Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Przejawy satanizmu, cd

Posted by grypa666 w dniu 17/10/2009

Przejawy satanizmu, cd. , komentarz pandemia666

Pedofilia jest tylko jednym z przejawów satanizmu, w którym głównym celem podłych, antyhumanitarnych praktyk jest dążenie psychopatów do podporządkowania sobie innych ludzi. Problematykę tych tendencji na wcześniejszym etapie i od strony bardziej praktycznej ukazuje polski film dokumentalny z 1997 roku Witajcie w zyciuWitajcie w życiu w reżyserii Henryka Dederki, przedstawiający kulisy działalności koncernu zajmującego się sprzedażą bezpośrednią. Po 12 latach blokowania (co za zbieżność z Conspiracy of Silence!) możemy wreszcie poznać od podszewki wykorzystywanie socjotechniki np. do skutecznego wciskania kasety przez kierowanie jej wprost w oczy opornego odbiorcy (fot), który w odruchu obronnym musi ją chwycić, oraz czym różni się kłamstwo „wierutne” od kłamstwa operacyjnego Amway http://www.youtube.com/watch?v=wruTUPBfomM

W wymiarze osobistym warto się zastanowić, co oznacza sprzeciw. „Free people can say ‚no’. Free people can refuse demands for their money, time, and children. Slaves cannot. There is no freedom without the freedom to say ‚no’. If someone demands that you do something and you can say ‚no’ and refuse to do it, then you are a free human being. If you can be forced to do something or surrender something that you do not wish to, then you are a slave. No other test need be applied” (Ludzie wolni mogą powiedzieć ‚nie’. Ludzie wolni mogą odmówić żądań dotyczących ich pieniędzy, czasu, i dzieci. Niewolnicy tego nie mogą. Nie ma wolności bez wolności do powiedzenia ‚nie’. Jeśli ktoś żąda, żebyś zrobił coś i ty możesz powiedzieć ‚nie’ i możesz odmówić spełnienia tych żądań, wtedy jesteś wolnym człowiekiem. Jeżeli możesz zostać przymuszony do zrobienia czegoś, lub poddania się w czymś czego nie chcesz, wtedy jesteś niewolnikiem. Nie ma potrzeby stosowania innego testu) — Michael Rivero, Thought of the day 10.10.2009, http://whatreallyhappened.com

Na szczęście wielu z nas zachowało tę zdolność powiedzenia „NIE”. Ale na nieszczęście tej wolności czasem nadużywamy, negując nie tylko twierdzenia błędne i fałszywe – co robić warto i należy – ale także poglądy innych osób – czasem podobnie szarpiących się o wartości, i o zachowanie swojej osobistej godności i wolności, które są przecież elementami składowymi naszej środowiskowej WSPÓLNEJ WOLNOŚCI. W tych warunkach nadużywanie, wręcz szastanie słowem „NIE” jest niewybaczalnym błędem, bo jest działaniem samobójczym – i to zarówno w skali indywidualnej, jak i społecznej. Dla skuteczności działania pojawia się potrzeba umiejętnego połączenia Powściągliwości i Odwagi – dwóch cnót zdawałoby się przeciwstawnych.

Nadużywanie religii dla realizacji przyziemnych celów jest tak stare jak świat. Stan duchowy społeczeństwa, z obsesjami i przejawami atrofii humanizmu, jest pochodną m.in. tych zjawisk. Jak zauważył Ludwig Andreas Feuerbach (1804-1872), niemiecki filozof i antropolog, zmiana epoki następuje wraz ze zmianą postrzegania Boga. Nasilenie się zjawisk obrazoburczego gwałcenia podstaw wielopokoleniowego porządku etycznego wskazuje, że jesteśmy świadkami – a właściwie uczestnikami – takiej epokowej zmiany.

Interesujące aspekty historyczno-doktrynalne rozwoju obecnej sytuacji światowej naświetlił Ks. Prof. Waldemar Chrostowski w wykładzie „Trzecia Świątynia Jerozolimska” http://www.youtube.com/watch?v=Flc5b93C59A&feature=player_embedded#

Komentarze 62 to “Przejawy satanizmu, cd”

 1. cavaderous said

  jednostki asertywne są dziś postrzegane jako budzące niepokój – można zauważyć , że przytakiwanie pozbawione krytycyzmu spowalnia rozwój umysłowy wprowadzając z góry narzucony optymizm i gotowiec w postaci pozytywnej odpowiedzi oraz braku rozważenia pod katem krytycyzmu , dlatego kompletnym idiotyzmem można nazwać amerykański i brytyjski sposób na przytakiwanie sobie, będąc w stadzie baranów i owiec…

  pozdro

 2. o istocie rzeczy said

  Pomijając wszystkie zawarte w tym blogu wypowiedzi, spory i wątki, po raz czwarty wtrącę jeszcze swoje dwa grosze.
  Zagadnienie, które niżej poruszę nawiązuje bezpośrednio zarówno do poprzednich, jak też do powyższego artykułu i można powiedzieć, że w pewnym sensie jest ich rozwinięciem. Temamt ten jest oczywiście niezmiernie rozległy i ten mój wpis ma na celu jedynie zaznaczenie tego niezwykle poważnego problemu. Tak, więc – przynajmiej kilka słów
  – o istocie rzeczy
  1. Spoglądając na ta całą hucpę z grypą z całkowicie duchowej strony, na początku stwierdzamy, że całą sprawę nakręcają właśnie panowie – iluminaci (to chyba większość rozumie i jest o tych w artykułach). Nie ważne w jakim sie znajdują kraju, na jakim są stanowisku i w jakiej organizacji, czy to ONZ, czy WHO czy jeszcze jakieś inne tam cholerstwo, ale ważne że jednym głosem i zasadniczo działają w jednym kierunku.
  2. Trzeba sobie uświadomić, że (ogólnie nazywając) masoneria, a w szczególności ta “wysoko” oświecona – iluminacka, to już nie jest ani stowarzyszenie gnębicieli świata, ani jakiś klub zboczonych pedofilów, czy też tylko elitarna i niedostępna organizacja, ale jest to RELIGIA. Kto przeczytał ostatnio zamieszczone materiały powinien już to zrozumieć, do kogo jeszcze nie dotarło, lub nie wierzy – niech sie douczy. Udawadniać tu nie będę, bo materiałów o tym jest mnóstwo, a to jeszcze tylko założenie wstępne.
  Skoro religia, to jaka? Ano – mówiąc też ogólnie – lucyferianizm, czyli szatanizm, tyle że w lepszym, czyli bardziej zamaskowanym, dostępnym tylko dla elit – opakowaniu. Można tak powiedzieć, ponieważ wszem i wobec wiadomo, że iluminaci za boga poczytują sobie upadłego niegdyś anioła – lucyfera – szatana.
  3. Następna kwestia, nie podlegająca dyskusji (dla tych co sie na tym znają), a wynikająca z punktu drugiego. Ludzie ci, są OPĘTANI. To nie żart. Opętany wcale nie musi od razu biegać, krzyczeć i mordować. Znany jest stan opętania doskonałego, kiedy to demon kierujący człowiekiem nie zdradza bez powodu swej obecności, a widoczne staje sie ono tylko w obrzydliwie przewrotnych, antyludzkich, anyBoskich i wszelkich innych złych czynach. Nie chodzi tu o jakieś zwykłe grzeszenie, nie chodzi również o to, że ci ludzie (czy jeszcze ludzie???) są nasyconymi perwersją zboczeńcami, ale przede wszystkim o to, że oni świadomie oddają się na własność szatanowi, nie mogąc (i najprawdopodobniej nie chcąc) się już później wycofać, gdyż po wejściu na tą drogę nie można wyzwolić się z tego już tylko o własnych siłach ,a szatan od tej pory zmusza ich do wszelkiej przewrotności, do nienawidzenia Chrześcijaństwa i ludzi – stworzonych na obraz Boży i podobieństwo.
  Dla takich nie ma już zasad, przykazań np. nie zabijaj, nie kradnij, nie pożądaj, itd. Oni – wyzwoleni od przykazań, od religijno- moralnych “zabobonów” mogą już i kraść i zabijać, gwałcić i w ogóle, to oni stają się prawem, ponad całym światem i jakimkolwiek zdrowym rozsądkiem. Dowodów mnóstwo – wystarczy się rozglądnąć.
  4. Istotą rzeczy nie jest ani sama grypa, ani ich podłe grzechy, ale właśnie ich satanizm.
  Również z tego powodu można przypuszczać (i jest na to sporo poszlak i dowodów) planuje się uśmiercenie w jak najszybszym czasie mnóstwa nieprzygotowanych do tego ludzi. Środki i sposoby mogą być różne, jeśli np. cała ta pandemia nie wypali, to można coś przygotować coś następnego, byle skutecznie. Może być to jakaś wojna np. atomowa, lub może jeszcze cokolwiek innego. Technologie są dziś tak rozwinięte, że zawsze można coś wymyślić, ale tak naprawdę, to chodzi o szybkie ubicie mas totalnie nieprzygotowanych do tego ludzi.
  Dlaczego?
  Po pierwsze, szatan od wszystkich swoich wyznawców domaga się, zawsze się domagał – ofiar. Nie ważne, że jest się wysoko postawionym urzędasem o nienagannych manierach. Tacy (w dalszm ciągu tkwimy w iluminatach) nie poprzestają tylko na bardzo skrycie dokonywanych przez nich mordach, bywa i tak, że nie mordują nikogo własnoręcznie, ale gdy już pokażą światu swe zęby i rogi, potrafią zamordować na raz całe miliony, np. – grubo podszyte masonami były: rewolucja francuska, rewolucja meksykańska, hiszpańska, żydo – masońsko – bolszewicka (październikowa) i jeszcze kilka można wyliczyć.
  Po drugie. Całe te masy niewierzących ludzi, lub jeśli nawet wierzących, to nierzygotowanych gdzie się znajdą po śmierci ? Wiem, że ateiści będą tu zębami zgrzytać, ale piszę przede wszystkim do wierzących. Nie trudno zgadnąć, że mnóstwo z nich nie osiągnie zbawienia. We wszystkich normalnych przypadkach, nawet w przypadku chorby śmiertelnej, ale przewlekłej, człowiek, nawet taki ateista ma możliwość nawrócenia, spowiedzi itd. A tu, już czasu może nie być !!!
  5. Ostatnie. Ostatecznym celem tego całego p… globalizmu, tej nachalnie promowanej demoralizacji (odmózgowienia) społeczeństw, jest wpowadzenie na świat jednego “genialnego” przywódcy religijno – politycznego, przed którym masońska zgraja padnie na kolana, a jest on dobrze znany pod nazwą: ANTYCHRYST
  Mamy to w Piśmie Świętym, ale nie tylko, bo kto czytał np. “Tajne Zapiski Magów Hitlera” dowie się, że wśród szatanistów istnieją specjanlne demoniczne rytuały “NA SPROWADZENIE NA ŚWIAT ANTYCHRYSTA” – przypadek?

  Cała ta sprawa z grypą, z zamiarem (ekspresowej) “depopulacji” świata powinna być odczytywana w tym kontekście. Jeśli im wyjdzie, będzie krokiem milowym do realizacji ostatecznych zamiarów.

  Kto wierzący, kto umie myśleć – niech się zastanowi, a więcej na ten temat można poszukać na własną rękę. Dopóki mamy (w miarę) wolny internet, nie powinno to sprawić zbyt wiele trudności.

 3. o istocie rzeczy said

  warto spojrzeć: http://newworldorder.com.pl/fullpage.php?id=1391

 4. bell said

  Jeszcze w sprawie Amway-a
  Byłem na takim spotkaniu w łodzi. To był rok 1995-6.
  W hali sportowej kilka tysięcy wiwatujących ludzi i ja samiutki siedzący na krześle i patrzący na to wszystko z wielkim zdziwieniem. Juz potem nie chciałem z nimi mieć nic współnego.

 5. Były Naiwny said

  Autorzy artykułów i „@o istocie rzeczy” mają racje, że sedno obecnego problemu świata tkwi w satanistycznej RELIGII, której zasady i ceremoniały dla przeciętnego, normalnego człowieka są tak absurdalne i nieludzkie, że aż trudno im uwierzyć w istnienie tego zjawiska. Problem jest tym większy, że oprócz zjawisk i rytuałów jawnie satanistycznych mamy do czynienia na co dzień z mniej spektakularnymi przejawami tych tendencji. I powoli możemy się takim wpływom poddawać, zwłaszcza jeśli niosą za sobą jakieś korzyści materialne lub w sferze psychologii.
  Zastanawiam się co ludzi wciąga w te psychopatyczne rewiry? Pewnie kilka różnych przyczyn:

  Elity – w efekcie degeneracji moralnej, poszukiwania coraz to silniejszych podniet i ekstremalnych wrażeń, a także popróbowania nowych instrumentów dominacji – z DOMINACJĄ TOTALNĄ, bo tylko taka może podniecać totalnie.

  Margines – bunt wobec wyobcowania ze społeczeństwa, które nie zapewniło spełnienia oczekiwań w oparciu o powszechnie wyznawane wartości, czasem kontestacja dla samej kontestacji.

  Warstwy pośrednie – mieszanina wymienionych czynników + kołysanka ambicjonalna na tle trudności w spełnieniu marzeń i planów życiowych + względy religijne (w tym wyłapanie z Biblii i z innych źródeł wątków sugerujących wielką moc sił szatańskich, rozczarowanie do wyznawanych dotychczas zasad wiary, frustracja wobec braku możliwości ich spełniania wobec pokus umiejętnie rozpowszechnianych przez specjalistów od PR, na podobieństwo wnyków rozstawianych przez kłusownika na leśnych ścieżkach wiodących do wodopoju).

  Czy w obecnej fazie wystarczyłaby tak niegdyś skuteczna strategia obrony „NON-VIOLENCE” wymyślona przez Gandhiego przeciwko brytyjskim kolonizatorom? A jeśli musiałaby być zmodyfikowana – to w jakim kierunku???

  • Vebriq said

   non violence? chodzi ci o walkę duchową?obywatelskie nieposłuszeństwo?oprócz przemocy mamy do dyspozycji też inne rodzaje broni:bojkot tych koncernów(Novartis,Baxter,Sanofi Aventis,GlaxoSmithKline,Roche i kto tam jeszcze,niedawno kupowałem sobie pastę do zębów i zwróciłem uwagę na to,żeby nie kupować żadnej produkowanej np przez GlaxoSmithKline jak np.Aquafresh tylko nabyłem jakąś czeską,mamy do dyspozycji bojkot jako broń a także publikacje-firmy,które takie rzeczy czynią nie powinny korzystać z dobrego imienia i powinniśmy im dobre imię odebrać przez publiczne wymienianie tego imienia w kontekście ich działań antyludzkich-każda firma jest wrażliwa na punkcie swego dobrego imienia i to jest nasza broń,inna sprawa to masowa propaganda informująca ludzi o tym co się dzieje,byłem na spotkaniu w klubie pralnia i słuchałem jak ludzie mówili,że reakcje osób informowanych są często obojętne-gadanie do ściany o zagrożeniu,w które niewielu wierzy,uważam,że nie należy się tym przejmować i postawić całą energię na masowość oddziaływania,musi pójść w obieg te 5000-6000 ulotek żeby znalazło się 100 osób jako tako zainteresowanych sprawą-to jest niewiele jak na włożoną pracę,ale nie ma innej drogi a tych,którzy ignorują ostrzeżenia musimy po prostu zostawić,nie ma czasu babrać się w szczegółowe dyskusje z każdym gdy trzeba zawiadomić możliwie jak najwięcej ludzi,rozreklamujmy stronę i niech czytają na stronie,to byłoby tyle o metodach walki materialnej,oprócz tego jest wskazana walka duchowa czyli modlitwa i to zwłaszcza modlitwa za wrogów,którzy chcą nas zniszczyć-„miłujcie waszych nieprzyjaciół,dobrze czyńcie tym,którzy was prześladują(…) (Jezus),zamierzam działać równolegle w tych wszystkich kierunkach,katolicy niech przyjmują Eucharystię w intencji,aby nie było zła związanego ze szczepieniami,musimy też zainteresować grupy opiniotwórcze-lekarzy,prasę(na mainstream bym nie liczył,ale na wielu ludzi o lokalnym zasięgu działania-tak)wojsko-bo ono idzie na pierwszy ogień w przypadku wdrażania planu pandemicznego itd.To jeszcze nie koniec-potrzebujemy lokali na miejsca spotkań i czegoś w rodzaju funduszu propagandowego poza internetem,miejsc,do których możnaby przyjść o każdej porze dnia i nocy aby się schronić w większej grupie na wypadek gdyby spełnił się najgorszy scenariusz i policja zaczęła chodzić po domach i zgarniać opornych wobec szczepień-w takim wypadku wskazane będzie aby być razem i podjąć np głodówkę protestacyjną a kto wie czy nie czynną obronę(nie dam nikomu pchać się w moją cielesna nietykalność-nienawidzę przemocy,ale próbę stosowania przymusu wobec mnie potraktuję jak akt wojny i zgodnie z prawami wojny będę reagował tj. bronił się jak napadnięte zwierzę bez zawracania sobie głowy czymkolwiek-ale to tylko w sytuacji gdyby kto inny pierwszy mnie napadł i nie wcześniej)następna rzecz-potrzebujemy rozwijać własne sposoby produkcji leków aby nie być zależnymi od koncernów,niech każdy się zastanowi co może zrobić dla rozwoju rodzimego,niezależnego systemu ekonomicznej samoobrony i konkurencji wobec graczy globalnych-nasze codzienne decyzje w sklepach nie są bez znaczenia,Gandhi korzystał też z postu jako środka walki duchowej-to również nie zaszkodzi,jeżeli nie mamy być stale zależni,w ten czy inny sposób od banksterów to musimy rozwijać inny system wymiany niż pieniężny-handel wymienny,barter,internetowe platformy wymiany bezpieniężnej,strony typu „lets” itp.

 6. Sacri said

  Powtorze jeszcze raz to co tu pisze to NIE SATANIZM!!!!!!!!!!!!!! Satanizm mowi to:
  “Czy sataniści składają krwawe ofiary?
  To jedna z kolejnych najbardziej kontrowersyjnych kwestii. Ktoś identyfikując się, kto świadomie nazywa siebie satanistą jest osobą szanującą życie jako najwyższą wartość tu i teraz. Szanować coś to znaczy czuć do tego respekt, dbać, czasem nawet wiąże się z miłością. Z tego też powodu satanista nie ma nic wspólnego z uśmiercaniem czegokolwiek na ‘boskich’ ołtarzach ofiary. Jest to już trwonienie i pogwałcenie wspomnianego do życia szacunku. Czym innym jest zabicie na pożywienie lub dla samoobrony, o czym również wspomina LaVey. Takie formy bierze pod uwagę nawet najbardziej konserwatywne prawodawstwo. Odruch samoobrony jest najsilniejszym, naturalnym odruchem każdej istoty. To prawo. Inaczej satanista nie podniesie ręki na życie, szczególnie życie doprawdy niewinnych istot.
  Znane legendarne już opowieści o brutalnych rytuałach sataniści zwykli już traktować z ironicznym przymrużeniem oka.” a co do pentagramu to Pitagoras rowniez go uzywal. http://www.satan.pl/
  a to o co robia Ci zwyrodnialcy to MAGIA CHAOSU!!! zreszta popatrzcie na sybol i prosze o nie mylenie pojec
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Magia_chaosu
  http://www.teksty.gildia.pl/kormak/chaos_wprowadzenie

  • o istocie rzeczy said

   bla, bla, bla, bla, bla, bla, dobre dla głupich, opętanych i naiwnych

   • Sacri said

    widac iz nie masz pojecia o co chodzi 🙂 ale trudno, zdziwilbys sie jak satanisci rozdaja ulotki i informuja ludzi na temat szczepionek, sa wiekrzymi antyglobalistami (globalizacja prowadzi do zniewolenia jednostki) niz niejeden „chrzescijanin” (specjalnie dalem cudzyslow bo naprawde malo jest ludzi nie tylko deklarujacych sie jako chrzescijanie ale zyjacy wg przykazan i nauk Jezusa – a szkoda), i nie pisze tego by bronic satanizmu (nie religii satanistycznej bo sam satanizm to filozofia a nie religia, ludzi praktykujacych magie chaosu – Theleme myli sie z satanistami) tylko pokazuje ze sa inne religie ktore sa odpowiedzialne za takie zboczenia a jest min nia Magia Chaosu opierajaca sie na religi starozytnego Egiptu(min. Crowley) gdzie symbole znajdziesz wszedzie tam gdzie sa illuminaci od Londynu po Waszyngton

   • AntiNWO said

    Pojęcia nie masz o czym piszesz.Zero wiadomości o demonologii i sataniźmie.Ręce opadają jaki tumiwisizm uprawiasz!!! Istota rzeczy ci wyjaśnia czarno na białym.Ale ty już jesteś zrelatywizowany i odrealniony.diablicho stało się dla ciebie nierealną groteską, a wszystko pod płaszczykiem pseudofilozofii i pseudonaukowości.Będzie bieda skoro taka świadomość.

  • Domini-canus said

   Sacri: Kończ Waść! Wstydu oszczęź.Apage!!!

 7. Były Naiwny said

  „@Sacri”: bla, bla, bla, bla, bla, bla, dobre dla głupich, opętanych i naiwnych

  Dzięki „@o istocie rzeczy” za przetlumaczenie mętnych wywodów „@Sacri”

  Bla, bla juz nie wystarcza dla „bylych naiwnych”, ktorych na szczescie stopniowo przybywa

 8. Giaco said

  Często odwiedzałem i bardzo szanowałem ten blog za jego przesłanie jednak dziś czytając sam wstęp zastanawiam się kto go prowadzi. Dzieci Rydzyka czy ludzie z ciężkim porażeniem mózgowym niezdający sobie sprawy z tego co piszą. Satanizm, pedofilia? Nie róbcie sobie jaj, chyba, że to było właśnie dla żartu. Sekta – mogę zrozumieć bo Amway sektą jest, ale nie przeginajmy pały i nie piszmy artykułów brzmiących jak jak krzycząca babcia w moherowym berecie na siłę próbująca przekonać innych do swoich racji i rzucająca słowa których znaczenia nie rozumie.

  Szanuję ludzie tworzących ten blog, ale treść tego akurat artykułu jest znaczenie poniżej normy i na Waszym miejscu szybko bym go edytował.

  Pozdrawiam.

 9. Były Naiwny said

  @Giaco – przeproś też Dzieci Rydzyka i babcie w moherowych beretach, bo to przecież nie one napisały artykuły o związkach satanizmu z pedofilią i sektami. Może nie dostrzegłeś, że ten problem zainicjowała Jane Burgermeister, bo w jej opinii akcja „Swińska Grypa” to konsekwencja poglądów satanistycznych. Dzięki Jane B. powstał ten blog, o którym piszesz, że „bardzo szanowałeś za jego przesłanie”. Teraz przesłanie przestało ci się podobać, gdy ujawnione zostały nie tylko bieżące działania, ale i źródła zła, które nas zalewa? Pokazałeś, że cie ponosi, więc pora zastanowić się nad logiką myślenia. I babcie oraz dzieci przeprosić.

  • Giaco said

   Czytałem blog zawdzięczający swoje powstanie kobiecie, która uważa, że za NWO i Świńską Grypę odpowiadają Sataniści? Oj, to przepraszam i życzę powodzenia…

 10. Michal said

  Kalifornijski wydział szkolny zatwierdził obowiązkowy program indoktrynacji homoseksualnej dla 5-latków
  http://www.bibula.com/?p=9880
  Drugoklasiści będą zapoznawali się z homoseksualizmem, bazując na książeczce o dwóch kurczakach, które “mają dwóch tatusiów”.

  Uczniowie o rok starsi obejrzą film pt “To jest rodzina”, w której przedstawiona jest para homoseksualna, zaś czwartoklasiści poznają książkę, w której 11-letni Robert mieszka sobie z dwiema mamusiami-lesbijkami.

  Zadanie piątoklasistów będzie obejmowało m.in. “zidentyfikowanie stereotypów o lesbijkach, gejach, biseksualistach i transgenderystach”. Dowiedzą się również o tym, że “ludzie LGBT znacznie przyczynili się do wzrostu Stanów Zjednoczonych.” Poznają życiorysy “słynnych ludzi LGBT”, takich jak James Baldwin, Elton John, Ellen Degeneres, Christina Aguilera, Rep. Tammy Baldwin, Walt Whitman, Lance Bass, Rudy Galindo, Harvey Milk, Jose Zuniga czy Sheryl Swoopes.

  Nauczyciele mają zadawać później prace pisemne, w których uczniowe wyjaśnią co oznacza każda litera skrótu “LGBT”, a następnie mają przedyskutować “niewłaściwe i obraźliwe stereotypy o ludziach LGBT i członkach ich rodzin”.

  Rodzice pozbawieni zostali praw wycofania (opt-out) swoich dzieci z tych zajęć, a prawnik wydziału edukacji motywuje to mówiąc, że “Najbardziej rozważnym podejściem dla Wydziału Edukacji dystryktu szkół Alameda Unified School, w odniesieniu do proponownaych lekcji jest rekomendowanie zawiadamiania rodziców w nocie pisemnej, ale bez udzielenia im możliwości wypisania dzieci.”

  Na liczne protesty rodziców, wydział edukacji odpowiedział, że rozważy re-ewaluację programu szkolnego, ale dopiero po pełnym roku jego funkcjonowania.

  • hjk said

   Pozostaje tylko blokada tych zajęc przez rodziców w szkołach i klasach i pikietowanie przed szkołami i klasami. Skandal w biały dzien…Albo niepuszczanie dzieci w te dni do skoły, ałatwianie lewych wolnien u znajomych lekarzy, itd.

 11. Michal said

  Muzeum Narodowe w Warszawie szykuje nie lada niespodziankę. Niestety, szokującą. Ta szacowna placówka o bogatych zbiorach, mająca za zadanie m.in. ukazywać dzieła sztuki od starożytności do czasów współczesnych, zamierza w przyszłym roku zorganizować wystawę o “homokulturze”. Jak dowiedział się “Nasz Dziennik”, głównym jej wątkiem będą przedstawienia o charakterze homoseksulnym w obrazach, rzeźbie i fotografiach. Wydawanie publicznych pieniędzy na ekspozycje, które zniekształcają samo pojęcie “kultury”, nie może nie bulwersować.

  http://www.bibula.com/?p=14790

  Świat poapda w coraz większy obłęd!!!!

  • hjk said

   Kiedys poseł Tomczyk „odwalił” kamien z „przygniecionego papieża” i potem go ciągali po sądach… chyba trzeba zorganizowac jakies „odwalanie” albo ‚świnie siedzą w kinie” jak za okupacji

 12. Michal said

  Kevin Jennings, nowo mianowany przez prezydenta Baracka Obamę urzędnik, który ma odpowiadać za rządowy program „Bezpieczna Szkoła” jest homoseksualistą i gorącym wielbicielem Harry’ego Haya (zmarłego siedem lat temu), promotora homoseksualizmu i pedofilii. Amerykańscy rodzice zastanawiają się, w jaki sposób człowiek taki jak on będzie dbał o bezpieczeństwo ich dzieci, gdy sam stanowi dla nich zagrożenie – donosi portal LifeSiteNews.com.

  http://www.bibula.com/?p=14746

 13. Michal said

  Mieszkańców Gdańska oburzyła wiadomość, że w placówce oświatowej Centrum Zabaw Twórczych EDWARD s.c.będzie promowana wśród dzieci przedszkolnych książka autorstwa radykalnego działacza homoseksualnego Roberta Biedronia pt. „Z Tangiem jest nas troje”. Jej treść ma przekonać najmłodszych, że dewiacyjne zachowania seksualne są czymś normalnym.

  Jak można się dowiedzieć ze strony internetowej placówki oraz portali dla dewiantów homoseksualnych promocja książki zaplanowana jest na dzień 2 października br. Ma ona przyjąć formę specjalnych zajęć dla dzieci: czytanie tekstu przez logopedę, prezentacja fragmentów książki z rzutnika, warsztaty plastyczne.
  W związku z tym zamachem na niewinność najmłodszych wiele osób i środowisk zareagowało wysłaniem protestu na adres przedszkola i wezwaniem do rezygnacji z tej inicjatywy.

  http://www.bibula.com/?p=14422

 14. Michal said

  USA: Demoralizujące sztuki dla uczniów szkół katolickich

  http://www.bibula.com/?p=14878
  Wystawianie niemoralnych i bluźnierczych sztuk na katolickich uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych stało się już swoistą normą. Moda ta, z wielką dbałością i szczególnie propagowana przez prowadzone przez Jezuitów uniwersytety, przenika z coraz większą intensywnością do katolickich szkół średnich.

 15. Michal said

  Wiceprezydent Opola może stanąć przed sądem, bo nie chce homopropagandy w szkołach

  http://www.bibula.com/?p=14547

 16. Michal said

  Homo propaganda dla przedszkolaka – Mariusz Roman

  W Gdańsku zostanie zainicjowana ogólnopolska debata na temat homoseksualizmu. W najbliższy piątek w prywatnym przedszkolu – Centrum Zabaw Twórczych EDWARD będzie promowana wśród przedszkolaków książka pt. “Z Tangiem jest nas troje”, wydana przez radykalnego działacza homoseksualnego. Jako Ojciec dwójki dzieci w wieku przedszkolnym z ogromnym poczuciem niesmaku i oburzenia przyjąłem tą wiadomość.

  http://www.bibula.com/?p=14434

 17. Michal said

  http://www.bibula.com/?p=8912
  Nachalna indoktrynacja w firmowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręczniku dla zerówek “Nasza klasa”.

  Czego ma się nauczyć dziecko w zerówce? Czytać i liczyć – odpowie zapewne większość rodziców. Są jednak w błędzie. MEN uważa, że sześcioletnie dzieci mogą być poddawane unijnej indoktrynacji – z zamkniętymi oczami muszą recytować grafomańskie wiersze sławiące UE. Wyuczone na pamięć finezyjne frazy: “Do Unii też/ należeć chcę,/ to drugi dom,/ więc cieszę się” – wprawiają rodziców w osłupienie. – To skandal – mówi pani Bożena ze Śląska, której córka recytowała ów utwór z podręcznika pt. “Nasza klasa” na jednej ze szkolnych akademii.

 18. Michal said

  Proszę niech mi ktoś wytłumaczy , skąd tak wielkie parcie na promocję homoseksualizmu?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Vebriq said

   głównie z marketingu-model „podwójny dochód ,żadnych dzieci” jest pożądany przez sprzedawców,zaczęły to wielkie firmy typu Disneya a podjęli działacze homoseksualni,obecnie działa swoista synergia działań ludzi,którzy chcą zarabiać na rozpuście i tych,którzy sami się jej oddają,w tle stoi ideologia paramasońsko-antychrześcijańsko-pseudowolnościowa w różnych odmianach i konfiguracjach(nie ma bowiem bowiem jednego centralnego modelu tej ideologii ani tym bardziej nie ma żadnego spisku świadomie sterowanego-to rozproszona sieć wielu ludzi,większość działa w dobrej wierze myśląc ,że bronią tolerancji,braterstwa,wolności,indywidualizmu,dopiero gdzieś tam w tle jest grupa finansująca tę propagandę-bardzo potężna,głownie powiązana Z bankowością szlachta ekonomiczna i kontrolująca wiele tytułów mainstreamowej prasy),jest to równia pochyła,prowadzi jeżęli nie do depopulacji przez morderstwa to do podstępnego ubezpłodnienia znacznej części ludzi(co wychodzi i tak na depopulację) tak aby ta szlachta mogła sobie zapewnić środowisko w jakim chce żyć i rządzić-chore idee,tylko nieliczni je serio wyznają(ludzkość w swych masach wcale nie jest taka całkiem zła),ale ci nieliczni mają kasę, wpływy i wielu,bardzo wielu „pożytecznych idiotów” na swych usługach-to właśnie tych pożytecznych idiotów mamy uświadomić,zęby zobaczyli co to wszystko naprawdę znaczy

 19. Obudzony said

  Witam serdecznie

  Sledze ta strone od dawna. Jedna ten artykul mnie przerazil. Laczenie Amway z satanizmem to troszke przesada…
  Sam bylem w Amwayu i nie moge tu zle wypowiadac sie o multilevel marketingu. Kontakt bezposredni z klientem TO PODSTAWA ZEBY PRZECIWSTAWIC SIE KORPORACJOM I RZADZACYM TYM SWIATEM!!! Dlaczego wiec krytykujemy sprzedaz bezposrednia????
  Jesli ktos ma ochote moze ich sluchac, jesli nie moze tego nie robic!!! Proponuje zweryfikowac troszke przeznaczenie tej strony!!! Bo dla mnie idzie to w bardzo zlym kierunku! Gdyby nie to wlasnie pozytywne myslenie dzis pewnie siedialbym w jakies firmie i klepal biede!!!! A na koniec dodam, ze juz sie nie zajmuje sprzedaza bezposrednia i nie osiagnalem praktycznie nic finansowo! ALE!!! Mam wlasna dzialalnosc i to dzieki ksiazkom systemowym tego systemu sprzedazy bezposredniej.
  Wam je rowniez goraco polecam.

 20. Korporacje to sekty NWO.

  Sprzedaż bezpośrednia i nagabywanie bezpośrednie, czy przez telefon powinno być karane jak ZBRODNIA. To nie do zniesienia, poza tym masa ludzi jest zwyczajnie mordowana, okradana, oszukiwana od razu.

  • Obudzony said

   Wiesz co … 100% gwarancji na produkty.. Sprawdzilem to sam! Chyba powinienes zweryfikowac plotki, ktore rozseiewasz…
   Nie mowie, ze to jest super ale nalezy zobaczyc pozytywne aspekty Amway a nie porownywac tego do sekt bo to juz jest jakies powazne nieporozumienie!!! Pozytywne myslenie to rzecz, ktorej Polakom brakuje! To iluzja, ze jednostka nic nie moze!!! Obudzcie sie!!! Wlasnie tlumy skladaja sie z jednostek, naljepiej wierzacych w siebie ludzi!!! a to nie zadne sekty!!! Prosze rozgraniczajcie to!!!!

  • Vebriq said

   breszesz waćpan-sprzedaż nie jest zbrodnią,możesz zamknąć drzwi przed akwizytorem i tyle,jesteś okrutny zadając innym takie cierpienia-co ci sprzedawca zawinił?
   i masz przedziwny światopogląd,zupełnie pomylony chyba,przedsiębiorczość to dla nas deska ratunku a nie żadna zbrodnia

 21. A korporacjom handlowym można się przeciwstawić poprzez bazary, targowiska, tani handel tego typu bez hipermarketów, galerii itd Takie targowiska powinna być w każdej parafii, dosłownie jedno na 2 tys ludzi.

 22. Michal said

  Proszę niech mi ktoś wytłumaczy , skąd tak wielkie parcie na promocję homoseksualizmu?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Promuje się w szkołach i przedszkolach – to jest chore!

 23. Michal said

  W akcie urodzenia Gianny Jessen napisane jest: „urodzona w trakcie aborcji”. A pod aktem podpisany jest lekarz, który usiłował dokonać tej aborcji.

  http://www.piotrskarga.pl/ps,4246,12,0,1,I,informacje.html

  Południowa Kalifornia, 6 kwietnia 1977 roku. Wcześnie rano 17-letnia Tina przyszła do kliniki aborcyjnej, prowadzonej przez Planned Parenthood – organizację, która przeprowadza najwięcej aborcji na świecie. Tina była w ósmym miesiącu ciąży. Ojciec dziecka też miał 17 lat. Tina dostała do macicy zastrzyk z roztworem, zawierającym sól i substancje powodujące skurcze. Działanie takiej mieszanki jest potworne. Sól wyżera płuca nienarodzonego dziecka i jego skórę, a kurcząca się macica w ciągu 24 godzin wyrzuca z siebie martwe ciałko. Tkanki płodu – jak mówią aborcjoniści. Tego dnia w klinice, do której przyszła Tina, zostało w taki sposób uśmierconych 30 dzieci. W jakim szoku musieli być tamtejsi aborcjoniści, gdy o szóstej rano następnego dnia powietrze rozdarł płacz dziecka, które najwyraźniej okazało się silniejsze od śmiertelnego zastrzyku.

  • hjk said

   jest to potworność – dawniej, jak mówił nawrocony były aborcjonista a obecnie antyaborcjonista, przynajmniej nie bylo usg i uczyli ich w szkolach med, ze to tylko zlepek tkanek…
   dzis wszystko mozna zobaczyc…
   satanizm czystej wody pod postacia kultu mamony lub krwawej ofiary

 24. Były Naiwny said

  @Michal: Proszę niech mi ktoś wytłumaczy , skąd tak wielkie parcie na promocję homoseksualizmu

  Sądzę, że to parcie wynika z kilku przyczyn:
  1 – wypacza dzieciom pogląd na naturalny porządek w biologii,
  2 – godzi w porządek społeczny przez promowanie postaw sprzecznych z zasadami religijnymi i prawem,
  3 – sprzyja depopulacji, bo obniża dzietność,
  4 – wznieca na tle 1,2,3 anatgonizmy nawet wśród myślących podobnie, bo jedni będą się oburzać, a inni z rezygncją machną ręką,
  5 – powiększa przez 1,2,3,4 ogólny chaos i dezorientację społeczeństw,
  6 – poprzez 1,2,3,4,5 odwraca uwagę od realnych zagrożeń i masowego rabunku z wykorzystaniem misternie sprowokowanego kryzysu.

  Wystarczy?

  Może i @Obudzony to dostrzeże, choć zatracił zdolność widzenia związków między zjawiskami.

  Sekciarskie piramidki to przecież poza zarobkiem także „szkółki” dla satanistów.

  I trudno nie zauważyć związku pomiędzy selekcją, naborem i treningiem jak okiwać człowieka,
  aby zrobić z niego owieczkę, która kupi kolejny niepotrzebny gadżet
  – a wyrafinowaną formą tych procesów podczas realizacji praktyk satanistycznych.

  Tam owieczki są dręczone i „poświęcane” – także dla spłukania własnych win
  przeprojektowanych wcześniej na ofiary tych rytuałów.

  Teraz z nas chcą „owieczki” zrobić.

  • hjk said

   alez ciemnota! ( w potocznym i religinym sensie…), jak mozna „przelozyc” wlasne winy na kogoś innego?! tylko Bóg moze „zdjać” albo wziąć je, bo jest wszechmocny, jak zrobił to Chrystus…
   a jeśli On tego nie zrobił, to nikt nie zrobił i nie zrobi, i jak słusznie mówi św. Paweł „aż dotąd pozostajecie w grzechach swoich”. A jesli zmartwychwstał, to znak że winy mu nie zaszkodziły i pokonał grzech…

 25. Vebriq said

  Amway jest firmą handlową a nie „sektą”,z pewnością metody amwaya są dla wielu zakładaniem kontroli na świadomość,nie mam ochoty tego bronić,ale sam rdzeń: pozytywne nastawienie do życia i ludzi,asertywność,wiara w swoje marzenia,duch inicjatywy-to wszystko jest zupełnie ok i chciałbym tego widzieć więcej w Polsce,w mentalności ludzi,problem amwaya polega na tym,że robi z ludzi sprzedawców i tylko sprzedawców-nie masz swojego życia,jesteś sprzedawcą zawsze i wszędzie,nawet w kiblu-TO właśnie jest ten negatywny aspekt,jeśli ktoś jest podatny na takie przeoranie świadomości to go zniszczy i tak amway zniszczył wielu ludzi,których psychika nie pasowała do ich ram i zostawił ich z długami i poczuciem oszukania/bycia nieudacznikiem,to nie amway jako model biznesu jest zły(popieram mlm)tylko ta zasada kontroli świadomości/prania mózgu

 26. AntiNWO said

  Film mówi wszystko i potwierdza powyższe!!!Oglądajcie uważnie:

 27. Anita said

  Wierszyk z netu:
  Siedzą w pociągu ważni Unici,
  Grubi, nadęci, lekko podpici,
  Wiozą do Polski ustaw czterdzieści,
  Każda w wagonie ledwo się mieści,
  Pierwsza zawiera setki koncesji,
  Pewną przyczynę rychłej recesji,
  Druga przynosi drogą benzynę,
  Kolejną naszych nieszczęść przyczynę,
  Trzecia wprowadza nowe podatki,
  Podnosi VATy, akcyzy, składki,
  By ludzie pracy’ pieniądze mieli,
  W kieszeniach swoich przedstawicieli,
  Czwarta rozwala polskie mleczarnie,
  Wszak smrodu i brudu to wylęgarnie,
  Piąta morderców od kary zwalnia,
  W więzieniach będzie miła sypialnia,
  Szósta pomnoży nam urzędników,
  W siódmej są wzory nowych pomników,
  W ósmej feminizm i parytety,
  Wybierz cymbałów – byle kobiety,
  W dziewiątej instrukcja indoktrynacji,
  Za hojną kasę z Eurodotacji,
  Aktorzy, panienki i dziennikarze,
  Wyklepią wszystko, co im się każe,
  Za szkolnej dziatwie,
  Przyniesie chlubę,
  Udział w błękitnym Eurojugent,
  Miłość do Unii w wierszu, w piosence,
  Wszystko co robisz, nawet w łazience –
  Robisz dla Unii, pamiętaj o tym,
  Inaczej szybko wpadniesz w kłopoty,
  Nie skończysz studiów,
  Wylecisz z pracy,
  Eurogestapo zrobi cię na cacy’,
  W dziesiątej i dalej,
  Czytać się nie chce,
  Można z pociągu wyskoczyć jeszcze
  ~Antymaterialny – 18 Wrz

  • Panaceum said

   Zainteresował mnie motyw tego pociągu. Przytoczę wczorajszą wypowiedź prezydenta Czech:

   „Nie uważam, aby Traktat z Lizbony był rzeczą dobrą dla Europy, dla wolności Europy, dla Republiki Czeskiej. Jednakże pociąg jedzie już tak szybko i tak daleko, że wydaje mi się, iż nie będzie możliwe, aby go zatrzymać czy zawrócić, jakkolwiek bardzo byśmy tego chcieli.”

   Vaclav Klaus

   Antymaterialny napisał dokąd ten pociąg zmierza i że można jeszcze z niego wyskoczyć. Według Vaclava Klausa jest już za późno. Czyżbyśmy przegapili ten moment…

 28. Dziecko Światła said

  Dla tych co pisali do mnie w poprzednim wątku o satanizmie małe sprostowanie. Cytuje” Trzeba odzialać sprawy materialne od duchowych” absolutna bzdura. Nie ma czegoś takiego jak duchowości i materia odzielnie. Proszę sie dokształcić i posłuchać co ma do powiedzneia na ten temat fizyka kwantowa i inni odkrywcy niezależni. Materiła to energia o bardzo niskich wibracjach to twardy zbity stan. Wszystko jest energią na różnych poziomach wibracyjnych. To tak w najprostrzym skrócie.
  Proszę mi nie mówić, że cos mi się pokickało. Wiele lat poświęciłem na zgłebianie tego problemu, miałem wiele doświadczeń natury duchowej, poznałem wiele niesamowitych osób i mam troche w tym temacie do powiedzenia. A ty co na ten temat wiesz studiowałeś to doświadczałeś na samym sobie???

  • hjk said

   energia to też postać materii – wszystko co mierzalne, postrzegalne, dotykalne, co ma mase czy energię, to wszystko materia.obojetnie o jakich wibracjach,masach, falach, itd. duch jest niematerialny – nie mozna go dotkanąć, zmierzyć, zbadac ani zobaczyc, chyba ze sam sie nam zjawi w postaci materialnej, postrzegalnej dla nas

 29. Dziecko Światła said

  To nie jest jest tylko moja teoria i jest to nie zaprzeczalne. Powtórze jeszcze raz „wszelkie systemy i doktryny religijne zostały stworzone przez iluminanti po to aby kontrolować masy na poziomie duchowym. Kontrolowanie ludzkości poprzez religie to technika stara jak ten świat. Proszę oglądać Architektów kontroli prosze poczytać troche na ten temat i mieć jakies konkretne kontrargumenty. Dla tych co występują z religi stworzono takzw ateizm, który tez ich skupią w jakąś grupe, którą można kontrolować i infiltrować. Tych, którzy niechcą mieć nic wspólnego z jednym i z drugim wyzywa sie od satanistów. Ciekawie to pomyślane. Ja i tak stawiam się ponad tym wszystkim i prosze mnie nie podczepiać pod żadne z tych określeń. Respektuje prawa, które obowiązują całym wszechświecie, a ziemskie religie mi kompletnie latają.

  • hjk said

   ok, nie czepiam sie tylko mnie ciekawi, skad wiesz jakie prawa obowiazuja we wszechswiecie? bo jak na razie to znamy prawa ziemskie i MYSLIMY ze podobnie jest gdzie indziej…

 30. Były Naiwny said

  Oj Dziecko, Dziecko… Światła Ci więcej potrzeba!

  Skad ta pewność, że „materia to energia o bardzo niskich wibracjach, to twardy zbity stan”?

  Nie neguję tu, że materia jest postacią energii, bo jest.

  Ale skąd Twoja wiedza oraz ta pewność o „bardzo niskich wibracjach”?
  Jakie są to częstotliwości w Hz?

  A „twardy zbity stan” – także w stanie ciekłym, lotnym, oraz w stanie zjonizowanej plazmy? Przecież to są także różne formy materii – jak widać nie zawsze w stanie „twardym i zbitym”.

  I najważniejsze: jak mogłaby sobie ta energia wibrować bez INFORMACJI w jaki sposób ma lokalnie wibrować? Na przykład, aby wywibrować w kształty pięknej kobiety, przystojnego młodzieńca, lub fascynującego krajobrazu????

  I tu, Dziecko, masz wskazówkę, że istnieje coś poza ENERGIĄ, a więc pewna WIEDZA, nazywana powszechnie UMYSŁEM, lub ŚWIADOMOŚCIĄ. Właśnie to mają do powiedzenia na ten temat fizyka kwantowa i odkrywcy niezależni – nie mylić z nawiedzonymi niedoukami i żądnymi „padlinki” dziennikarzynobodobnymi.

  Czyli – ciepło, ciepło, ale poszukuj PRAWDY jeszcze.
  Aż zapewne dojdziesz do przekonania, że oprócz faktu, że materia jest ułudą naszych zmysłów (bo to tylko różne formy energii), to tymi wszystkimi zjawiskami we Wszechświecie musi kierować czynnik SWIADOMOSCI.

  Czy to aby nie jest właśnie BOG?

  • Dziecko Światła said

   Hmmmmmm nie muszę sie dokształcać bo nie wchodziłem już na ten temat ale zgadzam sie z Tobą i to co nazywasz wszechumysłem i wszeświadomością to właśnie Bóg ale to też dokładnie oznacza, że w naszej każdej cząsteczce i we wszystkim dookoła jest właśnie ten Bóg i zmierzając w prostej lini można smiało mówić, że to my jesteśmy dokładnie przedowdnikami tej boskiej świadomości ale kompletnie o tym zapomnieliśmy i nas od tego odłączono. Dlamnie to właśnie jest Bóg, Wszechświadomość i Wszechumysł. Więc gdzie tutaj jest miejsce na szatana hmmm??? Wychodzi na to że nie ma szatana lecz jedynie są byty duchowe, które także zatraciły łączność z tą świadomością. niechce mi sie narazie tutaj wiecej wypisywać. Sam wiesz dokładnie o co biega. Ale to jest właśnie ta najwyższa wiedza, od której elity ludzkośc trzymają z daleka karmiąc ich różnymi bajeczkami.

   • Dziecko Światła said

    Sam wiesz o tym, że kiedy zrozumiesz sens tego czym jest wszechświadomość, bóg itd to wtedy stajesz się kreatorem i stajesz się potęgą i zagrożeniem dla tych, którzy przywłaszczyli sobie prawo do wiedzy. Ta wiedza powinna byc dostępna dla wszystkich.
    Czy tego chcemy czy nie stanowimy jednośc i jesteśmy trwale połączeni z wszechświatem. Nasza świadomośc jest nieskończona i fraktalna i w nas jest zawarta cała potęga wszechswiata.
    Jesteśmy jednym i nie ważne są żadne podziały na rasy religie punkty widzenia itp bzdety…
    Jesteśmy stworzeni z tej samej substancji i to jest sedno.

   • hjk said

    popadasz w panteizm mowiac, ze we wszystkim jest Bog, bo by to znaczyło, że jesteśmy bogami, a nadto rosliny zwierzeta, kamienie, itd. Co jest nonsensem…co to za bog,którego mogę wyrwać z korzeniami i wyrzucic…))Zbastuj trochę… jaką potegą i jakim kreatorem, jak cie dmuchnie jakiś mocniejszy bakcyl i lecisz do ziemi…

    sam sobie odpowiadasz:”Wychodzi na to że nie ma szatana lecz jedynie są byty duchowe, które także zatraciły łączność z tą świadomością. ” – to właśnie jest szatan i demony…

   • Dziecko Światła said

    Hjk – masz bardzo głupie porównania:) i tyle w temacie

   • Dziecko Światła said

    Nie kapujesz tego nie ten poziom świadomosci:)

 31. Michal said

  The Illuminati – Murdered by The Monarchs 4/13 (napisy PL)

  Dobry film o satanistycznych zapędach rodów królewskich – dawniej i dziś.

 32. Michal said

  Pełny Obraz

  Obejrzałem film Pełny Obraz. W tej części jest mowa o tym że ludzie zaprzęgają sobie głowę planetą Nibiru, rokiem 2012, 11/9 a tym czasem na naszych oczach wprowadza się żywność genetycznie modyfikowaną czy Codex Alimentarius. Daje wiele do myślenia.

 33. Mysza said

  Amway to satanizm??? O czym wy piszecie? Co ma do satanizmu zakup ekologicznego proszku do prania, czy żywnosci z ekologicznych farm? To producent z propozycją na alternatywny sposób zorganizowania rynku, a cała reszta zależy od ludzi. Nikt sie nie oburza na sprzedawców ubezpieczeń czy doradców finansowych którzy sprzedają produkty z których sami nie korzystają, w mało przyjemny sposób. Czy oni też są sektą? Bo nie widzę różnicy, a przechodzą intensywne szkolenia jak wcisnąć klientowi swój produkt. Każdy z was cos sprzedaje, nawet jesli jest nauczycielem – sprzedaje swoją wiedzę, albo produkt/usługę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s