Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

grypa666 na temat prowokacyjnych komentarzy

Posted by grypa666 w dniu 16/10/2009

grypa666 na temat prowokacyjnych komentarzy zamieszczanych na blogu.
Nie jesteśmy w stanie moderować 24/24 tego bloga, a nie chcemy wam wyłączać możliwości dyskusji i komentowania. Jeśli informacje zamieszczane tu nie byłyby istotne to na pewno nie byłoby prowokacji – zobaczcie na inne blogi, jak np. o gotowaniu lub przygodach miłosnych. Chyba nikt  już nie ma wątpliwosci, że tu pojawia się sporo obraźliwych, nieistotnych czy wprowadzających w błąd komentarzy. Jak stwierdziliśmy, jest tylko kilku autorów, nawet się sami do tego przyznają. Taktyką kryminalistów jest w tym przypadku zniszczenie dyskusji, która mogłaby doprowadzic do powstania potężnego ruchu społecznego.
Niezależnie od tego jak wredne będą ich wpisy i jak wielu czytelników się nimi zrazi, taki ruch powstaje. W miarę wzrostu bezpośredniego zagrożenia przymusowymi czy obowiązkowymi szczepieniami na blog będzie wchodziło coraz więcej ludzi i poparcie dla naszego wysiłku wzrośnie. A efekty już są – jest kilka prężnych grup w Polsce, które nie czekają aż nas wszystkich zaszczepią bronią biologiczną. Przedwczoraj w krakowskim radio podano np. że tylko 3% mieszkańców Krakowa chce się zaszczepić! A właśnie w Krakowie rozdano kilkadziesiąt tysięcy ostrzegających przed szczepieniami ulotek!
I tu żadni dezinformatorzy nic nie zmienią, niech ich nawet będzie 10 tysięcy.
Jedyne co wam możemy doradzić to ignorowanie prowokacyjnych wpisów, nie zamieszczanie żadnych odpowiedzi, a obraźliwe kometarze będą systematycznie usuwane.

Sorry, the comment form is closed at this time.