Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Powtórka – treść zarzutów Jane Burgermeister w skrócie

Posted by grypa666 w dniu 12/10/2009

Jane Burgermeister

Jane Burgermeister

Przypominamy w skrócie treść zarzutów które wystosowała Jane Burgermeister wobec osób/instytucji zaangażowanych w rzekomo kryminalne działania ze szczepionkami (na podstawie Care2 ). [artykuł z 22.07.2009]
Całość zarzutów to ponad 100 stron zapisanych gęstym drukiem (!)
W momencie gdy do użycia ma wejść szczepionka na świńską grypę firmy Baxter, dziennikarka śledcza Jane Burgermeister ostrzega, że popełniane jest właśnie największe przestępstwo w historii świata. Na ręce FBI złożyła oskarżenie kryminalne wobec WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), ONZ oraz kilku najwyższych rangą urzędników państowowych i przedstawicieli biznesu. Oskarżenie dotyczy bioterroryzmu i próby dokonania ludobójstwa.Wcześniej w kwietniu 2009 roku założyła w Austrii sprawy kryminalne firmom farmaceutycznym Baxter oraz Avir Green Hills Biotechnology dotyczące produkcji celowo skażonych szczepionek w celu uzyskania profitu w przypadku sztucznie wywołanej stworzonej w ten sposó pandemii.

Oto w skrócie zarzuty złożone do FBI.
Burgermeister przekazuje dowody na akty bioterroryzmu, które są niezgodne z prawem USA, dokonane przez grupę działającą w USA pod dyrekcją międzynarodowych bankierów, którzy także kontrolują tzw. Federal Reserve (FED) jak też WHO (Światową Organizację Zdrowia) ONZ i NATO. Celem tego bioterroryzmu w świetle oskarżeń Burgermeister jest wywołanie ludobójstwa ludności USA poprzez użycie wirusa stworzonego za pomocą inżynierii genetycznej w celu wywołania śmiertelnej choroby.
Grupa ta przejęła także wysokie pozycje rządowe w USA. Wśród oskarżonych znajdują się:  Barack Obama – Prezydent USA, David Nabarro –  Koordynator ONZ w.s. grypy, Margaret Chan – Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia, Kathleen Sibelius –  Sekretarz Departamentu Zdrowia, Janet Napolitano – Zekretarz Homeland Security (Bezpieczeństwa Państwowego), David de Rotschild – bankier, David Rockefeller – bankier, George Soros – bankier, Werner Faymann – Kanclerz  Austrii oraz Alois Stoger – Minister Zdrowia Austrii.

Grupa ta jest częścią międzynarodowego syndykatu kryminalnego, który opracował, wyprodukował, zgromadził i użył broń biologiczną w celu eliminacji ludności USA i innych krajów w celach zysku finansowego i korzyści politycznych.
W ostatniej fazie oskarżeni spiskowali realizując program użycia broni biologicznej za pomocą firm Baxter i Novartis, które wyprodukowały i rozprzestrzeniły śmiertelne zarazki, szczególnie wirusa „ptasiej grypy” i „świńskiej grypy” aby mieć pretekst do wprowadzenia przymusowych masowych szczepień, a w ten sposób mogłyby wprowadzić do organizmów szczepionych osób toksyczny czynnik biologiczny, który mógłby spowodować śmierć lub obrażenia ludności USA.  Taka działalność jest bezpośrednim pogwałceniem  porozumienia w.s. Broni Biologicznej i działalności antyterrorystycznej (Biological Weapons Anti-terrorism Act.)

Burgermeister załącza dowody na to, że Baxter AG, austriacki oddział firmy Baxter International, celowo wysłał 72 kilogramów żywego wirusa „ptasiej grypy. Wirus ten dostarczono przez WHO na początku 2009 roku do 16  laboratoriów w czterech krajach.  Ma być to dowodem, że kompanie farmaceutyczne jak i międzynarodowe agencje rządowe (international goverment agencies) aktywnie uczestniczą w przygotowaniu, produkcji i dystrybucji toksycznych czynników, które są sklasyfikowane jako najgroźniejsza broń biologiczna w celu wywołania pandemii i ludobójstwa.

W zarzutach, które Burgermeister złożyła w kwietniu 2009 r. znalazła się informacja, że laboratorium firmy Baxter w Austrii, które powinno być jednym z najbardziej bezpiecznych na świecie, nie zastosowało się do obowiazujących norm i pozwolono w nim wbrew wszelkim regulacjom na zmieszanie 72 kilogramów substancji zakwalifikowanej jako broń biologiczna z wirusem zwykłej ludzkiej grypy. Następnie tę toksyczną mieszankę wysłano z ośrodków w Orth w Donau.
W lutym 2009 r. pracownik firmy BioTest w Czechach wypróbował tę szczepionkę na zwierzętach laboratoryjnych (fretkach) i te zwierzęta zdechły. Po tym incydencie nie wszczęto żadnego śledztwa, zarówno ze strony WHO, Unii Europejskiej jak i austriackich służb zdrowia. Nie sprawdzono nic – składu wirusa i jego sekwencji genetycznych. Podczas konferencji w austriackim parlamencie 20 maja Minister Zdrowia  Alois Stoger ujawnił, że wypadek ten został szybko zbadany przez zwykłego weterynarza, a nie przez odpowiednie służby.

Burgermeister uważa, że uwolnienie wirusa było krokiem do wywołania pandemii i przez to umożliwiło WHO wprowadzenie 6 poziomu zagrożenia. Dziennikarka następnie cytuje wszelkie dekrety i prawa, które umożliwiają przejęcie w sytuacji takiej pandemii kontroli nad USA przez ONZ i WHO. Dodatkowo istnieją przepisy w świetle których szczepienia mają być obowiązkowe z uwagi na ogłoszenie pandemii.
Twierdzi, że cały biznes „świńskiej grypy” jest oparty na wielkim kłamstwie opartym na założeniu, że jest jakiś naturalny wirus, który nam zagraża. Dostarcza dowodów na to, że zarówno wirusy „ptasiej” jak i „świńskiej” grypy, były stworzone w laboratoriach finansowanych przez WHO i różne agencje rządowe. Wirus „świńskiej” grypy w szczególności jest hybrydą prawdziwej świńskiej grypy oraz ludzkiej i ptasiej – coś co może być stworzone tylko w sztuczny sposób.

Deklaracja pandemii „świńskiej grypy” przez WHO pomija podstawowe warunki. Po pierwsze WHO sama pomogła w wyprodukowaniu i rozprzestrzenieniu wirusa, zatem jest współodpowiedzialna za tę „pandemię”. Po drugie, objawy tej grypy jak i zwykłej grypy ludzkiej czy też przeziębienia są nierozróżnialne. „Świńska grypa” nie jest bardziej groźna od zwykłej.  Ilość incydentów jest bardzo niekonkretna i dotąd nie wiadomo ile naprawdę było przypadków „świńskiej grypy”. Nie będzie pandemii do momentu ogłoszenia masowych szczepień, które de facto spowodują, że grypa będzie naprawdę groźna – toksyczność szczepionek spowoduje masowe zgony. Wszystko to ma się odbyć pod pozorem ochrony zdrowia populacji.
Jako przykład Burgermeister podaje śmierć 21 bezdomnych w Polsce w lecie 2008 roku, na których testowano szczepionki.

Wg. dziennikarki te same firmy farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe, które wyprodukowały i rozprzestrzeniły toksyczny materiał mogący spowodować pandemię są na pozycji by otrzymać intratne kontrakty rządowe na kupno szczepionki. Kontrolowane media pomagają w tym publikując fałszywe informacje aby ludzie przyjmowali bez oporu niebezpieczną szczepionkę.

Amerykanie ucierpią w sposób nieodwracalny jeśli uda się zmusić ich siłą do przyjęcia tej niesprawdzonej szczepionki. Może to nastapić gdyż wcześniej wprowadzono przepisy umożliwiające rząd do zastosowania przymusu (Model State Emergency Health Powers Act, National Emergency Act, National Security Presidential Directive/NSPD 51, Homeland Security Presidential Directive/HSPD-20, and the International Partnership on Avian and Pandemic Influenza).

Osoby i instytucje, które występują w pozwie Jane Burgermeister, już od 2008 roku wprowadziły lub też przyspeiszyły wprowadzenie praw i przepisów, które umożliwią pozbawienie obywatelstwa USA, zabezpieczajacego konstytucyjnie możliwość odmowy szczepienia. Odmowa szczepienia przeciwko groźnemu wirusowi może być też uznana za przestępstwo, za które mogą być wymierzone ciężkie kary więzienia czy też obozy kwarantanny prowadzone przez agencję rządową FEMA, przy czym obywatele i ich rodziny nie będą nawet mogli żądać odszkodowania za ubytek zdrowia czy śmierć. Jest to oczywiście w sprzeczności z obowiązującym prawem oraz Konstytucją USA i Kartą Praw Stanów Zjednoczonych (Bill of Rights). Przygotowując takie przepisy oskarżeni przygotowali podstawy do egzekucji ludobójstwa.

Używając „świńskiej grypy” jako pretekst, poprzez przymusowe szczepienia oskarżeni zaplanowali zbrodnię masową ludności USA na wielką skalę. Przygotowali szeroką sieć obozów koncentracyjnych dozorowanych przez agencję FEMA z gotowymi grobami masowego pochówku. Przygotowane jest też przejęcie władzy w USA przez międzynarodowy syndykat kryminalny, który wykorzystuje ONZ i WHO w swojej zorganizowanej działalności przestępczej, która jest pogwałceniem prawa i stanowi zdradę państwową.

W następnej kolejności dziennikarka oskarża kompleks kompanii farmaceutycznych, który składa się z firm Baxter, Novartis i Sanofi Aventis, które za granicą opracowują m.in.  program produkcji broni biologicznej, a działalność ta jest finansowana przez w.w. syndykat kryminalny. Celem jest ludobójstwo, które ma zmniejszyć populację globu o 5 miliardów w ciągu najbliższych 10 lat. W planie jest też działalność terrorystyczna, której celem jest zmuszenie ludności do rezygnacji z ich praw oraz internowanie w obozach kwarantacyjnych dozorowanych przez FEMA. Posiadłości i majątek zabitych ludzi zostaną przejęte przez ten syndykat.

Poprzez eliminację populacji Płn. Ameryki międzynarodowa „elita” będzie miała dostęp do surowców naturalnych takich jak woda i pola naftowe. Poprzez przyłączenie USA w skład tzw. Unii Północnoamerykańskiej (North American Union) nastąpi unicestwienie tego kraju i jego konstytucji – w ten sposób syndykat będzie miał totalną kontrole nad Ameryką Północną.

Kompletne dossier jest 69 stronicowym dokumentem zawierającym dowody, które dziennikarka zamieściła na poparcie swoich oskarżeń. Oto niektóre z nich:

Dowody na to, że szczepionki są de facto bronią biologiczną – zgodnie z ich klasyfikacją przez agencje rządowe.
Dowody naukowe, że wirus „świńskiej grypy” został stworzony sztucznie na podstawie oryginalnego wirusa grypy z 1918 roku. Poparte są publikacjami specjalistów w tym raportem Dr Jeffrey’a Taubenbergera w „Science Magazine”.
Sekwencja genomu wirusa „świńskiej grypy”
Dowód na celowe skażenie „świńską grypą” w Meksyku.
Dowód na udział prezydenta USA Obamy w rozprzestrzenieniu się „świńskiej grypy” podczas jego wizyty w Meksyku, podczas której zmarło kilku oficjeli. Jednym z wniosków jest to, że prezydent nie został przebadany gdyż wcześniej był zaszczepiony odpowiednią szczepionką.
Dowody na to, że firma Baxter wspólnie z WHO wyprodukowały i rozprzestrzeniły wirusa w Austrii. Zacytowana jest wypowiedź przedstawiciela Baxtera, w której przyznał on, że przypadkowo dostarczony do Czech wirus H5N1 był wysłany z centrali WHO. Jest to obecnie przedmiotem osobnego dochodzenia w Austrii.
Dowód na to, że Baxter jest jednym z elementów tajnego programu produkcji broni biologicznej.
Dowód na to, że Baxter rozmyślnie toksycznie zanieczyścił szczepionkę.
Dowód na to, że firma Novartis używa szczepionek jako broni biologicznej.
Dowód na udział WHO w programie produkcji broni biologicznej.
Dowód na manipulację danymi przez WHO w celu podniesienia poziomu zagrożenia pandemią do 6. To z kolei ma doprowadzić do przejęcia kontroli nad Stanami Zjednoczonymi.
Dowód na to, że FDA (Food and Drug Administration) bierze udział w ukrywaniu programu produkcji broni biologicznej.
Dowód na udział kanadyjskiego Państwowego Laboratorium Mikrobiologicznego w programie produkcji broni biologicznej.
Dowód na udział naukowców z brytyjskiego NIBSC i CDC w opracowaniu wirusa „świńskiej grypy”.
Dowód na to, że epidemię „Hiszpanki” w roku 1918 spowodowało de facto powszechne użycie aspiryny, które to poprzez obniżenie temperatury pozwoliło na rozwój wirusa, który został dostarczony do organizmów ofiar właśnie poprzez szczepienia. Podobnie jak aspiryna działają obecnie Tamiflu i Relenza, przez co można się również spodziewać zwiększonej zachorowalności.
Dowody na manipulację prawem i przepisami, które zezwalają na bezkarne ludobójstwo.
Dowody na istnienie miedzynarodowego syndyatu kryminalnego, w tym tzw. „Illuminati” i „Bilderberg”.
Dowody na udział Illuminati i Bilderberd w produkcji i dystrybucji wirusa „świńskiej grypy”.
Dowód na to, że sprawa „uzbrojonego wirusa grypy” była omawiana podczas zebrania Bilderbergu w Atenach 14-17 maja 2009 roku, jako część planu ludobójstwa. Według jednego z uczestników, Kevina Trudeau ( zob. >artykuł ), uczestnicy Bilderbergu są genetycznie „lepsi” od reszty ludzkości.
Udział mediów, które trzymaja Amerykanów w całkowitej niewiedzy.

Jane Burgermeister ma podwójne obywatelstwo – austriackie i irlandzkie. Pisze dla Nature, the British Medical Journal i American Prospect.Do momentu wypowiedzenia była korespondentką Renewable Energy World. Tematami jej artykułów są zmiany klimatyczne, biotechnologia i ekologia.

Komentarze 63 to “Powtórka – treść zarzutów Jane Burgermeister w skrócie”

 1. krzysiek said

  Sprawdziłem źrodłowe dokumenty (poza stroną Jane Burgermeister) i potwierdziłem poprawność zaklasyfikowania preparatów na 2009 A(H1N1)v
  do kategorii broń biologiczna:
  http://www.sunshine-project.org/bwintro/uscode.html
  http://www.pubmedcentral.nih.gov/articlerender.fcgi?artid=2480894

  • krzysiek said

   Skład preparatu Pandemrix
   http://www.emea.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/pandemrix/emea-combined-h832en.pdf

  • allseiingeye said

   Z ostatniej chwili, mainstreemowe media nadają:

   onet.pl

   Niemcy kupili niewłaściwą szczepionkę na grypę?
   Wirusolog Alexander Kekule zarzucił władzom niemieckim – centralnym i krajów związkowych – że kupiły niewłaściwą szczepionkę przeciw grypie A/H1N1 (zwanej też świńską grypą).
   Kekule – dyrektor Instytutu Mikrobiologii Medycznej kliniki uniwersyteckiej w Halle – powiedział radiu MDR Info, że szczepionka ta zawiera substancję, wzmacniającą jej działanie. Twierdzi, że substancja ta ma „znaczne” działania uboczne. W zasadzie jej użycie byłoby uzasadnione w przypadku „niebezpiecznego wirusa, w rodzaju wirusa ptasiej grypy”, natomiast jest „całkowitą przesadą” w przypadku świńskiej grypy.

   Kekule uważa, że znacznie przydatniejsza jest szczepionka, jaką zamówiło sobie wojsko – nie ma ona żadnego „wzmacniacza” i działa tak samo jak szczepionka przeciw zwykłej grypie sezonowej. Stosuje się ją m.in. w USA. Przewaga klasycznej szczepionki polega na tym, że sprawdziła się już ona „miliardy razy”.

   Resort obrony potwierdził w poniedziałek doniesienia prasowe, że Bundeswehra zamówiła dla swoich żołnierzy własną szczepionkę przeciwko grypie A/H1N1, pozbawioną „kontrowersyjnych substancji dodatkowych”.

   W szczepionce dla żołnierzy nie ma – jak twierdzi ta gazeta – „kontrowersyjnych substancji dodatkowych ani zawierających rtęć środków konserwujących”. Jest to szczepionka Celvapan firmy Baxter, dopuszczona 6 października do stosowania w UE.

   Agencja dpa informuje, że niemiecki związek pediatrów domaga się, by u dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat również stosować szczepionkę „bez dodatków wzmacniających”.

 2. krzysiek said

  Idea sterylizacji i redukcji populacji z wykorzystaniem m.in. żywności, wody wodociągowej i szczepień głoszona przez niektórych prominentnych polityków
  – wypowiedzi wideo, skany i inne twarde dowody:
  http://www.infowars.com/the-population-reduction-agenda-for-dummies/
  http://zombietime.com/john_holdren/

  • hjk said

   jak dla „dummies” to albo trza przetłumaczyc albo link z podobna polska zawartoscią, bo nasi dummies nie znaja pewnie ang…)))

 3. CIA said

  http://www.vancouverite.com/2009/10/10/swine-flu-spreads-across-u-s-like-wildfire-19-kids-die-in-one-week/

  w USA grypa szerzy się 19 zgonów na tydzień
  37 stanów ogłosiło aktywność grypy

 4. Mariuszsz said

  W świetle materiałów przedstawionych przez Jane Burgermeister, śmiało można rozpowszechniać informację, że :

  SZCZEPIONKI PRZECIWKO ŚWIŃSKIEJ GRYPIE, MAJĄ LICENCJĘ NA ZABIJANIE !

 5. Kogo w Polsce oskarżymy i kto wyśle zawiadomienia do CBA, NIK, ABW, WSI, TS, parlamentu, prezydenta, mediów? Kopacz deklarowała zakup 4 mln szczepionek, ona pierwsza poleci, ale to pionek, dlaczego uprawnione podmioty nie sprawdzają szczepionki i procedury
  ?

  Jeżeli zginie sfera medyczna po zaszczepieniu w pierwszej kolejności, kto KTO nas będzie ratował? Weterynarze czy grabarze? Czy lekarze dostaną TAKIE SAME szczepionki jak reszta narodu, czy inne czyli nieszkodliwe?

 6. oko1 said

  UWAGA !!!

  film „Chorowac w USA” , i pytanie czy rzeczywiscie sluzba zdrowia w innych krajach jest taka jak przedstawia ten film ?

  jesli tak to jestesmy caly czas oklamywani.

 7. ja said

  Japończycy wynaleźli „odzież ochronną” 😉
  http://www.tvn24.pl/26086,1623118,0,1,garnitur-przeciw_grypie-do-wziecia,wiadomosc.html

 8. mm said

  ile czasu bedziecie jeszcze sie bawic w ta swinska grype? juz nawet tvn sobie dal spokoj

  • CIA said

   To dopiero początek zabawy a koniec daleki nie podoba ci się zabawa to się usuń i nie przeszkadzaj

 9. CIA said

  http://kanalb.org/clip.php?clipId=1490

  poszukiwanie zabójczego wirusa film jest z 2006 roku
  -Czy faktycznie masowo umierają ptaki
  -Jak niebezpieczny jest wirus H5N1 dla ludzi i zwierząt
  -Czy dojdzie do przymusowych szczepień
  -Kto zyskuje na panice w panice z wirusem grypy

 10. jajo said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Chcieli-szczepic-przeciw-grypie-H1N1-zla-szczepionka,wid,11586237,wiadomosc.html?ticaid=18e90 witam -byłem sceptykiem co do tego
  bloga-a jednak coś jest na rzeczy!!!Nie puszczono mi komentarza z odnośnikiem do tej strony!!

  • konspirator said

   takie numery to dla mnie żadna nowość, mnie przez cenzurę onetu przechodzi co drugi komentarz, przechodzą głównie nie poparte argumentami bądź niezawierające nic konkretnego, musisz się więc albo przyzwyczaić, albo odpuścić a swoją drogą to same odnośniki chyba przechodziły

 11. CIA said

  http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.swf

  a tu następne oszustwo którym jesteśmy karmieni do dzisiaj
  na wszystko trzeba otwierać oczy od tego się zaczęły wojny IRAK AFGANISTAN i przyszykowanie następnego ludobójstwa po przez pandemię może to pomoże niektórym się obudzić

 12. jadzia said

  • Ann said

   Z. Hałat w cz. II o napojach kolorowych:
   …. barwione barwnikami syntetycznymi. Farby syntetyczne były zakazane do naszej akcesji z Europą, a potem wbrew interesowi konsumenta dozwolone…
   A euroentuzjasci ciagle zachwyceni unia i wychwalają ja pod niebiosa

 13. CIA said

  2008 rok tu już mówili o zmniejszeniu populacji następne macie po prawej stronie dlaczego się obudziliśmy za póżno mając już nóż na gardle

 14. CIA said

  http://www.pis.gov.pl/
  GÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY WARTO TO PRZEJRZEĆ

 15. CIA said

  Wiecie co napiszmy sobie oświadczenia do lekarza żeby podpisywali oświadczenia na leki i szczepionki

  OŚWIADCZENIE LEKARZA
  JA,NIŻEJ PODPISANY OŚWIADCZAM ŻE LEKI PRZYPISANE I SZCZEPIONKA
  NAZWA LEKU…………………………………………….
  NAZWA SZCZEPIONKI………………………………………
  WYPRODUKOWANA PRZEZ…………………………………….
  SERIA I NUMER………………………………………….
  ZAWIERAJĄ NASTĘPUJĄCE SKŁADNIKI………………………….
  ……………………………………………………..
  ZASTOSOWANA JEST,CELEM ZAPOBIEGANIA CHOROBY……………….
  ……………………………………………………..
  TEN LEK LUB SZCZEPIONKA JEST BEZPIECZNA NA MOJE ZDROWIE I ŻYCIE
  KTÓRA JEST DZISIAJ PRZYPISANA LUB SZCZEPIONKA ZAAPLIKOWANA
  JEST OD WSZYSTKICH ZANIECZYSZCZEŃ
  PANI/PANU/DZIECKU/IMIĘ I NAZWISKO DATA URODZENIA
  ……………………………………………………..
  ……………………………………………………..
  ZAPEWNIAM ŻE LEK LUB SZCZEPIONKA JEST BEZPIECZNA NIE POWODUJE SKUTKÓW UBOCZNYCH I ORAZ PÓŻNIEJSZYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH TAKICH JAK PARALIŻ,USZKODZENIE MÓZGU,ŚLEPOTY,RAKIEM,RAKOWYM OWRZODZENIEM W MIEJSCU ZASZCZEPIENIA,ŚLEPOTY,RAKIEM WĄTROBY I USZKODZENIEM NEREK,TRZUSTKI,NARZĄDÓW RODNYCH,PIERSI,JELITA GRUBEGO I CIENKIEGO,TARCZYCY,WĘZŁÓW CHŁONNYCH,PŁUC I SERCA,POWIKŁAŃ PSYCHICZNYCH I FIZYCZNYCH
  ZAPEWNIAM ŻE DANY LEK LUB SZCZEPIONKA ZABEZPIECZA PRZEZ LAT
  …………. PRZED TYMI USZKODZENIAMI I CHOROBAMI
  W PRZYPADKU WYSTĄPIENIA W/W USZKODZEŃ LUB CHOROBY PRZED TYM OKRESEM, ZOBOWIĄZUJĘ SIĘ DO DOBROWOLNEGO ODSZKODOWANIA(BEZ

  PROCESU SĄDOWEGO) W KWOCIE ……………………………
  SŁOWNIE……………………………………………..
  BEZ ODWLEKANIA I WZYWANIA SĄDÓW
  MIEJSCOWOŚĆ I DATA……………………………………

  DATA I PODPIS LEKARZA…………………………………

 16. Jajo2 said

  super RPG …
  Bede prezydentem …
  I informuje was iz odwracaja wasza uwage elity i te panie jakies bergery czy hamburgery :)))

  • Rafał said

   od czego odwracają uwagę Twoim zdaniem? od dewaluacji dolara?

   • asm said

    dolar? Tego juz nie ma …

   • Dziecko Światła said

    Nie!!! Rafałku oni odwracają uwagę od tego żebyście nie zagłebiali się w sobie… Zauważ, że mało ludzi zagłebia się w swoim wnętrzu większośc kieruje uwage na zewnątrz i tak został ten system zaprojektowany. Chcesz zmienić świat zmień siebie i bądź stwórcą swojej rzeczywistości i bądź odpowiedzialny za to co Tworzysz. Tylko w swoim wnętrzu odnajdziecie moc i siłę. A myslisz, że po co są te wszystkie afery, tematy zastępcze, kryzysy??? Teraz zbliżamy sie do momentu kiedy możemy zrzucić z siebie jarzmo niewoli. To dlatego Panowie kontrolerzy robią wszystko żeby zajać ludzkie umysły innymi sprawami tak żeby nie interesowali sie zabardzo wyższą wiedzą, która jest dla tkzw „wybrańców”. Oni się panicznie boją momentu kiedy ludzie się pokapują o co w tym wszystkim chodzi. To jest walka o energię i o to czy utrzymają dalej swoja władzę nad tą planetą czy zostaną stąd wygnani, a ludzkość zacznie nową erę. Nie sądze, że chodzi tutaj o pieniądze chyba, że pieniądze są rodzajem energii którą oni kontrolują. Ale jesli to energia to nie jest ona pozytywna. Podrugie zobaczcie przecież oni mają wszelkie bogactwa świata, maja też ziemię, surowce, metale szlachetne mają wszystko po co im jeszcze wiecej zer na koncie??
    Zapamietajcie moje słowa to jest tylko i wyłącznie walka o być albo nie być o kontrolę nad ludźmi i dalej ich trzymanie w niewiedzy. Pandemia, szczepionki to tylko jeden z wielu ruchów w celu zablokowania ludziom przejżenia na oczy i ich zniewolenie.

 17. KGB said

  Musze poinformowac was, ze nie bedzie rewelacji i nici z waszych podniet. Od dziesiatkow lat wiadomo iz leki itp sa bardzo szkodliwe, ale tez pomagaja tymczasowo.
  Zawsze byly obawy przed wprowadzaniem szczepionek, nigdy nie bylo to tak naglosniane bo nie byl tak internet rozpagowany i ci co lubia sensacje nie mieli jak dzialac. Teraz jest niezla zabawa dla dzieci. Nie wpyniecie na elity, bo dowody jakimi dysponujecie sa niczym. Maja b.maly wplyw na duze zmiany.

  agent.

  • .......... said

   chyba agent specjalnej Troski!!!!!!!!!

  • Dziecko Światła said

   Wiesz wypierdku elity to moga sie pocalowac w dupe……
   To ja decyduje o sobie i o tym czym sie bede leczyl, a nie elity nie rozsmieszaj mnie !!!! Co ty mozesz ty nic nie mozesz jestes taki sam jak my wszyscy wiec nie skakaj. Kiedys przestaniesz byc agentem i nie bedzie juz twoich panow i tych ktorzy ci placa i co wtedy bedziesz stal jak taka sirota marysia a wtedy moze my sie zlitujemy nad toba… Jeszcze raz powtarzam nie ma zadnych elit i wybrancow wszyscy sa rowni wiec skonczcie ze swoimi glupkowatymi zabawami w kaste uprzywilejowanych buraczku!!!! Elita buhahahaha? I ty myslisz ze ja sie poklonie przed jakims wybrancem? Predzej mu parskne smiechem w twarz!!!

 18. KGB said

  KGB do CIA uwazajmy na agenta 🙂
  Co to za robale po lewej stronie okna?
  Ile ludzie macie lat?

 19. m said

  Hej, odslonie wam rabek tajemnicy.
  Zacznijcie lepiej pikietowac nie tylko przeciw szczepienia, ale przede wszsytkim by nie wczynano za kilkanascie tygodni nowej wojny w Azjii. Beda ginac niewinni ludzie!!!

  Mysle,ze to jest godne uwagi. Widze,ze sa tu zapalency, wiec moze tak wybiora sie co niektorzy z kamerra i nasluchami do Koreii polnocnej, Chin, Japoni, Iranu i Pakistanu hmm? Beda swieze wiadomosci i nie trzeba o lepsze fakty???

  ASM

  • XSENA said

   ‚M’nie wiem czy wiesz że USA będą chciały skłócić ROSJĘ z CHINAMI ale im się chyba tego nie uda” ROSJA z CHINAMI” podpisały porozumienie dotyczące rakiet balistycznych i przypuszczam że w razie czego pomogą Iranowi

 20. asm said

  Schodzicie na psy. Jakim jezykiem operujecie?
  Co to jest zabawa, a moze lepiej zajac sie wlasna rozglosnia radiowa – alebo internetowa TV?
  Co wy na to? Pisze powaznie. Byloby to dobry pomysl na pozadne niezalezne medium. Obowiazkami mozna by sie podzielic by szybko zaczelo cos konkretnego dzialac. Zrobic taka sieciowa centrale. Czasem mozna by sie wlamac to tam to tu i zmienic np. nastawienie kamery kosmicznej by przechwicic zdjecia regioonow jakie by nas interesowaly. Byly by konkretne fakty ktorych nawet swiatowe TV nie maja.

  ASM

 21. imieNNiczka said

  http://www.dziennik.pl/swiat/article455822/Szczepionka_na_swinska_grype_szkodzi_.html ,może to już było ale warto poczytać

 22. beny said

  Ludzie wy juz macie chyba paranoje.Tez na poczatku w to wierzylem ale miala byc epidemia na przelomie wrzesnia i pazdziernika i co?I dalej nic.

  • Taka tam... said

   zawiedziony ze nie ma epidemii? chyba powinienes sie raczej cieszyc.

   poza tym to nie tworcy tego bloga oglosili epidemie czy tez ja wrozyli. chyba nie czytales uwaznie.

  • CIA said

   BENY poczekamy do grudnia będą nas szczepić i ciekawy jestem czy powiesz paranoje grudzień już nie długo w Polsce na grypę najczęściej chorują w m-c styczeń-marzec to trzeba nas zaszczepić w grudniu no i właśnie co dalej???

 23. Neo said

  Może jeśli uda się wystąpić z Unii Europejskiej i zmieni się rząd, to będzie można łatwiej bronić się przed planami międzynarodowego syndykatu kryminalnego (Illuminati, Bilderberg)
  Uważam też, że Illuminati muszą zostać zniszczeni!
  Na mojej stronie internetowej http://www.cudmilosci.net piszę o morderczych szczepionkach, planach Illuminatów i Unii Europejskiej.
  Dzisiaj przeczytałem mail’a, który odnosił się do mojej akcji referendum i wystąpienia z Unii. Napisano w nim, że „dobrze kombinuję”, ale nawet jeśli uda się zebrać te głosy, to prezydent może „mieć to gdzieś”, a na przekonanie Polaków potrzebna jest kampania trwająca dekadę.
  Niezbyt to optymistyczne, ale ja będę dalej robił to, w co wierzę.
  Z Bogiem

 24. XSENA said

  UWAŻAJ DRZEWO RUNĘŁO NIE ZA WIELKIE OBRAŻENIA ALE TRZYMAJ SIĘ Z DALEKA

 25. dja70 said

  http://wiadomosci.onet.pl/2058929,12,niemcy_kupili_niewlasciwa_szczepionke_na_grype,item.html

  Kekule uważa, że znacznie przydatniejsza jest szczepionka, jaką zamówiło sobie wojsko – nie ma ona żadnego „wzmacniacza” i działa tak samo jak szczepionka przeciw zwykłej grypie sezonowej. Stosuje się ją m.in. w USA.

 26. Rafał said

  Rząd światowy istnieje już od stu lat, a za jego nieformalne powstanie należy uznać rok 1913. Ciągle jednak mówi się i pisze o jego „powstaniu”, o „tworzeniu” Rządu Światowego, Nowego Światowego Ładu, New Age, Nowego Wieku. Za jego oficjalną namiastkę uznaje się tzw. Ligę Narodów, a po drugiej wojnie światowej „Organizację Narodów Zjednoczonych” – karykaturalną atrapę niewidzialnych władców świata,pozbawioną jakiejkolwiek samodzielności, agenturalną ekspozyturę to terroryzowania wolnych niegdyś narodów. Jej kolejni przewodniczący to marionetki Rządku Światowego, prywatnie wolnomularze bez szemrania wykonujący każde polecenie „niewidzialnych”. Nie ma narodu bardziej doświadczonego zbrodniami Wielkiej Lichwy czyli Rządu Światowego, jak naród polski.

  jest to urywek wstępu książki „Lichwa rak ludzkości” Henryka Pająka – książka wydana w roku 2009 ….

  opisane jest bardzo wiele rzeczy które zostały już poruszone na tym forum

  lektura warta przeczytania….

 27. dja70 said

  http://wiadomosci.onet.pl/2058929,12,niemcy_kupili_niewlasciwa_szczepionke_na_grype,item.html

  […]Kekule uważa, że znacznie przydatniejsza jest szczepionka, jaką zamówiło sobie wojsko – nie ma ona żadnego „wzmacniacza” i działa tak samo jak szczepionka przeciw zwykłej grypie sezonowej. Stosuje się ją m.in. w USA.[…]
  […]Resort obrony potwierdził w poniedziałek doniesienia prasowe, że Bundeswehra zamówiła dla swoich żołnierzy własną szczepionkę przeciwko grypie A/H1N1, pozbawioną „kontrowersyjnych substancji dodatkowych”.

  W szczepionce dla żołnierzy nie ma – jak twierdzi ta gazeta – „kontrowersyjnych substancji dodatkowych ani zawierających rtęć środków konserwujących”. Jest to szczepionka Celvapan firmy Baxter, dopuszczona 6 października do stosowania w UE.

  Agencja dpa informuje, że niemiecki związek pediatrów domaga się, by u dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat również stosować szczepionkę „bez dodatków wzmacniających”[…]

  Mieliście rację. Są dwa rodzaje szczepionki.
  Pozdrawiam. dja

  • dja70 said

   Sorry dwa razy mi się wkleiło. Nie widziałem pierwszego wpisu i myślałem, że coś nie przeszło.

 28. anita said

  W szwedzkiej sluzbie zdrowia,, w tym tez w domach opieki zaczynaja sie szczepienia w tym tygodniu,czyli tak jak zapowiadali-tydzien 42.Sa rozprowadzane listy,kto sie chce szczepic,ale zaleca sie szczepienia,zeby nie zarazac pacjentow.Do domow sa rozsylane ankiety do wypelnienia w ilosci zaleznej od ilosci czlonkow rodziny.Do szczepienia nalezy zabrac ze soba dowod osobisty.Ankiete wypelniona nalezy zostawic w punkcie szczepien wypelniona imiennie-dane personalne.Jest tez rubryczka do wypelnienia z numerem szczepionki,dawka i ew.uczuleniami.To tyle co narazie sie dowiedzialam.Pare znajomych pracuje w tamtejszych domach opieki, stad informacje z pierwszej reki.Nie jest prawda,ze wszyscy sie chca tam szczepic.Jest coraz wiecej glosow przeciwko.W poprzednich latach nie bylo zadnych restrykcji,recepte na grype mogl wypisac praktycznie kazdy lekarz.Tym razem sytuacja wyglada inaczej.

 29. CIA said

  http://www.pogodynka.pl/wiadomosci.php?id=nauka&news=20091012_123148_001

  12.10. GENEWA „WHO-jedna dawka szczepionki ochroni przed AH1N1”

 30. Aśka said

  http://www.rp.pl/artykul/9156,376510_Jedno_uklucie_ochroni_przed_A_H1N1_.html
  Jedno ukłucie ochroni przed A/H1N1
  ika 12-10-2009, ostatnia aktualizacja 12-10-2009 11:16

  http://www.rp.pl/artykul/9156,375409_Szczepionki___trening_dla_odpornosci.html
  Szczepionki – trening dla odporności
  Monika Leśniewicz 09-10-2009, ostatnia aktualizacja 09-10-2009 22:35

  • anita said

   >Aska:szkoda ,ze nie powiedzieli jak to zbadali.Bo chorych wlasciwie brak.A szczepienia sie dopiero zaczynaja.

 31. jasiu said

 32. […] materiału szczepionkowego śmiertelnym wirusem ptasiej grypy, na co były i są bezsporne dowody ( https://grypa666.wordpress.com/2009/10/12/powtorka-tresc-zarzutow-jane-burgermeister-w-skrocie/ ). Co więcej, administrator strony theflucase, Johan Niklasson, zaczał wysyłać maile, w […]

 33. […] materiału szczepionkowego śmiertelnym wirusem ptasiej grypy, na co były i są bezsporne dowody ( https://grypa666.wordpress.com/2009/10/12/powtorka-tresc-zarzutow-jane-burgermeister-w-skrocie/ […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s