Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Niezalezna reporterka z Dubaju: Prawo powiedzieć „NIE” szczepionce

Posted by grypa666 w dniu 27/09/2009

Prawo powiedzieć „NIE” szczepionce
http://www.khaleejtimes.com/DisplayArticle.asp?xfile=data/opinion/2009/September/opinion_September118.xml&section=opinion&col=
Neerja Singh, Khaleej Times Online (Dubaj), 24 września 2009
tłumaczenie z angielskiego: Maciej 27.09.2009

Czuję się zmylona i ogłupiała, a u mnie to nie są normalne stany umysłu. Świat czyni przygotowania do zapewnienia ochrony przed chorobą, która przyniosła śmierć 3.500 osób i nikt nawet nie mrugnie okiem? W świecie, gdzie o wiele więcej ludzi umiera z powodu braku czystej wody pitnej, jesteśmy przygotowywani na wejście na rynek globalnej machiny szczepień na chorobę, która w większości przebiega łagodnie, i nikt nie myśli, że to dziwne?

Zastanawiam się, dlaczego nikt nie kwestionuje odbijanych liczb i dlaczego wszyscy akceptujemy kłamstwa, które są aplikowane w imię ratowania ludzkości przed H1N1. Na szczęście, skoro nie jestem zatrudniona przez gazetę i mogę swobodnie przedstawić swój punkt widzenia, chciałbym rzucić więcej światła na rzeczy, które mnie niepokoją.

W dniu 4 kwietnia, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaczęła donosić o nowej formie grypy, która prawdopodobnie pochodzi od świń i zaraziła kilkaset osób. Następnie, codzienne aktualizacje pokazywały, jak szybko zakażenia H1N1 rozprzestrzeniały się po świecie zabijając setki ludzi. Po jakimś czasie określenie „świńska grypa” zostało wycofane, ponieważ wirus okazał się dziwnym „koktajlem” wirusów zawierającym sześć genów wirusa H1N1 grypy świńskiej, ale także niektóre z różnych szczepów wirusa grypy ptasiej i ludzkiej.

Naukowcy twierdzą teraz, że dziwna mieszanka szczepów wirusa mogła powstać tylko w laboratorium badawczym i został nawet złożony pozew sądowy przez Jane Burgermeister, która posiada dowody, że 72 kg tego „wirusa” faktycznie wysłano do różnych miejsc przez firmę Baxter aby rozpocząć ten cały rejwach. Wracając do faktów, histeria wywołana przez alarmujące codziennie nowe liczby zachorowań zmusiła wiele zastraszonych rządów do zamawiania milionów szczepionek przeciwko H1N1. Ta histeria skłoniła FDA (M: Food and Drug Administration – agencja w USA dopuszczająca środki medyczne i żywność) do zatwierdzenia nowej szczepionki w ciągu kilku miesięcy z ominięciem kluczowych procedur kontroli.

Jane Burgermeister twierdzi, iż ma dowód na to, że szczepionka została opatentowana przez firmę Baxter w 2007 roku, znacznie wcześniej zanim wirus został ujawniony. Również skuteczność jakiejkolwiek szczepionki przeciwko wirusowi jest wątpliwa, ponieważ on wciąż mutuje. Władze w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zamówiły 3,2 milionów dawek, a obowiązkowe szczepienia mają objąć młodzież szkolną gdy dostawy dotrą tu w październiku.

Na szczęście strona Facebook’a Jego Wysokości Szejka Mohammeda bin Rashida Al Maktoum’a daje każdemu możliwość poznania ustanowionych kompetencji, a stworzony panel dyskusyjny wystosował prośbę, aby dać nam możliwość wyboru dla odmowy szczepienia naszych dzieci. Umieszczono tam wystarczająco dużo linków do kilku niezależnych raportów z badań oraz do filmów na YouTube. Każdy kto chce się samodzielnie doinformować może zobaczyć przytłaczające dowody, że straszenie wirusem H1N1 jest podstępem, i że szczepienia mogą w rzeczywistości być bardziej niebezpieczne niż wirus.

Po pierwsze – spójrzmy na rzeczywiste szkody wyrządzone przez tę chorobę. Od 4 kwietnia 2009, gdy WHO rozpoczęło raportować o zgonach na H1N1, do 8 września na całym świecie zmarło około 3.500 osób. Według Canadian Medical Association grypa sezonowa rutynowo zabija średnio w roku 36.000 Amerykanów i 2.500 Kanadyjczyków w samej tylko Ameryce Północnej.

Minister zdrowia stanu Queensland w Australii Paul Lucas również wezwał do racjonalnej reakcji mediów, podając że zwykła grypa zabija rocznie ok. 1.000 do 3.000 Australijczyków, podczas gdy w tym roku wirusowi H1N1 uległo tam 200 osób.

Ale dyrektor generalny WHO Margaret Chan ogłosiła poziom 5 pandemii – gdzie poziom 6 jest najwyższy – twierdząc, że „duża skala choroby” jest nieuchronna. To było 29 kwietnia kiedy 129 osób zmarło na H1N1. W tym samym dniu prof. Paul Ferguson prowadzący grupę zadaniową WHO ds. H1N1, przewidział że ostatecznie 40 procent światowej populacji będzie zainfekowane tą chorobą. Doprawdy? Trzy miliardy ludzi zapadnie na chorobę, na którą zmarło 129 osób? Na jakiej podstawie zostały oparte takie dramatyczne przewidywania?

Niezależnie od ich motywacji do tych przerażających ostrzeżeń, uważam że jesteśmy zobowiązani do samokształcenia i szukania sposobów ochrony naszych bliskich i rodaków. Także dlatego, że liczne badania wykazały bezpośrednie związki szczepień z wystąpieniem takich chorób, jak AIDS, autyzm i nowotwory różnego rodzaju.

Dla tych, którzy chcieliby się w tych sprawach rozeznać, są dokumenty które zostały zignorowane przez lekarskie braterstwa z oczywistych powodów. Jeśli czytać zbyt trudno, również na Youtube jest kilka wywiadów z pogrążonymi w winie badaczami od szczepionek. Oni już zrezygnowali z pracy, aby udzielać wywiadów potwierdzających, że firmy farmaceutyczne są świadome związków pomiędzy szczepieniami a chorobami autoimmunologicznymi, ale dla drenażu pieniędzy wciskają te „podstawowe leki” do krajów trzeciego świata w imię pomocy. W niektórych przypadkach – np. ospy – lekarze przyznają, że zalecają szczepienia mimo związanym z nimi ryzykiem, ponieważ nie podanie szczepionki może spowodować śmierć. Jednak w przypadku H1N1 sprawa ma się inaczej, ponieważ u większości osób, które zapadły na tę chorobę, objawy były łagodne.

Istnieją pewne fakty dotyczące natury wirusa H1N1. Na przykład jest wysoce zaraźliwy. Centrum Chorób Zakaźnych (CDC) w Atlancie szacuje, że jak dotąd około dwóch milionów Amerykanów miało kontakt z H1N1. Jednak z kilkuset tysięcy którzy zachorowali, tylko około 2.000 zmarło na tę chorobę. Jeżeli tylko jedna na tysiąc osób, które zapadły na chorobę umrze na nią, to dlaczego nie skupić się na ustaleniu, jak zabezpieczyć pozostałe 999 osób?

Jest faktem, że ludzkie ciało zostało zaprojektowane w celu zwalczania zakażeń i czyni to w sposób rutynowy. Niepokoiliśmy się, gdy nasze dzieci zapadały w dzieciństwie na przeziębienia co drugi tydzień. Ale również zauważyliśmy, że w miarę dorastania ich układ odpornościowy dojrzewa, nie chorują tak często, ponieważ ich organizmy wytworzyły  przeciwciała do bakcyli obecnych w środowisku, w którym żyją.

Dopóki odżywiamy się świeżymi produktami spożywczymi, dbamy o odpoczynek i o umiarkowane ilości ćwiczeń, moglibyśmy – jak ja – spędzić całe życie z dala od szpitali. I uważam, że w tym rządy powinny ludzi wspierać. Szczepionki, jak sądzę, są procedurami inwazyjnymi; one omijają naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz wprowadzają patogeny prosto do krwiobiegu – to jakby łamanie twierdzy przez podkopywanie murów obronnych aby podłożyć bombę bezpośrednio pod grodem.

Odebranie ludziom prawa do uczestnictwa w decyzjach wpływających na ich ciała, jest dla każdego rządu złe, dlatego mam nadzieję, że wszystkie kraje – w tym ZEA – dokonają humanitarnego wyboru w tej sprawie.

Neerja Singh dziennikarka niezależna (M: free-lance od 17 lat mieszkająca w Dubaju),
kontakt: singh.neerja@gmail.com

**************************************
Korespondencja (27.09.2009) Macka z Neerja Singh, tlumaczyl Piotr Bein
——————————-
Szanowna Neerja Singh, Namaste!
Bardzo dziekuje za swietny artykul w Khaleej Times Online o kpinie dot.
swinskiej grypy. Robie tlumaczenie dla naszego bloga
https://grypa666.wordpress.com i chcialbym potwierdzic, ze jestes
kobieta, gdyz w jezyku polskim ma to znaczenie: czasowniki maja koncowke
zalezna od plci! Czy mieszkasz w Dubaju, czy pracujesz zdalnie? Tak
czy inaczej czuje sympatie do obu lokalizacji, bo pracowalem w Emiratach i podrozowalem po Indiach… Moj znajomy dr Piotr Bein wlasnie wrocil z
Wiednia, gdzie widzial sie z Jane Burgermeister. To zaiste bardzo odwazna
kobieta! Mozesz ogladac najnowszy wywiad z nia na:

Kontynuuj swoja dobra robote! Najlepsze pozdrowienia — Maciej (Mr), Warszawa
——————–
Drogi Macieju,
Dzieki, zes sie potrudzil napisac. Tak, masz racje, jestem kobieta.
Dziekuje za slowa otuchy, daja mi wiele komfortu, gdyz wczoraj dostalam
pierwsza poczte nienawisci! 😉
Mieszkam w Dubaju od 17 lat, jestem niezalezna dziennikarka, moge
wyrazac swa opinie niezaleznie od politycznie poprawnego stanowiska
dziennika i kocham to! Mam nadzieje, ze wiecej ludzi takich jak Ty zda
sobie sprawe z tego, co sie dzieje i odmowi zaszczepienia sie. Gorace
pozdrowienia i niech Bog cie blogoslawi — Neerja
———————–
Droga Neerja,
Wielkie dzieki za szybka odpowiedz. Calkowicie sie zgadzam z Twoimi
myslami i opiniami. Jedna uwaga: w przedostatnim akapicie lepiej
byloby zastapic „bakterie” slowem „patogen”, ktore oznacza bakterie i
wirusy (oraz grzyby). Tu jest definicja:
http://www.medterms.com/script/main/art.asp?articlekey=6383
Patogen: Czynnik chorobotworczy, przyczyna choroby. Nazwe patogen
najczesciej stosuje sie do organizmow zakaznych. Sa to bakterie, wirusy i
grzyby. Rzadziej patogenami nazywa sie czynniki niezakazne, np.
chemiczne…

Tak wiec szczepionki zawieraja bakterie lub wirusy albo ich przeciwciala.
Obecnie zawieraja takze  adiuwanty: rtec, skwalen, nano-drobinki, itd.
Nie przejmuj sie zbytnio, prosze, nienawistna poczta. Powinnismy
traktowac ja jako rodzaj SZCZEPIONKI! Zalaczam twoj artykul po polsku.
Ja nie bede sie juz szczepil na grype, bo raz sprobowalem, gdy pracowalem
na kontrakcie za granica i cierpialem objawy pol-grypy przez nastepne trzy
miesiace. Najlepsze pozdrowienia — Maciej
——————————————–

Komentarze 54 to “Niezalezna reporterka z Dubaju: Prawo powiedzieć „NIE” szczepionce”

 1. grypa666 said

  od p.b.: Jego Wysokośc Szejk Mohammed bin Rashid Al Maktoum mogl zalozyc facebooka z dyskusja spoleczna nt. szczepionek, a nasi prominenci czy chocby przywodcy patriotyczni nie moga? Do tego wmawia sie nam zacofanie w krajach arabskich!

  czy nie czujecie, jak wobec wspolnego zagrozenia „szczepionkami” przebija ludzka wiez? na bok ida sztucznie wytworzone podzialy i tarcia rasowe, religijne, narodowe… dlatego przetlumaczylem korespondencje Macka z Neerja

  dzieki ci Macku jeszcze raz za wspaniale i szybkie tlumaczenie!

  • Radek said

   Apropos wiadomości, które mógł podać mechanik samolotów

   Łatwo wyłapać wiadomości, które są bardzo wartościowe, gdyż natychmiast po opublikowaniu zaczyna się chamska i bezczelna polemika. Podobnie było gdy na forum zabrał głos Antymaterialny. Natychmiast pojawiło się kilka osób, które chamsko wyśmiewały wiadomości i podszywały się pod Piotra Beina! To dowód, że forum jest non stop obserowane przez agenturę. Gdy pojawiają się wiadomości, które mogą nas bardzo przybliżyć do prawdy, wtedy zaczyna się jazda agenciaków. Oczywiście nie wszyscy są agentami, ale coś w tym jest. Warto prześledzić forum pod tym kątem, tzn kiedy takie osoby się pojawiały najczęściej i poda jakimi tekstami

   • anita said

    >Radek:oczywiscie ,ae tak jest ,ale nadal nie rozumiem dlaczego antymaterialny nie chce tu pisac.Jakos jego tlumaczenia nie trafily mi do przekonania.

   • Paweł said

    A nie sądzisz, że to zwykłe trolle tzw.? 😉

   • Radek said

    nie sądzę, że to trole:)
    Antymaterialny koszysta z ogromnej ilości IP. Prawie każda odpowiedź, którą otrzymałem była pisana z różnych miejsc na świecie.
    Pisał kiedyś, kilka lat temu u systemie echelon, gdy ja jeszcze byłem mało zorientowany ..Człowiek całe życie się uczy:)

   • Radek said

    przynajmniej nie wszyscy są trolami.

  • Grashka said

   http://wolnemedia.net/?p=17486
   uważam że w każdym nowym temacie powinien być wywiad Jane
   żeby nowi wchodzący to przeczytali bo to jest bardziej wiarygodne niż niektóre wpisy

  • hjk said

   obawiam się, ze jak muzułmanie nie zechca sie zaszczepic to bedzie wojna, no chyba ze agenci NWO ju wsrod nich zrobili robote

  • Grashka said

   http://eldib.wordpress.com/2009/09/26/immuno-sterilization-in-humans-a-2009-vaccination-odyssey/
   STERYLIZACJA LUDZI „SZCZEPIONKI 2009”

 2. Paweł said

  jest 2 różnych Pawłów:)

 3. Paweł said

  tu jest ciekawy artykuł na temat powiązań oligarchów

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=1765

 4. dethar said

  http://www.pis.gov.pl/?dep=376 – polecam część II

  • elka said

   czemu nie mogę wysłać komentarza??

   • elka said

    parę razy usiłowałam wysłać komentarz z linkiem o tamiflu i bez skutku. Ktos wie dlaczego??

  • hjk said

   wszystko to na poczatku txtu w fazie myslenia zyczeniwego, ciekawe czy ktos gdzies uczstniczyl w oprcowywaniu tych planów?

   no i jak pandemia nie będzie grypowa, to dopiero bedzie zagwozdka…

   no i na koniec – plan ma az 31 stron, kto to obejmie wszystko?!

 5. serif said

  opinia z Niemiec przesłana od znajomego krajana w sprawie sytuacji u nich:
  cytuję
  „Niemcy zachorowania przywożą przede wszystkim z urlopu na Majorce z Wysp Kanaryjskich z Meksyku.
  Ale oni każde przeziębienie interpretują jako „meksykańską grypę” – tak dla marketingu.
  Ale pomimo tego jeszcze w Niemczech jest w miarę spokojnie, gdyż tu jeszcze nie szczepią. Tamiflu już jest
  wysprzedane.
  Zaczną szczepić chyba pod koniec października i wtedy zaczną pisać: ile to umiera, ile się już zaraziło i jak mało jest
  szczepionki itd.- przyzwyczajcie się, chodzi o akcję markeingową koncernów farmaceutycznych. Koncerny chcą sprzedawać
  szczepionki i robią odpowiednie warunki dla możliwie największej sprzedaży.

  Jak akcje reklamowe nie pomogą, to zrobią przez ministerstwo zdrowia szczepienia obowiązkowe. Grypa meksykańska ma
  swoje początki w zamyśle pani Clinton pomóc Meksykowi w walce z kartelami narkotyków. Pierwotnie skonstruowany wirus
  miał części z wirusa ptasiej grypy, część wirusa świńskiej grypy i części wirusa z wcześniejszej pandemi.

  Ten początkowy wirus miał takie właściwości, że kładł mężczyzn w wieku od 14 do 30 lat, a oszczędzał dzieci i osoby
  starsze.

  W ten sposób meksykańska armia mogła ogłosić stan wyjątkowy i było trzy miesiące cicho w walce z bandami narkotyków.
  Grypa meksykańska została więc zorganizowana przez amerykanów do walki z bandami przemycającymi narkotyki do USA.
  Dopiero potem koncerny, które od lat wymyślają różne epidemie – w Niemczech co roku, przejęły tego wirusa.

  Zebrane od lat zapasy tamiflu mogły one przez swoich agentów wcisnąć rządowi niemieckiemu. Oczywiście łapówki musiały
  być odpowiednie. Tamiflu co łagodzi podobnież objawy każdej grypy jest wysprzedane. Ja osobiście się nie szczepię. Była
  kanclerka Merkel obiecała – tak piszą – się zaszczepić – pewnie podpucha dla mediów. „

 6. Grashka said

  http://wolnemedia.net/?p=16713
  Czy szczepionki świńską grypę mają związek ze śmiertelną chorobą układu nerwowego ?

 7. elka said

  ??

 8. Libertariator said

  Wywiad telewizyjny z dr Kentem Holtfortem – specjalistą od chorób zakaźnych, który oświadcza, że nie będzie szczepił siebie ani swojej rodziny bo szczepionka na „świńską grypę” JEST BARDZIEJ NIEBEZPIECZNA NIŻ SAMA GRYPA.

  • grypa666 said

   od p.b.: wazne info np. dla osob z fibromyalgia (podobno 5-10% kobiet) i z innymi schorzeniami
   osoby te moglyby dostac od swego lekarza swistek zwalniajacy od przymusowych szczepien — a jak wtedy z kwarantanna?
   prosze o bezposredniego linka, Libertariator
   mamy doniesienia prywatne z usa, ze zaczeli szczepic (ochotnikow) i szerzy sie epidemia, a flusimine dziala jak reka odjac

   • Libertariator said

    http: //www.youtube.com/ watch?v=oYagr_wgZSU

    Trzeba usunąć spacje

    Można też kliknąć logo youtube w lewym górnym rogu.

   • Libertariator said

    No albo w prawym dolnym zależy czy ma się otwarty panel

 9. anita said

  http://www.stortinget.no/no/Saker-og-publikasjoner/Sporsmal/Skriftlige-sporsmal-og-svar/Skriftlig-sporsmal/?qid=43885
  Z zalaczonego linku wynika,ze po ogloszeniu 6 stopnia pandemii przez WHO Norwegia zostala zobligowana do zakupu okreslonej ilosci szczepionek na okreslona kwote na podstawie wczesniejszych umow,bez wzledu na to jak wyglada zachorowalnosc czy smiertelnosc.Powyzej wypowiedz Min Zdrowia Norwegii w odpowiedzi na zapytanie w tej sprawie.Pewnie podobnie bylo w innych krajach,ktore na to bylo stac.

  • hjk said

   hahahaha, a moze o to chodzi w tym kicie, ze stworzyli prawo, rzady musza kupowac, a koncerny zarabiaja…
   tylko ten przymus nie pasuje oraz incydent z zatrutym materialem do szczepien…

  • grypa666 said

   od p.b.: wyprzedzajace umowy na zakup szczepionek moga swiadczyc o:
   1. planowany spisek
   2. korupcja
   nr 2 wykluczaja okolicznosci jak podane przez Hjk powyzej

 10. toms said

  Czy w Polsce w 1976 były ogniska grypy świńskiej ???

  • conrad said

   W Polsce nie bylo zadnego przypadku swinskiej grypy w roku 1976. Nikt o tym nie slyszal.

   • hjk said

    i w ogole było mało na swiecie, zrobili medialna histerię i wcisnely tysiace szczepionek, setki ludzi zmarły i tylez zachorował na Guilliana Barra

 11. marcepan said

  Z kanadyjskiej prasy: Nowe badania pokazuja iz szczepienie przeciwko swinskiej grypie moze zwiekszyc szanse zachorowania na wlasnie ta grype dwukrotnie! http://www.theglobeandmail.com/news/technology/science/study-prompts-provinces-to-rethink-flu-plan/article1303330/

  • grypa666 said

   od p.b.: nie tak, marcepanie
   badania na parenastu milionach kanadyjcow wykazaly, ze osoby zaszczepione na GRYPE SEZONOWA maja dwukrotnie wieksza szanse zlapania grypy swinskiej
   wyniki opublikowano jako praca zbiorowa duzej liczby naukowcow
   prowincje Quebec, Alberta, Saskatchewan, Ontario i Nowa Szkocja (wiekszosc populacji kraju) wstrzymaly szczepienia na grype sezonowa, (Brytyjska Kolumbia miala dzis oglosic to samo), zeby „skoncentrowac sie na szczepieniach przeciw H1N1, ktora ma byc grozniejszym szczepem wirusa w nadchodzacym sezonie.”
   „Wstrzymanie szczepien na grype sezonowa nie dotyczy osob powyzej 65 lat. Uwaza sie je za bardziej podatne na powazne objawy grypy sezonowej. Jednoczesni emaja oni przeciwciala z pandemii w 1957 roku, ktore wydaje sie neutralizuja biezaca wersje H1N1. Nawet jesli zostanie udowodniony zwiazek statystyczny, zwiazek medyczny miedzy zastrzykiem na grype sezonowa a H1N1 pozostaje tajemniczy. Jedna z hipotez sugeruje, ze szczepionka na grype sezonowa okupuje komorki, ktore inaczej produkowalyby przeciwciala na H1N1.”
   Dr Ethan Rubinstein, ktory na Uniwersytecie Manitoby kieruje badaniami nad chorobami zakaznymi u doroslych, uwaza ze studium pokazuje iz „osoby, ktore dostaly zastrzyk na grype sezonowa w sezonie grypy 2007-2008 pozostaly podatne na grype swinska do dzis – tj. przez okres, ktory normalnie wystarczylby systemowi immunologicznemu u wiekszosci osob na regeneracje.” “Nie rozumiemy tego mechanizmu, jest to lamiglowka”, powiedzial Rubinstein.

   od p.b.: jest podejrzane dawanie priorytetu niesprawdzonym, zatrutym szczepionkom na swinska grype, ze zwolnieniem producentow i wstrzykujacych z wszelkiej odpowiedzialnosci, podczas gdy „pandemia” jest naciagana, wirus sztucznie wytworzony i trwaja przygotowania do totalitarnego przejecia wladzy pod pretekstem pandemii

   • marcepan said

    Tak, teraz widze swoja pomylke. Dzieki za sprostowanie.

   • grypa666 said

    od p.b. dalsze tlumaczenie artykulu:
    „Jak dotad wnioski ze studium ograniczaja sie do Kanady. Badacze w USA, Brytani i Australii nie raportowali tego samego zjawiska. Dyrektor badan nad szczepionkami w Swiatowej Organizacji Zdrowia, Marie-Paule Kieny powiedzial w ub. tygodniu [artykul z 28.09.2009], ze kanadyjskie wyniki stanowia miedzynarodowa anomalie i moga pochodzic z “bledu badawczego”. Miedzynarodowa grupa sprawdza obecnie dane z tego studium. „Rozpoczelismy proces przegladu badan, wiec mamy nadzieje na odpowiedz za kilka dni”, powiedzial Roy Wadia, rzecznik Osrodka Kontroli Chorob Brytyjskiej Kolumbii. „

   • Zapsa said

    No własnie lekarka z tydzien temu na pytanie czy poleca szczepionkę, odpoweidzała, że nie poleca i sie nie szczepi. I że ludzie, o których słyszała że się szczpeili, mieli po szczepionce właśnie objawy świńskiej.

 12. secret societies and bohemian grove said

 13. nina said

  Wlasnie skonczylam czytac ksiazke Marcela Messing :”CZY SIE PRZEBUDZIMY”, orginalna wersja holenderska ukazala sie w pazdzierniku 2006 a polska tego roku.Porusza tematy biezace o ktorych mowimy na tym portalu.Przytocze fragment z 2006 roku: ‚ Jesli w przypadku pandemi, ktora wyniklaby na skutek uwolnionych przypadkow badz celowo wirusow, elita wladzy oglosilaby obowiazek szczepienia-co byloby mozliwe w praktyce poprzez wydanie unijnego rozporzadzenia-nie trzeba byc paranoikiem, aby wpasc na pomysl, ze z latwoscia mozna byloby zaaplikowac nanochipy za posrednictwem szczepionek”- nic dodac, nic ujac, zachecam do lektury.

 14. hjk said

  eee, dlaczego? przecież w innych narodach też zyją ludzie…)))
  NWO przekręca tylko naturalny porządek relacji, promująć sztucznie globalizm i internacjonalizm, a niszcząc rodzinę i przyjaźń, które postrzega jako najwieksze zagrożenie, w dalszej kolejności państwo, a przecież kolejność jest następująca:

  1. relacje rodzinne
  2. przyjacielskie (także praca, różne znajomości)
  3. wspólnoty lokalne (osiedla, wioski, gminy, dzielnice)
  4. moja miejscowość (najbiżsi współziomkowie)
  5.mój narod/kraj
  6.moja wspólnota kulturowo-geograficzna (Europa, Azja, ameryka, itd.)
  7. wszyscy ludzie na swiecie

  • hjk said

   to było do tego kogos kto napisał, ze rośnie solidarność miedzynarodowa w sprawie szczpien przymusowych i ze mu to pachnie NWO…

   • grypa666 said

    od p.b.: wpis tego kogos wywalilem prewencyjnie jako glupawy lub agenciarski

 15. Jeśli ktoś z Was ma czas i chęci, proszę, tłumaczcie filmy z kanału tego użytkownika (tj. autora filmu do którego podałem linka), sam bym się tym zajął, ale mój angielski jest na średnim poziomie.

  • Wojwit said

   Mało się, chłopcze „naprodukowałeś” na tym i innych blogach w poprzednich miesiącach? Mało krwi napsułeś? Szefowie znów dali ci ten „odcinek”? Pewnie po urlopie.

   @Grypa666,
   proszę sprawdzić, co ten agenciak wypisywał tu w sierpniu
   i postąpić jak Panu sumienie nakazuje.

   • Człowieku, o co Ci chodzi, żyj w swoim chorym świecie i nie zawracaj mi dupy, za przeproszeniem. Jaki agent? Tacy jak Ty wszędzie widzą agentów. Jestem na tym blogu od samego początku jego powstania, jestem za akcją i działam w swoim mieście. Więc szczerze: możesz mnie pocałować, wiesz gdzie.

    PS. I nie zapomnij pomodlić się o piekło czy coś dla mnie, bo wiesz, nie zamierzam być ustępliwy dla takich cwaniaków jak Ty. Adieu. ;))

    #Grypa666, proszę sprawdź co pisałem. Ale nie komentuję tego, bo nie ma co się tłumaczyć, nie Wojwitku? On i tak zawsze wie swoje. 😉

 16. MX said

  W dzisiejszym NIE (red. J. Urban) jest spory artykuł poruszający sprawy o których piszecie. Odrzuca on tezy o Iluminatach itp., ale przyznaje w dużej mierze racje J. Burgermeister.

 17. aśka said

  http://wolnemedia.net/?p=17486

  Szczepionka albo obóz koncentracyjny?
  Opublikowano: 25.09.2009 | Kategoria: Zdrowie

  Trudno jest powiedzieć, czy elity starają się celowo zasiać panikę wśród ludzi, czy też dzisiejsza rzeczywistość jest naprawdę aż tak straszna, że tak trudno jest nam w nią uwierzyć.

  Wciąż dochodzą do nas coraz bardziej niepokojące wiadomości dotyczące, szybkimi krokami nadchodzącej jesieni i związanych z nią planach szczepień całej ludności świata.

  Oczywiście chodzi o szczepienia szczepionką przeciwko świńskiej grypie.

  Sama WHO przyznała, że przeprowadzane są tylko tzw. przyspieszone procedury kontroli bezpieczeństwa szczepionki. Wiemy też przy tym, że sama szczepionka zawiera żywy , lecz (oficjalnie) osłabiony wirus świńskiej grypy, hodowany na rakowych komórkach zwierzęcych. Mimo to WHO zapewnia, że właśnie te przyspieszone procedury nie wykazały żadnych skutków ubocznych… jak do teraz.

  Nie mówi się jednak o tym, iż jest oczywiste, że jakiekolwiek “szybkie” testy nigdy nie wykażą skutków długoterminowych, a przecież takich właśnie najbardziej powinniśmy się obawiać. W szczególności, jeśli weźmiemy pod uwagę użycie zwierzęcych komórek rakowych w szczepionce….

  Procedury zostały jednak mimo to przyśpieszone, ponieważ większość krajów należących do WHO, w tym też kraje UE, postanowiła rozpocząć masowe szczepienia już na jesień tego roku.

  Ponieważ WHO “oficjalnie” nie posiada możliwości wydania nakazu, więc “tylko zaleciła” obligatoryjne szczepienia wszystkich obywateli państw, do tej organizacji należących. WHO wydala takie zalecenie, z pełną świadomością nie przeprowadzenia pełnych testów tych szczepionek. Nie musimy chyba przypominać, że do WHO należy 194 krajów świata, czyli prawie cały świat. Inaczej mówiąc, WHO zaleciła zaszczepić ludność całego świata, co niewątpliwie jest ewenementem, który nigdy jeszcze w historii świata się nie wydarzył.

  Skąd ten pośpiech? Dlaczego jest to takie ważne, aby zaszczepić wszystkich i to jak najszybciej?

  Przecież świńska grypa okazała się jak do teraz wcale nie taka groźna, ani tez nie jest tak bardzo zaraźliwa jak przewidywano. Mimo to nie ustaje machina propagandy strasząca ludzi straszliwymi skutkami pandemii, która według WHO ma osiągnąć swój szczyt pod koniec tego roku i zebrać wielkie śmiertelne żniwo.

  Nie słyszymy, ani nie czytamy nigdzie w mediach, żadnego zadowalającego wytłumaczenia takiej nagonki. Wszyscy mówią o bezpieczeństwie i dobrodziejstwie płynącym ze szczepień, ale nikt nie tłumaczy skąd tak naprawdę się ta psychoza bierze i jakie są jej realne podstawy ! Jedyne co możemy usłyszeć, to przypominanie pandemii z roku 1918 i sugerowanie, iż podobna może się i teraz powtórzyć. Wciąż jednak nie są podawane żadne konkretne fakty, na których tego typu przypuszczenia mogły by być oparte. Jak na razie świńska grypa nie wydaje się inna od zwykłej sezonowej grypy, a kraje półkuli południowej meldują jej łagodny przebieg.

  Jednak WHO wciąż zaleca a większość krajów świata dostosowuje się grzecznie do tych zaleceń. Między innymi także do tego, aby szczepić ludzi jak najszybciej, nie w pełni przecież przetestowanymi szczepionkami. Wręcz z podziwu godną uporczywością WHO, jak i rządy wprowadzające plany jesiennych szczepień w życie, powtarzają w kółko, iż obawy związane z bezpieczeństwem szczepień są całkowicie bezzasadne.

  Dlaczego więc USA i wiele krajów UE tak usilnie podejmuje kroki zabezpieczające ich przed ponoszeniem odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne szczepień na świńską grypę, jeśli WHO jest tak pewna swego i przyspieszone procedury kontrolne wykazały pełne bezpieczeństwo szczepionek? Jak można przekonywać swoich obywateli, ze ryzyko związane z szczepieniami jest albo bardzo niskie albo tez wręcz nie istnieje, kiedy jednocześnie podejmuje się tyle działań zabezpieczających przed odpowiedzialnością? Absurd goni absurd…

  Zaczęło się właśnie od USA, gdzie koncerny farmaceutyczne zawarły umowę z rządem, która zapewnia im nietykalność prawną w przypadku pozwów o szkodliwe skutki szczepień. Następna była Grecja, która wpadła na bardzo przewrotny pomysł przymusowego szczepienia i przymusowego podpisywania dokumentów zaświadczających o dobrowolności szczepień, ze świadomością możliwości wystąpienia skutków ubocznych! W Anglii rząd podjął się także chronienia producentów szczepionek przed odpowiedzialnością prawną.

  Najwyraźniej prowadzone są działania, mające na celu uniknięcie wszelkiego rodzaju odpowiedzialności, w przypadku gdyby “coś nie wyszło”.

  Czego się tak bardzo obawiają, jeśli sami zapewniają, ze żadnego ryzyka nie ma?

  Tego typu postawa koncernów farmaceutycznych, które zarabiają przecież miliardy dolarów na całej tej sytuacji oraz postawa rządów, które wyraźnie próbują uniknąć wszelkiej odpowiedzialności, może mocno niepokoić.

  Skąd się bierze tak niezachwiana pewność WHO i rządów na świecie, że właśnie ta grypa będzie tak katastroficzna?

  Niejasności jest coraz więcej. Pytania się mnożą… a działania przygotowawcze nabierają tempa.

  Coraz więcej stanów USA wprowadza nowe ustawy, pozwalające obligatoryjnie szczepić wszystkich obywateli danego stanu. Sam rząd USA też już zatwierdził odpowiednie ustawy w kongresie, pozwalające przymusowo szczepić ludność całego kraju, oraz dające nieograniczoną władzę organizacji zarządzania kryzysowego – FEMA.

  Kanada także przygotowuje się do realizacji planów obowiązkowych szczepień. Taką samą decyzję podjęto w Australii, mimo że w tym kraju mija właśnie sezon grypowy i przebiegał on bardzo łagodnie.

  Grecki Minister Zdrowia powiadomił w sierpniu tego roku, ze wszyscy mieszkańcy Grecji będą przechodzić obowiązkowe szczepienia. Nie będą przy tym uwzględniane żadne wyjątki !

  Francja jest następnym krajem, który przygotował plany obowiązkowych szczepień wszystkich swoich obywateli, poczynając od dzieci i kobiet ciężarnych!

  O Holandii i Anglii już pisaliśmy. We wszystkich tych krajach, opiekę nad przebiegiem akcji szczepień przejmuje wojsko, co nie jest zjawiskiem normalnym dla tego typu działań. Przygotowywane są też miejsca masowych pochowków oraz sporządzane są plany reakcji wojska w przypadku zakłóceń w przeprowadzaniu akcji szczepień.

  Powodów do niepokoju tylko przybywa… w szczególności kiedy dowiadujemy się coraz to nowych faktów dotyczących niezwykłych przygotowań do realizacji planu masowych szczepień.

  Wszystkie powyższe informacje wskazują tylko na to, że rządy większości krajów na świecie, mimo braku poważnych symptomów, bardzo poważnie podchodzą do idei masowych szczepień. Można by rzec – śmiertelnie poważnie….

  Ostatnio na przykład ukazało się video z konferencji przeprowadzonej w Oklahomie, z udziałem byłego agenta służb specjalnych USA – Grega Stevensena, który poinformował uczestników tej konferencji o bardzo kontrowersyjnych planach, jakie są już w trakcie wdrażania.

  Greg Stevensen, nie był zwykłym szeregowym agentem. Posiada on tytuł doktora prawa, uzyskany w London International University. W latach 1970. ochraniał kandydatów na Prezydentów. Piastował też stanowisko Szeryfa Stanu Teksas. Jest on też autorem niedawno opublikowanej książki, pt.: “America: Fall From Grace and Power”.

  Z jego relacji wynika, iż w stanie Oklahoma już tydzień wcześniej podjęto decyzję o przymusowych szczepieniach wszystkich obywateli tego stanu. Podjęto tam też przygotowania mające na celu ścisłą kontrole obywateli tego stanu. Tylko te osoby, które będą w stanie wykazać, iż były szczepione, będą w stanie się przemieszczać. W tym celu wszystkim będą nakładane na nadgarstki specjalne, niezdejmowalne bransoletki, w których zostanie umieszczony chip. Dzięki odczytowi z chipa będzie można nie tylko otrzymać wszelkie dane osobiste kontrolowanej osoby, lecz także informacje czy, kiedy i gdzie osoba ta była szczepiona.

  Na terenie całego stanu zostaną rozstawione wojskowe punkty kontrolne (tzw. ‘choke points’), w szczególności na wszystkich ważnych skrzyżowaniach dróg, stacjach kolejowych i autobusowych, itd. Każda zatrzymana, nieszczepiona osoba będzie internowana i przewożona do specjalnych obozów internowania, gdzie zostanie przymusowo zaszczepiona.

  Podobne plany są tez dyskutowane w innych stanach USA. Tutaj w Europie słyszymy o podobnych przygotowaniach. Co się tak naprawdę dzieje? Czemu cała ta sprawa jest tak niejasno przedstawiana obywatelom? Czyżby nawalała machina informacyjna? Chyba jednak nie, ponieważ w innych sprawach działa ona wciąż bez zarzutu. Pozostaje jeszcze inna hipoteza do rozpatrzenia, że jest to działania celowe, ukierunkowane na wytworzenie odpowiedniego poziomu dezorientacji i strachu u obywateli. Ale w jakim celu?

  Z czasem postaramy się też na to pytanie odpowiedzieć.

  Źródło: Globalna Świadomość

 18. Noe said

  As per research, omega-3-fatty acids help in stabilising the heart muscle wall, thereby reducing the risk
  of arrhythmia and sudden cardiac failure. Increasing your intake of dietary fiber is among the most
  most important things can be done. Juice Fast is a fasting method and a detox diet where a person consumes only fruit and
  vegetable juices to obtain nutrition while otherwise abstaining from food consumption.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s