Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wielkie kłamstwo – celem odludnienia Planety?

Posted by grypa666 w dniu 28/08/2009

Wielkie kłamstwo — celem odludnienia Planety? Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa, 28.08.2009

„Pandemia świńskiej grypy H1N1: Manipulacja danymi celem uzasadnienia ogólnoświatowego stanu wyjątkowego”
Tak zatytułował swój artykuł z 28-go sierpnia [www.globalresearch.ca/PrintArticle.php?articleId=14901 ] profesor Michel Chossudovsky, dyrektor Instytutu Badań nad Globalizacją w Montrealu. Został on jakiś czas temu “wezwany na dywanik”, gdyż na forum dyskusyjnym jego witryny medialny magnat kanadyjski doszukał się antysemityzmu. “Pokazałem im kopie papierów internowania moich rodziców do Auschwitz i się zamknęli” — powiedział mi profesor, gdy pod koniec marca br. reprezentowaliśmy niezależne badania kanadyjskie na konferencji w Belgradzie z okazji 10-tej rocznicy bombardowań Jugoslawii przez NATO. Prof. Chossudovsky pracował jako doradca w kwestiach zdrowia publicznego i ekonomii zdrowia  dla Canadian International Development Agency, United Nations Population Fund (UNFPA), World Health Organization (WHO) i Economic Commission for Latin America and the Caribbean (ECLAC).

Oto tłumaczenie uwag końcowych z ww. artykułu, gdzie anglojęzyczni czytelnicy znajdą skrupulatne uzasadnienie wniosków.

“Raporty wybitnych lekarzy brytyjskich (wysyłane do Chossudovsky’ego, P.B.) sugerują, że lekarze i epidemiolodzy w Zjednoczonym Królestwie  dostają pogróżki. Grozi im wyrzucenie z pracy przez państwowe władze służby zdrowia, w przypadku gdyby mówili prawdę i ujawniali fałsze stojące za danymi i oświadczeniami rządu. Lekarze, epidemiolodzy i pracownicy służby zdrowia muszą wypowiadać się przez swoje  stowarzyszenia, muszą odeprzeć oświadczenia rządowych przedstawicieli ds.zdrowia, którzy po cichu działają w interesie przemysłu farmaceutycznego. Muszą zdemaskować manipulacje danymi. Niemniej ważne jest ostrzec opinię publiczną przed zagrożeniem od niewypróbowanych szczepionek  przeciw grypie H1N1.
Mamy do czynienia z wielkim kłamstwem, procesem wytwarzania fałszywych danych, aby je następnie użyć do uzasadnienia ogólnokrajowego programu szczepień. Interesy polityczne i korporacyjne stojące za obecną ogólnoświatową wyjątkową sytuacją [pandemia] muszą znaleźć się na celowniku działań obywatelskich. Kampania pandemii nie ma bowiem w żaden sposób chronić narodów świata.

Świat stoi przed poważnym kryzysem gospodarczym i społecznym. Obraz globalnej pandemii służy do odwrócenia uwagi opinii publicznej od prawdziwego kryzysu już istniejącego i niszczącego ludzkość. Jest to rosnąca bieda, bezrobocie i zapaść usług społecznych, nie mówiąc o “wojnie bez granic” kosztującej setki bilionów dolarów, gdzie stroną atakującą jest US-NATO wykorzystujące środki zaawansowanej techniki,  w tym broń atomową jako środek prewencyjny w wyprzedzajacym ataku.
Nie wolno ujawniać dramatycznych przyczyn i następstw “prawdziwego kryzysu”, który w rzeczywistym sensie zagraża przyszłości ludzkości. Tak kryzys gospodarczy jak i wojny na Bliskim Wschodzie i w Azjii Środkowej są przedmiotem rutynowego, nieustającego zniekształcania oraz kamuflażu. Natomiast grypę H1N1, pomimo jej względnie łagodnej, nieszkodliwej postaci, opisuje się w kontekście akcji Ratowania Świata.”

Krok w kierunku depopulacji

Taki tytuł nosi artykuł Stephanie R. Pasco z 27-go sierpnia [www.infowars.com/the-move-to-depopulate-the-planet/ ].  Pasco zestawia wypowiedzi i dokumenty mocno sugerujące jeśli nie istnienie spisku depopulacyjnego, to ideologię potrzeby redukcji liczby ludzi. Dowodów jest tyle, że nie tłumaczę ich.  Ze swych badań dodam, że w planie Rotszylda z 1773 r. przechwyconym przez austriacką policję, napisano:
“Celem jest ostateczny rząd światowy. Trzeba będzie założyć ogromne monopole, żeby nawet największe majątki gojów*  zależały od nas do tego stopnia, że pójdą na dno wraz z kredytem swoich rządow w następstwie wielkiego uderzenia politycznego. Stosuj wojnę gospodarczą. Obrabuj gojów z nieruchomości i przemysłu przez wysokie podatki i nieucziwą konkurencję. Spraw, żeby goje niszczyli się nawzajem, żeby został tylko proletariat i trochę milionerów oddanych naszej sprawie  oraz dość policji i wojska dla ochrony naszych interesów. Nazwij to Nowy Porządek Swiata (NWO). Powołaj Dyktatora.” [http://gunnyg.wordpress.com/2008/03/28/before-rockefeller-there-was-rothschild-by-deanna-spingola/ ]

“Jak śmiesz twierdzić, że powszechne szczepienia mają na cele zredukować globalne zaludnienie? Przecież celem postepu, Unii Eurpejskiej jest dobrobyt, zdrowie,  ochrona życia i jego przedłużanie!”.
Tak rozumują głusi na dowody, że od dawna istnieją zamysły spełnienia przeciwnego celu. Elity dążące do tego wierzą, że ratują Planetę przed kryzysami wynikającymi z niszczenia środowiska, kończących się zasobów energetycznych, braku żywności,  wody oraz miejsca do mieszkania. Sceptycy szydzą: “Jaka depopulacja?!  Niedługo będzie nas 7 miliardów”.  Zamysły depopulacyjne stają się coraz realniejsze wobec eksplozji liczby ludności i przerażającego tempa rozwoju środkow masowej zagłady, w tym szczepionek promowanych niby dla naszego zdrowia.

Przypuśćmy, że te dążenia są uzasadnione. Dlaczego nie ma więc publicznej, globalnej debaty na ten temat, a ludobójcze czynniki takie jak stale wzrastające napromieniowanie i chemizacja środowiska, są utajniane bądź fałszywie przedstawiane w oficjalnych mediach i wypowiedziach polityków?

* pogardliwa nazwa na przeciętnych ludzi używana przez rasistowskie „elity”

Komentarze 24 to “Wielkie kłamstwo – celem odludnienia Planety?”

 1. http://wiadomosci.onet.pl/2033191,12,item.html

 2. grypa666 said

  Chcecie wyjść z tego kryzysu cało? Zróbcie coś dla sprawy dyskutując nie tylko na tym forum, ale i na innych. Przecież można skopiować pewne informacje i wkleić w treść komentarza. Są ewidentne fakty (dobry tytuł), jak choćby sztuczne skonstruowanie wirusa, na co są ekspertyzy w pozwie Burgermeister. WHO nie robi dokładnych testów ponieważ wie co jest w szczepionkach. I to nie może działać na zmutowanego wirusa – cała sprawa by się rypła. Tak więc muszą jakoś rozpętać pandemię, żeby wprowadzić stan wyjątkowy, ludzie pod naporem mediów będą się sami pchać pod igłę, nikt się nie będzie pytał czy były testy czy nie. Opornych media opiszą jako terrorystów, którzy chcą zarazić innych. Ponieważ faktyczne będzie wiele ofiar śmiertelnych (znów Burgermeister się kłania, która opisała CO jest w szczepionkach – TO zabiło zwierzaki w Czechach) to opornych będzie można stawiać pod ścianę i wio!

 3. Xevery said

  Ciekawe jaka jest taktyka ludobustwa elit?
  Wzzyscy umrzemy od razu czy ludzie będą stopniowo umierać?

  • Piotr Bein said

   mysle, ze stopniowo
   nielatwo jest zlikwidowac stworzenie Boga

  • grypa666 said

   Ciągle jest problem z tym, że to jest blog i ważne informacje giną.
   Proszę dokładnie przeczytać nasze poprzednie wpisy, szczególnie te o sprawach kryminalnych założonych przez Jane Burgermeister. Tam jest dokładnie opisane w JAKI SPOSÓB za pomocą szczepionek ma być dokonane ludobójstwo. Tu nie ma co zgadywać, trzeba zaglądnąć w dowody planowanej zbrodni. David Icke wyraźnie mówi o tym w swoim przesłaniu: „look at the evidence!”

 4. Zapsa said

  Polecam lekturę

  http://www.kosmos.pl/pl/opinie-relacje/wiek-kamstwa

  Tak na ochłonięcie i spojrzenie na problem syntetycznie.

 5. Manix said

  Czy ma ktos jakies informacje z Japoni? Bo z tego co sie orietuje to jest jedyny kraj ktory opieral sie skutecznie infiltracji przez elity X.

  I z tego co sie zdazylem dowiedziec spoleczenstwo japonskie doskonale zdaje sobie sprawe z planowenego ludobujstwa na niespotykana dotad skale.

  Pozatym Japonczycy doskonale pamietaja jak Ameryka zrzucila na nich bomby atomowe tylko w celach testowych chociaz wiedzieli ze japonia jest i bez tego gotowa do kapitulacji.

  Co bylo swietlistym przykladem rasizmu zrzucic bomby „A” na Japonczykow a nie na Berlin.

  • grypa666 said

   Piotr pracuje dla Japończyków. Jest autorem referatów dla Uniwersytetu w Hiroshimie.

  • ddd3 said

   Wydaje mi się, że właśnie po II Wojnie Światowej Japonia także „dostała za swoje” od elit. Był o tym artykuł w którymś Nexusie. Jakieś machloje w systemie bankowym i nie tylko.

 6. perdurabo said

  dacie wiarę, że na stronach głównych zdrowie.onet.pl i zdrowie.wp.pl nie ma nic o szczepionkach? Gdzieś tam w gąszczu artykułów znalazłem art o ciekawym pomyśle na prezent… masakra.. http://kobieta.wp.pl/kat,26337,title,Szczepionka-prezentem-na-komunie,wid,11119413,wiadomosc.html

 7. zyta said

  Odezwa do wszystkich narodow swiata, do wszystkich ludzi dobrej woli, ktorzy walcza o swoja i nasza wolnosc.

  Przeciwstawmy sie razem szczepieniom i ustanawianiu Nowego Porzadku Swiata.
  Dosc niewolnictwu na Ziemi.
  Dosc wojen i zabijania.
  Dosc wyzysku i trucia poprzez “chemtrails”, szczepionki, modyfikowana zywnosc, sztuczne slodziki i inne zabojcze dodatki do wody, zywnosci i lekow.
  Polaczmy nasze sily i zrzucmy z siebie globalne jarzmo.

  Walczacy o swoja i nasza wolnosc Grecy jestescie pierwszymi, ktorzy przeciwstawili sie tyranom swiata.
  Dziekujemy wam za wasza odwage. Daliscie nam wzor godny nasladowania.
  Jestesmy duchem i sercem z wami.
  Walczacy o swoja i nasza wolnosc Indianie Mapuche z Ameryki Poludniowej, potrafiliscie sie zjednoczyc w ogromnej lczbie prawie miliona upominajac sie o swoje prawa. Podziwiamy was i dziekujemy. Pojdziemy za waszym przykladem.
  Walczacy o swoja i nasza wolnosc Czesi ze swoim madrym przywodca Vaclavem Klausem, ktory jako jedyny w tej czesci globu odwazyl sie wystapic przeciko Unii Europejskiej, dziekujemy wam za przekazanie swiatu wiadomosci, ze szczepionka na swinska grype zabija.
  Walczacy o swoja i nasza wolnosc dzielni Irlandczycy, dzieki ktorym jeszcze nie zatrzasnieto bram naszego wiezienia Traktatem lizbonskim, przyjmijcie nasza wdziecznosc.
  Dolaczymy do was.
  Walczacy o swoja i nasza wolnosc samotni bohaterzy w kazdym zakatku Ziemi, pamietamy o was.
  Wasz trud nie pojdzie na marne, bo przypominacie pozostalym o wartosciach godnego zycia bez zniewolenia.

  Zjednoczmy sie wiec wszystkie narody swiata i wszyscy ludzie dobrej woli.
  Podniesmy z odwaga glowy i polaczmy sie myslami, sercem i duchem.
  Zaintonujmy razem piesn solidarnosci i zwyciestwa –
  ”Taniec Ducha” http://www.youtube.com/watch?v=7wDUb30AC2A
  Niech to bedzie dzien 1 wrzesnia (godzina 8 ), dzien napasci pierwszych faszystow na Polske skad ta odezwa pochodzi, aby kontynuatorzy faszyzmu nie zniewolili tym razem calego swiata.

  NIE dla przymusowych szczepień
  NIE dla Traktatu lisbońskiego
  NIE dla Codex Alimentarius
  NIE dla zatrutego powietrza
  NIE dla zanieczyszczonej wody
  NIE dla GMO

  Przestanmy sie bac i wezmy odpowiedzialnosc za siebie w swoje rece.
  Przestanmy wykonywac polecenia elit swiata i zacznijmy myslec.
  Przestanmy brac udzial w machinacjach rzadow.
  Przestanmy tolerowac zlo i cierpienie bliznich w tym zwierzat.
  Przestanmy sie wynajmowac za pieniadze, zeby przezyc.
  Przestanmy pozwalac sie oglupiac mediom.

  Nekajmy ten system rzeczy dotad, az przestanie istniec.
  Zacznijmy kierowac swoim przeznaczeniem.
  Niech prowadzi nas solidarnosc, wspolczucie i troska o innych.
  Jestesmy cudownym swiatlem, ktore wcielilo sie w cialo dla zwyciestwa.
  Jestesmy zwyciezcami.
  Tak nam dopomoz Bog!

 8. Piotr Bein said

  dodalem, ujalem z odezwy
  skomentujcie
  ————————–
  NIE DAMY SIE ZASZCZEPIĆ!
  NIE DAMY SZCZEPIC NASZYCH DZIECI!

  ZATRZYMAMY ZAGROŻENIE PODEJRZANYMI SZCZEPIONKAMI

  NASZE ŻYCIE I ZDROWIE, PODSTAWOWE PRAWA I SWOBODY MOGĄ BYĆ ZAGROŻONE ZASTRZYKIEM NIEWYPRÓBOWANEJ, TRUJĄCEJ  SZCZEPIONKI

  SZCZEPIONKI ZATWIERDZONEJ PRZEZ ŚWIATOWĄ ORGANIZACJĘ ZDROWIA
  SZCZEPIONKI OD PRODUCENTÓW, KTORZY SKLECILI SZTUCZNE WIRUSY PRZECIW NAM
  WIRUSOW ROZPROWADZANYCH W WYOLBRZYMIONEJ “PANDEMII” I SZCZEPIONKACH

  Walczacy o swoja i nasza wolnosc Grecy jestescie pierwszymi, ktorzy przeciwstawili sie tyranom swiata.
  Dziekujemy wam za wasza odwage. Daliscie nam wzor godny nasladowania.
  Jestesmy duchem i sercem z wami.
  Walczacy o swoja i nasza wolnosc Indianie Mapuche z Ameryki Poludniowej, potrafiliscie sie zjednoczyc w ogromnej lczbie prawie miliona upominajac sie o swoje prawa. Podziwiamy was i dziekujemy. Pojdziemy za waszym przykladem.
  Walczacy o swoja i nasza wolnosc Czesi ze swoim madrym przywodca Vaclavem Klausem, ktory jako jedyny w tej czesci globu odwazyl sie wystapic przeciwko Unii Europejskiej, dziekujemy wam za przekazanie swiatu wiadomosci, ze szczepionka na swinska grype zabija.
  Walczacy o swoja i nasza wolnosc samotni bohaterzy w kazdym zakatku Ziemi, pamietamy o was.
  Wasz trud nie pojdzie na marne, bo przypominacie pozostalym o wartosciach godnego zycia bez zniewolenia.
  Amerykanie, ktorzy przejrzeliscie zakleszczajacy sie wokol was totalitaryzm…
  Dzielni ludzie na wszystkich kontynentach…
  Zjednoczmy sie wszystkie narody swiata i wszyscy ludzie dobrej woli.
  Podniesmy z odwaga glowy i polaczmy sie myslami, sercem i duchem.

  Niech to bedzie we wrzesniu, miesiacu napasci faszystow na Polske skad ta odezwa pochodzi. To na naszej umeczonej ziemi faszysci zalozyli obozy zaglady, gdzie eksperymentowano na wiezniach szczepionkami. To u nas pare lat temu eksperymentowano szczepionkami na bezdomnych, z ktorych wielu zmarlo.
  Oby kontynuatorzy faszyzmu nie zniewolili calego swiata.
  Wezmy odpowiedzialnosc za siebie w swoje rece.
  Przestanmy wykonywac polecenia elit swiata, zacznijmy myslec.
  Ogłosmy naszym rządom, agencjom zdrowia publicznego, Światowej Organizacji Zdrowia i przemysłowi farmaceutycznemu:
  NIE DAMY SIE ZASZCZEPIĆ!

  Tak nam dopomoz Bog!

  http://WWW.GRYPA666.WORDPRESS.COM
  http://WWW.THEFLUCASE.WORDPRESS.COM

  ————————–

 9. zbyszek said

  czytajac te wszystkie niusy np na tvn24 ktory przedstawie ponizej,zaczynam rozumiec motywy jakimi kieruja sie ludzie ktorzy chca wprowadzic takie szczepionki.to co obecnie sie dzieje to wola o pomste do nieba,ludzie zrobili sie egoistyczni i bezduszni.czytajcie ten artykol jak rowniez kometarze a zrozumiecie moj tok myslenia

  Matka: nic nie wiedziałam
  Lekarz: wiedziała
  STERYLIZACJA W SZAMOTULSKIM SZPITALU
  TVN24
  – Do końca nic mi nie mówili – twierdzi Wioletta Woźna. Kobieta w trakcie cesarskiego cięcia została wysterylizowana. Lekarz ze szpitala w Szamotułach odpowiada: – Pacjentka podpisała zgodę na zabieg. Jednak on przebiegł nie do końca tak, jak zaplanowano – dodaje. A matka przyznaje, że dokumentu przed jego podpisaniem nie czytała.
  – Ja nie wiedziałam nic. Nie porozmawiali ze mną o tym. Lekarze tylko przychodzili sprawdzać, czy wszystko zagojone, czy do domu wypisać i nic więcej – powiedziała reporterce TVN24 pani Woźna. O tym, że lekarze ją wysterylizowali, jak mówi, dowiedziała się w domu, gdy jej partner przeczytał dokumentację medyczną.
  Wicedyrektor Andrzej Leja

  – Pokazywał, i mówił: „Patrz! Ubezpłodnili Cię!” – mówi. A ja mówię – pokaż, bo nie wierzę. I ja zobaczyłam, przeczytałam, i takie coś! Nie wiem, jak się mam z tym wszystkim pogodzić. Może bym miała zamiar mieć kolejne dzieci. Ale to, co mi zrobili, to aż się wierzyć nie chce – dodała.
  Kopacz: Nikt nie może zastępować Boga
  Minister zdrowia czeka na wyjaśnia ws. zabiegu wysterylizowania Wioletty… czytaj więcej »

  Szpital: mamy jej zgodę. Matka: nie czytałam dokumentów

  Wersja szpitala jest inna. – Mamy jej zgodę, dokumenty zostały przekazane do prokuratury. Sposób przeprowadzenia zabiegu został jej przedstawiony i podpisała na to zgodę – deklaruje Andrzej Leja, zastępca dyrektora Szpitala Powiatowego w Szamotułach. Woźny przyznaje, że nie czytała dokumentu, który podpisała. – Pierwsze słyszę o takiej możliwości. Może mi nie powiedzieli, co podpisywałam. Może jakiś kwitek podsunęli i ja nie wiedziałam i podpisałam z innymi dokumentami np. o braniu lekarstw. Nie przyszło nam na myśl, żeby wczytywać się w dokumenty ze szpitala, myśmy odstawili ten dokument i poszli do pracy. Pokazałam komuś ten wypis ze szpitala i wtedy okazało się, że tam jest informacja o sterylizacji – mówi.

  Sterylizacja jest w polskim prawie zakazana, dlatego pacjentka rzeczywiście nie mogła podpisać zgody na ten akurat zabieg. Podpisywała zgodę na cesarskie cięcia. Jak mówi portalowi tvn24.pl dr Grzegorz Południeski, ginekolog położnik, w dokumencie mogła znaleźć się lista możliwych powikłań, które mogą wiązać się z zabiegiem i skutkować np. koniecznością sterylizacji. Zastrzega jednak, że nie ma wzoru takiego dokumentu dla wszystkich szpitali, dlatego nie chce wyrokować przed zapoznaniem się z dokumentacją medyczną.

  Dlaczego pacjentka została wysterylizowana?

  Według lekarzy podczas cesarskiego cięcia doszło do krwotoku. – Zabieg przebiegł nie do końca tak jak zaplanowano. Czynności o jakie ten zabieg został rozszerzony, miały na celu ratowanie jej życia. Sterylizacja nie jest zabiegiem ratującym życie. Może jednak towarzyszyć takim zabiegom – tłumaczy Andrzej Leja.

  Zgodnie za art. 35. ustawy o zawodzie lekarza, jeżeli w trakcie wykonywania zabiegu operacyjnego wystąpią okoliczności, których nieuwzględnienie groziłoby pacjentowi niebezpieczeństwem utraty życia, ciężkim uszkodzeniem ciała lub ciężkim rozstrojem zdrowia, a nie ma możliwości niezwłocznie uzyskać zgody pacjenta lub jego przedstawiciela ustawowego, lekarz ma prawo, bez uzyskania tej zgody, zmienić zakres zabiegu bądź metody leczenia lub diagnostyki w sposób umożliwiający uwzględnienie tych okoliczności.
  Ubezwłasnowolnienie przez narkozę? Śledczy już w szpitalu
  Prokuratorzy zajmą się sterylizacją Wioletty Woźnej, matki małej Róży, o… czytaj więcej »

  W takim przypadku lekarz ma obowiązek, o ile jest to możliwe, zasięgnąć opinii drugiego lekarza, w miarę możliwości tej samej specjalności. Musi dokonać odpowiedniej adnotacji w dokumentacji medycznej oraz poinformować po operacji pacjenta, przedstawiciela ustawowego lub opiekuna faktycznego albo sąd opiekuńczy.

  Sprawę bada prokuratura

  Poznańska prokuratura wszczęła śledztwo z urzędu w sprawie pozbawienia płodności Wioletty W. Wiele pytań do szpitala ma też ministerstwo zdrowia. Biuro Praw Pacjenta, które działa przy resorcie, zwróciło się do dyrekcji placówki ze specjalnym listem, w którym domaga się wyjaśnień.

  kometarze:

  Ci co nie widzieli cesarskiego ciecia – BRZUCH WYPELNIA SIE 4 LITRAMI KRWI W [6]
  CIAGU 15 SEKUND. JEZELI SIE NIE ZATAMUJE KRAWIENIA …
  ~3WRJ
  / 29.08.2009 00:57

  najpierw spróbujmy uwierzyć lekarzowi
  Ludzie nie szalejcie z oburzenia. A może jednak należy …
  ~mika 23
  / 29.08.2009 00:41

  Stary model
  Naburmuszony wszystko wiedzący lekarz i to coś które jest …
  ~medyk
  / 29.08.2009 00:24

  Pani Wioletta potrafi przygotować posiłki, prać i.. kochać swoje dzieci. [19]
  Dzieci uczą się podobno rewelacyjnie. Zawsze są czyste. …
  ~Teofil
  / 28.08.2009 23:16

  Widać gołym okiem,że rodzice Róży, [8]
  to przyzwoici ludzie.Może skromnie żyją ,ale dzieci lgną …
  ~wawa
  / 28.08.2009 22:43

  Informowanie pacjenta o stanie zdrowia ???
  W ciągu ostatnich czterech lat byłem trzy razy operowny w …
  ~Obserwator z RP
  / 28.08.2009 22:28

  lekarz do wiezienia,Pani Wioletta [4]
  powinna otrzymac potezne odszkodowanie i powinni otrzymac …
  ~3rf34qfr
  / 28.08.2009 22:21

  wyrodna matka [7]
  Ja bym poradziła tej pani jedno – niech zajmie się 8 …
  ~wkurzona matka …
  / 28.08.2009 22:21

  LEKARZE bez wiary w BOGA [4]
  ZDOLNI SĄ do najstraszliwszych metod.
  ~jak Mengele.
  / 28.08.2009 22:17

  DOBRZE ZROBILI !!!
  Po co nieodpowiedzialni i chorzy ludzie mają płodzić …
  ~ANER
  / 28.08.2009 22:10

  szpital w Szamotułach…
  Ja o mało nie straciłem tam dłoni. Moja bratowa straciła …
  ~Alex44
  / 28.08.2009 22:08

  DOBRZE ZROBILI !!!
  Po co nieodpowiedzialni i chorzy ludzie mają płodzić …
  ~ANER
  / 28.08.2009 22:07

  DOBRZE ZROBILI !!!
  Po co nieodpowiedzialni i chorzy ludzie mają płodzić …
  ~ANER
  / 28.08.2009 22:04

  DOBRZE ZROBILI !!!
  Po co nieodpowiedzialni i chorzy ludzie mają płodzić …
  ~ANER
  / 28.08.2009 22:03

  I bardzo dobrze. [5]
  Niech się nie buntuje – jej wina że nie czytała co …
  ~Norman
  / 28.08.2009 21:58

  a kto z was pamięta jak ta sprawa się [1]
  rozpoczęła? Jak media potęgowały sensacje?
  ~Q
  / 28.08.2009 21:57

  Sterylizacja – przez ponad 20 lat byłam kuratorem w Sądzie dla nieletnich. [11]
  wszystkich tatusiów i mamusie, jeżeli nie spełniają …
  ~były kurator
  / 28.08.2009 21:49

  no i bardzo dobrze zrobili!
  bardzo dobrze zrobili.ma juz 4 dzieci i caigle korzystaja …
  ~karolina
  / 28.08.2009 21:34

  Ta kobieta i jej konkubent to prymityw jakiego dawno nie było
  w mediach. Ośmioro dzieci , brak żębów i co dalej robić …
  ~OBSERWATOR
  / 28.08.2009 21:26

  Czy można wierzyć kobiecie….
  o ograniczonym nitelekcie i leczonej psychicznie? …
  ~joti
  / 28.08.2009 21:21

  dwie sprawy niby te same a jednak inne [1]
  znam dobrze panią Woźną i wiem że jej marzeniem jest …
  ~ryba
  / 28.08.2009 21:19

  Kobieta [15]
  strasznie zal mi tej kobiety, jak w Oświęcimiu, zabrali …
  ~JAP
  / 28.08.2009 21:05

  ROZSĄDNIE PATRZEĆ NA TĄ SYTUACJĘ [3]
  to dobrze się stało – kobieta widać cofnięta z rozumem i …
  ~zuzka
  / 28.08.2009 21:05

  Jesli ktos decyduje sie na operaje, podpisuje dokument, to powinien go [17]
  dobrze przeczytac, bo tam sa zaznaczone rowniez …
  ~IZA Plik
  / 28.08.2009 21:05

  Jak w III Rzeszy! Powinno sie w tej sprawie zastosować maksymalny wymiar kary.
  I zakazać dalszej praktyki lekarskiej winnym tego …
  ~obywatel
  / 28.08.2009 21:05

  Pomyleńcy. [23]
  Mylicie ofiarę ze sprawcą. To lekarz popełnił błąd i on …
  ~Piotr
  / 28.08.2009 21:00

  A ja twierdzę że prawnicy zmanipulowali tą mało rozgarniętą [2]
  kobietę i sprawa rozbija się o odszkodowanie! Tylko …
  ~MIKA
  / 28.08.2009 20:53

  To jest tragedia ludzi , ktorzy sami powinni być pod ścisłą opieką…
  Chociaż w sile wieku- mózg zawodzi.Biedne te …
  ~Smile
  / 28.08.2009 20:41

  Mogła sobie poczytać, zanim podpisała [1]
  Jeśli podpisała nie czytając to świadczy o jej intelekcie. …
  ~Katarzyna
  / 28.08.2009 20:24

  bojkotuję TVN!!!! [1]
  To oni nakręcają tę żałosną sprawę!!!! A zająć się drogimi …
  ~policzek
  / 28.08.2009 20:22

  Latwa kasa
  Ja to widze troche dziwniej, kobieta pogadala pewnie z …
  ~Mafioz
  / 28.08.2009 20:20

  Sterelizacja bez wiedzy pacjentki
  Biedna analfabetka ,podpisała i nie wie co? Nie to strach …
  ~urszula
  / 28.08.2009 20:18

  latwe odszkodowanie
  pewnie chca wyciagnac kase od szpitala
  ~eric
  / 28.08.2009 20:18

  Kobieta nie ma zębów !!
  dostanie odszkodowanie i zafunduje sobie porcelanę !!
  ~turbo
  / 28.08.2009 20:03

  Ktos wywolal medialna burze,a nie do konca poznal prawdziwa historie
  Dlaczego nie walczyla tak jak teraz o pirwsza cworke …
  ~ksc
  / 28.08.2009 20:02

  Bardzo sie ciesze z tego co zrobili lekarze. [1]
  Nareszcie znalazl sie jeden madr

  http://www.tvn24.pl/4,251,8,7149413,0,0,forum.html

 10. Overture said

  Ponieważ nie znalazłem opcji skontaktowania się z autorem strony drogą mailową, informację umieszczę tutaj.

  Mam nadzieję, że Pan Piotr zwróci uwagę na zamieszczone tu, moim zdaniem zatrważające informacje na temat skwalenu i jego morderczego działania. Jeżeli gdzieś w materiałach tu zebranych taka informacja się pojawiła a jej nie przyuważyłem z góry przepraszam za dubel.

  Pozdrawiam


  * Inne środki wspomagające: skwalen

  Skwalen jest polimerem organicznym z niektórymi determinantami antygenowymi, które mogą być wspólne z in-nymi polimerami organicznymi działającymi jako immunostymulatory. Był stosowany w eksperymentalnych szczepionkach od 1987 roku (Asa i inni, 2000) i w eksperymentalnych szczepionkach podawanych dużej ilości uczestników wojny w Zatoce. Obejmuje to też tych, którzy nie brali udziału w działaniach, ale otrzymali te same szczepionki. Działanie wspomagające niejonowego bloku kopolimera środków powierzchniowo czynnych zostało zademonstrowane, gdy podano je z dwuprocentową emulsją skwalenu w wodzie. Adjuwant ten spowodował jednak kaskadę reakcji zwanych „syndromem wojny w Zatoce”, które stwierdzono u żołnierzy biorących w niej udział.

  Symptomy, jakie u nich odkryto, obejmowały zapalenie stawów, bóle tkanki łącznej, powiększenie węzłów chłonnych, wysypki uczuleniowe, uczulenie na światło w postaci wysypki, wysypki w okolicy jarzmowej, chroniczne zmęczenie, chroniczne bóle głowy, nienormalną utratę włosów ciała, nie ulegające leczeniu ubytki skóry, owrzodzenia aftowe, zawroty głowy, osłabienie, utratę pamięci, napady, zmiany nastroju, problemy neuropsychiatryczne, uszkodzenia tarczycy, anemię, podwyższone OB, systemowy liszaj rumieniowaty, stwardnienie rozsiane, ALS (stwardnienie zanikowe boczne), zespół Raynauda, syndrom Sjórgena, chroniczną biegunkę, nocne pocenie i stany podgorączkowe. Ta długa lista reakcji wskazuje, jak wielkie szkody powodują szczepionki, szczególnie gdy ich działanie jest wspomagane przez bardzo silne „środki zwiększające reakcję immunologiczną”, takie jak skwalen i inne adjuwanty.

  Interesujące jest, że osoby zajmujące się szczepionkami z zasady uważają, że takie problemy są niewytłumaczalne i że występują po podaniu szczepionek przypadkowo.

  Ponieważ podanie większości szczepionek rzeczywistym (i potencjalnym) uczestnikom wojny w Zatoce jest dobrze udokumentowane (w rzeczywistości weterani oświadczają, że podano im o wiele więcej, niż odnotowano w ich aktach), przytoczona lista zaobserwowanych reakcji obciąża dodatkowo odpowiedzialnością szczepionki jako czynnik, który spowodował te problemy.”

  Żródło: http://szczepienia.prv.pl/strona9.html

  • grypa666 said

   Tak, pisano o tym w komentarzach na blogu. Nie analizowaliśmy dokładnie składu szczepionek, nie jesteśmy ekspertami.Jedyne co to można zamieścić jakieś tłumaczenie czy artykuł po polsku na ten temat. Najbardziej interesował nas sam zabójczy wirus, który znalazł się w składzie szczepionki – to też jest przedmiotem pozwów Jane Burgermeister.

 11. Wnikliwa Gosia said

  Panie Piotrze, podobnie jak wyzej, przekopalam strone i nieznalazlam kontaktu tak wiec wklejam tekst, bardzo dlugi ale zawierajacy mase faktow, ktory byc moze naswietli sprawe jeszcze lepiej tym, ktorzy nadal nie wierza w rzeczywistosc. Jesli znajdzie pan czas, moze uda sie choc czesciowo przetlumaczyc (ja nie dam rady z braku tegoz wlasnie). Jesli tekst byl juz zamieszczony gdzies tutaj prosze o skasowanie tego postu.

  Serdecznie pozdrawiam wszystkich.

  źrodło: http://www.theflucase.com/Forum/viewtopic.php?f=2&t=5

  http://www.naturalnews.com

  Legal actions in the UK – supporting data on Baxter

  EMERGENCY MESSAGE about ‚Swine flu’ from
  Major General Albert N Stubblebine III – ex-army intelligence and whistleblower

  Emergency Health Freedom Action eBlast!
  Natural Solutions Foundation

  July 7, 2009

  The General Looks at the Data:

  ALERT!!! ACTION NEEDED!!!

  I am writing to you in my official capacity as the President of the Natural Solutions Foundation. However, the basis of the information that I am about to share with you comes from decades of experience engaged in real-world, real-time intelligence collection and analysis. In this environment, the work involves piecing together divergent „bits” of information from divergent sources into a coherent picture of past events/situations from which you can reliably predict future events/situations.

  Having the „picture” (from connecting the „Dots” or the „Bits” of information) provides the base from which counter actions, plans and solutions develop.

  That is the simplistic process. Now let me show you some of the „Dots” as they exist today. You do the connecting. You paint the picture that comes to your mind. I think after you do, you will see why it is so urgently important that we create the Push Back needed to protect our health, our rights and our freedom at this time.

  DATA SET 1
  1. An „informal” [e.g., illegal] clinical trial of the Avian Flu vaccine on about 200 Polish vagrants resulted in 11 immediate deaths and an additional set of 20 later deaths (approximately 15% of the test population). The doctors and nurses involved were charged with murder. (Fact. 2008)
  2. Approximately 3500 Chinese children died in an Avian Flu vaccine experiment. (Rumor, 2008)
  3. The Philippine High Court convicted WHO (The World Health Organization) of involuntarily sterilizing over 3 million Philippina women through the use of vaccines. (Fact)
  4. The WHO in 1985 documented that one of its’ primary goals for the use of a sterility vaccine disguised as a smallpox vaccine was to „eliminate 150 million excess Sub Saharan Africans”. (Fact, 1985-ongoing)
  5. The WHO 5-shot vaccine programs for tetanus in third world countries in South and Central America caused the involuntary sterilization of millions of women. (Fact, ongoing)
  6. Monsanto’s MON 810 corn causes sterility according to studies published by the Austrian Government. (Fact, 2009)

  7. Monsanto’s MON 810 corn contains the Cauliflower Mosaic Virus which, when ingested, lowers the bodies CD 4 cells to a point which, on immune tests, indicate that a person has HIV/AIDS. The lowered CD 4 cells results from eating GMO corn, the staple of the diet in many parts of Black Africa. MON 810 is grown in Europe for animal feed and in many places, including the US, around the world for human food. (Fact, ongoing)
  8. Merck’s Gardasil vaccine causes death, collapse and chronic illness in young woman and girls, including a new, never-before described „disease” called Juvenile ALS, a fatal condition in which the nervous system is slowly destroyed while consciousness remains unimpaired. This vaccine increases cervical cancer by 44.7% in women and girls who already have Human Papilloma Virus. Cervical Cancer is easily detected and cured in early stages and is not a major killer of women. Gardasil contains substances which may cause sterility in women receiving it and any protection lasts only a few years, so 9 year olds will probably not be sexually active by the time this protection has worn off. (Fact, ongoing)
  9. Baxter International Inc. was in the process of applying for a contract to provide Avian Flu vaccines to European countries in the event of an Avian Flu epidemic. Its Austrian laboratory shipped Seasonal Flu vaccines to 18 countries in Europe. A laboratory technician tested the Baxter Seasonal Flu vaccines sent to the Czech Republic and discovered that they were contaminated with a highly pathogenic version of the Avian Flu, 72 Kilograms of it, although Level 3 precautions were in place and such contamination „could not have happened accidentally” according to experts in the field. No documentation of the destruction of this highly infective material has been provided although the Austrian Health Ministry insists that the deadly viral material was destroyed. (Fact, 2008, 2009)
  10. A WHO investigation into the Baxter contaminated vaccine issue resulted in NO findings and in NO disciplinary actions. An Austrian investigation into the same events yielded the same results. (Fact, 2009)
  11. Baxter has been rewarded with a lead role in developing, producing and disseminating the Swine Flu vaccine for the upcoming pandemic. (Fact, 2009)
  12. Swine Flu was first identified to the public as a serious problem in April/May 2009 when 168 persons in Mexico were confirmed by CDC and WHO to have died from the Swine Flu. This number was later revised downward to only 16 deaths. (Fact, 2009)
  13. It normally takes a minimum of 12 to 18 months to create a vaccine after a specific virus has been identified. (Fact)
  14. The US Government has spent more than a billion dollars to develop and to make available the Swine flu vaccine for a disease which poses no significant health threat. (Fact, 2009)
  15. The „Seed Culture” for the Swine Flu virus was provided to vaccine companies in May, 2009. Baxter International Inc. announced in June, 2009 that they would have their vaccine ready in July, 2009 . (Fact, 2009)
  16. A WHO container of Swine Flu virus from Mexico City exploded on a passenger train in Luzon, Switzerland. All of the current Swiss cases of Swine Flu are from the area where the explosion took place. It is illegal to ship pathogenic viruses in this way. (Fact, 2009)
  17. A significant number of virologists and other scientists are on record stating that the Swine Flu was created in a laboratory and could not evolve naturally. (Fact, 2009)

  DATA SET 2
  1. Canada, Sweden, Norway, France and other countries have announced intentions to vaccinate every man, woman and child. To do so, they are ordering 2 shots per person of untested, unsafe and unnecessary Swine Flu Vaccines from a variety of manufacturers. The US Departments of Homeland Security and Health and Human Services both stated in early 2009 that they would do so „beginning with those who want it”. (Fact, 2009)
  2. President Obama announced to the public shortly after his inauguration that every man, woman and child should receive the Avian Flu vaccine this fall along with seasonal flu shots this coming Fall. President Obama is on record saying that he believes that vaccinations should be mandatory. (Fact, 2009)
  3. The United States has spent $714 Million GPS mapping every front door of every house and apartment in the country and listing who lives in each house or apartment under the direction of the White House. (Fact, 2009)
  4. Many people have reported that they have received calls at home or at work from agencies of the US Government inquiring about the „number of unvaccinated children in the household”. (Fact, 2009)
  5. The United States, Norway, Sweden, Austria and other countries have announced that in case of a Swine Flu pandemic all health and security authority shall revert to teams and command centers run by the WHO. (Fact, 2009)
  6. Every recent major event like 9/11, the Madrid bombings or the London bombings has been accompanied by a materially identical „training exercise” simulating the actual event involving, confusing and distracting the legitimate responders. (Fact, 2001-ongoing)
  7. A major set of FEMA training exercises is scheduled for 27 July, 2009. (Fact, 2009)

  Draw your own conclusions about what is afoot. And if you, like the officers and trustees of the Natural Solutions Foundation, are deeply concerned by what you see, intuit and conclude from these facts, you WILL take action by clicking on the two Action Steps that follow. And you WILL enlist everyone you know and can reach to do the same and activate their contacts and circles of influence.

  CHILDREN FIRST!

  Make no mistake: Health Canada, the US and Scotland have said that children will be first. I personally am concerned that the White House-directed $714M GPS marking of every door in America (with a list of who lives behind that door) plus the phone calls that we are told were received many homes over the last months asking how many unvaccinated children live in the home may mean that YOU might be able to refuse vaccination and accept the consequences, but children will not be permitted to have their vaccination refused by parents and they may be either mandatorily vaccinated in public schools OR removed from the home if their parents refuse.

  The fact is, governments are getting ready to turn over their health, police and other powers to the WHO/UN (aka „the New World Order”) now that their PPP (Planned Pandemic Pretext) is being activated. Jane Burgermeister, the courageous journalist who has filed criminal charges over what she says is genocidal intent by drug companies and governments reports:

  US: F.E.M.A. is planning nationwide terrorism drills in the United States set to begin on July 27th, 2009…. [9/11, 7/7, the Madrid Bombings and other disasters have all occurred during virtually nearly identical „exercises” involving those responders and troops who would otherwise focus on an event of their magnitude and suddenness – REL]

  In the event of a pandemic declaration, WHO will coordinate the activities of Homeland Security and FEMA from a special pandemic control room linked to supercomputers of the UN security forces which appear set to be the the nerve center for any operation to transport large numbers of Americans by rail or road to the FEMA camps or [to or – REL] from special quarantine centers [to be – REL] set up at 19 airports.

  Any systematic and sustained disruption to the operation of the WHO pandemic control room, of Homeland Security and FEMA headquarters or of the logistics of its units, of railways or other transport infrastructure leading to FEMA camps would be a severe blow to any covert mission to mass murder Americans and leave the country to be occupied by foreign troops under the direction of WHO and the UN. [This suggests the possibility of a false flag event during a Pandemic Emergency situation. We have no information to suggest any such event, but we are mindful of the implications of such an event – REL]

  SWEDEN: Sweden has ordered two doses of Swine Flu Vaccine per person (18 million). The Swedish authority that deals with disease control says on their website that in case of a pandemic there will be „cooperation” with the EU and WHO. Sweden’s pandemic plan indicates special pandemic „crisis management committees” will be given significant emergency powers in the event of a pandemic and be able to usurp the authority of other branches of local and national government, and will apparently also be ultimately taking their orders from WHO and the EU. http://209.85.129.132/search?q=cache:Co … en&ct=clnk

  AUSTRIA: Under Austria’s Influenza Pandemic Plan of 2005, WHO and the EU are set to take charge of Austria via a special crisis management team (SKKM) to be set up in the Federal Ministry of Interior in the event of a „pandemic” emergency. Inoculating the entire Austrian population with (Baxter) shots is a declared objective of the SKKM. The injections will contain a mix of „whole virus”, mercury and adjuvants – and so be very toxic.http://www.bmg.gv.at/cms/site/attachmen … glisch.pdf

  Similar pandemic plans exist in countries all over Europe. In some countries, such as France, the injections could be mandatory.

  Yours in health and freedom,
  Major General Albert N. Stubblebine III
  (US Army, Ret.)
  President
  Natural Solutions Foundation

  http://www.naturalnews.com/

  • grypa666 said

   Tak, to jest jeden z dowodów. Też nie mamy kiedy ich przetłumaczyć. Sprawy się potwierdzają, organiazacje „zdrowia” stały się organizacjami „śmierci”.

 12. Wnikliwa Gosia said

  Ach, wlasnie odkrylam,ze na podanej stronie jest swietna piosenka – dont inject me – plus super badge z kodem do umieszczania na blogach i wszedzie, trzeba to rozpowszechnic koniecznie, pozdrawiam.

  http://www.naturalnews.com/Dont_Inject_Me_The_Swine_Flu_Vaccine_Song.html

 13. Lorenzo said

  Your report is very interesting indeed.
  I invite You to see my Italian-Estonian site http://www.pillandia.blogspot.com
  You’ll find a rich collection of photos of political borders from all the world.
  Best wishes!

 14. perdurabo said

  KARTELE ZAROBIĄ CO NAJMNIEJ 20 MILIARDÓW EURO!!

  ciekawy przedruk artykułu z Angory z 3.sierpnia (za: farmacja.pl)

  http://www.informacje.farmacja.pl/rec-s-szczepionki-so-1-act-wiecej-id-8912.html

  dość obiektywny artykuł jak na zwykłą gazetę.

 15. I think about it is an good strategy if you genuinely really feel that you merely can’t lessen body weight.All the absolutely free information is totally crucial to anyone wanting to realize epic results in their physical appearance, on the other hand there is a price tag to spend.Gradually lift your shoulder blades off the floor by contracting your ab muscles and visualize reaching the ceiling applying your feet even though accomplishing this.All of us want to see six-pack abs on our stomach.Reverse crunch.Lower and repeat for 12 to 16 reps.So where does 1 begin?It’s really straightforward to use all you understand, as well as its fun as
  well.Also, the program provides a assortment of physical exercise plans,
  so you have the flexibility to customize your workouts based on your requires or preferences.
  The book talks about abs plan talks about different workout routines, dieting suggestions and the myths that surrounds the planet of abdominal
  exercises.Women may well not obtain it intriguing at initial simply because it includes strength coaching, but as it also concentrates on giving you an attractive stomach, shopping for it is not a
  terrible option.Like fairly considerably all other fitness programs out there, it focuses on nutrition and fitness to get you those
  rockin’ challenging washboard abs you’ve normally wanted.
  If you have read or heard of stories that this fitness system is a scam, do not easily fall for them.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s