Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Polskie Blackwater rodem z Hardin?!

Posted by grypa666 w dniu 11/10/2009

police

Zdjęcie polskich "policjantów" szkolonych przez APPF (kliknij aby wyświetlić)

To jest ważne odkrycie naszych czytelników (Paweł). Na amerykańskiej stronie APPF, American Private Police Force [ zob. artykuły poniżej], police2znajduje się zdjęcie grupy „policjantów” z napisami „Policja”. Treść podpisu pd zdjęciem: „APPF has successfully provided assistance in training foreign military organizations in combating transnational terrorism, coastal/harbor patrol threat interdiction, and terror activity interdiction in support of governmental security initiatives” czyli, że „zapewnia pomoc w ćwiczeniach zagranicznych organizacji militarnych w walce z terroryzmem…”. Więc mamy już amerykańskie gestapo, czyli Blackwater w Polsce!
Ponieważ w Polsce nie ma terrorystów (poza tymi „rządowymi”) to proszę mi odpowiedzieć na pytanie – po co się szkoli Polaków do takich celów przez elementy kryminalne w USA? (zob. informacje o krymianlnej przeszłosci szefa APPF Michaela Hiltona >link) .
Czyżby oznaczało to, że także w Polsce są prywatne grupy, które będą chciały bronić swoich interesów przez prywatną policje szkoloną za państwowe pieniądze? Jeśli tak jest to afera może być większa niż ta z automatami gier losowych… A może chodzi o masowe szczepienia?
Jest też i inna opcja. Oddziały Blackwater i inne przez nie szkolone są bastionami Policji Światowej, czyli prywatnej policji bankierów i Illuminatów.
———————————————————————–
komentarz pandemia666: Zwracamy uwagę na fakt, że polska Policja – na mocy prawa sformowana oficjalnie jako odrębna od wojska formacja porządkowa – została zaliczona przez APPF do organizacji wojskowych, tzn. militarnych.
—————————————————-
Dzięki „Jadzi” zagadka jest rozwiązana: NIE PANIKUJCIE TO JEST PRZYPADKOWE ZDJECIE Z INTERNETU NIE WIEM JAK ZNALAZLO SIE NA TAMTEJ STRONIE:
http://tineye.com/search/5b0ebabad85d57c6811079c25e85e48d3c4ddbc8
Potwierdza to tylko jaką organizacją jest APPF. Posługuje się oszustwem dla swojej promocji. Ale trzeba być czujnym, może wykorzystano to zdjęcie aby zilustrować to co się tam dzieje.

Komentarzy 97 to “Polskie Blackwater rodem z Hardin?!”

 1. jogibabu said

  A moze pan Olechowski nam to wytlumaczy?Moze po kolejnej wizycie na spotkaniu Bildenbergow.Przeciez juz bral udzial w spotkaniach.Mowie o nim dlatego ze jest spora szansa ze bedzie „naszym” nastepnym prezydentem i pewnie nowe gestapo mu sie przyda.

 2. Ziutek said

  A może Polaczki szaraczki czas się obudzić? Pozdrowienia dla Mirków i innych świrków.

  • jogibabu said

   Jestesmy wspanialym narodem tylko zapomnielismy o tym.Przestan z tymi szaraczkami.Sorry ale wkurza mnie to.Nie ludzie sa winni a system manipulacji nimi.

   • Ziutek said

    Jogi co Ty pieprzysz? Dorośnij w końcu! Ludzie dali i dalej dają sobą manipulować i sami są za to odpowiedzialni. Rozdaj parę ulotek i porozmawiaj z szaraczkami na jakikolwiek temat poruszany na tym blogu, to zobaczysz jak to wygląda naprawdę i w jakiej rzeczywistości żyjesz chłopie. Mnie wkurza takie pieprzenie i szukanie winny wszędzie tylko nie u siebie. Puszczasz hasła jak jakiś paralita umysłowy „jestesmy wspanialym narodem tylko zapomnielismy o tym”. Bullshit!

 3. jogibabu said

 4. allseiingeye said

  Jest wyjście z sytuacji, my obywatele, możemy wynająć konkurencyjną, podobną firmę, do ochrony, nas obywateli przed APPF. Jeżeli APPF ma prawo do działań z bronią palną, inne firmy również mogłyby mieć takie samo prawo. Jeżeli konkurencyjne firmy do tej APPF istniejące na rynku należą do tego samego lobby, musiała by taka niezależna firma powstać. Jeżeli na takie usługi jest i będzie popyt, takie firmy będą powstawać. Aby wynająć taką firmę, powinna powstać fundacja, która tą sprawę przepchnie. 🙂

  • grypa666 said

   Dlatego ważne jest poparcie dla J.K. Mikke, który chce prawa do posiadania broni dla wszystkich Polaków. Wbrew pozorom, tam gdzie ludzie mają broń, nie ma przestępstw. Bandyta zastanowi się dwa razy zanim się włamie czy kogoś napadnie. Inna rzecz to odpowiednie przeszkolenie obywateli w obchodzeniu się z bronią. Myślę, że Polacy już do tego dojrzeli.

   • vew said

    Niewielu jest tak naprawdę na to gotowych, masz broń w ręku a to kusi po kilku piwkach, a to sąsiad zły a to nauczyciel dał ci lufę a wielki ktoś na broń i idzie wtedy załatwić swoją intelektualną potrzebę.

    Jestem zdania, że małpie nie daje się brzytwy bo jeszcze kogoś zarżnie a potem dopiero przez przypadek może siebie…

   • allseiingeye said

    Pozwolenie na broń od 25 roku życia powinno sprawę załatwić. Jeżeli ktoś chce kogoś usunąć zrobi to bez pistoletu, na tysiąc innych sposobów, ciszej i równie skutecznie.

   • krzysiek said

    W krajach gdzie większość obywateli nosi lub może nosić gnata zdaje się bez ewidencji (np. Colombia) nikt nawet nie kompromituje się z pomysłem ustanawianiem masowych szczepień przy asyście służb. A celowo przejaskrawiane przez media strzelaniny to głównie porachunki między gangami jak i w Polsce

   • multan said

    W II RP prawo do posiadania broni mieli m.in. powstancy slascy i mimo napiec spolecznych krzywdy nia nikomu nie robili. Jestesmy bardzo rozsadnym narodem- wbrew temu, co sie nam wciska.
    Bron dla kazdego doroslego Polaka!!!

   • hjk said

    jak to ktoś napisał:
    „Konstytucja uczyniła Amerykanów wolnymi, ale dopiero płk. Colt uczynił ich równymi”…

   • Libertariator said

    Zgadzam się. Również jestem za prawem do posiadania broni. Tych którzy twierdzą że łatwy dostęp do broni oznacza większą przestępczość odsyłam do statystyk policyjnych (proszę porównać choćby ilośc przestępstw na mieszkańca choćby w Polsce i Czechach a następnie ilośc broni na osobę, nie mówię już o takiej Szwajcarii gdzie ludzie po domach karabiny trzymają a przestępczość jest marginalna) Dobry zbiór statystyk jest np na http://www.gunfacts.info

 5. vew said

  Obama jugend rośnie w siłę w statanach zjednoczonych to czemu nie w innych krajach skoro ma to być rząd światowy z jedną policją, wojskiem, religią, bankiem światowym etc.

  No ale przecież działania pokojowego noblisty takie nie mogą być 😉

  p.s.
  Hitler i Stalin też „kochali” dzieci na pokaz…

  Obecny świat upada coraz bardziej i coraz szybciej, na naszych oczach.

  Smutne ale jakże realne a do realizacji tego wszystkiego potrzebne jest mięso armatnie czyli „biomasa” która to wszystko napędza za mniejszą lub większą kasę drukowaną w pocie czoła.

  • grypa666 said

   Spoko. Po to ma być „Unia” Europejska. Żeby odgórnie wprowadzać „policję europejską”, „armię europejską”, „pobór europejski” itd. Oczywiście najprościej będzie skłonić tych najbiedniejszych – Polaków, Rumunów, Bułgarów…

 6. jogibabu said

 7. allseiingeye said

  To już było na forum kilka razy, jak nie kilkanaście :0

 8. cavaderous said

  nie ma to jak się dobrze sprzedać i czuć się dowartościowanym będąc członkiem gangu przestępców zwanego „policja”…jak niewiele niektórym trzeba do zrealizowania się i szczęścia…:)
  kto w tym uczestniczy? jednostki zorane intelektualne i najsłabsze …występuje tu zasada odwrotności , czyli kto w tym uczestniczy jest pozornie silny , a tak naprawdę jest tylko małym robakiem z wirusem w środku…

  pozdro

 9. jadzia said

  NIE PANIKUJCIE TO JEST PRZYPADKOWE ZDJECIE Z INTERNETU NIE WIEM JAK ZNALAZLO SIE NA TAMTEJ STRONIE:
  http://tineye.com/search/5b0ebabad85d57c6811079c25e85e48d3c4ddbc8

 10. kobartek said

  Chyba juz pozamiatane:

  APPF Backs Out Of Hardin Jail Deal
  http://tpmmuckraker.talkingpointsmemo.com/2009/10/appf_backs_out_of_hardin_jail_deal.php#more

 11. Człowiek z Lasu said

  A czym sa prywatne firmy ochroniarskie, ich upowszechny rozkwit, jak nie preludium do wprowadzenia prywatnych policji!?

 12. krzysiek said

  ale perełkę wygrzebałem, może podeślijcie znajomym ze służb/wojska bo od kilku dni nikt nie odpowiedział http://www.swinskasprawa.pl/forum/topics/jak-sie-wymigac-od-mobilizacji

  • grypa666 said

   Tak, widziałem tę perełkę wcześniej. Zeby nie było jak zaczniesz to reklamować, że działasz na szkodę państwa! Min Obrony ponoć wie co robi, a wtrącanie się może zakrawać o dywersję czyli de facto terroryzm. Dopóki ktoś nie podeśle skanów to nie należy podejmować tematu.

 13. hjk said

  Porozumienie militarne Rosji i Chin, podpiszą „ważny dokument”

  http://wiadomosci.onet.pl/2058228,12,porozumienie_militarne_rosji_i_chin__podpisza_wazny_dokument,item.html

 14. maro said

  Zobaczcie to :

  Project Camelot – wywiad z Jane Burgermeister PL 1/6

  pozdrawiam

  • vew said

   Nie ma to jak refleks ślimaka 😉 ten wywiad „wisi” na blogu już od ok. kilku tygodni!

   • Radekk said

    Wydaje mi się, że jednak mamy do czynienia z czymś więcej jak tylko rodzina Rotszyld, Masoni itd..Jeszcze nie dawno nie dowierzałem w historie typu szaraki, bazy podziemne, na księżycu itd itp. Jednak wydaje mi się, że jest coś bardziej złożonego i potężnego od Rotszyldów, bankierów, illuminatów itd. Oni wszyscy nazwali siebie oświeconymi, wybranymi, czyli coś wiedzą, czego nie wie reszta ludzi. Oni zostali wybrani do skonstruowania czegoś przez kogoś, pewnego porządku, myślę, że chodzi o jakąś formę niewolnictwa.

   • grypa666 said

    Tak, to było w przeszłości w Babilonie. Oni chcą takiej samej formy tylko z nowoczesną kontrolą. Chorzy psychicznie ludzie i tyle.

   • dgf said

    To samo lecz z kontrolą elektroniczną, nowoczesne niewolnictwo które de facto już mamy, decyzje za poszczególne państwa i społeczeństwa podejmowane przez stosunkowo niewielką grupkę ludzi tzw. tfu, tfu „elit”.

    Jak przeczytałem w pewnej książce siły którym służą iluminaci zaprowadzając nwo oszukają ich!
    A co my mamy powiedzieć na to co się dzieje ponad naszymi głowami. Już Schneider do 1995 r. mówił, że ich góra otrzymuje rozkazy i technologie bezpośrednio od obcych! To jest dopiero jazda a nie (nomen omen) taniec z gwiazdami.

   • maro said

    Spoko !:) po prostu dopiero teraz jakoś na ten wywiad natrafiłem . Nic się nie stało. Byle więcej ludzi zobaczy i się nad tym zastanowi 🙂 pozdrawiam 🙂

   • dgf said

    OK, faktycznie lepiej później niż wcale. Nasze zdziwienie bierze się stąd, że niektórzy z nas znają większość filmów i materiałów dot. prawdy stąd właśnie takie nasze „zdziwienie”, że ktoś jeszcze czegoś nie wie.
    Podobnie jak by ktoś mnie zapytał który i kiedy leci odcinek „mody na sukces” to sam bym strzelił karpia ze zdziwienia bo po prostu nie wiem! 🙂
    Pozdrawiamy!

 15. Jarosław Kaczyński said

  Afera hazardowa to jak słyszałem „pikuś” przy aferze związanej z prywatyzacja stoczni gdańskiej. Jarosław na Prezydenta:) A na niższych szczeblach

  • Radekk said

   Tworzących blog proszę aby zajrzeli do wydanego przez NBP dodatku do gazet, który promuje przyjęcie waluty EUR w Polsce. Prawie na każdej stronie jest zdjęcie służb porządkowych. Jedna strona zawiera prawie na całej powierzchni zdjęcie oddziałów w kominiarkach. Inna zawiera żandarma, który wymachuje pałką. Jest to dla mnie oczywisty podprogowy szwindel. Taki rodzaj propagandy przypomina mi mroczne czasy komunizmu w Polsce.

  • grypa666 said

   Ale towarzycho. I tacy są politykami. Powinno się robić jak w Chinach – za korupcję obcięcie ręki.

   • dgf said

    To mielibyśmy całą masę nomen omen jednorękich bandytów 🙂 czyli niepełnosprawnych fizycznie na garnuszku pfron, ciąg dalszy sobie dopowiedzcie. High life!

   • hjk said

    moze by nas wtedy było i tak stac na ich utrzymanie, jakby tak nie marnotrawili kasy publicznej czy majatku…

 16. Wojtekk said

  Były minister obrony Kanady ujawnia używanie przez USA techniki obcych

 17. Rafał said

  włączcie sobie program google earth i obróćcie kule tak żeby zobaczyć antarktydę:) (zobaczycie wielką biała plamę której nie da się obserwować)

  później sprawdźcie odległość z Argentyny do najbliższego „lądu” Antarktydy no i poczytajcie też co i gdzie „woziły” niemieckie uboty po zakończeniu II wojny światowej…

 18. lotnik said

  JESTESCIE SMIESZNI MIALY BYC PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA,OBOZY ZAGLADY,ITP A NIC SIE NIE DZIEJE I RACZEJ DZIAC SIE NIE BEDZIE ROBICIE LUDZIOM WODE Z MOZGU

 19. jogibabu said

  jesli masz mozg to go uzyj bo zardzeieje

 20. jogibabu said

  [url=http://magistream.com/creature/1390837][img]http://magistream.com/img/1390837.gif[/img][/url][url=http://magistream.com/creature/1399622][img]http://magistream.com/img/1399622.gif[/img][/url][url=http://magistream.com/creature/1390885][img]http://magistream.com/img/1390885.gif[/img][/url][url=http://magistream.com/creature/1360733][img]http://magistream.com/img/1360733.gif[/img][/url][url=http://magistream.com/creature/1359852][img]http://magistream.com/img/1359852.gif[/img][/url][url=http://magistream.com/creature/1387025][img]http://magistream.com/img/1387025.gif[/img][/url]

 21. jogibabu said

  nic sie nie dzieje? a to dobre jest

 22. jogibabu said

  nic sie nie dzieje? albo chcesz byc smieszny albo naprawde jestes niedoinformowany stary

 23. jogibabu said

  grypa cos nie tak ze stronka

 24. Piotr Bein said

  spoko, fotka na sajcie appf moze byc tak przypadkowa jak herb serbii na mercedesach „nowej policji” w hardin
  po drugie primo: czy tylko w polskim jest slowo „policja”? sprawdzcie chorwacki, slowacki itd. (po serbsku „policija”)
  po trzecie primo: czy to jest zdjecie panstwowej policji szkolonej przez globalny syndykat ochroniarsko-najemniczy?
  po czwarte primo: jest tu duzo wpisow, ale nie o pokaznych juz wynikach poszukiwan nt. ww. syndykatu i powiazan apf/appf z nim

 25. jogibabu said

  Piotr co ty chrzanisz?

 26. jogibabu7 said

  a do lotnika -spadaj

 27. jogibabu7 said

  Piotr czasem sie zastanawiam po czyjej jestes stronie- co jest przypadkowe w takich sprawach?

 28. jogibabu7 said

  Lotnik ty nie masz mozgu wiec jaka woda?

  • lotnik said

   NIE ZAPOMINAJ SIE DO OJCA CZY MATKI NIE MOWISZ JA CIE NIE OBRAZAM

   • jogibabu said

    wlasnie obrazasz

   • jogibabu7 said

    wlasnie obrazasz niestety. nikt tu nie robi nikomu wody z mozgu – po prostu mysl sam i niech tv nie mysli za Ciebie

   • Ziutek said

    Tobie też odrobina myślenia by nie zaszkodziła. Ostatnie kilka dni chyba Ci po poluzowało całkiem. Przestań robić bagno w komentarzach.

 29. jogibabu7 said

  Piotr nad czym myslisz ? odpowiedziec czy wykasowac???

 30. jogibabu7 said

  spoko, fotka na sajcie appf moze byc tak przypadkowa jak herb serbii na mercedesach “nowej policji” w hardin

  a zkad wiesz ze jest przypadkowa???!!!

 31. jogibabu7 said

  co jest Piotr?
  Raczysz odpowiedziec czy moze w przyszlym roku?

  • krzysiek said

   jogibabu7, jesli piotr jest zajety czyms innym niz ekspresowym odpisywaniem na twoje posty, proponuje zwroc sie do admina – moze da ci na czas oczekiwania zeby ci sie nie dluzylo, taki owoc egzotyczny, kurcze zapomnialem nazwy, on ma takie owoce, yyyyyy, zolte lekko zakrzywione

   • jogibabu said

    baRDZO SMIESZNE
    gdybys pisal 20 odpowiedzi a zadna by sie nie ukazala to tez szlak by cie trafil

   • jogibabu said

    i znow moje posty nie wchodza !!!

   • jogibabu7 said

    Krzysiek gdybys napisal 20 postow i zaden by sie nie ukazal to tez bys sie wkurzyl a jesli Piotr pisze o przypadku w tych sprawach to albo ktos sie podszywa albo cos tu jest nie tak

   • Ziutek said

    Za szybko piszesz.

 32. gęgosz said

  Trzeba być świrem, żeby szukać spisku we wspólnych ćwiczeniach sił policyjnych…

 33. Dżustek said

  Takie filmy buduja

 34. […] Polskie Blackwater rodem z Hardin?! To jest ważne odkrycie naszych czytelników (Paweł). Na amerykańskiej stronie APPF, American Private Police Force [ […] […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s