Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wolne Media i grypa666

Posted by grypa666 w dniu 04/10/2009

Wolne Media i grypa666.
Nie ukrywam, Wolne Media przyczyniły się do rozpowszechnienia naszego blogu. Sprawa Jane Burgermeister została przez nie nagłośniona – wykorzystane zostały zresztą, co tu dużo mówić, nasze publikacje, w szczególności dr Piotra Beina. Jednak od jakiegoś czasu obserwujemy tajemnicze milczenie na temat naszego blogu i stowarzyszenia „Cywilizacja Życia”. Jest to zastanawiające, bowiem owocem naszych publikacji jest spore poruszenie w społeczeństwie, o czym niedawno się można było przekonać oglądając „Fakty” w TVN, które znów stanęły po „właściwej” stronie. Wolne Media zareagowały odpowiednim artykułem, który został skomentowany przez Piotra Beinaw którymś z poprzednich wpisów na naszym blogu.
Grzebiąc po google można znaleźć i inne nieprzychylne komentarze na nasz temat, analizujac jest sprawa staje się jasna o co chodzi redaktorom WM.
I tak, oto jest jeden komentarzy  (http://wolnemedia.net/?p=16931 )

(…) Autorem jest Piotr Bein. Sprawa szczepień jest sprawą ponadwyznaniową i nie powinno się zrażać do niej wyznawców innych religii, ateistów i bezwyznaniowców, bo takie teksty zniechęcają te grupy do czytania i wsparcia jego działań. Ten tekst nie służy sprawie, chyba że został stworzony specjalnie dla Radia Maryja. Wtedy byłbym w stanie zrozumieć intencje Beina. Ale gdy odezwa skierowana jest do ogółu, trzeba działać z wyczuciem, myśleć ponadnarodowo i ponadwyznaniowo, by sprawie nie szkodzić i pozyskać jak najwięcej wsparcia. Po przeczytaniu tych słów zrozumiałem, że Piotr Bein nie będzie moim Alexem Jonesem, bo nie potrafi wspiąć się ponad podziały religijne (…)

Przypomina to do złudzenia atak na Radio Maryja i „moherowe berety”. To, że grupa kryminalistów dążących do eksterminacji niechcianej cześci populacji stosuje się bezwzględnie do swoich satanistycznych reguł religijnych i „prawa nadanego im przez Boga do całej Ziemi” nie ma dla redaktorów i komentatorów  Wolnych Mediów nic do rzeczy, nie jest to sprawa istotna. Jeśli natomiast obroną i sposobem walki jest religia chrześcijańska i przesłania Chrystusa, to decydują się oni na odcięcie od tego typu taktyk. I nie ma tu nic do rzeczy, że nasze argumenty są bezwzględnie prawdziwe, gdyż opieraja się na faktach, tak że nawet TVN nie miał się do czego przyczepić w wypowiedziach Piotra Beina więc posłużył się manipulacją.  Jak ktoś się chce przyczepic to przyczepi się do byle czego – żeby tylko zdyskredytować. Atak w TVN dotyczył nieokreślonych wypowiedzi Piotra Beina czy też „wykorzystywania dzieci” (najcześciej stosowany trick gdyz wiadomo, że zawsze „wykorzystywanie dzieci” będzie budzić oburzenie).

Ale Wolne Media posuwają sie dalej!  Atakują też Piora Beina za niewłaściwe tłumaczenia, ja tutaj (http://wolnemedia.net/?p=17097): (…) Podziękuj Piotrowi Beinowi. Nie jesteśmy w stanie weryfikować wszystkich newsów i detali językowych, bo nie mamy takich możliwości. Piotr Bein mieszkał długo w Stanach Zjednoczonych i nie powinien “stanu zagrożenia” tłumaczyć jako “stanu wyjątkowego”. Wygląda to na świadomą manipulację w celu dopasowania informacji do lansowanych poglądów. Tym bardziej, że w ostatnim akapicie użyto określenia “stan zagrożenia cywilnego”, więc pomyłka w tłumaczeniu jest wykluczona. Wygląda na to, że Piotr Bein celowo to i owo poprzekręcał.Dotąd z rezerwą przyglądałem się jego informacjom, ale ta zadecydowała – nie będziemy więcej publikować materiałów ze strony Grypa 666 z powodu utraty zaufania do tego źródła. Szczepionki stanowią zagrożenie dla zdrowia ludzi, ale taka działalność nie służy sprawie, a wręcz szkodzi, bo jak widać media alternatywne z powodu zmanipulowanego tłumaczenia ośmieszają się a czytelnicy tracą do nich zaufanie. Wszystkich czytelników, których powyższa informacja wprowadziła w błąd, przepraszamy. Równocześnie poprawiamy treść informacji, by nie wprowadzała w błąd kolejnych osób.
W oryginalnym artykule na www.theflucase.com czytamy: (…) Maine Governor John Baldacci on September 1st signed a civil emergency decree over the „swine flu” that officially moves the state of Maine from civil to martial law with WHO and the UN having primary control (…)  Słownik angielsko-polski podaje następujace tłumaczenia dla „martial law” – „stan wojenny”, „stan nadzwyczajny” (zblizone do „wyjątkowy”).  A Piotr Bein wyraźnie informuje z jakiego źródła korzystał: 

Stan Maine proklamuje stan wyjątkowy z powodu pandemii H1N1
, (
TheFluCase.com) (szybkie tlum. Piotr Bein 3.09.2009)
1 września gubernator Maine John Baldacci podpisał dekret, który ustanawia w tym stanie prawo stanu wyjątkowego na miejsce dotychczasowego – cywilnego. Główną kontrolę obejmuje Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i ONZ. W celu uzasadnienia deklaracji stanu wyjątkowego, który odbierze obywatelom Maine podstawowe prawa, wykorzystano pandemię “świńskiej grypy”. Proklamację wydano na podstawie ogłoszenia przez WHO poziomu 6 pandemii (11.06.2009) oraz odnowienia przez sekretarz departamentu zdrowia i opieki społecznej Kathleen Sebelius (26.04.2009) zapisu w prawie służb zdrowia publicznego  — informuje proklamacja stanowego stanu wyjątkowego. Ośrodek Kontroli Chorób CDC w Maine ma “dostarczyć” wystarczającej ilości szczepionek na świńską grypę, aby zaszczepić wszystkich obywateli tego stanu. Wygląda na to, że w dekrecie uchylono odpowiedzialność za jakiekolwiek szkody wyrządzone szczepieniem. Nie wymienia się wprost, że szczepienia będą przymusowe, lecz zarówno przymus jak i wydają się być dopuszczalne według przepisów stanu zagrożenia cywilnego w Maine.

Tak więc zastrzeżenia Wolnych Mediów muszą mieć inne przyczyny niż li tylko rzekomą „manipulację” ze strony Piotra Beina. Wydaje mi się, że wiem o co chodzi. Od kilku miesięcy jesteśmy w ciągłym kontakcie z Jane Burgermeister, dostajemy setki maili od ludzi i organizacji opozycyjnych wobec totalitarnym zapędom tzw. „rządu światowego”, w szczególności przeciwnych nieuzasadnionym masowym szczepieniom na tzw. „świńską grypę”. Okazało się, że duzy procent tych „alternatywnych” grup to są agenci zła zagnieżdżeni w alternatywnych mediach!
Taka akcja jak eksterminacja ludzkości musiała być planowana od lat,  „burze mózgów”, które obradowały w jaskiniach ciemności starały się przewidzieć (lub tak im się wydawało) wszsytkie przeszkody – także ze strony osób takich jak my – niezależnych. Zostało to pięknie opisane już w satanistycznych „Protokołach Mędrców Syjonu” ( >link ): There is nothing more dangerous than personal initiative; if it has genius behind it, such initiative can do more than can be done by millions of people among whom we have sown discord.” (protokół 5) co można przetłumaczyć: Nie ma nic równie niebezpiecznego, jak inicjatywa osobista. Jeżeli jest genialna wówczas może dokazać więcej niż miliony ludzi, wsród których zasialismy waśn (zob >link ). To, że przywołujemy „Protokoły w tym miejscu wcale nie oznacza, że jesteśmy antyżydowscy czy też antysemiccy. Protokoły bez wątpienia są dziełem satanistów i,  jak twierdzi np. dr Stan Monteigh, nie mają nic wspólnego z judaizmem czy Żydami. Wręcz przeciwnie, Żydzi mogą być ofiarami tej ideologii, jak się stało podczas II wojny światowej. Mamy do czynienia bowiem z religią Lucyfera i jeśli sobie nie uświadomimy kim jest wróg to nie mamy szans wygrać. Wolnym Mediom radzę dokładne przestudiowanie „Protokołów” w różnych wersjach językowych, bowiem jest tam też mowa o szczepionkach jako broni.  grypa666
————————————————-
sorry moi drodzy, ale usuwam komentarze nie na temat oraz te, które są dla nas obraźliwe. Załóżcie sobie swojego bloga by obrażać innych. Grypa666

Komentarze 104 to “Wolne Media i grypa666”

 1. cavaderous said

  dezinformacja i publikacje kłamstw , oszczerstwa i wypaczenia , to jeden z filarów budowy oraz obrony tego systemu przed prawdą i świadomością…

  pozdro

  • taka tam... said

   no dokladnie… ludzie odnoszac sie w ten sposob do sprawy wystawiaja sobie sami swiadectwo.

   mi tam nie przeszkadza ze na blogu pojawiaja sie watki religijne. to logiczne ze w chrzescijanskim kraju nawiazuje sie do chrzescijanskiej wiary. tylko komus o bardzo zlej woli mogloby to przeszkadzac. to jest prywatny blog na ktorym wlasciciele moga pisac co chca i jak chca…

   a jesli juz te tzw wolne media tak naklaniaja do tolerancji wzgledem bezwyznaniowcow czy tzw ateistow to niech moze pierwsze wykaza tolerancje wzgledem obywateli Polski ktorzy w wiekszosci sa chrzescijanami.

   ja doprawdy nie rozumiem w czym oni maja problem… logicznym jest ze w kraju muzulmanskim bylyby nawiazania do islamu, a w Izraelu do judaizmu. w czym wiec problem? gdzie ta tolerancja i wolnosc to czynienia tego co sie chce we wlasnym kraju, w mysl wolnosci slowa ktora ci obroncy tolernacji tak glosza?

   jak ktos dostaje wysypki na widok slow ‚Jezus, chrzescijanie… itd’ zamiast przejsc obok nich obojetnie, to sprawa jest dla mnie jasna kim taka osoba jest i kogo reprezentuje.

  • Mariusz said

   Ja też znam ateistów, którym nie przeszkadzają katolicy. A jeśli kogoś jak WM wiara razi, to przykre i dość znaczące niestety.

 2. Gość said

  Jak tak czytam to co jest wypisywane na tym blogu, to mam coraz większe wrażenie, że to są wymysły pana Beina. Ja tez przejmuję się szczepionką i nie dam się na pewno zaszczepić. Ale uważam, że to co się tu pisze, to już poważne zaburzenie osobowości. A ludzie, którzy w to wierzą, są manipulowani. Pan Bein tyle pisze o psychozie strachu. I o tym, ze ludzie są zastraszeni. Ale zauważcie, że robi dokładnie to samo, a ci co tu zaglądają i wypatrują kolejnych smug na niebie, żyją w psychozie strachu i też są poważnie manipulowani.

  Ja jestem przeciwniczką chipów, przymusowych szczepień nieprzetestowanymi szczepionkami, podłuchów, śledzeniu, inwigilacji itp. Ale alepuję o odrobinę samokrytyki! Jesteście ludzie tak samo manipulowani jak ludzie z radia maryja!!

  Owszem, nie powiem, na początku też mi się udzieliło, czytają informacje na tym blogu. Ale zaczynam widzieć coraz większe paranoiczne wymysły, jak jakieś lądowanie między domami i inne podobne rzeczy. Ja wysiadam z tego pociągu, bo informacje tutaj zawarte stają się dla mnie coraz bardziej absurdalne. Czytam newsy i aż nie dowierzam widząc te wymysły i barany, które w to wierzą. Macie powazne zaburzenia.

  • anita said

   >Zdrowy:taki z niego byl psychiatra jak ze mnie Chinski Ksiaze.Mam wrazenie ,ze veto i zdrowy to ta sama osoba.Wiesz o tym ,ze prawie kazdy wariat uwaza sie za zdrowego.Mas przymus pisania na tym blogu,mimo,ze go nie trawisz -to juz pierwszy objaw ,ze cos z Toba nie tak.Powinienes zmienic nick na:”jeszcze niezdiagnowowany”

  • hjk said

   dzieki za diagnozę, może jakiś lek??)))

 3. Rabus said

  Nie zdziwiłbym się, gdyby na prawdę się okazało, że Piotr Bein manipuluje tekstami tak jak są pisane newsy na onecie.
  =====================
  od p.b.: a ja bym sie zdziwil, gdybys podal dane osobowe zebym mogl cie wziac do sadu o znieslawienie

 4. anita said

  Powazne zaburzenia to maja Ci co chca masowo szczepic ludzi na chorobe,ktora sami wymyslili.Paranoja to jest rownoczesne stosowanie szczepien we wszystkich bogatszych krajach.W jakim celu? Paranoja to jest zmuszanie roznymi metodami Irlandii ,aby zaglosowala tak jak sobie zycza nasi nadzorcy-az do porzadanego skutku.Paronoja to jest zawarcie przepisu o karze smierci w traktacie lizbonskim -za demonstracje np.To jest totalne zniewolenie calych narodow.To jest dopiero paranoja.A barany jak chca isc na rzez bez bekniecia-to ich sprawa.Totalne instalowanie kamer wszedzie-to nie jest paranoja?Kto je instaluje i w jakim celu?Sami paranoicy slowo daje. Jak w sasiednim miescie obrobiono dwa banki to pomimo tych kamer na zewn i wewn. sprawcow do tej pory nie odnaleziono.To czemu sluza te kamery?I komu?Przykladow moznaby mnozyc.Inwigilacja rozmow i internetu-niby dla naszego dobra.Pamietacie ze stanu wojennego glos w sluchawce-rozmowa kontrolowana,rozmowa kontrolowana i pootwierane korespondencje z zachodu -szly miesiac ,bo chyba tlumacze nie wyrabiali.Teraz metody sa subtelniejsze ,a i sprzet lepszy.

  • hjk said

   Nie zapominajmy, że to „wszystko dla naszego dobra”, gdyż oni „wiedzą lepiej”, co jest dla nas dobre…))

  • Jacekss said

   dokładnie.. a jeszcze zapis w Traktacie (lub karcie praw) że zabicie kogoś podczas demonstracji / zamieszek to nie zabójstwo ?! Czyli defacto, policja kogoś zabije i jest ok bo ktoś chodził po ulicy, czy to nie przypadkiem EUropejska Republika Ludowa ?

 5. anita said

  >Niektorzy tu chyba za krotko zyja i nie pamietaja czasu jak trzeba bylo miec przepustke,zeby przejechac z miasta do miasta.Zawieszono studia ,studentow rozpuszczono do domow bez informacji co bedzie dalej,dano pare godzin na spakowanie sie i wyniesienie sie z akademikow,zeby zrobic miejsce ,bo mialo tam wejsc wojsko.A smutny pan pojawil sie w telewizorni zamiast teleranka.Godzine policyjna ktos tu pamieta?Czy to tez czyjs paranoiczny wymysl jak sugeruje gosc.

 6. Panie Piotrze,

  Jestem czlowiekiem krytycznym az do bolu w niemal kazdej dziedzinie. Moze wynika to czesciowo ze specyfiki mojej pracy zawodowej. Pracuje na uczelni wyzszej i wszystko co badam to zawsze krytycznie, szukajac przyslowiowej dziury w calym.

  Czytajac ten blog widze smiale wnioski, co nie znaczy ze nie sa prawdziwe. Jestem otwarty na kazda mozliwosc i staram sie zachowywac bezstronnosc badacza. Uwazam, ze wszystko mozna natomiast znalezc dzisiaj w internecie i zweryfikowac niemal wszystko. Kiedy czytam wypowiedzi typu „ja wysiadam z tego pociagu” BEZ rzeczowej analizy, krytycznej i zerowej argumentacji, to puszczam takie listy mimo uszu. Ujadajace pieski zawsze sa za plotem jak idziemy ulica. To co Pan napisal w tym poscie jest bardzo dobre i trzeba to robic. Potrzeba rzeczowej argumentacji i zbijania argumentow krytykow jesli sie myla.

  Do tych co krytykuja ten blog. Jak najbardziej robcie to, bo krytyka jest potrzebna, ale robcie to rzeczowo, przytaczajac FAKTY albo np. wykazujac rzeczowo, ze informacje podane tutaj nie sa oparte na faktach. Jesli Piotr Bain cytuje artykul to jesli uwazasz, ze nie jest to prawda to UDOWODNIJ TO, podajac kontrlink. Jesli uwazasz, ze zle cos przetlumaczono, to znaczy ze jestes takim specjalista jezykowym ze mozesz to latwo UDOWODNIC i zrob to. Przestan natomiast pyskowac i ujadac tylko dlatego, ze emocje ci podpowiadaja cos innego.

  Zgadzam sie z ocena Piotra Baina odnosnie diabelskiego zrodla tego co dzieje sie obecnie na swiecie. Jestem chrzescijaninem i wierze w to co mowi Biblia m.in. w kwestii ostatniego swiatowego imperium jake ma powstac na samym koncu. Mam pelne prawo wierzyc Biblii, tak samo jak ateistyczni naukowcy maja prawo do nieopartej na niczym wiary w odwieczne istnienie materii. Zreszta kiedy rozgladamy sie po swiecie to widzimy jak to jedno totalitarne imperium swiatowe jest budowane i to w szybkim tempie. Trzeba byc kompletnie slepym by tego nie widziec. Powstaja unie kontynentalne (poszukajcie sobie w necie Unia afrykanska, unia narodow poludniowej ameryki itp.). Wystarczy posluchac wypowiedzi politykow swiatowych. Zobaczcie co mowil Sarkozy i Barroso na posiedzeniu parlamentu europejskiego rok temu, kiedy stwierdzili ze pracuja nad wprowadzeniem rzadu swiatowego oraz nowego porzadku globalnego. To nie bylo klepanie przy piwku w knajpie co slina na jezyk przyniesie, ale oficjalna wypowiedz w oficjalnym forum. Bylo juz ostatnio sporo oficjalnych wypowiedzi politykow najwyzszego szczebla o jednej walucie swiatowej, a prezydent Rosji nawet przykladowa monete pokazal, mowiac ze sa juz gotowe. To tez sa wymysly? Poszukajcie po necie. Zreszta pisalem o tym na blogu u siebie.

  Tu jest ten filmik:

  Czasami mam ochote powiedziec ludzom by mnie uszczypneli w tylek. Wychodze sobie na spacer z dziecmi i widze piekna pogode i moje uczucia podpowiadaja mi ze to nie moze byc prawda, bo taki spokoj dookola. Niedawno 25 wrzesnia w wiadomosciach glownych w TVP1 byla relacja ze szczytu grupy G-20 w Pitsburgu. Komentator polskiej telewizji powiedzial ze manifestacje antyglobalistow sa bardzo silne po ostatniej wypowiedzie Browna o tym, ze chce by G-20 stalo sie w przyszlosci swiatowymrzadem gospodarczym. Na koncu ten dziennikarz dodal tylko „czy nam sie to podoba czy nie, G-20 juz jest swiatowym rzadem gospodarczym”. Ci co uwazaja ze to tylko straszenie i manipulacja nie maja racji i pewnie neidlugo sie o tym przekonaja. Zreszta badajcie sami. Moze sie zdarzyc ze cos zostanie zle przytoczone albo przetlumaczone. To ludzka rzecz, ale jednak czy nawet kilka pomylek nie oznacza tego ze wszystko jest zle. Zobaczcie jak czesto myla sie analitycy finansowi np. kwestii kursu walut i jakos im to wybaczacie.

  pozdrawiam
  Rafal Dlugosz

  • grypa666 said

   Świetnie! Jedno co, to autorem tego wpisu nie jest Piotr tylko Marek. Ale to nieważne, mamy zbliżone podejście do sprawy, choć ja nie jestem tak religijny jak Piotr, może nie dojrzałem. Ale szanuję to co robi i jak to robi. Mam też dość bogatą wiedzę na temat tzw. „konspiracji”, z uwagi na to, że przez lata prowadziłem popularną stronę internetową w USA z tłumaczeniami prasy niezależnej. No i mieszkałem w centrum wydarzeń – w Nowym Jorku.
   Pański komentarz pozwolę sobie zamieścić jako wpis. Marek P.

  • tmp said

   Ja natomiast jestem czlowiekiem starajacym sie poznac jak najwiecej roznych, skrajnych opinii w celu wyrobienia sobie wlasnej na podstawie powyzszych i wlasnych przemyslen. Dlatego tez z tego wzgledu jestem czytelnikiem zarowno WM jak i grypa666. JEsli chodzi o spor (niestety wyglada to jak niepotrzebna przepychanka) WM i grypa666 wieksza racje przyznaje WM. JAk Szanowny Pan Rafal sobie rzyczy oto argumenty:
   1. Jeden z cytatow uzyty w tym poscie jako argument przeciw WM jest uzyty jako zdanie WM. Skad wiadomo iz jest to zdanie WM skoro jest to komentarz do posta podpisany „W”? Poza tym pozwole sobie zacytowac jego cala tresc cala a nie wyrwany z kontekstu fragment (wyrywanie zdan z konteksu to przeciez metody TVN). Wyraza on rowniez moje zdanie na uzywanie watkow religijnych bowiem pokazuje ze mozna bez odnoszenia sie do religii trafic do kazdego:
   „Nie napisałem “radiomaryjne” ale “radiomaryjnopodobne”. Oto cytat:

   “Wspólnie z tego wyjdziemy, jest z nami Bóg. Ludzie wierzący niech się szczerze modlą prostymi słowy, od serca, wprost do Boga, Chrystusa, Bogurodzicy, Świętych. Niech zmianą w swym życiu dadzą dowód wiary. Bóg działa przez ludzi dobrej woli, także tych uważających się za ateistów (jakim byłem jeszcze kilka lat temu). Działajmy więc wszelkimi legalnymi sposobami, jak Bóg przykazał.”

   https://grypa666.wordpress.com/2009/08/23/podwincie-rekawy-nasi-reprezentanci/

   Autorem jest Piotr Bein. Sprawa szczepień jest sprawą ponadwyznaniową i nie powinno się zrażać do niej wyznawców innych religii, ateistów i bezwyznaniowców, bo takie teksty zniechęcają te grupy do czytania i wsparcia jego działań. Ten tekst nie służy sprawie, chyba że został stworzony specjalnie dla Radia Maryja. Wtedy byłbym w stanie zrozumieć intencje Beina. Ale gdy odezwa skierowana jest do ogółu, trzeba działać z wyczuciem, myśleć ponadnarodowo i ponadwyznaniowo, by sprawie nie szkodzić i pozyskać jak najwięcej wsparcia. Po przeczytaniu tych słów zrozumiałem, że Piotr Bein nie będzie moim Alexem Jonesem, bo nie potrafi wspiąć się ponad podziały religijne.

   Napisałeś, że “Trzeba chyba umieć oddzielić duchowość od religii” – i tego samego życzę Tobie i Piotrowi Beinowi, bo po cytacie z blogu widzę religijność a nie duchowość.

   Nie jestem wrogiem Beina i popieram jego działania, bo szczepionki i świńska grypa to poważna sprawa, ale czuję rozczarowanie. Mam nadzieję, że podobnych “wpadek” nam oszczędzi.

   Jeżeli bein chce dotrzeć ze swoimi słowami do wszystkich, powinien pisac neutralnie, np. tak:

   “Wspólnie z tego wyjdziemy, bo racja i prawda są po naszej stronie. Oni chcą, byśmy wierzyli, że przyszłość już jest określona i nie da się jej zmienić, ale to nieprawda. Wielokrotnie w dziejach świata przyszłość okazywała się odmienna od planów. Doświadczył tego Hitler, którego sen o Tysiącletniej Rzeszy skończył się po 20 latach. Kłamstwa prędzej czy później wyjdą na światło dzienne. Działajmy więc wszelkimi legalnymi sposobami, aby prawda ujrzała światło dzienne jak najszybciej, szkody jakie chcą wyrządzić były zerowe jak najmniejsze, a sprawcy postawieni przed sprawiedliwym sądem.”

   Prawda, że czyta się to zupełnie inaczej, a sens jest mniej więcej ten sam?”
   2. Tlumaczenie chcialbym sprawdzic ale grypa666 nie daje linka do omawianego artykulu tylko do strony glownej bloga Jane FluCase gdzie informacji pojawia ogrom, wiec odszukanie tego wlasciwego moze nie byc takie proste. Prosze o linka do tlumaczonego atrykulu i jezeli uyto tam martial law – zwracam chonor bo ja bym to przetlumaczyl jako stan wojenny. Ale nie ma tez co sie obrazac na siebie tylko napisac do WM z prosba o sprostowanie i przeproszenie, ze takie a nie inne stwierdzenie jest uzyte w artykule zroslowym a nie jest to wynik przekrecenia przy tlumaczniu.
   3. Blog ten ma sluzyc z tego co wiem otwarciu ludziom oczu na ludobojstwo, ktore jest przygotowywane przez ONZ i WHO. Po co Pan Piotr przemyca swoje poglady nt judeocentrykow przy tej okazji? Powinien widziec ze tym sposobem moze stracic poparcie innych osob majacych inne zdanie. Jest to niepotrzebne – fakty nt. pandemii wystarcza – tak to robi Jane.

   Pozdrawiam

   • tmp said

    JAko ze latwo sie pogubic w powyzszym poscie dodam iz cyctat z WM zaczyna sie po zdaniu „Wyraza on rowniez moje zdanie na uzywanie watkow religijnych bowiem pokazuje ze mozna bez odnoszenia sie do religii trafic do kazdego:” a konczy sie zaraz przed pkt.2.
    Chcialbym poprawic tez byki ze zdania w pkt 2:

    Prosze o linka do tlumaczonego atrykulu i jezeli uzyto tam sformulowania – zwracam honor bo ja bym to tez tlumaczyl jako „stan wojenny”. Ale nie ma tez co sie obrazac na siebie tylko napisac do WM z prosba o sprostowanie i przeproszenie, ze takie a nie inne stwierdzenie jest uzyte w artykule zrodlowym a nie jest to wynik przekrecenia przy tlumaczniu.

   • grypa666 said

    Jeszcze raz: satanizm jest religią. Nie zwalczymy tego za pomoca „racjonalnych” metod. Egzorcyzmy są faktem.

   • tmp said

    A co to ma do rzeczy? To nie jest walka duchowa ale jak najbardziej fizyczna. Chodzi o to zeby obudzic ludzi, zeby sie przeciwstawili, prawda? Czy chodzi o to, zeby z modlitwa na ustach za oprawcow szli na rzez (szczepienia) jak pierwsi chrzescijanie?

   • Rafik said

    Chcesz egzorcyzmowac busha, barosso, czy wolfowitza? Rób to, ja wątpie w takie działania i dla mnie to strata czasu.
    Satanizm też ma wiele nurtów, a elita może miec charatket okultystyczny, ale daleki od klasycznego satanizmu. Może też byc świecka – jedynie banda oprawców o wspólnych interesach i ambicjach. Nie jesteśmy w stanie tego udowodnic teraz zwłaszcza ze niewiele wiemy na temat religijności panów zza kurtyny.
    Według mnie trzeba się skupic na merytorycznym aspekcie sprawy. Kto chce walczyc z antychrystem, lucyferem czy jakim innym demonem, może to robic np: różancem. Ja wole ulotki…

   • hjk said

    trzeba walczyc na wielu frontach, bo NWO też działa na wielu płaszczyznach – umiesz zrobić ulotk, zrób ją i zamieść, chcesz działać aktywnie – drukuj je i roznoś, umiesz sie modlić – módl się, informuj znajomych, otwieraj oczy, wysyłaj linki, rozmawiaj, itd…
    Nikt tu nie mówi, żeby TYLKO się modlić, TYLKO drukować ulotki, itd.

   • grypa666 said

    http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=486%3Aemergency-update-maine-proclaims-civil-emergency-over-hin1&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=en

   • tmp said

    Widac zaszlo nieoprozumienie wynikle z zastosowania skrotu myslowego nadmuchane jeszcze przez czytajacych bez zrozumienia. W artykule Jane czytamy:

    „Maine Governor John Baldacci on September 1st signed a civil emergency decree over the „swine flu” that officially moves the state of Maine from civil to martial law with WHO and the UN having primary control”

    Czyli ze 1.09 gubernator Maine Baldacci podpisal dekret cywilnego stanu naglego (ciezkie do przetlumaczenia) z powodu swinskiej grypy, ktory OFICIALNIE skutkuje zmiana na stan wyjatkowy, w ktorym WHO i ONZ moga przejac glowna kontrole.
    Zatem rzeczywiscie zostal wprowadzony stan wyjatkowy z Ci co tweirdza ze nie zatrzymali sie tylko na stwierdzeniu stan nagly. Ale stan nagly = oficialnie stan wyjatkowy, wiec Pan Piotr zastosowal skrot przez co cala kwestia urosla do tego co widzimy. Ale czy nie mozna by tego po prostu z WM wyjasnic?

   • tmp said

    Aha. Warto jeszcze dodac ze cytowana w dzisiejszym wpisie wypowiedz WM byla odpowiedzia na posta:

    „Strasznie skopaliście z tym artykułem.

    Byłem naiwny i wrzuciłem to na wykop…. Po czym okazało się, że to nie jest “stan wyjątkowy”, tylko “stan zagrożenia”, a to znacząca róznica… Zostałem zakopany i spadłem w rankingu….

    Utraciłem właśnie nieco zaufania do newsów na portalach “alternatywnych” i “wolnych”.”

    Czyli zadzialal lancuszek: ktos wrzucil linka z WM na wykop, tam zostal wysmiany przez czytajacych bez zrozumienia, lub ktorym inne media podaly niepelna informacje, wiec obwinil WM jako zrodlo swej porazki. Atakowane WM, znow wiec zrzucilo wine na grypa666 bedaca ich zrodlem. Stad mozna to latwo wyjasnic (z artykulem nt. nierozgarnietego dalo sie prawda?) zamiast obrazac sie jedni na drugiach zwlaszcza ze stoicie po jednej stronie barykady
    ====================
    od p.b.: wyjasniac? blogi, witryny uzywajace nasze materialy sa nieodpowiedzialne (o czym pisalem w jednym z felietonow), albo robia to krecio
    wykop podpadl mi juz ok. 3 miechy temu — ktos tam rzucil nasz tekst na dyskusje ze stronniczym komentarzykiem, a prawem stada baranow reszta przytaknela

   • Aśka said

    Tmp napisałeś „takie teksty [przypominam, że chodzi o treści religijne] zniechęcają te grupy do czytania i wsparcia jego działań.”

    No cóż, jeżeli nawet w obliczu zagrożenia ludzkości, razi Cię, że osoba wierząca posiłkuje się wiarą, na dodatek osoba, która kosztem swojego prywatnego czasu, zainicjowała i podjęła się jej obrony, to wybacz, ale wypominanie jej wiary, jest delikatnie mówiąc nie na miejscu i świadczy albo o małostkowości, albo o reprezentowaniu wroga, który ludzkość chce pozbawić życia, uwięzić lub się nią wysługiwać.

   • grypa666 said

    od p.b. do powyzszych wpisow tmp: znasz keyword (maine, belucci), a u jane jest wyszukiwarka;
    http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=486%3Aemergency-update-maine-proclaims-civil-emergency-over-hin1&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=en

    ty chociaz poszukujesz, ale inni?
    zdolni byliby oceniac o wiele bardziej skomplikowane rzeczy jak moj skrot „myslowy” na podstawie wiedzy o ihr 2005, krajowych planach pandemicznych itp? a jak roznice miedzy wiara a religia, znaczenie judeocentryzmu w obecnych kryzysach lacznie z pandemia?
    wm ponosi odpowiedzialnosc za komentarze, bo moze je moderowac
    oczekiwana sa wysokie, a pomocy za malo np. z tlumaczeniami, kasowaniem agenciurow
    ‚neutralne’ sformulowanie nie podrwaloby mnie, bo widze w nim new age — wierze, ze bez Boga nic nie udaloby sie; to jest blog nasz dla czolowki — niech oni ida w lud ze sobie milymi metodami i pogladami
    Panie Jezu Chryste Synu Bozy zmiluj sie nade mna grzesznym

  • Grashka said


   a ja dodam jeszcze

  • Lekarka said

   Tak. Zgadzam się. Świat przyspieszył. A subtelne!!! przymuszanie do szczepień na jeszcze zwykłą grypę już jest. Są zakłady pracy, gdzie osoby które nie chcą się szczepić darmową szczepionką fundowaną przez pracodawcę muszą napisać oświadczenie tego typu: :Nie wyrażam zgody na szczepienie p/ciw grypie. Data. Podpis.” Wiele osób zaszczepi się myśląc: a może mnie przy redukcjach zwolnią z pracy jako pierwszego za odmowę szczepionki? Myślę, że to samo będzie przy A/H1N1. Jeśli chodzi o wiarę, to myślę, że nie powinno się dyskryminować nikogo. Jestem katoliczką, słucham Radia Maryja i wolałabym nie słyszeć głosów, które wyśmiewają się ze mnie. Uważam, że epitet „moherowe berety” stał się określeniem pozytywnym. Wyśmiewając rodzinę radia Maryja, wyśmiewa się nasze mamy, babcie, które modlą się za nas, za Polskę i cały świat. Bo któż teraz tak modli się jak starsze pokolenie? Szanuję wszystkich ludzi, nie chcę nikogo nawracać na siłę, mogę tylko modlić się o ich nawrócenie i wierzyć w nieskończone Miłosierdzie Boże. Tylko na litość boską, proszę bez agresji słownej ze strony każdego człowieka: ateisty, agnostyka, chrześcijanina i niechrześcijanina. Szanujmy się nawzajem, szukajmy prawdy obiektywnej, walczmy o sprawiedliwość i nie dajmy się manipulować.

 7. obserwator said

  proponuje wam drodzy czytelnicy (jesli ktos ma jakies watpliwosci) wygoglowac 4 tematy:
  Google : Plany 3 wojny swiatowej
  Google : Imperia Czasów Końca (interpretacja)
  Google : Bohemian Grove
  Google : Projekt Blue Beam
  zobaczcie na wlasne oczy (przy I temacie-dokladna chronologia wydarzen o NWO-new world order, az do 11.09.2001), jak to wszystko sklada sie w calosc, ja jestem wlasnie po lekturze Projektu Blue Beam i filmikow zwiazanych z tym, to o czym jest tam mowa brzmi jak scfi, lecz wszystko wskazuje na to ze tak ma wlasnie to wygladac) z niepokojem czytam newsy, bo wyglada to coraz gorzej. NAdzieja w NAS i w Bogu.Co do watku religijnego, to wszystko wyjasnia fakt, ze cala swiatowa elita czcci szatana i caly plan jest temu podporzadkowany (czerwcowe zloty satanistyczne w kaliforni-bohemian grove)…jest to ogrom informacji, ktore stanowia kompleksowa calosc. popieram dzialania pana Piotra Beina i jego inicjatywe, oby nie bylo za pozno…

 8. Ziomas said

  Tak, tak i Pan Pitor napewno bawiłby się w konspiracje w internecie, narażal swoje nazwisko tylko zeby zrobic troche poplochu. Ludzie ogladaliscie w TVN ? Przeciez to była manipulacja tak widoczna ze tylko sprawne mozgi tego nie dostrzegly, sposob wypowiedzi redaktorow, wyciaganie z kontekstu etc.
  Nie wiem ale mam wrazenie ze czym wiecej dowodow ze szczepionakami i ogolnie nwo tym wiecej przeciwnikow pojawia sie na tym blogu. Czy wy wiecie ludzie co ustalali na szczycie G20 (wczesniej g8 samo rozszerzenie nagle jest cos nie tak) ? Ogarnijcie sie, człowiek poswiecil zycie zeby troche ludzi uswiadomic, w innych krajach nie ma takich problemow tylko wiecznie polaczki „szalone i podzielone” kazdy kazdego by wygryzl taka juz mentalnosc. Jakos w innych panstwach sprawa wrze i to ta z grypa jak i nwo. Nikt Wam nie mowi zebycie wierzyli na slowo, zawsze sa podane linki do informacji ! Pieprznicje sie w glowe a potem udzielajcie ;/

  • Gość said

   Kto powiedział, że Pan Piotr bawi się w konspiracje?
   Wierzymy mu, ale niech nie wprowadza stanu strachu i psychozy

   • grypa666 said

    Piotr nie wprowadza stanu psychozy. To ci którzy chętnie zamknęli by nam usta chcą żeby wszsycy myśleli, że Bein wprowadza psychozę – mieliby powód do zamknięcia bloga. Gdzie ze strony Beina jest wprowadzanie psychozy? Proszę podać konkrety, a nie manipulować terminami.

   • Grashka said

    http://www.forbes.pl/forbes/2009/07/30/018_pandemia_szczepionek.html
    tu jest artykuł wyjaśniający dlaczego został założony ten blog żebyśmy byli świadomi co nam grozi po zaszczepieniu się szczepionką z wirusem grypy ptasiej nie wiem czy można przewidzieć że będzie grypa świńska H1N1 chociaż co roku chorujemy na grypę i jak już w 2008 roku trąbili o pandemii i mieli przygotowanych już tyle szczepionek tego nie mogę zrozumieć i tyle ludzi żyje w nieświadomości co mogło by się stać gdyby nie sprawdzono te szczepionki

   • Gość said

    Mam na myśli co napisały Wolne Media – Nie przeczę, ten blog i mi, i wielu innym dał do myślenia, że coś jest nie tak, dzięki niemu wiemy jak się sprawy mają w USA.

    Jeśli coś znajdę to podam, jeśli wolne media rzeczywiście kłamią – to przepraszam za bezpodstawne oskarżenia 😉

   • grypa666 said

    od p.b: gosciu, kopiujesz sugestie innych — a ty sam co myslisz o tym? jesli nie masz wlasnego zdania, skad wiesz ze to podsuniete przez wm jest prawdziwe?
    ciesze sie ze mozesz sie dowiedziec co sie dzieje w usa – ale to samo moglbys sam znaleac
    myslalem ze dajemy tu o wiele wiecej niz njusy z usa

   • nina said

    Olac ich wszystkich, robcie nadal to co robicie-nikt nie mowil, ze bedzie latwo:)Uswiadamiajcie i dzialajcie nadal:czeba byc slepcem, aby niewidziec tego co sie wkolo dzieje. Ja juz oddawna widze, ze swiat, zmierza w zlym kierunku, niezle nas urobili, mydlac nam oczy. Oczywiscie „wszystko dla naszego dobra”.Wezmy sprawy w swoje rece, do cholery jasnej, chociaz z drugiej strony sprzydalby sie jakis delikatny wstrzas dla ludzkosci na przebudzenie i dla niedowiarkow.(delikatny), Najwazniejsze nie popadac w paranoje i psychoze strachu, tym wlasnie oni sie zywia. Nasz strach jest ich sila napedowa.Wierze w opatrznosc boska. Ktos kto stworzyl tak piekna nature nieda jej zginac, to ludzie sa zlem tego swiata. My sami kreujemy nasza przyszlosc: przepowiednie, czy biblijna apokalipsa, to tylko zarys tego co moze sie stac, jezeli sie niezmienimy.Dzialajcie nadal i nezwarzajcie na przeszkody:”Kto ma oczy wkoncu na nie przejrzy, a do gluchego prawda wkoncu przemowi”.Trzeba w cos wierzyc:)NIKT NIE MOWIL, ZE BEDZIE LATWO:)

   • hjk said

    dokładnie tak, nikt nie sieje psychozy tylko podaje fakty…
    tu prezentuje się pewne treści, a że czytajacy reagują w paranoiczny sposób, bo nie radzą sobie z faktami czy treściami, to trudno…”reality bites” i trzeba się na te ugryzienia uodpornić lub nie dać sie ugryźć, a nie popadać w psychozę…może warto umieścić na początku ostrzeżenie, że ludzie o słabych nerwach nie powinni czytać…)))

   • grypa666 said

    od p.b.: raczej umiescic ostrzezenie: tylo dla inteligentnych

   • Tomek13 said

    Tak, ale jak wprowadzą w 5min stan wyjątkowy, wojenny czy jakikolwiek inny, to co będzie bardziej straszne – poznanie nawet najgorszych planów dzisiaj czy dopiero po fakcie?

    Ja chcę znać nawet najgorszą prawdę, niż najlepsze kłamstwa. Przykro mi. Może nic mi to nie da, ale przynajmniej w niczym mnie nie zaskoczą tak jak pozostałych.

   • nina said

    Ja tlumaczac cokolwiek mojej rodzinie, zawsze zaczynam od njgorszego, wszystko widze w czarnych kolorach. Mamie sie to niepodoba i zawsze dostaje ochrzan, za pesymizm. Moja odpowiedz jest krotka: jezeli przyswoje sobie najgorsze mysli, to bede przygotowana na wszystko, nic mnie nie zaskoczy,pokonam swoj strach. NIe bede panikowac.Radosne wiadomosci, pozwalaja mi mocniej odetchnac, po przerobieniu zlych:):::::)))))))))))))))))

   • grypa666 said

    od p.b.: gratuluje tomek13 praktycznego zrozumienia zasady ostroznosci; wiele ci ‚mozgowcy’ mogliby sie od ciebie nauczyc

  • Czy jest gdzies to zebrane dokladnie co ustalono na ostatnim szczycie G-20? Mozesz rzucic jakims linkiem?

 9. Dominik said

  Każdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania. Jeśli WM utraciły zaufanie do bloga lub vice versa, cóż każdy ma swoje widzenia świata i argumenty, ale dobrze przynajmniej że grają w otwarte karty i o tym informują.

  Co do manipulacji „psychoza strachu”. No cóż na niektórych działa tylko bat, sami z siebie nie zawsze są w stanie zacząć się interesować tematem… Piotr Bein interesuje się żywo tematem i ma swoje zdanie na ten temat, określony światopogląd, więc żądacie od niego nagłej zmiany i wyparcia się ideałów i przekonań? Żeby nie pisał o iluminatach, protokołach…itd i zaczął być dla was autentyczny?

  Dla ateisty będzie autentyczny jak nie będzie pisał o religii, dla katolika z kolei odwrotnie. Tyle przekonań ile ludzi…

  O ile pamiętam, blog ma cele informacyjne. Informuje ludzi o określonych rzeczach, obecnej sytuacji ze szczepionkami, itd, powołując się na określone źródła. A źródła nie zawsze muszą być klarowne i przejrzyste, statystycznie rzecz biorąc zawsze może być możliwość dezinformacji, więc należy weryfikować każdą informację i patrzeć wg własnego osądu.
  Autorzy bloga wkładają swój wysiłek w to, aby zamieszczane informacje były wg nich jak najbardziej autentyczne (a przynajmniej mam nadzieję, że tym właśnie się kierują).

  A weryfikacja… Tak samo trzeba patrzeć na wszystkie potencjalne źródła informacji, w tym WM – nikt nie ma monopolu na prawdę. Trzeba jej szukać na własną rękę. I nie zaprzeczać, że wszystko jest OK, że tvn jest OK, że nie ma „agentów”. Niestety, ale fakty mówią same za siebie, szczególnie ostatnie wiadomości płynące z Irlandii, którą została niejako przez UE zaszantażowana Traktatem Lizbońskim.

  Ja myślę, że dojrzałe osoby będą w tekstach dopatrywać się „ziaren prawdy” i tropów do dalszego szukania, względnie podstaw do jako takiego działania, a pozostali…no cóż, dla nich będzie to pożywka, mniejsza lub większa…

 10. Manix said

  Ja tez niestety odnosze takie wrazenie ze Pan Piotr Bein podswiadomie pragnie zeby sie najgorsze scenarjusze wypelnily a on bedzie to kometowal na zywo.
  Pozaty ja jestem budystom i z bogiem z bibli przepelnionym zazdrooscia msciwym sadysta niechce miec nic wspolnego.
  Przy takim bogu ktoremu Pan Piotr Bein sluzy to nawet sam lucyfer to pikus.
  Poswiecilem w swoim zyciu troche czasu i przeczytalem z uwaga stary, nowy testamet i koran wiec wiem o czym mowie.
  I nowy testamet wcale nie jest lepszy np. scena ukrzyzowania Jezusa to nic inego jak sadomasochizm w najczystszej formie.
  I pewno do dzisaj jest zrodlem chorych fantazji seksualnych masochistow na calym swiecie.
  Jak pomysle o ludziach opetanych przez takie fantazje to mi sie niedobrze robi.
  np. nie tak dawno byla afera ze w niemczech jak jeden dal ze zjesc z powodu swoich chorych masochistycznych fantazji i co ciekawe swoje przyrodzenie jadl razem z kanibalem ktory go pozniej zabil i pocwiartowal.
  Albo czytalem tez o kobiecie ktora mazyla umzec na krzesle elektrycznam z z tego powodu pojechala do stanu w ktorym wykonywano kare smierci na krzesle elektychnym i usilowala utopic dziecko na oczach wszystkich plazowiczow, skonczylo sie to naszczescie na tym ze dziecko uratowano a ona trafila do psychiatryka.

  W kazdym raze przytaczanie tutaj Boga z pisma swietego jest sprawa nieporzebna, i w zwiazku z czym dyskusyjna.

  • grypa666 said

   Znów manipulacja słowami. Na jakiej podstawie twierdzisz, że Bein czegoś podświadomie pragnie? Przecież to jest insynuacja, powinienem ten wpis usunąć jako obraźliwy. Proszę o argumenty, a nie domysły czy pomówienia. Piotr operuje faktami. Daliście się wszyscy wmanipulować w dyskusję na temat Piotra Beina, a nie tematu jego wypowiedzi. Ja montuje filmy i zwracam uwagę na to, żeby to o czym Piotr mówi miało podkładkę w artykule / wypowiedzi itp. Nie zdarzyło się jeszcze by Piotr mówił wyssał coś z palca – na wszsytko są podkładki.

   • Manix said

    Na takiej ze jest to jak najbardziej ludzka zecz zdaza sie bardzo czesto ze naukowcy naginaja fakty zeby potwierdzic swoje teorie a robia to zazwyczaj calkowice podswiadomie sami siebie oszukujac.

    To ze sie bardzo zle dzieje na swiecie to wiem nie od wczoraj i ze nabera to ostatnio oszalamiajacego tepa to nie podlega zadnej dyskusji z tego powodu mam depresje.

    Ale nalezy uwazac zeby nie robic nieswiadomie diabelskiej roboty i w sprawach wiary najlepiej byc bezstronym bo mozna latwo dac sie zmanipulowac.

    Bo nalezalo by sie zastanowic kto napisal Biblie i w jakim celu, komu ona tak naprawde sluzy i komu tak bardzo zalezy zeby te wszystkie okrucienstwa sie wypelnily.

    (ludzie juz sa tak zamnipulowani ze sie zgadzaja na to co sie dzieje bo przeciez jest tak napisane w bibli i to musi sie wypelnic)

    Przy odrobinie dobrej woli znajdziecie na to szybko odpowiedz
    Historyk Wolfgang Eggert w swoim wywiadzie z Nina Hagen tez mowi o tym dobitnie.
    Polecam tez ksazki Wolfganga Eggerta
    Przedewszystkim
    „Im Namen Gottes” i „Erst Manhattan – Dann Berlin”
    i polecam tez zajzec tutaj:
    http://apocalypse-no.net/en/
    ======================
    od p.b.: od dawna polecam eggerta, dobrze ze robi to inny „autorytet” — moze sie wezma ludziowce do czytania
    ad Biblii, sklada sie ze Starego i Nowego Testamentu, NT przekresla wyzszosc Izraela nad innymi, po to przyszedl Chrystus na ziemie
    Narodem Izraela tj. oblubiencem Boga, sa chrzescijanie – ludzie wierzacy w poslnaie Jezusa Chrystusa, zeby milowac Boga przede wszystkim, a blizniego jak siebie samego – dlatego talmudysci nienawidza Chrystusa i chrzescijan najbardziej ze wszystkich gojow — „odebralismy” im monopol na milosc od Boga

   • Manix said

    No ze nienawidza Chrystusa to akurat co do tego niemam zadnych watpliwosci i nawet sie z tym specjanie nie kryja 🙂

    Chrystus nauczal nawet podobnie jak Budda tylko co z tego jak to co sie dzieje dotyczy wszystkich bez wzgledu na wyznanie wiec po co dzielic na tych lepszych i gorszych?

    Trzeba poprostu zrozumiec ze istnieje grupa fanatykow uwazajaca sie za reke Boga i w porowadza od stuleci swoj piekielny plan.
    I niezaleznie czy jestesmy takiego czy inego wyznania zydami czy tez nie kumunistami czy faszystami im to jest obojetne bo w ich planie 90% z nas ma isc do piachu.
    Wiec poco te nasze podzialy?
    2 metry pod ziemia to niema zadnego znaczenia.

  • grypa666 said

   od p.b.: manix, co ty bredzisz? jesli ktos ostrzega przed niebezpieczenstwem na podst. wiedzy, ktorej wiekszosc nie ma i dlatego go krytykuja, to ostrzegacz ma nieczyste lub pomylone zamiary — czy ty aby nie osadzasz po sobie?
   pstrzegalem o balkanach, jeszcze w styczniu 2008 serbowie lekcewazyli mnie, a juz miesiac pozniej nie mieli kosowa
   zydzi w gettach szydzili z ostrzezen przez polskie podziemie, ze nadchodzi zaglada, czas powstac…

 11. ehhh said

  Chorzy ludzie

 12. Gość said

  Ktoś pisał o rzeczowych argumentach? Jestem psychiatrą. Jakie rzeczowe argumenty mam zastosować wobec paranoicznych urojeń? Przecież nawet w tym artykule z Agory autor obdarł całą tą sprawę z chorych nadinterpretacji i wniosków o ludobójstwie i przejęciu włądzy nad światem i zostawił tylko to z czym się niezaprzeczalnie zgadzam – żę na masowych szczepieniach KTOŚ chce zarobić. Dlatego ja się nei zaszczepię, ale nie znaczy to, że muszę od razu podejrzewać, ze w szczepionkach są nanochipy, za pomocą których ktoś będzie sterował moimi myślami!!

  • hjk said

   hahaha, uśmiałem się…))
   A co powiesz, jak te czipy NAPRAwDE tam są/będą???

   popadniesz w psychozę?

  • belfegor said

   Do gościa…sądzisz, że takie wielkie siły i środki- wciągnięte rządy, organizacje międzynarodowe, tworzenie specjalnych oddziałów militarnych i paramilitarnych, całe ten prasowy jazgot zrobiono tylko dla kasy? Kiepski z Ciebie psychiatra!

  • grypa666 said

   od p.b. do psycjiatry: no, no
   a ja glupi myslalem, ze ty niedojrzaly mlodziak
   to juz nie trzeba studiow wyzszych zeby zostac psychiatra?

 13. Tomek13 said

  1. Zastanawiam się, czy w szczepionce jest Chip RFID, ten najnowszy i najmniejszy zarazem model. Ważną informacją aby to ustalić, jest ustalenie w którą rękę jest zastrzyk.

  W Biblii podano że znak/znamię bestii dotyczy prawej ręki lub czoła. Czytałem dawno temu artykuł, że Chip RFID najlepiej wszczepiać w prawą rękę. Bo 2 najcieplejsze miejsca w ciele człowieka to właśnie prawa ręka lub czoło. Możliwe, że chodzi tu o specjalne naciąganie faktów aby zgadzało się z Biblią, ale jest to mimo wszystko interesujące.

  Ja przynajmniej wszystkie przymusowe szczepionki z dzieciństwa miałem w lewe ramię, lewą rękę nigdy w prawą, więc jak teraz miałoby być w prawą, to byłoby to dla mnie co najmniej podejrzane lub jasne, o co tu chodzi.

  2. Informacja dla wszystkich osób niewierzących czy niereligijnych. Skoro jakby cześć pierwsza przepowiedni o „końcu świata”, powoli się realizuje i okazuje się prawdziwą, to czy nie należy przyjąć, że druga część też jest prawdziwa. Warto się nad tym trochę zastanowić.

  Dziękuję za prowadzenie tego bloga.

  • Rafik said

   skomentuje punkt drugi.
   Według mnie wszystko można interpretowac po swojemu. Według mnie nie będzie końca świata, głownie dlatego że miał juz byc 100 razy i nie było go. To jednak temat rzeka więc zakoncze tylko argumentem o wielości interpretacji bibli (w końcu dlatego tyle mamy odłamów chrześcijaństwa – każdy inaczej interpretuje Pismo Św.)
   Najśmieszniejsze jest to, że jak przyjdzie co do czego ludzie pomyślą, że to koniec świata, że majowie przepowiedzieli i wogole przerąbane nawet nie opłaca się chowac gdzieś. Nikt nie będzie myślał na tyle trzeźwo, żeby działac.

   • Tomek13 said

    1. Jak projekt NWO nie wypali, to dla pewnych grup będzie „koniec świata”, czyli upadek spisku który tak długo planowali. Jak w końcu, wszystkie przekręty wyjdą na jaw, to będzie „nowy świat”.

    Kiedyś sobie pomyślałem, że w pewnym sensie ci źli zrobili dobra robotę, bo jak tylko zbierzemy ich wszystkie badania i będziemy tego unikać, czym nas dzisiaj trują, to już będzie olbrzymi skok na przód, dodać należy do tego jeszcze skrywane technologie i inne rzeczy.

    2. Co do 100 końców świata których nie było, ok mogły być to zmyłki np. jak 2000. Ale chyba żaden z nich nie zbiegał się z finałem NWO, z postępem technologicznym zgodnym z przepowiedniami jak np. Chip RFID.

    3. „To jednak temat rzeka więc zakończę tylko argumentem o wielości interpretacji Biblii (w końcu dlatego tyle mamy odłamów chrześcijaństwa – każdy inaczej interpretuje Pismo Św.)”

    Kto wie o tym, że np. Świadków Jehowych finansował i jakby stworzył Rockefeller, pytanie przy powstawaniu których odłamów jeszcze brali udział. Chodzi tu po prostu o podzielenie, pomieszanie i stworzenie jak najwięcej interpretacji, tak aby każdy przeciętny człowiek się zgubił.

    Strasznie jest im nie na rękę chrześcijaństwo, z resztą buddyzm też. To co się dzieje w Tybecie nie jest bynajmniej przypadkiem, skoro Chiny tak dokładnie wypełniają ich wszystkie wytyczne. Konflikt jest tylko pretekstem.

   • Jaga said

    @tomek13

    ” Kto wie o tym, że np. Świadków Jehowych finansował i jakby stworzył Rockefeller, pytanie przy powstawaniu których odłamów jeszcze brali udział. Chodzi tu po prostu o podzielenie, pomieszanie i stworzenie jak najwięcej interpretacji, tak aby każdy przeciętny człowiek się zgubił.”

    Co ty chlopie pleciesz…zapoznaj sie z naukami Swiadkow a potem pisz swoje brednie.Juz taki jeden pisal cos madrego w temacie.
    Zapoznaj sie z tym kto finansuje Swiadków Jehowy a najlepiej zapytaj wprost jak masz problem a nie obrazaj ludzi.

    Jak niewiesz to glupot nie pisz!!!

   • Jack Ravenno said

    @Jaga – popatrz na to a wnioski wyciągnij sama bądź z pomocą google nt. symboliki…

    http://www.freeminds.org/organization/russell/charles-t.-russell-gravesite-rosemont-united-cemetery.html

   • Jaga said

    Obejrzalam i co …zadnych wnioskow nie wyciagnelam.Moze mnie oswiec.

   • Jaga said

    Zapomnialam dodac ,że nie nam angielskiego,moge sobie pooglądac obrazki…o to Ci chodzilo,ze ma u wezglowia piramide no ma i co z tego…NWO to nie tylko piramida ale cos znacznie wiecej…

   • Jaga said

    Podsylam Ci taki link,ale w calosci go nie czytalam,tylko sam srodek pod haslem NWO…to co pisze o tyn nowym swiecie na tej stronie to glosza Swiadkowie a to pisze w BiBli czy nie tak .

    http://zwiastun.wordpress.com/2009/03/27/nowy-porzadek-swiata-new-world-order-nwo/

    Tam pisze wyraznie,ze rzady bedzie sprawowal Bog a nie jakies NWO ,pisze ,ze bedzie Ucisk bo tak mowi BIBlia a czy uwazasz ,ze ludzie mogli stworzyc organizacje ktora stara sie bardziej niz inni i nawet glosi za darmo poswiecajac swoj czas jesli by uwazali,ze to nieprawda…

    Moze przejrzyjmy inne organizacje religijne z najwiekszymi na czele czy aby zadna nie ma nic do ukrycia??

    A co do piramidy…no jest ,zauwazylam,ze jest nawet krzyz w ktory nie wierza…

    Konkrety poprosze.

   • Jaga said

    @Jack Ravenno

    Wyslę Ci link na dowod ,ze na kazda religie nawet najwieksza mozna cos znalezc

    http://www.zbawienie.com/

    To tak na zakonczenie tematu.
    Wart przeczytania przyjamniej ten otwarty fragment.

    Pozdrawiam

  • hjk said

   szczepionki dlatego były w lewą, bo zazwyczaj cho…nie bolała po nich ręka, wiec aby nie unieczynniać prawej i nie umożliwiac normalnego funkcjonowania, dawali w lewą, leworeczni pewnie dostawali w prawą…

 14. Grashka said


  czy to nie jest fałszowanie w głosowaniu za TAK czy NIE w Irlandii jak urny są wynoszone i wnoszone przed zamknięciem lokali wyborczych filmik jest zrobiony telefonem komórkowym

  • hjk said

   oczywiscie ze tak, co to za debilizm zeby jednego dnia glosowac a drugiego liczyc glosy…tylko idioci mogli sie na to zgodzic, no chyba, ze trzymali nocne warty…

   • Wojwit - ten sam said

    Cud nad urną. A po co drugi raz głosować to samo, jeśli nie po to, by taki „świecki cud” zaistniał.

  • Aśka said

   Przeczuwałam, że tak będzie 😦 Po wypowiedziach euroentuzjastów, z których słów biła pewność, że Irlandczycy zagłosują na tak, ale miny mieli jakieś takie dziwne.

 15. Ann said

  „Wiek kłamstwa” Jacek Żakowski rozmawia z prof. Zygmuntem Baumanem, socjologiem w „Polityce”:
  „Istnieją wielkie procesy, które odbieramy jako zrządzenia czy wyroki losu, chociaż w istocie rzeczy są rezultatem czyjegoś mniej lub bardziej świadomego działania. Istnieją zdarzenia, które wydają się nieprzewidywalne i nieuniknione, a wynikają z ciągu ludzkich decyzji, z systemu powiązań, na które moglibyśmy mieć wpływ, gdybyśmy je umieli sobie uświadomić.”
  …”To znaczy, że czeka nas wiek kłamstwa?

  To zależy od ludzi, a ludzie niestety zobojętnieli na prawdę. ”
  Caly artykuł:
  http://www.polityka.pl/polityka/index.jsp?place=Lead10&news_cat_id=281&news_id=12166&layout=1&forum_id=785&fpage=Threads&page=text

 16. Wojox said

  Ostatnio Wolne Media jakoś dziwnie śmierdzą, wiadomości na 1 stronie jakieś takie „dziwne”, jakbym w TV oglądał jakieś mało istotne sprawy. Umieszczenie artykułu „Dlaczego suplementy diety są szkodliwe dla zdrowia”, obok Codex Alimentarus, to wręcz nieporozumienie. Nie zdążyłem się wypowiedzieć, ale czasami korzystam z suplementów ponieważ żywność jest już wyjałowiona z witamin i minerałów. Więc wydaje się że te dwa nurty przeczą sobie. Suplementy to też niezły biznes i rozumiem jak ktoś się odżywia nimi to jest to niezdrowe, ale zjechać w czambuł wszystkie ? Porażka, zaczynam mieć wrażenie iż WOLNE MEDIA zaczynają się robić już NIE WOLNE…. Odczuwam wpływ nacisku, albo gotówki…

  • Grashka said

   Z koro codex ma wejść w życie to będą niby wolne media teraz ludziom wpajać jakie te suplementy są szkodliwe
   dlatego powstał CODEX ALIMENTARIUS gdzie powinno zainteresować młodych to jest ich życie i zdrowie gdzie planują przyjęcie kontroli nad naszym życiem co mamy jeść i czym się leczyć.JEŻELI MŁODZI CZYTAJĄ TĄ STRONĘ TO POLECAM IM TEN LINK POCZYTAĆ ABY UŚWIADOMILI SOBIE CO ICH CZEKA

   http://kodeks-a-zdrowie.pl/

 17. Juraj said

  Ja też uważam, że póki Państwo nie nadacie blogowi i cytowanym na nim informacjom poważniejszej oprawy, to nikt nie będzie Was traktował poważnie, nawet jeśli macie wiele racji. Niektóre teksty z bloga budzą jedynie pobłażliwy uśmiech.

  Polecam zwrócić uwagę na: poprawne tłumaczenia, powoływanie się uznane źródła (a nie inne blogi), respektowanie zasad obowiązujących w świecie nauki, poprawność językową oraz unikanie ekstremalnego spłycania podawanych informacji (już lepiej napisać coś w stylu, że „w uproszczeniu oznacza to…” niż wypisywać rzeczy budzące wątpliwości pod względem posiadania przez autora matury). Potrzebne są uznane fakty, wyniki badań i wypowiedzi osób z autorytetem.

  Każdy głupi artykulik CDC, WHO i innych organizacji naszpikowany jest odnośnikami umożliwiającymi niezależną weryfikację informacji, a u Państwa tego brak.
  =====================
  od p.b.: kpisz czy o droge pytasz? ty czytasz komentarze agenciurow i oglupionych w hipnozytoriach merdialnych, czy taz glowne artykuly? odpowiadamy jedynie za te ostatnie, jesli pochodza od nas lub sa przez nas tlumaczone
  wskaz bledy w tlumaczeniach i uzasadnij inne zarzuty; to co robisz nie jest naukowe, dzentelmanskie ani sensowne — natomiast obliczone n apodwazenie bloga jak agenciury i podlegle merdia onet, wolna mysl, tvn… lista rosnie tak szybko jak zbliza sie totalitarny moment
  w artykulach i tlumaczeniach, podajemy skad sie wziely — chyba nie radzisz, zeby dodawac odnosniki od siebie — pewnie ze mozna byloby — a to juzx nie bedzie tlumaczenie tylko wlasne opracowanie — kto to zrobi? ty?
  natomiast w felietonach mamy wiele wiecej odnosnikow, linkow niz np. b. poczytny gawedziarz Michalkiewicz
  radzisz zroda z autorytetami — mamy ich pelno: prof. Majewska, zachodni profesorowie, lekarze, naukowcy, urzednicy sluzby zdrowia, glowy panstw — tylko to nie sa pasujace tobie autorytety!

  • Aśka said

   Powiedz, co Twoim zdaniem należy do uznanych źródeł.

   „Polecam zwrócić uwagę na: poprawne tłumaczenia, powoływanie się uznane źródła”

 18. Taktycznie, wręcz strategicznie nie zaczynałbym wojny ani z Wolnymi Mediami, ani z nikim, kto pozwala Wam publikować takie treści, tak niepoprawne-zabronione w establishmencie, reklamować blog należy wszędzie gdzie się da na TYM ETAPIE. Nie zaczyna się wojny z jednym plutonem wojska na armię wroga. NWO jest wszędzie, a już na pewno jest ludzka zawiść zwykłe polactwo itd

  Uważam że nie mamy właściwych narzędzi politycznych i organizacyjnych do walki z NWO, bo niby czym im zaszkodzimy? Blogiem? Małym stowarzyszeniem, pikietami? To wymaga szerszego FRONTU NARODOWEGO, jeszcze nikt z polityce nie postawił postulatu walki z NWO, żaden liczący się komitet wyborczy. Dlaczego nie zrobi tego PiS i Kaczyńscy?

  Apeluję o łagodzenie sporów z mediami, które podejmują się pisać o NWO, grypie. Ostatnio przyszło mi do głowy że jednak nie chcą nas zarazić żeby od razu wymordować, zwłaszcza tych w USA, bo kto będzie rządził światem? Chodzi o długotrwałe ludobójstwo, trują nas z odroczonym rezultatem, prawdopodobnie chodzi o odmłodzenie społeczeństwa, czyli osoby po 60-roku życia będą umierać, forma „eutanazji” emerytów, rencistów.

  Praca czyni wolnym, praca to honor itd Stąd te dziwne składniki powodujące na 100% raka i inne choroby w szczepionkach, ale nie tylko w nich. Toksyny, trucizny są nawet w zabawkach, są WSZĘDZIE. Kupujesz coś z drewna i myślisz że to zdrowe, a czym jest pomalowane, nasączone… Może moja teoria jest bliższa prawdy, wyobraźnia nie ogarnia że można na raz w kilka lat wymordować setki milionów ludzi, czy nawet mowa o miliardach.

  Jednak zgony „naturalne” na raka itd odroczone, rozproszone, u ludzi 40-70-letnich, z naciskiem na wiek 60-65 lat będą do udźwignięcia psychicznie. Podobnie jest z wypadkami – te lotnicze, w kopalniach, czy kolejowe, morskie, płonące autokary z dziećmi szokują, ale 5-6 tys trupów na drogach rocznie w Polsce indywidualnie nikogo nie szokuje. Czy ktoś wie ile osób ginie co roku w rolnictwie? A ile jest ogólnie samobójstw co roku w Polsce ze wzrostem po 1989 ze szczęśliwości III RP? Bodaj 4-5 tys „skutecznych” przypadków. Ile było samobójstw w roku nadziei 1981 do 13 grudnia?

  Depopulacja zatem zachodzi, pandemie np AIDS rozwijają się „pomyślnie”, nasienie ma coraz mniej żywotnych plemników, Europa z Rosją, Ukrainą wymiera, oraz zmienia strukturę na kolorowo-islamską. Umarła sąsiadka kolejna, wcześniej cała masa ludzi z mojej ulicy przed 70-tką, zatem KTO dożywa ledwo męskiej (o kobiecej mowy nie ma) średniej krajowej i powyżej? Umiera masa młodych ludzi, czy ledwo w wieku emerytalnym. Rak, choroby tzw cywilizacyjne z trybu życia, żywienia i WODY.

  Woda jest kluczem bardzo ważnym dla rzeźników NWO. Czy wodę można zatruć biologicznie, chemicznie, nadać jej wręcz diabelską ZŁĄ energię? A kto korzysta z wody Wisły poniżej Warszawy? Wiecie że połowa miasta spuszcza ścieki do Wisły bez oczyszczenia żadnego? Tak jest w całej Polsce, ci na górze zanieczyszczają wodę, ci niżej ją piją, wdychają pod prysznicem, wchłaniają przez skórę przy każdym myciu, płukaniu ust…

  Potrzebny nam masowy ruch, rozpoznawalna marka, wielkie stowarzyszenie i jednocześnie nieformalny ruch z działaniami rozproszonymi, autonomicznymi. Musimy być jak PO, PIS, Tusk, Kaczyńscy rozpoznawalni, każdy powinien mieć świadomość naszego istnienia w debacie publicznej, ale też chodzi o uczestnictwo w działaniach pożytku publicznego. Czego nam trzeba poza wielomilionowym stowarzyszeniem de facto samoobrony narodowej, obywatelskiej?

  Niezależnych badań naukowych i kasy na zlecenia takowych porównawczych w istniejących ośrodkach żeby też wymusić ich wiarygodność demaskując przekręty, kłamstwa, manipulacje itd. Można zbadać-cały czas badać (to tryb ciągły, trzeba ankietować ludzi całe ich życie, oraz monitorować los potomstwa, misja na pokolenia, STULECIA) te szczepionki, wodę, żywność, nasze otoczenie i to wiarygodnie.

  • grypa666 said

   To nie jest wojna! To jest wyjaśnienie sprawy i postawienie jej ostro. Bądźmy wobec siebie uczciwi i jednoznaczni. Jeśli bowiem reprezentujemy te same poglądy i stosunek do sprawy, to bezwarunkowo musimy się wspierać!
   Powyższy komentarz konfederacjapatriotyczna5rp nadaje się na osobny artykuł. jest moim zdaniem bardzo celny w treści. Faktyczie jesteśmy małymi Dawdami w walce z Goliatem, ale czyż Dawid nie potrafił zwyciężyć?
   Sądzę, też że ten Goliat jest trochę napompowany, wystarczy go ukłuc i stanie się łatwiejszym celem. A ukłucia medialne są najcelniesze!

 19. Mania said

  Witam
  Tak sobie poczytalem kilka komentarzy i artykułów na tym blogu (nie wszystkich bo nie mam czasu za bardzo) i chcialbym sie podzielic moimi spostrzezeniami i uwagami.

  Zauwazylem ze po emisji programu TVN Fakty z dnia 30.09.2009r. styl pisania komentarzy wyraznie zmienil sie jak i rowniez tematow.

  Na poczatek chcialbym cos wyjasnic.
  Istnieje cos takiego jak „prawda” i „fałsz” i to kazdy sie z tym zgodzi. Nad „fałszem” wymagana jest dyskusja zeby zmienic ja na prawde, natomiast z „prawda” sie nie dyskutuje, poniewaz nie ma mozliwosci zmienic czegos co juz sie stalo.

  W telewziji, sejmie itd. duzo informacji jest pod etykieta „fałsz” dlatego trzeba przeprowadzac dyskusje, debaty zeby obalic ten falsz, ale niestety nie zawsze sie to udaje. Wszystko zalezy od tego kto i jak duzo ma pieniedzy i jaka wladze.

  Mysle ze komentatorzy na tym blogu nie podwazaja tego ze szczepionki sa, byly i beda szkodliwe i ze moga byc te szczepienia przymusowe (bo jest duzo faktow swiadczacych z duzym prawdopodobienstwem, ze tak sie stanie lub moze sie stac). Problem polega jak zawsze na interpretacji poszczegolnych artykulow.

  Co do religii, ktora zostala tutaj poruszona, to akurat nie ma tu ZADNEGO znaczenia, z tego co wiem (byc moze nie we wszystkich religiach bo nie mam potrzeby zeby uczyc sie zasad wszystkich religii) kazda religia-wyznanie, dazy do zachowania pokoju, wspolnego dobra, eliminacji wojen itd.

  Takze nie ma tu znaczenia czy ktos jest ateista czy innej wiary bo chodzi tu o dobro nas wszystkich, a religia jest sprawa indywidualna i nie powinno sie negowac inne religie – mozna porozmawiac o roznicach ale to nie jest ten temat.

  Dla tych dezinformatow w telewizji i naszemu rzadowi (ogolnie mowiac) wlasnie o to chodzi zeby stworzsyc zamieszanie, wiec nie powinno tutaj spierac sie tak naprawde o rzeczy ktore nie sa glownym celem i teamtem lub nie maja wiekszego znaczenia.

  Do redaktorow serwisu grypa666:
  Proponuje usunac (zamienic) z artykułow na glownej stronie slowa typu „dziennikkurestwo” (pisze z pamieci byc moze inne literki byly) i zastosowac slowa mniej wulgarne.

  Zostawienie takich slow spowoduje rzeczywiscie negatywny oddzwiek tej akcji, poniewaz sa ludzie ktorzy po zobaczeniu takich slow szybko wyjda z tej strony i przekaza swoja opinie innym osobom.

  Rozumiem zdenerwowanie redaktorow, bo to normalne, ludzkie:)
  Problem moze powstac taki, ze telewizja wygra z nami poprzez kulture przekazywania informacji oraz techniki manipulacji ludzmi ktore stosuja.

  Proponuje do tego podejsc bardzo spokojnie, tzn. nie uzywajac wulgarnych slow i nie odnoszac sie do innych religii, po prostu przedstawiac fakty i ew. jakis komentarz o zyczliwym charakterze a na pewno ta cala akcja odniesie sukces, w czym mi tez na tym zalezy:)

  Proponuje wyznaczyc jakas osobe (ktos kto sie interesuje medycyna bazujaca na naturalnych metodach zapobiegania chorob) ktora zajmie sie artykulami zdrowotnymi i zrobic jakas oddzielna zakladke.

  Pozniej mysle trzeba bedzie polaczyc sie (wyjasnic) z tematami typu smugi chemiczne, chemia w jedzeniu, GMO, codeks alimentarius itp.

  Prosze sobie zainstalowac dobry system antywirusowy w komputerach i uwazac na wirusy, poniewaz moga byc celowo na Wasze komputery wpuszczane.

  Prosze pomyslec o tych sprawach komputerowych i roznych mozliwosciach (prosze wziac pod uwage wszelkie mozliwosci zebyscie mieli dobra linie obrony) ataku na Was przez ludzi, ktorzy nie wiedza co jest sensem zycia i jakie sa zasady etyczne i moralne.
  Pozdrawiam.

  • Mania said

   Ja osobiscie Panu Piotru B i jego wspołpracownikom bardzo dziekuje za przekazanie informacji na temat mozliwosci wprowadzenia przymusowych szczepien – jest to dla mnie bardzo wazna informacja, tez uczestnicze w kampanii przekazywania tej informacji dalej.

   Uwazam ze nie ponnismy krytykowac Piotra Beina i jego wspolpracownikow poniewaz poswiecaja czas i swoje cale obecne zycie na pokazaniu nam wszystkim jaka jest prawda.
   Zycze tej ekipie bardzo duzo wytrwalosci i cierpliwosci oraz zeby nam przekazywali informacje nadal. No i zdrowia oczywiscie:)

   To samo dot. sie serwisu Wolne Media i innym stronom ktore przekazuja informacje ktore nigdy nie ukazalyby sie w telewizji.

   Dzieki takim osobom jak Piotr Bein i jego wspolpracownikom oraz Wolne Media i inne niezalezne serwisy ktorych nie wymienilem, mozemy sie jakos przygotowac na to zlo ktore nadchodzi w przeciwienstwie do osob ktore w to nie wierza lub co najgorsze nie wiedza…

   Trzeba sie po prostu zjednoczyc pomimo roznym pogladow i wyznan, bo przeciez cel jest taki sam i nikt tego nie podwaza!
   Moze to troche czasem trudne, ale na pewno duzo,duzo latwiejsze niz walka z tym zlem co nami rzadzi!

  • grypa666 said

   Nie będziemy zmieniać tytułów, niech już tak zostanie, Piotr został sponiewierany, więc jego prawo użyć epitetu. W gazecie, byśmy czegos takiego nie zaakceptowali, ale na blogu przejdzie. Mam nadzieję, że tylko niewielu z was poczuło się dotkniętych małym ale celnym wulgaryzmem. Potocznie stosuje się np. określenie „prostytutki dziennikarskie”, ale dziennikurestwo, o ile pamiętam powjawiło się po raz pierwszy? Może się przyjąć.
   Na przyszłość postaram się by nie było słów brzydko sie kojarzących.

   • grypa666 said

    od p.b.: nie to ze unikam odpowiedzialnosci, ale slowo dziennikurestwo juz gdzies widzialem i spodobalo mi sie, podobnie jak merdia

 20. woodpecker said

  Ciekawe ile w tym prawdy: http://urbas.blog.onet.pl/Impakt-Spiskowy-antyspisek,2,ID392153299,n Urbaś zawsze trzeźwo podchodził do wydarzeń światowych. Wklejam linka bo dotyczy też grypy.

 21. iwia said

  Całkowicie zgadzam się z Panem,Panie Piotrze. Otóż okazuje się, że podstawą podziału świata jest identyfikacja. Identyfikacja a nie gospodarka na przestrzeni dziejów ludzkości była osią, wokół której obracał się świat. Illuminatami przejmującymi dziś kontrolę nad całą ludzkością są lucyferiańscy kabaliści zarówno Żydzi jak i nie-Żydzi z pochodzenia, którzy wierzą, że zdobyli predyspozycje do rządzenia światem poprzez kabalistyczny „trening” i przechodzenie poprzez poszczególne stopnie wtajemniczenia, co sprawia, że osiągają odpowiednią wibrację na poziomie ich genotypu (poprzez inżynierię genową do władzy :)). Niektórzy z nich jak członkowie rodów królewskich Europy nawet wierzą, że taką władzę odziedziczyli wywodząc swój rodowód z królewskiej linii Króla Dawida i samego Pana Jeusa Chrystusa. Na drugim biegunie mamy do czynienia z szumem medialnym wokół zagadnienia jakim jest antysemityzm. Antysemityzm był i nadal jest sztucznie preparowany przez samych kabalistów w tym celu, żeby rzucić zasłonę dymną na fakt istnienia głębokiego podziału w narodzie żydowskim. Konflikt ten przebiega na linii identyfikacja/podstawy wierzeń narodu żydowskiego i ma na celu zatuszować zbrodnię dokonaną na Żydach i nie-Żydach podczas II WŚ. Dzisiaj nie ma wątpliwości, iż Holocaust był zbrodnią lucyferiańskich kabalistów z druidyczną akcentuacją. W kulcie Druidów, po pierwsze, złożono na potęgę „krwawą ofiarę” z ludzi ( Tora-wierzących Żydów i nie-Żydów tj. przedstawicieli narodów Europy Wschodniej), po drugie, gwałty na ludności ziem okupowanych były „ofiarą seksualną” (nieodłączny element kultu u Druidów) i, po trzecie, podjęto próbę – niestety dość skuteczną- zniekształcenia obrazu Żywego Boga Stwórcy w umysłach i świadomości wszystkich ocalałych Żydów. Dzisiaj Tora-wierzący Żydzi w mniejszości w Izraelu z przeżeniem patrzą w przyszłość, gdyż widzą zbliżające się widmo 2-go holocaustu, którego zadaniem będzie całkowite wymazanie obrazu Boga Stwórcy w umysłach wszystkich Żydów. A po to, by wychować całkowicie ateistyczne społeczeństwo w myśl kabalistycznej zasady „człowiek jest bogiem”, planowany 2-i holocaust ma być wymierzony zarówno w Tora-wierzących Żydów jak i ateistów (ateistów- w akcie prewencyjnym). Żydzi jako naród powinni powstać przeciwko tyranii NWO, tak jak pozostałe narody na ziemi i śmiało mówić o tym, iż nie są narodem homogennym w swojej przynależności identyfikacyjnej i nie pozwolić innym stawiać znaku równości pomiędzy nimi i lucyferiańskimi kabalisatami.
  Podziały jakie wytworzyli lucyferiańscy kabaliści sprawiają, że my jako ludzie nie widzimy pełnego obrazu otaczającej nas rzeczywistości i łatwo jest nami manipulować. Oskarżamy się nawzajem, bo jesteśmy skompartmentowani przez NWO, a przecież mamy tego samego Boga Stwórcę jeżeli jesteśmy wierzący lub bazujemy na tych samych wartościach moralnych, jeżeli jesteśmy niewierzący.

 22. Gość said

  Kurde, zesrałam się ze strachu. Nie wygrałbyś w żadnym sądzie, bo nie obraziłam konkretnie ciebie, tylko nadgorliwych katolików. Poza tym na miłośc boską, jesli ktoś ma zaburzenia to ty, bo od razu sądem straszysz. tak robią paranoicy. Pa.

 23. Gość said

  Aha, dodam jeszcze, ze nie obraziłam nawet wszystkich nadgorliwych katolików, tylko NIEKTÓRYCH nadgorliwych katolików, którzy zachowują się tak jak napisałam i jest to prawda niezaprzeczalna. Twoj problem polega na tym, ze wszystko odnosisz do siebie i widząc, ze ktoś psize coś o katolikach, od razu uważasz, ze piszę o Tobie personalnie.
  =====================
  od p.b.: jak sie uspokoisz przyjmij do wiadomosci ze nie jestem katolikiem

 24. Neo said

  Witam!
  Całkowicie zgadzam się, że nie ma nic równie niebezpiecznego niż inicjatywa osobista i że może ona dokazać bardzo bardzo dużo.
  Ja wyszedłem z inicjatywą ALTERNATYWNEJ strony internetowej http://www.cudmilosci.net
  na której znajduje się artykuł CAŁA PRAWDA O MORDERCZYCH SZCZEPIONKACH PRZECIW H1N1. Warto go przeczytać!
  Dzisiaj umieściłem na tej stronie licznik odwiedzin i popularyzuję ją najlepiej jak się da – wysyłanie około 60 maili z zaproszeniem na nią (dzisiaj), rozdawanie 44 ulotek z jej reklamą i tego, co się na niej znajduje m.in. artykuł o szczepionkach (chcę to robić od jutra) i oczywiście ten komentarz na tym blogu, który BARDZO CHCĘ, by uświadamiał ludzi o niebezpieczeństwie!
  Liczę, że jak najwięcej ludzi, którzy przeczytają TEN KOMENTARZ, wejdzie na moją stronę (www.cudmilosci.net) i przeczyta artykuł o szczepionkach, a także zachęci do jego przeczytania swoich znajomych oraz wyśle z 50 maili z zaproszeniem do odwiedzenia tej strony, przeczytania artykułu (oprócz artykułu o szczepionkach warto przeczytać też artykuł CAŁA PRAWDA O UNII EUROPEJSKIEJ oraz CO MOŻEMY ZROBIĆ?). Jeżeli możecie to zrobić, ZRÓBCIE TO!
  Jeżeli ten proces się rozkręci (na poczatku artykułu o szczepionkach podaję adres TEGO blogu), to będzie niezwykle dużo ludzi świadomych zagrożeń związanych ze szczepionkami na świńską grypę oraz z UE i Traktatem Lizbońskim.
  Można będzie wtedy zorganizować więcej ludzi i zrobić w Polsce i na świecie REWOLUCJE PRZECIWKO ZŁU (mającemu powstać globalnemu rządowi światowemu za który jest odpowiedzialne bractwo Illuminati – istnienie tego bractwa to nie kwestia wiary – to fakt) jak w filmie Matrix – Rewolucje ludzie rozpoczęli rewolucję przeciwko maszynom. Ludzi świadomych obecnych zagrożeń można porównać do „ruchu oporu” z Matrixa!
  Pozdrawiam!

  • grypa666 said

   BARDZO DOBRZE! Oby więcej takich inicjatyw. Pozwolę sobie dać link do twojej strony na blogu. Marek

 25. Gość said

  Nie buduję na jednostkowych przykąłdach stereotypów dotyczących całej społeczności katolików, tylko piszę o konkretnych ludziach, którzy za katolików się uważają, a łamią podstawowe prawa rządzące ich religią. Czy muszę pisać naprawdę tak prosto jak do idioty w stylu – NIEKTÓRZY GORLIWI KATOLICY< ALE NIE TY JEŚLI TAKI NEI JESTEŚ I W OGÓLE TO PAMIĘTAJCIE< ŻE MAM NA MYŚLI TYLKO KONKRETNE JEDNOSTKI< KTÓRE ZA KATOLIKÓW SIĘ UWAŻAJĄ< A ROBIĄ KRZYWDĘ INNYCH. No nonsens przecież.

Sorry, the comment form is closed at this time.