Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

nadeslane przez kasie

Posted by grypa666 w dniu 22/10/2009

Wysłany 22.10.2009 o 13:15

I to powinno pojsc na strone glowna grypy666 jako news:

Skutkiem ubocznym szczepionki przeciw grypie jest rzadka choroba neurologiczna zwana dystonią.

Dystonia jest chorobą, w której dochodzi do wzmożenia napięcia niektórych grup mięśni (np. mięśni karku, szyi lub kończyn), połączonego z ruchami mimowolnymi (niezależnymi od woli człowieka), co w efekcie prowadzi do nieprawidłowego ułożenia tułowia i kończyn.

Objawy pojawiają się najczęściej po rozpoczętej czynności, lub pod wpływem emocji, a łagodniejsze stają się podczas spoczynku. Niekiedy są jednak aż tak nasilone, że uniemożliwiają nawet siedzenie.

Istota choroby polega na nakładaniu się na zamierzone ruchy pacjenta mimowolnych skurczów mięśni, odpowiedzialnych zarówno za prostowanie jak i zginanie kończyn. Dlatego pojawia się wrażenie bolesnego wysiłku.

O tym, jak groźne mogą być szczepionki przekonujemy się już nie pierwszy raz.

Zobaczcie tutaj:
http://tnij.org/enwr

Komentarze 33 to “nadeslane przez kasie”

 1. kasia said

  Mozecie zamienic ten link tnij.org na to:

  Podobno to jeden przypadek na milion a juz 2 osoby na to zachorowały. To wystarczajacy dowod na to zeby sie nie szczepic na swinska grype nieprzebananymi szczepionkami.

 2. Bukajs said

  Podejmować konkretne działania!

  Słuchajcie pojawiają się komentarze, że mało osób robi coś konkretnego aby informować innych i większość siedzi wygodnie w fotelach czytając newsy i chełpiąc się że „ja wiem”.

  Ja sam roznoszę ulotki, ale mam też inny pomysł:
  Portale społecznościowe, nasza-klasa, itp. Wykorzystajcie narzędzia jak „śledzik” i tym podobne, grupy, kluby itp. Publikujcie w tych miejscach linki do tego bloga opatrując je w jakieś krzykliwe tytułu ala brukowiec Fakt. Wtedy ludzie się zainteresują np.: Świńska Grypa ZABIJA! Sprawdź jak się bronić!
  To może zrobić każdy nie wychodząc z domu i nie ruszając się z fotela!

  A co Ty zrobiłeś dzisiaj dla ratowania swoich dzieci i wnuków?!

  Z doświadczenia wiem, ze jak się zacznie od tłumaczenia, że to spisek i planowane ludobójstwo, to od razu tracisz słuchacza. Ludzie nie są gotowi. Trzeba im to podawać delikatnie, na początek w rytm i stylu gównychmediów (brak „ł” to nie błąd 🙂 ).
  Do takiej info-papki są przyzwyczajeni i to powoduje, że słuchają. A potem niech już sami powoli odkrywają prawdę. Grunt to ich ściągnąć!

  • kasia said

   Jakie dokladnie ulotki roznosisz? Ja nie wiem jakie mam wybrac bo jest ich duzo.

  • Michal said

   Możesz mi powiedzieć jak dział ten cały śledzik na NK?
   Będę wdzięczny
   Pozdrawiam

   • Atena7777 said

    Informacja wklejona w sledzika wyswietla sie tylko u tych osob ktore masz w swoich kontaktach czyli trafia tylko do twoich znajomych. Ja tez tak wklejalam rozne wazne linki.

  • grypa666 said

   Masz w 100% rację. Ja to samo zauważyłem – na początku słuchaja uważnie, gdy mówisz o składzie szczepionki, jest nadal ok gdy mowisz o spisku korporacji by zarobić miliardy, natomiast jest już gorzej gdy mówisz o skażeniu szczepionek przez Baxtera, to już się zaczyna nie mieścić w główkach, a jak wspominasz o Illuminatach to stajesz się w ich oczach oszołomem. I broń Boże o żadnych judeocentrykach czy satanistach! Do tego trzeba przygotowania, wiedzy i odhipnotyzowania pod medialnej nagonki.
   ==================================
   od p.b.:niestety zawezenie tematu moze nie prowadzic do rowiazania glebszego problemu; pokonamy „pandemie” a uny maja w zanadrzu tysiac innych sztuczek; bez zrozumienia problemu przez szeroki ogol nie bedzie poparcia dla skutecznych krokow (zebym to ja wiedzial jakich); kolo sie zamyka — dlatego dezinformacja jest tak wazna dla przeciwnika, a dla nas– jej odkrecanie

   • Giaco said

    A możecie przeczytać Biblię Szatana, kilka książek i poważnych artykułów na temat Satanizmu, a potem racjonalnie wytłumaczyć mi czemu to ich się czepiliście i czemu to oni są o wszystko oskarżani? Bo jak dla mnie to kopiujecie czyjeś słowa nie znając podstaw wiary i światopoglądu Satanizmu.

   • ~doinformowany said

    A propos Biblii, lecz w tym wypadku nie satanistycznej.

    Polecam pewien film:

   • grypa666 said

    To nie ten sam satanizm! Nie czujesz o co chodzi? Zobacz sobie na youtube „Oprah sacrifice”

 3. Giaco said

  Proszę o więcej informacji na temat wpływu szczepionki na świńską grypę, a dystonię.
  Z filmu wynika, że dziewczyna była szczepiona na zwykłą grypę. Na dystonię można też zachorować po szczepiące na WZW A czy polio. Nie naginajcie faktów na swoje potrzeby. Nie podawajcie skróconych informacji. Przestańcie szczepić dzieci na błonicę i tężec.

  • Marcin13 said

   To TY najpierw naucz się dobrze czytać!

   NIKT nie napisał, że to są efekty od szczepionki na świńską grypę ale jest wyraźnie napisane, że jest to efekt od szczepionki na grypę tak NORMALNĄ i to zaledwie po 10 dniach.

   Co do szczepionek na świńską grypę czytając możliwe skutki uboczne może być tylko gorzej a nie lepiej. A jak się doda H1N1 + Chemitrails + Codex Alimetarius + GMO -> to nawet nie ma sensu komentować.

 4. Aśka said

  To info ~Zyta

 5. ~doinformowany said

  Przedkładam najświeższe wieści z pandemicznego frontu.

  Stan na 22 października 2009r.

  Śledzenie postępu wirusa świńskiej grypy H1N1.

  Ta mapa i dane w niej zawarte opracowane zostały przez dr Henry Niman – naukowca i badacza biomedycznego z Pittsburgha (Pennsylvania, USA), z wykorzystaniem technologii dostarczanych przez Rhiza Labs i Google. Mapa sporządzona jest na podstawie danych z oficjalnych źródeł, raportów etc. i aktualizowana kilka razy dziennie.

  Web Rhiza to produkt na bazie map, Insight – pozwala organizacjom i instytucjom do tworzenia zaawansowanych firmowych stron internetowych opartych na niestandardowych danych geograficznych i tematycznych, a także do opublikowania online – danych dla zainteresowanych stron. Pomogło to dr Nimanowi, szybciej umieścić oficjalne i nieoficjalne dane do systemu śledzenia, dając naukowcom i opinii publicznej wiele opcji do przeglądania danych w sposób użyteczny i zrozumiały.

  Poniżej zapraszam do zapoznania się z aktualną mapą.

  http://flutracker.rhizalabs.com/

  • n said

   czyli z tej mapki najwiecej to:usa,hiszpania,niemcy,francja,anglia w sumie okolo 200tys,czyli z tego wynika ze tam gdzie najwieksza masoneria tam najwiecej zachorowan.jak rowniez te kraje maja najwiecej emigrantow z afryki,

   • n said

    czy ktos moze wie gdzie mozna znalesc dane statystyczne zachorowan na poprzednie szczepy grypy z zaleznosci o nacje,cos mi sie wydaje ze ta grypa jest skierowana bardziej w czarna ludnosc,bo w tych krajach co jest ta mapka znajduja sie najwieksze skupiska emigrantow z afryki.

   • Giaco said

    Tu masz ciekawą dyskusję o tym, czy Świńska grypa nie jest testem broni biologicznej skierowanej na konkretną rasę, jednak tu podaje się głównie Latynosów, bo to od nich wszystko się zaczęło. Jest też link do filmu na youtube:

    http://forums.undergroundhiphop.com/printpost.asp?Forum=GenDiscussion&QuestionID=2529395

  • grypa666 said

   Link do mapy jest od dawna na blogu pod „inne”

 6. jowram said

  Jerzy Przystawa

  „…patrząc, lot swój w niebo wzbił”

  W poniedziałek 19 października 2009, Prezydent Lech Kaczyński udekorował pośmiertnie Jerzego Popiełuszkę Orderem Orła Białego. Tak się składa – może jest w tym coś symbolicznego? – że minęło równo 25 lat od męczeńskiej śmierci Księdza Jerzego, a Lech Kaczyński, w ciągu swojego dotychczasowego panowania, 25 razy dekorował różne zasłużone osoby tym najwyższym polskim odznaczeniem państwowym. W ten sposób dołączył Kapłan Solidarności do szeregu innych wielkich postaci związanych z tym ruchem, jakie Lech Kaczyński uznał za godne tego wyróżnienia, jak Jan Józef Lipski, Gustaw Holoubek, Zbigniew Religa czy Andrzej Stelmachowski.

  We wtorek, 20 października, Prezydent udzielił wywiadu telewizyjnego dziennikarce, która, z całą dziennikarską bezwzględnością, zapytała czy Pan Prezydent nie uważa przypadkiem, że właściwi inspiratorzy i zleceniodawcy tego okrutnego mordu, nie zostali nie dość, że nie ukarani, to nawet ujawnieni? Prezydent wyraził osobiste ubolewanie z tego powodu, ale od razu dodał, że ON w tej sprawie zrobił wszystko, co było w jego mocy: właśnie nadał Jerzemu Popiełuszce Order Orła Białego.

  Mija rok hucznego świętowania Nowego Dwudziestolecia Niepodległości i w dorosłe życie wkracza pokolenie, które urodziło się gdy Jerzy Popiełuszko już od dawna leżał w grobie. Nie może więc ono pamiętać długiej drogi Lecha Kaczyńskiego na szczyty władzy. Nie może więc pamiętać, że gdy mijała 5. rocznica męczeństwa Jerzego Popiełuszki, Lech Kaczyński był już senatorem Rzeczypospolitej i przez całe minionych 20 lat bez przerwy znajdował się na samej górze politycznej drabiny, przechodząc tylko z jednego wysokiego stanowiska na inne, z senatora na posła, z posła na Ministra Stanu, z Ministra na Prezesa Najwyższej Izby Kontroli, z Prezesa na Ministra Sprawiedliwości, by wreszcie osiąść na fotelu Obywatela Number One. Przez te wszystkie lata sprawa niewyjaśnionych okoliczności śmierci Księdza Jerzego była nieustannie podnoszona przez wiele osób, którym nigdy nie udzielono w tej sprawie głosu. Bylibyśmy wszyscy ciekawi, co w ciągu tych lat, w sprawie wyjaśnienia tajemnicy mordu na Kapłanie Solidarności zrobił, lub robił, Lech Kaczyński? Choćby tak, jak poseł Zbigniew Girzyński, który w ubiegłym roku skierował poselską interpelację w tej sprawie do Ministra Sprawiedliwości?

  A tak, przy okazji, Panie Pośle Girzyński: co dobrego napisał Panu w odpowiedzi Minister, albo któryś z jego znakomitych następców? Tam, na szczycie taki ruch i tak silne wiatry, że o ministrze Ćwiąkalskim już najstarsi górale zapomnieli, ale może chociaż któryś z sekretarzy podsekretarza stanu?

  Zmienić ordynację, rozwiązać Sejm!

  • grypa666 said

   Okej, ale co to ma do pandemii? Sorry, ale my trochę takie patriotyczne tematy zostawiamy na boku, bo mamy kostuche, ktora czeka ze strzykawkami i nawet Popiełuszko nie pomoże. Przez 3 lata starałem się przekonac działaczy Solidarności, że czas na innego typu działania, a oni ciągle o przeszłości, tewusach, orderach. Nie chcę już więcej tracić czasu na samobójców, którzy nie widzą co się wokół dzieje. A problem nie jest w „lewicy” czy „prawicy” ale w inwazji zła na niemal wszystkie kraje! A to zło do Polski wprowadzono dzięki naszej głupocie i naiwności.

   • Pelagia said

    WAŻne – do Grypy 666 i wszystkich !!!- prosze tego nie usuwać, chociaz nie dotyczy grypy!!
    1/ gdy chciałam na forum GW w poście wysłać ten adres: https://grypa666.wordpress.com/, to mój post został automatycznie zablokowany tekstem „”WYKRYTO SPAM””
    2/ przymusowa mammografia i cytologia – od przyszłego roku !!!
    dla mnie to jeden wielki skandal, naruszenie wolności osobistej. Te badania maja być jako okresowe – jesli kobieta ich nie zrobi, to nie dostanie do pracy zaświadczenia o zdolności do pracy, czyli taka osobe mogą zwolnić z pracy !!!
    Fedak na początku roku się nie zgadzała, ale teraz widac zgodziła się wpisac te badania do badań okresowych. faszyzm na całego !!! Skoro tak dbają o nasze zdrowie, to dlaczego nie obejmuja przymusem kobiet niepracujacych ?? czyżby one mogły chorowac na raka ??
    Poszukujemy prawnika, który by zawalczył o to, by badania nie były przymusowe. Jestem za badaniami dobrowolnymi, na przymus się nie zgadzam. Proszę, aby tym także isę państwo zajęli

 7. Były Naiwny said

  @grypa666 zgoda.

  Ale trudno miec pretensje do ludzi, ktorzy swiat znaja z TV i wycieczek do Egiptu i Chorwacji, ze nie dostrzegaja globalnego charakteru obecnego kryzysu. Gdy odwiedza sie obcy kraj na krotko – tj nawet na 2-3 miesiace do pracy, czy turystycznie, to trudno zauwazyc nowotworowe procesy toczace zamozne spoleczenstwa – glownie Europy i Ameryki. Dopiero troche przyspieszonej edukacji da kryzys ekonomiczny i „pandemia”, bo sa to zjawiska, ktorych negatywne strony odczuwa coraz wiecej ludzi. Ale musimy przejsc przez te trudnosci, niepokoje i zagrozenia. Przejdziemy!
  ==========================
  od p.b:nie zgoda, podroze nie maja sie do tego, chociaz umiejetnie zaplanowane i zrealizowane buduja i wzbogacaja duchowo i mozgowo; na Sw. Gorze Atos jest niejeden „starec” (niezwykle uduchowiony starszy wiekiem mnich), ktory bez podrozy ma wiecej madrosci niz wszyscy blogowicze razem wzieci; teraz nadszedl czas czytac ich prace po polsku dostepne z wydawnictwa bratczyk np. Ojcow Pajsjusza (z Atosu) i Serafima Rose (z Platiny w Kalifornii), jezdzic do nich po kierunek;
  bylem w Platinie raz, na Atosie kilka razy – wycieczki cenniejsze niz hawaje czy hotele wzdluz wybrzezy egiptu, ktore obojetnie mijalem rowerem w drodze do mojego celu – monastyrow koptyjskich; w monastyrze Sw. Pawla mialem unikalny przywilej przyjecia przez egipskiego Starca, Ojca Fanusa; slynie on z pojawiania sie w roznych miejscach w kraju, bez opuszczania swej celi w pustynnym monastyrze; nie zna angielskiego, a ja jego jezyka, siedzielismy z godzine, on wydawalo sie wiedzial o mnie wiele, dlatego przez zamkniete drzwi nalegal by wpuscic raczej mnie na audiencje niz egipcjanina, ktoremu towarzyszylem w jego sprawie sercowej do tego czolowego przewodnika duchowego w egipcie;
  jak tylko znajda sie kontynuatorzy bloga, pryskam na tourne po balkanskich monastyrach, bede wam raportowac

 8. kasia said

  W Szwecji ponad 200 przypadków powikłań i dwa zgony po podaniu szczepionki przeciw H1N1:
  http://theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1281%3Afirst-deaths-in-sweden-from-qswine-fluq-vaccine&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=pl

 9. Były Naiwny said

  @od p.b: nie zgoda…

  A wiec zgoda, bo Panie Piotrze, ilu jeszcze potrafi podrozowac „z kluczem” tak jak Pan to potrafi?

  Ale z pomoca m.in. tego bloga, i podobnych, przychodzi stopniowe przebudzenie.

  Dla mnie ciekawymi etapami na drodze do przejrzenia na oczy byly obserwacje i przezycia wewnetrzne podczas wizyt w sanktuarim Konfucjusza w Qufu, na pobliskiej Swietej Gorze, a takze w Lumbini, Nepal – miejscu urodzenia sie Buddy. W Kathmandu zostałem zaproszony m.in. na co-tygodniowe medytacje ciekawej grupy Nepalczykow, ktorzy na zmiane „wspolnie milcza” i spiewaja w sali udekorowanej portretami 5 prorokow – obok Buddy byl Jezus. I tam nikomu to nie przeszkadza, a wrecz przeciwnie. W Peszawar nie obcieli mi glowy, jak najemnemu geologowi, ale pokazali starowke z czaow Aleksandra Wielkiego, podwiezli na krotkie spotkanie z proboszczem kosciola katolickiego i zaprosili m.in. na pusztunskie wesele. Wspolczuje turystom, ktorzy zaliczaja „atrakcje” bez umiejetnosci zatopienia sie nieco glebiej w lokalne rewiry intelektu – ponadkulturowe i ponadwyznaniowe.

  Indygo i indygo-podobni niosa nadzieje na wewnetrzna przemiane.

 10. dr inż. Maciej Pokora said

  @Pelagia – przymusowa mammografia i cytologia – od przyszłego roku !!!

  Dość zaskakujące, chociaż przekonujące pod względem statystycznym, są badania zespołu z Norwegian Institute of Public Health w Oslo [Zahl P.-H., Mæhlen J., Welch H.G.: The Natural History of Invasive Breast Cancers Detected by Screening Mammography. Arch Intern Med. 168(21):2311-16, 2008].

  Na grupie 119.472 kobiet w wieku 50-64 lat wykazano, że występowanie progresywnych zmian nowotworowych wśród kobiet poddawanych co dwa lata regularnym badaniom mammograficznym było o 22% wyższe niż w grupie kontrolnej 109.784 kobiet w tym samym przedziale wiekowym, ale które nie brały udziału w akcji profilaktycznej.

  Autorzy artykułu sugerują, że zaskakujące wyniki badań mogą wynikać z ekspozycji promieniami Roentgena w warunkach silnego uciśnięcia badanych tkanek, ale nie wykluczają także, że wyniki badań wskazują, iż w wielu przypadkach zmiany nowotworowe cofają się samoistnie. Dyskusyjna staje się zasadność procedur podejmowania leczenia w większości zdiagnozowanych przypadków, a ryzyko związane z coraz powszechniejszym efektem ‚nad-diagnostyki’ jest realne. Nadużywane bywają środki farmakologiczne, czasem z wywoływaniem i wykorzystywaniem fobii przed chorobą oraz lęków przed śmiercią, a czasem z zastosowaniem mechanizmów korupcji przez bezwzględne koncerny. W nocie edytorów dr Robert M. Kaplan z University of California w Los Angeles i dr Franz Porzsolt z Clinical Economics University w Ulm, w swojej konkluzji dotyczącej badań norweskich podają m.in. także takie stwierdzenie: „how surprisingly little we know about what happens to untreated patients with breast cancer…”

  Doniesienie jest ważne, gdyż wskazuje na ryzyko dynamizowania procesów nowotworowych zamiast oczekiwanych efektów profilaktycznych, a także ryzyko błędnego diagnozowania. Być może czynnikami mającymi wpływ na wyniki były dominujące stany motywacyjne wśród obu grup kobiet poddanych badaniu tj. czy wśród „nie zaproszonych” do programu profilaktyki nie dominowały postawy świadomej lub intuicyjnej decyzji, że bardziej niż mammografia liczy się dbałość o dobry stan ogólny zdrowia z użyciem naturalnych metod, pogodne usposobienie, asertywność, niski poziom lęku itp. cechy oraz postawy wzmacniające układ odpornościowy. Ponadto wśród kobiet z grupy kontrolnej nie objętej akcją profilaktyki, mogły być także i takie, na które niedostępność opieki medycznej w mijscu zamieszkania wpłynął mobilizująco: trudno, ale w takim razie muszę być zdrowa!

  Sądzę, że prawdopodobnie na tej m.in. zasadzie psychologicznej mobilizacji – obok aktywności fizycznej – polega dość powszechnie występujące zjawisko nie gorszego stanu zdrowia wśród mieszkańców wsi, pomimo utrudnionego i ograniczonego dostępu tych grup osób do nowoczesnej medycyny. A obserwowane w Polsce obniżenie sie wieku dożywalności wśród mężczyzn mieszkających na wsiach, może wynikać z alkoholu oraz stresu wobec zachodzących przemian pozostających w sprzeczności z wpojonymi od pokoleń zasadami.

  • Pelagia said

   bardzo dziękuje za info, ponawiam prośbe – prosze także w tej sprawie działać, to już nie jest dobrowolne, tylko bezczelny zamordyzm, wnikanie w sprawy intymne. Dla mnie to szantaż. Dobrze byłoby, gdyby jakiś prawnik się tym zajął
   ============================
   od p.b.: najlepsza gwarancja wlasciwego dzialanie jest zabrac sie za to samemu – zapraszamy!

  • grypa666 said

   od p.b.: nauka moze byc zwodnicza; moze np. na mamografie chodza kobiety przeczuwajace, ze moga dostac raka (intuicja, historia rodzinna, przekonanie o slabosci wlasnego organizmu), a grupa druga to kobiety z naturalna tendencja anty-rakowa (w tym stan duchowo-umyslowy, wg niektorych badaczy wplywajacy dodatnio na system immunologiczny); pamietacie ktos wkleil tu filmik z doswiadczen topienia szczurow: sczur ktory znal ratunek, przezyl w akwarium plywajac pracowicie znacznie dluzej niz ten, ktory nie znal i nie mial mozliwosci ratunku

  • grypa666 said

   od p.b.: zachorowalnosc i smiertelnosc na wsi: swieze powietrze, zdrowszy styl zycia (jesli nie ma patologii jak w b. pegeerach), wolnosc od nagatywizmu miejskiego, lepsze zarcie, ludzi nie stac na leki-cuda itd.; duzo jezdze po swiecie, wsrod roznych kultur; zauwazylem lepszy stan duchowo-umyslowy wsrod ludzi „wiejskich”

  • grypa666 said

   od p.b.: podoba mi sie, ze blogowicze nie boja sie podac swej tozsamosci

 11. Pelagia said

  prośba do założyciela blogu – jeśli to nie sprawi kłopotu, to może byście umieścili osobny link do tyczący przymusu mammografii i cytologii – potrzebny jest prawnik, każde wsparcie tu na blogu. trudno jest wyszukiwać odpowiedzi wśród wielu tematów, osobny, widoczny link ułatwiłby kontakt. Zastanawiam się, czy nie napisać pisma w sprawie przymusowej mammografii do 56 posłów, którzy głosowali przeciw przyjęciu traktatu. Co o tym myślicie ??

 12. Pawel Londyn said

  Objerzyjcie to jako potwierdzenie tego o czym napisala kasia.

  http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2696791/Cheerleader-in-flu-jab-horror.html

 13. Maciej Pokora said

  @Pelagia: …Zastanawiam się, czy nie napisać pisma w sprawie przymusowej mammografii do 56 posłów, którzy głosowali przeciw przyjęciu traktatu. Co o tym myślicie ??

  Bardzo dobry pomysl! Gdyby dr Piotr Bein czekal, az ktos z ta swinska afera cos zrobi, to do dzis bysmy byli niedoinformowani i sfrustrowani wlasna niemoca. A tak „kontr-pandemia” rozsadku zaczyna sie powoli rozprzestrzeniac.

  Pelagio, w liscie do poslow podziekuj za ich postawe i zaproponuj podjecie inicjatywy formalno-prawnej dla wyjasnienia roznych aspektow problemu. Przekaz im namiar na przywolana publikacje. Tu masz link do innej publikacji o podobnej wymowie: Third of breast cancer ‚harmless’. 10 July 2009, http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/8143564.stm – One in three breast cancers detected by mammogram screening may actually be harmless, a study has suggested. Data from five countries, including the UK, suggest some women may have had unnecessary treatment for cancers that were unlikely to kill them or spread…

  Poslowie mają do swojej dyspozycji (ale w interesie nas wszystkich i oplacnych przez nas) prawnikow m.in. poprzez Biuro Analiz Sejmowych.

  Gdy podpisze wiecej osob – Wasz list bedzie mial jeszcze wieksza sile. Nie trzeba tracic nadziei. Powodzenia!!!

 14. […] forum Grypy666 skomentowałem w 2009, że podróże umiejętnie zaplanowane i zrealizowane budują i wzbogacają duchowo jak i […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s