Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Sytuacja w Holandii

Posted by grypa666 w dniu 25/09/2009

Sytuacja w Holandii. Z oficjalnej strony informacyjnej Ministerstwa Zdrowia, nadesłała J.W.

23.09.2009
Minister Klink dokladniej okreslil, jaki personel medyczny powinien zostac zaszczepiony. Obsluga szpitali, ambulansow, lekarze rodzinni wraz z personelem pomocniczym, personel domow opieki, hospicjow i obsluga chorych w domach, sluzba poloznicza. Minister zaznacza, ze szczepienia nie sa obowiazkowe. Jednoczesnie zwraca uwge, ze nie wszyscy z tej grupy moga od razu byc zaszczepieni ze wzgledu na problemy z dostawa szczepionki. (J.W.: Innymi slowy, kto pierwszy ten lepszy). >link

18.09.2009
Minister Klink podaza za zaleceniami Rady Zdrowia i RIVM w zwiazku ze szczepieniami w sytuacji obecnej pandemii. Stwierdza: „mamy wystarczajaca ilosc szczepionek dla kazdego; mamy ich zapewnionych 34 miliony”. (J.W.: Dokladnie po 2 dla kazdego). Mowi sie o potrzebie szczepienia personelu medycznego. Podaje sie, ze „takze osoby ze zwiekszonym ryzykiem ciezkich powiklan zetkna sie w pierwszej fazie ze szczepieniami – zalecaja organizacje”. (Rada Zdrowia i RIVM). Minister podaje, ze „wirus Nowej Grypy A H1N1 (znana rowniez jako Meksykanska) moze jeszcze wytworzyc mutacje, ale Holandia „jest przygotowana na najgorsze””. >link

Ze strony RIVM
21.09 2009
Z zestawienia (samenvatting).
Do 16.09.2009 przyjeto w szpitalach w Holandii 90 osob z czego 4 osoby zmarly. W 56% w gre wchodzily takze inne problemy medyczne. W ostatnim tygodniu do lekarzy zglosilo sie nieco wiecej osob z objawami grypo podobnymi. Srednia wynosi 5,5 osoby na 10 tys. mieszkancow.

Konkluzja.
„Nie istnieją indykacje, by rozprzestrzenianie sie Nowej Grypy A(H1N1) w Holandii pomiedzy ogolem spoleczenstwa w ostarnim tygodniu, znacznie wzroslo. Isnieje maly przyrost, zglaszajacych sie do lekarza rodzinnego, pacjentow z objawami grypopodobnymi.” >pdf

Jak na razie nie widac jakichkolwiek przeslanek epidemii.

Komentarzy 165 to “Sytuacja w Holandii”

 1. Szczepionka na AIDS said

  Wynaleziono nowa „szczepionke”na AIDS. Program zafundowany przez amerykanska armie w Tajlandi.
  http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2654000/First-AIDS-vaccine-cuts-risk-of-disease-by-a-third.html

  • vgd said

   Najpierw wirusa tworzą (ustawa kongresu satanów zjednocz. z 1969 r.) a potem rzekomo chcą go „likwidować” – poj… to wszystko jak nie wiem co.

   • Szczepionka na AIDS said

    Dokladnie to na tym polega. Jak mowi davidicke.com : problem reaction solution.

  • 44 said

   w ogóle to fajnie jest al póki co, nic z waszych domniemań co do pszyszłości się ne sprawdza. Miał byc finansowy totalny krach w USA i nowa waluta, Amero, co miało byc połaczone z utworzeniem panstwa itd. Miało to nasapic pod koniec sierpnia…mamy zaraz październik dzieki Bogu…Miały być przymusowe szczepienia w USA juz od połowy siernia itd…Tak, tak, wiem…napotkali jakieś przeszkody i musieli egzekucje przesunać w czasie….pozdrawiam

   • Paweł said

    wiedzą już że dużo ludzi nie chce się szczepić:) czy to trudne do zrozumienia:)

   • hjk said

    co do terminów to „oni” decydują a nie my, wiec dlaczego do nas te pretensje??

 2. Mateo said

  Witam,

  Wczoraj tj. 24.09.09 na rynku głównym w Krakowie oraz na Kazimierzu przeprowadziłem akcję rozdawania ulotek na temat świńskiej grypy. Pomimo nie sprzyjającej aury udało się rozdać kilkaset ulotek. Akcję przeprowadziliśmy tylko we dwoje tzn ja z koleżanką. Zastanawiam gdzie jest reszta krakusów chętnych do rozdawania ulotek??? Chętnych proszę o kontakt matt1@poczta.fm.
  W większym gronie rozdamy więcej ulotek. Tyle osoób piszę na forum to może czas na jakieś konkretne działanie, a nie tylko na gadanie??? Nie ma zabardzo czasu aby się rozwodzić nad tym, która ulotka lepsza, a która gorsza trzeba działać i informować ludzi. Jak widać deszcz w niczym nie przeszkadza wystarczą tylko chęci…

  • grypa666 said

   Nie mogliśmy ci towarzyszyć gdyż mieliśmy małe spotkanko, bardzo ważne.
   Tematem były możliwości obrony przeciwko grypie i szczepieniom, niedługo
   opublikujemy kilka ważnych informacji.

   • Mateo said

    Nie ma sprawy. Wiem, że działacie ale sądze, że na ten blog wchodzi wiecej ludzi z Krakowa i okolic. Więc to bardziej do nich apel:)))

 3. serif said

  Jak widać , wszędzie najpierw szczepienia dotyczyć będą służby zdrowia. Jeśli szczepionki będą miały uboczne oddziaływania to zostanie wykończona służba zdrowia na całym świecie jako pierwsza. W tym momencie jest ryzyko, że decydenci mogą być pozbawieni pomocy medycznej. Reszta obywateli także. To rozumowanie jest IMO testem na brak lub istnienie spisku. Jeżeli sie okaże (tu ważna jest ciągła informacja z Internetu) ,że pewne grupy zawodowe lekarzy związane z lecznicami rządowymi itp. są seperowane od innych lekarzy i nie nie szczepione, to będę przekonany, że jest coś na rzeczy. W przypadku uruchomiania jakiś stref zamknietych (military zone itp) będzie to oczywiście bardzo trudne to udowodnienia, gdyż tam moga się pojawić właśnie specjalne oddziały szpitalne dla wybranych.
  Drugie rozwiązanie to istnienie super szczepionki dla wybranych o czym była mowa na blogu. Jeżeli szczepionka będzie typowa to powikłania będą typowe.
  A tak nawiasem ciekawe czy ktos nie wie czy Niemców nie potraktowano jakąś szczepionką (np na zwykła grypę) tylko dla nich, gdzie indziej nie stosowaną, bo sprawa wyglada brzydko (albo rozwojowo):
  http://tiny.pl/hqcs5

  • hamlin said

   wczoraj wyszperałem akcje militaryzacji mienia prywatnego co jak pisałem moze wskazywać na przygotowania do STANU WYJATKOWEGO LUB NAWET WOJENNEGO NA TERYTORIUM POLSKI.
   dzisiaj jest info z pozoru niby nic takoego ale tylko dla przecietnego zjadacza chleba oto link:
   http://fakty.interia.pl/raport/tragedia-w-kopalni-wujek-slask/news/po-raz-pierwszy-siegnieto-do-rezerw-wojennych,1373329
   otoż moi drodzy objaśnię że istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo że w/w stan gotowości państwa już obowiazuje ponieważ ABY POBRAĆ ZAPASY Z MAGAZYNÓW :Z.N- ZAPAS NIENARUSZALNY MUSZĄ BYĆ AKTYWNE PRZEPISY USTAWY O KLESKACH ŻYWIOŁOWYCH I NADZWYCZAJNYCH ZDARZENIACH KOLEJNOŚĆ JEST NASTEPUJACA – WPROWADZA SIĘ STAN WYJĄTKOWY LUB WOJENNY A WTEDY AUTOMATYCZNIE PRZEPISY USTAWY O KLESKACH I NADZWYCZAJNYCH WYDARZENIACH WCHODZĄ W ŻYCIE Z AUTOMATU
   DAM WAM PRZYKŁAD W 1997 ROKU (POWÓDŻ) W ZWIAZKU Z ZAJMOWANYM STANWISKIEM BRAŁEM UDZIAŁ W SPOTKANIU Z PANEM CIMOSZEWICZEM „W ODPOWIEDNIO WASKIM GRONIE” na tym spotkaniu w imieniu lokalnej społecznosci nalegaliśmy na wprowadzenie stanu wyjatkowego co dało by nam prawo czerpania sprzętu i leków w postaci wtedy niezbednie potrzebnej szczepionki przeciw tężcowej.
   omimo ze pan cimoszewicz obleciał smigłowcem z nami cały teren dotkniety powodzią ODPOWIEDŻ RZADOWA BYŁA NIE NIE. W ZWIAZKU Z ODMOWĄ WPROWADZENIA NA NASZYM TERENIE STANU KLESKI ŻYWIOŁOWEJ WOJEWODA MUSIAŁ ZA WŁASNE ŚRODKI KUPOWAĆ : SZCZEPIONKI , ŚRODKI ODKAZAJĄCE NA BAZIE CHLORU.KOCE ORAZ ŻYWNOSĆ i WYDAWAŁ PIENIADZE Z PEŁNA SWIADOMOSCIĄ ŻE MAGAZYNY WTEDY OBRONY CYWILNEJ BYŁY PEŁNE WSZYSTKIEGO CO POTRZEBA.
   A TERAZ WYPADEK W KOPALNI OFIAR OKOŁO 50 PANI MINISTER KOPACZ WYDAJE TELEFONICZNIE POLECENIE NARUSZENIA -PRZEKAZANIA NIEZBĘDNYCH ŚRODKÓW MEDYCZNYCH I AKCJA JEST REALIZOWANA BŁYSKAWICZNIE.

   MORAŁ Z TEJ TYRRADY TAKI ŻE JEŚLI WYDAŁA TAKIE POLECENIE I ONO ZOSTAŁO ZREALIZOWANE TO ZNACZY ŻE MOŻE A JEŚLI MOZE TO ZNACZY ZE DZIAŁA ZGODNIE Z PRZEPISAMI A JESLI ZGODNIE Z PRZEPISAMI TO SA TO BEZSPORNIE PRZEPISY – O NADZWYCZAJNYM ZAGROŻENIU ITD. PRZEPISY.

   ZWRACAJCIE UWAGĘ NA INFORMACJE WŁAŚNIE TEGO TYPU GDZIE PADAJA SŁOWA STAN WYJĄTKOWY,STAN WOJENNY,WOJENNE, I INNE POKREWNE tylko w ten sposób mozna się dowiedzieć o działaniach podjetych w Polsce.

   ps. powyższa sytuacja i działanie minister kopacz w sprawie katastrofy moze być usprawiedliwiona jeśli premier ogłosił by lokalny stan kleski żywiołowej lub pokrewny ALE WTEDY OGŁOSIŁ BY TO WOJEWODA ŚLASKIA Z TEGO CO WIEMY TAKI KOMUNIKAT NIE BYŁ OGŁOSZONY.

 4. Pawel Nl said

  Osobiscie mieszkam w Holandii i po rozmowie z paroma lekarzami tzw pierwszego kontaktu wniosek jest taki ze zdaja sobie sprawe ze to tylko propaganda. Zaden z nich nie poleca szczepienia sie, a w przypadku zachorowania zalecaja lozko, duzo owocow i ew. paracetamol.
  Ogolnie tu w Holandii od wielu lat ograniczono przepisywanie antybiotykow, o ile w Polsce rozdaje sie je jak cukierki, tutaj musi byc naprawde powazna infekcja. A juz na pewno nie daja antybiotykow przy grypie co znowu w Polsce jest powszechne.
  Jedyne co niepokojace zauwazam to znaczna aktywnosc wojska, tak od ok 2 mies. Niedaleko mam baze wojskowa z nieduzym lotniskiem, na ktorym ladowaly co najwyzej Apache i F16. A tak od 2 mies a to B 757, pomalowane na szaro, a to znow inne wielkie transportowce. Holendrzy tez sa mocno zdziwieni.

  • Paweł said

   Chińczyków przywożą bo wiedzą że wojsko rodzime danego kraju nie będzie tak skuteczne w ludobójstwie jak obce wojsko, a wiemy już że chińczycy bardzo chętnie pozbyli by się ok. 30 mln młodych mężczyzn bo mają taka nadwyżkę nad kobietami w wyniku przepisu o jednym dziecku…

   • Piotr Bein said

    w 2003 r. byla koncentracja sprzetu i broni w bazach lotniskowych europy przeciw irakowi, np. w brytanii
    podobnie w 1999 r. przeciw jugoslawii — nie wszystko musi sie bezposrednio wiazac z „pandemia”

   • hjk said

    No to teraz mamy Iran – zob link powyzej

   • multan said

    Obecnie, a wiem z pewnego zródla, nastepuja duze przesuniecia magazynowe broni w naszym („naszym”?)wojsku. I chodzi wylacznie o bron strzelecka wlasnie z tzw.ZN…Czyzby miala posluzyc militaryzacji „trójek szczepiennych” ?

 5. kellrez said

  Sytuacja w Polsce.. Sorry za off top 🙂
  http://wiadomosci.onet.pl/2049370,12,rosja_grzmi_polska_dopuscila_sie_bluznierstwa,item.html

  • kellrez said

   i od tego się zaczynaja wszelkie konflikty..

   • kellrez said

    dodam jak szczepionka na hiv wejdzie na rynek.. to moze byc wogole nie skuteczna.. ale kazdy bedzie sie chcial zaszczepic zeby byc bezpiecznym.. Ciekawe co bedzie w tej szczepionce.. bo do nastepnego roku dozyjemy na pewno 🙂
    ale ludzie pomysla ze skuteczna i moze byc masa zgodów na aids..

    to taka teoria, ale wszystko jest mozliwe.

   • Paweł said

    jasne że tak – eugenicy na całym świecie biorą olbrzymia kasę za to żeby tak właśnie było jak piszesz wyżej

   • hjk said

    moze wszystkie te szczepionki tak dzialaja, farmaceuta wczoraj mi powiedzial, ze skutecznosc placebo jest ok.15%, a szczepionek moze byc jeszcze wieksza jak ludzie w nie tak wierza…wlasnie ok. 30%, nawet gdy tam jest woda tylko

   • Piotr Bein said

    albo 15% i tak by wyzdrowialo

 6. Paweł said

  a większość Polaków nadal śpi i na słowa pobudki odpowiadają że głupoty gadamy, a sami czytać nie chcą…

 7. Paweł said

  WHO: Niepotrzebnie podana szczepionka może być wyjątkowo groźna, zwłaszcza dla kobiet w ciąży i osób ze schorzeniami takimi jak cukrzyca
  Szczepionka na świńską grypę bez testów

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20090909&typ=sw&id=sw11.txt

  zobaczcie jaki bajzel informacyjny robią…

  • Radek said

   Otrzymałem informacje, że serwis Yahoo blokuje e-maile kierowane do Polski. Czy ktoś może to sprawdzić?

  • Piotr Bein said

   zauwazylem w dniu publikacji (9.09.2009) sprzecznosc doniesienia nd z oficjalnymi informacjami z who — czyzby prowokacja, zeby osmieszyc nd?

   • konserwa said

    tak oni cie ośmieszają i podważają twój autorytet

   • grypa666 said

    nie rozumiem, jak info w nd sprzeczne ze stanowiskiem who osmieszaloby mnie

   • grypa666 said

    powyzsze od p.b.
    wiecej: ok, podwazaliby moj „autorytet”, ale tylko u osob, ktore nic nie czytaja poza nd — ile jest takich? — raczej spodziewalbym sie zmylki tego typu na tv trwam lub w radiu maryja, odkad zostaly zinfiltrowane przez dezinformatorow kompleksu jot ok. 1-2 lata temu
    radia maryja i tv trwam sluchaja miliony, wielu z nich nieczytajacych

 8. Paweł said

  wpadłem na pewien pomysł, gdyby ogłosili przymusowe szczepienia to zawsze można poprosić o dokument z badań danej partii która chcą wstrzyknąć dokumentu nie będą mieli a jeśli nawet to trzeba sprawdzić nr partii z numerem na dokumencie

  kiedyś takim sposobem mi się upiekło z policją, jechałem dosyć szybko i zatrzymała mnie policja na radarze było 120 km na godzinę zapytał mnie czy przyjmuję 400 zł mandatu i chyba 8 pkt karnych, ja odparłem że jeszcze nie wiem, a dowiem się jak mi pokaże aktualną legalizację radaru, policjant z uśmiechem i zadowoleniem na twarzy odpowiedział proszę bardzo i poszliśmy do radiowozu, był wtedy 3 maja , biorę do ręki ten dokument i mówię – szanowny panie ale to świadectwo straciło ważność 31 kwietnia ….:)

  wściekły policjant oddał mi dokumenty i pojechałem dalej:)

 9. kellrez said

  Ta.. mięso sprzed 26 lat będziemy jeść bo smaczne i zdrowe..
  sytuacja w Polsce ciąg dalszy.. Sorry za off top 🙂
  http://wiadomosci.onet.pl/2049508,11,miesa_sprzed_26_lat_jest_duzo_wiecej_rozlalo_sie_po_swiecie,item.html

  • Radek said

   To zadziwiające zjawisko. Większość z Was pisze, że onet i inne główne portale są przejęte przez NWO, a sami wklejacie non stop linki z wiadomościami z tych portali. Przecież to jakiś nonsens. Skąd wiadomo, że to prawda z tym mięsem??? Może celowo szpikują nas tego typu wiadomościami???..zło zło zło zło…a potem będą już tylko same dobre wiadomości jak to NWO potrafiło się uporać i mięsko pyszne.

   • aśka said

    Bo uważny czytelnik może oddzielić ziarno od plew. A w każdej informacji zawsze jest ziarenko prawdy. Trzeba ważyć argumenty i brać pod uwagę te, które brzmią logicznie, tzn pasują do tych wydarzeń, które miały już miejsce, a które jeszcze do niedawna traktowane były jako „teoria spiskowa” To się popularnie nazywa czytaniem między wierszami.

   • kellrez said

    200 ton już trafiło na stoły polaków ;]
    ciekawa jest opinia sanepidu że mięso jest dobre…
    a na tvn24 jest że mięsko szkodzi..

    Kto ma rację i kto tu wciska kit?

   • kellrez said

    Otóż przemalowanie konserw jest tańsze, a kasa będzie że starych konserw..
    Tylko zysk się liczy..

   • kellrez said

    Opinia sanepidu pozwoli uniknąć panki, zeby sprzedaz konserw nie zmalała.

  • aśka said

   A nie dziwi Was, dlaczego akurat teraz Szwecja czyści sobie magazyny państwowe? Przez 25 lat były te same zapasy, a teraz stwierdzili, że trzeba je uaktualnić. Znaczy, że zapasy państwowe mogą być wkrótce potrzebne. Ktoś niedawno na tym forum powiedział, że kancelaria Prezydenta i premiera również robiła jakieś większe zakupy, gdzie były duże ilości szynki konserwowej.

   • Radek said

    czyści bo logicznie myśląc mija termin przydatności w przyszłym roku :), jeśli w ogóle to prawda z tym mięsem

   • aśka said

    Widziałeś kiedyś 25 letni termin ważności do spożycia artykułów żywnościowych? Zacznij logicznie myśleć.

   • vgd said

    W obecnych czasach wszystko jest możliwe gdyż żyjemy w czasach cudów 😉

    btw
    lekarze niszczą zdrowie
    nauczyciele wiedzę
    prawnicy prawo i wolność
    etc.

   • Andrzej said

    Racje żywnościowe NATO mają termin nawet do 30 lat. Jadłem kiedyś standardowy posiłek żołnierza NATO. Na tacce była data produkcji 1985r. Był rok 1995. 10 letnie żarcie, odpowiednio spreparowane i zapakowane i dało się zjeść. Konserwy, jeżeli są dobrze przygotowane, mogą tyle wytrzymać. To nie żadne czary ani kombinowanie,a kwestia technologii.

   • aśka said

    Andrzeju piszesz „10 letnie żarcie, odpowiednio spreparowane i zapakowane i dało się zjeść. ”

    Spreparowane, więc czy zdrowe? Ile chemii tam włożono, aby można go było zjeść po 10 czy 25 latach?

   • Radek said

    Z całym szacunkiem, ale niektóre wypowiedzi na tym forum przybierają ton „sekciarski”, tzn często wypowiedzi są naciągane pod konkretną ideologię. Przecież właśnie w onecie podali że data produkcji była 1983, ważne do spożycia 2010 r. ech,,,Ta strona umrze śmiercią naturalną. Wspomnicie moje słowa. Nie chciałbym tego.

   • Andrzej said

    Liofilizacja i hermetyczne opakowanie. Bez wody zapomnij o jedzeniu 🙂

   • Andrzej said

    Szwecja sprzedała to mięso 9 lat temu. Czytaj artykuł do końca i ze zrozumieniem. Teraz handluje tym prywatna firma.

   • hjk said

    to zapasy wojskowe, a czas zycia zolnierza na froncie nie jest zbyt wielki, wiec mozna go takimi konserwami karmic…
    z pktu widzenia wojska, oczywiscie…(((

 10. maryjan said

  Witam. Może troche nie na temat i nie w tym miejscu gdzie trzeba, ale chciałbym się dowiedzeć czy ten produkt bedzie dobry na tą świńską grypę http://www.greposept.pl/ . To nie żaden spam ani reklama, po prostu dostałem na meila reklamę tego i chciałbym się dowiedzieć czy warto to kupić. Pozdrawiam

  • Paweł said

   jak lekarze polecają tzn. że nie jest dobry;)

  • Andrzej said

   Czesi nazywają to Citrokapky. Niesamowita dawka witaminy C. I antybiotyki nie są potrzebne. Lekarze są takim lekom zdecydowanie przeciwni. Wolą władować antybiotyk.

   • Radek said

    Niesamowitą dawkę witaminy C mają warzywa i owoce..Przykładowo grapefruit 🙂 nic tylko zapitalać do warzywniaka i jeść 🙂 Ja tak robię i nigdy nie chorowałem na grypę, a mam już trochę wiosen.

   • Radek said

    kliknąłem w link a tam oczywiście cudowny lek z grapefruita :)…Już lepiej chyba kupić owoce i jeść. Przecież organizm więcej przyswoi naturalnych witamin, niż z jakiś cudownych leków produkowanych z tzw. „przemysłu spadowego” Wiem coś na ten temat bo moja rodzina zajmuje się przetwórstwem owocowo-warzywnym od wielu pokoleń

   • Radek said

    Żaden pięknie reklamowany sok, czy przecier nie jest produkowany z pełnowartościowych jabłek i innych owoców. Używa się do tego właśnie tzw. „przemysłu” ,czyli spadu, często podgnitego, zepsutego, zmieszanego z błotem, potem dezynfekowanego i odpowiednio przerabianego itd…Polecam kupować owoce i warzywa z pewnego źródła i jeść codziennie w rozsądnych ilościach.
    Dziwię się ludziom, którzy kupują soki w kartonach itd. Ja wyciskam czasami z 4 duzych pomarańczy 1l soku! Płacę za nie 5zł. Markowy sok produkowany z przemysłu kosztuje tyle samo! Gdzie tu logika? Reklama działa 🙂

   • Radek said

    część dalsza monologu:)

    Owoc owocowi też nie równy.
    Teraz udało mi się kilka razy kupić „prawdziwe” pomarańcze. Takie jak kiedyś za komuny. Wielkie i soczyste. Jedna taka pomarańcza i prawie cała szklanka soku! Podejrzewam, że o takie będzie coraz trudniej. Jeśli nawet będą to jakieś cholernie modyfikowane. Jak te, które nie posiadają pestek! Istnieją już nawet jabłka bez jądra nasiennego!

   • Radek said

    tak jest w każdej branży 🙂
    kto widzi jak są produkowane soki- nie kupi soku w kartonie:)
    ktoś kto zna tajniki szczepień- nie zaszczepi siebie i swojego dziecka 🙂
    kto widzi jak produkuje się konserwy- nie będzie jadł konserw itd…

   • Radek said

    jedyne co nas może uratować to natychmiastowy powrót do natury i nauk Chrystusa. Niewielu zdaje sobie sprawę, że ateizm i new age jest tylko częścią planu NWO zdominowanego przez niektóre plemiona żydowskie. Kolejnym etapem będzie narzucenie prawa Mojżeszowego. Już są robione przymiarki. Kara śmierci zostanie przywrócona w kolejnych krajach, potem kastracje, obcinanie rąk, obowiązkowe donisicielstwo itd

   • hjk said

    masz racje Radek, NWO to kult lucyferianski, satanistyczny, a z tym wlasnymi silami nie wygramy, trzeba tez miec pomoc z góry, od Chrystusa. Kiedys tu ktos rugał p.Piotra za fanatyzm, ale to nie fanatyzm, tylko realizm, niestety…

   • Piotr Bein said

    @radek: prawo nie mojzeszowe (zeby!) tylko NOAHIDOWE (google „mauricepinay noahide law”

   • Radek said

    Panie Piotrze. Jak zwał tak zwał. Bardzo zbliżone. W samych prawach nie widzę nic złego. Niestety widzę dużo złego w fanatyźmie

   • grypa666 said

    @Radek 25 wrzesień 2009 @ 5:20 pm
    od p.b.: prawo mojzeszowe jest zupelnie inne od noahidowego — twoja uwaga jest szowinistyczna — zamiast klepac w klawisze, zapoznaj sie z podanym materialem

 11. Wojtekk said

  Zbliżamy się do okresu kiedy nastąpi zamieć i ferment wojenny.
  Wszystkie ostatnie informacje wskazują na to.
  Po pierwsze, USA, nie wstawią się za Polską w razie inwazji wschodniego sąsiada jakim jest Rosja
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7049555,Tarcza_antyrakietowa__Obama_dzwonil_do_Tuska__ale.html
  Wymowa artykułu jest jasna. Polska jest ignorowana, skoro tej wiadomości nie przekazano nawet osobiście premierowi. USA, podaruje sobie wojnę obronną Polski na wypadek wojny z Rosją. Co najlepsze! Data 17.09. jest przecież datą inwazji ZSSR na Polskę! Zbieg okoliczności? To dlaczego następnego dnia 18.09. Rosjanie startują z manewrami?!
  http://www.tvn24.pl/0,1621078,0,1,rosja-i-bialorus-stlumia-polskie-powstanie-w-manewrach,wiadomosc.html

  Zaraz potem co widzimy?
  http://www.tvn24.pl/12691,1620862,0,1,miedwiediew-pogratulowal-obamie-decyzji-ws-tarczy,wiadomosc.html
  Jakże dziwnie to zdjęcie z uściskiem dłoni kojarzy mi się z podpisaniem układu Ribbentrop-Mołotow!

  A do tego:
  http://www.tvn24.pl/12691,1620981,0,1,zatrzymac-inwazje-polakow-nie-przejdzie-w-niemczech,wiadomosc.html
  Wyraźne nie dla Polaków! W razie inwazji ze wschodu gdzie będzie się Polska ludność ewakuować? Na zachód! Niemcy zapewne będą w tym momencie zajęte tłumieniem zamieszek, oraz przymusowym szczepieniem własnych rodaków. Oczywistym jest, że obywatele niemieccy więcej zamętu nie zechcą, a akcja propagandowa już się zaczęła.
  Dodajmy do tego, odnawianie rezerw wojskowych m.in. Szwecji, Polski. Ewa Kopacz, która jako jedna z nielicznych sprzeciwia się codex alimentaris, przekazała dla poszkodowanych w kopalni wujek
  http://fakty.interia.pl/raport/tragedia-w-kopalni-wujek-slask/news/po-raz-pierwszy-siegnieto-do-rezerw-wojennych,1373329,2943 , być może po to aby nam uświadomić że rząd coś ukrywa, że mamy tajnie wprowadzony stan wyjątkowy.
  Dodatkowo dokopaliśmy się do artykułów na temat możliwości przejmowania motocykli przez policję/wojsko.
  I dlaczego Polska ma otrzymać tylko 4mln sczepień? Czy to tylko dlatego aby zaszczepić wojsko, siły mundurowe, służbę zdrowia, by ludność cywilna została w zasadzie bezbronna na jakikolwiek atak?
  Wszystko to zebrane razem może być zbiegiem okoliczności, ale jak historia pokazuje, wszystkie zbiegi okoliczności w końcu się w coś przerodziły, mając zaplanowany cel.

  • Radek said

   pamiętacie? …Budziet sońce. Budziet mama. Budu ja. :):)

   http://www.tvn24.pl/12691,1621091,0,1,panie-prezydencie–dzis-ciebie-chwalimy,wiadomosc.html

  • hjk said

   Nie sadze, zeby Rosja miała jakikolwiek interes w atakowaniu nas…
   natomiast w sytuacji wojny ruchy wojsk nie sa ograniczane granicami i mogą się tu zjawic…
   Ale nie sadze, zeby akurat wojna sie od nas zaczela…
   Wprawdzie istoria sie powtarza, ale chyba nie tak samo dokładnie…

   • hjk said

    ale rzeczywiscie kryzys ekon. (czytaj głód i nedza), pandemia (zaraza) i wojna to sprawdzone środki depopulacji…

   • Radek said

    PROGRAM SZKOLENIA OBRONNEGO GMINY JAKUBÓW

    NA LATA 2009-2011

    I. Dokumenty odniesienia.

    Program opracowano na podstawie n/w dokumentów:
    1. Wytycznych Wojewody Mazowieckiego z dnia 14 grudnia 2007 roku do szkolenia obronnego realizowanego prze Marszałka Województwa Mazowieckiego, starostów, wójtów, burmistrzów (prezydentów miast) oraz przedsiębiorców wykonujących zadania obronne.
    2. Wytycznych rady Ministrów z dnia 11 października 2005 r. do pozamilitarnych przygotowań obronnych na lata 2007-2012
    3. Plan Szkolenia Obronnego Województwa Mazowieckiego na 2009 rok.
    4. Program Szkolenia Obronnego Województwa Mazowieckiego na lata 2009-2014.
    5. Program Szkolenia Obronnego Gminy Jakubów na 2009 – 2011 rok.
    6. Plan założeń Akcji Kurierskiej Gminy Jakubów.

    II. Cel szkolenia.

    Zasadniczym celem szkolenia obronnego w gminie Jakubów w latach 2009-2011 jest przygotowanie kierownictwa gminy, pracowników Urzędu Gminy oraz kurierów i osób wyznaczonych do pełnienia Stałych Dyżurów, Stanowiska Kierowania Wójta Gminy do wykonywania powierzonych zadań obronnych podczas podwyższonej gotowości obronnej – wśród społeczeństwa gminy.

    Powyższy cel zamierza się osiągną realizując zadania szkoleniowe w zakresie:

    – Przygotowanie uczestników szkolenia do udziału w ćwiczeniach o zasięgu krajowym, wojewódzkim, powiatowych wynikających z planowania operacyjnego.
    – Realizacji szkolenia obronnego w różnorodnych formach.
    – Wykonywanie zadań obronnych na szczeblu powiatu i gminy w ramach ćwiczeń powiatowo-gminnych, gminy w Systemie Stanowiska Kierowania gminy.
    – Doskonalenie systemu „Stałych Dyżurów”.
    – Wykonania zadań obronnych gminy w ramach treningów i gier decyzyjnych.
    – Realizacja przedsięwzięć zawiązanych z nakładaniem obowiązku świadczeń osobistych i rzeczowych na rzecz obrony.
    – Udział w realizacji zadań w ramach HNS.

    III. Grupy szkoleniowe.

    Grupa szkoleniowa „A”
    1. Zastępca wójta gminy
    2. Skarbnik gminy
    3. Kierownik Gminnego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół
    4. Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
    5. Kierownik Gminnego Ośrodka Zdrowia
    6. Prezes Gminnego Zarządu Związku OSP
    7. Weterynarz gminny
    8. Dzielnicowy Komisariatu Policji

    Grupa szkoleniowa „B”
    1. Pracownicy Urzędu Gminy
    2. Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej

   • VEB said

    Ten dokument przytoczyłeś na dowód czego? Stanu wojennego może? Takie dokumenty znajdują się w urzędach gminy praktycznie od zawsze. Nie są one ani tajne, ani jakoś szczególnie chronione. Pracuję w urzędzie gminy już wiele lat i odkąd pamiętam coś takiego istniało. Żadna sensacja, jak praktycznie wszystko tu publikowane. Ale wystarczy odpowiedni komentarz, aby wysnuć wniosek: „Obcy atakują!”. Nie przesadzajcie! Pozdrawiam.

   • Wojtekk said

    Możliwe, ale wydaje mi się że w najlepszym przypadku i tak pozostaniemy bezbronni i na konflikt czy przemarsz obcej armii nie będziemy mieli praktycznie wpływu.

   • Radek said

    CELE SZKOLENIOWE NA 2009 ROK PRUSZKÓW

    3. 1 CEL GŁÓWNY ;

    ,, KONTYNUACJA I DOSKONALENIE POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI I WIEDZY OSÓB PEŁNIĄCYCH FUNKCJE KIEROWNICZE I ZESPOŁÓW FUNKCJONALNYCH – ZADANIOWYCH DO DZIAŁANIA W WYŻSZYCH STANACH GOTOWOŚCI OBRONNEJ PAŃSTWA I DO REALIZACJI ZADAŃ OBRONNYCH WYNIKAJĄCYCH Z PLANU OPERACYJNEGO FUNKCJONOWANIA GMINY W WARUNKACH KRYZYSU, ZEWNĘTRZNEGO ZAGROŻENIA BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA I NA WYPADEK WOJNY . ”

    3. 2 CELE POMOCNICZE – CZĄSTKOWE ;

    a) doskonalenie pracowników publicznej administracji samorządowej i osób wytypowanych do pełnienia stałego dyżuru w podległych i nadzorowanych jednostkach organizacyjnych na terenie Gminy do wykonywania zadań wynikających z obowiązków organizatora Stałego Dyżuru i dyżurnego,
    b) przygotowanie pracowników publicznej administracji samorządowej oraz osób pełniących funkcje kierownicze w podległych i nadzorowanych , komórkach, podmiotach , instytucjach, stowarzyszeniach, i innych organizacjach do wykonywania zadań obronnych.
    c) przygotowanie pracowników administracji publicznej i innych osób prowadzących sprawy związane z wykonywaniem zadań obronnych na terenie Gminy do współdziałania z Terenowymi Organami Administracji Wojskowej i Organami Administracji Publicznej na szczeblu powiatowym i wojewódzkim w zakresie realizacji pozamilitarnych przygotowań obronnych, ze szczególnym uwzględnieniem AKAP, oraz problemów wynikających z nakładania świadczeń osobistych i rzeczowych w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny.
    d) przygotowanie osób bezpośrednio wykonujących zadania obronne na terenie Gminy do udziału w szkoleniu obronnym organizowanym w formie treningów , ćwiczeń i gier obronnych o zasięgu powiatowo – gminnym i wojewódzkim
    e) przygotowanie osób pełniących funkcje kierownicze realizujących zadania obronne w podległych i nadzorowanych jednostkach organizacyjnych do rozwiązywania problemów wynikających z Planu Operacyjnego Funkcjonowania Gminy …..
    f) doskonalenie praktycznych zasad i sposobów wypracowywania decyzji przez zespoły funkcjonalne wchodzące w skład ; Głównego Stanowiska Kierowania Wójta Gminy

    4. PROCES SZKOLENIA OBRONNEGO

    4. 1 podczas organizacji procesu szkolenia obronnego główną uwagę należy skupić na ;

    a) właściwym podziale osób objętych procesem szkolenia obronnego na grupy szkoleniowe
    b) odpowiednim doborze form i tematów szkolenia w grupach, z uwzględnieniem poziomu przygotowania osób podlegających szkoleniu do realizacji zadań obronnych
    d) określaniu priorytetów szkoleniowych oraz sposobów osiągania celów szkoleniowych
    str. 3 / 4
    d) prowadzeniu analiz i wyciągania wniosków z przebiegu szkolenia obronnego
    e) zapoznaniu uczestników szkolenia obronnego z jego organizacją i tematyką poprzez przekazanie im kopii terminów i tematów realizowanych przedsięwzięć szkoleniowych w 2009 roku

    4. 2 szkolenie obronne należy realizować poprzez ;

    a) opracowanie w latach parzystych trzyletniego Programu Szkolenia Obronnego Gminy zgodnie z wzorem określonym w załączniku 1 do Wytycznych Wojewody Mazowieckiego z dnia 19 grudnia 2008 r do szkolenia obronnego realizowanego w 2009 r przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, starostów , wójtów , burmistrzów ( prezydentów miast ) oraz przedsiębiorców wykonujących zadania obronne
    b) wydanie wytycznych na rok szkoleniowy 2009 zgodnie z wzorem określonym w załączniku 2 do Wytycznych Wojewody Mazowieckiego z dnia 19 grudnia 2008 r do szkolenia obronnego realizowanego w 2009 r przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, starostów , wójtów , burmistrzów ( prezydentów miast ) oraz przedsiębiorców wykonujących zadania obronne

    c) opracowanie Rocznego Plan Szkolenia Obronnego Gminy na 2008 r zgodnie z wzorem określonym w załączniku 3 do Wytycznych Wojewody Mazowieckiego z dnia 19 grudnia 2008 r do szkolenia obronnego realizowanego w 2009 r przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, starostów , wójtów , burmistrzów ( prezydentów miast ) oraz przedsiębiorców wykonujących zadania obronne
    d) uzgodnienie Rocznego Planu Szkolenia Obronnego z Wojewodą Mazowieckim poprzez Kierownika Oddziału Spraw Obronnych WB i ZK MUW w Warszawie

    4. 3 główne cele szkoleniowe osiągać poprzez ;

    a) udział w przedsięwzięciach szkoleniowych organizowanych przez Wojewodę Mazowieckiego, zapoznając się z zasadami i procedurami dotyczącymi funkcjonowania na Głównym Stanowisku Kierowania Wójta Gminy
    b) organizowanie własnych przedsięwzięć szkolenia obronnego w celu przygotowania zespołów osobowych ( funkcjonalnych ) i osób pełniących funkcje kierownicze w podległych i nadzorowanych jednostkach organizacyjnych Gminy, do ; funkcjonowania w ramach Stałego Dyżuru , funkcjonowania na Głównym Stanowisku kierowania udziału w zajęciach praktycznych – gry, treningi, ćwiczenia udziału we współpracy cywilno wojskowej / CIMIC / z Terenowymi Organami Administracji Wojskowej .
    c) realizację szkolenia z zakresu wykonywania innych zadań obronnych oraz doskonalenie współpracy cywilno – wojskowej / CIMIC / z Terenowymi Organami Administracji Wojskowej / TOAW /

    4.4 proces szkolenia obronnego w Gminie, realizować w oparciu i przy pomocy następujących dokumentów stanowiących podstawę działalności 2009 r w zakresie szkolenia obronnego, wg określonych wzorów w Wytycznych Wojewody Mazowieckiego z dnia 19 grudnia 2008 r do szkolenia obronnego realizowanego w 2009 r przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, starostów , wójtów , burmistrzów ( prezydentów miast ) oraz przedsiębiorców wykonujących zadania obronne

    a) programu ( trzyletniego ) szkolenia obronnego – załącznik Nr – 1
    b) wytycznych ( rocznych ) do szkolenia obronnego – załącznik Nr – 2
    c) rocznego planu szkolenia obronnego – załącznik Nr -3
    d) tematycznego planu szkolenia dla poszczególnych
    przedsięwzięć szkoleniowych – załącznik Nr – 4
    e) listy obecności uczestników szkolenia – załącznik Nr – 5
    f) podstawowych zasad, terminów, i ustalana organizacji ćwiczeń

    4. 5 udział w ćwiczeniach powiatowo gminnych należy realizować poprzez wydzielenie ,, Grup Operacyjnych ” ,
    z uwzględnieniem ;

    a) odpowiedniej wielkość sił i środków ( Grupy Operacyjnej ) zaangażowanych do ćwiczenia uwzględnionej zgodnie z założeniami określonymi przez ,, Głównego Ćwiczącego ”
    b) zachowywania zasady priorytetu w zakresie kompleksowego zgrywania własnego systemu zarządzania kryzysowego i kierowania obronnością.
    c) podczas udziału w ćwiczeniu stosować podstawowe terminy i zasady dotyczące ustalenia organizacji ćwiczeń

    4 .6 gminne ćwiczenie / terenowe / na rok 2009 zamierza się zorganizować i przeprowadzić w II lub III kwartale roku. Do ćwiczenia zamierza się przyjąć nw. temat ;

    ,, Osiąganie wyższych stanów gotowości obronnej państwa oraz realizacja przedsięwzięć wynikających z Planu Operacyjnego Funkcjonowania Gminy w czasie ; zagrożenia bezpieczeństwa państwa i na wypadek wojny, oraz w czasie wystąpienia sytuacji kryzysowej na terenie gminy ‘’ .

    4 .7 finansowanie gminnego ćwiczenia / terenowego / w roku 2009 zamierza się zrealizować z dotacji celowych dla jednostek samorządu terytorialnego
    4. 8 dokumentację szkolenia obronnego przechowywać przez okres 5 lat i udostępniać do wglądu w ramach kontroli doraźnych, problemowych i kompleksowych .

   • Radek said

    8 maja 2009 roku Rada Ministrów, uchwałą nr 68/2009 przyjęła „Program Mobilizacji Gospodarki na lata 2009–2018” (PMG -09) opracowany w Zarządzie Planowania Logistyki – P4 Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.

    Istotą programu mobilizacji gospodarki jest zapewnienie ciągłości zasilania systemu obronnego państwa (w tym SZRP) dostawami środków bojowych oraz uzbrojenia i sprzętu wojskowego (UiSW), a także zabezpieczenie realizacji jego remontów.
    Celem PMG-09 jest przygotowanie gospodarki narodowej do realizacji zadań w zakresie zabezpieczenia zwiększonych potrzeb obronnych państwa,
    w tym potrzeb Sił Zbrojnych RP, w warunkach zagrożenia bezpieczeństwa państwa i w czasie wojny Program składa się z czterech części:

    • część I – zadania organów administracji rządowej w zakresie prowadzenia działań o charakterze organizacyjno-planistycznym, związanych z przygotowaniem gospodarki do funkcjonowania w warunkach zagrożenia bezpieczeństwa państwa i w czasie wojny;
    • część II – zadania, które mogą być nałożone na przedsiębiorców o szczególnym znaczeniu gospodarczo-obronnym w zakresie realizacji potrzeb dotyczących dostaw i remontów UiSW oraz dostaw środków bojowych, zgłoszonych przez Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwo Sprawiedliwości oraz Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego;
    • część III – ocena możliwości zaspokojenia podstawowych potrzeb bytowych ludności w zakresie artykułów spożywczych, energii elektrycznej, gazu, węgla, paliw, przewozów morskich, kolejowych i lotniczych oraz świadczeń
    zdrowotnych i ochrony zdrowia;

    • część IV – możliwości produkcyjno-usługowe wybranych działów gospodarki m.in. w zakresie: dostaw energii elektrycznej, węgla, ropy naftowej, gazu ziemnego, dostaw i remontów uzbrojenia i sprzętu wojskowego oraz dostaw środków bojowych.

    Zabezpieczenie potrzeb obronnych państwa
    Program Modernizacji Gospodarki stanowi podstawę do nakładania na przedsiębiorców zadań obronnych związanych z utrzymaniem mocy produkcyjnych i remontowych, niezbędnych do zabezpieczenia potrzeb obronnych państwa w warunkach zagrożenia bezpieczeństwa i w czasie wojny. Na podstawie tego dokumentu właściwe organy, określone w rozporządzeniu Rady Ministrów z 9 listopada 2007 roku w sprawie wykazu przedsiębiorców o szczególnym znaczeniu gospodarczo-obronnym (DzU nr 214, poz. 1571) – aktualnie minister obrony narodowej oraz minister gospodarki – nałożą zadania obronne w drodze decyzji administracyjnej i zawrą stosowne umowy
    z przedsiębiorcami. Realizacja tych zadań jest finansowana z budżetu państwa, a wysokość przyznawanej dotacji określa się zgodnie z zasadami zawartymi w Metodyce naliczania kosztów utrzymywania przez przedsiębiorców mocy produkcyjnych i/lub remontowych, niezbędnych do realizacji zadań wynikających z programu mobilizacji gospodarki oraz przyznawania i rozliczania dotacji na ich utrzymywanie. Poszczególne fazy przygotowania i realizacji PMG-09 zobrazowano na rys. 3. Program będzie podlegał corocznej aktualizacji, stosownie do zmieniających się potrzeb obronnych państwa, przekształceń zachodzących w gospodarce narodowej oraz innych czynników mających wpływ na proces planowania obronnego. Zwiększone potrzeby wojsk wynikające z zadań mobilizacyjnych, a także prognonowanych strat związanych z prowadzeniem przyszłych działań wojennych, będą możliwe do zaspo-
    kojenia przez struktury wykonawcze systemu logistycznego Sił Zbrojnych RP w ograniczonym zakresie. W tej sytuacji program mobilizacji gospodarki, w połączeniu z rezerwami państwowymi (stany zastrzeżone dla SZRP) oraz świadczeniami rzeczowymi (w tym uzupełnianie potrzeb etatowych w środki transportu i maszyny) będzie stanowił zasadniczy element logistycznego wsparcia sił zbrojnych, realizowanego przez pozamilitarne ogniwa obronne w warunkach zagrożenia bezpieczeństwa państwa i w czasie wojny.

   • Radek said

    Czy ktoś pamięta co pisałem o BMW?

   • Radek said

    Dlaczego teamy fabryczne wycofują się z F1? Bo biedne i gorzej sobie radzą od innych? Klocki się układają

   • Radek said

    No dobra zdradzę sprawę:) Te ostatnie wiadomości przekazał mi Antymaterialny

   • Piotr Bein said

    radek, czego dowodza plany obronne? – ze polska jest w nato i bedzie miesem armatnim, jesli tak zadecyduja ‚rotszyldowie”
    a jak to sie ma do ‚pandemii’? jesli nie wyjasnisz, to wyrzycamy jako spam (i to dlugasny!!!)

   • Radek said

    Plany dowodzą według mnie, że w najbliższej przyszłości będziemy mieli kumulację katastroficznych wydarzeń, czyli:
    -pandemia
    -zamieszki
    -głód
    -zmiana klimatu na Ziemi
    -wojny

    Spisałem się? Czy zostanę usunięty?
    Zauważyłem, że zawsze pojawiają się groźby usunięcia gdy napiszę o Antymaterialnym. Coś mi tu śmierdzi. Być może jestem przeczulony przez to czego się dowiaduję. Pozdrawiam

   • hamlin said

    mój drogi TO ZWYKŁY PLAN DZIAŁANIA KRYZYSOWEGO JAKIEJŚ GMINY W POLSCE TAKICH PLANÓW JEST W POLSCE TYLE ILE MIAST I MIASTECZEK A w tajemnicy ci powiem że o podobnie brzmiącym tekście plany maja wszystkie zakłady pracy zatrudniajace powyzej 30 osób TAKI PRZEPIS PONADTO JEST TO CZEŚC PLANU JAWNA dlatego mogłeś sobie spokojnie skopiować w necie i zamieścić.
    TAKI PLAN NIE JEST DOWODEM ŻE COŚ NASTĄPI ALE JEDYNIE INSTRUKCJĄ JAK ZACHOWYWAĆ SIĘ GDY WŁAŚNIE COŚ NASTĄPI.
    ALE JEŚLI ZAINTERESOWAŁEŚ SIE TYM TEMATEM TO W KONTEKŚCIE GRYPY POWINNY CIĘ ZAINTERESOWAĆ PRZEPISY I USTAWY W OPARCIU O KTÓRE TWORZY SIE TAKI PLAN A PÓŻNIEJ REALIZUJE BO PRZEPISY PRAWNE O KTÓRYCH WSPOMNIAŁEM BEDĄ MIAŁY KLUCZOWE ZNACZENIE DLA ZAMORDYSTÓW DLATEGO W MOICH POSTACH NA TEN TEMAT STARAM SIĘ SKIEROWAĆ UWAGĘ LUDZI NA SYGNAŁY DOBIEGAJACE TU I ÓWDZIE Z KRAJU ŻE PRZEPISY SĄ STOSOWANE W PRAKTYCE np . akcja z motocyklami ,naruszenie zapasów wojennych te dwie sprawy są na tyle ciekawe i zastanawiające . że temat ten został nawet dziś o 19-30 poruszony w dzienniku rzadowym około 3 minuty policjant i wojskowy uspokajali i tłumaczyli się — według mnie bardzo mentnie POCZYTAJ MOJE POPRZEDNIE POSTY

   • Paweł said

    interes ma prosty,wszak nie o ziemie ani pieniądze chodzi…

    – wiele rzeczy zostało zbudowanych i teraz trzeba je rozwalić żeby można było budować od nowa

    – wybić jak najwięcej ludzi po wszystkich stronach konfliktu (przecież i tak konflikt ze wszystkich stron jest finansowany z tych samych pieniędzy)

    – wojna prowadzi do jeszcze większego zadłużania się społeczeństw

    po co to wszystko?

    przecież to proste nie ważne kto uderzy w kogo po wszystkich stronach stoją zydzi i tylko my normalni ludzie im przeszkadzamy w zasiedleniu się na całym świecie i zrobieniu z nas swoich niewolników

    po to była I i II, i ta wojna co będzie teraz….
    tylko po to…

    więc nie ważne kto zaatakuje kogo i kiedy ważne żeby zrobić szybciej czystkę ….

  • Piotr Bein said

   te same wydarzenia mozna powiazac na inne sposoby, w zaleznosci od tego, w co sie chce wierzyc — mysle ze najwazniejsze jest znalezc, czy dany rzad/przedstawiciele sa pod kontrola tajnego rzadu swiatowego

   • Radek said

    Gdy pytałem ostatnio Antymaterialnego co mam robić, odpisał mi tylko tyle…tak nie raz robi 🙂 :

    Powiąż ze sobą te dwie mądre przypowieści. Jedną z Indii ,drugą z Biblii:

    „NasMaridin opowiada o sobie samym: Za młodu byłem rewolucjonistą i moja modlitwa wyglądała tak: Panie daj mi siły, żeby zmienić świat. W miarę jak stawałem się dorosły
    i uświadomiłem sobie, że minęło mi pół życia, a nie zdołałem zmienić ani jednego człowieka, zmieniłem moją modlitwę i zacząłem mówić: Panie udziel mi łaski, by przemienić tych, którzy się ze mną kontaktują. Choćby tylko moją rodzinę i moich przyjaciół. Tym się zadowolę. Teraz, kiedy jestem już stary i moje dni są policzone, zacząłem rozumieć, jaki byłem głupi. I moja jedyna modlitwa jest taka: Panie udziel mi łaski, bym sam się zmienił.
    Gdybym tak się modlił od początku, nie zmarnowałbym życia.”

    Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego. A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę. Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga, [prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzania sprawiedliwej kary temu, który czyni źle” (Rz 13, 1-4).

   • grypa666 said

    od p.b.: ad przypowiesc chrzescijanska – w prawoslawiu za najwyzsza z modlitw uwaza sie: „Panie Jezu Chryste, Synu Bozy, zmiluj sie nade mna, grzesznikiem”
    w kontaktach z mnichami prawoslawnymi (przewaznie greckimi, serbskimi) czesto napominaja oni mnie jak i innych pielgrzymow o potrzebie zaczecia dziela ulepszania swiata od siebie
    nie potrzeba zreszta pytac mnichow — Nowy Testament przepelniony jest ta sama Mysla
    ——————-
    ad przypowiesc wschodnia – obecnie wladza na pewno nie jest ostoja dobra – ach, gdzie te dobre stare czasy!

   • hamlin said

    W POLSCE OD 19 LAT SA RZADY POD WPŁYWEM CHYBA SAMEGO BELZEBUBA i zeby wleżć w tyłek zachodowi są skłonni do wszystkiego najgorszego w stosunku do własnych obywateli w zamian za PRZYSŁOWIOWE POKLEPANIE PO PLECACH I MOŻLIWOSĆ POSIEDZENIA PRZY STOLE Z OBAMĄ LUB JAKIMŚ IZRAELITĄ KTÓRY TYM WSZYSTKIM KRECI.

  • Zapsa said

   Ja bym onetowi nie ufała. Przekłamują fakty, wyrywają z kontekstu zdania i manipulują odbiorcą. Naprawdę może tak być że artykuł ma nam pokazać że „Rosja – wróg”, podobnie jak Kopacz onet stawiał w świetle bezmyślnej baby kochającej szczepionki.

   • grypa666 said

    oczernianie ‚ruskich’ jest norma judeocentrykow, duzo pisze o tym bjerknes
    „antyzydowscy” polacy dali sie chwycic na te przynete i bezmyslnie klepia o „ruskim” bolszewizmie i komunizmie, o „ruskim” ataku na gruzje…
    dlatego pierwszym oczernieniem pod moim adresem byl „ruski agent” gdy znalazlem sie w polsce z prelekcja nt. judeocentryzmu w kwietniu br.

   • grypa666 said

    powyzsze od p.b.

 12. Jaga said

  @Abi
  Jesli jestes na forum odezwij sie do mnie.mam pytanie do Ciebie w waznej sprawie.
  Nie mam inaczej mozliwosci sie skontaktowac.
  Pozdrawiam

 13. wiktor said

  W 12 rozdziale księgi Daniela czytamy, że w czasach ostatecznych poznanie będą mieć tylko ludzie roztropni (inne tłumaczenie- mądrzy),
  nie oznacza to wcale chrześcijan ale ogólnie ludzi myślących! Obok tego napisane też jest, że bezbożni nie będą mieć ŻADNEGO poznania.
  Bezbożni czyli ludzie całkowicie odrzucający autorytet Słowa Bożego.

  Dlaczego o tym piszę? Ponieważ w Objawieniu jakie Jezus przekazał Janowi napisane jest:

  VERICHIP – „On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię (PIETNO)
  na swojej prawej ręce albo na swoim czole i że nikt nie może kupować ani sprzedawać,
  jeżeli nie ma znamienia „( inne tłumaczenia: OTRZYMUJĄ, WYCIŚNIĘTO, WZIĘLI).

  NIBIRU (zob. YouTube)-„ I zatrąbił piąty Anioł i widziałem, że gwiazda spadła z nieba na ziemię”
  LUB „I zatrąbił drugi anioł; i coś jakby wielka góra ziejąca ogniem zostało wrzucone do morza”
  LUB „I zatrąbił trzeci anioł; i spadła z nieba wielka gwiazda płonąca jak pochodnia, i upadła na trzecią część rzek i na źródła wód.
  A imię gwiazdy tej brzmi Piołun”

  DEPOPULACJA – „I zostali uwolnieni czterej aniołowie, którzy byli przygotowani na godzinę i na dzień, i na miesiąc, i na rok,
  aby wytracić (ZGŁADZIĆ, POZABIJAĆ) trzecią część ludzi.” DZIŚ TO PONAD 2 MILIARDY LUDZI! i to musi się stać.

  POKÓJ NA BLISKIM WSCHODZIE – „Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada,
  jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną.”

  ZNAK KOŃCA ŚWIĄTYNIA JEROZOLIMA – „I stanie się w dniach ostatecznych, że góra ze świątynią Pana będzie stać mocno jako najwyższa z gór
  i będzie wyniesiona ponad pagórki, a tłumnie będą do niej zdążać wszystkie narody.” położono już kamień węgielny do odbudowy.

  THE ILLUMINATI GAME …MESJASZ – „Ja przyszedłem (JEZUS) w imieniu Ojca mego, a wy mnie nie przyjmujecie;
  jeśli kto inny przyjdzie(ANTYCHRYST) we własnym imieniu, tego przyjmiecie.”

  w obliczu faktu, że zostało to napisane 2000 lat temu nie możemy być obojętni na światło które daje nam Biblia.

 14. gosc7 said

  czyalam ostatnio ksiege objawienia i sama nie wiem co o tym sadzic…jestem niepraktykujaca katoliczka…czasami sie zastanawiam czy biblia jest prawdziwa…cale to nasze zycie jest dziwne…ostatnio w ogole stwierdzilam ze dam sobie spokoj z ta cala akcja grypa i bede sobie zyla bez stresu, ale wiecie co ilekroc to pomysle, to jakis neipokoj mnie ogarania, jakas intuicja mi mowi,z e cos sie stanie…chcialanbym zeby jednak wszystko bnylo ok, bo najgorsza rzecza dal mnie jest to ze nasze dzieci beda musialy zyc w okropnym swiecie…

  • konserwa said

   to poco się przyznałaś że jesteś katolicką.

   • pyxon said

    ludzie,po co te przekomarzania wzajemne na tym blogu,skupmy sie na faktach,konkretne linki z info co sie dzieje złego lub dobrego w sprawie szczepien zamiast gadek o pierdołach,czas ucieka a widze ze zamiast robic co nalezy kazdy sie mądruje i nic z tego nie wynika,czy na tym blogu pisza ludzie z wiedza czy dzieciaki?licza sie fakty!!

  • Radek said

   Możesz być pewna ,że to się stanie, niestety. Dzieje się tak, gdyż fanatycy żydowscy udumali sobie podobnie jak hitler, że są nadludźmi, że stworzą super państwo, które będzie rządzone przez wyselekcjonowanych żydów. Inne narody będą „niewolnikami”. Aby to osiągnąć niezbędne są drastyczne posunięcia, które właśnie się zaczynają i będą trwały może rok, może kilka, tego nikt nie wie.

   • grypa666 said

    od p.b.: zbieznosc z hitlerem nie jest przypadkiem: do wladzy wyniesli go owczesni judeocentrycy i oni przeprowadzili holocaust rekoma innych
    ludzie tej samej ideologii odpowiedzialni sa za wiele rewolucji, wojen, zaglad az do dnia dzisiejszego
    dla niektorych ta informacja jest szokiem, np. w prywatnej e-poczcie, jakis dr (chyba naukowiec) z w-wy napomina mnie zebym dal spokoj z insynuacjami, bo np. mlodoturcy i ataturk to turcy, a nie zydzi; osoba ta ponadto wskazuje, ze moje pisanie odstrasza blogowiczow — odpowiadam: jesli odstrasza slepych na prawde, to ich sprawa, a ktos z „dr” przed nazwiskiem powinien zaznajomic sie z moimi pracami naukowymi (przyjetymi do publikacji) zanim zacznie „radzic”

  • hjk said

   To wszystko ma przeminać i potem nastapi królestwo Boze, nawet tu na ziemi po trochu i przed końcem świata…)))
   Miejmy nadzieje, ze tego doczekają,,,,))

 15. marta said

  http://wiadomosci.onet.pl/2049640,28350,wiadomosceu.html

 16. hjk said

  a jak cie ptasia albo sezonowa dorwie???)))

 17. pyxon said

  moj wpis wczoraj skasowano,a ze Pan Piotr.B sie wypowiadal na temat żydów to ja chce przytoczyc pewne fakty.Mój ojciec opowiadal mi ze w czasie wojny statki z polskimi bogatymi żydami popłyneły do wybrzeży Ameryki.Te statki na żadanie Amerykańskich żydów zostaly cofniete do polski.Wszyscy skonczyli w obozach śmierci.Nie wiem czy to prawda ale pan Piotr.B powinien coś o tym wiedziec.pozdrowienia Dla pana Piotra.B Piotr.K

  • Radek said

   Antymaterialny pisał, żeby nie wrzucać wszystkich żydów do jednego „worka”. Pisał, że zna wielu wspaniałych żydów, którzy podobnie jak my są bardzo zaniepokojeni tym co się teraz dzieje. Pisał, że najbardziej niebezpieczni są ci którzy prowadzą interesy w konspiracji poza państwem Izrael. Oni spekulując walutami i indoktrynując ludzi systematycznie realizują swój plan wprowadzenia prawa opartego na zasadzie:”Całemu światu nie-żydowskiemu Żydzi mówią: ‚Będziecie przepraszali za żydowskie cierpienia znowu i znowu i znowu. A gdy już skończycie przepraszać, wtedy będziecie przepraszać jeszcze więcej. Gdy już przeprosicie dostatecznie wiele, wybaczymy wam, pod warunkiem, że pozwolicie nam robić to, co chcemy w Palestynie.”

   • 865 said

    Jak dla mnie to podział jest jedyny rozsądny i oczywisty – „nie czarny czy biały, nie taki czy inny” ale dobry lub zły.

   • pyxon said

    ja mam nadzieje ze nie wszyscy żydzi są żli i nie mam o wszystkich jednego zdania,tak jak z polakami,są ludzie i ludziska,kwestia moralnosci.

   • Radek said

    Na pewno nie wszyscy są źli, ale nie bójmy się napiętnować złych. Jeszcze ważna sprawa, że brak uogólniania jest częścią żydowskiej ideologii. Bez pewnej możliwości generalizowania, nie można odpowiedzieć nawet na zwykłe pytanie: ile gruszek leży na stole? Gdybyśmy nie generalizowali, należałoby odpowiedzieć: wszystkie te gruszki są różne, i nie mogą być liczone. Aby je policzyć, trzeba więc generalizować. Żadna dyskusja polityczna nie jest możliwa bez generalizowania. i ludzie bez trudności dokonują uogólnień.

   • grypa666 said

    od p.b. do radka; nie sciemniaj, bardzo latwo dopisac „skrajni”, „ekstremalni”, „rasistowscy” itp. do „zydzi”; ja uzywam terminu „judeocentrycy”, co obejmuje skrajnych zydow jak i ich poplecznikow w innych grupach; inaczej pomijalibysmy ewangelikow, masonow, katoli, islamistow itp. na sznurku rasistowskich zydow

  • grypa666 said

   od p.b.: pyxon, jesli znasz angielski, wejdz na witryne jewsnotzionists — znajdziesz tam te historie i wiele wiecej, odane przez samych rabinow judaizmu ortodoksyjnego (w odroznieniu od talmudycznego)

 18. europea said

  Polizei und Militär üben das Internieren von Leuten die verweigern, sich gegen die Schweinegrippe impfen zu lassen
  Gesundheitsbehörden geben zu, dass die Impfung für Millionen von tödlichen Gesundheitsproblemen verantwortlich sein wird als Nachwirkungen von Massenimpfprogrammen

  Paul Joseph Watson
  PrisonPlanet.com
  17. September 2009
  —http://infokrieg.tv/index.html.
  znalazlem to dzis na tej stronie–przetlumacze—-ale caly artykul musi ktos inny bo naprawdy niemam czasu–policja i wojsko cwicza internowanie ludzi kturzy odmawiaja szczepien-urzednicy ministerstwa zdrowia przyznaja ze szczepionka moze wywolac miliony problemuw ze zdrowiem jako skutki uboczne

  moze ktos to przetlumaczy w calosci

 19. Jaga said

  Watro przeczytac http://wiadomosci.onet.pl/2049843,12,zmieciemy_wszystkie_kraje_na_naszej_drodze_byly_trzy_rozbiory_polski__bedzie_czwarty,item.html

 20. multan said

  Dowiedzialem sie niedawno w rozmowie ze znajomym „trepem”, ze w Wojsku Polskim dokonuje sie na duza skale „przesuniec magazynowych” broni. Co ciekawe, dotyczy to wylacznie broni strzeleckiej. Oficjalnie AK 47 i pochodne, wyprodukowane w latach 80tych ida podobno „na zlom”. I tu jest pies pogrzebany- w wojsku pozostana w znacznym procencie stare egzemplarze, pamietajace Gomulke. A na chwile obecna nasza armia nie posiada ustandaryzowanej broni strzeleckiej ani amunicji.
  Czy chodzi o to, aby „trójki szczepienne”, które planuja na nas naslac mialy czym terroryzowac cywilów?

 21. pyxon said

  Ja pamietam kacapów,malowalem im domy w jednostce w nowej soli,oficerowie zyli jak pączi a reszta jak bydło,pamietam te czasy rok 1985.Szeregowcy sprzedawali zegarki za fajki heh,amunicje i kałachy za grosze.

  • Radek said

   Jesteście niektórzy beznadziejni. Smutno mi gdy widzę takie wyrażenia „kacapy” itd…Przecież to tacy sami ludzie jak my. Nie można wszystkich w ten sposób osądzać!!!! Wyobraź sobie, że garstka ludzi, którzy sterują tego typu informacjami zaciera ręce gdy widzi ludzi piszących w ten sposób. To samo może teraz pisać wielu Rosjan, że widziało Polaków w zasranych majtkach na dworcu centralnym w Wwie …itd…ech…Przecież z takie uprzedzenia to główna przyczyna konfliktów

   • pyxon said

    Ty nie czułes tego smrodu,żebrania nie widziales i tych ludzi których mi bylo szkoda,za ZSSR byli w wojsku po kilka lat i tak na daremno.

   • Radek said

    Zapraszam na dworzec zachodni w Wwie po godzinie 22-giej. Niezapomniane widoki i smrody. Samochodem objechałem całą Europę. Takiego syfu u ruskich nie widziałem. Jedynie na Ukrainie. Zapraszam również na dworzec centralny PKS przy dworcu PKP stadion Wwa. Cudze wyzywacie a własnych smrodów nie czujecie? W jakim celu takie wywody „Kacapy” „Jugole” „Turasy” itd.. Przykładowo w miejscowości Foggia i okolicach we Włoszech istnieją polskie miasteczka zdegenerowanych uchodźców. W jednym z takich miasteczek widzieliśmy setki polskich kobiet mieszkających z murzynami i świadczące usługi seksualne za wikt i opierunek. SETKI!!! Kumasz? W opuszczonych domach bez drzwi i okien. Zło i bieda nie zna koloru skóry…przykumajcie wreście

   • pyxon said

    i ja bywalem we włoszech wiec wiem jak jest,nie jestem debilem siedzacym na miejscu i gadajacym bzdety

   • grypa666 said

    od p.b. do pyxona: jestes szowinista, radek ma racje — mieszasz nt. jelit danego narodu i dolow wpedzonych w sytuacje przez wrogie im jelity

 22. aśka said

  Myślę, że oglądnąć warto

 23. Overture said

  Policja miło rozprawia się z ludźmi…
  Kolejna okazja do potrenowania nad „bydłem” :/ ?

  ” Wczoraj w Pittsburghu, w czasie szczytu G20 doszło do kilkunastu zgromadzeń i demonstracji rozmaitych ugrupowań (anarchistów, ekologów, “antyglobalistów”, ugrupowań lewicowych, religijnych itp.) protestujących przeciw polityce państw G20 i decyzjom podejmowanym przez to arbitralnie dobrane gremium. Protesty zorganizowane w ciągu dnia przebiegły w miarę spokojnie, wieczorem doszło natomiast do starć z policją.

  W 8-godzinny protest zakończony użyciem przez policję siły i masowymi zamieszkami przerodziło się pokojowe zgromadzenie w biznesowo-handlowej dzielnicy Pittsburgha – Oakland, gdzie zebrała się grupa ludzi w związku z planowanym przejazdem prezedenta Obamy na uroczysty obiad z przywódcami G20. Policja wykorzystała do pacyfikacji tłumu gazu łzawiącego, granatów dymnych i hukowych praz gumowych kul. Wiele sklepów i banków naulicach gdzie doszło do zamieszek zostało zniszczonych.

  Po południu, demonstranci biorący udział w niezalegalizowanym marszu na centrum, gdzie odbywało się spotkanie G20 napotkali na kordon policji uzbrojonej w tarcze, pałki i broń. Funkcjonariusze przypuścili szturm na protestujących, wystrzelili też w ich kierunku z armatki hukowej (był to pierwszy przypadek publicznego użycia tego typu broni przez policję); tłum ostrzelano też gazem i granatami hukowymi.

  Przez kilka kolejnych godzin w Oakland trwała gra w podchody między słuzbami prewencji a demonstrantami. W różnych miejcach miasta gromadziły się grupy ludzi, które były następnie wzywane przez policję do rozejścia się i atakowane. Protestujący rozpraszali się, by pojawic się następnie tłumnie w innym miejscu.

  Niepozornie zaczął się protest przy Schleney Park – ok. 50 osób zgromadziło się ok. 16.00 koło mostu przy parku przy planowanej trasie przejazdu kawalkady rządowych wozów. Grupa ta zaczęła się stopniowo rozrastać. Ok. 18.00 władze wysłały do jej kontrolowania wzmocnione posiłki policyjne, które otoczyły przejścia kordonem; wejście do parku ogrodzono taśmą

  Policja ogłosiła, że pokojowa demonstracja jest “nielegalnym zgromadzeniem” i ostrzegła ludzi, że jeśli się nie rozejdą, mogą zostac aresztowani lub poddani “innym czynnościom policyjnym”.

  Gdy ludzie nie zareagowali na wezwanie, funkcjonariusze rzucili w tłum liczący juz ponad 1000 osób granat dymny. Granaty takie, oraz pociski z gazem łzawiącym były potem używane wielokrotnie.

  Po pierwszym ataku policji demonstracja rozbiła się na kilka godzin na mniejsze grupy; część demonstrantów zaczęła tańczyć do muzyki granej przez lokalną grupę Hare Kriszna. Ok. 22.00 na ulice wyszły protestować kolejne ugrupowania, które uformowały pochód maszerujący przez Oakland. Dołączyła do niego m.in czarno i zamaskowana ekipa skandująca: “We’re here. We’re queer. We have no fear” oraz mnóstwo młodych ludzi. Duża grupa demonstrantów wyruszyła też na miasto z Arsenal Park, protestujący zgromadzili się tez na uniwersyteckim kampusie. Znajdujące się na trasie przemarszu tłumów lokale McDonald’s, Kinko, The Pitt Shop, Pamela and Bruegger i in. potraciły witryny i szyby – obrzucono je cegłami i kamieniami, podpalano tez uliczne kosze na śmieci. O zniszczenia media oskarżyły anarchistów. Ok. 23.00 kilka grup demonstrantów połączyło się z protestującymi na Schenley Plaza i wokół Cathedral of Learning.

  Wkrótce potem, policja ogłosiła po raz kolejny przez megafony, że zgromadzenie jest nielegalne i zaczęła ostrzeliwać tłum gazem łzawiacym. Ok. 23.30 siły policyjne toczyły Cathedral of Learning i okoliczne place i zaczęły pałować znajdujących się tam ludzi. Z okolicy tej dochodziły odgłosy głuchych wystrzałów. Świadkowie donoszą, że centrum przypominało miasto w stanie wojny; nikt nie spodziewał się takiej skali zamieszek.

  Przedstawiciel ACLU – amerykańskiej unii swobód obywatelskich wyraził rozczarowanie podejściem policji do protestów. Do miasta ściągnięto 10 tys. funkcjonariuszy; wg komentatorów – ich brutalność przyczyniła się do eskalacji zamieszek.

  Wg władz – aresztowano w nocy ok. 66 osób; 22 w czasie nielegalnej tysięcznej demonstracji, kolejne 46 wg FBI zatrzymano przy Schenley Plaza w pobliżu uniwersytetu. Wcześniej, w ciągu dnia policja zatrzymała też 14 aktywistów Greenpeace, za zwieszenie z mostu baneru wzywającego po podjęcia realnych działań przeciw zmianom klimatycznym. Policja przygotowała w więzieniach prawie 1000 wolnych miejsc dla zatrzymanych.

  Na zabezpieczenie szczytu wydano na razie 18 mln dolarów. Centrum miasta zamieniono w twierdzę i odcięto od świata. Dziś spodziewane są kolejne protesty. Równoczesne akcje mają się odbyć w kilku punktach miasta. ”

  Źródło:

  http://newworldorder.com.pl/artykul.php?tytul=Pittsburgh%3A+zamieszki+w+trakcie+G20&id=1501

  • nina said

   Dzieki za wyczerpujace informacje:)

  • grypa666 said

   od p.b.: schemat ten sam co w poprzednich protestach na szczytach wto, g8, g20: pokojowe demonstracje, zza mundurowych wychodza specjalni przebrani po cywilnemu, „dolaczaja sie” do tlumu, rozbijaja szyby i sklepy, przewracaja i podpalaja samochody, reporterzy filmuja ich „pod ochrona” policji
   podczas szczytu w genui zidentyfikowano te specjalne oddzialy jako mowiace obcymi jezykami, podejrzewa sie tajna armie nato (gladio); szrajbnalem o tym artykul w info nurt (bialy kruk, nie znajdziesz w kiosku)

 24. Overture said

  Filmy z brutalnego gromienia tłumu.
  Tak mogą wyglądać działania w „stanie wojennym” :/

  I „porwanie” demonstranta do nieoznakowanego samochodu przez oddziały „Parapolicyjne”/”militarną policje”.

  Jakby nie działało, linki:

  Nie zdziwię się jak te filmiki będą sukcesywnie usuwane w przyszłości ^^

  • Zapsa said

   Przerażające. Policja w takich sytuacjach to nie trzeźwo myslący organ, tylko tłum zdesperowanych facetów wykonujących rozkazy. Najlepszy przykład bezmyslnego wykonywania poleceń daje tragedia na Hillsborough 15 kwietnia ’89. To jet dowód na to, jak ci ludzie sa warunkowani po przyjęciu w służbę. Mają byc bezmyslnymi robotami.

   • Jaga said

    I po co ta policja i po co to wojsko…dzialaja przeciwko nam.Jakby tylko rozkaz byl a nie rozum.

    Mam w rodzinie zolnierza co wyjezdza na misje.To co mowi przeraza ,dziwie sie ze dla kasy mozna zrobic niemal wszystko.

    Zabijaja male dzieci ,ktore sa miesem armatnim.To jakis koszmar.Przeciez oni nie musza tam byc to nawet nie jest ich kraj.Ale to wszystko jest tak przedstawiane ,ze oni robia dla slusznej idei.

    Ja wierze w to,ze moga zrobic z nami co chca jak podczas wojen.Nie liczy sie czlowiek tylko rozkaz.

    To jest straszne,zeby ludzie mogli byc tak okrutni i nie rozumieli ,ze to zwykle bandziorstwo…bo rozkaz…a wiekszoc to podobno wierzacy w Boga.

  • nina said

   LUDZI LUDZIA GOTOJA TEN LOS- niech ich wszystkich ….!

 25. Grashka said

  http://www4pl.dr-rath-foundation.org/pdf/20081229_europa_ikarus_pl.pdf

  EUROPA TWORZONA DLA LUDZI PRZEZ LUDZI I TO JEST NASZE ZADANIE

  • Radek said

   Wydaje mi się ,że to trochę masło maślane i zaciemnia obraz prawdy.

  • Mickey said

   Wyjasnijcie mi jesdno. Tutaj o Obamie pisza jak o jakims wybawicielu, ze niby taki zajebisty i skonczyl z poczynaniami Busha. A chyba nie musze mowic z ilu zrodel dowiadywalem sie jak to Obama jest marionetka i jak bardzo przyspieszyl to co zaczal Bush. Jak to w koncu jest? Czyzbym nie byl na biezaco?

   • Jaga said

    Wiekszosc to marionetki co co nie sa marionetkami szybko koncza.Na youtube jest taki fajny film Obama wielkie oszustwo drugifilm o tym co powiedzial Kenedy i dlaczego tak szybko zniknal z areny.

  • Grashka said

   Tak się właśnie sama zastanawiam o Obamie też tak sądzę po analizie że on dalej prowadzi grę Busha a może się mylimy i przypuszczam że Dr.M.Rath pisze prawdę ale trzeba dobrze obserwować jego poczynania

   • grypa666 said

    obama nie kontynuuje gry busha, tylko jest o wiele gorszy: idzie na calego wg instrukcji judeocentrykow
    po raz pierwszy w historii usa jest az tylu jawnych przedstawicieli kompleksu judeocentrycznego w rzadzie, senacie i kongresie, nie liczac nawet tych poukrywanych
    obame prowadzil do prezydentury rahm emmmanuel, b. wojskowy sil izraela, obame ‚wychowywali’ i finasowali od czasow studenckich agecji judeocentryzmu (syjonizmu) — spodziewamy sie tu ludzi uswiadomionych — nie mamy czasu ani miejsca na podstawy

 26. anita said

  Odnosnie 26-letniego miesa i dociekanie czy portale mowia prawde:dzis rano podali to w szwedzkiej panstwowej telewizji.
  Odnosnie trzeciej wojny:pod koniec lat 70-tych uslyszalam od czlowieka ze wsi ,ze jest zapisane(przepowiednie) ,ze bedzie jeszcze jedna-trzecia wojna swiatowa.Wtedy wydawalo mi sie to niedorzeczne.A teraz puzzle ukladaja sie w calosc.
  Niektorzy ludzie,ktorzy zagladaja na ta strone uwazaja ,ze to bzdury.Opor materii jest duzy.Ale nie nalezy sie zniechecac.
  Mnie przychodzi jeszcze jedna mysl do glowy.Moga polaczyc wszystko w jedno:wojna,stan wyjatkowy i epidemia.Moze to tlumaczyc „opoznienia” w dostarczaniu szczepionek.Moze nie skoordynowali jeszcze dzialan.Te kamery i uprawnienia strazakow,o ktorych mowi David Icke sa zastanawiajace.
  >Radek:musisz pisac jasniej ,bo nie wiadomo o co Ci chodzi.Ja nie wiem co to jest skrot BMW(auto?)czy F1.Nie potrafie tez wyciagnac moralu z przypowiastek antymaterialnego.Ale widac jestem malo bystra.Pisz jasniej.

  • Radek said

   O to chodzi, że Antymaterialny był przez jakiś czas w Monachium i napisał, że prawdopodobnie BMW otrzymało specjalną dyrektywę rządową ,podobną jak będą wysyłać wkrótce i u nas dla przedsiębiorstw, które mogą produkować dla wojska.

   Co tu może być nie zrozumiałego???

   8 maja 2009 roku Rada Ministrów, uchwałą nr 68/2009 przyjęła „Program Mobilizacji Gospodarki na lata 2009–2018” (PMG -09) opracowany w Zarządzie Planowania Logistyki – P4 Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.

   To samo może być w Niemczech i innych krajach, stąd kolejne wielkie koncerny takie jak Honda, BMW, Renault zawieszają wiele projektów

   • Radek said

    Nic nie dzieje się z dnia na dzień w takich sprawach. Wszystko jest zaplanowane dużo wcześniej. Służby specjalne już wiedzą co mają robić. Do kogo należą „polskie” służby?? :)…he…czuję pismo nosem, że będziemy mięskiem…ech Polaki Polaki..historia zatoczy koło i przez te same wady znowu pod „zaborem”

    Był kraj w środku Europy
    Krzyczeli Bóg Honor Ojczyzna!
    Ramię w ramię szły chłopy
    Ktoś krzyknął : Nikodem Dyzma!

    Było pomyśleć jełopy
    Kit wam się wielki wciska!
    Zdrajcy, agenci, miernoty
    Grzać będą na wiejskiej siedziska

    Mądrzejsi przejrzeli na oczy
    Krzyczeć zaczęli Won Dyzma!
    100 milionów dzisiaj się przyda
    Rozmyta w narodzie charyzma

    Znaleźli się dobrzy wśród miernot
    Agentów wysłać na stosy!
    Ekonom plan wdraża dla ciemnot
    Panowie policzmy głosy!

    Zdrastwuj przy stole riebiata
    Wielka szykuje się draka!
    Pogonić chcą nas na lata
    Dyzma: Wybierzmy strażaka!

    Plan chytry jest wdrażany
    Lud głupi kupuje kity
    Majątek za grosze sprzedany
    Dyzma snuć noże mity

    Oprawcy wracają do władzy
    Gdzie Bóg? Gdzie Honor? Ojczyzna?
    Wkrótce będziemy tu nadzy
    Czy ktoś im rację przyzna?

    Gruszki na wierzbie już rosną
    Prezydent z Papieża szydzi
    Co do cholery z tą Polską!
    Naród problemu nie widzi

    Karuzela z miernotami się kręci
    Gdzie kto był nikt nie pamięta
    ‚Gazeta’ młodych wciąż nęci
    Czy naród się opamięta?

    Popisowe szykują się zmiany
    Nowe w narodzie nadzieje
    Czego wy chcecie tumany!
    Co z tym narodem się dzieje!

    Dwóch takich co chciało odmiany
    Skazani na potępianie
    Układ został wyśmiany
    W mediach trwa ogłupianie

    Do młodych należy wybór
    Wie o tym niecna klika
    Szczeniaków trwa ciągły nabór
    Koalicji też trzeba rolnika

    W poniedziałki u Lisa rozmowy
    Co z tą Polską zadają pytanie
    Zamiast po rozum do głowy
    Lepsze jest w studio klaskanie

    Unia nas wszystkich wybawi
    Rada na wszystkie problemy
    Euro u nas zabawi
    Wreszcie zaszalejemy!

    Historia kołem się toczy
    Nie chichot jej słychać a rżenie
    Przejrzyj gamoniu na oczy!
    Bo będzie jej powtórzenie

    Był kraj wielki nad Wisłą
    Mądrymi ludźmi zasłynął
    Wszystko jak bańka prysło
    Łzy Wojtyle popłyną

    Antymaterialny

   • grypa666 said

    od p.b.: swietne, czy mozemy dac na glowny artykul?

   • 44 said

    A jakie to projekty zatopowały koncerny Honda czy BMW…Renault? Renault akrat wprowaziły o produkcji modele Clio III, Laguna III czy nowe Megane. BMW zrezygnowao z F1 bo nic nie ugrali za zainwestowane setmi mln euro. Mało tego: planuja nowo serie 5 i 7. Hoda właśnie wprowadziła nowego Acorda a zaraz pojawi się nowy Civic. Potężne konsorcjum własnie ostatnio odkupiło od GM Opla i Vauxhalla i w tym roku rozpocznie prod. nowej Astry a w ubiegłym uruchomili produkcje nastepcy Vectry czyli Insignie…Poprzyj swoje zasłyszane pierdoły faktamia nie słuchaj frajerów z pod budki z browarem…

   • grypa666 said

    p.b. do radka: „prawdopodobnie BMW otrzymało…”
    to jest plotka, a my szukamy informacji potwierdzonych
    a co ma plan gospodarki opracowany przez wojsko z punktu widzenia obronnego (agresywnego nato)?
    insynuujesz, a tu potrzeba twardych faktow — robicie z bloga wode

  • multan said

   Anito! Juz bywalo, ze Polacy budzili sie spoznieni, ale spoleczenstwo dzialalo, mimo poczatkowego „oporu materii” jak dobrze naoliwiony mechanizm. Tym razem bedzie podobnie. A plan im bardziej szczególowy(a próba wprowadzenia NWO takim jest), tym mniej realny,ze zadziala…

 27. multan said

  Anito! Juz bywalo, ze Polacy budzili sie spoznieni, ale spoleczenstwo dzialalo, mimo poczatkowego „oporu materii” jak dobrze naoliwiony mechanizm. Tym razem bedzie podobnie. A plan im bardziej szczególowy(a próba wprowadzenia NWO takim jest), tym mniej realny,ze zadziala.

 28. Paweł said

  czarny humor;)

  George W. Bush i Tony Blair maja lunch w Bialym Domu. Jeden z waznych gosci podchodzi do nich i pyta o czym rozmawiaja.
  – „Robimy plan Trzeciej Wojny Swiatowej”.
  – „O, to ciekawe, a jakie sa plany?” – pyta gosc.
  – „Zamierzamy zabic 14 milionow Muzulman i jednego dentyste”.
  Gosc wyglada na zdezorientowanego:
  – „Jednego dentyste? Czemu chcecie zabic dentyste?”
  Blair klepie Busha po plecach mowiac: – „A nie mowilem? Nikt nie bedzie pytal o Muzulman!”

  • Młot na smugi said

   Paweł?
   Czy mógłbyś zaoszczędzić miejsce na wpisy dla innych?
   Odpuść sobie żarty, kiedy są ważniejsze sprawy (vide: post niżej)…
   Dzięki z góry za zrozumienie. 🙂

   • grypa666 said

    miejsca dosc dla kazdego, czarny humor pasuje do naszego tematu, bo tak wojny wskutek zasianej nienawisci (np. chrzescijanie przeciw muzulmanom) jak i „pandemia” pochodza od kompleksu jot

 29. Młot na smugi said

  Ludziska! Podaję znalezionego linka do ulotki w PDF,
  na temat chemtrails: http://www.voila.pl/378/3mmv4/

  ŚCIĄGAJCIE, DRUKUJCIE I ROZDAWAJCIE.
  Ruszcie dupy, zamiast tyle ględzić…
  Zagrożenie leci nam na łby, a więc do dzieła, bo za chwilę smugi wywrą na nas taki wpływ, że będziemy podtruci, osowiali i przyjdą myśli depresyjne, a wtedy dupska nikt nie ruszy. Jak do do tego „postrzelają” do nas HAARPEM, to pozamiatane. Nie dajmy się do cholery!
  Pozdrawiam wszystkich…

  • Mickey said

   Hmmm… Ale zobacz jaka mamy ciekawa syruacje… Przeczytaj ten artykol (naprawde konkretny, pelen przekonywujacych faktow):
   http://www.globalnaswiadomosc.com/chlorella.htm

   Jesli mu wierzyc to bez powloki na niebie mamy jeszcze bardziej przewalone bo jestesmy wystawieni bezposrednio na promieniowanie kosmiczne (stan ozonu na obecna chwile to 9% tego co bylo w latach 60-tych), i co teraz poczac?;p

   Ps. oczywiscie ja tylko przytaczam przeczytane informacje.

   • Mickey said

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SORY ZA BLAD. MIALEM NA MYSLI TEN ARTYKOL: http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrails.htm
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Paweł said

    z tym ociepleniem klimatu to wielgaśne oszustwo,poczytaj o tym jest masa artykułów jak robią ludzi w konia…

   • grypa666 said

    od p.b.: nie jestem przekonany, a troche wiem o zmianie klimatu — skad wiesz ze te artykuly to nie sciema — jesli mozna bylo skorumpowac kilkuset naukowcow za ociepleniem, to mozna to samo zrobic w druga strone, no nie?
    klimatolodzy zdobyliby granty w kazdym przypadku: ocieplania czy oziebiania klimatu, bo trzeba badac zeby przygotowac spoleczenstwo
    filmiki pokazuja frazesy pod publiczke, bez glebszego zrozumienia mechanizmow, np.: jest masa co2 naturalnego, nasze emisje nie robia roznicy, wulkany wydzielaja wiecej, pary wodnej jest o wiele wiecej, klimat zawsze sie zmienial, drzewa i rosliny absorbuja nadwyzki co2 itd,
    a czy ktos sledzi SREDNIA TEMPERATURE GLOBALNA? krzyk podnosi sie tylko w zimie, kiedy spadnie duzo sniegu albo panuje mroz przez dluzszy okres
    malo kto dyskutuje przejsciowosc, wahania dzialanosci slonca, w odroznieniu od stalej, nieublagalnej emisji coraz wiekszych ilosci gazow cieplarnianych

   • Młot na smugi said

    @Mickey…
    Znam ten artykuł, jak i setki innych…
    Zapoznaj się proszę z hipotezami (dla mnie słusznymi) o czekającej ludzkość przemianie, która powinna nastąpić w najbliższych latach. Przemianie na lepsze, cokolwiek – ktokolwiek przez to rozumie…
    Chemtrails, ma służyć właśnie zablokowaniu promieniowania komicznego, które jest dla nas wybawieniem, dającym wolność i swobodne myślenie. Przebudzenie…

    NWO, ma jednak w zwyczaju piec kilka pieczeni przy jednym ogniu, dlatego przy okazji odbijania promieniowania, truje nas chemią, zawartą w smugach, która ma doprowadzić do zniszczenia naszego DNA, które nie będzie „potrafiło” ulec przemianie…
    Otwórz umysł i spójrz szerzej, bo globalne ocieplenie to globalne ogłupienie. To mit…

  • grypa666 said

   od p.b.: mlot na loty, konkurujesz z ulotkami przeciw szczepieniom, dlatego wyrzucam

 30. estimita said

  Oglądaliscie film z Pistburga ? Dla wszystkich ktorzy wierza w skutecznosc „pokojowych „manifestacji. Nie widzialem tego w wiadomosciach, chociaz widzialem wiele innych ciekawych rzeczy , miedzy innymi Galerianki – nowa moda na sprzedawanie sie polskich dziewczat w galeriach za modny ciuch

  • Mickey said

   Najbardziej mnie ruszylo jak gosc z kamera pytal tego powalonego na glebe o imie, tak „na wszelki wypadek”:(

   • estimita said

    ten film i mną ruszył, szczególnie ten komputerowy głos z megafonu z helikopteru, zupełnie jak z przepowiedni o czarnych helikopterach, hehe. Takze widzicie jak policja uzbrojona w parę gadżetów radzi sobie z tłumem.

 31. Karki89 said

  A ja mówie wam, że trzeba się przygotować na najgorsze nie tylko od strony zaopatrzenia w niezbędne produkty, ale i psychicznie, bo rzeczywiście możemy potem dostać takiego doła psychicznego i nie będzie potrzebny żaden HAARP czy cokolwiek, i sami będziemy się wybijać nie potrzebując do tego tej całej świńskiej grypy … a narazie z osób których się pytałem o pomoc w kwestii roznoszenia ulotek, nie było żadnego odzewu pozytywnego ;/

  • estimita said

   i nie bedzie, dlatego ze juz jestesmy tak uformowani. Kazdy sobie mysli – co bede sie wychylal, niech to inni zrobią, poczekam , popatrze. Moze to sciema bo to z internetu a tam masa głupot. to jest bardzo trudny temat i bardzo ryzykowny – kazdy „rozsądny człowiek” nie bedzie nic robil bo ma – ZA DUZO DO STRACENIA.

 32. estimita said

  znakomity program na tvp inf w tej chwili

 33. Jaga said

  http://wiadomosci.onet.pl/2050061,12,wladze_rosji_gotowe_wycofac_sie_ze_swej_grozby,item.html

  Wkleje zanim zniknie .Bawia sie nami a my…jak nam zgraja…

  http://wiadomosci.onet.pl/2050053,441,usa_daly_iranowi_dwie_opcje_do_wyboru_zostalo_tylko_piec_dni,item.html

  A tutaj znowu kraca swiatem ze niby to Iran,ma bron i trzeba co trzeba…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s