Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Puk, puk TVN: Sprzeciw apelom o obowiazkowe szczepienia w USA

Posted by grypa666 w dniu 20/10/2009

Sprzeciw apelom o obowiazkowe szczepienia w USA
http://www.americanfreepress.net/html/forced_vaccinations_196.html
autor Mark Anderson, American Free Press 19.10.2009, przelozyl i wytluscil Piotr Bein 19.10.2009

Szereg inicjatyw pt. „zatrzymac szczepienia”  (stop the vax) ma miejsce w Ameryce wsrod ciaglych ostrzezen o mozliwych sankcjonowanych masowych szczepieniach ludnosci na „swinska grype”. Raporty w alternatywnych i oficjalnych mediach obejmuja scenariusze od zlowieszczych o celowo wywolanej pandemii  i planowanym zabijaniu i kaleczeniu ludnosci na wielka skale, po nieformalne doniesienia, ze „zastrzyki juz sa dostepne jesli je potrzebujesz”. Cwiczenia wojskowe cytuje sie nawet jako mozliwe proby generalne przed szczepieniami i kwarantannami pod wojskowym przymusem. Inne zas zrodla sugeruja o wiele wiecej normalki. Zachodnie gazety auwazyly, ze osoby zakazone „swinska grypa” powinny zostac w domu co najmniej 24 godziny „po stanach goraczkowych” tzn.nie jest prawdopodobne, zeby grypa zabila kogos. Srodki ostroznosci dla tych, co wciaz czuja sie dobrze, to czeste mycie rak mydlem lub dezynfektorem „co najmniej przez 20 sekund”.

W czasach uderzajacych wiadomosci na internecie, ktorych media oficjalne nie smia relacjonowac — ale przy mozliwosci zafalszowan, przesady i celowo podlozonych legend takze prezentowanych na necie — nie jest latwo byc pewnym, jak mocno powiatowi, stanowi, krajowi i globalni proponenci beda napierac na zastrzyki na H1N1 dla ludnosci w nadchodzacych tygodniach. Ale w koncu widac, ze coraz wiecej ludzi nie chce sie szczepic. Zwazywszy znane zagrozenia od adiuwantow i innych wysoce podejrzanych skladnikow nowoczesnych szczepionek, odmowa zastrzyku i unikanie jakichkolwiek szczepionek-sprejow do nosa  wydaja sie byc jedynymi sensownymi decyzjami — bez wzgledu na przygotowywany scenariusz. Najlepsza szczepionka to zadna szczepionka.

Wiadomosci z 6.10.2009 pokazywaly pracownikow sluzby zdrowia stanow Indiana, Illinois i Tennessee obierajaych do nosa szczepionke FluMist, jak posluszne owce.  Zaiste, rownie niepokojace jak rzadowa tyrania medyczna jest usluznosc Amerykanow, szczegolnie sluzby zdrowia, ktora slepo przyjmuje spreja do nosa przeciw H1N1, posrod niepokojacych oskarzen, ze sprej ten, naladowany zywymi wirusami, moglby rozpoczac inkubacje wirusa w nosie i nastepnie roznoszenie droga powietrzna przez kichanie. Wirus rozchodzi sie, byc moze aczynajac pandemie, ktora dotad nie spelnila sie, wbrew twierdzeniom WHO.

Bez wzgledu na wszystko, Amerykanie musza odmowic scepionki na H1N1 w formie zastrzyku i spreja. Ale Amerykanie musza pojsc dalej i zmienic kazde prawo w kazdym stanie i federalne, ktore wymagaja szczepien. Amerykanie moga zmusic wladze wszystkich szczebli oraz goniace za proftami firmy farmaceutyczne produkujace te szczepionki, by wycofaly sie w trwaly sposob, by „wyczyscily interes” co do biezacych i przyszlych prob megalomaniakow i bezmyslnych proponentow wszelakich aspektow nowoczesnej medycyny, ktorzy przez plugawe knowania medyczne wystawiaja spoleczenstwo na niebezpieczenstwo.

Mamy szereg dobrych oznak oporu. Pracownicy sluzby zdrowia Nowego Jorku zorganizowali 29.09.2009 poranna demonstracje w stolicy stanu, Albany, by “sprzeciwic sie nowym rozporzadzeniom sankcjonujacym, ze pracownicy sluzby zdrowia kontaktujacy sie z pacjentami otrzymuja wszystkie szczepionki na grype ‚zalecane’ przez Osrodek Kontroli Chorob … w tym wlasnie zatwierdzona, nieprzetestowana na bezpieczenstwo scepionke przeciw  ‘swinskiej grypie’ z 2009 roku — ‘H1N1-A’ „.

Czlonkowie Kampanii za Wolnoscia [Rona Paula] przyjmuja aktywna role w tym protescie, zauwazyl biuletyn na HealthFreedomUSA.org. Tak wiec na krotka mete musimy powitac zastrzyk i sprej glosna odmowa i napierac na zdemaskowanie ogromnej afery medycznej obecnej w naszym systemie. Pamietajmy, ze halas wokol panstwowego ubzepieczenia jest o dawaniu Wielkiej Medycynie jescze wiecej mamony i pokrywaniu leczenia tylko medycyna konwencjonalna. Dzwon do swych miejscowych i stanowych departammentow zdrowia, lokalnych mediow i reprezentantow stanowych. Skontaktuj sie z federalnym departamentem zdrowia oraz CDC. Naprzykrzaj sie swemu kongresmenowi i senatorom nt.  sytuacji  z H1N1. Daj im wsystkim poznac, ze szczepionka nie jest potrzebna i jest nie do przyjecia pod zadnym pozorem.

Komentarzy 11 to “Puk, puk TVN: Sprzeciw apelom o obowiazkowe szczepienia w USA”

 1. Jerzy said

  Nie tylko w Ameryce, w każdym stanie, ale i w Polsce należy zmienić pewne przepisy. A także umiejętniej interpretować istniejące.

  Nawiążę do sztuki Szekspira, „Kupiec Wenecki” („The Merchant of Venice”), która była wystawiana teź w teatrach polskich. Na You Tube można znaleźć (dzięki wyszukiwarce na tym portalu) fragmenty filmów amerykańskich. Sztuka bardzo inspiruje;

  Występują w niej dwaj przyjaciele, Antonio i Bassanio. Bassanio zakochał się w Rzymiance Portii, jest jednak za biedny, by się jej oświadczyć. Potrzebuje więc 3000 dukatów na podróż zamorską, którą musi w tym celu odbyć jego okręt. Antonio chcąć mu pomóc, udaje się do bogatego lichwiarza. Nie wie jednak, że Shylock nienawidzi go, jako chrześcijanina. Shylock pożycza 3000 dukatów, wbrew swym zwyczajom nie na procent. Ale stawia warunek: Jesli nie będzie zwrotu w terminie, będzie miał prawo wykroić sobie z ciała Antonia funt tego ciała, z dowolnie wybranego miejsca. Antonio traktuje to niezbyt serio. Umowa zostaje spisana.

  Obaj kupcy są radosnymi optymistami pod słońcem Wenecji. Ale okręt, na który czekają – rozbija się na morzu.

  Umowa ma więc wejść w życie i Shylock przystępuje do działania – zamierza wykroić z ciała Antonia – serce. Nie widać na razie siły, która go oże powstrzymać.

  I wtedy do akcji wkracza Portia.

  Przebiera się za mężczyzę, za sędziego (inna kobieta z jajami, jak Jane Burgermeister, w odróżnieniu od wielu mężczyzn, którzy gdzieś zapodzieli te akcesoria 😉 ). Przebranie jest tak doskonałe, że nawet Bassanio dał się zmylić.

  Portia znajduje w umowie pewną subtelność, niedokładność, której nie zauważył ani Shylock. ani nikt inny;

  Otóż umowa przewiduje, że Shylock może wyciąć sobie funt ciała. Ale – mówi Portia – nic nie mówi jakoby mógłprzy tym utoczyć z ciała Antonia choćby jedną kroplę krwi.

  Role się odwracają, Shylock okazuje się przestępcą i sam jest zagrożony przez prawo Wenecji.

  Gdzie nic nie mogli zdziałać mężczyźni z ich męską dzielnością i siłą muskuł, tam wyjście znalazła Portia, ze swoim dociekliwym i subtelnym intelektem.

  A ta afera szczepionkowa przypomina mi dramat Szekspira (niektórzy powiadają, że „Kupiec Wenecki” jest komedią) ogólnya atmosferą. Jest tu także okrucieństwo i chytrość bez skrupułow.

  Można zmnienić przepisy, można je zmodyfikować.
  Można je odmiennie zinterpretować.
  A można też w ogóle wymówić, wypowiedzieć umowy z instytycjami międzynarodowymi, która nie są korzystne.

  W sztuce Szekspira jest pokazana, zasugerowana droga wyjścia 🙂 .

 2. Wojwit - Ten Sam said

  Aby móc po swojemu interpretować przepisy, chociażby przed „niezawisłymi” sądami trzeba mieć za sobą siłę. Nasi wrogowie ja mają (siłę mamony) – i wykorzystują to na wszelkie możliwe sposoby. Wywrzyjmy presję na „naszych” bezbożnych władcach. Razem, Polacy, katolicy! Obudźmy się w końcu do działania ku solidarnej jedności i uznajmy w Chrystusie naszego Króla. Potrzebny jest nam jak najszybciej akt intronizacji Chrystusa na Króla Polski i Polaków. Nie dajmy sie atomizować merdiom! Narodzie Polski, jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam!?
  =====================================
  od p.b.: myslalem ze ja tez polak, choc prawoslawny; jest takich jak ja ponoc pol miliona w kraju;
  jestem za marny zeby przypuszcac, ale mysle ze Chrystusowi milsza od intronizacji na krola polski bylaby intronizacja w sercach wszystkich uwazajacych sie za chrzescijan

  • Jerzy said

   Podoba mi się Twoje wezwanie do jedności, Twoje zawołanie „Razem”. Ale co do pewnych szczegółów – to uwaga. Lubi w nich siedzieć diabeł 🙂 . Chodzi mi o te „Intronizację Chrystusa Króla”, która może być odebrana przez wielu Polaków, nawet dobrych katolików jako szopka. Piszę tak pomimo swojego światopoglądu – tak to może być odebrane przez większość ludzi. Jako głos bydła prowadzonego na rzeź i jeszcze wydającego w drodze nabożne okrzyki. Niechaj to będzie mądre „Razem”, a nie „Razem” skierowane do ubogich na umyśle 😉 .

   Twój odgłos oceniłem na „2” („dwa!”) 🙂 .

   • hjk said

    szopka, dopóki nie zapoznaja sie z wykładami ks. prof. Piotra Natanka (ma swą stronę i na niej filny z rekolekcji) albo przesłaniem kandydatki na ołtarze Rozalii Celakówny – proces beatyfikacyjny w toku…

    Wzywa do tego sam Jezus w objawieniach…
    No i równolegle oczywiście w sercach…))

   • hjk said

    Bo narody które tego nie dokonaja bezpowrotnie zgina w wyniku apokaliptycznych wydarzeń, które nadchodzą…
    Chyba tu nie mamy wątpliwości co jest szykowane i skąd to może nadejść?

   • hjk said

    Ow ks. prof. tak właśnie interpretuje tę nieszczęśną wypowiedz JP2 przed referendum o UE, ze Polacy maja ponieść orędzie intronizacji narodom Europy i je uratować…
    To jedyny sens naszej tam przynalezności.

   • hjk said

    juz chyba z kilka razy uratowaliśmy Europę: np. Sobieski pod Wiedniem, Cud nad Wisłą 1920…
    Moze czas i teraz???

   • Jerzy said

    Nie sprzeciwiam się żadnej intronizacji. Ale pora na nią będzie po odniesieniu triumfu w bardziej „przyziemnych” kwestiach. Teraz jest jak w wojnie z Kserksesem – pora na wygranie wyścigu – Maratonu, między informacją a dezinformacją. III Wojna Światowa jest też I Wojną informacyjną. Zaczęła się ona 9/11 2001, niezależnie od tego, czy nastąpi atak na Iran czy nie. Nie możemy w tej wojnie posługiwać się bezmóżdżem i to tylko chciałem zasygnalizować. Cała populacja Polski musi być poinformowana.

    A jak ktoś się pomimo to zaszczepi? Będą tacy. Ale informujmy, a wtedy poczucie spełnionego obowiązku mieć będziemy.

   • Wojwit - Ten Sam said

    @Jerzy
    Intronizacja Chrystusa Króla musi nastąpić dwupłaszczyznowo: de jure i w sercu każdego z nas, w naszych rodzinach. Przykre, że odebrałeś ten mój apel jako głupstwo. Przeczytaj wypowiedzi Hjk. Przeczytaj, co Jezus Chrystus objawił słudze bożej Rozalii Celakównie. Weź sobie do serca. Przemyśl. A potem pisz. Pisz acz pamiętaj „Bez Boga ani do proga”…

  • Pelagia said

   ależ kochani prawosławni też wielbią Chrystusa i myśle, że nie powinni się sprzeciwiać Intronizacji oficjalnej. ta nieoficjalna, dokonywana prywatnie w naszych sercach jest potrzebna, ale jak widac z objawień nie wystarczy. Chodzi o publiczne dokonanie przez władze kraju – aby ratowac Polskę. Polakom powinno zależeć na ratowaniu Polski. Nie lekcewazyłabym takich objawień. Podobnie było z objawieniami św. Faustyny – już kilka lat przed wybuchem wojny miała wizje pełne przerażających wydarzen i zniszczeń jakie nastąpią w Polsce. Wizje te się spełniły. Warto poczytać Dzienniki Faustyny. Powiedziała wyraźnie, że w Polsce bedzie lepiej, gdy w Polsce przestanie się mordować nienarodzone dzieci. Jak jest z aborcją – każdy widzi.
   II w. św. była wg jej wizji karą za grzechy, w tym głownie za aborcję.

 3. Wojwit - Ten Sam said

  Do P.B.
  To w Polsce mamy pół miliona prawosławnych?
  Nie wiedziałem. Wydaje mi się,że o wiele mniej.
  Co do „podskórnej” treści tej części Pana komentarza: udam, że nie rozumiem i zagłębiać się w to nie będę. A co do następnej: jasne w sercu każdego i na płaszczyźnie politycznej. I niech w tym pomoże każdy, kto ma Boga w sercu.

  P.S.
  Niech nikt nie poczyta tego za „wazelinę”, ale podobno do zbliżenia Kościoła i Cerkwi nigdy nie było aż tak blisko…
  Mam nadzieję, że Kościoła a nie Anty-Kościoła…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s