Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Druga fala wirusa „pali powoli”

Posted by grypa666 w dniu 11/10/2009

Druga fala wirusa „pali powoli” 8.10.2009, Second wave of virus is ‚a slow burn’, http://www.bbc.co.uk/blogs/thereporters/ferguswalsh/ tłum. i skrót Maciej 11.10.2009
Podobnie jak w zeszłym tygodniu, nadal dochodzą zachęcające sygnały dot. świńskiej grypy. Mocno przewidywana druga fala rozpoczęła się, ale wzrost liczby przypadków w Anglii i Walii jest dużo wolniejszy niż urzędnicy ośmielali się mieć nadzieję. W Szkocji liczba przypadków właściwie spadła, ale nadal pozostaje bardzo wysoka w Irlandii Północnej…
Na wykresie czerwoną linią przestawiono liczbę konsultacji lekarskich dot. chorób grypo-podobnych w Anglii i Walii w poszczególnych tygodniach w sezonie od jesieni 2008 do 4.10.2009. Ostatnio liczba przypadków rośnie, ale krzywa jest płaska, pozostając w ostrym kontraście do pierwszej fali w czerwcu i lipcu br.

—————————————————————————————————————-
Komentarz pandemia666: Do statystyki trzeba podchodzić ostrożnie. Według kryteriów tej statystyki tegoroczna świńska grypa nie osiągnęła poziomu epidemii odnotowanej w sezonie 1999/2000 (linia przerywana). Liczba konsultacji lekarskich zawiera się w normalnym zakresie i w czerwcu nieznacznie przekroczyła 150 konsultacji na 100.000 mieszkańców tygodniowo, podczas gdy za granicę dla epidemii uznano poziom 190.
==============================================================
uwaga: proszę o nieużywaie niecenzuralnych słów – komentarze automatycznie lądują w „spamie” i kolejne komentarze danej osoby się nie ukazują (jak np. jogibabu7) – w miarę możliwości będziemy spam czyścić.

Komentarze 104 to “Druga fala wirusa „pali powoli””

 1. jogibabu said

  Grypa nie wchodza moje komentarze – zrob cos

  • danuta said

   Myślę,że w sprawie tej grypy już nic groźnego nie wydarzy się.Dostali po nosie i muszą się trzymać na baczności.

 2. jogibabu said

  qrwa mac. napisalem ze 20 postow do poprzedniego tematu i nic sie nie ukazalo.Co jest Grypa?Cenzura nas dopadla?To juz Olechowskiego nie mozna skrytykowac?

 3. jogibabu said

  dobrzed sie bawisz?
  kiedys i ciebie zdejma jak juz nie bedziesz potrzebny

 4. jogibabu said

  co znaczy dodajesz komentarze zbyt szybko ?????To twoj tekst Grypa?

 5. W Polsce grypa zawsze przychodzi w styczniu i trzyma do kwietnia. Bywa masowa, zawsze są tysiące zgonów, ludzie nie leżą spokojnie w domach ten przysłowiowy tydzień – 7 dni, rozwijają się zapalenia, dochodzą powikłania, zatrucia niewłaściwym leczeniem. Czytam co sieć przynosi o grypie, pandemii, szczepionkach i myślę, myślę… co naprawdę chodzi, jakie cele, jaki harmonogram?

  Może godziną ZERO faktycznie jest legendarny koniec roku 2012? Jeżeli wtedy zdarzy się jakaś globalna katastrofa, to ci mają przeżyć (NWO) nie zapanują nad tłumami, narodami, migracjami, rozruchami, wojnami. Zatem profilaktycznie wcześniej skasują „nadmiar” populacji „zbędnej”? A może zaprogramują szybkie umieranie, nie tyle od wirusa co dodatków w szczepionce, bo po 2012 będzie brakować żywności, dobrej wody, energii? Może to forma kastracji miliardów ludzi i wcisną bajeczkę że to efekt np owej katastrofy naturalnej? Wtedy depopulacja potrwa pokolenie, 50 lat.

  Jesteśmy niczym ślepcy po omacku szukający odpowiedzi, a przypadkowy zazwyczaj dotyk poszczególnych kształtów-faktów nie daje pełnego obrazu, my nie możemy widzieć nawet połowy całej prawdy na tym to polega 😦 owce czekające na nieuchronną pandemiczną rzeź, nawet nie wiemy czy zgony będą bezpośrednio od wirusa, czy od składników. Milczenie owiec, bo nasze popiskiwanie nie jest przecież słyszalne, spróbujcie napisać do prezydenta i BBN w tej sprawie, oraz do wojska, ale nie do MON. Wojsko ma laboratoria, mogą badać szczepionki pod kątem oceny tego środka jako ewentualnej BRONI CHEMICZNEJ.

  Można korzystać z trybu BIP i poselskich interpelacji, zapytań.

  • Piotr Bein said

   dobrzy ludzie w naszym wojsku moga nie wiedziec, bo klucz jest u farma firm;
   uny musialy sie przecie liczyc z mozliwoscia sabotazu i odpowiednio zabezpieczyc

  • hjk said

   Nawet jak ma być jakaś katastrofa, to po co uprzednio exterminować ludność? „Elita” wycofa sie do jakichś schronów, a ludzie sami się wykończą, jeśli się nie zorganizują i nie dokonaja zorganizowanej ewakuacji. Wystarczy ze zrobi sie gigantyczny korek i po zawodach – dalsze konsekwencje można sobie tylko domyślec…

   Tak wczoraj myślałem o tym podpisaniu „lesbony” przez prezydenta: Polska zrzeka się suwerenności formalnie (bo realnie dawno jej nie ma, a dopiero wejdzie to w życie, jak czesi sygnują) i nikogo to nie rusza, sejm przepycha nonsensowne ustawy, a rzad robi co chce i NIC, zero reakcji.

   Zauważcie, że doszliśmy wszyscy do takiego stanu, ze mogą zrobić co chcą – jutro ogłoszą np. przymusowe szczepienia, a ludzie sie będą posłusznie ustawiać w kolejce, nikogo nic nie interesuje poza grupkami jakichś patriotycznych outsajderów. To jakiś trans czy amok, zobojetnienie na wszystko, zainteresowanie jedynie czubkiem wlasnego nosa, jakiś powalajacy „święty spokój”…

   • Rafał said

    NIE TO NIE TRANS ANI AMOK

    POSIADAJĄ TECHNOLOGIE MANIPULOWANIA CAŁYCH PAŃSTW – ELEKTRONICZNIE

    12 CZĘŚCI WARTYCH OBEJRZENIA

   • wr said

    Do tego dochodzi masowa hipnoza w globalnej skali czyli rytuały w Bohemian Grove w których mówią:
    „zasłoń ludziom oczy na prawdę a otwórz na nic nieznaczące sprawy”.
    Polecam obejrzeć a dowiecie się skąd tyle zła się na ziemi bierze, od satanistów w „elicie”.
    oraz jak ktoś wyżej zauważył elektronicznej, stricte technicznej kontroli umysłów czyli wpływania na fale mózgowe ergo na samopoczucie i zdrowie psychiczne oraz otwartość na manipulację.
    np. system haarp

   • hjk said

    hmmm. jakiś rodzaj hipnozy?
    Ale niektorzy się nie dają, to samo z hipnozą, sa jacyś niepodatni całkiem…

    Co do okultystycznych rytuałów, guseł, uroków to wystarczy prosta modlitwa do Michała Archanioła i różaniec, szatan i demony nie mają szans z Bogiem…
    No chyba, ze ktoś jest „racjonalistą” i nie wierzy w „zabobony”, wtedy jest podatny na takie sztuczki…

   • wr said

    Film „Captive Minds”, czytać projekt MKUltra,
    system haarp etc. a zrozumiecie ogrom manipulacji oraz jakie to jest proste.

   • Ziutek said

    Wilhelm Reich and the Orgone Energy np to:

    Pytanie czy Polaczki szaraczki są na to gotowi?

 6. Piotr Bein said

  wykres troche trudno ocenic, bo nie ma dat, tylko numery tygodni;
  zaczac jednak nalezy od tego, ze statystyki „swinskiej grypy” sa falszowane od poczatku i who nawet przyznalo to: nie bada sie zarazonych laboratoryjnie na rodzaj wirusa, tylko wrzuca WSZYSTKIE objawy grypopodobne do jednego worka
  ktos donosil na blogu pare dni temu, ze oba polskie laboratoria wyasygnowane do badan pandemii NIE MAJA zdolnosci rozpoznac h1n1!
  nalezaloby rowniez pokazac krzywe dla innych nieszczesc masowch, np. wypadki drogowe, zwykla grypa, gruzlica itd.

  • hjk said

   dokładnie: jak była histeria „ptasiej” próbki musieli wysyłac do londynu…no chyba ze sie unowoczesnili…W każdym razie do rozpoznawania gmo podobno jest zdolny tylko osrodek w Puławach…

   • Aśka said

    Znalazłam też takie info:

    http://wiadomosci.onet.pl/2024240,11,rzad_przekaze_2_5_mln_zl_na_przeciwdzialanie_wirusowi_ah1n1,item.html
    PAP, PG/11.08.2009 18:30
    Rząd przekaże 2,5 mln zł na przeciwdziałanie wirusowi A/H1N1
    Rada Ministrów postanowiła we wtorek przyznać ministrowi zdrowia 2 525 500 zł na dofinansowanie zadań związanych z przeciwdziałaniem pandemii grypy wywołanej wirusem A/H1N1 – podało Centrum Informacyjne Rządu. Premier zapowiedział też, że nie przewiduje obecnie podwyższenia składki zdrowotnej.
    Jak poinformowało CIR, rząd licząc się z możliwością wzrostu liczby zachorowań układu oddechowego w okresie jesienno-zimowym i koniecznością przeprowadzenia badań na obecność wirusa A/H1N1, zgodził się przekazać ministrowi zdrowia z pieniędzy na ten cel z ogólnej rezerwy budżetowej. Pieniądze te będą przeznaczone na wykonywanie badań wirusologicznych w przypadkach podejrzeń zachorowania na choroby wirusowe układu oddechowego w celu identyfikacji osób zakażonych wirusem A/H1N1.

    Środki mają zostać wykorzystane na dokupienie potrzebnego sprzętu diagnostyki wirusologicznej i molekularnej dla laboratoriów wirusologicznych wojewódzkich stacji sanitarno-epidemiologicznych w Warszawie, Gdańsku, Olsztynie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

  • wr said

   Przy takiej skali jaką przyjęto do ogłoszenia pandemii ah1n1 od dawna powinniśmy już mieć najwyższy stopień pandemii aids a nawet zwyczajnej biegunki lub podobnych obstrukcji żołądkowych.
   Ale jakoś nikt nie ogłasza pomimo realnych wielu ofiar hiv i zespołu aids, a ilu umiera od narkotyków? to są prawdziwe pandemie z którymi nikomu nie opłaca się walczyć bo źródełko uschnie.

  • Aśka said

   Nowe laboratorium w Poznaniu.Placówka tego typu jest jest pierwszą w Polsce, a trzecią w Europie.

   http://www.epoznan.pl/index.php?section=news&subsection=news&id=15611
   Nowe centrum badań otwarto w Poznaniu
   Wtorek, 2009.09.15 11:05

   a także info znajdujące się pod linkiem
   http://www.plantquarantine.pl/index.php?view=article&catid=1%3Acentrum&id=2%3Aoferta&format=pdf&option=com_content&Itemid=2
   Oferta
   Centrum Badań Organizmów Kwarantannowych, Inwazyjnych i Genetycznie Zmodyfikowanych
   Instututu Ochrony Roślin – PIB oferuje Państwu:
   – wykonywanie badań nad biologią, ekologią i szkodliwością kwarantannowych i
   inwazyjnych gatunków nicieni, owadów, grzybów i ślimaków,
   – wykonywanie badań z wykorzystaniem kwarantannowych gatunków i szczepów bakterii
   oraz wirusów,
   – wykonywanie badań z wykorzystaniem organizmów genetycznie zmodyfikowanych,
   – kabiny szklarniowe do prowadzenia w/w badań,
   – laboratorium do prowadzenia badań z wykorzystaniem organizmów kwarantannowych
   wyposażone w mikroskop z kontrastem fazowym, mikroskop stereoskopowy, dygestorium itp.,
   – wykonywanie ekspertyz w zakresie identyfikacji organizmów kwarantannowych,
   – prowadzenie badań oraz wykonywanie zdjęć przy pomocy elektronowego mikroskopu
   skaningowego – Scanning Electron Microscope S3000N firmy Hitachi.

   Oferujemy Państwu prowadzenie własnych badań w najnowocześniejszym laboratorium
   kwarantannowym w Polsce. Do Państwa dyspozycji pozostaje:
   – 15 kabin szklarniowych:
   – powierzchnia około 14 m2 każda,
   – dowolnie konfigurowalne stoły robocze,
   – precyzyjnie regulowana temperatura w zakresie 20-35°C ± 0,5°C,
   – precyzyjnie regulowana wilgotność w zakresie 50-85% ± 3%,
   – automatyczne cieniówki zewnętrzne i wewnętrzne,
   – system podciśnienia zapobiegający uwolnieniu badanych organizmów,
   – zamknięty obieg wody,
   – kontrola dostępu,
   – całodobowy monitoring,
   – unikalna kabina do badań nicieni glebowych,
   5 laboratoriów specjalistycznych (nematologiczne, entomologiczne, bakteriologiczne,
   wirusologiczne, mikologiczne)
   ,
   – laboratorium diagnostyczne,
   – centralna sterylizatornia,
   – pracownia mikroskopii elektronowej,
   – sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem multimedialnym.

   • hjk said

    no to mamy placówkę, został tylko jeden element: badania sobie, a ogłaszanie wyników sobie może być, tak jak z wyborami-ludzie głosują jak głosują, a komisja ogłasza co chce i kto to zweryfikuje?

    jedyne wyjście to imienne głosowanie, zwolennicy danej partii po wyborach zgłaszają swoj głos do siedziby, podliczają, w razie wątpliwości wszystko sie da sprawdzic

 7. mirek said

  WOJNA TO POKÓJ
  WOLNOŚĆ TO NIEWOLA
  IGNORANCJA TO SIŁA
  George Orwell – Rok 1984

  SIEDEM PRZYKAZAŃ
  1. Wszystko, co chodzi na dwóch nogach, jest wrogiem.
  2. Wszystko, co chodzi na czterech nogach lub ma skrzydła, jest przyjacielem.
  3. Żadne zwierzę nie będzie nosić ubrania.
  4. Żadne zwierzę nie będzie spać w łóżku.
  5. Żadne zwierzę nie będzie pić alkoholu.
  6. Żadne zwierzę nie zabije innego.
  7. Wszystkie zwierzęta są równe.
  George Orwell – Folwark zwierzęcy

 8. Piotr Bein said

  akcja w toronto;
  zauwaz w cz. 2 reporterka stacji cbs mowi nieco nachalnie do dzialacza: „skad bierzecie te informacje”

 9. Piotr Bein said

  akcja w toronto;
  zauwaz w cz. 2 reporterka stacji cbs mowi nieco nachalnie do dzialacza: „skad bierzecie te informacje”
  czesto dostaje taka agresywna odzywke, gdy probuje si epodzielic wiedza zdobyta ciezka praca, podczas gdy moi rozmowcy ogladali telewizornie – ulozylem odpowiedz: „mam stad, skad ty jej nie masz”

 10. hjk said

  Pamietam tę grypę z 1999/00, sam na nia zachorowałem, chyba nigdy nie byłem tak powalony,a w Polsce akurat wtedy wprowadzili sobie te reformy służby zdrowia…
  Słaniam sie na nogach, a pani w rejestracji pyta, do jakiej kasy należę i jakiego wybieram lekarza…
  W takich sytuacjach chyba jednak lepiej, ze nie ma powszechnego dostępu do broni…)))
  Z drugiej strony może by zapanowała jakaś normalność, bo urzędnicy musieliby być bardziej uprzejmi i działać dla dobra „petentów”…

 11. Piotr Bein said

  moze wygladac poza tematem, ale nie jest:

  wejdz tez na witryne ‚jewsnotionists’ oraz wygooglij ‚wolfgang eggert petition’ zeby zobaczyc powiazanie z nwo i drobiazgami jak pandemia czy wojna atomowa z iranem

 12. Bruno said

  Niesamowita historia o kilkunastu osobach uratowanych po wybuchu bomby atomowej w Hiroszimie

  http://www.rozancowe-karty.com.pl/pl/rozaniec_cuda_hiroszima.htm

  • Piotr Bein said

   Bog zapewnia nas w wizji Sw. Jana (Apokalipsa), ze bogobojni nie potrzebuja sie obawiac
   nie obawiam sie obowiazkowych szcepien, postapie jak podpowie mi sumienie
   Wieczna chwala Jezusowi Chrystusowi!

  • hjk said

   czytałem o tym, zyje jeszcze podobno zakonnik, który przezył w epicentrum wybuchu i co ciekawe nie stwierdzono zadnych komplikacji popromiennych. Bombę rzucono nad jedyną katolicką katedrą w mieście, zbudowaną nawiasem mówiąc, dzieki staraniom i misji św. o. M.Kolbe

 13. Karol said

  może ktoś wie co tam duńczycy piszą:)

  http://euro-med.dk/?cat=3

  • hjk said

   kliknij we flage niemiecka lub angielską i jak znasz jezyk, to się wyswietli…)))
   chodzi o to, ze globalne ocieplenie to ujawnione właśnie naukowe oszustwo:

   Global Warming I. Just Revealed As a Gigantic Scientific Deception

   • Aleksandra said

    ta strona mowi nie tylko o ogromnym oszustwie globalnego ocieplenia, mowi takze o trakatacie lisabonskim i jest tam tez list napisany przez bylego ordynatora okulistyki do Prezydenta Czech Vaclav Klaus w sprawie tegoz traktatu z prosba, zeby go nie podpisac (ratyfikowac).
    Na stronie sa ciekawe artykuly o Bilderberg, Illuminati itp.
    Czyta sie ciekawie.

   • Piotr Bein said

    takze o pandemii grypy

 14. Neo said

  Witam!
  Pomyślałem sobie, że tym, co może ZNACZNIE POLEPSZYĆ sytuację w Polsce, jest nasze wystąpienie z Unii Europejskiej. Dlatego właśnie od dzisiaj na stronie głównej mojej strony (www.cudmilosci.net) do której link jest NA TYM BLOGU (pod strony internetowe – CUD MIŁOŚCI) umieściłem dzisiaj artykuł WYSTĄPIENIE POLSKI Z UNII EUROPEJSKIEJ. Bardzo Ci polecam jego przeczytanie.
  Gdyby udało się zebrać te wymagane 500 000 podpisów i doprowadzić do referendum i ostatecznie wystąpienie z UE, to na pewno zmienili by się ludzie sprawujący władzę (NA LEPSZE) i można by przeciwdziałać planom związanym z masowymi i przymusowymi szczepionkami, o których traktuje TEN BLOG.
  Myślę, że odwiedza go bardzo dużo osób wrogo nastawionych do UE (tak jak ja), więc zaangażujcie się od 1 listopada 2009 (do 30 listopada 2009) w akcję, którą opisuję na stronie głównej strony http://www.cudmilosci.net! Być może bardzo niedługo podam tam też adres, na który będzie można wysyłać kartki z podpisami poparcia dla referendum, żeby nie robić kłopotu ze skanowaniem ich i przesyłaniem na mojego mail’a.
  Czekam na jakiś odzew z Waszej strony – w komentarzach na tym blogu lub na mój adres mail’owy: olimarao@wp.pl!
  Pozdrawiam!
  Z Bogiem!

  • Grashka said

   http://nczas.com/wazne/polska-i-wielka-brytania-powinny-opuscic-unie/

   POWINNIŚMY OPUŚCIĆ UNIĘ

   • hjk said

    „- Jak nie unia to co??Białoruś?!
    – Nie. Polska, głupcze!!”

   • Piotr Bein said

    ale wiemy kto osrawal lpr, mw itd. — no nie, miruniu? oj, zaznasz ty pokoju, zaznasz…

   • mirek said

    Niczym :

    1. Wszystko, co chodzi na dwóch nogach, jest wrogiem.
    2. Wszystko, co chodzi na czterech nogach lub ma skrzydła, jest przyjacielem.
    3. Żadne zwierzę nie będzie nosić ubrania.
    4. Żadne zwierzę nie będzie spać w łóżku.
    5. Żadne zwierzę nie będzie pić alkoholu.
    6. Żadne zwierzę nie zabije innego.
    7. Wszystkie zwierzęta są równe.
    George Orwell – Folwark zwierzęcy

   • Piotr Bein said

    giertych to drobnostka — bein na prezydenta!!!

   • Brenda said

    Panie Piotrze, Pan na prawde posluguje sie takim jezykiem??? 😦 Jesli nie chcial sie Pan dac sprowokowac to klapa. 😦
    Albo dyskusja albo wyzywanie sie. Nie pasuje czyjs komentarz to go przynajmniej konsekwentnie wymazujcie. Juz lepsze to niz ironiczno-obrazliwe komentowanie.I bez kitow, ze wroga to mozna. W ten sposob sami sobie stajemy sie wrogami.:(
    Juz sobie wyobrazam jak wkurzylam Pana swoimi moralami. Po przeczytaniu niech Pan po prostu go wymarze. Nie chce robic nic by zaszkodzic ideii walki ze swinska grypa.
    Pozdrawiam.

   • Ziutek said

    Mówiłem, że Mirek to świrek?

   • mirek said

    @Brenda witaj ,masz racje na tym blogu jak masz inne zdanie i wyrazasz swoja opinie nie pasujaca z ideologia to odrazu z grubej rury dostajesz tone wyzwisk i ponizen niczym w ZSRR.ale tak to juz jest sama sie o tym pszekonalas ze jezeli stawiasz komus teze a ta druga osoba nie umie jej odepszec to w zanadrzu pozostaje ”ortografia,wyzwiska,, to takie tematy zastepcze.dla niektorych odparcie czyjes tezy antyteza i udokumetowanie to czyms to wielki bul,ale coz i z dwojga zlego chociaz ludzie zaczynaja ruszac glowa chociaz zucajac obelgami.

 15. tmsz said

  Policja uruchomiła infolinię i świńskiej grypie. Podano nr telefonów pod które można dzwonić i zadawać pytania. Odpowiedzi udzielają „eksperci” Może by ktoś kompetentny z bloga zadzwonił i zadał im trochę trudnych pytań? Można to nagrać i opublikować.

  http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/www/index.cgi?strona=grypa_ah1n1&numer=

  W dniu 29 kwietnia 2009 roku od godz. 14.00 uruchomiona została infolinia, która udziela wszelkich informacji w zakresie wirusa grypy świń. Na pytania odpowiadać będą eksperci Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
  Numery telefonów stacjonarnych:
  (22) 54 21 412 – czynny całodobowo
  (22) 54 21 413 – czynny od 8:00 do 16:00
  (22) 54 21 414 – czynny od 8:00 do 16:00
  Żródło: KGP WARSZAWA

 16. Rafał said

  TU JEST POLSKA…

  • grypa666 said

   Też mam nagrana ta trumne. Ci ludze sa ok, ale juz wiem, że ich zinfiltrowano. I nawet wiem kim.

   • wazai said

    Ot cała nasza wolność!Przypomina mi się…sierp pod szyją młot nad głowa a w oczach gwiazdy.To wszystko nie jest chyba tak proste-wystąpić zUNI-nie podpisać traktatu-zbyt duże zadłużenie w Banku Światowym zbyt duże zadłużeni naszego kraju chyba nie daje nam dużego pola manewru.Jelity zachłyśnięte wolnością i WŁADZUNIĄ tak nas urządziły-nie mamy banków,przemysłu i resztki rolnictwa.Jeszcze jedno ,, to ludzie ludziom zgotowali ten los” znów jest aktualne i nie trzeba tu używać imienia Boga nadaremno.

   • hjk said

    to wszystko da sie odkręcić – ogłaszamy niepłacanie długów, wystepujemy o odszkodowania wojenne do niemiec i rosji, a także do usa, francji, anglii (ew. mozemy te długi pokryc z tych odszkodowań)uznajemy prywatyzację za nieważną z powodu braku kompetencji urzedników do decydowania o własności kazdego człowieka (za komuny mowiono, ze to wszystko nasza własność, wiec nie zgadzam sie zeby urzednik decydował o mojej własności).
    Potrzeba tylko narodowego rządu…

   • wazai said

    To może dobra myśl ale nie wiem jak to jest z ogłoszeniem niewypłacalności przez państwo to jedno a drugie czy -przyjaciele- dali by nam to zrobić

 17. cavaderous said

  cytat z filmu ” wsadźcie sobie te szczepionki we własne dupy”

  pozdro

 18. yapko said

  Witam

  Od dłuższego czasu przyglądam się temu co dzieje się na świecie – mam tu na myśli nie tylko Świńską Grypę czy NWO ale generalnie kierunek w którym zmierza świat i ludzkość (moim zdaniem kierunek przez kogoś nadany i skrupulatnie kontrolowany). Przerażające jest to ze im głębiej wchodzę w te zagadnienie tym odnoszę wrażenie ze mamy odczynienia z niesamowicie przebiegłym i silnym przeciwnikiem. Nie wchodząc w szczegóły wszystkich moich przemyśleń chce powiedzieć tylko jaka refleksja nasunęła mi się po przeczytaniu tego oraz kilku innych ostatnich artykułów na temat Świńskiej Grypy. Może nie doceniamy naszego przeciwnika może ta epidemia wcale nie jest ta która ma na celu depopulacje? Moze teraz jest robiona „przygrywka” która spowoduje kompromitacje wszystkich ludzi myślących tak jak my. Co jeśli się okaże ze epidemia Świńskiej Grypy nie wybuchnie na serio co jeżeli się okaże ze szczepionki są skuteczne (pomimo tego ze wiemy ze zawierają trujące substancje – to może ich stężenie jest na tyle małe ze nie zaszkodzą ludziom) co jeżeli się okaże ze WHO ogłosi sukces w walce z epidemia? Otóż stanie się to ze następnym razem w teorie spiskowe uwierzy już dużo mniej ludzi niż dziś – a jak mawiał przed laty wybitny strateg Sun Tsu dezinformacja wroga to jedna z najskuteczniejszych broni w wojnie. Dziś może to być jedynie dezinformacja a jutro jak nasz zapal zmaleje jak już mało kto będzie wierzył w tzw. teorie spiskowe przeprowadza niespodziewany atak i osiągnął swój cel. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce.

  • hjk said

   ciekawe uwagi…
   ale nachodza mnie takie myśli:
   1. To co piszesz juz się stało, ludzie wierzą w skutecznosć szczepionek, wiec teraz juz na nas patrza jak na oszołomów
   2.Jak nie wybuchnie epidemia, nie da sie sprawdzic skuteczności.
   3. Nie ma w 100% skutecznych szczepionek, o ile w ogóle mają one jakaś skutecznosć większą od placebo (czyli 15%)
   4. Wirus musiałby być „całkowicie” sztuczny i niemutujący, żeby szczepionki były w niego celowane, aby cieszyły się wysoką skutecznością, a jednocześnie dotkliwy i zaraźliwy, żeby męczył nieszczepionych, i nie powinno byc przymusu, zeby dać „nauczkę” „niepewnym” i oponentom.

 19. jadzia said

 20. Michal said

  A tak na marginesie, dlaczego nasz kościół milczy? Można wnioskować ze wiedzą o wszystkim doskonale – tort został juź dawno podzielony. Może zacznijmy ruszać ten temat w lokalnych parafiach? Jakieś ulotki informacyjne ?

  • hjk said

   Kościół czeka do ostatniej chwili – jak sie coś zacznie dziać, to wystarczy ogłosić na ambonach, nie ma co siać zamieszania…
   Myślę, że nie jest tak, jak piszesz, że „wiedzą doskonale”, a jeśli nawet, to nie wszyscy. Duchowni jednak kształcili się w teologii, a nie bakterio- czy immunologii…

   • Michal said

    Kościół wie, ponieważ zawsze wie o dużych sprawach. Tam są ludzie wykształceni i zapewne potrafią myśleć. Nie jeden raz kościół zabierał głos w różnych sprawach. Czyżby nie chciał się narażać?

   • Michal said

    W sprawach dotyczących odwiertów geotermalnych prawie każdego dnia słychać wypowiedzi Ojca dyrektora w radiu M. w których mówi że rząd rzuca kłody pod nogi, że robi pod górkę społeczeństwu, itd. Widocznie kwestia H1N1 jest nie istotna.

 21. Wojox said

  Ludzie myślą i z byle kaszlem nie idą do lekarza. A CI Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ KAŻDY KASZELEK ZALICZJĄ TO TEJ WŁAŚCIWEJ GRYPY………

  • Piotr Bein said

   bdura, wojox, sam znam lekarke ktora jest przeciw szczepieniom
   drani w kazdej grupie jest mniejszosc i wytwarzaja pozorna wiekszosc zastraszeniem

   • CIA said

    A ja znam i zalecają szczepienia to jest chore

   • hjk said

    tym bardziej jak nzoz na z tego kase…

   • Piotr Bein said

    mamon jest celowo wprowadzonym bozkiem (przez usuniecie Boga z zycia codziennego) ale czy rzeczywiscie wiekszosc polakow jemu holduje?

   • monitorpolski said

    Nie wydaje mi się, że większość jest przeciwko szczepieniom. Oni mają totalnie wyprane mózgi.

 22. dja70 said

  http://biznes.interia.pl/news/nie-taka-grypa-straszna-jak-ja-maluja,1378549

  najpierw:
  […]Dysponujemy skutecznymi i bezpiecznymi szczepionkami i tę broń warto wykorzystać, oczywiście wraz z jednoczesnym przestrzeganiem podstawowych zasad higieny, w tym m.in. częstym myciem rąk, unikaniem kontaktu z osobami, które wykazują objawy grypopodobne, przysłanianiem ust i nosa podczas kaszlu i kichania[…]

  a poźniej:
  […]Mają znaczenie również w ograniczaniu rozprzestrzeniania się wirusa grypy typu A/H1N1v, wirusa pandemicznego, przeciwko któremu nie mamy jeszcze skutecznej szczepionki[…]

  To co mają czy nie mają. Artykuł wygląda na sponsorowany.

 23. Grashka said

  http://kodeks-a-zdrowie.pl/
  JANE BURGERMEISTER GOŚĆ SPECJALNY W WARSZAWIE W DNIU 27.10.2009

  • monitorpolski said

   Codex to chyba jeszcze ważnejsza sprawa niż szczepionki. To ważny element układanki majacej na celu naszą anihilację

 24. Grashka said

  i zapomniałam dodać w KRAKOWIE 26.10.2009 JESZCZE MIEJSCE SPOTKANIA NIE USTALONE

 25. jowram said

  Na co liczą?

  Autor: Jerzy Przystawa
  11.08.07 21:11

  Niezwykła, jedyna w swoim rodzaju I Rzeczpospolita, owoc trudu dziesiątków pokoleń, miała w swojej konstrukcji wadę ustrojową, która w ogromnym stopniu przyczyniła się do jej upadku i zniknięcia z mapy Europy. Wadą tą była zasada liberum veto, przez 160 lat uważana za jeden z kanonów wolności obywatelskiej. To unikalne społeczeństwo, przez nieżyczliwych krytyków wyszydzane i pokazywane, jako przykład warcholstwa, nierządu i anarchii, kierowało się potrzebą szerokiego konsensu, zgody, umowy obywatelskiej przez wszystkich akceptowanej. Uzyskanie takiej zgody było nie lada wyczynem, proces dochodzenia do niej budował postawy obywatelskie, uczył odpowiedzialności za państwo. Jak pisze brytyjski historyk: Proces, dzięki któremu ta zgraja uzbrojonych jeźdźców ostatecznie osiągała jednomyślną decyzję, wybierając jednego spośród dziesiątków kandydatów i jedną spośród dziesiątków opinii, można opisać jedynie jako akt zbiorowej intuicji. (Norman Davies, Boże Igrzysko, s. 316, ZNAK, Kraków, 2002)

  Ta zbiorowa intuicja strzegła Rzeczpospolitą dobrze przez ok. 160 lat, do czasu, gdy w 1652 roku, przekupiony przez Janusza Radziwiłła, poseł Jan Siciński, po raz pierwszy skorzystał z tego prawa i zerwał Sejm. Wtedy to wrogowie Rzeczypospolitej odkryli złowrogie możliwości tego przepisu i już do końca jej dni, wykorzystywali go w sposób bezwzględny i cyniczny. Jak wiemy, caryca Katarzyna stanęła zbrojnie w obronie tej kardynalnej wolności i przeciwstawiła się zdecydowanie zamiarom reformatorów. Ale fakt, że pomimo tej wady I Rzeczpospolita przetrwała ponad trzy stulecia może być prawdziwym powodem do dumy z naszej narodowej spuścizny. Było to możliwe dzięki pewnym zapomnianym zaletom tego narodu: umiłowaniu wolności, szlacheckiej godności i dumy, a przede wszystkim czemuś, co ten sam Norma Davies określił jako patriotyzm, który przybrał wymiar religii. (Norma Davies, Serce Europy, ANEKS, Londyn, 1995).

  Ta religia patriotyzmu pozwoliła Polakom przetrwać noc rozbiorów i pozwoliła na powstanie II Rzeczypospolitej. Nowa Rzeczpospolita, powstała z scalenia trzech rozbiorów, różnych tradycji, doświadczeń cywilizacyjnych, języków, obyczajów, systemów prawnych i kultur politycznych, dokonała ogromnego wysiłku edukacyjnego i przez 20 lat swego istnienia wychowała niezwykłe pokolenie patriotów i obywateli. Niestety, z przyczyn, których warto dociekać, zafundowała sobie kolejną wadę ustrojową, która od początku korodowała jej system państwowy. Tą wadą była niemądra, korupcjogenna, dezintegrująca organizm państwowy, ordynacja wyborcza do Sejmu. W wyniku tej wady, w ciągu 21 lat państwo polskie miało 32 premierów, czyli, średnio, jednego premiera na nieco dłużej niż pół roku. To ta wada była główną przyczyną rozlewu krwi podczas Zamachu Majowego i przy innych okazjach i to ta wada kazała poszukiwać remedium w zapędach dyktatorskich i innych karkołomnych próbach naprawy. Naturalnie, że przy takim sposobie rządzenia trudno było odpowiednio przygotować się do historycznych wyzwań, do skutecznego przeciwstawienia się zagrożeniom ze Wschodu i Zachodu. Tę opłakaną sytuację łagodziła ta sama religia patriotyzmu, która kazała obywatelom Rzeczypospolitej dawać heroiczne przykłady ofiarności i oddania sprawie publicznej. I nie tylko tym szarym obywatelom, zwykłym polskim patriotom, ale także i wielu z tych na górze, dla których słowa Polska, dobro Ojczyzny, dobro wspólne nie były słowami pustymi, retorycznymi chwytami używanymi dla zamaskowania ich egoistycznych i niecnych intencji.

  III Rzeczpospolita, powstała na gruzach komunizmu, z powodów, których też warto dociekać, zafundowała sobie podobną, a de facto, tę samą wadę ustrojową, zatruwającą życie publiczne międzywojennej Polski: partyjną ordynację wyborczą do Sejmu, którą uparto się nazywać proporcjonalną, chociaż z pojęciem proporcji ma niewiele wspólnego. Skutkiem tej wady, podobnie jak przed wojną, jest dezintegracja sceny politycznej, rozbicie partyjne, potępieńcze swary i waśnie i cały ten nieustanny, gorszący spektakl, który trwa nieprzerwanie od 18 lat. W odróżnieniu jednak od II Rzeczypospolitej, dzisiejsza nie ma już tych soków życiowych, tych sił zdrowego, wolnego, dumnego organizmu, które pozwalały Polakom tamtego pokolenia kochać swoją ojczyznę, poświęcać się dla niej, czerpać optymizm i energię z tego niebywałego wyczynu, jakim było zbudowanie – po latach niewoli, swojego państwa i tego niezwykłego wyczynu, jakim była bohaterska obrona tego państwa przed nawałnicą sowiecką. Nie ma przede wszystkim tej niezwykłej, wyjątkowej kadry nauczycieli – edukatorów, którzy potrafili w swoich wychowanków zaszczepić i rozwinąć te cnoty, bez których niemożliwe jest trwałe istnienie wolnego i niezależnego narodu. Wspólnym wysiłkiem niemiecko-sowieckim te kadry nauczycieli i wychowawców zostały wytrzebione, a pół wieku komunistycznej edukacji, płukania mózgów i postaw obywatelskich wyprodukowało społeczeństwo chore, obolałe, bez wiary we własne siły i bez zaufania do swoich umiejętności i możliwości. Jest faktem wielokrotnie stwierdzonym przez socjologów, że polskie społeczeństwo charakteryzuje zaniżona samoocena, że sami oceniamy siebie gorzej, niż najbardziej nieżyczliwe nam narody. Jest to element całkowicie nowy, zupełnie nieznany obywatelom tak I, jak II Rzeczypospolitej.

  Na tę chorobę, chorobę niewiary w swoje możliwości i braku zaufania, nie pomógł krótkotrwały, niezborny i amatorski wysiłek Solidarności i podziemnego ruchu oporu. Tego wszystkiego było za mało, żeby przygotować kadry i odbudować obywatelskie umiejętności, niezbędne do budowy i trwania samodzielnego państwa. Nie mówiąc o tym, że wrogowie Polski nie zasypali gruszek w popiele i cały czas działali, systematycznie i wytrwale, żeby do takiej odbudowy postaw i sprawności nie dopuścić. A kiedy, niczym feniks z popiołów pojawiła się III RP, to w przeciwieństwie do II nie przyciągnęła ona z powrotem swoich dzieci, rozrzuconych po świecie, gdzie zdobywali kwalifikacje jakże potrzebne ich Ojczyźnie. Jak wiemy do II Rzeczypospolitej ciągnęli z emigracji polscy profesorowie, uczeni, inżynierowie, budowniczowie – w niej bowiem zobaczyli szansę swojej samorealizacji. III Rzeczpospolita nie tylko nie przyciągnęła znaczącej liczby Polaków z emigracji, ale przeciwnie, jesteśmy świadkami niebywałego exodusu, ucieczki setek tysięcy, może już nawet milionów, najbardziej energicznej i przedsiębiorczej części społeczeństwa. Zaginął gdzieś religijny patriotyzm Polaków, nie tak dawno na Uniwersytecie Warszawskim odbyła się debata oxfordzka, której mottem było Patriotyzm nie ma przyszłości!

  Polska młodzież akademicka, ta właśnie, która ma budować i rozwijać państwo, pozostała w rękach starych mistrzów, w rękach propagatorów pseudonauki, pseudowiedzy, pseudowychowców pseudoobywatelskich postaw. Nie przeprowadzono bowiem żadnej weryfikacji kadr nauczycielskich i wszyscy ci, którzy dokonali takich spustoszeń w umysłach pokoleń młodzieży pozostali na swoich stanowiskach i nadal sprawują akademicki rząd dusz. Trudno się dziwić, że młodzież, która ma takich wychowawców, marzy tylko, żeby jak najszybciej wyjechać, gdzie tylko się da.

  Wada konstrukcyjna III RP – fatalna, korupcjogenna ordynacja wyborcza jest mechanizmem, który za każdym obrotem maszyny wyborczej wyrzuca z siebie coraz gorszy produkt, ludzi coraz marniejszej jakości, coraz bardziej nieodpowiedzialnych, coraz bardziej cynicznych, coraz bardziej zapatrzonych tylko w osobistą karierę i dobrobyt. Widzimy to doskonale po poziomie debaty publicznej, po oratorskich popisach zapatrzonych w siebie, prymitywnych, niewykształconych i niewychowanych amatorów, którzy bez zażenowania demonstrują nam nieznajomość języka polskiego, brak wykształcenia, manier i kultury, a za to bezczelność i hucpiarską pewność siebie. Wszystkie te postawy umacniają i wspierają media, od dawna już nie kierujące się interesem polskim, lecz swoich – najczęściej zagranicznych – mocodawców .

  Premier już prawie ogłosił datę nowych wyborów. Podobnie wypowiedzieli się liderzy największej partii opozycyjnej. Kampania wyborcza już się rozpoczęła, partie już emitują w telewizji swoje spoty wyborcze.

  Czego oczekują politycy III/IV RP po nowych wyborach? Na co liczą? Czy liczą na ustabilizowanie się sceny politycznej, na wyłonienie stabilnej większości, stabilnego rządu, który będzie w stanie rozwiązać narosłe problemy? Jarosław Kaczyński oświadczył w wywiadzie dla tygodnika „Wprost”, że jeśli w nowym Sejmie nie będzie miał 280 mandatów, to jako były szef partii politycznej będzie w samotności dumał nad niewdzięcznością Polaków! Jarosław Kaczyński naprawdę wierzy, że po nowych wyborach będzie miał w Sejmie absolutną większość? Bo zamiast wyborów urządzi nam plebiscyt?

  Każdy przytomny człowiek, rozumiejący działanie mechanizmów wyborczych, wie, że taka ordynacja jak w Polsce czyni taki wynik wyborów praktycznie niemożliwym do uzyskania. Poucza o tym nie tylko doświadczenie 18 lat postkomunizmu w Polsce, ale także doświadczenie wszystkich innych krajów wokoło. Co więcej, tego samego uczy doświadczenie państw zachodnich, które podobne mechanizmy wyborcze stosują. Jarosław Kaczyński wierzy w swoją gwiazdę i umiejętność sprawiania cudów. Jak dotąd nie bardzo się z tym popisał, ale wolno mu. Jego cyniczni przeciwnicy upatrują innych powodów jego pośpiechu z ogłoszeniem nowych wyborów: problemy z rozliczeniem minionej kampanii wyborczej i potrzebę uprzedzenia niekorzystnego wyroku Sądu Najwyższego w tej sprawie.

  To można zrozumieć. Ale na co liczy Platforma Obywatelska? Że ta sama farsa powtórzy się przy zamianie ról i że to posłowie PO i ich drużynnicy czerpać będą korzyści ze sprawowania urzędów państwowych i posad towarzyszących? Bo przecież nie liczą na to, że Platforma, jak Kaczyński, zdobędzie 280 mandatów i będzie samodzielnie rządziła?

  Ile lat jeszcze będziemy chodzić w kółko, z tą samą chorobą w środku, trzymając się za brzuch? Czekamy na miłosierdzie Unii Europejskiej, która wreszcie przyśle tu swoich komisarzy, aby zaprowadzić trochę porządku w tym państwie sezonowym, które samo nie jest w stanie zagospodarować swoich historycznych możliwości? Czy na jakiś desperacki wybuch społeczny, bo zegar historii pokazuje, że co pewien czas w Polsce musi się coś stać, aby wypuścić parę z polskiego kotła? Czy to, co stanowiło wyróżnik obywateli I i II Rzeczypospolitej, ich troska o swoje państwo, zostało już całkiem wykorzenione i pozostali tylko pieczeniarze bez sumienia? Czy naprawdę nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z wadą ustrojową, którą dzisiaj wskazać potrafi już bez mała każde dziecko?

  Wrocław, 11 sierpnia 2007

 26. Aśka said

  Może faktycznie trzeba to ośmieszać i wtedy do ludzi szybciej dotrze

  www. youtube.com/watch?v=8l_meOam55Q&feature=related

  www. youtube.com/watch?v=ZBLBw9VRtmk&feature=related

  www. youtube.com/watch?v=F3oJRqFmXAc&feature=related

  www. youtube.com/watch?v=8l_meOam55Q&feature=related

  powstawiałam spację po www. aby filmy się nie wkleiły tutaj

  • cavaderous said

   do pewnego momentu trzeba traktować bardzo poważnie , lecz potem należy szydzić z tych globalnych bandytów….cyniczne przedstawianie sprawy dociera bardziej do społeczeństwa w Anglii ponieważ duża część z nich ma cyniczne podejście prawie do wszystkiego i czasem tylko w ten sposób możemy wywołać u nich pewne zainteresowanie…dlatego trzeba próbować wszystkimi dostępnymi metodami…

   pozdro

 27. Piotr Bein said

  przereagowywanie policyjne na tym etapie mogloby swiadczyc o tym e uny nie sa tak silne jak by sie wydawalo i probuja odstraszyc lud

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s