Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Goebbels by się nie powstydził!

Posted by grypa666 w dniu 04/10/2009

Goebbels by się nie powstydził – Bandycka kampania medialna szczepień w USA rozpoczęta. nadesłał Krzysztof

Zmontowany materiał na YouTube ukazuje bezczelny fałsz obecniej kampanii medialnej mającej na celu przekonanie Amerykanów do szczepień. Natomiast program CBS „60 Minutes” z 1979 roku jest dowodem na to, jak groźne były szczepienia na świńską grypę, które były masowo przeprowadzone w 1976 roku. Jak widać w dalszej części materiału nie wszyscy dziennikarze dali się sprzedać frmom farmaceutycznym i wyraźnie ostrzegają opinie publiczną przed przyjęciem szczepionek z truciznami takimi jak rtęć czy skwalen. Sytuacja w mediach amerykańskich jest podobna do tej w Polsce, gdzie pseudodziennikarze i pseudonaukowcy staraja się zbagatelizować groźne skutki przyjmowania szczepionek i omijają ważne fakty: śmiertelne ofiary testów szczepionki Novartisu na bezdomnych w Grudziądzu, spraw kryminalnych prowadzonych na świecie w zwiazku z podejrzeniem o planowaną eksterminację ludności świata za pomocą szczepionek i kryminalny spisek bankierów, polityków i korporacji farmaceutycznych.

bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=dXkGtqfpCRU

1Słowa podziękowania należą się natomiast tygodnikowi „NIE” i „Angora” za odważne artykuły „Świnie szczepią ludzi” (kliknij na ikonie po lewej)  i „Ja się nie szczepię” prof Majewskiej.

Komentarzy 13 to “Goebbels by się nie powstydził!”

 1. Radekk said

  ulotka szczepionki Novartis
  http://www.sekretyameryki.com/?p=867

 2. Waldek said

  Bardzo dobry materiał pokazujący jak wielka machina propagandowa została uruchomiana żeby nam sprzedać szczepionki. Jeśli popyt będzie za mały, to ruszy wojsko i rozwiązania siłowe.

  Warto ten filmik wypromować, na początek wykopać:
  http://tnij.org/konspiracja_swinskiej_grypy

 3. Wyspa said

  Medialna Propaganda… (Szczepionki / WTC / Bilderberg)

 4. kellrez said

  rtęć jest nieszkodliwa.. na chemii uczono mnie czegoś innego.. hehe

  • Wojwit - ten sam said

   Konkretnie: szkodliwa i bardzo toksyczna jest nie tylko sama metaliczna rtęć (jej pary) ale także niektóre związki chemiczne w skład których wchodzi. Jest jedynym metalem, który jest płynny w temperaturze pokojowej i dlatego, że jest już „roztopiona” parowanie jej jest tak intensywne. Aby „zdezaktywować” rtęć (np. z rozbitego termometru) posypuje się ją siarką. Powstały siarczek rtęci w zasadzie nie paruje w tym zakresie temperatur, w którym żyją ludzie.
   Jeżeli jakiś chemik mógłby się odnieść do mojej wypowiedzi – bardzo chętnie wzbogacę swoja wiedzę na ten temat.

 5. Radekk said

  Mój ojciec odbiera całą sprawę na spokojnie:) Mówi synu rób swoje. Ta cała sztucznie nakręcana pandemia jest tylko po to żeby przykryć upadającą ekonomię, przejęcia majątków itd. Było już to praktykowane kilka razy w XX wieku. Dziennikarka śledcza która składa doniesienie do FBI. Synu czy jest ktoś rozsądny wśród dzisiejszej młodzieży? Oczywiście FBI jest bezstronne i ma w stanach reputację jak wszyscy święci. Na pewno zajmie się sprawą. Czy potrafi ktoś wyciągać wnioski? Z jednej strony otumanione palikotogłupy, a z drugiej paranoicy. Synu prawda leży po środku

 6. Gość said

  No, i wreszczie głos rozsądku. Ten artykuł to dobra sprawa. Nie żadnego spisku, tylko chęć zarobienia przez firmy farmaceutyczne. Chociaż i tak ie rozumiem po co, przecież mają miliardy? No, ale chciwośćludzka nie zna granic. w każdym razie lepiej się nie szczepić, ale też nie popopadać w paranoję, że będą nas zabijać!
  ===============
  od p.b.: no tak, rozumiesz to co i rabini talmudyczni: pieniadz i chec zysku, tylko nie wiesz po co firmy by to robily — firmy robilyby to po to samo co „bankierzy” ktorzy od dawna maja swiat n awlasnosc, a ostatni „kryzys” napisal to im na papierze dla przyszlych pokolen gojow do splacania
  dziura w wiedzy i logice, zastapiona „wishful thinking” — zapraszamy na c.d.

  • Zapsa said

   jest coś ponad kasą co kręci ludzi,wiesz? Skoro mają miliardy to jak myślisz co to jest??A no tak,zgadłeś! To władza.

 7. ftt said

  Linki do filehostingów z powyższym materiałem z YouTube:

  http://rapidshare.com/files/288348381/The_Swine_Flu_Conspiracy_PL.avi

  (to samo, inny hosting):

  http://www.przeklej.pl/plik/the-swine-flu-conspiracy-pl-avi-0004654d01062j6

 8. Waldek said

  Film jest cenzurowany przez youtube, licznik wyświetleń zatrzymał się na 301 już 2h po dodaniu na youtube i od 5h godzin nic się nie zmienił.

  Dokładnie tak samo na 301 zatrzymał się licznik wyświetleń przy tym samym filmie, ale dodanym z innego konta:

  1. http://www.youtube.com/watch?v=S6aE-5DMeR0
  2. http://www.youtube.com/watch?v=dXkGtqfpCRU

  W polecanych na youtube, w dziale wiadomości i polityka mamy przy liczniku 312 Cud w Sokółce, Kult – Maria Ma Syna przy liczniku 214, Czesiek Hydraulik przy liczniku 318 czy inne d@%#$izmy.

  Sami zobaczcie na czym polega cenzura w wykonaniu ADL (Liga Przeciwko Zniesławieniu). Gdyby ktoś nie wiedział o współpracy ADL z youtube, przeczytajcie: http://www.bibula.com/?p=4443
  ===========================
  od p.b.: szacunek dla Waldka1984; wniosek — nie patrzmy na „autorytet” liczby pogladniec filmika, tylko sami oceniajmy tresc — dostales makowke od Boga zeby ja uzywac

  • Waldek said

   Umowa YouTube z żydowską masońską organizacją o kontroli Internetu

   YouTube, popularny serwis internetowy umożliwiający każdemu użytkownikowi prezentację filmów własnej produkcji, podpisał porozumienie z żydowską organizacją “Liga Przeciwko Zniesławieniu” (Anti-Defamation League – ADL), według której ADL uzyska prawo “fachowego oceniania materiału pod względem nienawiści występującej w Internecie” – podaje izraelski dziennik Haaretz.

   Umowa partnerska pomiędzy YouTube a ADL uruchamia tzw. centrum monitorujące nadużycia (Abuse & Safety Center), które umożliwi użytkownikom zgłaszanie “materiałów zawierających nienawiść”. Centrum to będzie również na bieżąco przedstawiało linki do opracowanej przez ADL listy “materiałów o ekstremistycznej zawartości”.

   Dyrektor ADL, Abraham H. Foxman powiedział, że “YouTube jest niesamowitym narzędziem umożliwiającym dzielenie się nagraniami video i umożliwia prezentację własnej produkcji, ale jak inne miejsca społeczności internetowej może być nadużywane lub używane do groźnych i niebezpiecznych celów. […] Są tacy co próbują wykorzystywać technologię do rozprzestrzeniania rasizmu, antysemityzmu i innych rodzajów nienawiści.”

   Dyrektor ADL podziękował firmie YouTube za zamieszczenie “ważnych informacji pochodzących ze strony ekspertów, takich jak ADL i innych, celem wskazania skutecznych sposobów walki z nienawiścią w Internecie.” Foxman podkreślił, że takie firmy jak YouTube dbające o tzw. bezpieczne użytkowanie Internetu “nie mogą działać same” i “rodzice, nauczyciele, ludzie przemysłu, rząd i inne pozarządowe instytucje muszą działać razem”, gdyż “bigoci mogą być usunięci tylko wtedy gdy ludzie dobrej woli aktywnie będą wskazywali nadużycia celem powzięcia przez dostawcę internetowego stosownych działań.”

   Firma YouTube należy do giganta informacji interntetowej, firmy Google. Codziennie na YouTube umieszczanych jest około 70 tysięcy nowych filmów.

   Tzw. “Liga Przeciwko Zniesławieniu” (ADL) jest żydowską organizacją założoną w 1913 roku przez masońską syjonistyczną organizację B’nai-B’rith. Abraham Foxman – uratowany przed prześladowaniami w czasie II Wojny Światowej przez polskie rodziny – jest dyrektorem ADL od 1987 roku. “Abe” Foxman znany jest z jadowitych wypowiedzi przeciwko komukolwiek kto stoi na drodze ekspansji syjonizmu. ADL pod pretekstem “walki z nienawiścią”, dąży do wprowadzenia kontroli Internetu, jedynym pozostałym wolnym medium publicznym. Promuje stworzone przez ADL filtry internetowe blokujące tzw. strony nienawiści, również i strony chrześcijańskie. Jednocześnie ta sama organizacja była przeciwna filtrom antypornograficznym, mającym być zainstalowanym w komputerach bibliotek publicznych, z których korzystają miliony dzieci w USA. ADL dysponuje oficjalnie kwotą 50 milionów dolarów rocznie, utrzymuje 29 biur, zatrudnia ekspertów, np. byłych pracowników Pentagonu. Wielokrotnie nitki działalności szpiegowskiej prowadziły do ADL. Współpracuje z izraelskim wywiadem Mossad.

   http://www.bibula.com/?p=4443

Sorry, the comment form is closed at this time.