Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

mała przerwa

Posted by grypa666 w dniu 08/10/2009

Uwaga: blog przechodzi małą restrukturyzację organizacyjną, w związku czym możemy mieć małe przerwy w podawaniu nowych informacji.

Komentarzy 199 to “mała przerwa”

 1. Bruno said

  Materiał wręcz obowiązkowy ( poniżej fragmenty ):

  Koncerny farmaceutyczne niszczą w każdy możliwy sposób lekarzy, którzy krytykują ich produkty, w tym także szczepionki.

  Całkiem niedawno na światło dzienne wypłynął materiał potwierdzający fakt niszczenia lekarzy. Artykuły, do których odsyłam w linkach poniżej, mówią o ujawnieniu rozsyłanych przez duży koncern farmaceutyczny e-maili do jego popleczników, dotyczących zamiarów i planów wobec niewygodnych mu lekarzy. Ujawnienie nastąpiło w trakcie australijskiego procesu zbiorowego („class action”) przeciwko temuż koncernowi. Użyte przez nich zwroty to m.in. „zneutralizować”, „zdyskredytować” oraz „być może zajdzie potrzeba, by ich [lekarzy] odszukać i zniszczyć w miejscu ich zamieszkania”. Inną popularną metodą w USA jest wytaczanie procesów lekarzom krytykującym działanie koncernów, przykładowo kanadyjskiej autorce książki „Medical Mafia”.

  Nagłe zgony lekarzy zajmujących się epidemiologią (oparte na ewidentnych faktach i uzasadnionych domysłach).

  Media odnotowały fakt znacznej ilości – rzędu 100 – nagłych zgonów lekarzy i mikrobiologów badających tematy wirusów, epidemii i szczepionek w latach 2000-2009 (szereg artykułów dokumentujących ten temat jest możliwy do odnalezienia w wyszukiwarce Google na zapytanie „dead+scientists+microbiologists” – narzędzie znajduje ok. 550 tysięcy dokumentów).

  Czy już wiecie, dlaczego lekarze milczą na temat szkodliwości szczepień? Boją się o swoje życie…

  http://waldek1984.wordpress.com/

  • Wojox said

   Powiem tyle,, kto się pchał do „mafii” ma skutki. Z tej firmy się nie odchodzi. Lepiej było zając się prowadzeniem sklepu zielarskiego i sprzedawać rumianek niż „super specyfiki” mafii !! Mam znajomą kierowniczkę ordynatorkę czy jakoś tam, strasznie „zmęczona” życiem. Widać po niej stres i strach, więc co chcieli to mają, a dostać się na ten profil nie jest łatwo….

 2. Grashka said

  http://ft.onet.pl/10,34430,obama_pod_ostrzalem_z_powodu_slabnacego_dolara,artykul.html

  OBAMA POD OSTRZAŁEM Z POWODU SŁABNĄCEGO DOLARA

 3. Grashka said

  http://gielda.onet.pl/polska-goraczka-zlota,18727,3041552,1,prasa-detal

  GIEŁDA POLSKA i GORĄCZKA ZŁOTA

 4. Grashka said

  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=8883&start=100
  SPEKULACJA PAŃSTWEM-deficyt 52 mld

 5. Mariola said

  Słuchajcie, sądzę, że NWO jest bliskie, ale nas jeszcze nie złamią. Za dużo jest osób myślących samodzielnie. Naszym zadaniem jest wychowywanie kolejnych takich niezależnie myślących pokoleń i nie dopuszczenie do tego, żeby nie zajęło się nim państwo i nie wpoiło im „mainstreamowych” ideałów i zainteresowań.

  • Rafał said

   Raczej się nie mylisz. Wojskowi wysocy stopniem robią zapasy w piwnicach i garażach dla swoich rodzin. W Mińsku Mazowieckim powstają nowe logistyczne rozwiązania dla wojska. Zaciekawiło mnie, że wszystkie nowo powstające ogrodzenia są robione na wzór ogrodzeń FEMA, tzn są wyższe i mają zabezpieczenia przed ucieczką na zewnątrz, a nie jak stare zardzewiałe przed wtargnięciem do wewnątrz. Można to sprawdzić wjeżdżając do Mińska Mazowieckiego z trasy na Terespol i skręcając na pierwszych światłach w prawo, tzw” mała obwodnica”.
   Jest również opracowany w maju tego roku Plan Mobilizacji Gospodarki PMG-09, który ma za zadanie przejście od gospodarki pokojowej do wojskowej. Przyszło nam żyć w strasznych czasach. Również mam nadzieję, że się jakoś sprawa wyliże. Pozdrawiam

  • mirek said

   witaj Mariola,to nie tak jak myslisz.ludzie sami zechca a wrecz zapragna stworzenie jednego globalnego panstwa.wszystko ma swoje 2 strony,byc moze jest to bardzo dobry pomysl sworzenie jednego swiatowego panstwa,jeden jezyk jeden pieniadz,tak jak np atom moze ratowac zycie ale moze tez zabic miliony ludzi.lecz ludzie zrobili sie niedobrzy i za jedno euro potrafia nawed zabic,wiec moim zdaniem to wszystko wymyka sie z podkontroli,i czy chcemy czy tez nie do takiej katastrofy musi dojsc i dojdzie.ludzie musza poczuc katastrofe na skale globalna by sie przebudzic,dla przykladu zobacz jak ludzie sie polaczyli i dogadywali po drugiej wojnie swiatowej,powstala nie jako wiez ludzka,wiez ta zostala zerwana przez pokolenia ktore zaczely zyc beztrosko ktore te pokolenia bez zadnych idealow stalu sie pustymi tworami,rozwaz 2 sytuacje,jedna sytuacja to okres komuny w polsce,w jaki sposob ludzie sie odnosili do siebie jakie spolecznosci budowaly i zobacz okres poskomunistyczny jak pokolenia sie zmienily,jacy stali sie wyuzddani,a te nowe pokolenia jak obserwuje to osobiscie jestem za szczepionka.nie dawno pisali na temat dziewczyn tz galeriankach,mlode dziewczyny za jakies pierdoly sie prostytuja.straszne,i dlatego musi dojsc do katastrofy by ludzie sie opamietali.

   • krzysiek said

    mirku, pomysły na jedno globalne państwo (jak i energia jądrowa w polsce ale nie o tym ten blog) to katastrofa. przecież projektanci nowego ładu otwarcie głoszą redukcję ludności, praktycznie brak klasy średniej, ekstremalnie srogie warunki itp., pełną kontrolę, obozy, chipy (wszystko udokumentowane jak tylko chcesz – wideo, druki, memoranda)

   • Bukajs said

    Hej,
    Ja bym nie powiedział, że społeczeństwo się takie „staje”. Społeczeństwo zostało takie „stworzone” i to w konkretnym celu – aby je rozmiękczyć i zniszczyć. A komu na tym zależy to chyba wiemy. Nachalna promocja konsumpcjonizmu?
    „Posiadacze kapitału będą stymulować popyt klasy robotniczej na coraz większą ilość towarów, mieszkań i wytworów techniki. Jednocześnie będą udzielać coraz więcej coraz droższych kredytów na zakup tych dóbr, aż rzeczone kredyty nie będą mogły być spłacane. Niespłacane kredyty doprowadzą do bankructwa banków, które z kolei zostaną znacjonalizowane. To w rezultacie doprowadzi do powstania komunizmu”.
    Karol Marks, 1867 rok.
    Rząd Światowy to mógłby być dobry pomysł, gdyby to nie miał być rząd ludzi nienawidzących swoich poddanych i traktujących ich jak bydło. Zawsze musi być jakiś rząd, ale w zdrowych warunkach rząd troszczy się o poddanych. W tych będzie inaczej.

 6. Grashka said

  http://www.redicecreations.com/radio/2009/09sep/RIR-090927.php
  posłuchajcie DAVIDA ICKA SWINE FLU
  może ktoś coś napisze krótko co on mówił

  • Rafał said

   do Mirka…

   Raczej się nie mylisz. Wojskowi wysocy stopniem robią zapasy w piwnicach i garażach dla swoich rodzin. W Mińsku Mazowieckim powstają nowe logistyczne rozwiązania dla wojska. Zaciekawiło mnie, że wszystkie nowo powstające ogrodzenia są robione na wzór ogrodzeń FEMA, tzn są wyższe i mają zabezpieczenia przed ucieczką na zewnątrz, a nie jak stare zardzewiałe przed wtargnięciem do wewnątrz. Można to sprawdzić wjeżdżając do Mińska Mazowieckiego z trasy na Terespol i skręcając na pierwszych światłach w prawo, tzw” mała obwodnica”.
   Jest również opracowany w maju tego roku Plan Mobilizacji Gospodarki PMG-09, który ma za zadanie przejście od gospodarki pokojowej do wojskowej. Przyszło nam żyć w strasznych czasach. Również mam nadzieję, że się jakoś sprawa wyliże. Pozdrawiam

   • Rafał said

    wokół wszystkich dużych miast są mega centra logistyczne, przykładowo naokoło warszawy jest minimum 50 hal każda o powierzchni 10 tyś m 2.

    masa z tych miejsc jest pusta i nie używana, od czasu do czasu pokręci się jakiś samochód

    doliczcie do tego wszystkie markety….

    przerobić to na obóz to max 1 dzień…

    nawet są już samochody których zadaniem jest rozwijanie drutu kolczastego z prędkością jazdy samochodu…. (jest na youtube filmik amerykański z takim wynalazkiem) nie mam linka pod ręką,doszukajcie sobie

   • Krzysztof z Łodzi said

    RAFAŁ dobrze kojarzysz, ale pamiętaj nic niedzieje się bez dopustu Bożego.

    Pan Bóg potrafi te plany zamienić na swoje plany, dobre plany.
    My Polacy mamy w ŚWIECIE specjalną misję.

    Przyjdzie nam przyjąć do POLSKI milionów głodnych i bez dachu nad głową uciekinierów z pobliskich państw.

    NA ŚWIAT IDZIE ZARAZA, GŁÓG i MÓR.

    Poszukaj w internecie, może jeszcze znajdziesz, książkę ZAUFAJCIE MARYI.

    Matka Boża i Pan Jezus mówi, że my Polacy mamy być jak samarytanie dla tych ludzi którzy będą się tu ratować. Wiedz, że POLSKA NIE ZGINIE, ale pod warunkiem, że ustanowi Jezusa Chrystusa Królem Polski w pełni słowa tego znaczenia.

    Niech Pokój Boga pozostanie z Tobą.

    Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie !!!

 7. Rafał said

  wprowadzić mogą co chcą i kiedy chcą …. obejrzyjcie ten film ma 12 części…. i jeśli ten facet mówi prawdę to wszyscy jesteśmy w wielkiej ciemności….

  nawet druga wojna światowa to był cyrk…. usa dostarczały paliwo dla luftwaffe a niemcy produkowały materiały wybuchowe dla ruskich….

  w czasie wojny strony które wałczyły potajemnie ze sobą współpracowały

  a efektem jak się domyślacie była jedna z wielu depopulacji i nie ważne było która strona wygra…

  hitler miał bombą atomową której nie użył ponieważ skaził by teren na wiele lat…

  teraz chcą zrobić następne ludobójstwo … w sumie ono już trwa na naszych oczach

  – aborcja
  – eutanazja
  – eugenika
  – broń biologiczna w postaci lekarstw, szczepionek, zatrutego jedzenia i wody,GMO
  – chemtrails

  i pewnie sporo innych o których niedługo się dowiemy….

  mają technologie dzięki której potrafią manipulować umysłami ludzi wykorzystując elektroniczne nadajniki… więc przykładowo ktoś kto wdraża procedury pandemiczne wcale nie musi być skorumpowany…:)

  całą ta grypa mam wrażenie ma odwrócić nasza uwagę od finansowego krachu ameryki a przy okazji wybić jak największą ilość ludzi… którzy dadzą się zaszczepić…

  mam tylko 15 dolarów więc te zostawię sobie na pamiątkę:)

 8. asm said

  Ja mam dolara i tez na pamiatke.
  Dolar upadnie to normalne, przeciez to nie jest tajemnica.
  Tajemnica sa przygotowania do atakwo na narody – ataki militarne.
  Zwyciestwem jest to jesli zbiora sie narody pragnace pokoju i udaremna takie agresje jakie czynia USA i nawet NATO czy ONZ. Nie mozna pozwalac na zabijanie ludzi i agresje gdziekolwiek sie ona przejawia.

  Nie trzeba madrych by wiedziec ze jak kwitnie kryzys badz slabna waluty wielkich mocarstw szykuje sie nowa wojana na wieksza skale – IRAN.

  ASM

  • Piotr Bein said

   szykuje „sie” — kto dokladnie szykuje?

   • asm said

    Kto dokladnie szykuje?
    A mozna by zapytac kto przygotowal i dlczego atak na Irak, Afganistan. Skoro cel ataku na Afganistan nie przyniusl wiekszego rezultatu, chociazby znalezienie „Przewodcy terroru” i rozbicie „grup terorystycznych” dlaczego ciagle sie tam panosza obce wojska? Dlaczego tak bacznie kontroluja obce narody rzady w Iraku? Po co to tak dlugo trwa? Czyz nie jest to poczatek nowego wiekszego konfliktu? Zawsze sie zaczyna od slbszych by zdobyc wieksze tereny manewrow i sprzymierzona wojska.

    Zreszta nie normalnym w czasie rzekomego pokoju jest fakt szukania sprzymierzencow przeciwko innym naroda – z azjii srodkowej i wschodniej. Kto za wszystkim stoi? Juz czesciowo odpowiedzi znajdujecie w internecie. NIe warto sie na tym skupiac, bynajmniej nie teraz. (A kto rzadzi zrzeszonymi bankami tworzacymi kolos finansowy – to tylko narzedzie to tworzenia kryzysow. A kto zebral ogromne zasoby zlota?-czy nie ten sie bedzie bal ataku i bycie agresorem? Redukcja ludnosci?) Przepraszam, ze pisze ogolnikowo, ale nie ma najmniejszego pisaco szcegolach itd. To nie jest na temat, a zreszta, chcialem tylko naznaczyc,ze wiekszosc spraw, ktore sie podaje na niniejszym formu (jak nie jeden juz to zauwazyl) dotycza sraszenia i gnebienia ludzkosci. Dobrze czyni sie, by to ukrucic. Trzeba szukac roznych form dzialan. Macie duzo pomyslow i b.dobrze.

   • hjk said

    w gazecie prawnej dodatku do „dziennika” pisało o najwiekszych manewrqach izr-usa w przyszlym tyg.
    cos sie kroi…

 9. asm said

  Kolejny dowod na fakt iz nie przyjmujac szczepionki utracisz prace – dotyczy pracownikow medycznych:
  http://www.msnbc.msn.com/id/33210502/ns/health-health_care/

  nieco wiecej o szczegolach swine flu, media podaja wiecej szczegolow? DEZORIENTACJA?
  http://www.msnbc.msn.com/id/21134540/vp/33216442#33216442

  ASM

 10. krzysiek said

  Ściągajcie i wypalajcie:
  http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=866%3Athe-who-flu-scam-video-now-avialable-free-as-download&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=en

 11. asm said

  dla zainteresowanych swinska grypa (in English, sorry). nieco wiecej na ten temat swine flu:

  http://edition.cnn.com/2009/HEALTH/10/06/h1n1.vaccine.questions/index.html

  ASM

 12. asm said

  kilka do kilkunastu filmikow na temat szczegolow Swine FLu:
  http://clipsyndicate.com/publish/video/1131838?wpid=5435

  Informacje z Kontynentu Amerykanskiego, z USA na temat Swine Flu.
  http://topics.lingospot.com/BVJHJOPFHK/H1N1+Flu/

  Powyzsze informacje sa w j.angielskim.

  ASM

 13. Robert larkowski said

  Witam jestem z dzienikarzem „Tylko Polski” i członkiem Polskiej Partii Narodowej. Pisze ponieważ Dowiedziałem się że te szczepionki na h1n1 są tylko pretekstem do wprowadzenia stanu wyjątkowego w różnych krajach. Prosiłem mego kolege Leszka Bubla aby pozwolił mi zamieścić chociaz jeden artyków w naszej narodowej prasie na temat tej grypy i planowanej depopulacji oraz pandemii ale Leszek sie nie zgodził z powodu Pana Piotra Beina który zagraża mu jako nowy lider narodowy polaków (jak bedą wybory to kolega Leszek Bubel nie ma żadnych szans do fotela prezydeckiego w starciu panem Beinem). To Kolega Leszek Bubel chciał sie zapisać w histori jako nowy Roman Dmowski jako ojciec narodu który stworzył wielki narodowy ruch, Leszek Bubel jako nowy bohater jako ostoja polskości a tu nagle nie wiadomo z skąd pojawia sie nagle Piotr Bein i KOLEGA LESZEK WPADł WE WCIEKŁOŚĆ. Ponieważ Piotr Bein przez kilka miesiecy potrafił zebrać wokół siebie więcej zwoleników niż kolega Bubel przez 15 lat. Przez wyczyny szanownego pana Piotra Beina kolega Leszek Bubel wpad taką nerwice że sie rozchorował i przez dwa tygodnie nie był dyspozycyjny wszystko go bolało myśleliśmy że to grypa h1n1 ale te bole były z nerwów tak wiec przez dwa tygodnie sam redagowałem czasopisma kolegi Leszka. Ja jako Polak i katolik składam gorące podziękowania dla pana Piotra Beina i życze powodzenia w walce z mafią myślke że zjednoczeni jako wszyscy polacy damy rade.

  • Rafał said

   kiedy może nastąpić wg tych danych które Pan podaje stan wyjątkowy?

   czy znane są jakieś inne szczegóły?

   czy magazyny o których pisałem w innym poście mogą być użyte jako obozy dla ludzi?

  • Wojtekk said

   Robert Larkowski (o ile to są Twoje prawdziwe dane), jeżeli mamy takich dziennikarzy, którzy ledwo co ortografię ogarnęli , nie mówiąc o merytoryce tekstu, to dziękuję, że jeszcze Polska (pamiętaj „Polacy , Polska” przez duże „P” piszemy!) istnieje!

   • Wojwit said

    Za podszywanie się pod jego nazwisko, to prawdziwy Robert Larkowski powinien ci mordę obić albo biczem wysmagać. Kodeks Boziewicza – piękne wspomnienie czasów, które minęły. Ale w tamtych, normalniejszych czasach, właśnie tak zostałbyś potraktowany, oszuście!

  • Piotr Bein said

   wiitam agenciure!!!!!!!!!!!! — a jaki to numerek mamy tym razem?

  • Pelagia said

   ha, ha, ha – Robert larkowski, Mirek i inni – kolejne niedouczone biedne agenty, za krótkie szkolenia, no cóż „polska języka trudna języka”, ha , ha ,ha jedni to jawni antyklerykałowie, inni chcą kompromitować katolików podszywając się pod nich. obce agenciny – podpowiem wam – nawet komuna nienawidząca kościoła, uczyła, że w Polsce nigdy nie było wojen religijnych, Polska przez wieki udzielała schronienia innowiercom . Skończcie więc ataki na KK, bo Polacy nie dadzą się nabrać. lepiej się połózcie przezd tv i pijcie browarka. odpocznijcie, szkoda waszego wysiłku

  • grypa666 said

   Poprawiłem błędy ortograficzne, zakładam że to przez pośpiech.
   Zakładam też, że Pan Larkowski robi to w dobrej intencji, Pan Bubel nigdy mi nie odpisał na ostatniego maila, w którym nieśmiało proponowałem materiał dla Misji Specjalnej…
   Chodziło o zarzuty wobec P. Bubla za szerzenie nienawiści rasowej czy coś w tym stylu. Nieśmiało zauważyłem na mojej ówczesnej stronie monitorpolski.com, że takie działanie może się właśnie przyczynić do wprowadzenia w Polsce tzw. „Hate Laws” czyli praw ograniczających wolność słowa pod pretekstem walki z „publikacjami nienawiści”.
   Dodam jednak, że czytam „Tylko Polska” gdyż publikuje rzeczy naprawdę ważne.

 14. asm said

  UWAGA! dla tych ktorzy chca poznac i zapamietac syndromy swinskiej grypy (Swine Flu) na ponizszej stronie Web znajduje sie miedzy innymi rysunek ciala czlowieka z zaznaczonymi miejscami gdzie wystepuja typowe objawy dzialania wirusa H1N1. Ponadto na stronie Web znajdziecie informacje dotyczace:

  – szczepien i medykamentow przeciw wirusowi H1N1,
  – rozprzestrzenieniu sie grypy swinskiej,
  – jak zahowac sie po otwarciu puszki pandory :)))
  – i inne

  http://news.bbc.co.uk/1/hi/in_depth/world/2009/swine_flu/default.stm

  ASM

 15. asm said

  Uwaga: Dla zyjacych w UK, informacje o swinskiej grypie znad ANGLII.
  Find swine flu information in UK:

  http://www.direct.gov.uk/pandemicflu or:
  http://www.direct.gov.uk/en/groups/dg_digitalassets/@dg/@en/documents/digitalasset/dg_178842.htm

  And that is for fun, Is it not???
  http://search.twitter.com/search?q=%23swineflu

  ASM

  • Radekk said

   Ja mam do Was niektórych zapytanie: Gdzie uczyliście się ortografii? W jakich szkołach?:) Rozumiem 2 no 3 błędy w jednej wypowiedzi. Pisać „wruzka” itd to jest dramat

 16. tmsz said

  bardzo ciekawy happenig

  • Radekk said

   To wymaga WIELKIEJ ODWAGI. W przeciwieństwie do słodkiego pierdzenia na forum jakie my robimy:):):)

   • asm said

    Szanowny Panie Radziu,
    Ja osobiscie nie jestem bezczynny, i w swoim gornie podejmuje rozmowy na te tematy i przyznajemy racje iz nie mozna manipulowac ludzmi gdy chodzi o ich zdrowie i bezpieczenstwo. Poki co jest nas jeszcze malo by wyjsc z wieksza inicjatywa. Chociaz sa wsrod nas pomysly na to by „wziasc ten kraj za morde” i pokazac ludzia w jakim zyja zaklamaniu, moze nawet jakis film zrobi sie na ten temat. Czas pokaze.

    ASM

   • tmsz said

    Happening i pisanie zupełnie inne formy działania. Wyobrażasz sobie, że ktoś wykrzykuje przez tubę swoje atykuły zamiast je publikowac w formie pisanej?

   • Piotr Bein said

    exactly!!!

  • allseiingeye said

   Ten gość jest moim idolem 😀

   • Piotr Bein said

    szybki quiz na „jak obudzic polskich ludziowcow”:
    ile jest miast w polsce
    tylez potrzebujemy facetow z tubami — gdzie sie podziali nasi komicy, aktorzy?

   • allseiingeye said

    Pracują dla przeciwnej strony, żeby nabijać sobie grubą kabzę 🙂

 17. Grashka said

  http://suwerennosc.blogspot.com/2009/10/ii-ogolnopolska-manifestacja-przeciwko.html

  10 pażdziernika w Warszawie w godz 12:00-20:00 przed siedzibą
  Prezydenta RP odbędzie się manifestacja w proteście przeciwko zamiarowi ratyfikacji TRAKTATU LIZBOŃSKIEGO przez Prezytenta

  • Bruno said

   to trzeba tak wkleić

   środa, 7 październik 2009
   II ogólnopolska manifestacja przeciwko ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego 10.10.2009 w Warszawie

   W dniu 10 października 2009 (sobota) w Warszawie w godz 12:00-20:00 przed siedzibą Prezydenta RP, przy ul. Krakowskie Przedmieście 48/50, odbędzie się II ogólnopolska manifestacja w proteście przeciwko zamiarowi ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Traktat ten, jako umowa międzynarodowa o randze równorzędnej z ustawą, ale ustanawiająca się ponad Konstytucją RP, najwyższym prawem w Rzeczypospolitej Polskiej (art. 6. ust. 1 KRP), prowadzi do praktycznego unieważnienia polskiej ustawy zasadniczej.

   Do udziału zaproszeni są wszyscy Polacy-patrioci, wszystkie organizacje i środowiska patriotyczne, niepodległościowe, katolickie, ludowe i narodowe oraz inne, sprzeciwiające się likwidacji polskiej państwowości, praktycznemu unieważnieniu Konstytucji RP, ustanowieniu totalitarnego superpaństwa europejskiego pod niemiecką hegemonią, nie sprzeciwiające się przy tym katolickiemu systemowi wartości oraz nie negujące zasady suwerenności narodu polskiego jako Suwerena, jedynego prawowitego gospodarza na polskiej ziemi.

   Organizatorami manifestacji jest Komitet Suwerenność Narodu Polskiego oraz Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego.

   W imieniu organizatorów

   Jerzy Rachowski

  • nick28 said

   Jeżeli jesteście przeciwni temu traktatowi to porozsyłacie trochę na forach informację o tym. ja już nie mam siły.

 18. maro said

  Jestem absolutnie pod wrażeniem tego co zaprezentował ten człowiek z megafonem . Takie sytuacje powinny się zdarzać coraz częściej również u nas w Polsce . Ten facet pokazał czym jest prawdziwa siła czyli mówienie prawdy i otwartość na ludzi . Oby takich happeningów jak najwięcej . Trzymajmy się razem !!!
  Jednocześnie pragnę powiedzieć że tematyką i problemami tego zmanipulowanego świata interesuję się od pół roku, praktykuję też medytację i chciałbym Wam powiedzieć coś takiego :

  Prawda boli…kiedy pierwszy raz zetknąłem się z cała tą tematyką o NWO, ufo, tajnych rządach nie byłem w stanie tego przetrawić . Ale wystarczy bardzo logicznie przyjrzeć się temu światu żeby zauważyć że to co się na nim dzieje to nie przypadek. Nie chodzi o to aby z całej tej nowej wiedzy o tym wszystkim uczynić sobie nową religię, nową ideologię czy cokolwiek innego…Absolutnie nie… Jest coraz więcej osób przebudzonych i oby . Wielu ludziom się wydaje że ten system bedzie tak trwał i trwał ale są w błędzie bo ludzka świadomośc jednak i ta planeta też podlega ewolucji i ludzie odpowiedzialni za tą całą manipulacje nami doskonale to wiedzą . Czas upływa a my mamy niepowtarzalną okazje zawalczyć o wspólne dobro dla nas tu na ziemi w imie miłości i wolności ! Pozdrawiam wszystkich !!!

 19. KAM said

  http://www.sekretyameryki.com/?p=867

 20. kecram said

  Takie tam może ktoś znajdzie coś ciekawego…

  http://www.czasotworzycoczy.site40.net/stara.htm

 21. jadzia said

  http://www.czasotworzycoczy.site40.net

 22. Grashka said

  http://www.psz.pl/tekst-23846/Rosjanie-nie-chca-dolara-na-rynku-ropy

  ROSJANIE NIE CHCĄ DOLARA NA RYNKU ROPY

 23. krzysiek said

  o jaki ładny tekst o skwalenie:
  http://fluscam.com/Squalene_Poison.html

  traktujmy ten blog jako uzupełnienie

  na pierwszym miejscu >> aktywizm

  ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI http://www.swinskasprawa.pl/forum/topics/ulotki

  • Piotr Bein said

   krzysiek, chyle czola przed toba

  • woodpecker said

   Zapomnieli tylko powiedzeć że skwalen naturalnie wystepuje w wydzielinie gruczołow potowych człowieka (ssaków ogólnie). Żrą go ludzie w tabletkach z wyciągiem z wątroby rekina.

   • Taka tam... said

    no i co z tego ze jest wydzielany przez gruczoly potowe? czy to znaczy ze mozna go wstrzykiwac bez problemu? rozne rzeczy cialo ludzkie/ssacze wydziela…

    idac twym tropem myslenia KAZDY produkt/wydzielina ludzkiego ciala jest bezpieczna i nie ma problemu gdyby ja wstrzyknac do krwioobiegu 😉 powodzenia.

   • woodpecker said

    Gdze ja napisałem że każdy? I skąd wiesz że to mój trop myślenia? 🙂 Stwierdziłem tylko fakt, o ktorym nikt nie wspomina. A przeważają stwierdzenia że skwalen to TRUCIZNA. W krwioobiegu człowieka znajduje się znacznie groźniejsza substancja od skwalenu – cholesterol. Sami go sobie tam aplikuejmy. A skwalen (stężony) występuje w tabletkach na wzmocnienie odporności – kapsułki z wyciągiem z wątroby rekina. Ja co prawda unikam takich wynalazków, ale ludzie to chetnie kupują.
    Co do mojego toku myślenia. Nie pozwolę ani sobie, ani rodzinie wszczepić jakiegoś g…na, bo jest dobre, bo lekarz tak powiedział (albo przedstawiciel handlowy koncernu farmaceutycznego). Nie szczepię się na grypę (na inne świństwa też nie) i mam spokój. Szwagrowstwo (ona farmaceuta on ężynier) szczepią się co roku i za każdym razem chorują. Jak mówię że to ściema, to jestem wrogiem nr 1. Syna nie szczepię (8lat) i nic mu nie jest. Uważam że prewencja inwazyjna (za taką uważam szepionki) jest skierowana zdecydowanie przeciwko własnemu organizmowi. Co do skwalenu, staram się nie demonizować pewnych rzeczy, bo bywa, że takie informacje są propagowane bez należytej wiedzy (już spotkałem kilkakrotnie stwierdzenie że glin to metal ciężki!!!). Bardziej bałbym się Tiormesalu i jego pochodnych.

   • krzysiek said

    choresterol czy naturalny skwalen nie wywołały u 1/4 żołnierzy z zatoki perskiej kalectwa w postaci początkowo utajonych poważnych zaburzeń ukł. odpornościowego! to tak jakby porównywać metalową śrubę ortopedyczną w kręgosłupie (raczej nie szkodzi) do metalowego pocisku (raczej szkodzi).
    skwalen wstrzyknięty ma specyficzne wybitnie toksyczne właściwości

   • Piotr Bein said

    woodpecker, idz sie najpierw podskol poprednich artykulow i wpisow; wstrykniety skwalen wywoluje reakcje systemu immumologicnego ktory atakuje wlasny skwalen deliwenta

 24. Manix said

  Problem polega na tym ze ludzie mysla dalej lokalnie kategoriami panstaw i narodow albo waluty a elita masli globalnie i tak naprawde ma w dupie USA i wykozysta ten kraj do osiagniecia swoich celow.

  A naraze chodzi im dokaladnie zeby ludzie mysleli ze panstaw sie ukladaja w celu wprowadzenia nowej waluty i to jest czesc gry.

  Elita spokojnie pozwala naraze na takie dzialanie ale naprawde chca zrobic tak moim zasdniem:

  A wiec nie na darmo szachy nazywane sa gra krolewska bo ucza strategicznego myslenia i przewidywania ruchu przeciwnika.
  I tak jak i w szachach w tym wypadku trzeba umiec myslec co ja bym zrobil na miejscu mojego przeciwnika, jakie ruchy bym wykonal? Jaki jest najbardziej prawdopodobny?

  Znajac juz zamiary elity czyli zagarniecie wszelkich dobr materialnych kontrolowanie wszystkiego i szystkich na planecie, kontrola populacji, zupelny brak przywiazania do jakiego kolwiek panstwa, norodowosci czy waluty a myslenie calkowicie globalne i dlugo falowe na setki lat w poczuciu obowiazku o troszczenie sie o dobro planety w skali stuleci i stowrzenie wspanialego nowego swiata (raju na ziemi)
  Niestety tylko dla wybranych. 😦

  I tu wystraczy ze kazdy postawi sobie pytanie.
  Co ja bym zrobil na ich miejscu zeby osiagnac moj plan???

  Wiec moim skromnym zdaniem zrobil bym w tym momecie tak:
  Z uwagi na to ze jako elita i tak ciagne w tej chwili za sznurki wiec niemam sie po co spieszyc. Dzialam powoli i rozwaznie wszystko dokladnie planujac niezapominajac o planie B,C,D tak na wszelki wypadek.
  Cena zlota przekroczyla dzisaj magiczna liczbe 1050$ o ktorej wczesniej wspominalem wiec jak sie ta wartosc obroni jest duza szansa ze bedzie dalszy wzrost.
  To z duzym prawdopodobienstwem spowoduje ze USD Index bedzie dalej spadal dzisaj juz byl ponizej 76 punktow, jezeli przekroczy 70 punktow to wojek Ben bedzie musial masywnie podniesc stopy procetowe zeby bronic dolara.
  To z cala pewnoscia spowoduje katastrofalne spadki na gieldzie bo nagle zabraknie darmowego pieniadza ktory jest teraz bez opamietania pompowany w gielde dla tego wlasnie indexy ida do gory mimo ze stan gospodarki jest katastrofalny.
  Z duzym prawdopodobienstwem spowoduje to tez chwilowy spadek zlota ponizej 1000$
  Bedzie wystarczajaco duzo czasu zeby oskubac zagubione owieczki. Wink
  Najlepiej do tego czasu bylo by przynajmnniej w mediach rozkrecic pandemie i zwalic wine za zalamanie sie sytuacji na gieldzie na wirusa.
  Po pierwszej fali spadkow i chwilowej stabilizacji rozkrecic panike w mediach o katastrofalnej sytuacji w gospodarce z powodu zalamania sie gieldy i szalejacej pandemi.
  To powina pociagnac za soba druga jeszcze poteznejsza fale spadkow.
  I ucieczke z wszystkiego co papierowe np. – obligacjie – o ile do tej pory jeszcze to nie nastapilo.
  A odplywajace masowo z akcji i obligacji pieniadze probowano by ratowac inwestujac w surowce co powino byc poczatkiem prawdziwej hiperinflacji.
  Jako elita nie pozostawial bym oczywiscie niczego przypadkowi i do tego czasu juz dawno mial bym wiekszosc kapitau zaiwestowane w wartosci materialne i w dokladnej koordynacji z news w mediach bedac o krok do przodu wpompowal bym reszte kasy w jak nakrotszym mozliwie czasie w surowce co powino byc prawdziwym zapalnikiem do hiperinflacji i teraz podczas gdy ja uratowal bym praktycznie cala moja kase konkurencja zostala by z bezwartosciowa makulatura ktora wojek Ben drukowal by do konca chcac utrzymac gospodarke az do ostatniej rolki papieru albo strajku drukazy jak w Argetynie Laughing
  Teraz pozostalo by spokojnie poczekac do calkowitego zalamania na gieldzie i nastepnie za grosze powybierac diamety z popiolu. W ten sposob wszystko co wartosciowe nalezalo by do mnie i za jednym zamachem pozbyl bym sie calej konkurecji.

  Ograbiony by byly w ten sposob wszystkie panstwa na calym globie ktorym zostaly by talko sterty makulatury.

  Jezeli w ten sposob wszystko nalezalo by juz do mnie niebylo by zadnych przeszkod na wprowadzenie NWO nowej waluty i co tylko bym chcial A sile militarna USA wykozystal bym beszczelnie do pilnowania moich interesow.

  Tak uproszczeniu jak bym rozegral ta partie szachow.

  Nie znaczy ze tak bedzie bo elita ma napewno rozne scenariusze w zaleznosci od rozwoju wydazen.

  Ale jedno jest pewne jak ktos bedzie probowal postawic sie w sytuacje przeciwnika i przewidywac jego ruchy napewno lepiej na tym wyjdzie niz probowac przeczytac wszystkie news co dzienie a pozniej wyciagac z tego wnioski.

 25. Smoke said

  Teraz Panie, Panowie i dzieciaczki posłuchajcie..

  Jeżeli ktoś jest za/przeciw NWO to jest jego sprawa. Nikłe ma szanse na to by to wszystko przeżyć.

  Jedni mówią Ulotki ale to także nic nie da, owszem dowie się o tym więcej ludzi ale jest to tylko opóźnianie tego co nieuniknione. Ja osobiście jestem za NWO (owszem zginiemy) ale jeżeli się zacznie rebelia to będę walczył i gdy zostanę podziurawiony 50cioma kulami i będę się wykrwawiał na jakimś winklu to będę z tego zadowolony że przez całe życie myślałem i myślę tylko o tym jak tu znaleźć się na jakieś wojnie.
  — – —
  Co z tego jeżeli oni kontrolują rządy, przywódcy są z nimi lub stoją murem za nimi. Jeżeli szczepionki nie wypalą to zrobią wojnę i postawią kogoś na wzór Adolfa który będzie trzaskał się na wszystkie strony i wybijał całe narody. Kiedyś myślałem że jeżeli będzie wojna to Wschód na Zachód. Ale gdy widziałem jak Mediedzievez (hhehe) pokazał na szczycie G20? nową monetę to zrozumiałem że Koniec już blisko. „Blisko jest u drzwi”.

 26. Bukajs said

  Nie sposób nie zgodzić się z waszymi opiniami powyżej odnośnie sytuacji finansowej. Też to tak widzę. Chciałbym się z wami jeszcze podzielić jednym przemyśleniem odnośnie tego artykułu i tła tego co się dzieje.

  Ten tekst wygląda mi jednak na propagandę, choć w takim lajtowym stylu.

  Od kiedy to USA są winne? Oczywiście mam na myśli prawdziwe USA, a nie USA będące kolonią zamorską wiadomo kogo. Kto zna lepiej historię I i II WŚ ten wie, że społeczeństwo amerykańskie długo opierało się udziałowi w tych wojnach i końcu zostało w nie wmanewrowane przez znane nam „czynniki”. Podobnie jest teraz. Zresztą jedno zdanie w tym artykule jest znamienne:
  „To właśnie władza – przewaga militarna, pozwoli USA lub LUDZIOM STOJĄCYM ZA KULISAMI DZIAŁAŃ USA, utrzymać pozycje lidera w Nowym Porządku Świata.”

  Kryzys:
  Pamiętajmy, że tzw. kryzys finansowy jest jedynie „pretekstem do” a nie „powodem do” ustanowienia rządu światowego. „Powód” jest wtedy, gdy zachodzi faktyczna przyczyna do działania lub gdy skutek faktycznie wynika z jakiegoś działania. „Pretekst” jest wtedy, gdy wmawia się ludziom, że przyczyna istnieje, ale faktycznie jej nie ma.
  Powód jest taki, że rządni władzy wybrańcy tej władzy chcą, a ponieważ „might is right”, jak mówią jedyne „prawdziwe” prawo, to zrobią to, do czego mają siłę i na co im się pozwoli.

  Cyt: „Najpierw jednak spróbujmy sobie krótko ale wyraźnie odpowiedzieć na pytanie – dlaczego skutków tego (jeszcze) nie odczuwamy ? Przecież musiało by to być wszędzie na świecie odczuwalne ?”

  No i to jest najlepszy dowód na to, że przyczyny faktycznej nie ma, a jest jedynie pretekst.

  Pamiętajmy, że to co może się stać, to „krach” we wzajemnych rozliczeniach możnych (w sensie walutowym) tego świata. Ich jest garść.

  Większości to nie dotyczy: będą rano wstawali z kilkoma groszami w kieszeni, szli do pracy, po 10-12 godzinach wrócą zmordowani do swoich legowisk, włączą TV, otworzą piwko i zasną z taką samą ilością „gotówki” ponieważ zarabiają dokładnie tyle ile potrzebują, aby nie umrzeć z głodu i móc „odtwarzać” swój „gatunek”. Wiem, pisał o tym Marks i o ile sam mam mieszane odczucia co do jego prawdziwej roli w historii świata, w tym się nie sposób z nim nie zgodzić.

  Ludzie dalej będą musieli jeść, spać, będą potrzebowali schronienia przed zimnem i deszczem. Nic się nie zmienia.

  Owszem, wirtualny kryzys w bardzo realny sposób przekłada się na rzeczywistość (również tą ekonomiczną) wielu pracujących ciężko ludzi – tracą pracę, gdy zakład upada. Ale w rzeczywistości to nie ma nic wspólnego z kryzysem wzajemnych rozliczeń super bogaczy! To jest tylko zasłona dymna do kradzieży majątku: patrzcie najlepszy przykład tego co się działo i dzieje w Polsce. To jest tylko zasłona dymna! A pseudo doradcy (patrz Economic Hitman) doradzają, co tu sprzedać i za jakie grosze. Albo opcjami wywala się zakłady zdobywając rynek, siłę roboczą, surowce i infrastrukturę pod własne zakłady.

  Zresztą popatrzcie na przykład ze złotem w USA z tego tekstu. Przecież kryzys to była zasłona dymna do:
  a) wykończenia wielu niezależnych banków i przejęcia ich biznesu w Ameryce
  b) obrabowania ludzi ze złota – pewne czynniki wyraźnie wtedy mówiły o konieczności wejścia w posiadanie całego złota celem zaprowadzenia większej kontroli nad społeczeństwem i jego uzależnieniem.
  Zaczęło się od grypy, a proszę jak nam się ładnie coraz więcej elementów układanki wpasowuje w obraz:-)

 27. Antysemita said

  Nie bedzie narazie NWO bo słyszałem że mają przyść złote czasy ale przed nami trzy dni ciemności czyli oczyszczenie więc narazie NWO można między bajki włożyć nie uda im sie.
  pozdrawiam.

  • AniaUK said

   dobry artykuł http://waldek1984.wordpress.com/2009/10/07/system-pasozyty-i-bitwa-o-energie/#comment-514

   • hjk said

    „miłuj Boga i bliźniego, a nie spotka cie nic z tego” – takie mogłoby być strszczenie…))

  • Teraz jest czas MIŁOSIERDZIA dla ludzi - Krzysztof z Łodzi said

   Gdy kataklizmy ziemię poruszają, a atrament na niebie rozlewa się,
   gdy powodzie i grad plony niszczą a susza ogień rozpala, gdy samoloty się rozbijają, a ludzie na grypę umierają. Gdy bankructwo w oczy zagląda a wielki ucisk i wojna już w drzwiach stoją i trzy dni ciemności nadchodzą,

   Wy dzieci moje do synagogi, szatana chodzicie, w niedzielę i święta, zakupy robicie. Do wróżki chodzicie, horoskopy czytacie, a prawdziwego Boga w Trójcy Przenajświętszej odrzucacie. Pieniądz, komórka, telewizor i brzuch bożkiem waszym jest, oj grzech okropnie brudny jest. Pornografia, strzelanki, muzyka-techno, wulgaryzmy, papierosy, piwo i narkotyki młodzież piękną utopić chce.

   Życie człowieka, święte jest, a wy zabijać chcecie je. Nie macie prawa decydować, kto będzie żył a kogo zabić można. Aborcja i eutanazja ciężkim grzechem jest, śmiercią człowieka ręce i sumienie obciążacie swe.

   Wasze rozwody bezprawiem są, Bóg dalej męża i żonę widzi razem, jak jedno ciało rozdwojone jest i w grzechu męczy się. Na wzór Sodomy i Gomory już żyjecie, homoseksualizmu pragniecie. Święta Trzech Króli chcecie, a demoralizację na bilbordach tolerujecie.

   Pan Jezus w niebie widzieć was chce, a wy do piekła pchacie się. Jan Bosko, Faustyna i dzieci z Fatimy piekło widziały i dokładnie je opisały. Oj, Dzieci Boże szatan uśpił Was, czarną szmatę założył na głowę i na łańcuchu do piekła zaciągnąć chce.

   Aby znowu czystym i kochanym Dzieckiem Bożym być, do spowiedzi trzeba iść i świętymi Sakramentami żyć. Święta siostra Faustyna, święte słowa Pana Jezusa w dzienniczku spisała, w Bożym Miłosierdziu ukryj się, bo ostatnią deską ratunku jest.

   • Piotr Bein said

    Amen! Panie Jezu Chryste Synu Bozy miluj sie nade mnna grzesznym

 28. Wojox said

  Jak dobrze znać Biblię, Jezus wspominał żeby nie inwestować w to co mól i rdza… czyli dobra materialne. Przewidziałem kryzys już od maja 2008(choć był już widoczny w 2007), zwinąłem majdan i robię za pensję, żeby się nie stresować. Przewiduję dzień, w którym posiadacze zielonych pieniędzy będą skakać z okien….

 29. Bukajs said

  Link do dokumentu o grypie:
  http://www.takingbackeden.com/The_WHO_Flu_Scam_Second_Edition.avi

 30. maro said

  Prawdę mówiąc jak czytam niektóre komentarze to mam wrażenie ze specjalnie wchodzą jakieś osoby na ten blog i piszą albo dezinformację albo wychodzą z propagandą typu „NWO-to dobre rozwiązanie ” . Powiem tak :
  Nie istnieje na tym świecie ani jeden system który jest naprawdę dobry i służyłby ludziom!!! Nie istnieje taki system ale kiedy juz ludzi się umieszcza w takim systemie, to trzeba użyć pewnych środków (typu manipulacja np. ) aby ludzie mogli się w tym systemie odnaleźć i nie sprawiać kłopotu . Ludzie nie potrzebują żadnego systemu do funkcjonowania na tej planecie ale system potrzebuje ludzi aby mógł funkcjonować . Jesteśmy trybami tej nonsensownej maszyny i możemy ją w każdej chwili zatrzymać . Każdy system , czy to wierzeń, czy ekonomiczny to nic innego jak narzędzie w rękach ludzi(i nieludzi) którzą chcą kontrolować naszą populacje i od tysiecy lat to się im udaje . Możemy sobie zadać pytanie: Czy jesteśmy naprawdę tacy cywilizowani ? Czy doświadczanie tej całej ciemnoty i dezinformacji jest miarą naszego „ucywilizowania” ??? Trzeba zacząć myśleć samodzielnie ale to wymaga wzięcia całkowitej odpowiedzialności za siebie . Ważne też jest aby to prawdę brać za autorytet a nie czynić sobie z autorytetów prawdę . Tego nauczyły nas media, że kiedy widzisz pana w ładnym garniturku, który ma kwiecistą mowę i tytuł mgr.dr.hab. wtedy spijasz każde słowo z jego ust i nawet nie masz odwagi i chęci by zastanowić się nad tym co on mówi i jak. Każdego dnia manipuluje się naszym sposobem postrzegania dzięki mediom . Ja staram się na tyle ile mogę poruszać te kwestie ze znajomymi, daje im linki do stron, książki itd . Jesto to jakaś forma edukacji, ale to już nie jest(i nie będzie) edukacja na zasadzie indoktrynacji a edukacji opartej na szukaniu prawdy, edukacji która bedzie alternatywą mogącą otworzyć umysł i serce również 🙂 Pozdrawiam ciepło pana Piotra Beina oraz wszystkich przebudzonych !!!

  • Piotr Bein said

   wg mnie mirek jest zawodowym dezinformatorem lub zenujaco ignorancka osoba z pretensjami do wiedzy

  • hjk said

   Mirek,tu odpowiadam, bo juz te ramki robią sie zbyt wąskie:
   Nauka udowadnia tylko fakty ogólne, perwersyjni żołdacy rzymscy Jezusa mogli akurat ukrzyzować w dłonie i żadna nauka tego nie udowodni…
   Alez obecny Kościół twierdzi, ze to my ludzie jesteśmy Kościołem, zaś budynek jest nam potrzebny do zgromadzen i nabożeństw.
   Co do cudów to właśnie dlatego, że tego wszystkiego co napisałeś (z tą matką np.)tak do końca nie wiemy, czekamy na cud, czyli na znak od Boga. Skoro cuda się zdarzają za pośrednictwem świętych, widać Bogu się podoba kult świętych…Ale tak naprawdę nie czcimy ich tylko dzieła Boga, jakie się w nich czy poprzez nich dokonały, a tym samym samego Boga…

   Co do przynalezności do Kościoła to „większa pewność” zbawienia jest jak do niego nalezysz (i oczywiście pewnie sprawy traktujesz poważnie), aczkolwiek nie można powiedzieć, ze wszechmocny Bóg jakoś się ogranicza Kościołem…Z drugiej strony wiedząc o Kościele i świadomie się od niego dystansując, narażasz się na utratę zbawienia i być może zuchwale wystawiasz Boga na próbę…Co innego ludy, które nie znaja Jezusa…

   • hjk said

    tzn nie fakty, tylko tezy ogólne udowadnia nauka, sorry.Fakty sa jednostkowe…))

 31. allseiingeye said

  !!!!! ZOBACZCIE JAKA PROPAGANDA W USA TV PO G20 !!!!!!

  od razu widać że główni bohaterowie materiału tv podstawieni agenci rządowi….

 32. allseiingeye said

  Dziś w piątek 09.10.09r o godz. 13.30 odbędzie się pikieta antyszczepionkowa, pod TRW na ul.Rolniczej w Częstochowie.

 33. ......... said

  Wiecie co powiem wam tylko tyle, że to to wszystko jest zbyt daleko posunięte i chyba mało realne aby zatrzymać tą machinę. Bieg wydażeń można by odwrócić ale tylko wtedy kiedy ludzkość nagle by oprzytomniała i z dnia na dzień powiedziała NIE!!! Czy jest możliwe przewartościowanie swojego życia w ciągu kilku dni albo miesiąca?? NIE!!! Proces wybudzania czasami trwa lata chyba, że zajdą odpowiednie warunki to może to być błyskawiczne. Niestety takie coś dotyczy jednostek, a nie mas. Nikogo do niczego nie zmusi się siłą. Zawsze w tym przypadku efekt jest odwrotny do zamierzonego. Ludzie mają od małego dziecka pewien ugruntowany schemat myślowy i niechcą niczego zminiać podrugie wielu jest uzależnionych od systemu i będą go uparcie bronić.
  Myślę, że dla wielu ludzi nie ma już ratunku. Jak to sie mówi każdy jest kowalem swojego losu!!!
  Jak ktoś chce byc owcą i traktowany jak baran to jego wolna wola.
  Co ma się stać to się stanie. Nie boję się niczego. Nie pozwole się zaszczepić wara im od mojego ciała. Jeśli mnie zabiją to co z tego. Mojego ducha napewno nie zabiją. Najgorsze co można to panikować tworzyć strach i bać się. Nie ma się co bać. Nikt na siłę nas nie zaszczepi, a wszystkich chyba nie wyzabijają. Myślę, że to co się dzieje teraz to wielki sprawdzian dla ludzkości. Zapamiętajcie sobie nie będzie żadnej interwencji Boga czy Jezusa. Ludzie dostali wolną wolę i teaz jest możliwość zrzucić kajdany.

  • ......... said

   Wolność, Wiedza, Jedność albo zniewolenie – wybór należy do Ciebie.

  • PAN JEZUS MÓWI - Krzysztof z Łodzi said

   Pan Jezus mówi do siostry Faustyny:

   Napisz to: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia.
   Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki.
   Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi.
   Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były
   ręce i nogi przebite Zbawiciela, [będą] wychodziły wielkie światła,
   które przez jakiś czas będą oświecać ziemię.
   Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.

   Dz.83

 34. FED wprowadziła w błąd ND - Krzysztof z Łodzi said

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20091009&typ=sw&id=sw15.txt

  NASZ DZIENNIK 9-10-2009

  FED wprowadziła w błąd

  Szef Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych (FED) Ben S. Bernanke i były sekretarz skarbu Henry M. Paulson wprowadzili w błąd opinię publiczną na temat kondycji Banku of America i innych instytucji z Wall Street. Instytucje te otrzymały dzięki nieprawdziwej opinii 700 mld USD rządowej subwencji.

  „Mówiąc, że są one w dobrej kondycji, przedstawiciele amerykańskich finansów stworzyli ‚nierealne oczekiwania’ dotyczące spółek, szkodząc wiarygodności programu antykryzysowego” – wynika z raportu niezależnych instytucji badawczych. „The Washington Times” przypomina, że w październiku ubiegłego roku rząd federalny udzielił pożyczki Bankowi of America i ośmiu innym instytucjom finansowym na łączną sumę 125 mld USD.

  Miało to powstrzymać falę upadków głównych banków.

  Gazeta zaznacza, że racjonalnym uzasadnieniem dawania pieniędzy bankom, które są w dobrej kondycji, jest to, że takie instytucje będą miały lepsze możliwości pożyczania pieniędzy, odmrożą więc rynki kredytowe – główny z przegranych sektorów na Wall Street w ubiegłym roku.

  Jednak w sprawozdaniu wydanym przez TARP (Troubled Asset Relief Program), a sygnowanym przez inspektora generalnego Naila Barofsky’ego zaznaczono, że urzędnicy i regulatorzy na Wall Street, włączając Bernankego i Paulsona, mieli dowody na to, iż kilka z tych dziewięciu instytucji było finansowo niestabilnych. Mimo to stwierdzili, że są w dobrej kondycji.

  Wojciech Kobryń

  P.S.

  Od Krzysztofa z Łodzi:

  Chyba już czas:
  – wycofać nasze pieniądze z banków,
  – zlikwidować konta
  – zlikwidować karty płatnicze

  BANKIERZY najbardziej boją się najazdu ludzi na BANK

  Chyba już czas:
  + omijać z daleka banki
  + omijać z daleka supermarkety
  + powrócić tylko do gotówki

  A najlepiej do wymiany towarowej według przepracowanej dniówki – denara.
  Ja wierzę, że zwycięży CYWILIZACJA MIŁOŚCI i ŻYCIA

  Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie !!!

 35. Grashka said

  IDZIEMY NA ZAKUPY PO CHOROBY ZOBACZ CO CI SERWUJĄ

  • Grashka said

   http://www.dziennik.pl/gospodarka/article452365/Tak_truja_nas_producenci_serkow.html#reqRss
   TRUJĄCE SERKI

   • Bukajs said

    A dla mine to wygląda na próbę zdyskredytowania Polskich producentów i przejęcia rynku przez obce koncerny, tzw. czary PR. Ciekawe, czy wymienione firmy pozwą tę fundację do sądu. Już wcześniej ta fundacja oczerniała inne Polskie firmy i potem się tłumaczyli pomyłkami. Ciekawe kto ich finansuje. Takie agencje to zazwyczaj agencje czarnego pr. Płacisz i oczerniają konkurencję. Ewentualnie można jeszcze haracze: płać, albo cię oczernimy i stracisz dajmy na to 5% obrotu, co jest wartne np. 10 000 000 zł, więc za skrone 10% (1 mln) damy Ci spokój i zajmiemy się kim innym:) Dziecinada. Tak to działa w korporacjach. Wiem z własnych obserwacji.

   • hjk said

    masz rację, tak jakby ich serki były lepsze…Tajemnicą poliszynela jest ze podobno w DDRze zlokalizowane są zakłady produkujace na „rynek wschodni” i różni się to zasadniczo od tego, co idzie na rynek zachodni.

    Nie wiem czy zauważyliscie, ze np. milka lepiej smakuje w Niemczech czy w Austrii niż w Polsce, proszki niemieckie lepiej piora niż w polsce tej samej firmy, itd. Nie ma się co łudzić: jak u nas kosztuje 20 zł paczka a tam 20 ełro, to wiadomo jakie komponenty idą tam, a jakie tu…Jedyny wyjatek stanowią towary, do których komponenty są tak tanie, ze nie opłaca się różnicować procesy technologicznego, a tylko zmienia nalepki…

   • Dominik said

    No dokładnie. Niemieckie laboratorium? Niech się wezmą za niemieckie produkty typu ‚Paula’ dr Oetkera a nie robią badania polskich wyrobów z jednoczesnym ich dyskredytowaniem.

    Przypominają mi się badania szkodliwości produktów GMO firmy Monsanto. Laboratorium badające oczywiście nie wykazało szkodliwości, potem się okazało kto siedzi w czyjej kieszeni, a sama korporacja sowicie opłacała „laborantów”.

    Ja jestem za badaniami, ale niech każdy zainteresowany ma możliwość zbadania autentyczności i prawdziwości takich badań. Obojętnie czy akredytowane, czy nie, skoro chcą straszyć ludzi to przynajmniej nich podają dokładne zakresy badań i prowadzone metody pozyskiwania wyników. Trochę jak na maturze z matmy: opisz dokładnie jak uzyskałeś wynik bo inaczej ndst. I tyle.

 36. Wojox said

  Nawet GOOGLE zaczęło reklamować grypę…. na swojej wyszukiwarce. Łatwo zobaczyć.. bo to NOWOŚĆ !!

 37. Ignorancja i ucisk ND - Krzysztof z Łodzi said

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20091009&typ=my&id=my11.txt

  NASZDZIENNIK 9-10-2009 – Ignorancja i ucisk – Jan Maria Jackowski

  Już ponad 5 lat Polska jest członkiem Unii Europejskiej.

  Decyzje Brukseli w sprawie polskich stoczni oraz wprowadzony pod pretekstem walki z globalnym ociepleniem zakaz stosowania zwykłych żarówek uświadamiają opinii publicznej coraz bardziej totalistyczną i zcentralizowaną twarz „projektu europejskiego”.

  Pojawia się wrażenie – znane w Polsce z czasów minionych – że im więcej mówi się o wolności, demokracji i prawach człowieka, tym bardziej są one traktowane instrumentalnie i reglamentowane.

  W czasach PRL byliśmy członkami Rady Wzajemnej Pomocy Gospodarczej. Wówczas obowiązywała socjalistyczna doktryna gospodarki scentralizowanej i planowej, a państwo handlowało nawet pietruszką. W przestrzeni publicznej na skalę masową uprawiano propagandę przy pomocy frazesów o demokracji socjalistycznej, wyzwoleniu ludu pracującego miast i wsi. Całokształt życia społecznego, politycznego i gospodarczego był przepojony wszechobecną ideologią marksizmu-leninizmu.

  Z ZSRS, „światową ojczyzną proletariatu”, łączyły nas „braterskie stosunki”, które miały osłodzić istotę sprawy, czyli zwasalizowanie Polski.

  Istotę ówczesnych realiów ekonomicznych dobrze oddaje kawał z tamtych czasów:

  „Jakie czerpiemy korzyści z przynależności do RWPG?

  Ogromne, bo na przykład Polska wytwarza gliniane kogutki, które potem wymienia z Czechosłowacją na małe kurczaki. Z kurczaków wyrastają dorosłe kury, które wyjeżdżają do NRD. W zamian za to Polska dostaje malutkie świnki. Ze świnek wyrastają dorodne wieprze, a potem wywozi się je do Związku Radzieckiego. Wtedy zaś w zamian za te wieprze do Polski nadchodzi transport pierwszej jakości radzieckiej gliny, potrzebnej do wyrabiania kogutków…”.

  Paradoksy i sprzeczności

  Paradoksem jest, że dzisiejsza Unia Europejska, choć odwołuje się do haseł gospodarki rynkowej, jest również rynkiem regulowanym, zcentralizowanym i odgórnie planowanym. Komisja Europejska również narzuca krajom członkowskim obowiązujące rozwiązania w obszarze społeczno-gospodarczym. Blisko 80 proc. prawa gospodarczego obowiązującego w Unii Europejskiej to prawo wspólnotowe.

  Przeciętnie co druga ustawa uchwalana przez parlamenty narodowe bierze swój początek w Brukseli, która decyduje o przepisach, normach, koncesjach, procedurach, regulacjach, ograniczeniach.
  Wewnątrz UE obowiązuje ponad 100 tys. różnego rodzaju przepisów, uregulowań, norm i standardów.

  Nie dziwi zatem, że dla coraz większej rzeszy Europejczyków Unia Europejska jest synonimem antydemokratycznej i antyrynkowej struktury opartej na quasi-socjalistycznych założeniach.

  W przeciwieństwie do RWPG informatyzacja, rozwój technologiczny i wyrafinowane techniki zarządzania spowodowały, że Unia Europejska ma znakomite instrumenty kontroli, łącznie z satelitarną kontrolą obsianych powierzchni rolniczych.

  Dlatego brukselska pętla zaciska się wyjątkowo bezwzględnie i skutecznie. Różnica polega na tym, że w realiach księżycowej gospodarki w krajach RWPG notoryczny brak towarów i usług stwarzał państwowym przedsiębiorstwom znakomite warunki do trwania. To, co wyprodukowały, znajdowało zbyt bez względu na jakość.

  W RWPG obowiązywała specjalizacja z gwarantowaną sprzedażą na eksport. Odgórnie ustalano, że np. polskie firmy będą się specjalizowały w inwestycjach energetycznych czy drogowych i dzięki temu nasze przedsiębiorstwa przebiły się na rynkach międzynarodowych, głównie w krajach rozwijających się i tzw. Trzeciego Świata.

  W UE filozofia jest odmienna, ale efekt w pewnym sensie podobny, bo również tworzą się monopole. Problem nadprodukcji towarów i usług zamiast rozwiązania poprzez zasadę konkurencji, co jest cechą wolnej gospodarki, skłania kraje członkowskie i silne firmy do lobbowania limitów, kwot produkcyjnych, koncesji, wyśrubowanych norm, a także kontrolowania kanałów dystrybucyjnych.

  Wprowadzone 1 września br. rozwiązanie odnośnie do oświetlenia jest wręcz modelowym tego przykładem. Zakaz sprzedaży tradycyjnego oświetlenia i zastępowania go drogimi świetlówkami z zawartością stanowiącej zagrożenie rtęci ewidentnie sprzyja firmom Philips i Osram, które obecnie kontrolują 60 proc. rynku w Unii Europejskiej.

  Sprawa żarówek poruszyła Janusza Kochanowskiego, rzecznika praw obywatelskich, który skierował do ministra Mikołaja Dowgielewicza, sekretarza Komitetu Integracji Europejskiej, specjalne pismo. Uznał odgórnie wprowadzony przez Brukselę zakaz sprzedaży zwykłych żarówek za decyzję, której skutki uderzają po kieszeni konsumenta.

  A to jest z kolei sprzeczne z dyrektywą UE nr 2005/32/WE, w której w art. 15 ust. 5 lit. c zapisano, że środki wykonawcze (zrealizowania ekoprojektu, czyli wprowadzenia tzw. energooszczędnego oświetlenia) nie mogą mieć znacznego negatywnego wpływu na konsumentów, a w szczególności co do dostępności cenowej i kosztu zużycia produktu. Jak wiadomo, szkodliwe dla oczu i wcale nie takie energooszczędne żarówki są wielokrotnie droższe niż żarówki tradycyjne.

  Rzecznik, który o piśmie do ministra Dowgielewicza poinformował na swoim blogu, napisał:

  „wysłałem do Pana Ministra Mikołaja Dowgielewicza, sekretarza Komitetu Integracji Europejskiej, uprzejmą prośbę o rozwianie lub potwierdzenie moich wątpliwości. Być może jednak po analizie tej sprawy, która wydaje mi się precedensowa – przyjdzie czas na pytania znacznie poważniejsze. Na dyskusję o relacji między prawem krajowym i unijnym, o orzeczeniu niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego w sprawie Traktatu Lizbońskiego, czyli o tym, czy musimy w Polsce wdrażać każdy unijny przepis, nawet jeśli wydaje się sprzeczny z interesem narodowym, z prawami obywatelskimi lub po prostu ze zdrowym rozsądkiem – gdy Niemcy uznali, że nie muszą”.

  Wyższe podatki

  Chodzi nie tylko o żarówki, których zakaz używania jest motywowany walką z globalnym ociepleniem i emisją CO2 do atmosfery. Pod tym pretekstem narzucane są administracyjnie różne kosztowne i niekorzystne dla ludzi rozwiązania, które niekoniecznie są przyjazne środowisku, jednak przynoszą krociowe zyski koncernom i dystrybutorom konkretnych towarów i usług.

  Wprowadzane są również specjalne obciążenia podatkowe w postaci tzw. podatków ekologicznych.

  Szwecja, obecnie sprawująca prezydencję w Unii Europejskiej, lansuje swój pomysł, aby wszystkie kraje członkowskie UE wprowadziły podatek od CO2. Chodzi zatem nie tylko o system handlu prawami do emisji przez przemysł, co zostało ustalone na szczycie Unii Europejskiej w 2008 roku, ale o obciążenie każdego obywatela specjalnym podatkiem ekologicznym, którego stawka byłaby uzależniona od zużycia energii.

  Na marginesie warto zauważyć, że Polska jest jednym z krajów,
  które poniosą najwyższe koszty pakietu klimatycznego.

  Polacy zapłacą nawet 2,5 mld euro rocznie za niekorzystne regulacje dotyczące kwot emisji CO2, których jedynym efektem okażą się wyższe rachunki i niższy standard życia.

  W końcu września kilkanaście firm dystrybucji energii elektrycznej zapowiedziało podwyżkę cen prądu o 20 proc. w roku 2010, a to dopiero początek, bo w pespektywie najbliższych lat czeka nas dwukrotny wzrost cen. Wiadomo powszechnie, że droższa energia oznacza podwyżki wszystkiego.

  Podatek ekologiczny wprowadza już od 2010 roku Francja. W praktyce będzie on oznaczał wzrost cen paliwa na stacjach benzynowych, co – rzecz jasna – uderzy Francuzów po kieszeni i dlatego dwie trzecie obywateli tego kraju jest temu przeciwnych.

  W Polsce rząd Tuska podjął w kwietniu próbę wprowadzenia podatku „ekologicznego” od starych aut.

  Według mediów, w przypadku nowych aut jego wysokość będzie uzależniona od poziomu emisji spalin, opłata za samochód używany będzie zależała także od pojemności silnika – im wyższa, tym wyższy podatek.

  Najwięcej mieliby do zapłacenia kierowcy jeżdżący starszymi pojazdami:

  3 tys. zł za auto sprzed 1992 roku.
  Właściciele pojazdów, których wiek nie przekracza 9 lat, zapłacą około 500 złotych.

  Podatek miałby być płacony co roku w urzędzie skarbowym lub magistrackim wydziale komunikacyjnym. Na razie prace nad tym podatkiem, który szczególnie uderzyłby w ludzi gorzej sytuowanych, zostały wstrzymane.

  Bruksela zapowiedziała już, że od 2012 r. wszystkie sprzedawane w Unii Europejskiej samochody będą mogły emitować co najwyżej 120 g CO2 na każdy przejechany kilometr. Przekroczenie limitu będzie kosztowało 35 euro za każdy gram od każdego pojazdu.

  W 2015 r. będzie to już 95 euro. Eksperci oceniają, że nowe przepisy dotyczące CO2 przyczynią się do znacznego zwiększenia cen samochodów, średnio nawet o 1000-1500 euro (ok. 3600-5400 zł).

  To wszystko jest jedynie uwerturą do innych działań rozpisanych na najbliższe lata,
  które spowodują drastyczny wzrost kosztów życia i ograniczą ludzką wolność.

  Koniec czajników elektrycznych

  Już niedługo zostanie wydane szczegółowe rozporządzenie do dyrektywy, której celem jest „poprawa wydajności urządzeń elektrycznych”, takich jak: pralki, lodówki, laptopy czy suszarki, i wyeliminowanie z rynku tych najbardziej wodo- czy energochłonnych.

  Jest to ta sama dyrektywa, na mocy której w trybie rozporządzenia zakazano produkcji tradycyjnych żarówek.

  Według urzędników z Komisji Europejskiej, urządzenia elektryczne używane w gospodarstwach domowych zużywają około 30 proc. energii i emitują do środowiska ponad 40 proc. emisji CO2.

  Na początek KE na celownik bierze telewizory i chce, by zużycie przez nie energii ograniczyć o mniej więcej 20 procent. Z rynku zostaną wycofane telewizory kineskopowe, a ich produkcja ma być zakazana. Jednak stare odbiorniki, na co zwracają uwagę specjaliści, są w rzeczywistości bardziej energooszczędne niż nowe modele.

  Znacznie więcej energii zużywają np. telewizory plazmowe.

  Wymiana starych telewizorów na nowe, co dodatkowo jest związane z tym, że w Polsce od 31 lipca 2013 roku sygnał analogowy będzie zastąpiony przez telewizję cyfrową, oznacza olbrzymie zyski dla producentów nowego sprzętu.

  W dalszej kolejności KE chce się zająć tanimi i energochłonnymi lodówkami, zamrażarkami, zmywarkami, a także czajnikami elektrycznymi. Na indeksie będą też pralki bez opcji prania z użyciem zimnej wody – Unia wymaga bowiem, aby wszystkie pralki miały opcję prania w temperaturze poniżej 30 stopni.

  Brukselscy eksperci twierdzą, że dzięki coraz lepszym (i droższym!)
  detergentom możliwe jest pranie ubrań na zimno.

  Na listę towarów zakazanych mają również trafić czajniki, ekspresy do kawy, miksery i odkurzacze badane pod kątem możliwości zwiększenia ich wydajności i zmniejszenia ich energochłonności.

  Dokładny indeks artykułów zakazanych będzie znany w 2010 roku. Nie da się wyprodukować bardziej energooszczędnego czajnika elektrycznego, więc unijne rozporządzenie oznaczać będzie w praktyce zakaz jego produkowania i sprzedawania.

  Zgodnie z obecnymi standardami unijnymi urządzenia gospodarstwa domowego oceniane są w skali opatrzonej symbolami od A++ do G w zależności od ich wydajności energetycznej.

  Od lipca 2010 roku Komisja Europejska zakaże producentom wprowadzania na rynek towarów o klasie niższej niż A. Brytyjscy eksperci cytowani w mediach już jednak wyliczyli, że skutkiem nowych regulacji będzie wzrost kosztów produkcji lodówek, telewizorów, pralek czy zmywarek nawet o 100 funtów od sztuki (ok. 500 zł) i więcej.

  To oznacza, że najtańszy sprzęt tego typu w sklepach będzie o wiele droższy niż dzisiaj.

  Ekosegregacja ludzi

  To jednak nie koniec szaleństwa.

  Tu i ówdzie pojawiają się już pomysły, by limitować naszą populację, bo przecież to ludzie emitują sporo CO2 do atmosfery.

  Radykalni ekolodzy przesiąknięci totalitarną mentalnością próbują coraz wyraźniej wpływać metodami przymusu na sposób życia, model rodziny i indywidualne decyzje rodziców dotyczące prokreacji.

  Dwa lata temu pojawiła się informacja o szokującym pomyśle australijskich lekarzy.

  Według nich, rodzice, którzy posiadają więcej niż dwoje dzieci,
  powinni do końca życia płacić specjalny podatek za dodatkową emisję CO2.

  Autorzy pomysłu domagają się nałożenia na takich rodziców 5000 dolarów australijskich opłaty za każde „dodatkowe” dziecko, a oprócz tego – zwiększenia ich rocznego opodatkowania o 800 dolarów australijskich.

  Natomiast pary, w których jedna osoba poddała się sterylizacji, mogłyby otrzymywać specjalne wynagrodzenie.

  Kilka tygodni temu w prasie brytyjskiej przedstawiono raport opracowany przez naukowców z London School of Economics, z którego wynika, że sterylizacja, antykoncepcja i aborcja jest prawie pięć razy tańsza, jako środek zapobiegający zmianom klimatu, niż konwencjonalne tzw. zielone zechnologie.

  „Najlepszym sposobem na zwalczanie globalnego ocieplenia jest zredukowanie nadmiernej liczby populacji ludzkiej poprzez stosowanie antykoncepcji i aborcji – napisano w raporcie naukowców z grupy Optimum Population Trust działającej przy prestiżowej London School of Economics and Political Science (LSE).

  Czterdziestodwustronicowy raport nosi tytuł: „Mniej emitujących, mniej emisji, niższe koszty”.
  Wynika z niego, że ograniczenie „niechcianych ciąż” doprowadzi do zmniejszenia się emisji CO2.

  Cytowany przez „Frondę” bioetyk ks. dr Andrzej Muszala, sprawę komentuje krótko:
  „To tak, jakby chcieć uporać się z chorobą poprzez uśmiercenie pacjenta”.

  Jakimi metodami naukowcy chcą zmniejszać liczbę „emitujących”?

  Jak czytamy w raporcie, rekomendowane jest

  „planowanie rodziny, aborcja, sterylizacja i masowa dystrybucja antykoncepcji”, które powinny być postrzegane jako priorytetowe metody na obniżenie emisji CO2. Twórcy raportu odwołują się do znanych z nastawienia neomaltuzjańskiego organizacji międzynarodowych, takich jak UNICEF oraz oenzetowski Światowy Fundusz Ludnościowy (UNFPA).

  Ideologia bezpieczeństwa demograficznego stanowi osnowę „kultury” śmierci. Jest wyrazem koncepcji, w której człowiek czyni siebie samego sankcją orzekającą o istnieniu drugiego człowieka, słabszego, chorego lub arbitralnie uznanego za niepożądanego.

  Ekosegregatorom można zadedykować wnioski naukowców z Uniwersytetu Michigan w USA, którzy badali negatywny wpływ rozwodu na środowisko. Skutkiem rozwodu jest bowiem zazwyczaj założenie nowego gospodarstwa domowego, a co się z tym wiąże – zwiększenie powierzchni mieszkalnej, wyposażenia i użytkowanego sprzętu.

  Zdaniem badaczy, wysoki wskaźnik rozwodów pociąga za sobą marnotrawstwo energetyczne oraz zwiększenie produkcji odpadków, które zatruwają środowisko. Gospodarstwa amerykańskich rozwodników zużywają o 56 proc. więcej elektryczności i wody na osobę niż gospodarstwa par małżeńskich.

  Autorzy badań wyliczyli, że gdyby nie było rozwodów, tylko w USA można byłoby zaoszczędzić ponad 73 mld kilowatogodzin elektryczności i 2373 mld litrów wody.

  Jednak zatroskani o środowisko ekolodzy są niekonsekwentni, bo nie słychać głosów, co zrobić, by ograniczyć ewidentnie szkodliwą społecznie plagę rozwodów.

  Wielki szwindel

  Nasza pogrążona w zimie demograficznej cywilizacja, pełna paradoksów i sprzeczności, znajduje się na rozdrożu. Fanatycy walki z „globalnym ociepleniem” lansują swoje niedorzeczne teorie, wykorzystując manipulacje badaniami naukowymi i histerię współczesnych społeczeństw wokół rzekomego zagrożenia.

  Pod niewątpliwie pozytywnymi hasłami chronienia naturalnego środowiska człowieka kryje się ideologia o posmaku antyludzkim, w świetle której największym zagrożeniem dla środowiska naturalnego jest nadmiar ludzi.

  Jest już nawet organizacja

  Voluntary Human Extinction Movement (Ruch na rzecz Wyginięcia Rodzaju Ludzkiego),
  której działacze twierdzą, że alternatywą dla wymarcia milionów gatunków roślin i zwierząt na Ziemi jest dobrowolne wyginięcie jednego tylko gatunku: Homo sapiens.

  Cała emisja CO2 do atmosfery rocznie w skali globu wynosi 184 mld ton,
  w tym emisja naturalna oceany, lądy i wulkany 175 mld,
  a niecałe 9 mld pochodzi od ludzi 7,6 mld – przemysł,
  samochody – 0,57, a oddychanie – 0,65.

  Tak więc twierdzenie, że ograniczenie emisji przez człowieka o jakiś ułamek procenta ma wpływ na klimat, nie znajduje potwierdzenia.

  Blokowane jest jednak podawanie rzetelnych informacji o tzw. globalnym ociepleniu. W ogłoszonym w 1992 roku Apelu Heidelberskim podpisanym przez kilka tysięcy naukowców, w tym 72 noblistów, który nie może się szerzej przebić do opinii publicznej, napisano:

  „Na progu XXI w. jesteśmy zaniepokojeni pojawieniem się irracjonalnej ideologii, która sprzeciwia się postępowi naukowemu i technicznemu oraz hamuje rozwój ekonomiczny i społeczny. Jesteśmy zdania, że nie istnieje stan naturalny, tak idealizowany przez organizacje ekologiczne zwracające się ku przeszłości, i prawdopodobnie nie istniał od momentu pojawienia się człowieka w biosferze. (…) Największymi zagrożeniami ludzkości są ignorancja i ucisk, a nie nauka, technologia i przemysł (…)”.

  Istnieją dowody naukowe na to, że ilość CO2 w powietrzu jest uzależniona od wysokości temperatury, jaka panuje na Ziemi, a nie na odwrót. Oznacza to, że najpierw rośnie temperatura, a dopiero potem zwiększa się ilość CO2.

  Trzydzieści jeden tysięcy pracowników nauki podpisało Petycję Oregońską, w której stwierdzili, iż brak jest przekonujących dowodów na to, że gazy cieplarniane spowodują katastroficzne zmiany klimatyczne w dającej się przewidzieć przyszłości.

  Inicjator petycji prof. Frederic Seitz (1911-2008), były prezydent amerykańskiej National Academy of Sciences, dosadnie określił raporty, które służą ideologii globalnego ocieplenia opracowane przez IPCC International Panel on Climat Change – Międzyrządowy Zespół do spraw Zmian Klimatu założony w 1988 roku przez agendy ONZ), jako „największy korupcyjny wybór danych złożonych do druku”.

  IPCC i jej zwolennicy konsekwentnie od 20 lat straszą światową opinię publiczną apokaliptycznymi obrazami zagłady świata przez topniejące lodowce, a wszystko to w celu, by sięgnąć do kieszeni podatników po hojne sfinansowanie badań przez przestraszone rządy.

  Walka z globalnym ociepleniem będzie kosztowała nawet 210 bln 34 mld USD!

  W 2007 roku został wyemitowany przez brytyjską telewizję Chanel 4 film dokumentalny „The Great Global Warming Swindle” („Globalne ocieplenie – wielkie oszustwo”) w reżyserii Martina Durkina. Film obala mity budowane bez solidnych podstaw naukowych. W filmie wypowiadają się m.in. Patrick Moore – założyciel ruchu Greenpeace, Richard Lindzen – profesor meteorologii w Massachusetts Institute of Technology, Patrick Michaelsem – profesor nauk o otoczeniu w University of Virginia, Nigel Carderm – były edytor czasopisma „New Scientist”, John Christy – profesor i dyrektor Earth System Science Center na Uniwersytecie w Alabamie, Paul Reiter z Instytutu Pasteura, Carl Wunsch – profesor oceanografii w Massachusetts Institute of Technology.

  Profesor Zbigniew Jaworowski, członek Rady Naukowej Centralnego Laboratorium Ochrony Radiologicznej, który zorganizował dziewięć wypraw na lodowce obu półkul w celu zbadania globalnych skutków przemysłowego zapylenia atmosfery, uważa, że przeznaczanie milionów dolarów na badania ludzkiego wpływu na „globalne ocieplenie” jest „zbrodniczym marnotrawstwem”.

  W obszernym raporcie opublikowanym na stronach internetowych „Polityki” napisał: „To, co się teraz dzieje, czyli handel emisjami CO2 i całe zamieszanie związane z redukcją emisji dwutlenku węgla, przypomina średniowieczne polowanie na czarownice.

  Rządy państw zachodnich oczywiście popierają takie inicjatywy, ponieważ to się im po prostu opłaca. Redukcja CO2 ma zbawić klimat, a w rzeczywistości nie ma na niego żadnego wpływu”.

  Niecały rok temu w „Przekroju” został opublikowany wywiad z prof. Bjornem Lomborgiem z Danii, który według tygodnika „Time” jest jednym ze stu najważniejszych myślicieli na świecie. W 2001 roku zasłynął książką „Sceptyczny ekolog”, w której argumentuje, że wszelkie wyliczenia dotyczące skali przeludnienia Ziemi, jej zasobów naturalnych i zanieczyszczenia są oparte na nierzetelnie prowadzonych badaniach. Lomborg, zresztą człowiek lewicy i – jak o sobie sam mówi – sceptyczny ekolog, gorzko zauważył, że w micie globalnego ocieplenia jest hipokryzja.

  Na czym ona polega, ukazuje na przykładzie malarii. Mówi:

  „Wiele osób, także Al Gore, twierdzi, iż niepowstrzymane globalne ocieplenie sprawi, że malaria zacznie się szybko rozprzestrzeniać. Prawdopodobnie są na to nawet dowody. Prognozy pokazują, że do końca wieku będziemy mieć trzy procent więcej przypadków malarii. Jednak rozwiązanie tego problemu poprzez realizację protokołu z Kioto ograniczy wzrost przypadków malarii zaledwie o około 0,2 procent -i to za jakie pieniądze…

  Możemy jednak znacznie ograniczyć liczbę przypadków malarii już dziś za pomocą bardzo nudnej i niemedialnej dystrybucji leków i siatek przeciwko komarom. To znacznie skuteczniejsze i o wiele tańsze. Za pieniądze wydane na uratowanie jednego człowieka od śmierci na malarię dzięki realizacji protokołu z Kioto moglibyśmy ocalić 36 tysięcy osób, dając im leki i moskitiery.

  To jest może mniej efektowne i nie wygląda tak dobrze w telewizji,
  lecz jest 36 tysięcy razy skuteczniejsze”.

  • woodpecker said

   A ponieważ napisał to „Nasz Dziennik”, to tekst zostanie zakrzyczany przez główne media, odsądzony od czci i wiary i uznany za bełkot idioty. Albo dyskretnie przemilczany, żeby ludzie się o tym nie dowiedzieli (same skrajności 😉 ). Proponuję przedruk w całości w Angorze (nie mylić z Agorą).

  • illuminati circus said

   Dobry art. o obłudzie, hipokryzji, rządzących nami „elit”.
   Chodzi o podatek od CO2 tzw. carbon tax czyli jeszcze lepszy standard życia „elit” naszym kosztem – ale nie ja będę na te opłaty zap… ani na światowy dług bo mam to gdzieś.

 38. Magda said

  Obama -noblistą.
  Komentatorzy zaskoczeni-nagroda przyznana za obietnice a nie za osiągnięcia.

 39. Cid said

  David Wilcock opowiada w rozmowie z George Noory o ujawnieniu przez rząd Amerykański globalnie istnienia innych cywilizacji przez prezydenta Baraka Obamę przed świętami co ma trwać 2 godziny na całym świecie!
  http://www.sekretyameryki.com/?p=977

  • Grashka said

   Ogłosi moi drodzy przed świętami BOŻEGO NARODZENIA przybysze przygotowali wam pociąg z wagonami FEMA które mają stać gotowe przed każdym wielkim miastem długość każdego składu ma mieć 30 mil i prosimy wsiadać i nie zadawać pytań TAKIE BĘDZIE UJAWNIENIE o bym się myliła bo faktycznie oglądałam na YT te wagony mają być przed świętami

   • Grashka said


    tu jest oglądać od 9:15 minut filmu

   • hjk said

    albo powie, że obcy źli i trzeba wprowadzić NWO i powszechny stan wojenny na swiecie, zeby ich pokonac…))
    Teraz nie wystarczy war on terror, tylko będzie „war on aliens”…

    Aczkolwiek są strony mówiące o tym, ze na orbicie jest pełno jakichś tajnych statków kosmicznych, jakby do odparcia jakiejś inwazji czy cos, wpiszcie hasło Walston

  • hjk said

   co nas to obchodzi? gdyby zwalczyli NWO, albo dali coś dobrego…
   no chyba ze trza będzie z nimi walczyć jak w „wojnie światów” Wellsa

 40. Marek G. said

  Hmm czytam i czytam i coraz bardziej jestem zszokowany tym co widzę i słysze. Ludzie siedzą cicho śmieją się z tego i zaliczają to do archiwum X. Moim zdaniem coś się zaczyna rozkręcać. Trzeba się przygotowac: zgromadzić zapasy żywności i wody (wode mozn latwo zatruc srodkami psychoaktywnymi), maski p.gazowe, ochronniki oczu i słuchu. A do czasu wystąpienia agresji z rąk „władzy” informować na max nieświadomych ludzi.

 41. nick28 said

  manifestacja w Warszawie przeciwko ratyfikacji traktatu lizbońskiego 10.10.2009 między godz 12.00 – 20.00

 42. Polak said

  Jeszcze raz :
  SPOKOJ,SPOKOJ,SPOKOJ !!! – Moze nas uratowac .
  Wystarczy ,ze przestaniesz kupowac u SZMULOSZWABOW WSZYSTKO .
  Oni wtedy pierwsi z torbami pojda !
  Nie bredzcie ludziom co robic z pieniedzmi – tak w banku jak i w ponczosze sa one tylko makulatura .
  PIENIADZE TRZEBA SZYBKO ZAMIENIC W TOWAR A POTEM TYM TOWAREM SIE WYMIENIAC !!!
  Nie bredzcie w tym momencie o wszelkich wiarach i nie serwujcie BOGIEM ,bowiem ON nic za was nie zadecyduje !!!
  DECYZJA NALEZY DO WAS KIM BEDZIECIE i JAK SIE ZACHOWACIE .
  Pieprzenie o cudach zostawcie dla dzieci .
  NIE BADZ POTULNYM BARANEM CZY OWCA ,MASZ ROZUM ,RECE i NOGI UZYJ JE ODPOWIEDNIO DO SYTUACJI !
  JESTES POLAKIEM NA SLUZBIE W MUNDURZE LUB BEZ STAN W OBRONIE POLAKOW ,NIE BADZ ZDRAJCA ,SLUZ BEZINTERSOWNIE DOBRYM LUDZIOM A NIE LOTROM !!!
  Niech cie nie kusza wladza,stanowiskiem i wszelkim dobrem gdy masz isc przeciwko wlasnemu narodowi .
  STAN PO STRONIE DOBRA A NIE ZLA !!!
  Telwizor wyrzuc ,zamknij radio ,spal gazete bowiem w nich znajdujesz tylko klamstwa ,panike i strach.
  Jestes wlascicielem internetu ,to lacz sie z madrymi a nie glupimi ,nawiaz kontakty osobiste ,zbieraj sie gdzie sie da i wspolnie ustalaj zadania.
  NIE BADZ BIERNY ,WEZ LOS W SWE RECE,KTORE PODAJ TAKIM SAMYM JAK TY.
  Wlascicielu strony !
  Nie wpuszczaj agentow na swoj portal,bowiem ci sieja ferment !!!

  • Magda said

   No cóż skoro premier ogłosił wojnę,to trzeba ogłosić mobilizację.
   Całkowicie popieram bojkot zakupów w marketach.
   70% wpływów do naszego budżetu pochodzi z MAŁYCH i ŚREDNICH POLSKICH FIRM.

   Znaczy to,że pozostałe 30% wypracowują DUŻE NIEPOLSKIE firmy,w tym właśnie markety.

   Nie trzeba być geniuszem,żeby mieć świadomość ogromnych dysproporcji kapitałowych między tymi podmiotami.
   Oznacza to ,że kupując w marketach NIE powiększamy dochodu narodowego.
   Zysk wypracowany przez markety odpływa za granicę a przecież to właśnie sieci handlowe zagraniczne mają największe na rynku obroty i zyski.

   Mobilizujmy się zatem i bojkotujmy niepolskie sieci handlowe.

 43. ferdekpol said

  Witam.

  Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim za trud włożony w całą tą sprawę informowania ludności o groźnych szczepieniach. Na pewno ostatnio na tę stronę wchodzi mnóstwo osób dlatego:

  Proszę was, NIE MIESZAJCIE do tej sprawy religii. To jest blog o świńskiej grypie (jak kto woli A/H1N1), a nie o chrześcijaństwie. A zwroty typu : „Króluj na Chryste” itp. są naprawdę niepotrzebne, ponieważ wiele osób zrażacie tymi tekstami. A włączając w to religię, zawężamy tylko grono odbiorców.
  Oczywiście szanuję każdego wiarę, ale jestem przekonany, że wchodzi tu wiele osób, którzy są po po prostu niewierzący albo coś im w religiach się nie podoba. I automatycznie ta osoba nie zgadza się z wami w kwestiach religi a co za tym idzie będzie miało wątpliwości do do samej grypy czy szczepionek.

  Dlatego dla DOBRA SPRAWY, może lepiej swoje wierzenia zachować dla siebie, niż odstraszać nimi (tak właśnie przez to kilka moich znajomych się trochę zraziło do tej storny) ludność chcąca się doinformować w sprawach grypy i szczepień.
  Pozdrawiam

  • illuminati circus said

   Do Redakcji tego blogu:

   Dlatego właśnie proponuję stronę http://www.swinskasprawa.pl potraktować jako stronę traktującą TYLKO o grypie, zdrowiu a ten blog zostawić i kontynuować w nieco lżejszej konwencji, ludzie czasem coś ciekawego dla wszystkich wrzucą.

  • Krzysztof z Łodzi said

   Do Ferdekpol i innym o podobnym myśleniu:

   Słowa od mistyczki Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny:

   „POLSKA nie zginie o ile, o ile przyjmie Chrystusa Króla Polski
   w całym tego słowa znaceniu.”

   TYLKO w Jezusie Chrystusie jest ratunek dla POLSKI.

   MUSI być przeprowadzona INTRONIZACJA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI
   z Rządem, Episkopatem i ludem wiernym.

   INACZEJ POLSKA ZGINIE !!!

   Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie.

   • hjk said

    Racja, sprawy zaszły juz tak daleko, ze tylko Bóg nas moze uratować. Wielu ludzi jednak tego nie widzi, nie rozumie, mnie wie…

    Ale coraz więcej ludzi zaczyna to rozumieć…

 44. illuminati circus said

  Obama noblistą ale cyrk iluminatów.

  Nagroda ta traci na znaczeniu coraz bardziej, bo coraz bardziej jest koniunkturalna.

  Niestety dziś jest 09.10.2009 a nie 01.04.2009…

  Każdy kto będzie się jemu sprzeciwiał zostanie uznany rasistą, typowa zagrywka.

 45. Bruno said

  • Mariola said

   No to super. Wygląda na to, że szytuje się 3 wojna światowa. Jeśli zaatakują Rosję, to przecież oni nas rozniosą. I nic dziwnego. Miałam nosa, gdyż od początku nie ufałam temu czarnuchowi i od razy zapałałam do niego szczerą niechęcią. Teraz widzę, że miałam rację. Od początku wyglądał jak wredna kukiełka, która jest w stanie zniszczyć świat bez mrugnięcia okiem.

 46. kecram said

  GMO następne świństwo, które nas zabije

  http://www.hotmoney.pl/artykul/prasa-zagraniczna-uratuje-nas-tylko-gmo-1-9798

  • Rafał said

   cyt.z Twoim linkiem

   „PRASA ZAGRANICZNA: Uratuje nas tylko GMO (+1), zdjęcie Fot. sxc.hu

   Jeśli nie pozwolimy na import żywności
   modyfikowanej genetycznie, ceny gwałtownie wzrosną.

   Przegląd prasy zagranicznej rozpoczynamy dziś od dziennika „The Wall Street Journal”, który zajmuje się kwestią importu do Europy żywności modyfikowanej genetycznie. Według gazety UE powinna pozwolić na jej import przynajmniej jako paszy dla zwierząt. W przeciwnym wypadku koszty
   w rolnictwie znacznie wzrosną, co może
   się skończyć podwyżkami cen produktów
   żywnościowych.

   Problem związany jest z kiepskimi zbiorami w Ameryce Południowej, skąd europejscy rolnicy importują pasze. W Argentynie wyprodukowano np. o 30% mniej soi. ”

   pytanie …. po co importować paszę z Ameryki Południowej jeśli miliony hektarów ziemi w Europie leży odłogiem…..

   przecież to jest wszystko kpina i cyrk ….

   • hjk said

    ale sie nie oplaca, bo z Am Pd jest tańsza..wykończyli rolnictwo europejskie, chłopi sie przekwalifikowali, a teraz maja problem, bo wyschło tanie źródełko…

 47. o co tu chodzi said

  Witam, poczytałem, pomyślałem i wyszło mi co następuje:

  …nie widzę innych przyczyn depopulacji i kontroli niż masowe zamieszanie i rozruchy, a wręcz „wojny ludów” mogące zagrozić jakimś rozpaczliwym działaniom i będące krzykiem rozpaczy tych, którzy nie mają już nic do stracenia. Ewentualnie przewidywanie własnego upadku i próby zapobieżenia jakimś zmianom.

  Dziwnie to pasuje do amerykańskich i nie tylko projektów mających na celu zgromadzenie maksymalnej ilości zdobyczy cywilizacji, informacji i wiedzy na trwałych nośnikach, które mogą być odczytane bez zaawansowanej technologii – czyli np. w postaci książek, zapisów, zdjęć i rysunków.

  Może faktycznie jakieś przebiegunowanie, albo może jakaś asteroida wzięła na cel nasz glob, a może cyklicznie w dziejach naszej planety występuje coś co każe im myśleć o kataklizmie…

  Być może elity rządzące posiadają jakieś przesłanki pozwalające im wierzyć w jakiś ogólnoświatowy kataklizm, z którego jak uważają można uratować jedynie malutką cząstkę populacji. I aby uniknąć „komplikacji” w postaci zagrożenia ze strony tych, którzy nie będą mieli szansy na ratunek. Po prostu Ci rządzący myślą w kategoriach szczurów uciekających z tonącego okrętu. Podczas gdy za mało miejsc w szalupie, trzeba zabić cały nadmiar, bo i tak utonie a po co ma zabraknąć miejsca dla nas.

  … a może w rzeczywistości czekają nas jakieś zmiany, które pozbawiłyby sensu ich starania o władzę i próbują jakoś rzecz odwrócić, albo po prostu zniszczyć resztę świata w myśl zasady „po nas choćby potop” tak jak ktoś zły wiedząc, że jego dni są policzone chciałby w swym szaleństwie wyrządzić jak najwięcej szkody wszystkim dookoła.

  Ludzie by pomyśleli inaczej, weźmy się razem do pracy, może jeszcze uda się sklecić jakąś tratwę i zapewne ratowali by tych którzy mogą stać się przyszłością ludzkości, sami gotowi na spotkanie ze Stwórcą.

  Ale nie – szczury tak nie robią – szczury instynkt mówi zjedz, byś nie został zjedzony 😉

  Pozdrawiam…

 48. lolo said

 49. obserwator said

  NOBEL dla OBAMY – ??? Szoka na arenie miedzynarodowej
  czy to zaslona dymna przed tym co ma niedługo nadejśc z zaoceanu???

  http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/barack-obama-dostal-pokojowego-nobla,1380213
  „Wizja świata wolnego od broni nuklearnej jest potężnym bodźcem dla negocjacji w sprawie rozbrojenia i kontroli zbrojeń. Dzięki inicjatywie Obamy USA odgrywają teraz bardziej konstruktywną rolę w stawianiu czoła wielkim wyzwaniom klimatycznym, wobec których stoi świat. Demokracja i prawa człowieka mają być umocnione”.

  „Bardzo rzadko się zdarza, żeby ktoś w takim stopniu jak Obama przykuł uwagę świata i dał ludziom nadzieję na lepszą przyszłość. Jego dyplomacja jest oparta na koncepcji (zakładającej), że ci, którzy mają przewodzić światu, muszą to czynić na podstawie wartości i postaw podzielanych przez większość ludności świata” – wskazał Komitet Noblowski.

  • krzysiek said

   czasami lubię absurdalny humor typu monthy pythona, jednak zestawienie wyrazów „obama + nobel” jest niesmaczne

  • zuux said

   @Obserwator

   NOBEL dla Obamy -> na początku też się ostro skwasiłem, ale potem pomyślałem, że ktoś tam może w komitecie wie co jest grane i chce przemówić jakoś do sumienia Obamy. Może chłopak zerwie się wreszcie z łańcucha i powie DOŚĆ! Tylko czy nie skończy wtedy jak Kennedy…

  • Libertariator said

   Po tym jak jak łajdak i oszust Gore dostał nobla za walke z nieistniejącym globalnym ociepleniem zwątpiłem w instytucję wydającą te nagrody. Teraz tylko utwierdzam się w swoim przekonaniu.

 50. bluszczczarny said

  http://www.radiogdansk.pl/?a=news&id=47177

  Nobel dla Obamy;););):000000

 51. krzysiek said

  jesli ktoś się waha w kwestii swojego udziału w zgromadzeniach (częstochowa – dziś, antyszczepieniowe h1n1, warszawa – jutro, przeciw traktatowi lizbońskiemu z zapisami typu kara smierci za.. manifestacje) lub jakieś inne zwątpienie go nachodzi, proponuję jednominutowy wzmacniający fragment z audycji jasona burmasa od minuty 27:40 http://rss.infowars.com/20091002_Fri_Alex.mp3
  (tlumaczenie ang-pol) „historia z montany przebiła się do mediów dzięki wam, waszej mocy drodzy słuchacze. nie mówcie mi że nie możecie zmieniać rzeczy, nie siedźcie jak dziecko. jesteś wyrośniętym mężczyzną, jesteś wyrośniętą kobietą. masz lat naście, dwadzieścia kilka, trzydzieści kilka, więcej – czas przestać zachowywać się jak dziecko. czas przestać: ssać palucha, wołać o nocia, przybierać pozycję do siusiania. i zachowywać się jakbyśmy byli bezsilnymi tchórzami. zobaczcie, kobieta przyjechała z odległej miejscowości do bazy lewej siedziby american police force, i przynajmniej się postawiła, dla siebie i społeczności, narobiła szumu i było o tym w wiadomościach. i kto jest w zasięgu, tj. 2-3 godz. jazdy, zjawcie się i uświadomcie im że się to wam nie podoba, że nie jest okay że próbuje się nami bezprawnie rządzić”
  po co zagłębiać się we wzory strukturalne skwalenu, czy dywagować na blogu nt struktury iluminatów? wiem że ta wiedza jest dla niektórych wręcz podniecająca, np. dla mnie;) jednak wiemy jak niebezpieczne osoby stoją za „pandemią” i skoro 90% osób mojej-waszej-naszej miejscowości nie zdaje sobie sprawy z podstaw zagrożenia, może lepiej zinwestować czas w ich powiadomienie? chyba w dobrym tonie jest się informować. nawet jeśli niektórzy ludzie nie zaskakują na początku, to zostaje w pamięci niepewność zasiana odpowiednią treścią i w momencie ogłoszenia szczepień powrócą np. na www, lub poproszą kogoś o doczytanie. jeżeli ktoś musi siedzieć w pracy, może np. puścić wydruk ulotek, lub poprosić kogoś o ksero – wybór ulotek i instrukcja nt ich skutecznego użycia: http://www.swinskasprawa.pl/forum/topics/ulotki
  pozdrawiam aktywnych

 52. Cid said

  Niewielka była ta demonstracja pod TRW w Częstochowie, trwała przez około 1h, ale to zawsze coś, było całkiem zabawnie… 😉 Chociaż spodziewałem się tłumów i zaangażowania pracowników (Ci tymczasem obojętnie wychodzili z zakładu…).

 53. jmpl said

  dlaczego znikły artykuły o Harding i serbach? jesli były kłamliwe wystarczyła by notka że niezgodny z prawdą. dziwna ta przerwa- zmiana warty przy grypa666 na bardziej poprawnych

 54. Bruno said

  Naukowcy nie mogą sie doczekać kiedy wirus świnskiej grypy się zmutuje

  Szlag człowieka trafia

  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=ISO-8859-1&langpair=auto|pl&u=http://www.thaindian.com/newsportal/health/scientists-waiting-for-h1n1-virus-to-mutate_100258349.html&tbb=1&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhh5xzMoDahLY1_ygUsnxgI-WbzimA

 55. hjk said

  http://w225.wrzuta.pl/audio/8jzqn0prkhN/jar_zlo

  prof. Jaroszyński o złu i męstwie

 56. Karol said

  trochę tego jest- ale warto obejrzeć 🙂

 57. Karol said

  w Londynie…

 58. maro said

  Bardzo dobry patent z reakcją na policjantów . Bardzo ważna kwestia: policjańci, wojskowi itp. to dokładnie tacy sami ludzie jak my, trzeba znaleźć taki język przemawiania do nich aby się obudzili i sami stwierdzili : „nie jestem żadnym policjantem jestem po prostu wolnym człowiekiem ” . Trzymam kciuki za takie akcje również w Polsce . Pozdrawiam 🙂

 59. Robos said

  Protokoły Mędrców Syjonu.
  Link do nich http://www.polonica.net/ProtokolyMedrcowSyjonu2.htm

 60. Rafał said

  Broń końca czasów

  http://www.zwiastun2009.republika.pl/bkc.htm

 61. hjk said

  Powinniśmy zatem być wdzięczni zarówno rządowi premiera Tuska, jak i jego sławnym poprzednikom, zwłaszcza byłemu charyzmatycznemu premierowi Buzkowi, że w sumie tak niewielkim kosztem pozwolili nam uczynić tyle dobrego. Ile dobrego – możemy się zorientować dzięki informacji, że Eureko nie tylko otrzyma od Polski co najmniej 4,5 miliarda złotych w gotówce, ale zachowa sobie również 33 procent minus jedną akcję PZU SA. Polska nie tylko sprzedała mu udziały w PZU, ale jeszcze do tego dopłaciła. Czegóż chcieć więcej? Czyż nie za to właśnie Europa, ba – cały świat, tak nas podziwia?
  http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=101060

 62. Grashka said

  http://www.rynekzdrowia.pl/Farmacja/Suplement-diety-czy-lek-ostatnie-miesiace-na-decyzje-producenta,11629,6.html

  suplement diety czy lek -ostatnie trzy miesiące na decyzję
  producenta

 63. maro said

  Tak sobie myśle…Wiecie co kochani , kiedy się spojrzy np. na polską telewizję i sposób w jaki podaje się ludziom informacje to można zauważyć jedno : każdy nius jest bardzo tendencyjny , tak jakby podawana informacja miała mieć charakter opiniotwórczy .To jest prawdziwe dziennikarstwo ???O zgrozo ! Widziałem to słynne wydanie w TVN o świńskiej grypie i jak na dłoni było widać jak telewizja manipuluje informacją .
  Przedstawiono pana Piotra Beina jako osobą „X” która coś tam ma do powiedzenia na temat szczepień po czym zaraz po tym pokazano Lidię Brydak , podkreślając że jest ona profesorem i osobą „kompetentną” do wypowiadania się na temat szczepień . To był typowy przykład sugerowania jej autorytetu jako miernik „prawdy” . Celowo natomiast nie zaznaczono faktu kim jest pan Piotr Bein aby go oczywiście zdyskredytować . Kolejną sytuacją było odwracanie kota-ogonem kiedy Brydak mówi o „odpowiedzialności” . Należałoby raczej spytać czy to ona weźmie odpowiedzialność za osoby które tą truciznę wezmą a pan Piotr ? On nikomu prawdą krzywdy nie wyrządzi . Prawda chroni a nie wyrządza krzywdę więc nie ma czego się bać . Końcówka materiału gdzie wypowiada się profesor Zieliński to już uderzenie po niżej pasa, otóż : mówi on że
  „większość normalnych prostych ludzi szczepi się..idt”

  Mamy tu typowy przykład sugerowania i manipulacji ludzkim ego na zasadzie : jestem normalny bo się szczepię-to pozytywne, jestem w większości więc wszystko jest ok . Słowo „większość” jest tutaj dość ważne .
  Następnie słyszymy o „ruchu niedouczonej inteligencji”

  i teraz słuchajcie: Pan Piotr jest bardzo dobrze wykształconym człowiekiem z tego co wiem i inteligencji mu nie brakuje, ja mam wykształcenie policealne, dużo czytam, medytuje, wielu z Was też ma wykształcenie średnie lub wyższe i nie jesteście głupimi owcami . Jeśli ktoś jest na tyle bezczelny żeby obrażać nas ludzi na zasadzie operowania argumentami o „niedouczonej inteligencji” to jaka może być nasza na to odpowiedź ???
  Jak w takich razie według tego faceta wygląda „douczona inteligencja” ???
  Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz Kochani :

  Wykształcenie nie jest tym samym co inteligencja !!!!

  Można być znakomitym inżynierem i jednocześnie życiowym głupkiem

  Inteligencja nie jest tym czym jest Mądrość…

  To druga sprawa. Mądrość można porównać do świadomości absolutnej. Mądrość nie używa kłamsw, nie używa manipulacji. Mądrość jest zawsze obiektywna . Inteligencja ma na celu tylko własny subiektywny interes nawet jeśli ceną jest czyjaś szkoda…Ten materiał TVN o świńskiej grypie został zrobiony PO ŚWIŃSKU !!! Zrobiono go bardzo inteligentnie w taki sposób że przecietny Polak który go zobaczył w najlepszym wypadku będzie zdezorientowany i nic więcej . Jesteśmy świadkami tego jak media stworzyły sobie MONOPOL NA „PRAWDĘ” . A co my na to możemy ???

  Najwyższy czas obrzygać ludzi prawdziwą prawdą w zamian za kłamstwa którymi nas tyle karmiono ale nie róbmy tego po chamsku 🙂
  Pokażmy ludzką, uczciwą twarz i sami się przekonają czy faktycznie jesteśmy taką „niedouczoną inteligencją ” .
  Pozdrawiam Ciepło i Dobrej Nocy życzę 🙂

 64. Piotr Bein said

  Newsletter 2009/10/07 – The Berlin-Moscow Economic Axis (II)

  BERLIN/MOSCOW (Own report) – The incoming German government will
  continue to pursue close cooperation with Russia. This was predicted
  by Berlin’s most prominent expert on Russian affairs in the German
  Council on Foreign Relations (DGAP). According to this expert, the
  cooperation between Berlin and Moscow corresponds „in its entirety to
  national interests” and is not up for discussion, even for an FDP
  foreign minister, whose party is known for its declarations critical
  of Russia. In fact, for years enterprises in Germany have been
  particularly profiting from the rapprochement with Russia. This, for
  example, has provided German energy companies the possibility of
  maintaining privileged access to Russian resources. The most recent
  result of this cooperation is the entry of the Russian Sberbank as an
  investor in Opel (Ruesselsheim), which was put through under pressure
  from the German government. The development of these German-Russian
  business relations reveals durable shifts in power constellations.
  Whereas transatlantic trade is continuing to shrink, business with
  Russia is growing much faster than the norm. German commodity exchange
  with Eastern Europe is now two and a half times more than trade with
  the USA – a clear indication of Berlin’s weakened transatlantic bonds.

  more
  http://www.german-foreign-policy.com/en/fulltext/56284

 65. Piotr Bein said

  „Szczęśliwe przerwanie” w Wielkiej Brytanii – „pandemia” mięknie.

  „The Independent” podaje na http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/health-news/lucky-break-as-uk-swine-flu-spread-slows-1799669.html
  (tłum. Maciej 9.10.2009)

  Jane Kirby, Press Association

  Czwartek, 8 października 2009

  W Wielkiej Brytanii (UK) może to być „szczęśliwe przerwanie” bowiem wskaźnik rozprzestrzeniania się świńskiej grypy spowalnia, powiedział dziś naczelny lekarz Sir Liam Donaldson. Jego zdaniem druga fala pandemii grypy była już w zaawansowanym stadium, ale obecne dane wskazują, że oczekiwany szczyt może być mniejszy niż wcześniej sądzono.

  Szacunkowe dane wskazują, że było 18.000 nowych przypadków świńskiej grypy w Anglii w zeszłym tygodniu, w porównaniu z 14.000 w poprzednim tygodniu i 9000 tydzień wcześniej.
  Stopa wzrostu jest bliska tygodniowemu podwajaniu jak obawiali się eksperci.

  Sir Liam powiedział: „Jesteśmy w drugiej fali pandemii grypy, która miała pierwszą falę w lipcu, ale okazuje się być jak do tej pory powolnym palnikiem. Jest możliwe, że może osiągnąć szczyt na poziomie niższym, niż przewidywano wcześniej, co byłoby niezwykle pozytywną wiadomością. Oznacza to, że moglibyśmy prawidłowo przeprowadzić program szczepień. Jeśli pojawi się kolejny szczyt tego wirusa, lub trzeci jak w 1968 roku, możemy być w stanie mu całkowicie zapobiec”.

  Powiedział także, że analiza przeszłych pandemii w 20-tym wieku z punktu widzenia liczby przypadków może być postrzegana wyłącznie w kategoriach statystycznych. Jednakże patrząc na obecną pandemię oczami 21-go wieku „każda śmierć jest osobą, a nie statystyką, i powinniśmy walczyć z tym w każdy możliwy sposób”.

  Sir Liam dodał: „Może mamy szczęśliwe przerwanie wobec tego, w jaki sposób wirus zachowywał się na początku naszego sezonu grypy i być może będziemy mogli podać szczepionkę zanim nasz sezon grypowy naprawdę się rozwinie. Patrzę na to bardzo optymistycznie.”

  Rząd wciąż czeka na dostawy szczepionki GlaxoSmithKline (GSK), ale ma nadzieję, że pod koniec miesiąca pierwsze dawki będą podane dla grup priorytetowych i pracowników służby zdrowia, mających kontakt z pacjentami. Sir Liam powiedział, że około pół miliona dawek szczepionki Baxter jest na magazynie, a dostawy z GSK jeszcze nie dotarły, ale są bliskie.

  Zapytany, dlaczego stopa wzrostu liczby przypadków świńskiej grypy mogła ulec spowolnieniu, sir Liam powiedział, że może to być efektem odporności populacji w wieku ponad 65 roku życia na szczep grypy z lat 1950-ych. Młodzież szkolna może również posiadać pewien stopień odporności na obecny szczep wirusa ze względu na ekspozycję, dodał.

  W UK liczba zgonów związanych ze świńską grypą wynosi obecnie 90, z tego 76 w Anglii, 1 w Walii, 10 w Szkocji, a 3 w Irlandii Północnej. Obecnie jest 290 osób hospitalizowanych w Anglii, z których 47 są na oddziałach intensywnej opieki medycznej. Sir Liam powiedział, że liczba osób na OIOM była najwyższa w okresie ostatnich dwóch miesięcy, co „trochę zasługuje na uwagę”.

 66. Wyspa said

  Skrywane technologie

 67. Piotr Bein said

  http://www.therebel.org/opinion/religion/is_obama_literally_%27america%27s_first_jewish_president%27_2009100966747/

 68. Piotr Bein said

  jesli „pandemia” ma zwiazek z jakas wojna — here you go

  http://www.therebel.org/politics/middle_east/countdown_begins_for_israeli-us_war_games_2009100967065/

  • hjk said

   pisałem o tym, cwiczenia w przyszłym tygodniu , jak był 11.09 też w usa były jakieś „cwiczenia”…
   żeby im się jakaś rakietka nie „wymsknęła”…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s