Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Transmisja z „Fabryki Pizzy”

Posted by grypa666 w dniu 04/09/2009

Relacjonujemy dla was dzisiejsze spotkanie załozielskie naszego stowarzyszenia z „Fabryki Pizzy”, restauracji na ulicy Szewskiej w Krakowie. Siły zła i tu nas chcą zniszczyć poprzez ulewny deszcz przedostający się przez dziurawy dach.

w "Fabryce Pizzy" z Piotrem Beinem

w "Fabryce Pizzy" z Piotrem Beinem

Jednak cały dzień był udany, spotkanie odbyło się, komitet założycielski składał się z 18 osób plus kilka towarzyszących. Grupa prawników opracowała statut, który został zatwierdzony bez sprzeciwu – nasza działalność będzie miała szerszy charakter niż na początku zakładaliśmy. Wkrótce przedstawimy to oficjanie na nowopostawjącej stronie internetowej. Uruchomimy także specjalny adres emailowy dla członków. Oczywiście przymiemy wszystkie osoby, które chcą ocalić nasze konstytucyjne prawo do dbania o własne zdrowie i obrony naszego życia.

Nie są to tylko patetyczne słowa – taka była wymowa spotkania, powaga sytuacji była oczywista dla wszystkich. Stowarzyszeniu nadaliśmy nazwę „Cywilizacja Życia” – akceptacja była stuprocentowa.

Przyjechali ludzie z różnych stron Polski, osoby aktywne na forum dyskusyjnym, ale także w swoich miastach – rozdają ulotki, informują ludzi o problemie szczepionek.

Pierwszy krok został wykonany, w następnej kolejności będą konkretne działania – strona, wydawnictwa, akcje. Bezpośredni kontakt był bardzo potrzebny, nie jesteśmy już grupą anonimowych dyskutantów.

Piotr Bein określił spotkanie jako „bardzo potrzebne i użyteczne”, a na temat uczestników powiedział „jestem zaskoczony poziomem wiedzy tych młodych ludzi”. Oczywiście na przybyłego specjalnie ze Szczecina eksperta od ludobójstwa XX i XXI wieku oraz od szczepionek 2009, posypał się grad pytań. Spotkanie trwało do późnych godzin wieczornych.

Komentarzy 99 to “Transmisja z „Fabryki Pizzy””

 1. Magda said

  pierwsze pocieszające wiadomości, bardzo żałuje, że nie mogłam przybyć na to spotkanie:( jestem bardzo ciekawa skąd Ci prawnicy? ja szukam już dwa tygodnie prawnika, który pomógłby mi uchronić dziecko przed szczepionkami, ale na razie bez rezultatu…..:(

  • Magda said

   Droga Magdo,może wymyślisz sobie jakiś inny nick!

  • iwona said

   Spadł mi kamień z serca,że doszło do spotkania.Gratuluję i bardzo się cieszę.Dziękuję wam wszystkim za wasz trud.Jestem z wami.proponuję ludzim wierzącym,aby podjęli trud modlitwy,nowenny itd.za tych,którzy chcą ochronić nasz naród przed ludobójstwem i losy narodu nie są im obojętne-muszą być wspierani modlitwą.

   • Bartłomiej said

    Iwona N/C

   • piotr bein said

    Dzieki Ci, Iwono. Bog z Toba. Bog z nami. Bez Niego nic nie wskoramy.

   • Bartłomiej said

    „Kawaleria” już tu jest i zawsze była. „Bóg” za nas tej walki nie wygra, bo nie chodzi tu o wynik, a o samą walkę (grę/rozgrywkę, bo tym jest nasze życie, to próba/przejażdżka, chwila przed wiecznością) i naszą w niej rolę jako ludzi świadomych wolnej woli i tego, kim jesteśmy. „Bóg” będzie i jest z nami niezależnie od tego, jaki będzie finał, ale dopóki ludzie (do tej pory uwięzieni w doktrynach religii, fałszywej duchowości i obrazu cywilizacji, jaki nam sprzedano) sobie nie uświadomią, o co naprawdę chodzi, będą zabobonnie i w strachu przed „diabłem” klepać „zdrowaśki”, których nie klepaliby, gdyby nic się nie działo, albo przynajmniej nie z taką gorliwością i żarliwością i to nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Jeżeli taki jest „plan”, to idzie to w dobrą stronę.
    Wydarzenia najbliższych dni mogą spowodować lawinowy wzrost frekwencji w pustych kościołach („Jak trwoga to do Boga”?). To jest kolejna pułapka i ludzie świadomi, mający większą perspektywę, niż tylko pryzmat religii doskonale to rozumieją. Świadome „popchnięcie” ludzi w tę stronę, doprowadzi do zapętlenia się historii i w konsekwencji do porażki calej walki, którą nie tylko my prowadzimy. Analogie są bardzo wyraźne, stąd błędna interpretacja i celowo zastawiona pułapka. (Film „Matrix” – Zion, ostatnie ludzkie miasto, w którym ludzie nie rodzą się, a są chodowani przez maszyny, okazał się kolejną formą kontroli. Ludzie nie byli w stanie tego ogarnąć do ostatniej chwil,i a nawet później, bo przerastał ich ogrom manipulacji.). Watykan (czytaj kościół rzymsko-katolicki) poparł szczepienia (w uproszczeniu) i wspiera NWO i WHO jak tylko może, balansując na granicy ludzkiej naiwności. Określenia, których używa się w rozmowach do budzących się ludzi, służące zrozumieniu problemu, istnienia siły wyższej (dobrej i złej, która na nowo się ujawnia), duchowości i tego, co się dzieję, mają silny wydźwięk wynikający bezpośrednio z chrześcijaństwa i religii „katolickiej” na całym świecie. To nie jest droga do prawdy absolutnej/Boga, ale następne więzienie (właściwie to samo, tylko w formie new edition XXI) i wygląda ono identycznie jak to stare po zdrapaniu na szybko położonej farby. Jeżeli ludzie nie będą rozumieć, co tak naprawdę się dzieje, będą się bać i będą szukać sposobu na zaklasyfikowanie najbliższych wydarzeń zgodnie ze swoją wiedzą religijną/polityczną/etc. i szukać „przewodników”, którzy ich poprowadzą, zamiast szukać odpowiedzi we własnej „duszy”.
    Macie wszystko podane na tacy:
    -Prawda was wyzwoli
    -Szukajcie a znajdziecie
    -Pukajcie a będzie wam otworzone, etc, itd.
    Odpowiedź jest w każdym człowieku, wystarczy naprawdę zechcieć zobaczyć prawdę, wtedy okazuje się „że to nie łyżeczka się wygina tylko Ty sam…bo łyżeczka nie istnieje, więc nie można jej wygiąć”- „Matrix”.
    Czas przestać bawić się w „starszego brata”, który wybiera co jest dobre a co złe i dać możliwość wyboru, poprzez ujawnienie prawdy na wszystkich płaszczyznach, a nie tylko na jednej (szczepienia, codex itd.). Każdy człowiek powinien dostać możliwość samemu ocenić fakty i spróbować się z nimi zmierzyć. To jest wojna informacyjna i tylko taka powinna być. Stanowiska informatora/obserwatora dla wszystkich posiadających wiedzę, NIE! dla próby filtrowania i manipulowania informacjami. Ten stan rzeczy już mamy i z nim walczymy, więc odpowiedź nasuwa się sama dokąd to prowadzi. Wychodząc z jednego „dołka”, ludzie od razu wpadają do drugiego.
    Postawa informator/obserwator woła innych do siebie, żeby każdy kto chce mógł patrzeć z tej samej perspektywy i wtedy samemu wyciągnąć wnioski. Nawet najmniejszy fakt, czy prawda zatajana jest nieetyczna i nie ma już na nią usprawiedliwienia, a wszystkie pobudki, nawet najszlachetniejsze są „mniej warte, niż kartka papieru na której są napisane”. (Nigel Farage, Parlament Europejski, Strasburg, 14 lipca 2009).
    Problem etyczny dla tych, którzy wiedzą, a z różnych powodów (strach przed ośmieszeniem, fałszywe ego decydujące co trzeba ujawnić, a co nie i kiedy) nie mówią otwarcie całej prawdy, jest do przemyślenia. Los wielu spoczywa w rękach niewielu, drugiej szansy nie będzie…„Albo królestwo sumienia, albo nic…” „Kingdom of Heaven”

   • Bartłomiej said

    N/C

 2. Xagog said

  Świetnie,szkoda że nie mogłem przyjechać.Pozostaje życzyć wam powodzenia jako stowarzyszeniu i samemu działać tam gdzie mogę działać.Pozdrawiam

 3. Ludzi zaczynają sie bronić na całym świecie – przykład z Belgii:
  http://www.globalnaswiadomosc.com/burmistrzchemtrails.htm

 4. nieobojetny said

  Ponawiam prośbę. Potrzebne osoby z okolicy Dąbrowy Górniczej , Sosnowca . Katowic do rozwieszania ulotek .
  Nikt nie ponosi kosztów, wszystkim się zajmę tj. ulotki taśmy, kleje.
  Jak na razie, zgłosiła się jedna osoba do pomocy: Karki89 za co dziękuję, lecz by akcja miała sens potrzeba więcej osób.
  Zainteresowanych proszę o kontakt nieobojetny3@wp.pl .

 5. 04.09.2009 said

  Gratuluję dalszego etapu działalności i wyjścia z rzeczywistości wirtualnej do reala, od czegoś jednak trzeba było zacząć. Oby tak dalej.
  Zaledwie garstka „ludzi”? rządzi światem to i garstka (przynajmniej na początek) może i MUSI go zmienić.

 6. 04.09.2009 said

  Jak powiedział David Icke:
  „Jeden człowiek nie zmieni świata ale może przekazać informację, która go zmieni”.

 7. Mery said

  Magda mnie jak przyszlo zaproszenie na szczepienia dziecka poszlam w umowiony dzien tam, ale zazadalam kogos kto moglby mi udzielic informacji na temat szczepien. Juz wtedy wiedzialam o szkodliwosci szczepien. Jako ze nie zagwarantowano mi bezpieczenstwa szczepionek, i nie dano mi zadnych dowodow na to ze to przez szczepienia epidemie wygasly, nie pozwolilam na zaszczepienie dziecka. Dano mi pare dni na podjecie decyzji. Na nastepny dzien zadzwonilam do punktu szczepien i oznajmilam ze nie pozwole na zaszczepienie dziecka. Pare dni potem przyszlo powiadomienie ze sprawa trafia do prokuratury i kara pieniezna do zaplacenia. Nie szukalam adwokata- zwrocilam sie do najblizszej fundacji antyszczepieniowej. Oni dali mi gotowe formularze ktore wyslalam na adres punktu szczepieniowego. W listach tych powolywano sie na konstytucje i jeszcze inne przepisy, pisali o tym ze zawartosc niektorych skladnikow jest wielokrotnie wyzsza od norm (Organizacja Zdrowia sama takie ustanawia).
  Jak na razie minal przeszlo rok, a zadnego wezwania na rozprawe nie dostalismy. W razie jesli cos przyjdzie (nie ma sie co ludzic ze nam podaruja) zwroce sie do funadacji bo oni maja swoich adwokatow. Chyba ze bede musiala to bede szukac adwokata, ale to tutaj sa ogromne koszty.
  Powodzenia i daj znac jak Ci poszlo.

  • Magda said

   Dziękuję za informację Mery:) podniosło mnie to na duchu troszkę. Moja Zuzia juz miała trochę szczepień i za każdym razie źle je znosiła, lekarze mówili, że to przez moje mleko, że musiałam coś zjeść, szczepionki nie dają takich reakcji….. Oczywiście są bezpieczne!!! Kłamstwa!!!! Zdecydowałam dość i nie chcę już więcej szczepić!!!!!! A to jest prawda, że z prawnikami to napewno droga sprawa jest. A gdzie znalazłaś tą fundację antyszczepieniową? Ja jestem z Krakowa, poszukam na necie, ale jakbyś mi mogła podać nazwę to będę wdzięczna. I gratulacje za odwagę!!!!Szukałam sporo na forach internetowych, ale o fundacji nie pomyślałam!!!!Pozdrawiam.

   • Grashka said

    podałam ustawę miałam też takie oświadczenie żeby lekarz podpisał że szczepionka jest bezpieczna i nie zagraża życiu i chorobie nr szczepionki nazwa producenta co zawiera ale już skasowali nie bój się nikt ci nic nie zrobi jest na to ustawa podałam wydrukuj sobie kilka egzemplarzy jeden zostaw w przychodni niech się dokształcą

   • Grashka said

    tu jest ustawa dotycząca szczepińhttps://konsylium24.pl/post/lekarskie-problemy-codzienne/2548/nowa-ustawa-o-zwalczaniu-chorob-zakaznych-a-przepisy-karne-dotyczy-kazdego-fachowego-pracownika-sluzby-zdrowia.html

   • Baba.Jaga said

    To adres forum dla osób, które nie szczepią swoich dzieci, mogą ci pomóc, udzielić rad:

    http://szczepienia.org.pl/

  • Grashka said

   Nie ma karania za szczepienia w grudniu 2008 weszła ustawa a panie w przychodni nie znają ustawy niech nie robią z siebie niedouczonych panie pielęgniarki czytać i jeszcze raz czytać ustawy

   • Magda said

    W przychodni rjeonowej i w dwóch szpitalach wojewódzkich w krakowie straszono mnie sanepidem!!!!! dwie kancelarie prawne straszyły mnie tym samym i karą grzywny!!!!!!! Szczerze to nie wiem jak jest, tą ustawę znam na pamięć, ale ponoć sanepid ma jakiś swoje przepisy według których nas straszy!!!!! Chory kraj, chore przepisy, aż się nóż w kieszeni otwiera na tą głupotę ludzi!!!!! Ale nożami głupoty się nie zwalczy i zacofania i wiary w szczepionki!!!!!! Dlatego szukam, szukam i mam nadzieję znaleźć pomoc….. 🙂 bo nie pozwolę już truć mojej córeczki

   • 04.09.2009 said

    Też słyszałem, że ta „kara” bodajże 5000 zł została zniesiona, więc wystarczy tylko to potwierdzić w jakimś rozporządzeniu wykonawczym i zostanie im już tylko straszenie.
    Poza tym daj im do podpisania pisemko z informacją, że aplikowana szczepionka jest w 100% zdrowa i skuteczna, zobaczysz jak będą Ciebie omijać i kręcić ale NIKT mimo zapewnień o ich dobroczynności Tobie tego nie podpisze bo w razie komplikacji masz jakąś podstawę do obrony i odszkodowania w razie czego oraz do zrobienia szumu medialnego czyli nagłośnienia sprawy.

   • Grashka said

    https://konsylium24.pl/post/lekarskie-problemy-codzienne/2548/nowa-ustawa-o-zwalczaniu-chorob-zakaznych-a-przepisy-karne-dotyczy-kazdego-fachowego-pracownika-sluzby-zdrowia.html
    jeszcze raz wklejam na początku pisze

  • Grashka said

   http://orka.sejm.gov.pl/opinie6.nsf/nazwa/324_u/$file/324_u.pdf

  • Michau said

   Podejrzewam, że to tylko straszenie.
   Popieram Grashke. Nieznajomość prawa szkodzi natomiast wiedzą, że jesteś osobą dociekliwą i gdyby próbowali Ciebie do sądu pociągnąć to dla nich gorzej ponieważ musieliby udowodnić, że szczepionki nie są szkodliwe, a skoro normy są przekraczane co do zawartości pewnych składników, a stabilizatory jak ten zawierający rtęć nie są poddawane takim rygorystycznym badaniom jak składniki aktywne (a o szkodliwość dodatków do szczepionek się rozchodzi w głównej mierze) musieliby sięgnąć po badania dot. tych dodatków, a albo takich badań nie ma, albo właśnie przekraczają normy zawartości różnych składników co praktycznie sprawia, że nie ma na rynku szczepionki, która by mogła być zgodnie z prawem podana komukolwiek!

   Przeświadczenie lekarzy i ogólnie służby zdrowia o nieszkodliwości szczepionek opiera się na zapewnieniu producenta, że wszystko jest w porządku oraz opinii środowiska lekarskiego (którego to opinia opiera się na… zapewnieniu producenta!).
   Większość lekarzy i pielęgniarek jest wytresowana, a nie wykształcona – stąd tak wielka głupota i naiwność. Pozostali boja się ataków ze strony tej wytresowanej i chociaż sami się nie szczepią lub fałszują szczepienia to przyjmują ogólnie przyjęty przez wytresowane środowisko lekarskie pogląd w kontaktach ze społeczeństwem.

   Przykład tego można było zobaczyć na filmiku w komentarzu pod poprzednim tematem bodajże z ta panią doktor co postanowiła wyłamać się i powiedzieć prawdę.

   W POLSCE LEKARZE SĄ TRESOWANI, A NIE KSZTAŁCENI!

   Natomiast Polska jako wasal (pewnej grupy skupiającej władze nad wieloma państwami w tym USA) nie ma nic do powiedzenia, a umowy handlowe w wielu przypadkach zakazują badania bez zezwolenia lub akceptacji metod przez producenta, a w razie nieprzychylnych wyników badań zakazują ujawniania wyników pod karą olbrzymich kar finansowych.

   Banalnym przykładem może tu być np. aspartam, ale tyczy się to również i produktów farmaceutycznych (szczepionki, leki, itd…).

   Heh,ale się rozpisałem, a miałem tylko poprzeć komentarz Grashki. 😛

   • Grashka said

    wejdżcie na http://prawda2.info
    człowiek i medycyna tam poszukajcie na temat szczepionek, medycynie komórkowej,o witaminach C, B17, o chemioterapii warto to poczytać POLECEM

   • Magda said

    Robiłam w szpitalu badanie anty hbs ilościowo- odnośnie uodpornienia córeczki na żółtaczkę. dostała już dwie dawki i chcę sprawdzić czy „żółtaczka już jej nie grozi”, poza tym nie chcę podawać jej 3 dawki ( bo tak przewiduje kalendarz szczepień. Pani pielęgniarka zapytała mnie po co robię takie badanie? odpowiedziałam, żeby nie podawać 3 dawki szczepionki. na to ona mi powiedziała, że nawet jak wyjdzie wynik badania potwierdzający uodpornienie na żółtaczkę, czyli wytworzenie określonej ilości przeciwciał, to i tak muszę podać 3 dawkę BO TAK NAKAZUJE KALENDARZ!!!!!! No czy to jest normalne, zastanawiam się czy ta kobieta siebie słyszała? PO CO MAM PODAWAĆ 3 DAWKĘ SKORO OKAŻE SIĘ ŻE JUŻ JET WYSTARCZAJĄCA ILOŚĆ PRZECIWACIAŁ????? CO ZA GŁUPIE ISTOTY!!!!! Ale pzrecież to są panie pailęgniarki przez duże P, za to z małym m- mózgiem

   • Magda said

    http://www.pis.gov.pl/userfiles/file/Departament%20Przeciwepidemiczny/szczepienia/opinia%20w%20sprawie%20stosowania%20tiomersalu.pdf

    Powiela się nick!

 8. Obsertwator said

  Ponawiam prośbę. Potrzebne osoby z okolicy Bydgoszczy do rozwieszania ulotek .
  Nikt nie ponosi kosztów, wszystkim się zajmę tj. ulotki.

  prosze pisać na e-mail: jarekkot69@wp.pl

 9. Comer said

  Jestem gotow poroznosic ulotki w Czestochowie

 10. Obsertwator said

  Gratuluje zalożenia STOWARZYSZENIA.
  Mam nadzieję że zmieni to nasz świat.
  Początki są trudne, ale owoc jest słodki.
  Życzę szczęścia NAM aby zminimalizowac bezmyślnosc i korupcyjność nam panujących pseudofachowców.

  Chciałbym jeszcze nadmienić że osobiście chciałbym wam wszsytkim podziękować, że pomimo całego tego bajzlu nie jestem sam, który myśli że z naszym światem jest coś nie tak.
  Nie jestem wariatem, tylko że czy warto abym się z tego cieszył?

  pozdrawiam Obsertwator na forach PL, Observator na forach UK,USA

  • Magda said

   Ja uważam za wariatów tych, którzy wierzą w ten cały sztuczny świat, żal mi się robi jak widzę tych ludzi biegających za lekarzami i kupujących antybiotyki w nadziei, że im to pomoże!!! Mój dziadek wczoraj zakupił szczepionkę na grypę, nie wiem co wniej było, dziś jest chory na grypę ( albo na coś grypopodobnego) i ma wysoką gorączkę !!!!! Ostrzegałam, prosiłam, tłumaczyłąm NIE SZCZEPCIE SIĘ nie pomogło. Powiedzieli, że wymyślam głupoty i że oszalałam, bo lekarz zalecił szczepienie…… a lekarz to wyrocznia delficka

   • Grashka said

    Cholera żeby nie było w szczepionce ptasiej grypy Czesi wykryli i od tego zaczęła się akcja z tymi szczepionkami

  • 04.09.2009 said

   Na całe szczęście są jeszcze normalni ludzie na tym łez padole.
   Zobaczcie jak ogromna była i jest manipulacja żeby z normalnych ludzi walczących o swoje własne prawa zrobić prawie bandytów a pospolitych idiotów wynieść na piedestał i obwieścić, że oto oni są jedynie normalni a cała reszta to odszczepieńcy; wierzyć się nie chce ale taka jest prawda. Orwell przewraca się w grobie.

 11. angie- poland said

  gratulacje moi drodzy! bardzo żałuję, że nie mogłam tam z Wami być. no ale cóż, robimy swoje:)

 12. WetMind said

  Świetnie! Naprawdę poczułem ulgę, widząc, że są ludzie, którzy są gotowi poważnie wesprzeć sprawę. Żałuję, że nie mogę w ten sposób pomóc, ale jest tyle ról, które każdy z Nas może odegrać w tej „wojnie” informacyjnej, że wystarczy tylko chcieć, a sposoby same się znajdą.

 13. Bruno said

  Lekarze potępiają szczepienia

  To jest niewiarygodne, jak naukowcy mogą twierdzić, że choroba Heinego-Medina zniknęła po szczepionkach, skoro zniknęła również w innych częściach świata, gdzie szczepienia nie były rozpowszechnione.

  dr Robert Mendelsohn

  Większość szczepień BCG zastosowana w takich krajach jak Szwecja, nigdy nie chroniła przeciwko chorobie w okresie dzieciństwa. Jednym słowem szczepienia te były zbyteczne.

  Prof. Walgen Szwecja

  W USA do tej pory nigdy nie szczepiono przeciwko gruźlicy, a mimo tego spadek zachorowań na tę chorobę jest dokładnie taki sam jak w Anglii czy innych krajach europejskich, w których masowo szczepionkę tę stosowano.

  Prof. Thomas McKeown

  Szczepienia przeciwko gruźlicy przeprowadzone w Australii były przyczyną ponad 600 przypadków śmierci dzieci.

  dr Archie Kalokerinos i Glen Dettman

  Prowokacja utajonego wirusa uważana jest za niebezpieczną ewentualność każdej procedury szczepień.

  Leon Chaitow

  Wszystkie szczepienia powodują efekt wprowadzania trzech wartości krwi w strefę charakterystycznej dla raka i białaczki. (…) Szczepionki wytwarzają skłonności do zachorowań na raka i białaczkę.

  Prof. L. C. Vincent

  Sami wywołujemy choroby i sami zmierzamy w kierunku masowych zachorowań na raka oraz do uszkodzeń mózgu poprzez używanie szczepionek.

  Prof. Leon Grigorski

  W przypadku dzieci ryzyko szczepień jest o wiele większe niż ewentualne korzyści z niego płynące.

  Dr Carlton Fredericks

  W końcu zamieniliśmy coś, co zwykle jest relatywnie drobną chorobą, na istotnie poważną chorobę. Zamiast samemu wziąć odpowiedzialność za nasz system odpornościowy, próbujemy rozwiązać każdy problem, wstrzykując szczepionkę. Drażnimy przez to nasze ciało, czyniąc z siebie coraz bardziej chory i zagrożony gatunek. W ten sposób stajemy się chodzącymi „bombami zegarowymi”.

  Dr Block

  Nie istnieje żaden sposób, aby dowiedzieć się, kiedy ukryty wirus zacznie działać i kiedy otrzymana szczepionka wywoła prowokację choroby.

  Leon Chaitow w swej książce „Szczepienia i uodpornianie”

  Jest olbrzymia ilość danych wskazujących, że szczepienia dzieci czynią więcej szkody niż pożytku.

  Dr J Anthony Morris, były szef Biura Kontroli Szczepień przy FDA w Stanach Zjednoczonych

  Największym zagrożeniem dziecięcych chorób zakaźnych są kłamstwa, że niebezpieczne i nieefektywne masowe szczepienia mogą zabezpieczyć przed tymi chorobami.

  Dr R. Mendelsohn, pediatra i autor książki (Jak wychować zdrowe dziecko na przekór twojemu doktorowi)

  Według nas mamy wystarczająca ilość powikłań poszczepiennych systemu immunologicznego żeby poprzeć narastające publiczne żądania badań nad alternatywnymi metodami zabezpieczeń przed chorobami zakaźnymi.

  Dr H. Buttram, J. Hoffman (Szczepienia i powikłania systemu immunologicznego)

  Każde szczepienie niesie za sobą pewne ryzyko i może produkować odwrotną reakcję u niektórych ludzi… generalnie jest więcej poszczepiennych komplikacji niż korzyści.

  Prof. George Dick, London University

  Oficjalne dane pokazują, że w USA szczepienia zakrojone na szeroką skalę nie zdały egzaminu, żeby uzyskać zadawalający efekt poprawy zachorowalności chorób przeciwko którym szczepiono.

  Dr A. Sabin (wynalazca doustnej szczepionki przeciwko polio)

  Do wielu przypadków śmiertelnych spowodowanych praktyką szczepień dodać należy długoterminowe ryzyko, którego nie można określić…

  Sir Graham Wilson (Ryzyko szczepień)

  Trzeba podkreślić, że bardzo realną możliwością jest, że szczepionki są zanieczyszczone zwierzęcymi wirusami mogącymi spowodować poważne choroby w późniejszym życiu (stwardnienie rozsiane, rak, białaczka itd). Musimy zdawać sobie z tego sprawę niezależnie od tego czy szczepienia działają czy nie.

  Dr W.C. Douglas (Cutting Edge, May 1990)

  Jedyną bezpieczną szczepionką jest ta, która nigdy nie została użyta.

  Dr James A. Shannon, Narodowy Instytut Zdrowia, USA

  Szczepienia są potwornym, nieślubnym dzieckiem błędu i ignorancji, które nigdy nie powinny mieć miejsca w higienie czy medycynie. Nie wierzcie w szczepienia – ogólnoświatową iluzję, tę nienaukową praktykę, zabobon z konsekwencjami mierzonymi łzami i cierpieniem bez końca…

  Prof Chas Rauta, Universytet Perguia, Italy , (New York Medical Journal, lipiec, 1899)

  Szczepienia nie zabezpieczają, a raczej powodują zwiększenie skłonności do zachorowań na ospę obniżając siłe witalną i naturalną odporność. Miliony ludzi zmarło na ospę, na którą zachorowali już po zaszczepieniu.

  Dr J.W. Hodge (The Vaccination Superstition)

  Szczepienia przeciwko ospie są bardziej ryzykowne niż sama ospa…

  Prof Ari Zuckerman, WHO

  Według mojego przekonania, które podziela ją inni zawodowcy, jest w USA blisko 10.000 przypadków rocznie syndromu nagłej śmierci (SIDS), które są powiązane z którymś ze szczepień rutynowo podawanym dzieciom.

  Dr R. Mendelsohn

  Wiele jest głosów twierdzących, że szczepionki Salka I Sabina przeciwko polio, produkowane z małpich nerek, są bezpośrednio odpowiedzialne za główny wzrost białaczki w USA.

  Dr F. Klenner, Polio Researcher, USA

  Żadna partia szczepionki nie może być uznana za bezpieczną zanim nie poda się jej dzieciom.

  Leonard Scheele (AMA Convention 1955, USA)

  Szczepionki zawierające żywe wirusy, na przykłąd przeciwko grypie lub polio, mogą w każdym przypadku powodować choroby przeciwko którym były podane.

  Dr Jonas Salk, odkrywca pierwszej szczepionki przeciwko polio (Science 4/4/77 Abstracts)

 14. Obsertwator said

  Właśnie czytam Graham’A Mastertona Wojownicy Nocy, przytocze wam cytat:
  Ashapola = Bog

  „A ja chciałabym wiedzieć – powiedziała Susan -dlaczego Ashapola, skoro jest tak potężny, nie może sam odnaleźć bestii. Czemu musimy robić to za niego?
  – On jest równie wszechpotężny jak bezsilny wyjaśni! Springer. – Stworzył ten świat i wszystko na nim. lecz w większości przypadków obdarzył swe dzieła wolnością wyboru. Sprawą człowieka jest wierzyć w niego, a wówczas jest zadowolony. Zezwala on jednak i na to, by ludzie w niego nie wierzyliby wierzyli miast tego w innych bogów, jeśli ludziom to odpowiada. Ashapola jest bogiem, który nie interweniuje, nie rządzi przeznaczeniem swych tworów i nic jest w stanie ingerować w ich życie bardziej niż rodzice w życie swych dzieci

  Myślę ze Graham uchwycil sedno. chociarz moge się mylić. Wszytsko zależy od nas. Od CIEBIE, ode MNIE, od NAS

  Bądzmi jednością bądzmy siłą!

 15. Adam said

  Niech każdy kto wyciąga rękę z ulotką głośno powie w kierunku przechodnia „ŚWIŃSKA GRYPA”, bo wiadomo jak ludzie reagują na wciśnięty w dłoń papier. Pobudzić ludzi!

 16. Mery said

  Magda przykro mi ale mieszkam we Wloszech i fundacja jest tutaj, mysle ze bedziesz musiala poszukac czegos w Polsce. Jesli czegos sie dowiem dam znac.
  Wiem ze istnieje cos co daje sie dziecku przed i po szcepieniu aby jakby zlagodzic „wtargniecie” szczepionki do organizmu, czytalam porady lekarzy wloskich bo na polskich stronach nic takiego nie znalazlam. Oprocz tego lekarze zalecaja dawac dziecku lekkie jedzenie (na przyklad bez miesa czy krowiego mleka) w okresie szczepienia. Jak znajde te informacje napisze.
  Trzymaj sie badz dobrej mysli 🙂

  A moze i tutaj znajdzie sie jakis prawnik oferujacy pomoc dla naszej sprawy i da pomocna dlon Mamom ktore nie chca szczepic swoich dzieci na obowiazkowe szczepienia?

  • 04.09.2009 said

   Zdaje się, że między innymi po to właśnie powstało oficjalnie dzisiaj STOWARZYSZENIE ze statutem dot. m. inn. zniesienia obowiązkowych szczepień. Sprawa się rozwija i jest na dobrej drodze.

  • Magda said

   Myślałam, że to chodzi tylko o tą świńską grypę, to bardzo dobre wiadomości. Musimy być dobrej myśli, bo bez tego ciężko, ale jak pomyślę o tym całym lobby szczepionkowym, to może być trochę pod górkę. A ja czytałam na forum internetowym, że to trzeba zmienić ustawę, trochę tych ludzi będzie trzeba nazbierać. Osobiście znam kilka osób, które są przeciwnikami szczepień i w każdej chwili podpisałyby petycję o zniesienie tych strasznych szczepień!!!!!!A te osoby, znowu z kolei znają kogoś i możes się sporo nazbierć……………….

 17. Mery said

  Magda albo zapytaj czy zaplacenie kary zwalnia Cie z przymusu szczepien. Jesli tak, to moze warto zaplacic i miec spokoj.
  Albo idz do jakiegos „zyczliwego” prywatnego pediatry, niech podbije w ksiazeczce ze on zaszczepil, i pokaz to w punkcie szczepieniowym.
  Powodzenia i chron coreczke.

  • Magda said

   Wiesz, nie pomyślałam o tym, tylko nie jestem pewna czy prywatny lekarz może wykonywać szczepienie? Muszę zapytać, a co do płacenia, to najpierw poczekam aż mi przyślą zawiadomienie o konieczności zgłoszenia się na szczepienie, będę odwlekać, odwlekać, a jak mi przyjdzie jakaś kara to wtedy zapytam, nie chcę się pchać do ich paszczy z marszu, bo pracownicy sanepidu są naprawdę niereformowalni!!!!

   • Grashka said

    Magda masz wyżej podaną ustawę że nie ma kary wydrukuj tam dałam dwa razy ale o karze jest taki krótki artykuł wydrukuj sobie

   • Magda said

    Dziękuje Grashka 🙂

 18. Bruno said

  Ważny punkt z ustawy z 5 grudnia 2008 roku Art.17 pkt 3

  3. Obowiązkowego szczepienia ochronnego nie można przeprowadzić, jeżeli między lekarskim
  badaniem kwalifikacyjnym przeprowadzonym w celu wykluczenia przeciwwskazań
  do szczepienia a tym szczepieniem upłynęło 24 godziny od daty i godziny
  wskazanej w zaświadczeniu, o którym mowa w ust. 4.

  9. Obowiązkiem lekarza sprawującego profilaktyczną opiekę zdrowotną jest powiadomienie
  osoby obowiązanej do poddania się obowiązkowym szczepieniom ochronnym
  lub osoby sprawującej prawną lub faktyczną pieczę nad osobą małoletnią lub bezradną
  o obowiązku poddania się tym szczepieniom, a także poinformowanie o szczepieniach
  zalecanych.
  10. Minister właściwy do spraw zdrowia określi, w drodze rozporządzenia:
  1) wykaz chorób zakaźnych objętych obowiązkiem szczepień ochronnych,

  Jeżeli dana osoba podda się lekarskiemu badaniu kwalifikacyjnemu i obowiązkowemu
  szczepieniu ochronnemu oraz konsultacji specjalistycznej, o których mowa w ust. 1, u
  innego świadczeniodawcy niż określony w ust. 1, ponosi koszt badania kwalifikacyjnego,
  koszt szczepionki, koszty przeprowadzenia szczepienia i konsultacji specjalistycznej.

  9. Jeżeli dana osoba podda się obowiązkowemu szczepieniu ochronnemu, o którym
  mowa w ust. 1, z zastosowaniem szczepionki innej niż ta, o której mowa w ust. 5,
  ponosi koszt zakupu szczepionki.

  Art. 36.
  1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarnoepidemiologicznym,
  zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, a u której podejrzewa
  się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą
  bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany
  środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu
  lub przymusowym podaniu leków.
  2. O zastosowaniu bądź zaprzestaniu stosowania środka przymusu bezpośredniego decyduje
  lekarz lub felczer udzielający pomocy osobie, o której mowa w ust. 1. Każdy
  przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji
  medycznej.
  3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii
  Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie
  pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w
  środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.

  a jest ona tutaj cała bo ja dałem urywki tylko
  http://orka.sejm.gov.pl/opinie6.nsf/nazwa/324_u/$file/324_u.pdf

 19. Jose said

  Czytam sobie kultową powieść s/f Dana Simmonsa pt:”Hyperion” napisaną w 1989r. i trafiam na taki ustęp:
  „(…)Gdyby nasze społeczeństwo chciało kiedykolwiek zabawić się w Orwellowskiego Wielkiego Brata, instrumentem ucisku bez wątpienia stałby się system rozliczeń finansowych. W całkowicie bezgotówkowej gospodarce, gdzie czarny rynek stanowi jedynie nieistotny margines, można bez najmniejszego trudu śledzić poczynania każdego człowieka, rejestrując po prostu kolejne operacje, jakich dokonuje za pomocą swojej karty uniwersalnej. Co prawda, surowe przepisy miały zapewnić obywatelom całkowitą dyskrecję i uchronić ich przed tego rodzaju niebezpieczeństwami, ale jak wszystkie przepisy, w obliczu totalitarnego zagrożenia mogłyby ulec zmianie, a nawet zupełnie zniknąć.(…)”
  Hyperion, Wydawnictwo Mag, Warszawa 2007, s.436

  Chyba jestem przeczulony… 🙂

  • Obsertwator said

   Przeczulony? czemu.

   Książki są pisane przez ludzi dla ludzi. Osoby które piszą mają umysł otwarty na to co się dzieje, nie wszsycy autorzy mają przesłanie w ksiązkach, tylko nieliczni. A przesłan jest dużo.

   Wystarczy mieć umysł otwarty i wiedzieć czego szukać,
   Pamietaj : historia się powtarza co było to będzie,
   tylko że w zmodyfikowanej do danych czasów wersji.

 20. kajoni said

  Artykul 36 brzmi po prostu niewiarygodnie. I przerazajaco. Ja dotychczas szczepilam moje dzieci,ale na szczescie luska z oczu opadla przed MMR. Nigdy wiecej!!! I tak do konca zycia bede czula sie odpowiedzialna za wszystkie choroby moich dzieci. Pozdrawiam wszystkich walczacych o dobro swoich dzieci.

 21. Mery said

  Prywatny „zyczliwy” pediatra bedzie wiedzial co robic. Jesli w swietle prawa on nie moze szczepic, to za to moze wydac zaswiadczenie ze teraz nie moze byc zaszczepione bo dziecko ma to czy tamto. Pediatra bedzie wiedzial. Przynajmniej moze chociaz troche odwleczesz sprawe.

 22. Mery said

  A jesli juz kary nie ma to tym lepiej. Bedziemy wiec mogly sie skupic na nowej, za niedlugo przymusowej szczepionce dla wszystkich. Jesli Konstytucje straca swa moc, to juz nie bedzie sie na co powolac.

  • mamaZuzi said

   Też o tym myślałam, już głowa puchnie, może nie będzie tak źle, mam nadzieję, że te najczarniejsze scenariusze nie sprawdzą się…

 23. Magda said

 24. em said

  Bardzo się cieszę,że udało się założyć stowarzyszenie – gratuluję i życzę powodzenia.
  Żałuję, że nie mogłam być obecna.

 25. grypa666 said

  Więcej jutro!

 26. Marosa said

  Serdecznie gratuluję powstania Stowarzyszenia.
  A propos szczepionek – przed wakacjami byłam zaszczepiona przeciw tężcowi, ostatnie szczepienie w moim życiu. Głupia byłam, że dałam się tak załatwić, ale to był dopiero początek mojego „świadomego” życia, poza tym jako niepełnoletnia nie mam decydującego głosu a cała moja rodzina traktuje to „wszystko” jak jakiś wymysł. Szlag mnie trafia, że nie zauważają pewnych rzeczy, nie dadzą sobie nic przetłumaczyć, z góry wszystko wyśmiewają bo „znowu sobie coś wymyśliłaś”. Gdyby teraz przyszło mi się zaczepić, to odwlekłabym to do czasu 18tych urodzin a potem napluła temu niedouczonemu „personelowi medycznemu” w twarz i niech mnie sądzą – a proszę bardzo! Najwyżej kasa z osiemnastki poszłaby na moją grzywną :/
  Popieram całym sercem Wasze działania, niestety póki co mogę ograniczyć się tylko do notorycznego uświadamiania ludzi wokół siebie.

 27. zbyszek said

  szkoda ze mnie nie bylo:-( ale ciezko bylo by mi przyleciec z irlandii ale jak by co wchodze do klubu :p moze jakies legitymacje bedziecie dawac,pierwszy raz bede gdzies nalezal,a co!!wszystkiego trzeba sprubowac,

  • zbyszek said

   nadniach skontaktuje sie w irlandii z osobami antyglobalistami,przedstawie im co zamierza usa i europa,a w irlandi przedreferendum oj moga cos namieszac 😀

 28. Agryppa said

  Po analizie załączonego materiału ikonograficznego przychodzą mi na myśl następujące pytania:
  1) czy wszyscy członkowie Stowarzyszenia muszą mieć czerwone oczy?
  2) czy kandydaci do Stowarzyszenia, którzy aktualnie nie mają czerwonych oczu zostaną objęci okresem przejściowym, żeby mieć czas na zaczerwienienie sobie oczu?
  3) czy w warunkach ewentualnych szczepień przymusowych czerwone oczy nie będą elementem zbytnio wyróżniającym osobnika, który odmawia przyjęcia szczepionki, przez co zostanie on narażony na szybką dekonspirację?
  4) czy prawdą jest, że według statutu Stowarzyszenia zamiast czerwonych oczu można nosić siwą brodę? – tym jestem szczególnie zainteresowany, ponieważ niewiele mi brakuje.

  A tak w ogóle: Serdeczne Gratulacje i życzenia rychłej rejestracji.

  • allseiingeye said

   czerwone oczy są dlatego, bo redaktorzy grypa666 nie stosują fotoshopa, wszystkie materiały na blogu są oryginalne i nie ma to nic wspólnego ze statutem stowarzyszenia! 🙂 Zanim napiszesz głupiego posta, strzel se baranka, to od razu ci przejdzie ochota :p

   • to taki żarcik miał być chyba 😉
    Agryppa: spoko, ja mogę mieć nawet dodatkowo czerwone włosy jeśli to by w czymś pomogło 😉

   • Agryppa said

    @Allseiingeye
    Wyluzuj. Podobno ludzie pozbawieni poczucia humoru są bardziej narażeni na infekcje.

    @Mariokosmos
    Pozostańmy przy czerwonych oczach, ew. siwej brodzie jako znaku rozpoznawczym. Na czerwone włosy raczej się nie skuszę.

    😉

  • eteryczna ziemia said

   Jesteś śmiesznie prymitywny!!!

 29. Mateo said

  Chciałem Wam pokazać to co kiedyś znalazłem w necie to chyba jest to albo coś podobnego o czym mówił Pan Piotr.

  Założenia elity, illuminati…
  „Ktoś w roku 2002, być może pobudzony wyrzutami sumienia opublikował na Internecie niezwykle cyniczne plany międzynarodowej elity wprowadzenia Lucyferiańskiego Nowego Porządku Świata. Cynizm, okrucieństwo i oraz brak jakichkolwiek ludzkich uczuć uderzają natychmiast każdego czytelnika.
  Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.
  Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.
  Utworzymy oddzielne fronty aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami.
  Będziemy się zachowywać tak, jakbyśmy nie mieli z tym nic wspólnego aby kontynuować to oszustwo.
  Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami. To także zabezpieczy ich przed zauważaniem zachodzących zmian.
  Zawsze będziemy stali ponad relatywnym polem ich doświadczeń ponieważ sekrety są absolutne.
  Będziemy zawsze razem pracować i będziemy związani poprzez krew i sekret. Śmierć spotka każdego, kto zacznie to wyjawiać.
  Będziemy utrzymywać ich przy życiu krótko wraz ze słabościami ich umysłów, podczas kiedy będziemy udawać, że czynimy odwrotnie.
  Będziemy używać naszej wiedzy naukowo-technologicznej w subtelny sposób, tak ze nigdy nie połapią się, co się dzieje.
  Będziemy używać metali lekkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środków odurzających w pokarmie, wodzie oraz w powietrzu.
  Będą pod parasolem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują.
  Lekkie metale będą powodować utratę zmysłów. Będziemy obiecywać lekarstwa na wielu frontach, jednakże będziemy im dodawać jeszcze więcej trucizn.
  Trucizny będą absorbowane poprzez skórę i usta, będą one niszczyć ich umysły oraz narządy rozrodcze. W wyniku tego będą się rodzić martwe niemowlęta a my będziemy ukrywać te informacje przed nimi.
  Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza, co piją, jedzą, wdychają i noszą.
  Musimy być genialni w rozprowadzaniu trucizn ponieważ mogą to dostrzec.
  Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, połączymy to z wesołymi obrazkami i muzyką.
  Tych poszukujących pomocy zwerbujemy, aby dalej rozpowszechniali nasze trucizny.
  Będą widzieć nasze produkty w filmach i będą rosnąć akceptując je i nigdy się nie dowiedzą o rzeczywistych ich efektach.
  Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich pomocy.
  Będziemy rozpoczynać wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będziemy atakować dzieci tym, co one najbardziej lubią, słodyczami.
  Kiedy ich zęby będą próchnieć, wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysły oraz okradać je z ich przyszłości.
  Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, który uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw.
  Będziemy czynić ich uległymi i słabymi przed nami poprzez naszą moc.
  Będą one wzrastać w depresji, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas o pomoc, damy im więcej trucizny.
  Będziemy koncentrować ich uwagę ku pieniądzowi oraz ku dobrami materialnymi, nie będą w stanie zachować wewnętrznej samokontroli.
  Będziemy odwracać ich uwagę nierządem, zewnętrznymi przyjemnościami oraz grami, więc nie będą w stanie się jednoczyć.
  Ich umysły będą zawsze należeć do nas i oni zawszę będą posłuszni naszym poleceniom.
  Jeżeli odmówią nam, znajdziemy sposoby na technologię kontroli umysłu w ich życiu. Będziemy wykorzystywać strach jako naszą broń.
  Ustanowimy ich rządy oraz ustanowimy także opozycję. Będziemy kontrolowali obie strony.
  Zawsze będziemy ukrywać nasze cele ale zawszę będziemy realizować nasz plan.
  Będą wykonywać pracę dla nas, a my będziemy ich wynagradzać za ich trud.
  Nasze rodziny nigdy nie będą się z nimi mieszać. Nasza krew musi być zawsze czysta, taka jest nasza droga .
  Spowodujemy, że będą się zabijać wzajemnie, kiedy tylko będzie to w naszym interesie.
  Będziemy ich separować od siebie za pomocą dogmatów i religii.
  Będziemy ściśle kontrolować wszystkie aspekty ich życia i będziemy nimi kierować, co myśleć i jak mysleć.
  Będziemy nimi kierować delikatnie i grzecznie, pozwalając im myśleć, że są samodzielni.
  Będziemy siać nieprzyjaźń pomiędzy nimi poprzez nasze frakcje.
  Kiedy światło wiedzy zaświeci pomiędzy nimi, wygasimy je poprzez szyderstwo lun śmierć, którekolwiek nam będzie bardziej pasowało.
  Spowodujemy, że będą sobie wyrywać serca i zabijać własne dzieci.
  Uzyskamy to używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca i gniewu, naszego przyjaciela.
  Nienawiść oślepi ich całkowicie i oni nigdy się nie zorientują, że z ICH konfliktów wyłonimy się MY jako ich władcy. Będą zbyt zajęci wzajemnym zabijaniem się.
  Będą się kąpać we własnej krwi i zabijać swoich bliźnich tak długo, jak długo uznamy to za konieczne.
  Osiągać będziemy z tego wielkie korzyści, dlatego że oni nas nie widzą ponieważ nie mogą nas widzieć.
  Nasze korzyści z ich wojen i ich śmierci będą kontynuowane.
  Będziemy to powtarzać tak długo, dopóki nasz ultymatywny cel nie zostanie osiągnięty.
  Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie poprzez obrazy i dźwięk.
  Użyjemy wszelkich dostępnych środków aby to uzyskać.
  Narzędzia te zostaną stworzone ich pracą.
  Będą nienawidzić siebie i bliźniego.
  Zawsze będziemy ukrywać świętą prawdę przed nimi, że my jesteśmy wszyscy jedno. Tego nie mogą się nigdy dowiedzieć.
  Nigdy nie mogą się dowiedzieć, że kolor jest iluzją, zawsze muszą myśleć, że nie są równi.
  Krok po kroku, krok po kroku będziemy zdążali do celu.
  Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i bogactwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi.
  Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać.
  Ustanowimy system monetarny który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach.
  Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń światu, ponieważ będziemy właścicielami mediów.
  Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć które my faworyzujemy.
  Kiedy powstaną przeciw nam zgnieciemy ich jak insekty, ponieważ są mniej warte niż one.
  Będą bezbronni bez możliwości działania ponieważ nie będą posiadali broni.
  Powołamy niektórych z nich aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale oni nigdy tego nie otrzymają ponieważ nie należą do nas.
  Rekrutów nazywać będziemy „zainicjowanymi” i będą tak indoktrynowani aby wierzyć w fałszywe rytuały oraz pisma wyższych sfer. Członkowie tych grup będą myśleć że są z nami ale nigdy nie będą znali prawdy.
  Oni nigdy nie mogą poznać prawdy ponieważ mogą się odwrócić przeciwko nam.
  Za ich pracę będą nagradzani ziemskimi rzeczami oraz wielkimi tytułami, ale oni nigdy nie staną się nieśmiertelnymi i nigdy się z nami nie połączą, nigdy nie otrzymają światła i nigdy nie będą podróżować ku gwiazdom.
  Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje ich postęp w kierunku oświecenia.
  Prawda będzie ukryta przed nimi będąc jednocześnie wprost w ich twarze, tak ze nie będą w stanie skupić się na niej, zanim nie będzie za późno.
  O tak, będzie wielka iluzja wolności, że oni nigdy nie zauważą tego, że są naszymi niewolnikami.
  Kiedy wszystko osiągniemy, rzeczywistość, którą utworzymy dla nich będzie znaczyła, że jesteśmy ich właścicielami.
  Rzeczywistość będzie ich więzieniem. Będą żyli we własnych snach.
  Kiedy osiągniemy nasz cel, rozpocznie się nowa era dominacji .
  Ich umysły będą powiązanie z ich wierzeniami, wierzeniami, które my ustaliliśmy od dawien dawna.
  Ale kiedy zorientują się, zniszczymy ich. ONI NIGDY TEGO NIE MOGĄ WIEDZIEĆ.
  Jeżeli kiedykolwiek znajdą tę prawdę, że będą w stanie nas zniszczyć, zaczną działać w tym kierunku.
  Nigdy nie muszą się dowiedzieć co uczyniliśmy, ponieważ jeżeli się dowiedzą, nie mamy gdzie uciec i będzie łatwo widzieć kim jesteśmy, kiedy zasłona zostanie usunięta.
  Kiedy nasze działania ujawnią kim jesteśmy, będą nas ścigać i nikt nie da nam ochrony.
  To jest tajemnicze przymierze poprzez które będziemy żyli teraz oraz w przyszłości, ponieważ owa rzeczywistość następowała poprzez wiele pokoleń.
  To przymierze jest opieczętowane krwią, naszą krwią. My jesteśmy tymi , którzy zstąpili z nieba na ziemię.
  To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane. NIGDY PRZENIGDY spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność.”

  I co wy na to czy to nie jest rzeczywistość i czy to nie dzieje sie przez cały czas???

  • Comer said

   To chyba najlepsze podsumowanie ich planow jakie widzialem 😀 Dzieki Mateo za ten wpis, warto to sobie przeanalizowac. Gdzie to znalazles?

  • Tak, to sie dzieje said

   Ale nie bojcie sie!

   For our struggle is not against flesh and blood, but against the rulers, against the authorities, against the powers of this dark world and against the spiritual forces of evil in the heavenly realms.
   Ephesians 6:11-13

   Now is the time to fight for your faith! (Wszystkie cytaty z Biblii, tu, D. Wilkerson)

   Strengthen the feeble hands,
   steady the knees that give way;

   say to those with fearful hearts,
   „Be strong, do not fear;
   your God will come,
   he will come with vengeance;

   He makes winds his messengers,
   flames of fire his servants.

   And the glory of the LORD will be revealed,
   and all mankind together will see it.
   For the mouth of the LORD has spoken.”

   „To whom will you compare me?
   Or who is my equal?” says the Holy One

   Do you not know?
   Have you not heard?
   The LORD is the everlasting God,
   the Creator of the ends of the earth.
   He will not grow tired or weary,
   and his understanding no one can fathom.

   He gives strength to the weary
   and increases the power of the weak.

   but those who hope in the LORD
   will renew their strength.
   They will soar on wings like eagles;
   they will run and not grow weary,
   they will walk and not be faint.

   HE who is in you, is GREATER than he who is in the world

   For God has not given us the spirit of fear, but OF POWER, LOVE and SOUND MIND

   I GIVE YOU AUTHORITY TO TRUMPLE ON SERPENTS AND SCORPIONS AND OVER ALL THE POWER OF THE ENEMY AND NOTHING WILL BY ANY MEANS HURT YOU

   Dla tych, ktorzy maja slaba wiare, boja sie lub szukaja bardzo polecam Louie, ten czlowiek jest fantastyczny a to co mowi i jak mowi, jeszcze bardziej.

   Nie bojcie się, Bog jest z nami, czas zeby zauwazyc do czego doprowadzilo ludzkosc, calkowite odrzucenie Boga i kim sa ci, ktorzy probuja nas wykonczyc.

   Imie Jezusa ma potezna moc, wiem bo mam z nim bliski kontakt i wiele walk za soba z silami ciemnosci, Jezus zawsze zwycieza!

   Wzmacniajcie wasza wiare, bo bedzie nam bardzo potrzebna. ( Nie mylcie z religia)

   Ci, którzy maja alergie na Boga, prosze nie komentowac, to dla tych, ktorzy wierza lub szukaja.

   ————————–

   Kto lubi czytac i zna angielski,tu jest ciekawa lektura.

   „We’re going to promote homosexuality.”

   And secondly:

   „We recognize that it’s bizarre abnormal behavior. But, this is another element in the law of the jungle, because people who are stupid enough to go along with this are not fit to inhabit the planet and they’ll go by the wayside”.

   http://www.overlordsofchaos.com/html/new_order_of_barbarians_3.html

   Hate Crime Law tez jest interesujacym tematem.

 30. nina said

  Super, jestem z wami, damy rade:)

 31. Inkwizytor said

  Planujecie państwo zamieszczenie na YT materiału filmowego ze spotkania. Najlepiej gdy pan Bein udzielał odpowiedzi na pytania.

  • illuminati circus said

   Szkoda, że dopiero teraz dowiedziałem się z edytowanego redakcyjnego wpisu, że Pan Piotr był w Szczecinie i stamtąd wybrał się na spotkanie założycielskie, chętnie by się porozmawiało i wymieniło poglądami na różne tematy; być może każdy z nas dowiedziałby się czegoś co jeszcze potrafi zadziwić – bo mnie już niewiele jest w stanie zdziwić 😉

 32. Falco said

  Serdecznie gratuluje założenia stowarzyszenia!!!
  Czekam z niecierpliwością, na nową stronę www oraz możliwość dołączenia do stowarzyszenia. Pozdrawiam

  • Falco said

   Czy istnieje możliwość udostepnienia statusu stowazyszenia aby już teraz można było się z nim zapoznać? A drugie pytanie, czy planowane są kolejne spotkania organizacyjne?

 33. kellrez said

  a ja nie mogłem jednak 😦 może się zobaczymy na następnym spotkaniu.

 34. kilka slow o szczepieniach said

  Mieszkalem w Polsce dosc dlugo by sie przekonac o co w tym wszystkim chodzi.Jesli dojdzie do tzw. przymusowych szczepien to nikt nas nie bedzie pytal o zdanie.U nas nie pyta sie spoleczestwa, nie przeprowadza sie referend, nie szanuje sie roli jednostki. Cztery lata temu bylem przy porodzie swojej zony. Bylo to w Poznaiu przy ul. Polnej. Przed porodem wspolnie napisalismy list,ze nie zyczymy sobie aby zona byla nacinana.Tuz przed porodem rozmawialem z lekarzem i peresonelem medycznym o mozliwosci bez naciecia. Z ignorancja wysluchalem, ze tu nie tacy byli, ze nie takie listy ludzie pisali,ze nawet poparte prawnie. Szpital naicinal rutynowo, bez wzgledu na to czy ktos mial takie zyczenie czy nie.Rany po nacieciu wciaz bola. Zona cwiczyla wiele miesiecy, robila cwiczenia, oddechy, a my rostalismy zlekcewazeni w sposob prostacki.Teraz szybko o szcepieniach. Nikt sie was nie spyta czy chcecie byc szczepieni czy nie! Nikt nie bedzie chcial sluchac argumentow! Do puki sie utworzy sie w Posce silnej opozycji, to grozi nam brutalne, buraczane:A nie tacy pisma pisali, my tu sczepimy wszystkich bez wyjatku!

  • mamaZuzi said

   To prawda!!!! Mnie w szpitalu też nikt nie pytał o zdanie!!!!!Po porodzie dowiedziałam się, że zostałam nacięta jak lekarz zaczął zszywać!!!!! A jak widziałam w jaki sposób traktują kobiety rodzące to naprawdę przykro się robi…… rozumiem ,że można popaść w rutynę, ale ze względu na charakter pracy położnych, powinny one zachować choć odrobinę dobroduszności i współczucia!!!! Tak myślę, że może być ciężko z przeforsowaniem tych szczepień, ale przecież nikt nie może ZA NAS decydować!!!!!!! My jako społeczeństwo mamy prawo walczyć i NIE ZGADZAĆ SIĘ z przepisami, które nam nie odpowiadają! Tym bardziej, że wielu osobom ( ba chyba tysiącom) nie odpowiada obowiązek szczepień( znaczy przymus) Nie pozwólmy, żeby DECYDOWAŁY ZA NAS układy polityków z firmami farmaceutycznymi!!!! NIE POZWÓLMY truć naszych dzieci i nas samych!!! To się musi skończyć………… Trzeba być dobrej myśli i prosić Boga o pomoc, wiara czyni cuda, ale oczywiście bez naszego własnego działania sam cud się nie zdarzy….:(

 35. […] Transmisja z “Fabryki Pizzy” Relacjonujemy dla was dzisiejsze spotkanie załozielskie naszego stowarzyszenia z “Fabryki Pizzy”, […] […]

 36. Człowiek z Lasu said

  Doskonały sposób na tzw. NWO został określony już dawno i podany nam po stokroć, zarówno w wyśmiewanej przez wielu Bibli, jak i wielu przesłaniach przekazywanych nam przez mędrców tego świata (mędrców, nie nądrali).
  W uwspółcześnionej wersji ten sposób został doskonale zacytowany jako fragment książki s/f na forum prawda2 tutaj link: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3088

  Wiedcie, że problem ŚGrypy jest tylko wieszchołkiem góry lodowej
  Moim zdaniem problem naszej rzeczywistosci światowej polega na tym, że władcy tego świata nie idą z duchem zmieniających się czasów. Nie zauważyli, że ludzie docierają w końcu do świadomości, że Nie są niczyją własnością, są Wolni. Możni za wszelką cenę nie chcą przyznać racji naszej Wolności.
  Ponieważ stan Wolności rodzi poważne nastpstwa, w postaci prawa do decydowania o własnym losie i prawa do podejmowania świadomych autonomicznych decyzji, których jedynym ograniczeniem jest Wolnosć drugiego człowieka.
  Poczucie Wolności musi odnaleźć każdy w sobie sam. Jeśli je odnajdzie, zostanie obdarzony mocą, której nie jest w stanie zmienić najcięższy stan fizycznej niewoli, anie śmierć fizyczna naszego ciała.

 37. Karki89 said

  A ja szczerze gratuluję założenia stowarzyszenia ;]
  Przepraszam, że niemogłem być, ale same koszty podróży do Krakowa to dla mnie za droga zabawa ;/
  Cywilizacja Życia świetna nazwa naprawdę gratuję jeszcze raz.
  Z Bogiem panie i panowie

 38. monikasz40 said

  Wracając jeszcze do tych obowiązkowych szczepień dzieci,ja też mam ten problem czy dalej szepić czy nie,nie mogę sobie darować,że wiedzę o szczepieniach uzyskałam dopiero tak niedawno,jeszcze dobrowolnie poddałam szepieniom moją dwójkę dzieci, przeciw kleszczowemu zapaleniu opon mózgowych która jest firmy Baxter,ale trzeciej porcji córce nie podam,także bedę starała sie zrobić wszystko aby nie szepić jej obowiązkowo szczepionką przeciw odrze.Pierwsza dawka to była także szczepionka MMR, za jakiś czas będzie druga.Jedno dziecko jest alergikiem,drugie ma też co jakiś czas zmiany atopowe skóry.Syn alergik ma słabą odporność,więc pani doktor,postanowiła ją wzmocnić ,pewnym lekarstwem,takim przeciw wirusowym,bo miał często grypę jelitową.Lekarstwo to zowie się Singulair i podaje się je w okresie jesienno zimowym,początek wiosny też.Dostaje je już chyba ze dwa lata,miał teraz w lecie przerwę ,bo ciepło.Kupiłam je w tamtym tygodniu bo lekarz znowu zalecił,bo syn dostał opryszczkę, drugą już w ciągu dwóch tygodni . Jak przeczytałam skład tego lekarstwa,a proszę mi wierzyć,na temat aspartamu dowiedziałam sie jakieś trzy miesiące temu,i zobaczyłam ,że w skład wchodzi aspartam,to myślałam ,że wyjdę z siebie.Przez tyle czasu karmiłam dziecko tym syfem.Wypierniczyłam to dziadostwo ,powiedziałam synowi,że będziemy przed panią doktor udawać,że to zażywa,on już wie ,ma 11 lat,co to jest aspartam i zadnych gum,coli itp.,a w lekarstwach jest tego. Kupiłam sobie kiedyś wapno musujące ,dwa rodzaje,inne firmy,bo mnie coś ugryzło i noga mi spuchła,w każdym z nich był aspartam.Ale co najlepsze to Singulair jest oczywiście pochodzenia USA, wytwórca Merck ,ta sama firma co robi chyba jak do tej pory jedyne na świecie szczepionki przeciw HPV,o nazwie Gardasil.NIeświadomość nas ludzi mnie dobija,nie mam już siły patrzeć na te potworności,odkąd w tamtym roku mąż trafił na film o WTC i calym tym syfie,o którym większość nie wie,a teraz jeszcze cały czas dochodzą inne sprawy,to mam głowę cztery na cztery,ale jak tylko mogę informuję ludzi wkoło siebie.Wie o tym moja mama, teściowa ,koleżanki,na razie nikt mnie nie wyzywa od obłąkanych.Powiedziałam też w szkole u córki jej wychowawczyni i właśnie mam zamiar wydrukowaś list pani profesor Marii Doroty Majewskiej i wręczyć go co niektórym paniom w przychodni, min.paniom w punkcie szczepień i pani doktor alergolog,która leczy mojego syna,kuracją odczulającą w postaci SZCZEPIONEK…. o zgrozo.BOŻE najpierw trzeba było mu zniszczyć system odpornościowy,żeby teraz go odczulać,przes kilka lat i dać zarobić na tej ,jak też popularnej w dzisiejszych czasach chorobie zwanej Alergią.Uważam też ,że ten list jest jakby swoistym dowodem ,na bezsens tych szczepień,ktoś kto ma tytuł profesora i pracuje naukowo,a nie tylko za biurkiem,jest autorytetem i ma prawo wypowiadać się ,a nie jakieś panie z sanepidu,które będą straszyć karą za odmowę szepienia,może można ten list użyć jako dowód,powołać się na panią profesor,że jednak sami ludzie medycyny,mówią o tym,a raczej mają dowody w postaci badań,że jest to szkodliwe dla dzieci.Może wtedy łatwiej nam rodzicom byłoby się bronić,przed tymi pacanam z punktów szczepień i sanepidu.Bardzo się cieszę ,że ten blog powstał,jestem od samego początku,ale jedyne co mi sie udało to tylko ostrzegać ludzi i rozmawiać,ale ignorancja ludzi nie zna granic,szkoda,że nie chcą za bardzo widzieć co jest grane.Trzymam kciuki za stowarzyszenie

 39. Pola said

  Podaj mi jakis kontakt, chetnie sie tym zajme!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s