Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Belgowie domagają się odpowiedzi na temat grobów… i in.

Posted by grypa666 w dniu 04/09/2009

Belgowie domagają się odpowiedzi na temat grobów dla ofiar „świńskiej grypy”, TheFluCase.com, oprac. Małgorzata L.
Mieszkańcy Belgii, łącznie z przedstawicielami medycyny i  urzędnikami rządowymi wysłali otwarty list do rządu z zestawem pytań dotyczących szczepionki na świską grypę. Rząd belgijski otrzymał ostateczny termin odpowiedzi wyznaczony na 15 września – w razie nie dotrzymania terminu sprawa zostanie oddana do sądu.
W liście pisze się o „podwójnym” języku rządu zapewniającym ludzi, z jednej strony, że świńska grypa nie jest niebezpieczna, a z drugiej informuje się ich, że trzeba przygotować masowe groby na cmentarzach dla wszystkich ofiar.
Inne pytania dotyczą niebezpiecznych składników szczepionki, braku właściwego przetestowania, jak również planów przymusowego szczepienia.
Nawet parlamentarzyści, którzy muszą uczestniczyć w sesjach Parlamentu Europejskiego buntują się odnośnie dyktatorskich praw wychodzących z Brukseli, szczególnie Traktatu Lizbońskiego.
Ponizej zamieszczamy nagranie wideo z otwartej rewolty wewnątrz Parlamentu EU z grudnia 2007, kilka miesięcy przed tym jak Irlandczycy, jedyne państwo któremu pozwolono głosować w sprawie Traktatu pozbawiającego wszystkich europejczyków podstawowych praw cywilnych, głosowali NIE, pomimo bezprecedensowej kampanii w mediach, sfałszowanych sondażach i zastraszaniu.

Irlandzka policja stała na straży przy punktach wyborczych i urnach i każdy głos byl liczony pod obserwacją wielu par oczu. Tak bardzo Irlandczycy wierzyli w to jak ważne jest aby głosowanie było uczciwe.
Ostatnie sondaże wskazują, ze Irlandczycy będą po raz kolejny głosować NIE i to pokazuje, że są świadomi ich historycznej odpowiedzialności jako jedynego kraju z prawem do głosowania nad tym potwornym Traktatem aby sprzeciwiając się, zapewnić ochronę wolności, rządów prawa i cywilizacji również w innych państwach.
Ja sama jako obywatel Irlandii [Jane Burgermeister, przyp. red.] z podwójnym obywatelstwem, apeluję do Irlandczyków aby głosowali NIE  dla dobra mieszkańców Europy, którym odmówiono prawa głosowania w sprawie tego tyrańskiego ustawodawstwa – po to by odwrócic niebezpieczeństwo wojny domowej na kontynencie jeśli Traktat Lizboński zostanie narzucony.
—————————————————
Oficjalne wiadomości mediów w Polsce:
Jerzy Buzek jedzie 8 września do Irlandii przekonywać Irlandczyków do poparcia Traktatu Lizbońskiego. Będzie to robił w iście amerykańskim stylu – na miejscu spotka się z młodzieżą, imigrantami z Polski, działaczami pozarządowymi i sportowcami – ustalił serwis tvp.info.
W Irlandii 2 pazdziernika odbedzie się drugie referendum w sprawie Traktatu Lizbońskiego. W poprzednim głosowaniu Irlandczycy odrzucili dokument. Dopóki nie ratyfikują go wszystkie kraje Unii, to nie wejdzie on w życie. Buzek jedzie do Irlandii jako przedstawiciel europarlamentu i będzie tam przekonywał do przyjęcia unijnego traktatu.
– To wizyta nie na zaproszenie rządu, ale organizacji pozarządowych – zaznacza Inga Rosińska, rzeczniczka Buzka. – Przewodniczący chce dotrzeć do jak najszerszej grupy Irlandczyków – dodaje. I rzeczywiście. W programie jednodniowej wizyty są i spotkania z mediami, organizacjami pozarządowymi, niepełnosprawnymi sportowcami i młodzieżą.
Reakcja w Parlamencie UE po wybraniu Buzka: http://www.youtube.com/watch?v=8po0q4AoYnc
Wszyscy Polacy, którzy maja jakikolwiek kontakt z Irlandczykami powinni wysłać im listy wsparcia, i działać, bo za chwilę obudzimy się w europejskim kołchozie!

Komentarzy 65 to “Belgowie domagają się odpowiedzi na temat grobów… i in.”

 1. Magda said

  Belgowie także protestują przeciw chemtrailom.

 2. Agryppa said

  Trzeba zachorować Buzka grypą – nigdzie nie pojedzie 🙂

  A tak na serio:
  Od początku wydawało mi się, że jak kilka państw zrobi zrzutkę na wybudowanie dróg w jakimś innym kraju, to nie będzie takie bezinteresowne.

 3. allseiingeye said

  Proszę o nazwę szczepionki na ah1n1 w sprayu. Dziękuję

 4. Obsertwator said

  WITAM
  niestety mogę dziś już poinformować że w 99% irlandia powie TAK, niekoniecznie okaze się ze będa tak glosować ale wynik będzie na TAK, chyba wszyscy jesteśmy tego świadomi prawda?

  w przypadku gdy wybory nie będa sfałszowane, za 3-6 miesięcy znów będzie referendum aż do głosu na TAK.

  jedyne wyjście z zaistniałej sytuacji jest: zlikwidowanie rockefelerow i innych bandytów.

  przykro mi to mowic ale tak chyba jest.
  Uwaga: Nie nawołuje nikogo do popełnienia przestępstwa, nie jest zamysłem moim popełnienie przestępstwa opisanym w kodeksie karnym,

  Słowo „zlikwidować” ma szereg możliwości pojmowania, niech każdy sam wybierze sobie jego znaczenie,

  pozdrawiam

  • Artur said

   Ucinając łeb hydrze, nie popełniłbyś przestępstwa.
   Więc ja w przeciwieństwie do ciebie nawołuję do unicestwienia bandytów. Dla mnie to podgatunek człowieka, jakaś genetyczna fraza bez całości, która uzurpowała sobie prawo do mordowania, manipulowania, wykorzystywania człowieka na skalę całego globu.
   Więc do cholery nie bójmy się mówić, że należy im łby pourywać

   • Magda said

    Wychodząc z założenia ,że to nie ludzie-może podlegać to pod prawo „znęcania się nad zwierzętami”.

   • zyta said

    Tu juz byla ta info. ale warta jest powtorzenia, bo pasuje w 100% do tej hybrydy.
    http://www.wykop.pl/ramka/222268/dziennikarka-psychoza-pandemii-grypy-to-zydowskie-dzielo-konspiracyjne

    Holenderska dziennikarka: Psychoza pandemii grypy to żydowskie dzieło konspiracyjne.
    12 sierpień 2009
    Dodaj komentarz
    Przejdź do komentarzy

    Największy holenderski dziennik De Telegraaf opublikował w zeszłym tygodniu wywiad z dziennikarką Désirée Röver, która nazwała tworzoną na naszych oczach psychozę zagrożenia pandemiami, częścią międzynarodowej konspiracji żydowskiej kreowanej celem zredukowania populacji ludności.

    61-letnia dziennikarka powiedziała, że te działania konspiracjyjne są dziełem potomków Chazarów, ludu azjatyckiego, który w VI wieku przyjął judaizm. Dzisiejsi Żydzi, czyli zjudaizowani potomkowie Chazarów “modlą się do swojego boga: Lucyfera, Szatana […] który nazywa się [dzisiaj] Rockefeller, Rothschild, Brezinski i Kissinger”. – twierdzi Röver.

    Przeciwko tej wypowiedzi zaprotestowała miejscowa organizacja “walcząca z antysemityzmem” – Center for Information and Documentation on Israel – CIDI, która prócz oburzenia i uznania jej jako “antysemicka”, nie próbowała odnieść się do meritum wypowiedzi i odeprzeć zarzuty kontrargumentami.

    Przy okazji warto przypomnieć co na temat obowiązkowych szczepień mówią osławione “Protokoły Mędrców Syjonu”, XIX-wieczny dokument będący “rzekomym spisem planów osiągnięcia przez Żydów globalnej dominacji i kontroli nad ludzkością”. Pomijając kontrowersje wokół autentyczności tejże księgi, warto zastanowić się dlaczego w “Protokołach” padło tyle celnych uwag, które – obserwując współczesny świat, np. kreowanie psychozy wokół rzekomych “ptasiej grypy” czy “świńskiej grypy” – jakoś wyjątkowo precyzyjnie sprawdzają się.

    Wykład X

    Par. 17. Chwila proklamowania króla wszechświata.

    Uznanie naszego samowładcy może nastąpić przed zniszczeniem konstytucji. Chwila ta nastanie wówczas, kiedy narody, zmęczone rozprzężeniem w państwach i bankructwami władców, zorganizowanymi przez nas, zawołają: „zabierzcie ich, a dajcie nam natomiast jednego władcę wszechświatowego, który by zjednoczył nas i zniósł przyczyny waśni, a mianowicie: granice narodowościowe, wyznaniowe, wyrachowania państwowe, który by dał nam spokojność i pokój, niemożliwe do osiągnięcia przy obecnych władcach i przedstawicielach”.

    Par. 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie.

    Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, szczepieniem chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełne i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.

    “Protokoły Mędrców Syjonu” – reprint ,Wyd. OJCZYZNA Warszawa, brak daty

    Źródła: Bibula.com, Haaretz.com

    Protokoły Mędrców Syjonu: Kolorowy skan książki z 1936 roku
    Kategorie:
    A/H1N1, Media
    Komentarze (5)
    Trackbacki (0)

 5. rzekł starzec said

  Już nie uda wam się przekonać do siebie wystarczającej ilości tubylczej populacji; wasza działalność, a zwłaszcza jej legalizacja (i nie tylko) to samobójczy strzał, zresztą nie ważne. Radzę poświęcić kolejne dni na uporządkowanie prywatnych spraw lub – jeżeli to kogoś bawi – na przystosowanie własnego ciała i umysłu do przetrwania. Macie chęci lecz wiedzy, niestety, wciąż mało. Czasu, stety, jeszcze mniej. Więc odstawcie motykę, gdyż pozostało wam jedynie obserwowanie Słońca, niewiele już razy. Wszystko się wypełni, to pewne i niezbędne, dobro Dzieci ludzkiego rodzaju to dobro nadrzędne, pogódźcie się z waszym przeznaczeniem, nie bójcie się umierać, nic się nie kończy lecz zmienia (odnawia). Życzę mądrości oraz spokoju.

  Nawiasem pisząc: dziwię się, że się wzajemnie straszycie (jak w mass-mediach) miast uspokajać i wspierać – tym się różnicie od Nas. Chcecie wyjść, „obudzić się” – więc krzyczycie lecz wy już wyrosnęliście we śnie, jak wszyscy inni, ci których staracie się uświadamiać. Wasz wysiłek jest daremny, wpierw trzeba wam pokory dla krytyki i zrozumienia wielu rzeczy i opinii ludzi.
  Jednakże już wam za późno na cokolwiek.

  • TheEndi said

   Mamy broń. Nie do pokonania… http://www.youtube.com/watch?v=Qug0xMfcrf0&feature=player_embedded

  • Magda said

   My się nie straszymy,tylko informujemy-zasadnicza różnica.

  • Artur said

   Skąd to wkleiłeś starcze?
   Uważasz że się straszymy, a co ty zrobiłeś swoim wpisem.
   Nie opowiadaj mi bzdur o pokorze, bo tej w tobie nie ma.
   Na marginesie, twój wpis w pierwszej części, a ten oddzielony spacją, to dwa różne style, więc nie chrzań tutaj.

  • Magda said

   „Macie chęci lecz wiedzy, niestety, wciąż mało.”
   No to może nas doinformujesz? co?

  • Xagog said

   Proszę o usunięcie komentarza osoby która podpisała się „Rzekł Starzec”.Dialog nie ma tutaj najmniejszego sensu.Jednocześnie proszę o usuwanie wszelkich komentarzy tego typu

   • grypa666 said

    …Proszę o usunięcie komentarza osoby która podpisała się “Rzekł Starzec”…
    Nie, takich komentarzy się nie usuwa. To jest dowód na to, że albo chcą nas zastraszyć albo
    sami się boja, albo jest to głupi dowcip. Po numerze IP doszedłem, że wysłane to zostało
    z Polski z łącza ADSL, inne poszukiwania wskazują, że może to być Sanepid Poznań.
    Daję tę wskazówkę tyk, którzy profesjonalnie się interesują tematem zastraszania.

  • mariokosmos said

   Osobiście się nie boję! już nie, może wcześniej dużo… – ale teraz?!
   Swojej śmierci się nie boję, gorsze już jest za mną…

   Jeśli przyjdzie mi umrzeć to ze świadomością iż chęci me czyste były i wszystkie możliwe drogi wyczerpałam.
   Godzę się na cokolwiek co przyjdzie, ale puki mogę będę prawdę głosić – bo nic starcze we wszechświecie nie jest niezmienne!

   Spokój się wewnętrzny liczy (a to osiąga każdy indywidualnie) – a nie przekonywanie i uspokajanie siebie nawzajem. Wsparcie? Wsparcie rodzi się z narodzinami grupy myślących podobnie ludzi – wsparcie już mamy, zresztą nie tylko tutaj…

   Każda wojna starcze niesie ofiary, tego pewnie się nie uniknie… – ale jeśli umierać to z tarczą a nie na niej!

   Mądry starzec od generalizowania nie powinien swego wywodu zaczynać, my nie jedną osoba – lecz grupą jednostek indywidualnych jesteśmy…

   Kim jesteś i czym jeszcze od „WAS” się różnimy?

  • Bruno said

   Weź Nie pierdol

   Weź Nie pierdol

   To video jest dla Ciebie i innych nieświadomych (ciągle podtrzymujących i utrwalających globalne oszustwa)!

  • jerzy said

   A czy Ty, Starcze nie myślisz Ty tak jak człowiek z XIX wieku? Twój pesymistyczny fatalizm powoduje, że doradzasz brak działania…
   A w ogóle po czyjej stronie jesteś Starcze, uchyl przyłbicy; Traktatu Lizbońskiego, czy inicjatyw przeciwstawiających mu się, obowiązku szczepień niebezpiecznymi szczepionkami czy też tego, co czytasz na tym blogu?
   A do moderatorów: Niech będą i takie posty. „Audiatur et altera pars” 🙂

  • eteryczna ziemia said

   Wypowiedz „Starca-Straszaka” -jest jego osobistym „łabędzim krzykiem” i niczym więcej!!!

  • grypa666 said

   Ciekawe… Po numerze IP widzę, że to jest chyba SANEPID Poznań!!!

 6. TheEndi said

  Nigdy nie jest za późno…

 7. Comer said

  Oj starcze, starcze, skad sie biora tacy jak ty, z kosmosu?… 😀 „Juz sie wypelni”, „pogódźcie się z waszym przeznaczeniem”, „nie bójcie się umierać” Ty widze ze nie boisz sie pieprzyc glupot. Jak Ci sie nie podobaja dzialania to nie jest to miejsce dla Ciebie. Chyba ze boisz sie umierac w samotnosci i szukasz wspoltowarzyszy 😀 Widze ze bardzo bys chcial zeby zaniechano wszelkim dzialania, ale mam zla dla Ciebie wiadomosc, ludzie beda dzialali coraz intensywniej.

  • jerzy said

   Zastanów się, Gorąca Głowo: jak pogonisz Buzka? Zamiast dmuchać dużo pary w gwizdek, działaj przeciwko temu, czego nie chcesz. Chyba Starzec trafił do Ciebie, który się tu kilka postów przedtem wypowiadał 😉

 8. Grashka said

  Buzka powinni pogonić co to na siłę chcą żeby traktat przeszedł dlaczego nie pytano nas o zdanie UNIA sama narzuca ustawy myślą że ludzie są głupi i nie widzą do cze go to wszystko zmierza
  I MÓWIMY NIE TRAKTATOWI nie będziemy niewolnikami

 9. Xagog said

  No tak,Jerzy Buzek.Po raz kolejny muszę się wstydzić za któregoś z rodaków.Bo mimo że mnie tam nie ma i nie obcuję z żadnym irlandczykiem,znowu powiedzą „Polacy”.Psia krew,Panie Buzek wstyd,wstyd mi jak jasna cholera.

  ” Wszystko się wypełni, to pewne i niezbędne, dobro Dzieci ludzkiego rodzaju to dobro nadrzędne, pogódźcie się z waszym przeznaczeniem, nie bójcie się umierać, nic się nie kończy lecz zmienia (odnawia). ”

  Co to za przemowa?Ona nic nie wnosi.Potraktuję to jako monolog,bo tylko taką ma wartość tutaj i teraz…

 10. mamaZuzi said

  http://www.eu-referendum.org/polski/petitions/europe_for_the_people_info.html to jest adres pod którym można się dowiedzieć bardzo ciekawych informcaji na temat unii europejskiej i szczerze to nie wygląda różówo, ludziom nie mówi sie całej prawdy, wiele jest tam również informacji na temat traktatu lizbońskiego, od tej ciemnej strony. Można też podpisać się pod petycją odrzucającą traktat. Sama nie wiem, czy o tej stronie dowiedziałam się z tego blogu czy z jakiegoś innego źródła(bardzo dużo ostatnio takich informacji szukm) W każdym razie bardzo aktualna strona dotycząca komentowanego tematu!!!!

 11. Magda said

  Ten filmik z parlamentu europejskiego-akcję zorganizowała grupa Niepodległość i Demokracja.Na jej czele stoi Brytyjczyk Nigel Farel.Z Polski w grupie tej byli: poseł Urszula Krupa i poseł Tomczak(imienia zapomniałam chyba Witold).Oboje nie dostali się do europarlamentu na obecną kadencję.

  • Jose said

   Farel dobrze gada i mówi to wprost. Niestety tacy ludzie są u nas mało znani, a jeżeli już to szybko dostają etykietkę „oszołomów” (np. Pan Lepper), a wielka szkoda bo wiadomo jak kończą w polskiej rzeczywistości medialno-pseudopolitycznej.

   • Jose said

    Tak na marginesie, udało nam się uzyskać pozwolenie od Dyrekcji szkoły podstawowej oraz przedszkola na rozwieszenie plakatów informacyjnych w tychże placówkach 🙂
    Teraz musimy podumać nad rzeczowymi informacjami, które trafią do rodziców.

   • Radek said

    Chyba Nigel Farage…chyba, że ja się mylę

   • Magda said

    Tak mój błąd-źle zapisałam nazwisko

 12. Radek said

  Chcemy postarać się odciąć niegodziwców od finansowania. Proszę aby powstał osobny wątek dotyczący przygotowania skargi do Trybunału Konstytucyjnego RP w sprawie niezgodnej z Konstytucją RP ustawy o NBP nadającej bankom prywatnym prawo do kreacji czyli emisji pieniądza w Polsce. Sprawa jest oczywista. Warto również sprawę nagłośnić w mediach.

  Art 227.1. Konstytucji RP: „Centralnym bankiem państwa jest Narodowy Bank Polski. Przysługuje mu wyłączne prawo emisji pieniądza”

  Pieniądz nie istnieje zanim nie zostanie wyemitowany.
  Emisja polskiego pieniądza to konstytucyjny przywilej i wyłączne prawo NBP!

  Pisanie o emisji oraz o tym, iż jest to podstawowy cel NBP, jest dzisiaj konieczne, bowiem emisja pieniądza została zaniedbana przez NBP i zastąpiona (wtórna emisja pieniądza, czyli kreacja) akcją kredytową prowadzoną szeroko przez prywatne banki komercyjne.

  Sytuacja jest wręcz absurdalna, bowiem w prywatnych bankach komercyjnych nastąpiło przemieszanie i zespolenie dwóch funkcji;
  1. pożyczania pieniędzy
  z
  2. emisją pieniędzy.

  Ta druga funkcja jest funkcją zastrzeżoną dla NBP w Konstytucji R.P!

  Pieniądz bezgotówkowy występuje w gospodarce w postaci zapisów na kontach bankowych. Emitują go banki komercyjne, głównie w formie udzielania kredytów bankowych swoim klientom. NBP wprowadza również do gospodarki pieniądz bezgotówkowy, udzielając kredytów pozostałym bankom. Pieniądz ten jest traktowany, w teorii i praktyce, tak jak gotówka.

  • Magda said

   I między innymi to spowodowało obecną sytuację kryzysową.

   • Magda said

    polecam:
    http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1401

   • Radek said

    Tak tak polecać filmiki to sobie możemy bez końca. Moim zdaniem należy jak najszybciej działać, gdyż ważą się nasze losy i naszych dzieci. Proszę jeszcze raz, aby Państwa prawnicy przygotowali skargę do Trybunału Konstytucyjnego. Niestety tak jest to pomyślane ,że skargę może złożyć każdy Obywatel ,ale tylko poprzez prawnika 🙂

   • Magda said

    to tekst,nie filmik 🙂

  • Pol-Pot said

   Radek przeczytaj sobie ustawę o Prawie Bankowym najlepiej komentarz do ustawy. Pewnie tego nie zrobisz bo to naprawdę sporo tekstu. W każdym razie po tym co napisałeś widać że nie wiesz jakie jest ustawodawstwo i to że Prawo Bankowe nie jest w kolizji z konstytucją. Nie chce mi się robić wykładu bo to jest obszerny temat, ale jako prawnik z wykształcenia mogę ci powiedzieć że pleciesz bzdury… Nie bierz tego do siebie, ale zanim coś napiszesz postaraj się zebrać elementarną wiedzę na ten temat. Bo widzę że opierasz się tylko na wiedzy z forów dyskusyjnych.

   • Radek said

    Nie prawda. Akurat o tym wypowiadali się prawnicy na swoich forach tematycznych. Tylko nikt do cholery nie złożył jeszcze skargi. Prawdopodobnie ze strachu

   • Radek said

    W Konstytucji nie ma rozróżnienia na „znaki pieniężne” oraz inne formy pieniądza. Jest wyłącznie słowo „pieniądz” i „emisja” ,która jest tak oczywista, że nie można sobie tego dowolnie interpretować. Sytuacja jest absurdalna, podobnie jak w USA zasady opodatkowania, które jak prawie wszyscy już wiedzą nie są zgodne z Konstytucją.

   • Radek said

    Z całym szacunkiem, ale w tym świecie:
    prawnicy psują prawo
    lekarze psują zdrowie
    księża psują religie
    Nie bierz sobie tego do siebie
    Przemyśl czy tak nie jest

   • zyta said

    @Pol-P.,
    wez zmien nicka, jak ci bylo sugerowane parokroc. Nie przystoi, zeybys powielal mysli o tym zbrodniarzu. Naprawde.

   • Adam said

    dokładnie popieram Zytę.

 13. MiB said

  „W liście pisze się o “podwójnym” języku rządu zapewniającym ludzi, z jednej strony, że świńska grypa nie jest niebezpieczna, a z drugiej informuje się ich, że trzeba przygotować masowe groby na cmentarzach dla wszystkich ofiar.” – Jak dla mnie to powiedzieli prawdę, bo grypa przecież nie jest niebezpieczna, a masowe groby muszą przygotować dla ofiar szczepionki… tym tekstem sami sobie w kolano strzelili..

 14. Bruno said

  Illuminati TV Spot – Flu Inside Job: It Will Happen Again!

 15. Bruno said

  Pani minister Kopacz tłumaczy że zaszczepieni maja szansę przezyć

  http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article368758/Kopacz_Zaszczepieni_maja_szanse_przetrwac.html

 16. Bruno said

  Producent medykamentu TAMIFLU, w 2008 roku prognozował wzrost sprzedaży tego specyfika w roku 2009 o cale 531 % !!!
  Czarodzieje, czy może maja te informacje od (rządowej) wróżki, bo przecież w roku 2008 sprzedaż TAMIFLU spadła o 78,3% a już na rok 2009 miała wzrosnąć o 531%!

  http://www.chugai-pharm.co.jp/pdf/annual_report/2009/eAR2009_12_04.pdf

 17. Obsertwator said

  witaj looknijcie i powiedzcie co o tym sadzicie.

  prosze tylko o powazne przeyslane odpowiedzi.

  Odpowiedz

  • Radek said

   Nie wiem, ale ostatnio zauważyłem strasznie wymodlonych znanych rzezimieszków w moim mieście. Przyznam ,że nie chodzę do Kościoła. Oni latają co niedzielę. Bardzo mnie to ździwiło

   „W owym dniu uchwyci się siedem kobiet jednego mężczyzny, mówiąc: Swój własny chleb będziemy jadły i swoim własnym odzieniem będziemy się przyodziewały, niech tylko twoim imieniem się nazywamy, zdejmij z nas naszą hańbę!’ (Izajasza 4:1)

 18. illuminati circus said

  IRLANDIO replay NO!!! liczymy na Was, chociaż Wy nie pozwólcie na parszywy totalitarny traktat bo wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Odrzućcie to fałszywe ustawodawstwo ponownie.

 19. piotr bein said

  QUESTION TO BAXTER EXECUTIVES

  by Alexander S Jones
  former employee of NIH
  LSBR / NIAMS

  You initially claimed “trade secrets” regarding the vaccine contamination. Could you explain why Baxter initially attempted to cover this up?

  Despite popular media claims to the contrary, coinfection of H5N1 and H3N2 would not produce simple reassortment. It would produce complex in vivo recombination of many competing strains in the infected host. Does Baxter agree with this assessment?

  Furthermore the complex coinfection of H5N1 and H3N2 in a human would produce natural selection pressure for maximum virulence. Does Baxter dispute this claim? If so, why? If not, please explain why on earth would Baxter attempt to cover up an incident which may well have been lethal to 99% of humanity?

  The book “Evolutionary Dynamics” suggest that viral coinfection selects for both maximum virulence and infectivity. Does Baxter dispute these mathematics? Considering this danger is well known among virologists, can Baxter immediately explain the precise sequence of events, including dates, times, and people involved, which led to contamination in over 16 labs in three separate countries in Europe with coinfected H5N1 and H3N2 material?

  Is Baxter prepared to cooperate with all relevant authorities in the multiple countries to publicly release the genetic sequences of the contaminated material? Furthermore, what Clade was Baxter’s H5N1 vaccine from? Clade 1? Clade 2? Clade 3? Other? Is part of the reason Baxter is so eager to destroy the existing vaccine material that executives are concerned the world will find out their ‘custom’ H5N1 does not resemble the strains circulating in waterfowl?

  Can Baxter please disclose all financial and social connections it has with the incoming Obama administration (as Baxter and its executives are based near Chicago) and whether Baxter stood to benefit financially from the outbreak of a pandemic through a contaminated season influenza vaccine in late 2009? Does Treasury Sec Geithner hold shares in Baxter? If so, how many shares?

  Baxter Director Gail Fosler has profoundly disturbing connections to powerful organizations including the Council on Foreign Relations, high-level Chinese CCP leadership, and the Federal Reserve Bank of New York. The question is simple: Is Baxter involved in biological weapons programs? Are any of these programs ‘international’ in scope? If so , who is providing the funding? What is the nature and intent of these programs? Are any of these programs part of the so-called ‘black budget’? That is , is Baxter involved in any “Special Access Programs” , as defined by Congress? Are any of these ‘waived’ “Special Access Programs”? Are any of these ‘unacknowledged’ ‘waived’ Special Access Programs (also known as ‘black programs’)?

  Can Baxter explain exactly how a Level 3 biological warfare pathogen found its way into H3N2 material, regardless whether or not this experimental vaccine material was ‘intended’ for eventual use in humans or not. Is the contaminated H5N1 strain genetically engineered? If so, by whom? Does the NS protein in Baxter’s H5N1 material contain polymorphisms which suppress human interferon production? Was Baxter’s H5N1a full set of influenza genes? Or was it just the hemaglutanin and neuraminidase? Did Baxter’s H5N1 contain a poly-basic cleavage site on the Hemaglutanin surface protein? Why were the samples of experimental vaccine material not irradiated?

  Are Baxter executives prepared to testify before Congress , under oath, that their corporation is not involved in biological warfare programs?

  Baxter’s explanation so far has been chilling to put it mildly. Furthermore, it would be in Baxter’s best interest, if it were not involved in criminal activities, to set the record straight? Does Baxter not agree its silence and weak explanations suggest possible criminal malfeasance? If not criminally involved, why will Baxter executives not provide a complete and full account of this supposed contamination, (if indeed it was contamination rather than intentional weaponization.)

  Do Baxter executives have any financial and/or personal connections to Toyama Pharma and T-705, an influenza polymerase inhibitor? Has Baxter experimented with influenza polymerase inhibitors? Will Baxter disclose precisely what its financial positions are regarding H5N1 pandemic ‘therapy’ included its intended market timelines? The ‘contamination’ was an extremely serious breach of risk as Baxter could have easily exterminated most of the human race if this experimental material was made into vaccines.

  Why does Baxter hold patents on avian influenza RNA polymerase promoters? What legitimate public health and/or scientific interest does Baxter have in this research? (see Application number: 10/547,155, Publication number: US 2007/0134270 A) Will all Baxter executives come forward and immediately renounce weaponization of biologics? Are Baxter executives concerned about possible civil and/or criminal actions brought against them? Why or why not?

  What are the financial connections between the Federal Reserve System and Baxter? Does Baxter receive funding from JP Morgan or Goldman Sachs? Does Baxter receive any national security exemptions (waivers)?

  What specific steps , including a precise timeline, does Baxter plan on doing to allay the concerns of both the public and the scientific community? Again, can Baxter please describe the precise nature of their H5N1 strain, including genetic sequences, from where it was obtained, and whether it was genetically engineered? If genetically engineered, what modifications were made? Single nucleotide polymorphisms? RNA Recombination? Reassortment? What exactly, was in this experimental vaccine material? We want scientific answers immediately.

  Comment by asdf03 | March 19, 2009 | Reply

 20. kajoni said

  Od pewnego czasu z uwaga obserwuje ten blog, podobaja mi sie rozsadne wypowiedzi wielu osob. Zawsze bylam przeciwniczka teorii spiskowych, ale ostatecznie uznalam,ze „cos w tym jest”. Mysle,ze przede wszystkim wazne jest, aby nie przyklejac ludziom etykietek. Nie podoba mi sie antysemityzm i okreslanie ludzi „podejrzanych” jako Zydzi. Nacja nic ma tu nic do rzeczy. Sa zli Zydzi, zli Polacy, Anglicy, Amerykanie, Kurdowie… Poza tym tego typu dyskurs wplywa na „zjazd” jego poziomu. Nie zauwzyliscie, ze przyklejajac komus etykietke, zwyczajnie przestajemy go widziec? Mowimy „niegrzeczne dziecko” i widzimy „niegrzeczne dziecko”. Chcemy widziec, wiec patrzmy, a nie gadajmy bez sensu

 21. Website said

  website

  Belgowie domagają się odpowiedzi na temat grobów

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s