Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

„Niebezpieczne szczepionki” – komentarz czytelnika 3.09.2009

Posted by grypa666 w dniu 03/09/2009

Ważny komentarz napisał dzisiaj „Michał” *

Dzisiaj rozmawiałem telefonicznie z Profesor Marią Dorotą Majewską
INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII Katedra Marii Curie Komisji Europejskiej Zakład Farmakologii.

Pani profesor wypowiadała się w telewizji publicznej na temat szkodliwości szczepień. Oczywiście rozpętała burzę:)
W rozmowie telefonicznej stwierdziła jedno: prawdopodobnie dojdzie do konfrontacji jednak mamy przewagę liczebną i raczej nie ma możliwości aby zdołali opanować całą ludzkość. Najważniejsze aby o tym mówić wszem i wobec , wszędzie gdzie się tylko da. Docierać wszelkimi możliwymi środkami do ludzi.
Otwarcie powiedziała że H1N1 to wielki przekręt za którym stoją interesy wiadomo czyje. Jest wielu lekarzy i naukowców w Polsce , którzy doskonale wiedzą co jest grane. Często jednak są szykanowani. Pani profesor zabierze głos na naszym forum a na początku miesiąca znajdzie chwilę czasu na spotkanie z naszą grupą. (…)
zob. >fragment listu
http://docs.google.com/gview?a=v&q=cache:d5pmQlEJGM4J:www.autyzm-szczepienia.eu/uploads/List_do_wakcynologow_poprawiony%255B3%255D%2520adobe.pdf+majewska+dorota,+szczepienia&hl=pl&gl=pl
oraz wywiad w TVP: niebezpieczne szczepionki ( zwróćcie uwagę na zaciętość tej pani pediatry:)

bezpośredni link: http://www.youtube.com/watch?v=5oEKTWInzXA
cz.2 http://www.youtube.com/watch?v=TtE2mPiEoxk&feature=related
cz.3 http://www.youtube.com/watch?v=wMq_umnhAo0&feature=related

2008-11-28
Do: Zarządu Polskiego Towarzystwa Wakcynologii
Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i do
Zarządu Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa
Katedra Profilaktyki Zdrowotnej
Ul. Smoluchowskiego 11
60-179 Poznań
Szanowni Państwo,
W odpowiedzi na nadesłany do mnie protest Państwa odnośnie mojej wypowiedzi z dnia 14 października 2008 r. o „szkodliwości dużej liczby szczepień”, pragnę wyjaśnić moje stanowisko w tej sprawie.
Najpierw się przedstawię. Jestem neurobiologiem. Przez 25 lat pracowałam w USA w czołowych instytucjach naukowych tego kraju (w Uniwersytecie Missouri, Uniwersytecie Harvarda oraz w Narodowym Instytucie Zdrowia pod Waszyngtonem). W 2006 r. wróciłam do Polski w celu realizacji projektu badawczego Komisji Europejskiej, w 2007 uzyskałam tytuł profesora nauk medycznych. Moje publikacje o neurosterydach doczekały się tysięcy cytowań w literaturze naukowej. Jako jedyna osoba w Polsce wygrałam w drodze konkursu prestiżowy grant Komisji Europejskiej (Marie Curie Chair) na prowadzenie badań nad biologią autyzmu i potencjalną rolą thimerosalu w patogenezie tej choroby. Realizuję ten projekt we współpracy w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, bowiem tu znajduje się Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, która opiekuje się dziećmi autystycznymi. Projekt składa się z części klinicznej i przedklinicznej. Badamy potencjalny związek autyzmu z liczbą, rodzajem i natężeniem szczepień, z powikłaniami poszczepiennymi, zawartością rtęci w przydatkach skóry i z poziomem hormonów sterydowych.
Jak Państwu wiadomo, rtęć w postaci thimerosalu była i nadal jest dodawana do wielu szczepionek niemowlęcych w Polsce (ich szczegółowa lista jest przytoczona dalej w tekście).
Rtęć w każdej postaci jest bardzo toksyczna, o czym świadczy ponad 4100 publikacji w PubMed na ten temat i wieloletnie doświadczenia ludzkości. Organiczny związek rtęci, thimerosal (sodium
ethylmercurithiosalicylate), zawierający wagowo ok. 49% rtęci, wyprodukowany w latach 1930. przez firmę Eli Lilly przez kilkadziesiąt lat był dodawany jako środek bakteriobójczy i konserwujący do szczepionek oraz innych medykamentów bez rygorystycznych badań świadczących o jego bezpieczeństwie. Jest to niezgodne z dzisiejszą praktyką dopuszczania preparatów chemicznych do użycia w medycynie. Rtęć jest neurotoksyczna, kardiotoksyczna, hepatoksyczna, nefrotoksyczna, immunotoksyczna, kancerogenna.
*treść komentarza została dopasowana do celu publikacji

Komentarzy 110 to “„Niebezpieczne szczepionki” – komentarz czytelnika 3.09.2009”

 1. astromaria said

  Super, ja też pisałam na swoim blogu o pani profesor i tym, jak zbulwersował mnie atak doktor Kotowskiej na nią i na wyniki jej badań. Podziwiam siłę i odwagę prof. Majewskiej. Komentarze na jej temat i ataki na jej osobę na stronach i blogach tzw. racjonalistów są tak ordynarne, że właściwie ich autorów można by było podać do sądu. Chętnie przekażę dr Majewskiej słowa poparcia. Tak trzymać!!!

  • grypa666 said

   Jest nas coraz więcej. Jeśli dalej tak będzie to zdobędziemy poparcie środowiska naukowego.

  • Lekarz said

   Brałem udział w ubiegłym roku w konferencji zorganizowanej przez Panią Profesor na temat autyzmu i szczepień. Większość referatów przedstawiali poważni naukowcy. Ich badania i argumenty były wiarygodne i przekonujące. Po tej konferencji usunąłem sobie wszystkie stare amalgamaty. Zacząłem też pytać rodziców dzieci z autyzmem czy zauważyli związek wystąpienia choroby ze szczepieniem. Ok. 50% zauważało taki związek, inni nie byli pewni.
   Jestem bardzo wdzięczny Pani Profesor za jej działalność na rzecz polskich dzieci.

   • Agryppa said

    Wczoraj żona poszła do przychodni zaaplikować małemu kolejną szczepionkę przeciwko żółtaczce i nalegała, żeby szczepionka nie zawierała Tiomersalu. Skoro tak, to pani ‚Doktor’ wysłała ją do apteki żeby za swoje pieniądze kupiła … „Engerix”.
    A kilka miesięcy wcześniej rozmawiałem z panią ‚Doktor’ na te tematy i sama się żaliła, że ma dużo dzieci autystycznych w rejonie. I co? Spisek NWO czy ignorancja do kwadratu? Dodam, że pani ‚Doktor’ ma bardzo dobrą opinię w rejonie. Matki szczepiące dzieci przeciw grypie pewnie będą miały spokojne sumienie, że przecież pani ‚Doktor’ wie, co robi i nie skrzywdzi ich pociech.

   • Lekarz said

    Zrobi Pan dobry uczynek dając pani ‚Doktor’ zamiesczony powyżej list prof. Majewskiej do wakcynologów. Tam są wszystkie potrzebne informacje.
    Dla wygody podaję link: http://www.autyzm-szczepienia.eu/uploads/List_do_wakcynologow_poprawiony%5B3%5D%20adobe.pdf
    P.S. „Ignorancja do kwadratu” to trafna diagnoza.

   • 03.09.2009 said

    Problemem jest to, że system przymusza też dobrych lekarzy do uczestniczenia a tym procederze a w jaki sposób? bardzo prosty bo finansowy, a to nfz nie podpisze z nim umowy a to będą inne „obiektywne problemy” np. ze zrobieniem specjalizacji a ponadto kruk krukowi oka nie wykole no chyba, że to biały kruk 🙂 to ma przerąbane 😉

   • Lekarz said

    Dobry lekarz to taki, który przestrzega zasady „primum non nocere”.
    Można praktykować medycynę nie ulegając naciskom i nie szkodząc pacjentom.
    Zawsze byłem niepokorny, często za to szykanowany, ale specjalizacje i stopnie naukowe zdobyłem. Uprawiam medycynę poza systemem państwowym. Dzięki temu nikt mnie do niczego nie przymusza. To wolny zawód.

   • 03.09.2009 said

    > Lekarz.

    Szczerze gratuluję odwagi!

   • astromaria said

    @ Agryppa: parę lat temu pewna pani pediatra powiadomiła rodziców swoich pacjentów, że szczepionki zawierają rtęć i poradziła, żeby kupili te bez dodatku Thimerosalu. Skończyło się to dla niej fatalnie, ponieważ została oskarżona o czerpanie korzyści z hadnlu tymi szczepionkami, a w GW była na nią prawdziwa nagonka.

   • Agryppa said

    @Astromaria
    Ale może chociaż śpi spokojnie…
    Lekarz to nie jest taki łatwy zawód, jak to się niektórym wydaje.

   • piotr bein said

    astromaria podaje pare okolicznosci swiadczacych o tym, ze swinskie szczepionki napedza kompleks jot, w sklad korego wchodza merdia jak giewu

  • Pani dr Majewska jest odważną i uczciwą osobą, a przede wszystkim mówi prawdę! Ile jeszcze ludzie pozwolą siebie oszukiwać, skoro już wszystko zdemaskowane i jasne?. Ja myślę, że to co robi ta wspaniała Pani dr jest teraz bardzo cenne dla wszystkich nas.
   Nie pozwólmy sobie już niczego wmawiać i ściemniać pięknymi słówkami i miejmy samouważność, bo wśród „owiec” zawsze są też wilki. Mieszkam w UK i nie poznaję Polaków, którzy nadal niewiele wiedzą, albo są zajęci itp., ale teraz widzę, jak to wszystko działa, bo aby nadal bronić swoich interesów, naraża się życie nas wszystkich.

   Pozdrawiam Panią Majewską i życzę dużo siły i pogody ducha.

   Ania

  • Brenda said

   Pozwolilam sobie zacytowac fragment na Forum mojego rodzinnego miasta i odeslalam do tego bloga, bo jak zobacza fragment z Polskiej Telewizji, czyli ich „okienka na swiat” to sa bardziej sklonni uwierzyc.

 2. Pol-Pot said

  Cóż pani pediatra miała jasno sprecyzowane poglądy i je przedstawiła w sposób cywilizowany. Suma sumarum, była bardziej przekonywująca od pani profesor, która chyba była za bardzo zestresowana wystąpieniem w tv…

  • marcus said

   to bylo dwoch na jednego, a pani pediatra… kto wierzy w swoja dogme ten ma i sile, pranie mozgu do n-tej potegi.

   • 03.09.2009 said

    Jest nawet na to pewne powiedzenie:

    „nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem”

  • Pol-Pot powiedział „Cóż pani pediatra miała jasno sprecyzowane poglądy i je przedstawiła w sposób cywilizowany. Suma sumarum, była bardziej przekonywująca od pani profesor, która chyba była za bardzo zestresowana wystąpieniem w tv…”

   Przekonała Ciebie ta pani? zaszczepisz się jako ochotnik? pewnie niedługo będzie okazja, jak tak dalej pójdzie.

   Oceniając w ten sposób ludzi, można się bardzo pomylić, bo Ci „niby” pewni siebie, nie zawsze są Prawdziwi, albo Prawdomówni, a chyba to się liczy najbardziej?
   Uważam, że warto podziękować gorąco Pani dr Majewskiej, że przyleciała do kraju w tak ważnej sprawie, jak wstrzymanie zabójczych szczepień dla nas, a przy okazji też warto przyjrzeć się całemu koncernowi farmaceutycznemu i jego „parobkom”. Trzeźwość i przytomność w domu i zagrodzie, pa

   • Adam said

    zostawcie pol=pota nie odpisujcie mu on tylko chce tu zamet siac. olejcie go.

   • Adam said

    swoja droga to moze tak mu bana na ten nick? przeciez on ma nick zbrodniarza ktory wymordował 3/4 swojego narodu!!

   • Pol-Pot said

    Strasznie jesteście nakręceni z tego co widzę. Stwierdziłem fakt jakie są moje odczucia wobec wywiadu. Ci co są przekonani do sprawy, zwrócą uwagę na inne rzeczy. Natomiast ci którzy pierwszy raz słyszą o tym przekręcie będą na bank bardziej po stronie pielęgniarki. Zwykłe stwierdzenie faktów i nie ma się czym oburzać.

   • Brenda said

    Z tego co widzialam to jedynym „atutem w rekawie” Pani pediatry bylo to, ze : przeczytala milion prac (?!)i nic tam nie ma o szkodliwosci oraz , ze jest nauczycielem akademickim. Pani Doktor przedstawila dane i opiera sie na WLASNYCH badaniach, LEGALNYCH. Pedriatra tylko sie napuszyla i powiedziala, ze nie prawda, bo …. nie. A ten Pan od farmacji tylko bronil wlasny tylek i kumpli. Podparl sie nieaktualnymi przepisami jakie poprostu wykorzystali. Pani Doktor byla zdenerwowana, bo chciala jak najwiecej pryekaya w krotkim czasie i pewnie miala dylemat co jest wazniejsze.

   • brown.kate said

    Ja tez podziekuje pani dr Majewskiej z calego serca.

    Dzieci nie szczepie, bo nie mam pewnosci ze szczepienia nie szkodza, wiec po co ryzykowac. Argument, ze szczepienia pomagaja bardziej niz szkodza, do mnie ne przemawia. Widze pelno dowodow na to, ze szkodza, a ze pomagaja zdecydownie nie….

   • zyta said

    Popieram Adama. Pol-Pot powinien przestac istniec nawet jako nick!

  • Zapsa said

   Jasno sprecyzowane? Ja usłyszałam przede wszystkim „ja jako NAUCZYCIEL AKADEMICKI PRZEDE WSZYSTKIM twierdzę że…” Jeśli ktoś na wstępie podpiera się papierkiem,żeby broń Boże ktoś nie pomyślał,że może nie mieć racji – no to sory albo jest zakompleksiony albo nie zna innego sposobu przedstawiania swoich racji.Poza tym bredziła o tym,że szczepionki są jednym z najbardziej testowanych leków,nim wejdą w obieg – nie podparła się żadnym dowodem,a my słyszymy z wiadomości,że nasza ukochana szczepionka przeciw grypie jest wypuszczona w tzw.”trybie przedwczesnym” czy jakoś tak i zbadana tylko wstępnie???WTF????Jak ma się do tego jej wypowiedź?Ano tak,że mówi co jej mówić wypada,bo jej za to płacą albo sama woli nie wiedzieć.nie zdziwiłabym się,gdyby sama swoich dzieci nie szczepiła,bo przecież wielu lekarzy tak robi.Pani Maria podpiera się statystyką,już jakiś czas temu zapoznałam się z jej listem i mną wstrząsnął,mówi o faktach niewygodnych i nie rozumiem po co miałaby to robić,jeśli nie byłoby prawdą.Dla zabicia czasu??Jest naukowcem,więc to nie to,że ona „wierzy” w złe działanie szczepionek,ona to WIE,bo zbadała to od podszewki.

  • Zapsa said

   A i jeszcze ten inspektor, no ten to w ogóle mnie powalił.Mówił nie na temat,bo odpowiedź na pytanie była niewygodna.

  • piotr bein said

   pol-nocniku (z angielska): czy to jest sarkazm czy chcesz isc na bananay?

 3. Hekate said

  Kiedyś rzadko kto słyszał o autyzmie, a tym bardziej ADHD… To co dzieje się w dzisiejszych czasach, to istna plaga! A ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego, co wchodzi w skład tych wszystkich szczepionek. W głowie się nie mieści!

 4. marcus said

  Strzal w giganta, aczkolwiek wiadomosc z glownych mediow.

  Pfizer – największy na świecie koncern farmaceutyczny, znany m.in. z produkcji Viagry – zapłaci rekordową karę w wysokości 2,3 miliarda dolarów. Amerykańskie władze oskarżyły go o stosowanie niedozwolonych metod marketingowych.
  Zarzuty dotyczą m.in. środka przeciwbólowego Bextra, który był przez Pfeizera lansowany do zastosowań innych niż te, na które wydał zgodę amerykański Urząd Kontroli Żywności i Leków. Bextra została już wycofana z rynku.

  W sumie zarzuty przeciw Pfizerowi dotyczyły nieprawidłowości przy sprzedaży 13 medykamentów.
  Producent Viagry na zakupach
  68 mld dolarów – tyle największy na świecie koncern farmaceutyczny Pfizer…

  Ugoda między firmą a rządem przewiduje, że śledztwo przeciwko Pfizerowi zostanie umorzone, gdy koncern zapłaci wspomnianą gigantyczną sumę.

  Reuters informuje, że sześć osób, które ujawniły władzom sprzeczne z prawem praktyki Pfizera, otrzyma nagrody – w sumie ponad 102 miliony dol. Połowę tej kwoty ma dostać John Kopchinski – były przedstawiciel handlowy Pfizera.

  Czyli zaplac panstwu (FDA) a my damy tobie spokoj.Bardzo szlachetne!!!!

  • marcus said

   c.d.
   za takie praktyki to embargo na 10 lat na danym rynku na wszystkie produkty firmy a nie oficjalna „lapowka”. Ale to takie moje sny o idealnym panstwie czyli majaczenia frajera!!!!

 5. cavaderous said

  cyt. „przeszedł pomyślnie proces harmonizacji” – ciekawe „kto i za ile” przeprowadził test oraz „kto i za ile” go zatwierdził – sprawa jest jasna , jak zawsze chodzi o interes , tak samo jak w innych branżach – nie ma takiego produktu, którego by nie zatwierdzono , gdyby tylko odpowiednie kanalie tego nie chciały….jeśli ktoś dziś wierzy w jakieś przepisy , ustawy i produkty (dotyczące ogólnie wszystkich)że są „odpowiednie” dla społeczeństwa , to już może być pewny , że to kanał…

 6. cosac said

  Nie wiem jak się ustosunkować do tych szczepień. Widząc jak nawołuje do ich bojkotu David Icke, zaczynam mieć poważne wątpliwości. Uzasadniam je ty,, że według mnie- i nie tylko- Icke jest typowym agentem dezinformującym.

  • 03.09.2009 said

   W takim razie idź się zaszczep i nie zapomnij nam opowiedzieć o skutkach. Z Bogiem… Niekoniecznie dosłownie 😉

   • cosac said

    Jak mam się szczepić skoro nie ma jeszcze całej akcji. Myśl chronologicznie a nie komicznie.

   • kellrez said

    A co zrobisz jak będzie akcja? Będziesz trąbił że szkodliwe?
    Wtedy będzie za późno, lepiej zapobiegać. Jou.

    ps. i kto tu jest agentem dezinformującym.

   • 03.09.2009 said

    Miałem oczywiście na myśli najbliższą przyszłość a ponadto niektóre inne szczepionki są dostępne i to już od daaawna, można na sobie testować dowoli, ja jednak zrezygnowałem z tej „przyjemności”.

   • cosac said

    Będę odwlekał żeby zobaczyć skutki na innych 🙂

    p.s. i kto tu ma paranoję.
    jou
    🙂

   • cosac said

    03.09.2009:
    bardziej chodzi mi o intencje organizatorów tej akcji, bo jestem świadomy, że KAŻDA szczepionka to ryzyko dla zdrowia.

   • kellrez said

    Ciekawe co byś zrobił jakby twoje dziecko zachorowało na autyzm.

    Jeśli twoim zdaniem to co mówią w TV to władza absolutna to gratuluję.

   • kellrez said

    Szczególnie ta na świńską grypę.

   • Comer said

    Icke ma swoje kontrowersyjne poglady, ale nie znaczy to ze jest agentem dezinformacyjnym. O to samo podejrzewano A. Jonesa. Jaki spiskowcy mieli by miec cel ujawniajac sie i swoje plany poprzez tych ludzi na tylu szczeblach? Paranoja jest nazywac spiskowcami osoby ujawniajace spisek…

   • kellrez said

    Nie wiedziałem że spiskowcy zakładają sprawy sądowe, poparte dowodami.
    Wszyscy którzy mówią o szczepionkach że są złe.. Biorą raczej wzór z Jane B.

    Sami wpadli i ktoś to zauważył 😉

   • kellrez said

    Niech się informacja roznosi 🙂

   • cosac said

    Comer:
    Nie uważasz, że mieszanie fantazji z prawdą to świetna taktyka żeby podkopać prawdę? Żeby ludzie którzy myślą w miarę racjonalnie od razu po zaznajomieniu się z takimi historiami odbierali wiarygodność takiej osobie i teorii, która jakoś opiera się na faktach?
    Przykładowo, gdybym powiedział Ci, że pestycydy zawarte w roślinach są szkodliwe dla zdrowia, jednocześnie podkreślając, że za ich wprowadzeniem do żywności i truciem ludzie stoi Sierotka Marysia czy Czerwony Kapturek to co byś zrobił? Ja bym spisał na straty opinię o szkodliwości pestycydów. Zastanów się, a nie przyjmuj wszystkiego na wiarę.

   • kellrez said

    Cosac: Chcesz pogawędzić to zapraszam na gg 6828355 wyjaśnimy sobie co nie co 😉 Jou.

   • Comer said

    Zastanawiam sie i nigdy nie przyjmuje niczego na wiare. Masz racje ze mieszanie „kontrowersyjnych pogladow” (czyt.fantazji), z prawda odbiera informacji wiarygodnosc, co nie znaczy ze to mit! Ten czlowiek poswiecil polowe zycia podrozujac, badajac starozytne kultury, wierzenia, legendy itp. i na ich podstawie mowi o rzeczach ktore dla ciebie sa fantazja. Nie wiadomo jak gleboko siega „Krolicza nora”, ale najgorsze co mozna zrobic to z gory przekreslac te teorie… Mysle ze w obliczu tak oburzajacych faktow z jakimi sie spieramy nie mozemy wykluczac nawet ze nasi wladcy do jaszczurki 😀 Jak dla Mnie to nawet brzmi sensownie (ironia).

  • marcus said

   slyszalem, ze Schneider,Alex Jones, Tsarion, Jordan Maxwell, Collier, Cooper,Swerdlow,Projec Camelot i wielu innych to agenci; pytanie: kto pozostal? ten co klasyfikuje agentow? a kto jego sklasyfikowal?

   • cosac said

    Logika, drogi Panie go sklasyfikowała. Jego działalność to mieszkanie bzdur z prawdą. Czyli ośmieszanie tej drugiej. Ot, taka współczesna rozrywka, show.

   • cosac said

    Po drugie: „Poznasz ich po czynach, nie po słowach”. Dowód: administratorzy wyrzucali filmy Icke’a powołując się na ochronę praw autorskich. Sam autor publicznie przyznaje, że filmy można rozprowadzać dowolnie, czyli zrzeka się praw do nich. Po pisemnej interwencji do administracji youtuba przyszła odpowiedź, że firma Icke’a czy jakaś inna forma prawna przez którą prowadzi działalność, zastrzegła sobie prawa do publikacji m.in. poprzez nakaz usuwanie filmów z jego udziałem na stronach youtube zamieszczanych przez zwykłych użytkowników.

   • marcus said

    problem w tym, ze nie tylko Icke mowil o reptilianach, wiele osob badalo problem zanim Icke nawet o tym pomyslal. Zobacz na starozytne malowidla i artrfakty w roznych kulturach na swiecie.

   • marcus said

    a pro po logiki wiele osob powoluje sie na nia i mowi, ze spisek z pandemia to jest nonsens!!! Podaj mi definicje logiki. Czy Kopernik byl logiczny w swoich czasach?

   • cosac said

    Marcus, teoria o Reptilianach jest tak wiarygodna jak teoria o czajniku krążącym wokół słońca. Ani jednej ani drugiej nie da się udowodnić:)

   • ddd3 said

    @Marcus napisał:
    „problem w tym, ze nie tylko Icke mowil o reptilianach, wiele osob badalo problem zanim Icke nawet o tym pomyslal. Zobacz na starozytne malowidla i artrfakty w roznych kulturach na swiecie.”

    Polecam zajrzeć tutaj:
    http://www.astro.eco.pl/lizards.html

    @Marcus:
    „a pro po logiki wiele osob powoluje sie na nia i mowi, ze spisek z pandemia to jest nonsens!!! Podaj mi definicje logiki. Czy Kopernik byl logiczny w swoich czasach?”

    I tu trafiłeś w samo sedno 🙂

   • TheEndi said

    @cosac
    Podążając Twoim tokiem myślenia, należałoby uznać, iż Credo Mutwa to również „celowy mieszacz”.
    No cóż…

  • cosac said

   kellrez:
   jak masz pisać takie bzdury to w ogóle nie włączaj się do rozmowy. Ja pisze o potencjalnych intencjach i przemyśleniach opierając je na napisanych w następnym poście argumentach, a ty mi tu wyjeżdżasz, że absolutnie wierzę telewizji i z jakimiś chwytami psychologicznymi na temat dzieci. Ile Ty masz lat?

  • pyrek said

   Icke mówi że szczepionka prawdopodobnie nie będzie śmiertelna. I masz odpowiedź…

   • cosac said

    Ja mówię o szkodliwości długoterminowej. Chyba nie sądzisz, że ludzie będą schodzić kilka godzin od podania.

   • Comer said

    Icke mowi ze szczepionka wiaze sie z oslabieniem psychicznym i fizycznym ludzi w celu kontroli i ujarzmienia mas, oraz ze ma sluzyc depopulacji.

   • grypa666 said

    …Icke mówi że szczepionka prawdopodobnie nie będzie śmiertelna…
    Jeśli nawet nie to jaką masz gwarancję, że druga dawka cię nie załatwi. Przecież ludzie nie mogą od razu umierać gdyż dosżłoby do rewolucji. Jest przypuszczenie, że działanie będzie powolne – może trwać kilka miesięcy, lat zanim zauważysz, że coś nie tak z twoim zdrowiem. Zauważcie ile ludzi chrząka! Ile ma problem z cukrzycą, trzustką. Skąd wiemy czym nas pryskają poprzez chemtrails (opryski chemiczne) i jakie jest tego działanie?

   • Comer said

    To oczywiste, ze szczepionka nie bedzie powodowala natychmiatowej smierci. To jeden z elementow wielu asow jakie maja w rekawie. Oslabia nas szczepionki, opryski o ktorych wspominasz, codex allimentarius, fluoryzowana woda, manipulacja pogoda poprzez HAARP, Kryzys finansowy pozbawi ludzi srodkow do zycia, wojna swiatowa, a nawet manipulacja za pomoca tzw. Blue Beam i h** wie czym jeszcze.

  • piotr bein said

   icke kiedys, raz jeden zdefiniowal podobno „reptilian” jako judeocentrykow i od tego czasu nie uzywa precyzyjnego wyrazenia.zby uniknac atakow o antysemityzm

 7. Mery said

  Dziekuje za wczesniejsze porady w sprawie srebra koloidalnego.
  Moj pediatra (wloski) zostawia rodzicom wybor-szczepic czy nie. Za bardzo wyboru jednak nie ma, jesli nie zaszczepisz twojego dziecka to sprawa automatycznie idzie do sadu. Jednak bylam porozmawiac w punkcie szczepieniowym. Tam dowiedzialam sie, ze 3-4% rodzicow tutaj nie zgadza sie na szczepienia swoich dzieci.Zazadalam ulotek informacyjnych od szczepionek (ktore oczywiscie poczytalam potem w domu). Jakze bylo moje zdziwienie, jak na jednej z ulotek jako efekt niepozadany wymieniono na przyklad calkowity paraliz ciala… A pod spodem- „Ale Mamo nie alarmuj sie, taki przypadek zdarza sie tylko raz na milion”…Na wszystkich innych ulotkach jako efekty niepozadane pisano o zaczerwienieniach skory…Poprosilam aby udostepniono mi dowody (na przyklad wykresy; choc i tak wiem ze jesli sa jakies pokazane to tylko w polowie aby zataic lata kiedy epidemie same juz wygasly), w jaki sposob szczepienie obalilo epidemie. Nie pokazano mi kompletnie nic. To kto ma posiadac te informacje, jak nie punkty szczepieniowe?
  Wcale nie ukrywalam przed moim pediatra ze jestem przeciwnikem szczepien. Spytalam go kiedys czy to prawda ze podaje sie dzieciom fluor po to, aby organizm lepiej przetrzymywal trujace substancje ze szczepionek (rtec, aluminium itd). On mi na to, ze tez czytal duzo prac naukowych na temat fluoru i ma pewne podejrzenia, wiec go nie przepisuje. Czyli dal mi do zrozumienia, ze to prawda ze fluor jest toksyczny dla systemu nerwowego. Jak to jest, ze wszyscy uzywamy past z fluorem a ciagle psuja nam sie zeby? Odpowiedz jest tylko jedna- widocznie dla innych powodow karmia nas fluorem.
  MAMY! Zadajcie ulotek informacyjnych na temat szczepionek, zadajcie aby pisemnie brano odpowiedzialnosc (choc tego nikt wam nie podpisze), zadajcie dowodow na to jak to niby dzieki szczepieniom nie mamy epidemii pewnych chorob. Czy wiecie ze kazdy nowy rzad ustanawiajac budzet na dany rok ustanawia tez pieniedze na odszkodowania dla ludzi poszkodowanych od szczepien?

  Odbiegajac od tematu- jesli wladze za niedlugo sprezentuja nam black-ot tak jak niektorzy przewiduja, czyli jesli wylacza nam prad czy zakreca wode w kranach na przyklad na 60 czy 90 dni, jak waszym zdaniem najlepiej przygotowac sie na ta sytuacje?

  • Dominik said

   Nie można ot tak zablokować przepływu informacji, zakręcić wody, odciąć prądu, wprowadzić wojska. Ludzi jest zbyt dużo, będą pytania, działania, najpierw mniejszych grup, potem większych. Im większy szok tym większa reakcja społeczeństwa.

   Podejrzewam, że stojący na NWO będą próbowali wprowadzić zasłonę dymną, zresztą w Grecji i Kalifornii pożary już są. Być może jeszcze jakieś kataklizmy (przypominam, że obecnie wpłynięcie na pogodę bądź wytworzenie trzęsienia ziemi jest możliwe, choć wymaga użycia bardzo kosztowych środków i satelitów), które mają za zadanie odwrócić uwagę ogółu od naprawdę ważnych rzeczy.

   Panika też nie jest najlepszym wyjściem, szczególnie iż potrafi się łatwo rozprzestrzeniać wśród podatnego na manipulacje tłumu. Wg mnie na obecną chwilę dobrze by było zorganizować lokalne grupy tak, by zachować jako taki kontakt w przypadku problemów z komunikacją.

   • Agryppa said

    Jeżeli szczepienia będą przymusowe, będą musieli chronić bazy danych osobowych – chociażby przed atakami hakerów, więc internet raczej poleci.
    Co do innych sposobów przepływu informacji, to pozostaje TV w wersji dotychczasowej (nie muszą niczego zmieniać) lub w wersji ‚wojskowej’ (jak transmisje USA z Iraku lub Rosji z Czeczenii). Telefonie komórkowe padają z powodu byle sylwestra, a przy takiej okazji?
    Zresztą, zawsze Al Kaida może wysadzić elektrownie, a jak nie będzie prądu to i tak wszystko poleci.

   • Adam said

    dominik chcialbym zeby sie tego nei fdalo zrobic z dnia na dzien//.. ale w polsce sie da… ludzie maja totalnie wyprane mózgi… nie wiedza o co chodzi nie beda wiedizeli o co chodzi jak to sei zacznie, wiekszosc ludzi to totalne dno. przykro mi ale taka jest prawda. maszyny do przeuwania jedzenia, do pracy i do spania i wydalania..

   • Wos said

    Adam, co ty piszesz o swoich rodakach? Jesteś patriotą, czy idiotą?

   • Adam said

    Wos, ale jesli czegoś nie ogarniasz to nie obrażaj mnie:)

    no a niestety całkowitą degrengoladę społeczeństwa, rozbicie, zatomizowanie, zatomizowanie, brak więzi społecznych, kulturę idiotów zobaczysz w momencie który się zbliża. Nie mówię tu o wszystkich tylko o większości. To ze jestem patriotą nie nakazuje mi kochania wszystkich moich rodaków.Jaruzel to też moj rodak(o zgrozo i niestety) i co mam go lubić? Debili, „pryszczy-lemingow”, „pokolenia nic” i zwykłych „pozytecznych idiotow” jest masa.

  • Zapsa said

   Bardzo mi się podoba Twoja postawa,powiem Ci dlaczego.Sama nie mam dzieci,część moich koleżanek ma.Ponieważ nie mam dzieci to oczywiście nie mam prawa zabierać głosu w sprawach z nimi związanych,między innymi szczepień itd.Tak myślą moje koleżanki i ja się z nimi zgadzam.Natomiast widząc zagrożenie postanowiłam dać im informacje odnośnie szczepień, grypy, po prostu podać im materiał,żeby zobaczyły coś, czego nie widziały.Ich reakcja – albo traktowanie mnie jak chorej psychicznie, albo głucha ciszszszaaaa.Do tej pory myślałam,ze macierzyństwo to świadomy wybór i świadoma ochrona swojego dziecka nie tylko na zasadzie „łojej rzadką ma dziś kupkę trzeba do doktora”,ale WIEDZA,właśnie na temat pożywienia,składu mleka,składu witamin,składu szczepionek, dalej weryfikacja danych i wybór – czym faszeruję swoje dziecko a czym nie. One nie chcą wiedzieć.Naprawdę nie chcą na ten temat rozmawiać.Te najbardziej troskliwe i biegające za swoim maluchem w każdy kąt – są najbardziej przekonane,że podaję im jakieś linki do nawiedzonych info.Dlatego Ty jako matka,błagam,rozmawiaj z innymi matkami,matka matkę uszanuje,będzie mieć szacunek do jej zdania i być może przemyśli.Ja z matkami nie mam szans.Jeszcze raz gratuluję postawy.

   • Atena7777 said

    Wiesz Zapsa, to nie ma znaczenia, ze jest sie matka i ma sie negatywne doswiadczenia ze szczepionkami, ja takze probowalam inne matki z malymi dziecmi uswiadamiac, dawalam mocne dowody na ich szkodliwosc i nieskutecznosc, duzo tez pisalam o przykladzie swojego dziecka jak polecial mu system immunologiczny i jak musialam potem sama walczyc zeby naturalnymi metodami go wyciagnac z tego dolka, dzisiaj jest zdrowiutkim dzieckiem, a ja tylko wspolczuje tym biednym dzieciom ze maja tak durne matki ktore maja w glowach tylko przyziemne ploteczki o dupie marynie, a wazne sprawy zostawiaja odpowiednim ludziom czyli w tym przypadku lekarzom – taka dostalam odpowiedz. Wiec nie ma co sie dziwic, ze one lataja do lekarza bo to jest dla nich autorytet bo niestety te czesc mozgu odpowiadajaca za zdrowe i logiczne myslenie maja chyba wylaczona.
    Zachecam do przeczytania ksiazki:
    Ian Sinclair – „Szczepienia – niebezpieczne, ukrywane fakty” – Plejada znanych lekarzy opowiada się przeciwko szczepieniom:
    http://wyslijto.pl/files/pre_download/e9uxu7rt2e91539

   • 04.09.2009 said

    > Atena7777.
    … Wiec nie ma co sie dziwić, ze one latają do lekarza bo to jest dla nich autorytet bo niestety te część mózgu odpowiadająca za zdrowe i logiczne myślenie maja chyba wyłączoną.

    Żeby coś można było wyłączyć trzeba najpierw w ogóle to mieć 🙂

    p.s. no ale przecież najważniejszy jest tatuaż na mózgu 😉

  • piotr bein said

   nawet jesli zaszczepiajacy podpisze odpowiedzialnosc za skutki szczepienia, zwalniaja go z odpowiedzialnosci przepisy stanu wyjatlowego z powodu pandemii
   ludzie, zacznijcie myslec realistycznie: przygotowano spisek i jak dotad konsekwentnie jest wykonywany

 8. soband1 said

  a propos grypy to mieszkam w UK!dzisiaj moj byly szef donosi ze jego manager z banku byl chory na grype i wzial Tamiflu i ponoc lezy teraz w stanie krytycznym w szpitalu!niby zlergia!nie znam szczegolow!wypytam jak sie z szefem bylym zobacze dokladnie!w sumie czasem reakcje organizmu bywaja bardzo rozne niemmniej w tych okolicznosciach wyglada to dziwnie!pozdrawiam napisze jak sie dowiem wiecej!

 9. AniaUK said

  Nie bierzcie tamiflu, przecież pisali o tym dużo http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/24881/Wzieli-Tamiflu-a-teraz-grozi-im-udar

 10. Mery said

  Ja juz nie wierze w to, ze „oni” czegos tam nie moga. Skoro od lat truja i zabijaja nas przez szczepienia, leki, oszukuja co do chorob, wprowadzaja trujace dodatki do wody i jedzenia, pryskaja nas jak robaki itd to nie wierze ze byloby dla nich trudne zostawic nas na specjalny okres „wymarcia”(obojetnie pod jakim pretekstem), jak wielu to przewiduje,bez pradu, wody, dostepu do pieniedzy (najwyzszy czas aby zniknely z tej ziemi)…
  A jak wylacza wode czy dostep do internetu to nawet nikt nie zdazy zapytac czemu.

  • grypa666 said

   …a juz nie wierze w to, ze “oni” czegos tam nie moga..
   Nie zgodzę się! Jakby byli tacy wszechmocni to by już nas nie było. Zauważcie jak się asekurują. Jeśli my się zdążymy zorganizować to nie mają szans. Ich akcja to wynik desperacji – prawda się uwolniła dzięki internetowi.

   • marcus said

    Wszystkie potegi i mocarstwa upadaly ich potega tez upadnie predzej czy pozniej.

   • Baba.Jaga said

    Zgadzam się w pełni. Tonący brzytwy się chwyta…

  • Adam said

   odnosnie checi do znikniecia pieniedzy ztej ziemi.. ONI TEGO CHCA! wtedy bedize globalny komunizm z wirtualnym pieniadzem. po to stworzyli taki system finansowo monetarny po to zrobili jego krach- zebysmy odczuli tego diabelskie skutki i sami zazdali braku pieniadza… wycofania banknotow..

 11. zbyszek said

  witam,u mnie w irlandii epidemia w szkolach juz sie powoli rozkreca.wlasnie kolezanka wegierka do mnie dzwonila ze jej dzieciak jest chory na swinska grype ,wiekszosc dzieci zaczyna chorowac.mowilem jej o szczepieniu jak rowniez pokazywalem jej angielska strone o szczepieniach,mowila ze nie bedzie dzieciaka szczepila.dzis natomiast powiedzialem koledze polakowi o szczepionkach to ironicznie mnie olal ale ja mam czyste sumienie powiedzialem a co zrobi to jego sprawa.pozatym niewiem czemu ale dzis strasznie wyzuca nam internet ,ale jedynie linki zwiazane z grypa.wejsc teraz na wasza strone to makabra.laczy sie z 20min i rozlancza dopiero za ktoryms razem laczy,wiec jak ten wpis pokaze sie kilka razy to sorki :p pozatym nie wiem jak wy ale u mnie nie dzialaja zadne strony platnicze,nie mozna zaplacic nic karta,ani dokonac przelewu.tez macie taki problem

  • Zapsa said

   no to się zaczęła jazda….a mówili gdzieś że we wrześniu padną systemy elektroniczne 🙂 tak tylko plotkuję

 12. zbyszek said

  jutro zmienie system na linuxa,

 13. zbyszek said

  kuzia wiekszosc stron mam poblokowanych w tym interia,na poczte wp nie moge wejsc,bbc,cnn kuzia co jest wy tez macie taki problem

 14. zbyszek said

  a tu kuzia nawet na hotmaila nie wejde,wp mi sie otwiera z bulami ale poczta juz nie pozwoli sie na logowanie bo serwer wywala,w pracy natomiast waszej strony nie otworzylem,radjo AOl dzialalo a strony takie jak wasza to dupa na resorach,serwer nie odpowiada.teraz dzwonilem do znajomej i to samo.normalnie sie zdenerwowalem,zadna strona z platnosciami nie otwiera sie,serwer nie odpowiada,a o cnn,bbc i amerykanskie to mozna pomazyc,wp dopiero za 6 czy 10 razem otwiera,ale mi cisnienie skoczylo,yotube normalnie chodzi komunikatory normalnie

 15. zbyszek said

  a tak otwiera mi strony rosyjskie
  http://rapidshare.com/files/275304778/Przechwytywanie.JPG.html?killcode=7003709823891758185

 16. zbyszek said

  na gieldach miedzy narodowych zloto znow poszlo w gore,kosztyje na obecna chwile 994$ za uncje.ktos wykupuje zloto,z internetem sie lacze przez proxy ale nie zgadniecie jakie, bedziecie sie hihac-chinskie,te fjuty sprawdzaja chybba co jest na stronach,jutro zmienie na linuxa ,damy rade hahah

 17. zbyszek said

  oj czuje cos w kosciach ze jutro na gieldach czerwono bedzie az milo,

 18. Mery said

  Coraz bardziej jestem przekonana ze teoria o aktualnej niezwyklej aktywnosci slonca jest prawdziwa. Bo jak sobie wytlumaczyc ze nawet w bezdeszczowe dni(oczywiscie i deszcze zaleza od nich) ciagle tworza delikatna siwa powloke, ktora ma chyba za zadanie nieprzepuszczanie pewnego rodzaju promieniowania. Po co innego atakowaliby w cieple dni?
  Kiedy znowu zobaczymy blekitne niebo?

  Masz racje Grypa666, musimy sie organizowac i nie poddawac sie!
  Choc nie watpie ze cena bedzie wysoka.

 19. Xagog said

  A tak odbiegając od tematu-pozostaje jeszcze kwestia kodeksu żywnościowego który, z tego co pamiętam, ma zostać wprowadzony od początku przyszłego roku.Jeśli utrudnią nam dostęp do witamin i preparatów naturalnych,zaczną napromieniowywać żywność,odporność ludzi drastycznie spadnie.Wiem że to niezgodne z tematyką blogu,ale właściwie możnaby uznać że te dwie sprawy się łączą.

  • Zapsa said

   Kodeksem interesuję się od pewnego czasu,oprócz ulotek o grypie,która jest teraz prio, zamierzam właśnie stworzyć o kodeksie i też poroznosić.Ale prawda jest taka,że atakuja nas z kazdej strony,zaatakowali od strony żarcia, a tutaj niewiele nam pomoże,bo jak będzie problem z hodowlą własnych warzyw bo będą nielegalne…to sory trawą z marketu zrobia nam z mózgu sieczkę.Zresztą nie trzeba daleko szukać – spójrz na młodzież,nie wydaje ci się że jest nieco mniej bystra niż kiedyś?Chodzi mi o to że większość uprawia głęboko zaawansowany marazm,są jednostki które się wyróżniają,ale nieraz mam wrażenie że chipsy i cola tak kochane przez młódź robią swoje.Ale to pewnie paranoja,oczywiście nie chciałam obrazić młodzieży,która tutaj jest aktywna,jesteście potwierdzeniem reguły po prostu i was młodych silnych nam trza 🙂
   wracając do wątku,to jeśli poosłabiają nas „grypą” czyli szczepieniami, do tego po trzech m-cach zaaplikują samą chemię w sklepach zamiast żarcia to na efekty nie trzeba będzie długo czekać.Będziemy się uśmiechać i dziękować im,że tak o nas dbają,a my tego wcześniej nie docenilismy.

   • Xagog said

    Byłbym wdzięczny gdybyś te ulotki gdzieś zamieścił/a,żebym mógł je ściągnąć.Porobię kopię i sam porozdaję.Istotne jest,żeby napisać w takiej ulotce o ludziech jak Fritz ter Meer,który był jednym z inicjatorów powstania Kodeksu,a w czasach II WŚ brał udział w robieniu eksperymentów na więźniach Aushwitz pracując dla IG Farben.To są FAKTY a nie jakieś teorie i to szokujące-wykorzystajmy to.

 20. search said

  http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/09/02/AR2009090203067.html
  Gubernator stanu Maryland (US) mówi, że szczepienie to „Patriotyczny obowiązek”
  Zaczyna się propaganda na całego !

 21. soband1 said

  dzis bylem u lekarza na rutynowe badania!i spytalem kwalifikowanej pielegniarki jak to jest z ta swinska grypa?i ze szczepieniami!to mi powiedziala ze sama sie nie zaszczepi podobnie jak i ktos z jej rodziny ktory jest farmaceuta!odnosnie szczepien to powiedziala ze na terenie GB nie bedzie przymusowych szczepien bo ludzie by sie oburzyli i szczepil sie bedzie kto chce!zobaczymy jak to bedzie wygladac w rzeczywistosci!mysle ze jednak nie bedzie przymusu!pozdrawiam!

 22. gosc said

  wyrazy poparcia dla prof.Majewskiej

  tak trzymać!
  proszę się nie dać zastraszyć
  my, rodzice, jesteśmy po Pani stronie

 23. hopbit said

  Nie dziwi mnie zaciekłość pani Kotowskiej; ta pani dostaje kase za agitacje szczepień. Na onecie np. pod gorącą listą wiadomości jest/był? link „poważne zagrożenie dla niemowląt” po klikięciu mamy stronkę http://dziecko.onet.pl/rotawirusy/ i dalej dochodzimy do.. http://www.powstrzymajrotawirusy.pl/strona.aspx?id=10 i co mamy? szczere porady pani doktor. Agitacja już rusza na całego np. http://www.grypa.szczepienia.pl/ gdzie jest osobny dział dla lekarzy..

 24. piotr bein said

  ta doktur co niby pszeczytala miljon poblikacji muwi, ze ni ma zwionzku pszyczynowego szczepionka – autyzm poszczepienny
  identycznie argumentuje wytresowana zgraja fizykow i medykow nukleranych na przekor dowodom skladanym przez niezaleznych nt. szkodliwosci promienowania radioaktywnego i elektromagnetycznego!
  w polsce do nalukowcow naleza prosowie niewodniczanski, zagorski, jaworowski (radioaktywnosc) i doktur szuba (elektromagnetytczne)
  niezaleznych z odpowiednia ekspertyza i ekwipunikiem w polsce – nie znam
  wszyscy ci „specjalisci” ponagajacy ukryc szkodliwe, ludobojcze skutki sa wspolnikami w spisku przeciw ludzkosci — patrz konwencja o ludobojstwie

 25. Michał said

  Das Pharma-Kartell (Napisy PL)
  Film wyemitowany przez ZDF w grudniu 2008 r. odsłania szokującą prawdę o mało etycznych praktykach farmaceutycznych gigantów, dążących do osiągania maksymalnych zysków kosztem naszego zdrowia a czasem i życia.

  Film z polskimi napisami:
  http://www.transyoutube.com/watch?v=Ej_1LKHdxiM&s=859
  http://www.transyoutube.com/watch?v=x83Qfi1zFFI&s=861
  http://www.transyoutube.com/watch?v=wyBDKGZcR-g&s=897
  http://www.transyoutube.com/watch?v=QFRSmfGyiwU&s=877
  http://www.transyoutube.com/watch?v=tGB3RkDJL34&s=885

 26. JAKASPRAWDA said

  OBEJRZAŁEM TEN FILM O FIRMACH FARMAKOLOGICZNYCH – MOJE PYTANIE BRZMI: KONKRETNIE – CO MA ZROBIĆ OSOBA DOTKNIĘTA DEPRESJĄ(PRZYJMOWAĆ LEKI CZY NIE?) PODKREŚLAM ŻE ŻYCIE Z DEPRESJĄ TO JEDEN WIELKI KOSZMAR? PROSZĘ O OPINIE

 27. JAKASPRAWDA said

  ????????????????????????????????????????????????

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s