Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

KE rozważa wspólny zakup szczepionek przeciw nowej grypie

Posted by grypa666 w dniu 15/09/2009

Za onet.pl:

Wspólny zakup szczepionek przeciwko nowej grypie A/H1N1 – to jeden z pomysłów przedstawionych przez Komisję Europejską w unijnej strategii walki z epidemią

Z uwagi na różnice zdań między krajami członkowskimi UE w dokumencie nie ma za to propozycji jednej unijnej strategii szczepień społeczeństwa – są jedynie „opcje, którymi kraje członkowskie mogą się zainspirować, by określić swoje strategie szczepień”.

„Musimy pozostać czujni i kontynuować koordynację naszych przygotowań, by zmierzyć się z epidemią w nadchodzących miesiącach. Należy teraz zapewnić ściślejszą koordynację między zainteresowanymi sektorami a krajami członkowskimi na poziomie europejskim, krajowym, regionalnym i lokalnym, by próbować przezwyciężyć zdrowotne, gospodarcze i społeczne skutki pandemii” – apelowała unijna komisarz ds. zdrowia Andrulla Wasiliu.

Podkreśliła kluczową rolę szczepień, gdy już zakończą się badania kliniczne nad szczepionką przeciw nowemu typowi grypy i okaże się ona bezpieczna i efektywna. WHO przewiduje, że pierwsze dawki szczepionki przeciwko A/H1N1 powinny być gotowe dla północnej półkuli wczesną jesienią.

Komentarze 352 to “KE rozważa wspólny zakup szczepionek przeciw nowej grypie”

 1. Libertariator said

  Dla tych co nadal wierzą, że Polskę to ominie bo mamy tylko 4mln szczepionek…

  • hjk said

   Patrzcie jaki kwiatek: Vaccines Killing Troops
   http://tnij.org/niedost
   i wyskakuje koment z YT:
   „Ten film wideo jest niedostępny w Twoim kraju z powodu ograniczeń wynikających z praw autorskich. ”

   co to jest?!

  • krzysiek said

   propozycja ulotki http://www.sendspace.com/file/hicgcg

   • aśka said

    co to za link? chyba jakaś pomyłka

   • aśka said

    Krzysiek, pod tym linkiem nie ma ulotki

   • krzysiek said

    link DZIAŁA – u dołu strony należy kliknąć Download Link i otwiera się cz-b plik pdf

    PS polecam drukowac (lub xerować) dwustronnie, nie trzeba rozklejać, skuteczne jest pozostawianie w miejscach publicznych, siedzeniach autobusów itp. Nawet jak ulotka upadnie na ziemię to jest czytelna i mocno zwraca uwagę

    PS2 do użytkownika „Asia”: I know that youre working hard,my question is who you working for (jeśli pomyłka to sorry;)

   • jerzy said

    Bdb jest motyw trupiej główki, ale napis jest zły; Bez obrazy, to przyjazna krytyka; Czy otwierałeś kiedyś zamek kluczem, który doń nie pasuje? Nieskuteczne to i denerwujące. Tak samo Twoja ulotka nie pasuje do aktualnej sytuacji.

    Nikogo w Polsce nie zmuszą do zaszczepienia siebie, czy dziecka, patrz niżej moja odp. Libertariatorowi. Niezpieczeństwo polega na tym, że w Polsce pojawi się 4 mln. całkowicie dobrowolnie zaszczepionych, którzy złapią się na przynętę zakładów pracy oferujących darmowe szczepienie, albo matek, które będą chciały zaszczepić dziecko w dobrej wierze, ale błędnej. Musisz zmienić jakoś ten napis „Przymusowe”, wtedy ulotka trafi do przekonania tej osobie. A tak, to pomyśli: „Przymusowe? przecież nikt mnie nie przymusza, fundują mi”, a ulotkę wyrzuci i o niej zapomni.

    Jak poprawisz swój projekt, to wypowiem się na nowo. A ten obecny zachowaj na dysku, kto wie, może ten 1 promil prawdopodobieństwa za nim przemawia. Na teraz trzeba rozdawać inne ulotki.

    Trzeba zrobić tak, aby te 4 mln. szczepionek zostały zwrócone w ramach umów europejskich, o których artykuł informuje 🙂
    Nawet jedna na terenie Polski, to o jedną za dużo.

   • krzysiek said

    Jerzy dzięki za konstruktywną krytykę, uwzględnię ją

   • krzysiek said

    ulotka zmodyfikowana na szybko http://www.sendspace.com/file/8k5ito

   • krzysiek said

    NOWA ULOTKA http://www.sendspace.com/file/yan7zq
    zalecam drukować to samo z dwóch stron i wykładać w miejscach publicznych oraz na siedzeniach w środkach transportu (mpk, mzk, fema)
    jeśli część kartek spadnie na ziemię, jest nadal widoczna

    (moderatora proszę o
    usunięcie powyższych wpisów
    9614-9639-9653-9656)

   • zyta said

    Ja proponuje wydrukowac i rozklejac jeszcze taka ulotke jaka wklejam ponizej. Jest to wpis respondenta o imieniu „Polak” z „globalna swiadomosc”.

    „Polak:
    To beda straszne dni,tygodnie,miesiace a wszystko zakonczy sie w roku 2012,ktory to rok na rozne sposoby nam prorokuja planisci NWO,daja wizje a nawet przymiarki ‚naukowe”. Drodzy RODACY gdziekolwiek zyjecie nie obawiajcie sie smierci – to przeciez przejscie ze stanu cielesnego w stan trwania duchowego wiecznego ! Wczesniej jednak mozecie wiele zrobic w swej SAMOOBRONIE i tu musza sobie pomoc WSZYSCY WSZYSTKIM ! Pisze tu szczegolnie do przedstawicieli sluzby zdrowia i najemnikow ,ktorzy was beda jak bydlo zaganiac do „bialej” cichej smierci w bolesci i powolnego konania ,ktore nie potrwa dluzej niz dwa lata. Tyle potrzeba aby uaktywnily sie pewne komorki rakowe bedace w ciele kazdego czlowieka bez wyjatku. Beda one wzmocnione aktywnoscia nowych komorek rakowych wstrzyknietych wam przez DIABLOW TEGO SWIATA !!! A wiec ludzie personelu medycznego jezeli jestescie ludzmi w ktorych chociaz mala iskierka czlowieczenstwa jest w was – ZAMIENCIE MATERIAL DO UZYCIA W STRZYKAWKACH NA INNY niz ten ,KTORY WAM ZLECA.Jest na to wiele sposobow i uzgodnijcie to miedzy soba. Praktykowano to podczas ostaniej wojny faszystowskich hitlerowskich Niemiec kiedy to SS-mani stali nad lekarzem czy pielegniarka ,ktorzy byli Niemcami ale z dusza czlowieka sprawiedliwego ! Nikt Wam nie bedzie patrzyl na rece ani badal co wstrzykujecie. W WAS CALA NADZIEJA URATOWANIA LUDZKOSCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz do tych co beda doprowadzic ludzi do szczepien ,organow porzadkowych i silowych: BADZCIE TEZ LUDZMI i ODMOWCIE ROZKAZOW, A PAN BOG ZAPLACI WAM ZA TO ZYCIEM, GDY NIE POSLUCHACIE ROZKAZOW MORDERCOW LUDZKOSCI i bron obroccie przeciwko nim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!! W przeciwnym razie wielu was zginie nie tylko z rak broniacych sie ale takze po AKCJI z rak OPRAWCOW TEGO SWIATA ABY POZBYC SIE WAS JAKO SWIADKOW LUDOBOJSTWA !!!!!!!!!!!! NARODY SWIATA BRONMY SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”

   • krzysiek said

    zyta, bez obrazy ale mam wrażenie twoja ulotka może niektórym wydać się „nawiedzona” i zniechęcać do naszej działalności

   • krzysiek said

    >> NAJNOWSZA ULOTKA

    http://www.sendspace.com/file/pyxdzu

    zalecam drukować to samo z dwóch stron i wykładać po kilka szt. w miejscach publicznych oraz na siedzeniach w środkach transportu mpk, mzk, fema;)
    jeśli część kartek spadnie na ziemię, jest nadal widoczna!

    (moderatora proszę o
    usunięcie moich powyższych wpisów
    ze starszymi wersjami ulotek)

  • krzysiek said

   WSTAJEMY I PLAKATUJEMY

   • hjk said

    skad wiadomo, że 28 wrzesnia? Podano to gdzies? Bo ze we Francji to juz to tutaj gdzies czytałem…

   • krzysiek said

    można się spodziewać że analogicznie leżą takie papiery jak we francji w pozostałych 193 krajach ktore podpisały IHS w 2005.
    i…..28.09.09 – surprise:))

   • Jerzy said

    @Krzysiek
    1) Ta nowa ulotka jest o wiele lepsza. Mam tylko małe spostrzeżenie; na samym dole jest napis w jęz. ang. zachęcający do wejścia na stronę Jane Burgermeister. Strona zasługuje na to, ale ile osób zna język ang. na tyle, aby swobodnie czytać artykuły na trudne, nawet naukowe tematy? Zamiast tego napisu, zajmującego ważne miejsce na samym dole, tzw. „bottom line”, napisz np:
    „Szczepionka osłabi system odpornościowy naszych dzieci i spowoduje ich charłactwo” (lub coś w tym rodzaju) Jest to prawdą, a na wyobraźnię ludzi oddziała znacznie lepiej. Może opcjonalnie beż tego charłactwa, żeby nie było przesadnego nagromadzenia makabry, co może przedobrzyć.
    2) Przetestować ulotkę; może się okaże np że jest kapichnę zbyt naukowa? Dać najpierw ze trzy ulotki ludziom trochę znanym, a nie wprowadzonym jeszcze w temat. Tak, aby po paru dniach można by było z nimi porozmawiać, uzyskując sprzężenie zwrotne. A dopiero po ewentualnej korekcie rozdawać napotkanym ludziom.

  • Grashka said

   http://www.radiozet.pl/Wiadomosci/Swiat/USA-zielone-swiatlo-dla-szczepionki-na-A-H1N1
   USA zielone światło na szczepionki

  • jerzy said

   Można powiedzieć albo: „szklanka jest do połowy pusta”, tak jak Ty, albo: „szklanka jast do połowy pełna”, jak tu sobie trzeba powiedzieć. Trzeba sprawić, aby z tych 4 mln. szczepionek to właśnie Polska zwracała swoje niewykorzystane zapasy. Rozmawiam z wieloma ludźmi, matkami małych dzieci pocieszające jest, jak wiele z nich nie chce siebie ani dzieci szczepić na A/H1N1.

   Z wielu informacji z tego i innych bdb. portali złożyłem sobie obraz sytuacji, jak mozaikę: Prawie na pewno nikt nie będzie tu nikogo zmuszał. Niebezpieczne jest coś innego: wiele ludzi cieszy się z przynęty, że różne zakłady pracy oferują zaszczepienie się za darmo. Takich właśnie trzeba przestrzegać. Zasada marketingu wirusowego: powiadamiać, powiadamać! Ułożyć sobie gadkę jak katarynka i ją puszczać największej liczbie osób (albo ulotki), nawet nie 100, ale 1000 osób trzeba zawiadomić! A nawet więcej. Szczególnie osoby kontaktujące się z racji pracy teź np z 1000 ludzi itd, np w sklepach, tak tylko rzucam pierwszy lepszy przykład.
   Drugi przykład: Ksiądz głoszący kazania powiadomi w swoim czasie z ambony nie 1000 ale może więcej ludzi. Jeśli każdy zawiadomi 100 ludzi, a ten czy ta też 100 itd, to po 1 dniu będzie wiedzieć 100, po dwóch 10000, po 3 dniach 1000000 (milion). Osoby, które powiadomiłem były mi w większości bardzo wdzięczne. Zaniechać zbędnych sporów, powiadamiać! To szczególnie do Zyty na tym Forum, bo ona jest jak Polyanna, hoża amerykańska dziewczyna z powieści, u której wszystko jest dobrze, wszystko optymistycznie, wszystko OK, wszystko „super”, wszystko ma swój „happy end” 😉
   Będzie miało, ale jeśli będzie powiadamiać zachowując iloraz postępu geometrycznego q>=100 🙂
   A z kolei Libertariator i inni po nim się wypowiadający czarno widzący dyskutanci niech przeczytają całą Trylogię Sienkiewicza („Ogniem i mieczem”, „Potop” i „Pan Wołodyjowski”). Zawiera ona odtrutkę na takie myślenie i zdrowy optymizm, a nie zwodniczy optymizm, taki jak u Polyanny 🙂

   • hjk said

    wiecej optymizmu, u nas pajaki zrobiły siecie w blokach, na słupach na scianach, znak ze bedzie cieplo jeszcze, dzis na razie +26 st.C i rosnie…)))
    Słonko i ciepełko przyda sie do uodpornienia – łapać vit.D!…)))

   • Libertariator said

    W porzadku Jerzy, postaram się nie uwydatniać w komentarzach mojego czarnowidzenia sprawy.

    Osobiście uważam się za realistę (choć zwykle dopiero inni powiedzą ci prawdę o tobie). Staram się ukazać innym powagę zagrożenia co, mam nadzieję, zmotywuje ich do działania. Bo w tej sytuacji stwierdzenie „nie muszę nic robić, jakoś to będzie w końcu nas to nie dotyczy skoro szczepienia nie są przymusowe” nie załatwi sprawy.

    Pozdrawiam.

   • Marcin said

    Rozmawiam właśnie o legalnym powieszeniu ulotek w łódzkich tramwajach linii 43.

  • krzysiek said

   kolejny kompletny artykul nt tego ze szczepienia sa „niewskazane” http://www.pomagamyzosi.pl/?page_id=1241

  • ludzika said

   Dzisiaj, na WP.PL:
   „Wirus nowej grypy A/H1N1 nie jest aż tak groźny jak sądzono jeszcze niedawno – uważa doktor Marc Lipsitch z Uniwersytetu Harvarda. Jego opinii nie podzielają jednak inni naukowcy. Eksperci ze Światowej Organizacji Zdrowia obawiają się, że wirus może się zmutować i być jeszcze bardziej niebezpieczny.

   Zdaniem amerykańskiego eksperta, liczba śmiertelnych przypadków grypy A/H1N1 jest niższa niż zakładano wcześniej i może być porównywana ze średnią roczną liczbą zgonów z powodu sezonowej grypy. Co szczególnie ważne, ma także wyjątkowo łagodny przebieg u dzieci – twierdzi Lipsitch.

   W przypadku sezonowej grypy śmiertelność wynosi 0,1% – co roku na świecie umiera na nią jednak aż 250-500 tys. ludzi. Z zapowiedzi, opublikowanych przez francuski instytut ds. zdrowia publicznego wynika natomiast, że w przypadku grypy A/H1N1 śmiertelność może wynieść 0,4% we wszystkich grupach wiekowych. Lipsitch uważa jednak, że skala śmiertelności jak do tej pory nie przekroczyła 0,007%. Stąd też wyciąga wniosek, że pandemia A/H1N1 będzie miała łagodny przebieg.

   REKLAMA Czytaj dalej

   Opinii Lipsitcha nie podzielają jednak inni eksperci. Agencja Associated Press cytuje stanowisko Jeffreya Duchina z Uniwersytetu Waszyngtońskiego, który ostrzegł, że pandemia może mieć daleko idące skutki dla lokalnych społeczności ze względu na bardzo dużą liczbę zachorowań.

   Według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), na całym świecie zachorowało na nową grypę co najmniej 209 438 ludzi, co najmniej 2185 chorych zmarło, przy czym najwięcej zgonów – 1876 – przypada na Amerykę Północną, gdzie choroba pojawiła się pod koniec marca i gdzie zachorowało na nią 110 113 osób. W Europie – według WHO – wirus A/H1N1 stał się przyczyną zachorowania co najmniej 42 557 ludzi i śmierci – 85.

   Eksperci WHO obawiają się, że wirus może się zmutować i przekształcić w bardziej śmiercionośną odmianę.”

  • Jerzy said

   Dla znających język ang. podaję link do jednago z najlepszych artykułów autorstwa Davia Icke:

   http://theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=599%3Adavid-icke-calls-for-mass-non-cooperation-to-fight-the-qswine-fluq-jab&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=pl
   Nic dodać, ani jednego słowa i nic ująć. Jak to mówią: „prawda, cała prawda i tylko prawda”.

   Przy okazji. Zauważyłem, że wielu internautom David Icke „podpadł” przez zajmowanie się tematyką reptilian, równiez na tym forum. Tym internautom chcę przypomnieć aforyzm, który napisał znakomity humorysta amerykański, Mark Twain:
   „Kłamstwo musi być prawdopodobne, prawda nie”. Kłamca musi mieć sprawną pamięć, dbać, aby wszystkie szczególy jego narracji pasowały do siebie tworząc prawdopodobną całość, natomiast prawda może być szokująca i niezwykła. Ile czasu trwała era gadów (Reptilia), era mezozoiczna? Około 125 milionów lat (a kenozoiczna, obecna? Tylko 60 mln). Czy w tak długim okresie spośrod 30 rzędów gadów nie mógł się wyodrębnić jakiś gad rozumny? Który okazał się istotą upadłą np. intelektualnie lub moralnie tak, że musiał się schronić na jakiś zakazany, wygasły system gwiezdny? A na Ziemi pozostał po nich proch i pył. Nie będę dalej fantazjował, bo brak na to naukowych dowodów. Ale pozwólmy Davidowi Icke fantazjować, bo robi to znakomicie. A w ziemskich, politycznych sprawach nie fantazjuje on bynajniej, ani trochę nie.

   • hjk said

    jedyny słabszy punkt w tym tekście czy raczej strategii proponowanej przez niego to „spokojny” opór…
    Ci fanatycy, obawiam się, są zapewne na to przygotowani i sami zaaranżują jakąś prowokację, możliwe, ze kilka napadów na „szczepienne jednostki objazdowe”, co da im pretekst do stanu wojejnnego i godziny policyjnej…

 2. etij said

  tak coś czułam, że będą się dzielić albo coś innego wymyślą.
  oj będzie wojna, będzie…

  • zbyszek said

   jak poczytasz moje poprzednie posty to juz chyba na pocztku tego bloga pisalem ze idzie wojna,niektorzy sceptycznie patrzyli a raczej pisali,dlaczego tak uwazam?coraz wiekszy kryzys nie istotnie czy sztucznie wywolany czy tez nie wywoluje w krajach powiedzmy panike,nikt dokladnie nie wie co ma robic,powsaje haos,zwruczcie uwage na postepowania rzadow polski,niemiec,rosji lub innego,podejmowane decyzje sa haotyczne,niby jedna unia a kazdy robi jedynie dla swojego kraju,np niemcy i rosja.coraz wieksze napiecia w iranie,w rosji,chinach,izraelu,nawed dzis stany prowadzily wielka dyspute na temat jak najszybszego budowania tarczy w polsce i czechach.nagrecajaca sie spirala dlugow nie prowadzi do niczego dobrego,dzisiejsze wiadomosci iz nawed szwajcarja ma kryzys i bedzie obnizac wartosc franka,doprowadzi do wiekszej chustawki nastrojow inwestorow.i ten rosnacy wzrost zlota wedlug mnie jest bardzo niepokojace,czy to sie komus podoba czy tez nie usa musi cos zrobc z wciaz rosnacm zadluzeniem.zwrucie uwage na jedno,jak ameryka swietnie pomyslala na temat zaciagnietych dlugow.jestem pod wielkim wrazeniem tego kraju.jest to bardzo zmyslnie i sprytnie pomyslane w jaki sposob budowac kraj a koszt innych krajow.FET jak wiecie jest prywatna firma nie nalezaca pod kongres,kongres pozycza od FET pieniadze.nawed gdyby w tym momecie ameryka zglosila upadlosc to nic natm nie straci nawet parszywego centa.gdyz jak by nie patrzec sama ameryka czyli kongres nie maja pieniedzy a ma je FET.czyli Fet jako firma nie moze podlegac egzekucji dlugow za kongres.Czyli nie ma takiego prawa by np polska czy chiny wyegzekwowaly pieniadze od FET,gdyz FET nie jest dluznikiem a jedynie kongre.a kongrs gdy zglosi upadlosc?wszystkie dlugi amerykancow pujda w zapomnienie tak jak aktywa w tm chin,a co do chin to chyba czuja pismo nosem gdyz ostatnio zaczeli zamieniac swoje aktywa na zloto,chcieli wszystko lecz ameryka powiedzmy dogadala sie z nimi,dlaczego?dlatego ze chiny maja bardzo duze aktywa w obligacjach i innych papierach wartosciowych amerykanskich.gdyby dzis wyzbyli sie tych obligacji i paperow to gieldy poszly by…..a to jest nie nareke nikomu a w szczegolnosci ameryce.zauwazyliscie zbierznosc faktow pewnych?kryzys zaczal sie w tedy gdy irlandia odrzucila traktat,nie dziwi to nikogo?bo mnie tak,na moj chlopski rozum wszyscy wiedzieli wczesniej o tym oprucz szarego czlowieka.dlaczego firma dell wycofuje sie z irlandii i przenosi sie do polski,mysleliscie o tym?przeciez koszty produkcji wcale nie sa takie niskie jak sie komus wydaje.wiekszos osob pomysli ze w polsce wytworzenie np komputera jest tansze niz w irlandii,hmm aby na pewno?policzmy wiec,minimalna kwota na chwile obecna jest 8.65e/h x31h przecietnej pracy daje nam 268,15euro tyg do tego trzeba dodac jakies 30-40eur na ubezpieczenia i odjac odliczenie podatkowe czyli przecietny czlowieczek ma odliczenie okolo 70eur tyg.wiec tak mniej wiecej wyglada pensja szarego czlowieczka na najnizszej krajowej.wraz z kosztami pracodawcy.koszty energi sa mniejsze dla pracodawcow niz w polsce.a koszty utrzymania pracownika w polsce policzcie sami,nie to co dostajecie na reke ale wszystko,wraz z tym 60procetami co wy ich wcale nie widzicie na fiszce,sa to ukryte koszty dla zusu itp itd.jezeli dobrze policzycie to wcale nie jest tak tanio.kiedy irlandia odrzucila traktat w niedlugim czasie wirmy amerykanskie zaczely wyprowadzac swoj kapital,nie bylo to dziwne?wedlug mnie obecna sytuacja na swiecie jest tak jak garnek z mlekiem,nikt juz nic nie kontroluje wszystko robione jest chaotycznie i tak jak to mleko ktorego nie dopilnujemy predzej czy puzniej wykipi.nawed dwa dni temu rosja podpisala z wenezuela kontrakt na sprzedaz czolgow,rakiet i tp itd powiedzmy ze na kredyt.mysle ze jeszcze w tym roku lub na poczatku przyszlego wszystko to runie i z wielkim chukiem.bedzie to pierszy raz taka katastrofa w historii swiata.ostatnio nawed ogladalem jackowskiego,choc sceptycznie podchodze do wszelkich ,czarow i zabobonow w jego przypadku mysle ze ma chlopina racje i to niewie jak wielka.nawed nie wiecie jak bede sie cieszyl jak to co napisalem okaze sie wymyslem i bujda z calego serca mam taka nadzieje.

   • zbyszek said

    w kadym razie zapaski mam z rodzinka juz na 3 miechy hahahah jeszcze co nie co no i wkoncu musze kupic te ladowarki solarne.jakos nie podreke mi isc do sklepu haahha

   • Wojtek said

    Pewnie masz rację, ale Twoje ortografy tekst trochę ośmieszają.
    No i FED a nie FET.
    Zapasy mam, solara też.

   • Zapsa said

    Zbyszek jakie ładowarki??

   • zbyszek said

    zwylka ladowarka ktora laduje np telefon,komputer z energi slonecznej.koszt okolo 50eur

   • Libertariator said

    O tak, ładowarki solarne – niezwykle bezużyteczne w naszym klimacie…

    btw. Lepiej schowaj dobrze te zapasy bo jak przyjdzie bieda to ci ukradną albo wojsko skonfiskuje 😛

   • Jerzy said

    @Zbyszek
    Mała dygresja na temat Twojej ortografii: to co piszesz czytają ludzie…
    To tak jakby się nie zapinać „pod szyją”. Jeszcze komuś wylizie ptak! 😉

  • zyta said

   Bedzie wojna, ale to my zwyciezymy bo nas jest wiecej i mamy moc.

   • MarcinZ said

    Nie damy sie.

    Jeszcze Polska nie umarła

   • zyta said

    @MarcinZ ,
    ja bym jeszcze dodala specjalnie do tego bloga:

    Jeszcze Polska nie nie zginela, poki my zyjemy…
    Marsz, marsz Piotrze Bein
    Z ziemi kanadyjskiej do Polski
    Za twoim przewodem zlaczym sie z narodem…

   • Obsertwator said

    Prosze ale bez tej paranoi………

  • zielony said

   3 Wojna Światowa wkrótce się rozpocznie.

   • Jerzy said

    III WŚ rozpoczęła się 11/09/2001. To nic, że na nas w Polsce nie spadają rakiety, bomby i gruz. Za to spadają smugi chemiczne i uwalniane są umyślnie wirusy do otoczenia i szczepionek. III WŚ jest wojną bardziej unaukowioną niż dwie poprzednie. Jest to wojna na umysły, a nie na karabiny, czy rewolwery, choć może ona wejść i w takie stadium. To wojna na analityczne myślenie a la Edgar Poe i Sherlock Holmes 🙂

    To piszę, aby spowodować u Wszystkich na Forum, wyjąwszy pewne osoby 😉 najwyższy alert 🙂

   • Inflant said

    Straszą Iranem i urabiają telewizyjnych ludzi pod atak Izraela/USA na Iran, widzę analogię z tym co się działo przed wejściem do Iraku. Zwróćcie uwagę jak dziennikarka przedstawia swego rozmówcę stawiając znak równości „jest proizraleski = kochający pokój”, usprawiedliwia całkowicie działania USA ponieważ robią to poprzez międzynarodowe organizacje, w tym ONZ (poczytajcie o Lucifer Trust i podwalinach ideologicznych UN).
    Obawiam się zalewu Europy przez muzułmanów i przerobienia wieży Eiffla na minaret, ale to, co robi jewlita świata w Azji i na świecie jest dużo bardziej groźne. USA musi położyć rękę na pozostałych kurkach z ropą, aby przedłużyć swoją agonię i podtrzymać dolara przy życiu, przynajmniej do czasu wielkiej świńskiej zadymy, więc albo pandemia, albo wojna… co wybieracie?

 3. Ja said

  wydaje mi się że bardzo się starają o tą wojnę…

 4. allseiingeye said

  Tytułowy komentarz nie jest dostępny na pierwszej stronie onetu, trzeba wejść w wiadomości świat. Został dodany o 19.45, więc dlaczego nie ma go na pierwszej stronie. Wyjaśniam – dlatego żeby nie informować społeczeństwa, ale żeby w przyszłości nikt nie zarzucił że nie informowano, artykuł de fakto jest 🙂

  Wpiszcie w google „świńska sprawa”, rzućcie okiem na wyniki,
  witryny docelowej nie ma na pierwszych kilku stronach z wynikami,
  wszystkich nie sprawdzałem 😦
  Świadczy to o powadze sytuacji,
  agendy rządowe, kole nasza działalność.
  Dlaczego jesteśmy blokowani?

  Jest to kolejny pośredni dowód na to, że czarne scenariusze jednak mają się wydarzyć.

  Sytuacja powoli wydaje się coraz bardziej beznadziejna!
  Proszę o wpisy wsparcia dla „wspólnej sprawy”!
  Pokażmy ilu nas jest!!!

  • odnośnie wyników w google — dokładnie tak jest od kilku dni już..
   przez pierwsze półtora miesiąca akcji (uruchomiliśmy swinskasprawa.pl 18.07.2009) byliśmy na pierwszym miejscu na pierwszej stronie wyników w google dla haseł „świńska sprawa” oraz „jane burgermeister” ..
   to co się teraz tam pojawia to ewidentne próby wprowadzenia zamętu, do tego stopnia perfidne że jakiś cwaniak wypozycjonował stronę swojego sklepu internetowego z badziewiem korzystając z nagłówka i haseł-kluczy zawartych na oryginalnej stronie akcji..

   • allseiingeye said

    Trzeba do niego napisać, jeżeli nic nie da wyjść na drogę sądową, ewentualnie wynająć hakera 🙂

   • Gdy tylko dostaniemy potwierdzenie z KRS możemy myśleć o wystąpieniu na drogę sądową — http://www.swinskasprawa.pl to serwis stowarzyszenia (w organizacji)

   • tmsz said

    Napiszcie do firmy http://www.morele.net, że zamierzacie złożyć pozew. To oni są właścicielem tego sklepu.

   • Jarecki said

    Dajcie sobie z tym spokoj.
    (nie zachowujcie sie jak ”iluminati’ 😉 )
    Zakladac pozwy? To zaczyna robic sie zabawne.
    Bo ktos jest na pierwszym miejscu w googlach?

   • inflant said

    Nie panikujcie. Pod tym adresem przez długi czas zamiast oferty sklepu pojawiały się informacje o pozwach Jane Burgermeister i było przekierowanie na stronę swinskasprawa.pl. Dzisiaj admin włączył ponownie wyświetlanie oferty sklepu, ale dzięki tej akcji sporo nowych ludzi dowiedziało się o sprawie.

   • Artur said

    Kiedy świńskiejsprawy było mało, była na początku, jak powiedziałeś, choć moim zdaniem nie wiem jakim cudem.
    Chodzi o to to metatag
    ŚWIŃSKA SPRAWA – KONIEC PRZYMUSOWYM SZCZEPIENIOM! | Facebook
    Powinien być na początku zaraz w pierwszym rzędzie pod znacznikiem
    U ciebie jest to na 11 miejscu. A gdzie masz keywords?

   • @ Jarecki
    Przeczytaj proszę mój komentarz opisujący dokładnie sytuację i w tym kontekście rozważaj ewentualne swoje komentarze — to co opisujemy jest bez dwóch zdań nadużyciem a pozew jest oczywiście ostatecznością

    @ Inflant
    Ewidentnie ktoś pojechał na wysokiej pozycji http://www.swinskaprawa.pl (przez ponad 6 tygodni na pierwszym miejscu, jak pisałem wcześniej) i teraz wykorzystuje ten fakt — bardzo się starałem ale na prawdę trudno mi to zobaczyć w innym świetle .. jeśli właściwe przekierowanie zostanie przywrócone na http://www.swinskasprawa.pl, temat uważam za zamknięty

   • @ Artur
    http://www.swinskasprawa.pl korzysta tymczasowo z platformy Facebook — widocznie nie ma tam pola do wpisania keywords… dzięki za cenne uwagi, myślę że poradzimy sobie z tym

   • Anka said

    Jest na drugiej pozycji i następnych

   • Andrzej said

    2 miejsce w googlach w tej chwili

  • Radek said

   Można zgłosić do google. Powinni wyciąć ,gdyż to nie jest etyczne. Aby dodać stronę do google trzeba zaakceptować regulamin. W regulaminie google jest pkt mówiący o etycznym itd…Ktoś z moich znajomych w ten sposób sobie poradził

  • allseiingeye said

   To jest link do onetu, 2 komentarze, tak dodali artykuł żeby nikt nie widział :/

   http://wiadomosci.onet.pl/2043642,12,ke_rozwaza_wspolny_zakup_szczepionek_przeciw_nowej_grypie,item.html

 5. allseiingeye said

  Politycy chcą pierwsi szczepić się na A/H1N1
  W szeregach partyjnych we Włoszech wybuchła dyskusja, czy politycy powinni szczepić się w pierwszej kolejności na nową grypę. Spór rozgorzał, gdy szef władz prowincji Bolzano w Górnej Adydze ogłosił, że tamtejsi lokalni politycy znajdą się w pierwszej grupie obywateli poddanych szczepieniom przeciwko wirusowi A/H1N1.
  Gubernator prowincji Luis Durnwalder argumentuje, że polityk, zwłaszcza ten zaangażowany w pracę lokalnych władz, pełni ważną funkcję społeczną i dlatego nie powinien chorować, a tym bardziej z racji swych licznych kontaktów z obywatelami zarażać innych. Dlatego, w jego opinii, politycy powinni poddać się szczepieniom razem ze strażakami, policjantami oraz osobami z grup ryzyka.

  Nie wszyscy jednak są takiego samego zdania. Przewodniczący władz regionu Lombardia Roberto Formigoni oświadczył, że nie podejmie takiej decyzji, ponieważ, według niego, pierwszeństwo mają obywatele. – Nie zgadzam się z tym, że my, politycy, powinniśmy mieć tego typu przywileje – ocenił Formigoni, cytowany przez agencję Ansa.

  Komentator dziennika „Corriere della Sera” napisał żartobliwie: – Naprzód, włoscy politycy! Szczepcie się wszyscy od przełęczy Brenner do Bagherii (na Sycylii – PAP)! Chcemy, żebyście tryskali zdrowiem.

  Ironii nie kryła również wiceprzewodnicząca Izby Deputowanych Rosy Bindi z Partii Demokratycznej. „Co do tego, że możemy zagrażać obywatelom, nie ma wątpliwości” – powiedziała.

  Inny deputowany PD Roberto Giachetti skomentował: – Mam nadzieję, że to jest żart. A jeśli to prawda, to politykom, którzy wymyślili coś takiego, nie pomoże żadna szczepionka.

  Podobnego zdania jest także wielu innych polityków, według których wszelkie tego typu przywileje są nie na miejscu i całkowicie nieuzasadnione.

  Zgodnie z rozporządzeniem ministerstwa opieki socjalnej i zdrowia masowe szczepienia we Włoszech przeciwko nowej grypie rozpoczną się w połowie października. W pierwszej kolejności zostanie zaszczepiony personel medyczny, a także pracownicy opieki społecznej, funkcjonariusze sił porządkowych i Obrony Cywilnej.

  Dotychczas we Włoszech zanotowano ponad 7 tysięcy zachorowań na nową grypę.

  źródło:
  http://wiadomosci.onet.pl/2043670,12,item.html

 6. kamil said

  mam pytanie.
  Za około tydzien będą szczepienia na grype w przychodni do ktorej należę.
  Nie piszą jaka to grypa, ale chyba ta zwykła ludzka na którą szczepimy się co roku na wiosnę.

  Moje pytanie brzmi:
  Czy to napewno szczepionki na zwykłą grype?
  Szczepionka pochodzi z francji.

  • Radek said

   Ciekawy artykuł. Chyba jeszcze go nie było.
   W sam raz na kolejny temat:
   http://www.dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1139&Itemid=53

  • allseiingeye said

   Poproś o skład szczepionki, wpisz w internet każdy ze składników, najlepiej to wpisz tu na forum to ci podpowiedzą dobrzy ludzie którzy są zorientowani.

  • zyta said

   Najlepiej NIE SZCZEP sie juz wcale zadna szczepionka, odpusc sobie, bedziesz zdrowszy.

  • PantaRei said

   Zyta ma racje, NIE SZCZEP sie! NIGDY! Szczepionki nie sa nikomu potrzebne. Nawet Pani prof. Majewska (poszukaj na tym blogu list od Niej)zaleca naturalne potraktowanie grypy czyli wygrzewanie grypy w lozku, duzo zielonej herbaty, czosnek i nie zazywac aspiryny. Ode mnie (ja od lat interesuje sie medycyna naturalna) rada to duze ilosci witaminy C i D. Mozesz sie wesprzec srebrem koloidalnym – ktore jest naturalnym antybiotykiem i Pau d’Arco, naturalny lek ktory wspaniale chroni/wzmacnia system odpornosciowy.

   Pozdrawiam

   • Jerzy said

    W Grudziądzu bezdomnym zastrzyknięto testowaną szczepionkę na ptasią grypę, oni myśleli że na zwykłą, 21 zmarło. Toczy się rozprawa sądowa podobna do rozprawy przeciwko „łowcom skór”. Więc jak takie afery się dzieją to może sobie rzeczywiście odpuścić szczepienie, nawet to sezonowe?

   • Obsertwator said

    Jerzy co do rozprawy niestety jest odraczana:(

    i w ogole nie ma sensu się nią zajmować gdyż nie uderza w firmy farmaucetyczne, tylko w ludzi nieswiadomych tego co robia.

    Jako dowód ta rozprawa niestety nic nie wniesie do wyjaśnienia aktualnej sytuacji.
    To są płotki, nic nie wiedzące i nic nie rozumiejące.

   • Bartłomiej said

    Obserwator jesteś w błędzie. Zakładanie pozwów i zgłaszanie spraw przeciw fizycznym osobom i firmom farmaceutycznym/koncernom to jedyny sposób, żeby w literze prawa wyrazić swój obywatelski i osobisty sprzeciw. Jeżeli „te osoby są nawet nie świadome tego co robią” to się uświadomią jak kolega z pracy będzie miał wyrok za zabicie taką szczepionką bezdomnego (skrót myślowy bo szkoda czasu). To co mówisz to brednie i dziecinna interpretacja rzeczywistości. Organy powołane do tego w literze prawa mają obowiązek takie zgłoszenia i pozwy przyjmować i wszczynać postępowania. Twoje próby manipulowania na tym blogu dobiegają końca, a ewidentna podwójna gra staje się widoczna dla każdego.

 7. monikasz40 said

  kartel farmaceutyczny to świetny film,ukazujący dosadnie prawdę,doktor Matthias Rath,to porządny gość diałający na rzecz pokoju światowego,prawdziwy doktor,który chce naprawdę leczyć i pomagac,a nie tylko wyciągać kasę.Jego badania nad medycyną komórkową,w których bierze udział nasza rodaczka dr Aleksandra Niedźwiecki,są przełomowe,dotyczą zwłaszcza mikro,makroelementów oraz witamin.NIesamowite jest, jak braki witaminy C,wpływają na różne choroby i ilu chorobom można by było zapobiec,gdyby ludzie wiedzieli,że zamiast leczyć już skutki jakimiś farmaceutykami,można zapobiec powstaniu choroby odpowiednią dawka witaminy C,ZWYKŁĄ witaminą C,ale nie syntetycznie produkowaną.Niestety nie ma patentów na witaminy i minerały.Nie jest to temat dotyczący bespośrednio szczepień,ale co by sie nie działo,to trzeba zacząć wzmacniać naturalne siły organizmu i tak jak ktoś wspomniał już wcześniej,duże dawki witaminy C np.z wyciągu z Aceroli,srebro koloidalne też ma wspaniałe właściwości.A dla zainteresowanycz po obejrzeniu „kartelu farmaceutycznego’ osoba i medycyną komórkowa dr Ratha warto wpisać w google hasło:Medycyna komórkowa,grypa szczepionki

 8. baria said

  A ja mam nadzieję, że Irlandczycy pokrzyżują plany UE i odrzucą Traktat, co może się okazać zbawienne i dla nas, również w kwestii szczepień. Może i w Niemczech nie wszystko pójdzie gładko, jak planują, wybory do Bundestagu pod koniec miesiąca, trzymajmy kciuki za dobre dla społeczeństw wybory.

  • Obsertwator said

   Niestety też bym chciał abu Traktat upadł, bo to zło wcielone, ale nie miejmy ndzieji, nie wierze aby w referendum o ile bedzie uczciwe, zagłosowali na nie.

   • zyta said

    A ja jak najbardziej mam nadzieje, ze i tym razem odrzuca Traktat, skoro mieli odwage to zrobic za I razem.

  • zielony said

   Myślisz że po co Irlandczycy głosują jeszcze raz ? bo źle zagłosowali !!.. I będą głosowali do skutku. Plan musi zostać wykonany, a w planach jest stworzenie 10 światowych stref w ramach Nowego Porządku Świata (Jeden światowy rząd) oraz ograniczenie ludności do 500 milionów aby łatwo było rządzić !!!Najstarsze marzenie o władzy nad światem staje się na naszych oczach rzeczywistością..

   • marek said

    To ich „ostatnia szansa”. Później muszą zmienić reguły. Raczej Irlandia zostanie w pewien sposób wykluczona ze wspólnoty, no chyba że zobaczymy w mediach coś więcej niż tylko zatruta wołowina jak po ostatnim głosowaniu. Hahahah. Późno bo późno ale już wtedy zaczęło mi świtać w głowie dlaczego nagle po odrzuceniu traktatu taka nagonka na wołowinę irlandzką. Później już było z górki. Kilka książek Władimira Bukowskiego, streszczenia dobrych ludzi traktatu i tak stałem się przeciwnikiem wejścia do WE.

   • zyta said

    Oj, nie bylabym taka pewna czy uda im sie zrealizowac swe chore marzenia dotyczace utworzenie NWO. Ludzie musicie w koncu zdac sobie sporawe, ze nas jest prawie 7 miliardow a ich garstka. Czy nie wiecie jaka mamy moc razem? Uwierzcie w koncu, ze to my ich pokonamy!

   • Grashka said

    Zyta masz rację ale musieli by się przyłączyć do ludzi wojsko,policja,straż to byłoby ok a tak to nic nie zrobimy w USA to ludzie mają broń a my co

   • Obsertwator said

    Zyta obudz sie.
    Oni juz w 90% zakonczyli proces utworzenia NWO.

    nie ma sie co oszukiwac.
    Poczekjamy do 2 pazdziernika.

    i bedzie koniec wolnosci, koniec demokreacji koniec wszsytkiego. Wszsyto teraz w rekach Irlandii.

   • zyta said

    @Obsertwator,
    wiem o tych 90%, ale nadal uwazam, ze swiat ma jeszcze szanse.

   • Gwdz90 said

    Zyta ma racje trzeba wierzyć w to że mamy szanse,ludzie się jednoczą jest nas co raz więcej,wszyscy musimy trzymać kciuki za Irlandię. Bitwa wciąż trwa…

   • b said

    jeżeli chodzi o Irlandię, to nie byłabym taką optymistką…
    włączyłam dzisiaj relację z radia watykańskiego i mówili, że jakiś tam ważny biskup ogłosił, że głosowanie ZA traktatem nie jest niezgodne z religią i wszystkich do tego gorąco namawia…
    mam nadzieję, że go nie posłuchają.

 9. Magda said

  Miałam już nie zajmować miejsca w komentarzach,ale to wydało mi się ważne:
  „Od 1977 roku zachorowania na grypę wywołują u ludzi na całym świecie dwa podtypy wirusa grypy A tj A-H1N1 oraz H3N2”…

  No i mamy problem. Jeżeli Komitet Doradczy stwierdza, że ten typ wirusa występuje na świecie od co najmniej 1977 roku i stanowi główne źródło zakażeń, to na jakiej podstawie Ministerstwo Zdrowia i jego doradcy stwierdzą, że go w Polsce nie ma. Na co właściwie idą nasze, podatnika pieniądze, kiedy dopiero jak przyszedł sygnał z Waszyngtonu to stwierdzono istnienie czegoś o czym lekarze wiedzą od 30 lat, czyli od co najmniej pokolenia! ”
  Dr Jerzy Jaśkowski Gdańsk
  http://www.dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1139&Itemid=53

 10. Magda said

  Dr H. Buttram i dr J. Hoffman w swej książce „Szczepienia i immunologiczna niesprawność” wyciągają wnioski:
  Według nas istnieją wystarczające dowody potwierdzające poszczepienne uszkodzenia systemu odpornościowego, by poprzeć narastające głosy opinii publicznej, domagającej się przeprowadzenia badań nad alternatywnymi metodami zapobiegania chorobom zakaźnym. 7 grudnia 1985 roku dr Albert Sabin, który odkrył doustną szczepionkę przeciwko chorobie Heinego-Medina, przemawiał do włoskich lekarzy. Według wiodącego turyńskiego dziennika „La Stampa” z 8 grudnia, Sabin oznajmił: Oficjalne dane pokazały, że szczepienia przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych na dużą skalę zawiodły; nie zmniejszyły znacząco zachorowalności na choroby, przed którymi miały chronić. W artykule w „International Medical Digest” stwierdza się: Nie ma podstaw, aby twierdzić, że każde dziecko musi zostać zaszczepione każdą dostępną szczepionką. Wręcz przeciwnie, należałoby unikać każdej szczepionki. (…) Przypadki występowania chorób wywołanych szczepieniami rosną w alarmująco szybkim tempie. Należy na nowo określić zasady, cele i niebezpieczeństwa szczepień, i pod tym kątem jeszcze raz ocenić procedury.

  Kwestionując skuteczność szczepień, dr William Campbell Douglass pisze w „Cutting Edge” (maj 1990): Pomijając możliwość, że różne szczepionki zawierają wirusy zwierzęce (co zostało udowodnione), mogą wywoływać poważne choroby w późniejszym okresie życia (stwardnienie rozsiane, rak, białaczka, choroba Creutzfeld-Jacoba), należy rozważyć czy szczepionki rzeczywiście spełniają swe zadanie. Kiedy jakaś forma praktyki medycznej jest krytykowana przez swoich własnych medycznych ekspertów, wówczas należałoby ponownie przeanalizować teorię uprawniającą praktykę. Trzeba zatem zadać pytanie, czy teoria, na której opiera się stosowanie szczepień, jest właściwa?
  http://waldek1984.wordpress.com/category/czlowiek-i-zdrowie/szczepionki/

 11. Obsertwator said

  Cześć. powiedzcie mi czy ja czegoś nie rozumiem…

  Tak dla picu poszedłem dzisiaj do szpitala akademickiego w Bydgoszczy.

  Grzecznie zostałem zatrzyany przez pielęgniarke i nie mogłem się dostać do żadnego lekarza – nie miałem skierowania.
  Tłumaczę że koleżanka wróciła z wloch z wakacji, i że wykryli u niej grypę – niby tą nową.

  Ja od 3 dni mam bóle miśni, itd – wymienilem normalne wskazania przy grypie.

  I chciałbym się widzieć z lekarzem.
  Bo naparwdę osłabiony lewdo chodzę.
  Nie to że nie zostałem dopuszczony do lekarza.
  totalnie mnie olali.
  to jescze kazali jechać do przychodzni na drugi dzien:)

  super:D

  nie wiem czy sie cieszyć ze u nas jest taki rozpierdol.

  PS. Trzymajmy kciuki ze referdum w pazdzierniku w irlandii nie bedzie sfalszowane, bo sie na to zanosi

  • zyta said

   To dowodzi, ze sprawa jest nadmuchwana przez kontrolowane media a tak naprawde, to nasi oprawcy robia w gacie, zebysmy sie nie zorientowali, ze sa niczym wobec nas i najwyzej moga nam skoczyc na pedal.

   • TheEndi said

    Dajesz radę… Tak trzymać! 🙂 Wara IM od naszych umysłów. Zdobędziemy wyższą świadomość i poślemy miażdżący sygnał, jakiego kosmos jeszcze nie wytworzył…:-)

  • Andrzej said

   Wniosek jest jeden. Brak paniki, bo nie ma powodu, więc i ludzie nie będą się masowo szczepić. Tu taka rozbuchana dyskusja, a oprócz ś.p. dziadka mojej żony (uprzedzając przypuszczenia – zmarł na białaczkę) nie znam nikogo kto szczepi się na sezonówkę i nikogo kto zamierza się szczepić na świńską. A znajomych trochę jest.

   • b said

    fajnie. u mnie w pracy na sezonową grypę szczepią się wszyscy, bo za darmo szczepionki serwują.
    ja jestem tylko dziwolągiem, bo od lat trąbie, że szczepionki, to syf.

   • Andrzej said

    B. Pewnie zagraniczna firma, w dodatku duża. W moim mały polskim piekiełku, nikt nawet o tym nigdy nie wspomniał.

 12. Obsertwator said

  aha : zapomnialem wszsytkie plakaty ktore zostały rozwieszone, dzisiaj ich nie ma.
  zostły czesciowa sciagniete, czesciowo farba zakryte.

  W bydgoszczy mamy ekipe kretów co bojkotuje słuszną sprawę.

  • allseiingeye said

   Róbcie wpisy sprejem 😀 najpierw szablony powycinać i bach na ścianę lub latarnie, nikt nie zerwie 😀

   • multan said

    Najlepszym materialem na szablony byly za komuny stare zdjecia rentgenowskie-latwo wyciac wzór zyletka, sa sztywne, nie rozmakaja i mozna zrobic grafitti w 3-4 sekundy. Polecam!

  • Gwdz90 said

   Kto jest z lublina niech da znać!

 13. aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2039706,135,item.html proszą o pisanie artykułów w ramach tzw. „dziennikarstwa obywatelskiego” nt.
  Jesień i zima to okres zwiększonej liczby zachorowań i częstszych kontaktów ze służbą zdrowia. Czy w związku z tym obawiacie się o Wasze zdrowie? A może macie pewność, że w razie zachorowania otrzymacie właściwą opiekę? Chcemy poznać Wasze opinie na temat polskiej służby zdrowia – zarówno te pozytywne i mniej optymistyczne. Zabierz głos w serwisie Dziennikarstwo Obywatelskie.

 14. Obsertwator said

  http://szkola.wp.pl/kat,108824,title,Swinska-grypa-czy-zamykac-szkoly,wid,11496289,wiadomosc.html?ticaid=18c0d

  • Radek said

   Antymaterialny kiedyś pisał kilka lat temu w jaki sposób powstaje traktat unijny. Jest on tak napisany, że tylko najlepsi prawnicy będą mogli się w nim poruszać. Konstytucja powinna być zrozumiała dla zdecydowanej większości obywateli. Traktat miał być napisany w ten sposób, aby przede wszystkim była możliwość pozbawienia dowolnego kraju w decyzjach. W styczniu tego roku otrzymałem mail od Antymaterialnego, że przykładowo w jednym z punktów traktatu jest wymieniona definicja tolerancji. W innym punkcie jest napisane, że każdy kraj, który zostanie uznany przez 1/3 obywateli za nietolerancyjny zostanie pozbawiony głosu w instytucjach unijnych :)…gościu ma wiedzę i tyle….Wydaje mi się, że my jeszcze raczkujemy w wiedzy co oni sobie obmyślili

   • Jacekss said

    dokłądnie Traktat jest tak zamotany aby nie dało się w krótkim czasie pojąć o co chodzi.. podobno ponieważ nie przeszła dalej praca nad konstytucją UE, to spreparowali coś ala konstytucja – tzw Traktat Lizboński. ale mający cechy konstytucji :/ Oczywiście sztucznie głoszono że bez niego UE nie może dalej funkcjonować bo istniejące struktury władzy są mało wydajne itp itd, i inne pierdy 🙂 No i z ich punktu widzenia to racja, teraz muszą użerać się z poszczególnymi rządami, jak podpiszemy to część decyzji bedzie podejmować Bruksela.

    Lepiej jakby to nie przeszło, bo będzie bagno.. z czasem, swój plan wprowadzają stopniowo ale skutecznie.

   • Grashka said

    http://www.fronda.pl/news/czytaj/traktat_lizbonski_instrukcja_dla_poczatkujacych

    prezydent Czech przeciwko traktatowi

  • Grashka said

   http://nczas.com/wazne/polska-i-wielka-brytania-powinny-opuscic-unie/

   to powinni wszyscy przeczytać

  • Grashka said

   a tu posłuchać jak Buzkowi dał popalić Angielski parlamentarzysta

  • Grashka said

   http://wiadomosci.onet.pl/2042081,28351,wiadomosceu.html
   w Irlandii przybywa zwolenników TRAKTATU LIZBOŃSKIEGO

 15. aśka said

  http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article441178/Kopacz_kupila_szczepionki_czy_kota_w_worku_.html

  Nikt nie wie, czy leki uodparniają na A/H1N1

  poniedziałek 7 września 2009 12:59
  Kopacz kupiła szczepionki czy kota w worku?
  » Kopacz kupiła szczepionki czy kota w worku? Zamknij X
  Kopacz kupiła szczepionki jak kota w worku
  Kopacz kupiła szczepionki jak kota w worku fot. DZIENNIK / PIOTR KOWALCZYK
  Kopacz kupiła szczepionki jak kota w worku

  Szefowa resortu zdrowia zdradziła, że ministerstwo zamówiło 4 miliony dawek szczepionki przeciw wirusowi świńskiej grypy. Ewa Kopacz przyznała jednak, że nie wiadomo, czy lek zadziała. Mało tego, nikt nie wie, jakie działania uboczne wystąpią u osób, które przyjmą szczepionkę.
  REKLAMY GOOGLE

  * Kalendarz szczepień
  Zapytaj pediatrę o szczepienie przeciw rotawirusom.
  http://www.Powstrzymajrotawirusy.pl
  * Zlikwiduj przyczynę
  chrapania. Asonor najlepsze krople do nosa
  http://www.chrapac.pl/
  * Chroń się przed infekcją
  Wyjątkowy suplement 3 w 1 Witaminy, Minerały, Probiotyk
  Multi-Tabs.pl

  „Nie znamy jeszcze do końca ani jej skuteczności, ani nie znamy jej działań ubocznych” – powiedziała dziś Ewa Kopacz. Dodała, że ministerstwo nie będzie kazało płacić za szczepienia przeciw groźnemu wirusowi A/H1N1. Jednak – jak zaznaczyła Kopacz – w pierwszej kolejności darmowo zaszczepione zostaną osoby z „personelu medycznego oraz dzieci z chorobami przewlekłymi”.

  Komitet pandemiczny wciąż zastanawia się, czy szczepionkę przeciw wirusowi grypy otrzymają także kobiety w ciąży, gdyż ten wirus jest dla nich szczególnie groźny.

  „Obserwujemy co się dzieje w Europie i nie chcemy być poza burtą, gdyby się okazało, że wszyscy inni wystartowali już po te szczepionki, a nas tam nie ma. Ale od razu z góry zakładam, że to będą zalecane szczepionki, ale to nie znaczy, że będziemy za nie płacić” – powiedziała Kopacz.

  MP

  PAP

  • zyta said

   Przestancie sie przejmowac Kopaczowa. Tanczy jak jej zagraja.

   Zagrajmy teraz MY- ponad 6 miliardow! Naprzod! Razem! Do dziela!

 16. Obsertwator said

  wiecie co: napisze wam co sie naparwde dzieje.

  plan realizacji marzeń NWO:
  1. Prawne ustalenia krajów podległych:
  – ustalanie nowych praw i dekretów koniecznych do wprowadzenia zmian – brakuje tylko jednego: zatwierdzenia Traktatu Lizbonskiego
  2. Rozdymka medialna szczepien – to początek. W polsce juz sie zaczyna – kwestia zamykania szkół: http://szkola.wp.pl/kat,108824,title,Swinska-grypa-czy-zamykac-szkoly,wid,11496289,wiadomosc.html?ticaid=18c0d
  3. Totalna rozpierducha po szczepieniach – wyjdzie w praniu co bedzie.

  • zyta said

   Bedzie dobrze. W koncu nas jest wiecej a informacje zataczaja coraz wieksze kregi. Juz nie maja do czynienia z nieswiadoma masa. Jak sie wszyscy ruszymy to damy popalic tym rzadzacym hybrydom.

   • marek said

    W większości krajów na to czekają. Podzielić społeczeństwo mniej więcej po równo. Przekazujesz wiedzę innym i tak w to nie uwierzą. Musi być mniej więcej równowaga i do tego dążą. Przynajmniej w USA taki pewnie mają zamysł. Czarni nie odpuszczą usunięcia Obamy i sami zaczną się masowo zabijać Wtedy FEMA wyłapie których trzeba, ludzie będą prosić władzę ZRÓBCIE COŚ!!! no i bach. Rząd mówi „Oddajcie nam całą broń, dostaniecie zwolnienia podatkowe” i jedna sprawa załatwiona.

   • zyta said

    @Marek,
    moze i to jest ich scenariusz, ale wcale tak nie musi byc. Rzeczywistosc moze sie okazac calkiem inna. Najgorzej jest myslec tak jak oni (rzadzacy) ze strachem wg mnie. Gdyby mieli taka znow pelnie wladzy, to juz bylibysmy dawno zredukowani. Trzeba pamietac, ze najlepsza bronia jest atak i nie kombinowac jakby sie tu uchronic ale atakowac. Trzeba jeszcze tylko z tej pozycji- atakujacego -obmyslac strategie.

   • kellrez said

    bin laden – niech on spuści bombę obamie na łeb.

  • tomekk said

   Będzie dobrze? Czy aby na pewno? To jakie kręgi zataczają informacje nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia. Nie mamy żadnej realnej władzy, dla ogromnej większości społeczeństw na świecie stanowimy jedynie grupę ludzi, wyznawców „teorii spiskowych” wyśmiewanych przez systemowy przekaz medialny. Prawda jest taka, że ci co stoją za kryzysem i medialną pandemia grypy, to całe NWO zrobią ze światem dokładnie to co zrobić będą chcieli. A dlaczego? Bo pomimo, iż możemy się cieszyć pozorną wolnością wypowiedzi nie jesteśmy w stanie zrobić NIC co chociażby lekko by ich ukłuło,a wszelkie nasze podskakiwania i społeczne niepokoje wpisane są od dawna w plan NWO.

 17. aśka said

  http://www.radiozet.pl/Wiadomosci/Swiat/USA-zielone-swiatlo-dla-szczepionki-na-A-H1N1

  USA: zielone światło dla szczepionki na A/H1N1

  Wtorek, 15 Września 2009

  Akcja szczepień Amerykanów przeciwko świńskiej grypie zacznie się w przyszłym miesiącu. Dziś Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) dopuściła do obrotu szczepionkę przeciwko grypie wywoływanej wirusem A/H1N1. To pozwoli rozpocząć zakrojoną na szeroką skalę akcję szczepień tak jak planowały władze USA, czyli w październiku.

  FDA dała licencje pięciu firmom farmaceutycznym na produkcję szczepionek. Amerykański rząd już zakupił 195 milionów szczepionek. Wielka akcja bezpłatnych szczepień zacznie się w Stanach już w połowie przyszłego miesiącu.

  Szczepienia nie będą obowiązkowe. Jednak władze USA spodziewają się dużego zainteresowania. Pierwszeństwo będą miały osoby szczególnie narażone na świńską grypę, np. pracownicy służby zdrowia. W pierwszej kolejności szczepienia są zalecane także kobietom w ciąży, osobom opiekującym się niemowlakami, osobom młodym w wieku od 6 miesięcy do 24 lat oraz ludziom chorym na choroby przewlekłe.

  • Radek said

   Antymaterialny kiedyś pisał kilka lat temu w jaki sposób powstaje traktat unijny. Jest on tak napisany, że tylko najlepsi prawnicy będą mogli się w nim poruszać. Konstytucja powinna być zrozumiała dla zdecydowanej większości obywateli. Traktat miał być napisany w ten sposób, aby przede wszystkim była możliwość pozbawienia dowolnego kraju w decyzjach. W styczniu tego roku otrzymałem mail od Antymaterialnego, że przykładowo w jednym z punktów traktatu jest wymieniona definicja tolerancji. W innym punkcie jest napisane, że każdy kraj, który zostanie uznany przez 1/3 obywateli za nietolerancyjny zostanie pozbawiony głosu w instytucjach unijnych 🙂 …gościu ma wiedzę i tyle….Wydaje mi się, że my jeszcze raczkujemy w wiedzy co oni sobie obmyślili

  • zyta said

   I na tym to polega, ze „spodziewają się dużego zainteresowania”. Jada na zastraszaniu, ale my wcale nie musimy sie im poddawac. Ludzie obudzcie sie! Nas jest duuuzo wiecej!

 18. Obsertwator said

  jedna rzecz:
  Szczepienia są nieobowiązkowe w przypadku nie wystąpienia epiedemii. Bo na dzisiaj nie ma epidamii.
  W przypadki smiertelnego zniwa: wprowadzą stan „wojjeny” i beda szczeienia przymusowe.

  Zwykla propaganda i tyle.

  • Bartłomiej said

   Pandemia jest od 11 czerwca i będzie trwać, aż WHO jej nie odwoła. Niestety ten stan może trwać w nieskończoność, bo nie ma jasnych wytycznych i żadnej kontroli nad WHO co do zmniejszenia stanu zagrożenia z 6 na mniejsze.

   • Jacekss said

    podobno WHO przestało kontrolować sytuację, oficjalnie bo boją się że gdzieś pandemia zniknęła 🙂 za mało zachorowań i musieliby odwołać alarm, tak więc czekają do szczepień po których oczywiście wystąpią zachorowania a dla nich bedzie to dowód na to że jest epidemia (już nie pandemia) i co zrobią będą chcieli zaszczepić resztę społeczeństwa. BTW. ciekawe czy te „mądre głowy” inaczej też będą się szczepić ? 🙂

   • Obsertwator said

    Bartłomiej:
    Mam na myśli epidemię realną czyli wzrost zgonów ludzi.
    O tym mowię a nie o wskażnikach WHO.

    Prosze czytac ze zrozumieniem.

   • Bartłomiej said

    Obserwator:
    Pandemia realna jest związana ze wskaźnikami WHO, bo to WHO określa co jest pandemią a co nie jest i nie ma problemu z fałszowaniem liczby zgonów, i wywoływaniem sztucznych zagrożeń biologicznych właściwie od 11 czerwca w nieskończoność. „Mam na myśli epidemię realną czyli wzrost zgonów ludzi.” Będziesz sam robił statystyki? Żadne doniesienia oficjalne nie są już w tej chwili wiarygodne.

    Chyba sam nie wiesz o czym mówisz, albo jesteś naiwny jak małe dziecko i nie umiesz analizować faktów i wyciągać z nich wniosków.

   • Andrzej said

    Obser. Epidemii, czy pandemii nie mierzy się liczbą zgonów lecz łatwością rozprzestrzeniania się, czyli zachorowalnością. Skrajny przypadek – wszyscy chorują, zgonów zero – to wielka pandemia w nieistniejącej skali 10.Co to dla nas znaczy? Kilka dni w domu, za to dla gospodarek – koszmar.

 19. pyxon said

  Hmm wszedzie pisza ze beda szczepieni lekarze,pielegniarki,straż,policja ale ani słowa o wojsku.
  Troche to dziwne.

 20. eji said

  i tak będzie…
  wczytuję się ostatnio w Biblię i wiem, że to wszystko musi się stać, bo taka jest wola Boża.
  to, co się dzieje na świecie, jest tylko dowodem dla tych niedowiarków, którzy w Boga nie wierzą.
  koniec świata zbliża się niewątpliwie i to jest ostatni czas dany Niniwitom na opamiętanie się.
  chciałam dodać jeszcze o prześladowaniach chrześcijan. nie wiem dlaczego w kraju, w którym 95% obywateli deklaruje, że są katolikami, w telewizji publicznej nie mówi się o prześladowaniach wyznawców tej samej wiary na tle religijnym? rozumiem, że temat mało ciekawy, ale skoro mamy tylu wiernych, to chyba należałoby o tym mówić? a może to kolejna sposób na odwrócenie uwagi od rzeczy ważnych? cóż…ludźmi rządzi mamona i telewizja, te dwie rzeczy są ich Bogami.

  • zyta said

   A ja mysle, ze wszystko jest ciagle w naszych rekach i nic straconego.

   • Obsertwator said

    A ja się obawiam ze nic nie zmienimy.
    Sorki za wpis zmniejszający morale.

   • zyta said

    @Obsertwator,
    dobrzeby bylo, zebys przeczytal ksiazke MISJA Michel Desmarquet (w Google PDF). Jest w niej podane rozwiazanie naszych problemow (oprocz wyjasnienia prawdziwej historii Ziemi w tym przeszlosci i ew.przyszlosci ludzi, Hebrajczykow i w ogole Biblii).
    Jesli chodzi o politykow, to podobno wystarczyloby im obciac pensje i zostaliby ci, ktorzy rzeczywiscie chca sluzyc naszemu dobru.

    2 x sie do niej zabieralam, bo nie moglam przebrnac przez pierwsze rozdzialy- rozum mi nie pozwalal (?) .
    Niemniej, mimo, ze chyba jest ta ksiazka dosc kontrowersyjna, WARTO ja przeczytac. Ma sie nowe spojrzenie na wszystko i chyba jasniejsze.

   • Bartłomiej said

    Obserwator przeceniasz siebie, już Ci o tym pisałem. Twoje wpisy nie zmniejszają morale (wygląda na to, że masz w tym jakiś chory interes) ale są zwyczajnie nudne, powtarzasz się. Jeżeli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, to idź na spacer.

   • Andrzej said

    Niektórzy stali komentatorzy blogu powoli popadają w… no właśnie, w co? Paranoję, fanatyzm, a może w depresję? Krzyczą o ulotkach, plakatach, a w dzień i w nocy komentują na blogu. Kiedy rzeczywiście działają? Dla mnie to ściema bandy dzieciaków – oczywiście są tacy, którzy coś robią. Im chwała.

  • jacekss said

   też ostatnio czytałem, głównie o apokalipsie.. hm i generalnie wiele faktów się zgadza… jak widać ktoś chce wprowadzić NWO żeby wszystkimi rządzić, kto można się domśleć to od wieków ten sam wróg, przeciwnicy Boga którzy zaprzedali się mamonie i fałszywym bogom – syjoniści, nie mylić z żydami którzy wyznają judaizm. Syjonisci wierzą w Talmud, oni rozwineli kabałę, okultyzm i satanizm. Po co aby przeciwstawić się Bogu, aby zniszczyć inne religie. Główny ich cel to zapanować nad światem bo mocno wierzą że są wybranym ludem, jedynym i najlepszym. Dla nich cel uświęca śrdoki, więc ofiary po drodze które składają (fałszywym bogom) są nieistotne.

   • zyta said

    @jacekss,
    O tym tez jest w ksiazce MISJA Michel Desmarquet (w Google PDF)- polecam (ze ludzkosc zaprzedala sie mamonie).
    A Hebrajczycy podobno pochodza z planety Hebra, ktora jest na wyzszym stopniu rozwoju duchowego i co za tym idzie maja wyzsza inteligencje. Na Ziemi znalezli sie przypadkowo i rozmnozyli, pilnujac czystosci krwi…owszem sa w pewnym sensie „ludem wybranym” i byli prowadzeni przez jednostki o najwyzszym rozwoju duchowym (najblizsze Bogu).

   • Search the Web on Snap.com said

    Na swiatem mieli wladzę jakis czas-Bog im dal czas,ale w ostatecznym rozrachunku (w Biblii pisze wyraznie) nie mja szans.
    Z tego co wiem aby sie proroctwo wypelnilo potrzeba jeszcze zniszczenia religii,a potem nastanie WIELKI UCISK,jak mowi Biblia „jakiego nie bylo od stworzenia swiata”Apostolowie bardzo chcieli zobaczyc koniec swiata(konic zlych ludzi)

    Do tej pory swiatem rzadzil szatan( co widac i slychac),ale jego czas sie konczy.Bog nie pozwoli zniszczyc tego co stworzyl.

    Ludzie NWO o czy byla wiele razy mowa maja konszachty z szatanem w przeciwnym razie tak malej gerstce ludzi nie udaloby sie tyle zla wyrzadzic i tyle planu zrealizowac.

    Koniec szatana jest blisko ,chce zrobic tyle zla ile potrafi ,ludzie z NWO sajego marionetkami,bo są pazerni na wladze i pieniądze.

    Jak ktos czyta BIblie to raczej nie ma problemu z interpratacja i znalezieniu sie w strumieniu czasu.

   • Jaga said

    Post Search the Web on Snap.com

    to pisalam ja Jaga.Zupelnie nie rozumiem dlaczego tak wyskoczylo.

   • Wojwit said

    @ Jacekss

    Judaizm jest oparty właśnie na Torze (Stary Testament – ale różniący się paroma księgami od tego uznawanego przez chrześcijan) i przede wszystkim opisach do tegoż tudzież bardzo drobiazgowych opisach do opisów czyli Talmudzie (babilońskim
    i jerozolimskim). Powstawać zaczął jako wywodzaca sie z odłamu faryzejskiego żydowska odpowiedź na chrześcijaństwo! A swoją drogą, Talmud spisano dopiero w IV w. po Chrystusie, jak więc można tworzyć zbitkę judeochrześcijaństwo, skoro judaizm jest wtórny w stosunku do chrześcijaństwa? Syjoniści są więc judaistami (przynajmniej w teorii). Do tego kabała
    i reszta tego co napisałeś, i masz pełne oblicze współczesnego judaizmu, który przez talmudycznie stwierdzaną wyjątkowość żydowskiego wybraństwa stał się pożywką dla syjonistów. A chrześcijaństwo
    i owszem ma swoje korzenie ale w mozaiźmie. Religia Mojżeszowa to właśnie mozaizm. Wyznają ją bodajże jeszcze karaimi. Odsyłam do dzieł prof. Feliksa Konecznego (choćby do „Cywilizacji Żydowskiej”).

  • Gwdz90 said

   Więc jeśli kilka osób uważa że to jest nieuniknione,wiec po co te wszystkie rozmowy? czy naprawdę jedynym wyjściem jest się poddać?Ludzie trochę optymizmu.sytuacja może nie jest za dobra.ale póki żyjemy możemy bardzo dużo zrobić,wiadomo nie będzie łatwo,ale uważam że nawet jeśli mamy umrzeć przez tych pieprzonych globalistów to lepiej Umrzeć będąc WOLNYM człowiekiem!!!

   • Jaga said

    @Gwdz90

    Jesli mnie masz na mysli to nie uwazam ,ze nieuniknione.
    Uwazam ,ze ich plany nie moga sie do konca udac a dlaczego to jest w niektorych moich postach.
    W Ostatnim tez co nieco napisalam.Wiem jednak ,ze nie kazdy chce czytac sprawy dotyczace Biblii,wiec odpowiadam tylko takim osobom dla ktorych Biblia ma znaczenie.

   • Gwdz90 said

    @Jaga

    jeśli tak nie uważasz więc moje słowa nie są kierowane do ciebie.:)
    ważne żeby ludzie się nie poddawali,walczymy po jednej stronie.
    a o Biblii możemy porozmawiać.

 21. aśka said

  http://ft.onet.pl/10,32732,w_usa_zielone_swiatlo_dla_szczepionki_gsk,artykul.html
  Financial Times, 07.09.2009
  które ułatwi wprowadzanie innych szczepionek zawierających adiuwanty

 22. aśka said

  http://waldek1984.wordpress.com/2009/07/16/polski-pozew-zbiorowy-przeciwko-who/

  Polski pozew zbiorowy przeciwko WHO
  16 lipiec 2009 Dodaj komentarz Przejdź do komentarzy

  WHO – logoh1n1flupl:
  W dniu wczorajszym, 15 lipca, skontaktowałem się z 6 kancelariami prawnymi, wyspecjalizowanymi w sprawach kryminalnych i natury prawa farmaceutycznego. Moją intencją jest wniesienie pozwu zbiorowego (dopuszczonego przez prawo polskie od niedawna) wnoszącego o oskarżenia kryminalne przeciwko światowej organizacji zdrowia i firmom farmaceutycznym w sprawie planowanych przymusowych szczepień przeciwko wirusowi H1N1 / rzekomej świńskiej grypy, przykładem Jane Burgermeister, austriackiej dziennikarki śledczej.

  Prawo przewiduje min. 10 osób (które kierują podobne roszczenia do jednego podmiotu) do takiego pozwu, w związku z czym zwracam się z prośbą do zainteresowanych tematem i skłonnych uczestniczyć w takim pozwie o kontakt pod adresem h1n1flupl@gmail.com

  Polecam również obszerny zbiór materiałów dotyczących tematu: link

 23. aśka said

  Brzeziński “Obecnie łatwiej jest zabić milion ludzi, niż ich kontrolować”

  http://waldek1984.wordpress.com/2009/09/11/brzezinski-obecnie-latwiej-zabic-milion-ludzi/

  • zyta said

   No i sami sie przyznaja do swojej slabosci. Przeciez to nonsens, zeby moc kontrolowac tyyyle ludzi. Jestesmy gora! Uwierzcie w siebie!

   • Obsertwator said

    Raczej jest bardzo zle.
    DObra nowina to nie jest.

    Jesli uznaja ze nie sa wstanie kontrolowac nas – szaraków, to znaczy ze nas wybiją.
    i z czego tu sie cieszyc:?

    Po prostu jak Brzezinski napisał : wybija nas

    PS. Chca kontrolowac cały swiat – nie sa w stanie kontrolowac islamu – pytanie bedzie wojna?

   • zyta said

    @Obsertwator,
    jeszcze x namawiam, przeczytaj MISJA.
    Piszac „wybija nas” i tak masz nadzieje, ze do tego nie dojdzie, wiec po co pisac i rzucac w eter ta negatywna mysl?
    Pamietaj, ze nic w przyrodzie nie ginie, mysli i slowa tez.

   • Andrzej said

    Co do ZYTY. Wiem, że udziela się to od dawna (kiedy śpi?).
    Poza hurra optymizmem – nie potępiam, raczej pochwalam, czasem głosi dość karkołomne tezy („myśli i słowa w naturze nie giną”? Skąd to?)

  • zyta said

   @Andrzej,
   m.in.
   Gregg Braden – The Science of Miracles 1/6 (Napisy PL)

 24. Libertariator said

  U jednego z ochotników na których testowano szczepionkę przeciw H1N1 wystapiły poważne skutki uboczne min. kaszel krwią, bóle głowy i nerek oraz gorączka.

  Mimo to lekarze upierają się, że nie ma to związku ze szczepionką.

  http://adventuresinautism.blogspot.com/2009/09/swine-flu-vaccination-injured-subject.html

 25. Libertariator said

  Trochę o związku chemtrails z H1N1.

  http://www.infowars.com/the-chemtrail-h1n1-connection/

  • aśka said

   Przetłumaczyłm to za pomocą translategoogle:

   http://www.infowars.com/the-chemtrail-h1n1-connection/
   Chemtrail – H1N1 Connection
   Skywatch Kanada \n Infowars \n 15 września 2009

   Od początku marca 2009 r. niebo nad stolicą Kanady zostały zaśmiecone Chemtrails zatwierdzonego przez dysze, które przypominają pasażerskiego Boeing 747’s. Wszystko zaczęło się około tydzień przed Grypa świń wiadomości hit nurtu. Od tej pory, kwota Chemtrails jest rozpylany w niebo stopniowo zwiększać.

   Tak więc pytanie, które należy się zastanowić, co jest wtryskiwany do naszego nieba, a dlaczego? Jest znana wśród niektórych grup osób, które Chemtrails składają się głównie z soli baru i aluminium. Ten koktajl pojawia się biały spray (podobnie jak smuga, ale zwleka w przestrzeni powietrznej) i po rozproszeniu można łatwo pomylić z chmury wysokie wysokości. Niektórzy nawet świadkiem płaszczyzny rozpylania brązowy substancji z niskich wysokościach. Substancja ta, co zaobserwowano, ląduje na ziemi, jak żylasty / żelu klei. Żel ten został wcześniej analizowane przez Washington State Department of Heath i AmTest LABORATORIE. Wydawało się, że składa się z czerwonych krwinek mieszać z czynników biologicznych. Jakie są konsekwencje takich przypadków i to, co oni stają się coraz częstsze w ostatnich miesiącach?

   Oprócz zwiększenia Chemtrail działalności, niebo w Stolicy Narodu widział drastyczne zmiany w kierunkach lotu, co wydaje się być komercyjnych 747 lub sprawdź podobni. Samoloty zostały pod niższe niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich 20 lat. Te dysze dokonać rund na dzielnice mieszkalne leciał na wysokości zaledwie 500 stóp dzielnic, które są dobre 40 km od lotniska Ottawie. Wydaje się opuścić lotniska latać w kółko po mieście przy bardzo niskich wysokościach i wrócić skąd przyszli. Częstość występowania tego rodzaju zdarzenia w drastyczny wzrost. Osób trzeba zapytać, dlaczego? Dlaczego istnieją samoloty latają nisko nad domy co 5 minut? Istnieje z pewnością nie jest to, że wielu komercyjnych lotów i wysiadanie z Ottawy. Czy obywatele są aklimatyzowany jakiegoś przyszłego zdarzenia?

   Na temat baru, to wiadomo, że jest on toksyczny dla ludzi. Nie tylko zakłócają funkcje układu trawiennego, ale wpływa na układ odpornościowy. Układ odpornościowy niszczy patogeny poprzez produkcję limfocytów T. Baru w znanych do wiązania się z receptorami komórek T i skutecznie wyłączyć je (http://www.pubmedcentral.nih.gov/articlerender.fcgi?artid=1541830). Czy to tylko przypadek, że jesteśmy ostrzeżeni o śmiertelne ponownego pojawienia się tej jesieni i A/H1N1 naszym układem immunologicznym są atakowani codziennie z baru? Chyba nie.

   W odniesieniu do niskich Dysze pływające. Czy możliwe są do uprawiania prasowa bioweapon na gęsto zaludnionych obszarach? Mówi się, że czynniki biologiczne muszą być wydane na niższych wysokościach, czy nie są uszkodzone przez niskie temperatury znaleźć na dużych wysokościach. Każdy wie, tłum NWO lubi aklimatyzować owiec. Pozwala to na skoordynowanej zwolnienie niektórych biowepon Steve Quayle wcześniej mówiono. \n\n Istnieje faktycznie wiadomości pochodzące w tym takich zdarzeń mogą być w zakładzie. Większość dowodów są tylko relacje świadków oka, ale taki jest świat inteligencji. Ten rodzaj informacji nie pozwoliłaby ona na aktualności mainstream. W marcu 2009 r., wideo YouTube ukazał się kogoś zadzwonić do audycji radiowej o nazwie Power Hour.

   Dzwoniącego był w kontakcie z kierowcą ciężarówki, pracujących na umowę Department of Homeland Security. Był uzyskania zapłaty 500 dolarów USD obciążenia dla fiolek grypy ptaków dowozić do różnych miejsc w USA. Wszystkie dostawy zostały wykonane w nocy, a ciężarówka (y) zostały pod eskortą uzbrojonych tajnych zabezpieczeń ex-cops/private. Wiele ładunków były albo zabierani bądź spadła co podziemne silosy rakiet. Pracowników otrzymujących dostaw często w pełnym biegu Hazmat. Kierowca ciężarówki i jego rodzina zostali zaszczepiony na \”ochronę\” przed ptasią grypą. To kierowca ciężarówki została wypłacona w Bank of America oddział w zapleczu. On anonimowo dał numer telefonu do banku i została wypłacona w gotówce na miejscu. Był wzywany losowo przez DHS na spotkaniach w 3am i regularnie sprawdzane, aby upewnić się, że nie nabawiła się wirusa. Jeden z jego kolegów, którzy posiadali szczególnie długim płaskim łóżku został zatrudniony w ramach operacji zaciągu 80 ton pocisków w całym kraju. Bardzo dużym obciążeniem wysiąkał przerwy i DHS szybko zareagował i kazał je natychmiast ustalona tak, by mógł wypełnić czas. Wiele kierowca ciężarówki z dostawami byli bardzo tajemniczy charakter. Był często mówią do kierowania puste ciężarówki z jednej lokalizacji do innej, a następnie został zatrzymany na losowej stronie i prowadzeni prywatnej drodze do porzucania pkt, (z których wiele było podziemne silosy rakiet), więc jeśli przesłuchiwany nie mógł ujawniać poufnych informacji. Na jednym z jego dostaw, on deliveried jasne, chłodzone fiolki zawierające biały płyn, które zostały następnie załadowane do wojskowego samolotu C-130. Kierowca zarobić co najmniej sto tysięcy dolarów realizacji tych ładunków. On i jego rodzina nie została przeniesiona do bezpiecznego mieszkania na bazę wojskową. Kobieta, która wezwała w tej informacji do audycji radiowej przedstawił je do lokalnej policji i FBI. Odpowiedzi z obu z nich, \”To jest tak wielki, że nie będzie dotykać go słup 10 stóp. Oczywiście coś dużego się szykuje.

   Ponadto kierowcy ciężarówek jedna historia źródeł wiarygodnych Steve Quayle wywiadu ujawnić następujące informacje dotyczące sierpnia 2009 25: \”Jeden znaczący raport Flaming Gorge rekreacyjny w Utah, Wyoming i Colorado ww pobliżu dużej liczby ludzi w jednym z włoskich kabiny i wielu Francuzów w innym wszystko mówić wyłącznie w języku włoskim i francuskim. Również ten raport zawiera doskonałe szczegółowo niektóre z tych wsiadających motocykli Harley Davidson po Chinook Helicopter przeszło złożyć. Były one postrzegane jazda na spotkanie Chinook i otrzymania czegoś od niej, które następnie zostały przekazane do lodge. Zauważalne było dużej liczby chłodnic powietrza w tych poszczególnych kabin …. Może typu, które mogą przechowywać próbki niektórych wirusów lub grypa cool wystarczy do zachowania próbki mają być rozdzielone?

   (http://www.stevequayle.com/News.alert/08_Hawk/090825.fraction.wars.html )
   Z wszystkich wskazówek dostępny jest możliwe do wyobrażenia, że po nieświadomych obywateli zużyte nadwyżki ilości baru, które stało się w drodze z chmury do kanalizacji i z powrotem do wody pitnej, że wpadają w konspiracji Globalist obniżyć nasze odporności systemów na nadchodzący \”fali drugiego\” tzw grypy świń? Czy będą zsynchronizowane aerozolu uwolnienia weaponized grypy na msze, czy będzie istniała żywego wirusa (oprócz śmiertelnego kwoty Skwalen) wewnątrz szczepionkę H1N1, or both? Jeśli chodzi o metody, aby osiągnąć zmniejszenie populacji bioweapons teoretycznie może być najbardziej skuteczne (tylko druga jądrowej opad), bo po pierwszym wydaniu nadal do rozprzestrzeniania i namnażania się wśród ludzi. To oczywiste, ze wszystkich głównych propagandy na temat grypy świń w tych dniach, że jesteśmy przygotowani na coś wielkiego, nawet jeśli obecne ogniska grypy świń do tej pory zostało nie więcej niż żart. Time Is Running Out for Obama, a tłum NWO do przejęcia kontroli dyktatorskich w Ameryce Północnej. Masy przebudzenia na niespotykaną dotąd skalę. Jak będzie kilka najbliższych miesięcy rozwinąć? Kto będzie zwycięzcą? \n\n God Save The Republic.

 26. zbyszek said

  irlandia na chwile obecna jest podzielona co do traktatu.ktos wczesniej pisal ze w traktacie jest zapis o tolerancji i ze mozna odrzucic kraj na boczny tor za brak toleracji.jezeli to prawda to polska ma przechlapane i na stalke bedzie na bocznicy,np za konkordat.gdyz faworyzuje jedna organizacje w stosunku do innej i wtaki przypadku swiatkowie jehowi czy inni beda sie mogl na to powolywac o dofinansowanie :d,jak rowniez jezeli codzi o gejow czy lezbijki.powiem wam iz pomimo irlandia jest niby uwazana za kraj bardzo katolicki nie ma tu takiej nie nawisci do innych orjentacji jak w polsce,nawed kilka dni temu byla parada gejow i lizbijek i nie bylo takiej agresji jak w posce,zadnej agresji,wszyscy sie swietnie wspolnie bawili,bylo zarabisce.:dd oj biedna ta polska tylki naszych urzednikow beda bolaly od siedzenia na bocznej lawce hahahahah juz widze mine rydzyka jak faktycznie jakas organizacja religija posluzy sie traktatem hahahaha zawal murowany

  • zbyszek said

   nawed u mnie na osiedlu mieszkaja geje niemiecy i holenderscy belgijscy ktorzy maja zawarte malzenstwa we wlasnych krajach i nikt sie tym nie przejmuje.nikt nikomu do luznka nie zaglada ,w polsce juz by dawno mieli wybite szyby w domach i w najgorszym przypadku by ich zlinczowali,a tu zyja to zyja liczy sie to co czlowiek reprezetuje ze soba a nie to z kim sypia i z kim sobie uklada zycie,owszem kazdy rozmawia ale nie ma takiej agresji.na poczatku bylo to troche dla mnie dziwne jak jak rozmawialem ze sasiadem;gey z niemiec;i w pewnym momecie czulem sie zarzenowany,nieswojo gdy napomknal cos tam i nadmienil moj;maz;,widzial moje zmieszanie ale teraz kazdy rozmawia na pelnym luzie ,i nikogo to nie gorszy i szokuje.polska to wielka wiocha zabita dechami teraz to widze z innej perspektywy.

   • Inkwizytor said

    Ja jestem „zarzenowany” jak cie czytam. Takiego ćwoka dawno nie spotkałem

   • zielony said

    Każdej żyjącej osobie w Polsce podstawowe prawa wolności gwarantuje KONSTYTUCJA. Natomiast powstawanie nowych środowisk, które liżą sobie „orzeszki”, ” muszelki” czy noszą czerwone kokardki jako walki o jeszcze większe ich prawa,które im się nie należą jest dla mnie jako przeciętnego obywatela rzeczą bulwersującą nad którą nie mogę przejść do porządku dziennego. Jeśli jesteś inny lubisz Gejów i Lesbijki (prawidłowa nazwa Sodomici) to ok twoja sprawa. Denerwuje mnie to, że szukając akceptacji dla swoich ZBOCZEŃ organizacja Sodomitów, wciska swoje chore wizje przeciętnym ludziom jako coś normalnego jednocześnie przyklejając łatkę homofoba komukolwiek kto potrafi wyrazić swoje odmienne zdanie na ten temat.

   • Adam said

    dokładnie Zielony.
    Skoro jesteśmy już przy problemie pederastach lesbijkach i parafilach, zboczeńcach, itd. nie widzicie że to ma wyraźny związek z NWO?

    chciałbym zwrócić na to Waszą uwagę.
    Co jest podstawową komórką społeczną?- RODZINA!! A WIĘC MONOGAMIA I to OD zarania dziejów, odkąd człowiek się ucywilizował(rewolucja neolityczna), zaczął prowadzić osiadły tryb życia, rolnictwo, etc, czasy plemienne w jaskiniach się skończyły gdzie była poligamia.

    Jaki jest m.in.biologiczny cel rodziny?- między innymi REPRODUKCJA LUDZI.
    czemu to służy?- Powiększaniu liczby ludności danego narodu.

    jaka piepr*ona polityka jest prowadzona od 20 lat?

    -bezczelne promowanie poligamii (swingersi, cuckold, gangbang trójkąty, etc.) jako czegoś normalnego, stwarzanie wrażenia że ktoś kto nie jest zboczeńcem i tego nie praktykuje jest „nienormalny”

    – nachalne promowanie pederastów i lesbijek jako coś „normalnego”. Kto jest przeciwny uznawaniu na normę pederastii, która jest nawet sprzeczna z biologiczną budową człowieka, jest uważany za homofoba,zaściankowca, buraka, etc.

    ZADALIŚCIE SOBIE PYTANIE CZEMU TO WSZYSTKO SŁUŻY?
    ROZBICIU RODZINY. ROZBITA RODZINA= MNIEJSZA SZANSA NA TO ŻĘ BĘDĄ MIELI ONI POTOMKA, że ludzie się zreprodukują.
    PROMOWANIE PEDERASTII SŁUŻY TEMU ABY RODZINA W OGÓLE NIE POWSTAŁA I NIE SPEŁNIAŁA SWOJEJ FUNKCJI.. REPRODUKCJA)

    A teraz zadajcie sobie pytanie, i poobserwujcie, czym jesteście bombardowani przez media, jak włączacie tv, jak wchodzicie na jakiś portal internetowy żeby tylko poczte sprawdzić? JAkiej gazety do ręki nie weźmiecie.. promowanie pederastii pafarilii i zboczeń jako czegoś normalnego, pod płaszczykiem „tolerancji, swobody, wolności” itd jest powszechne.

    to jest elementem INŻYNIERII SPOŁECZNEJ-programowania ludzi. Zmieniają psychikę w najbardizej kluczowej dla isntienia ludzkiego gatunku kwestii-reprodukcji, rozmnażania się. Pokolenie 30 latków tego może nie odczuwa.. ale zobazcycie za pare lat. Rośnie pokolenie 20latków, i młodsze. Na czym rosną? „Jaką karmą się karmią”? Taką jaką opisałem powyżej. Sam jestem po 20stce, i to co powyżej opisałem, jest na porządku dziennym, niestety, nawet w rozmowach z ludzmi koło 20stki.

    btw. nigdy nie ukrywałem że jestem romantykiem:) i wszystko to boli mnie podwójnie..

   • Obsertwator said

    Adam:
    lepiej bym tego nie napisał. Popieram w 100% to co napisałeś.

   • Zapsa said

    Adam to znaczy że jesli ja zaakceptuję gejów i lesbijki to sama przestanę chcieć mieć dzieci?? Nie bardzo rozumiem toku myślenia. Odechciało ci się rodziny, ponieważ zaakceptowałeś fakt istnienia gejów??? Proszę wyjaśnij bo jakos sie nie trzyma kupy.

   • zielony said

    @Zapsa dezinformatorze przeczytaj ze zrozumieniem co zostało napisane!!!

   • multan said

    Masz Adamie calkowita racje.Z tego samego powodu promuje sie zycie w pojedynke.Do momentu odkrycia tego bloga myslalem,ze sluzy to glównie narecaniu popytu(malzenstwo,czy rodzina potrzebuje po jednej lodówce,zelazku itd., bo prowadza wspólne gospodartwo domowe.Single konsumuja wiecej-kazdy z nich ma osobne gosp.domowe)
    Odrywanie ludzi od korzeni(rodziny,spolecznosci lokalnej),chocby przez stwarzanie koniecznosci migracji „za chlebem” zwieksza problemy dnia codziennego, by wybijac ludziom z glowy posiadanie potomstwa.Dlatego wszedzie powtarza sie: „umiesz liczyc-licz na siebie”.
    Pozbawiony tozsamosci czlowiek staje sie podatniejszy na manipulacje i nieufny wzgledem blizniego.
    Podobnie jest z promowaniem „bycia elastycznym na rynku pracy”. Co to znaczy naprawde?- znaczy to „nie znaj sie na niczym”. W niektórych krajach, jak Japonia z powodzeniem stosuje sie model „dozywotniego zatrudnienia”- i sa one w stanie skutecznie konkurowac z krajami „elastycznosci”. Bycie nieelastycznym w duzej mierze skutkuje wieksza specjalizacja i wieksza niezaleznoscia.Tendencja do gospodarowania „na swoim”
    Zatomizowane, pozbawione korzeni spoleczenstwo bylo testowane w ZSRR. Jak np.fizyczna likwidacja samodzielych gospodarczo kulaków (nalogia z wspólczesna klasa srednia, tlumiona na kazdym kroku jest az nadto oczywista). Narody b.ZSRR do dzis borykaja sie z mnóstwem patologii spolecznych.
    Obecnie ten proces zachodzi ewolucyjnie, niezauwazenie.Skutki?
    Kiedys ,aby zwrócic uwage wszystkich na zagrozenie, wystarczylo w dzwon uderzyc.Dzis- sami widzicie. Naturalne kanaly informacyjne ludzkich zbiorowisk sa poprzerywane i zle funkcjonuja.

   • Adam said

    Zapsa już tłumaczę:

    każdy kto przejawia jakieś odchyłowe zachowanie, czuje się wykluczony, czuje że jest inny. A on ten ktoś nie chce czuć się na marginesie, czuć się wykluczonym. On przecież chce być „częścią społeczeństwa”.Co więc robi ktoś, kto odstaje od powszechnie przejawianych biologicznie zachowań przez większość ludzi, warunkujących przetrwanie gatunku? Promuje swoje zboczenie, swój odchył, na siłe, nachalnie z buciorami, podpierając się przy tym hasłami takimi jak :”tolerancja, równość, wolność, prawa człowieka, postęp, cywilizacja, itd” przy czym działania takich jednostek nie mają nic wspólnego z wartościami na które się powołują. przykład: nie popierasz pederastii, to jesteś zaściankowcem, burakiem, despotą, faszystą itd. Czyli powołując się na tolerancję, sami jej nie przestrzegają, nie tolerując tego że ktoś jest przeciwny pederastii.

    Tak jest we wszystkich dziedzinach życia, gdzie są odchyły. np ćpuny. Ćpun wie że jest w mniejszości, że nie ćpają wszyscy. Że ćpają nieliczni. Ćpun czuje się wykluczony i na marginesie społecznym, a on nie chce się tak przecież czuć!;) Więc co robi ćpun? Mimowolnie, podczas interakcji z innymi ludźmi, promuje ćpanie, narkotyki itd, mówi Ci o tym niemalże na siłę, nawet jeśli rozmawiacie o pogodzie on i tak zmieni temat i wplecie w to narkotyki. Opowiadaniu takich historii towarzyszy badzo silna perswazja połączona z agresją, żebyś ćpał, żebyś wziął. A gdzie tu agresja? No bo jeśli nie weźmiesz i nie będziesz ćpać- to jesteś „ograniczony, nawet nie spróbujesz, jesteś z zaścianka, wszyscy biorą tylko nie ty!” itp itd..
    przy czym ćpun nie dopuszcza do swojej wiadomości tego, że jakimikolwiek narkotykami nie jesteś zainteresowany/a i nie zamierzasz ich brać.

    Taki sam mechanizm działą u Sodomitów, parafili i dewiantów.To prosty mechanizm- typu:”jest nas mało, wiemy że jest z nami coś nie tak- nie możemy tego zmienić albo nie chcemy- więc na siłę przekonujemy wszystkich do naszego stylu życia, promujemy go nahalnie, walczymy z resztą, która naszego postęowania za słuszne nieuznaje”

    Odnośnie tego pytania żę siwadomosc istnienia gejow zniecheca do zlaozenia rodziny.NIe to nie jest tak. Jest inaczej. Otóż w każdym człowieku są 2 pierwiastki, męski i żeński. Yang i Yin. U facetów rzecz jasna dominuje yang u kobiet yin.
    Propaganda pederastów działa w ten sposób: stopniowe oswajanie społeczeństwa z ich innością. Żeby to przestało być dla społeczeństwa czymś nie etycznym niemoralnym,tylko żęby było na porządku dziennym. Ludzie zobaczą to bardzo często w tv, przeczytają chociażby drobne artykuly w prasie ( o zwyklych peirdołąch typu „kluby gejowskie w Gdańsku” czy np „jak zyje sie gejom w stolicy?”, wystarczy ze bedize systematycznie powtarzane, a wtedy ludzie zaakceptują to. I jeśli facet np obcuje bardzo dluhgo z gejami, wsiaka w ich kulture, to rpzejmuje ich sposob zachowania, ruchy itd. to jest wtorna socjalizacja. „z kim przestajesz z takim sie stajesz”, kto ma znajomych homoseksualnych wie o czym mówie. Ja sam mialem jednego, bez przerwy epatował swoją innością, swoją pederastią, to tak hjakby sie słuchało erotomana-gawędziarza, nie było minuty rozmowy bez opowieści z jego strony o pederastii i facetach. A po pewnym czasie zaczyna powoli patrzeć na swoją płeć z większym zainteresowaniem, po dłuższym czasie tak jak na kobietę. U kobiet tak samo- tylko analogicznie:kobieta-kobieta. Są znane przypadki rozpadu małżeństw po wielu latach. czemu? Małżenstwo bardzo otwarte na pederastów: przyjaciele pederaści, pomoc domowa- też sodomita itd. Tak się działo parę lat.Po pewnym czasie żona zauwaza ze maz stał sie oziębły, i ze ona go nie pociaga. Co się okazało? Facet stał się homo.
    Pederastia ma w znacznej mierze uwarunkowanie kulturowe, nie biologiczne.
    Wracając do mechanizmu: Ten mechanizm mozna stosowac na wszystkim i tyczy się wszystkiego. Przeciez teraz juz oswajają ludzi z globalną walutą, chipami itd..

   • Adam said

    ah jeszcze jedno, poprzez to żę oni tak głośno tym epatują- sprawia to wrażenie że jest ich bardzo dużo. W rzeczywistości jest ich malutko… Bogu dzięki..:)

   • Agnieszka said

    Do Adam:

    Masz bardzo płytkie wyobrażenie o rodzinie i ludziach których nazywasz „pederastami”.
    Ja stosuje zasadę że jak mi się coś nie podoba to po prostu nie zwracam na to uwagi i traktuje obojętnie. A pederaści, lesbijki i swingersi to tacy ludzie jak każdy inny; ja i ty.

    Pozatym homoseksualizm ma podłoże biologiczne i dotyczy około 10 procent ludzi

   • aaa said

    Adam, mądre słowa!
    ja do tego jeszcze dorzucę przymuszanie społeczeństwa do akceptacji zapłodnienia in vitro i aborcji.
    z łatwością mogą ludzi pozbawić płodności (poprzez szczepienia, żywność itd.) dojdzie do tego, że jedyną metodą rozmnażania się stanie się in vitro nad którym oni będą mieli całkowitą kontrolę. zarówno nad ilością ludzi, jak i jakością.
    natomiast każdy niekontrolowany przypadek zapłodnienia, może zostać z łatwością usunięty drogą aborcji, wmawiając wcześniej kobiecie, że dziecko jest np. zdeformowane lub cokolwiek innego.

   • zyta said

    Adam, nie ty pierwszy na to wpadles ale dobrze , ze poruszyles ten temat. Od zawsze demoralizacja, w tym rozwiazlosc seksualna wplywala negatywnie na jakas grupe spoleczna (tak zniszczono np. armie Dzingis Hana). Teraz chodzi o rozwalenie calego spoleczenstwa przez promowanie zachowan, ktore sa wbrew naturze (homoseksuaslizm i t.p.). Wiadomo kto za tym stoi.

   • Jaga said

    A wiecie kto stoi za rownouprawnieniem kobiet….no zgadujcie…
    sam Rockefeler…to on chcial aby kobieta poszla do pracy,oczywiscie nie dlatego aby jej bylo dobrze,nie nie,zeby poszla zarabiac pieniadze i odprowadzac dla jasnie wielomozy podatki,aby zostawila dziecko i zeby rodzina nie byla taka silna.Silna rodzina-silny narod.

    Oto co mamy -rozbite rodziny,dzieci wychowywane przez obcycha ludzi a niestety jakos pieniedzy nam nie przybylo od pracy kobiet.

    A to,zeby dziecko poszlo jak najwczesniej do szkoly…no wiadomo,zeby jak najwczesniej poszlo do pracy i znowu sie ciesza,kasa rosnie.A pracowa …do smierci …juz niedlugo tak bedzie.Zobaczycie.

   • Gwdz90 said

    Adam jesteś wielki:)

   • Zapsa said

    Ok rozumiem, tylko że ja nigdy nie miałam problemu z pogodzeniem się z istnieniem gejów, nawet nim jeszcze zaczęły się medialne na to nagonki. Staram się pomyśleć, co by było gdybym ja urodziła się „inna”. Od zawsze stykałam się z tym środowiskiem, i jakoś nigdy nie odczuwałam, że to „erotomani gawędziarze”, wręcz przeciwnie, są wśród nich ludzie wykształceni i z pasją. No ale ja jestem dezinformatorem, więc nie będę zadawać pytań.Pytania mogą zadawać ci którzy mają to samo zdanie.
    Acha – i od zawsze myślałam, że to uwaronkowania biologiczne, ale jednak nie 🙂 No ja się nie znam, nie jestem fachowcem.
    Może należy oddzielić od siebie homoseksualistów i innych, których wymieniłeś, a nie wrzucać wszystkich do jednego worka.

   • Andrzej said

    Nigdy nie przypuszczałem, że będę mógł przyznać ci rację, ponieważ wiele Twych wcześniejszych komentów było w sprzeczności z mym poczuciem smaku. Teraz, ogólnie (nie czepiam się szczegółów)jestem za. Pederastia jest dla mnie trochę „nie teges”, ale jeśli tego nie widzę i o tym nie słyszę – jak było przez lata – to w miarę OK. Natomiast jak bombarduje się mnie gejami w mediach (media ich kochają), jak słyszę o legalnych związkach, adopcji!!! dzieci, to dzięki za taki świat. To chore i sam jestem gotów aktywnie się temu przeciwstawić. Choćby w imię przyszłego dobra moich dzieci.

   • Andrzej said

    Powyższe przede wszystkim do Adama. Mam wrażenie, że niektóre „kobiety”, które komentują w tym wątku są lesbijkami, lub gejami, którzy się za nie podają.

   • Zapsa said

    Andrzej Czyli jak ktoś toleruje lesbijki i gejów to jest sam potencjalną lesbijką bądź gejem? Musiałeś się nieźle napocić żeby to wymyslić, normalnie trąci to wysiłkiem aż strach. Jeśli nie pojmujesz,że komuś nie muszą powyższe przeszkadzać, bo wykracza to poza sferę twojego postrzegania świata, który powinien być dokładni taki jak sobie wymarzyłeś – to może poprzestań dopisywania temu dennej ideologi. To tak jak ja bym teraz o tobie napisała „mam wrażenie że ci co tutaj bluzgaja na gejów to mocherowe berety”. Jak czegoś nie kumasz,to to zostaw i zajmij się czym innym.

   • z religii przeszliście na homoseksualizm – brawo, wielkie postępy!
    Z pudełka do pudełka…

    Nie bierzecie pod uwagę żadnych uwarunkowań zewnętrznych pewnych zjawisk które teraz możecie obserwować???

    Już dawno odkryto że modyfikowana genetycznie soja, dodawana do mleka dla niemowląt wpływa nie dobrze na hormony męskie. Macie zero pomyślunku. A piętnować umiecie.

    Każdy ma prawo do życia i wolności, choćbyście nie wiem co tutaj pisali.
    Na świecie są także geje, lesbijki itd – i to nie oni są chorzy, a świat który nas wszystkich wychowuje (każdego z osobna i każdego w inny sposób).

   • Andrzej said

    Nie chodzi o to, że ja nie toleruję tej „inności”. Nie chcę tylko nachalnej, medialnej propagandy na ten temat. Zapsa, potrafisz sobie wyobrazić dziecko mające dwóch tatusiów? Ja nie.

  • Inkwizytor said

   Jesteś bardzo niedojrzały 🙂 tak to napiszę

   • Adam said

    Inkwizytorze, kto?:)

   • Anita said

    >Adam:zdecydowanie popieram.Ja ide jeszcze dalej.To jest celowa indoktrynacja ,a nie dzialanie mniejszosci.Rozbicie rodziny ,separowanie dzieci od rodzin ,propagowanie poligamii i tego wszystkiego co powiedziales, wlacznie z feminizmem kobiet zostalo dokladnie zaplanowane.W necie znajdziecie „protokoly medrcow Syjonu”.Warto przeczytac.

  • Grashka said

   http://prawda2.info/viewtopic.php?t=8743
   traktat lizboński- o czym nie wszyscy pisali

  • Zapsa said

   Nie mam takiej potrzeby, po prostu sobie nie wyobrażam i nie popadam w skrajną niechęć. Geje żyja obok i nie obchodzi mnie co robią w swoich sypialniach. homoseksualizm to jedno – a chęc adoptowania dziecka przez taką parę to inny, zupełnie nowy problem, i nie należy patrząc na geja obsesyjnie myśleć „o boże a jak on zechce mieć dzieci”.

 27. gosc said

  zauwazyliscie, ze teraz wszedzie pisza, ze szczepionka jest badana, wiec beda mieli pretekst, kiedy beda ja podawac, ze jest bezpieczna, bo przeciez byla badana 😉

 28. pyxon said

  zaczyna sie

  http://wiadomosci.onet.pl/2043844,16,item.html

 29. Bruno said

  W Izraelu wykryli wirusa Świnskiej grypy odpornego na Tamiflu

  http://translate.google.com/translate?u=http%3A//www.merkur-online.de/verschiedenes/search/index.html%3Fqr%3Dh1n1%26tt%3D1%26sb%3D1%26sn%3D%26rs%3D%26fd%3D%26td%3D%26es%3D1%26idHeaderSearchSubmit%3DSuchen&hl=pl&langpair=auto|pl&tbb=1&ie=UTF-8

 30. Bruno said

  Gazeta lekarzy w Niemczech podaje aktualną liczbę zarażonych i zmarłych na śwnską grype

  http://74.125.77.132/translate_c?hl=pl&ie=UTF-8&langpair=auto|pl&u=http://www.aerztezeitung.de/medizin/krankheiten/infektionskrankheiten/schweinegrippe/article/549457/schweinegrippe-vier-wochen-starten-impfungen-usa.html%3Fsh%3D1%26h%3D-176829633&tbb=1&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhjcz3abmNz-INPxHznxOXCW7JucHQ

 31. Zapsa said

  Hej kochani.Czy zakładacie inną formę kontaktu niż przez blog? czy jakaś baza nr gg czy nr telefonu u admina jest zbierana?

 32. Bruno said

  to z Grecji

  Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi kolektorami na wirusa H!N!??

  http://translate.google.com/translate?u=http%3A//www.naftemporiki.gr/localnews/story.asp%3Fid%3D1715576&hl=pl&langpair=auto|pl&tbb=1&ie=ISO-8859-7

 33. SLAWEK said

  Hej, ja troche z dystansu podchodze do sprawy, ale mieszkam wraz z zona w UK, zona pracuje w socjalnych sektorach bywa czesto wsrod ludzi, jedna z pracownic „angielka” szczepila sie przeciw zwyklej grypie, natychmiast sie rozchorowala i teraz jest na zwolnieniu lekarskim ale przed tym chodzila jeszcze do pracy po tej szczepionce, i kilka osob nagle zaczelo chorowac,zle sie czuc itp. Takze wychodzi z tego ze nie trzeba bedzie wszystkich szczepic by rozsiac wirusa,jesli beda przymusowe szczepienia musi w tym byc inny cel…

 34. krzysiek said

  super artykul nt składu nowej szczepionki (ang.)
  http://www.infowars.com/spermicide-cleaners-and-cosmetics-along-with-thimerosal-and-squalene-found-in-experimental-h1n1-vaccine/

 35. aśka said

  W Bielsku też dzisiaj jakieś inne te chemtraile. Drobne chmurki z niewyraźnie zaznaczonymi liniami po oprysku.

 36. anna said

  http://wiadomosci.onet.pl/2043901,16,item.html

 37. jacekss said

  nad Katowicami z tego co widze przelecial narazie jeden, ale maja jeszcze czas

 38. Bruno said

  Szef bezpieczenstwa prezydenta Ekwadoru zmarł na świnską grype

  http://74.125.43.132/translate_c?hl=pl&ie=UTF-8&langpair=auto|pl&u=http://www.slobodnadalmacija.hr/Svijet/tabid/67/articleType/ArticleView/articleId/69067/Default.aspx&tbb=1&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhhQ8zE0JQhE-ut2VrKqmTUHo1ORZg

 39. net23 said

  Polskojęzyczne media to skuteczne narzędzie dezinformacji…
  Poniżej wklejam przykład w jaki sposób manipuluje się opiniami udzielanymi mediom…

  Prawda- półprawda- artykuł Mileny Rachid Chehab z tygodnika Przekrój

  Jerzy Jaśkowski MD MS ostrzegam przed udzielaniem wywiadów tej Pani.[JJ]

  [więcej o szczepieniach w tymże dziale,czyli „społeczeństwo” kategoria „Zdrowie” md]

  http://www.przekrój.pl/wydarzenia

  W dniu 17 kwietnia udzieliłem telefonicznego wywiadu p. Milenie Rachid Chehab na temat szczepień, który ukazał się w dniu 23 kwietnia 2009r. Jednak moja autoryzowana wypowiedź została w istotny sposób zmieniona, wykreślono z niej wszelkie dane liczbowe zmieniając w istotny sposób sens wypowiedzi.

  W związku z odmową wydrukowania przez red. Jacka Kowalczyka, sprostowania, zmuszony jestem do przekazania tego tekstu PT Czytelnikom w inny dostępny sposób.

  Fragment mojej wypowiedzi po autoryzacji brzmiał: Od 30 lat nie ma wątpliwości, że „szczepionki to prawdopodobnie największa pomyłka medycyny XX wieku”. O ich wadach mógłby rozmawiać godzinami: – To nieprawda, że zapobiegają znacznej liczbie zachorowań i zgonów. Spadek śmiertelności w ostatnim stuleciu to zasługa coraz wyższego poziomu higieny, a nie medycyny – przekonuje doktor Jaśkowski. W rozmowie często powołuje się na oficjalne statystyki, na przykład dotyczące wzrostu zachorowań na błonicę w Polsce na początku lat 90 w województwie rzeszowskim i sąsiednich [w czasie epidemii tej choroby na Ukrainie] mimo obowiązkowych szczepień w Polsce.

  Doktor Jaśkowski twierdzi też, na podstawie oficjalnych raportów publikowanych w czasopismach specjalistycznych. że całkowity brak zachorowań na ospę prawdziwą to nie zasługa szczepień [ospa wyginęła po szczepieniach w ciągu 8 pokoleń -tj 180 lat] ale samoistne wyginięcie choroby oraz wzrostu higieny [przede wszystkim kanalizacji] analogiczne do zniknięcia tak zwanych

  angielskich potów, które w XVIII wieku zdziesiątkowały mieszkańców np. Gdańska, a dziś nie wiemy nawet, co to właściwie było [bez szczepień choroba zniknęła w ciągu jednego pokolenia, tj 25 lat].

  Kolejną dezinformacją podaną przez PT Autorkę było sformułowanie ,cyt.: “Choć nie jest specjalistą….”. Otóż moje zawodowe zainteresowania nie były tematem wywiadu. Od redaktora wymaga się minimum staranności czyli zebranie wywiadu dokładnie. W kwestii specjalizacji :

  1. Przez wiele lat byłem założycielem i pierwszym kierownikiem Poradni Ekologicznej Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Gdańsku – jedną z prac było wyjaśnienie przyczyn zgonów na raka w Gdańsku.

  2. Byłem przez wiele lat kierownikiem Pracowni Ekofizycznej Katedry Biofizyki AMG, efektem jest np. Raport o konsekwencjach katastrofy w Czarnobylu 1992, jedyne kompleksowe opracowanie w Polsce.

  3.Byłem jedynym biegłym sądowym Sądu Okręgowego w Gdańsku w zakresie oddziaływania czynników zewnętrznych na organizmy żywe.

  4. Bylem ekspertem strony Solidarnościowej przy Okrągłym Stole -.

  Tak więc wbrew cytatowi od 29 lat zajmuję się wpływem czynników środowiskowych na organizmy żywe czego dowodem jet ok 200 publikacji i np. pierwszy w Polsce podręcznik do Ekotoksykologii- 1995r.

  Proszę o umieszczenie tego sprostowania w kolejnym numerze Przekroju

  Z poważaniem dr Jerzy Jaśkowski

  Rozumiem ,że w dobie kryzysu Przekrój musi się chwytać wszelkich sposobów zdobywania pieniędzy i pod pozorem rzetelnych relacji – wywiadów przedstawia artykuły sponsorowane, ale dlaczego PT Czytelnicy mają brać poważnie tak nieetyczne zachowania dziennikarzy.

  Teraz parę uwag dotyczących problemu szczepień w/g tego artykułu. Na całym świecie społeczeństwa się burzą przeciwko przymusowi szczepień. Jak wiadomo wymyślono już ponad 280 różnego rodzaju szczepionek. W związku z faktem, że koszt szczepionki w produkcji to ok. 5 centów USA, a koszt sprzedaży do 50 dolarów jest to doskonały interes dla przemysłu, o wiele lepszy aniżeli sprzedaż narkotyków czy też broni. W każdym bądź razie bardziej bezpieczny, ponieważ nie ścigany przez prawo.

  Wzrost świadomości społeczeństwa, że jest nabijane w przysłowiową butelkę, powoduje zrozumiałe zdenerwowanie producentów szczepionek. Nic dziwnego więc, że szukają wszelkich możliwych sposobów aby wymusić na rządach tzw. obowiązkowe szczepienia. Wiadomo, że jak rząd zakontraktuje 100 czy też 200 tysięcy szczepionek to producent nie musi się bać, co po wyprodukowaniu będzie z nimi robił, czy nie ulegną przeterminowaniu itd. Rząd, czyli my za to już zapłaciliśmy. Czyli kontrakty rządowe są gwarancją pełnego sukcesu ekonomicznego. Od 1945 roku nie może się społeczeństwo w Polsce dowiedzieć jakimi kryteriami kieruje się ministerstwo dokonując zakupu takiej a nie innej szczepionki, ani ile za to musieliśmy zapłacić i o ile uboższy stał się budżet NFZ. Wiadomo np. dla województwa pomorskiego, że na samo rozpoznanie 17500 nowych przypadków zachorowań na raka potrzeba 34 000 000 zł, a wojewódzki Fundusz dostaje tylko 70 000 000 zł. A gdzie pieniądze na leczenie tych nowotworów?

  W tej sytuacji zdziwienie budzą wypowiedzi ministerstwa o przeznaczeniu kolejnych dziesiątek milionów złotych na szczepionki.

  Takim właśnie celom dezinformacji służy artykuł zamieszczony w Przekroju przez Milenę Rachid Chehab. Już sam podział opracowania tj. tylko jeden przeciwnik a reszta to sami zwolennicy stosowania szczepionek mówi sam za siebie. A przecież wśród lekarzy jest znacznie więcej przeciwników stosowania przymusu szczepień. Dla przykładu pewnego profesora pediatrii pozbawiono po cichu katedry tylko dlatego, że publicznie wypowiadał się o szkodliwości masowych szczepień. Oczywiście o tych problemach p. Milana Rachid Chehab nie wspomina.

  Wielkie zdziwienie budzi także fakt powoływania się przez autorkę na informacje z Państwowego Zakładu Higieny, skoro wiadomo, że Zakład ten przez 50 lat nie umiał opracować system zbierania informacji o powikłaniach poszczepiennych. Jednocześnie wiadomo, że sam jest jednym z większych dystrybutorów szczepionek np. WZW, sprzedając je w okresie “żółtego tygodnia” w “promocyjnej” cenie. Innymi słowy ceny w innych miesiącach są naciągane?!!!

  Zupełnie niepoważne są wypowiedzi zwolenników szczepień jakoby nie było związku pomiędzy szczepieniami a autyzmem. Może to świadczyć o niedouczeniu albo celowej dezinformacji czyli braku etyki. Nie wiem co jest gorsze? Ale nauczyć jeszcze się można, a etyki jak się nie ma to już jej się mieć nie będzie.

  Jak powszechnie wiadomo autyzm jako jednostkę chorobową opisano dopiero w ok 10 lat po rozpoczęciu szczepień. Innymi słowy przed szczepieniami autyzmu jako choroby nie było!!!!

  Po drugie w latach 40 ubiegłego wieku jeden przypadek autyzmu notowano na 100 000 porodów a obecnie na 150 porodów. I ten gwałtowny prawie skokowy wzrost zanotowano dopiero w latach 90 -XX-wieku, po wprowadzeniu tzw. szczepionek potrójnych. Trudno aby o tym nie wiedzieli pracownicy Państwowego Zakładu Higieny [PZH] i p. Rachid? Dlaczego więc o tym nie pisze?!!!

  Twierdzenie, że portal “Szczepienia .info” jest niezależny jest tak samo prawdziwą informacją, jak to, że na księżycu rosną gruszki. Jeżeli jest finansowany przez PZH, który z kolei jest sprzedawcą szczepionek to mówienie o niezależności czyli braku dochodu ze sprzedaży jest zwykłym okłamywaniem społeczeństwa. Wiadomo, że ktoś za to płaci, oczywiście jest to wliczone w marże szczepionki. Tajemnicą poliszynela jest to, że 30 % kosztów szczepionki to cena marketingu, czyli oszukiwania ludzi. Zupełnym nieporozumieniem jest przytaczanie wypowiedzi dr Stefanoffa cyt. “Dopóki jednak hipotezy [o szkodliwości] nie zostaną poparte rzetelnymi badaniami naukowymi, nie mamy prawa straszyć nimi pacjentów.

  Jest to bardzo bezczelne sformułowanie nie lekarza ale handlowca. Filozofia medycyny od 2000 lat opiera się na przysiędze Hipokratesa w skrócie “przede wszystkim nie szkodzić”. Otóż najpierw powinny być opublikowane prace potwierdzające tezę, że szczepionki w ogóle pomagają na cokolwiek, a nie tylko na wzrost kasy u producenta, a potem, że nie powodują skutków ubocznych czy wręcz powikłań wymagających pomocy medycznej. Otóż wielkie zdziwienie powoduje fakt, że koledzy p. dr Stefanoffa z PZH, czyli Zakładu żyjącego z naszych pieniędzy przez ponad 50 lat istnienia nie opublikowali prac, które świadczyłyby o tym, że szczepionki pomagają na cokolwiek. Zakład natomiast potwierdził fakt, że szczepionki nie wpłynęły na żadne zmiany epidemiologiczne. Takimi publikacjami wydanymi przez Ministerstwo Zdrowia dysponujemy!!!!

  Przykładów zgonów po szczepionkach jakoś nie nagłaśnia się, Nie nagłaśnia się także afer ministerstwa gdzie o zakupie takiej a nie innej szczepionki decydował laptop dla ministra [słynne koreańskie szczepionki].

  W związku z faktem, że zmuszanie rodziców do szczepień dzieci jest sprzeczne z Konstytucją, zarabiający na szczepieniach wpadli na nowy genialny sposób: będą karać lekarzy za nieszczepienia. Bo wiadomo, że lekarz w obawie przed utratą pracy będzie, jak każdy bezmyślny urzędnik, wykonywał polecenia z góry. Wtedy jest rozgrzeszony, ponieważ działa zgodnie z prawem. W ten sam sposób tłumaczyli się oprawcy hitlerowscy lub ubowcy, sbowcy itd.

  Jeszcze raz podkreślam, wszelkie środki przymusu stosowane w medycynie w w szczególności z okazji szczepień świadczą bezspornie, że nie chodzi o zdrowie tylko o nasze, podatnika pieniądze.

  Wprowadzenie takiego przepisu będzie kolejnym łamaniem Konstytucji albowiem uniemożliwi lekarzowi podejmowanie decyzji zgodnie ze stanem zdrowia pacjenta i wiedzy lekarza ,a zmusi do traktowana chorego jako przedmiotu. Jeżeli pacjent nie będzie pasował do schematu wymyślonego za biurkiem lub kupionego przez przemysł tym gorzej dla chorego.

  Wiadomo, że cała akcja Przekroju ma związek z właśnie wałkowanymi przepisami o pneumokokach i meningokokach w Sejmie. I daltego sprostowanie i rzetelna informacja jest niemożliwa w Przekroju.

  O tym wszystkim p. Milena Rachid Chehab wiedziała i nie opublikowała. PT Czytelnikom pozostawiam ocenę dlaczego tak ocenzurowała artykuł?!!!

  PS. Tak to się dzieje, że “zły pieniądz wypiera dobry” jak mawiał Ksiądz Mikołaj Kopernik. Dobra marka Przekroju w rękach nowouryszy, wyraźnie się zmienia…….. Proszę o rozpowszechnianie tego tekstu wszelkimi możliwymi sposobami Jerzy Jaśkowski MD MS

  • Zapsa said

   Dodaj do tego onet.pl – najbardziej zakłamany portal żonglujący wyrwanymi z kontekstu wypowiedziami. Przykład artykuł n.t. wypowiedzi w „dzień dobry tvn” Minister Zdrowia – żenua.

   • net23 said

    Masz rację – prawie wszystkie media należą do kilku największych koncernów medialnych. Niezależne media już prawie nie istnieją. Większość w hipnotycznym amoku przyjmuje „prawdę” o tym co się dzieje z TV. Manipulacja informacją przekroczyła już granice przyzwoitości… Pozostał jeszcze internet ale sądze że nie potrwa to już długo – przyszłość to życie MATRIX’ie

 40. Obsertwator said

  dla tych co jeszcze nie wierzą:

  http://www.polonica.net/ProtokolyMedrcowSyjonu1.htm

  życzę miłej lektury

  • Jerzy said

   To nie jest portal do postów a la Leszek Bubel. Wysyłający te posty próbuje wprowadzić dywersyjny wątek zupełnie nie na temat, dyskredytujący portal.
   Prośba do właścicieli Forum i bloga o usunięcie tych wpisów i ban dla ich IP. Tak jak u Jane Burgermejster, która sobie z tym zjawiskiem poradziła.

 41. Obsertwator said

  w skrócie :

  Nalezy zniszczyc wszystkie panstwa chrzescijanskie za pomoca rewolucji i wojen domowych, które wywolac nalezy obudzeniem i podzeganiem nienawisci klasowych.

  – Nalezy szerzyc hasla wolnosci, równosci i braterstwa jako przynete dla tlumów nieuswiadomionych.

  – Nalezy dzialac stopniowo, budzic liberalizm w panstwach o ustroju samowladnym, socjalizm w panstwach konstytucyjnych.

  Zydzi przede wszystkim starac sie musza o zawladniecie zlotem wszystkich panstw swiata o „kontrolowanie” miedzynarodowego kapitalu.

  W odpowiednich chwilach nalezy dopomagac do wybuchu wojen, nie dopuszczajac jednak by panstwa zwycieskie korzystaly z nich terytorialnie.

  Natomiast skutki tych wojen winny byc czesto ekonomicznej i finansowej natury, co oczywiscie uczyni zydów posiadajacych kontrole tych finansów, istotnymi, decydujacymi czynnikami.

  Równoczesnie dazyc nalezy do tego, by poszczególne panstwa chrzescijanskie ponosily uszczerbek na swych prawach narodowych na korzysc miedzynarodowych praw zydowskich.

  (Porównaj specjalne paragrafy o ochronie praw mniejszosci, narzucone Polsce i Rumunii w dodatkowych traktatach paryskich)

  Zydzi powinni zdobyc sobie miarodajne a tajne wplywy w poszczególnych stronnictwach politycznych; znac przeszlosc kazdego polityka; wysuwac naprzód tych, którzy maja ciemne plamy na swojej przeszlosci, tak aby móc w kazdej chwili szachowac ich ta przeszloscia.

  Musza tez zdobyc kontrole nad prasa wszystkich krajów.

  W liberalnych panstwach konstytucyjnych Protokóly polecaja planowana akcje w kierunku niszczenia wierzen religijnych, w wyjatkiem religii zydowskiej.

  W panstwach zas w których plany te moglyby spotkac sie z oporem, nalezy imac sie srodków gwaltownych przebiegów, przekupstwa, zdrady, hipokryzji itp.

  Jako najpewniejszy srodek ku zniszczeniu spolecznego i ekonomicznego ustroju panstw chrzescijanskich, Protokóly zalecaja zniszczenie dobrobytu ludów za pomoca strajków, spekulacji, naglego podwyzszania i znizania zarobków robotnika, naglego pozbawiania go pracy to znowu przyuczania go do zbytku za pomoca wygórowanych zarobków.

  Panstwa chrzescijanskie nalezy oslabiac przede wszystkim ekonomicznie, obciazajac je olbrzymimi wewnetrznymi i zagranicznymi pozyczkami.

  Trzeba tworzyc chaos polityczny, spoleczny i ekonomiczny – trzeba demoralizowac ludnosc chrzescijanska obluznianiem wiezów rodzinnych, przyzwyczajajac ja do zbytku rozpusty, bezreligijnosci i bezmyslnego radykalizmu.

  Sianie niezgody wsród doroslych, spaczenie charakterów dziatwy i mlodziezy w szkolach za pomoca systemów i hasel o pieknie brzmiacych, postepowych tytulach, obalamucanie opinii publicznej za pomoca prasy pozostajacej na zlobie zydowskiego kapitalu: – oto srodki polecane na pierwsza faze tego miedzynarodowego anty-chrzescijanskiego spisku!

  Druga faza bedzie epoka przejsciowa, epoka w której wplywy zydowskie beda juz doskonale ugruntowane, ale jeszcze tajne. W epoce tej w kazdym panstwie, bedzie juz ukryty rzad zydowski, dzialajacy poza plecami nominalnego rzadu Chrzescijan.

  Trzecia faza bedzie objecie rzadów swiata przez króla zydowskiego z pokolenia Dawida.

  Oto tresc straszliwego dokumentu sprzysiezenia z którego wnioskowac mozna, ze od wieków istniala i istnieje wsród Zydów tajna organizacja, oparta na trzech czynnikach moralnych, a mianowicie:

  1-ym – na tragicznej nienawisci do Chrzescijanstwa;

  2-gim- na bezmiernej zadzy i ambicji zapanowania nad swiatem

  3-cim – na szalenczej, oblakanej wierze w bezwzgledna wyzszosc zydostwa ponad wszystkimi innymi rasami i narodami.

  Jest to odezwa, czy manifest Do Zydów wszechswiata wydany w roku 1860-ym przez Izaaka Adolfa Cretnieux, Wielkiego Mistrza Lozy masonskiej we Francji i zalozyciela Alliance Israelite.

  Oto tresc tego manifestu:

  ==================================================
  U góry pod tekstem tablice Mojzeszowe. Ponizej dwie wyciete rece, zlaczone w uscisku.

  Pod spodem rycina przedstawiajaca kule ziemska. Motto: „Wszyscy zydzi za jednego – jeden za wszystkich”.

  ==================================================

  „Zwiazek który pragniemy zalozyc nie bedzie ani Francuskim ani Angielskim ani Izraelskim ani Niemieckim, ale Zwiazkiem Zydowskim, Zwiazkiem Powszechnym.

  „Inne ludy i rasy podzielone sa na narodowosci, – my jedynie nie mamy wspólobywateli, ale jedynie wspólwyznawców. Zyd pod zadnym warunkiem nie stanie sie przyjacielem Chrzescijanina ani Muzulmanina, az póki nie nadejdzie chwila, w której wiara zydowska, jedyna wiara oparta na rozumie, nie zajasnieje nad swiatem.

  „Nasza narodowoscia jest religia ojców naszych; my nie uznajemy zadnej innej narodowosci.

  „Zyjemy w krajach obcych i nie mozemy troszczyc sie o zmienne ambicje krajów, zupelnie dla nas obcych, podczas gdy nasze wlasne zagadnienia moralne i materialne narazone sa na niebezpieczenstwa.

  „Nauczanie nauki zydowskiej objac musi caly swiat”

  „Izraelici!!! Bez wzgledu na to, dokad was zawioda, choc rozproszeni po calym swiecie, musicie zawsze uwazac sie za czlonków Narodu Wybranego”

  „Jesli sobie zdajecie sprawe z tego, ze Wiara waszych ojców jest waszym jedynym patriotyzmem – jesli sobie uswiadomicie fakt, ze bez wzgledu na narodowosc, do której przystaliscie, zawsze przystaniecie i zawsze wierzycie, ze tylko w zydostwie jest jedyna polityczna i religijna prawda — jesli jestescie tym przekonaniem przesiaknieci – jesli tak jest, to wy, o zydowie swiata calego przyjdzcie do nas i sluchajcie wolania naszego i dajcie nam wasze przyzwolenie!!!

  „Sprawa nasza jest wielka i swieta i powodzenie jej jest zapewnione.

  Katolicyzm nasz wróg odwieczny, lezy powalony w prochu, smiertelnie ranny w glowe.

  „Siec która Izrael zarzucil na kule ziemska, rozszerza sie i rozciaga z dniem kazdym, a wielkopomne proroctwa swietych ksiag naszych, nareszcie sie sprawdza”.

  „Nadchodzi dzien, w którym Jeruzalem stanie sie dniem modlitwy dla wszystkich ludów i narodów, – dzien, w którym sztandar zydowskiego jednobóstwa zaszumi ponad najodleglejsze lady”.

  „Wykorzystajmy wszystkie sposobnosci!”

  „Potega nasza jest olbrzymia – nauczmy sie uzywac tej potegi dla naszej sprawy”.

  „Czego mozecie sie obawiac?”

  „Zbliza sie dzien, w którym wszystkie bogactwa i skarby ziemi stana sie wlasnoscia Izraela!”

  Oto do czego dazyl, co wiedzial Izrael Adolphe Cremieux, wtajemniczony w tajemnice odwiecznej Konspiracji zydowskiej.

  I na cóz wobec takich odezw zdadza sie wszystkie zaprzeczenia, wszystkie dowody, ze „Protokóly” sa falszerstwem Gojów?

  Straszliwe niebezpieczenstwo zawislo nad chrzescijanskim swiatem, nad setkami milionów wyznawców nauki Chrystusa.

  Wyklute w czarnej glebi dawno minionych wieków, ukrywane w bezwzglednie, bezlitosnie straszliwie przestrzeganej tajemnicy, zorganizowane przez najchytrzejsze mózgi z najwieksza rozwaga i przezornoscia, obmyslane z cala szatanska przebiegloscia zajadlych wrogów Tego, który milowac kazal blizniego swego, jak siebie samego – niebezpieczenstwo to wisi dzis nad swiatem na ksztalt sinej chmury, brzemiennej piorunami smierci.

  Pora sie zastanowic, pora sie otrzezwic, pora imac sie przygotowan obronnych. Zloto swiata wprawdzie juz przeszlo z rak naszych do rak wrogów Chrystusa, ale jeszcze jest po naszej stronie przewazna liczba ludnosci, liczba glów myslacych, zdolnych obmyslec srodki ratunku. Pora jeszcze zanim przeciwnik, nie rozmnozy sie jako gwiazdy na niebie i jako piasek nadmorski.

  I nie w brutalnych odruchach, nie w rzeziach ni okrutnych represjach lezy ratunek.

  Tych nie pozwala uzywac Chrzescijanska Cywilizacja.

  Ratunek lezy w uswiadomieniu szerokich mas chrzescijanskich, w uzyciu sprawiedliwych, legalnych reform spolecznych

  • aaa said

   a to wszystko w Biblii jest zapisane.
   właściwie teraz będzie już tylko ucisk, odwrócenie od chrześcijaństwa, następnie pojawi się ktoś, kto ogłosi się Mesjaszem, a potem zbawi nas Jezus Chrystus.
   wystarczy sięgnąć do Biblii, by wiedzieć, co będzie dalej.

   ludzi są tak przewidywalni, że aż przykro. mają w sobie tyle pychy, że naprawdę nie wiem, skąd to się bierze, ale…już niedługo.

   • marek said

    Ale czy biblia nie jest napisana przez takich samych ludzi. Od wieków dążących do tego samego celu – władzy absolutnej.

  • Anita said

   Swojego czasu weszlam na pewne strony ,gdzie pisze sie ,ze tym nowym krolem ,ktorego moga zechciec osadzic na tronie w 2012 roku jest ksiaze Wiliam,ktory skonczy wtedy 30 lat.Z tego co pisza ,zostal poczety poprzez sztuczne zaplodnienie (czyli z dziewicy)oraz urodzony cieciem cesarskim w oznaczonym dniu ,majacym wielkie znaczenie dla pewnych grup(chodzi o wplyw slonca,czy tez jego polozenie).Mowi sie tez o pewnych wszczepach kodu genetycznego z calunu turynskiego.Dla mnie to brzmi troche zbyt fantastycznie-to o calunie.No,ale klonowanie ponoc jest duzo dalej posuniete niz sie mowi,wiec kto wie.Diana Spencer zostala wedlug tych doniesien w pewnym sensie wykorzystana do jego urodzenia.Pochodzila ponoc z rodziny Merowingow,ktora moglaby konkurowac o tron.Dlatego ponoc to malzenstwo bylo niezwykle wazne.Dalej wynika ,ze rodzina krolewska w Anglii pochodzi z rodu Davida.Gdzies w necie jest cale drzewo genealogiczne tej rodziny. Ponoc cala masa prezydentow USA jest spokrewniona z monarchia angielska.

 42. Andzia said

  I u nas też pryskają dzisiaj na potęgę!!!!
  Co i raz jakiś przeleci…
  Jak to powstrzymać???

 43. Mikolajoss said

  Zobaczcie co dzieje się na prowincji:

  http://skorcz.pl/content/view/507/54/

  Akcje szczepień już się rozpoczynają!!!

 44. Weq said

  Odnośnie depopulacji prpopnuje przeczytać

 45. Grashka said

  http://translate.google.pl/translate?prev=hp&hl=pl&js=y&u=http%3A%2F%2Ftheflucase.com%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D610%253Anz-minister-of-health-cannot-confirm-qswine-fluq-jab-safe-and-uncontaminated%26catid%3D1%253Alatest-news%26Itemid%3D64%26lang%3Dpl&sl=en&tl=pl&history_state0=

  minister zdrowia Nowej Zelandii nie może potwierdzić bezpieczeństwa i braku szczepionki

 46. Grashka said

  nie napisałam i braku skażenia szczepionki

 47. wilczak said

  Nie zastanawialiście się nigdy czemu oni pryskają kiedy „widać”?
  Skoro ludzie na to zwracają uwagę, że ktoś im rozpyla trutkę, to dlaczego nie robią
  oprysków w dni pochmurne? Wtedy nic by nie było widać, nie było by żadnych podejrzeń.

  Jestem sympatykiem wielu teorii (spiskowych, alternatywnych, jak zwał tak zwał), ale chemtrailsy do mnie
  nie przemawiają, bo:

  a) o wiele prościej byłoby wsypać coś do wody (zwłaszcza w dużych miastach)
  b) skoro są podejrzenia, że coś rozpylają, to dlaczego nie latają w pochmurne dni? (albo tylko w pochmurne)
  c) nie znam się na chemii, ale chyba jest tak, że smugi za samolotami wyglądają różnie w zależności od warunków panujących w danym momencie na danej wysokości (ciśnienie, wiatr, temperatura, wilgotność i pewnie jeszcze inne o których nie wiem)
  d) już kiedyś o tym tutaj pisałem, przecież dość łatwo można zidentyfikować taki samolot (w danym miejscu o danym czasie raczej nie lata ich 100 tylko kilka…)
  e) czy ktoś kiedykolwiek sfotografował samolot na lotnisku z zamontowanym „rozpylaczem”? skoro jest to tak masowe, to znaczy, że dużo samolotów powinno takowe posiadać…

  Nie żebym się czepiał, albo zaprzeczał, po prostu staram się podejść do tego z dystansu i sceptycznie.

  • wilczak said

   Czyli ok. 10 na godzinę.

   a) Czy w Lublinie jest lotnisko? To lokalne samoloty?
   b) Czy nad Lublinem jest „tunel powietrzny”?
   c) Czy te samoloty latają w różnych kierunkach, czy mniej więcej wszystkie równolegle?

   Przez mocną lornetkę (a nawet i aparat cyfrowy z mocnym zoomem optycznym) można sfotografować taki samolot z dość dobrą dokładnością.
   Będzie można obczaić co to za samoloty (np. jakie to linie lotnicze)

   Mieszkam w Jeleniej Górze, tutaj chyba na godzinę przelatuje z 20 samolotów, wszystkie latają mniej więcej równolegle (południowy zachód – północny wschód mniej więcej). Oczywiście latają na pełnej wysokości, ok. 10 000m, nie są to lokalne awionetki.

  • Jaga said

   Byles na temacie o chemtrails,Pare tematow wstecz??Tam sa odpowiedzi na Twoje pytania.

  • Andrzej said

   Jakie odpowiedzi? Facet zadaje konkretne pytania, a tu znśw skierowanie do YT. Dzisiaj jeszcze czytam, jutro wysiadam.

  • Jaga said

   @Andrzej
   Kazdy z nas musi szukac informacji,podalam ,ze sa w temacie chemtrails.Nie widze problemu z zapoznaniem sie blizej skoro ktos chce sie czegos dowiedziec.

   Tu ludzie ponosza naprawde duzo wysilku:szukaja informacji,przekazują linki,tlumaczą,robia ulotki ,drukują,roznoszą,zakladaja strony,informują kogo się da.

   Jesli wiec ktos juz doszedl aż do tej strony ,to nie powinien sie obrazac,że go odeslalam do innego tematu,tylko poszukac informacji ,bo tam się dowie duzo wiecej niz jadna odpowiedz tutaj.

 48. wilczak said

  Temat do rozważenia:

  A co jeśli… szczepionka działa? I zostanie podana 10% ludzkości (w Polsce mamy mieć 4mln. szczepionek) i oni faktycznie przetrwają pandemię, która nadejdzie. Może jest tak, że NWO założyło (założył?) sobie taki plan, że najpierw narobią stracha, paniki i szumu, potem „zorganizują” ruch oporu, który naturalnie będzie uświadamiał ludzi, że to zabójcza szczepionka, ludzie stwierdzą, że faktycznie ta szczepionka jest BE i nie będą chcieli się szczepić… szczepi się 10% (mniej więcej) i tylu potem przeżyje?

  Po co mieliby szczepić „masy” i zostawić sobie ludzi świadomych, przeciwników NWO, jednym słowem, po co mieliby dać przeżyć swoim wrogom?
  Jak ja bym był nimi, to bym właśnie tak zrobił, zaszczepił 10% najbardziej wartościowych ludzi (lekarze, władze, naukowcy, wojsko, inne służby) a reszty nie szczepił i dał im umrzeć. W ten sposób chyba prościej dokonać depopulacji, niż zaszczepić WSZYSTKICH i czekać aż jakaś część przeżyje…

  To tyle, mam nadzieję, że topik zrozumiały…

  PS.
  Tylko proszę, nie piszcie, że jestem jakimś agentem, dezinformatorem, bo i tak nijak nie będę mógł tego udowodnić 🙂

  • Morenita said

   Te same myśli czasem przechodziły mi przez głowę. to wszystko jest tak okropne, że czasami człowiek ma nadzieje iż to wszystko jest nierealne.

   • incognito said

    wilczak: dokladnie ta sama watpliwosc zostala przeze mnie napisana pare dni temu.

    Nie problem jest wytruc spoleczenstwo ktore i tak jest podtruwane.
    Sztuka jest wytruc spoleczenstwo w taki sposob zeby ci ktorzy przezyja dziekowali im.
    (problem, reaction, solution)

    Wmawia sie nam ze dluzej zyjemy a tak naprawde to jestesmy slabsi z kazdym pokoleniem a wiec juz proces depopulacji zaczal sie kilka pokolen temu.

    czy pradopodobne jest zeby mogli zrobic szczepionke ktora uodpornilaby na tego wirusa? (pomijam efekt mutacji, chodzi czy wogole jakakolwiek szczepionka moze miec wlasciwosci uodparniajace) ?

    Jest taka teza ze szczepionki to oszustwo, nie pomagaja – stad pytanie.

    Dlaczego ma sie zaszczepic dzieci powyzej 6lat? Intryguje mnie ten fakt. Przyszli potencjalni niewolnicy czy zbedni swiadkowie depopulacji?

  • aaa said

   też o tym myślałam i jest to równie prawdopodobne, jak sytuacja odwrotna:)
   myślę też, że wystarczyłoby żeby nie krzyczeli nt. „świńskiej grypy”, a jedynie, jak co roku, zachęcali ludzi do szczepień wszelakich, np. na grypę sezonową, na wszelkie choróbska dziecięce itd., jak również dodawanie śmiertelnych substancji do antybiotyków czy witamin. osłabiając w ten sposób układ odpornościowy, mogliby w ciągu 2-5 lat wybić całą masę ludzi.
   prawdopodobnie jednak, bardziej niż wybiciu ludzi szczepionkami, zależy im na rozpętaniu wojny…

   • zyta said

    Zapomnialas dodac, ze w sporej mierze chodzi o forse ze szczepionek.

   • Jerzy said

    Ten głos wydaje mi się szczególnie cenny, bowiem my się tu pod wpływem chwili koncentrujemy na świńskiej grypie, a nie zapominajmy, że jak już wielkiej farmacji przyszedł do głowy taki dochodowy zamysł, to niebezpiecznych drobnoustrojów jest bardzo wiele, nie tylko ten jeden szczep A/H1N1.

  • Ja said

   o tym wszystkim wie zaledwie kilka procent ludzi max 3 na całym swiecie

   • SynSłońca said

    Masz rację prawdę zna tylko niewielki precent i to jest niepokojące. Żeby poznać prawdę potrzeba naprawdę dokonać wiele zmian w samym sobie i poszerzyć swoją świadomość. Prawda jest dookoła tylko niewielki procent jest wstanie ją odnaleźć. Niektórym się tylko wydaje, że znaja prawdę. Dlatego ja mówię przućcie wszystkie podziały jakie was dzielą, popatrzcie w głąb siebie, zacznijcie być odpowiedzialni za swoje życie, zdrowie, duchowość i nie bójcie się wiedzy jaka by ona nie była.

    Jeśli tego nie zrobicie to co Wam da ta cała walka? Jesli nie będziecie stanowić jedności to iluminanci was wykończą…
    Jeśli nie szczepionkami to czymś innym… Ateisci czy katolicy to tylko etykiety jakie to ma znaczenie każdy z nas jest tą samą częścią nieskończoności… i zawsze będzie.
    Biedny, bogaty, czerwony, czarny, żółty to tylko głupie podziały wszyscy jesteśmy jednym i jesteśmy sobie równi…

   • wilczak said

    @Ja: skąd wiesz, że „max 3%”?
    @SynSłońca: podpisuję się pod tym co napisałeś…

 49. Morenita said

  Witam wszystkich!
  Od jakiegoś czasu obserwuję Waszą wymianę zdań i poglądów. Szczerze powiedziawszy to chętnie bym się do was przyłączyła.O linkach do grypa666 i filmików na youtube z udziałem Pana Piotra dowiedziałam się z komentarzy na WP. Po obejrzeniu tego zapanowało we mnie lekkie niedowierzanie, dlatego nie odrzuciłam tego wszystkiego od siebie tak jak wiele osób to robi tylko zabrałam się za zgłębianie tematu… w między czasie dowiedziałam się także o chemtrails , o NWO(coś na ten temat wcześniej słyszałam ale dopiero teraz w pełni wiem o co tu chodzi) o chipach RFID słyszałam już o wiele wcześniej. Zapewne wiele osób to przeżywa bo kiedy jestem na tym blogu to całkowicie wydaje mi się że wszystko co jest tu napisane to szczera prawda, ale kiedy wracam z powrotem do „drugiego świata” i czytam zapewnienia że szczepionki są bezpieczne , że wszystko jest dla dobra ludzi i że jesteśmy bezpieczni to mam straszny mętlik w głowie i nie wiem jak sobie z tym poradzić…oczywiście , że wierzę o wiele bardziej w to co jest napisane na tym blogu niż w mediach , ale niestety jakaś malutka cześć mnie podpowiada mi-„a co jeśli się mylisz i jednak media mają racje” wiem że to jest ta cześć mnie która nie może uwierzyć w te wszystkie złe rzeczy bo po prostu nie chce w nie wierzyć i się ich boi. Przepraszam że zalałam was może nie potrzebnie moimi odczuciami, ale ilekroć wspomnę o jednym z tych tematów to praktycznie nikt mi nie wierzy…patrzą się na mnie jak na wariatkę, moja matka jest przekonana tylko co do szczepionek bo w resztę nie wierzy, zawsze gdy mówię mojemu chłopakowi o chemtrails i pokazuje mu je na niebie to zaczyna się lekko podśmiewać i czuje że w pewien sposób mnie ignoruje…powiedziałam o tym również koledze to stwierdził że gadam bzdury i że to na pewno są smugi kondensacyjne tylko że wytworzone pewnie w innych warunkach…mówiłam też żeby obejrzeli chociaż same filmiki, że są świetnie podparte wieloma dowodami to mój chłopak mówi że go to nie interesuje, kolega jeden i drugi już dawno o tym zapomniał a moja matka nie ma czasu bo jest wielce zajęta biznesem( wydaje mi się że oni po prostu boją się uwierzyć)…powiedzcie czy na was też patrzą jak na idiotów? Strasznie mnie to denerwuje i jest mi przykro ;(

  • wilczak said

   Ja się czuję czasami jak Mulder z x-files hahaha.
   A tak na poważnie, to ja już przestałem rozmawiać o tym (czyli o ufo, spiskach, nwo, jaszczurkach, channelingach itp.) ze znajomymi, ponieważ zdecydowana większość podchodzi do tego BAAARDZO sceptycznie. Nie wyśmiewali mnie kiedy z nimi o tym rozmawiałem, ale raczej podchodzili do sprawy humorystycznie, jak do jakiejś ciekawej historyjki. Stwierdziłem zatem, że znają już moje zdanie na wiele tematów, a siłą ich nie zmuszę żeby zgadzali się ze mną albo chociaż podyskutowali, więc odpuściłem. Jak się zainteresują to zaczną sami szukać/czytać…, a że będzie za późno? W „ogólnym rozrachunku” to i tak nie ma znaczenia 🙂

   • Radek said

    Antymaterialny pisał, że takie „jaszczury” itd..wymyślają bankowcy aby rozmyć sprawę, która jest prosta i oczywista. Większość zła na świecie powstaje wskutek emisji waluty poprzez banki prywatne. Za czasów Rzymskich już to było znane i dlatego kilka razy próbowano uśmiercić Juliusza Cezara. Ostatnia próba zakończyła się sukcesem i emisja waluty powróciła do złotników. Wcześniej Julek odebrał złotnikom prawo emisji monet i nastąpił gwałtowny rozwój cywilizacji. Powstało najwięcej zachwycających budowli w historii. Naród pokochał Julka

   • taka tam... said

    jaszczury jaszczurami, ale to REKA LUDZKA wyczynia innym zlo. to LUDZIE LUDZIOM gotuja ten los… ludzie ktorzy w swej dumie, poczuciu wlasnej wyzszosci i pogardzie dla innych nie cofna sie przed niczym. cudze zycie nie ma dla nich znaczenia.

    ale fajnie jest miec kozla ofiarnego typu jaszczur, szatan i inne bajki tego typu by w razie czego obarczyc go wina…

   • wilczak said

    @Taka Tam:

    Cytując:

    „ale fajnie jest miec kozla ofiarnego typu jaszczur, szatan i inne bajki tego typu by w razie czego obarczyc go wina…”

    Nigdzie nie jest napisane obarczanie winą…
    Co się tak /jaszczurek/ tych uczepiliście?

    Mógłbym tutaj teraz napisać: „inną bajką tego typu mogą być chemtrails”, ale to byłaby arogancja.
    Nie napiszę, że to bajka, bo tego nie wiem!

   • taka tam... said

    to jaszczurki rozpylaja chemtrails? to jaszczurki chca nam jakies g***no wstrzykiwac? no wybacz ja cie prosze… po raz kolejny powtarzam… to LUDZIE truja LUDZI. tak wiem ciezko w to uwierzyc ze ktos tego samego gatunku moglby miec jakis powod czy chocby ochote do rozgniecenia nas jak robaki. 😉

    no ale dobra skoro wolicie nazywac ich jaszczurkami to ok… tylko jak przyjdzie co do czego i w koncu wygramy 😉 to zeby bylo wiadomo kogo obciazyc odpowiedzialnoscia za wszystkie krzywdy. bo te osoby/instytucje maja nazwiska. i poki co wystepuja w ludzkiej postaci. 😉 i jako takich – bardzo zlych ludzi – ja zamierzam ich traktowac. proste? 😉

   • wilczak said

    @Taka Tam:

    Teraz to już nie wiem o co Ci chodzi. Szczerze.
    Gdzie jest komentarz, w którym napisane by było, że to /jaszczurki/ coś rozpylają albo wstrzykują?

    Napisałem tylko: „… (czyli o ufo, spiskach, nwo, jaszczurkach, channelingach itp.) …” – mogłem tu jeszcze dodać cokolwiek, piramidy, kamienne kręgi, atlantydów, czakry itp. To było podane jako przykłady tematów „teorii spiskowych”. Tyle.

   • marek said

    Jaszczury bo pewnie mówicie o Davidzie Icku mogą być zwyczajnie metodą na przeżycie. Mieszanie prawd jakie głosi z bredniami (lub nie chociaż to jest tak nie pojęte że również mi ciężko jest to przyjąć) powoduje że dla elit nie jest tak szkodliwy. Ludzie usłyszą o jaszczurach i już nie wierzą w co mówi.

   • taka tam... said

    Wilczak mi chodzi o to ze nie neguje faktu istnienia i szkodliwosci np. chemtrailsow jak podales w pierwszym przykladzie. Odnioslam wrazenie ze probujesz zarzucic mi arogancje i podwazanie tzw. teorii spiskowych – od czego jestem daleka.
    Wyjasnilam tylko ze moim zdaniem osoby ktore to nam robia maja imiona nazwiska itd. Nie sa jaszczurkami ale ludzmi. To jest chyba prosty przekaz.? 😛 zreszta niewazne.

    PS. Jesli zle odczytalam twoje intencje to przepraszam.

  • Bruno said

   Gdy wspaniale uformowana sieć kłamstw jest stopniowo wciskana masom przez pokolenia , to wtedy Prawda wydaje się zupełną niedorzecznością , a piewcy prawdy uważani są za majaczących szaleńców.

   Idealna tyrania ma wtedy miejsce , gdy jest bezmyślnie samo-zarządzana przez jej własne ofiary. Zatem najdoskonalszymi niewolnikami sa ci , którzy błogo i nieświadomie zniewalają samych siebie.

  • Jaga said

   @ Morenita
   Ja to bardzo odchorowala…tą cala wiedze na ten temat.Przez ponad miesiac nikt nie mogl ze mna o niczym innym rozmawiac.Schudlam a wlosy wychodzą mi garsciami a najgorze,ze wielu patrzy na mnie …dziwnie.

   Jednak ciesze sie,że wiem co wiem,tylko jakos tak sie stalo,ze stracilam chec do zycia.Jestem kilka lat w depresji(sprawy rodzinne) a ta sprawa dodatkowo mi dolozyla.

   Tez chcialabym aby to byla bajka,ale wystarczy,ze pojde do sklepu i chce cos zdrowego kupic okzuje sie ,ze nie ma.

   Zrobilam spis dodatkow do zywnosci „E „i okazuje sie ,ze gdyby chciano nas ochronic to ponad polowa E nie bylaby dopuszczona ,bo jest trujaca i rakotworcza.To samo dotyczy GMO czy nawet pestycydow.

   ktos kto na to zezwala widocznie ma cel.Dlatego nie łudze sie ze chca naszego dobra.

   • Xagog said

    Ja się tak czułem,kiedy dowiedziałem się z książki Texe’a Marsa pt.”Tajna władza świata”,że ktoś chce wybić większość ludzi na ziemii.
    Najbardziej mnie chyba przeraża perspektywa 3 wojny światowej,z użyciem Bóg jeden wie jakich rodzajów broni,i tego że Ruscy albo Chińczycy przez nas wtedy przejdą i że Polska Armia,w ramach obowiązków NATO,wyśle nas nie wiadomo gdzie na zatracenie pod pretekstem walki o ojczyznę.
    Choć do tego co mówią jasnowidze podchodzę z dystansem i nie zawchycam się tym,otuchy mi trochę dodaje to co mówił polski jasnowidz,Ojciec Klimuszko.Radził żeby nie wyjeżdżać z Polski gdyż,jak twierdził,Polska ma wspaniałem położenie i jako jedno z nielicznych miejsc ucierpi najmniej w czasie nadchodzących wojen i zmian klimatycznych.Chciałbym żeby miał rację

   • morenita said

    No właśnie ja od pewnego czasu również zaczęłam sprawdzać co jest w jedzeniu jakie rodzaje”E” i kurcze od kiedy to robię to zastanawiam się co ja mam jeść?? kiedy zaczęłam się interesować tymi grypami, chemtrailami itp. to nawet rzuciłam palenie( jest to jedyny plus:))

   • Bromba said

    Na stronie Wolne Media(radio WM)jest wywiad z J.Słoneckim,założycielem wydawnictwa „Biosłone”,strony bioslone.pl -„Józef Słonecki o zdrowiu”. Jest on również propagatorem tzw.MO czyli Mikstury Oczyszczającej organizm z zanieczyszczeń i toksyn.Przepis na nią oraz zasady stosowania są umieszczone na stronie „bioslone.pl”. Jest to niezmiernie ważne,ponieważ wirus ,bakteria od zawsze istniejąca w naszym świecie wg niego ma zadanie usuwać z organizmu chore i zdegenerowane komórki.Dlatego organizmy zanieczyszczone toksynami,a więc słabe tak mocno odczuwają ten atak-z powodu dużej ilości tych „chorych” przeznaczonych do usunięcia komórek (usuwane są w postaci np wydzielin,ropy itp).Dla mnie mówi logicznie,ale oceńcie to sami.

   • jacekss said

    hej.. nie martw się jeszcze trochę jedzonka nie tak chemicznego jest, ja też ograniczam do minimum żywność z konserwantami, a szczególnie zaprzestałem kupowania zywności ze słodzikiem (o dziwo w produkty rybne, sałatki go zawierają!!), tak więc zero napoi gazowanych kolotowych, zero gum do żucia itp. przykładów jest więcej.. wiem napewno że czym mniej tego zjem tym lepiej dla mnie, z minimalną dawką trucizn/chemii organizm sobie poradzi, trzeba się dobrze odżywiać, więcej owoców i warzyw, stosować miód, cebulę, czosnek.

  • Zapsa said

   Tak, na nas też tak patrzą, to znaczy jak na psychicznie chorych 🙂 Trzeba się z tym pogodzić i zadbać przynajmniej o sibie i najbliższych, no i działac plakatowo i ulotkowo.Ludzie w Polsce to maszyneria stworzona do pracy fizycznej i ponad miarę,do spłacania horrendalnych kredytów latami,do myślenia jak przetrwać do peirwszego.Ludzie tutaj nie mają siły na myślenie,mogą najwyżej wegetować.

  • zielony said

   @morenita Zapewne większość z nas obecnych na tym forum ma podobne problemy bądź przed sobą bądź już za sobą.Mogę tylko napisać od siebie nie przejmuj się tym i zgłębiaj wiedzę. W momencie kiedy będziesz poznawała prawdę na temat WTC/kreacji pieniądza/NWO/Illuminati/Masonów/Syjonistycznych żydów/karteli farmaceutycznych/karteli biotechnologicznych/Protokołów mędrców Syjonu/emisji co2/ i wielu wielu innych materiałów, a porównasz to z papką mainstreamową jaką karmią nas wybiórcze żydowskie media dla Polaków zrozumiesz, że chodzi tutaj tylko i wyłącznie o władzę dla wąskiej grupy osób.

  • Andrzej said

   A masz koleżanki?

 50. Adam said

  Jedna uwaga nt. handlu szczepionkami . Mam znajomego aptekarza i doskonale zna sprawę , coraz więcej szczepionek jest sprzedawanych w przychodniach publicznych z pominięciem kas fiskalnych oraz szczegółowej ewidencji , pielęgniarki i lekarze związani z tym handlem są dobrze opłacani przez przedstawicieli handlowych w zamian za sprzedaż . Taka sytuacja jest powszechna w Polce i w pierwszej kolejności zasługuje na doniesienie do właściwej instytucji o handel medykamentami bez stosownych pozwoleń , oraz niedopełnienie obowiązku podatkowego . Pozdrawiam sympatyk Bloga

  • Adam said

   ten adam co to napisał to inny adam. Adam jest na tym forum jeden oryginalny, ten co pisał post o rodzinie, któryjest powyzej, czyli ja;)

  • Jerzy said

   Może właśnie na takich przychodniach, o których wiadomo, że się w nich to dzieje wieszać afisze i w pobliżu nich rozdawać ulotki? Jak ktoś zerwie afisz, wieczorem wieszać nowy.

 51. Ja said

  Z Polski:

  Jeśli chodzi o newsa na onecie w sprawie fali grypy zalewającej Chiny, to de facto został on usunięty po około godzinie i teraz jest dostępny jedynie przez bezpośredni link. To bardzo ciekawe… Do około 10:40 był na głównej stronie i nagle został „zamieniony” na newsa o… fali H1N1 zalewającej Indie! Manipulują nami jak chcą.

  Jeśli chodzi o newsa z onetu traktującego o szczepieniach polityków we Włoszech-jego treść została zmieniona od wczoraj m.in. deformując wymowę na bardziej zgodną z planem NWO (czyli „przecież nie możemy zabrać szczepionek które należą się potrzebującym ludziom” z poprzedniego „dlaczego mamy się szczepić” gdzie czuć nutkę strachu w głosie) oraz wywalono cały fragment tekstu ewidentnie mający zastraszyć nas przed grypą a będący już takim kretynizmem, że szczena opada (coś w stylu: „w krajach Unii Europejskiej zachorowało już ponad 46tyś. osób co stanowi 1% ludności”!!!).

  Z Grecji:
  tłum. z ang. Ja

  Hellenic Radio (ERA): 15.09.2009 (wczoraj)
  Pierwsze dawki szczepionki na wirusa grypy gotowe za 15 dni
  Pierwsze 500.000 dawek szczepionki przeciwko nowej (H1N1) grypie lub „grypy świń” mają zostać przywiezione do Grecji w ciągu najbliższych 15 dni, zgodnie z ogłoszeniem w poniedziałek przez kierownika Krajowego Ośrodka ds. Zdrowia Operacje Panos EFSTATHIOU .

  Planowanie zarządzaniem szczepionkami w całym kraju na terenie 53 prefektur ma być kompletne z końcem bieżącego tygodnia, dodał, wyjaśniając, że szczepionka nie może zostać podawana od razu, ponieważ musi najpierw otrzymać wszystkie wyniki z Europejskiej Agencji Leków (EMEA), która mają być wydane w październiku.
  (…)

  A jeśli nie otrzyma wyników i atestów z EMEA to co się stanie?? Do kibla ją wyrzucą? Te świnie od początku doskonale wiedzą, że testy są mąceniem wody i nie są potrzebne do żadnej akcji szczepień. Bo niezależnie od ich wyników (z naukowego punktu widzenia to nie są żadne badania kliniczne ze względu na czas, grupę celową i zmieniony skład) i tak szczepionki już płyną, jadą, lecą (lub nawet leżą od dawna w magazynach) do poszczególnych państw.

  Do tego wczoraj Grecji zanotowano rzekomo PIERWSZY przypadek śmiertelny grypy (choć wcześniej informowano o 1-2). Niestety – coś Grecy idą nie na rękę władzom – nie chcą umierać na grypkę. Zmarły to turysta przybyły z Francji.

  Z Meksyku:

  Nagonka medialna w sprawie „miasta śmierci” – Ciudad Juarez. W nowej akcji trwa ona od około miesiąca. To samo było przed pierwszą „epidemią” nowej grypy w Meksyku. Można spodziewać się wysłania tam dodatkowego wojska i sił federalnych USA w celu „ochrony ludności i porządku”. Myślę, że nastąpi to nie dłużej niż miesiąc przed „regulowaniem” sytuacji” w Stanach. A tym samym niecały miesiąc przed akcją szczepień w Europie. Jeśli plan NWO ma zostać wdrożony w życie – wszystko musi zostać wykonane w jednym czasie (w jednym bloku czasowym-nie w ciągu jednego dnia) na wszystkich kontynentach i we wszystkich krajach. Dlatego warto kontrolować informacje z innych państw. Tym bardziej, że u nas „rzekomo” nic się nie dzieje. W co osobiście śmiem wątpić.
  Pozdrawiam

 52. kellrez said

  usuneli moj temat na nk z linkami do filmików piotra beina (Hydepark)

 53. kellrez said

  Po pierwsze 🙂 Pisze że komentarze mają być związane z tematem 😉 Więc twój spam się nie ukazuje.

  Idź na policje i tak powiedz, zobaczysz jaką dostaniesz odpowiedź 🙂

  • kellrez said

   dodam że ktoś tam wydrukował tego całego bloga grypa666.. ktoś dorosły..
   jedna osoba była u sołtysa z tym.. on powiedział na to że mało osób ma internet ;x

   co ciekawe u nas na razie nic w szkolę nie było o H1N1.. w szkołach obok tak..
   i kilku nauczycieli wie co się dzieję…

   • Xagog said

    Kellrez i co mówią nauczyciele?

   • kellrez said

    Siostra zakonna wierzy, opinię pani od p.o poznam w piątek jak zapozna się ze sprawą..

    i jeden powiedział to wyssane z palca…. i że ktoś chce upadku firm farmaceutycznych oraz że przesadzam ;x

  • estimita said

   Mikrobiolodzy, którzy zmarli niedawno:

   • estimita said

    Caly dokument Dr True Ott

    jest pod tym linkiem online

 54. Gwdz90 said

  Nad Lublinem i Chełmem Też.zrobiłem Kilkanaście zdjęć i nagrałem filmik,

 55. Gwdz90 said

  Kto jest z lublina niech napisze!

 56. C said

  Kolejna szczepionka, tym razem niby skuteczna (to poprzednie jakie byly…?). Wszystko ‚poparte naukowo w najbardziej prestiżowym tygodniku medycznym świata’ :

  http://wyborcza.pl/1,75476,7045102,Jest_skuteczna_szczepionka_na_swinska_grype.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=4809323

  I do tego komentarz dra z Narodowego Instytutu Lekow:

  http://wyborcza.pl/1,75476,7045106,Komentuje_dla__Gazety__dr_Pawel_Grzesiowski__Narodowy.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=4809323

  • kellrez said

   Preparat nie wywołał też żadnych poważnych skutków ubocznych, których tak się obawiano. Amerykanie już raz mieli wielką wpadkę ze szczepionką na grypę. W lutym 1976 r. w New Jersey wybuchła lokalna epidemia świńskiej grypy. Prezydent USA Gerald Ford po konsultacjach z naukowcami zarządził masowe szczepienia prawie 40 mln Amerykanów naprędce stworzoną szczepionką. Niestety, białka wirusa, jakich użyto w szczepionce, nie do końca były pozbawione zjadliwości. Na świńską grypę zachorowało tylko kilkuset żołnierzy (zmarł jeden). Za to z powodu wadliwej szczepionki u 30. osób rozwinął się powodujący paraliż zespół Guillaina-Barrego. Po takich doświadczeniach nic dziwnego, że teraz uczeni monitorowali każdy bardziej niepokojący objaw.

   pranie mózgów 🙂

   Co jest ciekawego na drugiej stronie 🙂

   Wprawie aż 45 proc. osób skarżyło się na skutki uboczne, ale nie różniły się one niczym od tych, które się zdarzają po szczepieniu na zwykłą, sezonową grypę. Najczęściej były to miejscowe objawy, jak zaczerwienienie i obrzęk w miejscu ukłucia czy ból ręki. Narzekano też na bóle głowy, uczucie rozbicia czy przejściowe bóle mięśni. Większość osób dolegliwości określiła jako lekkie lub średnie.

   !!!W trzech przypadkach zaszczepieni dostali gorączki powyżej 38 stopni i mieli dreszcze. To tzw. objawy grypopodobne. Po wykonaniu testów na obecność wirusa A(H1N1) wykryto, że jedna z tych osób „złapała” nową grypę.!!!

   i to ma być bezpieczne, śmieszne..;]

   • Grashka said

    A jakie skutki jeszcze będą za rok dwa lub więcej, powoli będzie siadał układ immunologiczny lub inne choroby się pojawią

 57. Ja said

  słuchajcie…

  z tego całego gadania wiele nie wyniknie

  należy opracować zrozumiały szablon dla ludzi którzy nie są jeszcze w temacie… szablon powinien być wklejony w osobnym wątku bloga i przyklejony na samej górze tak żeby każdy wiedział co ma robić… (uzgodnijmy wspólnie jego treść)

  następnym zadaniem będzie rozpowszechnienie tych informacji komu się da i gdzie się da

  sprawa pozwu zbiorowego -czytałem że staracie się to zorganizować… sprawdźcie najpierw ile procentu prokuratorów i sędziów to Polacy z krwi i kości i dowiecie się ze te pozwy niewiele dadzą …

  kolejna sprawa to sposób na zapisane informacji o danych kontaktowych ludzi oraz informacje dla wszystkich co mają robić jak już zostanie wyłączony internet….

  pisaniem gigantycznych wątków nie zdziałamy wiele bo i mało kto chce czytać wielgaśne dyskusje

  • aśka said

   Też tak uważam.
   Tylko opracowanie i zamieszczenie w oddzielnym linku ulotki informacyjnej, pozwoli na szeroką akcję plakatowania i dzięki temu dotarcie do dużej ilości osób.

 58. pyrek said

  „Od 2011 będą nowe cyfrowe dowody osobiste”
  http://fakty.interia.pl/polska/news/od-2011-beda-nowe-cyfrowe-dowody-osobiste,1369142
  wypas ;]

 59. Jaga said

  Nie zwiazane ze szczepionkami ale zwiazane z tym co jemy http://wolnemedia.net/?p=17338

 60. wilczak said

  Odnośnie tematu srebra koloidalnego, nie wiem czy już było, jak tak to do skasowania:

  http://deser.pl/deser/1,83453,7027753,Minal_rok__a_niebieski_Paul___.html

  Kolejny straszak? „Nie używaj srebra, bo będziesz niebieski?”

 61. Ja said

  kolejny ruch który powinniście zrobić to załóżcie forum na innym serwerze niż ten (na tym nie powinny być uzgadniane szczegóły działania ponieważ jest monitorowany o czym zapewne wiecie)i tam zaproście tylko pewnych ludzi i uzgodnijcie plan dalszego działania (nie bierzcie ludzi którzy sami się zgłoszą a wybierajcie sami nie więcej niż kilka osób)

  uważajcie na rozmowy telefoniczne maile i gg ponieważ wszystko jest nagrywane

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Echelon

  proszę o skasowanie moich postów po przeczytaniu…

  • Forum już za niedługo będzie dostępne, jesteśmy w końcowej fazie przygotowania strony.

   Jeśli chodzi o rozmowy telefoniczne, maile, gg czy skype – to cóż, to iż istnieje inwigilacja jest oczywiste. Ale to czy się tym przejmować czy nie to już inna sprawa. Nikt z nas nie robi nic złego – dbamy o nasze życie i zdrowie – a to podstawowe prawo naturalne każdego z Nas.

   Wstępując do stowarzyszenia podaje się swoje dane personalne, pesel, nazwisko itd – to samo podaje się przy wypełnianiu różnego rodzaju petycji.
   Nie jest to nic nadzwyczajnego i przestańmy się w końcu bać!

   Nawet jeśli podsłuchują Twoje rozmowy czy czytają maile to cóż im z tego przyjdzie?
   Osobiście uważam iż jedynie jawne działania mają jakiś sens – nie złożysz zgłoszenia na prokuraturze czy też w innej instytucji podając „nick” z bloga… – dorośnijmy! Ludzie!

   Boicie się bardziej o własne życie czy też o to czy i kto was podsłuchuje????
   Ja myślę iż to pierwsze jest dużo ważniejsze – przypominam iż w spawie założonej przez Jane B. chodzi o zarzuty planowanego ludobójstwa!!!

   • Ja said

    Pozwy – przecież grupa tworząca plan chyba wie co w nim jest, po co chcesz im to tłumaczyć z języka angielskiego na polski jeśli oni dokładnie wiedzą co tam jest napisane bo sami to zrobili…nawet jeśli jakiś kraj się uchował i jego system kryzysowy nie zna tego całego problemu to sprawdzenie tych dowodów zająć może lata…

    Nie pisze o pozwie J.B bo tego pewny nie jestem pisze o całej akcji z szczepieniami.

    Sprawa podsłuchu nie pisałem tego w celu wywołania bojaźni jednak znajomość informacji pomoże przeciwnikowi w zapoznaniu się z planem oporu i opracowaniu anty planu.

   • Tłumaczenia dokumentów są robione dla WAS – wszystkich. Aby każdy nawet nie znający angielskiejgo mógł je przeczytać. Każdy człowiek może sam we własnym sumieniu zastanowić się czy wnosić oskarżenie czy nie. Nie chodzi o samo złożenie sprawy, chodzi o ilość osób które mogą to zrobić, inaczej rozpatruje się sprawy gdy wnosi takie coś jedna osoba inaczej jeśli robią to setki w całym kraju…

    Jeśli chodzi o pozew J.B – to nie musisz być pewien. Ja jestem. Jesteśmy z nią w stały kontakcie i idzie jej całkiem nieźle, jeśli chodzi o sprawy sądowe postawiła już także kilka zarzutów osobą które dyskredytowały jej pracę i publicznie ją ośmieszały.

    Oczywiście iż nie trzeba pomagać „przeciwnikowi” w dostępie do informacji, ale nie należy też popadać w paranoję. Szczerze powiem iż jeśli mnie będzie chciał ktokolwiek znaleźć czy też „podsłuchać” to przypuszczalnie to i tak zrobi…

    Jeśli powstanie strona z forum (już za niedługo) na pewno część osób które są tutaj tylko aby „mącić” się wykruszy… A i informacje na temat jak to nazwałeś „planu oporu” nie będą podane na talerzu 🙂

    Nikt z nas nie powinien się bać!
    Strach to pożywka wszystkich negatywnych rzeczy które mają właśnie miejsce.
    Najważniejsze o co powinniśmy wszyscy aktywnie walczyć to prawo do życia i zdrowia.
    Jest to naturalne prawo każdego człowieka.

 62. marcepan said

  Uwaga, pilne dla zamieszkujacych w Kanadzie!
  Ustawa C-6 (m. innymi przymusowe szczepienia) moze byc zatwierdzona juz lada dzien! Tu wiecej szczegolow jak skontaktowac sie ze swoim MP z protestem:
  http://www.fourwinds10.com/siterun_data/government/fraud/uk_australia_canada_government/news.php?q=1253036780

 63. Ja said

  ulotki rozklejane w sklepach i innych miejscach – mało który właściciel pozwoli na zamieszczenie materiału z ulotki ponieważ nie znając tematu uzna to jako absurd więc należy niestety go wyedukować pokazać materiały nagrać blog i filmy na płytę dvd i dopiero jak on znajdzie czas się tym zapoznać to sam będzie propagował przekazywanie informacji

  • nie jest to do końca prawda – każdy właściciel sklepów do którego się udaliśmy po krótkiej już rozmowie i wytłumaczeniu tego co ma miejsce przyjął i przekazywał dalej ulotki i plakaty.

   Sama sprawa szczepień nie jest tak skomplikowana iż trzeba ją jakoś specjalnie tłumaczyć komukolwiek – postawione są zarzuty firmom, szczepionki nie są testowane poprawnie, Polska podpisała z WHO w 2005r papierek który to daje im możliwość przymusowego szczepienia, przepis ten może wejść w życie w każdej chwili ponieważ mamy już 6 stopień pandemii – tyle.

   Same te informacje to jeszcze nic absurdalnego – suche fakty… jednak dalsze zgłębianie tematu i znajdowanie powiązań to już inna bajka.

   Pozdrawiam

   • Ja said

    tak po krótkiej rozmowie pozwolą duża część plakatów została pozrywana ponieważ była rozwieszona bez autoryzacji

 64. Ja said

  jednocześnie należy zabraniać ludziom manifestacji bo to właśnie część planu, każdy ruch operacyjny powinien być mocno przemyślany spontaniczne akcje to pożywka dla manipulatorów

  cały ten system jest przygotowany na Wasz protest i należy go tak przeprowadzić żeby nie pasował do ich procedur których nie znamy ale możemy się domyślać jakie są więc wszystko róbcie odwrotnie niż mogli napisać w swoich instrukcjach…

  ludzie powinni się podzielić w małe grupki wtedy jest jakaś szansa że manipulacja nie będzie dotyczyć wszystkich

 65. aśka said

  Wiem, że nie na temat, ale również związane z ograniczaniem swobód i praw człowieka.

  http://wiadomosci.onet.pl/2044129,11,item.html
  PAP, JG/15:54 16.09.2009
  Szykuje się rewolucja w dowodach osobistych

  Wicepremier, minister spraw wewnętrznych i administracji Grzegorz Schetyna, fot. PAP/Tomasz Gzell
  PAP
  MSWiA szykuje rewolucję w dowodach osobistych – według planów resortu, od 2011 roku będziemy posługiwać się wielofunkcyjnymi, elektronicznymi, biometrycznymi dokumentami. Zabraknie na nich informacji o miejscu zamieszkania, za to warstwa elektroniczna umożliwi złożenie podpisu cyfrowego. Co ważne, za wymianę starego dowodu na nowy nic nie zapłacimy.
  „Dowód osobisty przestanie być kawałkiem plastiku, którego okazania żąda policja, notariusz albo bank. Stanie się natomiast narzędziem ułatwiającym życie we współczesnym zinformatyzowanym świecie” – napisano w uzasadnieniu do projektu założeń do ustawy o dowodach osobistych, który został zamieszczony na stronach MSWiA.

  Oprócz warstwy graficznej pozwalającej na potwierdzenie tożsamości konkretnej osoby, nowe dowody będą także miały warstwę elektroniczną zawierającą, między innymi, zabezpieczone dane biometryczne (biometryczny wizerunek twarzy). W części elektronicznej dokumentu będzie można w miarę potrzeb dodawać nowe funkcje.

  Jednak już od początku warstwa cyfrowa dokumentu umożliwi potwierdzanie tożsamości drogą elektroniczną. Dzięki takiemu systemowi będziemy mieli możliwość posługiwania się dowodem osobistym do składania podpisu elektronicznego. Co za tym idzie – jak podkreśla MSWiA – będziemy mogli dokonywać czynności prawnych w obszarze administracji publicznej w drodze elektronicznej.

  Certyfikat podpisu cyfrowego będzie uaktywniany podczas odbioru dowodu. Od urzędu dostaniemy kod PIN, którego podanie będzie każdorazowo wymagane w czasie składania podpisu osobistego.

  Co więcej, projekt przewiduje możliwość ubiegania się o wydanie dowodu osobistego przez złożenie wniosku w postaci elektronicznej. Nowością będzie też możliwość wnioskowania o dowód w dowolnej gminie na terytorium kraju, a nie – jak to było dotychczas – w tej, w której byliśmy zameldowani. „Takie rozwiązanie wprowadzi znaczące udogodnienie dla obywateli, jakim będzie odmiejscowienie procedury wydawania dowodu osobistego” – napisano w projekcie założeń do ustawy.

  Dane w dowodzie osobistym będą zamieszczane w warstwie graficznej i na informatycznym nośniku danych (warstwa elektroniczna). Część graficzna będzie zawierać m.in. dane osobowe (w tym płeć, imiona rodziców i nazwisko rodowe), numer PESEL, obywatelstwo. Z dowodu znikną za to informacje dotyczące naszego wyglądu np. wzrost, czy kolor oczu.

  Z kolei informatyczny nośnik zamieszczony w dowodzie osobistym będzie zawierał m.in. elektronicznie zapisane dane z dokumentu, a także informacje służące do składania podpisu elektronicznego opatrzonego certyfikatem osobistym.

  O nowy dowód będzie się mógł starać każdy obywatel Polski, który ukończył 13 lat. Te dla nieletnich będą wyglądały identycznie jak te dla dorosłych. „Pod względem technicznym wydawanie dwóch różnych wersji graficznych tego samego dokumentu jest tożsame z wprowadzeniem dwóch różnych dokumentów, co istotnie zwiększa koszty produkcji i personalizacji dokumentów” – tłumaczy resort.

  W specjalnym Rejestrze Dowodów Osobistych będą gromadzone m.in. szczegółowe dane personalne posiadacza dokumentu, jego fotografia, a także informacje dotyczące certyfikatu podpisu osobistego.

  Do korzystania z tych danych uprawnione będą m.in.: prokuratura, policja, straż graniczna, Służba Wywiadu Wojskowego, Służba Kontrwywiadu Wojskowego, ABW i CBA.

  Środki na realizację projektu „pl.ID – polska ID karta” będą pochodziły głównie z budżetu Unii Europejskiej. W sumie koszty całej inwestycji wyniosą 230 mln 869 tys. zł (samo doposażenie gmin w infrastrukturę sprzętowo-systemową ma do 2013 roku kosztować ponad 19 mln zł).

  Z wyliczeń MSWiA wynika, że w latach 2010-2015 koszt produkcji nowych dowodów będzie wynosił około 250 mln zł rocznie.

  Resort nie przewiduje akcji wymiany dowodów, analogicznej do tej przeprowadzonej w latach 2001-2008. Dokumenty wydane przed dniem wejścia w życie nowej ustawy będą podlegały wymianie dopiero gdy stracą ważność.

 66. Ja said

  Kolejna rzecz którą powinniście wiedzieć….

  Zrobiłem sobie rundkę samochodem po okolicach Warszawy – wokół stolicy w odległości 30-50 km zbudowanych jest masa magazynów firm logistycznych,duża jednak ich część jest pusta.

  w jednym tylko okręgu okolice Błonia woj.mazowieckie znajdziecie ok 30 hal po ok 10 tyś m2 każda…

  w czasie pokoju takie hale służą celom logistycznym … 20 lat temu nie było marketów i nie było takich wielkich hal i wszystko firmy miały gdzie przechować swój towar po cóż więc teraz ogromna ilość pustych magazynów…?

  zobaczcie ile jest marketów w każdym mieście…. a głównym dostawcą żywności jest kilka firm

  bardzo łatwo jest zatrzymać dostawy żywności – sklepów polskich jest bardzo niewiele

  polski rolnik jest od lat oduczany produkcji – nie ma bydła i trzody chlewnej, upraw jest niewiele bardzo łatwo jest wywołać głód jednym podpisem…

  prąd tez nie jest Polski – ale prądu nie wyłączą bo jak mieli by przekazywać swoje mądrości w TV

  • aśka said

   Ja powiedział
   Zrobiłem sobie rundkę samochodem po okolicach Warszawy – wokół stolicy w odległości 30-50 km zbudowanych jest masa magazynów firm logistycznych,duża jednak ich część jest pusta.

   w jednym tylko okręgu okolice Błonia woj.mazowieckie znajdziecie ok 30 hal po ok 10 tyś m2 każda…

   w czasie pokoju takie hale służą celom logistycznym … 20 lat temu nie było marketów i nie było takich wielkich hal i wszystko firmy miały gdzie przechować swój towar po cóż więc teraz ogromna ilość pustych magazynów…?
   ____
   Mnie też od dłuższego czasu intrygują te magazyny. W okolicach Bielska też ich jest sporo. I kiedykolwiek obok nich przejeżdżam nie dzieje się tam nic. Nie ma żadnych samochodów. Wyglądają jak martwe. Na co czekają?

  • Andrzej said

   Rany!!!

   • Andrzej said

    Sorry, ale to już przesada. W okolicach Poznania powstają setki magazynów. Najpierw budowa, później wykańczanie, następnie „For sale, or rent”. Po kilku miesiącach tętnią gospodarczym życiem! A co powiecie o pustych mieszkaniach budowanych przez developerów? Małe więzienia, obozy? Troszkę krytycyzmu w swoich sądach proszę.

 67. lolo said

  Po ostatnich wystąpieniach P.Kopacz nic innego się nie nasuwa jak nie taki oto obraz Naszej zacnej pani minister zdrowia: http://h.imagehost.org/0067/kopacz.jpg

 68. jowram said

  Szczepionka albo obóz koncentracyjny ? 15-9-2009

  Trudno jest powiedzieć, czy elity starają się celowo zasiać panikę wśród ludzi, czy też dzisiejsza rzeczywistość jest naprawdę aż tak straszna, że tak trudno jest nam w nią uwierzyć.

  Wciąż dochodzą do nas coraz bardziej niepokojące wiadomości dotyczące, szybkimi krokami nadchodzącej jesieni i związanych z nią planach szczepień całej ludności świata.

  Oczywiście chodzi o szczepienia szczepionką przeciwko świńskiej grypie..

  Sama WHO przyznała, że przeprowadzane są tylko tzw. przyspieszone procedury kontroli bezpieczeństwa szczepionki. Wiemy też przy tym, że sama szczepionka zawiera żywy , lecz (oficjalnie) osłabiony wirus świńskiej grypy, hodowany na rakowych komórkach zwierzęcych. Mimo to WHO zapewnia, że właśnie te przyspieszone procedury nie wykazały żadnych skutków ubocznych… jak do teraz.

  Nie mówi się jednak o tym, iż jest oczywiste, że jakiekolwiek „szybkie” testy nigdy nie wykażą skutków długoterminowych, a przecież takich właśnie najbardziej powinniśmy się obawiać. W szczególności, jeśli weźmiemy pod uwagę użycie zwierzęcych komórek rakowych w szczepionce….

  Procedury zostały jednak mimo to przyśpieszone, ponieważ większość krajów należących do WHO, w tym też kraje UE, postanowiła rozpocząć masowe szczepienia już na jesień tego roku.

  Ponieważ WHO „oficjalnie” nie posiada możliwości wydania nakazu, więc „tylko zaleciła” obligatoryjne szczepienia wszystkich obywateli państw, do tej organizacji należących. WHO wydala takie zalecenie, z pełną świadomością nie przeprowadzenia pełnych testów tych szczepionek. Nie musimy chyba przypominać, że do WHO należy 194 krajów świata, czyli prawie cały świat. Inaczej mówiąc, WHO zaleciła zaszczepić ludność całego świata, co niewątpliwie jest ewenementem, który nigdy jeszcze w historii świata się nie wydarzył.

  Skąd ten pośpiech ? Dlaczego jest to takie ważne, aby zaszczepić wszystkich i to jak najszybciej ?

  Przecież świńska grypa okazała się jak do teraz wcale nie taka groźna, ani tez nie jest tak bardzo zaraźliwa jak przewidywano. Mimo to nie ustaje machina propagandy strasząca ludzi straszliwymi skutkami pandemii, która według WHO ma osiągnąć swój szczyt pod koniec tego roku i zebrać wielkie śmiertelne żniwo.

  Nie słyszymy, ani nie czytamy nigdzie w mediach, żadnego zadowalającego wytłumaczenia takiej nagonki. Wszyscy mówią o bezpieczeństwie i dobrodziejstwie płynącym ze szczepień, ale nikt nie tłumaczy skąd tak naprawdę się ta psychoza bierze i jakie są jej realne podstawy ! Jedyne co możemy usłyszeć, to przypominanie pandemii z roku 1918 i sugerowanie, iż podobna może się i teraz powtórzyć. Wciąż jednak nie są podawane żadne konkretne fakty, na których tego typu przypuszczenia mogły by być oparte. Jak na razie świńska grypa nie wydaje się inna od zwykłej sezonowej grypy, a kraje półkuli południowej meldują jej łagodny przebieg.

  Jednak WHO wciąż zaleca a większość krajów świata dostosowuje się grzecznie do tych zaleceń. Między innymi także do tego, aby szczepić ludzi jak najszybciej, nie w pełni przecież przetestowanymi szczepionkami. Wręcz z podziwu godną uporczywością WHO, jak i rządy wprowadzające plany jesiennych szczepień w życie, powtarzają w kółko, iż obawy związane z bezpieczeństwem szczepień są całkowicie bezzasadne.

  Dlaczego więc USA i wiele krajów UE tak usilnie podejmuje kroki zabezpieczające ich przed ponoszeniem odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne szczepień na świńską grypę, jeśli WHO jest tak pewna swego i przyspieszone procedury kontrolne wykazały pełne bezpieczeństwo szczepionek ? Jak można przekonywać swoich obywateli, ze ryzyko związane z szczepieniami jest albo bardzo niskie albo tez wręcz nie istnieje, kiedy jednocześnie podejmuje się tyle działań zabezpieczających przed odpowiedzialnością ? Absurd goni absurd…

  Zaczęło się właśnie od USA, gdzie koncerny farmaceutyczne zawarły umowę z rządem, która zapewnia im nietykalność prawną w przypadku pozwów o szkodliwe skutki szczepień. Następna była Grecja, która wpadła na bardzo przewrotny pomysł przymusowego szczepienia i przymusowego podpisywania dokumentów zaświadczających o dobrowolności szczepień, ze świadomością możliwości wystąpienia skutków ubocznych ! (vide nasz artykuł: Grecja dostosowuje się…). W Anglii rząd podjął się także chronienia producentów szczepionek przed odpowiedzialnością prawną.

  Najwyraźniej prowadzone są działania, mające na celu uniknięcie wszelkiego rodzaju odpowiedzialności, w przypadku gdyby „coś nie wyszło”.

  Czego się tak bardzo obawiają, jeśli sami zapewniają, ze żadnego ryzyka nie ma ?

  Tego typu postawa koncernów farmaceutycznych, które zarabiają przecież miliardy dolarów na całej tej sytuacji oraz postawa rządów, które wyraźnie próbują uniknąć wszelkiej odpowiedzialności, może mocno niepokoić.

  Skąd się bierze tak niezachwiana pewność WHO i rządów na świecie, że właśnie ta grypa będzie tak katastroficzna ?

  Niejasności jest coraz więcej. Pytania się mnożą… a działania przygotowawcze nabierają tempa.

  Coraz więcej stanów USA wprowadza nowe ustawy, pozwalające obligatoryjnie szczepić wszystkich obywateli danego stanu. Sam rząd USA też już zatwierdził odpowiednie ustawy w kongresie, pozwalające przymusowo szczepić ludność całego kraju, oraz dające nieograniczoną władzę organizacji zarządzania kryzysowego – FEMA.

  Kanada także przygotowuje się do realizacji planów obowiązkowych szczepień. Taką samą decyzję podjęto w Australii, mimo że w tym kraju mija właśnie sezon grypowy i przebiegał on bardzo łagodnie.

  Grecki Minister Zdrowia powiadomił w sierpniu tego roku, ze wszyscy mieszkańcy Grecji będą przechodzić obowiązkowe szczepienia. Nie będą przy tym uwzględniane żadne wyjątki !

  Francja jest następnym krajem, który przygotował plany obowiązkowych szczepień wszystkich swoich obywateli, poczynając od dzieci i kobiet ciężarnych !

  O Holandii i Anglii już pisaliśmy. We wszystkich tych krajach, opiekę nad przebiegiem akcji szczepień przejmuje wojsko, co nie jest zjawiskiem normalnym dla tego typu działań. Przygotowywane są też miejsca masowych pochowków oraz sporządzane są plany reakcji wojska w przypadku zakłóceń w przeprowadzaniu akcji szczepień.

  Powodów do niepokoju tylko przybywa… w szczególności kiedy dowiadujemy się coraz to nowych faktów dotyczących niezwykłych przygotowań do realizacji planu masowych szczepień.

  Wszystkie powyższe informacje wskazują tylko na to, że rządy większości krajów na świecie, mimo braku poważnych symptomów, bardzo poważnie podchodzą do idei masowych szczepień. Można by rzec – śmiertelnie poważnie….

  Ostatnio na przykład ukazało się video z konferencji przeprowadzonej w Oklahomie, z udziałem byłego agenta służb specjalnych USA – Grega Stevensena, który poinformował uczestników tej konferencji o bardzo kontrowersyjnych planach, jakie są już w trakcie wdrażania.

  Greg Stevensen, nie był zwykłym szeregowym agentem. Posiada on tytuł doktora prawa, uzyskany w London International University. W latach ’70-tych ochraniał kandydatów na Prezydentów. Piastował też stanowisko Szeryfa Stanu Teksas. Jest on też autorem niedawno opublikowanej książki, pt.: America: Fall From Grace and Power’.

  Z jego relacji wynika, iż w stanie Oklahoma już tydzień wcześniej podjęto decyzję o przymusowych szczepieniach wszystkich obywateli tego stanu. Podjęto tam też przygotowania mające na celu ścisłą kontrole obywateli tego stanu. Tylko te osoby, które będą w stanie wykazać, iż były szczepione, będą w stanie się przemieszczać. W tym celu wszystkim będą nakładane na nadgarstki specjalne, niezdejmowalne bransoletki, w których zostanie umieszczony chip. Dzięki odczytowi z chipa będzie można nie tylko otrzymać wszelkie dane osobiste kontrolowanej osoby, lecz także informacje czy, kiedy i gdzie osoba ta była szczepiona.

  Na terenie całego stanu zostaną rozstawione wojskowe punkty kontrolne (tzw. ‚choke points’), w szczególności na wszystkich ważnych skrzyżowaniach dróg, stacjach kolejowych i autobusowych, itd. Każda zatrzymana, nieszczepiona osoba będzie internowana i przewożona do specjalnych obozów internowania, gdzie zostanie przymusowo zaszczepiona.

  Podobne plany są tez dyskutowane w innych stanach USA. Tutaj w Europie słyszymy o podobnych przygotowaniach. Co się tak naprawdę dzieje ? Czemu cała ta sprawa jest tak niejasno przedstawiana obywatelom ? Czyżby nawalała machina informacyjna ? Chyba jednak nie, ponieważ w innych sprawach działa ona wciąż bez zarzutu. Pozostaje jeszcze inna hipoteza do rozpatrzenia, że jest to działania celowe, ukierunkowane na wytworzenie odpowiedniego poziomu dezorientacji i strachu u obywateli. Ale w jakim celu ?

  Z czasem postaramy się też na to pytanie odpowiedzieć, a na razie zapraszamy do oglądnięcia video z wyżej wymienionej konferencji, z udziałem Grega Stevensena:


  z globalna świadomość
  Źródła:

  – YouTube

  – WHO

  – vaccinations.suite101.com

  – shuswapnews.com

  – XanderNieuws

  – davidicke.com

  – veritasshow.blogspot.com

 69. Ja said

  Najbardziej ważnym teraz zadaniem całej Grupy jest dalsza edukacja społeczeństwa.

  W przypadku finansów wiemy że piramidy są złym systemem polegającym na wyciągnięciu pieniędzy od naiwnych ludzi.

  Są oczywiście też piramidy informacyjne i informacja o trefnych szczepieniach zalicza się do tych informacji które warto ułożyć w piramidę.

  Działać jednak należy niezwykle skrupulatnie i cała akcja powinna być skoordynowana.

  Jest prosta metoda na ominięcie blokad antyspamowych na różnych serwisach (banalnie prosty).

  Nie bez znaczenia jest marketing takiej informacji w zależności od wieku osób do których piszemy musimy podać inny tekst.

  Sprawa kolejna to domena jeśli wszyscy zaczną wysyłać informacje wskazującą na jedną domenę wówczas bardzo łatwo zostanie zablokowana taka informacja przez adminów poszczególnych stron.

  Jest na to jednak prosty sposób;)

  każdy rezerwuje sobie inną domenę – u wielu providerów koszt domeny przez pierwszy rok jest zerowy. Następnie tą domenę łatwo można przekierować na blog.

  Uwaga dla Adminów tego bloga

  1) zamieśćcie gdzieś link do aktualnej kopii blogu (na innym serwerze) wtedy ludzie nie będą sami ograniczali transferu ściągając go programikiem i jednocześnie będzie on w wielu miejscach w przypadku jeśli firma wordpress nagle stwierdzi że chce się go pozbyć. Do kopii należy dołączyć instrukcje wgrania blogu na nowy serwer. Po ewentualnej blokadzie ludzie zamontują sami na darmowych serwerach. (blog będzie mógł być wtedy tylko w wersji statecznej ale jest już na nim tyle że spełni swoją rolę)

  W bardzo prosty sposób możemy wysłać kilkaset tysięcy maili działając w grupie zaledwie kilkudziesięciu osób.

  Własne domeny dadzą jeszcze jedną ważną rzecz – jak zablokują tego bloga to łatwo będzie przekierować ruch z domen na inną domenę.

  Sposób koordynacji akcji jest bardzo ważny oraz tekst który byłby wysyłany.

  Jak również ostrzeganie ludzi przed manifestacjami ulicznymi – ale o tym pisałem już wcześniej.

  • kellrez said

   wątpię w to.. przynosi im sławę 😉 Chyba że dostaną nakaz służb odpowiedzialnych za ten cały spisek.

 70. Ja said

  Bardzo ważnym też jest to żeby wojsko i policja czyli zwykli żołnierze oraz policjańci wiedzieli o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli oni będą wiedzieć wówczas być może nie wykonają destrukcyjnych dla społeczeństwa rozkazów.

  Policjanci i wojsko otrzymują z góry wytyczne i procedury, często nie mają pojęcia w jakiej występują akcji i czemu ona służy. Baaa bardzo często ich dowódcy tez tego nie wiedzą ponieważ rozkazy przychodzą odgórnie. Jak łatwo się domyślić całe zamieszanie może wywołać malutka garstka ludzi a reszta bezwiednie wykona rozkazy.

  • krzysiek said

   ważna uwaga „ja”, rzeczywiście tak jest,dlatego ulotki do służb, szpitali, szkół, zakładów pracy gdzie szczepionki mogą być promowane.
   a dla reszty niejako po drodze

 71. Libertariator said

  Jest pozew we Francji przeciw tamtejszej minister zdrowia.

  http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=614%3Acriminal-charges-filed-in-france-over-secret-forced-mass-vaccination-plan&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=pl

 72. Grashka said

  http://translate.google.pl/translate?prev=hp&hl=pl&js=y&u=http%3A%2F%2Fdisc.yourwebapps.com%2Fdiscussion.cgi%3Fdisc%3D149495%3Barticle%3D122701%3Btitle%3DAPFN&sl=en&tl=pl&history_state0=
  to będą używać w obozach w USA w czasie stanu wojennego a stan wojenny przygotowują

  • Ja said

   przeglądając strony internetowe należy bardzo uważać na manipulacje,nie twierdzę że ten list jest „podstawiony” jednak proszę nie brać wszystkich informacji jako prawdziwych
   znaną metoda socjologiczną jest robienie zamieszania i dezinformacji tak żeby nikt nic nie wiedział oraz podawanie sprzecznych ze sobą rzeczy powołując się w obydwu stwierdzeniach na autorytety – to stara sztuczka która od bardzo dawna stosują i lubują się w niej nasze „polskie” media

   • Grashka said

    JA~a czy wiesz o obozach przygotowanych dla Amerykanów- krematoriach-trumnach przypuszczam że na tym forum jest dużo osób które wiedzą ale jeszcze doszły te gilotyny a to wszystko jest przygotowane pod grypę

   • Ja said

    tak wiem… od dawna interesuje się tym tematem – to jest celowe rozsyłanie strachu, następna sztuczka psychologiczna człowiek w życiu kieruje się tylko dwiema emocjami strach i miłość reszta to pochodne…

    nie wątpię że te trumny istnieją i że obozy zostały przygotowane dla buntowników jednak nie zobaczylibyśmy ich gdyby nam nie pozwolili ich zobaczyć wiec …

    sami zrobili te filmy po to żeby nas doprowadzić do wściekłości i strachu

    cały pic polega na tym że oni czekają na to żebyśmy zaczeli się buntować

    mam nadzieje że zaczynacie to wszystko powoli rozumieć

    rozwiązaniem tej sytuacji jest spokój i informacja działając w strachu jedynie możemy narobić w portki ….

   • JA (ten pierwszy Ja) said

    Do Ja i innych

    Rysują się na dziś trzy wyjścia:

    1. Informować się wzajemnie i propagować wiedzę o tym świńskim planie wśród innych. Wtedy wstaniemy któregoś pięknego sobotniego poranka i usłyszymy w mediach, że właśnie ogłoszono przymusowe szczepienia w czasie 12 godzin. I damy się ładnie za rączkę poprowadzić wprost z mieszkania do punktu szczepień przez panów z (tu wstawić sobie odpowiednią służbę miejską lub rządową)

    2. J.w. ale do tego działać w niewielkich grupach i a) pewnego pięknego sobotniego ranka… itd. Chyba, że będziemy zakonspirowani i wtedy b) wyłapią nasze małe grupki w ciągu 2 dni transportując je od razu do miejsc docelowych (tu wstawić sobie odpowiednie ośrodki: bazy i magazyny wojskowe, lotniska wojskowe, magazyny, stadiony czy budynki uczelni).

    3. W przypadku WYRAŹNEGO sygnału dotyczącego przymusowych szczepień w PL organizujemy się w ciągu 10 godzin na ogólnomiejskie manifestacje. Jeśli nie będzie nas wystarczająco dużo to patrz punkt 2.b).

    I to jest pytanie najważniejsze. Czy mamy stawiać opór – nawet bierną ale zawsze – manifestacją?

    Z jednej strony „w jedności siła”. Z drugiej możliwość przedwczesnego działania i tym samym skazanie się na szykany i „rejestrację” lub działalność manipulatorów i prowokatorów.

    Z jednej strony NWO tylko czeka na ostrzejsze działanie z naszej strony by nas wyłapać (np. dokładając nam łatkę terrorystów i wywrotowców).
    Z drugiej strony informując się nawzajem tylko czekamy aż po nas przyjdą i zaserwują nam igiełkę. By uchronić nas przed tym możemy tylko jawnie, legalnie demonstrować jedynie wielką masą ludzką. Głosu małej grupy nikt nie usłyszy w medialnym szumie.

    Blog ten od samego początku odcina się od wszelkich form oporu innych niż akcja uświadamiająca. Mimo tego goszczą tu ludziska gotowi wziąć sprawy w swoje ręce w imię obrony rodziny. Jeśli chcecie zachować obiektywizm to proszę, nie nawołujcie ani do demonstracji ani do ich zaniechania.

    Ten drugi „Ja” pisze o bezsensie składania pozwów na kartele farma itd. W pełni się z nim zgadzam, gdyż władza nie potrzebuje uświadamiania jej w ich działaniach. Utknie to ewentualnie w machinie sądowej na długie lata. To tak jakbyśmy szli skarżyć się na niesprawiedliwość do minister zdrowia lub premiera. Śmieszne?

    Zastanawia mnie jedno. Patrząc z perspektywy roku, sytuacja na dzisiaj wygląda dokładnie jak opisana w Protokołach M.S. (dzięki Obserwatorze za zamieszczenie linku-może więcej ludzi w końcu przeczyta o podstawach spisku). Dotyczy to zarówno kwestii edukacji, polityki, mediów, finansów jak i wprowadzania chaosu. Wniosek stąd płynąć może tylko jeden – jesteśmy na finiszu planu. Pamiętajcie, że jednym z ostatnich etapów wprowadzenia NWO jest JAWNA działalność Oświeconych przed samym powołaniem Rządu Światowego. Jawna – gdyż na tym etapie możemy już jedynie uświadamiać się wzajemnie i nie jesteśmy w stanie zagrozić Nowemu Ładowi. To ku przemyśleniu, czy patrząc realnie możemy COKOLWIEK osiągnąć poprzez JEDYNIE uświadamianie. Mając w głowie jasny obraz sytuacji wcale lżej się nie umiera. Czasem nawet lepiej nie wiedzieć o co chodzi. Dlatego uświadamianie to wg mnie pierwszy etap walki i każdy powinien brać taką opcję pod uwagę.
    Pozdrawiam
    JA

 73. Grashka said

  DO LINKA POWYŻEJ

  Gilotyną będą zabijać chrześcijan z USA i KANADY

 74. groza said

  Manifestacje uliczne?Caly swiat wlasnie tak manifestuje,a obywatel ‚Ja’ chce ostrzegac ludzi przed nimi.Moze od razu zabronic,zakazac.Osobiscie podoba mi sie jak amerykanie z USA potrafia sie jednoczyc w manifestacjach i mysle,ze uznaja to za jedno z podstawowych praw,metod prezentowania swych ideii- takze sprzeciwu.I jak widac na filmach uczestnikow jest tysiace.To dopiero zaangazowanie i postawa obywatelska.W Polsce jak na razie najglosniej krzycza geje,lobbysci-ekoterorysci i elektorat Radia Maryja.Nawet organizacje narodowe,nacjonalistyczne i patriotyczne wypadaja przy nich jak skamlace niemoty.Na ulicach zawsze sie walczylo o wolnosc…i za wolnosc na ulicach umieralo.Polacy maja w tym pewne doswiadczenie.Zreszta nie tylko My.

  • Ja said

   moja odpowiedz jest niżej przez pomyłkę nie ten przycisk wcisnąłem

   ale dodam do tamtej wypowiedzi jeszcze jedno

   pamiętaj że sposobów walki może być wiele ten na ulicy skończy się III wojną światową proszę żebyś to zapamiętał…

 75. tmsz said

  Niemcy, Francja, Anglia, Polska. Takie podobno rozwinięte kraje a muszą kupować szczepionki od prywaciarza?

  • Ja2 said

   przepraszam nie wiedziałem że nas jest dwóch wiec teraz mam ksywkę Ja2

   edukacja społeczeństwa bardzo wiele może pomóc, szczególnie wojska i policji to oni wprowadzają porządek i to ONI wykonują rozkazy powinni być uświadomieni to jest jedyna szansa choć przyznaję malutka… bo niby jakich poinformować…

   ludzie wydający rozkazy siedzą sobie na wyspach Bachama czy gdziekolwiek indziej i żaden z nich spustu nie naciśnie,beztrosko będą się tylko przyglądać jak wojsko z nami się wyżynamy

   sami sprawiają problem a później tym którym się uda to wszystko przeżyć proponują pomoc i rozwiązanie ale na ich warunkach

 76. Ja said

  Obywatel „ja” zna troszkę historię i wie jak została przygotowana rewolucja październikowa w Rosji, kto ją zaprojektował i wykonał obywatel „ja” wie też kto sprawił drugą wojnę światową podpowiem że Hitler był tylko aktorem w spektaklu… moderatorka wywaliła ważny materiał na którym bardzo mi zależało żeby duża grupa to zobaczyła… pokazuje dokładnie kulisty II wojny światowej w nawiązaniu do sytuacji z chwili obecnej. (youtube – kartele farmaceutyczne Dr. Ratch) to jest najważniejszy materiał z tego wszystkiego i nie pozwólcie na powtórkę ….

  Większość rewolucji,manifestacji i wojen to działania propagandy czyli odpowiedniego marketingu…

  • JA (ten pierwszy Ja) said

   Do ob. Ja

   Nie traktuj mnie jak anarchistę (bo czuję taką nutkę). Z młodzieńczego buntu dawno wyrosłem. W ciągu najbliższego miesiąca (kilku?) na świecie odbędą się setki manifestacji i demonstracji niekoniecznie pokojowych. Znając choćby w zarysie ogólne przesłanki wprowadzenia Rządu Światowego chyba każdy jasno i wyraźnie widzi, że te demonstracje są jego CZĘŚCIĄ. Wliczoną w plan a nawet niezbędna dla jego realizacji.
   Kryzys-Pandemia-Przymusowe Szczepienia+Chaos polityczny+Skłócenie międzynarodowe+Druga fala kryzysu-Masowe wystąpienia-Rebelia-Stan wyjątkowy w całym cywilizowanym świecie. To właśnie wymieszanie tych i kliku innych czynników stanowi kartę Combined Disasters. Stąd do depopulacji jest bliżej niż do Świąt Bożego Narodzenia.
   Jakie jest wyjście z sytuacji? Czy w ogóle takie istnieje? Uświadomimy 30mln Polaków. I co dalej? Nasz „rząd” z własnej woli podda się woli społeczeństwa i zaniecha współpracy przy ludobójczym planie? A może nie ulegnie naciskom? Co nas czeka w takim wypadku? To pachnie wyborem tragicznym.
   Zgadzam się „Ja”, że wiemy o tym, co wiemy, ponieważ do tej wiedzy dopuszczono nas celowo.
   Myślę jednak, że coś jeszcze jest w Polsce na rzeczy. „Drugi plan” planu. Coś, o czym nie wiemy. A jednak niektóre działania naszych „elit” wskazują na drugie dno.
   Pozdrawiam
   Ja

  • Grashka said

   JA~teraz mamy internet możemy się komunikować z krajami jedni drugim przekazują wiadomości i wiedzą o co chodzi to nie rok 1939 dopiero ludzie propagandy słuchali ale teraz wszyscy się budzimy i wiemy co się święci i zaczynami się jednoczyć i oto chodzi bo ci dalej ciągną tą wojnę ona się nie skończyła ona się skończy jak zrobią z nas niewolników a dobrze wiesz co robili w czasie II WŚ i dalej to będą robić tylko teraz wybrali USA,KANADĘ i Meksyk

   • Ja2 said

    niewolników zrobimy siebie sami czy uważasz że psychopata który wymyślił cały ten cyrk będzie ganiał za Tobą z kijem…?

    to jest tak wymyślone żebyśmy sami sobie kuku zrobili

   • borsuk said

    jest u Glena Becka w programie z 14,09,2009

   • allseiingeye said

    brawo Amerykanie!

   • 44 said

    Tu jest sam tłum – timelaps.

    http://www.liveleak.com/view?i=8b9_1252876121

   • jacekss said

    a jak myslicie dlaczego plan ulega przyspieszeniu własnie teraz – bo coraz wiecej ludzi wie co sie dzieje wkoło, swiadomość globalna wzrasta a dla nich to największy wróg – poznasz wroga bedziesz wiedzial jak walczyć! i teraz wiadomo skąd to tworzenie Uni Amerykańskiej po cichu, skad nacisk na Traktat Lizboński, chemtraile, pandemie grypy, wszczęcie wojny z rzekomym terroryzmem, totalne zamieszanie, propaganda, dezinformacja, kryzysy ekonomiczne.. pewnie za niedlugo bedzie kryzys zdrowotny połączony z żywieniowym. Czasu mają coraz mniej, do ery wodnika już blisko.. czas przemian nadchodzi. A jak wiadomo z przepowiedni rządy mają objąć tylko na 3,5 roku, tak więc start od 2010.. a może już w 2009, w końcu w październiku ma byc szczepienie przecie grypie, referendum w Irlandii (ciekawe czy zostanie sfałszowane), a może i jakis krach na giełdach, wymiana dolara na amero.. itp. Napewno teraz wszystko przyspieszy.

 77. Ja2 said

  w złym miejscu nacisnąłem odpowiedz proszę o skasowanie postu który przez pomyłkę jest w złym miejscu

  przepraszam nie wiedziałem że nas jest dwóch wiec teraz mam ksywkę Ja2

  edukacja społeczeństwa bardzo wiele może pomóc, szczególnie wojska i policji to oni wprowadzają porządek i to ONI wykonują rozkazy powinni być uświadomieni to jest jedyna szansa choć przyznaję malutka… bo niby jakich poinformować…

  ludzie wydający rozkazy siedzą sobie na wyspach Bachama czy gdziekolwiek indziej i żaden z nich spustu nie naciśnie,beztrosko będą się tylko przyglądać jak wojsko z nami się wyżynamy

  sami sprawiają problem a później tym którym się uda to wszystko przeżyć proponują pomoc i rozwiązanie ale na ich warunkach

 78. kellrez said

  http://www.globalnaswiadomosc.com/bransoletkiluboboz.htm

 79. wazai said

  Zgadzam się z prawie wszystkim ale na co im wojna!W dzisiejszych czasach zbyt wielu ma atom (chodzi mi o Pakistan -kraj muzułmański), po co komu zniszczona planeta.Życie w bunkrach to nie życie!Eistein powiedział że czwarta wojna będzie na kije-chyba miał racje.Depopulacja oczko w głowie tych oszołomów to inna para kaloszy.Zastanawia mnie co z krajami muzułmańskimi.Tam też wcisną im ten sam kit co nam.Czy też ich opryskuja .Rodzina-prawdę mówią _rozpad totalny-podstawowej komórki każdego kraju.Homo-NO chyba z adopcją dzieci to już przesada byłoby lepiej gdyby sami się o nie postarali skoro chcą być normalni.Religia- szkoda czasu na kłótnie one do niczego nie prowadzą.Niech ten blog będzie blogiem ludziMĄDRYCH ,złączonych w walce o ŻYCIE!!!

 80. Ja2 said

  to jest bardzo proste ale pozwolicie że tego publicznie pisać nie powinienem… bynajmniej nie chodzi w tym wszystkim o pieniądze, bo pieniądze znaczenia w tym wszystkim nie mają żadnego…

 81. bebea said

  Przytaczam ciekawa wypowiedz z forum potalu: prawda2

  „Jest tylko jeden problem – ci którzy się nie zaszczepią to będzie mniejszość i teraz:

  NWO do sprawnego działania potrzebuje:
  -władzy (to już jest)
  -siły roboczej (niewolników) – to też już jest
  -opozycji – to my

  Jak by nie patrzeć to obecnie jedynym niezbilansowanym elementem (jest tego w/g planów NWO za dużo) to siła robocza, bo władzy jest dokładnie tyle ile trzeba, opozycja jest (nie oszukujmy się) śladowa.

  Po co komu opozycja? – tego chyba tłumaczyć tutaj nikomu nie trzeba, ale tak w woli wyjaśnienia opornym, opozycje potrzebujemy w celu:
  – przenoszenia odpowiedzialności za swoje błędy na innych
  – usprawiedliwiania praktycznie dowolnych działań ogólnie nie akceptowalnych przez społeczeństwo
  – podstawę do zaostrzania wszelkich aparatów nadzoru i ucisku
  – i sporo innych celów socjologicznych koniecznych do sprawowania władzy w każdym, nawet najbardziej totalitarnym systemie.

  Brak opozycji zawsze skutkuje tym, że taka kształtuje się na nowo, więc znacznie lepszym i tańszym rozwiązaniem jest poznać przeciwnika, zinfiltrować go i pozwolić działać (w ograniczonym oczywiście zakresie) dając pozory wolności, niż wyeliminować go i potem oddać się uciążliwej procedurze szukania nowych zawiązków buntu, infiltrowania go i ponownego likwidowania.

  Akurat jeżeli popatrzymy się na NWO oczami fachowca, to nagle okazuje się, że my, jako opozycja nie stanowimy zagrożenia, co więcej w pewien dość specyficzny sposób działamy po myśli projektantów NWO i z całą pewnością jesteśmy wkalkulowani w jego tworzenie – więc co może się wydawać z pozoru dziwne z racji naszej niewielkiej liczebności możliwe że znajdujemy się pod swojego rodzaju ochroną prawną jako bardzo przydatne narzędzie w rękach władzy.

  To tak w kwestii pójścia na całość i dokładnej analizy od strony socjologii. ”

  link źrółowy: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4690&start=975

  A więc ludziska: USZY DO GÓRY!! Grunt to pozytywne myślenie! Nie dajmy się zastraszyć, wpuścić w kanały bólu, zwątpienia, strachu itp.
  Moze właśnie IM o to chodzi abyśmy bali się, chowali po kątach (?).

  GRUNT TO – P O Z Y T Y W N E MYŚLENIE :)))) !

  • Ja2 said

   jasne że tak dlatego trzeba zadbać żeby opozycja to nie było kilka procent ale duża część społeczeństwa

 82. multan said

  Ad powyzszego linku: W Polsce mamy ok.200.000 wojska i policji.Oznacza to,ze na kazdego z przedstawicieli resortów silowych przypada ok.350 obywateli.Teoretycznie,albowiem czesc tych sil bedzie oddelegowana do ochrony panstwowych instytucji i wszelkiej masci kacyków panstwowych i samorzadowych.Z koniecznosci cala akcja przymusowych szczepien rozciagnie sie w czasie,powodujac wraz z uplywem czasu wzrost swiadomosci i oporu.To tlumaczy nerwowosc wladz-swiadomosc,ze obywatele sa w stanie „nakryc ich czapkami”.Jesli sytuacja bedzie sie zaostrzac-w pewnym momencie bedzie potrzebna akcja ,która wstrzasnie calym spoleczenstwem.Nie rozstrzygam jakiego rodzaju dzialanie bedzie najskuteczniejsze.Ale „warto rozmawiac” i na temat „ostatecznego dzwonka alarmowego”.

 83. kamil said

  UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Mam skład szczepionki na grype sezonową na którą powinnismy sie szczepic zaniedlugo jak co roku.

  Jest to sczepionka VAXIGRIP

  Wytwórca:
  Sanofi Pasteur S.A.
  2, Avenue Pont Pasteur
  69007 Lyon, Francja

  z ulotki:
  „6.INNE INFORMACJE

  Co zawiera VAXIGRIP?
  Substancją czynną jest rozszczepiony, inaktywowany wirus grypy (namnożony w zarodkach kurzych pochodzących ze zdrowych stad) zawierający antygeny odpowiadające nastepującym szczepom:
  – A/BRISBANE/59/2007 (H1N1),
  wariant szczepu A/BRISBANE/59/2007 (IVR-148)…………..15mikrogramów hemoglutyniny
  – A/BRISBANE/10/2007 (H3N2),
  wariant szczepu A/URUGUAY/716/2007 (NYMC X-175C)……….15mikrogramów hemoglutyniny
  – B/FLORIDA/4/2006
  wariant szczepu B/FLORIDA/4/2006……………………..15mikrogramów hemoglutyniny
  w dawce 0,5ml

  Szczepionka jest zgodna z zaleceniami WHO (dla Półkuli Północnej) oraz z decyzją Unii Europejskiej na sezon 2008/2009.
  Innymi składnikami szczepionki są roztwór buforowy zawierający sodu chlorek, potasu chlorek, disodu fosforan dwuwodny, potasu diwodorofosforan, wodę do wstrzykiwań.”

  • toja said

   sezon 2009/2009 już chyba minął? Co to za szczepionka?

  • multan said

   Chlorek potasu??? Mam nadzieje,ze w sladowych ilosciach. KCl podane dozylnie powoduje udar serca,a po kilku godzinach jest juz niewykrywalny w krwiobiegu denata…To szpiegowska bron.

   • Anita said

    >multan:nie udar ,ale zatrzymanie akcji serca.Wszystko zalezy od dawki, sposobu i szbkosci podawania.Normalnie KCL jest srodkiem leczniczym.Kazdy lek przedawkowany moze przynosic smiertelne skutki.

 84. borsuk said

  to z glenem bylo do komentarza Grypy666 ze usuneli material o marszu na waszyngton

 85. multan said

  Wpadlem wczoraj na taki pomysl(dzis zrealizowalem):
  Prosze,zeby kazdy czytelnik tego bloga przeszedl sie do przychodni i zapytal tylu lekarzy,ilu zdola o rade w kwestii:”Czy szczepic sie na swinska grype?” i opublikowal swoje wyniki w komentarzach,podajac miejscowosc.Ja zapytalem pieciu i wszyscy odradzili(w tym jedna posrednio). Co zyskujemy?
  1.Dowiemy sie,co lekarze wiedza/sadza na ten temat.
  2.W jakim stopniu mozemy liczyc na uczciwosc srodowiska lekarzy pierwszego kontaktu.
  3.Uzywac wyników jako nieformalnej sondy.
  4.Samo badanie wsród lekarzy bedzie moralnym wsparciem dla tych, którzy serio traktuja swoje powolanie.
  5.Byc moze, w przypadku jawnosci naszych badan, da to bodziec do stworzenia zistytucjonalizowanego oporu tego srodowiska.
  Przydalby sie tez list otwarty do wszystkich zwiazków zawodowych lekarzy(jesli to jeszcze nie nastapilo).

  • LIST OTWARTY DO MEDIÓW, URZĘDÓW, MINISTERSTW

   (Word)
   http://files.getdropbox.com/u/1573974/list%20otwarty/list-otwarty_wz%C3%B3r.doc

   (Pdf)
   http://files.getdropbox.com/u/1573974/list%20otwarty/list-otwarty_wz%C3%B3r.pdf

   List należy dostosować do swoich potrzeb, wydrukować i przesłać (faksem, kurierem, priorytetem, do rąk własnych, e-mailem – jak kto woli) wszędzie gdzie uważacie za stosowne.

   • multan said

    Problem w tym, ze list od pojedynczej osoby nie ma zadnego znaczzenia w tym kraju. Co inego,gdy w gre wchodzi organizacja spoleczna.Stwarza to zupelnie inny ciezar gatunkowy. W tym wypadku listy prywatnych osób zostana uznane za „kosmiczne bzdury” i nikt nie skonfrontuje ich tresci z faktami. Konsultowalem to z osoba z wladz zwiazku pielegniarek.

   • Andrzej said

    Więc działaj przez związek pielęgniarek, skoro znasz kogoś z jego władz. Chyba, że to tylko ściema. Ludzie! Każdy (jak widać wyżej) może tu napisać co tylko chce! A gdzie realne działania? W lesie!

   • multan said

    @Andzej:Chyba powyzej napisalem, ze staram sie ich zainteresowac? Zamiast robic bezzasadne zarzuty (jakie masz dowody, ze to o czym pisze to „sciema”?), móglbys zabrac sie do jakiejs pozytecznej pracy. Niestety,jak napisalem zwiazki zawodowe sa w kontaktach zewnetrznych bardzo sformalizowane i -jako organizacja spoleczna-dosc niechetna zewnetrznym inicjatywom. Dlatego podtrzymuje swa powyzsza teze. Jesli masz Andrzeju jakies pomysly, to przedstaw je bezzwlocznie. A do bezzasadnej i czczej krytyki moich poczynan wystarczy mi tesciowa. 🙂

 86. multan said

  Proponuje takze, aby pytac lekarskie fora internetowe na temat zasadnosci szcepien przeciwko swinskiej grypie i tam -prezentujac nasza wiedze- informowac spoleczenstwo jak sprawa wyglada.

 87. PRZYMUS - Krzysztof z Łodzi said

  Przymus to nie znaczy zapłacić cenę za coś, czego nie chcesz.

  Dzisiejszy przymus polega na:

  Jeśli nie masz czegoś, to nie możesz tego i tamtego, więc musisz spełnić warunek ”JEŚLI”.

  Jeśli Wam powiedzą, że nie wpuszczą Was do supermarketu, do kina, do samolotu, nie możesz wyjść z domu, bo nie masz aktualnego świadectwa zaszczepienia to co zrobisz ?

  Sam fakt, że nic nie będziesz mógł wyjść kupić jedzenia i sprzedać już będzie przymusem.

  Dlatego na czas ucisku i czas oczyszczenia zróbcie sobie zapasy, niewielkie, wszystkiego po trochu, oczywiście same zdrowe artykuły. Bez trucizny – bez konserwantów i kodów kreskowych. Konserwanty niszczą ciało, a kody kreskowe ducha (znamię bestii).

  Bądźcie miłosierni dla innych jak samarytanin,
  bardzo wielu ludzi będzie uciekać do Polski po pomoc, po ratunek !!!

  A więc uczciwie zadbajcie o ciało, ducha i duszę. Pan Bóg zadba o swoje Boże dzieci.

  Pamiętajcie, że czas ucisku około 3,5 roku i czas oczyszczenia przeminie i zapanuje na ziemi tysiąc lat Królestwa Bożego. Zapanuje jedna owczarnia i jeden pasterz, nie będzie ucisku, nie będzie WHO, ONZ, PENTAGONU, US, ZUS, itd.

  W siódmym tysiącleciu ludzi na ziemi, Pan Bóg chce dać odpocząć i cieszyć się prawdziwą wolnością, miłością, radością życia na ziemi, która od początku była stworzona dla ludzi. Bóg jest miłością i PRAGNIE, pragnie naszego szczęścia bo nas kocha.

  Obecnie jesteśmy przed porankiem nowego trzeciego tysiąclecia, ale nadchodzi czas zmartwychwstania. Jak tylko wzejdzie słońce, całe zło się skończy.

  Krzysztof z Łodzi

  • Karol said

   szkoda,ze dopiero przed porankiem 3-go tysiąclecia jesteśmy—do siódmego jeszcze daleko…

  • bywalec said

   a ty znowu o jakiś bożkach i innych zabobonach średniowiecznych ! Ty to dopiero masz mózg wyprany. Twój wyimaginowany bożek ciebie ani nikogo nie uratuje, zejdź na ziemie. Bo fantazje masz futurystyczne!

   Czytam od początku tego bloga, ale coraz więcej widzę tutaj wpisów religijnych frustratów. Nie wiem , może tutaj jest budowana kolejna sekta na wzór sekty niebo…. Trzymajcie się tematu a nie schodźcie na pogawędki religijne. Zresztą każda religia to system który ma zniewolić ludzi. Kościół już miał wielką władzę w średniowieczu. I był to upadek postępu, nauki i rozwoju.

   • marek said

    zgadza sie tak zostaniemy szybko postawieni w szeregu z RM a to oznacza zero zainteresowanie wśród młodzieży

 88. ferdekpol said

  Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro ONI tak chcą nas wyludnić, to po co podwyższają poziom medycyny? Po co wynajdują skuteczne leki na choroby?

  • Ja2 said

   poziom medycyny podwyższają od dawna ale nie po to żeby nas leczyć ale po to żeby nas wyludnić w sposób o którym nie będziemy wiedzieli

   medycyna od dawna zna lekarstwo skuteczne na raka którego nie propaguje się propagowana natomiast jest chemioterapia który służy szybkiemu uśmierceniu pacjenta

   jeśli komuś udało się przeżyć chemioterapie to znaczy że miał bardzo silny organizm reszta niestety już nie żyje

   jeśli znacie ludzi chorych na raka których szpikują chemią natychmiast ich poinformujcie o tym filmie…

   film ma 9 części więc musicie sobie poklikać żeby zobaczyć całość

   • Grashka said

    http://wolnemedia.net/?p=17279
    dlaczego nas oszukują że suplementy szkodzą
    bardzo duże znaczenie na nasze zdrowie ma witamina C ale nie syntetyczna koncerny farmaceutyczne wynajdują leki które nas trują a nie leczą

  • Jose said

   „Po co wynajdują skuteczne leki na choroby?”
   Oczywiście nie należy generalizować, „wszystkie leki ble”, ale wiem po sobie, że wcale to leczenie nie jest aż takie skuteczne. Zaczynając przyjmować 1 lek, po krótkim czasie zrobiła mi się w domu „apteka”. Zwróć uwagę na zestaw leków u starszych osób. (znajomych, w rodzinie itd.). U mnie bez wyjątku ci którzy się leczą mają zapas i różnorodność na 5 żyć do przodu. I nie wynika to bynajmniej z jakiegoś kolekcjonerstwa czy wmawiania sobie różnorodnych choróbek.
   Przyjmowanie leków wiąże się z całą masą skutków ubocznych na które to z kolei przyjmujesz kolejne lekarstwa itd. Oglądałem gdzieś w polskiej TV jakiś raport, że polskie społeczeństwo pod względem zdrowia stoi na szarym końcu Europy. Żremy strasznie dużo leków i wcale nie jest lepiej. Powinniśmy być w takim razie okazami zdrowia.

  • fds said

   Po co? Dla siebie.
   Tak sobie myślę, że jeśli to całe NWO ma być prawdą, to ci ludzie od jakichś 100 lat stymulowali niezwykły wzrost gospodarczy, przyspieszenie we wszystkich dziedzinach nauk. Wymyślili sobie skok cywilizacyjny, którego ubocznym efektem było zwiększenie się populacji. Teraz właśnie kończymy ten skok, albo dalej nie da się lecieć tak szybko jak do tej pory albo KTOŚ uznał że nie ma takiej potrzeby i stąd akcja z redukowaniem populacji – po prostu gdyby to zostawić samo sobie to po zwolnieniu i tak jakaś „redukcja” by nastąpiła, a nie dałoby się tego tak kontrolować, jak przy planowym wprowadzaniu.

 89. Grashka said

  http://theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=623%3Asecret-uk-government-document-surfaces-says-vaccination-of-entire-uk-population-is-aim&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=pl
  tajemnica brytyjskiego rządu

 90. Akin said

  http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,7011566,Rzad_rozdaje_szczepionki.html
  nie wiem czy to było wklejane

 91. Grashka said

  http://translate.google.pl/translate?prev=hp&hl=pl&js=y&u=http%3A%2F%2Ftheflucase.com%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D623%253Asecret-uk-government-document-surfaces-says-vaccination-of-entire-uk-population-is-aim%26catid%3D41%253Ahighlighted-news%26Itemid%3D105%26lang%3Dpl&sl=en&tl=pl&history_state0=

 92. Grashka said

  http://translate.google.pl/translate?prev=hp&hl=pl&js=y&u=http%3A%2F%2Ftheflucase.com%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D623%253Asecret-uk-government-document-surfaces-says-vaccination-of-entire-uk-population-is-aim%26catid%3D41%253Ahighlighted-news%26Itemid%3D105%26lang%3Dpl&sl=en&tl=pl&history_state0=
  FRANCJA

 93. Grashka said

  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=fr&tl=pl&u=http%3A%2F%2Ftheflucase.com%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D609%253Afrench-nurses-reject-qswine-fluq-jab-over-safety-concern-mainstream-french-media-is-silent%26catid%3D41%253Ahighlighted-news%26Itemid%3D105%26lang%3Dpl
  francuskie pielęgniarki odrzucają „grypy świń”

 94. Grashka said

  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=fr&tl=pl&u=http%3A%2F%2Ftheflucase.com%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D609%253Afrench-nurses-reject-qswine-fluq-jab-over-safety-concern-mainstream-french-media-is-silent%26catid%3D41%253Ahighlighted-news%26Itemid%3D105%26lang%3Dpl
  w Niemczech i innych krajach europejskich szczepionki które atakują zdrowe komórki i mogą być śmiertelne

 95. Grashka said

  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=fr&tl=pl&u=http%3A%2F%2Ftheflucase.com%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D609%253Afrench-nurses-reject-qswine-fluq-jab-over-safety-concern-mainstream-french-media-is-silent%26catid%3D41%253Ahighlighted-news%26Itemid%3D105%26lang%3Dpl

  USA PRZYŚPIESZA

 96. Bruno said

  Już są artykuły w gazecie FINANCIAL TIMES
  o tym czy moze zabraknąć internetu

  http://ft.onet.pl/10,33296,internetowa_katastrofa_8211_czy_jest_mozliwa,artykul.html

 97. Grashka said

  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=fr&tl=pl&u=http%3A%2F%2Ftheflucase.com%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D609%253Afrench-nurses-reject-qswine-fluq-jab-over-safety-concern-mainstream-french-media-is-silent%26catid%3D41%253Ahighlighted-news%26Itemid%3D105%26lang%3Dpl
  WYPOWIEDŻ FRANCUSKIEGO LEKARZA

 98. Grashka said

  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=fr&tl=pl&u=http%3A%2F%2Ftheflucase.com%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D609%253Afrench-nurses-reject-qswine-fluq-jab-over-safety-concern-mainstream-french-media-is-silent%26catid%3D41%253Ahighlighted-news%26Itemid%3D105%26lang%3Dpl
  DZIAŁANIA NIE POŻĄDANE W BADANIACH SZCZEPIONEK

 99. Grashka said

  http://translate.google.pl/translate?prev=hp&hl=pl&js=y&u=http%3A%2F%2Ftheflucase.com%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D623%253Asecret-uk-government-document-surfaces-says-vaccination-of-entire-uk-population-is-aim%26catid%3D41%253Ahighlighted-news%26Itemid%3D105%26lang%3Dpl&sl=en&tl=pl&history_state0=

  z dnia 17.09.2009

 100. aśka said

  Na pierwszej stronie onetu znalazłam taki odnośnik: Szczepionka na świńską grypę może zabić?

  Klikając w niego przechodzi się na stronę http://rafaldlugosz.blog.onet.pl/Swinska-grypa-jeszcze-o-hister,2,ID391109248,n

 101. Bruno said

  to jest ciekawe jak mała grupa 1% ludzi może zmieniać świat

  http://www.dziennik.pl/swiat/article328878/Rosyjski_okreg_zydowski_zerka_ku_Chinom.html

  • Grashka said   tak żydzi w USA wraz z Brzeziński będą dążyć do z kłócenia
   Rosji i Chin będą chcieli wywołać wojnę między nimi

 102. I am genuinely happy to glance at this web site posts
  which includes tons of useful data, thanks for providing these
  kinds of data.

 103. Jasmine said

  Heya i am for the first time here. I found this board
  and I find It truly useful & it helped me out a lot.
  I hope to give something back and help others like you aided me.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s