Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

„Czas na walkę”

Posted by grypa666 w dniu 30/08/2009

List do Piotra Beina zamieszczony przez czytelniczkę pseud. „Czas na Walkę”, 30 sierpnia 2009 @ 8:37 am

Panie Piotrze,

Po spotkaniu, z pewnym brytyjczykiem, ktory, nie chce widziec, słyszeć i czuć, który twierdzi, ze WHO jest od zajmowania się zdrowiem ludzi a nie od zabijania, że UK jest państwem demokratycznym i nie ma w nim szans na jakieś stany wojenne i chore teorie spiskowe i, że nikt nie jest w stanie go zmusić, do żadnej szczepionki, której nie zamierza brać tak czy siak, a teoria o zabijaniu nią ludzi jest chora, co skonczyło się prawie kłótnią bo puszczają mi nerwy widząc głupotę ludzką i brak wiedzy, a nawet chęci jej zdobycia, załamałam się całkiem.
Jednak właśnie odkryłam kolejną stronę, tym razem kanadyjską i moja dusza wojownika i rebelianta znów zacząła krzyczeć – Walcz! Nie siedź i nie czekaj aż to się stanie!
Kanadyjczycy robią rzecz wspaniałą! Jeśli nie jestem właściwie poinformowana o tym, że u nas też się dzieje proszę o wskazówki. Weszłam na facebok, ostatnie wpisy działania w Krakowie z 10.08 i cisza, wiele innych grup to samo, wygląda na to, że kilka osób chce coś zrobić ale mało kto robi rzeczy konkretne. Ludzie chcą się przyłączać ale nie maja do kogo. Trzeba wyznaczyć, daty, miejsca, organizatora bo inaczej nic się nie ruszy w tej sprawie. Wg info, w toku są tłumaczenia dokumentów sądowych i co dalej?
Na http://www.petycje.pl/ podpisy mnóstwa ludzi, ale petycja datowana jest 27.07, wg info na stronie, petycja jest ściągana po 30 dniach ze strony, a autor powinien ją wyslac do adresata, więc dlaczego ona dalej tam wisi?
Może powinnismy tu na stronie na bieżąco umieszczać info czy coś gdzieś się dzieje i co? Czy było jakieś spotkanie informacyjne dla ludzi jak tam, w Kanadzie?
Może trzeba głośniej krzyczeć i wielkimi literami wyryć ludziom w mózgach co nas dokładnie już za chwilę czeka? Tak, żeby w końcu do wszystkich dotarło?
Kanadyjska akcja jest warta naśladowania moim zdaniem. The “WE’RE NOT GONNA TAKE IT!” Campaign.
Może trzeba stworzyć jakiś punkt koordynacji działań, żeby na bieżąco ludzie mogli raportować co zrobili i co dalej. Jeśli ludzie działają, a tego nie widać to wszystko jakoś się rozmywa.
Pokażmy przeciętnym ludziom, że dzieje się coś potwornie złego! Petycja u góry jest bardzo piękna i romantyczna ale co z tego? Można sobie nad nią popłakać i to by bylo na tyle, a tu trzeba działac, im wiecej nas będzie tym większe szanse na zatrzymanie tego szaleństwa.
http://www.falseflagflu.com/#Tools
http://www.thepetitionsite.com/1/a-universal-declaration-of-resistance-to-mandatory-vaccinations
Zostało bardzo mało czasu i nasze wklejanie tekstów i linków na forum niewiele zmieni. Tu potrzeba koordynatorów i ludzi, którzy mają siłę i pasję do walki, którzy kochają wolność i nie tolerują zła w żadnej postaci, a już na pewno tak potwornego zła, które JUŻ ZA CHWILĘ SIĘ ROZPĘTA.
Co sie dzieje z walecznością Polaków, znaną na całym świecie ?
Nie jestem przypadkowym przechodniem na tej stronie, zgłębiam temat Illuminati, rządow światowych i grypy juz dobry kawałek czasu i czuję się jakbym miała miliony par oczu, za każdym razem kiedy odkrywam kolejną, szokującą prawdę, spadają mi klapki z kolejnej pary do tej pory zamkniętej. Odkrywanie tych prawd jest strasznie bolesne, często kończy się wielodniową, przytłacząjaąa depresją, łącznie z całkowitą utratą apetytu, mój umysł nie potrafi ogarnąć takiej ilości tak przerażającego zła, do którego zdolni są ludzie, ale potem następuje zwycięstwo, zwycięstwo dzięki działaniu i ochronie mojego najcudowniejszego Boga, Jezusa, który zawsze zwycięża, z siłami zła. Musimy pamiętać, że ci ludzie nie działają sami, że oni maja protektora i zasilacza energią z “kosmosu”, ci ludzie sa owładnięci chęcią zabijania, ci ludzie nie maja sumień, tak jak nie miał go Hitler, ich sumienia już dawno zostały zablokowane poprzez udział w różnego rodzaju obrzędach satanistycznych, poprzez pieniądze, władzą i taplanie się w najbardziej obrzydliwym grzechu łącznie z pedofilią. Te potwory, nie znają już ludzkich uczuć, nie mają litości nad nikim. I musimy pamiętać, że to jest odwieczna walka dobra ze złem, ta paranoiczna rzeczywistość pokazuje nam, że dochodzimy do momentu, kiedy ludzkość musi podjąć decyzję i walczyć o wolność, moralność, rodzinę i przetrwanie w godności.
Temat tego co się dzieje nie tylko odnośnie grypy ale wielu innych problemów, łącznie z Unią, kryzysem finansowym, jest tematem rzeką, praktycznie nie do wyczerpania więc nie czas tutaj na jakies szczegóły i dociekanie czy to prawda czy tylko teoria. “Kto ma uszy, niechaj słucha..” rozgląda się i wyciąga wnioski, niewiele trzeba rozumu i zdolności postrzegania, żeby zauważyć, że staczamy się w przepaść. Kwestią najważniejszą jest teraz czy damy sie pogrążyć dobrowolnie jako sheeple albo goje, czy też ruszymy do walki i zachowamy naszą godność i prawa jakie należą się każdemu człowiekowi.
Nie sądzę, żeby w Polsce doszło aż do tak dramatycznych akcji jak stan wojenny, jak pan pisał wcześniej – Polacy już dawno są zniewoleni i nie mają woli walki, po szczepionki ludzie sami będą biegli i będą sami za nie płacili ciężkie pieniądze, ale przecież trzeba ich chociaż uświadomić, może choc jakaś część zacznie myśleć samodzielnie i przyłączy się do nas, mimo, że tak trudno ich o tym przekonać.
Na stronie podanej wyżej ilość podpisów rosnie, już jest 25.010 osób z całego świata! Musimy rosnąć w siłę, jeśli bedzie nas tylko garstka nie zrobimy nic, zacznijmy działać jak kanadyjczycy! Czas gonienia za kasą i przyjemnościami skończył się, teraz zostaje walka z przerażającym, niewidocznym wrogiem, wrogiem który ma potężną, niewyobrażalną siłę, ukrytą siłę, jednak cokolwiek bedzie się działo, musimy pamiętać, że dobro zawsze zwycięża i, że – „if you choose God, you always win ! You alwyas win! You alwyas win!” („jeśli wybierzesz Boga to zawsze wygrasz”).
Dla znających angielski bardzo polecam stronę http://www.wordlchallenge.com pastora Wilkersona, ze szczególnym naciskiem na nauki pastora Bena Crandall’a, który jest człowiekem potężnej wiary, ( jak Wilkerson) i jego nauki potrafią największego sceptyka postawić w stan gotowości, naładować ogromną energią i wiarą, w to, co napisałam powyżej. Nie czas teraz na podziały, religie, wyznania, czas na zjednoczenie i szukanie pomocy u siły potężniejszej niz ludzki umysł.
Stoimy oko w oko z uosobieniem niewyobrażalnego zła, nie dajmy się zastraszyć.
Biblia, mówi, że w tych okropnych czasach, ludzie mądrzy będą rozumieli co się dzieje, że będą przygotowani, ludzie głupi i źli pozostaną takimi do końca. Nie pozwólmy na to, żeby ilość głupców była większa niz myślących, pomóżmy ślepym widziec zanim będzie za późno. Jeśli jedna osoba na sto się przebudzi, to już będzie sukces.
” Wake up sleeper! Arise from the death, and Christ will shine on you!” („Obudź się śpiochu, wstań ze zmarłych, Chrystus cię oświeci”)

Ps. Najnowsza nauka na stronie Wilkersona Don’t Let Discouragement Take Your Strength ( Nie pozwól aby zniechęcenie odebrało ci siłę)
I to jest przesłanie jak sądzę dla nas wszystkich.
I jeszcze mała wskazówka bezpośrednio od wroga :
“There is nothing more dangerous than personal initiative if it has genius behind it. We must so direct the education of communities of the goyim that whenever they come upon a matter requiring personal initiative THEY MAY DROP THEIR HANDS IN DESPAIR.” (Protocols of Zion V.)
( Nie ma nic bardziej niebezpieczniejszego niż, osobista inicjatywa, jeśli kryje się za nią geniusz. Musimy tak pokierowac edukacją społeczeństw gojów, że kiedykolwiek znajdą się w sytuacji wymagającej osobistej inicjatywy, opuszczą ręce w rozpaczy)
Nie opuszczajmy rąk, nie dajmy im satysfackji.
MUSIMY SOBIE UŚWIADOMIĆ, ŻE W NASZYM OSOBISTYM DZIAŁANIU JEST NAJWIĘKSZA SIŁA I TO MY JESTEŚMY ARMIĄ ŚWIATA, ONI SĄ TYLKO ZAŚLEPIONYMI, PODŁYMI POTWORAMI, NIEGODNYMI MIANA CZŁOWIEKA. Kto ma wiarę, niech się za nich modli.
Dlatego, liczy się każdy, pojedynczy głos, KTOKOLWIEK ODWIEDZA TĘ STRONE, MA OBOWIĄZEK DO TEJ WALKI SIĘ PRZYŁĄCZYĆ, BEZ WZGLĘDU NA KOSZTY.

Komentarzy 90 to “„Czas na walkę””

 1. Obsertwator said

  czesc oszolomki (to do niektorych) oraz czesc do myslacych:)

  powazne pytanie: i prosze o krotka odpowiedz:

  Czy uwazacie ze klotnie, obrazanie, ublizanie Laczy ludzi?
  Czy uwazacie ze klotnie, obrazanie, ublizanie umozliwi odnalezienie prawdziwej prawdy?
  Czy uwazacie ze klotnie, obrazanie, ublizanie pomoze nam obronic swiat?
  Czy uwazacie ze klotnie, obrazanie, ublizanie jest nam na reke i ze NWO jest temu przeciwny?

  Jesli na jedno tych pytan odpowiedzieliscie choarz 1 raz TAK to jestescie oszolomki:)

  a teraz na powaznie:

  uwazam ze nalezy wyjsc na ulice gdyz:
  a) prawda ze “na bloga wchodzi dziennie 12000 ludzi” przy czym mniej niz 50 cos robi.
  b) prawda ze “piszemy posty, afiszujemy sie wiedza” przy czym nikt o tym nie wie.
  c) kumpel moj po czytaniu tego blogu zadal mi pytanie:
  “Skoro Wojtek [ten kolega co napisal posta o szczepionkach w polsce] napisal o tym na forum, i ze chciales to [chodzi o mnie] naglosnic poprzez prokurature, podac to do tv, radia [chcialem] ale zostales zakrzyczany, poobrazany [prosze czytac posty], ze nic z tego nie bedzie, ze nie ma ponoc na to czasu bo prokuratura bedzie sie miesiacami czepieac , to skoro biarac to pod uwage ze tlumaczycie teksty [chodzi o was forumowiczow] dajecie to do adwokata [chodzi o dowody JB], to na logicznie myslac bedzie to samo bo prokuratura bedzie miesiacami kwestie odwlekac i to nic nie da. jednym slowem sami sobie [chodzi o nas jako blogowiczow grypa666] samobuja strzelacie.

  Majac mozlwosc tu na miejscu udowodnic wasze tezy , olewacie to, natomiast wojny toczyc miedzy soba to az was jest tu za wielu. Na dzien dzisiejszy uwazam wasz blog jako bande 13stolatkow , pomimo ze materialy jakie macie sa dosyc ciekawe, a mowiac 13stolatki chodzi o to ze nie macie jednego zdania, podniecacie sie wzajemnie, i zwalczacie.
  Wiedz [tu do mnie ] ze kazda osoba wchodzac na wasz blog ma mnie wiecej podobne zdanie gdyz aby przejsc przez wasze komentarze to swiatopoglad jaki sie na was wyrabia, no niestety niezbyt w pozytywnym sensie.

  Kolejna sprawa [tu znow moje imie] pamietaj ze skoro wchodzi 12k ludzi i nic sie nie dzieje w POLSCE, to cos jest nie tak, skoro rozdajecie ulotki lub inne rzeczy nagrywajcie to i przekazujcie filmy dalej. Jesli ludzie nie beda widziec ze cos sie dzieje na zewnatrz internetu [chodzi jemu o ruchy, jakies pikiety], to beda was traktowac jako nic nie znaczacych spiskowcow.

  Udowadniajcie ze to co robicie, piszecie jest prawda. Z psychologii czlowieka mozna wyciagnac tylko jeden wniosek. Czlowiek powtarza to co robi wiekszosc. Wiec jedynym wyjsciem musicie pokazywac ludziom ze jestescie pewni swoich racji Musicie wyjsc na plac, na ulicie i to nagrywac, robic reportaze czy pani pan sie z tym zgadza, czy pani pan wie ze media klamia i puszczac to w internecie, ze jak ktos nowy wejdzie , zobaczy ze naparwde to co tylko tu wypisujecie jest napawrde wdrazane.

  Zrozum [moje imie] , ze innego wyjscia nie macie, jesli chcecie Polakow rozbudzic do myslenia. ”

  Jest to e-mail od kumpla , jest doktorem psychologii na Uniwesytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

  tak mysle ze ma duzo racji.

  I to bardzo duzo.

  pozdrawiam

  • grypa666 said

   Poinformuj związki zawodowe o blogu. One mają gotowe struktury. Tu jest akcja informacyjna.

  • Piotr Bein said

   ma duzo racji, ale dlaczego stanal z boku jako „doradca”, a sam dupa nie ruszy? — bo sie boi o swoj status albo nie wierzy w spisek
   tacy wlasnie sa najwieksza przeszkoda – wiedza, rozumieja, wiedza co trzeba zrobic a robia zeo!

   • Obsertwator said

    Panowie wasze komentarze (Grypa666 oraz Piotr Bein)
    sa juz dla mnie odpowiedzia na wszsytkie podstawowe pytania.

    Nie potraficie czytac ze zrozumieniem. Czepiacie sie ad persona natomiast nie meritum.

    Co do mojego Kolegi ma 65 lat i wiecej przezyl niz pan panie Bein – bo on dzialal w latach okupacji czerwonej – i dzialal duzo. i przeszedl duzo. Bardzo duzo.

    ALE TO NIE WAZNE.

    na jakiekolwiek krytyki panowie nie jestescie w ogole odporni. Wy macie racje, Wy tylko WY

    jestcie zalosni. A do reszty forumowiczow:

    blog jest informacyjny – tak jak napisal grypa natomiast bein sam duzpy nie ruszy.

    Tu o ile to prawda nie jest potrzeba siedzenia na blogu, tylko i wylacznie nalezy wyjsc na zewnatrz. Pokazac ludziom co i jak.

    Ale ja wiem wy chcecie w swoim zaciszu w domku siedziec.

    Pozdrawiam

  • Brenda said

   Obserwator, Ty sam nie wiesz o co chodzi. Korektor moralny sie znalazl, recenzent od siedmiu bolesci. Najpierw wyzywa od oszolomow, a potem pyta o sens wyzywania. Maslo maslane. Roztrzasasz nie to co trzeba. Idz na forum fitness, albo kacik kulinarny i tam sie wymadrzaj. Nic nie zrobiles, nic nie pomogles, tylko zamet siejesz.
   A jesli chodzi o dzialania: niewadpliwie potrzeba jakiegos „kierownika” , ktory wyznacza cele do zrealizowania. Musi to byc osoba dobrze zorganizowana, ktora oczywiscie nie zyje tylko wirtualna rzeczywistoscia. Nie wszyscy do tego sie nadaja. Ja nie nadaje sie z wielu wzgledow, a szkoda. Jedyne co moge to pachac dalej informacje, szczegolnie na prowincje, bo tam juz nic nie dociera. Ludzie zastanawiaja sie co beda mieli do gara wlozyc jutro a co bedzie za miesiac lepiej nie chca wiedziec, bo juz nie jeden taki byl. Nie maja pojecia, ze moze byc gorzej. W moim otoczeniu jestem pojedynczym oszolomem, ale nie zraza mnie to. Rzucam ziarenko wadpliwosci i mysle, ze to tez daje ludziom do myslenia, nawet gdy sadza, ze to idiotyzm. Nie tlumacze sie, ze tylko tyle robie. Zaluje bardzo , ze nie moge bardziej uczestniczyc w tym wszystkim. Boje sie o moja rodzine w Polsce, i boje sie o ta w Niemczech, o dziecko.
   Mysle, ze jednak jest nas zamalo by wyjsc na ulice, manifestowac. Jeszcze malo osob o tym wie.
   A gdyby nagrac krotki spot z „gadajaca glowa”. Bez muzyki, zbednego dramatyzmu, tylko z informacja w stylu:
   Posluchaj mnie, nie zajme Ci duzo czasu. Chce Ci powiedziec o czyms co zagraza Twoim dzieciom, blikskim, znajomym. Byc moze calemu Twojemu miastu lub wsi, krajowi. Swiatu.
   itd. pewnie sa madrzejsi i bardziej to wyklaruja. Wazne by ten ktos mowil spokojnie, krotko i na temat. Nie dluzej niz 2 min. najlepiej prosto do kamery.
   I to mozna wysylac do swoich znajomych osob, firm i tak dalej. jesli pojdzie na prywatne adresy od konkretnych osob to mysle, ze nikt nie posadzi Was, mnie o spam.
   tylko do tego trzeba jeszcze odwaznej „gadajacej glowy”. Najlepiej paru.
   To taki moj pomysl.

   • Obsertwator said

    Czesc.
    No popieram cie w sto procent. nie potrzebnie troche na mnie wjechales.

    To z tym moim pytaniem tu chodzi o to aby nei walczyc na forum kazdy z kazdym gdy mu odpowiedz nie pasuje.

    a ztym filmikiem itd to juz jest w sieci od groma.

    trzeb awyjsc. a do jednego w ogole masz racje

    brak organizatorow.

    to wlasnie niweczy nasz wysilek

   • Brenda said

    A jest cos po polsku? Niestety ludzie jak ogladaja cos anglojezycznego to mysla, ze to jakis fragment z filmu SF. Albo jakies jaja. Mysle, ze potrzeba cos swierzego , nawet z podaniem daty. I koniecznie dodac, ze z gazet i telewizji tego sie nie dowiedza. Tak jak przed II wojna swiatowa.

   • mariokosmos said

    Obserwatorze:

    problem polega na organizacji jak słusznie zauważyłeś i to też już było poruszane. Na blogu ciężko jest taką akcją w jakiś sposób „nadzorować” bo w komentarzach giną propozycję i inicjatywy…
    Tak jak ten blog tak i swinskasprawa.pl – powstały z dnia na dzień, wtedy na tamtą chwile były to jedyne możliwości – choć mam nadzieję, że będzie jeszcze czas na stworzenie strony z prawdziwego zdarzenia.

    Co do braku organizatorów, nie liczmy na jednego przywódce ktory poprowadzi nas „schodami do nieba” – bo się nie doczekamy. Po to też na swinskiejsprawie założone były wątki lokalne, by ludzie lokalnie się organizowali czy to przy akcjach informacyjnych czy wszystkich innych.

    Musisz sobie zdać sprawę z podziału ról. Osoby które opracowują ten blog inne które odpowiadają za ogarnięcie sprawy, dowody itd – to wolontariusze. Nie można im jeszcze dokładać obowiązków, a piszesz tak jakby natychmiast miał się znalźć ktoś kto się tym zajmie… Oni spędzają całe dnie już kosztem wielu rzeczy pisząc, redagując, tłumacząc itd…
    Akcja jest pod tym względem informacyjna bo ci sami ludzie nie byliby fizycznie w stanie zając się jeszcze „akcjami ulicznymi”… Sami szukajcie między sobą wodzirejów – jeśli tych wam trzeba!

    Z perspektywy czasu widzę iż, sporo ludzi chce pomoc, roznosi ulotki itd – ale nie chce podjąć inicjatywy już przy innych działaniach, lub też czeka na „przydział” – za mało czasu jest na takie rzeczy. Lokalne działania, lokalni organizatorzy którzy spotykają się i ustalają co robić, jak i itd. Tylko lokalne działania mają sens moim zdaniem.
    Dlatego wpisujcie się na grupę i dyskutujcie między sobą, tam już parę osób się odzywa na wątkach lokalych.

   • Wydaje mi się, że bez „odgórnej” (tzn. od tych ludków z Wiejskiej którzy się podają za naszych reprezentantów) informacji o przymusie szczepień (czy jakichkolwiek innych działań na szeroką skalę) w Polsce wątpię że dużo ludzi ruszy pupy 🙂

    Ale są inne sposoby, np. ustawić się na chodniku na rogu jakichś ruchliwych ulic, jeszcze lepiej — pod budynkiem TVN czy TVP — i rozdawać info 🙂 To pomysł zaczerpnięty stąd (tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość bo czołówka ma z 20-30 sekund) —

  • Nie wiem, ale mam wrażenie że np. Pan Obsertwator myśli chyba że my tu redakcję jakiegoś poczytnego periodyka prowadzimy, z wpływami od reklamodawców i 20 osobowym zespołem pracującym nad każdym wydaniem.. Hmm, może specjalną sekcję utworzymy p.t. „Listy od czytelników”?!

   A tak na serio, to zamiast krytykować i wytykać palcem swoje obser-t-wacje (niektóre to raczej „absurd-acje”), przecież bardziej praktyczne byłoby zrobić cokolwiek z tego co sugerujesz samemu, prawda?

   Co do „obrażania” — jeśli chcesz, mogę Ci przesłać logi z komentarzami osób które zostały dziś zablokowane, niektóre sięgające wstecz 3-4 tygodnie. Uważasz, że mamy wiecznie tolerować chamskie określenia komentujących tu — żeby jeszcze KTÓRYKOLWIEK z ich komentarzy WNOSIŁ COKOLWIEK lub przytaczał jakiekolwiek źródła! Niestety, oprócz przefiltrowanej przez swój sprany mózg dziurawej wizji świata te osoby nie miały nic kompletnie do przekazania, co udowodniły WIELOKROTNIE.

   Proponuje Tobie i Twojemu koledze, jeśli rzeczywiście interesuje Was temat i chcecie coś zrobić, na Boga, zróbcie! Jesteśmy otwarci na wszelkie KONKRETNE propozycje.

   Jest bzdurą to co mówisz odnośnie bycia zamkniętym na krytykę, wręcz przeciwnie, ale chamstwo i brak jakichkolwiek merytorycznych argumentów != konstruktywna krytyka.

   To by było na tyle 🙂

   • mariokosmos said

    ja zrozumiałam wszystko – nie wiem jak ty czytacz, a innym wytykasz brak zrozumienia treści…
    przytaczam Ci Twój cytat: „tu chodzi o to aby nie walczyc na forum kazdy z kazdym gdy mu odpowiedz nie pasuje.” – niestety to właśnie robisz.

    Oszczędź sobie komentowania bez sensu – bo mówisz, że nie o kłótnie Ci chodzisz a kłócisz się na upartego 😉

    na facebooku nie jest taka znowu cisza, info dochodzą do ludzi zainteresowanych. Pojawiają się nowe wpisy itd, nikt nie konkuruje tutaj z blogiem grypa666 🙂 – inna sprawa iż niestety przydałaby się strona która zawierałaby i artykuły i część organizacyjną (którą teraz spełnia facebook) ale nie wiem czy jest lub będzie na to czas…
    …i po co ten uśmiech na końcu „P.S.” – cieszysz się iż nasze społeczeństwo olewa sprawę?! Mi jest bardziej smutno…

    Pozdrawiam!

   • Oliwia said

    chyba najlepiej byłoby ignorować wypowiedzi takich osób, wówczas taka osoba szybko by się zniechęciła w wyniku braku reakcji..

    Ignorujcie zaczepki, wyzwiska…!!!

    to najszybsza droga pozbycia się tego typu prostaków i ignorantów..

    przez takie osoby ten blog traci na swej wiarygodności, kto ma traktować ten blog poważnie, i zainteresować się tematem..skoro dopuszcza się tutaj obraźliwe, aroganckie komentarze…

    Nie poważne!!

   • Próbowaliśmy ignorować, niektórych przez dobre kilka tygodni. Niestety, modus operandi tych osób to plucie, wyszydzanie i obrażanie innych, czegoś takiego nie będziemy tolerować.. Usuwanie ich to jedyne rozwiązanie na teraz, a docelowo komentarze najprawdopodobniej zostaną w ogóle wyłączone na nowej wersji grypa666. Będzie dostępne forum dyskusyjne gdzie osoby ZAANGAŻOWANE będą mogły ustalać szczegóły działań.. Na rozmowy o niczym nie mamy już czasu a moderowanie i komentowanie tutaj pochłania o wiele za dużo naszego czasu.

   • Janek said

    dokładnie.

  • http://www.worldchallenge.org/pl

   W takście jest drobna pomylka, sprawdzilem adres strony i przesylam celem poprawki na stronie głownej.
   Pozdrawiam z Krakowa,
   stan

   • marcepan said

    Dla mnie obsertwator to prowokator. Podjudza do uzycia sily tylko po to aby miec pretekst na zakonczenie dzialalnosci informacyjnej tej strony. Mialem go na oku juz od samego poczatku.

    „Człowiek bez zasad sprowadza nieszczęścia, a jego wargi płoną niczym ogniem. Człowiek porywczy wywołuje spory, oszczerca poróżni nawet dwu przyjaciół. Gwałtownik sprowadza zgubę na bliźniego i wiedzie go na drogę pełną nieprawości. … Lepszy cierpliwy niż skory do bohaterskich czynów, lepszy panujący nad sobą niż ten, który zdobywa miasta. Losy zwykło się wkładać między fałdy sukni, lecz wyrok ostatecznie pochodzi od Pana.” Ksiega Przyslow 16

 2. Karki89 said

  Wiecie co narobiliście mi takiego mętliku w głowie, że już teraz kompletnie nie wiem co mam robić!! Serio labirynt gorszy niż ten który zbudował Dedal teraz mam w głowie. To co ja mam robić … kiedy nie mam pieniędzy na tusz do drukarki, papier do drukarki jest u mnie reglamentowany, na nic nie mam kasy, a reszta rodziny traktuje mnie za wariat poprostu nieźle trafiłem.
  Cieszę się, że wreszcie ktoś to wykrzyczał! 12000 ludzi ten blog czyta, a mniej niż 1% coś robi!!! Ludzie jesteście śmieszni, zakładam, że w większości wchodzą tutaj osoby starsze ode mnie, macie o wiele większe możliwości ode mnie a guzik robicie. Mieliście o wiele więcej czasu ode mnie na doedukwanie się, na zaabsorbowanie wiedzy i wiadomości i co??? Ehh można się załamać. Udało im się z najdumniejszego narodu w Europie zrobić bandę lalusiów i nieudaczników … czemu ja Boże na tym świecie żyję!!?? WHY!?
  Jedyne co wiem na pewno to się nie szczepić i tyle, nawet jeśli mieliby mnie straszyć eksterminacją, lub więzieniem.

  • zyta said

   Ja tylko o tym, ze I odezwa ciagle nie poprawiona w 4 wersecie:
   Dosc wyzyskowi i truciu poprzez “chemtrails”, szczepionki, modyfikowana zywnosc, sztuczne slodziki i inne zabojcze dodatki do wody, zywnosci i lekow!

   • grypa666 said

    Sorry, ale twoje uwagi były dla mnie niejasne.
    Myślałem że chcesz zastąpić tamto co było nowym – tym w cudzysłowie.
    Nie mam kiedy przeglądać komentarzy, przez ostatnie 2 dni pracowałem
    nad innym projektem – mam rachunki do uregulowania.

   • mariokosmos said

    @Zyta – napisz całość już poprawioną i wklej tutaj pod tym postem, tak żeby już była jasność (ktoś tez wcześniej wspominał iż nie ma w odezwie polskich znaków).

 3. Taki Sobie Mały Spamcio said

  Adekwatnie do mojego nicka napiszę,że zamiast „petycja.pl” wyskakuje jakaś porno stronka , nawet przy wpisywaniu na pasku adresu;/
  Widzę,że świadomość zagrożenia rośnie-przynajmniej w moim bloku.Wczoraj ktoś wywiesił ręcznie napisaną ulotkę na temat tego bloga na tablicy ogłoszeniowej.

 4. Manix said

  Przez ponad 20 lat ktore poswiecilem na zglebienie tajemnic wszechswiata doszedlem do wniosku ze nic nie dzieje sie przez przypadek i to co sie teraz wypelnia musi sie wypelnic.

  My robimy co musimy robic i oni stowazyszenia X robia to co musza robic.

  Nie moze istniec nieskonczone dobro bez nieskonczonego zla zreszta to co nazywamy dobrem albo zlem to tylko nasze osobiste odczucia.
  (np. masochista inaczej odczuwa przypiekanie papierosami)

  Zastanowcie sie sami czy mozliwy byl by rozwoj w swiecie w ktorym panowalo by nieskonczone dobro.

  czym byla by radosc gdyby nie wiedzialo sie czym sa lzy.

  Jestesmy tu i teraz bo sami tego chcielismy.

  Wypalanie karmy odbywa sie w obu kierunkach i wcale nie prowadzi do dobra jak niektorzy uwazaja.

  Jak np. ktos byl gwalcony to mozna zaobserwowac ze nawet w tym samym wcieleniu ze taka istota probuje swoja karme wypalic jako gwalciciel zeby przezyc obydwie strony medalu.

 5. Oliwia said

  Obserwator
  gadasz,że nikt nic tu nie robi, a co Ty robisz??
  wyszedłeś na ulicę? uświadamiasz ludzi?
  zacznij od siebie, a potem krytykuj innych…

  to jest prawda, tymi pozwami, i tym blogiem nie wiele można zdziałać, fakt uświadomi się jakąś cześć ludzi, która do tej pory nie miała o tym żadnego pojęcia…ale na tym koniec…, policja z pozwami oskarżeniami będzie się ślimaczyła…przecież w to jest wplątanych tylu ludzi,że trzeba by postawić przed sądem pół elity tego świata…nie realne…( zresztą skoro są dostarczone dowody oskarżenia i są jakiekolwiek kontrowersje odnośnie tych szczepionek już dawno nie powinno być ich na rynku)..tym bardziej podejrzany jest fakt,że chcą wprowadzać szczepionki z dnia na dzień, bardzo im się spieszy, zaczynają chyba dostrzegać ,że ktoś im siedzi na ogonie..

  jedyne wyjście:

  wyjść na ulicę, organizować jakieś spotkania na mieście, uświadamiać ludzi w centrach dużych miast – przez megafon, tłumaczyć wszystko od początku…, ciężko uwierzyć w zło elit odnośnie szczepionek, jeśli nie zna się powiązań w całej tej machinie…( oglądałam dziś film, podobno co 6 policjant w Wlk Brytanii jest masonem )..

  ich plan jest już na takim etapie realizacji,że jeszcze trochę a będzie za późno na cokolwiek..
  szczepionki, rozruchy w Ameryce, kto wie może stworzenie jednego rządu światowego w najbliższym czasie, może wojna.., traktat lizboński, żywność GMO -to nic innego jak państwo totalitarne…

  Ale co mamy robić, kiedy mentalność Polaków jest taka,że jak wyjdziemy i będziemy krzyczeć, to ludzie będą nas uważać za wariatów…ale może z czasem co niektórzy zrozumieją…

  tą obecną bezczynnością i bezradnością idziemy na stracenie…

  • Obsertwator said

   Oliwia potrafisz cztac ze zrozumieniem?
   Oliwia czy ty w ogole masz pamiec?

   NA DWA PYTANIA ODPOWIEDZ: NIE

   zastanow sie czemu.

   Podpowiem ci. czytaj moje posty. Wstecz

   O ile chcesz wiedziec w ten poniedzialek ( inne dni tez) na placu teatralnym w bydgoszczy rozdawalem ulotki. Ba nawet pajace (plicja) mnie spisali:D

   wiec na jakiej podstawie mowisz ze cos robie lub nie robie.
   Nie wiesz to sie zamknij.

   pozdrawiam

   • Oliwia said

    skończ już z tym tonem..
    ubliżasz ludziom..
    wszyscy tu jesteśmy w jednej sprawie..
    więc przestań z nami walczyć..

    waż słowa,albo nie pisz w ogóle…

  • Obsertwator said

   spoko. sie wiecej do ciebie nie odezwe.
   ale nie pisz nie prawdy. i bedzie ok mojej osoby

  • grypa666 said

   Obsertwator jest zbanowany. Jego komentarze są usunięte do do 18 sierpnia włącznie. Na swoim blogu nie będę tolerował jak mnie ktoś bezczelnie obraża.

   • Bruno said

    Uważam ze obserwator powinien mieć dostęp do komentarzy . Zgadzam się ze Ob jest zbanowany. nie obrażajmy się nie dzielmy sie ja jestem katolik a tam ktoś się zadeklarował jako wściekły ateista i mogę z nim współpracować dla bardzo ważnego celu. odsunmy na bok podziały blog tem moze rozkręcic naprawdę zmasowamy ruch i zjednoczyć społeczenstow. Miejmy na uwadze główny cel i to niech nas jednoczy.

   • grypa666 said

    Czy nie widzisz, że on działa destrukcyjnie? Nazywając mnie cwaniakiem i podając bezpodstawnie w wątpliwość, że blog ma charakter informacyjny, zraża ludzi, którzy po raz pierwszy tu wchodzą. Zastanawiam się czy w ogóle komentarzy nie zablokować – szkoda mi jednak tych, którzy nam pomagają. A tych jest zdecydowana większość. Ty też.

   • zwykly on said

    Czesc tu Obsetwator.

    Hmm. Bruno dzieki ze sie wstawiles za mna.
    Olivia: Te teksty co pisal „Ob” to nie ja. Owszem czasem napisze „zamknij sie” ale nie napisze nigdy do nikogo jak ta osoba.

    Podobienstwo w nickach w 100% przypadkowe.

    do grypa666: nie obrazam cie. zeby byla jasnosc. sam tylko czasem nie potrafisz tesktu zrozumiec. Twoje odpowiedzi tez nie sa mile, a nie robie wyrzutu.

    co do tego pierwszego tesktu to dajcie go znow na strone (tez z e-mailem)

    pozdrawiam Obsertwator

   • grypa666 said

    Sprawdzę po IP. Może ktoś się podszył.

  • Janek said

   Masz w pełni racje. Tylko z tego co widzę (czytam) , nikomu specjalnie się nie chcę zorganizować spotkania itp. Powiecie mi, że na razie to nie ma sensu ,jest za wcześnie? Bzdura ,jak nie teraz to niby kiedy ,co? Niestety obawiam się ,że właśnie ”wtedy” będzie za późno…

 6. Sianokosy Przestrzeni said

  Dzięki wielkie za list. bardzo pomocny. Skomentuje wkrotce bardziej szczegolowo ale na razie prosze zerknijcie bo pierwszy link zabiera nas do jakiejs strony porno! (petyca.pl)

  Marcin

 7. rafal said

  http://www.petycje.pl

 8. Magda said

  Idą po trupach do celu-dosłownie.
  Co zatem proponujecie?

  Może trzeba zrobić nalot na apteki i żądać informacji n/t szczepionek.Dokładnej informacji takiej jak:
  -kiedy będą
  -kto jest producentem
  -jaki mają/mają mieć skład

  Może nasi farmaceuci się zastanowią.

  Czy ktoś może wie czy i ewentualnie gdzie są w Polsce NIEZALEŻNE laboratoria mogące zbadać skład szczepionki?

 9. paloma said

  przestańcie się kłócić, bo z całej tej sytuacji robi się jakaś groteska.

  zamiast zjednoczyć siły, jeden szczeka przez drugiego. WSTYD

  spróbuję ruszyć coś w moim mieście.
  myślę, ze dobrym pomysłem jest zaangażowanie ludzi sztuki – młodych którzy mogą zorganizować manifestację, happening czy koncert połączony z rozdawaniem ulotek informacyjnych.

  macie offowych znajomych? walcie do nich!!! w każdym mieście jest takie środowisko!!!
  wykorzystajmy potencjał młodych kreatywnych ludzi!!!

  JUŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. rafal said

 11. Czerwony1917 said

  Ja jestem gotowy do walki z faszystowskim nowym porządkiem świata!!!
  Czas zorganizować partyzantkę!
  Jeśli ktoś organizuje już jakąś grupę w kujawsko-pomoskim niech się odezwie na gg:10986714

  • Janek said

   Brawo dla Ciebie i Bruno! Na prawdę szacunek dla Was. Nareszcie coś się zaczyna dziać. Ja sam jestem z Elbląga,jeśli jest jakaś osoba/y która organizuje grupę w woj. Warmińsko-Mazurskim, pisać na gg.903828.

 12. Xagog said

  A ja myślę,że Obserwator ma dużo racji,samym gadaniem nic nie zdziałamy.Rozumiem że o części działalności takiej jak np.plakatowanie niektórzy (w tym ja) nie będą pisać,bo za to można mieć kłopoty,a ja nie wierzę w anonimowość w internecie-NIE MA anonimowej formy komunikacji zdalnej w 21 wieku. Po prostu planujmy i działajmy.I nie chwalmy się tym na lewo i prawo.Ludzie mogą sobie na nasz temat pisać co im się podoba, dopóki działamy zamiast tylko siedzieć,kiwać głowami i gadać. Pozdrawiam

  • grypa666 said

   Proponuję – zorganizujcie spotkania. Jest forum na google groups, jest forum na Facebook – można wysyłac grupowe maile.
   Znajdziecie ludzi ze swoich okolic – jest to idealne działanie – rozproszone. Ja nie mogę organizować „bojówek” bo mnie w 5 minut zamkną, a poza tym to nie jest mój sposób na walkę – przynajmniej w tym momencie gdy mamy wolny dostęp do internetu. Jestem natomiast zwolennikiem samoorganizowania się i działania grupowego – łącznie z zakupami „u chłopa” – zdrowiej, taniej i nie dajesz zarobić globalistom. Pomyślecie czy nie jest to dobry pomysł – „grupy zdrowego żywienia”. Plus – podczas spotkań ustalacie inne sprawy.
   Uważam też, że Polacy powinni przejść kursy samoobrony i obsługi broni palnej – na wypadek inwazji zewnętrznej bądź wewnętrznej, 20 milionowa armia rezerwistów mogłaby się przydać.

 13. rafal said

  REKLAMA NWO

 14. Bruno said

  Ten film trzeba reklamować wszelkimi drogami:

  Film zatytułowany „Krwawe pieniądze”
  W filmie podejmują temat orzeczenia „Roe vs. Wade” i działalności organizacji „Planned Parenthood”

  Jest to zwiastun

 15. cavaderous said

  widzę , że tradycyjnie z forum zrobiło się targowisko „największych myślicieli” i „oświeconych mądrali” – chciałbym dodać od siebie , że to typowe dla forum internetowego , że zamiast działania jest pisanie…po prostu pisanie….nie dotyczy to wszystkich osób , jednak dużej większości…wiem ,że działania w takiej sprawie są najtrudniejsze , gdyż chodzi tu o świadomość, o wiedzę i o dobro , a te różnią nas wszystkich , lecz nie powinna nas różnić sprawa NWO , ponieważ to przysporzy nam kolejnych wrogów spośród własnego gniazda…Polacy są szczególnie narażeni na różnice poglądowe , ponieważ naród jest na tyle podzielony ,na ile pozwoliły to nam warunki i jednak jesteśmy indywidualnie czasem zbyt bardzo zakorzenieni we własnych poglądach i bardzo trudno zjednoczyć się w grupę , która jest złożona z wielu naprawdę inteligentnych osobników , zwłaszcza w tym czasie i w tej sytuacji , ponieważ tym razem chodzi o wroga , którego rzekomo nie widać , a jest i jak wtedy wytłumaczyć większości , ze się myli? Na pewno nie możemy pluć na siebie teraz bo o to właśnie chodzi „systemowi” , by zjednoczeń nie było , żadnych nie było i aby każda forma oświecenia umysłowego w grupie była uważana za zagrożenie….
  pozdrawiam

 16. jerzy said

  @”Czas na Walkę”
  Wierzę w sens i skuteczność takiego działania, które polega na poruszeniu opinii publicznej.
  Zawiadamianie prasy niezależnej od globalistów, powiadamianie niezależnych internetowych serwisów informacyjnych, wpisy na forach internetowych itp. Internet jest bardziej niezależnym od innych źródłem informacji, dlatego Jay Rockefeller rad by go całkim zamknąć 🙂
  Czasu na te działania jest trochę. Pani minister Kopacz wypowiedziała się (informację o tym podało „Metro” 19-VIII), że szczepionki będą w styczniu. A mnie się wydaje, że ze względu na bajzel i brak pieniędzy będą później, jeśli w ogóle 🙂

 17. Brenda said

  I jeszcze jedno: musi byc jakis alternatywny kontakt w razie , gdy przyjdzie komus zamknac blog.

  • grypa666 said

   Kopiujcie info z tego blogu – już pisałem, że nie żądam żadnych „praw autorskich” z filmami włącznie. Jedynie co to małe info skąd to pochodzi.

 18. Obsertwator said

  oj widze ze teksty ktore wam nie pasuje kasujecie.
  co do obrazania i atakowania zaden z was sie nei wypowie na temat tresci tylko atak na osobe ktora pisze abyscie ruszyli dupy i wyszli na miasto.

  heh , dobra koncze. nie da sie z wami nic zrobic.

 19. Rafik said

  Drodzy forumowicze,

  Czytuje ten blog od jakiegoś czasu i mam kilka uwag…

  Chcecie byc wiarygodni dla polaków jak TVN24 itp. serwisy informacyjne. Tylko, że Wy nawołujecie do walki z NWO krzyżem i wiarą. Sory, ale minęły już czasy krucjat. Nacjonalizm i antysemityzm też nie jest już trendy. Polski nie zjednoczycie wiarą katolicka bo tu są też prawosławni, muzułmanie i żydzi i posostaną tu niezależnie czy Wam się to podoba czy nie. Ten blog jest świecki i ma informacyjny charakter, albo powstaje coś w stylu „Archiwum X”.

  Druga sprawa – jeżeli chcecie przyciagnąc ludzi musicie miec, żelazne dowody w postaci dokumentów, wypowiedzi naukowców, polityków, autorytetów.

  Ano właśnie, autorytety. David Icke to kiepski autorytet i źródło informacji. Nikt nie będzie traktował poważnie kogoś, kto pisze książki o Reptilianach (Klasyczna personifikacja, Reptilia łac. Gady , Gad = przebiegłosc, zło, okruciestwo. Pasuje jak ulał do ludzi establishmentu. Szkoda, że to tylko bajka).

  I trzecia sprawa – nie liczcie, że ludzie dla waszego stowarzyszenia, rzucą robote dzieciaki, kredyt do spłacenia i życie, żeby walczyc z NWO które jest najbarzdziej niewiarygodną rzeczą jaką poznają nawet jeżeli jest prawdziwe.

  Więcej precyzji, profesjonalizmu, dowodów, otwartości, poszanowania krytyki, zrozumienia, weryfikacji informacji.

  Zamiast spekulowac niech wasza Jane B. sprawdzi co jest w tych szczepionkach. Szkoda tylko, że jest taka nieuchwytna, jeżeli chodzi o jej zdjecia w internecie.

  Zeby jeszcze bardziej namieszac Wam w głowach powiem coś o sobie:
  Jestem w drugiej klasie liceum na profilu biologia – chemia. Zamierzam studiowac genetykę.
  Politycznie nie oponuje sie po żadnej z frakcji. Chociaż mam coś z liberała.
  I tu ,uwaga! Zaskoczenie i oburzenie: jestem zdeklarowanym bezbożnym ateistą, mam nadzieję że nikomu nie popsułem humoru tą bezczelnością.

  Pozdrawiam, Rafik

  • grypa666 said

   Rafik,

   Przeczytaj podstawowe informacje zanim zaczniesz nas krytykować.
   1. Piotr Bein ma absolutne prawo do podpierania się religią – jako wierzący, jest to dla niego rzecz podstawowa. Jeśli oglądałeś filmik z Kazimierzem Świtoniem to słyszałeś co powiedział na końcu?

   2. Jeśli chodzi o dowody – podaliśmy źródła w pierwszych wpisach na blogu. Nawet celowo kilka takich wpisów ponumerowałem i wsadziłem w „Przczeczytaj to” po prawej stronie. Na grupie Facebook http://www.swinskasprawa.pl są wszsytkie linki do dokumentów po angielsku i tłumaczenia.
   Od jakiegoś czasu uaktualniam też dział „Artykuły” i „Articles” w menu głównym.
   Mobilizujesz mnie jednak do specjalnego działu „Dokumenty” gdzie może zamieściłbym tłumaczenia dowodów sądowych. Trudno to prowadzić na darmowym blogu, który nie ma wygodnej struktury do tych celów. Chcę założyć stronę, ale mam problem z wolnym czasem…

   3. Tak naprawdę zawartość szczepionek jest tajemnicą. W jednym z artykułów dr True Ott podał informację, że zwracał się oficjalnie o podanie zawartości szczepionek – odpowiedzi nigdy nie dostał. To co Jane sprawdziła, a co wyszło w kilku „wpadkach”, o których jest mowa w pozwie sądowym i z innych informacji, wynika, że szczepionki mogą zawierać substancje toksyczne oraz skonstruowany w laboratorium wirus – broń biologiczną.

   4. Nikogo nie namawiamy do rzucania pracy i innych tego typu rzeczy. Każdy sam musi ocenić zagrożenie i czy chce poświęcić na to czas i pieniądze.

   5. David Icke to nie jest ani mój ani Piotra guru. Jeśli prezentuje logiczne argumenty na jakąś sprawę to dlaczego go nie wysłuchać / zacytować. Dla mnie np. o wiele bardziej interesujący jest Mark Glenn z American Free Press.

   5. Twoje prawo jest być ateistą, o ile wiem, Piotr Bein był ateistą jeszcze kilka lat temu.

   • Rafik said

    Kazimierz Świtoń to Antysemita i nacjonalista, jak ktoś już ktoś na tym blogu zauważył ma klapki na oczach.
    Mniejsza o niego. David Icke, może i wydaje się racjonalny, ale czerpiac informacje od niego narażacie na szwank waszą reputację. To samo dotyczy „Religijnego przesłania” i inforacji z Globalnej Świadomosci, która lubi też kosmitów i 2012 rok (też już ktoś o tym pisał na blogu, czy nie Obserwator przypadkiem).
    Przeciętny chlobazjadacz, teoretyków spiskowych zalicza do kasty oszołomów, razem z ufologami, wierzącymi w duchy pozytywna aure i reptilian. Zalecam przekształcenie wizerunku blogu z czegos co kojarzy sie z Antychrystem (i odpycha wiekszosc ludzi, których wyimaginowany mistyczny wróg ludzkosci nie interesuje) w coś bardziej otwartego na ludzi spoza „kręgu” takich jak my obcujących z NWO już od dłuższego czasu.

    Jeżeli naprawdę macie dowody i to takie jak np. kserówki oryginałów i zamierzacie doniesc to na prokuraturę to jesteście super. Ale jak zaczynacie bełkotac coś o „szatańskich planach” to zaczynam w was wątpic(spotkałem się z takimi wyrażeniami na tym blogu już kilka razy).

    A jeżeli ta szczepionka jest śmiertelna to ważą sie losy wielu ludzi… i przekonanie większej liczby osób to podstawa.

    Podsumowując:
    Stowarzyszenie, ulotki, plakaty – dobry pomysł
    Walka(przeciwko komu i czym), wiązanie faktów nie łaczących się ze sobą i wątki mistyczne w stylu Prawda.neostrada.pl czy globalnaswiadomosc.com która nie rozróżnia już faktów od fantastyki- zły pomysł

    Sąd to za mało. Nie ma szans na powodzenie. Gdyby sie wam udało to bylby historyczny przełom. Możecie spróbowac jeszcze w Trybunałach – Haga, Strasburg
    do wyboru do koloru.

   • mariokosmos said

    Ja nie znam p.Świtonia – więc go nie będę oceniać, zresztą ze sprawą ma tyle wspólnego co nic.

    O czym my w ogóle mówimy kto czerpie informacje od Icka?
    Jedyne gdzie możesz o nim przeczytać to komentarze – które należą do ludzi takich jak ty, którzy piszą co uważają za słuszne lub czasem też co „im ślina na język przyniesie”…

    Każdy ma prawo do własnych refleksji przy tym temacie – czy to do religijnych czy też dotyczących świadomości i wszystich innych. Czy i w co wierzysz to już Twoja sprawa. Nikt Cie do niczego nie zmusza…

    „Jeżeli naprawdę macie dowody i to takie jak np. kserówki oryginałów i zamierzacie doniesc to na prokuraturę to jesteście super. Ale jak zaczynacie bełkotac coś o “szatańskich planach” to zaczynam w was wątpic”
    – czytasz w ogóle tego bloga? Prawnik opracowuje dokumenty.
    Większość jest już dostępna po polsku – bo niektórzy robią więcej niż tylko dają „dobre” rady co mogą zrobić wszyscy inni… (dzięki dla wszystkich tłumaczących!)

    „nie rozróżnia już faktów od fantastyki” – a masz pewność że to w co Ty wierzysz to np.100% prawda lub też np.fantastyka?! Nie trzeba być pewnym do końca niczego… – czasem prawda lubi zaskakiwać.

    Jesteś młody jeszcze (nie ubliżając oczywiście) – tu ludzie mają niektórzy lata w tym temacie, na forum nawet 1/10 osób się nie wypowiada…

  • Brenda said

   Jak Ty jestes licealista to ja jestem Krolewna Sniezka i Siedmiu Krasnododkow w jednej osobie. :/

 20. ppp said

  dalczego Obama, Rockefeler, Rotschild, Bush i inni i korporacje ktore za nimi stoja nie sa aresztowani tymczasowo do czasu roprawy? Jane Burgenmaister zlozyla wraz z dowoadami wniosek do prokuratury o popelnieniu przestpestwa dotyczacy m.in. checi przeprowadzenia ludobujstwa. Przeciez jest to bardzo powazny zarzut. Oskarzeni dla dobra sprawy do czasu rozprawy powinni zostac aresztowani, zeby nie mogli sie porozumiewac i ustalac zeznan.
  Sam kiedys szedlem z kolega ulica Warszawy i zostalismy zatrzymani bo wygladalismy podobnie do sprawcow jakiegos rozboju w tej okolicy. ( 2 lepkow grazac nozem jakiemus kolezce w tramwaju ukradli telefon i mp3 jakiemus gosciowi, ale nic mu nie zrobili bo potulnie oddal swoja wlsnosc)
  oczywiscie bylismy niewinni.Bylismy wtedy mlodzi, mielismy 21 lat. Byla zima i mielismy podobne kurtki i czapki do sprawcow napadu. Wiadomo , jak to mlodzi, kurtki sportowe, dzinsy, jeszcze jak czapke na glowe zalozy to kazdy jest podobny z daleka. Zatrzymali nas na ulicy i kazali poczekac az przywioza goscia na rozpoznanie. Radiowoz przyjechal i stanal 10 m od nas. Okradziony nie wychodzac z „suki” od razu powiedzial” to oni”, a wiec nas zabrali. Bylo po poludniu wstepnie nas przesluchali i zatrzymali na „dolku” do nastpenego dnia, bo wtedy mialo sie odbyc rozpoznanie na komendzie( to za szyba i z innymi ludzmi, takie jak na filmach :D. Podczas przesluchania tlumaczylme tym tluczkom ze to nie my, jak sie okazalo mielismy alibi bo bylismy w tym czaei w metrze , a wiec bylismy na kamerach, ale oni tego nei rozumieli. Policjanci mowili nawet, ze jak nas gos rozpozna to mozemy byc nawet aresztowani do sprawy a zanim dojdzie do sprawy to pare dni z zyciorysu wypadnie a tu trzeba na uczelnie chodzic. Tak sobie myslalem ze kogo ma wskazac na rozpoznaniu jak nie nas, przeciez widzial nas na ulicy i byl wtedy taki pewien. Moze gdy sie zorientuje ze sie pomylil, bedzie szedl w zaparte, zeby nie zrobic z siebie glupka.
  Doszlo do rozpoznania, jednego z nas rozpoznal a drugiego nie, policjanci znalezli niescislosci w jego zeznaniu o naszym ubiorze. Postanowili nas wypuscic, nawet nie przeprosili. Sprawa szczesliwie sie zakonczyla. Wrazenia z nocy na dolku i ochydne poranne sniadanie bezcenne.
  O maly wlos za drobna kradziez, ktorej nie popelnilem zostal bym aresztowany na ladnych pare dni, zawalil bymn studia( politechnika dziennie, a wiadomo ze na laboratoriach trzeba byc obowiazkowo, przez to bym je zawalil i musial powtarzac w nastepnym roku)i Bog sam wie jakby toi sie zakonczylo. A taki Obama, Bush Rockefelr i inni, ktorych wymienia J.Burgenmaiter sa oskarzeni o tak powazne rzeczy i hasaj sobie na wolnosci, chocziaz nie twierdze ze jest to 100% prawda. Wiadom, ze do takich informacji trzeba podchodzic z dystansem.
  Ogolnie czuje zal i rozczarowanie.

  • The Unquestionable Truth said

   W kwestii prawnej – tylko u nas nadużywana jest nagminnie opcja aresztu tymczasowego, za co zresztą przegrywamy mięsięcznie średnio 2-3 sprawy w Strazburgu. Za granicą jego stosowanie nie jest tak powszechnie, a nawet jeśli, to dla tak majętnych osób kaucja nie będzie wielkim problemem.

  • grypa666 said

   Ponieważ są oni ponad prawem. Po prostu. A w Polsce? Też masz przykłady ludzi, którzy stoją ponad prawem – jeden z drugim przejechał człowieka samochodem i.. nic! A to są małe dupki w porównaniu z tamtymi rekinami. Rodzina Rotszyldów ma wg niektórych ocen większość majątku światowego (czyt. są właścicielami świata!).

 21. Oliwia said

  Do grypa 666

  czy wypowiedzi OB…zostały usunięte?

 22. Janek said

  100 % poparcia dla tej pani. My tu sobie dyskutujemy , wszystko fajnie , pięknie , ale czas COŚ ROBIĆ. Czekam z niecierpliwością na założenie stowarzyszenia i rozpoczęcie kampanii informacyjnej ,która nie długo powstanie. Obawiam się , jednak , że nastąpi to za późno,bo po rozpoczęciu już szczepień… Tak więc oprócz tego oczywiście kto ma możliwość zgłaszać pozwy,proponuje też jakoś zorganizować się, jak najszybciej rozpocząć kontakt (można poprzez Pana P.Beina i grype666) z takimi ludźmi jak my i organizacjami na całym świecie (ciesze się , że osoby ze strony pracują nad odezwą , z tego co wyczytałem na blogu). Jedno jest pewne – czas się zjednoczyć , bo w jedności siła. Walczymy o to samo ,w spólnej sprawie,intencji i nie możemy się bać o to co z nami będzie ”jeśli”, nawet jeżeli nam się nie uda , będziemy wiedzieć , że COŚ robiliśmy ,staraliśmy się zmienić to coś się obecnie dzieje , bo jeżeli teraz przejdziemy do tego ”obojętnie” (na razie tylko rozmawiamy i wg.mnie dosyć mało z tego wynika) to odbije się to na nas , jak i przyszłych pokoleniach! Przede wszystkim trzeba się zjednoczyć i otwierać ludziom oczy. Żeby nie było , że ja tylko mówię , a nic nie robię – sam poinformowałem rodzinę ,bliskich, kumpli , przyjaciół o tym wszystkim. Różnie zostało to odebrane , ale po pokazaniu im wielu informacji ze strony , także z innych stron i filmików z YT myślę , że podchodzą do tej sprawy bardziej poważnie. Co do pozwów to jest prawdopodobne , że w niedługim czasie zostaną założone. Mam nadzieje, że podchodzimy do tej sprawy wszyscy bardzo poważnie i w końcu zaczniemy współpracować i organizować się. To tyle. Mam nadzieje , że przeczytacie to co napisałem i pomyślicie nad tym.

 23. zwykly on said

  Czesc:)

  mam pytanie:
  jak sie jawi sprawa zalozona przez JB?

  kiedy bylo przesluchanie wstpene lub kiedy bedzie

  nic o tym nie mowicie.
  nie wiadomo co sie dzieje

  heloooooooooooo
  rzetelne informacje prosimy

 24. cavaderous said

  woli tematu – jeżeli są tu osoby z UK to niech się tu wpisują w celu zorganizowania się ….

 25. Janek said

  Jeśli ktoś planuję coś takiego zrobić jak Bruno (zrobi ulotki) to z miłą chęcią rozniosę , ewentualnie z kumplami (jednak wątpię ,że byli by tym zainteresowani,więc raczej sam/ z dziewczyną).

 26. Bartłomiej said

  Lublin/Zamość gg 11412592

 27. zwykly on said

  i zeby bylo jasne. Pisalem zawsze tylko i wylacznie jako „Obsertwator” nigdy przenigdy innym nickiem.
  Dzis wyjatkowo jak zostalem zbanowany to jako „Zwykly on”

  wiec prosze aby nikt nie oszczernial mnie ze pisalem cokolwiek do kogokolwiek pod innymi nickami anizeli podalem.

  pomimo wszsytkiego, zycze szczescia i sobie i wam aby to co tu poruszamy nigdy nie okazalo sie prawda. pomimo tego ze chyba nie mamy i nie powinnismy miec nadzieji.

  pozdrawiam serdecznie Obsertwator

 28. Hekate said

  Witam,
  na początku muszę przyznać, że od niedawna zgłębiam wiedzę na ten kontrowersyjny temat i bardzo ciężko jest mi się uwolnić od ciągłych wątpliwości. Z jednej strony, tłumaczę sobie, że mój umysł jest otłumaniony przez media i otaczającą nas grę pozorów, ale z drugiej strony… To wszystko często wydaje mi się jakimś scenariuszem do filmu, że takie rzeczy nie mogą mieć miejsca. W pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać, czy osoby zajmujące się tym całym spiskiem, nie są przypadkiem poszukiwaczami zwykłej afery, że ta sprawa ich po prostu podbudowuje.
  Jednak nie jestem w stanie nie zauważyć medialnej ciszy wokół tych wątpliwości, prób zatuszowania sprawy. Ja po prostu nie potrafię sobie tego wszystkiego wyobrazić, ludobójstwo na skalę światową… Jeśli faktycznie depopulacja dojdzie do skutku, jak będzie wyglądało później życie tych co przeżyją? Przecież tak wielkiej afery nie można puścić w zapomnienie. W głowie mi się to nie mieści…

  • Oliwia said

   Hekate tym światem rządzą bankierzy Rotschild itp..
   więc kto ma ich osądzić jak oni mają większość ludzi pod sobą?
   pooglądaj filmy na You Tube to zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi…

   zgadza się to jest nie wyobrażalne,też na początku tak myślałam,
   uwierz mi nie ejsteśmy jakimiś maniakami ze zbyt bujną wyobrażnia…
   poszukaj sam wiadomości, materiałów na te tematy,może wtedy spostrzeżesz to
   co nam się udało odszukać.

 29. Mania said

  Witam wszystkich.
  Chcialbym poinformowac, ze sprawa dot. planu wprowadzenia przymusowych szczepien na swinska grype i zwiazanymi z tymi zarzutami zostala przeslana do TVN Uwaga!
  Na razie z tego co widze przekazuja sobie dalej ta informacje i redaktorzy powoli dowiaduja sie o tej sprawie (no albo juz wczesniej wiedzieli..), wiec moze cos w Uwadze powiedza o tej sprawie…Miejmy taka nadzieje..
  Pozdrawiam.

  • mariokosmos said

   taaa Uwaga, pisalam do niech w sprawie kodeksu alimentarius jakiś rok temu – i co? i nic! nawet na maila nie dostałam odpowiedzi… Nie wierze już w to że media się tym zajmą… 😦

 30. Xagog said

  „To wszystko często wydaje mi się jakimś scenariuszem do filmu, że takie rzeczy nie mogą mieć miejsca. W pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać, czy osoby zajmujące się tym całym spiskiem, nie są przypadkiem poszukiwaczami zwykłej afery, że ta sprawa ich po prostu podbudowuje.”

  Wierz mi,wolałbym żeby mnie okrzyknięto największym idiotą świata, niż żeby to o czym mowa m.in na tym forum było prawdą…

 31. Czas na Walke! said

  Ja was bardzo wszystkich prosze, przestancie sie ze soba uzerac! Mamy juz prawie jawna wojne poza internetem, nie trzeba jej tutaj na forum!

  Mamy wojne globalna! Zamiast karabinow beda strzykawki. Mamy jakis miesiac, zeby cos jeszcze zrobic, nie ma czasu na klotnie i poprawianie siebie nawzajem. Bardzo prosze moderatora zeby nie przepuszczal postow pelnych zjadlosci i bez sensu. Potrzebni sa ludzie do dzialania, duzo ludzi. Musimy sie bronic !! Czy ktos na miejscu w Polsce robi cos takiego?

  http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=440%3Awine-flu-posters-are-now-up-in-new-zealand&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64&lang=en

  Jesli tak, prosimy o zdjecia, to podnosi na duchu innych.

  Ostatnie wiesci ze strony Jane sa przerazajace. Nie ma juz watpliwosci zadnych.

  http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=448%3Aemergency-update-leaked-french-government-document-reveals-details-of-who-forced-mass-murder-vaccination-programme-starting-september-28th-more-soon&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=en

  Pilna wiadomosc ze strony Jane!

  Fragmenty

  Info dla rodzicow: Niemowleta od 6 mies zycia maja miec wstrzyknieta szczepionke z zawartoscia skwalenu ( skladnik oficjalnie zabroniony przez ONZ i UNIE Europejska ), w dawce 60.000 razy wyzszej niz ilosc skwalenu, ktora otrzymali zolnierze w czasie wojny w Zatoce, skwalen spowodowal rozne choroby ogolnie znane jako Gulf War Syndrom. ( Wielu zmarlo – to z innego zrodla).

  Od pazdziernika zaczyna sie wielka akcja przymusowego szczepienia we Francji, ktora bedzie obowiazywac we wszytkich krajach pod egida WHO, ma trwac 4 kolejne miesiace.

  Media oglosza ta rewelacje pod koniec wrzesnia.

  WHO w momencie ogloszenia pandemii przejmuje calkowita kontrole nad 194 panstwami, wlasciwie wg ich prawa juz ja ma a wiec to samo czeka nas wszystkich.

  Trzeba natychmiast zawiadomic wszystkie media, i pokazac im najnowsze wiesci z Francji, wyslac do prezydenta, premiera, srodowisk lekarskich, czy ktos ma znajomych aktorow, muzykow, oni mogliby zrobic wielka akcje, przeciez im tez to grozi! `

  Ludzie, to nie sa zarty! To jest jakis koszmar! Wysylajcie info wszedzie, mowcie wszystkim bez wzgledu na reakcje ! Teraz, juz, natychmiast!

  Dlaczego prawie nikt nie wpisuje sie na miedzynarodowa petycje?

  Czy autor petycji polskiej moze ja wydrukowac i wyslac, kto ma z nim kontakt?

  Czy ktos myslal o liscie otwartym do prezydenta? Moze to daloby sie zalatwic jakos, taki list we wszystkich gazetach zrobilby wiele szumu. Czy jest tu ktos kto sie orientuje, czy to sie da zrobic?

  Nie wiem czy w pl jest latwo wydrukowac koszulki, podaje linka do sklepu, mozna zaladowac swoj projekt, (albo zaladowac ten gotowy), zamowic jedna lub wiecej, wybor wzorow, kolorow i rozmiarow, najtansza opcja 12.95$ do tego nalepki, kubki, naklejki na samochody, kartki, pocztowki. Mozna samodzielnie wybierac czcionki, i umieszczac napisy dowolnie, poki co, bez cenzury. Duze znizki przy wiekszej ilosci niz jedna. Polskie napisy trzeba zaladowac gotowe bo nie ma tam polskich czcionek. Nie trzeba sie rejestrowac.

  http://www.zazzle.co.uk/antinwo

 32. Czas na Walke! said

  W odpowiedzi na tekst w korespondencji:

  „odpowiedź ze środowiska naukowego w Polsce:
  Dziekuje za inicjatywe grypa666.wordpress.com (…) To oznacza, że trzeba zwiększyc te presje i forsowac oświadczenia od wstrzykiwaczy, że biorą odpowiedzialność za skutki.
  * korespondencja została lekko zmieniona do cełow publikacji”

  Wklejam wzor oswiadczenia do podpisywania, przez ” wstrzykiwaczy”, wszystko jest gotowe, potrzebny tlumacz z doswiadczeniem z dziedziny chemiczno-medycznej bo duzo slownictwa tego typu.

  Tekst pochodzi z forum Jane. Mozna przerobic na szczepionki swinskie dla wszystkich, ten jest glownie dla pediatrow :

  A Vaccine Form You Can Give to Your Paediatrician

  Want assurances from your paediatrician about vaccines? Here’s a form designed by Ken Anderson you can give them to fill out — although there is no physician anywhere on earth who will sign it. (American, of course, but could fairly simply be converted to the UK)

  _____________________________________________________ Physician’s Warranty of Vaccine Safety

  I (Physician’s name, degree)_________________________, _____ am a physician licensed to practice medicine in the State of ________________. My State license number is _______________ , and my DEA number is _______________. My medical specialty is ________________________

  I have a thorough understanding of the risks and benefits of all the medications that I prescribe for or administer to my patients. In the case of (Patient’s name) ___________________________ , age _________ , whom I have examined, I find that certain risk factors exist that justify the recommended vaccinations. The following is a list of said risk factors and the vaccinations that will protect against them:
  Risk Factor ____________________________________________
  Vaccination ___________________________________________
  Risk Factor ____________________________________________
  Vaccination ___________________________________________
  Risk Factor ____________________________________________
  Vaccination ___________________________________________
  Risk Factor ____________________________________________
  Vaccination ___________________________________________
  Risk Factor ____________________________________________
  Vaccination ___________________________________________
  Risk Factor ____________________________________________
  Vaccination ___________________________________________

  I am aware that vaccines typically contain many of the following fillers:

  * aluminum hydroxide
  * aluminum phosphate
  * ammonium sulfate
  * amphotericin B
  * animal tissues: pig blood, horse blood, rabbit brain,
  * dog kidney, monkey kidney,
  * chick embryo, chicken egg, duck egg
  * calf (bovine) serum
  * betapropiolactone
  * fetal bovine serum
  * formaldehyde
  * formalin
  * gelatin
  * glycerol
  * human diploid cells (originating from human aborted fetal tissue)
  * hydrolized gelatin
  * mercury thimerosol (thimerosal, Merthiolate(r))
  * monosodium glutamate (MSG)
  * neomycin
  * neomycin sulfate
  * phenol red indicator
  * phenoxyethanol (antifreeze)
  * potassium diphosphate
  * potassium monophosphate
  * polymyxin B
  * polysorbate 20
  * polysorbate 80
  * porcine (pig) pancreatic hydrolysate of casein
  * residual MRC5 proteins
  * sorbitol
  * tri(n)butylphosphate,
  * VERO cells, a continuous line of monkey kidney cells, and
  * washed sheep red blood

  and, hereby, warrant that these ingredients are safe for injection into the body of my patient. I have researched reports to the contrary, such as reports that mercury thimerosol causes severe neurological and immunological damage, and find that they are not credible.

  I am aware that some vaccines have been found to have been contaminated with Simian Virus 40 (SV 40) and that SV 40 is causally linked by some researchers to non-Hodgkin’s lymphoma and mesotheliomas in humans as well as in experimental animals. I hereby warrant that the vaccines I employ in my practice do not contain SV 40 or any other live viruses. (Alternately, I hereby warrant that said SV-40 virus or other viruses pose no substantive risk to my patient.)

  I hereby warrant that the vaccines I am recommending for the care of (Patient’s name) _______________ _______________________ do not contain any tissue from aborted human babies (also known as „fetuses”).

  In order to protect my patient’s well being, I have taken the following steps to guarantee that the vaccines I will use will contain no damaging contaminants.

  STEPS TAKEN: ______________________________________________________
  ____________________________________________________________________
  ____________________________________________________________________
  ____________________________________________________________________

  I have personally investigated the reports made to the VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System) and state that it is my professional opinion that the vaccines I am recommending are safe for administration to a child under the age of 5 years.

  The bases for my opinion are itemized on Exhibit A, attached hereto, — „Physician’s Bases for Professional Opinion of Vaccine Safety.” (Please itemize each recommended vaccine separately along with the bases for arriving at the conclusion that the vaccine is safe for administration to a child under the age of 5 years.)

  The professional journal articles I have relied upon in the issuance of this Physician’s Warranty of Vaccine Safety are itemized on Exhibit B , attached hereto, — „Scientific Articles in Support of Physician’s Warranty of Vaccine Safety.”

  The professional journal articles that I have read which contain opinions adverse to my opinion are itemized on Exhibit C , attached hereto, — „Scientific Articles Contrary to Physician’s Opinion of Vaccine Safety”

  The reasons for my determining that the articles in Exhibit C were invalid are delineated in Attachment D , attached hereto, — „Physician’s Reasons for Determining the Invalidity of Adverse Scientific Opinions.”

  Hepatitis B

  I understand that 60 percent of patients who are vaccinated for Hepatitis B will lose detectable antibodies to Hepatitis B within 12 years. I understand that in 1996 only 54 cases of Hepatitis B were reported to the CDC in the 0-1 year age group. I understand that in the VAERS, there were 1,080 total reports of adverse reactions from Hepatitis B vaccine in 1996 in the 0-1 year age group, with 47 deaths reported.

  I understand that 50 percent of patients who contract Hepatitis B develop no symptoms after exposure. I understand that 30 percent will develop only flu-like symptoms and will have lifetime immunity. I understand that 20 percent will develop the symptoms of the disease, but that 95 percent will fully recover and have lifetime immunity.

  I understand that 5 percent of the patients who are exposed to Hepatitis B will become chronic carriers of the disease. I understand that 75 percent of the chronic carriers will live with an asymptomatic infection and that only 25 percent of the chronic carriers will develop chronic liver disease or liver cancer, 10-30 years after the acute infection. The following scientific studies have been performed to demonstrate the safety of the Hepatitis B vaccine in children under the age of 5 years.
  _______________________________________________________________________
  _______________________________________________________________________
  _______________________________________________________________________

  In addition to the recommended vaccinations as protections against the above cited risk factors, I have recommended other non-vaccine measures to protect the health of my patient and have enumerated said non-vaccine measures on Exhibit D , attached hereto, „Non-vaccine Measures to Protect Against Risk Factors” I am issuing this Physician’s Warranty of Vaccine Safety in my professional capacity as the attending physician to (Patient’s name) ________________________________. Regardless of the legal entity under which I normally practice medicine, I am issuing this statement in both my business and individual capacities and hereby waive any statutory, Common Law, Constitutional, UCC, international treaty, and any other legal immunities from liability lawsuits in the instant case. I issue this document of my own free will after consultation with competent legal counsel whose name is _____________________________, an attorney admitted to the Bar in the State of __________________ .
  __________________________________ (Name of Attending Physician)
  __________________________________ L.S. (Signature of Attending Physician)
  Signed on this _______ day of ______________ A.D. ________
  Witness: _______________________________ Date: _____________________
  Notary Public: ___________________________Date: ______________________

 33. ludzika said

  Tekst bardzo ładny, zwłaszcza we fragmentach mówiących o Bogu i naszej waleczności. Polaków, znaczy. Tylko nie rozumiem czemu tak bardzo autorka kładzie nacisk na gojów? Dlaczego cała pogarda i obawa o głupotę kieruje się (może nieśiwadomie) właśnie w ich (naszą?) stronę…
  Niezależnie od moich wątpliwości, myślę, że warto podpisać petycję (już to zrobiłam) i faktycznie zorganizować się, żeby przedsięwziąć konkretne środki działania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s