Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Masowe szczepienia przeciw grypie A/H1N1we Włoszech

Posted by grypa666 w dniu 12/09/2009

Masowe szczepienia przeciw grypie A/H1N1we Włoszech (PAP), >Wirtualna Polska
Dekret w sprawie masowych szczepień przeciwko nowej grypie we Włoszech podpisał wiceminister w resorcie opieki społecznej i zdrowia Ferruccio Fazio. Rozporządzenie przewiduje, że zaszczepionych zostanie 40% populacji kraju.

Szczepionka przeciwko wirusowi A/H1N1 będzie rozprowadzana w poszczególnych regionach i prowincjach Włoch od 15 października do 15 listopada.
W pierwszej kolejności zostanie zaszczepiony personel medyczny, a także pracownicy opieki społecznej, funkcjonariusze sił porządkowych i Obrony Cywilnej.
Za priorytetowe uznano także szczepienia pracowników administracji publicznej oraz wszystkich pozostałych niezbędnych służb.
Ponadto dekret przewiduje, że szczepione będą kobiety w drugim i trzecim trymestrze ciąży, osoby szczególnie zagrożone z powodu przewlekłych chorób, dzieci i młodzież w wieku od 6 miesięcy do 17 lat.
Według danych ministerstwa zdrowia, we Włoszech zachorowało do tej pory na nową grypę ok. 7 tys. osób. Resort podkreśla, że wbrew wcześniejszym alarmistycznym ostrzeżeniom grypa w zdecydowanej większości przypadków ma łagodny przebieg. (ab)

Komentarze 34 to “Masowe szczepienia przeciw grypie A/H1N1we Włoszech”

 1. Radek said

  KOLEJNY POMYSŁ CZIPOWCÓW

  http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?tytul=Podsk%C3%B3rne+chipy+wykrywaj%C4%85ce+m.in.+%C5%9Bwi%C5%84sk%C4%85+gryp%C4%99&id=1436

  • aśka said

   http://hotnews.pl/arttechnika-355.html
   Chip śmierci – zniewolenie już u sąsiadów

   Saudyjski inwestor próbował opatentować na terenie Niemiec podskórny chip radiowy zawierający uwalnianą elektronicznie śmiertelną dawkę cyjanku.

   Najmniejszy model elektronicznej obroży zawiera mały moduł GPS, który umieszcza się pod naszą skórą. Dzięki temu odpowiednie służby mogą nas śledzić. Model „B” posiada jednak specjalną funkcję – zdalnie sterowany moduł uwalniający do naszego ciała śmiertelną dawkę cyjanku.

   Inwestor twierdzi, że chip może być używany do śledzenia terrorystów, przestępców, politycznych dysydentów, nielegalnych imigrantów oraz zagranicznych przybyszów… a w razie przekroczenia terytorium… zabicia ich.

   Jak na razie, niemiecki urząd patentowy zgłoszenie odrzucił.

   Opracowanie: hotnews
   Źródło/autorstwo: r.k.

 2. Radek said

  ZABAWA SIĘ SKOŃCZYŁA:

  http://www.verichipcorp.com/images/CNN_AmerMorn_013106.wmv

  • Wojwit said

   Czy tacy ludzie jak ta murzynka nie mogą, nie potrafią zrozumieć podstawowej różnicy między nawet niewygodnym
   i niebezpiecznym (bo łatwym do zrabowania czy zgubienia)portfelem a chipem? Z portfela płacisz komu chcesz i za co chcesz. Transakcje nie muszą przejść przez system bankowy (obecnie przynajmniej te mniejsze). Masz wolność, daną ci przez Boga. Chip tę wolność nie tyle ogranicza, co kasuje ją do zera!! A pozostają jeszcze inne funkcje tych „urządzonek”, sprowadzające wolne dzieci Boże do androidów, biorobotów, w porównaniu z którymi niewolnik w starożytnym Rzymie był wolnym czlowiekiem. Przypomnę: taki człowiek w starożytności miał prawo zatrzymać dziesięć procent tego co wypracował, a więc nie tylko teoretycznie uzbierac sobie na wykupienie siebie i bliskich z niewoli. Od chipa i konsekwencji jego przyjęcia (tego znamienia bestii) nie uwolni nawet śmierć.

   • multan said

    Pieniadze,które zatrzymywal niewolnik pozwalaly mu na wykupienie sie jeszcze w sile wieku, dzis emeryture dostaje sie na ostatnie 7 lat zycia. A zyjemy prawie 2 razy dluzej niz ludzie starozytni…
    Po wprowadzeniu chipów, jest prawdopodobnym,ze zmieni sie tylko charakter przestepstw: byc moze bandziory beda wlóczyc sie ze skanerami domowej roboty,a byc moze z nozami,którymi beda ludziom te chipy wydlubywac spod skóry…A potem policja zazada wiekszych uprawnien,do scigania tego procederu i je dostanie.

 3. Michau said

  Jeżeli grypa ma łagodny przebieg to lepiej naturalnie ją przebyć i nabyć odporności skoro jest ona nieznana dla organizmu. 🙂

  • dokładnie tak – zresztą szczepienia to jedna z bardziej przestarzałych metod. Dzisiejsza medycyna komórkowa i naturalna, dostarcza bezpieczne, nieinwazyjne rozwiązania – nie ma jednak chętnych na inwestowanie w te leki, jest specjalnie stworzona nagonka na owe metody – Codex jest który za niedługo będzie obowiązywał nie przypadkiem wchodzi od przyszłego roku. Większość tych działań jest moim zdaniem celowo zaplanowana, by odciąć społeczeństwo od metod które mogą pomóc, nie dojąc możliwości wyboru pomiędzy innymi metodami a szczepieniami…

   • Baba.Jaga said

    Pozostaje mi tylko się zgodzić z tym co piszesz 🙂 Działania, które mają nas osłabić lub spowodować uszczerbek na zdrowiu czy nawet śmierć, zostały bardzo precyzyjnie zaplanowane, a teraz są synchronicznie realizowane by poprzez kompleksowy atak na nas mógł zostać osiągnięty cel, który przyświeca TymKtórzyNamŹleŻyczą. Jednak jedno z podstawowych założeń tego synchronicznego planu coraz bardziej się chwieje – czyli bezwolność ludzi, w których ten plan został wycelowany. Wydaje mi się, że pokojowe wyjście z tej sytuacji jest jak najbardziej możliwe – po prostu trzeba powiedzieć nie. Jeśli zrobimy to wszyscy, to to wystarczy 🙂

   • hjk said

    cos czuje ze im sie grunt pali pod stopami i ze ludziska coraz mniej sie szczepią, stąd ta nagonka…
    pewnie za 100 lat bedą uważac szczepienia za barbarzynstwo tak jak my uwazamy puszczanie krwi, itp…to chyba ostatni relikt ‚średniowiecznej” medycyny, ktoś kiedyś napisał że tak jak się zrodziły i były praktykowane, mogły tylko rozsiewac różne choroby…

   • dariush said

    UWAGA !!!
    Jest lek na A/H1N1 !!!
    Kosztuje – uwaga – 1 zł !!!
    To H2 O2 czyli woda utleniona.
    Pojawiła się nowa książka „Woda utleniona na straży zdrowia” Iwana Nieumywakina.
    Można tam poczytać o wewnętrznym zastosowaniu wody utlenionej i jej zdolności do usuwania z organizmu wirusów, bakterii i grzybów.
    Polecam wszystkim.

 4. Boba said

  A teraz trochę z innej beczki….
  Jestem policjantem Wydziału Kryminalnego. Przejrzałem na oczy ponad pół roku temu i jestem zbulwersowany tym, co MOŻE się zdarzyć. Prowadzę „pracę u podstaw”, starając się uświadomić moich kolegów (grypa, codex etc.). Kilka dni temu otrzymaliśmy do podpisania listę chętnych na szczepienia p-ko grypie (akurat nic niezwykłego, co roku takie otrzymywaliśmy. Z Wydziału podpisała jedna osoba, która i tak, po wytłumaczeniu jej potencjalnych zagrożeń, wycofała swój akces.
  Interesującym jest jednak fakt, zablokowania wczoraj (11.09), na naszym policyjnym serwerze, dostępu do Waszej strony! Cenzura prewencyjna???

  • nie dawano wklejałam tu linki do zamieszczonych na Państwa stronach informacji.

   Nadmienię iż jesteśmy cały czas atakowani przez osoby podszywające się pod mi Piotra Beina – chcące zdyskredytować jego działalność na rzecz rozwiązania tej sprawy i ośmieszenie działań mających na celu uświadomienie społeczeństwa.

   Dziękujemy za działania w tej sprawie, mamy nadzieję, że sprawa nabierze rozpędu. Oby więcej takich świadomych policjanów, w następnej kolejności więcej świadomych lekarzy, pielęgniarek, strażaków czy wojskowych – pamiętajmy iż bronimy swojej godności jako ludzi oraz swojego życia i zdrowia. To najważniejsze co posiadamy.

 5. Piotr Bein said

  Oczywiście zachęcam do zakupu mojej książki pt. “Grypa – Fikcja WHO” Książek będzie można nabyć w wybranych księgarniach, allegro oraz naszym sklepiku internetowym który będzie wkrótce otwarty. Cena promocyjna książki dla czytelników naszego bloga to 170zł.
  Wkrótce ukażą się również okazjonalne T-shirty z napisami nawołującymi do anty-szczepień w cenie 70zł. Oraz kubki z logo naszego bloga Grypa666 w cenie 25zł i różnego rodzaju breloczki po 10zł szt.
  To wszystko i wiele więcej w naszym sklepiku i na stronie allegro.pl

  • estimita said

   Znowu ktos sobie żarty robi

   • Radek said

    Również mi się tak wydaje.

   • To nie żarty ponad 15 wpisów z różnych adresów IP…
    Proponuję ignorować takie „debilizmy”.

    Wszystkie materiały jak NADRUKI NA KOSZULKI, PROJEKTY PINÓW, ULOTEK itd. – dostępne są za DARMO, do pobrania dla wszystkich chętnych. Każda informacja, tłumaczenia artykułów, tłumaczenia dokumentów oskarżeń – dostępne są za DARMO. Wszystko to zostało wykonane wolontariacko przez chętne osoby – nikt nie rości sobie do tego żadnych praw finansowych.

   • Radek said

    Wydaje mi się, że da się zablokować wpisywanie nicków, aby się nie powtarzały. To samo z IP

   • niestety osoba ta łączy się przez serwery proxy, numer IP jest cały czas zmieniany, tak samo jak fikcyjny adres e-mail – nie ma więc możliwości zablokowania takiej osoby.

  • Comer said

   Ciekawe czy to tylko gówniarskie żarty czy celowe działanie jakiś agentów…

   • powyższe to także podszycie. Pamiętaj że dojdziemy kim jesteś 🙂

   • Radek said

    MÓJ KOLEGA TO PRZEĆWICZYŁ W SWOI SKLEPIE INTERNETOWYM.
    SKUTEK BYŁ TAKI, ŻE GOŚCIU PRZESTAŁ BYĆ ANONIMOWY I DOSTAŁ 1000ZŁ GRZYWNY NA DWIE RATY.
    Wystarczy iść z tym na Policję, lub wysłać zgłoszenie listem poleconym. Sprawa natychmiast otrzymuje numer i już się jej nie powstrzyma. Wszystkim zajmują się policyjni informatycy:)

    art. 107 KW: „Kto w celu dokuczenia innej osobie złośliwie wprowadza ją w błąd lub w inny sposób złośliwie niepokoi, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.”

  • Piotr Bein said

   od prawdziwego piotra beina:
   ty kutafonie, wszyscy widze zes lewy, bo ja nie uzywam interpunkcji i duzych liter
   jak cie dorwe, bekniesz w sadzie
   do reszty: jesli bede cos kolwiek sprzedwala przez jakis sklepik, to nowe wydanie mojej ksiazki „NATO na Balkanach” poszerzone o rozdzialy o jelitach i judeocentryzmie

  • JAGA said

   O tej osobie jest w temacie SPAM.Nalezy ignorowac.

  • Dominik said

   A nie można dla wybranych osób (np. które zgłosiłyby się do admina strony) utworzyć filtra na podstawie maila albo jakiegoś dodatkowego hasła? Wówczas nie będzie problemu z podszywaniem się… o ile tylko wordpress pozwala na takie modyfikacje…

  • taka tam... said

   to nawet nie jest styl pisma pana Piotra…

   to jest po prostu straszne jaka zawisc w naszym kraju kroluje. jak to widze to mi rece i… opadaja. a poznej bedziecie sie dziwic jak komus nerwy puszcza (ci ktorzy jatrza itd)

   jak komus nie pasi co sie na tym blogu dzieje to niech sobie idzie na inny bardziej mu odpowiadajacy. to takie trudne?

 6. Mesjasz said

  Wstydziłby się Pan… 170PLN za książkę ????? Gratuluje pomysłu…

 7. krzysiek said

  kolejny przykład MANIPULACJI mediów (na np. naszych bliskich) – ewidentne dowody, czy Państwo to widzicie? w poniższym kilkuminutowym wywiadzie
  ta wysoko postawiona urzędnik od zdrowia publicznego oprócz kłamstw dodatkowo emituje swój piskliwy głos
  w próbach zagłuszenia eksperta lek.med. dra jaśkowskiego, na koniec dołącza do niej
  prezenter (metoda dwóch na jednego) z tylko jedną częścią tej ichniej ankiety sms:
  >proszę przesunąć wideo do minuty 16:28
  http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/minela-dwudziesta/wideo/08092009

  przypomina to próby zagadania prof. majewskiej – międzynarodowej znawczyni powikłań poszczepiennych – przez „panią pediatrę” bzdurami typu: „po przejrzeniu miliona prac nie znalazłam nic o szkodliwości związku rtęci” (wideo w archiwum: http://www.youtube.com/watch?v=wMq_umnhAo0&feature=channel)

  przykład (z wyjaśniniami krok po kroku w jęz.polskim) innych szkolonych agentów propagandy z Fox News:
  youtube.com/watch?v=4NuPdKShODc

 8. Piotr Bein said

  1000 zl dla systemu i robota dla policji — a jaka KASE ja z tego bede mial?

 9. Kalgier said

  Tutaj przygotowana przeze mnie ulotka – rysunek i napisy w ramce ze strony http://www.falseflagflu.com/#Tools, w najbliższych paru dniach poroznoszę je po pobliskich mi miasteczkach w UK. Pozdrawiam i działajcie wszyscy!!

  http://w47.wrzuta.pl/plik/62q9PiPPjho/vaccinations

 10. xxxxxxxxxxxx said

  Mój znajomy szczepił się tydzień temu przeciwko zwykłej grypie ijakoś jest zdrów jak ryba 😉

 11. Tomasz said

  czytajac te wszystkie wiadomosci mozna zauwazyc ze szczepionki maja na celu w pierwszej kolejnosci zparalizowac sektory publiczne: NFZ , urzedy ,policja , wojsko itd. gdy zacznie sie panika i chaos prywatne sluzby pozadkowe wyjda z „pomoca” tak jak sobie to zaplanowali Iluminaci. A depopulacja swoja droga pierw najslabsi dzieci i osoby starsze itd.

  LUDZIE BUDZCIE SIE Z TEGO LETARGU PROSZE WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  IM WIECEJ NAS ODKRYJE PRAWDE TYM BARDZIEJ ILUMINACI BEDZ TRACIC GRUNT POD NOGAMI.a WLASCIWIE JUZ WALI IM SIE ICH DOMEK Z KART DLATEGO SA TE DZIALANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s