Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

„Jest to nowoczesny HOLOKAUST na Polskim narodzie!”

Posted by grypa666 w dniu 04/09/2009

Interesujący link nadesłał jeden z czytelników. Dotyczy też szczepionki:
Głupota czy kryminalne działanie Rady Miasta Gdynia?
Ostrzezenie do wszystkich rodzicow przed tzw szczepionka przeciwko HPV!
Dnia 23.05.2008 napisałem do Prezydenta i Radnych Miasta Gdynia:
(…) Zwracam się do Państwa w związku z informacja przedstawiona na stronie
internetowej Waszego miasta o tym iż:  *”Gdynia rozpoczyna wielki program profilaktyczny przeciw wirusowi HPV!!!”*
http://www.gdynia.pl/wydarzenia/70_46595.html
informacje tutaj podane, są nieprawdziwe (kłamliwe) i bezczelnie wprowadzające Polskie społeczeństwo w błąd!
*Kto jest autorem tej inicjatywy? Zakładam, ze autorem tej inicjatywy jest człowiek, który to bezwiednie został wprowadzony w błąd, lub tez jest to osoba o wysokim kryminalnym potencjale!
*_Zaszczepione „szczepionka” HPV kobiety (przyszłe matki) będą rodziły genetycznie upośledzone dzieci. Polskie Dzieci!_
Dlaczego w dzisiejszej Polsce w dalszym ciągu zaszczepia się przymusowo (obowiązkowo) ludzi?
Jest to nowoczesny HOLOKAUST na Polskim narodzie!  (…)
—————————————————————-
zobacz całość: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2875&highlight=

Komentarzy 125 to “„Jest to nowoczesny HOLOKAUST na Polskim narodzie!””

 1. Czas na Walke! said

  Z komentarzy na str Jane:

  Dr. Hamer told me on the phone that Tamiflu in animal research produces abortion of the fetus.
  And he is very, very angry about the fact, that with the Swine Flu Jab they ESPECIALLY TARGET (!) THE PREGNANT WOMEN

  Doktor Hamer powiedział mi przez tel,że Tamiflu testowany na zwierzętach powoduje poronienie płodu. I jest on bardzo, bardzo zły z powodu faktu, że kobiety w ciąży są pierwsze na celowniku przy szczepieniach na świńską grypę.

  Tiny Microchip in the tip of the syringe! Mikroczip w strzykawce szczepionki

  Yesterday, on August 27, 2009 I held in Baden near Vienna, my introductory lecture in the GNM (Germanic New Medicine ®). (Dr. med. Ryke Geerd Hamer at the time being in Scandinavia)

  In attendance were my wife and about 40 listeners. During the final discussion, we came to discuss the issue of swine flu; when a lady stood up and said the following:

  A friend of hers is working in a Viennese pharmaceutical company. There they were informed that in fact in the swine flu syringes tip are nano-particles, which are not visible to the naked eye; but already at 12-times magnification it can be seen, which is easy done with a child’s microscope. The employees at the pharmaceutical company had been explained, those nano-particles will function in the body like a hard drive in your computer and you could save all possible data and in the future e.g. the electronic healthcare card (this exists in Austria: “e-card”) is no longer necessary. This measure was also intended to enable an accurate census and for protection of the babies. One suspects that many mothers just “throw away” their newborn babies, unnoticed by the authorities”.

  The lady at the meeting further reported that she is working herself in healthcare. She was having consulted a lawyer who was her patient, about how to escape this planned chipping. He explained to her that he knew of this planned chipping, as indeed all from the higher social class knew about it. For this year it is planned to move the people through the media to a voluntary vaccination – not yet compulsory. Would there be to few to get the chip, will be implemented next year, the mandatory vaccination. Exceptions would be certain groups such as police, medical personnel, politicians, etc. As a lawyer he shall know for himself a way to escape this chip vaccination but for the majority of the population there shall be no escape.
  to be continued… and tried to get verification!

  http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=483%3Ais-baxter-preparing-to-put-nano-particles-into-the-qswine-fluq-jab-to-chip-people&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=en

  • Najnowsze wieści ze str Jane said

   Mieszkańcy Belgii, łącznie z przedstawicielami medycyny i urzędnikami rządowymi wysłali otwarty list do rządu z zestawem pytań dotyczących szczepionki na świska grypę,

   Rząd belgijski otrzymał ostateczny termin odpowiedzi wyznaczony na 15 września w, razie nie dotrzymania terminu sprawa zostanie oddana do sądu.

   W liście pisze się o „podwójnym” języku rządu zapewniającym ludzi, z jednej strony, że świńska grypa nie jest niebezpieczna, a z drugiej informuje sie ich,że trzeba przygotować masowe groby na cmentarzach dla wszsytkich ofiar.

   Inne pytania dotyczą niebezpiecznych składników szczepionki, brak właściwego przetestowania jak również planów przymusowego szczepienia.

 2. Artur said

  Artykuł pochodzi z 2008 roku. Wówczas ja również niewiele wiedziałem na temat szkodliwości szczepień. Nie oceniajmy zdarzeń, którym dzisiaj trudno nadać jakikolwiek status. Myślę że ich akcja to czyta niewiedza, biorąc pod uwagę czas.
  Gdyby natomiast miało to miejsce dzisiaj, moglibyśmy zdarzenie ocenić, jako rozmyślne działanie na szkodę kobiet.

  Wczoraj wpisałem w przeglądarkę hasło „grypa H1N1”, wyskoczyło kilkanaście artykułów na wielu portalach, o dziwo nawet tych traktujących o finansach.
  Co mnie mile zaskoczyło, to komentarze ludzi pod artykułami, sugerujące że ludziska powoli zaczynają przecierać oczy.
  Na Onecie był nawet link do grypy666.
  Pozdrawiam wszystkich odszczepieńców.

  • mariokosmos said

   Nie można tłumaczyć „niewiedzą” podanie dziewczynką, które potem staną się kobietami, potencjalnymi matkami szczepionki – która w przyszłości może spowodować największą tragedię w ich życiu…
   Nie, nie… – to nie niewiedza tych ludzi tylko jawna bezmyślność!
   Takie decyzję wymagają zapoznania się ze WSZYSTKIMI za i przeciw…

   Dramat ludzi, którzy mimo chęć nie mogą mieć dzieci – to jedna z najgorszych rzeczy jakie mogą spotkać w życiu człowieka który chce założyć rodzinę, ilość dzieci rodzących się z wadami genetycznymi lub też z wadami spowodowane przez tzn „przyczyny środowiskowe” jest z roku na rok coraz większa…

   Życzę Ci byś nigdy na własnej skórze musiał się przekonać o którejkolwiek z tych rzeczy o których pisze powyżej…

   Pozdrawiam

   • Artur said

    Nie zachowuj się jakby twoja świadomość miała narodzić się przy poczęciu. Ludzie nie zawsze i wszystko robią rozmyślnie, bo nie zawsze od razu o wszystkim wiedzą, zwłaszcza jak żyją w stereotypach.
    Według ciebie każdy kto naciśnie ci na odcisk, zrobił to celowo?
    Łatwo być cenzorem i oskarżycielem, a od tego prosta już droga do tworzenia kolejnego obozu, my, oni.
    Ludzie czasami czynią coś w dobrej wierze a później okazuje się że to był błąd.

    Należy się zastanowić, kto ma odpowiadać za bezpieczeństwo podawanych leków. Firma farmaceutyczna, czy może pielęgniarka, która ją podaje, a może farmaceuta? pomyśl. Do kogo masz pretensje. Prawdopodobnie wiele rzeczy zrobiłeś w życiu nie świadomie źle, i co, należy ci za to urwać głowę?

   • Wiesz co Artur, twoja „świadomość” jak to mówisz…- rodzi się dokładnie razem z Tobą – to że w dorosłym życiu się jej nie słucha, czy też nie słyszy albo zagłusza – to już inna sprawa… Osobiście uważam, że to nie kwestia świadomości tylko trzeźwości myślenia i myślenia perspektywicznego…

    Chyba trochę mylnie mnie zrozumiałeś… – ja nie uważam,że ktoś nie może zrobić czegoś w dobrej wierze co potem okazuje się mylne – ja, mówię o tym iż ludzie decyzyjni w takich sprawach MUSZĄ poniekąd brać, przez swoje decyzję odpowiedzialność za skutki które mogą wyjść w przyszłości – i to nie jest tak jak mówisz… – nawet w polskim prawie wydaję się wyroki o np. „nieumyślne spowodowanie śmierci” – cóż może i miałeś np. dobre intencję, ale delikwent nie żyje… – to może banalny przykład – ale według Twoje toku myślenia, nie chodzi o to by 1000 razy przemyśleć takie decyzję, bo od razu rozgrzeszasz takie osoby stwierdzeniem „bo nie wiedziały”…

    Jak się czegoś nie wie, to idzie się do kogoś kto się na tym zna – a w przypadkach szczepień, czy też czegokolwiek co dotyczy dużej ilości ludzi, należy doinformować się wszędzie i z każdego źródła!! Nie mów mi proszę iż, ktokolwiek z decyzyjnych w tej sprawie osób nie mógł podjąć kroków by zbadać ten temat (poczytać chociażby artykuły przeciwników i ludzi popierających szczepienia) i wystosować chociażby kilka pism do niezależnych naukowców?! Jeśli Ty podjął byś taką decyzję,bez uprzedniego zapoznania się z tematem z każdej możliwej strony to POWODZENIA…

    Po za tym może i zrobiłam w życiu wiele głupot, ale nigdy nie decydowałam za kogoś tylko za siebie! I o wszystkie ewentualne skutki mogę mieć pretensję tylko do siebie… A te dziewczynki w przyszłości do kogo mogą mieć pretensję… – jak uważasz?!

   • Artur said

    Jak widzisz słowo pisane rodzi wiele nieporozumień, i raczej trudno jest opisać w podobny sposób taki sam „kolor”,lecz przez dwojga różnych ludzi.
    Oczywiście że należy bić po łapach, ale wszystkich tych, którzy są władni podejmowania decyzji w interesie społeczeństwa.
    Jestem dość dorosłym człowiekiem, dlatego lubię wyważyć wypowiedź, aby nie wyglądać jak krzykacz.

    Jeżeli wiedzieli o zagrożeniach a mimo to w 2008 roku podawali dzieciom ową szczepionkę, to wierze że przyjdzie czas że tacy jak ja, rozliczą ich.

    Sumując więc, jestem po Twojej stronie. Ale musimy wiedzieć kiedy i kogo oskarżać, bo popadniemy w paranoję biegnąc z żalem do swojej matki, że ta w kilka godzin po urodzeniu wyraziła zgodę na zaszczepienie nas.
    Pozdrawiam

   • mariokosmos said

    Rozumiem Artur i zgadzam się. Myślę, że tak samo jak dziś tak samo i w 2008 roku – ludzie decyzyjni mieli możliwość ku temu by temat zbadać z każdej strony.

    Oczywiście iż czasu nie cofniemy, nie będziemy też mieć pretensji do rodziców, za szczepienie nas jako niemowlaki – ale należy też jasno określić, że sprawa powinna być zbadana dogłębnie. I ku temu właśnie dążyć. Nie mówię tylko o tej sprawię, ale ogólnie o sprawie szczepień – niestety głosy lekarzy którzy w naszym kraju są „przy władzy” jasno mówią o ich stanowisku… Wyobraź sobie iż podważają oni wyniki wielu badań twierdząc np. iż nie udowodniono iż RTĘĆ powoduje uszodzenie mózgu – tym samym twierdzą iż badania lekrzy jak np. Pani dr. Majewska to stek jak to określi Konsultant Krajowy do spraw Epidemiologi – „KITY”… – TAKICH TEŻ MAMY LEKARZY… niestety.

 3. baria said

  Mieszkam w Trójmieście i wiem, że Gdynia przeznaczyła gigantyczne pieniądze na te szczepionki, a matki z Gdańska protestowały, ze Gdańsk nie finansuje takich szczepień.Akcja byłą taka,że na przychodniach wisiały banery zachęcające do szczepień. Lobby farmaceutyczne w Gdyni jest nadzwyczaj silne, skoro wydano na akcję szczepień, ale to świadczy o ekipie, która już za długo rządzi w Gdyni. Radni powinni być wybierani nie dłużej niż na dwie kadencje, a tak czują się bezkarni w wydawaniu publicznych pieniędzy. O raku szyjki macicy wiadomo, że przyczynić się do niego może kilkadziesiąt wirusów, ale tylko trzy z nich z nich są podejrzane o złośliwość, a szczepionka może chronić (nie musi) przed jednym z nich. Przyzwoici ginekolodzy nie namawiają do szczepień,a chętnym każą rozważyć za i przeciw. Odrębną kwestią jest to ,że wynalazca szczepionki i noblista przez cały czas badań był sponsorowany przez koncern, który produkuje szczepionkę i to powinno dać do myślenia tym co pchają swoje dzieci po igłę.

 4. Atena7777 said

  „Warto rozmawiac” – szczepionka na HPV: http://www.youtube.com/watch?v=ua4E9r5igUo 5. Bruno said

  http://www.wykop.pl/ramka/222268/dziennikarka-psychoza-pandemii-grypy-to-zydowskie-dzielo-konspiracyjne

 6. JAGA said

  Dwa tygodnie temu rozmawialam przez telefon z prof Majewska w sprawie szczepien ochronnych.Powiedziala ze wiele z nich 8 jest toksycznych dla dzieci a HPV moze spowodowac ciezkie powiklania.Miala mi podac link na maila,ale do tej pory jeszce czekam na informacje.
  Ale zastanawia mnie taka sprawa.W telewizji mowia o szczepionce ktora wyprodukowaly Chiny -jednorazowe podanie.czy to moze byc mniejsze zlo w razie przymusu?? Panie Piotrze prosze cos napisac moze ma Pan wiedze w taj sprawie albo ktos z Was.
  pozdrawiam

  • ma ska said

   Tak samo jak Chińczycy zrobili mieszankę z ziół, która jest 5x razy tańsza
   i szybciej działa na objawy świni. Składu nie podano!

   • Pol-Pot said

    To ja dodam taką dygresję. Wczoraj oglądałem na National Geographic dokument o plemieniu nomadów żyjącym na Saharze. Tak się złożyło że jedna z kobiet zachorowała na malarię podczas kręcenia dokumentu. Jak wiadomo choroba ta jest ciężka, leki są drogie a kuracja wlecze się miesiącami. Po kuracji w szpitalu choroba pozostaje w remisji (stan uśpienia). Otóż plemię to znalazło lek na malarię w postaci sproszkowanej kory jakiegoś drzewa, robią z niego wywar i po półtora tygodnia człowiek jest kompletnie zdrowy. I tutaj nasuwa się pytanie, dlaczego w europie nic na ten temat nie wiadomo? Sporo osób przywleka tą chorobę ze sobą, ja sam często muszę się faszerować drogim i toksycznym lekiem Malaron, co jakiś czas. Gdybym wiedział o tym wcześniej…

   • Aga said

    Przecież nie podadzą tobie składu w krótkiej zajawce z wiadomości. Skład podawałam już tutaj dwa razy na forum:

    wiciokrzew japoński
    Urzet barwierski
    mięta
    lukrecja

   • JAGA said

    Aga napisz cos wiecej o ych ziloach jakie proporcje,ile razy dziennie itd jesli wiesz

   • Aga said

    Ditan Hospital is one of the two hospitals specially designated for H1N1 patients in Beijing since the pandemic started from May in China.
    Built in 1946, Ditan Hospital is the highest grade hospital for infectious diseases and comes under the supervision of the Ministry of Health, Beijing Municipal Health Bureau and the Chinese Centre for Disease Control and Prevention.

    The hospital had excelled in 2003 and 2004 in the fight against SARS.
    Meanwhile, Beijing Traditional Chinese Medicine Hospital has introduced an Influenza A(H1N1) prevention herbal medicine pack.
    The Deputy Director of the hospital, Jin Wei, told a press conference earlier that the herbal pack contained seven little packs of four types of herbs in combination, which were said to be effective in the prevention of H1N1.
    „Just dip a small pack of herbs in a teapot of hot water and drink it like tea, or used it as mouthwash, and it helps to prevent people for being infected,” said Jin.

    FLU-HERBS 3 (LAST) BEIJING
    She said the pack could even cure mild cases of H1N1. However if patients do not recover after taking the herbs for seven days, they are advised to go to the hospital for further treatment.

    The combination of the herbs is as follows:

    * Lonicera Japonica Thund-3 grammes,

    * Isatis Indigodica- 3 gms,

    * Mentha Haplocalyx Brip.-3 gms

    * Glycyrrhiza Glabra-3 gms.”

   • Aga said

    Z tego co tutaj napisali to stosować należy zapobiegawczo, lub w łagodnym przebiegu choroby. Stosować samemu można przez tydzień, dają tylko siedem saszetek – wychodzi jedna herbatka dziennie. Zioła zmieszane są w równych porcjach. Niestety u nas dwie pierwsze raczej nie do dostania(ja nie znalazłam w sieci, jak się komuś uda to niech poda link). Mięta japońska jest mocniejsza od naszej pieprzowej, ale można to wyrównać zwiększoną dawką (nikomu nie zaszkodzi). Korzeń lukrecji to ok 2,5zł za 50g, łatwy do nabycia w aptekach i sklepach zielarskich. Lukrecja podwyższa ciśnienie krwi, tak więc mogą ją pić osoby nie cierpiące na nadciśnienie i należy się w tym czasie często kontrolować. Dodatkowo nadmiar lukrecji obniża poziom testosteronu. Występują również inne skutki uboczne przy dłuższym stosowaniu lukrecji, ale to już pominę. Należy unikać stosowania wysokich dawek lukrecji (5-15 g surowca, co odpowiada 200-600 mg glicyryzyny) przez okres dłuższy niż 4-6 tygodni.

    http://www.vrp.com/articles.aspx?ProdID=2620
    http://www.sciencenews.org/view/generic/id/4079/title/Sweet_Treatment_for_SARS
    http://www.sciencedirect.com/science?_ob=ArticleURL&_udi=B6T2H-4W6YK27-1&_user=10&_rdoc=1&_fmt=&_orig=search&_sort=d&_docanchor=&view=c&_searchStrId=993007700&_rerunOrigin=google&_acct=C000050221&_version=1&_urlVersion=0&_userid=10&md5=150641d4244322bd236f5a097324ddf0

  • taka tam... said

   w tv mowili tez cos w rodzaju ze testy tej chinskiej szczepionki wykazaly brak powiklan i 0 przypadkow smiertelnych. ja mam juz taka paranoje ze jakos ciezko mi w to cudo wierzyc zwlaszcza znajac jakosc i bezpieczenstwo chinskich produktow.

  • grypa666 said

   Piotr jest w tej chwili niedostępny – będzie mała przerwa w komentarzach.

  • zyta said

   @P-P,
   zmien nicka, bo nawet w nicku powinien przestac istniec ten potworny ludobojca.

   Jest sporo info w necie jak leczyc malarie w mig nie farmaceutycznie np.
   http://www.miraclemineral.kei.pl/index.php?p=3

 7. ma ska said

  a co z tym niusem?

  http://www.rp.pl/artykul/22,283406_Szczepionka_na_HPV_skuteczniejsza__niz_myslelismy.html

  zapewniają, że 100%!

  Rozmawiałem z lekarzem i mówi, że ta szczepionka ratuje mnóstwo kobiet!?!?!
  Kto wprowadza zamieszanie? Gdzie są dane o szkodliwości. Jakieś statystyki?
  Widziałem filmiki na youtubie o dziewczynach sparaliżowanych po tej szczepionce,
  więc to 100% mi się nie podoba. A rzeczpospolita uchodzi za gazetę dla
  inteligentnych… Szczerze to ja już się gubię w tym wszystkim.
  Wszystko jest tak sprytnie zagmatwane, że nie da się jednoznacznych wniosków
  wyciągnąć! Mnie już zaczyna głowa boleć…

  A spotkanie w krakowie o 15stej to lekkie nieporozumienie. Kto zdąży na
  tą godzinę? Bezrobotni?

  Pozdrawiam

  • ma ska said

   …Jednak mam nadzieję, że zrobicie dobry reportaż filmowy, ze spotkania
   i opublikujecie go jeszcze dzisiaj 🙂
   Miłej dyskusji.

  • ma ska said

   Czyli żyjemy w tak zakłamanym świecie, że najlepiej zamknąć się
   w jaskiniach… Smutne… I nie rozumiem, czemu media nie bekną
   za tego typu niusy! Wiem, że sądownictwo i cała reszta to jedna
   wielka korupcja i mafia, ale na litość boską, coś trzeba z tym
   zrobić!

  • Już wspominałem o tym — spotkanie musi się odbyć w godzinach otwarcia kancelarii notarialnej (będziemy zakładać stowarzyszenie) oraz jest uzależnione od dostępności prawników.

   Oczywiście będziemy rejestrować i opublikujemy 🙂

  • baria said

   Rzepa od dłuższego czasu przoduje w tekstach o zaletach szczepień, GMO,jednocześnie nie prezentuje stanowiska przeciwnego np. dr Hałata znanego przeciwnika wprowadzania GMO, polecam stronę http://www.halat.pl Dziennikarze Rzepy wyśmiali homeopatię i tu na szczęście opublikowano protest lekarzy-homeopatów, a wśród nich lekarza- dominikanina o.Norkowskiego, można poczytać w tegorocznym archiwum gazety. Rzeczpospolita zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat tak bardzo, że nawet rodzina jej dawnego naczelnego, odebrała gazecie prawo do używania jego nazwiska w przyznawaniu nagród im.Dariusza Fikusa.

  • Andrzej said

   Nikt nie mówi w tym artykule ani nigdzie indziej o tym, ze prawdziwe wyniki nie są znane i to z banalnego powodu: Na tego typu raka chorują kobiety co najmniej po 40 roku życia, a sama szczepionka jest relatywnie nowa, wiec nie ma możliwości sprawdzenia na ile ona tak naprawdę zabezpiecza. Efekty uboczne za to, są już teraz wyraźnie odczuwalne. Poza tym przekręt polega na tym, ze podają liczby w tysiącach chorych, bez podania przedziału czasu występowania tych zachorowań, gdzie w innych przypadkach podają to w procentach. Chodzi o efekt – TYSIĄCE CHORYCH ! Wiecie dlaczego tak robią ? Ponieważ rak szyjki macicy jest jedna z najrzadziej występujących odmian raka. Problem jest w tym, ze procentowo liczba chorujących dziewczyn ze względu na powikłania po szczepieniu jest większa niż potencjalnych zachorowań na raka. Statystyki są sługami krętaczy !

  • JAGA said

   Mnie uczyli ze aby mowic o skutecznosci szczepionki potrzeba 30 lat doswiadczen,wiec przez 30 lat szczepic.Z tego co juz wiem szczepionka powoduje w 40 kilku % raka szyjki i moze spowodowac smierc i wady u plodu matki co miala szczepionke.Chyba firma ma juz sprawe sadowa …tak mi sie COS ZDAJE Podam link od doktora http://www.euvac.net/graphics/euvac/vaccination/vaccination.html oraz http://www.generationrescue.org/vaccines.html .Moze to was przekona

 8. zrozpaczona said

  również życzę milej,spokojnej,rozsądnej dyskusji,
  żałuje,ze być nie mogę na niej osobiście 😉
  czekamy na jakieś wieści ze spotkania…

 9. gnotyk said

  juz sie zaczyna w polskich mediach – Ziolowe leki sa niebezpieczne

  link http://future.wp.pl/kat,1013297,title,Ziolowe-leki-nie-zawsze-sa-bezpieczne,wid,11454925,wiadomosc.html

  Klania sie tu Codex?

  • mariokosmos said

   zobacz w empiku, na czasopisma w dziale zdrowie, lub polska – to jest czysta nagonka na medycynę naturalną…

 10. Magda said

  Belgia próbuje walczyć z chemtrailami.
  http://www.globalnaswiadomosc.com/burmistrzchemtrails.htm

 11. Łukasz said

  Najlepszy sposób na dezinformację to podanie niepełnej prawdy, wtedy snują się domysły i zaczyna być taki burdel, że już nikt nie wie o co chodzi. Trzeba wyjątkowej trzeźwości umysłu aby nie poddać się słowom „autorytetów” tylko patrzeć na to: (szkodzi – nie biorę) i już.

  Zadałem ostatnio pytanie koledze, czy jakby ktoś z jego bliskich brał szczepionkę i zaczął się po niej źle czuć, to czy on też by wziął? Odpowiedź: wiesz.. nie wiem.

  Jak pada to pytanie to w umyśle od razu pojawia się mnóstwo informacji i brak jest jasnego rozróżnienia (dopuszczalna zawartość trucizny w leku – kto to w ogóle wymyślił???).

  Gwarantuje: Na świecie już są naturalne lekarstwa na wszystkie choroby. Na świecie jest już mnóstwo technologii, które mogą oczyścić planetę ziemię.

 12. Magda said

  A/H1N1 poważnym zagrożeniem w USA
  >>(…)
  „Raport głosi, że obecny wirus grypy stanowi poważne zagrożenie zdrowotne dla narodu amerykańskiego. Problem stanowi nie to, że wirus jest bardziej śmiercionośny niż inne odmiany grypy, ale to, że może zainfekować więcej osób niż zwykle, ponieważ tylko niewielka część populacji wytworzyła odporność przeciwko niemu” – oświadczył Biały Dom. (…)<<
  http://future.wp.pl/kat,111404,title,AH1N1-powaznym-zagrozeniem-w-USA,wid,11427801,wiadomosc.html

  http://future.wp.pl/kat,111404,title,Nadciaga-druga-fala-grypy-AH1N1,wid,11448977,wiadomosc.html

  "Najnowszy raport WHO ujawnia doniesienia lekarzy, którzy obserwują bardzo ciężkie przypadki zachorowań u osób młodych i do tej pory cieszących się dobrym zdrowiem. W tych wypadkach wirus bezpośrednio atakuje płuca, powodując niewydolność oddechową. Ratowanie takich pacjentów wymaga stosowania wysoce wyspecjalizowanych procedur medycznych i często trwa przez wiele dni. Jeśli dojdzie do gwałtownego wzrostu zachorowań może to doprowadzić do paraliżu służb medycznych i gorszej opieki nad pozostałymi pacjentami, ponieważ większość sił i środków zostanie skierowana na pomoc ofiarom epidemii"

 13. Magda said

  http://studio.wp.pl/mid,760170,wideo.html

  • Magda said

   Symulacja rozwoju grypy w Polsce

   • Magda said

    Trzeba otworzyć link powyżej.Jest tam mapa Polski z symulacją rozwoju grypy.
    Z symulacji wynika,że zacznie się na południowym-zachodzie i stamtąd rozprzestrzeni się do centrum i rozleje po całym kraju.
    Prognozuje się to na listopad.

   • ma ska said

    To już wiem czemu tak masowo opryskują Kraków!
    Fuck! Już mam pewnie tak osłabioną odporność,
    że wystarczy mnie „pstryknać” w tramwaju i mnie
    grypsko rozłoży. Cholera. Faktycznie pozostaje jaskinia 😉

   • Adam said

    zobaczcie ze to sie zaczyna na tej symulacji, od najwiekszych miast w kraju. A przeciez je oprysukja ! Warszawe wczoraj tez jechali ostro sk****iele 😦

 14. Jose said

  Kilka dni temu jeden z forumowiczów mówił o zamieszkach w San Antonio w USA. Trochę grzebałem w sieci. Nie ma (chyba) potwierdzonych informacji. Natomiast natknąłem się na stronę aktywistów właśnie z San Antonio. Widać, że robią sporo, wychodzą często na ulicę. Wystarczy spojrzeć w ich rozkład zajęć 🙂
  Ktoś czujący się na siłach może przegrzebać informacje tam zawarte tudzież nawiązać z Nimi kontakt, że i u nas coś się dzieje.

  http://www.sanantoniotruth.org/

 15. taka tam... said

  NIE KARMMY TROLLA 😉 tak poza tym.

  • zbyszek said

   spoko wruca admini to Ip kompow dadza do prokuratury,i jakies odszkodowanie wpadnie na konto :d

   • taka tam... said

    za ‚ped**a’ mozna 15 kafli dostac odszkodowania 😛 co szkodzi szczescia sprobowac 🙂 nie wiem jak tam za inne z tych wyrazow niecenzuralnych ale 15 tysiaczkow mamy juz jak nic 😉

   • Adam said

    ooo, Zbyszku, dokładnie :)Zbysz, apropo jesli chodzi o hiszpanski.. chciałes sie go pouczyć? Mogę to robić 🙂 Ukończyłem poziom B1 wiec teraz zaczynam teoretycznie B2, poza tym wyjezdzam do Hiszpanii naprawde niebawem na bardzo długo..;) Chodzi CI o początki i podstawy?

   • zbyszek said

    @Adam
    chlopie z nieba mi spadles,potrzebuje sie uczyc od podstaw,wiesz co mam na mysli :P,,od pazdziernika ide do szkoly ale nauki nigdy za wiele

   • zbyszek said

    @taka tam.
    ty mnie nie prowokuj bo jeszcze dzis cos namieszam,bo mi sie karaiby maza hahahahahaahah
    a kasiorka i to za free hmm czemu nie

   • Adam said

    Zbyszku, super.:) co do lekcji możemy się zgadać: apolin@wp.pl.

   • zbyszek said

    @adam ja juz ci sle mojego emaila ,i przez skype mozesz mnie uczyc ,czas do uzgodnienia,j pracuje na wieczor,szkole z angielskiego mam na rano ale sie dogadamy

   • zbyszek said

    @adam jedz do hiszpani,chetnie cie odwiedzimy ty potem do nas do zapyzialej irlandi haha

   • Adam said

    oki Zbyszku 🙂 juz sprawdzam pocztę

   • zbyszek said

    @adam email poszedl :d dzieki

   • Jose said

    Poczułem się obrażony, do bólu za tego ped…, no ale jak komuś wylata ciągle z portfela 15 tyś to spoko. Przyłączam się do akcji 🙂

   • Adam said

    i mi by się 15 tys. zł przydało.. jednak czuje się urażony 😀

  • Adam said

   racja 😉 Mam prośbę: jeśli macie jakieś ino lub pomysły na to jak to przetrwać, to wpisujcie to! To bardzo ważne. Wszyscy już wiemy że to nadejdzie na pewno. Kto ma otwarty umysł- dał się już nam przekonać. Nadal możemy przekonywać, rozmawiać, ale czas pomyśleć o tym jak to przetrwać, żęby nie zostać na lodzie i nie zginąć..

   a zatem… jakieś pomysły?..

   • Bruno said

    Tu masz stronkę amerykańską jak przetrwać . Translatorem weż ją i wszystko jest opisane co przygotować .tyko wcześniej kliknij podpunkty są 3 po lewej
    http://www.ready.gov

 16. Adam said

  sądzę, że niebawem dostaniemy Wasze IP i nic nie stoi na przeszkodzie, aby złożyć Wam, podszywający się, sprawę karną o zniesławienie, naruszenie dóbr osobistych, obrazę, etc.

  pozdrawiam:)

 17. max said

  a jeśli łączą się przez proxy?

 18. debet said

  mi i tak wszystko jedno,życie i tak mam do kitu,więc i tak mojej sytuacji nie pogorszycie 🙂

 19. gruz said

  Debet,jeśli to ty spamujesz,to to że masz doła nie usprawiedliwia twojego zachowania!oj nie wiem czy admini ci odpuszczą!módl się lepiej o to!sam nie wiem czy na waszym miejscu bym to gdzieś zgłaszał,to już chyba 2,czy 3 raz taka sytuacja jest,może byście dali jakiś wpis,czy coś ostrzegający takich trolli,jak będą wiedzieli czym to grozi,to może dadzą sobie spokój 🙂

  • zbyszek said

   przygarniemy,pocieszymy,do piersia przytulimy,a co, kazdego trola,nawed nie wiesz jaki zywot trola jest ciezki, 😛

 20. gruz said

  cwaniacy,zamierzacie wykorzystać okazję i zgarnąć kasę?,tak?naprawdę?może faktycznie miał doła,ja bym tam mu odpuścił!
  usuńcie jego wpisy :),i będzie po sprawie 🙂
  poza tym szkoła się zaczęła,może jest wkurwiony z tego powodu,czy cuś,i mu odbija,sam nieraz byłem wkurwiony z powodu szkoły,nie bronię go,no zresztą wasza sprawa…..

  • zbyszek said

   hmm ja proponuje 3 zdrowaski dwa bicze pokutne i na kolankach z kuchni do pokoju,i grzechy odpuszczone 😛 😛

   • Adam said

    ja nie chce go skarżyć- ale powiedziec o konsekwencjach zachowania zawsze można- zeby przestał czynić źle. 🙂 No i przestał- przyznał się- przeprosił- OK Debet „idź i nie czyń tego więcej” 🙂

   • zbyszek said

    @Debet
    synu idz w pokoju,grzechy odpuszczone,idz i czyn dobro :P:P:P:P

   • Jose said

    eeee no dajta spokój, ja na mieszkanie zbieram, 15tyś to kropla w morzu, ale zawsze coś 😛

 21. Aras said

  NIE TYLKO GDYNIA !
  Podobne szczepienia 14-latek w szkołach mają byc przeprowadzone w Koninie.
  W necie nie moge znaleźć informacji o tym – słuchałem o tym w lokalnym (Koniśkim) radio planeta.

 22. zbyszek said

  @adam znajdz mnie na skype

 23. Bruno said

  Znalazłem coś takiego warto przeczytać

  Gardasil to nazwa nowej szczepionki intensywnie zachwalanej rodzicom
  dziewczynek w wieku od 9 lat. Podobno chroni ona przed dwoma szczepami
  ludzkiego wirusa brodawczaka (HPV), które uważa się za sprawcę około 70%
  przypadków raka szyjki macicy. W rzeczywistości wirus HPV jest bardzo
  pospolity i mozna go znaleźć u 80% kobiet i mężczyzn. Większość z nas z całą
  pewnością zetknęła się z nim w swoim życiu przy jakiejś okazji i większości z
  nas nie zaszkodził on, i nie umarliśmy na raka szyjki macicy. Prawdę mówiąc,
  rak szyjki macicy rozwija się tylko u 1% kobiet. Dane statystyczne z roku 2000
  mówią, że w USA na 100 000 kobiet na raka szyjki macicy umarły zaledwie 3,3 a
  w Australii 4 kobiety.

  Krajowy Instytut Raka USA twierdzi, że jak dotąd nie udowodniono bezpośredniej
  przyczynowości wirusa HPV. Kontrolowane badania kobiet w odpowiednim wieku, z
  których 67% cierpiało na raka szyjki macicy, a 33% nie chorowały na niego,
  dały w ich przypadku pozytywny wynik testu na HPV. Rak występuje dopiero po
  20-50 latach od zainfekowania (patrz
  http://www.virusmyth.net/aids/data/pdlatvir3.htm). O co więc chodzi? Czy ten
  wirus rzeczywiście wywołuje raka szyjki macicy?

  Nicholas Regush napisał w “Vaccine Madness” (”Szaleństwo szczepień”): “Jednak
  w roku 1992 pojawiła się wątpliwość w sprawie dominującej i coraz bardziej
  umacniającej się teorii, że przyczyną raka szyjki macicy jest HPV. Wątpliwość
  tę zgłosił Peter Duesberg i Jody Schwartz, biolodzy molekularni z Uniwersytetu
  Kalifornijskiego w Berkeley. Wśród różnych wątpliwości, jakie zgłosili w
  sprawie uznania HPV za przyczynę raka szyjki macicy, najważniejszą był brak
  systematycznego występowania sekwencji DNA HPV oraz systematycznego
  występowania obrazu genu HPV w guzach, które były HPV dodatnie. Zaproponowali
  w rezultacie, że «raka szyjki macicy indukują rzadkie samorzutne lub
  chemicznie wywołane anomalie chromosomów, które są systematycznie obserwowane
  w HPV DNA negatywnych i pozytywnych guzów szyjki macicy»”.

  Krótko mówiąc, Peter Duesberg i Jody Schwartz wskazali na możliwość, że
  “głównymi sprawcami nienormalnej proliferacji komórek są raczej kancerogeny a
  nie HPV”. I dalej: “Biorąc pod uwagę, że proliferujące komórki [komórki
  rozrastające się w sposób nie kontrolowany] są bardziej podatne na infekcję
  niż reszta komórek, wirusy są raczej wskaźnikiem a nie przyczyną raka” (patrz
  http://www.redflagsweekly.com/se…02_nov25.html).
  Skąd więc wniosek, że raka szyjki macicy powoduje wirus ludzkiego brodawczaka?
  naukowcy szacują, że około 80% wszystkich rodzajów raka ma związek z paleniem
  tytoniu, z tym, co jemy i pijemy, i – w mniejszym stopniu – z wystawieniem
  naszych organizmów na promieniowanie lub rakotwórcze czynniki występujące w
  środowisku i miejscu pracy (patrz
  http://www.medicinenet.com/cancer_causes/page2.htm). Być może więc prawda
  wygląda tak, że to kancerogeny, a nie wirusy, powodują nie kontrolowany
  rozrost komórek.

  Należało by oczekiwać, że szczepionka przeciwko rakowi szyjki macicy została
  dobrze sprawdzona i mozna ją bezpiecznie podawać dziewczynom, a może i
  chłopcom. Niestety, jak podaje organizacja o nazwie Sojusz na rzecz Ochrony
  Badań Człowieka (Alliance for Human Research Protection, w skrócie AHRP),
  wcale tak nie jest. AHRP twierdzi, że ta szczepionka nie została uznana za
  bezpieczną i efektywną w badaniach klinicznych, albowiem amerykański Urząd ds.
  Żywności i Leków (Food and Drug Administration; w skrócie FDA) zezwolił firmie
  Merck na użycie potencjalnie reaktywnego i zawierającego aluminium placebo
  jako środka kontrolnego podawanego większości ochotników biorących udział w
  testach zamiast niereaktywnego roztworu soli. To placebo z dodatkiem aluminium
  jest używane po to, aby sztucznie zwiększyć pozory bezpieczeństwa
  eksperymentalnego leku lub szczepionki w próbach klinicznych. Co więcej,
  Gardasil zawiera 225 mikrogramów aluminium, a nie od dziś wiadomo, że
  faszerowanie szczepionek aluminiowymi adjuwantami może prowadzić do kumulacji
  aluminium w mózgu oraz do powstawania stanu zapalnego w miejscu wstrzyknięcia
  szczepionki prowadzącego do przewlekłego bólu stawów i mięśni oraz
  chronicznego zmęczenia. Około 60% tych, którym podano aluminiowe placebo,
  cierpiało z powodu efektów ubocznych, takich jak bóle głowy, gorączka,
  nudności, zawroty głowy, biegunka i mięśniobóle, natomiast ci, którym podano
  Gardasil, cierpieli na jeszcze poważniejsze dolegliwości, takie jak bóle
  głowy, niezyty żołądka i jelit, ostre zapalenie miednicy, astma, skurcz
  oskrzeli i zapalenie stawów (patrz http://www.ahrp.org/cms/content/view/263/28/).

  Tak więc, w sytuacji gdy rak szyjki macicy jest przyczyną około 1% zgonów
  kobiet oraz gdy wciąż nie wiadomo co go powoduje, nie mówiąc już o tym, że nie
  wykazano nieszkodliwości tej szczepionki, zapytać należy, po co namawia się
  rodziców, aby szczepili córki. Oczywista odpowiedź brzmi, że ktoś chce na
  Gardasilu zarobić. Gardasil ma być głownym źródłem dochodów firmy Merck i
  przewiduje się, że jego sprzedaż osiągnie wartość co najmniej 2 miliardów
  dolarów. To dochód, którego Merck bardzo potrzebuje po skandalu z Vioxxem. Aby
  osiągnąć taki dochód, Gardasil będzie musiał być wprowadzony do szkół (patrz
  http://www.honesthuman.com).
  Autor: Helen Lobato (hlobato@dodo.com.au, http://www.informyourself.com.au)
  Źródło: “Nexus” nr 4 (54) 2007
  Dalsze publiczne rozpowszechnianie tylko za pisemną zgodą “Nexusa”!

  OD REDAKCJI

  Na masowe szczepienia Gardasilem zdecydowała się dotychczas tylko Australia i
  kilka stanów USA. Do obowiązkowych szczepień Gardasilem przymierza się polskie
  Ministerstwo Zdrowia. Planuje się, że szczepienia obejmą dziewczęta w wieku 12
  i 13 lat. Koszt zaszczepienia jednego rocznika (trzynastolatek) wyniesie 297
  milionów złotych. W Polsce co roku na raka szyjki macicy umiera 2000 kobiet.

 24. Bruno said

  I jeszcze coś takiego na temat . POMYŚLEĆ PROSZĘ .

  Zgodnie z amerykańskim prawem wolnego dostępu do informacji (Freedom of Information) grupa interesu publicznego Judicial Watch uzyskała ostatnio ponad 8.000 raportów, na temat działań niepożądanych u dziewcząt i młodych kobiet po podaniu szczepionki przeciw HPV (Od Red: Gardasil, szczepionka na raka szyjki macicy znana w Polsce jako Silgard)

  Sprawozdania te ujawniają wszystkie działania niepożądane poczynając od masowych ognisk brodawek a kończąc na atakach padaczki, paraliżu i śmierci. Dziesięć przypadków śmiertelnych zostało zgłoszonych od września 2007, powiększając tym samym ich ogólną liczbę do 18, ponieważ szczepionka została zatwierdzona do użytku w 2006 roku.

  W tym roku zostały zgłoszone 140 „poważne” komplikacje, 27 przypadków, które zostały sklasyfikowane jako „zagrażające życiu”, jak również 10 samoistnych poronień i 6 przypadków zespołu Guillain-Barré, bardzo rzadkiego schorzenia (1 na 100 000 u zdrowej ludności) będące odpowiedzią immunologiczną na obce antygeny, takie jak szczepionki lub czynniki zakaźne.

  „Biorąc pod uwagę wszystkie pytania dotyczące szczepionki Gardasil, najlepszą polityką zdrowia publicznego będzie dokonanie ponownej oceny jej bezpieczeństwa oraz zakazanie jej dystrybucji dla osób małoletnich. Niemniej jednak, rządy powinny ponownie przeanalizować wszelkie wysiłki obejmujące nakaz szczepień oraz ich promocję skierowaną do dzieci,” stwierdził Prezes Judicial Watch Tom Fitton.

  Gwen Landolt, krajowa wiceprezes stowarzyszenia REAL Women of Canada skomentowała brak odpowiednich badań przed tym jak Gardasil był przepychany przez proces zatwierdzania oraz konsekwencje jego powszechnego stosowania.
  „Długofalowe konsekwencje Gardasilu nie są znane. Producent przyznaje to i zgadza się z tym, że nie zna skutków wpływu szczepionki na ryzyko raka u młodych dziewcząt, na ich system odpornościowy, na system rozrodczy, lub skutków genetycznych. W odpowiednim czasie zdobędziemy tę wiedzę, prawdopodobnie w ciągu dwudziestu lub trzydziestu lat od chwili obecnej, gdy te młode dziewczęta, niewinne podmioty eksperymentu z Gardasilem staną się dorosłymi kobietami, a następnie poinformują o konsekwencjach zastosowania szczepionki w dzieciństwie podczas porady medycznej”.
  Cynthia Janak, dziennikarz niezależny i naukowiec, zgłosiła do American Life League, że znalazła w dokumentacji FDA dowody, o tym, że FDA wiedziała, iż rzeczywistą przyczyną raka szyjki macicy nie jest HPV , ale „trwałe zakażenie HPV, które może spowodować guza będącego promotorem w powstaniu raka „. Janak wyjaśnia: „To co tu mamy to dowód, że istnieją naukowe dokumenty, które zostały opublikowane w ciągu ostatnich 15 lat, które informują, że zakażenie HPV nie ma bezpośredniej wpływu na formowanie się raka szyjki macicy.”
  Informuje nas również, że HPV, może być zwalczone przez naturalne procesy zachodzące w naszym ciele… „ większość infekcji jest krótkotrwałych i nie związanych z rakiem szyjki macicy.”

  „Po tym co zostało powiedziane, dlaczego więc potrzebujemy Gardasilu skoro nasze własne ciało jest zdolne do zwalczenia HPV ? To czego potrzebujemy to polityka rządu w celu pokrycia kosztów dalszych badań kobiet z trwałym zakażeniem HPV. To byłoby bardziej sensowne i rząd amerykański zaoszczędziłby o wiele więcej pieniędzy na tego typu programach, zamiast dawać 360 dolarów za jedno szczepienie Gardasilem. ”

  Informacja prasowa Judicial Watch podaje, że „Równie dobrze mogłoby być tak, że szczepionka nie ochroni nikogo przed rakiem szyjki macicy, niezależnie od zapewnień czynionych przez Merck Pharmaceutical. To do czego się przyczynia to śmierć i ogromne cierpienia wśród kobiet, które zostały zaszczepione.”

  Po tym jak CBS News podało informację na temat udokumentowanych działań niepożądanych Gardasilu zamieszczonych w 8 000 raportów, ujawniając szczegóły poważnych komplikacji, Wall Street Journal doniósł, że akcje Merck & Co spadły o 4,8% wywołując masową sprzedaż akcji firmy i obniżenie ich ratingu na Giełdzie Nowojorskiej.

  • taka tam... said

   ja to sie zawsze dziwie, ze jak jakies choroby to zawsze kobiety sa szczepione (czy jesli chodzi o antykoncepcje), a roznosiciele tychze chorob (badz sprawcy zaplodnien) lataja sobie wolni jak motyle i dalej rozpylaja zaraze. jesli tak bardzo WHO i inne tego typu martwia sie o zdrowie to niech zaraze zdlawia w zarodku rowniez u roznosicieli – mezczyzn. to jest jawna dyskryminacja i dzialanie na szkode dla zdrowia i zycia zenskiej czesci populacji.

  • Magda said

   A kto poniesie odpowiedzialność za spapranie zdrowia tych dzieci?

   • taka tam... said

    jesli nie byly obowiazkowe to chyba nikt. niestety. ich rodzice sami sie zgodzili. co innego jesli byli zle poinformowani…

    normalka zreszta. sluzba zdrowia nieczesto ponosi odpowiedzialnosc za bledy.

   • Magda said

    służba zdrowia wcale nie ponosi odpowiedzialności.Jak przyjdzie do odszkodowania płacimy my -podatnicy.

 25. zbyszek said

  a tu tlumaczenie tego,oczywisie dzieki przyjazni z google,len mnie ogarnal do tlumaczenia 😛

  Poniżej kompletny tekst o Cywilnego jaki ukazał się na oficjalnym portalu Stanu Maine w USA:

  Gubernator Znaki Cywilnego celu walki z grypa, Ułatwianie szkolnych Szczepienia

  1 września 2009
  Governor’s Office

  Augusta – gubernator John E. Baldacci dziś podpisana Proklamacja Cywilnego Ze względu na wysoce zakaźną pełnomocnika w celu umożliwienia państwu lepiej reagować na ewentualne niebezpieczeństwa H1N1 grypy oraz w celu ułatwienia statewide kampanii szczepień.

  „Maine został aktywnej postawy w odpowiedzi na tę nową grypy,” powiedział gubernator Baldacci. „Ale rok szkolny zaczyna, musimy kontynuować naszą czujność, co wymagać będzie odpowiedzialny i agresywnych kampanii szczepień i edukacji. To nasz cel, aby każdy człowiek w państwie ma dostęp do szczepionek na grypę sezonową i H1N1.

  Wiele okręgów szkolnych poinformował, że obawy dotyczące potencjalnej odpowiedzialności był zagrażając ich zdolność do uczestniczenia w poradni szczepień. Głoszenie chroni okręgów szkolnych i innych uczestników poradni szczepień od odpowiedzialności.

  Proklamacja także zapewni zwolnienie z odpowiedzialności deliktowej za zatwierdzone pracowników służby zdrowia, którzy zarządzają szczepionki przeciwko grypie.

  Maine Centrum Kontroli Chorób, Departament Edukacji i Maine Emergency Management Agency będzie koordynować i ułatwiać realizację szkołami przychodni szczepionka dla grypy sezonowej i H1N1.

  „Mimo że szczepionki są dobrowolne, a ostateczna decyzja pozostawiona jest do rodziców, ważne, że w wielu szkołach jest to możliwe uczestniczyć tak, że każde dziecko w kraju ma dostęp do tego ważnego profilaktyczne leczenie, gubernator Baldacci powiedział. „Wiemy, że kontrolowanie rozprzestrzeniania się grypy w szkołach jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów na spowolnienie choroby.

  W dniu 11 czerwca, Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła globalnej pandemii z H1N1. Od momentu ich wykrycia marca, wirus został przeniesiony przez 53 amerykańskich stanów i terytoriów oraz ponad 200 krajach. W czerwcu, US Department of Health and Human Services Sekretarz Kathleen Sebelius się PREP zgłoszenia nagłych ustawy (Public and Emergency Readiness gotowości ustawy), udzielenie zwolnienia z odpowiedzialności deliktowej w odniesieniu do szczepionek przeciwko H1N1. W lipcu, sekretarz Sebelius odnowionej stwierdzeniu, że istnieje zagrożenie zdrowia publicznego w skali ogólnokrajowej.

  W dniu 29 kwietnia, gubernator Baldacci podpisał dekret, że aktywowany państwa H1N1 Odpowiedź Komisji, który obejmuje Maine Department of Health and Human Services, Maine Centrum Kontroli Chorób, Mema, Departament Edukacji i Governor’s Office.

  Tekst ogłoszenia w następujący sposób:

  Proklamacja Cywilnego Ze względu na wysoce zakaźną pełnomocnika

  Zgodnie z uprawnień nadanych Biuro gubernatora stanu Maine, a także zgodnie z odpowiednimi przepisami 37-B, MRSA 703, 741, 742, 784, i 822, I, John Elias Baldacci, gubernator stanu Maine, problem Proklamacja Cywilnego w następujący sposób:

  1. Kontekst i Need

  W dniu 11 czerwca 2009 Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła globalnej pandemii z 2009 grypy A (H1N1) wirusa i poruszyły pandemii poziomu alarmowego do fazy 6. Od ich wykrycia wirusa w marcu i kwietniu 2009 r., został przeniesiony przez 53 amerykańskich stanów i terytoriów oraz ponad 200 krajach, w wyniku czego ponad 180.000 potwierdzony laboratoryjnie przypadków i ponad 2000 zgonów. 2009 grypy A (H1N1) wirus jest główną wirusa grypy na całym świecie obrót i US Centers for Disease Control and Prevention nie przewiduje znaczny wzrost przypadków jesienią 2009 r. i zimą 2010 roku. W dniu 24 lipca 2009 US Department of Health and Human Services Sekretarz Kathleen Sebelius, działając na podstawie jej władze na mocy sekcji 319 Public Health Service Act, 42 USC 247-d-6, odnowione 26 kwietnia 2009 determinacji byłego pełniący obowiązki Sekretarza Charles Johnson, że istnieje zagrożenie zdrowia publicznego kraju z udziałem 2009 grypy A (H1N1), które wpływają lub mogą wpływać na istotne dla bezpieczeństwa narodowego.

  Aby uniknąć występowania i nasilenia grypy sezonowej i 2009 grypy (H1N1), federalny Centers for Disease Control and Prevention wykazały wytyczne dotyczące szczepień w populacji ryzyka, w oparciu o zalecenia Komitetu Doradczego ds. Szczepień Praktyk. W odniesieniu do grypy sezonowej, zaleca się, aby wszystkie dzieci w wieku od 6 miesięcy i 19 lat są szczepione na grypie. W odniesieniu do 2009 grypy A (H1N1), zaleca się, że cała populacja Stanów Zjednoczonych ma być zaszczepiona, z wstępnych szczepień przyznanej grupie wysokiego ryzyka określonych przez rząd federalny Centers for Disease Control and Prevention. Finansowanie sezonowe szczepienia przeciw grypie jest zapewniana przez amerykański odzyskiwania i Reinwestowanie ustawy z 2009 r. i Funduszu Zdrowa Maine. Finansowanie 2009 grypy A (H1N1) szczepionka jest świadczone przez rząd federalny.

  Kilka agencji państwowych uczestniczących w planowaniu zarządzania statewide grypy sezonowej i 2009 grypy A (H1N1) szczepienia. Maine Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób i Maine Department of Education organizuje kampanię w całym stanie zapewnić grypy sezonowej i 2009 grypy A (H1N1) szczepień dla dzieci w szkole na przychodnie i inne wspólnoty opartej organizacji. Po 2009 grypy A (H1N1) Szczepionka jest dostępna w październiku 2009, Maine Centrum Kontroli Chorób będzie koordynować i ułatwiać świadczenie szczepionki całym kraju Maine zgodnie z wytycznymi federalnego Centers for Disease Control and Prevention .

  Dostępność statewide szkoły na klinikach szczepienia grypy sezonowej i 2009 grypy A (H1N1) jest zagrożone z powodu obaw o ewentualnej odpowiedzialności w odniesieniu do zarządzania szczepionkami. Te obecne warunki, w tym bezpośrednie zagrożenie wystąpienia pandemii grypy, stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa i dobrobytu obywateli stanu Maine i stanowią Cywilnego lub katastrofy w rozumieniu odpowiednich ustaw zarządzania w sytuacjach kryzysowych.

  1. Misja i zakres

  W odpowiedzi na obecne zagrożenia zdrowia publicznego, porządku i mogę oświadczyć, co następuje:

  A. Cywilnego jest bliskie, spowodowanych przez zagrożenie zdrowia publicznego.

  B. Department of Health and Human Services, Maine Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób i Maine Department of Education koordynuje z Departamentu Obrony, weteranów i Emergency Management, Maine Emergency Management Agency identyfikacja tych pracowników służby zdrowia należycie licencjonowane i dopuszczonych do podawać szczepionek przeciw grypie w stanie Maine, którzy są w stanie i dostępne do udziału w planowanych szczepienia grypy sezonowej i 2009 grypy A (H1N1).

  C. Maine Centrum Kontroli Chorób, Departament Edukacji i Maine Emergency Management Agency koordynuje i ułatwienie tworzenia, wdrażania, administracji i obsługi szkoły wspierane kliniki szczepionki w sposób zgodny z zaleceniami US Department of Health and Human Services Centers for Disease Control and Prevention i Komitet Doradczy ds. Szczepień Praktyk.

  D. odpowiednich przepisów Maine pandemii grypy plan zostanie aktywowany w celu ułatwienia dystrybucji i zarządzania grypy sezonowej i 2009 grypy A (H1N1) szczepionek.

  E. W zakresie niezbędnym do zapewnienia terminowego dostarczania grypy sezonowej i 2009 grypy A (H1N1) szczepienia zgodnie z wytycznymi federalnego Centers for Disease Control and Prevention, Maine Centrum Kontroli Chorób i Departament Edukacji, Maine Emergency Management Agency będą wykonywać swoje uprawnienia na podstawie 37-B, MRSA 784-do wyznaczenia odpowiednich pracowników służby zdrowia licencję w tym państwie i upoważniony do podawania szczepionek przeciw grypie do udziału w poradni szczepień zgodnie z wymogami tej zapowiedzi.

  F. Wszystkie osoby wyznaczone przez Maine Emergency Management Agency do udziału w podaniu szczepionki zgodnie z § E są na podstawie 37-B, MRSA 784-, uważa się za pracownika przez państwo i prawo do zwolnienia na podstawie 37-B, MRSA 822.

  G. Wszystkie organy państwa i agencje podejmują wszelkie działania mogą być konieczne i wymagane przez Maine Emergency Management Agency, Maine Centrum Kontroli Chorób i Prewencji i Wydział Edukacji odpowiedzieć na te zagrożenia zdrowia publicznego. Szczegóły takich działań, jeżeli występują, powinny być zebrane i przedstawione mi przez szefów departamentów i agencji wpływa na rozsądnych i terminowo przez cały okres obowiązywania niniejszej Emergency przepowiadania.

  H. Maine Centrum Kontroli Chorób, Departament Edukacji i Maine Emergency Management Agency koordynują z rządem federalnym w celu zabezpieczenia wszystkich odpowiednich szczepionek przeciw grypie związane z tym zagrożenia zdrowia publicznego przewidziane przez amerykańskie odzyskiwania i Reinwestowanie ustawy z 2009 i inne z funduszy federalnych.

  1. Czas trwania

  Zgodnie z 37-B M.R.S.A. 743 to alarmowy Proklamacja wygasa 30 (trzydziestu) dni od daty jej podpisania, chyba że wcześniej uchylone przez zarządzającego lub na wspólnej rezolucji Zgromadzenia Ustawodawczego kończące Emergency Proklamacja lub chyba że zostanie przedłużona o kolejne działania władzy wykonawczej.

  Biorąc pod mojej ręki dniu 1

  Wrzesień, 2009.

  John E. Baldacci

  Gubernator

 26. Bruno said

  Tutaj bardzo smutna historia po zaszczepieniu szczepionką HPV . takich tragedii jest mnóstwo a mnie szlag trafia

  http://www.germanska-nowa…=1&limitstart=0

 27. Bruno said

  A tu o kulisach przyznania nagrody Nobla dla wynalazcy szczepionki przeciw HPV

  Ludzie szlag trafia człowieka . Bandyctwo korupcja zabawa ludźmi

  http://www.rp.pl/artykul/60534,237070_Korupcja_nawet_w_fundacji_noblowskiej__.html

 28. Bruno said

  Tutaj smutna historia Weroniki. Mało jeszcze Wam tych materiałów

  • zbyszek said

   przykre bo niedaleko niej mieszkalem sasiednie miasteczko,i skutki szczepien,pod sciane takich i rozstrzelac

   • Magda said

    Rozstrzelać to za mało, rzucić gudłajstwo w białych kołnierzykach do obozu pracy lub w kamieniołomy.
    Niech na ziemi odpokutują.
    Przecież oni to robią świadomie.

    Gdzie instytucje nadzoru i kontroli?
    Kiedy skończy się ten burdel ,w którym nikt za nic nie odpowiada?

  • Magda said

   Mnie lekarz odradził szczepienia 3w1.
   Dzięki Bogu że odradził i że posłuchałam.
   Wtedy nie wiedziałam tego co teraz.

   • Bromba said

    Mi również i chwała jej za to!! Niestety jakiś czas temu wyjechała za granicę,a mój nowy pediatra był lekko zszokowany,że dziecko nie było tym syfem zaszczepione,ale jak powiedział „nic straconego”,więc ja mu na to,że po moim trupie.Podobną sytuację miałam z szczepieniem przeciw gruźlicy,powiedziałam,ze absolutnie się nie zgadzam,ponieważ jest to swego rodzaju wszczepianie choroby,po którym zostają zwapnienia w organizmie,które mogą w przypadku silnego jego osłabienia (silny stres,inna choroba,czy nawet głód itp)uaktywnić chorobę,przyznał mi rację ale stwierdził,że zdarza się to niezmiernie rzadko.Ale zdarza.

 29. Bruno said

  Kolejne linki jak mało

  http://www.naszdziennik.p…625&id=po41.txt

  http://nieszczepimy.l4.pl/viewtopic.php?t=69

  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=6850

  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=10655

 30. Bruno said

  A to jeden z komentarzy z listopada 2008 roku .

  Ciekawe ze link do planu dla Polski nie jest dostępny

  Pisałem o tym kilkakrotnie (także na tym forum). A sprawa „wybuchu epidemii – pandemii” wyimaginowanej influenzy (tzw. nieistniejącej „prawdziwej grypy”), w związku z totalna światową zapascia finansowa jest najbardziej prawdopodobna. Tzw (nieistniejący) wirus H5N1 – ptasia grypa ma zmutować i przeskoczyć na człowieka. Tak jest już zaplanowane!

  Niemcy co jakiś czas robią już takie przygotowania i trenują ten Plan!

  Kto jest zainteresowany empiryczna biologia (w pełnym słowa tego, znaczeniu), bakteriami, wirusami zapraszam do moich wywodów w zamkniętym (ze strachu przed prawda) wątku.
  „Czy nauka zwariowała?”
  http://www.biotechnolog.pl/forum/temat-1292.htm

  patrz takze google – szukaj tej frazy „Czy nauka zwariowala?”

  Patrz tutaj co jest zaplanowane:
  Plan ten – dla Polski, był jakiś czas na prezentacji internetowej Głównego Inspektora Sanitarnego, po tym jak rozpowszechniałem te wiadomości, zniknął i został zastąpiony „Polskim Planem na wypadek pandemii…… patrz GIS

  Stary plan pozwoliłem sobie „upamiętnić” tutaj:

  „Krajowy Plan Działań dla Polski na Wypadek Wystąpienia Kolejnej Pandemii Grypy”
  http://polserv.org/pdf/Plan_GIS.pdf

  Tutaj przedstawiony jest PLAN – wojny z Polskim społeczeństwem -Stan wyjątkowy!
  REDUKCJA POPULACJI!

  Aby wprowadzić Polskę w Stan Wyjątkowy i realizować ten tzw „Plan dla POLSKI” wystarczy kilku skorumpowanych – albo działających na polecenie, „lekarzy”
  Dla osiągnięcia tego celu, „rząd – a właściwie korporacja białych kitli” pracuje właśnie nad nowelizacja ustawy o chorobach zakaźnych u ludzi.
  Gumowej ustawy nie definiującej najważniejsze pojęcia w niej zawarte i dającej tejże korporacji – „biologicznych żołnierzy” –

  WŁADZĘ WYKONAWCZA

  Patrz moja propozycje zmiany tej ustawy – ustawy o chorobach zakaźnych i zakażeniach…… Propozycje te otrzymało wielu odpowiedzialnych ludzi jedynie Pani Zyta Gilowska zareagowała na moje pismo.

  tutaj:
  http://polserv.org/pdf/NowlizacjaUstawyChorobyZakazne17.08.2007.pdf

  Działajcie , bo może być bardzo nie dobrze!!!! Prace na ta ustawa sa wlasnie w toku!!!!!

  Widać, ze rozpowszechnianie tych wiadomości o szkodliwości szczepionek i w ogóle o oszustwach korporacji medycznych zrobiło swoje

  Patrzcie tutaj na komentarze czytelników
  http://wiadomosci.onet.pl/1869209,11,item.html

 31. HZ said

  Nie wiem, czy ktos juz poruszal ten temat, ale zdaje sie ze w polsce przymusowe szczepienia rusza najpierw w szkolach. Dlatego:
  1) czas zrobic rzetelna ULOTKE, ktora moznaby rozeslac do szkol
  2)dac wzor listu, ktory moznaby pobrac ze strony www i rozsylac do dyrekcji szkol, najlepiej aby mogl to zrobic doslownie kazdy, czyli list mialby szanse trafic do mozliwie najwiekszej liczby placowek edu w polsce

  Zarowno w ulotce jak i liscie nie poruszalbym otwarcie kwestii ludobujstwa, iluminati itd, tylko skupilbym sie na sprawach stricte zdrowotnych.
  Odpowiedz

  • Jose said

   Dzisiaj koleżanka rozmawiała z dyrektorką szkoły podstawowej oraz przedszkola u nas w mieście gdzie uczęszczają jej dzieci. Na razie nie ma na szczepionki pieniędzy gdyż to do samorządów będzie należało wyskrobanie funduszy. Jeżeli takowe się znajdą to wtedy tak- szczepienia będą. Mimo wszystko trzymamy rękę na pulsie.

 32. hipis said

  Właśnie znalazłem jednego chłopaka na NK i on aktualnie uczy sie w Anglii w mieście Hunstanton.Otóz napisął mi ze w tej szkole zachorował jeden uczen i zamknieto szkołe do pazdziernika .nakazano szczepienia ale chyba dobrowolne.Oczywiscie odradziłem mu tego swinstwa i zaprosiłem go na blog ,byc moze napisze cos wiecej.Takze stało sie to co było mowione -zaczynaja szkoły

 33. Bruno said

  KOMUNIKAT GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO
  W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM PRZYPADKÓW ZAKAŻENIA
  WIRUSEM GRYPY TYPU A/H1N1v U LUDZI
  z dnia 3 września 2009 r.

  jest pod tym linkiem pierwsza pozycja z góry plik pdf

  http://www.pis.gov.pl/?dep=73

 34. Bromba said

  Actimel i Redbull -ostrzeżenie!
  http://newworldorder.com.pl/artykul.php?tytul=Actimel+i+Redbull+-+ostrze%C5%BCenie&id=1399

 35. Bruno said

  tu poczytajcie jak to wszystko przygotowano juz od 2001 roku
  strona uni eurpoejskiej

  http://ec.europa.eu/health/ph_threats/com/Influenza/influhome/influenza_level_en.htm

 36. Bruno said

  Witamy. Długo Pana nie było

  • Obsertwator said

   Bruno: tak jak informowalem tydzien wstecz : od wtorku do czwartku delegacja:)

   ale bylem dosteony w sensie net – laptop z netem mobilnym, ale wolalem pochdzic po grecji i pozwiedzac kolebke cywilizacji

 37. Obsertwator said

  Hej

  jak wiecie wczoraj wrocilem z delegacji z Grecji.

  Ludzie sa szczerze mowiac pzygotowani do ostatecznej decyzji ze sie tak wyraze.
  Bardzo dobrze wiedza co sie szykuje, i bedzie sprzeciw i to ogromny,

  Natomiast co do gazet i TV – nie znam greckiego- ale tlumacz co byl z nami tlumcazyl co nie co.

  W gazetach sa lekkie wzmianki na temat grypy, reklamy w TV sa na porzadku dziennym – nie w sensie szczepionka H1N1 ale mwa jest o pandemii, o szkolach itd, co nalezy robic gdyby ktos byl zakazony,
  Totalna psychomanipulacja, mowia o niczym, ale w tym sens – kazdemu zapada w glowie 3 rzcezy – pandemia, choroba , smierc,

  pozniej bedzie kwestia szczepionki duzo ludzi jest zmanipulowanych, tym bardziej ze w szkolach o tym trabią na maxa. Tak mowila dziewucha z recepcji ( nawet fajniutka:))

  ale duzo mlodych ludzi jest totalnie przeciwna szczepieniu, tylko ze mowiaz ze to na nci sie zda.

  Podobno i tu podobno to mowie zostala zwiekszona ilosc osob w tzw milicji obywatelksiej w sumie to chyba nawet widac bo duzo sie kreci umundorowanych po ulicach, nie wiem jak bylo predzej, ale ich widac co minute, powaznie bez sciemy,

  maja szczepic ponoc od listopada

  a tedy nie wiadomo co zrobia. w kazdym razie mowia ze sa bez szans.

  niestety chyba tak to wtglada

 38. Obsertwator said

  BRUNO:

  Nie masz racji, to nie jest 3 wojna swiatowa.

  To jest ludobójstwo.

  a co do 3 wojny swiatowej to chcialbym powiedziec ze trwa od czasu zakonczenia 2 wojny swiatowej. ile to czasu? 65 lat?

  Afryka – co najmniej trzy kraje : USA, ANGLIA i FRANCJA dokonuja rozbioru i ludobojstwa rdzennych mieszkancow – oczywiscie nie oficjalnie ale za pomoca pieniedzy ( no bo kto uzbraja Afryke? )

  Czeczenia, Afganistan, Irak , – w trzech krajach kontyngenty minimum 3-4 krajow – to jest okupacja – w tym POLSKA.

  Powiedzcie mi : w naszej konstutycji jest napisane ze zaden POLAK nie ma prawa w stanie pokoju naruszac suwerennosci obcego kraju.

  Cemu nasi chlopcy tam sa?????

  Powiedzcie mi czy jestesmy w stanie wojny z Afganistanem, Irakiem?????

  bo ja juz nie wiem.

 39. Obsertwator said

  Pytanie: czy sie ktos orientuje czy jest mozliwosc zlikwidowania urzedujacych nam pseudo fachowcow? w tym ryzego przydupasa?

  • jowram said

   Mieliśmy od historii przepiękny podarunek – 20 lat historycznego spokoju na zbudowanie porządnego państwa i te 20 lat z szubieniczną beztroską zmarnowaliśmy. I nadal marnujemy.

  • Bruno said

   Jest ale musi nas stanąć ramię w ramię przynajmniej 2 miliony ludzi jak będzie jakaś manifestacja a nie czekanie niech inni za nas zrobią a ja skorzystam

 40. Bruno said

  Ważny punkt z ustawy z 5 grudnia 2008 roku Art.17 pkt 3

  3. Obowiązkowego szczepienia ochronnego nie można przeprowadzić, jeżeli między lekarskim
  badaniem kwalifikacyjnym przeprowadzonym w celu wykluczenia przeciwwskazań
  do szczepienia a tym szczepieniem upłynęło 24 godziny od daty i godziny
  wskazanej w zaświadczeniu, o którym mowa w ust. 4.

  Tu mozna kombinować zeby uninąc szczepienia obowiązkowego bo tak jest w tej ustawie która teraz czytam

  a jest ona tutaj
  http://orka.sejm.gov.pl/opinie6.nsf/nazwa/324_u/$file/324_u.pdf

 41. Bruno said

  Tu macie artykuły z tej ustawy bardzo ciekawe czytajcie całośc

  9. Obowiązkiem lekarza sprawującego profilaktyczną opiekę zdrowotną jest powiadomienie
  osoby obowiązanej do poddania się obowiązkowym szczepieniom ochronnym
  lub osoby sprawującej prawną lub faktyczną pieczę nad osobą małoletnią lub bezradną
  o obowiązku poddania się tym szczepieniom, a także poinformowanie o szczepieniach
  zalecanych.
  10. Minister właściwy do spraw zdrowia określi, w drodze rozporządzenia:
  1) wykaz chorób zakaźnych objętych obowiązkiem szczepień ochronnych,

 42. Ben said

  Ludzie nie przesadzajcie szczepionki sa potrzebne.Dzieki nim udalo sie zniwelowac tezec u dzieci.Ja sam ostatnio mialem ostatnia dawke szczepionki szczepionki na tezec przeszlem caly kalendarz szczepien i jestem okazem zdrowia i dziekuje rodzicom ze mnie szczepili.

  • mariokosmos said

   nikt nie twierdzi, że każda możliwa szczepionka jest niebezpieczna – ale niestety duża część jest!
   Zapoznaj się z tematem który tu omawiamy 🙂 – chodzi o szczepienia na świńską grypę przede wszystkim!

   Inna sprawa jest taka iż natura, wyposażyła nas w wiele narzędzi pomocy własnemu organizmowi, ignorancja w stosunku do tego faktu, spowodowała rozwój chcociażby w dziedzinie szczepionek i biznesu firm farmaceutycznych – medycyna zachodnia długo pracowała nad tym by ośmieszać i zdyskredytować terapie naturalna/ziołowe – a jednak to one dają dużo lepsze efekty, leczą nieuleczalne choroby a nawet przypadki całkiem przez zachodnich lekarzy skazane na rychłe zejście z tego świata…

   W tym momencie doszło już do takich absurdów iż nauka ziołolecznictwa znana od setek tysięcy lat i niezmiennie skuteczna może zniknąć w ogóle poprzez wprowadzenie Codexu Alimentarius – tj Kodeksu Żywieniowego który jawnie wycofuje z rynku niewygodne dla firm farmaceutycznych, ale za to skuteczne roślinne preparaty pochodzenia naturalnego…

   Nie daleka od tego droga by w następnym etapie mówić Ci co jeść, jak wyglądać i co myśleć…

 43. Bruno said

  To tez ciekawe jak się zbadasz zaszczepisz w innej przychodzni niz wskazana przez ministra KOPACZ to

  Jeżeli dana osoba podda się lekarskiemu badaniu kwalifikacyjnemu i obowiązkowemu
  szczepieniu ochronnemu oraz konsultacji specjalistycznej, o których mowa w ust. 1, u
  innego świadczeniodawcy niż określony w ust. 1, ponosi koszt badania kwalifikacyjnego,
  koszt szczepionki, koszty przeprowadzenia szczepienia i konsultacji specjalistycznej.

 44. Bruno said

  dalszy ciąg
  9. Jeżeli dana osoba podda się obowiązkowemu szczepieniu ochronnemu, o którym
  mowa w ust. 1, z zastosowaniem szczepionki innej niż ta, o której mowa w ust. 5,
  ponosi koszt zakupu szczepionki.

 45. Bruno said

  Art. 36.
  1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarnoepidemiologicznym,
  zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, a u której podejrzewa
  się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą
  bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany
  środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu
  lub przymusowym podaniu leków.
  2. O zastosowaniu bądź zaprzestaniu stosowania środka przymusu bezpośredniego decyduje
  lekarz lub felczer udzielający pomocy osobie, o której mowa w ust. 1. Każdy
  przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji
  medycznej.
  3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii
  Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie
  pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w
  środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.

 46. Jose said

  Codex Alimentarius – audycja Trzeci Program Polskiego Radia

  http://otworz-oczy.org/index.php/codex-alimentarius-audycja-trzeci-program-polskiego-radia/#more-728

 47. Magda said

  brak słów.Jeśli to wszystko prawda ,to jesteśmy nieźle umoczeni.

  • mariokosmos said

   Magda – my czy oni?

  • Magda said

   My jako kraj w opinii międzynarodowej.Jak inni na nas patrzą? A przecież mało kto wie,że ludzie u nas nie są niczego świadomi.

   Nie wiem,czy wiesz,ale inicjatorem grupy bilderberg był Polak -Józef Retzinger (mam nadzieję,że dobrze napisałam to nazwisko-nie Ratzinger tylko Retzinger).
   Mało wiadomo o tej postaci.
   Wiem,że był blisko Sikorskiego, ale czy i jaki miało to na niego wpływ-tego nie wiem.

   Tak,czy inaczej są Polacy (może tylko z nazwy,ale jednak),którzy w tym wszystkim uczestniczą.

   Są dostępne nazwiska ludzi z Polski ,biorących udział w spotkaniach bilderbergów.

   Tak,że sądzę,że właśnie Polska może być umoczona.

 48. HZ said

  Wlasnie rozmawialem z przyjacielem ktorego nastoletnia corka oraz znajomy tego lata w UK przechodzili swinska grype. Przeszli ja lagodnie, symptomy byly takie jak przy normalnej grypie i po tygodniu leczenia wrocili do normalnego stanu zdrowia.
  A tak z innej beczki, to mam nadzieje ze ta jesien bedzie sloneczna, bo jak zapewne wiecie, slonce najlepiej wplywa na system odpornosciowy, tak wiec trudniej byloby im wprowadzic szczepienia na tzw. ‚pandemie’ jezeli nie by8loby zachorowan na grype. Sek w tym, ze z ta ‚swinska grypa’, nie tak jak z poprzednia, ‚ptasia’, lepiej sie postarali, czyli tak dobrali symptomy aby byly identyczne z ‚normalna’ jesienna odmiana grypy (goraczka, gardlo, kaszel, katar, lekkie bole stawow i glowy), dlatego lekarze, bez drobiazgowego badania krwi, na pierwszy rzut oka nie moga byc pewni z jaka grypa maja do czynienia – stad tez, gdy przyjdzie deszczowa pogoda, systemy odpornosciowe ludzi troche siada i ludzie zlapia ‚normalna’ grype, wowczas czesc lekarzy bedzie, byc moze, nakrecac statystyki ‚swinskiej grypy’ i bez problemu who bedzie moglo oglosic 6 stopien. I pewnie na to licza.
  A wiec pozdrawiam Was SLONECZNIE:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s