Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wiadomości (8.09.2009)

Posted by grypa666 w dniu 09/09/2009

opracował Piotr Bein, 8.09.2009

OSTRZEŻENIE: Pandemia już rozpuszczana w USA
[ http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=521%3Aemergency-update-pandemic-being-triggered-in-the-usa-already&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=en ]

Nadchodzą raporty z USA i Kanady (nie podano linków, lecz chodzi najprawdopodobniej o: [ http://www.torontosun.com/news/canada/2009/09/03/10734186.html i http://euro-med.dk/?p=10455 ]). Mówią one, że ludzie umierają na rodzaj poważnego uszkodzenia płuc, typowego dla ptasiej grypy. Oznaczałoby to, że ptasią grypę już rozpuszczono wśród ludności, by wszcząć pandemię i wytworzyć panikę potrzebną do pójścia po zastrzyk na „świńska grypę”.
Ośrodek Kontroli Chorób w USA (CDC) i Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) przestały śledzić przypadki świńskiej grypy, pozwalając tym samym na rozprzestrzenianie się wirusa ptasiej grypy i śmiertelne jej przybytki – bez potrzeby oficjalnych oświadczeń, dlaczego zgony maja miejsce oraz bez potrzeby wszczęcia badań, jakie byłyby wymagane, ponieważ tak poważne szkody w płucach nie są objawem świńskiej grypy.

Jeśli znałeś kogoś, kto zmarł na poważne uszkodzenie płuc od świńskiej bądź ptasiej grypy, spróbuj załatwić autopsje – celem znalezienia przyczyny śmierci i tego, czy to był sztuczny wirus – mianowicie ten „sklecony” przez Jeffreya Taubenbergera.
Środki ochronne przeciw takiemu laboratoryjnemu wirusowi: srebro koloidalne (pryskaj do nosa i oczu), maseczki, dodatkowe witaminy, mycie rąk itd. Śledź miejscową prasę co do informacji o zgonach od poważnego uszkodzenia płuc w związku z ptasią i świńską grypą.

———————————————————

Podróbka strzykawki w Europie
[ http://www.aftonbladet.se/kropphalsa/article5758746.ab ]

Około 2 miliony strzykawek w Europie może być podróbka. Znaleziono dotąd fałszywki w Zjednoczonym Królestwie, Polsce i Holandii. Wszystkie podróbki są typu: Novo Fine 31G x 6 mm z numerem produkcji 08J02S. Ryzyko stosowania podróbki strzykawki polega na braku gwarancji sterylizacji oraz na niefunkcjonalności igły w połączeniu z urządzeniem insulinowym dla cukrzyków. Nie wiadomo ile innych podróbek strzykawek jest na rynku.

———————————————————

Francja oburzona następnym przeciekiem

Francuska gazeta Liberation zaatakowała (8.09.2009) drakońskie środki prawne potajemnie przygotowane przez rząd na pandemię „świńskiej grypy”. Artykuł domaga się: „my, politycy, przywódcy związkowi, badacze, przedstawiciele urzędów publicznych” musimy przeprowadzić należytą debatę „jak najszybciej” nt. niespotykanych środków na stan wyjątkowy pandemii, jakie przedłożono w tajnym dokumencie przesłanym w lipcu br. przez rząd.

Oto raport Agence France Presse z 8.09.2009:

Francja wykorzysta świńską grypę, by rozwalić prawa: raport

Paryż (AFP) – Na wypadek pandemii świńskiej grypy, rząd Francji ma plan wprowadzenia środków wyjątkowych, które obcięłyby prawa ochronne obywateli, raportuje dziennik Liberation 8.09.2009. Wg dokumentów przedstawionych dziennikowi przez związek sędziów, plan wydłużyłby okres, w którym policja może przetrzymać podejrzanego bez oskarżenia lub do czasu wystąpienia przed sędzią do 6 miesięcy. Podejrzani nie mogliby skontaktować się z prawnikiem przez pierwsze 24 godziny w areszcie. Dzieci mogłyby być sądzone w sądach dla dorosłych. Więcej spraw sądowych mogłoby się toczyć za zamkniętymi drzwiami. Organizacja Syndicat de la Magistrature nazwała te środki „oburzającymi” i określeniem „masakra prawa” – apelując jednocześnie do minister sprawiedliwości Michele Alliot-Marie, żeby odstąpiła od planu. Związek sędziów miał ujawnić 8.09.2009 roku tekst planu rządowego, który rzekomo został przesłany w wielkiej tajemnicy do naczelników sądów we Francji w lipcu br., donosi gazeta.
Świńska grypa A(H1N1) – pierwsza pandemia zadeklarowana przez Światowa Organizacje Zdrowia w bieżącym stuleciu, zabiła dotąd 15 osób we Francji, ze światowego ogółu co najmniej 2837 zgonów na H1N1. Rząd francuski przeprowadził wyczerpujące planowanie w przygotowaniu do spodziewanej nowej fali zarażeń z nadejściem jesieni na półkuli północnej.

—————————————————

Francuski komitet WHO wycelował w ciężarne i niemowlęta
[ http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=523%3Awho-committee-in-france-targets-pregnant-women-and-babies&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=en ]
8.09.2009

Wg Le Parisien, 15 milionów Francuzów zacznie dostawać zastrzyki na „świńska grypę” z dodatkami (adiuwanty) od połowy października. Ciężarne i dzieci w wieku 6 miesięcy do 2 lat są w grupie priorytetowej. Nie ma żadnych danych o bezpieczeństwie dodatków w stosunku do tych grup. Le Parisien opublikował listę grup priorytetowych wyznaczonych przez komitet wydaje się działający pod władzą WHO we Francji. Deklaracja poziomu 6 pandemii dała WHO niespotykane uprawnienia dot. infrastruktury zdrowia i bezpieczeństwa kraju.

————————————————–

Policja i strażacy dołączają do greckiego protestu przeciw szczepieniom
[ http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=520%3Agreek-revolt-against-theqswine-fluq-jab-spreads-to-police&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=en ]
8.09.2009

Witryna theflucase.com podaje (8.09.2009), że policja i strażacy w Grecji dołączyli do grona zawodowców jak służba zdrowia – w wydawaniu oficjalnych oświadczeń, że nie wezmą zastrzyku na „świńska grypę”. Bunt greckich policjantów i służby zdrowia nakłada się na rosnące oburzenie społeczne przeciw szczepieniom. Wg mediów, greckie ministerstwo zdrowia otrzymuje codziennie tysiące listów od obywateli, organizacji i klubów z wyrazami obaw wobec bezpieczeństwa szczepionek, świadczące o tym, że ludzie odmówią szczepień. Większość greckich kobiet z dziećmi także powiedziała, że nie weźmie zastrzyku na „świńska grypę”. Wg mediów, greckie ministerstwo planuje specjalnie zbadać przyczyny sprzeciwu, będąc podobno zaskoczonym, ze ludzie nie chcą się szczepić chorobą i truciznami – żeby zostać okaleczonym lub zabitym dla czyjegoś zysku. Sondaż przeprowadzony przez grecką działaczkę Vicy Chrysou na jej blogu pokazuje przeważającą opozycję szczepień; tylko 6 procent sondowanych pisze, że się zaszczepią. Chrysou piszę, że rząd Grecji spodziewa się „drugiej fali pandemii” w listopadzie, po wyborach w październiku, więc „świńska grypa” wydaje się zatrzymać przed urnami wyborczymi.
Zwycięstwo ruchowi przeciw szczepieniom!
Νίκη του κινήματος αντίστασης στους εμβολιασμούς!
Szczepionki? Dziękuję, protestuję!
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ σε άρθρο της στην Ελευθεροτυπία

————————————————

Niemcy nie chcą się szczepić
[ http://de.news.yahoo.com/1/20090907/twl-zwei-drittel-der-bundesbrger-wollen-1be00ca.html ]
7.09.2009

Associated Press podaje, że wg sondażu Instytutu Forsa, 29 procent Niemców nie chce „w żadnym wypadku” zastrzyku na „świńską grypę”, a dalsze 33 procent mówi, że najprawdopodobniej nie da sie zaszczepić. 14 procent powiedziało, że weźmie zastrzyk. W Bawarii i Baden Württemberg, poniżej 10 procent zapytanych wzięłoby zastrzyk. Pomimo rosnącego oporu, rząd ogłosił zakup dalszej partii szczepionek, do stanu 68 milionów dawek dla 34 milionów obywateli.

——————————————-

Zakwestionuj lekarza i strać dziecko
[ http://www.timesonline.co.uk/tol/life_and_style/health/article6823345.ece ]
6.09.2009

Brytyjski Sunday Times relacjonuje kilka przypadków grożenia rodzicom, że jeśli będą kwestionować diagnozę lekarską lub przeciwstawiać się opiece medycznej, dziecko zostanie im odebrane.

„John Hemming, poseł liberalnych demokratów, który oręduje za skończeniem z niesprawiedliwością w sądzie ds. rodzinnych, powiedział: „Bardzo często władze lokalne stosują proceder opieki jako odwet przeciw „trzeźwym” ludziom, którzy kwestionują system.”
Wypływają przypadki w całym Zjednoczonym Królestwie:
Matka 13-letniej dziewczynki, która została częściowo sparaliżowana po zastrzyku na raka szyjki macicy, mówi że pracownicy opieki społecznej poinformowali ją, iż dziecko może być odebrane, jeśli matka będzie kontynuować wiązanie stanu córki ze szczepionką.
Odebrano wszystkie sześcioro dzieci parze po dysputowaniu przez rodziców potrzeby inwazyjnego badania medycznego na ich najstarszej córce. Lekarze, którzy podejrzewali u niej chorobę krwi, kazali opiece społecznej wystawić nakaz wyjątkowej ochrony, chociaż później okazało się, że nie choruje na to. Rodziców mimo to uważano za niestabilnych, więc odebrano im wszystkie dzieci.
Samotną matkę ze śmiertelnie chorym synem w wózku inwalidzkim poinformowano, że odbierze się jej dziecko, gdy poskarżyła się, że miejscowe władze nie zapewniły choremu łazienki i musiała męczyć się, by zachować czystość syna.

——————————————

Novartis próbuje szczepionkę, rodzice dają dzieci na króliki doświadczalne
[ http://www.mmnews.de/index.php/200909083720/MM-News/Schweinegrippe-Impfstoff-Versuche-an-Kindern.html ]
8.09.2009

Klinika uniwersytetu w Rostocku poszukuje 600 dzieci, w tym 200 z Niemiec, w wieku 3 do 18 lat na testy szczepionki Novartisa przeciw „świńskiej grypie”. Testy mają badać nieznane dotąd skutki uboczne. Zapłata: 250 euro za trzy zastrzyki w ciągu 3 tygodni. Ubogie rodziny zapisują swe dzieci na testy.

Od Piotra Beina: W Grudziądzu bezdomni dostali 5-10 zl za zastrzyk, który jak myśleli był na grypę sezonową. W Rostocku jest jeszcze gorsza zbrodnia: dzieci nawet nie rozumieją podstawowych zagrożeń dotyczących szczepionek. Następna zbrodnia „nowoładowców” – zbrodnia ludobójstwa. Do testów są zwierzęta. Co z prawami dziecka?

——————————————

Fińska armia usuwa kwarantanne
[ http://www.helsinkitimes.fi/htimes/domestic-news/general/7870-finlands-uusimaa-brigade-lifts-swine-flu-confinement-.html ]

„Helsinki Times” donosi (7.09.2009), że armia Finlandii usunęła kwarantanne w koszarach Brygady Uusimaa w Raasepori w południowej części kraju, ogłoszona 4.09.2009 z powodu wybuchu „świńskiej grypy”. Około 80 rekrutów zaraziło się, lecz miało w większości łagodne objawy. Brygada liczy ok. 1000 rekrutów.

Sajt theflucase.com skomentował (8.09.2009): „Finlandia nie miała niemal żadnych przypadków świńskiej grypy, poza pomniejszym ogniskiem świńskiej grypy w przedszkolu w Espoo. Podobne ogniska „świńskiej grypy” wsród rekrutów wojskowych w państwach poza tym wolnych od tej grypy miały miejsce m.in. w Austrii i Szwajcarii, budząc pytanie, czy wojsko jest celowo i systematycznie zarażane „świńską grypą”.”
[ http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=519%3Afinnish-army-lifts-quarantine-on-soldiers-after-mysterious-qswine-fluq-outbreak-&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=en ]

Komentarze 84 to “Wiadomości (8.09.2009)”

 1. Comer said

  Moze tak wstrząsające relacje z działań rządu jak odbieranie dzieci rodzicą, testy na dzieciach, przymusowe szczepienia, rożne przecieki zadziałają na ignorantów jak kubeł zimnej wody… o ile z owymi informacjami się zapoznają. Ale statystyki w Niemczech i Grecji napawają optymizmem 😉

 2. XYZ said

  Cytat: „…Lekarze, pielęgniarki, policjanci, wojsko, a także kobiety w ciąży i najmłodsze dzieci – to grupy wytypowane jako pierwsze do zaszczepiena przeciwko wirusowi grypy A/H1N1. Taką rekomendację dla ministra zdrowia opracował we wtorek komitet pandemiczny…”

  Artykuł na stronie TVN 24.pl

  22:20, 08.09.2009 /PAP
  Szczepionki rozdzielone. Najpierw lekarze
  JESZCZE ICH NIE MA, ALE WIADOMO KTO JE DOSTANIE

  Link:

  http://www.tvn24.pl/0,1618499,0,1,szczepionki-rozdzielone-najpierw-lekarze,wiadomosc.html

 3. Pustelnik said

  „Miedzynarodowy biznes WHO takze w Polsce” http://www.hotnews.pl

 4. Pustelnik said

  You Tube RATUJMY EUROPE.

 5. Pustelnik said

  http://www.rozalia.krakow.pl

 6. Joanna said

  Witam,

  Sledzimy Panskiego bloga z rodzina i przyjaciolmi od okolo dwoch tygodni. Przypadkowo odkryla go moja Mama. Zanim sie to stalo nie mialam pojecia, co sie dzieje. Wprawdzie mowilam wszystkim dookola ze ta swinska grypa to jakas mistyfikacja, ale nikt nie bral tego na powaznie. Mieszkamy z mezem na Tajwanie. Postanowiłam włączyć się do dyskusji i od tej pory będę przekazywac co sie tutaj dzieje. Gorąco namawiam ludzi przebywających na obczyźnie żeby relacjonowali to co się u nich dzieje. W ten sposób będziemy mieć bardziej kompletny obraz sytuacji. Poniżej tłumaczenie artykulu z dzisiejszej gazety: (http://www.chinapost.com.tw/taiwan/national/national-news/2009/09/09/223855/H1N1-flu.htm) Liczba ofiar spiskiej grypy skoczyla wczoraj z 8 do 10 przypadkow. Wczoraj rano zmarli 41 mezczyzna i 58 letnie kobieta. Wedlug Centralnego Biura Dowodzenia Epidemia (The Central Epidemic Command Center) zmarly mezczyzna był upośledzony umysłowo. Bezposrednia przyczyna zgonu było zapalenie pluc i niewydolność oddechowa. Kobieta cierpiala na przewlekla niewydolność nerek, niewydolność krazenia, cukrzyce, co wedlug CECC przyczynilo się do jej zachorowania. Większość dotychczasowych ofiar mialo przewlekle problemy zdrowotne.
  Kobieta zgłosiła się do lekarza 6 wrzesnia. Rentgen klatki piersiowej nie wykazal zadnych nieprawidłowości, ale cierpiala z powodu niewydolności oddechowej. Jakies szybkie testy wykazaly ze jest zarazona grypa typu A. Wyniki testow które przyszly po jej śmierci potwierdzily, ze kobieta była zarazona grypa typu A ( N1H1). Kobieta brala Tamiflu przez dwa dni, ale nie powstrzymal on rozwoju choroby.
  Wedlug CECC liczba osob hospitalizowanych podwoila się w ostatnim tygodniu. W wyniku zakazenia H1N1 poronila kobieta w 24 tygodniu ciazy. Wczoraj wieczorem u kolejnej ciężarnej stwierdzono H1N1. Poronienie nie jest liczone w ogolnej liczbie ofiar H1N1.

  Korzystając z okazji chciałam Panu bardzo podziękować za zalozenie i prowadzenie tego bloga. Pozdrawiam

  • Piotr Bein said

   relacjonowanie przez polakow zza granicy – b. dobry pomysl

   • Justek said

    No to w takim razie ja powtórzę wiadomości z UK(podawałam jako komentarz w innym artykule).Wczoraj całe niebo opryskane. Jak grzyby po deszczu, od kilku (3-4)miesięcy, otwierają się skupy złota.A chętnych do sprzedaży niestety nie brakuje. Ja postanowiłam zacząć złoto kupować, bo poza pierścionkiem zaręczynowym żadnego w domu nie mam. Sroczką nigdy nie byłam, a chyba szkoda.

   • Justek said

    …No to w takim razie ja powtórzę wiadomości z UK(podawałam jako komentarz w innym artykule).Wczoraj całe niebo opryskane. Jak grzyby po deszczu, od kilku (3-4)miesięcy, otwierają się skupy złota.A chętnych do sprzedaży niestety nie brakuje. Ja postanowiłam zacząć złoto kupować, bo poza pierścionkiem zaręczynowym żadnego w domu nie mam. Sroczką nigdy nie byłam, a chyba szkoda.

  • Xagog said

   To po raz kolejny pokazuje,że na świńską umierają głównie ludzie schorowani,czyli ogólnie osłabieni.Wcześniej czytałem (nie jestem pewien,ale chyba w raporcie tego doktora Otta),że zmarli to głównie ludzie chorzy na inne dolegliwości.Ja mam znajomych w Holandii,ale do tej chwili mówili mi jedynie o tym,że rozdawali tam ulotki w związku ze świńską grypą.Mówiły one o tym,że trzeba myć ręce (tak,niestety wielu Holendrów o tym nie wie,o czym się sam przekonałem pracując tam) itp.więc nic specjalnie znaczącego.Jak będę coś wiedział to napiszę.

   • Zapsa said

    Moja kumpela z Holandii też mówi,że tylko ulotki,na razie bez przymusu szczepień.

  • grypa666 said

   Bardzo dziękujemy. Nad tym aby ten blog funkcjonował pracuje kilka osób. No i komentujący.

 7. Ironhide said

  Witam

  Potrzebuję dobrych plakatów przeciwko szczepieniom na świńską grypę. Chcę w miarę możliwości porozwieszać je w moim mieście. W sumie jestem sam, ale widzę, że jest potrzeba żeby ktoś to zrobił. Z góry dzięki.

  Pozdrawiam

 8. guruKraków said

  Czy jest ktoś kto spróbuje ze mną stworzyć listę pytań i faktów, które byłyby w stanie przemówić ciężko myślącemu człowiekowi (70% narodu polskiego) że zagrożenie wisi w powietrzu, a przedewszystkim nasza wolnośc?
  Typu: Dlaczego Baxter jest zwolniony z odpowiedzialności za działanie swoich szczepionek. Dlaczego chce sie szczepić kobiety w ciąży. Wszystko podparte niezależnymi źródłami i dowodami. Streszczone do minimum.
  Czekam na kontakt gg: 2125854

 9. Zapsa said

  Hej kochani.Jogibabu,Jose, nie wiem który z Was proponował okupować dany portal lokalny,ale ja mam czas teraz więc startuję.Będę wklejać powyższe info np na temat testów na dzieciach.Proponuje żebyśmy to robili w kilka osób.Ja wklejam na temat testów na dzieciach,ktoś inny zadeklaruje,że wklei np. na temat policji i straży greckiej.Zaczynam od onetu,wp,potem trojmiasto.pl. W Polsce wszyscy są zieloni,cisza medialna,nikt nic nie wie,jak zaścianek.Ludzie nie reagują na przekazy ustne,może jak zobacza kilka postów to pomyslą.Ok – czas start 🙂 Miłego dzionka.

 10. Radek said

  Dzisiaj od samego rana na odcinku Węgrów – Warszawa samoloty znowu tworzą znane chmury. Nigdy w życiu nie widziałem czegoś takiego! Tak dużej ilości samolotów na niebie. Czy ktoś z naszych naukowców zajmie się wreszcie tym do CIĘŻKIEJ CHOLERY???!!!!! Przecież laik dostrzega, że coś jest na rzeczy!!! Gdybym miał wiedzę w tym temacie to na pewno postarałbym się ludzi uspokoić, albo złożył bym doniesienie na Policję. Mógłbym to zrobić nawet dzisiaj osobiście, ale nie mam wiedzy w tym temacie.

  • Radek said

   I JESZCZE JEDNO! JEŚLI KTOŚ Z WAS MA JAKIEKOLWIEK ZŁUDZENIA ŻE SZCZEPIENIA BĘDĄ DOBROWOLNE TO WCZORAJ PODAWALI W TELEEXPRESSIE ,ŻE KOMITET PANDEMICZNY USTALIŁ:

   ” ….za każdym razem BĘDZIE DECYDOWAŁ LEKARZ” ….tak tak padły takie słowa, można sprawdzić. Na telegazecie TVP również te same słowa.

   Nie Wy będziecie decydować…BĘDZIE DECYDOWAŁ LEKARZ

   • Taki Sobie Mały Spamcio said

    Tak z ciekawości spytam, czy może się przydarzyć sytuacja w której ktoś nie będzie mógł być zaszczepiony z powodu jakiś tam wyraźnymi przeciwwskazań(sporo jest takich przypadków,jeśli chodzi o inne szczepionki, pamiętam jak zazdrościłam w podstawówce podczas przymusowych szczepień u pielęgniarki dzieciom, które były z tego zwolnione)k i czy wtedy i tak będzie dostawał ten zastrzyk +kłamstwo lekarza ,że nie będzie żadnych szkodliwych efektów?

   • Zapsa said

    To po pierwsze,a po drugie już zapowiadają że kobiety na becikowe mogą liczyć tylko jeśli od początku(nie wiem co to znaczy) ciąży będa prowadzone przez lekarza.Genralnie jest często tak,że laska dowiaduje się w trzecim m-cu,więc takowa nie dostanie.Teraz babeczki pobiegną do lekarza w pierwszym trymestrze,żeby dostać kase po urodzeniu,a lekarz zdecyduje,czy dać im szczepionkę czy nie.fatalnie

   • grypa666 said

    Bardzo ważna wiadomość. Szczepienia będą więc przymusowe.

  • Dominik said

   Nad Zieloną Górą tez tego sporo, w końcu Winobranie, full ludzi.

 11. Zapsa said

  http://wiadomosci.onet.pl/2681,2039695,nielegalne_substancje_w_skladzie_dopalaczy,wydarzenie_lokalne.html

  Czyżby medialna łupanka przygotowująca do Kodeksu???

 12. zuux said

  Wczoraj w TVP Info około 20stej była dyskusja między lekarzem z Gdańska (żuraw gdański był w tle) a Lidią Brydak z instytutu ds. grypy (http://www.pzh.gov.pl/page/index.php?id=560&a=empl&n=16&cHash=3589e021e2). Widziałem tylko końcówkę dyskusji, ale wg. mnie wygranym był lekarz, który był bardzo przeciwny szczepieniom. Zastanowiła mnie tylko sonda sms’owa, w której pytali się ludzi, czy szczepią się na grypę sezonową i 56% podało, że tak. Wydaje mi się, że to ściema.
  Jeżeli ktoś ma dojście do całego tego materiału filmowego, dajcie znać, albo powiedzcie o czym jeszcze dyskutowali.

  • Zapsa said

   Medialna papka.Wczoraj na onecie był art o tym,że Polacy są tymi,którzy najrzadziej się szczepia na grypę sezonową.Nie pamiętam,ale było coś,że dopiero co dwudziesty Polak,ale mogę się mylić.W kazdym razie daleko było temu do połowy.Ludzie jak zobaczą „łojej inni się szczepią” to zadziała psycha tłumu i polecą do szczepień.Ale syf z tego TVP.

   • Radek said

    KTO PRZEWIDZIAŁ KRYZYS NA ŚWIECIE I ROZWÓJ WYPADKÓW W POLSCE???
    KIEDYŚ PISAŁEM DO TEGO PROFESORA, AŻ JEGO E-MAIL ZAMILKŁ.
    GOŚĆ MIAŁ TAKĄ WIEDZĘ, ŻE TRUDNO TO W OGÓLE OPISAĆ.
    WSZYSTKO SIĘ SPRAWDZIŁO CO DO JOTY!!! WSZYSTKO!!!!
    OCZYWIŚCIE PODSZYWAŁA SIĘ ZGRAJA DEZINFORMATORÓW, OSZOŁOMÓW, MAŁOLATÓW, KTÓRYCH ŁATWO MOŻNA BYŁO WYCHWYCIĆ.
    PRZECZYTAJCIE CO GOŚĆ PISAŁ W 2005 i 2006 ROKU!!!! POTEM JEGO TEKSTY PRZEPISYWALI INNI:
    Wysłany: 2006-03-16, 21:23
    „””KOLEJNY RAZ DO MŁODYCH…PRZECZYTAJCIE SPOKOJNIE…

    Wielu z Was często pisze o USA. Że tam gospodarka jest cacy. Wszelki liberalizm, wolność, dobro, utożsamiane jest właśnie ze Stanami USA. Pamiętajcie że będziecie mieć dzieci co niektórzy. Ja już nie jedno przeżyłem na tym dziwnym świecie. Chciałbym kolejny raz przytoczyć kilka faktów o których może ktoś nie wie, albo nie pamięta.
    Rzecz, o której zawsze trzeba pamiętać to fakt, że Stany Zjednoczone jako narodowa gospodarka, są obecnie beznadziejnym bankrutem. Na przykład Stany Zjednoczone mają deficyt budżetowy około pół biliona dolarów na rok! Otóż to jest oznaką zbankrutowanego biznesu. Nie ma nadziei na to, że kiedykolwiek wypracują dochody, żeby opłacić ten deficyt. My nie wiemy jak dużo pieniedzy zostało włożonych, żeby próbować uratować Stany Zjednoczone od zapaści. Oficjalnie dane z banku centralnego i innych wskazują na przynajmniej 1000 miliardów dolarów rocznie! La Rouche szacuje, że oprócz tego jest jeszcze dodatkowy bilion dolarów rocznie albo i więcej, który wchodzi w nie rejestrowane derywatywy. Innymi słowy USA jako gospodarka sa obecnie beznadziejnie `zbankrutowaną firmą’ , która pożycza wciąż zawrotne sumy kredytów dzień po dniu, żeby uchronić się przed `zamknięciem drzwi’. Według wszelkich obiektywnych kryteriów amerykańska gospodarka i amerykański dolar tworzą najbardziej zbankrutowane państwo na świecie. I to jest bomba z opóznionym zapłonem, która może spowodować najwiekszą zapaść finansową w historii, zapaść ,która pogrąży całą światową gospodarkę.
    `Ojcem’ tych wszystkich działań jest WaćPan Soros, najbardziej wpływowa osoba na świecie. Żyd węgierskiego pochodzenia ,który w jednej ze swoich książek nazwał się bogiem!
    Tak więc LaRouche stwierdza, że znaczenie Sorosa polega na tym , że `faceci’ próbują utrzymać się przy życiu, odsuwając bankrutctwo co rok od drzwi, wystarczająco długo aby ustanowić swój rodzaj światowego rządu, albo ogólnoświatowy rząd czy system. Jak gdyby tego nie było dość Soros aktywnie promował swobodne używanie narkotyków, które prowadzi do większej liberalizacji poszczególnych krajów i wiekszych możliwości spekulacyjnych zysków. Według raportu EIR Soros był osobiście odpowiedzialny za wprowadzenie ekonomicznego chaosu wynikającego z `terapii szokowej’ do wschodzących gospodarek Europy Wschodniej od 1989 roku. On narzucił kruchym, nowym rządom na Wschodzie najbardziej drakońskie ekonomiczne szaleństwo, politykę, która pozwoliła Sorosowi i jego finansowym przyjaciołom grabić zasoby dużej części Wschodniej Europy po śmiesznie niskich cenach. W polsce po 1989 roku Soros osobiście zorganizował spotkania pomiędzy komunistycznym rządem Mieczysława Rakowskiego a przywódcami ZZS. Na tych spotkaniach Soros odsłonił swój `plan’ dla Polski. Komuniści muszą pozwolić opozycyjnej Solidarności przejąć rząd tak , aby zyskać zaufanie ludności. Potem powiedział Soros ,państwo musi działać przemyślnie, aby doprowadzić do bankrutctwa swoje własne przemysłowe i rolnicze przedsiębiorstwa przy pomocy astronomicznych stóp procentowych, wstrzymując potrzebne państwowe kredyty i w ten sposób obciążyć firmy niespłaconymi długami. Gdy to już będzie zrobione powiedział Soros, on zachęci swoich przyjaciół z różnych krajów, żeby `inwestowali’ pieniądze w Polsce jako nabywcy prywatyzowanych przedsiębiorstw. Dobrym przykladem tego planu prywatyzacji Sorosa jest przypadek wielkiego zakładu Huta Warszawa. Według ekspertów wybudowanie nowego nowoczesnego kompleksu kosztowałoby zachodnią firmę około 3.5 miliarda dolarów! Polski rząd zgodził się umorzyć `dług’ Huty Warszawa i sprzedać wolne od długów, produkujące jedną z najlepszych na świecie stal (3miejsce ) przedsiębiorstwo mediolańskiej firmie Lucchini za cenę 30 milionów dolarów!!!!!!!!! Aby wesprzeć swoje plany Soros osobiście zwerbował swojego przyjaciela (białoruskiego żyda z amerykańskim paszportem) 35 letniego ekonomistę z Harvardu Jeffreya Sachsa, którego dotychczasowe doświadczenia sprowadzały się do doradzania rządowi Boliwii i tam wprowadzenia katastrofalnych neo-liberalnych reform. Nastepnie Soros założył jedną ze swoich licznych fundacji, Fundację Stefana Batorego, która stała się oficjalnym sponsorem pracy Sachsa w Polsce w latach 1989-90. W 1996 roku Sachs został odznaczony Orderem Orła Białego przez Aleksandra Kwaśniewskiego!!!!!! Chociaż Sachs nigdy nawet nie był oficjalnie zatrudniony przez polski rząd!!!!! Soros wszedł w bliskie kontakty z szefem doradców Wałęsy prof. Geremkiem, oraz `szarą eminencją polskiej terapii szokowej’ prof. Trzeciakowskim, zakulisowym doradcą Leszka Balcerowicza, oraz z samym Leszkiem Balcerowiczem. Kiedy Lech Wałęsa został wybrany Prezydentem Polski, Soros naciskał na zatrzymanie Balcerowicza jako ministra! Balcerowicz narzucił zamrożenie płac, kiedy przemysł bankrutował na skutek obciecia państwowych kredytów! Produkcja przemysłowa spadła ponad 30 procent w ciągu 2 lat!!!!!! Ponieważ we wczesnym stadium `terapii szokowej’ Balcerowicz utrzymywał stały kurs wymiany dolara, ze stopą zysku w polskich złotych sięgającą 80% rocznie!!!!!, Polska przez wiele lat była ziemią obiecaną dla walutowych spekulantów takich jak George Soros. Niestety w czasie tych lat nie było podatku od zysku z oprocentowania zarabianego przez zagranicznych spekulantów w polskich bankach i dlatego nie było zapisów odnośnie tego ile pieniędzy zostało `wyciągniętych’ z kraju. Podatek od odsetek bankowych został dopiero w roku 2001 uchwalony i dopiero odtąd dochody z oprocentowania sa rejestrowane. Chociaż nie ma tych danych to Szwajcarscy specjaliści twierdzą że Polska straciła ponad 30 miliardów dolarów przez kilka lat. Zaś znajomy, prof. Kazimierz Poznański Uniwersytetu Waszyngtońskiego twierdzi przez wnikliwe analizy, że Polska straciła ponad 80 miliardów dolarów poprzez manipulację z wymianą waluty!!!!!
    Soros przyznaje że wiedział z góry, że jego `terapia szokowa’ spowoduje ogromne bezrobocie, zamykanie fabryk i społeczny niepokój. Z tego powodu nalegał ,żeby Solidarność weszła do rządu. Poprzez swoją Fundację Stefana Batorego Soros dokooptował także twórców opinii publicznej w mediach, takich jak Adam Michnik i we współpracy z amerykańską Ambasadą w Warszawie nałożył cenzurę, łaskawą tylko dla `terapii szokowej’ według Sorosa i wrogą dla wszystkich krytyków! Cenzurę którą jak mawia Polonia w Szwajcarii tylko może rywalizować z komunistyczną. Soros przez Polonię w USA i Szwajcarii jest nazwany `zbiegłym z miejsca wypadku kapitalizmu’. Polska przy współpracy postkomunistycznych władców, była jedną z jego łatwych zdobyczy. Jednakże oficjalnie nie ma doniesień że sam George Soros zabrał z Polski jednego dolara. Prawdziwy szaber był robiony przez innych, którzy byli w pełni chronieni przez prawo prywatności w postkomunistycznym systemie bankowym. Przez wprowadzenie takich ludzi jak Sachs i ich ekonomicznej `terapii szokowej’ we wschodzące gospodarki, Soros położył fundamenty dla kupowania nieocenionego majątku we wszystkich regionach świata po śmiesznie niskich cenach, dla siebie i jego wybranych bogatych przyjaciół, którzy podzielają marzenia o sformowaniu pewnego dnia rządu światowego! Opisywał to w tej książce w której przyrównywał się do Boga. Musi być wyjaśnione raz na zawsze dzisiejszej młodzieży że George Soros nie byłby w stanie spowodować kryzysu w Polsce bez współpracy ze strony takich ludzi jak cała elita komuny oraz Balcerowicz, Gronkiewicz , Tusk, Rokita, Frasyniuk, Buzek, Geremek i innych ,których teraz obserwuję często w Szwajcarii jak mienią się na salonach. Pozdrawiam Was Kochani Młodzi Rodacy. Będę Wam pomagał na ile starczy mi sił. Bo kocham ten wiecznie ograbiany i piękny KRAJ!!!!!! Idzie ku dobremu…jeszcze nie jestem w 100% pewny czy mogę wrócić „na stałe”…Przykro…Ale teraz powoli prawda zwycięża…widać gołym okiem…Szkoda tylko wielkiej straconej szansy w 1992roku.”””

    ~Antymaterialny@vp.pl, 16.03.2006 19:51

  • Magda said

   Oglądałam ten program,ale wydał mi się dość chaotyczny.
   W jednym czasie programowym podjęte były trzy ważne tematy.

   Grypa była w środku.Dyskusja toczyła się pomiędzy kobietą-urzędnikiem i lekarzem.
   Urzędnik zachwalała instrukcje WHO,przekonywała do szczepień i uważała ,że jest mądrzejsza od lekarza.

   Lekarz nie polecał szczepień,mówił o skutkach ubocznych szczepień ,z którymi się spotyka,zarzucał urzędniczce,że nie udostępnia wyników o które już dawno prosił.

   Sondaż był sms-owy ,ale nie wiem jak długo trwał.Wynik 56% się szczepi;44% nie szczepi się.
   Dziwny to wynik ,gdyż wychodziłoby z tego,że co 2 osoba się szczepi.

   To,że podjęto temat to bardzo dobrze
   To,że zrobił to Piotr Czyszkowski jeszcze lepiej.

   Ale na ten temat było zdecydowanie za mało czasu i przekaz nie był jednoznaczny.

  • Xagog said

   Też oglądałem ten program i moim skromnym zdaniem-P.Lidia Brydak plotła takie bzdury że aż strach.

  • Xagog said

   „Sondaż był sms-owy ,ale nie wiem jak długo trwał.Wynik 56% się szczepi;44% nie szczepi się.
   Dziwny to wynik ,gdyż wychodziłoby z tego,że co 2 osoba się szczepi.”

   Tak,tylko pytanie jeszcze ile osób wysłało smsa?1000?2000?Nie znam się na statystyce i sądażach,ale taki wynik,choćby i 100 000 osób z całego kraju napisało smsa się ma nijak do całej populacji Polski,gdzie żyje ponad 30 milionów ludzi.Nic nie sugeruję,ale moim zdaniem to niemiarodajne.

   • stinger said

    Statystycznie wystarczy reprezentatywna (przekrój społeczenstwa) próba na ok. 1000 osób – błąd 2-4 proc.

  • aśka said

   Materiał z wczorajszego programu w TVP Info o szczepionkach

   http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/minela-dwudziesta/wideo/08092009-2010

 13. Abi said

  Na seminarium w Vega Medice w październiku Prof. Majewska przedstawi wyniki badań nad zaburzeniami nerworozwojowymi spowodowanymi przez szczepionki:
  http://www.vegamedica.pl/polecamy/autyzm-leczenie-biomedyczne/ii-miedzynarodowe-seminarium-na-temat-zaburzen-spektrum-autyzmu/

 14. pyxon said

  optymista heh,ja wstaje i co widze,niebo w kratke po opryskach,juz tworza sie chmury:( Piotr.lubuskie

 15. Abi said

  Nie wiem czy ktoś w Was słyszał o możliwości odtruwania ze szczepionek?
  Istnieje taka metoda. Stworzył ją Tinus Smits:
  http://www.tinussmits.com/3734/home.aspx
  Dzięki odtruwaniu ze szczepionek wyleczyłam swoje młodsze dziecko, a starszy, który ma autyzm zrobił ogromne postępy.
  To co dzieje się z dziećmi po szczepionkach jest straszne, mam nawet dowód w rodzinie gdzie dziecko po dtp doznało uszkodzenia pnia mózgu (co stwierdziła dr Sidor – neurolog, dosłownie powiedziała, że dziecko uszkodził krztusiec w szczepionce).
  Widziałam w zachodnich aptekach (w Polsce nie dostaniecie tych leków) odtrutki również na HPV, z pewnością będą na H1N1, są na każdą sezonową grypę.
  Mord jest już dokonywany odkąd lekarze zaczęli szczepić nas i nasze dzieci. Nie łudźcie się, że teraz nastąpi jakiś wyjątek od reguły. Syndrom poszczepienny istnieje, a jego skutki są bardzo przykre, łącznie ze śmiercią.
  Tutaj kłania się książka „Szczepienia – niebezpieczne, ukrywane fakty”.
  Bardzo ciekawe są również artykuły napisane przez Dyspansora:
  http://911redpill.blogspot.com/search/label/szczepienia

  Niestety Dr Tinus jest bardzo chory i nie przyjmuje już pacjentów, nie znam szczegółów, ale odtruwają inni lekarze.
  Wielu rodziców odtruwa ze szczepionek na własną rękę.
  Ja sama prowadzę stronę internetową o moich dzieciach:
  http://abi.tla.pl/
  Czasem boje się, że to źle się dla mnie skończy.

 16. obserwator said

  Witam
  w tym miescu znajduje się wiele ciekawych informacji związanych z opisami obozów Koncentracyjnych w USA oraz sposobem definiowania pewnych terminów którymi posługuje się armia clem zakamuflowania swych działań.
  Jest też opis wsprzeszenia wirusa Hiszpaniki z ciała pewnej kobiety zmarłej podczas szalejącej hiszpanki w 1918 roku.
  może ktoś by to nam przetłumaczył?
  pozdrawiam
  obserwator i zwolennik życia na ziemi.

  http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://kagedbird.files.wordpress.com/2009/06/global_h5n1resistance_200807011.jpg&imgrefurl=http://labvirus.wordpress.com/category/uncategorized/&usg=__t7XwA5Mxmf3r8Mm5q3XItIMwYyc=&h=2037&w=3041&sz=578&hl=pl&start=13&sig2=nXZUCguFrP3NsOn7FaOwoQ&tbnid=APpj4J-wRji7kM:&tbnh=100&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3DH1N1%2Bviruses%26gbv%3D2%26hl%3Dpl%26sa%3DG&ei=h2KnSrb3Ip-imwPXmOmrBA

 17. anna said

  http://wiadomosci.onet.pl/2039706,135,item.html

 18. cavaderous said

  u mnie latają znowu nad głową i robią mi „czyste niebo” , jeżeli ktoś służył w artylerii i może załatwić broń przeciwlotniczą , to chętnie zestrzelimy tą bandę kreatur…

 19. Grashka said

  Wiecie co będziemy szukać mail do URZĘDÓW MIAST, GMIN,OŚRODKÓW ZDROWIA , SZPITALI i BANKÓW i będziemy informować ludzi jak myślicie

  • mariokosmos said

   super pomysł, jeśli będziesz miała taką bazę maili proszę o kontakt, wiele osób już wysyłało takie pisma z listem otwartym, odezwą itd. Mamy już dość sporą listę – jeśli ktoś jest chętny trzeba wysyłać takie info dalej, tylko dzielić się rejonami, lub adresami – bo po co się dublować.

   Inne kraje zalewają swój rząd i urzędników listami (papierowymi), fax’ami itd – wyrażając swoje oburzenie, zaniepokojenie i sprzeciw wobec niebezpiecznym szczepionką.

   Propozycje działań można zgłaszać tutaj: http://www.facebook.com/group.php?gid=111448091846#/topic.php?uid=111448091846&topic=9834

   • Grashka said

    każdy zaglądający na tę stronę z różnych okolic Polski może wysłać maila do swojego Urzędu Miasta Gminy czy Ośrodka Zdrowia wiadomości mogą się powtarzać im więcej dostaną to może do nich dotrze zagrożenie i przyłączą się do akcji

  • Xagog said

   Dobry pomysł,nie ma nic do stracenia.Naklejajcie też plakaty w okolicach szpitali,na przystankach autobusowych przy szpitalach,poradniach,aptekach i innych tego typu obiektach.W ogóle to bardzo dobrze jest na przystankach autobusowych naklejać

   • mariokosmos said

    na przystankach nie można.
    Pamiętajcie o miejscach gdzie grozi grzywna za takie naklejanie.

   • Zapsa said

    Nie można na przystankach,ale wiem z doswiadczenia,że jest to najlepszy środek do trafienia do wielkiej ilości ludzi.

 20. Asia said

  Dziękuję Wam bardzo. Bo dzięki wam w końcu przejżałam na oczy. Do jakiegoś czasu chciałam się na tą grypę zaszczepić – wiadomo – propaganda w Telewizji, ludzie umierają – jednak coś mnie skusiło i zajrzałam na tą stronę. W końcu wszystko układa mi się w logiczną całość, ogłaszanie pandemii jest dla mnie rzeczą śmieszną. o wszystkim powiadomiłam rodzinę i znajomych – nie będziemy się za żadną cenę szczepić – czyli będziemy walczyli – o swoje życie. Smutne jest jedynie to, że jak będzie przymus to wielu ludzi się wyłamie, nawet tych co teraz deklarują, że tego nie zrobią. Smutne jest też to, że chcą w taki sposób pozbyć się tylu niewinnych niczemu dzieci które mają całą przyszłość przed sobą. pieprzony rząd i who.

  • Zapsa said

   A to, że chcą się pozbyć winnych dorosłych to nie jest smutne?nie rozumiem wartościowania…

   • Asia said

    Zostałam źle zrozumiana. Chodzi mi o wypowiedź naszej minister zdrowia, która powiedziała, że pierwsze będą szczepione dzieci małe, kobiety w ciąży. Oczywiście, że dorosły to tak samo ważny człowiek, ja się boję o swoją rodzinę. Z resztą – wszyscy się boją.

   • ruda said

    Zapsa, pewnie nie masz dzieci. Dla tych co mają, ich własne zycie jest niczym w porównaniu z zyciem ich pociech. Ja tak mam i 90 proc. rodziców z pewnoscią też.

 21. brown.kate said

  Ja mieszkam w Szkocji i juz sie boje – zamowiono 54.6 milionow dawek szczepionki…..
  http://www.swineflubritain.co.uk/#/vaccine/4535175275
  W sondzie na tej stronie ” czy sie zaszczepisz”, jak dotad 54% odpowiedzialo ze NIE,32% TAK, a 14% nie jest zdecydowane…

 22. Xagog said

  Ja nie wiem czy zabieranie udziału w sondażach działa na naszą korzyść.Jeśli te sondaże to nie jakaś manipulacja mająca na celu pokazanie ilu to się zaszczepi,to dajemy im tylko wyobrażenie o tym ilu się postawi.Co o tym myślicie?

  • brown.kate said

   Wydaje mi sie, ze dobrze, niech wiedza ilu sie postawi i nie wszyscy pojda grzecznie jak owieczki na rzez, nie ma lekko…..

 23. Xagog said

  „Zabieranie głosu w sądażach” miało być,przepraszam za głupi błąd

 24. ResistanceAreUs said

  Witam

  Panie Piotrze,
  chciałem podziękować za wszystko co pan robi w tej sprawie. Za materiały tłumaczone i zamieszczane na tej stronie a zwłaszcza za wywiady z panem, które pozwoliły przekonać kilka bliskich mi osób o grożącym im niebezpieczeństwie (moje dotychczasowe informacje były w języku angielskim, i przez to nie były dla nich wiarygodne…).

  Od kilku lat siedzę w temacie tzw „New World Order” oraz ludzi za tym stojących. Obserwuję ich poczynania i wszystko wskazuje na to, że ich chory plan „redukcji populacji” jest właśnie wdrażany a my jesteśmy dla nich tylko bezużytecznymi zjadaczami chleba przeznaczonymi do likwidacji.

  Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy starając się powstrzymać ich działania. Z całego serca życzę panu pomyślności w tym co pan robi. Na ile będzie to możliwe z mojej strony będę oddolnie wspierał pańską inicjatywę.

 25. MarcinZ said

  „Meksykańska Grypa” – Specjalny Raport Dr Leonard G. Horovitza.
  tłumaczenie: bacchante

  Cz.1/2

  Cz.2/2

 26. Lusia2008 said

  przepraszam, ale odnosze wrazenie, ze ten facet czyta to i raczej nie robi wrazenie wiarygodnych informacji. wyglada na urazonego naukowca, ktory nie dostal swojej czesci przy rozdziale kasy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s