Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

dr Rauni Kilde o spisku depopulacji globu

Posted by grypa666 w dniu 24/09/2009

Odważne wystąpienie byłej szefowej służby medycznej w Finlandii dr Rauni Kilde na tmat spisku depopulacji globu.

Obawy dr Kilde dotyczą m.in. żywności modyfikowanej genetycznie, bowiem eksperymenty, których dokonują firmy głównie amerykańskie maja długofalowy zasięg i nie wiadoo jakie skutki poniesie społeczeństwo po wielu latach. Podobne obawy mozna mieć w stosunku do telefoni komórkowej, która może powodować np. nowotwory mózgu, ślepotę czy głuchotę. W opinii dr Kilde wprowadzanie żywności GMO jak i dobór częstotliwosci telefonów komórkowych naraża nas na wiele chorób i jest to zgodne z agendą depopulacji globu – obnizenia ilości ludzi na świecie o przynajmniej 2/3, bć może nawet o 5 miliardów.

Jesli chodzi o tzw. „świńska grypę”, pani doktor uważa, że jest to jedna wielka bzdura nakręcana głównie przez media. Zagrożeniem są natomiast szczepionki, w których znajduje się hybryda wirusa grypy ludzkiej, świńskiej i ptasiej. Taka szczepionka jest bardzo toksyczna. Oczywiście chodzi o miliardy, którymi napchać chcą sobie właściciele firm farmaceutycznych jak Rumsfeld, jednak głównym powodem jest jednak depopulacja. Dowodem na to jest fakt, że jako pierwsze mają być szczepione kobiety ciężarne i dzieci, przez co nastąpi eliminacja kolejnego pokolenia.

Mimo, że sytuacja wygląda poważnie, dr Kilde uważa, że ten diaboliczny plan nie ma szans powodzenia. Akcja szczepień na „świńską grypę” odbyła się w roku 1976, została zaniechana gdyż wiele ludzi zmarło lub ciężko zachorowało na skutek przyjęcia szczepionki – kompanie farmaceutyczne odpowiedziały za to płacąc ofiarom wielkie odszkodowania.  Obecnie dokonano pewnych poprawek by ten plan się udał, zabezpieczono kompanie przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone przez szczepionki. Jeśli nawet pacjent umrze, nikt nie będzie musiał zapłacić ani centa jego rodzinie.

Zachodzi pytanie dlaczego nikt na to nie reaguje, dlaczego rządy innych państw przyglądaja się temu w milczeniu? Dr Kilde stwierdza, że jest to możliwe gdyż nic się jeszcze nie rozpoczęło, żadna z planowanych akcji się jeszcze nie rozpoczęła. Jedyne co się dzieje to propaganda zastraszania w mass mediach. Ludzie oczywiście na to reagują strachem gdyż nie wiedzą co się dzieje.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zarządziła ogólne szczepienia, nawet z pomocą użycia przymusu. W przeszłości nie było to możliwe żeby WHO miała uprawnienia do wydawania takich zarządzeń. Dopiero po podpisaniu porozumień międzynarodowych zaistniała taka możliwość – żeby WHO decydowała o tym co wszsytkie kraje mają robić w przypadku pandemii. Na początku czerwca tego roku WHO ogłosiła najwyższy, 6 stopień pandemii, mimo że w żadnym kraju nie obserwujemy „pandemii” – dane dostarczane przez WHO są fałszywe. Taka decyzja miała na celu wykonanie masowych i przymusowych szczepień we wszystkich krajach. Dr Kilde jeszcze raz potwierdzaswoje zdanie, że realizacja tego planu się nie uda. Trzeba natomiast zwrócić uwagę na to, kto będzie miał korzyści – tzw. Big Pharma czyli kartele farmaceutyczne.

Celem jest więc eliminacja jak największej ilości ludzi i jak największy zarobek. Kalkulacje mogą być jednak niewłaściwe, gdyż nawet podczas konferencji Bilderbergu w Grecjii w maju b.r. wystąpiła opozycja wobec szatańskich planów Kissingera.

Finlandia już podjęła kroki w zapobieżeniu tragedii – pod koniec lipca uchwalono, że tzw. „świńska grypa” nie jest już na liście groźnych chorób, w związku z czym nie będzie można przymusić nikogo do przyjęcia szczepionki. Podobne kroki podjęo również w Norwegii. W szczególności szczepienia nie powinny dotyczyć dzieci i kobiet ciężarnych.

Komentarzy 126 to “dr Rauni Kilde o spisku depopulacji globu”

 1. gosc7 said

  bedziemy uciekac do finlandii i norwegii ;)…polakom wszystko sie wcisnie (nawet mieso sprzes 26 lat), wiec smiem watpic ze w polsce grype uzna sie za niegrozna…

 2. Wojwit said

  Proszę to skonfrontować z wpisem zamieszczonym na tym blogu
  o rekwizycji cywilnych pojazdów w Polsce w przypadku wprowadzenia stanu wojennego (a pewnie w tym przyp. tzw.”zagrożenia państwa”. Właściciele jednośladów m.in. w Siemianowicach Śląskich mieli wg tej informacji otrzymać wezwania do udostępnienia swoich pojazdów policji na wypadek wojny:

  „hamlin powiedział/a
  24 wrzesień 2009 @ 9:39 am

  00Rate This

  TO JEST BARDZO WAŻNA INFORMACJA Z INTERII:
  POD INNYMI TEMATAMI PISAŁEM ZE W POLSCE AKCJI PRZYMUSU NIEDA SIE PRZEPROWADZIĆ OTÓŻ PRZYZNAJE ŻE SIĘ MYLIŁEM TO CO PONIZEJ ZAMIESZCZE JEST DOWODEM ZE PRZYGOTOWANIA DO WPROWADZENIA ZAMORDYZMU SIE ROZPOCZEŁY USTAWA NA JAKA AUTOR TEKSTU SIE POWOŁUJE DOTYCZY TYLKO I WYŁACZNIE ŚWIADCZEŃ NA ŻECZ SIŁ ZBROINYCH A W TEKŚCIE JEST WYRAŻNE INFO ŻE SPRZET BĘDZIE PRZEKAZANY POLICJI POWTAŻAM POLICJI JEST TO DOWÓD ŻE W POLSCE NAJPRAWDOPODOBNIEJ BEDZIE TO AKCJA POLICYJNO-ADMINISTRACYJNA
  Mobilizacja motocykli na wypadek…. wojny

  fot. Piotr Glinkowski /RMF1 godz. 25 minut temu

  Reporter RMF FM Piotr Glinkowski dotarł do dokumentów nakazujących części właścicieli jednośladów udostępnienie ich policji w razie ogłoszenia mobilizacji lub wybuchu wojny. Zawiadomienia o takiej treści już zostały rozesłane.

  Choć brzmi to jak żart, to jest to jednak poparte przepisami. Taki obowiązek nakłada nas art. 208 ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej z 1967 roku. Zgodnie z jej zapisami prezydent miasta może przekazać pojazd każdego z nas w razie wybuchu wojny, policji. Najpierw musi zostać jednak przeprowadzone postępowanie administracyjne.

  Zawiadomienia zostały juz rozesłane /RMFTakie postępowanie już rozpoczęto w Siemianowicach Śląskich i Świętochłowicach. Reporter RMF FM rozmawiał z dwoma właścicielami jednośladów, którzy takie zawiadomienia już dostali. Mężczyźni – delikatnie mówiąc – są w szoku. POSŁUCHAJ RELACJI REPORTERA RMF FM:

  W ciągu siedmiu dni od otrzymania zawiadomienia właściciel motocykla ma obowiązek zgłosić się do urzędu miasta w przeciwnym razie jego maszyna z urzędu idzie w kamasze.

  ODSYŁAM DO TEKSTU TEJ USTAWY W GOOGLE W ORYGINALE NIEMA TAM MOWY O POLICJI niemam pojecia jak to jest ALE JEST TO ŁAMANIE PRAWA

  Odpowiedz

  hamlin powiedział/a
  24 wrzesień 2009 @ 10:02 am

  00Rate This

  PS. JEŚLI MACIE MOTOCYKLE LUB MACIE ZNAJOMYCH POSIADAJACYCH MOTOCYKLE ZAPYTAJCIE CZY W OSTATNICH DNIACH OTRZYMALI PISMA O ZAJECIU ICH MOTOCYKLI NA POTRZEBY OBRONNOŚCI PAŃSTWA jeśli ta akcja ma charakter ogólno krajowy to MAMY PROBLEM PROSZE O INFO NA W/W TEMAT”

  • gosc7 said

   nie wiem jak z motocyklami, ale wiem ze u mojego meza w pracy byla jakies trzy miesiace temu inspekcja, ktora sprawdzala stan tehniczny samochodow na wypadek wojny…smialam sie wtedy z mezem ze po co robia taka inspekcje, moze sie wojna szykuje…w kazdym badz razie u niego w pracy auta sluzbowe w razie wojny sa konfiskowane na uzytek wojenny…

   • gosc7 said

    sory za to maslo maslane;)

   • hamlin said

    ZGADZA SIĘ TAKIE JEST PRAWO Z DOŚWIADCZENIE KIEDYŚ ZAJMOWAŁEM SIE TYM ZAWODOWO otóż jeśli ta akcja jest prowadzona we wszystkich urzedach miast ,gmin,starostw powiatowych TO DODAM TYLKO TYLE ŻE OSTATNIO W POLSCE TAKA AKCJA Z ZASTOSOWANIEM TEJ USTAWY BYŁA PROWADZONA NA 2 MIESIĄCE PRZED WPROWADZENIEM W POLSCE STANU WOJENNEGO WTEDY CHODZIŁO PRZEDEWSZYSTKIM O SAMOCHODY CIĘŻAROWE teraz o motocykle dla policji JESZCZE RAZ PODKREŚLAM TA USTAWA DOTYCZY TYLKO I WYŁACZNIE ZABEZPIECZENIA SPRZĘTU DLA WOJSKA A NIE POLICJI według mnie jest to naciąganie przepisów (niekiedy tak się robi licząc na nieuwagę ludności dlatego że brak jest stosownych przepisów a coś musi być zrobione szybko)CIEKAWE CO TAKIEGO

   • hamlin said

    OTO LINK

    http://polskalokalna.pl/wiadomosci/slaskie/news/szokujaca-wiadomosc-dla-wlascicieli-motocykli,1372791

   • hamlin said

    PS. DODAM JESZCZE TO DLA NIE ZNAJACYCH TEGO TEMATU
    URZEDNICY KIEDYŚ NAZYWALI TĄ USTAWĘ”WYTRYCH”
    NA PODSTAWIE TYCH PRZEPISÓWMOŻNA:
    1.POWOŁAĆ DO SŁ.WOJSKOWEJ KAŻDEGO OBYWATELA
    2.MOŻNA WSADZIĆ DO PIERDLA ZA UCHYLANIE SIĘ OD SŁ.WOJSKOWEJ.
    3.MOŻNA POWOŁAĆ KAZDEGO NA ĆWICZENIA REZERWY.
    4. MOŻNA WEZWAĆ DO URZĘDU LUB W.K.U W CELU WRECZENIA PRZYDZIAŁU MOBILIZACYJNEGO przeważnie stosowane przez administrację wojskową.
    5. MOŻNA ZAREKWIROWAĆ KAŻDY ŚRODEK TRANSPORTU A nawet konkretną wskazaną żecz.

    ponadto delikwent który dostaje taką decyzję o przyjeciu na stan dyspozycyjny W/P ma obowiązek utrzymywania za własne środki tego pojazdu lub żeczy w stanie gotowości i sprawności technicznej pod odpowiednią sankcją karną wrazie jak by mu przyszło do głowy kiwać urzednika że jest zepsuty.
    A WRACAJĄC DO MOTOCYKLI DLA POLICJI ZASTANAWIAŁEM SIĘ POCO ONE IM MOGĄ BYĆ POTRZEBNE I
    PRZYPOMNIAŁEM SOBIE ŻE NIEDAWNO WIDZIAŁEM W TV JAK W TEHERANIE POLICJA NA MOTOCYKLACH PAŁOWAŁA LUDZI

   • pyrek said

    Nie wierz TV 😉 na motorach to byli zwolennicy wybranego prezydenta Ahmadineżad-ego. Demonstranci starali się doprowadzić do przewrotu, sterowani przez agentów. Akcja wg nie nowego schematu: YouTube 3 sposoby na obalenie dyktatury.
    Co do przejęcia motocykli przez policje to muszą być jeszcze ludzie by wykonywali na nich zadania. Chyba że chodzi o konfiskatę w celu by właściciele nie mogli na nich się przemieszczać/uciekać/być bardziej niezależnym niż właściciele samochód w możliwości przemieszczania się.

   • hjk said

    co do tych motorow, to chyba żeby nie mozna bylo uciekac… samochod jest bezuzyteczny, bo drogi zablokują, a w polu szybko ugrzęźnie. Co innego motor – pali malo, jedzie daleko i po polu też łatwo…

   • dja70 said

    trochę OT ale, wczoraj wracałem z Poznania i po tym jak już byłem w domu przeczytałem, że ewakuowali dworzec z powodu alarmu o podłożeniu bomby. Podobno tak było na kilku dworcach:
    http://wiadomosci.onet.pl/2048419,11,ewakuacja_kilku_dworcow_wybuchnie_bomba,item.html
    Ostatnio taka akcja była w dużym markecie w moim mieście (małe miasteczko pod Wrocławiem) dwa razy w ciągu tygodnia.
    Sam w to nie wierzę co piszę, ale może to jakieś nieformalne, nieoficjalne ćwiczenia w ewakuacji/przemieszczaniu dużych grup ludności? Mam nadzieję, że to tylko zbieg okoliczności…
    Pozdrawiam.

   • raven said

    tydzień temu, a może dwa, w Złotych Tarasach w Warszawie był próbny alarm, ewakuacja, podobno bombe podłozono

   • Red_Label said

    w Olsztynie też cały dzień jeżdżą na sygnale. Mam wrażenie że to jakaś zorganizowana ogólnokrajowa akcja

    http://olsztyn.wm.pl/Ugaszono-pozar-w-bazie-paliwowej,79226

   • kukaracza said

    w Zielonej Górze tez wczoraj wyły na ulicy jakieś dziwne syreny [nie policyjne czy pogotowia…]. Ale nie zauważyłem za wiele….

  • 6543 said

   Nic prostszego na potwierdzenie tego info jak wstawienie skanu dokumentu, który ktoś otrzymał z wymazanymi swoimi danymi i tyle.

 3. pyxon said

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/grypa-szaleje-we-francji-rzad-oglosil-epidemie,1372950

  • Jose said

   „Niektórzy eksperci obawiają się, że jednoczesny atak dwóch grypowych wirusów może spowodować ich groźną mutację i wtedy miliard euro wydany na szczepionki pójdzie w błoto.”

   Hehe, cóż za zbieg okoliczności.

 4. michu said

  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zarządziła przymusowe szczepienia, nawet z pomocą użycia przymusu.
  brzmi trochę jak masło maślane, miało być chyba nawet z pomocą użycia siły.

 5. Grashka said

  http://www.sekretyameryki.com/?p=617

  kto w skrócie opisze co on mówi o szczepieniu

  • Grashka said

   I CO NIKT NIE POTRAFI KRÓTKO NAPISAĆ CO ON RADZI

   • Magdalena said

    Twierdzi, ze nawet jezeli ktos zostanie zmuszony do szczepienia, moze podjac pewne srodki, zeby poprawic swoja odpornosc. Trzeba zazywac witaminy:D3, E,B, mineraly: cynk, flawanoidy (nie kojarze w tej chwili tego slowa po polsku), oraz tluszcze Omega-3. Trzeba unikac preparatow multiwitaminowych w ktorych jest zelazo, a takze tlustych potraw. Mowi tez o unikaniu kontaktow z rtecia, ale to jakies chyba logiczne, nie mysle zeby trzeba bylo ludzi do tego namawiac. Do tego oczywiscie poleca zdrowy tryb zycia i unikanie stresow ( jakby to bylo mozliwe, akurat w takiej sytuacji ). A na samym poczatku na slad po wkluciu trzeba przylozyc lodowaty kompres.

   • hjk said

    rtęć to miał na mysli ryby, bo maja jej najwięcej, jakoś ją kumulują…

   • hjk said

    z tą rtęcią to miał na myśli ryby, ktore jakoś rtęć kumulują, bo morza i iceany są nia zatrute

 6. Pol-Pot said

  Bardzo sensowny wywiad.

 7. Przmeo_rene said

  Jestem posiadaczem motocykla sportowego…mniejsza o markę i model…do czego zmierzam – Jak policja czy wojsko ma wykorzystać stricte sportową maszynę?? Ja rozumiem jakieś crossy czy enduro lub stare wojskowe repliki lub zabytki. Ale jak mogą wykorzystać w praktyce taki motocykl jak mój?! Żeby sobie pośmigać w czasie wolnym chyba i to za moje ciężko zarobione pieniądze oraz energię i czas jaki włożyłem w remont silnika ostatnio!!

  Powiedzcie mi jakich motocykli się to tyczyło (chodzi o tych co dostali te pisma)

  😦

  • hamlin said

   zainteresowani rekwiracją t/j urzędnicy UM I GMIN na polecenie stosownych służb wojskowych dobierają pojazdy z bazy danych WYDZIAŁU KOMUNIKACJI biorą tylko to co chcą a nie wszystko zapewne kierują się takimi przesłankami jak rocznik i dostępnosć cześci zamiennych na teretorium POLSKI

   • hjk said

    powtarzam,co do tych motorow, to chyba rekwirują, żeby nie mozna bylo uciekac… samochod jest bezuzyteczny, bo drogi zablokują, a w polu szybko ugrzęźnie. Co innego motor – pali malo, jedzie daleko i po polu też łatwo…

 8. Andzia said

  Niemcy zaczynają szczepienia 19 października,dostarczono już 50 mln dawek nieprzetestowanej szczepionki

  http://theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=722%3Agermans-to-get-50-million-doses-of-untested-gsk-pandemrix-from-october-19th&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=pl

 9. aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2699,2048550,mobilizacja_motocykli_na_wypadek_wojny,wydarzenie_lokalne.html

  RMF FM, KKz/07:43
  Mobilizacja motocykli na wypadek wojny
  Mobilizacja motocykli na wypadek wojny
  fot. RMF FM
  Tajemnicze dokumenty otrzymała część kierowców jednośladów na Śląsku. Znalazł się w nich nakaz udostępnienia pojazdów policji w razie ogłoszenia mobilizacji lub wybuchu wojny – informuje RMF FM.
  Taki obowiązek nakłada na nas art. 208 ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej z 1967 roku. Zgodnie z jej zapisami prezydent miasta może przekazać policji pojazd każdego z nas w razie wybuchu wojny. Najpierw musi zostać jednak przeprowadzone postępowanie administracyjne.

  Takie postępowanie już rozpoczęto w Siemianowicach Śląskich i Świętochłowicach – donosi reporter RMF FM, który dotarł do zszokowanych mężczyzn, którzy dostali zawiadomienia.

  W ciągu siedmiu dni od otrzymania zawiadomienia właściciel motocykla ma obowiązek zgłosić się do urzędu miasta w przeciwnym razie jego maszyna z urzędu idzie w kamasze.

 10. Przmeo_rene said

  tylko nadal nie ma w tych artukułach odpowiedzi jakiego typu były to pojazdy.

  Sprawę poruszyłem na portalu „ścigacz” – tam też nik za bardzo nie wie a odsłon portal ma chyba więcej niż tutaj.

  nawiązując do wypowiedzi:
  „hamlin powiedział/a
  24 wrzesień 2009 @ 12:41 pm

  20Rate This

  ZGADZA SIĘ TAKIE JEST PRAWO Z DOŚWIADCZENIE KIEDYŚ ZAJMOWAŁEM SIE TYM ZAWODOWO otóż jeśli ta akcja jest prowadzona we wszystkich urzedach miast ,gmin,starostw powiatowych TO DODAM TYLKO TYLE ŻE OSTATNIO W POLSCE TAKA AKCJA Z ZASTOSOWANIEM TEJ USTAWY BYŁA PROWADZONA NA 2 MIESIĄCE PRZED WPROWADZENIEM W POLSCE STANU WOJENNEGO WTEDY CHODZIŁO PRZEDEWSZYSTKIM O SAMOCHODY CIĘŻAROWE teraz o motocykle dla policji JESZCZE RAZ PODKREŚLAM TA USTAWA DOTYCZY TYLKO I WYŁACZNIE ZABEZPIECZENIA SPRZĘTU DLA WOJSKA A NIE POLICJI według mnie jest to naciąganie przepisów (niekiedy tak się robi licząc na nieuwagę ludności dlatego że brak jest stosownych przepisów a coś musi być zrobione szybko)CIEKAWE CO TAKIEGO

  ma ktoś dostęp do dokumentów poświadczających, że ostatnim razem miało to miejsce faktycznie 2 miesiące przed stanem wojennym?

  Powiem tak: Bo jeżeli znajdziemy takie potwierdzenie to na 90% w dniu dzisiejszym można będzie powiedzieć – będzie stan wyjątkowy … aż mną to wstrząsa jak przypomnę sobie jak wtedy było….boże…

  • hamlin said

   niestety do takich dokumentów niema do dziś dostepu pozatym wtedy nie było komputerów całość tych dokumentów jest w formie papierowej z oznaczeniem B-50 to znaczy 50 lat utajnienia od chwili wytworzenia dokumentu z możliwością przedłużenia tej klauzuli.

 11. Przmeo_rene said

  Tutaj zamieszczam link do pisma urządowego tyczącego się bardziej ogólnie sprawą zajmowania mienia przez państwo w celach „obrony kraju”
  Jest to pismo urzędowe jak każde inne ale aktualizowane uwaga…w czerwcu 2008 roku.
  Ciekawe czemu takiego „dinozaura” aktualizowano w gruncie rzeczy niedawno:

  http://www.bip.iap.pl/gfx/bojszowy/files/2006_2010/PROCEDURY_2008/ZK/karta_informacyjna_ZK-6.pdf

  • hamlin said

   jest to tylko cześc przepisów w oparciu o ktÓre działają w POLSCE T/J W URZEDACH MIAST,GMIN,STAROSTW POWIATOWYCH,iURZEDACH WOJEWÓDZKICH WYDZIAŁY ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO SPRAW OBRONNYCH i OCHRONY LUDNOŚCI maja one za zadanie ścisłą współpracę z POLICJĄ,WOJSKIEM,STRAZĄ POZARNĄ ,SANEPIDEM,STRAŻA MIEJSKĄ I INNYMI SŁUŻBAMI

   • hjk said

    „Art. 200 i Art. 208 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 listopada 1967 roku o
    powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej”

    ale wtedy nie było RP tylko PRL,,,

 12. Paweł said

  Pytanie do Piotra Beina -kilka razy powołujesz się w swoich tekstach na prawo noahidowe,szukałem tego w sieci ale nie znalazłem nic ciekawego po polsku czy możesz wysłać jakiś polskojęzyczny link do tego co oni tam wymyślili w tym prawie?

  Musimy wiedzieć co nam grozi jeśli za tym wszystkim stoją Syjoniści a wygląda na to że właśnie tak jest….

  poproszę o materiał lub link, myślę że wszyscy chętnie poczytamy

  • Paweł said

   i czym to się różni od Talmudu…?

  • marcepan said

   http://en.wikipedia.org/wiki/Seven_Laws_of_Noah
   Nalezy na poczatku powiedziec, iz pochodza one z Talmudu, a nie ze Slowa Bozego. Co wiecej, nie nalezy ich mylic z Prawem Mojzeszowym.

   • Paweł said

    Wikipedia jest kontrolowana przez Mosad czy możesz mi daś jakieś źródło w którym przeczytam pełne prawdziwe informacje?

   • Paweł said

    znalazłem coś takiego ale to chyba nie to o czym piszesz…

    http://www.geocities.com/judaizm_humanistyczny/bnej_noach_siedem_przykazan.htm

   • Wojwit said

    A my, chrześcijanie, wierzymy w Boga w Trójcy Świętej Jedynego. Ergo dla tych …… jesteśmy bałwochwalcami i będą chcieli nas zabić… I nawet się te cholerne s…syny z tym nie kryją!

   • hjk said

    Bog jest jeden i ten sam, zydzi nie mieli objawionej trójcy, my mamy, taka jest różnica, nie ma zatem bałwochwalstwa

   • Wojwit said

    @Hjk

    Chrześcijanie to wiedzą, ale ja piszę o systemie pojęciowym „unych”.
    Toż „une” twierdzą, że Mesjasz jeszcze nie przyszedł na świat. Dla „unych”, powtarzam, dla „unych” chrześcijanie, a szczególnie katolicy to bałwochwalcy.
    W talmudzie żydzi bluźnią Jezusowi Chrystusowi, wypisują najgorsze rzeczy o Matce Chrystusa – dla nas Najświętszej Maryi Pannie. A o nas jest tam napisane, że zasługą jest chrześcijanom szkodzić. Wykończą nas, kiedy tylko będą mieć ku temu sposobność i na dodatek poczytają to sobie za zasługę. A tej na tę sposobność „pracują” juz bardzo długo: rewolucja francuska – ludobójcza rzeź katolików, czego symbolem jest Wandea; rewolucja październikowa i jej skutki – dziesiatki milionów zamordowanych, zagłodzonych, zamęczonych niewolniczą pracą w GUŁ-agach, torturami bezpieki. Ofiary to chrześcijanie obrządku wschodniego i katolicy. Sprawcy – wiadomo.

  • marcepan said

   Dla porownania, tekst biblijny traktujacy o przymierzu z Noem znalesc mozna w Ksiedze Rodzaju 9.

  • Inkwizytor said

   Poszukaj w internecie wiadomości o żydowskiej organizacji Chabad-Lubavitch oraz o ich pomyśle „naprawy świata” ( Tikkun olam ). Znajdziesz odpowedzi na pytanie czym jest 7 praw noahidzkich i jaka jest ich interpretacja. Dla chrzescijan a zwłaszcza katolików bardzo niewesoła

 13. Paweł said

  Francuscy Żydzi wyjeżdżają do Izraela – lipiec 2009

  http://korwin-mikke.pl/europa/zobacz/francuscy_zydzi_wyjezdzaja_do_izraela/10540

 14. pyxon said

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/ah1n1-bedzie-duzo-mniej-szczepionek-wystarczy,1373188,4

  • kellrez said

   super.. tylko wirusa mozna rozpylic w powietrzu za pomocą samolotów..
   wiec będzie że naprawdę grasuje wirus.. i ze Piotr Bein oraz inni nie beda mieli racji.
   Pomyslane.

 15. motor said

  mam kawasaki rakieta jak sie patrzy, dzisiaj rano (tychy) dostalem list od komendy policji by zglosic sie na przeglad techniczny, boje sie ze mi ja odbiora bo to maszyna na ktora harowalem kilka miesiecy, czy ktos wie gdzie mam sie udac z pytaniem, jabym mial na kolanach do ministra transportu isc to pojde
  kawasaki forever!

  • Paweł said

   spisz umowę kupna sprzedaży z kimś znajomym i powiedz że sprzedałeś, na jakiś czas schowaj motor i od razu podpisz drugą umowę że kupiłeś ale jej nie pokazuj

   albo autentycznie sprzedaj… i powiedz że sprzedałeś i nie masz…

   • lotnik said

    rozkręć, pochowaj części do znajomych w urzędzie zgłoś że rozwaliłeś się o drzewo na wsi i rozebrałeś go na częśći

   • hjk said

    heheehe, wtedy będą ściagać znajomego przez jakiś czas, potem ten niech spisze umowe, itd. a tygodnie i miesiace lecą…)))

 16. Paweł said

  tu mobilizacja tu manewry … kurcze coś wisi w powietrzu…

  Rosyjsko-białoruskie manewry w pobliżu Polski.

  http://fakty.interia.pl/swiat/news/rosyjsko-bialoruskie-manewry-w-poblizu-polski-obserwujemy,1373123,2943

  • hamlin said

   jak bym był PUTINEM TO POD POZOREM MANEWROW WPROWADZIŁ BYM TROCHĘ WOJSKA NA GRANICĘ UKRAIŃSKO-BIAŁORUSKĄ i manewrował na krymie na białorusi żeby zmiekczyć przeciwnika.
   A W MOMENCIE GDY PANIKA WYWOŁANA GRYPĄ W EUROPIE I NA ŚWIECIE – U.S.A
   ZAANGAŻUJE SIŁY MILITARNE DO ZAPEWNIANIA SPOKOJU WEWNETRZNEGO W TYCH KRAJACH WTEDY JAKO PUTIN ZAMIENIŁ BYM MANEWRY W 72 GODZINNĄ AGRESJE NA UKRAINĘ I ŚWIAT NAWET BY PALCEM NIE KIWNĄ swoją drogą mam obawy że jak w prowadzą zamordyzm zwiazany z histerią świńską TO PARU TAKICH NA SWIECIE JEST KTÓRZY CHĘTNIE BY SKORYGOWALI GRANICE SWOICH SASIADÓW.a le jakby babcia miała itd.

 17. Ja said

  Witam
  Opisana sprawa z motocyklami nie jest pierwszą od czasu przed stanem wojennym. Takie „rejestracje” pojazdów potrzebnych w przypadku W miały miejsce przynajmniej kilkukrotnie w latach 1994-1997. Co ciekawe – dotyczyły jednak pojazdów ciężarowych i głównie w większych zakładach gospodarki prywatnej. Nie wiem czy to ta sama podstawa prawna ale wtedy dotyczyły one podporządkowania „OC” (Obronie Cywilnej) i dotyczyły głównie „spisu z natury” istniejącego sprzętu i ich stanu używalności. Tak było m.in. na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej. Było także info o odpowiedzialności karnej za niedopatrzenie zabezpieczenia pojazdu do używalności. Nie słyszałem natomiast by wtedy ktokolwiek z osób prywatnych dostał taki papier. Mętna sprawa….

  • hamlin said

   PRZECZYTAJ MOJE POSTY a pozatym teraz w miejsce O.C weszły w 1999 roku „wydziały zarzadzania kryzysowego spraw obronnych i ochrony ludności” które zajmują się koordynacją współpracy słózby-administracja

   coś moze śmierdzieć pod warunkiem jak pisałem że dzieje się taka akcja równocześnie w całej polsce jeśli nie TO ZNACZY ŻE TO TYLKO LOKALNY W.Z.K.O.L i S.O AKTUALIZUJE SOBIE DANE.
   bez paniki ale należało by to śledzić jakiś czas.

 18. pyxon said

  Cos mnie dziwi ze o szczepieniach np w Izraelu,Iranie,Iraku,Afryce,Egipcie-gdzie pelno turystów – jakos nic nie słychac,martwa cisza.

  • Paweł said

   może faktycznie chodzi w tym wszystkim o Chrześcijan….

   • hjk said

    jesli jest jak piszesz scenariusz jest prosty – zaraza zacznie dziesiatkowac chrzescijan, muzułmanie jako nieskorumpowani nie podejmą sie szczepien, wiec tam nie bedzie zarazy,zaczem zostana oskarzeni ze to oni wyslali wirusa, co da pretekst do wojny…
    oczywiscie zaraza wywlana przez przyjmowanie zatrutych szczepionek…

 19. Jogibabu said

  No to robi sie coraz bardziej nieciekawie.

 20. Mania said

  Tak sobie dzisiaj ogladalem TV i tu nagle wiadomosc: Bezplatne znakowanie psow microchipem w Warszawie…
  Uwazam to za niezbyt dobry pomysl, poniewaz gdy bedziemy znakowac swoje zwierzeta to prawie tak samo jakbysmy sie sami chipowali, bo wiadome jest ze tam gdzie jest czlowiek tam jest jego pies…
  Wiec jesli psa namierza to i namierza i nas…

  • lotnik said

   eee tam. przecież to same pozytywy. piesek zginie to będzie go można namierzyć. hahah. propaganda.

   LUDZIE!!! Przecież to jest nasz przyjaciel? Czy nie znajdzie się w Warszawie 30 osób protestujących przeciwko temu. Bo psów znalazło by się pewnie kilkaset tysiecy gdyby tylko wiedziały co ich czeka.

 21. aśka said

  Dzisiaj otrzymałam na skrzynkę email info:
  Inicjatywa na rzecz Referendum Europejskiego
  24 Wrz 2009, 15:09

  Od:
  European Referendum Initiative

  Do: Pokaż adresatów
  : Pokaż załączniki

  Do:
  Ukryj

  DW:

  załacznik_1

  Ukryj

  INICJATYWA NA RZECZ REFERENDUM EUROPEJSKIEGO

  24 września 2009
  Say NO to the Lisbon Treaty!Szanowni Państwo

  Chcemy zawiadomić o naszej akcji w Irlandii, którą zainicjowaliśmy w związku z głosowaniem na temat Traktatu Lizbońskiego.Znajduje się ona na: http://www.eu-facts.org

  W tej chwili informacja ta jest dostepna w języku angielskim, ale udostępnimy ją w jezyku polskim tak szybko jak jest to możliwe.

  http://www.eu-facts.org/en/ireland/index.html

  Europejska Inicjatywa w sprawie Referendum to kampania na rzecz obywateli, aby mieli prawo głosować w referendach w sprawie każdej istotnej zmiany prawa narodowego lub europejskiego wpływającej na ich życie. Każdy obywatel powinien mieć prawo do: życia w demokratycznej Unii Europejskiej; publicznej wymiany poglądów na wszystkie tematy związane z działalnością i polityką Unii Europejskiej; bezpośredniego udziału w procesach decyzyjnych.
  Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

  TEKST PO KLIKNIĘCIU

  INICJATYWA NA RZECZ REFERENDUM EUROPEJSKIEGO
  Petycja na rzecz Europy tworzonej przez ludzi – dla ludzi

  Co leży u podstaw tej petycji?
  August Kowalcyk

  August Kowalczyk: Posłuchaj ocalałych z Auschwitz

  13 listopada 2007 roku ponad 30 osób ocalałych z obozu zagłady Auschwitz oraz z innych nazistowskich obozów koncentracyjnych spotkało się w Oświęcimiu na jednodniowej konferencji. Ta wyjątkowa grupa ludzi o ukształtowanym przez historię kręgosłupie moralnym zdecydowała się podzielić swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi przyszłości Europy. W czasie uroczystej ceremonii podzielili się oni swoimi doświadczeniami i zaproponowali budowę „Europy tworzonej przez ludzi i dla ludzi”.

  „To nie jest kampania polityczna, ale kwestia moralna” – powiedział August Kowalczyk, założyciel Auschwitz Hospice Foundation (Fundacja Pomnik – Hospicjum Miastu Oświęcim), będący jednocześnie głównym organizatorem konferencji.

  Aby dowiedzieć się więcej na temat konferencji w Oświęcimiu, kliknij tutaj.

  Jakie są założenia konstytucji „Europy tworzonej przez ludzi i dla ludzi”?
  KLIKNIJ TUTAJ, ABY POPRZEĆ KONSTYTUCJĘ „EUROPY TWORZONEJ DLA LUDZI, PRZEZ LUDZI”.

  Dokument ten skupia się na ochronie życia i zdrowia obywateli Europy przed zgubnym wpływem korporacji, których wielomiliardowe dochody są wynikiem traktowania ciała ludzkiego jako rynku zbytu. Wspólnym mianownikiem łączącym przemysł farmaceutyczny i producentów genetycznie modyfikowanej żywności są opatentowane produkty, które służą interesom ogromnych grup inwestycyjnych, narażając tym samym zdrowie i życie milionów ludzi. Z tego powodu konstytucja nawołuje do przestrzegania prawa do zdrowia, życia, stosowania naturalnej żywności oraz ochrony godności człowieka i wartości społecznych.

  Pełny tekst konstytucji znajduje się tutaj.

  Dlaczego taka inicjatywa jest potrzebna?

  Debacie nad Traktatem Lizbońskim towarzyszą wypowiedzi ocalałych z Auschwitz, według których ich los był konsekwencją pogardy dla ludzkiego życia i lekceważenia potrzeb człowieka.

  Europa powinna być budowana w oparciu doświadczenia przeszłości, a podstawową zasadą – jej kształtowanie dla ludzi i przez ludzi. Zasada ta jest jednak stale łamana, a świat staje się coraz bardziej niewrażliwy na świadectwa byłych więźniów Auschwitz o głodzie i nędzy, o niszczącej sile niewolniczej pracy, o wojnie, nienawiści i zbrodniach nazistowskich.

  Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej organizacji Zysk ważniejszy od życia setki tysięcy ludzi uwięzionych w obozach koncentracyjnych w całej Europie straciło życie, wykonując niewolniczą pracę na rzecz żądnych zysku korporacji. Co więcej, dziesiątki tysięcy osób zginęło na skutek pseudomedycznych eksperymentów prowadzonych na więźniach. Badania te zlecane były przez chemiczny koncern IG Farben, w którego skład wchodziły firmy takie jak Bayer, BASF czy Hoechst. Pomimo tych faktów, spadkobiercy koncernu IG Farben także dzisiaj zagrażają życiu milionów ludzi – czynią to jednak, wykorzystując bardziej wyrafinowane metody.

  Polityczni przywódcy wspierający interesy przemysłu farmaceutycznego, tacy jak George Bush i Nicolas Sarkozy, przygotowują nas do wojny i otwarcie debatują na temat III wojny światowej.

  Nadszedł więc czas, aby obywatele Europy zaczęli walczyć o prawo do zdrowia i życia, dostęp do naturalnej żywności oraz ochronę godności człowieka i wartości społecznych.

 22. Jogibabu said

  – swinska grypa + przymusowe szczepienia + …
  – chemtraile
  – kodeks alimentarius
  – cwiczenia wojska i policji z zakresu radzenia sobie z tlumami protestujacych
  – cenzura wiadomosci (w Holandii podali w wiadomosciach ze w USA w protescie bralo udzial 10 tys. osob!!!, a to jeden z tysiecy przykladow)
  – modyfikacje pogody
  – technologia HAARP i inne bronie tektoniczne
  – miliony trumien
  – gilotyny i obozy FEMA
  – czip 666
  – GMO
  – podziemne miasta-bunkry dla elit
  – zadluzenie po uszy wszystkich narodow w FED
  – kryzys
  – szpiegowanie stron podobnych do tej i wywalanie filmow z YT
  – odbieranie broni amerykanom i lista zakazu lotow
  – przepisy dotyczace motocykli,samochodow terenowych i ciezarowych – przypominane wlasnie teraz
  itd.
  ciekawe czasy prawda?

  • aśka said

   Jak ktoś czytał o NWO, to wie co poniższe oznacza.

   http://wiadomosci.onet.pl/2010053,69,10_miast_przyszlosci_ma_powstac_w_w_brytanii_do_2020_roku,item.html
   Wkróce powstanie 10 „miast przyszłości”
   PAP, POg/17.07.2009 11:02
   10 miast przyszłości ma powstać w W. Brytanii do 2020 roku

   Jak będą wyglądać ekologiczne miasta przyszłości?http://m.onet.pl/_m/4822f8ab02222b31d1addbdd5704b94f,5,1.jpg

   Rząd Wielkiej Brytanii oficjalnie zapowiedział budowę czterech przyjaznych dla środowiska ekologicznych miast w Anglii – pisze dziennik „The Guardian”.
   Do 2020 roku ma powstać 10 przyjaznych dla środowiska osad.

   Planowana budowa ekomiast wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkaniowym oraz ma znaczenie dla walki z postępującym ocieplaniem się klimatu.

   Brytyjski premier Gordon Brown powiedział, że pierwsze cztery miasta znajdą się w „awangardzie zielonej brytyjskiej rewolucji”.

   – Ekomiasta przyczynią się do złagodzenia braku dostępnych cenowo mieszkań na wynajem i sprzedaż i zminimalizowania skutków zmiany klimatu. Zapewnią nowoczesne mieszkania z niższymi rachunkami za energię, energooszczędne biura oraz nowe szkoły, ośrodki społeczne i usługi – dodał premier.

   Jednak projekt ekomiast wywołał kontrowersje; spotkał się on z oporem lokalnych społeczności, konserwatystów i działaczy na rzecz zachowania wiejskiego krajobrazu.

   Charakterystyczne cechy ekomiasta:

   – miejskie systemy ogrzewania, punkty ładowania samochodów elektrycznych;
   – wszystkie domy leżą w zasięgu 10 minut pieszo od środków transportu publicznego i codziennych usług;
   – parki, boiska i ogrody mają stanowić 40 procent powierzchni miasta;
   – sklepy, restauracje i szkoły mają być budynkami, które nie emitują dwutlenku węgla;
   – przejazdy samochodem w obrębie takiego miasta mają stanowić mniej niż połowę wszystkich przejazdów;
   – domy wyposażone są w inteligentne liczniki mediów oraz instalacje słoneczne i wiatrowe, a mieszkańcy mogą sprzedać nadwyżki energii sieciom energetycznym.

  • Radek said

   http://fakty.interia.pl/swiat/news/manewry-rosji-i-bialorusi-przy-naszych-granicach,1373123

  • hjk said

   oglądając dzis na niebie chemtraile zrozumialem, dlaczego po deszczu nasilaja sie wszelkie zaziebienia, grypy, itd. i nie chodzi tu tylko o spadek temp. powietrza…

   • kellrez said

    akurat pora roku nie ma nic do odporności, tak samo temperatura, przeciez zima sie czlowiek mniej meczy, tylko ilość opadów w danej porze roku.. a jesienia i zima jest sporo. racja 🙂 Jou.

  • Grazyna said

   Pamiętam jak moja babcia ze zgrozą mówiła, a była z 1913r „Przeżyłam dwie wojny i nie chciałabym przeżyc jeszcze jednej” Pamietam to przerazenie w jej oczach kiedy o tym mówiła. Ale chyba nie przypuszczała, że jej wnukom i prawnukom stanie sie w udziale, być może przeżyć coś podobnego, albo może jeszcze gorszy koszmar

 23. Dżustek said

  We wczorajszym numerze The Sun (angielski brukowiec) był świetny artykuł.Niestety tylko na 1/3 strony i niestety dopiero na 11 stronie.Tytuł artykułu 10days until we become EU-K, czyli 10 dni do momentu kiedy staniemy się EU-K. Autor artykułu wyraża nadzieję, że Irlandczycy zagłosują na nie,przytacza konsekwencje zatwierdzenia traktatu przez wszystkie państwa. Autor oskarża Tonyego Blaira o to, że oszukał swój własny naród,że obiecał referendum w tak ważnych sprawach i złamał dane słowo,za stołek prezydenta UK.Jedyna nadzieja w Irlandczykach i Davidzie Cameronie,ważnym angielskim polityku,który może jeszcze odmienić los UK i innych krajów przywracając referendum w tej sprawie.Ostatni akapit oddaje w pełni angielskiego ducha niezależności:”But we will NEVER accept Brussels as our political masters.”

 24. Dżustek said

  Sorki miało być prezydenta EU.

 25. Cid said

  http://www.globalnaswiadomosc.com/fazafinalowa.htm !!!

 26. Jaga said

  Takim przykladem globalnego panstwa sa Chiny
  cytat z chyba 10 lub 11 czesci filmu z

  ” komunistyczne chiny sa modelem planowanego Nowego Porzadku swiatowego.

  Otrzymaly od ONZ wiecej nagrod za swa polityke i formy rzadow niz ktorykolwiek inny kraj.W oczach globalistow autorytarne Chiny sa przyszloscia.Chiny zaadoptowaly staranna polityke „1 dziecka” dzieki lobbingowi konsorcjum organizacji zajmujacej sie EUGENIKA w tym „Planowania rodziny” i ONZ.Pary majace wiecej niz 1 dziecko czekaja wysokie kary i wiezieniawiezienia.Praktyka przymusowej aborcji polaczona z kulturowym pragnieniem posiadania chlopca wedzily Chiny w gleboki kryzys,bo jest 30 mln wiecej chlopcow niz dziewczat>chinskie panstwo policyjne bezwzglednie tlumi wszelkie formy oporu.
  Podziemne koscioly,czlonkowie Falun Gang,strajkujacy robotnicy sa zsylani do przymusowych obozow pracy,kataloguje sie ich grupe krwi i probki tkanek przygotowujac do przeszczepoworganow.
  Nastepnie chinski rzad wysyla organy wieznowi najlepszemu oferentowi na swiatowym rynku>
  Jesli ich bogaty kupiec zdecyduje sie przyleciec do Chin ,wieznia zabija sie a organy zostana przezczepione.

  Chinscy inzynierowie spoleczni poddaja eutanazji starcow i osoby niepelnosprawne.Chiny podazaja za globalistycznym planemdla swiata,Ten sam systam dehumanizacji jest potajemnie wprowadzany na calym swiecie”

  Ostanio na onet pisalo,ze kilka tysiecy kobiet zostalo wbrew jej woli wysterylizowane.
  Eugenika przenika do nas.

  Mysle,ze warto aby Ci co nie ogladali obejrzyli tem film.Wiedzialam sporo ,ale glowa rozbolala mnie w trakcie 11 odcinka.Potwory a nie ludzie.

 27. pyxon said

  Ale nasze media tv-wiadomosci to dno,ani słówka o szczepieniach ani ogłoszeniu epidemi we francji dosłownie NIC.
  Same pierdy w wiadomosciach-cenzura działa.
  Nikt nic nie wie?

  • Radek said

   Nieźle pojechał 🙂
   Wszędzie jest pełno wspaniałych ludzi. Myślę ,że będzie ich coraz więcej.
   To kwestia sumienia. Są pewne granice.
   Niektórzy ich nie mają wcale, jak przykładowo „łowcy skór” w Łodzi…

 28. serif said

  Witam Wszystkich,
  Z tą grypą jest coś dziwnego dzisiaj podają (link niżej) ze w Niemczech zachorowało ponad 19 tys. osób. Najwięcej w Europie.
  W Polsce do 23 września zanotowano 164 przypadki świńskiej grypy. Niemcy w ciągu dnia odnotowują ich dwa razy tyle.Jesteśmy tak blisko od Niemiec, taka wymiana osobowa, a tu taka dysproporcja w zakażeniach. A może ktoś Niemcom pomaga się zakażać. Już Hiszpania nie przoduje w statystykach. Dziwne, taka nagła eksplozja zachorowań w kraju zdala od Hiszpanii i Anglii (gdzie było najwięcej zachorowań na wiosnę). Czytałem na tym blogu ), że strach (pandemia) ma wyjść z trójkąta Austria-Niemcy-Czechy . Jeden wierzchołek osiągnięto.
  Zbieg okoliczności?

  http://tiny.pl/hqcs5

  • Paweł said

   była kiedyś jakaś epidemia która dotknęła całej Europy powalając miliony i wtedy Polska praktycznie tej choroby w ogóle nie miała

   nie mam linka, jak ktoś chce to może doszukać

  • hamlin said

   TAK TO BARDZO DZIWNA GRYPA I DZIWNE ZACHOWANIA PAŃSTW EUROPEISKICH :
   NP NIEMCY NA DZISIAJ 19 000 PRZYPADKÓW I NIC
   FRANCJA 1200 PRZYPADKÓW NA DZISIAJ I DZISIAJ OGŁOSZONO TAM STAN EPIDEMII OGÓLNO KRAJOWEJ a media EPATUJA -FRANCJA SZALEJĄCA GRYPA A
   NIECH MI TO KTOŚ OBJAŚNI

   • Ojo said

    Moim skromnym zdaniem… mamy w niemczech najwiekszy festyn bodajze w Europie (Oktoberfest). Przeciez trzeba jeszcze na tym zarobic (szczepienia od 19 pazdziernika) czyli po imprezie. Prosze… nie straszmy turystow.

   • serif said

    link
    http://tiny.pl/hqcs5
    dotyczy gazet lokalnej nto z woj opolskiego, tu ludzie mają często kontakt z Niemcami bezpośredni więc mozna im prawdę mówić, reszta Polski troche niech poczeka

   • hamlin said

    TO WSZYSTKO JEST KANT I SPISEK TYLKO ŚLEPY TEGO NIE WIDZI
    ALE TO CO ZAPLANOWALI ZROBIĆ MA SZANSĘ NA FIASKO OK.90%.
    JEST COŚ O CZYM WSZYSCY NAPEWNO SŁYSZELI I SĄ TO INFO OGÓLNIE DOSTĘPNE”najciemniej pod latarnią”
    i NIEMAM JESZCZE PEWNOŚCI ALE DRANIE CHYBA TO TEZ PRZEOCZYLI w swoim czarnym scenariuszu
    ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ŻE PLAN TERRORU ZOSTANIE ZDEKONSPIROWANY I TO BARDZO SPEKTAKULARNIE -diabeł tkwi w szczegółach,-

   • Grazyna said

    Wiesz być moze masz rację, ze nie przewidzieli przecieku na taką skalę. Ale ja biorę jeszcze poprawkę na to, że był to celowy przeciek, żeby zająć ludzi i odwrócić uwagę od czegoś jeszcze bardziej istotnego – horroru którego nie jestesmy w stanie sobie wyobrazic.

 29. Kruszywo said

  Jak móWmy sie ustrzec jeszcze?
  Mój tato nigdy się nie szczelił nie chodzi do lekarza i zdrowy jak ryba chciałoby sie. Napisać … Niestety i to ostatnie pozostaje pod znakiem zapytania!!!

  Łączmy się jest nas więcej!!!!!

 30. Wojtekk said

  W dzisiejszej Polskiej Gazecie Wrocławskiej wydano „specjalny dodatek” do niej gdzie tytuł brzmi: „Zdążyć przed grypą”. Oczywiście promowane jest ogólne szczepienie, o tym jak szczepionki są przyjazne i tym podobne bzdury.
  jutro zeskanuję całość i wrzucę linki. Śmieszne jest to że na koniec artykułu podano link do najbardziej rozpowszechniającego panikę portalu http://www.influenza.pl
  Najlepsze jest to, że aby ustrzec się (próbowałem to znaleźć) od negujących te artykuły komentarzy na stronie gazety polskiej nie ma tego artykułu! Chociaż całość wydania jest! Dlatego to moim zdaniem wdali to jako dodatek specjalny.
  A to co widnieje w necie na gazecie wrocławskiej to kolejne sponsorowane (koniec każdego z artykułów) teksy:
  http://www.polskatimes.pl/gazetawroclawska/stronaglowna/164741,kichaj-w-rekaw-nie-w-rece,id,t.html#material_1
  http://www1.polskatimes.gratka.pl/gazetawroclawska/stronaglowna/41971,zdazyc-przed-grypa,id,t.html#material_1

 31. Mickey said

  Moze niektorzy juz slyszeli o „chlorelli” ale ja kiedy przeczytalem o niej artykol poprostu zanimowilem. Jesli wierzyc w to co jest w internecie to chlorella jest lekiem praktycznie na wszystko. Co dla nas najwazniejsze BARDZO SKUTECZNIE usowa z organizmu chemie np. taka jaka wdychamy dzieki chemtrailom oraz taka jak rtec podawana w szczepionkach (kazdy wspolczesny czlowiek ma podobno ponad 77 toksycznych substancji w organizmie a chlorella usowa WSZYSTKIE). Oprocz tego chlorella zawiera wiekszosc witamin, mineralow itd itd, jakich tylko moze potrzebowac organizm, oraz silnie go odbudowuje wliczajac w to struktore DNA. Zaleca sie 2-3 gramy dziennie choc nawet 1kg spozyty na raz nie jest szkodliwy (daje do myslenia). Moglbym tak chwalic i chwalic ale o tym poprostu trzeba przeczytac:

  http://www.globalnaswiadomosc.com/chlorella.htm

  A tutaj wiecej info oraz mozliwosc zakupu: http://www.meridian.az.pl/

  Ps. Mysle, ze informacja jest niezwykle wazna dlatego zamierzam ja umiescic w komentarzach takze do innych materialow. Uwazam tez ze informacja o tym powinna sie znalezc na stronie glownej tak jak informacja o A-Flusimine09, ktorego jednak w przeciwienstwie do chlorelli nie da sie dostac.

  • zuraw said

   Zalosny jestes mickey, chlorella jedyne co robi to zmienia stolca na zielony kolor, prosba adminów o skasowanie tegp spamu.

   • Mickey said

    Jakas argumentacja? Ja podalem linki, o MMS rownie dobrze mozna powiedziec, ze sciema, wiec moglbys sie bardziej rozpisac…

   • Wojtekk said

    Zuraw. Wiedzy u Ciebie za grosz. Doucz się lepiej.

   • zuraw said

    Niestety u Ciebie jeszcze mniej.

   • hjk said

    mnie nie zmieniła))), ale biorę tylko 3-4 tabl. rano…moze to za malo??

  • Jaga said

   Dobrze by bylo,aby wypowiedzial sie ktos kto mial doczynienia z chlorella.Ja juz nie wiem co jest prawda a co nie.Chyba zaczne miec problem z oceniaiem rzeczywistosci w ktorej zyje.

   Co raz to wychodza jakies rewelacje co dziala co nie.Chcialam zaczac zazywac H2O2 ale po dluzszym zapoznaniu sie z tematem nie wiem gdzie jest prawda.

   lekarze sa przeciwni,bo nie maja wiedzy w wielu sprawach wiec kto ja ma miec pytam…kto …my a niby skad.

   Tombak ma swoje racje,Rath swoje a Slonecki swoje…a my jak mamy rozpoznac kto ma racje,zeby przy okazji sobie nie zaszkodzic.

   Moje dziecko uzywalo roznych drogich lub tanich preparatow na podniesienie odpornosci np Alveo,tran i co i nic…

   Usunelam jej kilka lat temu migdalka ,bo duzo chorowala i teraz dowiaduje sie ,ze zniszczuylam jej uklad odpornociowy…no ,ale wtedy to mialo byc dobre …ale nie bylo…

   Niedlugo dorobie sie chizofreni z zamkna mnie w psychiatryku…
   moze to byloby dobre dostalabym jakie psychotropy i swiat bylby piekny.

   • hjk said

    podchodz do tych spraw spokojnie i rozsadnie, natura reguluje sie sama, dopoki nie jest rozchwiana, jak sie rozchwieje to dopiero czas radykalnych interwencji. wymienieni autorzy swietnie sie uzupelniaja…

   • hjk said

    no i wiecej zaufania kobiecej/matczynej ew. ojcowskiej intuicji, rodzice przy odrobinie checi i wyczucia sa najlepszymi lekarzami, znane sa opowiesci jak ratowali od smierci z łap tzw. oficjalnej medycyny, a czasem ona pomagała…

   • zuraw said

    O chorelli duzo pisza na forach internetowych, znajoma to brala i nic specjalnego oprocz wzdec jakie miala po tym, generalnie za te pieniadze lepiej kupic sobie swiezych warzyw i owoców. Cudowne tabletki i eliksiry nie istnieją, tylko zdrowa dieta..

    Ze swojej strony polecam książkę Nadieżdy Siemionowej.

   • Paweł said

    W protokołach dokładnie jest napisane że mają robić chaos i dezinformacje

    służy to temu żeby człowiek się zatrzymał i przestał robić cokolwiek

    bo nie wie co jest dobre co jest złe co białe a co czarne

    wiec siedzisz i myślisz… z obydwu stron tezy są autorytety jeden ci mówi to drugi zupełnie coś odwrotnego na ten sam temat w tych samych mediach

    to jest celowo robione ….

   • Jaga said

    Wlasnie…:(

 32. marcepan said

  UWAGA: Strona Jane Burgermeister nie otwiera mi sie! A Wam?
  http://www.theflucase.com/

 33. Wojtekk said

  http://www.globalnaswiadomosc.com/2012ibiegunykeva.htm
  mocno polecam ten artykuł! Wspólnie uda nam się osiągnąć to , co chcą zniszczyć w nas postacie stojący za degradacją człowieka.

 34. Mro_ said

  O bezdomnych z Grudziadza:

  http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080703/TEMATDNIA/424245382

 35. conrad said

  LaRouche inormacja o eutanazji w Wielkiej Brytani i roli brytyjskiej monarchi

 36. kellrez said

  a ja miałem sen.. że pojawił się wpis mówiącym o tym że to wszystko nieprawda.. tylko ze mi sie zazwyczaj w takich przypadkach na odwrot sni ;p

  Wiec tak panowie i panie mamy przejebane.

  Obserwując wszystkie wydarzenia to będą szczepienia i bum bum w niedługim czasie..

 37. Jaga said

  Poniewaz temat smug zostal zamkniety a ten nie ma za duzo wpisow wkleje tekst o chemtrails,bo moze nie wszyscy przeczytali.

  Postanowilam wkleic ,bo informacje tam zamieszczone sa dla mnie dosc istotne.Chcialabym aby jesli to mozliwe wypowiedzialy sie osoby ,ktore dlugo sledza temat smug chemicznych.

  Najbardziej interesuje mnie co wlasciwie mozna zrobic skoro smugi maja odnowic warstwe ,ale chemikalia ktore maja to zrobic nas zabiija ,jesli nie one to promieniowanie elektomagnetyczne.Tak wynika z bloga.

  Cytat z globalna swiadmosc

  „Właśnie teraz, na naszych oczach spełnia się najbardziej ponury scenariusz filmu fantastycznego, koszmar o apokalipsie. Nie jest to wojna nuklearna, ani też inwazja obcych. Nie jest to też żaden meteoryt ani potop (jeszcze nie). Jest to tylko promieniowanie kosmiczne. Tylko ? Jest śmiertelne dla życia biologicznego. To chyba wystarczy ? Cichy i niezawodny zabójca. Alternatywą dla nas jest … skażenie chemiczne powietrza, prowadzące do śmierci miliardów ludzi na ziemi. Dlaczego?

  Dotychczas „bawiliśmy się” w przewidywania, prognozy i przepowiednie dot. końca świata. Spokojnie sobie dyskutowaliśmy, która z wersji zagrożenia jest bardziej lub mniej prawdopodobna. Teraz jednak nie ma już ani czasu ani powodu do dyskusji. Życie na ziemi jest poważniej niż kiedykolwiek zagrożone. To stało się FAKTEM !

  Co się w takim razie dzieje ?
  Można by powiedzieć że wszystko zaczęło się w roku 1988, od raportu Edwarda Tellera, nazywanego „Ojcem Bomby Wodorowej”. Wielu z Was już na pewno wie, że E. Teller był członkiem ekskluzywnego „zespołu” naukowego z Livermore (Lawrence Livermore National Laboratory’), a to oznacza że bezpośrednio lub pośrednio był zaangażowany w większość najbardziej tajnych projektów rządu USA.

  Otóż przedstawił on na ‘International Seminar on Planetary Emergencies’ (Międzynarodowe Seminarium Planetarnych Zagrożeń) raport, w którym ostrzegł, że spadek poziomu ozonu
  w stratosferze i spowodowany tym wzrost promieniowania UV i kosmicznego spowoduje do ok. roku 2025 wyginięcie 89% życia biologicznego na ziemi, a w tym całej populacji ludzkiej !! Poza tym ostrzegł on też, iż z powodu zwiększonej aktywności słonecznej ziemia będzie się w najbliższych dziesięcioleciach poważnie nagrzewać, co tylko jeszcze poważniej skomplikuje, całkiem już trudną sytuację.

  E.Teller zaproponował wtedy jako pierwszy program tworzenia podniebnej tarczy ze sztucznie tworzonych chmur, które miały by chronić ziemię przed promieniowaniem komicznym i zbytnim jej nagrzewaniem. Pomysł powstał na podstawie obserwacji zjawisk zachodzących po wybuchu wulkanu. Warstwy pyłu wulkanicznego tworzą wtedy w troposferze rozległą zawiesinę. Zwarty masyw chmuro-podobny, utrzymuje się przez wiele miesięcy, nie przepuszczając większości promieni słonecznych i schładzając dzięki temu duży obszar ziemi nawet do kilku stopni Celsjusza w skali roku. Sama tarcza z chmur nie wystarczyła by do ochrony ziemi, a tylko do jej schładzania.

  W celu ochrony ziemi przed promieniowaniem niezbędne by też było rozpylenie cząsteczek odbijających promieniowanie z powrotem w przestrzeń kosmiczną. Sugerowane były różne składniki – w tym: cząsteczki aluminium i srebra. W końcu zdecydowano się na aluminium, ze względu na koszty i jego dostępność, ale o tym później.

  Co skłoniło E. Tellera do sporządzenia takiego raportu ? Jak doszedł do takich przerażających wniosków ?

  Już od lat 50-tych XX wieku prowadzone były badania zawartości ozonu w powietrzu. Ozon jest składnikiem powietrza absorbującym promieniowanie UV. Inaczej mówiąc dzięki niemu większość śmiertelnego promieniowania jest absorbowana, a ta resztka, która dociera na ziemię pozwala nam się opalać i jest, lub raczej do niedawna była dla ludzi nieszkodliwa. Zawartość ozonu w powietrzu mierzona jest w „Jednostkach Dobsona”. Od 1978 roku, dzięki satelitom, są też badane najwyższe warstwy atmosfery. Wtedy to odkryto pierwsze dziury ozonowe nad biegunami. Wyniki tych badań były utrzymywane w tajemnicy, lecz mimo to kwestia dziur ozonowych została nagłośniona i stała się w latach 80-tych przedmiotem wielu dyskusji. Wtedy też zaczęła się, pamiętana jeszcze przez wielu z nas, wielka nagonka na wszelkiego rodzaju aerozole, które zawierały niszczący warstwę ozonową freon.

  Badania satelitarne dziur ozonowych zostały, przynajmniej oficjalnie, przerwane w roku 1991. Jako powód podano awarię urządzeń pomiarowych na satelicie. Dopiero w raporcie powstałym po „Intergovernmental Panel for Climate Change” (IPCC 2005), który odbył się pod auspicjami ONZ, w Londynie (Międzyrządowy Panel na temat Zmian Klimatu), zapisano podjęcie się projektu zainstalowania nowego satelity z podobną aparaturą. Realizacja tego projektu ma być rozpoczęta jeszcze w roku 2007 i satelita ten powinien być w pełni operacyjny do roku 2011.
  Dziwnym „zrządzeniem losu”, w latach 90-tych sprawa dziur ozonowych jakby ucichła. Zaczęto za to dużo mówić (zastępczo) o ocieplaniu się klimatu, nie ujawniając przy tym wyników badań wzrastającej aktywności słońca. Całą winą obarczono przemysł i udano się do Kyoto aby podpisać, mało znaczący pakt o ograniczeniu emisji CO2 (bez USA).

  Czy ta aparatura pomiarowa naprawdę się popsuła, czy też tylko utajniono wynik badań
  w następnych latach, tego nie można być pewnym. Mogę tylko podejrzewać dlaczego nie mogę się nigdzie doszukać wyników badań zawartości ozonu w powietrzu po roku 1995. Jedyne dostępne informacje mówią o drastycznym spadku zawartości ozonu po roku 1998, nie podając przy tym żadnych konkretnych danych.

  Nie trudno się jednak domyślić, że Ci co „uciszali” sprawę „ozonową” mieli ku temu całkiem poważny powód – te same wyniki badań i wnioski z nich płynące. Przypatrzcie się poniższej tabeli pomiarów:

  Żródło: UNIVERSITY OF CAMBRIDGE – Centre for Atmospheric Science / http://www.atm.ch.cam.ac.uk/tour/part1.html

  Wynika z niej wyraźnie, że zawartość ozonu w powietrzu spadła do roku 1995 o ponad 60%, przy czym jej najgwałtowniejszy spadek przypada na lata 1980-1995. Nie znam wyników aktualnych badań, lecz mając wiedzę, iż nic nie wskazuje na poprawę sytuacji a wręcz odwrotnie i patrząc na trend wykazany w tabeli, obawiam się, że aktualna zawartość ozonu nie przekracza 30 jednostek Dobsona, czyli tylko 9% stanu z lat 60-tych XX wieku ! Oznacza to, że codziennie jesteśmy wystawieni na śmiertelne promieniowanie ! Promieniowanie, które zabija powoli ale skutecznie. Nie jest ono odczuwalne żadnymi naszymi zmysłami, więc do czasu kiedy ciężko zachorujemy nie zdajemy sobie w ogóle sprawy z tego faktu. Później, kiedy już chorujemy też nie ma jak powiązać powodu naszego zachorowania z tym lub innym czynnikiem. Biorąc więc pod uwagę powyższe dane nie należy się dziwić dlaczego zachorowalność na choroby nowotworowe, w ostatnich latach drastycznie wzrasta. Choroba nowotworowa jest najbardziej rozpoznawalnym objawem wystawiania się na szkodliwe promieniowanie, ponieważ atakowane są bezpośrednio ludzkie komórki i geny. Następnym odczuwalnym efektem powinien być wzrost wszelkiego rodzaju mutacji biologicznych. Prawdopodobnie już podczas sporządzania swojego raportu E. Teller wiedział o tym wszystkim a najprawdopodobniej … wiele więcej.

  Wróćmy jednak do samego raportu Tellera i następstw wynikających z jego przyjęcia. W roku 1991, w Gacona na Alasce zostaje uruchomiony projekt HAARP. Podstawowym zadaniem tego projektu jest wysyłanie wiązek elektromagnetycznych w najwyższe warstwy atmosfery. Wiązek o mocy 3 gigawaty i więcej ! Jak dotychczas, podano wiele powodów oficjalnych i teorii na temat tego projektu (w tej kwestii odsyłam do innych artykułów na temat projektu HAARP), lecz ma on też swoją ważną role w innym projekcie, który powstał w tym samym roku. Projekcie
  o nazwie „Deep Shield” (Głęboka Tarcza).

  Projekt „Deep Shield” to nic innego jak tworzenie już wspomnianej powłoki chmur oraz rozpylanie nad nią cząsteczek aluminium. Dzięki tej tarczy z chmur można odbijać z powrotem w kosmos promienie słoneczne i kosmiczne. Pytanie tylko jak stworzyć taką tarczę nad większością powierzchni ziemi ? Jak ją tam utrzymać ? Na drodze stoją przecież problemy natury technicznej i politycznej. Technicznej, ponieważ trzeba stworzyć trwałą tarczę z chmur do czasu odtworzenia gęstości ozonu w powietrzu, co samo w sobie jest bardzo trudnym zadaniem. Polityczne, ponieważ trzeba będzie zaangażować wiele krajów świata w ten projekt, co biorąc pod uwagę ówczesną i aktualną sytuację na świecie, samo w sobie jest też zadaniem niesamowicie trudnym. Nie można też wzbudzić paniki na świecie. Mogła by ona doprowadzić do załamania się struktur politycznych, społecznych jak i światowej ekonomii. Jest to też jednym z oficjalnych powodów tajemnicy otaczającej ten projekt, chociaż od początku wiadomo było że uda się ją utrzymać tylko przez jakiś czas. Zastanawiający jest fakt, iż mimo wielu materiałów dostępnych w Internecie, oraz codziennie tworzonych na niebie, nad wieloma krajami, najwyraźniej sztucznych pasów chmur, oficjalne media zachowują jak na razie jeszcze całkowite milczenie. Jestem pewien, że zmiana tego stanu rzeczy to tylko kwestia czasu. Internet jest już zawalony materiałami dotyczącymi chemtrails.

  Zacznijmy więc najpierw od tego jak tworzone są sztuczne chmury (chemtrails):

  Powstają one na skutek rozpylania mieszanki chemicznej o bliżej nieznanym składzie, na wysokościach pomiędzy 6 000 a 10 000 metrów. Mówi się, że w skład tej mieszanki wchodzi barek sodu, który absorbuje wodę i polimery (biologiczne – o szybkim stopniu degradacji), ponieważ służą one do wiązania struktur chmurzastych w stabilną powłokę. Oparto się tutaj na przykładzie z natury – pajęczej sieci, która jest lekka i wytrzymała. Poza tym polimer ma właściwości statyczne, dzięki czemu przyciąga i łączy się z innymi cząsteczkami, tworząc swoistego rodzaju zawiesinę, która dość długo może utrzymywać się w powietrzu, a raczej bardzo wolno opada.. Mieszanka ta rozpylana jest przez samoloty ze specjalnie do tego celu skonstruowanych zbiorników. Wygląda to na początku podobnie jak pas kondensacyjny (contrail) powstały po przelocie samolotu, tyle tylko że pas kondensacyjny znika po 20 sekundach do 2 minut, a pas po rozpylonej mieszance (chemtrail) utrzymuje się w powietrzu godzinami i rośnie, tworząc „pasiaste” chmury.

  Chemtrails są już od kilku lat na co dzień tworzone na wszystkich kontynentach. Jest ich coraz więcej. Są też pierwsze meldunki zachorowań całych grup ludzi. Zachorowali oni poprzez skażenie chemiczne. Wszędzie są meldunki o powstrzymywaniu mediów przed nagłaśnianiem sprawy chemtrails, chociaż całkiem niedawno uczeni angielscy przyznali ich istnienie. (http://infowars.wordpress.com/2007/10/01/chemtrails-uk-government-admits-deadly-spraying/ )

  Kto bierze udział w projekcie ? Projekt ten jest podobno realizowany „pod kontrolą” ONZ, przez takie kraje jak: USA, Kanada, Rosja, Unia Europejska i Australia. Kto jeszcze ? Nie wiem. Wiem tylko, że mieszanka jest produkowana w różnych krajach, przesyłana do wspólnych składów w krajach „trzecich” i tam pod kontrolą międzynarodowych obserwatorów, rozsyłana jest metodą „na ślepo” (blind method) w różne części świata. Jak to się udaje, biorąc pod uwagę bardzo skomplikowaną sytuację polityczną na świecie ? Nie wiem. Można się tylko domyślać, że jest to jeden z powodów tak agresywnej polityki USA na świecie i tak intensywnie prowadzonej polityki globalizacji. Czy przy tym nie próbuje się stworzyć rządu światowego ? Może…

  Tak czy inaczej projekt ten rozpoczęto realizować na dużą skalę od roku 1998 (w Europie zaczęto od Szwajcarii w roku 2002) i ma być realizowany do roku 2025 –2050. Termin jego zakończenia jest zależny od stopnia jego skuteczności i czasu odnowy składu ozonu
  w atmosferze. W tym zadaniu ma najprawdopodobniej pomóc właśnie HAARP, który ma zacząć tzw. terraforming (odnowę życia), odtwarzając dzięki silnym wiązkom elektromagnetycznym ozon w wyższych partiach atmosfery.

  Wszystko powyższe mogło by nas wciąż jeszcze napawać nadzieją, gdyby nie to, że tak naprawdę nie wiadomo jakie będą ostateczne konsekwencje realizacji projektu „Deep Shield”. Chodzi tu przede wszystkim o wpływ używanych chemikaliów, systematycznie opadających na ziemię, na organizmy żywe, a w tym na człowieka. Oficjalne szacunki mówią, że z tego powodu, w ciągu najbliższych 30 lat, zginie lub będzie trwale okaleczonych ok. 2 miliardy ludzi na ziemi. To oznacza ok. 60 milionów ofiar rocznie ! Wykazując bezpośrednią szkodliwość używanych
  w rozpylaniu związków chemicznych, można się tutaj posłużyć przykładem aluminium, które zostało w ostatnich latach uznane za pierwiastek silnie toksyczny dla organizmu człowieka (niszcząc komórki mózgowe powoduje między innymi chorobę Alzheimera). Tak na marginesie, nie przeszkadza to jednak w ogóle np. producentom farmaceutycznym, którzy wciąż dużo produkowanych leków opierają na związkach z aluminium (np. zawiesiny aluminiowe
  w preparatach przeciw zgadze). Ale przecież rozpylana mieszanka zawiera inne, równie lub może nawet bardziej szkodliwe chemikalia, których nie znamy… Jakie skutki będą one wywoływać ?

  Dotychczas rozpoznanymi, bezpośrednimi objawami, często występującymi po przelotach samolotów rozpylających mieszankę do tworzenia tarczy są: objawy podobne do grypowych (bez gorączki), krótkie zaniki pamięci, chroniczne poczucie przemęczenia, duszności, reakcje alergiczne, stany depresyjne. Najbardziej zagrożeni są w pierwszym rzędzie astmatycy i ludzie z chorobami wieńcowymi. Z czasem skażenie będzie też wpływać na nas wszystkich, powodując schorzenia, których nawet nie potrafimy się domyśleć.

  Jest jeszcze wiele pytań, na które nie znamy odpowiedzi, i których nie chcą udzielić nam rządzący, uważając, że jeszcze nie dorośliśmy do planetarnej debaty. Traktują nas jak ślepe stado, któremu nic z wiedzy, że idzie na rzeż. Nie wiem czy dorośliśmy do poważnej debaty na temat przyszłości naszej planety, ale wiem że mamy prawo do samostanowienia i decydowania o własnej przyszłości, nawet jeśli czasem popełniamy błąd. Traktując nas w ten sposób zabrano nam to prawo. Nie bez powodu ukrywa się już 20 lat wyniki badań, wyraźnie wskazujące na zagrożenia, których jesteśmy właśnie świadkami. Dlaczego to ukrywano ? Być może wtedy jeszcze moglibyśmy coś wspólnymi siłami zrobić. Tylko że wtedy musiało by się zbyt dużo na świecie zmienić i to nie my ale rządzący nie byli na to gotowi.

  Dzisiaj musimy sobie uświadomić, że udawanie, że nic się nie dzieje, w niczym nam nie pomoże. Spełni się wtedy biblijna przepowiednia, że do dni ostatnich będziemy ślepi i głusi.

  Co więc robić ? Na to pytanie, każdy z nas osobno i wszyscy razem powinniśmy szukać odpowiedzi. Powinniśmy rozmawiać, szukać rozwiązań i domagać się od naszych rządów prawdy. Na pewno nie uda się nam przejść obok tego tematu obojętnie. To jest tylko kwestia czasu kiedy każdy z nas odczuje go na własnej skórze. Pamiętajmy o swojej osobistej odpowiedzialności za siebie i swoich bliskich. Jest to moment naszego prawdziwego egzaminu dojrzałości. Egzaminu z wiary i człowieczeństwa. Szansa i nadzieja zawsze jest. Kto szuka ten znajdzie.

  Właśnie teraz, na naszych oczach spełnia się najbardziej ponury scenariusz filmu fantastycznego, koszmar o apokalipsie. Nie jest to wojna nuklearna, ani też inwazja obcych. Nie jest to też żaden meteoryt ani potop (jeszcze nie). Jest to tylko promieniowanie kosmiczne. Tylko ? Jest śmiertelne dla życia biologicznego. To chyba wystarczy ? Cichy i niezawodny zabójca. Alternatywą dla nas jest … skażenie chemiczne powietrza, prowadzące do śmierci miliardów ludzi na ziemi. Dlaczego?

  Dotychczas „bawiliśmy się” w przewidywania, prognozy i przepowiednie dot. końca świata. Spokojnie sobie dyskutowaliśmy, która z wersji zagrożenia jest bardziej lub mniej prawdopodobna. Teraz jednak nie ma już ani czasu ani powodu do dyskusji. Życie na ziemi jest poważniej niż kiedykolwiek zagrożone. To stało się FAKTEM !

  Co się w takim razie dzieje ?

  Można by powiedzieć że wszystko zaczęło się w roku 1988, od raportu Edwarda Tellera, nazywanego „Ojcem Bomby Wodorowej”. Wielu z Was już na pewno wie, że E. Teller był członkiem ekskluzywnego „zespołu” naukowego z Livermore (Lawrence Livermore National Laboratory’), a to oznacza że bezpośrednio lub pośrednio był zaangażowany w większość najbardziej tajnych projektów rządu USA.

  Otóż przedstawił on na ‘International Seminar on Planetary Emergencies’ (Międzynarodowe Seminarium Planetarnych Zagrożeń) raport, w którym ostrzegł, że spadek poziomu ozonu
  w stratosferze i spowodowany tym wzrost promieniowania UV i kosmicznego spowoduje do ok. roku 2025 wyginięcie 89% życia biologicznego na ziemi, a w tym całej populacji ludzkiej !! Poza tym ostrzegł on też, iż z powodu zwiększonej aktywności słonecznej ziemia będzie się w najbliższych dziesięcioleciach poważnie nagrzewać, co tylko jeszcze poważniej skomplikuje, całkiem już trudną sytuację.

  E.Teller zaproponował wtedy jako pierwszy program tworzenia podniebnej tarczy ze sztucznie tworzonych chmur, które miały by chronić ziemię przed promieniowaniem komicznym i zbytnim jej nagrzewaniem. Pomysł powstał na podstawie obserwacji zjawisk zachodzących po wybuchu wulkanu. Warstwy pyłu wulkanicznego tworzą wtedy w troposferze rozległą zawiesinę. Zwarty masyw chmuro-podobny, utrzymuje się przez wiele miesięcy, nie przepuszczając większości promieni słonecznych i schładzając dzięki temu duży obszar ziemi nawet do kilku stopni Celsjusza w skali roku. Sama tarcza z chmur nie wystarczyła by do ochrony ziemi, a tylko do jej schładzania.

  W celu ochrony ziemi przed promieniowaniem niezbędne by też było rozpylenie cząsteczek odbijających promieniowanie z powrotem w przestrzeń kosmiczną. Sugerowane były różne składniki – w tym: cząsteczki aluminium i srebra. W końcu zdecydowano się na aluminium, ze względu na koszty i jego dostępność, ale o tym później.

  Co skłoniło E. Tellera do sporządzenia takiego raportu ? Jak doszedł do takich przerażających wniosków ?

  Już od lat 50-tych XX wieku prowadzone były badania zawartości ozonu w powietrzu. Ozon jest składnikiem powietrza absorbującym promieniowanie UV. Inaczej mówiąc dzięki niemu większość śmiertelnego promieniowania jest absorbowana, a ta resztka, która dociera na ziemię pozwala nam się opalać i jest, lub raczej do niedawna była dla ludzi nieszkodliwa. Zawartość ozonu w powietrzu mierzona jest w „Jednostkach Dobsona”. Od 1978 roku, dzięki satelitom, są też badane najwyższe warstwy atmosfery. Wtedy to odkryto pierwsze dziury ozonowe nad biegunami. Wyniki tych badań były utrzymywane w tajemnicy, lecz mimo to kwestia dziur ozonowych została nagłośniona i stała się w latach 80-tych przedmiotem wielu dyskusji. Wtedy też zaczęła się, pamiętana jeszcze przez wielu z nas, wielka nagonka na wszelkiego rodzaju aerozole, które zawierały niszczący warstwę ozonową freon.

  Badania satelitarne dziur ozonowych zostały, przynajmniej oficjalnie, przerwane w roku 1991. Jako powód podano awarię urządzeń pomiarowych na satelicie. Dopiero w raporcie powstałym po „Intergovernmental Panel for Climate Change” (IPCC 2005), który odbył się pod auspicjami ONZ, w Londynie (Międzyrządowy Panel na temat Zmian Klimatu), zapisano podjęcie się projektu zainstalowania nowego satelity z podobną aparaturą. Realizacja tego projektu ma być rozpoczęta jeszcze w roku 2007 i satelita ten powinien być w pełni operacyjny do roku 2011.

  Dziwnym „zrządzeniem losu”, w latach 90-tych sprawa dziur ozonowych jakby ucichła. Zaczęto za to dużo mówić (zastępczo) o ocieplaniu się klimatu, nie ujawniając przy tym wyników badań wzrastającej aktywności słońca. Całą winą obarczono przemysł i udano się do Kyoto aby podpisać, mało znaczący pakt o ograniczeniu emisji CO2 (bez USA).

  Czy ta aparatura pomiarowa naprawdę się popsuła, czy też tylko utajniono wynik badań
  w następnych latach, tego nie można być pewnym. Mogę tylko podejrzewać dlaczego nie mogę się nigdzie doszukać wyników badań zawartości ozonu w powietrzu po roku 1995. Jedyne dostępne informacje mówią o drastycznym spadku zawartości ozonu po roku 1998, nie podając przy tym żadnych konkretnych danych.

  Nie trudno się jednak domyślić, że Ci co „uciszali” sprawę „ozonową” mieli ku temu całkiem poważny powód – te same wyniki badań i wnioski z nich płynące. Przypatrzcie się poniższej tabeli pomiarów:

  Żródło: UNIVERSITY OF CAMBRIDGE – Centre for Atmospheric Science / http://www.atm.ch.cam.ac.uk/tour/part1.html

  Wynika z niej wyraźnie, że zawartość ozonu w powietrzu spadła do roku 1995 o ponad 60%, przy czym jej najgwałtowniejszy spadek przypada na lata 1980-1995. Nie znam wyników aktualnych badań, lecz mając wiedzę, iż nic nie wskazuje na poprawę sytuacji a wręcz odwrotnie i patrząc na trend wykazany w tabeli, obawiam się, że aktualna zawartość ozonu nie przekracza 30 jednostek Dobsona, czyli tylko 9% stanu z lat 60-tych XX wieku ! Oznacza to, że codziennie jesteśmy wystawieni na śmiertelne promieniowanie ! Promieniowanie, które zabija powoli ale skutecznie. Nie jest ono odczuwalne żadnymi naszymi zmysłami, więc do czasu kiedy ciężko zachorujemy nie zdajemy sobie w ogóle sprawy z tego faktu. Później, kiedy już chorujemy też nie ma jak powiązać powodu naszego zachorowania z tym lub innym czynnikiem. Biorąc więc pod uwagę powyższe dane nie należy się dziwić dlaczego zachorowalność na choroby nowotworowe, w ostatnich latach drastycznie wzrasta. Choroba nowotworowa jest najbardziej rozpoznawalnym objawem wystawiania się na szkodliwe promieniowanie, ponieważ atakowane są bezpośrednio ludzkie komórki i geny. Następnym odczuwalnym efektem powinien być wzrost wszelkiego rodzaju mutacji biologicznych. Prawdopodobnie już podczas sporządzania swojego raportu E. Teller wiedział o tym wszystkim a najprawdopodobniej … wiele więcej.

  Wróćmy jednak do samego raportu Tellera i następstw wynikających z jego przyjęcia. W roku 1991, w Gacona na Alasce zostaje uruchomiony projekt HAARP. Podstawowym zadaniem tego projektu jest wysyłanie wiązek elektromagnetycznych w najwyższe warstwy atmosfery. Wiązek o mocy 3 gigawaty i więcej ! Jak dotychczas, podano wiele powodów oficjalnych i teorii na temat tego projektu (w tej kwestii odsyłam do innych artykułów na temat projektu HAARP), lecz ma on też swoją ważną role w innym projekcie, który powstał w tym samym roku. Projekcie
  o nazwie „Deep Shield” (Głęboka Tarcza).

  Projekt „Deep Shield” to nic innego jak tworzenie już wspomnianej powłoki chmur oraz rozpylanie nad nią cząsteczek aluminium. Dzięki tej tarczy z chmur można odbijać z powrotem w kosmos promienie słoneczne i kosmiczne. Pytanie tylko jak stworzyć taką tarczę nad większością powierzchni ziemi ? Jak ją tam utrzymać ? Na drodze stoją przecież problemy natury technicznej i politycznej. Technicznej, ponieważ trzeba stworzyć trwałą tarczę z chmur do czasu odtworzenia gęstości ozonu w powietrzu, co samo w sobie jest bardzo trudnym zadaniem. Polityczne, ponieważ trzeba będzie zaangażować wiele krajów świata w ten projekt, co biorąc pod uwagę ówczesną i aktualną sytuację na świecie, samo w sobie jest też zadaniem niesamowicie trudnym. Nie można też wzbudzić paniki na świecie. Mogła by ona doprowadzić do załamania się struktur politycznych, społecznych jak i światowej ekonomii. Jest to też jednym z oficjalnych powodów tajemnicy otaczającej ten projekt, chociaż od początku wiadomo było że uda się ją utrzymać tylko przez jakiś czas. Zastanawiający jest fakt, iż mimo wielu materiałów dostępnych w Internecie, oraz codziennie tworzonych na niebie, nad wieloma krajami, najwyraźniej sztucznych pasów chmur, oficjalne media zachowują jak na razie jeszcze całkowite milczenie. Jestem pewien, że zmiana tego stanu rzeczy to tylko kwestia czasu. Internet jest już zawalony materiałami dotyczącymi chemtrails.

  Zacznijmy więc najpierw od tego jak tworzone są sztuczne chmury (chemtrails):

  Powstają one na skutek rozpylania mieszanki chemicznej o bliżej nieznanym składzie, na wysokościach pomiędzy 6 000 a 10 000 metrów. Mówi się, że w skład tej mieszanki wchodzi barek sodu, który absorbuje wodę i polimery (biologiczne – o szybkim stopniu degradacji), ponieważ służą one do wiązania struktur chmurzastych w stabilną powłokę. Oparto się tutaj na przykładzie z natury – pajęczej sieci, która jest lekka i wytrzymała. Poza tym polimer ma właściwości statyczne, dzięki czemu przyciąga i łączy się z innymi cząsteczkami, tworząc swoistego rodzaju zawiesinę, która dość długo może utrzymywać się w powietrzu, a raczej bardzo wolno opada.. Mieszanka ta rozpylana jest przez samoloty ze specjalnie do tego celu skonstruowanych zbiorników. Wygląda to na początku podobnie jak pas kondensacyjny (contrail) powstały po przelocie samolotu, tyle tylko że pas kondensacyjny znika po 20 sekundach do 2 minut, a pas po rozpylonej mieszance (chemtrail) utrzymuje się w powietrzu godzinami i rośnie, tworząc „pasiaste” chmury.

  Chemtrails są już od kilku lat na co dzień tworzone na wszystkich kontynentach. Jest ich coraz więcej. Są też pierwsze meldunki zachorowań całych grup ludzi. Zachorowali oni poprzez skażenie chemiczne. Wszędzie są meldunki o powstrzymywaniu mediów przed nagłaśnianiem sprawy chemtrails, chociaż całkiem niedawno uczeni angielscy przyznali ich istnienie. (http://infowars.wordpress.com/2007/10/01/chemtrails-uk-government-admits-deadly-spraying/ )

  Kto bierze udział w projekcie ? Projekt ten jest podobno realizowany „pod kontrolą” ONZ, przez takie kraje jak: USA, Kanada, Rosja, Unia Europejska i Australia. Kto jeszcze ? Nie wiem. Wiem tylko, że mieszanka jest produkowana w różnych krajach, przesyłana do wspólnych składów w krajach „trzecich” i tam pod kontrolą międzynarodowych obserwatorów, rozsyłana jest metodą „na ślepo” (blind method) w różne części świata. Jak to się udaje, biorąc pod uwagę bardzo skomplikowaną sytuację polityczną na świecie ? Nie wiem. Można się tylko domyślać, że jest to jeden z powodów tak agresywnej polityki USA na świecie i tak intensywnie prowadzonej polityki globalizacji. Czy przy tym nie próbuje się stworzyć rządu światowego ? Może…

  Tak czy inaczej projekt ten rozpoczęto realizować na dużą skalę od roku 1998 (w Europie zaczęto od Szwajcarii w roku 2002) i ma być realizowany do roku 2025 –2050. Termin jego zakończenia jest zależny od stopnia jego skuteczności i czasu odnowy składu ozonu
  w atmosferze. W tym zadaniu ma najprawdopodobniej pomóc właśnie HAARP, który ma zacząć tzw. terraforming (odnowę życia), odtwarzając dzięki silnym wiązkom elektromagnetycznym ozon w wyższych partiach atmosfery.

  Wszystko powyższe mogło by nas wciąż jeszcze napawać nadzieją, gdyby nie to, że tak naprawdę nie wiadomo jakie będą ostateczne konsekwencje realizacji projektu „Deep Shield”. Chodzi tu przede wszystkim o wpływ używanych chemikaliów, systematycznie opadających na ziemię, na organizmy żywe, a w tym na człowieka. Oficjalne szacunki mówią, że z tego powodu, w ciągu najbliższych 30 lat, zginie lub będzie trwale okaleczonych ok. 2 miliardy ludzi na ziemi. To oznacza ok. 60 milionów ofiar rocznie ! Wykazując bezpośrednią szkodliwość używanych
  w rozpylaniu związków chemicznych, można się tutaj posłużyć przykładem aluminium, które zostało w ostatnich latach uznane za pierwiastek silnie toksyczny dla organizmu człowieka (niszcząc komórki mózgowe powoduje między innymi chorobę Alzheimera). Tak na marginesie, nie przeszkadza to jednak w ogóle np. producentom farmaceutycznym, którzy wciąż dużo produkowanych leków opierają na związkach z aluminium (np. zawiesiny aluminiowe
  w preparatach przeciw zgadze). Ale przecież rozpylana mieszanka zawiera inne, równie lub może nawet bardziej szkodliwe chemikalia, których nie znamy… Jakie skutki będą one wywoływać ?

  Dotychczas rozpoznanymi, bezpośrednimi objawami, często występującymi po przelotach samolotów rozpylających mieszankę do tworzenia tarczy są: objawy podobne do grypowych (bez gorączki), krótkie zaniki pamięci, chroniczne poczucie przemęczenia, duszności, reakcje alergiczne, stany depresyjne. Najbardziej zagrożeni są w pierwszym rzędzie astmatycy i ludzie z chorobami wieńcowymi. Z czasem skażenie będzie też wpływać na nas wszystkich, powodując schorzenia, których nawet nie potrafimy się domyśleć.

  Jest jeszcze wiele pytań, na które nie znamy odpowiedzi, i których nie chcą udzielić nam rządzący, uważając, że jeszcze nie dorośliśmy do planetarnej debaty. Traktują nas jak ślepe stado, któremu nic z wiedzy, że idzie na rzeż. Nie wiem czy dorośliśmy do poważnej debaty na temat przyszłości naszej planety, ale wiem że mamy prawo do samostanowienia i decydowania o własnej przyszłości, nawet jeśli czasem popełniamy błąd. Traktując nas w ten sposób zabrano nam to prawo. Nie bez powodu ukrywa się już 20 lat wyniki badań, wyraźnie wskazujące na zagrożenia, których jesteśmy właśnie świadkami. Dlaczego to ukrywano ? Być może wtedy jeszcze moglibyśmy coś wspólnymi siłami zrobić. Tylko że wtedy musiało by się zbyt dużo na świecie zmienić i to nie my ale rządzący nie byli na to gotowi.

  Dzisiaj musimy sobie uświadomić, że udawanie, że nic się nie dzieje, w niczym nam nie pomoże. Spełni się wtedy biblijna przepowiednia, że do dni ostatnich będziemy ślepi i głusi.

  Co więc robić ? Na to pytanie, każdy z nas osobno i wszyscy razem powinniśmy szukać odpowiedzi. Powinniśmy rozmawiać, szukać rozwiązań i domagać się od naszych rządów prawdy. Na pewno nie uda się nam przejść obok tego tematu obojętnie. To jest tylko kwestia czasu kiedy każdy z nas odczuje go na własnej skórze. Pamiętajmy o swojej osobistej odpowiedzialności za siebie i swoich bliskich. Jest to moment naszego prawdziwego egzaminu dojrzałości. Egzaminu z wiary i człowieczeństwa. Szansa i nadzieja zawsze jest. Kto szuka ten znajdzie.

  • Jaga said

   Sorry ,nie wiedzialam,ze takie dlugie bedzie.
   Mozecie usunac:(

  • grypa666 said

   Nie, to jest dobre, ale mnie nie przekonuje. Dlaczego nie poinformowano o tym opinii publicznej? Dlaczego ewidentnie dąży się do depopulacji globu? – czyżby po to, żeby wartwa ozonowa się mogła zregenerować? Też to do mnie nie przemawia, bowiem można ograniczyć lub zmienić technologie. Nazwisko Tellera też mówi swoje, nie przemawiaja do mnie autorytety rodzaju Oppenheimerów, Shiffów, Tellerów czy Einsteinów. Maczali i maczają palce w rasistowskich rozgrywkach. Wytłumaczenie z ozonem jest prawie bezbłędne, poza tym, że nit nie udowodnił, że np. wzrost zachorowalnosci na raka jest z powodu promieniowania kosmicznego. Tworzy się genetycznie modyfikowana żywność, która sama w soie jest toksyczna (jak np. kukurydza). Jest poza tym przemysł farmaceutyczny, który w celu zwiększenia profitów wypuszcza rakotwórcze „lekarstwa”. A o HAARP czytałem różne historie, ta może jest ciekawa, ale niekoniecznie musi być prawdziwa.
   Proponuje szukać argumentów za i przeciw dla powyższej historii.

   • Jaga said

    Wlasnie .Mam podobne zdanie,ale poniewaz ja zajmuje sie tym zbyt krotko,chcialam aby moze wypowiedzial sie ktos kto siedzi w tym kilka lat.Na jakims blogu pisze pieknie o sloneczku,zeby sie opalac,ze ono broni nasz DNA,a wszedzie slychac ,ze szkodzi.

    Jednak gdy lataja te samoloty to slonce robi sie za mgla…moze o to chodzi aby slonce do nas nie docieralo,abysmy stracili obrone.Tak jak z suplementami czy ziolami.

    Wkleje link http://www.eioba.pl/a81345/slonce_zabija_czy_leczy

 38. ztrewq said

  a początku czerwca tego roku WHO ogłosiła najwyższy, 6 stopień pandemii, mimo że w żadnym kraju nie obserwujemy “pandemii” – dane dostarczane przez WHO są fałszywe.

  Może sprawdzi najpierw definicję „pandemii”? Wtedy może zrozumie, że z definicji pandemii nie obserwujemy w jakimś kraju.

  • Paweł said

   właśnie tą definicje zmienili i na tej podstawie mogli ogłosić pandemie

   wywalili słowo „śmiertelność” pisało o tym Wprost jakiś czas temu

   wiec teraz już wiecie jak zmienić ustawy bez zmiany tekstu;)

   wystarczy zmienić znaczenie (definicje ) słów – jedneog lub więcej:)

   dzięki temu ten sam tekst znaczy zupełnie coinnego

   pytałem paru prawników o słownik na podstawie którego są brane słowa do ustaw:)

   odpowiedzieli mi że słownik języka polskiego:)

   ja im na to że jak się dobrze wezmę to sam napiszę słownik języka polskiego wydam go za rok i napisze w nim co tylko mi się podoba…

   jest wszystko tak przygotowane żeby nas upierdolić….

   wiec i prawo nie ma żadnego znaczenia…. bo łatwo je zmienić bez wiedzy społeczeństwa właśnie tym sposobem który opisałem wyżej

 39. krk44 said

  pouczajacy film, ciekawy i zabawny

 40. Skip said

  Witam Wszystkich! Przyswajacie i poruszacie tutaj tyle tematów że głowa może pęknąć…Ale wychodząc z tąd nikt nie zrozumie o czym rozmawiamy i wogóle nie bierze pod uwagę takiej perspektywy…i to ludzie inteligentni, po szkołach i ciężkich przeżyciach i nikt nie uwierzy że to może się zdarzyć… mimo że było pisane…miło że gdzieś można spotkać ludzi widzących Globalnie…bo tylko tak można teraz patrzyć…
  pozdrawiam

  PS.Jeszcze tu zajrze:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s