Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Brydak contra Jaskowski: nieswiadoma korupcji wiekszosc telewidzow zaszczepilaby sie

Posted by grypa666 w dniu 06/10/2009

Brydak contra Jaskowski: nieswiadoma korupcji wiekszosc telewidzow zaszczepilaby sie

Piotr Bein 6.10.2009

Zakrzyczany przez kwiat polskiej douczonej inteligencji profesorke Brydak, praktykujacy bez igly lekarz przeciw grypie dr Jaskowski nie przekonuje ludziowcow z komorkami i 3 zl w kieszeni, pobierajacych wieczorna dawke telewizornej rozrywki 8.09.2009. Wygrzebujac sie spod lawiny slow Naszej Pani Profesor, spikerowi TVP udaje sie jednak oglosic wynik meczu: 56% ogladaczy zaszczepiloby sie na grype.

Premia z IG Farben zapewniona, moze nawewt kandydatura na szefowa w globalnym departamencie chorob, WHO? Wszak nasi robia furore w zajmowaniu globo-stolkow, na razie w jewro-kolchozie. A Nasza Komisarz Zdrowia (?) Kopacz dostala nagrode od Europejskiej Sieci ds. Przeciwdzialania Oszustwom i Korupcji w Ochronie Zdrowia (EHFCN) za zasady kontaktow z klientami zewnetrznych Komisariatu, np. przedstawicielami firm farmaceutycznych: “spotkania odbywaja sie w kolejnosci zgloszen oraz publikowane sa w Biuletynie Informacji Publicznej”. Za Komisarz Kopacz wszedl w uzycie “Rejestr Korzysci”, ksztaltujacy “relacje Ministerstwa Zdrowia z firmami farmaceutycznymi”.

A przedtem jak bylo? To teraz sa nagrody za wykonywanie obowiazkow rzadowych? Za Pani Komisarz Kopacz wyszedl takze “projekt ustawy o Urzedzie Rejestracji Produktow Leczniczych, Wyrobow Medycznych i Produktow Biobojczych”. Przygotowania do Codex Alimentarius? EHFCN podobalo sie rowniez, ze “Kopacz wspolpracuje z organami administracji publicznej, samorzadami zawodowymi, jak rowniez z organizacjami pozarzadowymi […] m.in. z Fundacji Batorego i Transparency International”. http://www.mp.pl/kurier/?aid=46952

Ministerstwo Zdrowia i NFZ sa czlonkami EHFCN, ktore ma na celu m.in. zapobiegac, ulepszyc wykrywanie, prowadzic sledztwa zarzutow i wystepowania korupcji i oszustwom w sektorze zdrowia publicznego oraz narzucac odpowiednie sankcje kryminalne, cywilne i dyscyplinarne. Widocznie testowanie niesprawdzonych szczepionek na grype na bezdomnych oraz wycinanie I eksport narzadami Polakow w uzupelnienu podobnych zasobow z kopaln palestynskich – wydarzyly sie przed powstaniem EHFCN. http://www.ehfcn.org/about-ehfcn/aims-and-objectives/

W antykorupcyjnych dzialaniach cieszy udzial Fundacji sponsorowanej przez globalnego filantropa Sorosa. Wraz z ekonomem Sachsem oraz Balcerowiczem-Buchholz, wiecznym Komisarzem Mamony i Zniewolenia Gospodarczego, Soros zaaplikowal Polakom kuracje wstrzasowa, z ktorej do dzis nie wyszli, zapewne z lenistwa i niezrozumienia zasad wolnego rynku. Minister Religa, poprzednik Pani Komisarz Kopacz, dziekczynil antykorupcyjnej inicjatywie Fundacji (10.01.2007), gdyz z “korupcją nie będzie łatwo walczyć, bowiem jest ona mocno zakorzeniona w mentalności Polaków. Jak powszechnie wiadomo, zmiana mentalności nie odbywa się szybko, stąd potrzebne są konsekwentne i wieloaspektowe działania na rzecz wprowadzenia kultury antykorupcyjnej w Polsce.” Fundacja dziala od poczatku “konsekwentne i wieloaspektowo” ku lepszej Polsce – wiec jest jak jest, a krnabni Polacy nie oduczyli sie korupcji od “polskich” przywodcow.

Z listu Religi dowiadujemy sie o szermierzach Fundacji. W grudniu 2006 r. zorganizowano konferencje „Korupcja nie wyjdzie nam na zdrowie” z udzialem m.in. przedstawicieli EHFCN, a przemowila m.in. “Pani Grażyna Kopińska Dyrektor Programu Przeciw Korupcji Fundacji im. S. Batorego, za co chcę jeszcze raz serdecznie Pani Dyrektor podziękować. {…} Pragnę jeszcze raz wyrazić podziękowanie autorom sondażu, tj. Lekarskiej Grupie Roboczej przy Programie Przeciw Korupcji Fundacji im S. Batorego.” http://www.batory.org.pl/doc/list_ministra_religi.doc

++++++++++++++++++++++++++

Komentarze 84 to “Brydak contra Jaskowski: nieswiadoma korupcji wiekszosc telewidzow zaszczepilaby sie”

 1. krzysiek said

  SPEKULACJE nt możliwych wydarzeń w naszym kraju
  1. wariant marzenie – ministerstwo zdrowia zwraca zamówione/zakupione za nasze podatki szczepionki. wariant na tyle realny na ile realne jest obudzenie przez nas praktycznie całego narodu. wg mnie jest to technicznie możliwe. z deklarowanych (nie wiadomo czy na tym koniec) 4 mln szczepionek (m.in. dla kobiet w ciąży i służb..) zwrot objąłby 3,999,958 dawek
  (pozwoliłem sobie nie uwzględniać podwójnych dawek dla pani brydak i dwudziestu członków krajowego komitetu ds. pandemii grypy – jednomyślnie zalecają szczepienia więc mogłoby być im przykro gdyby również i ich wytęskniony preparat wrócił do producenta) daje to w przeliczeniu zwrot równowartości trzech dobrych piw dla każdego polaka. ja poproszę schłodzone, może być w tych chłodniach przeznaczonych na szczepionki. bo chyba nie na ciała)
  2.poważniej – drug wariant – pewna częśc społeczeństwa się szczepi dobrowolnie, znaczny % z nich ma trwałe powikłania (wg ekspertów jest to niemalże gwarantowane z powodu wyjątkowej w tym roku kombinacji składników takich jak polisorbate 80, skwalen, rtęć, nieprzewidywalny element wirusowy i inne)
  3. wariant 3: „pojawia się” zjadliwy wirus, wprowodzenie stanu kryzysowego, wejście w życie dekretów, szczepienia na większą skalę, udział wojska i policji, niepokoje społeczne, wezwania niezaszczepionych osób z ewidencji ludności, ograniczenie lotów
  4. zamieszki, wkroczenie sił „stabilizacyjnych” nato, wędrówki ludów, obozy.

  niezależnie od wariantu, niezbędne jest w tej chwili nasze działanie. te komentarze czytają osoby które już wiedzą o co chodzi. z moich doświadczeń podczas np.rozdawania ulotek wynika, że polacy są „zupełnie zieloni”. mają prawo nie wiedzieć – są pod wpływam zasłony medialnej i propagandy. niewielki procent cokolwiek czytał w internecie, jeszcze mniejszy procent był w stanie w to uwierzyć. a spośród nich niewielki promil cokolwiek zrobił dalej….. zwykle niestety tylko wysłał kilku osobom „linka”. dlatego proponuję wstać od komputera, mamy to szczęście że w tej chwili jest to wojna informacyjna. ULOTKI OD LAT SĄ NAJSKUTECZNIEJSZE. ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI ULOTKI. nikt nie wymaga żeby robić show z rozdawaniem ich na ulicy lub rozlepianiam. wystarczy zostawić tu i tam przy okazji. w toalecie, autobusie, sklepie, na ławce przystanku. rano brać ich plik do torby i to wszystko….. przyjemnie schodzi z biegiem dnia.. JESZCZE NIGDY KARTKA ZA KILKA GROSZY NIE ZNACZYŁA TYLE CO OBECNIE. ILE RAZY PRZECHODZILIŚMY OBOK NP. SZKOŁY NIE DZIELĄC SIĘ POSIADANYMI INFORMACJAMI RATUJĄCYMI PRZED POWIKŁANIAMI LUB ŚMIERCIĄ?? PAMIĘTAJMY,ŻE BUDUJĄC OPÓR SPOŁECZNY RÓWNIEŻ ZWIĘKSZAMY BEZPIECZEŃSTWO NASZE, BLISKICH, ZNAJOMYCH W PRZYPADKU GDYBY ZASZCZEPIENI BYLI ZAKAŹNI. to by było na tyle, idę na ksero.
  PS wybór ulotek: http://www.swinskasprawa.pl/forum/topics/ulotki

  • tryton said

   • rwe said

    Bingo!

   • cosac said

    Podaj źródło, że taki komputer istnieje.

   • tryton said

    nie wszystko jest w necie .Niekiedy trzeba poszperać po antykwariatach.

   • tryton said

    ale to jeszcze przyblizy temat . JAKIŚ … USUNOŁ DZWIEK jeszcze niedawno był.

   • tryton said

    The Beast – Bestia

    Dr Hanrick Eldeman, główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej w Brukseli, ujawnił, że plan „Odnowy świata z chaosu” jest już realizowany. Światowy kryzys ekonomiczny na początku 1974 r. doprowadził do spotkania przywódców krajów EWG, doradców i naukowców, w czasie którego dr Eldeman przedstawił BESTIĘ – BEAST (Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal).

    Żyjemy obecnie w epoce komputerów, robotów, elektroniki i mikroprocesorów, których postęp jest tak szybko, ze ludzie z trudem dotrzymują temu kroku. Czy ten tak zwany „postęp” prowadzić będzie do absolutnej kontroli nad każdym człowiekiem na ziemi pod rządem Rządu Światowego, prowadzącego do totalnej utraty suwerenności i tożsamości? Obecnie banki pracują nad nowym systemem „pieniędzy elektronicznych”, którego celem jest eliminacja pieniądza papierowego i czekowego. Zwróćmy uwagę na to, co Baronowie Wielkiej Finansjery już przygotowali dla nas: karty bankowe z mikroprocesorem (Smart Cards), maszyny bankowe ATM tzw. bankomaty, bezoddziałowe banki (banki bez kasjerów). Wszelkie operacje bankowe maja być dokonywane przez telefon, telewizje, czy komputery za pomocą sieci satelitarnej i kontrolowane przez jeden globalny system.

    A zatem jeżeli ktoś nie będzie chciał się podporządkować nowemu systemowi, nie będzie chciał używać do swoich transakcji kart z mikroprocesorem będzie po prostu pozbawiony dostępu do swojego konta bankowego!

    Bez mikroprocesora (microchip) nikt nie będzie mógł nic kupić ani sprzedać. Mistrzowski plan, przewiduje wprowadzenie systemu komputerowego, który by przydzielił numer (cyfrowy identyfikator) każdemu mieszkańcowi świata Numer ten będzie niezbędny do przeprowadzenia jakiejkolwiek transakcji, kupna lub sprzedaży, eliminując w ten sposób gotówkę, czeki, wszelkie karty kredytowe czy debetowe i tzw. „smart cards”. Ten numer będzie zakodowany w mikroprocesorze (biochip) wszczepianym na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka.

    Mikroprocesor ten będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, możliwy do odczytania tylko poprzez skaner (odczytujący aparat) w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych.

    Jeden z przywódców EWG zapytany: „Co się stanie, jeżeli ktoś nie podporządkuje się nowemu systemowi lub odmówi przyjęcia swojego numeru?”, odpowiedział bez ogródek: „Będziemy musieli uciec się do siły, aby taki osobnik lub osobnicy spełnili nowe wymagania”.

    Henry Spaak, jeden z twórców EWG i Generalny Sekretarz NATO powiedział kiedyś w jednym ze swoich przemówień: „Dosyć już mamy komisji. Nie potrzebujemy następnej. To czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, ze będzie w stanie zapewnić pokój i uzyskać posłuszeństwo polityków, oraz wydostanie nas z gospodarczego chaosu, w którym wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie Bóg czy demon – my go uznamy!” (Moody Magazine)

    – Wyznania dr. Sandersa – twórcy biochipu –

    Przedstawiamy wyjątki z artykułu opublikowanego w czasopiśmie NEXUS (Australia), czerwiec-lipiec 1994r. Są to cytaty z oświadczeń dr Carla W. Sandersa, który był odpowiedzialny za stworzenie „biochipu”. Dr Sanders jest inżynierem elektronikiem, wynalazcą, członkiem i konsultantem wielu rządowych organizacji. Pracuje też dla IBM, General Electric, Honeywell i Teledyne.

    „Trzydzieści dwa lata mojego życia spędziłem na pracy w dziedzinie elektroniki, projektując mikrochipy dla potrzeb bio-medycznych. W 1968 r. zostałem zaangażowany prawie przypadkowo do badań nad rozwojem projektu dotyczącego leczenia złamanego kręgosłupa u młodej kobiety. W trakcie pracy nad tym projektem wszyscy byliśmy podekscytowani. Byłem naczelnym inżynierem, odpowiedzialnym za pracę stu naukowców, jak również za wyniki badań. Kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był biochip, który według mnie jest ‚Znakiem Bestii’. Biochip jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1.5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia miejsc na ludzkim ciele, gdzie występują największe wahania temperatury. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna cześć dłoni. Pracując nad mikrochipem nie mięliśmy pojęcia, że może być on użyty jako procesor do identyfikacji ludzi. Nasze dzieło miało służyć ludzkości. Kiedy praca nad chipem była już zaawansowana, nasi pracodawcy oświadczyli, że wobec nieopłacalności użycia biochipu do leczenia kręgosłupa, trzeba dlań znaleźć bardziej lukratywne zastosowanie. W trakcie dalszych badań zauważyliśmy, że częstotliwość, na której pracuje chip, ma duży wpływ na zachowanie się człowieka. Polecono nam wówczas zbadać możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami przy pomocy biochipu. Okazało się, ze jest to możliwe. Wykazano np., że przy pomocy biochipu można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi. Tego rodzaju mikrochip nazywaliśmy ‚Rambo’. Można też wysyłać i odbierać sygnały z pojedynczej komórki nerwowej. Umożliwi to kontrolę organizmu w zupełnie nowy sposób. Może on być użyty do wywołania wewnętrznego szoku, zmiany zachowania, pobudzenia lub wielu innych zastosowań, jednych dobrych, drugich wątpliwych, innych złych.

    W biochipie znajduje się 250 tysięcy komponentów, włączając maleńką baterię litową. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy. Rozmawiałem z lekarzem Bostońskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niego w przypadku uszkodzenia chipu, może dojść do ciężkich owrzodzeń.

    Wycofałem się z prac nad tym projektem, wiele razy jednak byłem konsultantem. Brałem również udział w wielu konferencjach jako ekspert w dziedzinie programowania mikrochipów. Na jednej z takich konferencji omawiana była sprawa kontroli i identyfikacji ludzi. W tego rodzaju konferencjach uczestniczyli miedzy innymi Henry Kissinger i pracownicy CIA. W miarę postępu prac nad rozwojem biochipu, najważniejszym punktem badań stało się jego zastosowanie do identyfikacji ludzi. Skupiono się nad problemem załadowania w biochipie danych takich jak: nazwisko, wizerunek osoby (zdjęcie twarzy), numer ubezpieczeniowy (SIN), odciski palców, fizyczny opis osoby, historia rodziny, adres, zawód, informacje o rozliczeniach podatkowych i kryminalna przeszłość.

    W chwili obecnej do Kongresu USA został skierowany projekt ustawy mówiący o możliwości wszczepienia biochipu w ciało niemowlęcia bezpośrednio po urodzeniu w celu identyfikacji.

    Prezydent USA, na podstawie Emigration Control Act z 1986r., ustęp 100, może wprowadzić według własnego uznania różne typy i sposoby identyfikacji ludzi – może to być niewidzialny tatuaż albo elektroniczny nadajnik pod skórą.

    Zastanówmy się i przyjrzyjmy się tym wszystkim faktom. To co nadchodzi, nie przyjdzie od razu jako wielki szok. Ścieżka prowadząca do tych zmian, została już wytyczona!” – dr Carl W. Sanders.

    Obecnie jest już rozpowszechnione w krajach rozwiniętych znakowanie zwierząt domowych i dzikich przy pomocy biochipu .Przeprowadzono też próby na więźniach. W nowym porządku świata nie przewiduje się pieniędzy jako środka jakichkolwiek transakcji. Wszelkie transakcje maja być dokonywane przy pomocy biochipu pod skóra z właściwym dla każdego numerem. Jakiekolwiek naruszenie przepisów rządowych pociągnie za sobą zawieszenie korzystania z biochipu na odpowiedni okres czasu, w zależności od przewinienia. Osoby, które uznane zostaną przez odpowiednie czynniki za winne naruszenia przepisów państwowych, dowiedzą się o swojej winie, kiedy przyjdzie cos kupić, czy uzyskać jakieś inne usługi, wtedy dowiedzą się, ze ich biochipy są na czarnej liście i nie mogą uzyskać żadnej usługi ani kupić czegokolwiek…

    Osoba bez biochipu nie będzie mogła dostać pożywienia, nawet wody, mieszkania, zatrudnienia, usług medycznych oraz zostanie wciągnięta na listę wyjętych spod prawa.

    – Postscriptum –

    A jak podoba się wam projekt LUCID (Logical Universal Communications Intractive Databank)?

    Projekt ten zakłada zebranie w jednym centralnym komputerze wszystkich możliwych danych o każdym mieszkańcu naszej planety. Wymagane będzie obowiązkowe posiadanie Universal Biometric Card, czyli uniwersalnej karty biometrycznej lub wszczepionego pod skórę biochipa o pojemności 200 stron, w którym zarejestrowane zostaną wszelkie dane (z możliwością użycia ich do rozmaitych indywidualnych transakcji finansowych)- dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, karta zdrowia, informacja podatkowa, dane o karalności, historia rodziny, wyuczony zawód itd. Każdy z nas będzie zatem opatrzony swoistym kodem paskowym. Bez biochipu nikt nie otrzyma pensji, emerytury, nie będzie mógł niczego sprzedać ani kupić. Co więcej, każdego człowieka z lokacyjno-identyfikacyjnym biochipem będzie można znaleźć łatwo i szybko – dzięki satelitom i wieżom naziemnym – w dowolnym punkcie globu. Ludzie zamienią się w zakolczykowane bydło!

    W Apokalipsie św. Jana znajdują się dziwne wersety: „Nikt, kto nie będzie miał znamienia Bestii na dłoni lub czole, nie będzie mógł sprzedać ani kupić […]”.

    Jaki to ma związek z globalizacją? A ma! Biochip ma być zasilany elektrycznym biopolem człowieka, a okazało się, że najlepsze dla niego miejsce to dłoń albo czoło. Czyżbyśmy byli bliżej apokaliptycznej wizji niż nam się zdaje? Zatem scenariusz wydarzeń mógłby przybrać postać satyry:

    No, bydełko, czas do wodopoju? a teraz do roboty, a następnie do żłoba! Teraz pora na kopulację. No, już do wyrka! I gasimy światło, a rączki na kołderkę?

    Nawet Orwell ze swoim Wielkim Bratem wydaje się przy tym lekkostrawny. I niech się wam nie wydaje, że to jakaś bardzo odległa w czasie mrzonka – biochipy testowane są już od 20 lat i cała technologia jest gotowa! A czy obecna linia programowa Unii Europejskiej nie zmierza przypadkiem do podobnych rozwiązań, rodem z radzieckiej…”urawniłówki”?

    Niebezpiecznym aspektem wprowadzanej właśnie biotechniki – manipulacji genetycznych i klonowania – jest możliwość rychłego zatracenia ludzkiej tożsamości. Jeżeli genetyka umożliwi sztuczną ewolucję, jeśli poddam się najróżniejszym „usprawnieniom” genetycznym, to kim będę? Nadczłowiekiem czy podczłowiekiem; istotą ludzką, stworzeniem Bożym czy cyborgiem? Czy będę podlegał takim samym prawom moralnym jak inni, czyli ci „nieusprawnieni”? Pojawią się problemy prawne i dylematy etyczne jakich dotychczas ludzkość nie znała. To nieuniknione.

    – Dane pod skórą, czyli totalna inwigilacja rozpoczęta –

    Amerykańska „Food and Drug Administration” (FDA) pozwoliła na sprzedaż i wszczepianie ludziom pod skórę elektronicznego dowodu osobistego „VeriChip” produkowanego przez firmę „Applied Digital Solutions”. Urządzenie zawiera układ elektroniczny z zapisanymi danymi, które można odczytać, zbliżając do chipa specjalny odbiornik. „VeriChip” ma służyć przede wszystkim do przechowywania danych medycznych, które będzie można błyskawicznie odczytać w razie wypadku. Czy tylko wtedy? Oto jest pytanie…

    – Zgodził się zostać cyborgiem –

    To historyczna chwila – ekscytował się brytyjski naukowiec Kevin Warwick chwilę przed tym, gdy trafił na stół operacyjny. A wszczepiono mu w rękę elektroniczne urządzenie, dzięki któremu po raz pierwszy „podłączono” człowieka do komputera. 48 letni brytyjski profesor z uniwersytetu w Reading koło Londynu jest pierwszym na świecie cyborgiem, czyli połączenie człowieka z robotem. Uczeni chcą wydawać rozkazy systemowi nerwowemu profesora. Sprawdzą, czy możliwe jest kontrolowanie człowieka za pomocą maszyny. Już wcześniej opracowali specjalne programy komputerowe, które zostaną wysłane do systemu nerwowego Warwicka i wywołają np. strach czy euforię. W implancie umieszczono też urządzenie, dzięki któremu Warwick został wyposażony w „szósty zmysł”. Dzięki temu profesor będzie np. omijał przeszkody z zamkniętymi oczami. Już za kilka lat niewidomi – dzięki takim implantom – będą się swobodnie poruszać. A to dlatego, że wspomagana elektroniką intuicja podpowie im, w którą stronę iść – wyjaśnia Warwick…

    – Promienie lasera –

    W wielu krajach na świecie oferuje się kobietom system laserowych zabiegów kosmetycznych. Promieni tych używa się aktualnie do wygładzania zmarszczek na czole. Aczkolwiek w liście do gazety, kierownik dermatologii, profesor chirurg i profesor okulistyki szpitala w Sydney i uniwersytetu w Nowej Południowej Walii zgadza się że,cytat: „One /kobiety/nie powinny tego używać ponieważ jest to potencjalnie niebezpieczne leczenie”. Niebezpieczeństwo związane jest z rakiem skóry, nowotworami, itp. Jest to na pewno ŁATWY SYSTEM znakowania znakami, nie dającymi się zetrzeć, wyrytymi na skórze, niewidocznymi, więc nie dającymi się zobaczyć gołym okiem. Banki będą reklamowały to wyrazem ŁATWE lub PROSTE. Bez wątpienia będziemy świadkami jakiejś widowiskowej reklamy telewizyjnej, jak np.- człowiek wyskakuje z drzwi wejściowych banku, śpiewając radośnie: „Ja właśnie przyjąłem ten znak – to jest takie proste..”. Och tak, to jest proste, ja się z tym zgadzam, lecz muszę z przykrością powiadomić Cię, że przyjęcie tych znaków jest najszybszą drogą ku jezioru ognistemu, jak ostrzega przed tym Biblia. Nie tylko to; gdyż zanim to nastąpi możesz uzyskać jako dodatek – premię – raka skóry. Jeśli przyjmiesz ten znak, stanie się on niebezpieczny (w rzeczywistości wypalony jest do kości szkieletowych, tak że nawet transplantacja skóry nie spowoduje usunięcia tego). A co myślisz o ustawicznym staniu przed frontem kontrolnego ultrafioletowego światła itp., każdego roboczego dnia przy kupnie, sprzedaży, podróży, przeprowadzaniu rozmów telefonicznych, kupowaniu benzyny…

    „I wyszedł pierwszy /anioł/, i wylał czaszę swoją na ziemię; i pojawiły się złośliwe i odrażające wrzody na ludziach, mających znamię zwierzęcia i oddających pokłon jego posągowi” – Apokalipsa 16,2

    Staje się teraz widoczne, że dana będzie szansa wyboru. Nazywa się to nieraz „wyborem ostatniej szansy”…

    – Źródło –

    Kanadyjskie pismo St. „Michael”

   • cosac said

    Dzięki za ciekawy artykuł, ale chodziło mi o źródło w formie stenogramu lub protokołu z tego szczytu EWG z 1974r. Praktyka jest taka, że zawsze takie obrady są rejestrowane.

   • MiB said

    Witam, polecam książkę Marcela Messing’a pod tytułem „WWW: Czy się przebudzimy?” – dobrze on opisuje w swojej książce różne metody kontroli nad ludźmi i sposoby ich wdrażania (kody kreskowe, karty chipowe, biochipy, internet – tak niestety internet tez) jak i całą historię z tym związaną łącząc to z różnymi wierzeniami ale głównie z przepowiedniami z biblii.

    Swoją drogą, to prawie każdy produkt posiada znak bestii, a jest nim kod kreskowy. Kod kreskowy to nic innego jak kod binarny pod postacią kresek. Kod jest tak skonstruowany, że jego części są od siebie oddzielone separatorami – wydłużone kreski oddzielające cyferki pod kodem kreskowym, zwane tez paskami ochronnymi. Każdy separator oznacza cyfrę 6 (w przeliczeniu oczywiście jakie się stosuje do kodu kreskowego, przeliczenie binarne stosowane powszechnie w informatyce daje cyfrę 5 – być może jest to zrobione celowo aby nikt kto zna sie na informatyce nie zwrócił na to uwagi). Z racji, że w kodzie mamy 3 separatory więc dają one razem liczbę 666 – powszechnie kojarzoną z biblią. Na początku zaznaczyłem, że znak bestii ma prawie każdy produkt, napisałem tak dlatego, że są rózne rodzaje kodów kreskowych – nie wszystkie analizowałem, teraz stosowane są również na przykład kody dwuwymiarowe co dodatkowo komplikuje sprawę. W sieci każdy z was może znaleźć potwierdzenie tego co napisałem. Kody typu: UPC-A, EAN-8, EAN-13 – zawierają w sobie na pewno separatory 666.

    Paski kodu EAN-13 i UPC-A mają następującą strukturę:

    * Lewe paski ochronne (start sentinel), zakodowane jako 101.
    * Drugi znak systemu numerowego EAN (pierwszy znak UPC-A), zakodowany jak opisano dalej.
    * Pięć znaków kodu (w UPC-A kod wytwórcy), zakodowanych jak opisano dalej.
    * Środkowe paski ochronne (central sentinel), zakodowane jako 01010.
    * Pięć znaków kodu, zakodowane jako „prawe znaki”, w sposób opisany dalej.
    * Cyfra kontrolna, zakodowana jako „prawy znak”, w sposób opisany dalej.
    * Prawe paski ochronne (end sentinel), zakodowany jako 101.

    Odpowiednikiem wartości binarnej 101 w przypadku kodowania kodów paskowych jest liczba 6.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Kod_kreskowy
    http://kody-kreskowe.dlawas.com/
    http://wipos.p.lodz.pl/zylla/ut/barcode/ean13pl.html – tu dobrze jest opisana budowa kodu

    Dodatkowo chciałbym nadmienić, że „W” w hebrajskiej numerologii (kabalistyce) odpowiada liczbie 6 (aczkolwiek nie tylko „W” odpowiada w tym systemie liczbie 6), niemniej jednak: WWW = 666.
    http://www.numerologia.net.pl/NUMEROLOGIA,4.html
    http://numerologia.horoskop.strona.pl/roznesystemy.htm

   • tryton said

    A TAKIE REKLAMY PEOFESIONALNE SĄ JUZ GOTOWE DO EMISJI.

   • cosac said

    MOCNE!!! Dlatego trzeba się przerzucić na targi i małe osiedlowe sklepiki. Odciąć od pieniędzy korporacyjne molochy.

   • Taka tam... said

    no to powodzenia w przerzucaniu
    u mnie na to nie ma szans bo akurat tendencja jest taka ze male osiedlowe sie zamyka (mimo duzego zainteresowania klientow, ale zycie jest okrutne, duzy przychodzi to malym sie odbiera tereny, ze niby koniec dzierzawy i akurat w tym miejscu trzeba drzewka posadzic), a buduje lidle, aldi i biedronki i inne tego typu badziewia. teraz wiadomo czemu to ma sluzyc 😉
    moze u Ciebie jest inaczej.

   • Dominik said

    Zastanówmy się. Wg filmu:
    -mamy znak wykonany laserem (znamię)
    -mamy biochip

    Moje dywagacje:

    Biochip wszczepiony najprawdopodobniej w formie dodatkowego składnika do szczepionki. Będzie wymagał dodatkowego zasilania co jakiś czas. Podejrzewam że obecna technika pozwala już zasilać takie maleństwa np. z płynów ustrojowych, więc trochę dziwi fakt, że potrzebowałby jeszcze więcej energii. Być może zasilać musi jeszcze antenę nadawczą (RFID). Zakładając, że będzie mógł się poruszać np. w krwiobiegu co pozwalałoby takiemu biochipowi zlokalizować się w okolicy najcieplejszych punktów?

    A w jaki sposób naprowadza się rakiety (np. hellfire)? Stosowany jest sposób z wykorzystaniem wiązki laserowej.
    Nie sugeruję tu, że byłoby tak samo, być może jednak laserowe tatuowanie wyzwala jakąś reakcję chemiczną, bądź szok, który taki chip odbierze i będzie mógł łatwo zlokalizować miejsce do „wylądowania”.

    Wówczas połączenie: laserowy tatuaż + biochip miałoby większy sens.
    Zresztą Biblia w Apokalipsie r.19 mówi I pochwycono Bestię, a z nią Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki, którymi zwiódł tych, co wzięli znamię Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi. wskazuje, iż część osób na pewno będzie zwiedziona/oszukana. Szczepionki z pozornie „dobrą” zawartością mogą oczywiście zawierać „dodatkowy” składnik, lecz informacja o tym będzie utajona.

   • cosac said

    W Apokalipsie również jest napisane, że każdy będzie miał wolny wybór czy przyjąć znamię bestii czy jej oddać pokłon, także jeśli Ap jest prawdziwa, to nie będzie jakiegoś przymusu.

   • Dominik said

    No właśnie – wolna wola. Wybierasz jedno albo drugie bez opcji „pośrodku”. Nawet wybór typu jestem głodny wezmę znak, potem zrezygnuję też jest wyborem.

    Ciekawe jak będzie realizowane oddawanie pokłonu. Czy pokłonem będzie korzystanie z „dobrodziejstw” tej techniki (kupowanie i używanie z chipem) i potulność wobec władzy czy może coś innego?

   • cosac said

    Przeczytaj tą stronkę z interpretacją Apokalipsy. Jest naprawdę rewelacyjna.

    http://angel212.webpark.pl/apokalipsa-ramka.htm

   • Dominik said

    Stronka ciekawa…a właśnie zapomniałem dodać:

    Co do tej plagi opisanej w Apokalipsie (I poszedł pierwszy, i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz.),to zastanawiam się czy czasem nadaktywność słoneczna nie będzie impulsem do nieprawidłowego działania a tym samym uszkodzenia wszczepionych biochipów. O ile się orientuję plamy słoneczne obecnie nie są na słońcu obserwowane i kto wie, czy w ciągu kilku lat słońce nie będzie „nadrabiać zaległości”.

    Może być też tak, że sam chip będzie wadliwie wykonany i z tego powodu przy jakiś konkretnych warunkach będzie „padać”…

   • mm said

    a co na to twoj lekarz

   • tryton said

    mój lekarz na to żeby się broń boze nie szczepić a ,twój co mówi

   • hjk said

    nasz nagania, ale na sezonową grypę…

   • ktosik-tam said

    Dominik – dzięki, że zechciałeś poruszyć ten temat. Jak się okazuje Apokalipsa jest faktycznie niesamowicie intrygującym źródłem.

    Polecam również uwadze rodzdział 8. „A imię tej gwiazdy brzmi Piołun”. Piołun = artemisia absinthum = bylica piołun = bylica. Bylica po ukraińsku/rosyjsku to czarnobyl (чорнобиль, jest to nazwa raczej obiegowa niż oficjalna). Mimo wszystko – jak to się mówi bez komentarza, resztę polecam doczytać samodzielnie – robi wrażenie.

    Mam natomiast takie dwa pytania odnośnie pewnych fragmentów, których do końca nie mogę zinterpretować.

    1. Co oznacza dawanie pieczęci Boga (nie Bestii) na czoło członkom kościołów (rozdział 7)?

    2. Czym ma być gwiazda, która „otworzy studnię Czeluści/Otchłani? Czym jest Otchłań? Co to za dziwna szarańcza z niej wylatuje? Czy siedzą tam reptilianie/annunaki/elohim?

    3. Kim jest symbolicznie przedstawiony smok/szatan/wąż. Ten z którym wojnę w niebie toczy archanioł Michał. Czyżby to reptoidalna istota z kosmosu – architekt światowego porządku przemocy i strachu – jak głoszą teorie spiskowe? Z ciekawostek – autor Apo podaje okres terroru wśród ludzi – od wygnania Niewiasty do ostatecznego finito na 1260 dni (3.5 roku). Do 21 grudnia 2012 jest ok. 3.5 roku od początku rozkręcenia histori pandemiczno-szczepionkowych.

    4. Jaki sens ma zamknięcie diabła/węża/smoka/szatana/reptoidy na 1000 lat pod ziemią i jednoczesne zaprowadzenie 1000 lat pokoju? Swoją drogą – czy ten szatan nie jest bardziej materialny niż nam się wydaje – skoro można go zamknąć pod ziemią a potem utopić w morzu siarki i ognia (br. atomowa?) – jest tu ukłon w stronę interpretacji ufologiczno-spiskowych.

    Warto również w kontekście interpretowania Apo odnieść się do wcześniejszych ksiąg – ST – np. Daniela albo Izajasza.

    Pozdrawiam i czekam na dyskusję. Proponuję interpretacje „indoktrynowane religijnie” 😛 chwilowo zawiesić a jedynie skupić się na tym o co na prawdę chodziło poecie (czyli św. Janowi).

    Miłego dnia.

   • hjk said

    Zasadniczo Apokalipsa jest księgą dotyczącą spraw czy swiata duchowego, jednak jej znajomość daje „klucz” do poznania, „zamkiem”, który otwiera jest historia swiata. „Klucz” i „zamek” tworzą dopiero „pełne poznanie”…

    Jak nadejdzie odpowiedni moment myślę, ze będzie oczywiste dla tych, co znają „klucz”, że jest juz czas „zamka” który mozna nim „otworzyć”…

    Podobnie jest ze słowami ewangelii: jak nadejdzie odpowiednia sytuacja, człowiekowi „przypomina się” odpowiedni fragment i „daje siłę”…

   • ktosik-tam said

    A jeszcze jedno, moim zdaniem bardzo ważne:

    Co to jest „śmiertelna rana” zadana Bestii, która „została uleczona”? Może to właśnie odkrycie spisku szczepionkowego?

   • ktosik-tam said

    Aha, jeszcze jedna ciekawostka.

    Okres od wygnania Niewiasty na pustynię, wyłonienia się z morza Bestii, zrzucenia Smoka (reptylia/szatan?) na ziemię jest przez autora podkreślany 3 razy:
    „1250 dni”, „czas, czasy i pół czasu”, „42 miesiące”. Czemu facet tak się powtarza – dlaczego tak bardzo podkreśla te 3.5 roku?

   • Marcin13 said

    3.5 roku

    1. Fałszywy prorok ma przygotowywać wszystko dla Antychrysta w ciągu 3,5 roku i potem niby sam Antychryst ma rządzić 3,5 roku, czyli razem 7.

    Pod koniec tych 7 lat pewnie pokonanie tych obu, związanie szatana i 1000 lat pokoju. Potem ludzie znów odejdą od wiary, przynajmniej część i znów pokonanie szatana i już tym razem na stałe i od tego momentu śmierci już nie będzie?

    2. Spotkałem się z wyjaśnieniem tych 3,5 roku, że w przypadku Antychrysta ma tyle rządzić w Jerozolimie na tronie, a jest to kara dla narodu wiadomo jakiego za nie uznanie Jezusa i ten okres jest niby równy okresowi w jakim Judasz był uczniem Jezusa i potem go zdradził, a żydzi zabili.

  • sam nie mogę uwierzyć said

   No to sa juz prawdziwe jaja… Tutaj – jako jeden z wątków

   Kolejny przykład dotyczący timerosalu – tym razem jako podejrzanego
   o działanie alergizujące.

   http://www.mediton.pl/library/aai_volume-4_issue-3_article-152.pdf

   JAK TO JEST MOŻLIWE ABY TWIERDZIĆ ŻE JAKIKOLWIEK ZWIĄZEK RTECI JEST NIESZKODLIWY

  • krzysiek said

   żeby nie być gołosłownym – naciski przynoszą skutek

   NIEMIECKI RZĄD NAKAZAŁ FIRMOM FARMACEUTYCZNYM DOSTARCZYĆ
   PREPARATY BEZ SKWALENU I RTĘCI
   http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=835%3Agerman-government-tells-pharma-to-make-new-jab-without-mercury-and-squalene-major-revolt-against-swine-flu-jab-spreads&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=en

 2. bingo said

  W Protokołach jest mowa o truciu szczepionkami
  http://www.zbawienie.com/pms.htm

  • cosac said

   Protokoły to fałszywka na potrzeby carskiej Ochrany.

   • rwe said

    Chyba czegoś nie zrozumiałeś, tak się dziwnie składa, że ta „fałszywka” jest realizowana skutecznie cały czas.
    Czy teorie albo sfałszowane teksty zabijają ludzi ?!

   • cosac said

    Obejrzyj to i staraj się być krytyczny do tego co czytasz w internecie:

    http://www.onet.tv/protokoly-medrcow-syjonu,5497872,5,klip.html#

   • krzysiek said

    zazwyczaj jak coś jest w mediach korporacyjnych np. poleconym powyżej onecie, jest to mieszanka prawdy i propagandy celem dezinformacji

   • krzysiek said

    tzn. prawda z pewną ilością fałszu – propaganda

   • Taka tam... said

    no tak… onet… bardzo wiarygodne i niezalezne zrodlo. 😉

   • grypa666 said

    Bzdura. Tu jest wyjaśniona historia Protokołów: http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_zion04.htm
    Jedynie co, to można tylko powiedzieć, że „protokoły to podróbka”, ale jeśli podróbka to musiał istnieć oryginalny dokument o tej samej treści. Najlepsze jest to, że treść protokołów jest spełniana co do joty. Zatem, nawet jeśli nie realizują jej Żydzi to istnieje grupa satanistów, która krok po kroku realizuje proces przejęcia kontroli nad światem. Ktokolwiek tego nie widzi jest po prostu ignorantem.

   • cosac said

    W Protokołach nie ma żadnych konkretów, są same ogólniki, także można go podciągnąć pod różne okresy historyczne i różne grupy, które jakoby mają dążyć do przejęcia władzy nad światem. Przedtem miał to być kościół katolicki, jezuici, teraz masoni, Żydzi, sataniści, Bush, Hitler, Stalin, Pol Pot, KGB, i tak można mnożyć i mnożyć.

   • Jack Ravenno said

    na naszych oczach powstaje nowa „bestia”
    obawiam się ze Unia Europejska to tylko
    przykrywka dla czegos okropnego…

   • krzysiek said

    grypo666 super wyjaśnienie historii protokołów,
    poniżej 3 rzeczy do lepszego zrozumienia ich postepowania (ang.):

    http://wideeyecinema.com/?p=803

    http://amalekite.blogspot.com/

    25 point plan from 1773 by Mayer Amschel Rothschild:

    1. Use violence and terrorism rather than academic discussions.

    2. Preach „Liberalism” to usurp political power.

    3. Initiate class warfare.

    4. Politicians must be cunning and deceptive – any moral code leaves
    a politician vulnerable.

    5. Dismantle „existing forces of order and regulation.”
    Reconstruct all existing institutions.”

    6. Remain invisible until the very moment when it has gained such
    strength that no cunning or force can undermine it.

    7. Use Mob Psychology to control the masses. „Without absolute
    despotism one cannot rule efficiently.”

    8. Advocate the use of alcoholic liquors, drugs, moral corruption and
    all forms of vice, used systematically by „agenteurs” to corrupt
    the youth.

    9. Seize properties by any means to secure submission and sovereignty.

    10. Foment wars and control the peace conferences so that neither of the
    combatants gains territory placing them further in debt and therefore
    into our power.

    11. Choose candidates for public office who will be „servile and
    obedient to our commands, so they may be readily used as pawns in our
    game.”

    12. Use the Press for propaganda to control all outlets of public
    information, while remaining in the shadows, clear of blame.

    13. Make the masses believe they had been the prey of criminals. Then
    restore order to appear as the saviors.

    14. Create financial panics. Use hunger to control to subjugate the
    masses.

    15. Infiltrate Freemasonry to take advantage of the Grand Orient Lodges
    to cloak the true nature of their work in philanthropy. Spread their
    atheistic-materialistic ideology amongst the „Goyim” (gentiles).

    16. When the hour strikes for our sovereign lord of the entire World to
    be crowned, their influence will banish everything that might stand in
    his way.

    17. Use systematic deception, high-sounding phrases and popular slogans.
    „The opposite of what has been promised can always be done
    afterwards… That is of no consequence.”

    18. A Reign of Terror is the most economical way to bring about speedy
    subjection.

    19. Masquerade as political, financial and economic advisers to carry
    out our mandates with Diplomacy and without fear of exposing „the
    secret power behind national and international affairs.”

    20. Ultimate world government is the goal. It will be necessary to
    establish huge monopolies, so even the largest fortunes of the Goyim
    will depend on us to such an extent that they will go to the bottom
    together with the credit of their governments on the day after the great
    political smash.”

    21. Use economic warfare. Rob the „Goyim” of their landed properties and
    industries with a combination of high taxes and unfair competition.

    22. „Make the ‚Goyim’ destroy each other so there will only be the
    proletariat left in the world, with a few millionaires devoted to our
    cause, and sufficient police and soldiers to protect our interest.”

    23. Call it The New Order. Appoint a Dictator.

    24. Fool, bemuse and corrupt the younger members of society by teaching
    them theories and principles we know to be false.

    25 Twist national and international laws into a contradiction which
    first masks the law and afterwards hides it altogether. Substitute
    arbitration for law.
    (źródło: http://theuniversalseduction.com/articles/1773-mayer-rothschilds-25-point-plan-to-gain-control-of-the-wealth)

   • Bukajs said

    Poniżej tłumaczenie na polski. Kopiujcie, drukujcie, przesyłajcie.

    Polecam przeczytać całość. Po polsku można znaleźć tutaj:
    http://www.zbawienie.com/pms.htm

    A po angielsku tutaj (plain english):
    http://erichufschmid.net/TFC/Protocols-in-Modern-English.htm

    Lub w tej pracy (full) – strona 706 i dalej
    http://www.jewishracism.com/SaintEinstein.pdf

    I jeszcze jedna uwaga:
    W tych Protokołach nie ma nic nowego. Pisał o tym dwa wieki przed Chrystusem już Platon. Podejrzewam, że Platon też tego sam od zera nie wymyślił, a tylko skompilował jakieś inne prace i przemyślenia (np. Sokratesa, którego był uczniem). Całość opiera się na obserwacji ludzkiej natury i próbie wykorzystania jej do własnych celów. Tak więc ktokolwiek napisał Protokoły, żadnym geniuszem nie był, a jedynie marnym plagiatorem. Czytanie nas ocali.
    Polecam przeczytać „Państwo” Platona (tłumaczenie Władysław Witwicki). Możecie znaleźć na chomikuj.pl

    A teraz tłumaczenie:

    25 point plan from 1773 by Mayer Amschel Rothschild:
    25 punktów planu przygotowanego przez Mayera Amshela Rothschild w 1773 roku:

    1. Use violence and terrorism rather than academic discussions.
    1. Używać przemocy i terroryzmu zamiast akademickich dyskusji.

    2. Preach “Liberalism” to usurp political power.
    2. Głosić “Liberalizm” w celu przejęcia władzy politycznej.

    3. Initiate class warfare.
    3. Zainicjować walki klasowe.

    4. Politicians must be cunning and deceptive; any moral code leaves a politician vulnerable.
    4. Politycy muszą być chytrzy i zwodniczy; jakiekolwiek kodeks moralny powoduje, że polityk staje się bezbronny.

    5. Dismantle existing forces of order and regulation. Reconstruct all existing institutions.
    5. Rozłożyć istniejące siły utrzymujące porządek i uregulowania. Zrekonstruować wszystkie istniejące instytucje.

    6. Remain invisible until the very moment when it has gained such strength that no cunning or force can undermine it.
    6. Pozostawać niewidocznym aż do momentu, gdy uzyska to (nasza władza – przypis tłumacza) taką siłę, że żadna przebiegłość lub siła nie będą jej podkopać.

    7. Use Mob Psychology to control the masses. “Without absolute despotism one cannot rule efficiently.”
    7. Wykorzystywać psychologię tłumu do kontrolowania mas. „Bez całkowitego despotyzmu nikt nie może efektywnie rządzić.”

    8. Advocate the use of alcoholic liquors, drugs, moral corruption and all forms of vice, used systematically by “agenteurs” to corrupt the youth.
    8. Popierać używanie alkoholu, narkotyków, moralną korupcję i wszelkie formy rozpusty, wykorzystywanej systematycznie przez nasze „agentury” do psucia/deprawacji młodzieży.

    9. Seize properties by any means to secure submission and sovereignty.
    9. Za wszelką cenę przejąć własność celem zapewnienia poddaństwa (ich-przypis tłumacza) i suwerenności (naszej – przypis tłumacza).

    10. Foment wars and control the peace conferences so that neither of the combatants gains territory placing them further in debt and therefore into our power.
    10. Podburzać do wojen i kontrolować konferencje pokojowe, aby żadna z walczących strona nie uzyskała korzyści terytorialnych wpędzając je w większe zadłużenie dla tym samym pod naszą władzę.

    11. Choose candidates for public office who will be “servile and obedient to our commands, so they may be readily used as pawns in our game.”
    11. Wybierać kandydatów na stanowiska publiczne, którzy będą służalczy i posłuszni naszym rozkazom, tak aby mogli być w łatwy sposób wykorzystani jako pionki w naszej grze.

    12. Use the Press for propaganda to control all outlets of public information, while remaining in the shadows, clear of blame.
    12. Wykorzystać prasę dla celów propagandowych, aby kontrolować źródła publicznej informacji, jednocześnie pozostając w cieniu bez posądzenia o winę.

    13. Make the masses believe they had been the prey of criminals. Then restore order to appear as the saviors.
    13. Spowodować, aby masy uwierzyły, że były ofiarami kryminalistów. Następnie przywrócić porządek aby wyglądać na zbawców.

    14. Create financial panics. Use hunger to control to subjugate the masses.
    14. Wykreować panikę finansową. Wykorzystać głód aby ujarzmić masy.

    15. Infiltrate Freemasonry to take advantage of the Grand Orient Lodges to cloak the true nature of their work in philanthropy. Spread their atheistic-materialistic ideology amongst the “Goyim” (gentiles).
    15. Zinfiltrować masonerię, tak aby wykorzystać Wielkie Lorze Orienty celem przykrycia prawdziwej natury ich filantropii. Rozsiewać ich ateistyczno-materialistyczną ideologię wśród Gojów.

    16. When the hour strikes for our sovereign lord of the entire World to be crowned, their influence will banish everything that might stand in his way.
    16. Gdy nadejdzie godzina koronacji naszego suwerennego pana całego Świata, ich wpływy wypędzą wszystko, co może stanąć na jego drodze.

    17. Use systematic deception, high-sounding phrases and popular slogans. “The opposite of what has been promised can always be done afterwards… That is of no consequence.”
    17. Wykorzystywać systematyczne oszukiwanie, górnolotne frazy i popularne slogany. Coś przeciwnego do tego, co zostało obiecane zawsze może być uczynione później… Nie ma to żadnych konsekwencji.

    18. A Reign of Terror is the most economical way to bring about speedy subjection.
    18. Panowanie terroru jest najbardziej ekonomiczną drogą szybkiego wprowadzenia podporządkowania.

    19. Masquerade as political, financial and economic advisers to carry out our mandates with Diplomacy and without fear of exposing “the secret power behind national and international affairs.”
    19. Za maskaradą politycznych, finansowych i ekonomicznych doradców realizować nasze zwierzchnictwo z dyplomacją i bez ryzyka ujawnienia tajnych sił stojących za sprawami narodowymi i międzynarodowymi.

    20. Ultimate world government is the goal. It will be necessary to establish huge monopolies, so even the largest fortunes of the Goyim will depend on us to such an extent that they will go to the bottom together with the credit of their governments on the day after the great political smash.”
    20. Celem jest ostateczny rząd światowy. Będzie koniecznym ustanowienie ogromnych monopoli, tak że nawet największe fortuny gojów będą zależne od nas do takiego stopnia, że w dzień wielkiego politycznego rozpadu, sięgną oni dna razem z kredytami swoich rządów.

    21. Use economic warfare. Rob the “Goyim” of their landed properties and industries with a combination of high taxes and unfair competition.
    21. Wykorzystywać wojny ekonomiczne. Obrabować gojów z ich posiadłości ziemskich i przemysłu przy pomocy wysokich podatków połączonych z nieuczciwą konkurencją.

    22. “Make the ‘Goyim’ destroy each other so there will only be the proletariat left in the world, with a few millionaires devoted to our cause, and sufficient police and soldiers to protect our interest.”
    22. Spowodować, aby goje wyniszczyli się nawzajem, taka by na świecie pozostał tylko proletariat, kilkoro milionerów, którzy poświecili się naszym celom i wystarczająca policja oraz wojsko do chronienia naszych interesów.

    23. Call it The New Order. Appoint a Dictator.
    23. Nazwać to Nowym Porządkiem. Mianować dyktatora.

    24. Fool, bemuse and corrupt the younger members of society by teaching them theories and principles we know to be false.
    24. Ogłupiać, otumaniać i deprawować młodszych członków społeczeństwa poprzez uczenie ich teorii i zasad, o których wiemy, że są fałszywe.

    25 Twist national and international laws into a contradiction which first masks the law and afterwards hides it altogether. Substitute arbitration for law.
    25. Zwrócić prawa narodowe I międzynarodowe we wzajemne sprzeczności, które najpierw zamaskują prawo a potem je ukryją. Zastąpić prawo arbitrażem (arbitralnymi decyzjami – przypis tłumacza).

 3. Zbrodnia... said

  http://www.dziennik.pl/swiat/article451321/Swiat_szczepi_sie_przeciwko_grypie.html

  ……
  ……

 4. Bruno said

  Sto tysięcy ma głos

  Bierzemy pisaki i podpisujemy
  Blog odwiedza około 20 tys osób dziennie a tam dopiero 1365 podpisów

  DZIAŁAĆ – NIE BAĆ SIĘ

  http://www.stotysiecymaglos.pl/

  • rwe said

   Aktualnie podpisy, że tak powiem to można sobie wsadzić tam gdzie szczepionka i kamera CCTV jeszcze nie dociera…

   Przykład daje ktoś kto działa czynnie jak dla przykładu P.B.
   czas podpisów już dawno minął teraz zaczyna się walka o normalne i godne życie po sztucznie spreparowanym kryzysie który jest dopiero początkiem wdrażania n.w.o na ziemi.

   Zagadka. Jak zbudować więzienie z którego nie da się nikomu uciec?

   odp.:

   Trzeba je zbudować wszędzie!

   (i tak właśnie się dzieje na naszych oczach)

  • cosac said

   Już jest „po ptakach”. Poza tym, mam zamiaru dawać swoich danych osobowych nieznanym ludziom. Nie wiadomo kto, kiedy i w jakim celu może je kiedyś wykorzystać.

  • mm said

   20 nie tysiecy ale osob chciales powiedziec heheh

 5. Bruno said

  Orędzie dla Mirjany Soldo podczas objawienia 2 października 2009 w Medjugorje (Bośnia i Hercegowina)

  „Drogie dzieci! Serce pęka mi z bólu, gdy na was patrzę. Dzieci moje dokąd idziecie? Czy tak bardzo zabrnęliście w grzech, że nie umiecie się zatrzymać? Grzechem się usprawiedliwiacie i według niego żyjecie. Uklęknijcie przed Krzyżem i spójrzcie na mego Syna. On zwyciężył grzech i umarł, abyście wy moje dzieci, żyli. Pozwólcie, że wam pomogę, abyście nie umarli, ale żyli wiecznie z moim Synem. Dziękuję!”

 6. angie- poland said

  zacznijcie żreć Tamiflu, jak moi znajomi na wyspach….

 7. rwe said

  Modlą się do swojego krwawego bożka Molocha a to tylko część prawdy o światowej „elicie”, pozostałe fragmenty układanki przedstawił Phil Schneider a są nie mniej gorsze od Bohemian Grove; to wszystko + microchip = BESTIA

  • cosac said

   Phil Schneider był wariatem. Żaden z niego autorytet.

   • rwe said

    Ale „wariaci” raczej nie są „przypadkowo” mordowani…
    – Phil Schneider
    – prof. John E. Mack (wypadek przy metrze)
    – dr Karla Turner zamordowana rakiem (tak, raka można wywołać sztucznie o czym mówił również dr Steven Greer z Disclosure Project).
    i wielu innych.

   • cosac said

    On Monday 27 September 2004 while in London to lecture at a T. E. Lawrence Society sponsored conference, Mack was killed by a drunken driver heading west on Totteridge Lane. Mack was walking home alone from a dinner with friends when he was struck at 11:25 p.m. near the junction of Totteridge Lane and Longland Drive. He lost consciousness at the scene of the accident and was pronounced dead shortly thereafter. The driver was arrested at the scene and later entered a plea of guilty “by careless driving whilst under the influence of alcohol”. Dr. Mack’s family has not endorsed conspiracy theories surrounding his death, and they requested leniency for the suspect in a letter to the Wood Green Crown Court. „Although this was a tragic event for our family,” the letter reads, „we feel [the accused’s] behavior was neither malicious nor intentional, and we have no ill will toward him since we learned of the circumstances of the collision.” —> to jest raz.

    Słuchałem pseudowykładu Schneidera i wg mnie to przypadek kliniczny schizofrenii paranoidalnej. Jak można wierzyć takim ludziom? Trochę krytycyzmu i trzeźwego oglądu, ludzie!

 8. Nora said

  Polecam powyższy film warty uwagi i zaznajomienia sie z tematem NWO

 9. Internauta said

  A czy do szczepień na wściekliznę są jakies naukowe czy medyczne wskazania? bo znalazłem takie oto coś:) http://www.wiazowna.info.pl/images/plakat_szczepionka_lisy.jpg a tu szczepionka na wścieklizne dla psa http://www.vetopedia.pl/odpowiedz3939-1-Powiklanie_po_szczepieniu.html

  • Magdalena said

   Moj 10-cio letni pies kilka dni po szczepieniu na wscieklizne mial atak padaczki. To byl pojedynczy atak, wczesniej i pozniej ( juz rok ) nic takiego sie nie wydarzylo.

  • krzysiek said

   bardzo lubię lisy i nie zgadzam się z założeniami redukcji pol.zw.łowieckiego, jednak szczepionki z samolotów na lisy doprowadziły do przerostu ich populacji. ktos robi niezły biznes i na tych preparatach

  • Pelagia said

   4 lata temu mój pies odszedł z tego świata tydzień po przyjęciu szczepionki na wściekliznę. pies mial 10 lat, ale nie miał sladów starości, silny, zdrowy pies.
   Drugi pies rok temu mial zawał lub zapaść następnego dnia po szczepionce na wsciekliznę. całe szczęście, że ktos był w domu i natychmiast zawiózł na psie pogotowie. Inaczej już by nie żyła. leżała kilka godzin w lecznicy na zastrzykach i kroplówie

 10. Zapsa said

  Mierzi mnie ta laska,gdacze jak kwoka,i bardzo jest agresywna.Gdybym nic nie wiedziała o szczepionkach,jej postawa zniechęciłaby mnie do ich brania.
  Nie wierzyłabym też wynikom rankingu,wiadomo że nigdy nie wiadomo 🙂

 11. Internauta said

  Swoją drogą skąd ptaki czy inne dziko żyjące zwierzęta maja wiedzieć żeby nie tykać szczepionki a lisy skąd mają wiedziec ile dawek mogą przyjac:)

 12. 223 said

  witam.jezeli macie ochote to odszukajcie film – David_Icke-Freedom_or_Fascism-dobre pare godzin ogladania ale warto.co do szczepien to mysle ze jest za pozno aby uswiadomic ludzi…jedni sami podwina rekawy a inni beda tego unikac jak ognia-jedno jest pewne -co ma byc to i tak bedzie…a nagromadzilo sie tego sporo…biblia(apokalipsa),spiski,rzadza pieniadza,zboczenia,niszczenie natury,rfid itd…mozna wymieniac bez konca…osobiscie rzygac mi sie chce jak na to wszystko patrze.nie wiem jak Wy ale ja nie chce zyc tak jak teraz.pragne normalnosci,spokoju,jednosci..to przeciez jest takie proste…ale tutaj sie tak nie da…dlatego – niech sie dzieje wola Boga i tyle.jestem gotow.pozdrawiam

 13. hjk said

  polecam strone, śledzę ją od 8 lat, jest sporo w naszym temacie, cała kolumna z lewej, dane i wiadomości co sie gdzie dzieje…

  http://www.rense.com/

 14. Zapsa said

  Ale idiotyczny rytuał 😦

 15. PO się trochę posypało, będzie okazja przycisnąć kopaczkę niech idzie paszoł won – jest małe, ale jest jakieś prawdopodobieństwo że dadzą kogoś mądrzejszego. To nie może być baba u umyśle kopaczki, bo ten kawałek metalu ma więcej szarych komórek, nie mówiąc o drzewcu bardziej urodziwym.

  To musi być facet, najlepiej spoza PO i starszy żeby rozumiał NWO, tak po 50-tce. Ktoś niezależny kto ogarnie służbę zdrowia i zagrożenie wykreowania pandemii, powszechnego zatrucia, narażenia zdrowia, życia Polaków. Nawet pandemia z 1918 nie zrobiła nam aż takiej szkody jaka może być teraz z „leczenia”. Poza tym ludzie są odporniejsi, są leki wzmacniające, łagodzące przebieg.

  Pora monitorować ministerstwo zdrowia nasze (raczej ministerstwo ludobójstwa, szkodzenia) i kopaczkę punktować aż Tusk uzna że w sondażach ciągnie go na dół jak ci których dymisjonuje, ponoć sam Schetyna, Czuma nawet… nie może być!

 16. Antysemita said

  Te babsko to tylko pieniądze widzi nie zdrowie czy życie ludzkie może byh tak jakieś protesty przed jej domem z megafonem niech sie wkurza najlepiej w godzinach nocnych. Jak jest taka pewna to niech sie sama zasczepi. A może ona już sie kilka razy szczepiła i jej te adjuwanty na mózg siadają. Kto to wie…

  • xxxxxxxxxxxxx said

   Znalazłem w google jakiś stary wywiad, mało ciekawy bo tylko pierdoli jakie te szczepienia są super ale zacytuję z kim współpracuje to babsko:

   Wywiad z prof. Lidią Brydak ,
   Kierownikiem Krajowego Ośrodka ds. Grypy współpracującego z WHO, ESWI, EISS, EUVIVA, wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Wakcynologii, specjalistą ds. grypy Państwowego Zakładu Higieny

 17. Wojtekk said

  Może to już było, ale podaję iż „dzięki” podpisaniu traktatu lizbońskiego, kara śmierci za udział w zamieszkach i powstaniach zostanie zalegalizowana:
  http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:C:2007:303:0017:0035:PL:PDF
  (link trzeba skopiować)

 18. krzysiek said

  Fajnie że jest tłumaczony, wypalajcie i rozprowadzajcie niedowierzającym w komplecie z „Camp FEMA: American Lockdown” (dostępny na prisonplanet i np. na torrentach)

 19. lolo said

  PANI PROF. L.BRYDAK I JEJ „PANDEMIA GRYPY – PRZESZŁOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ ROK 20XX ???”…
  jest to publikacja wydana w roku 2007, czyżby Pani Brydak była nowym wcieleniem Nostradamusa i przewidziała dzisiejszą pandemię?
  Zagłębmy się w lekturę… tak jak i dzisiaj tak i w roku 2007 p.Brydak REKOMENDUJE szczepienia, autorzy nie wahają się nawet polecać szczepionki konkretnych firm.

  „POLSKIE STANDARDY PROFILAKTYKI I LECZENIA GRYPY”
  http://www.scribd.com/doc/20756893/2007-POLSKIE-STANDARDY-PROFILAKTYKI-I-LECZENIA-GRYPY

  Prof. dr hab. Lidia B. Brydak
  Dr n. med. Magdalena Romanowska
  Prof. dr hab. n. med. Andrzej Radzikowski
  Prof. dr hab. n. med. Andrzej F. Steciwko

  specjalnie dla nas rekomenduje ową lekturę:
  Krajowy Ośrodek ds. Grypy, PZH
  Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej

 20. lolo said

  ZAMÓW JUŻ DZIŚ – Prof. dr hab. Lidia B. Brydak, przesyłka 0zł???

 21. AniaUK said

  „Czy już wiecie, dlaczego lekarze milczą na temat szkodliwości szczepień? Boją się o swoje życie…

  Na stronie Mirosława Dakowskiego pojawił się bardzo ciekawy zbiór linków m.in. do informacji na temat niszczenia niewygodnych lekarzy sprzeciwiających się toksycznym szczepieniom.

  Materiał wręcz obowiązkowy ( poniżej fragmenty ):

  Koncerny farmaceutyczne niszczą w każdy możliwy sposób lekarzy, którzy krytykują ich produkty, w tym także szczepionki.

  Całkiem niedawno na światło dzienne wypłynął materiał potwierdzający fakt niszczenia lekarzy. Artykuły, do których odsyłam w linkach poniżej, mówią o ujawnieniu rozsyłanych przez duży koncern farmaceutyczny e-maili do jego popleczników, dotyczących zamiarów i planów wobec niewygodnych mu lekarzy. Ujawnienie nastąpiło w trakcie australijskiego procesu zbiorowego („class action”) przeciwko temuż koncernowi. Użyte przez nich zwroty to m.in. „zneutralizować”, „zdyskredytować” oraz „być może zajdzie potrzeba, by ich [lekarzy] odszukać i zniszczyć w miejscu ich zamieszkania”. Inną popularną metodą w USA jest wytaczanie procesów lekarzom krytykującym działanie koncernów, przykładowo kanadyjskiej autorce książki „Medical Mafia”.

  Nagłe zgony lekarzy zajmujących się epidemiologią (oparte na ewidentnych faktach i uzasadnionych domysłach).

  Media odnotowały fakt znacznej ilości – rzędu 100 – nagłych zgonów lekarzy i mikrobiologów badających tematy wirusów, epidemii i szczepionek w latach 2000-2009 (szereg artykułów dokumentujących ten temat jest możliwy do odnalezienia w wyszukiwarce Google na zapytanie „dead+scientists+microbiologists” – narzędzie znajduje ok. 550 tysięcy dokumentów).”

  http://waldek1984.wordpress.com/

 22. krab said

  Brydak, mam nadzieję, że odejdziesz z tego świata w męczarniach, sprzedajna wywłoko!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s