Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Automat wrzutowy 1 – śmiechonośna grypa

Posted by grypa666 w dniu 23/09/2009

Poniżej zamieszczamy obszerne fragmenty artykułu naszego czytelnika – przedstawia on dość dokładną analizę „pandemii” i szczepionek.

Automat wrzutowy 1 – śmiechonośna grypa, >salon24

Chciałbym Państwa uwagę zwrócić na pewną kwestię, która niepokoi mnie od kilku lat. (…) Chodzi mianowicie o nagłośnioną w mediach ostatnimi czasy epidemię „Świńskiej” grypy.
Żeby nie być gołosłownym spojrzmy najpierw na oficjalne statystyki WHO http://www.who.int/csr/don/2009_07_27/en/index.html
dla USA – http://www.cdc.gov/flu/weekly/
Nawiasem mówiąc ostatnio WHO zaprzestało publikacji statystyk zachorowań i śmierci z powodu tej choroby. Dlatego od pewnego czasu nie można wysnuć już na podstawie ich danych żadnych sensownych wniosków. Posłużę się w takim razie tym, co bylo publikowane do tej pory.
Jak więc widać choćby na tym przykładzie (cięzko dotrzeć w sieci do oficjalnych globalnych statystyk grypy sezonowej), sezonowa grypa jest dużo bardziej „plenna”/zaraźliwa a jakoś pandemii nikt nie ogłasza, natomiast kiedy umiera na CAŁYM ŚWIECIE 800 osób, mamy 6 stopień wg WHO i możliwośc wprowadzenia obowiązkowych szczepień.
Ok, niby wszystko dla naszego dobra. Ale wogóle skąd ta grypa i czy faktycznie, jak twierdzi Terrence M. Tumpey, starszy mikrobiolog z działu ds. grypy amerykańskich Centrów Kontroli i Prewencji Chorób w Atlancie (CDC) ten zarazek nie był znany do kwietnia 2009 ?
Według zespołu Tumpey’a wirus świński migruje do przewodu pokarmowego, natomiast wirus grypy sezonowej umiejscawia się w jamie nosowej i tam pozostaje. Badania przprowadzano na fretkach.
http://abcgrypa.pl/dlaczego-swinska-grypa-rozni-sie-od-sezonowej
Sugeruję zapoznać się z krążącym od jakiegoś czasu po sieci programem „60 minutes” dotyczącym szczepień na świńską grypę z 1976 roku. Reportaż pochodzi z roku 1977 i nie zostawia suchej nitki zarówno na producentach szczepień, jak i na proponentach. W skrócie: w 1976 roku w USA przeprowadzono na szeroką skalę szczepienia na świńską grypę, poparte ogromną akcją propagandową. Podobną do dzisiejszej. Efektem było kilka tysięcy zgonów spowodowanych bezpośrednio szczepieniami i jest to jak do tej pory największa udowodniona porażka przemysłu szczepionkowego.
http://www.youtube.com/watch?v=IFcnneAqnTM http://www.youtube.com/watch?v=-9Bvf9AaC-4
także albo naukowcy z agencji rządowych są niedoinformowani, albo poprostu chcą ludzi wprowadzić w błąd ! Grypa ta znana jest już conajmniej 40 lat. Już to powinno wzbudzić nasze podejrzenia.
Jesli osoba, która to czyta dobrnęła do tego momentu, zapoznając się po drodze z podlinkowanymi materiałami, myslę, że będzie jeszcze bardziej zainteresowana dalszymi informacjami, ponieważ są one coraz bardziej niepokojące.
Jak podaje autor bloga „Red Pill” we wpisach
http://911redpill.blogspot.com/2009/04/po-pierwsze-nie-panikowac.html
http://911redpill.blogspot.com/2009/04/po-drugie-nie-panikowac.html
http://911redpill.blogspot.com/2009/04/po-trzecie-nie-panikowac.html
i bardzo ciekawym wpisie  http://911redpill.blogspot.com/2009/04/pozdrawiam-dyspensor_13.html
istnieje bardzo poważne podejrzenie, że wirus „osławionej” obecnie „świńskiej” grypy nie tylko został stworzony w laboratorium (istnieją informacje, że materiał wyjściowy wirusa pozyskano z ciała kobiety zmarłej w 1918 roku na grypę „hiszpankę”), ale również jego „dystrybucja” nie jest przypadkowa !
Interesująca wydaje się również informacja odnośnie „koincydencji” wystąpienia epidemii grypy „hiszpanki”, a masowymi szczepieniami w okresie I Wojny Światowej właśnie na grypę.
http://naukowy.blog.polityka.pl/?p=356
Czy jest to więc napewno nowy szczep ? A jesli nie, to jak to się dzieje, że tak szybko pojawia się w różnych miejscach ? Czy napewno, skoro nie jest taki groźny, przenoszą go ludzie za pomocą środków masowego transportu ? Uwadze polecam poniższy tekst
http://www.masterminds.pl/Z_zycia.22/AH1N1,-,Swinska,Grypa,czyli,biznes,po,trupach.852.html
w którym Jane Bugermeister oskarża przemysł szczepionkowy i WHO o chęć masowej depopulacji ludności. Dlaczego wobec tego tak bardzo dąży się do wprowadzenia masowych szczepień ?
Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to zazwyczaj chodzi o pieniądze. W chwili obecnej zamówienia na „szczepionkę” dla firm Baxter, Novartis, Roche, Glaxo Smiths Kline przekroczyły 20 MLD $ (dane z 2009.07.02), a przecież jeszcze nie ma światowej paniki !
Ponieważ głównym dostarczycielem szczepionek przeciwko „świńskiej” grypie ma być firma Baxter, może warto było by dowiedzieć się czegoś o tej firmie ?
Jest to jedna z największych firm farmaceutycznych Świata. Wrażenie robi już lista jej 153 ośrodków badawczych na całym świecie (http://sustainability.baxter.com/company_profile/global_facilities.html)
Dziwnym trafem piersze największe skupiska „świńskiej” grypy znajdowały się w Mexico City (gdzie Baxter ma laboratorium), a rozprzestrzeniło się poczynając od ferm świń firmy Smithsfield, z którą to firmą Baxter ściśle współpracuje w ramach programu ASTA (http://www.smithfieldperformance.co.uk/articles/news/news08/news08003)
Okazuje się, że pomimo wspaniałych medialnych haseł widocznych na stronie internetowej firmy Baxter, firma ta niewiele sobie robi nie tylko z ludzkiego życie, ale również z bezpieczeństwa. Czy „przypadek” wysłania ponad 16 KG (niektóre źródła podają nawet że było to 72 KG) materiału ptasiej grypy do 18 krajów pod etykietką „szczepionek” to jedynie pomyłka, czy raczej nieudana próba zmylenia tropu ?
http://socioecohistory.wordpress.com/2009/03/07/live-avian-flu-virus-placed-in-baxter-vaccine-materials-sent-to-18-countries/
http://www.infiniteunknown.net/2009/07/06/baxter-sent-out-72-kilos-of-live-bird-flu-material-destined-for-vaccines-confirmed-by-austrian-health-minister-alois-stoger /dodatkowo w szwajcarskim pociągu InterCity eksplodował jeden z ładunków świńskiej grypy właśnie firmy Baxter ! Paczkę wieziono z Baxtera w Meksyku do laboratorium szwajcarskiego. Sprawę wyciszono, ofiar (pasażerów) nie poddano nawet obserwacji.
http://blogs.healthfreedomalliance.org/blog/2009/07/07/more-on-the-swiss-train-biohazard-incident/

żywe wirusy, tak niebezpieczne, przewożone w takich warunkach ! Ciekawe, że materiał został przesłany do blisko położonych od siebie krajów. Gdyby wybuchła epidemia, zawsze można by powiedzieć, że wirus się przeniósł. Pza tym według niepotwierdzonych informacji testy szczepionki H5N1 na zwierzętach w Czechach spowodowały śmierć wszystkich zwierząt laboratoryjnych, na których były wykonywane testy. Czy w takim razie szczepionki te będą bezpieczne dla ludzi, skoro wobi sie je w takim pośpiechu ?
Czy to tylko przypadki ? Śmiem twierdzić, że w obecnych czasach w takie przypadki nie wierzę. Zwłaszcza, jak dotrze się do informacji na temat zarządu firmy.
http://forum.prisonplanet.com/index.php?topic=91095.0
http://www.libertyforlife.com/military-war/BWMD/baxter_international.htm
W 1962 roku William Graham, prezes firmy Baxter finansował pierwszą kampanię Donalda Rumsfeld’a do kongresu USA. Tego samego człowieka, który działał w zarządzie Monsanto, wprowadził na rynek Aspartam oraz lobbował za wykorzystaniem środka Agent Orange w Wietnamie, którego skutki ludzie odczuwają tam do dziś (http://www.youtube.com/watch?v=GJxb7CY13uc). Czyżby to następny przypadek ?
Być może to następne majaczenie człowieka, któremu uderzyły do głowy „teorie spiskowe”. Problem w tym, że spisków w naszej historii było co niemiara, a w czasie, kiedy one miały miejsce też sporo ludzi pukało się w głowę mówiąc, że ich nie ma. ale to tylko taka mała dygresja.
http://conspiraciesthatweretrue.blogspot.com/2007/01/list-of-proven-conspiracies-from.html

Patrząc na statystyki i opinie ekspertów można widać jasno, że ten okryty złą sławą wirus świńskiej grypy nie jest wcale taki straszny. Przechodzi się go łagodniej niż wirus zwykłej grypy. dlaczego wobec tego WHO ogłasza nagle, kiedy od marca zmarło 800 osób, 6 stopień PANDEMII ??
http://www.healthnews.com/alerts-outbreaks/swine-flu-h1n1-reaches-level-6-pandemic-3279.html

6 stopień zagrożenia, tzw stopień PANDEMICZNY ma dla nas kolosalne skutki. Po pierwsze: WHO jest agencją powołaną do zarządzania światowym zdrowiem. Jest to niejako agencja ONZ. Należy do niej 193 kraje. Pomimo lekko napisanego informatora na stronie WHO
http://www.who.int/csr/disease/swineflu/frequently_asked_questions/levels_pandemic_alert/en/index.html

Na mocy prawa międzynarodowego i umów pomiędzy krajami a WHO, wprowadzenie poziomu 6 oznacza wprowadzenie niejako stanu wojennego. Mozliwe jest np odgórne zarządzenie przymusowych szczepień.
Co najnieciekawsze, już teraz prowadza się uregulowania prawne A firmy produkujące szczepionki NIE BĘDĄ PONOSIŁY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SKUTKI TEGO, CO WYPRODUKUJĄ !!!! Czyli, pomoże, albo nie, zabije, albo nie, mamy to w tzw. „głębokim poważaniu”, wsadzimy w te szczepionki najgorsze świństwo, i tak przecież za nic nie odpowiadamy.
Na polecenie premiera rząd zakupił w firmie Baxter nie zarejestrowaną szczepionkę na ospę. Jak dowiedziała się „GP”, najważniejszym polskim partnerem Baxtera jest Jerzy Starak, człowiek związany z Leszkiem Millerem.
Starak razem z Baxterem w ciągu kilku lat stworzyli imperium kontrolujące znaczną część polskiego rynku leków.  Nadużycia przy zakupie i rejestracji leków stały się możliwe po tym, jak minister Łapiński rozpędził Komisję Rejestracji Leków, która od kilkudziesięciu lat zapewniała Polakom bezpieczeństwo obrotu środkami farmaceutycznymi. W lutym br. rząd polski kupił od firmy Baxter 100 tys. dawek szczepionki przeciwko ospie prawdziwej. O leku, który nazywa się ACAM 2000, wiadomo (sprawę zakupu pierwszej partii szczepionki nagłośnił 2.04. br. „Super Express”), że nie jest zarejestrowany w żadnym kraju na świecie (nawet w kraju producenta – USA). Wiadomo również, że umowę o zakupie szczepionki sformułowano tak, by ani producent, ani dostawca nie ponosili odpowiedzialności za ewentualne uboczne skutki jej stosowania. Nie wiadomo, dlaczego rząd zdecydował się akurat na zakup w firmie Baxter. Szczepionkę produkują jeszcze dwie inne cenione w branży farmaceutycznej firmy (Bavaria Nordic i Weyth). Prof. Janusz Ślusarczyk, w Państwowym Zakładzie Higieny odpowiedzialny za opiniowanie szczepionek, powiedział „GP”, że do tej pory rząd nie zwracał się do jego instytucji o radę w tej sprawie. – Nie dostaliśmy żadnej dokumentacji na ten temat
http://wolnemedia.net/?p=16385Amerykańska minister zdrowia, Kathleen Sebelius, zatwierdziła dokument dający Baxterowi i Novartis prawny immunitet, na wypadek powikłań lub zgonów w skutek podania nowych szczepionek na świńską grypę, produkowanych przez te koncerny.
Uniemożliwi on osobom poszkodowanym w jakikolwiek sposób podczas szczepień oraz ich rodzinom składanie do sądów wniosków odszkodowawczych…
.”
http://wolnemedia.net/?p=1636 http://www.youtube.com/watch?v=27dzGVwkmG4
Dlaczego robi się to w takim pośpiechu, kiedy szczepionki te NIE SĄ PRZETESTOWANE ! Oficjalny test przejdą na największym polu doświadczalnym w dziejach ludzkości (nie boję sie tego napisać, bo tak jest) – na społeczeństwie !
Rząd szwedzki przygotowuje się do zaszczepienia wszystkich mieszkańców przeciwko ‘świńskiej grypie’
(2009-06-24)  http://www.bibula.com/?p=10655
Greece will vaccinate its entire population of 12 million against the H1N1 swine flu pandemic which has swept around the world in weeks, killing hundreds of people, the country’s health minister said on Friday….” (01.08.2009)
http://tvnz.co.nz/health-news/greece-vaccinate-population-swine-flu-2881876

Swine flu vaccine to be given to entire population
The NHS is preparing to vaccinate the entire population against swine flu
(12.07.2009)
http://www.telegraph.co.uk/health/healthnews/5806751/Swine-flu-vaccine-to-be-given-to-entire-population.html
Plans for “vaccine” bracelets to be forced on people at road blocks
[w USA szczepionka będzie podawana za pomocą bransoletek szczepiących zakładanych podczas kontroli pojazdów na punktach kontrolnych]
http://www.swinefluupdate.us/plans-for-“vaccine”-bracelets-to-be-forced-on-people-at-road-blocks.php

Rząd USA poszukuje rozwiązańprawnych mających usankcjonować wykorzystanie z ośrodków detencyjnych FEMA (obozów koncentracyjnych)
http://freedomfighterradio.net/?s=Congress+Seeks+To+Authorize+%26+Legalize+FEMA+Camp+Facilities

Rząd USA planuje wykorzystanie wojska podczas epidemii
http://www.infowars.com/h1n1-pandemic-pentagon-planning-deployment-of-troops-in-support-of-nationwide-vaccination/

Uprawnienia FEMA – Federal Emergency Management Agency są w chwili obecnej tak wielkie, że umożliwiają bez nakazu wejście na teren prywatny, firmy, domu i siłowe zaszczepienie obywateli. Więcej o aktach prawnych to umożliwiających w linku poniżej.
http://www.freedomfiles.org/war/fema.htm

Dlaczego wycisza się głosy krytyczne ? „London Times cenzuruje krytyczne głosy na temat “świńskiej grypy”. Rząd przygotowuje się do masowych szczepień” 16.07.2009 http://www.bibula.com/?p=11550
Ponieważ już pojawiają się doniesienia o efektach ubocznych TamiFlu, który miał być taki wspaniały, czy jesli coś stanie się MOJEMU dziecku, ktoś będzie za to odpowiadał ? Kto mi da gwarancję, że nic mu się nie stanie w wyniku szczepionki firmy Baxter lub Novartis ?
Czemu ten lek wciąż się promuje, skoro już w 2007 roku wiadomo było, że powoduje on skutki uboczne ?? Być może z tego samego powodu, z jakiego promowano i promuje się wciąż aspartam (o udowodnionej ladoratoryjnie toksyczności) oraz produkty firmy Monsanto (użyte m.in. podczas wojny w wietnamie środki Agent Orange i Agent Blue, a z których powodów ludzie tam wciąż umierają, oczym pisałem już wcześniej) ?
Niezaprzeczalnym łącznikiem jest tu osoba donalda Rumsfeld’a  http://www.dziennik.pl/swiat/article27479/Lek_na_grype_moze_wywolywac_mysli_samobojcze.html
Według badań TamiFlu, 51% DZIECI MIAŁO EFEKTY UBOCZNE !  http://www.dziennik.pl/swiat/article424542/Tamiflu_niebezpieczny_dla_wirusow_i_dzieci.htmlRównie nie/ciekawe jest to, dlaczego wśród skutków ubocznych szczepionki znajdują się kłopoty z koncentracją ? Czyżby miało to związek ze znajdującą się w nich rtęcią niszczącą komórki nerwowe w mózgu ? http://wolnemedia.net/?p=16511
Poza tym Novartis testuje nielegalnie w Polsce szczepionki na ptasią grypę, oferując bezdomnym 5-10 PLN za poddanie się szczepieniom. Akcja wyszła na jaw po śmierci kilku osób po podaniu szczepionki.
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article201579/Szczepionke_na_ptasia_grype_testowali_na_bezdomnych.html
Polecam wątek na forum prawda2.info [http://prawda2.info/viewtopic.php?t=6838] oraz szczególnie wpis użytkownika „Bofain” z 30.03.2009, który przytoczę tu w całości, ponieważ obnaża on mechanizm, jak to wszystko działa:
Tak się składa, że to oszustwo było w mojej osiedlowej przychodzi lekarskiej w Grudziądzu i jestem bezpośrednio zainteresowaną osobą w tej sprawie. Moja mama podczas kontrolnej wizyty została poinformowana o darmowej szczepionce przeciw grypie (zwykłej) , że za darmo jakaś promocja i żeby skorzystała z okazji bo normalnie trzeba płacić. Niestety skusiła się i zaszczepiła, nie dostała żadnych pieniędzy i totalnie o niczym nie wiedziała.
Kwestia „płacenia” wygląda następująco: sprytni lekarze widzieli, że za wolno idzie szukanie jeleni do szczepienia więc wybrali się do bezdomnych do domu św. Alberta w Grudziądzu, szczepili jedną osobę nawet kilkakrotnie za każdym razem dając jałmużnę na odczepnego, z reguły 5 zł na alkohol. Kwoty te były różne, czasem 5 zł czasem 10 zł, bezdomni pokłócili się między sobą dlaczego tak jest przez co dowiedziała się dyrekcja św. Alberta i zdziwieni postanowili wyjaśnić sprawę.
Kilka osób zmarło, jednak nie wiadomo, czy szczepionki były tego przyczyną, ponieważ liczba zgonów wydawała się w „porządku” w porównaniu rocznym do lat wcześniejszych a powinna być diametrialnie wyższa.
Nagle po kilku miesiącach zadzwonili z przychodni do mojej rodzicielki i powiedzieli, że należy jej się jakieś dofinansowanie na dojazd. Zdziwiona poszła, wciśnięto jej dosłownie bodajże 60 zł za darmo i dali kartkę do podpisania. W ten sposób próbowali zafałszować dokumentację i kłamać, że ludzie wiedzieli i brali pieniądze za to. Po jakimś czasie dostała wezwanie na policję w roli świadka. Przychodnia miała swojego kreta na policji i od razu dzwoniła z groźbami i rozkazami, co ma mówić, że o wszystkim wiedziała ,zarobiła swoje i wszystko było w porządku.

Nie będę rozpisywał się na temat planowanego rządu światowego, bo to już nie jest tajemnica. Żaden światowy polityk już się z tym nie kryje, raźno wypowiadając słowa „New world Order” (Nowy Porządek Świata, lub Novus ordo seclorum napis widoczny na banknocie 1-dolarowym w otoczeniu piramidy masońskiej z 13 stopniami oznaczającymi 13 stopni wtajemniczenia masońskiego Iluminatów Bawarskich Weishaupta, tyloma samymi jak w gałązkach w logo WHO). To przecież tylko „teorie spiskowe”
http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/iluminaci/dolar/dol.html

Polecam zapoznać się również z tymi materiałami autorstwa dziennikarki śledczej Jane Burgermeister, m.in. dokumentu (opracowanego i złożonego w Austrii i już kilkunastu stanach USA) wnoszącego oskarżenia kryminalne przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia WHO, firmom farmaceutycznym (m.in. Baxter, Novartis) i odpowiedzialnym instytucjom w kraju w sprawie planowanych przymusowych szczepień przeciwko wirusowi tzw. świńskiej grypy / H1N1.
http://www.facebook.com/group.php?gid=111448091846

dodatkowo zamieszczam inne materiały i informacje medialne, które m.in. mają wzmóc strach przed epidemią i ukierunkować niczego nieświadomą „publikę” na bezkrytyczne przyjęcie oferowanych szczepionek.
http://wolnemedia.net/?p=16267
http://www.jezierski.pl/strona.htm?id=774
A teraz spójrzmy na to, co serwują nam media i nasz dbający o nas rząd… http://media2.pl/internet/50877-onet.pl-kroluje-w-publikacjach-o-swinskiej-grypie.html
Jak Agora nakręca histerię, w którym opisano praktyki wydawcy Gazet Wyborczej w tym temacie: http://www.bibula.com/?p=11996 kolejne rządy podejmują coraz to ciekawsze inicjatywy
Centrum kryzysowe w belgijskiej Walonii zaleciło lokalnym władzom przygotowanie przed zimą miejsc na cmentarzach dla ewentualnych ofiar świńskiej grypy” (31.07.2009)
http://polonia.wp.pl/country,16,title,Szykuja-miejsca-na-cmentarzach-dla-ofiar-grypy-AH1N1,wid,11365717,wiadomosc.html?ticaid=187fd

Brytyjska państwowa służba zdrowia przygotowuje szczepienia całego społeczeństwa przeciwko tak zwanej „świńskiej grypie” – informuje „Daily Telegraph”.
Taką decyzje wywołała piątkowa śmierć mężczyzny z Essex, który jest pierwszą osobą zmarłą z powodu wirusa A/H1N1 nie mającą żadnych problemów zdrowotnych do tej pory.
Nowa szczepionka powinna być gotowa w przeciągu pięciu dni, a ministrowie rządu mówią, że do końca roku powinno być zaszczepionych 20 milionów ludzi
.” (12.07.2009)
http://wiadomosci.onet.pl/2007201,16,1,1,,item.html
Pierwszymi, którzy przyjmą szczepionkę mają być pracownicy służby zdrowia, wojsko (http://future.wp.pl/title,WHO-szczepionki-przeciw-grypie-AH1N1-najpierw-dla-sluzby-zdrowia,wid,11313217,wiadomosc.html) oraz, co ciekawe pozyskane z innych źródeł, m.in. polskiego Ministerstwa Zdrowia: kobiety ciężarne i najmłodsze dzieci ! (http://www.tvn24.pl/-2,10366,0,2,wirus-grypy-zabija,raport.html)
bardzo polecam również wątek na forum prawda2.info, jest tam wiele interesujących materiałów, a ludzie wypowiadają się rzeczowo, choć w wielu mediach próbuje się ich sprowadzić do grupy oszołomów
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4690&postdays=0&postorder=asc&start=0
oraz wątek na innym forum „forumowisko”  http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=115827
Równie ciekawe są te dwa materiały, wywiady z Piotrem Beinem. Szczerze mówiąc nie znam tego człowieka, nie wiem jakie ma dokonania. Niemniej jednak uważam, że mając powyższe informacje i myśląc logicznie mogę powiedzieć, że mówi sensownie.
http://www.youtube.com/watch?v=giqxJOoyg80 http://www.youtube.com/watch?v=g-TGDBvuMmU
Tak więc: czy to wszystko to ściema ? Czy „epidemia” głupoty dojdzie również do nas ? Sądzę, że tak. Z informacji, których nie ma w oficjalnych mediach wynika, że w USA już się zaczęło (choć moi znajomi, którzy kursują tam w celach zawodowych twierdzą, że nikt tam o niczym nie wie)

Bardzo polecam informacje z blogu Grypa666 (redaguje prawdopodobnie Piotr Bein). Choć oczywiście można powiedzieć, że to bredzenie, to jednak te informacje w większości są poparte dokumentami, dlatego uważam, że mimo wszystko warto się z nimi zapoznać

Również bardzo polecam zapoznać się z listem p. prof. Doroty Majewskiej na temat szczepionek, skierowany do większości decydentów w.s. zdrowia w naszym kraju
http://www.autyzm-szczepienia.eu/uploads/List_do_wakcynologow_poprawiony%5B3%5D%20adobe.pdf

Moim zdaniem istnieje bardzo poważne podejrzenie, że obecna epidemia jest sztucznie rozdmuchaną przez media i lobbystów firm farmaceutycznych histerią mającą na celu drastyczne zwiększenie sprzedaży produkowanych przez te firmy szczepionek. Moim zdaniem (choć oczywiście jako zwykły człowiek mogę się mylić) plan ten obejmuje: planowe uwolnienie wirusów świńskiej i ptasiej grypy, wywołanie paniki a nastepnie mocny lobbing rządowy w celu wprowadzenia przez WHO 6 stopnia zagrożenia a w konsekwencji masowych, przymusowych szczepień ludności (władzę przejmuje WHO oraz lokalne „komitety pandemiczne”), równocześnie z lobbingiem w poszczególnych krajach, w tym Polski. Francja robi właśnie wielki krok. dokumenty rządowe, jakie wypłynęły ostanio mówią o planowanych masowych szczepieniach od 18 września 2009, które będą przeprowadzali nie lekarze, ale coś w rodzaju specjalnych grup (jakby paramilitarnych): http://wolnemedia.net/?p=17059, sam dokument dostępny tutaj: http://www.sante-jeunesse-sports.gouv.fr/IMG/pdf/Circulaire_vaccination_090824.pdf
Czy to jeszcze ratowanie ludzkości, czy już redukcja populacji ? Takie pytanie nasuwa się, jeśli przeczytamy wypowiedzi

Bardzo ciekawie skomentował to polski publicysta Stanisław Michałkiewicz w tekście „Zapłacić za konsumpcję„: http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=908
Wiem, wnioski są mocne i trudne do uwierzenia, ale obecnie zaisniałe fakty każą się raczej bardzo mocno zastanowić nad ich zasadnością zanim odrzuci się je jako nieprawdopodobne. Jeśli jeszcze nie łyknąłeś/aś tej pigułki, bądź spokojny/a i nic nie rób. Łykniesz ją w swoim czasie, z własnej lub przymuszonej woli, doustnie lub przez igłę. Takie jest moje zdanie i szczerze mówiąc bardzo chciałbym się mylić.
Zapraszam do dyskusji. Jeśli jednak chcecie tylko rzucać bluzgi, że to wszystko brednie i niemożliwe, bez zapoznania się z faktami i przejrzenia dokumentów, idźcie gdzie indziej.

Komentarzy 58 to “Automat wrzutowy 1 – śmiechonośna grypa”

 1. Grashka said

  BREDNIE BREDNIE TAK PODCHODZĄ POLACY INFORMUJĄC ICH CO ICH CZEKA PO ZA SZCZEPIENIU NIE WIEM CZY TAK JUŻ MAJĄ WYPRANE MÓZGI Z TEGO CO WIDAĆ TO TAK (ich bogiem jest lekarz który uzdrowi)

  • Jose said

   Słuchaj, moja koleżanka poszła wczoraj z dzieckiem do lekarza rodzinnego. Oczywiście nie omieszkała przy okazji zapytać o szczepionki na sezonówkę oraz prosiaczą.
   Osobiście pani doktor nie poleca szczepień na sezonówkę, gdyż ta szybko mutuje, więc szanse trafienia w konkretny szczep są niewielkie. Sama też nigdy się nie szczepiła na sezonówkę. Natomiast jak najbardziej poleca tę nową szczepionkę przeciwko świńskiej grypie. Wie, że mają być obowiązkowe szczepienia grup ryzyka. „Niestety” reszta ludzi będzie musiała za szczepionki zapłacić. Ale co najlepsze…
   Służba zdrowia bardzo się boi tej pandemii (przynajmniej ona) i jako lekarz na pewno będzie się szczepić. Szczegółowo tematu świńskiej grypy nie zna, tylko tyle co z TELEWIZJI! i jakiś tam informacji ze szkoleń dla lekarzy, bo nie ma za bardzo czasu, żeby temat poznać od podszewki. Ale jest 6 st. pandemii i to jej wystarczy…

   • Grashka said

    No i jak widać nasi uzdrowiciele na szkoleniach mają pranie mózgów więc w pierwszej kolejności muszą być zaszczepieni i ulokowani w izolatkach
    czy oni są tak głupi czy udają dobrze wiedzą jeżeli przeczytają skład szczepionki na to wychodzi że będą też współwinni śmierci milionów ludzi a obecnie są już winni za choroby dzieci wywołane szczepieniami nie informując rodziców o ich szkodliwościach

   • Jose said

    Nie chcę specjalnie nabijać postów, ale rozmawiałem wczoraj ze znajomą w ciąży ( 26l). Patrzyła na mnie jak na wariata, kiedy się jej zapytałem o szczepienia grup ryzyka, czyli że bardzo prawdopodobne, że się na nie załapie. Nie miała bladego pojęcia, że ministerstwo zdrowia coś takiego wymyśliło. O innych „kosmosach” już nie wspominałem, bo i tak była w szoku.
    Ludzie nie chcą uwierzyć – tak jak wspominasz – w twarde fakty, podane jak na tacy. Nawet te podane w świętych mediach.

   • hjk said

    tak jak tu ktos wczesniej w art, pisał, ze 31.08.1939 chodzili na pikniki i sie cieszyli z ładnej pogody…

    tylko qrcze co tu robic oprocz informowania rodziny znajomych i roznoszenia ulotek?!

   • baria said

    Lekarze są różni,byłam w aptece i miałam okazję wysłuchać tyrady starszej wiekiem pani doktor, która zachwycała się działaniem przedstawicieli farmaceutycznych, jak to przychodzą do gabinetu informują o nowym leku, potem kolacjo – konferencja i ponowne informacje i jej się wszystko utrwala, co powiedział przedstawiciel, bo ona nie ma kiedy czytać co nowego w lekach i badaniach. Na to przysłuchująca się farmaceutka dość ostro powiedziała : co z pani za lekarz, pomyliła się pani w wyborze zawodu. Kobietę zamurowało, najśmieszniejsze, ze przyszła po wsparcie homeopatyczne, bo koledzy lekarze załatwili ją świeżo testowaną metodą, zastosowania botoksu, nie rozwijam tematu, bo to nieistotne, ale takich mamy wielu lekarzy.

   • hjk said

    a ciekawe co bedzie z tymi, ktorzy zaszczepią się teraz na sezonółkę, a potem na prosiaczą?

   • Jose said

    Dobre pytanie.
    Zastanawiałem się co będzie jak prosiacza zmutuje z sezonówką?

  • Brenda said

   Kiedys na wykładach z ekonomii usłyszałam, ze jakis tam profesor stwierdził, iz kryzys swiatowy nastepuje regularnie co 80 lat. Wiadomo, ze jak jest zle z kasą to najlepiej atmosfere oczyszcza wojna: grabi sie i morduje, a pozniej miłosciwie panuje. W naszych czasach taką wojną moze byc własnie sztucznie wywołana epidemia. Skutek bedzie podobny, ale strat materialnych malo. Jakie to nowoczesne i praktyczne, nieprawdaz?! 😦 I tak sie zastanawiam: dlaczego Obama rezygnuje z tarczy w Polsce? Nie ma juz sensu?

 2. hamlin said

  MOIM ZDANIEM I Z INFO I Z DOSWIADCZENIA AKCJA PRZEZ ONYCH ZOSTANIE PRZEPROWADZONA PONIEWAŻ ŚRODKI I SIŁY W TO ZAANGAŻOWANE SĄ JUŻ TAK WIELKIE ŻE ODSTĄPIENIE OD WYKONANIA PLANU JEST JUŻ NIEMOŻLIWE bez zdekonspirowania się a oni wiedzą że wtedy na sucho by się dla nich nie skończyło.
  ALE ZNAJAC REALIA W POLSCE t/j kompetecje urzedników struktura administracji ZNAJOMOSC PRZYGOTOWANYCH PLANÓW REAGOWANIA KRYZYSOWEGO przez sł. mundurowe – bazy danych o obywatelach – brak koordynacji i integracji systemów łaczności-dowodzenia-
  daje NADZIEJE ZE DZIAŁANIA PODJETE PRZEZ ONYCH W POLSCE DOPROWADZĄ DO POWSTANIA STRASZNEGO „BURDELU” KTÓRY W KONSEKWENCJI DOPROWADZIĆ MOŻE DO ZAŁAMANIA SIE IMPETU DZIAŁAŃ W KRAJACH OŚCIENNYCH ponadto zapewniam was że POLSKA JEST ZUPEŁNIE NIE PRZYGOTOWANA NA PRZEPROWADZENIE TAKICH AKCJI POLICYJNO -ADMINISTRACYJNYCH zwyczajnie brak środków i zasobów ludzkich .
  URZYCIE WOJSKA W TEJ SYTUACJI NIEMA SESU ZA WZGLEDU NA STAN OSOBOWY KTÓRY NAWET NIE JEST WYSTARCZAJACY DO LIKWIDOWANIA SKUTKÓW POWODZI TAKIEJ JAK W 1997 R.A SIŁY REZERWY NO CÓŻ W.K.U JUŻ DAWNO NIEMA AKTUALNYCH DANYCH ADRESOWYCH I TAKA MOBILIZACJA JEST NIEMOŻLIWA – EMIGRACJA ,ZMIANY MIEJSC ZAMIESZKANIA BEZ PODAWANIA NOWYCH MIEJSC POBYTU.
  PODEJZEWAM ZE NASI POLITYCY ZAPEWNIAJA ŻE SĄ GOTOWI NP TAK JAK NP NIEMCY ALE TO BUJDA NA RESORACH STAN POLSKICH RESORTÓW SIŁOWYCH BAZUJE TYLKO NA KILKU JEDNOSTKACH DOBRZE WYSZKOLONYCH I WYPOSAŻONYCH WŁAŚNIE NA POKAZ.
  I DLATEGO NA TLE DZIAŁAŃ W INNYCH PAŃSTWACH UNAS DOJDZIE DO SYTUACJI KOMICZNYCH .

  • hamlin said

   JEDNYM SŁOWEM BAŁAGAN U NAS POWSTAŁY MOZE POPROSTU DAĆ CZAS INNYM NARODOM NA OCHŁONIĘCIE I PRZEJĘCIE INICJATYWY W WALCE Z ONYMI. „być może nasz przysłowiowy POLSKI „bajzel w administracji” uratuje narody przed zagładą TO JEST BARDZO PRAWDOPODOBNE BO PROWADZENIE TAKIEJ AKCJI WYMAGA PRECYZJI I SYNCHRONIZACJI DZIAŁAŃ NA ZASADZIE -CIOS ZA CIOSEM NIEDAĆ PRZECIWNIKOWI(LUDNOŚCI) CZASU NA PODJACIE ŻADNYCH DZIAŁAŃ.

   • Paweł said

    a kto powiedział że przymus będą robili polacy polakom?

    cyt.

    Nadwyżka dotyczy dzieci i młodzieży w wieku do 20 lat. Nadwyżka chłopców nad dziewczętami w tym wieku wynosi obecnie ok. 25 mln osób. Wchodzenie przez pierwsze pokolenia z tej grupy w wiek zakładania rodzin wywołuje na zachodzie uśmiechy, jak ci chłopcy będą szukać „deficytowych” partnerek. Uśmiechy te biorą się z przekonania, że w 1979 r. władze chińskie były głupie, nie dostrzegły długofalowych skutków swoich decyzji, a gdy w ciągu kilku lat stały one się wyraźne – nie zmieniły ich. My tak nie twierdzimy.

    Chińscy chłopcy obecie w wieku do 20 lat nie będą mieli specjalnych trudności z ożenieniem się, gdyż tej dysproporcji po prostu nie będzie. Jedynym sposobem jej ustąpienia jest masowe zwiększenie śmiertelności mężczyzn. Historia zna na to jedną metodę. Wojnę. Chińczycy bez napięć demograficznych są przygotowani do 25 mln ofiar śmiertelnych wśród mężczyzn w służbie wojskowej. Mają już ich następców na czas pokoju. Właśnie ich pierwsze pokolenia wchodzą w dorosłe życie…

    źródło: http://urbas.blog.onet.pl/Kiedy-wybuchnie-III-Wojna-Swia,2,ID374662128,n

   • hjk said

    pamiętacie pomoc „bratnich krajów”???
    Pomozecie? pomozemy!!
    sąsiedzi ze strachu, zeby ich nie „zarazic” nam pomogą…

   • MarcinZ said

    Włos jeży się na głowie!

    Tak w skrócie można opisać film dokumentalny Alexa Jonesa. Mowa w nim jest o spisku globalnej elity, mającej na celu ustanowienie Nowego Porządku Świata. Ma on polegać na eliminacji 90% populacji Ziemi i totalnej kontroli pozostałej resztki niewolników. Co nie udało się tyranom takim jak Napoleon i Hitler, udaje się globalistom! Wprowadzają podstępem krok po kroku procedury, które wydają się potrzebne w skali globalnej. Lecz są one narzędziami dla grupy trzymającej władzę.

    Czy ‚Rok 1984’ czai się tuż za rogiem? Kim są ciemne elity chcące rządzić całym światem? Zapraszam na film http://www.youtube.com/watch?v=sZhQJds4z4c

    Oglądając ten film i łącząc fakty z blogu grypa666.wordpress.com zaświeciła mi taka oto myśl. Zastanawiające jest dla mnie dlaczego pierwsi pod strzykawkę ma pójść służba wojskowa i służba zdrowia oraz kobiety w ciąży? Być może jest to strategiczne posunięcie i ta oto grupa zostanie wyeliminowana jako pierwsza.
    Powód?
    Wojsko może być najgroźniejszym przeciwnikiem dla grupy trzymającej władzę. Jeśli będzie już czarne na białym z czym mamy do czynienia, to żołnierze mogą sprzeciwić się, stając po naszej stronie. Każdy żołnierz to człowiek, większość z nich ma rodziny, dzieci. Są ludźmi którzy walczą o wolność.
    Służba zdrowia niebędzie miała jak ratować społeczeństwo, ponieważ zostanie wyeliminowana.
    Kobiety w ciąży, zostaną unicestwione razem z płodem. Zapewni to przed niekontrolowanymi porodami nowych dzieci/ludzi.

    Wygląda na to że te trzy grupy są strategicznym celem ataku.
    Jeśli ich wyeliminują to kto nas obroni?
    Kto nas będzie próbował leczyć?
    Kto urodzi zdrowe dziecko w najbliższych 9 miesiącach?

    To jest/będzie atak w serce naszego systemu. Wojsko i policja nie bedzie nas bronić, służba zdrowia nie będzie nas leczyć, a ciężarne nie doniosą ciąży do końca. Bez broni, bez leków, bez rodzonych dzieci (conajmiej przez najbliższe 9 miesięcy).

    Wiemy że grupa trzymająca władzę ma przeszkolone oddziały szybkiego reagowania. Nie mamy pojęcia jaką bronią dysponują. Wiemy że mają swoich lekarzy/doktorów i posiadają antidotum na zaraze/szczepionkę. A przyrost naturalny im jest niepotrzebny.

    Co wy na to? Myśli ktoś podobnie?

   • MarcinZ said

    najbliższe 9 miesięcy mam na myśli dzień rozpoczęcia działań przez ową grupę.

   • Robos said

    Masz całkowitą rację, znam ten dokument, właśnie spojrzałeś szerzej na chory świat który nas otacza, polecam wszystkim ten film. Szczepionki to tylko jedno z narzędzi którym się globusy posłużą, mają chytry plan i dążą do jego realizacji dosłownie po trupach, bardzo polecam ten film.

   • Piotr Bein said

    przynajmniej czesc mundurowych moze dostac antidotum (rzeczywiscie dobra szczepionke czy srodek chemiczny), by sluzyc przez jakis czas zamordyzmowi — 38 milionow polakow nie utrzymasz w ryzach malymi silami, szczegolnie gdy zorientuja sie, o co chodzi, chyba ze do tego czasu dadza wszystkim w jakis sposob srodki otumaniajace

   • hjk said

    tv wszystkich ładnie tumani

 3. […] original here:  Automat wrzutowy 1 – śmiechonośna grypa Bookmark It Hide Sites $$('div.d12952').each( function(e) { […]

 4. pyxon said

  http://wiadomosci.onet.pl/2048033,12,wzrost_liczby_zachorowan_na_a_h1n1_w_indiach,item.html

 5. Grashka said

  http://theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=699%3Abelgium-suspends-democracy-and-civil-rights-over-pandemic-emergency&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=en
  patrzcie BELGIA jest pierwszym krajem formalnego zawieszenia demokracji i praw obywatelskich i oddają rządy wojsku pod kierownictwem „Specjalnemu Komitetowi ds.kryzysu

 6. hjk said

  http://w974.wrzuta.pl/obraz/8HW1uVnXIIO/chem

  nasz „ulubiony” temat chemtraili…)))
  złapałem ich na gorącym uczynku, teraz po ok godzinie juz sie ładnie rozsnuło po niebie. Zdjecie z lublina

  • Karol said

   nad Głogowem dzisiaj niebo czyściutkie jak nigdy.Aż jestem zdziwiony. Ani jednej smugi po samolotach…paliwa im zabrakło czy co?
   Był wypad samolotów wojskowych-2( chyba z Poznania) zatoczyły kólka i poleciały. Może próbki po wczorajszym prskaniu zbierali?

   • Paweł said

    nad Warszawa mało dzisiaj ale trochę rano pryskali, teraz widzę jakieś dziwne chmury nie mam pewności czy to od smug czy może od rozrzedzenia się zwykłych chmur

 7. search said

  http://www.infowars.com/judge-napolitano-on-forced-vaccinations-in-massachusetts/
  Projekt zakłada pozwolenie policji i urzędnikom na przymusowe szczepienia/kwarantannę wbrew naszej woli.
  i dalej ludzie będą zaprzeczać, iż to bzdury ? Ci, którzy piszą o braku dowodów i zbyt dużej fantazji – no cóż – wyobraźni nie kupuje się z bułkami w markecie, trzeba ją mieć – a wiedza jest obok nas pytanie jest tylko jak ją odkryć i co z tego dla nas wynika – a to już bardzo indywidualnea sprawa. Nie będę wklejał kolejnych linków, ci którzy piszą, że nie ma dowodów – jak dla mnie nie umieją ich szukać lub po prostu nie znają języków obcych – co jest u nas w kraju powszechne.
  Over and out.

  • Anita said

   Czesc ludzi nie wie i nie chce wiedziec.To samo dotyczy lekarzy.Czy myslicie ,ze kazdy lekarz wie wszystko w kazdej dziedzinie?To tak jak z inzynierami,jeden jest od budownictwa ,a inny od elektroniki czy budowy okretow.To samo z lekarzami.Czy myslicie,ze patolog zoperuje pacjenta?Albo ginekolog zrobi sekcje zwlok?Jesli sa zabiegani z pracy do pracy ,to nie maja czasu na czytanie internetu.Zyja dniem dzisiejszym jak wiekszosc ludzi.Wiec nie posadzajcie ich o zla wole.Podejrzewam,ze Ci w Grudziadzu tez nie wiedzieli co zawiera szczepionka.A teraz stoja przed sadem i to oni sa sadzeni,a nie firma,ktora to podeslala.Przeciez w Czechach tez dostali informacje ,ze to normalna szczepionka na grype.Wygladalo to pewnie tak ,ze przyszedl pan z firmy,rozdal pare dlugopisow i jeszcze dodatkowo zostawil pare gratisowych szczepionek na grype do wykorzystania.

   • hjk said

    w ogole tu nikt nic nie chce wiedziec i robic i za nic nie odpowiadac, w nic sie nie angazowac i miec swiety spokoj – ale to nie tylko u nas…
    zapominamy, ze zeby cos miec to trzeba o to zawalczyc a potem utrzymac, bo jak nie to sie wszystko rozplynie

  • Grashka said

   No i widzicie żarcie z marketów polakom zatruły mózgi i nie umieją już myśleć teraz zapewne jest wyprzedaż letnich śmierdzących ciuchów i ten smród lasuje im mózgi

 8. Ojo said

  Wczorajszą decyzją parlamentu belgijskiego kraj ten stał się pierwszym na świecie w którym oficjalnie i zgodnie z prawem zniesiono demokrację oraz wszystkie swobody obywatelskie oddając władzę „komitetowi kryzysowemu” oraz przekazując mu dowództwo nad siłami zbrojnymi kraju.

  Surprise

  http://theflucase.com/index.ph…..mp;lang=pl

  • Paweł said

   zły link dałeś ale chyba wiem o który Ci chodzi wyżej na ten temat jest dyskusja, potrzebny ktoś z francuskim ktoś przetłumaczy tekst źródłowy

   • Grashka said

    Paweł weż mój link na google tłumacz wpisz jaki chcesz język to przetłumaczy jako tako

   • Paweł said

    tłumaczyłem i dlatego zwróciłem uwagę na różnice w interpretacji które są bardzo istotne

    w beligijskim źródle nic nie b ło napisane o zniesieniu demokracji itd

   • Grashka said

    weż sobie przetłumacz na francuski

 9. Wojtekk said

  http://www.cejayeng.com/products.php?id=59
  to aparat który będzie instalowany w obrożach na rękę oznaczających ludzi zaszczepionych 15 października w USA

  • hjk said

   rzad to juz zakontraktował czy tylko podajesz to jako mozliwosc i ze takie sprzety juz sa stosowane?

   • Wojtekk said

    To informacje z kilku relacji, danych znalezionych w internecie.
    Także, przyjmuję fakt, że nie powinienem pisać iż jest to pewne, ale prawdopodobne.

 10. Mateo said

  Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam jutro tj. w czwartek o godzinie 17.00 pod skarbonką na rynku w Krakowie mamy 6 tyś ulotek. Proszę dać znać na maila matt1@poczta.fm.

 11. Asia said

  Wypowiadałam się już na tym forum ale tym razem chciałabym coś powiedzieć o sobie.
  Urodziłam się zdrowa, miałam bardzo dobre wyniki w badaniach. Następnie mnie zaszczepiono – tymi szczepionkami, które są uznane za obowiązkowe. Wynik tego był taki, że otarłam się o śmierć. Walczono o moje życie prawie rok, jak to możliwe, że urodziłam się w pełni zdrowa i po szczepieniach zachorowałam na tyle ciężko, że mogłabym umrzeć? Nikt nie potrafił z lekarzy wyjaśnić dlaczego chorowałam NIKT.
  Następnie w starszym wieku szczepiłam się na grypę sezonową – szczerze wierzyłam w to co mówią lekarze – w tym mój lekarz rodzinny, że szczepionki są bezpieczne, że skuteczne.
  Faktem jest iż przed szczepieniami miałam bardzo dobry wzrok, na tyle dobry, że lekarze sami stwierdzali, że jest idealny. Jestem teraz po 3 latach szczepień na grypę jaki wynik? Ciężki astygmatyzm, ogóle obniżenie odporności, szybkie męczenie się.
  Astygmatyzmu nie pojawia się od tak, odporność nie obniża się z dnia na dzień. Praktycznie z daleka nic nie widzę a mam dopiero lat 19.
  W tym roku przejżałam na oczy, zaczęłam się interesować tym co w tych szczepionkach jest. Prawda jest przerażająca. Jutro powinnam po raz kolejny się szczepić – jednak po kłótniach z rodziną – tego nie zrobię. Przeczytałam w „Angorze” o skutkach szczepień – obniżenie zdolności rozrodczej, uszkodzenia genetyczne. Jednak lekarze dalej twierdzą, że szczepionka jest skuteczna. NIE JEST ponieważ powoduje wiele innych chorób, które mogą ujawnić się dopiero w późniejszym wieku, dodam, że w „Angorze” wypowiadała się znana lekarka, która sama twierdzi, że ona się nie szczepi.

 12. Andzia said

  Nie wiem czy to już było – z Naszego Dziennika” 23.09.2009r.

  Chiny testują szczepionkę na młodzieży
  Chiny jako pierwszy kraj na świecie rozpoczęły powszechne szczepienia przeciwko wirusowi nowej grypy A/H1N1, zwanej potocznie świńską grypą. W pierwszej kolejności szczepionki otrzymają studenci i młodzież, którzy biorą udział w uroczystościach z okazji 60. rocznicy powstania Nowych Chin. W związku z tym, jak informują chińskie media, do czwartku w Pekinie zaszczepionych zostanie 100 tys. osób biorących udział w defiladzie 1 października.

 13. Wojwit said

  Jako uzupełnienie artykułu i wypowiedzi P.T. Czytelników…

  UE pracuje nad Panoptikonem XXI wieku – Projekt INDECT
  Opublikowano: 23.09.2009 | Kategoria: Polityka, Prawo
  Unia Europejska pracuje nad Panopticonem XXI wieku, system nadzoru, który krytycy nazywają “Orwellowskim”, który gromadziłby informacje z wielu źródeł – w tym kamer i komputerów osobistych. System ten miałby na celu wyłapywanie wszystkich “nietypowych” zachowań na całym kontynencie…
  Z szerszej perspektywy, jest to część ruchu zmierzającego ku stworzenia ogólnoeuropejskich sił policji, w którym informacje są dzielone w ramach scentralizowanego systemu. Jest to również ogromny krok w kierunku utworzenia Europejskiego CIA – mającego za cel szpiegowanie swojej własnej ludności.
  “INDECT jest jednym z największych projektów badawczych Unii Europejskiej, w którym bierze udział 18 partnerów, w tym 15 partnerów z krajów UE. Całkowity budżet projektu wynosi 15 mln Euro. Po trwających ponad rok negocjacjach w grudniu ubiegłego roku został podpisany kontrakt pomiędzy AGH, a Komisją Europejską, na realizację projektu (…). Celem projektu jest opracowanie kompleksowego, zintegrowanego systemu informatycznego w celu redukcji poziomu przestępczości i zagrożeń w drodze ich przewidywania i detekcji przy użyciu ściśle naukowych metod i środków. System wspierania bezpieczeństwa publicznego składa się z kilku podstawowych części. Elementy te odpowiadają za przepływ informacji. Są to moduły akwizycji, przechowywania oraz analizy danych. Końcowym ogniwem takiego systemu jest mechanizm powiadamiania służb porządku publicznego o potencjalnym lub zaistniałym zagrożeniu. Za akwizycję danych odpowiadać będzie w projekcie sieć czujników. Czujniki te będą rejestrować takie zmienne jak obraz, dźwięk, temperaturę, obecność niebezpiecznych związków chemicznych oraz przemieszczenie obiektów. Dane te, po przesłaniu przy użyciu dostępnego w danej lokalizacji łącza należy zachować oraz poddać analizie. Ręczna analiza danych pochodzących z sieci czujników na terenie miasta jest niemożliwa ze względu na ich ilość. W ramach projektu powstaną algorytmy i systemy umożliwiające automatyczną analizę danych. Analiza ta będzie polegała nie tylko na detekcji przestępstw, agresji czy zagrożeń, ale również na zapobieganiu takim zdarzeniom przez ich przewidywanie i uprzednie powiadomienie odpowiednich służb (…)” (Źródło: http://www.biuletyn.agh.edu.pl/biuletyn_archiwum/biuletyn_pdf_2009/014_2009_pdf/13_014.pdf)
  System ten na zbierać także informacje ze stron sieci www, for i grup dyskusyjnych, sieci P2P i poszczególnych systemów komputerowych. Będzie również wykorzystywał CCTV oraz inne metody nadzoru, w celu stworzenia modeli nietypowych zachowań – analizując ton głosu (co sugeruje, że prywatne rozmowy będą na podsłuchu), oraz sposób przemieszczania się jednostek…
  To Echelon na sterydach,nowa wersja dziwłającego od dekad programu NSA, który inwigiluje społeczeństwa od lat, technologicznie udoskonalony i dostosowanego do XXI wieku. W 1999 rząd Australii przyznał, że program NSA, był częścią globalnego programu, sieci nadzoru w sujuszu z USA i Wielką Brytanią, która może przechwytywać – wszystkie rozmowy telefoniczne, faxy, e-maile i przekazy radiowe w obrębie całej planety. Projekt Indect stanowi nowe wcielenie tej bestialskiej sieci nadzoru.
  Europejski analityk Stephen Booth podsumował ten projekt, jako “Orwellowski” i “ogromne naruszenie prywatności”. Zauważył także, że na sfinansowanie programu, który traktuje wszystkich swoich obywateli jako winnych, dopóki nie udowodnią swojej niewinności zostanie sfinansowany z naszych własnych podatków.
  “Inwigilowanie wszystkich obywateli, zamiast monitorowania poszczególnych podejrzanych jednostek stanowi złowieszczy krok w każdym społeczeństwie” – dodał Shami Chakrabarti.
  “Taki program jest już niebezpieczny na poziomie krajowym, a na skalę całego kontynentu jest wręcz katastroficzny”…
  Projekt Indect stanowi wielki krok naprzód, w utworzeniu globalnego więzienia bez krat(…). Przekonanie, że społeczeństwo nie wie, kiedy jest obserwowane przez władze jest kluczem do osiągnięcia ostatecznego celu, do utrzymania populacji w stanie stałego zniewolenia, niepokoju i strachu, co doprowadzi do etapu, w którym ludzie będą samodzielnie pilnować się nawzajem.
  Ten system nie ma nic wspólnego z łapania przestępców – ostatnie dane w Wielkiej Brytanii dowiodły, że kamery CCTV nie mają praktycznie żadnego wpływu na przestępczość(…)
  Źródło oryginalne: Info Wars
  Źródło polskie: NWO

 14. Piotr Bein said

  From: Joanna xxxxxxxxxx
  Subject: Re: czy franc = ang
  To: xxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Date: Wednesday, September 23, 2009, 8:36 PM

  Francuski tekst brzmi inaczej niż angielski, w załączniku przesyłam tłumaczenie francuskiego. Pozdrawiam, Joanna

  —————————–
  Grypa: Komisja przyjmuje projekt o specjalnych uprawnieniach

  We wtorek Parlamentarna Komisja Zdrowia Publicznego przyjê³a jednog³oœnie – od g³osu wstrzyma³ siê jedynie Vlaams Belang – projekt ustawy nadaj¹cej rz¹dowi specjalne uprawnienia na wypadek epidemii czy pandemii grypy A (H1N1). Na wypadek epidemii „niezbêdne bêd¹ odpowiednie ramy prawne”, wyjaœni³a minister zdrowia, Laurette Onkelinx. W takich nadzwyczajnych okolicznoœciach procedura parlamentarna by³aby zbyt d³uga. Rz¹d zatwierdza³by wówczas po obradach Rady ministrów rozporz¹dzenie, które zosta³oby póŸniej opublikowane w „Monitorze” po zasiêgniêciu opinii Rady Pañstwa. Rada Pañstwa przychylnie zareagowa³a na ten projekt, który umo¿liwia rz¹dowi stosowanie specjalnych uprawnieñ, co stanowi rzadk¹ procedurê i w innych okolicznoœciach niekiedy powodowa³o kontrowersje.
  ————————
  komentarz p.b.: czy to nie zamach na demokracje?

 15. Ważne said

  Panie Piotrze, w tym artykule dał Pan dużo linków. Proponuję na wszelki wypadek zarchiwizować strony znajdujące się pod nimi (najzwyczajniej zapisać jaki plik MHT). Często zdaża się, że z „niewiadomych przyczyn” znikają.

  Pozdrawiam,
  Marcin

 16. Mickey said

  Moze niektorzy juz slyszeli o „chlorelli” ale ja kiedy przeczytalem o niej artykol poprostu zanimowilem. Jesli wierzyc w to co jest w internecie to chlorella jest lekiem praktycznie na wszystko. Co dla nas najwazniejsze BARDZO SKUTECZNIE usowa z organizmu chemie np. taka jaka wdychamy dzieki chemtrailom oraz taka jak rtec podawana w szczepionkach (kazdy wspolczesny czlowiek ma podobno ponad 77 toksycznych substancji w organizmie a chlorella usowa WSZYSTKIE). Oprocz tego chlorella zawiera wiekszosc witamin, mineralow itd itd, jakich tylko moze potrzebowac organizm, oraz silnie go odbudowuje wliczajac w to struktore DNA. Zaleca sie 2-3 gramy dziennie choc nawet 1kg spozyty na raz nie jest szkodliwy (daje do myslenia). Moglbym tak chwalic i chwalic ale o tym poprostu trzeba przeczytac:

  http://www.globalnaswiadomosc.com/chlorella.htm

  A tutaj wiecej info oraz mozliwosc zakupu: http://www.meridian.az.pl/

  Ps. Mysle, ze informacja jest niezwykle wazna dlatego zamierzam ja umiescic w komentarzach takze do innych materialow. Uwazam tez ze informacja o tym powinna sie znalezc na stronie glownej tak jak informacja o A-Flusimine09, ktorego jednak w przeciwienstwie do chlorelli nie da sie dostac.

 17. […] Automat wrzutowy 1 – śmiechonośna grypa Poniżej zamieszczamy obszerne fragmenty artykułu naszego czytelnika – przedstawia on dość dokładną analizę […] […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s