Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Franuski dokument rządowy opisuje plan szczepień od 28 września

Posted by grypa666 w dniu 31/08/2009

Franuski dokument rządowy opisuje plan przymusowych szczepień od 28 września.
Jane Burgermeister, www.TheFluCase.com, 30 Sie, 2009 (szybkie tłumaczenie)

2Ujawniony został wewnętrzny dokument opisujący dokładne plany i zarządzenia związane z przymusowymi  szczepieniami całej ludności Francji na terenie specjalnych ośrodków szczepień, począwszy od 28 września b.r. Datowany na 21 sierpnia jest podpisany przez Ministra Zdrowia Rosaylne Batchelot-Narquin i Ministra Spraw Wewnętrznych i Zewnętrznych Terytoriów Brice Hortefeux. Jest zaadresowany do szefów francuskich stref bezpieczeństwa, prefektur nadzorujących policję i żandarmerie, prefektów departamentów oraz dyrektorów regionalnych szpitali.
19-stronicowy dokument opisuje systematyczne szczepienia całej ludności Francji od października b.r. do stycznia 2010 r.
W każdym regione zostaną ustalone odpowiednie placówki bezpieczeństwa, które posłużą jako „centra szczepień”. Na stronie 3 jest zarządzenie, że żaden z ośrodków medycznych nie powinien służyć jako takie centrum. Lekarze nie będą odgrywać roli podczas szczepień. Dzieci zostaną zaszczepione przez specjalne zespoły, które będą jeździć po szkołach.  Największe centra szczepień o wysokim bezpieczeństwie (fonctionnement renforce) będą mogły szczepić do 2100 pacjentów dziennie.
Zespoły szczepień będą pracować równolegle podczas trzech 4-godzinnych bloków dziennie, doument opisuje, że dwa zespoły pracujące w tensposób będą mogły dać 184,800 zastrzyków dla 92,400 ludzi w ciągu miesiąca, zakładając że będą pracowały 5 dni w tygodniu.
Nie ma osobnego rozkazu, że szczepienia mają być przymusowe, ale jest zastrzeżenie, że każda osoba w kraju bez wyjątku ma być zaszczepiona.
Dane z zakładów ubezpieczeń zostaną użyte w celu pewności, że każdy otrzyma toksyczną szczepionkę na „świńską grypę”.
Nie ma natomiast żadnych wskazówek na temat wprowadzenia konieczności zbierania informacji o miejscach pobytu każdej osoby we Francji w celu ustalenia czy była szczepiona czy nie.
Jeśli chodzi o zabezpieczenia szczepionek, zaznaczone jest, że muszą być one przechowywane w temperaturze od 2 do 8 stopni. Dzieci powyżej 6 miesiąca zostaną zaszczepione, podczas gdy wiadomo, że szczepionki zawierają takie dodatki jak skwalen, którego jest 60 tysięcy więcej od dawki potrzebnej do wywołania syndromu wojny perskiej (Gulf War Syndrom) u żołnierzy amerykańskich i brytyjskich.
Uzycie skwalenu jest nielegalne w USA i Wielkiej Brytanii, ale przewiduje się, że zostanie zalegalizowane w przypadku zarządzenia na wypadek pandemii.
Rząd francuski kupił juz 94 miliony szczepionek od firm takich jak Baxter, GSK, Novartis i Sanofi. Zgodnie z regulaminami USA i UE szczepionki firm GSK i Novartis są bronią biologiczną i zawierają niebezpieczny skwalen. Baxter został nakryty na celowym zanieczyszczeniu materiału szczepionek żywym wirusem ptasiej grypy w lutym w celu rozpętania światowej pandemii. Zgodnie z oświadczeniem samego rzecznika Baxtera wirus został dostarczony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).
Dyrektorzy firm Baxter, Novartis i GSK są na kluczowych pozycjach wradzie doradczej dla WHO, która to w lipcu zaleciła przymusowe masowe szczepienia, które mają przynieść dochód 50 miliardów dolarów dla firm farmaceutycznych.
Z uwagi na podniesienie przez WHO 11 czerwca stopnia zagrożenia pandemią do 6, świat został podporządkowany militarnemu prawu zgodnie z Międzynarodowym Regulacjom Zdrowia WHO, które zostały podpisane przez wszsystkie państwa będące członkami w 2005 roku. WHO, ONZ, Baxter i inne firmy farmaceutyczne są połączone z dynastiami Rockefellerów, Rotszyldów i innych rodzin, które chcą uzyskać z masowych przymusowych szczepień korzyści materialne i polityczne.
Odkryte przez Patricka Jordana zapiski WHO jeszcze z 1972 roku, wyjaśniają w jaki sposób można zabijac ludzi szczepionkami – osłabiając ich system immunologiczny, infekując ciała wirusami, a następnie powodując rozległą reakcję zapalną.
Dokument z 21 sierpnia wystawiony przez rząd francuski wygląda na zimny plan wykonania ludobójstwa na narodzie francuskim poprzez toksyczne szczepionki pod pozorem zabezpieczenia przed pandemią – w ciągu tylko 4 miesięcy.
Przewiduje się, że podobne dokumenty są w obiegu we wszystkich 194 krajach – członkach WHO. Są zaadresowane do wysokich urzędników państwowych, którzy mają przygotować i nadzorować wykonanie przymusowych szczepień w ich regionach i dostarczyć plany do połowy września.
Opinia publiczna ma zostac jedynie poinformowana pod koniec września o tych planach w prasie lokalnej. Wyznaczenie wielkich centrów szczepień  przypomina nazistowskie obozy koncentracyjne, jak w Buchenwaldzie, gdize więźniowie byli zabijani zastrzykami. Francuski dokument opisuje szczegółowo zadania zespołów szczepień, rozkład centrów szczepień w tym lokalizację mebli takich jak stoły oraz rozplanowuje ilość szczepień w odpowiednich przedziałach czasowych w centrach o różnych wielkościach.
Typowy zespół pracujący 4 godz. na dobę zaszczepi 360 osób. Typowy posterunek szczepień to ma być „trzech agentów” – jeden odpowiada za przygotowanie szczepionki, drugi za czynnosci administracyjne, a trzeci za ustalenie lokalizacji zaszczepionych. Tabela na stronach 11-12 jest spisem różnych obowiązków. Specjalny personel jest delegowany do powitania ludzi i wydawania kwestionariuszy. Jednakże nikt nie jest wyznaczony do zbierania i sprawdzania tych kwestionariuszy, są więc obawy, że cała ta procedura ma na celu uspokojenie ludzi.
Mimo, że są obawy iż szczepionki mogą być niebezpieczne i nie są nieprzetestowane, nie przewidziano scenariusza na wypadek gdyby szczepienia zaczęły przynosić ofiary w postaci uszkodzeń zdrowia lub śmierci, jak to było w USA w 1976 roku.
Eksperymenty medyczne z użyciem przymusu zgodnie prawami krajowymi i międzynarodowym są nielegalne.
W dokumencie powołuje się też na Artykuł L3131-8 i Artykuł L3131-9, który zezwala prefektom i Premierowi wystawiać zarządzenia mające na celu zmuszenie personelu medycznego, w tym studentów medycyny i wojskowy personel medyczny do wykonywania zastrzyków. Odmowa jest w takim przypadku karalna.
Link do dokumentu w formacie pdf: http://www.sante-jeunesse-sports.gouv.fr/IMG/pdf/Circulaire_vaccination_090824.pdf

Komentarze 242 to “Franuski dokument rządowy opisuje plan szczepień od 28 września”

 1. Rabus said

  Patrząc obiektywnie, jest to korzystne i z punktu widzenia teorii spiskowej i tej „oficjalnej”. Jeśli zaszczepią lekarzy – wszyscy będą odporni, lub wszyscy będą podatni na późniejsze zakażenie czymś i nie będą w stanie leczyć innych.

  Do grypa666
  Jestem za waszą teorią, ale proszę, jeśli ktoś myśli inaczej nie narzucajcie im tego – wszyscy przekonamy się dopiero jak to się zacznie 🙂

  • Rabus said

   Myślcie też o informowaniu popularnych serwisów, jak demotywatory.pl. Tam wchodzi po 22k ludzi dziennie, wystarczy tylko, żeby demot przeszedł 🙂

   Kto może, wejść i splusować! 🙂
   http://demotywatory.pl/116148/Czy-ty

   • kellrez said

    Podany Demotywator nie istnieje ;/

   • frasobliwy said

    Powodzenia. Mam jednak wrażenie, że Demotywatory należą do tej samej osoby co Joemonster, a ta osoba to po prostu straszny prostak i prostacki humor promuje, np. filmy z pijaczkami albo kpiny z kampanii przeciw minom przeciwpiechotnym. Był tam kiedyś demotywator z Wałęsą i Jamesem Bondem z podpisem „oni z agenta zrobili bohatera a my z bohatera agenta”. Osoby, które tam próbowały wytłumaczyć historie były na maksa zminusowane. Sorry, ale dla admina liczy się kasa, a dla stanowiącego większość zaglądających plebsu – rozrywka. Nie znaczy to, że nie zaglądam od czasu do czasu na te serwisy, ale wiem czego się po nich spodziewać. Tzn. po „społeczności” i adminie.

  • Rabus said

   Zedytowałem – niestety wstawiłem zły news, o samych testach na bezdomnych, a nie o zgonach.

   Wybrałem akurat taki bo to akurat było nagłośnione przez media i każdy to może sobie sprawdzić w jakim serwisie informacyjnym chce 🙂

   Nowy link (ten wyżej możecie usunąć)

   http://demotywatory.pl/116151/Czy-ty

   • Rabus said

    Eh, jeszcze o czymś zapomniałem (ja jak kolega niżej – nieprzespana noc 🙂 ).

    Żebyście czasem nie nawrzucali 50 komentarzy z samymi linkami o tej stronie. To zniechęci ludzi do wchodzenia tu a admini potraktują jako reklamę.
    Proponuję 4-5 linków (nie po kolei oczywiście) a ludzie już sami je znajdą i wejdą 🙂

   • Rambo said

    Słaby ten demotywator, nie przejdzie

  • Piotr Bein said

   ty nie patrzysz obiektywnie, tylko macisz nowicjuszom!
   szczepienia przeciw czemu? — sztucznej grypie, „uwscieklonej” przez merdia – wystarczy?

   • Rabus said

    Robiłem to na szybko – a nie widzę jakiejś ulotki, która by informowała kogoś, kto nie jest obeznany.
    Druga sprawa – to nie jest portal z ogłoszeniami ! Chodzi o wysłanie obrazka z przesłaniem, z czymś, co zapiera dech w piersiach, a nie info „NIE DAJ SIĘ ZASZCZEPIĆ, TRUJĄCA SZCZEPIONKA, WIĘCEJ INFO GRYPA666.WORDPRESS.COM”, niestety.

   • Piotr Bein said

    kpisz czy o droge, rabus? – agenciak?
    pokaz mi sajt polski z wieksza iloscia informacji nt. „pandemii”
    manipulatorsko cytujesz marne zaczatki akcji stad, pierwszej publicznej w kraju i wsrod polonii
    ulotki nie widzisz, powiadasz — a zrobiles jakas?
    u nas masz na tacy, za darmo:
    – Retrospekcja – dla nowicjuszy
    – przeczytaj to!
    splywaj, prowokatorze!

   • WeBurn said

    Dziwne, że gość chce (jakby nie patrzeć) wam pomóc, nakłonić paru ludzi do sprawy, a jest zniechęcany na wszelkie możliwe sposoby.

   • Hej, Rabus — ulotki są dostępne od.. hmm.. 6 tygodni?

    Ulotki, koszulki, banery, przypinki:
    http://www.facebook.com/photo_search.php?oid=111448091846&view=all

    Plus, p. Marcepan udostępnił kilka wersji parę dni temu — niestety nie mam linków, ale można z łatwością odszukać

    Praktycznie CODZIENNIE znajdują się tu osoby które ewidentnie nie odrobiły zadania 🙂 Otwórzcie oczy trochę szerzej i znajdziecie to czego szukacie 🙂

   • Rabus said

    Teraz to chłopie przegiąłeś.
    Jeśli 16-latek, który próbuje Wam pomóc to agenciak to cześć 🙂

    Chciałbym zauważyć, że jeśli takowy „demot” wszedłby na główną automatycznie masz, Panie Beinie, Ludzi online: 18708, i to są na obecną chwilę, czyli 9 rano.

    Informacja, którą każdy może sobie wklepać w googlach, że szczepionka może być szkodliwa, po paru linkach dochodząc do Waszej strony, no ale po co, przecież obrazek z przekreśloną strzykawką też przejdzie na takim portalu – Pan wie lepiej 🙂

    Pozdrawiam i życzę powodzenia.

   • Piotr Bein said

    ty tez splywaj, WeBurn
    tatusiow nie potrzeba tu

   • Piotr Bein said

    webmajster, zbanowac WeBurn’a i Rabus’a
    (celowo zrobilem ksywy obcymi)

   • Rabus said

    I powiedz mi, Panie Bein, jak ja mam Wam uwierzyć, skoro próbując pomóc wyzywasz mnie od agenciaków i prowokatorów, hę?

    Gdybyś wiedział, że na demotywatory wchodzi połowa polskich nastolatków ;)…

   • mariokosmos said

    Rabus jak Ty patrzysz jak nie widzisz???

    – ULOTKI SĄ DOSTĘPNE OD 8 TYGODNI!!! TAK SAMO JAK KOSZULKI, PINY i BANERY!!!
    http://www.tinyurl.pl?9ugcPNmK

   • Bartłomiej said

    Ad „z korespondencji” I gdzie Pan wyjedzie do Indii? Jak w USA I UE nie dadzą rady to i tam za jakiś czas Pana znajdą. A nawet jeśli nie, to życzę powodzenia w życiu w świecie, który nam zaserwują.
    Do ludzi myślących o wyjeździe (krótkowzrocznie) tym razem nie ma już gdzie uciec, czas się zmierzyć z samym sobą i z głupotą innych ludzi. To jest ten moment, żeby stanąć i powiedzieć NIE! Jedyny sposób na powstrzymanie NWO to razem i żadne ostre słowa pełne frustracji i zrezygnowania Panie Piotrze tego nie zmienią ani nie ułatwią pomogą Panu decyzji co dalej Pan ma robić. Nie ma się co łudzić, że 7 miliardów ludzi nagle dozna oświecenia, jeżeli taki był plan to rozumiem już skąd ta frustracja.
    Nie o to chodzi, żeby żyć wiecznie, sztuka żyć przez wieczność z samym sobą.
    Tak nie wiele mamy do zrobienia, po prostu powiedzieć NIE… Ludzi muszą się obudzić, a naszym zadaniem jest im w tym pomagać. Przestańmy rozmawiać i się spierać. Jeden dzień taki jak dzisiaj, może przynieść więcej efektu niż ostatni miesiąc. Sprawy nabierają tempa i już teraz nic nie jest constans. Za tydzień możemy być świadkami masowego przebudzenia także u Polaków, wszystko w rękach takich ludzi jak Pan Panie Bein i ludzi czytających ten blog. Każdy wie sam co powinien zrobić i nie ma usprawiedliwienia dla dalszej apatii.

   • Rafik said

    Najwidocznej dla pana Beina każdy krytykant to agent. Brawo. Na onecie pełno jest troli i nikt sie nimi nie przejmuje, a tu nazywa się takich Agentami Dezinformacyjnymi Nowego Porządku Świata.
    Taa, Rockefeller nie ma zajęcia, to przeszukuje polskie blogi w poszukiwaniu opozycjonistów. No żenua…

    Oczywiscie nie mówie, że Rabus i Weburn są trolami. Raczej niewygodną krytyką 😉

   • Rabus said

    Ja krytykuje coś? Nigdy.

    Sprawa ulotek. Przepraszam, ale jeśli wrzucę takowy plakat na ten serwis to czytać tylko z lupą 😉

    Ok, spróbuję wymyślić coś innego, skoro to Wam nie pasuje 😉

   • Piotr Bein said

    @Rafik 31 sierpień 2009 @ 1:52 pm
    na onecie powiadasz…
    nie gonia ich tam, tylko oni rezyduja u swoich
    jak publika ich lubi — zobacz reakcje

    tu beda agenciaki przpedzani batem jak tylko zidentyfikujemy
    innym, nawet uczciwym, ale niezdolnym wysilic makowki, pokazemy drzwi — trwa wojna informacyjna, rozgrywa sie decydujaca bitwa, nie mamy czasu ani miejsca na nianczenie
    byly lata zeby sie douczyc, ostrzegalismy zza granicy, olewaliscie polonie to teraz my olewamy was, wybaczcie idzcie na przedszkolne fora

  • Panga said

   Witam, czytam wasz blog z zainteresowaniem juz kilka tygodni o ile nie dluzej i tak naprawde to juz mamy prawie 1 wrzesnia, jezeli cos sie ma zaczac to tak naprawde moze to byc juz moj ostatni wpis, bo moze blog ten przestanie istniec albo wogole net przestanie funkcjonowac? Chcialbym wiec napisac ostatnie wnioski jakie pchaja mi sie do glowy, ktorymi chcialbym sie podzielic z czytelnikami tego bloga. A wiec tak powiadomilem i nadal powiadamiam jak moge ludzi z mojego otoczenia o tym aby uwazali na szczepionki, ale reakcja jest raczej nedzna, wydaje mi sie ze Pan Piotr czesciowo ma racje mowiac ze Polacy „sa urobieni”,a ja sadze ze zycie codzienne niestety bardziej nas pochlania, ciagla walka o byt jest niestety wazniejsza od szczepionek. Ciagle wydaje sie nam ze to nas nie bedzie dotyczyc, albo tez ze jest to za bardzo fantasy aby bylo mozliwe, sam nie wiem do konca co mam o tym myslec bo to naprawde szatanski plan elit swiatowych. Niestety przekonamy sie na wlasnej skorze kto ma racje i chcialbym aby jednak przeciwnicy szczepien nie mieli racji. Ja bynajmniej nie zamierzam sie szczepic z powodu takiego ze nigdy nie szczepilem sie na zadna grype i przechodzilem okres jesienny czesto lepiej niz moi bliscy co sie szczepili, uwazam ze organizm ludzki+ czosnek+ cytryna wychodza zwyciezko w walce z grypa. Wiec ja sie nie zaszczepie, a jak dojdzie do scenariusza takiego jak opisujecie, ze beda lapanki przymusowe szczepienia itp to pewnie mnie tez predzej czy pozniej dopadna i zaszczepia na sile, przezyje, albo nie przezyje, ale jedno jest pewne bez uzycia sily mnie nie wezma! Bede walczyl chocby sam w obronie wolnosci czlowieka i nie zamierzam stąd uciekac. Niestety realia sa takie ze tylko kilka osob tak mysli wiec nie mamy zadnych szans z ta machina! Taka jest prawda! Niestety tak to w Polsce wyglada ludzie za dlugo zyli w niewoli, za dlugo ich oszukiwano (i nadal sie ich oszukuje), aby otwarli swoje umysly na cos wiecej niz przezyc do 1-go! Tak wiec beda sie pchac pod igle jak ta igla bedzie za darmo bo jak szczepionki beda platne to katastrofa nam nie grozi, za biedny narod mamy. Czytalem wiele z Waszych wypowiedzi na rozne tematy i wydaje sie mi ze wiekszosc ma „teorie obcykana”, ale niestety z dzialaniem jest u nas gorzej i wiem jedno jak zacznie sie nas szczepic za darmo i obowiazkowo to niewiele z naszego narodu zostanie! Trzymajcie sie i nie dajcie sie zgniesc, tego zycze Wam i sobie!

   • boryna102 said

    Zaszczuliście 16 -latka który chciał pomoc.Tamten serwis jest dla mlodzierzy a oni niestety nie będą czytać ,ze ktoś tam gdzieś w świecie założył jakaś sprawę firmom których powiązania sięgają II wojny światowej.Bo ich to nie interesuje.Wszystko co jest dłuższe od 3 linijek tekstu jest ignorowane.
    Napisał pan ze:
    „tu beda agenciaki przpedzani batem jak tylko zidentyfikujemy
    innym, nawet uczciwym, ale niezdolnym wysilic makowki, pokazemy drzwi — trwa wojna informacyjna, rozgrywa sie decydujaca bitwa, nie mamy czasu ani miejsca na nianczenie
    byly lata zeby sie douczyc, ostrzegalismy zza granicy, olewaliscie polonie to teraz my olewamy was, wybaczcie idzcie na przedszkolne fora ”
    Niestety nie wszyscy maja możliwość badać te rzeczy zawodowo tak jak pan.Nie wszyscy śledzą sprawę od 11 Września.Dla kogoś nieobeznanego z tematem walenie z „grubej rury”o ludobójstwie podczas gdy na TVN-ie o tym ani słowa.Jest co najmniej dziwne.Zamiast podbudować i zmotywować 16 latka z otwartym umysłem próbuje się robić z niego agenta.Chlopak zrobil kawal dobrej roboty dzieki temu kilka tys.nastolatków mogło dowiedzieć się ze 21 bezdomnych zmarło po szczepionce.16 letni agent???Jak pan musli ile kliknięć będzie tam miał oficjalny plakat????Do kogo skierowany jest ten blog???Do tych co już wszystko wiedza czy tych co dopiero szukają???Mozna tu zadawać pytania i mieć wątpliwości???Od kiedy wątpliwości albo niewiedza są oznaka agentury???ehhh

  • Zymo said

   Bein od…ol się od polskiej młodzieży. Swe chore teorie i nienawiść prezentuj gdzie indziej. Najlepiej w kosmosie.

   • grypa666 said

    „Teorie” nie są chore. Nerwy mają prawo zawieść, ja wiem co to jest. Poczytaj sobie te rzeczy, a sam będziesz miał bezsenność i depresję.

 2. Xagog said

  Ja plakaty rozlepiam,ale marnie mi to idzie,bo robię to pierwszy raz i w dodatku jestem sam,niespecjalnie mam na kogo liczyć.Koszmarnie to wygląda:/ MUSIMY się dowiedzieć za wszelką cenę jak to w Polsce ma wyglądać,ale tego chyba nie muszę mówić…

  • grypa666 said

   Musisz być w teamie – conajmniej 2 osoby. Pomyslimy o ogłoszeniach…

   • szpaku said

    Może połączyć siły z Radiem Maryja, przecież na pewno oddadzą trochę czasu antenowego, tyle wierni dla radia zrobili (wpłacili). Radio powinno się jakoś odwdzięczyć i jak się to wszystko skończy… Może by jakiś haczyk wymyślec żeby rozpowszechnić dowody bo tylko dowody przemawiają do poszukujących prawdy i innych. Artyści powinni ludziom przekazać trochę informacji.jak były wybory to w kościołach się o tym mówiło a teraz jak się zbliża holokaust to nic nie słychać przecież kto będzie na tace dawał?

 3. Xagog said

  Aha (wybaczcie zaśmiecanie komentami).Proponuję utworzyć specjalną kategorię „Polska” i do niej pakować newsy związane z naszym krajem,żeby nie trza było szukac,to ułatwi planowanie.

 4. Xagog said

  Eeee,nie zauważyłem wcześniej,a widzę że jest „Polska”.Przepraszam,zmęczony jestem i noc nieprzespaną mam za sobą.Ok ten i powyższy mój komentarz do usunięcia:)

 5. kamo said

  czy to jest realne ,mialem sen ze zbliza sie koniec przynajmniej dla mnie i moich najblizszych ,czy to ma cos wspolnego z redukcja populacji.no chyba nie chca zabic wszystkich jaki by to mialo sens ? czy po tym nastapi nowy porzadek swiata jesli tak to jestesmy w dupie

  • Piotr Bein said

   zaden wirus nie zabija wszystkich
   jesli zabijalnosc wirusa wynosi np. 50 procent (obawy niektorych wirusologow dot. szykowanego wirusa-zabijaki), znaczy to polowa zakazonych umiera
   nie wszyscy beda zakazeni
   ALE — plan przewiduje DWUKROTNE SZCZAEPIENIA tj. pierwszy zastrzyk zmniejszy odpornosc odpornych, drugi dolozy czegos tam

   • kellrez said

    A srebro koloidalne może pomóc?

   • Piotr Bein said

    God only knows…
    musi byc jakies antidotum, bo jelity same by sie nie zabijaly

   • frasobliwy said

    srebro koloidalne jest antybiotykiem – niszczy bakterie. Wiruów raczej nie. Poza tym nie dajcie się za bardzo ponieść fantazjom niektórych „outsiderów”. Srebro koloidlane znane jest od dawna, chyba od 100 lat. Ludzie z dostępem do tego srebra i tak umierali na infekcje. Owszem, może pomóc, ale nie warto napalać się na nie za bardzo. Cudowny lek nie istnieje.

   • @ frasobliwy – nie wiesz chyba o czym mówisz..

    Z resztą był tu już wątek na ten temat: https://grypa666.wordpress.com/2009/08/17/generator-srebra-koloidalnego/

    Srebro jest od setek jeśli nie tysięcy lat używane właśnie ze względu na swoje właściwości anty- ..

    Działa na ponad 650 różnych bakterii, wirusów i zarazków, a nazwa „antybiotyk” jest w tym przypadku tylko potocznie używana (w sensie „naturalny antybiotyk”).

    Po więcej informacji odsyłam do najbliższego mądrego naturopaty

   • Piotr Bein said

    @frasobliwy 31 sierpień 2009 @ 12:26 pm
    po co macisz? z glupoty czy z rozkazu?
    my podajemy podstawe naszych opinii, osadow, zalecen — a ty?

   • simillantor said

    Ale tym srebrem można przedawkować (jeśli ilość w organiźmie przekroczy ok 1 gram) i dochodzi do nieodwracalnych przemian skórnych, depigmentacji nazywanej argyrią czyli zmianem koloru skóry na niebieski 😛

   • @ simillantor
    To co mówisz to w głównej mierze dezinformacje które przez wielokrotne powtarzanie stały się dla wielu ludzi „faktem” .. Przykład z przebarwieniem skóry jest przytaczany bez kontekstu i bez podania przyczyny, czyli zażywania NADMIERNYCH ilości (nie 1-2 łyżeczki tylko szklanka czy więcej i latami i codziennie a nie przez krótki czas jak się powinno stosować) NIEPOPRAWNIE wykonanego srebra koloidalnego (zazwyczaj chodzi o jakość wody z której jest wytwarzane) …

    Szczerze radzę sprawdzić dokładnie jak to jest z tą „argyrią” 🙂

    Jeszcze raz, odsyłam do mądrego naturopaty.. To oczywiście jednostki w tym kraju, ale zdarzają się 🙂

   • mariokosmos said

    takie rzeczy się zdarzają po latach stosowania do tego codziennego.
    Ale szczerze mówiąc – wole być niebieska i zdrowa, niż biała i martwa…

   • frasobliwy said

    @Bein. Opanuj się pan z tym zarzucaniem ludziom głupoty albo agenturalności! To już nawet nie jest podłe, ale zwyczajnie głupie. Zamiast szerokiegho społecznego frontu budjemy sektę, gdzie podważenie każdego dogmatu oznacza ekskomunikę daną od guru, tak? Mogę np. bronić Burgermaister, ale jak niepodchwyce tematu srebra to jestem agent albo głupek. No coż…

    @Michał „świńska sprawa”. No pięknie. Jako argument link na stronę handlującą tym srebrem. Drugi link na wpis z bloga gdzie padają sformułowania godne akwizytora.

    Po prostu żenada. To ja mogę zadać pytania o głupotę, skoro tak dobieracie argumenty. Agenturalność czyjegoś handelesu też się ciśnie na usta. Obsatwiam jednak zwykłą głupotę + przemęczenie. Zwłaszcza pana Beina, który jest nieczysto atakowany i chyba upodabnia się do tych atakujących.

    Pół biedy jeśli kest to nieszkodliwe pitolenie. Niestety część ludzi może uwierzyć, spłukać się na to srebro i uznać, że są już niezniszczalni. Nigdzie nie negowałem właściwości tego srebra, ale jego wszepotężność owszem. Jeśli twierdzicie inaczej, to jest to dla was dyskwalifikacja.

   • frasobliwy said

    „W zetknięciu z wirusem, grzybem, bakterią czy jakimkolwiek jednokomórkowym patogenem srebro koloidalne działa jak katalizator hamując działanie enzymów, które umożliwiają organizmom jednokomórkowym oddychanie. ”

    Jak oddycha wirus?

   • frasobliwy said

    c.d.

    wskazówka. Powyższy tekst pochodzi ze stronki jaką mi polecono w celu dokształcenia się.

    „jakimkolwiek jednokomórkowym patogenem”

    Jak w reklamie proszku do prania. Intelignetne cząsteczki rozpoznają brud i go usuwają. Jak srebro koloidalne rozpoznaje pożyteczną florę bakteryjną?

    Wogóle zalinkowany tekst to worek marketingowej argumentacji. Np. stwierdzenia nt. arystokracji. Zdziwię państwa. Arystokracja też umierała na choroby. Wystarczy znać historię i wtedy człowiek staje sie odporny na chciwych szarlatanów. Arystokracja była lepiej odżywiona, mieszkała w ciepełku i miała lekarzy. Tego szarlatan handlujący srebrem leczniczym nie zauważy, bo to psuje marketingowy obrazek. Albo filtry NASA. No fajnie, ale jak ma się to do skuteczności srebra wewnąrz organizmu? Przecież chloru nie pijemy, a też zabija bakcyle.

   • Piotr Bein said

    @frasobliwy 31 sierpień 2009 @ 3:47 pm
    Opanuje się z tym zarzucaniem ludziom głupoty albo agenturalności, jak tylko przestaniesz plesc czy powolywac sie na wiki. Temat przecwiczylismy tutaj, nie zadales sobie trudu poczytac. To glupie i podle. Masz jakies wlasne prace naukowe na temat srebra ze podwazasz rzeczy wyprobowane od wiekow?
    Guru, sekta? — juz slyszelismy od niektorych, teraz oni sa na bananach.

   • Zymo said

    Beinowi nie! To ma być wykształcony człowiek? Sorry. Może wykształcony, bo o to nietrudno, ale reszta? Poczytajcie jego posty – po prostu żenada.

   • Zymo said

    Gdyby na tym blogu była dopuszczona otwarta dyskusja, Bein już by był całkowicie zdyskredytowany. Przez cenzurę jest idolem naiwnych.

  • simillantor said

   I podam rzecz jasna gdzie to znalazłem 🙂
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Kolargol
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Argyria

  • simillantor said

   Mimo wszystko uważam, że trzeba podawać wszystkie informacje dotyczące leku. Zarówno ich zalety jak i działania nieporządane. Tak samo z tranem – nie powinno się po nim opalać bo może powodować przemiany skórne. Raczej miałem na celu rzetelność a nie dezinformacje.

   • Ale nie rozumiesz, że podawanie informacje błędnych i wyrwanych z kontekstu jest właśnie takim wprowadzaniem w błąd?

    Na wątku do którego Cię odesłałem wszystko jest napisane, włącznie z linkami, itd. i informacją że „informacje tu zawarte mają charakter edukacyjny a nie konsultacyjno terapeutyczny” oraz odesłaniem do naturopaty w celu dobrania odpowiedniej dawki, itd.

   • simillantor said

    No właśnie nie rozumiem Twoich zarzutów, bo z tego co zrozumiałem, w dobie zagrożenia srebro koloidalne trzebaby zrobić sobie samemu w generatorze. I raczej wtedy ludzie nie udadzą się do naturopatów, których jak powiedziałeś jest niewielu. Po za tym korzystając z domowego laboratorium, ciężko będzie dokładnie ocenić efekty swoich prac (Np. jeśli ktoś do pomiaru przepływu prądu przez preparat chce korzystać z żaróweczki a nie z normalnego miernika uniwersalnego i jeszcze nie zna się za bardzo ani na chemii ani na fizyce). Jeśli ludzie mają robić sobie ten preparat sami, to każde miejsce w którym znajdą zalety i zagrożenia płynące ze stosowania go, jest pożyteczne. I to jest rzetelność, a nie stronniczość właśnie. Żeby nie drążyć tematu, dziękuję za linki i zgodnie z sugestią poczytam jeszcze więcej o tym 🙂

   • Oczywiście, tylko dla mnie stronniczość to podawanie info które są wyjęte z kontekstu i bez podania prawdziwego powodu dlaczego te osoby wyglądają jak smurfy 🙂

    Najłatwiej jest chyba zaopatrzyć się w kilka buteleczek teraz (np laboratoria natury sprzedają taki produkt), bo to powinno wystarczyć — nie potrzeba litrów tego 🙂

    A co do laboratorium domowego, powinien wystarczy miernik TDS, destylarka i raczej bym polecał gotowe generatory właśnie ze względu na jakość srebra które wytwarzają — ja korzystam np. http://www.merlin-zdrowie.pl/index.php?id=silver_pulser ale są pewnie i tańsze .. choć to inwestycja na lata (z elektrod które dołączają można wyprodukować 250 litrów!!)

   • simillantor said

    U mnie nie było wyrwania z kontekstu. Napisałem, że można nim przedawkować (jak każdym lekiem przecież). I że może starczyć już 1 gram w organiźmie. Jeśli ktoś kupi buteleczkę i sprawdzi ile dostarczy sobie jedną łyżeczką oraz będzie pilnować aby do tego poziomu w ograniźmie nie doszło (nie wiem z jaką szybkością srebro jest usuwane z organizmu),to spoko, wszystko gra. Bo nie substancja szkodzi a dawka.

   • Dawki zalecane zawierają MIKROGRAMY srebra, trzeba by na prawdę BARDZO DUŻO tego przyswoić.. http://www.google.pl/#q=colloidal+silver+dosage+toxicity

   • Bruno said

    Ja kupiłęm na allegro

    http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=srebro+koloidalne

    23 zł butelka
    wziąłem więcej żeby było czym innym pomóc

 6. Obsertwator said

  Czesc.
  Przeczytajcie moje przemyslenia.
  Jesli sie myle to mnie poprawcie.

  Zasadniczym elementem ukladanki jest pewnie monolit wybudowany w 19xx (chyba lata 50)
  Jest napisane na nim 10 przykazan w kilku jezykach.
  Pozwolicie ze przyczepie sie do jednego. – O kwesti populacji ludzi – 500 mln. Nie wiecej nie mniej.

  Dodatkowo w 1997 wyszla gra Iluminaci – karty do gry. Gdzie trzy karty juz sie sprawdzily:

  pierwsza – zniszczenie dwuch wiez WTC ( sa narysowane dwie wieze WTC i samolot na karcie)
  druga – uderzenie samolotu w pentagon
  trzecia – szczepienia.

  Dalej:
  Sama kwestia szczepien i tutaj mam problem.Poniewaz o dziwo mam dwa zdania na ten temat jednologiczne drugie spiskowe. obydwa OCHYDNEi NIELUDZKIE
  1. Sczepienia sa po to aby oslabic organizm czlowieka. Po to aby codziennie łykał pigułki. Jesli nie bedzie bral Umrze. Czyli niewolnictwo pelna para, bo kazdy czlowiek chce zyc i bedzie pracowal po 20h na dobe az padnie.
  2. Szczepienia sa po to aby zlikwidowac ludzi od razu.

  Zdanie 1 z zdaniem 2 koreluja wzajemnie. cokolwiek jest prawdziwe mamy *****lone. i to porzadnie.

  Nie wiem co robic.

  To juz jest tak jawne, tak naglosnione, tak pokazują (NWO) swoja rozesmiana twarz. Pkazuja ze nas zwyklych ludzi maja gdzies.

  Powiedzcie mi JAK TO MOZLIWE? nas jest wiecej!!!

  To wszsytko. Dziekuje za uwage. i mam nadzieje ze wymyslimy jakis plan ktory wyeliminuje zagrozenie ktorym Jest NWO.

  Pozdrawiam

 7. Zwykly on (Obsertwator) said

  Czesc.
  Przeczytajcie moje przemyslenia.
  Jesli sie myle to mnie poprawcie.

  Zasadniczym elementem ukladanki jest pewnie monolit wybudowany w 19xx (chyba lata 50)
  Jest napisane na nim 10 przykazan w kilku jezykach.
  Pozwolicie ze przyczepie sie do jednego. – O kwesti populacji ludzi – 500 mln. Nie wiecej nie mniej.

  Dodatkowo w 1997 wyszla gra Iluminaci – karty do gry. Gdzie trzy karty juz sie sprawdzily:

  pierwsza – zniszczenie dwuch wiez WTC ( sa narysowane dwie wieze WTC i samolot na karcie)
  druga – uderzenie samolotu w pentagon
  trzecia – szczepienia.

  Dalej:
  Sama kwestia szczepien i tutaj mam problem.Poniewaz o dziwo mam dwa zdania na ten temat jednologiczne drugie spiskowe. obydwa OCHYDNEi NIELUDZKIE
  1. Sczepienia sa po to aby oslabic organizm czlowieka. Po to aby codziennie łykał pigułki. Jesli nie bedzie bral Umrze. Czyli niewolnictwo pelna para, bo kazdy czlowiek chce zyc i bedzie pracowal po 20h na dobe az padnie.
  2. Szczepienia sa po to aby zlikwidowac ludzi od razu.

  Zdanie 1 z zdaniem 2 koreluja wzajemnie. cokolwiek jest prawdziwe mamy *****lone. i to porzadnie.

  Nie wiem co robic.

  To juz jest tak jawne, tak naglosnione, tak pokazują (NWO) swoja rozesmiana twarz. Pkazuja ze nas zwyklych ludzi maja gdzies.

  Powiedzcie mi JAK TO MOZLIWE? nas jest wiecej!!!

  To wszsytko. Dziekuje za uwage. i mam nadzieje ze wymyslimy jakis plan ktory wyeliminuje zagrozenie ktorym Jest NWO.

  Pozdrawiam Obsertwator (ten prawdziwy)

  • Piotr Bein said

   zasadnicza czescia ukladanki jest tysiace lat stara ideologia nienawisci do gojow, wcielona m.in. w planie rotszylda z 1773 r.

  • Rafik said

   Georgia Guidestone (monolit o którym piszesz, zwany również Amerykańskim Stonehenge) nie musi miec cokolwiek wspolnego z gra prowadzoną przez elity. Facet który go postawił miał ksywke R.C Christian, co jest prawdopodobnie nawiązaniem do twórcy Zakonu Różokżyżowców.

   Nikt nie ma pewnosci jakie ugrupowanie stoi za tym wszystkim. Illuminaci to tylko jedna z opcji. Bilderbergowie, masoni, Skull & Bones itd. wszystko jest możliwe.
   W każdym razie chodzi o dawne elity feudałów którzy chcą powrotu czasów w którym był tylko niewolnik i pan.

 8. ppp said

  W celu finansowania bloga proponuje autorom zamiescic na nim rekalmy Google AdSense, wtedy blog bedzie sam na siebie zarabial. Jak kazdy kliknie w reklame to bedzie mnustwo kasy i pieniazki bedzie mozan przeznaczyc na zorganizowane akcje.

  • Piotr Bein said

   conflict of interest: ggogle is owned by „them”

   • Michau said

    Konfliktu interesów nie ma. Za to jest wykorzystanie tego co sami stworzyli przeciwko nim – będą sponsorowali swój upadek. 🙂

    Gdyby blog zarobił kasę to by można było ją przeznaczyć np. na tłumacza, który by profesjonalnie wszystko przetłumaczył. Może przy okazji podczas czytania tych tekstów by się sam „obudził”. 🙂

    Konflikt interesów byłby gdyby w zamian za kasę rościli sobie prawo do ingerowania w treść strony.

   • Piotr Bein said

    powiedzmy, rozterka moralna

   • Rafik said

    Skąd wiadomo, że gogle należa do omawianej Grupy? Nie ma na to dowodów. Nie każdy milioner to wariat i faszysta. I nie każda korporacja to jedna z macek NWO.

   • @ Rafik
    Poszukaj sobie materiałów n.t. współpracy Google z rządem Chin i innych totalitarnych reżimów oraz zwróć uwagę na to jak po przejęciu Youtube przez Google notorycznie są usuwane filmy „niewygodne” (i nie, nie chodzi tu o prawa autorskie)..

   • Piotr Bein said

    @Rafik 31 sierpień 2009 @ 4:47 pm
    zobacz co powiedzieli, pisali rozni mozni tego swiata nt. potrzeby odludnienia:
    http://www.infowars.com/the-move-to-depopulate-the-planet/

 9. rafał said

  „To się stanie wtedy, kiedy będziemy działać jawnie i nikt nam nie przeszkodzi. Wprowadzimy New World Order siłą lub po dobroci”
  David Rockefeller 1976

  Właśnie ukazują się psychologiczne reklamy w BBC, takie jak poniżej, niby nowego programu. One mają za cel nas przestraszyć i uświadomić, że nie mamy wyboru:

 10. Tak tylko pytam.... said

  dlaczego cały czas zamiast wyrazu „masowy” używacie wyrazu „przymusowy”? Przecież to jawna manipulacja. Poza tym polecam portale francuskie i poznanie prawdy o szczepieniach:

  – szczepienia dobrowolne
  – do końca tego roku bezpłatne, później ok. 20 euro za szczepionkę
  – każdy może (ALE NIE MUSI) się zaszczepić, przy czym POLECA się szczepienie pewnym grupom ryzyka (chronicznie chorzy itp)

  Więcej obiektywizmy panie Piotrze i panie Marku

  • rafał said

   Ale jesteś naiwniak. Cały świat krzyczy a u nas jak zwykle stado baranów. Mam tego dość ten naród został naprawdę rozbity. Sami masochiści, którzy poprzez złe wybory sprowadzają na siebie rządy sprzedawczyków, którzy śmieją się potem do nich z ekranów i pokazują sztuczne penisy na konferencjach, albo słupki i wykresy jak to jest dobrze. Wciąż oszukują i oszukują i oszukują…Rosną im nosy jak u Pinokia i Ty chcesz wierzyć takim ludziom???? Zastanów się głupcze i policz ile razy Cię oszukali.

  • grypa666 said

   „forced” znaczy przymuszony. Nie tłumaczymy dokumentu francuskiego tylko reację Jane Burgermeister ze strony TheFluCase.com.
   Jeśli nawet w dokumencie nie ma informacji o przymusie to JAK dokona się szczepienia całej populacji, jak nie za pomocą przymusu? Za cukierki?

   • WeBurn said

    I tutaj wkrada się ciche „hej, a może jednak nie całej?”

   • Piotr Bein said

    nie rozumiesz? splywaj, take a hike, won, raus

   • Piotr Bein said

    powyzsze bylo dla WeBurn, ktorego w miedzyczasie nasze dhs odstawilo na kwarantanne :<))))))))))))))))0

   • Piotr Bein said

    from WHO checklist for influenza pandemic preparedness planning: Section 1.5.1 Legal and ethical issues

    „During a pandemic, it may be necessary to overrule existing legislation or (individual) human rights. Examples are the enforcement of
    quarantine (overruling individual freedom of movement), use of privately owned buildings for hospitals, off-license use of drugs, COMPULSORY VACCINATION or implementation of emergency shifts in essential services. These decisions need a legal framework to ensure transparent assessment and justification of the measures that are being considered, and to ensure coherence with international legislation (Internationa l Health Regulations).”

    http://www.who.int/csr/resources/publication s/influenza/FluCheck6web.pdf

   • niezależny obserwator said

    Wszedłem tu z ciekawości i z racji swojego biologicznego wykształcenia poszukiwałem odpowiedzi na kilka pytań, związanych z histerią wokół świńskiej grypy, ponieważ problem jest nowy i brak w literaturze fachowej jednoznacznej oceny potencjalnie nowej jednostki nozologicznej. Owszem, może i mógłbym je tu znaleźć, ale widząc taki festiwal chamskich wpisów pewnego juzera tegoż forum (który zdaje się być właścicielem niniejszego bloga), jak poniższy, który pozwalam sobie wkleić, odczuwam doń niepohamowaną antypatię i stwierdzam, że nie potrafię traktować treści przedstawianych w tym miejscu internetu jako godne poważnego traktowania.

    Piotr Bein powiedział/a
    31 sierpień 2009 @ 10:59 am
    nie rozumiesz? splywaj, take a hike, won, raus

    Niestety – brak szacunku dla innych ludzi, choćby różnili się od nas poglądami, czy kolorem skóry, powoduje automatycznie reakcję w postaci podobnego braku szacunku u odbiorcy agresji i negatywny odbiór treści, promowanych przez adwersarza. Chyba każdy wolnomyślący człowiek się z tym zgodzi. Niejaki pan Bein również, nieprawdaż? Po co więc wojny słowne, inwektywy, prostactwo wypowiedzi, skoro cel istnienia tego zakątka internetu ma być szczytny? Przecież to jest wewnętrznie sprzeczne!
    Pozdrawiam i życzę więcej rozsądku, a mniej emocji, ewentualnie dobranie właściwych dawek trankwilizatorów dla co poniektórych wpisujących się tutaj.

  • Piotr Bein said

   „No explicit mention of forced vaccination is made but the document states that everyone in the country without exception is to be vaccinated.”

 11. simillantor said

  Witam wszystkich. Nie czytam komentarzy na bieząco, więc nie znam dokładnie Waszej dyskusji, ale blog i informacje na nim zawarte śledzę na bieząco od miesiąca. Moim zdaniem, mimo że czasu zostało niewiele, nadal warto edukować ludzi. Ja edukuję. I zauważyłem jedną rzecz. Jeśli podaję ludziom od razu katastroficzną wizję światowej manipulacji, ludzie uważają, że mi odbiło, a informacje które przekazuję traktują jak brednie. Jeśli zaś podaję rzeczywiste informacje i słowa szanowanych naukowców, może nie przekazuję „całej” informacji o sprawie, ale daję ludziom do myślenia i pojawia się szansa, że sami zaczną badać temat. W kampaniach informacyjnych nie powinniśmy starać się dawać ludziom całej wiedzy, bo nadal nie są na nią gotowi. Podsuwajmy suche fakty i pozwólmy im samym natknąć się na pozostałe fakty. Ja rozsyłam dwa filmiki. Może dobrze, aby każdy z nas (jeśli jeszcze tego nie zrobił) ułożył krótką, neutralną wiadomość z jednym albo dwoma filmikami. Ja rozsyłam filmik amerykańskiego kongresmena – Rona Paula http://www.youtube.com/watch?v=h98T6aCIfMw&feature=related , link do artykułu o nim do wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Ron_Paul oraz link do filmu który znalazł się parę dni temu na grypa666 (fragment faktów tvn-u na temat badań nad szczepionką) http://www.youtube.com/watch?v=mQ-0IRXL3AI&feature=player_embedded . Pozdrawiam.

  • grypa666 said

   Masz teraz „broń” w postaci oficjalnego zarządzenia władz francuskich. Jeśli coś takiego pokażesz ludzie zrobią wielkie oczy „o co tu do diabła chodzi?!”. Masz jeszcze reportaż TVN, w którym wyraźnie się mówi, że szczepionki będą bez atestu.

   • rafał said

    ten filmik należy wstawić! Ron Paul to mój idol. Całe szczęście ,że popierają go generałowie z USA i coraz więcej ludzi dobrej woli. Proponuję prześledzić filmiki z jego wypowiedziami.

   • grypa666 said

    Ron Paul jest w każdym naszym klipie na YouTube jako wideo – odpowiedź. Nie czytasz bloga.

   • Piotr Bein said

    bo zbyt wielu przychodzi tu po rozrywke i nowe filmiki
    celowo zabito w spoleczenstywie, szczegolnie w mlodszym pokoleniu zdolnosc samodzielnego myslenia, szukania informacji, krytycznej analizy, niebania sie mowic, wystepowac i dzialac
    kto zrobi w polsce podobne do tego w odniesieniu do polski?
    http://www.youtube.com/watch?v=IiBSdBDeucU

    czy otworzymy dzial „na wesolo”?
    ww.youtube.com/watch?v=TqpDsC85BNQ&feature=rec-LGOUT-exp_fresh+div-HM

   • Oliwia said

    wyszukałam w internecie e meile do róznych gazet – Newsweek, dziennik..itp
    do rożnych księży..
    polityków…
    zero reakcji..
    nie wiem czy nikt tego nie czyta, czy każdy ma to gdzieś…

    kompletna bezsilność…
    myślę,że do ludzi najbardziej przemawiały by na początku filmy odnośnie WTC, Pentagonu- oglądałam dziś taki film na NWO, ciężko przejść obojętnie odnośnie faktów jakie tam przedstawili.. dopiero później wprowadzać w zagadnienia iluminatów itp, nie wszystko od razu, bo to szok…
    Problemami, które teraz nad dotyczą to przede wszystkim Codex po szczepionkach…
    ten cały Codex przeraża mnie..

   • anna said

    Niektórzy mają to gdzieś. Wczoraj mówiłam o tym co się dzieje koleżance. Najpierw zaprzeczała, potem jak jej pokazałam dowody (ustawę w której wspomniany jest codex, artykuły, filmiki itd) powiedziała: „Po co się stresujesz dziewczyno, lepiej żyć w błogiej nieświadomości” Ręce mi opadły.

   • Magda said

    Ron Paul:(…)Należy zwrócić uwagę na możliwość wykorzystywania takich „okazji”,gdyż ,czy to będzie chodziło o problemy gospodarcze czy zdrowotne,to ludzie,którzy kochają duży rząd POSTANOWIĄ NA TYM SKORZYSTAĆ(…)”

    Można się domyślić w jaki sposób ci ludzie mogą to wykorzystać.

   • Piotr Bein said

    dla ludziowcow mozna sporzadzic komplecik, sugerowany przez Simillantora plus sugestie grypy666
    rozpowszechnianie: spotkania towarzyskie, dvd za grosze przy rozdawaniu ulotek itp.

  • simillantor said

   Mimo wszystko uważam, że nadal dla dobra sprawy każdy z nas powinien dbać o swój wizerunek osoby obiektywnej, zdrowo myślącej i dobrze obserwującej świat. Krzycząc o spisku i katastrofie sami przywieszamy sobie etykietę. To ludzie sami muszą się natknąć na te wszystkie informacje. Wtedy większa jest szansa, że w nie uwierzą. Nikt nie lubi być wyrywany ze snu. Ze snu trzeba się samemu wybudzić. Należy podawać informacje neutralne które same nakierują ludzi na sedno sprawy.

   • Bruno said

    Prawidłowy tok myslenia . Popieram tylko tak trzeba zeby ludzie się obudzili

   • Piotr Bein said

    ja tez popieram \blog ma za zadanie pobudzenie myslacych Polakow, nie ludziowcow polskich
    niemnej jednak nie udowodniono jeszcze, ze mowimy tutaj nieprawde
    wrecz przeciwnie, zbyt wielu z tych negatow obiektywnej informacji okazalo sie dezinformatorami-prowokatorami
    zauwaz jak pierwsi wchodza pod nowy artykul

   • grypa666 said

    A co to jest jak nie spisek. Chcesz iść pod igłę i się uśmiechać, żeby cię nie posądzili o stronniczość?

   • mariokosmos said

    Ulotka która była jako pierwsza podawała właśnie suche fakty, z pytaniem: Czy pozwoli pan/ni zaszczepić się szczepionką wyprodukowane przez firmy będące przedmiotem dochodzenia kryminalnego.

    Myślę iż uderzenie faktami i informacją (a nie domysłami czy też naszymi przemyśleniami) to najlepszy sposób, wcześniej też pisałam o strachu – bo uważam, że plakaty z trupią czachą i strasznie ludzi – to jedynie używanie tej samej broni którą oni nas terroryzują…

    * oczywiście, że to jest spisek, oczywiście iż są te powiązania oczywiście że niestety jest to wszystko prawda… itd itd – tylko tak jak mówi @simillantor „Nikt nie lubi być wyrywany ze snu.”, jedyny minus że czasu już nie ma na powolne wybudzanie się społeczeństwa… I jeśli nie obudzą się teraz, to za chwile mogą obudzić sie z igłą przy ramieniu… A mi osobiści zależy na tym aby do tego nie dopuścić choćby ze zwykłej empatii dla bliźniego…

    * Ogólnie strasznie mi przykro, że odzew społeczny jest tak marny – miałam wielką nadzieję, że znajdą się ludzi którzy pomogą w kwestiach organizacji… A jak patrze na te kłótnie, os`czerstwa i słowne popychanki to mi się serce kraja… 😐

   • simillantor said

    Do Grypa666: Ludzi nie interesuje spisek. Może i my mamy tego świadomość, ale ludzi to po prostu nie interesuje. Bo „trzeba się cieszyć życiem i pilnować swojego nosa”. Tego podejścia nie przeskoczysz, a strasząc ludzi, tylko ich zrazisz do siebie i do tematu. Ludzie nie lubią gdy ktoś im mówi że nic nie wiedzą, albo że niedługo zostaną unicestwieni. Psychologii społecznej się nie przeskoczy, wręcz przeciwnie, trzeba z niej korzystać 😛

   • grypa666 said

    Masz 100% rację. Sam to widzę w soim otoczeniu – nie chcą nawet poznać faktów. Reagują dopiero jak się ich stopniowo przekonuje, ale to może trwać nawet rok. Udało mi się „obudzić” kilka osób w ten sposób – nic jednak nie robią aby to poszło dalej. Jest to wynik zaprogramowania ich przez media. Większość ludzi to automaty, nawet nie zdają sobie z tego sprawy.

   • Piotr Bein said

    nie zgadzam sie z ograniczeniem narzedzi edukacyjnych do „racjonalnych”
    jest ogromny wahlarz mentalnosci w spoleczenstwie, jeden reaguje na sucha info (niewielu tutaj, niestety, mimo ze mamy komplet dokumentow dolaczanych do pozwow na calym swiecie), drugi na trupia czaszke i strach

   • mat said

    do Bein. Jestem agenciakiem, ktoś mi płaci bym kłamał i dyskredytował cię. Gdyby tak było, chętnie wziąłbym taką robotę, bo mam rodzinę i nie jest wesoło (kasa). Ty, oczywiście w podróży, masz się z pewnością dużo gorzej niż ja. Nie sądzę by tak było. Może pomożesz?

 12. ONA said

  a jakim cudem taki dokument trafił w ręce tej dziennikarki? i jeszcze jedno: co z Grecją? tam miały być te szczepienia już teraz,co się tam dzieje?

  • grypa666 said

   Po co ci ta informacja „w jaki sposób trafiła ta informacja”? Masz zastrzeżenia do dokumentu? Zgłoś na policję austriacką, że Jane popełniła przestępstwo! Sądzisz,ze tego by dawno już nie zrobili gdyby nie publikowała prawdziwych informacji? A Grecja? Pewnie akcja opozycyjna powoduje opóźnienia – ta banda naprawdę nie będzie miała łatwo. W Polsce co innego.

  • Piotr Bein said

   to nie jest ciekawe, jak trafil, tylko kto i po co go napisal
   jane jako ogniskowa tej swinskiej sprawy dostaje info od ludzi, ktorzy zwatpili w skutecznosc demokracji i mediow w ich krajach
   z grecji nie mamy info, ale watpie, ze grecy zasneli
   oni sie nie chwala, tylko dzialaja — prawdopodobnie uslyszymy cos z poczatkiem roku szkolnego
   moze jest cos na sajcie cerkwi greckiej itp, lecz nie znamy greckiego
   crkiew wiedzie narod grecki obronna reka przez nieszczescia, np. poradzila grekom NIE szczepic sie na hiszpanke w 1918 roku, a obecnie ostro wystepuje przeciw czipom
   na terytorium grecji, jako autonomia, jest Sw. Gora Atos — Ogrod Bogurodzicy — Ona chroni wiernych Grekow

 13. rafał said

  Kolega przekazał mi ciekawy pomysł, aby przyłączać się do strajków, które są planowane, tzn przykładowo dzisiaj jest blokowana trasa Warszawa-Kraków. Jeśli są osoby z Łącznej lub okolic to do dzieła. Przygotować transparent: NIE OGŁUPIANIU NARODU! SWINSKASPRAWA.PL popiera strajkujących!!!

  • grypa666 said

   Powiedzą, że przyszedłeś rozbijać demonstrację. Lepiej pod kościołem po mszy.

   • Piotr Bein said

    moze nie powiedza, jesli uprzednio ustalic z organizatorami

   • mariokosmos said

    to nie najgorszy pomyśl – może ogółnie troche doindormować właśnie związki zawodowe?
    Mówie np. o wysłaniu listu otwartego do ich siedzib, lub jeśli bedą chętni do organizacji spotkań informacyjnych – Ci ludzie TEŻ MAJĄ RODZINY i widzą że nie dzieje się dobrze w tym kraju i na świecie…

    Wzór listu jest gotowy – jest ktoś chętny do wysłania pocztą do takich miejsc?
    Czy czekacie aż sami to zrobimy?!

  • mariokosmos said

   CZY JEST KTOŚ CHĘTNY DO WYSYŁANIA MAILI CZY TEŻ LISTÓW / FAXÓW Z LISTEM OTWARTYM?!
   odwaliłam już czarną robotę i zebrałam jak narazie ok. 30 adresów e-mail do związków solidarnościowych.

   PROSZĘ O INFO CZY KTOŚ SIĘ TYM ZAJMIE? JEST KTOŚ CHĘTNY? JEŚLI NIE DO WIECZORA WYŚLE JE SAMA I JUŻ NIE LICZĘ NA ŻADNĄ POMOC ZE STRONY TUTAJ KOMENTUJĄCYCH!

   * adresów z naturalnych przyczyn nie bedę tu publikować, prześle na maila jeśli ktoś się zgłosi. Maila należy wysyłać pojedynczo nie zbiorowo do wszystkich – bo filt antyspamowy potraktuje to tak samo jak normalny spam.

   CZEKAM NA INFO!

  • zyta said

   Lepiej STOP GLUPIANIU NARODU, ze wzgledu na NLP, to wazne.

 14. search said

  http://abcnews.go.com/Health/SwineFluNews/story?id=8438195

  Dr. Gerald Joseph, president of the American College of Obstetricians and Gynecologists,
  sent a letter on Thursday to doctors in the organization pressing them to urge their pregnant patients to get the shots when they become available.

  Dla tych co nie znają języka – chodzi o przekonanie pacjentów/pacjentek – czyt. kobiet w ciąży by poddały się szczepieniom jak to będzie możliwe.
  Ludzie – i tu prośba do anglojęzycznych – szukajcie informacji z gazet, portali na całym świecie – informacji tak zwanych oficjalnych – bo tylko w ten sposób uważam, możemy przekonać tych co jeszcze nie wierzą – nie filmikami z YT tylko oficjalnymi notkami, które może dadzą im do myślenia a Ron Paul robi swoją robotę, dobrze że choć on…
  pozdrawiam

  Ja szukam teraz info o grecji i przy okazji natknąłem się na to
  http://www.topix.com/topstories/swine-flu
  – czyli notki prasowe, artykuły z USA

  • Piotr Bein said

   Dr Gerald Joseph Mengele :<((((((((((((((

  • Piotr Bein said

   Search, przecwiczylismy to przez prawie 10 lat: ten „bogaty” wybor artykolow powtaeza jedna piosenke, przyslana z wydzialu propagandowego jelit
   wiesz zapewne, co powiedzial goebbels
   a wiesz kim by on byl –ideologicznie?

   • search said

    nie wiem, ale się domyślam, cóż staram się tylko wyszukiwać informacji w sieci i przekazywać dalej…wiesz jestem słuchaczem Alexa 😉 facet ma trudny styl ale mu się nie dziwię bo jak tu nie wypruć sobie flaków przed mikrofonem jak nikt nie chce wierzyć – podbnie z prasą cały czas ta sama papka i myślałem, że może nagromadzenie tych informacji jak wrzodu na d… sprawi, że to wszystko wybuchnie i część nowych ludzi się obudzi.
    Pozdrawiam

 15. nieobojetny said

  Szkoda ze nie podają jakich ziół używają.

 16. UWAGA, PROPOZYCJA!!!

  Propozycja ogólnokrajowego bojkotu mass-mediów. Tylko poprzez odcięcie ich od źródła dochodów, cokolwiek może się zmienić. Jak? Poprzez: nie kupowanie GW, RP, i innych infantylnych szmat papierowych uchodzących za gazety; zrezygnowanie z kablówki, satelity, itd.

  Oczywiście, zaczynam od siebie — sam w dniu dzisiejszym składam wypowiedzenie „Platforma N”, pajacom z ITI dziękujemy!

  Oczywiście, taką akcję można rozszerzyć na inne branże — jedzenie śmieciowe i przetworzone (produkty firm takich jak Kraft Foods i innych konglomeratów śmiecio-jedzenia), itd. itp.

  • Bruno said

   Ja tych śmieciowych gazet juz od 5 lat nie kupuje więc moje przyłączenie sie nic nie da juz.
   jeszcze ewentualnie cyfra plus (pakiet minimalny)

  • grypa666 said

   Najlepszym sposobem są listy / maile / faksy do głownych sponsorów mediów, że nie będziemy kupowac ich produktów jeśli będą dalej sponsorować ogłupiaczy. Taki apel należy wysłać na wszystkie niezależne portale, jak ktoś jest odważny to może wysłać spis firm, które mają być bojkotowane. Z mojego doświadczenia tego typu akcja może być najbardziej skuteczna. Oczywiście nie kupowanie gazet też jest ważne, ale to tylko mały procent ich dochodów. Jeśli reklamodawcy dostaną kilka tysięcy takich listów / maili / faksów to zaczną myśleć.

   • Piotr Bein said

    bardzo dobra sugestia, tylko ludziowce sie beda pukac w glowe

   • Jose said

    Ja cały czas staram się wybadać nastawienie dziennikarzy Polskiego Radia programu I, sprowokować ich do jakiejkolwiek rozmowy na ten temat. Niestety, jak już wcześniej wspominałem, nie ma oficjalnego zainteresowania tematem. 🙂

   • Piotr Bein said

    Jose, jesli ty brales udziel w oczernianiu nt. prawa nr 666 w usa (artykul „Wiadomosci” oczekuje niecierpliwie odpowiedzi jak nastepuje:
    „do jose:
    jesli chcesz tu zostac, lub zachowac twarz, przeprosiny beda w formie artykuliku na czolo bloga, w ktorym przedstawisz:
    – jaki zarzut postawiels ty i fresh
    – dlaczego zarzut jest falszywy, czyli oszczerstwem
    – jakie szkody dla osob oszkalowanych (bein i burgermeister) wynikaja dla sprawy, tak polskiej jak i ogolnoludzkiej odnosnie “pandemii”
    -formalne przeprosiny”

   • Jose said

    Nikogo nie oczerniam. Zwróciłem uwagę na nieścisłość pomiędzy zamieszczonym artykułem, a informacją podaną w linku oraz w dokumencie ustawy. W artykule jest s.666, a w dokumentach s.773.
    No chyba , że te dwa numery ustaw są jedną i tę samą ustawą. Tylko tyle. Jeżeli nastąpiło przeoczenie tudzież pomyłka podczas tłumaczenia na polski to może należało by poprawić?

   • Piotr Bein said

    nie ma zadnej niescislosci, jest twoje twardoglowie

   • Jose said

    Spoko. Skrobnę do Rockefellera jak to jest z tę numeracją. 666 czy 773. Jak odpisze dam znać.

   • Piotr Bein said

    nie musisz pytac jeszcze jednego autorytetu, tylko sam przeczytaj teksty – moj, burgermeister i ten trzeci
    mamy 2 ustawy: juz istniejaca nr 666 nt. terroryzmu oraz projekt (takze inicjacji rockefellera) nr. 783 dot. internetu
    to co, bedzie ten artykulik od ciebie, czy nie?

   • Jose said

    Dobra, już wiem o co chodzi. Przyznaję, poniosło mnie trochę na początku, ale nie miałem zamiaru oczerniania kogokolwiek. Błąd logiczny z mojej strony. Przepraszam za zamieszanie. Muszę chwilę odpocząć od tego wszystkiego 🙂
    Co do nr. ustaw które Pan podał, postaram się do nich dotrzeć i poczytać co tam wymyślili.

   • Piotr Bein said

    Witaj u normalnych, Jose.
    Przebaczam, nie ma sprawy, wypadek przy pracy.

   • Jose said

    Panie Piotrze (mój imienniku) 🙂 nie oskarżałem, tylko zbulwersowałem się „niby nieścisłością”. Czeski błąd nomen omen oni chyba wybrnęli jak na razie. Chwila nieuwagi przy czytaniu, a sens wypowiedzi wydaje się od razu manipulacją. (no gdyby jeszcze dodać w art., że ustawa którą „popycha” ma numer 773 obyło by się pewnie bez daremnego gadania:) )
    Swoją drogą, szukałem tychże ustaw. S.666 (sb 666?) była bodaj że w 2003, natomiast ustawa s.666 z 2009r. traktuje o normach sera czy innego cholerstwa. Z kolei np. ustawa o tym samym numerze z roku 2007 też jest z zupełnie innej beczki.
    Czyżby tu jeszcze w grę wchodziły tak samo numerowane ustawy stanowe? Poplątanie z pomieszaniem. Na pierwszy rzut oka wygląda to tak, jakby ustawy były zatwierdzane w czasie 1 roku kalendarzowego obrad Senatu.
    (bez doczytania się zasad prac w Senacie nic tu nie zrozumiem)

  • ONA said

   a może właśnie należałoby wykorzystać media? czasem są programy nadawane na żywo, widzowie dzwonią itp na tvn24 jest „szkło kontaktowe” i często widzowie tam dzwonią, może właśnie trzeba zrobić coś takiego? zadzwonić i na wizji spytać czemu nie mówią nic o śmiertelnych szczepionkach, pewnie nastąpi szybkie rozłączenie,ale widzowie zdążą usłyszeć, a na ekranie nastąpi konsternacja….co wy na to?

   • Piotr Bein said

    dzwoncie!

   • Brenda said

    To co nagrywa kamera w Twoim telewizorze jest opozniane. Moze to byc nawet 15 min., wiec maja czas na obrobke. Niestety.

  • Piotr Bein said

   POPIERAM bojkot, a stosuje do merdiow, lacznie z telewizorniami, od lat
   bojkotuje tez wybory od lat, tzn. nie glosuje -gdyby frekwnca wyborcza byla 5% moglibysmy smialo glosic, ze rzad to nie-rzad

   jednak ludziowce musza najpierw zrozumiec, po co i co bojkotuja
   dlatego powtzarzam: najpierw edukacja

   • Magda said

    No to może inaczej.
    Proponuję akcję:wyłącz tv na godzinę,między 19-20.Jak im spadnie oglądalność,to może zrozumieją,że ludzie mają już dość tych bzdur.

  • Agryppa said

   W stanie wojennym bojkot mediów był prosty, a jednocześnie spektakularny, bo w porze dziennika dużo ludzi wychodziło przed blok, na spacer. Teraz to nie przejdzie, bo jest za dużo programów informacyjnych o różnych porach.
   Za to można np. zapalać świeczki w oknach w określonych godzinach, albo robić inne rzeczy ze światłem w mieszkaniach. To niewiele kosztuje, a przynosi niezły efekt, szczególnie na dużych blokowiskach, gdzie ludzie zaglądają sobie w okna.

 17. imieNNiczka said

  A jak daleko posunęła się sprawa pozwów pani J.B. Czy ktoś się już wziął za ich rozpatrzenie,???? Ile to może jeszcze potrwać?

  • Piotr Bein said

   FBI bada na pewno
   cos sie dzieje tez w austrii, bo znikaja dokumenty z sajta minsterstwa zdrowia
   w czechach politycy „pokazuja palec”
   nie wiadomo, ile z gwaltownych poslizgow w planach jelit (francja, usa) jest reakcja na globalny proces rozpoczety przez burgermeister

   jesli przezyjemy, tzn. my aktywisci, to jane bedzie bohaterka na miare swiatowa
   tak nam dopomoz Bog

  • Piotr Bein said

   chcielibysmy, zebyscie zADAWALI TAKIE PYTANIA, ALE NAJPIERW SOBIE, POTEM STARALI SIE SZUKAC ODPOWIEDZI, NAPISAC ARTYKULIK, A MY OGLOSIMY
   nosami sie juz podpieramy a tu ciagle to samo — a czemu nie ma tego, a dlaczego to itd
   tu nie jarmark gdzie kazdy znajdziesz to czego szukasz, tylko zaczatek procesu samo-edukacji oraz bakcyl do wlasnego dzialania

 18. Bartłomiej said

  Ad “z korespondencji” I gdzie Pan wyjedzie do Indii? Jak w USA I UE nie dadzą rady to i tam za jakiś czas Pana znajdą. A nawet jeśli nie, to życzę powodzenia w życiu w świecie, który nam zaserwują.
  Do ludzi myślących o wyjeździe (krótkowzrocznie) tym razem nie ma już gdzie uciec, czas się zmierzyć z samym sobą i z głupotą innych ludzi. To jest ten moment, żeby stanąć i powiedzieć NIE! Jedyny sposób na powstrzymanie NWO to razem i żadne ostre słowa pełne frustracji i zrezygnowania Panie Piotrze tego nie zmienią ani nie ułatwią pomogą Panu decyzji co dalej Pan ma robić. Nie ma się co łudzić, że 7 miliardów ludzi nagle dozna oświecenia, jeżeli taki był plan to rozumiem już skąd ta frustracja.
  Nie o to chodzi, żeby żyć wiecznie, sztuka żyć przez wieczność z samym sobą.
  Tak nie wiele mamy do zrobienia, po prostu powiedzieć NIE… Ludzi muszą się obudzić, a naszym zadaniem jest im w tym pomagać. Przestańmy rozmawiać i się spierać. Jeden dzień taki jak dzisiaj, może przynieść więcej efektu niż ostatni miesiąc. Sprawy nabierają tempa i już teraz nic nie jest constans. Za tydzień możemy być świadkami masowego przebudzenia także u Polaków, wszystko w rękach takich ludzi jak Pan Panie Bein i ludzi czytających ten blog. Każdy wie sam co powinien zrobić i nie ma usprawiedliwienia dla dalszej apatii.

  • Piotr Bein said

   dziekuje, Bartlomieju, za madre mysli
   to pocieszajace, ze sa ludzie glebocy, bo zwatpilem ostatnio
   dzis popatrzylem na wspaniale polskie druzyny, wznoszace wiezowiec w tempie, jakiego nie widzialem w kanadzie: chca zdazyc przed koncem roku, kiedy inwestor oczekuje oddania stanu surowego wg orginalnej umowy, mimo ze budowa byla pare miesiecy zamknieta z powodu „kryzysu gospodarczego”
   polacy to wspanialy narod, potrzebuje tylko bakcyla
   pozostaje kwestia nekajaca wielu dzialaczy: w pierwszej fali zamordyzmu najbardziej bedziemy zagrozeni
   jesli znikniemy, zabraknie „glowy”, jak na poczatku II wojny swiatowej, gdy usuneli nasze Elity, inteligencje, dzialaczy
   do czasu przebudzenia sie mas, bedziemy w niebezpieczenstwie — na to nie pojde, ucze sie z historii
   usuniecie sie z niebezpiecznego miejsca gdzie nie mozna liczyc na ochrone przez ogol, nie jest zdrada, bo moge sie usunac w miejsce, gdzie ogol mnie ochroni: kanada, nawet usa, ale na pewno nie polska, gdzie matka wpatrzona w tv stuka sie znaczaco doroslemu synowi probujacemu dzialac przeciw „pandemii”

  • Piotr Bein said

   na czas mozliwej nieobecnosci, bardzo bym chcial widziec nowy „autorytet” w moje miejsce, nieobawiajacy sie represji, majacy lepsze niz ja zaplecze tutaj siedzacy na walizkach

 19. mariokosmos said

  Popieram Bruna!

  Panie Piotrze, przecież wystarczy takich „jednego z drugim” zbanować zamiast dawać im pożywkę do dalszych ataków czy kłótni… A samemu sobie też nerwów oszczędzić – chociaż wiem, bo sama też już cierpliwości niema i przykro się patrzy, że samodzielności w ludziach brakuje.

  Tak ja pisze bruno – nie zmarnujmy szansy – bo drugiej może nie być…

  JESZCZE RAZ APELUJE! DZIAŁAJ LOKALNIE, EFEKT BĘDZIE GLOBALNY!
  Wiem, że nie wszyscy lubia facebook, ale puki nie ma strony to jedyny opcja, są tam wątki lokalne, materiał do pobrania (ulotki, koszulki, piny, banery) – http://WWW.SWINSKASPRAWA.PL – WPISUJCIE SIĘ, ODNAJDZIECIE KOGOŚ DO POMOCY W SWOIM MIEŚCIE! Nie możemy liczyć na to że przyjdzie jeden koordynator i wszystkich pokieruje – za mało czasu, za dużo do zrobienia. Jeśli znajdzie sie ktoś kto będzie chał spełnić role organizatorskie to chwała mu za to! DZIAŁAJCIE LOKALNIE! PISZCIE PROPOZYCJĘ DZIAŁAŃ!
  ROBOTY JEST BARDZO DUŻO!

  • Piotr Bein said

   tak wlasnie bronie szansy, moj styl, okazal sie niezwykle skuteczny na du-watch, gdy zawiodlo polecane przez was traktowanie z miloscia — w miedzyczasie zrobli mnostwo szkody propagandowej, stracilismy nie wiem ilu na widowni, „przekonanych” przez dezinformatorow i prowokatorow

   przeciez kazdy moze zalozyc blog i prowadzic po swojemu
   przyjeliscie mnie na filmiku, a rzeczywisty-ja jestem jego nieodlaczna czescia

   napominanie o grzecznosci przypomina mi niedawny incydent w realu (niestety nie mam czsu chodzic gdzie indziej po zarcie); chcialem oddac warzywo, ktore znadgnilo przez noc w lodowce; w koncu przyszedl kierownik po nieudanychprobach zwrotu pieniedzy przez szarakow za kontuarem reklamacji; postawilem sprawe jasno: kupilem produkt, nic nie bylo felernego w moich pieniadzach, bo je przyjeli, natomiast warzywo jest zgnile; „nie oddajemy pieniedzy”; to ja mowie prosze o kopie tej polityki na pismie; on – nie musi mi nic dawac na pismie; ja: mam do tego prawo; on; ze nie jest prawnikiem; ja: w kanadzie tosamo warzywo trzyma sie swieze pare tygodni w lodowce; on: tu nie kanada; itd. az w koncu wywnioskowal ze go oczerniam i jestem niegrzeczny — odmaszerowal z tryumfem!

  • Bartłomiej said

   Jak tylko uporamy się z NWO, ma Pan u mnie do świeże warzywa do końca życia, a puki co proszę kupować na „ryneczkach” a nie w Realu, przynajmniej pomoże Pan zwykłemu sprzedawcy zarobić na szary chleb. I proszę się nie denerwować 😉

  • Piotr Bein said

   kupuje na ryneczkach i w kioskach ulicznych, jak kiedys tu wspomnialem
   jednak real mam blizej, a czasu jeszcze mniej

  • Piotr Bein said

   na niektoirych ryneczkach i w kioskach jest podobnie do realu — polska jest chora pod wzgledem naciagania klienta — a na zydow gadacie!!!

 20. Agape said

  Witajcie,

  Chciałabym roznieść ulotki po przychodniach i w sklepach, ale jedno mnie powstrzymuje a mianowicie adres strony swinskasprawa.pl , gdy osoba zainteresowana napisze ten adres będzie odnośnik do strony na facebooku, i jakby nie patrzeć to nie jest reprezentatywne źródło informacji dla zwykłego człowieka. Wszystko jest w wielkim bałaganie, chaotyczne. Proponowałabym utworzyć stronę gdzie będą suche fakty, artykuły, bez żadnych komentarzy – jedynie odnośnik do waszego bloga. W tej formie bardzo przejrzystej człowiek bardziej się tym zainteresuje i będzie szukał i śledził.

  Sama wiem po sobie,że jak oglądam filmiki na YT dotyczące spisków itd towarzyszy im tandetna muzyczka i oprawa graficzna to sama traktuje to jak jakąś gre. Zauważcie,że media podają suche fakty i ludzie to kupują . Prostota jest kluczem do wszystkiego. Wbrew pozorom ludzie sięgną po schludną skromną ulotkę niż napaćkaną i wezmą ją na poważnie. Tak samo ze stroną internetową. Można stworzyć w jakiś przyjaznych barwach z artykułami, które nie muszą być dodawane codziennie + odnośniki takie jakie są na blogu. Tak bym to chciała widzieć.

  • Bruno said

   lepiej jak by na ulotce był adres grypa666.wordpress.com

   • mariokosmos said

    dodam go na ulotki.

   • Jose said

    Ja właśnie pozwoliłem sobie samowolnie w Corelu przerobić trochę ulotkę. Dodałem wielkimi krowami GRYPA oraz w pierwszej kolejności adres grypa666. Popieram przedmówców, żeby stworzyć „pakiet podstawowy”. Suche fakty, link źródłowy (wypowiedź lekarza, info z onetu itp. + ustawa nr…) Coś w ten deseń. Niech każdy ma czarno na białym. Sprawdzone na kolegach z pracy. Działa 🙂

   • Piotr Bein said

    wykonaj, jose, opublikujemy

   • Jose said

    Wrzucić gdzieś jako jpg? Czy podesłać komuś na mejla- jakiego? (wrzucę około godziny 16.00)

   • Piotr Bein said

    swinska sprawa ma to chyba rozpracowane

 21. karaś said

  Witam :). Mam propozycję, że można by pokombinować coś z grami komputerowymi(mmorpg np,albo takie przeglądarkowe) można odpalić taką gierkę ustawić sprzedawanie przedmiotu z np jakimś chwytliwym hasełkiem, zawsze te pare osób więcej może by zaczęło myśleć;p można by w csa grać z nickiem który też daje do myślenia. Tak samo może admini serwerów różnych gier mogliby coś pomóc. Bądź co bądź przez głupie gry typu battle knight red dragon przewija się dziennie wiele tysięcy osób. Nie wiem co o tym myślicie 🙂

  • Michau said

   Jeżeli uważasz, że jest to dobry pomysł, to działaj! Nie musisz się nikogo pytać o pozwolenie – jesteś wolnym człowiekiem.

  • karaś said

   Wiem wiem :), tylko co najlepiej ustawić w opisie? Linka do tego bloga? Czy może jakiegoś konkretnego materiału? W csa też jakiegoś nicka sobie z linkiem może ustawię, całkiem nieźle gram to może pare osób zerknie.

   • Michau said

    Wieki temu grałem w CSa, ale tam chyba da się graffiti na ścianach rysować jeżeli dobrze pamiętam – to może jakiś fajny obrazek z adresem bloga pod spodem (np. ten znak „biohazardu”).

    Ja jak na razie w opisie na gg mam adres bloga, zalożyłem konto na n-k i wkleiłem ulotki oraz kilka informacji no i na stronach gdzie są tematy pokrewne zamieszczam linki (portale ezoteryczne, traktujące o przepowiedniach, portale informacyjne pod pokrewnymi tematami) – nic nachalnego, link + krótkie konkretne informacje. Staram się unikać słów typu spisek, depopulacje, ludobójstwo czy podobne, za to piszę o braku atestów i związanym z tym niebezpieczeństwie, gwarancji państw dla irm farm., że nie będą firmy ciągane po sądach w razie gdy szczepionka zaszkodzi, itp.

    Przynajmniej tyle w sieci jestem w stanie zrobić. Znajomi (ci co chcieli mnie wysłuchać) wiedzą o sprawie (co co nie chcieli dowiedzą się innymi drogami, oby nie za późno – nikomu nie będę pomagał na siłę wbrew ich woli).

    Jeżeli masz ciekawy pomysł – zastosuj go i podziel się informacjami jak jest on skuteczny jeżeli jesteś w stanie to sprawdzić.

    To chyba tyle na ten temat ode mnie.

  • mariokosmos said

   napisz np. maile do takich adminów. List otwarty którego wzór jest tutaj:

   (Word)
   http://files.getdropbox.com/u/1573974/list%20otwarty/list-otwarty_wz%C3%B3r.doc
   (Pdf)
   http://files.getdropbox.com/u/1573974/list%20otwarty/list-otwarty_wz%C3%B3r.pdf

   możesz przerobić według własnych potrzeb.

   Ten list można wysłać wszędzie gdzie uważasz urzędy, gazety, instytucję, urzędy miejskie, komisariaty itd!! Tylko działajcie, bo samo podsuwanie pomysłów mało daje jak czynów nie ma…

  • grypa666 said

   Nie ma czasu. Tylko drukować, pisać, wysyłać maile, linki, faksy. Do ludzi, którzy coś mogą.

 22. Zwykly on(Obsertwator) said

  Pare cytatów – prawdziwych:

  1) „Tell a lie loud enough and long enough and people will believe it.” (Adolph Hitler
  Mów kłamstwa wystarczająco głośno i odpowiednio długo, wtedy ludzie w to uwierzą.
  2) „The greatest lie ever told is that vaccines are safe and effective” (Dr. Len Horowitz)
  Największym kłamstwem kiedykolwiek powiedzianym jest to ze szczepionki sa bezpieczne i efektywne w działaniu.
  3) „Inoculation are the true weapons of mass destruction causing an epidemic of GENOCIDE”
  Rebecca Carley, MD Court Qualified Expert in VIDS (Vaccine Induced Diseases)
  Szczepionki są prawdziwą bronią masowej destrukcji powodującą epidemię LUDOBÓJSTWA
  więcej na http://www.vaccinetruth.org/

  pozdrawiam Obsertwator (ten prawdziwy)

 23. gruz said

  no ładnie,końcówka 09?październik?no to mamy więcej czasu 🙂
  z tymże czy tak wszędzie będzie to też nie wiadomo
  Amen 😀
  Zyta już mówiła o jakiejś medytacji,ale 8 tysiaków się nie znajdzie niestety raczej,i to tym bardziej w tym samym czasie,sporo osób medytuję,są różne portale ezoteryczne itp.,możnaby spróbować,ale czarno to widzę :(,chyba że w też innych krajach,to wtedy nawet muszę powiedzieć że powinno się udać ;),czy to odniesie jakiś skutek to bóg raczy wiedzieć 🙂
  ale działać ludzie,działać!nie liczcie na cuda,modlitwy itp.

  • „8 tysiaków” to mój drogi już dawno zostało przekroczone 🙂 W tym momencie to dziesiątki jeśli nie setki tysięcy osób 😀

   Działaj gruz, działaj ! 😀

   • nina said

    Heja,odnosnie medytacji z filmiku Zyty, niemam nic przeciwko, tez o tym myslalam, a co nam szkodzi sprobowac. „Tonacy nawet brzytwy sie chwyta”. Ustalmy dzien i godzine (mieszkam w usa, prosz wziazc pod uwage zmiane czasu=7 godz.)Stanmy na 10 min. i uruchonmy nasza moc:)

  • Piotr Bein said

   gruz, twoje posty przypominaja mi „komedie” tv w usa; lampka w studio mowi widowni, kiedy sie smiac
   ze nie wierzysz w Boga, to nie znaczy ze masz odradzac modlitwe
   kimjestes zeby z fotela dawac tu rady
   co zrobiles dzis konkretnego?

 24. gruz said

  ja w sumie to podchodzę do tych rewelacji z lekkim dystansem,po niewypale jackowskiego,mam wątpliwości co do tych szczepień 🙂
  nie neguję tego co piszecie,ale dopuszczam możliwość że nie macie racji i żadnych przymusowych szczepień nie będzie 😉

  • mariokosmos said

   porównujesz „jasnowidzenie” z realnymi papierowymi dowodami złożonymi w prokuraturach?
   Ile masz lat? Trochę powagi! Jeśli szczepień nie będzie to i chwała nam wszystkim za to!

  • Piotr Bein said

   typowa reakcja ‚doinformowanych” ludziowcow
   czy przeczytales dowody w pozwach i pozniejsze doniesienia z francji, usa, brytanii, grecji?

 25. lraczyn said

  http://www.dziennik.pl/swiat/article370437/Szczepionka_na_swinska_grype_zabijala_ludzi.html

 26. karaś said

  Może by tak naszą klasę wykorzystać?:) wklejać np ulotkę jako zdjęcie. Ja tak zrobiłem i miałem 50 oglądnięć w 15 minut. Zawsze coś, jakby tak zrobiło kilkaset osób to już może by coś dało.

 27. narodowiec said

  napisałem o tych planowanych szczepień na strone radia maryja podając szczeguły planowej depopulacjui i link tego bloga ale sie nie ukazał administrator rydzyka nie przepuscił tego.CZy oni też są zamieszani w ten spisek? Skąd mają tylu ludzi do swojej dyspozycji.

  • Piotr Bein said

   zachowanie przywodcow religijnych jest co najmniej dziwne — czyzby wszystkie juz zostaly skorumpowane, zinfiltrowane
   strach myslec
   czy ktos sledzi prase narodowo-katolicka? w niej byla jeszcze jakis czas temu nadzieja

 28. gruz said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,Nadchodzi-druga-fala-grypy-AH1N1,wid,11444435,wiadomosc.html?ticaid=18a9e&_ticrsn=3

 29. Panaceum said

  Nadchodzi druga fala grypy A/H1N1

  Na grypę A/H1N1 zachorował co dziesiąty mieszkaniec Nowego Jorku, wynika z najnowszych danych. Jednocześnie Światowa Organizacja Zdrowia przestrzega przed nadejściem drugiej fali grypy na półkuli północnej.

  Raport amerykańskiego Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób wskazuje, że wiosną na grypę AH1N1 zachorowało 800 tysięcy mieszkańców Nowego Jorku – 10% mieszkańców miasta. Walka z tą chorobą jest teraz najważniejszym priorytetem lekarzy w USA.

  Jednocześnie WHO podaje, że na grypę AH1N1 może zachorować nawet co trzeci mieszkaniec Ziemi, bo prawie nikt nie jest odporny na nową odmianę wirusa. Fala zachorowań może nadejść już niedługo, gdy dzieci po wakacjach wrócą do szkoły, a na półkuli północnej spadną temperatury.

  Wiadomości dnia

  * Wałęsa: Stalin-bandyta przekonywał do swojego bandyctwa
  * „Rosja próbuje wybielić pakt Ribbentrop-Mołotow”
  * Coraz mniej Polaków dobrze ocenia stosunki z Niemcami
  * Gdyby druga wojna światowa nie wybuchła…
  * Chcieli zachwycić publiczność – zginęli tragicznie

  Na grypę A/H1N1 zachorował co dziesiąty mieszkaniec Nowego Jorku, wynika z najnowszych danych. Jednocześnie Światowa Organizacja Zdrowia przestrzega przed nadejściem drugiej fali grypy na półkuli północnej.

  Raport amerykańskiego Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób wskazuje, że wiosną na grypę AH1N1 zachorowało 800 tysięcy mieszkańców Nowego Jorku – 10% mieszkańców miasta. Walka z tą chorobą jest teraz najważniejszym priorytetem lekarzy w USA.

  Jednocześnie WHO podaje, że na grypę AH1N1 może zachorować nawet co trzeci mieszkaniec Ziemi, bo prawie nikt nie jest odporny na nową odmianę wirusa. Fala zachorowań może nadejść już niedługo, gdy dzieci po wakacjach wrócą do szkoły, a na półkuli północnej spadną temperatury.

  Eksperci WHO zwracają uwagę, że pojawiła się nowa, groźna odmiana wirusa atakująca płuca; w niektórych krajach nawet 15% chorych wymaga leczenia szpitalnego.

  Najbardziej zagrożone są kobiety w ciąży, osoby z astmą, cukrzycą i chorobami serca. W najbliższym czasie powinny być jednak dostępne szczepionki przeciw grypie AH1N1.

  wp.pl

  I chociaż „oni” mają dużo lepiej rozwiniętą kampanie informacyjną, to wystarczy popatrzeć na komentarze pod tego typu news-ami, aby zobaczyć, że nasza wyraźnie dotrzymuje im kroku.

  • Panaceum said

   @Gruz wyprzedziłeś mnie

   Pandemia strachu rozpoczęła się na dobre: http://www.tvn24.pl/-1,1617210,0,1,cholera-wziela-papue-nowa-gwinee,wiadomosc.html

   1 front to za mało?

  • Agryppa said

   Są też dobre wiadomości:

   Jedna trzecia pielęgniarek brytyjskich nie chce przyjąć szczepionki przeciw grypie A/H1N1. Z ankiety, którą wśród 1 500 pracowników NHS, przeprowadził magazyn „The Nursing Times”, wynika, że przede wszystkim nie ufają oni w to, iż preparat jest bezpieczny – pisze Emito.net.
   (…)
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1010883,title,Pielegniarki-boja-sie-szczepionki-na-grype-AH1N1,wid,11439640,wiadomosc.html

  • Piotr Bein said

   te komentarze pod partyjna propaganda napawaja utucha, lecz narod nie zdaje sobie sprawy z pulapek, ktore tu niejednokrotnie dyskutowalismy:
   – moze nie byc ucieczki od prawdziwej pandemii, gdy wirusy sie zrekombinuja
   – moze zostac wprowadzony stan wyjatkowy z ograniczeniami ruchu, zaopatrzenia
   – w takim wypadku najprawdopodobniej szczepienia bylyby przymusowe, a co bedzie w szczepionkach?
   – moga byc 2 rodzaje szczepionek — dla ludziowcow i dla elit oraz ich sluzb prawa i porzadku
   – pandemi amoze sie zbiec z innym nieszczesciem za nacisnieciem guzika prze jelity: dewaluacja pieniadza, zapasc gospodarcza, wojna (atomowa?)

   • grypa666 said

    Nie zapomnijcie 9.09.2009 US Open?

   • Karki89 said

    O z tym twierdzeniem się podpisuje obiema rękami. A co do daty 09.09.2009 i z powiązaniem grypy666 z us open to myślę, że to idealna okazja do kolejnego ataku naszych „przyjaciół” terrorystów z Al Kaidy ;]

 30. Hekate said

  Tak sobie myślałam, ze względu na czas przydałby się uderzyć na portale społecznościowe, by dotrzeć do jak najszerszej grupy ludzi. Zastanawiałam się nad zakładaniem tzw. fikcyjnych kont na stronie nasza-klasa i zapraszaniem kogo się tylko da, zamieszczaniem tam odnośników do tego bloga, a także wszelkich dostępnych dokumentów. Sama bym się tym zajęła, ale niestety jestem jeszcze za mało kompetentna, by odpowiadać na wszystkie pytania, jakie z pewnością ludzie będą zadawać. Jakie jest Wasze zdanie?

 31. mariokosmos said

  wklejam jeszcze raz – bo był to post w opowiedzi i niestety gubi się przy takiej ilości komentów:

  CZY JEST KTOŚ CHĘTNY DO WYSYŁANIA MAILI CZY TEŻ LISTÓW / FAXÓW Z LISTEM OTWARTYM?!
  odwaliłam już czarną robotę i zebrałam jak narazie ok. 30 adresów e-mail do związków solidarnościowych.

  PROSZĘ O INFO CZY KTOŚ SIĘ TYM ZAJMIE? JEST KTOŚ CHĘTNY? JEŚLI NIE DO WIECZORA WYŚLE JE SAMA I JUŻ NIE LICZĘ NA ŻADNĄ POMOC ZE STRONY TUTAJ KOMENTUJĄCYCH!

  * adresów z naturalnych przyczyn nie bedę tu publikować, prześle na maila jeśli ktoś się zgłosi. Maila należy wysyłać pojedynczo nie zbiorowo do wszystkich – bo filt antyspamowy potraktuje to tak samo jak normalny spam.

  CZEKAM NA INFO!

 32. gruz said

  Hekate zapewne większość to oleję ;),no ale spróbować można 😉
  Agryppa,taaa,i co z tego?niby to dobra wiadomość,ale pracowników służby zdrowia mogą zmusić 😉
  Karaś zapewne wszyscy zobaczyli i spier….olewając 🙂
  może 1,2 osoby….
  Hipis od jutra?ciekawe kiedy w naszym kraju,hmm…….
  niby od jutra,ale oficjalnie nie wiadomo(chyba)
  poczekamy,zobaczymy 😉
  a tak w sumie to myślałem że zaczną od usa :),albo równocześnie we wszystkich krajach(jest to możliwe?)

  • Agryppa said

   Wiadomość jest dobra z 3 powodów:
   – została podana na popularnym portalu, więc parę osób ją przeczyta,
   – przedstawia opinię części służby zdrowia, a jeżeli chodzi o kwestie zdrowia, to dla opinii publicznej pielęgniarki mogą wydawać się bardziej kompetentne od inżynierów,
   – pokazuje, że środowisko medyczne jest niejednolite i ew. można liczyć na wsparcie z ich strony.

 33. Bartłomiej said

  Mass Man-Człowiek wyprodukowany

 34. Michau said

  Nie wiem, czy ktoś wcześniej o tym pomyślał, ale można ulotki wrzucać do skrzynek pocztowych.

  Właśnie przygotowuje ulotkę jaką będę roznosił u siebie w mieście i która będzie zawierała adres do tej strony, tylko zastanawiam się czy to na pewno dobry pomysł z podawaniem adresu…
  (wieczorem przedstawię wstępny projekt do oceny i sugestii).

  Chodzi o to, że pojawiają się tutaj artykuły, a pod nimi komentarze. Dokopać się do konkretnych informacji dla osoby nowej w temacie jest ciężko. Do tego osoby całkowicie nowe w temacie będą nastawione sceptycznie jak cholera więc każda kłótnia czy zamieszanie, niejasność tudzież pomyłka automatycznie zniechęcą do dalszego poszukiwania.
  Stąd pomysł by równolegle istniała druga strona tylko i wyłącznie z informacjami. Najprostsza strona html, ale czytelnie i elegancko zedytowana dla laika internetowego gdzie punkt po punkcie prostymi słowami w postaci broszury lub niezbyt długiego tekstu zostały zawarte najważniejsze informacje oraz odnośniki do źródeł potwierdzających dane informacje lub zawierające szerszy opis danego zagadnienia.
  Bez możliwości odpowiadania czy nakłaniania do działania, czysta strona informacyjna „o sso chozzi ze szczepionkami”.

  Tamta strona dopiero zawierałaby (dla osób bardziej zainteresowanych) odnośnik do tej tutaj strony. Wiadomo – są internauci i Internauci.

  Dlaczego tamta byłaby tylko informacyjna?
  Nie wszyscy są stworzeni do działania. Natomiast każde działanie w społeczeństwie wymaga poparcia tego społeczeństwa by było skuteczne. Poinformowanie ich z czym my walczymy i uzyskanie w odpowiedniej chwili poparcia społeczeństwa jest kluczem do zwycięstwa.

  Jeżeli jest ktoś kto ma czas i umie coś takiego zrobić, we współpracy z twórcami tej strony, to by było naprawdę świetnie.
  Naprawdę obecna forma nie jest zbyt zachęcająca dla nowych w temacie, dla kogoś na kogo czeka tak duży szok informacyjny.

  Ja będę miał dopiero czas w niedzielę, a ta strona informacyjna byłaby potrzebna „na wczoraj”.

  • grypa666 said

   Jak będzie jezcze czas to taka strona powstanie. Śledźmy bieg wydarzeń

  • Agryppa said

   Zdaje się, że skrzynki są własnością poczty, więc administrator strony może mieć później kłopoty. Lepiej wsuwać ulotki za drzwi albo kłaść na wycieraczkach.

  • mariokosmos said

   my tak robiliśmy, po 3 dniach znalaźliśmy większość z ulotek odłożoną lub wyrzuconą do pobliskiego kosza na śmieci 😉

   a i prawdą jest co pisze Agryppa odnośnie skrzynek – „Lepiej wsuwać ulotki za drzwi albo kłaść na wycieraczkach.”

  • Piotr Bein said

   nosimy sie z takim zamiarem, jednak zagrozenie rozwija sie zbyt szybko zeby nad tym popracowac
   filmiki „dr PB” i blog powstaly, zeby wzbudzic zainteresowanie poczatkowe
   mnie sie podoba broszurka info w kanadyjskiej grupie The Flase Flag, adres w https://grypa666.wordpress.com/2009/08/27/kanadyjczycy-szykuja-sie-przeciw-igle/

 35. gruz said

  co zrobiłem konkretnego?wiele,coś tam jadłem,siedziałem na forach 🙂
  w boga wierzę,oczywiście,ale nie jestem ślepym katolem,nie utożsamiam się z żadną religią 😉
  jeśli modlitwa ma wam pomóc to ok 😉
  jeśli byłaby taka akcja,to mogę się przyłączyć 😉
  „co mianowicie chciales nam zakomunikowac, gruz?”
  tyle ile nic 😆
  dla mnie jest oczywiste że kościół jest w to też zamieszany 😉

  „Działaj gruz, działaj !”
  chętnie,ale jak sobie pomyślę że najpierw trzeba ruszyć tyłek to mi się odechciewa 😉
  mi to tam zwisa,mogą mi wstrzyknąć to i owo,nie boję się 😉
  wczoraj kilku znajomym o tym powiedziałem,lepiej nie gadać jaka była ich reakcja 😉

  • angie- poland said

   wow, ależ ty jesteś waleczny! Wallace to przy tobie pikuś…
   te twoje pseudo sarkastyczno-ignoranckie wypowiedzi wiele o tobie świadczą. zabolała krytyka to jedziemy na „lajcie”..g..mnie obchodzi, a w ogóle to pffff..tylko pytanie-co ty tu *..robisz? żresz czipsy przed kompem i usypujesz kolejny stos śmieci na podłodze? nie oczekuj taryfy ulgowej albo głaskania po główce, bo coś tam próbowałeś, a nie poszło. Próbuj * dalej! Co za durny naród, co klęka przed pierwszą kłodą rzuconą pod nogi! Najlepiej zapakować d..w fotel-jak się jeszcze mieści-i pisać żenujące komenty w miejscach, gdzie, najwyraźniej, poziom informacji przerasta zwykłych pożeraczy czipsów i puszek słodzonych aspartamem!

 36. cavaderous said

  uświadamiać – to słowo dziś znaczy tyle co „zburzyć”
  ludzie są praktycznie ustawieni i nastawieni na „fale” , jakie odpowiadają ich statutowi materialnemu , ponieważ w tym systemie chodzi tylko o władzę i pieniądz….komuś kto zakorzenił się w tych „celach” jest ogromnie trudno przeskoczyć choćby na chwilę do „świata niematerialnego” i wręcz śmieszne dla niego się staje, gdy sprowadza się jego byt na poziom niższy niż gada czy płaza , a wiec człowiek ten odbiera to jako ATAK na jego osobę , jego życie i jego poglądy , dlatego nie ma się co dziwić, że reaguje śmiechem , czy złością , martwić się powinniśmy jedynie tym , że osobnik tego typu arbitralnie odsuwa od siebie wszystko , co jest po drugiej stronie jego własnej natury , co w wytłumaczalny sposób możemy potwierdzić obserwując rozwój systemu i świata w którym żyjemy….

  • Piotr Bein said

   osoby, ktore z niewiedzy poddadza sie szczepieniom, moga byc zalazkami grypy-zabijaki, ktora dosiegnie nas, niezaszczepionych
   dlatego swiadomienie jest kluczem w tej kampanii
   mysle ze ludziowce obudza sie, ale bedzie za pozno, jak podczas II wojny sw.
   jestesmy wiec chyba w kropce

   • angie- poland said

    no i ja o tym * mać cały czas mówię! nieświadomi się zaszczepią i zarażą megasyfem nieszczepionych, ci pierwsi przejdą zarazę inaczej-lżej?-a drudzy zapłacą drożej, po czym komunikat zabrzmi-a trza było się zaszczepić…ehh, tak czy siak szczepienia out! gardło zdarłam od powtarzania, te wyćwiczone formułki śnią mi się po nocach!

 37. Wyspa said

  Do Piotra Beina:

  Niech Pan nagrywa widea tak samo jak robi to Janusz Korwin Mikke -> On ma kamere w domu i ją włącza i daje swoje wypowiedzi… następnie Pan prześle film komuś do obróbki i ktoś wstawi na youtuba… arty trafiają do ludzi ale nie tak jak filmik! Prosze przemyśleć mój pomysł! 🙂

  • Piotr Bein said

   zdolni aktorsko, nagrywajcie
   im wiecej twarzy mowi o tym samym, tym lepiej
   trudniej podwazyc agenciakom

 38. Hekate said

  Oto i strona na naszej-klasie: http://nasza-klasa.pl/profile/28387774

 39. Wyspa said

  Do Piotra Beina:
  a może warto byłoby na waszej stronie umiescić ten link w np „YouTube i in.”

  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki.html#spiski

  Oczywiście Wasza decyzja i w ogole ale jest to największy zbiór filmów antyNWO, antySzczepionkom i w ogóle antyManipulacji itd itp… myśle że wiele osób bardzo szybko otworzyłoby oczy jakby zapoznało się z tymi filmikami… wszystko posunie się szybciej do przodu… ale jak chcecie 🙂 -> to taka moja luźna propozycja 🙂 Myśle że te filmy są obowiązkowe do obejrzenia przez każdego obywatela 🙂

  • Wyspa said

   moglibyście nazwać to np „Spiski (filmy)” 🙂 albo jakoś tak 😉

  • Piotr Bein said

   DZIEKI, WYSPO

   ad nagrywanie: filmik ma swoje wady, np. mnie trudno scisle wyrazic mysl ustnie, a zaraz hieny sie czepiaja
   ad kolekcja: filmikow tu az za duzo, odwracaja uwage, my sie skupiamy na suchej info i dzialaniu stad wyplywajacym
   w dzialaniu mozna niektore z nich wykorzystac — zostawiam do decyzji webmajstra co z tym zrobic na blogu

 40. SLAWEK said

  LUDZIE!!!! JAK NARAZIE TO TYLKO MOIM SKROMNYM ZDANIEM CZYSTE „PIERDOLY”. KTOS TU PROBUJE STRASZYC MALUCZKICH ALE SAMI SOBIE DAJMY ODPOWIEDZ, ZE JESLI KTOS PRZYMUSOWO CHCE MNIE SZCZEPIC BADZ COS MI ZROBIC TO BEDE WALCZYL I ZROBIE TAKA ROZPIERDUCHE ZE SWIAT NIE WIDZIAL, ZAPEWNE JEST WIECEJ OSOB MOJEGO POKROJU WIEC NIE DAJMY SIE OGLOPIC, POCZEKAJMY ZOBACZYMY CZY TO PRAWDA 🙂 POZDRAWIAM

  • mariokosmos said

   zapoznaj sie z dowodami a nie gadj jak to mówisz PIERDÓŁ!!!
   poczytaj troche tego bloga proszę, zamiast pisać komenty bez sensu…
   Przecież trzeba się z tym zapoznać, żeby czegoś się dowiedzieć,a potem dopiero mówić/pisa…

  • Piotr Bein said

   slawek, ty sie ni emusisz szcepic, wystarczy ze ludziowce pedem rzuca sie po szczepionki w malym nakladzie
   prawdopodobnie w szczepionkach bedzie ptasia grypa, zeby sie sparzyla ze swinska w grype-zabijake
   jak to przetrawisz na podst. bogatej informacji u nAS, ZAPRASZAMY DO DZIALANIA, ALE NIE KANAPOWEGO

 41. WetMind said

  Witam. Od jakiegoś czasu obserwuję rozwój wydarzeń, ale teraz dopiero uświadomiłem sobie, że największym grzechem jest grzech zaniechania, więc nie siedząc bezczynnie z założonymi rękami, założyłem profil informujący na Gronie, będacy póki co lekko pustawym, ale już jutro to się zmieni:

  http://przymusoweszczepienia.grono.net

  DO WSZYSTKICH CHCĄCYCH POMÓC W INFORMOWANIU SPOŁECZEŃSTWA – dodawajcie mój profil do znajomych, zakładajcie profile na Gronie (będącym jednym z większych skupisk ludzi w śieci), zamieniajcie swoje avatary na zdjęcie „pana ze strzykawką”!
  W ten sposób możemy zainteresować sprawą wielu ludzi, póki jeszcze da się coś zrobić.

  • Piotr Bein said

   swietnie!
   ylko zamiast przymusowe dla ogolnej publiki powiedzialbym „przymuszone” i moze wyjasnil — propagandowo przymuszone

  • Oliwia said

   super sprawa, dobrze byłoby dodać artykuły jak szczepionki,zmodyfikowana żywność, traktat lizboński rożnego rodzaju filmu z You tube i Newworldorder.com.pl dla uwiarygodnienia.
   W taki sposób osoba, która wejdzie na taki blog nie przejdzie obojętnie…

   a przecież o to chodzi..

  • Oliwia said

   WetMind dużo dobrych artykułów jest na Newworldorder.com.pl
   odnośnie żywności GMO, traktatu lizbońskiego, szczepionek i wiele innych rzeczy..
   można to kopiować na stronkę:)

   ja już się zalogowałam

   pozdrawiam

   • WetMind said

    Od razu robi się miło, gdy widać, że pomysł się spodobał 🙂

    Do Piotr Bein:
    Jutro przy okazji uzupełniania informacjami zmienię w opisach PRZYMUSOWE na PRZYMUSZONE wraz z wyjaśnieniem, ale nazwa profilu pozostanie, trochę po zmianie by się gryzła z hasłem na obrazku. („Stop przymusowym szczepionkom”)

    Do Oliwii: Oczywiście informacji dodam jak najwięcej, ale w granicach rozsądku, zbyt dużo „teorii” dla ludzi niewtajemniczonych nawet powierzchownie, dałoby reakcję odwrotną od zamierzonej, uznano by Nas za fanatyków i naiwniaków, jak to bywało z innymi, którzy głosili coś przeciwnego do oficjalnych stanowisk.

    A teraz apel do WSZYSTKICH zainteresowanych: Jeżeli czujecie, że coś jest w tej sprawie na rzeczy, jeżeli chcecie pomóc, ale nie wiecie jak, zróbcie naprawdę najbanalniejszą rzecz: zarejestrujcie się na Gronie (lub innym forum, na którym działa któraś z Naszych grup), kliknij w link
    http://przymusoweszczepienia.grono.net

    i dodaj ten profil do swoich znajomych! Przy okazji poleć go innym. Tak niewiele, a sukcesem będzie przekonanie nawet jednej osoby, aby spojrzała przychylniejszym okiem na naszą sprawę! Im więcej znajomych, tym więcej osób poinformowanych.

 42. Michelle said

  Witajcie,

  Pomyślałam o skontaktowaniu się z radiem Zet, konkretnie chodzi mi o audycję którą prowadzi Janusz Weiss: „Dzwonię do Pani, Pana w bardzo nietypowej sprawie” – zapoznania go z tematem, raczej podejść od strony nie ludobójstwa, ale próby stosowania nieprzetestowanych szczepionek. Sama jeszcze nie ogarniam wszystkich szczegółów spawy, więc obawiam się, że jakbym zadzwoniła, mogłabym zmarnować szansę na skorzystanie z tego sposobu powiadomienia większej liczby osób. Jego audycji słucha mnóstwo ludzi. Pamiętam jak kilka miesięcy temu, w Nieznanym Świecie pojawił się artykuł o Codex Alimentarius, jeden z czytelników zadzwonił do Weissa, słuchałam tej audycji – i Weiss zadzwonił na antenie do jakiegoś instytutu i rozmawiał z kobietą która jest w Polsce za te sprawy odpowiedzialna. Ale niestety osoba, która to zgłosiła – zrobiła to na zasadzie: „koniec świata, chcą nas pozabijać” i wiadomo, trochę się z tego podśmiewali (w moim subiektywnym odczuciu). Ale jak ktoś dobrze zorientowany, konkretny i w odpowiedni sposób mu to przedstawi, to w ten sposób może się dużo osób dowiedzieć o szkodliwości szczepień. Kontakt z Weissem:
  http://www.radiozet.pl/Strony/Strona.aspx?PageId=61

  Pozdrawiam

 43. Bartłomiej said

  Jose co z nową ulotką? glero@poczta.onet.pl

 44. Raz said

  „Dzieci powyżej 6 miesiąca zostaną zaszczepione, podczas gdy wiadomo, że szczepionki zawierają takie dodatki jak skwalen, którego jest 60 tysięcy więcej od dawki potrzebnej do wywołania syndromu wojny perskiej (Gulf War Syndrom) u żołnierzy amerykańskich i brytyjskich.
  Uzycie skwalenu jest nielegalne w USA i Wielkiej Brytanii, ale przewiduje się, że zostanie zalegalizowane w przypadku zarządzenia na wypadek pandemii. ”

  Od kiedy to skwalen jest szkodliwy??? Czy jest już znany oficjalny skład szczepionki na A/H1N1? Bo nie moge znalezc nigdzie, znalazlem tylko sklad szczepionki na H1N1 i tam NIE MA skwalenu w składzie. I pierwsze słysze o tym żeby skwalen wywoływał syndrom wojny w zatoce O.o, skąd ta informacja??
  I nie bierzcie mnie od razu za jakiegoś agenta wrogiego waszej „wojnie w słusznej sprawie”, sam mam obawy przed tymi szczepionkami, ALE dopatrzyłem się tej nieścisłości w tekscie Burgermeister i wydaje mi się że się myli. Aczkolwiek ja też mogę się mylić, przydałoby mi się więcej faktów w sprawie Syndromu wojny w zatoce, czy w szczepionkach testowanych wtedy na żołnierzach rzeczywiście występował skwalan??? A jeśli tak to pomóżcie mi znaleźć dowód na to, bo Burgermeister takowego nie przedstawiła.
  ————

  A oto co znalazłem o samym skwalenie i coś mi tu nie gra. Dlaczego ten związek miałby być tak niebezpieczny??

  „Skwalen jest składnikiem ludzkiego sebum (płaszcza lipidowego skóry) oraz tłuszczu wątroby rekina; ma własności antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Jest metabolicznym prekursorem cholesterolu i innych steroli.”

  „SKWALEN -to fascynujący związek, zawarty w mące i płatkach z nasion Amaranthusa który: a.ma wpływ na regulację syntezy cholesterolu, b.wspomaga usuwanie z organizmu człowieka trucizn pochodzenia przemysłowego, c.aktywizuje i przedłuża życie komórek, d.wspomaga usuwanie z organizmu człowieka trucizn pochodzenia przemysłowego, e.wzmacnia organizm i pomaga w usuwaniu objawów przemęczenia fizycznego i umysłowego, f.jest nieodzowny w tworzeniu w organizmie m.in. hormonów płciowych, prowitaminy D, kwasów żółciowych, g.wzmacnia skórę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.”

  „Dokładniejsze badania skwalenu wykazały, że przyjmowany w sposób ciągły, pomaga podnieść jakość życia i odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia:

  * może pełnić funkcję naturalnego antybiotyku i ma właściwości przeciwutleniające,1
  * jest bardzo użyteczny dla pacjentów z cukrzycą, artretyzmem i zapaleniem wątroby, 22, 10
  * pomaga normalizować poziom cholesterolu we krwi i zwiększa efekt działania leków obniżających poziom cholesterolu, 22, 17, 13
  * jest polecany dla ludzi cierpiących z powodu nieżytu żołądka, 22
  * może być używany jako środek wzmacniający dla osób ciężko pracujących, 22
  * pomaga skórze otrzymywać składniki odżywcze, nadając jej piękniejszą karnację, 8
  * zmniejsza ryzyko powstawania raka jelita, piersi i skóry, 3, 9, 15
  * zmniejsza ryzyko powstawania chorób serca, 3
  * spowalnia procesy starzenia, 3, 10
  * niweluje skutki promieniowania i chemioterapii, 17, 11, 18
  * jest zdolny ograniczyć wzrost komórek nowotworowych oraz spowodować zanik już istniejących nowotworów, 12, 13, 14, 18
  * chroni przed kancerogennym działaniem środków chemicznych, 4, 15, 17
  * wzmacnia efekt działania środków antynowotworowych: adriamycyny, 5-fluorouracylu, bleomycyny, 17
  * łącznie z alkiloglicerolami i kwasami omega-3 w korzystny sposób wpływa na system odporności naturalnej człowieka i może być pomocny w leczeniu wielu chorób związanych z zaburzeniami funkcjonowania układu immunologicznego, 1, 16, 17
  * w organizmie spełnia ważną rolę jako odtrutka, ułatwia usuwanie trucizn, głównie ksenobiotyków oraz dostających się do naszego organizmu z coraz bardziej skażonego środowiska np. pestycydów – aldryna i dieldryna. Eliminuje także inne związki, jak np. strychninę, arszenik i dioksyny. Wiele trucizn łatwo rozpuszcza się w skwalenie i dzięki temu są usuwane z organizmu wraz z fekaliami. 15, 17, 18
  * podawany jest również jako antidotum w przypadkach nadużycia medykamentów. „

  • Agryppa said

   Skwalen jest polimerem organicznym z niektórymi determinantami antygenowymi, które mogą być wspólne z in-nymi polimerami organicznymi działającymi jako immunostymulatory. Był stosowany w eksperymentalnych szczepionkach od 1987 roku (Asa i inni, 2000) i w eksperymentalnych szczepionkach podawanych dużej ilości uczestników wojny w Zatoce. Obejmuje to też tych, którzy nie brali udziału w działaniach, ale otrzymali te same szczepionki. Działanie wspomagające niejonowego bloku kopolimera środków powierzchniowo czynnych zostało zademonstrowane, gdy podano je z dwuprocentową emulsją skwalenu w wodzie. Adjuwant ten spowodował jednak kaskadę reakcji zwanych „syndromem wojny w Zatoce”, które stwierdzono u żołnierzy biorących w niej udział. Symptomy, jakie u nich odkryto, obejmowały zapalenie stawów, bóle tkanki łącznej, powiększenie węzłów chłonnych, wysypki uczuleniowe, uczulenie na światło w postaci wysypki, wysypki w okolicy jarzmowej, chroniczne zmęczenie, chroniczne bóle głowy, nienormalną utratę włosów ciała, nie ulegające leczeniu ubytki skóry, owrzodzenia aftowe, zawroty głowy, osłabienie, utratę pamięci, napady, zmiany nastroju, problemy neuropsychiatryczne, uszkodzenia tarczycy, anemię, podwyższone OB, systemowy liszaj rumieniowaty, stwardnienie rozsiane, ALS (stwardnienie zanikowe boczne), zespół Raynauda, syndrom Sjórgena, chroniczną biegunkę, nocne pocenie i stany podgorączkowe. Ta długa lista reakcji wskazuje, jak wielkie szkody powodują szczepionki, szczególnie gdy ich działanie jest wspomagane przez bardzo silne „środki zwiększające reakcję immunologiczną”, takie jak skwalen i inne adjuwanty.
   Interesujące jest, że osoby zajmujące się szczepionkami z zasady uważają, że takie problemy są niewytłumaczalne i że występują po podaniu szczepionek przypadkowo.

   http://szczepienia.prv.pl/strona9.html

 45. cavaderous said

  oto co mi napisała moja znajoma z Francji

  „nie wiem ile prawdy w tym dokumencie , ale chyba coś przesadzają jednak img/smilies/hmm rozmawiałam z lekarzem na dniach , który ma podobne zdanie do mnie i powiedział , ze szczepień przymusowych nie będzie co wczoraj potwierdzili w TV , owszem zrobili na ostrym dyżurze punkt gdzie można się zgłaszać w razie czego , natomiast szczepień przymusowych jak sam minister powiedział wczoraj nie ma i nie będzie bo nie ma takiej potrzeby , ich zdanie na temat grypy jest takie , ze to nic groźnego i raczej nie robią paniki i nie nagłaśniają sprawy
  ja w sumie dowiedziałam się o grypie tutaj na forum i z polskiej tv bo tutaj cisza była”

  czyli jak zawsze kampania dezinformacyjna trwa – tylko pytanie , kto za nią odpowiada? bo wydaje mi się , że może pan minister uspokaja „przed burzą” w TV, by nie siać paniki…
  pozdro

 46. rafał said

  Nie spodziewajcie się za dużo Kochani… Dzisiaj napisałem do znajomego dziennikarza w sprawie nagłośnienia sprawy. Odpowiedział mi szczerze wklejam:)

  : „Rafale, czy jeszcze nie rozumiesz, że w tym kraju żyją już prawie same debile / Tu trzeba pisać jakie Doda ma stringi, albo Mroczek nosi szelki / Z chęcią bym wam pomógł, ale nie leży mi ten temat / to nie chwyci u nas w gazecie / Czy zdajesz sobie sobie sprawę, że ja natychmiast bym mógł stracić pracę? Mam na utrzymaniu dwójkę dzieci / Poza tym naczelny by się zlał ze śmiechu i skwitował jak zwykle ochujałeś??? Już chciałem kiedyś napisać wielki artykuł o upadającej Ameryce i FED itd/ nie przeszło / Ludzie są strasznie zestresowani i potrzebują chociaż raz w tygodniu grillowania i pitolenia o głupotach / Ostatnio chciałem napisać o przekręcie związanym z prywatyzacją stoczni bo nóż mi się otwiera jak słyszę ,że pójdą za 400mln / Mówię wszędzie ludziom do cholery Gronkiewiczowa na stadion Legii dla TVN dała 500mln, a oni za mniej dwie stocznie sprzedadzą / Przecież działki są więcej warte / To przy obecnym układzie nie przejdzie / Nie ma szans / Zobacz co się dzieje w TVP -całkowite czystki/ Podobno ma zostać kilka osób! /Rozumiesz?!/ Przykro mi/ Popieram wszystkich dobrych ludzi/ Trzymcie się/ Jeśli w jakiś inny sposób mogę pomóc to pisz śmiało.

 47. nina said

  A jak Kanada, panie Piotrze, po wekkendowych pochodach, w mediach cisza?

 48. Marian said

  na wprost.pl: „Nad szczepionką przeciwko A/H1N1 naukowcy pracują od momentu pojawienia się pierwszych przypadków świńskiej grypy w Meksyku. By przyspieszyć prace, zmieniono nawet rygorystyczne procedury obowiązujące zazwyczaj przy takich badaniach. Efekt? WHO zapewnia: we wrześniu szczepionka na świńską grypę będzie ogólnodostępna. I dodaje: będą to pierwsze zatwierdzone szczepionki przeciwko wirusowi grypy A/H1N1. Nie odbyło się oczywiście bez komplikacji. Dyrektor ds. szczepionek w WHO, Marie-Paule Kieny przyznała, że początkowo producenci sygnalizowali nie najlepsze wyniki, lecz teraz sytuacja się poprawiła, a pierwsze wyniki prób klinicznych są spodziewane na początku września. Mają one pokazać, czy do zapewnienia odporności potrzeba jednej czy dwóch dawek. Rząd USA zamówił już 200 mln dawek szczepionek, i zapowiedział, ze zamierza zacząć szczepić na jesieni. Czy wystarczy jej dla wszystkich? Na pewno – uspokaja WHO”.

 49. zbyszek said

  witam wszystkich,wasz blog czytam od 2 tygodni jak rowniez napisalem kilka postow.ale w chwili obecnej jestem przerazony a wrecz zniesmaczony tym co teraz sie wypisuje na tym blogu.ja jako osoba jedynie z magistrem ekonomi,bankowosc i finanse-wszib-poznan w zyciu nie pozwolil bym sobie na takie wpisy,bez wzgledu czy ktos ma racje czy nie nie pozwolil bym sobie na takie wypowieni jak to robi Pan dr.Piotr Bein .nie moge tego zrozumies jak osoba inteligetna reprezetujaca polska inteligecje moze uzywac wulgaryzmow,slow ignorancji a wrecz byc bezczelnym co do osob ktorzy nie zgadzaja sie z Pana tokiem myslenia,pamietam ze kiedys osoby ktore myslaly „innaczej”byly kierowane na sybir.teraz mamy jak by nie patrzec wolnosc slowa i kazdy moze wypowiedziec co mysli na dany temat.a pan wprowadza cenzure!! jest to chore i obled.wypszedzajac pana tak uwielbiane slowa jak „aget”,nie jestem nim obecnie mieszkam poza granicami kraju-co moze pan sprawdzic po IP.jak pan smie wogole nazywac kogos agentem.czy wedlug pana prawda jest tylko taka ktora odpowiada pana ideologii,a ktos kto ma inny tok myslenia to jest odrazu agentem?przeciez to juz jest schiza i obled.rozumie informowanie ludzi o czyms co jest szkodliwe i chwala panu za to,ale takie zachowanie jakie pan reprezetuje to jedynie uraga calej klasie intelektualnej,z pana tytulem i wyksztalceniem ludzie spodziewaja sie bardziej inteligetnego jezyka ,chyba ze czym wieksze wyksztalcenie tym ubogie rozumowanie,wiec ja pozostane na mg.a jezeli chodzi o „grypa666” to moze troche bys nam o sobie powiedzial a moze masz cos do ukrycia lub moze ty jestes jakims prowokatorem.

 50. nieobojetny said

  Ktoś tu ostatnio wspominał o przerobieniu ulotki czyli dodaniu adresu strony grypa666. Czy mozecie podać linka do tej ulotki, bo niemogę odnaleźć tego komentarza a chce wydrukować kilkaset sztuk .

 51. BARDZO WAŻNE PYTANIE!!!

  Dziś, oglądając wywiad z Piotrem Beinem (cz. 4), usłyszałem, że ten dokument wyciekł jakoś z francuskiego rządu i jest rzekomo dokumentem TAJNYM. Dlaczego więc w artykule, który tu komentuje, podajecie link do wersji pdf tego dokumentu, z oficjalnej strony francuskiego ministerstwa zdrowia? To jakiś absurd. Czyżby Pan Piotr tego nie wiedział, czy przeoczył. Stawia to dla mnie całą sprawę w dziwnym świetle.

  BARDZO proszę o konkretną odpowiedź.

 52. […] Jak podaje LeMonde, rząd francuski przygotowuje się na “kryzys” związany z pandemią już w połowie października. Zamierza się podjęcie bezprecedensową akcję masowych szczepień w centrach zlokalizowanych poza szpitalami i prywatnymi przychodniami. Wzrastają więc obawy, że za pomocą sztucznie wywołanego kryzysu, który ma pociagnać stan wyjątkowy, rząd zabezpiecza się na wypadek gdyby szczepionki powodowały śmierć i urazy na zdrowiu obywateli. Jeden ze scenariuszy przewiduje 40 procentową nieobecność w pracy, co może być wynikiem szkodliwych dla zdrowia czy wręcz śmiertelnych szczepionek. Jak wynika z artykułu w Le Monde, kluczowe pozycje we Francji zostaną przejęte przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), która będzie zarządzała poprzez specjalny komitet kryzysowy (CIC), mianowany przez Ministra Spraw Wewnętrznych. Na mocy Międzynarodowych Regulacji Zdrowia (International Health Regulations) z 2005 roku oraz francuskiego planu pandemicznego z kwietnia b.r., CIC ma podlegać WHO. Ponieważ w 2005 roku porozumienie IRH podpisały 194 kraje, to można przypuszczać, że także i w nich realizowane będą podobne plany, czyli że powołane zostaną specjalne “komitety kryzysowe”, podlegające WHO, centra szczepień czy też obozy detencyjne, które będą więzić obywateli bez procesów sądowych. zob: >link do artykułu z Le Monde zob. też: Franuski dokument rządowy opisuje plan szczepień od 28 września […]

 53. […] dokumentów rządowych na temat akcji szczepień, która ma się rozpocząć od 28 września (zob: https://grypa666.wordpress.com/2009/08/31/franuski-dokument-rzadowy-opisuje-plan-szczepien-od-28-wrze… ). Jeśli wyobrażacie sobie, że w Polsce nas to ominie to mogę sobie dać rękę uciąć, że […]

 54. […] szczepienia ludności. Jako przykład przymominamy dokumenty, które wyciekły we Francji: https://grypa666.wordpress.com/2009/08/31/franuski-dokument-rzadowy-opisuje-plan-szczepien-od-28-wrze… Również w Polsce były podobne plany, które zostały zaniechane, głównie na skutek […]

 55. […] W zeszłym roku w kilku krajach wyciekły dokumenty wskazujące na to, że rządy krajów przygotowały wprowadzenie stanów wyjątkowych w celu przymusowego szczepienia ludności. Jako przykład przypominamy dokumenty, które wyciekły we Francji: https://grypa666.wordpress.com/2009/08/31/franuski-dokument-rzadowy-opisuje-plan-szczepien-od-28-wrze… […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s