Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

FDA zabrania dystrybucji suplementów na świńską grypę

Posted by grypa666 w dniu 18/09/2009

Atena7777 powiedział/a, 17 wrzesień 2009 @ 11:52 pm

UWAGA!!!
Wszystkie naturalne rzeczy, które działają na świńską grypę, są przez FDA zabronione!!!
“FDA grozi przejęciem wszystkich naturalnych produktów które wzmiankują świńską grypę
Aby ocenzurować każdy tekst umieszczony online, informujący konsumentów o jego zdolności chronienia przed świńskim wirusem grypy, FDA rozsyła listy ostrzegawcze grożące “podjęciem akcji wykonawczej… takiej, jak przejęcie lub nakaz sądowy za naruszenie Aktu FFDC bez dalszego powiadomienia.”‘ cytat z: http://209.85.135.132/search?q=cache:FcazNCsjp3QJ:peb.pl/polityka-i-spoleczenstwo/574201-fda-grozi-przej-ciem-wszystkich-naturalnych.html+peb+swinska+grypa&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
Cały tekst w j.ang. tutaj: http://www.naturalnews.com/026473_the_FDA_H1N1_natural_products.html
————————————–
Hekate powiedział/a, 18 wrzesień 2009 @ 1:26 am

W celu ocenzurowania każdego tekstu online, który może zawierać informacje na temat naturalnych produktów do ochrony konsumentów przed grypą H1N1, FDA wysyła pisemne ostrzeżenia, wezwania do „podjęcia działań … takich jak cenzura lub pozew do sądu za naruszenie ustawy FFDC, bez uprzedniego powiadomienia.”
„Firmy, które nie podejmą działań korekty,” FDA ostrzega “mogą być także obiektem dochodzeń FDA w sprawach karnych za ewentualne postępowanie karne – łamanie ustawy FFDC oraz innych ustaw federalnych.”
Wiadomość jest bardzo jasna: ŻADEN PRODUKT NIE MOŻE ZOSTAĆ OKREŚLONY, JAKO CHRONIĄCY BĄDŹ ZAPOBIEGAJĄCY INFEKCJI H1N1. CHYBA, ŻE ZOSTAŁ ZATWIERDZONY PRZEZ FDA. A jakie produkty zostały zatwierdzone przez FDA? Tamiflu (anty-wirusowe leki, do których większość ludzi nigdy nie będzie miała dostępu), a wkrótce nowe szczepionki przeciwko H1N1, które są wytwarzane kosztem miliard dolarów (płacone do Big Pharma przez podatników). Szczepionki te, oczywiście, będą całkowicie bezużyteczne, ponieważ H1N1 niewątpliwie ulegnie mutacji do czasu, gdy owa szczepionka będzie gotowa, czyniąc szczepionki bezużytecznymi.
Innymi słowy, zgodnie z FDA, produkty, które mogą być sprzedawane obok terminu “H1N1″ to te, które albo nie działają lub są niedostępne dla większości ludzi. Wszystko, co prawda działa w celu zapobiegania infekcji grypy – np. naturalne leki przeciwwirusowe, zioła, itp. – jest zakazane, jeśli choćby wspomina o H1N1, pod groźbą karną.
Uwaga: Ujawniam pięć najsilniejszych naturalnych środków przeciwwirusowych w wolnym raporcie, który można przeczytać tutaj: http://www.naturalnews.com/RR-FiveB
Takie działania należą do U.S. Food and Drug Administration – organizacji przestępczej, ciężko pracującej, aby robić to, co każda inna organizacja przestępcza: ELIMINOWAĆ KONKURENCJĘ! Jako obrońca Big Pharma, FDA jest również niszczycielem wiedzy, który ma na celu usunięcie edukacyjnych sprawozdań z Internetu. Prawda nie ma z tym nic wspólnego – można dowieść, że anty-wirusowe zioła, probiotyki i innych naturalne produkty chronią konsumentów przed grypą – ale FDA nie może sobie pozwolić na takie deklaracje online dla prostego powodu – ludzie mogą zostać poinformowani . A to, jak się wydaje, byłoby niebezpiecznym precedensem.
Jeśli ludzie zostaliby poinformowani o uzdrawiającej i ochronnej mocy ziół, to nie byliby już tak uzależnieni od lekarzy. Zyski zostaną utracone. Władza wyparuje. To dlatego ludzie nigdy nie mogą zostać dopuszczeni do posiadania rzeczywistej wiedzy na temat ziół, zdrowego jedzienia lub suplementów żywieniowych. Tak więc FDA będzie groził więzieniem osobom publikującym wiedzę, której FDA nie chce udostępniać.
Cele FDA
Kto jest atakowany i zagrożony przez FDA? Wiele firm oferuje wysoce skuteczne leki naturalne. Możesz zobaczyć listę niektórych firm tutaj: http://www.accessdata.fda.gov/scrip
Firma odnowy zasobów Byron Richards, ulubiony cel FDA (Richards napisał książkę atakującą FDA), jest również zagrożona w tej kampanii cenzury. Możesz zobaczyć ten śmieszny zarzut FDA tutaj: http://www.accessdata.fda.gov/scrip

Komentarze 63 to “FDA zabrania dystrybucji suplementów na świńską grypę”

 1. bongo97 said

  Jeśli można edytować w poście linki na prawidłowe, byłoby ok:
  http://www.naturalnews.com/RR-FiveBestAnti-ViralProducts.html

  http://www.accessdata.fda.gov/scripts/h1n1flu/

  http://www.accessdata.fda.gov/scripts/h1n1flu/brand_list.cfm?brand=Wellness%20Resources&cat=Supplement

  • jerzy said

   Ta cała odezwa FDA to takie przysłowiowe „strachy na Lachy” 🙂 . Czy ta instytucja ma środki aby wyegzekwować ten „zakaz”. Gadzina nie ma zębów, więc czym ugryzie? Może tylko robić rejwach. Ze strachu takie odezwy wydaje. Gdy Internet jest tak powszechny, jak ocenzurować każdą wzmiankę na amerykańskich stronach www? A przecież są też strony www w innych państwach, gdzie dekrety FDA nie działają.

   • Atena7777 said

    Jerzy nie była bym tego taka pewna.
    Witamina B17 jest uznana można powiedzieć oficjalnie za lekarstwo na rakahttp://www.wykop.pl/ramka/132116/witamina-b17-to-lekarstwo-na-raka .
    Pestki morel zawierają tę witaminę i pewien pan miał raka i wyleczył się z niego stosując ekstrakt z mestek morel i wysyłał tę wiadomość do innych ludzi. Siedzi teraz w więzieniu za te swoje informacje, FDA go tam wsadziła, tu można to oglądnąć: http://www.youtube.com/watch?v=RwLZpTx-Gzc
    Jak chcą to wszędzie mogą mieć swoich szpiegów………………..

  • krzysiek said

   nowa ulotka (a4, a5) plus krótka instrukcja do pobrania w drugiej połowie strony
   http://www.swinskasprawa.pl/

 2. allseiingeye said

  Propaganda działa też w drugą stronę 🙂

  Swine Flu Song 😀

 3. Mateo said

  Szczyt chamstwa i bezczelności FDA!!!!! Powinno się roznieść w pył te chore instytucje i organizację. Nikt mi nie będzie mówił czym mam się leczyć!!!!

  • hjk said

   wyczytałem, ze juz była tam wojna witaminowa chyba w okolicy 1994 roku, ale masowe protesty sklonily ich do porzucenia pomyslu „witaminy tylko na recepte”…

 4. Zapsa said

  „Kuracja życia metodą dr Clark” – zaopatrzcie się. Podobnie jak w zapper. Potem tylko srebro koloidalne. Dużo surowych mytych warzyw ale – nie z marketu, bo tam są splesniałe. Podobnie z pieczywem – niepakowane w folię, bo zawiera pleśń.
  A więc tylko mała piekarnia, małe stragany warzywne, lokalna masarnia. Odstawienie wszelkich czekolad, chipsów i pepsi, płatki kukurydzine – syfozja. Wczesniej koleżanka opowiadała, jak to jej syn po płatkach nie chciał jeść niczego innego, ani na obiad,ani na kolację, ciągle tylko płatki i płatki.Nabijałyśmy się, że zawierają jakiś drag – teraz wiem,że nie minęłyśmy się daleko z prawdą 😀 Tak że zdrowe jedzonko i profilaktyka i może przeżyjemy!

  • Atena7777 said

   Z przykrością muszę powiedzieć, że 3 wrześnie 2009, czyli nie tak dawno zmarła dr Hulda Clark http://www.publikacje.skarbnicazdrowia.pl/?p=30
   Kobieta wreszcie będzie miała spokój od tych pazernych hien żerujących na ludzkim nieszczęściu……………….. szkoda tylko tych biednych ludzi, którzy nie dowiedzą się już nowych rzeczy, które mogłaby jeszcze odkryć i światu przekazać…………………..
   Ciekawe czy zmarła na to co oficjalnie podają, czy no wiadomo o co mi chodzi………………jak inni niewygodni odkrywcy.

   • Zapsa said

    nie zdziwiłabym się, gdyby to była tylko oficjalna wersja, w końcu wyleczyła tyle osób z „nieuleczalnego”…wiadomo, konkurencję trzeba eliminować.
    Książka demaskuje całe cywilizacyjne jedzenie,od pozornie zdrowego po najbardziej przetwarzanae,ukazuje jak masowa produkcja jedzenia je zanieczyszcza,w wyniku czego trudno znaleźć takie, które byłoby zdrowe…Podobnie ze środowiskiem: detergenty, kosmetyki(szampon,pasta,mydło,krem) zawieraja mnóstwo rakotwórczych substancji(arsen, chrom,bar,kadm i miedź,niekiel,pcb i mnóstwo innych). Podsumowując Clark ośmieliła się udowodnić, że cywilizacyjne „dobro” jest przyczyną powstawania raka,aids i innych. I że po wyeliminowaniu szkodników ze swego otoczenia ludzie zdrowieją. Niestety większości nie da się wyelminować, nie wymienisz rur w całym bloku… Niemniej jednak kobieta na pewno ryzykowała.

   • Zapsa said

    Atena7777 super i dzięki ale mam jeszcze pytanie.skąd bierzesz zioła potrzebne do np. oczyszczania nerek czy wątroby?? Niektóre są praktycznie niedostepne, tylko już gotowe wywary, np korzeń sadźca. Masz może jakis namiar na dobre zielarskie źródło???

  • Abi said

   Hulda nie skupiła się na prawdziwej przyczynie chorób. Ona tak jak zresztą Siemieniowa i kilka innych osob zachecala do walki z pasozytami, ale nigdy nie wyjasnili oni przyczyny pasozytnicy.
   To wyjasnia tylko Slonecki.
   Szukajcie prawdziwej przyczyny.
   Odradzam tez zapper – smieszne urzadzenie z ktorego smieja sie elektrycy, poza tym oslabia serce:
   http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic751569.html
   Prawdziwa przyczyna sa nadzerki ukladu pokarmowego, ktore powstaja na skutek spozywania chemicznej zywnosci. Odzuccie chemie, wyleczcie nadzerki, a organizm sam pozbedzie sie pasozytow, znam do z doswiadczenia.
   Zapper i cudowne oczyszczanki dzialaja tylko na chwile, problem i tak wroci!

   • Zapsa said

    „Odradzam tez zapper – smieszne urzadzenie z ktorego smieja sie elektrycy, poza tym oslabia serce”

    Hmmm, teorie spiskowe też niektórym wydają się śmieszne, a jednak nie jest to dla mnie argument. Ale dziękuję za radę 😀

   • Atena7777 said

    Od ponad 1,5 roku staram się stosować do jej zaleceń Clark, ale wiadomo, wszystko się nie da…………. Od 1,5 roku nie czyszczę już zębów pastą do zębów tylko wodą utlenioną, albo citroseptem albo od niedawna pastą do zębów w 100% ze składników naturalnych – efekt żadnego nalotu, kamienia, próchnicy, żadnego nieświeżego oddechu i białe ząbki, kosmetyki też kupuję naturalne pozbawione w 100% środków syntetycznych, czyli mydła, szampony, lakiery, pudry, tusze, kremy itd. Jeżeli chodzi o „prądy” to używam głównie Rifa i Blutzappera. MO Słoneckiego też piję i też mam pozytywne doświadczenia…………………..

    Parę ebooków dla zainteresowanych:

    – Ian Sinclair – „Szczepienia – niebezpieczne, ukrywane fakty” – Plejada znanych lekarzy opowiada się przeciwko szczepieniom:
    http://wyslijto.pl/files/pre_download/e9uxu7rt2e91539

    – Jadwiga Górnicka – „Apteka natury – poradnik zdrowia”:
    http://www.box.net/shared/ptplv57o7m

    – Jim Humble – „Przełom – Cudowny Suplement Mineralny MMS”
    http://www.box.net/shared/5rq9ksgi73

    Michał Tombak:
    – „Czy można żyć 150 lat”: http://www.box.net/shared/klnhramabd
    – „Jak żyć długo i zdrowo”: http://www.box.net/shared/duj0tmky9k
    – „Uleczyć nieuleczalne”: http://www.box.net/shared/atcok8c1so

    G.P. Małachow:
    – „Lecznicza głodówka”: http://www.box.net/shared/v1ejdzu24b
    – „Oczyszczanie organizmu i prawidłowe odżywianie”: http://www.box.net/shared/45unqzzhyr

    – Iwan Nieumywakin – „Woda utleniona na straży zdrowia”:
    http://www.box.net/shared/br2g6s12oo

    – Józef Słonecki: „Mikstura oczyszczająca – przeciwko chorobom XXI wieku”:
    http://www.box.net/shared/glirrrcfgf

    – Józef Słonecki: „Zdrowie na własne życzenie”:
    http://www.box.net/shared/y8l1u43qry
    http://www.box.net/shared/4mphc3bu9i
    http://www.box.net/shared/7tf9mn2qrz
    http://www.box.net/shared/9ldznry356
    http://www.box.net/shared/p16gx9x6t9

    – Koalicja Dr. Ratha w Obronie Zdrowia – „ABC Medycyny Komórkowej”:
    http://www.box.net/shared/lvrkdsjbqf

    – Hulda Clark – „Kuracja życia”:
    http://www.box.net/shared/yzea8alxfh

    – Piotr Lewandowski – „Samoleczenie metodą BSM”:
    http://www.box.net/shared/86kj9ffs14

    A tu trochę o grzybicy:
    – „Candida – czy pospolity grzyb może być przyczyną raka”: http://www.box.net/shared/fve9cpixlg
    – „Grzybice Candida” – to jest nie cała książka, ale duży jej fragment: http://www.box.net/shared/jm8j4ny2tg
    – „Kandydiaza”: http://www.box.net/shared/8je73q7nvh
    – „Kandydoza jamy ustnej”: http://www.box.net/shared/zj38uvc4vy
    – „Kolonizacja grzybicza jamy ustnej”: http://www.box.net/shared/37ud2lr7t7
    – „Aktualne rekomendacje w leczeniu infekcji grzybiczych”: http://www.box.net/shared/jeldnxjjuu

    Życzę przyjemnej lektury!!!

   • kb said

    taaak, ludzie z forum elektrody to najwięsze autorytety w dziedzinie naturalnej medycynya, może jeszcze niech ci doradzą swoją zdrową diete – cola i czpisy .

    mam zappera, znam dokładnie jego działanie i wiem po swoim przykładzie że działa. polceam każdemu, nawet taki najprostszy z allegro oraz ksiązke pani Huldy. To była wspaniała kobieta, zamiast starać się sprzedać swój wynalazek opublikowała go za darmo w książce i intenecie.

   • Xagog said

    Wow,Atena7777 dzięki wielkie za te wszystkie książki:)

   • Zapsa said

    Atena7777 super i dzięki ale mam jeszcze pytanie.skąd bierzesz zioła potrzebne do np. oczyszczania nerek czy wątroby?? Niektóre są praktycznie niedostepne, tylko już gotowe wywary, np korzeń sadźca. Masz może jakis namiar na dobre zielarskie źródło??

   • Abi said

    Teorie spiskowe – jak sama nazwa mówi są tylko teoriami, poparte w większości domysłami, ciężko, aby ktokolwiek z oskarżonych przez teorie spiskowe przyznał się publicznie że spiskuje przeciwko ludzkosci.
    Atena7777 od 1,5 roku leczy sie metoda Huldy, jakos nie moze dojsc do zdrowia bo ciagle musi sie odrobaczac i zapperowac, tak odebralam jej post. Ona po prostu zamienila medycyne konwencjonalna na niekonwencjonalna.
    Ja nie stosowalam zadnych zapperow, ani ziol czy chemii, a pomimo tego u swoich dzieci widzialam oczyszczanie z pasozytow – nawet 3 rozne rodzaje w kupie. Mikstura Sloneckiego jest niedroga, nikt jej nie sprzedaje, nikt na niej nie zarabia, w przeciwienstwie do medycyny „naturalnej” tutaj mamy szereg suplementow, zappery, badania. Badalam dziecko na bicomie, biorezonansie i wykonalismy analize pierwiastkowa wlosa, wyniki tych badan byly rozne, zadne sie nie pokrywaly ze soba, wg kazdego z nich dziecko mozna bylo leczyc na cos zupelnie innego. Wg mnie sa one nic warte, zupelnie nic! Ale jesli ktos ma za duzo kasy i lubi sie leczyc cale zycie i nigdy nie byc zdrowym, to jego sprawa.
    Dodam ze wynik w badaniu biorezonansem, czy zapperem moze zmienic np. wilgotnosc dloni.

    Zaraz powiecie ze jestem jakims spiskowcem przeciwko Waszej teorii, nie we wszystko trzeba wierzyc bezgranicznie co pisza inni. Naprawde warto weryfikowac tą wiedze i samemu ja zglebiac.
    A szczepienia sa niebezpieczne, nie tylko przeciwko swinkiej grypie, wiem to doskonale, poniewaz mam dwojke dzieci uszkodzonych przez szczepienia. Popieram akcje, ale dodam ze big farma juz zatruwa nasze dzieci, moze tego nie widzicie, ja zmagam sie z tym na codzien, moje dziecko jest niepelnosprawne i nigdy nie bedzie samodzielne.

    Pozdrawiam i polecam rozpoczecie czytania od ksiazek Sloneckiego.
    Nie polecam natomiast Siemieniowej – baba nawiedzona, wymysla glupie teorie, cala wine zgania na niczemu winne zwierzeta, pieski i kotki, a sama trzepie niezla kaske w Rosji ze swojego instytutu, przecietnego rosjanina nie stac na jej leczenie, lecza sie u niej politycy i inni bogacze.
    Dostep do wiedzy powinnien byc DARMOWY!

   • Atena7777 said

    Sorry Abi, ale stwierdzenie faktu, że leczę się 1,5 roku i się nie wyleczyłam jest na prawdę nie na miejscu, bo nie jest to miejsce na to żebym opisywała swoje doświaczenia, a mam ich na prawdę sporo. Dzisiaj jestem osobą zupełnie zdrową, nic mi nie dolega, nie muszę brać żadnych leków. Od dziecka byłam alergikiem, a jak wiadomo alergia jest nieuleczalną chorobą, do końca życia na lekach. Dzięki zapperowi a dokładniej blutzapperowi i oczyszczaniu wątroby nie mam żadnych objawów alergii, nawet zapomniałam jak wygląda chusteczka do nosa, a objawy alergii, które mi towarzyszyły przez 30 lat raczej nie zapomnę, cieknący katar, opuchnięte i swędzące gardło itd., w tej chwili mamy już prawie jesień, a okres wiosenny i letni był w tym roku najcudowniejszym okresem w moim życiu, więc nie wyciągaj pochopnych wniosków. Dzięki naturalnej medycynie moje dziecko pozbyło się gronkowca złocistego, zostało zdiagnozowane jako dziecko z astmą oskrzelową atopową (comiesięczne zapalenia oskrzeli), a po wdrożeniu moich kuracji nagle dziecko przestało chorować, minął już rok a synek jest zdrowiutkim dzieckiem……………….. Nie będę tu pisała o innych chorobach jakie udało się zlikwidować po drodze, ale teraz podjęłam się większego wyzwania jakim jest stwardnienie rozsiane. Chłopak od 5 lat zdiagnozwany z MS po 2 letniej kuracji interferonem (3,5 tys. zł miesięcznie) i z rzutami w kiepskim stanie zaczął stosować Rifa. Już po pierwszych zabiegach zaczął się czuć super, stał się zupełnie innym człowiekiem silnym fizycznie i psychicznie, a jego dziewczyna dziękuje mi za to że wrócił jej dawny chłopak z przed choroby. Odstawia powoli leki i nadal czuje się świetnie. MO oczywiście też pije……………………. Moja szwagierka ma wirusowe zapalenie wątroby typu C, nieuleczalny prawda? Jedyny skuteczny lek to interferon! Miała 2.500.000 tego wirusa po 2 miesiącach Rifa spadł do 1.200.000 po kolejnych 2 miesiącach do 770.000 czyli spadł o 300% teraz robi blutzapperem i będzie oczyszczała wątrobę więc zobaczymy dalej…………………
    Kiedyś w domu miałam szpital w okresie jesienno-zimowym, a teraz skończyły się te przykre czasy.

   • Abi said

    Bardzo mnie to cieszy, że masz takie osiagniecia.
    Chciałam tylko zwrocic Wam uwage, ze zarowno Hulda jak i inni „oczyszczacze” nie zajeli sie podstawowym problemem, a wiec skad do organizmu wnikaja toksyny, dlaczego kumuluja sie w takim a nie inny organie, dlaczego jedni sa chorzy na to, a inni na cos innego. Ktora droga toskyny wnikaja do organizmu i dlaczego tak sie dzieje? Ten temat jest pomijany, a w zasadzie bardzo istotny. Bo jesli nie zalatamy dziur, a bedziemy sie oczyszczac z toksyn, to jest to bledne kolo.
    I tutaj warto siegnac po Sloneckiego. On mi o wiele wiecej wyjasnil niz Siemieniowa, Nieumywakin czy inni.
    Pozdrawiam serdecznie i zycze zachowania zdrowia jak najdluzej.
    PS: ja rowniez mialam alergie i jej obecnie nie mam, a Huldy nie stosowalam 🙂 Za to moje mlodsze dziecko bylo podejrzewane o FragX, teraz po odtruciu ze szczepionek jest zdrowym chłopcem. Starszy syn ma autyzm i zazdroszcze czasami innym tych zdiagnozowanych, chociaz ciezkich chorob, gdyby mial bialaczke przynajmniej wiedzialabym co mu jest, a tak…. człowiek probuje wszystkiego, a i tak daleko do normalnosci….

   • Atena7777 said

    Kochana, ja to wszystko wiem, ja znam szereg różnych naturalnych metod i szereg mam wypróbowanych i także w swojej profilaktyce postawiłam na MO Słoneckiego bo także przeanalizowałam różne sprawy i wyszło na to, że facet ma racje, nie tylko w teorii, ale też w praktyce. Dla mnie każdy katar dziecka był stresem, bo kończył się zapaleniem oskrzeli, od kiedy pije MO to mimo że dostanie od czasu do czasu katar to zapaleń oskrzeli już nie ma, bo też sobie tak wytłumaczyłam, że załatane są dziury w przewodzie pokarmowym i te bakterie czy wirusy spływające wraz z tym śluzem nie przenikają już przez ścianki przewodu pokarmowego do oskrzli. Nie twierdzę, że zapper Clark jest cudowny na każde zło, ale niektóre choroby wymagają szybkiego usunięcia patogenów, żeby nie doszło do poważnych zapaleń czy powikłań, oczywiście MO możemy także wdrożyć od razu, ale niestety nie pomoże ona z dnia na dzień pozbyć się problemu.
    Abi to jest tak, jak ktoś jest w miarę zdrowy z drobnymi dolegliwościami to może postawić tylko i wyłącznie na MO i organizm będzie się oczyszczał a z czasem rozprawiał się z tymi intruzami w nas siedzącymi. Jednak ludzie którzy mają poważne problemy i wiadomo, że ich choroba może być spowodowana drobnoustrojami, to w imię teorii MO mają trzymać się tylko i wyłącznie jego reguł, czyż nie lepiej najpierw wytępić prądem to co nas zżera i powoduje chorobę, a potem spokojnie pić sobie MO i doprowadzać się do idealnego stanu.
    Ja przeważnie używam Rifa lub blutzappera, Rife działa inaczej na zasadzie fal elektromagnetycznych a nie jak Clark na prądzie. W Rifie są także częstotliwości na autyzm, ale jeżeli masz ochotę to możesz także synkowi zastosować Samoleczenie metodą BSM, na prawdę działa bo energia też kieruje się swoimi prawami i nie ważne czy nadżerki masz załatane czy nie, ona tak sprawia, że wszystko się samo regeneruje………………………
    A czy tego starszego syna też odtruwałaś i czy pije też MO? W Rifie też jest program na usuwanie rtęci z organizmu, czyli to świństwo które jest w szczepionkach.

   • hjk said

    pięknie piszecie, abi i Atena, napiszcie cos o 3cim migdale u dzieci…

   • Abi said

    Nie wierze w dzialanie zappera, maz elektronik, wiec wytlumaczyl mi mozliwosci dzialania takich urzadzen, sa przereklamowane. Poza tym, juz zaurzmy ze zapper dziala i np. zabijmy nia tegoryjca, w efekcie mamy pokazna kupke trupow w watrobie i co? Takie trupy sa trujace, wiec trzeba sie bawic szukac szybkiego sposobu z pozbyciem sie ich z organizmu, w swietle jelita jest latwo – robimy lewatywke i z glowy, a jesli zabijemy jakies pasozyty poza swiatlem ukladu pokarmowego? Wtedy mozla juz liczyc tylko na mozliwosci wydalnicze naszego organizmu. Czasem co nagle to po diable.
    Tak, autyzm nie jest jakas tam alergia, naprawde z blogoslawienstwem przyjelabym kazda alergie, zeby tylko nie byl to autyzm. Tak odruwam obu chlopcow i jeszcze nie odtrulam wszystkich szczepionek, poza tym Tinus zmienil teraz sposob odtruwania, wiec jestesmy rozkojarzeni. MO pijemy wszyscy w rodzinie. Wiem ze mozna usunac rtec rowniez homeopatycznie, mozna kupic thimerosal, amalgamat lub DMSA, ktory akurat mam, nie dawalam dzieciom, ale sama przyjelam strasznie obciazylo mi nerki, mam z nimi problem, ale wiem ze homeo dziala. BSM stosowalam, dziecko chyba nawet to lubilo, bo sam sobie nakierowywal moje rece. Stosowalam tez i niektore nadal stosuje: kombuche, tran, eyeQ, akupresure, banki, diete bezmleczna, bezglutenowa i bezcukrowa, rowniez rozdzielna, czasem lewatywe i sode oczyszczona, wode utlenionia, masaze, cwiczenia.
    O ile tylko pozwala czas.
    Metod jest wiele, ale w przypadku autyzmu nikt nie daje gwarancji, ani nadziei, trzeba probowac wszystkiego, jesli jest postep, to mamy ogromny sukces, ale nasze dzieci i tak juz nigdy nie beda normalne…
    Mam jeszcze kilka pomyslow…
    Na dzien dzisiejszy powiem, ze w koncu rusza mowa, wreszcie zaczal odpowiadac na pytania, tak, lub nie, zwraca sie do mnie mama, do babci, babcia, sam cos komentuje adekwatnie do sytuacji. Byc moze pomoglo EyeQ lub homeo sekretyna. 😉

    Do Hjk, o 3 migdale masz tutaj:
    http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=192.0
    http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=5265.0
    http://bioslone.pl/forum/index.php?topic=240.0

  • aśka said

   Gdzie można przeczytać w necie o tej metodzie dr Clark?

   • Atena7777 said

    Powyżej jest link, możesz ściągnąć sobie jej książkę i przeczytać.

 5. tmsz said

  Nie wiem na ile to wiarygodne ale odnotowano kilka ponoć samobójstw bankierów m.in James McDonald współpracownik J.D Rockefellera, członek Rady Nadzorczej firmy zajmującej się chipami.
  http://www.konservat.cba.pl/arty/art0083.php

 6. Zapsa said

  Zastanawialiscie się od wczoraj nad znaczeniem artykułu z onetu o teoriach spiskwych. Dziś macie odpowiedź:

  http://wiadomosci.onet.pl/1575207,2679,1,kioskart.html

  Sprytny ten onet, wie w jakiej kolejności zapodać arty, żeby osmieszyć.Zwróćcie uwagę na mieszanie prawdy z debilnymi historyjkami. Manipulacja aż w oczy kole.

  • Hekate said

   Możliwe, że pan Przemysław Henzel – bo do niego należał wczorajszy artykuł, nie skonsultował tematu z przełożonymi. Innymi słowy, może po prostu zadziałał na własną rękę. A dzisiaj ktoś chciał to szybko „naprawić” i zamieścił tekst to legendach miejskich, by ludzie podłapali aluzję.

   • tmsz said

    Nie autor decyduje o opublikowaniu. Najbardziej prawdopodobne, że gostek dostał zlecenie na taki tekst a ktoś inny na ten prześmiewczy. Następnie redaktor w onecie po konsultacji z politrukiem zdecydowali o zamieszczeniu ich po sobie.

 7. Ojo said

  @Zapsa
  Czy mozna by bardziej naswietlic sprawe z tymi platkami sniadaniowymi dla dzieci? Jestem bardzo zainteresowana.
  Dzieki

  • Zapsa said

   To zaledwie kropla w studni, ale proszę:
   „Sporysz – pleśnią, która powoduje dziwne zachowania i doznania jest sporysz. regulacje prawne okreslajace dopuszczalna ilosc sporyszu w prod.zywnosciowych nie zapewniaja dostatecznej ochrony.Ergotoksyny – LSD – dzialaja w wyjatkowo malych dawkach(mniejszych niz 1 mikrogram – 1/1000 masy muchy).Są toksyczne szczegolnie dla dzieci i nie rozpuszcza ich wysoka temperatura.Ich slady znalazlam w platkach,ziarnistym pieczywie,winach i miodzie.(…) Jesli dziecko zachowuje sie nieodpowiednio sprobuj pozbyc sie orzechow,plakow na zimno,syropów,pieczywa.” I dalej:
   „Kombinacja alkoholu ze sporyszem potęguje działanie kazdego z nich. Znalazłam sporysz i aflotoksynę w piwie i winie!(…)”
   Taki tam fragmencik.

 8. Ja2 said

  dezinformacja i chaos to podstawowy element tego typu rzeczy

  zatrzymuje ona nasze działania i motywacje

  to znana sztuka socjtechniczna do manipulacji całych mas ludzkich …

 9. Ojo said

  @Zapsa
  Moj malec od kilku lat wcina dzien w dzien platki, a ja czekam kiedy mu sie znudza. Teraz widze, ze jestem jeszcze za malo poinformowana i czujna.

  • Zapsa said

   No tak jak mówiłam koleżanka miała ten problem, z tym że ona w jakiś dziwny sposób zawsze była przeciwko płatkom, starała się dawać mało.Kiedyś odpuściła i się zaczęło – zero kanapek z wędliną, ziemniaków, mięsa, tylko płatki i płatki, nie mówiąc juz o warzywach.Szybko to ukróciła.Ale ona jest bardzo restrykcyjna pod względem jedzenia, ma jakiś ukryty szósty zmysł co do tego.

  • hjk said

   moj je wszystko – platki z mlekiem, warzywa, owoce, szynke, kielbase, budyn, sery (nie wszystkie), orzechy…

 10. bongo97 said

  A co sądzicie o czosnku „made in China” ?
  Czosnek jest jedną z najsilniej działającą rośliną wzmacniającą układ odpornościowy. No a na tą chwilę nasz czosnek został wyparty przez ten chiński. Znając eksport tego kraju z toksycznych zabawek i innych gadżetów powodujących choroby, nie wiem co sądzić o ich uprawach czosnku i stosowaniu go we wzmacnianiu odporności.
  Może znacie jakieś opinie albo fakty?

  • elka said

   Też jestem ciekawa, ostatnio pojawił się w sklepach czosnek z Hiszpanii.
   Ten chiński, jak dla mnie nie ma mocy, hiszpańskiego jeszcze nie kupowałam.
   Bardzo trudno kupić nasz czosnek, czyzby już nikt go nie uprawiał?

   • Ja2 said

    ten co nie ma mocy został napromieniowany zgodnie z wytycznymi codex alimentarius

   • Jaga said

    @ Elka
    Hiszpania to prawie cale GMO-nie kupuj stamtad czosnku.Hiszpania byla biedna,a kiedy weszla do UE doatala duzo kasy-na gospodarke GMO.Ludzie co stamtad wracaja zle sie czuja.
    ktos kto ma dzailke moze sobie zcosnek zasadzic a jak nie to kupujcie nasz krajowy.

    Dzis kolezanka mi mowila,ze byl jakis program w tele o liwidacji jakiegos duzego polskiego zakladu zielarskiego,nie wiem jakiego ,ale z tego co mowila chyba zaczyna sie powoli i po cichu likwidacja zakladow zielarskich.

   • Atena7777 said

    Czy to chodzi o likwidacje Herbapol-Bialystok:
    http://www.gover.pl/k6/poslowie/szczegolyInterpelacji/posel/matwiejuk-jaroslaw/interpelacja/zapytanie-w-sprawie-gro-378-by-likwidacji-bia-322-ostockich-zak-322-adow-zielarskich-herbapol-bia-322-ystok-sa-oraz-zwolnie-324-

   • Jaga said

    @Atena7777
    Chyba o Herbapol jej chodzilo.
    Tam pisze o prywatyzacji co mozna by wnioskowac,ze z nieznanego powodu sprzedali a dalej pisze,ze pracownicy beda musieli sie przekwalifikowac na: magazynier, specjalista ds. kadr i płac, kasjer sprzedawca, język angielski dla księgowych i finansistów, pozyskiwanie funduszy unijnych.

    Niezle,jeszcze zeby nie pracowali w zawodzie to chca aby ich przkwalifikowac,cisnie mi sie na mysl ,ze wlasnie po to aby wspomagac ten ich durny system unijny.

    Nie wiem czy ja to dobrze rozumiem,ale nie ma kodeksu a oni juz wprowadzaja swoje zasady.

    Ostatnio pytalam co to system HCCP,ktory teraz jest widoczny na produktach,dowiedzialam sie ze to bardzo ostra sterylizacja.

    Moja kolezanka pracuje w realu na miesie i mowi,ze maja takie srodki dezynfekujace ,ze musza to robic w odziezy ochronnej…to ja niewiem czemu az taka dezynfekcja.

    A wiem,ze zeby zarazki nie nabraly odpornosci tzeba zmienisc srodki dezynfekujace co misiac a najdalej co 3,ale zeby az taka sterylnosc…

    To nasuwa sie taki wniosek,ze …jemy cholerne swinstwo.

    A kiedy stosuje sie az takie srodki to niestety zarazki i tak po pewnym czasie sie uodpornia i co wtedy…

   • hjk said

    Chiński czosnek nie ma takiego jadu jak Polski, ale czasem trafiaja sie jakies lepsze i gorsze odmiany, pewnie niektóre są modyfikowane genetycznie, a moze juz wszystkie…
    Chiny to magazyn produkcyjny badziewia wszelkiego rodzaju dla wszystkich krajów, w tym żywności, co nie znaczy ze nie produkują tam też dobrych rzeczy, ale ponieważ rynek decyduje (czytaj cena), zalewa nas dziadostwo, jako jednak jeszcze biedny kraj…

   • hjk said

    oczywiście ze nikt nie uprawia w skali masowej, bo nasz jest po 1 zł głowka, a chinskich są za to trzy…
    jedynie na jakichs bazarach czy targach mozesz dostac od chłopoów, łatwo rozpoznać bo importowany ma obcięte korzonki, a naszym chłopom się tego nie chce robić, bo tam to idzie maszynowo, pewnie z powodu mozliwości zalegniecia sie robactwa w czasie transportu czy tp….

  • Zapsa said

   Ze trzy lata temu przegięłam z czosnkiem podczas przeziebienia i odtąd mój organizm dziwnie reaguje na jego dużą ilość, więc jestem ostrożna i baaaaardzo śladowe ilości dodaję.

   • zuraw said

    Polski czosnek bez problemu mozna nabyc na lokalnych bazarach i targach, ludzie przestancie kupowac warzywa, mieso nabial i pieczywo w hipermarketach tam jest najgorszy syf naprawda zaoszczedzenie kilku zlotych miesiecznie jest warte zniszczenia sobie zdrowia a co za tym idzie wydawania potem pieniedzy na leki??

   • Magda said

    Polski czosnek nie jest zupełnie biały-jak ten chiński,tylko lekko różowy.Różni się wyglądem zewnętrznym,łatwo odróżnić.
    Do Zuraw
    Zgadzam się w 100% jeśli chodzi o tę marketową żywność.U rolnika jest przynajmniej świeższa,a w tym roku ponoć oszczędzali na nawozach.

 11. Andzia said

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/aktualnosci/news/who-mniej-szczepionek-przeciwko-swinskiej-grypie,1370288,6065

  • hjk said

   ciekawe, ze obawiaja sie, ze wszyscy moga sie zarazic…jeszcze nie było takiej zarazy, zeby wszyscy sie zarazali…no chyba ze pochodzi to z jakiegos military lab…

 12. Mateo said

  Można kupić polski czosnek a nawet czosnek ekologiczny polski gospodarstwo ekologiczne Wileczek najlepiej pytać o warzywa od Pana wileczka. W Krakowie można te warzywa kupować w domu handlowym Jubilat sa dość tanie w porównaniu ze sklepami z eko żywnością. Sam kupuje i polecam są lepsze niż konwencjonalne lepiej smakują i bez chemii…

 13. Aaa said

  Panie dr Bein, bardzo dziekuje za to co Pan robi !!!!!!!!!! Prosze sie nie zniechecac! Coraz wiecej osob posrod znajomych dowiaduje sie co nasz czeka.

  Na internecie znalazlem taki link – wypowiedz zolnierza amerykanskiego. Prosze o ocene tej wypowiedzi, gdyz moj angielski nie jest az tak doskonaly.

  • PantaRei said

   No wlasnie, a gdzie podzial sie Pan Piotr? Od kilku dni nie pojawiaja sie na tym blogu zadne tlumaczenia tekstow ze strony JB, a tam sie tyle dzieje!!!
   Pozdrawiam

 14. Jaga said

  Czy ktos umialby przetlumaczyc strone podaną ze wstępu dotyczaca naturalnych metod na H1N1 link http://www.naturalnews.com/026473_the_FDA_H1N1_natural_products.html

 15. Lekarka said

  Dziś po raz pierwszy w życiu upiekłam prawdziwy chleb. W razie czego przyda się ta umiejętność. Jest pyszny. Podaję przepis: 1 kg mąki pszennej, 3 szklanki mąki żytniej, 5 szklanek otrąb pszennych, 4 szklanki przegotowanej letniej wody, 10 dkg świeżych drożdży, 1 płaska łyżka soli, 1 płaska łyżka cukru.
  Z drożdży przygotować rozczyn, dodając odrobinę letniej wody, maki i cukru. Pozostawić w ciepłym miejscu na ok. 20 minut. Mąkę przesiać. Dodać wszystkie składniki, wymieszać, dobrze wyrobić i odstawić do wyrośnięcia. Potem jeszcze raz wyrobić i wyłożyć do dwóch długich, wąskich foremek. Posypać po wierzchu kminkiem lub siemieniem lnianym, albo niczym wg gustu. Piec w temp. 180-220 stopni przez ok. 60 – 70 minut. Po wyjęciu z piekarnika posmarować wierzch zimną wodą i przykryć ściereczką do wystygnięcia. Przechowywać w chłodnym miejscu lub lodówce.

  Przepis ten mam od stanu wojennego, ale do tej pory nie piekłam. Dziś stwierdziłam, że warto wypróbować, na wszelki wypadek.

 16. Wojox said

  Zapewne na liście do odstrzału są :
  1. Amerykańska CaliVita International
  2. Polska AZ-Medica

  Korzystałem z produktów obu firm, nie chodzę do aptek od niepamiętnych czasów.
  Chyba że po prezerwatywy,,,

  Szkoda pisać, wiedza naszych dziadków i babć o normalnym leczeniu idzie w zapomnienie.
  Żal mi ludzi którzy widza tylko „ŚWIĘTĄ APTEKĘ”. Zapewne częściej tam zaglądają niż do kościoła.

  Powiem szczerze ostatnio „zajadam” się pokrzywą ala szpinak i skutki oczyszczenia przewodu pokarmowego są rewelacyjne, a wywar oczywiście nie wylewam do zlewu….

 17. Jose said

  Mikro Relacja Moich Ostatnich Niepowodzeń

  Mam doła. Zrobiłem malutki eksperyment. Postanowiłem sprowokować zainteresowanie tematem wśród ludzi za pomocą informacji mocno przyziemnych. O Kodexie czy depopulacji nie wypominałem bo to istny kosmos. W ruch poszły między innymi informacje o :
  – szczepieniach grup ryzyka w Polsce
  – przepisach prawa mówiących, że w przypadku zarazy/pandemii państwo może zmusić obywatela do…
  – w 1976r grasowała świńska grypa, WHO panikowało itd.
  – list profesor Majewskiej
  – Stan Wyjątkowy w Maine w USA
  Część z tych informacji była podawana w oficjalnych mediach, reszta jest dostępna do sprawdzenia w zasadzie dla każdego. I co? I nic. Informacje te zostały potraktowane jak kolejne wyssane z palca teorie spiskowe wymyślone przez znudzonych doczesnym żywotem małolatów.
  Doła zaliczyła również moja koleżanka, która rozmawiała na ten temat ze znajomą panią ze sklepu. Pani była oczywiście wdzięczna, że sprawdzi te informacje, poczyta itd. Dnia następnego pani ze sklepu pojechała po koleżance, że ona ją oszukała. Koleżankę zamurowało, o co kaman? Otóż pani ze sklepu rozmawiała z panią z apteki, która stwierdziła, że to wszystko są bzdury 🙂 No.
  Niektórzy tu piszący dziwią się, że świadomość w społeczeństwie kiepska, że Ci Źli to jak oni tak mogą, że to się IM nie uda.
  Po tym wszystkim jestem święcie przekonany, że to może IM się udać. Większość ludzi to ignoranci, nie potrafią zrozumieć nawet prostych informacji podawanych w TV. Nie dociera do nich obraz świata wykraczający nawet delikatnie poza ich światopogląd – nawet jeśli jest to informacja potwierdzona w radio czy TV. Wystarczy tylko odpowiednio ukształtować przekaz, a ludzie sami zapędzą się gdziekolwiek i po cokolwiek.
  Zjem kilka bananów. Dół może minie…

  • Wojox said

   Cyt „Większość ludzi to ignoranci, nie potrafią zrozumieć nawet prostych informacji podawanych w TV. Nie dociera do nich obraz świata wykraczający nawet delikatnie poza ich światopogląd.”

   Masz świętą rację… Pitagoras zapisał „Zaiste ciężko jest znosić głupotę innych”. Mi to przychodzi z wielkim trudem. Czasami myślę że to walka Don Kichota … Niestety zawsze przegrana… i tu w sukurs przychodzi inne wspaniałe przysłowie. „Nie walcz z głupcem, sprowadzi Cię do swego poziomu i wygra przez doświadczenie”
   Widzę że jest nas garść, ludzi którzy maja otwarty umysł, cóż reszta to… zostawiam opinię reszcie…

   • hjk said

    trudno, trza sie z tym pogodzic i docierac do tych, co chcą myśleć..

   • Jose said

    Jeszcze takie małe spostrzeżenie z mojej strony. Często pojawiają się tutaj opinie, że koniecznie trzeba poinformować o tym media. Jeżeli chodzi o dużych wydawców medialnych, to istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że nie wiedzą co się dzieje. Mają dostęp do informacji napływających z wielu agencji prasowych na całym świecie. Nie chce już mi się wygrzebywać książek i notatek ze studiów na temat tworzenia wszelkiego rodzaju informacji medialnych, jak działa news i całego tego bajzlu związanego z dziennikarką.
    Temat, który ma potencjał na coś więcej niż tylko news to więcej gawiedzi przed telewizorami przez długi czas, więcej kasy itd. Nikt nie pali tematu zanim się on nie rozwinie. Kto zarzyna kurę mogącą nieść złote jajka całymi tygodniami? Chyba tylko idiota.
    A potencjał w temacie jest ogromny. Podstawa to nie przedawkować, żeby ludziom za szybko się nie znudziło. Informacja ma być emocjonalna, musi wpływać na wyobraźnie, oddziaływać na najniższe instynkty. Suche fakty mało kogo obchodzą. Od suchych faktów to jest książka telefoniczna albo wyniki totolotka.
    Jeżeli nagle nastąpi wybuch zachorowań, znowu ludzie będą mieli pożywkę dla swoich instynktów. Potem ofiary śmiertelne, brak szczepionek, kolejki w przychodniach, oblężone apteki, oskarżenia pod adresem rządu o zaniedbywanie swoich obowiązków, może jakaś komisja śledcza, dymisja ministra,sprawa łapówkowa, druga fala zachorowań itd. Jest co pokazywać ludziom, tyle nieszczęść, toć to świetny temat. „Show must go on” jak śpiewał Fredie.
    Czy któryś z dużych dostawców medialnych wyłamie się? Trudno powiedzieć. To nie zależy od pojedynczego dziennikarza. Pierwsza rzecz to polityka prowadzona przez producenta – swego rodzaju światopogląd, którego nie należy zakłócać. Rzecz święta. Druga to decyzja wydawcy programu podczas kolegium dziennikarskiego. Część tematów odpada, zostaje przesunięta – różnie bywa.

 18. monikasz40 said

  Mój mąż ostatnio przestrzega mnie,ze popadam w jakąś paranoję na punkcie świńskiej grypy i medycyny.Oczywiście wie ,że to jest przekręt,ale ja jak sie w coś zaangażuję,to na maxa,może rzeczywiście za bardzo to przeżywam.Bieże się to u mnie z jakiejś wrażliwości,na świat.Chciałabym w jakiś sposób pomóc ludziom,ostrzec ich przed niebezpieczeństwem,chodzi mi ogólnie o ich dobro.Moja mama siedzi już trochę w tych tematach,teściową uświadamiam jak mogę,a mieszkam na wsi ,chociaż pochodzę z miasta,to od ok. 10 lat prowadzimy z mężem gospodarstwo rolne.Czyli społeczeństwo ,w którym się obracam to ludzie ze wsi.Oni jednak w przeciwieństwie do miastowych(nie obrażając tu nikogo),są bardziej nieufni i z kilkoma tutejszymi koleżankami ,mogę porozmawiać ,na tematy typu przekręty firm farmaceutycznych,podłości uni europejskiej i kilka innych z zakresu tzw.teorii spiskowych.Ale jak dokładnie one to obierają ,to sama nie wiem,ludzie są dziwni niby coś wiedzą ,ale bagatelizują to.No i ten mój mąż mówi mi,kobieto zostaw to już odpuść sobie ,bo co z tego,że ty się produkujesz ,jak nie wiesz nawet,czy oni naprawdę słuchają ,czy tylko od picu przytakują.Rzeczywiście mam już powoli dosyć,po jaką cholerę ja mam się produkować i gardło sobie nadwyrężać ,jak to wszystko gdzieś się ulatnia,przecież nie zmusi się nikogo do tego ,żeby myślał podobnie jak my,żeby się bardziej otworzył,zajrzał głębiej w istotę pewnych spraw,żeby mu się chociaż chciało cokolwiek innego ,niż myślenie na temat przyziemnych ,codziennych spraw.No nie ma wśród ludzi dobrej woli,ci co mają znać prawdę,lub chcą jej szukać,to ją znajdą,a reszta niech idzie jak te baranki na rzeż,my nic nie poradzimy,chyba trzeba się z tym pogodzić.Ostatnio byłam na pierwszym zebraniu rodziców w naszej ,małej lokalnej szkole,spora grupka dzieciaczków już na początku roku zachorowała,zwłaszcza te najmłodsze ,zerówka ,pierwsza klasa,.Ja mam dziecko w drugiej klasie i rozmawiałam z wychowawczynią ,na samym rozpoczęciu szkoły ,czy są jakieś specjalne zalecenia,odnośnie pandemii świńskiej gryp.Wychowawczyni powiedziała ,że są tam jakieś zalecenia sanepidu ,a ja zaczęłam ją trochę podchodzić,żeby opowiedzieć jej i będącym rodzicom w klasie,jaki to jest przekręt ,że to wymysł firm farmaceutycznych,oszustwo WHO itd.No i teraz na tym ostatnim ,pierwszym zebraniu,właśnie pani wychowawczyni informuje mnie o tych zachorowaniach wśród dzieci,że może to jakaś grypa,a ja się jej pytam,a czy ktoś to zdiagnozował,że to grypa,ale pani to trochę lekceważy,bo dla niej kichnięcie ,posmarkanie i ból gardła(właśnie u nas tak ludzi dużo zaczęło chorować),to już grypa,już zaczęła dawać do zrozumienia,że to coś dziwnego, innego.Chyba naprawdę , chciała,żeby to była” ta grypa”.Po prostu wymiękłam i ręce mi opadły,co z tego,że wcześniej mówiłam,było tylko przytakiwanie.Ludzie sami będą siać zamęt i panikę,ale powoli zaczyna mi to być obojętne,kto ma siłę niech walczy o innych,ja walczę odobro najbliższych i chyba na razie na tym polu mogę pochwalić się sukcesem.

  • hjk said

   to ciekawe, bo w szkole małego tez to samo, zresztą tydzien przechorował, ale jakoś lekko, bez ataków kaszlu, tylko trochę bolu gardła jak zwykle i smarkanie..

 19. krzysiek said

  ok.20 min film po angielsku dot.przygotowania się do stanu kryzysowego

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s