Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Trzy sposoby na obalenie dyktatury…

Posted by grypa666 w dniu 05/09/2009

Wojciech Właźliński, 05. IX. 2009

Drodzy Przyjaciele,
Zmęczeni czytaniem być może znajdą czas na wygodniejszy sposób poszerzania swojej wiedzy.
Sadzę że te nagrania wideo  będą im w tym pomocne. Także w tym kogo wybierają sobie na swojego reprezentanta zaczynając od najniższych szczebli.
Trzy sposoby USA na Obalenie „Dyktatury” 1/2 (napisy PL)
cz.1: http://www.youtube.com/watch?v=BM9yCk4IB8w&feature=related
cz.2: http://www.youtube.com/watch?v=w4-5GbnoWDs&feature=related

Jest jeszcze jeden sposób, nie omówiony w tych wideach. Sposób stosunkowo najtańszy i prawdopodobnie najefektywniejszy i bezprecedensowy w celu podniesienia poziomu niewolnictwa na wyższy poziom, – przymusowe szczepienia.
Tradycyjnie słowo szczepionka kojarzy się ze szczepieniem przeciwko czemuś. Niestety teraz nie wiemy czy przymusowe szczepienia z drakońskimi karami za uchylanie się od nich są przeciwko chorobie czy w celu spowodowania czegoś innego.
A jednak zakażanie.
Stan finansowo gospodarczy tak zwanego Zachodu doprowadzony jest perfidnie do warunków samounicestwienia państw, łącznie z USA. Poziom uzależnienia się państw od globalnych banków sięga poziomu; „przecież tu już nie ma nic waszego poza waszymi długami”. Czas na „ratowanie was” ale na „naszych warunkach”
Depopulacja  i wprowadzanie „Nowego Ładu” sposobem wywołania wojny pod pretekstem sprawy Iranu napotkała na trudności.
Bron biologiczna w warunkach pokojowych wraz ze strategicznymi i taktycznymi sposobami z wykorzystaniem tak zwanych „wrzeń społecznych” stała się sprawa wyboru.
Ogromny aparat organizacyjny zniewalania populacji poszczególnych państw został już dawno stopniowo przygotowany ze szczególnym zwróceniem uwagi na USA. Wszędzie położono nacisk na to, że cokolwiek będzie się działo było zgodnie a prawem a sprawcy mieli i maja immunitet. (wypróbowano to także w Polsce kiedy mordowano Polaków „sądownie” i poza sądownie i nazywało się to później że „działali według ówczesnego prawa”. (Nietykalność w okresie po-solidarnościowym załatwili sobie nieco innym sposobem, „umownie”, „gruba kreska”)
Pod cynicznym użyciem sztandaru „Ratowanie życia” z wykorzystaniem innego sztandaru „Pandemia” kryje się, można z dużą pewnością przypuszczać, bron biologiczna  nad która pracowano wiele lat.
Jest to tak grubymi nićmi szyte, że nie trzeba znać szczegółów żeby skonstatować, że dzieje się cos zupełnie odwrotnego, jednak dufność w swoja moc rządową dodaje tupetu.
Oczywiście głębsze poznanie zagadnienia i poznanie nieco szczegółów  może tylko utwierdzić w podejrzeniach.
Większość znanych już szczegółów wyartykułowano już  w https://grypa666.wordpress.com/  i innych „niepoprawnych politycznie” źródłach ale chciałbym dodać jeden więcej raczej nieznany. Otóż World Health Organization (WHO) nie mogła dłużej ukrywać ( za wiele już wiedzieli ci którzy nie mieli wiedzieć) i przyznała, że wirus mógł być jednak z premedytacja rozprzestrzeniony czyli dokonano skażenia. Oczywiście ślicznie, na pozór, to uzasadniono i wytłumaczono.  Ślicznie dla nie zastanawiających się nad tym co czytają.
Proszę zaglądnąć do strony WHO i przeczytać uważnie,  (odnośnik w angielskim)
http://www.who.int/csr/disease/swineflu/notes/h1n1_safety_vaccines_20090805/en/index.html
zwracając szczególnie uwagę, miedzy innymi, na:
„W Europie niektórzy producenci prowadzili zaawansowane badanie używając tak zwany „model szczepionki” („mock-up”)  Ten model szczepionki przeciwko ”influenza virus” zawiera składnik który nie istniał w naturalnej ludzkiej populacji i w ten sposób ta nowość może imitować pandemiczny wirus.”
Tak wiec nie wiemy jakie to “nowości” mogą zawierać szczepionki, jakie „ nowości” mogły być rozprzestrzenione w naszym środowisku i jakie to może mięć konsekwencje, ponieważ sama organizacja WHO tez nie wie. Możemy jednak przypuszczać na czym polegają te „nowości” w broni biologicznej.
„Faktycznie niekorzystne rezultaty spowodowane sama szczepionką mogą występować ale nie da się tego przewidzieć,” pisze WHO.
Nie przeszkadza to w tym żeby zmusić cale państwa, w USA już kilka stanów, do przymusowych szczepień pod drakońskimi karami.  Za tym idą z dnia na dzień nowe  zarządzenia przymusowego szczepienia całego personelu szpitali oraz dzieci w szkołach w innych stanach. Po tym przyjdą zakłady pracy. Konsekwencje tego i cel nie są trudne do przewidzenia.

Komentarzy 197 to “Trzy sposoby na obalenie dyktatury…”

 1. Dla tych którzy mają czas – film z 6 części z polskim lektorem – „Spowiedź Agenta”

  W sam raz na zrozumienie obecnej sytuacji Iranu.

 2. Pol-Pot said

  Ten film to jest obowiązkowa pozycja!

  • Magda said

   Tak jak „Kartel farmaceutyczny” dr Rath’a

   • illuminati circus said

    I wywiad z Aaronem Russo byłym „przyjacielem” nikosia rockefellera. Niestety już nie żyje z powodu choroby (Aaron nie nikoś, niestety).

 3. luzak1977 said

  Nie wiem czy to już było, ale nie ma czasu na sprawdzanie.
  Wszystko już było. W 1976 roku robili próbę generalną przed tym, co
  wkrótce ma nastąpić… [Swine Flu po polsku oznacza świńską grypę!]

  Oto linki:

 4. Obsertwator said

  witaj looknijcie i powiedzcie co o tym sadzicie.

  prosze tylko o powazne przeyslane odpowiedzi.

  • Ja sie podpisuje pod słowami bajki107:
   „Czy te słowa mają zasiać w naszych sercach strach? Jeśli ludzie zostaną naznaczenie chipami bez ich wiedzy to nie będą miały znaczenia dla ich losu. To jest tylko gra. Czyż jaszczurki nie karmią się strachem, kto się nie boi jest bezpieczny.
   A nasze dusze są nieśmiertelne.
   Więcej optymizmu. 🙂 ”
   Ale fakt faktem – zbieżność miejsc na ciele jest uderzająca – jeżeli będzie wybór – trzeba będzie wybrać życie pustelnika który zna prawde i nie ginie w materializmie

  • zyta said

   Dla mnie te przepowiednie sa prawdziwe, abstrachujac od jakiejkolwiek religii. Co do czipow to jak kto chce niech sobie pozwala wszczepic, z pewnoscia beda tacy.

   Tu tez cos ciekawego:
   Sign of the crucified Christ above Russia

   astromaria powiedział/a
   03/09/2009 @ 22:57

   Kochani, to nie żarty, oni robią takie rzeczy zawsze, kiedy coś knują przeciwko ludzkości. Projekt Blue Beam albo inne cholerstwo działało już na długo przed I wojną światową, a może nawet od zawsze. Tuż przed ruską rewolucją ukazał się na niebie bodajże sierp i młot, przed II wojną też były jakieś znaki, czerwone niebo i coś tam na tym niebie (nie pamiętam niestety co). Są zdjęcia, być może kiedyś to publikowali na Nautilusie. Jest to bardzo zły znak, bo to znaczy, że coś nam szykują.

   Tez uwazam, ze cos sie szykuje na powaznie. Te znaki kosmici od wiekow dawali i zawsze przed wielkim wydarzeniem.

   • 44 said

    Kosmici?! Kuźwa ludzie wam już upełnie odwaliło!!! Nie ma żadnyh kosmitów!!! Stwórcą jest BÓG i on zadecyduje kiedy świat uporządkować! Jak słysze o kosmitach to juz nawet śmiać mi sie nie che

   • grypa666 said

    Kosmici są!!! W Kosmosie. Odległość między gwiazdami jest tak wielka, że pomiędzy dwoma zamieszkałymi planetami w odrębnych układach gwiezdnych są dziesiątki, o ile nie setki lat świetlnych. Ilość energii potrzebna na przebycie takich odległości w rozsądnym czasie jest tak niewyobrażalna, że nie widzę możliwości wizyt przedstawicieli innych cywilizacji. Jeśli z kolei jakaś cywilizacja opanowała „nadprzestrzenne korytarze” czy inne niekonwencjonalne sposoby poruszania się, to jest już tak zaawansowana, że dla nich jesteśmy tak interesujący jak powiedzmy, dla nas świnki morskie.

   • arturx said

    Do przebycia odległości lat świetlnych potrzeba relatywnie mało energii. Wystarczy, że raz rozpędzisz pojazd i będzie leciał, nie zatrzyma go grawitacja. Jedynym poważnym , ale nie pokonanym problemem jest czas.
    Zakończmy na tym temat podróży kosmicznych i UFO, bo my czasu tu na Ziemi możemy mieć znacznie mniej.

   • Odnośnie odległości rzekomo nie do przebycia czy że to niby kwestia braku technologii.. nic bardziej mylnego..

    Wszak to nie blog o podróżach międzyplanetarnych, ale gwoli wyjaśnienia polecam:

    – prace i wynalazki Nikolasa Tesli
    http://www.google.pl/#q=Nikolas+Tesla

    – prace i wynalazki Viktora Schaubergera
    http://www.google.pl/#q=Viktor+Schauberger

    – prace i wynalazki Marko Rodina
    http://www.google.pl/#q=Marko+Rodin
    http://rodin.freelancepartnership.com/

    – systemy elektrograwitacyjne
    http://www.geocities.com/electrogravitics/
    http://jnaudin.free.fr/
    http://www.keelynet.com/

   • myślę iż dla rozwijania swoich zainteresowań czy też badania wielu innych stron tego „medalu” przydałoby się tworzyć blogi czy strony powiązane – a tu skupić się na temacie szczepień i tematach z nimi przede wszystkim w pierwszej linii związanych…

    Jeśli chodzi o „kosmitów” to w dzień spotkania widział na niebie punkt pulsujący, nieruchomy – wykluczyłam, że to samolot. Niebo nad Krakowem spowijały chmury, więc punkt był przypuszczalnie przed nimi. Trwało to ok 30sek. Potem zniknęło. A czy to „kosmici”… – biorąc pod uwagę technologię dostępne dzisiaj – a będące efektem w dużej mierze inżynierii odwróconej – najprawdopodobniej większośc obiektów które są widywane przez ludzi to efekty kontynuacji badań Hitlera.
    Polecam na początek film np. Nazi UFO Hunters (2008) – jest on dostępny z polskimi napisami z tego co pamiętam
    oraz info http://en.wikipedia.org/wiki/Nazi_UFOs

 5. Obsertwator said

  Jeszcze jedno :
  Zadziwia mnie jedna rzecz chodzi o USA
  jesli kurcze a tak na to wskazuje szczepionki + NWO , wiadomo – depopulacja, to szczerze mowiąc cemu jeszcze zamachu na wladnych nie ma? w USA mieć broń czy inne fajne zabawki typu sentex , C4 czy bomby to nie problem, czemu nie wywala w poiwetrze bohemian Groove wraz z rockrfelarmi?

  Nie dziwi was to?

  • pyrek said

   Takie rozwiązania nie są zbyt dobre bo prowadzą do eskalacji konfliktu. Poza tym mają najlepszą ochronę i służby wywiadowcze na swoich usługach.
   Należy się skupiać na ochronie własnego i innych życia.

  • Radek said

   Powód jest zawsze ten sam. Większość ludzi jest ignorantami.
   Daleko nie trzeba szukać.
   Jak można było wybrać łotrów, którzy zostawili Polskę za AWS z tysiącem afer i olbrzymią dziurą budżetową ponownie do Sejmu. Teraz robią dokładnie to samo i śmieją się ludziom w twarz.
   Kiedyś ktoś super powiedział:
   „Polska skończyła się w Katyniu, Teraz zostaliśmy my, bezbronne, otumaniane bydło prowadzone sukcesywnie na rzeź”

  • boryna102 said

   Najzabawniejsze jest to ze większość tych zamachów o których głośno było w mediach to ich sprawka.Nie każdy kto posiada bron jest zdolny zabić z zimna krwią.Stad brak zamachów na nich.Zawsze w historii świata dobrzy i mający skrupuły przegrywają ze złymi, którzy tych skrupułów nie maja.

   ps.
   granuluje założenia stowarzyszenia:)
   trzymam za was kciuki

  • grypa666 said

   Trochę wiem co się w USA dzieje. Jest duża opozycja wobec globalistów. Wcale nie jest wykluczone, że nawet w rządzie. To jednak inaczej funkcjonuje, tam walka odbywa się małymi krokami. Nie ma możliwości nagłego przejęcia sterów gdyż kompleks ma macki praktycznie wszędzie. Można natomiast stopniowo obsadzać swoimi ludźmi różne stanowiska. Mark Glenn z American Free Press sądzi, że Obama wcale nie jest ich człowiekiem. Zwraca uwagę na to jak się próbuje Obamę obsmarowywać w pewnych środowiskach. Glenn miał w przeszłości wiele trafnych spostrzeżeń, więc nie ignoruję jego głosu. Kto krzyczy najwięcej na temat certyfikatu urodzin Obamy?
   Druga rzecz to armia. Ta jest dobrze poinformowana, od Jane Burgermeister wiem, że duża część dowództwa stoi po stronie Rona Paula. Dlatego ten ruch z rządem zastępczym Rahma Emanuela! Zauważcie, że chce on wprowadzić swoich generałów. W USA jest bardzo duża opozycja.

   • marcus said

    Brzezinski doradza Obamie, doradcy wojskowi z ekipy Busha w ekipie Obamy, Obamy minister zdrowia daje producentowi szczepionek immunitet prawny,sponsor kampani senatorskich Obamy z Chicago oskarzony o korupcje, Obama mowil ostatnio o tworzeniu cywilnych sil militarnych itd, itp!!!
    Wake up!
    Wstawili sympatycznego i milego goscia dla uspienia uwagi!!!

 6. Obsertwator said

  Obejrzyjcie to: Wirus HIV w szczepionkach firmy BAYER

  to kur…a to juz jest przegięcie

  • jerzy said

   Chyba Baxter, a nie Bayer.
   Bądź, proszę ścisły.

   • Magda said

    Bayer-chyba nie loocnąłeś na filmik

   • JAGA said

    Bayer .Bayer dobrze napisane .Wlasciciel Bayera to byly nazista ten sam co byl wlascicielem Farben w czasie II wojny ,kiedy dostarczal roznych rzeczy do mordowania ludzi.W aspirynie Bayer jest glin ,ktory osadza sie w mozgu i powoduje demencje i alzhaimera.

   • jerzy said

    Napisałem to przed obejrzeniem filmu, przepraszam za pomyłkę, sądziłem, że to literówka. Film o firmie Bayer jest rzeczywiście wstrząsający.

 7. Marosa said

  Widziałam ten film już jakiś czas temu i płakałam na nim jak dziecko. Uświadomienie sobie tego, jak faktycznie wygląda otaczające nas rzeczywistość jest cholernie bolesne.

 8. Radek said

  Jeszcze coś takiego znalazłem:
  http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?forumhash=MSwxNSwxMSw1ODk0OTQ4MSwxNTc1MjUwMjEsNjk3ODM5OCwwLGZvcnVtMDAxLmpz

  • Magda said

   Zgadza się ten system jest zły i, w moim przekonaniu ,zaczyna się sypać.
   Problem w tym,że nie wszyscy to zauważają.
   Szykuje się zmiana,kwestia czy na dobre czy na złe.
   Wszystko to,wygląda dość nieciekawie.

 9. Obsertwator said

  dobra ostatni link: naprawde polecam do obejrzenia:

  • JAGA said

   Bruno dlaczego mowisz ze swiadkow steorzyl NWO??To niedorzecznosc,SJ sami mowia ze ONZ to Bestia i wskazuja na inne wazne sprawy czy wyobrazasz sobie ,ze publikacje pisane przez nich mogliby wymyslec ludzie przeprawszam potwory NWO??Swiadkowie sami by sie podladali ujawnijac prawde o Bestii czy innyc sprawach .Wytlumacz prosze

  • Bruno said

   Widzisz tu jakąś sprzecznośc?? .
   Dobrze wiesz że największym wrogiem dla nich jest chrześcijanstwo (bombardowanie jugosławii utworzenie panstwa Kosovo).
   Jak najlepiej rozwalać chrześcijaństwo?? Właśnie dzielić tworzyć grupy sekty napuszczać jednych na drugich.Innymi słowy stworzyć kłótnie nienawiść a wtedy łatwiej im będzie opanować świat. I to robili już od XVII wieku .

  • Obsertwator said

   co to ma wspolnego z Jehowymi? szczerze mowiac nie ma nic,

   Ja jestem Chrzescijanin, Nie Katolik, Nie Jehowa, Nie Zyd,

   Otworz biblie nawet Nruno i poczytaj. I sam sie przekonasz ze te wersety co podane sa w filmie sa pawdziwie. Wiec gdzie tkwi haczyk? Jestes inteligentny, pomysl przez chwile. Ogladales Fil Dogma? Polecam….

  • Obsertwator said

   Wiem o co ci chodzi Bruno. I rozumiem Cie,
   Teraz na naszych oczach dzieje sie , no wlasnie nie wiadomo co, ale tego jest za duzo, aby jeden umysl mogl to zrozumiec.

   Zrozumcie ze nas robili w konia od 2000 lat, jedno to jest oszustwo.

   Szatan nimi zawladnal. Kropka koniec. Bo jak inaczej mozna sie do tego odniesc?

  • JAGA said

   Swiadkowie nikogo nie zwalczaja ,mowią,że Bog zniszczy tych co niszcza planete,za zniszczy zlych ludzi,Mowia ze bestia to ONZ ,mowią wprost ze szatan rzadzi swiatem .A kim sa iluminaci to ludzie ktorzy 1 maja 1776 roku w dzien szatana utworzyli swoj zwiazek,a na czela stanąl okultysta.Co jakis czas odprawiaja swe rytualy.Swiadkowie mowia wprost o czy inne religie boja sie pomyslec.zastanow sie Bruno co Ty bredzisz…fakty prosze ,fakty…

  • JAGA said

   A swoja droga Bruno gdybys sluchal jak Swiadkowie przychodza i o czym mowia to wiedzialbys ,ze koniec jest tuz tuz,ale nie boj sie .Nad ludzmi jest Bog .On nie pozwoli na to ,aby szatan zwyciezyl …czytaj Biblie tam pisze wszystko o tym,ze teraz szatan chodzi jak lew ryczacy bo wie,ze kres jego tuz tuz.Bog dlugo pozwalal na to aby szatan rzadzil,ale nadchodzi czas o ktory pytali uczniowie :powiedz kiedy to sie stanie i co bedzie znakiem konca….i w Bibli masz odpwowiedz..Swiadkowie tylko chodza i mowia,ze kres jest tuz,ale mowia,ze Bog nie pozwoli aby ludzie byli zawsze gnebieni.
   Wg tego co pisze w Bibli musi zostac zniszczona religia …kazda a wtedy nadejdzie koniec.Nie pisze jak to sie stanie…
   Warto jednak pamietac ,ze doradca papiez Kissinger to dziwna osobistosc ,jest jednym z Bilbergenow…

  • boryna102 said

   oj Bruno Bruno ehh wydawać by sie mogło mady chłopak.Jezeli Jehowych stworzyl NWO to Ciebie chyba sam Rockefeller:)
   Skąd ty czerpiesz takie informacje,podaj źródła:)
   Moja matka została Świadkiem Jehowy ,stad znam ich bardzo dobrze
   od katolików różnią się tylko tym ze ścisłe i bezwzględnie przestrzegają Biblii.I nie pija i nie pala i nie kradną i nie oszukują.Sam gdybym nie był zadeklarowanym ateista i musiał w coś wierzyć wybrał bym ta wiarę.Jako najbliższa temu co napisane w Biblii.kropka

  • Obsertwator said

   słuchajcie.
   Nie polemizujmy ktora wiara jest lepsza. nie o to w tym chodzi.

   Ja osobiscie uwazam i to moje zdanie: ze to co masz w sercu jest najwazniejsze. Nie zadne inne artefakty. skonczmy z tym ok?

   Dzieki

  • „to thine own self be true” – serca i intuicji słuchaj!

   Nie ważne czy jest sie świadkiem Jechowy czy chrześcijaninem czy też kimkolwiek innym… – liczy się chyba to czy jesteś po prostu dobrym człowiekiem…

   Nie miałam szczerze mówiąc wiedzy, że doradca papieza Kissingera to jednym z Bilbergenow… – a to ciekawe! Szczerze mówiąc cała biografia Kissingera jest już powodem aby chodzić koło niego z lupą… – i nie ważne jakiej religii jesteś.

  • 1. Jeśli tym którzy tak bronią kościoła katolickiego zależy na tym aby nie rozpadł się pod ciężarem swoich zbrodni przeszłych i obecnych, niech wezmą się za naprawianie go od środka — inaczej być nie może

   2. Ci których tak irytuje fakt krytykowania kościoła katolickiego (NIKT nie krytykuje wiary w Boga, NIKT nie krytykuje Jezusa, bo nie ma ku temu potrzeby.. chodzi o instytucje która NIE DZIAŁA ZGODNIE Z PRAWAMI DUCHOWYMI I DOBREM WYŻSZYM JUŻ OD BARDZO DAWNA) – skierujcie swoją złość właściwie a nie na osoby które Was informują jedynie

   • marcus said

    Zgadzam sie z Michalem w 100%. Sam nie jestem chrzescijaninem ale wiem, ze to co kreci tym swiatem jest zle a my musimy stanac po wlasciwej dobrej stronie.

  • zyta said

   A tak a`propos, to Swiad.J. tez juz sa zarejestrowani jako religia i tez nie sa do konca bez winy.

  • Michau said

   Dla kogoś kto wyznaje Watykanizm, a nie Chrześcijaństwo to rzeczywiście treść filmu to pierdoły…

  • pyrek said

   Kissinger wzywa Obamę, do ustanowienia Nowego Porządku Świata

  • zbyszek said

   hmm zlote slowa i prawda nad prawdami,to wszystko jest w dekalogu 2 piersze przykazania.ludzie zapomnieli o przykazaniach Bozych i tak jak zydzi za czasow mojrzesza stworzyli sobie zlotego cielca.

 10. illuminati circus said

  Otóż te tzw. nowości w broni biologicznej zapewne mają za zadanie jeszcze bardziej uskutecznić jej działanie, widocznie nie mogą sobie pozwolić na nieudolność.

  • Obsertwator said

   Rzecz w tym ze nie wiadomo co jest w szczepionkach.

   lookinuj na to Obejrzyjcie to: Wirus HIV w szczepionkach firmy BAYER

   i powiedz mi tak naparwde jesli oni beda chcieli powszczykiwac wirus ktory „właczy” sie 5 lat po zastrzyku, to kto im to zabroni.

   Skoro sa w stanie genetycznie poprawic nature, klonowac zwierzeta, ludzi, modyfikowac klony -genetycznie -molekularnie,

   to tak naprawde to co chca nam wstrzyknac nawet gdybysmy testowali szczepionki to przy naszej (nie ich technologii), przy naszej technologii by wyszlo ze to zwykla solanka a w rzcezcywistosci zabojczy wirus

   • illuminati circus said

    Znam to, oglądałem. Podejrzewam również żeby nie było to zbyt podejrzane czyli sama szczepionka, że jej aktywacja może nastąpić za pomocą jakiegoś patogenu z chemtrails. Czyli po szczepionkach wszyscy zdrowi, wtedy oprysk i zaczyna się pandemia tym razem już nie urojona jak w statystykach. Pomysły i możliwości techniczne to oni mają już od baaardzo dawna vide np. wykład zabitego Phila Schneidera.

 11. illuminati circus said

  Sposób na nwo podany jest w tej książce a jest nim totalny bojkot, nie pamiętam od której strony jest ten opis ale i tak warto przeczytać całego ebooka (na końcu są cytaty, jeśli to wszystko jest prawdą to nawet nie wyobrażacie sobie w jak wielkiej i totalnej manipulacji „żyjemy”, matrix to pikuś przy tym wszystkim). Nasze „życie” jest tak niemiłosiernie uproszczone, zidiocone, zepsute, że aż strach nawet pomyśleć a miało być tak pięknie.

  ebook:

  http://www.thiaoouba.com/misja.pdf

 12. Obsertwator said

  http://biznes.onet.pl/hiobowe-wiesci-dla-polakow–nikt-sie-tego-nie-spod,18490,3033155,1,prasa-detal

  w roku 2010 – deficyt kraju min. 53 mld zł
  w roku 2009 deficyt kraju ok 27 mld zł

  czyli sie powiekszyl o 100%. czyli w 2011 to bedzie znow ok 100% zwiekszy sie deficyt bo nie ma juz czego sprzedac, proste? proste

  zadłuzenie panstwa na 2009 r to 650 mld zł plus deficyt kraju , sumarcyznie mamy 680 mld zł

  w polsce jest ok 38mln polakow wiec na kazdego POLAKA przypada dług wynoszący ok 17894 zł

  na dzien dzisiejszy
  na rok 2010 bedzie: w przypadku ze zadłuzenie zewnetrzne jest takie same (ale nie ma co oszukwiac wzrosnie) i wniesie 650 mld zł , deficyt 54 mld zł- 704 mld zł zadłuzenia kraju,
  zadłuzenie na łepka wynosi: 18526 zł
  niech zadłuzenie zagraniczne wzrosnie o kolejne 100 mld zł

  to na łepka wynosi:21000 zł

  nie do spłacenia.
  NIGDY w ZYCIU

  musi byc wojna i musi byc krach
  sory ale tak wyglada

  • illuminati circus said

   Tego właśnie się obawiam, światowy dług bez perspektywy spłaty i to NIGDY, oni doskonale wiedzą, że to nierealne bo dług to pożyczka + odsetki których to jest więcej niż kasy „podstawowej” – to po prostu nie jest możliwe do spłacenia i dlatego narody muszą zap… coraz więcej na dodatnim pkb żeby były w stanie spłacać SAME tylko ODSETKI bez ruszenia kwoty głównej.

   Ja tych 20000 spłacać nie zamierzam, więc ktoś inny będzie musiał również i za mnie czyli już ma do spłaty 40000. Niech zasuwa do emerytury 😉

   Po prostu science – fiction 🙂

   p.s. np. filmik animowany money as debt albo prezentacja (uwaga) nbp odnośnie tworzenia z sufitu a konkretnie z 1000 zł niemal 30000 zł fikcyjnych, bezgotówkowych i NIGDY nieistniejących fizycznie pieniędzy. To oraz światowy dług = aktualny „kryzys”.
   (a także po części już w 1929 r. taka pierwsza odsłona, kolejne odsłony ewent. kryzysu przykryły wojny św. – wniosek jest jeden, potrzebna jest im kolejna przykrywka typu wojna z terroryzmem, który sami stwarzają vide film „TerrorStorm”.

   • Magda said

    Przyczyna leży w prawie,które sami sobie nadali,czyli prawie do emisji pieniędzy.Przywileju wcześniej zarezerwowanego dla rządów.

    Ten system się nie utrzyma i dlatego to teraz tak wygląda.

 13. JAGA said

  Dzis na stacji francuskiej 24 mowil,ze ma byc szczyt G20 i beda mowic o nowej ogolnoswiatowej walucie -nazwy nie podali i o jednym banku na calym swiecie.W naszej tele nie ma nic godnego uwagi,tak nami steruja.

 14. TheEndi said

  Kochani…
  Zrozumcie jedną, podstawową rzecz…

  Nie chodzi tylko i wyłącznie o podanie nam kolejnej trucizny, ale doprowadzenie do uszkodzenia naszego DNA, w takim stopniu, aby niemożliwa stała się przemiana, która nas czeka w najbliższych latach. Zsumujcie wszystkie szkodliwe związki, jakie występują w naszym życiu i skalę ich działania,
  która objawia się w chorobach „cywilizacyjnych”, które to z kolei, mają doprowadzić do dużej degeneracji naszego materiału genetycznego…

  W obecnie realizowanym etapie planu NWO, nie chodzi „Tamtym” o kolejne zyski, dominację i zniewolenie finansowe. Chodzi o przejście na emeryturę i zawładnięcie planetą do własnego użytku. „Tamci” produkują pieniądze, panują nad najważniejszymi przemysłami, gospodarką i ekonomią, a więc pragną już jedynie mieć Ziemię na wyłączność… Jesteśmy uwięzieni w pętli konsumpcji i wojen o pieniądz, a więc ten etap NWO, zrealizowało perfekcyjnie…

  Teraz…
  Pozostawią „farmę ludzką” z ilością „upraw”, odpowiadającą ich zapotrzebowaniom. Umieszczą nas – niewolników pod ziemią, aby móc w pełni korzystać ze zgromadzonych „dóbr” i piękna planety. Pamiętajcie, że „Ta” władza, to nie bangsterka (wykonawcy planu), ale istoty, których natury nie znamy, a możemy się jedynie domyślać, czy są to jaszczury, szaraki, czy też jakieś byty niematerialne. Paradoksalnie: niespokrewnionych z nimi bangsterów, czeka taki sam los, jak nas, choć wydaje im się, że pójdą na zasłużone wakacje…

  Sięgnijcie myślą głębiej i nie traktujcie akcji przymusowych szczepień, jako oderwanego od reszty zdarzenia. To integralna część globalnego planu, który ma szansę się ziścić, jeżeli na to pozwolimy. Moja jedyna rada: Nie bójmy się i nie wywołujmy strachu. „Te” istoty, żywią się negatywnymi emocjami, a nasze osłabienie jest im na rękę… Miłość, zrozumienie i akceptacja naszego przeznaczenia oraz czasów, w jakich żyjemy, daje nam do ręki oręż, który jest niezniszczalny. Świadomość wiecznego istnienia. Tutaj i gdziekolwiek. Pokój.

  P.S. Ja cieszę się przez łzy, że żyję w okresie naszych dziejów, który może okazać się najważniejszym do zdania egzaminem. Bądźmy uważni, aby dobrze odpowiedzieć na zadane nam pytania…

  • grypa666 said

   …Nie chodzi tylko i wyłącznie o podanie nam kolejnej trucizny, ale doprowadzenie do uszkodzenia naszego DNA, w takim stopniu…
   Zgodzę się, że jest to wojna „genetyczna” ale nie mam żadnych podstaw by sądzić, że stroną atakującą są jakieś inne gatunki niż człowiek. Jeśli bowiem byłby taki gatunek, na o wiele wyższym stopniu ewolucji, no i z o wiele większą wiedzą techniczną niż człowiek, to poradziłby sobie z nami w 2 tygodnie. Wystarczyłoby np. mikrofalowe precyzyjne napromieniowanie miast i osiedli, ugotowaliby nas w 5 minut. Pozostała reszta byłaby dobijana z promienników naziemnych. Tutaj mamy do czynienia z sytuacją, gdy jest grupa ludzi, która ma dostęp do pewnych odkryć, ma odpowiednie finanse by te odkrycia zaprząc do produkcji broni (biologicznej) i zaplanować odpowiednią dystrybucję (szczepionki, chemtrails). Dystans pomiędzy możliwościami techniczymi nas i ich jest stosunkowo niewielka. Partyzanci potrafią walczyć z najeźdźcą prostymi metodami – popatrzcie na Afganistan. Dlatego zaprzęgają teraz broń biologiczną, która ten dystans może zwiększyć. Oni muszą jednak doprowadzić do jednego by wygrać – wszczepić nam swój „produkt”. Później nic już nie będziemy mogli zrobić.

 15. Bruno said

  Skoro moderator nie usunął wpisu Obserwatora to ja rezygnuję z tego klubu.
  Klub ten chce osiągnąć sukces uderzając w może 75% Polaków aby ich rozbić.
  Klub ten ma widocznie ukryte zamiary udawać że chronią ludzi niszczyć religie w którą wierzy 75% Polaków. Walka wasza z Polakami nie odniesie sukcesu.
  Miał być Ruch masowy powszechny ale widzę że jest adresowany do Kosmitów wierzących w UFO Świadków Jechowy reinkarnację Ateistów. Zadanie zjednoczyc się razem a niszczyć Chrześcijanstwo.
  Pisałem we wcześniejszym komentarzu żeby skierować się do wszystkich Polaków od ateistów do katolików od czerwonych do zielonych ale widocznie cel jest inny. Dziękuję ja w tym nie uczestniczę. Będę na własną rękę starał się pomóc ludziom.

  NIE UDA WAM SIĘ WASZA AKCJA.

  • Obsertwator said

   Bruno ale co Ty pierd……..
   Jestes gorszy niz fasz… bo zadnej krytyki nie jestes w stanie zrozumiec i zaakceptowac.

   I kolego jakie chcescijasntwo? Jest mowa o Koscile Katolisckim nie o wierze, nie o religii

   Tylko o ludzaich, a zreszta nie da sie z toba gadac.

   naraska

   • Mariusz said

    Otóż to, najwyraźniej KK gra w tej samej drużynie co Bilderbergowie. Ja też jestem zdania, że trzeba rozróżnić wiarę w Boga od bycia posłusznym KK.

  • Comer said

   Problem w tym ze kazdy jest przekonany o slusznosci swoich przekonan. A to najgorsza postawa psychiczna jaka mozna zachowac. Nikt nie wie co jest prawda. Rozejrzyjcie sie. Odkrywamy co raz to bardziej przerazajace fakty, oszustwa, korupcje, ludobojstwa… Nic nie jest pewne, wszystko nalezy podwazyc, kosciol Bruno wlacznie. Mozliwe ze illuminaci to jaszczuroludzie jak glosi Icke , mozliwe ze to starozytna sekta realizujaca swoje demoniczne idee, mozliwe jest wszystko. Powinnismy sie pozbyc wszelkich przekonan w jakie dotychczas wierzylismy, miec wglad w pelny obraz sytlacji i bez wydawania opinii analizowac i dyskupowac a nie obrazac sie i gryzc bo „On nie wierzy w to, w co ja wierze”. I tak do ostatniej chwili nie bedziemy znali prawdy.

  • Bruno spokojnie!
   Chrześcijaństwo to nie kościół jako instytucja – nie utorzsaiaj jednego z drugim – bo to nie to samo chcąc nie chcąc…

   to jest tak jak powiedziała Comer „nic nie jest pewne” – jeśli ktoś by Ci powiedział choćby 2lata temu że za niedługo będziesz się wypowiadał na takim forum – to pewnie na tamten czas pomyślałbyś że to niemożliwe. Ale jednak tu jesteś. Dziś. Teraz.
   Nie chodzi o ośmieszanie czy atakowanie kościoła – poprostu z biegiem czasu, zaczynają wychodzi przekręty nie tylko ludzi „biznesu” , „polityki”, „światowych organizacji” ale także i niestety „kościoła katolickiego”, zresztą nie jego jedynego…

   Powiązania róźnych ludzi tworzą łańcuchy. Jakby sieci semantyczne. Osobiście, uważam że tych powiązań jest mnóstwo, a my zwyczajnie nie zdajemy sobie sprawy z większości…
   http://fractalontology.files.wordpress.com/2008/06/nothinglefttosay.jpg?w=444&h=700

  • zyta said

   Swidkowie J. nie wierza w UFO.

   • Baba.Jaga said

    Ta informacja nie ma znaczenia w kontekście tego, czym się tutaj zajmujemy.

  • grypa666 said

   Nie dotarłem jeszcze do wpisu, który cię tak zdenerwował. Przez 2 dni nie mogłem się zajmować blogiem.

  • grypa666 said

   …Pisałem we wcześniejszym komentarzu żeby skierować się do wszystkich Polaków od ateistów do katolików od czerwonych do zielonych ale widocznie cel jest inny… Nie masz racji Bruno – taki jest MÓJ cel. Jeśli ktoś ma inny punkt widzenia to jest jego sprawa. Nie mam zamiaru zamykać ust ludziom, którzy chcą dobrze. Jeśli chcesz działać na własną rękę to bardzo dobrze! Potrzeba więcej takich blogów, stron, gazet. Załóż kolejny blog, pomogę ci nawet go rozreklamować. Tutaj wchodzi parę tysięcy ludzi, to jest IGŁA w stogu siana. Masz bardzo szeroką wiedzę – chyba najlepsze komentarze. Działaj.

  • Bartłomiej said

   Bruno ma racje. Trochę dzisiaj wszystkim puszczają nerwy. Każdy chce coś zrobić i w bezsilnej złości na otaczającą go głupotę i ignorancje, zaczynamy na siebie warczeć. Spokojnie, jesteśmy po tej same stronie, pamiętajmy o tym. Każde kłamstwo trzeba karmić, prawda sama się obroni, nie zależnie od tego w co każdy z nas wierzy i tak wyjdzie na jaw. W obliczu informacji ze świata, ogarnia nas złość i przerażenie jak mało zostało czasu. Tylko wspólne działanie ponad podziałami, które i tak będą, da nam jakąś szansę 🙂

 16. JAGA said

  Znalazlam cos ciekawego o Zydach ,niewiem czy to prawda … http://gegenjay.wordpress.com/jak-rozpoznac-zyda/

 17. JAGA said

  TheEndi to nie jakies jasczury…gady z innej planety to sa ludzie-potwory o jakich mowa w Biblii ,czytajcie to sami znajdziecie odpowiedz na wiele pytan .Pisze nawet o znamieniu Besti,ze beda miec na prawej rece lub czole i nikt kto nie bedzie mial znamienia nie bedzie mogl ani kupowac ani sprzedawac Ks objawienia rodzial 13.theEndi odwracasz uwge ludzi od waznych spraw podesle wam strone o tym przeczytajcie http://apollo.astro.amu.edu.pl/PAD/index.php?n=Dybol.2012Art1

  • TheEndi said

   @JAGA

   Czy podawanie linka do strony „analizującej” Żydów jest według Ciebie trafne i nie rozprasza uwagi, którą powinniśmy skupić na raczej na jednoczeniu, a nie odnajdywaniu różnic między ludźmi? Pomyśl…

   Nie wiem kim są pomysłodawcy planu, ale wiem, że bangsterzy, są jedynie jego wykonawcami. Dziękuję za link, ale nie wnosi on nic nowego do wiedzy, którą już posiadam, a tym bardziej, że odnosi się do wizji końca świata, która jest mi zupełnie obca…

   Polecam Twojej i nie tylko uwadze ten wykład, który jest kolejnym światłem, rozświetlającym drogę: http://www.youtube.com/watch?eurl=http%3A%2F%2Fwww.vismaya-maitreya.pl%2Frok_2012_ian_lungold_-_kalendarz_majow_-_ewolucja_napisy_pl_video.html&feature=player_embedded&v=8MZRbaLV1BI&gl=PL

   Nie twierdzę, że masz nią podążyć, ale wziąć pod uwagę. Biblia, jako mikser wierzeń, przykazań, dogmatów i nauk różnej treści, jest w tak dużym stopniu przekłamana, że chyba nikt z ludzi, nie będzie w stanie odkryć prawdziwej historii. Nie kierujmy się Biblią dosłownie, a jedynie próbujmy oddzielić ziarna prawdy od plew kłamstwa. Intuicja podpowiada mi, że prędzej czy później, nam się to w jakiejś mierze uda. Niestety nie wszystkim… Jakkolwiek Apokalipsa ŚW. Jana, mówiąca o znamieniu bestii jest według mnie, wysoce prawdopodobna…
   Pzdr 🙂

   • JAGA said

    TheEndi link o Zydach byl jednym z wielu tylko i wylacznie na to,ze sa grupy ludzi.ktorzy z jakiegos powodu chca nas zwlaczyc.Tam jest mowa o zydach i warto miec to na uwadze,ale nie po to aby czynic podzialy.Link do Pana dybczynskiego jesy godny polecenia dla tych co wierza w jaszcury i podobne gady,jako na odwrocenie uwagi od spraw najwazniejszych…te sprawy :
    2012: nie będzie przelotu Planety X.
    2012: Planeta X to nie Nibiru.
    2012: Żadnego zabójczego wybuchu na Słońcu”.
    2012: Żadnego przebiegunowania magnetycznego Ziemi”.
    2012: Żadnego zderzenia z kometą.
    sa odwroceniem uwagi tak jak kalendarz Majow o czym mowa w tym linku p.Dybczynskiego ,ze kalendarz byl krotki np na 52 lata i czesto sie konczyl.
    jedna osoba zajmujaca sie Kodeksem zywnosciowym powiedziala,ze tak skutecznie NWO lub cos podobnego odwraca uwage od kodeksu apokalipsa roku 2012 ,zeby sie tym udzie zajeli,bo wtedy kodex dla nich nie bedzie straszny a do r 2012 przy takim sposobie jedzenia juz malo kto zostanie.

 18. zyta said

  @Obsertwator,
  wejdz na strone Astromarii, tam sobie fajnie mozesz podyskutowac na podobne tematy.

 19. Robos said

  Właśnie o to chodzi tym mordercom ,żebyśmy byli skłóceni, zrozumcie musimy odłożyć na bok wszystko co nie pozwala nam się zjednoczyć, nie obrażajmy nikogo i skupmy się na prawdziwym celu na prawdziwym wrogu. Szanujmy się bez względu na rasę czy wyznanie, w takim czasie wszyscy jesteśmy braćmi.

  • Comer said

   Priorytet jest prosty. Trzeba obalić plany zdemaskowanego, ale nie do konca rozpoznanego NWO. Możemy na pewno powiedzieć ze dzieje się coś złego, planuje się stworzyć rząd światowy i zdepopulowac społeczeństwa, oraz objąć nad nimi pełną kontrole. Przez te wszystkie podzialy tkwimy w chaosie, jest pelno grup spekulujących nad tym co nas czeka. Jedni mowia o Illuminati, inni o Bilderbergach, jeszcze inni o Hiperaktywnosci słońca, Nibiru, mutacji DNA, Armagedonie. Polowa głowi się nad tajemnica World trade center, inni skupiają na Chemtrails, Kodeksie Allimenterius, Szczepionkach. Jedni widza w tym wszystkim Szatana, inni chęć wyzysku, inni jaszczuroludzi, a ja powiem: Look for the big picture! Wejrzyj w pełny obraz i zrozum, ze jedynym naszym problemem są podziały a co za tym idzie – brak porozumienia. Trzeba dotrzeć do sedna sprawy a szczegółami zajmować się kiedy usuniemy spiskowców

 20. Magda said

  Jan Kochanowski „Czego chcesz od nas, Panie, za Twe hojne dary?”

  Czego chcesz od nas, Panie za Twe hojne dary?

  Czego za dobrodziejstwa, którym niemasz miary?

  Kościół Cię nie ogarnie, wszędy pełno Ciebie:

  I w otchłaniach, i w morzu, na ziemi , na niebie.

  Złota też, wiem nie pragniesz, bo to wszystko Twoje,

  Cokolwiek na tym swiecie człowiek mieni swoje.

  Wdzięcznym Cię tedy sercem Panie wyznawamy,

  Bo nad Cię przystojniejszej ofiary nie mamy.

  Tyś Pan wszytkiego swiata, Tyś niebo zbudował

  I złotymi gwiazdami ślicznieś uhaftował.

  Tyś fundament założył nieobeszłej ziemi

  I przykryłeś jej nagość zioły rozlicznemi.

  Za Twoim rozkazaniem w brzegach morze stoi,

  A zamierzonych granic przeskoczyć się boi.

  Rzeki wód nieprzebranych wielka hojność mają.

  Biały dzień a noc ciemna swoje czasy znają.

  Tobie k woli rozliczne kwiatki Wiosna rodzi

  Tobie k woli w kłosianym wieńcu Lato chodzi.

  Wino Jesień i jabłka rozmaite dawa

  Potym do gotowego gnuśna Zima wstawa.

  Z Twej łaski nocna rosa na mdłe zioła padnie,

  A zagorzałe zboża deszcz ożywia snadnie.

  Z Twoich rąk wszelkie źwierzę patrza swej żywności

  A Ty dla kazdego żywisz z Tewj szczodrobliwości.

  Bądź na wieki pochwalon, nieśmiertelny Panie!

  Twoja łaska, Twa dobroć nigdy nie ustanie.

  Chowaj nas póki raczysz, na tej niskiej ziemi,

  Jedno zawżdy niech będziem pod skrzydłami Twemi

 21. JAGA said

  Kochani
  Do sierpnia bylam nieswiadomym czlowiekiem,zylam jak wielu bez swiadomosci co dzieje sie wkolo mnie.dziwilo mnie np dlaczego ktos dopuszcza do tego,ze mamy niezdrowa zywnosc,za zataja dobre leki a daje na rynek trujace np popularna pyralgin,aspiryn(farmaceuci tez jak i lekarze sa nieswiadomi),dlaczego na polkach leza papierosy,szczepionki uwazalam za dobro dla swiata itd.
  Gdy spadly mi luski po 30 paru latach pierwszy raz w zyciu jestem przeziebiona i w depresji,boli mnie kazda czesc ciala,wezly mam jak balony…oslabilo mni to na maxa.
  a moze wlasnie tym ktorzy nie zamkneli takich stron wlasnie zalezy na tym aby nas tak oslabic,ja nie umiem jesc,spac i o niczym innym myslec i rozmawiac .Ludzie wkolo gdy im mowie przymuja to jakos normalnie a ja jestem chora.
  Do niedawna myslalam,ze moze to jednak teoria i tak np kolega doktor ale nie lekarz powiedzial ze to teorie jakich wiele…dlaczego ludzie wyksztalceni mowia,ze to teoria,ze gorsze rzeczy byly ,ze zawsze nas czym straszono a ja nie umiem przejsc do chocby w jakiejsc czesci do porzadku dziennego.
  Wkolo mnie szkoly,przychodnie,apteki sa poinformowane ,znajmi i jakos nikt z tego nic sobie nie robi a ja…to jakis koszmar…te szczepionki,chemtraile,Rockefeler,kodeks,Ilumiaci,NWO,i inne przeroslo moje mozliwosci zrozumienia zla jakie czlowiek moze wyrzadzic drugiemu czlowiekowi…

  • TheEndi said

   @JAGA
   Wyobraź sobie, że od Twojego urodzenia, są Ci wpajane pewne ideologie, które mają Cię wychować, jako członka Rasy Panów. Żyjesz w dostatku i pewnym odosobnieniu, które to daje Ci przewagę nad chaosem świata i rodzi poczucie wyższości. Wpaja się Tobie,a potem sama o to zabiegasz, że jesteś wyjątkowa, a Twoja rodzina jest klasą rządzącą. Posiadasz wszystkie niezbędne dobra i możesz nimi dysponować do woli. Jeżeli ktoś stanie na Twojej drodze, zostanie szybko i skrzętnie usunięty. Uczestniczysz w specjalnych rytuałach, które dopełniają Twojego poczucia wyjątkowości, Itd, itd, itd, itd, itd… Takie wychowanie degeneruje całkowicie i nie próbuj tego zrozumieć, bo nie jesteś częścią tego rodu. Władza jest największym afrodyzjakiem na świecie i potrafi z przyzwoitego człowieka wydobyć szumowinę. Dwoistość natury, jak sama nazwa wskazuje jest odpowiedzią na wiele pytań…

   Postaraj się być spokojna. Wiem, że nie jest łatwo, a wielu z nas przygodę z historią NWO, kończy załamaniem nerwowym, ale pozytywne myślenie jest jedynym wyjściem. Ja choruję na depresję, ale pomimo okrucieństwa prawdy, usiłuję zachować spokój ducha. Głowa do góry. Masz przewagę, bo masz wiedzę. Niech ona Cię prowadzi i nie złość się na innych, że się nie budzą, bo to nie ich wina, że tak ich poprowadziła manipulacja na niewiarygodnie wielu poziomach. Trzymaj się. 🙂

   • JAGA said

    Dzięki TheEndi zza dobre słowa:)
    A mialo byc tak pięknie…tak mi żal ,tego wszystkiego.Moim znajomym rodzą się dzieciaczki…jak ja im mam to wszystko powiedzieć…powoli troche mowie i szczepieniach ochronnych ,staram sie delikatnie,bo nawet mi trudno w to wierzyc…i troche o tym co sie dzieje…
    Moje dziecko tez jest jeszcze male…smutno mi bardzo.
    Też Ci życze spokoju ,nie jest latwo.

  • marcus said

   @Jaga
   to jest naturalna reakcje twojej psychiki i organizmu. Zbyt duza dawka nowych trudnych informacji w krotkim czasie. Zrob sobie przerwe skup sie na rodzinie, rozrywce,sporcie, spacerach itp. Musisz teraz odreagowac w druga strone ja mialem to samo kiedys. Depresja, nie spanie po nocach. Zwrocilem sie w strone sportu, silownia i bieganie oraz rozrywka (komedie w kinie) to mi pomoglo. Zacznij stosowac wizualizacje, poczytaj o tym w internecie. Psycholodzy to zalecaja.

  • illuminati circus said

   Paradokslanie trzeba do tego podejść spokojnie, nie jesteśmy częścią ich świata ale obok, podobnie jak z nimi. Oni nie są częścią naszego zwykłego świata „proli” i spotykają się w zamkniętych biurowcach, spotkaniach z dala od plebsu.
   Faktycznie potrzebujesz pewnego dystansu i zajęcia się przez chwilę czymś innym.
   Prawda jest i piękna i zła, wybierz tą dobrą i pamiętaj, że zapowiedziano iż zło zostanie pokonane, tego się trzymaj a nie zamartwiaj bo osłabiasz swój organizm (psychoimmunologia).
   To wszystko musi u kresu wyjść na powierzchnię dlatego odnosi się wrażenie, że świat leci nam na głowy ale pewne rzeczy MUSZĄ się wydarzyć inaczej nie byłoby możliwe oddzielenie ziarna od plew a o to przecież TERAZ właśnie chodzi.

  • Adam said

   ja mam to samo co Jaga… te ich plany są tak chore, że jestem w totalnym szoku.. ludzie przecież my żyjemy w jakimś piekle! Z którego nie ma ucieczki!

   i proszę sobie darować argumenty religijno-świadomościowo-wibracyjne. Przyjmijmy że to prawda(czemu nie przeczę- prywatnie sam tak uważam, a ten post jest moim objawem kryzysu…:/ ) Wszyscy, którzy się powołują na jakieś Wyższe Siły, Jezusa itd, czy wy nie widzicie że oni są okrutni i mają nas (póki co) głęboko w d**pie? To już zostało zapisane w Biblii i wszystko ustalone z góry. Siła Wyższa (Bóg) ma Ciebie, mnie w głębokim poważaniu. Ma w d***ie Twój stan emocjonalny, Twoją wrażliwośc, on ma głęboko gdzieś jak Ty i ja, jak my się w tym wszystkim odnajdziemy. Dla niego to nie ma znaczenia. Jedyną rzeczą, która dla niego ma znaczenie to jest to, żeby sie wypełniło to co zostało napisane w Biblii, żeby potem wszyscy (którzy przeżyją- no właśnie na zasadzie farta? doboru losu?) zginali przed nim karki, jaki to on wielki i wspaniały, bo X lat temu przepowiedział coś i to się sprawdziło co do joty. I choćbyśmy podnosili sobie wibracje do n-tej potęgi, klepali tysiąc zdrowasiek, robili prawo przyciągania, i wszystko inne, co każdy wierzący w Siłę Wyższą uzna za stosowne, to i tak to nic nie da. Bo wszystko co ma się stać jest zapisane w Biblii. I jaki jest tego sens?

   a tak na marginesie.. możemy się uduchawiać, ale sfera realna-biologiczna-życiowa też jest istotna. A w zakresie finansowym-jesteśmy od NICH uzależnieni. Za wibracje nie kupie pożywienia, wody, nie ubiorę się. Mam się żywić za przeproszeniem szarańczą leśną niczym Jan Chrzciciel? 😀 Więc trzeba iść do roboty- sprzedawać swój czas za pieniądze- po czym wychodzą z niej padać na pysk ze zmęczenia i nie mieć czasu na myślenie, na szukanieprawdy, na opozycję wobec ich planu. Tak to działa.

   I jakie jest z tego wyjście?

   btw: nie cierpie KK ze wszystkich sił. Jestem osobą wierzącą, ale ta wstrętna organizacja ukuła w mojej głowie taki schemacik: jak jesteś wierzący- to musisz być biedny(finansowo), uciśniony(przez władze, przez chorobe(tak tak w końcu”cierpienie to dar”) a do Jezusa to do niego to tylko na kolanach z modlitwami błagalnymi (a nie dziękczynnymi) i liż mu stopy jeszcze za to że masz zaszczyt się do niego modlić. ŻENADA. KK- o zgrozo- zniechęcił mnie do Boga i do Jezusa, „sprzedając” mi ich obraz jako surowego karzącego za wszystko dziadka (lepiej leżeć i się nie ruszać- to wtedy się tylko „grzechu” nie popełni) i jego Syna, który kocha tylko smutnych, cierpiących ludzi, biedaków, meneli, słowem:margines społeczny. Czyli taki schemacik: Jestes katolikiem-modlisz sie prosząc o coś JEzusa- to masz być smutny, cierpieć itp itd. Zero radości z wiary. KK zniechęcił mi obraz Boga i Jezusa do tego stopnia, że wolę stosować prawo przyciągania i na Boga zwracać się Wszechświat. I wtedy moje cele są osiągane, modlitwy wysłuchane, sprawy idą do przodu. Od modlitw „po katolicku”-g**no mi z tego przyszło.

   • marcus said

    Dokladnie TAK!!!!!! Popieram w 100%

   • perdurabo said

    jeśli już się na coś powołujesz to najpierw przeczytaj to w całości i zrozum, a potem twórz wywody. Nigdzie w Biblii Bóg nie obiecywał ludziom cukierków. A niebo jest po śmierci (lub piekło).

 22. Ja said

  DO ROZKLEJAJĄCYCH ULOTKI:

  Właśnie w teleexpresie podano info o rozszerzeniu uprawnień dla Straży Miejskiej. Mogą już sami ( z pominięciem sądów grodzkich) wlepiać mandaty do 500zł. Wśród wymienionych wykroczeń podano m.in. rozklejanie ulotek i plakatów bez zezwolenia. Zacieśnia się oj zacieśnia pętla… Uważajcie…

  Pragnę przypomnieć także o nowych przepisach traktujących atak na pracowników firm ochroniarskich podczas imprez masowych jako atak na funkcjonariusza policji wraz ze wszelkimi tego konsekwencjami prawnymi.

  A w sprawie szczepień:
  Naprawdę jak widzę część z Was uważa, że skoro nasze władze nic nie mówią ani o zakupie szczepionki ani o przymusowych szczepieniach ani ogólnie o walce z grypą – to nic nam nie grozi. Uważam jednak, że jest wręcz przeciwnie. Kiedy dowiemy się o wszystkim to podpisane rozporządzenia będą już od 1-2 dni w mocy prawnej. I nikt mnie nie przekona,że jest to mało prawdopodobne. Nie zdziwię się także, gdy okaże się, że większość przepisów wykonawczych już jest podpisana. Nie zapominajcie, że obywatel ma wgląd jedynie w część uchwalonych aktów prawnych. Część niestety nadal jest niejawna. I nie dotyczy to tylko szeroko pojętych służb.

  Obserwator: wiadomo coś więcej co dzieje się w Teksasu?

  • Obsertwator said

   Czesc. Jutro Bede z nimi gadal po skypie w s[rawie San Antonio wiesz roznice w czasie.
   Napisze jutro co mi zostanie przedlozone.

   Pozdrawiam

   • Jose said

    Obserwator, poniżej link do stronki aktywistów w San Antonio. Na pierwszy rzut oka nie ma tam informacji o zamieszkach lub czymś podobnym. Natomiast chętnie wychodzą na ulicę, grafik mają napięty – tylko pozazdrościć 🙂

    http://sanantoniotruth.org/

 23. Ben said

  Czytam to forum od dawna i niby przymusowe szczepienia i inne straszne rzeczy mialy zaczac sie dziac na przelomie sierpnia i wrzesnia.I co dalej nic? Moim zdaniem nie bedzie globalnej pandemii to cale straszenie jest po to aby firmy farmaceutyczne sobie zarobily.Po co mialy by zabijac nas swoich klientow? I tak zarobia.

  • TheEndi said

   Jeżeli czytasz to forum od dawna, przeanalizuj swoją wypowiedź, bo absurd w niej, goni absurd… Jeżeli nie będzie pandemii, to co rządy wielu państw zrobią ze szczepionkami? Rozdadzą je żądnym zaszczepienia się ochotnikom? Tutaj nie chodzi tylko o szczepienia, ale pewnie o tym nie wiesz…, choć czytasz to forum od dawna… Ech…:( Ludzie! Obudźcie się wreszcie z tego medialnego letargu. Do cholery! Co z Wami!?

  • @Ben – jeśli czytasz to forum od dawna to powienieneś już wiedzieć iż to co tu czytasz to nie żadne mrzonki i „strachy na lachy” – ja wiem, że w telewizji nie mówią o tym, że np. w USA Stan Maine, Senat stanu Massachusetts a także Quebec (Kanada) przyjeła prawo na temat pandemii…
   Prawo to daje Światowej Organizacji Zdrowia, IHR(2005) możliwość przymusowowych szczepienień, kwarantanny oraz zakładanie obozów.
   Prawo to wprowadzane jest także w Francji, Grecji, Massachussets, Iowa, Floryda, Północna Karolina, Waszyngton i chyba także inne stany i państwa…

   Firmy farmacutyczne to jedynie chiodzenie po powierzchni, prawda jest dużo dalej. Sa wyobraź sobie ludzi na tej ziemi którzy, pieniedzy mają tyle, że je mogli by nimi układać autostrady… – i pieniądze nie są na pewno rzeczą dla której to robią… Nie ma co owijać ta sprawa to głęboka studnia.

   Takiego prawa nie wydaję się od tak, takiego medialnego zamieszania, namawiania do szczepień (157osób chorych w Polsce) – czegoś takiego jeszcze nie było!
   Komuś bardzo zależy…
   Firmy farmaceutyczn…- one nie piszą takich ustaw, Polska podpisała dokument z WHO w roku 2005… – wydaję Ci się iż na prawdę wszystko jest „przypadkowe”…
   Wirus stożony laboratoryjnie… – teraz zaczynają się do tego przyznawać, próbując ratować się i chwytają się brzytwy…
   To tonący okręt…

  • marcus said

   @BEN
   Te pare rodzin od bankow i korporacji maja tyle kasy i ich dzieci beda mialy tez, ze to nie chodzi tylko o pieniadze. Ci ludzie maja pewnien cel ideologiczny, pseudoreligijny i pseudofilozoficzny. Pomysl o tym a najlepiej przeczytaj, niestety nie ma polskiego tlumaczenia:
   po angielsku
   http://www.scribd.com/doc/8717276/Jan-Van-Helsing-Secret-Societies-and-Their-Power-in-the-20th-Century
   po niemiecku
   http://unglaublichkeiten.net/lager/Wie_man_die_Welt_nicht_regiert_Jan_van_Helsing.pdf

 24. JAGA said

  u nas moze byc dobrowolne i tak ludzie sami poleca…a po nas przyjda osobiscie…

 25. Wapniack said

  Nowosci z Bild.de:

  Ponoc zeby zachecic lekarzy w Niemczech chca im placic po 5 Euro od szczepionki jak dobrze rozumiem…zobaczcie sami 😉 bo moze sie myle???

  „Für jede Impfdosis sollen die Ärzte mit rund fünf Euro honoriert werden. Allerdings gibt es noch immer Streit zwischen Bund und Ländern über die Kosten. ”

  Zrodlo BILD.de:

  http://www.bild.de/BILD/news/2009/09/05/schweinegrippe-impfungen/erst-ab-oktober.html

  • Manix said

   dobrze przeczytales ale z tego artykulu wynika ze moge w niemczech spac spokojnie bo niedosyc ze maja poslizg i prawdopodobnie w tym roku z tymi szczepieniami sie nie wyrobia to jeszcze starczy szczepionek tylko dala 25 milionow a mieszkancow niemiec jest powyzej 80 milionow a na dokladke jeszcze sie nie dogadali kto bedzie te szczepienia finasowac.
   A wiec jednak niema co sie przejmowac 🙂

  • Atena7777 said

   Tam jest nawet napisane, ze dla dobrej ochrony potrzebne beda 2 dawki szczepionki w odstepie 4 tygodni.

 26. Jogibabu said

  Witam wszystkich.Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze tu zajzalem. W koncu znalazlem ludzi ktorzy wiedza o co w tym wszystkim chodzi i mysla podobnie do mnie.Sledze wszystkie te watki od poczatku roku i to ze nie bylo mnie tu wczesniej to chyba tylko czysty przypadek.Mam nadzieje ze na tym forum bede mogl swobodnie sie wypowiadac bez zadnej cenzury.Jak my wszyscy jestem cholernie zmeczony wiedza , ktora posiadamy na temat planow „elity”.Jeszcze bardziej meczy mnie to ze nie robimy nic oprocz rozmow o tym bo skazujemy sie na teoretykow czekajacych na te wydazenia.Pytanie tylko co mozemy zrobic?Obudzic jak najwiecej ludzi ? – na pewno , tylko ze oni tego nie chca.Na niejednego z nas nawet bliscy znajomi czy rodzina zaczynaja patrzec jak na ludzi nawiedzonych, ktorzy snuja tu jakies bzdurne teorie zamiast zajac sie zeczami waznymi typu co jutro na obiad.Jaga rozumiem twoj stan ducha i moge Ci tylko powiedziec ze nie jestes w tym odosobniona.Na pocieszenie moge tylko dodac ze z czasem bardziej sie z tym wszystkim oswoisz choc na pigulke zapomnienia nie masz co liczyc.Nie wiem czy mamy szanse cos z tym zrobij ale jesli nie my to kto? jesli nie teraz to kiedy? Po za tym powiedzcie sami jaki mamy wybor? Proponuje pomyslec razem nad tym wszystkim i zastanowic sie wspolnie co mozemy.Pozdrawiam wszystkich serdecznie. I jeszcze jedno my juz tez jestesmy illuminati.Moze bez armii,policji i miliardow na koncie ale to nas jednak stawia na rowni z tym calym sk….em.Nad nami juz az takiej przewagi nie maja. Moze Jaga to Cie chociaz troszke pocieszy

  • Comer said

   Witam Jogibabu, im nas więcej tym lepiej :). Widzicie, stoimy przed wielowymiarowym problemem. Nie tylko musimy wiedzieć jak powstrzymać plany elit, czy zrobimy to walcząc, informując, protestując, czy skupimy się na sekrecie przyciągania (jeśli wiecie o co mi chodzi, ale już bardziej parapsychiczne rozwiązania ;)), czy zmienimy świat zmieniając sposób życia każdej jednostki, zaczynając od zmiany samego siebie (raczej nie możliwe, ale i o tym się filozofowało ;)). Przede wszystkim my stanowimy system, a nie elity. My stanowimy rusztowanie i bez naszej współpracy z systemem ten domek z kart się zapadnie. Problem tym ze ludzie nie biorą odpowiedzialności za swoje życie i są bierni w przekonaniu ze władza będzie sprawnie regulować wszelkie ich problemy polepszając standard życia… Ludzie czuja ze nie oni decydują o losie świata, ze taki przywilej maja tylko wybrani… A to wszystko jest wynikiem sprawnej manipulacji… Pytanie, co zrobimy, kiedy obalimy elity (A wierze ze tak będzie)? Popadniemy w anarchie, która wyłoni dyktatora i zatoczymy kolo z powrotem? Ważne jest to jakie widzimy alternatywy dla systemu. W jakim systemie pragniemy żyć. Myślę ze żyjemy w przełomowych czasach i w obliczu kryzysu ludzie albo zbudują nowy, lepszy świat, albo nowy porządek świata… Ostatnio zacząłem interesować się założeniami tzw. Projektu Venus. Co o nim myślicie? A tu link dla nie wtajemniczonych: http://zeitgeistpolska.org/index.php?option=com_content&view=article&id=49&Itemid=48

   • Jogibabu said

    Czesc Comer.Przyznam szczerze ze nie spotkalem sie wczesniej z tym projektem i jak na razie przejzalem jego zalozenia jedynie powierzchownie.Na podstawie tego co przeczytalem wydaje mi sie on jednak troche utopijny jesli zastanowic sie nad zroznicowaniem ludzkiej psychiki,roznorodnosci religii,obyczajow,wierzen itd. Nie chce jednak jeszcze zabierac glosu na ten temat bo jak pisalem moja wiedza jest znikoma.Po za tym wydaje mi sie ze gdyby wyeliminowac z systemu te wszystkie rzeczy ktore stworzyla bandycka elita i troche go usprawnic bylby on do przyjecia.
    Czy jednak zastanawiajac sie co dalej nie dzielimy tu skory na niedzwiedziu?Nie potrafie byc az takim optymista.Pozostaje jeszcze ta grupa ktora trzeba obalic a to nie bedzie latwe.Mowimy tu o ludziach ktorzy dysponuja wszystkim co mozliwe zeby stlumic kazda forme protestu przeciwko ich planom wlaczajac w to technologie HAARP,obozy FEMA i im podobne gotowe juz zeby nas „goscic” oraz kazda mozliwa bron, nie mowiac juz o calym aparacie nacisku w postaci wszelakich sluzb i wojska.Ilu z nas uniknie szczepien?Ilu z nas przetrwa?Ilu bedzie w stanie z nimi walczyc?no i przede wszystkim jak?Wierze jednak ze mamy szanse choc na razie stoimy jak Dawid przed Goliatem.A to i tak bardzo optymistyczne porownanie.
    Pozdrawiam serdecznie

   • Baba.Jaga said

    Uświadamianie ludzi jest według mnie najważniejszym celem. Bo ten cały zaklęty krąg manipulacji,regularnego podtruwania i kontroli utrzymuje się tylko dlatego, że ludzie na to pozwalają. Nie trzeba obalać żadnych grup władzy. Skupianie się na nich nie ma najmniejszego sensu, ponieważ to cała ludzkość, która oddała im kontrolę podtrzymuje ich władzę. Dlatego musimy uświadamiać ludzi, by się obudzili i odebrali z powrotem kontrolę nad własnym życiem. Kiedy to zrobimy, manipulatorzy nie będą mieli kim manipulować. Dlatego apeluję do Wszystkich Użytkowników bloga o nie schodzenie na poboczne tematy, którymi ten blog się nie zajmuje. To rozprasza uwagę, którą należy skoncentrować na konkretnym celu, którym jest uświadamianie, informowanie ludzi.

    Zachęcam do obejrzenia tego filmiku:

 27. marcus said

 28. WetMind said

  Widzę, że chwilowa nieobecność Grypy666 oraz pana Piotra Beina wykorzystywana jest do szerzenia wątpliwości w słuszność sprawy, zrzucania całej winy na naród żydowski, wyszukiwania w wypowiedziach ataków na konkretną religię czy wyznanie, obrażania się wzajemnie i innych aktów świadomego lub nieświadomego podkopywania „umocnień” tego blogu, skupiającego ludzi, chcących walczyć o lepsze jutro dla Polski i Świata. Niezależnie od rasy, wyznania, pochodzenia, niechlubnych zachowań przodków czy statusu majątkowego.

  Czy zapomnieliśmy, że nie chodzi tu o znalezienie kozła ofiarnego, którego łatwo upokorzyć, wyzwać, wyładować agresję i zapomnieć na chwilę? Naszym celem jest pzede wszystkim uchronienie się od śmiertelnego działania szczepionek i destrukcyjnych zapędów ich twórców, jednocześnie dążąc do ukarania ich, w stopniu, na jaki zasłużyli.

  Proszę zwrócić uwagę na fakt, iż ta PRZYTŁACZAJĄCA ilość teorii spiskowych w internecie jest efektem działań dezinformacyjnych ludzi, którzy najzwyczajniej boją się wyjścia na jaw ich machlojek i zbrodni.

  Wszystkie korporacje to giganty na glinianych nogach, wystarczy zdecydowany, skoordynowany opór, aby przełamać ich władzę, wynikającą głównie z systematycznego sączenia kłamstw pomiędzy narody.

  Musimy przesiać przez gęste sito nasze POGLĄDY, STEREOTYPY i DOGMATY, aby ujrzeć to prawdę o otaczającym Nas świecie.

  Apeluję więc o nie mieszanie wątków, przynajmniej na tym etapie, gdyż tracimy z oczu nasz cel, a zbyt duża ilość informacji sprawia, że takie fakty jak szczepionki, ludobójstwo, obozy koncentracyjne, inwigilacja na każdym kroku oraz zakłamanie polityków wydają się fikcją literacką, tak niedorzeczną, że aż ogarnia wstyd, że w sposobie myślenia i postrzegania faktów różnimy się od kontrolowanych przez media,”zwyczajnych” ludzi.

  Przecież większość ma rację, nieprawdaż?

  Tak Nas uczono, ale czas zweryfikuje, kto jest w błędzie. Od razu zaręczam, nie My.

  • Radek said

   Bez odebrania bankom prawa emisji waluty raczej nic się nie powiedzie (chociaż chciałbym się mylić)…Wszystkie ruchy mogą być daremne…Pisali o tym wielcy myśliciele przez ponad 2000 lat, że to kluczowa sprawa dla każdego narodu , cywilizacji.
   To trwa od czasów Chrystusa, który przeganiał przecież złotników.

   Popieram,,,Pisanie o jakiś szarakach, szakalach, gówniarskie kłótnie itp nie mają sensu na tak poważnej stronie
   Jestem z Wami!

  • marcus said

   http://www.scribd.com/doc/8717276/Jan-Van-Helsing-Secret-Societies-and-Their-Power-in-the-20th-Century

  • grypa666 said

   Dzięki! Lepiej nie mogłem powiedzieć. Faktycznie, nie kontrolowałem bloga. Bardzo proszę wszystkich nie zajmować się dogłębnie tematami trefnymi, nawet jeśli mają coś wspólnego ze szczepionkami. Nasza wolność jest już poważnie ograniczona i powinniśmy się rozumieć na pewne tematy bez dodatkowych komentarzy. W komunie np. nosiło się oporniki. Teraz możemy nosić przełamane strzykaweczki.

 29. Obsertwator said

  Westmind:

  Zasadniczo nie zgodzę się z Toba w sprawach poniżej:
  – Nie atakujemy Religii (bynajmniej ja), Jestem Chrześcijaninem,
  – Nie atakujemy Zydów w sensie rasy ludzkiej, ale tylko i wyłącznie odłamu ludzi wywodzących się z krego kabalistycznego -zydowskiego patrz Sz.P Brzezinski – Polak z rodowodem Zydowskim ,który na chwałe nie wiem kogo wykancza narody i kraje – patrz Afryka. I Inne w tym Polska dług zewnętrzny Polski na 2009r to 650 mld zł. to ok 40 % PKB Polski!!!!! plus zadłuzenie publiczne ok 52 mld zł -3,4 % PKB i wciąż rośnie,

  Rzecz w tym ze nie da sie rozpatrywac pojedynczych sznurkow bo do niczego to nie doprowadzi. Trzeba znalezc rzeczywistego wroga – nie jako rase, nie jako cywilizacje, nie jako kolor skory.

  Ale tylko i wyłącznie odlam ludzi ktorzy sieja spustoszenie.
  Nie wiem czy wiesz ale w rekach 17 rodzin jest ok 80% ziemi, i firm na swiecie- Rockefeler,Rotchild, Brzezinski (Majatek Brzezinskiego na rok 2008r wynosil 250 mld $, to dane oficjalne a jaka rzeczywsitosc?) wiec prosze nie mowic ze nie ma to nic wspolnego z przebudzeniem sie z letargu. Jesli mamy sie budzic , mamy walczyc , uswiadamiac sie to musmiy mowic prawde o wszystkim, nie mozna ukrywac innych rzeczy, albo prawda albo fałasz. nie ma polprawd.

  Ja, TY, i inni jestesmy niewolnikami. nie mamy wyboru , nie mamy wolnosci. Musimy zapierd…. inaczej pomrzemy.

  Rozumiesz? Zaden z nas nie jest wolny. Nie mozemy robic tego co chcemy. Bo…..naszym zyciem wlada pieniadz. bez pieniedzy jestesmy niczym, umrzemy. Niech w koncu zrozumicie tą pseudowolnosc.

  teraz do Jose:

  Mowisz a aktywistach wiec moje spostrzezenia:
  Ogolnie w stanach USA legalnych grup paramiliatrych jest ok 100.
  nie oficjalnie podaje ok 300.

  Dziela sie na 3 obozy – kartele narkotykowe tzw. Meksykany
  -mlodziez Aryjska – cholernie nacjonalistyczne
  – mlodziez frontu tzw. Kolorowe.

  Obama został wybranym prezydentem nie po to aby sprawwowal urząd ale aby pogłebic konflikt między kolorowymi a białymi, dodaj do tego brak miejsc pracy, wiekszosc kolorowych niz bialych. i masz wojne domowa.

  Do tego to dązy. Wprowadzą stan wojenny i maja juz USA w rekach. Zapytasz sie kto: to ci odpowiem: Banksterzy.

  • Jogibabu said

   Witaj Obserwator.Czy juz wiesz cos moze na temat Teksasu?Probuje cos w necie znalezc ale bezskutecznie.

  • WetMind said

   Dobrze, że określiłeś wroga dokładnie,jak np. pana Brzezińskiego. Niestety, nie wszyscy pojmują, że mowa o pewnej bardzo wąskiej grupie ludzi, a nie wszystkich Żydach. Sam powiedziałeś, „musmiy mowic prawde o wszystkim, nie mozna ukrywac innych rzeczy, albo prawda albo fałasz. nie ma polprawd.”. Zgadzam się! Gdyby jednak osoba niedoinformowana przeczytała wypowiedź nieprecyzyjną, mówiącą ogólnikowo o Żydach czy innych, dodatkowo przypomni sobie o czym dyskutowano przy wielkanocnym stole i dojdzie do wniosku, że za wszystko odpowiedzialna jest jedna rasa! Musimy myśleć nie tylko o sobie, ale też o innych, mniej zaznajomionych z tematem.

   Jesteśmy niewolnikami, ale ciągłe powtarzanie tego nie przyniesie niczego dobrego. Co pozostaje? Czekać aż pokryje nas kurz? Czy może w jakiś sposób przeciwstawić się tym rządom niewielu nad wieloma?

   Kłótnie niczego nie dadzą, jak już wielu wspomniało. Tylko czyny, nie słowa.

 30. Mareck76 said

  Jak zwykle za sznurki pociągają te same kręgi osób, pewien „klub” którego członkowie są ekskomunikowani nijako automatycznie poprzez sam fakt wstąpienia. To ci sami, którzy zamordowali papieża, który chciał ich wywalić z Watykanu a którego nazywają teraz trzydziestodniowym papieżem. J.P.II tyłka nie ruszył ani swojego ani tym bardziej ich, z resztą to był ich człowiek. Z reszta masoni, bo o nich mowa, swoje „gierki” prowadzą od wielu wieków a cel jest jeden i to ściśle określony. Wywołują wojny i mordują miliony, żydo-masoneria nie zna żadnych granic. Oni służą szatanowi a chrześcijanie są ich głównym wrogiem.

 31. WetMind said

  Radku, masz niezmierną rację w kwestii odebrania bankom prawa emisji waluty, ale nie ma prawa bytu stwierdzenie, że wszystkie ruchy mogą być daremne bez tego. Może to przypadek, choć wątpię, że większość filmów pokazuje wszelkie stowarzyszenia czy ruchy gromione przez nieposkromione zastępy drabów na usługach wielkich korporacji czy skorumpowanych władz.
  Ten wizerunek przegranych, walczących o wolność zakorzenia się w Naszych umysłach, co jest niedopuszczalne! Wszystko zaczyna się w Naszych głowach, musimy być SOLIDARNI i ZGODNI co do wizji, do czego dążymy. Wystarczy jeden kamyk, aby wywołać lawinę, a wtedy żadne korporacyjne zbiry nie staną na Naszej drodze.

  Dla dobra sprawy trzeba określić się, czy jesteśmy za czy przeciw walce o wolność jednostki, zdrowie i porządek na świecie.
  Dlatego tuż za Radkiem rzucam kamyczek na szaniec, aby wywołać LAWINĘ uzasadnionego sprzeciwu, mówiąc:

  JESTEM z WAMI!!

  Jesteś z Nami? Wykrzycz to, określ się jako wolnego człowieka!

 32. Obsertwator said

  Przepraszam pomyłka co do zadłuzenia
  Link: http://www.nbp.pl/statystyka/dwn/zadl96_08.xls

  Zadłuzenie pod koniec 2008r:
  w PLN: 721589 mln zł czyli 722mld zł
  w Euro: 172944 mln Euro czyli 173 mld Euro
  w Usa: 243636 mln $$ czyli 244mld $$

  teraz policzmy: 1Euro=4zł= zadłuzenie 692mld zł
  1$$=2,8zł= załduzenie 682mld zł
  z sumujmy : 2 bln 122 mld zł to jest dług POLSKI

  liczmy po ile na lebka: 38 mln Polakow wiec wypada po 60000 zł

  Nie realne do spłacenia:D
  PS nie patrzcie ze to suma o 60000 zł.
  Dotego doliczcie oprocentowanie kredytu………. heh
  pozdrawiam

  • Obsertwator said

   Aha dla osob umiejących iczyc zgadnijscie ile to Jest PKB POLSKI?

   POLSKI JUZ NIE MA. JUZ JEST WYKUPIONA.

  • Obsertwator said

   tak przy okazji:
   http://www.finanse.egospodarka.pl/33854,Polski-rzad-przyjal-budzet-na-rok-2009,1,48,1.html

   dochód panstwa na rok 2009 – 252 mld zł.
   Jak sie to ma do naszego długu?

   • Magda said

    A na dodatek w sytuacji wysokich spadków giełdowych szykuje się prywatyzację i to czego?-strategicznych spółek mających bezpośredni wpływ na nasze życie-PGE.
    Ile i komu będziemy płacić za prąd?
    Miedź na giełdach idzie w górę a my robimy „posezonową wyprzedaż” – jeszcze śmie się nam wmawiać,że to dla naszego dobra,bo nie podniosą podatków.
    Ręce i nogi opadają jak się tego słucha.

 33. Jogibabu said

  Witaj Baba.Jaga.Dopiero dzisiaj znalazlem to forum i jesli poruszam jakies zbedne tutaj tematy to przepraszam.Zgadzam sie z Toba, ze uswiadomienie maksymalnie wielu ludzi to sprawa priorytetowa.Problemem jest tylko to, ze wcale nie jest to latwe.Dlatego prosilem o wspolne zastanowienie sie nad tym co mozemy zrobic.Piszesz o odebraniu przez ludzi kontroli nad wlasnym zyciem.Rowniez i tutaj zgadzam sie z Toba calkowicie ale nikt nam tej wladzy dobrowolnie nie odda tylko dlatego ze bedziemy juz uswiadomieni i jednak konfrontacja z grupa elit i ich poplecznikami jest nieuchronna.Wystarczy ze nie bedziemy chcieli sie zaszczepic w czasie kiedy zostanie ogloszona pandemia i napedzona sztucznie panika.Sama swiadomosc szkodliwosci szczepionki nie uchroni nas przed nia jesli stanie sie obowiazkowa.Mysle ze predzej czy pozniej staniemy przed wyborem my albo oni a oni sie sami w cien nie odsuna.
  Pozdrawiam serdecznie

  • Baba.Jaga said

   Tak, uświadomienie nie jest łatwe, nie będzie łatwe. Dlatego zakładamy stowarzyszenie, żeby móc sprawniej i z większą siłą działać 🙂 Nie zapominaj, że jeśli dojdzie do przymusowych szczepień, to będą nas szczepić ludzie, którzy są tak samo manipulowani jak ty czy ja. Jeśli uświadomi się odpowiednio wcześnie także ich i pokaże do czego to wszystko zmierza, a oni odmówią wykonywania szczepień, to nie będzie wystarczającej ilości ludzi do wykonania przymusowych szczepień.
   Cieszę się, że dołączyłeś do Czytelników tego bloga i również pozdrawiam Cię serdecznie 🙂 Życzę wytrwałości w przyswajaniu informacji 🙂

 34. Eddie said

  Zauważyłem coś niepokojącego.Filmy do których odnośniki są przy tym temacie pt. Trzy sposoby na obalenie dyktatury .cz.1 i 2 ściągałem z internetu jeszcze 21.08.2009 dzisiaj jest to niemożliwe.Zapewne założona jest jakaś blokada.To samo z innymi filmami(np.wpisując tytuł: Tajemnice lotniska Denver).
  Fakt niemożności zapisu kojarzę z informacją podaną na stronie
  http://wolnemedia.net/?p=17069 na temat blokady The Pirate Bay w Irlandii ( niedługo ponowne referendum dot Traktatu Lizbońskiego)
  Czyżby zaczęło się blokowanie przepływu informacji na niewygodne tematy nie tylko w Irlandii ale też u nas?

 35. Eddie said

  Dziękuję za odpowiedź.
  Wspomniane linki otwieram i bez problemu oglądam.
  Nie mam natomiast możliwości zapisania ich na dysk twardy.

 36. ender said

  Do tych którzy źle piszą o kościele katolickim. Faktycznie z kościołem jest źle, wierni się odwracają, cześć kleru świadomie lub nie jest pod wpływem masonerii. Ale w koście, religii jest nasz ratunek.

  Obejrzyjcie koniecznie kazanie ks. profesora Natanka. Dużo mówi o tym co się w tej chwili dzieje na świecie, między innymi o NWO. Facet ma niesamowita charyzmę, oprócz tego jest naukowcem, nie puszcza słów na wiatr, ale każda swoją tezę potwierdza naukowo.

  Jedno z kazań:

  • Comer said

   To dobrze ze są jeszcze księża o dobrej woli, ale w kościele nie mamy do kurwy nędzy ratunku. Watykan jest przesiąknięty korupcja i złem. O historii Watykanu można dowiedzieć się naprawdę wiele z internetu , możne wtedy zrozumiecie, ze oni wspierają NWO…

  • marcus said

   @Ender
   Masz Pismo Swiete to czytaj! Czy potrzebujesz posrednikow pomiedzy Toba a Bogiem?
   Dlaczego ludzie sa tak malo samodzielni w sprawach duchowych? I potrzebuja instytucji do prowadzenia za raczke jak male dzieci!!! Biedne owieczki potrzebujace pasterzy!!!
   Dorosnijcie wreszcie! Przejmijcie odpowiedzialnosc za swoj kontakt z Bogiem!

   • marcus said

    @Ender
    Ratunek jest w Bogu a nie w kosciele i religji! Dorosnij czlowieku!

   • Radek said

    Masz rację. Bóg jest wszędzie. Kiedyś Antymaterialny pisał na forum onet słowa wielkich myślicieli, które zapamiętałem do dzisiaj:

    „Mysz nie stanie się święta dlatego, że mieszka w kościele”

    GDZIE SZUKAĆ BOGA
    Jeden z sąsiadów zastał drugiego na kolanach, szukającego czegoś.
    – Czego szukasz tutaj?
    – Mojego klucza. Zgubiłem go.
    I obaj, na klęczkach zaczęli szukać zgubionego klucza.
    Po chwili zapytał sąsiad:
    – Gdzie go zgubiłeś?
    – W domu.
    – Święty Boże! W takim razie, dlaczego szukamy tutaj w kościele?!
    – Bo tu jest więcej światła.

    Cóż jest warte szukanie Boga w miejscach świętych, jeśli zgubiłeś Go w swoim sercu?

   • pyrek said

    @marcus
    Ks Natanek mądre kazania prawi.
    Takich ludzi dobrze jest wysłuchać, nie zależnie o tego czy reprezentują KK czy są ateistami.

  • mariokosmos said

   swoją drogą czarną pantere / a raczej czarną pume w polsce już mieliśmy – hasała sobie po całym kraju – zresztą nie tylko czarna ale i ruda…
   http://atrapa.net/legendy/puma.htm
   a co z nimi zrobiono?
   na przecież nie dało się inaczej, prawda?
   http://www.kurierlubelski.pl/index.php?module=dzial&func=viewpub&tid=9&pid=75214
   W czasach gdzie takie zwierze można uśpić i przywrócić do naturalnych warunków – człowiek je zabił, idąc po najmniejszej linii oporu… przykre…

 37. Pustelnik said

  Polecam http://www.regnumchristi.com.pl.Transmisje i retransmisje Mszy swietych.Bardzo ciekawe sympozjun.

 38. JAGA said

  Na pewno wiekszosc ogladala na youtube Wezwanie do przebudzenia,ale jak ktos nie widzial to zachecam.Ciekawy jest tez Aarona od faszyzmu do wolnosci…zreszta jak wyskoczy jedan filmik to inne sie ukaza …rownie ciekawe
  http://www.youtube.com/results?search_query=wezwanie+do+przebudzenia&search_type=&aq=0&oq=wez

 39. Rambo said

  Coś się dzieje w Grecji. Czytałem artykuły na onecie i wp i nadal nie wiem przeciwko czemu ci ludzie wyszli protestować…

 40. ppp said

  no i co sa te szczepienia w Grecji?
  Mialy byc od poczatku wrzesnia?
  Cos wam sie nie sprawdza teoryjka…

 41. Wirtualna Polska troche mniej zmanipulowana od Onetu?

  na głównej stronie WP ukazał sie artykuł:
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Iran-i-Wenezuela-jednocza-sie-przeciw-imperializmowi,wid,11464924,wiadomosc.html
  na głównej stronie Onetu:
  http://wiadomosci.onet.pl/2038072,12,item.html

  to sie nazywa ogromne manipulowanie opinią

  Film Spowiedź Agenta powinien być wyemitowany w sobote o 20 na tvp1 żeby wszyscy zrozumieli co jest grane – jak wiadomo – nigdy do tego nie dojdzie.

 42. Atena7777 said

  http://www.bild.de/BILD/news/2009/09/05/schweinegrippe-impfungen/erst-ab-oktober.html

  W Bildzie pisze, ze w Niemczech szczepienia rozpoczna sie koncem pazdziernika, bo nie maja wystarczajaco ich duzo zeby rozpoczac szczepienia od wrzesnia i co ciekawego, zreszta wspomniane to bylo wyzej, ze chca lekarzom dawac honoraria w wysokosci 5 euro za kazda szczepionke i jeszcze co ciekawe chca ludzi szczepic 2 razy w odstepie 4 tygodni. Szok, nie dosc, ze walczy sie o to zeby ustrzec sie przed szczepionka to jeszcze beda polowac na czlowieka 2 razy i jak wtedy czlowiek bedzie fonkcjonowal jak dostanie wstrzykniete 2 takie koktajle – bomby z opoznionym zaplonem……………….

 43. Obsertwator said

  Ech Ludzie.

  Czytajcie i rozumujcie z zrozumieniem. Naprawde myslenie nie boli. Uwierzcie w to.

  cytat: ppp powiedział/a
  6 wrzesień 2009 @ 10:54 am

  00Rate This

  no i co sa te szczepienia w Grecji?
  Mialy byc od poczatku wrzesnia?
  Cos wam sie nie sprawdza teoryjka…

  Jesli oczekujesz ze podamy date i ona w 100% sie sprawdzi to sie mylisz. Przygotowanie czegos na skale miedzynarodowa to nie prosta rzecz.

  Sa poslizgi i rozne inne tematy z tym zwiazane,
  Wyemitowanie odpowiednich ustaw lokalnych dla kazdego kraju,
  Wyemitowanie odpowiednich szczepionek
  Wyczekanie na odpowiedni sygnal.

  Oni w przciwienstwie do nas maja obraz globalny tego co chca zrobic, my to odczytujemy jao nitki ktore prowadza nas do klebka,

  Jesli uwazasz ze robimy sobie kpiny z spoleczenstwa to mi odpowiedz na pare pytan:

  Skoro nie ma epidemii (tego jestesmy obydwaj pewni) to czemu wprowadzili stan 6? w POLSCE?
  Czemu dlug Panstwa PL wynosi ponad 2 biliardy złotych a dochód wynosi 252 mld zł – budzet panstwa
  Czemu zmieniaja ustawy podporządkujące obcym mocarstwom?
  Czemu Traktat Lizbonski
  i wiele innych mozna przytaczac. jesli nie widzisz tego co sie dzieje, i nie potrafisz jednego powiazac z drugim to idz do cholery sie zachipowac i zapierdalaj w polu po 20h na dobe bo dzieki takim ludziom jak ty tak wlasnie bedzie,

  • Jose said

   Obserwator, daj spokój. Nerwy szkodzą. Wiem, że Cię ponosi, mnie czasami też. Nie ma sensu wdawać się w prowokacje. Informacje są udostępnione na blogu (i nie tylko) i każdy poważny człowiek może się do nich ustosunkować opierając się na wielu źródłach. A spostrzeżenie Pani/Pana Ppp (i Jej/Jemu podobnych) jest tak wyczerpujące i głębokie, że faktycznie zasługuje na całe strony wyjaśnień i nerwów z naszej strony. 🙂

 44. Mareck76 said

  Kościół to nie pośrednik! Kościół jest potrzebny, choć nie ten jaki znamy aktualnie. Z resztą w przepowiedniach jest napisane, że Kościół podzieli się, bo jak Matka Boska powiedziała: „Watykan utraci wiarę”. Kościół jest siłą w jedności i tylko w jedności jest siła. Samotnie jesteśmy skazani na porażkę. Choćby małe grupy ludzi ale grupy! Będąc razem jest nie tylko raźniej, ale również ma się większą siłę i lżej się umiera… (ponoć).

 45. WetMind said

  Nie komentując telewizji, w której ukazał się poniższy program, polecam do obejrzenia, gdyż przytaczanych jest parę ciekawych faktów nt. masonerii, grupy Bildenberg oraz jej polskiego „składu” przez autora książki „Masoneria 2009”.

  • Radek said

   Zadziwia mnie dlaczego zawsze ludzie sięgają tak głęboko…Illuminati, szakale:), masoni, żydzi itd…tymczasem największe zło tkwi od tysięcy lat tylko w JEDNYM PODSTAWOWYM PUNKCIE!!!
   Bankierom bardzo zależy żeby dzielić ludzi, pisać bzdury itd.

   EMISJA WALUTY czyli ILOŚCI PIENIĘDZY W OBIEGU DOSTĘPNYCH DLA LUDNOŚCI W DANYM CZASIE jest podstawowym problemem!

   W roku 48 p.n.e Juliusz Cezar zlikwidował hvounicius, prawo bicia mo­net przez „złotników”, a mennice cesarza zaczęły emitować monety z ko­rzyścią dla wszystkich. Przy pomocy takiego prostego zabiegu wykonano najwięcej robót publicznych w historii. Dzięki dużej po­daży pieniędzy, nie obciążonych procentem cesarz zdobył miłość zwyczajnych ludzi, ale handlarze pieniędzmi go nienawidzili. Większość historyków uważa, że był to ważny czynnik, który odegrał dużą rolę w zamachu na Cezara. Wraz ze śmiercią Cezara bardzo zmniejszyła się ilość pieniędzy w Rzymie. Wzrosły podatki, jak również korupcja. Tak jak i w wy­padku dzisiejszej Ameryki lichwa i obniżenie wartości pieniądza stały się panującą zasadą. W końcu zaopatrzenie w pieniądze w Rzymie zmniej­szyło się o 90%!!!!!! (skutek każdego kryzysu walutowego). W rezultacie zwyczajni ludzie stracili swoje ziemie i domy, tak jak obecnie dzieje się to w Ameryce. Wraz z reduk­cją podaży pie­niędzy masy straciły zaufanie do rzymskiego rządu i od­mówiły mu poparcia. Rzym pogrążył się w mroku.

   ech…ludzie Kochani,,,Bracia i Siostry,,,proszę ogarnijcie się.

   Od tysięcy lat światem rządzą i manipulują:
   -bankierzy
   -medycy
   -kapłani

 46. Atena7777 said

  Dlaczego u mnie nie da sie wlaczyc filmow ktore sa wklejane, jest tylko puste miejsce z malym znaczkiem figur geometrycznych w gornym lewym rogu, jak sa podane linki to jest ok.

 47. Jogibabu said

  Jaga polecam tez filmik – dziury w niebie HAARP i udoskonalone technologie Tesli – film mowi o mozliwosciach modyfikacji pogody i nie tylko.
  ciekawe filmy to tez – Terrorstorm 2 , pelny obraz i Obama wielkie oszustwo – obejzyj w wolnej chwili ,choc optymistycznie Cie to raczej nie nastroi.
  Pozdrawiam serdecznie

  • Radek said

   Z całym szacunkiem kolego, ale wydaje mi się ,że pisanie o HAARP itp może być ciekawe, tak jak za komuny ciekawy były wizje Stanisława Lema 🙂
   Przecież nawet jeśli to prawda to cóż jesteś w stanie zrobić?
   Wciąż tylko wszyscy polecają sobie filmiki i niedługo będziemy pisać ,że wszystkiemu winne są mapety, fraglesi, albo świnie w kosmosie 🙂

   Należy skupić się źródle problemu. Strona zajmuje się poważnym tematem.

   • Radek said

    Przewaga NWO jest taka, że bankierzy zawsze mieli swój plan działania na wiele wiele lat. Plan opracowany w najdrobniejszych szczegółach i skutecznie realizowany.
    Czy my posiadamy jakikolwiek plan działania oprócz „ZOBACZ TO” „ZOBACZ TAMTEN FILMIK”,,,,a w poniedziałek do pracy i dalej taka sama orka jak zawsze??

   • TheEndi said

    Wiedza nie boli… Pozwól innym na jej posiadanie, a Ci, których ona zniechęci, są panami własnego losu…

 48. Ja said

  Witam

  Manifestacje antyrządowe w Grecji odbywają się co roku w pierwszy weekend września (początek sezonu politycznego po wakacjach). Nie to jednak jest najciekawsze.

  Gospodarka, opieka socjalna, budżet, administracja-wszystko pada w Grecji na twarz. Sytuacja finansowa kraju jest podobna do naszej (o ile nie gorsza). I w tym czasie ogłoszono przymusowe szczepienia. Pieniądze znajdują się w budżecie jedynie na działalność policji i innych służb a tu psikus-zorganizujemy szczepienia dla każdej osoby na terytorium kraju. Jak oni i skąd wezmą (w sumie to już wzięli) pieniądze na całą akcję? I to jest zagwozdka. Powiem tylko że 3 dni temu Fundacja Ubezpieczeń Społecznych (IKA) „zasponsorowała” 158 nowych centrów szczepień przeciw grypie oraz 100 nowych gabinetów antygrypowych. Jak jest finansowana reszta? Nie wiem ale podejrzewam, że z zagranicy (jeśli nie z funduszy międzynarodowych to na pewno z Wielkiej Brytanii).

  Co do liczby zachorowań i zgonów w Grecji na H1N1 to dane zabijają śmiechem. Pandemia pełną parą.

  Ogólnie spodziewałbym się w Grecji próby przewrotu społecznego, który rozpocznie się w ciągu tygodnia-miesiąca i potrwa co najmniej do wiosny.

  Niepokojące sprawy:

  – totalna cenzura w Polsce na informacje dotyczące obecnych (od stycznia do teraz) działań antyglobalistycznych i antyrządowych w Grecji
  – manipulacja informacjami dotyczącymi przyczyn i przebiegu rewolty z września 2008 trwającej do stycznia 2009 w Grecji.
  – blokada informacji w mediach pozagreckich, dotyczących działań policji greckiej i służb specjalnych skierowanych przeciwko ruchom wolnościowym
  – aktywacja w 2009 wszelkich organizacji antyrządowych mających na celu zmianę sposobu kierowania państwem

  Z ciekawostek i ku przemyśleniu:

  – na terenie Grecji działa ZBROJNIE minimum kilkanaście grup określanych jako skrajnie lewackie – po tłumaczeniu na nasz język są to grupy antyglobalistyczne i anty NWOskie w pełnym tego słowa znaczeniu (tak, właśnie anty NWOskie – polecam dotarcie do ich postulatów a nie karmienie się oficjalnymi informacjami)
  – grupy te wyposażone są w duże ilości broni maszynowej, granatów i ręcznych wyrzutni pocisków przeciwpancernych.
  -w zwalczaniu tych grup bierze udział od kilkunastu lat brytyjska policja i służby.
  -wszelkie grupy i organizacje pokojowe mające w swym programie hasła antyglobalistyczne, lewackie, anarchistyczne i antyamerykańskie są w GRECJI traktowane od niedawna jako organizacje terrorystyczne z wszelkimi tego konsekwencjami.
  -To samo zaczyna się dziać na Bałkanach, w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii.
  -Od niedawna dochodzi w Grecji do aktów przemocy na tle narodowościowym wspieranych aktywnie przez służby policyjne. Na celowniku znajdują się głównie nielegalni imigranci ale także wieloletni mieszkańcy skłotów.
  To samo zaczyna się dziać na Wyspach.
  Ponieważ skłoty są ostoją wszelkich działaczy anarchistyczno-antyglobalistycznych wysyła się przeciw nim faszystowskie bojówki narodowe. Jak nie pomoże spalenie budynku i pobicia-przeprowadza się eksmisję mieszkańców.
  Ponieważ rząd grecki doskonale widzi, że zagrożenie dla niego płynie jedynie z dwóch stron (organizacji zbrojnych oraz wystąpień społecznych pobudzanych przez działaczy anarchistyczno-antyglobalistycznych), robi co może by pozbyć się i jednych i drugich.
  Nie zapominajmy, że organizacje antyglobalistyczne tworzą strukturę międzynarodową i to może być jednym z głównych problemów dla Grecji. Dotychczasowe aresztowania potwierdzają międzynarodowy charakter działań antyrządowych w Grecji.
  Akcja szczepień połączona z protestami na tle gospodarczym i socjalnym może już niedługo doprowadzić do próby przewrotu w Grecji. Widać jak na dłoni że coś się szykuje. Coś, co trwa od roku a potrzebuje tak naprawdę jedynie zapalnika. Np. akcji przymusowych szczepień.

  Jak ktoś jest zainteresowany to mogę rozwinąć wątek dotyczący zbrojnej walki Greków z władzami i globalizmem. Raczej niewielu sobie zdaje sprawę z tego na jaką to jest dziś skalę.
  Pozdrawiam

  • Magda said

   Chętnie się doinformuję w temacie 🙂
   Może trzeba się od nich uczyć.

   • Radek said

   • Radek said

   • Magda said

    Tak sobie przypominam,ale pewności nie mam,że nasze media informowały o spotkaniu bilderbergów w Grecji.Nie było słowa o protestach.Nie wiem czy dobrze to pamiętam.

   • Ja said

    03/09/2009
    W Nea Vrasna koło Saloników znaleziono osiem zakopanych rakiet przeciwpancernych 3,5’’ produkcji amerykańskiej. Rakiety były dobrze zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych. Akcję przeprowadzono we współpracy z grecką Strażą Obrony Wybrzeża. Powiadomiono prokuraturę, Narodową Służbę Wywiadowczą i służby zwalczania terroryzmu.
    02/09/2009
    Eksplozja samochodu-pułapki pod budynkiem greckiej giełdy (Athex). Jedna osoba ranna, bardzo duże straty materialne (zniszczona fasada budynku giełdy i spalone 8 samochodów).
    Eksplozja ładunku wybuchowego domowej roboty przed budynkiem ministerstwa w Salonikach.
    18/07/2009
    W dniu 3 lipca dwu anarchistów z włoskiego miasta Perugia zostało aresztowanych, a następnie ostarżonych o zaplanowanie aktów sabotażu na linii kolejowej Orte – Ankona. Oskarżono ich również o przynależność do organizacji wywrotowej. Wkrótce potem policja przeszukała domy ponad 40 aktywistów w regionach Lazio i Ambruzzo, a wielu z nich postawiono kolejne zarzuty. Policja twierdzi, że zlikwidowała „anarchistyczną komórkę insururekcjonistwyczną, której przestępcza działalność była elementem planu destabilizacji sytuacji w kraju, realizowanego w POROZUMIENIU Z PODOBNYMI ORGANIZACJAMI W GRECJI I HISZPANI”.
    10 lipca policja aresztowała 6 aktywistów na Sardynii, w Rzymie i Genui, stawiając im niepoparte żadnymi dowodami zarzuty „przygotowania zamachów podczas szczytu G8.” Oskarżono ich następnie o przynależność do organizacji przestępczej o charakterze terrorystycznym.
    6 lipca na terenie całych Włoch aresztowano 21 działaczy studenckich, oskarżonych następnie o zorganizownie zamieszek podczas demonstracji pierwszomajowej w Turynie.
    Wieczorem 10 lipca jedna z ulic w Bolonii została zablokowana przez barykadę z płonących opon. W okolicy zaatakowano 2 banki, a na wielu murach pojawiły się antyrządowe hasła. Wkrótce potem policja aresztowała dwoje anarchistów, osadzonych następnie w więzieniu La Dozza. W całym mieście policja przeprowadziła uliczną obławę na anarchistów, w efekcie której zatrzymano kilkadziesiąt osób, przetrzymywanych następnie przez wiele godzin na posterunkach policji bez postawienia zarzutów.
    Ostatnie ataki na ruch anarchistyczny są częścią prowadzonej przez władze kampanii zastraszania i represji, wymierzonej we włoski ruch wolnościowy. Pod koniec maja jeden z bolońskich anarchistów został skazany na pół roku więzienia, wielu innych otrzymało kary za plakatowanie miasta. W Ferrarze bezpodstawne zatrzymania, uliczne rewizje i inne formy prześladowań są na porządku dziennym. 6 lipca grupa 6 anarchistów została zatrzymana i przez wiele godzin przesłuchiwana przez policję ZA SAM FAKT UMIESZCZENIA W INTERNECIE KILKU TEKSTÓW KRYTYCZNYCH WOBEC SPOTKANIA G8 (wytłuszczenia moje ku przemyśleniu).
    17/07/2009
    W piątek doszło do kolejnych starć mieszkańców Grammatiko z oddziałami szturmowymi policji, zabezpieczającymi budowę pobliskiego wysypiska śmieci XYTA. Mieszkańcy Grammatiko protestujący przeciwko budowie wysypiska w pobliżu swych domów podpalili w zeszłym tygodniu maszyny budowlane na terenie XYTA. Podczas piątkowych walk mieszkańcy próbowali przełamać policyjną blokadę i nie dopuścić do wyładunku nowych maszyn na terenie budowy. Policja aresztowała 3 osoby, w tym burmistrza miejscowości Mavro Vouno biorącego udział w proteście.
    W całej Grecji trwają też strajki pracowników kolei, którzy zapowiedzieli, że przez kolejny tydzień zatrzymywać będą rotacyjnie ruch pociągów w poszczególnych regionach kraju.
    W wielu miejscach trwają blokady dróg, organizowane przez plantatorów brzoskwinii, domagających się rozmów z ministerstwem rolnictwa.
    Tymczasem Ateńskie Stowarzyszenie Prawników, ciesząca się największym autorytetem w kraju organizacji zawodowa tej brarży, uznała wprowadzone przez rząd przepisy, pozwalające na NAGRYWANIE przebiegu demonstracji bez zgody sądu i pobieranie próbek DNA od osób skazanych na kary od 3 miesięcy więzienia wzwyż za sprzeczne z konstytucją i łamiące obywatelskie prawo do protestu i prywatności.
    Niezależna Inspekcja Wolności Informacji uznała tym czasem, że ostatnie orzeczenie sądu najwyższego, pozwalające policji na KONTROLĘ KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ i SZPIEGOWANIE AUTORÓW BLOGÓW I STRON WWW narusza zakaz kontroli korespondencji i zasady wolności prasy.
    Oświadczenia obu tych organizacji są poważnym ciosem dla rządowych planów zaostrzenia kontroli nad działalnością radykalnych grup politycznych i ograniczenia praw obywatelskich. Rząd spotkał się również z ostrą krytyką ze strony wszystkich sił politycznych po tym, jak poprzedni szef Greckiej Służby Wywiadowczej został zastąpiony przez urzędnika nazwiskiem Papagelopoulos, dyspozycyjnego wobec władz szefa oddziałów antyterrorystycznych znanego z prawicowych przekonań (jego dom został podpalony w lutym tego roku przez oddział partyzantki miejskiej). Dotychczasowy szef wywiadu podpadł władzom, gdy podległe mu służby rozbiły niedawno organizację mafijną powiązaną blisko z wysokimi rangą funkcjonariuszami policji i straży więziennej.
    Grupa ‘Krąg Ognia’, dokonująca dotychczas podpaleń posterunków policji i budynków rządowych wysadziła w powietrze dom byłego głównodowodzącego armii greckiej, pełniącego funcję ministra porządku publicznego podczas grudniowego powstania.
    03/07/2009
    Wybuch bomby w urzędzie skarbowym w dzielnicy Ambelokipi w Atenach.
    19/06/2009
    Zabójstwo funkcjonariusza grupy antyterrorystycznej przed domem świadka w procesie grupy Walka Rewolucyjna.
    05/06/2009
    Eksplozja ładunku wybuchowego przed urzędem skarbowym w północnej części Aten.
    19/05/2009
    Eksplozja silnego ładunku wybuchowego pod budowanym posterunkiem policji w Salonikach.
    Eksplozja silnego ładunku wybuchowego pod budowanym posterunkiem policji w Atenach.
    Oba ładunki posiadały zapalniki czasowe.
    ok.13/05/2009
    Wybuch ładunku pod siedzibą grckiej filii Eurobanku w Atenach.
    24/04/2009
    Kradzież ponad 1mln euro w Atenach. Napad dokonany przez czterech napastników uzbrojonych w broń automatyczną.
    03/04/2009
    Spalenie 2 pociągów ISAP w Atenach. 8 Zniszczonych wagonów. 14mln euro strat. Do podpalenia przyznała się organizacja Gangi Ekstremistów Sumienia z Peramy zapowiadając rozpoczęcie ataków na środki transportu publicznego.
    28/03/2009
    Zdemolowanie lokalu konserwatywnej gazety Apogevmatini, podpalenie kilku samochodów i uszkodzenie budynku Rady Państwa w Atenach po demonstracji przeciw neofaszystowskiemu atakowi na ośrodek pomocy uchodźcom w dzielnicy Exarchia.
    18/02/2009
    Rozbrojenie przez policję potężnego ładunku wybuchowego w samochodzie przed siedzibą Citibanku w Atenach. Ładunek składał się z 5 kanistrów wypełnionych materiałem wybuchowym i wg policji miał siłę wystarczającą do zniszczenia 4-piętrowego budynku banku.
    17/02/2009
    Ostrzelanie z broni maszynowej i wrzucenie granatu do budynku prywatnej stacji telewizyjnej w Atenach.
    Atak z wykorzystaniem broni maszynowej na komisariat policji w Pireusie.

    TUTAJ WYBÓR INFO o sytuacji w grudniu 2008. Pragnę zaznaczyć, że w rewolcie w Grecji w tym czasie udział brały nie tylko grupki młodzieży jak to pragnęły przedstawić nam jedynie słuszne media oraz główny wybuch protestów miał miejsce nie po śmierci 15-latka zastrzelonego przez policję (co też nam tłukły do głowy media) a w czasie strajku generalnego w Grecji i tuż po nim. Stąd właśnie wzięły się ataki na budynki rządowe, centra korporacji międzynarodowych i wszystkie obiekty utożsamiane z globalizmem (siedziby banków, korporacji, instytucje publiczne, placówki zagranicznych organizacji).
    Nie przedstawiono nam także w mediach odezw studentów z okupowanych kampusów a myślę, że wtedy wszystko stałoby się jasne dla przeciętnego kowalskiego, który w ciemno poparłby wszystkie postulaty protestujących. Takiej manipulacji medialnej jeszcze nie widziałem…

    01/05/2009
    Ostrzelanie z broni maszynowej (AK47) policjantów przed Ministerstwem Kultury w Atenach. Jeden policjant w stanie ciężkim. 72 osoby zatrzymane.
    31/12/2008-01/01/2009
    Obrzucenie policji koktajlami Mołotowa.
    Obrzucenie ładunkami zapalającymi siedzib kilku banków.
    Obrzucenie ładunkami zapalającymi budynków kilku salonów samochodowych.
    Obrzucenie ładunkami zapalającymi kilku sklepów.
    23/12/2008
    Ostrzelanie z broni maszynowej autobusu wiozącego funkcjonariuszy policji.
    22/12/2008
    Fałszywy alarm bombowy w samolocie Aerofłotu wylatującego z Aten.
    19/12/2008
    Obrzucenie koktajlami Mołotowa budynku Instytutu Francuskiego, centrum kultury i nauki języka francuskiego, w Atenach. Budynek Instytutu pomazano sprayem. Jedno z wypisanych haseł głosi: „Francja, Grecja, wszędzie powstanie”. „Iskra w Atenach – pożar w Paryżu. Nadchodzi powstanie” – napisano po francusku
    „Wesołego kryzysu i szczęśliwego nowego strachu” (Merry crisis and a happy new fear) – napis tej treści namalowany przez demonstrantów na budynku banku centralnego odnotowuje, jako wyraz nastrojów w Atenach, agencja Associated Press.
    17/12/2008
    Nie milkną niepokoje społeczne w Grecji. Choć nie są tak gwałtowne jak tydzień temu, młodzież nie rezygnuje z protestów przeciwko centroprawicowemu rządowi
    Na Akropolu pojawiły się wielkie transparenty z napisami: „Opór” i „18 grudnia – demonstracja solidarności w Europie”. Wywiesili je demonstranci, którzy już 12. dzień manifestują swój sprzeciw wobec władz, po tym jak 6 grudnia policja przypadkowo zabiła 15-letniego Aleksisa Grigoropulosa.
    Równocześnie ok. 50 młodych ludzi zajęło ratusz w mieście Joanina na północnym zachodzie kraju. We wtorek manifestanci zaczęli okupację tamtejszego miejskiego centrum kulturalnego i lokalnej stacji radiowej. Od tego czasu nadają własny program radiowy wzywający słuchaczy, by nie wierzyli „zdeformowanym informacjom w mediach”. Młodzież zajęła też ok. 30 liceów i większość budynków uniwersyteckich. W skali kraju – według doniesień protestujących – zablokowanych jest blisko 600 szkół i uniwersytetów. Władze twierdzą, że okupowanych jest ok. stu instytucji edukacyjnych.
    „Społeczna rewolucja” jest tym gwałtowniejsza, że składają się na nią trudności spowodowane reformami gospodarczymi, niewielkie możliwości znalezienia pracy przez młodych ludzi i utrata prestiżu przez polityków. Manifestanci planują na czwartek kolejną dużą demonstrację w Atenach.
    13/12/2008
    W Atenach znów niebezpiecznie: wieczorem ok. stu osób zaatakowało posterunek policji w centrum miasta – obrzucili go łatwopalnymi materiałami. Zaatakowano również budynek ministerstwa środowiska, co najmniej dwa banki i kilka sklepów. Młodzież rozstawiła także barykady z płonących kontenerów na śmieci.
    13/12/2008
    Osiem niewielkich ładunków wybuchowych domowej produkcji eksplodowało w nocy z piątku na sobotę w dwóch dzielnicach Aten. Nikt nie został ranny – poinformowały w sobotę greckie źródła policyjne.
    Celem zamachów było m.in. lokalne biuro rządzącej Nowa Demokracja oraz banki. Nikt nie przyznał się do ich przeprowadzenia.
    Zostały uszkodzone 4 oddziały różnych banków, m.in. Citibanku i Generale, w nadmorskiej dzielnicy Alimos w południowej części Aten. Ucierpiał także sąsiadujący z nimi sklep.
    Eksplozje spowodowały pożary, który zostały jednak szybko ugaszone przez straż pożarną.
    Zanotowano też dwa osobne przypadki podpalenia samochodów.
    10/12/2008
    W Atenach trwają starcia między młodymi demonstrantami a policją. Przed sądem zaatakowano policjantów, przesłuchiwanych ws. śmierci nastolatka, i ich adwokata. Wg dziennika „To Wima”; premier Karamanlis rozważa wprowadzenie od jutra stanu wyjątkowego, jeśli sytuacja się nie poprawi. Policja zatrzymała jednego Polaka – przypadkowo, jak się okazało.
    Młody Polak, którego wczoraj zatrzymała policja, został przewieziony na posterunek, gdzie go przesłuchano. – Uczestniczył w tym pracownik polskiej ambasady – mówi Sławomir Misiak, sekretarz prasowy ambasady. Polak nie ma prawdopodobnie nic wspólnego z zamieszkami, w rejonie walk miał znaleźć się przypadkowo.
    Z wprowadzeniem stanu wyjątkowego wiązałby się zakaz demonstracji. Jutro również ma zostać podjęta decyzja, czy policja otrzyma prawo wstępu na tereny uniwersytetów. Związki zawodowe zapowiadają kolejny 24-godzinny strajk na 22 grudnia, kiedy parlament ma głosować nad ustawą budżetową – podaje dziennik „Kathimerini”.
    Koktajlami Mołotowa w obrońcę policjantów
    Do starć doszło m.in. przed gmachem sądów w Atenach, gdy zeznawali tam dwaj policjanci oskarżeni w związku ze śmiercią nastolatka, która stała się bezpośrednią przyczyną fali zamieszek. W stronę adwokata policjantów rzucono dwa koktajle Mołotowa. Do incydentu doszło w chwili, gdy adwokat przygotowywał się do wypowiedzi dla mediów. Prawnik nie został ranny.
    Młodzi ludzie zgromadzeni przed sądami zniszczyli też wóz transmisyjny jednej ze stacji telewizyjnych. Policja użyła gazu łzawiącego. Co najmniej dwie osoby zostały ranne.
    Nastolatek zginął od rykoszetu
    15-letni Aleksis Andreas Grigoropulos zginął w sobotę. Policjant, podejrzany o zastrzelenie chłopca, został aresztowany wraz z drugim członkiem policyjnego patrolu, któremu zarzucono współudział w zabójstwie. Grigoropulos był w grupie około 30 nastolatków, którzy obrzucili kamieniami radiowóz. Zginął od rykoszetu, a nie od bezpośredniego trafienia – poinformował dziś adwokat policjantów powołując się na ekspertyzę balistyczną.
    Adwokat Aleksis Kugias powiedział, że ekspertyza balistyczna potwierdza wersję funkcjonariuszy, którzy zeznali, że oddali strzały ostrzegawcze, nie celując bezpośrednio w nastolatka.
    Gaz i kamienie na ulicach
    Policjanci w Atenach użyli gazów łzawiących, gdy protestujący podczas 24-godzinnego strajku powszechnego młodzi ludzie zaczęli ich obrzucać koktajlami Mołotowa i kamieniami w okolicy parlamentu. Walki trwają w rejonie budynków sądowych, zniszczono też wóz telewizyjny, dwie osoby odniosły rany.
    Protestujących jest około 10 tysięcy. Największa grupa demonstrantów składa się z uczniów i nauczycieli, którzy nieśli transparenty z napisem „państwo zabójców” i hasłami wzywającymi premiera Kostasa Karamanlisa do odejścia. Protestujący zmierzają w kierunku parlamentu.
    Kilkuset działaczy Związkowego Frontu Komunistycznego zebrali się z okazji strajku przeciwko polityce gospodarczej rządu przy gmachu Ministerstwa Zatrudnienia i Opieki Społecznej.
    Do starć doszło dziś także w Salonikach, gdy demonstracja około 2 tys. studentów i nauczycieli dotarła przed budynek Ministerstwa ds. Macedonii i Tracji, a niektórzy zebrani zaczęli obrzucać policjantów różnymi przedmiotami. Policja użyła w odpowiedzi gazów łzawiących.
    Strajk powszechny i demonstracja młodzieży po śmierci nastolatka
    W całym kraju trwa 24-godzinny strajk powszechny. Nieczynne są m.in. sklepy, urzędy i uczelnie. Przez dwie godziny strajk podjęli także dziennikarze. Do udziału w „spokojnym” wiecu przed parlamentem wezwały dwa wielkie związki zawodowe – Powszechna Konfederacja Pracujących Grecji (JSEE) i Federacja Urzędników.
    W nocy z wtorku na środę młodzi, zamaskowani ludzie przez czwartą noc z rzędu uczestniczyli w zamieszkach na ulicach miast Grecji. Niepokoje wywołała śmierć 15-latka, zastrzelonego w sobotę przez policjanta.
    We wtorek po pogrzebie 15-letniego Aleksisa Grigoropulosa w całym kraju płonęły uliczne barykady, plądrowano sklepy i przewracano samochody.
    W Atenach w okolicach okupowanej od trzech dni politechniki doszło do starć z policją. Płonął ogień, różnymi pociskami rzucano w funkcjonariuszy i witryny sklepowe. Policjanci odpowiedzieli gazem łzawiącym.
    Grecję sparaliżował strajk powszechny. Odwołane są loty, zamknięto banki i szkoły, a także ograniczono pracę szpitali.
    Robotnicy skandujący antyrządowe hasła gromadzą się w centrum Aten przed wiecem, zwołanym przez dwa największe greckie związki zawodowe w proteście przeciwko polityce gospodarczej rządu. Wiec zaplanowano na godz. 12.00 czasu lokalnego (11.00 czasu polskiego).
    – Udział w strajku jest powszechny, cały kraj stanął – oświadczył rzecznik Powszechnej Konfederacji Pracujących Grecji (JSEE, 600 tys. członków) Statis Anestis.
    Urzędnicy też strajkują
    Drugim związkiem zawodowym, który zamierza wziąć w środę udział w wiecu mimo apeli premiera Kostasa Karamanlisa o odstąpienie od tych planów, jest licząca 200 tys. członków Federacja Urzędników.
    Strajk prawdopodobnie zakłóci nie tylko transport lotniczy, ale także naziemny i morski. Biorą w nim także udział pracownicy administracji oraz wielkich firm sektora publicznego, np. dostawca energii elektrycznej.
    09/12/2008
    Demonstranci zniszczyli setki sklepów, banków i mieszkań, oraz spalili kilkadziesiąt samochodów. W trwających od trzech dni starciach zostało rannych ponad 50 osób.
    W ruch poszły m.in. koktajle mołotowa, którymi rzucano w policjantów chroniących budynek parlamentu. W okolicy politechniki ponad setka młodych ludzi obrzuciła funkcjonariuszy kamieniami i „koktajlami Mołotowa”.
    Starcia młodzieży ze służbami porządkowymi miały także miejsce w Salonikach, szczególnie w północnej części miasta i kilku mniejszych greckich miejscowościach.
    Grecy demonstrowali przeciwko brutalności policji także poza granicami kraju. Do protestów greckiej społeczności doszło między innymi przed konsulatami w Berlinie i Londynie. W związku z zastrzeleniem 15-latka zatrzymano dwóch funkcjonariuszy. Jednemu z nich postawiono zarzut zabójstwa.
    08/12/2008
    Centra Aten i Salonik zamieniły się w pola bitwy. Płoną dziesiątki budynków, sklepów, hoteli – pisze dziennik „Kathimerini”. Demonstranci rzucają koktajle Mołotowa, plądrują sklepy – donoszą agencje informacyjne.
    Jak podaje grecka telewizja, demonstranci w Atenach obrabowali sklep z bronią. W kierunku posterunków policji, budynków i siedziby parlamentu rzucają koktajle Mołotowa – informują greckie media. Tylko w Salonikach podpalono w ten sposób 40 sklepów, banków i restauracji.
    Kamieniami wybito szyby w hotelu Plaza, jednym z najbardziej eleganckich w stolicy Grecji. Z hotelu ewakuowano gości. Młodzi ludzie, maszerując wielką aleją prowadzącą do morza, systematycznie dokonywali aktów wandalizmu, niszcząc witryny sklepów i świąteczne dekoracje. Jak podaje AFP, doszło do ostrych starć z policją. Młodzi ludzie zaatakowali policjantów. Mieli przy sobie kamienie i kawałki płyt chodnikowych. Policja odpowiedziała gazem łzawiącym.
    – Policjanci to świnie i mordercy – krzyczeli w języku greckim demonstranci zgromadzeni pod grecką ambasadą w Londynie. Demonstracyjnie spalili grecką flagę. Brytyjska policja aresztowała trzy osoby.
    Młodzi Grecy protestowali także w Berlinie. Po ośmiu godzinach zakończyli oni okupację konsulatu generalnego Grecji w Berlinie. Nikomu nic się nie stało i młodzi ludzie spokojnie wyszli z budynku. – Złożyli list, w którym protestują przeciw zabiciu chłopca. Pismo będzie przekazane do Aten – powiedział AFP rzecznik greckiej ambasady.
    W ciągu 24 godzin w samych tylko Atenach spłonęły 24 banki, 35 sklepów, 22 samochody, 12 budynków mieszkalnych, 63 kontenery na śmieci, 7 przystanków autobusowych i biuro partii Nowa Demokracja – wylicza dziennik „Kathimerini”.
    Również w śródmieściu Salonik i Patras oraz w Heraklionie na Krecie podpalano dziesiątki samochodów i sklepów. W Heraklionie koktajlami Mołotowa obrzucono siedzibę miejscowej policji i trzy banki.
    21/01/2008
    W Atenach i Salonikach eksplodowały ładunki podłożone w bankach i pod luksusowymi samochodami. Ofiar w ludziach nie ma.
    Poważnie uszkodzone są gmachy czterech banków, zniszczonych zostało około 30 samochodów. Nikt nie zginął, ani nie został ranny. Ładunki wybuchowe odpalono za pomocą zapalników czasowych, niemal równocześnie w Atenach i Salonikach.
    02/2006
    Zamach bombowy na Bank Centralny w Atenach
    12/01/2007
    Atak rakietowy na ambasadę USA w Atenach.
    05/2006
    Zamach na ministrów kultury i porządku publicznego.
    12/2005
    Zamach na ministra gospodarki.
    05/05/2004
    Trzy ładunki wybuchowe eksplodują pod komisariatem policji w Atenach.
    03/09/2003
    Zamach na sąd w Atenach. Eksplozja 2 ładunków wybuchowych. W sądzie toczy się proces 19 członków grupy ’17 Listopada’ oskarżonej o przeprowadzenie w latach 1975-2002 kilkudziesięciu zamachów bombowych i zabójstwo co najmniej 23 dyplomatów, biznesmenów i polityków.

    Co do rewolty w 12.2008-01.2009 to aby przedstawić skalę protestów i starć dodam jeszcze tylko, że na początku stycznia MSW Grecji wystosowało dramatyczny apel do Unii Europejskiej o przysłanie z innych krajów jak największej ilości gazów łzawiących ponieważ w ciągu 3 tygodni starć zużyto WSZYSTKIE zapasy policyjne i wojskowe i magazyny świecą pustkami.

    Działalność organizacji ’17 Listopada’ to osobny rozdział.

    Długie to było a zaznaczam, że to jedynie wybór najbardziej znanych działań antyrządowych i antyglobalistycznych w Grecji po roku 2002.
    Pozdrawiam
    Ja

  • Magda said

   Dziękuję Ci za to bardzo wymowne i wyczerpujące sprawozdanie.

   Dzięki takim informacjom można wyronić sobie właściwą opinię n/t rzeczywistości ,w której się znajdujemy.
   Cóż, nam przedstawia się antyglobalistów jako młodych-gniewnych ,którzy idąc w manifestacjach dewastują wszystko,co im stanie na drodze.

   A tu okazuje się,że każdy obywatel upominający się o swoje prawa jest terrorystą.

   Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

   • Adam said

    wielkie dzięki za te informacje! JEzu kochany, to się w głowie nie mieści, jaki stek kłamstw i pierdół jest puszczany w mediach, a takie fakty, jakie Ty przedstawiasz o sytuacji w Grecji są ukrywane!…

    Teraz dopierio zobaczyłem to całe kłamstwo… to jest niemalże nie do uwierzenia.. w XXI wieku w dobie zaawansowanej technologii przepływu informacji, żęby ukrywac przed ludzmi takie rzeczy.. masakra po prostu..

  • Agryppa said

   Przy pomocy translatora zwiedzałem dzisiaj strony GSEE i PAME i w ich postulatach nie było ani słowa o przymusowych szczepieniach. Moim zdaniem to nie jest dobry znak, bo związki zawodowe wszędzie są takie same, a poza tym mają wzajemne powiązania poprzez różne międzynarodowe federacje.
   Jeżeli greckie związki olewają problem szczepień, to może oznaczać, że podobne podejście będzie u nas w kraju.

 49. Jogibabu said

  Po pierwsze HAARP nie jezt wizja a faktem.Dodatkowo jest czyms czym dysponuje ta sama elita wciskajaca Ci pandemie swinskiej grypy i przymusowe szczepienia.Dla wiekrzosci ludzi to co piszemy tutaj o szczepionkach jest taka sama fantastyka jak dla Ciebie HAARP.Sledzenie tych i innych watkow zaowocowalo u mnie w koncu wizyta na tym blogu.Moja wiedza na ten temat nie zaczela sie od problemu swinskiej grypy. Moim zdaniem warto miec pelny a nie wybiorczy obraz sytuacji.Nie pisze tu o krasnoludkach,elfach i sierotce Marysi a o rzeczach , ktore moim zdaniem sa powiazane ze soba jak cholera.
  Jesli nie chcesz poszerzac swojej wiedzy – nie musisz.Nie namawiam.Widzisz faktycznie wiedza nie boli a zweryfikowac te informacje kazdy moze sam.
  Pozdrawiam serdecznie

 50. Jogibabu said

  Moim planem dzialania jest uswiadamianie maksymalnie wielu osob,choc jak juz pisalem nie jest to latwe.Bardzo chetnie wezme udzial w kazdym logicznym przedsiewzieciu.Zaluje ze bloga znalazlem wczoraj bo na 100 % bylbum 4 w Krakowie.Podchodze bardzo powaznie do tematu i nie jest moja intencja dezorientowanie kogokolwiek badz odwracanie uwagi od problemu.Wrecz przeciwnie.
  Pozdrawiam serdecznie

 51. WetMind said

  Po raz kolejny napisze o Masonach, ale tak się przypadkiem złożyło 🙂 O dziwo przed chwilą Onet wstawił ten oto film na stronie głównej : http://www.onet.tv/masoni,5443098,5,klip.html

  • a w nim takie oto komentarze:

   Użytkownicy Onetu:

   V napisał:

   Masoni byli wykształconymi i oświeconymi ludźmi, którzy posiadali zrozumienie świata dużo głębsze i posiedli tę wiedzę dużo wcześniej niż reszta świata. Trzymali się blisko ośrodków władzy i nauki na całym świecie by w odpowiedni sposób kierować rozwojem świata w sensie zarówno naukowym jak i politycznym, czy duchowym.
   Idea była słuszna i godna pochwał tylko, że bardzo łatwo padła ofiara innej grupy tzw. Illuminati, ludzi „oświeconych” wywodzących się z władców antycznego i pradawnego świata (rody faraonów, cesarzy, królów, najwyższych przedstawicieli duchowieństwa), którzy jedyny rozwój jaki akceptowali był poprzez podzielenie świata na rządzących (ich samych) i rządzonych (w ogóle – nas, resztę ludzkości).
   Obecnie masoni to śmieszna grupa ludzi, bez jakiegokolwiek znaczenia dla świata. Ich cała praca, symbolika i wiedza zostały przejęte przez Illuminati (przez wielu nazywanych wprost – sługami szatana, może i nawet słusznie).

   Słyszeliście o protokołach mędrców syjonu? To są ci sami ludzie.
   Obecnie Zydów nierozerwalnie łączy się z syjonizmem, co niestety jest w większości prawdą, ale!… Takjak masoneria została „porwana” przez Illuminati, tak i Judaizm został „porwany” i obecnie służy celom głównie politycznym.

   W podręcznikach historii tego się nie znajdzie, ale zarówno pierwsza jak i druga wojna światowa (jak i większość dużych wojen europejskich) są ich dziełem, mającym na celu wprowadzić rozwiązania im i tylko im służące.
   Po drugiej wojnie powstało ONZ, a syjonisci stworzyli sobie państwo Izrael. Natomiast pogromy Żydów (głównie sefardyjskich, tych „naturalnych”; są też Żydzi tzw. aszkenazyjscy – takie pijawki, wykorzystujące te religie dla własnych politycznych celów – obecnie, mimo, że ludność jest w równych proporcjach podzielona w Izraelu między te dwie grupy to tylko aszkenazyjscy są praktycznie przy władzy) posłużyły do wprowadzenia skutecznej propagandy antysemityzmu czym skutecznie do tej pory maskowali swoje antyludzkie przedsięwzięcia (nikt nie kwestionował ich działań, nawet najbardziej wątpliwych czy ewidentnie nieludzkich bojąc się bycia posadzonym o antysemityzm).

   hitler był członkiem Illuminati, Stalin był Illuminati. Rockefeller jest Illuminati, podobnie reszta wielkich rodów w USA jak Rothschildowie, Morgan, itd.
   Masoni mieli idealną strukturę wtajemniczenia co Illuminati z powodzeniem służy do dziś.

   Także widzicie – wielu zostało i zostanie jeszcze zwiedzionych, ale przynajmniej wiecie, dlaczego masoni i Żydzi (w przeciwieństwie do syjonistów/izraelitów – „fałszywych żydów&quot:) to tylko kozioł ofiarny spisku przeciwko ludzkości. Nie, już nie „teorii”, bo dowodów jest coraz więcej, a otwarte sprzeciwy wobec ONZ, WHO, EU i innych instytucji założonych przez Illuminati na coraz wyższych szczeblach władzy różnych państw przyspieszają ujawnienie spisku mający na celu to na czym im zależało od czasów faraonów – absolutnej władzy. Kraje, narody takie jak Polska z silnym poczuciem odrębności narodowej stanowią dla nich przeszkodę i dlatego starali się nas od wieków zniszczyć.

   POLSKA SERCEM EUROPY I ŚWIATA!

   ..:

   Niewiedza O MASONERI jest porażajca. Wielkiego Mistrza głównego budowniczego wyznaczonego przez króla SALOMONA zabito z tego powodu że jego oprawcy nie mogli pojąć jak po faktycznym podzieleniu mężczyzn na trzy kategorie zdołał zaprogramować ich umysły tak że każdy z nich stał się wybitnym specjalistą w swej dziedzinie a cała nauka ponad 70 tysięcy wyznaczonych do budowy ludzi trwała kilka dni.

   ~Richard 7
   Niewiedza to ignorancja przeistaczająca się w irracjonalną religię.Charakteryzuje się niestety totalnym prymitywizmem percepcji rzeczywistości. Niestety znaczna część populacji Homo sapiens opanowała tylko trzy podstawowe umiejętności,które to umiejętności w zasadzie nie wymagają żadnej edukacji szkolnej. Myślę, iż większość internautów na szczęście dla nich samych nie zrozumie pewnej „ukrytej” treści tego dokumentalnego filmu,ponieważ poziom percepcji przeciętnego widza jest porażająco niski. Wniosek z tego wynika chyba taki,że, mimo, iż mamy obecnie XXI w. duża część gatunku Homo sapiens posiada mentalność na poziomie aborygenów, niestety. Wydawać by się mogło,że w czasach takiego postępu cywilizacyjnego, jakiego jeszcze ta ziemia nie doświadczała nigdy w przeszłości, nastąpią korzystne zmiany w mózgach różnych narodów,ale niestety tak się nie dzieje obecnie. W obecnych czasach tylko wzrasta poziom alienacji społeczeństw,które to społeczeństwa prawie nic obecnie nie wnoszą do rozwoju cywilizacji tej planety,która staje się tylko ich pożywieniem i dlatego w zastraszającym tempie tej żywności (zasobów) ubywa obecnie. Taką część gatunku Homo sapiens należałoby raczej uznać gatunek reproduktorów kopulacyjnych produkujących nadmierne ilości robotników, których to wielkie mrowisko( ziemia) nie jest w stanie obecnie zatrudnić, ponieważ pojemność tego mrowiska jest obecnie całkowicie zamknięta, dlatego chyba w obecnym czasie władze tego mrowiska powinny podjąć określone decyzje odnośnie dalszego kierunku rozwoju tego wielkiego mrowiska?”

   • SynSłońca said

    Ciekawie piszesz ale niedokońca sie zgadzam. Nie lubie określeń szatan itp… to takie zwalanie winy na coś, kogoś tylko żeby się usprawiedliwić i swoją głupote. Nie ulega wątpliwości, że na ziemie wielokrotnie w przeszłości przybyły istoty z odległych planet, które miały pozywtyne cele i negatywne.
    To że były rozwiniete technicznie to nie szło w parze z rozwojem duchowym… Zreszta jak teraz u ludzi. Technicznie jesteśmy do przodu a duchowo głeboko w tyle to juz nawet ludy, które nazywamy prymitywnymi są lepiej od nas duchowo rozwiniete. Przynajmniej szanują Matkę Naturę i wszystko co jest z nia związane. Te ludy mimo że według nas prymitywne to potrafia szanowac przyrode, powietrze, wodę, ziemie gdyz wiedzą, że nasze życie jest z tym nierozerwalnie zwiazane. My natomiast cywlizacja zachodnia rozwinięta zachowujemy sie jak durnie bo wszystko niszczymy i nie mamy szacunku do przyrody. Uważamy że mozna wylewać sobie do rzeki chemikalia bez żadnych konsekwencji…
    Powiem Ci o co tutaj chodziło swietnie to zauważył David i to ma sens. Tajne stworzyszenia powstały po to aby wyssać z obiegu całą wiedzę tajemną (mądrość), która sprawiała, że nie dało się nad masami zapanować. Mądrego człowieka nie bedziesz mógł urabiać jako niewolnika. Oczywiście pewne rytuały zostały zapożyczone z róznych starozytnych kultur egipt, babilon, sumer. Egipt w pewnym momencie został opanowany przez negatywne siły znacie Boga SET-a??Jego wyznawcy byli nazywani dziećmi mroku. To wszystko to naprawde tematy rzeka. Tutaj tylko podaje skrót. A myslicie że po co była inkwizycja? Inkwizycja miala na celu wylapac duza wiekszosc osob ktore mialy dostep do wiedzy tajemnej i zamordowac tak zeby szarym ludziom zamknac do tego dostep. Wiedze tajemna, która dawała władzę i oświecała mieli miec tylko wybrani ci ktorzy są w tej całej grupie sieci tajnych stowrzyszen i systemow religijnych. Trzeba bylo przejsc dluga drogie i inicjacje zeby tą najwyzsza wiedze osiągnać. I tak to ma wszystko strukture piramidy i Cała prawde znaja tylko Ci na gorze a pozostali znaja tylko jej niewielka czesc. Jesli elity mialy jakis plan to ten plan jest realizowany od conajmniej 2000 tys lat. Nie moga zrobic tego jawnie bo przegraja oni robia to cierplwie i malymi kroczkami az do ostatecznego zwyciestwa. Potrafia nawet sie cofac do tylu poto zeby potem pojdzi na przod zwieksza sila. Stosuja prosta manipulacje na ktore ludzie sie daja nabierac: Problem reakcja rozwiazanie.

    Powiem tak wszelkie tajne stowarzyszenia sa złe poniewaz wiedza oswiecajaca i wyzwalajaca powinna byc dostepna dla kazdego czlowieka od chwili narodzin a nie tylko dla wybranych. Tak to zawsze beda tylko podzialy i podzialy i kontrola.

    Gadzim istotom wcale nie zalezy na tym zeby miec kase im zalezy tylko i wylacznie na wladzy nad ludzkoscia bo bez tego oni nie sa wstanie funkcjonowac. To tyle

 52. SynSłońca said

  Ręce już opadają… Jak się czyta te posty…
  Ludzie zrozumcie jedno albo sie wszyscy zjednoczą i skończą z tworzeniem jakis głupich podzialów typu ten jest katolik ten nie katolik ten żyd a tamten świadek jechowy albo nigdy nic nie wyjdzie z tej walki. Powiedzmy sobie szczerze wszelkie religie dogamtyczne to dzieło iluminati!!!!! Oglądajcie sobie film droga do wolnosci Icka i tam jest powiedzana sama prawda. Ludziom dano religie dogmatyczna po to aby ich odciągnąć od prawdy. Z jednej strony jest armia panów w koloratkach, którzy mówia co jest dla ciebie dobre a co nie a z drugiej strony jest nauka, która produkuje materialistycznych ateistów, którzy wierzą, że są przypadkowym zlepkiem komórek. To wszystko zaciemnia obraz i ma odwrócić od uniwerslanej prawdy, która znają iluminanci.
  Prawda jest taka że wszyscy jestemy jednym i wszyscy jestemy iskra boga jestemy jednym i tym samym jestemy boska swiadomością. To Jezus chciał pokazać ludziom. Bo ta prawda wyzwala ze wszystkiego i sprowadza miłośc na ziemie. Wszyscy jesteśmy swoimi bracmi i absolutnie jestemy tym samym stworzeniem. Mamy w sobie potęge i moc i możemy kreować świat. Czekanie aż Bóg za nas cos zrobi jest pozwalaniem na to aby ktos inny nam cos wykreował i dzieki temu tak o tysiecy lat jesteśmy niewolniakmi i realizujemy czyjąś rzeczywistość. A co z nasza rzeczywistoscia ???? Czekacie aż Bog wam pomoże nie on nam nie pomoże on czeka aż wkońcu ludzkości dojrzeje do tego żeby sama cos ze soba zrobić. Bóg dał nam wolną wole i to my decydujemy co zrobić z naszym zyciem czy dac sie zabic czy miec szczesliwe zycie!!!!!
  Co poniektórzy smieja sie z Davida Icka ze jego teorii o reptylianach sa smieszne?? A dlaczego smieszne i nie mozliwe. Czy to jest az tak nie realne?? Skad wiecie co jest realne a co nie?? A moze tego nie potraficie dostrzec. Zeby dostrzec prawdziwa rzeczywistosc trzeba sciagnac z oczu okulary i trzeba byc calkowicie poza wszystkim co nas uczono i co nam wkladano do glowy… Wiecie co poniektorzy z Was jeszcze nie dotarli do 1/3 tej prawdy. Prawda obejmuje zasiegiem wszystkie aspekty zycia i wszystko czym sie otaczamy. Masa ludzi poprostu realizuje rzeczywistosc tych istot ktore rzadza ta planeta i dlatego swiat jest jaki jest… Przestanmy uczestniczyc w tej rzeczywistosci a to wszystko sie bardzo szybko skonczy.

  • SynSłońca said

   Jeszcze CDN

   To my wszyscy zasilamy ten cały chory system poniewaz w nim uczestniczymy. Co nam da walka jesli nie wezmiemy zycia w swoje rece!!!! Zniszczymy ilimantów, dyktatorówa po nich znowu sie pojawia nastepni dlatego ze tak naprawde nie szanujemy naszej wolnosci i boimi sie byc odpowiedzialni za swoje zycie!!!!!

   kiedy przestaniemy zasilac ten system i zaczniemy tworzyc nasza rzeczywistosc pelna milosc i pokoju to wtedy ten cały system rozleci sie jak domek z Kart jego sila jest tylko to ze my pakujemy w niego energie strachu i niemocy. Mamy pretensje ze nas rzad robi w balona, ze kradna nam kase ze zdzieraja z nas podatki ze kaza nam sie szczepic. Ale przeciez my na to wszystko pozwalamy!!! Pozwolilismy na to kiedy to sie zaczynalo kiedy jest ostatni dzwonek to nagle placz i panika??? A gdzie bylismy wczesniej!!!! Zaspalismy???? Dlaczego nie reagowalismy ostro kiedy bombardowano Irak, Jugoslawie, Afganistan itd kiedy ginely matki, dzieci??? Wtedy to nas nie obchodzilo bo to nas nie dotyczylo ale dzieki temu dalismy przyzwolenie zeby zlo panoszylo sie na tym swiecie. Jako ludzkosc jestemy za to wszyscy odpowiedzialni!!!!!!

   WHO nie powstalo wczoraj ale X lat temu???

   Kiedy ginely irackie dzieci to Was to nie obchodzilo w wiekszosci bo niby czemu ma obchodzic przeciez to mnie nie dotyczy??? Irak jest daleko ale teraz kiedy chca przyjsc do domu i wstrzyknac Ci trucizne to nagle jest panika???

   • Comer said

    Dobry wykład SynuSłońca ;). Wyobrażam sobie jak żałośni jesteśmy dla „elit”, nie dziwie się ze nazywają nas gojami. My nawet nie musimy walczyć, wystarczy się zmienić, zrozumieć ze oni nie maja nad nami najmniejszej władzy, porostu sprawnie nami manipulują, a my dobrowolnie wspieramy ich działania. Wszystko kreci się wokół manipulacji, naszego krzywego i irracjonalnego postrzegania rzeczywistości, które nam wmówiono. Icke używa również ciekawej analogii. Załóżmy ze odkąd się urodziliśmy rodzice nam mówią ze 2+2=5, potem idziemy do szkoły i tam uczą nas ze 2+2=5, potem idziemy na uniwersytety gdzie dokładnie wyjaśnia nam się ze 2+2=5 i nikt, absolutnie nikt nie przekona nas wówczas, ze 2+2=4, toż to skandal tak myśleć dla gojów ;). A ten cytat lubię najbardziej:
    „Tylko na nas spójrzcie.
    Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami.
    Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość.
    Uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność.
    Główne media niszczą informacje a religie niszczą duchowość.”

   • zyta said

    Dzieki SynuSlonca i Comer, nareszcie wieksza wiedza poza wszelkimi religiami.
    Lzej sie oddycha po tych wykladach.

   • Bromba said

    Synu Słońca 🙂 zgadzam się z tym w 100%!

   • mariokosmos said

    i ja się zgadzam w większości.
    Chodzi tak naprawdę o wiedzę… którą chce się taić zamiast dać ją ludziom – świat od początku jest przez „nich” manipulowany by człowiek zapomniał o tym z czym się urodził. Z wiedzą którą każdy z nas ma.
    Teraz właśni dobry moment aby zmierzyć się z odpowiedzialnością za swoje życie.

    do @magdy poniżej: Pamiętam doskonale moment kiedy wróciłam ze szkoły, wszyscy już wiedzieli co się stało… włączyłam telewizor i przez 3 godziny oglądałam wiadomości, przełączając z jednego kanału na drugi i powtarzając w myślach „dlaczego oni kłamią?”…

    Wszystko potem potwierdzało jedynie to co powtarzałam wtedy…

    potem był Irak, zastanawiałam się dlaczego znów kłamią… potem Gruzja – znowu kłamstwa…

    Co nam do Afganistanu? to że zabijani są tam ludzi. to że dzieci wychowuje ulica. to że nie mają co jeść. to że żyją w wiecznym strachu.

    a nasza armia nie będzie oszczędzać – wyślemy śmigłowce bezzałogowe i inny najnowszy sprzęt za grube miliony – bo żądza krwi obu stron się cały czas zwiększa. Okupant to trudne „zwierze”. Nie dziwię się Afgańczykom że walczą, połowa z nich już jest w obozach…

  • Magda said

   Słuchaj to nie do końca jest tak jak mówisz.Nasza reakcja była taka,bo nikt nie mówił nam prawdy.

   Faktem jest,że były informacje o tym,że giną cywile,ale to tłumaczono wypadkiem.

   Sprawą pierwszorzędną jest jednak to,że ta wojna wybuchła.
   Przypomnijmy sobie czym ją umotywowano?

   Później okazało się to być kłamstwem.

   Co więc robią jeszcze nasi w Iraku?

   A co w ogóle nam do Afganistanu?

  • Michau said

   Chciałbym zauważyć,że w Polsce praktycznie nie ma ateistów. Są tylko zrażeni do Chrześcijaństwa ludzie czujący zionącą obłudę od struktur kościelnych. Kościół w Polsce ma bardzo mało wspólnego z Chrześcijaństwem. Księża zrobili sobie z tego niezły biznes.
   Ateizm to kolejny nieistniejący wróg, który czyha na biednych ludzi uważających się za prawdziwie wierzących.

   Nam Chrześcijanom nie przeszkadza wierzący w co innego. Wiary nie zaszczepi się terrorem społecznym, tak jak i wiary nie obali się nauką i innymi metodami (trzeba tutaj jasno zaznaczyć, że Chrześcijaństwo i nauka nie stoją ze sobą w sprzeczności, wręcz przeciwnie).

   Zgadzam się z przedmówcą i powiem jedno (czyjeś powiedzenie, nie wiem czyje).

   ZŁO DZIEJE SIĘ WTEDY GDY DOBRZY LUDZIE NIE REAGUJĄ.

 53. Robos said

  Właśnie w TVN fakty podali że według planu pandemicznego dla szkół w polsce ,szkoły mogą zostać zamienione na szpitale a nauka ma się przenieść do domów, niestety nie widziałem całego materiału ale zaczyna się.

  • Comer said

   Tez to oglądałem. Straszą ze na grypę w USA może zachorować co drugi Amerykanin i oczywiście pokazali jak zbawiciel ameryki (czyt. Obama) planuje szczepienia. Zaczynają propagandę, ludzie to kupią…

   • Jose said

    .. i że nawet 90.000 ludzi w hameryce może korknąć. W zasadzie to samo było jakiś czas temu na onecie. Poza tym w Ameryce jak zwykle wszystko na tip top przygotowane, a w Polsce tak jak zawsze prowizorka.

 54. toja said

  Witam, podczytuję Was od pewnego czasu, przeklejam co ciekawsze art. na inne fora. Właśnie koleżanka napisała mi, że w NY ludzie grzecznie ustawiają się po szczepienia, boją się, ze może zabraknąć szczepionek. Wśród znajomych w Pl większość nie planuje się szczepić, bo nie ma przeciwko czemu 🙂

 55. Jogibabu said

  Czekalem az bedzie mozna obejzec dzisiejsze fakty tvnu w internecie.Ukazaly sie z duzym opoznieniem.Ale nie to jest dziwne a fakt ze informacja dotyczaca pandemii zostala z nich usunieta pomimo ze w czolowce jest o niej wzmianka.Komus musialo na tym bardzo zalezec

  • Magda said

   te,które są na internecie trwają 18 min.Zapowiedź jest w czołówce a materiału w faktach BRAK.

   • Ja said

    Właśnie obejrzałem całe fakty online. Rzeczywiście brak info. Może ktoś ma nagrane albo może napisać dokładnie co w nich było? Może wpadniemy na pomysł dlaczego usunięto newsa.

   • marek said

    Było o ulicy sezamkowej promującej mycie rąk. No i możliwe ogromne liczby chorych. Pandemia może spowodować załamanie niektórych gałęzi gospodarek.

    Komunikat o kłopotach technicznych był podany na stronie już na pewno chwilę po 19. Dobre wiedzieli że będą mieli awarię sprzętu w czasie nagrywania materiału o grypie?

   • Magda said

    „Pandemia może spowodować załamanie niektórych gałęzi gospodarek.’czy to cytat z faktów?
    Bo jeśli tak- to realizuje nam się „czarny scenariusz”.

   • marek said

    Magdo nie dokładny, ale ten problem był poruszany. Duża liczba chorych (zapamiętałem ją chodzi o 120 milionów) może spowodować różne kłopoty z gospodarką.

   • Magda said

    Szukam tego materiału z „Faktów” w sieci,ale nie mogę nic znaleźć.W tym,co jest na stronie tvn brakuje kawałka-sądzę,że ok 2 minutowego.
    Może ktoś wrzuci na YT .
    Pozdrawiam

 56. mariokosmos said

  dalsze losy naszego Państwa… http://republika.onet.pl/38654,26,1,fabryka.html

 57. mariokosmos said

 58. mariokosmos said

 59. Michau said

  Właśnie obejrzałem film „Idiokracja”. Głupawy w Hollywoodzkim stylu filmik komediopodobny, w którym po raz kolejny (jak w wielu innych filmach) albo twórcy trafili w sedno albo dobrze wiedzą o co chodzi (film jednego z głównych producentów – 20th Century Fox). Na końcu było stwierdzenie w muzeum, że choć druga wojna światowa była zła to „świat zanurzył się w gównie” (moje słowa, nie z filmu, ale oddają ducha treści wypowiedzianych w filmie) dopiero gdy UN (ONZ) doszło do władzy.

  Gdy raz się zetknie z tematem NWO to albo zaczyna się widzieć całą tą symbolikę dookoła, albo się jej szuka podświadomie. Ja wierzę, że po prostu zacząłem widzieć te wszystkie szyderstwa, żarty jakie sobie stroją ze społeczeństwa mówiąc nam co mają zamiar zrobić i patrzą śmiejąc się do rozpuku jak później ludzie się zastanawiają jak do tego mogło dojść, co się stało…

  No cóż. Społeczeństwo z filmu „Idiokracja” jakoś tak dziwnie przypomina obecne społeczeństwo. Może to i brutalne, ale może by tak wykorzystać trochę inteligencji, poudawać głupich, pozwolić prawdziwym głupim wymrzeć i odbudować świat gdy opadną popioły? Wiem, brutalne, ale te ostatnie dni dały mi do myślenia. Próbowałem zainteresować parę osób samymi szczepionkami (bez mieszania NWO do tego) i te osoby bardziej były zainteresowane serialami i programami w TV niż tym co się wokół nich dzieje… Po prostu ręce opadają…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s