Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Rewolucja bez korupcji

Posted by grypa666 w dniu 23/09/2009

Rewolucja bez korupcji, Piotr Bein 23.09.2009

2009.09-13-Piotr BeinDla wzmocnienia ducha antypandemicznego proponuję dzisiaj tekst patrioty amerykańskiego, b. wysokiego urzędnika w służbach wywiadowczych USA. Jane Burgermeister, w moim mniemaniu kandydatka do nieskorumpowanej Nagrody Nobla i tytułów honoris causa we wszystkich krajach, rowniez pisze o szaleństwie „elit”, o potrzebie rewolucji przeciw rewolucji wrogiej naszym interesom, o wciąż niezorganizowanej sile w nas tkwiącej. W niedawnej dyskusji na blogu poruszono kwestię masy krytycznej, tj. liczby aktywnych obywateli, potrzebnych do zatrzymania szaleństwa „pandemii” i w ogóle wojny elit z ludzkością. Ktoś nieopatrznie dał przykład rewolucji bolszewickiej, gdzie mniejszość zapanowała nad większością. Ten przykład pokazuje, jak nikła jest znajomość historii i jak łatwo jest skorumpować ruch taki jak nasz na potrzeby przeciwnika.

Obaleniem caratu i rewolucją bolszewicką sterowali krytptożydowscy, islamscy masoni, tzw. „doenmeh” z Turcji – na potrzeby ówczesnych globalnych judeocentryków, m.in. Rotszyldow. Judeocentrycy musięli działać, jak historycznie przedtem, pod prymatem religijno-ideologicznym rabinatu talmudycznego, prawdopodobnie lubawiczerów, bo ci ostatni dali podstawy ideologiczne syjonizmowi i cudownie przeżyli Szoa, podczas gdy mnóstwo sekt tradycyjnych potępiąjacych syjonizm (w odroznieniu od talmudycznych) zginęło w wyniku Zagłady. Lubawiczerowie do dziś wiodą ideologiczny prym, nie tylko nad świeckimi i religijnymi grupami żydowskimi, ale i nad chrzescijańskimi (np. ewangeliści w USA) oraz radykalnymi islamskimi — poszukaj w google np. „Wolfgang Eggert petition”.

Bolszewicy wykonali jedno z zadań zmiany ówczesnego porządku świata – z wojnami bałkańskimi, obaleniem sułtanatu, I wojną światową, ludobójstwem na chrześcijanach greckich, asyryjskich i ormiańskich w Turcji, powstawaniem państw narodowych w miejsce mocarstw (proces pozornie odwrotny do dzisiejszego odnaradawiania i scalania w UE i Unii Ameryki Północnej, ale w podobnym celu: władza judeocentryczna nad światem), następnie II wojna światowa i zagłada chrzescijańskich Słowian oraz Żydów nie-syjonistycznych, tj. grup najbardziej wrogich syjonizmowi i talmudyzmowi. Struktury bolszewickie zdominowali Żydzi syjonistyczni, podobnie jak później struktury komunistyczne w Europie Środkowej i Wschodniej czy powojenna politykę USA, Izraela i Zachodu. Najlepsze chyba opracowanie można znaleźć pod hasłem <„christopher bjerknes” „armenian genocide”>. Bjerknes jest jednym z wielu uczciwych Żydów, którzy ostro walczą z judeocentryzmem. Dlatego napominamy, żeby nie uogólniać uczestnictwa w jakimś skrajnie rasistowskim ugrupowaniu na wszystkich członkow szerszej grupy narodowej, etnicznej czy religijnej.
Judeocentryczne elity manipulują masami żydowskimi jak nie-żydowskimi, poświęcając obie swej szalonej, apokaliptycznej ideologii.

Przyklad wymanipulowanej przez judeocentryków, rosyjskiej masy krytycznej w bolszewiźmie, powinien uczulić na możliwość przejęcia wszelkich rewolucji, w tym działań przeciw „pandemii”, przez wrogie danemu społeczeństwu grupy, jak to miało miejsce w rewolucji francuskiej, czy naszej solidarnościowej. Widzimy zaczątki tego na naszym blogu w postaci agenciakow dezinformacji, prowokatorów oraz „specjalistów medycznych”, którzy pozornie zbijają naukowe argumenty stanowiace trzon działalności przeciw „pandemii świnskiej grypy”. Zdumiewająco podobnych aktorów i metod doświadczyłem w kampanii przeciw broni uranowej. Nie jest wiec chyba przypadkiem, ze los wyznaczył mi rozpocząć antypandemiczną kampanię w Polsce.

Ściema z „ruskim” bolszewizmem przypomina „niemiecki” hitleryzm, w którym antysemityzm, jak się okazuje, rozpętali kryptożydzi, Hitlera do władzy wynieśli międzynarodowi syjoniści i banksterzy, a Szoa zaplanowali i wykonali rękoma innych ci sami syjonistyczni judeocentrycy!

Źródła: nastepujące referaty dla International Comparative Genocide Research, Hiroshima City University, to be published in: Christian Scherrer (ed.) Genocide and Mass Violence in Eurasia. Comparative Genocide Studies 3. Moers: IFEK-IRECOR 2009 oraz Scherrer (ed.) „Silent Death” 2009:
Piotr Bein „Judeocentrics and Mass Crimes”
Piotr Bein „Mass Deception on Mass Violence: The Case of Serbs”
Piotr Bein and Stefan  P?gowski „Revisionism, Role Reversal and Restitutions: The Polish-Jewish Case”
Piotr Bein „Dirty Uranium Weapons Cover-ups”

———————————————————————————–
Rewolucja [http://www.therebel.org/opinion/us/revolution/ ]
Herbert E. Meyer, w administracji Reagana specjalny asystent dyrektora CIA i wice-przewodniczacy Panstwowej Rady Wywiadu w CIA; odznaczony najwyzszym medalem przyznawanym w sluzbach wywiadowczych USA; autor ksiazek „The Cure for Poverty” i „How to Analyze Information”.   7.09.2009, tłumaczenie-skrot Piotr Bein

[…] Dosc czesto rewolucja nie jest konfliktem wojskowym , a dobrzy ludzie rewolucjonisci staraja sie wstrzymac rewolucje. W 1933 r. Hitler zostal kanclerzem Niemiec i przez nastepne 2 lata koncentrowal wladze w swych rekach. Tylko manewrami politycznymi w upadajacej Dumie, w 1917 r. Lenin z bolszewikami przejal kontrole nad Rosja od Kerenskiego i soc-demokratow, ktorzy obalili carat. Rewolucja ma miejsce, gdy kraj zmienia przywodztwo, prawa i system dzialania. […] Panstwa maja dwojaki system dzialania: polityczny i gospodarczy. Politycznie kraj moze byc demokracja lub dyktatura, gospodarczo — wolnym rynkiem lub gospodarka planowa. Kazdy narod ksztaltuje swoj system nieco odmiennie. Dlatego demokracja USA jest troche inna od kanadyjskiej, ktora z kolei rozni sie troche od australijskiej itd. Wszystkie te kraje maja wolny rynek, lecz nie identyczny. Podobnie nie ma identycznych dyktatur ani gospodarek planowych, choc roznice sa dosc trywialne. System zadnego kraju nie jest idealny, wiec zawsze jest co usprawniac. Za kazdym razem, gdy Kongres USA wprowadza nowe prawo lub uchwala nowa ustawe, albo Sad Najwyzszy wystawia opinie, mamy uaktualnienie systemu politycznego lub gospodarczego — rewolucje.

W normalnej polityce demokracji, wszystkie partie polityczne chca zachowac system, konkurujac ze soba w jego usprawnianiu. Wlasnie to ma miejsce, gdy jedna partia w Kongresie wprowadza projekt prawa ws. opieki nad zdrowiem czy edukacji, a inna partia oponuje lub wprowadza swoj projekt. Albo gdy dwu kandydatow na senatorow debatuje, czy zmienic prawo imigracyjne. Honorowi ludzie czesto niezgadzaja sie co do najlepszego wyjscia, czasem bardzo mocno, lecz w normalnej polityce. skrajnosci w braku zgody charakteryzuje wspolne poswiecenie sie dla zachowania i ulepszenia systemu. Natomiast celem chorej polityki jednej partii jest obalenie sytemu.

Teraz widac jasno, co dzialo sie w USA przez ostatnie 30 lat. Podczas gdy konserwatysci pracowali ciezko dla ulepszenia naszej demokracji i gospodarki, liberalowie pracowali nad wymiana naszej demokracji na dyktature, a wolnego rynku na rzadowa gospodarke planowa. Liberalowie nie mogli mowic tego glosno, bo Amerykanie wyrzuciliby ich ze rzadu. Wiec dzialali skrycie, udajac poparcie dla demokracji i wolnego rynku, a naprawde podminowywali je. Dlatego nasza polityka byla tak podjazdowa, wsciekla, bez wyjscia, a slowa stracily swe znaczenie w Waszyngtonie. Dlatego nie mozemy dojsc do niczego, przetaczamy sie od jednego sfabrykowanego skandalu do drugiego. Wszystko to zlozylo sie na trwajacy dziesieciolecia wysilek liberalow, zeby nam zamydlic oczy, bysmy nie ujrzeli, gdzie naprawde chca nas zaprowadzic. (Dlatego kiedy kwestionujemy ich stanowisko, traca umysl i posadzaja nas o kwestionowanie ich patriotyzmu. Boja sie, ze jestesmy na skraju rozeznania sie. Jesli chcesz sie zabawic, nazwij liberala socjalista, a kiedy sie wcieknie, powiedz mu: „Przepraszam, ze czujesz sie urazony. Prosze powiedz mi, co takiego ci sie ni epodoba w socjalizmie?” Nie dostaniesz skladnej odpowiedzi, on tylko oskarzy cie o zbrodnie nienawisci.)

Z wyborem Obamy na prezydenta, liberalowie rozpoczeli potezna ofensywe na dwa fronty, ktora wg nich przyniesie im zwyciestwo. Uwazaja, ze nasz system edukacji publicznej jest tak zdegradowany, ze tylko nieliczni Amerykanie sa zdolni zrozumiec demokracje i wolny rynek. Wg nich wiekszosc Amerykanow zbyt jest wystraszona biezaca recesja, zeby zajmowac sie ochrona zasad, ktore zrobily nas najpotezniejszym, najproduktywniejszym i najbardziej wynalazczym narodem, jaki kiedykolwiek znal swiat. Liberalowie siegaja po zwyciestwo, bo wierza, ze historia jest teraz po ich stronie. Szybkosc ich natarcie zapiera dech. Stracilismy litere prawa, podstawe demokracji. Liberalowie pouczaja nas bez ustanku, ze wszystko jest „wzgledne”, podczas gdy wiadomo, ze niektore rzeczy sa absolutami. Nie mozesz powiedziec, ze jestes wierny malzonce, bo nigdy jej nie zdradzasz, za wyjatkiem podrozy sluzbowych. Tak samo nie mozna twierdzic, ze rzadzi prawo, kiedy rzad usuwa prawo twierdzac, ze powstaly „specjalne okolicznosci” uzasadniajace nielegalnosc. […] Bedzie coraz gorzej. Obama powiedzial wielokrotnie, ze wsrod jego kryteriow wyboru federalnych sedziow bedzie „empatia”. Zadanie sedziego jest osadzac na podstawie prawa, a nie empatii.  Jesli w naszych sadach zasiada sedziowie podejmujacy wyroki na podstawie swych uczuc, np. ws. aborcji lub posiadania broni, prawo stanie sie kaprysem sedziego, a litera prawa — pustota zamiast budowli naszej cywilizacji. […] Rzad jest juz wlascicielem wiodacych bankow naszego kraju, tj. ma kontrole nad nasza gospodarka. […] Jest wlascicielem General Motors Corp., siega po kontrole firm ubezpieczeniowych, wszczyna plany przejecia sluzby zdrowia. Chce nawet decydowac o pensjach zarzadow w przemyslach dotad niesubsydiowanych przez rzad.

Czytelniku, nie jest to demokracja ani wolny rynek, tylko rewolucja. Republikanie w Waszyngtonie nie zatrzymaja jej, nie uratuja naszego kraju, bo wiekszosc z nich to karierowicze wspolpracujacy juz zbyt dlugo z liberalami. Z bardzo nielicznymi wyjatkami brak im intelektualnego ognia, zeby sformulowac obecne zagrozenia. Brak im politycznej odwagi, zeby postawic sie obecnej administracji i naprawde walczyc. Republikanie ci przypominaja mi politykow Republiki Weimarskiej w Berlinie, ktorzy nigdy nie zorientowali sie, dokad zmierza Hitler i nazisici, az bylo za pozno ich zatrzymac. Przypominaja mi zdezorientowanych mienszewikow w Dumie, ktorzy pozwolili Leninowi i bolszewikom wyrzucic sie na smietnik historii. (Oczywiscie zdaje sobie sprawe z wybuchowosci porownan do hitlerowcow i boloszewikow w artykule o demokratach amerykanskich, ale wymaga tego dokladnosc prezentacji.)

Przyszlosc naszego kraju jest w naszych rekach, w rekach zwanych z przekasem przez Waszyngton „dolami”. To dobrze, bo jesli sie nie myle, liberalowie przecenili swa sile. Wciaz jest wiecej nas niz ich. […] Wiewmy kim jestesmy i skad sie wzielismy. Wiemy ze kochamy nasz kraj, mamy talent do organizowania sie i nie pozwolimy zginac Stanom Zjednoczonym bez walki. Musimy zapoczatkowac kontrofensywe na poziomie lokalnym. Dzialajac z partiami politycznymi kraju i stanow, kiedy mozna, lub pomijajac je, kiedy trzeba — naszym celem beda wybory jak najwiekszej liczby osob, ktore rozumieja demokracje i wolny rynek: radnych miejskich, komisarzy powiatowych, czlonkow rad szkolnych, sedziow, szeryfow, a nawet czlonkow miejscowych komisji ds. parkow. Sila i politycznym rozpedem z tych wyborow przejdziemy zaszturmujemy na poziom stanowy, a nastepnie, zanim bedzie za pozno, odbierzemy wladze w Waszyngtonie. Wiem, ze wiekszosac z nas nie chce takiej bitwy, wolimy ogladac gadajace twarze w TV niz rozdawac ulotki na ulicy. Pamietajac historie naszego kraju, jakis czas nawet bedzxie niekomfortowe znalezc sie w sytuacji walki z rewolucja, za zachowaniem staus quo. Ale przyzwyczaimy sie w miare ciaglego przedstawiania naszego stanowiska przyjaciolom, sasiadom — na piknikach, spotkaniach politycznych i podczas publicznych demonstracji, jak te wspaniale kwietniowe „tea parties”, ktore rozwscieczyly liberalow. Bedziemy czerpac sile z rosnacych szeregow w miare jak przylaczaja do nas nowi.

Alternatywa dla rozpoczecia tego rodzaju pokojowego, politycznwego kontr-ataku jest straszna. W tej chwili ostro rosnie sprzedaz broni i amunicji, co odzwierciedla intuicyjne pojecie mozliwej przyszlosci przez masy amerykanskie na podstawie lekcji historycznych. Dopiero po ustanowieniu wladzy hitlerowskiej nad Niemcami, czy bolszewickiej nad Rosjanami, wladze te zaczely rozbrajac i niszczyc ogromna liczbe zwyklych obywateli, ktorzy odmowili udzialu w rewolucji, ku zdumieniu i wscieklosci rewolucjonistow. Wtedy zaczelo sie porawdziwe strzelanie i po ulicach poplynela krew.

Komentarzy 77 to “Rewolucja bez korupcji”

 1. Antymaterialny@vp.pl said

  Żydzi są o krok od ustanowienia rządu światowego. Pracowali nad tym projektem setki lat. Posiadają w tej chwili tak bardzo rowiniętą strukturę agentury, szczodrze opłacanej, że jakiekolwiek poważne próby przeciwstawienia się są obalane w zarodku. Ich motto to po trupach do celu. Ile motłochu wybiją jest im wszystko jedno. Żadne życie ludzkie nie ma znaczenia. Liczy się plan który systematycznie realizują. Wymyślili sobie super państwo, które według projektów ma być państwem idealnym, znakomicie rządzonym, opartym wyłącznie na podstawam prawa Mojżeszowego.

  • 235 said

   Pytanie zasadnicze brzmi: kto tak wydatnie im pomagał na przestrzeni wieków, nieśmiertelna idea? czy ukryci za kotarą demiurgowie kimkolwiek są (a może jeszcze inny Truman Show).

   • Antymaterialny@vp.pl said

    pomagała większość społeczeństw, poprzez lenistwo, ignorancję, brak indywidualności, myślenie stadne. Żydzi wyprzedzają większość narodów intelektualnie o lata świetlne. Ich inteligencja przewyższa wszystkie pozostałe nacje

   • Radek said

    To ja namówiłem Pana „Antymaterialnego” do udzielania się na tym forum.
    Myślę, że może być ciekawie. Pozdrawiam i dziękuję!

   • hjk said

    chyba przesadzasz z tą inteligencją, ale coś w tym jest, robili czystki u samych siebie…

   • hjk said

    bardziej niz inteligencja to chyba jest dyscyplina i reakcja grupy czy stada, nikt sie nie śmie wychyllić, bo by miał bobu, a u nas indywidualizm i liberalizm… Oni sie potrafią zmówić, my nie…

   • Piotr Bein said

    rzekomo wyjatkowa inteligencja „zydowska” (co to znaczy? to sa przecie rozmaite rasy) to wielka mystyfikacja, zaaranzowana przez nich samych
    slynny wskaznik inteligencji, iq, wcale nie mierzy inteligencji, tylko umiejetnosc odpowiadania na pytania wlasciwe dla kultury, ktora ustanowila pojecie i instytucje iq
    np. eskimosi ktorzy potrafia na bialym pustkowiu zreperowac zebatke w snowmobile za pomoca kopii wycietej z denka puszki po konserwach, slabo wypadaja w testach iq pytajacych o telefon itp. gadzety naszej cywilizacji
    przyslowiowy geniusz „zydowski” albert einstein dostal nagrode nobla za teorie wzglednosci zamiast dwu gojow, ktorzy to samo opracowali przed einsteinem, ale nie mieli poparcia w komitecie nobla: google
    serbowie dodaja, ze albert niewiele wymyslilby gdyby nie serbska malzonka
    btw: najwiekszym wynalazaca wszechczasow jest slowianin, serb tesla, ktorego wynalazki rozkradla mafia roszczaca wladze nad swiatem i aktualnie wykorzystuje je lub pracuje nad wcielaniem (haarp, lewitacja i wiele in.)

   • Piotr Bein said

    ‚zydowska’ dyscyplina wyplywa z tysiecy lat terroru przez talmudyczny rabinat (patrz np. prace izraela szahaka po polsku)
    jest to dyscyplina szatanska, bazujaca na strachu, czynieniu zla (np. obecne, samozadane akty antysemityzmu, wyrezyserowany ‚terror islamski’ i ‚islamofaszyzm’)
    wole dyscypline wyplywajaca z wiary w Jezusa Chrystusa

   • iga said

    bein. krążysz wśród swych chorych wizji. podziwiam cię w pewien sposób. ja nie potrafiłabym bronić bzdur takim nakładem czasu. Chyba że masz z tego dochody. wtedy to zwykła praca; tylko, że chora bo wzbudza potencjalnie panikę w społ.

   • Piotr Bein said

    iga: czy „chora fantazja” i „bzdury”, latwo sprawdzic w podanych odnosnikach
    a propos einsteina, zapomnialem: google
    jesli ich nie znasz, to na banany („won ston”), co z przyjemnoscia robie dla kazdego agenciury judeocentrykow

   • hjk said

    do pana P.B. dziekuję za dopowiedzenie i wyjaśnienie, natomiast sugeruje chmskie wypowiedzi zaczynajace się od wywolania po nazwisku natychmiast kasować, bo i tak nic nie wnoszą, no chyba ze pozostawia sie je tytułem ilustracji…

   • Malina said

    Antymaterialny.
    Przeczytalam kilka Twoich wypowiedzi na innych stronach internetowych i musze powiedziec ze zrobiles na mnie wrazenie rozsadnego czlowieka.
    Tutaj widze ze sie mylilam.
    Nie potrafisz odroznic inteligencji od sprytu. Napewno wiesz, ze na czele tajnych sluzb prawie we wszystkich krajach stoja ludzi o zydowskim pochodzeniu, albo sluzacy Zydom. Poza tym istnieje cos takiego jak „kanal zydowski”.
    Wielokrotnie sie spotkalam z sytuacjami gdzie Zydzi dostawali nagrody, prace itd tylko dlatego ze sa Zydami.
    Widzialam ludzi bardzo zdolnych ktorzy nie mieli zadnych szans.
    Moja przyjaciolka Chinka z ktora bylam na uniwersytecie, a ktora wyszla za maz za Zyda, powiedziala mi ze pewne pozycje i prace sa zarezerwowane wylacznie dla Zydow. Powiedziala mi tak: mozesz byc Einsteinem, a tej pozycji nie dostaniesz.
    Jej Zydzi pomogli w dostaniu intratnej pracy dopiero jak urodzila Zydowi dziecko. Nie wczesniej.
    Popatrz sie wokol siebie w Polsce.
    Moja ciotka ktora mieszka w Lublinie mowi ze prezesem jej spoldzielni mieszkaniowej zawsze sa Zydzi, a nigdy Polacy. To samo dotyczy kierowniczych stanowisk w wydawnictwach ksiazkowych itd..

   • Grashka said

    a to trzeba obejrzeć koniecznie jak doszło do ich rządów przez oszustwo WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA

   • hamlin said

    TO JEST BARDZO WAŻNA INFORMACJA Z INTERII:
    POD INNYMI TEMATAMI PISAŁEM ZE W POLSCE AKCJI PRZYMUSU NIEDA SIE PRZEPROWADZIĆ OTÓŻ PRZYZNAJE ŻE SIĘ MYLIŁEM TO CO PONIZEJ ZAMIESZCZE JEST DOWODEM ZE PRZYGOTOWANIA DO WPROWADZENIA ZAMORDYZMU SIE ROZPOCZEŁY USTAWA NA JAKA AUTOR TEKSTU SIE POWOŁUJE DOTYCZY TYLKO I WYŁACZNIE ŚWIADCZEŃ NA ŻECZ SIŁ ZBROINYCH A W TEKŚCIE JEST WYRAŻNE INFO ŻE SPRZET BĘDZIE PRZEKAZANY POLICJI POWTAŻAM POLICJI JEST TO DOWÓD ŻE W POLSCE NAJPRAWDOPODOBNIEJ BEDZIE TO AKCJA POLICYJNO-ADMINISTRACYJNA
    Mobilizacja motocykli na wypadek…. wojny

    fot. Piotr Glinkowski /RMF1 godz. 25 minut temu

    Reporter RMF FM Piotr Glinkowski dotarł do dokumentów nakazujących części właścicieli jednośladów udostępnienie ich policji w razie ogłoszenia mobilizacji lub wybuchu wojny. Zawiadomienia o takiej treści już zostały rozesłane.

    Choć brzmi to jak żart, to jest to jednak poparte przepisami. Taki obowiązek nakłada nas art. 208 ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej z 1967 roku. Zgodnie z jej zapisami prezydent miasta może przekazać pojazd każdego z nas w razie wybuchu wojny, policji. Najpierw musi zostać jednak przeprowadzone postępowanie administracyjne.

    Zawiadomienia zostały juz rozesłane /RMFTakie postępowanie już rozpoczęto w Siemianowicach Śląskich i Świętochłowicach. Reporter RMF FM rozmawiał z dwoma właścicielami jednośladów, którzy takie zawiadomienia już dostali. Mężczyźni – delikatnie mówiąc – są w szoku. POSŁUCHAJ RELACJI REPORTERA RMF FM:

    W ciągu siedmiu dni od otrzymania zawiadomienia właściciel motocykla ma obowiązek zgłosić się do urzędu miasta w przeciwnym razie jego maszyna z urzędu idzie w kamasze.

    ODSYŁAM DO TEKSTU TEJ USTAWY W GOOGLE W ORYGINALE NIEMA TAM MOWY O POLICJI niemam pojecia jak to jest ALE JEST TO ŁAMANIE PRAWA

   • hamlin said

    PS. JEŚLI MACIE MOTOCYKLE LUB MACIE ZNAJOMYCH POSIADAJACYCH MOTOCYKLE ZAPYTAJCIE CZY W OSTATNICH DNIACH OTRZYMALI PISMA O ZAJECIU ICH MOTOCYKLI NA POTRZEBY OBRONNOŚCI PAŃSTWA jeśli ta akcja ma charakter ogólno krajowy to MAMY PROBLEM PROSZE O INFO NA W/W TEMAT

   • Marek2 said

    przydał by się jakiś link, bo zaraz możemy też napisać o inwazji kosmitów i ufo…

   • hamlin said

    interia pl w POLSKA LOKALNA
    LINKA NIEMOGĘ SKOPIOWAĆ COŚ CHYBA MAM NIE TAK Z KOMPEM

   • hamlin said

    http://polskalokalna.pl/wiadomosci/slaskie/news/szokujaca-wiadomosc-dla-wlascicieli-motocykli,1372791

   • hjk said

    jeden z komentarzy pod artykulem:
    http://polskalokalna.pl/wiadomosci/slaskie/news/szokujaca-wiadomosc-dla-wlascicieli-motocykli/komentarze,1372791,,25801077
    (2009-09-24 08:33)
    ~Grenadier
    Tez mi rewelacja. Odkad jezdze motocyklami, od 12
    lat takie pisemka dostaje. Nic nowego. Ktos nie
    mial o czym pisac to znalazl „rewelacje”. Za co Ci
    dziennikarze biora pieniadze, czego ich ucza w
    tych szkolach dziennikarstwa?
    To samo dotyczy samochodow terenowych.

   • hjk said

    a inny zwraca uwagę, ze w 67 nie było RP tylko PRL – to a propos cytatu:
    „208 ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej z 1967 roku.”

  • zielony said

   W 1815 roku Rothschildowie obiecali carowi za niesubordynację wobec nich rewolucję w Carskiej Rosji.

   W 1850 do iluminatów przyłącza się Albert Pike (1809-1891), prawnik, general konfederatów z wojny domowej w Ameryce. Pikela zafascynowała idea ogólnoświatowego rządu do tego stopnia, ze z czasem zaczyna przewodzić cala konspiracja. W latach 1859-1871, mieszkając w Arkansas, opracował wojenne plany dla trzech wojen światowych i przynajmniej dwóch wielkich rewolucji,.po których ma zapanować na ziemi „novus ordo seclorum”

   Pierwsza wojna Swiatowa miala zlikwidowac carska Rosje – co obiecal carowi Rothschild w Wiedniu, w 1815 roku, za carska niesubordynacje – i zaprowadzic tam ateistyczny komunizm. Komunistyczna Rosja miala z uplywem czasu likwidowac religie i slabsze panstwa. Wybuch wojny mieli spowodowac agenci iluminatów inicjujac niezgode pomiedzy Anglia i Niemcami. Nastepstwem tej wojny swiatowej miala byc jedna z wielkich rewolucji. Jak wiemy, byla nia rewolucja bolszewicka w Rosji.

   Z kolei, celem drugiej wojny swiatowej miala byc likwidacja nazizmu przy jednoczesnym wzmocnieniu politycznego syjonizmu. Co wiecej, ta wojna miala wzmocnic i powiekszyc zdobycze ateistycznego komunizmu. Istotnie, w czasie drugiej wojny swiatowej zostaly wykorzystane antagonizmy pomiedzy faszyzmem i politycznym syjonizmem. Liberalny socjalista Adolf Hitler byl finansowany przez Kruppa, Warburgów, Kennedych i Rothschilda. Rzez dokonana na zydach nie przeszkadzala zydom-bankierom. Siedzace w kieszeni bankierów rzady poczatkowo udawaly, ze nic im nie jest wiadomo o tej haniebnej zbrodni. Zbrodnia na zydach zostala zaplanowana w celu wytworzenia powszechnej nienawisci do Niemcow i tym samym, wyeliminowania ich z areny politycznej. Jednoczesnie rozbudzono sympatie do syjonizmu na tyle, te stalo sie mozliwe utworzenie panstwa Izrael. Smialo mozna powiedziec, ze Niemcy zbudowali Izrael.

   Trzecia wojna swiatowa ma byc wywolana poprzez konflikt pomiedzy politycznym syjonizmem a Islamem. W wojnie tej obie strony maja sie wzajemnie zniszczyc. Nastapi wówczas kolejna wielka rewolucja, w trakcie której wytworzy sie zaciekla walka pomiedzy chrzescijanami a komunistami. Finalem rewolucji ma byc powszechny Ateizm. Nastapi wówczas zniewolenie ludzkosci w sferze polityki, ekonomii, kategorii fizycznych i duchowych.
   Tak opracowana przez Alberta Pikela strategia budowania „nowego porzadku” zostala przekazana Giuseppe Mazziniemu w specjalnym raporcie 15 sierpnia 1871 roku. Mazzini zmarl w roku 1872. Jego nastepca zostal Adrian Lemi, a w dalszej kolejnosci Lenin i Trocki, po nich Stalin i bez watpienia J.I. Lieberman-Andropow.

  • zielony said

   Albert Pike napisał podręcznik dla masonów najwyższego 33 stopnia wtajemniczenia. Pisał rzekomo w nim: „Tłumom musimy powiedzieć: Czcimy jednego Boga, lecz Boga naszego adorujemy bez zabobonu. Wam jednak, suwerennym wielkim instruktorom generalnym, mówimy to, co macie powtarzać braciom 32, 31 i 30 stopnia: Religia wolnomularska, powinna być dla nas wszystkich, którzy jesteśmy wtajemniczonymi najwyższych stopni, utrzymywana w całej czystości swej doktryny lucyferycznej… Tak Lucyfer jest Bogiem: na nieszczęście Adonai (tj. Jehovah, czyli Bóg żydowski) jest także Bogiem. Albowiem według odwiecznego prawa nie istnieje światło bez cienia, ani piękno bez brzydoty, ani biel bez czerni. Absolut może istnieć jedynie pod postacią dwóch bóstw. Czystą i prawdziwą religią filozoficzną jest wiara w Lucyfera”.

  • zielony said

   Niewielu ludzi wydaje się zdolnych uznać, że Lucyfer jest najbystrzejszym i najinteligentniejszym spośród niebieskich zastępów i ponieważ jest on czystym duchem, jest niezniszczalny. Pi­smo Święte mówi nam, że jego siła jest taka, iż sprawił on, że jedna trzecia najinte­ligent­niejszych spośród zastępów niebie­skich odstąpiła od Boga i przyłą­czyła się do niego, ponieważ twierdził on, że Boży Plan władzy nad światem jest słaby i nie­prak­tyczny, gdyż jest oparty na założeniu, że niższe istoty mogą się nauczyć znać, ko­chać i chcieć Mu służyć dobrowolnie bez respektu dla Jego własnej nieskończonej doskonałości. Ideologia lucyfe­ryczna twier­dzi, że siła jest prawem. Utrzymuje ona, że istoty o udowodnionej wyższej inteligencji mają prawo rządzić tymi mniej obdarzo­nymi, po­nieważ masy nie wiedzą, co jest dla nich najlep­sze. Ide­ologia lucyferiańska jest tym, co na­zywamy dzisiaj totalitaryzmem.

  • zielony said

   Adam Weishaupt, jezuita, profesor prawa ka­nonicznego odstąpił od chrześcijaństwa i przyjął ideologię lucyferiańską, ucząc jednocześnie na Uniwersytecie w Ingolstadt. W 1770 r. handlarze pieniędzmi (którzy niedawno organizowali Dom Rotszyldów) wynajęli go do poprawienia i unowo­cześnienia starych „protokołów” zaplanowanych, by dać synagodze szatana ostateczne panowanie nad światem, tak żeby mogli ustanowić ideologię lucyferiańską nad pozostałościami rasy ludzkiej po finałowym kataklizmie społecznym przez zastoso­wanie szatańskiego despotyzmu. Weishaupt za­kończył swoje zadanie 1 maja 1776 r.

   Plan nakazywał zniszczenie WSZYSTKICH istniejących rządów i religii. Cel ten miał zostać osiągnięty przez podział mas, które nazwał on „gojim” (co oznacza ludzkie bydło), na wciąż ro­snącą liczbę przeciwstawnych obozów w sprawach politycznych, społecznych, rasowych, ekonomicz­nych i innych. Przeciwstawne strony miały być po­tem uzbrojone, a przygotowany „incydent” miał spowodować walkę między nimi i ich osłabienie, aż do likwidacji rządów narodowych i instytucji religij­nych.

   W 1776 r. Weishaupt zało­żył zakon Ilumi­natów dla wpro­wadzenia tego planu w życie. Słowo „Ilu­minaci” pochodzi od słowa Lucyfer i oznacza „trzy­mający światło”. Używając kłam­stwa, że celem jego było dopro­wadzenie do jed­nego rządu świa­to­wego, by umoż­liwić lu­dziom o udowod­nionych zdolnościach umysło­wych rządze­nie światem, zwer­bował on około dwa ty­siące zwolenników. Wśród nich zna­leźli się najinteli­gentniejsi ludzie sztuki, literatury, edukacji, na­uki, finansów i prze­mysłu. Zało­żył on potem loże Wiel­kiego Wschodu, które miały być ich taj­nymi głów­nymi centralami.

  • Piotr Bein said

   dwie poprawki, antymaterialny: nie uogolniaj „Zydzi”, bo chodzi o skrajnie rasistowskich zydow oraz ich poplecznikow i marionetki w innych grupach etniczno-religijno-politycznych
   prosze przeczytac „wolfgang eggert petition” i dopiero tu wchodzic
   jesli jeszcze raz powtorzysz takie uogolnienie, pojdziesz na banany
   jak bys widzial stwierdzenie np. przez niemca: „wszyscy polacy to zlodzieje”?
   drugi twoj blad: dominacja skrajnych, talmudycznych zydow ma sie oprzec nie na prawie mojzeszowym, tylko na noahidowym
   prawo mojzeszowe to podstawa moralnosci cywilizacji, nie martwilbym sie, gdyby rzad swiatowy chcial je wcielac
   jednak prawo tzw. noahidowe (7 praw noego, twor talmudyczny bez ZADNEGO odnosnika w Starym Testamencie) karze przez sciecie kazdego balwochwalce
   wszyscy chrzescijanie sa dla talmudystow balwochwalcami, gdzyz wyznaja Chrystusa, Swieta Trojce oraz czcza Bogurodzice
   przywodztwo talmudyczne, tzw. rabinal lubawiczerow, ma przemozny wplyw na obecna polityke i znane nam struktury pol-tajnej wladzy (bilderbergi, banksterzy…)
   np. co rok prezydent usa musi podpisac dklaracje, ze prawo noahidowe jest ostoja moralnosci zachodniej (google „mauricepinay noahide laws”) i powstaja organizacje o celu wcielania tej idei w zycie

   • Wojwit said

    Jasne, że uogólnienia mogą być krzywdzące. Ale niestety tych porządnych jest chyba bardzo mało… Jeśli się trafiają, to jako wyjątki potwierdzające regułę… Bo oni sami siebie mają za „naród wybrany”(mój wpis dedykuję tym, co nadal mają wzgląd na starotestamentowe wybraństwo Żydów). Prawie wszyscy współcześni Żydzi to ci, „(…)co siebie samych nazywają Żydami a nimi nie są…” – potomkowie nadwołżańskich Chazarów, którzy w VI w. po Chrystusie przyjęli judaizm, a za handel niewolnikami i zło popełniane wobec sąsiadów, legendarny kneż Ilia Muromiec rozpędził ich w walnej bitwie na cztery strony świata. Ich potomkowie to tak zwani „aszkenazi”, co znaczy „zydzi niemieccy” (sami się tak nazwali), którzy nie są potomkami Żydów żyjących w Palestynie za czasów Chrystusa. Podobno, i to według izraelskich badań, „niesemicką krew” ma 96% populacji państwa Izrael… (ciekawe ile na Wall Street?) Co, podkreślam, nie znaczy, że nie trafiają się czasem wśród nich dobrzy, współczujący ludzie, mający za bliźnich inne narody – choćby Palestyńczyków.

   • zielony said

    Zgadzam się nie wszyscy żydzi są syjonistami, ale tych dobrych jest naprawdę garstka. Do grona przyjaciół Polaków można zaliczyć Prof. Normana Filkensteina autora „The Holocaust Industry”.Oczywiście w naszych mediach książka przemilczana a szkoda, dla odmiany jakże oszczercza i wypaczająca prawdę książka Grossa „Sąsiedzi” jest szeroko nagłaśniana i publikowana.

    Pozwolę sobie zacytować fragment listu Norman G. Finkelstein Żyda polskiego pochodzenia, którego rodzice przeżyli Holokaust i wyemigrowali do USA…. Sprawa dotyczy roszczeń Światowego Kongresu Żydów do Polski o zwrot majątku i rekompensatę za II wojnę Światową.

    „…Uczestniczyłem w konferencji prasowej (jak i w przesłuchaniach sądowych) z nadzieją, ze uda mi się zepsuć im zabawę . Ten gang handlarzy Holokaustem pozbawiony jest już wszelkich hamulców. Uważam, ze rząd polski popełnia błąd próbując pokonać ich za pomocą prawników. W ten sposób nigdy nie wygra w tym układzie. Jedyna szansa dla Polski jest publiczne obnażenie tych złodziei – na przykład przez ogłoszenia w najważniejszych gazetach. Jest wielu Żydów, którym nie podoba się to, co robi przemysł Holokaustu. Polski rząd powinien uzyskać od nich publiczne oświadczenia. W istocie wiele takich oświadczeń zostało już opublikowanych. Pozwalam sobie zacytować dwa przykłady.

    W numerze z września 1999 wpływowego żydowskiego czasopisma „Commentary”, redaktor Gabriel Schoenfeld napisał: „Niektóre osoby wewnątrz i na zewnątrz zorganizowanej społecznosci żydowskiej, nie cofają się przed stosowaniem żadnej z mozliwych nieprzyzwoitych i hańbiących metod po to, aby tylko wydrzeć każdy ostatni frank, lir,gulden czy markę nalezną czy nie nalezną.” („Holocaust Reparations: A Growing Scandal”).

    W numerze z grudnia 2000 wpływowego konserwatywnego pisma „First Things”, żydowski historyk William Rubenstein dokonal starannego przegladu listy roszczeń „przemysłu holokaustowego” wobec Polski. W konkluzji stwierdził on: ” Osobiście nie mogę dostrzec żadnego przekonywujacego powodu, dla którego obecny rząd polski miałby wypłacić chocby jeden cent za nieruchomości żydowskie”. („A Flawed Expose”).

    Uwazam, ze zamiast prowadzić skazana na przegrana walkę w sądach, lepszym i mądrzejszym wykorzystaniem środków finansowych przez rząd polski, byłoby opublikowanie w New York Times’ie płatnego ogłoszenia cytującego powyższe opinie pod tytułem – ABY POLSKA BYŁA POLSKA” – kończy swój list Norman G. Finkelstein.

    Polecam obejrzeć wywiad

   • Piotr Bein said

    kiedy rozpoczela sie kampania „roszczen” syjonistow do nieruchomosci w polsce, norman finkelstein napisal do mnie w kanadzie, zeby polacy i polonia zmobilizowali sie i wystapili przeciw — nie mialem jeszcze wtedy pelnego obrazu zagrozenia — dzis zabralbym sie z miejsca do roboty

    do przyjaciol polski i polakow nalezy jon christopher bjerknes, wysokiej klasy badacz judeocentryzmu — wyslowil sie on bardzo pozytywnie o polakach i pokazal lepsze zrozumienie historii polski niz niejeden polski patriota, ale nie mam pod reka linku

    podobnie henry makow i mark rys, w kanadzie bez wahania wspolpracowali z naszym info nurtem i wirem, wydawanymi w toronto az do podciecia przez agenciury takie jak hohsztapler bohdan szewczyk

    nie zapominajmy (i o nich glownie mysle) o MASACH ZYDOWSKICH SKOLOWANYCH PRZEZ TALMUDYCZNY RABINAT, podobnie jak skolowali gojow; gdyby oni wyrwali sie spod talmudycznej rabinackiej kontroli przez terror i wieczne zastraszanie, bylyby miliony wiecej po naszej stronie

    do tego doliczmy miliony zydow Biblii (Tory), np. czarnoskorych zydow etiopskich, czy wciaz mieszkajacych miedzy nami karaitow, ktorzy przybyli do europy wsch. z ..chazarii, dowodzac, ze nie kazdy chazar to talmudyczny rasista

    sa poza tym odwazni refiuznicy i mlodzi izraelczycy (np. jewish voice for peace), rabini nie-talmudyczni (naturei karta i jewsnotzionists)

    uogolnianie i uzasadnianie takie jak powyzej leja wode na mlyn rabinatowi terroru i oddalaja od nas potencjalnych sprzymierzencow w zwalczaniu rasistowskiego rabinatu talmudycznego

    mamy tu analogie do uogolniania i winienia gojow za ich grzechy w nieswiadomym popieraniu judeocentrycznych celow, pod wplywem rozmaitych judeocentrycznych manipulacji; dyskutowalem na ten temat z jane burgermeister ostatnio we wiedniu; wg niej nie ma usprawiedliwienia dla miliardow gojow, ktorzy sa slepi i glusi na nasze ostrzezenia o spisku „pandemii”; jane rozumuje na podstawie Nowego Testamentu, ze jesli ktos nie widzi i nie slyszy to jest jego wybor; z chrzescijanskiego przykazania „miluj blizniego jak siebie samego” uwazam, ze nie calkiem, bo nie przejrzeli oni jeszcze diabelskiej roboty, ale z chwila przebudzenia natychmiast stana w szeregach obok nas; wezmy skrajny przyklad dziecka gojowskiego, np. polskiego, wychowywanego w kulturze zjudaizowanej: konsumpcja, odejcie od Boga, sponiewieranie wartosci chrzescijanskich, rodzinnych, narodowych; nawet argument, ze rodzice dziecka powinni to a to jest slaby, poniewaz system anty-gojowski stworzyl takie warunki, ze rodzice nie maja czasu dla dziecka w pogoni za chlebem powszednim, a wiare ich przodkow skorumpowala zydomasoneria

    powtarzam wiec raz jeszcze: NIE UOGOLNIAC!

   • conrad said

    InfoNurt a pozniejszy Wir byl dobrym pismem. Niestetyty niejaki Szewczyk je przejal i zniszczyl. Szewczyk bardzo zachwalal polska ksiegarnie „Artus” w Toronto na ul. Roncesvalles. Warto sie przyjrzec kto tam miewa schadzki.

    Informacje ktore Pan tutaj podaje o roli w Rewolucji Bolszewickij krytptożydow, islamskich masonow, tzw. “doenmeh” z Turcji jest bardzo wazna.
    Dzieki za te informacje.

 2. 44 said

  Historia ponownie się powtarza a powtarza się tak długo dopóki „ktoś” nie zrozumie dlaczego tak a nie inaczej się dzieje i nie wyjdzie z tego zaklętego kręgu w kierunku zupełnie innych rozwiązań a nie powtarzania wciąż tych samych.

 3. Grashka said

  http://www.konservat.cba.pl/arty/art0083.php
  a tu jest ciekawy artykuł jak się pozbywa niewygodnych świadków ale to ode mnie ktoś im pomógł za dużo wiedzieli czemu w łeb sobie nie strzelił ROCKEFELLER

 4. ziomas said

  Ok, ale jest tez inna teoria ta oficjalna że rewolucja bolszewicką podsycały „protokoły mędrców syjonu” i tez zydow bili ;/ .
  Ogolnie jak czytam takie rzeczy j/w wyglada wiarygodnie biorac wszystko co sie teraz dzieje ale dla szarego czlowieka nie otwartego na takie „teorie spiskowe” (nie mowie zeby bral wszystko na powaznie ale sam badal sprawe jak to mialo miejsce ze mną” nie da sie mu powiedziec dla niego telewizor jest swiętością, w swoim otoczeniu widzialem takie przyklady manipulacji mediow ze szczena opada jak ludzie moga byc tak naiwni, powiem szczerze ze mi tez sie zdarzalo ongiś nabrać ale przynajmniej sam wiem ze takie cos mialo miescje i sie nie wypieram tego/ Podsumowujać: Sytuacja na świecie nie jest ciekawa, jednostka sie nie liczy ogolnie nic nie wiemy ;/

  • Wojwit said

   „(…)i tez żydów bili…”
   Głównie zresztą bili inni Żydzi. (czy pojęcie „żydokomuna” jest Ci znane?), ale tych nie popierajacych syjonizmu. Podobnie Niemcy w czasie II WŚ (też często-gęsto żydowskimi rękami. A za tym wszystkim stał żydowski kapitał z Wall Street.
   Historia wszak kołem się toczy…
   Tylko „grupa trzymająca waadzę” ciągle ta sama…

   • Piotr Bein said

    slowo ‚pogrom” pochodzi z carskiej rosji
    christopher bjerknes przytacza dowody, ze islamscy masonscy kryptozydzi w turcji (doenmeh), na zlecenie syjonistow globalnych, aranzowali terrorystow zydowskich (tzw. rewolucjonistow), ktorzy w rosji czynili tak krwawe szkody, ze carska policja rozpaczliwie szukajac winnych, ukrywajacych sie wsrod rosyjskich zydow, masakrowala takze tych niewinnych zydow
    „tradycje” terroryzmu doenmeh przebijaja w slynnej wypowiedzi trockiego jak to polyna rzeki krwi rosyjskiej „burzuazji”

 5. Agent CupOfCoffee said

  Ja roznosze w Poznaniu. Przylaczcie sie !!! Ktos juz zasugerowal zeby zalozyc maseczke na twarz, bo dopiero wtedy ludzie sa zainteresowani. To dziala ! P.S. A ulotke rzeczywiscie nalezaloby przeprojektowac…

 6. Paweł said

  Czy jest jakiś grafik na blogu? może byśmy banery zrobili, wiele osób chętnie zamieści je na swoich stronach internetowych.

  Proponuję zrobić banery o różnych wymiarach tak żeby każdy mógł sobie samodzielnie pobrać i wrzucić na swoje www.

 7. Paweł said

  The Obama Deception (Obama – Wielkie Oszustwo) to mocny film dokumentalny, który burzy doszczętnie mit Baracka Obamy jako człowieka pracującego w interesie amerykańskiego społeczeństwa.

  film jest dość długi ale warty obejrzenia,zobaczycie dlaczego jest taka sytuacja… i w Ameryce i na świecie

  • Paweł said

   jest 12 części ta jest pierwsza

  • Piotr Bein said

   a jednak nawet alex jones boi sie wymienic talmudycznego rabinatu, najwyzszego poziomu tajnej wladzy swiatowej; zamiast tego mowi sie o bankierach, anglo-amerykanach, anglo-sasach… fajn azmylka, nastepn amanipulacja
   W JAKI SPOSOB JAKAKOLWIEK KONTR-REWOLUCJA MOZE POZOSTAC NIESKORUMPOWANA, JESLI NIE WYMIENIMY NAJWYZSZEGO W HIERARCHII PRZECIWNIKA?

   • hjk said

    tak sie zastanawiam, czy nie jest on sterowany…
    „Zeitgeist” jest fajny, ale nie podobała mi się część o religii…

    albo liczy na to, ze ludziska sami do tego dojdą, a nie chce byc posądzony o nienawiść rasową

   • Piotr Bein said

    moze alex ma powiedziane; nie wspomnisz o nas, talmudycznych rabinach, bo naslemy na ciebie kosher nostra

   • hjk said

    ale „na początek” robi dobra robotę

 8. allseiingeye said

  Od poniedziałku rozpoczęły się masowe szczepienia w Chinach:

  Był wczoraj w nocy news na bbc, u nas w mediach jeszcze cisza na ten temat.

  http://www.nytimes.com/2009/09/22/world/asia/22briefs-Swine.html

  http://health.yahoo.com/news/afp/healthfluchina_20090921133554.html

  • allseiingeye said

   Teraz w ich ślady pójdą inne kraje, kwestia tygodni 🙂

  • Piotr Bein said

   doniesienie afp (21.09.2009) o chinach ukazalo sie na stronie burgermeister 22.09.2009
   mialem tlumaczyc, ale wyszly inne rzeczy — teraz przybywa info na jej stronie w tak niespotykanym dotad tempie, ze prosze o pomoc w tlumaczeniach-skrotach
   ten nagly wzrost: czyzby jelity weszly w stan desperacji?

   • grypa666 said

    Jane nabrała tempa gdyż jesteśmy w momencie przełomu (breakthrough) – tak mi napisała w mailu. To wcale nei jest zły znak! Wręcz przeciwnie – musimy bombardować ważną informacją gdyż dociera ona do właściwych oczu i uszu – ludzi, którzy więcej mogą zrobić niż my, szaraczki.

 9. allseiingeye said

  „Teraz widac jasno, co dzialo sie w USA przez ostatnie 30 lat. Podczas gdy konserwatysci pracowali ciezko dla ulepszenia naszej demokracji i gospodarki, liberalowie pracowali nad wymiana naszej demokracji na dyktature, a wolnego rynku na rzadowa gospodarke planowa. Liberalowie nie mogli mowic tego glosno, bo Amerykanie wyrzuciliby ich ze rzadu. Wiec dzialali skrycie, udajac poparcie dla demokracji i wolnego rynku, a naprawde podminowywali je.”

  To tak jak u nas z PO i SLD

 10. Paweł said

  włos się jeży …. poczytajcie!

  http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,1366,13547420.html

  • hjk said

   no właśnie jak daleko to zaszło juz wszystko…

   • Piotr Bein said

    odwieczna kryptozydowskosc na szkode gojom…
    bjerknes, szczesniak dokumentuja krytptozydow: „chrzscijanskich” frankistow, ktorych zapoczatkowal jakub frank w polsce,
    oraz doenmeh, ktorzy pozyczyli szereg wywrotowych zasad od frankistow

 11. Paweł said

  Judaizm i żydostwo to rozdwojenie jaźni, to wewnętrzna sprzeczność, to wzajemnie przeczące sobie części i pojęcia. Z medycznego punktu widzenia to SCHIZOFRENIA.
  SYJONIZM reprezentuje w tej chwili ZYDOSTWO. SYJONIZM NIE JEST RELIGIA – JEST IDEOLOGIĄ I RUCHEM POLITYCZNYM o charakterze faszystowsko – komunistycznym. Syjonizm jest ATEISTYCZNY i antyreligijny!!!! Syjonizm mordował i morduje prawdziwych żydów – tych etnicznych w Palestynie (ponad 6mln ofiar od 1948 ) i Afryce Północnej i tych religijnych � wschodnioeuropejskich Chassydow i Ortodoksow w dążeniu do realizacji własnej koncepcji STWORZENIA NOWEJ RASY Żyda -SuperZyda � Frankensteina
  SYJONIZM to międzynarodowa organizacja przestępcza ( miedzy innymi Międzynarodówka Komunistyczna, Międzynarodówka Socjalistyczna, Unia Europejska …) to mafia, to – PRZESTEPCZOSC ZORGANIZOWANA.

  źródło: http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=4813

  • Wojwit said

   Wklejam jako uzupelnienie powyższego…:

   „Wśród wielu SS-owskich i capowskich cerberów, jeden był najgorszy…
   Aktualizacja: 2009-09-22 2:21 pm

   W świadomości społecznej, lecz także i w literaturze fachowej mamy do czynienia z wieloma wstydliwie ukrywanymi wątkami dotyczącymi brutalnej rzeczywistości II Wojny Światowej. Jeden z nich obejmuje, zręcznie pomijane przez media, albo wręcz zakłamywane zagadnienia roli Żydów – i to nie jako tych niewinnie przedstawianych ofiar, lecz jako katów i oprawców. W pamiętnikach wydawanych na krótko po wojnie, kiedy sowiecka i syjonistyczna cenzura nie zdążyła jeszcze umocnić się w Polsce, można natknąć się na wiele interesujących opisów.

   Poniżej przedstawiamy urywek z książki Ludwika Christiansa pt „Piekło XX wieku”, wydanej w 1946 roku nakładem Katolickiego Towarzystwa Wydawniczego „Rodzina Polska” i wydrukowanej w Drukarni św. Wojciecha w Poznaniu.

   Rozdział V
   Katusze

   Zanim wstąpimy na dno koszmarnych przeżyć ostatniej męki i nikczemnego zbeszczeszczenia istoty ludzkiej, przejdźmy się tymczasem dalszym „krużgankiem” i zobaczmy „nowych skazańców i nowe katusze”.

   Wśród wielu SS-owskich i capowskich cerberów, z których każdy, jak powiedział Dante:

   „Warczy i szczeka i jak pies się dąsa…
   Wzrok toczy krwawy, czarne kudły wstrząsa,
   Kłąb ma wydęty, szponiaste ręce;
   Drze pazurami i targa i kąsa”. – *)

   jeden był najgorszy; karzeł, degenerat, piętnastoletni żyd – rzekomo syn bankiera.

   Ten zwyrodnialec na rozkaz oprawców zabił od tyłu uderzeniem pałką w głowę własnego ojca przed krematorium, a matkę powiesił.

   Za „sprawne wykonanie” mianowano go capowcem i komendantem polskiego baraku.

   „Zamknęła się brama, wchodzimy do obozu” – opowiadał jeden ze zwolnionych więźniów – „dokąd nas przywieziono wprost z zamkowej wieży lubelskiego więzienia. Taki był tam tłok, że czterdziestu więźniów co dwie godziny stało, gdy inni leżeli na chłodnym cemencie. Nie uszliśmy jeszcze kilku kroków po szosie majdankowskiej, a już Niemcy krzyczą: Capo! Capo!… i widzę, jak do nas biegnie jakaś pokraka, człowiek nie człowiek, i co za strój! Czerwone spodnie, w czerwone pasy sweter, na pokracznym ciele kożuch bez rękawów z czarnych baranów i długie buty. Twarz czerwona – istny diabeł. I bez żadnej przyczyny począł nas kopać, wymyślać i bić długim batem. Jak się później okazało, zwyrodniały ten karzeł był komendantem naszego baraku.” (Ustęp z listu Piotra Kowalczyka z dnia 15. II. 1943).

   Już z tego można wnioskować, co się potem działo.

   Bat świstał stale, od rana do nocy, z byle powodu, a ściśle mówiąc po to właśnie bito, aby ktoś nie wytrzymał i dając pozory krnąbrości czy buntu, stworzył podstawę do „mocniejszych wystąpień”.

   Należy nadmienić, że każdy z cerberów miał swoje ulubione „chwyty”. I tak znany nam już pokraczny capo, będąc małego wzrostu, kazał Polakom schylać się do siebie i bił ręką czy pejczem z całych sił po twarzy. Przy tym urągał, plul i stale krzyczał: „Polski, k…. wasza mać, już nie ma!”

   *) Boska Komedia – Piekło – Pieśń VI.

   Ludwik Christians
   “Piekło XX wieku. Zbrodnia, hart ducha i miłosierdzie”
   Katolickie Towarzystwo Wydawnicze „Rodzina Polska” w Warszawie, 1946
   Druk wykonano w Drukarni św. Wojciecha p.z.p. w Poznaniu, stron 309

   ——————————————————————————–

   Ludwik Christians (1902-1956) był członkiem Obozu Wielkiej Polski, działaczem Stronnictwa Narodowego, Akcji Katolickiej, adwokatem, prezesem Koła Lubelskiego Młodzieży Wszechpolskiej, podczas wojny organizował pomoc medyczną i żywnościową dla więźniów obozu koncentracyjnego w Majdanku (KL Lublin), po wojnie był prezesem Polskiego Czerwonego Krzyża i adwokatem.

   Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) – http://www.bibula.com – na podstawie (opracowanie własne – Ludwik Christians, „Pieklo XX wieku”, 1946)

 12. Bromba said

  A tu coś ciekawego choć jednak z zachęceniem…http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/swinska-grypa .Mimo wszystko jest wiadomość o przymusowych szczepieniach w Grecji i Wlk Brytanii.Cosik drgnęło?

 13. Bromba said

  http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/swinska-grypa
  (źle mi weszło więc jeszcze raz)

 14. cavaderous said

  everything is OK

  szydercze filmiki z UK ukazujące łamanie prawa i uniemożliwianie przedstawiania faktów publicznie poprzez „psy” czyli „milicję obywatelską” w UK….”milicja” jest dziś wytresowaną grupą do zwalczania świadomości publicznej , prawdy oraz wolności słowa, dlatego te wytresowane osobniki bez wartości stanowią ogromne zagrożenie dla fundamentalnych wartości każdego człowieka …
  jak dla mnie „milicja” jest to zorganizowana mafia , chroniąca wszystkich prawdziwych przestępców , w której biorą udział osobniki o niskim poczuciu własnej wartości chcącym pozbawiać wartości u innych , których mundur obliguje do aresztowania każdego bez powodu….
  pozdro

 15. Jaga said

  Cos o traktacie lizbonskim

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7072044,Spisek_antylizbonski.html

  • Wojwit said

   Zauważcie Państwo, że organ żydokomuny doradza oskarżyć Vaclava Klausa, tego prawdziwego czeskiego patriotę i męża stanu o… zdradę kraju (sic!), aby mozna go było odwołać ze sprawowanej funkcji prezydenta republiki i zastapić „swoim”.

   • Piotr Bein said

    czy michnik moze „doradzac” cos, czego nie uchwalil rabinat talmudyczny i banksterzy, pod bozka mamony i wladzy nad gojami? klaus sie narazil i klaus musi odejsc… kennedy sie narazil i musial odejsc

 16. Jaga said

  Moze ktos to przetlumaczyc…jak uchronic sie przed szczepionka

  http://www.sekretyameryki.com/?p=617

  • Limonka said

   Gdzies juz o tym bylo wczesniej, ogolnie ten doktor mowi, ze jezeli ktos bedzie zmuszony do przyjecia szczepionki, to trzeba przylozyc zimny oklad w miejscu szczepienia, przyjmowac tluszcze omega i EPA, unikac tluszczy trans (olej kukurydziany, olej z orzeszkow ziemnych i carnauba, sa szkodliwe). Poza tym przyjmowac duzo witaminy A, flawonoidow i antyutleniaczy, cynku i selenu oraz witaminy D, jezeli nie ma slonca to suplement witaminy D3 jest bardzo wazny (ok. 5000 j.m.). Oprocz tego zaleca unikanie rteci, a zawiera ja wiekszosc gatunkow ryb. Oraz prowadzenie zdrowego trybu zycia, wysypianie sie i cwiczenia fizyczne.

   • Jaga said

    Dzieki Limonka
    Czytalam co trzeba brac,ale nie wiedzialam,ze to z tego linka.Bardzo dziekuje 🙂

   • Wojtekk said

    w filmie wypowiedział się o większości z ryb, jednakże niektóre – m.in. dorsz, śledź, makrela zawierają oleje rybne a w nich witaminę D3, co byłoby w tej sytuacji korzystne.

 17. aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2048609,16,przelom_w_walce_z_aids_-_pierwsza_dzialajaca_szczepionka,item.html

  He he he 😦

  • lotnik said

   Czyli to będzie szczepionka z chipem? Przecież na tą „groźną chorobę” nie było przez dziesiątki lat lekarstwa, a więc wszyscy razem zaszczepią się bez pytania.

  • hjk said

   jak dobrze czytaliście, to zauważycie, ze przyznają ofizjalnie, że prezerwatywa nie chroni…
   upadł podstawowoy dogmat sexedu…))
   A tak warczeli na Benedykta po podroży do Afryki…

 18. toms said

  http://www.nationalreview.com/comment/meyer200402090858.asp

 19. jmks said

  I wszystko się zgadza w artykule wystarczy zapoznać sie z Protokołami Obrad Mędrców SYONU(międzynarodowy spisek zydowski przeciw chrześcijańskim narodom i chrześcijańskiej cywilizacji)którego dosłowne tłumaczenie ujrzało światło dzienne juz w 1920 r.Sadze że wiele osób po zapoznaniu sie z tym dokumentem otworzy oczy szeroko, tylko wiedza i działanie może przeszkodzic w misternie zaplanowanym przez elity planie. pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s