Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Kulisy świńskiej grypy: kto korzysta?

Posted by grypa666 w dniu 20/10/2009

Kulisy świńskiej grypy: kto korzysta?


         Komentarz wstępny pandemia666:
Sylwetka autora: Dr Leonard George Horowitz (ur. 1952) zaczął jako 1dentysta, potem pracował w przemyśle zdrowotnym, opublikował wiele książek, artykułów, wykładów i wywiadów dot. ochrony zdrowia. Zdobył dużą popularność – i wiedzę w dziedzinie wirusologii – zajmując się głośną sprawą dentysty Davida J. Acera, nosiciela wirusa HIV, którym zaraził pięciu pacjentów. W swoich publikacjach stopniowo przeorientował się z zagadnień dentystycznych na ogólno-medyczne, dotyczące publicznej służby zdrowia i zagrożeń związanych ze szczepionkami, występował przeciwko terapiom New Age z elementami numerologii oraz apokaliptycznymi proroctwami, jednocześnie aktywnie współpracując ze specjalistami od medycyny naturalnej i holistycznej. Zdobył znaczny autorytet w USA dzięki posługiwaniu się rzeczowymi argumentami w oparciu o wiarygodne dane i trzeźwe stanowisko wobec teorii spiskowych w medycynie.
http://www.drlenhorowitz.com/    http://www.tetrahedron.org/  
http://en.wikipedia.org/wiki/Leonard_Horowitz
więcej tego autora:
Dr Leonard Horowitz – SPECIAL REPORT: Wybuch meksykańskiej grypy 2009 (PL cz.1+2)
http://www.youtube.com/watch?v=NHIHVtmZBGY&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=0bHE6PQhCBc&feature=player_embedded

* * *

Kampania w supermarketach na rzecz krwawych szczepień przyspiesza reformowanie opieki zdrowotnej przez śmiertelne zastrzyki

Dr. Leonard Horowitz i Sherri Kane, Supermarkets’ Bloody Vaccination Campaign Advances Health Care Reform by Lethal Injections. 09/27/2009, tłum. Mirek K. i Maciej 18.10.2009
http://clareswinney.wordpress.com/2009/09/27/supermarkets-bloody-vaccination-campaign-advances-health-care-reform-by-lethal-injections/
http://www.google.com/gwt/n?u=http%3A%2F%2Fclareswinney.wordpress.com%2F2009%2F09%2F27%2Fsupermarkets-bloody-vaccination-campaign-advances-health-care-reform-by-lethal-injections%2F&_gwt_pg=1

Czy zastanawiasz się, dlaczego sklepy spożywcze i apteki mają zastąpić gabinety lekarskie i przychodnie jako stacje szczepień? Zapytaj Steve’a Burd’a – kreatora planu Obamy: reformy systemu opieki zdrowotnej.

Burd, przewodniczący Safeway Supermarkets (VONS, Pawilony i inne sieci sklepów; tłum: SafeWay znaczy dosłownie „bezpieczna droga”) jest również założycielem Koalicji Dla Postępu Reformy Opieki Zdrowotnej (Advance Healthcare Reform, CAHR) w USA, i Burd macza palce nie tylko w opiece zdrowotnej. Ludobójcze operacje jego partnerów są przedstawione w szokujących dokumentach, dostarczonych w zeszłym tygodniu do FBI przez autorów artykułu udowadniających, że szczepienia w Safeway’u i promocje zdrowia są skrajnie nieszczere i niebezpieczne. Powiązania Burd’a ze światem najpotężniejszego lobby zarządu szczepionek i biotechnologii, Partnerstwo dla New York City (Partnership for New York City, PNYC), najlepiej wyjaśniają dlaczego, jak nigdy dotąd, Safeway zapowiada i przeprowadza szczepienia, w tym nowymi szczepionkami przeciwko grypie H1N1.

Konflikt interesów dot. Safeway’a i Burd’a jest alarmujący. Do partnerstwa PNYC należy Kohlberg Kravis Roberts (KKR), od 1986 roku właściciel Safeway’a. Steven Burd i Lloyd C. Blankfein, prezes banku Goldman Sachs, są dwoma najwyżej opłacanymi prezesami w Ameryce, obaj są wysoko notowanymi członkami najpotężniejszej na świecie Rady Biznesu (Business Council) i obaj utrzymują ścisłe powiązania z kartelem farmaceutycznym zamieszanym w wykreowanie i rozpowszechnianie pandemii 2009. Rada Biznesu kierowała wychodzeniem Ameryki z Wielkiego Kryzysu, doradzając Kongresowi dla wprowadzenia Ustaw o Papierach Wartościowych i Giełdzie, o Prawie Bankowym oraz o Ubezpieczeniu Społecznym z 1935 roku.

Eksperci uważają, że za obecną pandemią jest to oczywiście fałszywa gra, potwierdzona genetyką wirusa. Budząca obawy grypa jest laboratoryjną rekombinacją genomu grypy trzody chlewnej z Meksyku, grypy ptaków z Azji i genu ludzkiej grypy z pandemii „hiszpanki” z 1918 roku wydobytego z ludzkich zwłok pomimo protestów ze strony naukowców na całym świecie. Oficjalne wyjaśnienia opierają się na niemożliwym w naturze łączeniu się genów grypy od niektórych azjatyckich kurcząt, świń z Meksyku i zwłok pochowanych prawie wiek temu.

Zdrowy rozsądek i mrożące krew w żyłach dokumenty autorów tego artykułu przesłane do FBI dyskredytują oficjalne wyjaśnienia tej pandemii, i to nie po raz pierwszy występuje tego rodzaju przypadek. Niedawno przyznano w renomowanym New England Journal of Medicine, że odpowiedzialny za wybuch epidemii H1N1 wirus z 1977, który wyginął na 20 lat, pochodził z laboratorium.

 Bojkotuj Safeway’a teraz!

W wielu sklepach Safeway’a nakłanianie zaczyna się już w drzwiach. Nastolatek, nie wiedząc nic na temat szczepionek, daje ci do ręki ulotkę zachęcającą do odwiedzenia apteki po twoją „impulsową szczepionkę przeciw grypie”. I tłumaczą się ze swej niewiedzy, jak tamci w procesie norymberskim: „Po prostu wykonuję swoją pracę”.

Klienci Safeway’a nie dowiedzą się, że ich aptekarze wiedzą niewiele o szczepionce H1N1. Prawnie zastrzeżone składniki szczepionki są celowo nieujawnione przez partnerów Burd’a, twórców szczepionki, w tym Novartis, CSL, Baxter i Glaxo-Smith-Klein. Dlatego w mózgach farmaceutów Safeway’a brakuje wiedzy o przeciwwskazaniach dla tych szczepień.

Podczas ostatniej wizyty w Safeway’u współautorka tego artykułu Sherri Kane zapytała farmaceutę, czy by się zaszczepił. Odpowiedział: – Nie będę kłamać, nie, nie wezmę szczepionki. Pięć minut później mężczyzna przymilnie dostarczył szczepionkę klientce naciągniętej na 10%-wą promocję przy następnych zakupach; tak więc zaszczepienie pod wpływem impulsu będzie kosztowało ją mniej niż 20 dolarów. Ta sprytna w czasie recesji zniżkowa promocja przy kasie wystarczyła, aby klientka wzięła szczepionkę.

Rabatowe zastrzyki przynoszą największe korzyści, ponieważ uzależniają ludzi od apteki. Zwykle skutki działań niepożądanych szczepionek i leków pozostają na lata, a leki wypisane na receptę generują większą toksyczność powodując dodatkowe choroby. Ekspertów przyprawia o dreszcze myśl o składnikach szczepionek zawierających toksyczne oleje, metale ciężkie, trujące chemikalia, anty-HIV środki plemnikobójcze, a także (w Wielkiej Brytanii) wirus raka najprawdopodobniej powiązany z pochodzenia AIDS o nazwie SV40.

To niewiarygodne, ale oczekuje się szybkiej mutacji żywego, genetycznie spreparowanego wirusa grypy H1N1 zawartego w szczepionkach Safeway’a, z innymi krążącymi wirusami, w tym szczepów grypy, częstego wirusa raka jak Epstein Barr, a nawet z wirusem HIV, i przez to spowodowania nowej pandemii bardziej zabójczej od AIDS, czy grypy hiszpanki z 1918 roku.

Jeśli chodzi o lekarzy sklepy Safeway’a dobierają współpracowników i dojeżdżających dostawców leków (travel medicine providers TMPs) zgodnie z zaleceniami Amerykańskiego Towarzystwa Chorób Zakaźnych (Infectious Diseases Society of America, IDSA). „Dostajesz to, za co zapłaciłeś” – powiedział nam jeden z urzędników pragnący zachować anonimowość. Safeway najmuje do pracy takich niedoświadczonych i niewykwalifikowanych TMP-ów do podawania tych ryzykownych szczepionek.

Jeden z byłych farmaceutów Safeway’a wyjaśnił, że ich najlepszych aptekarzy wyrzuca się z pracy, gdy kiedykolwiek wyrażą uzasadnione zastrzeżenia do szczepień. Tak więc farmaceuci Safeway’a na ogół stają się bezwolni. Dla tych wszystkich wyżej wymienionych powodów wskazane jest niezwłoczne, trwałe bojkotowanie Safeway’a.

Śmiertelne dodatki szczepionek nie zostały ujawnione

Safeway jest zwiastunem nowych H1N1 szczepionek przeciwko grypie dla kobiet w ciąży, pomimo środków plemnikobójczych w tych szczepionkach powiązanych, zdaniem naukowców, z wadami wrodzonymi i poronieniami samoistnymi. Głównym składnikiem szczepionki w wersji europejskiej jest MF59TM z plemnikobójczym nonoksynolem-9. Zgodnie z wiedzą naukową MF59 wraz tylko ze skwalenem może zaszkodzić, lub nawet zabić, 59 z 60-ciu osób, które uwierzą w propagandę w sklepach.

Propagandyści Safeway’a są nikim innym niż partnerzy Davida Rockefellera, medialni potentaci: Rupert Murdoch, Mortimor Zuckerman, Thomas Gloger – główni manipulatorzy umysłów na świecie. Ich przedsiębiorstwa, włączając Time Warner, FOX i Reuters służą operacjom psychologicznym na rzecz globalnego wyludnienia. Wszyscy są powiązani z Radą Mieszkańców Miasta Nowy Jork założoną i nadal finansowaną przez podmioty zależne od Rockefellera. Ich serwisy informacyjne przemilczają doniesienia o tych śmiertelnych powiązaniach z kumplami Rockefellera, łącznie z Radą Biznesu, Radą Mieszkańców NY, Kohlberg Kravis Roberts & Co (KKR), a także Partnerstwem dla New York City (PNYC), które zostało wyczarterowane przez brytyjską rodzinę królewską. Partnerzy ci promują śmiertelnie szczepionki, rzekomo do zbawienia humanitarnego, tworząc immunologiczne wyniszczenie dla powszechnej depopulacji.

Szczególnie związany z tym spiskiem i łączący główne media z masowym mordem medycznym jest wytwarzany przez firmę Chiron Company olejowy adjuwant (dodatek, wspomagacz) do szczepionki. Ten paskudnie toksyczny i nielicencjonowany do użytku w USA dodatek reszta ogłupionego świata wybiera do trucia produktem MF59 firmy Chiron, jedną spośród 2.693 różnych substancji chemicznych produkowanych przez tę firmę dla kartelu petrochemiczno-farmaceutycznego. Przeciwko Chiron toczyło się postępowanie karne w 2004 roku, kiedy miliony dawek jego szczepionki przeciwko grypie były zanieczyszczone przez bakterie. Wtedy firma zatrudniła prawnika Enronu, waszyngtońskiego adwokata Roberta S. Bennetta, aby bronić swoich interesów.

Ostatnio Chiron został przejęty przez Novartis, innego giganta leków, przyłączając się do Merck’a, Pfizer’a, Glaxo-Smith-Klein, CSL i innych członków PNYC oraz Rady Biznesu, i przyczyniając się do postępu Reformy Amerykańskiej Służby Zdrowia (American Health Care Reform), podobnie jak Burd z Safeway’a.

Korzyści ze skażonej krwi zwiększone przez reformatorów służby zdrowia

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, kto robi badania dla światowych dostaw krwi na leczenie śmiertelnych zakażeń? Kto będzie badał Twoją krew po najbliższych szczepieniach na H1N1? Odpowiedź: Chiron.

Historycznie ujmując sektor banków krwi został uruchomiony przez rodzinę Rockefellerów. Po pierwsze, Rockefellerowie zebrali grupę lekarzy, którą nazwali Nowojorską Radą Krwi (The New York City Blood Council). Stała się ona Bankiem Krwi w Nowym Jorku. Ten bank z kolei przekształcili w Amerykański Czerwony Krzyż (American Red Cross). Czerwony Krzyż, korporacje Baxter’a i Bayer’a AG oskarżono o rozprzestrzenianie całej masy wirusów przy użyciu skażonych dostaw krwi i produktów krwiopochodnych. Te zawarte we krwi czynniki chorobotwórcze to HIV / AIDS, wirusowe zapalenia wątroby czyli żółtaczka typu B, C i D, oraz wirusy herpes, w tym wywołujące raka HPV i Epstein Barr. Wprowadzone w latach 1970-ych i 80-ych przemysłowe udostępnianie krwi wymaga systemu badań kwasów nukleinowych opatentowanego przez Chiron, obecnie wykorzystywanego do testowania oddawanej krwi. (PR Newswire. UK.)

David Rockefeller, Prezes-założyciel PNYC, współpracuje ze współprzewodniczącym zarządu Rupertem Murdochem, którego australijska rodzina testowała adjuwanty Chiron’a. Seniorka rodu Murdocha, Elisabeth, prowadzi główny szpital krajowy. Synowa Ruperta, Sarah, nadzoruje Dziecięcy Instytut Badawczy (Murdock Children’s Research Institute MCRI) oraz jego zarząd. MCRI został powołany, aby służyć królowej Anglii Elżbiecie II, w 1986 roku tj. wtedy gdy Safeway został przejęty przez KKR – pracodawcę Burds’a, i w tym samym roku wirus żółtaczki typu C został zidentyfikowany rzekomo przez analityków krwi w Chiron. Źródło tego wirusa ujawnia, jak Amerykańskie Siły Zbrojne są przeniknięte przez przemysł farmaceutyczny. Bowiem wirusy zapalenia wątroby zostały opracowane wraz ze szczepionkami w laboratoriach broni biologicznych New York University Medical Center w ramach kontraktów dla Armii o finansowanie badań prowadzonych przez dr Saula Krugman’a współpracującego z Bankiem Krwi NYC. Dr Krugman i badacze federalni stosowali wirusy zapalenia wątroby wstrzykiwane dzieciom opóźnionym umysłowo w Państwowej Szkole Willowbrook w późnych latach 60-ych i na początku 70-ych. Dzisiejsze pandemie wirusowego zapalenia wątroby typu B i C są powiązane z tamtymi doświadczeniami i zanieczyszczeniami dostaw krwi, co wynika z dokumentów rządowych przedrukowanych przez dr Horowitz’a w jego grobowym bestsellerze „Pojawienie się wirusów: AIDS i Ebola: naturalne, przypadkowe czy celowe?” („Emerging Viruses: AIDS & Ebola: Nature, Accident or Intentional?” Tetrahedron, 1998; 1-888-508-4787).

Amerykańska firma Baxter Corporation, obsługująca wyłącznie Europę, nie wymienia MF59 Chiron’a w swoim opatentowanym procesie produkcji szczepionek, tylko emulsję oleju w wodzie czyli skwalen. Baxter wymienia jednak wykorzystanie komórek VERO nerek małp do hodowli ich wirusa H1N1, które są rutynowo zakażane wirusem SV40 związanym zdaniem naukowców z pandemią chorób nowotworowych, a nawet AIDS. Dr Maurice Hilleman, wiodący na świecie dostawca szczepionek dla firmy Merck & Co., zeznał że Ameryka została zakażona szczepionkami na AIDS skażonymi wirusem SV40, pochodzącym z tego samego gatunku afrykańskich zielonych małp wykorzystywanych przez Chiron.

Dr Bernice Eddy <http://www.whale.to/vaccine/eddy_h.htmlml> z federalnego Laboratorium Biologii ostrzegła Kongres w 1972 roku, że szczepionki przeciw polio Merck’a zanieczyszczone SV40 mogą się stać przekleństwem dla świata w pandemii nowotworów od 1992 roku. Dodatkowe badania naukowe opublikowane przez dr Horowitza wykazały, że szczepionki Merck’a przeciwko żółtaczce typu B były produkowane przy użyciu afrykańskich szympansów zakażonych przez tego samego amerykańskiego dostawcę małp, Litton Bionetics, szóstego czołowego dostawcę broni biologicznej dla armii USA w tym czasie. W tych badaniach równocześnie zaszczepiono gejów z Nowego Jorku i afrykańskich wieśniaków, nosicieli szympansiego SIV, najbliżej pasującego do ludzkiego wirusa HIV.

Być może bezpłodność, samoistne poronienia i powszechne wady wrodzone najlepiej wyjaśnić podanym kobietom w ciąży zastrzykiem szczepionki z adjuwantem nonoksynolem-9 przeciw H1N1. Plemnikobójczy zabójca HIV i zwodniczy immunostymulator interleukina-2 (IL-2), są mniej znane jako dodatki szczepionki. IL-2 był współ-opatentowany przez cara AIDS w Ameryce, dr Anthony’ego Fauci, promotora z ramienia rządu federalnego zasad nowej szczepionki H1N1. Fauci został uprzednio oskarżony o konflikt interesów w związku z jego licencją na IL-2 dla Chiron’a. Według ostatnich badań jego IL-2 daje zero korzyści dla chorych na AIDS zażywających te ryzykowne leki, pochodzące z ekstraktów białych krwinek.

Więcej partnerów zatruwających społeczeństwo

Safeway to nie jedyna miliardowa (w dolarach) firma współpracująca ze 3Stevem Burd’em w tym złowrogim oszustwie dot. grypy oraz w programie reformy zdrowia (Health Care Reform). Costco także oferuje specjalne szczepionki na grypę tej jesieni. Dla Twojej wygody Costco, obok nawoływania do szczepienia na swoim terenie, robi też szum wokół sprzedaży trumien, oferując kompleksową formę sprzedaży dla eutanazji. – To sprawia, że oferowany jest wielki pakiet sprzedaży, bo jeśli nie potrafisz się oprzeć grypie, może zaistnieć potrzeba trumny – powiedziała pani Kane, menedżer ds. członkostwa Costco, gdy klient zapytywał o dostępność zastrzyku przeciw grypie.

Ludzie generalnie zgadzają się z poglądem, że firmy farmaceutyczne rozprzestrzeniają propagandę, skutki uboczne i rozpowszechniają choroby dla zysku. Większość ludzi jednak ma problemy związane z depopulacją jako nadrzędnym celem zatruwania ludzi, ponieważ mniej żywych oznacza mniej klientów i niższe zyski.

To jest jak koniec gry „Monopoly” stwierdza dr Horowitz. Ten rodzaj bogactwa i władzy korumpuje absolutnie, a David Rockefeller nie może wrzucić planety Ziemi do swojej szafy. Zwycięzcy z PNYC po prostu robią przestawienie na pokładzie i pozbywają się graczy, których już dłużej nie chcą.

Komentarzy 176 to “Kulisy świńskiej grypy: kto korzysta?”

 1. N said

  Nie chce was straszyc,ale uwazam ze jeszcze w tym roku dojdzie do wojny najpozniej na poczatku roku przyszlego.Nie wiem czy czytaliscie niedawno artykul na temat przyspieszenia instalacji rakiet w polsce,prace maja zaczac sie w tym roku.ten gosciu to co powiedzial to powoli sie staje prawda,obejrzalem wszystkie czesci i co do joty sie wszystko wydarzylo.wszystko idzie k… w tym kierunku.

  Iran ostrzega USA i Wielką Brytanię
  Szef irańskich Strażników Rewolucji zagroził odwetowymi krokami wobec wywiadów USA i Wielkiej Brytanii, z którymi jego zdaniem związana jest sunnicka grupa Jundallah obwiniana o niedzielny zamach na dowódców Strażników.
  „Kryją się za tym aparaty amerykańskie i brytyjskie aparaty wywiadowcze, i zostaną podjęte kroki odwetowe, żeby je ukarać” – oznajmił gen. Mohammad al-Dżafari.

  Według jego słów irański wywiad ma nowe dowody pokazujące, że Jundallah (Żołnierze Boga), na której czele stoi Abulmalik Rigi, „ma bezpośrednie związki ze służbami wywiadowczymi Ameryki, Wielkiej Brytanii i niestety, Pakistanu”.

  Rigi „bez najmniejszej wątpliwości” działał „na rozkaz tych służb”, a Iran zażąda od Pakistanu jego wydania – oznajmił szef Strażników.

  Siedmiu dowódców tej elitarnej organizacji militarnej zginęło w zamachu samobójczym przeprowadzonym w niedzielę w południowo-wschodnim Iranie. Był to jeden z najkrwawszych ataków na Strażników w ostatnich latach. Media państwowe podały, że przyznali się do niego rebelianci z Jundallah, zarzucający rządowi w Teheranie dyskryminację sunnitów.

  Teheran często oskarża USA, że wspierają Jundallah, aby zdestabilizować sytuację w Iranie, czemu Waszyngton zaprzecza.
  http://wiadomosci.onet.pl/2062744,28350,wiadomosceu.html
  ===============================
  od p.b.: skad ta pewnosc? szczepienia mialy zaczac sie we wrzesniu na polkuli polnocnej, a bron miala byc odebrana amerykanom cywilnym tez wtedy;
  wojne nuklearna z iranem syjonisci zapowiadaja juz od co najmniej roku — na szczescie nie tylko satanisci decyduja o losach swiata — gdyby tak, to dawno by nas nie bylo;
  o wiele trudniej zniszczyc zycie niz je podtrzymac, bo zycie to Boska rzecz, Jego wola

  • tryton said

   masz tu mój koment do tego art.
   to jest kopia art prasowego Z PRZED 2 TYGODNI
   Dwa potężne izraelskie okręty wojenne przepłynęły
   przez Kanał Sueski. Dziesięć dni wcześniej tę samą
   drogę w stronę Morza Czerwonego odbyły łodzie
   podwodne wyposażone w rakiety nuklearne.
   Manewry odbywają się w ramach przygotowań do
   ewentualnego ataku na irańskie obiekty nuklearne.

   Ostatnia operacja w rejonie Morza Czerwonego,
   potwierdzona przez izraelskich dyplomatów, jest
   jasnym sygnałem dla reżimu w Teheranie, że Izrael
   jest w stanie błyskawicznie rozmieścić swoje siły
   uderzeniowe w rejonie Iranu. Jakby tego było mało,
   jeszcze w tym miesiącu mają się odbyć ćwiczenia
   izraelskich sił powietrznych w Stanach
   Zjednoczonych. Przetestowane zostaną również
   izraelskie systemy obrony przeciwrakietowej na
   amerykańskim poligonie rakietowym na Pacyfiku.

   Ponadto Izrael zacieśnia więzi z państwami
   arabskimi, które także obawiają się nuklearnych
   możliwości Iranu.

   W ostatnich tygodniach szczególnie bliskie relacje
   łączą Tel Awiw z Egiptem, co jeszcze niedawno
   mogłoby wydawać się niemożliwe. Kair bowiem wciąż
   ma w pamięci wojnę sześciodniową, podczas której
   izraelskie siły powietrzno-lądowe rozbiły w pył
   armię Egiptu. Zginęło wtedy ponad 11,5 tys.
   egipskich żołnierzy, a kraj ten stracił blisko 80
   proc. swojego całego sprzętu wojskowego, włączając
   w to samoloty i czołgi. Izrael tymczasem miał
   zaledwie 779 zabitych.

   Działania tak zwanej izraelsko-arabskiej
   współpracy koncentrują się wokół – jak to określił
   jeden z izraelskich dyplomatów – wspólnej
   wzajemnej nieufności wobec Iranu.

   – Te przygotowania militarne należy traktować
   niezwykle poważnie. Nasze manewry są wyraźnym
   przesłaniem kierowanym właśnie do obecnych władz
   Iranu, że w razie czego, to nie skończy się tylko
   na czczych groźbach – mówi przedstawiciel
   izraelskiego ministerstwa obrony.

   Izraelskie łodzie podwodne biorące udział w
   manewrach wyposażone są w rakiety z głowicami
   jądrowymi. W ćwiczeniach biorą również udział
   supernowoczesne, niewykrywalne dla radarów
   samoloty.

   Gdyby przyszła taka konieczność, ten potężny
   arsenał mógłby zostać użyty podczas uderzenia,
   nawet na kilkanaście celów nuklearnych naraz, i to
   w odległości ponad półtora tysiąca kilometrów od
   Izraela.

   Egipski minister spraw zagranicznych Ahmed Aboul
   Gheit stwierdził wczoraj, że rząd jego kraju
   wyraźnie zezwolił na przepłynięcie okrętów
   Izraela. Według izraelskiego admirała ćwiczenia
   tego rodzaju prowadzone są regularnie. Egipska
   marynarka wojenna twierdzi również, że manewry te
   odbywają się w pełnej współpracy z Egiptem.
   ==================================
   od p.b.: na balkanach ‚amerykanie’ tez mieli ‚niewidzialne’ f-117; w marcu br. rozmawialem z oficerem serbskim, ktory wynalazl przeciw-metode i jego wlasnie pluton zestrzelil f-117 wartosci miliarda dolcow, po czym cena tego cudenka spadla do symbolicznej sumy; a jeszcze kilka lat temu powszechnie myslalo sie, ze f-117 ubito nad serbia dzieki specjalnemu radarowi czeskiemu; ten oficer serbski oczywiscie zostal wydalony z nowo-armii i nie moze propagowac swego wynalazku;
   o innej robocie Boga w tym epizodzie: gdy f-117 zblizal sie w nocy nad wojwodine, czlonek plutony pochodzacy ze wsi zorientowal sie wbrew dowodztwu i radarom serbskim, ze to nie ptaki, bo one przeciez nie lataja noca; geniusz oficera + spostrzegawczosc szeregfowca z obrony p-lot przyczynily sie do zestrzelenia f-117, pilota zlapano — wieczna chwala Bogu!

   • grypa666 said

    Wpisy nie na temat zaczniemy usuwać.

   • tryton said

    w wojskowych kregach starszych oficerów ,nawet lekarzy
    panuje przekonanie ze , akcja szczepien na lipną grype jest powiazana z akcja militarna na terenie iranu
    ponadto od 2 miesiecy polska armia pomimo braku kasy prowadzi akcję werbunku do pracy lekarzy i pielegniarek,
    co według mojego znajomego podpułkownik lekarz – świadczy o tym ze niedługo armii zostana powierzone do wykonania jakieś zadania medyczno-militarne.
    ============================
    od p.b.: podobnie jak w usa, francji, niemczech, gdzie juz zaczelo sie dziac i przeciekac;
    polski plan pandemiczny przewiduje zaszczepienie mundurowych w pierwszej kolejnosci

   • tryton said

    „G” prawda Polska ma podpisane z izraelem zobowiazanie o wzajemnej pomocy WOJSKOWEJ mozna to sprawdzić wiem ze mało kto o tym wie .
    ANALITYCY WOJSKOWI MÓWIA WPROST ŻE BYCMOZE POZOSTAŁY JUZ TYLKO GODZINY DO ATAKU ICKÓW

    http://www.rp.pl/artykul/70215,380074_Polska_nie_chce_wojny_izraelsko_iranskiej.html

   • Manix said

    Nowe bomby juz sa tez gotowe.
    Mnie tylko zastanawia jak to jest mozliwe zeby tyle metrow skaly albo betonu przebic zanim eksploduje?

    http://www.thecuttingedgenews.com/index.php?article=11609&pageid=&pagename=


    ==============================
    od p.b.: nic nowego, wyprobowywano juz np. w atakach nato w jugoslawii; po wiecej – google „dai williams” albo „piotr bein zielone brygady bron uranowa”

  • grypa666 said

   Jackowski się myli. I to często. Jest źle, ale są jeszcze siły, które to powstrzymują, jak wewnątrz amerykańskiej armii. Inaczej byłoby dawno po nas.

  • bingo said

   Tylko Biblia jest niezawodna
   ciekawa interpretacja http://www.slowo.intellinet.pl/Czasy_ostateczne.html

 2. N said

  • zyta said

   Nie ogladam tego, bo nie ma sensu. Radze natomiast zapoznac sie z roznymi proroctwami na temat 3 wojny (wystarczy wpisac w Google fraze 3 wojna sw.). Czesc moze sie ewent. sprawdzic i warto sie zaznajomic co nas czeka i jak przetrwac. Niektorym pewnie uda sie przetrwac.

  • Domini-canus said

   Niektóre ujęcia wyglądaja jak ściągnięte z kroniki Akashy

 3. zyta said

  Dzieki grypa666, Piotrze Bein oraz Mirek K. i Maciej za artykuly i tlumaczenia z mrozacymi krew w zylach wiadomosciami.
  Dzieki tej wiedzy juz jestesmy silniejsi i mozemy sie przeciwstawic manipulacjom tych chorych ludzi. Jestesmy gora bo nasze mysli i zamiary sa czyste a oni zgina jak wszystko co chore a nieleczone.

  • Obsertwator said

   hmm Zyta, daj mi troche tego optymizmu:)
   niestety nie sadze abysmy byli „silniejsi”, „abys,y mieli mozliwosc przeciwstawienia sie wojny iran – izrael”
   Twoje wywody n.i.e.s.t.e.t.y są bezpodstawne.

   Wojna będzie. i nic tego nie zmieni. Czy Ty to chcesz czy tez nie.
   Przykro mi.

   • ALFA said

    @OBSERWATOR masz rację nie jesteśmy silni ani zjednoczeni dużo nas brakuje natomiast amerykanie się jednoczą ale jest też duży pobór do wojska w tedy ludność weżmie się za rząd i swoją konstytucję i za syjonistów

  • anita said

   @Zyta:jak w praktyce widzisz to przeciwstawienie sie? Mnie te mrozace krew w zylach informacje zaczynaja przeszkadzac w normalnym funkcjonowaniu.Zaczynam sie przychylac do opinii mojego kolegi od kosmitow,ze rzeczy nie dzieja sie tak szybko jak sie opisuje,ale trzeba miec swiadomosc tego,ze cos sie dzieje i byc w miare na biezaco oraz rozpowszechniac wiadomosci o tym ,ze cos tu nie gra.Wiesci o czipach w igle juz teraz ,mi sie wydaja przesadzone.Jest to raczej test elit.Pytalam tych ci sie szczepili-nie zauwazyli nic dziwnego(igly,strzykawki).Jutro sama to sprawdze naocznie.To co sie dzieje nie jest normalne,ale nie mozna popadac w paranoje.Zdecydowanie sa sily ,ktore nam ludzkosci zle zycza.I nalezy sie temu przeciwstawiac ,ale bez zaslepienia.Inaczej wszyscy z tego forum beda sie musieli zaczac leczyc na depresje.

   • hjk said

    „Czymże są te słowa jeśli nie nakazem i zachętą aby przesunąć termin końca ? To znaczy, że przyszłość jeszcze nie istnieje a nasza modlitwy ma miejsce na pewien zakres zmiany daty końca. Huh, czy widzisz jak wielki autorytet ma modlitwa Kościoła ? Podobnie jak Jozuemu Bóg pozwoli zatrzymać słońce i księżyc (Joz 10:18) my możemy dokonać czegoś jeszcze bardziej wielkiego ! Mamy nakaz by się modlić by czasy najgorszych prześladowań wypadły w porze roku wygodnej na ucieczkę. Kiedy sama ucieczka nadejdzie będzie już za późno, należy się modlić przed tym okresem, czyli teraz ! Czy chcesz czekać na ostatnie ostrzeżenie, którego nie będzie ? Czy weźmiesz polecenie Jezusa na poważnie ? Czym innym jest rozumienie daty końca przez Boga Ojca, gdyż On sam, będąc poza czasem, wie kiedy ten koniec nastąpi i dla Niego jest to konkretna data ale my widząc częściowe wydarzenia nadal możemy mieć wpływ przez naszą modlitwę, nawet na to kiedy ten koniec nastąpi. To podobnie jakby pytać Boga czy moja rodzina zostanie zbawiona – Bóg tego chce ale od Twojej modlitwy i świadectwa będzie zależał wynik. Jeśli masz teraz zamieszanie w głowie to powiem ci na zachętę, że zrozumienie prostego faktu, że Bóg jest ponad czasem, powodowało w historii Kościoła wiele dyskusji m.in. w kwestii tzw. predestynacji. Słowo Boże najlepiej jest przyjąć literalnie, bez układania upraszczających hipotez i doktryn, bo można łatwo zabrnąć na manowce.

    Ustalanie sztywnej daty końca świata jest zatem domyślnym rozszerzeniem fatalizmu, twierdzenia, że człowiek nie ma wpływu na los świata ani na swój własny, bo termin został i tak narzucony „z góry”. Tak nie jest, Bóg bez przerwy daje szansę na nawrócenie. Fakt, że Bóg zna datę końca oznacza tyle, że Bóg będąc ponad i poza czasem WIE co się stanie, ale nie ogranicza to w żaden sposób naszej wolnej woli ani odpowiedzialności aby zmienić postępowanie i odmienić los świata, w ramach tego co Bóg oznaczył jako granice Jego planu i posłuszeństwa. ”

    dzieki za ten link

  • ALFA said

   ZYTA zejdż na ziemię kto jest silniejszy możemy się przeciwstawić to jest garstka przede wszystkim muszą lekarze i pielęgniarki nam w tym pomóc, zobacz jak we Francji oni się zjednoczyli nie będą szczepić i tu jest zjednoczenie naszym dadzą kasę i będą szczepić tacy łasi na pieniądze ale niech oni się zastanowią ludzie ich zapamiętają OCH ZAPAMIĘTAMY!!!

 4. jmks said

  Panie Piotrze przecież wirus HIV to ściema

  • grypa666 said

   W jakim sensie ściema? Nie ma go? Tak, słyszałem takie opinie, że wirus HIV w ogóle nie istnieje, ale też są inne opinie, że został skonstruowany w Fort Detrick, np: http://www.rense.com/general76/ft.htm
   Inni z kolei mówia, że to wojna biologiczna z Rosjanami http://richardboyden.com/HIV_AIDS_as_Weapon_of_War.htm
   Trudno dojść gdzie jest prawda, ale jeśli załozymy, że wirusa HIV nie ma to jest jeszcze większy dylemat! Jak na razie skupmy sie na grypie tzw. świńskiej, której konstrukcję wirusa ponoć znamy…

   • hjk said

    na podawanym juz kilkakrotnie linku „głupota czy kryminalne działania rady miasta gdynia” jest twierdzenie, ze wirus HPV nie istnieje, a szczepionka to lipa…

 5. ALFA said

  Szczepionkę na świńską grypę Pani Minister Kopacz zamówiła w kraju gdzie zdrowie ludzi wiecie gdzie mają CHINY

 6. Michal said

  Oglądałem sondaż w niemieckiej gazecie „WELT”
  82% ludzi nie chce się szczepić.

  • ALFA said

   Widzisz można powiedzieć 82% ludzi wie, że nie trzeba się szczepić a zróbcie u nas sondaż 82% ludzi się zaszczepi
   i TU JEST PROBLEM !!!

   • Jerzy said

    A skąd wiesz, że 82% ludzi się zaszczepi u nas? Przeprowadzałeś sondaż zgodny z zasadami pobierania próbki statystycznej?

    Jeśli nie, to nie siej, proszę paniki i dezinformacji.

   • hjk said

    w referendum o UE w 2003 było własnie 85% na tak, na podobnej zasadzie „głosowania za czymś w ciemno”, bez czytania układu stowarzyszeniowego z UE…
    pomylił się o 3% zatem…
    to ci sami bezmyślni ludzie…

 7. tmsz said

  Podobno w Kambodży odkryto bardzo dziwnego wirusa. Kilka godzin po śmierci potrafi on „zrestartować” serce ofiary. Dokładniej mówi się o dwóch godzinach po śmierci. Stwierdzono, że mózg osoby w taki sposób „zmartwychwstałej” jest poważnie uszkodzony oraz, że zachowuje się ona niezwykle agrsywnie.

  • Obsertwator said

   podaj linka do informacji.
   no chyba ze sie naogladales zbyt duzo filmow o zombie

   Kolego; takie wypociny zostaw sobie dla swoich dzieci,

   pozdrawiam

  • Anya said

   Pokaz artykuł, bo coś ciężko mi uwierzyć w scenariusz z Resident Evil.

   • ALFA said

    POKAŻĘ JAK ZNAJDĘ TYLE SIĘ CZYTA ŻE NIE WIE SIĘ GDZIE ALE JAK ZNAJDZIEMY Z ‚TMSZ’ to przekażemy może dzisiaj może jutro ale potwierdzam ten artykuł

   • hjk said

    ale bzdury, przyjmuje się ze po 4 min.-10 min w zalezności od warunków bez odżywiania mózgu (czyli bez krążenia krwi) następuje nieodwracalna śmierć mózgowa…

    Aczkolwiek znane są przebudzenia po zaczadzeniu tlenkiem węgla po kilkunastu godzinach, były takie przypadki…

    Dlatego czeka sie te kilka dni po smierci z pogrzebem na wszelki wypadek

  • grypa666 said

   Co więcej, wirus powoduje stały wzwód u męczyzn!
   ======================
   od p.b.: to sie big farma postrzelila w stope — na nic inwestycje w viagre

   • ALFA said

    W każdej chwili gotowy do boju ale przekrwienie nie zdrowe

   • Wojwit - Ten Sam said

    Mogą wystąpić zastoiny krwi żylnej a to spowoduje upośledzenie trofiki tych tkanek i w efekcie martwicę… W Rosji był taku przypadek. Mężczyzna zamiast jednej tabletki Viagry zażył od razu pięć. Tak „na wszelki wypadek”. Trafił do szpitala i konieczne stało się, niestety, rozwiązanie radykalne…

   • krzysiek said

    w przypadku zakazu posiadania karabinu maczuga się przyda

   • zyta said

    Ja z niczego sie nie wysmiewam, bo wszelkie „cuda” sa mozliwe (wg Biblii) w tych dniach ostatnich.

  • anita said

   @tmsz:Pic na wode fotomontaz-tak sie mowilo za moich czasow.Moze niektorzy to zrozumieja.A Ty Zyta nie dokladaj swojej lapki do tych glupot,bo to juz kolejny Twoj post bez sensu.

   • zyta said

    Anita nie osadzaj, badzmy milsi.

   • Anita said

    To nie chodzi o osadzanie ,tylko o odrobine zdrowego rozsadku i z biblia nie ma to nic wspolnego.Nie mozna wierzyc w kazda glupote,ktora ludzie z zewnatrz chca tu wpuscic ,zeby zrobic cyrk z tego blogu.To tez metoda dezinformacji.

 8. grypa666 said

  Od Piotra Beina

  Prosimy drukowac i rozprowadzac ulotki i plakaty na spotkanie z Jane Burgermeister 26 października br. o godz. 18-tej w Teatrze Groteska, Krakow ul. Skarbowa 2

  Są one w linkach:
  – plakat A3 – http://img40.imageshack.us/img40/6400/plakatjanea3.jpg
  – ulotka A6 – http://img44.imageshack.us/img44/9531/ulotkajanea6.jpg

  • cena biletu? said

   Dlaczego bilet kosztuje aż 15 zł?
   Zakładam że to cena sali, tłumacza itp. ale może się mylę??
   ========================
   od p.b.: chciales spektakl za darmo, jak na grypa666? ile wplaciles na fundusz burgermeister na jej sajcie?
   sala o ile wiem kosztuje 800 pln, podroz z i do wiednia + hotel, przejazdy dla jane X pln; organizatorzy ani tlumacz grosza nie wezma, a wyloza ze swej kieszeni, o ile wiem;
   a jestes pewien ile osob przyjdzie? sprobuj sam zorganizowac cos, chocby wydrukowac ulotki – wtedy pogadamy

 9. Polak said

  Jeszcze raz prosze :
  Nie wpadajcie w panike ,wojna nie rozegra sie w Polsce tylko na BLISKIM WSCHODZIE i raz na zawsze PROBLEM Z „ESKIMOSAMI” [cenzura grypa666] PRZESTANIE ISTNIEC PO PIECIU TYSIACACH LAT !!!
  Nad tym czuwa Pan BOG – CIERPLIWY ALE SPRAWIEDLIWY !!!
  Siewcy wszelkiej paniki tez zgina i to z samego strachu .
  Jezeli juz dzisiaj macie pelne pory strachu, to jak sie zachowacie gdy wybije GODZINA ZERO ???
  Pisz jeden z drugim jak sie zabeczpieczyc przed wrogiem i dodaj OTUCHY A NIE STRACHU .
  Slusznie wlasciciel portalu podjal decyzje ,ze strachliwych i siejacych panike bedzie wycinal,bo tematem JEST OBRONA ,A NIENAPEDZANIE STRACHU PRZEZ AGENTURE SZMULO-SZWABSKA aby sparalizowac narody !
  Gdy pisalem na forum „globalnaswiadomosc” o zachowaniach w przypadkach szczegolnych ,wlasciciel portalu wszystko wycial ,bo mu wysoka GORA nakazala !
  BADZ POLAKIEM i MYSL PO POLSKU !
  A nie jak szmul i szwab,ktorzy zawsze byli i sa tchorzami chowajac sie za gojami i ich durnym mysleniem. !

  • tryton said

   http://wiadomosci.onet.pl/2063230,12,niepokojace_wiesci_izrael_blizej_ataku_na_iran,item.html

   • tryton said

    dzisiaj od rana masa info w całym necie

    Sytuacja może przerodzić się w wojnę, zgubną dla całego świata.

    Jeśli Izrael uderzy, USA dołączą

    USA dołączą się do Izraela, jeśli ten zdecyduje się zaatakować irańskie instalacje nuklearne twierdzi dziennik „Haarec”. Najbardziej opiniotwórcza gazeta codzienna Izraela powołuje się przy tym na wypowiedź amerykańskiego wojskowego Charlesa F. Walda – byłego wiceszefa Europejskiego Dowództwa armii USA. Zdaniem Walda, Izrael mimo potężnego potencjału militarnego, nie jest raczej w stanie sam przeprowadzić operacji przeciw irańskim instalacjom nuklearnym. Amerykański wojskowy przemawiał podczas dorocznej konferencji Washington Institute for Near East Policy.

    Dodał, że jeśli „nasz wspaniały sojusznik” zdecyduje się uderzyć, by powstrzymać Iran przed wejściem w posiadanie broni atomowej, powstanie presja, by USA stanęły u boku Izraela.

    Wald, który jest zwolennikiem zdecydowanej politykiem USA wobec Iranu, zachęcał administrację Obamy na łamach prasy do przygotowania militarnego ataku na irańskie ośrodki atomowe.
    ==========================
    od p.b.: prasa judeocenrtyczna podkresla wypowiedzi szalonych judeocentrykow, co nie znaczy, ze nie ma ludzi rosadnych w armii i rzadzie usa oraz izraela; nie dajcie sie zwariowac, braci apolacy, tak jak daliscie sie z histeria pt. ‚serbowie-ludobojcy’ serwowana przez ten sam kompleks jot

   • tryton said

    TO CO PONIZEJ WEDŁUG ANALITYKÓW SWIADCZY O MOZLIWOŚCI NAPADU NA IRAN DOSŁOWNIE W CIAGU GODZIN

    http://www.rp.pl/artykul/70215,380074_Polska_nie_chce_wojny_izraelsko_iranskiej.html
    ==================================================
    od p.b. do agenciury nr 185220: co wam tak zalezy na odwroceniu uwagi od ‚pandemii’ na wojne z iranem; wiadomo od poczatku, ze uderzenie moze byc na wielu frontach: pandemia, wojna, skazenie nuklearne, kryzys finansowy/gospodarczy/zywnosciowy

   • tmsz said

    W jaki sposób to zagraża Polsce?

   • tryton said

    ano w Taki:POLSKA MA PODPISANY Z IZRAELEM UMOWE O WZAJEMNEJ POMOCY WOJSKOWEJ(dlatego pan radzio został poproszony do izraela)MAŁO PLAKÓW O TYM WIE – mozna łatwo sprawdzić.
    pozatym jedyny sposób na zucenie iranu na kolana to urzycie BRONI ATOMOWEJ(WOJNA KONWENCIONALNA SKAZUJE NA PORAŻKE IZRAEL) a jesli do niej dojdzie nie bedzie to jeden pocisk tylko seria ataków – kilka eksplozji w zaplanowanych celach -NIE TYLKO POLSKA ALE CAŁY SWIAT PONIESIE KONSEKWENCJE URZYCIA – OPADY RADIOAKTYWNE – skutki czarnobyla to małe piwo – to była tylko awaria
    pozatym judeocentrycy posiadają głowice w osłonie kobaltowej – STRASZNY SYF -sprawdż w necie.
    ps. strasza właśnie w tvn GRYPĄ PONOĆ STRASZNIE ROŚNIE WE WROCŁAWIU- CHE CHE.
    ============================
    od p.b. do #185220: piszesz „judeocentrycy” — podlechtales mnie, wiec podyskutujmy;
    niby za co iran ma byc ‚rzucony na kolana’? chyba nie za to ze jak inne panstwa ma prawo do energii atomowej i broni obronnej wobec arsenalu wielkiego swego wroga – satanistycznych zydow i ich poplecznikow w nato?
    wojna konwencjonalna z powodzeniem udala sie na wielu frontach na balkanach (z armia serbska oceniania przez ekspertow na czolowke europejska, o czym swiadcza straty nato i bez-stratowe wyjscie III armii serbskiej z kosowa) — po co wiec nacisk na konflikt nuklearny z ochocza aprobata nato?
    a moze radioaktywnosci potrzeba do drugiego czlonu broni binarnej w szczepionkach?

   • takasobie said

   • ALFA said

    Jak podpisali nasi rządzący jest ich 460 to niech sobie jadą to nie nasza wojna już raz za nich zginęło sporo naszych rodaków i po wojnie oni wybili też sporo jak również jest ich trochę w Polsce niech jadą pomagać swoim na czele z Sikorskim

   • Wojwit - Ten Sam said

    @Tryton
    Żeby to tylko były „głupie ćwoki” jak ich określiłeś, sprawa byłaby prosta. Ale to są podstępne załgane kreatury. Kłamstwo jest dla nich treścią i sensem życia. A naród, nasz polski naród śpi, gapiąc się w pudło i łykając hipnotyczny przekaz telewizorni.

   • grypa666 said

    Iran nikogo pierwszy nie zaatakował od 1000 lat. Po co miałby prowadzić do autodestrukcji? Jeśli ma 1 czy nawet 10 bomb atomowych to i tak ich nie użyje. Bomby USA i Izraela zmieniłyby powierzchnię tego pięknego kraju w bazalt.

   • n said

    dlatego gdy rozpeta sie pieklo na bliskimwschodzie i dolaczy sie usa to wszystko wymknie sie z podkontroli

   • ALFA said

    Ale trzeba sprawdzać lotniska ile ich ucieknie Do Polski lub już przyleciało

   • Wojwit - Ten Sam said

    Wczoraj w telewizyjnym programie informacyjnym wspominano, że „(…)coraz wiecej żydów chce wracać do korzeni(…)przyjeżdżają do Polski, między innymi tu, do Częstochowy, by oddać hołd swoim bliskim zmarłym…” Sam byłem świadkiem, jak jeden się „sypnął”, że jest w Polsce dopiero od czterech lat. A po polsku mówi jak w tych kawałach – szmoncesach. I co? A „przywrócić” obywatelstwo „unym” lub ich potomkom może nawet wojewoda. Tak zadecydował „nasz” prezydent. „Une” nie muszą występować o polskie obywatelstwo, jak nasi rodacy chociażby z Kazachstanu. „Une” je mają p r z y w r ó c o n e. Nawet potomstwo tych, co je stracili w 1920 roku! A z jakich to powodów Polska pozbawiła pewnych „unych” obywatelstwa? Z takich samych za jakie później (w trakcie i po II wojnie) nie była w stanie już karać. Chyba że doraźnie – śmiercią z wyroku sądu podziemnego.

   • Wojwit - Ten Sam said

    @Trytonie, ale to gen. Anders zezwolił im na te dezercje. Więcej: zabronił żandarmerii wojskowej ich ścigać! Uciekali razem z polską bronią! A na Sybirze nasi umierali z zimna chorób i głodu, bo nie dostali się do „Armii Andersa”. A Żydzi się dostali…
    To jest logiczny ciąg zdarzeń, w który decyzje naszych polityków i wojskowych zostały trwale wplecione. Niestety. Jedno Andersa usprawiedliwia. Może nie chciał, żeby ci Żydzi wrócili do Polski. Choć to słaby argument. Jakby naprawdę nie chciał, toby ich z sowietów nie ratował…

   • anita said

    @Tryton:nie wiem kim jestes i niewiele mnie to interesuje,ale absolutnie razi mnie to ,ze robisz tak tragiczna ilosc bledow,ze nie mam checi czytac Twoich wypowiedzi.Jak jestes taki biegly w komputerach to powinienes wiedziec ,ze sa programy,ktore korguja prawidlowosc napisanych tekstow.Nie podoba mi,sie tez ,ze uzywasz wielkich liter w internecie dla podkreslenia szalonego znaczenia Twoich wypowiedzi.Jesli chcesz byc odrobine wiarygodny, to skoryguj swoje wypowiedzi odpowiednim programem, inaczej uznam ,ze masz w d…e dyskutanow i uwazasz ,ze w imie wyzszej sprawy przelkna wszystko.Mnie to osobiscie obraza.Mozesz sprawdzic moje IP-z pewnoscia nie pochodzi z Hajfy i jestem jedna z niewielu patriotek na tym forum.Moim zdaniem jest tu cala masa dezinformatorow, mniej lub bardziej ukrytych.I to by bylo na dzisiaj tyle.Jak szefostwo nie zrobi tu porzadku,to niewiele osob tu sie ostanie.Ponawiam pytanie do szefow-dlaczego 666 w tytule.Jesli juz udzieliliscie odpowiedzi to przepraszam i prosze o wyrozumialosc ,bo nie jestem w stanie przesledzic wszystkich watkow do tylu.
    od p.b.: o ile wiem, 666 w grypie skopiowalo burgermeistrowej „birdflu666”

   • grypa666 said

    Jeden nowojorski Żyd (fajny – propolski) powiedział mi, że 700 tysiecy jego rodaków w Izraelu ma już polskie paszporty. Tak na wszelki wypadek… Jeszcze Kwasio im je dał.

   • zyta said

    Moze operujmy prawdziwymi nazwiskami.
    Zyd Kwaśniewski-Stoltzman

   • hjk said

    hahahaa, ale będzie nr, jak Stany NIE DOŁĄCZĄ, tylko potraktuja to jako okazję do uwolnienia się od „trudnego” „sojusznika”…

   • hjk said

    ” Dn 11:44-45
    44. Wieści ze wschodu i północy napełnią go przerażeniem; wyprawi się więc z wielkim gniewem, by wielu zgładzić i zgubić. 45. Rozbije namioty swojej kwatery między morzem i górą świętej wspaniałości. Dojdzie do swego końca, ale nikt mu nie przyjdzie z pomocą.

    Antychryst, znając proroctwa, założy swoją główną kwaterę w północnym Izraelu, który będzie cały w ręku jego wojsk.”

    http://www.slowo.intellinet.pl/Czasy_ostateczne.html

  • Pelagia said

   Polak- dobrze by było, abyś w takim razie tutaj podawał rady, jak przetrwać. Najlepiej, aby to było uporządkowane w jednym miejscu, wyraźnie oznaczonym

 10. kasia said  Zobaczcie na to

 11. Nowak said

  Drogi Czytelniku, trzymasz w ręku publikację, którą będziesz czytał z niedowierzaniem. Będziesz zaskoczony � pytając sam siebie � czy jest to możliwe, aby w okresie tak wysokiego poziomu nauki jedna, rozrzucona po świecie nacja mogła opanować tak wielki naród amerykański.
  Publikacja ta to szokująca akutualizacja „Protokołów mędrców Syjonu”.
  W tym, zaledwie trzydziestokilku stronicowym wywiadzie asystent amerykańskiego senatora, żyd, Harold Wallence Rosenthal ujawnił fakty i zamiary panowania nad światem swojego plemienia. Jest to autentyczne wyznanie rasisty żydowskiego, za które kazał sobie sowicie zapłacić. Nie przypuszczał, że za to ujawnienie działań rasistów żydowskich, spotka go tak sromotna kara jak śmierć.
  Rasizm żydowski ubezwolnił nie tylko Amerykanów, ale opanował dziesiątki narodów globu ziemskiego. Również nasz katolicki naród Polski został zniewolony przez tę rasę. Wprawdzie publikacja ta skierowana było do Czytelnika amerykańskiego, ale jest znakomitym odnośnikiem do spojrzenia na naszą polską rzeczywistość.
  Czyż nie jest widoczne działanie rasistów żydowskich w naszym kraju? Dlatego, Drodzy Rodacy, przeczytajcie uważnie to wyznanie amerykańskiego żyda, który chlubi się tym, w jakim to szybkim tempie jego współplemieńcy opanowują świat i zniewalają chrześcijan.
  Dotychczasowych przykładów działań żydów na szkodę naszego Narodu można by wyliczać tysiące. Podam tylko niektóre wydarzenia z mojego życia. Pragnę zaznaczyć, że kierowana przez żydów Służba Bezpieczeństwa PRL od maja roku 1977 (kiedy to uczestniczyłem w głodówce protestacyjnej w kościele św. Marcina w Warszawie, w obronie aresztowanych robotników z Radomia i Ursusa) do roku 1989 sporządziła 20.000 (dwadzieścia tysięcy!!!) stron raportów operacyjnych na temat mojej otwartej walki z żydokomuną, którą to walkę rozpocząłem właśnie ową głodówką w maju 1977 roku.
  Dzisiaj nadal fałszuje się najnowszą historię Polski. Żydzi opanowali centralne władze „Solidarności” i nie dopuszczają do ujawnienia kto pierwszy i gdzie powoływał pierwsze w obozie komunistycznym Wolne Związki Zawodowe i pokazał drogę do wolności. Powstanie „Solidarności” przypisuje się Lechowi Wałęsie, a prawdą jest, że pierwsze Wolne Związki Zawodowe powstały z mojej inicjatywy 23 lutego 1978 roku w Katowicach..
  Żydzi z Komitetu Obrony Robotników nie chcieli dopuścić do ich powołania.

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=724&sid=d30920a58134c7a952f3a032226057e0

  =============================
  od p.b.: nalezaloby usunac uogolnienia z powyzszego wstepu – sa one obrazliwe dla porzadnych Zydow;
  jak podobalyby sie nam stwierdzenia przez Niemcow „Polacy to zlodzieje”?

  • grypa666 said

   Bardzo proszę bardziej na tema szczepionek i szczepień. Można było wspomnieć o Protokole 10, w którym jest mowa o szczepieniach.

  • grypa666 said

   I proszę nie używać określenia „Żydzi” bo może to być obraźliwe dla uczciwej większości. W USA przyjmuje sie określenie „syjoniści”, które także nie jest w pełni poprawne. Piotr Bein mówi o „kompleksie judeocentrycznym” czyli o grupie złożonej z przedstawicieli różnych religii, także ateistów, która ma na celu zdominowanie reszty świata. Kompleks jot jest to moim zdaniem dobre określenie.

   • grypa666 said

    od p.b.:
    wielu uczciwym Zydom zalezy na dobrych stosunkach z Polakami, ktorym zawdzieczaja rozkwit i przetrwanie na Wygnaniu przez wieki; nazywaja Polske „Polin” tzn. cos jak bezpieczna, dobra przystan
    ‚syjonisci’ nie jest trafnym terminem z kilku przyczyn:
    – Zydzi maja prawo do ojczyzny, jak kazdy narod; wielu z nich chce zyc na Ziemi (rowniez dla nich) Swietej , w pokoju z Palestynczykami, ale radykalni, satanistyczni syjonisci przeszkadzaja w tym
    – syjonizm to sprawa ostatnich wiekow, natomiast judeocentryzm jest o wiele starszy
    – syjonizm jest ograniczony rowniez geograficznie, podczas gdy satanistyczny judeocentryzm obejmuje juz chyba caly swiat;
    jesli bedzie czas, na blogu http://piotrbein.wordpress.com/ postaram podzielic sie z polskim odbiorca wynikami moich badan nt. judeocentryzmu

   • Aśka said

    Bardzo prosimy. To zapobiegnie niepotrzebnie tworzonym podziałom. A jak wiadomo w ilości siła, a grupy te – które teraz niesłusznie krytykujemy i odrzucamy – mogą nam w tej walce o prawdę i dobro pomóc.

 12. Ryszard said

  SZCZEPIENIE CHORÓB ORAZ PODSTEPY ZYDOSTWA

  Wiecie doskonale, ze dla stworzenia moznosci wyrazenia pragnien podobnych przez wszystkie narody niezbedne jest macic we wszystkich krajach stosunki narodowe i rzady, aby przemeczyc ogól nieladem, nienawiscia, walka, a nawet meczenstwem, glodem i nedza. Wówczas goje nie beda widzieli innego wyjscia jak tylko oddanie sie zupelnie i ostatecznie pod nasza wladze Gdybysmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastapilaby ta upragniona chwila.

  http://www.polonica.net/ProtokolyMedrcowSyjonu2.htm
  ===========================
  od p.b.: zapomniales dodac ryszardzie, ze protokoly to podrobka oczywiscie

  • Wojwit - Ten Sam said

   @P.B.
   Jeśli „Protokoły” są podróbką, jak był Pan łaskaw zauważyć, to dziwnym wydaje się fakt, że ich treści znajdują zadziwiająco dokładne potwierdzenie w ciągu wydarzeń historycznych i współczesnych. Spotkałem się ze stwierdzeniem, że była to prowokacja carskiej Ochrany. Tylko jedno tu nie pasuje i zarazem to, co nie pasuje, neguje wszystkie kontrargumenty. Jeżeli Ochrana potrafiła przewidzieć rozwój wypadków na dziesiatki lat naprzód, to czemu nie potrafiła zapobiec rewolucjom, które zniszczyły Rosję, carska rodzinę i naród rosyjski (inne też) – lutowej i październikowej?
   =============================
   od p.b.: to fszystko sfiatczy o genialnosci ohrany, kturom potem ruscy wybili wiec nie bylo komu hronic ruskih od bolszewikuf (oczywiscie ruskih, bo kto by siem tam inny phal?) wienc spelnilo sie proroctfo ohrany – kapewu?

   • anita said

    @wojwit :popieram wypowiedz.Wedlug mnie sie to sprawdza to co do joty.Na jakiej podstawie uwaza sie ,ze to podrobka?
    ==============================
    od p.b.: dogma = prawda bez przywileju podwazania

   • Wojwit - Ten Sam said

    Odpowiadając mi w ten sposób, Panie Bein, sam się Pan kompromituje. Nie tyle przez knajacki styl wypowiedzi i odrzucenie zasad polskiej ortografii, które uważam (o czym Pan doskonale wie) za ważne, a w wypowiedzi człowieka wykształconego wręcz nieodzowne, ale przez sposób odparcia niewygodnego dla siebie ataku – złośliwe ośmieszenie poglądów interlokutora. Także traktowanie dyskutanta jako osoby niedorozwiniętej psychicznie, rzuca światło na specyficzny rys Pańskiego charakteru. Takie działanie charakteryzuje wie Pan sam najlepiej kogo i z postępowania jakiej nacji się wywodzi. Czemu nie użyje Pan rzeczowych argumentów a w przypadku ich braku uzna czyjąś rację? Tak to wygląda w cywilizacji łacińskiej, do której Polacy kiedyś, przed „odgłowieniem” przez wrogów, należeli.
    ============================
    od p.b.: wojwicie, palilem do agenciury nr 185.220, z ktorym caly ten czas „rozmawiam”, kasujac jego mnogie wpisy wiec moze cos nie doszlo do ciebie

  • grypa666 said

   Teraz i ja (Marek) się wtrącę. „Podróbka” oznacza kopię. Czyli jest gdzieś oryginał! I „podróbka” wcale nie musi różnić się treścią od oryginału. Z tego co mi się jeszcze udało dowiedzieć wynika, że po apelacji wobec orzeczenia sądu szwajcarskiego, że Protokoły są „podróbka” carskiej ochrany, sąd najwyższy wydał orzeczenie, że protokoły nie muszą być „podróbką”. A to było jeszcze przed wojną. Tak więc stoimy w pubkcie wyjścia – mamy Protokoły, realizowane przez satanistów co do joty i ciągle mówi si, że nie ma co się przejmować bo to „podróbka”. A jeśli nawet, to jest lepsza od Nostradamusa, tak się spełnia!!!
   ===========================
   od p.b.: ale z was fanatycy protokolarni…
   napisalem 4 referaty przyjete do publikacji i ani razu nie musialem sie powolac na jakies protokoly (podrobka oczywiscie, ruskiej ohrany) — tyle jest innych obciazajacych udokumentowanych, udowodnionych materialow, przedstawionych przez rabinow, porzadnych Zydow i w prasie izraela!

 13. Obsertwator said

  to by wiele wyjasnialo.
  mam pytanie : gdzie jest reszta wywiadu???

 14. hjk said

  grypa666 powiedział:
  „Papież Jan Paweł II określił NWO “Cywilizacją śmierci”. (…)a minęło chyba 6 lat od tej pamiętnej homilii.”

  Mógłbys podać gdzie i kiedy dokładniej, albo jakiś link do treści..Widać coś mi umknęło, a nie powinno…
  Znam tylko powiedzenie jak jeszcze nie był JP2, w USA, ze czeka nas decydujące starcie miedzy Kościołem i anty-, cywilizacją życia i śmierci…

  • grypa666 said

   Jestem m.in. montażystą filmowym. Fragment ten użylismy w filmie „Tożsamość Wolności”, dysponuję tym nagraniem, musiałbym sprawdzić. Zresztą stąd rzuciłem pomysł na nazwę stowarzyszenia: „Cywilizacja Życia”.

 15. tmsz said

  http://www.examiner.net/health/x1801873211/Oak-Grove-boy-11-dies-at-hospital

  Jordan Smith, uczeń piątej klasy, zmarł w Niedzielę w Szpitalu dziecięcym po chorobie
  na którą zapadł w ubiegłym tygodniu. Przypadek nie został określony jako śmierć z
  powodu grypy, chociaż niektóre doniesienia wiążą go z wirusem H1N1.
  Autopsja miała być przeprowadzona wczoraj (19-tego) przez miejscowego lekarza.
  Kolega szkolny powiedział KMBC-TV, że Jordan miał gorączkę i nie było go w szkole
  od kilku dni. „To straszne. Moja nauczycielka opowiadała nam o tym wczoraj pod
  koniec dnia, dzisiaj jest to główny temat w szkole,” powiedział uczeń Marcus Cox.

  • grypa666 said

   Nie rozumiem dlaczego sądzisz, że „miesza”. Jak najbardziej na temat. Ludzie umierają, oni to podciągają pod „świńską”, albo może faktycznie nowy wirus puścili.

 16. Polak said

  Jezeli w calym juz swiecie pluje sie na Polakow i oczernia na rozny sposob ,to dlaczego Polak nie moze uzywac slowa ZYD w okreslaniu zlych ludzi z tego narodu .
  Nikt nie mowi nic na DOBRYCH ZYDOW ale jezeli jest to tylko przeciwko ZLYM ZYDOM,to na jakiej podstawie ja mam MILCZEC ? .
  Pytam wiec czy to jest przestepstwo ?
  Jezeli tak, to wg jakiego prawa ???
  Chyba tylko zydowskiego !
  POLACY PRZESTANMY W KONCU ZGINAC KARKU PRZED WSZELKIMI ZBIRAMI !!!
  Henryk Pajak napisal ksiazke „LICHWA RAK LUDZKOSCI” i nie bal sie w niej wymienic ZLYCH ZYDOW,jak narazie nikt go nie wsadzil za to do wiezienia !
  WIEC WY SIE BOICIE PISAC/MOWIC PRAWDE ?
  Dlaczego was wszystkich oblatuje strach – przed czym,przed kim,przed garbatym,ktory sie chowa za plecami innych i nimi sie wysluguje ? !
  KTO WAM WMOWIL TAKIE PRAWO ,ZE ZYDOWSKI KOMIK MOZE DRWIC Z POLAKOW A POLAK NAWET NIE MOZE UZYC SLOWA ZYD !
  Jezeli Panie Doktorze Piotrze B. boisz sie za nie swoje slowa ,to przeciez wiesz kim jestem i donies o mnie tym co zabraniaja ci pisac o ZLYCH ZYDACH .
  Przeciez to nie meisci sie w madrej glowie Polaka takie traktowanie nas wszystkich .
  Co do jasnej cholery swiat caly nalezy juz do zydow ,to moze czas spier….c do nieba !
  WSTYDZE SIE ZA POLAKOW ,KTORZY SA PODSZYCI STRACHEM – RAZ KOZIE SMIERC ,NIE BOJ SIE i PISZ/MOW PRAWDE – TOLERANCJA ZA TOLERANCJE !
  Czekajcie az wam domy zabiora ,zony i corki zgwalca ,a wy nie pisniecie ,ze to … !!!
  Eeeeech z takimi cieplymi kluchami.

  • Wojtekk said

   Opanuj się bo plujesz agresją mi na monitor. Nie mam ochoty wysłuchiwania aroganckich i rasistowskich tekstów – już pisałeś o „złych czarnuchach”. Ludzie tacy jak Ty napędzają tylko spiralę zła i agresji. Podszyte narodową dumą, a może raczej narodową pychą. Pamiętaj, to co wyrządzasz innym wyrządzasz sobie. Stajesz się taki sam jak Ci „rządzący” gdzie szatan wyżarł im mózgi, gdzie agresją wyżywają się na innych.
   Ważne żeby się zjednoczyć, ale nie znaczy to żeby się zjednoczyć wyłącznie pod sztandarem Polski. To nie tylko test Polaków, ale ludzi na całym świecie i jak tu napisałeś Żydów, czy ludzi o jakimkolwiek kolorze skóry.
   Znamy wroga, NWO, wraz ze swoimi pupilami.
   W przeciwieństwie do nas, do mas z dołu, te grupy działają zorganizowanie, jako kartele farmaceutyczne, chemiczne, militarne etc.
   Najważniejsze teraz to otwierać oczy innym ludziom, zanim zacznie się holocaust na skalę światową.

   • ALFA said

    Za rządów MAZOWIECKIEGO miało przybyć 250-300 tysięcy z Izraela Żydów do POLSKI w celu osiedlenia się i mieli żyć z zapomóg a Polakom odebrać to znaczy my goje powinniśmy na nich pracować ale teraz mamy problem GRYPA H1N1 i poświęcamy się temu tematowi NA RAZIE KONIEC TEMATU O ŻYDACH

   • zyta said

    Tadeusz Mazowiecki – prawdziwe nazwisko – Icek Dikman.

  • Brenda said

   Zmien przede wszystkim nicka, bo mnie obrazasz. Piszesz bez sensu: Zyd to nie zly czlowiek, ale zlych ludzi nazywasz Zydami. Nie widzisz sprzecznosci?
   No i nie badz taki pewien czy w Twoich zylach czasem nie plynie zydowska krew. Jak by tak mierzc Towja miarka to bys sie nadawal.

  • grypa666 said

   @Polak. Według NOWYCH praw, które maja wejść w tzw. Unii Europejskiej, w USA, a także w innych krajach. Tzw. „Hate Laws”, które promuje ADL od lat wreszcie zostało przegłosowane przez Kongres i Senat USA i lada moment będziemy miec koneic wolności słowa w USA (serwer bloga jest w USA). Podobnie będzie (w niektórych krajach już jest, jak Niemcy) w Europie. Posłuchaj lub poczytaj co mówi rev. Ted Pike, który ostrzegał przed tym co się obecnie dzieje już 20 lat temu! W Google video chyba wciąż są dostępne jego filmy (poszukajcie pod hasłem „Ted Pike”). Pike przewiduje, że niedługo nie tylko nie będzie można krytykować Żydów, ale i Izraela – gdyz będze to podciągane pod antysemityzm! Prawo może działać retroaktywnie, czyli jak w przypadku przestępstw wojennych Busha, który sam się oczyścił do tyłu, może skazywać za publikacje w przeszłości. Sataniści się starannie kryją pod przykrywką „anrysemityzmu” bowiem nikt by się nie zgodził na zakaz krytyki satanizmu. Czy im ta sztuczka wyjdzie to inna sprawa, Niemcy się ostro buntują, ale tymczasem skoro mamy taki problem to czy warto się pchać pod topór? Przecież można sprytnie jak Aex Jones czy David Icke. Przy okazji może uda się nam przekonać samych Żydów, że są wykorzystywani przez satanistyczny odłam.

  • grypa666 said

   Jeszcze jedno. Z wspólnikiem miałem w USA kilka spraw sądowych, łącznie na ponad 200 mln dolarów (chcieli nas wykończyć zdrowotnie). Cóż z tego, że po 6 latach jesteśmy górą, skoro kosztowało to mojego partnera ponad ćwierć miliona dolarów. Te frywolne pozwy były za publikacje. Oczywiście wykorzystali naszą krytyke dotyczącą mniejszości jako przejaw antysemityzmu, choć było to podparte dowodami, konkretami. I, oczywiście, przeciwnikom udało się zdobyćświetnych prawników żydowskich by nas zaciukali. Nie udało im się, być może dlatego, że:
   1. prawnicy zobaczyli, że nie jesteśmy antysemitami
   2. mieliśmy neizbite dowody
   3. Sędzia był Włochem, który nie przepadał za syjonistami
   Gdyby nie to, pewnie bym miał wyrok za nic. A w Polsce idzie w tym kierunku, że za np. antysemityzm czy antypedalizm będzie można siedzieć, albo nawet cię wyeksportuja do Izraela bo takie są plany wg. Pike’a. Słyszałes o prawach Noahidowych?
   Obudź się gdzie już jesteśmy! Pozdrawiam
   =============================
   od p.b.: wsrod kandydatow do ue sa turcja i izrael

 17. Były Naiwny said

  Popieram Polaka!

  Nie dajmy się zastraszyć, ani prowokować.

  Polecam rzeczowe wypowiedzi rozsądnych i odważnych ludzi:

  Prof. B. Wolniewicz i St. Michalkiewicz – antysemityzm, nacjonalizm, patriotyzm, 1/3

  Stanisław Michalkiewicz [Pod Prąd- Puls] 1/4

  Pod prąd – Bogusław Wolniewicz 1/4

  SPOKO i do przodu.

  • Wojwit - Ten Sam said

   Ja też popieram Polaka! To nie fałszywa duma czy też pycha. Dlaczego nikt nie czepiał się, kiedy w czasach mojego dzieciństwa określało się Niemców pogardliwym (acz uzasadnionym za ich „wyczyny”) słowem Szwaby. A pozbawione pejoratywnego znaczenia słowo ŻYD jest be. Bo co? Bo „wybrańcy”? Żyd pisane z dużej litery jest określeniem narodowości. Z małej – wyznania. Jeżeli ludzie należący do tej narodowości czy tego wyznania czynią źle, to nie można napisać, że to Żydzi czynia źle? Rosjanie atakują Czeczenię, zabijają Gruzinów. To można napisać. Ale że Żydzi mordują Palestyńczyków to już nie. No bo nie wszyscy, tylko wojska i to w dodatku i z r a e l s k i e. Jasne. A nas, Polaków, to jak nazywają? Ile zła nam, bezczelnie i niesprawiedliwie, przypisują?! A my nic. Jak te barany. DOSYĆ POLITYCZNEJ POPRAWNOŚCI. Prawda i sprawiedliwość, a nie załganie i łotrostwo. To są czasy ostateczne!
   ==================================
   od p.b.: wytlumaczysz to sedziemu w hiszpanii z traktatem lizbonskim w dloni (nielegalna opinia)

   • Manix said

    Zgadza sie niedosyc ze niemcow wykozystali do swoich celow bo to ludzie podatni na propagande i latwi do programowania byli jak roboty.
    To do dzisaj mozna niemcow bezkarnie opluwac mimo ze nowe pokolenie niemieckie ma tyle wspolnego ze zbrodniami faszystow co swinie z astronomia.
    Od przedszkola w niemcach wyrabia sie poczucie winy zeby czasami w przyszlosci nie przyszlo im do glowy
    przeztac placic na Izrael i produkowac dla niego bron.
    A zydzi morduja do dzisaj palestynczykow w okrutny sposob i nawet zle sie na nich spojzec nie mozna bo zaraz oskarza o antysemityzm.

 18. Brenda said

  Oj, przydalo by sie porzadne sito. Przesiac ziarno od plew.

 19. kasia said

  Przeczytajcie:
  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/skandal-w-niemczech-inne-szczepionki-dla-rzadu,1384475

 20. 70agent said

  Dzisiaj w pracy mój przyjaciel został pośrednio zmuszony do przyjęcia szczepionki przeciwko grypie o nazwie: „influvac 2009/2010” pod groźbą zwolnienia z pracy. (pracuje w dużym centrum handlowe na śląsku). Przykro mi jest, że ludziom odbiera się pośrednio decyzje o własnym ciele. Pozdrawiam

  • Aśka said

   Mógł złożyć wypowiedzenie.

   • 70agent said

    Jak ktoś mieszka sam, opłaca rachunki i może liczyć tylko na siebie samego, jak może złożyć wypowiedzenie? Kto da na chleb? Proste!

   • Aśka said

    Zawsze miał wybór: albo poddawać się tym obłąkanym ludziom, albo zacisnąć zęby i szukać nowej pracy

    na tym to polega

    aby się przeciwstawić, nawet kosztem strat w pewnej dziedzinie życia

    inaczej zawsze będą wykorzystywać pozycję silniejszego

    oni wiedzą, że dla pieniędzy zrobimy wszystko

    i tak się stało w tym przypadku

    chcemy walczyć z nimi

    to musimy liczyć się ze stratami

    nie ma walki bez ofiar

    W tym przypadku na szalach leżały:
    na jednej – wolność i zdrowie
    na drugiej – pieniądze

   • N said

    @Aśka latwo sie mowi,ciekawe czy ty bedac sama i np majac dziecko na utrzymaniu i ta ktora musi liczyc tylko na siebie zwolnila bys sie z pracy?dam sie ogolic ze nastawila bys ramie az milo po szczepionke,bo stawiala bys dobro dziecka na pierszym miejscu.sa rozne przypadki i nie pitol tu farmazonow.

   • 70agent said

    Gdyby się zwolnił zatrudnili by kolejna osobę (20 chętnych osób). Bądźmy realistami, gdybanie a życie to różnica. W chwili obecnej przelewanie krwi, jeszcze nic nie da, musimy osiągnąć apogeum wtedy walka będzie miała sens 😉

   • Aśka said

    ~N, w takim razie mają nas wszystkich, więc po co my tutaj na tym blogu tracimy czas, jak nie potrafimy powiedzieć pracodawcy nie chcę szczepionki. Zawsze można złożyć wypowiedzenie i w okresie wypowiedzenia znaleźć sobie nowe źródło dochodu.

    O jakiej ochronie rodziny mówisz?! Wszczepiając sobie rtęć, aluminium, formalinę i inne świństwa chemiczne, jak utrzymasz rodzinę w czasie, kiedy one zaczną rujnować zdrowie?

    Mówiąc nie temu pracodawcy masz szansę na inną pracę.

    Wszczepiając sobie tablicę mendelejewa w obecnej pracy, możesz jej już nigdy nie podjąć, nawet jak Cię ten pracodawca nie zwolni, bo będziesz chorym człowiekiem! I co wtedy z dzieckiem?

   • Taka tam... said

    no ale dlaczego my mamy sie poddawac czy zwalniac sie z pracy? to tak jakbysmy zaakceptowali to zle co sie dzieje. ty myslisz ze gdzie indziej bedzie inaczej i ze latwo robote dzis dostac? ludzie raczej powinni sie postawic: „nie wezme szczepionki, bo nie chce i nie ma takiego prawa ktore moze mnie zmusic do przyjecia szczepionki pod grozba utraty pracy”… nie bardzo sie orientuje w prawie pracy itd, ale chyba nie ma takiej podstawy zeby zwalniano za nieprzyjecie szczepionki…

   • Aśka said

    ~TakaTam, oczywiście miałam napisać przyjąć wypowiedzeniem, a nie złożyć wypowiedzenie.

   • Aśka said

    Ktoś dzisiaj na forum podał ten link.

   • Aśka said

    Ktoś dzisiaj na forum podał ten link. Można tutaj przeczytać wywiad z żydem Haroldem Wallencem Rosenthalem, który ujawnia fakty, zamiary i metody panowania nad światem swojego plemienia. Wkrótce po tym wywiadzie został zamordowany.

    PROSZĘ, PRZECZYTAJCIE TEN TEKST W CAŁOŚCI

    Tobie ~N, zacytuję fragment, który jak ulał pasuje do toczącej się tutaj dyskusji:

    KONTROLA NAD UMYSŁAMI
    Zapytany o to, czy żydzi obawiają się jakichś zagrożeń ze strony „milczącej większości”, Rosenthal roześmiał się i odrzekł:

    „Nie ma czegoś takiego jak milcząca większość, bo my kontrolujemy ich owczy popęd. Istnieje co najwyżej bezmyślna większość i taką ona pozostanie tak długo, jak ich ucieczka od naszej nieustępliwości pozostaje narkotykiem w naszym przemyśle rozrywkowym. Poprzez kontrolowanie tego przemysłu staliśmy się panami, a naród niewolnikami.
    Gdy ciężar codziennego trudu staje się niemal niemożliwy do dźwignięcia, stosujemy zawór bezpieczeństwa w postaci chwilowej przyjemności.
    Telewizja i film dostarczają potrzebnej chwilowej rozrywki. Programy te są tak zaplanowane, aby docierać do zmysłów, emocji ale nie do logicznie myślącego umysłu. Przez to ludzie są tak zaprogramowani, aby odpowiadać na bodźce zgodnie z naszym życzeniem, ale nie zgodnie z rozumem. Nie milczą nigdy; ale też nie myślą.”

    Kontynuując tę myśl na temat żydowskiej kontroli nad gojami Rosenthal powiedział:

    Wykastrowaliśmy społeczeństwo poprzez lęk i zastraszenie. Jego męskość istnieje tylko w połączeniu z kobiecym wyglądem. Będąc tak bezpłciowymi ludzie stali się posłuszni i łatwo nimi sterować. Jak wszystkie zwierzęta wykastrowane, nie kierują swoich myśli ku przyszłości i swemu potomstwu, ale ku bieżącej rozrywce i następnemu posiłkowi.”

    ALE PRZECZYTAJCIE CAŁOŚĆ, BO TEN WYWIAD WIELE SPRAW WYJAŚNIA.

   • Aśka said

    To ten wspomniany link
    http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=724&sid=d30920a58134c7a952f3a032226057e0

    zapomniałam go podać we wcześniejszej wypowiedzi

   • Anita said

    Sluzba zdrowia jest manipulowana twierdzeniami ,ze przeciez nie moga narazac swoich podopiecznych i pacjentow.Ale poki co narazie jest dowolnosc.Rozsylaja listy dla chetnych i narazie na tym etapie sie konczy.Wiele sie jednak szczepi ,zarowno wyzszego jak i nizszego personelu.Oni (to spoleczenstwo)sa nauczeni,ze panstwo wie lepiej co jest dla nich dobre.Zobaczymy kto mial racje.

   • anita said

    @popieram Aske:na tchorzach ten swiat stoi.Najpierw sami sie zaszczepia,a potem podsuna swoje dzieci,bo niby najbardziej narazeni.Ja mam niezla prace,ale jakby mi zagozili zwolnieniem to tylko bym sie ucieszyla,ze ktos pomogl mi podjac decyzje uwolnienia sie z tego zakletego kregu.A oszczednosci trzeba zawsze miec na czarna godzine,zeby przetrwac najgorsze.I szukac nowego zatrudnienia.

   • Jerzy said

    Brawo Aśka. Jesteś kobietą z jajami 🙂 .
    Możesz być przykładem dla niejednego mężczyzny.

   • ALFA said

    I tu brak zjednoczenia się nawet w pracy jeden za wszystkich -wszyscy za jednego i nic nie zrobią

  • anita said

   @70 agent:to jeszcze zdradz ,gdzie pracuje Twoj kolega(branza),bo wedlug moich danych to nawet w grupach przeznaczonych na pierwszy rzut, nie ma narazie przymusu.Twoja wypowiedz jest dla mnie kompletnie niewiarygodna.Wystarczy proste nie.Mnie tez pytano ,kilka razy.I kilka razy powiedzialam -NIE.

   • Jerzy said

    Po mojemu to kolega 70agenta mógł powiedzieć nie. Dawni rycerze na polach Grunwaldu i Cecory ryzykowali życiem, a ten – czym by zaryzykował, nieborak, ciepłą posadką?

    Kobiety, Anita i Aśka mają więcej ikry od niego, za mało Je biedaczek 😦 .

  • grypa666 said

   Niech napisze anonimowe oświadczenie i do nas wyśle. Jeśli są inne osoby to też to powinny zrobić, możemy taką informację puścić na cały świat. To jest poniewieranie praw obywatelskich! Wnętrze twojego ciała to najbardziej intymna jego część – jeśli nie wolno w pracy uprawiać seksu to tym bardziej szczepić na siłę.

 21. ALFA said

  Śmiertelne dodatki szczepionek nie zostały ujawnione
  Safeway jest zwiastunem nowych szczepionek H1N1 przeciwko grypie

  http://www.sekretyameryki.com/?cat=13

 22. Michal said

  Wygląda na to ze elity działają wielotorowo.
  Szczepienia nie wyszły to rozpętają wojnę w Iranie.
  Nie zastanawia nikogo ostatni zamach w Iranie?
  To że był wymierzony w wysokich rangą oficerów wojskowych?
  Kto będzie dowodził w przypadku wojny?

  “W niedzielę wieczorem irańskie media donosiły o 35 zabitych, Wśród zabitych jest siedmiu dowódców elitarnej organizacji militarnej. Dwie z ofiar śmiertelnych ataku to zastępca dowódcy sił lądowych Strażników Rewolucji oraz szef ich jednostki w prowincji Sistan i Beludżystan.

  Strażnicy Rewolucji powstali po rewolucji irańskiej w 1979 roku. Ta elitarna formacja w liczbie 120 tys. ludzi ma własne siły lądowe, morskie i powietrzne. Sprawuje kontrolę nad irańskim programem nuklearnym, zajmuje się też utrzymaniem bezpieczeństwa w ważnych rejonach przygranicznych”

  A dzisiaj media donoszą że Izrael “szykuje” się na Iran!!!

  Oni chcą rozpętać III wojnę dokonując prowokacji. Jaki to problem aby zdetonować w jakimś dużym mieście ładunek nuklearny, lub kilka w kilku miastach? Tak czuję i daj Boże, aby to tylko były fałszywe przeczucia. Chcę się mylić, nawet jeśli miałbym wyjść na głupca w oczach innych.

  Jest nienaturalna “cisza” w mediach , zalewani jesteśmy lakonicznymi informacjami i newsami o aferach, gwałtach – ten ukradł, tam zabili, tu się wykoleił pociąg, czy matka zabiła dziecko.
  Teraz czytam że: Wielkiej Brytanii grożą powodzie, susze i “zabójcze fale gorąca” jeśli nie dojdzie do podpisania światowego porozumienia w sprawie zmian klimatycznych – ostrzegł premier Gordon Brown, którego cytuje BBC.

  Szef brytyjskiego rządu przypominał, że negocjatorzy mają tylko 50 dni, by uratować świat przed globalnym ociepleniem i przełamać “impas”.
  http://fakty.interia.pl/swiat/news/brown-mamy-50-dni-na-uratowanie-swiata,1384286,4

  Zobaczcie jak jesteśmy bombardowani “negatywami”, tak by nam nie zostawić chwili na refleksje, chwili wytchnienia. Mamy cały czas się bać, mamy czuć się zdezorientowani, czuć że świat jest zły. Wzbudzają w nas poczucie nieufności, podejrzliwość i przeświadczenie że nie wolno mieć miękkiego serca bo to oznacza twardy tyłek. Mamy się martwić o rodziny i o to czy przeżyjemy do następnej wypłaty.

  Gdyby nam popuszczono, gdyby dano nam godnie żyć a media przekazywały by “dobre” rzeczy, budujące, pozytywne wartości, wówczas bardzo szybko ludzie zaczęli by się rozwijać i duchowo i intelektualnie. Bardzo szybko zniknęło by wiele patologii.
  Tym czasem bawią się nami jak kot myszą. Wiedzą że uderzając w najczulsze nasze punkty mogą z nami robić prawie wszystko.
  Nie potrafimy się razem zebrać do kupy i powiedzieć DOŚĆ, ponieważ jesteśmy rozproszeni, większość ma wyprane mózgi a przede wszystkim boimy się! Tutaj na blogu każdy z nas czuje się bezpiecznie, tutaj jest anonimowy, nie musi podawać nazwiska, nie musi pokazywać twarzy. Stwarzamy sobie tylko iluzję że robimy coś wielkiego, ale tak naprawdę jesteśmy towarzystwem wzajemnej adoracji, które przekazuje sobie różne newsy. Jednak nic z tego nie wynika. Nikt nam na razie nie przeszkadza ponieważ nie stanowimy żadnego zagrożenia dla interesów na górze. Kto z nas napisał do polityków , do prezydenta i podpisał się imieniem i nazwiskiem? No właśnie…………….
  ====================================
  od p.b.: michal, swietne obserwacje w ostatnim akapicie!
  a propos bzdur Browna nt. ocieplenia: bezwladnosc zmian klimatu (w ta czy inna strone) sprawi, ze:
  (1) nawet natychmiastowe zmiany enmisji dadza wyniki dopiero za dziesiatki lub raczej setki lat;
  (2) redukcje emisji nie powstrzymaja zmian klimatu, tylko nieco spowolnia ich tempo
  wiec straszenie narodu kleskami klimatycznymi odnosi sie do przyszlych pokolen, wiec badz powazny, mister brown; moze juz nas wtedy nie byc ani naszych wnukow jak nas “wykastrujecie” szczepionkami

  • Wojwit - Ten Sam said

   Michale, popieram. Spróbuj jednak zebrać, nawet w jak najbardziej lokalnym interesie, dotyczącym bezpośrednio ludzi, choćby pięćdziesiąt osób. Zobacz jak to trudno. Cos w ludziach teraz takiego jest, że są pasywni w realu a aktywni w rzeczywistosci wirtualnej. I nie jest to strach. Przecież tu też jesteśmy namierzalni…
   ==============================
   od p.b.: w realu-markecie to ludziowce nawet chyzia na mnie z pania zza konytuaru ‚reklamacje’ ze smiem sie skarzyc na puste skorupki przyschniete do kartonu z jajkami, albo na zgnila pore sprytnie ukryta w gustownym opakowaniu :<)))

   • Michal said

    Ależ działam!
    przeprowadzam wszędzie rozmowy, informuję.
    Bardzo wielu ludzi rozumie problem.
    Cały czas działam.

    Iluminaci czy kim tak są, nie potrzebują naszych pieniędzy. Oni już ograbili ludzkość. Teraz chcą mieć planetę Ziemię na wyłączność tak jak Ty czy ja chcielibyśmy mieć swoją małą wysepkę na Pacyfiku. Dysponują technologią o jakiej nawet nie śnimy.
    Nie podzielą się z 6 miliardami obywateli!
    Dlatego chcą wojny, chcą nas pozabijać.
    Możliwe że zostawią sobie grupę niewolników a sami będą korzystali z najnowszych technologii, przemierzali kosmos niczym starożytni bogowie w swych rydwanach.
    Może zostawią tylko dzieci dla których stworzą nową religię a oni sami będą BOGAMI ?
    Oni chcą nieśmiertelności zapewne.
    To są chorzy na megalomanie osobnicy.
    Może faktycznie są opętani……….
    Zobacz ten film:
    Tajemnice lotniska Denver

   • zyta said

    „Może zostawią tylko dzieci… ”

    Nie ludzcie sie, dzieci tez nie oszczedza, bo teraz nie oszczedzaja. Zwierze sie zlituje nad czlowiekiem, czlowiek tylko co poniektory.

   • Dziecko Światła said

    Do cholery przestańcie oglądać telewizje!!! Wywalcie te cholerne odbiorniki z domów. Trzeba najpierw zacząć od tego. To jest największe gówno nikomu nie potrzebne i przestańcie się otaczać nowinkami technologicznymi…

  • Wojwit - Ten Sam said

   A propos śmierci kilkudziesięciu wyższych oficerów. Czy nasi oficerowie lotnictwa zginęli w przypadkowym wypadku?
   Czy to nie dziwne, że cały trzon sił powietrznych leciał jednym samolotem?
   ==========================
   od p.b.: ciecia budzetowe od czasu ‚zakupu’ f-16

   • Michal said

    Całkiem możliwe że mieli zginąć, stara kadra mogła być niewygodna.
    Nie jest dziwne jeśli zrozumiemy że nasza armia kiedyś była silna a dziś robi się wszystko by ją osłabić – cięcia finansowe, zamiana służby obowiązkowej w dobrowolną co z czasem spowoduje że będzie tylko garstka żołnierzy.
    W UE ma być tylko jedna armia i jedne prezydent oraz jedno prawo. A jak jakiś kraj podskoczy to kto go będzie bronił? Nie mając armii nie zrobimy nic.
    Zobacz tu:
    Zwycięstwo bandytów, wielkich pieniędzy i biurokracji
    Zwróć uwagę na beszczelność urzędnika UE –
    1 minuta17 sekund

   • Domini-canus said

    To Cohn-Bendit przyjaciel Michnika.

   • anita said

    @michal i wojwit:nie tylko wypadek wojskowych.Jak sie zastanowicie to takich roznych wypadkow ,nie tylko u nas bylo co nieco.Przypomnijcie sobie co sie przydarzylo niektorym politykom europejskim.Niektorym urzadzili swiatowy pogrzeb,niektorym sie udalo uratowac z wypadkow,a jeszcze innych zgnoili posmiertnie.Po prostu niektore zawody i poglady sa obarczone wiekszym ryzykiem zawodowym.Se la vi.
    ===========================
    od p.b.: rewelacja!!! ;<)

   • grypa666 said

    Nie tylko cięcia budżetowe. Oficerowie byli przeciwni „tarczy”. Sprawę badał dr Marek Głogoczowski, kąt nachylenia skrzydła przy uderzeniu mógł być tylko wynikiem sabotażu. W celu dyskusji odsyłam jednak do autora tej hipotezy: http://www.marek.glogoczowski.zaprasza.net/
    ===============================
    od p.b.: miejmy nadzieje, ze wspomniany badacz lepiej zna sie na katastrofach samolotow niz na scypionkach, broni uranowej i promieniowaniu o niskim natezeniu

  • anita said

   @Michal:oczywiscie ,ze zainteresowalo,ale nie czytales poprzednich postow w innym watku.Przeciez ja przytoczylam te dane z prasy o wypadkach w Iranie,Brazylii i Wenezueli,Ale tu nikt tego tematu nie podejmuje ,bo uwaga jest skupiona tylko na grypie i ewentualnych czipach.A to wszystko jest razem polaczone.Jak sie polaczy te wszystkie nieszczescia i katastrofy(wszystkie nieoczekiwane)i plagi wszelkiej masci to dopiero mozna miec obraz calosci.Ale z jakiegos powodu znajome mi blogi i fora lubia sie skupiac tylko na wycinkach.A brakuje ludzi ,ktorzy te fragmenciki poskladaja w calosc.I ta role pelnia dyskutanci,ktorzy z jakiegos powodu potrafia widziec szerzej, niz zalozyciele poszczegolnych forow.
   =================================
   od p.b.: blog666 takze?

   • grypa666 said

    Bo nie mamy środków na założenie nowego państwa w państwie. Tu trzeba poparcia całego narodu by to badać i opublikować. Skupilismy się na „pięcie Achillesa” globalistów – aferze ze szczepionkami, bo są ewidentne DOWODY!
    ================================
    od p.b.: dowody sa i na inne rzeczy, ale w ‚pandemii’ jest potencjalne MASOWE zagrozenie biologiczne w krotkim terminie

 23. mas said

  ZNALAZLEM TO PRZYPADKIEM W NECIE. ZOBACZCIE KONIECZNIE!!!!!! W JAKIM SWIECIE ZYJEMY…..TO ZACZELO SIE PRZED II WŚ…….SZCZEGOLNIE KONCOWKA MNIE NA OBECNA CHWILE….PRZERAZA….

  http://video.google.com/videoplay?docid=-2927498432760024906&ei=3HdFSbLSLJzUqAPByriODA&q=dr+rath#

 24. mas said

  Te szczepienia to wrecz schematyczne i oczywiste ich nastepne posuniecie…dokladnie kropka w krpoke…Chyba nastepne lata nie beda zbyt kolorowe…Heh grunt to przezyc przebiegunowanie w 2012 i cieszyc sie reszte zycia ‚zlotymi czasami’:)

 25. Michal said

  Jerzy Buzek – Nigel Farage 0:1 [PL]

 26. Michal said

  Tu chodzi o władzę

 27. Michal said

  Nigdy jeszcze tak niewielu nie oszukało tak wielu.

 28. Michal said

  „Nie” znaczy „nie”!

 29. Michal said

  Kto jest kim w Komisji Europejskiej?

 30. Polak said

  Wojtusiu i Brenduniu !
  Daliscie popis agenturalny ale niech was Bog rozliczy !!!
  Najpierw zaczne od niedouczonej dziewcznki ,bo na dorosla osobe mi nie wygladasz z braku znajomosci jezyka polskiego,no bo jak zrozumiec twoje zdanie : Zyd to nie(?)zly czlowiek,ale zlych ludzi nazywasz Zydami” . Ktoz to cie tak wyszkolil ,ze wsrod Zydow nie ma zlych (niezli trafiaja sie ale jest ich mniej) ludzi ? Wiec odrazu dam ci faktem po oczach: a kto bestialsko morduje starcow i dzieci w Palestynie ??? Ja znam Zydow tez dobrych i to takich ,ktorzy przez ZLYCH ZYDOW ZOSTALI UKARANI – co na to powiesz ???
  Wojtek zarzuca mi napedzanie spirali strachu i agresji -czy ty chociaz wiesz co strach ,a co agresja mlody czlowieku ???
  Jezeli ktos wam nakazal czuwac nad „poprawnoscia polityczna” na tym portalu, to MY POLACY mowimy wam juz dowidzenia ,a przy okazji pozdrowcie waszych rodzicow za ANTYPOLSKIE WYCHOWANIE .
  Jezeli do tego jeszcze zyjecie w Polsce to podziekujcie tez ludziom dobrej woli,ze zechcieli was do Polski przyjac !
  Zegnajcie krasnale z duzymi uszami !
  TU JEST POLSKA ,ktora jak sie nie podoba ,to zmiencie na Afryke .

  • cosac said

   Na agenturę to wyglądasz Ty, bo zionie od Ciebie nienawiścią na kilometr i chcesz wszystkich dzielić na Polaków i nie-Polaków. Trochę więcej szacunku do drugiego człowieka, trollu.

  • Domini-canus said

   Czyja to robota?Na co się powołujesz internacjonalisto nowego typu.Wy zawsze musicie być w pierszym szeregu,i w nadreprezentacji.,rozbić temat, zwekslować na inne tory.Nie jesteście najinteligentniejszym narodem,Większośc czytelników forum,i słusznie nie reaguje na wasze prowokacje.Czytają i działają bo wiedzą że wejście na forum może prowadzić do namierzenia.Tak trzymać

   • N said

    @Domini-canus o kolejny 100% polak sie wylonil,a czy to nie ty mowiles na poprzednich postach ze pracowales w SB jako oficer?Polski narod w historii nie jest taki czysty tak samo jak i inne narody.Na historii nie uczyli czy sie przespalo na wagarach te lekcje.NIe wypowiadaj sie bo az nie dobrze sie robi.

    Tuż po zakończeniu II wojny światowej w latach 1949-1950 polskie sądy skazały jednego mieszkańca Jedwabnego na karę śmierci za bezpośredni udział w mordowaniu ludności żydowskiej (zamienioną w drodze łaski na pozbawienie wolności), 9 mieszkańców – na kary więzienia za pomoc w zabójstwie, a 12 innych oskarżonych uniewinniły.

    Ówczesne postępowanie dowodowe było – zdaniem IPN, prowadzone pobieżnie, gdyż:
    nie sprawdzono pojawiających się w materiale dowodowym informacji o zaangażowaniu kilkudziesięciu innych mieszkańców w pogromie i o rabowaniu mienia pomordowanych,
    nie ustalono dokładnego przebiegu zdarzeń, liczby oraz narodowości ofiar ani liczby żołnierzy lub funkcjonariuszy niemieckich obecnych na miejscu ani ich jednostek.

    Przeprowadzone w latach 2000-2004 śledztwa wykazały, że w mordowaniu ludności żydowskiej brała udział część polskich mieszkańców Jedwabnego. Według ustaleń Instytutu Pamięci Narodowej rola Polaków była decydująca w realizacji zbrodniczego planu, oni byli wykonawcami zbrodni, ale wydarzyła się ona z niemieckiej inspiracji.

    Według Jana Grossa[8] prowodyrami tego mordu i przywódcami jedwabińskiego tłumu było czterech byłych współpracowników NKWD, którzy według niego w ten sposób próbowali wymazać swoją przeszłość i uwiarygodnić się w oczach nowego okupanta. Dwóch z nich – Jerzy Laudański i Karol Bardoń – w późniejszym okresie zostało niemieckimi żandarmami.

    Od 2000 roku IPN prowadził postępowanie w sprawie tego pogromu. W toku postępowania przesłuchano 111 jeszcze żyjących świadków. Postanowieniem z 30 czerwca 2003 śledztwo umorzono z powodu niewykrycia innych żyjących sprawców zbrodni niż ci, którzy wcześniej zostali osądzeni przez polski wymiar sprawiedliwości[5].

    W pobliżu stodoły w Jedwabnem znaleziono około dwustu łusek lub innych części amunicji oraz części uzbrojenia, a w masowej mogile znaleziono przedmiot, który wstępnie uznano za płaszcz pocisku kalibru 9 mm[9]. 20 grudnia 2001 IPN ogłosił, że znalezione przedmioty pochodziły prawdopodobnie z okresu pierwszej wojny światowej lub najwcześniej z roku 1942. Ekspertyza wykazała, że fragment metalu znaleziony w mogile nie był elementem amunicji, lecz metalowym przedmiotem nieznanego zastosowania[10].

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Pogrom_w_Jedwabnem

   • Domini-canus said

    No właśnie.Nie jesteście tacy inteligentni.Nie pisałem nic o SB ,ani innej komunistycznej bandzie a jedynie służbie specjalnej.Pięknie się Nara-Nemo odsłoniłeś.Na pewno nie dostaniesz za to premii.Over.

  • Brenda said

   No szkoda, ze mnie nie widziales, bo pewnie jeszcze bys mi wytknal, ze jestem niska ;D.
   Chloptasiu-nadymaczu, bo pekniesz!
   Cytuje Twoje wlasne zdanie: „Nikt nie mowi nic na DOBRYCH ZYDOW ale jezeli jest to tylko przeciwko ZLYM ZYDOM,to na jakiej podstawie ja mam MILCZEC ? .”
   1.Interpunkcja sie klania.
   2. Co do Twojej „logiki”: dla Ciebie slowo Zyd jednoznacznie oznacza zlego czlowieka. Jesli dla Ciebie jest ok. powtarzanie idiotyzmow i uprzedzen jakis debili to gratuluje. Tak wynika z powyzszego zdania, ktore ciezko zrozumiec przy pierwszym czytaniu, Skarbie o jednym garbie. 🙂 Zdanie z mojego postu bylo skrotem Twojego toku rozumowania, a ze nie zrozumiales to nie dziwie sie. Ja tez takich narwanych cymbalow nie rozumie.
   3. Jesli chodzi o agenture to mysle, ze sam z niej jestes i probujesz zrobic z ludzi tu piszacych idiotow, fanatykow i bezmozgowych kryminalistow. Pudlo. 😀

   • N said

    @Brenda na prezydenta 😀

   • Domini-canus said

    No toż mamy wysyp intelektualistów dzisiaj.Brenda czemu nie jesteś Zosia albo Kasia.Over.

   • Brenda said

    A dlaczego Ty jestes Domini-canus?
    Przerost formy nad trescia? No i co z tym Twoim Over” ? O rany….

  • bell said

   Żeby wypowiadać się na ten temat poczytaj co jest w talmudzie. Ta księga powoduje, że przeciętny Żyd jest niebezpieczny dla kraju w którym żyje. Dlatego należy mieć się na baczności i wręcz zabronić im piastowanie funkcji publicznych. W przeciwnym wypadku jest to co wszyscy widzimy, no może mała garstka to zauważa.. Widać to po wypowiedziach.

   • N said

    @bell przestan juz tu skrecac na talmud,bo nie jestes jak w nicku jako dzwonek ,i nie jestes tu jedyny.grzeje mnie talmud,biblia i koran,dla mnie czlowiek jest albo dobry albo zly.milej nocy ,,dzwoneczku,,,

   • Domini-canus said

    To nie księga a geny i konsystencja psychiczna.Jedynie szczere nawrócenie coś zmienia”Dobrzy ludzie wszystkich krajów łączcie się”z nami na czele.Ta bajka o siedmiu zbójach już była.Odmaszerować..

   • Wojwit - Ten Sam said

    Ktoś już tym zwrotem był „uprzejmy” zakończyć swoją odpowiedź daną mi na stronie Wirtualnej Polonii parę miesięcy temu. Czy, sądząc po stylu, to ten sam osobnik, tylko występujący pod innym nickiem? Tyle, że tym razem podpuszcza a nie „daje odpór”. Jeżeli tak, to agentura pracuje tu ostrzej niż mi się wydawało. „Tysiące rąk, miliony rąk, a serce bije jedno…” Budują nam „wspaniałą” rzecz – totalitarne piekło…
    ========================
    od p.b.: zadne miliony rak, to nr 185.220 wciaz probuje zarobic na chlep i na pewno nie miliony, po wywaleniu z onetu na doly w grypie666

   • Aśka said

    też z tej rozmowy Rosenthala:

    Zapytany dlaczego żydzi często zmieniają swoje nazwiska, odpowiedział:

    Żydzi to najiteligentniejszy naród na świecie, więc skoro opłaca się im zmiana nazwiska, zmieniają je. To wszystko. Wniknęli do waszego społeczeństwa, które jest zepsute więc podczas gdy żydzi odnoszą korzyści, głupi goje nie zdają sobie sprawy z tego, że ci żydzi z nieżydowskimi nazwiskami są żydami. Nie wiem co myślicie o żydach w rządzie, którzy używają nieżydowskich nazwisk. Coż, nie obawiajcie się, ponieważ w niedalekiej przyszłości nie będzie już władzy prezydenckiej w USA.
    Niewidoczny rząd przedsiębierze już odpowiednie środki.
    ____
    ~N, jak widzisz talmud, to jak widać istotna sprawa w tej układance

  • zyta said

   Wszyscy macie po trochu racji, wiec niepotrzebnie sie obrzucacie blotem.

   KAZDY

   czlowiek jest zdolny podobno do wszystkiego. Wystarczy obejrzec film „5 krokow do tyranii”.
   A co do Zydow, to faktem jest, ze rzadza w Polsce i na swiecie i chyba wiekszosc z nich jest zla, bo nie jest dobrze przeciez.
   W Gogle jest „lista Zydow” i w niej jest wypowiedz znanego zydowskiego pisarza Artura Sandauera:
   „W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.
   Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.
   Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce – mówi Sandeuer – to żydowska głowa nałożona na polski tułów.
   Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.”
   „Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie.
   Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi – pisał Sandauer – a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy” – pouczał żyd Artur Sandauer.”
   No i jak tu przejsc obojetnie kolo takiej wypowiedzi.
   Nie nawoluje do nienawisci, ale do pokojowego(tylko czy to mozliwe) wyzwolenia sie spod ich jarzma.

   • N said

    @zyta dlatego nie ma co rozgraniczac na wiare czy narodowosc a jeynie glupich i madrych.

   • Taka tam... said

    no ale przeciez sam Sandauer rozgraniczyl na narodowsci…
    ============================
    od p.b.: co wolno wojewodzie…

   • Aśka said

    A propos wojny, o której ~Zyta wspominasz.

    Tak o niej wypowiada się w cytowanym już tekście Rosenthal:

    Ta prawda jest oczywista nawet dla tępaków; gdy popatrzą na historię, zobaczą, że wszystkie wojny były walką braci przeciwko braciom, abyśmy mogli zachować naszą kontrolę. Kontrolowaliśmy Anglię i Amerykę w czasie wojny rewolucyjnej, Północ w czasie wojny secesyjnej, Anglię i Amerykę w czasie wojen światowych. Poprzez nasz wpływ na religię udało nam się wciągnąć ignorantów chrześcijańskich w wojnę przeciwko nim samym, co zubożyło obie strony podczas gdy my zbieraliśmy finansowy i polityczny plon. Za każdym razem, gdy prawda wychodzi na wierzch, zbieramy po prostu nasze siły nieświadomych chrześcijan. Atakują oni uczestników krucjat nawet jeśli są członkami tych samych rodzin.

    __________
    dlatego w czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy

  • Wojtekk said

   Polak-
   „Daliscie popis agenturalny ale niech was Bog rozliczy !!!”
   – Po pierwsze zarzucasz mi agenturę, a więc udowodnij. Jeśli nie szkalowanie czyjegoś imienia kończy się w sądzie. A poza tym czy Ty mnie straszysz Boską sprawiedliwością? Kim Ty jesteś? – że uzurpujesz sobie do tego prawo?
   „Wojtek zarzuca mi napedzanie spirali strachu i agresji -czy ty chociaz wiesz co strach ,a co agresja mlody czlowieku ???”
   – Jakie Ty masz pojęcie o moim wieku? Znasz mnie osobiście? Czy wyczytałeś to ze swojego nieomylnego umysłu?
   Skąd wiesz co ja wiem , a czego nie? Po raz drugi , pytam się kim Ty jesteś? – że uważasz się za wszystko wiedzącego???
   „Jezeli ktos wam nakazal czuwac nad “poprawnoscia polityczna” na tym portalu, to MY POLACY mowimy wam juz dowidzenia ,a przy okazji pozdrowcie waszych rodzicow za ANTYPOLSKIE WYCHOWANIE .”
   – przykre dla mnie takie wychowanie, jakie zaserwowano Tobie. Nie wiem czy kiedykolwiek przebywałeś poza granicami naszego kraju, czy pracowałeś z ludźmi innych narodowości, czy poznałeś ich problemy? To są tacy sami ludzie jak my.
   Są i źli i dobrzy,głupi i mądrzy, są różnorodni tak jak i Polacy. I proszę nie wyjeżdżaj mi tu z narodowościowymi tekstami, gdzie oskarżasz żydów o całe zło. Znasz holocaust zapewne i wiesz że to judeocentrycy skazali na śmierć swoich ziomków. Dzięki temu pozbyli się grupy, mogącej namieszać im w tworzeniu NWO i co ważniejsze, zyskali pretekst by stworzyć sobie bańkę ochronną w ramach tego że zostali poszkodowani. I tak samo u nas, zły Polak też Polaka sprzeda, za marnego grosza.
   „TU JEST POLSKA ,ktora jak sie nie podoba ,to zmiencie na Afryke”
   – zarzucasz mi gdzieś że napisałem że Polska mi się nie podoba? Czy Twój nieomylny umysł lubi prowokować manipulację, by stwarzać wrażenia że jesteś taki macho.
   Twoje teksty nie spotkały się z przychylnością na globalnaświadomość.com i zapewne nie mogą wyrzucić swojego jadu gdziekolwiek pojawiłeś się tu?
   Pozwolę zacytować sobie Twój kolejny tekst
   „Polak powiedział/a
   19 październik 2009 @ 3:57 pm
   3. Do zwolennikow “jacksonow” :
   KOLOROWI LUDZIE TO ZAGROZENIE DLA BIALYCH !”
   Polak , Twoje teksty zupełnie do mnie nie trafiają.Zwłaszcza te w których szkalujesz innych i inne nacje oraz gdy próbujesz narzucić swoje „jedyne prawdziwe” zdanie .

 31. NICC1 said

  hehe niezle sie bawia nami………..

 32. Michal said

  Tutaj jeszcze lepsze:)

 33. Anya said

  niezbyt mądry serwis „Sfora” dołączył do szczepionkowej rodziny

  http://www.sfora.pl/Tysiac-Polakow-dziennie-zaraza-sie-grypa-a12849

 34. Michal said

  Jest technologia pozwalająca wywoływać obrazy holograficzne w górnych warstwach atmosfery przy użyciu laserów zainstalowanych na satelitach.
  Diesel Hologram Fashion Show
  Zwróćcie uwage od 40 sec. kiedy to dziewczyna zniknie.

  i to:
  Kate Moss hologram

 35. N said

  @Bruno dlatego nie ma co rozgraniczac ludzi na narodowosc czy wiare,a jedynie na madrych i glupich

 36. Michal said

  Diesel Hologram Fashion Show
  Zwróćcie uwage od 40 sec. kiedy to dziewczyna zniknie.

  • cosac said

   Zniknęła bo się zmieniło ujęcie :))) Zauważ zmianę muzyki w tym samym momencie to będziesz wiedział o co chodzi.

 37. Domini-canus said

  Oj, ale ci literówka umyka.Weź z niej przykład.Nienawiść to wasza cecha plemienna ,nam obca.I nie zwekslujesz na Kościół.

  • ala said

   @Domini-canus,Drogi przyjacielu ale dobranocka juz dawno byla,mama bedzie kszyczec.Oj nie ladnie ,nie ladnie.

 38. Michal said

  A jaka to tematyka?

 39. Dziecko Światła said

  Powtórze jeszcze raz i zrozumcie to:

  1. Prawdziwy kościół, któremu przewodził Jezus to kościół ludzi, a nie księży i kardynałów. Prawdziwy i jedyny kościół Jezusowy to kościół bez struktur, hierarchi, księży, zakonnic i kardynałów. Tylko człowiek i Bóg i żadnych pośredników.
  Jezus powiedział „Królestwo Boże jest w was i wokół was a nie w budowlach z drewna i kamienia. Podnieś kamień, a tam będę rozłup drzewo, a znajdziesz mnie tam. Kto zrozumie ten tekst ten nigdy nie zazna śmierci. Śmierć nie istnieje,a życie to tylko sen. Jesteśmy wyobrażeniem nas samych. Znaczenie ma tylko jedność, bezwarunkowa miłość do wszelkiego stworzenia i zrozumienie. To są podstawowe prawa wszechświata i pora to wkońcu zrozumieć. Czy tego chcecie czy nie jako istoty ludzkie jesteście połączone z całym wszechświatem.
  Ten cały Kościół, który istnienie to nic innego jak kontynuacja starotestamentowego babilonu (królestwo degeneracji i rozpsuty). Kościół rzymski to nowotestamentowy babilon, a postać Jezusa to syn Nimroda, Tammuz, który kazał czcić się po śmierci jako król i Bóg. Jeśli ktoś ma wątpliwości to odsyłam do historii…
  Każdy, który tak zaciekle broni rzysmkiego kościoła służy besti, a nie Bogu. Prawdziwy Jezus nigdy nie obwołał się królem ludzkości ani nigdy nie nakazał by go czczono jako Boga. Obrzędy kościoła katolickiego to czysty okultyzm i czarna magia ale pięknie opakowana.
  Wybaczcie, że skupiłem sie tutaj na religii katolickiej ale to samo się tyczy islamu, judaizmu, buddyzmu itd.

  2. Przestańcie do cholery wspierać ten chory system i wierzyć w tą rzeczywistość, którą Wam podsyłają elity. Nie uznawajcie jej to się nie wydarzy. Naszymi myślami o pokoju możemy powstrzymać każdy konflikt. Przestańcie się podniecać czy będzie konflikt na bliskim wschodzie. Myślcie, że jest pokój i go tam nie ma i nie bedzie wtedy się nic nie wydarzy i nikt nikogo nie zbombarduje. Jak narazie to odwalacie robote za elity bo kreujecie wydarzenia, które oni sobie zaplanowali.
  niech każdy usiądzie w skupieniu i odrzuci myśli, że tam może być konflikt i nic takiego nie będzie miało miejsca. Wyłączcie wkońcu i odetnijcie się od tej pieprzonej telewizji !!! Wypieprzcie telewizory i radia. To jest gówno, które zatruwa Wasze umysły. To jest broń do kontrolowania umysłu i do prania mózgów.
  Wiecie, że telewizor generuje fale alfa, które są idealne do wprowadzania w trans i kodowania do podświadomości informacji???

  Koniec strachu prawda Was wyzwoli. Nie ma się czego bać…
  Te istoty, które rządzą tą planetę żywią się negatywem, strachem i nienawiścią. Ich jedynie można pokonać jedną bronią, a jest nią MIŁOŚĆ, a tam gdzie MIŁOŚĆ tam nie ma strachu. Tylko wtedy ich można odciąć od energii.
  ==========================
  od p.b.: amen!

  • Brenda said

   Znalam ksiedza (kumpla), ktory na moje „ostatnio rzadko chodze do kosciola”, powiedzial: „kiedys kosciolow nie bylo duzo, jeden na kilkanascie, kilkadziesiat kilometrow, wiec bywalo sie w nim raz do roku, a ludzie wcale nie byli gorsi niz teraz”.

  • Pelagia said

   dziecko Światła – może napisz coś więcej o działaniu odbiorników rtv, komputerów, komórek na ludzki mózg. to jest istotna informacja
   ==============
   od p.b.: przetlumaczylem cos na temat + ciekawe komentarze, moze jutro opublikujemy – mamy problem z nadmiarem tekstow

  • Anita said

   @dziecko swiatla:dzieki za ten tekst.Nic dodac nic ujac.

  • bloff said

   @Dziecko Światła
   Pozwolę skopiować i rozesłać twoją wypowiedź na różne strony, jestem tego samego zdania co Ty, stwórca jest jeden, który obdarowuje każdego bezgraniczną miłością! Pozdr.

 40. zyta said

  @Dziecko Światła, N,
  jestem z wami. Ja tez juz do tych wnioskow doszlam i tez spotkal mnie brak zrozumienia. Pociecha jest, ze coraz szybciej i coraz wiecej ludzi doswiadcza tego oswiecenia.

 41. Aśka said

  Jeszcze jeden fragment z tego linka
  https://grypa666.wordpress.com/2009/10/20/kulisy-swinskiej-grypy-kto-korzysta/
  – przypominam wywiad z Haroldem Wallencem Rosenthalem

  Mówi on:
  Na tym podstawowym kłamstwie, które opierają się z kolei inne kłamstwa.
  Naszą największą obawą jest to, aby nie wydało się to oszustwo, bo będziemy skończeni jak tylko opinia publiczna dowie się prawdy i przedsięweźmie właściwe środki. (27)
  (27)Jedną rzeczą jest odkryć prawdę, inna zrozumieć ją, a jeszcze inną wszczęcie działania. Prawda jako taka nie ma wartości dopóki nie jest wykorzystana lub zastosowana.
  Staje się oczywiste, że nawet tu w Ameryce coś się budzi. Mieliśmy nadzieję, że przez nasze zniszczenie chrześcijańskich Niemiec każdy temat nas dotyczący będzie tabu. Jednak wydaje się, że następuje odrodzenie w tym narodzie, który tak ściśle kontrolowaliśmy. Obecnie rozważamy plany szybkiego wycofania się. Wiemy, że gdy rozbłyśnie światło, nie będzie dla niego żadnej przeszkody. Wszystkie nasze wysiłki tylko wzmocnią to światło i przyciągną do niego uwagę..
  Boimy się, że światło pada już na różne ruchy w tym kraju
  . Zadziwia nas, jak wam się udało dotrzeć do ludzi, skoro my zamknęliśmy wszystkie drzwi. Obawiamy się, że jest to znak nadchodzącego pogromu, który nastąpi wkrótce w Ameryce (

  Amerykanie uświadomili sobie, że my ich kontrolujemy, i to jest nasz fatalny błąd. Ten naród nie może być krajem ludzi wolnych dopóki jest to kraj żydów (29).
  (29) Jest to pojęcie niezrozumiałe dla większości patriotów. Patrioci spędzili mnóstwo czasu zwalczając Rezerwę Federalną, media, Kongres lub rząd. Jednak to są tylko narzędzia używane przez żydów przeciwko �gojom�. Problemem nie są narzędzia czy środki, ale siła, która je kontroluje.
  To będzie objawienie, które stanie się naszą zgubą.
  Naród amerykański dał sobą sterować poprzez propagandę, jako że pióro jest potężniejsze od miecza. Morderstwo uchodzi nam płazem, a wszystko co robią goje, to gadanie, które jest nieskuteczne, ponieważ my, mistrzowie propagandy, zawsze publikujemy sprzeczne dane. Gdyby chrześcijanie przyjrzeli się historii i zastosowali tę lekcję przeszłości, wtedy pióro zostałoby z pogardą odrzucone, a miecz władałby z całą mocą (30).
  (30) Powtórka z historii dobrze wpłynęłaby na nasze umysły i wykazałaby, że kraje europejskie rozwiązywałyby problem żydowski tylko za pomocą siły i wygnanie.
  Dotąd umykaliśmy od miecza, a jedynym odwetem było czasopismo bez znaczenia czy też broszura w nielicznym nakładzie. Ich pióro nie dorównuje naszemu, ale nasza ciągła obawa polega na tym, że mogą otworzyć oczy i zobaczyć, że żadnej zmiany nie dokonano za pomocą pióra.
  Historię pisze się krwią, nie atramentem. Żaden list, artykuł czy książka nie zjednoczy ludzi, ani nie powstrzymały tyranów. Rozumiemy tę zasadę i wciąż namawiamy ludzi, aby pisali
  do Prezydenta, Kongresu i lokalnych środków przekazu. Bezpiecznie wykorzystujemy, zastraszamy i pozbawiamy przywilejów chrześcijan-Amerykanów tak długo, jak mają iluzję informowania mas poprzez drukowane słowo. Biada nam, jeśli zauważą kiedyś bezpłodność tych metod, odłożą pióra i podniosą miecz.

  Historia potwierdza fakt, że pasja obudzonej mniejszości, bez względu na jej liczebność, wyzwala wystarczającą ilość siły, aby obalić największe imperium. Ruchy, które kontrolują bieg wydarzeń nie spoczywają na bezwolnej większości, ale na czystej sile aktywnej mniejszości. Wola to potęga, a nie liczba, bo silna wola zawsze pociągnie masy! (31)
  _______
  pasja obudzonej mniejszości, bez względu na jej liczebność, wyzwala wystarczającą ilość siły, aby obalić największe imperium.

  Wola to potęga, a nie liczba, bo silna wola zawsze pociągnie masy!

  A WIĘC DZIAŁAJMY !!! USKRZYDLA NAS SAM ROSENTHAL

 42. Thanks for sharing your thuoughts about bony promocyjne.
  Regards

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s