Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Na e-barykadzie antypandemicznej: teoretyk spiskowy z niedouczonej inteligencji ramie w ramie z rozgarnietym redaktorem

Posted by grypa666 w dniu 02/10/2009

Na e-barykadzie antypandemicznej: teoretyk spiskowy z niedouczonej inteligencji  ramie w ramie z rozgarnietym redaktorem
Piotr Bein 2.10.2009

Zadufanie, szafowanie nalepkami, przytyki ad hominem, lenistwo intelektualne dziennikarzy w sprawdzaniu faktow, manipulacja odbiorca – oto cechy zbyt czesto spotykane w Polsce po obu stronach pandemicznej barykady w Polsce. Niefaktyczny program TVN Fakty (30.09.2009 19:00) juz znamy. Dziennikarz internetowy zauwazyl manipulacje TVN, lecz w swej krytyce popelnia podobne grzechy.
Skomentowalem, ze stopien mego nierozgarniecia mogl uscislic z cefalki na zakladce “O Nas” na grypa666, a fakty potrzebne w walce o te sama sprawe sa u nas i na The FluCase.com, a ponizszy artykul laczy do ponurego artykulu z 2007 roku pt. “Dzieci spedzone jak bydlo do sadu w Maryland na przymuszone szczepienia, pilnowane przez uzbrojona policje i psy”. Proba generalna przed “pandemia” 2009-2010? www.informationliberation.com/?id=24340  (Szukamy tlumaczy)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1535
Redaktor Nowicki z TVN robi w Polsce więcej szkody dla zdrowia 38 milionów obywateli, niż wszystkie koncerny farmaceutyczne razem wzięte. Dzisiaj, tj. 30 września w „Faktach” TVN o godzinie 19.00 została podana do publicznej wiadomości kolejna informacja w formie…
Otóż, szczepionki nie są bezpieczne. Redaktor Nowicki powołując się na niewymienione z nazwy „badania międzynarodowe” sugeruje, że nie potwierdzają one obaw, jakoby szczepienia prowadziły między innymi do powstania bądź też rozwoju autyzmu u dzieci oraz ADHD. Pojawiła się także wypowiedź eksperta, która skrytykowała jakiegoś internautę, wypowiadającego się krytycznie o szczepionkach. Z tonu głosu jak i w sposobie wypowiedzi jasno było słychać (ale tego już w materiale nie pokazano), że chodzi mu o teorie spiskowe. W materiale powiedział tylko „ci lunatycy sztucznie wywołali pandemię” i niewiele więcej.
Następnie pani ekspert stwierdziła, że jeśli ten pan jest taki mądry, powinien oddać pieniądze wszystkim ludziom, którzy mu uwierzą i którzy ucierpią na skutek powikłań grypowych. W taki sposób społeczeństwo, dzięki złej pracy dziennikarskiej, jest manipulowane. Uderzając w najczulszą strunę każdego ciężko pracującego, przeciętnego człowieka – czyli jego pieniądze – podsyca się nieufność wobec międzynarodowych badań właśnie, których redaktor Nowicki zdaje się nie dostrzegać.
Jeśli ktoś zagraża mojemu bezpieczeństwu i moim dzieciom (a przy okazji być może ma w tym jeszcze jakiś interes ekonomiczny) nie jest godny mojego zaufania. Tym bardziej, że eksperci mówią jasno – szczepienia są bezpieczne. W ten sposób społeczeństwo permanentnie jest manipulowane, zastraszane i trzymane w niewiedzy. Nawet jeśli ten biedny, wyraźnie znajdujący się w jesieni swego życia internauta, nie sprawiający dodatkowo – bez urazy – wrażenia szczególnie rozgarniętego powiedział coś mocnego, z czego wycięto oczywiście to co pasowało redaktorowi do materiału, nie powinno to stanowić podstaw do braku zaufania to teorii podważających oficjalne informacje na temat szczepień.
Tacy internauci jak ten biedak są łatwym celem. Ich bardzo łatwo wykpić, postawić przed kamerą jakiegoś człowieka z centrum epidemologicznego albo krajowego konsultanta i podważyć każde jego słowo. O ile jeszcze – przy ogromnej ilości dobrej woli, a takowej nie posiadam, bo nie jestem naiwny – mógłbym uwierzyć w niedouczenie dziennikarskie i zwyczajną chęć kolejnego odbębnienia swojej dniówki, o tyle nie jestem w stanie już uwierzyć w nieprzygotowanie redaktora Nowickiego w tak niezwykle ważnej sprawie.
Po raz kolejny – brak jest międzynarodowych badań podważających zasadność szczepień? Szanowny panie, to już jest nieprawda. Tego już nie można tłumaczyć niewiedzą. Nie mam wykształcenia medycznego. Nie jestem ekspertem przygotowującym szczepionki. Ale w przeciwieństwie do pana po prostu mi się chce. Wystarczyło Google.
Na Wyspach Brytyjskich (i od tego zaczął się materiał) zmarła w niejasnych okolicznościach dziewczynka. Podejrzenie? Szczepionka. Uspokajanie społeczeństwa karmiąc go jawnymi manipulacjami nie zmieni faktu właśnie, że ludzie zaczynają się budzić. Szczepionki, tak jak i cała medycyna zachodnia, od wielu dziesięcioleci są fantastycznym, dochodowym przemysłem. Biznesem. Poniżej kilka linków odnośnie szczepionek: (w języku angielskim)
1) www.generationrescue.org/survey_pr.html
2
) www.informationliberation.com/?id=24340

Komentarzy 26 to “Na e-barykadzie antypandemicznej: teoretyk spiskowy z niedouczonej inteligencji ramie w ramie z rozgarnietym redaktorem”

 1. tmsz said

  Z TVNem nawet taka partia jak PiS sobie nie poradziła.

  • eminem said

   Zauważcie 2 aspekty zamieszczonego materiału
   1) Dziennikarz NWO napisał „dobry tekst” krytykujący TVN,i to jak manipulują zamieszczonym materiałem publikując te fragmenty które im pasują.
   2) drugi aspekt Pan Piotr Bein został przyrównany do cytuję „Nawet jeśli ten biedny, wyraźnie znajdujący się w jesieni swego życia internauta, nie sprawiający dodatkowo – bez urazy – wrażenia szczególnie rozgarniętego powiedział coś mocnego” Dziennikarz ten zarzucił redaktorowi Nowickiemu nieprzygotowanie i słusznie, ale sam popełnia ten sam błąd nie sprawdzając kim jest Dr Piotr Bein…

   • eminem said

    # Odpowiedz Dr Piotra Beina na powyższy artykuł !!!
    ———————————————
    Piotr Bein = nierozgarniety napisał:
    2009-10-02 15:01:04

    rozgarniety radaktorze

    wystarczylo wygooglic moje nazwisko, zeby zorientowac sie jak nierozgarniety jestem

    wystarczylo wejsc na zakladke „o nas” na grypa666.wordpress.com zeby zobaczyc moja cefalke

    wystarczylo poczytac materialy zfrodlowe na tymze blogu oraz kliknac linka do theflucese.com zeby zaznajomic sie ze spiskiem pandemicznym

    wybaczam ci po chrzescijansku i zycze dalszej owocnej walki z dranstwem

    dr inz. piotr bein
    —————————————————-
    —————————————————-
    #
    Yobel napisał:
    2009-10-02 15:38:20

    To słowo powstało w rezultacie oglądania materiału z Pana wypowiedzią w „Faktach”. Nie czytałem CV ani nie zapoznawałem się z Pana osiągnięciami, bo niestety media głównonurtowe mają to do siebie, że dostosowują na różne sposoby wypowiedzi osób, które im nie pasują. Pan używając emocjonalnej wypowiedzi tylko im pomógł, więc niestety mieli używanie.

    Ponieważ jednak sam nie jestem wolny od emocjonalnych wypowiedzi – przepraszam za niefortunne słowo. Pamiętajmy, że chcą nas wszystkich wykończyć, więc w jedności siła. Także życzę powodzenia w szerzeniu wiedzy o tym co się dzieje.
    —————————————————–
    Yobel jest autorem zamieszczonego materiału
    ========================================
    p.b. do Yobela (prosze tam wkleic):
    co jest emocjonalnego w mojej wypowiedzi — „lunatycy”?
    to wynik 3-letnich badan, ostatnioo przyjetych do publikaji
    na szybko – prosze wygooglic „wolfgang eggert petition”
    na 40 do 120 stron – wysle referaty jak podasz e-adres
    merdia znalazlyby cokolwiek, zeby mnie zdyskredytowac, np. agenciury probowali na blogu zrobic ze mnie pedofila za zdjecie z dziecmi!

   • Luki said

    Skandal z tym pedofilem…władza zrobi z nas wariatów i pozamyka w psychiatrykach bo myślenie inne niż ich własne skończy się dla nas chorobą psychiczną ;( I nie ważne czy jesteś po szkole podstawowej, czy magistrem, czy doktorem, nauczycielem czy biologiem 😦 KONIEC ŚWIATA 😦 Pozdrawiam i życzę wytrwałości…

   • eminem said

    źródło
    http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?tytul=Manipulacja+w+sprawie+grypy+w+%22Faktach%22+TVN&id=1535

 2. Paweł said

  ale my ludzie sobie poradzimy!

  • tmsz said

   Ja sobie poradziłem już dawno, odkąd mam net. Sam decyduję co i kiedy czytam i oglądam. Media takie jak TVN/GW będące na usługach korporacji czy mafii zawsze będą. Polecam ten tekst o powstaniu TVN.

 3. Magda said

  Oglądałam ten materiał w „Faktach”.
  To urzędnicze babsko pytało,czy p.Bein weźmie odpowiedzialność za tych ludzi,którzy się nie zaszczepią.
  A ja się pytam CZY TO URZĘDNICZE BABSKO WEŹMIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TYCH LUDZI,KTÓRZY UCIERPIĄ Z POWODU SKUTKÓW UBOCZNYCH SZCZEPIONEK?
  Dodajmy-szczepionek,nieprzetestowanych,skażonych żywym wirusem ptasiej grypy?
  Ciekawe kto tej kobicie płaci za to,że w tak bezczelny i arogancki sposób się zachowuje?
  To nie był jej pierwszy występ.Wcześniej swoje mądrości próbowała sprzedać w TVP info polemizując z dr Jaśkowskim (chyba tak lub podobnie brzmiało jego nazwisko).

  • dar said

   no jak to kto:)

  • hjk said

   Też możliwe jest, że nikt jej nie płaci i ze to fanatyczka jak ta z „Człowieka z marmuru” Wajdy, co naprawdę płakała po śmierci Stalina…

   Do znudzenia powtarzam link o ściemie ze szczepionką, od której umarła dziewczynka:
   tnij.org/dea12

 4. Matrix said

  Czy szczepionki mają sens? 30.11.2008

  Niniejsza ulotka jest tłumaczeniem z niemieckiego portalu dr Stefana Lanki. Niezależny i nieprzekupny naukowiec, wirusolog dr Stefan Lanka zna doktora Hamera osobiście i naturalnie zna również Germańską Nową Medycynę. Razem ze swoim spółpracownikiem, soziologiem Krefeld, założył pierwsze krytyczne forum w interecie na temat szczepionek i AIDS. Dr Lanka już przed laty i jeszcze przed „wystąpieniem” tzw. „ptasiej grypy” ostrzegał, że „od góry” planowana jest pandemia…
  Poza tym obydwoje są autorami m.in.takich książek, jak: „Impfen – Völkermord im dritten Jahrtausend?” (tłum. aut.strony: Szczepienia – ludobójstwo w trzecim tysiącleciu?) czy „Die Vogelgrippe – Ein Krieg der USA gegen die Menschheit” (tłum. aut.strony: Ptasia grypa – wojna,którą USA prowadzi przeciwko ludzkości).

  Czy szczepionki mają sens? nauka, medycyna i prawa człowieka.

  Nie!
  Ponieważ szczepienia są udowodnionym oszustwem. Dotychczas nie było możliwe wywołanie chorób przy pomocy mikrobów. W 1882 roku bakteriolog Koch dopuścił się – na polityczne zlecenie – oszustwa naukowego. Ponieważ ani jemu, ani żadnemu innemu z jego kolegów nie udało się przy pomocy bakterii spowodować domniemanych chorób, wywołał podczas okrutnych eksperymentów na zwierzętach tylko „podobne symptomy” i przeczekał do momentu, w którym mogły być one użyte jako dowód „zakażenia”. Właśnie na tych eksperymentach przeprowadzanych w XIX wieku opierają się dzisiejsze szczepionki.

  Tak!
  Jeżeli zaakceptuje się i poprze fakt, że przy pomocy „szczepionek” (omijając funkcje bakteriobójcze) wstrzykiwane są ludziom takie neurotoksyny jak rtęć, aluminium, rozpuszczalniki itd.

  Nie!
  Medycyna naukowa (Virchow, Max von Pettenkofer, Rush, Klein u.a –
  którzy rozpoznali choroby obiektywnie prawidłowo jako zjawiska
  znajdujące się w polu napięć pomiędzy zatruciem, niedoborem a
  funkcjami mózgu) zdefiniowała „infekcję” wyłącznie jako zatrucie.
  Trucizna zawarta np. w zanieczyszczonej fekaliami wodzie, w zepsutych środkach spożywczych, czy pochodząca z padliny, nazywa się po łacinie „virus”. Przeprowadzone przez nich doświadczenia (oficjalne) obaliły zarówno możliwość „zakażenia” się mikrobami jak i skuteczność „szczepienia”.

  Tak!
  Jeżeli zaakceptuje się i poprze fakt, że „szczepienia” mają robić z człowieka łatwy do manipulowania obiekt, wierzący w to, że zdrowie nie zależy od niego samego, tylko że potrzebuje silnego państwa z jego przemysłem farmakologiczym. Ten kto daje się szczepić, najwidoczniej pozwala ze sobą wszystko robić. Przy tym nawet nie zauważa, że pod wpływem antybiotyków, chemioterapii, naświetlań, techniki genetycznej itd. zostaje stopniowo zatruwany i zabijany…

  Nie!
  Nikt jeszcze nie widział żadnego „wirusa powodującego chorobę”. Ani wirusa ospy prawdziwej, ani wirusa zapalenia rogów przednich rdzenia kręgowego (Heinego Medina), czy wirusa wywołującego odrę albo wirusa wywołującego zapalenie wątroby, czy też wirusa HIV, wirusa eboli, wirusa świnki, wirusa różyczki, czy wirusa przenoszonego przez kleszcze. Mało tego, nikomu nie udało się ich wyizolować czy udowodnić ich istnienia. Medycyna państwowa wymyśliła te „wirusy”, żeby zakamuflować szkody spowodowane podawaniem lekarstw czy wywołane szczepionkami. Każdy może to łatwo sprawdzić. W literaturze naukowej nie znajdzie się żadnej publikacji, w której jakiś naukowiec twierdzi i udowadnia, że wyizolował z organizmu ludzkiego wirusa oraz go opisał.
  W literaturze naukowej z pobudek czystego oszustwa przedstawia
  się modele i fotografie komórek i prezentuje światu jako „wirusy”.
  Każdy laik może w ciągu kilku dni nauczyć się jak wyizolować,
  sfotografować i opisać istniejące, zupełnie nieszkodliwe wirusy.

  Tak!
  Jeżeli zakceptuje się i poprze fakt, że przy pomocy „szczepionek” jest i dalej będzie prowadzona „masowa kontrola pupulacji” w krajach trzeciego świata – eutanazja. W podawanych tam szczepionkach znajdują się hormony towarzyszące ciąży (aby zapobiec zapłodnieniu) albo genetycznie aktywny kwas nukleinowy, plutonium (w celu sterylizacji osobników męskich) Przy pomocy tych środków zostały zatrute całe plemiona. Jeżeli już znajdują się w tych szczepionkach te same neurotoksyny, jak w naszych szczepionkach, to wówczas mają one 100- czy 1000-krotnie silniejszą koncentrację. Wynikające z tego „skutki uboczne spowodowane szczepionkami”, takie jak; ostra niewydolność wątroby i spowodowany tym krwotok w całym organiźmie zostają wówczas nazywane infekcją spowodowaną wirusem „Ebola” „Marburg”, „Krim-Kongo”, „Lassa”, albo „AIDS”.

  Nie!
  Już od czasów Pasteura szczepionki nie mają takiego składu, jak się oficjalnie twierdzi, a mianowicie: wirusy i zarazki, czy ich części! Jeżeli zwróci się do odpowiednich urzędów z prośbą o wyjaśnienie, gdzie charakterystyka „szczepionki” została, opisana, to otrzyma się odpowiedź, że jest to chroniona przez państwo tajemnica producenta. Od placówek zdrowia, izb lekarskich i lekarzy, nie dowiesz się, że w każdej szczepionce znajdują się takie ciężkie neurotoksyny, jak rtęć, aluminium, rozpuszczalniki, itd., bez których „szczepionka” w ogóle by nie dawała żadnej reakcji! Z reguły szczepionki nie mają żadnych ulotek.

  Tak!
  Jeżeli zaakceptuje się i poprze fakt, że amerykański urząd do spraw epidemii (Centers for Disease Control and Prevention – CDC; pol. Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób oraz działający w jego ramach program Epidemic Intelligence Service: EIS) oraz Pentagon manipulują narodowymi urzędami zdrowia przez co światowa Organizacja Zdrowia (WHO) przy pomocy parlamentów zdobyła pole do działania i każdej chwili i wszędzie może pozbawić każdego obywatela prawa do wolności. Przez szerzenie nieprawdziwych wypowiedzi na temat broni biologicznej, że np. wąglik (łac. anthrax) i inne mikroorganizmy są podobno powodem tzw. chorób (ospa prawdziwa, poliomyelitis: Choroba Heinego-Medina, itd.) prowadzony jest psycho-terror przeciwko własnemu
  narodowi.

  Nie!
  Wszystkie opublikowywane dane wskazują wyraźnie na to, że
  „szczepionki” nigdy nie miały wpływu na zmniejszenie przypadków
  chorobowych. Wręcz przeciwnie. Tutaj łatwo zauważyć oszustwo
  zwolenników szczepień, przy zestawianiu statystyk. Również przy
  definiowaniu różnych tzw. chorób zakaźnych: żeby można było
  „udowodnić”działanie szczepionek, Nazwy te ciągle się zmieniają.
  Przykładem mogą służyć: ospa prawdziwa i Heinego-Medina
  (poliomyelitis) Choroby te zniknęły prawie całkowicie, żeby udowodnić działanie szczepionek. W zamian za to kreuje się nowe nazwy chorób zakaźnych, jak np. AIDS.

  Tak!
  Jeżeli zakceptuje się popełnianie ludobójstwa we własnym kraju, jakim w myśl Kodeksu Karnego są szczepienia:
  Art. 118. § 1. Kto, w celu wyniszczenia w całości albo w części grupy narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub grupy o określonym światopoglądzie, dopuszcza się zabójstwa albo powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu osoby należącej do takiej grupy, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

  Ten, kto po zapoznaniu się z tymi faktami w dalszym ciągu zaleca, czy przeprowadza albo akceptuje szczepienia, powinien być właściwie karany.

  Sprawdźcie sami wymienione powyżej fakty. Można to zrobić w
  następujący sposób: zwróć się do odpowiednich urzędów z prośbą o
  udostępnienie naukowych publikacji, w których jakikolwiek naukowiec twierdzi i udowadnia, że udało mu się wyizolować wirusa z chorego organizmu ludziego („wirusa” wywołującego chorobę) oraz dokładnie go opisał. Byłoby to spełnieniem pierwszego postulatu Kocha (Postulaty Kocha – to podstawowe reguły diagnostyczne przedstawione przez Roberta Kocha w 1892 roku. Spełnienie tych postulatów jest dowodem na to, że
  konkretny mikroorganizm może powodować określoną chorobę.)

  Ulotka ta została pierwszy raz rozdana dnia 23.10.2001 podczas
  publicznej, otwartej dyskusji w mieście Linz (Austria) i zyskała
  wysoką aprobatę doktora Lanki.

  Postulaty Kocha:
  1 – Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną
  chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.
  Postulat 2 – Drobnoustrój musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej.
  Postulat 3 – Drobnoustrój, wyosobniony od chorej osoby, po
  wprowadzeniu do ludzi lub zwierząt musi wywołać tą samą chorobę.
  Postulat 4 – Drobnoustrój należy ponownie wyosobnić w czystej kulturze od eksperymentalnie zakażonego człowieka lub zwierzęcia w celu spełnienia trzeciego postulatu.
  W książce pt. „Impfen – Völkermord im Dritten Jahrtausend?” (polski tytuł „Szczepienia – ludobójstwo w trzecim tysiącleciu?” -niestety książka ta jest dostępna tylko w języku niemieckim) można dowiedzić się więcej na ten temat. Np. na podstawie kopii dokumentów urzędowych, w jaki sposób prezydent Izby Lekarskiej z Austrii, dr Otto Pieta, usiłował zapobiec temu, żeby wymienione fakty na temat szczepionek nie zostały opublikowane, czy na temat amerykańskiej polityki, która jako polityczny środek stosuje wytwarzanie paniki już od 1951 roku. Poza tym relacje matek na temat szczepionek oraz kulisy AIDS, BSE, MKS oraz wyniki innych badań zostają udostępnione szerokiej publiczności.

  Wissenschaft, Medizin und Menschenrechte e.V. 1.Vors: Karl Krafeld
  2.Vors. Dr.Stefan Lanka Ludwig-Pfau-Str.1b 70176-Stuttgart

  Postulaty Kocha:
  1 – Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną
  chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.
  Postulat 2 – Drobnoustrój musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej.
  Postulat 3 – Drobnoustrój, wyosobniony od chorej osoby, po
  wprowadzeniu do ludzi lub zwierząt musi wywołać tą samą chorobę.
  Postulat 4 – Drobnoustrój należy ponownie wyosobnić w czystej kulturze od eksperymentalnie zakażonego człowieka lub zwierzęcia w celu spełnienia trzeciego postulatu.
  W książce pt. „Impfen – Völkermord im Dritten Jahrtausend?” (polski tytuł „Szczepienia – ludobójstwo w trzecim tysiącleciu?”
  – niestety książka ta jest dostępna tylko w języku niemieckim) można dowiedzić się więcej na ten temat. Np. na podstawie kopii dokumentów urzędowych, w jaki sposób prezydent Izby Lekarskiej z Austrii, dr Otto Pieta, usiłował zapobiec temu, żeby wymienione fakty na temat szczepionek nie zostały opublikowane, czy na temat amerykańskiej polityki, która jako polityczny środek stosuje wytwarzanie paniki już od 1951 roku. Poza tym relacje matek na temat szczepionek oraz kulisy AIDS, BSE, MKS oraz wyniki innych badań zostają udostępnione szerokiej publiczności.

  Wissenschaft, Medizin und Menschenrechte e.V. 1.Vors: Karl Krafeld
  2.Vors. Dr.Stefan Lanka Ludwig-Pfau-Str.1b 70176-Stuttgart

  • hjk said

   i widzicie?
   jeśli to prawda, a są ku temu przesłanki, to mamy tak monstrualne oszustwo, że nikt nie będzie w to chciał wierzyć, ze to właśnie oszustwo, jak pisze w PMS…

   Czy szczepienia działają? tego poza metodami statystycznymi nie da sie sprawdzić, bo jesli sie nie zaszczepisz, to nie będziesz wiedział, jak by wyglądało twe życie, gdybyś sie zaszczepił i vice versa. Nie mamy 2 równoległych „żyć”.

   Natomiast metody statystycznej z odpowiednio dużą grupą kontrolną nieszczepionych, zyjących w podobnych warunkach i podobnej okolicy czesto sie nie da zastosować, bo zdaniem koncernów byłoby to „nieetyczne nie szczepic kogoś p. groźnej chorobie”…

   Na necie piszą, że jedyny znany przypadek to calkowita porazka szczepienia na gruźlicę w indiach, gdzie po latach stosowania nic nie odsiagnięto, na chorobę zapadali szczepieni i sytuacja stała sie gorsza niz przed. Było to w tak masowej skali, ze oczywistości juz dłużej nie dało sie ukrywać.

   A nawet jak statystyka coś tam wykaże, zawsze pozostanie dylemat, ze nie da sie stwierdzic za wczasu, jak TWÓJ jednostkowy i indywidualny układ odporn. zareaguje na szczepienie i późniejsze ew,ekspozycje na „zarazki”. Trzeba by do tego specjalnych testów diagnostycznych (a i tak nie będzie 100% pewności, bo nie znamy do konca wszystkich mechanizmów odpornościowych jak nie znamy do konca człowieka), co wielokrotnie podniosłoby koszt szczepionki i uczyniło ją masowo niedostępną, a zysk jest przewaznie z masowej produkcji.

   Prawdopodobnym jest, że i tak za domniemaną skuteczność szczepien odpowiada układ odpornościowy, a nie szczepionka, który i tak poradziłby sobie bez niej. Czyli jak to ktoś powiedział, Pan Bóg leczy a lekarz (farmaceuta) bierze zapłatę”…

   Zaszczepiony swój „sukces”, czyli utrzymanie zdrowia skłonny jest zawdzieczac szczepieniu na skutek wmawiania i propagandy, tylko problem z tymi, co po zaszczepieniu zachorowują, no i z tymi, co się nie szczepią i nie chorują. Dlatego muszą być masowe i najlepiej przymusowe, zeby nie było albo jak najmniej tych, co sie nie szczepili i nie chorowali.

   W przypadku sezonowych szczepien na grypę sprawa jest szczególnie oczywista:

   -mamy tych, co sie szczepią i chorują znacznie cieżej od tych, co sie nie szczepili i chorowali, a czesto zostają jakies uboczne, czasem powazne dolegliwosci,
   – tych co sie szczepią i nie chorują, albo czesto chorowali ale przestali
   – tych co sie nie szczepią i choruja
   – jw. i nie chorują.

   tak więc nie ma jednoznacznej odpowiedzi, która by uzasadniała fanatyczną pewność i wiarę w skuteczność szczepień…

   • Jaga said

    No wlasnie od jakiego czasu jacys ludzie naukowcy czy doktorzy pisza,ze wirus nie istnieje…

    Hmm…nie wiem co myslec,ze niby grypa czy angina to oczyszczanie organizmu-moge sie z tym zgodzic,ale w takim razie jak nazwac to cos co wywoluje ospe czy odre,rozyczke ,ze ludzie sie zarazaja od siebie.Nie wirus to co w takim razie??

    Dr Ashkar i germwnska medycyna mowia cos co dla mnie jest nowoscia,ale moze prawda…nie wiem jeszcze.

 5. search said

  Dla wszystkich tych, którym nie chce się szukać !!!! Niedouczona ineligencja pokazuje fakty – czy naprawdę więcej jest KRETYNÓW patrzących w TV i może się mylę ! Czarno na białym – jedna ze szczepinek, która ma trafić na rynek nie była testowana – dla tych co angielskiego nie znają – a firma będzie zbierała informacje o skutkach ubocznych po szczepieniach !!! Testowanie – otwarte testowanie na Ludziach !!! proszę link – http://www.emea.europa.eu/influenza/vaccines/pandemrix/pandemrix.html
  a dlatych , którym nie bedzie chciało się kliknąć na link wklejam tekst ze strony !

  Why has Pandemrix been approved?

  The CHMP decided that, based on the information obtained with the mock-up vaccine and the information provided on the strain change, the benefits of Pandemrix are greater than its risks for the prophylaxis of influenza in the officially declared H1N1 pandemic situation. The Committee recommended that Pandemrix be given marketing authorisation.

  Pandemrix has been authorised under ‘Exceptional Circumstances’. This means that it has not been possible to obtain full information about the pandemic vaccine. Every year, the European Medicines Agency will review any new information that may become available and this summary will be updated as necessary.

  Which measures are being taken to ensure the safe use of Pandemrix?

  The company that makes Pandemrix will collect information on the safety of the vaccine while it is being used. This will include information on its side effects and its safety in the elderly, pregnant women, patients with severe conditions and people who have problems with their immune systems.

 6. stv said

  Dla przypomnienia, wspominana audycja „fakty” tvn 30.09.2009 g. 19

  http://www.przeklej.pl/plik/tvn-fakty-30-09-2009-ruch-antyszczepionkowy-avi-00044v4go6jo

  AVI, nie pamiętam dokładnie ale ok. 20 MB nie więcej niż 25 MB.

 7. Grashka said

  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=6838
  SZCZEPIONKI OSZUSTWO W POLSCE
  ========================
  od p.b.: afp nic nie pisze o winie novartisa i rzadu polskiego, ktory wpuscil szczepionke do polski i nie nadzorowal testow

 8. Gregor said

  A moja znajoma mgr farmacji została wyrzucona ze szczepionka z gabinetu przez lekarza rodzinnego . Myślała że pomoże dziecku . Lekarz ją oświecił . Tylko mówił żeby nie gadac za głośno . Widac etyka lekarska wzięła górę .
  =====================
  od p.b.: chyle glowe przed tym lekarzem, niech Bog ma go w opiece

 9. Bruno said

  tak mordują już od dawna miliony dzieci

 10. Aśka said

  Zieliński i Brydak z uporem maniaka dalej namawiają do szczepień

  http://biznes.onet.pl/zdazyc-przed-wirusem,18491,3040276,2,prasa-detal
  ===================
  od p.b.: za to im placa

 11. ulli said

  Ponizej zamieszczam link do artykulu dedykowanego sz . p. Brdyk,ktora na poczatku roku(w styczniu), na antenie ktorejs telewizorni ubolewala,jaka to mamy niska zaszczepialnosc na tle innych narodow (sezon grypowy 2007/2008)- 5,6% naszej rodzimej populacji zaszczepilo sie przeciwko grypie. sezonowej)http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.prisonplanet.com%2F
  Mowa o aktualnej ankiecie harvrdzkiej i deklaracjach jej uczestnikow do zaszczepienia sie i swoich dzieci na H1/N1 w obecnym sezonie 2009/2010.

 12. ulli said

  http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.prisonplanet.com%2F

  lub
  http://www.prisonplanet.com/ plus ew. Google Tlumacz

  do grypa666:dziekuje za dostrzezenie i docenienie okruchow mojej pracy bedacej (drobnym )wkladem w walce o sluszna sprawe

 13. hjk said

  Ktoś tu pytał co ze szczepieniami i obowiązkiem:

  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=6838

  „Byłem w dniu wczorajszym (09.04.2009) w przychodni rejonowej w celu złożenia oświadczenia,
  że rezygnuję ze szczepień ochronnych mojego młodszego dziecka.
  Przyjęła mnie pani pielęgniarka, która zajmuje się w przychodzni szczepieniami.
  Okazało się, że w gabinecie w tym czasie przyjmuje pacjętów również kierownik przychodni, (pediatra II stopień specjalizacji).
  Opis sytuacji. Osoby Ja (rodzic 1,5 rocznego dziecka), Pani Pielęgniarka, Pan Kierownik (j.w.)

  Scenka w gabinecie szczepień, udział biorą wymienione

  Pani Pielęgniarka: Jaki jest powód podjecia przez państwa (ja i żona) decyzji o rezygancji ze szczepienia?
  Ja: Szczepionki używane w Polsce zawierają toksyczne składniki uszkadzajace system odpornościowy dziecka.
  Np. AL(OH)3 któy jest toksyną nieusuwalną z organizmu.
  Pan Kierownik: milczy
  PP: Ale ja podałam panu, że zastosujemy zagraniczną (francuską) szczepionkę
  Ja: Ale to nie zmienia faktu, bo w tych produktach również występują te i inne szkodliwe zwiazki chemiczne.
  PP: No dobrze, to państwa decyzja. Ale w związku z tym musi pan złożyć oswiadcznie, że rezygnuje pan ze szczepień i bierze na siebie odpowiedzialność za zycie i zdrowie swojego dziecka, zwiazane z faktem rezygnacji ze zsczepienia.
  Ja: Proszę wskazać mi miejsce złożenia takiego oświadczenia.
  PK: milczy cały czas, nie ma pacjętów, czyta artykuł w Angorze, słucha naszej rozmowy, ale się nie włącza.
  Ja:(Piszę oświadczenie w dwóch egzemplarzach. W karcie zdrowia dziecka i dodatkowe do karty szczepień)
  PP: Ale muszę pana poinformować, że w zwiazku z oświadczeniami, grozi panu grzywna związana z niepoddaniu się
  szczepieniu…
  Ja: Myli się pani, bo wg najnoweszej ustawy z 5 grudnia 2008 roku, nie ma takiej sankcji karnej!
  PP: Tak?!! Tak jest? (Tu pani pyta kierownika, patrzy pytajacym wzrokiem na PK) A zna pan numer tej ustawy?
  PK: Tak. Jest taki przepis (odpowiedział zdawkowo).
  Ja: Tak się składa, że mam ze sobą ksero pierwszej strony Ustawy (tu wyciagam papier i podaję PP)
  PP: (Zaskoczona, lekko zdezorientowana) A mogę sobie zkserować tą stronę??!!
  Ja: Oczywiście, proszę. A czy ja mogę zkserować sobie dotychczasową kartę szczepień mojego dziecka??
  PP: A to ja nie dawałam państwu kopi karty?
  Ja: Nic mi nie wiadomo o tym, ale jesli nie jest to problemem proszę o taką kopię…
  PP: Dobrze, zrobię panu. (poszłą kserować)
  PK: (milczy)

  Pani Pielęgniarka, powraca z kopiami ksero, wymieniamy się drukami i wychodzę….

  Wnioski:
  1) Pani Pilęgniarka była Nie poinformowana o zmianie podstaw prawnych swojej działąlnosci, przez swoje kierownictwo!!! Była zaskoczona, że obowiązują inne przepisy niż ona zna.
  2) W zwiazku z powyższym PP w dotychczasowej niewiedzy informowała zapewne, tych co mieli wątpliwosci, że
  podlegaja karze grzywny!!
  3) Pan Kierownik Przychodni (pediatra II stopień specjalizacji) zataił wiedzę o zmianie przepisów wobec zwojego personelu !!!!
  4) Pan Kierownik Przychodni nie wziął w rozmowie udziału, milczał, sądzę, że wiedział, że jestem przygotowany do rozmowy. Niepodjął tematu, aby nie wywoływać dyskusji, w której przytoczyłbym szereg argumentów wraz z poparciem materiałami fachowymi dotyczącymi szczepień. Dzięki temu nie ryzykował dalszego poznania prawdy przez swój personel !!!!
  5) Jeśli nie miałbym racji i podstaw do wątpliwosci, które za pewne znane są również Panu Kierownikowi, zapewne podjał by dialog, w celu odwiedzenia, mnie od zgubnej dla mojego dziecka decyzji – Nie zrobił tego!!! Dlaczego???
  Czyżby był obojętnym urzędnikiem, który nie walczy o dobro małego pacjenta? Nie chciał ochronić dziecka, przed zgubnymi decyzjami swoich rodziców??? A może wie coś więcej ???
  A może bał się, że rozmowa ta spowoduje zasianie ziarna niepewnosci w jego podwładnych??

  pozdrawiam i do dzieła[/b] „

  • stv said

   Wiele niejasności bierze się z niewiedzy, ignorancji i powszechnej głupoty. Po 911 wmówiono większości, że to zrobił gość z ręcznikiem na głowie z jaskini ale kto na tym zyskuje? on czy koncerny z usa? a społeczeństwo usa na tym traci.

   CUI BONO…

  • anita said

   Hjk>A coz mial powiedziec?Jesli milczal to znaczy ,ze wie ze sa szkodliwe,ale nie moze tego sam powiedziec wprost.Milczenie oznacza akceptacje decyzji rodzicow wedlug mnie.To,ze nie poinformowal pielegniarki to inna sprawa.Nie jestem pewna,ale wydaje mi sie,ze gdzies tu czytalam ze to lekarzea nie rodzice beda ponosic koszty(grzywny? za nieszczepienie dzieci przez rodzicow.Jesli sie myle to prosze skorygowac.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s