Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

z korespondencji

Posted by grypa666 w dniu 31/08/2009

Z korespondencji Piotra Beina*:
Program szczepień będzie prędzej czy później obowiązkowy, będzie obowiązywać prawo ONZ ws. pandemii, które zwalnia farma-firmy, wstrzykujących itd. od odpowiedzialności. Prosze zobaczyc np. najnowszą rewelację:  French government document details forced mass vaccination plans .
Nie będzie więc lekarzy tylko wstrzykujące typy spod ciemnej gwiazdy, we Francji prawdopodobnie s..my [ocenzurowane przez grypa666,  oznacza „obcy szpiedzy”] Sarkozy’ego, podobnie w in. krajach, bo kampania jest przeciw g..m [ocenzurowane, grypa666, oznacza „bydłu”], dawno planowana. W Polsce ludzie będą się pchać pod igłę, taka jest tu ciemnota. Dlatego obawiam się, że ognisko zarazy wyjdzie z państw takich  jak Polska. W szczepionkach może być żywy wirus ptasiej grypy, który zrekombinuje się ze świńską grypą w wirusa-zabijakę. Czas więc się stąd zbierać — tak ze względów zdrowotnych jak i osobistych: stan wyjątkowy uzasadniony istnieniem ogniska pandemii będzie pretekstem do szukania wymigujących się przeciw szczepionkom i „agitatorów”. Nie mam zamiaru stracić życia lub siedzieć w więzieniu z powodu głupoty rodaków.
Jedyne trafne akcje są edukacyjne (niestety, za mało już czasu), opublikowane protesty profesjonalistów i profesorów, pozwy… patrz www.theflucase.com
Pozrawiam, Piotr Bein
—————————————
odpowiedź ze środowiska naukowego w Polsce:
Dziekuje za inicjatywe grypa666.wordpress.com (…) To oznacza, że trzeba zwiększyc te presje i forsowac oświadczenia od wstrzykiwaczy, że biorą odpowiedzialność za skutki.
* korespondencja została lekko zmieniona do cełow publikacji

Sorry, the comment form is closed at this time.