Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Czy rządzą nami satanisci?

Posted by grypa666 w dniu 16/10/2009

Czy rządzą nami satanisci?,  Jane Burgermeister 13.10.2009, skrót  tłum. Piotr Bein 14.10.2009, theflucase.com

satanismSłuchałam wczoraj programu InfoWars z USA. Alex Jones rozmawiał z Davidem Icke o Fredericu Mitterrandzie, francuskim ministrze kultury i jego przyznaniu się w swej autobiografii do gwałtów na chłopcach. Pomimo tej wstrętnej zbrodni, Mitterand został wybrany na ministra kultury przez prezydenta Francji Nicolasa Sarkozego, za specjalną rekomendacją żony Sarkozy, Carly Bruni. Oboje orędowali w obronie Frederica Mitterranda po tym, jak został on zaatakowany za obronę Romana Polańskiego, którego ostatnio aresztowano w Szwajcarii za gwałt na oszołomionej narkotykami 13-letniej dziewczynce. Mitterand jest siostrzeńcem [bratankiem?] byłego premiera Francji, Francoisa Mitteranda, i przyznał, ze jest satanistą.

Wg Davida Icke i Alexa Jonesa, ten gwałciciel -pedofil i jego apologeci w Paryżu to tylko szczyt góry lodowej. Wypłynęły doniesienia o bestialskich torturach kobiet przez członkow rodziny Rotszyldów w jednym z ich pałaców we Francji. Rockefellerowie, którzy ufundowali ONZ i przepchali przez senat USA prawo nr 666 (Bill666) finansujące rozwój broni biologicznej przez firmy farmaceutyczne, pomogli założyć kaplicę Św. Lucy (Lucyfera) w kwaterze ONZ. A Marc Dutroux, belgijski pedofil, przyznał się na swym procesie, że dostarczał dzieci najwyższym kręgom towarzyskim do gwałtow, turtur rytualnych i morderstw.

Zło ujawnia się ludzkości w wielu postaciach przez całą historię, uosobione jako populista, żądny krwi budowniczy imperium, eugenista, szalony monarcha czy totalitarny dyktator, albo wcielone w system polityczny jak nazizm, faszyzm, komunizm, czy też jako metafizyczna czy demoniczna siła wchodząca w świat z innego wymiaru.  Chociaż nasze społeczeństwo – kształtowane przez ludzi jak Frederic Mitterrand — coraz bardziej zmarginalizowało i strywializowało zło twierdząc, że nie ono nie istnieje, że jest tylko projekcją koncepcji stosowanej przez niektórych celem zastraszania i nękania innych, nasza kultura świadczy o powszechnej wierze w istnienie zła. Bajki, mity, sztuki teatralne, filmy, gry video itd. sa wypełnione przedstawianiem niszczącej siły zła w życiu czlowieka. Podczas gdy wszystkie religie świata chwalą cnoty, dobro i życie, również wszystkie one bez wyjątku potępiają okrucieństwo, egoizm i niszczycielstwo.

Starożytni filozofowie greccy Plato i Arystoteles uważali, ze cnota nie jest jedynie obowiązkiem czy ciężarem wynikającym z nałożenia na nas reguł z zewnątrz, tylko drogą do prawdziwego szczęścia. Częściowo cnotliwe życie polegało na wykorzystaniu własnych, unikalnych talentów i celu życia. Dlatego starożytni Grecy uważali, że nie ma „wzorcowego” życia w cnocie: nasze talenty są zbyt zróżnicowane, życie zbyt odmienne, cele zbyt różne. Wszyscy jestesmy szczęśliwi i cnotliwi na swój sposob. Nota bene, starożytni Grecy również potępiali pedofilię, jasno różnicując pomiędzy więziami emocjonalnymi miłości dorosłych do siebie a miłości do dzieci (agape) i więzi miłości fizycznej (eros). Wbrew poularnym opiniom, starożytni Grecy mocno opowiadali się przeciw wszelkim fizycznym kontaktom dorosłych z dziećmi, bo rozumieli szkodę, jaką może to wyrządzić zarówno dzieciom jak i dorosłym. Popierali więc tylko więzi emocjonalne miedzy dorosłymi a dziećmi, jeśli przyczyniało się to do wspomagania wzrostu talentów dziecka i jego rozwoju.

Rosyjski nowelista Fjodor Dostojewski także odkrywał, w jaki sposób czyny złych ludzi w końcu niszczą u innych zdolność szukania szczęścia, a nawet ich psyche przez wytwarzanie uczuć strachu, przygnębienia i wstydu. Żeby uciec przed udręką wewnętrznej ciemności, wielu ludzi nie patrzy w lustro, nie pokutuje swym ofiarom i nie poprawia sie. Zamiast tego mowią sobie wszelkie kłamstwa i usprawiedliwienia oraz poszukują nowych wzlotów i napływow adrenaliny tak,  jak Frederic Mitterand gwałcący dzieci dla doznawanego „podniecenia”.

Moim zdaniem nie możemy zgodzić się, żeby rządziła nami grupa ludzi wzajemnie popierających się w tajnych siatkach jak wolnomularze – niektórzy z masonów najwyższego stopnia sa gośćmi na dorocznych konferencjach Bilderbergów – grupa praktykująca i broniąca bestialskich gwałtów na dzieciach. Grupa, która dodatkowo lansuje trujący zastrzyk na „świnską grypę” dla ciężarnych kobiet i dzieci, dobrze wiedząc, ze ta toksyczna szczepionka spowoduje wśród nich wiele zgonów wśrod.

Starożytni Grecy wierzyli, że cnota nie polega na mówieniu „Amen, Amen” na każdą zbrodnię, na unikaniu sprzeciwu, ani na szukaniu usprawiedliwienia dla każdego psychopaty. Nie, według tych Grekow, cnota to czynny wysiłek ku dobru i walka ze złem. Czas nam powiedziec „nie!” gwałcicielom dzieci i dealerom toksyn bez wzglądu na to, ile mają pieniędzy i władzy czy ile wymówek.
———————————————————————-
Dodatek od Piotra Beina
Niektore frakcje satanistow sankcjonuja w swych „swietych ksiegach” pedofilie na dzieciach ponizej 3 lat!  Nic dziwnego, ze wsrod „kaplanow” tej grupy jest przerazajaco duzo przypadkow pedofilii, o czym wyczerpujaco pisze swiecka prasa rodakow tych ludzi. Pomyslec, ze agenciury tychze satanistow na naszym blogu probowaly sugerowac, ze Bein ma pedofilne ciagoty, a TVN „Fakty” ochoczo podchwycila watek. Pokazali tym swoj modus operandi: przypisywac oponentom swe grzechy — pedofilie, chciwosc i pazernosc, żądze wladzy, zaklamanie, tchorzostwo, fanatyzm, ekstremizm, klamstwo…

Mamy pedofilskie samowyznanie innego szermierza nowo-swiata, Daniela Cohn-Bendita. To m.in. jemu „zawdzieczamy” sformulowanie Traktatu Lizbonskiego. To on z Joszka Fiszerem, s.p. Markiem Edelmanem, Tadeuszem Mazowieckim, Bernardem Kouchnerem i in. „postepowcami jewropejskimi” nakrecil „konflikt balkanski” pod melodie Holocaust i Auschwitz, z Serbami w roli hitlerowcow, co podchwycili satanisci Perle, Wolfowitz, Clinton, Albright i general Wesley Clark etc do wyslania bombowcow na Jugoslawie w marcu 1999 r. Oto urywek z autobiografii Cohn-Bendita pt. „Le Grand Bazar” z 1975 roku:
„Długo miałem ochotę pracować z dziećmi. W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym państwowym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem . Pracowałem tam ponad 2 lata.Mój nieustanny flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny.Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z nich przygląda się rodzicom , kiedy się pieprzą. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem. Wtedy oskarżono mnie o perwersję (…) Pytałem się ich: Dlaczego wybraliście mnie i nie bawicie się z innymi dziećmi?”
Dzieki, Bruno, za wyszukanie. Cytat w minucie 4:28 na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=Ap7KoRx7EaM&feature=related
Potwierdzenie w jez. angielskim (skasowany juz zapis z wikipedii): http://www.answers.com/topic/daniel-cohn-bendit#Allegations_of_paedophilia

Wiele reakcji na powyzszy artykul Burgermeister na jej witrynie podnioslo lament o zboczenie z tematu, o odstraszanie ciezka praca nagonionych na TheFluCase kibicow. Odpisalem:
„Jane pisze o „elitach” ktore gotuja ludzkosci kryzys za kryzysem pod pretekstem prawosci, walki o „pokoj i bezpieczenstwo”, a przedtem o „wolnosc, rownosc, soldarnosc”. Jesli chcesz sie wiecej dowiedziec o tym zboczonym typie blizniego (?) wygooglij „Wolfgang Eggert petition”, czytaj Christopher Bjerknes „Armenian Genocide….” lub pros o moje referaty naukowe. Najwyzszy czas, zeby temat w koncu wyszedl na witrynie Jane. „

Zas przyzwoitkom odpisalem:
„Jane jest doswiadczona i dorosla, wie co robi i to jest jej strona internetowa. Ktoz inny moze zmierzyc sie z jej osiagnieciami publikacji nt. szczepien? Popieram demaskowanie przez Jane sedna sprawy […] Ci z trudnosciami w akceptacji propagowanych tu mysli o szczepionkach, chyba nie bardzo chca przyjac nadrzednych prawd, jak satanizm elit pchajacych nam szczepionki do gardla. Powtarzam: bez zrozumienia mentalnosci skorumpowanych elit nie da sie pojac kwestii szczepionkowych. Sam motyw „profitu” blednie w zestawieniu z tym, a plan depopulacji nabiera sensu… […]  sa strony specjalizujace sie w satanizmie, itd. ale zadaniem niniejszej  jest wyczerpac calosc kwestii. W tej calosci ideologia/religia stojace za kampaniami jak przymusowe szczepienia masowe jest wiedza niezbedna. Dzieki ci, Jane, za poruszenie tego aspektu — w koncu.”
W kontekscie „swinskiej grypy”, anglojezyczni znajda wiecej komentarzy nt. satanizmu tu: http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1066%3Asanofis-panenza-the-secret-and-safe-vaccine-for-the-qeliteq&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=en#josc3601
———————————————————————-
Dodatek grypa666
Pedofilia jako przejaw satanizmu jest zjawiskiem bardziej powszechnym niż nam sie może wydawać.  Jak starannie ukrywane są informacje na ten temat świadczyć może choćby przypadek filmu „Conspiracy of Silence” („Zmowa Milczenia”) zrealizowanego przez telewizję Discovery na początku lat 90-tych. Film zniknął na godzinę przed emisją, a także wszystkie jego kopie. Na szczęście zachowała się wersja robocza, którą mimo cenzury Kongresu USA, obecnie można nawet obejrzeć na YouTube (kliknij nazwę filmu powyżej). Tematem była afera zwiazana z uprowadzaniem dzieci z najwiekszego sierocińca w USA, Boys Town (Miasto chłopców) niedaleko Omahy w Nevadzie. Dzieci, zarówno chłopcy jak i dziewczynki, przewożone były helikopterami do Waszyngtonu, konkretnie do Białego Domu na orgie seksualne. Prezydentem był wtedy Ronald Reagan, a jego zastępcą George Bush Sr., o którym głośno się już mówi, że jest pedofilem.

Lawrence King

Lawrence King

Całością „akcji” dowodził czarnoskóry, 150 kilkogramowy Lawrence King, ongiś znany republikanin, zarządca unii kredytowej Franklin Community Credit Union, którą w końcu zdefraudował na kilkadziesiąt milionów dolarów. FBI dobrało mu się do skóry, odsiedział za defraudację wieloletni wyrok (obecnie jest już na wolności). Nikt jednak nie zajął się aferą, która przyniosła wielkie szkody psychiczne tym sierotom. King sam był gwałcicielem, przypalał dzieci papierosami, torturował je. Afera w efekcie przyniosła wiele ofiar, ponad 20 świadków i osób prowadzących dochodzenie zginęło w tajemniczych okolicznościach, a dziewczynkę, którą maltretowano wsadzono na lata do więzienia za rzekome przestępstwo. Film jest bezpośrednim dowodem na korupcje i satanistyczne praktyki wśród elit USA, realizatorom udało się bowiem dotrzeć do maltretowanych dzieci, osób zaangażowanych w śledztwo, a nawet do księdza – zarządcy Boys Town, który oczywiście „nic nie wiedział”. „Conspiracy of Silence” jest wyjątkową produkcją, gdyż według opinii osób badających sprawę pedofilii w USA, osoby elit „nie zostawiają obecnie świadków” (czyt. zabijają dzieci biorące udział w orgiach seksualnych). Były szef FBI w San Francisco, Ted Gunderson, który także badał sprawę Boys Town, twierdzi, że w USA jest 2 miliony satanistów, którzy rytualnie mordują dzieci, torturując je – w tym obdzierając je żywcem ze skóry i spijając krew. Wierzą oni, że w stanie takiego bólu uwalania się z osoby torturowanej moc, która zbiera się właśnie w krwi. W internecie można znaleźć zeznania potwierdzające, że takie obrzędy są faktycznie praktykowane. Tłumaczyć to może olbrzymią ilość zaginionych dzieci, niektórzy oceniają ją na setki tysięcy rocznie. Wszystko to wydawać się może historią wyssaną z palca, gdyby nie to, że ludzie zaangażowani w ujawnienie tych afer byli lub są na wysokich stanowiskach państwowych (senator John De Camp, czy Ted Gunderson), a film Conspiracy of Silence jest bezpośrednim dowodem na charakter zła.
=====================================================
komentarze nie dotyczące tematu i prowokacyjne bzdury będą usuwane, sorki…

Komentarzy 314 to “Czy rządzą nami satanisci?”

 1. Radekk said

  Odpowiedź na pytanie:

  TAK. ŚWIAT JEST POD WPŁYWEM SZATANA.
  TAK. ŚWIAT JEST POD WPŁYWEM CHRYSTUSA.

  „BÓG STWORZYŁ CZŁOWIEKA I DAŁ MU WOLNĄ WOLĘ. ABY WOLNA WOLA MOGŁA ISTNIEĆ I CZŁOWIEK MÓGŁ SIĘ ROZWIJAĆ MUSI ISTNIEĆ CAŁY CZAS DOBRO I ZŁO. W PRZECIWNYM RAZIE NIE BYŁO BY WYBORU I WOLNEJ WOLI”

  • Radekk said

   Człowiek ma do wyboru od początku Dobro i Zło.
   W każdej chwili może dokonać wyboru.
   Ten wybór musi istnieć, aby człowiek cały czas zbliżał się do Boga

   • x said

    … te dzieci obdzierane żywcem ze skóry także?

   • hjk said

    nie, dlatego napisalem to, co ponizej|
    \/

   • Vebriq said

    Tak.Te dzieci obdzierane żywcem ze skóry także muszą wybrać między dobrem a złem-w ich przypadku chyba raczej dopiero po śmierci,ale wybiera każdy

   • o istocie rzeczy said

    Pomijając wszystkie następne wypowiedzi, spory i wątki, po raz trzeci wtrącę jeszcze swoje dwa grosze.
    Zagadnienie, które niżej poruszę nawiązuje bezpośrednio do powyższego artykułu i można powiedzieć, że w pewnym sensie jest jego rozwinięciem. Temamt ten jest oczywiście niezmiernie rozległy i ten mój wpis ma na celu jedynie zaznaczenie tego niezwykle poważnego problemu. Tak, więc – przynajmiej kilka słów
    – o istocie rzeczy
    1. Spoglądając na ta całą hucpę z grypą z całkowicie duchowej strony, na początku stwierdzamy, że całą sprawę nakręcają właśnie panowie – iluminaci (to chyba większość rozumie i jest o tym w artykule). Nie ważne w jakim sie znajdują kraju, na jakim są stanowisku i w jakiej organizacji, czy to ONZ, czy WHO czy jeszcze jakieś inne tam cholerstwo, ale ważne że jednym głosem i zasadniczo działają w jednym kierunku.
    2. Trzeba sobie uświadomić, że (ogólnie nazywając) masoneria, a w szczególności ta “wysoko” oświecona – iluminacka, to już nie jest ani stowarzyszenie gnębicieli świata, ani jakiś klub zboczonych pedofilów, czy też tylko elitarna i niedostępna organizacja, ale jest to RELIGIA. Kto przeczytał powyższe materiały powinien już to zrozumieć, do kogo jeszcze nie dotarło, lub nie wierzy – niech sie douczy. Udawadniać tu nie będę, bo materiałów o tym jest mnóstwo, a to jeszcze tylko założenie wstępne.
    Skoro religia, to jaka? Ano – mówiąc też ogólnie – lucyferianizm, czyli szatanizm, tyle że w lepszym, czyli bardziej zamaskowanym, dostępnym tylko dla elit – opakowaniu. Można tak powiedzieć, ponieważ wszem i wobec wiadomo, że iluminaci za boga poczytują sobie upadłego niegdyś anioła – lucyfera – szatana.
    3. Następna kwestia, nie podlegająca dyskusji (dla tych co sie na tym znają), a wynikająca z punktu drugiego. Ludzie ci, są OPĘTANI. To nie żart. Opętany wcale nie musi od razu biegać, krzyczeć i mordować. Znany jest stan opętania doskonałego, kiedy to demon kierujący człowiekiem nie zdradza bez powodu swej obecności, a widoczne staje sie ono tylko w obrzydliwie przewrotnych, antyludzkich, anyBoskich i wszelkich innych złych czynach. Nie chodzi tu o jakieś zwykłe grzeszenie, nie chodzi również o to, że ci ludzie (czy jeszcze ludzie???) są nasyconymi perwersją zboczeńcami, ale przede wszystkim o to, że oni świadomie oddają się na własność szatanowi, nie mogąc (i najprawdopodobniej nie chcąc) się już później wycofać, gdyż po wejściu na tą drogę nie można wyzwolić się z tego już tylko o własnych siłach ,a szatan od tej pory zmusza ich do wszelkiej przewrotności, do nienawidzenia Chrześcijaństwa i ludzi – stworzonych na obraz Boży i podobieństwo.
    Dla takich nie ma już zasad, przykazań np. nie zabijaj, nie kradnij, nie pożądaj, itd. Oni – wyzwoleni od przykazań, od religijno- moralnych “zabobonów” mogą już i kraść i zabijać i w ogóle, to oni stają się prawem, ponad całym światem i jakąkolwiek zdrowym rozsądkiem. Dowodów mnóstwo – wystarczy się rozglądnąć.
    4. Istotą rzeczy nie jest ani sama grypa, ani ich podłe grzechy, ale właśnie ich satanizm.
    Również z tego powodu można przypuszczać (i jest na to sporo poszlak i dowodów) planuje się uśmiercenie w jak najszybszym czasie mnóstwa nieprzygotowanych do tego ludzi. Środki i sposoby mogą być różne, jeśli np. cała ta pandemia nie wypali, to można coś przygotować coś następnego, byle skutecznie. Może być to jakaś wojna np. atomowa, lub może jeszcze cokolwiek innego. Technologie są dziś tak rozwinięte, że zawsze można coś wymyślić, ale tak naprawdę, to chodzi o szybkie ubicie mas totalnie nieprzygotowanych do tego ludzi.
    Dlaczego?
    Po pierwsze, szatan od wszystkich swoich wyznawców domaga się, zawsze się domagał – ofiar. Nie ważne, że jest się wysoko postawionym urzędasem o nienagannych manierach. Tacy (w dalszm ciągu tkwimy w iluminatach) nie poprzestają tylko na bardzo skrycie dokonywanych przez nich mordach, bywa i tak, że nie mordują nikogo własnoręcznie, ale gdy już pokażą światu swe zęby i rogi, potrafią zamordować na raz całe miliony, np. – grubo podszyte masonami były: rewolucja francuska, rewolucja meksykańska, hiszpańska, żydo – masońsko – bolszewicka (październikowa) i jeszcze kilka można wyliczyć.
    Po drugie. Całe te masy niewierzących ludzi, lub jeśli nawet wierzących, to nierzygotowanych gdzie się znajdą po śmierci ? Wiem, że ateiści będą tu zębami zgrzytać, ale piszę przede wszystkim do wierzących. Nie trudno zgadnąć, że mnóstwo z nich nie osiągnie zbawienia. We wszystkich normalnych przypadkach, nawet w przypadku chorby śmiertelnej, ale przewlekłej, człowiek, nawet taki ateista ma możliwość nawrócenia, spowiedzi itd. A tu, już czasu może nie być !!!
    5. Ostatnie. Ostatecznym celem tego całego p… globalizmu, tej nachalnie promowanej demoralizacji (odmózgowienia) społeczeństw, jest wpowadzenie na świat jednego “genialnego” przywódcy religijno – politycznego, przed którym masońska zgraja padnie na kolana, a jest on dobrze znany pod nazwą: ANTYCHRYST
    Mamy to w Piśmie Świętym, ale nie tylko, bo kto czytał np. “Tajne Zapiski Magów Hitlera” dowie się, że wśród szatanistów istnieją specjanlne demoniczne rytuały “NA SPROWADZENIE NA ŚWIAT ANTYCHRYSTA” – przypadek?

    Cała ta sprawa z grypą, z zamiarem (ekspresowej) “depopulacji” świata powinna być odczytywana w tym kontekście. Jeśli im wyjdzie, będzie krokiem milowym do realizacji ostatecznych zamiarów.

    Kto wierzący, kto umie myśleć – niech się zastanowi, a więcej na ten temat można poszukać na własną rękę. Dopóki mamy (w miarę) wolny internet, nie powinno to sprawić zbyt wiele trudności.

   • Anita said

    @o istocie rzeczy:tym Antychrystem ma byc ,wedlug tego co sie pisze w necie-ksiaze William ,ktory w 2012 roku konczy 30 lat-wiek kiedy Chrystus zaczal nauczac.Krol Anglii jest jednoczesnie zwierzchnikiem kosciola(kaplan).Stad jak wiele glosow donosi – olimpiada w Londynie w 2012 roku bedzie miala ogromne znaczenie i jest przesycona znakami masonskimi(nie tylko logo).O tym bylo w innych watkach.Mlody czlowiek ,ktory odkryl te polaczenia ,rozstal sie z tym swiatem.Ksiaze Wiliam wedlug wiesci z netu zostal „wydobyty” z lona matki cieciem cesarskim w specjalnie oznaczonym dniu(ma cos wspolnego z polozeniem slonca)-bodajze 21 lipca.Pisze sie tez ,ze zostal sztucznie wszczepiony do jej lona(urodzony z dziewicy?).Cos co mnie sie wydaje malo prawdopodobne,ze dodano jakis genotyp z Calunu Turynskiego,ktory ponoc jest jednak autentyczny.Nie umiem sie do tych rewelacji ustosunkowac.Smierc Diany(ktora byla ponoc w ciazy z Dodim)tez daje do myslenia.Pamietacie z plotkarskiego swiatka-zdjecie zdaje sie mlodszego ksiecia w mundurze nazisty?Skad takie pomysly u wspolczesnej mlodziezy?

   • hjk said

    Mocno wątpliwe, czy Jezus zostawił na Całunie swój genotyp – po takim czasie każde białko sie rozłoży, szczególnie ze całun przechodził różne koleje losu (pożar – wypalenia, itd,) a obraz zosatł „wypalony” „nieznana technika”…

    A faktycznie, dziecko Diany i Dodiego byłoby nastepca tronu…

  • hjk said

   Zło nie musi istniec, zeby człowiek miał wolność: tak naprawdę sprowadza się ona ostatecznie do jednego: albo wybieram Boga (który jest pełnią dobra), albo wybieram cokolwiek innego – siebie, innego człowieka, jakieś rzeczy, doznania itd, ale w oderwaniu od Boga, a wtedy mamy do czynienia ze złem.Kiedy wszyscy zwrócą się do Boga, zło zniknie samo…

   • hjk said

    dodatkowo, oczywiście, niektorzy mogą łączyc sie z diabłem, wtedy zło sie poteguje…

   • Dziecko Światła said

    Problem w tym, że nie ma czegoś takiego jak dobro i zło!!!!!! To jest największa bzdurą wszechczasów!! Co to znaczy oddaj sie Bogu czyli komu ???? Może to ktoś wyjaśnić??? Co to znaczy oddaj sie Jezusowi Chrystusowi ??? Czy to też może mi ktoś wyjaśnić??? Nie!!! Ja nie zamierzam się nikomu oddawać. Jestem sobą i to ja jestem Bogiem tutaj na tej ziemii to we mnie jest obecnośc Jam Jest!!!! Nie ma żadnych grzechów jedyny grzech to taki kiedy robisz coś wbrew swojej własnej woli. Nie ma żadnych innych grzechów. Każdy człowiek i każde zwierze i wszystko dookoła ma w sobie boską świadomość. To nawet już potwierdza fizyka kwantowa, a wy dalej żyjcie iluzją. Przez to dalej iluminaci będą was dalej robić w bambuko. Zostaliście pozbawienie uniwersalnej wiedzy. Zamiast tego karmicie się bajeczkami serwowanymi przez kościół katolicki i inne głupoty oraz tkzw autorytety moralne. Wątpliwe te autorytety. Super autorytet JP 2, który ukrywał pedofilów pod sukienką i nawoływał do Nowego Porządku Świata.
    Skończmy z tymi: Lucyferami, Satanistami to tylko etykietki postarajcie się sami zidentyfikować zło.
    Zło pojawia sie tam gdzie nie ma podstawowych praw respektowanych we wszechświecie czyli Miłości i Zrozumienia. Myślę, że ci którzy robią te wszystkie złe rzeczy na świecie to są takie same ofiary, które zostały odciete od źródła czyli boskiej świadomości.

   • Anita said

    @dziecko swiatla:ja juz od dawna nie wierze w zadne autorytety moralne.Chyba nigdy nie wierzylam.Madrze piszesz.

   • NewAgeMasakra said

    Taa…
    Na wszystko jest recepta wykreowana dla potrzeb New Age bla, bla

    Niemądrze piszesz

   • Lekarka said

    Kto chce by człowiek ogłosił się bogiem? Lucyfer – z łaciny niosący światło. Dziecko światła czy to dziecko Lucyfera??? Poza tym bez komentarza. Chroń nas Jezu Chryste przed satanistami, przeciwnikami Boga w Trójcy Świętej Jedynego.

   • Dziecko Światła said

    Co za bzdury!!! Z całym szacunkiem ale nie jestem żadnym dzieckiem lucyfera. Z przykrością muszę stwierdzić, że nie macie kompletnie pojęcia o co tak naprawdę tutaj chodzi. Totalnie brakuje wam wiedzy, a co najważniejsze otwartości umysłu. Jeśli mówię o wiedzy to tyczy sie to wiedzy w różnych dziedzinach, a przedewszystkim wiedzy tajemnej. Wasze umysły zostały zatrute religijnymi bzdurami i dlatego dopuki się nie otrząśniecie z tego doputy będziecie łatwym celem dla tych co ta wiedzę mają. to dlatego traktuja wszytskich jako bezwartościowe bydło bo nie jesteście im wstanie zagrozić.
    Jeśli chodzi o lucyfera to wykreował go kościół katolicki do celów komercyjnych aby straszyć biedne owieczki ogniem piekielnym. Ktoś kto mówi, że światło kojarzy mu sie z lucyferem to ma naprawdę poważne braki w wiedzy…

   • hjk said

    Kościół nic nie kreował: jeśli Bóg stworzył Aniołów, to tym bardziej maja one wolną wolę jak my i tym bardziej istnieje możliwość odwrócenia czy zbuntowania sie przeciw Bogu, z tym że ich decyzja jako czysto duchowa jest nieodwracalna i ostateczna.Wystarczy ze choc jeden się zbuntował, i juz stał się demonem. Biblia mówi, że odwróciły się całe zastępy, a przypadki opetań to potwierdzają. Nie jest to powod do paniki, bo Bog i tak jest większy…Ale jak ktoś odwraca się od Nieo, sam wystawia się na ich wpływ…

    To, o czym mówią te wiedze tajemne i jakieś energie to wszystko może i prawda, ale to podlega owym istotom duchowym, a ostatecznie Bogu, który szanuje wolność wszystkich stworzeń i walczy tylko za pomocą tych, które chcą mu być posłuszne.Stad walka duchowa o dusze ludzi, bo w niebie juz wszystko dawno jest rozstrzygnięte.

   • Vebriq said

    najpierw zaniechaj lżenia i bluźnienia wobec Boga i inaczej myślących niż ty
    proszę,wyrażenie „oddać się Jezusowi Chrystusowi” oznacza przyjąć jego ofertę odkupienia-„Kto mnie miłuje będzie zachowywał moją naukę”,tzn trzeba przyjąć Jego naukę z Ewangelii i Jego Samego w Eucharystii jak sobie tego wyraźnie i niedwuznacznie życzył, to,co nazywasz „boską świadomością” rzeczywiście istnieje,ale niekoniecznie jest tym co tu opisujesz,myślę że można posiadać naturalne oświecenie,miłość,zrozumienie (w sensie powiedzmy- buddyjskim) i nie podobać się Bogu,nie kwestionuję że takie oświecenie istnieje,ale naszym celem jest nie jakiś duchowy stan,choćby nie wiem jak wzniosły,lecz samo posiadanie Boga na zawsze-jest to subtelna różnica między metafizyką wschodnią,hindusko-buddyjsko-chińsko-taoistyczno-zenistowsko-newage’ową a metafizyką hebrajsko-chrześcijańsko-biblijną,ta druga jest cała ześrodkowana na celu w Bogu i nie chce zbaczać ze swej drogi ani na prawo ani na lewo choćby w poszukiwaniu oświecenia i miłości/zrozumienia-to wszystko znajdziemy nienaruszone w Bogu gdy dojdziemy do celu,którym jest sam Bóg,również nie przesadzałbym z tematem walki dobra ze złem,to motyw raczej manichejski niż chrześcijański-zło zostało już pokonane przez Jezusa na krzyżu,ono nigdy nie było za bardzo na serio w zestawieniu z Bogiem,który Sam Jeden jest dobry-powinniśmy w tym życiu opowiedzieć się za Bogiem i Jezusem Chrystusem,nie jest prawdą,że istnieje jedna zbiorowa dusza czy jedna świadomość rozlana we wszystkich bytach-Bóg jest transcendencją a nie immanencją względem mnie,obudzenie świadomości duchowej nie wystarczy,liczy się stosunek do Jezusa w tym momencie,który musi być stosunkiem oddania,jeżeli głosisz coś innego,to z całym szacunkiem,ale jesteś w wielkim i niebezpiecznym błędzie

   • Dziecko Światła said

    Problem tylko w tym, że wszyscy już zostali dawno zbawieni. Niewiem może przegapiliście to ale człowiek już dawno został zbawiony i nie musi go nikt zbawiać. Każdy bez wyjątku, który bierze życie w swoje ręcę jest kreatorem i Twórca swojego świata. Nie ma też czegoś takiego jak grzechy. Jedyny grzech to taki kiedy robisz coś wbrew samemu sobie.
    Prosze bardzo prosty opis pentagramu na stronie. Wiecie wogóle co on oznacza??? Pewnie zaraz chórem powiecie Lucyfera??? Nie pentagram jest starym energetycznym symbolem magicznym. Pentagram pozytywny symbolizuje energie kobiecą i dominacje ducha nad materią, a ten którego widzicie symbolizuje energie meską i dominacje materii nad duchem. Ten wpisany kozioł to symbol baphometa albo bożka Pana, którego czczono w pogaństwie jako personifikacje sił przyrody. Oczywiście symbol ten został troche przerobiony i wzięty na potrzeby wykreowanego przez kościół katolicki tkzw satanizmu. Ponieważ jest zaprzeczeniem pozytywnego pentagramu, który chroni przed złymi mocami pewnie dlatego został przywłaszczony przez grupy, które zaczeły go używać do ceremoni i rytuałów oddając swoje ciała we władanie demonów ( energie o bardzo niskiej wibracji). To tak po krótce.
    Jeśli ktoś nie ma pojęcia to niech nie podciąga mnie pod jakieś schematy. Ja wyznaje uniwersalne prawa wszechświata i nie obchodza mnie jakieś etykietki typu buddysta, chrześcijanin, itp. Nie jestem także żadnym satanistą. Nie mam z tym nic wspólnego. Wyznaje zasady, które głosza miłość bezwarunkową do wszelkiego stworzenia także do zwierząt i roślin. Uważam, że wszyscy stanowimy jedność i wszyscy jesteśmy stworzeni z tej samej substancji. Wszyscy bez wzgledu na rasę, religie i inne podziały jesteśmy dziećmi tego samego stwórcy i jesteśmy jego przejawem na ziemi. Kiedy to zrozumiesz to nigdy nikomu nie wyrządzisz krzywdy ponieważ równa sie to wyrządzeniu krzywdy samemu sobie. Boska energia i boskie światło jest dla wszystkich bez wyjatku a nie tylko dla wybranych…
    To tyle narazie

   • Dziecko Światła said

    Otórz powiem Ci czym będzie tkzw powtórne przyjście Jezusa na ziemie… Chcesz wiedzieć???
    Będzie to właśnie przyjście świadomości Chrystusowej i obudzenie w ludziach duchowego połączenia. Ludzie poczują, że są jednością ze wszystkim bo wszystko jest emenacją boskiej energii. Jezus tutaj nie przyleci ani sie nie odrodzii.
    Jeśli chcesz wiedzieć to naukowcy potwierdzają, że niedługo ziemia przejdzie przez tkzw pierścień światła, a na ziemie już dociera pierwotna boska energia z centrum galaktyki, która powoduje zaburzenia w całym układzie słonecznym. Coś się dzieje idzie wielka zmiana ale nie taka o jakiej myślicie. Do tej pory słońce posiadało tkzw heliosfere, która jakby blokowała energie z centrum galaktyki aby nie przechodziła w układu słonecznego. Niewiem czy wiesz ale naukowcy odkryli, że tej heliosfery nie ma i energia tutaj wchodzi przez słońca i także dociera na ziemie i podnosi świadomość. poszukaj troche i otwórz oczy na to co się dzieje. Nadchodzą wielkie zmiany. Pobudka…

   • hjk said

    Trochę tutaj namieszałeś, ogólnie rzecz biorąc mieszasz sprawy duchowe i materialne, ale masz słuszność w tym, ze grzech czy zlo ostatecznie a moze najbardziej polega na szkodzeniu sobie samemu…
    No i zapominasz, ze ludzie i inne byty duchowe to nie jakieś świadomosci, tylko OSOBY, a świadomość to tylko jeden PRZEJAW zycia osobowego i nie występuje poza osobą, no chyba ze masz na myśli „świadomość” zwierzat wyrazajaca sie w reaktywności na bodźce zmysłowe czy roślin – bodźce fizjologiczne…

   • do dziecko swiatla said

    Coś ci sie totalnie pokićkało, niby cchesz dobrze, cos tam rozumeisz, ale nie do konca. Bo wlasnie o to chodzi, ZEBY SIE ODDAC BOGU, TAK DO KONCA. a wtedy Bog nas oczysci, zrobi nas nowymi ludzmi, zostaniemy przemienieni. i wtedy dopiero staniemy sie bogiem, ale najpierw musimy,o sobie zapomniec i calkowicie oddac sie bogu, o to chodzi. a Ty piszesz tak jakby czlowiek juz byl bogiem i nie musial sie nikomu oddawac, to duzy bląd i problem ze zrozumieniem. tak jak jezus zrobil, musisz sie calkowicie oddac panu bogu, zatracic swoją niższą osobowość dla niego. i dopiero wtedy staniesz sie Nim, czyli Bogiem.

  • bingo said

   Lucyferianksi Nowy Porzadek Swiata – http://www.zbawienie.com/lnps.htm

   • hjk said

    http://www.zbawienie.com/ufo.htm

   • hjk said

    Wyżej wymienieni panowie to znani z okultyzmu, satanizmu i magii oszuści, propagatorzy religii New Age (Nowy Wiek) którzy posługują się podobnymi kłamstwami jakimi posługuje się znany ruch Zeitegeist – rzekomych poszukiwaczy prawdy. W tym linku mamy serię filmów obnażających kłamstwa tego ruchu. http://www.youtube.com/watch?v=v6-k6Jg5i18 [EN] Po polsku chyba nie dostępny.

    Wszyscy ci ludzie, pozornie obnażający działania Elity działają finansowani przez Elitę psychopatów, którzy posiadając nieograniczone ilości pieniędzy, (które są nam przez nich odbierane) aby rozprzestrzeniać kłamstwa podważające Biblię i przygotowywać nas do NWO! Co jest interesujące, ludzie ci, rzekomo mówiący prawdę nie są cenzurowani przez YouTube, ale ci, którzy ukazują ich kłamstwa są pod ostrą cenzurą i są zmuszani do umieszczania swoich dowodów na innych, często nieznanych serwerach.

  • ALFA said

   http://www.rian.ru/video/20091015/189006675.html

   Obejrzyjcie i osądzcie
   Najpierw na podbródku pojawia się siniak ,który po pewnym czasie zmienił się w napis”ALLAH” potem na ciele dziewięciomiesięcznego chłopca z rosyjskiego Dagestanu zaczęły się pojawiać się wersety koranu.Matka dziecka mówi że to pojawia się dwa razy w tygodniu w poniedziałek i z czwartku na piątek Ali nie śpi całą noc ,płacze i pojawia się gorączka której nie można niczym zbić,Ból mija rano gdy na ciele pojawiają się napisy gdy na nóżkach pojawiają duchowni rozpoznali wersety Koranu nie robili sensacji do póki nie ukazał się napis „POKAŻCIE MOJE ZNAKI LUDZIOM „

 2. Wyspa said

  Troche więcej informacji o tym kto rządzi naszym światem… trzeba wiedzieć z kim walczyć…
  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki.html#spiski

  • Radekk said

   Dobrze, że istnieją takie strony.

  • Piotr Bein said

   @wyspa i radekk
   strony vismaya akurat nie zrobily tego „niskobudzetowego” filmu, tylko one sa jak filmik traba propagandy grupy „najtajniejszej” satanistow, oczywiscie nieujawnionej w „filmiku” (faktycznie fabularnej szmirze propagandowej, posiekanej dla youtube)
   zaczne od vismaya: zauwaz przeladowanie new age, ezoteria, okultem = przymioty i narzedzia zmylki globalnych satanistow (dzieki Ci, Boze, ze otworzyles me oczy, bo jeszcze kilka lat temu dalbym sie nabierac, jak teraz wiekszosc bezboznych, w tym zbyt wielu blogowiczow grypa666)

   dezinformacja az cuchnie z filmiku:
   – weishaupt byl jezuita, ale krypto-zydem
   – dzialal na zlecenie i za mamone rotszylda, ktory najal go do dziela utworzenia iluminatow
   – tajny plan rotszylda, ktory wpadl w rece policji austriackiej, mowi o wykorzystaniu masonow i pozbyciu sie ich po wykonaniu zadania: utworzeniu nwo
   – podboj finansowy i gospodarczy, bratobojcze wojny gojow chrzescijanskich i muzulmanskich, demoralizacja spoleczenstw, wykorzystanie mediow i wiele innych narzedzi pod kontrola najwyzszej warstwy satanistow i ich banksterow charakteryzuja dzialania grupy dazacej do globalnej wladzy kosztem zycia mas, ich ziemi, bogactw, pieniedzy = cele w swietych ksiegach „satanistow” od tysiecy lat, udowodnione wypowiedziami ich przedstawicieli, przypieczetowane dzialaniami wlasnie ich i ich agentow a nie zadnych watykanow czy sluzb wywiadowczych – narzedzi nizszego stopnia!
   – sluzby „radzieckie” szczegolnie latwo bylo zaprzac do roboty „satanistow”, ktorzy zinfiltrowali i zniszczyli bogobojne spoleczenstwo rosyjskie od czasu rewolucji bolszewickiej, tak jak od niedawna wprzegli katolikow (np. rusofobia i islamofobia polskich katolikow) – nieomylne odciski palcow „satanistow”,

   od blogowiczow wymagam tak poziomu wiedzy jak i jakosci podawanej info; poniewaz seria kloci sie z obiektywnymi badaniami, PROSZE MODERATORA O SKASOWANIE FILMIKU Z TEGO FORUM

   Panie Jezu Chryste Synu Bozy zmiluj sie nade mna grzesznym…

  • KeithTruth said

   Wyspa to dezinformator! Treści promowane na jego stronie w ramach tzw. przebudzenia są dokładnie zgodne z przekazem LUCYFERIANKI HELENY BLAVATZKIEJ, które następnie były promowane przez Alice Bailey założycielkę LUCIFER TRUST! Nawet MAITREYA pojawiające się w nazwie jego domeny jest promowanym przez organizacje NWO rzekomym Mesjaszem.

   Wyjaśnienie przekrętu z WYSPĄ można znaleźć poniżej. Na forum prawda2.info został już solidnie rozpracowany i każdy kto nieco głębiej siedzi w tej tematyce wie co jest na rzeczy.

   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4525

   Nie dajcie się nabrać „wilkowi w owczej” skórze!

   • vismaya said

    … czytając to wszystko włosy mi się jeżą na głowie……

    Wyspa dezinformater …..rozparacowany, owieczka w wilczej skórze, ???
    Zaczynam się bać tego portalu, to już nie sprawa grypa …..
    maitreya na stronie domeny i Bławacka – a co ma jedno do drugiego ???
    vismaya-maitreya to dwa imiona i to bardzo popularne, jakie wy dorobiliście do tego treści i ideje?
    Wrzuć na google i sprawdz jeden z drugim …
    a domena nazywa się Rose of Sharon, jakie tu dacie wyjaśnienie ?

    Solidnie rozpracowany agent to skromny chłopak i daleki od takowej propagandy.

    Opanujcie się, niszczycie ludzi.

    I uważajcie co piszecie bo to są już poważne oskarżenia.

    Zamiast bronić ludzi przed szczepionką zaczynacie budować stosy.

    Oj, Panie Boże zmiłuj się nad nami,
    bo to wszystko zaczyna być bardzo smutne.

   • Anita said

    @keith thruth:mysle,ze mozesz miec racje.Ja tylko rzucilam okiem na ta strone ,ktora zalinkowales.Sa tam jeszcze cyfry 83/11.Jedenastka ma znaczenie okultystyczne.Jak sie doda 8+3 to tez daje 11.Nie wiem czego te cyfry dotyczyly,ale od razu mi sie skojarzylo.I pierwszy raz slysze,ze Jezus mial nauczyciela o takim imieniu.Chyba musialam wagarowac w czasie lekcji religii.Natychmiastowa reakcja i szafowanie „powaznymi oskarzeniami” tez daje do myslenia.

  • KeithTruth said

   Omówienie przekazu zamieszczanego na stronie Wyspy i źródeł tych doktryn religijno-filozoficznych sięgających do organizacji Lucifer Trust
   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=8472

   http://tinyurl.com/yk2kzqh

   http://tinyurl.com/ylllh8f

   • vismaya said

    Kolego KeithTruth, lucyfer trust to widze jestes ty,
    mieszasz jak możesz, żałosne to co robisz.

   • Anita said

    @vismaya:jestes odosobniona w swoich pogladach.

   • hjk said

    „Mam nadzieję, że więcej ludzi zacznie dostrzegać dzięki temu, jak wiele przemyca się obecnie ezoterycznych pierdół, zgodnych z doktrynami NWO, w całym procesie przebudzenia i uświadomi sobie, że być może tzw. „cała prawda” podana na tacy jest tylko dalszym programowaniem percepcji rzeczywistości zgodnie z założeniami ich dalekosiężnych celów. „

 3. Michal said

  Każdy powinien obejrzeć ten film!!!!:)
  Alex Jones Dark Secrets Inside Bohemian Grove PL 1/9

  Niezwykły dokument Alexa Jonsa z 2000 roku ujawniający
  Satanistyczne obrzędy wewnątrz kompleksu Bohemian Grove.
  Bohemian Grove to odosobniona posiadłości należącej do Bohemian Club, znajdująca się w hrabstwie Sonoma w północnej Kalifornii, ukryta wśród lasów. Bohemian Club jest prywatnym klubem, dostępnym tylko dla mężczyzn, bez względu na ich wyznanie, kolor skóry czy poglądy polityczne. Obecnie lista członków przekracza 2000 osób. Od roku 1873 odbywają się tam spotkania amerykańskich prominentów, którzy przez kilka dni oddają się niczym nie skrępowanej zabawie: ucztują, piją alkohol, śpiewają, korzystają z usług sprowadzanych specjalnie na tą okazję luksusowych prostytutek. Zabawy odbywają się co roku, zazwyczaj podczas dwóch ostatnich tygodni lipca. Uczestnikami podobnych zabaw byli m.in. prezydenci Eisenhower, Nixon, Reagan i Bush.

  Jednym z elementów zabaw w czasie tych kilku dni jest dziwna ceremonia, podczas której uczestnicy ubrani są w czarne i czerwone obrzędowe szaty biorą udział w dziwnej ceremonii. Śpiewają rytualne pieśni i składają ofiarę u stóp wielkiego kamiennego posągu sowy.

  Większość ludzi poprzez swoją ignorancję, usprawiedliwia swoją niewiedzę o tym co się tak naprawdę dzieje.
  Nie można przymykać oczu na satanistyczne rytuały w Bohemian Grove i mówić to tylko kolejna niewinna zabawa.
  Zawsze kiedy pojawia się MOLOCH – zawsze są ofiary z ludzi.

  • cf said

   Właśnie ten film miałem na myśli, fajnie, że już wstawiony 🙂

  • Zapsa said

   YYY ten film mnie drażni,same obrzędy są wręcz śmieszne, wydaja mi się tak idiotyczne, że wprost nie mogę uwierzyć, że to nie są jaja. I ten głos puszczony z taśmy „głupcy! głupcy!”
   Mamo ratuj! To chyba banda zaćpanych artystów aktorów ćwiczy przed kiepskiego rodzaju spektaklem.Brrr!

 4. ALFA said

  http://wiadomosci.onet.pl/1575081,5089,1,kioskart.html
  nowy porządek świata HORROR

  • Radekk said

   Pozwolę sobie wkleić z innego wątku:
   Antymaterialny pisał, żebyśmy przygotowali się na metody manipulacji:” Widzialne, Niewidzialne”, również systematyczne ośmieszanie prawd, które przekazywał Jezus Chrystus. Twierdził, że to jest jedyna metoda obrony psychiki ludzkiej przed tym co ma nadejść. Twierdził kilka lat temu, że dzięki powrotowi do przekazów Jezusa Chrystusa świat może pokonać wszelkie zło.
   Z moich obserwacji wynika, że manipulacje o których pisał się już zaczęły i to “ostro”:
   http://wiadomosci.onet.pl/2024883,135,teorie_spiskowe,item.html

   Kiedyś napisał mi Antymaterialny w mailu:
   Najbardziej istotnym złem skrycie działającym i planującym swoje przyszłe posunięcia w bardzo długim czasie są środowiska służb specjalnych. Jeszcze nie jest Pan gotowy abym przekazał informacje z kim są powiązane i kto stoi na szczycie piramidy. Gdy nadejdą czasy stosowania metod psychomanipulacji na masową skalę poprzez techniki zwane: Kontrola widzialne niewidzialne, Przyswajanie traumatyczne.

   • hjk said

    ostatnią zaporą dla NWo jest Kościól, jako niezależna organizacja, dlatego muszą zrobić wszystko, zeby zamienić go na anty-Kościół albo znacznie go nim zinfiltrować i zdominować…

   • Nowak said

    już dawno to zrobili;)

   • hjk said

    pytanie, czy calkowicie…

   • Zapsa said

    Czy to właśnie dlatego, że pokonali już tę zaporę jest tyle przypadków pedofilii własnie wśród księży, czy to odrębne zjawisko? Pytam poważnie, i nie nazywajcie mnie agenciakiem ani dezinformatorem, interesują mnie fakty.. Kiedy chodziłam do drugiej klasy podstawówki uczył nas ksiądz, który lubił głaskać dzieci po gołych nogach i przytulać. Mnie i koleżankę zabrał nawet raz do siebie do mieszkania,spędziliśmy czas robiąc sok z pomarańczy, i robiąc sobie zdjęcia (tzn.on nam robił).Potem nas odwiózł do domu. Matka innej dziewczynki wniosła skargę na owo „głaskanie po nóżkach” i księdza wysłano na misję do Afryki.Nie wiem czy głaskanie można kwalifikowac jako pedofiolię…
    Pytam poważnie – czy to co dzieje się w seminariach, to wg was właśnie „zdobycie kościoła”?

   • Karki89 said

    Radekk mogę Cię prosić o podanie mejla do pana Antymaterialnego, gdyż zainteresował mnie to co powiedziałeś nt. Haunebu?
    mój mail : karkim@interia.pl
    pozdrawiam:)

   • hjk said

    „Pytam poważnie – czy to co dzieje się w seminariach, to wg was właśnie “zdobycie kościoła”?”

    Być może … albo zdobywanie…
    Trzeba by zapytać znajomych ksiezy albo kleryków…
    Antykościół zatacza widać coraz szersze kręgi…

   • Piotr Bein said

    te artykuly n aonecie to taka sama dezinformacja jak ww. seria filmikow na vismaya — nie pokazuja kto naprawde jest u wierzcholka
    kosciol jako twor czlowieka nie jest nadzieja; wiara w Boga jest nadzieja – dlatego tak silne proby zduskredytowania wiaryw Boga , zastapienia jej rzeczami jak na vismaya i w wypowiedziach icke o kosmitach

   • Radekk said

    Szanowny Panie Piotrze
    Wkrótce przekona się Pan po publikacjach dezerterów służb specjalnych, że mamy do czynienia z szatanem w formie, której Pan się nie spodziewa.
    Rotszyld i inni są tylko wykonawcami planu. Za nimi stoi coś co może spowodować u większości ludzi chorobę psychiczną w oka mgnieniu, albo co gorsza zawał wskutek wrażenia. Ludzie którzy o tym opowiadali najczęściej ginęli w dziwnych okolicznościach, lub jawnie po prostu odstrzeleni.
    We wszystkim co Pan bada, do czego udało się Pani dojść po latach jest 99% prawdy. Właśnie brakuje tego jednego procenta. Niech Pan nie odrzuca chęci do poznania właśnie tej najważniejszej układanki.

   • hjk said

    Czy masz na myśli to, ze demony pojawiają się w formie kosmitów i latających spodkach?

    gdzieś coś takiego kiedyś czytałem…
    Demony lubią sie zjawiać w formie dostosowanej do mentalności epoki… Kiedyś mówiło się o czarownicach, a teraz w epoce kosmicznej moze to i UFO?

   • grypa666 said

    David Icke twierdzi, że to muszą być „gady” bo żaden ssak nie postępuje tak z osobnikami swojego gatunku…
    Człowiek jest jednak najbardziej brutalna istotą na tej planecie – potwierdzają to wykopaliska.
    Jeśli się go nie trzyma w ryzach (np. za pomocą odpowiedniej religii) to są efekty takie jakie mamy.

   • Piotr Bein said

    czekam, czekam… zaopatrylem sie w walerianke

   • Piotr Bein said

    spec-sluzby nie sa sila sama w sobie tylko narzedziem wladzy

 5. Góral said

  INZYNIERIA ‘PANDEMII”

  http://www.sekretyameryki.com/?p=1224

  • Radekk said

   CZY JESTEŚ GOTOWY NA WYBÓR?
   CZY PRZYJMIESZ DOWÓD Z CZIPEM?

   http://www.wprost.pl/ar/148350/Od-2011-r-nowe-chipowe-dowody-osobiste/

   • Radekk said

    Żeby była jasność…To jest właśnie ciężki wybór między dobrem i złem.

    Kto nie przyjmie dowodu?

   • Radekk said

    Jak we wstępie:
    “BÓG STWORZYŁ CZŁOWIEKA I DAŁ MU WOLNĄ WOLĘ. ABY WOLNA WOLA MOGŁA ISTNIEĆ I CZŁOWIEK MÓGŁ SIĘ ROZWIJAĆ MUSI ISTNIEĆ CAŁY CZAS DOBRO I ZŁO. W PRZECIWNYM RAZIE NIE BYŁO BY WYBORU I WOLNEJ WOLI”

    Masz wolną wolę…WYBIERAJ

   • Radekk said

    :):)…..Nowa karta identyfikacyjna nie będzie też zawierała żadnych danych biometrycznych, jak np. odcisk palca. Jednak nie jest wykluczone, że to się jeszcze zmieni. Drożdż zastrzegł, że jeśli pojawią się istotne argumenty, przemawiające za tym, by to zrobić, sprawa zostanie jeszcze rozważona.

   • Radekk said

    Powtarzam pytanie..Jest ktoś na sali kto nie przyjmie dowodu 🙂

   • Nowak said

    trzeba szybko wyrobić sobie „nowy” stary dowód,będzie na jakiś czas spokój

   • Taka tam... said

    ty sobie wyobrazasz np. rodzica ktory ma do wykarmienia dzieci zeby nie przyjal takiego dowodu, a co za tym idzie jako jednostka przestalby istniec, stracilby prace i mozliwosc wykarmienia swojej rodziny? bo ja sobie tego nie wyobrazam, wiec w bunt co do przyjmowania dowodow z czipami nie wierze. to nie jest wybor miedzy dobrem a zlem, dla wiekszosci ludzi bylby to raczej wybor miedzy zyciem a smiercia. albo w miare spokojnym zyciem a nedza ktora moze doprowadzic do smierci jesli nie ich samych, to ich dzieci.

    ja sie moge poswiecic i nie przyjac takiego dowodu bo nie mam nic do stracenia, ale swiata tym nie naprawie jedynym efektem bedzie to ze dobrowolnie ‚wypisze’ sie ze spoleczenstwa. ale to chyba nie o to chodzi.

    zeby z TYM wygrac, cos musi sie stac, musimy siegnac totalnego dna by potem sie od niego odbic… niestety… albo zaczac walczyc ICH metodami. ale jakos sobie tego nie wyobrazam… musielibysmy sie stac tacy jak ONI.

   • Piotr Bein said

    protestowac trzeba bylo juz lata temu, jak grecy przeciw czipom, ue…
    dzieki jewropejczykom z opoznionym zaplonem (bez wiary?) zostalismy z reka w nocniku w jewroraju

   • Zapsa said

    Dokładnie Taka Tam – łatwo komuś wzywać do nie przyjęcia „znamienia bestii”, jak jest nastolatkiem, którego jedynym problemem jest szkoła albo imprezującym studentem. Ludzie harują od rana do wieczora, mają dzieci do utrzymania, raty do spłacenia, projekty do skończenia i mnóstwo wykańczających rzeczy do przemyslenia. Ludzie, którzy postawili na rodzinę w dzisiejszych czasach borykają się z masakryczną rzeczywistością, wyobrażali sobie,że rodzina to dobro właśnie (bo to jest dobro),ale robi się wszystko, by utrudnić im zycie, np. pracującym matkom.Ja też nie mam nic do stracenia, ale widzę wokół ludzi, którzy nie mają czasu iść z dzieciakiem na spacer bo robia na dwa etaty…Nie podejde i nie powiem „hej,nie przyjmuj dowodu nowego, bo to wybór między złem a dobrem” – to paranoja i tak się tego nie da załatwić.

   • hjk said

    Nie popadajmy w psychoze i paranoje – wazne jest czy dowod bedzie miał czipa RFID czy takiego zwykłego jak w karcie tel,bankmatowej czy SIM do komórki. Zwykły czip bedzie musiał być włożony do jakiegoś urzadzenia czytajacego. RFID-a zeskanuja na odległość bez wiedzy i woli…
    Obecne karciane dowody tez maja kod złożony z cyfr i znaków „>” i”<", który po zeskanowaniu automatycznie odsyła do baz danych o człowieku, pod warunkiem ze policja, urzad czy cos tam ma czytnik.

    Problemem będzie nie sam dowod, tylko zintegrowany system baz danych, czytników, czujników, kamer i programów komp. ktore będą sledziły wszystko co mozliwe, analizowaly pod roznym kątem i w razie czego sygnalizowały "nieprawidłowości"…

    A póki co w PL takiego systemu chyba nie ma, chociaz kto wie…

   • Radekk said

    Właśnie tutaj leży problem.
    Gdy przychodzi do działania i wyboru, wtedy zaczynają się schody.
    Człowiek najczęściej podświadomie czuje ,że wybiera zło, ale wciąż usprawiedliwia swoje postępowanie. Następstwem tego jest ciągły rozwój zła. Małe zło urasta do dużego zła.

    „Nie sposób być chorym, Wyczynem jest się leczyć”

   • Manix said

    jak ktos ma polski dowod osobisty to niech go czym predzej spali bo na nim jest numer zwany pesel.
    Naraze mozna diecinie latwo zniknac z ewidencji systemu niszczac ten dowod ale oczywiscie malo kto kozysta z tej ostatniej okazji.
    Jak bedzie ten numer powiazany z bankiem danych, elektronicznym zdieciem geometria twazy i odciskami palcow to na ucieczke systemowi bedzie za pozno.
    Ale jak znam zycie to zanim nie przyjda uzbrojeni zolnieze internowac do obozu albo szczepienie to 99,9% nie odwazy sie na taki krok zeby wybrac wolnosc.
    Malo tego wiekszosc jest tak wytresowana ze nawet nie wyobraza sobie ze mozna by byc wolnym i nie miec numeru niewolnika.

   • Taka tam... said

    @ manix

    nie kazdy moze zyc bez peselu. (pesel = praca, pieniadze, dostep do sluzby zdrowia, tak tak wiem niewolnictwo, ale z czegos trzeba zyc) a zycie jest okrutne. wyobraz sobie ze masz zone i dzieci i palisz im wszystkim dowody, ksiazeczki zdrowia i akty urodzenia. 😉

    a jesli rzeczywiscie bez peselu masz jak zapewnic im jako takie zycie to gratuluje. 😉

   • Zapsa said

    Boże ile wy macie lat??Czy tylko Taka Tam tutaj trzeźwo myśli??? Tak spalmy dowody, rzućmy się w wir wolności i zdechnijmy z głodu…Naprawdę chyba sami najarani studenci tu siedzą :>

   • Piotr Bein said

    dziwi mnie ta tu dyskusja – pomijacie kwestie ZLA w systemie ktory malymi kroczkami zbliza nas do absolutnego zniewolenia

   • Zapsa said

    Nie zdziw się. Ostatnio kolega leżał w szpitalu obok Pana, którego pobili, Pan mieszka w centrum Gdyni. Mówi,że tych, co go pobili znaleźli od razu. Pobicie wiąże z faktem,że tydzień wcześniej przez okno widział, jak kopią kogoś na ulicy i zadzwonił na policję. Kolesi złapali, poniewaz Gdynia ma wszędzie kamery, jak twierdził pacjent, są one: na skrzyżowaniach ulic, przy blokach, w sklepach na głównej ulicy, koło przystanków… Tydzień po zgłoszeniu na policję zepchnęli go ze schodów w jego klatce, gdzie połamał obie ręce…Również ich złapali tego samego dnia. Teraz pan z połamanymi rękoma ma iść na okazanie i mówi, że nie wskaże winnego, ponieważ boi się o rodzinę..Tak że kamery są w wielu miejscach, a my nawet o tym nie wiem.

    „Dzięki uni będzę się czuć bezpieczniej, bo sfinansuje kamere na każdej ulicy”

   • Bromba said

    http://www.dziennik.pl/polityka/article337508/Kazdy_Polak_trafi_do_wielkiej_bazy_danych.html

   • hjk said

    Ale bzdury z paleniem dowodu…żenada.

    Ludzie, zdajcie sobie sprawe, ze z urodzeniem się każdy już dostaje pesel i siedzi w systemie komputerowym…
    Dowód nie ma tu nic do tego, bo niemowlak i tak nie ma dowodu.
    Musiałby się ktoś urodzić w domu i rodzice by go nie rejestrowali. Faktycznie robią tak cyganie i jacys pewnie obcokrajowcy.
    Jedynie, jak można zniknać z systemu to umrzeć albo poprosić znajomego informatyka…)) A jeśli zostanie zapisane zdjęcie, to już nawet dowód niepotrzebny, gdyż istnieje oprogramowanie identyfikujące twarz, a nie wiem, czy tu operacja plastyczna pomoże…

   • Manix said

    W polskich dowodach jak na raze zdjecia nie sa biomeryczne i dla softu skanujacego twaz jak naraze bezuzyteczne naszczescie.

  • hjk said

   w oryginale jest SMALLPOX – chodzi wiec o „prawdziwą” ospę a nie wiatrówke (WINDPOX)…Wtedy wiatrowką sie nikt nie przejmował i nie było tez na nia szczepionek, dopiero chyba gdzies w l. 90tych ja wyprodukowali i zaczeli naganiac…

   • hjk said

    to wariactwo szczepionkowo-ospowe trwało do lat 70 tych, az choroba sama wygasła i mimo braku szczepien nie wróciła na skutek poprawy warunków zycia, a wiele prac mowi ze szczepienia były odpowiedzialne za jej szerzenie i innych z powodu osłabienia odpornosci,znawcy przypuszczali, ze m.in. polio, szerzace się w czasie po rozpoczęcia roku szkolnego, kiedy rutynowo szczepiono dzieci w szkołach.
    doszło do tego, ze zmasakrowanych szczepionkami ludzi było o wiele więcej niz przypadków samej choroby, na zachodzie w zwiazku z tym odeszli od tego, a u nas jeszcze kilka lat kontynuowali..
    do dzis co starsi maja czasami obrzydliwa blizne na ramieniu, zależy jak ktoś reagował, mogło w niekt przyp. ropiec i miesiacami…

 6. Bruno said

  Co więcej, JEDYNYM SPOSOBEM w jaki współczesna PANDEMIA ŚWIŃSKIEJ GRYPY jest się w stanie urzeczywistnić – to przy pomocy strzykawek, poprzez wszczepienie pewnych ŻYWYCH WIRUSÓW. Bądźcie pewni, że w tej chwili świat NIE doświadcza żadnej prawdziwej eksplozji pandemicznej, ale z całą pewnością takowa NASTĄPI, jeśli planowane masowe szczepienia przeciwko grypie zostaną zakończone na całym świecie.

  • hjk said

   Ciekawe, czy zaszczepieni będą rozsadnikami zarazy wśród niezaszczepionych, czy tylko zaszczepieni beda chorowac ew. umierać, natomiast zadnej zarazy „w powietrzu” nie bedzie…
   stad moze nachalne dążenie, by wszytskich wyszczepić pod przymusem…

   • Radekk said

    Można oczekiwać, że do roku 2012 wszystkie nowe pojazdy będą wyposażane w zintegrowane systemy pokładowe umożliwiające lokalizację i monitoring w systemie GPS/EGNOS

    Czy kupisz nowy samochód z systemem śledzenia?

   • Radekk said

    Czy będziesz się usprawiedliwiał? 🙂

   • Radekk said

    Chodzi o to, że człowiek otrzymuje informacje o tym, że coś jest złe.
    Następnie przetwarza te informacje w myśl zasady:
    „To jest prawda, ale nie całkiem mi się podoba”
    Następnie stara się usprawiedliwić swoje postępowanie i zły wybór, poprzez wewnętrzne i zewnętrzne walki z sumieniem.
    Skutek prawie zawsze jest taki, że zło zwycięża i rośnie i rośnie.

   • hjk said

    ja nie mam żadnego samochodu, wiec mogą być nawet z elektrownią atomową w środku…)))

    a tak na marginesie nie musisz kupowac nowego, tylko jakis starszy…Nie ma to jak stary polonez albo 125p, zero elektroniki tylko elektromechanika, którą przy odrobini wprawy mozna samemu naprawić…))

   • Radekk said

    Masz rację. To takie proste, jak się okazuje, żeby wybrać dobro.

    Ja nie przyjmę nowego dowodu i nie kupię nowego samochodu.
    To będzie mój wkład.

    Antymaterialny pisał:
    „Wmawia się światu, że niezbędny jest ciągły materialny rozwój. Zastanówmy się czy tak samo nie myśli przypadkiem komórka rakowa”

   • hjk said

    istotne czy dowod bedzie z RFID czy nie, ale i na to jest rada, nosic dowod w malej metalowej kastece, dziala jak ekran, i po problemie…)))
    Czego nalezy sie obawiac to wszczepieni czipu albo jakiegos innego oznakowania (wypalanie laserem, itd.), gdy beda czytac bez wiedzy i woli…, albo powiążą korzytsanie z jakimś aktem bałwochwalstwa satanicznego….

   • hjk said

    Obecnie problemem nie jest już materialny rozwoj, bo mamy wszystkiego w nadmiarze, tylko chora ekonomia i system nie pozwalajace uczestniczyc ludziom w dobrodziejstwach cywilizacji. Minął wiek fantastycznego rozwoju nauki i techniki, a jak 100 lat temu pracowano po kilkanascie godzin, tak jest i dzis, moze tylko wywalczono wolną sobotę…

   • Radekk said

    Mylisz się.
    To co dzieje się na naszych oczach jest bardzo istotne.
    Wszelkie zmiany, które zaplanowano, wprowadzane są sukcesywnie.
    Nie mogą nagle zaaplikować czipa wszystkim ludziom.
    Trwają badania, testy systemów i stopniowe wprowadzanie rozwiązań.
    Jeśli stopniowe wprowadzanie rozwiązań nie jest przerywane, wtedy jasne jest, że cel zostanie osiągnięty.
    Przecież już niedługo doprowadzą do takiej sytuacji, że człowiek nie posiadający dowodu z czipem będzie zdany na „banicję”. Nie będzie mógł załatwić prawie żadnej sprawy związanej z życiem codziennym.

   • Radekk said

    i tutaj przypominają mi się filmy SF, w których już kilkadziesiąt lat temu przedstawiano „wywrotowców” w podziemiu, żebraków i kontrolowaną przez superkomputery cywilizację.

   • ALFA said

    http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1116%3Acould-a-nanochip-interact-with-heavy-metals-in-your-body-to-allow-others-to-control-your-emotions&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=pl

    W szczepionkach będzie nanoprocesor szczepionka może wchodzić w reakcje z metalami ciężkimi jak rtęć i aluminium aby uruchomić twoje ciała jako odbiornik dla fal elektromagnetycznych WHO i ONZ stworzyła infrastrukturę dla elektronicznego nadzoru przez nanoprocesor

   • hjk said

    To mozliwe…
    pewnie wiedzą, gdzie jakie metale sie koncentrują w organizmie i przez odpowiednią czestotliwość rezonansową mozna je pobudzac w odpowiedni sposob, wywołując reakcje fizjologiczne czy neurologiczne…

 7. ALFA said

  http://wiadomosci.onet.pl/1575081,5089,1,kioskart.html

  Nowy Porządek świata HORROR który czeka ludzkość

  • Piotr Bein said

   bajki dla dzieciakow jak na tym blogu…

  • Jerzy said

   Czeka, jesłi będą bierni. A nie musi czekać, jeśli ludzie będą temu aktywnie przeciwdziałać, korzystając z resztek demokracji. Kobiety muszą się stać jak Jane Burgermeister, mężczyźni – jak Vaclav Klaus. Ale nawet w tym drugim, lepszym przypadku będą tacy, którzy pójdą na lep NWO. Ile np jest młodzieży z jakimiś kolczykami przez nos albo z kuleczką pod brodą, wbitą w ciało. Merdia wmówią im, że chip RFID jest „trendy”, nowoczesny, że jest „postępowy”.

   Pragnę, aby powstała federacja Czech i Polski z Vaclavem Klausem jako prezydentem. W Polsce nikogo tej miary nie widzę na razie.

 8. ALFA said

  KTO KIM JEST W KOMISJI EUROPEJSKIEJ ?

 9. groza said

  Lobby pedofilskie jest bardzo mocne w Europie.Chyba w niderlandach probuja juz zakladac jawne stowarzyszenia i dzialaja nad prawnym obnizeniem wieku dopuszczajacego do aktow seksualnych.Przerazajace jest jak wiele osob z tzw elit,tzw kulttury,tzw mediow wspiera wszelkie wystepki ( zwlaszcza glosne przypadki osob znanych) na tle seksualnym znajdujac dla nich pokretne wyjasnienia, uzasadnienia.Na rzecz dewiacyjnych czy sadystycznych upodoban ludzi ze swiecznika wladz dziala mafia,ktora dostarcza im stosownego „towaru”.Nie ma co,wladza, to w sporej czesci ludzi bez jakichkolwiek zasad moralnych,bez sumienia, a przede wszystkim na rozwoju duchownym blizszym wlasnie demonom,istotom piekelnym ( sadzac do wlasciwosciach ich umyslow)niz przymiotom ludzkiej natury.Ich niazaspokojone zadze, ich nienasycenie, agresja, arogancja,brak wspolczucia…

  • Piotr Bein said

   reverend ted pike discusses why current emphasis on pedophilia = the next step in demoralisation of goyim, next after ‚free love’ and porno

 10. n said

  @takasobie nic nie rozumiesz.To nie jest zadna sekta new age.Dzieci indygo zaczely rodzic sie od roku 1970.Naszym celem jest zniszczyc wszelkie stereotypy,roznimy sie od innych tak samo jak ci co narodzili sie po 2000.Jestesmy na calym swiecie w kazdej kulturze w kazdym srodowisku.Ludzie zapomnieli co jest wazne,zatracili sie i kraza bez celu,dlatego narodzily sie takie dzieci.Nie kazdy kto sie narodzil od roku 70 jest dzieckiem indygo.Dzieci indygo sa wsrod was jako ci co nie podpozadkowuja sie tym wszystkim co obowiazuje,prubujemy naprawc to co wy zepsuliscie,budzimy was.Ta cala szczepionka nie jest skierowana w was lecz w nas,pandemia zostala ogloszona od czerwca dlatego ze kazdy z nas zaczal sie zmieniac,wyczulac sie na niektore sprawy,ciezko to wytlumaczyc wam.Ci co chca nas wytepic nie wzieli pod uwage tego ze my wiemy wiecej niz oni,my poprostu wyczowamy to.To my mamy zbuzyc ustroj ktory powstaje,aby ci co ida za nami wskazac wam droge milosci,szacunku i wspolistnienia.Nawed na tym blogu sa dzieci indygo,czy wierzysz w to czy nie to twoja sprawa,my zmusic cie nie mozemy.My wskazujemy a wybor zawsze nalezy do was.

  • groza said

   Taaa ..a z jezyka polskiego,wielka,solidna pałka:-)

   • Piotr Bein said

    @groza: poprawnosc jezykowa nie wazniejsza od mysli i zdolnosci samodzielnego myslenia!

   • Błogosławieni niech będą Ci, którzy przypierdalają się do bzdur

   • NewAgeMasakra said

    To nie bzdura. I nie kwestia lekcji jęz. polskiego.
    Jeżeli sie dużo nie czyta to takie są skutki.

    Proste równanie.

    Dużo czytasz = mało błędów, mało czytasz = dużo błędów

    Treść i Forma powinny się wspierać.

    pozdr

    P.S. osobiście, jeżeli widzę wiele błędów w tekście – od razu
    ustawiam się przeciwko. Zwłaszcze, że nie jest to klasówka szkolna
    i można na bieżąco sprawdzić błędy w oparciu o mrowie słowników.

  • takasobie said

   „Ziemię czekają wielkie zmiany, czeka ją „Przebudzenie Pumy” – jak powiedział niedawno gość NAUTILUSA szaman Mallku. To będzie moment, kiedy nasza planeta stanie się częścią wielkiej kosmicznej wspólnoty istot uznających istnienie Boga jako Mocy Nadrzędnej, uznających innych ludzi za swoich braci, którzy mają jedno źródło… podobnie jak cały wszechświat. Te zmiany już zachodzą, one już się dzieją. Aby proces przeszedł prawidłowo, wiele istot z obcych światów wykorzystuje proces reinkarnacji i inkarnuje się na Ziemię w ludzkich ciałach. Tak powstają „Dzieci Indygo”.

   To chyba najbardziej prosta definicja zjawiska, z którym świat zetknął się od początku lat 50-tych. Wtedy to w różnych krajach świata zaczęły się rodzić niezwykłe dzieci. Wyróżniały się one od innych pod każdym względem. Wygląd (tak, one inaczej wyglądają), oczy, spokój, charyzma, niezwykłe oddziaływanie na otoczenie.

   Takie dzieci mają ogromny szacunek do życia, potrafią zadziwić dorosłych wypowiadając treści, których nikt ich nigdy nie nauczył ani na pewno ich nigdzie nie przeczytali. W obecności tych dzieci powinna być niezwykła atmosfera obcowania z kimś wyjątkowym. Jest cały szereg cech „Dzieci Indygo”, które pozwalają dość precyzyjnie ustalić, czy mamy do czynienia z „dzieckiem z gwiazd”. Oczywiście są przypadki ścinające z nóg (o ile nam wiadomo do filmu o przypadku dziecka Indygo szykuje się Steven Spielberg).”

   cytat drugi:
   „Lee Carroll i Jan Tober, autorzy książkiDzieci Indygo opisują te dzieci jako „bardziej wymagające, inteligentniejsze, bardziej konfliktowe, bardziej intuicyjne, bardziej duchowe, a w niektórych przypadkach nawet bardziej brutalne niż jakiekolwiek pokolenie przed nimi”.
   trzeci:
   ” Takie dziecko potrafi także swobodnie lewitować lub bez problemu odczytuje myśli innych ludzi… ”
   czwarty:
   „Dzieci Indygo – wg pseudonaukowych teorii związanych z ruchem New Age, ludzie, którzy od wczesnego dzieciństwa charakteryzują się specyficznymi zdolnościami paranormalnymi. Rodzili się na Ziemi od lat 70. XX wieku do okolic roku 2000, kiedy to zaczęły się już rodzić Dzieci Kryształowe. Urodzili się po to, aby odmienić oblicze tego świata na bardziej pokojowe i przyjazne człowiekowi i przyrodzie. Termin pochodzi od publikacji Lee Carroll & Jana Tober (1999): The Indigo Children: The New Kids Have Arrived, a kolor indygo ma być barwą aury wspomnianych osób. Niektórzy sądzą, że hipisi byli dorosłymi Dziećmi Indygo, albo że Dzieci Indygo to dusze Istot Pozaziemskich dobrej woli, w ludzkich ciałach.”

   Masz racje juz nic z tego nie rozumiem ale z tego co mowisz jesli wy jestescie na swiecie to nie mamy sie czym martwic.Wytlumacz mi tylko czemu jesli jest was tak wiele i jestescie juz dzis dorosli dzieja sie takie rzeczy jak w tytule?Ja akorat jestem z lat 70 tych wiec nie poprawiasz swiata po mnie 🙂

   • Piotr Bein said

    manipulator mas, spielberg akurat mnie tu odpycha – klamliwa „Lista Schindlera”, masonsko-satanistyczne pranie mozgow „Bliskie spotkania trzeciego stopnia”…
    jakie sa dowody na pozaziemskie moce (inne niz Bog) przemawiajace za rebiata indygo? gdzie sa dowody na ich lewitacje?
    tak jak chemizacja, promieniotworczosc wywarly ujemne skutki na wieksosc, mogly na mniejszosc indygo wywrzec skutki przypisywane kosmosowi;
    jakies kruche to istoty – hipisom przeszla postepowosc gdy przyszlo zarobic na siebie i polozyc swymn dzieciom chleb na stole;
    sa tysiace ludzi nie-indygo, ktorzy z powodzeniem robia dokladnie to, co przypisuje sie ekskluzywnej misji ludzi indygo

   • N said

    @Piotr Bein,panie piotrze ja nie mam na strychu miotly do latania jak rowniez nie lewituje.Prosze pamietac ze jest jeden stworca od ktorego wszyscy pochodzimy bez wzgledu jakie ludzie mu nadali imie.My wam to pokazujemy.uwierzy pan ze przyjda osoby ktore beda czynic cuda w imie Boze lecz z Bogiem nic wspolnego nie beda mieli.Nie wazna jest narodowosc,nie wazna jest religia,kazdy pochodzi od tego samego Boga i wszyscy jestesmy rowni.

   • N said

    tacy falszywi prorocy juz sie pojawili,juz zwodza wielu

   • Radekk said

    Coś w tym jest. Moja młodsza siostra jest niezwykła. Każdy kto pierwszy raz ją widzi zwraca uwagę na niezwykłe oczy. Podziwiam ją bo ma w sobie tyle pozytywnej energii, że musi pochodzić prosto od Boga.

   • Zapsa said

    Zatem reszta świata od kogo pochodzi? 🙂 Od Wodnika Szuwarka?

   • n said

    wszyscy pochodzimy od tego samego stwurcy bez wzgledu na narodowosc i pochodzenie.

   • hjk said

    Wszyscy pochodzimy wprost od Boga…)))
    Bo jeśli posiadamy intelekt, który jest władzą duchową, to i dusza jest niematerialna, ożywiajaca materialne ciało. Byty niematerialne może stwarzać tylko Bog, a więc i duszę jako zasadę i podmiot życia duchowego w nas, a od rodziców pochodzi wyposażenie cielesne, takie jak DNA, itd….

   • Brenda said

    No niby ja jestem Indygo. Urodzilam sie w 70 r., bylam i jestem pyskata, niedopasowana do wyscigu szczorow, balwochwalstwa pieniadza. To z innoscia oczu tez sie zgadza, bo wciaz powtarza mi mama, ze ludzie nie mogli nadziwic sie ich wielkosci i barwie. Teraz to raczej mi przeszlo :), ale prawdopodobnie z powodu poniesionego wypadku.
    No i co osiagnelam w tej swojej domniemanej „misji” ;)?
    Jeszcze nic, bo wlasciwie nie mysle o tym jako o misji tylko po prostu zyje. Z reszta od niedawna dowiedzialam sie kim moge byc. Jednego jesem pewna: od urodzenia nie dziwie sie niczemu co uslysze, choc nie zawsze biore za pewnik i nie boje sie opowiadac o rzeczach, o ktorych inni wstydza sie. Mam gdzies, ze sie smieja, pokazuja palcami. Mam ta satysfakcje, ze przynajmniej obilo im sie o uszy. To mi wystarczy i ide dalej. Pozdrawiam. 🙂

   • n said

    @brenda wlasnie tych slow szukalem by odpowiedziec, @takasobie

   • Zapsa said

    Nooo faktycznie. Pyskatość i nie branie udziału w wyścigu szczurów to WIEEEEEELKIII DAR!!!
    Ludzie, o czym wy w ogóle mówicie?

   • Brenda said

    Bo Ludzie Indygo to nie bohaterzy, ale pewien typ charakteru, ktory ciagle sie sciera mimo grozby „spalenia na stosie” ;), czytaj: wyalienowania. Sila jest w tym, ze jest ich sporo i w ten sposob zmieniaja swiat… naturalnie? Nie sadze , ze w tym sa jakies czary, ale poprostu inna swiadomosc, postrzeganie swiata jako calosci. Pozdrawiam. 🙂

   • Zapsa said

    a czy dar jasnowidzenia też mają własnie dzieci indygo?

   • n said

    nie jestesmy wrozkami z krysztalowa kola 😀 niektore ja nie lewituje i nie mam daru jasnowidzenia,moze niektorzy maja.

   • Zapsa said

    Nie mówię o kryształowej kuli, mówię o prostym darze jasnowidzenia i nie pytam bez powodu. Ale rozumiem że pytanie było niezrozumiałe 😀

   • N said

    @Zapsa zrozumialem twoje pytanie,ja takiego daru nie mam,ucze sie nadal moze kiedys bede go mial,ja widze osoby ktor nie widzi ktos inny i to nie caly czas,wyczowam,agresje,zlo kazda moja komurka,wiem kiedy rozmawiam z czlowiekiem czy ma szczere intencje a kiedy nie.od jakiegos czasu widze nad ludzmi szary odcien podobno jest to aura,nie wiem,nikt mi tego nie pokazal jak w szkole na lekcjach fizyki,ucze sie poznaje pomalu,przebywajac z ludzmi wiem kiedy ktos cierpi pomimo ze usmiecha sie,ja to poprostu wiem,nie wiem skad i dlaczego.jak poszukasz na necie sa fora na ktorych ludzie opisuja swoje spostrzezenia,nikt z nas nie wie skad to sie bierze.

   • Wojtekk said

    N – rzuć palenie, to nie pasuje do dziecka indygo ;P

   • N said

    @Wojtekk 😀 oj zeby to bylo proste 😛

   • takasobie said

    Nie zeby to bylo czepialstwo z mojej strony ale po co forum osobnikom porozumiewajacym sie ze soba telepatycznie? 🙂

   • takasobie said

    N nie zrozum mnie zle.Stoimy po tej samej stronie.Moze i ja jestem indygo?Tylko oczy mam normalne niestety.Ale mam intuicje i wierze ze jest ona jak najbardziej ludzka.Po prostu.Nie uwazam sie przez to za kogos wyjatkowego.Moze sie myle.Nie twierdze ze na pewno mam racje.
    Pozdrawiam

   • Zapsa said

    No ja też nie bardzo rozumiem. To co opisała N, to zwykła intuicja, inaczej szósty zmysł, bardzo wiele osób to ma, a sytuacje typu „ktoś szedł i zniknął łojej duch” przeżył każdy chyba :/ Dla mnie naciągane trochę tak sie tym jarać i głosić „jestem wyjątkowy”. Naprawdę wyjątkowi ludzie się tą wyjątkowością nie chwalą i o niej nie mówią, tylko robią swoje.

   • N said

    @Zapsa nie uwazam sie za wyjatkowego i nie szukam rozglosu,ktos zaczal ten temat i dlatego go ciagne,@takasobie to nie prawda ze tylko dzieci Indygo maja blad wlosy i niebieskie oczy,jest to bzdura,ze mna pracuje chlopak tez dziecko intygo ktory ma ciemne wlosy i czarne oczy,rozumiemy sie praktycznie bez slow.I obydwoje wiemy co planuje drugi.Tak sie zlozylo ze wspolnie pracuja wraz ze mna 4 osoby indygo,nie wiem czemu ale tak jest i juz,my sie rozumiemy praktycznie bez slow wystarczy ze jeden spojrzy na drugiego wie,nieraz ludzie dziwia sie ze zachowujemy sie jak palce jednej reki.Jak szukal bym rozglosu napisal bym do nautyliusa podajac dane kontaktowe,ale nie na tym to plega,zaczeliscie temat wiec sie odezwalem i tyle

   • takasobie said

    „@takasobie,zacznijmy od poczatku.To ze dzieci Indygo sie narodzily to prawda czy w to wierzysz czy nie jak rowniez ze sa na swiecie dzieci krysztalowe.Hmm jak to zaczac abys zrozumial i nie wyciagnal pochopnie wnioskow,ciezko jest to wyjasnic my to poprosu wiemy,ale postaram sie to wyjasnic,zacznijmy od wygladu,jak wiesz wszystkie dzieci indygo roznia sie wygladem:niebieskie oczy wpadajace w szarosc,blad nieraz ciemny blad wlosow.”

    o tych wlosach to przeciez sam pisales 🙂

   • N said

    @takasobie tak uwazaja madre glowy i przytoczylem ci to co wkleiles powyzej 😀 ale cudzyslow cos zjadlo 😛 blad bloga bo jak cos dasz w cydzyslow to sie nie ukaze,sprawdz

   • N said

    @takasobie na tej stronie masz ten opis,lecz nie wszyscy tak wygladaj,wiekszosc owszem 😀

    http://www.integra.boo.pl/dziecinowejery.html

   • N said

    ok,dzieki za mila rozmowe,milo bylo porozmawiac,lecz na mnie czas nauka-praca 😀 czasami bede wchodzi na tego bloga,gratulacje za trud dla twurcow,jak wasz interesyje poszukajcie w internecie fora dzieci indygo,duzo sie nauczycie ,milego wieczora

   • N said

    @@takasobie tu masz forum dla takich osob,mam nadzieje ze admin nie sciagnie tego,dopiero zaczynamy,jakos tak wyszlo 😛

    http://www.indygo.fora.pl/

   • Zapsa said

    Acha, czyli teraz ktoś kto ma intuicję może się nazywać indygo. Ok, ja mam intuicję, czytam kłamstwa z mowy ciała i mikroruchów twarzy(niewyuczone,bo to nie musi być wyuczone,ludzie posiadają pierwotną naturalną zdolność rejestrowania fałszywych nienaturalnych gestów,a ten co kłamie nad tym nie panuje,więc nie trza się silić), to też jestem indygo, spoko, zaraz znajdą się dziesiątki indygo, bo każdy ma jakieś przeczucia,wyczuwa kłamstwa, krętactwa, podobno kobiety potrafią lepiej zidentyfikować kłamstwa męża niż mężczyźni żon, taka ich natura.Zaraz tabun kobiet nazwie się indygo.
    Chłopcze, szósty zmysł ma wiele osób, wierz mi, i dopisywanie do tego szałowych ideologii żeby brzmiało fantastycznie – jest śmieszne.A to że widzisz osoby których nie ma – wybacz, to ma swoją nazwę kliniczną i zaliczane jest do psychiatrii.Skoro nie lewitujesz, nie masz daru jasnowidzenia i od dzieciństwa nie klepałeś w obcym języku narzecza afrykańskiego ot tak sobie – nie jesteś indygo, jesteś po prostu bardzo wrażliwym chłopcem z intuicją, jak większość z nas tutaj.

   • n said

    @Zapsa dlaczego mam mowic po afrykansku :/
    gdzies ty takie bzdury wyczytal,na temat dzieci indygo?

   • n said

    FRAGMENT:

    Mali posłańcy światła

    Dzieci Indygo reprezentują szczególny rodzaj osób, które pojawiają się na naszej planecie, aby obdarzyć nas swymi darami. Są tu po to, żeby zmienić nasze systemy polityczne, edukacyjne, żywieniowe, rodzinne i inne. Są tu też po to, aby pomóc nam wszystkim dotrzeć do swoich potencjałów poprzez stanie się bardziej naturalnymi i intuicyjnymi.

    Podobnie jak pierwsi osadnicy w Ameryce Północnej czy w Australii, Indygo są niezależne, uparte i twórcze. Mają do wykonania pewne zadanie i nie pozwolą nikomu stanąć sobie na drodze. Poprzednie pokolenia otrzymały intuicyjne przesłanie: „Zmienić rząd, uzdrowić świat”. Podjęły działania w tym kierunku, ale uległy apatii i obowiązkom rodzinnym, które je zniechęciły i rozproszyły. Dzieci Indygo nie pozwolą, by znowu tak się stało – to znaczy, o ile ich nie odurzymy i nie zmusimy do uległości. Istnieją jednak ludzie, którzy odrzucają zmiany reprezentowane przez te dzieci. Chcieliby, aby system szkolnictwa pozostał niezmieniony i żeby Dzieci Indygo podporządkowały się istniejącym systemom. Ponieważ Dzieci Indygo nie można do niczego zmusić, a przymus postrzegają one jako formę nieuczciwej manipulacji, są one podstępnie odurzane, żeby je lepiej „dopasować”.

    Dzieci Indygo często szufladkuje się jako cierpiące na ADD albo ADHD. Skróty te oznaczają odpowiednio: zespół zaburzeń koncentracji uwagi oraz zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi. Jednak dzieci te nie są zaburzone – zaburzony jest świat, do którego usiłują się dopasować! Pełen jest nienaturalności i nieuczciwości. I, jak powiedziała Dawn, Dziecko Indygo, które będę w niniejszej książce cytować: „Och, rzeczywiście cierpimy z powodu zaburzenia uwagi. Dostajemy za mało uwagi od swoich rodziców i innych dorosłych, od których potrzebujemy pomocy i przewodnictwa”.

    W świecie współczesnym ludzie okłamują siebie samych i innych, utrzymując się przy życiu za sprawą przetworzonej żywności i zanieczyszczonego powietrza. Codziennie chodzą do pracy, której nienawidzą i odcinają się od przepełniającego ich uczucia niezadowolenia. Z drugiej strony, dzieciom tym brakuje umiejętności dystansowania się i okłamywania siebie. Posiadają niewiarygodne właściwości telepatyczne i zbyt wiele uczciwości, by siebie oszukiwać. W pewnym sensie, Dzieci Indygo stanowią dla nas wszystkich zdrowe modele ról.

    (…)

    Być może ADHD w rzeczywistości oznacza:

    Attention
    Dialed into a
    Higher
    Dimension

    A jeśli spojrzymy na termin ADD jak na angielski wyraz add (dodać), dostrzeżemy, że jest to synonim słowa plus i znak dodatni. Prawda jest taka, że Dzieci Indygo posiadają wiele cech pozytywnych i że mogą stać się plusem w swojej rodzinie i społeczności.

    Dzieci Indygo stworzone są do trudnej misji, obejmującej przebudowanie naszego rządu oraz systemu edukacyjnego i społecznego. To prawie tak, jakby przebywały na obozie szkoleniowym dla rekrutów, przygotowując się do walki. Dzieci Indygo wymagają w swoim życiu wysokiego stopnia stymulacji i pobudzenia. Zupełnie, jakby ich mózgi przystosowane były do znoszenia wysokich dawek stresu, a jeśli otoczenie nie zapewnia im stymulacji w wystarczających ilościach, Dzieci Indygo same jej poszukują albo ją tworzą.

    Dzieci utalentowane i dzieci z zespołem ADHD mają wiele podobnych cech, takich jak wysoki iloraz inteligencji, kreatywność i skłonność do podejmowania ryzyka. Specjaliści twierdzą nawet, że jedyna różnica między dziećmi utalentowanymi a tymi z zespołem ADHD polega na tym, że te pierwsze kończą to, co zaczęły, te drugie zaś porzucają rozpoczęte projekty. Być może zatem dzieci z zespołem ADHD potrzebują jedynie wskazówek odnoszących się do umiejętności organizacyjnych, a nie Ritalinu.

    Dzieci Indygo to młodzi ekscentrycy, którzy tworzą własne reguły i żyją tak, jak dyktuje im serce i rozum. Jednak nawet ta skłonność ma swe pozytywne strony. Dr David Weeks z Edynburskiego Szpitala Królewskiego w Szkocji przeprowadził wywiad z 1100 „ekscentrykami”. Odkrył, że posiadają oni trzy zasadnicze cechy wspólne: (1) silną wolę; (2) poczucie humoru; (3) twórczą wyobraźnię. Miewają też mniej problemów ze zdrowiem niż ogół populacji, a także żyją dłużej. Poza tym, dr Weeks odkrył, że „ekscentrycy są radośni, idealistyczni i pełni projektów mających poprawić lub zbawić świat”. Jak widać, bycie ekscentrykiem ma wiele plusów.

    Dr Weeks wysnuł wniosek, że „wspólną cechą ekscentryków jest nadrzędna ciekawość, która popycha ich naprzód, a często czyni obojętnymi na drobne irytacje i stresy codziennego życia, dręczące ogół populacji”. Dzieci Indygo i ekscentrycy są zbyt zajęci marzeniami o sposobach zbawienia świata, by zawracać sobie głowę słaniem łóżka!

    Pewna historia mówi o dziewczynce, która natknęła się na wielką kopę nawozu. Wzięła szuflę i zaczęła wściekle w nim kopać. Kiedy jej matka to zauważyła, powiedziała:

    – Mój Boże! Co ty wyprawiasz?

    – Wiem, że przy takiej ilości nawozu gdzieś tu musi być kucyk! – odparła dziewczynka.

    W przypadku Dzieci Indygo często musimy inaczej odczytywać ich zachowanie i tak jak ta dziewczynka „dokopywać się do tego kucyka”. Często te dzieci są karane, strofowane i wyśmiewane – jeśli nie w domu, to przez nauczycieli i rówieśników. Zaczynają się wstydzić tego, kim są. Ten wstyd przyćmiewa blask ich złotych talentów. Podobnie jak zbity pies, Dzieci Indygo często chodzą ze zwieszoną głową i „podkulonym ogonem”. Znaczna część problemów z zachowaniem tych dzieci wynika z traumatycznego wstydu i nadużyć emocjonalnych, a nie z zespołu ADD.

    Dzieci Indygo wiedzą, że są inne niż większość. Wiele z nich mówiło mi: „Czuję się, jakby jakiś autobus wysadził mnie na tej planecie i zastanawiam się, kiedy znowu przyjedzie, żeby zabrać mnie z powrotem do domu”. Na szczęście teraz jest już dość Dzieci Indygo, żeby mogły tworzyć grupy rówieśnicze w szkole. Podobnie jak kliki, które wielu z nas pamięta („The Jocks”, „The Socialites”, itd.), powstała nowa grupa – są to Dzieci Indygo.

    Ta grupa może stworzyć tarczę łagodzącą ból, który jest rezultatem dokuczania i karcenia za inność. Pozbawione wsparcia ze strony przyjaciół i rodziny, wrażliwe Dzieci Indygo mogą uwierzyć, że coś jest z nimi nie tak. Może to prowadzić do zachowań typu acting-out* lub zachowań niezwykle introwertycznych.

    „ADD nie jest przyczyną przestępczości”, mówi Jeffrey Freed, metodyk i autor książki Right-Brained Children in a Left-Brained World (Dzieci o dominującej prawej półkuli mózgu w świecie zdominowanym przez lewą półkulę). „Sądzę natomiast, że czynnikami, które się do niej przyczyniają, jest nieuzasadnione zaszufladkowanie i poczucie wstydu, towarzyszące temu zespołowi. Większość tych buntowniczych odmieńców mogłaby prowadzić szczęśliwe i udane życie, gdyby nie ich “przewinienie” wynikające z odmiennego stylu uczenia się”.

    Indygo czują się staro od chwili urodzenia. W pewnym sensie, wiedzą one znacznie więcej niż dorośli, mają jednak niewielkie możliwości wyrażania swoich talentów ze względu na czasowe i finansowe ograniczenia systemu edukacyjnego. Szkoła i odrabianie lekcji zajmują im cały dzień – a na dodatek nie dostają za to nawet złamanego grosza! Jak czułbyś się, gdybyś musiał przebywać gdzieś całymi dniami, w towarzystwie ludzi, którzy dokuczają ci albo cię unikają, mówiąc, że coś jest z tobą nie tak – i gdybyś nie otrzymywał za to pieniędzy? Oczywiście, mówiono by ci, że „kiedyś” cała ta praca wyjdzie ci na korzyść, ale nie miałbyś całkowitej pewności, w jaki sposób miałoby się to zdarzyć.

    (…)

    Indygo są dziećmi niezwykle twórczymi, a ich sposób myślenia jest bardzo nowatorski. Ten styl myślenia dał początek wielu przełomowym odkryciom. Jeśli jednak nie jest on właściwie rozumiany i ukierunkowany, błyskotliwość Indygo może zostać zdiagnozowana jako ADD lub ADHD. Wielu badaczy uważa, że Einstein, Edison, da Vinci, a także inni wielcy myśliciele zostaliby uznani za cierpiących na ADD, gdyby żyli w dzisiejszych czasach. Oczywiście, wiedząc to, co teraz o nich wiemy, z pewnością nie chcielibyśmy, aby tym błyskotliwym naukowcom i filozofom udaremniono ich znaczącą pracę.

    A znaczenie jest kluczem do pracy z Dzieckiem Indygo. Moja praca doradcy duchowego przekonała mnie, że każda dolegliwość o charakterze psychologicznym zawsze sprowadza się do jednego: dana osoba nie pracuje nad swoim Boskim Celem Życiowym. Sam fakt, że twoje dziecko jest, cóż, dzieckiem, nie oznacza, że nie odczuwa ono lęku egzystencjalnego. W obecnych czasach dzieci zaczynają kwestionować znaczenie życia już w bardzo młodym wieku. Być może ty też tak robiłeś.

    Chociaż Indygo uczą się i działają w odmienny sposób, nie oznacza to, że są mniej inteligentne. Dr Jane Healy, autorka książki Endangered Minds (Zagrożone umysły), twierdzi, że dzisiejsi uczniowie wykazują wyższy iloraz inteligencji w porównaniu do poprzednich pokoleń uczniów.

    Dzieci Indygo nie są nierozgarnięte! Chodzi o to, że ich ogólny iloraz inteligencji odzwierciedla pewną przemianę, wskazującą na zwiększenie inteligencji w sferze niewerbalnej, a obniżenie jej w sferze umiejętności werbalnych. Ponieważ jednak wskaźniki ilorazu inteligencji stanowią połączenie umiejętności werbalnych i niewerbalnych, ogólny poziom inteligencji jest obecnie wyższy niż kiedykolwiek przedtem.

    Tym niemniej, być może nie dostrzegasz oznak inteligencji Dzieci Indygo na ich świadectwach szkolnych. Zamiast w szkole, ich błyskotliwość objawia się poprzez znakomite wyniki w grach wideo, poprzez tworzenie przepięknych naszyjników z paciorków albo zapamiętywanie każdego słowa ze swoich ulubionych piosenek. W tej książce omówimy sposoby przeniesienia tej inteligencji w inne sfery życia, takie jak szkoła i relacje rodzinne.
    Dzieci Indygo to grupa jednostek, które po raz pierwszy pojawiły się na tej planecie w późnych latach siedemdziesiątych. Niektóre z nich przybyły już wcześniej, jako „pionierzy”. Najwcześniejsze Dzieci Indygo pojawiły się w niewielkich grupkach w późnych latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych, aby zbadać tę planetę na użytek większej grupy, która miała podążyć ich śladem.

    Czytając o tych Dzieciach Indygo, możesz stwierdzić, że identyfikujesz się z ich cechami. Być może zastanawiasz się nawet: „Czy to możliwe, żebym był Dzieckiem Indygo, nawet jeśli jestem już osobą dorosłą?” Jeśli tak właśnie myślisz w trakcie czytania tej książki, to dzieje się tak dlatego, że nawiązujesz kontakt z tą częścią scenariusza Indygo, która pokrywa się z twoim Celem Życiowym. Podobnie jak Dzieci Indygo, jesteś posłańcem światła.

    http://integra.wordpress.com/2006/11/03/dzieci-indygo-opieka-i-wsparcie/

   • n said

    A oto kilka ogólnych cech osobowości dzieci indygo:

    – Wewnętrznie czują tylko prawdę.
    – Kierują się w życiu wzniosłymi zasadami.
    – Wiedzą, że powinniśmy żyć w równowadze ze sobą i z naszym środowiskiem.
    – Często łączą w sobie cechy męskie i żeńskie.
    – Wiedzą, że istnieje coś więcej niż to, co widzimy.
    – Wierzą, że materia i życie fizyczne są jedynie złudzeniem.
    – Wiedzą, że życie składa się z energii albo żyjącej świadomości.
    – Wiedzą, że we wszechświecie wszystko jest wzajemnie połączone. Czas, przestrzeń, odległość i forma nie są od siebie oddzielone, tak jak to widzimy.
    – Czują, że każde istnienie zasługuje na szacunek, uczciwość, miłość i współczucie.
    – Rozumieją lepiej życie duchowe niż świat materialny…
    http://www.eksplorer.eu/Zagadki-swiata/dzieci-indygo.html

   • n said

    DZIECKO INDYGO O DZIECIACH INDYGO

    KIM JESTEŚMY I JAKIE MAMY CELE?

    Stanowimy ZJAWISKO, określane mianem DZIECI INDYGO ze względu na dominujący kolor naszej aury. Przyszliśmy na ten świat, by zainicjować konieczne zmiany i wskazać kierunek dalszego rozwoju ludzkości.

    Według Virtue Doreen („Dzieci Indygo – opieka i wsparcie”):
    „Najwcześniejsze Dzieci Indygo pojawiły się w niewielkich grupkach w późnych latach 50-tych i 60-tych, aby zbadać tę planetę na użytek większej grupy, która ma podążyć ich śladem.”

    Pojedynczy pionierzy znaleźli się wśród twórców ruchu hippisów, potem nas przybywało, a główna fala narodzin przypada na potomstwo dzieci-kwiatów
    (początek lat 70-tych XX w.)
    Tak czy inaczej trudno nas namierzyć po dacie urodzenia, łatwiej rozpoznać po ewidentnych cechach charakteru.

    Lee Carroll i Jan Tober („Dzieci Indygo”) opisują nas jako:
    bardziej wymagające, inteligentniejsze, bardziej konfliktowe, bardziej intuicyjne, bardziej duchowe, a w niektórych przypadkach nawet bardziej brutalne niż jakiekolwiek pokolenie przed nimi.

    Najwyższy czas, byśmy wypowiedzieli się na ten temat sami.

    CO NAS WYRÓŻNIA?

    – Jesteśmy starymi duszami, wysoko rozwinięci duchowo.
    Każdy z nas ma głębokie, wszystkowiedzące oczy już we wczesnym dzieciństwie. (fot. z lewej.) Posiadamy Wiedzę, której nikt nam nie przekazywał i której nie czytaliśmy w książkach. Wykazujemy się ogromną świadomością zadań życiowych, potężną siłą i determinacją.

    – Inaczej czujemy i kierujemy się innymi potrzebami duchowymi niż nasi bliscy.
    Jesteśmy bardzo inni i za nic nie chcemy dopasować się do reszty. To reszta musi nas zrozumieć i stworzyć (nie tylko) nam odpowiednie warunki do życia. Nie bez powodu piszą o nas książki.

    – Cechą, która zdecydowanie różni nas od reszty ludzi jest częściowo pokonany „GEN NIEWOLNIKA”
    Istnieją hipotezy, że w czasach przedhistorycznych kosmici („bogowie”) uszkodzili nam kod genetyczny. Tak jak my modyfikujemy zboże czy zwierzęta hodowlane, by odpowiadały naszym oczekiwaniom, tak oni zmodyfikowali nasze DNA, by posiąść idealnych niewolników (na jakiś czas).
    Jak mawia stare przysłowie „niewolnik nie chce być wolny, pragnie tylko zostać panem niewolników”. Gdy zabrakło więc „bogów”, rozpoczęliśmy historię wzajemnych podbojów i albo jesteśmy podporządkowani albo dążymy do władzy nad słabszymi. Z uwagi na obecność uszkodzonego genu nie potrafimy harmonijie współżyć z istotami naszego własnego gatunku. Stąd w polityce miądzynarodowej, w grupach.., nawet w związkach toczą się nieustanne boje o dominację i strefy wpływów. Nowa Era wymaga całkowitej przemiany świadomości, by ludzkość mogła opuścić błędne koło obłąkańczych relacji i zapoczątkować nowy, zupełnie inny rozdział swojej historii. Musi „przeskoczyć” istniejące dotąd uwarunkowania genetyczne i wynieść się ponad świat materialny. Potrzebuje PRZEBUDZENIA do życia duchowego!
    Dzieci indygo rodzą się przebudzone. Dlatego nie dajemy się zdominować i w żadnym wypadku nie dążymy do władzy nad innymi. Skupieni na przeforsowaniu własnej niezależności samym naszym istnieniem wymuszamy na otoczeniu absolutnie nowy obraz wzajemnych stosunków.

    – Uwielbiamy życie ziemskie we wszystkich jego przejawach. Kochamy zwierzęta, Naturę, harmonię i piękno.
    Jesteśmy gotowi zrobić WSZYSTKO, by uczynić tę planetę miejscem bezpiecznym i pełnym miłości.
    Działamy, jakbyśmy mieli wmontowany kompas, nakazujący zmierzać w kierunku najwyższego dobra wszystkich mieszkańców Ziemi.

    – Posiadamy doskonałą intuicję, niezwykłe silną empatię i – czasami – zdolności telepatyczne.
    Wiemy, kiedy jesteśmy oszukiwani i kiedy oszukiwani są inni ludzie. Gwałtownie reagujemy na cudzą krzywdę.
    Mamy głębokie poczucie wspólnej JEDNOŚCI, dlatego to, co boli innych, w takim samym stopniu boli i nas.
    Pragnienie usunięcia (własnego) bólu jest motorem naszych działań.

    – Bezwiednie, „czytamy” w kronice Akaszy. Cokolwiek potrzebujemy wiedzieć, po prostu WIEMY (nie wiadomo skąd). Wielu z nas jednocześnie odbiera te same sygnały, ulega tej samej inspiracji i wpada na te same pomysły…

    – Posiadamy dominującą wolę.
    Niektórzy przypisują nam królewską godność, choć jest to wyłącznie poczucie godności Człowieka. Ono nie pozwala uznać żadnej, ograniczającej nas władzy.
    Nie potrafimy okłamywać siebie ani żyć wbrew własnym uczuciom. Nie umiemy poddać się niezdrowym układom w domu, w szkole, w pracy… Nie damy narzucić sobie zbędnej dyscypliny, nie ugniemy karku przed głupszymi od nas. Przykładem pokazujemy, że życie w zgodzie z wewnętrzną Prawdą jest możliwe.

    – Jesteśmy WOJOWNIKAMI ŚWIATŁA.
    Wobec ludzi otwartych na zmiany jesteśmy wyjątkowo ciepli, przyjaźni i pełni miłości.
    Stajemy się jednak bezwzględni, zimni i bezkompromisowi, gdy ktokolwiek stanie na drodze naszych celów, wywiera na nas presję, stara się przejąć nad nami władzę, zdominować i wciągnąć w swoje brudne gry. Tego typu ludzi traktujemy okrutnie!
    W umiejętność tę wyposażył mnie TON GALAKTYCZNY (kalendarz Majów). Dzięki niemu potrafię – gdy to konieczne – udzielić oportunistom brutalnej lekcji, mrożąc w sercu całą swoją empatię i wrażliwość.

    – Jesteśmy nieposłuszni i niesubordynowani wobec etycznie ułomnych zwierzchników. Zwłaszcza, gdy nie dają wyboru, odbierają prawo do samodzielnego myślenia i działania, dbają tylko o siebie zamiast o wspólne cele…
    Dla nas prawdziwa władza jest tylko tam, gdzie wszyscy uczciwi podwładni widzą w niej sukces dla siebie!!!

    – Buntownicza Natura i wyjątkowo ostry temperament sprawiają, że można nas zabić, ale nie można nas do niczego zmusić.
    W temperament – jak we wszystkie inne cechy – wyposaża nas zawsze KOSMOS (ja mam w Marsa w Baranie). Jesteśmy głęboko świadomi jego UNIWERSALNYCH PRAW i nie uznamy żadnych innych. Nie ma nad nami prawa ani boga, w imię którego ktokolwiek wyegzekwowałby od nas czyny, sprzeczne z naszym JA i naszą moralnością. Ilekroć uda nam się postawić na swoim, czujemy się, jakbyśmy przeforsowali do Akaszy koleją „ustawę” o zakazie wykorzystywania człowieka przez człowieka.

    – Nie da się nas wtłoczyć w stare ramy edukacyjne, w przebrzmiałe systemy społeczne, religijne, polityczne czy prawne…. Nieustanna walka z tymi, którzy się o to starają, jest dla nas wielkim problemem ale i drogą.
    Każda wygrana to zburzenie kolejnej struktury, której brakuje prawości, PRAWDY i szans na wolny rozwój człowieka.

    – Jesteśmy brutalnie szczerzy i konfliktowi.
    Zawsze i wszędzie mówimy, co myślimy, a raczej szybciej mówimy niż zdążymy pomyśleć. Mamy wstręt do dyplomacji.
    Brak nam oporów, by mówić otwarcie o naszych potrzebach. Natychmiast wykrzyczymy, co czujemy lub co mogą czuć inni w niezdrowej sytuacji.
    Przez wielką intuicję i nadmierną szczerość robimy sobie wielu wrogów. Na szczęście mało nam zależy na akceptacji otoczenia.

    – My już żyjemy w innym świecie.
    Miksujemy różne prądy duchowe tak, by nasza filozofia życiowa znalazła współbrzmienie z ogólnym WIELKIM PORZĄDKIEM. Wybieramy ostatecznie to, co pozwala być spontanicznym i bez krzywdzenia kogokolwiek daje nam szczęście. Ustalamy NOWE, własne reguły i natychmiast się im podporządkowujemy. Jest to dla nas jedyna droga, by w sposób czysty i prawy czynić to, co dyktuje i serce i rozum.
    Przykładem zachęcamy do podobnych przemian innych.

    – Jesteśmy nieprzekupni i odporni na stan posiadania.
    Jedyne, co dla nas cenne, to MIŁOŚĆ i nasze ideały. Wypełnia nas bogactwo duchowe.
    Świat materii jest tylko tłem. Pieniądz – tylko środkiem.
    Osiągając dojrzałość czerpiemy bezpośrednio ze źródła obfitości i w celu tworzenia RAJU NA ZIEMI łatwo zdobywamy każdą sumę.
    Równie łatwo ją wydajemy, bo zbędne są nam rezerwy, rzadko gromadzimy coś na zapas. Nie obciąża nas przywiązanie.
    Dzięki temu nie można nas przestraszyć BRAKIEM czy STRATĄ czegokolwiek.
    Jesteśmy i pozostajemy WOLNI!

    – Posiadamy dużą skłonność do ryzyka. Wiemy, że tego, co do nas należy z własnym życiem włącznie, stracić nie można. Konsekwentnie robimy swoje nie oglądając się na nic.

    – Wykazujemy się błyskotliwą inteligencją, wyposażoną niekiedy w ostre, satyryczne poczucie humoru.
    Dla mnie osobiście to najskuteczniejsza broń, pomocna w nieustannej walce o przeforsowanie naszej wizji świata.

    – Jesteśmy szczególnie wrażliwi na przejawy absurdu.
    Absurdem jest dla nas wszystko, co jeśli nawet społecznie lub religijnie poprawne, wchodzi w konflikt z Uniwersalnym Prawem Kosmosu. Jakakolwiek dyferencja między Prawdą a rzeczywistością jest dla nas jaskrawo widoczna i drażni nas brakiem logiki! Odruchowo obnażamy wszelki bezsens. zmuszając otoczenie do koniecznych przemyśleń. Niekiedy metodą wstrząsową poruszamy najbardziej ociężałe umysły twardogłowych konserwatystów.
    W ten sposób jako całość (wszystkie dzieci indygo) dokonujemy powolnych przemian w myśleniu ludzi na całej planecie.
    To niewdzięczna praca. Z tego właśnie powodu wielu postrzega nas wyłącznie jako jednostki konfliktowe, a nasza „wzniosła rola” często w tym właśnie punkcie się kończy. Bo jeśli ktokolwiek sądzi, że zmiany pojawią się SAME, przywiezione przez nas w kosmicznych walizkach, jest w błędzie. Przemiana musi dokonać się we wnętrzu każdego człowieka, by stała się wyraźnie odczuwalna w jego życiu, a potem w życiu całej ludzkości.

    – Myślimy niemal wyłącznie abstrakcyjnie i zawsze w sposób nowatorski. Nie ma dla nas nic niemożliwego. Mamy niewyczerpane pokłady twórczej energii i liczne talenty. Inspiracje czerpiemy wprost ze Światła, ze snów, z słów zasłyszanych na ulicy…
    Nieustannie atakujące nas pomysły pojawiają się w naszych głowach szybciej, niż zdołamy je realizować.
    Mnie osobiście wyposażyła w moc idei, snów i dostatków NIEBIESKA NOC (kalendarz Majów, kin 203, na portalu). Dlatego od najmłodszych lat byłam bardzo kreatywna i skora do wynajdowania nowych dróg.
    „Umierałam” z frustracji, gdy coś odbierało mi prawo do wprowadzania zmian czy ulepszeń.

    – Nie jesteśmy prymusami.
    Wysoki iloraz inteligencji w połączeniu z ogromną niezależnością sprawia, że nasza błyskotliwość i talenty gasną podczas nudnych lekcji w szkole. Dla nauczycieli jesteśmy ekscentryczni i niezrozumiali. Mamy opinię zdolnych, ale leniwych. Niektórzy z nas bywają uznani za cierpiących na zespół ADD lub ADHD. Różnica między nami a dziećmi autentycznei dotkniętymi tzą chorobą jest taka, że my jesteśmy inteligentni. Naprawdę otwarci jesteśmy tylko na Wiedzę, przydatną do samorealizacji. Z pasją rozwiniemy talenty, w które wyposażyła nas Natura. Zmuszeni do nauki przedmiotów zbędnych, odmawiamy koncentracji i uwagi, a gdy nie ma innego wyjścia, chorujemy. (Uzdrowienia wymaga system edukacji.)

    – W naszej obecności często manifestują się różne, bliżej niezbadane zjawiska.
    Na zdjęciach pojawiają się najdziwniejsze energie, przedmioty zachowują się w sposób niekonwencjonalny.
    Na pewno nie jest z nami nudno.

    – W SPRZYJAJĄCYCH WARUNKACH BYTOWYCH jesteśmy radośni, idealistyczni i pełni pomysłów na ulepszenie świata.

    Ogólnie rzecz biorąc jesteśmy najzwyklejszymi ludźmi na świecie, podlegamy tym samym uwarunkowaniom astrologicznym, numerologicznym i tak samo obarczeni jesteśmy karmą…
    Kieruje nami prawo i pragnienie szczęścia dla siebie w idealnym świecie naszych marzeń.
    Wyposażeni w wyjątkową wrażliwość na wszelkie wypaczenia uparcie szukamy sposobu na realizację własnych ideałów. Na tej ścieżce – tak samo jak inni – jesteśmy zmuszeni rozwijać wewnętrzne mistrzostwo. Do doskonałości mamy równie daleką drogę, jak wszyscy.

    KIM NA PEWNO NIE JESTEŚMY

    Stanowimy zjawisko, które wielu ludzi traktuje na równi ze wszystkim, co paranormalne, a to wielki błąd.
    Jasnowidzenie, jasnosłyszenie… przydatne są w pracy egzorcystów czy różnej maści szpiegów (często do poszukiwania osób zaginionych). To praca „na usługach”, którymi nie można nikogo skłonić do wielkich przemian.

    Prawdą jest, że posługujemy się nad wyraz wyczuloną intuicją, ale to coś inego niż jasnowidzenie.
    Uruchamiamy siłę twórczą, która łączy nas bezpośrednio z TWÓRCĄ wszechrzeczy i pośrednicy są nam zbędni. Dlatego żadne z nas nie zostanie nigdy channel-medium. Nasza duchowa niezależność sprawia, że za nic nie oddamy ciała (aparatu mowy, piszącej ręki…) we władanie tak naprawdę nie wiadomo czyje.
    W przypadku, gdy istoty z innych wymiarów chcą nam coś przekazać albo – co często się zdarza – POMÓC – mają wolną drogę do świata naszych snów lub gdy jesteśmy otwarci na inspirację podczas medytacji.
    Tędy przychodzi do nas mnóstwo ułatwiających życie wskazówek i wiele ostrzeżeń.

    Nie jest prawdą, że nasza aura ma kolor indygo. Barwa aury to odpowiednik uczuć i emocji; dysponujemy całą paletą – jak wszyscy. Kolor indygo przeważa tylko w dzieciństwie, gdy w sposób wzmożony tworzymy samych siebie i swój świat.

    NASZE ZADANIA

    – Musimy zainicjować proces uzdrawiania i transformacji.
    Jesteśmy związani z ekologią, prawem, medycyną, parapsychologią… , by od wewnątrz wprowadzić ulepszenia.
    Do naszych zadań należy wymuszenie nowego systemu edukacji, który następnie zmieni oblicze struktur społeczno-politycznych.
    Własne, najczęściej przykre doświadczenia życiowe i nadmiar pomysłów wskazują nam drogę.

    – Staramy się obalić stary system tam, gdzie to konieczne. Dowodzimy, że struktury odarte z PRAWDY nie mają już prawa bytu. Demaskujemy i dążymy do usunięcia przestarzałych konwenansów, bezsensownych przepisów, praw i reguł tam, gdzie ograniczają właściwy rozwój i nic dobrego nie wnoszą. W tym punkcie niezbędny bywa nasz upór i siła.

    – Czuwamy, by nowe kierunki nie podlegały starym wypaczeniom.
    Dbamy, by obnażyć królestwo jakiejkolwiek manipulacji. Wszelka nowość wtłoczona w stare ramy mistyfikacji, najdrobniejsze oszustwo działa na nas jak przysłowiowa płachta na byka.

    – Wielu z nas pomaga innym dotrzeć do naturalnych potencjałów i wewnętrznej Prawdy. Chcemy, by każdy mógł podążać wyłącznie własną ścieżką (nie naszym śladem) i realizować wyłącznie własne cele (nie nasze) – w harmonii z Całością.
    Zależy nam ogromnie na rozszerzeniu świadomości wszystkich ludzi na Ziemi. Pragniemy, by każdy człowiek stał się WOLNY.

    – Każde z dzieci indygo podąża swoją własną ścieżką i działa w swoim obszarze. Osobiście zajmuję się pomaganiem innym w przebudzeniu do życia duchowego. W trakcie mojej pracy odkryłam ogromny wpływ energii piramid na rozszerzenie świadomości. Z biegiem czasu dowiodłam, że umożliwia ona dotarcie do Prawdy, jaką każdy nosi w swoim wnętrzu. Budzi ducha , a to pomaga pokonać „gen niewolnika” i burzy wszelkie podziały między ludźmi. Z tego powodu przez 10 lat gromadziłam pieniądze ze sprzedaży małych modeli podwójnych piramid, by urzeczywistnić wystawienie wielkiej konstrukcji dla świata. Wraz z grupą zapaleńców wystawiliśmy ją we francuskich Pirenejech na przełomie tysiącleci 1999-2000 r. . W książce „Piramidy YANTRA – sekrety materializacji marzeń” opisałm duchową metodę oczyszczania się z minionych obciążeń i tworzenia nowej rzeczywistości w blasku piramid. Wielkim zaskoczeniem było dla mnie odkrycie Wiedzy Tolteków, którzy 2 tys. lat wcześniej odkryli i czynili dokładnie to samo., inne były tylko ich piramidy. Toltecy przepowiadali, że nadejdzie dzień, kiedy toltecki sposób myślenia stanie się filozofią obowiązującą całą ludzkość. I tak się właśnie dzieje.
    http://www.eioba.pl/a90330/dzieci_indygo

   • n said

    @Zapsa wiec jak widzisz nie latamy na miotlach czy lewitujemy,to nam nie jst potrzebne do niczego:/ i nie rozmawiamy w jezykach afrykanskich narzeczy :/
    mylisz nas z innymi 😀

   • Brenda said

    FRAGMENT od N jest poprostu o mnie. Urodzilam sie na samym poczatku tego zamieszania i niezle dostalam w kosc. Teraz mam Corke, ktora urodzila sie na samym koncu i jest mniej narazona na wyobcowanie, ale ma otwartosc Dziecka Krysztalowego. Mysle, ze po to przeszlam swoje piekielko by odpowiednio pozniej wykorzystac swoje doswiadczenie do wychowania, a wlasciwie pomocy nastepnemu pokoleniu. I tyle chyba na mojej misji specjalnej. 😉

   • Jerzy said

    Wybacz, ale czy aby nie fantazjujesz, nie odrywasz się od gruntu faktów? Kto jest „dzieckiem indygo” w Polsce?

  • takasobie said

   Jeszcze jedno.Jesli mamy to zmienic to chyba wszyscy razem.Bez wspolnego dzialania nic z tego nie bedzie.Nie mam zamiaru isc ogladac M jak milosc czy innych bzdor w nadzieji ze dzieci (dorosli) indygo zmienia za mnie swiat.Innym tez nie polecam takiego myslenia.Moge tez oczywiscie nie miec racji przez niewiedze badz niezrozumienie tematu.Jesli to co piszesz jest prawda pozostaje mi sie tylko z tego cieszyc.Dobrze miec dzieci z gwiazd po swojej stronie :)Gdyby jeszcze Thorgal…

   • Bromba said

    Te niebieskie oczy,blond włosy dziwnie kojarzą mi się z wybraną niegdyś rasą nadludzi.Co oczywiście może być przypadkiem…

   • takasobie said

    Jesli jestescie w kazdej narodowosci to wsrod ras czarnej i zoltej oraz innych latwo was poznac z pewnoscia.Czarny – bladyn z niebieskimi oczami,Chinczyk bladyn z niebieskimi oczami,Indianka,Eskimoska itd.To naprawde ciekawe:)
    ” Mają do wykonania pewne zadanie i nie pozwolą nikomu stanąć sobie na drodze.”
    Cytat drugi z tego samego:
    „Dzieci Indygo nie pozwolą, by znowu tak się stało – to znaczy, o ile ich nie odurzymy i nie zmusimy do uległości.”

    autor sam sobie zaprzecza

   • Brenda said

    Ja urodzilam sie czarna, po dwoch latach bylam blond, a jako dorosla zostalam ciemna szatynka o szarozielonych oczach..A na poczatku mialam wielkie, niebiesko-perlowe,tak wspomina moja mama, i o tym, ze moj dziadek majac juz 20 wnuczat nie mogl uwierzyc, ze to naturalne miec takie oczy. Z reszta wiekszosc ludzi zatrzymywalo sie i gapilo na mnie jak na dziwo.

 11. bingo said

  Bohemian Grove – oto ludzie podlegli szatanowi i jego demonom http://www.zbawienie.com/bohemian_grove.htm

  • Piotr Bein said

   jeszcze raz? kiedy ktos wstawi cos lub napisze o prawdziwych satanistach i ich korzeniachc? — to wszystko co pokazujecie za alexem jonesem, to tylko narzedzia w lapach prawdziwych satanistow na samej gorz;
   czy to nie dziwne, ze niezmordowany poszukiwacz spiskow alex jones nie czytal jeszce prac bjerknesa czy eggerta?

 12. Bruno said

  Ks.Dr. Natanek na rekolekcjach ( w którymś z 9 odcinków filmiku to jest) swych mówił

  3/5 ludzi służy szatanowi a prawie 100% rządzących w świecie służy szatanowi

  Tu jest link

 13. Pustelnik said

  To na temat http://www.youtube.com/watch?v=TO6bZVDrPKQ&feature=related Tron szatana z Pergamonu.

 14. kazia said

  • Radekk said

   Właśnie odbywają się kolejne ogromne manewry wojskowe w byłych republikach ZSRR: Armenia, Kazachstan itd. Putin mówił w rosyjskiej TV, że wojsko ćwiczy tłumienie zamieszek rebeliantów. Ciekawe jakich rebelii się spodziewają na tamtych terenach

   • Radekk said

    Czy ktoś z Was zastanawiał się w jaki sposób szatan manipuluje poprzez swoich ludzi i media naszą świadomością?

    Otóż pracuję w firmie, w której jest zatrudnionych około 350 osób. Zdecydowana większość jest dla siebie miła. Ponadto prawie każdego dnia spotykam się z uprzejmością wielu osób w różnych miejscach w Polsce. Oczywiście zdarzają się wyjątki, szczególnie podczas nerwicy w korkach drogowych. Jednak należy przyjąć, że nie jest z nami wcale tak źle. Antymaterialny pisał o „Traumatycznym przystosowaniu” jako metodzie manipulacji w mediach. Wypisz ,wymaluj stosuje to onet i grupa TVN.

    Czy widzieliście jakiekolwiek pozytywne wiadomości? Czy widzieliście dzień w którym przeważały wiadomości przepełnione miłością ?

    # Córka Lecha Wałęsy pozywa za książkę Zyzaka
    # Sarkozy staje w obronie syna
    # Kulisy słynnej konferencji z Marriotem w roli głównej
    # Podano przyczynę pożaru w Kamieniu Pomorskim
    # Ruszył proces w sprawie leśniczówki Kurskiego
    # Pozycja prezydenta w seksrankingu (Fakty TVN)
    # Są zarzuty wobec aktora Tomasza S. (tvn24.pl)
    # Wielkopolska: silny wybuch w 5-piętrowym bloku
    # Warszawa: zatrzymania w „lotniczej aferze”
    # Oburzająca dyskryminacja w czasie ślubu
    # Somalia: chłosta za noszenie stanika
    # Śląskie: zwłoki noworodka na wysypisku

   • Radekk said

    sterowani aby pokazywać sobie kły
    sterowani aby przekomarzać się o poglądy polityczne
    sterowani aby przekomarzać się o poglądy religijne
    sterowani aby konsumować
    sterowani aby oglądać durne pierdoły w TV, zamiast poważnej lektury
    sterowani aby ważniejsze było jakie doda nosi stringi, niż głębszy sens istnienia

   • Brenda said

    Tez to widze. Same zlo, a wiec mediami rzadza satanisci? Ja sie tak zastanawiam czy czasem nie wystosowac listu do polskich mediow z zapytaniem o wyzszosci zlych wiadomosci nad dobrymi. :/

 15. Radekk said

  • Radekk said

   Antymaterialny mi napisał, że u nas w Polsce najlepsza jest w te klocki Olejnik.

   • Brenda said

    A tak w ogole to sam myslisz? Bez urazy, ale uwazaj na autorytety. 🙂

   • Zapsa said

    O o o! Słuszna uwaga 🙂

   • Radekk said

    Jezusa zapytał Faryzeusz:
    -Po co nam Mistrz?
    -Jeśli będziesz chciał zagrzać wodę, potrzebne jest naczynie jako pośrednik między ogniem i wodą…odpowiedział Jezus.

  • Brenda said

   Dla mnie ta interpretacja jest przegieta. Komentujacy naciaga pod swoje poglady jak sie da i daje jadem jak jakis fanatyk. Mnie to nie przekonuje. Jak ktos sie uprze to i Misia Puchatka sie czepi. Bez przesady.

   • Radekk said

    To nie jest przesada. Wszystkich menedżerów u mojego brata w pracy szkolono w ten sposób. Oczywiście w zakresie negocjacji, gdyż nie pracuje bezpośrednio w mediach, tylko w dużych projektach dla rafinerii. Książek jest o tym tysiące. Na początek polecam Caldiniego

   • takasobie said

    Cialdini – lekkie sprostowanie.”Wywieranie wplywu na ludzi – teoria i praktyka”

   • Radekk said

    wpływu nie wplywu..lekkie sprostowanie

   • Radekk said

    Mam pewne podejrzenia co do nicku Brenda. Radzę prześledzić komentarze:)

   • takasobie said

    Po pierwsze to nie byla zlosliwosc z mojej strony.Poza tym jesli pomylka nastepuje w nazwisku autora to nie jest to tym samym co napisanie l zamiast ł.

   • Brenda said

    No jasne, ze manipuluje sie nawet gestem, ale akurat ten fragment mnie nie przekonuje. Kiedys pracowalam w duzej firmieno i w dziale, ktory doszkalal przedstwicieli handlowych i cos tam kojarze. 😉 Jednak sam komentujacy nie robi na mnie wrazenia obiektywnego.

   • Brenda said

    No i jeszcze co do : przesledzenia mojego nicku :). Daj sobie siana, co? Obecnie jestem tzw. kura domowa, ale mimo to probuje samodzielnie myslec i wyciagac wnioski. Sadze, ze i tu moge czegos ciekawego sie dowiedziec podzielic sie uwagami, ale na Milosc Boska: nie wklejankami i wiecznym podpieraniem sie jakims guru! Antymaterialny to moze i madry facet, ale nie rob z niego afiszu, bo normalnemu czlowiekowi to by sie nie spodobalo. Amen.

   • Brenda said

    No i Radek, nie badz taki mlot na czarownice 😉

   • Radekk said

    Kieruję się w życiu zasadą:
    „Jeśli zdajesz sobie dzisiaj sprawę, że jesteś głupszy niż byłeś wczoraj, Znaczy to, że ogólnie jesteś mądrzejszy”

    O to chodzi, że ja korespondowałem z Antymaterialnym od końca 1999 roku! Przez ten czas doszedłem do takich dowodów, że w tej chwili nie mogę ich przedstawić. Jestem tego świadomy, że nie mogę tego zrobić. Antymaterialny napisał, że wkrótce sam to zrobi.

   • Zapsa said

    Mowa ciała, wywieranie wpływu na ludzi poprzez gesty niewerbalne nie jest mrzonka, a nauką. Jest cały szereg szkoleń dla handlowców, biznesmenów, dyrektorów korporacji i in. z mowy ciała i wydaje sie na to mnóstwo kasy – i nie są to pieniądze wyrzucane w błoto.
    Interesuję się mowa ciała od jakiegoś czasu, polecam „Wywieranie wpływu na ludzi” jako lekture podstawową, filmik obejrzałam z rozbawieniem, ponieważ to, co robią prezenterzy jest totalnie totalnie nahalne i naprawdę nie trzeba być ekspertem, by zobaczyć ich manipulację.Pomijając gesty rąk,które są dla mnie oczywiste,bo wiem jaki mają cel, wystarczy ich SŁUCHAĆ. Przerywanie w najistotniejszych momentach wypowiedzi profesora to podstawowy manewr, potem opiniowanie za pomocą zwrotów „wierzy pan”, jakby to, co mówi, nie miało nic wspólnego z faktami, a urojeniami szaleńca. Zaczynanie wypowiedzi z wzrokiem błądzącym gdzieś po blacie stołu, podczas gdy profesor stoi twarzą do kamery i ani na chwilę nie odrywa od niej wzroku,i nie szuka czegoś wokół siebie…Ubaw po pachy.

   • Bromba said

    W Polsce ekspertem od „szkoły transformacji”był niegdyś (nie wiem czy jest nadal) niejaki pan Tymochowicz-specjalista ds wizerunku i marketingu politycznego,specjalista w zakresie nowych metod związanych z teorią „wywierania wpływu”.

   • Anita said

    @Radekk:to pogadaj z antymaterialnym ,zeby sie pospieszyl z tymi rewelacjami ,zanim nam net wylacza.Pierwsze szczepienia juz sie zaczely.Szczepia przez caly weekend.W szpitalu i gdzies w miescie.Potem moze byc za pozno na prawdy objawione.Jak z nim korespondujesz od 1999 to nie moge pojac dlaczego tak zwlekacie z ujawnieniem tego co moze byc istotne.Czy tez czekacie na rok 2012?Przypomina mi to zabawe w kotka i myszke:wiem ,ale narazie nie moge zdradzic.

 16. uwazny said

  Baxter produkuje szczepionki przeciwko grypie z różnymi oznaczeniami, tylko jeden rodzaj jest dostępny na wolnym rynku, drugi jest zastrzeżony dla agencji rządowych!!!!!!
  http://www.ecomm.baxter.com/ecatalog/browseCatalog.do?lid=10001&hid=10001&cid=10016&key=6756dd672e462bb21e51927153f3e12

 17. Moon said

  Całkiem szokująca teoria.

  P.S.

  „Wypłynęły doniesienia o bestialskich torturach kobiet przez członkow rodziny Rotszyldów w jednym z ich pałaców we Francji. Rockefellerowie, którzy ufundowali ONZ i przepchali przez senat USA prawo nr 666 (Bill666) finansujące rozwój broni biologicznej przez firmy farmaceutyczne, pomogli założyć kaplicę Św. Lucy (Lucyfera) w kwaterze ONZ.”

  A o tym nie słyszałam.. 😐

 18. anita said

  Do komentarza nr 10: @N:Mnie zaciekawila ta sprawa dzieci indygo.Juz wczesniej zetknelam sie z tym pojeciem ,ale nie znalazlam zbyt duzo informacji w necie.Ja sama pewne „zdolnosci” wiazalam raczej z intuicja czy szczegolna nadwrazliwoscia na pewne sprawy.Tlumaczylam tez wplywem planet(znaki zodiaku).Wyczuwam falsz na odleglosc,czasami nawet jak ktos jeszcze ust nie otworzy.Mysle,ze to oczy zdradzaja czyjes intencje.Mowi sie o dzieciach indygo ,ze sa otwarci na Swiat ,ale nieprzystosowani.O tej nauce jezykow to jakby ktos skopiowal moj przypadek,tylko ,ze ja czulam potrzebe nauczenia sie wielu jezykow,zeby moc porozumiewac sie z innymi ludzmi.I to zrealizowalam.Uczylam sie jezykow ,zamiast kupowac kolejne kiecki.Po prostu czulam taka potrzebe.Nie ma to zwiazku z moja praca.Znajomi uznali ,ze po prostu mam latwosc uczenia sie jezykow obcych,a to po prostu lata nauki(ale nie odczulam tego jako ciezar) +kontakty ze spotykanymi po drodze osobami.Te jezyki byly mi potrzebne (dla mnie)do komunikacji z ludzmi,wiec w zadnym z nich nie jestem perfekcyjna,w wiekszosci jest to znajomosc jezyka potocznego,nie literacka.Jest jeszcze pare innych dziwnych rzeczy ,ktore mi sie przydarzyly,ktore nie naleza do swiata materialnego.Nie umiem lewitowac ,reszta sie zgadza.Chyba niewiele osob mogloby o mnie powiedziec ,ze jestem spolegliwa,ale ta droga pod prad w moim zyciu sie sprawdza, aczkolwiek nie jest to latwe.To jest wewnetrzny glos ,albo przymus za ktorym sie po prostu podaza.Rzadko kiedy cos planuje.To wszystko samo wychodzi.Mozna nazwac to przypadkiem czy jak kto tam chce.Wiekszosc wyborow w moim zyciu byla intuicyjna, pod wplywem chwili i dotyczyla wyborow na cale zycie.Jak narazie mnie nie zawodzi.Dlatego ja nie wierze w przypadki.Jesli cos sie nam przydarza lub dokonujemy jakiegos wyboru, to czesto ma to jakis cel,ktory sie ujawnia czasami dopiero po latach i uklada w logiczna calosc.

  • cavaderous said

   wszystko jest nam przeznaczone , nawet wybór jaki mamy przed sobą…

  • anita said

   Jeszcze dodatek do mojej poprzedniej wypowiedzi.Jezykow zaczelam sie uczyc w czasie ,kiedy o wyjezdzie za granice, nawet nie marzylam , z powodu braku srodkow i mozliwosci.Teraz jezdza praktycznie wszyscy ,ktorzy chca.

  • N said

   @anita to dopiero poczatki 😀 ja i ty uczymy sie to co niektorzy z nas wiedza juz.Mam nadzieje ze admini nie sciagna tego linka do tego forum.

  • Zapsa said

   Widzę że za chwilę wszyscy tu będziemy indygo.Świat zatem ocaleje.

  • cosac said

   Dzieci indygo to sztuczki szatana, która chce wpoić ludziom wyjątkowość a tym samym otworzyć je na diaboliczna duchowość.

 19. cavaderous said

  od niepamiętnych czasów wiadomo , że posiadający ogromne bogactwa i władzę są wykolejeńcami , mordercami oraz zboczeńcami….podczas gdy miliardy ludzi pracują uczciwie wytwarzając dobra , Ci wykolejeńcy obmyślają coraz to nowe plany dot.świata oraz swoich preferencji seksualnych ponieważ od nadmiaru pierdoli im się w główkach…nie zapomnijcie jeszcze o tym jak to uczciwie dorobili się tego wszystkiego co mają – nie ma i nie będzie nigdy uczciwego milionera , bo gdyby nie był wykolejeńcem , nie miał by milionów – uczciwie to mogą jedynie strzelić sobie w łeb , bandyci…
  każde zło wytwarza nowe i rozmnaża się jak wirus , a każde dobro potrzebuje czasem lat dotarcia, ze świata idei do Ciebie by zaistnieć…
  dziś prawdziwym problemem jest niszczenie dobra (świadomości) i wprowadzanie chaosu…

  pozdro

 20. Domini-canus said

  A propos pedofilii i innych takich faktów : oczywistym jest że szatan atakuj ludzi Kościoła,módlcie się za Kapłanów.Ciekawe czemu FiM nie napiszą o Kapłanach i Wiernych mordowanych na całym świecie,a i TVN omija ten temat.Spec służby i loże wysyłały z premedytacją młodocianych adeptów do seminariów ,agent śpioch uruchamiany w odpowiedniej chwili.Teraz satanizm zbiera żniwo próbując osłabić Kościół,jedyną zaporę dla NWO której się obawia.

  • Radekk said

   Zastanówmy się skąd wzięło się stare przysłowie:

   „Złego diabli nie biorą”

   Kluczem jest kto jest diabłem, co oznacza słowo „biorą” oraz gdzie „biorą”.

   Myślę, że część forumowiczów domyśla się podświadomie o co w tym wszystkim chodzi.

  • groza said

   No coz, jakos media omijaja rowniez skandale w Irlandii i USA ( wiele diecezji i archidiecezji),gdzie wychodzilo na jaw ,ze kaplani kosciola katolickiego na szeroka skale uprawiali rozganizowany,trwaly,okrutny proceder pedofilski.To nie byly jednostkowe przypadki ‚zlych kaplanow’ – oskarzenia dotycza setek(jesli nie tysiecy – wieoletni okres praktykowania ) przypadkow a proceder dotyczyl wszelkich instytucji kosciola katolickiego i takze purpurowych ksiazat katolickich.Jesli ktos obawia sie o tym mowic i uwaza to za niestosowny atak,lub bezpodstawne pomowienia jest wspolwinny tragedii,a kazda ofiara bedzie swiadczyc przeciwko niemu.

   • ktus said

    Linki, zrodla tych pomowien?
    Podstawieni pedofile, krypto-xxx udajacy ksiezy katolickich?
    W niektorych grupach satanistycznych tak krypto jaki i pedofilia to normalka.

   • Radekk said

    Oczywiście należy o tym mówić i wykluczać zło.
    Nie dajmy się jednak zwariować. Trwa bardzo intensywna manipulacja i nagonka na instytucję kościoła.

    Czy ktoś z Was widział kiedykolwiek w mediach komercyjnych jakikolwiek artykuł wychwalający szereg dobrych uczynków jakie robi kościół?
    Pamiętam, że za komuny było podobnie. Ciągły atak. Jednak ludzie potrafili się jednoczyć właśnie głównie dzięki wspaniałym ludziom jak Popiełuszko, czy JPII

    Wszystko zależy od sposobu przekazywania informacji.

    Podejście jest nie zdrowe.
    Jeśli codziennie słyszy się o korupcji w Policji, czy to ma znaczyć ,że wszyscy są źli i należy rozwiązać Policję??

   • takasobie said

    „Czy ktoś z Was widział kiedykolwiek w mediach komercyjnych jakikolwiek artykuł wychwalający szereg dobrych uczynków jakie robi kościół?

    owszem
    przyklady: Matka Teresa – wiele watkow w prasie i TV
    JP2 – podobnie

    Nie spodziewam sie po kosciele niczego poza czynieniem dobra i gloszeniu slowa bozego oraz nauk Jezusa.Dla kaplanow powinno to byc wrecz zaszczytem.Jesli idziesz do lekarza oczekujesz leczenia a nie zatrutej szczepionki prawda?

 21. Wojwit - Ten Sam said

  @MichuB’ie
  Głupoty, to ty wypisujesz. A o Panu Bogu zawsze pisz z szacunkiem i z dużej litery.

  @Grypa666
  Wspaniały artykuł! Dawno takiego tu nie było. Dociera do sedna, do tego, co leży u podstaw działania „unych”. Musimy obnażać to zło. Ukazywać je ludziom. Bez zrozumienia przyczyn tego co z nami wyprawiają opacznie będziemy pojmować to, co się już dzieje i jeszcze może dziać. A rozumieć musimy – to jest warunek SKUTECZNEGO przeciwdziałania.

  • MichuB said

   to że ja w te wszystkie religijne historyjki nie wierzę, nie oznacza że chcę czytać o tym wszędzie i to jeszcze w tak pompatyczno-histeryczno-moralizatorskiej formie, ja wiem skąd sie wziąłem i na pewno w tym bóg swoich paluchów nie maczał, może te parę set miliardów lat temu tak, ale nie 25 lat temu jak ja byłem poczęty

   od nadmiaru miłości i religijności aż się rzygać chce (bo aż na siłę jest to wkomponywane), a dorabiania ideologii na potrzeby swoich argumentów nie znoszę, a na ty polega religia, nie po to mam rozum, żeby z niego nie korzystać

   • Jack Ravenno said

    „ja wiem skąd sie wziąłem i na pewno w tym bóg swoich paluchów nie maczał, może te parę set miliardów lat temu tak, ale nie 25 lat temu jak ja byłem poczęty”

    Zaiste – powalająca logika…

   • Jack Ravenno said

    „ja wiem skąd sie wziąłem i na pewno w tym bóg swoich paluchów nie maczał, może te parę set miliardów lat temu tak, ale nie 25 lat temu jak ja byłem poczęty”

    Zaiste – powalająca logika… Dobrze by było poczytać czasami własne pisanie…

 22. Clarksdale said

  Obejrzyjcie sobie jeszcze raz „Oczy szeroko zamkniete” ang eyes wide shut Stanleya Kubricka.
  Motyw orgii w mrocznym zamku nie byl przypadkowo wybrany przez rezysera, ktory notabene zginal w niejasnych okolicznosciach.
  Bush powiedzial kiedys publicznie ze gdyby ludzie dowiedzieli sie co im elity robia, linczowali by ich na ulicach.

  Jane Burgermeister wykazuje ogromna odwage poruszajac tak ciezkie tematy.
  Wiemy jak koncza ludzie dotykajacy najtajniejszych spraw jak Phil Schneider opowiadajacy o podziemnych bazach i Eugene Mallove o darmowej energii. Mass medialne k…. uwazajcie, jak to wszystko zacznie wychodzic na jaw, lud was zje, albo przebaczy….

 23. vismaya said

  Panie Bein, puk, puk…
  troszkę Pan przygalopował….
  mieszkam w Vancouver i jaką jestem satanistką etc… proszę zapraszam Pana do mnie do domu.
  Może Pan również porozmawiać z mieszkańcami Van. mieszkam tutaj od dawna i troszkę mnie tutaj ludzie znają. I ręczę, że za takie stwierdzenie wyśmieją Pana.
  Kibicowałam Pana akcję bo wiem mniej więcej co się dzieje na świecie, może ze mnie nie wykształcona baba, tytułow mi brak ale jakoś swoje spostrzeżenia mam.

  Walczę od lat o naturalne formy leczenia, otwieram ludziom oczy, b. delikatnie bo duszę człowieka można bardzo, bardzo łatwo uszkodzić a nie o to tutaj chodzi, mnie chodzi aby tą duszę uratować, napełnić wiarą a Pan pisze, że ja odbieram im nadzieję na życie, podważam wiarę w Boga. Na podstawie czego tak Pan wydumał ?, na podstawie kilku filmików, które wiem dobrze mają lichą wartość, ale w Polsce mają AZ TYLE. Satanistka, tylko dlaczego walczę o każdego chorego człowieka w swoim środowisku, i niech sobie Pan nie myśli, że robię na tym kasę. Widzę jak pracuje machina zabijania … w białych rękawiczkach, oj widzę, mam kontakt z ludzmi chorymi, odwiedzam różne szpitale na terenie całego Vancouver i okolic i sece mnie boli, bo wiem co się tam dzieje.

  Pana wypowiedzi są mocno zjadliwe, jeśli i mnie Pan tu nazwie agenciurą też się nie zdziwię ale zacznę wątpić w Pana dobre intencje. Zanim kogoś osądzę wprzódy muszę dobrze go poznać, bo łatwo, b. łatwo uszkodzić duszę człowieka, oj łatwo Panie Bein, lecz naprawić … ??? A właśnie o zniszczenie naszej duszy chodzi naszemu wrogowi.

  Pozdrawiam i zapraszam na herbatkę w Van.

  • grypa666 said

   Moim zdaniem, New Age nie musi mieć związku z satanistami. Ale na pewno jest im na ręke gdyż osłabia chrześcijaństwo.

   • Karki89 said

    Też udzielam poparcia dla strony vismaya-maitreya. Panie Bein można krytykować to i owo na tej stronie. Że mówi ona o „gadoidach”, o UFO, i o innych sprawach, które uważa pan za rozmywanie tematu. Spoko, tylko ta stronka też mówi o Chrystusie, o różnych świętych katolickich , o Ojcu Pio, którego wiarygodności nie można podważyć. Fakt sporo też na tej stronie ezoteryki, ale to też potrzebna wiedza. Aby pokonać wroga trzeba zacząć myśleć jak on. A iluminaci i szczebel wyżej od nich, lubują się w ezoteryce i symboliźmie, dlatego tak myślę, że należy poznać tą wiedzę by móc przewidzieć następny ruch jaki oni wykonają. To, że oni chcą nas masowo powybijać to wiem od 2 lat. A jak to już szczegół.

   • vismaya said

    Nie reprezentuję grupy New Age
    a własnie jestem chcrześcijanką. Moje życie zmieniło się nagle, kiedy doświadczyłam rzeczy, o których mi się nawet nie śniło.
    To mnie skłoniło na poszukiwanie moich osobistych doświadczeń, których nikt nie umiał mi dokładnie wyjaśnić.
    To mnie otworzyło na Miłość do Boga i Chrystusa,
    to mi włożyło mmodlitwę na usta, Biblię i różaniec do ręki,
    jeśli to był szatan to muszę przyznać – zrobił wspaniała robotę ???

    Otworzył moje serce i dusze na ludzkie cierpienie,
    oderwał mnie od materializmu i otworzył umysł na Prawdy – małe i Wielkie.
    Zanim wiele z nich zrozumiałam zeszło dużo lat, przerzuciałam setki tomów książek, z różnych żródeł, różnych religii, czym więcej w to wchodziłam tym więcej płakałam, bo z początku nie umiałam oddzielić fałszu od prawdy. Codziennie prosiłam Boga o zrozumienie tej czystej esencji życia. Osobiście nie ignoruję żadnej „prawdy” tylko staram się zrozumieć dlaczego tak różne są wierzenia ludzi? Nie unikam wiedzy żadnego kościoła pod warunkiem, że prowadzi ludzi na dobre drogi. Żyłam wiele lat z gerckimi ortodoksami, z nimi się modliłam w ich kościele, co prawda po swojemu ale ani mnie ani im to nie przeszkadzało. Próbowałam też zrozumieć dziwne ataki na moją osobę, byłam tak atakowana niewidzialną siłą, że nawet udzielano mi pomocy na Emergency. I pytałam za co ? bo przecież ja byłam zwykłym pionkem, nikomu nie wadzącym…. Próbowałm i tą siłe rozgryść, tu mi pomagały życiorysy świętych, otwierały oczy książki D. Icke, chociaż w wielu kwestiach z nim się nie zgadzam, np; sprawa życia i śmierci J. Chrystusa.

    Przez swoją pracę miałam i mam kontakt z ludzmi chorymi, widzę jak cierpią, jak umierają na raka i inne choroby, widzę jak działa chemioterapia, widzę jakie są metody „uzdrawiania” na paliative, rzadko kto opuszcza to miejsce, ci najbardziej silni i myślę pod wielką opieką Boga. Ostatnio w Van mamy akcje – Petycja do Palamentu w sprawie leczenia nat. i możliwości wyboru – decydowania własnym ciałem w trakcie choroby.
    PYTAM KOMU KIEDY SZKODZIŁY ZIÓŁKA ?
    Ale wszyscy wiemy o co chodzi!
    Czas aby morfina nie służyła jako pierwszy lek przy najmniejszym bólu. W kanadyjskim szpitalu można ją dostać na rządanie, jaki to niesie efekt dla ciała i duszy nie muszę tłumaczyć – napewno usuwa ból, ale jej częste podawanie również pomaga w szybszym umieraniu ? W polskich szpitalach za mojego tam bytowania nie podawano tak łatwą rączką morfiny, były inne środki zastępcze, nieuzależniające.

    Dzisiaj na świecie wielka akcja – szczepionka na świńska grypę – ale czy się ktoś zastanowił jak działają inne lekarstwa, inne zastrzyki typu Vit B12, po którym chciałam odejść z tego świata. Jedyny raz dałem się też zaszczepić( powodu swojej niewiedzy) na grypę, dużo lat temu, kiedy zaczynałam w Kanadzie pracę i musiałm to zrobić, ze względu na swoją pracę – efekt był taki, że już za pół godz. leżałam w łóżku b. chora …. i nigdy więcej tego świństwa nie wzięłam, nawet ignorowałam przymusową żółtaczkę.
    Od 10 lat nie biorę żadnych chemicznych leków, które stoją na półkach w aptekach. Jeśli wszyscy ludzie byliby tacy jak ja przemysł farmacutyczny już by wogóle nie istaniał. Piję zioła, hoduję własną pokrzywę, jaskółcze ziele, miętę, zbieram dziurawce,etc… dokładam do tego czosnek i imbir i żadnych chorób u mnie nie stwierdzono a mojej hemoglobiny zazdrości mi sama moja family doctor.

    Uważam, że czas aby świat przejrzał na oczy, nie tylko z powodu szczepionek na świńską grypę ale i inne „chemiczne pożywki”.

    Nie bójcie się raka, etc, to wszystko jest do wyleczenia żyjąc zgodnie z naturą.
    Pozdrawiam i przepraszam za długi post.

   • KeithTruth said

    Wieśka nie kłam! Na stronie Vismaya Maitreya są twoje modlitwy i doznania do Lorda Kuthumi,

    Kuthumi
    http://en.wikipedia.org/wiki/Kuthumi

    który jest jednym z Mistrzów Lucyferianki Heleny Blavatzkiej założycielki ruchu Teozoficznego Blavatzkiej, otwarcie wychwalającej Lucyfera w swojej „Secret Doctrine” oraz wydającej pismo LUCIFER

    Lucifer: A Theosophical Magazine March 1888 To August 1888, Tom 2
    Autorzy H. P. Blavatsky
    http://tinyurl.com/qd9y3r

    To są twoje inspiracje duchowo-religijne?! I przebudzenie sprzedawane ludziom pod przykrywką „uświadamiania” o NWO i jednocześnie wplatania ich satanistycznych doktryn … przypadek? Wątpię … EXTERNALIZATION OF THE HIERARCHY!

    Szczegółowo wypunktowane powiązania treści zamieszczanych na „Maitreya” z agendą NWO
    http://tinyurl.com/yk2ftjz

    Maitreya od Blavatzkiej
    http://en.wikipedia.org/wiki/Maitreya_%28Theosophy%29

    Symbol czerwonej róży to też niby przypadek … coś strasznie dużo tych przypadków
    In this modern occult teaching, an obvious appropriation of Christian soteriology, it is stated that it is Lucifer’s destiny to incarnate in human form at certain key times in world history as a savior and redeemer for humanity. A symbol for this process is the Tudor Rose. The Tudor Rose can be red, representing Lucifer, or white, representing Lilith.
    Idźcie z Wyspą do diabła tam skąd przyszliście!

   • KeithTruth said

    No i czego Vismaya na ten post nie odpowiesz co? Masz dokładnie pokazane, że obiekt twoich modlitw zamieszczonych na waszej stronce, LORD KHUTUMI jak go sama nazywasz, jest jednym z „Zesłanych Mistrzów” Blavatzkiej, otwarcie wychwalającej LUCYFERA i wydającej magazyn Teozoficzny o nazwie LUCYFER.

    I nie opowiadaj bzdur, że nazwa Maitreya jest wybrany przez przypadek! Nie jest … jest to jeden z waszych chorych „Avatarów” i dokładnie wiesz, że w tym kontekście został użyty, a nie jakiś imionek … Vis Maya Maitreya – Siła Ułudy Maitreyi :).

   • KeithTruth said

    Panie Bein! Bardzo słusznie Pan zauważył „New Age”owe treści celowo przemycane w procesie przebudzenia polityczno-ekonomicznego.
    Visamaya Maitreya jest tylko jedną wielu ostatnio pojawiających się stronek w takim duchu. Z całą pewnością nie jest to przypadek,
    ale przygotowywanie gruntu pod ostateczny cel NWO czyli Światowa Religia. Było by bardzo dobrze, gdyby Pan poruszył także ten
    temat w jednym ze swoich wpisów, przestrzegając przed pochopnym wchłanianiem tego typu filozofii tylko, dlatego, że są one
    okraszone częścią prawdy w kwestiach polityczno-społecznych.

    W swoich poszukiwaniach prawdy też ustaliłem, że główną siłą forsującą NWO jest Syjonizm – Synagoga Szatana.
    Właśnie to, że głosi Pan otwarcie takie poglądy, które w mediach przypina się celowo wiadomo jaką łatkę uwiarygadnia silnie Pana osobę.
    Oczywiście dla wielu osób takie stanowisko wydaje się początkowo radykalne, gdyż media skutecznie wbudowały u ludzi odruch negacji i wręcz
    niesmaku. Muszę przyznać, że sam przebijając się przez tą tematykę miałem początkowo ten problem. Ale kiedy w końcu się zacznie sprawdzać
    pewne wtedy się wie, że ma się przed oczami prawdę!

    Pozdrawiam

   • Anita said

    @Keith Thruth:jako dziecko indygo(he,he..)czuje falsz bijacy z postu vismaya.Podobaja mi sie Twoje wypowiedzi,tez wykladasz kawe na lawe,podobnie jak pan Piotr.No coz, moja innosc przejawia sie miedzy innymi w tym ,ze lzawe opisy czyichs przezyc w stylu vismaya ,nie maja do mnie dostepu ,za to wlacza sie od razu swiatelko alarmowe.Ja tez mam zawod ,ktory ma za zadanie pomaganie ludziom ,ale nie widze powodu,zeby sie nad tym rozwodzic.Trzeba robic swoje i juz.
    @N:dzieki za przytoczenie tego tekstu o dzieciach indygo.Nie wiem ile osob moze sie z tym identyfikowac,ale u mnie zgadza sie w 100%.I to silne poczucie wlasnej wartosci ,ktore bylo wyzej dyskutowane ,to nie zarozumialosc ,bo to jest poczucie wewnetrzne i bardzo silne wewnetrzne przekonanie ,bez dazenia do jakiejkolwiek wladzy czy wywyzszania sie nad innych.W moim przypadku to jest tak,ze albo ludzie mnie bardzo lubia ,albo nie znosza.Na szczescie tych drugich jest mniej.Ale prawie nikt nie jest obojetny,czyli nie ma prawie stanow posrednich(to mnie zawsze zadziwialo,dlaczego moja osoba budzi az tak skrajne emocje).Nawet slyszalam ,ze co niektorzy sie mnie boja,chociaz nie mam zadnej wladzy.Dwie z tych co przy pierwszym kontakcie stwierdzily ,ze sie mnie baly ,sa teraz moimi najlepszymi przyjaciolkami(od lat zreszta).Ponoc, jest cos w tonie mojego glosu ,ale ja tego nie slysze.
    @ciekawa jestem co myslicie o s.p.Philu Schneiderze.Mnie te jego wypowiedzi wydawaly sie wiarygodne.Mam tez super fajnego kolezke,ktory jest przekonany o obecnosci kosmitow na Ziemi,nawet napisal na ten temat ksiazke,ale w jezyku malo u nas popularnym.Zaczytuje sie tez w starych tekstach.I jest w zyciu bardzo odpowiedzialnym czlowiekiem ,wiec nie jest to jeszcze jeden nawiedzony.Cos go pcha w tym kierunku,zreszta od bardzo dawna,bo ksiazke wydal w bodajze 1998 roku i byla bestsellerem roku ,ale nikt pierwotnie nie chcial jej wydac,wiec sam byl jej wydawca.Mass media zrobily z niego masakre,ale sie tym nie przejal i teraz pisze kolejna.
    @Radekk:czy mialaes na mysli kosmitow mowiac o tym 1%?

   • n said

    @Anita masz racje o mnie tez mowia ze moj wzrok czasami moglby zabic,a glos na niektorych dziala jak plachta na byka,ponoc w glosie mam cos takiego ze niektorych ciarki przechodza i czuja sie jak zbity pies,cos w tym jest 😀 a nie mam zadnej wladzy hihihih

   • Anita said

    @N:cos w tym jest ,ale ja nie moglam tego pojac ,bo ja nie slysze tego czegos we wlasnym glosie.To inni mi o tym mowia i to dopiero wtedy, jak mnie juz dobrze poznaja.Zawsze mi obce byly jakies kliki czy towarzystwa wzajemnej adoracji.Czasami sie zastanawialam dlaczego inni toleruja klamstwo.Ja klamstwa nienawidze,dziala na mnie jak plachta na byka.O wazeliniarstwie juz nie wspomne.No i zwykle mowie to co mysle.Najbardziej mnie ubawilo w opisie dzieci indygo to stanie w kolejkach.Jak mam stac w kolejce to zwykle rezygnuje z zakupow.

  • Piotr Bein said

   witam sasiadke vismaje
   podtrzymuje: witryna vismaya jest traba propagandowa iluminatow i nwo
   co nie znaczy ze pani vismaja robi to swiadomie (ona tylko wie), bo zbyt wielu dalo sie omamic pieknej gadce, historiom nie z tej ziemi, filmikom etc. satanistycznych iluminatow = samego szatana
   dobrze ze jestes, vismajo, niedaleko, pozycze ci ksiazke na ten temat, wtedy pogadamy
   doly masonskie, iluminackie nie maja pojecia co jest grane na gorze, mysla ze sluza dobremu celowi – na tym polega ich tragedia – ale Jezus Chrystus jest cierpliwy i milosierny, za co Mu wieczna chwala!

   • Vismaya said

    Piotrusiu, nie che oglądać ani twojej książki ani ciebie, bo kto wie jaki ty mi wlożysz kit,
    książka o niczym nie świadczy, jest ich pod dostatkiem w bibliotekach,
    nie lubię ludzi, którzy nie szanują innych,
    żyj długo i szczęśliwie …. bye. bye……

   • KeithTruth said

    Sama nie szanujesz ludzi poprzez zakłamanie. Pewnie, że jest to tuba propagandowa! Przemycanie doktryn lucyfriańskich „Ascended masters” Helena Blavatzkiej pod przykrywką przebudzenia i co bardziej perfidne maskowania tego „chrześcijanizmem”. Wieśka nie udawaj głupiej, że nie wiesz o co chodzi!

    „Wniebowstąpieni Mistrzowie”
    http://www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_w_dna_aktywacja_10tego_ciala_swietlistego_cz9.html

    „Mistrzowie wiedzy” Blavatzkiej
    http://en.wikipedia.org/wiki/Ascended_master

    Teozoficzne czasopismo wydawane przez Blavatzką LUCIFER
    Lucifer: A Theosophical Magazine March 1888 To August 1888, Tom 2
    Autorzy H. P. Blavatsky
    http://tinyurl.com/qd9y3r

    Co więcej ta stronka jest komercyjnie reklamowana non stop w wyszukiwarkach pod hasłami „teorie spiskowe” nawet na ONET! Tak bardzo zależy tobie i twoim mocodawcom na przemycenie tych doktryn?

   • Anette said

    Panie Piotrze, rozczarowałam się Pana podejściem i nie rozpoznaniem, kto stoi po czyjej stronie, Pan i inni robicie tu świtną robotę, to fakt, dzięki wam jest głośno, sama wiele zamieszczałam od was na innych forach, ale teraz czuję niesmak po takiej ocenie min. strony Vismaya’y. JAkbym sama dosała w policzek, przykre ale cóż, żyje się dalej.

   • Brenda said

    Witaj w klubie :/

 24. cavaderous said

  a jeszcze do niedawna kibice byli dla waszej większości jedynie chuliganami bez zasad , a dziś dają wam przykład…

 25. Sacri said

  Napisze ze to co pisze w artykule to troszke dziwne i nie pasujace do satanizmu :
  „Czy sataniści składają krwawe ofiary?
  To jedna z kolejnych najbardziej kontrowersyjnych kwestii. Ktoś identyfikując się, kto świadomie nazywa siebie satanistą jest osobą szanującą życie jako najwyższą wartość tu i teraz. Szanować coś to znaczy czuć do tego respekt, dbać, czasem nawet wiąże się z miłością. Z tego też powodu satanista nie ma nic wspólnego z uśmiercaniem czegokolwiek na ‚boskich’ ołtarzach ofiary. Jest to już trwonienie i pogwałcenie wspomnianego do życia szacunku. Czym innym jest zabicie na pożywienie lub dla samoobrony, o czym również wspomina LaVey. Takie formy bierze pod uwagę nawet najbardziej konserwatywne prawodawstwo. Odruch samoobrony jest najsilniejszym, naturalnym odruchem każdej istoty. To prawo. Inaczej satanista nie podniesie ręki na życie, szczególnie życie doprawdy niewinnych istot.
  Znane legendarne już opowieści o brutalnych rytuałach sataniści zwykli już traktować z ironicznym przymrużeniem oka.” wiecej na

  A bardziej o czym mowa to pasuje mi do Magii Chaosu:

 26. un said

  cos od siebie Indygo cechuje inna wrazliwosc spoleczna na otaczajacy bol i zlo, ktore wlewa sie tak gesto do naszego zycia lewitacja zdolnosci psi to bajanie na tym etapie strumienia czasu w ktorym sie zyje. kto jest badziej wartosciowy dla spoleczenstwa ten kto umie lewitowac czy ten ko wie jak w miare bezbolesnie pomoc kochac i byc kochanym. przebudzonych indygo odroznia glownie odpowiedzialnosc empatia jaka wykazuja wobec innych umilowanie piekna a nie rozkoszy czy emocji harmonia z otoczeniem , bol, rozdraznienie, a takze smiech i wypracowywana zgoda wobec slabosci powloki cielesnej jej kruchosci i ograniczen a takze fascynacja zyciem jego i pieknem. komu wiecej dano od tego sie wiecej wymaga 😉 wazne: nie dotczy politykow przed ludzmi ciezka droga ale nikt nie mowil ze bedzie latwo. indygo to tez ludzie ktorych bola zeby rajcuja szybkie samochody i niedostepne kobiety ale u podstaw lezy glebia harmonii i milosci a wszystko inne to zabawki i dodatek jak zasmazka do obiadu porownam to do takiego przykladu dorosli wola bawic sie zabawkami doroslych niz dzieci podobnie indygo maja inne priorytety niz wspolczesni ‚dorosli’.

 27. Zapsa said

  Dlaczego wywaliło połowę postów?? Teraz nie wiadomo, do czego są te luźno porozwalane odpowiedzi.

 28. Andy said

  I po co tak kłamiecie? usuwacie wszystkie komenty, które dla was są niewygodne, a to jest zwyczajna cenzura, natomiast, to co napisaliście,że usuwacie tylko obraźliwe jest dezinformacją, czyli zachowujecie się dokładnie tak samo jak publiczne media, ktore oskarżacie o to co sami robicie.

 29. Andy said

  Bein, pentagram to znak satanistów, buhaha

  • Piotr Bein said

   a kto ci powiedzial, ze ja wsadzam grafike na blogu?
   czy cos na ten temat w moim osobistym komentarzu? LOLOLOLOL

 30. Bromba said

  http://www.niedziela.pl/artykul_w_niedzieli.php?doc=nd200847&nr=6
  Rozmowa z ks.Fortunato Di Noto,sycylijskim kapłanem znanym jako „łowca pedofilów”.

 31. Magdalena said

  Przeciez nic innego nie powinno sie zrobic, tylko tym pedofilom i calej elicie uciac lby przy samej du..e. Tyle w temacie.

 32. stefan said

  Witam.
  Po wpisaniu ponizszego hasla do googla, bedzie mozna sciagnac napisy do „Conspiracy Of Silence – Zmowy milczenia”
  w wersji angielskiej, jezeli ktos z obecnym wlada biegle tym jezykiem, to prosze o przetlumaczenie na Polski.

  google: „Conspiracy.Of.Silence.2005.LiMiTED.DVDRip.XviD-NaSaMo-ENG.txt”

  film jest tutaj:

  http://rapidshare.com/files/60098621/Zmowa_Milczenia.part1.rar
  http://rapidshare.com/files/60213661/Zmowa_Milczenia.part2.rar
  http://rapidshare.com/files/60098838/Zmowa_Milczenia.part3.rar
  http://rapidshare.com/files/60226072/Zmowa_Milczenia.part4.rar
  http://rapidshare.com/files/60232680/Zmowa_Milczenia.part5.rar

 33. stefan said

  Witam.
  Po wpisaniu ponizszego hasla do googla, bedzie mozna sciagnac napisy do „Conspiracy Of Silence – Zmowy milczenia”
  w wersji angielskiej, jezeli ktos z obecnym wlada biegle tym jezykiem, to prosze o przetlumaczenie na Polski.

  google: „Conspiracy.Of.Silence.2005.LiMiTED.DVDRip.XviD-NaSaMo-ENG.txt”

 34. Stefan said

  Po wpisaniu ponizszego hasla do googla, bedzie mozna sciagnac napisy do „Conspiracy Of Silence – Zmowy milczenia”
  w wersji angielskiej, jezeli ktos z obecnym wlada biegle tym jezykiem, to prosze o przetlumaczenie na Polski.

  google: „Conspiracy.Of.Silence.2005.LiMiTED.DVDRip.XviD-NaSaMo-ENG.txt”

  Nie wiem czemu ten post sie nie ukazuje, bowiem jest na temat, dotyczy pdeofili w rzadowych elitach USA. Chyba jakas zmowa milczenia panuje w internecie, gdyz nikt go nie chce przetlumaczyc, takie przemmilczanie odonosnie tlumaczenia. Jezeli chcemy informowac o tym co sie dzieje w najwyzszych kregach wladzy, to czemu tego nie robimy?

 35. oldboy said

  Uuuu… widze, ze pomalutku ten blog zmienia sie w inne takie podobne, zawsze to samo, cenzurujemy bo spam, bo wulagryzm etc…, oczywiscie na poczatku dopuszcza sie kilu prowokatorow, by miec dobry powod, ale to juz jest obegrane, nie przysporzy to panu popularnosci. Dopiero po zaakceptowaniu przez modera posty wchodza na forum. Panie Beim, niech pan nie stosuje metod ktorych uzywa prawdziwa agentura, ktora podszywa sie za Polakow, mnostwo jest takich stron w internecie, tzw „szukaczy prawdy”.

  Mam nadzieje, ze sie myle, panie Bein.

  Milej pracy.

 36. KAM said

  Niezła tu pralnia umysłów.

 37. Andy said

  A jak już bierzecie się za wyrzucanie postów, to róbcie to z głową, usuwajcie też odpowiedzi na te posty, bo jak to teraz przeglądałem, to ta rozmowa w ogole się nie klei, niektorych mozna by podejrzewać o problemy z głową, bo nie wiadomo komu odpowiadają i z kim rozmawiają. Nawet takie proste czynności wymagają odrobiny rozumu.

 38. Vismaya said

  ….. cyt …to atakujecie tego, ktory takie informacje przekazuje, probujecie wdawać się w rozmowę, ale ponieważ nie macie żadnych argumentów, to gościa wykasowujecie.

  No właśnie reklamowaliśmy ten link i kibicowaliśmy Panu Bein
  ale w związku z tym co tu o nas wypisujecie, zdjeliśmy wszystkie wasze informacje.

  Przepraszam, ale ja też straciłam do waszych news zaufanie.

 39. Andy said

  Ale ja z wami rozmowę zakończyłem nie o czym rozmawiać z ludźmi zacietrzewionymi a tym samym ograniczonymi. Odpuść sobie z tym kamieniem, a jeżeli w ten sposób podchodzisz, to w temacie pedofili nie mam sobie nic do zarzucenia. Jeżeli chodzi o Jezusa i o chrześcijaństwo, to powiem tak, Jezus to plagiat szeregu zbawców na długo przed nim, a wszyscy oni są parodią kultu solarnego. Jeżeli interesuje cię prawda, zacznij od tego co to kult solarny. Natomiast chrzescijaństwo to kompilacja wielu róznych mitów i wierzeń pogańskich. Wasz bóg jest tylko jednym z tłumu 2,5 tysiąca innych. Być może,że smierć nie jest końcem, ale religie nie mają z tym nic wspólnego. A historia waszego kościoła jest banalna-wladza i pieniądze, pieniądze i władza.

 40. Vismaya said

  Takasobie, no własnie Jezusa zakopano na śmierc.
  10 wybawią od szczepień ale 100 w błoto zdepczą.

 41. Co do pedofilów to są w oczywisty sposób ukąszenie satanizmem i szkoda o nich mówić, kara śmierci, zjednoczą się ze swoim mistrzem… na dole. Ich lobby łączone z ogólnym tęczowym jest już wszechpotężne od dekad. W przyszłości hodowla dzieci z in vitro zaspokoi ich skłonności, dzieci z normalnego świata raczej przestaną masowo jak teraz znikać, problem pedofilów zniknie? Tacy „ludzie” mają być elitami świata? Uważam że egzekucje pedofilów, gwałcicieli powinny być publiczne, to dawniej hamowało przestępczość, zapadało w podświadomość jako etyczna blokada, była świadomość strasznej kary jaka grozi, zła jakim to jest, potępienia publicznego.

  Satanizm też jest sprawą prostą, nawet dla niewierzących. Otóż są zasadniczo dwie grupy z różnymi ich frakcjami. Pierwsza jest ukąszona satanizmem mniej czy bardziej, w tym w fazie utajonej całkiem, czyli koń trojański w strukturze tych dobrych, przykładem jest przynajmniej kilku „biskupów” w episkopacie polskim. Niewątpliwie na 100% (każdy to wie) funkcjonariusze nie tylko TW-SB, ale NWO i tym samym słudzy zła, szatana, złej strony jak zwać tak zwać. Szkodą Polsce, Polakom, ludzkości, KK.

  Drugą grupą są „ci dobrzy”, czyli my. Dobrzy to nie znaczy zawsze dobrzy, mamy swoje wady, zło potrafi nami zawładnąć w danej sytuacji, ale mamy tego świadomość, sumienie, zdolność do poprawy, pracy nad sobą, zmiany postaw życiowych. Zło nami nie zawładnęło, mocuje się z nami, mamy po prostu silniejszą psyche od przeciętniaków. Dobrzy nie muszą być katolikami, ale dobrze by było, bo trudno o dobre „narzędzie” w walce ze złem poza Bogiem, zwłaszcza realizacją nauk Jezusa Chrystusa, ale nie tylko. Polska ma bogate tradycje, warto wzorować się na Janie Pawle II, na Jego duchowości. Mistyk. To nie był zwykły papież, naprawdę był Wybrany. Wskazuje nam jak mamy urządzić kraj, politykę, nasze życie, czytajcie encykliki, także te starsze z XVIII, XIX wieku o masonerii, potępiające socjalizm i… LIBERALIZM.

  Szczerze mówiąc nie wierzę na tym etapie człowieka w żadne ezoteryki, rozwój duchowy poza Kościołem Rzymskokatolickim, który na pewno jest bezpieczny jako Kościół, ale unikać środowisk ZNAK, Tygodnik Powszechny itd tam się kręcą żydzi, Smolary, masoni, agenci, heretycy. Ekumenizm jest niebezpieczny, ale jednocześnie koniecznym dialogiem w sensie czynnego ZABIEGANIA O POKÓJ na świecie, kreowanie miłośni między narodami, religiami, kulturami. Tak pojmowany dialog, ekumenizm jest pożyteczny. Nie chcemy przecież wojny z prawosławiem, ani islamem, prawda? W imię czego mają ginąć miliardy?

  Wkurza mnie rusofilia wielu z was, nie można wierzyć Rosji tak samo jak innym. Nie ma narodu rosyjskiego, są postsowieci, sporo żydów jak wszędzie, masoni, mocne prawosławie jest nadzieją Rosji, ale zmiękczą ich jak katolików w Polsce, zepsują, jest nadbudowa służb, twardogłowych zimnowojennych generałów opłacanych przez oligarchów sterowanych przez bankierów kierowanych przez NWO. Nie ma Rosji, naród obywateli Rosji musi odzyskać swój kraj wokół Moskwy (Rosja nie utrzyma takiego obszaru), tak jak my Polskę do czego gorąco namawiam, stwórzmy ruch, bez niego PiS nie przejmie władzy, nie zmieni się konstytucja, nic się nie zmieni. PIS musi mieć koalicjanta, a po PiS przyjdzie NASZA KOLEJ na samodzielne rządy, albo PiS w roli podrzędnego koalicjanta 🙂 Zmiana.

  Zatem jak walczyć z satanizmem? Ano idąc w stronę Boga w przeciwnym kierunku, zatem szukanie Boga, odnowienie w sobie wiary, odnalezienie jej, zbudowanie od zera, bo system katolicki jest w Polsce (wszędzie tak jest) do niczego, brak świadomości dzieci w co wierzą, na progu dorosłości mało kto ma świadoma wiarę, jest przywiązanie kulturowe jeno. To wymaga całkiem nowego podejścia, odnowienie chrztu, sakramentów już u dorosłego człowieka całkiem świadomie.

  PO-SLD-PSL to czysty satanizm, UPR moim zdaniem też. A PiS? Na dwoje babka wróżyła z kaczorami. Nie wiem szczerze mówiąc, ale przychylam się bardziej do opinii, że to także NWO, podobnie jak młody Giertych z jego premierem Kaczmarkiem.

  Musimy założyć ruch obywatelski, który będzie miał frakcje wprost antysatanistyczne, antyNWO, walka z przymusowymi szczepieniami, uświadamianie co jest w tych lekach, szczepionkach. Ludzie ostrzegam was przed tzw rozwojem duchowym, ezoteryką, okultyzmem, to w 99% droga do ukąszenia w końcu satanizmem, droga na złą stronę. Tego 1% nie rozróżnicie, bo jak? Tylko przy Bogu jest to możliwe. Rzygać mi się chce od tych wszystkich www, filmików, to wg mnie nęcenie przez NWO. Nawet ten blog, dlaczego w nazwie użyto „666”, po co reklama bestii? Rozumiem że to ma być ostrzeżenie, ale przed pedofilią nie ostrzega się emitując hard porno pedofilskie.

  http://polskie-forum.pl

  Tutaj zapraszam, policzmy się, zbierajmy w grupę w tym forum polskim prowadzonym przez zaufaną ekipę. To forum nie zniknie, ewentualny atak zawsze przetrwa, zostanie odtworzone. Najcenniejsi są dla Polski katolicy, to żeby było jasne i lobby polskie, a nie jakieś rusofilskie lobby, które z definicji jest podejrzane jak Pawlak wielki rzecznik Gazpromu, pewnie dostanie tam pracę jak kanclerz Niemiec i inni. Sowieckich agentów mamy dosyć, to nie czasy sprzed 1914 żeby stawiać jak endecja na Rosję.

 42. Anita said

  @takasobie:wybierz dla siebie to co Tobie pasuje.
  @domini-canus:przeginasz.Ten blog to nie ambona.

 43. Dziecko Światła said

  Są trzy podstawowe siły tej planety: Przyroda, Ludzkość, i Zwierzęta. Jesli nie będzie wzajemnej harmonii i poszanowania miedzy tymi trzema siłami to ta planeta nigdy nie będzie rajem!!!!! Nie zapominajcie o zwierzętach one też są dziełem Boga i niewiem czy wiecie ale Jezus, z którym się tak obnosicie nakazał je szanować i powiedział, że nie wolno ich zabijać: „Człowiek i zwierze jedne mają tchnienie”.
  Polecam wszystkich mięsożernych do zastanowienia się nad sobą i nad tym tekstem!!!!!

 44. n said

  @Andy to ludzie tz madre glowy nazwali nas dzieci indygo,w historii bylo wielu takich ludzi jak my,tylko teraz nas jest wiecej :D,tak jak Breda powiedziala my swiat widzimy inaczej,nie djaemy wlozyc sie w jakies ramy,nie wierzymy w jakies dziwne hokus pokus,wierzymy w boga jako stworce nadrzednegood ktorego wszystko pochodzi i nie potrzebujemy zadnych adwokatow by dazyc do jednosci z nim.i dlatego warczymy gdy ktos nam chce robic pranie mozgu,uwazamy ze mamy mozg i z niego kozystamy..

 45. eteryczna ziemia said

  …o Vismay

 46. Prometeusz said

  Bóg to nie jest osoba ani nawet suma osób, bowiem czymże są osoby? Oryginalne teksty biblijne i prabiblijne (nie poddane watykańskiej korekcie) mówią wyraźnie, czym jest Bóg. A jest on wszystkim i we wszystkim i wszystkich i był zawsze i jest i zawsze będzie i jest wszechmocny, i choć nic jemu równać się nie może, to wolność wyboru daje każdemu. Albowiem jest on Naturą Rzeczywistości, istotą Wszechrzeczy. I dlatego Antyhrystem, Sztanem będzie każdy ten, kto się pojawi w postaci osobowej i uzna się Bogiem, albowiem będzie to tyran i zło uosobione. Bóg bowiem jest czymś więcej, niż jakakolwiek ograniczona istota, choć każdą z nich tworzy i ożywia w skali kazdego atomu i kazdej cząstki.

  I dlategoteż oryginalne grzechy śmiertelne są grzechami autodestrukcyjnymi i destrukcyjnymi – bowiem są sprzeciwieniem się Naturze i porządkowi rzeczy, prowadzą zaś w efekcie do zła, które nawet po śmierci danego osobnika nie opuści i zawiedzie go do piekła. Mordowanie (nie zabijanie, gdyż zabijamy w samoobronie, w ostatecznej konieczności ratowania swojego bądź najbliższych/niewinnych życia; nieświadomie i nieumyślnie; w innym wypadku mordujemy), pharmakaeia, chciwość, niemiarkowanie w jedzeniu i piciu… to zło, bo prowadzi do destrukcji nas samych i naszego otoczenia, przynosi nam zło, które sprawia, że w chwili śmierci nasze dusze się z nią nie pogodzą i nie odejdą, jednając się z Bogiem, jednając się z Naturą Świata, rozpływając się jak kropla w morzu, lecz będą błąkać się po Świecie tak długo, aż nie zostanie już nic i najbliższa czarna dziura wessie je do środka. A wpadając tam, rozrywane będą na czastki elementarne przez wieczność – oto i jest piekło.

  W gruncie rzeczy, jak już ktoś bardzo trafnie zauważył, wszyscy Ci z ‚Władców Świata’, którzy są ludźmi, a którzy oddaja się tym rytuałom, zostali przez tak Nephilim jak i Grigori(ch, którego/których czczą, oszukani – myślą, że te rytuały dają im wielką moc. I dają, tylko nie wiedzą, co to za moc, i nie wiedzą, że duchy Rephaim, Nephilim a i być może Grigori wpuścili w swoje ciała i to one dają im tę dziwną moc, czynią ich uosobionym złem i zarazem skazują na wieczne męczarnie, od których już nie ma ucieczki.

  Bóg to nie kapryśne starożytne bóstwo bądź kolejne kłamstwo węży nam miłościwie panujących, lecz twórca wszystkiego i wszystko uosobione, to potęga której nic się nie może równać. I wszycy jesteśmy jej dziećmi, i ona wybacza, bo zawsze możemy, póki mamy świadomości choćby resztki, wyzbyć się zła, pojednać naszą duszę z Naturą Wszechrzeczy, z Bogiem, i uniknąć zła, nawet w ostatniej chwili życia. A każdy, kto uwierzy w fałszywych proroków, szarlatanów i kłamliwe słowa, jako i w Apokalipsie jest wskazane, wraz ze znakomitą Świata ludzi wiekszością już jest stracony.

  Z Pozdrowieniami,
  Prometeusz

 47. Repti said

  Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem reptilian to wiadomości znajdzie na The Awakening Time http://www.the-awakening-time.pl/ Znaleźć można też wyjaśnienie czemu,szczególnie w ostatnich czasach generowane jest zło w takim natężeniu i na każdym dostępnym poziomie.

 48. […] Czy rządzą nami satanisci? Czy rządzą nami satanisci?,  Jane Burgermeister 13.10.2009, skrót  tłum. Piotr Bein 14.10.2009, […] […]

 49. od siebie pare slow said

  Napiszę parę uwag od siebie. Po pierwsze: dzieci indygo. Myślę, że jest takie coś, sa takie niezwykłe dzieci. Jednak co istotne: dzieci te, zapewne tak samo jak Był Jezus – sa bardzo pokorne. Nie wywyższają się ani nie przemądrzają. Natomiast co widzę na tym blogu? Kilka osób uważa się za dzieci indygo, pisze o tym wszem i wobec, mądrując się. To dla mnie jakaś totalna pomyłka, bo prawdziwe dzieci indygo na pewno nigdy by w ten sposób nie pisały! Jestem o tym przekonana. Jak ktoś jest dzieckiem indygo, to jest to wyjątkowo mądry człowiek, pokorny, który nie mądruje się, nie chwali się tym. Dlatego te osoby co uważają się za dzieci indygo i piszą o tym w sposób jak w komentarzach wyżej… to to jest dla mnie jakaś pomyłka, wybaczcie 🙂 Nie jestescie dziecmi indygo, gdybyście byli, to pokora by od was biła, a tak nie jest, jest wręcz przeciwnie. Po drugie. Wielu pisze o tym, że bez chipów nie będą mogli ani nic kupić, ani sprzedać, ani zyć normalnie. Przecież w Biblii w apokalipsie tak jest własnie napisane, że kto nie przyjmie znamienia Bestii nie będzie mógł ani kupić ani nic. Ludzie wybor należy do was. Wyraźnie jest napisane, że przyjęcie chipu to przyjecie znaku bestii i ze tacy ludzie NIE zostaną zbawieni. Więc robcie jak chcecie, ale nie tłumaczcie się, że macie dzieci, ze macie kogoś na utrzymaniu i dlatego będziecie musieli go przyjąć. Wszak zbawionych ma być tylko 144 tys, to bardzo mało jak na cały świat. Ja co prawda nie mam dzieci, ale nawet jakbym miała to bym coś tam wymysliła, żeby tylko broń boże nie przyjąć tego chipu, bo jednak Jezus i zbawienie, zycie wieczne jest dla mnie najważniejsze. Kto nie przyjmie chipu zostanie zbawiony i to jest najważniejsze. Kto przyjmie znamię bestii – umrze na wieki, co z tego, że przez kilka marnych lat swojego życia będzie mogl kupować, jak będzie duchowo martwy? I co gorsza: nie osiągnie krolestwa niebieskiego? Po trzecie cchiałam napisać o stronie Rose of Sharon. Uważam, że to bardzo ciekawa strona i lubię ją czytać. Większość artykułów jest super, choć cześć mi się nie podoba. Ja bym pisała w nieco inny sposob, delikatniejszy o pewnych sprawach, pomijałabym pewne rzeczy i nie pisala o nich. O swoich dośw. też bym nie pisała jakbym jakieś miała, nie chwaliłabym się tym, bo po co? No ale poza tym strona nie jest zła, można tam znaleźć coś dla siebie. A Pana Beina nie potępiam, niech sobie krytykuje, ma do tego prawo. Pozdrawiam i dziekuję za uwagę

 50. arnold said

  Tak ogólnie do tematu 🙂

  @Dziecko Światła pisanie w stylu New Age nie jest ok bo New Age nie jest w pełni ok, za powstaniem tych ruchów stoją ludzie powiązania z iluminatami i całą resztą bandy, dla tego są tam pewne przekłamania żeby wypędzić człowieka na manowce mieszając trochę prawdy i trochę kłamstwa. Sądzenie że jesteś bogiem i że możesz robić wszystko wedle swojej woli powoduje pewne zastrzeżenia bo mogę ci dać zadanie którego nie wykonasz własną wolą a co odpowiesz mi że nie wykonasz bo nie masz akurat takiej woli czy dla tego że nie umiesz / nie potrafisz, czyli co bóg musi się rozwijać i awansować żeby coś umieć zrobić czy już to może czy też nie jest jeszcze bogiem ? twierdzenia New Age to ogólny bezsens u samej podstawy, a twierdzenie o tym że jest się bogiem powoduje że twierdzi się też że można robić co sie chce bo samemu się tworzy prawo a jest głos wewnętrzny, prawa uniwersalne, rzeczy przez które powstały religie i bez względu na to jak są zmodyfikowane lub przekłamane przez jakieś grupy to sama idea idzie w tym kierunku typu: nie zabijaj, kochaj bliżniego… bla bla bla.

  Ja rozumiem stwierdzenie typu: jesteśmy częścią boga i boskości, że podejmujemy decyzje, że musimy być swiadomi złączenia, obecności dobra i zła w działaniach i wyborach, poruszanie się za prawami uniwersalnymi jak: nie czyń drugiemu co tobie a właściwie co jemu nie miłe itd. jest czymś dobrym.

  Opentania, obcy, dobro-zło, duch i ciało, myślę że wszystko ma jakieś znaczenie i jakiś sens.
  Kiedyś uważaliśmy że ziemia jest płaska a twierdzenie że jest okrągła mogliśmy naukowo odrzucić bo było to dla nas jasne że ludzie z 2 strony by pospadali. Tu jest podobnie, ja lubię powtarzać że: „świat jest bardziej skomplikowany niż się ludziom wydaje”.
  Pisząc świat mam na myśli wszystko, pewnych zależności możemy nie dostrzegać, nie znać ich, jeszcze nie rozumieć, stąd jakieś nasze wypaczone spojrzenie i jest to moim zdaniem naturalne.
  Kiedyś bakterii nie było bo nie widzieliśmy ich – a ludzie po operacjach jakoś częściej chorowali na coś i umierali.
  Dziś możemy twierdzić że istot z innych planet przylatujących do nas nie ma, duszy nie ma itd itd… – a jakieś tam przekazy stwierdzające istnienie są.

  Myslę że problemem naszym jest to że za cząsto staramy się ustalać pewniki nie biorąc pod uwagę tego co już napisałem, stwierdzamy że coś jest tak albo tak bo można to udowodnić naukowo w ten albo tamten sposób albo odwrtoenie, że nie da się właśnie udowodnić to dla tego na pewnoe jest tak a nie inaczej i już koniec kropka, a jak się nie zgadzasz to jesteś ogólnie żecz biorąc debilem.

  Do mnie jakoś przemawia satanizm elit, to że masoneria to wciąganie głupków w ciemne kręgi coraz wyżej obiecując „dobrobyt” wciągając po prostu w taki ala satanizm.
  Problem z satanizmem wiąże się z tym że jak ktoś myśli o sataniźmie musi przyznać w pewien zawoalowany sposób że religia chrześcijańska jest ok i mówi jakąś prawdę, bo tak to ideologicznie wiąrzemy a inne religie nie do końca i że są gorsze, stąd też ten sprzeciw bo wszystko opiera sie na pewnych niuansach, więc na satanizm trzeba patrzeć jak na czczenie tego co złe dla własnych zysków ale nie odniesienie do konkretnego przeciwstawienia sie danej religii która akurat jest najsłuszniejsza i najprawdziwsza bo jest akurat u nas najpopularniejsza.

  Dla tego na zakończenie musimy podążać za uniwersalnymi prawami przy wyborze których pomaga nam sumienie, głos wewnętrzny, część naszej boskości i łączmy się w grupy pozytywnie do siebie nastawione, pomocne sobie na wzajem w ten sposób jakoś będziemy mogli walczyć bo jesteśmy skażeni „systemem piramidalnym” i jak każdy sobie rzepke skrobie to od tak po prostu wszystkiego nie przetrzyma, dla tego ja popieram autora bloga bo mysle że daje mozliwość jakiegoś innego spojrzenia na wszystko.

  pozdrawiam 🙂

 51. […] lata temu mój pierwszy wpis na Grypa666 stanął w obronie Wyspy (DS), którego nieopacznie mianowano za agenta, to było nie na moje […]

 52. What’s up to all, how is the whole thing, I think every one is getting more from this web page, and your views are good designed for new viewers.

 53. I’m humbled and amazed by the idea that someone with no prior training in photography or arts can pick up a camera one day and be selling his images a month later. And keep in mind, nature photography is a lifestyle, not an occupation. Many food photographers use strobes for lighting, but I never have.

 54. […] konspiracji wśród polityków i nie tylko: –pedofilia i satanizm: struktura sieci [+18] –czy rządzą nami sataniści-pedofile? […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s