Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Polska wśród pierwszych ognisk prawdziwej pandemii?

Posted by grypa666 w dniu 31/08/2009

Polska wśród pierwszych ognisk prawdziwej pandemii?, Piotr Bein 31.08.2009

To jest jeden z ostatnich artykułów dla was ode mnie. Ostrzegłem was w filmikach i w artykułach, przetłumaczyłem ile zdołałem. Pobudziłem niektórych do myślenia i działania podkreślając, że należy się wyedukować, następnie działać — bez formalnych struktur, bez wodza i autorytetów, w rozproszeniu lecz jak jeden mąż z myślą przewodnią o ochronie jednostki, narodu i ludzkości.

Mimo że wielu z was włożyło wiele wysiłku w to, żeby się dowiedzieć na czym polega problem „pandemii”, większość Narodu w kraju i zagranicą wciąż nie rozumie, jakie czyha zagrożenie.

Dr True Ott jest niezależnym specjalistą d.s. wirusologii. Jego raporty i analizy załączono do pozwów złożonych w różnych krajach nt. spisku pt. „pandemia świńskiej grypy”. Wg Otta w szczepionce zamówionej dla UE jest ŻYWY WIRUS PTASIEJ GRYPY, który może połączyć się z mało groźnym do tej pory, obecnym wirusem ŚWINSKIEJ GRYPY w WIRUSA-ZABÓJCĘ. [https://grypa666.wordpress.com/2009/08/21/527/ ]

Jeśli tak, to pierwsze ogniska grypy pandemicznej ukazałyby się po rozpoczęciu szczepień napędzonych przez „elity”, ich media i WHO – np. wśród dzieci i młodzieży na początku roku szkolnego (półkula północna). Są również doniesienia o przymuszaniu personelu medycznego — rozmaitymi metodami, wbrew ich przekonaniu o szkodliwości szczepień — do obowiązkowego zaszczepienia się [http://rockefeller.senate.gov/press/record.cfm?id=288257 ] oraz do szczepienia pacjentów. [http://www.dailymail.co.uk/news/article-1203126/27-000-swine-flu-bonus-GPs-earn-107-000.html ]

W miejscach geograficznych, gdzie najpierw zostanie zastosowana szczepionka zawierąjaca ptasią grypę, mogłyby powstać pierwsze gniazda, z których chroroba rozeszłaby się pandemicznie na cały świat. Do takich miejsc zaliczyłbym kraje, w których udało się otumanić społeczeństwo, które będzie się pchać wprost pod igłę. Nie mam wątpliwości, że w Europie należy do nich Polska, daleko za Grecją, Niemcami, Francją, Zjednoczonym Królestwem… Daleko za USA, Kanadą, Australią, Nowa Zelandią, a nawet Indiami… Amerykanie ocknęli się, pomimo bezczelnej, chyba najsilniejszej w świecie propagandy merdialnej. Może dlatego, że wychodzi rzeczywistość zamordyzmu, obozów koncentracyjnych, utraty swobód gwarantowanych (jeszcze) przez konstytucję…

Wiecie ze swych prób działania, ostrzegania rodaków, że ludzie raczej widzą wroga w was samych niż w nachodzącym niebezpieczeństwie. Polska może wodzić niechlubny rej tym bardziej, że media są tu zniewolone bardziej niz gdziekolwiek w UE, a elity od dawna podlegają władzy światowej spod ciemnej gwiazdy. Wystarczy porównać to co się tu dzieje z akcją reporterską w niezależnych mediach Europy i USA. (link)
Środowiska medyczne i inni profesjonaliści sprzeciwiają się kampanii powszechnych szczepień, co podsumowała Zosia Kmietowska w „British Medical Journal” (link).

A w Polsce?
Prawdziwa pandemia byłaby powodem wprowadzenia stanu wyjątkowego. Ten z kolei zagraża dysydenckim działaczom, badaczom, reporterom – otrzymywaliśmy już pogróżki na tym blogu (i jeszcze przedtem). Nadszedł czas pomyśleć o własnym bezpieczeństwie. Dwa miesiące czasu oddanego dla rodaków przeciw propagandzie „pandemii”, na zakończenie 10-letniej pracy za frajer dla idei, to chyba dość patriotyzmu?

Świńska sprawa – 666/773

Toczymy wojnę informacyjną, wypowiedzianą przez spiskowców „pandemii”. Na wojnie zdarza sie strzał pomyłkowo w swoje pozycje. Jest wybaczany. Tak chciałem potraktować oszczerstwo na mnie jako tłumacza i Jane Burgermeister (dzięki której świat się obudził jeszce przed OBOWIĄZKOWYMI szczepieniami*) nt. jednej z wiadomości tu:
[https://grypa666.wordpress.com/2009/08/29/wiadomosci-29-08-2009/ ] Niektórzy oskarżyli nas o fałszowanie informacji źródłowej, pod rzekomą histerię anty-pandemizmu. NIKT z pozostałych czytelników nie wpisał się w mojej i Jane obronie co można było śmiało wykonać na podstawie informacji źrodłowych. Otóż tam jak byk stoi, ze Rockefeller był współinicjatorem ustawy S. 666 nt. terroryzmu, a obecnie próbuje przepchać projekt ustawy S. 773, ktora mogłaby umożliwić zamknięcie internetu. Jedna z oskarżających czytelników blogu w końcu zrozumiał i przeprosił, co natychmiast wybaczyłem jako wypadek przy pracy. Drugą osobę przyjmiemy z otwartymi ramionami, jeśli też przeprosi.

————————————
*Dokument WHO dot. planowania w przypadku pandemii: Section 1.5.1 Kwestie prawne i etyczne:
„Podczas pandemii może być konieczne pominięcie istniejących praw lub praw człowieka w odniesieniu do jednostki. Przykłady: przymuszona karantanna (oddalenie prawa do swobodnego poruszania się), wykorzystanie prywatnych budynków na szpitale, nieatestowane stosowanie leków, PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA, czy wdrożenie zmian pracy na zmiany w niezbędnych usługach. Decyzje te wymagają ram prawnych, by zapewnić przejrzyste przeglądy i uzasadnienie środkow obecnie rozważanych oraz spójność z międzynarodowym prawem (Miedzynarodowe Prawo Zdrowia).
http://www.who.int/csr/resources/publication s/influenza/FluCheck6web.pdf

Uprawnienia polskiego rządu Polski w czasie epidemii: „Przymusowe doprowadzenie na badania, izolacja chorego oraz zamykanie szkół, urzędów, a nawet prywatnych firm”. Konstytucjonalista prof. Piotr Winczorek z Uniwersytetu Warszawskiego potwierdził ograniczanie praw człowieka w Konstytucji RP: „Najważniejsze jest dobro wyższe, czyli całego społeczeństwa. Przecież jeden zarażony i nieizolowany człowiek mógłby zarazić dziesiątki osób”. Art. 46 i 47 ustawy o chorobach zakaźnych: „władni w tych sprawach mogą np. zarządzić obowiązkowe szczepienia ochronne, badania sanitarnoepidemiologiczne, zabiegi sanitarne, kwarantannę lub izolację. W wypadku chorób szczególnie niebezpiecznych i wysoce zakaźnych, które stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia innych osób, wobec opornego chorego, który odmawia przyjęcia leku, może być użyty środek przymusu bezpośredniego. W grę wchodzi przetrzymywanie, unieruchomienie (nie może trwać dłużej niż cztery godziny, maksymalny czas po przedłużeniu to doba) lub przymusowe podanie leku.” [http://www.rp.pl/artykul/4,342253.html ]

Komentarzy 247 to “Polska wśród pierwszych ognisk prawdziwej pandemii?”

 1. bartek said

  :O ONi mnie tak moga trzymac przymusowo az 24 godziny..Boze,oni juz maja ludzi za rzeczy,Nie ma szans bym wział ta szczepionke,nikt z moich znajomych,ani rodziny tego nie weżmie wszyscy wiemy czym to grozi,W życiu nikt nas nie zmusi,jesli bedzie trzeba pozamykamy sie w domach.Jak to nie pomoze,wyjedziemy do innego miasta,i wrócimy po szczepieniach,choc czy cos to da??

  Jedno wiem na pewno,nie przyjme tej szczepionki,Zastrzyk śmierci :/

  • allseiingeye said

   Coś może dać jedynie wyjazd do Czech, ale jakby był stan wyjątkowy, to granice będą zamknięte…

  • zyta said

   Frag. Franuski dokument rządowy opisuje plan szczepień od 28 września
   https://grypa666.wordpress.com/2009/08/31/franuski-dokument-rzadowy-opisuje-plan-szczepien-od-28-wrzesnia/:”Specjalny personel jest delegowany do powitania ludzi i wydawania kwestionariuszy. Jednakże nikt nie jest wyznaczony do zbierania i sprawdzania tych kwestionariuszy, są więc obawy, że cała ta procedura ma na celu uspokojenie ludzi.”

   Czy to wam nie przypomina obozow koncentracyjnych podczas II w.s.?

   Nie jest przesadzone w odezwie:

   “Nie miejcie watpliwosci, ze obecne punkty szczepien to dawne hitlerowskie komory gazowe!
   Wtedy, tamtym ludziom wmawiano, ze ida pod prysznic dla ich czystosci.
   Teraz nam sie wmawia, ze szczepionka jest dla ochrony naszego zrowia.

   PAMIETAJCIE, komory gazowe wtedy to byla SMIERC!
   PAMIETAJCIE, obecne punkty szczepien i szczepionki to tez SMIERC!”

   • zyta said

    Odezwa z apelem o 20 minut medytacji CODZIENNIE poczawszy od 01 wrzesnia o 9 rano i 9 (21)wieczor czasu srodkowoeuropejskiego.

    Odezwa do wszystkich narodow swiata, do wszystkich ludzi dobrej woli, ktorzy walcza o swoja i nasza wolnosc.

    Przeciwstawmy sie razem szczepieniom i ustanawianiu Nowego Porzadku Swiata!
    Polaczmy nasze sily i zrzucmy z siebie globalne jarzmo!

    Dosc niewolnictwa na Ziemi!
    Dosc wojen i zabijania!
    Dosc wyzysku i trucia poprzez “chemtrails”, szczepionki, modyfikowana zywnosc, sztuczne slodziki i inne zabojcze dodatki do wody, zywnosci i lekow!

    STOP przymusowym szczepieniom!
    STOP Traktatowi Lizbońskiemu!
    STOP Codex Alimentarius!
    STOP zatrutemu powietrzu!
    STOP zanieczyszczonej wodzie!
    STOP GMO!

    Przestanmy sie bac i wezmy odpowiedzialnosc za siebie w swoje rece!
    Przestanmy wykonywac polecenia elit swiata i zacznijmy myslec!
    Przestanmy tolerowac zlo i cierpienie bliznich w tym zwierzat!
    Przestanmy pozwalac sie oglupiac mediom!

    Zjednoczmy sie wiec wszystkie narody swiata i wszyscy ludzie dobrej woli!
    Podniesmy z odwaga glowy i polaczmy sie myslami, sercem i duchem!

    OGLOSMY SWOJ OGOLNOSWIATOWY PROTEST PRZECIW MACHINACJOM ELIT!

    Zacznijmy od miesiaca wrzesnia, w ktorym dokonano napasci pierwszych FASZYSTOW na Polske, skad ta odezwa pochodzi, aby KONTYNUATORZY FASZYZMU nie zniewolili tym razem calego swiata.

    Oddajmy w ten sposob czesc milionom pierwszych ofiar firm farmaceutycznych zamordowanych w obozach koncentracyjnych podczas II wojny swiatowej, oraz zmarlym bezdomnym w Polsce, na ktorych wyprobowano obecne szczepionki.

    Nie miejcie watpliwosci, ze obecne punkty szczepien to dawne hitlerowskie komory gazowe!
    Wtedy, tamtym ludziom wmawiano, ze ida pod prysznic dla ich czystosci.
    Teraz nam sie wmawia, ze szczepionka jest dla ochrony naszego zrowia.

    PAMIETAJCIE, komory gazowe wtedy to byla SMIERC!
    PAMIETAJCIE, obecne punkty szczepien i szczepionki to tez SMIERC!

    Zacznijmy kierowac swoim przeznaczeniem!

    PAMIETAJCIE, jestesmy bezcenni!
    PAMIETAJCIE, jestesmy madrzy i odwazni!
    PAMIETAJCIE, jest w nas cala moc Wszechswiata!
    PAMIETAJCIE, podolamy kazdemu wyzwaniu!

    ODMOWMY WSZYSCY SZCZEPIEN I SWOJEJ SMIERCI DLA KAPRYSU ELIT!

    Zacznijmy bronic sie sami, bo rzady i religie dawno nas sprzedaly!
    Obronimy sie i zwyciezymy!

    Poczawszy od 01.9 o godz.9 rano i o 9 (21) wieczor czasu srodkowoeuropejskiego, przez 20 min. CODZIENNIE generujmy dobra energie a uzdrowimy siebie i swiat.
    ODCZUWAJMY, ze jest pokoj na Ziemi, wyobrazajmy sobie wszechogarniajaca radosc i milosc, czysta wode i powietrze, zdrowych ludzi i zwierzeta oraz wszystko co dobrego zamarzycie.
    Ogladnijcie film Gregg Braden – The Science of Miracles 5/6 (Napisy PL) i Dr Rath – kartel farmaceutyczny 1/4 (Napisy PL), aby sie utwierdzic, ze tak nalezy robic.

    W JEDNOSCI SILA!
    TAK NAM DOPOMOZ BOG!

    https://grypa666.wordpress.com/
    Jak medytowac- http://astromaria.wordpress.com/2009/09/01/medytacja-dla-pokoju-i-zdrowia/
    http://www.theflucase.com

    Rozsylajcie ta odezwe znajomym i nieznajomym, rozpowszechniajcie w ulotkach i na wszystkie mozliwe sposoby.

   • zyta said

    Ta odezwe „skasowano” na Wolnych Mediach.

   • Baba.Jaga said

    Adres strony theflucase nie otwiera się prawidłowo. Prawdopodobnie przez cudzysłów na końcu adresu.

   • jacekss said

    hehe ja sobie wyobrażam co trochę jak „grupa trzymająca władzę” przestaje istnieć, skreślam ich z tego śiwata i jakoś ta myśl daje mi radość 🙂

   • Agryppa said

    Mylisz się zasadniczo.

    W obozach koncentracyjnych byli lekarze, a we francuskich punktach szczepień ma ich nie być – są tylko urzędnicy.
    Żeby zaszczepić sobie szczepionkę przeciwko zwykłej grypie sezonowej wymagany jest elementarny wywiad chorobowy pacjenta dot. bieżącego stanu zdrowia i zażywanych leków. Widocznie w wypadku świńskiej grypy ten element spokojnie można pominąć.

    Poza tym w KZ-tach na gości czekała orkiestra.

   • Piotr Bein said

    @Agryppa: francuski planm przewiduje zatrudnienie do szczepien m.in. lekarzy wojskowych i studentow medycyny przez administracyjne przymuszenie:
    „On page 19/19, it says army medics and medical students can be compelled to serve in vaccine centers on an order of the Prefect or the Prime Minister.”
    http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=458%3Adetails-of-the-french-government-document-setting-up-qsecureq-vacine-centers-to-give-qentire-populationq-the-swine-flu-jab&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=en

  • Radek said

   Patrz pkt.2 „Zachęcanie do szczepionek” 🙂

   http://wiadomosci.onet.pl/5415051,1,relacjetv.html

 2. allseiingeye said

  Panie Piotrze, były z mojej strony wątpliwości czy aby Pan nie jest wysłannikiem elit by skupić ludzi świadomych niebezpieczeństwa i jak na dłoni oddać systemowi do przeprania :), niestety trzeba być czujnym, w tym świecie można wierzyć tylko sobie samemu. Jeżeli Pana obraziłem, przepraszam, ale lepiej mieć oczy szeroko otwarte, myśleć, analizować i nie dać się zwieść, stąd moja ostrożność. Popieram Pana działania i chwała Panu za to, niestety wydaje mi się, że jedyne co możemy zrobić, to starać się zabezpieczyć siebie… Ludzie są ślepi, głusi, ignorują wszystko co burzy ich świat, no bo przecież dążenie do pieniądza jest najistotniejszą sprawą, dla…. chciałbym nazwać po imieniu – kult pieniądza = kult szatana 🙂 Proszę się nie zrażać i robić swoje. Pozdrawiam

  • bartek said

   Nie prawda ze ludzie sa ślepi,zobacz ilu jest na tej stronce popatrz ilu mysli jak sie ustrzec,Ludzie tacy jak p.Piotr czy p.Jane Dali nam szanse któej nie zmarnujemy.MY nie zmarnujemy

   • allseiingeye said

    Co ty gadasz? Kto ci dał jakąś szansę? Dawno zanim ten blog powstał śledziłem jak większość z nas, co się dzieje. Odkąd pamiętam, odkąd się zacząłem interesować światem i polityką, odkąd dorosłem, coś mi nie grało, począwszy od wojen które wybuchały za mojego życia, przez afery jak ta rywina i inne, aż do pandemii, plastikowych trumien w USA i chemtrailsów! Pan Piotr i Pani Jane robią dużo naprawdę dobrego, redaktor Grypa666 i świńskasprawa też, doinformowują nas na bieżąco, nie musimy już tak kopać żeby złapać jakiegoś newsa, ale informowanie innych to już bezpośrednio nasza zasługa i nasza powinność, drugą stroną medalu jest jak ludzie reagują….

  • Piotr Bein said

   rowniez pozdrawiam

 3. Magda said

  A ja mam problem.
  Mój syn jest chory.Ma 40 stopni gorączki i trochę zapchany nos.
  Co mam teraz zrobić.Dzwonić na pogotowie,leczyć domowym sposobem.
  K.. m…ć.Nie wiem co robić.

  • marcepan said

   Po pierwsze, nie panikowac. Poradz sie lekarza i lecz normalnie jak grype (jesli to grypa). Jesli rzeczywiscie zlapal swinska grype, to zazwyczaj choroba ta przebiega lagodnie. Na dodatek, Twoj syn nie bedzie potrzebowal juz zadnej szczepionki.
   Pozdrawiam.

  • allseiingeye said

   mleczko z czosnkiem i miodem rano i wieczorem i żadna choroba się nie oprze :), dodatkowo rutinoscorbin, cytryna w plasterkach z cukrem na podwieczorek 🙂 bedzie ok.

   • Magda said

    dziękuję,
    dzwoniłam na pogotowie i tam nawet nie ma testerów do grypy.Pytają tylko o kontakt z osobami z zagranicy.

   • Piotr Bein said

    „kontakt” z beinem!
    Magdo, pamietaj o wzmocnieniu wlasnego systemu immunologicznego – patrz dzial „Jak sie bronic”

   • Magda said

    Panie Piotrze,dziękuję za Pańskie rady i wskazówki.Dzięki Panu ludzie zorientowali sie w sytuacji.Potrzeba nam tu właśnie takich ludzi.

    Dziękuję za wszystko.

    Muszę zmienić skrzynkę mailową,bo ta się nie otwiera-nie wiem dlaczego,tak jakby jej nie było.

    Co do procedur medycznych -izba przyjęć odmawia przyjęcia pacjenta z podejrzeniem grypy ,mimo informacji,że osoba chora miała kontakt z osobami z za granicy.
    Nie mają tam testerów,zalecają kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu.

    Pozdrawiam serdecznie.
    Odezwę się później

   • zyta said

    Przy temperaturze w zadnym wypadku nie podajemy mleka, bo sie scina! Chlodne oklady na glowe (woda z octem) zeby mozg sie nie „scial” lub w ostatecznosci NOWALGINA na zbicie temperatury.

  • Dominik said

   Można też uderzeniową dawkę witaminy C, na początek 1-2g dziennie. Witamina oczywiście w miarę naturalna, nie żadne syntetyczne tabletki. Najlepiej ze sproszkowanych owoców aceroli – coś takiego produkuje firma naturel (1tabletka=100g wit.C)

   Albo srebro koloidalne do uż. wewn.(Ag100, suplement diety), 10ml rano 10ml wieczorem, ew. jeszcze 10ml w srodku dnia. Najlepiej z rana na czczo i nie mieszać z witaminą C zbyt, ponieważ witamina C raczej wypłukuje takie metale z organizmu. Wcześniej lepiej upewnić się, że nie ma uczulenia na srebro.

   • Dominik said

    1 tabletka=100 mg wit. C

   • zyta said

    Zwierzeta produkuja same wit.C-18 dag. dziennie. Ja stosuje 3 dag dziennie a przy infekcji 6 dag.dziennie (z bardzo db.skutkiem).
    Przy raku mozna stosowac po 1/2 kg wit.C- we wlewie dozylnym dziennie i jest to podobno skuteczne leczenie (zrodla dr Rath i in. oraz film „Jedzenie ma znaczenie”)

  • Dominik said

   I jeszcze jedno, pożywne jedzenie. Jeśli nie ma wymiotów, biegunki, może warto zaaplikować rosół zrobiony na miarę ekologicznym kurczaku. Rosół stawia na nogi, sprawdzone w praktyce!

   • Magda said

    Bardzo Wam dziękuję za pomoc.Naprawdę jestem wdzięczna i wzruszona,że są jeszcze życzliwi ludzie.
    Pozdrawiam

 4. Aleksandra said

  Dp Pana Piotra Bein…
  Juz raz bardzo skromnie podziekowalam Panu za wszystko co Pan robi, bo jest to wazne. Dzieki Panu i Panu podobnym ludzie dowiaduja sie o sprawach, o ktorych im sie nawet nie snilo. Dzieki Panu podalam te informacje dalej.Mieszkam w Danii, gdzie ludziom jest az za dobrze i tu naprawde trudno jest sie przebic z TAKIMI informacjami. Moge tylko powiedziec, ze najwieksze firmy odmawiaja szczepien swoich pracownikow. Dzieki Panu i Jane Burgermaister powieksza sie swiadomosc u wielu, do tej pory nieswiadomych, ludzi.
  Usciki…Aleksandra

  • Piotr Bein said

   Dzieki,Aleksandro.
   Jednak jest w Danii jakas swiadomosc, skoro duze firmy odmawiaja szczepienia. Mieszkalem w Danii kilka lat, zawdzieczam Dunczykom ukonczenie uniwersytetu technicznego. To rozumny narod; miejmy nadzieje, ze przejrzy i to swinstwo, jak przejrzal prowokacje mosadowska z „karykaturami Mahometa”.
   Niech Bog cie prowadzi.

 5. Rafał said

  Bardzo mi przykro że Pan Piotr Bein powzioł taką decyzję ale każdy jest wolny, przynajmniej jeszcze w miarę wolny ;). Do tej pory nie zostawiałem komentarzy na tej stronie lecz tylko ją pilnie przeglądałem. W imieniu moim własnym bardzo Panu dziękuje za otwarcie oczu na zamiary wielkich kolporacji farmaceutycznych oraz ich mocodawców. Praca jaką Pan wykonał na pewno było trudna i podejrzewam że czasami mało sadysfakcjonująca ale bardzo pożyteczna. Niestety Nasz naród jest zniszczony, celowo otumaniony i niezdolny do myślenia o sprawach podstawowych jak bezpieczeństwo czy własne zdrowie więc pewnie przyjdzie nam zapłacic wysoką cenę.

  Jeśli chodzi o powody jakie Ci „szaleni ludzie” mają by dokonac tego o czym można przeczytac na tej stronie, zachęcam do obejrzenia tych materiałów . Materiały te są po angielsku i nie mam mowy tam o świńskiej grypie ani o WHO. Jest tam natomiast arytmetyka populacji Ziemi i surowców naturalnych. Bardzo ciekawe wnioski!. Zachęcam dla tych którzy wątpią w przyczyny jakie mogą stac za chęcia wymordowania częsci ludzkości.

  • Rafał said

   tu jest link do materiałów (nie wiem czemu nie działa z html-owymi tagami ;-))
   http://www.albartlett.org/presentations/arithmetic_population_energy_video1.html

  • grypa666 said

   Tak, „arytmetyka” jest szokująca. Noszę się z zamiarem przetłumaczenia pewnej pani naukowiec, która kilkanaście lat temu wyliczyła, że na Ziemi powinno być 500 mln ludzi – niezależnie od tych drani. Jednak ja nie mimo wszystko ufam tego typu „obliczeniom”, to jest kwestia organizacji i dobrej woli, co się wiąże z edukacją. Jednak obecne elity są do cna złe więc to nie może wyjść. Jeśli wyjdziemy cało z tego impasu to radzę się organizować i działać wspólnie na rzecz lepszego Nowego Świata.

   • allseiingeye said

    „Nowego Świata”? Hehe gadasz już jak Obama 😀

   • Rafał said

    A możesz podać tytuł orginalny tego tłumaczenia oraz imię i nazwisko autorki?. Chętnie poczytam :-).

  • Piotr Bein said

   Rafale, imienniku Rafala Lemkina, polskiego prawnika zydowskiego pochodzenia, dzieki ktoremu swiat ma konwencje przeciw ludobojstwu.
   Narod jest zniewolony, ale nowe pokolenie, ludzie jak ty wyciagna go gdziie trzeba. To tylko kwestia czasu.
   Dzieki za ten przyklad niby racjonalnych powodow do „kontroli smierci” zamiast trudniejszej „kontroli zycia”, jak pisal Huxley. W wykladze bije brak Boga, zdawanie sie wylacznie na umysl i czlowieka. Ziemia wyzywilaby i utrzymala w dobrobycie dalsze miliardy, gdyby nie banksterskie manipulacje, ktore koncentruja bogactwo w ich rekach, utrzymujac nierownosc, nedze na swiecie.

 6. SynSłońca said

  Panie Piotrze Chwała Panu za wszystko. Będzie co ma być ja nie dam sie zaszczepić choćby niewiem co. Nigdy w życiu. Jestem gotowy na wszystko. Nie boję się śmierci. Szczepionki od Panów globalistów nie przyjme!!!!!!!!!!!!!

  Mateusz

 7. bartek said

  Dr Manhhatan nie zły nick,ale co do tej osoby no comments 😀 ehhehe
  Na cześc PANA PIOTRA BEINA I UZYTKOWNIKA GRYPA 666 HIP HIP…..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  HURAAAAAAAAAAAA
  DZIEKUJEMY ZA POMOC:)

  • Wpis pajaca „Dr Manhhatan” został usunięty.

   Korzystając z 1 dnia nowego miesiąca, zasada usuwania wpisów jednozdaniowych, ewidentnie niepoinformowanych, nic nie wnoszących, obrażających, czy świadczących o infantylności czy intelektualnym lenistwie komentującego, będzie bezlitośnie wdrażana.

   Do skutku, aż osoby te zmądrzeją .. albo się zaszczepią 🙂

 8. open-minded said

  Część linków to nie działa w ogóle.
  Panie Piotrze czy zamierza Pan powrócić do swojej pracy nt ludobójstwa XX i XXI w. ??
  Jaki to ma w obecnej sytuacji sens??

  • Poprawiłem przed chwilą te niedziałające — jeśli jakiś jeszcze nie działa, podaj konkretnie który

  • Piotr Bein said

   Jaki sens mialby powrot do badan nad ludobojstwem wspolczesnym?
   Ludobojcy podaja na tacy nie tylko plan i zamiar, lecz WDROZENIE!
   Na tym polegaja pozwy Jane Burgermeister. On apowinna dostac doktoraty honoris causa i Nagrode Nobla. Jej wklad przewyzsza wszystko, co widzialem na sympozjach Hiroshima City University (kilkudziesieciu badaczy, profesorow z calego swiata, w tym czolowi tzw. „badacze ludobojstwa” – niektorzy pozal sie Boze).
   Swiat sie budzi do uswiadomienia sobie zagrozenia, dojrzewa do przyjecia „teorii” o strukturach spod ciemnej gwiazdy i ich odwiecznych planow. Badania siegajace do sedna sprawy zamiast walkowac czy byly komory gazowe i na jaki gaz, beda teraz mialy wziecie. Nie bede wiec mogl odejsc od tematu.
   Dla was, Rodacy, zrobilem pierwszy krok rok temu: zaczalem pisac dodatki do „NATO na Balkanach”. Pomozcie znalezc wydawce, dystrybutora, zebym mogl nalezycie opublikowac i miec z tego jakis dochod, skonczyc z prowizorka.
   Nadchodzi Wielka Zmiana… Niech bedzie ona w mysl Boga. Wszyscy badzmy jej czescia — przeciw draniom. Chce i ja byc jej czescia. Dlatego ide w bezpieczniejsze miejsce.

   • mariokosmos said

    czy będziemy mieć z Panem jeszcze kontakt? Może zastanowi się Pan nad propozycją która padła wcześniej na temat videokonferencji czy też nagrań w miejscu gdzie Pan będzie?

   • Piotr Bein said

    jesli taka wola Boga, bedziemy w kontakcie
    ale po ja wam? przejrzeliscie, wiecie co robic i gdzie szukac Autorytetu

 9. grypa666 said

  Sorry, nie miałem kiedy dzisiaj popracować.. linki poprawię po powrocie – pojutrze

 10. Bartłomiej said

  Powodzenia Panu i nam wszystkim, Panie Bein. Polacy jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa, tak jak i cała ludzkość, piłka jest w grze!
  Dla tych co nie wiedzą co mają robić dedykuje to nagranie.

 11. Jedi said

  Nie mogę odmówić sobie podzielenia się z wami tym filmem 😀 Uznaje ją jako alternatywę, a może nawet podstawowe działania w zwalczaniu NWO, szczepień i wszystkiego innego co jest ludziom narzucane lub narzucane poprzez odpowiednią manipulację. Ten film to bardzo proste rozwiązanie wszelkich problemów – Jednak na innym poziomie niż „działanie” ;D

  • Z praktycznych działań „na innym poziomie”, gorąco polecam dołączenie do medytacji dla pokoju i zdrowia — http://astromaria.wordpress.com/2009/09/01/medytacja-dla-pokoju-i-zdrowia/

   Od dziś, codziennie, o 9 i 21 czasu polskiego.

   Oczywiście, czym więcej nas połączonych w rezonansie tym lepiej 🙂

   • Adam said

    Zgadzam się.

    Co do prawa przyciągania w skrócie i jaki to ma wpływ na walkę z tą chorobą psychiczną jaką jest NWO (trzeba być diabłem lub psychopatą żeby projektować takie rzeczy jak NWO i wdrażać je):

    jeśli sprzeciwiasz się z całą mocą przeciw czemuś, w kółko o tym gadasz, skupiasz się na negatywie, to rzeczywiśćie nic z tym nie zrobisz, NWO nadejdzie i zniszczy Cię.

    Jeśli natomiast: jeśli sprzeciwiasz się z całą mocą NWO, ale całą energię, wizualizacje, afirmacje, skupiasz na rozwiązaniach tego problemu, na pozytywnych obrazach, jak zwyciężamy w walce z NWO, to NWO upada. I upadnie. To się rozsypie. Tylko w to uwierzmy!

    w Skrócie jak działa prawo przyciągania:
    WYOBRAŻAJ

    WIERZ

    CZUJ

    POWTRZAJ DZIĘKUJĄC (MYŚLISZ WTEDY O TYM AUTOMATYCZNIE)
    dokłądnie opisze wszystko jutro bo padam na pysk ze zmęczenia.

    co do medytacji, to prawda. W medytacji pracuje prawa półkula człowieka, a ona jest odpowiedzialna za holizm i za całościowe myślenie, prawe półkule nie potrafią odróżniać, nie czynią podziałów. Wniosek z tego taki ze prawe polkule postrzegaja siebie jak by byly zlaczone razem, zespolone mialy ze soba stycznosc. A wiec oddzialuja na siebie.

 12. grubas said

  „Adiuwant” to substancja wzmacniająca odpowiedź odpornościową na antygen.

  • Piotr Bein said

   tylko w teorii, Grubasie
   adjuwantem (wole termin dodatek) jest np. skwalen (zawiesina oleju w wodzie), ktora powoduje, ze organizm atakuje swoja wlasna tkanke, bo skwalen mamy np. w mozgu!

 13. marcepan said

  W Kanadzie tez sie niestety zaczyna robic gorecej. W dzisiejszym wydaniu Globe & Mail czytamy:

  „Canada’s strategy to vaccinate its entire population against the pandemic H1N1 virus has come under attack by the country’s leading medical journal.”

  Jestem w szoku z powodu przewrotnosci mediow. Tu krytykuja strategie zaszczepienia CALEJ ludnosci jako za powolna. Chwileczke, przeciez zadna strategia szczepien CALEJ ludnosci wcale nie byla omawiana!

  Tu link do artykulu: http://www.theglobeandmail.com/news/national/canadas-flu-strategy-flawed-cmaj/article1271216/

  • Piotr Bein said

   Globe and Mail rozsiewa panike, zaczeta przez ten niby profesjonalny magazyn. BRAK jakiejkolwiek wzn=mianki, ze „pandemia” istnieje tylko w merdiach, ze wirus h1n1 jest sztuczny, ze adjuwanty celowo szkodza, ze w europie szczepionka zawiera zywego wirusa ptasiej grypy ktory ma sie zrekombinowac w wirusa-zabijake itd. „teorie konspiracji”.
   Jest oczywiste ze chca wyprac mozgi na pandemie, koniecznosc szczepien, wyscigi do igly itd.
   Grupa The False Flag Flu przejrzala to od razu i na pewno ma komentarz nt. tego artykulu.

   • Piotr Bein said

    „Globe and Mail rozsiewa panike, zaczeta przez ten niby profesjonalny magazyn”
    tzn. wydawnictwo wspomniane w artykule, ktorego RADA REDAKCYJNA zwraca sie do wszystkich Kanadyjczykow.
    To jest identyczna manipuacja jak tzw. ksztaltowanie polskiej opinii przez polskojezycznego Szechtera i jego zepsul.

 14. bartek said

  Tak mi dzis jakos smutno,szykuje sie do szkoły,i tak sobie mysle:Znów nauka,znów zmagania z przeciwnościami losu,Np szczepionkami,możliwe ze nie wpuszcza mnie na uczelnie bez szczepien.Trzeba jakos walczyc,ale dzis jestem totalnie zrezygnowany,bez tego wigoru,który mam zawsze.Pozdrawiam was 3majcie sie,Panie piotrze,szacunek,wielki szacunek dla pana i grypy666

  • Piotr Bein said

   Dziekuje, Bartku.Zamiast byc zalamanym zacznij rozmawiac z kolegami i nauczycielami, co cie gnebi.

  • zyta said

   Bartek, codziennie sobie powtarzaj glosno i wyobrazaj:

   -jestem bezceny!
   -jestem madry i odwazny!
   -jest we mnie cala moc Wszechswiata!
   -podolam kazdemu wyzwaniu!
   -mam pozytywne nastawienie!
   -mam dobry humor!
   -jestem zdrowy!

   i wszystko dobre co tylko przyjdzie ci do glowy.

   TO DZIALA!

 15. nina said

  Mam nadzieje ze nikt tutaj nie powiedzial ostatniego slowa, walczymy do konca. Bog jest z nam. Dobro zawsze zwycieza,tak zawsze tlumacze mojemu synkowi. Niebedzie garstka drani rzadzila swiatem,ani nami, dokopiemy im.Panie Piotrze dziekujemy za otwarcie oczu a pani Jeane za wielka odwage. Odnosnie tej wspolnej medytacji ,juz raz sama o tym wspomnialam, w takim razie do dziela:ps. w Ameryce zwyklo sie mowic:”POLAK POTRAFI” udowodnijmy to:)

 16. karol said

  Dzisaj rano zostalem milo zaskoczony postawa swojego ojca blisko 50tki. Jeszcze zanim wyszedlem do pracy, zdazyl mi sie pozalic ze wzial go jakis wirus ja na to z ironia odpowiedzialem, ze pandemia swinskiej grypy panuje – odrazu dodalem zeby sie lepiej nie szczepil… wtem on mi przerwal ‚Wiem, bo podobno po tym moze byc jeszcze gorzej’ nie zdazylem juz sie dopytac skad to wie ale podejrzewam od mojej matki a jeszcze kilka miesiecy temu kiedy sie go zapytalem o przymusowe szczepienia mowil, ze opowiadam glupoty teraz sam nie bedzie chcial sie szczepic, i to lepsze, ze sam uzyskal swiadomosc chociaz musialo minac troche czasu. Tamten program w tvn musial byc pomocny, pytanie na sniadanie czy jakos tak.

 17. Aga said

  O masowe szczepienia u nas w kraju bym się nie martwiła. Przede wszystkim naszego państwa nie stać na zakup szczepionek. Po drugie nawet jeżeli coś się zorganizuje(na pewno nie w ilości pozwalającej na zaszczepienie wszystkich, do tego podwójnie) – Polska to kraj na wariackich papierach, naprawdę spróbujcie sobie wyobrazić jak nasi urzędnicy i wiecznie strajkująca służba zdrowia mieliby to zorganizować. Do tego ludzie u nas nie szczepią się na grypę(już nawet nie chodzi o pieniądze, bo u mnie zakład pracy co roku płaci za szczepienia, a i tak zgłasza się góra 20% zatrudnionych) i jeżeli szczepienia nie będą przymusowe(tutaj to chyba trzeba by było jakieś łapanki robić, bo nikomu się nie będzie chciało nawet z wezwaniem w ręku tyłka ruszyć do punktu szczepień), to jak zwykle się nie zaszczepią.

  • ma ska said

   O urzędasów się nie martw. Są od tego służb, które są szkolone praktycznie
   na pierwszych zajęciach.

   • Aga said

    Jakie służby, to będzie wyglądało mniej więcej tak:
    Październik:
    Sterowane Media – „Epidemia szaleje, a my nadal nie mamy szczepionek!!!”
    Bezradny Tusku -(wielka konferencja prasowa) „Rozumiemy powagę sytuacji… Dla dobra narodu trzeba przeprowadzić szczepienia… Akcję koordynować będzie wielce kompetentna Pani minister Kopacz…”
    Tydzień później:
    P. Kopacz – „W budżecie ministerstwa zdrowia nie ma takich środków, może środki na zakup szczepionek wyłoży NFZ.”
    Następny tydzień:
    NFZ – „Ze względu na kryzys do NFZ wpłynęło mniej pieniędzy ze składek, w związku z czym sami nie możemy powiązać końca z końcem. Nie stać nas na zakup takiej ilości szczepionek. Musimy przecież zapłacić lekarzom i pielęgniarkom, jakieś zabiegi też wypadałoby opłacić, trochę leków zakupić. My tu jeszcze budujemy nowy biurowiec, sami wiecie, możecie zresztą zabrać pieniądze na drogi”
    GDDKiA – „Nam całe fundusze zabrano już w styczniu. Wszystkie przetargi jakie się dało przełożyliśmy na świętego nigdy… yyy to znaczy na pierwszy kwartał 2010r. Niech minister Rostowski trzeci raz znowelizuje budżet”
    W następnym tygodniu:
    Rostowski – „Czego wy ludzie ode mnie chcecie. Budżet już mi się w grudniu 2008 nie domykał, a przy dziurze którą mam teraz sama dziura Bauca może się schować. To nie moja wina tylko tego kryzysu, na który się przecież nie zgadzałem. W teorii zarządzanie finansami państwa wyglądało całkiem inaczej… ”
    Sterowane Media – „Pieniądze muszą się znaleźć. Tutaj chodzi o życie ludzi!!!!”
    W kolejnym tygodniu:
    Rostowski – „W sumie mam otworzoną elastyczną linię kredytową w Międzynarodowym Funduszu Walutowym, za pomocą której nie informując opinii publicznej łatam dziurę budżetową. Tusk musi przecież zostać prezydentem, a spłatą niech się martwią wnuki tych frajerów co tutaj zostaną.”
    Ministerstwo zdrowia – „Pieniądze się znalazły! Teraz musimy przeprowadzić przetarg na najbardziej zaprzyjaźnioną hurtownię od której odkupimy szczepionki sprowadzone od producenta”
    Po miesiącu:
    Ministerstwo zdrowia – ” Do przyśpieszonego przetargu stanęły trzy firmy i najlepszą ofertę przedstawiła spółka Krewny&Znajomy Królika z o.o. Dostawy szczepionek do punktów szczepień zaczną się od lutego”
    Luty:
    Pielęgniarki – „Nie przystąpimy do wykonywania szczepień jeżeli nie zagwarantujecie nam zapłaty za nadgodziny i rekompensaty za ciężkie warunki pracy przy szczepieniu”
    Kopacz – „Nie mamy wystarczających funduszy by opłacić nadgodziny dla pielęgniarek, poza tym to jest sytuacja wyjątkowa i musicie te szczepienia przeprowadzić nieodpłatnie”
    Pielęgniarki – „Niczego nie musimy”
    Pielęgniarki zakładają białe miasteczko i w ramach happeningu lepią bałwana przedstawiającego premiera Tuska.
    Tusk – „Rząd nie ugnie się przed szantażem pielęgniarek”
    Dwa tygodnie później:
    Tusk – „Może jednak zapłacimy… Rozłożymy wypłatę na raty… Jak wypłacimy po godzinie miesięcznie, to może ZOZy nie pobankrutują”
    Kilka dni później:
    Ósma strona GazWyb: „Świńska Grypa zebrała ogromne żniwo we wszystkich liczących się krajach. Polska jako kraj trzeciego świata, została słusznie przez grypę zignorowana”
    Tym oto sposobem zbliżyliśmy się do marca. Sezon grypowy się skończył. Śmiercionośna grypa dzięki opatrzności Bożej nie dotarła do Polski.

   • Piotr Bein said

    swietne! do dzialu „Na wesolo”?

   • J said

    Aga:
    Świetnie napisane. W tym jednym komentarzu zawarłaś zasadę funkcjonowania państwa polskiego ostatnimi czasy (po 1989-90). Jestem Twoim fanem 😉

    Ale wracając do tematu.
    Zmartwić Was muszę, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że zapasy szczepionek zostały już wcześniej nie tylko zamówione ale i dostarczone do krajów przeznaczenia. Zapewne także zostały sfinalizowane płatności (tu można gdybać czy przez wszystkie kraje). Nie zapominajcie, że pomimo tragicznej sytuacji budżetowej (nie pamiętam byśmy mieli inną w ostatnich 20 latach) w roku 2005 także zamówiliśmy szczepionki na H5N1 (zapraszam do dokumentów Min. Zdrowia). Czy już wszystkie zostały zjedzone, czy upłynął ich termin przydatności, czy też gniją w magazynie Ag.Rez.Mat. i może nimi nas zaszczepią – tego nigdzie nie udało mi się znaleźć. Do końca 08.2009 brakowało nam mniej niż 50-100mln zł żeby domknąć „budżet” szczepionek dla najbardziej zagrożonej grupy ludzi w Polsce (ponad 10mln ludzi). To jest max. 25mln Euro czyli około 30mln dolarów. Takiej sumy nie musimy brać z elastycznej linii kredytowej („Dla Krajów Upadku Gospodarczego” – przyp. Ja). Tyle możemy „otrzymać” w przypadku ogłoszenia pandemii na szczeblu wojewódzkim lub krajowym w ciągu podejrzewam jakichś 10 – 20 godzin z funduszy UE a w ostateczności z Banku Centralnego. I to bez żadnych warunków wstępnych. Jeśli „komuś” zależy na szczepieniach w Polsce – to one się odbędą. Niezależnie czy nas na to stać, czy też może nie za bardzo.

    Co do służb mających strzykawkami zniszczyć nasze żywota lub zdrowie – już pisałem wcześniej. Lekarze oczywiście mogą nie zgodzić się na szczepienie ludzi. Myślę, że po godzinie będą w ośrodku odosobnienia z zaklepanym wyrokiem sądu (polowego) po zarzucie uchylania się od niesienia pomocy osobom zagrożonym. Nasze prawodawstwo jest świetnie przygotowane na takie przypadki.

    Popatrzcie jeszcze raz na większe i mniejsze miasta w Polsce. Systemu monitoringu, oddziały Policji i Straży Miejskiej, garnizony WP z uwzględnieniem baz poligonowych. Sieci komórkowe, centrale łączności, Urzędy Pocztowe, szpitale. Budynki uniwersytetów i szkół. W końcu bazy danych PESEL, NIP, Wydziały Paszportowe. Przecież jeśli ma coś się stać, to właśnie POLSKA jest DOSKONALE przygotowana na wypadek użycia przez NICH Polaków jako wielkiego eksperymentu. Infrastruktura jest przygotowana w 100% od dawna. Wystarczy MINIMALNIE dostosować ją do ustaleń ICH planu. A niestety cały burdello bum bum w polityce (a co za tym idzie i gospodarce) polskiej doskonale sprzyja jego realizacji.

    Pan Piotr ucieka (przepraszam za określenie). Kilkadziesiąt tysięcy naszych rodaków „dotknęło” dzięki temu blogowi problemu nie tylko pseudo-pandemii ale także czegoś znacznie ważniejszego. Tego, jak łatwo jest manipulować ludźmi i forsować swoje nawet najbardziej odrażające plany żerując na ludzkiej chciwości i nieszczęściu.
    Wielu z nas (myślę, że wcale nie tak niewielu jak się wydaje) przeszło do działań nie tylko internetowych ale i w realu. I…

    I boli mnie jedno w naszym narodzie. Nie będę się rozpisywał dokładnie ale… Wyobraźcie sobie harcerzy Grup Szturmowych Szarych Szeregów w początkach Powstania Warszawskiego. Jak biegną pod kulami oddziałów niemieckich do najbliższego (niemieckiego oczywiście) Sądu Rejonowego złożyć na nich zażalenie (na piśmie). A ich młodsi koledzy rozlepiają w okrążonych dzielnicach, na murach wypalonych kamienic ulotki i odezwy sprzeciwu wobec faszystowskiej agresji, skierowane do ludności świata.
    Czy tacy jesteśmy? „Nie wydaje mnie się”.
    Grypa666 i Piotr Bein unikali tu wpisów iście rewolucyjnych w przesłaniu. Nie dziwię się im. To śmierdzi kryminałem. Ale coś tam jednak czasem od komentujących przeciekło na wpisach. A to oznacza, że jednak nie samym papierem żywi się ludzki opór. Zachwycacie się Grekami, jaki to dzielny i odważny naród. Że niby my mamy ich naśladować. A w czym niby mamy ich naśladować? My mamy naszych tłumaczy od dokumentów i youtube. Oni mają zbrojne organizacje antyglobalistyczne. Nie z koktajlami Mołotowa robionymi w domowym zaciszu. Pan Piotr wie jak mniemam jakie to organizacje i jakie mają możliwości. JAKI MAJĄ STYL DZIAŁANIA. O tym się na blogu nie przeczyta. Bo strach już nawet pisać, że można walczyć z uciskiem inaczej niż tylko papierkami.
    Daleko mi od poglądów rewolucyjnych. Myślę, że każdy ma miejsce na tym świecie i prawo do godnego życia. Dziwi mnie jednak zupełna cisza w temacie jakiegokolwiek oporu (nawet biernego) w przypadku PRZYMUSOWYCH szczepień. Mam tylko nadzieję, że nie jest spowodowane to chęcią skanalizowania nastrojów. Bo to już byłoby przegięcie pałki.
    Pozdrawiam
    Ja

   • Aga said

    Dziękuję 🙂

    Z tego co czytałam, to robiliśmy tylko zapasy Tamiflu (za Religi, w 2006r). Tamiflu ma termin ważności 5 lat, ale Europejska Agencja ds. Leków zaleciła przedłużenie do 7 lat, więc mamy jeszcze czas. Cała sprawa rozbija się także o inną kwotę – aby zapewnić szczepionki dla 40% społeczeństwa potrzeba 400mln na sam zakup. Do tego dochodzą koszty transportu, organizacji szczepień, utylizacji odpadów itp. Przy stanie naszego budżetu to już nie są waciki.

   • grypa666 said

    Mimo, że Religa sprawiał wrażenie „porządnego faceta” to był to ohydny mason i tyle.

   • Piotr Bein said

    Tamiflu – produkt firmy jednego z oszolomow za 11 IX, „wojnami z terrorem”

   • Piotr Bein said

    @j, jeszcze nie smigaja kule
    trzeba szybko uswiadomic narod, a on ma swoja madrosc — miejmy nadzieje

  • Piotr Bein said

   merdia wytworza ped do szczepionek
   wystarczy, ze zaszczepi sie jakis procent, stajac sie siedliskiem zarazy zrekombinowanego wirusa-zabijakim ktory nastepnie rozniesie sie na reszte
   wtedy tzw. przymus szczepienia bedzie okazja do wylapania kogo zechca, zeslania na kwarantanne itp, patrz najnowsze:
   http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=455%3Aiowa-quarantine-order-surfaces-go-into-quarantine-or-be-imprisoned&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=en

  • Oliwia said

   przecież można przeczytać, we Francji służba zdrowia ze szczepieniami nie będzie miała nic wspólnego.
   tylko jakieś podejrzane tajne służby w ilości 3 egzemplarzy..

 18. ma ska said

  Od przedwczoraj jest masakra. Kraków pryskają jak opętani.
  Powietrze jest „mętne”, aż oddychać się nie chce.
  Pewnie uznacie to za śmieszne, ale ponad godz. temu
  nad miastem było ufo. Piękna święcąca perełka.
  Widok fajny, ale na tle chemtrails’ów – ochydny.

  • Rosomak said

   Potwierdzam, dziś ok. 7.00 oprócz licznych smug widoczny był ogromny (po horyzont) „parasol” rozproszonych obłoków charakterystycznych dla chemtrailsów.
   A tu m.in. jest także artykuł o szczepieniach: http://www.wicipolskie.org/prp/PRP_224.pdf

  • mariokosmos said

   ja jestem za Krakowem – jest to samo, wczoraj było mi niedobrze i głowa mi pękała – niebo bylo mleczne od smug – a w poprzek utworzyły się pasy jak plis z materiału… Dziś o 6 kiedy się obudziałam było to samo, teraz przewiało to dalej…

   Z Ufo – to nie wiem nie widziałam – nie ma się zresztą co cieszyć za bardzo, bo jak wiadomo od Hitlera już nad spodkami pracowali – ile z tych które ludzi widywali i opisywali to „nasi”?! Swego czasu moja ciocia przez 3 dni obserwowała 2 świecące, nieruchome punkty na niebie, po trzech dniach zniknęły, było to po tym jak obok domu postawiliśmy chembustera…

   • ma ska said

    Mi również od wczoraj web pęka. Ku.wa! Co się dzieje?
    Jak widzę ile szczęśliwej młodzieży idzie do szkoły,
    to robi mi się niedobrze, że nie zdają sobie sprawy
    z zagrożenia…

  • Piotr Bein said

   osoba w podrozy dzis z krakowa do w-wy donisola mi: niezwykle geste smugi chemiczne nad krakowem, czyste niebo nad stolica
   widocznie maja malo sprzetu
   nie chce siac paniki, ale na jednym z filmikow YT, gosc w usa zbadal pod mikroskopem opad po smugach — patogeny utkane w siec wysuszonej tkanki krwi zwierzecej

  • taka tam... said

   mieszkam w innym miescie, tym na ‚P’ troche na zachod od W-wy i zauwazylam ze najwiecej lini na niebie jest w poniedzialki. wczoraj wlasciwie caly dzien od rana do wieczora gesto. a dzisiaj dziwne 0 trailsow. a pasazerskie nadal lataja i jakos trailsow nie robia. od 3 tygodni dopiero ta kwestie obserwuje i jak na razie w kazdy poniedzialek sytuacja sie powtarza, we wtorki tez, cisza i czysciutkie niebo. az sie czlowiekowi odechciewa myslec o tym 😉 i patrzec w gore. bo cokolwiek to jest, to wyglada to dziwnie i nikt nam tego oficjalnie nie wyjasni skad to i po co. dodam ze wczoraj i dzis byly podobne warunki atmosferyczne temperatura itd wiec to nie moze miec wplywu na brak trailsow. dzisiaj ciagle czekam na jakis trails ze moze jednak to przypadek to poniedzialkowe trailsowanie… eh…

   a co do szczepien, to po moim trupie conajwyzej. nie choruje, nie szczepie sie i zyje w przeciwienstwie do tych co sie szczepia i wiecznie kwekaja. w kazdym razie nie dam sie zaszczepic bez oporu.

   PS. zazwyczaj nie zostawiam tu komentarzy, czytam jednak tego bloga i pragne wyrazic nadzieje ze Pan Piotr nie opuszcza tego miejsca na dobre…

  • Wojtek said

   Potwierdzam, mam nagrany film i zdjęcia. Ogromna ilość smug. Wiążę to z 1 września – dużą ilością dzieci idących do szkoły. Dostały prezencik.

  • J said

   To samo od nocy na północ, wschód i południe od Torunia. Ok 5.00-6.00 pięknie się rozmywały w kierunku zachodnim bo lekko zawiało. Nad Ciechocinkiem zasłoniły pół nieba.
   Najlepsze jest to, że wisiały do 12.00 już jako chmury pierzaste a przez 4 godziny przelatywały inne samoloty (dość rzadko) przez strefę CT i jak zawsze-smuga znikała za nimi po 5-20 sekundach czyli normalnie. Cyknąłem kilka zdjęć bo przecież „Tylko u nas i Ty możesz powiesić swojego chemitrialsa na ścianie”. Komiczne się to staje…
   Ja

   • mariokosmos said

    Dziś przez dzień – czyste niebo nad Krakowem. Nad ranem w małopolsce jeszcze trochę pryskali i w nocy (widać je wyraźnie przy świetle księżyca). Ja również mam filmy i zdjęcia, jak tylko widzę coś a mam aparat pod ręką – to zawsze robię zdjęcia.

    Ktoś to musi zbadać – co zawiera ten areozol itd – znam dane z innch państw, ale takie śledztwo z dowodami potrzebne jest i u nas.

    Clifford E Carnicom na swojej stronie http://www.carnicom.com podaje analizy badań itp.

    Na jednym z forów na ten temat można przeczytać:
    „Zrzuty nad Polską prawdopodobnie rozpoczęły się 2 stycznia 2005r.(po akcesji polski do Unii Europejskiej 1 maja 2004r.). Wojsko zrzuca nad terytorium Polski związki pierścieniowe
    (odpady z produkcji rakiet i ładunków wybuchowych => powoduje białaczke!). Zrzutów dokonuje sie między innymi w USA i w EU w dużych miastach. (…)
    Do tej pory zrzucano już:
    Aluminium(Al – powoduje Altzheimera!!!),
    grzyby( w szczególniści MUCOR!!! – perfidny grzyb który wnika do płuc dając zapalenie dróg oddechowych może powodować przerzuty do mózgu i panoszy się po całym ciele wraz z krwią),
    rtęć, ołów, niemetale, drożdze(ponieważ są bardzo duże i do ich wnętrza można wprawadzić dowolną bakterię lub wirusa do jego namnożenia), pleśnie, związki czynnie biologiczne są zrzucane w otoczkach(jak kapsułki leków)aby mogły się aktywować na odpowiedniej wysokości przy odpowiednim środowisku.
    (…)
    Obecnie zrzuca się:
    MANGAN – ponieważ świetnie łączy się z wodą (Nadmiar moze również sprzyjać rozwojowi demencji, schizofrenii oraz poglebiac chorobe Parkinsona) oraz pierwiastki ziem rzadkich dla katalizowania pewnych procesów, których nieznam
    Iterb(YB) – powoduje zaburzenia metabolizmu,(Utlenia się na powietrzu, reaguje z wodą, rozpuszcza się w kwasach. Dodawany jest do stopów glinu).
    Przelot jednego myśliwca zostawia tyle spalin (związki pierścieniowe) co spalą samochody stojące w 30km korku!!!
    Chemtrails zrzucane są na różnych wysokościach. Smugi kondensacyjne mają różny wygląd w zależności od składu chemicznego. Dużo o ich składzie mówią zdjęcia z kolorowymi obwódkami robione na tle księżyca, gdy księżyc przysłaniają przezroczyste chmury z górnych parti atmosfery.
    Skażenie kumuluje się w powierzchniowej warstwie gleby do 60cm głębokości.
    Skąd jest pobierane przez rośliny i wbudowywane w komórki roślin oraz poprzez transpiracje (parowanie z liści) trafia do atmosfery.
    Gdzie kumuluja się w szczególności do wysokości 3 metrów!!!
    (…)
    Skład chemtrails nad polską został podany zgodnie ze stanem FAKTYCZNYM!!! Jest on wynikiem badań laboratoryjnych składu grzybów, które chłoną wszystko i w każdych ilościach bo nie mają ścian komórkowych więc możecie sami to sprawdzić!!!
    (…)
    Czy nikogo z Was naprawdę nie interesuje: Czemu Wojskowa Akademia Techniczna zbudowała urządzenie do laserowego pomiaru zanieczeszczeń atmosfery?
    (…)
    A teraz troszkę historii:
    W noc sylwestrową 2004/05 robili zrzuty na Kraków związkami pierścieniowymi.
    Pózniej wzieli na cel Trójmiasto. A trzecie w kolejności było miasto Wrocław.
    Po związkach pierścieniowych zaczeli zrzucać:
    – Mangan
    – Iterb(YB)
    – Terb(Tb)
    Od pewnego czasu przestawili się na:
    – siarka(prawie darmowa bo zalega na całym świecie na ogromnych hałdach).
    Siarka jest niezbędna do życia. Wchodzi w skład dwóch aminokwasów kodowanych
    – metioniny i cysteiny oraz wielu innych biologicznie ważnych związków. Siarka w postaci pyłu działa drażniąco na błony śluzowe oczu i górnych dróg oddechowych. Nie powoduje ona silnych zatruć. Większość związków siarki jest toksyczna.
    – siarka koloidalna – wstrzyknięta podskórnie wywołuje silne bóle mięśni i podwyższenie temperatury ciała do 39°C.
    – siarczan rtęci
    – zarodniki CLOSTRIDIUM powodujące Zgorzel Gazową”

    RELACJA MECHANIKA POKŁADOWEGO: http://lchx.wordpress.com/2009/06/06/wyposazenie/
    CIEKAWY ZBIÓR INFO: http://otworz-oczy.org/index.php/523/
    oraz filmik: „KTO NAS TRUJE I DLACZEGO” http://www.youtube.com/watch?v=B4XKU2wRemw

   • Piotr Bein said

    mnie pasjonuje pytanie, podobne do zadawanego w zanieczyszczaniu srodowiska promieniowaniem radioaktywnym oraz elektromagnetycznym (linie wysokiego napiecia, telefonia komorkowa): „JAK „ONI” SIE PRZED TYM CHRONIA?”

  • Adam said

   W Lublinie byly rano tylko 2 male smugi dosc krótko wisialy jakies 2- 3 godz zaczeli pylic ok 6-7 rano wiem ze czesc tego syfu spadla na okolice zalewu i sródmiescia. a co do słuzb medycznych to pielegniarki szkoli sie teraz w ten sposób że wmawia sie iz praktycznie nie ma przeciwskazań do szczepień(jakichkolwiek nie tylko przeciw grypie). Pozdrawiam

 19. mariokosmos said

  Panie Piotrze, chciałam tak jak większość tutaj podziękować za wszystko. Z przykrością przeczytałam pierwsze zdania tej notki… Ciężko będzie znaleźć tu lidera, a takiego którego porównać można byłoby do Pana choćby względem doświadczenia to już w ogóle… – ale mam też nadzieję iż mimo wszystko Polską coś potrząsnie w najbliższym okresie i Polacy głośno i wyraźnie powiedzą NIE tak by usłyszał Pan gdziekolwiek Pan będzie…

  …aż i się łezka zakręciła 😐

  **

  • Piotr Bein said

   Mariokosmos, kazdy liderem sobie bedzie, „sercem myslec trzeba bedzie…” Dzieki za dobre slowo. Bede z wami — wibracjami, jak to niektorzy tu mowia. Kontynuujcie, co tu zaczeliscie, kregi juz sie zaczynaja roztaczac… powrot z wakacji, rozpoczecie roku szkolnego i pracy pomoga sprawie. Zgniatajcie w zarodku agenciakow, oni sa najniebezpiczniejsi, bo slucha ich wciaz zbyt wielu Polakow.
   Moze nastepny moj odcinek na yt bedzie z pola walki gdzie indziej.

   • mariokosmos said

    :} “sercem myśleć trzeba będzie…” cytat Pan zapamiętał, cieszę się i dziękuje z serca.

   • Piotr Bein said

    ten cytat na ulotki?

 20. gruz said

  Bartek,ja na szczęście szkołę mam już z głowy(w tym roku był koniec)
  narazie siedzę na chacie(obijam się….),kiedyś może coś się zmieni,Ale wracając do szczepień,i do tej medytacji,trzeba by było jakąś zorganizować,i najlepiej 2 albo 3 razy dziennie,tylko jest jedno ale-godzina :),która by wy wam pasowała?mi to najbardziej wieczór ;),powiedzmy 18-20 ;),ewentualnie 11-13,14-15,16-17
  godzina jest ważna żeby jak najwięcej ludzi się zebrało,mogę po różnych forach rozesłać to info(ale nie gwarantuję że wielu chętnych się znajdzie)
  jakie godziny by wam pasowały?
  mi to napewno nie rano(do ok.10:00 odpada),noc też ;),ewentualnie 20-21,22 może też być 😉
  a ja spadam,spadam,i też mi jakoś smutno 😉
  ale będzie lepiej(albo i gorzej)

 21. baria said

  P.Piotrze jest nas więcej niż Pan myśli, większość się nie wpisuje, ale czyta i przekazuje dalej. Nawet sceptycy i przeciwnicy teorii spiskowych zaczynają myśleć, gdy im się mówi , że sczepienia maja być przymusowe na tę b.łagodną grypę. Wkład Pana jest nieoceniony i tak trzymać, bo dzięki Panu wielu otwierają się oczy. Wspieramy Pana z całego serca.
  @Magda na wysoką gorączkę polecam homeopatię, można podać Aconitum Napellus 30CH jako dawkę uderzeniową, a jeśli masz czas to często podawać Aconitum w potencji 5CH, co godzinę, temperatura szybko spada. W ogóle poszukaj książek o homeopatii, albo dobrego lekarza – homeopaty. Cała moja rodzina leczy się, jak trzeba homeopatią łącznie z psem.Zawsze jak mamy kontakt z grypą zapobiegawczo Oscillococcinum, czosnek, herabta z imbiru z miodem i pomaga. Na co dzień, budowanie odporności organizmu.

  • Piotr Bein said

   Wiemy, Baria, wiemy ze zasieg jest o wiele wiekszy niz te 14 tys. wejsc czy zanizone 100 tys. na yt. Wiemy tez jakie srodowiska (te ktore powinny) czytaja blog. Dlatego jestesmy przekonani, ze musicie kontynuowac to, co tu i w innych grupach zaczeliscie.

  • Magda said

   Dziękuję za rady.Podałam wczoraj zwykłą pyralginę-gorączka spadła.
   Obserwuję,co będzie dalej.Nie wiem od czego jest tak wysoka gorączka,bo nie ma innych objawów tzn.na razie się nie ujawniły.

   • zyta said

    Magda, w mojej okolicy byly i sa ostatnio identyczne zachorowania. Po podaniu Nowalginy przy temp.39,8 wszystko przeszlo a choroba zaniknela po 1 dniu.

   • Magda said

    Do Zyta:
    Rano miał poniżej 36,6,teraz po południu znowu rośnie,ale na razie jest w miarę dobrze.Byliśmy oczywiście u lekarza.

    Z tego ,co dziś zaobserwowałam – jest dość dziwnie.

    Pomimo tego,że informowałam,że z podejrzeniem grypy,nie umieszczono nas w izolatce.

    Ludzie łażą po poczekalni ,a my wśród nich.

    Lekarze nie mają testerów.Rozpoznanie może nastąpić w szpitalu zakaźnym, do którego nas nie skierowano.

    Leczenie-jak przy zwykłym przeziębieniu,mogą być sprawdzone,domowe sposoby. Pobyt w domu i obserwacja. W razie pogorszenia następna wizyta u lekarza.

    Żadnego konkretu.

    Tak to wygląda w praktyce,przynajmniej w moim mieście.

   • ONA said

    u mnie też tak było, wróciłam zza granicy z objawami grypy-bóle kości,przerażający kaszel,wysoka gorączka. Lekarka przepisała mi zwykłe leki i zaleciła nie panikować, zero testów,izolatki,szpitali. Mam nadzieję,że tak zostanie:) a synkowi życzę powrotu do zdrowia:)

   • mariokosmos said

    Magda – ja wczoraj miałam ptworny ból głowy, nudności – zapper pomógł przez noc, ale wypociłam się jak szczurek 😉

   • zyta said

    „Leczenie-jak przy zwykłym przeziębieniu,mogą być sprawdzone,domowe sposoby. Pobyt w domu i obserwacja. W razie pogorszenia następna wizyta u lekarza.”-
    tez tak uwazam.
    Przeciez wiadomo, ze nawet jesli to by byla TA grypa, to ona nie jest grozna i nie ma sie czego bac. Szczepionki podobno dopiero maja zawierac dodatkowego wirusa.
    A i tu srebro koloidalne moze pomoc, choc nie wiem na 100%.

    To, ze niczym sie nie przejmuja w szpitalach jest dowodem na to, ze chodzi tylko o kase ze szczepionek i nasza depopulacje a nie o nasze zdrowie.

    Przeczytaj:
    http://www4pl.dr-rath-foundation.org/newsletter/archiwum/2009_05_may_07.html

    Nie pchajcie sie do szpitali, testow czy izolatek. To nie ma sensu. Tam dopiero mozna sie nabawic jakiegos swinstwa.
    Ja osobiscie lecze sie wit.C codziennie 2 -3 dag dziennie, a przy infekcji 6 dag, oczywiscie w dawkach podzielonych, bo organizm szybko ja wydala + zestaw witamin typu Centrum.
    Na bol gardla cytryna w plasterkach z cukrem, przeciw suchemu kaszlowi tabletki lub syropy (dla dzieci) z Codeina (byle nie z aspartamem).

   • Magda said

    Cenię sobie wskazówki dr Rath’a,nawet bardzo cenię.
    Jeśli ktoś zainteresowany wiele z nich zawarto w filmie;”Medycyna komórkowa”-wykład prowadzi dr Niedźwiecki.

    Cytrynę podaję w postaci wyciśniętego soku z wodą-nie słodzę.

    Może przyda się komuś także przepis na nalewkę z czosnku:

    4-5 ząbków czosnku przecisnąć przez przeciskacz i zalać przegotowaną,letnią wodą(około szklanki)-pozostawić na noc.
    Rano odcedzić,dodać sok z cytryny i łyżkę miodu (trzeba zwrócić uwagę na miód i na czosnek,żeby był polski,najlepiej ze sprawdzonych źródeł,bo pełno chińszczyzny na rynku).

    Czosnek w tej postaci nie obciąża zbytnio wątroby a i smak jest trochę lepszy .

    Dziękuję Wam wszystkim za wskazówki.
    Pozdrawiam

   • zyta said

    Magda, w tym rzecz, ze jak okropnie boli gardlo, to nie sok cytrynowy z woda a gryzienie plasterkow cytryny z cukrem dopiero pomaga.

    Na bol gardla tez db. jest gorace mleko (gdy nie ma temperatury) z maslem i miodem (ew.cukrem) lub kogel-mogel z cukrem i maslem, lub jakis torcik ale z masa maslano-cukrowa (i z kakao ew., tez zdrowe). Chodzi o maslo (tluszcz), ktore leczy i cukier, ktory zabija bakterie. Chalka z maslem i cukrem tez jest dobra. Z miodem trzeba uwzac, bo drazni krtan, jesli bolaca.

 22. gruz said

  Maska szczęśliwej?zależy dla kogo jeszcze,dla mnie powrót do szkoły nigdy nie był powodem do radości ;),ale jak ktoś lubi szkołę,to jego sprawa……….
  młodzież nie zdaję sobie sprawy,może poza nielicznymi 🙂

  • ma ska said

   No może podekscytowanej. I tak jak Bartek napisał:
   zaczęli bić brawo jak się dowiedzieli o zmierzającej
   igle w ich kierunku.
   Cieszę się GRUZ, że masz otwarty umysł.
   Ja szkoły też nigdy nie lubiłem, bo była to dla mnie
   strata czasu. Musiał czekać, aż reszta tumanów zrozumie
   o co lata i dalej się przechodziło z tematami.
   Jedyne co było dobre to SKS – od 5.30 rano do 8.00
   można było pograć w kosza. Dzień w dzień.

 23. Dr Manhhatan said

  hehehe zobaczymy jaki jestem zbedny jak zadnych przymusowych szczepien nie bedzie 😉 admini stronki sie pochowoja do piwnic 😉 Bo w Polsce na pewno nie bedzie przymusowych szczepien ;)i co wtedy?! caly wasz swiat sie zawali hehe bo teoryjka padnie w gruzach

 24. Zapsa said

  Rozumiem Pana Piotra – ileż można walczyć z opornymi umysłami.Ale prawda jest taka Panie Piotrze,że Polacy są zniewoleni nie tylko przez media,ale także poziom życia.Często harują jak woły od rana do wieczora,sama widzę po znajomych,którym coś próbuję tłumaczyć – ci ludzie borykają się z fizycznym zmęczeniem,psychicznym zmęczeniem,praca praca praca – o godzinie 20stej po powrocie do domu nie mają ochoty ratować świat,ale napić się niestety piwa i iść w kimono. To system zrobił z Polaków niewolników pracy, i tylko ona się liczy,bo trzeba mięć na mieszkanie, na przedszkole itd.Ja mam teraz trochę szczęścia bo wyrwałam się z jarzma,ale swego czasu byłam naprawdę OTUMANIONA stylem życia,jaki prowadziłam – praca mnie wykańczała, do tego studia zaoczne,nie było mowy o szukaniu prawdy!!!Naprawdę – to system i tylko system tego państwa robi z ludzi barany.Przykro patrzeć – ale niektórzy jak delty ze słynnej „Nowy wspaniały świat” Huxleya – wykonują polecenia i mają swoje minimum życia.Uważam ludziska, że powinniśmy dalej robić swoje każdy, a Pan Piotr zasłużenie odpocząć.Zasiał ziarno prawdy,teraz w naszej gestii leży co z tym zrobimy i czy da plon.

  • Piotr Bein said

   Znam mechanizmy zniewolenia, Zapsa. Polska jest od czasu perestrojki poligonem doswiadczalnym NWO-wcow na narodzie pozbawionym przywodztwa, obrony, duchowosci. Cwicza tu przerozne socjo-techniki przeznaczone dla calego globu.
   Znam jednak ludzi, w Polsce, ktorzy mimo wpedzenia ich celowo w nedze przez jelity ciagle walcza, podczas gdy ukontentowani „dobrobytem” rodacy mijaja ich obojetnie na ulicy. Zajmijcie sie tymi ludzmi, to jest wasze przyszle przywodztwo, jesli bedzie potrzebne.
   Jestem wdzieczny NWO-wcom i ich NATO, ze napadajac na Jugoslawie obudzili mnie, pchneli ku Bogu, zupelnie przeciwnie do ich zamiarow dla ludzkosci. Jestem wdzieczny, ze wyrwalem sie ze znienawidzonego kieratu. Sa opcje, wybor nalezy do nas… A wtedy pomoze Bog…

 25. jerzy said

  @dr Piotr Bein
  Pragnę serdecznie podziękować dr Beinowi, za wszystko co zdziałał dla nas. Nie jest jedyny, któremu w Polsce w przeszłości rzucało się kłody pod nogi, a którzy coś robili dla Kraju. Jestem pewien, że jego trud nie poszedł na marne, nie zostanie zapomniany i że Polska nie będzie źródłem pandemii 🙂
  Ja osobiście zawiadomiłem wiele niezależnych źródeł. To dzięki dr Beinowi i Jane Burgermeister. Serdeczne życzenia zdrowia dla dr Piotra i całej jego Rodziny.
  Jerzy

  • Piotr Bein said

   Dzieki, Jerzy. Moze nie tak patetycznie… zrobilem to, co wiekszosc z was potrafilaby. Sprobujcie… Piszcie dla swego srodowiska, rozmawiajcie indywidualnie i na wiekszych spotkaniach publicznych, nakrecajcie filmiki, probujcie jak ci mlodzi Kanadyjczycy na filmikach serii „Oh Canada…” rozliczac politykow i system. Pomysly same przyjda, gdy sercem zaczniecie myslec… Bog przemawia do nas przez serca nasze, trzeba tylko nauczyc sie sluchac…

 26. vladik said

  Mój punkt widzenia. Skoro już wiadomo iż tzw. elity wcale nie pragną naszego szczęścia, a zaspakajają tylko własne żądze, to myślę że nadszedł czas aby Stwórca zrobił z nimi porządek. Według mnie jedyną rzeczą która jeszcze powstrzymuje moce ciemności przed pełnym objawieniem się, to obecność Kościoła Jezusa Chrystusa tu na Ziemi. Ciekawe jest to, że kościół New Age oczekiwał objawienia się swojego Pana Maitreya już w latach 80 ubiegłego wieku. Jednakże to nie nastąpiło, a wręcz przeciwnie, był to okres bardzo intensywnej ewangelizacji świata oraz upowszechnienia dostępu do informacji poprzez stworzenie Internetu. Dziś ludzie nie mogą mieć wymówki, że nie wiedziałem, bo jeśli tylko chcą, to poprzez Internet mogą zdobyć wyczerpującą informacje o tym co się dzieje wokół nich.

  • Piotr Bein said

   Bog dziala przez ludzi dobrej woli, sprawiedliwych, szukajacych prawdy. Zobaczcie jak diabel ich nienawidzi, jak sa scigani przez diabelskie slugi.
   Bog nas ostrzegl w Slowie, zebysmy nie zgadywali czasu Jego Ratunku na Ziemi. Sprawiedliwym nic nie bedzie, bo potrafia czytac znaki, odroznic Prawde of Falszu.

 27. iwia said

  Chce Panu podziękować za dotychczasowy wkład w sprawie rozpowszechniania rzetelnej informacji w języku polskim nt. NWO. Chce też Pana zapewnić, że jak na ironię ,Polska już zajęła czołowe miejsce w ruchu oporu przeciwko temu reżimowi, jako że z tego miejsca zostały rzucone rękawice rodom Rokkefelerów i Rotshildów i innym i to na płaszczyźnie stanowiącej, jak dotychczas myśleli, jedyne terytorium ich niepodzielnej władzy. Między innymi dlatego początkowo może się wydawać, że tu jest aż tak źle zgodnie z zamierzoną intencją. Jednak w pewnym momencie zacznie Pan dostrzegać jak sprawy obrócą się o 180 st. Myślę, że nie jest to czas na wyjazd z Polski- chyba, ze ktoś tak postanowił. Pozdrawiam serdecznie.

  • Piotr Bein said

   Dziek
   nie rozumiem: „zostały rzucone rękawice rodom Rokkefelerów i Rotshildów” — przez kogo, kiedy, gdzie, w jaki sposob?

   • iwia said

    Zadam zwrotne pytanie: co by Pan zrobił, gdyby Pan wszedł do komnaty, w której Rockefeller w odosobnieniu rozmawia z Lucyferem, a drzwi za Panem zatrzasnęły się? Należy zrozumieć, że rozmawiamy o pewnym pułapie determinacji.

   • Piotr Bein said

    zegnalbym sie z trzech palcow i odmawial Modlitwe Jezusowa na glos lub w sercu: „Panie Jezu Chryste, Synu Bozy, zmiluj sie nade mna gresznikiem”
    wracam do mego pytania, dostane odpowiedz?

   • iwia said

    Człowiek, który wyznaje Jezusa Chrystusa jako Syna Bożego przestaje być grzesznikiem i otrzymuje status odkupionego. W tej komnacie grzesznikiem jest Rockerfeller i tam nie ma miejsca dla was obu.
    Odpowiadam na zadane pytanie: przez ludzi w Polsce, kilka tygodni temu, w wymiarze transcendentalnym (jakkolwiek zastosowanie ma termin z pogranicza nauki).

  • allseiingeye said

   Przepraszam Iwia, ja nie do końca rozumiem. Ludzie na całym świecie rzucają wyzwanie w wymiarze transcendentalnym….. heh

   PS nie tylko Rockeffeler, ale wszyscy królowie ziemi służą bestii. Tu mam pytanie:

   **** Kto jest bestią? ****

 28. TheEndi said

  Panie Piotrze. Dzięki za poświęcenie.
  Czuję i wiem, że i tak nie spocznie Pan od dziś…:)

  Do wszystkich widzących:
  Chciałem Wam zwrócić uwagę, na nieco pośredni dowód,
  iż chemtrails, są dla mas i tylko mas… Dziś nad Wielkopolską,
  ani jednego samolotu i smugi. Dlaczego?
  1 dzień szkoły, uroczystości i wizyta Pana P. (dużo dziennikarzy).
  Jak widzicie, są lepsi i gorsi, ale pierwsi będą ostatnimi…
  Pozdrowienia dla wszystkich. 🙂

  • taka tam... said

   dokladnie mam takie same odczucia i obserwacje co do chemtrailsow nad wlkp. nagle przestali smuzyc… a samolotow lata od cholerki, slysze/widze co chwilke jakis. w sumie moze to okazja zeby w spokoju wyjsc na spacer 😛

  • pyrek said

   Czasem robią dzień przerwy a czasem i dłużej. Ale dziś mimo braku trwałych smug też latali, tylko z krótkim smugami. Takim smugami też potrafią niebo przysłonić jeżeli lata ich dostatecznie dużo. Ale dziś zaobserwowałem tylko kilka takich i kilka samolotów w ogóle bez smugi na nie niższej wysokości. Latają z takimi smugami w celach prewencyjnych by ludzie uznawali je za normalne (co im się z resztą udaje). W takich warunkach pogodowych tzn. przy tej temperaturze, normalnej wilgotności, i przy tych wysokościach nie powinny zostawiać żadnych smug. Jeżeli nie obserwujecie takich samolotów bez żadnych smug (a takie zaobserwować jest trudniej bo są mniej widoczne) to widocznie nie mieszkacie w pobliżu rzeczywistych korytarzy powietrznych.
   Oczywiście z takiego dnia jak dziś należy korzystać, czyli jak najwięcej przebywać na zewnątrz.

 29. bartek said

  Wróciłem ze szkoły,było miło jak zreszta co roku,Pielegniarka szkolna zabrała głos,na apelu powitalnym słowami’Szanowni państwo(eheheh)ten rok to bardzo ciezki rok,dla naszego zdrowia,musimy przyjmowac leki zapobiegawcze,dbac o siebie a co najwazniejsze szczepic sie,W tym roku każdy otrzyma darmowe szczepionki przeciw swinskiej grypie,podziekujmy władzom Polski i firmom które refunduja,Normalne zycie.(no i wszyscy brawa,niemal wszyscy ja np nie biłem,tez było kilka osób któe nie bily i mam takie wrazenie ze czytaja ta stronke).Pozdrawiam wszystkich,No i jestem ciekawy jak oni maja nas zamiar szczepić:O
  Ona chyba troche wybiegła z ta informacja za szybko,tez mnie zdziwiło ze zaczeła mówic wogóle o tym

  • Piotr Bein said

   Barte, trzeba bylo nagrac filmik. To byla bezczelna agitacja „pod igle”.

   • Radek said

    Jaka to szkoła? Proszę podać nazwę szkoły i adres.

   • Piotr Bein said

    czy moglbys napisac reportaz?

   • Radek said

    Panie Piotrze
    Chodzi o to aby skutecznie usuwać komentarze, które w żaden sposób nie mogą być logicznie potwierdzone, gdyż to przyniesie więcej szkody niż pożytku. Ludzie Kochani piszcie tylko prawdę i podawajcie za każdym razem prawdziwe źródło informacji. Określenia typu „słyszałem” „prawdopodobnie” itd, można między bajki włożyć. Sprawdzone wiadomości powodują rozwój autorytetu blogu. Nie sprawdzone przyczynią się do ośmieszenia i powolnej śmierci tej strony, co by było największą stratą od śmierci JPII. WIĘĆ JEDEN Z DRUGIM NIE ZMYŚLAJ I NIE KŁAM JAK TWÓRCY NWO!!!!

  • ma ska said

   Jak uświadomisz dzieci, to i rodzice będą uświadomieni.
   A jeszcze jak coś jest za free to będą wdzięczni, że
   w końcu coś dostaną od rządu.

   • kellrez said

    Jeśli u nas w szkole będzie przymus szczepienia, będę się na serio zastanawiał czy nie porzucić szkoły.

   • kellrez said

    ciekawe co na to prawdziwe mafie i organizacje terrorystyczne..
    żołnierze będą musieli mieć z tego jakąś korzyść jeśli nie są przeciwni.

   • Aga said

    Mafie są powiązane ze służbami specjalnymi.

  • zyta said

   Taki miala „rozkaz” Bartek, sama nie wyszla z ta inicjatywa.

  • Piotr Bein said

   jesli bartek klamie, to beknie: a wiec ktora szkola, adres?

 30. Akin said

  Panie Piotrze, dziękuję za wszystko.
  Pana praca na marne nie poszła.
  Wszystkiego Dobrego!

 31. Kamil said

  @dr Piotr Bein

  Witam Panie Piotrze,
  również chciałam bardzo podziękować za wszystko co Pan zrobił
  i mam nadzieję że Pan będzie robił to dalej pomimo całej agentury która sieje dezorientację,
  bez względu na to co Pan zrobi dalej, wilelki szacunek dla Pana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Pozdrawiam

 32. Panaceum said

  Panie Bein, zapoczątkował pan coś nowego w Polsce. Dzięki temu wiele ludzi przestało tylko patrzeć, a zaczęło widzieć. Chodzi o to, że pokazał pan, że można patrzeć na świat inaczej. Mam nadzieję, że dalej będzie pan z nami pracował, dopóki jest internet.

  Niech Bóg prowadzi pana i to forum.

  • Piotr Bein said

   Wieczna chwala Jezusowi Chrystusowi!

   • zyta said

    A`propos Jezusa, to ciekawy komentarz jest pod 4 odc. Gregg Braden – The Science of Miracles 4/6 (Napisy PL)

    „Jezus mówił: Módlcie się tak, jakby juz wasze modlitwy zostały wysłuchane…”

 33. beznazwy said

  dowiedziałem się wczoraj, że w Niemczech osoby zajmujące się wywozem odpadów i policja będą szczepieni na świńską grypę jako pierwsi, pod groźbą utraty pracy

  • Radek said

   Skąd się dowiedziałeś? Od kolegi? Z mediów? Proszę podać namiary w jaki sposób potwierdzić tą wiadomość. Sugeruję aby nie pisać więcej, że ktoś się czegoś „dowiedział”. Ja również mogę napisać, że się czegoś dowiedziałem i mogę zmyślać. Tak się nakręca spiralę dezinformacji. Zebraliśmy się tutaj po to żeby walczyć z realnym problemem, a nie z wiatrakami.

   • mariokosmos said

    radek, to są komentarze a nie notki – nie można do końca mieć takich wymagań co do ludzi, wiesz dobrze, że wiele osób może stracić pracę a nie daj boże coś więcej…za publikowanie „od kogo” to wie…
    Nie pisze się tu przecież w artykułach takich niesprawdzonych info…

  • Piotr Bein said

   na futurystycznym filmie „soylent green” smieciarki wywoza trupy z przeludnionch ulic
   bohater filmu wkrada sie na takiej ciezarowce do zakladu przerobki zwlok na ..granulki paszy dla ludzi, rozdawane tlumom w miastach-gettach
   te szczepionki dla skuzb sa prawdopodobnie antydotum na mozliwa grype pandemiczna
   to samo wezma jelity
   zgodnie z planem rotszylda z 1773 roku: zostawic troche milionerow, sluzby dla naszej ochrony i tyle a tyle milionow niewolnikow, zeby nam sluzyli

  • Piotr Bein said

   o specjalnych szczepieniach sluzb i wojska byly sesje na konferencji pt Swinska grypa w Waszyngtonie

 34. gruz said

  Bein,nie odchodzę stąd ;),barek ciekawe,nie powiem 😉
  nawet bardzo ciekawe…….
  miło?taaa,nie zawsze w szkole jest miło 😛

 35. Radek said

  Oto jak można manipulować.
  Nasz wybawca Rothschild 🙂
  http://wiadomosci.onet.pl/2033601,28350,wiadomosceu.html

  i teraz się zastanówcie co będzie jak służbę zdrowia sprywatyzują?
  Kto nas obroni, gdy wojsko zamiast narodowi służy mamonie?
  Wszystko to ma jeden cel.
  Kto tego nie dostrzega jest według mnie debilem i ignorantem.
  Tego nie da się już „zaczarować”
  Trzeba będzie ruszyć dupska bo inaczej nam te dupska za jakisz czas oklepią

  Proponuję poczytać artykuł: „Współczesny Polak, czyli Pies Pawłowa”

  • Adam said

   wszystko to prawda…Polski już dawno nie ma. Wszystko zostało wyprzedane. WSZYSTKO. Niebawem rozdadzą za bezcen KGHM, są plany sprzedaży przez Sk**wieli sektora paliwowo-energetycznego..
   Polski już nie ma…

   … jest tylko w naszych sercach, tych… którzy zdają sobie z tego sprawę i chcą coś zmienić…

   JAK SIĘ BRONIĆ PRZED SZCEPIENIAMI?

   OBAWIAM SIĘ że odmowa szczepienia i związana z tym kwarantanna, (lub co gorsza przymusowe szczepienie)oraz ZDROWE ŻYWIENIE, CZOSNEK, CEBULA, CYTRYNA, WITAMINY C ORAZ D, ZIELONA I BIAŁA HERBATA NIE WYSTARCZĄ JESLI MA BYĆ WIRUS PTASIEJ GRYPY ZMUTOWANY Z WIRUSEM ŚWIŃSKIEJ.

   Co wtedy? Sytuacja jest beznadziejna. Jak to się wszystko zacznie to nawet nie ma gdzie przed tym uciec!!!! Ludzie..może jakiś ruch masowy? MANIFESTACJA, DEMONSTRACJA?? Musimy zaistnieć w mediach „oficjalnych”, ten problem musi zaistnieć..

   to się zbliża wszystko powoli… jest gorąco. nawet sam dr Bein napisał że pakuje manatki i wyjeżdza z Polski.

   • Adam said

    Ruszcie głową, wysilcie się i pomyślcie co z tym „fantem” zrobić, oprócz informowania społeczeństwa, bo

    JA NIE MAM ZAMIARU OTRUTY ZDYCHAĆ RAZEM Z DEBILAMI, KTÓRZY WIERZĄ RZĄDOWI I „OFICJALNEJ WERSJI”. CHCĘ ŻYĆ !! ROZWIJAĆ SIĘ! ŚWIAT POZNAĆ! WAM CHYBA TEŻ NIE ŚPIESZNO UMIERAĆ?

    Więc powiedzcie…z działań masowych co możemy zrobić…może jakaś manifestacja?
    Oraz: Jakie macie sposoby ratowania się… innymi słowy: „troszczenia się o własną d*pę”?…

   • Adam said

    już to pisałem, ale obecnie czuję to tak, jakbyśmy wszyscy stali w obozie koncentracyjnym w Auschwitz w dłuugiej kolejce do komory czekając na „mycie i dezynfekcje”. Jesteśmy świadomi, w odróżnieniu od większości, która z ufnością stoi i czeka, my czujemy że coś jest nie tak, że to wcale nie jest „mycie i dezynfekcja” bo nikt stamtąd nie wychodzi…
    i mamy do wyboru: albo stać dalej i przeczuwać że wydarzy się coś złego, a pod koniec kolejki będziemy mogli powiedzieć tylko ” rzeczywiście, mieliśmy rację- to komora śmierci” i umrzemy, albo ZBIERZEMY SIĘ W GRUPĘ WYRWIEMY SIĘ Z TEJ DŁUGIEJ KOLEJKI I PRZESKOCZYMY TEN CHOLERNY PŁOT I UCIEKNIEMY OD ZAGŁADY.

    Pytanie tylko jakimi metodami to zrobić obecnie.

    Myślcie! (też myślę nad tym…)

   • Kilka moich sugestii —

    (1) kwestia semantyki — przestańmy nazywać tę hydrę „NWO”.. proponuję (bynajmniej nie jako pierwszy) nazywać „to” OWO => „Old World Order”… te struktury są u schyłku (jakkolwiek by im się nie wydawało) i nie ma w nich nic nowego..

    (2) należy przedsięwziąć WSZELKIE możliwe kroki, nie ma jednej właściwej drogi.. bojkoty, demonstracje, ale przede wszystkim uświadamianie.. niech każdy robi to na co jego doświadczenie i umiejętności pozwalają

    (3) NIE JESTEŚMY SAMI — to akcja GLOBALNA, jakkolwiek by się nie wydawało tym którzy nie znają innych języków oprócz polskiego czy nie potrafią odnaleźć prawdy w gąszczu dezinformacji

    (4) NAWET W RZĄDZIE, POLICJI I „SŁUŻBACH SPECJALNYCH” są ludzie dobrej woli z wykształconym kręgosłupem moralnym.. TYLKO ZMASOWANY NACISK NA INSTYTUCJE I ORGANY WYKONAWCZE umożliwi tym jednostkom właściwe działanie w imię dobra wyższego

   • zyta said

    Ja to sobie wyorazam ta rzadzaca hybryde jako jakies olbrzymie, wstretne, purchawe cielsko, ktore lezy gdzies na brzegu jakiegos bajora i ledwie dyszy, bo zaraz skona od obrzydliwosci, ktore czynila i smrodu, ktory rozsiewala wokol.
    Zchcialo jej sie rzadzic a teraz spadla z wysoka i zgnije bo taki jest jej los i przeznaczenie.

   • Piotr Bein said

    zyta, twa fantazja przynosi na mysl mistera kissi-kissi

   • Piotr Bein said

    wyjezda, ale nie na ksiezyc, tylko do lepszej ochrony fizycznej
    gdziekolwiek sie znajdziesz podczas prawdziwej pandemii, ryzykujesz zarazenie sie

  • Piotr Bein said

   %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
   WAZNA WIADMOSC PT. “CO ROBIC PO PRZYMUSOWEJ SZCZEPIONCE”
   http://www.rense.com/general87/vaccin.htm
   TRZEBA PRZETLUMACZYC I ROZPLAKATOWAC, ROZULOTKOWAC PO POLSCE
   TO MOZE DAC LUDZIOM DO MYSLENIA
   %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

   **********************************************
   !!!!!!FRANCUSKI PLAN; WIECEJ ZASZCZEPIONYCH W PRZYMUSOWYCH PUNKTACH SZCZEPIEN NIZ W POZOSTALYCH!!!!!!!!
   http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=458%3Adetails-of-the-french-government-document-setting-up-qsecureq-vacine-centers-to-give-qentire-populationq-the-swine-flu-jab&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=en
   **********************************************

   @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
   ???????????MIKRO_CZIP W SZCZEPIONKACH???????????
   http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=464%3Amicrochip-implants-ready-for-use-with-swine-flu-vaccine&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=en
   nota bene, francuski plan przewiduje DWUKROTNE SZCEPIENIA
   @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 36. kellrez said

  wielki dzięki dla silvo z 4clubbers.pl za zalozenie tematu z filmikami.. jakby nie on to prawdopodobnie na oczy bym tego bloga nie zobaczył oraz dla Piotra Beina (który specjalnie przyleciał do Polski, żeby ostrzec rodaków) , grypa666 i innych którzy rozumieją..

 37. gruz said

  Aga dobre,ale obawiam się że nierealne ;),sądzę że pieniądze nie są żadną przeszkodą,zresztą co ja będę pisał………
  inteligentni wiedzą 🙂

  • Aga said

   Gdyby nie były, to już byśmy mieli te szczepionki zamówione. Jak na razie są z tego co czytam rozprowadzane normalnym trybem, tak jak szczepionki na grypę sezonową. Z hurtowni trafią do aptek i ZOZów, kto zapłaci ten się zaszczepi.

   • mariokosmos said

    @aga my te szczepionki już możliwe mamy… – nie czytałaś dokumentów do których linki przytaczałam wcześniej?
    Firmy takie jak Solvay Pharma i inne, dostały materiał do szczepionki już w kwietniu/maju… są także zatwierdzone przez amerykanów, do produkcji szczepionek pandemicznych…

   • Aga said

    Nie twierdzę, że szczepionek nie ma. Piszę tylko, że państwo samo jeszcze nie zakupiło i w najbliższym czasie tego pewnie nie zrobi(będą to przeciągać, jak długo się da). Te szczepionki będą tak jak napisałam wyżej zakupywane indywidualnie, lub też sponsorowane przez pracodawców etc tak to było w poprzednich latach przy szczepionkach na sezonową grypę.

 38. simillantor said

  Panie Piotrze, chciałbym podziękować Panu za wszystko. Będziemy działać – ja i moi przyjaciele. Może na pierwszy rzut oka wydawać się, że nie ma nas zbyt wielu, ale znam osobiście kilka osób dzielących moje obawy i na które można polegać. Będziemy działać zarówno zgodnie z Pana sugestiami – lokalnie, edukacyjnie, ale również na inne sposoby. Dziękujemy za ostrzeżenie, rady, naukę i również prosimy o modlitwę. Nie wiemy jak będzie, ale zrobimy wszytsko aby być gotowymi. Jeszcze raz dziękuję.

  • Piotr Bein said

   Bede sie modlil, Dziekuje za dobre slowo i chec dzialania. jak bedzie? Bog z nami!
   %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
   WAZNA WIADMOSC PT. „CO ROBIC PO PRZYMUSOWEJ SZCZEPIONCE”
   http://www.rense.com/general87/vaccin.htm
   TRZEBA PRZETLUMACZYC I ROZPLAKATOWAC, ROZULOTKOWAC PO POLSCE
   TO MOZE DAC LUDZIOM DO MYSLENIA
   %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

   • Michau said

    Polecam też zapisywać sobie takie informacje (całe strony w trybie offline lub fragmenty w dokumentach tekstowych) na komputerach by w razie problemów z internetem nie pozostać z „ręką w nocniku”.

   • Piotr Bein said

    elepstryki tez moze zabraknac
    drukujcie na papierze, odpornym na $win$ka grype ;<)

 39. zbyszek said

  dzis zlozylem wniosek co do autentycznosci dokumetow zawartych w tym blogu.

  sip@policja.gov.pl
  szanowny panie komedanncie jezeli jest to mozliwe prosze o zbadanie
  ponnizszego blogu
  https://grypa666.wordpress.com/
  od dluzszego czasu czytam informacje na w/w blogu i wrecz mnie
  przerazaja,w blogu mozna znalesc informacje dodyczaca sposoby leczenia
  wydawane przez osoby jak mi sie wydaje bez wyksztalcenia
  medycznego.nawolywanie do przeciwstawiania sie szczepienia przeciwko
  nowej grypie jakowy szczepionki zawieraja zwiazki szkodliwe a wrecz
  smiertelne dla zycia ludzkiego.osoby prowadzace blog jak np Dr Piotr
  Bein ktory wprowadza blad iz posiadajacy tytul doktora nie jest tytulem
  medycznym.na blogu mozna znalesc jakowe zgodne zprawda dokumety
  swiadczace o prubie ludobujstwa.obecnie przebywam pozagranicami Polski
  wiec nie moge zlozyc osobiscie wniosku o zbadanie autentycznosci
  dokumetow i prawdy w nich zawartych.z powazaniem

  • Fajnie Zbysiaczku, że złożyłeś. Obyś się nie zdziwił ich odpowiedzi, idioto..

   • zbyszek said

    wcale mi nie zalezy na odpowiedzi a jedynie zbadanie autentycznosci dokumetow,ktore jakowe sa autentyczne.wiesz nie wiem jak ty ale ja nie wierze we wszystko co ktos mowi,daze do prawdy obojetnie jakowa by byla.a od idjotow to mozesz wyzywac swoja matke nie mnie.

   • Nazwałem Cię idiotą, bo nim jesteś jeśli myślisz że policja i inne służby nie badają tych informacji JUŻ OD DAWNA

    Zrobiłbyś coś pożytecznego, a nie tracił swój czas na informowanie ludzi którzy dobrze już dawno o tym wiedzą

    P.S. Moja Mama Cię pozdrawia

  • Radek said

   No to zaszalałeś. Mam w rodzinie Policjantów i już tydzień temu czytali ten blog. Człowieku! Obudź się! Co oni mogą zrobić?? Są tak samo zażenowani sytuacją w Polsce jak reszta. Wszyscy jedziemy na jednym wózku. Czy Ty widziałeś kiedyś jak wyglądają komisariaty w Polsce??? Jesteś żałosny jak dzieciak…Proszę zobacz główny wątek na policyjnym forum. W Policji jest wielu wspaniałych ludzi, którzy chcieliby coś zmienić. Jednak ich się wykańcza. Podobnie jak w polityce itp

   Polska – chory, skorumpowany kraj nad Wisłą
   http://www.ifp.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=2736&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=szczepionki

   • Radek said

    Możecie być pewni, że Policja ma dość! Dlatego m.in. wynajmuje się teraz firmy „Ochroniarskie” do brudnej roboty, które zrzeszają często bandziorów, którzy za kasę zrobią wszystko. Zobaczcie co zrobiła Gronkiewiczowa!!!!

  • Piotr Bein said

   Zbyszku,
   Genialne!!! CBS zacznie badac ta $win$ka grype, Najlepsza dotychczas akcja z naszego bloga!!!
   Zapomniales tylko wspomniec „nawolywanie do zamieszek”, „przygotowania terrorystyczne”, „opor rzadowym planom ochrony zdrowia narodowego” itd.

   • zbyszek said

    jest pan oblakany,sorrki ale nie jest pan dla mnie zadnym autorytetem.a wrecz przeciwnie po przeczytaniu panskich wypowiedzi a czasami traktowanie innych jak rowniez kasowanie niewygodnych postow,manipulowaniem ludzmi ,pomocy to chyba pan potrzebuje.prosze wracac do tej canady no chyba ze cos pan tam nabroil i uciekl pan do polski.

   • zbyszek said

    Jest pan oblakany!!!!!!,sorrki ale nie jest pan dla mnie zadnym autorytetem.a wrecz przeciwnie po przeczytaniu panskich wypowiedzi a czasami traktowanie innych jak rowniez kasowanie niewygodnych postow,manipulowaniem ludzmi ,pomocy to chyba pan potrzebuje.prosze wracac do tej canady no chyba ze cos pan tam nabroil i uciekl pan do polski!!!.

 40. allseiingeye said

  Witam, bardzo ważne, dlatego muszę to wkleić, daje pełne pole widzenia co należy zrobić z fantem NWO, proszę przeczytajcie:

  Eksperyment był już przeprowadzony wcześniej i to nawet nie raz, przez ludzi uprawiających Medytację Transcendentalną, której nauczył ludzi zachodu Maharishi Mahesh Yogi. Mówiąc w dużym skrócie, eksperyment Maharishiego wykazał, że grupa jednocześnie medytujących osób jest w stanie zmienić pozytywnie rzeczywistość wielkiego, amerykańskiego miasta (m.in. Waszyngtonu). W czasie, gdy grupa medytowała znacząco spadła przestępczość, a nawet ilość wydarzeń „losowych”, czyli wypadków komunikacyjnych. Eksperyment powtarzano w różnych miejscach i okolicznościach i za każdym razem wyniki potwierdzały pozytywny wpływ takich działań na życie miasta.

  Nasz eksperyment polega na tym, że rozpoczynamy medytacje o jednej porze (o godz. 9 i 21). Medytują wszyscy, którzy chcą i potrafią, niezależnie od miejsca pobytu. Nie jest również istotne, kto jaki rodzaj medytacji preferuje i dlaczego. Zapraszamy medytujących z mantrą i bez mantry, buddystów, hinduistów, chrześcijan, przedstawicieli dowolnych religii i bezwyznaniowców oraz duchowych uzdrowicieli dowolnej szkoły.

  Zdobądźmy się raz na wspólne działanie, bez podziałów i kłótni. Nie słuchajmy prześmiewców, nie dajmy się sprowokować wichrzycielom, „racjonalistom”, sceptykom, niedowiarkom i innym osobom, które potrafią tylko narzekać, straszyć i przedstawiać apokaliptyczne wizje rzeczywistości.

  Pamiętajmy o podstawowym prawie duchowym:
  Przyciągasz do siebie tylko to, na czym koncentrujesz swoją uwagę i co zasilasz energią swoich emocji.

  Każda myśl jest modlitwą. Jeśli masz pozytywne myśli, Twoje życie jest twórcze i radosne. Jeśli twoje myśli są pełne lęków i pesymizmu, lęk w Twoim życiu rozrasta się coraz bardziej, a Ciebie prześladuje pech.

  Każdy z nas ma wpływ na to, co dzieje się wokół. I nie chodzi tu o wpływ polityczny, lecz bardzo subtelny: wszyscy dokładamy do ogólnej puli swoją własną cegiełkę emocji. Jeśli ja byłabym sfrustrowana i wściekła, wyżywałabym się na swojej rodzinie, a wtedy moi trzej synowie i mąż zaraziliby się moją frustracją i ponieśli ją dalej: do swoich uczelni, do pracy i rodzin. To oczywiście spowodowałoby lawinę awantur, zadrażnień i żalu we wszystkich miejscach, w których by przebywali. I odwrotnie – jeśli byłabym zrównoważona i pełna miłości, wzmocniłoby to moich bliskich i najprawdopodobniej okazaliby się oni odporni, nawet gdyby byli narażeni na złość i frustrację innych. No i sami nie przyczynialiby się do rozsiewania złości po całym świecie.

  Los naszej planety zależy od tego, co czuje większość ludzi. Nie trzeba być jasnowidzem, żeby widzieć i rozumieć, że politykom zależy na tym, żeby ludzie żyli w lęku i wynikającej z tego wrogości. Gdy społeczeństwo się boi, samo domaga się rządów silnej ręki. Gotowe jest wyrzec się praw i wolności obywatelskich na rzecz tyranii, byle tylko uzyskać obietnicę, że będzie to gwarancją spokoju, porządku i bezpieczeństwa. Przerażeni i skłóceni ludzie chętnie wyruszają na wojny, w przekonaniu, że zwycięstwo nad wrogiem zapewni im upragniony spokój i pokój. Niestety, wojny nie niosą ani sprawiedliwości, ani żadnych korzyści zwykłym ludziom. Korzystają na nich wyłącznie politycy, którzy dzięki nim się bogacą i zyskują większe wpływy.

  Działania psychopatycznej władzy sprawiają, że Ziemia wibruje bólem, lękiem, nienawiścią i rozpaczą. Negatywne emocje fatalnie wpływają na zdrowie zarówno ludzi, jak i całej, żyjącej planety.
  Spróbujmy powstrzymać te negatywne wibracje i zastąpić je pozytywnymi.

  Gregg Braden w swoim wykładzie o „cudach” mówi, że wystarczy pierwiastek kwadratowy z 1% danej społeczności, żeby poprzez medytację zneutralizować panoszące się w niej zło. To naprawdę bardzo niewielka grupa ludzi. Sądzę, że jesteśmy w stanie zebrać taką ilość chętnych i jeśli tylko wystarczy nam wiary i wytrwałości, przeniesiemy tę górę zła i rzucimy ją w morze.

  Jak medytować?

  Nie chodzi o to, żeby się modlić i o coś prosić. To nie działa.

  A co działa?
  Wytwarzanie pozytywnego nastroju. To jest to, czego potrzebujemy.

  Starajmy się wytworzyć jak najwięcej pozytywnych wibracji. Zasiadając do medytacji poczujmy się tak, jakbyśmy już osiągnęli nasz cel, jakby na świecie już panował pokój, harmonia, miłość i szczęście. Nie prośmy o to, czego pragniemy, lecz radośnie dziękujmy, jakby to już się stało i koncentrujmy się na tym, jak cudowny jest świat pełen pokoju, zdrowia, miłości i wszelkiego szczęścia.

  Ludzie pracujący nad swoim życiem według zasad przedstawionych przez „Sekret” wiedzą, że nie należy o nic prosić. Jeśli prosisz, to znaczy, że odczuwasz brak, a wtedy Twoja podświadomość realizuje to, co wibruje w Twoich emocjach. Czyli… brak, niedostatek, niezaspokojenie! Ale jeśli wyobrazisz sobie, że to masz i poczujesz z tego powodu radość i wdzięczność, wtedy one się zrealizują.

  Dlatego NIE PROSIMY o pokój, spokój i zdrowie, lecz za nie DZIĘKUJEMY i czujemy wdzięczność za nie w naszych sercach.

  Szczególnie NIE WOLNO wzdychać i prosić, ŻEBY NIE BYŁO PRZYMUSOWYCH SZCZEPIEŃ, PANDEMII GRYPY, WOJNY itp. O czym myślisz, to przyciągasz. Myślisz o grypie, będziesz ją mieć, bo Uniwersum nie rozumie słowa „nie”. Rozumie tylko słowo „grypa” i traktuje to jako modlitwę o grypę. Właśnie dlatego błagalne modły w kościołach o zakończenie zarazy, wojny lub nieszczęścia nie tylko ich nie kończyły, ale wręcz podtrzymywały.

  Medytacja nie może być ani za długa, ani za krótka. Optymalny czas to 20 minut. Siadamy na krześle (buddyści na swoich woreczkach 😉 ) w wygodnej pozycji, kręgosłup musi być wyprostowany, ale nie tak, żeby to powodowało napięcia i dyskomfort. Zamykamy oczy i staramy się zrelaksować. Kiedy jesteśmy już spokojni możemy poczuć wdzięczność i radość za to całe dobro, które dzięki naszym działaniom nadchodzi.

  Jeśli ktoś zdecydowanie nie jest w stanie usiedzieć tak długo, to niech się do niczego nie zmusza i przerwie tę sesję – to powinna być przyjemność, a nie ciężka katorga. Jeśli nie uda się za pierwszym razem, uda się być może za drugim, trzecim lub dziesiątym. Medytacja nie zawsze się udaje, o czym wiedzą wszyscy, którzy praktykują, więc nie należy sobie czynić z tego powodu żadnych wyrzutów, a tym bardziej hodować poczucia winy i smutku.

  Obecnie wkroczyliśmy w erę, w której zaczyna się budzić świadomość całej ludzkości. Przestajemy funkcjonować jak maszyny, o których pisał Kartezjusz i zaczynamy być ludźmi: świadomymi, wolnymi, niezależnymi. Ale los naszej planety nie jest jeszcze przesądzony. Zależy on od tego, czy przebudzi się owa przysłowiowa „setna małpa”, zmieniając świadomość globalnie, niczym kropla, która przeleje kielich. Postarajmy się, żeby nasza energia tę małpę przebudziła.

  „Walczmy” pozytywnymi wibracjami i nie dajmy się przekonać (ani pokonać) tym, którzy nawołują do rewolucji, nabywania broni, stawiania oporu itp. Do czego mają prowadzić takie działania? Chyba tylko do przelewu krwi i jeszcze większej wrogości. Nasi rodzice, bracia, siostry, synowie i córki służący w policji i armii zostaną zmuszeni do strzelania do własnego narodu, a my do rzucania kamieniami w nasze dzieci i krewnych, a po wszystkim, wstrząśnięci, znowu będziemy zadawali retoryczne pytania, skąd w ludziach to bestialstwo i tyle nienawiści.

  Pamiętajmy, że każda akcja wywołuje adekwatną reakcję. Co zasiejemy, to będziemy zbierać. Jeśli zasiejemy lęk przed grypą, przed szczepieniami i NWO, to wszystko to zbierzemy. Nasze lęki zmaterializują się i staną się naszą rzeczywistością. Czyż nie lepiej więc zacząć zasiewać pozytywne wibracje?

  Ale żeby nie stać się istotami niepraktycznymi i oderwanymi od ziemi działajmy też w realu: podpisujmy petycje, piszmy do naszych posłów i męczmy tych, których wybraliśmy. Przypominajmy im, że to oni mają nas reprezentować i służyć nam, a nie my im.

  Medytacja dla pokoju i zdrowia

  Opublikował/a astromaria w dniu 01/09/2009
  http://astromaria.wordpress.com/2009/09/01/medytacja-dla-pokoju-i-zdrowia/

  Najlepiej było by to przekleić na głóną stronę. Pozdrawiam

  • Baba.Jaga said

   WAŻNE!!!
   Zobaczcie koniecznie!

   http://ww6.tvp.pl/369,20090813924616.strona

   Pod koniec tego tygodnia (6-8 września) rozpocznie się w Krakowie MIĘDZYNARODOWY KONGRES DLA POKOJU „LUDZIE I RELIGIE”! Bardzo mocno czuję, że jest to dobra okazja by wyjść do ludzi z ulotkami dotyczącymi grypy i innymi materiałami, ale przede wszystkim z NASZĄ ODEZWĄ. Dobrze byłoby ją jakoś skserować i rozdawać, może ten tekst dołączyć, który jest powyżej – zrobić z tego jakiś folder. Świetnie byłoby to też przetłumaczyć na język angielski, ponieważ będą tam ludzie z różnych krajów, a angielski jest dosyć powszechny.

   Wiem, że są tu osoby z Krakowa (chociażby te, które wypowiadały się odnośnie chemtrails kilka postów wyżej). Czy chcielibyście się przyłączyć do takiej akcji? Moglibyśmy się jakoś zorganizować poprzez mail lub się po prostu spotkać i podyskutować, zastanowić jak to zorganizować. Nie mamy za dużo czasu, więc proszę o w miarę sprawne przemyślenie ewentualnego udziału i danie znać czy chcecie w tym uczestniczyć czy nie. Mój mail to: mimozaa@poczta.fm

   Ja ze swojej strony będę mogła na pewno sfinansować ksero ulotek (na pewno jakiejś ich części). Ale dobrze by było ująć tą odezwę i instrukcję 🙂 (post Allseiingeye) do niej w jakiś folder czy coś podobnego oraz przetłumaczyć ją na angielski (jeśli ktoś by się podjął to byłoby super – nie musi być z Krakowa oczywiście :)).
   W czasie tych dni odbędzie się msza, konferencja, dyskusje, Marsz Pamięci i Pokoju w Auschwitz-Birkenau oraz MODLITWA O POKÓJ!!! (osoby, które nie są z Krakowa mogą w domu pomedytować w tym czasie :)). Tu jest program konferencji z dokładnymi godzinami:

   http://franciszkanska3.pl/artykuly_inne/Kongres

   Uważam, że jest to idealna okazja, żeby rozpowszechnić naszą odezwę. Gdyby ktoś miał jakieś kontakty w biurze organizacji i udało mu się przekonać, żeby tą odezwę jakoś ‚usankcjonować’ na forum podczas konferencji… to byłoby idealnie 🙂 W każdym razie pamiętajcie – nawet najdrobniejszy wkład się liczy: przetłumaczenie, rozdawanie ulotek czy po prostu przyłączenie się do Modlitwy o Pokój 🙂 Piszcie czy chcecie się przyłączyć i z propozycjami 🙂

   Pozdrawiam serdecznie 🙂

   • zyta said

    Mam gotowa odezwe po niemiecku do rozpowszechniana.

    Aufruf an alle Nationen der Welt, an alle Menschen guten Willens, welche um ihre und unsere Freiheit kämpfen.

    Widersetzen wir uns gemeinsam Impfungen und der Aufstellung der Neuen Weltordnung!
    Wir verbinden unsere Kräfte und werfen das globale Joch von uns ab!

    Schluss mit Sklaverei auf der Erde!
    Schluss mit Kriege und Morde!
    Schluss mit Ausbeutung und Vergiftung durch „Chemtrails“, Impfungen, modifizierte Nahrung, künstliche Süßungsmittel und anderen tödlichen Zusätzen in Wasser, Nahrung und Medikamenten!

    STOP Massenimpfungen!
    STOP Lissabon Vertrag!
    STOP Codex Alimentarius!
    STOP vergifteter Luft!
    STOP verschmutzem Wasser!
    STOP GMO!

    Hören wir auf Angst zu haben und übernehmen wir die Verantwortung für uns!
    Hören wir auf Aufträge der Welt-Elite auszuführen und fangen wir an zu denken!
    Hören wir auf das Schlechte und das Leiden unserer Verwandten und der Tiere zu akzeptieren!

    Vereinen wir uns also, alle Nationen der Welt und alle Menschen guten Willens!
    Erheben wir unser Haupt mit Mut und verbinden wir uns mit Gedanke, Herz und Geist!

    VERKÜNDEN WIR UNSEREN WELTWEITEN PROTEST GEGEN DIE MANIPULATION DER ELITE!

    Beginnen wir mit dem Monat September, in dem der Anschlag der ersten FASCHISTEN auf Polen erfolgte, von da auch der Aufruf stammt, damit die ELITE, welche den FASCHISMUS weiterführt, diesmal nicht die ganze Welt versklavt.

    Ehren wir auf diese Weise Millionen der ersten Opfer der Pharmazeutischen Firmen, welche in Konzentrazionslagern während des II. Weltkrieges ermordet wurden, sowie die verstorbenen Obdachlosen in Polen, an denen die derzeitigen tödlichen Impfungen getestet wurden.

    Zweifelt nicht daran, dass die derzeitigen Impf-Orte früher die Gaskammern von Hitler waren!
    Damals hat man den Menschen eingeredet, dass sie unter die Dusche gehen um rein zu sein.
    Jetzt wird uns eingeredet, dass die Impfungen zum Schutz für unsere Gesundheit sind.

    VERGISST NICHT, die Gaskammern waren damals TÖDLICH!
    VERGISST NICHT, die derzeitigen Impf-Orte und die Impfungen sind auch TÖDLICH!

    Fangen wir an unser Schicksal zu lenken!

    VERGISST NICHT, wir sind einzigartig!
    VERGISST NICHT, wir sind klug und mutig!
    VERGISST NICHT, in uns steckt die ganze Kraft des Universums!
    VERGISST NICHT, wir meistern alles!

    VERWEIGERN WIR ALLE IMPFUNGEN UND SOMIT UNSEREN TOD FÜR DIE LAUNEN DER ELITE!

    Fangen wir an uns selbst zu schützen, da die Regierung und die Religionen uns längst verraten haben!
    Wehren wir uns und wir werden siegen!

    Fangen wir an von 01.09. um 9 (21) Uhr am Abend Mitteleuropas 20 min. lang gute Energie zu entwickeln indem wir meditieren, und wir werden uns und die Welt heilen.
    EMPFINDEN wir, dass auf der Erde Frieden herrscht, stellen wir uns Freude und Liebe, sauberes Wasser und reine Luft, gesunde Menschen und Tiere und alles wovon ihr gutes träumt vor.
    Schaut euch den Film „Gregg Braden – The Science of Miracles 1/6“ und „Dr. Rath vom 2. Weltkrieg bis heute! Teil 1 von 5” an, um zu bestätigen, dass es sich so gehört zu handeln.

    GEMEINSAM SIND WIR STARK!
    SO HILF UNS GOTT!

    Verbreitet diesen Aufruf allen Bekannten und Unbekannten.

   • Piotr Bein said

    ouch!!!!!!!!!!!!
    jesli nagania dziwisz powolujac sie na JPII pod ludziowcow, a rzecznik wloski mowi o kongresie „Chcemy tchnąć ducha w wielki proces globalizacji na świecie” to trzeba isc protestowac
    musza dolaczyc sie narodowi katolicy, bo inaczej was wiadomymi czapkami nakryja, zescie jakas sekta

 41. zbyszek said

  Michał „świńska sprawa” powiedział/a
  1 wrzesień 2009 @ 2:55 pm

  „Nazwałem Cię idiotą, bo nim jesteś jeśli myślisz że policja i inne służby nie badają tych informacji JUŻ OD DAWNA
  Zrobiłbyś coś pożytecznego, a nie tracił swój czas na informowanie ludzi którzy dobrze już dawno o tym wiedzą
  P.S. Moja Mama Cię pozdrawia”

  szkoda ze nie nazwales mnie agetem gdyż jest to ulubione slowo uzywane przeciwko ludzia majacych inne zdanie.daj mi dowod ze jak ty to nazwales policja i nne sluzby badaja ta sprawe.puste slowa bez poparcia mozesz wciskac hmm no wlasnie komu.pozdrow swoja mame i pogratuluj jej takiego syna/corki ktory uwaza sie za hmm nowlasnie za kogo?

 42. Robos said

  Panie Piotrze podziękowania dla pana za robotę którą pan wykonuje, myślę że jest więcej uświadomionych niż może się to wydawać, ja prawie nigdy nie umieszczam swoich wypowiedzi w necie ale czytam, szukam informacji i staram się coś robić, zacząłem od własnej rodziny i znajomych, żona uważa mnie za co najmniej dziwaka, chociaż padło też określenie „nienormalny” ale udało mi się zwrócić uwagę na problem parę osób. Ja osobiście nie wiem jeszcze jak zamierzam się bronić, od wielu lat moje hobby to survival i coś czuję że może mi się niedługo to cholernie przydać, może jakąś grupę przetrwania utworzyć? bo na pewno nie dam się zaszczepić ani nigdzie zamknąć.

  • Piotr Bein said

   Dzieki, Robos; kto wie co byloby najlepsze; sprobowac nie kosztuje, rob co ci sumienie podpowiada. Beda jednak na poczatku trudnosci ze wspolpraca rodziny w chowaniu sie pod ziemie. Sam tego doswiadczam.

 43. bartek said

  Hej czytam komentarze dopiero wróciłem,i tak sobie mysle jak cos zobacze nie zbyt noirmalnego od razu nagram na dyktafon,lub na kamerke w telefonie,Zrozumcie ze nie mogłem nic nagrywac stojac w pierwszym rzedzie,dlatego wszystkich widzialem czy klaskaja czy nie.Jutro zapewne bedzie wspominac jakis nauczyciel,jak tak bedzie nagram,słowo daje,jesli to ma pomóc,naraze sie 😀 eheheh ale dla dobra wszystkich siła wyzsza trzeba pomóc 3majcie sie

  • ma ska said

   Możesz spróbować sprowokować, zadając jakieś pytanie:
   – kiedy będą szczepienia?
   – czy można normalnie jeść?
   -….itd..

   Najlepiej jakbyś później powiedział o wątpliwościach i zagrożeniach,
   ale jeżeli masz w klasie piękne dziewczyny, to lepiej nie, bo stwierdzą,
   że jesteś psychol 😉

 44. polak said

  Nadciąga druga fala grypy A/H1N1
  Światowa organizacja zdrowia radzi krajom półkuli północnej przygotować się na zwiększoną zachorowalność na grypę. Dane płynące z wielu ośrodków monitorujących rozwój pandemii świadczą dobitnie, że A/H1N1 stał się dominującym szczepem grypy, w związku z czym to on zaatakuje w tym sezonie. W najbliższych miesiącach spodziewane jest dalsze rozprzestrzenianie się wirusa. Pocieszający jest fakt, że wszystkie zbadane dotychczas próbki są genetycznie jednorodne. Oznacza to, że jak na razie nie doszło do potencjalnie groźnych mutacji, które mogłyby zwiększyć śmiertelność wśród zakażonych.

  Jednocześnie wyłania się spójny obraz specyfiki zachorowań. W przeciwieństwie do sezonowych epidemii grypy, większość infekcji odnotowuje się wśród osób relatywnie młodych. NAjpoważniejsze przypadki oraz zgony dotyczą pacjentów poniżej 50 roku życia. Przed pojawieniem się A/H1N1, 90% komplikacji prowadzących do śmierci dotykało osób starszych, które ukończyły 65 lat. Niektórzy naukowcy sugerują, że A/H1N1 przypomina budową inny wirus grypy z lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku i dzięki temu ci, którzy wtedy mieli z nim styczność, teraz są częściowo odporni lub sama choroba przebiega u nich łagodniej.
  Najnowszy raport WHO ujawnia doniesienia lekarzy, którzy obserwują bardzo ciężkie przypadki zachorowań u osób młodych i do tej pory cieszących się dobrym zdrowiem. W tych wypadkach wirus bezpośrednio atakuje płuca, powodując niewydolność oddechową. Ratowanie takich pacjentów wymaga stosowania wysoce wyspecjalizowanych procedur medycznych i często trwa przez wiele dni. Jeśli dojdzie do gwałtownego wzrostu zachorowań może to doprowadzić do paraliżu służb medycznych i gorszej opieki nad pozostałymi pacjentami, ponieważ większość sił i środków zostanie skierowana na pomoc ofiarom epidemii.
  Grupy ryzyka wymieniane w raporcie to między innymi kobiety w ciąży, osoby z niewydolnością krążenia, astmą, cukrzycą oraz przyjmujące leki immunosupresyjne. Ponieważ coraz bardziej popularny, zachodni tryb życia sprzyja występowaniu tych schorzeń, przewiduje się, że epidemia A/H1N1 może przybrać znacznie większe rozmiary niż pandemie grypy w zeszłym stuleciu.

  Naukowcy z Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego na Uniwersytecie Warszawskim stworzyli symulację, która pokazuje możliwy scenariusz rozwoju epidemii w Polsce. Według analiz, jednego dnia mogą potencjalnie chorować nawet 3 miliony osób. Najgorsze prognozy przewidują, że grypa zaatakuje 30 procent społeczeństwa.

  Poniżej zamieszczamy symulację rozwoju epidemii grypy w Polsce stworzonej w Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego. Kolorem czerwonym oznaczono osoby zarażone, a zielonym zdrowiejące. Pojedynczy czerwony piksel pojawia się, gdy na przestrzeni 1 kilometra kwadratowego znajdzie się przynajmniej jedna zarażona osoba.
  Ważnymi czynnikami w rozprzestrzenianiu się wirusa są wilgotność i temperatura powietrza. Wygląda na to, że w tym roku okresem optymalnym dla rozwoju epidemii w Polsce będzie listopad. Meteorolodzy przewidują na ten miesiąc temperaturę kilku stopni powyżej zera i dość wilgotne powietrze.

  Oficjalne stanowisko Amerykańskiego Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób głosi, że szczepienia przeciw grypie sezonowej nie są skuteczne w walce z grypą A/H1N1 i mogą jedynie pomóc w uniknięciu jednoczesnego zakażenia szczepem sezonowym i A/H1N1. Chociaż udało się opracować skuteczną szczepionkę na A/H1N1, do momentu wprowadzenia jej na rynek może upłynąć jeszcze kilka miesięcy i wcale nie jest powiedziane, że laboratoria zdołają wyprodukować ilość wystarczającą do powstrzymania pandemii. Jeśli tak się nie stanie może nas czekać bardzo ciężka jesień .
  http://future.wp.pl/kat,111404,page,3,title,Nadciaga-druga-fala-grypy-AH1N1,wid,11448977,wiadomosc.html

  • Piotr Bein said

   bezczelne nawijanie: gdzie wzmianka, ze h1n1 jest sztuczny, produkt tych samych ludzi, co napedzaja merdialnie pandemie i szykuja szczepienia spod ciemnej gwiazdy, przymuszone panika o braku leko dla wszystkich lub, gdy dojdzie do rekombinacji ptasiego wirusa w szczepionkach z wirusem swinskim (oba sztuczne) — stanu wojennego i przymusowych szczepien

 45. gruz said

  Bartek,a toż ty nie słyszał że tego nie wolno robić w szkole?
  ale próbuj,ale ostrzegałem 😉

 46. gruz said

  alsegej,nie przyłączę się bo jestem leniwy,ale medytować potrafię,ale nie przyłączę się bo jestem leniwy,zaprawdę,zaprawdę,bzdury piszecie,jaka medytacja?czy wyście z księzyca spadli?tak musi być,to jest oczyszczenie przed 2012 r. 😉
  nie uchronicie ludzkości ;),bleble sceptyczne,popieram tą medytację,jak dla mnie to każda pozycja jest dobra,nawet leżąca(ja tylko tak medytuję)

  „Medytacja nie może być ani za długa, ani za krótka. Optymalny czas to 20 minut.”
  bzdury!długość nie ma znaczenia!

 47. gruz said

  maska,lepiej niech nie ryzykuję,bo będzie pośmiewiskiem całej klasy,taaa a brzeźiński czyta ten blog i szczerzy japę ze śmiechu 😀

 48. gruz said

  michał,czy to była prowokacja?już wiem jaka będzie ich reakcja,społeczeństwo jest otumanione wyścigiem po kasę itp.
  i ja to popieram 😀
  a na koniec w pełni poważnie dodam że nie ma znaczenia czy wygramy czy przegramy,bo i tak wszystko jest ok 😉
  ja jestem chętny na szczepionkę i będę pchał się oknami i piwnicami żeby mnie zaszczepili :),więcej optymizmu,doszedłem do wniosku że nie ma czego się buć 😉

 49. Mery said

  Panie Piotrze oraz Grypa 666!
  Dziekuje za wszystko co zrobiliscie i robicie!
  Pisze z Wloch, niestety sytuacja tutaj nie jest o wiele lepsza jak w Polsce (dopiero co wrocilam z Polski). Myslalam, ze moze choc tutaj wiecej ludzi sie rozbudzi. Swoja stara swietnosc Wlosi stracili juz dawno. To nie tylko w Polsce telewizja jest beznadziejna. Wloska telewizja rozni sie od polskiej tylko tym ze jest bardziej kolorowa- wiecej tancerek gdzie mozna „zawiesic oko” (teraz rozumiem dlaczego emeryci wloscy tak dobrze sie trzymaja…), a zamiast mowic o tym co Obama podpisuje, mowi sie w kolko w co dzisiaj byla ubrana jego zona. Rzad wloski, najstarszy na swiecie (ciekawe czy sie szczepili…)to zacisnieta elita, gdzie tylko wymieniaja stolki. Wszyscy wiedza, ze nie ma to juz znaczenia czy rzadzi lewica,prawica czy ktos tam jeszcze inny, i tak wraca ciagle ten sam przywodca… Mlode pokolenia Wlochow pokazywane jest w telewizji jako dobrze-miejace sie pokolenie,wiecznie zajete shopingiem i ciuszkami. Jeszcze niedawno politycy twierdzili, ze kryzysu tu nie ma albo ze juz mija…Wcale nie jest tak rozowo, Wlosi zarabiaja o duzo mniej niz na przyklad Niemcy, a zycie jest bardzo drogie. W moim miescie pozamykali juz wszystkie fabryki, wszyscy mlodzi wrocili zyc do rodzicow (dokladnie jak w Polsce). choc rzeczywistosc ta wyglada mniej szaro w swietle butikow (wszystko made in china na zlecenie firm wloskich, bo niby gdzie ma byc produkowane jesli wszystko zamkniete?) pieknej architektury czy pieknych pejzazy.
  Myslalam, ze Wlosi to narod bardziej waleczny, ale byc moze przez szczepienia albo ciagle spryskiwanie z gory zrobili sie jacys bez ducha walki…Oj tak,ostatnia kampania szczepien (na zwykla grype) zorganizowana byla po mistrzowsku- brakowalo tylko afiszow na cmentarzach…Co do swinskiej grypy- to w telewizji codziennie trabia ze za niedlugo nadzejdzie zbawienie- szczepionka…Wcale sie nie dziwie, ze chca troche powykanczac Wlochow – zyja oni najdluzej w Europie,dosyc malo choruja (dobre nawyki zywieniowe), sa „niewygodni” na przyklad dla systemu emerytalnego.Choc w zwiazku z brakiem pieniedzy coraz wiecej ludzi tutaj porzuca stare nawyki zywieniowe (olej slonecznikowy zamiast oliwy, kawalek miesa zamiast owoca itd). Dodatkowym problemem jest nadmierna ilosc cudzoziemcow, co nie wywoluje zachwytu Wlochow. Co wiecej, rzad stwarza lepsza ochrone socjalna dla niektorych ras- wiadomo, gdzie tworzy sie chaos, tam latwiej rzadzic.
  Co do zabojczej szczepionki, to nie mam watpliwosci po co ja wymyslili. Wszystkie szczepionki to zabojstwa. Nie pozwolilam zaszczepic mojego dziecka, za co sprawa poszla do sadu. Co bedzie, zobaczymy. W moim miescie istnieje fundacja ludzi poszkodowanych przez szczepienia. Brak slow…
  Powiem szczerze- boje sie. Mysle o przyszlosci dla mojego dziecka, i boje sie… Czasami zaluje ze sie na nie zdecydowalam… Co za przyszlosc czeka nasze dzieci? Zakladajac, ze przezyja co za zycie beda mialy? Zachipowane i schorowane od szczepien, genetycznie modyfiowanej zywnosci, spraye z nieba, a moze zamkniete w obozach…Jak tu znalezc jakas nadzieje?
  To prawdziwe szczescie, ze mamy jeszcze kogos kto mowi glosno o tym calym zle…
  Jeszcze raz Panie Piotrze i Grypa 666, dziekuje!
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

 50. ppp said

  ja tam sie nie szczepie, zaszywam sie u siebie na wsi, a jak wkrocza do mnie na podworko to szczuje psami i strzelam z wiatrowki

 51. Michau said

  Ja tak sobie czytam komentarze i naszła mnie pewna myśl.
  Co jeśli inni też walczą z toksycznymi szczepionkami, a my o tym nie wiemy. Dużo małych grupek, które gdzieś usłyszały o tym, też odwiedzają stronę J.B. w sprawie pozwów i innych dokumentów, zbierają pozostałe informacje, organizują się przeciw szczepionkom, a my nic o tym nie wiemy?

  Jeżeli oglądaliście film „Wysłannik przyszłości” z Kevinem Costnerem o listonoszu, który zapoczątkował pocztę w zniszczonej Ameryce, a z czasem w innych częściach kraju zaczęły, na bazie jego legendy, wyrastać kolejne takie ruchy, a on o tym nic nie wiedział!

  Myślę, że prawdziwa siła ducha narodu ujawni się gdy przyjdzie na to czas, gdy będzie czas działania i ten, który stanie mu na drodze nie będzie miał tego czasu wiele na przygotowania, bo lepiej by ten duch pozostawał w uśpieniu teraz, niż żeby teraz był w pełnej krasie i pokazał na co mają się przygotowywać i miałby z czasem osłabnąć – wypalić się, a tak nie zobaczą co ich uderzyło, lub na przygotowania by zdusić wolę narodu będzie już dla nich za późno.

 52. beny said

  Pan Benin sie zmywa bo uznal ze w Polsce na swoich klamstwach juz nic nie zyska.Nie do zobaczenie.

 53. eteryczna ziemia said

  Panie Piotrze, z całego serca dziekuje Paniu za wszystko, co Pan dla nas czyni. Jest Pan dla mnie wyjatkowym człowiekiem, a Pana altruistyczne działanie świadczy o tym, że jest Pan posłańcem Boga. Proszę nas nadal wspierać i ochraniać swoją dobrocia i wiedzą. Proszę nas nie opuszczać! Serdecznie Pana pozdrawiam.

 54. 01.09.2009 said

  Niestety ale Pan Piotr, Jane oraz załoga blogu grypa mają rację w związku z tym, że h5n1 zostanie wykorzystane po zrekombinowaniu z ah1n1 do przeprowadzenia ludobójstwa. Co się dzieje wiadomo już od dość dawna. Kto słyszy niechaj słucha, kto patrzy niech widzi… szkoda, że na świecie jest tylu ślepców, którzy ślepi się urodzili i bardziej głupsi umrą nie zdając sobie nawet z niczego sprawy. Czasem się zastanawiam czy warto nad nimi zapłakać, chyba szkoda łez bo to tylko robota na marne.
  Stworzyli kryzys a ślepcy mówią, że to tylko chwilowe załamanie gosp. nie znając szerszej perspektywy działania światowego długu, który każdy kraj ma już rozdęty do granic możliwości, dlatego chcą zapisu kasy tylko elektronicznego bo wtedy nikt nigdy nie dojdzie prawdy ile kasy jest lewej i czyja ona de facto jest.
  Przykładów na ignorancję głupców można mnożyć tylko po co? Kto chce przetrwać będzie wiedział co robić a przez mniej ignorantów straty wielkiej nie przewiduję.

 55. zielony said

  @Piotr Bein
  Czytam Pana blog codziennie, lecz do tej pory nigdy nie wypowiadałem się tutaj na forum. Pragnę jednak wyrazić swoją wdzięczność za ogrom pracy jakie Pan wykonał.

  P.S. Jeśli Pan odejdzie z tego forum będzie to nieoceniona strata.

 56. bartek said

  Posmiewiskiem klasy???hehe raczej nie to jest ROK sa uczniowie pewnych roków,Nie ma w tych szkołach klas :)wiec czego sie bac??Jak cos zaczna gadac,to pociagne temat i nagram.Co do dziewczyn….raczej sie nie martwie,ich przychylnosci za szybko nie strace 😀 3majcie sie :)wiec próbuje 🙂

 57. Czas na Walke! said

  Czytam codzienne doniesienia i jeki przerazonych ludzi typu – co mamy zrobic?

  I nie wytrzymuje juz nerwowo!

  Powtarzam jeszcze raz dla tych ktorzy sie boja!

  To my jestesmy armia swiata! Jest nas miliardy!

  Najwiecej sily maja ludzie mlodzi (i do was glownie sa wycelowane strzykawki) wiec walczcie!

  Proponuje w tempie blyskawicznym zawiadomic w szkolach najpierw wszystkich niepokornych kumpli, tych korzy lubia sie stawiac i sa indywidualistami ( mam nadzieje, ze jeszcze tacy sa), oni niech zbiora cala siec kolejnych znajomych, zorganizujcie akcje w szkolach i na uczelniach!

  Mozecie np. rano przed rozpoczeciem zajec zebrac sie przed szkola, z plakatami, transparentami i zrobic wielka afere, musicie o tym glosno krzyczec, transparenty typu, RECE PRECZ OD NASZEGO CIAłA!

  NIE DAMY ZASZCZEPIC SIE TRUCIZNA! PRECZ Z KLAMSTWAMI W MEDIACH!, SZCZEPIONKA NA WYPRODUKOWANA GRYPE ZABIJA !! itp

  Przygotujcie plakaty z punktami z oskarzen Jane B.!!!

  Wyjdzie dyrektor zacznie pytac o co chodzi, wtedy mu powiecie, pokazcie mu informacje, z dowodami, powiedzcie, ze nie pojdziecie na zajecia dopoki was nie zapewni, ze nie zmusza was do szczepien!

  Zrobcie wielka glosna akcje w szkolach, na uczelniach w calej Polsce, wyjdzcie na ulice, do jasnej cholery wasi rodzice walczyli za Polske, wojny, rozbiory, komuna, strajki, oni potrafili wy tez potraficie!

  Nie bojcie sie konsekwencji, jesli bedzie was duzo nic wam nie zrobia, a duza szansa, ze zrobi sie o tym glosno i zatrzymacie to szalenstwo! ( niech ktos te akcje nagrywa i puszcza w sieci)

  To samo mozna zrobic na rynkach w roznych miastach, w niedziele np kiedy jest duzo ludzi jak na rynku w Krakowie, zalatwic megafon, rozdawac ulotki, uwazam, ze teraz trzeba sie laczyc bo juz jest nas sporo a czasu coraz mniej, informowac osobiscie kogo sie da i zbierac sie w grupy, male, duze, wielkie zaleznie jak sie uda. W tym momencie, kiedy to juz wyszlo na jaw i czesc ludzi wie, sama wiedza nie pomoze trzeba ruszyc do otwartej walki o swoje prawa do nietykalnosci i wolnosci wyboru. W grupie jest sila !

  Zrobcie to zanim zrobi sie naprawde goraco i WHO oglosi swoja masowa, medialna scieme i swoja calkowia kontrole we wszystkich zrzeszonych panstwach, lacznie z mozliwoscia ogloszenia stanu wojennego. Wtedy bunt bedzie duzo trudniejszy. Czy ktos z was wyobraza sobie, ze majac te wiedze, da sie dobrowolnie zaszczepic przez pania pielegniarke w szkole? A jesli sie nie dacie to co wtedy? Powiedza wam, ze nie macie wejscia do szkoly bez szczepienia! Jesli w klasie 30 osob pojdzie jak owce pod igle i jeden z was przy pielegniarce( uswiadomiony) wyskoczy z teoria spiskowa to go zniszcza kumple, wysmieja, zdyskredutyja!

  Jesli natomiast, zanim dojdzie do tych szczepien, uswiadomicie pol szkoly i zrobicie z tego problem publiczny, nikt nie bedzie sie smial, bedziecie mieli wielu po swojej stronie!
  Za komuny zadne media nie pisaly prawdy, ludzie walczyli w podziemiu! Media maja nas gdzies wiec poradzimy sobie bez nich!

  Macie prawo sie nie zgodzic! Macie prawo decydowac o wlasnych cialach! Nie dajcie sobie tego prawa odebrac!

  ps. Do szalu doprowazil mnie wpis o pielegniarce, informujacej uczniow o darmowych szczepieniach.

  Nie pozwolcie na to za zadna cene!

  ps. Kolejny ruch, to zadawac pytania nauczycielom na lekcjach, nie pytajcie o spisek, pytajcie czy slyszeli o zarzutach Jane B. i sprawach sadowych przeciw producentom szczepionek, mozecie miec przy sobie wydrukowane teksty z dowodami, to sprowokuje do myslenia i szukania info przez nauczycieli, mozliwe, ze wielu z nich nic o tym nie wie, przy okazji dowie sie reszta klasy i nie bedzie szans na wysmiewanie was.

  ps.2 Czy ktos moze zrobic akcje uswiadamiajaca wsrod pielegniarek? Bardzo wazne zeby one wiedzialy, nie daly sie zaszczepic i nie chcialy szczepic innych, dobrowolnie czy tez pod przymusem.

 58. aśka said

  Ostatnio przebywałam w Wielkopolsce. I tam w ostatnich dniach sierpnia całe niebo przeorane było chemtrailami. Wczoraj wracałam na Podbeskidzie. Przez całą trasę mnóstwo chemtraili. Dzisiaj rano w Bielsku-Białej na pogodnym niebie wielkie rysy chemtraili.

 59. Tajger said

  Witam.
  Panie Piotrze – Gratulacje !!
  Zrobił Pan wielką robotę – do brze że jest taki wysłannik Boga !!

  Do Wszystkich.
  Nie piszmy o jakichś tam propagandach i spiskach.

  Popieram w 100 % ch wypowiedź „Czas na Walkę”

  Jęśli chcemy życ – Powiedzmy głośne NIE !!

  Ludzie – Koniec marazmu i ciemnoty !!!!

  W Niedziele w Krakowie na rynku – Godzina 12.00 !! Chcę Was widzieć z plakatami i banerami !!
  Będę tam czekał !!

  Długo będziecie czytać o sprawie w ciszy domowej i czekać aż „biały kitel (czytaj śmierć)” zapuka do Waszych drzwi ??

  Wypowiadam otwartą walkę systemowi !!!

  Bóg będzie z Nami !!

 60. WetMind said

  Kudos w stronę pana Beina i innych ludzi, czynnie działających w celu informowania społeczeństwa.

  Chciałbym zwrócić uwagę na poważny aspekt: dotąd zajmujemy się jedynie analizowaniem już setki razy analizowanych faktów, ta tendencja w komentarzach świadczy z jednej strony i na plus , ale też na minus. Podchodzimy do tego wszystkiego z dozą sceptycyzmu, to jest dobre, ale na litość boską! Od samego szukania drugiego sensu w wiadomościach ze świata nic nie zdziałamy! Zastanówmy się na bardzo poważnym zagadnieniami:

  1.Jeżeli choćby część z tych rzeczy się sprawdziła, co wtedy ZROBIMY?
  Damy się zaszczepić, bo tak będzie wygodniej, bo nikt nie będzie nam groził i nie będziemy się wyróżniać spośród „normalnych” ludzi, którzy pobiegną z językiem na brodzie dać łapę pod strzykawę?

  2. Jeżeli prawdą jest, że dostęp do internetu i telefonii zostanie ograniczony, co wtedy ZROBIMY?
  Każdy na swoją rękę, aby głębiej, aby dalej uciec i siedzieć cicho? Może od razu dać za wygraną, zagrać w rosyjską ruletkę, albo szczepionka jest bezpieczna albo nie!

  Jest taka zasada, żeby nie chorować, trzeba działać PROFILAKTYCZNIE.

  Czy duża ujma spotka Nas, jeżeli na wszelki wypadek przygotujemy się do wspólnego działania? Czy to za duży wysiłek w perspektywie o wiele groźniejszych następstw? Jeżeli chociaż nie spróbujemy, potem możemy tego żałować, bardzo.

  Przechodząc do meritum: Proponuję utworzenia poza-blogowej:
  1.Organizacja
  – siatki informacyjnej – ostrzegawczej;
  – grupy zapobiegawczej panice wśród ludzi;
  2.Podział obowiązków
  -Ustalenie wewnętrznego planu kolejności ostrzegania, aby każdy np. drogą telefoniczną był zawiadomiony przez wyznaczoną osobę (tzw. łańcuszek);
  – Miejsca spotkania, narad i ew. obozu przejściowego w WYPADKU przymusu szczepień;
  – propaganda ultokami itp. rzeczy;
  3. W ostateczności niewielkie zapasy wspólnego pożywienia, wody itp. w ustalonym miejscu;

  Więcej nie zrobimy, ale same ustalenie takich rzeczy może pomóc w ostateczności.
  Człowiek po to jest zwierzęciem stadnym, aby móc wzajemnie sobie pomagać!

 61. Agryppa said

  JAK ZACHOROWAĆ NA GRYPĘ?

  To jest trochę stare i być może ktoś już to kiedyś omawiał na tym blogu, ale wrzucam tak trochę a propos różnych działań zbiorowych tudzież wiarygodności Google’a:

  „Rząd USA zamówił wyszukiwarkę pomagającą przewidzieć epidemię grypy…
  *
  internet, google.com/Rynek Zdrowia

  System wczesnego ostrzegania przed potencjalną epidemią grypy, nazwany Google Flu Trends, zaoferuje niebawem, na zlecenie rządu USA, internetowy gigant Google.Skąd firma internetowa wie, że nadchodzi wzrost zachorowań na grypę? Wie o tym po analizie liczby wpisów wyszukiwarkę słów kluczowych odnoszących się do grypy, np. „oznaki grypy”, „grypa+leczenie” itd. „Googlający” szukają w sieci informacji o chorobie nim się skontaktują z lekarzem.Koncern przekonuje, że Google Flu Trends nie gromadzi danych mogących prowadzić do identyfikacji poszczególnych użytkowników wyszukiwarki i nie narusza prywatności korzystających z wyszukiwarki. W oparciu o zbiór fraz kluczowych, w których elementem jest słowo „grypa” programiści Google przeszukali bazy wyszukiwań z ostatnich pięciu lat. Otrzymane wyniki nałożyli na mapy zachorowań na grypę stworzone na podstawie raportów CDC. Wyraźna korelacja pomiędzy tymi dwoma zestawami danych skłoniła firmę do stworzenia Google Flu Trend.
  – Znaleźliśmy ścisłą relację między liczbą wyszukiwań związanych z grypą a liczbą osób faktycznie chorych. Oczywiście, nie każdy, kto „szuka grypy”, jest w rzeczywistości chory, ale po zestawieniu wszystkich zapytań z danego stanu lub regionu wyłania się wzór – czytamy na stronie firmy. Google informuje, że zebrane w ten sposób informacje porównywane są z danymi systemu amerykańskiego Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom (CDC). Liczba wyszukiwań tematów związanych z grypą pomaga więc oszacować skalę zachorowań na grypę w różnych rejonach Stanów Zjednoczonych.Mieszkańcy USA mogą na bieżąco sprawdzać, jak sytuacja wygląda w ich miejscu zamieszkania, przez co mogą lepiej przygotować się na nadejście epidemii.Usługa ma być do tego stopnia skuteczna, że wykryje ona lokalną epidemię grypy 10 dni wcześniej zanim CDC wyda oficjalnie ostrzeżenie. Raporty CDC przygotowywane są z opóźnieniem, gdyż do ich stworzenia wykorzystywane są dane pochodzące z licznych placówek służby zdrowia, laboratoriów, itp.Dane dostarczane przez Google Flu Trends mogą znacznie pomóc w zapobieganiu grypie, bo służba zdrowia, zawczasu uprzedzona o możliwej dużej liczbie zachorowań, będzie mogła odpowiednio się na nią przygotować. Na razie usługa działa tylko w USA, chociaż Google liczy, że jej zakres uda się rozszerzyć na inne rejony świata. Firma uważa, że wg podobnego mechanizmu będzie można również monitorować geografię innych chorób.

  Data utworzenia : 2008-11-14 11:51:58
  Autor : Karolina Gałecka
  Data ostatniej zmiany : 0000-00-00 00:00:00
  Ostatnio modyfikowany przez : ”

  http://www.pis.gov.pl/?news=41

  • Piotr Bein said

   „Znaleźliśmy ścisłą relację między liczbą wyszukiwań związanych z grypą a liczbą osób faktycznie chorych”
   np. dzis, masy internautow googluja, bo jelity wytworzyly falsz „pandemii”
   dowod, ze google jest w spisku!!!

 62. A-Ż said

  Panie Piotrze , to jest trochę namowa do wyjazdu Polaków , świadomych , czy tylko namówionych właśnie, w liczbie np. Miliona , zwłaszcza słusznie opornych, czy nie – jak Pan – a Żydzi np. w większości zostaną – ?

  • A-Ż said

   po prostu pytam w najlepszej wierze , bo inaczej ta „ucieczka” nie pasuje do np. św Kolbe , Popiełuszki , a bardziej do talmudu – fakt , że PANA RUCH ZWIĘKSZA POWAGĘ TEMATU – ale jakby coś sporo innego (niż własne życie , zdrowie- skoro aż tak jest) , proszę dać znać.

   • Piotr Bein said

    ochrona wlasna + mozxliwosc dzialania globalnego
    zaczalem przez wpisy u jane burgermeister

  • A-Ż said

   A jednak K. Jackowski miał może rację! że widzi ludzi uciekających we wrześniu…(youtube marzec bodaj) -to pośrednio zwiększy resentymenty itd. Nie dajmy się: „Z korespondencji Piotra Beina*:
   Program szczepień będzie prędzej czy później obowiązkowy, będzie obowiązywać prawo ONZ ws. pandemii, które zwalnia farma-firmy, wstrzykujących itd. od odpowiedzialności. Prosze zobaczyc np. najnowszą rewelację: French government document details forced mass vaccination plans .
   Nie będzie więc lekarzy tylko wstrzykujące typy spod ciemnej gwiazdy, we Francji prawdopodobnie s..my [ocenzurowane przez grypa666, oznacza „obcy szpiedzy”] Sarkozy’ego, podobnie w in. krajach, bo kampania jest przeciw g… m [ocenzurowane, grypa666, oznacza „bydłu”], dawno planowana. W Polsce ludzie będą się pchać pod igłę, taka jest tu ciemnota. Dlatego obawiam się, że ognisko zarazy wyjdzie z państw takich jak Polska. W szczepionkach może być żywy wirus ptasiej grypy, który zrekombinuje się ze świńską grypą w wirusa-zabijakę. Czas więc się stąd zbierać — tak ze względów zdrowotnych jak i osobistych: stan wyjątkowy uzasadniony istnieniem ogniska pandemii będzie pretekstem do szukania wymigujących się przeciw szczepionkom i “agitatorów”. Nie mam zamiaru stracić życia lub siedzieć w więzieniu z powodu głupoty rodaków.”
   http://tiny.pl/hh3dn
   (a jeszcze przed grypą (!) jasnowidz Jackowski mówił , że widzi ludzi uciekających z Polski we wrześniu !! – a nikt w marcu by nie pomyslał , że to (i) od tego, prędzej potop , zamieszki , wojna z lewa czy prawa …) – więc Pan zapoczątkowuje ucieczkę ??

   • Piotr Bein said

    byc moze, bez wiedzy o przepowiedni
    ucieczke w bezpieczenstwo od agenciakow, a nie od zarazy, ktora objelaby caly swiat

   • Aga said

    Najpierw przekręcacie słowa Jackowskiego, a potem narzekacie że jego przepowiednie się nie sprawdzają. Jackowski powiedział, że przeprowadził dwie wizje swojej córce i przyjacielowi. Obydwoje mieszkają na pomorzu i wczesną jesienią będą musieli szybko opuścić swoje miejsca zamieszkania. Córka zmieniła wtedy stancję i chciała „sprawdzić” czy nie będzie miała z nią kłopotów(kto wynajmował mieszkania wie o co chodzi), a przyjaciel rozstawał się z żoną i chcieli się dowiedzieć kiedy uda im się sprzedać dom. Właśnie ta wizja jest niepokojąca, bo wg Jackowskiego tego domu nie sprzedadzą i będą musieli z niego uciekać.

  • Piotr Bein said

   a dokad ten milion polakow wyjedzie?
   do nepalu, przynoszac zaraze ze soba?
   zaraza opanowalaby caly swiat
   co zrobia Zydzi nie wiem, tak samo jak nie wiem, co zrobia Romowie
   elity chyba maja specjalna szczepionke dla siebie

   • A-Ż said

    może nie milion ale już teraz powoli sporo tysięcy zanim zacznie się tu zarazanie i zamkną granicę – na razie jakikolwiek kraj który będzie późniejszy od Polski we wprowadzaniu obow. szczepień, a potem zobaczą jak się sytuacja będzie rozwijac (zamieszki czy jednak względny spokój) Na zmianę spojrzenia proponuję coś co może dodaje otuchy :

    Tajne stowarzyszenie
    „Zielonych i czerwonych” liczące 6 milionów
    członków, w tym 1,8 miliona przestępców i 100 000 zawodowych morderców
    postawiło organizacji Illuminati ostateczny warunek, że Illuminati
    zostaną wręcz wymordowani, o ile nie przerwą swoich działań według planu
    zmierzającego do wyludnienia Ziemi. To chińskie stowarzyszenie weszło w
    sojusz z Rosją, Chinami, Indiami, Południową Ameryką, ASEANem, wolnymi
    krajami muzułmańskimi i Afryką, który to sojusz jednoczy się w
    powstrzymaniu planu Illuminati. http://www.rense.com/general77/chinsec.htm Dysydenci dostali jakby pewien parasol (na razie?) od ok 3 lat właśnie (A. Jones, Michalkiewicz, Pan i podobni , zyjecie – jednak Elita boi się zemsty jakby od pewnego czasu – a wirus ? mógł się elicie wymknąć spod kontroli …

   • grypa666 said

    Fulford ze swoimi ninjami? Być może, ale jest większa możliwość, że to jest zmyłka dla „uspokojenia” nas. Jeśli jest takie stowarzyszenie to się nie obwieszcza tylko ich usuwa, jednego po drugim. Słyszeliście o tajemniczym samobójstwie jednego z Rotszyldów kilka lat temu w hotelu? Powiesił się na … ręczniku.

   • A-Ż said

    Usuwa jednego po drugim ? To nakręcałoby spiralę – wystarczy jeden „nietykalny” dla przykładu czy drugi. Wystarczy , że od właśnie 3 lat już strasznie głośno wiele wiele milionów ludzi zaczęło mówić o „tych” sprawach , i nawet czołowi za to nie „bekają” życiem ! Przed chińskim ultimatum (ok 2006) było tych „beknięć” wyraźnie o wiele, wiele więcej.

   • A-Ż said

    a właściwie to kto szkodził własnie ekipom Chin czy Rosji ostatnio ginął (Litwinienko , Politkowska) a nie USA czy Izraelowi (Finkelstein) a ten Rotszyld – to skąd informacja ?

   • Piotr Bein said

    henry makow i jego dyskutanci doszli, ze to jest zmylka
    dodam: zmylka majaca na celu odwrocic uwage od szczytu wladzy pod ciemna gwiazda
    niedlugo po tym makow zamiescil artykul w ktorym po raz pierszy, o ile wiem, wymienil dwa poziomy wladzy ponad iluminatami (w ktorych sie przedtem specjalizowal)
    jesli nie znal zagadnienia, to przejrzal w koncu
    jesli znal, a udawal, to sie nawrocil z jakiegos powodu

   • A-Ż said

    Niemniej ci co naprawdę w takim razie rządzą od ok tych 3 lat jakby nie powodowali takiej ilości zniknięć jak jeszcze z 10 lat temu np. Choć to trzeba by dokładniej zbadać …

 63. nieobojetny said

  Ktoś ostatnio zaproponował przerobienie ulotek polegające na dodaniu adresu „grypa666”
  Czy moze je ktoś zamieścić bo nie mogę znaleźć tego postu a chcę wydrukować kilkaset sztuk.

 64. Apel ze strony Jane said

  Wspomóż tę walkę

  01.wrzesien 2009

  Praca i działania Jane Burgermeister inspirują wielu do zadawania pytań i dociekań na temat grypy i szczepionki.
  Tysiące ludzi odwiedza tę strone codziennie aby zdobyc informacje i dowiedzieć się więcej na temat bierzących wydarzeń.
  Jane Burgermeister chce aby ta strona inspirowala wiecej ludzi do tego co ona zrobila i co robi nadal.
  Jane Burgermeister straciła dochód odkąd zwolniono ją z pracy, krótko po tym jak podjęła kroki prawne przeciwko kryminalistom odpowiedzialnym za plan depopulacji. Zauważ, że żaden z nich nie zaprotestował, nie założył jej sprawy w sądzie o fałszywe oskarżenia lub czegoś podobnego.
  Oskarżeni siedzą cicho i zamiast tego, forsują program szczepień dalej, mocniej i szybciej.
  Jane Burgermeister nadal pracuje bardzo ciężko i skutecznie, aby odpowiedzialni za to współczesne ludobójstwo o niesłychanych proporcjach zostali uwięzieni.
  Bardzo, bardzo niewielu robi to samo. Jane pracuje bez żadnej zapłaty, rekompensaty lub funduszy.
  Niestety, pieniądze zostały zebrane wielokrotnie w jej imieniu lecz nawet jeden dolar nie dotarl do Jane Burgermeister.
  Jeśli czujesz, że jej praca jest ważna dla ciebie, jeśli doceniasz jej wysiłki aby ocalić twoje życie i ogromną cześć ludzkości, proszę przekaż jakieś pieniądze aby pomóc Jane Burgermeister kontynuować jej przełomowy wysiłek w poszukiwaniu sprawiedliwości. Nie pozwól aby brak środków finansowych powstrzymał ten wysiłek.
  Pomarańczowy przycisk poniżej z tekstem “ Spenden” ( Donate) prowadzi do strony Paypal gdzie każdy może ofiarować jakąs kwotę używając karty kredytowej, przelewu bankowego lub swojego konta Paypal. Płatność będzie przelana bezpośrednio na konto Jane Burgermeister, tym razem nie będzie żadnych pośredników.
  To trzeba zrobic TERAZ – nie zostało już wiele czasu zanim zaczną sie fale szczepień!

  Pomóżmy jej, walczy o nas wszystkich.

  http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=462%3A-support-jane-burgermeister-&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=en

 65. Czas na Walke! said

  Nie wiem gdzie to wcisnac wiec wkleje tutaj. Ten tekst rozbawil mnie do lez, moze w tej makabrycznej rzeczywistosci przyda sie innym. Dolozylam 2 organizacje do masonow, mam nadzieje, ze autor mi wybaczy te kopie z jego strony www, robie to dla dobra ogolu zebysmy wszyscy nie zwariowali od codziennych wiadomosci ze swiata.

  Strona jest satyryczna i przyda sie kazdemu do poprawienia humoru.

  Jak rozpoznac masona. Napisal Srebrny Smok.

  1.Masoni / Illuminati/ NWO nie istnieją, znaczy się teoretycznie istnieją, ale praktycznie nic o tym nie wiesz.
  2.Oni zawsze noszą aktówki, w których trzymają swoje super tajne dokumenty , które oczywiście nie istnieją!
  3.Masoni noszą zawsze dwie rożne pod względem koloru skarpetki, ale dla niepoznaki jedną chowają w nieistniejącej aktówce.
  4.Nieistniejący Masoni rozpoznają się po nieistniejących krawatach w kolorze niebieskim, który oczywiście nie istnieje, polscy masoni którzy tez nie istnieją używają biało-czerwonych.
  5.Masoni posługują się nieistniejącym szyfrem – „Najlepsze kasztany są na placu Picole” Jeśli to usłyszysz i nie odpowiesz nieistniejącym odzewem „Maria zbiera je tylko w marcu”, zostaniesz zlikwidowany przez nieistniejące komanda Masonów z białegostoku.
  6.Nawet jeżeli masoni istnieją to patrz punkt 1.
  7.A jeżeli dalej twierdzisz, że nie istnieją – zapraszamy do lektury dzieła Freuda o kompresacji rozmiarów.
  8.A to ma piernik do wiatraka że i piekarnia i wiatrak należą do masonów.
  9.Ten punkt nie istnieje , tak samo jak masoni!
  10.Po przeczytaniu tego artykułu możesz być pewien że nie istniejesz , bądź też zaraz przestaniesz przy pomocy komand masońskich.

  http://masony.pl/artykul,jak-rozpoznac-masona,3.html
   

  • Piotr Bein said

   za duzo nacisku na bil..gow, ilu.tow — oni sa tylko narzedziami wyzszych poziomow wladzy, patrz plan rotszylda z 1773 r.

 66. Piotr Bein said

  skad sie bierze odwieczne zlo
  christopher jon bjerknes, czolowy badacz judeocentryzmu
  http://jewishracism.blogspot.com/2009/09/how-jews-have-employed-torah-doctrines.html
  1.09.2009

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s