Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

W USA: uwiezienie za odmowe kwarantanny

Posted by grypa666 w dniu 30/09/2009

Centrala Kontroli Chorób w USA opracowała projekt „rozkazu izolacji” dla H1N1

http://www.prisonplanet.com/cdc-drafts-%e2%80%9cisolation-order%e2%80%9d-for-h1n1.html

Kurt Nimmo, Infowars, 29.09.2009, tłum. Maciej 30.09.2009

Następujący projekt „rozkazu izolacji” został odkryty na stronie Centrali Kontroli Chorób (Center for Disease Control, CDC). Jest to szablon dla państwowych i lokalnych urzędników w celu egzekwowania kwarantanny, i co faktycznie może być środkiem dla stanu wojennego.

„Twoja choroba [ustalona przez urzędników państwowych i samorządowych] wymaga, abyś został odizolowany i wymaga dalszych badań oraz monitorowania zdrowia publicznego.”

Brak posłuszeństwa spowoduje uwięzienie bez kaucji i bez procesu oraz możliwość pozbawienia wolności na dwa lata.

Innymi słowy, zgodnie z tym dokumentem urzędnicy mogą ustanawiać kwarantannę bez dowodów, że ktoś rzeczywiście jest zainfekowany wirusem, co teraz w najlepszym razie staje się bez znaczenia. Ten dokument może być również stosowany dla kwarantanny potencjalnie milionów ludzi cierpiących na dowolną liczby chorób, lub nie cierpiących z powodu jakiejkolwiek choroby – według uznania państwa – i to faktycznie nie ma nic wspólnego z H1N1. W gruncie rzeczy jest to carte blanche dla stanu wojennego pod pretekstem ochrony społeczeństwa przed chorobą zakaźną, która jest wyraźnie zagrożeniem wyprodukowanym i użytym jako broń.

Komentarze 54 to “W USA: uwiezienie za odmowe kwarantanny”

 1. marta said

  w Anglii sie zaczelo, czekamy na efekty. http://wiadomosci.onet.pl/2051799,28350,wiadomosceu.html

  • hjk said

   czyli zupełnie jak w nazistowskich niemczech – exterminacja kalek, chorych przewlekle, niedorozwiniętych, itd.

   • lonewolf75 said

    A co ma piernik do wiatraka, czyli kwarantanna do eksterminacji? Najlepiej puszczac na miasto ludzi chorych na ebole albo dzume!

   • hjk said

    kolego nie rozumiesz przekrętu: kwarantanna w USA ma dotyczyć NIESZCZEPIONYCH, tj. tych, którzy odmówią kłucia, natomiast zazwyczaj dotyczyła CHORYCH, co jest jak najbardziej słuszne, ale też nie w jakichś obozach, tylko w DOMU, ew. w szpitalu..

   • grypa666 said

    od p.b.: powtarzam – czy ty z IG Farben?

  • hjk said

   „Lekarze w pięciu miastach Anglii, porównują działania szczepionek pocących od dwóch różnych producentów, aby sprawdzić która jest bardziej efektowna.”

   Tylko jak to sprawdzić? gdzie zmniejszy się ilość zachorowań? czy gdzie mniej bedzie zapadać na chorobę mimo podania szczepionki? „Ładnie” sobie experymentują…

   • lonewolf75 said

    To bardzo proste. Sprawdza ile zachoruje ludzi szczepionych przez produkt A, a ile wsrod tych szczepionych przez produkt B. Jest to zwykle badanie fazy 4. Kazdy lek ma takie badania post-marketingowe! To nic strasznego.

   • hjk said

    No tak, ale to o niczym jeszcze nie swiadczy, bo czynników wpływajacych na zachorowalność moze byc cała masa, nie tylko podanie tej szczepionki… no chyba ze badanie przeprowadzi sie na wielu obszarach, bardzo duzej ilości ludzi i przez stosunkowo długi czas…
    Co w tym przypadku nie ma miejsca…

   • grypa666 said

    od p.b.; ty z baxtera, lonewolf?
    slyszales o braku prob klinicznych na bezpieczenstwo dwu szczepionek zatwierdzonych przez emea do „marketingu” w ue?
    co do jasnej znaczy „post-marketing” gdy eksperymentuja bronia biologiczna na ludziach!!!??? — artykul wkrotce pojawi sie u nas w tlumaczeniu, wiec wstrzymaj sie ze swymi ‚loswieconemi’ komentarzami

   • marta said

    a najgorsze jest to, ze eksperymentuja na malych dzieciach:/

 2. Ola said

  w Częstochowie ma się zacząć też, zobaczcie http://forum.gazeta.pl/forum/w,55,100920358,,O_TRW_co_sie_grypie_nie_klania.html?v=2

  • allseiingeye said

   Dziś rozmawiałem z kolegą z TRW. Niestety za późno, wczoraj przyjął szczepionkę :/
   Potwierdza że szokujący mail od dyrekcji jest faktem, a szczepionka była przeciwko zwykłej grypie, nie a/H1N1, ale nazwę firmy i szczepionki będę miał dopiero późnym wieczorem. Wiem że większość pracowników nie poddała się szczepieniom.

 3. Ola said

  sorry, widzę, że znowu dopadła mnie choroba spóżnionego zapłonu, zauważyłam, że o tym już było

 4. Grashka said


  Montana OBÓZ

 5. mirek said

  Pierwsze szczepionki przeciwko „świńskiej grypie” zostały podane dzieciom w Wielkiej Brytanii – podało BBC.
  Lekarze w pięciu miastach Anglii, porównują działania szczepionek pocących od dwóch różnych producentów, aby sprawdzić która jest bardziej efektowna.

  W okresie przyszłych dwóch tygodni tysiąc dzieci w wieku od 6 miesięcy do 12 lat będzie poddanym szczepieniu w Oxfordzie, Bristolu, Southampton, Exeter i Londynie.

  Zastrzyki uodparniające będą wkrótce zatwierdzone i wprowadzone do powszechnego użytku.

  Szczepienia to najskuteczniejszy sposób na zapobieganie grypie oraz złagodzenia jej ewentualnych skutków; bólu mięśni czy gorączki – twierdzi Profesor Uniwersytetu w Oxfordzie, Andrew Pollard.

  Ten projekt medyczny będzie zaoferowany osobom o największym ryzyku zagrożenia, czyli około 11 milionom ludzi. Szczepionka będzie również podana pracownikom służby zdrowia.
  http://wiadomosci.onet.pl/2051799,28350,wiadomosceu.html

  • sf said

   … szczepionka efektowna? czyba raczej efektywna. Efektowne to mogą być fajerwerki 🙂 które „elita” nam chce zafundować.

  • hjk said

   „Szczepienia to najskuteczniejszy sposób na zapobieganie grypie oraz złagodzenia jej ewentualnych skutków; bólu mięśni czy gorączki – twierdzi Profesor Uniwersytetu w Oxfordzie, Andrew Pollard.”

   A ciekawe, w jaki sposób zapobiegają Ci, co nie chorują na grypę? Widać też jakoś skutecznie…
   No i ciekawe w jaki sposób by miała łagodzić te objawy, jak zazwyczaj łagodzi sie je środkami przeciwbólowymi czy obniżającymi goraczkę (co nie zawsze jest słuszne)

 6. Bruno said

  Personel medyczny słuzby zdrowia w Alabamie ma dzisjaj wyjśc na ulice w proteście przeciw obowiazkowym szczepieniom

  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=ISO-8859-1&langpair=auto|pl&u=http://www.informationliberation.com/%3Fid%3D27508&tbb=1&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhhv79OG7ru_0Z60v447KKIBJgvS9w

  • lonewolf75 said

   I maja racje, poniewaz pandemii nie ma. Jest, ale ta grypa jest zupelnie nie grozna. Wiec obowiazkowe szczepienie jest tylko checia zarobienia forsy przez firmy farmaceutyczne. Acha, zeby bylo jasne, nie wierze w zadne paranoidalne pierdoly typu depopulacja!

 7. Atena7777 said

  Propaganda sie w TV zaczyna, dzisiaj we Faktach na TVNie bedzie na temat szczepien, cyt. „psychozy jaka panuje wokol szczepien na swinska grype i czy jest to udokumentowane?”
  Warto ogladnac, ale z drugiej strony czlowiek sie bedzie tylko denerwowal jaki kit znowu ludziom wciskaja, i pewnie wiekszosc durnego narodu w to uwierzy……………

  • tmsz said

   Spryciarze dawno odkryli, że miliony gapią się bezmyślnie w szklany ekran tv i przyjmują za objawinie wszystko co tam powiedzą.

   • hjk said

    qrcze gdzie te czasy kiedy za komuny wszyscy oglądali DTV i smiali sie z tego…
    a na murach napisy „DTV kłamie…”

   • hjk said

    witaj w klubie, ale nie każdego stać na taki „heroizm”…))

   • Wojwit said

    Teraz potrafią kłamać o wiele „lepiej” niż wtedy. Nie tak prostacko. Mieszają prawdę z kłamstwem i, co najciekawsze, starają się bardzo, żeby we wszystkich merdiach mainsteem’owych było to samo i tak samo… Propaganda jest przez to i przez ogłupienie narodu polskiego (innych też) bardziej efektywna niż w DTV.
    A za „Wolną Europę” „robi” internet…
    (choć swoja drogą rola tej rozgłośni
    w pewnym okresie jej działania była, delikatnie mówiąc, niestety dwuznaczna…).

    @Grypa666
    Odmowę pisze się przez „ę” – to szczególnie ważne, żeby tytuł publikacji był poprawnie napisany. Niektórzy czytają tylko nagłówki… Dziennikarz powinien o tym wiedzieć.

   • Wojwit said

    Nawet jeżeli nie używa polskich znaków… Niedawno jeden
    z niemieckich dygnitarzy odmówił odpowiedzi dziennikarzowi BBC, gdy ten zadał mu pytanie (Niemcowi
    w Niemczech) po angielsku.
    W Niemczech mówi się po niemiecku – oświadczył notabl i dodał, że po angielsku, to on może z tym dziennikarzem porozmawiać przy kawie, a nie udzielać oficjalnego wywiadu…

   • grypa666 said

    od p.b.: niektorzy pracujemy w polowych warunkach, ja np. nie mam polslkiej czcionki — dobrze ze mam choc dostep do kompa, ale nie wiem jak dlugo jeszcze — zapraszamy do redagowania, pomocy w korekcie itp.

   • marta said

    jak to mówią ”telewizja ogłupia”;) również nie oglądam Tv, brak czasu, a poza tym odkąd w Anglii jestem nie mam telewizora. bo i po co, w internecie jest wszystko;)

  • lolo said

   jeśli ma ktoś możliwość, może by to nagrać i wkleić tu linka.

   Ja niestety nie posiadam TV czy karty telewizyjnej…

 8. Zonik said

 9. dethar said

  Może nie do końca na temat, ale …
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7093670,Brytyjska_nastolatka_zmarla_po_podaniu_szczepionki.html

 10. Zonik said

  To nie szczepionka zabiła 14-latke!!! No, bo już myślałem…

  http://www.tvn24.pl/-1,1621781,0,1,to-nie-szczepionka-zabila–14_latke,wiadomosc.html

  • Atena7777 said

   Pewnie………. dziewczynka juz nie zyje wiec juz latwo jest wymyslec nieistniejaca chorobe, aby tylo nieskompromitowac szczepionek, brawo!!! Nawet smierc nie jest powodem dla tych oprawcow, zeby przystopowac ten wilczy ped……………pewnie nawet rece zacieraja, ze depopulacja idzie do przodu……………..

   • lonewolf75 said

    1 osoba zmarla = depopulacja jak cholera! Normalnie strach!

   • Bruno said

    A czy stosowanie szczepionek dla dziewczynek 14 letnich tzw. HPV która powoduje bezpłodność to nie depopulacja??

    http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article87514/Wszystkie_12_i_13_latki_w_Gdyni_beda_zaszczepione_przeciwko_HPV.html

    http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2875&highlight=

   • hjk said

    a co życie tej dziewczynki nic nie znaczy?!, fakt, ze nie są to miliony (na razie?), ale życie ludzkie to nie zycie jakiegoś insekta czy robaczka…

   • lolo said

    szczepionki na raka szyjki macicy mają za zadanie upośledzić funkcje rozrodcze…
    Dzisiejsze 13-14 latki dostają szczepionkę a za jakieś 6-10 lat kiedy z całego serca chcą mieć potomstwo, będą albo bezpłodne, albo z ciążą mogą mieć baaaardzo wiele problemów. Już dziś wiele rodzin przeżywa te dramaty i to nie tylko przez szczepionki ale i leki które nie są testowane na tle poronień czy uszkodzeń płodu. Nie wyobrażasz sobie nawet jaka to tragedia kiedy czekasz na upragnione dziecko którego nie możesz mieć…

    Każdy ma swoją historię…

    Nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz, na prawdę.
    Nie komentuj bez sensu co drugiego wpisu, bo to nie da Ci pewności iż Twój światopogląd jest ok – każdy z nas wie jak się czuł kiedy po raz pierwszy zaczęło do niego dochodzić co się dzieje… Reakcja każdego byla zbliżona do Twojej. Ale im więcej czytasz i mi więcej szukasz odpowiedzi tym więcej wiesz. I mimo to iż te informację będą bardzo szokujące to lepiej znać najgorszą prawdę niż żyć w nieświadomości.

   • Jaga said

    Rozmawialam osobiscie z Pania prof Majewska.Odradzala szczepionki na HPV.Miala podeslac linki odnosnie smiertelnosci i zachorowan na HPV.Jest to bardzo niebezpieczna szczepionka.

   • hjk said

    sporo było o tym na http://www.naturalnews.com
    obnażyli chyba do cna tą ściemę z HPV

   • marta said

    ”śmierć jednostki to tragedia, milion zabitych to statystyka”. ” Śmierć rozwiązuje wszystkie problemy – nie ma człowieka, nie ma problemu”. tak mawiał Józef Stallin, tak pewnie teraz mawiają ”jelity”:/

  • Grashka said

   Prawdy nie powiedzą

  • Zapsa said

   Ale podali wytłumaczenie – „inne powazne przyczyny zdrowotne” – nawet się nie silą na wiarygodność.

 11. Grashka said

  http://www.startribune.com/lifestyle/health/62571257.html?elr=KArksLckD8EQDUoaEyqyP4O:DW3ckUiD3aPc:_Yyc:aULPQL7PQLanchO7DiUsX
  HRABSTWO Ramsey w Minnesocie przeprowadza ćwiczenia pod nazwą
  „Wielki Strzał” mające na celu opracowania idealnego planu masowego szczepienia.Pocieszający jest fakt, że ochotnicy dostaną talon na benzynę o wartości 10$

 12. Bruno said

  W USA powstają namioty szpitalne do leczenia H1N1 .
  Ideą tych namiotów jest to żeby chorzy na H1N1 nie zarażali w przychodniach na inne choroby twierdzi urzędnik.
  W Austin w Texasie tylko w niedziele 400dzieci chorych zostało skierowane do takich namiotów i mówia że trzeba trzeci namiot uruchomić.
  W Memphis w stanie Tennessee, odwiedziło przychodnie 5500 dzieci zarażonych grypą od 1 sierpnia dlatego szpital otworzył taki namiot od 11 września i już przyjał 900 dzieci

  Propaganda szerzy sie w gazetach żeby pokazać że już nie ma żartów

  http://www.journalgazette.net/article/20090930/BIZ/309309956/-1/BIZ09&tbb=1&rur

 13. Grashka said

  http://www.kodeks-a-zdrowie.pl/
  Pod koniec pażdziernika w WARSZAWIE-WROCŁAWIU i POZNANIU odbędzie się cykl seminariów na temat
  Codexu Alimantarius

 14. anita said

  Mnie przeraza co innego:to co napisaliscie na temat planow w ZK.Stwierdzanie zgonow przez lekarzy na odleglosc?Brak mozliwosci podwazania przez rodzine przyczyny zgonu?Szybka kremacja?Widac ,ze sie nauczyli co nieco i nie chca zostawiac sladow.To przeciez horror.Jak mozna stwierdzic zgon bez obejrzenia ciala? Juz nie mowie o przyczynie smierci.To bedzie stwierdzanie zgonow na telefon? Uprzejmie informujemy ,ze mamy tu 2 ciala,prosze stwierdzic zgon.Jeden ma wprawdzie na rany klute na klatce piersiowej,a, drugi jakies zasinienia na szyi ale nie ulega watpliwosci ,ze zabila ich epidemia.Powtorka nazizmu i stalinizmu?Raczej kolejna faza tej samej gry.

 15. Bruno said

  Gorączka wzrasta w USA

  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=ISO-8859-1&langpair=auto|pl&u=http://english.pravda.ru/news/science/30-09-2009/109601-H1N1-0&tbb=1&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhjgPtNWAzBaVyz84THDEFKBp260cw

  • Bruno said

   Minister Zdrowia Tajlandii ogłosił że dzisiaj zmarło 5 osób na świnską grypę i łacznie jest to już 165

 16. Shilo said

  Z Programu Wyborczego Wspólnoty Mieszkańców Wszechświata (WMW).

  Wspólnota Mieszkańców Wszechświata wprowadzi w czasie jednej kadencji w kraju, w którym będzie posiadała dostateczną władzę:

  1.- Bezwarunkową Amnestię dla wszystkich osób przebywających w miejscach pozbawienia ich wolności z wyłączeniem osób, które naruszyły prawa uznane za zbrodnie opisane w Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej.
  2.- Bezwarunkową Amnestię dla wszystkich osób posiadających długi wobec Skarbu Państwa.
  3.- Dodatni budżet państwa czyli przynoszący zysk w postaci dywidend obywatelom tego kraju.
  4.- Prawa zapisane w Konstytucji Mieszkańców Planety Ziemia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s