepatia u innych rozwija się wrodzona intuicja, itd. inni nawet mają dar uzdrawiania (rozwój takiego dziecka czy młodego człowieka jest ściśle związany z rolą rodzica).

Prócz tego… są jednak dowody iż owe dzieci, rodzą się już od lat 70-tych (w ostatnich 10 latach ilość ich narodzin gwałtownie wzrasta).

Fenomen ten pewnie nie zainteresowałby naukowców gdyby wyróżniały się tylko zachowaniem… Co więc było przyczyną zainteresowania?
Przede wszystkim mają one dużą odporność immunologiczną. Dlatego zaczęto je nazwyać DZIEĆMI AIDS.

Rodzą się one bowiem ze zmienionym DNA!!!

Uczeni z Uniwersytetu Kalifornijskiego badali dzieci, u których po narodzinach robiono test na obecność wirusa HIV – okazywał się on pozytywny. Następne badania, po kilku latach wykazały że wirusa już nie ma… Zaczęto szukać przyczyn jak organizm sam zwalczył wirusa HIV, jednego z najstarszych wirusów w historii ludzkości.

Rozwiązanie znaleziono w DNA.

Wszystkie dzieci miały 4 razy więcej procesów w DNA aniżeli zwykli ludzie.
Poprzez dziesiątki badań na tle genetycznym próbowano określić stopień spontaniczności zmienności DNA u człowieka.
W badaniu na temat spontaniczności tych zmian u dzieci i młodzieży (0 – 20lat) stwierdzono iż odsetek ludzi z największymi spontanicznymi zmianami wynosi 11%, mniejsze zmiany wykazuję także spora ich ilość (mówi się nawet o 70% wszystkich urodzeń).

Testy inteligencji to najlepszy przykład. To nie testy wiedzy – tylko właśnie testy na posiadanie nadzwyczajnych zdolności umysłowych…
Iloraz IQ u owych dzieci wynosi średnio 130 (oczywiście to nie kryterium genialności, ale we wcześniejszej “naszej” historii taki wynik uzyskiwał 1 człowiek na 10 tysięcy), u wielu z nich dochodzi on bowiem do 160 co już jest oznaką genialności…

Obecnie niektórzy naukowcy uważają iż nie powinno się dla dzisiejszych dzieci stosować wzorów na iloraz inteligencji wymyślonych w latach 50-tych. W USA doprowadziło to do tego iż najzdolniejsi ludzie zostali wysyłani przez psychologów do pracy np. na stacji benzynowej… W latach 80-tych mieli oni bowiem duże problemy z zakupem kadr naukowych za granicą. Od tego momentu inteligencja ginęła w tłumie, ponieważ inteligencja przez którą Stany chciały wyjść z kryzysu to dzieci/ludzie którzy odstawali nieco od “standardów”… – trudne dzieci.
Psychologowie na Zachodzie twierdzą, że właśnie Dzieci Indigo będą kołem napędowym cywilizacji. Także astrologowie szukają odpowiedzi o tym skąd wzięły się owe wdzieci, a dziś już często ludzie dorośli… Twierdzą oni nawet iż, Dzieci Indigo są zdolne do rewolucyjnych zmian. Nie wiemy tego, ale może dziećmi Indigo było także wielu naszych przodków którzy np. przyczynili się do obalenia monarchii czy którzy tworzyli nowe kanony filozofii.

Dziś wielu rodziców dalej stosuje terapie farmakologicznych na ADD/ADHD, nie wiedząc w tych ludziach pokolenia które możliwe iż jest tu po to by zmieniać świat. Mutację DNA, należy wręcz łączyć z ich dość często nawet “nadzwyczajnymi” zdolnościami.

Dwóch chłopców, bliźniaków mających po 14 lat, u których stwierdzono syndrom Indigo mówią – “Nie ma sensu rozmyślać o sensie życia jednego człowieka, gdy można rozmyślać nad sensem życia całej ludzkości, lub choć jednego pokolenia.” – jak głębia jest w umysłach tych dzieci, ile możemy się od nich nauczyć oraz jak dalece ich postrzeganie świata jest inne od wielu z Nas…

W historii naszego świata wiele razy dzieci stawały się ofiarami. W średniowieczu gdy bardzo dużo kobiet i męższczyzn gineło na stosach inkwizycji, za sprzeczne z tradycją Kościoła poglądy o Bogu, dzieci traktowano tak jak i dorosłych, w XXw. analiza metod wychowawczych w Niemczech przed faszystowskich pokazała do czego może prowadzić nieposłuszeństwo przed autorytetami starszych – warto jednak zauważyć iż bez względu na czas, ustroje polityczne czy społeczne wciąż podstawowym narzędziem wychowania jest STRACH. Może pora przemyśleć czy są to dobre i dalej przynoszące efekty metody…

Podstawowe prawo fizyki mówi iż energię posiada każde ciało posiadające masę. “Aura” to jedynie inna nazwa na pole energetyczne. Dziś już udowodniono istnienie pola energetycznego. Metodę którą wykorzystać można do zbadania pola energetycznego przedmiotów jest fotografia kirianowska, aparaty kirianowskie to proste urządzenia które na papierze fotograficzny, odzwierciedlą pole w okół przedmiotów, roślin czy też własnego ciała.
W fotografii kolorowej można rozpoznawać różne barwy.
Aura barwy ciemno niebieskiej / indigo owych dzieci, zaciekawiła uczonych również dlatego iż wcześniej nie zdarzało się częste występowanie tego koloru. Fenomenem jest iż kolor ten wypiera inne kolory z aury człowieka.

Amerykańska autorka Nancy Ann Tappe, podzieliła Dzieci Indigo na 4 podstawowe grupy. Każda grupa ma określony “program” w życiu.
Po analizie doszła ona do wniosku, że w niedługim czasie kolor indygo widywany przez ludzi posiadających dar widzenia auty, czy też przez aparaty do jej fotografii, zostanie wyparty przez inne kolory. Tak się też dzieje już dziś. Naukowcy obserwują bowiem kolejne kolory (np. kryształowy). Według prognoz p.Tappe, w najbliższych 20 latach – indygo humaniści, ludzie do pracy z masami, przyszli lekarze, nauczyciele czy nawet politycy zastąpią kolor żółty który wcześniej typ takiego człowieka posiał. Indigo – konceptualiści – przyszli przywódcy, astronauci, wojskowi – zastąpią według jej przypuszczeń ludzi z kolorem aury złocistym i zielonym. Indygo – artyści, już dziś zastępują fioletowych.

Nasze pole energetyczne, według już nawet ustaleń naukowców ulega zmianom, zmieniają się także DNA naszych dzieci. Zjawisko to jednak choć tak “popularne” nie jest dalej uznawane za coś obiektywnego, jest bowiem zbyt dziwne i “nie do uwierzenia”. Mówi się iż ludzka natura jest niezmienna – jak wytłumaczymy zatem zmiany które można obserwować u naszych dzieci?

Nowe DNA, nowy kolor aury i promieniowanie falowe ciała, od 3 do 10 razy większe od normy ustalonej dotąd przez biofizyków
––
Co to oznacza? Co zwiastuje? Dlaczego zaistniało? Kim jesteśmy… Lub raczej kim się stajemy…

tekst na podstawie filmu dokumentalnego: „Dzieci Indygo” w reżyserii: Swietłany Obichodowny, własnych przemyśleń oraz materiałów przeczytanych…
Otagowano z:A/H1N1, add/adhd, adhd, DNA, dzieci indigo, H1N1, indygo, swine flu, szczepienia, zmieny w DNA, świńska grypa

Komentarze 254 to “O szczepieniach i “dzieciach indigo””

 1. Vebriq said

  a to co znowu?dzieci indygo to po prostu jedno więcej wierzenie z kanomu new age,niespecjalnie w to wierzę,temat samoistnych zmian DNA u ludzi jest interesujący,ale nie mam jak tego sprawdzić,właściwie nie wierzę też w samo DNA
  ==============
  od p.b.: no dobrze, zes sie zdefiniowal…
  a teraz wymien kluczowe prace na ten temat i poobalaj je jedna za druga — mamy przygotowane w nagrode zwolnienie od scypionki ;<)

 2. Vebriq said

  proszę was trzymajcie się tematu szczepień i tylko tego tematu,na temat codex alimentarius,latających wielbłądów,ufo,dzieci indygo,HIV-u z laboratorium,satanistów,pedofili itd to możecie pisać inne blogi,tych tematów jest za dużo do strawienia na raz,psuje to waszą wiarygodność-czy jesteście poważnymi ludźmi ostrzegającymi przed poważnym zagrożeniem czy grupą wyznawców new age i zwariowanych teorii,jeżeli chcecie działać skutecznie to come back do głównego tematu!!!
  ======================
  od p.b.: tematyke bloga wybieraja jego zalozyciele i gospodarze — odsylamy przeladowanych informacja na inne blogi – a co za trudnosc pominac artykul, ktory ci nie lezy? jeden chce tylko o scypionkach, inny – szerokiego obrazu; mozesz np. zalozyc swoj blog i zamieszczac tylko teksty twym daniem „na temat”, nawet sciagniete od nas, jesli podasz autorow i linka
  zaczynam sie czuc jakby nie wiadomo ile klienci placili tu za „ogladanie”

  • Taka tam... said

   akurat codex wiaze sie z grypa… i tez jest szkodliwy… po grypie to powinien byc nastepny temat do uswiadamiania. o ile nie jest za pozno.

   na szczescie to nie ty decydujesz co jest na blogu. 😉
   =========================
   od p.b.: i wiele innych tematow: smugi chemiczne, gmo, pranie mozgow i mind control, tejemnicze stacje kosmiczne, nano-technologie, bron atomowa 4-tej generacji, lewitacja, klony, roboty-zolnierze – licho wie co jeszcze jelity maja w zanadrzu — a wiec PRZEDE WSZYSTKIM OBNAZENIE JELIT I ICH DESTRUKTYWNEJ IDEOLOGII

  • Zapsa said

   Realnych zagrożeniach? Czyli żarcie, które nas truje, wg ciebie nie jest realnym zagrożeniem? No to się stary zdziwisz grubo.

  • anita said

   @vebriq@:A skad wiesz czym zawodowo sie zajmuja ludzie tu piszacy i komentujacy? I na jakiej podstawie zakladasz ,ze sa niepowazni.Moi powazni znajomi maja bardzo odpowiedzialne zawody i interesuja sie np.kosmitami,czytaja biblie ,a nawet kabale,wierza w UFO,pisza ksiazki.Ci co wierza w srodki masowego przekazu i nie zakladaja zadnej innej rzeczywistosci-wlasnie sie szczepia.Mam takiego kolezke-bardzo ciekawa osobowosc,ktory uwaza,ze kosmici chca zredukowac(uproscic) nasze DNA.Twierdzi ,ze to oni sa rzeczywistymi wladcami naszej planety.I to jest jego przekonanie.Ma do tego prawo,to jego poglad na rzeczywistosc.Ja nie mam do tego stosunku,ale wierz mi jest to super ciekawa osobowosc i oby bylo wiecej takich ludzi ,ktorzy sie interesuja nie tylko tym co bedzie na ,ktorym programie.Ten kolezka ma rowniez bardzo rozlegla wiedze w innych dziedzinach.To sie nazywa -osoba z zainteresowaniami,nawet jak niektorym sie wydaja fantastyczne.Ciekawe dlaczego tak duzo ludzi lubilo czytac Lema.Ktos z boku moglby powiedziec ,ze to strata czasu na czytanie takich bzdur.

   • grypa666 said

    Ludzie, którzy czytaja lub czytali SF są w stanie szybciej uwierzyć w wszelkie konspiracje. Po prostu są otwarci na inne możliwosci niż oficjalne.

   • Aśka said

    Nigdy nie czytałam, ani nie oglądałam SF i zawsze mnie zastanawiało co ludzie w tym widzą. Uważałam za stratę czasu oglądanie tych bajeczek. Teraz, kiedy już wiem o tym, co jest ukrywane przed nami, często zastanawiam się, czy te filmy nie są czasami prawdopodobnymi (że to nie tylko ludzka wyobraźnia stworzyła do nich scenariusze), albo przynajmniej pewne z tych niby nieprawdopodobnych rozwiązań przedstawianych w tych filmach, nie mogą ziścić się w przyszłości.
    I pewnie zacznę od czasu o czasu oglądać te produkcje.
    ==========================
    od p.b.: nastolatki ja i brat uwielbialismy czytac sf; rosyjscy autorzy byli genialni; sf wyrabia wyobraznie, pobudza do myslenia i refleksji filozoficzno-spolecznej; u zadnego z nas nie wyszla na szkode nam ani spoleczenstwu;
    zalozmy ze indygo to sf na pierwszy rzut oka dla nastolatka z ksiazka pt ‚dzieci indygo’ w roku 1960 ….rok 2010, byly nastolatek widzi u swoich wnukow niespotykane wlasciwosci, moze przykre dla sklerotycznej biurokracji szkolnej, ale wspaniale dla kochajacego dziadka i babci, ktorzy czytaja tu i owdzie o badaniach dna i trzecim heliksie, a na stole lezy wezwanie do szczepienia wnukow…

 3. hjk said

  Jak pisał Antymaterialny przytoczony przez kogoś:

  A dlaczego Herod nakazał zgładzić noworodki, bo czegoś się obawiał, teraz jest podobnie tyle, że na większą skalę; stare dziadki, które kręcą tym światem muszą odejść na emeryturę.
  ==============================
  od p.b.: a malo to mlodych satanistow, ludzi wypranych przez new age, 2012, nabiry czy co tam?

  • k.boj said

   dokładnie!!!

   Jakkolwiek by nie nazywać tych dzieci – zmienia się im spontanicznie DNA a według badań jest to aż 11% wszystkich ludzi (od 0 do 20lat)
   Ten film leciał na 1 programie TV w Rosji – nie mogą więc tak sobie kłamać i podawać danych z rękawa!

   I wkurza mnie, że nawet jak padają takie fakty i potwierdzają to naukowcy to lepiej stwierdzić jak @vebriq że to newage itd – tutaj są fakty, naukowcy, badania – a ty gadasz o latających wielbładach – jak sam piszesz.
   Możesz łatwo sobie sprawdzić to info! Tylko musiałoby Ci się chceieć, ale skoro Twoim zdanie dna nie ma w ogóle – to sorry…
   ===============================
   od p.b.: temat wydaje sie niezmiernie ciekawy i doniosly na tym blogu jesli chodzi o potencjal spisku przeciw tym jak wyglada lepiej rozwinietym istotom; puszczenie w 1-ym programie nawet w rosji czy w chinach o niczym nie swiadczy — tv nie jest forum naukowym; autorka artykulu przyznala, ze nie robila eksploracji podkladek naukowych; prosze wiec blogowiczow o uzupelnienie tej luki, podanie opracowan naukowych na ten temat

   • Aśka said

    K.boj powiedział”
    „Ten film leciał na 1 programie TV w Rosji – nie mogą więc tak sobie kłamać i podawać danych z rękawa!”

    Doprawdy nie mogą? A co się w naszej telewizorni dzieje?

   • ALFA said

    Dzieci Indygo reprezentują szczególny rodzaj osób,które pojawiają się na naszej planecie, aby obdarzyć nas swymi darami.To są dzieci które tworzą swoje reguły i żyją tak ,jak im serce i rozum dyktuje mają silną wolę,humor,twórczą wyobrażnię.Po raz pierwszy pojawiły się w latach siedemdziesiątych(pionierzy nawet w latach pięćdziesiątych).Są to stare dusze dojrzałe by zapoczątkować rewolucję duchową świata.Pozwólmy sobie uszanować odmienność. Są tu po to ,żeby zmienić systemy polityczne,edukacyjne,żywieniowe i rodzinne.Są tu też po to, aby pomóc nam dotrzeć do swoich potencjałów poprzez stanie się bardziej naturalnymi i intuicyjnymi.Dzieci Indygo nie można do niczego zmusić, stanowią dla nas wszystkich zdrowe modele ról.
    =========================
    od p.b: fajnie, a gdzie dowod na ich odmienne dna itd?

   • grypa666 said

    od p.b.: co za bzdety, ja tez nie mam duszy niewolnika, buntuje sie od malego przeciw konformizmowi, klubom, jednomyslnosci, indoktrynacji;
    dostaniemy tytuly i autorow tych badan naukowych nad indygo czy nie?

   • hjk said

    o jest jakis inny Hjk, to nie ja napisałem…(((

  • mizia said

   A TU SĄ FIRMY I OSOBY ZAMOTANE W AFERĘ GRYPY Z CZYM TO MA ZWIAZEK MOZE Z TYM CO POWYZEJ W FILMIKACH A MOŻE Z TEMATEM TEGO BLOGU.

   • Atena7777 said

    …….no jak sie ludzie wytruja przez GMO i jak przetrwaja wybrani to wroca do upraw naturalnych……

   • kecram said

    Tylko skąd wezmą nie modyfikowane ziarna…
    =================================
    od p.b.: pamietajcie ze zniszczyc zycie jest o wiele trudniej niz je utrzymac, bo taka jest Wola Stworcy

   • elcia said

    watpie czy uda sie juz wrucic do upraw naturalnych zobacz to http://www.youtube.com/watch?v=Qekj3vYfTRQ&feature=player_profilepage
    =================================
    od p.b.: pamietajcie ze zniszczyc zycie jest o wiele trudniej niz je utrzymac, bo taka jest Wola Stworcy

   • elcia said

    przepraszam prawidlowy link jest tutaj http://www.youtube.com/watch?v=LDZobAEMBEc&feature=channel

   • Bromba said

    Każdy kraj tworzy swe „banki” nasion albo „banki” DNA,w Polsce też o ile mi wiadomo istnieje przynajmniej jeden taki bank.Jest też wielu ludzi,którzy na własną rękę zbierają naturalne niezmodyfikowane nasiona,mało ale są.
    =====================
    od p.b: w kanadie dosc duzo ludzi jest swiadomych tego, powstaja zrzeszenia popierajace propagacje i konserwacje naturalnych gatunkow roslinnych, ochrone nasion — najwiecej chyba mozna zdzialac na swym ogrodku przydomowym lub dzialce — policja alimentarius nie bedzie w stanie przejsc przez kazdy cal kwadratowy ziemi

  • zyta said

   Super film. Dzieki.

   • mizia said

    TRZEBA OBEJZEĆ TE TRZY PO KOLEI WTEDY JEST SENS I LOGICZNA CAŁOSC Z GRYPĄ NAZWISKA I FIRMY WYMIENIONE W OSTATNIM SĄ NAJWAŻNIEJSZE DAWNO NIE KLIKAŁEM DO LUDZI Z TYM CO POWYZEJ ZAINTERESOWANYMI ALE SKARZA SIĘ ZE MASĘ MATERIAŁU Z Y.T WYCIELI.
    =======================
    od p.b.: czas najwyzszy zeby zaczeto chronic nasiona, szczegolnie wobec chemizacji, jonizacji i gmo-izacji; martwi udzial satanistow, koncentracja (monopol) w jednym miejscu, nieodpornym na atak np. wielostopniowa bomba penetrujaca (uranowa lub plazmowa) z ladunkiem bojowym chemiczno-nuklearnym, przebijajaca granit lub beton przy wejsciu;
    wiec sadzcie, siejcie Boskie stworzenie roslinne, rozrzucajcie po polach, lakach i lasach nasiona niemodyfikowane — o reszte zadba Stworca — Zycie latwiej utrzymac niz siac smierc, spojrzcie na tzw. zielsko co rosnie nie wiem jak bys tepil, kroliki i owady co mnoza sie nie wiem jak by sie staraly wrony i nietoperze

  • mizia said

   PROSZE USUNAC TE FILMIKI czs wrucić do tematu.
   ps. W U.K zaczyna się w prasie O DZIWO PISAĆ O SZKODLIWOŚCI SZCZEPIEŃ NA H1N1 i to dość ostro jadą zadziwiajace,

 4. n said

  Przeciez wam tlumaczylem w poprzednich postach ze te cale polowanie jest skierowane w nas i tych co ida za nami,to wykasowaliscie posty.czy trzeba bylo czasu by to zrozmiec?byc moze tak,lepiej puzniej niz wcale.Dlaczego chca nas wytepic?a to dlatego ze powoli przejmujemy wladze i niszczymy stare systemy,nie zgadzamy sie z instytucjonalizmem uwazamy ze czlowiek rodzi sie wolny i taki powinien pozostac.Przeciez to juz kilka dzni temu tlumaczylem,dawalem wam przyklady,jjedynie brenda i chyba 2-3 osoby sie do tego ustosunkowaly,reszta warczala.Swiat sie zmienia czy to wam sie podoba czy nie,ewolucja nie stoi w miejscu,lecz brnie dalej.Moga stwazac 1000 przepisow lecz to nic nie zmieni,natura,Bog czy jak to nazwiecie znalazlo wyjscie i tyle.Podczas tlumaczenia wam niektorych rzeczy pytaliscie czy lewituje itp,Dzieci Indygo czy dzieci krysztalowe to nic innego jak inna swiadomosc,inne myslenie,i to wszystko.
  ==================================
  od p.b.: szczerze, nie wiem co takiego odkrywczego powiedziales uprzednio; jesli cie skasowali to widocznie za szowinizm itp.
  czy uwazasz sie za dziecie indygo? jesli tak, czy badales swe dna, aure, inne zdolnosci i jakie sa wyniki?

  • Dziecko Światła said

   Zgadzam się z @N ma całkowita rację. Sam jestem dzieckiem indygo. Wim, że jestem inny i ludzie mnie traktują jak odmieńca. Tak było zawsze zawsze czułem, że ten świat jest nie taki jak powinien być… Zawsze się czułem wolny i żaden pierdzący w kanape dziadek syjonista tego nie zmieni. Nigdy się nikomu nie podporządkuje.
   =============================
   od p.b.: ja jestem podobny a chyba nie jestem indygo — wymienione cechy nie sa uniklane dla postulowanego pokolenia indygo — najbardziej chyba przekonywujace bylyby badania roznic dna — nalezaloby porownac z roznicami dna w poprzednich parach pokolen?

   • Brenda said

    „Matki Kosciolow”? Nie wiem co to. :/

   • grypa666 said

    od p.b.: rzadko kto ma dusze niewolnika, nawet niewolnicy jej nie maja — to nie dowod na indigo — niby jestescie madrzejsi a dowodow naukowych (prace, badania, referaty, publikacje) nie mozecie wykrzesac — zamist tego bombardujecie demagogia, rzecza wsteczna, zaslaniajac sie ze trzeba byc indigo zeby zrozumiec — sorka, ale nie widze nikogo lepszego od poprzednich pokolen tylko manipulacje

   • Brenda said

    Nie mam zamiaru tego udowadniac, bo szkoda czasu na pierdoly. 🙂 Moze czas patrzec sercem a nie przez szkielko?…

  • n said

   Jezeli dobrze poszukacie to znajdziecie doswiadczenia rosyjskich i hiszpanskich profecorow udokumetowane.Doswiadczenia mialy na celu sprawdzenia czy czlowiek podczas smierci staje sie ,,pusta powloka,, okazuje sie ze nie dokonca to prawda.Podczas dokonywanych doswiadczeniach badanych impulsow energetycznych okazuje sie ze przeplyw energetyczny po smierci dalej reaguje,podczas doswiadczenia jeden z profesorow zaobserwowal iz kucie igla nieboszczyka zmienia jego reakcje energetyczna.Tak jak okazuje sie ze lisc klonu fotografowany i pomimo ze beda jego czesci ucinane nadal emityje pole energetyczne w calosci chociaz wizualnie go nie widac,nikt narazie nie wie na czym ten fenomen polega.Nie chce tu spekulowac gdyz niektorzy beda zaraz stekkac i powstanie niepotrzebna wojna.poszukajcie w necie i sami wyciagnijcie wnioski odpowiadajace waszemu oczekiwaniu

   • k.boj said

    tak dokładnie, co ciekawe w przypadku ludzi po amputacjach np. kończyn, części ciała już amputowane są dalej widoczne na fotografii kirianowskiej (fotografia pozwalająca uchwycić pole energetyczne)

   • Atena7777 said

    i nawet jest tak, ze osoba taka po amputacji nogi ma dalej wrazenie, ze ta noga dalej ja boli, i ma wrazenie ze ja dalej ma, moj wujek tak mowil jak mu amputowali noge………..i jakis czas takie uczucie trwalo.

   • anita said

    @N:umiera cialo,ale energia krazy w poblizu,albo w poblizu bliskich osob,nie umiem umiejscowic.
    @k,boy:to jest prawda stara jak swiat.Fotografia kilianowska tylko uwidocznila to co bylo wiadome,ale ignorowane.Pacjenci po amputacji nadal odczuwaja bol w nodze ,ktorej juz nie ma -nazywa sie to bolami fantomowymi,bardzo trudnymi do leczenia.Jak by sie zrobilo zdjecie metoda kilianowska to pewnie ta konczyna nadal by tam byla,bo w sensie energetycznym on nadal istnieje.

   • n said

    zrobiono juz takie zdjecia,i na miejscu amputowanej konczyny nadal znajduje sie konczyna lecz energetyczna. 😀 mozna znalesc fimly na youtobe

   • eteryczna ziemia said

    @N……człowiek ma kilka ciał; oprócz ciała fizycznego posiada ciało: eteryczne,astralne,mentalne,duchowe i przycznowe. Podejrzewam, że indygo „bazują” na ciele eterycznym.
    Czytajcie miesiecznik „Nieznany Swiat”… w ostatnim numerze 11’09 jest artykuł nt. grypa666
    =========================
    od p.b.: co mianowicie pisza o nas?

   • n said

    nic takiego panie piotrze,jedynie ze manipuluje pan ludzmi do osiagniecia wlasnych celow,zgroza a moze prawda

   • grypa666 said

    Przepraszam, że się włączę: jakich „celów”? Czy chodzi o ewangelizację? A moze o jakieś korzyści materialne?

   • grypa666 said

    od p.b.: to sa dowody naukowe na indigo? palce mi swedza, zeby zaczac kasowac te bzdety nie na temat

   • n said

   • n said

   • n said

    @grypa666 tu masz badania naukowe o dzieciach indygo,film jest z lektorem rosyjskim ale nie powinienes miec z tym problemu by zrozumiec.
    http://chomikuj.pl/astromaria?fid=81057858
    ============================
    od p.b.: nie widze tu nazwisk autorow, tytulow prac, miejsca/nazwy/daty publikacji

   • n said

    @p.b. to dziwne bo ja ogladalem ten reportarz i byly nazwiska autorow i instytucji

   • n said

    @p.b. jeszcze raz ogladalem ten film i tak jak mowilem sa podane nazwiska lekarzy i instytucji,film trwa 25min dla zrobiony dokumet dla tv1 rosyjskiej tv,film trza sciagnac na kompa i wtedy ogladac,lub poszukac w necie ten sam film z innego serwera,

   • n said

    @p.b pozatym jak pan ogladal w calosci jest rowniez rozmowa z popem prawoslawia.

   • eteryczna ziemia said

    do info. @N z dn.24.10 4.02 Twoja wypowiedz jest calkowicie niezgodna z prawda. Nieznany Swiat nie zamiescił takiej info. nt. dr Piotra B. Bez wątpienia nie jesteś indygo bo…………..kłamiesz!!!

   • Jaga said

    @N
    Co w przypadku kremacji??

   • n said

    @Jaga a co ma byc?jak wkladasz stare rzeczy do pieca to zastanawiasz sie co z tym sie dzieje?z prochu powstalismy i w proch sie obracamy,nie pamietasz tego?

  • Dziecko Światła said

   Nie dam się zaszczepić ani zaczipować i nie boje sie tych dupków!!!!

   • ALFA said

    Dołączam się jestem też uparta i stawiam na swoim tak było jest i będzie nikt mi nie będzie narzucał swoich warunków to jest moje zdrowie i życie nikt nie będzie mi mówił co mam jeść i czym się leczyć nie lubię dyktatury nigdy się nie poddam

   • eteryczna ziemia said

    Czyżby?

  • mizia said

   JESZCZE NIE CZAS NA – pisanie o tym -jako doswiadczony AGENCIURA nie popieram tego ani nie potepiam a wiec
   prawda -nieprawda: dane do weryfikacji głównie poza netem – ZRÓDŁA DRUKOWANE BYŁY ZSRR.
   LUDZIE O TAKICH ZDOLNOSCIACH RODZĄ SIE OD OKOŁO 1967 ROKU
   —- TEMAT WYWOŁANY ZA WCZESNIE CONAJMNIEJ 1 ROK—-
   ps. ale niedługo sam zacznie wyplywac

   • mizia said

    ps. żródła z byłego c.c.c.p w tej materii bedą najbardziej obiektywne poniewaz badania – eksperymenty były robione w atmoswerze ateizmu i negacji istnienia sił nadprzyrodzonych.
    mówiac w prost na zimno z wyrachowaniem.
    =====================
    od p.b: dawaj, kiciu, te zrodla, moze byc po rosyjsku

   • anita said

    @mizia:juz wczesniej.Nikt tylko wczesniej tego nie „zdiagnozowal”.Ja mysle ,ze moze byli tu zawsze(jasnowidzacy,szamani),ale nikt wtedy nie badal DNA.Jak mozna „na zimno”zmierzyc intuicje?Nie wszystko sie da zmierzyc” szkielkiem i okiem”.

   • n said

    @mizia nic nie dzieje sie bez przyczyny wiesz o tym,przyczyna i skutek odwieczne prawo egzystencji.

   • grypa666 said

    od p.b.: no i dalej katarynka, a gdzie te dowody naukowe?

  • Zapsa said

   N wybacz, że się czepiam, mnie interesują dowody.. Wiesz, większośc z nas tutaj jest zbuntowana i nie dba o konwenanse, większośc z nas jest indywidualistami patrzącymi inaczej na świat, niepodporządkowanymi i tak dalej, i też czujemy, że jesteśmy inni..Twoje argumenty są po prostu niewystarczalne, to, że czujesz, ok, ja cię rozumiem, równie dobrze większość z nas czuje się tutaj wyjątkowa …naprawdę..
   Poprzednio pytałam cię o dar jasnowidzenia, a ty wziąłeś to za żart, ja nie żartowałam z tak poważnej rzeczy, ale ty się speszyłeś i zbyłęś mnie tekstami o kryształowej kuli. Zbadaj dowody na swoje indygo i potem je podaj, narazie nie podałeś żadnego, naprawdę stary, bez obrazy. Fakty fakty!!!

   • anita said

    @zapsa:a jak „udowodnic „spontaniczna telepatie?Ja nie potrafie.Nie potrafie jej tez wywolac.Czy silne przeczucie jest jasnowidzeniem?Moim zdaniem -nie.Niektore sprawy leza w sferze ducha i nie daja sie zbadac ani zmierzyc.

   • grypa666 said

    od p.b.: to bylo jeszcze silniejsze 1000 lat temu – gdzie dowod na indigo?

   • n said

    @Zapsa,czemu matka wie jak jej dziecku cos sie dzieje zle,przeciez tez nie masz naukowych dowodow,a jednak tak jest,robiono wiele doswiadczen na ludziach na zwierzetach,nikt nie wie jak to jest a jednak jest,pamietam jedno doswiadczenie jak jeden z naukowcow wziol zwykla kure do jednego pomieszczenia a do drugiego pomieszczenia wziol piskle,kiedy robili doswiadczenie na kurczaczku kura stawala sie agresywna i nie spokojna.nikt z naukowcow nie potrafi tego wyjasnic do tej pory,jest wiele hipotez.a jednak jest takie cos,jezeli masz dziecko to wiesz ze cos takiego istnieje i nie potrzebujesz dowodow.nie prawda?

   • cosac said

    Skoro dzieci Indygo są takie inteligentne, to dlaczego nie znają ortografii???
    Indygo to bzdura new age. I tyle w temacie. A jeśli uważasz się za kogoś wyjątkowego to jesteś zwykłą megalomanką i egotyczką. Poza tym każdy człowiek, powtarzam każdy, ma wrodzoną intuicję i może przewidzieć pewne zdarzenia, tak samo jak może doświadczać spontanicznej telepatii. Np. nucenie w myślach takiej samej piosenki, jaką nuci w tym samym czasie osoba przebywająca razem z tobą. To są powszechne doświadczenia, także się nie wywyższaj.

   • n said

    @cosac drogi przyjacielu po pierwsze jestem facetem a nie kobieta i nie zminiaj mi plci przez formy zenskie,po drugie sam szczelasz byki az milo,postepujesz niczym wedlug maksymy;w oku brata swego drzazge dostrzegasz a w swoim belki nie widzisz.

   • cosac said

    Pokaż, gdzie popełniłem błąd?

   • grypa666 said

    od p.b.: to co z tym dna? 2 czy 3 heliksy u indigo nie mozna zmierzyc, policzyc, udokumentowac w pracy naukowej?

   • n said

    @grypa666 my nie mamy 2,3 elips w dna my mamy 4 😀 a jak,jak szalec to szalec :P,o grypa,grypa,czy udowodniono dlaczego niektorzy ludzie lewituja,przyciagaja zelazo do ciala,telepatje,czy OBE,sa jedynie hipotezy
    ========================
    od p.b.: wybacz, jesli jakies specjalne cechy indygo sa li tylko hipoteza, to nalezaloby zdjac artykul

   • Brenda said

    Panie Grypa, a czy Pana inteligencje tez zmierzono w DNA? Prosze na to dowody. 😉

  • grypa666 said

   od p.b: bullshit! (pol. bzdura)
   to trzeba udowodnic tak jak udowodnilismy ze jest spisek szczepionkowy a satanistyczne jelity maja w tym ludobojczy, apokaliptyczny cel

 5. Aśka said

  W liście Prof. Majewskiej pisze, że ADHD ma związek z rtęcią zawartą w szczepionkach.

  http://www.globalnaswiadomosc.com/profmajewskalist.htm
  [fragmenty]
  „Najbardziej niepokojącym zjawiskiem jest obserwowany prawie na całym świecie kilkunastokrotny wzrost zachorowań na choroby psychoneurologiczne (autyzm, ADHD, upośledzenie umysłowe, padaczka i inne) w ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci. Znamiennym jest to, że w latach 1990, w których nastąpił najbardziej dramatyczny wzrost tych zachorowań, amerykańskie agencje federalne FDA (Food and Drug Administration) i CDC (Centers for Disease Control and Prevention) zaleciły stosowanie kilku nowych szczepionek niemowlęcych (Wzw B dla noworodków, HiB, Varicella, Hep A, Rota), z których co najmniej dwie zawierały thimerosal, co znacząco zwiększyło ilość wstrzykiwanej niemowlętom rtęci.”

  „Wyniki analizy Verstraetena zostały zaprezentowane w czerwcu 2000 r. w odizolowanym leśnym ośrodku Simpsonwood w Norcross, GA, USA, na tajnej konferencji, w której uczestniczyły 52 osoby: wysocy urzędnicy z FDA, CDC i WHO (World Health Organisation) , reprezentanci producentów szczepionek oraz kilku konsultantów pediatrycznych. Kulisy przebiegu tej konferencji, na podstawie jej stenogramów, opisał Robert F. Kennedy Jr., prawnik, w artykule „Deadly Immunity” , (CommonDreams.org News Center, June 16, 2005; http://www.commondreams.org/views05/0616-31.htm). Dowiadujemy się z niego, że prezentując swe wyniki Verstraeten powiedział „Byłem przerażony tym, co odkryłem” i cytował wcześniejsze badania wskazujące na związek thimerosalu z opóźnieniem mowy, ADHD i autyzmem. „Zamiast natychmiastowego podjęcia kroków w celu zawiadomienia o tym społeczeństwa i pozbycia się szczepionek z thimerosalem, przedstawiciele rządu i korporacji dyskutowali głównie nad tym, jak ukryć przed społeczeństwem te dane i jak uchronić korporacje i FDA od pozwów sądowych wnoszonych przez rodziców okaleczonych dzieci. Uczestnicy konferencji najbardziej przejmowali się tym, jak to odkrycie wpłynie na zyski producentów szczepionek” – pisze Kennedy.”

  • Taka tam... said

   a moze ADHD jest tylko objawem ktorego jedna z przyczyn moze byc rtec ze szczepionek. skad masz pewnosc ze rtec ze szczepionki to jedyna przyczyna objawow takich jak ADHD albo podobnych?

 6. n said

  Tak jak w kazdej grupie spolecznej tak samo jak wsrod dzieci indygo czy krysztalowych znajduja sie czarne owce.Oni wiedza jak ja czy inne osoby takie jak ja ze od 4-5 zaczela budzic sie w nas inna powiedzmy ze to swiadomosc,dlatego w czerwcu zostol ogloszone 6 stan pandemi,porpostu boja sie zmian i nas nie umieja sie zrozumiec ze zmiany ida czy im sie to podoba czy nie,i czy w to wierzycie.

  • CoZaSyf said

   Czy Ty N”aby nie konfabulujesz?Za moich czasów „niegrzeczne dzieci”dostawały w skóre i potem przechodziły im wszelkie choroby./typu adhd/A młodzież,która była „odmienna”to poprostu „snoby”było to obrażliwe miano!

 7. fiore11 said

  Czy zna Pan, Panie Piotrze Davida Icke’a? Bardzo podobnie rozumujecie, jednak David idzie o krok dalej mówiąc o jaszczuro-ludziach, którzy rządzą tym światem od wielu tysięcy lat i wg niego mają one nieznacznie różniący się mózg od człowieka, ale powoduje to brak empatii i radość z cierpienia innych.
  Czy zna Pan poglądy Davida?
  ===============================
  od p.b.: nie ma dowodow jaszczury icke, natomiast ja i inni badaczy znalezlismy dowody na istnienie tajnej elity kierujacej losami ludzkosci od dosyc dawna – namacalnej, z nawiskami, czynami, historia, prasa, ludobojcza ideologia, ktora tlumaczy obecne i historycne wydarzenia, niestety nieprzyjemne dla ludzkosci;
  w jednym z filmikow icke powoluje sie na jakis glos za swiatow co do niego przemowil; dla chrzescijanina jest to bluznierstwem;
  teorie icke zupelnie nie sa mi poptrzebne (ani protokoly) zeby udowodnic istnienie i cele satanistyczno-mesjanistyczno-apokaliptycznych rasistowskich jelit

  • k.boj said

   wszystko co złe karmi się cierpienie, strachem i innymi niskimi uczuciami – możesz sobie nazwać je jaszurkami, możesz nazwać je nawet latającym krowami jak to wcześniej padło – akie to ma znaczenie. Pewne jest jedno, boją się ludzkiej świadomości, bo wiedzą że jadą myślą możemy zniszczyć wiele – tylko jeszcze sami o tym nie wiemy…

   • Michal said

    Ja osobiście dopuszczam że na ziemi są inne byty.
    Każda religia, każda legenda o tym mówi.
    Zauważcie ile jest gadzich symboli w samym Londynie. Dlaczego rody królewskie otaczały się symbolami smoków, węży.
    Biblia mówi o szatanie jako starożytnym wężu.
    Dlaczego nie mówi się prawdy o księżycu? Albo o dziwnych obiektach na orbicie?
    Proszę oglądać film: Jose Escamilla – Moon Rising 1/8 PL http://www.youtube.com/watch?v=PjyJe-UkeqQ

    I co o tym sądzicie?

   • Myśliciel said

    No coś mnie skusiło żeby kliknąć na wasze pogaduszki.

    Michał zgadam się z Tobą w 100%. Nie jesteśmy sami. Odnośnie Biblii mam bardzo ciekawe zdanie i przemyślenia. Biblia na przestrzeni wieków bardzo zmieniała swój sens [były różne tłumaczenia, każdy tłumacz zawsze coś dawał od siebie].

    Tłumacząc słowo „Bóg” oznacza „Elohim” a w tłumaczeniu na nasz język „bogowie”. Przed poswataniem religii [chrześcijaństwa, islamu, itp.] istniały wcześniej rodowite wierzenia, kulty, kultury … Krótko mówiąc żyli na Ziemi poganie. Kultury Sumerów czy Atlantydów zostały zatarte [tylko występują w Legendach] i zastąpione wierzeniami co pod dziś dzień istnieją. Według par dawnych wierzeń na Ziemie przybyli z innej planety bardzo inteligentne stworzenia ludzie [Ludzie którzy osiągnęli 7 poziom świadomości. My najczęściej mówimy na to „Czuje się jak w 7 niebie”]. Ów przybysze żeby zaaklimatyzowaniu się na Ziemi potrzebowali dodatkowych rąk do pracy. Związku z tym że na po naszej planecie chodziły człekokształtne istoty [są potwierdzające wykopaliska po naszych pra pra ojcach], które były tak prymitywne i trudne do udomowienia dały im swój kod DNA [my możemy powiedzieć pierwiastek boski]. Tak powstał człowiek. Mijały tysiąclecia ów nadludzie uczyli nas podstawowych nauk. Ich inteligencja była ta duża że nazwaliśmy ich „ELOHIM”. Dużo osób nie wie że właśnie stworzyły nas hmmmm inne cywilizacje… Ale Ci nad ludzie NIGDY nie negowali że istnieje STWORZYCIEL WSZYSTKIEGO [Jhwh]!!!!

    Od nośnie szatana to cała ta postać została wymyślona ze względu na kontrolowanie ludźmi. Średniowieczu księża żeby podporządkować ludzi postraszyli piekłem czy szatanem. Przecież każdy człowiek ma WOLNĄ WOLE chyba wie dana osoba czy robi daną rzecz dobrze czy źle. Czy kieruje nami szatan jak zrobimy coś złego. Zastanówcie się…

    Samo słowo Adam oznacza człowiek, ludzkość. Blednie jest uczone że była taka postać imienia Adam na Ziemi.

    Dużo jest tego… Naprawdę.

    Odnośnie Nibiru [Planeta X] to odsyłam do kultury Sumerów lub bardziej nam znanych Indian a nawet Majów. A nawet w Biblii jest co nieco o niej napisane jak będzie przelatywać koło Ziemi i bardzo jest to powiązane z innymi przepowiedniami.

    Właśnie ci co rządzą Światem to ukrywają pod pozorem religii że my ludzie jesteśmy w środku Wszechświata itp.!!!! Prawda zostanie ujawniona. Już się budzimy… powoli ale jest już jakiś syndrom. Potencjał naszego mózgu jest przeogromny. Ale z pokolenia na pokolenia jesteśmy upupiani.
    =====================================
    od p.b.: hmm … piszesz „naprawde” — wolelibysmy dowody;
    „Dużo osób nie wie że właśnie stworzyły nas hmmmm inne cywilizacje” – a ty wiesz?
    najstarsze egzemplarze Biblii nie roznia sie (poza unowoczesnionym jezykiem) od autoryzowanych wersji katolickich czy prawoslawnych (ci ostatni preferuja antyczny tekst Bibli tzw. greckiej, bo hebrajskie, aramejskie wydaja sie byc troche zmienione);
    biblie (z malej litery) sekt jak ewangelicy w usa to jawne manipulacje przez judeocentrykow (google „scofield bible”);
    szatana wymienia wielokrotnie Jezus i Apostolowie w Nowym Testamencie – sugerujesz ze Ich slowa zostaly w pozniejszych czasach podrobione?
    duzo w twym wpisie filmikowych sensacji, malo faktow

   • cosac said

    Bzury bzdury i jeszcze raz bzdury.

    Otwórzcie w końcu oczy:

   • Jerzy said

    Era mezozoiczna trwała wiele milionów lat, o wiele dłużej niż era ssaków, obecna era – kenozoiczna, która trwa nadal. Może więc jakiś rząd gadów spośród trzydziestu, które wtedy żyły na Ziemi, może wyewoluował, stał się rasą rozumną, może tak samo znikczemniał jaki elity ludzkości obecnie, może musiał szukać schronienia w innych światach, na innych globach. Prawda o ewolucji kręgowców może się okazać czymś bardzo dziwnym, niezwykłym, co nie zwalnia nas z obowiązku skrupulatnego badania dowodów, falsyfikowania ich. A nie jest to łatwe, gdy merdia wciskają tyle umyślnej ściemy, gdy nauka staje się też „śmieciową” nauką, nastawioną na zysk, na przeżycie i sprzedanie się, nawet kosztem wytrucia całych populacji.

    Bardzo podziwiam Davida Icke, nawet za te jego jaszczury. Jeśli nawet to bajka, to bardzo inspirująca. Oczywiście nic na ślepą wiarę. Jeśli ktoś jest „dzieckiem Indygo”, to właśnie on, mimo, że mu już chyba stuknęła dawno pięćdziesiątka 😉
    ==============================
    od p.b.: biolodzy znalezli (czytalem kiedys) dowody na szybkie, z pokolenia na pokolenie, przystosowanie gatunku do nowych bakcyli w srodowisku – zadnych eonow na zmiany!;
    w skazonym srodowisku okolic czarnobyla znaleziono szybkie mutacje gatunkow;

   • Taka tam... said

    tylko przy tych wszystkich bajeczkach o jaszczurach nie zapomnij KTO i CZYJA RĘKA nam to robi (zniewala nas, truje, zabija)… bo to ludzka reka jest, taka sama jak moja czy twoja, to reka konkretnych ludzi ktorych mozesz wskazac z nazwiska. zadne tam jaszczury.
    =========================
    od p.b.: dokladnie tak!

   • cosac said

    Icke jest ideologiem New Age. New Age wymyślili sataniści, więc implikacja logiczna jest jasna. Icke to oszust.

   • k.boj said

    Cosac – ty więsz co to jest New Age? – problem z New Age jest taki iż oni „podkradają” to co im pauje z prawdy, układają na swoją modłe i w ten sposób manipulują faktami – jedynie głupiec nie sprawdza sam wiadomości które do niego dochodzą, a jedynie ślepo wierzy innym.

    Śmieszą mnie też popularne teraz filmiki – pamiętajcie, że to dzieła i przekaz tylko jedengo za zwyczaj człowieka – ich Twórcy.
    Bądzcie bardzo dociekliwi, sprawdzajcie, porównujcie – tylko poprzez własne, wewnętrzne dojscie do prawdy macie szanse na to by iść dalej…

    Złota zasada – kwestionuj wszystko i szukaj prawdy! Sprawdza się w 100%!

    Cosac – nie wszystko jest New Age – tak jak Ci mówie, trzeba mieć tylko głowe na karku i słuchać siebie w tym wszystkim…
    Pamiętaj że sataniści chcą to co dobre zniszczyć i zrobią wszystko by odwrocić ludzi od prady, lub tak zamieszać żeby nitk tej prawdy nie odkrył – to też jest celem new age, żeby pomieszać prawdę z nieprawdą, tak by normalny człowiek odrzucił to na raz (bo na tym polega wrzucanie wszystkiego do jednego worka)

  • Brenda said

   Czlowiek tez ma radosc z cierpienia innych, np. polowania. Czasem i na ludzi. 😦

 8. kasia said

  Czy wiecie że co roku tylko w USA i UK uznaje się za zaginione około miliona dzieci?
  Mniej niż 200 z tej listy pada ofiarą morderstw,więc co dzieje się z resztą,powie mi ktoś?
  ==========================
  od p.b.: porwania przez pokloconych rodzicow? w usa mozna ukryc tozsamosc, wiec i sluch o osobie ginie; w uk trudniej

  • k.boj said

   a dlaczego wcześniej było o pedofilach u władzy? lączenie punktów daje początek obrazka!
   ======================
   od p.b.: bo p..lie sankcjonuja swiete ksiegi ‚satanistow’

  • Wojwit said

   Kasiu, na podstawie jakich danych podajesz tę informację?
   Broń Boże, nie neguję tej liczby. Po prostu nie wiem. Ponieważ kilkanaście miesięcy temu mnie samemu ( w zasadzie nam – byliśmy wtedy na rodzinnym spacerze) o mało nie przydażyło się uprowadzenie synka w wyjątkowo bezczelny sposób, i to mniemam nie z powodów materialnych, bo jesteśmy biedni jak kościelne myszy ale innych. Chodziło im po prostu o dziecko…

   • Atena7777 said

    czy mozesz podac jakies blizsze szczegoly tej proby porwania bo ja takze panicznie boje sie o swojego 3 letniego synka i nawet chodza mi po glowie rozne scenariusze jak by to moglo wygladac.

    Kiedys duzo czytalam na temat porwan dzieci, gdzie chodzilo o pobieranie nerek, i co myslicie o tym: http://atrapa.net/legendy/nerka.htm
    http://atrapa.net/legendy/porwanie.htm czy sa to faktycznie „miejskie legendy” czy w kazdej plotce jest ziarenko prawdy

    A tutaj filmy na temat dzieci Indygo: http://209.85.135.132/search?q=cache:c09dBQHYpqIJ:peb.pl/filmy-dokumentalne/634240-dzieci-indygo-filmy-the-indigo-evolution.html+peb+dzieci+indygo&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

   • Wojwit said

    Ateno7777,
    szliśmy przez park, Mikołajek szedł za nami nieco się ociągając. Alejką kierowalismy się przez „psią polanę”. W pewnym momencie za nami zaczęła iść kobieta (lat około 35). Cały czas gwizdała. Z początku myslałem, że na psa, ale ponieważ takowy się nie pojawił, a ona szła za nami krok w krok nadal pogwizdując, pomyślałem, że coś jest z nią „nie tak”. Żona, tknięta pewnie przeczuciem, wzięła jednak synka między nas. Byliśmy już na drodze osiedlowej, zatrzymując się, by puścić domniemaną „wariatkę” przodem, gdy wtedy ta podeszła do nas, wyciągnęła rękę w kierunku dziecka i dobitnym tonem powiedziała do dziecka: – Pójdziesz ze mną.
    To nie było pytanie, tylko rozkaz. Zdębiałem. Chwyciłem silniej Mikusia za rękę, a widząc to kobieta odeszła. Żona zauważyła, że wsiadła zaraz do stojącego nieopodal auta, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Auto od razu ruszyło. Zdenerwowałem się naprawdę dopiero wtedy, kiedy żona zaczęła się upierać, że to nie była osoba z problemami psychicznymi, gdyż takie osoby mają prawie zawsze poobgryzane paznokcie, a ta pani miała zadbane ręce. Nie jestem tak spostrzegawczy, dlatego przeżyłem tę sytuację dopiero wtedy jak zrozumiałem, że chodziło jej o porwanie dziecka. Nota bene podobny przypadek, z tym, że na placu zabaw, miał potem miejsce w naszym parku miejskim.
    ===========================
    od p.b.: porywac dziecko spomiedzy rodzicow? cos tu nie tak

   • Atena7777 said

    Dzięki za opis tej sytuacji, ja nigdy nie starm się, żeby synek szedł za mną i mam go cały czas na oku, myślałam nawet kiedyś o kupieniu smyczy jak był mniejszy, w Angli jest to podobno powszechne………………….. Zawsze myślałam, że takie porwania mogą mieć miejsce jak dziecko bardziej oddali się od rodzica, ale żeby robić takie próby w obecności dwóch dorosłych i to jeszcze stanąć z nimi twarzą w twarz to już lekka przesada. Widać że działają bez skrupułów, a nie myśleliście, żeby zgłosić to na policji, jakiś portret pamięciowy czy odpisać numery rejestracyjne. Teraz jest takie prawo, że bardziej chroni bandytów niż skrzywdzonych obywateli więc trzeba samemu wymierzać sprawiedliwość. Pamiętam parę lat temu jak pod nasz dom w nocy podjechał bus i 2 mężczyzn, zadzwonili, otworzyłam okno a byłam tylko w domu z mamą i pytam o co chodzi, ten jeden z nich zaczął gadać takie głupoty, że nie miało to ani rąk ani nóg, i chcieli żeby im pokazać prawo jazdy (po co??) i koniecznie otworzyć, trochę byli zdezorientowani bo myśleli, że nikogo nie ma w domu bo często wyjeżdżaliśmy za granicę. Powiedziałam, że zadzwonię na policję, odjechali, ale zdążyłam jeszcze przez lornetkę odczytać numery rejestracyjne, na drugi dzień byłam z mamą na komisariacie, zgłosić próbę napadu i żeby podali mi właściciela tego samochodu, oczywiście policja tylko wzruszyła ramionami bo przecież nic się nie stało, a namiarów na właściciela też nie dostałyśmy bo oczywiście przestępców trzeba chronić(!!!). Jednak ten numer miałam cały czas zakodowany w głowie i manię prześladowczą szukania samochodu i za jakiś czas to auto przejeżdżało w mieście koło mnie i siedziało w nim 2 młodych chłopaków, ale co miałam zrobić. Innym razem jadąc z mamą samochodem cudownym trafem ten samochód jechał przed nami więc plany zmieniłyśmy i postanowiłyśmy jechać za tym samochodem, no i dojechałyśmy o parę miejscowości dalej na prywatną posesję, gdzie mieścił się tartak i pytamy się tego jednego, którego poznałam co chcieli od nas w nocy (podałam miejscowość) ale wyparł się wszystkiego, jak się okazało samochód należał do właściciela tartaku, który mieszkał 50 km od tego tartaku, zagroziłyśmy, że jak jeszcze raz się to powtórzy to wiemy gdzie ich szukać.
    Więc Wojwit, jeżeli będziesz bardzo chciał to może wydarzyć się kiedyś taka sytuacji, że spotkasz tę kobietę……………….a gdyby mojemu dziecku coś się stało to bym wymierzyła taką samą sprawiedliwość jak ten bohater z Ukrainy………………………

   • Brenda said

    Eeee, stuknieta byla. Albo taki glupkowaty zart miala do dziecka.

 9. jaszczur said

  Zmiana DNA ludzi jest możliwa poprzez żarcie zmodyfikowanego pokarmu. Poszukajcie informacji na ten temat to się dowiecie skąd mogą brać się ludzie o zmieninym DNA (czy indygo). Także zachęcam również do walki z GMO. Jest to może inny wątek, ale źródło i cel takie samo jak nasza „kochana” świńska grypka. Ja zadam inne pytanie. Co zrobią wszyscy jak sprawa szczepień wygaśnie?? Co dalej. Jakie proponujecie metody walki z NWO bo tamci będą konsekwentnie realizowali swój nowy porządek. A to, że na chwilę oddalimy ludobójstwo nie może nas uśpić. Dlaczego dyskusja zatrzymuje się na tych co są architektami tego bajzlu, a nie dociera dalej czyli do tego co ich motywuje w tym działaniu. Wielu oczywiście wie, że głównym sprawcą jest zły!!! A czym chcecie ze złem walczyć ?? Skąd się ono bierze i od kogo pochodzi?? Kim jest szatan, a w kogo My wierzymy i czy wierzymy. Jeśli nie wierzymy to nawet się nie zabierajmy do tych tematów bo w motyki coraz trudniej się zaopatrzyć i na księżyc też nic nie kursuje…..Tylko w Bogu możemy szukać nadziei !!!
  Ps. I przestańcie krytykować, kogoś kto o Bogu napisze bo to jest nierozerwalnie związane ze złem !!!
  =========================
  od p.b.: czy gmo istnieje od lat 70-tych? a moze zmiany genetyczne od promieniowania jonizujacego czy elektromagnetycznego, chemizacji?

  • Wojwit said

   Jaszczurze! Tuś mi brat, jak zwykł był mawiać pan Zagłoba, tuś mi brat!

  • Zapsa said

   Kodeks nas wykończy, jeśli nic nie zrobimy, dlatego uloteczki u mnie idą w ruch nie tylko o szczepieniach. 2010ty się zbliża, a ludzie nie mają pojęcia, co im szykuje lodówka.

  • Wojwit said

   Cezurą byłby tu, według mnie, pierwszy wybuch jądrowy. Nastąpiła też zauważalna (szczególnie u kobiet) zmiana fenotypu – popatrzcie na stare (przedwojenne) filmy. Na temat genotypu nie mogę się wypowiadać, bo nie wiem. Ale jeżeli ewoluuje w jakiś sposób fenotyp, to może to się dziać tylko na podstawie przemian genotypu. Jedno nie pasuje – za krótki czas – parę pokoleń. To nie wystarcza (podobno) na wykształcenie zauważalnych zmian. A jednak…

  • Jerzy said

   Ta sprawa szczepień ma szanse stać się punktem zwrotnym. W Polsce, w Europie, w Ameryce. Złoczyńcom spadła maska, muszą się więc spieszyć. Lepiej im nie myśleć, co ich czeka w razie ich przegranej. Nie wygaśnie, III Wojna Światowa będzie coraz straszniejsza, czy nie widać już tego? Siłą złoczyńców przez tyle lat była tajemnica, powolny bieg czasu. Teraz nurt wydarzeń przyspieszył. Ta lipna „pandemia” jest według mnie próbą naszej postawy, takim „bang!”, pierwszym skrzyżowaniem szpad, jak to było na filmach serca i szpady z Jeanem Marais. Nie wygaśnie natomiast tak prędko III Wojna Światowa. To dopiero jej początek.
   ===============================
   od p.b.: III wojna wg obserwatorow zaczela sie od ‚wojny z terrorem’; satanisci tacy jak cheney mowili ‚poczatek wojen bez konca’; wg moich badan III wojna zaczela sie o wiele wczesniej, od przygotowan do wojen w finale dazen do nwo; ale jesli wyznaczac akt wojny jako poczatek wojny bez konca (III w.s.), to podalbym interwencje ‚humanitarne’ usa-nato na balkanach;
   nie liczac skrytych dzialan tajnych armii nato jak gladio, byla to pierwsza w jego historii agresja nato (wbrew jego statutowi i kontytucjom panstw czlonkowskich w tym polski);
   interwencje balkanskie planowano juz w l. 1980-tych; poprzedzono je perfidna, globalna info-wojna w srodkach satanistycznego przekazu masowego (w tym ksiazki, filmy…) a po tym przyszla udawana dyplomacja, sankcje, interwencje wojskowe usa-nato (bosnia, chorwacja, bombardowanie jugoslawii 1999, kosowo);
   wojny balkanskie satanistow nie powstaly na ich deskach kreslarskich z dnia na dzien, tylko sa konsekwentnym wykonaniem planow nwo, np. sprecyzowanych w tajnym planie rotszylda z XVIII wieku — probuje pokazac to w referatach przyjetych do publikacji naukowej przez hiroshima city university;
   moim zdaniem tylko umieszczenie epizodu ‚pandemii’ w szerszym obrazie satanistycznej globalizacji przez destrukcje instytucjonalna, moralna i fizyczna ma szanse ukierunkowac sprzeciw, opor i pokojowa rewolucje na wlasciwy cel

  • Brenda said

   Dokladnie! Mylse, ze trzeba by glosic ludziom jedno: nie bierzcie broni do reki! Przestancie walczyc, bo jestescie TEMPYM NARZEDZIEM bandytow! Nie dajcie sie wrobic, bo wojnie nie ma zwyciescow! Jak juz ktos wspominal wiersz Tuwima jest bardzo adekwatny do tego.

   „Do prostego człowieka

   Gdy znów do murów klajstrem świeżym
   Przylepiać zaczną obwieszczenia,
   Gdy „do ludności”, „do żołnierzy”
   Na alarm czarny druk uderzy
   I byle drab, i byle szczeniak
   W odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
   Że trzeba iść i z armat walić,
   Mordować, grabić, truć i palić;
   Gdy zaczną na tysięczną modłę
   Ojczyznę szarpać deklinacją
   I łudzić kolorowym godłem,
   I judzić „historyczną racją”,
   O piędzi, chwale i rubieży,
   O ojcach, dziadach i sztandarach,
   O bohaterach i ofiarach;
   Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
   Pobłogosławić twój karabin,
   Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
   Że za ojczyznę – bić się trzeba;
   Kiedy rozścierwi się, rozchami
   Wrzask liter pierwszych stron dzienników,
   A stado dzikich bab – kwiatami
   Obrzucać zacznie „żołnierzyków”. –
   – O, przyjacielu nieuczony,
   Mój bliźni z tej czy innej ziemi!
   Wiedz, że na trwogę biją w dzwony
   Króle z pannami brzuchatemi;
   Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
   Gdy ci wołają: „Broń na ramię!”,
   Że im gdzieś nafta z ziemi sikła
   I obrodziła dolarami;
   Że coś im w bankach nie sztymuje,
   Że gdzieś zwęszyli kasy pełne
   Lub upatrzyły tłuste szuje
   Cło jakieś grubsze na bawełnę.
   Rżnij karabinem w bruk ulicy!
   Twoja jest krew, a ich jest nafta!
   I od stolicy do stolicy
   Zawołaj broniąc swej krwawicy:
   „Bujać – to my, panowie szlachta!”

  • ja said

   Nie wierzę w cudowne moce człowieka… jeśli je ma, to tylko i wyłącznie od Boga! (ewentualnie szatana, wszak i on jest duchem, ale wtedy owoce są wiadome). Nie będę się podpierać żadnymi źródłami… Zmiany w DNA mogły nastąpić wskutek bomb jądrowych w Hiroszimie i Nagasaki, a ujawniły się w kolejnym pokoleniu. Nie wierzę, że Bóg nagle stworzył nadludzi, którzy mają moc i siłę… i tylko oni, a nie inni mają oświecić świat… niczego takiego nam nie obiecywał!
   Dzieci Indygo pachną mi new age-m… że człowiek sam może się wyzwolić z mocy zła… szatan też nas odpędza od modlitwy..

   Obiema rękami podpisuję się pod tym co napisał Jerzy, że tylko w Bogu mamy szukać Nadziei! Nie na próżno Jezus kazał nam głosić Ewangelię… cały czas… nieustannie… do wykluczenia ze społeczeństwa… o tym, że nie jest to łatwe wiem aż nadto… ale to jest nasze zadanie! I tylko swojemu wiernemu Kościołowi obiecał nietykalność (Ap 12,6). A więc Apostołowie Boży- do dzieła!

   • k.boj said

    znam 4 latkę która uzdrawia, wątpię żeby ktokolwiek uzdrawiał innych z mocy szatana…
    A co do Boga – to zastanów się… – bo sam jako człowiek – jesteś stworzony na obraz i podobieństwo Boga – masz jego cząstkę w środku!
    Nie znaczy to iż ty jesteś Bogiem – to byłoby bluźniestwo, ale to w siebie uwierzyć nam Jezus kazał, Jezus kościołem nazywał ludzi a nie instytucję, a dzisiejsza ewangelia nijak się ma do tej sprzed wieków – zmieniana jest bowiem po tysiąc razy przez sobory…

    W Tobie Bóg mieszka – w sercu Twoim!
    =============================
    od p.b.: pierwsze slysze, ze sobory zmieniaja Ewangelie – dowody prosze;
    myslalem ze sobory moga zmienic dogme, ale nie Slowo

   • ja said

    Ewangelia jest ciągle ta sama, tylko różnie tłumaczona. Jezus nie kazał nam wierzyć w siebie, ale Niego, bo tylko Wiara nas może uzdrowić. Gdyby tak było, to nie przychodziliby do niego chorzy i opętani, bo mogliby sami się uzdrowić.
    I ja też mówię o Kościele Chrystusowym, czyli o Jego wiernych uczniach, a niekoniecznie o KK 🙂

   • hjk said

    ma racje ale tylko w sprawach wiary i moralnosci

 10. Bruno said

  Ludzki umysł można zaprogramować

  • CoZaSyf said

   Przychylam się do tej tezy.Media kształtują świadomośc-a kto finansuje media ten ma władze.

 11. Michal said

  Jose Escamilla – Moon Rising 1/8 PL

 12. Michal said

  The Illuminati Secret Space Vol.2 – Alien Invasion (3/13) (napisy pl)

  Bardzo interesujący dokument

 13. Zapsa said

  Ciekawy temat, choć przyznam,że coraz częściej czytam na blogu o tym, że ktoś twierdzi,że jest indygo, bo…No właśnie, jak to udowodnić? Przyznam, że zdolności typu „wyczuwam kłamstwo, cudze cierpienie” raczej chyba nie są dowodem, czy są??
  N, skąd masz pewność że to właśnie ty? Czy badałeś swoją aurę? Zaciekawił mnie tak jak wyżej opisany temat, więc drążę i pytam 🙂
  Faktycznie może ludzkość ewoluuje, staje się niesamowicie inteligentna, bo czasy prą do przodu w tempie zawrotnym, więc człowiek rodzi się coraz to bardziej zdolny do wielu rzeczy, by podołać tymże czasom.
  co do tego ADHD, to kiedyś miałam styczność z jednym dzieckiem…To był taki dramat, ono męczyło się samo z sobą, co dopiero mówić, jak męczyło otoczenie.Napluło na księdza na religii, matematyczce powiedziało, że śmierdzi, na zajęciach z wu-efu wchodziło na parapet i skakało z niego na inne dzieci…jakoś nie pasuje do typu cudownego dziecka,ale wiadomo, co przypadek, to inaczej.
  Podawajcie stronki i linki do filmów, temat wciągający.

  • Fredek said

   Siostry Służebnice Bożego miłosierdzia z Rybna
   http://misericordiadei.pl/index.html

   mowily mi, ze dużo do nich przyjezdza rodziców z takimi dziećmi (ADHD) i pewnego razu podczas egzorcyzmu szatan powiedzial ze ADHD to jest jego dzieło. Tam coraz więcej ludzi zaczyna przyjezdzać z problemami -opętania , dręczenia i często wzywany jest egzorcysta. Samo zgromadzenie powstalo w celu przygotowania swiata na paruzje czyli powtorne przyjscie Chrystusa

   • Fredek said

    :)chcialbym zobaczyc twoją minę jakbyś zobaczyła taki egzorcyzm na żywo

   • anita said

    @fredek:chyba bym nie chciala tego zobaczyc.Moj komentarz odnosil sie do tego ze to szatan jest autorem ADHD.Rownie dobrze moze byc autorem nowotworow.W istnienie demonow jestem sklonna uwierzyc ,czymkolwiek czy czymkolwiek sa.Bo skads sie to zlo na swiecie bierze.

   • n said

    @anita piszesz ze :W istnienie demonow jestem sklonna uwierzyc ,czymkolwiek czy czymkolwiek sa.Bo skads sie to zlo na swiecie bierze.

    a nie powinnas raczej wierzyc w Boga,Stwurce ze on jest miloscia i z niego wszystko sie wzielo,bez jego wiedzy wlos z glowy ci nie spadnie.zaden demon jak go nazywasz nie zrobi ci nic zlego nawed do ciebie sie nie zblizy bez zgody Boga.oto mozesz byc spokojna,uwierz i wierz.

   • hjk said

    problem tylko w tym, ze Bog szanuje wolną wolę ludzi i jak ktos przyzywa demony i sam sie pakuje im „w rece”, to Bóg „musi” na to przystac…

   • ja said

    Anita, więc dlaczego Jezus po wygnaniu demona z człowieka mówił: idź i nie grzesz więcej?
    Czyż opętanie nie jest następstwem grzechu? Sam stwierdził, że łatwiej byłoby powiedzieć by uzdrowiony wstał i poszedł niż, że odpuszczone są jego grzechy…
    Pomyśl o tym na spokojnie…

  • Taka tam... said

   ADHD – tez sie nad tym zastanawialam… tez mi wizerunek dzieciaka ktory najzwyczajniej rozrabia nie pasuje do wizerunku cudownego dziecka. mozliwe ze dzieci indygo reprezentuja jakas nadpobudliwosc psychoruchowa, ale moim zdaniem nie objawia sie to tak jak w ADHD jakie znamy ze szkol (kto byl i mial kontakt z dziecmi ADHD to wie) mysle ze dzieci indygo raczej cierpia na jakis brak koncentracji, niecierpliwosc wzgledem trywialnych codziennych czynnosci… no ale podkreslam ze jest to tylko moje osobiste zdanie. bo nie bardzo rozumiem jak dzieciak ktory pluje, jest wulgarny i agresywny moglby byc kims kto pomoze nam naprawic swiat.

   • k.boj said

    ale ty opisujesz błędy wychowawcze rodziców!
    Te dzieci przejmują zachowania, pewne wzorce które widzą są jak gąbka
    kopiuje zachowania rodziców i pokazuje to w krzywym zwierciadle
    i brak wsparcia i niezrozumienie tych dzieciaków skutkuje agesją, wylgarnością itd…
    – w filmie którego dotyczy ta notka, nie ma mowy o tym że każde dziecko z ADHD jest INDIGO
    – powiedziane jest iż dzieci te są bardzo często diagnozowane jako dziecko z ADHD – a to różnica

   • Jaga said

    Często ADHD podobnie jak autyzm jest powodowane szczepieniami.

 14. Zapsa said

  Super 🙂 Ja czekam na propozycje spotkania w Gdańsku, jak już mówiłam, salę mogę załatwić.
  ====================================
  od p.b.: nie czekaj na propozycje, tylko organizuj i dawaj zawiadmienie

 15. elcia said

  widzieliscie to http://www.youtube.com/watch?v=ePhDyDbbO-M
  ============================
  od p.b.: dobre, kawalek ukladanki wraz z pandemia

 16. Brenda said

  Juz pisalam, ze wszystko wskazuje, ze tez jestem Indygo (z pierwszego rzutu 😉 )i moje dziecko (jedno z ostatnich). Jednak chcialabym cos dodac zaznaczajac, ze jest to tylko moja obserwacja jako laika: otoz dzieci z ADHD, przynajmniej wiekszosci, maja problemy z koncentracja, sa nadpobudliwe i wrecz agresywne. Ta agresja wiaze sie niestety z despotyzmem i proba dyktatury, czyli dzialaniem antyspolecznym. Moj kolega, ktory prowadzil zajecia z takimi dziecmi tez to stwierdzil. Oczywiscie nie mozna doszukiwac sie zamierzonego zla w takim dziecku. To bylo by glupota. Chce tylko powiedziec, ze Dzieci Indygo sa zbuntowane, ale glownie chodzi im o sprawiedliwosc, rownosc i wolnosc wyboru , ale nie kosztem innych. Raczej nie mierza na przywodcow, ale stawiaja na prace zespolowa, a gdy posiadaja wladze to sie nia dziela, nie zagarniaja jej w celu zwiekszenia sobie prestizu.
  No i mysle, ze oczywiscie zdarzaja sie tez zle zdiagnozowane dzieci, ktore nie sa ADHD, ale poprostu maja wiecej zycia w sobie.
  Wywody te podaje rowniez na podstawie obserwacji mojej corki. Jak tylko „dostala nog” 😉 wywraca swiat w okol siebie do gory nogami. W Polsce juz dawno zdiagnozowano by u niej ADHD, a za granica stwierdzono poprostu: to jest tylko maly zywiol z silnym charakterem. Oby wszystkie dzieci mialy takie szczescie. Pozdrawiam.
  ==========================
  od p.b: to jest dowod na indygo? zawsze takie dzieciali byly

  • Zapsa said

   Co znaczy „wszystko”?

  • Zapsa said

   „Wszystko” to znaczy co konkretnie?>

   • Brenda said

    Chocby to, ze zawsze uwazalam sie na pierwszym miejscu jako czlowiek, na drugim nieistotnym jako dziewczynka, pozniej kobieta (nie mylic mnie tu z transwescyta lub inna odmiennoscia, bo to nie o to chodzi). Domagalam sie zawsze wyjasnien dlaczego zakazuje mi sie cos i nie po to by dokazac, ale zeby zrozumiec czy faktycznie jest to logiczne. Nie musialo byc w moim interesie czy dla mojej wygody. Nigdy nie przyjmowalam tekstu typu: nie , bo nie!
    Nie znosilam i nie pogodze sie nigdy z niesprawiedliwoscia wobec innych ludzi i mnie samej.
    W podstawowce bylam najmniejsza w klasie, ale regularnie lalam sie z chlopakami o swoja „godnosc i honor”. Z tego co pamietam w moim otoczeniu dziewczynki byly zawsze delikatne, wiec sie nie bily, co najwyzej mogly oberwac. Ze mna ten numer nie przechodzil i „zywcem mnie nie wzieli” . 😉 Nigdy nie pogodzilam sie z dyskryminacja kogokolwiek.Nawet jako pchla potrafilam wstawic sie za kims, a pozniej oczywiscie walka.
    A tak z dziwnych spraw to: pamietam swoje dziecinstwo od 3 roku zycia, moge narysowac plan miejsc, ktore juz nie istnieja, umeblowania pomieszczen, w ktorych bywalam.
    Od tego momentu rowniez nie ma nocy, ktora bym nie przesnila. Snie zawsze, cala noc, moge wyrezyserowac swoje sny, moge sie obudzic kiedy chce. No i pamietam je. Mam tez czesto tzw. prorocze sny, ktore sprawdzaja sie na drugi dzien, za 2-3 tyg., lub snia mi sie miejsca , w ktorych nigdy nie bylam, a pozniej po paru latach jestem tam.
    Pamietam, ze jak mialam 3-4 lata nie dziwilam sie niczemu co uslyszalam nowego (np. jak dziala telewizor), a tylko myslalam jak najszybciej przypomniec sobie to wszystko. Mowiono na mnie stara-malenka, bo wiecznie tylko siedzialam ze starszymi osobami i „rejestrowlam”.
    Juz pisalam o tym , ze jak sie urodzilam mialam wyjatkowy kolor oczu i byly wielkie. Dziwaczne. Nauczycielki w szkole mowily, ze tak powaznego dziecka jeszcze nie widzialy. A to raczej nie byla prawda, bo poczucie humoru i optymizm nigdy mnie nie opuszczal, bo chyba z tego powodu latwo nawiazywalam znajomosci i przyjaznie, choc co do tego ostatniego nie mam pewnosci.
    Z powodu mojego buntu i nieprzystosowania do panujacych ukladow w szkole nie bylam tzw.slaba uczennica. Zawsze mialam swoj swiat ksiazek i mysle, nawet prymusi nie przeczytali wzyciu tyle co ja ;). Moj najpiekniejszy sen do tej pory to to , ze jestem w bibliotece i przebieram miedzy tytulami. Nie mam pojecia co to oznacza, ale uwielbiam to powtarzajace sie marzenie senne.
    O dziwo zawsze mialam jakies kumpelki, ktore dobrze sie uczyly. W sredniej tez tak bylo.
    Zawsze bolala mnie nielojalnosc moich tzw. przyjaciol. Nie wiem dlaczego, ale nie wierze w milosc na Ziemi i chyba najwiekszym doznanym uczuciem moze byc tu przyjazn, o ktora jak sie okazuje ciezko.
    Zawsze czulam sie wyobcowana, nie na miejscu i nie o czasie. Tesknilam za czyms o czym kobiecie w moim wieku wstyd mowic: tesknilam i tesknie do Gwiazd. Ktos powie, ze gadam jak potluczona, bo pewnie naczytalam sie o Nowej Erze, ale tak nie jest. Mam to od ok. 7 roku zycia. Czytam sporadycznie te wiesci i „bardzo przecedzam”. To tak w skrocie 😉

   • anita said

    @Brenda:ja pamietam jak moi koledzy w szkole sredniej sie nabijali, o czym znowu snilam,po tym jak opowiedzialam o moim snie.Pamietam do tej pory ten sen-kolorowy,duzo zieleni i wiedzialam ,ze bylam w Turcji.Najsmieszniejsze jest to ,ze nigdy tam nie bylam pomimo moich licznych podrozy.Te gwiazdy- to i moje odczucie.

   • n said

    @anita,pamietam jak ktoregos dnia w szkole sredniej pojechalismy na wycieczke do jakiegos zamku.Przewodniczka opowiadal nam rozne tam historie itp itd,wkoncu stanelismy przed jakas komoda ona zadala nam pytanie czy wiemy gdzie znajduje sie ukryta skrytka,nikt nie wiedzial,jedyne ja powiedzialem niech przekreci ta raczke a pod spodem bedzie ta skrytka,wszyscy zdebiali gdy tak zrobila.nigdy nie widzialem takiej komody,i nie bylem w tym zamku wiec nie moglem tego wiedziec a jednak wiedzialem,dziwne

   • ja said

    A czy zauważyliście ile w Waszych wypowiedziach jest słowa: ja? Jesteście zapatrzeni w siebie, a nie w to co dookoła.. A Jezus kazał odrzucić własne: ja!
    Dlatego nie uważam tego za Dar Boga.
    ===========================
    od p.b.: kociol garnkowi przygani… popatrz na swego nicka ;<)

   • k.boj said

    powtarzasz słowa Jezusa czy słowa zapisane w dzisiejszej Biblii która z oryginałem nie ma nic wspólnego…
    Jeśli w swoim sercu Boga nie znajdziesz, jeśli sercem nie zaczniesz myśleć a nie rozumem, to każde z tych słów będziesz mógł sobie schować do kieszeni… Ty też możesz mówić JA – to jest naturalne jeśli w parze z tym idzie miłość do bliźnich, a wielu z nas wręcz bardziej o to dba niż o samego siebie mimo może pewności siebie i jak to nazywasz „egotyzmu” – to tylko pozory…

   • ja said

    A skąd wiesz, że dzisiejsza Biblia z oryginałem nie ma nic wspólnego?

    Zwróć uwagę na dwa najważniejsze przykazania- na pierwszym planie jest Miłość do Boga, a dopiero na drugim, jako naturalnie z niej wynikająca Miłość do człowieka.

   • Brenda said

    Jesli ktos opisuje siebie to raczej w pierwszej osobie, co nie? 😉

 17. Magda said

  Też zastanawiałam się dlaczego to ma być szczepionka.
  Doszłam do wniosku,że może chodzić o „selekcję naturalną”.
  Jeśli ktoś chciałby wybić 80% ludności na Ziemi,to mógłby to zrobić na 1000 różnych sposobów.
  A tu zadano sobie trud rozpętania sztucznej pandemii,wyprodukowania szczepionek z dodatkami specjalnymi i teraz organizatorzy całej akcji muszą użerać się z niezadowolonym personelem medycznym,niemiecką armią,która chce innych szczepionek i …tysiącem innych problemów.
  Pytanie :po co?,dlaczego w taki sposób?
  Widzieliśmy smugi pozostawiane przez samoloty.W sumie nie wiemy dokładnie co to jest,ale nawet w ten sposób można ludzi wytruć.Mimo to zdecydowano się na szczepionki.
  Może więc te szczepionki są selektywne i dla jednych będą zabójcze a dla innych nie.
  Może chodzi o rodzaj DNA a może o specyfikę układu nerwowego lub immunologicznego.Nie wiem.
  Zgadzam się jednak z Mariokosmos.
  ================================
  od p.b.: przed ‚zgodzeniem sie’ trzeba udowodnic istnienie indygo…

  • grypa666 said

   Jest jeszcze pierwsza opcja, którą rozważaliśmy od samego początku: depopulacja.
   Szczepionki SĄ śmiertelne, ale nie tak od razu. Moga zawierać białko, które uaktywni np. po kilku latach produkcje zabójczego wirusa. Istnieje taka możliwość – mówił o tym znakomity lekarz – wynalazca mieszkający na zachodzie. Odkąd znana jest mapa genetyczna człowieka, można projektować białka i wurusy, które beda wykonywać „zadania”. Po to tak uporczywie dążono do rozpracowania DNA człowieka!

   • anita said

    Grypa:tego nie mozna wykluczyc.Moim zdaniem kluczem do tej zagadki jest dobor grup przeznaczonych w pierwszej kolejnosci do szczepienia.Szczepienie kobiet w ciazy jest tu szczegolnie podejrzane.Jesli te szczepionki zawieraja cos wrednego, to jaki cel ma wyeliminowanie dzieci,mlodziezy,opiekunow malych dzieci oraz ludzi chorych?Moze ktos to polaczy?Sluzba zdrowia to inny temat-ponoc uczelnie medyczna w Stanach konczy rocznie 12 tys absolwentow w tym 10 tys to narod wybrany(ktos tu przytoczyl artykul).Nie tylko zreszta tam.Czyli inni nie beda im potrzebni,beda mieli swoich.O wojsku nic nie wiem.

   • Grupy wybrane są dla upewnienia, że szczepionki są bezpieczne. To jest gra psychologiczna. Jest to argument dla przeciętnego człowieka: jakże to może być niebezpieczne, skoro w pierwszym rzędzie szczepią kobiety ciężarne i małe dzieci? Tak ludzie rozumują! Co więcej = przekonuje to, że Światowa Organizacja Zdrowia ma pewne priorytety w momencie gdy szczepionek nie ma dla wszystkich. Buduje to w opinii publicznej obraz organizacji troszczącej się o dobro człowieka, szczególnie tego jeszcze niepoczętego. Znów bazowanie na instynktach – ochrona dziecka i kobiety ciężarnej. Szczepienie służby zdrowia jest logiczne z tego samego punktu widzenia – przecież ktośmusi być zdrowy, żeby nas mógł leczyć. Nie można było podjąć innej decyzji co do grup pierwszej reakcji.
    ===============================
    od p.b.: wiedza to potega – znawcy uprzedniej dzialalnosci swiatowej organizacji zdrowia (WHO) nie tylko w dziedzinie szczepionek wiedza, ze WHO szkodzi zdrowiu swiatowemu, zwsze stajac po stronie interesow nazwijmy to korporacyjnych; ci znawcy na pewno nie dadza sie otumanic ww. sztuczkom propagandowym

  • ja said

   O tym też już mówiliśmy.. dzieci i kobiety w ciąży… Historia się powtarza, jak przed pierwszym przyjściem Chrystusa… Wszak czekamy na Mesjasza, czyli trzeba zrobić wszystko by się nie narodził…
   ==========================
   od p.b.: lol
   Mesjasz nie takie trudnosci pokona, wszak On od Boga

 18. CoZaSyf said

  Boryska chłopiec z Marsa- http://paranormalne.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=216:boryska-chopiec-z-marsa-cz-i-&catid=112:niezwyke-postaci&Itemid=301 Tekst,ktory trudno mi zinterpretowac- http://niniwa2.cba.pl/john_lear_oswiadczenie.htm
  ==========================
  od p.b: podobnie spekulatywny jak artykul o indygo

  • Wojwit said

   Przykre może być dla Ciebie to, co napiszę na temat tego dzieciaka jak i oświadczenia tego pilota (?), ale mam prawie pewność, że to „ściema” – dezinformacyjna propaganda pomagająca nas usidlić. Mogę odnieść się do kwestii, na których nieco się znam. Tekst napisany(?) przez lotnika(?) – dużo błędów w kontekście histotycznym świadczących o powierzchownym, płytkim wykształceniu. Możliwe, że to pisał typowy Amerykanin. Świadczy o tym (przy kierunkowym wykształceniu wąskospecjalistycznym) bardzo powierzchowne, schematyczne podejście do np. historii.
   Tłumaczenie sprawia, że cały tekst jest jak „zerżnięty” z „Nieznanego Świata” i taką też rolę jak to pisemko ma pełnić. A co do chłopca. Dzieci genialne rodziły się zawsze. Bywało, że fantazję też miewały wyjatkową…
   Takie źródła mają odwrócić naszą uwagę od rzeczywistych spraw. Są dla tworzących NWO idealną zasłoną dymną – działają na tych, co lubią się wszystkim interesować, a więc mogliby być zbyt dociekliwi, niewygodnie dociekliwi przez co przeszkadzaliby w globalizacji, „jątrzący” przez głoszenie prawdy – przecież „une” nie mogą na to pozwolić, by ludzie się zorientowali w ich poczynaniach. Każdy zmylony, to już zneutralizowany. „Jeśli prawda jest niewygodna – tym gorzej dla prawdy…”

   • CoZaSyf said

    Nie jest mi przykro.Jestem optymistka,a zawsze miedzy czarnym i białym jest wiele innych kolorów!Zyje 54l i mój zmysł wie co dobre dla mnie!Co wcale nie czyni ze mnie potwora i egoistki.Cieszę sie,ze moge „obcować”z ludzmi,przez to „okno-na-świat”

  • WIecie co? Tego typu historie nic nie wnoszą. Dopóki nie ma jakichś materialnych dowodów to nie można tego traktować serio. Tłumaczenie, że „Żiemia się zmieni bo jest tajna wiedza” nic nam nie daje. Zgodnie z zasadą brzytwy Ockhama należy szukać teorii, które są oparte na zebranych dotąd faktach, najłatwiejszych do wytłumaczenia na podstawie zebranej dotąd wiedzy. Prostym przykładem są przypadki „tajemniczych” zabójstw bydła w USA – znajdowano martwe krowy z dziwnymi ranami, jakby pobierano od nich narządy. Oczywiście zaczęto mówić o „obcych”, aż ktoś przyuważył w nocy helikopter wojskowy lądujący w pobliżu, z którego wychodzili ludzie i coś tam majstrowali przy krowach. Okazało się więc że za całą akcją stoją oddziały specjalne! Po co? Podobnie może być w przyppadku tzw. crop circles, czyli wygniatanych wzorów na polach ze zbożem. Ja myślę, że jest to wszystko po to by wzbudzić u nas obawę przed UFO, by w pewnym momencie ogłosić, że Ziemia jest zagrożona z zewnątrz i potrzebuje rządu światowego by z tym zagrożeniem sobie poradzić. To jest jeden z planów, być może awaryjny do zagrożenia ze strony pandemią.
   =============================
   od p.b.: w kanadzie azjatycka mafia zabija dzikie zwierzeta (np. niedzwiedzie) na organy dla azjatyckiego przemyslu leczenia suszonymi czesciami zwierzat — nikt tego nie wiaze z kosmitami — porwania ludzi na narzady to tez robota ludzi;
   na poczatku dyskusji prosilem o szukanie odnosnikow naukowych do teorii indygo – czy sa wyniki? szczegolnie interesujace bylyby dowody na odmienne dna;

 19. CoZaSyf said

  Człowiek-masa http://www.youtube.com/watch?v=WY6XGM4ECMk&NR=1

 20. Aśka said

  Pamiętamy, że Lechu Wałęsa, w czasie kiedy rodziła się w Polsce demokracja, mówił: „MIAŁA BYĆ DEMOKRACJA, A TU KAŻDY MÓWI CO CHCE.”

  Obamie nie podoba się, że mainstreamoewe media są zagrożone przez blogi i płynie niekontrolowana informacja.
  http://waldek1984.wordpress.com/2009/10/21/obama-blogi-zagrozeniem-dla-demokracji/
  Obama: blogi zagrożeniem dla demokracji
  21 październik 2009 Dodaj komentarz Przejdź do komentarzy

  Prezydent Obama uważa, że fakt wypierania tradycyjnych gazet przez blogi internetowe jest wielkim zagrożeniem dla wiarygodności prasy i zaprzeczeniem amerykańskich wartości.

  Prezydent Stanów Zjednoczonych jest poważnie zaniepokojony spadkiem sprzedaży prasy drukowanej i obiecał, że przyjrzy się problemom, jakie przeżywa ten rynek. W przeciwnym razie blogi zdominują świat a to by było zagrożenie dla demokracji – tak przynajmniej twierdzi noblista.

  – Obawiam się, że jeśli przyszłością newsów jest blogosfera, to te wszystkie opinie, niepoparte faktami, bez umieszczania historii w odpowiednim kontekście, zakończy się wzajemną agresją i brakiem zrozumienia – powiedział prezydent. Obama rozważa wprowadzenie ulg podatkowych dla prasy drukowanej.

  A CO O DEMOKRACJI POWIEDZIAŁ ROSENTHAL?
  „Politycznie rzecz biorąc, przyjmują błogosławieństwo demokracji i nie rozumieją, że poprzez demokrację uzyskaliśmy kontrolę nad ich narodem.”

  „(…)podczas gdy demokracja to rządy gawiedzi, którą my kontrolujemy poprzez ich Kościoły, nasze media i instytucje gospodarcze.”

  NO I WSZYSTKO JASNE! W demokracji (władza ludu) mówić mogą niektórzy reszta musi słuchać, co również zaistniało podczas referendum w Irlandii (sfałszowanym zresztą ZOBACZ http://nowyporzadekswiata.blogspot.com/2009/10/zobacz-jak-sfaszowanoa-wyniki.html). Irlandczycy mogli powiedzieć tylko to, co chciała usłyszeć Wysoka Komisja „Prawdy”.

  • CoZaSyf said

   Do Aśka!Daleko nie szukajmy-to się dzieje w imię demokracji w Pl przechodzi szczyt bezczelnosci.Zyje juz długo /54/i nigdy nie miałam takich obaw co do przyszłosci ludzkości jak teraz.Traktat Lizbonski ubezwłasnowolnił nas.Ogromne kredyty z MFW obarczaja nasz kraj a władza nic sobie z tego nie robi.Upada przemysł.Bezrobocie rośnie a nam powtarza się,ze poparcie dla rządu siega Zenitu”.Przeciez to celowa propaganda,aby po wyborach nie było zaskoczeniem dla ludzi,że wygrali Ci co mieli wygrać…

 21. Wojox said

  Pisaliście tu różne rzeczy, nie lubię stwierdzenia, „nie piszcie takich BZDUR”. Jak ktos ma niski poziom IQ, to niech lepiej nie pisze komentarza. To co ja napiszę przerazi was :

  Widzę już efekty szczepień (jestem w UK), współpracownik poszedł się zaszczepić bo było „za darmo”. Parskłem śmiechem NA TĘ NOWINĘ, miał kołatanie serca, poty, i inne cuda. Teraz non stop kaszle i rozsiewa to świństwo co przyjął. Dziś kupił syropek na kaszel. Nie dziwne ? Był zdrowy a stał się chory ? I ma wydatki teraz ? Będę obserwował co z nim, ale pod oczami worki i w ogóle nieciekawie wygląda. Niestety „inteligentniejsi” pójdą na pierwszy ogień w tej depopulacji.

  Po drugie, Jezus przepowiedział czasy końca. Ostrzegł iż kobiety w ciąży w tych dniach będą się miały najgorzej. Więc szatańska organizacja ONZ (WHO), ZADBAŁA o zdrowie tych grup, a szczególnie, chcą najpierw wykończyć kobiety w ciąży i dzieci, oraz chorych, BO TO CO NADCIĄGA, przeraża ich….chcą ukrócić ludziom cierpień… NIBIRU koordynaty 5h 53m 27s, – 6 10′ 58,, google nie pokaże….

  • Brenda said

   Co Nibiru? Google nie pokaze, a Ty nie powiesz o co ci chodzi? Plotki, ploteczki? Czy cos wiesz?

  • grypa666 said

   To bardzo ważne. Możesz więcej na ten temat? Czy ta osoba mogłaby się wypowiedzieć?

   • Przyjaciel said

    Przestańcie straszyć, gdyby planeta tak dużej wielkości miała uderzyć w Ziemię to była by widoczna przez setki prywatnych teleskopów, a światek astronomów nie śpi. YouTube ściemnia, więc trzeba umieć wyciągać iformacje i przesiewać dobre od fałszywych. To samo z TV 🙂

   • zyta said

    Nibiru nie ma uderzyc w Ziemie, tylko przejsc b.blisko obok.

   • Wojox said

    Nikt nie straszy, kto ma oczy ten patrzy i widzi. Ja widzę iż dzisiejsze niebo nie przypomina tego które oglądałem „za młodu”. Proroctwa wskazują na ten czas, właśnie ten w którym żyjemy. Wszyscy czekają na rozwiązanie problemu jakim jest dzisiejszy świat. A nie mamy się co oszukiwać, 99 % ludzi czuje iż „coś” się zbliża. Mówię o rozwiązaniu, nie o końcu świata. Tak jak potop był „rozwiązaniem” na tamte czasy tak teraz też jest rozwiązanie. I nikt tego nie zatrzyma… Nie piszę jaśniej, bo na blogu pojawiły się typki którzy pochodzą od małpy, ja wierzę w stworzenie świata. I mam więcej na to dowodów.

  • ja said

   Mieszasz Jezusa i Nibiru….
   Mam dziecko i na dodatek jestem w drugiej ciąży… wolę dać się zabić dla Jezusa niż dać się zaszczepić! Powiedział też, że będzie to dla nas czas na świadectwo…
   ======================================
   chwala Jezusowi Chrystusowi, niech Bog ma cie i dzieci w opiece

 22. Magdalena said

  Troche szacunku dla czytajacych. Moim zdaniem nie ma usprawiedliwienia dla bledow ortograficznych. To jednak razi. Chcac wypowiadac sie publicznie trzeba przynajmniej skorektowac tekst ze slownikiem. Chyba, ze to tez rodzaj buntu ( przeciwko ortografii ).
  Miodku ratuj!!!

  • Magdalena said

   @N
   Substytut sam w sobie cos zastepuje. Maslo maslane.
   Mi nie chodzi o temat zastepczy, czasem poprostu trzeba sie domyslac o co chodzi w takich wypowiedziach. Piszesz „po spodkaniu”. Mi sie kojarzy ze spodkiem(latajacym).

  • Jaga said

   Jeśli ktoś robi błędy ortograficzne to bardzo źle się to czyta. Czasem trzeba sie domyślać tego co ktoś chce przekazać…japko czy jabłko. Dla mnie to istotne. Skoro Indygo są takie inteligentne to nie widzę problemu, aby pisały poprawnie. Bez urazy 🙂

  • Brenda said

   Jesli pisze, ze uproscic jezyk to nie znaczy spieprzyc. Jesli ktos napisze ogurek zamiast ogorek to chyba wiadomo o co chodzi? Wstawianie „en” zamiast „e” znieksztalca wyraz fonetycznie, wiec nie ma mowy o takich prerobkach (Chodzi o te „e” z ogonkiem. Przepraszam za brak polskich liter, ale nie mam innej mozliwosci). Znawcy jezyka dopatrza sie oczywiscie roznicy fonetycznej po miedzy „harzerz” a „choinka”, ale moze czas porzucic te dyrdymaly? Nie wszystko da sie uproscic i dobrze, ale bez przesady, Panie Piotrze! A jak ktos sie podnieca, ze byka znalazl u kogos i trabi o tym na lewo i prawo ,to gratuluje taktu. To tak jakby komus powiedziec: brzydka masz fryzure! Obrazasz mnie tym!
   ========================
   od p.b.: ja literowek nie wytykam, jestem za poprawna ortografia; rebelia w tej dziedzinie jest czescia „robta co chceta” – celowej korupcji tradycyjnych wartosci przez wroga cywilizacje

 23. grypa666 said

  od p.b.: pierwsze ofiary smiertelne szczepionek na h1n1 w szwecji
  http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1281%3Afirst-deaths-in-sweden-from-qswine-fluq-vaccine&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=pl

  • CoZaSyf said

   Dzis w tvinfo na pasku podali- 1 ofiara śmiertelna w Czechach,ale chorowała na krążenie i miała osłabiony system immunolog.Pewnie teraz bedziemy bombardowani takimi niusami,zeby wywołać panike i „pozbyc się tych leków”. A swoja szosą to zastanawialiscie sie co bedzie jak te szczepionki nie zostana przez nas „spożyte”? Tyle kasy na to poszło-moga zmienic etykiete i wszczepiac jako cos innego. Przeciez plan musi byc zrealizowany-nie?

 24. anita said

  @juz pisalam wczesniej o objawach po szczepieniach szczepionkami firmy Glaxo:bol ramienia tak silny,ze mieli trudnosci ze snem,duze zaczerwienienie wokol miejsca wklucia oraz lekki obrzek,objawy infekcji ogolnej z bolami drobnych stawow,podwyzszona temperatura ,bol glowy.Tlumaczenie lekarza-tzn,ze szczepionka dziala.Kto obstawial szczepienia?Ten co normalnie nie ma dyzurow,czyli szef oddzialu .Bez komentarza.Szczepienia odbywaly sie w dni wolne od pracy lub po godzinach.Szczepienia wykonywaly pielegniarki.Zaszczepilo sie mniej wiecej 50% calego personelu(wlacznie z obsluga techniczna).Pisze o jednym miejscu.Nie wiem jak wyglada sytuacja w szerszej skali.

 25. Przyjaciel said

  Witajcie bracia i siostry Indygo, a także Witam z Szacunkiem blog Grypa666 🙂

  Od dłuższego czasu obserwuje wasze publikacje i jestem dumny z Was Blogowicze oraz z Pana Doktora Piotra Bejna za swą podstawę i Wiarę w siebie.
  Odwiedzam Was często, chciałem coś od siebie dodać ale postanowiłem że będę przyglądać się waszej pracy. Pisać o Indygo teraz jest bardzo trudno ponieważ ludzie, a nawet większość nie uświadomionych Indygo (tak, jest ich bardzo dużo) nie dopuszczają do siebie czegoś co wykracza poza schemat życia ogólnie pojmowanego, wpojonego na co dzień. Zresztą moi bracia i siostry sporo napisali. Nie śmie obrażać że ktoś jest kimś gorszym, wręcz przeciwnie bo każda istota ma siłę w sobie tylko nie potrafi zrozumieć swego istnienia na Ziemi. Ludzie jeszcze nie wiedzą że są czymś więcej niż chodzącymi ciałami, każdy człowiek który potrafi kochać, wybaczać, rozumie cierpienie innych, jest istotą która wysyła przyjazną energie. My Indygo jesteśmy po to aby ludzi obudzić, aby zwolnili w życiu i zaczęli w końcu widzieć siebie jako wyjątkowe istoty takie jakie Bóg stworzył na własne podobieństwo. Jesteśmy aby razem z wami rozbić zdeformowane lustro i ustawić nowe czyste i przejrzyste w którym zobaczycie własne odbicie, gdzie tłem jest prawda zgodna z waszymi myślami.

  Może i różnimy się od innych, mamy więcej uzdolnień i widzimy świat zakłamany od dziecka, każą się leczyć, tylko że my jesteśmy zdrowi a Ci co nas widzą chorymi sami powinni się uświadomić że nas trzeba zrozumieć i poznać nasze dążenia.
  Zadajecie sobie wszyscy pytanie czy DNA zmienia się tylko u Indygo, nie u Was także, w każdej istocie żyjącej na Ziemi. Zaczniecie pytać skąd ta mowa, proszę przeczytajcie.

  http://davidicke.pl/index.php/artykuly/45-ewolucja/73-ewolucja1.html

  Klinikę zamknięto ponieważ była według mnie niewygodna, w necie mało konkretnych danych jak by były ukrywane przed światem. Jak macie znajomości to bardzo proszę o dodatkowe informacje i umieszczajcie na blogu, i prośba o dokładne przyjrzyjcie się zagadnieniu „Ewolucja DNA” bo to właśnie o to chodzi w tej całej szczepionce, aby zniszczyć układ nerwowy. Dodatkowo na YouTube nie ma za dużo konkretnych informacji o nas Indygo, dali tylko bzdurny film z Rosji aby słowo „Dzieci Indygo” stało się w oczach ludzi jako bajeczka tupu X-Men. Żenujący film jak ta pandemia. W internecie na szczęście można znaleźć co nieco, ale jak sami wiecie nie każdy lubi czytać za dużo, więc tylko dla zainteresowanych. Są książki dla rodziców, jak postępować z takim dzieckiem Indygo, lub Kryształowym.

  Jesteśmy z Wami Kochani całymi sercami.

  ps. nie oglądajcie za dużo YouTube bo tam bardzo starają się publikować wygodne dla nich materiały. To nie jest już to samo YouTube co dawniej 😐

  Pozdrawiam 🙂
  =============================
  od p.b.: zgoda co do youtube: narzedzie manipulacji, trzeba obszernej wiedzy zeby sie rozeznac, wiekszosci nie stac poswiecic czas na zbadanie, lapia sie na haczyk;
  indygo – bardzo bym chcial miec pewnosc ze takie istoty sa i przybywa ich, to bylaby NADZIEJA, ALE CI CO SIE TU PODAJA ZA INDYGO NIE MOGA PRZYTOCZYC PUBLIKACJI WSPOMNIANYCH W ARTYKULE, POZA OGOLNIKAMI CHARAKTERYSTYCZNYMI DLA NORMALNYCH LUDZI;
  mimo rzekomej nadinteligencji nie zdaliscie egzaminu, dla mnie nie ma indygo, sorka

  • Wojwit said

   Toż to już cała ofensywa „(…)w słodkim kolorze blue…” o, przepraszam – w kolorze indygo.

   • Przyjaciel said

    Dlaczego tak się zachowujesz, skąd u Ciebie tyle zajdłości, czy ktoś Ciebie obraził z Indygo lub upokorzył, dlaczego u Ciebie takie negatywne zachowanie. Nie rozumiem słowa „ofensywa”, co to ma znaczyć, odpowiedz. Masz kompleksy że poniżasz innych, wiesz że ranisz innych swym zachowaniem. Nie wierzysz w siebie, więc nie wierzysz w nic.

   • anita said

    @przyjaciel:wojwit to glos rozsadku.Mnie tez sie nie podoba,ze podszywasz sie pod kogos ,kim nie jestes.A znaczenie slowa ofensywa mozna znalezc w necie.Jakos mam alergie na swietych i przeslodzonych.Nie jestem Twoja siostra ani bratem.I nie mam kompleksow ,jak to indygo,he,he.

   • zyta said

    Za bardzo sie przesmiewasz z innych Anita. Ja jak najbardziej czuje sie siostra Przyjaciela, bo wszyscy jestesmy jednoscia. Powinnismy dazyc do jednosci w milosci.
    Nie odpisuj na moj kom., jesli ma byc przesmiewczy.

    Wiedza jest wladza a zrozumienie madroscia.

   • Wojwit said

    Za daleko idące wnioski wyciągasz mój Przyjacielu. Jestem tu od trzeciego dnia powstania tego bloga. Różne fale się tu przelewały. Akurat teraz przyszła ta (to jeżeli wolisz słowo fala od słowa „ofensywa”). Nie miałem i nie mam zamiaru Cię krzywdzić ani poniżać ale osobiście nie wierzę w żadne „dzieci indygo” i uwierz mi, że mam prawo to ocenić jako jeszcze jedną mistyfikację New Age’u. Żadna krzywda nie mogła mnie od Dzieci Indygo spotkać, bo czegoś takiego po prostu nie ma. Dzieci Indygo to, owszem dość poetycki, ale zwykły w gruncie rzeczy wymysł. A zawsze są tacy, co się utożsamią… Coś sobie przypomną z „poprzednich wcieleń”. Taka idea trafia na podatny grunt od zawsze. Idealny rycerz, prawdziwy harcerz pełen samodyscypliny, obecnie zaś dzieci obdarzone inną, specyficzną osobowością, pamiętające „poprzednie wcielenia”. To kwestia epoki. Z tym, że o ile te dwa przedstawione powyżej ideały wniosły coś konstruktywnego, to ten trzeci jest ucieczką w marzenia – jeśli nie szatańskim zwodzeniem w idee samoubóstwiającego się nadczłowieka. Coś jak w znanej swego czasu sekcie Antrovis. A na pewno jest odciąganiem ludzi od prawdziwej wiary.
    A co do wiary, mojej wiary – to wierzę w Boga w Trójcy Świętej Jedynego a dalej to powtórz sobie credo. A w siebie… Jestem tylko zwykłym, słabym człowiekiem, który już parę lat po tej ziemi chodzi i zna swoje możliwości…
    ==================================
    od p.b.: ludzie indygo – co za problem podac tytuly artykulow naukowych na temat badan nad wami?
    zaczyna mi to byc podejrzane; juz pare osob twierdzi ze sa indygo, podaja ogolniki i frazesy, zadnych badan;
    sklaniam sie ku opinii wojwita – uwazac sie za wyjatkowego to ludzka rzecz; nie widze dotad nic innego niz to, co zawsze wystepowalo wsrod ideowej mlodziezy

   • Przyjaciel said

    Dziękuję że nazwałeś mnie NWO, ale dla mnie to nic, różnie mnie nazywali 😀 NWO to jeden wielki pic na wodę pod tą przykrywką ukrywa się grubsza sprawa. Wszystko wiesz, wszystko widzisz ale nie dostrzegasz najważniejszego. Powtarzasz to co tamci z innej barykady chcą, nie wiesz jak jest z tajnym, tajne to tajne a skoro rozdmuchane to taki jest plan. Gdy Ziemia się zatrzęsie to uwierzysz. Skąd wiem, po prostu wiem, to moje uchroniło mnie nie raz. Chcę abyś poznał swoje istnienie na Ziemi, po co jesteś jaki masz cel Przyjacielu. Indygo nie wnika do Wiary, To Twoja wola jaka obdarzył Cię Stwórca. Nie jesteśmy szatanami, człowiek cywilizowany nie wierzy w takie głupoty, mamy tylko dusze kosmitów, ot to cała filozofia, nasze oczy są ich. Widzimy więcej i mamy szybszy refleks 🙂 Zrozum jesteśmy potęgą, a tamci się nas boją, może się uda może nie. Oni blefują do cholery, aż ludzie zmiękną, podążają po kruchym lodzie który się załamuje. Musicie atakować, bo najlepszą obrona jest atak.

    Pozdrawiam Cię bardzo gorąco Przyjacielu i przekazuje dużo ciepła.
    ===========================
    od p.b.: zgadzam sie nt. celowego, manipulatorskiego wypuszczania „tajnych” info; nexus, youtube, witryny new age itp maja tego zatrzesienie

   • Przyjaciel said

    Boja się Wszystkich LUDZI na Ziemi, tylko płochliwa żmija kąsa, gdy nie ma wyjścia. Udają wielkich ale to iluzja, jak ten cały świat z TV, makietami, salonami. Ludzie Kochani sami to sobie wykreowaliście bo tak wam wygodnie, wszystko pod ręką, kredyty, staliście się ich marionetkami i oni wykorzystuja wasze słabości, strach aby było wygodniej narzucać swoja wole. Gdyby chcieli szczepić zrobili by to już dawno, ale obawiali się reakcji Ludzi. Znów zaczynają odczekawszy jak się uciszy. Bawią się z nami jak kotek z myszką.

   • Jaga said

    Żyjemy w czasach, że każda rzecz musi mieć swoją nazwę. Zawsze byli ludzie co byli inteligentni, chcieli dobra dla świata, mieli intuicje – nie mylić z jasnowidzeniem, itd. Teraz wymyślona dla nich nazwę – Indygo. A zmana genów no coż dzieci z zespołem Downa czy inni też mają co nieco pozmieniane.

  • Przyjaciel said

   Jestem facetem, jeżdżę na motorze, skaczę na bandżi, uprawiam sztuki walk, gram na gitarze, na pianinie, nie nawiedzę pieniędzy, zakłamania, chamstwa, nie jestem księdzem, Boga mam w sobie, nie wierzę w kościół, mam wady i zalety jak wszyscy ludzie. Nie jesteśmy ufoludkami, jesteśmy ludźmi jak Ty Anito, ale natura obdarowała nas czymś pięknym, ale i Wy doświadczycie tego samego, tylko musicie się zmienić, nauczyć kochać, wybaczać, umieć wyrzec się materializmu, czyli miłość, miłość, miłość. Czy to takie trudne do pojęcia aby ludzie się kochali i szanowali.

   • Przyjaciel said

    N jesteś wyjątkowa istotą, pamiętasz o tym, masz dar. Nie martw się opiniami, ja wiem jak jest.
    Jestem Serduszkiem z Toba Siostro Kochana.

   • Przyjaciel said

    Sorka Bracie za Siostrę, Idygo się przejężyczyło 😀

   • n said

    @Przyjaciel no aby mi to bylo przedostatni raz 😀

   • n said

    @Przyjaciel,wiem o tym.Musze rozgrysc zagadke i nie wiem od czego zaczac,wiem ze to wazne ,ale jeszcze tego nie umie sklecic w calosc.Mam jedynie skrawkowe jedynie informacje.

   • Nie wiem jak do tego podejść? Założyłem ten blog, mam kilka z cech „dzieci indygo”: nie znoszę obłudy i siedzenia z zaożonymi rękami aż „inni za mnie to zrobią”, itd. ale nie jestem z pokolenia, o którym piszecie. Mam prawie 50-tkę na karku! Ignacy Żarski, bioenergoterapeuta spod Krakowa powiedział mi, że jestem ok. 2500 wcieleniem, a miał i takich, którzy „mieli 10,000 wcieleń”. Nie za bardzo w to wierzę, może jeszcze nie dojrzałem do tych „reinkarnacji”, jednak patrzę się na świat w sposób otwarty zakładając, że tak naprawdę to jestem tylko mrówką, która widzi skromny ułamek otaczającej rzeczywistości. Ale w granicach moich mrówczych możliwości staram się ten świat zmieniać tak by był lepszy. Jeśli wszyscy tak podejdziemy do rzeczy to nieważne jak się będziemy nazywali – dzieci indygo czy chrześcijanie, możemy osiągnąć wiele.
    =======================
    od p.b.: z punktu widzenia chrzescijanina (jakze niedoskonalego!): dla Boga kazde Jego stworzenie ludzkie jest skarbem, nawet satanisci (cudowna konwersja Sw. Pawla z faryzeusza w Apostola); czy jestes indygo, ateista, swiadek jehowy, katolik, mason, judaista, buddysta czy new age a chcesz dobrze, jestes tu potrzebny dla wspolnej sprawy Cywilizacji Zycia a nie smierci; zostawiam Bogu sprawe sumien ludzkich, odpowiadam tylko za siebie

   • CoZaSyf said

    Odkąd pamiętam postrzegam swiat jak mrowisko!podpisuje się pod Twoim postem ‚oboma ręcami”

   • eteryczna ziemia said

    @N…………..Nie ma miłości bez mądrosci…Kto wie ten wierzy…

 26. zyta said

  No Bruno, naprawde sie postarales. Dzieki. Przynosisz chwale zatroskanym o przyszlosc ludzkosci.
  Zycze ci powodzenia we wszelkiej dalszej twojej dzialalnosci.

  A p.Piotrowi tez dzieki, umie zachecic do dzialania.

 27. aleksandra said

  dzisiejszy dunski TV2 donosi o 100.000 tysiacach zachorowan na swinska grype w Norwegii. Za tydzien liczba chorych ma sie podwoic……

  • anita said

   @aleksandra:Norwedzy maja ponoc miejsca w bazach tylko dla 2 mln obywateli,a jest ich chyba ze 4 mln,wiec troche ich musza zredukowac.Jesli to oczywiscie jest prawda.Ciekawe czy tam juz zaczeli szczepic?

 28. zyta said

  Ale sie pieknie i milo zrobilo na blogu. Serce rosnie i duch sie wzmacnia. Podejrzewam, ze prawie wszyscy tu (autorzy blogu i komentujacy) sa „nowym pokoleniem” (dziecmi indygo) na czele z p.Piotrem.
  Mysle tez, ze Antymaterialny pisal o tych wlasnie ludziach (dzieciach indygo) przyrownujac je do dzieci zabijanych przez Heroda. Ci co rzadza obawiaja sie wlasnie tego nowego pokolenia (ktore ich usunie ze szczytow) i dlatego glowny nacisk klada na szczepienie dzieci i kobiet w ciazy chcac sie ich pozbyc. Oczywiscie nie uda im sie zrealizowac tego zbrodniczego zamiaru jak i Herodowi nie udalo sie zatrzymac biegu wydarzen. Nastanie Krolestwo Boze, jak zapowiedziano i sprawiedliwi odziedzicza Ziemie.

  • Przyjaciel said

   Zyto wszystko będzie dobrze, bądź dobrej Wiary. Jesteśmy całym Sercem z Tobą Zyto, oraz osobami które umieją kochać i chcą być kochane.
   Musicie uwierzyć i zrozumieć nie tylko Indygo, ale siebie nawzajem. Najważniejsze że już się budzicie ze snu.

   • Jaga said

    @Przyjaciel
    Nie rób nic na siłe…każdy może wierzyć w co chce. Podobno sie rodzi ok 70 % takich dzieci, to za kolejne 10 lat bedą same Indygo …Jestesmy oststni NieIndygo.

 29. Atena7777 said

  a czy osoby typu wrozki, ktore przepowiadaja przyszlosc mozna uznac za Indygo?

  • Przyjaciel said

   Nie, nie są wróżkami. Indygo są jak system alarmowy, wczesnego ostrzegania przed zagrożeniem ale w otoczeniu, potrafia wychwycić z gazety, netu kłamliwe info itd. Czym starsi Indygo to lepiej rozwinięty zmysł, to coś podobnego co mają kobiety.

 30. anita said

  @atena:nie mam pojecia skad one czerpia swoja wiedze,ale skads ja maja.Nie umiem odpowiedziec na Twoje pytanie.

  • Przyjaciel said

   Wiedza jest w nas wszystkich w naszych gienach zapisana.

  • Atena7777 said

   Widzę, że mój wcześniejszy post i Przyjaciela został wykasowany, ale chciałam jeszcze na niego odpowiedzieć i zdaję sobie sprawę, że temat trochę zboczył z drogi…………………….

   Mój @Przyjacielu to nie jest tak jak piszesz, to nie jest narzucanie mi przez wróżkę dalszych losów mojego życia to jest tylko przedstawienie czegoś co ma nastąpić, a że to już wiem to wtedy JA SAMA podejmuję decyzję jak mam postąpić czy poddać się biegowi wydarzeń czy jednak zmienić bieg tych wydarzeń z bardziej dla mnie satysfakcjonującym zakończeniem.
   Sugerujesz, że powinnam sama wysyłać swoje myśli i pragnienia w kosmos i one do mnie wracają, tak tylko tymi moimi pragnieniami nie zbawię świata i nie spowoduję, że moi bliscy będą zawsze szczęśliwi, bez przykrych zdarzeń czy będą żyli w zdrowiu wiecznie bo chyba się jeszcze taka osoba nie znalazła. Wynika również z tego co piszesz, że to ja spowodowałam tę sytuację, że dziadek dostał ten ciężki zawał, skoro to moje myśli ciągle wysyłały w kosmos wiadomość, że będę miała jeszcze dziadka przez 2 lata i z tym się nie zgodzę bo to nie dotyczyło mojej osoby tylko całkiem odrębnej jednostki, która miała zapchane tętnice i wcześniej czy później zawał był by nieunikniony, ale dzięki temu, że wiedziałam, że śmierć ma dotyczyć konkretnej osoby + symboliczny sen to potrafiłam ułożyć układankę i bliska mi osoba znalazła się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie………………….Gdybym jednak nie znała przyszłych losów swojego dziadka to nie miałabym żadnych szans, żeby się zorientować, że danej osobie grozi jakieś niebezpieczeństwo i nie mogłabym na niej skupić swojej uwagi celem wyczuwania, że nadchodzi już ten moment w którym należy podjąć odpowiednie kroki aby uniknąć tego co było „w gwiazdach” zapisane. Sam symboliczny sen nic by mi nie mówił bo dalej bym nie wiedziała o co i o kogo chodzi, sen miałam w nocy, a dziadek miał zawał w tym samym dniu (jeżeli noc uznamy już za ten dzień) więc nie ma czasu na rozmyślanie i szukanie odpowiedniej osoby do której miałabym dopasować swój sen, sen okazał się tylko zapowiedzią, że to już nadszedł ten czas i tę zagrożoną osobę zabrać właśnie teraz tam gdzie trzeba……………………i dlatego się cieszę, że wtedy był u tej wróżki, żebym mogła w odpowiednim czasie zareagować.

   Wyobraź sobie taką sytuację, kolega proponuje Ci jakiś wyjazd gdzieś daleko, Ty cieszysz się z propozycji, i zgadzasz się na wyjazd bo jesteś przecież wolnym człowiekiem i sam chcesz decydować o swoim losie, jednak coś cię tknęło i poszedłeś do „swojej znajomej” wróżki, która powiedziała Ci, że wybierasz się w daleką podróż, ale odradza Ci ten wyjazd bo widzi niebezpieczeństwo, nie wiesz co masz robić, czy olać wróżkę czy posłuchać, postanawiasz jednak jej posłuchać, jak to mówisz, że tracisz wtedy wiarę w siebie……………..kolega jedzie sam, po jakimś czasie dowiadujesz się, że kolega miał wypadek samochodowy, zginął i co wtedy przecież Ty też tam miałeś być. Czy nie warto było posłuchać ostrzeżenia? Miałbyś wiarę w siebie, cieszyłbyś się, że to Ty zadecydowałeś, że jednak jedziesz, ale nie cieszyłbyś się tą swoję wolnością wyboru długo……………………….a to podałam autentyczny przykład który się wydarzył.

   Ja nie mówię, że trzeba we wszystko wierzyć to co mówią, że np. powiedzą, że będę miała 3 dzieci i do tego będę dążyła, nie bo nie zależy mi na tym, to są banalne rzeczy to ja sama decyduję kiedy i ilę chce mieć, ale mi chodzi o rzeczy bardziej poważne, które mogą zagrażać zdrowiu czy życiu moich bliskich i wtedy wiedząc coś więcej jestem bardziej czujniejsza i moje zmysły lepiej pracują.
   Wojwit opowiedział tutaj wyżej swoją historię o próbie porwania swojego synka, gdyby wiedział i miał takie ostrzeżenie od kogoś kto widzi przyszłość, że jego dziecko jest w niebezpieczeństwie to może wtedy baczniej pilnował by swoje dziecko w taki sposób, że byłby bardzie nieufny wobec obcych i taka osoba idąca za nimi odbierałaby taką negatywną energię i nie miałaby odwagi na dalsze kroki, ale wyczuła wolnych beztrosko spacerujących rodziców więc okazali się dobrym łupem………………………….i wtedy taka sytuacja nie była by dla niego zasokczeniem, że to zwykła wariatka, ale wiedziałby, że to jest ten moment który miał się wydarzyć i byłby bardziej zdecydowany na odwet.

   Tak na marginesie powiem jeszcze, że mama opowiedziała mi historię i inni członkowie rodziny też to potwierdzili, że jak miałam chyba 3 czy 4 latka to chodziłam po domu zapłakana i w kółko powtarzałam, że zmarł dziadek z………..(nie chcę podawać miejscowości), (a bardziej konkretniej to mój pradziadek) mama mi mówiła, że przecież dziadek żyje, po paru dniach przyszedł telegram, że mój pradziadek zmarł, bardzo się wszyscy zdziwili skąd dziecko odbiera takie sygnały. I sama się dziwię, jak mogłam odbierać takie sygnały od osoby która de facto żyła………………………….
   Zdarzało mi się także już teraz w dorosłym życiu, że jak bardzo czegoś chciałam i prosiłam dziadka, (który zmarł 2 lata przed moimi urodzinami, i nie wiem dlaczego właśnie jego wybrałam) zadając mu pytanie, że będzie coś dobrze i „ubzdurałam” sobie, że jak będzie odpowiedź na tak to żeby zadzwonił telefon i tak się stało. Było tak między innymi jak moja babcia wylądował w szpitalu na zawał 3 miesiące przed moim weselem, byłam bardzo wtedy zła na dziadka, że mi to zrobił, ale prosiłam go, żeby mi dał jakiś znak, telefon. lub w inny sposób jak będzie wszystko dobrze z babcią, na drugi dzień parę razy dziennie miałam głuchy telefon, odbierałam słuchawkę a tam sygnał ciągły, nawet bałam się już odbierać ten telefon, powiedziałam o tym mężowi, a on że jestem wariatką i pewnie ktoś się pomylił, telefon zadzwonił znowu, prosiłam męża aby to on odebrał bo wiedziałam, że to będzie ten głuchy telefon, i tak było, mąż się zdziwił. Później oglądałam Strefę 11 i było też o duchach, gdzie również mówili, że częstym narzędziem kontaktu osoby zmarłej jest telefon. Nie miałam już wtedy wątpliwości. Babcia wyzdrowiała i tańczyła na naszym weselu.
   Dwa lata temu babcia zmarła, bardzo za nią rozpaczałam, zresztą nadal gdy to piszę to płaczę, była mi po prostu bliska. Tydzień po śmierci śniło mi się, że leżałam w łóżku i babcia leżała w poprzek łóżka przy nogach i się do mnie uśmiechała i pogłaskała moją rękę, a ta ręka była bardzo zimna, rano jak się obudziłam to pamiętałam ten sen w każdym szczególe i obraz był bardzo wyraźny jak by to się wydarzyło na prawdę, trochę się wystraszyłam, ale wiedziałam że przyszła się ze mną pożegnać. Opowiedziałam ten sen dziadkowi (jej mężowi) i powiedział, że jego brat miał podobny przypadek jak śniła mu się ich babcia, która również przyszła do niego w śnie i pogłaskała go zimną ręką. Wydaje mi się, że nie są to tylko bezwartościowe sny bo moja prababcia miała też taką sytuację, że w śnie przyszedł do niej jej syn, którego wzięto do wojska do Kriegsmarine, i pogłaskał ją po twarzy lodowatą ręką tak jakby się z nią pożegnał i wtedy się obudziła i nie wiedziała czy był to sen czy fakt, po paru dniach przyszli do niej ludzie (nie pamiętam już kto) i oznajmili, że jej syn zginął, Amerykanie zaatakowali okręt.
   Po jakimś czasie siedzę sobie przy komputerze, była wtedy 12.30 w nocy i zadzwonił telefon, zdziwił mnie ten telefon o tej porze, jeszcze nawet mąż był zły kto to dzwoni o tej porze, odebrałam, powiedziałam Halo, po drugiej stronie też usłyszałam Halo, ale to halo wmurowało mnie w podłogę bo usłyszałam głos babci, był tak wyraźny jakby stała koło mnie, nie wiedziałam co mam robić bo stałam jak sparaliżowana, ale znowu powiedziałam halo, ten sam głos odpowiedział znowu halo, byłam w takim szoku, że nie wiedziałam co mam dalej robić, widocznie ten głos wiedział że jestem bardzo przezażona i po krótkiej przerwie usłaszałam całkiem inny głos który mówił do słuchawki jakby z innego pomieszczenia, że przeprasza, że jest to pomyłka (mówił po niem. bo mieszkam w Niemczech). Odłożyłam słuchawkę i nie mogłam przyjść do siebie, ale z czasem nawet się cieszyłam, że babcia chciała mnie może usłyszeć tylko ja spanikowałam…………….
   Innym przykładem była taka historia, że mamie na USG w Niemczech stwierdzili guza na płucach (nie pamiętam już ile mm) to był dla mnie wielki cios bo jestem z mamą bardzo związana i nie wyobrażałam sobie tego, guz, rak i wiadomo co, załamałam się, po pół roku mama zrobiła ponowne badania w Polsce, wynik był ten sam, wtedy nie znałam tych wszystkich metod naturalnych co znam teraz, a bardzo chciałam coś zrobić, wpadłam na pomysł bo miałam od szwagierki wodę z Lurdes i wlałam jej trochę do herbaty jak nie wiedziała i bardzo prosiłam Boga i dziadka, żeby pomogli mojej mamie, i znowu sobie „ubzdurałam” żeby dziadek dał mi znak w postaci zgaśnięcia światła (nie wiem skąd mi przyszedł taki pomysł), na drugi dzień schodzę z piętra na dół (sama nawet nie wiedziałam po co) i widzę, że mama wymienia żarówkę w lampie, pytam co się stało, powiedziała, że się spaliła, parę godzin później nie wiem co było przyczyną, ale wywaliło korki w całym domu, oczywiście wszystkie światła zgasły, wiedziałam że to nie przypadek, powiedziałam o tym mamie, że będzie wszystko dobrze bo tak „powiedział” mi dziadek, oczywiście mąż uważał że to przypadek i że jestem wariatką wierząc w takie rzeczy. Ja jednak zaczęłam żyć po tych „znakach” w przekonaniu, że wszystko będzie dobrze i od razu mi się zrobiło lżej na duszy, po paru miesiącach mama zrobiła kolejne badania i okazało się, że nie ma żadnego guza……………………..
   Może się to komuś wydać dziwne i powie, że da się to racjonalnie wytłumaczyć, ale to są fakty z mojego życia i ja czuję to, że ktoś nade mną czuwa i pomaga mi kiedy tego potrzebuję…………….i pewnie niejeden uzna mnie za wariatkę, ale jak wytłumaczyć komuś swoje przeczucia, czy to że pomyślałam o jakimś symbolu i on dobitnie się ukazywał pod wpływem mojego pragnienia i nie był to tylko czysty przypadek.

 31. anita said

  @przyjaciel:tylko dlaczego niektorzy nie potrafia jej odczytac?

  • Przyjaciel said

   Bo musisz poznać swoja świadomość, otrząsnąć się z iluzji w jakiej żyjesz. Czytanie przyszłości a przeczucie to zupełnie inne teorie Anito.
   ============================
   od p.b.: chrzescijanie nie probuja przewidziec przyszlosci, bo tylko Pan ja zna; ludzkie zgadywanki nie zdaly egzaminu, oprocz przepowiedni przez osoby uduchowione przez Boga

  • n said

   @Przyjaciel,masz calkowita racje,czlowiek sie rodzi wolny i taki powinien zostac.Podzial jest niczym innym jak zapszeczeniem samego siebie,gdyz nie mozna kochac innej osoby nie kochajac wpierw samego siebie.jak mozna nie szanujac siebie szanowac innych,przeciez jezeli nie sznujesz samego siebie nie wiesz co to szacunek.pokochjacie siebie z waszymi wadami i zaletami,a spojrzycie na swiat inaczej.

   • Przyjaciel said

    Oczywiści że tak, ludzie rodzą się wolni a gdy tylko człowiek staje się niewolnikiem gdy zaczyna chodzić do przeczkola, w szkole pamiętam jak zmuszano mnie do nauki bzdetów, ja chciałem się kształcić w sztuce, chciałem być wolny, ale zmuszano mnie do maty, fizy która uważałem ze zbędną, przecież ja to już skądś znam to po co uczyć się dwa razy tego samego, gdy belfer gadał bzdety to mu przerywałem, bo wiedziałem że kłamie i za to mnie karali za prawdę. Życie dało mi ostro po tyłku, jak wszystkim moim Braciom i Siostrom, więc my jesteśmy zahartowani, silni psychiczne itd.
    Już w liceum oferują młodzieży kredyty na studia, już chcą zrobić z nich niewolników

    Tym rażem sie nie pomylę.
    Pozdrawiam Gorąco i z Sercem Bracie

 32. Czyli co? Wszystko jest dobrze, bo mamy „dzieci indygo”. A sprawą szczepionek nie należy za bardzo się przejmować? Tymczasem ludzie zaczynają umierać od szczepionek…
  ==============================
  od p.b.: na theflucase sa raporty o pierwszych przypadkach smierci w szwecji po zastrzyku na h1n1 – ludzie starsi i chorzy; jak bedzie po szczepieniu dzieci i ciezarnych? ich dotyczy prawdopodobny zwiazek indygo-szczepienia

  • n said

   @monitorpolski a wzioles to pod uwage jak to wszystko sie zaczelo,dlaczego informacje zaczely wyplywac,@J. Burgermeister skads musiala wziasc dokumety,informacje kopie dokumetow itp,samo z siebie nic sie nie stalo.

   • grypa666 said

    od p.b.:<))))
    nie nie wiemy – przypomnij nam jak sleczylismy po nocach czytajac materialy zebrane przez skrupulatna dzieniikarke w okresie 3 miesiecy detektywistycznych poszukiwan – zaden z jej dokumentow nie zostal zdementowany, podwazony, a ona i dziesiatki osob uzywajacych jej dokumentow w pozwach itp. nie trafilo jeszcze do pierdla
    oh, wait a minute, you mean indigo have done it for jb? or …you have done it, N?!

   • Brenda said

    A chcialo sie komus? Zaprzeczanie moze sie wywolac wiekszy szum i zainteresowanie.

   • n said

    @grypa666 ,,oh, wait a minute, you mean indigo have done it for jb? or …you have done it, N?! hmm nie nie mysle zeby to byly jedynie dzieci indygo 😀
    ===========================
    od p.b.: nie myslisz? a ja mysle ze dyskusja jest nt. indygo i trzeba tu przejsc z miotla

 33. Heyokha said

  CISZA!

  Przestańcie zaśmiecać czyjąś przestrzeń – zwłaszcza gdy mówi mądrze i na poważnie.

  Osobiście jestem dorosłym Indygo, do tego Liczbą Mistrzowską 29/11.
  Szczepionki nie wezmę- prędzej kulkę w łeb!

  Wiec mi tu nie piszczeć,że to bzdury!

  Nie chcesz wierzyć, nie chcesz sprawdzić?
  Wynocha po szczepionkę i czcić MCZestaw w KFC czy coś w równie dobrym guście.
  Tam jedyne indygo, to będzie zabawka w MiniZestawie.
  I nie będziesz się stresować.

  Lepiej się zajmijcie 01-01-2010 – wtedy Codex, stworzony prze Hitlerowca ,który produkował Cyklon B i przeprowadzał testy na więźniach w Auschwitz i Birkenau MA ZOSTAĆ ZATWIERDZONY…lub nie.

  ORAZ RZUĆCIE OKIEM TUTAJ, twardziele fotelowi :

  http://theseoultimes.com/ST/?url=/ST/db/read.php?idx=7333

  (czekam na wpis/ komentarz tutaj na blogu )

  A te szity o Niburu i resztę 2012 propagandy Strachu – w domu do bookmarków na nudne zimowe wieczory!
  Więc FOCUS, FOCUS i do roboty a nie kłapać dziobami po próżnicy!
  =================================
  od p.b.: heyokha, wytlumacz prosze co to „Liczba Mistrzowska 29/11”;
  pisalem przedtem ze trzeba byc ostroznym z propaganda nt. chin i rosji; czy ktos zweryfikowal ze fotografia jest autentyczna, z autentycznym plodem ludzkim (? plody ssakow sa podobne), przygotowana do konsumpcji, przez konkretne osoby, w konkretnym celu?

 34. grypa666 said

  od p.b: niemcy znow wykorzystani w wojnie:
  http://www.german-foreign-policy.com/en/fulltext/56290
  Newsletter 2009/10/20 – Lever for Destabilization (III)

  TEHERAN/WASHINGTON/BERLIN (Own report) – The trail of an US-backed
  Iranian terrorist secessionist offensive leads back to Germany.
  Simultaneous with the bombing attack, end of last week, in eastern
  Iran, killing more than 40 people, terrorists have begun new attacks
  also in western Iran. The „Party of Free Life of Kurdistan” [PJAK),
  which for years had recruited its members in West Germany is behind
  these attacks. Its leader lives in Cologne and, just a few days ago,
  he reiterated that his organization can „strike anywhere” in Iran.
  Both attacks were aimed at decisively weakening Teheran’s control over
  large sectors of the nation. Recently, the foundation affiliated with
  the party of Germany’s incoming foreign minister (FDP) adopted the
  goals of wresting power from the hands of Teheran and giving extensive
  special rights to ethnic minorities, thereby promoting the
  destabilization of Iran, which is rejecting the Western concepts of
  stabilization. In German military circles it is being said that
  support for centrifugal forces in Iran are an appropriate „lever in
  Western policy below the threshold of direct military intervention.”

 35. Bruno said

  Alarm szczepionka na świńską grypę powoduje bezpłodność.

  Niels Lauersen, MD, dyrektor medyczny GettingPregnantNow.org pisze

  http://www.nowpublic.com/health/special-alert-h1n1-swine-flu-vaccine-infertility-pregnancy

 36. Bromba said

  Czytam to wszystko o „dzieciach Indygo” co tu wypisujecie,jacy jesteście wyjątkowi ,wspaniali,wolni itd. i odpowiem wam tak-wszyscy jesteśmy wyjątkowi,każdy z nas jest indywidualnością.Dlatego różni ludzie mają różne zdolności.Absolutnie nie jestem żadnym indygo ,w mojej rodzinie zdolności,o których piszecie ciągną się przez pokolenia.Chcę powiedzieć,że dar odczytywania „woli niebios” nie oznacza kogoś wyjątkowego.Każdy z nas to posiada,każdy posiada intuicję(bardziej lub mniej rozwiniętą),miewa sny prorocze,zdolność przeczuwania pewnych zdarzeń,właściwości samoleczące- wystarczy zaobserwować co robimy,gdy boli nas głowa,brzuch czy kolano,założę się ,że wszyscy w pierwszym odruchu przykładają tam rękę czy masują bolące miejsce,to samo robimy gdy coś dolega np naszemu dziecku.I nie dzieje się to bez powodu.Siła tych „uzdolnień” jest różna,ale mamy je wszyscy.Napiszcie jeszcze,że wielu z tych wybrańców ma blond włosy i niebieskie oczy(a nawet jeśli nie mają to będą mieli:),bo są ponad wszystkim)

  • Brenda said

   I jeszcze jedno: nie jestem blond, a oczy mam szaro-zielone. Obecnie nie widze w nich zadnych wjatkowych oznak. Co do mojego przystosowania sie narzuconego mi swiata to powiem Ci , ze jakos mi idzie, ale wcale to nie oznacza, ze czuje sie swobodnie i szczesliwie. Zeby nie zwariowac swoje poczucie szczesliwosci poprostu wylaczylam. Czekam na lepsze czasy, robie swoje i dalej przemycam siebie w ten dziwny, nieprzyjazny swiat.

  • Heyokha said

   Dzieci Indygo NIE s Wybitne ani cudnie zdolne.
   Aura Indygo oznacza PRZECIĘŻKĄ walkę, opór, cierpienie i walkę z zakutymi łbami oraz przeciwstawianie się EGO. Ciężką walkę z samym sobą i przepływem Energi i E-Mocji innych, Żadna radość ani chwała ,wierz mi. Co do ortografii i czepiania sie takich rzeczy -ja mam ortografię i stylistykę w małym palcu, polski to język w którym celuję. Dlatego ,że CHCĘ, nie dlatego,ze muszę i nie dlatego,ze jestem Indygo. Indygo to TYLKO bonus. Dzieci Indygo sa tu po to, by pomóc innym odzyskać WOLNĄ WOLĘ, umiejętność zadawania pytań i szukania odpowiedzi.

   Poza tym -NIKT Cie nie przekona, nikt POZA TOBĄ samym nie odkryje dla Ciebie TWOJEJ wewnętrznej Prawdy.
   Ani Indygo, ani Karmin and Ziobro.

   To TY powinieneś CHCIEĆ i SZUKAĆ sam.

   MY tylko możemy pokazać Ci ścieżki, które już znamy, dać do reki narzędzia , które MY już mamy – byś mógł doskonalić sam siebie…

   I tyle w kwestii Indygo.
   (jak ktoś tu jest Indygo – pracować nad sobą i Ego, bo my tu nie po to by błyszczeć -Od tego jest Doda i Edzia na Pudelku- MY tu po to, by pomóc odzyskać WOLNĄ WOLĘ i wyczyścić ścieżki dla naszych pobratymców (kryształowe, Światła) I sprowadzić Tęczowych Wojowników, zbudować Noosferę i Tęczowy Most. Kto Indygo niech wpisze sobie te hasła do wyszukiwarki i wszystko sobie znajdzie – podpowiadam PAN- Planetary Art Network)

   Liczba Mistrzowska 29/11?(m.in. Barack Obama, Jose Arguelles)
   dodajmy ,ze rok 2009= 29=11 czyli wibracja 29/11)

   Proszę bardzo:

   29/11
   niosą za sobą spirytualną moc.
   Prowadzone przez 2 promienie 2 i 9.
   2 – pokój, współpraca, miłość, charyzma, doskonali mówcy.
   9 – doskonali humanitarianie, pracują dla całej ludzkości, obdarzają swoich bliskich braterską miłością.

   29/11 posiadają w sobie olbrzymie talenty, mogą ich użyć dla własnych sukcesów i wzbogacenia się ale wybierają zwyczajne życie w służbie dla ludzkości.

   29/11 jest też numerem cierpienia i wielkiego testu, numer zwany „karmą Hioba”, ich ciężki życiowy test wynosi ich bardzo wysoko spirytualnie.

   Negatywne wartości:
   są pełne dumy, egoizmu, szukają sukcesów, bogactwa, samolubne, ciężko z nimi współpracować, bardzo nerwowa energia.

   ***

   Dzieci Światła przybyły na Ziemię jako woluntariusze, wyzwalają w sobie siłę wielkich energii, są drogowskazami do Boskich wymiarów.
   Wskazują aby zakończyć swoje walki, połączyć własne serca z rozumem i dwa bieguny, zniszczyć świat paradoksów, wyzwolić się od wibracji materii. Napędzani siłą nowych energii ludzkość przebije ściany swojego więzienia, odkryje wolność, popłynie do własnej gwiezdnej rodziny.

   Matematyka nie tworzy przypadkowych wzorów, cyfry posiadają swoją mądrość i logikę.
   11:11 jest kodem – dwójkowym systemem liczbowym.
   Liczby o jednakowej wartości znajdują się w układzie blisko siebie, mogą też leżeć w pewnym oddaleniu ale zawsze będą się pokrywać.

   Dzieci Światła przybywały zawsze na Ziemię jako nauczyciele aby pomagać ludzkości w osiągnięciu Wyższej Świadomości.
   Ścieżki w Złotą Erą najmocniej torują jedenastki – Spirytualni Wysłannicy Światła.

   Pozytywna 11-nastka jest najbardziej intuicyjnym numerem.
   Reprezentuje oświecenie, rozpoznaje głębokie Prawdy, posiada w sobie wielką charyzmę.

   Numery mistrzowskie mówią nam jak często doświadczaliśmy już życia na Ziemi.
   Mówią, że inkarnująca się dusza osiągnęła już wyższą dojrzałość, jest bardziej odpowiedzialna i wraca na Ziemię pracować jako woluntariusz w służbie dla ludzkości.

   11-nastki
   Ich wibracje są pozytywne i negatywne.

   Wracają na Ziemię by wypełnić swoją misję.
   Na fizycznym planie manifestują różne wartości, szybko się adoptują, pozytywne są pełne miłości, kochają być z ludźmi.
   Emocjonalnie: bardzo wrażliwe, potrzebują dużo miłości i zrozumienia. Cierpliwe, są dobrymi dyplomatami.
   Mentalnie: bardzo dociekliwe w poszukiwaniu wiedzy i prawdy.
   Spirytualnie: bardzo wrażliwe na duchowe rzeczywistości.
   Najwięcej 11-nastek posiada wysoko rozwinięte wyższe zmysły.

   Jedne posiadają wielka charyzmę i mistyczny promień.
   Pracują jako Wysłannicy Boga niosąc z sobą najwyższe świetliste wibracje.
   Drugie będą dążyły do rozwijania materialnych aspektów życia.
   Obie grupy łatwo pociągają za sobą największe tłumy.

   Jest duża różnica między numerem 2 i 11 i nie należy tej liczy upraszczać. Składa się z dwóch bardzo silnych promieni . Pozytywne 11-nastki dążą do doskonałości i w drodze nauki ją osiągają. Nie czują się usatysfakcjonowane jeśli nie zrobią coś pożytecznego dla świata. Wiele z nich osiąga sławę. Również bywają bardzo rozczarowane kiedy widzą, że inni ludzie nie wykorzystują własnych możliwości i trwonią na darmo własne energie.

   11-nastki z przeciwnego bieguna – negatywnego, potrafią być destruktywne, próbują narzucać własną władzę, są despotyczne, przekrętne, wykorzystują własne moce.
   Za wszelką cenę dążą do materializmu, urządzają sobie brylantowe życie, próbują iluminować w swoim środowisku.

   Jakby jaśniej i prościej dookoła?

   Mitakuye Oyasin – In Lak’ech.

   (kto chce – niech szuka, co to znaczy 😀 )
   ==============================
   od p.b.: jednym slowem kabalistyka new age – teraz wszystko jasne; reinkarnacja to dogma, dogma mojej wiary prawoslawnej nie przyjmuje tego

   • Brenda said

    Jestem katoliczka, Bog jest dla mnie wyrocznia i mysle, ze nigdy mnie nie zawiodl i nie zawiedzie. Bog jest w moim zyciu wskazowka i co kolwiek zrobie, wiem ze to jest droga wytyczona przez Niego.
    To , iz dziwnie dzialo sie w moim zyciu i nadal walcze, albo ignoruje swoje bolaczki potwierdza tylko, ze musze byc Indygo. Nie jeden strzelil by sobie w leb bedac na moim miejscu. Nie twiedze, ze spotyka mnie jakas tragedia wieksza niz innych. Powiem: calkiem mala, ale wciaz mnie przesladuje jakas… cholerna proba. W jeden rok stracilam wszystko co bylo dla mnie wazne. Przez pare lat nie moglam sie podniesc, ale nawet nie mialam czasu plakac nad soba. Ale wiem, ze Bog nie da mi krzywdy zrobic.
    I teraz do calej tej wsazej satanistycznej teorii…
    mysle, ze moje dziecko tez jest Indygo. Pisalam juz dlaczego. A urodzila sie 11 listopada.

   • Brenda said

    A, i jeszcze jedno. nie pnaprzykrzam sie Bogu co niedziela w Kosciele. Nie jestem moherem i probuje samodzielnie myslec. Wyroslam z „kazan”. Mimo to z Bogiem rozmawiam co dzien i dziekuje za to co mam.

 37. Obsertwator said

  Grypa666: czemu usunołes moj post?

  Do reszty : dajcie sobie spooj z peduo indygo cos tam.
  Nie wymyslalejcie sobie historyjek dlaczego jestescie w pewnym sensie ulomni.
  TO jest fanatyzm.
  Rozumiem ze szukacie celu waszego „ułomnego” istnienia, bo z celem wam lepiej zyc.
  ALe nie popadajcie w fanatyzm. Jest to blog o grypie i to zostawmy, a reszte to opowiadajcie w swoim towarzystwie.

  • Artur said

   Tematem były dzieci indygo, stąd posty o tej tematyce przyjacielu.
   W życiu musi istnieć równowaga, w uroszczeniu na jednego głupca przypada jeden mądry, na złego dobry, chytrego szczodry. Dlaczego zatem negujesz innych?
   Czy uważasz że wszyscy powinni być tacy sami.
   Jeżeli ktoś mówi że jest indygo, to nie stwierdza tego z całą stanowczością, lecz stara się jedynie dopasować swą odmienność i w jakiś sposób ją nazwać.
   Zauważ że w ich postach nie istnieje negacja, są nastawieni pozytywnie, są gotowi rozmawiać, nie zaprzeczają, mówią tylko o swoich odczuciach. Czytając większość postów, odnosi się wrażenie że mimo sporej różnicy zdań, można znaleźć wspólny mianownik.
   Jest nim fakt że każdego dnia wchodzicie tutaj, czytacie, komentujecie, więc każdy z nas jest odrobinę inny od reszty, która tego nie robi i nie zrobi nawet gdyby znała ten blog.
   Jeżeli homoseksualista nie ma u ciebie racji bytu, to nie ma jej również osoba chora na raka, cukrzycę, czy jakąkolwiek inną chorobę. Bo oni również są inni, są chorzy.
   I nie chodzi tutaj o tolerancję, bo tolerować możemy największe zło i się z nim nie zgadzać. To nie tolerancja tylko zrozumienie i wiedza tworzy człowieka.
   Jestem odmieńcem, bo pomagam ludziom bezinteresownie, jestem odmieńcem bo nie znoszę kłamstwa, obłudy, cwaniactwa i zacofania spowodowanego własnym ograniczeniem.
   Jestem odmieńcem bo nie chodzę do kościoła, bo mówię chrześcijaninowi że jest moim bratem, bo mówię ludziom prawdę w oczy.
   W końcu jestem odmieńcem bo jakże inne jest moje rozumienie Boga, jakże dalekie od reguł ustalonych przez „wiecznie żyjących” władców w których to interesie zostały ustalone a którym nigdy nie wierzyłem.
   Jestem więc inny Obserwatorze bez względu na wszystko co pomyślisz, ponieważ inność ma racje bytu tak samo jak sztampa i chińskie mundurki.
   Kiedy to zrozumiesz to przestaniesz pisać „na miłość boską” bo Bóg
   to ty. Więc odwołując się do Boga, odwołujesz się do siebie.
   =============================
   od p.b.: jesli indygo identyfikuja sie z grupa na ktora nie ma dowodow (nie widze dotad na blogu) to przepraszam, ale to jest sciema…

   • Obsertwator said

    Artur

    po prostu mnie to nie obchodzi.

    interesuje mnie kwestia szczepien, i zdrowie moich najblizszych.
    reszte mnie nie interesuje.
    Blog powstal po to aby sie bronic, a nie po jakies pseudo filozoficzne dorabianie sobie historyjek.
    i tak to zostawmy

   • Wojtekk said

    „interesuje mnie kwestia szczepien, i zdrowie moich najblizszych.
    reszte mnie nie interesuje.

    wiesz skąd rozpoznaje te słowa? Wypowiedź Roosvelt’a o NWO w rozmowie z Aaronem Russo.
    =========================
    od p.b.: w pierwszych tygodniach bloga pisalem: dobro jednostki, narodu, ogolu
    Bog nam sprawil psikusa na melodie „kochaj blizniego swego jak siebie samego”: w obecnym zagrozeniu szczepionkowym, jednostka moze sie uratowac TYLKO jesli sprzeciwi sie ogol …chyba ze dolaczy do satanistow, a to z kolei jest zludne uchronienie zycia ziemskiego, kosztem duszy i zycia wiecznego — wybor jasny jak slonce dla chrzescijanina

   • k.boj said

    więc uszanuj Obserwatorze iż niektórzy chcą i ten temat poruszyć, a jeśli nie naszego zdania szanujesz to choć pomiń je milczeniem…

   • Wojwit said

    „Kiedy to zrozumiesz to przestaniesz pisać “na miłość boską, bo Bóg
    to ty. Więc odwołując się do Boga, odwołujesz się do siebie” – już samo to zdanie trąci satanizmem na milę. Satanizm nie jest tak naprawdę realizowany przez męczenie kotów na cmentarzu (choć i tacy sataniści też są), tylko przez wmówienie człowiekowi, że jest on sam dla siebie Bogiem. Nie ma Absolutu, skoro bóg to ty, nie ma prawdy, dobra, piękna – bo wszystko jest relatywne. I to tyle na temat ideologii zakłamania – ideologii New Age’u, której rozpowszechnianie służy nie ludziom a tylko tym, co rządzą światem – a pochodzą z ducha tego, który jest ojcem kłamstwa.

    P.S.
    Na kadłubie Tytanica bezbożna ręka napisała: „Nie ma Boga”, a niedawno w Londynie na autobusach wieszano reklamy podobnej treści. To trwa już od stuleci. A ludzie się daja nabierać.

   • Artur said

    Jeżeli potrzebujesz pałę nad sobą to twoja sprawa. Człowiek wolny i normalny nie potrzebuje strachów na wróble aby być poprawnym. W twoim przypadku to strach przed karą czyni z ciebie jako takiego człowieka.
    Sam trącisz ciemnogrodem i głupotą.
    Szkoda słów, nie jesteś wart mojego czasu pajacu

   • Jaga said

    Czyżby tylko strach przed karą??
    A może wdzięczność za cud stworzenia…nie myślałeś nigdy Artur w takich kategoriach??
    Czyżby Stwórcy człowieka nic się od ludzi nie należało??
    Wiarę w Boga ciemnotą nazywasz!
    Ludzi wierzących od pajacy wyzywasz…

   • Artur said

    Tak Jaga, to istotnie cud, aby mieć prawo i bezczelność nazywać mnie satanistą.
    Jeżeli ktoś nie rozumie przesłania to powinien iść do szkoły. To że powiedziałem że jesteśmy częścią Boga to powód aby nazwać mnie w ten sposób.
    Przecież to samo mówią wasi księża Co niektórym naprawdę potrzebna jest pomoc.
    To tego was uczy religia? Wam samym nadmiar wiedzy powoduje duże szkody.
    Poza tym czytaj ze zrozumieniem nie wyciągaj kontekstów, później wchodź do dyskusji.

  • Artur said

   Idź wiec i wyrzygaj się. Z takim podejściem nic nie rozwiążesz bo szukasz od d..y strony

  • k.boj said

   Bruno – procesy spontanicznych zmian DNA nie tyczą się tylko idnygo ale wszystkich ludzi! Także Ciebie! Różni ludzie się tu wypowiadali i może i za dużo było „przechwałek” osób które wiedzą lub czują kim są – ale to nie o to chodziło!
   Każdy jest jakiś, każdy jest wyjątkowy!!!
   KAŻDY! i każdemu może się zmienić DNA tak jak tym dzieciom!

   Zastanawia mnie dlaczego temat przeszedł taką ewolucję – można do niego podejść naukowo! Sprawdzić badania o których mówi choćby film.
   Szukać dowodów w nauce jeśli samo, „wierzenie na słowo” nie wystarczy.
   ==============================
   od p.b.: czy ktos w koncu poda te badania i dowody? – zwariowac mozna z wami

 38. Magda said

 39. Magda said

  „Monsanto nie musi zapewnić bezpieczeństwa używania organizmów modyfikowanych genetycznie. Naszym celem jest sprzedaż GMO w możliwie największej ilości. Zagwarantowanie bezpieczeństwa GMO jest zadaniem FDA [Food and Drug Administration – Amerykańska rządowa Agencja ds. Żywności i Leków]”

  Dyrektor ds. Corporate Communication firmy Monsanto

  Kiedyś ludzie uprawiali ponad 5 tysięcy różnych gatunków ziemniaków na całym świecie, dzisiaj jest to zaledwie kilka gatunków. 97% różnych odmian warzyw uprawianych na początku XX wieku już nie istnieje. Ten brak różnorodności stał się przyczyną zwiększonego zagrożenia dla roślin. Biologiczna równowaga została zachwiana i aby rozwiązać problem ludzie zaczęli stosować środki chwasto i owadobójcze. Stosowanie tych środków zwiększyło koszty produkcji, zanieczyściło wodę i negatywnie wpłynęło na zdrowie ludzi. W połowie lat 90-tych 20 wieku największy producent „chemikaliów” dla farmerów, firma Monsanto, zaczęła manipulować genami roślin, aby w ten sposób „ulepszyć” ich wydajność produkcyjną. Wkrótce korporacje zaczęły patentować genetycznie zmodyfikowane nasiona. I tutaj dokonali czegoś co wydawałoby się nieprawdopodobne. Ustanowili (przeforsowali) prawo, które mówi że jeżeli jakaś roślina zawiera ich zmodyfikowany gen, każdy kto hoduje taką roślinę musi zapłacić im pieniądze! W tej chwili, tylko firma Monsanto posiada 11 tysięcy patentów. Korporacje zaczęły patentować także geny zwierząt i ludzi.

  John Hammell, założyciel International Advocates for Health Freedom

  • Magda said

   Złe pożywienie nie jest obecnie jedynym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Te same
   koncerny, nakłaniają Codex do zakładania górnych granic dla stężeń aktywnych
   naturalnych substancji leczniczych na bardzo niskim – nieefektywnym poziomie
   a czasem wręcz wpisania ich na czarną listę. Zwykle tylko dlatego, że są one
   skuteczniejsze, nie posiadają praktycznie skutków ubocznych i co bardzo
   ważne są znacznie tańsze, przez co jawią się jako naturalny i bardzo
   groźny konkurent dla syntetycznych produktów tych korporacji.

   Codex Alimentarius Commission poprzez rugowanie z rynku spożywczego rozwiązań
   naturalnych, wkracza automatycznie w sferę medycyny, ponieważ eliminowane
   naturalne składniki z pożywienia będące podstawą naszego zdrowia muszą
   być w konsekwencji ich niedoboru zastąpione syntetycznymi substytutami,
   które nie są już dostarczane przez naturę lecz przez koncerny farmaceutyczne.

   Niestety skutki uboczne farmaceutyków nieraz są poważniejsze niż sama choroba
   którą mają uleczyć lub przed którą mają bronić, a więc np. szczepionki, które
   mają nas uodporniać m.in. na Świńską Grypę osłabiają naturalne zdolności systemu immunologicznego, system odpornościowy słabnie i potrzebuje coraz częstszej
   syntetycznej stymulacji. Koszty takiego rozwiązania nie są tylko finansowe ale
   przede wszystkim zdrowotne. Proces ten jest oczywisty, jednak przemysłowi farmaceutycznemu jest on na rękę, a media pomimo wielu alarmujących naukowych
   publikacji, zdają się tego nie dostrzegać dopuszczając do głosu jedynie tych
   „naukowców” którzy nie kwestionują jakości produktów syntetycznych – wspierając
   swoją „naukową działalnością” przemysł farmaceutyczny i jego produkty, których
   reklamy w dużym stopniu zapełniają reklamowy czas antenowy tych stacji,
   przypadek?

 40. cosac said

  Co do bzdur Nibiru Anuaki 2012 i innych bredni, w które wierzy większość dzieci „indygo” na tym forum obejrzyjcie to i otwórzcie w końcu zaropiałe propagandą oczy:

  • cosac said

   „Nie wierze w Anunaki ani Nibiru – jednak nie neguję całkowicie ich istnienia”—-> czyli idąc za Twoją logiką można być trochę w ciąży, a trochę nie 🙂

 41. cosac said

  Idea dzieci indygo jest niczym innym jak dorabianiem teorii do zastanej rzeczywistości. Dziwnym trafem problem ADHD pojawił się w czasie, kiedy doszło do masowej produkcji i spożycia jedzenia modyfikowanego genetycznie i poddawanego chemicznym obróbkom, dodawaniu konserwantów, promieniowaniu i in.
  Wiele badań dowodzi, że po zmianie diety z fast foodowo-śmieciowo-chipsowo-colową na zdrową, naturalną, owocowo-warzywną, większość tych dolegliwości u dzieci mija. Szczególnie doniosłe jest to, że największy współczynnik ADHD w jest w populacji USA, gdzie doszło do tego, że dzieci faszerują antydepresantami. Przecież w obiegu powszechnym istnieje wiedza, że tam ludzie odżywiają się najgorzej na świecie. Dotyka ich epidemia cukrzycy, nowotworów i nadwagi.
  Śmiać mi się chce, gdy ludzie na tym forum piszą, że dzieci indygo są takie wspaniałe, inteligentne i twórcze. Jest to zwykłe zamydlanie oczu. Dzieci z ADHD są skrajnie destrukcyjne, nie potrafią nawiązać żadnej normalnej relacji społecznej. Poza tym mówienie o ich wielkiej inteligencji zakrawa już na żenadę. Przecież te dzieci nie umieją się skoncentrować nawet na pięć minut, nie mówiąc już o stworzeniu czegoś twórczego.
  Koncept Dzieci Indygo jest sprytną sztuczką ideologów New Age (fałszywą ideologią na użytek okultystów vide: http://pl.wikipedia.org/wiki/Alice_Bailey), wmawiającą ludziom, że za ich demonicznym zachowaniem stoi jakaś pogodna, duchowa siła, która skokowo uczyni ich Bogami.

  • ja said

   Wyraziłeś dokładnie to samo co ja chciałam!

   Poza tym wiara w to, że „po wszystkim” czekają nas złote czasy jest wiarą bzdurną! W czasach NWO dominującą religią ma być new age, więc oni się cieszą… każdy kto czeka na te złote czasy jest w kłamstwie. Apokalpisa mówi o Tysiącletnim Królestwie, ale dopiero po totalnym wyniszczeniu Ziemi! A nie w czasie Wielkiego Ucisku!

  • k.boj said

   musiałbyś zgłębić temat żeby mieć o czym rozmawiać. Ale Tego zrobić nie chcesz, dlatego dyskusje są bezsensowne. Mutacja DNA nie wiadomo skąd się wziela, możesz dietą zmienić zachowanie (nadpobudliwość) dzieci z ADHD, lecz nie zmienia to faktu znienionego DNA!

   New Age to nic innego jak mieszanie w jednym worku wszystkego, pisałęm o tym wcześniej – dobrego i złego – tak aby cieżko jedno od drugiego można było odróżnić.
   Nie wiem czy „ma być to dominująca religia” w NWO… – raczej myślę iż będzie nią co innego, ty za to ręki obciąć też nie dasz 🙂

   Po za tym mylisz się, to że dzieci z ADHD są destrukcyjne itd to wina złego podejscia do nich, złego systemu edukcji który nie jest stworzony z myślą o innym typie zachowania.
   Bzdurą jest też mówienie iżnie potrafią one stożyć relacji społecznych – dziecko które od początku jest wychowyane w inny sposób to „anioł wcielony” – jednego mam w domu więc proszę nie wmawiaj mi, że nie. Wystarczy zmienić podejście – a zaskoczy cię wiedza i mądrość tych dzieci!

   Takie rzeczy jak o tym New Age piszesz, można sobie mówić kiedy się nie ma z tym styczności żadnej. Jak masz z tym styczność trochę inaczej to spostrzegasz. Przeraża mnie to jacy jesteście zawistni i jak czepiacie się starych przyzwyczajeń umysłowych, nie przyjmując nic nowego.
   Nie wyobrażasz sobie ile mógłbyś się dowiedzieć sam o sobie, rozmawiając z 10 latkiem…

   Twój problem polega na tym iż wolisz wszystko wrzucać to jednej szuflady, a tak s^ię nie da!

   @Ja – nikt nie mówi, że czekają nas złote czasy. Wręcz przeciwnie, dlatego trzeba jednostek które będą myśleć bardziej abstrakcyjnie niż „dzisiejsi my”…
   ===========================
   od p.b.: „faktu znienionego DNA!”
   gdzie ten fakt?

   • cosac said

    Wydaje mi się, że raczej Ty nie zgłębiłeś tematu. Siedziałem długo w tematyce New Age i wiem czym to cuchnie. Totalnym intelektualnym fałszem, zaprzeczaniem, alogiką.

    TYPOWE ZACHOWANIA DZIECI Z ADHD

    * stale wierci się na krześle
    * macha rękami i nogami
    * raczej biega niż chodzi
    * ma kłopoty z pójściem spać
    * ma kłopoty z zaśnięciem
    * ma koszmary lub lęki nocne
    * jest bardzo gadatliwe
    * biega po całym domu
    * psoci w szkole lub w domu
    * dokucza innym dzieciom
    * nieumyślnie psuje różne rzeczy
    * ulega częstym urazom i wypadkom
    * na krótko się koncentruje
    * łatwo się rozprasza
    * źle zapamiętuje szczegóły
    * jest mniej poważane od rówieśników
    * często gubi lub zapomina rzeczy
    * nie znosi zmian
    * wtrąca się do rozmowy dorosłych
    * nie czeka na swoją kolej

    * trudno przewidzieć, co zrobi
    * łatwo się zniechęca
    * łatwo i często się denerwuje
    * chce natychmiastowej pochwały
    * wydaje się, że nie słucha
    * nie kończy czynności
    * ma kłopoty z przestrzeganiem zasad
    * jest nadwrażliwe na dźwięki
    * wszystkiego musi dotknąć
    * bywa agresywne
    * łatwo się potyka
    * wpada na różne przedmioty
    * nie potrafi się skupić na jednym
    * śni na jawie
    * nie przepisuje dokładnie z tablicy
    * ma kłopoty z planowaniem
    * nie kończy rozpoczętych zadań
    * nie przewiduje niebezpieczeństw
    * stara się przewodzić w grupie
    * ma wieczny bałagan wokół siebie
    http://www.adhd.info.pl/index.php?page=main/zachowania.php

    To są według Ciebie te wyjątkowe cechy świadczące o geniuszu? Dla mnie wręcz odwrotnie.

   • Wojwit said

    Popieram Twoje zdanie, choćby dlatego, że dość dobrze zdążyłem poznać kłamstwa New Age.

   • Wojwit said

    Przyjacielu, krzyczysz jak ten złodziej, co uciekając wrzeszczy:”Łapaj złodzieja”.
    A Cosac przedstawia rzeczowe argumenty a nie propagandę…

   • Przyjaciel said

    Przepraszam Wojowit za Wijowit, za owe przejężyczenie. Moja klawiatura nie nadąża za moimi rękoma-palcami 🙂

    Pozdrawiam Gorąco Wojowicie

   • cosac said

    „nie muszę wyżywać się na innych”—–> właśnie to zrobiłeś.

    „Cosak zagubiona istoto ile płacą za dezinformacie.”—> no comment.

    Nie rozumiem. Pisanie prawdy jest dla Ciebie karygodne? Argumentowanie także? Czyżbym obalił Twoją wyjątkowość, że aż tak reagujesz?

   • Wojwit said

    Przyjacielu, komplementujesz mnie, co mile łechce moją próżność i wręcz onieśmiela, ale przecież wcale mnie nie znasz…
    A ja wcale taki dobry nie jestem…
    Powtórzę Ci jeszcze raz – człowiek musi znać swoje ludzkie ograniczenia i swój wymiar (cywilizacyjny, historyczny, materialny), w którym przyszło mu żyć. Jesteśmy tylko ludźmi. Kiedy zaczniemy się uważać za równych Bogu, na podobieństwo zachowania Lucyfera, wszystko runie. To chyba jest tak zwany grzech przeciwko Duchowi Świętemu – nie znajdujący odpuszczenia – z przyczyn leżących po stronie grzeszącego, bo ten nie jest w stanie zań żałować. Myśląc, że się jest bogiem, nie ma się jak zwrócić do Prawdziwego i w Trójcy Świętej Jedynego Boga (bo się Go, stawiajac się z Nim na równi neguje).

   • cosac said

    Wojowit masz moje pełne poparcie, w tym co piszesz.

   • Przyjaciel said

    Czy Teraz przyszedłeś mnie poskromić Wojowicie abym się bał jak wszyscy, bo grzmot uderzy i piekła czeluści pochłoną niewiernego. Nie nie boję się nic, bo mam siłę w sobie i odwagę.
    Nie, Wojowicie nie uważam się ponad, ani na równi ze stwórcą, tylko wiem że jestem osobą która już dawno temu odkryła kim jest, na co mnie stać, jakie mam możliwości fizyczne i psychiczne, najważniejsza jest moja dobrze rozwinięta duchowość. Boga mam w sercu i to ja go reprezentuje swym zachowaniem i uczynkiem, a najważniejsze to właśnie w czynach objawiam swego Boga. Wiara człowieka to jego prywatna sprawa i nie można w nią ingerować nikomu. Nie będę łaził zakompleksiny i przygarbiony, bo to jest skrucha, bo ludzie tak chcą, bzdura i non sens, jestem wysportowany i chodzę prosto. Tez nie łażę po necie jak co niektórzy i nie muszę wypisywać innym obelżystwa aby się wzmocnić, dowartościować. Ludzie za kablami są odważni do wszystkiego, a nie mają odwagi w oczy powiedzieć tego co czują.
    A satanizm to wymysł człowieka zdegenerowanego, pustego w środku z wypaloną duszą jak by tak pasowało napisać. To ludzie czynią zło sobie na wzajem, zabijają, znęcają się nad innymi istotami psychicznie i fizycznie, gwałcą, są zazdrośni, zarozumiali, aroganccy, cudzołożą, kradną czyli całe dziesięć przykazań ich nie interesuje. Ja przestrzegłam dziesięciu przykazań i mam Boga w sobie i właśnie to przeszkadza tylko Katolikom

   • Heyokha said

    Problem w tym ,że to co tu dałeś to JEST opis ADHD – uszkodzenia mózgu.
    Z opisem Indygo ma niewiele wspólnego:)

   • cosac said

    Niemniej to i to trzeba leczyć 🙂

   • cosac said

    EUREKA!! Właśnie zrobiłem test na dziecko indygo. Wyszło, że nim jestem.
    Ojej! Co ja teraz zrobię? Co z moją wibracją? Czakrą splotu słonecznego? Wszystkie moje argumenty przepadły!!

    P.S. Test jest tak sprytnie ułożony, że większość ludzi odpowiadająca na pytania okaże się dzieckiem indygo. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to nie jest niestety prawda. Sprytna psychologiczna sztuczka… Na wszystkich forach, które przejrzałem większość się sama klasyfikuje do tej grupy. Dzieci wypowiadające się tutaj zapewne też. Niestety muszę Was rozczarować. To zwykła ściema.

   • cosac said

    Naukowcy? Chyba paranaukowcy, a to zasadnicza różnica.
    A o tym, że wokół słońca krąży mały, porcelanowy czajniczek też pewnie wiesz?

    A propos, jak to będzie z tym 2012? Ujawnicie się?

   • cosac said

    Już Ci odpowiadam. Czakra jest to ezoteryczny termin odnoszący się do postulowanej przez okultystów strumieni energii występujących w ludzkim ciele. A wibracja są to po prostu drgania o różnej częstotliwości.

    Hm, zginę… Ciekawa koncepcja. Co wtedy się stanie? Połączycie swoje czakry i wywołacie Lucyfera, Waszego boga?
    Założę się, że jak sobie medytujesz to spotykasz swojego przyjaciela. W 2 liście do Koryntian jest napisane: „I nic dziwnego. Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości.” Pewnie go widzisz jak wychodzisz z ciała.

    Czy wiem do czego służy mózg? Do znalezienia prawdy.

 42. Bruno said

  SAO PAULO – Biuletyn Ministerstwa Zdrowia wydany 19 pażdziernika pisze że ponad 1368 osób zmarło na grypę H1N1 w Brazylii, pomiędzy 25 kwietnia a 10 października. Łączna liczba zakażonych 17219 osób,
  Brazylia ma największa ilość ofiar śmiertelnych w świecie

  http://www.estadao.com.br/noticias/geral,de-abril-a-outubro-gripe-suina-mata-1368-no-pais,453156,0.htm
  ===========================
  od p.b.: bardziej interesujace byloby wiedziec, jak to sie porownuje ze statystykami zwyklej grypy i in. chorob, wypadkow drogowych itd. — nie dajmy sie zwariowac

 43. gosc said

  Zablokowanie wpisow w dziale „kategorie” zmusza innych ludzi do pisania w jedynym aktywnym watku,
  ale kto tam za wami trafi.

  Szkoda, bo to tylko zmniejszy popularnosc strony, to taka cenzura na wyrost, moim zdaniem.
  To na razie, bracia indygo…
  ===================================
  od p.b.: niestety takie sa wady bloga, a na ukonczenie stron internetowych, gdzie o wiele latwiej o porzadek, wciaz brak czasu

 44. ~doinformowany said

  Uważam, że wszyscy internauci wypowiadający się na tym blogu, są wyjątkowi i mają specyficzne wyczucie czasu, sytuacji, misji, etc. Byłbym jednak daleki od kategorycznych stwierdzeń z jakimi się tu spotkałem, gdyż temat indygo, jak sami to niektórzy stwierdzili, jest po prostu mało wiarygodny. Każdy więc obudzony, inteligentny oraz wyczulony na troskę o siebie i innych z całą pewnością będzie się mógł podpisać pod charakterystykę dzieciątek indygo.
  Temat indygo, to raczej inne spojrzenie na specyfike intelektu, która zawsze ma wgląd w troskę o innych, że tak powiem delikatnie – mniej indygo.
  Tak natura sprawiła, że to właśnie człowiek przebudzony – inteligentny, zawsze będzie dbał i troszczył się o ludzi ciągle śpiących. A to pech… muszą się troszczyć o innych, żeby nie lunatykowali podczas snu i się nie poobijali o przeszkody.
  Indygo – ja to nazywam „sprawny intelektem”, jest zawsze, podkreślam zawsze w awangardzie – ZAWSZE na barykadzie, żeby w porę zareagować i podjąć skuteczną walkę. Zatem drodzy załoganci z pokładu. Strzeżmy śpiących.
  =============================
  od p.b.: zauwazcie naturalnie narzucony wymog strategiczny: „indygo” czyli awangarda chroni masy, ale jej przezycie zalezy od nastawienia mas; w przypadku szczepien potrzeba oporu mas jak w niemczech zeby ochronic wszystkich lacznie z „indygo” – czy to nie piekna lekcja „kochaj blizniego…”?
  zabraklo mas, z powodu celowego planu sowiecko-hitlerowskiego, by na czas obronic polskie elity w II wojnie swiatowej… teraz nasze zadanie tym trudniejsze;
  chronmy sie wiec sami i innych – nie ma innego wyjscia

 45. ~doinformowany said

  Elita zawsze podczas „zawieruchy” idzie na odstrzał, gdyż to oni są w stanie poruszyć machinę uśpionych mas.
  Wystarczy spojrzeć na historie, a nawet ślepy zauważy zbieżności w konfliktach.
  Najprędzej ucisza się sprawnych intelektem, gdyż to oni mają coś ważnego do powiedzenia bo śledzą wydarzenia przed czasem!

 46. hjk said

  tylko jak odroznic wtedy co w danej kulturze jest prawda a co nie? Bo jak poprobujesz łaczyc prawdy i nieprawdy z roznych kultur to powstanie mixtura z deka wybuchowa

 47. hjk said

  choc mogłem byc tylko nieco dłuzsza chwilkę, to jednak na własne oczy chciałem poznac ludzi, udało sie tylko poznać Bruna osobiście, załuję tylko ze nie zamieniłem słów kilku z p.Piotrem

 48. Yake said

  Mam brata chorego na ADHD, początkowo (jak miał 5-6 lat) brał leki, bo po prostu nie mógł normalnie funkcjonować. Nie zauważyłam, żeby był jakoś specjalnie uduchowiony, bo czy bieganie w kółko po pokoju, długi, jednostajny wrzask (takie „AAAAAaaaaaaaaaaa!”), kopanie obcych ludzi czy plucie na przechodniów, nieumiejętność dokończenia nawet najprostszej rozpoczętej czynności jest oznaką duchowości? Od czterech lat ma już leki odstawione, jest ogromna poprawa, chociaż też bywają takie dni, że nie jest w stanie usiąść nad zeszytem i napisać choćby zdania, bo „go nosi”. Uczęszcza do normalnego gimnazjum i wie, że np. nie powinien wstawać i chodzić po klasie podczas sprawdzianu, ale mówi, że „jest to silniejsze od niego, jak wszystko tak się w nim rwie. Ręce aż same proszą, żeby coś zgnieść czy rozedrzeć, rozbić…” Dlatego jak jest już naprawdę źle ma stertę starych gazet nad którymi może się poznęcać, kiedy ma ochotę. Widać, że nie jest mu łatwo, bo nawet zwykłe wysiedzenie przez 45 minut podczas lekcji wymaga dla niego olbrzymiej samokontroli. Przerabianie tej choroby na oznakę „cudownych dzieci indygo” uważam za ponury żart, bo szukając wsparcia znaleźliśmy całe mnóstwo rodzin z dzieckiem z ADHD i dla nikogo nadpobudliwość psychoruchowa nie była błogosławieństwem.

  Piszę po raz pierwszy, chociaż tego bloga śledzę gdzieś od połowy lipca, więc niemalże od początku jego powstania. Podziwiam twórców za odwagę i rzetelność w ostrzeganiu przed całym tym przekrętem ze świńską grypą, ale tym podnoszę swój cichy głosik. Wiem, że wyłącznie od twórców zależy treść bloga, ale zawsze brałam go za obiektywne źródło informacji, a co teraz widzę zachodzi mi mocno pod propagandę new age. Może warto by założyć osobny blog na takie tematy?

  • cosac said

   Spróbujcie zmienić mu dietę na kilka miesięcy, może będą jakieś pozytywne efekty. Przede wszystkim odstawienie tzw. sztucznej żywności, ograniczenie cukru i słodyczy, więcej owoców i warzyw.

   • Yake said

    Cała rodzina u nas podobną stosuje(mama ma cukrzycę, ja jestem wegetarianką, brat z adhd ma nieco nadwagi – skutek uboczny leków, a najmłodszy brat nie ma wyboru, bo reszta tak się odżywia); dużo warzyw i owoców, domowe, gotowane posiłki, mało chleba i ziemniaków, więcej roślin strączkowych i zielonych. Też daje efekty, ale to też ma swoje granice.

  • Brenda said

   Tu chyba nie chodzi o to, ze dziecko z ADHD powinno sie nazywac Indygo, ale o to, ze Dzieci Indygo czesto sa diagnozowane jako z zespolem ADHD. Poprostu chodzi o zle postawiona diagnoze. Zalozmy, ze ktos jest nadwyraz zyczliwy dla ludzi, optymista i jakis niedouczony „znawca” rzuci wyrok: debilizm. Moja corka wszedzie wlezie, niczego sie nie boi, wszystkiego probuje i wiecznie robi jakies wynalazki. Czesem brakuje juz nam sily na te szalenstwa. Ludzie w Polsce zastanawiali sie czy z nia wszystko w porzadku, czy czasem nie ma ADHD. W niemczech powiedzieli, ze wszystko ok., nie ma problemow z koncentracja, nie jest agresywna, jest tworcza i poprostu wyprzedza swoich rowiesnikow. Jeden lekarz skomentowal tak: czesto rodzice ida na latwizne, albo zbyt wierza lekarzom i faszeruja zdrowe dziecko by miec swiety spokoj.
   Wniosek jest jeden: dzieciom chorym niepotrzebnie zabiera sie srodki na rehabiliotacje, a dzieciom z zachowaniami ponad swoj wiek szkodzi sie.

 49. CoZaSyf said

  To jedno z obliczy Demokracjii…wprowadzenie chaosu w społeczenstwie! plan „teorii spiskowych” jest realizowany

 50. k.boj said

  „Texas Medical Association (TMA) „Flu Fighter” physician leaders have a message for patients, especially women who are pregnant: Get your H1N1 shot as soon as possible – the vaccine is safe and can protect you from getting sick.”

  http://www.medicalnewstoday.com/articles/168446.php

 51. gothic said

  Cóż dzieci indygo istnieja. Ja jestem zywym na to przykładem. Ale co ciekawe nie mam nadpobudliwosci psychoruchowej. Prosze, nie generalizujmy 😉

 52. Widzący said

  Dla wszystkich którzy negują istnienie „niosącego światło”, dla „dzieci indygo”, których światło pochodzi właśnie od niego, i dla widzących nie tylko patrzących… Mała część układanki:

  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=8499

  Dobrze się przypatrzcie i zrozumcie tekst…

  Pozdrawiam

 53. forsaken said

  Moze koledzy Indygo, objawią nam w jaki sposob manifestuje sie w was to wyjatkowe fioletowe swiatlo? Twierdzicie ze macie bardziej rozwiniete zmysly? Intuicja, reflex, wiedza? Chcialbym poznac konkretny przyklad.
  Sam w zyciu przezylem wiele paranormalnych doswiadczen, aczkolwiek za krysztalowe dziecko buddy sie nie uwazam ;). Postrzeganie pozazmyslowe, projekcje astralne, nie sa mi obce. Od zawsze olewalem system w ktorym przyszlo mi zyc, czy to oznacza ze jestem buntownikiem z pieczontka indygo?

 54. robos said

  Jako główną wiadomość proszę.

  Obama wprowadza stan zagrożenia w USA

  Prezydent USA Barack Obama podpisał proklamację, ogłaszającą stan zagrożenia z powodu grypy A/H1N1 – poinformował w sobotę Biały Dom.

  Decyzja Baracka Obamy oznacza, jak pisze agencja Associated Press, że przedstawiciele służb medycznych będą mogli omijać „pewne wymogi federalne”. AP nie podaje konkretów, natomiast pisze, że to posunięcie przedstawiane jest jako „podobne do deklaracji przed uderzeniem huraganu”.

  Wirus A/H1N1 pojawił się na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku. Z danych przekazanych w piątek przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) wynika, że na nową grypę zmarło dotychczas 4999 osób w 195 krajach. To o 264 więcej niż wynikało z poprzedniego bilansu WHO sprzed tygodnia.

  Wirusem A/H1N1 zaraziło się w sumie ponad 414 tys. osób, ale liczba ta jest prawdopodobnie zaniżona, gdyż wiele państw nie prowadzi już ścisłej statystyki.

  Najbardziej dotknięta nową grypą jest Ameryka Północna – zmarło tam na tę chorobę 3539 osób. W regionie Azji i Pacyfiku świńska grypa zabiła 1028 osób, a w Europie – co najmniej 261.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Obama-wprowadza-stan-zagrozenia-w-USA,wid,11626175,wiadomosc.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s