Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Dr Piotr Bein, cz. 4

Posted by grypa666 w dniu 08/09/2009

Czwarta część wykładu dr Piotra Beina.

bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=7WYzvpM9jCE&feature=player_embedded
Pozostałe części:
cz. 1: http://www.youtube.com/watch?v=giqxJOoyg80
cz. 2: http://www.youtube.com/watch?v=g-TGDBvuMmU
cz. 3: http://www.youtube.com/watch?v=PPMLIEgMn5I

Komentarzy 230 to “Dr Piotr Bein, cz. 4”

 1. Zapsa said

  http://biznes.onet.pl/gudzowaty-ostrzega-przed-skutkami-globalizacji,
  18490,3033601,1,news-detal

  • Pol-Pot said

   Dałeś złego linka

   http://www.wprost.pl/ar/171179/Gudzowaty-ostrzega-przed-skutkami-globalizacji/

   • Radek said

    Proponuję napisać list, aby Pan Gudzowaty pomógł zorganizować spotkanie w Warszawie

   • mariokosmos said

    pisz Radek a nie proponuj! Pisz!

   • Radek said

    Myślałem raczej o tym ,że Stowarzyszenie może taki list wystosować.
    Niby co ja mam samodzielnie napisać jako jednostka??? 🙂
    To powinien być list otwarty Stowarzyszenia „Cywilizacja Życia” z prośbą o pomoc w zorganizowaniu spotkania w Warszawie.
    W takim liście powinny być opisane główne zagadnienia, które będą podejmowane podczas konferencji.
    Powinien być w skrócie opisany program. Kto będzie wygłaszał wykłady itd….
    Wszystko powinno być nagrywane i zamieszczone w internecie.

   • zyta said

    Nie chce macic, ale nie wiem czy mu mozna ufac (moze to ich przewrotnosc znow?), jest na liscie 10 najbogatszych ludzi (Zydow) w Pl.

    http://www.polonica.net/lista_150_najbogatszych.htm

   • Radek said

    Przestańcie z tymi „Żydami”…to jest bez sensu..Faktem jest, że nas „wykupują”. Jednak należy pamiętać ,że zło i dobro jest uniwersalne. Czy myślicie, że „zwykli” Żydzi nie mają dosyć tych ciągłych jatek?? Przecież sami Żydzi bez udziału sprzedawczyków z różnych krajów i o różnym kolorze skóry nic by nie zwojowali.
    To, że ktoś jest bogaty wcale nie świadczy o tym, że musi być złem przesiąknięty.
    Chociaż przyznaję, że z reguły tak niestety jest.
    Mam nadzieję, że są wyjątki

   • frasobliwy said

    Te listy są bez sensu. Za to faktem jest, że Gudzowaty obnosi się na swoim blogu dyplomem honorowym ADL – globalnej instytucji cenzorskiej, która ma na koncie zaszczucie wielu ludzi. Gratuluje sojusznika. Do Sorosa też napisz, bo w chwilach słodkiego kadzenia Soros to spoko gościu. Prawie alterglobalista.

  • MarcinZ said

   Czy mógłby ktoś wrzucić wywiad z p. Guzowatym na nasz blog?

   • Bruno said

    Tu jest jego blog
    http://biznes.onet.pl/asyz-w-krakowie,18517,7025772,390752657,1,komentarze-blogi-detal

   • LJ said

    „Wyczuwa się duch pierwszego Kongresu w Asyżu, z udziałem Papieża Jana Pawła II, który pierwszy podjął starania o pokojowe współistnienie narodów i religii.
    Teraz myśli Jego kontynuuje inny Wielki Kapłan, Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz.
    To dobry czas, pora wołać na alarm.”

    Chyba gosciu nie ma pojecia, ze to JP II najbardziej przyczynil sie do powstania globalnej religii -ekumenizmu. Jego wiyty pokojowe to sianie globalizmu na swiecie w tajnej konspiracji z USA aby stworzyc jeden rzad i jedna religie swiatowa.

    „W polityce społecznej państwa powinno uwzględniać się współpracę z kościołem, który ma, póki co, największą jeszcze szansę przywrócenia ładu moralnego w społeczeństwie.”
    A to nic innegi jak dalsza propaganda tego systemu.

    Watykan chce polozyc lapy na swiatowej religii, ktora w imie pokoju zjednoczy caly swiat pod jednym rzadem i jedna ekonomia. Wspolpracuja nad tym z USA juz od dawien dawna. Wynikiem tego bylo np. obalenie komunizmu.

    Ja nie chcialbym sie do tego przyczyniac poniewaz nie chce aby moja wiara byla porzadkowana na zasadach i doktrynach KRK, ktory daleko sobie odbiegl od prawdziwych nauk Slowa Bozego.

  • WW said

   Następstwa faktów najczęściej nie artykułowane albo wręcz przemilczane a jeszcze częściej trzymane w ścisłej tajemnicy (wychodzą jednak na jaw predzej czy później) mogą być i są źródłem syntetycznej wiedzy. Czasem są to sprawy na pozór stosunkowo niewielkiej wagi. Ale tylko na pozór.
   Dzięki aktywności takich osób jak Jane Burgermeister czy dr.Piotr Bein (miedzy innymi)ta syntetyczna wiedza jest wzbogacana.
   Często jednak nie muszą to być osoby kalibru Burgermeister odnośnie „pandemi” lub dr. Beina odnosnie ludobójstwa w jeszcze szerszym aspekcie. Zwykła osoba mająca oczy otwarte i nie jest bierną indywidualnością może ją wzbogacić.
   Przytaczam wpis nr. 28, z innego tematu („Niepokojące Wiadomosci”)
   Pewnie bedzie cos na temat „wiarygodnosci”.
   Ja uważam to za wiarygodne, inni niech sobie uważają słowa Busha, Obamy, Tuska czy Kaczyńskiego za wiarygodne.
   Pomyslcie, ile to trgedii uniknęłoby się jeśli byłoby takich osób dużo więcej. Takich jak „Wład” lub ta osoba ktora udostepniła tajny dokument o ktorym wspomina dr.Bein

   „Wład powiedział/a
   8 wrzesień 2009 @ 12:52 am

   Dostałem niedawno pracę w zakładach naprawy taboru kolejowego. Długo nie było roboty i nie brali nowych ludzi. Nagle zaczeli najmować dużo spawaczy. Nawieźli starych wagonów osobowych z Niemiec i każą nam spawać kraty w oknach i sztaby na drzwiach. Ludzie mówią że odsyłamy te wagony spowrotem do Niemiec. Najstarsi pracownicy zakładu nigdy nie widzieli takich wagonów. Mój brat powiedział mi że pisaliście tu o takich pociągach w USA. Te wagony które robimy wyglądają podobnie. Nie mogę na ten temat rozmawiać bo juz dostałem ostrzeżenie że mam się nie interesować. Robimy po dwa wagony dziennie, robote mam obiecaną na rok.”

   • Xagog said

    Jeśli to prawda,można to łatwo sprawdzić.Chętnie dowiem się w jakim mieście są zakłady taboru,o których mowa w poście!Zależy mi na tej informacji.Może udałoby się porobić zdjęcia tych wagonów!

   • mariokosmos said

    Jeśli będziesz miał jakieś info na ten temat, daj znać jak najszybciej – może zrobisz materiał filmowy i zdjęcia jeśli masz tylko możliwość..? Pozdrawiam 🙂

   • Marcin said

    Podejrzewam przebudowę na techniczne (dużo bywam na różnych stacjach, fotografuję itp.) Być może autor pisał o EW70 – dawne S-Bahn, spotykane w składach technicznych. Zgadnę ZNTK Stargard? Daj zdjęcia to ocenię wagon fachowym okiem. Jak możesz, podaj numery i serię z burty (albo z ostoi, jeżeli w trakcie malowania) – to dużo powie.

   • estimita said

    mysle, ze to bzdura co piszesz i celowo siejesz panike, nikt nie bedzie przysylal wagonow zeby wspawac tylko kraty w okna i sztaby w drzwi, zeby potem je odsylac spowrotem

  • zyta said

   Przeczytajcie wpis (ostatni kom.-z dzisiaj rano)dr Beina pod ostatnim artykulem. Mowi on , ze Izraelska armia handlowała nerkami zabitych Palestyńczyków.

   “Autor artykułu Donald Bostrom opisuje niedobór organów do przeszczepów w Izraelu i wspomina, że w 1992 roku rząd tego kraju rozpoczął kampanię, by pozyskać dawców. – W tym samym czasie, gdy trwała kampania na rzecz organów, znikali młodzi Palestyńczycy. Pięć dni później, nocą, dostarczano ich do ich wsi – martwych i rozkrojonych – pisze Bostrom.

   Cytuje przy tym rzecznika armii izraelskiej, który przeczy tym oskarżeniom i mówi, że Palestyńczycy zabici przez armię izraelską rutynowo poddawani są sekcji zwłok. “

   W kom. dr Bein podaje link do art. po ang. ze zdjeciem zabitego, przecietego od szyi do pepka a potem zeszytego Palestynczyka. Zdazylam zrobic „speichern” tej str. Juz sie nie otwiera. Wg mnie wiadomo kto skasowal ta strone. Jak ktos chce to wysle mailem.

 2. Jose said

  Halo Łomża, HALO Łomża. Czy są tu jakieś niedobitki z Łomży i okolic? Może jakaś akcja ulotkowa, bo na portalu łomżyńskim ludzie mają większe problemy niż szczepienia.
  🙂

 3. JAGA said

  Panie Piotrze.
  Co stalo się z oskarzeniem dr Ratha??
  Jakie są dalsze losy tego Pana i jego oskarzen o ludobojstwo??

  Przed chwilą w TVN 24 podano informacje ,ONZ: trzeba zreformowac system walutowy…czyzby bylo szybciej niż myslalam.Ale swoja drogą czy aby napewno uda sie wprowadzic jedna walute we wszystkich krajach?
  Z tego co widzialam z info o szczycie G 20 ,gdzie mowili wspolnie o jednej walucie,nie bylo tam Japonii.

 4. Bruno said

  Już chyba blisko jednej waluty bo złoto idzie mocno w górę a dolar spada

 5. NalesnikLD said

  witam, z ostatnich informacji wynika, że nie dość że szczepionki nie będa przymusowe, to jeszcze będą płatne.

  http://www.onet.tv/klip.html#5457172,c=1

 6. Anya said

  Znalazłam coś ciekawego w Konstytucji:

  Art. 31.

  1 Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.

  2 Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.

  3 Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

  W takim razie czy stosowanie niesprawdzonej szczepionki co do której są usprawiedliwione podejrzenia, nie jest wbrew konstytucji?
  Z ostatniego punktu artykułu zrozumiałam, że tak.

  Druga rzecz – czy ktoś zna ludzi w irlandii? mogłabym zrobić parę rysunków reklamujących Nie dla referendum o bardziej szokującym charakterze aby dotarły do mas.

  • Magda said

   Konstytucja -konstytucją o jej interpretacja to jeszcze co innego.Smutne,ale prawdziwe.
   Mieć nadzieję,że w tym przypadku interpretacja okaże się zgodna z naszymi prawami.

   Co do Irlandczyków- nie znam żadnego,ale także uważam,że powinniśmy im mocno zaznaczyć swoje wsparcie w kwestii odrzucenia traktatu.W sumie to ich decyzja może spowodować katastrofę nas wszystkich (w przypadku,gdyby dali się przekonać i zagłosowali na tak).

  • cavaderous said

   moim zdaniem sprawa jest przesądzona i jeśli wyniki ukażą się z niewielką różnicą (co zapewne będzie) i wynik będzie na „tak” za traktatem , to będzie przekręt – jeżeli wierzycie w jakąkolwiek formę uczciwości w tego rodzaju „zabawach” to mogę wam śmiało powiedzieć , ze wszystko jest z góry ustalone i tylko odstępstwo pewnych osób od reguły może spowodować , ze będzie traktat na „nie” , ale czy zdecydują się to zrobić drugi raz….?

 7. Ja said

  Kolejna „teoria spisku” realizuje się na naszych oczach.

  Z dzisiejszego Onetu:

  PAP, JG/06:07
  ONZ: system walutowy wymaga reformy
  Międzynarodowy system walutowy wymaga gruntownej rewizji. Dolara, będącego obecnie główną walutą rezerwową, powinna w tej roli zastąpić nowa jednostka płatnicza – rekomenduje w opublikowanym w poniedziałek raporcie Konferencja Narodów Zjednoczonych ds. Handlu i Rozwoju (UNCTAD).
  Od chwili wybuchu kryzysu finansowego przedstawiciele największych krajów rozwijających się (tzw. BRIC – Brazylia, Rosja, Indie, Chiny) wielokrotnie sugerowali, że międzynarodowy system walutowy wymaga reformy. Także wielu ekonomistów zgadza się, że jest to konieczne, aby w przyszłości można było zapobiec powtórce takich zawirowań na rynkach finansowych i w gospodarce, z jakimi mamy obecnie do czynienia. UNCTAD jest jednak pierwszą ważną organizacją międzynarodową, która przyłączyła się do tych apeli.

  O ile jednak sugestie państw BRIC ograniczają się przede wszystkim do tego, aby ważniejszą funkcję w nowym systemie walutowym przyznać Specjalnym Prawom Ciągnienia (tzw. SDR-om), czyli jednostce rozrachunkowej Międzynarodowego Funduszu Walutowego, UNCTAD proponuje znacznie głębsze zmiany. „Potrzebna jest inicjatywa podobna do systemu z Bretton Woods lub Europejskiego Systemu Walutowego” – oznajmił współautor raportu Heiner Flassbeck.

  Według UNCTAD, państwa członkowskie ONZ powinny utworzyć światowy bank rezerwowy, który emitowałby nową walutę oraz kontrolowałby, czy poszczególne kraje utrzymują względem niej sztywny realny kurs swoich jednostek płatniczych.

  Jak podkreśla oenzetowska agenda, reżim kontrolowanych kursów walutowych pozwoliłby państwom wschodzącym uniezależnić się od wahań nastrojów na międzynarodowych rynkach finansowych. – Najważniejszą lekcją płynącą z kryzysu finansowego jest ta, że rynki finansowe nie ustalają poprawnie kursów – twierdzi Flassbeck.

  • ziom said

   Jako ekonomista mogę powiedzieć, że zmiany opisane w poście autorstwa Ja sa zmianami idącymi w dobra stronę – oparcie systemu na czymkolwiek (teraz jest to typowy fiat money – pieniądz nic nie warty opierający sie na zaufaniu do emitenta – rządu, które topnieje) sa zmianami dobrymi.

   I kategoria tego niusa to nie ‚spiskowa teoria’ jak niektórzy chcieliby przez swoje jednowymiarowe okulary widzieć, a ‚próba ratowania niewydolnego systemu an skraju upadku’.

   • Ja said

    Tak Ziom. Po „przeprowadzeniu” kryzysu jest to jak najbardziej rozsądny krok w celu ratowania zdemoralizowanego systemu finansowego w którym zarówno strefa monetarna jak i gospodarcze jest kompletnie oderwana dziś od realnych wartości. Nie zapominaj jednak, że działanie prowadzące do takiej sytuacji zostało przeprowadzone umyślnie nie w jednym kraju i nie przez jedną instytucję finansową. A dotknęło to cały świat. Piszę „teoria spiskowa” ponieważ to, co dziś wychodzi z ust nawet ONZ jeszcze rok, pół roku temu, nawet tydzień temu dla ogółu społeczeństwa uważane było za teorię spisku. Mimo licznych (choć cichych) sygnałów dochodzących ze strony różnych instytucji finansowych i polityków. Granica między rzeczywistością a teorią spisku jest niezwykle cienka. To, co dziś uważamy za teorie spiskowe (na podstawie niewielkiej liczby danych – ale jednak danych – i domysłów) jutro może okazać się rzeczywistością. Choćby najbardziej niewiarygodną na „dziś”.
    Pozdrawiam
    Ja

   • Radek said

    Właśnie wszystko zmierza moim zdaniem w bardzo złą stronę. Powtarza się historia USA, tylko, że w globalnej skali.
    W każdym kraju, w którym instytucja narodowa będzie drukowała dla narodu pieniądze dla obywateli dostosowane do ilości wytwarzanych i importowanych dóbr, wtedy po kilku latach taki naród spłaci całkowicie swój dług i zapanuje dobrobyt.
    Jest wiele przykładów w historii świata, że tak było.
    Od kilku tysięcy lat trwa walka pomiędzy zwykłymi, uczciwymi ludźmi i bankierami (dawniej złotnikami itp).
    TO JEST PODSTAWA. KTO TEGO NIE ZROZUMIE TEN BĘDZIE WIECZNIE BŁĄDZIŁ

   • Radek said

    NIECH KTOŚ MI Z ŁASKI SWOJEJ WYTŁUMACZY DLACZEGO MAMY PŁACIĆ PRYWATNYM BANKOM ODSETKI ZA PIENIĄDZE WYTWARZANE Z POWIETRZA?
    NAJWIĘKSZY NONSENS WSPÓŁCZESNEJ EMISJI PIENIĄDZA
    KRAJE SĄ ZNIEWALANE POPRZEZ DŁUG, KTÓRY POWSTAJE Z PIENIĘDZY, KTÓRYCH NIGDY NIE BYŁO. POTEM MUSZĄ SPRZEDAWAĆ WSZELKIE SWOJE DOBRA, KTÓRE WYTWORZYLI CIĘŻKĄ PRACĄ ABY TEN DŁUG SPŁACIĆ..CHOLERA MNIE BIERZE.

   • aśka said

    Ziom mówisz, że zmiany zaproponowane przez BRIC są zmianami idącymi w dobrą stronę, że światowy bank rezerwowy powinien emitować nową walutę, bo ta która jest teraz jest nic nie warta. Jaką masz pewność, że ta nowa będzie lepsza? Nie napisali, na czym ona będzie oparta (może na ilości drzew w lesie, a może na ilości ziaren piasu na określonym terytorium). Napisano tylko, że bank ten kontrolowałby jednostki płatnicze w poszczególnych krajach, a więc wpływałby na gospodarkę tych krajów.

    A to przecież założenia rządu światowego.

   • Dominik said

    Jeśli mamy mówić o pójściu w dobrą stronę i naprawianiu sytuacji – to niestety kolego Ziom, ale trzeba się uwolnić spod wpływu organizacji wpływających globalnie na banki i rozrzucić emisję pieniądza lokalnie, tak aby dany region mógł sam kontrolować ilość i wartość pieniędzy i ba! żeby społeczność mogła to w łatwy sposób monitorować i kontrolować, a nie tak jak do tej pory, że dostajemy strzępki informacji.

    Tak samo musi być z kredytami. Wiem że bankowcy przyzwyczaili się do dawania kredytów wysokooprocentowanych i kart kredytowych/debetowych ale nie tędy droga. Zbyt łatwy dostęp do kart kredytowych ułatwia masom konsumpcyjne życie, bez jakichkolwiek sugestii o oszczędzaniu, zamiast kupowania sobie kolejnego telewizora na kredyt. Zatem kolejny krok – ograniczenie władzy bankowców.

   • ziom said

    @Aśka – tak trafne spostrzeżenie, ale:

    1) oparcie waluty na czymkolwiek spełniającym podstawowe założenia – rzadkie dobro, nie mogące być łatwo produkowane, wytwarzane, względnie odporne na znaczne wahania wartości jest lepsze niż nieustanny dodruk pustego pieniądza. Najlepiej warunki te spełnia złoto, stąd jest ono prawdopodobnym kierunkiem ucieczki finansistów – w sensie, że nowy system może byc na nim oparty.
    Ale jest kilka ale – USA od lat nie pozwoliłi nikomu sprawdzić swoich rezerw złota – nikt nie wie ile ich mają. Chińczycy maja ich bardzo dużo, teoretycznie USA powinno mieć kilkakrotnie więcej, ale np. Wielka Brytania za rządów kretynów z Partii Pracy wyprzedała praktycznie całe swoje rezerwy złota (i to bardzo tanio – koordynował to ówczesny min fin Gordon Brown). Więc nikt nie będzie chciał kolokwialnie rzecz ujmując wypiąć tyłka przed chińczykami jeśli okaże się, ze sa najzasobniejsi w złoto.

    2) Uważna obserwacja ruchów na scenie bankowo-finansowej pozwala stwierdzić, że cąły plan, kryzys, etc. nie był całkowicie zaplanowany, bo i zaplanowany byc nie mógł – ekonomia to nie fizyka, nie jest nauka empiryczną – nikt nie wie, ilu murzynów weźmie kredyt, ajka część z nich przestanie go spłacać i CO NAJWAZNIEJSZE jak mocno z tego powodu p****nie gospodarka. Można spekulować (mądrzejsi spekulowali), że skończy sie to źle, ale wiedzieć nie można. Jedyne, co jest pewne, to to, że określone instytucje zanim doszło do kryzysu zarabiały krocie na potencjalnie bardzo szkodliwych operacjach dla całego systemu a później były pewne, że z racji ustroju demokratyczno-oligarchicznego, państwo ich wykupi za pieniądze obywateli – i wykupiło.

    Ogólnie kryzys był wynikiem pazerności i bezkarności finansjery, niemniej nie byl to diaboliczny, celowy plan, bo byc taki nie mógł. Ci ludzie jedno wiedzieli – możemy przeginać, bo nasz były szef, prezes czy dyrektor, siedzi teraz w Departamencie Skarbu i jak przyjdzie co do czego pokryje straty – gra w orła i reszkę – orzeł wygrywają banki, reszka przegrywa podatnik.

    3) tak Asiu – w ramach reformy itepe zawsze będa pojawiać sie zakusy zwiększenia konroli wprowadzenia jednej waluty, ale zauwaz, ż emowa w tym artykule o walucie rezerwowej – takiej jaka role pełni dziś dolar – tzn. USA sa najbardziej wiarygodnym krajem na świecie i siłą dolara płynie z pewności jego wymienialności i wartości. teraz juz tak nie jest, więc cos musi znów być oparciiem.

    Konsekwentnie twierdze, ze nic nie jest tak dobra rezerwą jak złoto, gdyz oprócz zalet typu; dobry miernik wartosci, trudne do podrobienia (a przy kontroli wydobycia – stabilizujące baze monetarna) eliminuję PODSTAWĘ i przekleństwo obecnego systemu – bezkarny dodruk pieniądza, inflację i boomy, które potem prowadza do kryzysu, bo okazuje sie, że państwo sztucznie utrzymywało tani pieniądz, który jak przyszło co do czego okazał się bez wartościowy, bo go za dużo.

   • Radek said

    Bzdura z tym złotem. To już było przerabiane w USA. Radzę się doszkolić Panie ekonomisto i zajrzeć do podręczników historii jakie skutki przyniosło. W tej chwili kartele bankowe posiadają tak duże ilości złota, że mogą z łatwością spekulować wartością kruszcu i rzucać na kolana narody.
    Waluta nie powinna być na niczym oparta. Po porostu powinna być drukowana przez rządową instytucję dla zaspokojenia rynku danego narodu. Prawie wszyscy którzy tak uczynili w historii świata skończyli marnie. Jednak przed śmiercią dokonali wiele dobrego dla swojego narodu.
    Przede wszystkim waluta nie powinna być oparta na obligacjach dłużnych.
    Pierwszym, który pogonił złotników był Juliusz Cezar, następnym Jezus Chrystus.

   • Magda said

    Zgadzam się z Radkiem i także sądzę,że obecny system,w którym pieniądze zasilające gospodarki różnych krajów są wpuszczane na rynek jako DŁUG,jest zły.

    Obecnie nie da się tych długów spłacić.Zagrożone upadkiem są różne państwa w tym także Polska,która -mimo,że w konstytucji posiada prawo emisji pieniędzy- oddała ten przywilej bankom i to w dodatku zagranicznym.

    Pomyślcie przez chwilę -kurczy się nasz stan posiadania aktywów-wyprzedaje się firmy polskie,które jakoś ten dług spłacają wypracowanym przez siebie zyskiem.

    Kto będzie spłacał nasze wciąż rosnące krajowe zadłużenie,gdy się ich pozbędziemy?

    Nie wiem czy wiecie,ale największe wpływy do budżetu państwa pochodzą z małych i średnich POLSKICH firm.

    Ich ilość teraz się zmniejsza,a wraz tym zmniejszają się wpływy do budżetu.

    Nie ma polityki sprzyjającej rozwojowi krajowych firm.

    Nie ukrywam,że jestem zwolenniczką teorii spiskowych,i dlatego sądzę,że metody opisane przez J.Perkinsa są właśnie u nas wdrażane.

   • ziom said

    @ Radek

    Cóż Ci moge powiedziec – z jednej strony zapewne jesteś gotów wierzyc w najbardziej nieprawdopodobne wydarzenia, gdy oznaczone zostaną hasłem ‚teoria spiskowa’ a z drugiej powielasz bezmyslnie propagande keynesowską. Złoto, szanowny rozmówco, nie było przyczyną kryzysu, lecz zostało zań obwinione. Trudno snuć wywody na te tematy bez zrozumienia podstawowych zasad ekonomii. I nie mówie tu o zasadach jakie głosi 95% ekonomistów, którzy są kretynami z dyplomem.

    Przytaczas jako idealną wizje państwa, które drukuje na potrzeby obywateli – a myslisz, że jak było na początku??? Jesli nie ma ograniczenia, to w końcu zła wola decydentów zwycięży. Aby uniknąć zjawiska pustego pieniądza musi być on powiązany z czyms stałym. Wiara w prawość rządzacych w tym wypadku zakrawa na smieszny żart.

    I kolejna kwestia, że kryzysy sa nieuniknione w gospodarce aby oczyścić sytuacje. bankrutuja słabi, lepsi zostaja i gospodarka odradza sie zdrowsza. Wahania koniunktury to standard – ale z jednej strony wpychanie sie Państwa i sztuczne regulowanie rynku (dotacje, długośc banana, pozwolenia, ulgi etc.) deformuje rynek, a z drugiej strony konszachty finansjery z aparatem państwowym czynią tych pierwszych zupełnie bezkarnymi. i dlatego kryzysy sa dotkliwe. Wielki kryzys w 29 gdyby nie plan Roosvelta zażegnany mógł być w kilka miesięcy, ale wymagałoby to powiedzenia motłochowi, że nie ma nic do zrobienia, trzeba przeczekać. A motłoch i socjalizm nie znosi bezczynności – chocby robić najwieksze idiotyzmy nalezy działać, sprawiać pozory, że się walczy. Dlaczego Polska ma najwyższe PKB w Europie aktualnie?

    Po 1sze bo nie eksportujemy dużo, ale głównie dlatego, że Tusk nic nie zrobił – nie wiem, czy tak wymyślił, czy się bał, czy mu ktoś nie pozwolił – faktem jest, że drukował pieniędzy, nie wykupywał firm, nie dofinansowywał drastycznie banków.

   • Radek said

    Tusk, Kaczor itd..co oni mają do gadania?
    Platformę założył Gromosław Czepmiński i Olechowski (dwóch bardzo wysokich w specsłużbach).
    Rozśmiesza mnie pisanie o rządzących.
    To jest w ogóle nie istotne. Nic nie mają do gadania.
    Ważny jest tylko i wyłącznie DŁUG i uzależnienie od obligacji dłużnych. W tej chwili znajdujemy się w takiej sytuacji, że mogą Polskę rzucić na kolana w każdej chwili. Podobnie zagrozili Węgrom w październiku 2008 i Węgry otrzymały następną pożyczkę z MFW. Obecnie na Węgrzech podobnie jak u nas i w Rumunii trwają przejęcia majątku (u nas nazwane prywatyzacją).
    Szlak mnie trafia jak ktoś pisze, że kryzys to normalna zasada rynku. Piszesz jak młokos. Dla mnie nie jesteś żadnym ekonomistą, tylko zwykłą papugą i powtarzaczem. Tutaj masz instrukcję jak powstał kryzys. Zawsze ten sam schemat. Wycofywanie pieniędzy z rynku. Ja nie mogę nazwać siebie ekonomistą. Dla mnie w ogóle nie istnieje taki zawód. Co to za ekonomia, która nie służy ludziom, tylko garstce bogaczy. Tutaj ktoś dobrze napisał
    http://biznes.onet.pl/static,forum.html?discId=7139190&threadId=59878599&discPage=1&AppID=324

   • Radek said

    Jak powstał kryzys…Tak jak każdy wcześniej…Poczynając od Imperium Rzymskiego i Juliusza Cezara.
    WYCOFYWANIE PIENIĘDZY Z RYNKU!!! TAK BANALNIE PROSTE ,ŻE UMYSŁ TO ODRZUCA!!!!

   • Dominik said

    „I kolejna kwestia, że kryzysy sa nieuniknione w gospodarce aby oczyścić sytuacje. bankrutuja słabi, lepsi zostaja i gospodarka odradza sie zdrowsza.” – no chłopie, aleś pojechał. Nie lepsi zostają, ale silniejsi, z koneksjami i dużym kapitałem. Zawsze najpierw bankrutują najbardziej wartościowe mniejsze przedsiębiorstwa a dopiero potem ewentualnie większe koncerny kombinatorów. Taki kryzys wcale nie oczyszcza sytuacji, jest sposobem na utrzymanie monopolu dużych firm.

    Kryzys można zmanipulować i obecny jest właśnie efektem takich zagrywek. W przeszłości „elity” kreujące takie sytuacje miały duże możliwości wybadać i prognozować efekty, więc powiedzenie że kryzys nie jest tak całkowicie kontrolowany można włożyć między bajki. To jest świadome posunięcie i ew. mniejsza kontrola nad pewnymi elementami jedynie przesuwa w czasie nieuniknione, tj. wprowadzenie amero lub innej światowej waluty.

  • Grashka said

   http://prawda2.ath.cx/viewtopic.php?t=8942

   czytajcie to jest ciekawe podoba mi się ten Anglik

   posłuchajcie jak pojechał BUZKOWI facet kapitalny

   • Magda said

    U nas już dawno mówiło się „Buzek na wózek”

   • Pol-Pot said

    No i bardzo dobrze pojechał Buzkowi. Jak dotąd Nigel jest chyba jedynym sensownym głosem w parlamencie. Nie chciałbym go porównywać do Rona Paula, ale jemu jest chyba najbliższy ideowo.

   • Radek said

    Dostał posadę za sprawną „prywatyzacje” i rozwalenie polskich szkół na wsiach i małych miasteczkach.
    Tusk też dostanie dobrą posadę jak się „sprawdzi”…Widząc jak ci szubrawcy postępują to Tusk chyba dostanie nobla i papieżem zostanie :):)

   • zyta said

    Skopiowane z Google:
    Żyd Buzek szefem PE
    Niemicki Żyd z Polski, Jerzy Buzek był forsowany przez niemieckich Żydów. PS. Na świecie jest ponad 150 mln. Żydów, którzy rządzą światem i ponad 300 ml. …

 8. Kojak said

  Nie wiem, jak Wy, ale ja przygotowuję się na walkę. Tu nie ma przeczekania (zapasy), albo walczenia z nimi prawem… KTÓRE SAMI STWORZYLI. Nie mamy też co liczyć na nasze pacynki rządowe, jedynie jako obywatele i LUDZIE, jako masa i jedność jesteśmy w stanie pokonać mur, który rośnie na naszych oczach. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, trzeba wywołać Sierpień ’80 BIS.

  Ja mam przygotowany łuk i strzały oraz broń białą. Na początek może wystarczy. Żywcem mnie nie wezmą.

 9. Pol-Pot said

  Dzisiaj w telewizorni padła taka informacja: nie dość, że będzie mało szczepionek to jeszcze będzie trzeba za nie zapłacić hehe jakoś nie wygląda mi to na taką tragedię jak to opisujecie na blogu. Wytypowano milion osób, którym zaleca się szczepienia. Słowo zaleca się nie jest równe zmusza się…

  Zastanawia mnie jeszcze taka rzecz. Większość z nas została zaszczepiona w dzieciństwie na wiele różnych chorób do dzisiaj żyjemy i mamy się dobrze, powikłania o których jest mowa są marginalne. Na miliony zaszczepionych ludzi przypada może 1% powikłań z czego niewielka część ma charakter ciężki.

  • mariokosmos said

   jeszcze miesiąc temu ta sama Pani minister o której piszesz, mówiła iż w Polsce szczepień nie będzie w ogóle, dziś już jest 4mln szczepionek – niewiadomego dalej pochodzenia… Stan wyjątkowy o którym mowa na blogu, a który wprowadzić może w każdej chwili WHO z którym to Polska w roku 2005 podpisała dokument mówiący między innymi o reakcji w wypadku pandemii – może zostać wprowadzony w życie z dnia na dzień (jak to już miało miejsce w USA).

   Jeśli uważasz, że „większość” ma się dobrze – to jest to szczere kłamstwo, lub poprostu nie zastanawiałeś się, nie szukałeś informacji itd…

   Ogrom ludzi chorych na raka i inne choroby tzn „cywilizacyjne” z roku na rok się zwiększa.
   Odsetek dzieci z autyzmem, odsetek dzieci rodzących się z wadami wrodzonymi – wszystko to się powiększa, nie zmmmniejsza.
   Czynników to powodujących jest wiele, jednym tylko z nich są szczepienia które to na masową sklalę wprowadzane są systematycznie od końca II wojny światowej – przeprowadzane nie tylko w naszym kraju. Dziecko w pierwszych godzinach życia dostaje ok 20 zastrzyków, zastrzyki serwowane im w naszym kraju to nie tylko nie używane już na zachodzi szczepionki zawierające np, rtęć…

   Jeśli wydaję ci się że opisujemy „tragedię na blogu” to muszę Cię zmartwić, iż ta tragedia dotknie także i Ciebie – czekasz na potwierdzenie „PRZYMUSU” szczepień i jeśli się go doczekasz będzie już za późno na jakiekolwiek reakcje. Powodzenia. Poszukaj lepiej prawdziwych danych na temat powikłań. Poczytaj prace niezależnych lekarzy, nie tych którzy sami stoją ze strzykawką…

   Pisałam już do Ciebie Pol-Pot – nie szukasz prawdy – myślisz, że ktoś Ci ją objawi… czy to TV czy my… Wszędzie szukasz potwierdzenia. Myśl samodzielnie, zadawaj pytania ale umiej także samodzielnie szukać na nie odpowiedzi.
   Pamiętaj, że nikt Cię nie zmusi do uwierzenia w cokolwiek – sam musisz chcieć zrozumieć, sam musisz chcieć to zgłębiać.

   To co teraz się dzieje na naszych oczach to tylko czubek góry lodowej, czubek góry która stoi na glinianych nóżkach…
   A te nóżki się chyboczą na lewo i na prawo, bo to już ostatnie podrygi i resztki sił…

   • zyta said

    W Austrii na 10 rodzajow wapna w aptece, tylko 1 jest bez Aspartamu i do tego tylko prywatnie. Niektorzy jeszcze sie ludza, ze rzadzacy nami chca dla nas dobrze?

   • frasobliwy said

    zyta. też zauważyłem, że na zachodzie laduja do suplementów aspartam i dość ciężko jest się od niego wykręcić. Ja się przyzwyczaiłem do witaminy C łykanej, a tam wszytsko jako tabletki do rozpuszczania albo gryzienia. powariowali.

  • Grashka said

   http://www.praca-med.biz.pl/grypa.html

   masz 6 odpowiedzi czemu się nie szczepić

  • Piotr Bein said

   inocej bys godol jakby to tfuj dzieciak zachorowal niueuleczalnie od scypionki, ptaku-nieuku

 10. petycja said

  PODPISUJMY PETYCJE !!!!!!!!!!!!!

  http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=4264

  • Pol-Pot said

   Ale w tej petycji jest mowa o przymusowych szczepieniach. A jak mi wiadomo nie ma przymusu szczepienia na świniaka. Równie dobrze można napisać petycję o sprzeciwie w sprawie przymusowych przesiedleń na Madagaskar.

   • Radek said

    ROZMOWA DWÓCH ŻYDÓW – ROK 1939:

    -Wiesz Mosiek, ludzie mówią, że ludzie Hitlera coś złego planują
    -Co planują?
    -Mówią, że planują eksterminację, przesiedlenia. Mówią, że będą przymusowe.
    -Zwariowałeś? Ogarnij się! Dobre sobie. Jak to przymusowe? Przecież chroni nas prawo! Przecież wszystko idzie w dobrą stronę. Gospodarka się rozwija. Świat idzie naprzód. Nikt nie chce powracać do chwil z I wojny światowej.
    -Wiesz Mosiek, wyciekają jakieś niepokojące informacje z otoczenia Hitlera. Podobno w 1933 podpalenie Reichstagu to była wewnętrzna robota, aby wprowadzić „Verordnung zum Schutz von Volk und Staat”.
    -Eeee tam,, takie tam spiskowe teorie. Daj spokój! Kto by podpalił taki wspaniały budynek dla niecnych celów, ryzykując życie ludzi.
    -Oj Mosiek, no nie wiem. Podobno planują łapanki i są nawet plany obozów zagłady na terenie Polski.
    -Bu ha ha ha..Obozy zagłady?! Człowieku o czym Ty mówisz?? Niby skąd takie dokumenty? Przecież jeśli są tajne to nikt nie ma dostępu. Więc skąd o tym wiesz?
    -Ludzie mówią…
    -Eee tam..Ludzie różne rzeczy gadają
    -No tak, ale ja to słyszałem również z ust profesorów, naukowców. Oni ostrzegają innych.
    -Eee tam. Tacy profesorkowie to szukają sensacji. Przecież w gazetach już dawno by pisali, że są podejrzane plany.
    -No właśnie w niektórych, małonakładowych piszą!
    -EEE tam …Te małonakładowe to są najgorsze..Skupiają jakiś spiskowców i innych pomyleńców.
    -Wiesz Mosiek ja chyba przygotuję się na najgorsze. Nie będę popadał w panikę. Będę jednak ostrzegał innych ludzi o tym czego się dowiedziałem. Czym więcej ludzi się dowie, tym większe szanse, że te plotki się nie sprawdzą.
    -Rób jak chcesz. Moim zdaniem powinieneś zabrać rodzinę na piknik za miasto i skończyć z tym spiskowaniem.

    „Kto ratuje jedno życie, Ten ratuje cały świat”

    „Kto ostrzega jedną osobę, Ten ostrzega cały świat”

   • Pol-Pot said

    Znana i celna anegdota. Nie zmienia to faktu, że jeżeli petycja sprzeciwia się nieistniejącym przepisom, to nie odniesie żadnego skutku. Bo jakiego efektu się spodziewacie? Wszystkie oficjalne kroki muszą mieć zachowany ciąg logiczny, którego tutaj brakuje.

   • Radek said

    Celna anegdota to chyba tak, ale nie znana, bo chwilę przed publikacją ją wymyśliłem 🙂
    Potwierdzam, że jak na razie brakuje planu działania.
    Ciąg logiczny jest niezbędny…również o tym pisałem

   • Pol-Pot said

    Przekształciłeś, to była rozmowa dwóch świń które rozmawiają o tym że są hodowane na mięso, a druga odpowiadała, że to tylko teoria spiskowa 🙂

   • Radek said

    Nic nie przekształcałem. Napisałem po prostu tak jak czuję

   • frasobliwy said

    Co za przypadek. To ze świniami ja kiedyś wymyśliłem. Jako dowcip rysunkowy, ale nie opublikowałem nigdzie. Pomysł na zart jest oczywisty i na pewno był wielokrotnie niezaleznie odkrywany.

  • mariokosmos said

   Pol-Pot jeszcze raz Ci powtarzam – przeczytaj to uważnie!

   POLSKA tak jak i inni sygnotariusze umowy z WHO – będzie zobligowana do wprowadzenia STANU WYJĄTKOWEGO – jeśli tylko WHO tego zapragnie – KUMASZ?!

   Twoje biadolenie, że „przecież nie ma obowiązku”, „przecież nie ma przymusu” – są śmieszne!
   Nie ma go DZIŚ – ciesz się z tego! I działaj żeby go nie było JUTRO!

   • Niestety p. Pol-Pot, tak jak wielu prawników (ewidentnie „obserwatorów”), będzie czekać aż dostaną na papierku oficjalne potwierdzenie..

    Szkoda Panowie Prawnicy, że tyle już opublikowanych dokumentów, tłumaczeń, patentów, badań, itd. nie wystarcza Wam aby ostro zabrać się do pracy i wykazać swoją wiedzą i doświadczeniem..

    Wy też macie rodziny, prawda?

   • Pol-Pot said

    W takim razie napiszcie do RPO o niezgodności umowy międzynarodowej z konstytucją. Sprawa może trafić do TK. Państwo zawsze może wypowiedzieć umowę międzynarodową. Oczywiście to nigdy nie nastąpi, ale spróbować możecie.

   • „napiszcie” ? a kim Pan jest do cholery żeby nam rozkazy wydawać?

    Wykaż się Pan, albo przestań Pan pieprzyć farmazony..

   • Pol-Pot said

    No to przepraszam, ale w takim razie po co powstało stowarzyszenie? Żeby wypisywać głosy oburzenia na blogu?

   • Obsertwator said

    Pol-POT:
    No tu się z Tobą zgodzę.
    Stowarzyszenie powstało po TO ABY AKTWYNIE WALCZYĆ.

    Aktywnie walczyć znaczy:
    – Wszelkie możliwe akcje typu: prawne czyli TK, RPO i inne
    – Wszelkie Akcje protestacyjne i inne

   • „aktywnie walczyć” Panowie, to nie znaczy wydawać rozkazy czy pisać jakby tu sztab ludzi pracował 24/7 i tylko miał je spisywać i wdrażać..

    Od początku była mowa o rozproszonym działaniu — każdy według swojego doświadczenia i możliwości..

    Zróbcie coś konkretnego i poinformujcie nas…

    Gdy statut stowarzyszenia zostanie opublikowany, zapraszamy dołączcie i wspomóżcie każdy na swój sposób. W między czasie, niech każdy robi to co może ..

   • mariokosmos said

    jeśli ktokolwiek z czytających te komentarze myśli że STOWARZYSZENIE, zrobi coś ZA NAS wszystkich – to jest w błędzie, samo istnienie stowarzyszenie nic nie znaczy.
    Stowarzyszenie, żeby działało SPRAWNIE i Z WIDOCZNYMI SKUTKAMI – potrzebuje ludzi, z werwą, z siłą, z chęciami, ludzi którzy się nie boją! Nie 15 osób tak jak teraz, tylko setki! My jesteśmy na początku tej drogi, a kłody pod nogi są co chwile…

    Więc jeśli czekacie, aż „stowarzyszenie” napisze list, aż „stowarzyszenie” zrobi to czy tamto – to za chwile już komplenie przerzucicie na KOGOŚ po raz kolejny odpowiedzialność…
    To jest też Wasz świat, nasz wspólny… Możecie pomóc, pisać wzory chociażby – tak jak choćby Zyta przedstawiła tu swój projekt ODEZWY – w tym momencie ma ona już tłumaczenia w 3 językach – szukamy tłumaczy do reszty! Możecie dużo zrobić tylko musicie chcieć i działać samodzielnie!

    TY jako jednostka i piszę to też do RADKA który wcześniej pisał o tym – każdy z nas, każdy z Was może pomóc – możecie przesyłać wzory pism, listów, itd – każdy może je przesyłać do polityków urzędów itd, każdy może iść na prokuraturę złożyć zawiadomienie o przestępstwie – KAŻDY a nie tylko stowarzyszenie POWINIEN coś robić!

    Roznoszenie ulotek czy rozmowy na forum są ważne – ale tylko i wyłącznie konkretne działania (a pomysły na nie macie!) mogą mieć efekt. Nie obracajcie się za siebie i szukajcie kogoś kto się tym „zajmie” – MUSIMY NAUCZYĆ SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SIEBIE I SWOJE ŻYCIE!

    STOWARZYSZENIE – jeśli tylko będzie mogło będzie walczyć – bądźmy szczerzy ale 15 os. z różnych stron polski – na kraj który liczy 38 135 876 mieszkańców – to raczej dużo za mało, nie sądzisz Obsertwatorze?

   • Obsertwator said

    Czepiacie sie.
    Ja mysle tak:
    Skoro stowarzyszenie to są jakieś osoby głowne tak?
    No jesli tak to:
    Kilka osób może wyszukać odpowiednie związki i inne stowarzyszenia do krórych mozńa wysłać odezwę.

    Ktoś inny może napisać odezwę 1-lub 2 wystarczą.

    Pożniej osoby – przedstawiciele prawni Stowarzyszenia powinni prawnie podpieczętować odezwy i wsyłac do tych odbiorców.

    Pametajcie ze stowarzyszenie ma moc prawną , natomiast jednostak nie.

    Wiec aby nie polemizować, my jednostki zajmiemy się listą odbiorców, i do stowarzyszenia je wyślemy, a stowarzyszenie prześle odezwy lub listy do adresatów.

    O to chodzi mi i pewnie Pol-potowi.

    Jest to sensowne? Jest.

   • Baba.Jaga said

    Obsertwatorze. To NIE jest sensowne.

    W tej całej akcji nie ma „osób głównych”, nie ma lidera. Każdy sam sobie przede wszystkim powinien być liderem.

    Stowarzyszenie powstało by móc się jakoś zorganizować, podjąć pewne działania, ale Stowarzyszenie nie będzie się zajmować wszystkim. To nie będzie tak, że wy, obserwatorzy, powiecie nam, wskażecie palcem to, czym należałoby się zająć, a potem będziecie czekać na rezultaty i nas rozliczać. Kilkanaście (jak na razie) osób, nie zrobi wszystkiego za prawie 40 milionów.

    Tak, jak gdzieś wcześniej było napisane Im (tu wstawcie odpowiednie osoby wg uznania) chodzi o to między innymi, żebyśmy w chwili, gdy trzeba podjąć osobistą inicjatywę, rozłożyli ręce w rozpaczy i powiedzieli, że nie damy rady. A to jest czas, żeby – jak słusznie zauważyła mariokosmos – nauczyć się odpowiedzialności za siebie i swoje życie.

    Ta sytuacja ze szczepionkami, jak i te związane z truciem nas poprzez żywność, chemtrials, leki, ograniczaniem naszych wolności, swobód, stała się naszą rzeczywistością, ponieważ przerzuciliśmy kontrolę nas naszym życiem, odpowiedzialność za nas samych na innych!! Uznaliśmy, że inni wiedzą lepiej od nas, co dla nas dobre, mówimy: Lekarz powiedział…, polityk stwierdził…, w telewizji słyszałem…, więc to musi być prawda! Otóż nie! Zbieramy tera owoce tego, że daliśmy sobie wmówić, że pewne rzeczy są dla nas dobre. A my nie sprawdzając tego, bez zastanowienia, za każdym razem stwierdzaliśmy: skoro tak mówią to pewnie mają rację, przecież świadomie nie chcieliby dla nas niczego złego… i tak poklepani po główce, jak grzeczne i posłuszne dzieci poszliśmy spać. I to był błąd! Dlatego teraz ludzie powinni się obudzić i wziąć życie we własne ręce! Nie czekać, aż ktoś za nich zrobi wszystko! Nie możemy przerzucać odpowiedzialności wciąż i wciąż na inne osoby, których często jest zaledwie garstka! Wskazywać na nich palcem i mówić: wy to zróbcie, ja nie jestem w stanie nic zdziałać!

    Otóż nie! Możesz zrobić i to bardzo dużo! Tylko musisz się przestać bać i zacząć działać!

    A odezwa została już napisana ponad tydzień temu. Każdy może ją teraz skopiować i rozesłać. A ponieważ jest to odezwa od ludzi dobrej woli do innych ludzi dobrej woli to nie potrzebuje żadnych pieczątek i podpisów prawników! W niej nie chodzi o moc prawną tylko o inną – o moc tych wszystkich ludzi, którzy chcą by na świecie panował pokój, miłość, ich OSOBISTA INICJATYWA, rozesłanie tej odezwy dalej, nada jej moc!! I to o wiele większą niż moc prawna!

    Więc przykro mi, ale to o czym piszesz NIE JEST SENSOWNE.

 11. Akin said

  http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/09/08/Another-Shocking-Warning-About-Swine-Flu-Vaccine.aspx

  W Niemczech specjalista od płuc powiedział, że szczepionka może wiązać się z podwyższeniem ryzyka wystąpienia raka.

 12. Wyspa said

  Oby więcej takich wideo! 🙂

 13. pyxon said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,109994,title,Odwolane-lekcje-z-powodu-grypy-AH1N1,wid,11470416,wiadomosc.html

 14. Ja said

  A z innej beczki:

  Zagadka logiczna.

  Skoro nowa grypka trwa około 7 dni, a mamy prawie ćwierć miliona zarażonych od wykrycia 1-go przypadku w Meksyku, to ile realnie ludzi jest chorych na dany dzień w danym kraju?
  Hehe

  • Radek said

   pytanie nie jest logiczne, więc nie padnie logiczna odpowiedź

   • Ja said

    Pytanie jest logiczne ponieważ dane są dostępne na stronie WHO oraz częściowo na naszym GISie. Chodzi mi o to, jak śmiesznie niska jest realna ilość przypadków nowej grypy.

  • mariokosmos said

   obliczałam procentowo ile osób jest chorych w Polsce, w poprzednich komentarzach – nie pamiętam dokładnie – jeśli chodzi o Polskę stan na sierpień ok. 155 osób, wszystkich zachorowań w naszym kraju – biorąc pod uwagę ilość ludności dawało nam ok.: 0,0005%, objawy zbliżone do normalnej.
   Ilość chorych na sezonową grypę w porównaniu do tych liczb jest wręcz pandemią stopnia 20-go.

 15. Pol-Pot said

  http://fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/kto-moze-liczyc-na-szczepionke-przeciw-ah1n1,1364114%3Cbr%20/%3E

  „Trwają rozmowy w sprawie zakupu 4 mln szczepionek przeciw wirusowi grypy A/H1N1.”

  4 miliony szczepionek nie wystarczy chyba na wszystkich obywateli Polski

 16. pyxon said

  Nie szczepic sie i juz,ja nie bylem u lekarza 15 lat i czasem tylko katar zima i nic wiecej a moje cioteczki w zeszlym roku zdrowe byly i zaszczepiły sie przeciw grypie,efekt – 2 miesiace w wyrku heh i żałują tego…teraz

 17. projektzadyma said

  Trochę więcej wiary we własne siły koleżanki i koledzy. Zbyt wiele jest na tym forum głosów wróżących przegraną naszej sprawy. Jeśli macie chęci a nie bardzo wiecie co robić to roznoście ulotki. Odnosimy na tym polu w Koszalinie spore sukcesy i dzięki temu w mieście o tym się mówi. Któryś z kolegów na forum szukał chętnych do pomocy w akcji ulotkowania na terenie Łomży, inny chce zrobić to samo w Bydgoszczy. Pomysł jest bardzo dobry. Z własnego doświadczenia polecamy zakup drukarki z kserokopiarką (koszt rzędu 270 zł.) i kilku ryz papieru. Ulotki możecie rozdawać lub po prostu wrzucać do skrzynek pocztowych. Jeśli chodzi o treść ulotek to korzystamy ze wzoru ulotki ‚swinskiejsprawy’ oraz z własnego wzoru o zbliżonej treści. Wysyłamy również komunikaty do znajomych na gg i n-k. To są działania proste jak budowa cepa a jednocześnie bardzo skuteczne. Powodzenia.

 18. pyxon said

  I logiczne pytanie:skoro nowa(świńska) grypa ma lagodniejszy przebieg od zwykłej sezonowej to dlaczego przy tak niskim procencie zachorowań w stosunku do grypy sezonowej chce sie zaszczepic cala populacje,juz to coś śmierdzi!!!
  Czy na zwykła grype były szczepienia masowe na taka skale jak sie teraz chce zrobić???

 19. pyxon said

  I do tego (jestem oburzony) codziennie widze i zrobiłem fure zdjeć ładnych samolocików które nic złego nie robia tylko latają sobie po niebie i opryskuja jakies syfy na nas,z tych smug robia sie ładne chmurki,cudowne nieprawdaż?
  zgroza,Piotr. Wschowa koło Leszna

  • Brenda said

   Nad moim domem owe opryskiwacze lataja co drugi dzien. Przypadek? Chmury rozpraszaja sie po 2-3 godz. nad miastem (ja mieszkam na siedlisku). Przypadek? Prawopodobnie lataja tez noca, ale wtedy to juz nisko, bo slychac silniki odrzutowe. Przypadek? Mieszkam w Niemczech i tu jest podobna swiadomosc ogolu jak w Polsce. Przerazajace! Kiedy probuje rozpoczac rozmowe o szczepieniach szybko zmieniaja temat. Bardzo zaluje, ze nie moge wrocic do Polski teraz. Grubo sie zastanawiam czy nie wyslac corke na pare miesiecy do babci. Niemcy sa narodem skrupulatnym i podejrzewam, ze nikogo nie omina w szczepieniu. Szkoda, ze mnie nie ma w Polsce, bo bym oplakatowala moje rodzinne miasto i okolice. Tam nic nie wiedza. Dla nich to SF jak Gwiezdne Wojny.

   • pyxon said

    Co dziwniejsze ze nie ma absolutnie żadnych grzybów w lasach po opryskach,w tamtym roku mniej latali i było ok,a teraz po lecie ulew i opryskach nic-zero grzybów,moze to nie ma nic do rzeczy ale…
    tak dziwnie w lesie pusto,nic nie rosnie…

   • Wojwit said

    Ad. Pyxon

    Masz racje, ale jeśli chodzi o grzyby kapeluszowe z warstwą hymenalną w postaci rurek („gąbka”). Grzyby, ktore mają pod kapeluszem „książeczkę” np. kurki czy muchomory są. I tylko te widziałem w tym roku. Kurki na przydrożnych straganach a muchomory w lesie. No i „psiaki” też.
    A jeszcze jedna ciekawostka. Pierwszego września nad polskim morzem nie opryskiwali. Przypadek, czy wzgląd na „cenne zdrowie” notabli obecnych na uroczystościach rocznicowych na Westerplatte?
    W innych dniach pryskali i można było też porównać chemitraile ze smugami kondensacyjnymi z samolotów pasażerskich. Te ostatnie znikają za ogonem takiej rejsowej, lecacej bardzo wysoko (chyba na przelotowym przyjętym dla tego typu jednostek pułapie – 8000 – 10000 [m]), maszyny w odległości dziesięciu długości samolotu.

   • pyxon said

    Tu trzeba sobie uzmysłowic jak olbrzymie jest to przedsiewziecie takie opryskiwanie,ile trzeba miec paliwa,samolotów i pieniedzy na to a doniesienia sa z calej europy i nie tylko,ćos bardzo złego sie dzieje,grzyby byly ale same trujace i to mało.Rano otwieram okno i co dzien lata samolot i pryska,wieczorami także.

 20. Mariuszsz said

  Wielki szacunek dla PANA pracy, determinacji i odwagi.
  „…Na początku było słowo…” – PANA słowa są „rozsiewane” w miejsca które się PAN nawet nie spodziewa. Dadzą „owoc” w momencie kiedy nikt nie będzie spodziewał. Dlatego, że są prawdziwe. Rozumiem PANA smutek z powodu małej reakcji na PAŃSKIE apele ale jestem pewien, że dalej są aktualne słowa naszego wieszcza „… nasz Naród jak lawa…”. Swoją pewność opieram na reakcji Rodaków, W dniach żałoby po Janie Pawle II . Socjotechnologów zdziwiła, wtedy niesamowita zdolność samoorganizacji Polaków, bez jakichkolwiek nawoływań „odgórnych”. Z sondażu wynikało, że są to ludzie młodzi i średnim wieku głównie Ci co nie chodzą na wybory. Informacje te podano w PANORAMIE TVP 2 krótko po pogrzebie J.P.II .Więc Jest dobrze, jest nadzieja. PANA informacje nie idą w próżnie. Pozdrawiam 🙂

 21. Comer said

  Ważny najświeższy artykuł opublikowany przez globalnaswiadomosc.com, warty uwagi!
  http://www.globalnaswiadomosc.com/marszkunowejwalucie.htm

 22. Bruno said

  Czas skończyć z dolarem

  http://www.dziennik.pl/gospodarka/article441577/ONZ_Czas_skonczyc_z_dolarem.html#reqRss

  • pyxon said

   i nadchodzi NWO

  • Pol-Pot said

   Wspólna waluta jest tylko kwestią czasu. Zawsze tak uważałem. Są sprawy na które nie mamy wpływu. O ile chodzi o szczepionki, to tutaj jest wiele wariantów rozwoju sytuacji, natomiast kwestie walutowe są po za naszym zasięgiem. Prędzej czy później system finansowy jaki znamy, zawali się nam na głowy.

   • Obsertwator said

    Jedna waluta swiatowa to jeden wielki przekret.

    1)POwiedzcie mi skoro nie wiadomo na czaym ma byc oparta waluta, to w jaki sposob wyliczyc ile danej waluty bedzie potrzebowal dany kraj? Jest to nie mierzalne.
    2) Wspolna waluta bedzie prowadzic do tzw. waluty wirtualnej. Co jednoznacznie daje na mysl czipy Rfid
    3) Czipy Rfid- niestety beda wszczepiane i to juz nie jako przmusowe tylko jako srodek do zycia.
    Nie chcesz chipa umrzesz. Proste? Proste.
    Juz teraz okolo 50 % populacji chce czipow poprzez nagonke TV
    Reszta bedzie miala wybor, ale to wybor pomiedzy smiercia z glodu a brakiem wolnosci i swobody obywatelksiej.

   • Radek said

    Nie jest poza naszym zasięgiem. Wystarczy nagłośnić sprawę skargi do Trybunału Konstytucyjnego, którą proponowałem złożyć. Nikt tego do tej pory nie zrobił, chociaż wielu prawników przyznaje rację, że sprawa jest oczywista z punktu widzenia Trybunału. Nawet jeśli Trybunał wyda orzeczenie, że ustawa NBP jest zgodna to i tak sprawa tak się rozdmucha, że każdy zdrowo myślący człowiek pomyśli: „Zaraz zaraz, przecież to nonsens, To nie może być zgodne z Konstytucją”

   • pyxon said

    Jedyna co można by bylo zrobic to natychmiast zlikwidowac FED i tych pasożytów ludzkości co w nim siedzą,to tyle,cała zaraza wychodzi z FED

   • Radek said

    To prawda, ale nie całkiem. Siedziba zła to bank Anglii. Stamtąd to zło przywędrowało do USA. Likwidacja FED to wiele, ale nie wszystko co należało by zrobić. Ta walka trwa już kilka tysięcy lat. Co jakiś czas bankierzy odbudowywali swoje fortuny. Najgorsze jest to, że teraz już są prawie gotowi do planu NWO. Zagraża światu hiperinflacja, która jest planem awaryjnym bankierów. W każdej chwili mogą ją wywołać. To nie będzie miesiąc, dwa czy rok. Mogą to zrobić w tydzień

   • pyrek said

    Dajcie na razie sobie spokój z Bankami, FED i światową walutą. Teraz najistotniejszą kwestią są szczepienia i to na tym trzeba się szczególnie skupić.

 23. Magda said

  Właśnie podali na Polsacie,że szczepionka,która ma być podawana m.in.dzieciom NIE JEST wystarczająco przebadana.Ciekawe,czy powtórzą ten sam materiał wieczorem.

  • pyxon said

   To proponuje zeby rodzina minister Kopacz jako pierwsza sie zaszczepila i poczekamy na skutki heh

   • Piotr Bein said

    to jest niezla akcja, pod warunkiem naszej kontroli, ze szczepionka jest identyczna z przeznaczona dla nas
    mozna wokol tego formowac komitety spoleczne w calej polsce, domagac sie, zeby prezydent, premier, rzad, poslowie pierwsi sie zaszczepili wraz z rodzinami

 24. Protesty przeciwko bezprawiu w sądach i nie tylko … http://www.aferyprawa.com/

  *Zwracamy się do wszystkich o przyłączenie się do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej w dniu 8.09.2009 r. pod Sądami Okręgowymi. – Stop bezprawiu sądów i prokuratur. Dzisiaj ja jutro Ty możesz być ofiara bezprawia. *

  Zwracamy się do wszystkich organizacji pozarządowych, i osób fizycznych o poparcie naszej akcji i wzięcie w niej udziału. W dniu 14.08.2009 r. doszło do zebrania Stowarzyszeń z południowej i centralnej Polski.

  Uzgodniono, iż w dniu 8.09.2009 r. dojdzie o wspólnej akcji protestacyjnej, która jest kontynuacją naszej akcji protestów z maja 2009 r.

  *Jesteś pokrzywdzony i popierasz akcję to skontaktuj się ze Stowarzyszeniem Przeciw Bezprawiu. *

  W szczególności zwracamy się do wszystkich osób pokrzywdzonych z okolic następujących miejscowości:
  1. Wrocławskie; Wrocław, Jelenia Góra, Świdnica, Legnica
  2. Opolskie: Opole
  3. Krakowskie: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów
  4. Kieleckie: Kielce
  5. Katowickie: Katowice, Bielsko – Biała, Częstochowa, Gliwice
  6. Rzeszowskie: Rzeszów, Krosno, Tarnobrzeg, Przemyśl
  7. Lubelskie: Lublin, Zamość
  8. Łódzkie: Łódź, Piotrków Trybunalski, Kalisz, Sieradz
  9. Warszawskie: Warszawa, Radom, Płock
  10. Lubuskie: Zielona Góra, Ostrów Wielkopolski
  11. Poznańskie: Poznań aby przyłączyły się, do nas wzięły udział w protestach przed Sądami Okręgowymi w/w miejscowościach.

  Protesty odbędą się 9.09.2009 wrześniu, równocześnie. Ze względu na okres urlopowy szczegóły podamy do wiadomości publicznej 1.09.2009 r. Akcja protestacyjna ma na celu pełne dopuszczenie stowarzyszeń do spraw karnych i cywilnych w charakterze uczestników, a także pilnowanie aby od 1.06.2009 wprowadzono nagrywanie rozpraw i posiedzeń.

  Domagamy się także aby sprawy w sądach były przydzielane wg kolejności wpływu a nie dobierane pod sędziów oraz aby obywatel mógł złożyć prywatny akt oskarżenia w każdej sprawie – po odmowie prokuratury. Stop zamiataniu pod dywan przez polityczną prokuraturę oczywistych przestępstw ludzi z koneksjami i grubymi portfelami. Nasi przedstawiciele, umówią się na spotkania w biurach posłów – członków Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, gdzie przedstawią konieczność zmian ustawowych k.p.c. i k.p.k. w zakresie wcześniejszych naszych wniosków, Nadal chcemy także nagrywania przesłuchań w prokuraturach.

  Końcem września zorganizowana zostanie konferencja ogólnopolska, która nakreśli dalsze działania organizacji społecznych, którym na sercu leży wstrzymanie polskiego bezprawia sądów i prokuratur. Ciąg naszych protestów będzie miał charakter kroczący. Szczegółowe uzasadnienie naszych wniosków.

  *Konieczne są radykalne zmiany w polskiej prokuraturze i sądach. *

  W zastraszającym tempie od 20 lat szerzy się zakaźna choroba prokuratur i sądów. Panuje wszechwładna arogancja, nepotyzm sędziów i prokuratorów wszystkich instancji. Sytuację tą pogarsza faktyczna bezkarność sędziów za oczywiste stronnicze wyroki. Prokuratorzy bezkarnie przerabiają i fałszują akta śledztw. Podmieniane są także niewygodne dla nich zeznania. Do sądów przyszło ok. 600 asesorów, którzy bez wymaganego doświadczenia ( patrz art. 7 kpk), uzyskają dożywotni status sędziego.

  Stąd obecność stowarzyszeń przy tworzeniu prawa jest nie tylko niezbędna ale i konieczna. Posłowie nie mogą więc zgodnie z treścią swojego ślubowania oraz treścią art. 21 Ustawy o wykonywaniu mandatu posła, zachowywać się w tej sprawie biernie. Zaś nasze twierdzenia potwierdzają wieloletnie doświadczenia w tym zakresie. Dalsza bezczynność posłów RP spowoduje zapewne akcje protestacyjne także pod biurami poselskimi, co zapewne nie będzie świadczyć dobrze o wykonaniu mandatu przedstawiciela społeczeństwa. Stowarzyszenia domagają się cyklicznych co 3 – miesięcznych spotkań z Sejmową Komisją Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz Ministrem Sprawiedliwości, tak jak to ma miejsce z Rzecznikiem Praw Obywatelskich.

  Nie żądamy zbyt dużo od przedstawicieli polskiego społeczeństwa, w szczególności kiedy wszystkim wiadomym jest jak nisko stoczył się autorytet zawodu prokuratora i sędziego, który to autorytet sami sprowadzili do zera. Badania Ministerstwa Sprawiedliwości potwierdziły, że tylko 2 % obywateli ma zaufanie do polskiej prokuratury a 7 % do polskich sędziów. To jest katastrofa RP.

  *Nie ma państwa bez sprawiedliwości i nie ma sprawiedliwości bez prawa. *

  Aby zminimalizować skutki obecnego stanu trzeba natychmiast:

  1. zmienić treści art. 147 i 358 k.p.k. oraz art. 159 k.p.c., w ten sposób aby artykuły te uczynić podstawowym prawem uczestnika postępowania a nie sędziego. Nagrywanie przez sąd winno być niezbywalnym prawem uczestnika postępowania, jeśli złoży taki wniosek. Nagranie winno być archiwizowane do czasu ostatecznego rozstrzygnięcia sprawy, łącznie z kasacją i skargą do TK lub ETPCz w Strasburgu, na wypadek gdy by strona kwestionowała treść protokołu rozprawy. Do czasu elektronicznego tłumaczenia głosu na protokół, nagrania takie nie były by przepisywane a wyłącznie przechowywane. Koszty więc w praktyce są minimalne. Zaletą jest zdyscyplinowanie wszystkich uczestników postępowania tj. adwokata, sędziego, prokuratora, oskarżonego i świadka a także umożliwi obiektywną kontrolę pracy sądów i prokuratur oraz praktyczną realizację art. 304 par. 2 k.p.k.

  2. w sposób nieograniczony dopuścić stowarzyszenia do spraw karnych i cywilnych w tym rozpraw i posiedzeń na zasadzie uczestnika a także dopuścić do przesłuchań prokuratorskich, o ile nie zachodzi konieczność ochrony tajemnicy państwowej. Uczestnictwo to polegać winno, na prawie do składania wniosków, oświadczeń, pytań do stron postępowania, przeglądania akt a także prawie do zaskarżania orzeczeń sądowych. Do tej pory dopuszczenie stowarzyszenia w sprawach karnych zależy wyłącznie od dowolnej woli sędziego a stowarzyszenie może wstąpić, tylko przed rozpoczęciem przewodu sądowego. Nie posiada żadnych uprawnień poza składaniem oświadczeń. Obecnie w komisji sejmowej są prowadzone prace nad zmianą treści art. 91 kpk, ale wyłącznie w zakresie możliwości składania wniosków dowodowych.

  Te zmiany są dalece niewystarczające. Stowarzyszeń wbrew prawu nie dopuszcza się nawet w charakterze obserwatorów do posiedzeń w sprawach karnych, bowiem sądy karne uznają je za niejawne. Tymczasem to na posiedzeniach umarza się sprawy, które organy wymiaru sprawiedliwości chcą ukryć, bowiem na postanowienia te nie służy żadne zażalenie. Zaś w sprawach cywilnych pomimo ustawowego zagwarantowania udziału stowarzyszeń za zgodą powoda, Sąd Najwyższy w ostatnim postanowieniu z dnia 12.03.2009 r. sygn. V CZ 8/09 to prawo w sposób niedopuszczalny ograniczył, naruszając art. 7 i 87 Konstytucji RP. Zaś wg Stowarzyszeń udział w postępowaniu winien być realizowany tak za zgodą powoda jak i pozwanego.

  3. zmianę treści art. 351 k.p.k. polegające na jednoznacznym określeniu kolejności przydzielania sprawy sędziemu prowadzącemu rozprawę lub posiedzenie. Istotnym jest także dokumentowanie tego faktu, tak aby był on możliwy do sprawdzenia przez uczestnika. Obecnie rozprawy pomimo regulacji wynikającej z art. 351 k.p.k. nie są przydzielane wg kolejności wpływu. Sądy nie tylko nie przestrzegają treści art. 351 k.p.k., ale także obywatel nie ma możliwości kontroli kolejności przyznawania sprawy. Zaś w przypadku posiedzeń jest jeszcze gorzej, bowiem sprawy przydzielane są przez przewodniczącego bez żadnych uregulowań prawnych. W sprawach cywilnych w zakresie kolejności przydzielania spraw nie ma żadnych uregulowań w kpc. Przewodniczący przedziela je jak chce i komu chce wg zasady ” wolność Tomku w swoim domku”

  4..zmianę treści art. 55 k.p.k. poprzez uprawnienie pokrzywdzonego do złożenia prywatnego aktu oskarżenia, w przypadku kiedy prokurator odmówi wszczęcia śledztwa lub dochodzenia. Obecnie prokuratorzy umarzają oczywiste przestępstwa. Przechodzą one co prawda iluzoryczną kontrolę sądową na posiedzeniach sądowych. Jednak na wskutek tej drogi stworzył się niebezpieczny precedens do prawomocnego umarzania przestępstw. .

  Prokuratorzy bowiem nie czynią żadnych ustaleń z urzędu, zaś sądy nazbyt często umarzają sprawy nawet nie znając akt sprawy. Dodatkowo od 13 lipca 2007 czyli po wejściu w życie nowego kpk, przepis ten narusza Konstytucję RP – art. 176 pkt. 1. – Postępowanie sądowe jest dwuinstancyjne. Gdzie są zatem te dwie instancje? Umożliwienie więc złożenia natychmiastowego prywatnego aktu oskarżenia osobie pokrzywdzonej – w przypadku umorzenia sprawy przez prokuratora – odciąży sądy od wydawania wątpliwych merytorycznie postanowień umarzających sprawę, przyspieszy postępowanie, a z drugiej strony umożliwi pokrzywdzonemu zachowanie rzeczywistego prawa do sądu i pełnej dwuinstancyjności w orzekaniu. Umożliwi mu także nadzwyczajne środki zaskarżenia. Zaś opłata stosowana za złożenie prywatnego aktu oskarżenia będzie przeciwdziałała tzw. pieniactwu czyli składaniu nie uzasadnionych aktów oskarżenia. Zmiana ta uniemożliwi prokuratorowi ukrywanie przestępstw oraz umożliwi kontrolę tych umorzeń. Jeśli bowiem prokurator odmówił wszczęcia śledztwa, a później pokrzywdzony uzyska prawomocny wyrok karny, to oczywistym będzie, że prokurator działał niewłaściwie. Winien więc ponieść karę zgodnie z ustawą o prokuraturze.

  Zmiany te są konieczne ze względu na szerzącą się patologię wymiaru sprawiedliwości a przede wszystkim prokuratury. Panuje wszechwładna arogancja, nepotyzm sędziów i prokuratorów wszystkich instancji. Sytuację tą pogarsza faktyczna bezkarność wymiaru sprawiedliwości, za oczywiste stronnicze wyroki. Prokuratorzy bezkarnie przerabiają akta. Do sędziów dołączyła armia asesorów, która uzyskała status sędziego, po rocznej aplikacji bez należytego przygotowania zawodowego, a przede wszystkim bez doświadczenia życiowego, którego wymaga art. 7 k.p.k

  *Wykaz pikietowanych sądów w dniu 8.09.2009 godz. 9 – 13. Dlaczego protestujemy. Przyłącz się. POINFORMUJ INNYCH*

  Połóżmy kres despotyzmowi, arogancji oraz fałszerzom z prokuratur i sądów. Stop bezprawiu. Chcemy nagrywania rozpraw, udziału stowarzyszeń w sprawach karnych i cywilnych, jawnego wyznaczania sędziów. Wykaz sądów pod którymi będą pikiety:

  *1.WARSZAWA*- Sąd Okręgowy, Al. Solidarności 127 – organizator: Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu

  *2.ŁÓDŹ* – Sąd Okręgowy , Pl. Dąbrowskiego 5 – organizator: Stowarzyszenie ” LEX”

  *3.WROCŁAW* – Sąd Okręgowy , ul. Sądowa 1- organizator: Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu

  *4.OPOLE*- Sąd Okręgowy, Pl. Daszyńskiego 1 – organizator: Stowarzyszenie Obywatele Przeciw Bezprawiu

  *5.RZESZÓW* – Sąd Okręgowy, Pl. Śreniawitów 3 – organizator: Stowarzyszenie Obrony i Rozwoju Polski

  *6.KROSNO* – Sąd Okręgowy , ul. H. Sienkiewicza – organizator: Stowarzyszenie Obrony i Rozwoju Polski

  *7.KRAKÓW* – Sąd Okręgowy, ul. Przy Rondzie 7 – organizator: Stowarzyszenie Obrony i Rozwoju Polski

  *8.CZĘSTOCHOWA*- Sąd Okręgowy, ul. Dąbrowskiego 23/25 – organizator: Ogólnopolskie Zrzeszenie Emerytów i Rencistów

  *9.GLIWICE*- Sąd Okręgowy, ul. Kościuszki 15 – organizator: Stowarzyszenie Obrony Pokrzywdzonych

  *10.KATOWICE* – Sąd Okręgowy, ul. Andrzeja 16/18 – organizator: Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu.

  *11.BIELSKO – BIAŁA *- Sąd Okręgowy. ul. Cieszyńska 10, – organizator: Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu

  *12.KIELCE -* Sąd*Rejonowy* / *_wyjątek_*/ – organizator: Świętokrzyski Komitet Obrony Społecznej

 25. Magda said

  I jeszcze coś.Nasz prawdomówny i zawsze dotrzymujący słowa wybraniec losu nie odwołał min.Grada ze stanowiska.
  To chyba za wielkie inne sukcesy,jakie minister odniósł na polu zarządzania naszym majątkiem narodowym.

 26. Grashka said

  http://www.naturalnenielegalne.pl/
  jak walczymy ze szczepionkami walczmy o medycynę naturalną i zdrową żywność nie mogą oni nami rządzić czym mamy się leczyć i jeść do roboty musimy się brać już nie dużo czasu się zostało
  POLACY POBUDKA NASZ RZĄD NIC NIE ROBI ABY NAS CHRONIĆ WSZYSTKIE USTAWY UNIJNE PRZYKLASKUJĄ

 27. pyxon said

  http://wolnemedia.net/?p=16759

 28. pyxon said

  http://wiadomosci.onet.pl/2039257,12,francja_kilka_szkol_zamknietych_z_powodu_nowej_grypy,item.html

 29. Xagog said

  Po raz kolejny pytam,bo to ważne-gdzie są zakłady taboru kolejowego o których mówił Wład?W jakim mieście?Ktoś coś wie?Piszcie na datavault27@wp.pl jeśli nie chcecie na blogu.

  • Niestety, autor tego wpisu o wagonach („Wład”) pozostawił błędny adres w polu email, więc kontakt z nim jest nie możliwy, chyba że sam zechce zabrać głos w tej sprawie na komentarzach tego blogu czy poprzez email

  • Ja said

   ZNTKów jest teraz już chyba tylko kilka działających. Jeśli dali zlecenia jakimś „wygaszonym” to będzie tego może kilkanaście w Polsce. Można by było przyjrzeć im się bliżej. Trochę ludzi tu wchodzi – w tydzień powinniśmy wiedzieć gdzie to jest jeśli Wład się nie odezwie.
   Ja

  • Radek said

   te wagony to bzdura moim zdaniem.

   • Ja said

    Moim zdaniem też bo równie dobrze mogliby przerabiać je w Niemcach ze ściągniętych z Polski starych wagonów (taniej by wyszło), mówić, że są na zamówienie Polski lub Bangladeszu i jeszcze zatrudnić Polaków lub Ukraińców (też ze względów ekonomicznych) 😉

   • Xagog said

    Też w 80% uważam że to nieprawda.Dlatego właśnie chciałem się dowiedzieć gdzie to,żeby zweryfikować i zobaczyć na własne oczy.

   • mariokosmos said

    dociekliwość w imię odkrycia prawdy – to się ceni…
    fajną akcje z GPS podawał bodajże @Dominik tutaj w komentach – miejsca obozów oraz bazy podziemne, tego po III Rzeszy nie brakuje w Polsce.

 30. groza said

  Witam
  Dzisiaj rano,przed wyjsciem do pracy uslyszalem w radiowej trojce zapowiedzi akcji proszczepionkowych w szkolach.Polskie(?)Ministerstwo Zdrowia szacuje ilosc potencjalnie zarazonych na 5 mln obywateli(!!!).Byly jeszcze jakies szczatkowe komentarze,ktore z biegiem dnia ucieklymi z pamieci.

 31. Marosa said

  Ja nie na temat szczepionek, ale mam pytanie. Może to głupie, ale proszę o łopatologiczne wytłumaczenie, bo już sama się gubię. Sejm wydał ustawę w sprawie ratyfikacji Traktatu, Senat ją uchwalił, czyli Prezydent dostał upoważnienie aby Traktat ratyfikować. Ale czy musi to robić?

  Przeglądałam Konstytucję i znalazłam coś takiego:

  Prezydent Rzeczypospolitej jako reprezentant państwa w stosunkach zewnętrznych:
  1) ratyfikuje i wypowiada umowy międzynarodowe, o czym zawiadamia Sejm i Senat,

  Akty urzędowe Prezydenta Rzeczypospolitej wymagają dla swojej ważności podpisu Prezesa Rady Ministrów, który przez podpisanie aktu ponosi odpowiedzialność przed Sejmem.
  Przepis powyższej ustawy nie dotyczy:
  6) podpisywania albo odmowy podpisania ustawy (ale nie wiem czy to się tyczy ustawy o ratyfikacji Traktatu)

  Prezydent Rzeczypospolitej przed ratyfikowaniem umowy międzynarodowej może zwrócić się do Trybunału Konstytucyjnego z wnioskiem w sprawie jej zgodności z Konstytucją. (to chyba zrobił)

  4. W zakresie i na zasadach określonych w Konstytucji i ustawach Rada Ministrów w szczególności:
  10) zawiera umowy międzynarodowe wymagające ratyfikacji oraz zatwierdza i wypowiada inne umowy międzynarodowe,

  Czyli jeśli wyszła już taka ustawa to „czapa”? Kaczyński musi Traktat podpisać? Wiem, że to może być głupie pytania, ale ja już sama zgłupiałam. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

  • Radek said

   Kaczyński musi podpisać, chociażby nie chciał, ze względu na DŁUG Polski i szantaż wierzycieli.
   Ludzie ogarnijcie się, kolejny raz proszę.
   Węgry padły by w tydzień, gdyby nie wzięli kolejnej pożyczki z MFW w zeszłym roku!

   • Radek said

    Należy wziąć pod uwagę, że we wszystkich krajach które mają problemy wdrażany był plan Sorosa i Sachsa, polegający na pożyczkach, marnotrawieniu (dobrym zarządzaniu) , potem konsolidacji i przejęciu majątku kolejnych narodów. Plan Balcerowicza to nic innego jak plan Sorosa i Sachsa. Potrzebny był tylko dobry „garniturek” żeby go promować w Polsce. Ostrzegał nas Stan Tymiński, którego okrzyknięto agentem i idiotą.
    KAŻDY POWINIEN PRZECZYTAĆ!!!!
    http://www.transduction.com/stanpdf/sorospol.pdf

   • Radek said

    Mam pomysł abyśmy zrobili studio internetowe, z którego Piotr Bein i wszyscy ludzie dobrej woli będą mogli nadawać swoje przemówienia Live. Coś na wzór studia Alex Jones. Wbrew pozorom to nie jest droga inwestycja. Każdy wpłaciłby co łaska. Każdy z nas mógłby wypowiedzieć się na nurtujący go temat. Co o tym sądzicie??? Myślę, że to będzie strzał w 10!

   • Piotr Bein said

    role studia spelniaja filmiki zamieszczane na yt i na blogu – od zaraz
    kto nastepny z filmikiem, np. wywiady uliczne, rozmowa z lekarzem miejscowym itp.

   • mariokosmos said

    no to ja to wytłuszcze 😉

    Jeśli masz kamerę, chwile wolnego czasu, nie boisz się ludzi i ich reakcji – nakręć i prześlij do nas film z ankiet ulicznych, rozdawania ulotek czy też jakiejkolwiek akcji w której uczestniczysz w swoim mieście.

    POSZUKIWANI CHĘTNI DO ROBIENIA VIDEO ANKIET ULICZNYCH W CAŁEJ POLSCE!
    WYJDŹ NA ULICĘ… – z kamerą!

    kontakt: h1n1flupl@gmail.com
    http://www.swinskasprawa.pl

  • anna said

   Kaczyński nie ratyfikował traktatu, i teraz chcą zmienić konstytucję.

   „Głowa państwa ponadto nie miałaby możliwości arbitralnej odmowy dokonania ratyfikacji umowy międzynarodowej; zachowana zostałaby jednak możliwość skierowania takiego aktu do TK.”

   http://wiadomosci.onet.pl/2039334,11,padla_propozycja_zmian_w_konstytucji,item.html

 32. Obsertwator said

  do Baba Jaga:
  nie vzepiam sie ale ………..
  w przypadku jakiegokolwiek stowarzyszenia prawnie musi istnieć sw. trójca. formalnie wpisana w status stowarzyszenia posiadająca uprawnienia prawne.

  jak jestes sorki ze to powiem głupia to sie doucz.
  Nie nawidze jak mnie ktos poprawia, i to poprawia mnie zle. Normlanie oszołomstwo.
  Zamiast pisac komenty aby pisac to lepiej zajrzyjcie do prawa lub sie spytajcie zalozycieli stowarzyszenia
  kropka

  • Radek said

   Dzisiejszy Teleexpress :

   „szczepionki w pierwszej kolejności DOSTANĄ kobiety w ciąży i dzieci oraz osoby z przewlekłymi chorobami. Nie będzie ich w aptekach”

   Celowo podkreśliłem DOSTANĄ, gdyż to jest jasne, że będą przymusowe szczepienia. W innym wypadku informacja brzmiała by:

   „szczepionki w pierwszej kolejności będą mogły NABYWAĆ, KUPOWAĆ, ZGŁASZAĆ SIĘ”

   Myślę, że powoli dozują informacje.
   To znana metoda, którą opisywał w jednej z książek Pawłow.

   • Radek said

    Jakby ktoś nie czytał to nazwane jest to:
    „taktyką małych kroków”

   • Magda said

    ja to zwę sposobem gotowania żaby

   • PantaRei said

    <<<>>>>
    Przeciez osoby chore nie moga byc na nic szczepione.
    Pamietam z wlasnego dziecinstwa i pozniej (juz nie z autopsji), ze aby zaszczepic sie na cokolwiek organizm musial byc w doskonalej kondycji zdrowotnej, nie szczepiona noawet gdy wystepowal katar. Nawet zwierzat sie nie szczepi gdy cos im dolega.

  • mariokosmos said

   Masz nas za głupców Obsertwatorze?
   Oczywiste jest iż jest w stowarzyszeniu komitet założycielski, przewodniczący, protokolant itd itd itd – innym zarzucasz głupotę, a sam mądrościom nie grzeszysz…

   Zrozum jesteśmy ludźmi którzy są z różnych miejsc polski, którzy widzieli się raz w życiu, chcą zrobić coś dobrego, ale jest to NAŚCIE osób! NAŚCIE!
   Funkcje o którym mówisz wybiera się na takim spotkaniu. Ale co to znaczy? to są funkcje ochotnicze, jest nas za mało żeby kila osób robiło wszystko, nie mamy żadnego doświadczenia…
   Łatwo ci teoretyzować…

   Roboty jest ze wszystkim pełno, od strony po papierki jeśli jesteś chętny do współpracy, wpisaniu swojego nr. PESEL itd – ZAPRASZAM! A jeśli chcesz dalej „obserwować” czytać i odpisywać na posty to sorry… Wczoraj powiem szczerze, że podniosłeś mi ciśnienie trochę. Naliczyłam 14 twoich postów, dziś jesteś równie aktywny – nie gadaj głupot do innych, bo sam przesiadujesz na komentach zamiast wyjść z inicjatywą.

   Można zakładać odziały lokalne stowarzyszenia, można na prawdę pomagać na wielu płaszczyznach.
   Konatakt: http://www.swinskasprawa.pl & h1n1flupl@gmail.com – POWODZENIA!

   • Magda said

    No to ja wam powiem,że dzisiaj wpuściłam ulotki w ZHP.Zobaczymy co z tego wyjdzie.

   • mariokosmos said

    do większości placówek ZHP pisaliśmy maile z listem otwartym – niestety nie było jeszcze odzewu.

  • Baba.Jaga said

   Obsertwatorze.

   Nie, nie jestem głupia.

   Jest oczywiste, że w stowarzyszeniu istnieją odpowiednie struktury. Twój post wskazuje na to, że to TY powinieneś się „douczyć”, ponieważ w stowarzyszeniu nie ma takiego organu jak „św. trójca” jest za to zarząd główny. Wiedziałbyś o tym, gdybyś trochę poszukał i się „douczył”.

   Gdybyś przeczytał mój post dokładnie i ze zrozumieniem wiedziałbyś także, że mówiąc o tym, że nie ma jednego lidera, że każdy powinien być sobie liderem, miałam na myśli nie samo Stowarzyszenie (bo oczywistym jest, że będzie ono posiadało odpowiednie struktury, które zgodnie z prawem posiadać powinno), ale ogólną sytuację ze szczepionkami.

   Innymi słowy jeśli każda z osób, która chciałaby coś zrobić w sprawie szczepionek, zacząć rozpowszechniać prawdę o nich czekałaby na to, by inni zaczęli pierwsi, stanęli na czele i powiedli lud na barykady, to stowarzyszenie by nie powstało, a cała akcja sprowadziłaby się do dyskusji na tym blogu. Jeśli ludzie by czekali na lidera, nie zaczęliby rozpowszechniać ulotek, rozmawiać z rodzinami, wysyłać listów otwartych tak, jak to ma miejsce teraz.

   Najważniejsza jest osobista inicjatywa, bo czegoś takiego nie da się tak łatwo kontrolować, jak np. działania jednej organizacji. Jest ważna także dlatego, że ludzie mogą paradoksalnie pozbyć się obaw, strachu, bo zaczęli coś robić, działać (w mojej sytuacji tak przynajmniej było). To uczy ludzi również brania odpowiedzialności za siebie, za swoje życie, odebranie z powrotem kontroli nad swoim życiem od tych, którym ją wcześniej oddali.

   Nie łudź się, że cię nie będę poprawiać – choć ja bym powiedziała raczej, że przedstawiłam swoją opinię na temat tego, co napisałeś. Twój post wskazuje na to, że to TY nie zapoznałeś się z prawem, w końcu nawet nie potrafiłeś przedstawić poprawnej nazwy jednego z organów stowarzyszenia.

   A jeśli masz przepraszać za to, że nazwałeś mnie głupią, która powinna się douczyć, to po prostu tak mnie nie nazywaj i oszczędź sobie trudu wątpliwych przeprosin.

 33. Ja said

  Zapytam tylko po co właściwie powstało Stowarzyszenie? Sami mamy sobie radzić ze wszystkim a Stowarzyszenie jak widzę nie zrobi tego, nie jest od tamtego, nie ma zamiaru owego. Czyście na łby upadli? Po to założyliście je, by podobno przedstawiać NASZ punkt widzenia i przepychać go wyżej posiadając osobowość prawną. Jak wygląda zarząd i struktura obowiązkowa? Czy w ogóle zamierzacie reprezentować sprawę forum czy znów usłyszymy, że „sami się organizujcie”? Jak idzie sprawa tłumaczenia dokumentów i przygotowania pozwów? Czy stowarzyszenie złoży pozwy czy też „sami mamy się organizować”? Jak idzie sprawa zgłoszenia zawiadomień o możliwości popełnienia przestępstwa przez choćby p. Kopacz? Nawet na podstawie samych wiadomości z TV. Po co tłumaczyć tysiące stron dokumentów przez miesiące czasu gdy w takim kraju jak Polska by mieć numer sprawy wystarczy zgłoszenie MOŻLIWOŚCI popełnienia przestępstwa. Pytam, bo nie wiem, nic nie słychać. Każda propozycja działań Stowarzyszenia jest kwitowana tekstami w stylu: „nikt za ciebie tego nie zrobi”. Jeśli to jest oficjalne stanowisko założycieli to ja wysiadam. Po kilku dniach zapomnieliście korzeni i celu Stowarzyszenia? Mam nadzieję, że tym razem kompetentnie ktoś odpisze bo jak widzę różnie z tym bywa. Wielu ludzi wypowiada się na forum ale ilu działa „w terenie” tego nie wiecie i nie sugerujcie innym. Wcale nie jest ich tak mało jak Wam się wydaje. Pozdrawiam

  PS Jeśli Grypa666 jest w stanie nie tyle podać czy namierzyć dokładnie IP użytkownika „Wład” a choć przybliżyć po IP rejon to było by łatwiej o ile zależy mu na lokalizacji zakładów przygotowujących wagony. Problemu prawnego z tym nie widzę.

  • Dominik said

   Adres IP nie zawsze wskazuje na rejon,z którego nadaje dany osobnik. W przypadku dużych ogólnopolskich providerów, nadawca może być z gdańska, a ip będzie wskazywał np. na warszawę, bo akurat taki IP mu przydzielił automat.

  • Co innego zgłaszać propozycje, w jakikolwiek sposób pomagając w jej realizacji, co innego pisać „zrób to zrób tamto” i spodziewać się że *tworzące się* stowarzyszenie, które Bóg wie ile może być rejestrowane (jak sądy w Polsce działają Wszyscy wiemy) lub sabotowanie (jak to już na pierwszym spotkaniu założycielskim miało miejsce) na tym etapie jest w stanie podołać ze wszystkim..

   Jak na razie konta nie możemy założyć nawet żeby móc zebrać pieniądze na pokrycie *jakichkolwiek* kosztów, co dopiero każdy tu rzucony pomysł realizować.. To wszystko zajmuje trochę czasu (spotkanie miało miejsce 4 września, 4 dni temu!) Mam nadzieję, że do końca tygodnia będziemy mogli opublikować te informacje, włącznie ze statutem stowarzyszenia..

   Jeśli chodzi o przygotowanie dokumentów zawiadomienia o możliwości popełnieniu przestępstwa, tym już od 29 lipca miał zajmować się prawnik.. A jak z tym idzie, sam widzisz!!

   NIKT Z NAS nie jest prawnikiem, dlatego od początku korzystamy z pomocy prawnej. Wielokrotnie apelowaliśmy (mówię o wiadomościach wysyłanych oraz artykułach na tym blogu) z prośbą o pomoc prawników. Dokumenty są dostępne już od blisko dwóch miesięcy, a polskie tłumaczenia są w 70% zrobione. My nikogo nawoływać do złożenia takiego zawiadomienia NIE MOŻEMY. Każdy taką decyzję musi podjąć indywidualnie po zapoznaniu się z dostępnymi informacjami. Nie możemy także jako stowarzyszenie zgłosić czegoś takiego (bo to nie cywilne prawo), możemy być jedynie „świadkiem posiłkowym” (patrz http://www.aferyprawa.com/ , dziś nawet wklejałem tu, a propos tego jak ograniczane są w Polsce różne czynności, które w każdym innym kraju są chlebem powszednim)

   Jeszcze raz: wszystkie kwestie natury prawnej opieram tu na informacjach przekazanych mi przez prawnika z którym dotychczas współpracowaliśmy, jeszcze raz prosząc o zaangażowanie się prawników czytających ten blog

   • Obsertwator said

    Michał nie obrażając Cie ale albo prawnik Cie okłamał albo…lecz chodzi o to że napisałeś:
    ” Nie możemy także jako stowarzyszenie zgłosić czegoś takiego (bo to nie cywilne prawo), możemy być jedynie “świadkiem posiłkowym” (patrz http://www.aferyprawa.com/

    zgodnie z Art. 17. 1. Stowarzyszenie uzyskuje osobowość prawną i może rozpocząć działalność z chwilą wpisania do Krajowego Rejestru Sądowego

    Czyli zgodnie z artykułem KK oraz KC macie prawo do zgłoszenia przestęptswa.

    KTOS TU KOGOS OSZUKUJE.

    KTO KOGO?

  • Bartłomiej said

   Ja Ci odpowiem, bo widzę, że jesteś w wielkiej potrzebie:

   1. „Zapytam tylko po co właściwie powstało Stowarzyszenie? Sami mamy sobie radzić ze wszystkim a Stowarzyszenie jak widzę nie zrobi tego, nie jest od tamtego, nie ma zamiaru owego.”
   ad 1. Stowarzyszenie ma statut i wyznaczone priorytety. Będzie działać zgodnie z nim/nimi. Trzeba było się pofatygować na spotkanie. Ludzie przyjechali z całej Polski.
   2. „Czyście na łby upadli?”
   ad 2. N/C
   3. „Po to założyliście je, by podobno przedstawiać NASZ punkt widzenia i przepychać go wyżej posiadając osobowość prawną.”
   ad 3. Punkt widzenia członków stowarzyszenia i osób je aktywnie wspomagających, a nie „ja” anonimowych blogowiczów.
   4. „Jak wygląda zarząd i struktura obowiązkowa? Czy w ogóle zamierzacie reprezentować sprawę forum czy znów usłyszymy, że “sami się organizujcie”? Jak idzie sprawa tłumaczenia dokumentów i przygotowania pozwów? Czy stowarzyszenie złoży pozwy czy też “sami mamy się organizować”? Jak idzie sprawa zgłoszenia zawiadomień o możliwości popełnienia przestępstwa przez choćby p. Kopacz?”
   ad 4. Czytaj punkt 1.
   5. „Nawet na podstawie samych wiadomości z TV. Po co tłumaczyć tysiące stron dokumentów przez miesiące czasu gdy w takim kraju jak Polska by mieć numer sprawy wystarczy zgłoszenie MOŻLIWOŚCI popełnienia przestępstwa. Pytam, bo nie wiem, nic nie słychać.”
   ad 5. Podaj numer założonej przez Ciebie sprawy, powiedz innym jak to zrobiłeś i na podstawie jakich dokumentów oraz kogo oskarżyłeś i za co.
   6. „Każda propozycja działań Stowarzyszenia jest kwitowana tekstami w stylu: “nikt za ciebie tego nie zrobi”.”
   ad 6. Czytaj punkt 1.
   7. „Jeśli to jest oficjalne stanowisko założycieli to ja wysiadam.”
   ad 7. Skąd wysiadasz, z fotela w domu?
   8. „Po kilku dniach zapomnieliście korzeni i celu Stowarzyszenia?”
   ad 8. N/C…po namyśle…nie jednak N/C 🙂
   9. „Mam nadzieję, że tym razem kompetentnie ktoś odpisze bo jak widzę różnie z tym bywa.”
   ad 9. A co można na taki tekst odpisać? Ręce opadają.
   10. „Wielu ludzi wypowiada się na forum ale ilu działa “w terenie” tego nie wiecie i nie sugerujcie innym. Wcale nie jest ich tak mało jak Wam się wydaje.”
   ad 10. Wszyscy świadomi tego, co się dzieje, mają taką nadzieję, że jest nas więcej, niż nam się wydaje.
   11. „Jeśli Grypa666 jest w stanie nie tyle podać czy namierzyć dokładnie IP użytkownika “Wład” a choć przybliżyć po IP rejon to było by łatwiej o ile zależy mu na lokalizacji zakładów przygotowujących wagony. Problemu prawnego z tym nie widzę.”
   ad 11. Pisane przez Ciebie zdania są tak nieskładne, że ciężko zrozumieć, o co tak naprawdę Ci chodzi. (Może taki masz plan). Jeżeli informacja się potwierdzi, podjęte zostaną działania.
   12. „Pozdrawiam” Pozdrawiam 🙂

   Jeżeli czekasz aż ktoś Ci powie co masz robić, to się nie doczekasz. Zanim wyrzucisz z siebie następny bełkot na blog, zastanów się dwa razy, bo osłabiasz ludzi, którzy muszą to czytać szukając ważnych informacji. Przez takie komentarze, blog jest nieczytelny, istotne linki i informacje mieszają się z bełkotem anonimowych blogowiczów niemających nic do powiedzenia. Mam nadzieję, że Grypa666 szybko pousuwa nic niewnoszące komentarze.

   • Ja said

    Bartłomiej:
    Chyba rzeczywiście nie rozumiesz co napisałem. Jak będziesz każdy wpis z pytaniami odbierał jako atak to Ci z – całym szacunkiem – żyłka może pęknąć. Nie traktuj siebie jako lepszego tylko dlatego, że Twoje dane wpisałeś w tabelce członków przyszłego stowarzyszenia. Jeśli widzisz w osobach tu wchodzących i piszących jedynie anonimowych blogerów to za parę dni zostaniesz tu sam (przepraszam, razem z Twoją 15-tką). Tu wchodzą setki ludzi, niektórzy pierwszy raz. Jeśli będziecie traktować innych powtarzając w kółko „sami weźcie się do roboty”,”sami się dowiedzcie”,”nie zadawajcie głupich pytań” to nie osiągniecie w ten sposób żadnego poparcia Sprawy u innych.
    Nie pisałem tego powyżej w związku z jakimkolwiek atakiem na mnie więc nie miałem powodu by kogokolwiek atakować. Jeśli nie rozumiesz pytań jakie zawarłem powyżej – naprawdę mi przykro. Bo są jasno postawione. Jeśli uważasz, że na dzień dzisiejszy nie ma podstaw prawnych do zawiadomienia prokuratury to sam za przeproszeniem „sr.sz do własnego gniazda”. Bo wygląda na to, że wszystko jest zgodne z prawem.
    Co do Twojej odpowiedzi na punkt 11 – szkoda słów. Nie zachowuj się jakbyś od godziny wprowadził zasady poprawnej polszczyzny na tym blogu.

    Powtarzam: to nie był atak. Tym bardziej skierowany do kogoś personalnie. Ale jeśli niektórzy z Was (teraz piszę o członkach-założycielach, bo zrozumiałem z wpisów, że nimi są) będzie innych traktował w ten sposób jak dziś na wpisach – to sami sobie w plecy strzelicie. I nie wyjeżdżaj mi proszę z tysiącem problemów jakie są z założeniem stowarzyszenia. Brałem udział w przygotowaniu i rejestracji kilku, przepisy nie są aż na tyle skomplikowane by nie był w stanie spełnić ich wymogów szary Kowalski. Jeśli złożyliście papiery – nic już teraz nie zależy od Was a jedynie od widzimisię obsady stołków w instytucji.
    Pamiętaj Bartłomiej: stowarzyszenia jeszcze nie ma. Widziałam takie paranoje z odrzucaniem papierów, że nie uwierzyłbyś. Więc wracaj do nas, anonimowych blogerów i zachowuj się tak, jak dotychczas.
    Proszę także Grypę666 o nieusuwanie tego posta. Myślę, że zarówno to co napisałem, jak i to co pisał Obsertwator nie jest ani nieważne, ani pozbawione związku ze sprawą a tym bardziej z tematem funkcjonowania stowarzyszenia i zachowaniem jego członków (także tych przyszłych).
    Pozdrawiam

 34. baria said

  Dzisiejszy wpis na transwizje.blox.pl/html wg blogerki-wizjonerki p.Piotr Bein jest tym człowiekiem, który zacznie w Polsce pracę od podstaw i poruszy naród, a że poruszył już wielu, co widać na licznych stronach i blogach, to uda nam się obronić !

  • Radek said

   znowu to samo…skasować to w cholerę

  • Grashka said

   A może zaczniemy od zdrajców Polski którzy zgodzili się na
   TRAKTAT LIZBOŃSKI bo to wszystko wiąże się z tym oni są z NWO
   i z tymi szczepionkami dotyczące LUDOBÓJSTWA na narodzie Polskim chcąc szczepić kobiety ciężarne ,dzieci i osoby zagrożone to te chore których układ immunologiczny jest już uszkodzony a na to nie możemy pozwolić A TO ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO

   • Dominik said

    Mocna rzecz, niestety prawdziwa… zapisujcie i powielajcie dalej, niech ludziska wiedzą, kto odpowiada, przynajmniej pośrednio za ten europejski bajzel.

 35. Obsertwator said

  I ja się tu dorzucę. Niestety Marek (to do Grypy666), rozumiem że idzie to wszsytko w złym kierunku nie z Twojej winy ale z winy niektórych osób należących do stowarzyszenia.
  PROPONUJĘ ZMIANY:
  1. Udostępnić w dzniu dzisiejszym statut Stowarzysznia jako osobny art. I proszę nie mówić że nie ma lub jest tworzony, Stowarzyszenie zostało założone, wiec statu jest.
  2. Uzgodnić tam między wami rzecznika stowarzyszenia, jako jedyną osobę (oprócz Piotr Bein, Marek Grypa 666, Oraz Michał z Swinskiej Sprawy). I tylko te osoby mają prawo wypowiadać się jako ogół stowarzyszenia, NIKT INNY bo przez oszołomstwo nie których osób z stowarzyszniea wychodzi na to tylko ze od niczego nie jesteści – no oprócz mamony. TAK WYNIKA Z POSTÓW BABA JAGA.
  3. WY JAKO STOWARZYSZENIE PILNIE MACIE PRZEDSTAWIĆ ZARZĄD STOWARSZENIA: Prezes, Vice, Skarbnik oraz recznik.

  Panowie naprawdę ja nie pisze tego aby komuś dowalić, ale wyciągam wnioski z postów tkich Jak BABA JAGA.

  Jedno z dwojga. DECYDUJCIE

  • frasobliwy said

   Obserwator, ja Cię dobrze rozumiem :). Mnie np. boli dawanie na tym blogu linka na stronę, gdzie w oczy kłują ufoki i przepowiednie 2012. Chemtrailsy też robią karierę – a jest to jedna z najgłupszych teorii spiskowych. I to piszę ja :).
   Temat grypy jest trudny, trudno ludziom pewne sprawy uświadomić, a jak się dołoży jawne idiotyzmy, to już mogiła.

  • mariokosmos said

   załamaliście mnie totalnie…

   Jakim prawem – powiedz mi Obsertwatorze – cokolwiek oceniasz w ten sposób? Co idzie źle, co idzie „nie w tą stronę”? Kto jest niby winny? i czemu konkretnie?

   Nie masz pojęcia o czym mówisz!
   Jeśli będzie strona – będzie i regulamin i statut przedstawiony i zarząd – jakim prawem Ty masz decydować kto w nim może zasiadać, gdybyś był członkiem stowarzyszenia to może, ale takie rzeczy są przegłosowywane na zgomadzeniu. Zresztą to już zostało zrobione. Więc o czym Ty mówisz?!

   Nie masz pojęcia o tym jakie mamy problemy?! Siedząc przed swym komputerem widzisz świat w boxie ekranu!?

   Pytasz czyja to wina? Sam spróbuj się tym zająć to pogadamy! Będziesz mógł oceniać do woli, a do momentu kiedy nie robisz nic prócz narzucania, oskarżania itd – to przepraszam o czym my rozmawiamy?

   Zrób nam liste zadań, przydziel obowiązki – pie***ny mądrala! Wszystko jest pięknie ładnie do mometu kiedy to nie ty się tym zajmujesz. Zobaczymy czy pop***łbyś pracę i wszystko inne żeby się temu poświęcić! Powtarzam jeszcze raz! NIE MASZ POJĘCIA O CZYM MÓWISZ! Przy okazji nie masz pojęcia też z kim/czym walczymy – oceń przeciwnika? Zdajesz sobie w ogóle sprawę o czym ja mówię?

   Przykro mi z tego powody że mój pierwszy komentarz przemilczałeś – nie doszło do Ciebie?
   Jesteś NAD-AKTYWNY w dodawaniu „opinii” – zacznij pomagać nam lub chociaż sobie!

   Postów które zamieszczamy nie czytasz ze zrozumieniem, przytaczasz cytaty prawa – myśląc, że zakładając stowarzyszenie nie wiemy nawet że należy wybrać zarząd – ocknij się!

   Przestań wszystkich ustawiać, tylko weź się do roboty – lub chociaż pozwól innym pracować w spokoju, jeśli sam nie jesteś w stanie!

   *** zacznij od kilku głębokich wdechów, pohamuj swoje ego i zastanów się na spokojnie co Ty jako „Obsertwator” – jakkolwiek masz na imię – możesz zrobić (zamiast nic nie wnoszących natomiast wprowadzających „zamęt” komentarzy) ?! ***

   • em said

    Do Obserwatora.

    Co dotychczas zrobiłeś?
    Czy rozniosłeś ulotki?
    Czy stworzyłeś własną grupę?
    Czy wysłałeś choć jedną petycję?
    Czy otwarcie rozmawiasz ze swoimi znajomymi, narażając się niejednokrotnie na uszczypliwe uwagi?
    Bo widzisz, ja to wszystko zrobiłam i nie mam uwag, więc mam pojęcie o czym mówi Mariokosmos. Spróbuj podziałać to, zobaczysz ile kosztuje to wysiłku.

    A jeśli nawet idzie coś nie tak, w Twoim pojęciu, to jest to wkalkulowane w każdą działalność.

  • Bartłomiej said

   Ty jesteś człowieku za mocny, na takich jak Ty nie ma po prostu bata.

  • Baba.Jaga said

   Obsertwatorze, widzę, że wciąż nie czytasz ze zrozumieniem. Dodatkowo wyciągasz niewłaściwe wnioski.

   W którym z moich postów piszę coś o pieniądzach? Możesz wskazać miejsce? Bo ja je przejrzałam i nic takiego nie znalazłam. NIE WYNIKA z moich postów to, że Stowarzyszeniu chodzi o pieniądze (nie ma ani zdania na ten temat w moich postach).

   Nie twierdzę też, że stowarzyszenie nie będzie nic robić. Mówię tylko, że nie będzie w stanie zrobić wszystkiego. Jest nas jak na razie kilkanaście osób, a reszty Polaków ok. 40 milionów. Dlatego mówiłam o osobistej inicjatywie, która powinna przebiegać równolegle do działań stowarzyszenia.

   Twój powyższy post wskazuje na to, że nie czytasz ze zrozumieniem. Na dodatek jesteś agresywny, wysuwasz wciąż jakieś roszczenia i wydajesz rozkazy.

   Nie przeczytałeś ze zrozumieniem postu Michała, w którym zaznaczył, że stowarzyszenie jest w trakcie TWORZENIA SIĘ, zakładania i że napotyka różne przeszkody, z którymi trzeba sobie poradzić.

   Nie mów co ktoś musi zrobić, pilnie przedstawić, możesz jedynie zaproponować.

   Proszę, niech twoje posty będą trochę bardziej wyważone, bo jak na razie wskazują na to, że chcesz z nami walczyć o różne rzeczy, a nie jednoczyć się ze wszystkimi osobami, które chcą coś zdziałać w sprawie zaistniałej sytuacji.

  • pyrek said

   Obserwator to prowokator moim zdaniem.
   Ma zadanie siać zamęt i poróżniać ludzi.

   • JAGA said

    Raczej tak ,to sie zdarza w wielu tematach ,ze wzbudza kontrowersje wsrod czytajacych.Skupmy sie na waznych sprawach a nie spierajmy co ma kto robic.Kazdy niech cos robi i zacznie od siebie,a nie czeka az ktos za niego zalatwi.

 36. Jose said

  Komunikat w sprawie listu intencyjnego dotyczącego zakupu szczepionek
  przeciw wirusowi grypy typu A/H1N1

  W związku z doniesieniami medialnymi na temat zakupu szczepionek przeciw wirusowi grypy typu A/H1N1 (tzw. „wirusowi świńskiej grypy”) wyjaśniam, że informacja jakoby „ministerstwo zamówiło 4 miliony dawek szczepionki” (opublikowana dzisiaj na stronach internetowych „Dziennika”) nie jest prawdziwa.

  Ministerstwo Zdrowia nie zamówiło szczepionek, podpisany został jedynie list intencyjny w tej sprawie do koncernów farmaceutycznych z listy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Podpisanie listu intencyjnego zapewniło państwu polskiemu możliwość zakupu szczepionek, w razie gdyby została podjęta taka decyzja. Szczepionka znajduje się obecnie w fazie testów. Tak jak wszystkie produkty lecznicze może mieć działania uboczne, które w tym momencie są jeszcze trudne do przewidzenia. Nie zmienia to faktu, że są nią zainteresowane wszystkie kraje europejskie.

  Dzięki podpisaniu listu intencyjnego, w przypadku dopuszczenia szczepionki do obrotu na terenie Unii Europejskiej państwo polskie będzie mogło ją zakupić w razie wystąpienia takiej konieczności.

  /-/ Piotr Olechno
  Rzecznik Prasowy

 37. Obsertwator said

  Art. 10. 1. Statut stowarzyszenia określa w szczególności:
  1) nazwę stowarzyszenia, odróżniającą je od innych stowarzyszeń, organizacji i instytucji,
  2) teren działania i siedzibę stowarzyszenia,
  3) cele i sposoby ich realizacji,
  4) sposób nabywania i utraty członkostwa, przyczyny utraty członkostwa oraz prawa i obowiązki członków,
  5) władze stowarzyszenia, tryb dokonywania ich wyboru, uzupełniania składu oraz ich kompetencje,
  6) sposób reprezentowania stowarzyszenia oraz zaciągania zobowiązań majątkowych, a także warunki ważności jego uchwał,
  7) sposób uzyskiwania środków finansowych oraz ustanawiania składek członkowskich,
  8) zasady dokonywania zmian statutu,
  9) sposób rozwiązania się stowarzyszenia.
  2. Stowarzyszenie, które zamierza tworzyć terenowe jednostki organizacyjne, jest obowiązane określić w statucie strukturę organizacyjną i zasady tworzenia tych jednostek.
  3. Osoba prawna może być jedynie wspierającym członkiem stowarzyszenia.

  Art. 17. 1. Stowarzyszenie uzyskuje osobowość prawną i może rozpocząć działalność z chwilą wpisania do Krajowego Rejestru Sądowego

  Art. 42. 1. Stowarzyszenie zwykłe nie może:
  1) powoływać terenowych jednostek organizacyjnych,
  2) łączyć się w związki stowarzyszeń,
  3) zrzeszać osób prawnych,
  4) prowadzić działalności gospodarczej,
  5) przyjmować darowizn, spadków i zapisów oraz otrzymywać dotacji, a także korzystać z ofiarności publicznej.
  2. Stowarzyszenie zwykłe uzyskuje środki na swoją działalność ze składek członkowskich

  To tak na marginesie.

 38. Obsertwator said

  Osoba prawna to jeden z rodzajów podmiotów prawa cywilnego. Osobę prawną definiuje się zazwyczaj jako trwałe zespolenie ludzi i środków materialnych w celu realizacji określonych zadań, wyodrębnione w postaci jednostki organizacyjnej wyposażonej przez prawo (przepisy prawa cywilnego) w osobowość prawną. Taka jednostka organizacyjna ma wtedy pełnię podmiotowości prawnej, w szczególności nabywa zdolność prawną oraz zdolność do czynności prawnych ( oraz odpowiednio zdolność sądowa i procesową).

  powtórzę ma zdolność do czynności prawnych ( oraz odpowiednio zdolność sądowa i procesową).

  Michał zmieńcie prawnika….

  • Bartłomiej said

   Chyba jednak zamiast prawnika zmienimy planetę, a wy radźcie sobie sami 🙂 Obserwator was poprowadzi 😉

 39. Xagog said

  Uważajcie co piszecie o żydach,bo jak ktoś będzie chciał was ośmieszyć to zarzuci wam antysemityzm i zrobi wokół tego szum.Wiecie jak to u nas wygląda.Ja nikogo nie bronię,przestrzegam jedynie.Może przesadzam,ale lepiej uważać.Tutaj dobry przykład: http://allseeingeye.blox.pl/2009/09/Dowod-na-klamstwa-Gazety-Wyborczej-TVN24-Zycia.html

  • Grashka said

   Dużo można powiedzieć o żydach jak i o każdym narodzie są ludzie i ludziska tj.dobrzy i żli sami żydzi piszą o tych
   złych co psują im opinię można powiedzieć że są co żerują na holokauście dużo tematu jest na http://prawda2.info
   polecam jak jeden napisał że pieniądze które wyłudzają za osoby przebywające w obozie ci ludzie nie wdzieli tych pieniędzy był kiedyś taki program na TVP INFO i faktycznie ci ludzie żyją biednie i gdzie tu mówią prawdę bardzo było mi tych ludzi szkoda że tak zostali oszukani przez tych co żerują na nich

   • Xagog said

    Rozumiem,ale chodzi mi o pewien punkt widzenia zasiany w ludziach przez media.O to że jeżeli ktoś mówi o żydach źle jest od razu antysemitą i Bóg wie czym jeszcze,po prostu to jedna z rzeczy którą ktoś mógłby wykorzystać przeciwko temu blogowi,albo nawet stowarzyszeniu,cytując wyrwane z kontekstu fragmenty komentarzy np.Masy by to kupiły,tak jak kupił setki innych rzecdzy,bo wielu nie myśli i nie weryfikuje wiadomości,tylko powtarza to co usłyszą.

 40. jowram said

  Zacznijmy może od paranoicznej (pomyłki?) wizji szczepień. Jak powszechnie wiadomo, (chyba że ostatnimi czasy ludzie są takimi idiotami że nie wiedzą) szczepienia prowadzi się zazwyczaj przeciwko jakiejś chorobie. Szczepienie człowieka który jest już chory jest jakąś mistyfikacją napędzaną przez media. Coraz częściej spotykam również reklamy przedziwnych produktów (np. Domestos) które „zabijają wirusa grypy”. Cóż za kretyn wymyśla takie slogany? Tutaj znowu odwołam się do wiedzy powszechnej i chyba dostępnej każdemu zdrowemu na umyśle Polakowi. Wirus jest materią nie ożywioną. To fragment łańcucha DNA. Jak można zabić coś co nie żyje? Zaleca się noszenie maseczek ochronnych mających zapobiegać zakażeniu się wirusem (tak przedstawia sprawę mainstream). Litości… Taka maseczka może przydać się najwyżej kaszlącemu choremu, by nie rozpylał wokół siebie zarazków. Na zakończenie dodam iż nasz „rząd” charakteryzuje się niesamowitą trafnością swoich prognoz w kwestii kataklizmów. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Jest tam do pobrania dokument tzw. „Polski Plan Pandemiczny” zatwierdzony przez p. Kopacz. Niezwykle osobliwy i wymowny dokument (nie plotka). Proszę zwrócić uwagę na daty, oraz rodzaje służb zaprzęgniętych w zamieszanie. Na uwagę zasługuje również poruszony „mimochodem” temat sytuacji gospodarki naszego kraju… Nie wierzę w zbiegi okoliczności, ani też w dobre intencje hołoty na stołkach. Kasa nie idzie w parze z ludzkimi uczuciami.

  • Dominik said

   święte słowa…porozumienia rządu w sprawie Codex Alimentarius kilka lat temu też przeszły bez echa, a na necie można znaleźć w jakie bagno nas wpakowali politycy.

  • Piotr Bein said

   prosze podac linka do “Polski Plan Pandemiczny” lub wkleic tekst

   • http://www.pis.gov.pl/?dep=376 (PDFy do ściągnięcia)

   • Piotr Bein said

    nawijanie od samego „polskiego” rzadu, pod dyktando zbrodniczego WHO, ktory juz dawno przyznal, ze nie ma sily rozpoznawac, jaka grypa zbija ludzi z nog:
    ————————————-

    KOMUNIKAT GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO
    W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM PRZYPADKÓW ZAKAŻENIA
    WIRUSEM GRYPY TYPU A/H1N1v U LUDZI
    z dnia 7 września 2009 r.

    (Źródło: Raport ECDC z dnia 7 września 2009, godz. 17.00)

    Do dnia 7 września 2009 r. na terenie Polski odnotowano łącznie 161 przypadków zakażenia wirusem grypy typu A/H1N1v.

    W ciągu ostatnich 24 godzin w krajach UE i EFTA odnotowano 399 nowych przypadków zakażenia wirusem grypy typu A/H1N1v. Dotychczas na terenie krajów UE i EFTA wystąpiło łącznie 48 668 przypadków zakażenia wirusem grypy typu A/H1N1v, w tym 121 zgonów.

    Do tej pory na świecie potwierdzono łącznie 3 402 zgony z powodu zakażenia wirusem grypy typu A/H1N1v.

    Kontynuowany jest nadzór i na bieżąco monitorowana jest sytuacja epidemiologiczna.

   • Piotr Bein said

    a tu dowod, ile Panstwowa Inspekcja Sanitarna wie nt. pandemii h1n1:
    ———————————————————–

    home > Choroby zakaźne > Grypa > Faza 6 pandemii grypy – najczęściej zadawane pytania

    Data utworzenia : 2009-06-13 15:50:48
    Autor : Ania Świątecka
    Data ostatniej zmiany : 0000-00-00 00:00:00
    Ostatnio modyfikowany przez :

   • Piotr Bein said

    a tu lista obydwu laboratoriow wyspecjalizowanych w diagnozie („w kierunku”) h1n1, a pod nia dla porownania wykaz departamentow biurokracji „sanitarnej”
    wyglada na to, ze na kazdego chorego przypada jeden biurokrata
    szczytem lingwistycznym jest wydzial „informatyzacji” — chodzi o rzeczy jak merdialna „pandemia”?

    ———————
    Lista krajowych laboratoriów wykonujących badania diagnostyczne w kierunku wirusa grypy typu A/H1N1:

    1. Krajowy Ośrodek ds. Grypy
    Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny
    ul. Chocimska 24, 00-791 Warszawa
    telefon centrali: (0-22) 54-21-400
    fax: (0-22) 849-74-84, 849-35-13

    2. Laboratorium Wojewódzkiej Stacji – Sanitarno Epidemiologicznej w Łodzi
    ul. Wodna 40, 90-046 Łódź
    tel. (0-42) 25 36 350, 25 36 351
    fax. (0-42) 25 36 399

    ————————————–
    Departament Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia
    Departament Zdrowia Publicznego i Promocji Zdrowia
    Departament Higieny Środowiska
    Departament Przeciwepidemiczny
    Departament Nadzoru i Kontroli
    Departament Prawny
    Departament Ekonomiczno – Administracyjny
    Biuro Głównego Inspektora
    Biuro Dyrektora Generalnego
    Wydział Informatyzacji

 41. kamcio 21 said

  Wszystko to co zostalo tu upublicznione uwazam za prawdziwe.Pragne dodac ze interesuje sie nabiezaco ta sprawa i wiem z kad te pomysly szczepionek ida.Wiem takze ze i podejrzewam ze w szczepionkach moga byc takze mikrochipy RFID.

 42. marcus said

  MINISTERSTWO ZDROWIA
  RZECZNIK PRASOWY

  Warszawa, 7.09.2009 roku

  Komunikat w sprawie listu intencyjnego dotyczącego zakupu szczepionek
  przeciw wirusowi grypy typu A/H1N1

  W związku z doniesieniami medialnymi na temat zakupu szczepionek przeciw wirusowi grypy typu A/H1N1 (tzw. „wirusowi świńskiej grypy”) wyjaśniam, że informacja jakoby „ministerstwo zamówiło 4 miliony dawek szczepionki” (opublikowana dzisiaj na stronach internetowych „Dziennika”) nie jest prawdziwa.

  Ministerstwo Zdrowia nie zamówiło szczepionek, podpisany został jedynie list intencyjny w tej sprawie do koncernów farmaceutycznych z listy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Podpisanie listu intencyjnego zapewniło państwu polskiemu możliwość zakupu szczepionek, w razie gdyby została podjęta taka decyzja. Szczepionka znajduje się obecnie w fazie testów. Tak jak wszystkie produkty lecznicze może mieć działania uboczne, które w tym momencie są jeszcze trudne do przewidzenia. Nie zmienia to faktu, że są nią zainteresowane wszystkie kraje europejskie.

  Dzięki podpisaniu listu intencyjnego, w przypadku dopuszczenia szczepionki do obrotu na terenie Unii Europejskiej państwo polskie będzie mogło ją zakupić w razie wystąpienia takiej konieczności.

  /-/ Piotr Olechno
  Rzecznik Prasowy

  • Jose said

   Marcus co mi tu dublujesz wpisy
   😛

   To jest porypane. Z jednej strony media z drugiej Ministerstwo. Tylko pytanie kto gada głupoty. Może się prześcigają w dezinformacji…

   • marcus said

    nie widzialem Twojego wpisu!!!!! moze masz slaby kolor tuszu hehehe!!!!

   • mariokosmos said

    niech napiszą nazwę szczepionki i te wymienią z nazwy firmy o których mowa… – nic nam nie mówią, tylko mydlą oczy.

 43. kamcio 21 said

  dalem wtedy zly email sory

 44. pyxon said

  Oj ludzie jak mamy cokolwiek zdziałać skoro bładzimy we mgle,samo pisanie nic nie da,trzeba sie łaczyc w grupy ale jak mamy sie odnależć skoro nie wiadomo kto jest skad i gdzie,moze by coś z tym wreszcie zrobic!!!

  • Baba.Jaga said

   Na Facebooku są grupy dla konkretnych miast. Tutaj jest adres: http://www.swinskasprawa.pl

  • marcus said

   kazdy robi to co moze, ja roznosze ulotki i informuje rodzine, znajomych i obcych.

   • mariokosmos said

    Jeśli masz kamerę, chwile wolnego czasu, nie boisz się ludzi i ich reakcji – nakręć i prześlij do nas film z ankiet ulicznych, rozdawania ulotek czy też jakiejkolwiek akcji w której uczestniczysz w swoim mieście.

    POSZUKIWANI CHĘTNI DO ROBIENIA VIDEO ANKIET ULICZNYCH W CAŁEJ POLSCE!
    WYJDŹ NA ULICĘ… – z kamerą!

    kontakt: h1n1flupl@gmail.com
    http://www.swinskasprawa.pl

   • pyxon said

    u mnie w miescie to jest głos wołajacego na puszczy,ludziska wola siedziec w domku z piwskiem w łapskach i pilotem w drugiej ogladając trzepomózgowe seriale a jak sie mówi o ważnych rzeczach to jak grochem o ściane,wiekszosc woli sobie życ w swoim matrixowym świecie..rece opadaja

   • marcus said

    @Pyxon
    Jak informujesz innych to przynajmmniej sie starasz cos robic i mozesz miec czyste sumienie. A to co ci ludzie z tym zrobia to jest ich sprawa. Niestety wiekszosc dalej bedzie spac ale zawsze pare osob mozna obudzic.

   • Comer said

    Mam tak samo. Jak informuje swoich braci to reagują prześmiewczo. Stworzyła się wokół mojej osoby aura tajemniczości gdyż w końcu pełen frustracji zamknąłem się w sobie i świecie spisku nie informując już nikogo z rodziny o tym co, się dzieje. Wole działać anonimowo, bo nie daje rady z ludzka ignorancja. Ludzi obchodzi tylko co dzieje się wokół ich nosa, w życiu osobistym. Dopóki media nie robią z grypy problemu, nie piszą o długu USA, codexie i innych ważnych rzeczach, to ani im w głowie się tym zainteresować.

 45. Libertariator said

  Pojawiło się sporo ciekawych artykułów na http://www.theflucase.com/

  Tytuły :
  – „Rosnie oburzenie fracuzów tajnymi prawami pandemicznej tyranii”
  – „2/3 niemców nie chce szczepień”
  – „Grecka policja mówi NIE szczepionkom”
  – „Rodzicom w Anglii powiedziano : daj zaszczepić dziecko toksyczną szczepionką albo ci je zabierzemy”

 46. Obsertwator said

  Informacja tylko i wyłącznie do Grypy666-Marka, Michała – Swinska Sprawa:

  cytuje e-mail:
  „Tu znów ja, jak bedziesz miał chwile powiedz mi cos wiecej o akcji w bydgoszczy. Mam tez kilka pytan, o was statut, kto u was jest liderem i o zarzad kto kim jest, musimy sie poznac blizej, i jezeli nikt nie bedzie przeciwko, wymienic sie członkami, nasi zapisza sie do was, wasi do nas, cos w rodzaju unii personalnej, powoła sie jakas „rade koordynujaca współprace”, zarzady moga byc oddzielne jak chcecie. Wogóle mysle ze powinnismy miec jedna duza organizacje a nie kilka mniejszych, jeden zarzad, jedno konto bankowe. Powinnismy sie dogadac w sprawie wspolnego statutu i zamiast pieniadze tracic na podziały wykorzystywac je wspolnie i mądrze. Oczywiscie to tylko moja skromna sugestia, bo w końcu nie chodzi tu o stołki czy wpływy, no chyba ze ktoś chce dorobic sie na tym kariery i sławy. Trzeba też myślec o skutecznosci, by nasze cele nie tylko pozostały celami które przez lata nie bedą realizowane bo dzieliła nas ideologia. Siły Nwo chca bysmy własnie byli podzieleni na czarnych, czerwonych, nawzajem sie nienawidzili, a w tym czasie NWO realizuje swoje cele, mósimy miec konkretna strategie, plan działania, musimy byc bezideowi, bez zadnego planu politycznego, tylko ustawy i petycje pod które bysmy szukali podpisów i poparcia na demonstracje. Tylko w tedy bedziemy skutczni jak zapomnimy na chwile o naszych pogladach i zaprosimy różne grupy na wspólne manifesty bez wzgledu kto jakie ma poglady, czy to wierzacy, czy ateista, czarny, czy czerwony, gej czy hetero. To moje telefony orange 500749321 i play 796109961; wyslij mi na gg statut i jakas prezentacje lub strategie co planujecie zrobic by przynajmniej ograniczyc wpływy NWO w Polsce. Za dwa tygodnie planujemy w całym kraju pikiety-reklamowe(2-3 osoby chodzace z transparentem), oraz jakis marsz we wrocławiu na poczatku listopada we wrocławiu, mamy tam spory potencjał ok 100 osób. Na demonstracji może byc nawet 500 osób;później w warszawie ok 27 grudnia po swietach planujemy wielka demonstracje przeciwko kodeksowi żywnosciowego na 2-3 tys osób z jakas wieksza koalicja poparcia. Mam nadzieje ze dbacie o to by było jak najwiecej zrzeszonych ludzi bo same wejscia na strone jeszcze niczego nie swiadcza, na dzien dzisiejszy mamy ok 320 osób(zebrane od 4 sierpnia). Proponuje tez żebyscie mowili zgłaszajacym sie ze wspołpracujecie z nami, głownie chodzi by podawac konkretna liczbe ile was jest, wy piszcie ze jest was tyle i ze współpracujecie z nami co maja tyle ludzi; To bardzo wazne bo to działa jak żywa reklama i daje argumenty ludziom by wam pomoc czy przystapic do was, wiem że jeszcze jako tako rekrutacji nie prowadzicie, a że zaczeliscie od strony, my zaczelismy od rekrutacji i po miesiacu juz cos mozemy robic;strona jest bardzo wazna ale musi łączyc sie z rekrutacja; bo słowne poparcie na dłuzsza mete nic nam nie da, musimy miec konkretnych ludzi by móc działac; pisac ustawy i zbierac podpisy, miliony podpisów, a do tego sa potrzebne pare tysiecy aktywistów. Mam nadzieje że sie dobrze zrozumielismy i znajdziemy rozsądny consensus. Pozdrawiam i czekam na info”

  nie mogę występować w imieniu stowarzyszenia więc temat daje wam.
  email: Kazimierz Parol

  reszta osób proszona o nie komentowanie.

 47. Obsertwator said

  hmm

 48. pyxon said

  Jak moge coś zaproponowac? sądze ze na tym blogu powinniśmy zająć sie tylko i wyłącznie grypą i szczepieniami,blogi dla ufo ,chemitralis,nwo itp są gdzie indziej a tu robi sie za przeproszeniem sieczka informacyjna,i ta cała sytuacja z wklejaniem informacji z żródeł w oficjalnych mediach czyli powtarzaczach jest troche chybiona,juz raczej niezalezne żródla mogly by cos nam powiedziec,takie jest moje zdanie,widze ze nastała na blogu jakby goraczka szukanie złego,wywoływanie wilka z lasu,straszenie sie nawzajem coraz to nowymi doniesieniami,proponuje sie wyciszyc troszkę bo inaczej sami wpedzimy sie w obłed,pozdrawiam wszystkich

  • Comer said

   Zrozum ze grypa to nie jedyne zagrożenie. Jak nie wykończa Cie szczepionkami, to zatrują żywnością. Jak nie zatrują żywnością to zaczadza chemtrailami. To wszystko jest ze sobą powiązane i należny zając się każda sprawa, albo marny nasz los… Nie wiadomo ile maja alternatyw na realizacje swoich planów. Ludzie muszą wiedzieć, ze nie tylko szczepienia są problemem. Zaczną zgłębiać temat na wszystkich obszarach. Należy dzialac we wszystkich sferach zagrożenia!

   • pyxon said

    ja o tym doskonale wiem,to wszystko jest czescia jednego skomplikowanego planu a wiele tropów moze byc mylacych specjalnie wiec potrzeba rozsadnej logicznej i obiektywnej analizy obrazu całosci

 49. Ja said

  wtorek 08/09/2009 19.02
  ERA (The Hellenic Radio) http://www.ert.gr/

  (…)
  Pierwsze dawki szczepionki pandemicznej spodziewane są w Grecji w nadchodzącym tygodniu. W międzyczasie dyrektor Europejskiego Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób podkreślił, że są już pierwsze wyniki bezpieczeństwa i skuteczności szczepionki.
  (…)
  Do tego eksperci przewidują w ekstremalnym przypadku ponad 3000 zgonów na H1N1 przy około 1500 zmarłych rocznie na zwykłą grypę (sezonową).

 50. Obsertwator said

  dobra ostatni komentarz na dzień dzisiejszy:
  jak studiowałem byłem w USS’ie – Uczelniany Samorząd Studencki – to byly piekne lata, organizowalismy Juwenalia, Imprezy, różne marszy itd.

  Proponowałbym skontaktowanie się z samorządami uczelnianymi uczelni.
  NA starym ATR aktualnie Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy studuje ok 15000 studentów. Kilka uczelni zainteresować tą kwestią, a uwierzcie mi jeśli się przedstawi sprawę jasno i klarownie dużo pomogą.

  PS. 15 osób z stowarzyszenia o tym nie pomyślało, muszą za niektórych myśleć jednostki nie stowarzyszone.

  AHA Bartłomiej piszesz do grypy o usuwanie wątków nic nie wnoszących a 90% twoich to osmieszanie i czyste bzdury. Nie pisz nic jak nie masz nic do napisania tylko zaśmiecasz bloga

  • Bartłomiej said

   Chyba siebie przeceniacie. Nikt raczej tego nie odbiera jako atak, chyba że chodzi Ci o atak „zmasowaną głupotą” to tak. Z dezinformacji przeszliście do „rżnięcia głupów” (nowa taktyka?) Dziwne jest, że od wielu dni do niektórych osób nic nie dociera, pewnie przypadkowo operują pewnym poziomem wiedzy nie tylko prawnej i dzień w dzień na blogu zamieszczają „durne komentarze”.
   Odpiszę Ci ten ostatni raz, bo temat uważam za wyczerpany. Przepychanki słowne uważam za żenujące, a Twoje i „kolegów” wpisy za nic niewnoszące do sprawy, tym bardziej, że wprowadzacie tylko zamieszanie i chaos. Jak dla mnie osobiście, możesz się obrazić i w ramach swojego protestu razem z „kolegami” zgłosić się do punktu szczepień za kilka tygodni i przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza szczepionkę, czy cokolwiek tam będą próbować ludziom wciskać. W świetle „Waszych” komentarzy, jest mi to zupełnie obojętne. Są miliony ludzi w Polsce, które jeszcze nie wiedzą co się dzieje, rozmowa dalsza z „Wami” nie ma sensu i jest stratą czasu!
   Masz wszystko podane na „tacy” a co z tym dalej zrobisz, T W O J A „broszka”! Proponuje jednak, jeżeli masz jakieś zastrzeżenia, zrobić np: własny blog/stronę/forum itd. o tej lub podobnej tematyce i starać się informować ludzi dalej. Kto Ci powiedział, że ten blog jest panaceum, na wszystkie „Wasze” problemy, a ludzie go prowadzący mają odpowiedzi na wszystkie „Wasze” rozterki? (pytanie retoryczne). Dostałeś info/ostrzeżenie radź sobie człowieku dalej i nie czekaj aż ktoś Ci wytrze „gila z nosa” do cholery! Nakręć kilka filmów i razem z „kolegami” załóżcie Swoje stowarzyszenie, skoro jesteś obeznany w temacie. Autorzy blogu już kilka razy podkreślali, że każdy może korzystać z materiałów do własnych celów informacyjnych itd. Ja nie widzę przeciwwskazań do takiej formy, skoro uważasz, że coś zrobisz lepiej to idź i to rób, ale rób coś człowieku zamiast umoralniać innych jak i co powinni robić!
   FINE!

  • mariokosmos said

   15 osób ze stowarzyszenia (i nie tylko one) wysłało takie informację do niejednej placówki nie tylko państwowych uczelni. Gdzie jeszcze do związków solidarniościowych, do właściwie wszystkich hufców ZHP, do ośrodków zdrowa, idąc dalej do polityków, lekarzy, profesorów, autorów publikacji i książek, badaczy itd.

   – proszę nie wydawać takich osądów NIE WIEDZĄC NIC na temat tego co stowarzyszenie ROBI, czy już ZROBIŁO.

   Jeśli nie przestaniesz zaśmiecać i oskarżać innych o nic nierobienie Twoje wpisy które nie będą niosły żadnych treści będą kasowane. Zresztą jak każde które tych wymogów nie będą spełniać.
   Nie ma czasu ani na czytanie ani na komentowanie głupawych kłótni i oszczerstw.

   Pozdrawiam

 51. eloelo yoyoyo :) said

  Daje to tu, może ktoś to wykorzysta do czegoś.

  Moje niedoskonałe tłumaczenie fragmentu wideo zatytułowanego – „Kłamstwo wirusa HIV i AIDS – HIV nie

  powoduje AIDS”. http://www.youtube.com/watch?v=ST_DJmoyhNg
  PS. Miejscami uzupełniłem trochę dodatkowymi informacjami.

  Wirus polio nazywany jest wirusem polio, ponieważ powoduje on podstawową chorobę zwaną polio. Wirus

  influenza nazywany jest inFLUenzą ponieważ powoduje chorobę zwaną flu (z angielskiego „flu” to

  grypa) i przypomina przeziębienie. Wirus odry powoduje odrę. Konkretne wirusy powodują konkretną

  chorobę lub choroby u wszystkich ludzi. Tak jak instrumenty muzyczne – każdy ma swoje specyficzne

  brzmienie. Jeśli poprawnie zdiagnozujemy danego mikroba możemy wtedy powiedzieć co to za choroba.
  Gruźlica spowodowana jest bakterią (prątkiem) gruźlicy, syfilis krętkiem bladym (bakterią), a odra

  wirusem odry. Tymczasem HIV wywołuje wiele różnych znanych uprzednio chorób(około 30). Według

  postawionej hipotezy wirus HIV nie zachowuje się jak pojedynczy instrument tylko jak cała orkiestra,

  jak symfonia. Jeśli spojrzymy na informację genetyczną jaką ten wirus zawiera zauważymy że jest ona

  znacznie mniejsza niż innych wirusów. HIV jest jednym z najprostszych wirusów jakie znamy (wikipedia

  podaje że jest to jeden z najlepiej poznanych wirusów) (pewnie dlatego że jest prosto zbudowany jest

  taki mały że może przedostać się przez prezerwatywę).

  Natomiast ludzie zainfekowani HIV mają choroby specyficzne dla danej grupy ryzyka lub danego kraju.

  Np. mięsak Kaposi’ego w USA i Europie jest typowy dla homoseksualistów. Pneumocystis pneumonia jest

  „zarezerwowana” dla Amerykanów i Europejczyków podczas gdy „slim disease” (utrata wagi a w

  następstwie śmierć) jest zarezerwowana dla Afrykańczyków.

  Część z większości chorób – które jak się uważa spowodowane są przez HIV – nie ma nic wspólnego z

  upośledzeniem odporności. Jeśli nadmienimy tą kwestie badaczom HIV to odpowiedzą – tak to prawda,

  ale HIV to szczególny wirus. W odróżnieniu od innych wirusów, które atakują konkretne komórki w

  ciele i powodują konkretne choroby, HIV tego nie robi. HIV zabija twój system immunologiczny. Teraz

  w ogóle nie masz systemu odpornościowego. To tak jakbyś zostawił otwarte drzwi. „Każdy może wejść a

  kto pierwszy wejdzie ten powoduje swoją chorobę.” Takie jest wyjaśnienie. To wyjaśnienie nie jest

  złe. Jest całkiem mądre (sprytne). Wyjaśnia ono to, że pacjenci z wieloma różnymi infekcyjnymi

  chorobami diagnozowani są jako osoby chore na AIDS. Chorzy na AIDS mają pneumonię, tuberkulozę

  (gruźlicę), herpesvirus, kandydozę (grzybica) i inne infekcje. Wszystkie te infekcje powodowane są

  przez mikroby: bakterie, fagi i wirusy. Ale nie wszystkie te choroby to choroby układu

  odpornościowego.

  W Ameryce około 39% chorób występujących przy AIDS nie ma nic wspólnego z chorobami systemu

  immunologicznego i nie mogą one być wyjaśnione jako choroby układu odpornościowego. Czasami

  zdiagnozowane są u pacjentów z AIDS u których nie ma braku odporności. Oznacza to, że pacjenci AIDS

  mają normalny układ odpornościowy lub prawie normalny. Kaposi’s sarcoma (Mięsak Kaposiego) został

  zdiagnozowany u pacjentów z AIDS mających zarówno normalny jak i szwankujący układ odpornościowy.

  Podobnie Dementia (demencja, otępienie) zdiagnozowana też u pacjentów z AIDS z prawidłowym układem

  odpornościowym. Podobnie z „chorobami wyniszczającymi organizm”. Chcę powiedzieć, że nawet to

  przewidywanie że HIV jest „super mądrym” wirusem powodującym te różne choroby – podczas gdy inne

  wirusy powodują tylko jedną chorobę czy dwie – nie sugeruje czy nie stwarza podstaw do tego

  przewidywania by sądzić że HIV atakuje układ odpornościowy, ponieważ 39% chorób na jakie cierpią

  pacjenci z AIDS w USA i Europie nie ma nic wspólnego z chorobami układu odpornościowego. Dlatego nie

  powinniśmy mieć takiej hipotezy. Oni powiedzą że to kolejne ignorowanie mechanizmu działania HIV, że

  czynnik chorobotwórczy jest z powodu innych chorób jak dementia, sarkoma itd. Czyli znów nie mamy

  wyjaśnienia dla tego wirusa.

  Chcę Ci teraz powiedzieć to że nie ważne jak na to patrzysz. AIDS nie jest chorobą infekcyjną. HIV

  zdaje się nie wyjaśniać przyczyny tych wszystkich chorób, nie pasuje do tej całej układanki, nie

  jest infekcyjny ale tak – sprzyja powstawaniu różnych chorób, które są infekcyjne.

  Teraz pokażę ci prawa wirusologii klasycznej. Jak infekcje wirusowe powinny wyglądać czy jak będą

  wyglądać, jeśli są to infekcje wirusowe.

  Inkubacja/ okres ukrycia

  a) Choroba to infekcja 50% danego organu (organ zaatakowany w 50%) lub infekcja 10% wszystkich

  komórek człowieka (jest ich 10 do potęgi 14, czyli 1 i 14scie zer).
  b)czas wytworzenia nowego pokolenia wirusów = 8 do 48 godzin (HIV=48 godzin)
  c) liczba zarażonych komórek przez jedno pokolenie (pochodzące od pojedynczej kopii wirusa)= 100

  -1000 komórek)

  Tak mniej więcej to wygląda lub powinno wyglądać w przypadku chorób infekcyjnych. Więc jeśli miałeś

  okazję się czymś zarazić i zastanawiasz się czy się zaraziłeś to lekarz powie ci tak: Jeśli w

  przeciągu 5-10 dni nie zachorujesz to znaczy że się nie zaraziłeś, ponieważ taki jest okres

  inkubacji i nie zachorujesz. Nawet ośrodki zajmujące się kontrolą chorób ci to powiedzą że okres

  inkubacji jest w miarę krótki dla wirusów. …coś tam epidemia wirusa ebola w Afryce … 2 miesiące…

  coś tam…
  Wszystko co zostaje wyjaśnione w ich firmach biotechnologicznych pochodzi z tropikalnych lasów

  Afryki. Mówi się czasem, że ktoś odbył sex z małpą potem zaraził homoseksualistów, potem oni

  przybyli do ameryki … a potem środek owadobójczy DDT (podobno był przyczyną różnych chorób),

  kondomy, screening (testy, czyli wykrywanie bez obecności objawów obarczone możliwością pomyłki),

  preparat AZT (kiedyś stosowany do czego innego , potem zakazany a potem podawany pacjentom z AIDS –

  trzeba sprzedać szkoda żeby się zmarnował) i inne rzeczy będą nas chronić przed zabójczymi chorobami

  pochodzącymi z tropikalnych afrykańskich dżungli. Byli tak efektywni w filmie z Dastinem Hoffman’em

  kiedy używali kondomów i helikopterów gdy wybrali się do afrykańskiej dżungli …
  http://www.filmweb.pl/f5432/Epidemia,1995/ciekawostki

  .. amerykanie powrócili do Afryki … kosmiczne skafandry … a później byli przetrzymani na wyspie

  przez 2 tygodnie (?), i zgadnij dlaczego? Ponieważ 2 tygodnie to okres inkubacji dla wirusów , nawet

  dla groźnego wirusa Ebola. I jeśli w ciągu 2 tygodni nie zachorujesz to nic ci nie będzie.

  Wypracowaliśmy taką wiedzę przez 30, 40 lat wirusologii. Okres inkubacji nie jest niczym

  tajemniczym, nie trzeba nic zgadywać. Okres inkubacji jest po prostu funkcją tzw. czasu kopiowania

  się wirusa. Jest to czas potrzebny wirusowi by wniknąć do komórki człowieka czy innego zwierzęcia,

  namnożyć się, zabić komórkę i wydostać się z setką „nowych dzieci”(nowych wirusów). Zajmuje to

  praktycznie wszystkim wirusom od 8 do 48 godzin, czyli pół dnia, dzień czy 2 dni. Nie więcej. Wirus

  HIV nie jest wyjątkiem, tak samo jak Ebola, polio, odra, herpesvirus, .. grypa i inne. Wszystkie

  wirusy namnażają się w tym okresie. Wiemy, że z wirusem HIV jest dokładnie tak samo. Więc zarażasz

  się wirusem (pojedynczą kopią), tak to zwykle bywa, że nikt ci ich nie wstrzykuje, po prostu ktoś

  kichnął, zakasłał, byłeś gdzieś na dyskotece, a może kondom ci pękł 🙂 czy co tam innego. Nie

  dostajesz wielkiej dawki wirusów, a tylko kilka, wystarczy nawet jeden. Więc masz jedną komórkę

  zainfekowaną a po 48 godzinach masz już 100 wirusów w sobie. I one mogą zainfekować teraz 100 twoich

  komórek. Następne 48 godzin to 100*100=10 000 wirusów i tyle komórek może być zainfekowanych. I

  takie jest właśnie równanie: po każdych 48 godzinach masz 100 razy więcej wirusów i zainfekowanych

  komórek, czyli 100*100*100*100…. I po 2-uch tygodniach masz zainfekowane 100 000 000 000 000 (10

  do potęgi 14) i tyle dokładnie masz komórek w całym twoim organizmie. Więc jeśli niemiałbyś układu

  odpornościowego co by mógł temu przeciwdziałać lub szczepionek(?), … to wirus wykonałby swoją

  robotę gdyby był do tego zdolny, lub po prostu nie zainfekowałby cię lub twój system odpornościowy

  się go pozbył. Nie ma innej możliwości! Nie jest możliwe że wirus HIV mógłby powodować choroby po 10

  latach od zarażenia się nim. Więc objawy czy przeciwciała pojawiłyby się mniej więcej w okresie do

  2uch tygodni. Powiedzmy, że nawet do 4 tygodni. Ale nie po 10 latach. Nie!

  Od tłumacza: No i tak podają okres z poślizgiem 3 miesiące i zrobienie testu ale czy obecność

  przeciwciał jest warunkiem zarażenia danym wirusem? (dlaczego nie szuka się wirusa w organizmie?).

  Można by powiedzieć, że system immunologiczny nie pozbył się wirusa ponieważ nie atakował on komórek

  a tylko układ immunologiczny…. ale ja ostatnio wyczytałem, że jak wstrzyknęli szczurom jakieś

  przeciwciała i zrobiło się ich za dużo to system immunologiczny pozbył się też nadmiaru tych

  przeciwciał, a przeciwciała przecież są częścią układu odpornościowego, czyli układ odpornościowy

  sam siebie też potrafi korygować. Przeciwciała są gdzieś produkowane, a tych miejsc wirus chyba nie

  atakuje? czyli mogą być one swobodnie produkowane. W takim razie prościutki wirus HIV jest tak

  przebiegły, że nic nie jest wstanie go ruszyć?:)

  Krętek blady wywołujący syfilis (kiłę) jest wielkości 5-10 µm. Ma ktoś informację jakiej wielkości

  są pory w prezerwatywie?
  Są też jak wyczytałem wrodzone niedobory odporności. Czy bada się dzieci na wrodzony niedobór

  odporności zanim się je zaszczepi na odrę? Bo na odrę zapadają np. takie właśnie dzieciaki. Są też

  wirusy (bakteriofagi) infekujące bakterie.

 52. Mariuszsz said

  Panie Piotrze jest wsparcie !!!

  Dzisiejsze TVP INFO, program „Minęła Dwudziesta”

  http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/minela-dwudziesta/wideo/08092009-2010

  Rozmowa z prof.Lidią Brydak Krajowy Ośr. ds. Grypy, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Oraz z dr. Jerzym Jaśkowskim ( zwrócić uwagę na Jego wypowiedzi )

  Jest to blok rozmów trwa 44 min. Ta rozmowa zaczyna się w 16 min. 30s. W moim Firefox-ie nie wyświetla się pasek czasu a wcześniej nie chciał w ogóle startować bo brakowało wtyczek. Na Internet Explorer 6 startuje bez problemów i z paskiem czasu.

  • Libertariator said

   Mógłbym prosić o streszczenie w kilku słowach o czym się tam mówi ? U siebie nie dam rady odtworzyć.

 53. jowram said

  Ciekawe orędzie Jezusa z Marca dla John Lary

  2 marca 2009

  Jezus powiedział: „Moi ludu, co roku tysiące umiera z powodu grypy w okresie zimowym. Wyobraź sobie lata, gdyby nie było bardziej zjadliwe błąd grypa rozprzestrzeniła się na całej populacji. To właśnie jeden z jednego świata ludzi plany rozpowszechniania pandemii wirusa poprzez Chemtrails w niebie. Mają one wyrażać tych szlaków w niebie tak długo, że ludzie widzieli je bez bardzo zaniepokojeni. Pandemii zakaźnych wirus może zabić wielu ludzi i zmniejszenia populacji, do czego z jednej osoby na świecie rząd chęć kontrolowania mniej ludzi. Po pojawieniu się wielu ludzi umiera z tą epidemią, byłoby to jeszcze jeden powód do Call on Me Have Your Guardian Angel doprowadzi Cię do moich ostoi, gdzie będzie można się wyleczyć ze wszystkich chorób, patrząc na moich świetliste krzyże lub picie z cudowną wodą wiosnę . Moje ostoi zapewni Państwu zarówno duchowej i fizycznej ochrony poprzez moc aniołów, aby ci niewidoczne. Zaufanie do moich najbliższych ochronę w czasie ucisku, bo Ja was posyłam Grace of My Angel ochrony, które pomogą Ci przetrwać zło tego złego czasu. Tym razem zła będzie krótki, zanim wejdę w zwycięstwo w celu ustalenia Moje erę pokoju „.
  Jezus powiedział: „Moi ludzie, nie było wiele osób, które utraciły wartość ich domów, a ich wartość rynkowa jest znacznie poniżej ich pierwotnej hipoteki. Użyto słowa „pod wodą”, aby opisać hipotecznych, który jest po cenach poniżej wartości rynkowej. Ta wizja statku America’s stanu „pod wodą” jest taka sama sytuacja, w której swoje rosnące deficyty są o upadłość do kraju z niewielką szansę na znalezienie wystarczającej liczby nabywców do utrzymywania się zadłużenia. Twoje banki i firmy ubezpieczeniowe jeszcze wiele złych kredytów w swoich księgach, że boją się odpisać w straty ponieważ będzie upadłość tych instytucji. Wkrótce zobaczysz, że nie jest możliwe ratowania wszystkie duże banki, a po ich upadku, swoje oszczędności spadnie z nimi. Ten chaos jest jednym ze środków, które umożliwią jeden świat ludzi do stanu wojennego i formy North American Union z „Amero” jako nowej waluty. Jak widać chaos i stanu wojennego uznane to będzie znakiem dla was, aby Moje anioły doprowadzi Cię do swojego schronienia ochrony. To zło królować będzie krótki z antychrystem, a ja go pokonać i doprowadzić Moje erę pokoju „.

  • Obsertwator said

   powiem TAK:
   wszsytkie osoby co wierzą w bzdurę że Jezus nadaje na jakichś falam czy to we snie, czy to w kwestii medytacji , jakieś pseudo wizje, no zwykle oszołomy:
   w ogóle skoro jesteście tacy katolicy to bynajmniej raz pczeczytajcie biblie.
   Jest tam napisane wprost: ze nie mamy ufać takim osobom. Jezus całkowicie się od tego odgradza i potępia.

   no ale niektóre osoby wiedzą lepiej.

  • eloelo yoyoyo said

   Nie wiem o jakim Jezusie piszesz. Jezus o jakim mnie uczono żył jakieś 2000 lat temu. Chcesz zobaczyć prawdziwego Jezusa to wpisz w youtube „hafciarka”. Takich Jezusów spotykamy wszędzie tylko ich nie zauważamy:)

 54. DRON said

  OBÓZ na Mazurach – Po drodze ze Szczytna do Rucianego Nidy znajduje się ogrodzony, drutem kolczastym, pusty, nowy obóz w lesie, z wieżyczkami strażniczymi. Kto mi wytłumaczy, co to jest?

  • Ja said

   Masz jakieś foty? Daj zrzut położenia np.z pilot.pl z zaznaczonym miejscem.

  • Ja said

   Jeśli to ośrodek wywiadu w kiejkutach to lepiej nie fotografuj;)

  • Dominik said

   Ktoś w ogóle miał do czynienia z obserwacjami jakichkolwiek podejrzanych obozów w polsce, ew. zamaskowanych wjazdów do baz podziemnych?

   • mariokosmos said

    W Polsce jest wiele takich baz podziemnych jeszcze z czasów II wojny światowej…
    np: Szczecińskie podziemne trasy turystyczne
    http://www.schron.szczecin.pl/

    ile z nich zostać mogło „reaktywowanych” bynajmniej dla celów turystycznych, tego niestety nie wiem…

   • Dominik said

    Może znajdzie się paru ochotników z GPSami, żeby pooznaczać podejrzane tereny? W sumie jeśli ktoś np. mieszka blisko takich obiektów bądź interesuje się bunkrami i takimi klimatami….

   • Xagog said

    Akurat w google earth zdjęcia satelitarne są kiepskie w tej okolicy i niewiele widać:/

 55. Z forum Onetu:

  negatywne skutki szczepionki – objawy zatrucia metalem ciężkim
  http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw2MDI5MDEzNCwxNjA5ODMxMTUsNzIwNDExNSwwLGZvcnVtMDAxLmpz
  monsanto pracuje nad gatunkiem świni odpornej na choroby
  http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw2MDI4NzM5MywxNjA5NzU2NzUsNzIwNDExNSwwLGZvcnVtMDAxLmpz

 56. eloelo yoyoyo :) said

  … i chciałem jeszcze powiedzieć że nie wszystkie wirusy po namnożeniu uszkadzają komórkę czy tam całkowicie ją zabijają przy wydostawaniu się z niej, trzeba by więcej poczytać co by się więcej dowiedzieć skoro nie jest się wirusologiem lub nie studiowało się medycyny tak jak ja:)

  A nie jeśli na 100 osób niezaszczepionych tylko 5 zachoruje to to oznacza że nieszczepienie jest skuteczne w 95% w przeciwdziałaniu chorobo – no ptak zdaje się oni rozumują jeśli chodzi o skuteczność szczepionek.

 57. eloelo yoyoyo :) said

  … to znaczy układ odpornościowy może nie pozbył się tych przeciwciał (gdy mu wstrzyknięto sztuczne) a obniżył produkcję swoich naturalnych tak by była ich odpowiednia ilość w obiegu. Czyli wstrzykując przeciwciała zmusza się organizm by produkował mniej swoich przeciwciał. Ale na pewno jeszcze tak dokładnie całego człowieka nie poznano i jeszcze wiele niewiadomych i dużo do odkrycia:]

  ps. tzn. ja nie studiowałem medycyny ale lubię się edukować:)

 58. Bartłomiej said

  Alex will cover Charlie Sheen’s letter to the president…

  http://www.infowars.com/stream.pls

  • eloelo yoyoyo said

   Dr. Jerzy Jaśkowski (bo to chyba on bo prowadzący program powiedział że Jaskiewicz) jest od dawna ignorowany przez polskich decydentów. Z tego co wyszukałem to tytuł doktora otrzymał chyba na Gdańskiej Akademii Medycznej i chyba ma tytuł z biofizyki czy coś takiego, nie jestem pewien. W każdym razie jego nazwisko pojawiało się na stronach uczelni jako współautora prac…. i tylko w takij postaci udało mi się go znależć tam
   http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/600C893B
   http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/55193802

   Ciągle się pojawia stwierdzenie że „jak powszechnie wiadomo to przecież szczepienia pomagają bla bla bla”

   Czy osobom zaszczepionym ktoś wstrzykiwał wirusa po pewnym czasie lub wystawiał na kontakt z osobami chorymi by sprawdzić czy się zarazi? Nie wiem czy ktokolwiek by się zgodził na taką próbę. A czy na zwierzętach testowano? Nie wiem.
   Poza tym dla relaksu można obejrzeć to: http://www.youtube.com/watch?v=hLp1SPH1OUY obejrzyjcie wszystkie 5 części tego.

 59. eloelo yoyoyo said

  wypowiedzi Jaśkowskiego można poczytać tu http://sonia.low.pl/sonia/ono/0a.htm i to nie „od wczoraj” się on tymi sprawami zajmuje

 60. O tym wszystkim i rzeczach podobnych bylo pisane juz od ponad 10 lat w polskiej edycji Pisma MICHAEL http://www.michael.org.pl i od 70 lat w angielskiej wersji MICHAEL Journal http://www.michaeljournal.org. Wygrac mozna tylko przez edukacje spoleczenstwa.

 61. kellrez said

  linki do filmików Piotra Beina należy skracać.. ponieważ są już cenzurowane na gg..

  • kellrez said

   przykład.. wysyłałem link do filmiku cz.4 do kolegi.. wyskoczyło mu że musi mnie mieć na liście.. a na liscie mnie ma ;/ „W trosce o bezpieczenstwo…”
   wysyłałem linki do drugiego kolegi to nie mógł przewinąć gg do góry..

   dziwne.. akurat przy filmikach z Piotrem Beinem.

   • eloelo yoyoyo said

    powiem nieładnie „bo gg się jebie” 🙂 to od dawna wiadomo ze gg się „zacina”. Nawet w trakcie rozmowy zdarza się tak że jak z kimś klikasz. to te wiadomości przychodzą do obu stron w różnym czasie albo czasem się gubią i nie dochodzą w ogóle lub np. włączasz gg na drugi dzień a tu ci przychodzi jakieś zdanie które ta osoba napisała do ciebie wczoraj ale wczoraj ci nie doszło a dopiero na drugi dzień. w ogóle obrazki też nie dochodzą albo nie można się na gg zalogować.

   • kellrez said

    heh ;D dzięki 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s